PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [جامع] راهنمای جامع سرویس دهنده های اینترنت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

tohidkh
27-09-2008, 23:20
دوستان؛ لطفا به این موضوع دقت کنید:

در مورد اینکه +ADSL2 ،در ایران وجود داره یا نه، باید بگم. بله! وجود داره.
دو تا دلیل کاملا واقعی:
1- اولا، وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات که به این شرکتها مجوز میده، میاد و تست میکنه. که فلان شرکت که ادعا میکنه از تکنولوژی +ADSL2 برخوردار هست، دروغ میگه یا نه! بعد از اون مجوز میده. (منبعش کاملا موثق بود)
2- برای اثبات کلیه حرفهام، باید بگم که در شهر تبریز، یه ISP وجود داره به نام هماراسیستم (که من خودم از اونجا اشتراک گرفتم.) این شرکت ادعا میکنه که +ADSL2 ارائه میده.
دانشگاه آزاد تبریز هم رفته و از اون شرکت، +ADSL2 گرفته. میپرسید سرعتش چنده؟؟؟؟؟
16 مگابیت بر ثانیه
الان از این سرعت، در دانشگاه آزاد تبریز استفاده میشه. البته برای دانشجوها سرعت کمتره. ولی برای اساتید، 16 مگابیت بر ثانیه هست. (مکان استفاده اساتید و دانشجویان متفاوت هست)
حالا بگید در ایران +ADSL2 وجود نداره.
موفق باشید :40:

mehdi_08
27-09-2008, 23:23
بله حرف های tohidkh کاملا درسته
شرکت حسابگر هم در کرماشاه ADSL2+ میده با سرعت24Mb/s

Senator_F
27-09-2008, 23:27
دوستان؛ لطفا به این موضوع دقت کنید:

در مورد اینکه +ADSL2 ،در ایران وجود داره یا نه، باید بگم. بله! وجود داره.
دو تا دلیل کاملا واقعی:
1- اولا، وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات که به این شرکتها مجوز میده، میاد و تست میکنه. که فلان شرکت که ادعا میکنه از تکنولوژی +ADSL2 برخوردار هست، دروغ میگه یا نه! بعد از اون مجوز میده. (منبعش کاملا موثق بود)
2- برای اثبات کلیه حرفهام، باید بگم که در شهر تبریز، یه ISP وجود داره به نام هماراسیستم (که من خودم از اونجا اشتراک گرفتم.) این شرکت ادعا میکنه که +ADSL2 ارائه میده.
دانشگاه آزاد تبریز هم رفته و از اون شرکت، +ADSL2 گرفته. میپرسید سرعتش چنده؟؟؟؟؟
16 مگابیت بر ثانیه
الان از این سرعت، در دانشگاه آزاد تبریز استفاده میشه. البته برای دانشجوها سرعت کمتره. ولی برای اساتید، 16 مگابیت بر ثانیه هست. (مکان استفاده اساتید و دانشجویان متفاوت هست)
حالا بگید در ایران +ADSL2 وجود نداره.

بابا مگه این +ADSL2 مگه چه تکنولوژی پیشرقته ای داره که ایران نتونه داشته باشه؟
ایران اینترنت وایرلس میتونه بده چه برسه به ADSL حالا از هر نوعی.

tohidkh
27-09-2008, 23:48
بابا مگه این +ADSL2 مگه چه تکنولوژی پیشرقته ای داره که ایران نتونه داشته باشه؟
ایران اینترنت وایرلس میتونه بده چه برسه به ADSL حالا از هر نوعی.

دوست خوبم؛ تکنولوژی اش این هست که خط تلفنهای ما و مخابرات های ما ساپورت نمیکنن.
یه بار با همین ISP خودمون بحث میکردم در مورد اینکه سرعت من رو به 1 مگ افزایش بدند. بعد از هزار تا تفره رفتن، گفت دلیلش رو نمیخواستم بگم چون سری بود. ولی حالا میگم: " کل مخابراتی که ازش استفاده میکنید، پهنای باندش، 5 مگابایت هست. اون هم بین چند صد نفر یوزر تقسیم شده. برای همینه که در اوقات خیلی شلوغ ، اینهمه افت سرعت دارید."
وایرلس رو هم اگه بده . . .
هنوز طرحش رو هم به طور کامل تشریح نکردند. چه برسه به اینکه اجراش کنند.
همونطوری که شتر در خواب بیند پنبه دانه، ایرانی هم در خواب بیند اینترنت پر سرعت. :46:

Senator_F
28-09-2008, 00:11
دوست خوبم؛ تکنولوژی اش این هست که خط تلفنهای ما و مخابرات های ما ساپورت نمیکنن.
یه بار با همین ISP خودمون بحث میکردم در مورد اینکه سرعت من رو به 1 مگ افزایش بدند. بعد از هزار تا تفره رفتن، گفت دلیلش رو نمیخواستم بگم چون سری بود. ولی حالا میگم: " کل مخابراتی که ازش استفاده میکنید، پهنای باندش، 5 مگابایت هست. اون هم بین چند صد نفر یوزر تقسیم شده. برای همینه که در اوقات خیلی شلوغ ، اینهمه افت سرعت دارید."
وایرلس رو هم اگه بده . . .
هنوز طرحش رو هم به طور کامل تشریح نکردند. چه برسه به اینکه اجراش کنند.
همونطوری که شتر در خواب بیند پنبه دانه، ایرانی هم در خواب بیند اینترنت پر سرعت. :46:

مگه خودت نمیگی دانشگاه ازاد 16 مگ گرفته؟پس تکنولوژی موجوده.
ایم مسئله یک مگ و غیره همش سیاسیه نه فنی.
چطور میشه که 1024 به شرکت میرسه ولی به خونه نه؟
اینا میگن اگه سرعت بالا بدیم به ملت،میرن فیلم ناجور دانلود میکنن.
قضیه دانشجویی هم همینه که میگن اینا میدونن سرعت بالا تو دنیا هستش،اگه بهشون ندیم،صداشون درمیاد،ولی نامحدود ندین بهشون که ائنا هم عین بقیه ملتن.
موفق باشید.:40::40::40::40::40:

الان که خوبه،یکی دو ماه پیش اینجوری بود شرایط ADSL.(به اختلاف ناگهانی حجم و همینطور قیمت دقت کنین میان دو سرویس 128 و 256):

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ghahremanimehdi
28-09-2008, 00:36
مگه خودت نمیگی دانشگاه ازاد 16 مگ گرفته؟پس تکنولوژی موجوده.
ایم مسئله یک مگ و غیره همش سیاسیه نه فنی.
چطور میشه که 1024 به شرکت میرسه ولی به خونه نه؟
اینا میگن اگه سرعت بالا بدیم به ملت،میرن فیلم ناجور دانلود میکنن.

کافر همه را به کیش خود پندارد

Senator_F
28-09-2008, 00:46
کافر همه را به کیش خود پندارد

دیدم فقط دگمه تشکر کافی نیست.گفتم پست بزنم تشکر کنم از شما.
حالا منظور از کافر که میگین منم یا اونایی که این قانون رو میذارن؟

ghahremanimehdi
28-09-2008, 02:35
دیدم فقط دگمه تشکر کافی نیست.گفتم پست بزنم تشکر کنم از شما.
حالا منظور از کافر که میگین منم یا اونایی که این قانون رو میذارن؟
نه منظورم شما نبودی منظورم اون یکی بود که برای مردم تعیین تکلیف میکنه:5:
:10:

matrixx
28-09-2008, 02:51
سلام دوستان من ميخوام بالاخره يه adsl بگيرم و طبق مطالعه اين سايت احتمالا شاتل بگيرم.:20:
فقط چند تا سوال تو ذهنمه که اميدوارم دوستاني که اطلاع دارند زودتر منو راهنمايي کنند.

1- اين مودمي که خود شاتل ميده 59 تومن چيه؟ خودم يه usrobotic 9115 بگيرم بهتره يا مودم خودشون؟
2- اگه تنظيمات مودم رو خودم با راهنمايي شما دوستان انجام بدم ميشه اون 25000 تومن هزينه نصب رو صرفه جويي کرد يا همشو همون اول ميگيرند؟ :5:
3- اين کارت طلايي چجوريه؟ يعني اگه کسي به من يک کارت بده 10000 تومن به من تخفيف ميدن؟ اگه اينجوريه کسي داره بمن بده؟ :11:

mohsen_60006
28-09-2008, 03:11
سلام
ما فامیلمون که طبقه پایین میشینند 2تا استاد دانشگاهند اگر نامه بگیرند از دانشگاه آیا شرکتها اینترنت بیشتر از 128 برای خونه بهشون میدن یانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohsen_60006
28-09-2008, 03:17
دوست عزیز همین دو رکت فعلا پتیبانی میکنند.
صبانت بهتره. ارزونتر و سرعت بالاتر

دوست عزیز تنها راهی که همزمان دو نفری استفاده نمایید وصل کردن کامپیوتر ها به وسیله شبکه به یکدیگر
البته از مودمهای دو پورته هم میتونید استفاده کنید که باز هم باید سیم شبکه بکشید.

بعدشم یادت نره که صبانت سرویس حجمی با فامیلتون دعوات نه بگی تو همه رو مصرف کردی نه من. بهتر جدا جدا بخرید.

سلام
ما فامیلمون که طبقه پایین میشینند 2تا استاد دانشگاهند اگر نامه بگیرند از دانشگاه آیا شرکتها اینترنت بیشتر از 128 برای خونه بهشون میدن یانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مودم دوپورته قیمتش خیلی فرق میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه مودم دو پورته گرفت فعلا یه پورتشو استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟بعد از پورته دوم استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مودم 2 پورت بگیرم یعنی میشه adsl با یک خط تلفن برای 2تا طبقه یا باید طبقه پاینم کار روش انجام بشه روی خطش؟؟

n0100003
28-09-2008, 04:02
سلام می خواستم یه چیزی بهتون نشون بدم (به هر کی نشون می دم کف می کنه)!!!
من توی خونه Adsl 64k دارم ولی چند وقته که سرعت دانلودم خیلی رفته بالا (فقط سرعت دانلود) !!
دو تا عکس می زارم ببینین !!! چقدر حال میده آدم 64 بگیره و با سرعت 512 تا 1 مگ دانلود کنه ! نه؟
ااااااااااااااااااااا ایول این تازه 512 نیست که 512خیلی خوب دانلود کنه 64KB این 1Mb اخه چجوری؟؟یعنی چی؟؟نمیفهمم؟؟از چه شرکتیه؟؟غذیه چیه؟:18::18::18::18:

n0100003
28-09-2008, 04:03
سلام می خواستم یه چیزی بهتون نشون بدم (به هر کی نشون می دم کف می کنه)!!!
من توی خونه Adsl 64k دارم ولی چند وقته که سرعت دانلودم خیلی رفته بالا (فقط سرعت دانلود) !!
دو تا عکس می زارم ببینین !!! چقدر حال میده آدم 64 بگیره و با سرعت 512 تا 1 مگ دانلود کنه ! نه؟
ااااااااااااااااااااا ایول این تازه 512 نیست که 512خیلی خوب دانلود کنه 64KB این 1Mb اخه چجوری؟؟یعنی چی؟؟نمیفهمم؟؟از چه شرکتیه؟؟غذیه چیه؟:18::18::18::18:

mehdi_vsgh
28-09-2008, 04:34
اگه از پارس انلاین یا جایی گرفتی که محدودیت دانلود داری.. و ساعات ترافیک رایگان نداری باید بگم که حواست باشه گول نخوری!!!

n0100003
28-09-2008, 04:40
اگه از پارس انلاین یا جایی گرفتی که محدودیت دانلود داری.. و ساعات ترافیک رایگان نداری باید بگم که حواست باشه گول نخوری!!!
گول خوردن یعنی چی
خب بالاخره اگه مثلا 5 GB حجم داشته باشه و بخار به فایل 1GB دانلود کنه خوب با هر سرعتی که باشه بالاخره دانلود میکنه و اون حجم مصرف میشه حالا چه بهتر که سریعتر دانلود شه چون در هر دو صوت این 1 گیگ حجم مصرف میشه

tohidkh
28-09-2008, 05:20
گول خوردن یعنی چی
خب بالاخره اگه مثلا 5 GB حجم داشته باشه و بخار به فایل 1GB دانلود کنه خوب با هر سرعتی که باشه بالاخره دانلود میکنه و اون حجم مصرف میشه حالا چه بهتر که سریعتر دانلود شه چون در هر دو صوت این 1 گیگ حجم مصرف میشه

نه دوست عزیز، اونطوری که فکر میکنید نیست.
شما 5 گیگ رو برای 3 ماه می گیرید. حالا اگه یک پنجم این حجم رو در 1 ساعت دانلود کنید، به طور رسمی میشه گفت که ضرر کردید. یا به قول مهدی جون عزیز، گول خوردید.
برای اینجور موارد، بهتره که از شبانه استفاده بشه، تا به اعتبار حجمی، لطمه ای وارد نشه.
موفق باشید :11:

mdaastani
28-09-2008, 06:50
سلام دوستان
من می خوام سرویس 64 رو بخرم که ویژگی هایی همچون سرعت خوب ، حجم دانلود بالا و قیمت مناسب داشته باشه در ضمن در شهر من(شیراز) لیست شرکت های موجود از این قرار هست:
پارس آنلاین- شاتل - فن آوا- داده گستر نوین - صبا- لایزر البته کارا امین(شیراز) و همیار نت مربوط به تهران نمی شند
ممنون از لطفتون:11:

darvish1900
28-09-2008, 10:37
سلام
مودم دوپورته قیمتش خیلی فرق میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه مودم دو پورته گرفت فعلا یه پورتشو استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟بعد از پورته دوم استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مودم 2 پورت بگیرم یعنی میشه adsl با یک خط تلفن برای 2تا طبقه یا باید طبقه پاینم کار روش انجام بشه روی خطش؟؟

بله استاد دانشگاه هستند و به راحتی بهشون سرعت بالاتر رو میدهند

مودم دو پورته از 40000 تومان به بالاست

بله ما از هر کدوم ازپورتها که دوست داری استفاده کن.
بله با یک خط برای دو طبقه میشود استفاده کرد باز تکرار میکنم باید کابل شبکه به طبقه دیگر بکشی

hoomany
28-09-2008, 10:41
از دوستانی که تمایل به واگذاری کارت تخفیف شاتل رو دارن لطفا برای من پیام خصوصی بدن.

