PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [جامع] راهنمای جامع سرویس دهنده های اینترنت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

n0100003
06-10-2008, 19:47
دوستان در جواب هر دو تا تون هم باید بگم که این مخصوص رمضان بود ولی الان دارند ادامه میدند.
اینهم تعرفه ش هست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید :40:
خب دارن ادامه میدن دیگه یعنی الان این سرویس هست و همه میتونن بگیرن درسته؟
من یکی از دوستام تو تبریز گرفته همینو میگه 128 شبا میشه 1مگ ماهی 15 همون 16
همینجوریه دیگه اره؟؟شبا کیشه 1مگ روزا 128 هست درسته؟؟
پس اگه اینجوریه چرا تو این تعرفه همین زرده ننوشته(تو سایتش که اصلا هیچ خبری ازین تعرفه ها نیست)تو سایت بالای 256 همشون نامحدوده با قیمتای فضایی
در ضمن اگه اینجوری باشه که همه شرکتا ورشکست میشن همه میرن 1مگ از صبانت میگیرن نه؟:8:
یکی این قضیه روشن کنه :19:

mehdi_vsgh
06-10-2008, 19:58
پس اگه اینجوریه چرا تو این تعرفه همین زرده ننوشته(تو سایتش که اصلا هیچ خبری ازین تعرفه ها نیست)تو سایت بالای 256 همشون نامحدوده با قیمتای فضایی
در ضمن اگه اینجوری باشه که همه شرکتا ورشکست میشن همه میرن 1مگ از صبانت میگیرن نه؟:8:
یکی این غذیرو روشن کنه :19:

بزار من قضیه رو روشن میکنم برات :31:

ببین خوب همه که نمیتونن برن صبانت....
درسته سرعتش بالاس ولی خوب یه سری مشکلات دیگه‌ای هم داره...یکیش هیمن قطعیهای بالای اونه مثلا به طور متوسط شبا هر 1 ساعت اینترنت یه بار قطع میشه...
گاهی میبینی روزا چندین ساعت قطعه (برو تو تاپیک صبانت)
خوب با این حساب افرادی مثل من که نیاز دارن 24ساعته کانکت باشن نمیرن از صبانت بگیرن...

از این گذشته تعداد پورتهای صبانت خیلی کمه تو مراکز مخابراتی....مثلا من که مرکز فرداسدی هستم اصلا پورت خالی نداره......
پس ناچارم برم از یه جای دیگه بگیرم......

یه نکته دیگه خیلی از مشترکین اصلا با اینترنتهای حجمی حال نمیکنن خیلیا دلشون میخواد که 24ساعته کامپیبوتر را بزارن برای دانلود...خوب این افراد هم سراغ صبانت نخواهند رفت....

فکر کنم دیگه قضیه (:31:)روشن شد

n0100003
06-10-2008, 20:00
مهدی جان میشه پستتو ادیت کنی ابروی مارو بیشتر از این نبری نا 4 نفر ندیدن:43:
خب با این مشکلاتی هم که باز گفتی بازم صبانت خیلی خوبه درود بر صبانت :11:مرگ بر افروز:42:
بعدشم این تعرفه های صبا تو مشهد سرویس 512 50گیگ 136 هزار تومن
بعد 1Mb تو تهران 16؟
بعدشم من منظورم ازین روشن کردن این بود که شبا میشه 1مگ؟یا 24 ساعته1مگه؟که فکر نکنم

Nevissande
06-10-2008, 20:02
یکی این غذیرو روشن کنه :19:
شما به شبانه اش چيكار داري؟

سرعت سرويس شبانه صبانت براي همه مشتركان ، چه آنهايي كه سرويس 64 كيلوبيت دارند و چه اونهايي كه سرويس 1024 كيلوبيت دارند يكسان است و برابر 1024 كيلوبيت بر ثانيه است.

اما صحبت ما روي سرويس هاي روزانه صبانت است.

اين تعرفه هاي زرد رو هم كه در بالا مي بيني مربوط به سرويس هاي روزانه است.

n0100003
06-10-2008, 20:10
شما به شبانه اش چيكار داري؟

سرعت سرويس شبانه صبانت براي همه مشتركان ، چه آنهايي كه سرويس 64 كيلوبيت دارند و چه اونهايي كه سرويس 1024 كيلوبيت دارند يكسان است و برابر 1024 كيلوبيت بر ثانيه است.

اما صحبت ما روي سرويس هاي روزانه صبانت است.

اين تعرفه هاي زرد رو هم كه در بالا مي بيني مربوط به سرويس هاي روزانه است.
الان متوجه شدم مرسی دوست عزیز چقدر صبانت جالبه ما نمیدونستیم اون ایرادایی که دوستمونم گفت به نظر من دلیل نمیشه که ارزش صبا بیاد پایین به نظر من فوق العادست ادم 64 بگیره بعد شب بشه 1مگ:42:
پس با این حساب 1مگه صبانت حجم 2گیگ میشه ماهی 16 خیلی خیلی داره ارزون میده بیخود نیست همه پورتاش پره:15:

tohidkh
06-10-2008, 20:14
یکی این قضیه روشن کنه :19:

خب! ما که خودمون ساکن تبریز هستیم و بسیاری از دوستان من از صبانت استفاده میکنن.
اونی میگید برای 128 شبها سرعت میشه 1 مگابیت درسته . . .
این سرویسی که در آگهی ذکر شده، هم روزها سرعتش 1 مگ هست و هم شبها.
سرویس اداریه. ولی اگه گواهی چیزی جور کنی به شما هم میدند.
یکی از نمایندگان صبانت با خونه ما چندان فاصله نداره. من رفتم و در مورد صحت سرویس هایی که در اون آگهی نوشته شده، تحقیق کردم. و دیدم که همشون درسته.

mehdi_vsgh
06-10-2008, 20:14
الن متوجه شدم مرسی دوست عزیز چقدر صبانت جالبه ما نمیدونستیم اون ایرادایی که دوستمونم گفت به نظر من دلیل نمیشه که ارزش صبا بیا پایین به نظر من فوق العادست ادم 64 بگیره بعد شب بشه 1مگ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی نگفت بده...
ولی هر شخصی برای گرفتن اینترنت یه سری معیار داره برای خودش
یکی سرعت بالا میخواد
یکی پشتیبانی قوی
یکی هم شبکه با ثبات و قوی
یکی احترام به مشتری
یکی.........

(مثلا خود من پشتیبانی برام خیلی مهمه....ثبات شبکه خیلی برام مهمه......سرعت واقعی هم مهمه برام)

پس اینکه بگیم این بده یا اون خوبه یه چیزه کاملا شخصیه

tohidkh
06-10-2008, 20:18
الان متوجه شدم مرسی دوست عزیز چقدر صبانت جالبه ما نمیدونستیم اون ایرادایی که دوستمونم گفت به نظر من دلیل نمیشه که ارزش صبا بیاد پایین به نظر من فوق العادست ادم 64 بگیره بعد شب بشه 1مگ:42:
پس با این حساب 1مگه صبانت حجم 2گیگ میشه ماهی 16 خیلی خیلی داره ارزون میده بیخود نیست همه پورتاش پره:15:

نه بابا، ارزش خرید رو نداره
چون که به سرعت 1 مگ، محدودیت 2 گیگ دادند.
هر چقدر که سرعت بالا میره، و سرعت Web و دانلودت بالا میره، مصرف خیلی بیشتر میشه.
من این رو خودم تجربه کردم.
چون قبلا از سرویس 256 استفاده میکردم. برای هر ماه، 2 گیگ کافی بود.
از وقتی که سرعتم رو به 512 ارتقاء دادم، با اینکه در نحوه مصرفم هیچ تغییری ایجاد نشده، ولی، مصرف ماهانم شده 3 گیگ.

Nevissande
06-10-2008, 20:19
اينقدر از خوبيهاي صبانت گفتيم از نقاط ضعفش هم بگيم:

- پشتيباني خيلي خيلي ضعيف.

- نداشتن سرويس هاي بدون محدوديت حجمي با قيمت مناسب. (البته بدون محدوديت هم داره ولي 200 هزار تومان به بالايه!)

- طول كشيده مدت زمان رانژه نمودن خط.

Nevissande
06-10-2008, 20:22
نه بابا، ارزش خرید رو نداره
چون که به سرعت 1 مگ، محدودیت 2 گیگ دادند.

البته اگر در جدول تعرفه ها دقت كنيد سرويس 1024، حجم هاي مختلفي دارد.

خودِ نمايندگي هم به من پيشنهاد داد حجم 5 گيگ رو بخرم كه با ماليات مي شد 26.500 تومان.

n0100003
06-10-2008, 20:35
البته اگر در جدول تعرفه ها دقت كنيد سرويس 1024، حجم هاي مختلفي دارد.

خودِ نمايندگي هم به من پيشنهاد داد حجم 5 گيگ رو بخرم كه با ماليات مي شد 26.500 تومان.
خب دیگه منم حرفم همینه میگم صبا خوبه یعنی همین 5گیگ در ماه حجم بسیر خوبیه با سرعت 1مگ ماهی 26 تومن یعنی مفت
ایراداتی که دوستان به صبانت میگیرن 90 درصدشون ایرادای همه ispهاست
همه ای اس پی ها قطعی داره همشون سرعتشون میاد پایین همشون ممکنه تو پشتیبانی یه ضعفایی داشته باشن
مثلا همین افروز که من میگیرم طرف 1 ساعتم میشینه پای تلفن تو هم پای کامپیوتر قشنگ کمکت میکنه ولی خب اداب معاشرتشون خیلی توپ نیست من که تاحالا 1 بار فقط زنگ زدم پشتیبانی که اونم همون قضیه بود که از ترکیه قطع شده بودو...
:40:درود بر صبانت:40:

mehdi_vsgh
06-10-2008, 20:41
خب دیگه منم حرفم همینه میگم صبا خوبه یعنی همین 5گیگ در ماه حجم بسیر خوبیه با سرعت 1مگ ماهی 26 تومن یعنی مفت
ایراداتی که دوستان به صبانت میگیرن 90 درصدشون ایرادای همه ispهاست
همه ای اس پی ها قطعی داره همشون سرعتشون میاد پایین همشون ممکنه تو پشتیبانی یه ضعفایی داشته باشن
مثلا همین افروز که من میگیرم طرف 1 ساعتم میشینه پای تلفن تو هم پای کامپیوتر قشنگ کمکت میکنه ولی خب اداب معاشرتشون خیلی توپ نیست من که تاحالا 1 بار فقط زنگ زدم پشتیبانی که اونم همون قضیه بود که از ترکیه قطع شده بودو...
مثل شاتل
شاتل همشون خانم هستم و خوش صحبت و به نظر من چیزی بارشون نیست
:40:درود بر صبانت:40:
بخش پشتیبانی فنی شاتل همیشه مرد بوده...(ینی من هر وقت زنگ زدم مرد بودن)

وقتی مشکل داشتم همیشه پیگیری کردن....

همین دیروز وقتی قطعی سراسری (خبرش تو فروم هست) همه جارو فرا گرفت زنگ که زدم دیدم 14 نفر پشت خط هستن....
دیدم بخوام وایستم تا همه 14نفر برسه به من خیلی طول میکشه

رفتم تو پروفایلم بخش گزارش مشکلات مشکل را براشون پیغام زدم....11 دقیقه بعد بهم جواب دادن....

جمعه هم خط تلفنمون نویز شدیدی پیدا کرده بود و هر 4-5 ساعت یه دیسکانکتی داشتم....بازم براشون پیغام گذاشتم نیم ساعت نشد که بهم زنگ زدن و راهنماییم کرد و مشکل حل شد...دوباره خودش یه نیم ساعت بعد زنگ زد و پرسید که الان وضیعتت چطوره؟؟؟ نویز خطتت برطرف شده یا نه؟؟؟؟

خوب من با این چیزا خیلی حال میکنم اینکه یه ISP دقیقا پیگیری میکنه مشکلات مشترکینو .....

سرعتم هم که همیشه ثابت بوده (به جز دیشب که ربطی به شاتل نداشت و مشکل سراسری بود)

n0100003
06-10-2008, 20:48
یه چیزی میخواستم بگم
توی تاپيك جامع راه اندازي Adsl ،‌ خريد مودم ،‌ بررسي مشكلات مودم اون بالا یه نظر سنجی هست که هر کی مدل مودمشو میگه و مثلا من رفتم تو نظرسنجی و یه کاری با کسایی که linksysy داشتن داشتم و با بچه های linksys دار مشورت کردم
حالا اینجا نمیشه چون نوشته برترین سرویس دهنده (به نظر سنجی دقت کنید) ننوشته سرویس دهنده شما چیه که فکر کنم بخاطر همینم باشه که نمیشه رو امارها کلیک کرد و کسایی که امارها رو دادنو بشه شناخت
حالا من مثلا میخوام با یوزرهای مثلا شاتل یه مشورتی بکنم نمیتونم که ممکنه بهم بگید خب برو تو تاپیک شاتل بله اینم میشه
ولی من با یوزرهای افروز کار دارم
توی نظر سنجی افروز که نیست هییییییییچ کسایی که امار دادنم نمیشه شناخت
کاشکی این نظر سنجی هم مثل این تاپیک بود :تاپيك جامع راه اندازي Adsl ،‌ خريد مودم ،‌ بررسي مشكلات مودم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اقای مدیر میتونن این پیشنهاده مارو قبول کنن فکر میکنم خیلی بهتر باشه

reb
06-10-2008, 20:52
من ضعفشو میدونم اونهم سرعت آپلودشه که نسبت به پارس نصفه ولی هیچ ضعف دیگه ایی نداره مطمین باش اگه کسی فقط میخواد دانلود کنه از شاتل بهتر گیرش نمیاد

farhad_s5
07-10-2008, 00:37
شما چرا فکر کردی که من این فکرو کردم؟؟:13:
بله منم میدونم که بعضی جاها که adsl نمیتونن بگیرن یکی ممکنه همین بی ارزگی مخابرات باشه که شما میگی یکی اینکه pcm باشه یکی اینکه فیبر باشه
حالا من دارم میگم 4460 فیبره و هیچوقت adsl نمیتونه بگیره حتی اگه یه خط دیگه هم بگیره بازم فیبره
به اطلاع شما برسونم که من خودم یه زمانی 4460 بودم و دقیقا خبر دارم
در ضمن منم نگفتم که هر جا که اینترنت نداره فیبره نوریه :18:لطفا حرف تو دهنه بنده نزارید:5:

این پیچوندنا جواب داده؟؟یعنی شاتل که انقدر سخت گیره میشه با این حرفا پیچوندش؟؟انقد یول ممده؟:19:
ما که پیرمون در اومد میخواستم واسه داداشم بگیرم فکرم به اینجور راه حلا نرسیده بود

اره بابا کی گفته اگه فیبر باشه نمیشه با dial up وصل شد در ضمن فکر کنم جملتو اشتباه نوشتی گفتی:(من شنیده بودم که با دیال آپ هم نمیشه به Adsl وصل شد )باید میگفتی با دایل اپ هم نمیشه به اینترنت وصل شد اشتباه چاپی بود.
اره عزیز منم فیبرم با دایل اپ مثل ADSL دوستم که 64 صفحه باز میکنم:31:
بعدشم که ADSL گرفتم از افروز(فیبر هم هستم8802)افروز رو فیبر میده
منم دارم 128 گرفتم نامحدود ip static ماهی 55 تومن خداییشم سرویسش خوبه تاحالا قطع نشدم و مشکل نداشتم
خلاصه این سایتشه:afrooz.com ولی به سایتش زیاد اعتنا نکن چون اپدیتش ماله عهد سوته:19:
این شمارشه زنگ بزن ببین بهت میدن ببین چه جوریاس 22354100_22354200_22364400_22374400_22354300:11:

منظورشون این بود که :(شنیده بودن با دایل اپ هم نمیشه به اینترنت وصل شد)اشتباهی بجای اینترنت گفتن ADSL
فکر کنم همین باشه چون اگه نباشه اون موقع منم سوال شمارو باید تکرار کنم:31:

اینجوری که من میدونم این سرویس 128 هست که شبا میشه 1MB
وگرنه 24 ساعته 1MB مگه میشه 16 تومن...
کاش ما هم خطمون مسی بود ازین سرویسای سرعت بالا با چندر غاز پول میگرفتیم:41:

به نظرم 128 ، 55000 تومان خيلي باشه! اين طور نيست؟!!
راستش من مشكوكم ، آخه به نظرم خطم فيبر نباشه و سر كارم گذاشتم!!:19:

در ضمن امروز از لايزر كه رفته بودن مخابرات،از اونجا مودم راحت آپ شده و كار كرده!! ميشه فيبرنوري باشه و از مخابرات كار كنه؟!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

راستي اگه خط فيبرنوري باشه مخابرات نبايد درخواست Adsl رو برگشت بزنه؟!!!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif

mehdi_vsgh
07-10-2008, 08:44
استي اگه خط فيبرنوري باشه مخابرات نبايد درخواست Adsl رو برگشت بزنه؟!!!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
معمولا همینطوره اگه فیبر باشه مخابرات درخواست رو برگشت میزنه

farhad_s5
07-10-2008, 10:35
دیروز رئیس مخابرات به من گفت که خطم فیبر نوریه ولی وقتی خودم زنگ زدم امور مشترکین گفتن که اگه فیبر باشه درخواست Adsl رو برگشت می زنیم!! برا من رو برگشت نزده بودن!!!

امروز از لایزر بهم زنگ زدن گفتن ما خطت رو بررسی کردیم و خطت فیبرنوری نیست و معمولیه!

aliani
07-10-2008, 11:52
سلام من isp يم داتك سرعت دانلودم خوبه رو 30 هست اكثرا اما اصلا نميتونم از تورنت دانلود كنم يعني يا سرعت افتضاحه يا اصلا چيزي دان نميكنه .
نميشه كاري كرد اين محدوديت برداشته شه ؟
ممنون

ایدون
07-10-2008, 12:55
سلام من isp يم داتك سرعت دانلودم خوبه رو 30 هست اكثرا اما اصلا نميتونم از تورنت دانلود كنم يعني يا سرعت افتضاحه يا اصلا چيزي دان نميكنه .
ممنون
با پ ر و کسی امتحان کن ببین جواب میده یا نه

n0100003
07-10-2008, 16:31
به نظرم 128 ، 55000 تومان خيلي باشه! اين طور نيست؟!!
راستش من مشكوكم ، آخه به نظرم خطم فيبر نباشه و سر كارم گذاشتم!!:19:

در ضمن امروز از لايزر كه رفته بودن مخابرات،از اونجا مودم راحت آپ شده و كار كرده!! ميشه فيبرنوري باشه و از مخابرات كار كنه؟!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

راستي اگه خط فيبرنوري باشه مخابرات نبايد درخواست Adsl رو برگشت بزنه؟!!!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif

ببین من از افروز میگیرم 128 55 تومن اره زیاده ولی:
1:ip static داری
2:بدون محدودیت حجمی
3:هر ماه پیک با فاکتور میاد دم در خونه برای گرفتن شارژ
4:Dedicated هست (به گفته خودشون)البته من همیشه خدا سرعتم ثابت بوده و پایین نیومده (حالا اینو بیخیال)
5:مجبورم از افروز بگیرم:31:
خلاصه در کل به نظر منم 55 تومن واسه 128 زیاده من اگه مسی بودم 55 میدادم 512 یا 1مگ با محدودیت
2گیگم برام بسه یا 5گیگ دیگه اخرش نامحدود میخوام چیکار
ولی خب افروزم تو جایی که هیچکس سرویس نمیده خداییش خوبه وگرنه من مجبور بودم الان با دایل اپ پست بدم و ماهی 50 60 هزار پول تل بدم(گرونه ولی ......)
من یه زمانی جنت اباد بودم پیش شمارم4445 بود اون موقه هنوز نه من تو باغ بودم که adsl بگیرم نه کلا مردم ولی یه 4445 همه سرویس میدادن و الانم که دیگه همه جا میده ولی بعدا چند روز تلفنمون قطع شد و دوباره وصل شد (میدونی چی شد؟)خطمون فیبر شد:41:و شمارمون شد 4460 من کم کم تو فکر adsl افتادم که فهمیدم با اون 4445 میتونستم بگیرم و با این نمیتونم(دنیا رو سرم خراب شد)ولی قبل از اینکه بفهمم زنگ زدم به شاتل و تلفنی درخواست دادم و خانمه حدودا 20 دقیقه بعد زنگ زد گفت اقای پوریا شرمنده ما الان استعلام کردیم خططون فیبره (حالا شمارو انقدر دارن میپیچونن نمیدونم قضیه چیه والا یا خطط فیبره یا نیست دیگه اینا چرا اینجوری میکنن)هزون جایی که منم شانس ندارم خونمونم که عوضکردیم اومدیم تو این حلبی اباد که مرکزمون قدس هست اینجا که اصلا ADSL راه نیفتاده 8802 :42:
اینم سرعتم سرویس 128:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببخشید با این داستانم سرتونو درد اوردم:11:

n0100003
07-10-2008, 16:34
یه چیزی میخواستم بگم
توی تاپيك جامع راه اندازي Adsl ،‌ خريد مودم ،‌ بررسي مشكلات مودم اون بالا یه نظر سنجی هست که هر کی مدل مودمشو میگه و مثلا من رفتم تو نظرسنجی و یه کاری با کسایی که linksysy داشتن داشتم و با بچه های linksys دار مشورت کردم
حالا اینجا نمیشه چون نوشته برترین سرویس دهنده (به نظر سنجی دقت کنید) ننوشته سرویس دهنده شما چیه که فکر کنم بخاطر همینم باشه که نمیشه رو امارها کلیک کرد و کسایی که امارها رو دادنو بشه شناخت
حالا من مثلا میخوام با یوزرهای مثلا شاتل یه مشورتی بکنم نمیتونم که ممکنه بهم بگید خب برو تو تاپیک شاتل بله اینم میشه
ولی من با یوزرهای افروز کار دارم
توی نظر سنجی افروز که نیست هییییییییچ کسایی که امار دادنم نمیشه شناخت
کاشکی این نظر سنجی هم مثل این تاپیک بود :تاپيك جامع راه اندازي Adsl ،‌ خريد مودم ،‌ بررسي مشكلات مودم :

