PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [جامع] راهنمای جامع سرویس دهنده های اینترنت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

vahid_civil
02-11-2008, 11:11
اینم مال من واسه سرویس 128

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

darvish1900
02-11-2008, 14:36
اینم مال من واسه سرویس 128

اسمش 128 ولی همون سرویس 512 آسیاتک.

David.Jn
02-11-2008, 19:54
سلام
بالاخره ما هم ميخوايم بيايم تو جمع Adsl اي ها .
از دوستان چند تا پيشنهاد ميخواستم

1-كدوم يكي از اين سرويس دهنده ها را انتخاب كنم (اينطور كه معلومه اينجا اينترنت صبا نت بيشترين rank را داره و معلومه همتون هم اونو پيشنهاد ميكنين
اگر پيشنهاد ديگه اي دارين به من بگين ممنون ميشم)

2-يه آمار هم از سرعتهاي مختلف همراه با قيمت ميخواستم

3-چه ماركي از مودم Adsl را پيشنهاد ميكنين همراه با قيمت ميخوام

يه سوال داشتم و اونم اين بود كه خودم ميتونم Adsl را وصل كنم يا اينكه يه سري كارها داره كه من نميتونم انجام بدم
چون اينجور كه من از يكي از دوستام شنيدم ميگفت بايد خط عوض بشه(نميدونم درست ميگفت يا نه:46:)

ضمنآ ما تهران هستيم و پيش شماره 6620

mehdi_vsgh
02-11-2008, 20:40
سلام
بالاخره ما هم ميخوايم بيايم تو جمع Adsl اي ها .
از دوستان چند تا پيشنهاد ميخواستم

1-كدوم يكي از اين سرويس دهنده ها را انتخاب كنم (اينطور كه معلومه اينجا اينترنت صبا نت بيشترين rank را داره و معلومه همتون هم اونو پيشنهاد ميكنين
اگر پيشنهاد ديگه اي دارين به من بگين ممنون ميشم)

2-يه آمار هم از سرعتهاي مختلف همراه با قيمت ميخواستم

3-چه ماركي از مودم Adsl را پيشنهاد ميكنين همراه با قيمت ميخوام

يه سوال داشتم و اونم اين بود كه خودم ميتونم Adsl را وصل كنم يا اينكه يه سري كارها داره كه من نميتونم انجام بدم
چون اينجور كه من از يكي از دوستام شنيدم ميگفت بايد خط عوض بشه(نميدونم درست ميگفت يا نه:46:)

ضمنآ ما تهران هستيم و پيش شماره 6620

خوب بهتره اول یه نگاهی به این توضیحاتی که قبلا به یکی از دوستان دادم بندازی تا بعد اگه سوالی بود جواب بدیم:دی

===================

در مورد اینکه چی بگیری و از کجا اینترنت بگیری باید بگم که
همه ispها با همه مودمها سازگاری دارن ولی فقط پشتیبانی برخی مودم‌ها رو برعده میگیرن
به عنوان مثلا شما اگر از شاتل بگیری ولی مودم خودشون را نگیری و بری یه مودم دیگه بخری کلیه مسئولیتهای نصب مودم و تنظیمات و مشکلاتی که احیانا برات بعدا بوجود میاد(که مربوط به مودم باشه) به عهده خودته.......

اما اینکه از کجا بگیری:
خوب باید بگم که چی برات مهمه؟
1.سرعت بالا؟
2.پشتیبانی خوب
3.قیمت ارزون
4.اینترنت با محدودیت یا بدون محدودیت ترافیک؟
5.کیفیت بالای شبکه وثبات داشتن یا نداشتن؟؟:دی

و...........

البته قبل از اینکه جواب سوال بالا رو بدی باید بگی که اصلا برای چی میخوای ADSL بگیری
اینترنت رو برای دانلود میخوای؟ برای وبگردی و چت و.. میخوای؟ یا برای آپلود کردن !؟؟
مواردی که برات مهمتره رو بگو تا بشه بیشتر راهنمایی کرد(نگی که همه رو باهم میخوام که تو ایران چنین چیزی وجود نداره)

David.Jn
02-11-2008, 21:03
از اينجا شروع ميكنم

اینترنت رو برای دانلود میخوای؟ برای وبگردی و چت و.. میخوای؟ یا برای آپلود کردن !؟؟
من اينترنت را براي هر سه تاشون ميخوام و لي دانلودم زياد نيست شايد ماهانه به زور به 500mg برسه(البته هنوز نميدونم شايد بعد از اينكهAdsl بگيرم يهو برم تو نخ دانلود)
بعد ها شايد --- هم بگيرم با اونم دانلود كنم
آپلود هم شايد زياد داشته باشم (حجمشو نيمدونم اما خيلي زياد نيست)

حالا اينجا:

.سرعت بالا؟
اينكه حتميه ولي متوسط هم برام فكر ميكنم كافيه

پشتیبانی خوب
اگه ميشه يه توضيح در مورد پشتيباني بدين(مثلآ چيارو پشتيباني ميكنن)

.قیمت ارزون
اينم آره

.اینترنت با محدودیت یا بدون محدودیت ترافیک؟
معلومه اگه ترافيك بالا باشه سرعت هم مياد پايين
باز نميدونم شما خودتون با اينايي كه تو بالا گفتم تطبق بدين كه آيا محدوديت ترافيك برام مشكل ساز ميشه؟

.کیفیت بالای شبکه وثبات داشتن یا نداشتن؟؟
از هر آدم عاقلي بپرسي ميگه كيفيت بالا و ثبات(عجب سوالي پرسيديا!!!)

به عنوان مثلا شما اگر از شاتل بگیری ولی مودم خودشون را نگیری و بری یه مودم دیگه بخری کلیه مسئولیتهای نصب مودم و تنظیمات و مشکلاتی که احیانا برات بعدا بوجود میاد(که مربوط به مودم باشه) به عهده خودته.......
پس يعني بگم خودشون بيارن
يه توضيح هم ميخواستم اونم اينه كه براي سرعت هاي مختلف كه مودم فرق نميكنه؟

يه آمار هم در مورد سرعتهاي مختلف همراه با بدين
ممنون ميشم

David.Jn
02-11-2008, 21:04
از اينجا شروع ميكنم

من اينترنت را براي هر سه تاشون ميخوام و لي دانلودم زياد نيست شايد ماهانه به زور به 500mg برسه(البته هنوز نميدونم شايد بعد از اينكهAdsl بگيرم يهو برم تو نخ دانلود)

حالا اينجا:

.سرعت بالا؟

پشتیبانی خوب

.قیمت ارزون
اينم آره

.اینترنت با محدودیت یا بدون محدودیت ترافیک؟
باز نميدونم شما خودتون با اينايي كه تو بالا گفتم تطبق بدين كه آيا محدوديت ترافيك برام مشكل ساز ميشه؟

.کیفیت بالای شبکه وثبات داشتن یا نداشتن؟؟

پس يعني بگم خودشون بيارن

يه آمار هم در مورد سرعتهاي مختلف همراه با قيمت بدين
ممنون ميشم

_Barbod_
02-11-2008, 22:42
از اينجا شروع ميكنم

حالا اينجا:

اينم آره

پس يعني بگم خودشون بيارن

ممنون ميشم
سلام
عزیز بزار من خیالت رو راحت کنم
اصلا" نمیخوام گمراه بشی اما فقط همین یک کلام
هر چقدر پول بدی همونقدر آش میخوری

mehdi_vsgh
02-11-2008, 22:43
از اينجا شروع ميكنم
پس بزار ماهم اینطوری شروع کنیم

خوب ببین اینکه بگی با دیال آپ رو بخوای با adsl مقایسه کنی نمیشه....
شما فکر کن الان یه اینترنتی داری که در 100مگ رو در عرض 90 دقیقه دانلود میکنه....یا اگه سرعتت بالاتر بشه 100 مگ رو تو 10-20 دقیقه!!؟؟ اونقوت چقدر دانلود داری؟؟؟؟
خوب پس بازم بیشتر فکر کن ببین وضعیت دانلودت چطوره؟

اما اگه آپلودت بالاس فکر میکنم پارس آنلاین سرعت آپلود خیلی خوبی داره ولی چون شبانه‌اش رایگان نیست در نتیجه نمیتونی دانلود زیاد داشته باشی

حالا اينجا:
ok:31:

بازم بر میگرده به پاسخ سوال بالات....
که چقدر مصرف داری؟

منظورم مشخصه دیگه:دی پشتیبانی فنی
مثلا داری با اینترنت کار میکنی یه دفعه DC میشی دیگه هم کانکت نمیشه!!! یا مثلا سرعتت یه دفعه میاد پایین....
خوب چطوری باید این مشکل رو حل کرد؟؟؟ مسلمه نیاز به پشتیبانی هست!!!
حالا میخوای افرادی که پشتیبانی فنی شرکت هستند قوی باشه یا ضعیف؟؟؟(مثال میزنم الان سپنتا(الانه که باربد بیاد:دی) ضعیفترین پشتیبانی رو داره چون هر مشکلی که برات پیش میاد میگن مودم رو خاموش کن یا ویندوز عوض کن.....یا مثلا شاتل و پارس آنلاین افرادی که پشتیبانی فنی را دارن افراد باسوادی هستن ....مثلا شاتل که خودم مصرف میکنم وقتی به مشکل میخوری اصلا نیازی نیست زنگ بزنی و 2ساعت پشت خط باشی....فقط میری تو سایت و براشون پیغام میزاری تو ظرف حداکثر 30 دقیقه باهات تماس میگیرن و مشکلت رو حل خواهند کرد)

اينم آره
خوب یه چیز رو هم در نظر بگیر...نمیشه هم نون رو خواست هم خرما:دی هرچقدر بیشتر پول بدی ممکنه به همون مقدار آش بخوری

دلیل نداره ولی معمولا سرویسهای نامحدود سرعتشون کمتر از سرویسهای محدوده دلیلشم اینه که وقتی به فرض شما سرویس 128 نامحدود میگیری دقیقا بهت همون 128یا کمتر رو میدن....ولی اگه 128 نامحدود بگیری حداقل سرویسی که میگیری 192 هست به بالا(تا 1 مگابیت)

نه دیگه نشد:دی البته به دوستان صبانت بر نخوره ها؟!! ولی صبانت هر یک ساعت اینترنت شبانه رو دیسکانکت میکنه و گاهی اصلا روزا و یا شبا نمیتونی کانکت بشی ولی همونطور که میبینی به خاطر سرعت بسیار بالایی که داره کلی هم طرفدار داره:دی:31:

پس يعني بگم خودشون بيارن

اون دیگه به خودت بستگی داره
میتونی مسئولیت نصب مودم و احیانا مشکلات بعدی را برعهده بگیری یا خیر؟
نه فرقی نمیکنه فقط اگه adsl2+ بگیری مودمش فرق داره (الان اکثر مودمهای موجود تو بازار adsl2+ رو ساپورت میکنن)

يه آمار هم در مورد سرعتهاي مختلف همراه با بدين
ممنون ميشم
خوب اون بالا ادرس همه شرکتها هستش وارد سایتشون بشو و قیمتهاشون رو ببین

سوالی بود در خدمتم:11:

Xbox360
03-11-2008, 00:41
سلام به دوستان عزیز فروم
می خواستم بدونم آیا اینترنت هیاهو از نمایندگان فن آوا می باشد یا خیر؟

ممنون

vafa1353
03-11-2008, 00:50
از اينجا شروع ميكنم

حالا اينجا:

اينم آره

پس يعني بگم خودشون بيارن

ممنون ميشم

اگر بتونی eco 512 شاتل بگیری مهشره من که ازش خیلی راضیم سرعت عالی و پشتیبانی بی نظیری داره
تا حالا یک بار هم دیس نشدم.
مودم هم وایرلس دادن(BILLIUN) که واقعا عالیه.
از نظر تراقیک هم علارقم تصورم کاقیه.
نصب رو هم بزار به عهده خودشون و خودت رو واسه 10/20 تومن به دردسر ننداز.
اگر خواستی من کارت طلائی دارم 10000 تومن تخفیف میدن:10:

Grand
03-11-2008, 02:23
اما اگه آپلودت بالاس فکر میکنم پارس آنلاین سرعت آپلود خیلی خوبی داره ولی چون شبانه‌اش رایگان نیست در نتیجه نمیتونی دانلود زیاد داشته باشی

پارس آنلاین شبانه نامحدود داره از 2 تا 6 صبح:5:

mehdi_vsgh
03-11-2008, 05:28
مطمئنی؟؟
شما تو کدوم شهری؟
تو سایتش ندیدم تا حالا چنین چیزیو

reb
03-11-2008, 09:25
کدوم شهری؟ تهران نداره

David.Jn
03-11-2008, 10:12
خيلي ممنون از شما دوستان:5:مخصوصآmehdi_vsgh

با اجازه جناب mehdi_vsgh من ميخوام برم به جمع صبانتي ها
به دلايل زير :
1-سرعت
2-من شبها اصلآ آنلاين نميشم اگر هم سرويسش يهو قطع بشه برام فرق نميكنه.
3-به نظرم 2gig برام كافيه پس نامحدود بدردم نميخوره
4-اينو نميدونم:31:

خوب دوستان اگه ميشه يكم در مورد پشتيباني صبانت بگيد كه آيا خوب پشتيباني داره يا نه:10:
يه سوال هم در مورد دانلود آفلاين داشتم:
من اگه Adsl بگيرم ميتونم دانلود آفلاين(---) هم انجام بدم و سرعت دانلود هم فرقي ميكنه (بيشتر ميشه يا همونه) يا نه؟

mehdi_vsgh
03-11-2008, 12:15

به دلايل زير :
1-سرعت

خوب دوستان اگه ميشه يكم در مورد پشتيباني صبانت بگيد كه آيا خوب پشتيباني داره يا نه:10:
من اگه Adsl بگيرم ميتونم دانلود آفلاين(---) هم انجام بدم و سرعت دانلود هم فرقي ميكنه (بيشتر ميشه يا همونه) يا نه؟
1. خوب سرعت صبانت خیلی معروفه پس نشون میده شما براتون سرعت مناسبه
2. مشکل اینجاست که گاهی روزها هم قطع میشه
3. خوب اگه فکر میکنید براتون مناسبه 2 گیگ میتونید برین سراغ صبانت ولی قبلش یه تماس بگیر ببین که اصلا تو مرکز مخابراتیتون پورت خالی دارن یا خیر؟؟
4.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد پشتیبانی و غیره صبانت بهتره بری تو تاپیک خود صبانت از بچه‌هایی که صبانت استفاده میکنن بپرسی
اینم لینکش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

David.Jn
03-11-2008, 12:56
. خوب اگه فکر میکنید براتون مناسبه 2 گیگ میتونید برین سراغ صبانت ولی قبلش یه تماس بگیر ببین که اصلا تو مرکز مخابراتیتون پورت خالی دارن یا خیر؟؟ با كجا تماس بگيرم مخابرات يا خود صبانت؟ اين سوالمو هنوز جواب نگرفتم:
يه سوال هم در مورد دانلود آفلاين داشتم: من اگه Adsl بگيرم ميتونم دانلود آفلاين(---) هم انجام بدم و سرعت دانلود هم فرقي ميكنه (بيشتر ميشه يا همونه) يا نه؟ و اينكه من ميتونم از دايال آپ هم استفاده كنم يا ديگه نميشه مظورم اينه كه يه وقت يه مشكلي پيش بياد و نتونم شارژ كنم اونوقت ميتونم از دايال آپ قبلي استفاده كنم؟

djmoslemok
03-11-2008, 13:02

به دلايل زير :
1-سرعت

دوست من دانلود آفلاین اصلا ربطی به اینترنت آنلاین نداره
ولی شما میتونی با اینترنت ماهواره ای آنلاین send رو با ADSL انجام بدی و دانلود رو با ماهواره که سرعتش خوب هست :10:
ولی دانلود آفلاین کلا جداست قضیش
------------------------------------------------------------------
و من دارم الان FALLOUT3 را دانلود آفلاین میکنم:5:

Nevissande
03-11-2008, 14:00
با كجا تماس بگيرم مخابرات يا خود صبانت؟ اين سوالمو هنوز جواب نگرفتم: و اينكه من ميتونم از دايال آپ هم استفاده كنم يا ديگه نميشه مظورم اينه كه يه وقت يه مشكلي پيش بياد و نتونم شارژ كنم اونوقت ميتونم از دايال آپ قبلي استفاده كنم؟
شما تو كدوم شهر هستيد؟

David.Jn
03-11-2008, 14:23
ولی شما میتونی با اینترنت ماهواره ای آنلاین send رو با ADSL انجام بدی و دانلود رو با ماهواره که سرعتش خوب هست ولی دانلود آفلاین کلا جداست قضیش پس سرعت هيچ ربطي به دانلود آفلاين نداره درسته؟ پس دانلود آفلاين فقط يك سرعت مختص به خودش داره كه قابل تغيير هم نيست؟ بزاريد واضحتر بگم من اين برام سواله كه Adsl چون سرعتش بالاست ميتونم دانلود آفلاين رو هم با سرعت بالاتري انجام بدم يا نه؟ و دوم اينكه Adsl قدرت Send بالايي داره آيا من ميتونم Resieve را از طريق --- افزايش بدم يا نه؟
شما تو كدوم شهر هستيد؟ من تهران هستم با 4 رقم اول 6620

vahid_civil
03-11-2008, 14:54
پس سرعت هيچ ربطي به دانلود آفلاين نداره درسته؟ پس دانلود آفلاين فقط يك سرعت مختص به خودش داره كه قابل تغيير هم نيست؟ بزاريد واضحتر بگم من اين برام سواله كه Adsl چون سرعتش بالاست ميتونم دانلود آفلاين رو هم با سرعت بالاتري انجام بدم يا نه؟ و دوم اينكه Adsl قدرت Send بالايي داره آيا من ميتونم Resieve را از طريق --- افزايش بدم يا نه؟ من تهران هستم با 4 رقم اول 6620

دانلود آفلاین مثل موبایل میمونه و adsl مثل تلفن ثابت ! یعنی هیچ ربطی به هم ندارن !
ماهواره با دیش و ... هست. adsl با مودم مخصوص به خودش.هیچ دخلی به هم ندارن !
شما اگه سیمی تلفنی که به مودم adsl وصل میکنی به پشت مودم دیال آپت وصل کنی میتونی دیال آپ هم داشته باشی.ولی نه به صورت همزمان!