ممنون

sharifi1984
28-09-2008, 13:50
سلام دوستان
اول اینکه من با کارت دانشجویی 512 هم گرفتم الانم که دارمش
دوم اینکه چند وقته داتک افتضاح شده
من این ماهمو تمدید نکردم تا ببینم درست میشه یا نه
512 دارم با سرعت دانلود 20kb/sمسخرست!!!قبلا معمولا 48 بود تا 53:41:

tohidkh
28-09-2008, 14:19
سلام دوستان
اول اینکه من با کارت دانشجویی 512 هم گرفتم الانم که دارمش
دوم اینکه چند وقته داتک افتضاح شده
من این ماهمو تمدید نکردم تا ببینم درست میشه یا نه
512 دارم با سرعت دانلود 20kb/sمسخرست!!!قبلا معمولا 48 بود تا 53:41:

512 با 20 ؟؟؟؟؟؟؟؟ :18:
این حتی از 256 هم پایین تره که!
با بخش فنی، صحبت کرده بودید؟ فکر کنم اشکالی رخ داده باشه.

mehdi_08
28-09-2008, 14:30
داتک مشکل پهنای باند پیدا کرده که انشاالله بزودی حل می شه:20::5::8:

n0100003
28-09-2008, 14:39
نه دوست عزیز، اونطوری که فکر میکنید نیست.
شما 5 گیگ رو برای 3 ماه می گیرید. حالا اگه یک پنجم این حجم رو در 1 ساعت دانلود کنید، به طور رسمی میشه گفت که ضرر کردید. یا به قول مهدی جون عزیز، گول خوردید.
برای اینجور موارد، بهتره که از شبانه استفاده بشه، تا به اعتبار حجمی، لطمه ای وارد نشه.

اصلا ما به شبانه چیکار داریم کسی حرف از دانلود رایگان شب نزد همه که اهل دانلود بازیای شبانه نیستن و حوصلشم ندارن مثله خود من
شما میگی اگه 1GB در 1 ساعت دانلود کنیم ضرر کردیم و گول خوردیم؟؟؟حتمن باید چند ساعت طول بکشه؟؟؟مثلا اگه 10 ساعت طول بکشه همون 10 ساعت ما ویگردیمونم از دست دادیم چون همه سرعتو دانلود میگیره پس چه بهتره که زودتر دانلود شه تموم شه یره پی کارش
رو چه حسابی اون حرفو میزنید ولی دوباره بحث شبو این چازارو وسط نکشین حرف من کاملا درست و منطقیه:9:
در ضمن اصلا اگه ساعات ترافیک رایگان نداشته باشه چی؟من فکر کنم اونطوری که شما فکر میکنی درست نیست
من فکر کنم منظورت اینه سرعت که بالا یاشه جو میگیره یهو همه حجمو مصرف میکنیم اره؟؟ولی اگه پایین باشه اون 5 گیگ واسه اون 3 ماه دووم میره و ادم کمکم مصرفش میکنه؟؟منظور شما اینه؟؟

mohsen_60006
28-09-2008, 15:31
سلام
من میخوام adsl بگیرم از صبانت مودم 2پورته چی خوبه بگیرم که به سیستم صبانت بخوره وخوب کار کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینو بگیرم خوبه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehdi_vsgh
28-09-2008, 15:38
من فکر کنم منظورت اینه سرعت که بالا یاشه جو میگیره یهو همه حجمو مصرف میکنیم اره؟؟ولی اگه پایین باشه اون 5 گیگ واسه اون 3 ماه دووم میره و ادم کمکم مصرفش میکنه؟؟منظور شما اینه؟؟

دقیقا منظور من و توحید همیینه

darvish1900
28-09-2008, 15:44
دوست عزیز حرف من با شما سر این موضوع بود که ADSL2+ در ایران وجود داره حالا جواب شما اصلا ربطی به موضوع نداره تازه این جواب شما هم اشتباه همون طور که tohidkh براتون توضیح دادن
حالا ببینم شما بازم بر نظر خودتون در باره عدم وجود ADSL2+ در ایران هستید یا نه؟
:40::40::40::40::40::11::11::11::40:
:40::40::40::40::11::11::11::40::40:
:40::40::40::11::11::11::40::40::40:
:40::40::11::11::11::40::40::40::40:
:40::11::11::11::40::40::40::40::40:

شما انگار خوب نخوندی
دوست عزیز هر موقع شما اینترنت با سرعت بالای 1 مگ گرفتی تو ایران میتونیم در مورد ADSL2 صحبت کنیم.
ADSL 2 ّربرای سرعتهای بالا و فاصله زیاد از مخابرات استفاده میشود
حالا من میگم نر شما میگی بدوش.

داتک خیلی وقت مشکل پهنای باند داره. داره بر میگرده به هموندوران اول که دزدی میکردی و پول نمیداد و کار به روزنامهها کشید که اصلا مشترکین یک سیات بر علیه داتک زدن.
خسارت مشتری رو نمیداد الان هم نمیده.
آسیاتک هم همینه خسارت بده نیست. هیچ شرکتی مثل پارسآنلاین ندیدم

سلام
من میخوام adsl بگیرم از صبانت مودم 2پورته چی خوبه بگیرم که به سیستم صبانت بخوره وخوب کار کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینو بگیرم خوبه

دی لینک خوب45000 به بالا

seppeehr
28-09-2008, 16:14
الان اكثر شركت ها مشكل پهناي باند دارن، حساب بكنيد، به جز اونايي كه محدوديت حجمي دارند، باقيشون دارند دزدي ميكنند.( البته اون دسته اول هم يه جور ديگه دزدي ميكنند!)

الان من از سپنتا دارم استفاده ميكنم، سه- چهار روز خوبه، يه روز داغون.

mehdi_08
28-09-2008, 16:57
شما انگار خوب نخوندی
دوست عزیز هر موقع شما اینترنت با سرعت بالای 1 مگ گرفتی تو ایران میتونیم در مورد ADSL2 صحبت کنیم.
ADSL 2 برای سرعتهای بالا و فاصله زیاد از مخابرات استفاده میشود
حالا من میگم نر شما میگی بدوش.

درویش جان فک کنم شما حرفتو عوض کردی:46::46:
شما خودت گفتی
والا من 10 میلیون بار تکرار کردم تو ایران adsl +2 وجود نداره اما گوش هیچکس بدهکار نیست. همه تو عالم رویا و تبلیغات فکر میکنن.منم این حرف ها بحث هایی که می کنم برااینه که به شما ثابت کنم تو ایران ADSL2+ وجود داره
خوب
اولا سرعت بالای 1 مگ چه ربطی به ADSL2+ داره خوده ADSLتا 8 مگ رو می تونه سرویس بده :5:
دوما پول گرفتن سرعت یه مگ رو ندارم 320.000 اگه داشتم حتما می گرفتم :8:
سوما خودت گفتی که
ADSL 2 برای سرعتهای بالا و فاصله زیاد از مخابرات استفاده میشوداقوربونه پسر وقتی یه دانشگاه می ره سرعت بالا16Mb/s می گیره با ADSLوADSL2 که ممکن نیست :20::20:
یا یه شرکت میاد می گه من با سرعت 24Mb/s می تونم سرویس بدم اونم از نوع DSLفقط با فناوری ADSL2+ ممکنه:20:
بعدش ما کی گفتیم (بدوش):31::31::31::31:
دیگه نمی دونم برا شما چه جور دلیلی بیارم که به شما ثابت بشه تو ایران ADSL2+ داره :19::9::9:
ولی فکر کنم شما در فهمیدن فناوری ADSL2+ دچار مشکل شدی چون خیلی تو جوابات میگی که این فناوری برا سرعت های بالای 1مگ استفاده می شه:18: که این حرف کاملا غلطه همون (tohidkh در این مورد برا شما توضیح داده)
نمی دونم چرا شما اصرار دارید که تو ایران چنین فناوری وجود نداره در حالی که دلیلی نداری
فک کنم مرغ شما فقط یه پاداره
خوب دیگه نمی دونم چی بگم............................................ ............
:11::11::11:
:11::11:
:11:

siamak_mu
28-09-2008, 18:42
اي بابا تاپيك همش شده Adsl و +adsl2 ! بسه ديگه! :31:

حالا چه تو ايران وجود داره چه نداره حداقل شاتل و لايز و فن آوا كه ادعا مي كنن +2 ميدن هم سرعتاشون بيشتر از حد معمول هست هم مهمتر از همه افت سرعت ندارن. ديگه +2 تو ايران هر كاري نتونه كنه از افت سرعت كه مي تونه جلوگيري كنه! :31:

بي خيال شين ديگه! :31: :31: :31:

:40:

sms11
28-09-2008, 18:58
به نظر منم چرته اینا هیچ فرقی با هم نداره مگر تو سرعت های بالا

alizshah
28-09-2008, 19:33
دوستان میشه دو سرویس اینترنت رو به هم وصل کرد تا سرعتش بیشتر باشه
adsl یا adsl +2

matrixx
28-09-2008, 20:03
سلام دوستان من ميخوام بالاخره يه adsl بگيرم و طبق مطالعه اين سايت احتمالا شاتل بگيرم.:20:
فقط چند تا سوال تو ذهنمه که اميدوارم دوستاني که اطلاع دارند زودتر منو راهنمايي کنند.

1- اين مودمي که خود شاتل ميده 59 تومن چيه؟ خودم يه usrobotic 9115 بگيرم بهتره يا مودم خودشون؟
2- اگه تنظيمات مودم رو خودم با راهنمايي شما دوستان انجام بدم ميشه اون 25000 تومن هزينه نصب رو صرفه جويي کرد يا همشو همون اول ميگيرند؟ :5:
3- اين کارت طلايي چجوريه؟ يعني اگه کسي به من يک کارت بده 10000 تومن به من تخفيف ميدن؟ اگه اينجوريه کسي داره بمن بده؟ :11:

اين سوالاته من رو هيچکي جواب نميده چرا؟:13:

mehdi_vsgh
28-09-2008, 20:22
دوست عزیز فکر کنم چندبار سوالتون جواب داده شد....

1. اگه همون مدلی که شرکت میگه را بتونی خودت بخری خوب مسلمه که بهتره

2. اون 25000 تومن که بله واجبه عینی هستش:دی حتما باید پرداخت بشه چه خودتون نصب کنین چه کارشناس

3. کارت تخفیفه اگه بتونی گیر بیاری میتونی 10000 تومن تخفیف بگیری....شما شهرتون را بفرمایین اگه تهران هستی یه پیغام خصوصی به بنده بده تا بهت بدم

darvish1900
28-09-2008, 21:38
شما خودت گفتیمنم این حرف ها بحث هایی که می کنم برااینه که به شما ثابت کنم تو ایران ADSL2+ وجود داره
خوب
اولا سرعت بالای 1 مگ چه ربطی به ADSL2+ داره خوده ADSLتا 8 مگ رو می تونه سرویس بده :5:
سوما خودت گفتی که اقوربونه پسر وقتی یه دانشگاه می ره سرعت بالا16Mb/s می گیره با ADSLوADSL2 که ممکن نیست :20::20:
یا یه شرکت میاد می گه من با سرعت 24Mb/s می تونم سرویس بدم اونم از نوع DSLفقط با فناوری ADSL2+ ممکنه:20:
دیگه نمی دونم برا شما چه جور دلیلی بیارم که به شما ثابت بشه تو ایران ADSL2+ داره :19::9::9:
ولی فکر کنم شما در فهمیدن فناوری ADSL2+ دچار مشکل شدی چون خیلی تو جوابات میگی که این فناوری برا سرعت های بالای 1مگ استفاده می شه:18: که این حرف کاملا غلطه همون (tohidkh در این مورد برا شما توضیح داده)
نمی دونم چرا شما اصرار دارید که تو ایران چنین فناوری وجود نداره در حالی که دلیلی نداری
خوب دیگه نمی دونم چی بگم............................................ ............

دوست عزیز من هنوز سر حرفم هستم. و میگم تو ایران وجود نداره.
باز بگو بدوش
در مورد دانشگاهها:دانشگاها خودشون دیش دارن. تا حالا ندیدی؟؟؟؟؟؟؟؟
برای همین سرعتشون بالا . اگر ندیدی بگو بهت آدرس چند تا رو بدم برو دیششون ببینی.
دیگه هم در این مورد بحثی ندارم. شما فکر کن داری adsl2 استفاده میکنی

_Barbod_
28-09-2008, 21:41
الان من از سپنتا دارم استفاده ميكنم، سه- چهار روز خوبه، يه روز داغون.

سپنتا پهنای باند کم آورده و توی این هیچ بحثی نیست و حتی خودشون هم این رو میگن
اما از طرفی توی همین چند روز هم قرار هست اضافه کنند
من میخواستم 1 مگ شارژ کنم گفتند تا آخر هفته این کار رو نکن بعد که پهنای باند اضافه کردیم شارژ 1 مگ بکن.
اما یه چیزی....
اگر وسط ماه یا هر وقت که بخوای سرویست رو جمع کنی و ناراضی باشی به تعداد روز حساب میکنن و بقیه پولت رو برمیگردونن.
حداقل مثل خیلی شرکتها اینجوری دزدی نمیکنن.:27:

darvish1900
28-09-2008, 21:43
اي بابا تاپيك همش شده Adsl و +adsl2 ! بسه ديگه! :31:

حالا چه تو ايران وجود داره چه نداره حداقل شاتل و لايز و فن آوا كه ادعا مي كنن +2 ميدن هم سرعتاشون بيشتر از حد معمول هست هم مهمتر از همه افت سرعت ندارن. ديگه +2 تو ايران هر كاري نتونه كنه از افت سرعت كه مي تونه جلوگيري كنه! :31:

بي خيال شين ديگه! :31: :31: :31:

دوست عزیز همه شرکتها این ادعا رو دارن آسیاتک پارس آنلاین صبانت.