اقای مدیر میتونن این پیشنهاده مارو قبول کنن فکر میکنم خیلی بهتر باشه
دوستان کسی میدونه من چجوری با مدیر انجمن میتونم ارتباط برقرار کنم میخوام این درخواستمو مطرح کنم
اگه لینکشو بزارید ممنون میشم تا بصورت پیغام خصوصی اینو بهش بگم:8:

mehdi_vsgh
07-10-2008, 16:42
دوستان کسی میدونه من چجوری با مدیر انجمن میتونم ارتباط برقرار کنم میخوام این درخواستمو مطرح کنم
اگه لینکشو بزارید ممنون میشم تا بصورت پیغام خصوصی اینو بهش بگم:8:
باید به شاهین یا سینا یا میثم پیغام خصوصی بدی که برات نظرسنجی را ویرایش کنن..
کاری از دست محسن خان و دیگران بر نمیاد....

n0100003
07-10-2008, 16:44
خب با این اقای شاهین و و سینا و میثم چجوری پیغام خصوصی بدم؟

Acro-Crown
07-10-2008, 16:45
چرا تاپیک داتک و بستن؟:13:
چجوری میشه از داتک ip استاتیک گرفت؟

ایدون
07-10-2008, 16:46
باید زنگید به داتک

tohidkh
07-10-2008, 17:14

شما برای اینکه بتونید گزینه های نظر سنجی رو تغییر بدین، کافیه که با این شخص تماس بگیرین:

موفق باشید :11:

mehdi_vsgh
07-10-2008, 17:26
بلد نیستی پیغام خصوصی بفرستی بعد این همه مدت فعالیت؟؟؟

پس پیشنهاد میکنم اول این تاپیک رو خوب بخون

بعدش برو تو پروفایل یکی از این سه نفر که بهت گفتم (سینا و میثم ادمینهای سایت هستن و شاهین هم مدیرارشده سایته...)
از کی اخطار گرفتی؟؟؟؟:دی

aliani
07-10-2008, 17:42
با پ ر و کسی امتحان کن ببین جواب میده یا نه

والا با پروكسيم امتحان كردم هيچ فرقي نكرده سرعت خيلي پايينه جالبش اينجاست كه با سيستم تورنت راپيدباز هم مشكل داره !!!

aliani
07-10-2008, 17:45

به ما كه گفتن سرويس هاي 1 به 10 داتك رو كه همين سرويس هايي هست كه تو سايتش زدرو آيپي استاتيك نميده

و فقط به سرويسهاي 1 به 5 ش اين خدمات رو ميده .

Acro-Crown
07-10-2008, 19:10
به ما كه گفتن سرويس هاي 1 به 10 داتك رو كه همين سرويس هايي هست كه تو سايتش زدرو آيپي استاتيك نميده

و فقط به سرويسهاي 1 به 5 ش اين خدمات رو ميده .

متوجه منظورتون از سرویس های 1 به 10 یا 1 به 5 نشدم.
بی زحمت بیشتر توضیح بدید:11:

isbn
07-10-2008, 19:13
سلام ببخشید من به این پارس آنلاین نامه فسخ قرارداد زدم میخواستم بدونم که تا چه زمانی خطم از حالت رانژه خارج میشه چون تازه همین امروز پورت صبانت برایه ما خالی شد ولی این پارس آنلاین کنه شده زنه میگفت 15 روز دیگه میخواستم این سوالو از اونایی که تجربه تعویض شرکت داشتن بپرسم

mehdi_vsgh
07-10-2008, 19:27
شما برای اینکه بتونید گزینه های نظر سنجی رو تغییر بدین، کافیه که با این شخص تماس بگیرین:

موفق باشید :11:
نه توحید جان محسن خان دسترسی به این بخش نداره(تغییر نظرسنجی) کار کار خود ادمین و سوپر مدراتوره

aliani
07-10-2008, 20:36
متوجه منظورتون از سرویس های 1 به 10 یا 1 به 5 نشدم.
بی زحمت بیشتر توضیح بدید:11:

سرويس هاي عمومي داتك بين 10 نفر شير هست كه مثلا 256 اين سرويس حدود 30 تومن هست كه سرعت دانلودش اينجوري كه خودشون ميگن از 16 تا 32 هست اما يه سرويسيم داره كه بين 5 نفر به شير گذاشته ميشه كه مثلا 128 اين سرويس فك كنم حدود 30 تومن هست كه خيلي مطمئن تره .
من كه اينجوري فهميدم اگر اشتباه ميكنم دوستان بگن .

Majidson
07-10-2008, 20:52
سلام ببخشید من به این پارس آنلاین نامه فسخ قرارداد زدم میخواستم بدونم که تا چه زمانی خطم از حالت رانژه خارج میشه چون تازه همین امروز پورت صبانت برایه ما خالی شد ولی این پارس آنلاین کنه شده زنه میگفت 15 روز دیگه میخواستم این سوالو از اونایی که تجربه تعویض شرکت داشتن بپرسم

دوست عزيز اگر تاپيك هاي قبلي مي خوندي منم دقيقاً همين مشكل را داشتم.

برو پارس آنلاين نامه اي كه زدن واسه مخابرات كپي بگير خودت به بردار ببر مركز مخابرات محلتون تا سريع خطت از رانژه در بياد.:20:

bozorgmehr
07-10-2008, 22:23
با سلام خدمت دوستان عزیز:
من پس از تماسهای فراوان که با شرکتهای ارائه دهنده اینترنت پر سرعت داشتم به مطلبی پی بردم که نظر شما را در رابطه با آن خواستارم.همینطور که میدانید ispها سرعتهای بالاتر از 128 را براحتی ارائه نمیدهند و یک سری مدارک را مطالبه میکنند ولی نمایندگی های آنها بدون درخواست هیچ مدرکی براحتی سرعتهای مثلا512را ارائه میدهند . شما میتوانید سرعتهای بالا با محدودیت را که شرکتهای مجوز دار با مدارک متعدد به شما ارائه میکنند از نمایندگی های آنها براحتی در یافت کنید فقط آیا بنظر شما کیفیت همان است چون یکی از دوستان در یکی از تاپیکها اشاره کرده بود از نمایندگی ها سرویس نگیرید بلکه از خود شرکتها سرویس بگیرید نظر شما دوستان را در این رابطه خواستارم.پیشاپیش از همگی تشکر میکنم.

A r c h i
07-10-2008, 23:16
ممنون

داتک تورنت را در ساعات اداری از 8 صبح تا 6 بعد از ظهر محدود کرده .ولی به غیر از این ساعات و آخر هفته ها سرعت خوبه:46:

Senator_F
08-10-2008, 00:07
داتک تورنت را در ساعات اداری از 8 صبح تا 6 بعد از ظهر محدود کرده .ولی به غیر از این ساعات و آخر هفته ها سرعت خوبه:46:

شاید اصلا مشکل از فایلای تورنت باشه،چند نفر اون فایلو همزمان دانلود میکنن؟توی تورنت این خیلی مهمه:11:

aliani
08-10-2008, 00:27
من كلا مشكل داشتم با تورنت يعني هيچ موقع سرعتش روي هيچ فايلي خوب نبود اما امروز زنگ زدم داتك گفتن كاري نميتونن بكنن اما بعد از اون سرعتم رو يكمي بهتر شد البته يه سافتم دان كردم شايد بخاطر اون باشه .
الان سرعت تورنتم از 10 هست تا 20 بعضي موقعها تا 24 هم ميره .
عجيب اينجاس كه سرعت آپش از 22 پايين تر نمياد !!!

Senator_F
08-10-2008, 00:46
من كلا مشكل داشتم با تورنت يعني هيچ موقع سرعتش روي هيچ فايلي خوب نبود اما امروز زنگ زدم داتك گفتن كاري نميتونن بكنن اما بعد از اون سرعتم رو يكمي بهتر شد البته يه سافتم دان كردم شايد بخاطر اون باشه .
الان سرعت تورنتم از 10 هست تا 20 بعضي موقعها تا 24 هم ميره .
عجيب اينجاس كه سرعت آپش از 22 پايين تر نمياد !!!

مشکل همینه دیگه!باید آپ رو محدودش کنی.
برای 512 ،9 خوبه کافیه !
اگه کم نکنی ترافیکت رو هم تموم میکنه.

alizshah
08-10-2008, 00:48
با سلام خدمت دوستان عزیز:
من پس از تماسهای فراوان که با شرکتهای ارائه دهنده اینترنت پر سرعت داشتم به مطلبی پی بردم که نظر شما را در رابطه با آن خواستارم.همینطور که میدانید ispها سرعتهای بالاتر از 128 را براحتی ارائه نمیدهند و یک سری مدارک را مطالبه میکنند ولی نمایندگی های آنها بدون درخواست هیچ مدرکی براحتی سرعتهای مثلا512را ارائه میدهند . شما میتوانید سرعتهای بالا با محدودیت را که شرکتهای مجوز دار با مدارک متعدد به شما ارائه میکنند از نمایندگی های آنها براحتی در یافت کنید فقط آیا بنظر شما کیفیت همان است چون یکی از دوستان در یکی از تاپیکها اشاره کرده بود از نمایندگی ها سرویس نگیرید بلکه از خود شرکتها سرویس بگیرید نظر شما دوستان را در این رابطه خواستارم.پیشاپیش از همگی تشکر میکنم.

یعنی چی
مثلا بریم از نماینده اصلی که تو تهران هست سرویس بگیریم ؟
متوجه نشدم !!

ایدون
08-10-2008, 01:00
مشکل همینه دیگه!باید آپ رو محدودش کنی.
برای 512 ،9 خوبه کافیه !
اگه کم نکنی ترافیکت رو هم تموم میکنه.
شما داستان رو نگرفتی :31: طرف داتک داره

n0100003
08-10-2008, 04:04
بلد نیستی پیغام خصوصی بفرستی بعد این همه مدت فعالیت؟؟؟

پس پیشنهاد میکنم اول این تاپیک رو خوب بخون

بعدش برو تو پروفایل یکی از این سه نفر که بهت گفتم (سینا و میثم ادمینهای سایت هستن و شاهین هم مدیرارشده سایته...)
از کی اخطار گرفتی؟؟؟؟:دی

دکتر پیغام خصوصی بلد هستم ولی به اون اقایون نمیدونستم چجوری ارسال کنم ادرسشون بعدشم بعد این همه مدت؟؟کدوم همه مدت؟من 1 ماهه اومدم اینجا
از کی اخطار گرفتمم مسئله شخصیه و هیچ ربطی به شما نداره
خودتم نگران پیغام فرستادنای من نکن
پست اسپم هم نده چون این پستت هیچ سودی نداشت
اقای توحید هم قبل شما جواب داده بود به من که بدردم خورد و اصلا لازم به پست شما نبود که بدردمم نخورد
وقتی هم یه چیزی بلدی با متلک به دیگران یاد نده چون تو هم خیلی چیزا بلد نیستی که من و امثال من بلدیم

hoomany
08-10-2008, 14:06
سرويس هاي عمومي داتك بين 10 نفر شير هست كه مثلا 256 اين سرويس حدود 30 تومن هست كه سرعت دانلودش اينجوري كه خودشون ميگن از 16 تا 32 هست اما يه سرويسيم داره كه بين 5 نفر به شير گذاشته ميشه كه مثلا 128 اين سرويس فك كنم حدود 30 تومن هست كه خيلي مطمئن تره .
من كه اينجوري فهميدم اگر اشتباه ميكنم دوستان بگن .

ببخشید. تعرفه های این نوع سرویس رو کجا میشه پیدا کرد؟

ممنون :11:

Mahyarrrrr
08-10-2008, 14:42
سلام، دوستان عزیز دو تا سوال داشتم، ممنون میشم اگه راهنماییم کنید:
1) کسی توی منطقه پونک ( مرکز پیام نور) اشتراک صبانت یا امپراطور داره؟ ازشون راضیه؟
2) من در طول ماه شاید 15 روز تهرانم و میتونم با اینترنت کانکت شم، حدس میزنم که ترافیک 5 GB ماهانه برام کافی باشه، با این اوصاف سرویس حجمی برام بهتره یا ساعتی؟ (نمی خوام ماهی بیش از 20 هزار تومان هم هزینه کنم)

Mahyarrrrr
08-10-2008, 14:45
بخش پشتیبانی فنی شاتل همیشه مرد بوده...(ینی من هر وقت زنگ زدم مرد بودن)

وقتی مشکل داشتم همیشه پیگیری کردن....

همین دیروز وقتی قطعی سراسری (خبرش تو فروم هست) همه جارو فرا گرفت زنگ که زدم دیدم 14 نفر پشت خط هستن....
دیدم بخوام وایستم تا همه 14نفر برسه به من خیلی طول میکشه

رفتم تو پروفایلم بخش گزارش مشکلات مشکل را براشون پیغام زدم....11 دقیقه بعد بهم جواب دادن....

جمعه هم خط تلفنمون نویز شدیدی پیدا کرده بود و هر 4-5 ساعت یه دیسکانکتی داشتم....بازم براشون پیغام گذاشتم نیم ساعت نشد که بهم زنگ زدن و راهنماییم کرد و مشکل حل شد...دوباره خودش یه نیم ساعت بعد زنگ زد و پرسید که الان وضیعتت چطوره؟؟؟ نویز خطتت برطرف شده یا نه؟؟؟؟

خوب من با این چیزا خیلی حال میکنم اینکه یه ISP دقیقا پیگیری میکنه مشکلات مشترکینو .....

سرعتم هم که همیشه ثابت بوده (به جز دیشب که ربطی به شاتل نداشت و مشکل سراسری بود)
یعنی شما از شاتل کاملا راضی هستی؟ کدوم سرویسشو مشترک هستی؟ از سرعت دانلود و آپلود هم راضی هستی؟ کدوم منطقه تهران هستی؟

ایدون
08-10-2008, 14:47
ببخشید. تعرفه های این نوع سرویس رو کجا میشه پیدا کرد؟

ممنون :11:
اینجا:

ولی خیلی مطمین نباش جون با پول 256 شرکتهای دیگه میشه 512 داتک رو خرید.
هم امضای منو ببین هم اگه بگردی تو وب امثال این لینک رو زیاد میتونی پیدا کنی:

mehdi_vsgh
08-10-2008, 17:14
یعنی شما از شاتل کاملا راضی هستی؟ کدوم سرویسشو مشترک هستی؟ از سرعت دانلود و آپلود هم راضی هستی؟ کدوم منطقه تهران هستی؟
اره راضیم...
من آرت1 دارم...

تهران و مرکز فرداسدی هستم

mehdi_vsgh
08-10-2008, 17:38
اینم اخرین تست من

Nevissande
08-10-2008, 18:51
افت فاحش کيفيت پهناي باند اينترنتي در کشور

چهارشنبه، ۱۷ مهرماه ۱۳۸۷
خطوط اينترنتي کشور در روزهاي اخير با بدترين وضعيت ممکن ارتباطي مواجه شده است.

به گزارش ايلنا، در هفته‌‏هاي اخير، افت فاحش کيفيت پهناي باند اينترنتي کشور باعث بروز مشکلات بسياري براي کاربران ايراني شده است. البته کيفيت اينترنت غالباً در روزهاي تعطيل رسمي کشور، مناسب‌‏تر بوده است ولي از آغازين روز هفته (شنبه) کاربران با وضعيتي بسيار نامطلوب مواجه شده‌‏اند.

براساس اين گزارش، يکشنبه شب بسياري از مناطق شمالي تا مرکزي کشور با موجي از قطعي هاي چند ساعتي مواجه شده و حتي در ساعاتي که اين ارتباط، اصطلاحاً وصل بود، باز هم اين خطوط عملاً با ريزش بسته‌‏هاي (PACKET LOSS) از حدود 20 درصد و حتي در برخي مواقع تا بيش از 50 درصد نيز مواجه شدند.

گفتني است، اوج اين اختلالات از حوالي ساعت 18:30 روز يکشنبه (14 مهر)تا ساعت 1 بامداد بوده است. شايان ذکر است، در همين راستا، مدير عامل شرکت زيرساخت علت اين اختلالات را قطعي فيبر نوري مسير ترکيه اعلام کرده است. اگرچه بنا به اظهارات مهندس ظهوري‌‏فر، اين اختلالات از ساعت 09:45 صبح ديروز مرتفع شده است ولي طبق گزارشات موجود، از حوالي ساعت 10:30 روز گذشته ( 15 مهر) تا ساعت 18 اغلب مناطق شمالي و مرکزي کشور با بيش از 15 درصد ريزش بسته‌‏ها مواجه و ديگر مناطق نيز قريب 50 درصد ريزش بسته داشتند (يعني از هر دو بسته اطلاعاتي، يکي از کشور خارج نشده و يا وارد نمي‌‏شود) و در هر دو مورد اخير، ارائه هر نوع سرويس VOIP و انتقال صدا بر روي شبکه، عملاً با کيفيتي بسيار نامطلوب مواجه بوده و غيرممکن است. اين گزارش حاکي است، تا زمان ارسال اين خبر مشکلات موجود همچنان ادامه دارد.

منبع: ايلنا

hoomany
08-10-2008, 19:19
اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی خیلی مطمین نباش جون با پول 256 شرکتهای دیگه میشه 512 داتک رو خرید.
هم امضای منو ببین هم اگه بگردی تو وب امثال این لینک رو زیاد میتونی پیدا کنی:

سلام شهریار خان.

خیلی ممنونم از جوابت. :10:

حقیقتش فقط این تعرفه ها توی سایت داتک هستش اما جناب aliani گفتن که داتک دوجور سرویس داره.
یکی با شیر 5 و یکی با شیر 10

حالا سوال من اینه که تعرفه های شیر پنج رو کجا پیدا کنم؟ توی سایت داتک هیچ تفکیکی
برای این دوجور سرویس وجود نداره، یا لااقل من ندیدم.

اگه جایی هرتوضیح و تعرفه ای برای این دو سرویس هست لطفا بگید کجاست؟

بازم متشکرم. :11:

hoomany
08-10-2008, 19:22
سلام، دوستان عزیز دو تا سوال داشتم، ممنون میشم اگه راهنماییم کنید:
1) کسی توی منطقه پونک ( مرکز پیام نور) اشتراک صبانت یا امپراطور داره؟ ازشون راضیه؟
2) من در طول ماه شاید 15 روز تهرانم و میتونم با اینترنت کانکت شم، حدس میزنم که ترافیک 5 GB ماهانه برام کافی باشه، با این اوصاف سرویس حجمی برام بهتره یا ساعتی؟ (نمی خوام ماهی بیش از 20 هزار تومان هم هزینه کنم)

سرویس ساعتی؟ سرویس حجمی رایجه اما تنها جایی که دیدم سرویس ساعتی بده فقط سپنتاست که یکم گرونه.

به نظر من حجمی بگیر و چون تهران نیستی حتما دوره بالاتر از یک ماه رو بگیر. مثلا سه ماهه.

اینطوری دیگه نگران نیستی که این ماه کم استفاده کردی و اون ماه زیاد. چون باقیمونده ترافیکت برای

ماه بعد محفوظ میمونه. :20:

milky way
08-10-2008, 20:40
مدیر مدیر : آقا چرا تاپیک داتک رو قفل کردین این چه کاریه مشکلی تو پست ها بود پست ها رو پاک میکردید بجاس کلا صورت مسئله رو پاک کردین جالبه شاید آدم خبر مهمی چیزی داشته باشه بخواد بزاره .

Acro-Crown
08-10-2008, 20:49
سلام شهریار خان.

خیلی ممنونم از جوابت. :10:

حقیقتش فقط این تعرفه ها توی سایت داتک هستش اما جناب aliani گفتن که داتک دوجور سرویس داره.
یکی با شیر 5 و یکی با شیر 10

حالا سوال من اینه که تعرفه های شیر پنج رو کجا پیدا کنم؟ توی سایت داتک هیچ تفکیکی
برای این دوجور سرویس وجود نداره، یا لااقل من ندیدم.

اگه جایی هرتوضیح و تعرفه ای برای این دو سرویس هست لطفا بگید کجاست؟

بازم متشکرم. :11:

سرویس های DM داتک همون شیر 1 به 5 است
طبق گفته نمایندگی که من ازش گرفتم سرعت DM1- 128 از 256 معمولی بیشتر است.

پ.ن
باز هم طبق گفته همون نمایندگی برای گرفتن آی پی استاتیک باید ماهی 5T بدم

farhad_s5
08-10-2008, 21:01

128 لايزر

به نظرتون خوبه؟!

milky way
08-10-2008, 21:05
سرویس های DM داتک همون شیر 1 به 5 است
طبق گفته نمایندگی که من ازش گرفتم سرعت DM1- 128 از 256 معمولی بیشتر است.