David.Jn
03-11-2008, 15:33
دانلود آفلاین مثل موبایل میمونه و adsl مثل تلفن ثابت ! یعنی هیچ ربطی به هم ندارن !
ماهواره با دیش و ... هست. adsl با مودم مخصوص به خودش.هیچ دخلی به هم ندارن !
به خدا منم ميدونم با هم فرق ميكنن
ببنيد من اينو از يكي از دوستام شنيدم كه خودشون --- ميفروختن
اون ميگفت كه ميشه SEND را از طريق َADSL انجام بدي و RESEIVE را هم باDVB بگيري حالا نميدونم چه جوري!!!

tohidkh
03-11-2008, 15:36
ای بابا!
دوستان بحث در مورد --- خلاف قوانین انجمن هست....
یه وقت میایند اخطار میدن بهتون هاااا.
:11:

mehdi_vsgh
03-11-2008, 15:41
با كجا تماس بگيرم مخابرات يا خود صبانت؟ اين سوالمو هنوز جواب نگرفتم:

مسلما باید با صبانت تماس بگیری

AaVaA
03-11-2008, 22:22
سلام
دوستان کسی نمیدونه بالاخره این طرح تخفیف 20 % هزینه های adsl که تصویب شده بود..قراره اجرایی بشه یا نه؟

tohidkh
03-11-2008, 22:38
سلام
دوستان کسی نمیدونه بالاخره این طرح تخفیف 20 % هزینه های adsl که تصویب شده بود..قراره اجرایی بشه یا نه؟
سلام.
جوابش در یه تاپیک دیگه توسط یه منبع موثقی داده شده بود . . .
برای همین نقل قولش میکنم:

همانطور که می دانستید تعرفه اینرنت جدید رو تعریف و 1 ماه فرصت جهت ارئه داده بودند. متاسفانه شرکتها نه تنها به اتفاق این قانون رو اجرا نکردند بلکه ان را یک دروغ و کاری نشدنی اعلام و طی نامه های مکرر به سازمان نتیجه شد : هیچی برید همون کاری که می کردید رو انجام بدهید. یعنی فعلا خبرایی در مورد کاهش نخواهیم داشت.

موفق باشید :40:

reb
03-11-2008, 23:08
سلام.
جوابش در یه تاپیک دیگه توسط یه منبع موثقی داده شده بود . . .
برای همین نقل قولش میکنم:

تمام isp ها اینترنتشون رو موظفند از مخابرات بگیرند دولت مهر و عاطفه خانم اگه راست میگه خودش چرا ارزون نمیده که اونها هم موظف باشند همون مقدار ارزونتر بدن؟
حقه باز و شارلاتان تر از این دولت وجود نداره

mrmostafa
03-11-2008, 23:22
آقا شاتل در منطقه فرديس 1 چطور هستش سرعتش؟؟ بين شاتل و آسياتك كدوم خوبه البته خودم آسياتك دارم تهران كه سرعتم خوبه روي 60 هستش ثابتش. ميخواستم ببينم شاتل در فرديس چطوره خوبه يا نه ؟؟؟

mrmostafa
03-11-2008, 23:28
دوست من دانلود آفلاین اصلا ربطی به اینترنت آنلاین نداره
ولی شما میتونی با اینترنت ماهواره ای آنلاین send رو با ADSL انجام بدی و دانلود رو با ماهواره که سرعتش خوب هست :10:
ولی دانلود آفلاین کلا جداست قضیش
------------------------------------------------------------------
و من دارم الان FALLOUT3 را دانلود آفلاین میکنم:5:

اينجوري هم بايد هزينه ADSL بدي و هم هزينه EDSL كه خود EDSL 256 ماهي 35000 تومن هستش تقريبا و به صرفه نيستش. ولي اگه آدم بخواد كلا ديش بزاره نميشه؟؟؟ پولشم داشته باشه؟ البته كارت ريسيو مهمه كه اينجا غير قانوني هستش

Xbox360
03-11-2008, 23:54
سلام دوستان
کسی میدونه این اخطار برایه چیه؟
There is an IP address conflict with another system on the network

mehdi_vsgh
04-11-2008, 00:05
سلام دوستان
احتمالا شما از v*p*n یا قیلتر شکن استفاده میکنی

بهت میگه این آی پی الان داره توسط یه سیستم دیگه استفاده میشه و شما نیمتونید استفاده کنید

BIZIMT
04-11-2008, 00:22
سلام دوستان

هیچی پیغامزیاد مهمی برای کاربران معمولی نداره.
اگر شبکه هست کامپیوتر هایتان ip شما با ip یک سیستم دیگه مشابه هست.
اگر در اینترنت هست یعنی بهتر هست اسم شرکتت رو نگی چون ........... میشه. _(گناه داره)-

pouya92
04-11-2008, 08:45
به خدا منم ميدونم با هم فرق ميكنن
ببنيد من اينو از يكي از دوستام شنيدم كه خودشون --- ميفروختن
اون ميگفت كه ميشه SEND را از طريق َADSL انجام بدي و RESEIVE را هم باDVB بگيري حالا نميدونم چه جوري!!!

با سلام خدمت دوست خوبم
ببین دانلود آفلاین یعنی شما هیچ احتیاجی به اینترنت نداری پس اصلا نگران این مطلب نباش شما برای این کار فقط یه کارت --- میخوای + یه دیش وتموم
با یه نرم افزار مخصوص و تنظیمات میتونی اینترنت آفلاینت رو به راحتی راه بندازی
چون میگن اینجا ادامه نده اگه سوالی داشتی واسم پیغام خصوصی بده کاملا بهت بگم چیکار کنی.
...
شاد باشی

pouya92
04-11-2008, 08:46
من امیرآباد نزدیک کوی دانشگاه میشینم
سرویسی میخوام که نامحدود باشه با پهنای باند 256 یا 128 ( که سرعت دانلود میشه بین 18-34 درسته؟)
با لبتاپ باید وصل شم
لطفا راهنماییم کنید چه سرویسی رو بگیرم و هزینه چقدره؟
از کی باید اقدام کنم ؟رزرو کنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

vahid_civil
04-11-2008, 13:30
من امیرآباد نزدیک کوی دانشگاه میشینم
سرویسی میخوام که نامحدود باشه با پهنای باند 256 یا 128 ( که سرعت دانلود میشه بین 18-34 درسته؟)
با لبتاپ باید وصل شم
لطفا راهنماییم کنید چه سرویسی رو بگیرم و هزینه چقدره؟
از کی باید اقدام کنم ؟رزرو کنم؟

هر شرکتی به امیر آباد نمیده.
توی interfinder فقط افروزنت رو نوشته. چون عموی منم اونجا میشینه خیلی دنبالش بودم.
شما باید به شرکتا زنگ بزنی . تا اونجا که میدونم پارس آنلاین هم میداد.
ولی نامحدود رو سپنتا و داتک و آسیاتک میدن.
بقیشون یکم گرونتره.
مثلا نامحدود داتک 24 تومن. آسیاتک 28 تومن و سپنتا 30 تومنه.
شما هر وقت به شرکتی زنگ بزنی و مدارک رو آماده کنی از دو هفته تا یک ماه بعد وصله.

cinablue
04-11-2008, 17:00
داتک 1 ماه طول کشید تا واسه من وصل کنه 256 رو
واسه من زجراور بود...

pouya92
04-11-2008, 17:46
مرسی از لطفتون
من تا اینجا که تحقیق کردم
pars online و shatel ( adsl2 ارائه میدن تازه با مخابرات همکاری کردن
میخواستم بدونم سرویس pars online چطوره راضی هستن بچه ها مثلا سرویس pol_b2 ارسال=256 و دریافت = 256 خوبه؟ سرعت دانلودش با 256 ثابت چنده؟ 20؟ 30؟...؟
یا سرویس شاتل چطوره ؟میگه adsl2 خیلی بهتره و سرعتش هم بالاتره؟ کسی استفاده کرده ببینه چجوریه؟
مرسی از راهنماییتون

vahid_civil
04-11-2008, 18:12
این دو تا شرکت متاسفانه نامحدودشون گرونه !
adsl2 تفاوتی با adsl معمولی نداره تو ایران.

لینک قیمتای پارس

این دو تا پایینی هم شاتل

pouya92
04-11-2008, 18:21
حق با شماست ...
حالا سرویسشون چطوره؟ خوبه؟ کسایی که استفاده میکنن راضین؟
من مد نظرم از پارس :

دریافت تا 256kbps
ارسال تا 256kbps

نامحدود

20GB

Dynamic

399,500

200,000

و از شاتل :

128Kbps
256Kbps
20GB
نامحدود
تومان39.800
Valid

نظر شما کدوم بهتره؟
سرعت دانلود با این مشخصات باید چند کیلوبایت باشه؟
بین چند نفر share میکنن؟
مرسی از کمکت

vahid_civil
04-11-2008, 18:48
از نظر کیفیت اگه بری تاپیک شاتل و از کسانی که دارن بپرسی بهتره. معمولا از شاتل بد نمیگن !
من آسیاتک دارم.
ولی معمولا سرعت دانلود 256 یه چیزی حدود 32 تا 34 باید باشه.
البته گاهی شرکتا سرعتی بیشتر ارائه میدن . (محدودیت دار ها )

MehrZaad
04-11-2008, 20:28
از دوستان کسی سراغ لايزر نره! يه مدت خوب بود مشتری جمع کردن نه کسی جوابگو نه...
متاسفانه يک هفته نبودم بعد از يک هفته که تمديد کردم سرعت 256 ماکسيموم شده 18 الان 2 ساعت بيشتره دارم
زنگ ميزنم تمام لاينها اشغال...

omid4mit
04-11-2008, 20:49
از دوستان کسی سراغ لايزر نره! يه مدت خوب بود مشتری جمع کردن نه کسی جوابگو نه...
متاسفانه يک هفته نبودم بعد از يک هفته که تمديد کردم سرعت 256 ماکسيموم شده 18 الان 2 ساعت بيشتره دارم
زنگ ميزنم تمام لاينها اشغال...

دوست عزیز کاملا" با شما موافقم برای من هم (128 نامحدود) اولش خیلی خوب بود ولی الان متاسفانه خیلی خراب شده سرعت دانلود من شده زیر 10 از دیشب خیلی اعصابم خورده که ماهیانه 26 پول بیدم بعد با زیر 10 دانلود کنیم.:41:

ali576
04-11-2008, 21:15
سلام خدمت اعضا محترم
من یک مودم adslخریدم که یک پورت usb داره و یک پورت lan
که lan روبه pc وصل کردم وusb روبه لپ تاپ.مشکل من اینه که وقتی لپ تاب به اینترنت وصل pc نمیتونه connect بشه و وقتی که pc وصل میشه لپ تاب نمی تونه بشه.یعنی هر دو در ان واحد نمیتونن وصل یشن.
لطفا بگید که چکار کنم که هردوشون بتونن همزمان وصل بشن.مارک مودم d-link tp-8811

MehrZaad
04-11-2008, 21:23
دوست عزیز کاملا" با شما موافقم برای من هم (128 نامحدود) اولش خیلی خوب بود ولی الان متاسفانه خیلی خراب شده سرعت دانلود من شده زیر 10 از دیشب خیلی اعصابم خورده که ماهیانه 26 پول بیدم بعد با زیر 10 دانلود کنیم.:41:

الان بعد از 3 ساعت موفق شدم تماس بگيرم!!
ايشون ميفرمايند سيستم يا ويروس دارد يا از server ضعيفی
برای دانلود (راپيد شير) استفاده ميکنيد يا... (شما بخونيد همون بهانه های هميشگی) بعد هم ميفرمايند از سايت ميکروسافت با فلان برنامه کمکی چيزی دانلود کنيد تا من مانيتور کنم...!
هر چقدر تاکيد ميکنم فقط عصر به بعد اين مشکل پيش مياد زيره بار نميره
فردا اگه شد من زنگ ميزنم برای فسخ قرار داد

reb
04-11-2008, 23:18
این دو تا شرکت متاسفانه نامحدودشون گرونه !
adsl2 تفاوتی با adsl معمولی نداره تو ایران.

لینک قیمتای پارس

این دو تا پایینی هم شاتل

تا جایی که من خبر دارم نه پارس نامحدود داره تا 384 و نه شاتل ولی کسی آپلود نخواد زیاد بکنه شاتل بهتره چون تایم مجانی داره سرعت دانلودش هم ثابت بین 33 تا 35 ثابت هست برای 256

vahid_civil
04-11-2008, 23:31
پارس

POL_E5 دریافت تا 512kbps
ارسال تا 256kbps نامحدود نامحدود Static 2,499,500 500,000

POL_E10
دریافت تا 1024kbps
ارسال تا 512kbps نامحدود نامحدود Static 4,499,500 500,000

شاتل

art7 , art8 نامحدوده.

Ship Storm
04-11-2008, 23:45
سلام دوستان میخوام یه سرویس بگیرم برای کرج بنظر شما از چه شرکتی بگیرم که هم خدمات و کیفیتش خوب باشه و هم قیمتش مناسب باش؟

siamak_mu
05-11-2008, 00:54
الان بعد از 3 ساعت موفق شدم تماس بگيرم!!
ايشون ميفرمايند سيستم يا ويروس دارد يا از server ضعيفی
برای دانلود (راپيد شير) استفاده ميکنيد يا... (شما بخونيد همون بهانه های هميشگی) بعد هم ميفرمايند از سايت ميکروسافت با فلان برنامه کمکی چيزی دانلود کنيد تا من مانيتور کنم...!
هر چقدر تاکيد ميکنم فقط عصر به بعد اين مشکل پيش مياد زيره بار نميره
فردا اگه شد من زنگ ميزنم برای فسخ قرار داد

بابا چه قدر زود حالا دو روز صبر كن ببين درست ميشه يا نه. حالا اين كارا كه گفت بكن ببين بعدش حرف حسابش چيه!

MehrZaad
05-11-2008, 01:49
بابا چه قدر زود حالا دو روز صبر كن ببين درست ميشه يا نه. حالا اين كارا كه گفت بكن ببين بعدش حرف حسابش چيه!

سيامک جان همچين زودم نيست! هفته پيش هم ، همين مشکل بود 2-3 بار تماس گرفتم يه جوری دست
به سر کردن رفت...! نميخواستم تمديد نکنم تماس گرفتن و قول که اين مشکل از فلان جا بوده و حل شده...
امشب برام سنگين بود برخوردش... حالا تا فردا ببينيم چی ميشه

BIZIMT
05-11-2008, 09:00
متاسفانه این وضع فعلی هست.
مشاجره های مخابرات و pap ها و دولت بالا گرفته . مخابرات می خواد در این زمینه از قبل مستحکمتر حضور داشته باشه.
---- : اگر مخابرات وارد بشه و یا این ماجرای ارزان شدن اینترنت اتفاق بیافته کیفیت اینترنت خصوصی از این هم که هست بدتر خواهد شده . متاسفانه همه در فکر سود هستند.
به نظر من باید یک شرکت معین این کار رو انجام بده . خصوصی یا دولتی ؟
از قدیم گفتن اشپز 2 تا بشه غذا یا شور میشه یا بی نمک .
خصوصی ها میگن به ما پهنا رو که مافیایی شده قلان تومن میدن + خرج و خروج بازم مخابرات مشترک باید فلان تومن به خاطر 64 پول بده .
متاسفانه ملت درگیر مسئله هایی شدن که باید به خاطر نداشتن قدرت و ... بسوزن.

به امید آزادی تکنولوژی (اینترنت پر سرعت)

r4pbr4p
05-11-2008, 13:41
متاسفانه این وضع فعلی هست.
مشاجره های مخابرات و pap ها و دولت بالا گرفته . مخابرات می خواد در این زمینه از قبل مستحکمتر حضور داشته باشه.
---- : اگر مخابرات وارد بشه و یا این ماجرای ارزان شدن اینترنت اتفاق بیافته کیفیت اینترنت خصوصی از این هم که هست بدتر خواهد شده . متاسفانه همه در فکر سود هستند.
به نظر من باید یک شرکت معین این کار رو انجام بده . خصوصی یا دولتی ؟
از قدیم گفتن اشپز 2 تا بشه غذا یا شور میشه یا بی نمک .
خصوصی ها میگن به ما پهنا رو که مافیایی شده قلان تومن میدن + خرج و خروج بازم مخابرات مشترک باید فلان تومن به خاطر 64 پول بده .
متاسفانه ملت درگیر مسئله هایی شدن که باید به خاطر نداشتن قدرت و ... بسوزن.

به امید آزادی تکنولوژی (اینترنت پر سرعت)

دوست عزیز کاملآ با حرفت موافقم... از یه طرف مخابرات میخواد با حضورش ( میخواد!!!) یه رقیب محسوب بشه واسه شرکتهای پپ... اما این معادله اصلآ عادلانه نیست

این وسط تنها کسی که متضرر میشه شرکتهای پپ هستن. همین حالا هم اگه کشور مشکل پهنای باند نداشت همین شرکتهای خصوصی میتونستن وضع رو خیلی بهتر کنن ولی مشکل اینجاست که تمام درخواستهای شرکت پپ به دو دلیل نبود امکانات کافی و کمبود پهنای باند با جواب رد مواجه میشن

باور کنید همین شرکتهای خصوصی تو بدترین وضعیتشون هم از بهترین شرکت های دولتی بهتر خدمات میدن

طرف نشسته پشت میز و راضی و خرسند شکم داده جلو و از حقوق آخر ماهش اطمینان کامل داره!

مشکل اینترنت ایران یکی دوتا نیست!

به امید اینترنت پر سرعت

r4pbr4p
05-11-2008, 13:43
سيامک جان همچين زودم نيست! هفته پيش هم ، همين مشکل بود 2-3 بار تماس گرفتم يه جوری دست
به سر کردن رفت...! نميخواستم تمديد نکنم تماس گرفتن و قول که اين مشکل از فلان جا بوده و حل شده...