سرعتش بیشتر از حد معمول نیست. به اسم سرعت پایین بهت میدن ولی سرعت بالاتر تنظیم میکنند فکر میکنی داری سرعت بالا تر از حد معمول میگیری

به این میگن هنر بازاریابی

darvish1900
28-09-2008, 21:46

در مورد مودمت هر چیزی دوست داری بگیر
اینکه نمیدونم این مودم ساپورت میکنه و اون نمیکنه چرت.
میخوان مودهای خودشون بفروشند و سود کنند. مودهای که تو بازار هستد از آخرین فناوریها پشت بانی میکنند.
تنظیمات مودم هم هیچ کاری نداره.

darvish1900
28-09-2008, 21:52
اما یک حرفی هم برای اون دوستانی که در مورد adsl 2 میکنند بگم و دیگه هم هیچ بحثی نمیکنم.
همین شاتلی که ادعا میکنه که این سرویس میده. بار اولی که من خواستم اینترت بگیرم.زنگ زدم به شاتل گفت آقا آره سرویسمون اینه و مودم هم 50 تومان.
جالب این بود مشخصات مودم در سایتشون بود و جالبت اینکه این مودم فناوری adsl2 رو پشتیبانی نمیکرد.
زنگ زدم بهشون گفتم مگه نمیگد فلان سرویس دارید میدید. گفت بله گفتم مگه مودم فلان مدل نیست که میخواهید بدید و مشخصاتش در سایت گفت بله. وقتی بهش گفتم که این مودم این فناوری پشتیبانی نمیکنه و چطور شما همچین ادعایی دارید. فقط تا کاری که کرد منمن کرد دیدم بنده خدا بدجوری گیر کرده باهاش خداحافظی کردم.
حالا باز بگید 2.

mehdi_08
28-09-2008, 21:53
دوست عزیز من هنوز سر حرفم هستم. و میگم تو ایران وجود نداره.
باز بگو بدوش
در مورد دانشگاهها:دانشگاها خودشون دیش دارن. تا حالا ندیدی؟؟؟؟؟؟؟؟
برای همین سرعتشون بالا . اگر ندیدی بگو بهت آدرس چند تا رو بدم برو دیششون ببینی.
دیگه هم در این مورد بحثی ندارم. شما فکر کن داری adsl2 استفاده میکنی
باشه شما قبول نکن
در مورد دانشگاه هاهم بگم که تمامشون از دیش استفاده نمی کنند
من که نگفتم ADSL2+ دارم فقط گفتم ایننوع سرویس هست و تو شهر کرمانشاه داره ارائه می شه حالا می خوای تو تهران ارائه نشه البته بگم برای سرعت های بالا 16Mb/s البته تو جاهایی که مسافت زیاده بیشتر از 5Km از adsl2+ استفاده می کنند منتها در سرعت پایین
دیگه خود دانی:11::11:

mohammad24
28-09-2008, 23:36
یعنی متنش به این سادگیو دانشگاه ما نمیده؟
سرعت درخواستی رو نباید قید کنم؟

برای من که به همین سادگی بود. سرعت را هم ذکر نکردم تا بعدا دستم باز باشه و هر سرعتی که خواستم انتخاب کنم. فقط مهم اینه که اسم شرکت مشخص باشه تا نامه خطاب به همان موسسه، سازمان یا شرکت صادر بشه.

darvish1900
28-09-2008, 23:50
باشه شما قبول نکن
در مورد دانشگاه هاهم بگم که تمامشون از دیش استفاده نمی کنند
من که نگفتم ADSL2+ دارم فقط گفتم ایننوع سرویس هست و تو شهر کرمانشاه داره ارائه می شه حالا می خوای تو تهران ارائه نشه البته بگم برای سرعت های بالا 16Mb/s البته تو جاهایی که مسافت زیاده بیشتر از 5Km از adsl2+ استفاده می کنند منتها در سرعت پایین
دیگه خود دانی:11::11:

َADsl معمولی تا 8 کیلومتر بدون مشکل چطور میگی 5کیلومتر

hoomany
28-09-2008, 23:52

مودمی که شاتل میده به عقیده من ازلحاظ کلاس و کیفیت به گرد usr 9115 نمیرسه!

اما از خودشون بپرسی که نمیگن ماست من ترشه!

به عقیده من درحدود قیمت 50 تومن یا 9115 بگیر یا Asus am602

هردو عالی هستن فقط بچه ها میگن گویا Asus یک کم داغ میکنه.

کارت هم اگه تابحال پیدا نکردی یه ایمیل به آیدی من و یا آدرس زیر بزن.

hooman2099 @gmail.com

9115 رو امروز با گارانتی انفورماتیک گستر خریدم 47 تومن! :31::31::27::27:

n0100003
29-09-2008, 00:26
دقیقا منظور من و توحید همیینه
ولی به نظر من اصلا این حرف و تز هیچ ربطی نداره:18:اخه یعنی چی که اگه سرعتمون بالا باشه جو میگیره همه ترافیکو مصرف میکنیم !!!دوست من این چه حرفیه اخه؟من که صد در صد با شما و اون یکی دوستمون مخالفم پس باید یگیم اهای شرکتا ازین اوانسا بهمون ندین که سرویس 64 بتونه با 110KB دانلود کنه چون ما خودمون نمیتونیم اختیار دانلودمون و مدیریت حجم را کنترل کنیم
ازین حرفای شما دارم نتیجه میگیرم که ما ایرانیها توقعمون هم بیشتر تز این نمیتونه باشه و تو این مملکت جوری بار اومدیم که با بد بختی ها و نداریها و پایمال شدن حقمون بسازیم و اگه هم کسی خواست حقمونو بده یا خدایی نکرده زبونم لال احیاااااااااااااااااااااا نن یه حالی خواست بده خودمون قبول نکنیم و بگیم نه ما ظرفیت این سرعتها و امکاناتو نداریم لطفا ازین اوانسا به ما ندین:13:

n0100003
29-09-2008, 00:34
شما خودت گفتیمنم این حرف ها بحث هایی که می کنم برااینه که به شما ثابت کنم تو ایران ADSL2+ وجود داره
خوب
سوما خودت گفتی که اقوربونه پسر وقتی یه دانشگاه می ره سرعت بالا16Mb/s می گیره با ADSLوADSL2 که ممکن نیست :20::20:
حرفتون کاملا درسته
ADSL2+ انقدر بحث پیچیده یی نیست
تو ایرانم اگه لازم باشه اگه مشترک شرایط لازم واسه گرفتن ADSL نداشته باشه (مسافتو این چیزا) خوب بابا شرکت بهش ADSL2+ میده خب .البته شرکتی که امکانشو داشته باشه که تو همین ایرانم هست
یه همین سادگی:11:

_Barbod_
29-09-2008, 00:37
ولی به نظر من اصلا این حرف و تز هیچ ربطی نداره:18:اخه یعنی چی که اگه سرعتمون بالا باشه جو میگیره همه ترافیکو مصرف میکنیم !!!دوست من این چه حرفیه اخه؟من که صد در صد با شما و اون یکی دوستمون مخالفم پس باید یگیم اهای شرکتا ازین اوانسا بهمون ندین که سرویس 64 بتونه با 110KB دانلود کنه چون ما خودمون نمیتونیم اختیار دانلودمون و مدیریت حجم را کنترل کنیم
ازین حرفای شما دارم نتیجه میگیرم که ما ایرانیها توقعمون هم بیشتر تز این نمیتونه باشه و تو این مملکت جوری بار اومدیم که با بد بختی ها و نداریها و پایمال شدن حقمون بسازیم و اگه هم کسی خواست حقمونو بده یا خدایی نکرده زبونم لال احیاااااااااااااااااااااا نن یه حالی خواست بده خودمون قبول نکنیم و بگیم نه ما ظرفیت این سرعتها و امکاناتو نداریم لطفا ازین اوانسا به ما ندین:13:
ببخشید که فضولی میکنم
من خودم یکی از اونا هستم که اصلا" با سرویس حجمی نتونستم کنار بیام
دلیلش هم فقط همین بود که سرعت بالا بود و حجم کم.
با دیدن خیلی چیزها وسوسه میشی که دانلودش کنی
من خودم سرویس صبا نت رو با 30 گیگ حجم کم آوردم
حالا شما اگر میتونی دانلود خودت رو کنترل کنی خوب خیلی خوبه
اما یه چیزی هم بگم....
به نظر من سرعت بالا داشته باشی و نتونی دانلود کنی به هیچ دردی نمیخوره
البته این نظر من هست چون دانلود من بالاست
512 نا محدود سپنتا همش در حال دانلود هست
حتی زمانی که خونه نیستم.

n0100003
29-09-2008, 00:38
دوستان میشه دو سرویس اینترنت رو به هم وصل کرد تا سرعتش بیشتر باشه
adsl یا adsl +2
وا:18:
2 تا سرویس adsl میخوای بگیری بهم وصل کنی؟چه کاریه؟اصلا اگه بشه هم کاره بیهوده ییه
خب شما یه سرویس با همون سرعت بالایی که میخوای بگیر دیگه:11:

n0100003
29-09-2008, 00:44
ببخشید که فضولی میکنم
من خودم یکی از اونا هستم که اصلا" با سرویس حجمی نتونستم کنار بیام
دلیلش هم فقط همین بود که سرعت بالا بود و حجم کم.
با دیدن خیلی چیزها وسوسه میشی که دانلودش کنی
من خودم سرویس صبا نت رو با 30 گیگ حجم کم آوردم
حالا شما اگر میتونی دانلود خودت رو کنترل کنی خوب خیلی خوبه
اما یه چیزی هم بگم....
به نظر من سرعت بالا داشته باشی و نتونی دانلود کنی به هیچ دردی نمیخوره
البته این نظر من هست چون دانلود من بالاست
512 نا محدود سپنتا همش در حال دانلود هست
حتی زمانی که خونه نیستم.
خب سرعت بالا میگیرم اگر هم دانلود زیا داشته باشیم چون حجمی سرعتش بیشتره حجم بالا هم میگیریم
یا اصلا مثل شما سرعت بالا با حجم نامحدود میگیری
من هم میدونم سرعت بالا بدون حجم فاییده نداره ولی وسوسه و جو و این حرفا هیچ ربطی به بحث کامپیوتری و تخصصی نداره
مثل اینه که بگی من سرعت 64 میگیرم که زیاد دانلود نکنم و حجمم تموم نشه چرا؟؟چون اون موقع کامپیوترمو زیاد روشن میکنم و پول برقمون زیاد میاد پس باید سرعت پایین بگیرم که جو زده نشمو پوب برق زیا بیاد:13:

tohidkh
29-09-2008, 00:47
n0100003 عزیز،
ببینید،
فرض کنید محدودیت حجمی شما، 5 گیگ، برای سه ماه هست. حالا اگه بخواهیم این مقدار رو جیره بندی کنیم، برای هر روز حداکثر 60 مگ میتونید استفاده کنید. (5 گیگ تقسیم بر 90)
حالا اگه شما، یک گیگ رو در یک یا دو ساعت دانلود کنید. (یا اصلا 5 ساعت)، در حقیقت سهم 17 روز رو در اون مدت کوتاه دانلود کرده اید.
برای همینه که میگم، برای دانلود های بالا، باید از شبانه استفاده کنید تا لطمه ای به حجم شما وارد نشه.
امیدوارم که تونسته باشم به خوبی توضیح بدم.

Fusi0n
29-09-2008, 00:58
سلام به دوستان گرامی

اقا الان به تازگی سپنتا به سرویس دهنده مخابرات ما اضافه شد بنده الان از صبا سرویس میگرم و میخوام برای ماه بعد از سرویس سپنتا سرویس بگیرم
کلا من بیشتر دانلود میکنم اگه بشه میخوام سرویس 384 یا 256 بیگرم میخواستم بدونم حدود واقعی سرعتی این میدن چقدر و پیشنهاد مکیند از این به بعد از این شکرت سرویس دریافت کنم

باتشکر پیشاپیش

n0100003
29-09-2008, 01:01
n0100003 عزیز،
ببینید،
فرض کنید محدودیت حجمی شما، 5 گیگ، برای سه ماه هست. حالا اگه بخواهیم این مقدار رو جیره بندی کنیم، برای هر روز حداکثر 60 مگ میتونید استفاده کنید. (5 گیگ تقسیم بر 90)
حالا اگه شما، یک گیگ رو در یک یا دو ساعت دانلود کنید. (یا اصلا 5 ساعت)، در حقیقت سهم 17 روز رو در اون مدت کوتاه دانلود کرده اید.
برای همینه که میگم، برای دانلود های بالا، باید از شبانه استفاده کنید تا لطمه ای به حجم شما وارد نشه.
امیدوارم که تونسته باشم به خوبی توضیح بدم.

من منظور شمارو میفهمم و میگم درست نیست
وقتی شما میخوای کم نیاری خب باید روزی 60 مگ دانلود کنی باید ادم جنبه سرعت بالا داشته باشه وقتی مثلا 1Mb میگیری بامثلا 20GB حجم میتونی 20 را تقسیم کنی اگرم زیاده روی کنی اخر ماه کم میاری اصلا برادر من شاید یکی باید تا یه ساعت دیگه یه پروزه دانشگاهی تکمیل کنه و برای این باید یک فایل 1GB را دانلود کنه یعنی نباید دستش باز باشه حتی اگه حجمشم 1GB باشه حاضره همشو تو همون لحظه مصرف کنه چون پای مدرک دانشگاهیش وسط
یعنی دست ما نباید باز باشه که بتونیم اصلا حجممونو تو 1 روز تموم کنیم؟؟نباید دستومن باز باشه؟؟
لطفا بفهمید چی میگم
اشتباه میکنم؟؟حرفم درست نیست؟؟باید زور بالا سرمون باشه؟؟
جو میگیره و این حرفا یعنی چی خب مواصب باشید جو نگیره
این بحثو کشش ندیم بهتره چون باعث ناراحتی و کسل شدن بچه های دیگه میشه
اقا اصلا حرفه شما درست نباید سرعت بالا داشته باشیم چون یه دفعه جو میگیره همه حجممونو مصرف میکنیم باید یجورایی کمبود و چوب بالاسرمون باشه دیگران باید کنترل حجم و سرعت مارو به دست بگیرن

tohidkh
29-09-2008, 01:08
من منظور شمارو میفهمم و میگم درست نیست

از لطفتون خیلی ممنونم :31:

لطفا بفهمید چی میگم

چشم :31:

اشتباه میکنم؟؟حرفم درست نیست؟؟باید زور بالا سرمون باشه؟؟
جو میگیره و این حرفا یعنی چی خب مواصب باشید جو نگیره;)
ای بابا :19:
حرفتون کاملا درسته. ولی صحبت من در مورد مصرف متعارف بود؛ نه مصرف اورژانسی.

n0100003
29-09-2008, 03:43
از لطفتون خیلی ممنونم :31:

چشم :31:

