PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه کنتور مقدار مصرف اینترنت

amonesary
25-07-2008, 23:35
سلام دوستان :20:

یه برنامه لازم دارم که بهم نشون بده از یه تاریخ مشخصی که برنامه رو ریست میکنم من چقد از اینترنت استفاده کردم

الان من روی سیستمم ESET SMART SECURITY رو دارم که تا وقتی تو نت هستم مقدار استفاده هر برنامه رو میده

اما وقتی dISCONNECT میشم دیگه نه و همه چی رو فراموش میکنه

همینطور از فایروال رایگانPC TOOLS FIREWALL PLUS هم استفاده میکنم که همینجا بگم خیلی ازش راضیم

بیشتراز فایر وال نود که به همه برنامه ها اجازه دسترسی میده ولی این فایر وال PC TOOLS بابت هر برنامه ای اجازه میگیره

خوب حالا اگه با این دو تا هم میشه مثلا سر ماه ریست کرد و هر روز که بخوایم بشه فهمید چند مگا بایت استفاده شده راهشو بهم بگید

اگرم برنامه دیگه ای سراغ دارید لطفا معرفی کنید

ممنون :11:

ferble
25-07-2008, 23:39
ساده ترین و مناسبترینش بنظر من Dumeter هست توی فروم بگردی پیدا میکنی.

huti_421
25-07-2008, 23:45

یه برنامه لازم دارم که بهم نشون بده از یه تاریخ مشخصی که برنامه رو ریست میکنم من چقد از اینترنت استفاده کردم

الان من روی سیستمم ESET SMART SECURITY رو دارم که تا وقتی تو نت هستم مقدار استفاده هر برنامه رو میده

همینطور از فایروال رایگانPC TOOLS FIREWALL PLUS هم استفاده میکنم که همینجا بگم خیلی ازش راضیم

بیشتراز فایر وال نود که به همه برنامه ها اجازه دسترسی میده ولی این فایر وال PC TOOLS بابت هر برنامه ای اجازه میگیره

خوب حالا اگه با این دو تا هم میشه مثلا سر ماه ریست کرد و هر روز که بخوایم بشه فهمید چند مگا بایت استفاده شده راهشو بهم بگید

BWMeter | نشان دهنده پهنای باند اینترنت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Bandwidth Controller Enterprise | کنترل پهنای باند :

DU Meter براي مونيتور كردن سرعت اينترنت :

amonesary
26-07-2008, 00:16
با تشکر از ferble عزیز

دیگه دین ما به هوتی جان(اگه اشتباه تلفظ کردم شرمنده) داره زیاد میشه

همون Bandwidth Controller Enterprise مد نظرم بود که برای کاربرای خونگی برنامه مجانیشم تو سایتش هس

لینک مستقیم دانلود رو هم میذارم اگه کسی بعدا اومد اینجا یه ضرب بره حالشو ببره

reza,n
26-07-2008, 23:40

دوست عزیزم سلام:
میشه در مورد این تایپت یکمک توضیح بدی !!! کجای eset و کدوم قسمت؟؟؟
"الان من روی سیستمم ESET SMART SECURITY رو دارم که تا وقتی تو نت هستم مقدار استفاده هر برنامه رو میده "
ممنونم

reza,n
26-07-2008, 23:45
با سلام:
حالا که لطف کردید پرتابل این نرم افزارها رو هم معرفی کنید.
BWMeter
Bandwidth Controller Enterprise
DU Meter
ممنونم

huti_421
27-07-2008, 00:36
آقا حالا یکی دیگه باشه عیب نداره ؟

Portable Bandwidth Monitor 2.9.623 :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

INFO:
Bandwidth monitor is a software utility used for observing and monitoring the transmission and reception of data flow from your network. It displays total and average bandwidth readings as well as how much bandwidth wasted from overhead. The tool comes equipped with a graphical display to illustrate network fluctuation.

amonesary
27-07-2008, 19:55
دوست عزیزم سلام:
میشه در مورد این تایپت یکمک توضیح بدی !!! کجای eset و کدوم قسمت؟؟؟
"الان من روی سیستمم ESET SMART SECURITY رو دارم که تا وقتی تو نت هستم مقدار استفاده هر برنامه رو میده "
ممنونم

فک کنم عکس زیر همه چیزو نشون میده
اول Protection status و بعد هم personal firewall رو که کلیک کنی اون اطلاعات میاد که میبینی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]