PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتظارها به پایان رسید Rompatcher با قابلیت autorun

amini_bio
26-07-2008, 09:30
انتظارها به پایان رسید وبالاخره Rompatcher با قابلیت autorun ساخته شد.
یکی از مشکلات Rompatcher قبلی این بود که با هر بار خاموش روشن کردن گوشی دوباره باید پچ ها رو فعال می کردید ولی در این ورژن بعد از فعالسازی پچ و انتخاب Add to auto در صورت خاموش روشن شدن گوشی به صورت خودکار پچ فعال میگردد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:atten:یه نکته و تجربه شخصی در کار با این برنامه :

درصورتیکه مثل من عادت به دستکاری پچها دارید و یا از پچ های تایید نشده استفاده می کنید و یا خودتون در کار نوشتن پچ هستید حتماً پچ ها رو توی درایو E نصب کنید چون من یه پچ دستکاری شده رو با این برنامه autorun کردم و گوشی ام هی پشت سر هم ریست می شد ولی خوب شانس با من یار بود و با در آوردن مموری کارت مشکلم حل شد. پس حتما توی درایو E پچ ها رو بریزید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوستانی که برنامه رو قبلا روی گوشی شون داشتن و موقع نصب مجدد با پیغام update error مواجه می شوند باید قبل از نصب حتماً ورژن قبلی رو uninstall کنید. اگر نشد از آدرس زیر فایلrompatcher_reg.rsc را پاک کنید.

c:\\private\\10003a3f\\import\rompatcher_reg.rsc

ویا

C:\private\10003a3f\import\apps\ROMPatcher_reg.rsc

mohammadflash2006
26-07-2008, 12:15
میشه بیشتر توضیح بدی؟

amini_bio
26-07-2008, 22:07
در مورد کل rompatcher یا اینکه ورژن جدیدش؟

رام پچر نرم افزاریه که باهاش می تونید کارهای جالبی توی گوشی انجام بدید.
این کار ها را یه سری پچ انجام می دند مثلا قطع کردمن صدای شاتر دوربین در هنگام انداختن عکس.
یا حذف گزینه های calendar و search و wlan از روی دسکتاپ گوشی در حالت آماده به کار و خیلی کارای دیگه.

برای آشنا شدن با این آموزش ها به تاپیک زیر یه سری بزن:

mohammadflash2006
27-07-2008, 19:04
مرسی دوست من

bejanyar
13-12-2008, 12:04
لینک دانلود به نظرم خرابه ها !!!!

amini_bio
13-12-2008, 12:50
بفرما براتون آپلود كردم:

hovo
13-12-2008, 22:02
با این نرم افزار میشه گزینه های آپشن رو توی گوشی نوکیابه جای بالا و پایین کردن جوی استیک مثله سونی اریکسون با زدن دکمه 1 تا 9 انتخاب کرد ؟
اگه میشه لطفا راه حلش رو بگید؟
تو نوکیا این ضعف خیلی احساس میشه برای انتخاب گزینه ها توی آپشن مجبوری انگشتت رو مدام روی دی پد جا به جا کنی که سرعت کار با گوشی رو می گیره.

amini_bio
14-12-2008, 01:28
فکر نکنم.
ولی اگه پچش بیاد توی تاپیک هک بچه ها میذارند.

hovo
31-12-2008, 09:26
فکر نکنم.
ولی اگه پچش بیاد توی تاپیک هک بچه ها میذارند.

دقیقا فکرتون درست بود چند روزی دنبالش گشتم ولی هیچ پچی پیدا نکردم

ولی فکر کنم لااقل نرم افزار ی باشه که با باز کردنش این امکان انتخاب گزینه ها با زدن شماره مثل سونی اریکسون مهیا بشه؟؟؟؟