ای بابا :19:
حرفتون کاملا درسته. ولی صحبت من در مورد مصرف متعارف بود؛ نه مصرف اورژانسی.
این که کی مصرفت متعارف باشه کی اورژانسی خودتون تعیین میکنین
تموم شد رفت :10:
در ضمن از برخورد خوب شما و گیر ندادن های علکی به لحن من بر عکس بعضی دوستان واقعا تشکر میکنم:11::40::11::40::11::40::11:

mdaastani
29-09-2008, 05:53
از لطف همتون ممنون که پاسخ سوال من رو بعد از یک روز تمام ندادید این دفعه سوالم رو تکرار می کنم که یه یادگاری از من داشته باشید
سلام دوستان
من می خوام سرویس 64 رو بخرم که ویژگی هایی همچون سرعت خوب ، حجم دانلود بالا و قیمت مناسب داشته باشه در ضمن در شهر من(شیراز) لیست شرکت های موجود از این قرار هست:
پارس آنلاین- شاتل - فن آوا- داده گستر نوین - صبا- لایزر البته کارا امین(شیراز) و همیار نت مربوط به تهران نمی شند
ممنون از لطفتون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

mdaastani
29-09-2008, 06:07
خودم هم یه پاسخ یادگاری می گذارم که خوشحال می شم شما هم پاسخ یادگاری بگذارید
شاتل

rory
29-09-2008, 08:13
ببخشید شما چقدر از حجم ماهانتون رو تو این فروم مصرف میکنین چون صفحه هاش خیلی سنگینه.:19:

_Barbod_
29-09-2008, 08:13
خوب اینجوری هزینه خیلی بالاتر از یه سرویس نامحدود میشه(دانلود بالای 50 یا 60 گیگ در ماه)

بهترین راه همینه برای کسانی که اهل دانلود هستند

اینجا کسی بحث تخصصی کامپیوتر نمیکنه.انجمن این بحثها فرق میکنه
اینجا بحث سرویس دهنده های اینترنت پر سرعت هست

شما بحث رو چرا به بی راهه میکشونی
کسی مگه گفت پول برق میاد و از این جور حرفها
بحث سر اینه که سرویس با محدودیت با سرعت بالا به درد نمیخوره برای دانلود.

sharifi1984
29-09-2008, 09:59
بله همین طوره
صحبت کردم میگه تا چند روز آینده برطرف میشه
تا حالا صد بار این حرفو زده:19:

farhad_s5
29-09-2008, 10:02
َADsl معمولی تا 8 کیلومتر بدون مشکل چطور میگی 5کیلومتر

دوست منمن خودم تا مخابرات حدود 5 کیلومتر فاصله دارم که سپنتا و صبانت و آسیاتک نتونستن سرویس بدن و گفتن که فاصلت خیلی زیاده تا مخابرات!منم سفارش ADSL 2+ به لایزر دادم که امیدوارم واقعا ADSL2+ باشه تا بتونم ب اینترنت وصل بشم

mehdi_08
29-09-2008, 10:31
از لطف همتون ممنون که پاسخ سوال من رو بعد از یک روز تمام ندادید این دفعه سوالم رو تکرار می کنم که یه یادگاری از من داشته باشید
سلام دوستان
ممنون از لطفتون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اولا اگرکسی جواب نداده خوب شاید تو شیراز نیست که بخواد کمکتون کنه
ولی باید بگم که 64سرعتش بالا نیست کسی هم که حجم دانلودهاش بالا باشه نمی ره که 64 بگیره شما روزی چه قدر دانلود دارید سرویس های حجمی 512 که دانلود شبانه رایگان دارند می تونند گزینه مناسبی برا شما باشند

r4pbr4p
29-09-2008, 13:35
دوست منمن خودم تا مخابرات حدود 5 کیلومتر فاصله دارم که سپنتا و صبانت و آسیاتک نتونستن سرویس بدن و گفتن که فاصلت خیلی زیاده تا مخابرات!منم سفارش ADSL 2+ به لایزر دادم که امیدوارم واقعا ADSL2+ باشه تا بتونم ب اینترنت وصل بشم

درست میگی فرهاد جان همون 5کیلومتره

بیشتر از اونو باید ای دی اس ال 2 استفاده کنی

r4pbr4p
29-09-2008, 13:37
سلام دوستان
ممنون از لطفتون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

در کامل کردن پست مهدی...

شما نمیتونید هم پول کم بدید هم امکانات زیادی داشته باشید

64 که بگیری قیمتش مناسبه ولی سرعتش مناسب نیست

حجم دانلودت نامحدوده ولی سرعتت در حدی نیست که بخوای خیلی دانلود کنی

XMAN9
29-09-2008, 14:11
64 بگيريد با ديال اپ هيچ فرقي نميكنه.
اگه ميخواهيد adsl بگيريد از 128 به بالا .

Fusi0n
29-09-2008, 14:37
اقا من یکی راهنمایی کنه :

سلام به دوستان گرامی

الان به تازگی سپنتا به سرویس دهنده مخابرات ما اضافه شد بنده الان از صبانت سرویس میگرم و میخوام برای ماه بعد از سرویس سپنتا سرویس بگیرم
کلا من بیشتر دانلود میکنم اگه بشه میخوام سرویس 384 یا 256 بیگرم میخواستم بدونم حدود واقعی سرعتی این سرویس ها چقدر و نظرتون چی اصلا از سپنتا سرویس دریافت کنم

در کل سرویس میخوام بدونم محدودیت حجمی سرعت بالا

باتشکر پیشاپیش

mehdi_08
29-09-2008, 14:42
خوب اگه پولشو داری می تونی یکی از اون سرویس های نامحدود که گفتی بگیری
دانلودت چه قدره؟

r4pbr4p
29-09-2008, 14:50
حدود واقعی سرعتی این سرویس ها چقدر

256 ماگزیمم 29

384 هم دور ور 40

seppeehr
29-09-2008, 15:11

من نزديك به دو سال هست كه دار از سپنتا سرويس ميگيرم. الان هم سرويس 256 دارم، سرعتم اگه مشكل پهناي باند وجود نداشته باشه روي 29-30 هست.
اما الان سپنتا مشكل پهناي باند داره، و اين باعث شده كه بعضاً سرعتم به 12-14 هم در بعضي از ساعتهاي روز برسه.
كلًا سپنتا خوبه، اما اگه ميتوني صبر كن يه چند وقت كه اين مشكل پهناي باندش برطرف بشه، البته بستگي هم داره كه شما تو كدوم منطقه هستي، اگه منطقه‌ات خيلي شلوغ نباشه طبيعتاً مشكل پهناي باند هم نداري.
يه مشكل ديگه‌اي هم كه داره اينه كه پشتيبانيش تعطيله!
حالا انتخاب با خودت.

mehdi_vsgh
29-09-2008, 17:00
دوست عزیز من خودم تا یکی دو هفته پیش سپنتا داشتم...

سپنتا دو حالت بیشتر نداره

1. خوبه
2. افتضاحه

بسته به شانسته
برای خیلی ازدوستانی که اینجا هستن خوب در اومده بود
ولی برای من از شانسم پر از مشکل بود دائما دیسکانکت میشد...

بنابراین اگه شانست خوب باشه هیچ مشکلی نخواهی داشت (کسانی رو میشناسم که یک هفته بدون هیچ قطعی وصل بودن)
ولی اگه خراب بود و مشکل داشت فکر اینکه زنگ بزنی پشتیبانی و بگی برات پیگیری کنن رو از سرت بیرون کن چون آیکیو این پشتیبانیهای سپنتا در حد یک گیاه هستش(من دیسکانکت زیاد میشدم زنگ که میزدم میگفتن مودمت را خاموش کن و مجدد روشن کن درست میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

farhad_s5
29-09-2008, 17:24
من شنبه 6 مهر به لايزر سفارش Adsl2+ رو دادم وامروز 8 مهر گفتن كه وصل شده ،اومدم خونه ديدم باز وصل نيست!(چرا باز؟ آخه يه بار قبلا از سپنتا گرفته بودم اون به خاطر فاصله زياد تا مخابرات نتونسته بود بهم Adsl بده)
نتيجه چي ميگيريم؟!
اين كه Adsl2+ لايزر كاملا الكيه!

farhad_s5
29-09-2008, 17:26

1. خوبه
2. افتضاحه

بسته به شانسته

بنابراین اگه شانست خوب باشه هیچ مشکلی نخواهی داشت (کسانی رو میشناسم که یک هفته بدون هیچ قطعی وصل بودن)
ولی اگه خراب بود و مشکل داشت فکر اینکه زنگ بزنی پشتیبانی و بگی برات پیگیری کنن رو از سرت بیرون کن چون آیکیو این پشتیبانیهای سپنتا در حد یک گیاه هستش(من دیسکانکت زیاد میشدم زنگ که میزدم میگفتن مودمت را خاموش کن و مجدد روشن کن درست میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

اون خاموش روشني كه ميگن براي اين هست كه اون ها پورت مخابراتي شما رو ريست مي كنن تا بلكه درست بشه دوست من!:10:

mehdi_vsgh
29-09-2008, 17:50
اون خاموش روشني كه ميگن براي اين هست كه اون ها پورت مخابراتي شما رو ريست مي كنن تا بلكه درست بشه دوست من!:10:
اون که بحثش جداس...
اتفاقا یه بار هم همینو بهم گفتن.....
ولی تو بقیه موارد یارو میگفت مودمو فقط یه بار خاموش روشن کن....

کلا پشتیبانای سپنتا همونطور که گفتم ایکیوشون در حد گیاه هستش(البته بلا نسبته گیاه)

hassand
29-09-2008, 17:53
کمک فوری در مورد ارومیه

سلام من اهل شیراز هستم و به کمک فوری در باره ارومیه احتیاج دارم
و اطلاعاتی در مورد ارومیه لازم دارم
لطفا اگر کسی اهل ارومیه هست با ایدی من تماس بگیده و به من کمک کنه
hassan_b315@yahoo.com

siamak_mu
29-09-2008, 18:34
من شنبه 6 مهر به لايزر سفارش Adsl2+ رو دادم وامروز 8 مهر گفتن كه وصل شده ،اومدم خونه ديدم باز وصل نيست!(چرا باز؟ آخه يه بار قبلا از سپنتا گرفته بودم اون به خاطر فاصله زياد تا مخابرات نتونسته بود بهم Adsl بده)
نتيجه چي ميگيريم؟!

خب مودم هم يه تنظيماتي داره...
بايد يوز و پس شركت رو بهش بدي...
بگو بيان برات نصب كنن ايشالا درست ميشه.

_Barbod_
29-09-2008, 19:59
سلام به دوستان گرامی

اقا الان به تازگی سپنتا به سرویس دهنده مخابرات ما اضافه شد بنده الان از صبا سرویس میگرم و میخوام برای ماه بعد از سرویس سپنتا سرویس بگیرم
کلا من بیشتر دانلود میکنم اگه بشه میخوام سرویس 384 یا 256 بیگرم میخواستم بدونم حدود واقعی سرعتی این میدن چقدر و پیشنهاد مکیند از این به بعد از این شکرت سرویس دریافت کنم

باتشکر پیشاپیش
عزیز من تا به حال از 3 تا سرویس سپنتا استفاده کردم
256 و 384 و 512 ...این سری هم میخوام 1 مگ شارژ کنم
البته فعلا" پهنای باند کم داره و تا چند روز دیگه درست میشه
در کل از سپنتا راضی هستم و تا به حال مشکل خاصی نداشتم به جز یک مورد که بعد از کلی پیگیری تازه متوجه شدم مشکل از طرف خودم هست

اما الان سپنتا مشكل پهناي باند داره، و اين باعث شده كه بعضاً سرعتم به 12-14 هم در بعضي از ساعتهاي روز برسه

برای من که بد نیست الان 384 دارم و تو بدترین حالت 40 دانلود میکنم

1. خوبه
2. افتضاحه

بسته به شانسته

من تا به حال به هیچ عنوان دیسکانکت نشدم
سیستم من اصلا" خاموش نمیشه و همیشه در حال دانلود هست
حتی زمانی که مسافرت میرم میزارم دانلود کنه بعد از چند روز برمیگردم میبینم همچنان در حال دانلود هست.
دیگه این از شانس بد شما بوده

نتيجه چي ميگيريم؟!
عزیز خوب شاید مشکل از طرف خودت هست
سیم کشی چیزی شاید مشکل داره

mehdi_vsgh
29-09-2008, 20:20
من تا به حال به هیچ عنوان دیسکانکت نشدم
سیستم من اصلا" خاموش نمیشه و همیشه در حال دانلود هست
حتی زمانی که مسافرت میرم میزارم دانلود کنه بعد از چند روز برمیگردم میبینم همچنان در حال دانلود هست.

یه سوالی برام پیش اومده!!؟؟
تو چی دانلود میکنی؟؟؟
من خودمو بکشم تو یک ماه 20 گیگ میتونم دانلود کنم....
چطوری تو کم نمیاری؟؟؟‌:دی

Fusi0n
29-09-2008, 20:50

اهان ایول خوب هر کدوم میانگین چطور پایین ترین و بالا ترین یا حداقلش
بعد از اضافه کردن پهنای باند به چقدر میرسه این سوریس ها

این متن بخونید دوستان همه و کمک کنید
من الان مرکز مخابراتمون همه شرکت ساپورت داره
یعنی : صبانت - پارس انلاین - سپنتا - شاتل - اسیا تک - فرا نت - داتک
الان صبانت هستم خیل راضیم ولی متاسفانه محدودیت حجمی من دیوانه کرده و میخوام سرویس بگیرم محددیت نداشته باشه
و هیمن طور سرعت مطلوب بین 40 تا 50 کیلوبات بده و قطعی نداشته باشه
اهان بعضی مواقع گیم انلاینم میزنم پس پینگ تا حدوی پایین باشه
حالا کدوم پیشنهاد میکنید.
باتشکر

Majidson
29-09-2008, 20:57
من كسي بودم كه به همه توصيه مي كردم سپنتا بگيرن. نمي دونم چرا يك دفعه خراب شد.

كيفيت خدمات خيلي اومد پايين. پشتيباني چند تا خانم گذاشتن فقط براي پيچوندن مشتري...!!! متاسفانه هيچ وقت به صورت فني نمي تونن جوابگو باشن. تنها چيزي كه بهشون ياد دادن اينه كه بگن سيم تلفنو بزن به يك گوشي ببين بوق آزاد داري !!! بعدشم بگن برو كانكشن بساز و تو مودم ست نكن.!!! آخرش ميگن ويروس داري.!!!