پ.ن
باز هم طبق گفته همون نمایندگی برای گرفتن آی پی استاتیک باید ماهی 5T بدم
ip استاتیک ما سال پیش از داتک گرفتیم ماهی هزار تومن بود یا شادم اصلا کلا هزارتومن بود که البته همونم از ما نگرفتن یادشون رفت فکر کنم .

milky way
08-10-2008, 21:09
اینو میخواستم بگم اصلا یادم رفت .
خبر فوری در مورد داتک (تاپیکش دو قفلست فعلا)

الان یه آقایی از طرف داتک زنگ زد خونمون گفت مشکل پهنایه باندمون حل شده .

bozorgmehr
08-10-2008, 21:23
یعنی چی
مثلا بریم از نماینده اصلی که تو تهران هست سرویس بگیریم ؟
متوجه نشدم !!

نه دوست عزیز بعضی از شرکتهائی که adslارائه میکنند نمایندگی از یکی از چندispکه مجوز دارند را دارا میباشند هنگام تماس با آن ispبه شما میگویند سرویس مثلا256را فقط با ارائه مدرک از اداره مربوطه و..... ارائه میکنیم یا حتی ممکن است سرویسی را که نمایندگی ارائه میکند خود هspارائه نکند.

mehdi_vsgh
08-10-2008, 21:33

128 لايزر

به نظرتون خوبه؟!
عاااالییییهههههههه

sms11
08-10-2008, 21:38
اینو میخواستم بگم اصلا یادم رفت .
خبر فوری در مورد داتک (تاپیکش دو قفلست فعلا)

الان یه آقایی از طرف داتک زنگ زد خونمون گفت مشکل پهنایه باندمون حل شده .

منم با این مخالفم که ور داشتن تاپیک داتک رو قفل کردن.شما که دست به پاک کردنتون خوبه بیزحمت پاک کنید حرفا رو به جای تاپیک رو قفل کنید.
جدی میگی؟
خوب خداروشکر .خوش خبر باشی.من که سرعتم خوب بود اما بابت این خوشحالم که مشکل همه حل میشه و دیگه بد گویی نمیکنن.

Ali-ss
08-10-2008, 22:15
فکر کنم برای 128 سرعت بدی نباشه با توجه به شهرستان کوچک و خدمات ضعیف مخابراتی ما مگه نه؟

راستی چرا روی نقشه نشون می ده که اینترنت من از باکو می یاد؟

tohidkh
08-10-2008, 22:26
فکر کنم برای 128 سرعت بدی نباشه با توجه به شهرستان کوچک و خدمات ضعیف مخابراتی ما مگه نه؟

دوست عزیز، این نشون نمیده که اینترنت شما از باکو میاد؛ بلکه سرعت شما رو، با استفاده از سرور باکو تست میکنه.
البته فکر کنم خودتون سرور باکو رو انتخاب میکنید. اگه هنگام تست گرفتن Recommeded Server رو انتخاب کنید، این مورد به وجود نمیاد.

Nevissande
08-10-2008, 22:32

128 لايزر

به نظرتون خوبه؟!
پس بالاخره ADSL ات وصل شد.

چه عجب!

راستي مگه خطتون فيبر نوري نبود؟

مشكل فاصله زياد با مركز مخابراتي رو چجوري حل كرديد؟

farhad_s5
08-10-2008, 22:33
عاااالییییهههههههه

:10:از لايزر فعلا خوشم اومده !

اميدوارم ذهنيتم رو خراب نكنه!:46:

farhad_s5
08-10-2008, 22:43
پس بالاخره ADSL ات وصل شد.

چه عجب!

راستي مگه خطتون فيبر نوري نبود؟

مشكل فاصله زياد با مركز مخابراتي رو چجوري حل كرديد؟

آره وصل شد:46:
شهريور ماه رئيس مخابرات بهم گفته بود كه فيبر نيست خطت ولي هفته ي پيش گفت دو ساله كه فيبره!!:18: منم به كارشناس لايزر گفتم،اونا زنگ زدن بهم و گفتن كه ما پيگيري كرديم وخطتون فيبر نيست!:13:
كارشناس فني فراش يكي رو فرستاد تا از خونه چك كنه،وقتي اومدن اينجا با كمال تعجب با مودم خودشون كه Huawei بود وصل شدآ منم امروز از خودشون مودم رو خريدم!:27:
از ساعت 18 تا 19:55 داشتم زور مي زدم وصل بشه ولي نميشد!
نميدونم چرا ولي وقتي آي پي دادم بهش بعد از 5 دقيقه وصل شد ، 15 دقيقه بعدش دوباره قطع شد!

اما بعدش،حدودا 20 دقيقه بعد وصل شد و ديگه قطع نشد:31:

Mahyarrrrr
08-10-2008, 22:48
اره راضیم...
من آرت1 دارم...

تهران و مرکز فرداسدی هستم
مرسی، ولی خیلی قیمتهاش بالاست

mehdi_vsgh
08-10-2008, 22:52
مرسی، ولی خیلی قیمتهاش بالاست

اره قیمتاش بالاس از قدیم گفتن هرقدر پول بدی همون اندازه هم آش میخوری:دی

isbn
08-10-2008, 23:06
سلام بچه ها این قضیه این که میگن محدودیت اینترنت بالایه 128 برایه کاربرایه خانگی برداشته شده راسته؟

Nevissande
08-10-2008, 23:06
آره وصل شد:46:
شهريور ماه رئيس مخابرات بهم گفته بود كه فيبر نيست خطت ولي هفته ي پيش گفت دو ساله كه فيبره!!:18: منم به كارشناس لايزر گفتم،اونا زنگ زدن بهم و گفتن كه ما پيگيري كرديم وخطتون فيبر نيست!:13:
كارشناس فني فراش يكي رو فرستاد تا از خونه چك كنه،وقتي اومدن اينجا با كمال تعجب با مودم خودشون كه Huawei بود وصل شدآ منم امروز از خودشون مودم رو خريدم!:27:
از ساعت 18 تا 19:55 داشتم زور مي زدم وصل بشه ولي نميشد!
نميدونم چرا ولي وقتي آي پي دادم بهش بعد از 5 دقيقه وصل شد ، 15 دقيقه بعدش دوباره قطع شد!

اما بعدش،حدودا 20 دقيقه بعد وصل شد و ديگه قطع نشد:31:
اين ديگه چه جور رئيسيه كه ندونه كدوم خط مركزش فيبره و كدومش نيست؟:13:

قبلا هم بهت گفته بودم كه من هم همين مشكل رو داشتم و با تعويض مودم حل شد.

الان لايزر به شما ADSL2+ داده يا ADSL ؟

چون گفته بودي فاصله ات زياده.

Nevissande
08-10-2008, 23:12
سلام بچه ها این قضیه این که میگن محدودیت اینترنت بالایه 128 برایه کاربرایه خانگی برداشته شده راسته؟
اصل خبر اينه:

يك مقام مسئول در وزارت ارتباطات در گفت‌وگو با فارس خبر داد:

ارائه نامحدود پهناي باند اينترنتي به دانشگاه‌ها و شركت‌هاي متقاضي

خبرگزاري فارس: مديركل روابط عمومي وزارت ارتباطات گفت: شركت‌هاي متقاضي، دانشگاه‌ها و موسسات آموزشي در حال حاضر مي‌توانند بدون هيچ محدوديتي پهناي باند اينترنتي خود را از وزارت ارتباطات دريافت كنند.

حسين ‌پور در گفت و گو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس اظهار داشت: مراكز آموزشي، دانشگاه‌ها و شركت‌ها مي‌توانند درخواست دريافت پهناي باند خود را به وزارت ارتباطات ارايه كنند.
وي تاكيد كرد: عدم محدوديت ارايه پهناي باند در حال حاضر صرفا براي تمام موسسات آموزشي و دانشگاهي و شركت‌هاي متقاضي است.

Mahyarrrrr
08-10-2008, 23:14
دوستان چند تا سوال دارم، لطفا راهنماییم کنید:
1) نظرتون راجع به این چیه؟
این مربوط به امپراطوره:
Min speed: 256 KB
Max Speed: 512 KB
IP Dynamic
ترافیک ماهانه: 5GB
هزینه با احتساب عوارض و مالیات: 18900 تومان
شبها از 3 تا 7 رایگان
2) فرق ADSL و ADSL2+ که شاتل تبلیغ میکنه چیه؟
3) این اعداد و ارقام SpeedTest قابل اعتمادن؟
4) کسی فرق IP Static و IP Dynamic رو میدونه؟ کدوم بهتره؟

Mahyarrrrr
08-10-2008, 23:15
دوستانی که اشتراک صبانت دارن، میشه لطفا نظرشون رو در مورد خدمات پس از فروشش بگن

darvish1900
08-10-2008, 23:34
دوستانی که اشتراک صبانت دارن، میشه لطفا نظرشون رو در مورد خدمات پس از فروشش بگن

دوست عزیز در تایپیک مربوطه مطرخ کنید

darvish1900
08-10-2008, 23:36
دوستان چند تا سوال دارم، لطفا راهنماییم کنید:
1) نظرتون راجع به این چیه؟
این مربوط به امپراطوره:
Min speed: 256 KB
Max Speed: 512 KB
IP Dynamic
ترافیک ماهانه: 5GB
هزینه با احتساب عوارض و مالیات: 18900 تومان
شبها از 3 تا 7 رایگان
2) فرق ADSL و ADSL2+ که شاتل تبلیغ میکنه چیه؟
3) این اعداد و ارقام SpeedTest قابل اعتمادن؟
4) کسی فرق IP Static و IP Dynamic رو میدونه؟ کدوم بهتره؟

امپراطور نمایندگی صبانت.
ای پی استاتیک ثابت ای پی دینامیک هر دفعه عوض میشه. بستگی به کارایی شما داره.

sms11
09-10-2008, 00:04
وزیر ارتباطات :کاهش قیمت تعرفه اینترنت پر سرعت و ISP ها میتوانند برای کاربران خانگی سرعت بیشتر از 128 KB ارائه دهند و برای دریافت هر گونه شکایت و کم فروشی میتوانید به سایت زیر مراجعه کنید

ghahremanimehdi
09-10-2008, 00:12
سازمان تنظیم مقررات رادیویی تعرفه ی خدمات ADSL رو کاهش داده.

که دوستان چند صفحه پیش هم این مطلب رو ذکر کردند . حدود 3 هفته ای هست که از این موضوع میگذره ولی هنوز شرکتها تعرفه هاشون رو پایین نیاوردند میخواستم اگه کسی میدونه لینک شکایات سازمان تنظیم مقررات رادیویی رو اینجا بذاره تا لااقل یه شکایت ترتیب بدیم.

در متن این موضوع چند تا ابهام برام وجود داره که پررنگ کردمش :

با تصویب تعرفه جدید ارایه خدمات اینترنت باند پهن با استفاده از ADSL در آخرین جلسه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی، قیمت تامین اینترنت پرسرعت 20درصد ارزان شد.
با تصویب تعرفه جدید ارایه خدمات اینترنت باند پهن با استفاده از ADSL در آخرین جلسه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی، قیمت تامین اینترنت پرسرعت 20درصد ارزان شد.
به گزارش رگولاتوری، براساس تصمیم این کمیسیون در جلسه روز گذشته قیمت اینترنت که توسط شرکت ارتباطات زیرساخت و در قالب لینک‌های STM1 به شرکت‌های مخابرات استانی و شرکت‌های دارای مجوز PAP تحویل می‌شود فقط جهت استفاده برای ارایه خدمات ADSL به میزان 20درصد کاهش می‌یابد.
بدین ترتیب قیمت فروش اینترنت با ظرفیت یک STM1 که در حال حاضر 486 میلیون ریال است، به 375 میلیون و یکصد هزار ریال کاهش می‌یابد.
براین اساس تعرفه واگذاری اینترنت پرسرعت با استفاده از ADSL براساس پهنای باند و ضریب اشتراک حداکثر 10 براساس جدول زیر تصویب شد:
** اینترنت با پهنای باند 64 کیلوبیت بر ثانیه 59200 ریال
** اینترنت با پهنای باند 128کیلوبیت بر ثانیه 99200 ریال
** اینترنت با پهنای باند 256کیلوبیت بر ثانیه 125600ریال
** اینترنت با پهنای باند 512 کیلوبیت بر ثانیه 204800 ریال
** اینترنت با پهنای باند 1024کیلوبیت بر ثانیه 383200ریال
** اینترنت با پهنای باند 2048 کیلوبیت بر ثانیه 745600ریال
همچنین در جلسه روز گذشته سازمان تنظیم مقررات زیر به تصویب رسید:
- هزینه مودم و راه‌اندازی آن برعهده مشترک است.
- بابت راه‌اندازی سرویس نیز نباید هزینه‌ای از مشترک دریافت شود.
- شرکت‌های ارایه دهنده خدمات موظفند نسبت به نصب و راه‌اندازی تجهیزات در محل مشترک اقدام و پس از تحویل پهنای باند مناسب نسبت به تنظیم صورتجلسه اقدام نمایند.
- شرکت‌های ارایه دهنده خدمات موظفند نرم‌افزارهای لازم برای اندازه‌گیری لحظه‌ای پهنای باند را روی پایانه کاربر نصب و راهنمایی‌های لازم را انجام دهند.
کمیسیون تنظیم مقررات همچنین توصیه نمود به منظور گسترش ارایه این خدمات در سطح کشور، شرکت مخابرات ایرات با مشارکت شرکت‌های PAP و رعایت منافع طرفین خدمات مذکور را ارایه نمایند.
براین اساس بدیهی است در صورت عدم مشارکت، شرکت‌های PAP می‌توانند سرویس مربوطه را حداکثر تا سقف 20 درصد بالاتر از این تعرفه‌های مصوب ارایه کنند.
علاوه بر موارد فوق در این جلسه همچنین مصوب شد که شرکت‌های PAP ‌باید کلیه قراردادهای خود را حداکثر ظرف مدت یک ماه از تاریخ مصوبه براساس تعرفه‌های مصوب فوق اصلاح نمایند.
در این جلسه همچنین از تمام مشتریان خواسته شده در صورت داشتن هرگونه شکایت در خصوص تعرفه‌های خارج از چارچوب مصوب و یا عدم رعایت کیفیت خدمات مراتب را به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و مناطق هفتگانه گزارش کنند.

این قسمتهایی رو که پررنگ کردم برام ابهام داره اگه کسی لینک فرم شکایت رو داره اینجا برام بذاره . :5:

ghahremanimehdi
09-10-2008, 00:19
وزیر ارتباطات :کاهش قیمت تعرفه اینترنت پر سرعت و ISP ها میتوانند برای کاربران خانگی سرعت بیشتر از 128 KB ارائه دهند و برای دریافت هر گونه شکایت و کم فروشی میتوانید به سایت زیر مراجعه کنید

یعنی از این به بعد باید به کاربر خونگی بدون ارائه ی هیچ مدرکی سرویس 256 به بالا بدن . این موضوع رو از اخبار 20:30 هم من امروز شنیدم . ولی این شرکتهای پاپ متاسفانه زیر بار هیچ چیز نمیرن . این لینک فرم شکایات رو هم گرفتم . پر کنیم ببینیم رسیدگی میکنن یا نه .

tohidkh
09-10-2008, 00:21

یعنی از این به بعد باید به کاربر خونگی بدون ارائه ی هیچ مدرکی سرویس 256 به بالا بدن . این موضوع رو از اخبار 20:30 هم من امروز شنیدم . ولی این شرکتهای پاپ متاسفانه زیر بار هیچ چیز نمیرن . این لینک فرم شکایات رو لطف کن بذار.

دوستان، بهتره اینو بخونید، متوجه میشید . . .

Majidson
09-10-2008, 00:23
وزیر ارتباطات :کاهش قیمت تعرفه اینترنت پر سرعت و ISP ها میتوانند برای کاربران خانگی سرعت بیشتر از 128 KB ارائه دهند و برای دریافت هر گونه شکایت و کم فروشی میتوانید به سایت زیر مراجعه کنید.

اين خبر از كجا خوندين؟؟؟ واقعيت داره؟:18:

ghahremanimehdi
09-10-2008, 00:44
اين خبر از كجا خوندين؟؟؟ واقعيت داره؟:18:
بله این موضوع رو من هم امروز از اخبار 20:30 شنیدم.:18:

farhad_s5
09-10-2008, 00:56
اين ديگه چه جور رئيسيه كه ندونه كدوم خط مركزش فيبره و كدومش نيست؟:13:

قبلا هم بهت گفته بودم كه من هم همين مشكل رو داشتم و با تعويض مودم حل شد.

الان لايزر به شما ADSL2+ داده يا ADSL ؟

چون گفته بودي فاصله ات زياده.

به مركز ما ADSL2+ نميده! من ازشون ADSL بدون محدوديت حجمي گرفتم!

وقتي وصل ميشم سرعتم رو 196.6 مي نويسه در صورتي كه من 128 گرفتم ازشون!

لايزر هم الان گند زده!:13:ساعت 20:30 سرعتش از اين خيلي بالاتر بود!!

ساعت 1:00 بامداد،128 لايزر

:41:

hoomany
09-10-2008, 01:43
شرکت بزرگ اتصالات (در امارات) هم به تازگی تا 70% قیمتهاش رو پایین آورده!!!
جزئیات خبر و قیمت سرعتهای دو مگ تا یک گیگ رو اینجا ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(سرعت در سطر اول برحسب مگابیت و قیمتها برحسب درهم امارات)

mehdi_vsgh
09-10-2008, 05:25

همچنان سرعتت خوبه....نگران نباش:دی

Nevissande
09-10-2008, 08:32

مشكل فاصله زيادتون رو با مركز مخابراتي چجوري حل كرديد؟

اگه لايزر توانست سرويس بده پس چرا شركتهاي قبلي نتوانستند؟

Senator_F
09-10-2008, 09:10
راستی یه نکته خیلی جالب.
من با یه مودم که +2 رو ساپورت نمیکنه،(ِDLink-DSL200)،برای یکی از دوستان از شاتل سرویس +2 برداشتم و داره استفاده میکنه.
هیچ مشکلی هم وجود نداره.
خیلی جالبه ها،شاتل رو فکر میکردم که سردمدار +2 در ایران هستش.ولی مثل اینکه اشتباه فکر میکردم.

tohidkh
09-10-2008, 09:15
راستی یه نکته خیلی جالب.
من با یه مودم که +2 رو ساپورت نمیکنه،(ِDLink-DSL200)،برای یکی از دوستان از شاتل سرویس +2 برداشتم و داره استفاده میکنه.
هیچ مشکلی هم وجود نداره.
خیلی جالبه ها،شاتل رو فکر میکردم که سردمدار +2 در ایران هستش.ولی مثل اینکه اشتباه فکر میکردم.

دلیلش بارها و بارها توضیح داده شده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید

Senator_F
09-10-2008, 09:21
دلیلش بارها و بارها توضیح داده شده.
موفق باشید

توحید جان فقط اشکال ات اینه که میزنی تو ذوق ادم.

tohidkh
09-10-2008, 09:52
توحید جان فقط اشکال ات اینه که میزنی تو ذوق ادم.
خواهش میکنم، نظر لطفتونه . . .
راستی! چرا نمیشه برای شما پیغام خصوصی فرستاد؟ یا نمیشه در پروفایلتون چیزی نوشت؟
لطفا اینجا پاسخ ندید. (بیایید به پروفایلم.)
----------------------------------------------------------
یه مطلب نسبتا جدید:
همونطور که میدونید، طی جلسه ای که مدیران ISP ها رو به تهران دعوت کرده بودند، تصویب شده که تعرفه خدمات اینترنتی، 20 درصد کاهش پیدا کنه. همچنین از مصوبات اون جلسات این بود که هزینه راه اندازی برداشته بشه.
وزارت، به تمام شرکتها یک ماه فرصت داده تا مصوبات جلسه رو در قوانین شون اعمال کنند.
ولی شرکتها میخواهند از این یک ماه، هم استفاده کنند. حالا از بابت هزینه راه اندازی، یا فروش به قیمت قبلی و . . . .
این طور که پیش بینی میشه، اکثر شرکتها در دقیقه 90 یا همون روز بیست و نهم وارد میدان خواهند شده و تعرفه ها رو تغییر خواهند داد . . .
البته این احتمال هم وجود داره که شرکتها با کم کردن قیمت، کیفیت سرویس رو کاهش بدند (یا اصلا نوع سرویس رو تغییر بدند). یا هر کاری بکنند که درآمدشون، به روال سابق باشه . . .
پس دوستانی که میخواند طی دو هفته آینده، ADSL بگیرند، بهتره تا 10 آبان صبر کنند تا این تعرفه های جدید (و شاید سرویس های جدید) بیاد به بازار.

Majidson
09-10-2008, 10:40
به نظر شما اين خبر واقعيت داره:

darvish1900
09-10-2008, 10:54
دوست عزیز تا وقتی خود شرکت اصلی هست چرا از نمایندگی سرویس میگیرید. که اینگونه اتفاقها براتون بی افته. البته مقصر آسیاک هم هست باید جواب گو باشه چون اصولا اینها موقع قراردا با نمایندگی سفته میگیرند.

tohidkh
09-10-2008, 11:08
به نظر شما اين خبر واقعيت داره:

دوست عزیز، اگه اول و آخر خبر رو به خوبی بخونید، میبینید که اصلا حرف درست حسابی زده نشده. :13:
اول تایید بعدا تکذیب :18:

موفق باشید :27:

farhad_s5
09-10-2008, 12:58
مشكل فاصله زيادتون رو با مركز مخابراتي چجوري حل كرديد؟

اگه لايزر توانست سرويس بده پس چرا شركتهاي قبلي نتوانستند؟

راستش سپنتا به من گفته بود فاصلت تا مخابرات از 5 كيلومتر بيشتره!