شاید بهتر باشه یه سر خودت بری اونجا

بعضی کارا با تلفن حل نمیشه

ali576
05-11-2008, 13:59
سلام خدمت اعضا محترم
من یک مودم adslخریدم که یک پورت usb داره و یک پورت lan
که lan روبه pc وصل کردم وusb روبه لپ تاپ.مشکل من اینه که وقتی لپ تاب به اینترنت وصل pc نمیتونه connect بشه و وقتی که pc وصل میشه لپ تاب نمی تونه بشه.یعنی هر دو در ان واحد نمیتونن وصل یشن.
لطفا بگید که چکار کنم که هردوشون بتونن همزمان وصل بشن.مارک مودم d-link tp-8811

Grand
05-11-2008, 15:00
مطمئنی؟؟
شما تو کدوم شهری؟
تو سایتش ندیدم تا حالا چنین چیزیو

من کرمانم، تا حالا هم نزدیک یک گیگ رایگان استفاده کردم!

mehdi_vsgh
05-11-2008, 15:28
من کرمانم، تا حالا هم نزدیک یک گیگ رایگان استفاده کردم!
ولی تو تهران رایگان نیست

Grand
05-11-2008, 15:36
ولی تو تهران رایگان نیست

چه جالب!

شما مطمئنی؟

البته توی سایتشون چیزی در این باره نگفتن، باید از مسئول فروششون سوال کنید.

reb
05-11-2008, 16:48
پارس

POL_E5 دریافت تا 512kbps
ارسال تا 256kbps نامحدود نامحدود Static 2,499,500 500,000

POL_E10
دریافت تا 1024kbps
ارسال تا 512kbps نامحدود نامحدود Static 4,499,500 500,000

شاتل

art7 , art8 نامحدوده.

بین اینهمه پیغمبر جرجیس رو پیدا کردی؟ مومن مقدس کی میتونه 250 تومن یا 450 تومن بده به اینترنت؟

vahid_civil
05-11-2008, 17:01
بین اینهمه پیغمبر جرجیس رو پیدا کردی؟ مومن مقدس کی میتونه 250 تومن یا 450 تومن بده به اینترنت؟

مگه من گفتم کسی پول بده.
اون دوستمون که امیرآباد میشستن گفتن فقط شاتل و پارس به منطقشون میده.
دنبال نامحدود بودن. گفتم این دو تا نامحدودشون گرونه.
شما گفتی ندارن منم ثابت کردم!
حداقل پست ها رو بخونید بعد تیکه بندازید !
اینجا ما اومدیم کمک کنیم نه اینکه ...
:41::13:

reb
05-11-2008, 17:04
نه داداش اینطوریا نیست اگه من گفتم نداره نرمالشو گفتم اونیهم که شما گفتید گرون که چه عرض کنم نجومیه پس بدرد هیشکی نمیخوره

siamak_mu
05-11-2008, 19:34

اگه سرعتت واقعاً اون چيزي هست كه ميگي و زير بار نميرن درخواست پشتيبان حضوري كن.

يه وقت هم ممكنه ويندوز باشه ها چون من يه بار همين مشكل افت سرعت رو داشتم كلي هم به شاتل فحش دادم ويندوز ريختم ديدم حل شد.

mrmostafa
05-11-2008, 21:08
مودم خوب و ارزون چي هستش الان با همه شركتها هم سازگاري خوبي داشته باشه ؟؟؟ البته Asus am 602 همچين چيزي بودش خيلي عالي بود هستش قيمتش چنده ؟؟؟

tohidkh
05-11-2008, 21:12
مودم خوب و ارزون چي هستش الان با همه شركتها هم سازگاري خوبي داشته باشه ؟؟؟ البته Asus am 602 همچين چيزي بودش خيلي عالي بود هستش قيمتش چنده ؟؟؟
ببینید. این سیستم هایی که شرکتهای ایرانی ازش استفاده میکنن، همش مربوط به کشور های پیشرفته هست.
یعنی وقتی مثلا شاتل میگه که فلان مودم با ما سازگار نیست، نه تنها با شاتل، بلکه امکان داره با چند تا از شرکتهای بزرگ اروپایی هم سازگار نباشه.
ولی مودم های Asus و Linksys تنها مودم هایی هستند که با تمام سرویس دهنده های جهانی سازگاری کامل دارند.....
قیمت AM602 چیزی مابین 50 الی 60 تومن (فکر کنم 55 تومن باشه)

hellbrain666
05-11-2008, 21:40
ولی مودم های Asus و Linksys تنها مودم هایی هستند که با تمام سرویس دهنده های جهانی سازگاری کامل دارند.....
قیمت AM602 چیزی مابین 50 الی 60 تومن (فکر کنم 55 تومن باشه)

ببخشید ! تمام مدل هاشون سازگاری کامل دارند؟
کدوم مدل هاشون برق رو از یو اس بی میگیرن و الان تو بازار هستند؟قیمت؟
ممنون:31:

tohidkh
05-11-2008, 21:46
ببخشید ! تمام مدل هاشون سازگاری کامل دارند؟بله! در این مورد مطمئن مطمئن مطمئنم . .. .

کدوم مدل هاشون برق رو از یو اس بی میگیرن و الان تو بازار هستند؟قیمت؟البته باید ببخشید؛ چون در این مورد هم اطلاعات کافی ندارم. فقط میدونم مدل هایی دارند که ویژه لپ تاپ هست. فکر میکنم قیمتشون حدود 75 تومن باشه.
البته linsys ها خیلی گرونتر از Asus هستند. و صد البته بهترند.
موفق باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hellbrain666
05-11-2008, 22:18
ممنون
دنبال ایسوس 602 میگردم
ولی اگه پیدا نشد میشه یه مدل بگید که با صبا نت و داتک سازگار باشه؟
D-link Dsl-2500u یا D-link Dsl-520t با صبانت و شاتل و داتک سازگارند یا خیر؟
بازم ممنون

sms11
05-11-2008, 22:31
ممنون
دنبال ایسوس 602 میگردم
ولی اگه پیدا نشد میشه یه مدل بگید که با صبا نت و داتک سازگار باشه؟
D-link Dsl-2500u یا D-link Dsl-520t با صبانت و شاتل و داتک سازگارند یا خیر؟
بازم ممنون

دوست عزیز من خودم ایسوس 602 دارم خیلی هم ازش راضیم
برای خرید ایسوس برو پاساژ ایران تو ولیعصر و تو طبقه اول زیر پله برقی یکی داره
خیلی هم داره

virus2009
05-11-2008, 23:10
من اینترنت صبانت دارم با مودم alfex adsl2+ combo router .
می خواستم بدونم این adsl با adsl2 با adsl2+ چه فرقی داره.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Cleeev
06-11-2008, 00:34
جدیدا تبلیفات شرکت پیشگامان رو که یکی از 11 تا شرکت PAP هستش رو برای ADSL تو تلویزیون ایران دیدید...؟؟؟

واقعا باید یکی بره به این افراد باسوادی که این شرکتو ساختن تبریک بگه............. وقتی تبلیغاتشون اینجوری بیسوادانه باشه دیگه باید برن بمیرن... اصلا ارزششو ندارن...

قضییه تبلیفاته از این قراره :

اولش یه لاک پشت رو نشون میده که بعدش مینویسه که " شما از چه نوع اینترنتی استفاده میکنید؟ اینترنت 56 کیلوبایت ؟ "... بعدش یه ماشینو نشون میده که خیلی سریعه و میگه از ADSL پیشگامان نمیدونم چی چی استفاده کنید که مجوز PAP داره...

یعنی واقعا ببینید که وضع این افرادی که این شرکتو راه انداختن از نظر سواد چجوریه که نمیدونن که اون کیلوبیت (Kb) هستش نه کیلوبایت (KB)... من دیروز اولین بار اینو دیدم و این نشون میده که خیلی از مرحله پرتن که حتی بعد از گذشت یکی دو روز از شروع پخش تبلیغاتشون تو شبکه های مختلف صداوسیما هنوز دوزاریشون نیفتاده تا پخششو متوقف کنن و اشتباهشون رو درست کنن............

قضاوت با شما.......!!!!

choory
06-11-2008, 01:16
جدیدا تبلیفات شرکت پیشگامان رو که یکی از 11 تا شرکت PAP هستش رو برای ADSL تو تلویزیون ایران دیدید...؟؟؟

واقعا باید یکی بره به این افراد باسوادی که این شرکتو ساختن تبریک بگه............. وقتی تبلیغاتشون اینجوری بیسوادانه باشه دیگه باید برن بمیرن... اصلا ارزششو ندارن...

قضییه تبلیفاته از این قراره :

اولش یه لاک پشت رو نشون میده که بعدش مینویسه که " شما از چه نوع اینترنتی استفاده میکنید؟ اینترنت 56 کیلوبایت ؟ "... بعدش یه ماشینو نشون میده که خیلی سریعه و میگه از ADSL پیشگامان نمیدونم چی چی استفاده کنید که مجوز PAP داره...

یعنی واقعا ببینید که وضع این افرادی که این شرکتو راه انداختن از نظر سواد چجوریه که نمیدونن که اون کیلوبیت (Kb) هستش نه کیلوبایت (KB)... من دیروز اولین بار اینو دیدم و این نشون میده که خیلی از مرحله پرتن که حتی بعد از گذشت یکی دو روز از شروع پخش تبلیغاتشون تو شبکه های مختلف صداوسیما هنوز دوزاریشون نیفتاده تا پخششو متوقف کنن و اشتباهشون رو درست کنن............

قضاوت با شما.......!!!!

این هم لیست قیمت های این شرکت

kod89
06-11-2008, 13:03
اقا یکی لطفا راهنمایی کنه
چه طوری باید reset کنم مودممو ؟ D-link

siamak_mu
06-11-2008, 13:48
این هم لیست قیمت های این شرکت

قيمت هاش كه خوبه. فقط اصفهان داره؟ تهران نداره؟

tohidkh
06-11-2008, 13:50
اقا یکی لطفا راهنمایی کنه
چه طوری باید reset کنم مودممو ؟ D-link
با دو راه میشه تنظیمات مودم رو ریست کرد.
یکی وارد تنظیمات میشید و گزینه Rest یا Factory Setting یا هر چیزی شبیه به این رو انتخاب میکنید. (در همه مودم ها موجود هست)
روش دوم اینه که پشت مودم یه دکمه ریست هست.
اونو 15 الی 20 ثانیه نگه دارید. همه تنظیمات ریست میشن.
موفق باشید. :40:

hoomany
06-11-2008, 14:38

سیامک جان تهران هم داره. این آگهی مال نماینده اصفهان شرکت پيشگامان كوير يزد (یا پيشگامان توسعه ارتباطات) هستش.
اینم آدرس سایتش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخوب نمایندگیش توی تهران هم میشه سپنتا :31:

Majidson
06-11-2008, 19:04

كجاش خوبه ...!!! 128 نامحدود 60هزارتومن خيلي گرونه. سپنتا 128 نامحدود ميده 30هزار تومن :31:

yashar_210
06-11-2008, 20:03
سلام
من می خوام از صبانت adsl بگیرم، مودم ام usr 9115 هستش با صبا که مشکلی نداره؟
منطقم توحید هست برای وبگردی و یه کوچولو هم دانلود می خوام (نهایتا ماهی 2 گیگ فک کنم)شما به جز صبا چیزی پیشنهاد می دید؟ حتما شبانه رایگان هم داشته باشه! 15 هزار تومان هم کل هزینه اش نشه!
دوستایی که تو منطقه توحید هستند بگن از صبا راضی هستن یا نه؟

omid4mit
06-11-2008, 23:28
سرویس 128 ADSL2+
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

farhad_s5
06-11-2008, 23:32
اميد Adsl2+ نيست

Adsl معموليه

omid4mit
06-11-2008, 23:46
Ok ولی 128 که هست به نظرت این سرعت برای 128 منطقیه ؟؟؟

Ship Storm
06-11-2008, 23:56
سلام دوستان میخوام یه سرویس بگیرم برای کرج بنظر شما از چه شرکتی بگیرم که هم خدمات و کیفیتش خوب باشه و هم قیمتش مناسب باش؟

Majidson
07-11-2008, 00:30
Ok ولی 128 که هست به نظرت این سرعت برای 128 منطقیه ؟؟؟

اين سرعت واسه 128 خيلي كمه.

با سرور باكو يا آنكارا تست بگير. سرور كويت مشكل داره.

omid4mit
07-11-2008, 01:48
اين سرعت واسه 128 خيلي كمه.

با سرور باكو يا آنكارا تست بگير. سرور كويت مشكل داره.

البته همیشه اینطور نیست مثلا" ظهر سرعت دانلودم 20 بود یعنی 160Kbps بعد از 6:30 خراب شد.

ejbaree
07-11-2008, 10:46
آقا راهی هست بشه این سرویس های حجمی رو اسکل کرد؟
یعنی دانلود کنی ولی محاسبه نشه؟

akhoond
07-11-2008, 10:57

بعید می دونم ...
اینقدر ها هم دیگه اسکل نیستن ، حواسشون سر این چیز ها جمعه ... :10:
( اما اگه پیدا کردی ، به ما هم بده ها :31: لووووووووووول )

مرسی
یا حق

cell_phone
07-11-2008, 11:35

پشت گوشتو دیدی :27: سرویسی با مشخصات مورد نظر هم می بینی:31:

mehdi_vsgh
07-11-2008, 12:35
یه سوال!؟؟
چرا ما ایرانیا همش به فکر دوز و کلک و از اینجور حرفها هستیم؟؟؟؟؟؟؟

بابا ترو خدا یه کم به روز باشید!!!!!

درسته این مشکلات را داریم ولی نباید به فکر دوز و کلک و غیره بشیم یه کم سالم کار کنید

بعضیا متاسفانه هم نون میخوان هم خرما میخوان تازه انتظار دارن یه چیزی هم بهشون بدن!!!!:دی

عزیز شما همه امکانات رو میخوای بعدشم میخوای قیمتش کم باشه؟؟؟؟؟؟ چنینی چیزی وجود خارجی نداره

ali_gamer
07-11-2008, 17:23
یه سوال!؟؟
چرا ما ایرانیا همش به فکر دوز و کلک و از اینجور حرفها هستیم؟؟؟؟؟؟؟

با این وضعی که اینا درست کردن خود شما هم دیر یا زود به این وضع مبتلا می شی:46:

mehdi_vsgh
07-11-2008, 18:10
ببین درسته که محدودیتهای مسخره‌ای داریم تو ایران ولی به نظر من دلیل بر این نمیشه که ماهم مثل اینا بشیم!!!!!

ما باید کار خودمونو درست انجام بدیم!!!:دی (عجب جملاتی گفتم من!!!:دی)

r4pbr4p
07-11-2008, 18:22

دانلود هاتو بزار آخر شب دیگه!

اینم یه راه واسه غلبه بر نفس شیطانی :21:

اینجوری امکانش کمتره دچار شی

ejbaree
07-11-2008, 18:27
ببین درسته که محدودیتهای مسخره‌ای داریم تو ایران ولی به نظر من دلیل بر این نمیشه که ماهم مثل اینا بشیم!!!!!

ما باید کار خودمونو درست انجام بدیم!!! (عجب جملاتی گفتم من!!!)

برای اینکه خداییش انصافه هم sent رو هم received رو محاسبه میکنن؟ نه انصافه؟
بعدشم این فلان فلان شده ها که تا وقتی سرویس بدون محدودیت میگیری 128 تاش همش 15 تا سرعت دانلود داره و میگن 1/8 محدودیت های مخابراتی و مشترکین زیاد و ازین چرت و پرتا، ولی این حجمی های 128 تیشون 100 تا روهم پر میکنه! چجوریه!ها؟

mehdi_vsgh
07-11-2008, 18:41
بعدشم این فلان فلان شده ها که تا وقتی سرویس بدون محدودیت میگیری 128 تاش همش 15 تا سرعت دانلود داره و میگن 1/8 محدودیت های مخابراتی و مشترکین زیاد و ازین چرت و پرتا، ولی این حجمی های 128 تیشون 100 تا روهم پر میکنه! چجوریه!ها؟
به نظرت اصلا امکانش هست که فقط sent یا فقط recive رو حساب کننن؟؟؟؟؟/

یه چیزی میگی ها؟؟؟

=======
بعدش اگه شما با 128دارین 15تا دانلود میکنی که خوبه!! به عبارتی باید بگم که عالیه چون 128/8=16

پس سرعتتون مشکلی نداره

r4pbr4p
07-11-2008, 18:58

اگه منظورت صبانت هستش که اونا همه سرعت هاشون 512 هستش و 64 و 128 و 256.... با هم فرقی ندارن

به همین خاطر سرعت دانلودت بالاس

و الا باید همون 15 باشه

Gamexland
07-11-2008, 23:27
از دوستان کسی نمی دونه توی تهران کدوم شرکت روی فیبر نوری سرویس می ده؟....

ejbaree
07-11-2008, 23:27
نه عزیزان من.
من قبلا که 128 معمولی ( بدون محدودیت ) میگرفتم فوقش 15 تا سرعت دانلدم بود.
ولی حالا با محدودیت 100 رو هم پر کرده! البته بیشتر حول و حوش 60،70 تاست.

بعدشم چرا نمیشه فقط received رو محاسبه کرد؟

Gamexland
07-11-2008, 23:34
من از پارس آنلاین 128/128 گرفتم اما وقتی تست میکنم سرعت آپلودم به زور به 60Kb میرسه!
تست اکثر دوستان رو هم که نگاه میکنم میبینم از اونها هم معمولاً سرعت آپلود خیلی پایین‏تر از دانلوده! چرا؟
باید ازشون شکایت کنم؟

من از پارس 128/128 8 گیگ دارم سرعت رو که توی سایت های تست سرعت چک کردم دانلودم 220 بود و اپلود 160 !!یعنی یه چیزی بیشتر از حد معمول !!!! :11:

reb
07-11-2008, 23:40
من از پارس 128/128 8 گیگ دارم سرعت رو که توی سایت های تست سرعت چک کردم دانلودم 220 بود و اپلود 160 !!یعنی یه چیزی بیشتر از حد معمول !!!! :11:
تست درسته ولی شبها از ساعت مثلا 2 ببعد تا حالا چیزی گذاشتی برای دانلود؟ سرعت اونموقع هم همینه؟
روز بیشترین سرعت رو داره و به ساعتی 140 هم میرسه

Gamexland
07-11-2008, 23:47
تست درسته ولی شبها از ساعت مثلا 2 ببعد تا حالا چیزی گذاشتی برای دانلود؟ سرعت اونموقع هم همینه؟
روز بیشترین سرعت رو داره و به ساعتی 140 هم میرسه

ساعت 2 شب با 2 ظهر فرق زیادی نمی کنه .... تست کردم ...:46:

reb
07-11-2008, 23:56

اینو الان گرفتم 128 پارس آنلاین.
برای من شبها از ساعت 1 سرعت میاد پایین تا 6 صبح که دوباره از 6 صبح سرعت میره بالا

mehdi_vsgh
08-11-2008, 00:28
نه عزیزان من.
من قبلا که 128 معمولی ( بدون محدودیت ) میگرفتم فوقش 15 تا سرعت دانلدم بود.
ولی حالا با محدودیت 100 رو هم پر کرده! البته بیشتر حول و حوش 60،70 تاست.