اگر آدم فني باشي و متخصص راحت مي توني جوابشونو بدي و راحت بگم كم ميارن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خلاصه فهميدم سپنتا چون قيمتاش بالاست تو مركز تلفن ما زياد مشتري نداشت واسه همين سرعتش خوب بود. ولي از وقتي پورت بقيه شركتا پر شد و مردم مجبور شدن برن سراغ سپنتا اون وقت شد كه سرعت كسايي كه از قبل سپنتا داشتن را كم كردن تا بتونن به بقيه سرويس بدن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خلاصه من خاطرات خوبي داشتم باهاش تا وقتي كه خوب بود. به هر حال من قراردادمو باهاشون فسخ كردم و رفتم سراغ شاتل چون صرف اقتصادي نداشت كه ماهي 30هزار تومن بدي و سرعت دانلودت مثل شركتايي باشه كه كمتر پول ميگيرن (مثل: آسياتك و يا داتك و يا لايزر كه بدون محدوديت ميدن)

من انتظار بيشتري ازشون داشتم ولي خوب ديگه ، خداحافظ سپنتا... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

r4pbr4p
29-09-2008, 21:03

الان صبانت هستم خیل راضیم ولی متاسفانه محدودیت حجمی من دیوانه کرده و میخوام سرویس بگیرم محددیت نداشته باشه
باتشکر

داتک فکر کنم بهترین گزینه باشه

Nevissande
29-09-2008, 22:04

شما نبايد فريب اين كلمه محدوديت دانلود رو بخوريد:13:

چرا كه مثلا وقتي شما مي رويد اشتراك 64 كيلوبيت نامحدود مي گيري در مقايسه با كسي كه سرويس مثلا 512 Eco شاتل داره در مجموع خيلي كمتر مي توني نسبت به آن شخص دانلود داشته باشي.

چرا؟ چون درسته كه آن سرويس شاتل كه مثال زدم محدوديت شديد ترافيك دارد ولي به علت اينكه سرعتش بالاست در يك شب كه با استفاده از اكانت رايگان شبانه اش دانلود مي كنيد خيلي بيشتر از يك روز تمام دانلود كردن با سرويس 64 نامحدود ، دانلود خواهيد داشت.

seppeehr
29-09-2008, 22:04
البته فعلا" پهنای باند کم داره و تا چند روز دیگه درست میشهخبر دقيق داري كه كي قراره پهناي باند رو افزايش بدن؟

بسته به شانسته
ولی برای من از شانسم پر از مشکل بود دائما دیسکانکت میشد...راستش سپنتا هر گيري كه ازش ديده باشم، ديسكانكتي خيلي كم ديدم توش. اما اين كه پشتيبانيش تعطيله، شكي درش نيست.
حالا الان شما شاتل گرفتي راضي هستي؟

khoshshaans
29-09-2008, 22:28
دوستان
1- در کدام سرویسها فیل-تر شکنهایی مثل u91(ultrasurf) و freegate کار می کند؟

2- کدام سرویسها emule و torrentرا بستند یا نبستند ( داتک تو قسمت پرسش پاسخ سایتش نوشته بود webbrowsing اولویت د)
به هر حال مرکز دانلود این دو تا هستند

3- کدام سرویس دهنده ها عمدا کانکشن را ریست می کنند (مخصوصا شبها که طرف تو خوابه و فکر می کنه می دانلوده) و طوری هست که دانلود resumable نیست یا نیز کانکشن را باید دستی مجددا برقرار کرد

با تشکر
سرویس قاصدک چرا بحث نشده روش تو سایتش که خیلی ادعا کرده

با تشکر

matrixx
29-09-2008, 22:30
کي کارت طلايي شاتل رو به هزينه خودش ميفرسته؟
من يکي ميخوام.

_Barbod_
29-09-2008, 22:54
یه سوالی برام پیش اومده!!؟؟
تو چی دانلود میکنی؟؟؟
من خودمو بکشم تو یک ماه 20 گیگ میتونم دانلود کنم....
چطوری تو کم نمیاری؟؟؟‌:دی
همیشه در حال دانلود فیلم هستم اون هم فقط رپید
یه وقتهایی هم میزنم تو نخ دانلود فول آلبومها

باتشکر
ببین عزیز من با 256 بین 28 تا 34 دانلود میکردم
با 384 بین 43 تا 50
با 512 بین 58 تا 65 یه وقتها هم که خیلی کم پیش میومد تا 70
با توجه به اینکه میگی سرویس نامحدود میخوای بین شرکتهایی که نام بردی فقط و فقط سپنتا رو پیشنهاد میکنم.
و داتک رو کاملا" رد میکنم

من كسي بودم كه به همه توصيه مي كردم سپنتا بگيرن. نمي دونم چرا يك دفعه خراب شد.

كيفيت خدمات خيلي اومد پايين. پشتيباني چند تا خانم گذاشتن فقط براي پيچوندن مشتري...!!! متاسفانه هيچ وقت به صورت فني نمي تونن جوابگو باشن. تنها چيزي كه بهشون ياد دادن اينه كه بگن سيم تلفنو بزن به يك گوشي ببين بوق آزاد داري !!! بعدشم بگن برو كانكشن بساز و تو مودم ست نكن.!!! آخرش ميگن ويروس داري.!!!

اگر آدم فني باشي و متخصص راحت مي توني جوابشونو بدي و راحت بگم كم ميارن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خلاصه فهميدم سپنتا چون قيمتاش بالاست تو مركز تلفن ما زياد مشتري نداشت واسه همين سرعتش خوب بود. ولي از وقتي پورت بقيه شركتا پر شد و مردم مجبور شدن برن سراغ سپنتا اون وقت شد كه سرعت كسايي كه از قبل سپنتا داشتن را كم كردن تا بتونن به بقيه سرويس بدن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خلاصه من خاطرات خوبي داشتم باهاش تا وقتي كه خوب بود. به هر حال من قراردادمو باهاشون فسخ كردم و رفتم سراغ شاتل چون صرف اقتصادي نداشت كه ماهي 30هزار تومن بدي و سرعت دانلودت مثل شركتايي باشه كه كمتر پول ميگيرن (مثل: آسياتك و يا داتك و يا لايزر كه بدون محدوديت ميدن)

من انتظار بيشتري ازشون داشتم ولي خوب ديگه ، خداحافظ سپنتا... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توی ضعیف بودن پشتیبانی سپنتا هیچ حرفی نیست
اما یه چیزی هم هست...
شما اگر خودت یه کمی فنی باشی و با تجربه دیگه تو سرویس سپنتا نیازی به پشتیبانی نداری
فقط یه وقتها برای ریست پورت کارت به پشتیبانی می افته که این یکی خیلی به درد خود من خورده

شما رو چه حسابی داتک رو پیشنهاد میکنی؟
کیفیتش؟ که نداره
احترام به مشتری؟ که اصلا" براشون معنی نداره ...!

شما نبايد فريب اين كلمه محدوديت دانلود رو بخوريد:13:

چرا كه مثلا وقتي شما مي رويد اشتراك 64 كيلوبيت نامحدود مي گيري در مقايسه با كسي كه سرويس مثلا 512 Eco شاتل داره در مجموع خيلي كمتر مي توني نسبت به آن شخص دانلود داشته باشي.

چرا؟ چون درسته كه آن سرويس شاتل كه مثال زدم محدوديت شديد ترافيك دارد ولي به علت اينكه سرعتش بالاست در يك شب كه با استفاده از اكانت رايگان شبانه اش دانلود مي كنيد خيلي بيشتر از يك روز تمام دانلود كردن با سرويس 64 نامحدود ، دانلود خواهيد داشت.
آخه عزیزم 64 که نمیشه اینترنت
نا محدود خوبیش اینه که لازم نیست برای دانلود منتظر بشی تا شب بشه
یه وقتهایی آدم یه چیزی گیر میاره که دوست داره همون لحضه دانلود کنه و استفاده کنه
باید صبر کنه تا شب
بابا ما همه جوره تو این مملکت محدود هستیم حالا یه سرویس اینترنت که انتخابش تا حدودی دست خودمون هست اون رو هم خودمون محدود کنیم برای خودمون..!
راستی یه چیزی... تو سرویس با محدودیت خدا نکنه ویروس بگیری:21:

خبر دقيق داري كه كي قراره پهناي باند رو افزايش بدن؟

طبق خبری که من دارم الان از پهنای باند کلی سپنتا دارن به مناطقی که خیلی مشکل دارند اضافه میکنند.
اما از طرفی سپنتا با کمبود پهنای باند کلی مواجه هست که درخواست دادند و تا آخر هفته شاید اضافه بشه
خبر دقیقش رو باید از آقای جهروتی گرفت که کی اضافه میشه

farhad_s5
29-09-2008, 22:56
خب مودم هم يه تنظيماتي داره...
بايد يوز و پس شركت رو بهش بدي...
بگو بيان برات نصب كنن ايشالا درست ميشه.

درست ميگي شما ولي بايد چراغ ADSL مودم ثابت بشه تا من تنظيماتش رو انجام بدم:46:(چراغ ADSL مودم ثابت نميشه!)

سيم كشي هم چك كردم و كاملا درست بوده،:10:

_Barbod_
29-09-2008, 22:57
سرویس قاصدک چرا بحث نشده روش تو سایتش که خیلی ادعا کرده
با تشکر
عزیز قاصدک ISP نیست
نمایندگی چند تا شرکت از جمله صبانت و داتک ... هست

mehdi_vsgh
29-09-2008, 23:18
خبر دقيق داري كه كي قراره پهناي باند رو افزايش بدن؟

راستش سپنتا هر گيري كه ازش ديده باشم، ديسكانكتي خيلي كم ديدم توش. اما اين كه پشتيبانيش تعطيله، شكي درش نيست.
حالا الان شما شاتل گرفتي راضي هستي؟
اره راضی هستم

تو این مدت حتی یک بار هم دیسکانکت نداشتم

mehdi_vsgh
29-09-2008, 23:21
همیشه در حال دانلود فیلم هستم اون هم فقط رپید
یه وقتهایی هم میزنم تو نخ دانلود فول آلبومها

ببینم خسته نمیشی این همه فیلم دانلود میکنی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من الان 2-3 فیلم رو دستم باد کرده اصلا وقت نمیکنم ببینمشون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reb
29-09-2008, 23:41
منهم موافقم داتک بگیره بعد صبا ولی بعد از این که گرفت بیاد اینجا بگه که چطوریه.

bleu2u4u
29-09-2008, 23:43
در کل از سپنتا راضی هستم و تا به حال مشکل خاصی نداشتم به جز یک مورد که بعد از کلی پیگیری تازه متوجه شدم مشکل از طرف خودم هست

برای من که بد نیست الان 384 دارم و تو بدترین حالت 40 دانلود میکنم

عزيز شما كه اين همه ادعاتون ميشه هي ميگيد ميخوام 1 مگ بگيرم سپنتا كه اصلا 1مگ نداره بيشترين سرعتي كه

داره Kbps 2048 (كيلو بيت بر ثانيه) كه ميشه 256 كيلو بايت بر ثانيه

براي اينترنت 1 مگ بايد به شما 8192 كيلو بيت بر ثانيه سرعت بده كه اينجور نيست

_Barbod_
29-09-2008, 23:57
عزيز شما كه اين همه ادعاتون ميشه هي ميگيد ميخوام 1 مگ بگيرم سپنتا كه اصلا 1مگ نداره بيشترين سرعتي كه

این دیگه از اون حرفها بود
عزیز بهتره یک کمی تحقیق کنی
2048 Kbps به عبارتی میشه 2 مگ که این رو همه میدونند
شما چطوری حساب کردی که این این رو در آوردی؟
در ضمن ما ادعایی نداریم و حرفی که بزنیم عمل میکنیم:46:

پ.ن: الان زنگ زدم پشتیبانی برای اینکه پورتم رو ریست کنه...!
طرف گفت از چه نرم افزاری برای دانلود استفاده میکنی؟
گفتم چطور؟
گفت گراف دانلودت نشون میده تا 620 هم پهنای باند میگیری برای دانلود:5:

mehdi_08
30-09-2008, 00:15

دوست عزیز یه حرفی زدی که تو قوطی هیچ عطاری پیدا نمی شه
ایشون منظورشون از یه مگ 1مگابیت بر ثانیه بود نه بایت
همیشه سرعت اینترنت رو برحسب بیت بیان می کنند

Fusi0n
30-09-2008, 00:35
ببین عزیز من با 256 بین 28 تا 34 دانلود میکردم
با 384 بین 43 تا 50
با 512 بین 58 تا 65 یه وقتها هم که خیلی کم پیش میومد تا 70
با توجه به اینکه میگی سرویس نامحدود میخوای بین شرکتهایی که نام بردی فقط و فقط سپنتا رو پیشنهاد میکنم.

سلام دوباره
فقط یک سوال به کلی یادم رفت ببخشید که سوال زیاد میپرسم
میخواستم بدونم سپنتا با تورنت مشکلی نداره میشه ازش دان داشت به راحتی محدود نکرده
باتشکر

siavashjal
30-09-2008, 00:42
چرا دوستان آسیاتک رو از قلم انداختن؟

من که کاملا ازش راضی ام.

سرعت خوب. بدون قطعی. سرویس دهی مناسب.

_Barbod_
30-09-2008, 01:28
سلام دوباره
میخواستم بدونم سپنتا با تورنت مشکلی نداره میشه ازش دان داشت به راحتی محدود نکرده
باتشکر
ببین راستش من اصلا" تورنت دانلود نمیکنم
اما چند وقت پیش دوستان که تورنت دانلود میکنند میگفتند سرعت تورنت اومده پایین
من کلا" تا حالا 2 باز تورنت استفاده کردم
یک بار با 40 دانلود میکردم
یک بار هم با 3 :31:

MaRiPoSa
30-09-2008, 02:13
با سلام و خسته نباشید...