ولي من خودم با ماشين كه كيلومتر زدم 2 كيلومتر در اومد!:10:
الان هم يكي از آشناهام تو مخابرات داره پيگيري مي كنه كه چرا شركت هاي ديگه نتونستن خدمات بدن! و ببينه اين مشكل چجوري بايد حل بشه!:46:

Senator_F
09-10-2008, 16:08
خواهش میکنم، نظر لطفتونه . . .
راستی! چرا نمیشه برای شما پیغام خصوصی فرستاد؟ یا نمیشه در پروفایلتون چیزی نوشت؟

دوست عزیز مجبورم اینجوری بسوزم و بسازم.
تا زمانیکه کاربر جدید محسوب میشم،نه میتونم پیغام خصوصی بدم و نه دریافت کنم.
نمیدونم چیکار میشه کرد .:23:

milky way
09-10-2008, 19:05
بابا مدیر اینجا کیه , بیا این تاپیک داتک رو باز کن ببنیم دنیا دست کیه اگر باز نمیکنی یه تاپیک جدید بزنیم .

alizshah
09-10-2008, 19:59
نمیشه دو سرویس رو به هم وصل کرد ؟(لطفا کسی میدونه جواب بده هزار بار پرسیدیم )

zed2
09-10-2008, 20:29
نمیشه دو سرویس رو به هم وصل کرد ؟(لطفا کسی میدونه جواب بده هزار بار پرسیدیم )
در حالت عادی نه
بخاطر اینکه هر کدوم از سرویس ها یک ای پی داره و همچنین تنظیمات استفاده از پنهای باند مشترک نه در isp نه در طرف مشترک نباشه کار نمی کنه
برای استفاده از سرویس های دو تایی در دایل اپ فقط یک شرکت (من دیدم) که روی IN این خدمات رو داده و روی dsl نامش فرق می کنه و هنوز هیچ کدوم از شرکت ها ارائه نکردن

sms11
09-10-2008, 20:54
بابا مدیر اینجا کیه , بیا این تاپیک داتک رو باز کن ببنیم دنیا دست کیه اگر باز نمیکنی یه تاپیک جدید بزنیم .

منم موافقم زودتر باز شه.اقا الان اینترنت شما دیگه مشکلی نداره؟همه چی برگشته به اوضاع اول؟

zed2
09-10-2008, 23:04
ساعت 11 شب .بد نیست باید وضعیت صبح و شهر روز کاری رو ببینیم

alizshah
09-10-2008, 23:15
در حالت عادی نه
بخاطر اینکه هر کدوم از سرویس ها یک ای پی داره و همچنین تنظیمات استفاده از پنهای باند مشترک نه در isp نه در طرف مشترک نباشه کار نمی کنه
برای استفاده از سرویس های دو تایی در دایل اپ فقط یک شرکت (من دیدم) که روی IN این خدمات رو داده و روی dsl نامش فرق می کنه و هنوز هیچ کدوم از شرکت ها ارائه نکردن
خوب ببین من دو تا مودم دارم و دو تا خط
یک سرویس دیگه هم میخوام بگیرم
ایا میشه بدون اینکه این دو تا به هم وصل باشن تو یک پی سی استفاده کرد ؟
جدا |جدا
حالا با نرافزاری یا هر چی ؟

ایدون
09-10-2008, 23:20
خوب ببین من دو تا مودم دارم و دو تا خط
یک سرویس دیگه هم میخوام بگیرم
ایا میشه بدون اینکه این دو تا به هم وصل باشن تو یک پی سی استفاده کرد ؟
جدا |جدا
حالا با نرافزاری یا هر چی ؟
آره با VMware Workstation میشه:31:

alizshah
09-10-2008, 23:59
آره با VMware Workstation میشه:31:
توضیحات لطفا :21:
یا لینک توضیحات

ایدون
10-10-2008, 00:09
توضیحات لطفا :21:
یا لینک توضیحات
وقتی 2 تا کانکشن داشته باشی یکی رو با سیستم خودت استفاده میکنی اون یکی رو برای سیستم مجازی مثل عکس منتها من یک کانکشن دارم که مشترک استفاده میکنم.

n0100003
10-10-2008, 01:31

چه ربطی یه باکو داره
server یعنی برای تست سرعت یه سرور باکو وصل شدید چون نزدیکتونه همین

n0100003
10-10-2008, 01:32

128 لايزر

به نظرتون خوبه؟!
خوب بودنش که خوبه چقدرم سرعت آپلودت خوبه
چند کیلوبایت دانلودته؟

n0100003
10-10-2008, 01:36
امپراطور نمایندگی صبانت.
ای پی استاتیک ثابت ای پی دینامیک هر دفعه عوض میشه. بستگی به کارایی شما داره.
دوست عزیز ترجمه فارسی dynamic و static رو همه میدونن:31:
ما میخوایم بدونیم کاراییش چیه؟

alizshah
10-10-2008, 01:44
لایزر بهترن پینگ رو میده الان هر 128 رو حتی شاتل رو که میگن پینگش خوبه رو امتحان کنید حداقل 600 میشه ....
من با 512 شاتل پینگ 600 به بالا دارم

milky way
10-10-2008, 01:44
اینجا مدیر نداره کلا نه ؟

منم موافقم زودتر باز شه.اقا الان اینترنت شما دیگه مشکلی نداره؟همه چی برگشته به اوضاع اول؟سرعتم بهتر شده ولی هنوز شک دارم مثل قبل شده باشه من قبلا تورنت خیلی خوب دانلود میکردم اکثرا تا 43-43 کیلوبایت میگرفتم ولی الان در بهترین حالت دوروبر 30 کیلو بایت هست ولی سرعت پینگ زیاد شده اینو دیگه مطمئنم قبلا دوروبر 400 بود همیشه ولی الان دوروبر 600 هست که خوب برای ADSL خیلی زیاده و باید خیلی کمتر باشه حتی من پینگ های دوروبر 300 هم با این داتک داشتم ولی الان 600.

اینم تست من الان ساعت نزدیک 2 نیمه شب هست که خوب باید از خلوت ترین زمان های ممکن باشه و حداکثر سرعت (سرویسم که 512 هست):

میبینید با سرعت آرمانی سرویسم 512Kb/s واقعا فاصله داره زمان دانلودم واقعا همینه سرعت یعنی از بهترین لینکم که دانلود کنید سرعت از 51-52 اصلا بیشتر نمیشه , ولی خوب نسبت به هفته های اخیر خیلی خیلی بهتر شده بازم جایه شکرش باقیه .

n0100003
10-10-2008, 02:10
ip static چه فاییده یی داره؟؟اصلا به چه درد میخوره؟مزیتش چیه؟

سرویس 128 افروز خوبه؟پینگم بالاست نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_vsgh
10-10-2008, 05:25

سرویس 128 افروز خوبه؟پینگم بالاست نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز خواهشا یک بار قوانین سایت را مطالعه بفرمایید....دادن پست پشت سرهم اونم به این تعداد و در فاصله زمانی کم خلافه قوانینه....

اما راجع به سوال اولتون
اگر آی پی به صورت استاتیک باشه هر وقت که کامپیوتر به شبکه وصل بشه همیشه دارای یک آی پی است و همون آپی خواهد بود که ما در ابتا معرفی کرده ایم... حال اگر جاییی دیگه همون آدرس رئ به کار ببریم این باعث تصادم آدرس آی پی در شبکه می شه...
با توجه به اینکه در شرکتهای بزرگ که تعداد کلاینت ها بیشتر از اندازه ای است که بتوان به راحتی آدرس آنها را به خاطر سپرد و برنامه ریزس کرد از آدرس آی پی دینامیک استفاده می شود که سرور به صورت خودکار یک آدرس را به کامپیوتر کلاینت اختصاص می دهد و تمام مدیریت به عهده کامپیوتر سرور است و باعث راحتی کار می شود.....
برای استفاده از این قابلیت لازم است DHCP فعال باشد...
============

سوال دوم:
سرعتت خوبه فقط پینگت خیلی زیاده

farhad_s5
10-10-2008, 12:23
خوب بودنش که خوبه چقدرم سرعت آپلودت خوبه
چند کیلوبایت دانلودته؟

وقتي با DAP دانلود مي كنم خيلي نوسان داره! بعد از ظهر ها معمولا بالاي 22KB/s دانلود مي كنه ولي شب ها كم ميشه و به 13 تا 20 ميرسه حدودا!:10:

siamak_mu
10-10-2008, 14:27
اینجا مدیر نداره کلا نه ؟

سرعتم بهتر شده ولی هنوز شک دارم مثل قبل شده باشه من قبلا تورنت خیلی خوب دانلود میکردم اکثرا تا 43-43 کیلوبایت میگرفتم ولی الان در بهترین حالت دوروبر 30 کیلو بایت هست ولی سرعت پینگ زیاد شده اینو دیگه مطمئنم قبلا دوروبر 400 بود همیشه ولی الان دوروبر 600 هست که خوب برای ADSL خیلی زیاده و باید خیلی کمتر باشه حتی من پینگ های دوروبر 300 هم با این داتک داشتم ولی الان 600.

اینم تست من الان ساعت نزدیک 2 نیمه شب هست که خوب باید از خلوت ترین زمان های ممکن باشه و حداکثر سرعت (سرویسم که 512 هست):

میبینید با سرعت آرمانی سرویسم 512Kb/s واقعا فاصله داره زمان دانلودم واقعا همینه سرعت یعنی از بهترین لینکم که دانلود کنید سرعت از 51-52 اصلا بیشتر نمیشه , ولی خوب نسبت به هفته های اخیر خیلی خیلی بهتر شده بازم جایه شکرش باقیه .

بابا شما ديگه چقدر توقعتون بالاست. 512 share ميخرين توقع دارين سرعتش 64 رو پر كنه. اون 512 كه سرعتش 64 هست داتك داره و ميده 93 تومن. هر وقت اونو خريدين و سرعتش پايين بود بعد بگين سرعتش كمه. 45 تومن پول ميدين توقع دارين به اندازه 512 شاتل كه ميده 220.000 تومان (!!!!!!!!) كار كنه.باز خدا وكيلي دمش گرم سرعت دانلود 52 نامحدود 45 تومن توي تهران براي كسايي كه دانلود زياد دارن لنگه نداره. :31: (درضمن نگين اين طرفداري داتك رو كرد! من خودم شاتلي هستم! فقط يه كم شفاف سازي كردم كه به جون داتك بدبخت غر نزنين) :40:
:11:

Zoolbia
10-10-2008, 14:42

هر چند یکی از دوستان به تعریف ای پی استاتیک و دینامیک اشاره کردند اما فکر کنم که دانستن تعریف و تفاوت مورد سوال شمانبود
برای مشخص شدن کاربردهای ای پی استاتیک با یک مثال ساده شروع می کنم
ای پی استاتیک همانند یک شماره موبایل دایمی است درحالی که ای پی دینامیک شبیه استفاده از تلفن عمومی است که با پایان یافتن مکالمه شماره شما هم ازبین میره.
خوب طبیعیه که تازمانی که فقط شما با دیگران تماس می گیرید و شماره خود را به هیچکس نمی دهید و نیازی به در دسترس بودن ندارید تفاوتی بین شماره موبایل دائمی و تلفن عمومی نیست
اما همین که قرار شد برای انجام امور شخصی یا کاری شماره خود را به کسی بدهید در این صورت شماره ای که همواره بتوان با ان با شما تماس گرفت ارزش واهمیت خود را نشان می دهد
خوب حال با این مقدمه بریم سر این موضوع که ثابت ماندن ای پی شما در اینترنت (همان شماره تلفن شما در مثال فوق) در کجا ها ضروری و لازمه؟
1) Remote access
اولین مزیت داشتن ای پی استاتیک دسترسی راحت به کامپیوترتان از هر نقطه دنیا است برنامه هایی همچون Remote Administrator یا PC Anywhere مزیت واقعی خودشون رو وقتی نشون می دند که کامپیوتر مورد نظر شما چه در خانه چه در محل کار ای پی استاتیک داشته باشه و گرنه پس از برقراری هر ارتباط فقط تا پایان همان ارتباط به ان کامپیوتر دسترسی دارید و با تعویض شدن ای پی ارتباط قطع می شه و برقراری ارتباط مجدد با دادن فقط بادادن ای پی جدید امکان پذیره
2) وب سرور
اگر مایل هستید که بروی کامپیوتر خود یک وب سرور داشته باشید برای امور شخصی یا کاری
3) راه اندازی FTP SERVER
4) راه اندازی یک game server
اکثر بازیهای کامپیوتری دارای امکاناتی هستند که به شما اجازه می دهد کامپیوتر خودرا بعنوان سرور معرفی و نحوه اجرا و این که چه کسانی امکان حضور در بازی رو داشته باشند رو کنترل کنید

معایب ای پی استاتیک
هکرها
همانطور که اگر مزاحم تلفنی شماره شما رو بدست بیاره می تونه مزاحمت برای شما ایجاد کنه هکرها هم با داشتن ای پی استاتیک شما می تونند حملات خود رو به صورت مداوم برعلیه شما ادامه بدن
طبیعیه که کسانی که بدلایل مختلف که در بالا هم به ان اشاره شد به ای پی استاتیک نیاز دارن بازهم می تونند با استفاده مناسب از امکاناتی همچون فایروال و رعایت مسائل ایمنی امنیت خود را حفظ کنند همچون وب سایتهاو ...
ولی اگر به هیچکدام از موارد ذکر شده در بالا نیازی ندارید ای پی دینامیک امنیت خاص خودش رو به شما می ده امنیت ناشناس بودن.
در یک کلام امکان رهگیری و ... فعالیتهای شما مشکل تره
موارد دیگه ای هم بسته به کار و نوع فعالیت شخص می تونه مهم باشه که خوب فکر نمی کنم برای یک کاربر معمولی اهمیتی داشته باشه

armin321
10-10-2008, 14:58
سلام .من الان یک سرویس adsl از قبل دارم.( البته مال داداشمه) من میتونم رو همون خط تلفن یک سرویس adsl برای خودم سفارش بدم؟؟ اگر نمیشه راهی داره که ( یعنی منظورم مودم وجود دارد )که بدون شبکه کردن دو تا کامپیوتر اینترنت رو بطور مجزا به هر کامپیوتر بده؟

Zoolbia
10-10-2008, 15:24
سلام .من الان یک سرویس adsl از قبل دارم.( البته مال داداشمه) من میتونم رو همون خط تلفن یک سرویس adsl برای خودم سفارش بدم؟؟ اگر نمیشه راهی داره که ( یعنی منظورم مودم وجود دارد )که بدون شبکه کردن دو تا کامپیوتر اینترنت رو بطور مجزا به هر کامپیوتر بده؟

شما نمی توانید دو مودم رو به صورت همزمان بروی یک خط داشته باشید.
isp هر وقت که وصل می شید بهتون یه ای پی اختصاص می ده که طبیعتا دو مودم در ان واحد نمی تونند از یک ای پی استفاده کنند
از طرفی تکنولوژی ADSL از پهنای باندی که در مکالمات تلفنی مورد استفاده قرار نمی گیره برای انتقال دیتا استفاده می کنه که طبیعتا این مقدار توسط مودم اول مورد استفاده قرار می گیره حتی اگر این کار با تغییرات فنی و بصورت تکنیکی امکان پذیر می بود گمان نمی کنم که شرکتهای ارائه کننده سرویس زیر بار دردسرها و دشواریهای ان می رفتند مسئله مخابرات هم که جای خود داره
بنظرم تنها راه منطقی برای شما استفاده از یک شبکه است که علاوه بر شیر شدن اینترنت به اشتراک گذاشته شدن سایر منابع سییستم همچون هارد دیسک هم از دیگر مزایای این کار هست
اگر مایل به استفاده از سوییچ نیستید می توانید فقط با استفاده از یک کابل کراس این کار رو انجام بدید ولی هر وقت که کامپیوتر اصلی (اونی که به اینترنت وصله ) خاموش باشه کامپیوتر دیگه هم نمی تونه از اینترنت استفاده کنه

Senator_F
10-10-2008, 16:20

باید از مودم روتر دار استفاده کنی.مودمهایی که به بیش از یک کامپیوتر سرویس میدن.

Zoolbia
10-10-2008, 17:47
باید از مودم روتر دار استفاده کنی.مودمهایی که به بیش از یک کامپیوتر سرویس میدن.
گویا ایشون می خواد با یک خط تلفن دو تا اشتراک اینترنت پرسرعت داشته باشه و بدنبال دستگاهی برای این کار می گرده و مودم /روتر به جای اونکه داشتن دو اشتراک از طریق یک خط رو امکان پذیر کنه اجازه می ده یک اشتراک اینترنت بین دو یا چند کامپیوتر شیر بشه یا اینکه من بد متوجه سوال شدم؟!
ولی اگر به داشتن یک اشتراک بروی یک خط راضی هستند:46:
از دو حالت خارج نیست اگر مودم فعلی روتر داره که بدون صرف کوچکترین هزینه ای بسته به تعداد خروجیها همین الان هم می تونی این کار رو انجام بدی
مثلا اگر مودم روترت فقط یک خروجی اترنت و یک خروجی یو اس بی داره هم میتونه کارت رو راه بندازه
حالت دوم این میشه که مودم فعلی روتر نداره که یا می بایست یه مودم روتر بخری(صرف هزینه ولی تر تمیز و بی دردسر) یا شبکه lan
ایجاد کنی که خوب مزایای و معایب خودش رو داره
که اگر مزایای شبکه به کارت نمیاد جواب سناتوری و اعلا رو دوستمون بهت داده

ویرایش:گفتم ابن نکته رو هم اضافه کنم که با روتر هم میشه فایل شیرینگ و... رو ایجاد کرد
ولی خودم تا بحال از یک مودم /روتر برای این کار استفاده نکردم
یک دلیل مثبت دیگه برای توجه به توصیه دوستمون

Mahyarrrrr
10-10-2008, 18:09
هر چند یکی از دوستان به تعریف ای پی استاتیک و دینامیک اشاره کردند اما فکر کنم که دانستن تعریف و تفاوت مورد سوال شمانبود
برای مشخص شدن کاربردهای ای پی استاتیک با یک مثال ساده شروع می کنم
ای پی استاتیک همانند یک شماره موبایل دایمی است درحالی که ای پی دینامیک شبیه استفاده از تلفن عمومی است که با پایان یافتن مکالمه شماره شما هم ازبین میره.
خوب طبیعیه که تازمانی که فقط شما با دیگران تماس می گیرید و شماره خود را به هیچکس نمی دهید و نیازی به در دسترس بودن ندارید تفاوتی بین شماره موبایل دائمی و تلفن عمومی نیست
اما همین که قرار شد برای انجام امور شخصی یا کاری شماره خود را به کسی بدهید در این صورت شماره ای که همواره بتوان با ان با شما تماس گرفت ارزش واهمیت خود را نشان می دهد
خوب حال با این مقدمه بریم سر این موضوع که ثابت ماندن ای پی شما در اینترنت (همان شماره تلفن شما در مثال فوق) در کجا ها ضروری و لازمه؟
1) Remote access
اولین مزیت داشتن ای پی استاتیک دسترسی راحت به کامپیوترتان از هر نقطه دنیا است برنامه هایی همچون Remote Administrator یا PC Anywhere مزیت واقعی خودشون رو وقتی نشون می دند که کامپیوتر مورد نظر شما چه در خانه چه در محل کار ای پی استاتیک داشته باشه و گرنه پس از برقراری هر ارتباط فقط تا پایان همان ارتباط به ان کامپیوتر دسترسی دارید و با تعویض شدن ای پی ارتباط قطع می شه و برقراری ارتباط مجدد با دادن فقط بادادن ای پی جدید امکان پذیره
2) وب سرور
اگر مایل هستید که بروی کامپیوتر خود یک وب سرور داشته باشید برای امور شخصی یا کاری
3) راه اندازی FTP SERVER
4) راه اندازی یک game server
اکثر بازیهای کامپیوتری دارای امکاناتی هستند که به شما اجازه می دهد کامپیوتر خودرا بعنوان سرور معرفی و نحوه اجرا و این که چه کسانی امکان حضور در بازی رو داشته باشند رو کنترل کنید

معایب ای پی استاتیک
هکرها
همانطور که اگر مزاحم تلفنی شماره شما رو بدست بیاره می تونه مزاحمت برای شما ایجاد کنه هکرها هم با داشتن ای پی استاتیک شما می تونند حملات خود رو به صورت مداوم برعلیه شما ادامه بدن
طبیعیه که کسانی که بدلایل مختلف که در بالا هم به ان اشاره شد به ای پی استاتیک نیاز دارن بازهم می تونند با استفاده مناسب از امکاناتی همچون فایروال و رعایت مسائل ایمنی امنیت خود را حفظ کنند همچون وب سایتهاو ...
ولی اگر به هیچکدام از موارد ذکر شده در بالا نیازی ندارید ای پی دینامیک امنیت خاص خودش رو به شما می ده امنیت ناشناس بودن.
در یک کلام امکان رهگیری و ... فعالیتهای شما مشکل تره
موارد دیگه ای هم بسته به کار و نوع فعالیت شخص می تونه مهم باشه که خوب فکر نمی کنم برای یک کاربر معمولی اهمیتی داشته باشه
یعنی با داشتن IP Dynamic دیگه نیازی نیست که فایروال نصب کنیم؟ خودش از تحت نفوذ قرار گرفتن کامپیوتر جلوگیری میکنه؟