کلا تو سرویسهای محدود دار سرعت بالاتره به دو دلیل
1. شبکه خلوتره
2. معمولا بیشتر از اونچیزی که درخواست کردی بهت میدن

به عنوان مثال شما درخواست سرویس 128 کردین ولی فرضا صبانت به شما سرعت1 مگ میده!! چرا؟ برای اینکه وقتی 1 مگ داشته باشین مصرفتون میره بالا و سریعتر اون ترافیک را مصرف میکنید و ناچار خواهید شد که برین و ترافیک اضافی خریداری کنید

حالا از نظر سخت افزاری و نرم افزاریشو نمیدونم ولی در کل منطقی نیست این کار!!!! (شاید برای ما خوب باشه ولی در عمل این کار هیچ منطقی نداره و هیچ جای دنیا اینکارو نمیکنن)

aghaye h
09-11-2008, 00:54
سلام
به نظر شما با هزینه ماهانه 13000 تومان سرویس محدودیت دار صبا بگیرم یا ساعتی سپنتا که ظاهرا جدید اومده(ساعتی 300-حداقل 30 ساعت)
استفاده : بیشتر وب گردی گاهی دانلود

vahid_civil
09-11-2008, 01:06
سلام
به نظر شما با هزینه ماهانه 13000 تومان سرویس محدودیت دار صبا بگیرم یا ساعتی سپنتا که ظاهرا جدید اومده(ساعتی 300-حداقل 30 ساعت)
استفاده : بیشتر وب گردی گاهی دانلود

صبا. چون شبانه رایگان هم داره بیشتر میتونی دانلود کنی.
ساعتی جالب نیست

farhad_s5
09-11-2008, 01:07
براي وبگردي به نظرم صبا محدود هاش بهتره

djmoslemok
09-11-2008, 10:44
اشتباه شد!

mehdi_08
09-11-2008, 15:26
سلام به همگی
امروز رفتم شارژکنم دیدم قیمتاشون رو یه خورده تغییر دادن شانس من سرویس ماله م فقط 400 تومن ارزون شده بود
اینم لیست قیمت های جدید به نظر شما چطوره؟
سرویس یه مگ محدود هم اضافه کردن برا گرفتنش هم به مدرکی احتیاج ندارن

swot
09-11-2008, 23:02
دوستان من در محدوده مخابراتی مالک اشتر هستم(اذربایجان)/شرکت ندا رایانه سرویس 128 به این مرکز میده حدود 10هزار تومان بدون محدودیت/نظر دوستان در خصوص این شرکت چیه؟ و ایا من خودم مودم بخرم یا شرکت برام تهیه کنه ودر اخر مودم مناسب کدومه؟ممنون میشم کمکم کنید

teza
09-11-2008, 23:22
دوستان یه اینترنت adsl خوب برای کرج سراغ دارید فقط 10 تومن به بالا نباشه بعد اگه شد نامحدود یا حداقل 8 گیگ

vahid_civil
09-11-2008, 23:33
دوستان یه اینترنت adsl خوب برای کرج سراغ دارید فقط 10 تومن به بالا نباشه بعد اگه شد نامحدود یا حداقل 8 گیگ

wawww!!

نامحدود بالای 25 تومنه.
مگر اینکه بری دنبال 64 که اونم حدود 15 تومنه.

yashar_210
10-11-2008, 00:20
سلام دوستان
بین عصر انتقال داده ها (عصر تلکام)، تهران دات نت و فناوا کدومو پیشنهاد می دید؟
از همه لحاظ اگه یکی باشن

ashi-khan
10-11-2008, 02:50
سلام
دوستان من adsl 1024 میخوام
کدوم شرکت سرویسی با این سرعت ارائه میکنه ؟؟
قیمت ها با محدودیت حجمی چقدر هست ؟؟
با تشکر و احترام
درود

zigma94
10-11-2008, 07:44
Ladies and gentelmans

کدوم ISP پایین ترین PING رو داره؟

mehdi_vsgh
10-11-2008, 08:38
سلام
با تشکر و احترام
درود
صبانت بگیر درسته باهات 128قرارداد میبنده ولی در عمل بهت 1مگ میده

قیمتش هم از 10تومن داره به بالا

Gamexland
10-11-2008, 10:37
شرکتی هست که توی تهران روی فیبر نوری سرویس بده؟...

farhad_s5
10-11-2008, 10:47
افروزنت روی فیبر نوری هم Adsl میده ولی با قیمت های بالا ، اون هم نه تو هر منطقه ای :10:

teza
10-11-2008, 12:14
wawww!!

نامحدود بالای 25 تومنه.
مگر اینکه بری دنبال 64 که اونم حدود 15 تومنه.

شوخی میکنی والا ما داره هرروز برامون مسیج میاد نامحدود 10 تومن یعنی قیمتها این قدر بالاست

vahid_civil
10-11-2008, 12:21
شوخی میکنی والا ما داره هرروز برامون مسیج میاد نامحدود 10 تومن یعنی قیمتها این قدر بالاست

به نظرم یا خالی بندیه. یا نامحدود نیست یا شما خارج از کشور زندگی میکنید !

teza
10-11-2008, 12:28
به نظرم یا خالی بندیه. یا نامحدود نیست یا شما خارج از کشور زندگی میکنید !

خوب دوست من اول اینکه من گفتم کرجم در اون مورد چیزی نمیدونم شاید حالا محدود حدودا 8 گیگ یا حالا 6 چنده

zigma94
10-11-2008, 12:41
Ladies and gentelmans

کسی نبود............

vahid_civil
10-11-2008, 13:07
تهران معمولا 2 گیگ رو میدن 13 تومن. به ازای هر گیگ هم 3000 تومن.
6 گیگ میشه کلا 20 تا 25 تومن !
تازه تهران ارزونه !

MAHANFX
10-11-2008, 13:47
با سلام به کلیه کاربران محترم یک سوال از شما عزیزان داشتم اون هم این هست که برای استفاده روزانه در حدود 10 ساعت از اینترنت کدام شرکت را پیشنهاد میکنید .
مشخصات مصرف هم به این شرح زیر است .
1-وبگردی حداکثر 4 ساعت
2-دانلود حداکثر 1 گیگ در ماه
3- باقیمانده زمان هم استفاده از نرم افزار دریافت آنلایل قیمت از بورس است که فکر میکنم حجم اطلاعات آن فوق العاده ناچیز است .

در ضمن من در محدوده میدان جمهوری هستم و پیش شماره تلفن ما هم 6693 است .
لطف کنید و بفرمایید از زمان درخواست تا راه اندازی چقدر زمان میبره

در اینجا جا داره از تمامی دوستانی که بدون هیچ چشم داشتی اطلاهات خود را در اختیار دوستان قرار میدهند سپاس گذاری کنم .
شاد و سربلند باشید .

ashi-khan
10-11-2008, 15:26
صبانت بگیر درسته باهات 128قرارداد میبنده ولی در عمل بهت 1مگ میده

قیمتش هم از 10تومن داره به بالا
یعنی همیشه سرعت دانلود شما بین 100 تا 120 هست ؟؟؟!!!!
لطفا یه ISP معرفی کنید کن 1024 داشته باشه و به خونه هم بده.
ممنون

vahid_civil
10-11-2008, 15:49
با سلام به کلیه کاربران محترم یک سوال از شما عزیزان داشتم اون هم این هست که برای استفاده روزانه در حدود 10 ساعت از اینترنت کدام شرکت را پیشنهاد میکنید .
1-وبگردی حداکثر 4 ساعت
3- باقیمانده زمان هم استفاده از نرم افزار دریافت آنلایل قیمت از بورس است که فکر میکنم حجم اطلاعات آن فوق العاده ناچیز است .

در اینجا جا داره از تمامی دوستانی که بدون هیچ چشم داشتی اطلاهات خود را در اختیار دوستان قرار میدهند سپاس گذاری کنم .
شاد و سربلند باشید .

همه شرکتها به شما سرویس ارائه میدن.
شما میتونید آسیاتک یا صبانت یا شاتل بگیرید.
با محدودیت مثلا 5 گیگ .
قیمتش زیر 20 تومن در میاد.
بسته به اینکه شرکت مورد نظر پورت خالی داشته باشه یا نه زماش فرق میکنه.
آسیاتک که میدونم سریع وصل میکنه.
شما بهتره به یه شرکت زنگ بزنید و بپرسید چقدر طول میکشه وصل بشه

mehdi_vsgh
10-11-2008, 16:31
یعنی همیشه سرعت دانلود شما بین 100 تا 120 هست ؟؟؟!!!!
لطفا یه ISP معرفی کنید کن 1024 داشته باشه و به خونه هم بده.
ممنون
من که صبانت ندارم ولی اونایی که دارن اینو میگن

cell_phone
10-11-2008, 17:57
اره تو مشهد صبا سرعتش همینه

Gamexland
10-11-2008, 18:07
فقط افروز نت روی فیبر می ده؟... بابا قیمتاش که فوق العاده گرونه !!!!!!!

yashar_210
10-11-2008, 18:57
سلام دوستان
بین عصر انتقال داده ها (عصر تلکام)، تهران دات نت و فناوا کدومو پیشنهاد می دید؟
از همه لحاظ اگه یکی باشن

akhoond
10-11-2008, 19:07
سلام
بچه ها ، کسی از این امپراطور که بالای سایت تبلیغ می کنه ، خبر داره ؟ چجوریاس ؟
کشف اش کردم خودم :دی با هنر رو هم ساپورت می کنه ، قیمت هاش شبیه صبانت هست ... شبانه هم داره ، یعنی می شه از دست این آسیا راحت شیم ؟
ادیت : ولی الآن که تو اینترنت فایندر می زنم ، می بینم که نداره برای با هنر ... نمی ده ، حرف این رو قبول کنم یا اون رو ، فردا تا آخر هفته یونی ام ، مگه بین کلاس هام بزنگم ، ببینم چه خبره ...

مرسی

siamak_mu
10-11-2008, 20:05
سلام
بچه ها ، کسی از این امپراطور که بالای سایت تبلیغ می کنه ، خبر داره ؟ چجوریاس ؟
کشف اش کردم خودم :دی با هنر رو هم ساپورت می کنه ، قیمت هاش شبیه صبانت هست ... شبانه هم داره ، یعنی می شه از دست این آسیا راحت شیم ؟
ادیت : ولی الآن که تو اینترنت فایندر می زنم ، می بینم که نداره برای با هنر ... نمی ده ، حرف این رو قبول کنم یا اون رو ، فردا تا آخر هفته یونی ام ، مگه بین کلاس هام بزنگم ، ببینم چه خبره ...

مرسی

چون نماينده صبا هست قيمتاش شبيه اونه! :31:

akhoond
10-11-2008, 20:18
چون نماينده صبا هست قيمتاش شبيه اونه! :31:

آره ، به ذهنم ام رسید ، اما چک کردم ، صبا ساپورت نمی کنه ... :13:
مگه می شه که نماینده صبا باشه و یه مرکزی که صبا ساپورت نمی کنه ، ساپورت کنه ؟ :18:

مرسی

zed2
10-11-2008, 22:50
آره ، به ذهنم ام رسید ، اما چک کردم ، صبا ساپورت نمی کنه ... :13:
مگه می شه که نماینده صبا باشه و یه مرکزی که صبا ساپورت نمی کنه ، ساپورت کنه ؟ :18:

مرسی
من دیر رسیدم ندیدم تبلیغو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نمایندگی های صبا هرچی صبا پشتیبانی کنه می کنن ولی مثلا نمایندگی های شهرهای دیگر داتک و سپنتا ممکنه رو فیبر هم بزارن(احتمال است نزنید)

akhoond
10-11-2008, 23:00
من دیر رسیدم ندیدم تبلیغو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نمایندگی های صبا هرچی صبا پشتیبانی کنه می کنن ولی مثلا نمایندگی های شهرهای دیگر داتک و سپنتا ممکنه رو فیبر هم بزارن(احتمال است نزنید)

باشه ، می بینی حالا ، چرا 2 تا 2 تا پست سند می کنی ؟ :31: لووووووووول ( قبول نیست ، تقلب کردی :31:)
نمی دونم ، یه نگاه بندازید

شرایط اش مو نمی زنه با صبا نت ... هر چی که از آستیاتک 2 گیگ که خیلی بهتره :2:
زد 2 جان ، شما ، یا هر کس دیگه ای ، چیز راجع بهش نمی دونید کسی تعریف نکرده ، یا فحش نداده ؟
یا باید خودم پیش مرگ بشم ... ؟ :31:
نظر ندید ، می رم جلو ها ... :31:

مرسی
یا حق

zed2
10-11-2008, 23:32
باشه ، می بینی حالا ، چرا 2 تا 2 تا پست سند می کنی ؟ :31: لووووووووول ( قبول نیست ، تقلب کردی :31:)
نمی دونم ، یه نگاه بندازید

شرایط اش مو نمی زنه با صبا نت ... هر چی که از آستیاتک 2 گیگ که خیلی بهتره :2:
زد 2 جان ، شما ، یا هر کس دیگه ای ، چیز راجع بهش نمی دونید کسی تعریف نکرده ، یا فحش نداده ؟
یا باید خودم پیش مرگ بشم ... ؟ :31:
نظر ندید ، می رم جلو ها ... :31:

مرسی
یا حق
سیستم قاتی کرد تقسیر من نبید ....( گناه دارم مچ منو نگیر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو تاپیک شاتل دیدمش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](شاتلی ها فکر کنم خون جلوی چششون رو گرفته)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
داری می ری پیش مرگ بشی موفق باشی
من چیزی ازش ندیدم ولی یک حدس دارم: احتمالا وضعیت سرویسش مثل خود صبا در ان مرکز مخابراتی هست.

akhoond
10-11-2008, 23:38
سیستم قاتی کرد تقسیر من نبید ....( گناه دارم مچ منو نگیر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو تاپیک شاتل دیدمش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](شاتلی ها فکر کنم خون جلوی چششون رو گرفته)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
داری می ری پیش مرگ بشی موفق باشی
من چیزی ازش ندیدم ولی یک حدس دارم: احتمالا وضعیت سرویسش مثل خود صبا در ان مرکز مخابراتی هست.

نمی شه ، همه باید مجازات بشن ، فردا تو میدان پی سی اعدام می شی :31: :46:

به شاتل چه دخلی داره ... ؟ :18:
بابا ، می گم صبا پشتیانی نمی کنه با هنر رو ، من می گم نره ، شما ها بگید بدوش :31:
یه سر بزنید ، با پیش شماره 2264 تست کنید ، می بنید که صبا می گه ندارم ، اما این امپراتور ! می گه اکتیوه ...
نمی دونم ، حالا فردا یه زنگ می زنم ، ببینم چی می شه ...
یعنی می گید نمی ارزه ، آدم تست کنه ؟ یه پول رانژه است دیگه .... :21: ( خر پول نیستم ، باور کنید خسته شدم ، بس که این نت لیمیتر رو باز کردم و هی افسوس خوردم که نمی تونم تیکه ها 90 رو دان کنم :13: )

دوست دارم نظر شما ها رو هم بدونم :10: :11:
مرسی
یا حق

ashi-khan
10-11-2008, 23:48
دوستان من تهران هستم توی تهران 128 صبا مثه 512 هست.
یه بار دیگه سوالام رو میگم امیدوارم راهنماییم کنید.
با تشکر و احترام
درود

zed2
11-11-2008, 00:20
Ladies and gentelmans

نمیشه صد در صد گفت بسته به ترافیک هرpap در هر مرکز ممکنه پینگ فرق کنه ...

نمی شه ، همه باید مجازات بشن ، فردا تو میدان پی سی اعدام می شی :31: :46:

به شاتل چه دخلی داره ... ؟ :18:
بابا ، می گم صبا پشتیانی نمی کنه با هنر رو ، من می گم نره ، شما ها بگید بدوش :31:
یه سر بزنید ، با پیش شماره 2264 تست کنید ، می بنید که صبا می گه ندارم ، اما این امپراتور ! می گه اکتیوه ...
نمی دونم ، حالا فردا یه زنگ می زنم ، ببینم چی می شه ...
یعنی می گید نمی ارزه ، آدم تست کنه ؟ یه پول رانژه است دیگه .... :21: ( خر پول نیستم ، باور کنید خسته شدم ، بس که این نت لیمیتر رو باز کردم و هی افسوس خوردم که نمی تونم تیکه ها 90 رو دان کنم :13: )

دوست دارم نظر شما ها رو هم بدونم :10: :11:
مرسی
یا حق
نه من بی گناهم

اول زنگ بزن ببین اگر گفت پشتیبانی می کنه پس احتمالا با صبا یک فرق هایی داره

دوستان من تهران هستم توی تهران 128 صبا مثه 512 هست.
یه بار دیگه سوالام رو میگم امیدوارم راهنماییم کنید.
با تشکر و احترام
درود

بیشتر شرکت ها 1 مگ رو میدن ولی بالا200 هزار تومن است قیمتش.
برای دومی به سایت با محدودیت حجمی هایی که مرکز مخابراتی ات رو پشتیبانی می کنه( که نگفتی کدوم مرکز که لیست بدن دیگران) می تونی مقایسه کنی

MAHANFX
11-11-2008, 13:37
با سلام به کلیه کاربران محترم یک سوال از شما عزیزان داشتم اون هم این هست که برایاستفاده روزانه در حدود 10 ساعت از اینترنت کدام شرکت را پیشنهاد میکنید .