می شه بگین بالاخره به نظر شما کدومشون خوبه؟
:20:

n0100003
30-09-2008, 02:30
خوب اینجوری هزینه خیلی بالاتر از یه سرویس نامحدود میشه(دانلود بالای 50 یا 60 گیگ در ماه)

بهترین راه همینه برای کسانی که اهل دانلود هستند

اینجا کسی بحث تخصصی کامپیوتر نمیکنه.انجمن این بحثها فرق میکنه
اینجا بحث سرویس دهنده های اینترنت پر سرعت هست

شما بحث رو چرا به بی راهه میکشونی
کسی مگه گفت پول برق میاد و از این جور حرفها
بحث سر اینه که سرویس با محدودیت با سرعت بالا به درد نمیخوره برای دانلود.
یه جمله من که درسته شما 1 تیکشو جدا میکنی تکذیبش میکنی دوباره 1 تیکه دیگشو سوا میکنی تایید میکنی.
شما به پست هایی که میزدم با توحید نگاه کردید که میگی بحث رو به بیراهه میکشونی.اول که من میدونم بحث سر چیه چون خودم این بحثو شروع کردم پس بهتر از شما میدونم که بحث سر چیه:3:دوما متوجه نشدی که اون غذیه برق و که مطرح کردم فقط یه مثال بود کسی نخواست در مورد پول برق حرفی بزنه فکر نمیکردم لازم باشه بگم این مثال بود ولی خب شما مسنکه متوجه نشدی این مثاله:31:منم منظورم از انجمن تخصصی کامپیوتر این نبود شاید بد مطرح کردم اینجا انجمن هر چی که هست گفتن این حرفا که:(اگه سرعت بالا باشه جو میگیره حجم تموم میشه )یا یک سری حرفایی که بیشتر به روانشناسی مصرف و مدیریت مربوط میشه جاش اینجا نیست:31:
یه شما پیشنهاد میکنم پستهایی که از اول در مورد این موضوع دادیم من یا توحید و یک نفر دیگه اول بخونید یعد حرفهای منو تکذیب یا تعیید کنید:13:متشکرم

khoshshaans
30-09-2008, 09:08
ببین راستش من اصلا" تورنت دانلود نمیکنم
اما چند وقت پیش دوستان که تورنت دانلود میکنند میگفتند سرعت تورنت اومده پایین
من کلا" تا حالا 2 باز تورنت استفاده کردم
یک بار با 40 دانلود میکردم
یک بار هم با 3 :31:
سرعت دانلود تورنت بستگ به اين داره كه چهتعداد اون فيلم را به اشتراك گذاشتند هر چي كمتر باشه سرعت هم كمتره

seppeehr
30-09-2008, 09:38
سلام دوباره
باتشکر

سپنتا تا قبل از ماه رمضون هيچ مشكلي با تورنت نداشت. اما از وقتي اين جريان مشكل پهناي باند پيش اومده، فكر كنم يه دستكاري كردن كه تورنت نشه دانلود كرد، چون ترافيك خيلي بالايي ايجاد ميكنه.
منم سر همين قضيه مجبور شدم برم اكانت رپيد بگيرم.

سرعت دانلود تورنت بستگ به اين داره كه چهتعداد اون فيلم را به اشتراك گذاشتند هر چي كمتر باشه سرعت هم كمتره

درسته، ولي ربطي به اين موضوع نداره، ما همون تورنت هايي كه داشتيم دانلود ميكرديم، يهو ديديم سرعت از 25 اومد روي 1!

siamak_mu
30-09-2008, 14:35

حالا تورنت مگه فقط فيلمه!!!! :31:

_Barbod_
30-09-2008, 15:19
یه جمله من که درسته شما 1 تیکشو جدا میکنی تکذیبش میکنی دوباره 1 تیکه دیگشو سوا میکنی تایید میکنی.
شما به پست هایی که میزدم با توحید نگاه کردید که میگی بحث رو به بیراهه میکشونی.اول که من میدونم بحث سر چیه چون خودم این بحثو شروع کردم پس بهتر از شما میدونم که بحث سر چیه:3:دوما متوجه نشدی که اون غذیه برق و که مطرح کردم فقط یه مثال بود کسی نخواست در مورد پول برق حرفی بزنه فکر نمیکردم لازم باشه بگم این مثال بود ولی خب شما مسنکه متوجه نشدی این مثاله:31:منم منظورم از انجمن تخصصی کامپیوتر این نبود شاید بد مطرح کردم اینجا انجمن هر چی که هست گفتن این حرفا که:(اگه سرعت بالا باشه جو میگیره حجم تموم میشه )یا یک سری حرفایی که بیشتر به روانشناسی مصرف و مدیریت مربوط میشه جاش اینجا نیست:31:
یه شما پیشنهاد میکنم پستهایی که از اول در مورد این موضوع دادیم من یا توحید و یک نفر دیگه اول بخونید یعد حرفهای منو تکذیب یا تعیید کنید:13:متشکرم
آقا اصلا" شما درست میگی
من حال و حوصله این جور بحثها رو ندارم
همونی که شما میگی همونه:46:

bozorgmehr
30-09-2008, 15:49
چرا دوستان آسیاتک رو از قلم انداختن؟

من که کاملا ازش راضی ام.

سرعت خوب. بدون قطعی. سرویس دهی مناسب.

دوست عزیز نمیدونم شما در کدام منطقه هستی ولی در منطقه 7 خود من و تنی چند از دوستانم که ازآسیا تک سرویس گرفته بودند همگی به علت اشکالت زیاد و عدم پاسخگوئی اشتراکمون رو قطع کردیم جالبتر اینه که حتی جواب ما رو هم نمیدن که طلبمون از شرکت رو باید از چه کسی بگیرم.

siavashjal
30-09-2008, 17:06
من از مرکز نصراللهی هستم و تا امروز از خدماتشون راضی هستم.

mrmostafa
30-09-2008, 18:59
وقتي يه جا بريم كه Adsl داره از كجا بفهميم كه از كدوم شركت اشتراك دارن ؟؟؟ دستور خاصي هست بزنيم اطلاعات بده ؟؟؟

كسي براي شركت يه سرويس گرفته الان وصل كردن به يه كامپيوتر اگه بخوان كل سيستم هاي شركت وصل باشه چيكار بايد كردش؟؟؟ من يكي از دوستم يه سرويس 64 گرفت كل سيستم ها رو وصل كرده بود. راهش چي هست / ممنون ميشم بگين

tohidkh
30-09-2008, 19:07
وقتي يه جا بريم كه Adsl داره از كجا بفهميم كه از كدوم شركت اشتراك دارن ؟؟؟ دستور خاصي هست بزنيم اطلاعات بده ؟؟؟

كسي براي شركت يه سرويس گرفته الان وصل كردن به يه كامپيوتر اگه بخوان كل سيستم هاي شركت وصل باشه چيكار بايد كردش؟؟؟ من يكي از دوستم يه سرويس 64 گرفت كل سيستم ها رو وصل كرده بود. راهش چي هست / ممنون ميشم بگين

نمیتونید نوع اشتراک رو به طور دقیق تشخیص بدین. ولی با یه تست گرفتن، خیلی چیزها معلوم میشه. (حتی اگه ماهر باشید، نوع سرویس رو هم تشخیص میدین:31:)
از این سایت تست بگیرید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبراتون یه دونه گرفتم.

darvish1900
30-09-2008, 19:42

دوست عزیز از روی ای پی میتوانید تخیص دهید مال کدوم شرکت

Nevissande
30-09-2008, 19:47
دوست عزیز از روی ای پی میتوانید تخیص دهید مال کدوم شرکت
چجوري؟

ميشه يكم توضيح بديد؟

bozorgmehr
30-09-2008, 20:03
دوستان عزیز تبریک مرا بخاطر اولا" عید سعید فطر ودوما" بخاطر ارزان شدن adslبمیزان 20%بپذیرید البته در مورد دوم زمانیکه از چند ispسئوال کردم فرمودند از خود آقای وزیر اشتراک بگیرید مثل دفعه قبل که 30% ارزان شد و همه مبالق به جیب شرکتها رفت.

reb
30-09-2008, 20:17
چجوري؟

ميشه يكم توضيح بديد؟
آی پی رو بده تا بهت بگه کدوم شرکت و کجاست:

IPNetInfo v1.17

ghahremanimehdi
30-09-2008, 20:32
ببینم این نرخها برای یکماه است ؟ از ترافیکش صحبتی نکرده ؟ از کی اجرا میشه خدا میدونه.

darvish1900
30-09-2008, 21:44
چجوري؟

ميشه يكم توضيح بديد؟

تو همین سایت
speedtest.net
برو اسم ای اس پیت رو بهت میگه

siamak_mu
30-09-2008, 22:04
بهاي اينترنت ADSL تا 20 درصد كاهش يافت

خبرگزاري فارس: براساس مصوبه سازمان تنظيم مقررات قيمت اينترنت كه توسط شركت ارتباطات زيرساخت و در قالب لينك هاي STM1 به شركتهاي مخابرات استاني و شركتهاي داراي مجوز PAP تحويل مي‌شود، صرفا جهت استفاده براي ارائه خدمات ADSL به ميزان 20 درصد كاهش مي‌يابد.

به گزارش فارس به نقل از سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي، كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات در جلسه شماره 49، روز گذشته تعرفه ارائه خدمات اينترنت باند پهن را با استفاده از ADSL به تصويب رساند. در همين ارتباط قيمت تامين اينترنت براي ارائه خدمات اينترنت باند پهن نيز توسط كميسيون كاهش يافت.
براساس اين مصوبه قيمت اينترنت كه توسط شركت ارتباطات زيرساخت و در قالب لينك هاي STM1 به شركت هاي مخابرات استاني و شركت هاي داراي مجوز PAP تحويل ميشود صرفا جهت استفاده براي ارائه خدمات ADSL به ميزان 20 درصد كاهش پيدا مي‌كند.
براين اساس تعرفه واگذاري اينترنت پرسرعت با استفاده از ADSL براساس پهناي باند و ضريب اشتراك حداكثر 10 براساس جدول زير تصويب شد:

- 64 كيلو بيت برثانيه تعرفه : 59200 ريال
- 128 كيلو بيت برثانيه تعرفه: 99200 ريال
-256 كيلو بيت برثانيه تعرفه: 125600 ريال
- 512 كيلو بيت برثانيه تعرفه: 204800 ريال
- 1024 كيلو بيت برثاينه تعرفه: 383200 ريال
- 2048 كيلو بيت برثانيه تعرفه: 745600 ريال

براساس اين مصوبه هزينه مودم و راه اندازي آن برعهده مشترك است ولي بابت راه اندازي سرويس نيز نبايد هزينه اي از مشترك دريافت شود. شركت هاي ارائه دهنده خدمات نيز موظف هستند نسبت به نصب و راه اندازي تجهيزات در محل مشترك اقدام و پس از تحويل پهناي باند مناسب نسبت به تنظيم صورتجلسه اقدام كنند.
شركت هاي ارائه دهنده خدمات موظف هستند نرم افزارهاي لازم براي اندازه گيري لحظه اي پهناي باند را روي پايانه كاربر نصب و راهنمايي هاي لازم را انجام دهند.
كميسيون تنظيم مقررات توصيه كرده است كه به منظور گسترش ارائه اين خدمات در سطح كشور شركت مخابرات ايرات با مشارك شركتهاي PAP و رعايت منافع طرفين خدمات مذكور را ارائه كنند.
در صورت عدم مشاركت شركت هاي PAP مي‌توانند سروي مربوطه را حداكثر تا سقف 20 درصد بالاتر از اين تعرفه هاي مصوب ارائه كنند. شركت هاي PAP بايد تمامي قراردادهاي خود را حداكثر ظرف مدت يك ماه از تاريخ مصوبه براساس تعرفه هاي مصوب فوق اصلاح كنند.

منبع:

دوستان اگه مثل خودم چشمتون آب نميخوره شروع نكنين بگين دلم خوشه! فقط خبر رو گفتم اينجا. خودم اميدوار نيستم.

farhad_s5
30-09-2008, 22:14
من امروز يه اسپيليتر D-Link خريدم و به مودم وصل كردم،احساس مي كنم تند تر چراغش چشمك مي زنه ولي بازم ثابت نميشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mehdi_08
30-09-2008, 22:14
زودتر از تو حسابی خبر رو گفتن چند صفحه قبل برو

vahid_civil
30-09-2008, 22:31
ببخشید ببخشید من نبودم تازه این خبر رو خوندم. واقعیه ؟
مگه میشه چیزی ارزون بشه؟
یعنی 256 12 تومن ؟
لابد با محدودیت 1 مگ !

ghahremanimehdi
30-09-2008, 22:46
ببخشید ببخشید من نبودم تازه این خبر رو خوندم. واقعیه ؟
مگه میشه چیزی ارزون بشه؟
یعنی 256 12 تومن ؟
لابد با محدودیت 1 مگ !
من که به این حرفهای اینا دیگه اهمیت نمیدم
بهتره دلمون رو خوش نکنیم یه صحبتهای اینا . :13:

siamak_mu
30-09-2008, 23:46
آخه مثلاً شاتلي كه داره 512 نامحدود رو ميده ماهي 219.800 تومان (!!!!!!!!) نمياد يهو تعرفه اش رو بكنه 20.480 تومان!!! يعني يه دفعه 200000 تومان كم كنه. يعني ورشكست ميشن.

r4pbr4p
01-10-2008, 00:06
میگن ۳۰ درصد ولی فکر نمیکنم عملآ اینقدر کاهش پیدا کنه

r4pbr4p
01-10-2008, 00:07
من امروز يه اسپيليتر D-Link خريدم و به مودم وصل كردم،احساس مي كنم تند تر چراغش چشمك مي زنه ولي بازم ثابت نميشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شما برو دم در.. اونجا که خط اصلی میاد داخل خونه تست کن ببین اونجا هم همینطور چشمک میزنه

در ضمن دو شاخه ت هم برقگیر نباید باشه

n0100003
01-10-2008, 00:11
کسی سایت یا شماره یی از سازمان مقررات و ارتباطات رادیویی داره؟
در ضمن تو تاپیک به این گندگی کسی نیست که از افروز سرویس بگیره؟؟
افروز گرون هست درسته ولی من فکر میکردم مثلا سرویس 512 ناتمحدودش خیلیییی گرونه که 250000 تومنه ماهی
ولی مسنکه بقیه شرکتا هم اینجوریان شاتل 512 نامحدود همین حدوداس 220000 تومان
اصلا سرویس نامحدود گرونه چه برسه به اینکه سرعتشم بالا باشه درسته؟
ولی 128 نامحدود به نظر من 55 ماهی گرونه موافقید؟

farhad_s5
01-10-2008, 00:14
سيم كشي خونه رو قبلا تست كردم و درست بوده ولي دوباره چكش مي كنم!

دو شاخه ضد برق نيست!

sharifi1984
01-10-2008, 00:23
نمیتونید نوع اشتراک رو به طور دقیق تشخیص بدین. ولی با یه تست گرفتن، خیلی چیزها معلوم میشه. (حتی اگه ماهر باشید، نوع سرویس رو هم تشخیص میدین:31:)
از این سایت تست بگیرید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبراتون یه دونه گرفتم.