Zoolbia
10-10-2008, 18:42
یعنی با داشتن IP Dynamic دیگه نیازی نیست که فایروال نصب کنیم؟ خودش از تحت نفوذ قرار گرفتن کامپیوتر جلوگیری میکنه؟

معلومه که باید نصب کنید این چه حرفیه :18:
مقصود من از نام بردن از فایروال و رعایت مسائل امنیتی این بود که در ای پی استاتیک هم باوجود مسائل ذکر شده با بکارگرفتن تمهیدات مناسب می شه جلوی تهدیدات احتمالی رو گرفت
منظور از امنیت در ای پی دینامیک مشکل تر شدن رهگیری یک کامپیوتر خاص به خاطر گرفتن ای پی متفاوت در هر بار وصل شدن به اینترنت بود در مقایسه با ای پی استاتیک

amir-shakh
10-10-2008, 18:48
سلام دوستان من تو مشهدم
و میخواستم بدونم با وضعیت الان که صبانت کاهش سرعت داره چه سرویس 128 خوبه که عین قدیم صبا 512 اجازه دانلود میده اما با سرعت 128

مچکرم راهنمایی کنید بای

armin321
10-10-2008, 19:16
ممنون و متشکر از دوستان گرامی زولبیا جان و سناتور عزیز.......................................... ......... بله من اول میخواستم دو تا اشتراک بگیرم که الان با توجه به راهنمایی شما متوجه اشتباهم شدم ................ من قبلا با کابل کراس شیر میکردم ولی خوب اون مشکلات خودشو داشت و کامپیوتر اصلی که خاموش یا ریست میشد ، دست من تو حنا میموند...................................... .........................پس با توضیح شما دو بزرگوار برم مودم روتر دار بخرم میتونم بدون وابستگی به هیچ کدام از کامپیوتر ها ، مستقلا هر کدام رو روشن کنم و سرعت به هر کدام به نسبت مساوی تقسیم میشود؟؟ درست گفتم؟؟

vahid_civil
10-10-2008, 19:16
سلام دوستان من تو مشهدم
و میخواستم بدونم با وضعیت الان که صبانت کاهش سرعت داره چه سرویس 128 خوبه که عین قدیم صبا 512 اجازه دانلود میده اما با سرعت 128

مچکرم راهنمایی کنید بای

128 آسیاتک سرعت دانلودش مثل 512 است. البته مجدودش

STON-COLD
10-10-2008, 19:32
من دنبال یه adsl با سرعت خوب هستم
حد اکثر بودجه 15 تومن چه شرکتی مناسبه

استفاده از adsl به هیچ وجه پول تلفن نمیاره ؟

mehdi_vsgh
10-10-2008, 20:09

به هیچ وجه حتی یک قرون پول تلفن اضافی نخواهی پرداخت خواهی کرد:دی (یینی هیچ پولی اضافه پرداخت نمیکنی)

حالا چه شرکتی به دردت میخوره

شما بگو کدوم شهری؟؟؟ پیش شمارت چنده؟؟
میتونی تو سایت:

هم تست کنی ببینی کدوم شرکتا منطقه شما سرویس میدن

milky way
10-10-2008, 21:37
بابا شما ديگه چقدر توقعتون بالاست. 512 share ميخرين توقع دارين سرعتش 64 رو پر كنه. اون 512 كه سرعتش 64 هست داتك داره و ميده 93 تومن. هر وقت اونو خريدين و سرعتش پايين بود بعد بگين سرعتش كمه. 45 تومن پول ميدين توقع دارين به اندازه 512 شاتل كه ميده 220.000 تومان (!!!!!!!!) كار كنه.باز خدا وكيلي دمش گرم سرعت دانلود 52 نامحدود 45 تومن توي تهران براي كسايي كه دانلود زياد دارن لنگه نداره. :31: (درضمن نگين اين طرفداري داتك رو كرد! من خودم شاتلي هستم! فقط يه كم شفاف سازي كردم كه به جون داتك بدبخت غر نزنين) :40:
شایدم حق با شما باشه من توقعم بالاست .

Senator_F
10-10-2008, 22:06
ممنون و متشکر از دوستان گرامی زولبیا جان و سناتور عزیز.......................................... ......... بله من اول میخواستم دو تا اشتراک بگیرم که الان با توجه به راهنمایی شما متوجه اشتباهم شدم ................ من قبلا با کابل کراس شیر میکردم ولی خوب اون مشکلات خودشو داشت و کامپیوتر اصلی که خاموش یا ریست میشد ، دست من تو حنا میموند...................................... .........................پس با توضیح شما دو بزرگوار برم مودم روتر دار بخرم میتونم بدون وابستگی به هیچ کدام از کامپیوتر ها ، مستقلا هر کدام رو روشن کنم و سرعت به هر کدام به نسبت مساوی تقسیم میشود؟؟ درست گفتم؟؟

بعلی وابستگی بطور کلی قطع میشود.
هر کدوم رو بتنهایی روشن کنی،کل سرعت به همون میرسه ولی هر دو تا رو روشن کنی،به هر دو کمتر میرسه.
این رو دقیقا نمیدونم باید از یه واردش بپرسی.فکر کنم قابل تنظیم باشه.

Senator_F
10-10-2008, 22:18

به هیچ وجه حتی یک قرون پول تلفن اضافی نخواهی پرداخت خواهی کرد:دی (یینی هیچ پولی اضافه پرداخت نمیکنی)

البته مهدی جان فراموش کردن بهت بگن که خود شرکتا هر ماه 3000 تومن به عنوان هزینه مخابرات ازت میگیرن.
ولی همونطور که گفت،هیچ پول اضافی روی قبض تلفن نخواهد اومد.

sonicsaber
11-10-2008, 07:52
کسی تا حالا ازشرکت نیونت سرویس adsl گرفت؟

می خواستن بدونم سرویس دهی اونا چطوریه و اونایی که دارن رضایت دارند یا نه؟
خیلی ممنون میشم که زود جوابمو بدید

Majidson
11-10-2008, 10:30
دوستان امروز حتماً هفته نامه عصر ارتباط بخرن و مطلبي كه واسه Adsl نوشته بخونن.

siavashjal
11-10-2008, 11:17
دوست عزیز با استیضاح وزیر و آمدن یک وزیر دیگر مشکل حل نمیشود.

alizshah
11-10-2008, 17:51
دوست عزیز با استیضاح وزیر و آمدن یک وزیر دیگر مشکل حل نمیشود.
مگه الان میدونید
عزیز مشکل از ریشه هست
باز فردا یه خبر منتشر میکنن شروع میکنین به شادی

Cleeev
11-10-2008, 18:46

من امروز برای اولین بار در 2 سال و خورده ای که هر هفته با عصر ارتباطم نتونستم پیداش کنم و یا نیومده بود و یا تموم شده بود... واقعا کف کرده بودم و به یاروان (جمع یارو) میگفتم مطمئنی تموم شده...؟؟؟!!! مگه میشه...!!!؟؟؟
فردا گیرش میارم... :18::19:

در مورد استیضاح وزیر هم باید بگم که در حال من و شما فایده ای نداره... چون اون قانون خونه = 128 رو کمیسیون انقلاب فرهنگی (!!!) تصویب کرده که یه سری افراد والا مرتبه با یقه های در هم تنیده و تسبیح های بافته به دست هستن که هر چی واسه شون توضیح بدی اینترنت پرسرعت برای انسان امروزی لازمه بازم میگه حرومه.......... این وزیر بره یکی دیگه بیاد هیچ فرقی نمیکنه چون این قانون یکی از نهادهای گردن کلفت دولت مهر ورزیه که لازم الاجراس و وزیر و وزارتخونه فقط اجراش میکنن (عین همین قضییه در مورد MMS ایرانسل هم هستش که MTN بدبخت پشیمون شده که اومده تو کشور به این باحالی.......).......... .. .. .. .... .. . . .. . .. ..

ارمغان جنون
11-10-2008, 18:57
با سلام ,می خواستم یه راهنماییه خوب در مورد adsl بکنید که از چه شرکتی بگیرم که کیفیتش بهتر باشه و قطع هم نشه و سایر مشکلات و بگم که بیشتر از ماهی 15 هزار تومن نمی تونم بدم و محدودیت دانلود هم نمی خوام داشته باشم.
و همین طور در مورد مودم خودم بخرم بهتره یا نه و اینکه چه مودمی بهتره.ممنون

ارمغان جنون
11-10-2008, 19:15
در ضمن فرق بین سرویس d و t چیه و سرویس اشتراکی یعنی چی؟اگه اشتراکی بگیرم چه بدیها یا محدودیت هایی داره؟شما چی پیشنهاد می کنید؟

Mamad_Madrid
11-10-2008, 19:21

میشه یکی که خونده بگه چی نوشته؟

aliani
11-10-2008, 20:12

چيز خاصي نگفته فقط همين مسائل رو تجزيه و تحليل كرده .
فقط تيترش جنجالي بود كه دقيق يادم نيست بخاطر همونم خريدم كه ارزشش رو نداشت .
البته من اصلا حال نكردم باهاش

mehdi_vsgh
11-10-2008, 21:12
در مورد استیضاح وزیر هم باید بگم که در حال من و شما فایده ای نداره... چون اون قانون خونه = 128 رو کمیسیون انقلاب فرهنگی (!!!)

اون تیکشو تصحیح میکنم

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (اسم از این مزخرفتر؟؟؟؟):دی

Majidson
11-10-2008, 21:54

جناب وزير گفتن شركت ها از اين به بعد 1 به 10 يه پورت به اشتراك بگذارن. (هم اكنون1 به 8 است)

با اجراي اين قانون كه وزير امضا كرده از اين به بعد براي اينكه بفهمي سرعت دانلودت چقدر ميشه بايد بدين صورت عمل كنيد كه مثلاً شما 128 مي خريد تقسيم بر ده مي كني تا سرعت دانلودت بدست بياد.
قبلاً 16=8/128
و حالا 12=10/128

حالا حساب كنيد كه اگر اين تعداد ده نفر خوره دانلود باشن چه اتفاقي مي افته...!!!

تيتر امروز عصرارتباط: وزارت ارتباطات ADSL را DIAL UP مي كند.

sms11
11-10-2008, 22:17
جناب وزير گفتن شركت ها از اين به بعد 1 به 10 يه پورت به اشتراك بگذارن. (هم اكنون1 به 8 است)

با اجراي اين قانون كه وزير امضا كرده از اين به بعد براي اينكه بفهمي سرعت دانلودت چقدر ميشه بايد بدين صورت عمل كنيد كه مثلاً شما 128 مي خريد تقسيم بر ده مي كني تا سرعت دانلودت بدست بياد.
قبلاً 16=8/128
و حالا 12=10/128

بابا عجب ادمایی هستنا.خیلی الان که اشتراکی هست خیلی خوبه حالا هی اشتراکشون زیاد میشه
خدا لعنتشون کنه.خدا از رو زمین ورشون داره.شما مطمئن هستی خبر موثق هست؟

farhad_s5
11-10-2008, 22:27
آدم مطالب جالبي رو تو ايران ميبينه كه هيچ جا ديده نميشه! نمونش همين اينترنت!

reb
11-10-2008, 22:37

قبلاً 16=8/128
و حالا 12=10/128

امکان داره که یه اسکن بکنی؟ من سعی میکنم گیر بیارم ولی نمیدونم گیر بیاد یا نه.
ممنون

Mamad_Madrid
11-10-2008, 22:39

قبلاً 16=8/128
و حالا 12=10/128

:18::18:

عجیبه واقعا! خدا بگم چیکارشون کنه!

این دیگه واقعا ظلمه!

tohidkh
12-10-2008, 00:13

قبلاً 16=8/128
و حالا 12=10/128

بابا عجب ادمایی هستنا.خیلی الان که اشتراکی هست خیلی خوبه حالا هی اشتراکشون زیاد میشه
خدا لعنتشون کنه.خدا از رو زمین ورشون داره.شما مطمئن هستی خبر موثق هست؟

آدم مطالب جالبي رو تو ايران ميبينه كه هيچ جا ديده نميشه! نمونش همين اينترنت!

:18::18:

عجیبه واقعا! خدا بگم چیکارشون کنه!

این دیگه واقعا ظلمه!

دوستان، من خودم وقتی دیدم باورم نمیشد . . .
همونطور که دوستمون گفتند، الان که یک به هشت هست، 128 رو تقسیم بر 8 میکنن. سرعت میشه 16. وقتی که یک به ده بشه، سرعت 128، میشه 12 . باور نکردنیه. :13:
اگه یادتون باشه، من چند روز پیش گفته بودم اینا کاری خواهند کرد که همون سود قبلی بره تو جیبشون. هنوز کجاش رو دیدیم؟؟؟؟؟؟ باید منتظر بقیه کلاهبرداری های آشکار باشیم . . .
ایناهاش:

در هر حال . . .
موفق باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Senator_F
12-10-2008, 00:21
دوستان، من خودم وقتی دیدم باورم نمیشد . . .
همونطور که دوستمون گفتند، الان که یک به هشت هست، 128 رو تقسیم بر 8 میکنن. سرعت میشه 16. وقتی که یک به ده بشه، سرعت 128، میشه 12 . باور نکردنیه.

یعنی چی 10 به یک؟
هر بایت 8 بیت هستش.رو این حساب اگه 128 رو تقسیم بر 8 کنیم میشه 16.
این یه قانون غیر قابل تغییر هستش.
شاید بخوان مثلا به جای 100،128 بدن ولی نسبت رو نمیتونن تغییر بدن.

tohidkh
12-10-2008, 00:27
یعنی چی 10 به یک؟
هر بایت 8 بیت هستش.رو این حساب اگه 128 رو تقسیم بر 8 کنیم میشه 16.
این یه قانون غیر قابل تغییر هستش.
شاید بخوان مثلا به جای 100،128 بدن ولی نسبت رو نمیتونن تغییر بدن.

ده به یک، یا یک به ده، یعنی اینکه، یک پورتی که مثلا دارای سرعت 128 هست، بین 10 نفر یوزر تقسیم میشه.
بنابراین سرعت دانلودشون خواهد شد 12.8. ولی از اونجایی که اینجا ایرانه، باید گفت که شاید سرعت دانلود، به 12 هم نرسه . . .

Senator_F
12-10-2008, 00:42
ده به یک، یا یک به ده، یعنی اینکه، یک پورتی که مثلا دارای سرعت 128 هست، بین 10 نفر یوزر تقسیم میشه.
بنابراین سرعت دانلودشون خواهد شد 12.8. ولی از اونجایی که اینجا ایرانه، باید گفت که شاید سرعت دانلود، به 12 هم نرسه . . .

منظور من:
وقتی شما میری شرکت میگی من یه سرویس 128 میخوام،منظورت اینه که 128 کیلو بیت در ثانیه میخوای.
واز اونجایی که هر 8 بیت یک بایت هستش،یعنی در واقع 16 کیلو بایت بر ثانیه میخوای
اگه مثلا در مودم 1024 کیلو بیتی،بخوان به 8 نفر سرویس بدن،برای هر کدوم 128 کیلو بیت باز میکنن.
اگه بهت 100 کیلو بیت در ثانیه بدن،با تقسیم کردن به 8 میفهمی سرعت شما 12.5 کیلوبایت در ثانیه خواهد بود.

منظور شما:
فرض کنیم در مخابرات یه روتر داریم با سرعت 128 کیلوبایت در ثانیه.اینو بین 10 نفر تقسیم کردیم.
چون سیستم روتر به گونه ای هستش که کل پهنای باند را بین استفاده کننده های درحال کار تقسیم میکنه،پس در واقع ممکنه زمانی پیش بیاد(در طول شبانه روز)که از این روتر فقط 3 نفر در حال استفاده باشن و بقیه 7 نفر خاموش.در نتیجه به هر کدوم از اونا،42.6 کیلو بایت میرسه.

در کل منظور من اینه که نسبت گفته شده نسبت بیت یه بایت نمیتونه باشه.

در ضمن.یه نفر همینجوری یه حرفی زده(وزیر یا هر کس دیگه...) ما باید تحلیلش کنیم.عجب!

tohidkh
12-10-2008, 00:47
در ضمن.یه نفر همینجوری یه حرفی زده(وزیر یا هر کس دیگه...) ما باید تحلیلش کنیم.عجب!

ای بابا! این چه حرفیه میزنید؟
یعنی شما میگید، سکوت کنیم و هیچ کس هم اعتراضی نکنه. اونوقته که وضعیتمون مثل الان میشه. . . :41:
الان یه چیزی میگم بازم میگی زدی تو ذوقم . . . :31:
خب اگه یه آدم معمولی مثل من و شما بگه، تحلیل نداره . . . ولی اگه یه مقام مسئول بگه صد در صد تحلیل داره. و باید قضیه روشن بشه . . .
موفق باشید

Senator_F
12-10-2008, 00:52
ای بابا! این چه حرفیه میزنید؟
یعنی شما میگید، سکوت کنیم و هیچ کس هم اعتراضی نکنه. اونوقته که وضعیتمون مثل الان میشه. . . :41:
خب اگه یه آدم معمولی مثل من و شما بگه، تحلیل نداره . . . ولی اگه یه مقام مسئول بگه صد در صد تحلیل داره. و باید قضیه روشن بشه . . .

اعتراض چرا اتفاقا کار ماست.چون نتیجه میده شاید.
ولی تحلیل نه !
ایشون که یه حرفی میزنن،باید اونقدر واضح و شفاف بگن که هیچ جای تفسیر و شبهه نمونه.ولی.....!!

alizshah
12-10-2008, 01:03
عزیزان بحث رو ادامه ندید چون اینا عوض نمیشن
الان دارید 1 مقدار از یه روز و عمروتون رو هدر میدید : دی
وقتی تو ایران هستید فکر کنید داره یه فیلم تخیلی پخش میشه

BIZIMT
12-10-2008, 01:06
منظور من:
وقتی شما میری شرکت میگی من یه سرویس 128 میخوام،منظورت اینه که 128 کیلو بیت در ثانیه میخوای.
واز اونجایی که هر 8 بیت یک بایت هستش،یعنی در واقع 16 کیلو بایت بر ثانیه میخوای
اگه مثلا در مودم 1024 کیلو بیتی،بخوان به 8 نفر سرویس بدن،برای هر کدوم 128 کیلو بیت باز میکنن.
اگه بهت 100 کیلو بیت در ثانیه بدن،با تقسیم کردن به 8 میفهمی سرعت شما 12.5 کیلوبایت در ثانیه خواهد بود.

منظور شما:
فرض کنیم در مخابرات یه روتر داریم با سرعت 128 کیلوبایت در ثانیه.اینو بین 10 نفر تقسیم کردیم.
چون سیستم روتر به گونه ای هستش که کل پهنای باند را بین استفاده کننده های درحال کار تقسیم میکنه،پس در واقع ممکنه زمانی پیش بیاد(در طول شبانه روز)که از این روتر فقط 3 نفر در حال استفاده باشن و بقیه 7 نفر خاموش.در نتیجه به هر کدوم از اونا،42.6 کیلو بایت میرسه.
در کل منظور من اینه که نسبت گفته شده نسبت بیت یه بایت نمیتونه باشه.

منظور شما Senator_F عزیز :
این بیان شما بیان مفهومی و کلی و درست هست .
و ارائه اینترنت به همین مصداق هست که فرمودید.
سرویس 128 بیت یعنی اینکه بخوای تبدیل به بایت کنی / بر 8 میکنی چون هر 8 بیت 1 بایت میشه.
راحتتر اینکه سرویس 128 موقع دانلود اگر ببینید سرعتی در حد 15 میده دقتتر کنید میبینید که اون برنامه دانودتان نوشته sped یا transfer date معادل 15kB هست . 15 کیلو بایت .
منظور tohidkhan عزیز وگل :
بیان شما کاملا درست و مردمی هست .
کاملا هم درست چرا که یک سرویس رو به 8 نفر میدن یا 4 یا 10 که تازگیا شده.
در این میان خیلی دیدیم از دوستان که میگن من امشب سرعتم فلان شده و.. .
شرکتها طوری به مردم وانمود کردن و مردم طوری این رو تصور کردند که تقسیم بر 8 معنی دیگه ای داره یعنی نسبت شیرینگ 1 به 4 یا 1 به 10 باشه تقسیم بر 4 یا 10 میکنیم. نه این درست نیست در حقیقت اما نتیجه یا عدد بعد از = در همان حدود است.
ولی خوب باید شفاف سازی بشه. سرعت بر حسب بیت و بایت چه معنی داره .

