PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتقال دیتا از طریق شبکه اینترنت

afghantoday
26-07-2008, 12:13
درود خدمت همه ی دوستان
من یه سوال دارم که نمیدونم در جای درستی مطرح کردم یا نه...
من یه سری دی وی دی دارم که می خوام از طریق اینترنت ارسالش کنم برای دوستم که حجم هر image طقریباً 4گیگ هستش.
از طریق مسنجر هایی مثل yahoo یا skype سرعتش خیلی پایینه. با اینکه اینترنت هر دو طرف پر سرعت هستش (256 و 1024) ولی این مسنجر ها ماکسیمم با سرعت 15kB انتقال میدن.
از طریق سایت های آپلود مثل rapidshare و 4share و ... که محدودیت حجم برای آپلود داره و نمیشه فایل رو راحت آپلود کرد.
از طریق ایمیل هم که خواستم امتحان کنم yahoo و gmail که محدودت حجمی داشتن (10mb و 100mb) که برای فرستادن فایل هم به شدت کند هستن.
می خواستم بپرسم راهی هست که با max سرعت بتونم این چند تا فایل رو انتقال بدم؟ سایتی باشه که بشه با سرعت بالا آپلود و دانلود کرد یا مثلاً برنامه ای که مخصوص transfer فایل باشه؟
متشکر میشم اگر بتونین کمک کنید.
سپاسگزارم

mehdi_08
26-07-2008, 16:50
دوست عزیز می از نرم افزار های p2p استفاده کنی ولی باید اینترنت پرسرعت داشته باشی از نرم افزار زیر استفاده کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

dj_mesmol
26-07-2008, 17:10
از Ftp هم مي توني استفاده كني

huti_421
26-07-2008, 23:57
نه خیر چرا اینکار ؟ از هایپر ترمینال استفاده کن ( نرم افزار جایگزین زیاده ) شما با استفاده از نرم افزار Hyper Terminal خود ویندوز و با تنظیم کردنش میتونی بدون اشغال شدن خط تلفن و با سرعت بالا صدا ، متن ، تصویر و فایل جا به جا کنی ...

آموزش در اینجا :

afghantoday
27-07-2008, 00:25
دوست عزیز می از نرم افزار های p2p استفاده کنی ولی باید اینترنت پرسرعت داشته باشی از نرم افزار زیر استفاده کن

درود
دوست عزیز میشه یکم توضیح بیشتری بدی که کار با این برنامه چجوریه و به چه نحوی فایل هارو انتقال میده؟
سپاسگزارم

نه خیر چرا اینکار ؟ از هایپر ترمینال استفاده کن ( نرم افزار جایگزین زیاده ) شما با استفاده از نرم افزار Hyper Terminal خود ویندوز و با تنظیم کردنش میتونی بدون اشغال شدن خط تلفن و با سرعت بالا صدا ، متن ، تصویر و فایل جا به جا کنی ...

آموزش در اینجا :

درود
دوست عزیز من از این نرم افزار قبلاً استفاده کردم، فقط تا اونجایی که میدونم مختص به dial up بود و از خط تلفن استفاده میکرد و مستقل از اینترنت بود (همونطور که در آموزش هم هست).
راهی داره که بشه از طریق اینترنت هم از این نرم افزار استفاده کرد که با سرعت بالا انتقال بده؟ اگر راهی هست میشه توضیح بدید که چجوریه؟
سپاسگزارم

zed2
27-07-2008, 16:32
درود
دوست عزیز میشه یکم توضیح بیشتری بدی که کار با این برنامه چجوریه و به چه نحوی فایل هارو انتقال میده؟
سپاسگزارم

درود
دوست عزیز من از این نرم افزار قبلاً استفاده کردم، فقط تا اونجایی که میدونم مختص به dial up بود و از خط تلفن استفاده میکرد و مستقل از اینترنت بود (همونطور که در آموزش هم هست).
راهی داره که بشه از طریق اینترنت هم از این نرم افزار استفاده کرد که با سرعت بالا انتقال بده؟ اگر راهی هست میشه توضیح بدید که چجوریه؟
سپاسگزارم
از طریق تورنت هم می تونی .
یک نرم افزار تورنت رو هر کدام از سیستم ها نصب کنید بعد یک فایل تورنت از قایل اصلی بسازید و در ان چند ترکر عمومی بزارید و بعد فایل تورنت را به ان یکی سیستم بفرستید و توسط نرم افزار تورنت اجرا کنید در سیستم اینور هم اجرا کنید و شروع به اپلود کنید راهنمایی بیشتر خواستید به این تاپیک مراجعه کنید

afghantoday
29-07-2008, 14:11
درود
مرسی از راهی که نشون دادید. برای هایپر ترمینال هم که گفتید راهی هست که با استفاده از اینترنت باشه؟