PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست برنامه ای که با اون بشه با سرعت بیشتری فایل های Torrent رو دانلود کرد

tarfand4u
25-07-2008, 15:37
سلام دوستان خسته نباشید من می خواستم بدونم که آیا چنین برنامه ای هست؟!؟!

huti_421
25-07-2008, 17:39
خوب یه توضیح راجع به سرعت تورنت ها :

سرعت تورنت ها عموما به تعداد seeds های اون و سلامت ترونت مربوطه پس هر چقدر تعداد seeds های اون بیشتر باشه سرعت قائدتا بیشتر میشه ... این در درجه ی اول

در دره ی دوم دانلود منیجرها و مرورگرها ( مثل اپرا که قابلیت دانلود تورنت داره ) سرعتشون دریافتشون نسبت به نرم افزار های مربوط مثل uTorrent و BitTorrent کمتر و بهتره از اونا استفاده کنی :

uTorrent 1.8 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خوب در ثانی شما با بهینه سازی کردن پهنای باندت مثلا با نرم افزار TuneUp میتونی پهنای باندت رو یه جورایی بیشتر بکینی ( عملا زیاد نمیشه ها مثلا 128 بشه 256 ) ...

tarfand4u
25-07-2008, 22:17
دوست عزیز اول که از تمام توضیحات شما کاملا متشکرم

دوم دوست عزیز من با برنامه uTorrent کار میکنم که سرعتش خیلی پائینه...

ولی به هر حال متشکرم

huti_421
25-07-2008, 22:40

ولی به هر حال متشکرم

خواهش می کنم ... راستی این خسیسه ی تورنته که سرعتش نسبت به دانلود از لینک مستقیم کمتره ها ... ولی با همون بهینه سازی پهنای باند میتونی یه کارایی بکنی ...

hesamjm
25-07-2008, 22:46

ولی به هر حال متشکرم

میکرو تورنت که ازش استفاده میکنی برنامه خوبیه ولی اگه سرعتش پایینه از bittorent استفاده کن:
اینم لینک آخرین ورژن بیت تورنت:

tarfand4u
25-07-2008, 23:20
از توجه هر دو شما دوست عزیز خیلی متشکرم

hesamjm جان از تو هم تشکر میکنم

خیلی سرعت دانلود رفت بالاتر

ممنون

پاکر
25-07-2008, 23:22
سلام دوستان خسته نباشید من می خواستم بدونم که آیا چنین برنامه ای هست؟!؟!
من این رو پیدا کردم!
خودم باهاش کار نکردم:11:

ferble
25-07-2008, 23:29
bittorent برنامه خیلی خوبیه من قبلا خیلی باهاش کار کردم منتها یک مسیله داره از اونجایی که همزمان با دانلود آپلود هم میشه برای آی آس پی مثل پارس آنلاین که سرعت آپلودش بالاست آدم مجبور میشه سرعت آپلود رو روی مینیمم یعنی 3 کیلو بایت بذاره که همین مسیله باعث افت شدید سرعت دانلود میشه البته بقیه سرویس دهنده ها رو نیازی به تنطیم سرعت آپلود ندارن چون عملا خودشون از کار میافتن هنگام دانلود. من با فلش گیت نتیجه خیلی بهتری گرفتم گرچه اونهم مشگل رزیوم داره ولی بهر حال سرعت دانلود رو پایین نمیاره