1-وبگردی حداکثر 4 ساعت

در اینجا جا داره از تمامی دوستانی که بدون هیچ چشم داشتی اطلاعات خود را در اختیار دوستان قرار میدهند سپاس گذاری کنم .
شاد و سربلند باشید .

با سلام و تشکر از دوستانی که به سوالات پاسخ میدهند مخصوصا آقا وحید گل میخواستم بدونم بین شاتل .آسیا تک .صبانت کدام را پیشنهاد میکنید ( البته سایت آسیا تک مشکل داشت و نتونستم تعرفه قیمت را ببینم

موفق و کام روا باشید

ashi-khan
11-11-2008, 16:31
نمیشه صد در صد گفت بسته به ترافیک هرpap در هر مرکز ممکنه پینگ فرق کنه ...

نه من بی گناهم

اول زنگ بزن ببین اگر گفت پشتیبانی می کنه پس احتمالا با صبا یک فرق هایی داره

بیشتر شرکت ها 1 مگ رو میدن ولی بالا200 هزار تومن است قیمتش.
برای دومی به سایت با محدودیت حجمی هایی که مرکز مخابراتی ات رو پشتیبانی می کنه( که نگفتی کدوم مرکز که لیست بدن دیگران) می تونی مقایسه کنی

من مرکز آیت هستم

vahid_civil
11-11-2008, 20:05
با سلام و تشکر از دوستانی که به سوالات پاسخ میدهند مخصوصا آقا وحید گل میخواستم بدونم بین شاتل .آسیا تک .صبانت کدام را پیشنهاد میکنید ( البته سایت آسیا تک مشکل داشت و نتونستم تعرفه قیمت را ببینم

موفق و کام روا باشید

سلام.
من اینجا اطلاعاتم از همه کمتره!
از لینک زیر میتونید قیمتای آسیاتک رو پیدا کنید:

آسیاتک و صبانت تقریبا هر دو یه قیمت هستن. شاتل هم خوبه .همشون حدود قیمت یکسانی دارن.ولی من شاتل قبلا داشتم طول داد تا نصب کرد ! و بعضی از هزینه هاش زیاد بود.دوستانی که صبانت دارن اکثرا سرعت بالاتری نسبت به آسیاتک دارن. ولی این موضوع برای شما که زیاد دانلود ندارید فرق چندانی نمیکنه.
شما یه زنگ به هر کدوم از این شرکتا بزن ببین کدومشون زودتر بهتون پورت میده.
صبانت این روزا سرش به خاطر ارائه سرعت بالا شلوغه.
من به شخصه اگه جای شما بودم آسیاتک میگرفتم چون استفاده چندانی ندارین.
صبانت شبانه رایگان داره که فکر نمیکنم بخاید نصفه شب زیاد دانلود کنید.چون فکر میکنم واسه شرکت میخاین.
شما یه 128 آسیاتک با 2 یا 3 گیگ هم کافیتون میتونه باشه.

rb97
11-11-2008, 20:24
کسی از سرعت اینترنت امپراطور خبر داره؟

shab550
12-11-2008, 07:54
خدمات اینترنت ارمغان راه طلایی چطوریه ؟ تا حالا کسی خدمات پهنای باند یا adsl از این شرکت گرفته ؟

در تهران میخوام .

آدرس وب سایتش :

Sibboy
12-11-2008, 14:23
کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه من مودم 522t dlink دارم و یه اکانت 1 مگ صبا نت الان چند ماهی که زمان کانکت شده چراغ مودم شروع به چشمک زدن میکنه(البته زمانی هم که کانکت نیستم تو فاصله های زماین 15 دقیقه یا 30 دقیقه ایم مشگل را دارم و هم زمان کانکت بودن) و ارتباط من با روتر مخابرات قطع میشه البته دیسکانکت نمی شم و فقط سند و رسیو متوقف میشه و بعد از مدت زمانی دوباره چراغ مودم ثابت میشه و میتونم استفاده کنم
با نمایندگی تماس گرفتم پورت وبه گفته مسئول فنی فیوز سر خط را تعویض کردند مشگل برطرف نشد
مودم را دادم گارانتی گفتند هیچ مشگلی نداره
خطم نویز نداره و روی خط از تلفن دیگه استفاده نمی کنم
اسپلیتر هم تا حالا چند مدلی امتحان کردم

کسی از دوستان برای این مشگل راه حلی داره
با تشکر

M a r y a m
12-11-2008, 15:00
سلام
دوستان من میخوام کوچ کنم روی امپراتور.
قیمتهاش خیلی خوبه!
5 گیگ 15 تومن شبانه رایگان!
خواستم ببینم کسی سرویس گرفته ازش؟ کیفیتش چه جوریاس؟!
شبانش از چه ساعت تا چه ساعته؟
ممنون میشم دوستانی که گرفتن راهنمایی کنن. :11:

akhoond
12-11-2008, 15:29
کسی از سرعت اینترنت امپراطور خبر داره؟

سلام
دوستان من میخوام کوچ کنم روی امپراتور.
قیمتهاش خیلی خوبه!
5 گیگ 15 تومن شبانه رایگان!
خواستم ببینم کسی سرویس گرفته ازش؟ کیفیتش چه جوریاس؟!
شبانش از چه ساعت تا چه ساعته؟
ممنون میشم دوستانی که گرفتن راهنمایی کنن. :11:

سلام
چه کرده تبلیغ بالای سایت ... :دی اگه داتک ، به جای پی تی ، این جا تبلیغ می زد ، الآن رییس اش کره مریخ بود :دی
شما دو دوست عزیز ، کدوم مرکز تشریف دارید ؟
اگه مراکزی هستید که صبا داره ، چرا نمی رید طرف صبا ؟ من با هنر هستم ، که صبا نمی ده
امپراطوره ، خیلی مشکوک می زنه ، به نظرم همون صبا باید باشه ، تو سایتش یه چرخی زدم ، هیچ تلفنی از خودش نداره ، جز یه فکس ، اگه شرکت مستقل بود ، مگه می شه که تلفن نذاره ؟
الآن می خوام برم تو یاهو ، ببینم می شه باهاشون صحبتکی داشته باشم ...
ادیت : کسی آن نبود ، آف گذاشتم ، تا ببنیم کسی جواب می ده یا نه ...

خیلی مشکوک می زنه به نظر من .....
شما ها هم اگه چیزی می دونید شیر کنید ...

مرسی :10:

M a r y a m
12-11-2008, 16:22
دوست عزیز من همه ی تبیلغات فروم رو با اکستنشن فایر فاکس بلاک کردم یه ماهه اصلا تبلیغ نمیبینم! :دی
این امپراتور رو هم خیلی وقته به گوشم خورده رفتم سرچ کردم اتفاقا با یکی از مسئولاشم چتیدم.
سوالامو جواب داد.
شبانش هم همون 3-7 هست مثل صبانت.
ولی قیمتهاش و سرعتهاش خیلی بهتره.
فقط چیزی که هست نمی دونم کیفیت خدماتش چه طوری؟ یعنی قطعی زیاد داره پشتیبانیش چه طوریه و ...

vahid_civil
12-11-2008, 16:34
امپراتور تو سایت gsm.ir هم تبلیغ داره.

David.Jn
12-11-2008, 18:37
بالاخره معلوم نشد كه اين امپراطور نمايندگي صبانته يا نه؟
من ميخواستم برم صبا بگيرم ولي ديدم همتون ازش ميناليد بيخيال شدم حالا كه تبليغات امپراطور را ديدم زده به سرم برم اينو بگيرم
ولي اگه نمايندگي اون باشه معلومه اينم مثل اون قطعي داره!!!!(^_^)

دوست عزیز من همه ی تبیلغات فروم رو با اکستنشن فایر فاکس بلاک کردم یه ماهه اصلا تبلیغ نمیبینم! :biggrin:
این امپراتور رو هم خیلی وقته به گوشم خورده رفتم سرچ کردم اتفاقا با یکی از مسئولاشم چتیدم.
سوالامو جواب داد.
شبانش هم همون 3-7 هست مثل صبانت.
ولی قیمتهاش و سرعتهاش خیلی بهتره.
فقط چیزی که هست نمی دونم کیفیت خدماتش چه طوری؟ یعنی قطعی زیاد داره پشتیبانیش چه طوریه و ...
سلام
شما كه باهاش چتيدي نپرسيدي با صبا نت نسبتي داره يا نه؟؟!!!(^_^)
و اينكه هزينه نصب و مخابرات چند ميشه (چون تو سايتش كه نزده بود)

M a r y a m
12-11-2008, 18:56
والا گفت 10 تومن رانژه هست.
10 تومن هزینه خودش و 4 تومن هم آبونمان مخابرات!!!!!
درضمن اینجا که گفته هزینه ها رو:

الانم آنلاینه میتونی خودت صحبت کنی.

dogtag
12-11-2008, 19:18
سلام.
2تا مطلب:
1- از این امپراطور نخرید!!!! خودش زیر صبانت ه (که معرف حضورتون هست). قیمت هاش هم * 100 همونه!!!
2- این قضیه ارزان شدن Adsl به کجا رسید؟؟؟!؟!؟؟!!؟!؟!؟!؟

tohidkh
12-11-2008, 19:22
سلام.
2- این قضیه ارزان شدن Adsl به کجا رسید؟؟؟!؟!؟؟!!؟!؟!؟!؟
چندین و چندین بار جواب داده شده: :46:

موفق باشید :11:

cell_phone
12-11-2008, 20:04
ارزان شدن اینترنت رو از سرتون فعلن بیرون کنید چرا؟ ساده بگم شرکت های پپ می گن تنها 20 درصد هزینشون اینه و دیگه اینکه اینم بین 10 نفر شیر می شه پس با این درصد ها کاری از پیش نمی بیم مگه مخابرات دست از این غارتگری برداره و بزاره ملت خودشون بره فوقش 6 میلیون بدن یک خط Stm 1 بخرن نه اینکه 48 میلیونو خورده ای بهشون بفروشه این مخابرات دزده این قضیه داره واسه اوپراتور های وایمکس هم تکرار می شه , خلاصه مطلب اصلن اگه از تخفیف چیزی شنید از این گوش بده بره اون گوش توف کنه تو جوب :دی

ما هم با این صبا نت داستانی داریم ها

اما این امپراطور هم ناکسیه ها 10 تومن رانژه ( بماند که اصلن همچین چیزی وجود ندارد ) می گیره 10 تومنم خودش تازه 3 تومن ابونمان رو 4 تومن حساب می کنه خیلی این باحاله بابا
چه کنم با این همه غم , چه کنم با این سودا:دی

siamak_mu
12-11-2008, 20:45
کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه من مودم 522t dlink دارم و یه اکانت 1 مگ صبا نت الان چند ماهی که زمان کانکت شده چراغ مودم شروع به چشمک زدن میکنه(البته زمانی هم که کانکت نیستم تو فاصله های زماین 15 دقیقه یا 30 دقیقه ایم مشگل را دارم و هم زمان کانکت بودن) و ارتباط من با روتر مخابرات قطع میشه البته دیسکانکت نمی شم و فقط سند و رسیو متوقف میشه و بعد از مدت زمانی دوباره چراغ مودم ثابت میشه و میتونم استفاده کنم
با نمایندگی تماس گرفتم پورت وبه گفته مسئول فنی فیوز سر خط را تعویض کردند مشگل برطرف نشد
مودم را دادم گارانتی گفتند هیچ مشگلی نداره
خطم نویز نداره و روی خط از تلفن دیگه استفاده نمی کنم
اسپلیتر هم تا حالا چند مدلی امتحان کردم

کسی از دوستان برای این مشگل راه حلی داره
با تشکر

من تقريباً اين مشكل رو با شاتل داشتم اگه مشكلت اين بود مشكل از ISP هست: (اين نامه رو براي پشتيباني نوشته بودم)

مدتي است من دچار مشكلي شدم. زماني كه دانلود مي كنم هر 2-3 دقيقه يك بار آي پي عوض مي شود. اين مشكل فقط و فقط در زمان دانلود كردن هست يعني اگر چندين ساعت هم آنلاين باشم آي پي عوض نمي شود ولي به محض اينكه دانلود شروع شود ظرف مدت كوتاهي آي پي عوض مي شود. اين مشكل فقط با كابل ايجاد مي شود و با وايرلس دانلود كنم هيچ مشكلي نيست.حتي وقتي با همان لپ تاپ كه با وايرلس دانلود مي كند با كابل دانلود كند آي پي مرتب پي در پي عوض مي شود. نرم افزار دانلود منيجر را هم عوض كردم. ويندوز هم عوض كردم. كارت شبكه ي ديگري هم روي مادربورد انداختم ولي باز مشكل حل نشد. ويندوز هم XP سرويس پك 2 هست. مودم 3COM.
مودم هم ريست فكتوري كردم آپديت هم كردم. ولي باز نشد.
از جمله مشكلات هم بسته شدن مسنجر ها و قطع شدن اينترنت براي چند ثانيه بعد از هر بار آي پي عوض شدن.
مشكل را با يك مهندس شبكه مطرح كردم گفتن احتمالاً مربوط به تنظيمات مودم هست و بعيد است كه مودم خراب باشد چون اگر مودم خراب بود بايد براي وايرلس هم اين مشكل پيش مي آمد.
اگر وارد گزارشات اتصالات PPPOE در صفحه كاربري من بشويد ملاحظه مي كنيد كه از صبح (از زماني كه دانلود شبانه با وايرلس قطع شده و بعضي اوقات در طول روز با PC دانلود شده) تا حالا دقيقاً 123 بار آي پي عوض شده!

swot
12-11-2008, 23:03
دوستان سلام/بین داتک و ندا کدوم بهتره؟ برای سرعت 128

cell_phone
12-11-2008, 23:10
هیچ کدوم اصلن چه می دونم فقط می دونم ار دسته این شل کن سفت کنه صبا کلافه شدم

عزیزان باز این صبانت سرعت رو محدود کرد 128 همون 128 تازه اگه خوب باشه

واسه هر کی هم هنوز کم نشده نگران نباشید میشه بزودی

Majidson
13-11-2008, 00:09
من تقريباً اين مشكل رو با شاتل داشتم اگه مشكلت اين بود مشكل از ISP هست: (اين نامه رو براي پشتيباني نوشته بودم)

مدتي است من دچار مشكلي شدم. زماني كه دانلود مي كنم هر 2-3 دقيقه يك بار آي پي عوض مي شود. اين مشكل فقط و فقط در زمان دانلود كردن هست يعني اگر چندين ساعت هم آنلاين باشم آي پي عوض نمي شود ولي به محض اينكه دانلود شروع شود ظرف مدت كوتاهي آي پي عوض مي شود. اين مشكل فقط با كابل ايجاد مي شود و با وايرلس دانلود كنم هيچ مشكلي نيست.حتي وقتي با همان لپ تاپ كه با وايرلس دانلود مي كند با كابل دانلود كند آي پي مرتب پي در پي عوض مي شود. نرم افزار دانلود منيجر را هم عوض كردم. ويندوز هم عوض كردم. كارت شبكه ي ديگري هم روي مادربورد انداختم ولي باز مشكل حل نشد. ويندوز هم XP سرويس پك 2 هست. مودم 3COM.
مودم هم ريست فكتوري كردم آپديت هم كردم. ولي باز نشد.
از جمله مشكلات هم بسته شدن مسنجر ها و قطع شدن اينترنت براي چند ثانيه بعد از هر بار آي پي عوض شدن.
مشكل را با يك مهندس شبكه مطرح كردم گفتن احتمالاً مربوط به تنظيمات مودم هست و بعيد است كه مودم خراب باشد چون اگر مودم خراب بود بايد براي وايرلس هم اين مشكل پيش مي آمد.
اگر وارد گزارشات اتصالات PPPOE در صفحه كاربري من بشويد ملاحظه مي كنيد كه از صبح (از زماني كه دانلود شبانه با وايرلس قطع شده و بعضي اوقات در طول روز با PC دانلود شده) تا حالا دقيقاً 123 بار آي پي عوض شده!

منم دقيقاً همين مشكلو دارم. البته براي من تو هر هفته يك بار اينجوري ميشه.

m1d1y
13-11-2008, 00:31
سلام خدمت دوستان
یک سوال داشتم ببخشید اگر خیلی ابتدائیه
من می خوام Adsl بگیرم می خوام بدونم آیا میشه دو سیستم را بهش وصل کرد؟
منظورم اینه که باید این دوتا کامپیوتر رو به هم شبکه کنیم تا هردو بتونیم استفاده کنیم؟؟؟
یا می تونیم از مودم به سیستم دیگه هم وصلش کنیم و هردو همزمان آن لاین باشیم؟؟؟؟

دوم اینکه مودم خوب چی بگیرم ؟؟

vahid_civil
13-11-2008, 00:50
سلام خدمت دوستان
منظورم اینه که باید این دوتا کامپیوتر رو به هم شبکه کنیم تا هردو بتونیم استفاده کنیم؟؟؟

میتونید وصل کنید. باید شبکه کنید

مورم زیاد مهم نیست. ولی asus am 602 چیز خوبیه

darvish1900
13-11-2008, 18:20
سلام خدمت دوستان

بله تمام چیزهایی که در بالا گفتید به راحتی امکان پذیر است

farhad_s5
13-11-2008, 23:39
من يه مودم USR 9115 دارم ولي نتونستم اون رو به يه لپتاپ وصل كنم!!

مودم router هم داره! نميدونم چرا؟! بايد آي دي بدم به لپتاپ؟!
اصلا آموزشي در اين زمينه هست كه بشه خوند؟!