منظور هر دو تا دون :
هر دوتان درست گفتید .
اما نوع تفکر فرق دار ه.
الان هم خانگی نسبت ها 1 به هشت هست یعنی 128/8 = 16 که بین کاربران مورد استفاده هست.
حالا 1:4 و 1:8 و 1:10 هم همینطور عدد به دست امده بین 10 و 4 و 8 مورد استفاده هست.

milky way
12-10-2008, 01:26
نمیدونم چرا سرعت دانلود تورنت من امشب انقدر بده از 14-15 کیلوبایت اصلا بیشتر نمیشه شبایه قبل تا 30-32 و بالاتر بود البته از ساعت 7-8 شب به بعد ولی خیلی الان افتضاحه فکر کنم دوستان این اینترنت منو چشم زدین دقیقا شده مثل زمانی که داتک مشکل پنایه باند داشت بعید نیست دوباره به مشکل خورده باشن .

reb
12-10-2008, 01:30
روی تورنت نمیشه حساب کرد باید با سرور درست حسابی امتحان کنی و یا لینک تورنتتو پی ام کنی من امتحان کنم

milky way
12-10-2008, 02:21
روی تورنت نمیشه حساب کرد باید با سرور درست حسابی امتحان کنی و یا لینک تورنتتو پی ام کنی من امتحان کنم
نه تورنت ها مشکلی ندارن من چندین تورنت دارم دانلود میکنم یعنی همیشه این کارو میکنم اکثرشون هم Axxo, Fxg هستن که بالایه 1500 تا seed,peer دارن تازه اکثرشون رو شب پیشم داشتم دانلود میکردم با سرعت بالایه 30 کیلوبایت حالا نکته خیلی جالب چیه دارم بالایه 50 کیلوبایت آپلود میکنم یعنی سرعت آپلود وحشتناک عالیه ولی دانلود افتضاحه , افتضاح یعنی جزو بدترین زمانهای ممکن هست بعد از اونهمه آزار اذیت دیگه ساعت 2:30 شبم اگر نخواد سرعت خوب باشه کی میخواد باشه مشکلم اینه که معمولا سرعت دانلود تورنت با سرعت دانلود از یه لینک تکی (مثلا رپیدشیر) و مهمتر سرعت اوردن صفحات (با این پینگ افتضاح) یکیه وقتی هم زنگ بزنی پشتیبانی بگی سرعت بده میگه با دانلود مینیجر برو از Download.com مثلا دانلود کن که اونجوری مشخصه سرعت خوبه چون چند لینک میگیره موقع دانلود و این چند لینک گرفتن تو سرویس های شیر اینطوری تو سرعت تاثیر زیادی داره یعنی فقط دانلود لینک مستقیمش خوبه در تمامی حالت دیگه اینترنت با اینترنت 128 و حتی کمتر برابری میکنه . درست این سرویس 512 هست و قیمتشم نسبت به بقیه شرکت ها خیلی خیلی بهتره ولی میانگین که بگیری خدایی میبینی یه سرویس 256 از یه شرکت درست حسابی تر مثلا سپنتا,شاتل,صبا واقعا شرف داره به این سرویس 512 داتک من حقیقتا بعضی اوقات فکر میکنم دارم پولمو دور میریزم و این سرویس اصلا 512 نیست من شک ندارم که تناسب شیر داتک رویه این سرویس از 1/20 هم بیشتر 1% هم حتی شک ندارم .

n0100003
12-10-2008, 03:44
اقا یه توضیح در مورد این تورنت میدین؟چه مزیتی داره؟یه چیز تو مایه های emule یا soulseek هست دیگه نه؟

mehdi_vsgh
12-10-2008, 05:46
اقا یه توضیح در مورد این تورنت میدین؟چه مزیتی داره؟یه چیز تو مایه های emule یا soulseek هست دیگه نه؟
تورنت ::: آنچه براي دانلود از تورنت بايد بدانيم

ارمغان جنون
12-10-2008, 12:13
با سلام فرق بین سرویس d و t چیه و سرویس اشتراکی یعنی چی؟اگه اشتراکی بگیرم چه بدیها یا محدودیت هایی داره؟شما چی پیشنهاد می کنید؟

BIZIMT
12-10-2008, 12:38
با سلام فرق بین سرویس d و t چیه و سرویس اشتراکی یعنی چی؟اگه اشتراکی بگیرم چه بدیها یا محدودیت هایی داره؟شما چی پیشنهاد می کنید؟

منظورتون از t و d کجاست ؟ من متوجه نشدم.

توجه :
پهنای اینترنت کشور الان از طریق 49 خط stm1 تامین میشه.
هر stm1 ظرفیتی در حدود 155mb را دارد.

milky way
12-10-2008, 12:39
داتک افتضاح افتضاح مسخره دیگه اعصابم ریختن بهم دیگه سرویسم و عوض میکنم زنگ زدم میگه هیچ مشکلی وجود نداره خدایی خودتون ببنید این یعنی مشکلی وجود نداره سرویس 512 من در حد جوکه سرعتش رپید شیر سرعتم بین 0-3 کیلوبایته خنده داره تورنت رو که اصلا هیچی سرعت اوردن صفحات در حد Dailup .
بره من زنه 1 ساعت داستان تعرف میکنه مگه برو از دانلود دات کام 3 تا لینک مستقیم بگیر بعد بیا از داتک سه تا لینک مستقیم بگیر دانلود کن بعد میانگین بگیر سرعتت رو از زیر 25 بود بر ما تازه ایمیل بزن بابا اینا دیگه علنا گذاشتن سره کار هم رو .

ارمغان جنون
12-10-2008, 12:56
منظورتون از t و d کجاست ؟ من متوجه نشدم.

توجه :
پهنای اینترنت کشور الان از طریق 49 خط stm1 تامین میشه.
هر stm1 ظرفیتی در حدود 155mb را دارد.

منظورم سرویس t و d هست که توی تعرفه های فن آوا نوشته

ایدون
12-10-2008, 12:59
نه تورنت ها مشکلی ندارن من چندین تورنت دارم دانلود میکنم یعنی همیشه این کارو میکنم اکثرشون هم Axxo, Fxg هستن که بالایه 1500 تا seed,peer دارن تازه اکثرشون رو شب پیشم داشتم دانلود میکردم با سرعت بالایه 30 کیلوبایت حالا نکته خیلی جالب چیه دارم بالایه 50 کیلوبایت آپلود میکنم یعنی سرعت آپلود وحشتناک عالیه ولی دانلود افتضاحه , افتضاح یعنی جزو بدترین زمانهای ممکن هست بعد از اونهمه آزار اذیت دیگه ساعت 2:30 شبم اگر نخواد سرعت خوب باشه کی میخواد باشه مشکلم اینه که معمولا سرعت دانلود تورنت با سرعت دانلود از یه لینک تکی (مثلا رپیدشیر) و مهمتر سرعت اوردن صفحات (با این پینگ افتضاح) یکیه وقتی هم زنگ بزنی پشتیبانی بگی سرعت بده میگه با دانلود مینیجر برو از Download.com مثلا دانلود کن که اونجوری مشخصه سرعت خوبه چون چند لینک میگیره موقع دانلود و این چند لینک گرفتن تو سرویس های شیر اینطوری تو سرعت تاثیر زیادی داره یعنی فقط دانلود لینک مستقیمش خوبه در تمامی حالت دیگه اینترنت با اینترنت 128 و حتی کمتر برابری میکنه . درست این سرویس 512 هست و قیمتشم نسبت به بقیه شرکت ها خیلی خیلی بهتره ولی میانگین که بگیری خدایی میبینی یه سرویس 256 از یه شرکت درست حسابی تر مثلا سپنتا,شاتل,صبا واقعا شرف داره به این سرویس 512 داتک من حقیقتا بعضی اوقات فکر میکنم دارم پولمو دور میریزم و این سرویس اصلا 512 نیست من شک ندارم که تناسب شیر داتک رویه این سرویس از 1/20 هم بیشتر 1% هم حتی شک ندارم .
من یکبار تورنت میخواستم دانلود کنم دیدم سرعت با وجود سیدر زیاد 4-5 کیلو بایته برای همین نیگاه کردم به لیچرها دیدم همه سریع درصدشون میره بالا غیر از من زنگ زدم شاتل طرف گفت سرورتو عوض کن دیدم این شوته یکی رو میشناختم داخلیشو گرفتم گفت آره الان تورنتو محدود کردیم 2- 3 ساعت دیگه دانلود کن :31:
حالا هرکی شک داره به سرویسش از لیچرها میتونه بفهمه چی به چیه:19:

BIZIMT
12-10-2008, 13:00
داتک افتضاح افتضاح مسخره دیگه اعصابم ریختن بهم دیگه سرویسم و عوض میکنم زنگ زدم میگه هیچ مشکلی وجود نداره خدایی خودتون ببنید این یعنی مشکلی وجود نداره سرویس 512 من در حد جوکه سرعتش رپید شیر سرعتم بین 0-3 کیلوبایته خنده داره تورنت رو که اصلا هیچی سرعت اوردن صفحات در حد Dailup .
بره من زنه 1 ساعت داستان تعرف میکنه مگه برو از دانلود دات کام 3 تا لینک مستقیم بگیر بعد بیا از داتک سه تا لینک مستقیم بگیر دانلود کن بعد میانگین بگیر سرعتت رو از زیر 25 بود بر ما تازه ایمیل بزن بابا اینا دیگه علنا گذاشتن سره کار هم رو .

:31: :
پیچوندنش که پیچوندن هست.
اما علتش رو باید خودتون پیدا کنید از هم شرکتیهاتون بپرسید مال اونها هم اینطور هست ؟
و هزار تا چیز دیگه که هست.
ممکنه چند نفر نشستن دارن از پهنای مستقیم شرکت دانلود بازی میکنن. ؟؟ :31:
یا خودشون هم نمی دونن یا کاری می کنن که مثلا مشکل از اونا نیست.
بهترین کار این هست که همه باهم پشت سر هم زنگ بزنید شرکت وای چه حالی میده ؟ بدبخت کارکنانش دیوونه میشن و بلاخره میگن اره سیستم مشکل داره 1 ساعت دیگه درست میشه :31: .
کارای ما ایرانیها خیلی باحاله. (غیرتی هستیم دیگه)

منظورم سرویس t و d هست که توی تعرفه های فن آوا نوشته
من فکر می کنم تفاوت در اشتراک بودنش هست.
خوب مسلم هست که بدون اشتراک سرعت زیاد و واقعی ای داره .
سرویسهای اشتراکی که 85 درصد کاربران میشن به صورت 1 به هشت هست . یعنی سرعت بین 8 نفر share شده.
مزیت و .. معلوم هست. فقط speed

milky way
12-10-2008, 13:09
:31: :
پیچوندنش که پیچوندن هست.
اما علتش رو باید خودتون پیدا کنید از هم شرکتیهاتون بپرسید مال اونها هم اینطور هست ؟
و هزار تا چیز دیگه که هست.
ممکنه چند نفر نشستن دارن از پهنای مستقیم شرکت دانلود بازی میکنن. ؟؟ :31:
یا خودشون هم نمی دونن یا کاری می کنن که مثلا مشکل از اونا نیست.
بهترین کار این هست که همه باهم پشت سر هم زنگ بزنید شرکت وای چه حالی میده ؟ بدبخت کارکنانش دیوونه میشن و بلاخره میگن اره سیستم مشکل داره 1 ساعت دیگه درست میشه :31: .
کارای ما ایرانیها خیلی باحاله. (غیرتی هستیم دیگه)

من فکر می کنم تفاوت در اشتراک بودنش هست.
خوب مسلم هست که بدون اشتراک سرعت زیاد و واقعی ای داره .
سرویسهای اشتراکی که 85 درصد کاربران میشن به صورت 1 به هشت هست . یعنی سرعت بین 8 نفر share شده.
مزیت و .. معلوم هست. فقط speed
شرکت نیستم خونه دارم استفاده میکنم . تنهایه تنها .

milky way
12-10-2008, 13:16
دیگه تحملم تموم شد واقعا زنگ زدم شاتل میرم تا آخر ماه قرار داد میبندم یه سرویس 320 شاتل میگیرم البته فعلا گفت پورت نداریم ولی گفت چون شما شرکتی میگیرین تا آخر ماه براتون ردیف میکینم .

ایدون
12-10-2008, 13:38
دیگه تحملم تموم شد واقعا زنگ زدم شاتل میرم تا آخر ماه قرار داد میبندم یه سرویس 320 شاتل میگیرم البته فعلا گفت پورت نداریم ولی گفت چون شما شرکتی میگیرین تا آخر ماه براتون ردیف میکینم .
روی تورنت حساب باز نکن چون اصلا نمیشه پیش بینی کرد که وضعت بهتر میشه من 10 دقیقه یه تورنت گذاشتم الان ولی درصد هیچ کس هم بالا نرفت منهم سرعتم اینه که میبینی:

ولی از سرورهای دیگه مثل رپید سرعت حد اکثره.

mehdi_vsgh
12-10-2008, 16:44

عجب!!!

ازت امتحان ریاضی گرفته؟؟(میانگین بگیر..جمع کن...تفریق کن)

خوبه نگفت که یه انتگرالی چیزی هم بگیر:دی

اما در مورد تورنت شاتل راستش من زیاد استفاده نکردم....
البته چند ماهه پیش تو محل کارم که ارت4 استفاده میکنیم فکرکنم سرعت حدود 35-40 بود.....

اما الان دقیقا نمیدونم چطوره....

ولی درمورد دانلود از سایرجاها بهت اطمینان میدم که اگه از سرویس آرت استفاده کنی تحت هیچ شرایطی سرعتت کم و زیاد نمیشه.....

حتی یک کیلوبایت هم کم و زیاد نداری:دی

alizshah
12-10-2008, 17:22
روی تورنت حساب باز نکن چون اصلا نمیشه پیش بینی کرد که وضعت بهتر میشه من 10 دقیقه یه تورنت گذاشتم الان ولی درصد هیچ کس هم بالا نرفت منهم سرعتم اینه که میبینی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی از سرورهای دیگه مثل رپید سرعت حد اکثره.

رپید اگه free دانلود کنی سرعتش کم میشه
ولی با پریموم خیلی خوبه
(منظورم کلا شاتل بود )

ارمغان جنون
12-10-2008, 17:23
با سلام دوستان,از دوستانی که adsl دارن می خواستم یه نظر سنجی و راهنمایی بخوام که جدا قیمت از کدوم سرویس دهنده بیشتر راضی هستند من شنیدم فن آوا اینجا هم ظاهرا صبا نت بیشترین استفاده کننده رو داره.

sms11
12-10-2008, 18:26

دوست عزیز شما هم دیگه زیادی شلوغش کردین
منم مثل شما دارم 512 داتک استفاده میکنم.همین الان این تست که ساعت 6 بعدظهر هست واست میزارم تا ببینی داتک اینقدرام که میگی بد نیست.شاید تو منطقه شما بد باشه.تو هر منطقه ای تقریبا یه شرکت خوبه.بارها و بارها افرادی رو دیدم که از همین شاتلی که شما باهاش تماس گرفتی ازش ناله کردن و گفتن مزخرفه.اتفاقا دیشب داشتم با سرعت 100 دانلود میکردم(حدود ساعت 11).اگه یه شرکتی در منطقه شما به درد نمیخوره دلیل نمیشه جاهای دیگه نشه استفاده کرد.شما اگه یه نگاهی به قیمتای سپنتا بندازی میفهمی که 512 رو داره میده نزدیک 120 تومن.من نمیدونم قیمت خون باباشو گذاشته روش؟
اگه سرویستون بده بنا به صلاح دید خودتون عوض کنید و اینقد گله و شکایت نکنید.من نه وکیل مدافع شرکتیم نه از کسی حمایت میکنم.چیزی که خوب باشه میگم خوبه و بد باشه میگم بده.
اینم تست(هرچند که هیچ اعتقادی بهش ندارم اما به خاطر شما گرفتم)

reb
12-10-2008, 23:27
شبا سرعت من میاد پایین برعکس روز ولی همین شب کم سرعت اکانت 384 پارس هست که البته هم حجمیه و هم تایم مجانی نداره و گرونتر از 512 بعضی جاهاست که محدودیت هم تازه ندارند.

tohidkh
12-10-2008, 23:32
شبا سرعت من میاد پایین برعکس روز ولی همین شب کم سرعت اکانت 384 پارس هست که البته هم حجمیه و هم تایم مجانی نداره و گرونتر از 512 بعضی جاهاست که محدودیت هم تازه ندارند.

اوووووووووووووووووووه !
پینگش چرا اونهمه بالاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :18::18::18::18:
از دایل آپ هم بالاتره پینگش.
اگه همیشه همینجوری هست، حتما با ISP تون تماس بگیرید و مشکل رو گزارش کنید. مشکل خیلی جدی هست هاااااااا.

reb
12-10-2008, 23:34
امروز پینگ رفته بالا نمیدونم چرا ولی همیشه حد اکثر 600 هست

vahid_civil
12-10-2008, 23:55
پینگ منم طرف 900 بود. مگه چه مشکلی به وجود میاره؟

tohidkh
13-10-2008, 00:06
پینگ منم طرف 900 بود. مگه چه مشکلی به وجود میاره؟

یه نیگاهی به اینجا بندازید:

بد نیست که پینگ مناسب رو در اینجا ببینید:

kod89
13-10-2008, 07:26
اقا این شرکت در پیتیا که زیر 20 تومن سرویس میدن ردیفن؟؟؟؟؟ بعضیا میگن چون اسم در نکردن و یوزر کم دارن Speed بالاس

با این وضعه مسخره به نظرتون از این در پیتیا سرویس بگیریم یا از شاتلو ..............

mehdi_vsgh
13-10-2008, 10:53
اقا این شرکت در پیتیا که زیر 20 تومن سرویس میدن ردیفن؟؟؟؟؟ بعضیا میگن چون اسم در نکردن و یوزر کم دارن Speed بالاس

با این وضعه مسخره به نظرتون از این در پیتیا سرویس بگیریم یا از شاتلو ..............

الان صبانت(پرسرعت ترین شرکت) داره میده 10 تومان
شاتل میده(با پهنای512کیلوبیت)18900 تومن....
پارس آنلاین اینترنت داره 15000 تومن
داتک هم میده 20توم....

حالا به نظرت اینا درپیتن؟؟ باا ینکه زیر 20تومن میده؟؟؟

ارمغان جنون
13-10-2008, 11:15
سلام دوستان,من هنوز adsl نگرفتم می خواستم در مورد این ترافیک ماهیانه یا حجمی که مثلا 1 گیگ یا 2 گیگ و غیره میده برام توضیح بدین که یعنی چی دقیقا و فرقش با نا محدود چیه ممنون.

mehdi_vsgh
13-10-2008, 11:56
سلام دوستان,من هنوز adsl نگرفتم می خواستم در مورد این ترافیک ماهیانه یا حجمی که مثلا 1 گیگ یا 2 گیگ و غیره میده برام توضیح بدین که یعنی چی دقیقا و فرقش با نا محدود چیه ممنون.
تو سرویسهای حجمی ینی شما در ماه میتونید حداکثر 1 گیگ یا 2 یا....
مصرف داشته باشید

ینی مجموع آپلود و دانلودتون حداکثر به ان میزان باشد...

تعریف آپلود و دانلود: هر فایلی دانلود کنید....هرچیزی آپلود کنید...گشتن و باز کردن صفحات اینترنتی و خلاصه هرکاری که تو اینترنت انجام بدین یه میزانی آپلود و دانلود داره

نامحدود هم که مشخصه که ینی هیچ محدودیتی تو میزان دانلود و آپلود ندارید و هرقدر میخواهید میتونید مصرف داشتهباشید

Nevissande
13-10-2008, 12:01
وزارت ارتباطات ADSL را DAIL UP می کند

تیر خلاص به اینترنت پرسرعت

نوشته: مجتبی محمودی
منبع: هفته نامه تخصصی عصرارتباط

كميسيون تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي با تصويب تعرفه‌هاي جديد پهناي باند به جاي توسعه ADSL در كشور عملا اينترنت پرسرعت ايراني را تبديل به اينترنت دايل‌آپ مي‌كند.

چالش توسعه اينترنت پرسرعت ايراني با سرعت حداكثر 128كيلوبيت بر ثانيه براي كاربران خانگي در حالي به دوران احتضار خود نزديك مي‌شود كه كميسيون تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي به رياست وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با دستاويز قرار دادن كاهش قيمت پهناي باند در آخرين مصوبه خود بدون توجه به پيشنهادهاي يازده شركت PAP براي توسعه اينترنت پرسرعت در ايران عملا تير خلاص را بر پيكر نيمه جان ADSL ايراني وارد كرد.

2درصد به جای 20 درصد

آخرين مصوبه كميسيون تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي مبني بر كاهش قیمت يك STM1 از 486 ميليون ريال به 1/375 ميليون ريال بيش از آنكه در عمل، كاهش 20 درصدي قيمت خدمات اينترنت پرسرعت براي كاربران ايراني را توسط شركت‌هاي PAP در پي داشته باشد در واقع مجوزي است براي ورود شركت مخابرات ايران (مجموعه شركت‌هاي مخابراتي) به عرصه ارائه خدمات اينترنت پرسرعت. چرا كه در اين مصوبه كميسيون تنظيم مقررات بدون توجه به تبعات ورود شركت مخابرات ايران به حوزه اينترنت پرسرعت به صورت مبهم توصيه كرده است:" شركت مخابرات ايران با مشاركت شركت‌هاي PAP و رعايت منافع طرفين، خدمات (ADSL) را ارائه كنند. بديهي است در صورت عدم مشاركت، شركت‌هاي PAP مي‌توانند سرويس مربوطه را حداكثر تا سقف 20 درصد بالاتر از اين تعرفه‌هاي مصوب ارائه كنند."