این سایت عالیه.چه اطلاعات وسیعی میده
حتی میتونی مقایسه ی ISP های شهرتم ببینی اسم سرویس دنده و کلی چیر دیگه:10:

sharifi1984
01-10-2008, 00:24
ایمن نتیجه ی بررسی مال منه
URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

r4pbr4p
01-10-2008, 00:29
البته به اسم کویت اون پایین هم توجه کن

افتخار ملی!

sharifi1984
01-10-2008, 00:49
خوب داتک از کویت میگیره دیگه

sharifi1984
01-10-2008, 00:50

sharifi1984
01-10-2008, 00:54

reb
01-10-2008, 01:09
جالبه آپلودر رپید داشت آپلود میکرد تست گرفتم.
لابد پارس هم از کویت میگیره:31:

n0100003
01-10-2008, 03:13
فکر نکنم ربطی داشته باشه که داتک از کویت باند میگیره
اون کویت یعنی شما برای تست یه سرور که تو کویت یا هرجا هست وصل میشید
در ضمن خود سایت میگه اون دایره زرد بزنید Recomended من یه khobar که اصلا نمیدونم کجاس وصل میشم شما چرا یه کویت؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ghahremanimehdi
01-10-2008, 03:18
فکر نکنم ربطی داشته باشه که داتک از کویت باند میگیره
اون کویت یعنی شما برای تست یه سرور که تو کویت یا هرجا هست وصل میشید
در ضمن خود سایت میگه اون دایره زرد بزنید Recomended من یه khobar که اصلا نمیدونم کجاس وصل میشم شما چرا یه کویت؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله یعنی تست رو با سرور کویت انجام میده چون نزدیکه به ایران . نه اینکه از کویت سرویس میگیری.

mdaastani
01-10-2008, 06:36
سلام دوستان عید همه تون مبارک ، امیدوارم هر روزتون عید باشه:11:
لطفا اگر کسی 512 شاتل داره می خوام بدونم تقریبا در هر دقیقه چند مگ دانلود می کنه

Nevissande
01-10-2008, 07:58
سلام دوستان عید همه تون مبارک ، امیدوارم هر روزتون عید باشه:11:
لطفا اگر کسی 512 شاتل داره می خوام بدونم تقریبا در هر دقیقه چند مگ دانلود می کنه
اگه در تاپيك شاتل سوالتون رو بپرسيد زودتر به جواب مي رسيد:

mrmostafa
01-10-2008, 10:59

sharifi1984
01-10-2008, 11:58
جالبه آپلودر رپید داشت آپلود میکرد تست گرفتم.
لابد پارس هم از کویت میگیره:31:
شما اینترنتت محدودیت دانلود داره؟چه سرعتی گرفتی؟

sharifi1984
01-10-2008, 12:04
من نمیدونم چرا سرعت اینترنت من از صبح تا بعد از ظهر افتضاحه!!
تازه بعد از ظهر میره به سمت خوب شدن:19:

Reza_994
01-10-2008, 12:10
khobar تو عربستانه
بچه ها اين speed test چطوريه يعني مثلا سرعت واقعي دانلود همينه!!؟؟!!

sharifi1984
01-10-2008, 12:26
khobar تو عربستانه
بچه ها اين speed test چطوريه يعني مثلا سرعت واقعي دانلود همينه!!؟؟!!
نه سرعت سند و ریسیوته
مثلا من با 512 حداکثر سرعت دانلودم 52kb/s میشه و با 128 میشه 18

_Barbod_
01-10-2008, 13:18
سرویس 64 چی هست که بخوای Share هم کنی
پیشنهاد میکنم این کار رو نکنی

Nevissande
01-10-2008, 13:31
من مثلا در يك اداره اي هستم كه سيستم ادمين ها به اينترنت با سرعت چند مگابيتي وصله.

جلوي من هم يك سيستم است.

ولي من اجازه دسترسي به اينترنت رو ندارم.

راهي براي دسترسي به اينترنت وجود داره؟

ایدون
01-10-2008, 13:33
من نمیدونم چرا سرعت اینترنت من از صبح تا بعد از ظهر افتضاحه!!
تازه بعد از ظهر میره به سمت خوب شدن:19:
خیلی هم خوش شانسی که بعد از ظهر درست میشه:31:

seppeehr
01-10-2008, 13:37

باورم نميشه 512 سرعتش رو 25 باشه!!!!
من برم اين سپنتا رو بزارم رو سرم پس!

hoomany
01-10-2008, 15:55
از خدمت بچه های گل این انجمن دوتا سوال داشتم. :11:

کسی میدونه که آیا خارج از پی سی ورلد، forum فعال دیگه ای درزمینه
اینترنت پرسرعت (مثل اینجا) وجود داره؟

اگه میشناسید آدرس لطفا؟

دوم اینکه بچه هایی که مرکز مخابراتیشون نصراللهی (گیشا) هستش خواهش میکنم
به بنده خبر بدن.

خیلی ممنونم. :11::11: :40::40::40::40::11::11:

Reza_994
01-10-2008, 16:58
نه سرعت سند و ریسیوته
مثلا من با 512 حداکثر سرعت دانلودم 52kb/s میشه و با 128 میشه 18
مگه سرعت ريسيو همون دانلود نيست؟ چه فرقي داره
شما اين تستي كه گرفتي سرعت ارسالتان 179 وسرعت دريافتتان 416
حالا اين سرعت چه فرقي با دانلود داره

n0100003
01-10-2008, 17:37
ببینید برای درست فهمیدن پهنای باند در لحظه از DU meter استفاده کنید
برنامه ی فوقالعاده ای است

mostafaeshghi
01-10-2008, 19:27
ببینید برای درست فهمیدن پهنای باند در لحظه از DU meter استفاده کنید
برنامه ی فوقالعاده ای است

دقیقا موافقم !

این سایت اسپید تست دات نت بسیار سایت مزخرفی است ! شما کافیه برای اثبات مدعای اینجانب در یک بازه ی زمانی 10 دقیقه ای 6-7 بار تست بگیرید تا شاهد گزارش سرعتهای با اختلاف عددی فاحش باشید !

sharifi1984
01-10-2008, 19:45
مگه سرعت ريسيو همون دانلود نيست؟ چه فرقي داره
شما اين تستي كه گرفتي سرعت ارسالتان 179 وسرعت دريافتتان 416
حالا اين سرعت چه فرقي با دانلود داره
نه این همون پهنای باندیه که در اختیارت قرار میگیره با سرعت دانلود متفاوته
مثلا شما با پهنای باند 40 و dialup سرعت دانلودت 4 هست

sharifi1984
01-10-2008, 19:47
بابا خوب چرا پول 512 میدی پس
64 بگیری ارزون تره که:27:

sharifi1984
01-10-2008, 19:48
دقیقا موافقم !

این سایت اسپید تست دات نت بسیار سایت مزخرفی است ! شما کافیه برای اثبات مدعای اینجانب در یک بازه ی زمانی 10 دقیقه ای 6-7 بار تست بگیرید تا شاهد گزارش سرعتهای با اختلاف عددی فاحش باشید !
شما که موافقی یه لطفی کن لینک دانلودشم بزار:46:

mehdi_vsgh
01-10-2008, 19:59
دانلود DU.Meter.v4.01.R3076.0.WinAll.Cracked-CRD فول

حجم : 3.5 مگابایت

sharifi1984
01-10-2008, 20:15
ممنون مهدی جان:10:

sharifi1984
01-10-2008, 20:17
در ضمن امضای ماهتم میخوام 1000 تا

ایدون
01-10-2008, 20:44

mehdi_vsgh
01-10-2008, 21:57
ممنون مهدی جان:10:
دوست عزیز دکمه تشکر هم برای همینکاراست دیگه:دی

sharifi1984
01-10-2008, 23:17
دوست عزیز دکمه تشکر هم برای همینکاراست دیگه:دی
میدونم.ولی حال کردم حضوری خدمت برسم:46:.

mehdi_08
02-10-2008, 00:22
میدونم.ولی حال کردم حضوری خدمت برسم:46:.
دوست عزیز قوانین انجمن باید رعایت بشه لطفا قوانین رو خوب بخون

mrmostafa
02-10-2008, 00:59
الان 20 درصد كاهش قيمت اينترنت رسمي شده و ابلاغ شده ولي هنوز شركتها قيمت ها رو در سايتهاشون اصلاح نكردن. در ضمن خود مخابرات اينترنت رو از يه شركتي ميگيره كه وقتي افت سرعت ميشه بابتش خسارت ميگيره بنابراين ب ايد به ماربرش هم خسارت بده كه شركتهاي اينترني نميدن. شماها نشستين همينطور هرچي ميگن گوشي ميدين؟؟؟ من پدرم قاضي هستش و ميخوام از شركت آسياتك شكايت كنم و حالشون جا بيادش

ghahremanimehdi
02-10-2008, 01:15
الان 20 درصد كاهش قيمت اينترنت رسمي شده و ابلاغ شده ولي هنوز شركتها قيمت ها رو در سايتهاشون اصلاح نكردن. در ضمن خود مخابرات اينترنت رو از يه شركتي ميگيره كه وقتي افت سرعت ميشه بابتش خسارت ميگيره بنابراين ب ايد به ماربرش هم خسارت بده كه شركتهاي اينترني نميدن. شماها نشستين همينطور هرچي ميگن گوشي ميدين؟؟؟ من پدرم قاضي هستش و ميخوام از شركت آسياتك شكايت كنم و حالشون جا بيادش
ایول . شما ها که زورتون بیشتره یه کاری بکنید . ماکه دستمون به جایی نمیرسه و فقط میزنن تو سرمون . :13:

n0100003
02-10-2008, 04:22
اینم یه برنامه خوب برای محاسبه حجم مصرف شده و میزان سرعت واقعی در لحظه::11:

rory
02-10-2008, 08:42
من تقریبا تمام تالارهای چند ستاره بخش اینترنت و شبکه رو گشتم ولی هنوز نتونستم برای انتخاب یه شرکت ADSL تصمیم بگیرم. هفته دیگه باید اقدام کنم. از شیرازم. کمکم کنید لطفا.:11:

Hamid Reza
02-10-2008, 10:23
من تقریبا تمام تالارهای چند ستاره بخش اینترنت و شبکه رو گشتم ولی هنوز نتونستم برای انتخاب یه شرکت ADSL تصمیم بگیرم. هفته دیگه باید اقدام کنم. از شیرازم. کمکم کنید لطفا.:11:

سلام
نیازی به مشاهده همشون نیست چون بعضی هاش مربوط به شهرهای دیگری هست
شما میتونید از این تاپیک خیلی کمک بگیرید و سوالتون را بپرسید و جواب بهتری بگیرید

بررسی سرویس دهنده های adsl در شیراز

darvish1900
02-10-2008, 10:28

دوست عزیز شما که پدرتون قاضی چرا همچین حرفی میزنید. بهتر از همه پدر شما میدونه که یک پرونده چقدر الافی داره. و کفش آهنی میخواد
شما پیگیر باش اگر نیاز به شاکی داشتید اطلاع بدید ما هم میایم.

آسیاتک خوب بود ولی یهو دزدی رو شروع کرد

kamikaze
02-10-2008, 11:31
سلام دوستان.
برای گیشا(مرکز نصراللهی) به نظرتون از ندا رایانه اکانت بگیرم بهتره یا لایزر؟ 128 می خوام
اگه هیچکدوم خوب نیستن شما چی پیشنهاد می کنید.
ممنون.

bozorgmehr
02-10-2008, 12:26

با سلام دوست من خودت رو زیاد آزار نده آسیا تک بیشتر از 16ماه آنقدر بد قولی کرد(سرعت بسیار پائین-قطع و وصل زیاد -پشتیبانی نا مناسب) که قرار دادم رو فسخ کردم .هنوز هم موفق نشدم پولم رو ازشون بگیرم.دوما": مگر قبلا" که 30% توسط مخابرات کاهش قیمت صورت گرفت این کاهش را کاربران در یافت کردند. اینبار هم 20%کاهش قیمت برای شرکتها محاسبه شده نه برای مصرف کننده سوما"در کجای آن اطلاعیه خواندید که با ید اینترنت با محدودیت حجمی ارائه کنند مگر قیمت سرعت128با 20%کاهش حدود 10000تومان اعلام نشده بود کدام شرکت را میتوانید نام ببرید که 128راکمتر از 20000بدون آبانمان عرضه کرده باشد حالا 20%آنرا حساب کنید به عدد حدود 10000تومان میرسید؟

kamikaze
02-10-2008, 13:10
سلام دوستان.
برای گیشا(مرکز نصراللهی) به نظرتون از ندا رایانه اکانت بگیرم بهتره یا لایزر؟ 128 می خوام
ممنون.

Hamid Reza
02-10-2008, 15:36
سلام دوستان.
ممنون.

سلام
من نظر شخصیم را میگم
من تا حالا از لایزر ناراضی ندیدم
شاید واسه اینه که مشترکینش کمن
به هر حال
شرکت خیلی خوبیه

siavashjal
02-10-2008, 16:31
فقط به آسیاتک فکر کن و لاغیر.

سرعت خوب عدم قطعی سرعت دانلود خوب.

Reza_994
02-10-2008, 21:23
بچه ها اين اينترنت امپراطور چيه؟؟؟

darvish1900
02-10-2008, 21:32
دوستانی که در مطقه مخابرات باهنر هستند و از مشترکین داتک هستند. لطفا سرعت خودشون و سرعت دانلودش اعلام کنند. با تشکر

vahid_civil
02-10-2008, 21:33
سایت p30world هم داره امپراتور رو تبلیغ میکنه !