مرسي

m1d1y
14-11-2008, 00:43
میتونید وصل کنید. باید شبکه کنید

مورم زیاد مهم نیست. ولی asus am 602 چیز خوبیه

بله تمام چیزهایی که در بالا گفتید به راحتی امکان پذیر است
دوستان میشه بیشتر در مورد استفاده همزمان از ADSL بدون شبکه کردن کامپیوتر ها توضیح بدید (منظورم اینه که از فقط طریق مودم به اینترنت ADSL دسترسی داشته باشند بدون شبکه . میشه چنین چیزی ؟ اگر میشه چطوی و ا چه مودمی؟)
باز هم ممنون از راهنمایی های دوستان
:20:

cell_phone
14-11-2008, 01:43
ببین دوست عزیز شما چند تا راه داری که 2 یا چند تا کامپیوتر رو به هم ئصل کنی

یکی اینه که یه مودمی بگیری که روتر باشه ( که بیشتر مودم ها روتر هستند ) و چند تا پورت لن داشته باشه ( به تعداد سیتم هات ) و یا اینکه یه یک لن و یک یو اس بی داشته باشه

یا وایرلس باشه مودمت و سیستمات وایرلس ( بی سیم ) باشند و.......

javad4595
14-11-2008, 11:37
دوستان میشه بیشتر در مورد استفاده همزمان از ADSL بدون شبکه کردن کامپیوتر ها توضیح بدید (منظورم اینه که از فقط طریق مودم به اینترنت ADSL دسترسی داشته باشند بدون شبکه . میشه چنین چیزی ؟ اگر میشه چطوی و ا چه مودمی؟)
باز هم ممنون از راهنمایی های دوستان
:20:

با سلام
شما می توانید با مرکزی که از آن adsl دریافت نموده اید صحبت کنید تا تلفن دوستتون هم به پوتشون تو مخابرات وصل بشه اونوقت هر دو می تونیین از یک اکانت استفاده کنید البته نوبتی
که اینکار می طلبه که با کسی از اون سرویس گرفته اید دوست صمیمی باشید

بهترین راهش اینه که یک کابل شبکه از خونه تون تا خونه دوستتون بکشید و شبکه کنید که برای اینکار هم باید با دوستتون همسایه باشید اونم نزدیک که براتون بصرفه

یک راه دیگه هم هست که شما به adsl وصل می شید و دوستتون از طریق دیالاپ به شما وصل می شه
که البته سرعتت دوستتون 33 بیشتر نمی شه
برای اینکار شما باید 2 خط تلفن داشته باشید که از طریق یکی به adsl وصل بشی و از خط دیگه که به مودم داخل کیستون وصل کردی دوستتون به اون وصل بشه
البته خوبی این کار اینه که شما مثل یک isp عمل می کنی و می تونی به هرکی دوست داشتی اشتراک بدی
از کامپیوتر خودت

javad4595
14-11-2008, 11:42
از سرعت و کیفیت گذشته سرویس کدام سرویس دهنده از همه ارزونتره

_Barbod_
14-11-2008, 14:04
من يه مودم USR 9115 دارم ولي نتونستم اون رو به يه لپتاپ وصل كنم!!

مودم router هم داره! نميدونم چرا؟! بايد آي دي بدم به لپتاپ؟!
اصلا آموزشي در اين زمينه هست كه بشه خوند؟!

مرسي
من 9112 دارم و فقط هر وقت میخوام با لپتاپ بیام اینترنت کابل رو بهش وصل میکنم همین.
نکنه این 9115 وایرلس هست؟
اگر وایرلس هست که اصلا" سر در نمیارم:31:

khatib1
14-11-2008, 14:53
سلام
من تو سنندج و چند تا از شهرستان هاش دارم خدمات ADSL میدم.
ما نماینده پیشگامان کویر یزد هستیم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که به تازگی تو تلویزیون هم شاید تبلیغاتشونو دیده باشید.
تفاوت ADSL و +ADSL2 :
ADSL برای فواصل حداکثر تا 5 کیلو متر به کار میره و نهایت پهنای باند اون 8 مگ هست و 1 مگ هم اپلود.
+ADSL2 برای فواصل بیشتر از 5 کیلو متر به کار میره و نهایت پهنای باند اون 32 مگ هست و 8 مگ هم اپلود.

Down stream min/max(32/32736,should be 4 multiple) rate
Up stream min/max(32/8160,should be 4 multiple) rate

m1d1y
14-11-2008, 14:55
یکی اینه که یه مودمی بگیری که روتر باشه ( که بیشتر مودم ها روتر هستند ) و چند تا پورت لن داشته باشه ( به تعداد سیتم هات ) و یا اینکه یه یک لن و یک یو اس بی داشته باشه

یعنی دیگه احتیاجی به شبکه کردن کامپیوترها با هم نداریم؟ درسته
در این حالت هردو سیستم همزمان به اینترنت وصل می شن درسته؟

khatib1
14-11-2008, 15:00
درضمن مقدار پهنای باندی رو که شرکت سرویس دهنده به شما میده تقسیم بر 8 کنید میشه سرعت دانلود واقعی شما.
مثلآ : 128تقسیم بر 8 میشه 16 . یعنی کسی که 128 میگیره باید با 16 کیلو در ثانیه دانلود کنه.
و اگه 128 گرفتید و بیشتر از این مقدار دانلود کردین بدونید که شرکت سرویس دهنده پهنای باند شمارو بیشتر از 128 گذاشته که شما حال کنید و بگید فلان شرکت 128 به من داده به جای 16 با 32 دانلود میکنه که یه تبلیغ میشه واسه اون شرکت.
اما شما میتونید از توی تنظیمات مودم مقدار پهنای باندی رو که برای شما قرار دادن ببینید.

khatib1
14-11-2008, 15:06
یعنی دیگه احتیاجی به شبکه کردن کامپیوترها با هم نداریم؟ درسته
در این حالت هردو سیستم همزمان به اینترنت وصل می شن درسته؟

نه دوست عزیز
شما یک مودم alfex یا asus بگیرید و یوزر رو با مد (PPP over ATM (PPPoA توی مودم ست کنید و یکی از سیستم هارو با کابل شبکه و سیستم دیگرو با کابل USB وصل کنید و همزمان استفاده کنید.اما اون پهنای باندی رو که بهتون میدن بین 2 کامپیوتر share میشه.

denzelmovie
14-11-2008, 16:39
با سلام به دوستان عزیز
من یک سوال داشتم
من خیلی از اینترنت پر سرعت سر در نمیارم
میخواستم بدونم برای دانلود فیلم باید از چه نوع اینترنت پر سرعتی استفاده کنیم؟
کلا در مورد قیمت و سرعت اینترنت پر سرعت برای دانلود فیلم راهنمایی کنید
با تشکر

tavakoli1353
14-11-2008, 17:23
سلام
آیا امکان تهیه adsl در اپارتمانهایی که خط تلفن انها از طریق دستگاه که مخابرات در اپارتمانها نصب میکند وجود دارد؟

tohidkh
14-11-2008, 17:35
با سلام به دوستان عزیز
من یک سوال داشتم
من خیلی از اینترنت پر سرعت سر در نمیارم
میخواستم بدونم برای دانلود فیلم باید از چه نوع اینترنت پر سرعتی استفاده کنیم؟
کلا در مورد قیمت و سرعت اینترنت پر سرعت برای دانلود فیلم راهنمایی کنید
با تشکر
دوست عزیز، در حالت کلی، در ایران دو نوع اینترنت پر سرعت ارائه میشه:
1- محدود
2- نامحدود

اینترنت محدود:
در این سرویس، شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی، به شما محدودیت حجمی میده.
مثلا میگه که به ازای هر ماه اجازه استفاده بیش از 2 گیگ رو ندارید.
این حجم هم فقط شامل دانلود نمیشه. یعنی هر صفحه ی وبی که باز میکنید، به اندازه ی حجم اون صفحه، از اعتبار تون کم میشه.
معمولا این سرویس ها زمان خاصی رو برای دانلود رایگان دارند. و دانلود کردن به غیر از اون زمان ها اشتباه محض هست. (البته دانلود های پر حجم منظورم بود)
از مهمترین مزیت های این سرویس، ارزان قیمت بودن آن (البته نسبت به نامحدود) و امکان استفاده از سرعت بالا برای مصارف خانگی هست.

اینترنت نامحدود: اشتراکی هست که به شما اجازه ی استفاده ی 24 ساعته و بدون محدودیت از اینترنت داده میشه. شما در هر زمانی از شبانه روز که خواستید، میتونید دانلود کنید.
یکی از مزایای این سرویس، نامحدود بودن اون هست. ولی معایب بسیاری داره. که در میان آنها میتوان به سرعت پایین برای مصارف خانگی، گران قیمت بودن، قیمت سرسام آور برای سرعت های بالا؛ ارائه ی سرویس های نامحدود توسط شرکت های خاص و غیره اشاره کرد.
برای دانلود فیلم، هر دو سرویس مناسب هست.
مثلا با اینترنت محدود 512، در 4 ساعت 800 مگ میشه دانلود کرد. (در زمان مصرف شبانه ی رایگان)
ولی با اینترنت 128 نامحدود، دانلود فیلم 800 مگی، 16 ساعت طول میکشه!!!
این هم یک راهنما برای انتخاب نوع سرویس:

128 نامحدود : من game باز نیستم -tv online ندارم -رادیو گوش می کنم - وبگردی هم دارم - دانلود هم برایم مهم است . (2 تا سیستم داشته باشم) 12 ساعت سیستم 1 را برای دانلود میزارم و 12 ساعت سیستم 2 رو برای دانلود میزارم. در هر یک از 12 ساعت هم نیازی به وبگردی داشته باشم میتونم انجام بدم. وقت مهم است و باید سریع همه کارها را انحام دهم.
من از همه 24 ساعت برای دانلود استفاده نمی کنم.در 24ساعت (13 ساعت کار ) وبگردیم را راحت انجام می دهم و 5 گیگ هم دانلود دارم.
در اخر ماه هم 150 گیگ دانلود داشتم. اگر زیاد کار کنم 24 ساعت ، می تونم تقریبا تا دوبرابر افزایش بدم.

512 3 ماه 5 گیگ : رادیو گوش نمیدم - tvonline نمیبینم - وبگردی مخصوصا سرعت وب باز کردن برا من مهم است. دانلود روزانه نمیتونم انجام بدهم چون از اعتبار مثل باد کاسته میش. دانلودهایم را تنظیم می کنم برای شبها سرویس رایگان دانلودهایمان را انجام می دهم و هر شب در 4 ساعت 900 مگ دانلود دارم .
در پایان ماه دانلود هایم 27 گیگ بوده و تقریبا 1.5گیگ هم از کل اعتبارم کم شده و 2 ماه دیگر فرصت دارم و با 3.5 گیگ اضافه .
در پایان 3 ماه کلا 80 گیگ دانلود داشتم. و از اعتبارم برای وبگردی استفاده نمودم.

این یک تصمیم بندی نمونه بود که هر کاربر میتونه بر طبق نیازش بهترین سرویس رو انجام بده . امیدورم که تونسته باشم به خوبی جواب بدم.

denzelmovie
14-11-2008, 19:12
دوست عزیز، در حالت کلی، در ایران دو نوع اینترنت پر سرعت ارائه میشه:
1- محدود
2- نامحدود

اینترنت محدود:
در این سرویس، شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی، به شما محدودیت حجمی میده.
مثلا میگه که به ازای هر ماه اجازه استفاده بیش از 2 گیگ رو ندارید.
این حجم هم فقط شامل دانلود نمیشه. یعنی هر صفحه ی وبی که باز میکنید، به اندازه ی حجم اون صفحه، از اعتبار تون کم میشه.
معمولا این سرویس ها زمان خاصی رو برای دانلود رایگان دارند. و دانلود کردن به غیر از اون زمان ها اشتباه محض هست. (البته دانلود های پر حجم منظورم بود)
از مهمترین مزیت های این سرویس، ارزان قیمت بودن آن (البته نسبت به نامحدود) و امکان استفاده از سرعت بالا برای مصارف خانگی هست.

اینترنت نامحدود: اشتراکی هست که به شما اجازه ی استفاده ی 24 ساعته و بدون محدودیت از اینترنت داده میشه. شما در هر زمانی از شبانه روز که خواستید، میتونید دانلود کنید.
یکی از مزایای این سرویس، نامحدود بودن اون هست. ولی معایب بسیاری داره. که در میان آنها میتوان به سرعت پایین برای مصارف خانگی، گران قیمت بودن، قیمت سرسام آور برای سرعت های بالا؛ ارائه ی سرویس های نامحدود توسط شرکت های خاص و غیره اشاره کرد.
برای دانلود فیلم، هر دو سرویس مناسب هست.
مثلا با اینترنت محدود 512، در 4 ساعت 800 مگ میشه دانلود کرد. (در زمان مصرف شبانه ی رایگان)
ولی با اینترنت 128 نامحدود، دانلود فیلم 800 مگی، 16 ساعت طول میکشه!!!
این هم یک راهنما برای انتخاب نوع سرویس:
امیدورم که تونسته باشم به خوبی جواب بدم.

با سلام دوست عزیز
بسیار تشکر
چهار ساعت که خیلی زیاده؟
اصلا نمی صرفه
پس بعضی از دوستان که فیلمها رو دانلود میکنند 4 ساعت صبر میکنند؟

tohidkh
14-11-2008, 19:20
با سلام دوست عزیز
بسیار تشکر
چهار ساعت که خیلی زیاده؟
اصلا نمی صرفه
پس بعضی از دوستان که فیلمها رو دانلود میکنند 4 ساعت صبر میکنند؟
خواهش میکنم.
نه!
چهار ساعت خوبه! (البته بای ما که اینترنت واقعا پرسرعت محرومیم خوبه هااااا)
(لازم به ذکر هست که اگه سرعتمون 10 مگابیت بر ثانیه بود، 800 مگ رو حداکثر 12 دقیقه دانلود میکردیم.)

البته گفتم هاااا. 4 ساعت اون زمانی هست که سرعتتون 512 باشه.
با پایین اومدن سرعت، زمان هم افزایش پیدا میکنه.

در ادامه ی توضیحات پست قبلی، به یک مورد هم باید اشاره کنم.
اینکه زمان استفاده شبانه معمولا از 3 شب ، تا 7 صبح هست.
خب هیچ کس که این مدت رو بیدار نمیمونه.....!؟
با برنامه های بخصوصی میتونید کامپیوتر رو تنظیم کنید؛ و زمانی که شما خوابای خوب میبینید، فیلم تون دانلود بشه. :31:
این کاریه که من و بقیه دوستان، انجام میدیم.

cell_phone
14-11-2008, 21:58
بله یعنی دیگه نیازی نیست که یک سیستم همیشه روشن باشه در واقع سرور شما تو این شبکه ی کوچک همون مودم خواهد بود و فقط باید مودم باید همیشه روشن باشه که هر کی خواست هر موقع استفاده کنه بشه ( مودم هم اگه عبور جریان هوا در اطافش باشه 1 ماه هم روشن باشه مشکلی نداره )

swot
14-11-2008, 23:47
دوستان سلام/کسی تا الان از امپراطور adslگرفته؟چرا هیچ شماره تماسی نداره؟

_Barbod_
15-11-2008, 00:30

آدرس: پونک.انتهای اشرقی اصفهانی. بعد از نیایش.ک 5 غربی.پ 32. طبقه دوم شرقي

AHMADKHOSHMARAM
15-11-2008, 00:31
بله یعنی دیگه نیازی نیست که یک سیستم همیشه روشن باشه در واقع سرور شما تو این شبکه ی کوچک همون مودم خواهد بود و فقط باید مودم باید همیشه روشن باشه که هر کی خواست هر موقع استفاده کنه بشه ( مودم هم اگه عبور جریان هوا در اطافش باشه 1 ماه هم روشن باشه مشکلی نداره )
می خوای ADSL بگیری , ولش کن بابا همون دیال آپ بهتره ( تو اینجا ) , اگه گرفتی هم از صبانت نگیر ( از ما گفتن بود )

سلام بچه ها.

چند نفر با این قسمت قرمز رنگ موافقند؟

ممنونم

AHMADKHOSHMARAM
15-11-2008, 00:41
سلام

بچه ها کسی هست که سرویس شرکت عصر تلکوم رو تست کرده باشه؟ خوب هستش؟

ممنون

_Barbod_
15-11-2008, 00:46
سلام بچه ها.

ممنونم
با قسمتی که گفته از صبا نگیر 100 درصد موافقم

farhad_s5
15-11-2008, 00:51
سلام بچه ها.

ممنونم

من هم موافقم:46:

من خودم نظرم سپنتا هست ، چون واقعا به مشتري احترام مي زارن! ولي خودم از لايزر گرفتم:31:

darvish1900
15-11-2008, 01:02

نماینده صبا نت

nimamani
15-11-2008, 07:54
من دیگه خسته شدم از دست این شرکت ها
فکر کنم هیچ کدومشون خدمات خوبی نمیدند

شما می تونید یک شرکت معرفی کنید که قطعی نداشته باشه یا خیلی کم باشه
چون کار دانلود ندارم فقط برام قطعی مهمه که می خواهم قیمتش مناسب باشه

از بین آسیاتک و داتک کدومشون بهتره ؟
(البته الان میرم تو تاپیک های هر کدوم یک خورده میچرخم ولی می خواهم نظر بقیه رو بدونم

siamak_mu
15-11-2008, 12:44
سلام بچه ها.

ممنونم

با اون قسمتش كه گفته ديال آپ موافق نيستم! :31:
چون دايال آپ درسته! :31:

در كل مخالفم چون دايال آپ هم همچين ارزون نيست. تازه پول تلفن هم حساب ميشه . پس در عمل ADSL بهتره. (منهاي اعصاب خرد شدن ها كه براي ديدن يه صفحه بايد يه چايي بريزي بذاري خنك بشه بخوري تازه نصفه صفحه باز شده.)

درسته توي ايران همچين ADSL هم با Dial UP فرقي نداره ولي چي كار كنيم مجبوريم ديگه. لعنت به هر سازماني (همه مي دونن!) اين وسط مثل گاو مي خوره.

kashanisaman
15-11-2008, 13:43
کسی با emule مشکل پیدا کرده ؟ من تا هفته پیش خوب دانلود می کردم ولی این چند روزه قطع شده فکر کنم شاتل هم P2P را بسته.