برخلاف اين فرض اوليه پنهان در مصوبه كميسيون كه كاهش 20درصدي قيمت هر STM1 منجر به کاهش 20 درصدي خدمات براي کاربران نهايي مي‌شود ابهامات موجود در مصوبه کميسيون نشان مي‌دهد که شرکت ارتباطات زيرساخت برخلاف رويه فعلي نقطه تحويل پهناي باند به شرکت‌هاي PAP به شمار مي‌رود از همين‌رو شرکت‌هاي PAP پس از خريد پهناي باند از شرکت زيرساخت بايد هزينه انتقال را به شرکت‌هاي مخابرات استاني بدون هيچ کاهشي پرداخت کنند.

طبق بررسي‌هاي صورت گرفته توسط سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي تامين پهناي باند تنها حدود 20 درصد از هزينه‌هاي ارائه خدمات يک خط ADSL را تشکيل مي‌دهد. از همين‌رو به دليل اينکه در مصوبه اخير، پهناي باند در محل زيرساخت به شرکت‌هاي PAP تحويل داده مي‌شود هزينه‌هاي انتقال کاهش داده نشده است.پس کاهش 20 درصد قيمت هر STM1 تنها 2 درصد کاهش قيمت براي کاربران نهايي را در پي خواهد داشت.

اشتراک گذاری 1 به 10 مجاز شد

محمد سليماني - وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات- که تاکنون لبه تيز انتقادات خود را همواره با طرح ادعاي به اشتراک‌گذاري خدمات اينترنت پرسرعت توسط 11 شرکت PAP متوجه فعالان خصوصي ارائه خدمات ADSL کرده است و حتي در آخرين اظهارات خود از تمامي مشترکان اينترنت پر سرعت خواسته بود تا شکايات خود را در خصوص کيفيت خدمات شرکت‌هاي PAP با سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي در ميان بگذارند، اين بار در قامت رئيس کميسيون تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي که گويي رگولاتوري را در قامت يک مرکز تماس (Call Center) مي‌انگارد بر پاي مصوبه‌اي امضا زده است که نه تنها معضل به اشتراک‌گذاري لينک‌هاي ADSL را کاهش نمي‌‌دهد بلکه به صورت رسمي، به اشتراک‌گذاري يک لينک ADSL را براي 10 کاربر نهايي مجاز شمرده است.

اگرچه در مصوبه اخير کميسيون تنظيم مقررات شرکت‌هاي ارائه‌کننده خدمات ADSL موظف شده‌اند نرم‌افزار لازم براي اندازه‌گيري لحظه‌اي پهناي باند را روي پايانه کاربر (کامپيوترها) نصب کنند اما کاهش 20 درصدي قيمت پايه پهناي باند براي واگذاري اينترنت پرسرعت با استفاده از ADSL با توجه به ضريب اشتراک حداکثر1 به 10 به تصويب رسيده است.

بررسي‌هاي کارشناسي روی تعرفه‌هاي مصوب کميسيون تنظيم مقررات که ورود شرکت مخابرات ايران به عرصه ADSL را مجاز شمرده است، نشان مي‌دهد به دليل اينکه شرکت‌هاي مخابرات تنها هزينه پهناي باند را به شرکت زيرساخت مي‌پردازند و از ديگر هزينه‌ها همچون اجاره مکان، سيم مسي، برق و غيره به دليل در اختيار داشتن آن معاف هستند از همين‌رو عرصه رقابت ميان 11 شرکت PAP و شرکت‌هاي مخابراتی معطوف به رقابت در به اشتراک‌گذاري خواهد بود چرا که به دليل غيراقتصادي بودن تعرفه‌هاي مصوب براي بخش خصوصي و وجود يک رقيب قدرتمند همچون شرکت مخابرات ايران در نهايت مجوز به اشتراک‌گذاري 1 به 10 تنها راه براي تداوم ارائه خدمات اينترنت بي‌سرعت به شمار می‌رود. چرا که در نهايت هر کاربر اينترنت پرسرعت ايراني بايد بداند با خريد يک لينک 128 کيلوبيت بر ثانيه همزمان 9 کاربر ديگر نيز از همان لينک استفاده مي‌کند و عملا تنها 8/12 کيلوبيت بر ثانيه پهناي باند خواهد داشت.

رقیب نورچشمی طنازی می‌کند

شرکت مخابرات استان تهران پس از لغو ممنوعيت فعاليت شرکت مخابرات استاني براي ورود به عرصه ADSL و همچنين طرح موضوع خصوصي‌سازي شرکت مخابرات ايران، جان تازه‌اي براي کنار زدن شرکت‌هاي PAP پيدا مي‌کند. از همين‌رو طرح مشارکتي را روي ميز رگولاتوري و شرکت‌هاي PAP قرار مي‌دهد که در نهايت 11 شرکت PAP در قامت يک فروشنده براي شرکت‌هاي مخابراتي تبديل مي‌شوند. مخالفت‌ شرکت‌هاي PAP با طرح مشارکتي شرکت مخابرات استان تهران شرايط را به گونه‌اي رقم مي‌زند که محمود خسروي -سومين رگولاتور ايراني- که پيش از ورودش به سازمان تنظيم مقررات بر صندلي اپراتور مخابرات استان تهران تکيه زده بود همزمان که با مشارکت وزير ICT در حال عتاب و خطاب قراردادن شرکت‌هاي PAP به کندي توسعه اينترنت و کم‌فروشي بود، در تاريخ 28/5/87 پس از برگزاري 5 جلسه کميته راهبردي PAP، طرح‌هاي مشارکت مخابرات استان تهران و شرکت‌هاي PAP را مورد بررسي قرار مي‌دهد و در نهايت طرحي را براي وزير ICT ارسال مي‌کند که اگر چه خواسته‌هاي شرکت‌هاي PAP را به عنوان دارندگان پروانه از رگولاتوري به صورت کامل تامين نمي‌کند اما در مقايسه با طرح يک‌ سويه شرکت مخابرات استان تهران از مباني منطقي بيشتري برخوردار است.

هر چند که نامه سومين رگولاتور ايراني که با جمله "احترامات حسب دستور حضرتعالي (وزيرارتباطات) به منظور حل مشکلات و توسعه سريع واگذاري پورت‌هاي پرسرعت در تاريخ 24/10/86 کميته راهبردي PAP تشکيل شد" آغاز شده است اما این طرح تاکنون از سوی محمد سلیمانی بي‌جواب مانده است.

طرح مشارکتي رگولاتوري براي شرکت‌هاي PAP و شرکت‌هاي مخابرات استاني تا چشم‌انداز سال 1393 يعني پايان پروانه‌هاي PAP تدوين شده است چنانکه اين طرح طبق جدول زمان‌بندي شده راه‌اندازي 5 ميليون پورت ADSL را تا سال 1393 تضمين مي‌کند و تعداد شهرهاي تحت پوشش را به 1016 شهر مي‌رساند.

در اين طرح قيمت پيشنهادي هر لينک 128 بيت بر ثانيه اينترنت پرسرعت براي مصرف‌کننده 14 هزار تومان در ابتداي اجراي طرح اعلام شده که تا اجراي کامل طرح اين قيمت به 9 هزار تومان در هر ماه کاهش مي‌يابد. طبق اين طرح ارائه سرويس همچنان توسط 11 شرکت PAP انجام خواهد شد و سهم هر يک از اپراتورهاي PAP و شرکت‌هاي مخابرات استاني از درآمد حاصله 40 درصد پيش‌بيني شده است.

همچنين 20 درصد سهم ارائه اينترنت، با نرخ به اشتراک‌گذاري 4/1 يا 6/1 متناسب با سطوح کيفي سرويس تعيين شده از سوي رگولاتوري خواهد بود که طبق توافق به شرکت‌هاي PAP يا شرکت‌هاي مخابرات استاني تعلق مي‌گيرد.

زیرساخت تنها برنده میدان

کاهش 20 درصدي قيمت پايه پهناي باند (STM1) از سوي کميسيون تنظيم مقررات با چشم‌پوشي از گران‌فروشي تام و تمام لينک‌هاي STM1 توسط شرکت زيرساخت صورت گرفته است. در واقع کميسيون تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي با قبول قيمت 486 ميليون ريال براي هر STM1 در حالي راي به کاهش 20 درصدي قيمت آن داده که پيش از این 11 شرکت PAP در پي درخواست سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي پيشنهاد تشکيل کنسرسيوم براي تامين پهناي باند مورد نياز کشور با قيمتي در حدود 6 هزار دلار براي هر لينک STM1 را ارائه کرده بودند.

11 شرکت PAP در نامه ارسالي خود به محمود خسروي که تاکنون بي‌جواب مانده است اعلام کرده بودند "با توجه به بررسي‌هاي انجام شده و مذاکرات معمول با شرکت‌هاي بين‌المللي مطرح و فعال در زمينه تامين پهناي باند اينترنت، شرکت جديد التاسيس (کنسرسيوم خريد پهناي باند) پهناي باند اينترنت را در دروازه‌هاي مرزي کشور به ازاي هر لينکSTM1 به ملبغ 6 هزار دلار تحويل خواهد داد."

منبع: هفته نامه تخصصی عصرارتباط

mehdi_08
13-10-2008, 12:48
وزارت ارتباطات ADSL را DAIL UP می کند

تیر خلاص به اینترنت پرسرعت
.
.
.

تو بخش اخبار باید می زدی :27::27::27:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ولی خودمونیما نمی دونیم چرا اینترنت تو ایران به جای پیشرفت و بهتر شدن همش داره پس رفت میکنه :41::41::41:

sms11
13-10-2008, 12:51
بخدا خاک بر سرشون کنم
چرا اینقدر ملت ایران بد بخته.ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

7918+khoram
13-10-2008, 18:52
من چند روز پیش شنیدم مخابرات می خواد مهدودیت حجمی رو بر داره

s-a-l-i-m
13-10-2008, 19:07
من چند روز پیش شنیدم مخابرات می خواد مهدودیت حجمی رو بر داره
شنیدن کی بود مانند دیدن............
اگه رهبر بگه ما اینترنت پر سرعت میدیم جلو چشم من باور نمی کنم .قتی اجرا شد باور می کنم..........اینجا ایرانه:5:

hoomany
13-10-2008, 19:42
بچه ها یک سوال؟ کسی از V P N همزمان با Adsl استفاده میکنه؟ از وی پی ان شرکت اینترنتی خودتون یا شرکت دیگه ایه؟ کیفیتش چطوره؟راضی هستید؟

متشکرم :11:

sms11
13-10-2008, 20:33
بچه ها یک سوال؟ کسی از V P N همزمان با Adsl استفاده میکنه؟ از وی پی ان شرکت اینترنتی خودتون یا شرکت دیگه ایه؟ کیفیتش چطوره؟راضی هستید؟

سلام
اره من همزمان با ای دی اس ال گاهی اوقات وی پی ان استفاده میکنم.
از شرکت نمیگیرم از کسی میگیرم
کیفیتش عالیه
راضی هم هستم

mehdi_vsgh
13-10-2008, 20:45
منم تو یک فروم وارز وی پی ان رایگان پیدا کردم و دارم استفاده میکنم... بد نیست هروقت نیاز بوده کارمو راه انداخته :دی

sms11
13-10-2008, 21:01
دوست عزیز
مواظب باش بعضی از این این ها وی پی ان نیست.بلکه ممکن است به اسم وی پی ان تمام هاردتو میگردن

sms11
13-10-2008, 21:05
این تستم الان گرفتم واسه انایی که به داتک گیر میدن.البته ظهر سرعت داغون بود الان اینطوری شده که میبینید
راستی مدیر محترم نمیخوایی تاپیک داتک رو باز کنی؟اگه باز نمیکنی یه تاپیک دیگه بزینیم.

mehdi_vsgh
13-10-2008, 21:13
ها؟؟ نه مطمئنه....الکی که نیست:دی

mehdi_08
13-10-2008, 21:47
مدیرعامل مخابرات: مردم مجبورند وضعيت اينترنت فعلي را تحمل كنند/نمي‌توانيم با ايجاد محدوديت براي ديگران به سود برسيم

farhad_s5
13-10-2008, 23:57
من اين طور كه شنيدم خود مخابرات مي خواسته Adsl بده ولي به دليل اين كه تكليفش روشن نيست كه خصوصي هست يا دولتي (در واقع دولتيه ولي وضعيت خصوصي سازي بعدي مشخص نيست)،نذاشتن كه Adsl بده !!! شايد اين كارا مي كنن تا كم كم جو رو آماده كنن تا وقتي خودشون Adsl بدن همه از خودشون بگيرن!!!!!!!!!

zed2
14-10-2008, 16:33
10 دقیقه پیش که من خواستم بیام اینترنت سکته کرد ظاهرش وصل بود ولی اصلا صفحه باز نکرد برای کس دیگر هم اینطوری شده؟

franch
14-10-2008, 17:04
10 دقیقه پیش که من خواستم بیام اینترنت سکته کرد ظاهرش وصل بود ولی اصلا صفحه باز نکرد برای کس دیگر هم اینطوری شده؟
مال من صبح كه روشن كردم به اينترنت وصل بود ولي صفحات رو نميتونست باز كنه. الان بهتر شده.

__KiaNoosh__
14-10-2008, 18:07
ُسلام
من یه adsl 128 گرفتم سرعت دانلودش از 17 کیلوبایت در ثانیه بیشتر نمیشه نمی دونم مشکلش کجاس ولی پارسال به 46 کیلوبایت در ثانیه هم میرسید
نمیدونم confing چیه ولی بردم Confing کردم فکر میکنم از اون به بعد این طوری شد
اون پایین هم پیش 2تا کامپیوتره هم عکس یه مثلث اومده مثل عکس های پایین
اگه میشه راهنمایی کنید

alizshah
14-10-2008, 18:19
اینم نوعی قطع شدن هست البته از طرف ای اس پی ولی در ظاهر وصل هست و دریافت و ارسال نداره
امروز وسط بازی انلاین یهو دیدم هیچ بازیکنی نه حرفی نه بازی میکنن خلاصه خیلی سرکار رفتم:31:

n0100003
14-10-2008, 19:50

شرکت که به یوزر خونگی --- نمیده باید از این شرکتای کوچیک یا شخص بگیری ماهی 3 تومن:5:

siamak_mu
14-10-2008, 19:53
ُسلام
من یه adsl 128 گرفتم سرعت دانلودش از 17 کیلوبایت در ثانیه بیشتر نمیشه نمی دونم مشکلش کجاس ولی پارسال به 46 کیلوبایت در ثانیه هم میرسید
اگه میشه راهنمایی کنید

17 براي 128 خوبه. پارسال از يه شركت ديگه گرفته بودين؟ احتمالا 2تا كانكشن ساخته شده. برين به My Network Places بعد View Network Connections برين. اگه 2تا كانكشن بود اضافيش رو پاك كنين. اگر نشد يه ويندوز بريزين حل ميشه.

n0100003
14-10-2008, 19:54
ُسلام
اگه میشه راهنمایی کنید
شما که اصلا قطعی
وصل نشدی به نت حالا یا ip ست نکردی یا یوزر یوزر پسوردت مشکل داره خلاصه مشکل از کامپیوترته کارت شبکتو ست نکردی

Ali Pacino
14-10-2008, 20:56
تو قسمت استاتیوس بعد پراپرتیس و در قسمت اینترنت پروتوکل آدرس Ip رو چی باید بدیم؟!
یه سوال دیگه هم داشتم وقتی چراغ مودمم خاموش می شه باید مودم رو خاموش کنم و بعد 5 یا 10 دقیقه دیگه روشن می شه اما دیگه نمی تونم ادامه ی دانلود رو برم تو دانلود منیجر می زنه سرور عوض شده و باید از اول دانلود کنی می خواستم ببینم راه حلی داره که فایلایی که حجم بالایی دارن رو با وجود این مشکل دان کنم؟!
ممنون می شم راهنمایی کنید

darvish1900
14-10-2008, 21:27
ُسلام
اگه میشه راهنمایی کنید

دوست عزیز اگر شما به اینترنت وصل هستید و کار میکنه و این علامت اون پایین هست هیچ مشکلی نیست با برداشتن یک تیک اون هم برداشته میشود. توکانکشنهای pppoe این هیچ خطا یا مشکلی نیست

isbn
14-10-2008, 22:24
سلام میخواستم نظرتون رو در رابطه با سرویس 512 اکو شاتل بپرسم خوبه بگیرم؟

reb
14-10-2008, 23:20
تو قسمت استاتیوس بعد پراپرتیس و در قسمت اینترنت پروتوکل آدرس Ip رو چی باید بدیم؟!
یه سوال دیگه هم داشتم وقتی چراغ مودمم خاموش می شه باید مودم رو خاموش کنم و بعد 5 یا 10 دقیقه دیگه روشن می شه اما دیگه نمی تونم ادامه ی دانلود رو برم تو دانلود منیجر می زنه سرور عوض شده و باید از اول دانلود کنی می خواستم ببینم راه حلی داره که فایلایی که حجم بالایی دارن رو با وجود این مشکل دان کنم؟!
ممنون می شم راهنمایی کنید
منظورت dns هست؟ اگه بعله که باید از خود داتک بپرسی من یجا قدیم نوشته بودم گمش کردم.
اگه مودمو خاموش میکنی و بعد که روشن میکنی چراغ لینک روشن میشه که ایراد از مودمته ولی اگه خاموش نکنی مودم رو بذاری بمونه و بعد از مدتی چراغ روشن بشه اون دیگه به سرویس دهنده مربوطه نه تو برای دانلود هم هیچ کاری نمیشه کرد مگر این که از جایی دانلود کنی که رزیوم داشته باشه.

sepehrskystar
15-10-2008, 13:33
سلام میخواستم نظرتون رو در رابطه با سرویس 512 اکو شاتل بپرسم خوبه بگیرم؟
من اصفهانم و از سرویس اکو 512 استفاده میکنم از نظر سرعت دانلود واقعا خوبه تنها بدیش اینه که 2.5 گیگ براش کمه احتمالا مجبور شی 1 گیگ اضافه بگیری (من خودم تو این ماه تا حالا 2 گیگ اضافه گرفتم ):12:

siamak_mu
15-10-2008, 16:55
(خيلي فوري)

كدوم يكي از دوستان دز مركز مخابرات جماران از داتك سرويس داره.

لطفاً از وضعيت سرويسش بگه توي اين مركز. سرعت دانلود صبح و شب، قطعي ها و...

تو داتك برام پورت خالي پيدا شده يه روز وقت دارم. :31:

kod89
15-10-2008, 18:16
الان صبانت(پرسرعت ترین شرکت) داره میده 10 تومان
شاتل میده(با پهنای512کیلوبیت)18900 تومن....
پارس آنلاین اینترنت داره 15000 تومن
داتک هم میده 20توم....

حالا به نظرت اینا درپیتن؟؟ باا ینکه زیر 20تومن میده؟؟؟

دمتون گرم فکر نمیکردم اینقدر قیمتا اومده باشه پایین!!!!!!!:8: البته همچین نباید خوشحال شیم چون از اون طرف شرکتا کیفیت سرویسو میارن پایین !!! مثله حرفی که خوده شاتل زد بهم!!

1.راستی این قضیه که شرکتا با بعضی مودم ها کار نمیکنن چیه؟ به شاتل زنگیدم میگه چون مودمت D-link هست ما فقط بهت خط میدیم خودت باید مودمو نصب کنی!!!! میگه سرعت دانلود با D-link رو خط ما میاد پایین .همچین چیزی هست؟

2.کسی طرفای اکباتان خط گرفته این طرفا چی خوبه؟ راستی فرق ART با ECO چیه؟

farhad_s5
15-10-2008, 18:30
اينقدر ها هم پايين نيست دوست عزيز

بهتره خودت بري سايت هركدومشون ، قيمتاشون رو بررسي كني

mehdi_vsgh
15-10-2008, 19:42
1. حرف مزخرفی زده طرف....
ببین با هر مودمی که بخوای میتونی کار کنی فقط نصبش میوفته پای خودت و اینکه اگه یه روز مشکل پیش اومد به عهده خودته
2. قسمت اولو نمیدونم...قسمت دوم
تو سرویسهای ارت علاوه بر شبها روزهای پنجشبنه(ـتا اخر مهر)و جمعه رایگانه و اینکه میزان ترافیکش بالاتره
تو سرویسهای اکو قیمتها کمتره ترافیک کمتره و اینکه فقط شبها رایگانه

siamak_mu
15-10-2008, 22:05
حالا بي خيال انگار كسي از جماران نيست. كلاً يكي از وضعيت 256 داتك بگه.

يعني يه داتكي پيدا نميشه؟؟؟؟؟! :41:

farhad_s5
15-10-2008, 22:50
128 لايزر ، ساعت 22:46 ، روز 4شنبه ، 24/7/1387

فوق العادست

isbn
15-10-2008, 22:59
سلام بچه ها شما کسیو یا شرکتیو میشناسین که به من v p n بده؟

tina salehe
15-10-2008, 23:31
سلام بچه ها شما کسیو یا شرکتیو میشناسین که به من v p n بده؟

اره نمایندگی که من ازش adsl گرفتم گفت برات v*pn میدم اما ماهی 4 تومان باید بدی:13:

ایدون
15-10-2008, 23:32
حالا بي خيال انگار كسي از جماران نيست. كلاً يكي از وضعيت 256 داتك بگه.

kod89
16-10-2008, 03:45
اقا دمتون گرم پس از نظر شما مودم چی باشه فرزق نمیکنه؟ راستی نصب مودم سخت که نیس؟

mohsen_sir
16-10-2008, 09:36
بچه ها يه چيز ارزون چي خوبه ؟ كمترين و بهترين

پيشاپيش دمتون گرم

Majidson
16-10-2008, 10:40
اقا دمتون گرم پس از نظر شما مودم چی باشه فرزق نمیکنه؟ راستی نصب مودم سخت که نیس؟

دوست عزيز مودم US Robotics و Planet مودم هاي خيلي خوبي هستند و يه مقدار گرون.
طريقه نصب خيلي ساده است.