M a r y a m
15-11-2008, 15:31

(البته الان میرم تو تاپیک های هر کدوم یک خورده میچرخم ولی می خواهم نظر بقیه رو بدونم

من خودم از آسیا سرویس میگیرم. اگه دانلود برات مهم نیست که عالیه البته تو مرکز ما! :دی شما توی مرکز خودتون هم یه پرس و جو کن اگه خوب بود بگیر چون من از داتک خیلی شکایت شنیدم تا حالا.
آسیا سرعت محدودیت دارش 512 هست و صفحات رو خوب باز می کنه و قطعی هم میشه گفت اصلا نداره.
خلاصه موفق باشی :46:

sms11
15-11-2008, 18:24
من خودم از آسیا سرویس میگیرم. اگه دانلود برات مهم نیست که عالیه البته تو مرکز ما! :دی شما توی مرکز خودتون هم یه پرس و جو کن اگه خوب بود بگیر چون من از داتک خیلی شکایت شنیدم تا حالا.
آسیا سرعت محدودیت دارش 512 هست و صفحات رو خوب باز می کنه و قطعی هم میشه گفت اصلا نداره.
خلاصه موفق باشی :46:

من دوست عزیز داتک دارم ازش خیلی هم راضیم
هیچ مشکلی هم ندارم.اون دوستمونم باید ببینه تو مرکز مخابراتیشون کدوم سرویس بهتره و ربطی به کل شرکت نداره.تو مرکز ما به نظرم داتک از همه بهتره

cell_phone
15-11-2008, 20:41
با اون قسمتش كه گفته ديال آپ موافق نيستم! :31:
چون دايال آپ درسته! :31:

در كل مخالفم چون دايال آپ هم همچين ارزون نيست. تازه پول تلفن هم حساب ميشه . پس در عمل ADSL بهتره. (منهاي اعصاب خرد شدن ها كه براي ديدن يه صفحه بايد يه چايي بريزي بذاري خنك بشه بخوري تازه نصفه صفحه باز شده.)

درسته توي ايران همچين ADSL هم با Dial UP فرقي نداره ولي چي كار كنيم مجبوريم ديگه. لعنت به هر سازماني (همه مي دونن!) اين وسط مثل گاو مي خوره.

همون دیال درسته عزیز

mehdi_vsgh
15-11-2008, 21:17

من شاتل دارمو کلا راضیم

!!!!:8::8::40:

siavashjal
15-11-2008, 22:12
من 1 ساله که دارم از آسیاتک استفاده می کنم تعداد قطعی هاش شاید به 5 بار نرسیده باشه. قیمتش هم که خیلی مناسب هستش.

vahid_civil
15-11-2008, 22:19
من 1 ساله که دارم از آسیاتک استفاده می کنم تعداد قطعی هاش شاید به 5 بار نرسیده باشه. قیمتش هم که خیلی مناسب هستش.

سیاوش تبلیغ نکن سرعت ما کم میشه !

siamak_mu
15-11-2008, 23:26
همون دیال درسته عزیز

من اينو ميگم اگر باز قانع نشدين توي پيغام خصوصي ادامه ميديم.

براي اينكه مطمئن هم بشم همين الآن با نارسيس گوش كردم چه تلفظ انگليسي چه آمريكايي دايال بود. خودتون مي تونين تست كنين. توي ديكشنري هم ديدم اينطوري نوشته:

dial /daIe(baraks)l/ گرفتن (شماره تلفن)، تلفن كردن به

راستي دوستان من هنوز دنبال يكي هستم داتك از جماران داشته باشه ها. يعني واقعاً هيچ كس نيست... :41:

farhad_realmadrid
16-11-2008, 12:26
سلام
من هنوز نفهمیدم که کدامشان خوبن
شاتل خوبه یا پارس آنلاین؟

mohammadirani
16-11-2008, 12:33
سلام

کسی از شما از امپراطور اشتراک گرفته تا حالا؟

راسته میگن داره علنا دزدی میکنه .سرعت 512 رو 10 تومن بیشتر نمیده اما محدودیت 2 گیگ دانلود داره!!!!!

mohammadirani
16-11-2008, 13:54
بچه ها الان تو رشت کدوم شرکت از همه بهتره

من پارس انلاین دارم.ولی خیلی گرونه

128 با محدودیت 20 گیگش 40 تومنه که قیمتش سرسام اوره

حالا اگه شرکت خوب و ارزونی سراغ دارید معرفی کنید

akhoond
16-11-2008, 13:56
سلام خدمت همه دوستان :46:

من شاتل دارمو کلا راضیم

!!!!:8::8::40:

شده تو از چیزی نا راضی باشی ؟ ! :31:

تبلیغ برای شرکت ؟ :13: :31:

سیاوش تبلیغ نکن سرعت ما کم میشه !
اسپم ؟ :13: :31:
( لووووووووول ، شوخی کردم ، خواستم اول یه کم اسپم کنم :27: بعد برم سراغ اصل مطلب )

سلام

کسی از شما از امپراطور اشتراک گرفته تا حالا؟

راسته میگن داره علنا دزدی میکنه .سرعت 512 رو 10 تومن بیشتر نمیده اما محدودیت 2 گیگ دانلود داره!!!!!

مگه فقط امپراطوره که این کار رو می کنه ؟ صبا ، آسیا ، شاتل ، پارس ، همه کم و بیش ، این کار رو می کنن ...
حالا صبا داره شبانه هم می ده که دهن یوزر بسته باشه ، یه کم از نیاز هاش هم بر طرف بشه .حالا آسیا این کار رو نمی کنه ، اصلا چه لزومی داره بکنه ، یوزر های بیچاره ای مثل من ، مجبورن تحمل کنن دیگه ...
به نظر من ، اگه قرار باشه انتخاب کنم بین گزینه های موجود ، همین شبانه دار ها رو انتخاب می کنم ، چی از این بالاتر که آدم وقتی یه صفحه رو می زنه ، جیکی ثانیه باز بشه ، حالا برو 128 نامحدود بگیر ، وایسا وایسا وایسا تا صفحه باز بشه ( البته باز به شرایط و استفاده بستگی داره ) اما من که حاضرم دندون رو جیگرم بذرام ، تا صبا بده ، یا امپراطور امتحانشو پس بده ( شاید هم پیش قدم شدم )
اصلا مگه فقط امپراطور داره دزدی می کنه ؟ یه شرکت تو ایران ( تو هر زمینه ای ) نام ببر که نکنه ؟
( الآن پشت یه میز نشستم ، بالاش یه چراغ داره تکون می خوره ، دست هام هم از پشت بستن .... :31: )

مرسی
یا حق

Ship Storm
16-11-2008, 20:30
دوستان میخوام Eco بگیرم 3 ماهه خوبه کیفیتش؟

Ship Storm
16-11-2008, 20:32
عکس سرعت اینترنت مربوط به سال 2007 رو مشاهده میکنید که سرور مربوطه در توکیو ژاپن هستش

با چنین سرعتی دانلود یک فیلم 880 مگابایتی و همچنین آپلود یک فیلم 134 مگابایتی چیزی در حدود 100 ثانیه طول خواهد کشید

feal
16-11-2008, 22:45
واقعا تاسف داره ..

labkhand
16-11-2008, 22:49
کسی هست که هم آسیاتک رو تجربه کرده باشه و هم صبانت رو؟

میخوام بدونم کدوم بهتره؟فعلا آسیاتک دارم میخوام بدونم صبانت بگیرم یا نه؟:20:

در مشهد هم ساکن هستم.

casper66m
17-11-2008, 00:50
داتک دو روز سرعت تورنتش امده پائین ظاهرا پورت های تورنت رو محدود کردن

tohidkh
17-11-2008, 00:55
عکس سرعت اینترنت مربوط به سال 2007 رو مشاهده میکنید که سرور مربوطه در توکیو ژاپن هستش

با چنین سرعتی دانلود یک فیلم 880 مگابایتی و همچنین آپلود یک فیلم 134 مگابایتی چیزی در حدود 100 ثانیه طول خواهد کشید
پینگشو نگاه کنید...... :31:
راستی!
دوست عزیز، ممکنه منبع این مطلب رو بگید...؟
یه کار ضروری دارم....
ممنون. :11:

mehdi_vsgh
17-11-2008, 08:18
یه کار ضروری دارم....
ممنون. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببینم کار ضروریت چیه؟
نکنه میخوای بری تو سایتشون و نتیجه سرعت اینترنت ایرانو بزاری تا آبروی مارو ببری؟؟؟:دی

Xo0oX
17-11-2008, 11:16
سلام به همه بچه های گل
کسی هست تنو اصفهان شرکتی را به من معرفی کنه که اینرنت وایرلس ارائه بده ؟؟

یک دنیا ممنون میشم.

akhoond
17-11-2008, 11:43
سلام به همه بچه های گل

یک دنیا ممنون میشم.

چی شده دوست عزیز ، به کل از دی اس ال نا امید شدی ؟ :41:
رفتی دنبال وایر لس ؟ اون کامنت رو که گفتم گذاشتی ؟

مرسی

Xo0oX
17-11-2008, 12:52
چی شده دوست عزیز ، به کل از دی اس ال نا امید شدی ؟ :41:
رفتی دنبال وایر لس ؟ اون کامنت رو که گفتم گذاشتی ؟

مرسی

نه معین نا امید هنوز نشدم
هنوز دنبالش هستم خودت که می دونی!

اره کانت هم گذاشتم هنوز جوابی درافت نکردم!:13:

choory
17-11-2008, 13:59
راستی!
یه کار ضروری دارم....

پینگش که تقریبا نصف پینگ من هست:31: :دی

اما عجی سرعتی داره ها.یعنی میشه ما هم یک روز همچین سزعتی را تجربه کنیم؟:13:

siamak_mu
17-11-2008, 14:08
پینگش که تقریبا نصف پینگ من هست:31: :دی

اما عجی سرعتی داره ها.یعنی میشه ما هم یک روز همچین سزعتی را تجربه کنیم؟:13:

نه مطمئن باش نميشه! :31:

فقط يه راه داره اين سرعت رو تجربه كني اونم بري يه كشور ديگه... :41:

labkhand
17-11-2008, 14:12
کسی هست که هم آسیاتک رو تجربه کرده باشه و هم صبانت رو؟

میخوام بدونم کدوم بهتره؟فعلا آسیاتک دارم میخوام بدونم صبانت بگیرم یا نه؟:20:

در مشهد هم ساکن هستم.

کسی جواب من رو نمیده؟؟:19:

cell_phone
17-11-2008, 23:08
منم مشهدم عزیز و همونطور که می دونی نماینده ی آسیاتک تو مشهد گادنت هست

اما من خودم که هیچ تو آشناهامم کسی نمی شناسم سراغش رفته باشه ولی من حتما بعد از تموم شدن اشتراکم یه جایگزین پیدا می کنم

hoomany
18-11-2008, 00:18
کسی جواب من رو نمیده؟؟:19:

فکر کنم اگه اینجا بپرسی بهتر جواب بگیری.

shab550
18-11-2008, 09:38
یه سوال دارم . به طور کلی .
adsl که به صورت share دریافت میکنیم . در ساعات پیک چند در صد از سرعت کاهش پیدا میکنه ؟

Nevissande
18-11-2008, 10:18
یه سوال دارم . به طور کلی .
adsl که به صورت share دریافت میکنیم . در ساعات پیک چند در صد از سرعت کاهش پیدا میکنه ؟
تجربه ما ADSL دار ها نشان داده در ساعات پيك هم شما به حداقل 80% سرعت قرارداد دسترسي خواهيد داشت.

Scary Feelings
18-11-2008, 11:16
سلام یه سوال مهم دارم
حجم دانلود من 2 گیگ هست...دیروز 2 گیگ رو دانلود کردم اما امروز وقتی میخواستم به اینترنت وصل بشم ارور 906 میداد و وصل نمیشد وقتی به شرکتش زنگ زدم گفت حجم دانلود شما تموم شده و باید دوباره شارژ کنی
ولی به نظر شما حجم دانلود چه ربطی به وصل شدن به اینترنت داره؟

choory
18-11-2008, 11:24
سلام یه سوال مهم دارم
حجم دانلود من 2 گیگ هست...دیروز 2 گیگ رو دانلود کردم اما امروز وقتی میخواستم به اینترنت وصل بشم ارور 906 میداد و وصل نمیشد وقتی به شرکتش زنگ زدم گفت حجم دانلود شما تموم شده و باید دوباره شارژ کنی

خوب باز کردن صفحات هم دانلود حصاب می شوند دیگه.

Scary Feelings
18-11-2008, 11:34
خوب باز کردن صفحات هم دانلود حصاب می شوند دیگه.
:18::18::18::18::18::18::18:

siavashjal
18-11-2008, 13:40
شما در اینترنت هر کاری انجام بدی حتی باز کردن صفحه ها و اجرای سایت های مختلف هم از میزان حجم مصرفیتون کاسته می شه.

mehdi_vsgh
18-11-2008, 13:50
:18::18::18::18::18::18::18:
عزیز تعجب داره؟؟

همین صفحه‌ای که داری میبینی از اون بالا نگاه کن تا پایین صفحه

تصاویر تبلیغاتی (الان داره Call od duty را تبلیغ میکنه)
همین عکسهایی که به عنوان آواتار گذاشته شده
اسمایلهایی و شکلکهایی که تو پست کاربران هستش
دکمه‌هایی که برای ارسال پاسخ و ... به صورت گرافیک هستن

از اونا گذشته متنهای صفحات
تصاویر
و کلیه اسکریپتهایی که روی سایت نصب شده همه و همه برای اینکه قادر به دیدنشون باشی روی کامپیوترت دانلود بشه(تا حالا پوشه temporary internet file رو روی سیستمت دیدی؟؟)

نتیجه کلی اینکه هر کاری که تو اینترنت انجام بدی
باز کردن صفحات
چت
دانلود
دیدن فیلمهای آنلای و یا موزیک به صورت آنلاین
آپدیت کردن نرم افزارهای سیستم(انتی ویروس و یا....)
آپلود کردن فایل

یه نکته هم بگم که آپلود همیشه به اون معنایی که فکر میکنی نیست همین باز کردن صفحات علاوه بر دانلود یه مقدار کمی هم آپلود خواهی داشت

tohidkh
18-11-2008, 14:07
سلام یه سوال مهم دارم
دوستان قبلی خیلی خوب توضیح دادند.
من هم با اجازه به یه نکته شاره کنم که سیستم Accounting برای سرویس های حجمی، طوری تنظیم شده که هنگامی که حجم تموم بشه دیگه نمیتونید از نت استفاده کنید. باید برید دوباره شارژ کنید.

siamak_mu
18-11-2008, 14:27
بعد از يك سال و 8 ماه كابر شاتل بودن فهميدم مار تو آسينم پرورش ميدادم. حروم خور تر از شاتل وجود نداره حيف مخابرات جماران هستم و راهي ندارم وگرنه يه لحظه توي اين لجنزار نميموندم. فقط بگم خيلي خيلي خيلي حروم خور هستن. از عيد تا حالا سرويس منو خراب كرده بودن و هرچي هم زنگ ميزدم مي گفتن مشكل ما نيست بعد از 8 ماه گفتم پشتيباني حضوري بياد بعد توي همون روز مشكل حل شد بعد خودشون گفتن نويز خط رو گرفتيم بعد من نامه شكايت دادم درخواست خسارت كردم حالا ميگن نه ما نويز رو نگرفتيم!!! خود به خود خوب شده! مگه ميشه 8 ماه خراب يهو درست همون روزي كه گفتم پشتيبان بياد خود به خود خوب بشه. خلاصه اينكه 8 ماه پولمو ريختم دور. حروم تك تكشون مي كنم. ايشالا شركتشون آتيش بگيره! :41:

تا حد ممكن طرف شاتل نياين مگر اينكه مثل من هيچ جا فعال نباشين و مجبور باشين اين لاشخور ها رو خططون باشن.

من منكر كيفيتش نميشم ولي كيفيتش هم ميتونه نسبت به محدوديت و قيمتش ناديده گرفته بشه.

Xo0oX
18-11-2008, 14:48
سلام به همه بچه های گل

یک دنیا ممنون میشم.

از دوستان کسی نمی تونه جواب این سوال رو بده؟؟؟:13:

tohidkh
18-11-2008, 17:02
سلام به همه بچه های گل

یک دنیا ممنون میشم.

از دوستان کسی نمی تونه جواب این سوال رو بده؟؟؟:13:
دوست خوبم؛
تا اونجایی که من میدونم، دیتای wifi به صورت عملی در هیچ جای ایران راه اندازی نشده و شما نمیتونید از مودم وایرلس به طور مستقیم برای گرفتن اینترنت استفاده کنید.
تا اونجایی که اطلاعات فرسوده ی من میرسه، قرار بود تا پایان امسال، مقدمات این طرح آماده بشه. و در سال بعدی به بهره برداری برسه.
ئه راستی! چرا پس :13: میکنید....؟! :31:

MESHKIPOSH
18-11-2008, 17:23
دوستان یه سوال داشتم
فرق بین Adsl و Adsl2+ چیه ؟
الان پارس انلاین Adsl 2 میده وسپنتا Adsl میده !!! چه فرقی با هم دارن ؟؟؟؟؟؟

swot
18-11-2008, 17:51
دوستان سلام/کسانی که از لایزر سرویس میگیرند لطف کنند نظرشون را بگند/و ایا مشکل خاصی با این سرویس دارند؟ممنونم

Xo0oX
18-11-2008, 18:08
دوست خوبم؛
تا اونجایی که من میدونم، دیتای wifi به صورت عملی در هیچ جای ایران راه اندازی نشده و شما نمیتونید از مودم وایرلس به طور مستقیم برای گرفتن اینترنت استفاده کنید.
تا اونجایی که اطلاعات فرسوده ی من میرسه، قرار بود تا پایان امسال، مقدمات این طرح آماده بشه. و در سال بعدی به بهره برداری برسه.

ممنون خوب پس تکلیف ما چیه؟؟
اینو بخونید

:46::46:

Xo0oX
18-11-2008, 18:18
دوست خوبم؛

در ضمن یادم رفت بگم من از شرکت پیشگامان تو اصفهان شنیدم که وایرلس داره اما نه همه مناطق احتمالا شمارشو گیر میارم تماس می گیرم.:10:

tohidkh
18-11-2008, 19:01
دوستان یه سوال داشتم
فرق بین Adsl و Adsl2+ چیه ؟
الان پارس انلاین Adsl 2 میده وسپنتا Adsl میده !!! چه فرقی با هم دارن ؟؟؟؟؟؟
سلام.
جواب سوال دوم رو نمیدونم چون در تهران نیستم.
تفاوت ADSL و +ADSL2 در دو مورد اساسی هست.
1- ADSL حداکثر مسافتی که ساپورت میکنه، 5 کیلومتر و +ADSL2 حداکر تا 7 کیلومتر رو ساپورت مسکنه.
2- حداکثر سرعت ADSL ، (پهنا) 8 مگابیت برثانیه، و حداکثر سرعت +ADSL2 تا 24 مگابیت برثانیه هست.(که ما از هر دوتای این سرعت محرومیم:13:)
ولی در چیزهای جزئی هم باهم فرق دارند.
مثلا در اولی مودم در طول 10 ثانیه آپ میشه. ولی در دومی (+2) مودم در 3 ثانیه آپ میشه.

امير موسر
18-11-2008, 19:22
بنظرتون 5 گیگ محدودیت برای کسی که زیاد اهل دانلود فیلم و ... نسیت , کافیه ؟
بیشترین استفادش هم وب گردی و دانلود موزیک و برنامه هست !؟
من الان 128 شهراد دارم ! می خوام 256 با محدودیت 5 گیگ بگیرم !

---

راستی چرا شهراد تو نظر سنجی نیست !؟

akhoond
18-11-2008, 19:37

---

سلام
آره بابا ، چه خبره ، 5 گیگ به نظر من که بسه ...
بهترین راه ، اینه که یه 2*2 تا 4 تا بکن ، ببین روزی چقدر دان داری ، با روزی چقدر وب گردی ، بعد مصرفت دستت بیاد ( برنامه هم که نصب نکنی ها ، با اون کانکشن خود وین هم می تونی حدودی متوجه بشی ) اما به نظر من کافیه :10: :11: :46:

مرسی

choory
18-11-2008, 19:52
در ضمن یادم رفت بگم من از شرکت پیشگامان تو اصفهان شنیدم که وایرلس داره اما نه همه مناطق احتمالا شمارشو گیر میارم تماس می گیرم.:10:

سلام دوست عزیز توی اصفهان هنوز سیستم اینترنت وایرلس راه اندازی نشده.
شرکت پیشگامان هم من توی نمایشگاه کامپیوتر ) 2-3 هفته پیش) از این شرکت راجب به سرویس ها سوال کردم و لیست قیمت ها را گرفتم که خبری از سرویس وایرلس نبود.
میتونی به سایت این شرکت هم سر بزنی

آدرس شرکت
اصفهان-چارباغ عباسی-مجتمع تجاری سیتی سنتر-طبقه 4 -واحد 25

تلفن: 2241510
تلفکس: 2209877

tohidkh
18-11-2008, 20:05

---

سلام
بهترین راه ، اینه که یه 2*2 تا 4 تا بکن ، ببین روزی چقدر دان داری ، با روزی چقدر وب گردی ، بعد مصرفت دستت بیاد ( برنامه هم که نصب نکنی ها ، با اون کانکشن خود وین هم می تونی حدودی متوجه بشی ) اما به نظر من کافیه :10: :11: :46:

مرسیمن خودم فقط از وب استفاده میکنم.
10 گیگ زور زورکی برای سه ماهم کافی میشه.

labkhand
18-11-2008, 21:31
دوستان سلام/کسانی که از لایزر سرویس میگیرند لطف کنند نظرشون را بگند/و ایا مشکل خاصی با این سرویس دارند؟ممنونم

من قبلا داشتم مشکلی نداره فقط یک کم گرونه

swot
18-11-2008, 23:08
من قبلا داشتم مشکلی نداره فقط یک کم گرونه

مرسی از راهنمایی/در مرکز مخابراتی که من هستم (مالک اشتر)فقط لایزر و عصر تلکام پورت خالی دارند/به نظر شما سرعت دانلود 128 لایزر چند است؟ممنون میشم راهنمایی کنید

David.Jn
18-11-2008, 23:55
من خودم فقط از وب استفاده میکنم.
موفق باشید

من درست متوجه نشدم
مگه ميشه 3ماهه هم بگيري؟!
ببينم بره من يه سوال پيش اومد ميشه با اين سرويس دهنده ها يه جور تا كنيم كه مثلآ اينترنت256 با محدوديت 5 گيگ بدن اونم بره سه ماه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟؟؟!!!!اگه بشه كه خيلي عاليه(=_=)

و يه سوال ديگه يكي از دوستام ميگفت از يه شركتي سرويس گرفته كه 3 تومن ميده واسه شارژ يعني هر گيگ 3 تومن اونم بدون محدوديت زمان يعني هر وقت كه اون يه گيگش تموم بشه.
اين چه جوريه؟!
شما اسم شركتشو ميدونين ؟ (اون خودش اسم شركت اصليشو نميدونست آخه از يكي از نمايندگيهاش گرفته بود)

David.Jn
18-11-2008, 23:56
موفق باشید

من درست متوجه نشدم
مگه ميشه 3ماهه هم بگيري؟!
ببينم بره من يه سوال پيش اومد ميشه با اين سرويس دهنده ها يه جور تا كنيم كه مثلآ اينترنت256 با محدوديت 5 گيگ بدن اونم بره سه ماه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟؟؟!!!!اگه بشه كه خيلي عاليه(=_=)

و يه سوال ديگه يكي از دوستام ميگفت از يه شركتي سرويس گرفته كه 3 تومن ميده واسه شارژ يعني هر گيگ 3 تومن اونم بدون محدوديت زمان يعني هر وقت كه اون يه گيگش تموم بشه.
اين چه جوريه؟!
شما اسم شركتشو ميدونين ؟ (اون خودش اسم شركت اصليشو نميدونست آخه از يكي از نمايندگيهاش گرفته بود)

_Barbod_
19-11-2008, 00:06
مرسی از راهنمایی/در مرکز مخابراتی که من هستم (مالک اشتر)فقط لایزر و عصر تلکام پورت خالی دارند/به نظر شما سرعت دانلود 128 لایزر چند است؟ممنون میشم راهنمایی کنید
عزیز برو تو تاپیک شرکت لایزر دوستانی که اونجا هستند بهتر میتونند راهنمایی کنند
به این آدرس برو

Xo0oX
19-11-2008, 08:49
سلام دوست عزیز توی اصفهان هنوز سیستم اینترنت وایرلس راه اندازی نشده.
شرکت پیشگامان هم من توی نمایشگاه کامپیوتر ) 2-3 هفته پیش) از این شرکت راجب به سرویس ها سوال کردم و لیست قیمت ها را گرفتم که خبری از سرویس وایرلس نبود.
میتونی به سایت این شرکت هم سر بزنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآدرس شرکت
اصفهان-چارباغ عباسی-مجتمع تجاری سیتی سنتر-طبقه 4 -واحد 25

تلفن: 2241510
تلفکس: 2209877

من نمایشگاه نبودم اما برادرم با یکی از مهندسان همین شرکت اشنا هست گفته بود که بیا اونجا برسی کنیم ببینیم میتونیم بدیم یا نه اینرنت وایرلس رو گفت
فکر کنم گفت بیا می خواسته ببینه مسافت اوکی هست یا نه

من شماره و ادرس شرکت رو نداشتم ممنون که دادی حتما تماس می گیرم و صحبت می کنیم.:11:

خیلی خیلی ممنون

Ship Storm
19-11-2008, 12:20
راستی!
یه کار ضروری دارم....

سلام
دوست عزیز من این رو یکی از دوستان بهم آدرس داد دیدم
تو گوگل بود و یادم نیست دقیقا مربوط به کدوم سایت میشد

w700
19-11-2008, 16:16
سلام.
بچه ها کار من با ابنترنت تقریبا دانلود و واسه ی تفریح هم وبلاگ نویسی هست.
در روز 4-5 ساعت هم توی اینترنتم.
حالا نطر شما چیه؟:
1.چون بیشتر با دانلود سر و کار دارم --- بگیرم.
2 . یا ADSL با پهنای نامحدود بگیرم .
اگه هم قرار ADSL بگیرم کدوم شرکته که هم ارزون باشه (منظورم نه بندازه نه کیفیتش کم باشه) هم پهنای باند نامحدود بده؟
ما خونم بلوار فردوس هست . پیش شمارمون هم 4414

akhoond
19-11-2008, 18:00
سلام.
حالا نطر شما چیه؟:
اگه هم قرار ADSL بگیرم کدوم شرکته که هم ارزون باشه (منظورم نه بندازه نه کیفیتش کم باشه) هم پهنای باند نامحدود بده؟

ببیلید آقای فلدوسی پول :20:
من راستش با دی وی بی کار نکردم ، اگه می خوای آنلاین بگیری ، هر کی داشته ناراضی بوده ، هزینه بالا ، افت کیفیت و سرعت سرویس ، بعد از اتمام حجمی مشخص :41: آفلاین بحث اش جداست ، دان شما دست شما نیست ، هر چی بقیه دان کنن ، شما می کنی ، اما باز بهتره با یه آفلاین کار مشورت کنید :46:
چون دان دارید ، من نا محدود رو پیشنهاد می کنم .
بابا وفور نعمته که ... :31:
QUOTE]شهراد شبکه
انتقال داده های آسیا تک
اطلاع رسان داتک
لایزر
طلیعه فنون گیتی - گیتی نت
سپنتا
پارس آنلاین
صبا نت[/QUOTE]
من نمی دونم کیفیت آی اس پی ها تازگی ها چه تغیراتی کرده ، یه چرخ بزنید ، ببینید کدومش رو بچه ها راضی اند ازش ...

مرسی

David.Jn
19-11-2008, 18:52
من درست متوجه نشدم مگه ميشه 3ماهه هم بگيري؟! ببينم بره من يه سوال پيش اومد ميشه با اين سرويس دهنده ها يه جور تا كنيم كه مثلآ اينترنت256 با محدوديت 5 گيگ بدن اونم بره سه ماه ؟؟؟!!!!اگه بشه كه خيلي عاليه(=_=) و يه سوال ديگه يكي از دوستام ميگفت از يه شركتي سرويس گرفته كه 3 تومن ميده واسه شارژ يعني هر گيگ 3 تومن اونم بدون محدوديت زمان يعني هر وقت كه اون يه گيگش تموم بشه. اين چه جوريه؟! شما اسم شركتشو ميدونين ؟ (اون خودش اسم شركت اصليشو نميدونست آخه از يكي از نمايندگيهاش گرفته بود) سلام دوستان يكي جواب منو بده (عجله دارم ميخوام برم بگيرم)منظورم نقل قولي كه بالا كردمه

tohidkh
19-11-2008, 19:21
سلام دوستان يكي جواب منو بده (عجله دارم ميخوام برم بگيرم)منظورم نقل قولي كه بالا كردمه
دوست عزیز، به جرات میشه گفت که تمام شرکتهایی که خدمات اینترنتی پرسرعت ارائه میدن، سرویسهای بالا رو در لیست خدماتشون دارند.
به جز اون سرویسی که گفتید حجم مخصوص برای زمان نامحدود؛
در مورد اون باید بگم که دوستتون درست متوجه نشدند.:46:

Ship Storm
19-11-2008, 21:18
سلام.
حالا نطر شما چیه؟:

دوست عزیز من --- دارم و آفلاین کار میکنم ولی این رو باید بدونی که اگه بخوای آفلاین کار کنی فایده نداره چون دانلود دست خودت نیست ولی خوب من شب تا صبح که بزارم روی دانلود 20 گیگابایت حداقل دانلود میکنم روی ماهواره W3 ولی نصف بیشترش بدرد نمیخوره و دردسرهای خاص خودش رو داره مثلا یک پارت از یک فیلم ناقص میاد و باید خودت بری تکمیلش کنی درکل اگه بتونی اینترنت نامحدود بگیری خیلی بهتره
تو مطقهبولر فردوس فکر کنم صبانت ساپروت کنه من که اسفند و فروردین همین امسال داشتم خیلی راضی بودم ولی در حال حاضر دیگه ندارم که بدونم کیفیتش چطوره

David.Jn
19-11-2008, 22:20
دوست عزیز، به جرات میشه گفت که تمام شرکتهایی که خدمات اینترنتی پرسرعت ارائه میدن، سرویسهای بالا رو در لیست خدماتشون دارند. خيلي خوبه ولي تو صفجه هايي كه تعرفه ها نوشته شده اينو ننوشتن بايد بهشون زنگ زده بشه تا اين تعرفه را بدن.
به جز اون سرویسی که گفتید حجم مخصوص برای زمان نامحدود؛ در مورد اون باید بگم که دوستتون درست متوجه نشدند. ولي دوستم الان 3 ماهه داره استفاده ميكنه و همونجوري كه من گفتم داره سرويس ميگيره.(البته تو تهران نيست) يعني هر 3 تومن 1 گيگ تا زماني كه حجمش تموم بشه.

ghahremanimehdi
20-11-2008, 03:13
پارس آنلاین (همون آفلاین ) یکماه اینترنت ADSL رایگان میده (به تهرانیهایی که تو مناطق 2 و 7 مخابرات هستند) :18:

cell_phone
20-11-2008, 04:25
باهشون یک تماس بگیرید ببینید سرویس 32 بین میدن یا 64 بیت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nimamani
20-11-2008, 09:39
اینم سرعت یکی از سرور های من تو امریکا با پورت 1000Mbps
همین الان هم یک تست گرفتم لینک هم از خوده سایت speedtest گذاشتم

امير موسر
20-11-2008, 09:40
این سوال من !

این جواب دوستان !

سلام
بهترین راه ، اینه که یه 2*2 تا 4 تا بکن ، ببین روزی چقدر دان داری ، با روزی چقدر وب گردی ، بعد مصرفت دستت بیاد ( برنامه هم که نصب نکنی ها ، با اون کانکشن خود وین هم می تونی حدودی متوجه بشی ) اما به نظر من کافیه

مرسی

موفق باشید

بلا خره چه کنیم ! 5 گیگ شارژ کنم این ماه !؟ میگم 1 ماه تست کنم ببینم چجور میشه ! خوبه ؟

tohidkh
20-11-2008, 11:46
این سوال من !
این جواب دوستان !
بلا خره چه کنیم ! 5 گیگ شارژ کنم این ماه !؟ میگم 1 ماه تست کنم ببینم چجور میشه ! خوبه ؟
دوست خوبم، باید ببحشید که جواب ها اینهمه تفاوت دارند.
از تفاوت جوابها معلوم میشه که بستگی به مصرف داره.
من خودم حداقل حداقل حداقل هر روز 5ساعت وب مصرف میکنم. برای همین هست که مصرف هر ماهم 3الی 3.3 گیگ هست.
شما هم ببینید چقدر وقت میذارید.
به نظر من بهتره 2 گیگ بخرید ببینید چطوره.....؟ ولی اگه قرار باشه، در طول روط هم دانلود داشته باشید، (فایلهای بالای 5 مگ منظورم بود) بهتره که 5 گیگ بگیرید.

mehdi_vsgh
20-11-2008, 18:21
این سوال من !

این جواب دوستان !

ببین امیر جان
اگه اینترنت محدود میگیری باید مدیریت هم یاد بگیری
تاپیک داریم راجع به اینکه چطور سیستم را تنظیم کنیم که دانلودها رو شبا انجام بده!!!

روزها فقط وبگردی و شبها فقط دانلود+وبگردی!!

اگه بتونی درست مدیریت کنی مطمئن باش 5 گیگ که سهله 2.5 گیگ هم کافیه

الان خود من مصرفم کم نیست بچه‌هایی که منو از نزدیک میشناسن میدونن که چقدر مصرف دارم تمام روز وقتم پشت سیستم میگذره 512 دارم با محدودیت2.5 گیگ+ شبانه رایگان

خیلی هم برام به صرفس

دیگه خودت میدونی;)

matina59
20-11-2008, 19:57
سلام
دوستان من از شبکه شهراد استفاده میکنم
چند روزی است که سرویس تورنت رو دیگه جواب نمیده
میخواستم بدونم راههی است که شبکه رو دور بزنم و دانلود هام رو انجام بدم مثلا از --- استفاده کنم

bzt
20-11-2008, 21:10
ببین امیر جان
اگه اینترنت محدود میگیری باید مدیریت هم یاد بگیری
تاپیک داریم راجع به اینکه چطور سیستم را تنظیم کنیم که دانلودها رو شبا انجام بده!!!

روزها فقط وبگردی و شبها فقط دانلود+وبگردی!!

اگه بتونی درست مدیریت کنی مطمئن باش 5 گیگ که سهله 2.5 گیگ هم کافیه

الان خود من مصرفم کم نیست بچه‌هایی که منو از نزدیک میشناسن میدونن که چقدر مصرف دارم تمام روز وقتم پشت سیستم میگذره 512 دارم با محدودیت2.5 گیگ+ شبانه رایگان

خیلی هم برام به صرفس

دیگه خودت میدونی;)

جناب مهدی میشود بفرمایید که شما از چه مرورگری استفاده میکنید که مصرفش در وبگردی کمتر میباشد؟

Xo0oX
20-11-2008, 21:47
جناب مهدی میشود بفرمایید که شما از چه مرورگری استفاده میکنید که مصرفش در وبگردی کمتر میباشد؟

من پیشنهاد می کنم از Mozilla Firefox استفاده کن تو لود شدن خیلی بهتر هست.:11:

mehdi_08
20-11-2008, 23:44
دوستان این شرکت اوراکل چه جوریاس؟

m1d1y
21-11-2008, 00:44
با سلام خدمت دوستان

من روزانه 2 تا 3 ساعت از اینترنت استفاده می کنم دانلود هم برای مقالات دانشگاهی دارم که معمولا حجم زیادی ندارند با توجه به این شرایط ایا خرید ADSL به صرفه است ؟

کدام ISP رو پیشنهاد می کنید (هزینه پایین مدنظرم هست)من خودم صبا نت و شاتل رو درنظر دارم ولی هنوز به تصمیم قطعی نرسیده ام

به نظر شما مودم رو خودم بخرم یا از ISP تهیه کنم ؟ چه مارکی ؟

ممنون از راهنمایی دوستان