STON-COLD
16-10-2008, 12:54
من میخوام مودمd-link بخرم {چون ارزونه} میخواستم ببینم با اکثر شرکتها
سازگاری داره.

cinablue
16-10-2008, 14:09
سلام خدمت همه
به کسایی که میخوان مودم بگیرن پیشنهاد می کنم
اول با شرکتی که دارن سرویس اینترنت رو میگیرن یه صحبتی کنن بعد مودم رو بگیرن (میل خودتونه)
مودم Lan نصبش کاری نداره
ولی Usb یه ذره سخته مخصوصا Planet
من خودم مودم Planet دارم usb و راضیم ازش 28 تومان خریدم
معمولا Planet مشکلی نداره با isp ها
Usb چون به خود کامپیوتر وصل میشه و اداپتور نداره درصد سوختنش بر اثر نوسان برق کمتره
ولی بعضی وقتها الکی قطع میشه
ولی Lan اینجوری نمیشه
البته اگه جای usb رو عوض کنید امکان داره دیگه قطع نشه
موفق باشید

darvish1900
16-10-2008, 14:10
همه مودمها با همه شرکتها سازگار

mohsen_60006
16-10-2008, 15:16
سلام
من مدل مودم ای دی اس الم tp-link td-w8910gاگه بخوام بفهمم adslاومده یانه وقتی مودم به خط وصل و مودم روشن چراغ adslباید چه عکس العملی نشون بده که بفهمم adslوصل شده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

isbn
16-10-2008, 15:45
يک ماهه3500 toman
نحوه خريد سرويس هاي ما

شما جهت خريد ميتوانيد به اميل:

توی وی پی ان ستاره نداره هااااااا
اميل بزنيد و درخواست خريد بديد تا ما با شما مکاتبه کنيم و
جزييات و رو به شما بدهيم
شما ميتوانيد قبل از خريد اکانت تست بگيريد تا به کيفيت سرويس ما پي ببريد
ای بابا من نمیدونم چرا نمیشه ایمیلو نوشت اینجا اساتید به ما یاد بدبد

آقا مطمئن هست یا نه؟

_Barbod_
16-10-2008, 15:46
سلام
من مدل مودم ای دی اس الم tp-link td-w8910gاگه بخوام بفهمم adslاومده یانه وقتی مودم به خط وصل و مودم روشن چراغ adslباید چه عکس العملی نشون بده که بفهمم adslوصل شده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باید چراغ لینک مودم روشن بشه و بعد از چند ثانیه چشمک زدن ثابت بشه

isbn
16-10-2008, 15:46
اره نمایندگی که من ازش adsl گرفتم گفت برات v*pn میدم اما ماهی 4 تومان باید بدی:13:

سرویستون چیه از کدوم نمایندگی من دارم 512 شاتل میگیرم ولی اون به من v p n نمیده!:19:

mohsen_sir
16-10-2008, 15:47
آقا ميشه ارزون ترين سرويس دهنده adsl تو تهران رو بگيد؟ ممنون ميشم

farhad_s5
16-10-2008, 15:51
فك كنم صبانت باشه!

Hamid Reza
16-10-2008, 17:53
آقا ميشه ارزون ترين سرويس دهنده adsl تو تهران رو بگيد؟ ممنون ميشم

صبانت......

bozorgmehr
16-10-2008, 18:53
بچه ها يه چيز ارزون چي خوبه ؟ كمترين و بهترين

پيشاپيش دمتون گرم

با سلام
دوست من فکر کنم عصر تلکام از همه ارزون تر باشه .

n0100003
16-10-2008, 19:08
آقا مطمئن هست یا نه؟
من بگم مطمئنه به چه درد شما میخوره قبلنم گفتم که شما تست میگیرید اول(مجانی)بعد پول میدید 24 ساعت تست هست دیگه وقتی خودتون تست میکنید این سوالا چه معنی داره
مرسی:11:

n0100003
16-10-2008, 19:12
سرویستون چیه از کدوم نمایندگی من دارم 512 شاتل میگیرم ولی اون به من v p n نمیده!:19:
سرویسمون چیش چیه؟؟منظور شما چیه که چیه؟؟وی پی انه دیگه.بعدشم نمایندگی نداره که انتظار داری پارس انلاینو شاتلو این شرکتای بزرگ که تو دید هستن بیان وی پی ان بدن؟؟:39:
خودتم داری میگی که شاتل بهت نمیده
خلاصه 24 ساعت تست داره دیگه تست کنید راضی بودید بگیرید باید به همون ایمیلی که گفتم میل بزنید
مرسی:11:

hoomany
16-10-2008, 20:07
مژده به بچه های مرکز مخابراتی قدس! مژدگانی یادتون نره :31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدارايه سرويس اينترنت پرسرعت در مركز مخابراتي قدس

به اطلاع همه‌ي علاقه‌مندان به استفاده از سرويس‌هاي اينترنت پرسرعت شاتل (+ADSL2) مي‌رسانيم كه اين شركت در كم‌تر از يك ماه آينده آماده‌ي ارايه‌ي سرويس ويژه (ART) در مركز مخابراتي قدس با پيش‌شماره‌هاي 8801 ، 8800 ، 8802 ، 8863 ، 8833 خواهد بود. متقاضيان استفاده از اين سرويس در مركز ياد شده، از هم‌اكنون مي‌توانند براي استفاده از اين خدمات اقدام فرمايند.

فکر کنم بزودی کاسبیه افروزنت کساد بشه :27:

hoomany
16-10-2008, 20:22
با سلام
دوست من فکر کنم عصر تلکام از همه ارزون تر باشه .

تایید میشه. ماهی هفت تومن. 128kb با شبانه رایگان و ماهی یک و نیم گیگ. البته یکساله.

n0100003
16-10-2008, 21:42
مژده به بچه های مرکز مخابراتی قدس! مژدگانی یادتون نره :31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدارايه سرويس اينترنت پرسرعت در مركز مخابراتي قدس

به اطلاع همه‌ي علاقه‌مندان به استفاده از سرويس‌هاي اينترنت پرسرعت شاتل (+ADSL2) مي‌رسانيم كه اين شركت در كم‌تر از يك ماه آينده آماده‌ي ارايه‌ي سرويس ويژه (ART) در مركز مخابراتي قدس با پيش‌شماره‌هاي 8801 ، 8800 ، 8802 ، 8863 ، 8833 خواهد بود. متقاضيان استفاده از اين سرويس در مركز ياد شده، از هم‌اكنون مي‌توانند براي استفاده از اين خدمات اقدام فرمايند.

فکر کنم بزودی کاسبیه افروزنت کساد بشه :27:
پسر ایشالا خدا خیرت بده ایشالا یکی به خودتم خبر خوش بده همین روزا دستت درد نکنه داداش ای ول نمیدونی چقدر خوشحالم کردی اتفاقا امروزم شارژ افروزم تموم شد دیگه هم نمیتونستم شارژ کنم چون پول نداشتم بدم به این افروزه مفت خور
با این 55 تومنی که الان میدم به افروز واسه 128 حالا از شاتل میتونم 384 بگیرم:7::7::7::9::42::42::42::36::16::40:

mehdi_vsgh
16-10-2008, 21:50
پسر ایشالا خدا خیرت بده ایشالا یکی به خودتم خبر خوش بده همین روزا دستت درد نکنه داداش ای ول نمیدونی چقدر خوشحالم کردی اتفاقا امروزم شارژ افروزم تموم شد دیگه هم نمیتونستم شارژ کنم چون پول نداشتم بدم به این افروزه مفت خور
با این 55 تومنی که الان میدم به افروز واسه 128 حالا از شاتل میتونم 384 بگیرم:7::7::7::9::42::42::42::36::16::40:
اقا حالا دیدی خط تلفن شما فیبرنوری نیس؟؟؟ چیزی که من بارها و بارها اعلام میکردم ولی قبول نمیکردی؟؟؟

n0100003
16-10-2008, 22:13
چقدر این سرویسای Eco عالیه دمش گرم ارزون و سرعت بالا و ترافیک مناسب خیلی خوبه ولی خب به ما Art فقط میده فعلا بازم خدارو شکر
فقط یک سوال چرا به بعضی مرکزهای مخابراتی ارت میدن و به بعضی نمیدن چرا به بعضی اکو میدن و به بعضی مرکز ها اکو نمیدن
این چه سیستمیه شاتل داره؟؟؟وقتی یه مرکزو ساپورت میکنه خب یه دفه همه انواع سرویساشو بده دیگه .چرا اینجوریه؟؟سیاست کاریشه؟
بازم از هومنی گل تشکر میکنم بخاطر خبر خوبش
ما هم دیگه راحت شدیم

mehdi_vsgh
16-10-2008, 22:24
چقدر این سرویسای Eco عالیه دمش گرم ارزون و سرعت بالا و ترافیک مناسب خیلی خوبه ولی خب به ما Art فقط میده فعلا بازم خدارو شکر
فقط یک سوال چرا به بعضی مرکزهای مخابراتی ارت میدن و به بعضی نمیدن چرا به بعضی اکو میدن و به بعضی مرکز ها اکو نمیدن
این چه سیستمیه شاتل داره؟؟؟وقتی یه مرکزو ساپورت میکنه خب یه دفه همه انواع سرویساشو بده دیگه .چرا اینجوریه؟؟سیاست کاریشه؟
بازم از هومنی گل تشکر میکنم بخاطر خبر خوبش
ما هم دیگه راحت شدیم
اگه میخوای از شاتل سرویس بگیری از همین الان(ینی از روز شنبه) زنگ بزن و رزو کن

n0100003
16-10-2008, 23:44
اگه میخوای از شاتل سرویس بگیری از همین الان(ینی از روز شنبه) زنگ بزن و رزو کن
همون موقعی که خبرو دیدم ثبت نام اینترنتی کردم تو سایت شاتل:40: /شنبه هم زنگ میزنم حتما:40:/دیروزم که به افروز گفتم نمیخوام دیگه قطعش کنید:5:
راستییییییییییی این شاتل اینجوری نیست که درخواست بدی بگه پورتامون پره ازین بازیای صبارو که نداره؟:42:
یه چیز دیگه :اقا من مجبورم 128 بگیرم؟؟؟:13:اخه نه دانشجوام نه شرکت دارم فقط تو یه شرکت تبلیغاتی که کار چاپ تبلیغاتی میکنه اپراتور دستگاه هستم میشه کاری کرد از طریق شرکتم ؟شرکت هم خصوصی هست
در ضمن من الان مودم لینکسیس دارم ایرادی که نمیگیرن ؟برام میان راه بندازن سرویسو دیگه؟15 تومنم میگیرن نه؟

n0100003
17-10-2008, 03:27
به این سوالای ما یکی جواب نمیده؟؟

mehdi_vsgh
17-10-2008, 05:58
همون موقعی که خبرو دیدم ثبت نام اینترنتی کردم تو سایت شاتل:40: /شنبه هم زنگ میزنم حتما:40:/دیروزم که به افروز گفتم نمیخوام دیگه قطعش کنید:5:
راستییییییییییی این شاتل اینجوری نیست که درخواست بدی بگه پورتامون پره ازین بازیای صبارو که نداره؟:42:
یه چیز دیگه :اقا من مجبورم 128 بگیرم؟؟؟:13:اخه نه دانشجوام نه شرکت دارم فقط تو یه شرکت تبلیغاتی که کار چاپ تبلیغاتی میکنه اپراتور دستگاه هستم میشه کاری کرد از طریق شرکتم ؟شرکت هم خصوصی هست
در ضمن من الان مودم لینکسیس دارم ایرادی که نمیگیرن ؟برام میان راه بندازن سرویسو دیگه؟15 تومنم میگیرن نه؟
بهتر بود بیای تو تاپیک شاتل اونجا سوال کنی ولی به هر حال:
1. اگه بتونی از شرکت یه نامه بگیری تا به عنوان یه مشترک حقوقی باشی اره میشه در غیراینصورت به هیچ عنوان امکان پذیر نیست(شاتل بدیش اینه که تو این مورد خیلیی سختگیره)
2. در مورد پورتها خوب اگه پر باشه میگه پره دیگه...ولی شماها که تازه داره راه میوفته مطمئنا مشکلی نیست
3. خیر این مودم جز مودمهای شرکت نیست کلیه مسئولیتهای نصب و راه‌اندازیش میوفته پای خودت...در ضمن پول 15هزارتومن را ازت میگیرن:دی(پول زوره دیگه)

aarianno
17-10-2008, 15:23
سلام بجه ها

نظرتون در رابطه با نیو نت چیه

ندا چطوره - ما نصرالهی هستیم - تو سایتس یه قیمت و یژه واسه این مرکز داده - قضیه چیه

ممنوووووووووون

Rektoos
17-10-2008, 22:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Rektoos
17-10-2008, 22:19
اساتید تاپیک , این تست رو یکی از دوستانم که همسایه ما هم هستند و در یک ساختمان هستیم گرفته.
می خواستم بپرسم که برای سرویس 128 این اعداد چطوره؟ که اگه مناسبه من هم از همین آی اس پی سرویس بگیرم.
وسوال دوم هم اینه که حداقل (minimum) این اعداد (دانلود و آپلود و پینگ) باید چند باشد؟(این سوال برام خیلی مهمه)

با تشکر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

siamak_mu
17-10-2008, 23:03
اساتید تاپیک , این تست رو یکی از دوستانم که همسایه ما هم هستند و در یک ساختمان هستیم گرفته.
می خواستم بپرسم که برای سرویس 128 این اعداد چطوره؟ که اگه مناسبه من هم از همین آی اس پی سرویس بگیرم.
وسوال دوم هم اینه که حداقل (minimum) این اعداد (دانلود و آپلود و پینگ) باید چند باشد؟(این سوال برام خیلی مهمه)

با تشکر

جوابش معلومه ديگه. شما ميگي 128 يعني توي تست هم بايد 128 باشه. حالا كه 154 هست يعني خيلي عاليه. پينگ هم زير 300 خوبه. اين سايت پينگ رو زياد نشون ميده خيلي. براي فهميدن پينگ دقيق به دوستتون بگين توي Run تايپ كنه:
ping yahoo.com -t
اين طوري دقيق تر نشون ميده.
لايزر از شركت هاي شاخه. اگه فعالم كرده بود حتماً ازش مي گرفتم.

farhad_s5
18-10-2008, 00:51
اينم يه تست از لايزر كه برا خودمه

128 لايزر ، شنبه ، 27/7/1387 ، ساعت 00:50 بامداد

n0100003
18-10-2008, 01:49
بهتر بود بیای تو تاپیک شاتل اونجا سوال کنی ولی به هر حال:
1. اگه بتونی از شرکت یه نامه بگیری تا به عنوان یه مشترک حقوقی باشی اره میشه در غیراینصورت به هیچ عنوان امکان پذیر نیست(شاتل بدیش اینه که تو این مورد خیلیی سختگیره)
2. در مورد پورتها خوب اگه پر باشه میگه پره دیگه...ولی شماها که تازه داره راه میوفته مطمئنا مشکلی نیست
3. خیر این مودم جز مودمهای شرکت نیست کلیه مسئولیتهای نصب و راه‌اندازیش میوفته پای خودت...در ضمن پول 15هزارتومن را ازت میگیرن:دی(پول زوره دیگه)

بالاخره وقتی این 15 تومنو میگیره میاد واسه نصبو راه اندازی مودمم دیگه حالا مودمم هر چی باشه مگه نه؟

mehdi_vsgh
18-10-2008, 05:31
بالاخره وقتی این 15 تومنو میگیره میاد واسه نصبو راه اندازی مودمم دیگه حالا مودمم هر چی باشه مگه نه؟
نه...........فقط درصورتی میان برای نصب که مودمت رو از خودشون گرفته باشی
ولی 15تومن را در تحت هر شرایطی ازت میگیرن

tohidkh
18-10-2008, 06:52

نه...........فقط درصورتی میان برای نصب که مودمت رو از خودشون گرفته باشی
ولی 15تومن را در تحت هر شرایطی ازت میگیرن

دوست عزیز، اشتباه نکنید.
این 15 تومن، هزینه نصب و راهاندازی مودم نیست.
درلیست قیمتهای شرکتها هم مینویسند که 15 تومن هزینه نصب و راه اندازی سرویس. (نه مودم)
یکی از دوستان من، که تا چند روز پیش، در یکی از ISP های معتبر شهر ما، کارمند بود، میگفت که 5 تومن رو مخابرات میگیره برای رانژه کردن خط.
بقیش هر چقدر هم که باشه، میره به جیب شرکت.
در ضمن، اینو هم بگم که در مصوبه جدید وزارت ارتباطات، هزینه راه اندازی سرویس حذف شده.
یعنی کسایی که حداکثر در 1 ماه بعد سرویس میگیرند، دیگه هزینه راه اندازی پرداخت نخواهند کرد.

darvish1900
18-10-2008, 11:30
مخابرات یک قرون برای رانژه خط نمیگیره. همش میره تو جیب شرکت

isbn
18-10-2008, 11:49
سلام بچه ها کسی این سایت شرکت عصر ارتباط رو داره به ما بده؟

kod89
18-10-2008, 12:04
رفقا این که میگن قرار تعرفه ها ارزون بشه راسته؟ من میخام سرویس بگیرم به نظرتون صبر کنم ؟
از شاتل پرسیدم گفت در حد حرف!!
راستی هزینه رانژه کردن چقدره؟ نصب چطور ؟ چیزه دیگه ای هست غیر از اینا؟!

behradsn
18-10-2008, 12:10
دوستان من مدتیه سرویس 128 داتک رو دارم

بجز سرعت که 128 برای دانلود فیلم کمه مشکل دیگه ای ندارم

خبیش اینه که حجم دانلودش نا محدود هست و قیمتش هم مناسبه ، ماهیانه 23هزار تومان

میخوام بدونم با سرعت 256 و دانلود نامحدود ماهیانه تا سقف 40 هزار تومان چه شرکت هایی سرویس میدهند

ممنون

babialex
18-10-2008, 12:14
من میخام Adsl بگیرم اما اطلاعاتم کافی نیست و چند تا سوال مهم دارم
ممنو اگه کسی راهنمایی کنه

1- این ترافیک که زده واسه دانلود هستش فقط ؟ یا دانلود + آپلود + مرور صفحه های اینترنت ؟ یعنی وقتی صفحه های اینترنتی رو مرور میکنیم از ترافیک کم میشه ؟
2- مودم خوب و با کیفیت چه مارکی و چه مدلی بگیرم ؟
3- کدوم شرکت واقعا با انصافه و سرویسش خوبه ؟

_Barbod_
18-10-2008, 14:44

میخوام بدونم با سرعت 256 و دانلود نامحدود ماهیانه تا سقف 40 هزار تومان چه شرکت هایی سرویس میدهند

ممنون
فکر نمیکنم 256 نامحدود ارزونتر از همین داتک چیزی پیدا کنی که فکر کنم 45 تومان هست

من میخام Adsl بگیرم اما اطلاعاتم کافی نیست و چند تا سوال مهم دارم
ممنو اگه کسی راهنمایی کنه

1- این ترافیک که زده واسه دانلود هستش فقط ؟ یا دانلود + آپلود + مرور صفحه های اینترنت ؟ یعنی وقتی صفحه های اینترنتی رو مرور میکنیم از ترافیک کم میشه ؟
2- مودم خوب و با کیفیت چه مارکی و چه مدلی بگیرم ؟
3- کدوم شرکت واقعا با انصافه و سرویسش خوبه ؟
عزیز توی اینترنت هر کاری که کنی جزو ترافیک حساب میشه
دانلود + آپلود + وب گردی
مودم هم بهتر هست بری تو تاپیک خودش و از دوستان سوال کنی
در مورد شرکتها هم هر کدوم یه سری نقاط منفی و مثبت دارند
اول از همه باید ببینی تو منطقه شما کدوم شرکتها سرویس میدن
بعد هم با توجه به سابقه شرکت و همین طور نظر دوستان انتخاب کنید
شما اول بهتر هست پیش شماره خودت رو بگی تا دوستان ببینند کدوم شرکتها شما رو ساپورت میکنه

shahramcat
18-10-2008, 15:23
آقا این چه وضع اینترنت هست آخه ! الکی نمیگن اینجا ایران هست خدایی !‌

من از صبح 4 تا شرکت که مرکز کلانتری رو میدن زنگ زدم همه میگن پرت خالی نداریم !

خوب پس چه فایده داره آخه ؟ میگم خوب شرکتی 256/512 بدین میگن نداریم !

چه کار کنم به نظرتون ؟

mostafaeshghi
18-10-2008, 15:32

ممنون

سرعت 256 ناتمحدود داتک با عوارض و مالیات و کوفت و زهرمار:31: رو هم دیگه میشه 28620 تومان! سرعت 512 هم چیزی حدود 50 تومان در ماه میشه !