قیمتای امپراتور با آسیاتک یکیه تقریبا . آسیا بهتره.

mehdi_vsgh
02-10-2008, 21:43
بچه ها اين اينترنت امپراطور چيه؟؟؟
از نمایندگیهای صبانت هستش

kamikaze
03-10-2008, 02:01
بچه ها من آخرش دستگیرم نشد آسیانک خوبه یا بد. تو همین 2صفحه 2 نفر گفتن عالیه، 2 نفر مزخرف!

ghahremanimehdi
03-10-2008, 02:21
بچه ها من آخرش دستگیرم نشد آسیانک خوبه یا بد. تو همین 2صفحه 2 نفر گفتن عالیه، 2 نفر مزخرف!
به نظر من:20: باید خودت با در نظر گرفتن مسائلی چون منطقه ای که هستی و شرایط مالیت و شرایط و امکاناتی که هر سرویس دهنده بهت میده و حتی مودمی که میخوای استفاده کنی و ...
تصمیم بگیری شما الان توی تاپیک های شاتل ، آسیاتک، صبانت ، پارس آنلاین ، داتک ، و ... که بری هر کسی یه چیزی گفته یکی راضی هست و دیگری ناراضی چون سطح انتظارات هر شخص فرق میکنه . بنابراین تو سایت تک تک این سرویس دهنده ها برو و شرایطشون رو ببین هر کدوم رو با انتظاراتت بهتر دونستی بگیر .:46:

Mahyarrrrr
03-10-2008, 17:51
من تقريبا تمام تالارهاي بخش ADSL رو بررسي كردم ولي هنوز نتونستم براي انتخاب يه شركت ADSL تصميم بگيرم. به نظر ميرسه هر كس فقط يه شركت رو تست كرده و نظرش رو يه جانبه ميگه، خواهشن دوستاني كه با چند شركت طرف حساب بودن يه مقايسه كامل و همه جانبه كنن كه من و امثال من از اين گيجي در بيايم
منطقه من پيام نوره ( پونك) و ميخوام اشتراك با سرعت 128 يا 256 بگيرم
از بين مجموع نظرات در تاپيك هاي مختلف به اين نتيجه رسيدم كه آسياتك و شاتل و سپنتا و پارس آنلاين و صبانت و امپراتور همشون هم خوبن هم بد !!!!
آخه مشكل اصلي هم اينجاست كه همه شركتها ميگن بايد مودم رو از خودمون بخري و الا فكر كنم ميشد آدم از هر كدوم يك ماه اشتراك بگيره بينه چي به چيه و كدوم بهتره
يه چيز ديگه هم بگم، من دانشجو هستم و حداقل هفته اي 3 يا 4 روز تهران نيستم، به نظرتون اشتراك adsl براي من با اين شرايط مقرون به صرفه هست؟؟
تورو خدا يه كمكي كنيد از اين بلاتكليفي و سر درگمي تو انتخاب شركت براي ADSL بيام بيرون!!

vahid_civil
03-10-2008, 18:18
من تقريبا تمام تالارهاي بخش ADSL رو بررسي كردم ولي هنوز نتونستم براي انتخاب يه شركت ADSL تصميم بگيرم. به نظر ميرسه هر كس فقط يه شركت رو تست كرده و نظرش رو يه جانبه ميگه، خواهشن دوستاني كه با چند شركت طرف حساب بودن يه مقايسه كامل و همه جانبه كنن كه من و امثال من از اين گيجي در بيايم
منطقه من پيام نوره ( پونك) و ميخوام اشتراك با سرعت 128 يا 256 بگيرم
از بين مجموع نظرات در تاپيك هاي مختلف به اين نتيجه رسيدم كه آسياتك و شاتل و سپنتا و پارس آنلاين و صبانت و امپراتور همشون هم خوبن هم بد !!!!
آخه مشكل اصلي هم اينجاست كه همه شركتها ميگن بايد مودم رو از خودمون بخري و الا فكر كنم ميشد آدم از هر كدوم يك ماه اشتراك بگيره بينه چي به چيه و كدوم بهتره
يه چيز ديگه هم بگم، من دانشجو هستم و حداقل هفته اي 3 يا 4 روز تهران نيستم، به نظرتون اشتراك adsl براي من با اين شرايط مقرون به صرفه هست؟؟
تورو خدا يه كمكي كنيد از اين بلاتكليفي و سر درگمي تو انتخاب شركت براي ADSL بيام بيرون!!

شما میتونی خودت مودم بخری. الزامی بر خرید از خود شرکت نیست.
چون تهران نیستی محدودیت دار بگیر. که هم سرعتشون بیشتره و هم ارزونتر. شاید 2 گیگ هم کافی باشه برات.
تقریبا مهم نیست از چه شرکتی میگیری. بالاخره هر شرکتی یه حسن و یه عیبی داره.
آسیاتک و صبانت و شاتل همشون خوبن.

kamikaze
03-10-2008, 20:58
ممنون از نظرتون.

mohsen_60006
04-10-2008, 02:16
سلام
من با برنامه wentafaxکار میکنم خیلی فکس میزنم وقتی adslمیگیریم با این مودم ها هم میشه فکس زد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
طرز کارش فرق میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

alizshah
04-10-2008, 03:01
adsl فرقی نمیکنه

n0100003
04-10-2008, 03:55
من یکی از دوستام تبریزه اشتراک صبانت گرفته 128Kbps ماهی 15000تومن بعد شبا سرعتش میشه 1Mb من که شاخ در اوردم با این قیمت شبا بشه 1Mb فوق العادست
واقعا یه همچین سرویسی هست؟اگه هست صبا تو تهرانم میده؟کسی از شماها داره؟
کاشکی منم ساپورت میکردن این شرکتا منم سرعت بالا میگرفتم علکی باید 55 تومن پول 128 نامحدود بدم میتونستم 512 بگیرم محدود حیف...

mehdi_vsgh
04-10-2008, 05:32
من یکی از دوستام تبریزه اشتراک صبانت گرفته 128Kbps ماهی 15000تومن بعد شبا سرعتش میشه 1Mb من که شاخ در اوردم با این قیمت شبا بشه 1Mb فوق العادست
واقعا یه همچین سرویسی هست؟اگه هست صبا تو تهرانم میده؟کسی از شماها داره؟
کاشکی منم ساپورت میکردن این شرکتا منم سرعت بالا میگرفتم علکی باید 55 تومن پول 128 نامحدود بدم میتونستم 512 بگیرم محدود حیف...
اره صبانت شبا سرعتش بالا میره

sonicsaber
04-10-2008, 09:15
سلام
من می خوام تو تهران اینترنت adsl بگیرم
سرعت 128 برام کافی هستش... اما می خوام هزینش زیر 14، 15 تومن باشه
و ترجیحاً شبانه رایگان داشته باشه
منطقه مخابراتی من توحید هستش...
شما کدوم شرکت رو پیشنهاد می کنید؟

Hamid Reza
04-10-2008, 13:45
سلام

سلام
پیش شمارتون را اعلام کنید
ممنون:11:

Mahyarrrrr
04-10-2008, 14:00
نرخ و قيمت و سرعت امپراطور هم مثل صبانته؟ يا اينكه فرق داره؟
يه سوال ديگه هم بپرسم، نزديك بودن ISP به محل خونه آدم براي گرفتن ADSL مهمه؟ تاثيري تو سرعت ميذاره؟

Majidson
04-10-2008, 14:55
يه سوال ديگه هم بپرسم، نزديك بودن ISP به محل خونه آدم براي گرفتن ADSL مهمه؟ تاثيري تو سرعت ميذاره؟

دوست عزيز
1. با مشاهده وب سايت هردو شركت قيمتها را با هم مقايسه كنيد. در ضمن امپراطور نماينده صبا است.

امپراطور:
صبانت:

2. نزديك بودن مركز تلفن به منزل در سرعت اينترنت شما تاثير بسزايي دارد نه ISP .

dear_2007
04-10-2008, 15:23
سلام
منم از adsl یه سال هست که اشتراک دارم 64 داشتم تا تابستون که 64 به کل برداشت 128 هم کرد 28 هزار تومن هزینش خیلی بالاست شرکتی هست که 64 یا 128 زیر 20 تومن باشه ؟

Nevissande
04-10-2008, 15:38
منم از adsl یه سال هست که اشتراک دارم 64 داشتم تا تابستون که 64 به کل برداشت 128 هم کرد 28 هزار تومن هزینش خیلی بالاست شرکتی هست که 64 یا 128 زیر 20 تومن باشه ؟
صبانت، سرعت 1 مگابيت رو ميده 15 هزار تومان!

dear_2007
04-10-2008, 18:19
صبانت، سرعت 1 مگابيت رو ميده 15 هزار تومان!
نه نامحدود میخوام

vahid_civil
04-10-2008, 19:28

نامحدود نداریم تقریبا.
ولی محدود آسیاتک ماهی 10 تومن داره شباش غیر رایگان. صبانت هم 13 تومن شباش رایگان.
شاتل هم سرویس آرتش 64 نامحدود داره ( یا حداقل قبلا که داشت! ) میده 15800
لینک شاتل:

dear_2007
04-10-2008, 19:36
نامحدود نداریم تقریبا.
ولی محدود آسیاتک ماهی 10 تومن داره شباش غیر رایگان. صبانت هم 13 تومن شباش رایگان.
شاتل هم سرویس آرتش 64 نامحدود داره ( یا حداقل قبلا که داشت! ) میده 15800
لینک شاتل:
اره شاتل قیمت 64 ش بد نیست این هزینه راه اندازی رو برای من که خطم قبلا رانژه شده میگیرن باز ؟اگه بخوام ؟

yasermoh
04-10-2008, 19:37

من که دارم راضی هم هستم.

bozorgmehr
04-10-2008, 19:59

با سلام
عصر تلکام 64 نامحدود رو میده 135000ریال و128 محدودیت دار رو میده70000ریال ولی بهتره شما خودت یه سری به سایتش بزنی چون من از کیفیتش خبر ندارم ولی میگن اولینisp مجوز دار بوده.

dear_2007
04-10-2008, 20:07

من که دارم راضی هم هستم.

ممنون این شهراد خیلی قیمتش خوبه ولی بدشانسی انگار 7745 ساپورت نمیکنه

با سلام
عصر تلکام 64 نامحدود رو میده 135000ریال و128 محدودیت دار رو میده70000ریال ولی بهتره شما خودت یه سری به سایتش بزنی چون من از کیفیتش خبر ندارم ولی میگن اولینisp مجوز دار بوده.

ممنون سایتش چیه ؟

bozorgmehr
04-10-2008, 20:12

ممنون این شهراد خیلی قیمتش خوبه ولی بدشانسی انگار 7745 ساپورت نمیکنه

ممنون سایتش چیه ؟

خواهش میکنم.

dear_2007
04-10-2008, 20:16

خواهش میکنم.
چه شانسی اینم ساپورت نمیکنه 7746 داره ولی 7745 نداره

zabihi
04-10-2008, 21:00
دوستان گرامی
من در منطقه پیروزی - شکوفه ساکن هستم کدام شرکت adsl به منطقه ما سرویس میده خوبه .
ممنون

hoomany
04-10-2008, 21:07
سلام

سلام

با این حدود قیمت شما میتونی از اینترنت محدود چند شرکت استفاده کنی.
صبا-شاتل-فناوا(به شرط مراجعه به نمایندگی) عصرتلکوم (به شرط گرفتن یکساله)

این شرکتها تا جایی که میدونم شبانه رایگان دارن.
البته هرکدوم شرایط مخصوص خودشونو دارن و باید ببینی کدوم با سلیقه خودت جورتره.

موفق باشی :11:

sonicsaber
04-10-2008, 21:30
سلام

با این حدود قیمت شما میتونی از اینترنت محدود چند شرکت استفاده کنی.
صبا-شاتل-فناوا(به شرط مراجعه به نمایندگی) عصرتلکوم (به شرط گرفتن یکساله)

این شرکتها تا جایی که میدونم شبانه رایگان دارن.
البته هرکدوم شرایط مخصوص خودشونو دارن و باید ببینی کدوم با سلیقه خودت جورتره.

موفق باشی :11:

ممنون
تماس گرفتم صبانت ، گفتن تمام پورت هاشون تو منطقه ما پر هستش! پورت خالی ندارن! یعنی چی !!!!!؟

شاتل هم ارزون ترینش، سرویس art64 نامحدود هستش.... که 15800 هستش بقیه بالای 20 تومن!
عصر تلکوم یکی از دوستام 128 گرفت... منم می خواستم بگیرم... ولی اون راضی نبود... سرعتش معمولا روی 10 تا 12 هستش در حالی که باید گویا حدود 16 باشه....

فناوا چطوره؟

vahid_civil
04-10-2008, 21:55
اره شاتل قیمت 64 ش بد نیست این هزینه راه اندازی رو برای من که خطم قبلا رانژه شده میگیرن باز ؟اگه بخوام ؟

اگه با یه شرکت دیگه قرارداد داشتی و میخای شرکت عوض کنی آره . باید هزینش رو بدی.
شاتل جزو شرکتای معروفتره نسبت به عصر تلکام و ...

boros
04-10-2008, 23:32
من دوساله سپنتا دارم .
اما گرونه .میخوام از یک شرکت دیگه سرویس بگیرم . سرعت 128 یا 256 و 5 گیگ هم مصرف دارم ماهیانه . قیمت هم نمیخوام بیش تر از 20 تومن باشه . خدمات هم خوب باشه یعنی قطعی و اینا کم داشته باشه . چه شرکتهایی رو پیشنهاد میکنید .

farhad_s5
04-10-2008, 23:36
با سلام خدمت همتون:19:

من مرداد ماه امسال به سپنتا درخواست Adsl دادم ولي وقتي گفتن خط رانژه شده،چراغ مودم تند تند چشمك مي زد ولي هيچ وقت ثابت نميشد!:41: وقتي از طرف سپنتا براي چك كردن خط اومدن گفتن كه از مخابرات سالمه، ولي دمه خونه هم چراغ مودم ثابت نميشد(2تا ديگه از دوستام كه در شهرك ما بودن هم مثه من براشون پيش اومده ولي با شركت هاي صبانت و آسياتك)! طرفي كه اومده بود گفت كه فاصلت تا مخابرات زياده و دليلش همينه!:18:
منم تو اين ماه يعني مهر به لايزر سفارش Adsl2+ رو دادم و پرسيدم كه فاصله ي زياد رو تا حدود 7 كيلومتر ميگيره؟! چون من با سپنتا به اون صورت مشكل داشتم! مسئول فروش هم گفت : آره،تا 6 الي 7 كيلومتر رو راحت اين نوع Adsl ميگيره!!!
حالا وقتي از لايزر زنگ زدن و گفتن خط رانژه شده،دوباره همون مشكلي رو كه با سپنتا داشتم با اونا هم دارم!:2:
من ديروز فاصله تا مخابرات رو با ماشين رفتم و 2 كيلومتر شد،اصلا بگير 4 كيلومتر!
امروز زنگ زدم لايزر و كامل جريان رو تعريف كردم،مهندس لايزر مي گفت كه فاصلت تا مخابرات زياد نيست و Adsl معمولي بايد بگيره تازه ما به شما Adsl2 داديم نه Adsl2+!!!!!! گفت Adsl2 همون Adsl معموليه فقط محدوديت حجمي نداره!!!!!!!!!:41: (يعني موقع گرفتن پول كاملا به من دروغ گفتن)! براي توجيحش هم گفت : ما به مركز مخابراتي شما Adsl2+ نميديم ولي به جاهاي ديگه ميديم!!!!!!!!:2:
خلاصه اين يكي مي گفت كه اگه فاصلت هم زياد باشه بايد چراغت ثابت بشه و وصل بشي و فقط امكان داره كه صفحه اي باز نشه يا نتوني دانلود كني!!!!! و گفت كه من مثه شما فقط يه نفر ديدم كه اونم به دليل وجود دكل برق در كنار خونشون بوده!:5: حالا قراره دوباره بره از مخابرات چك كنه ، اگه سالم بود بياد از خونه هم چك كنه! ولي واقعا موقع پول گرفتن خيلي دروغ ميگن!!:2:
حالا من كه مطمئن شدم فاصلم در اون حد نيست كه نتونن Adsl بدن مي خوام برم مخابرات پيش مديرش و بهش بگم كه درستش كنن در غير اين صورت مجبورم از راه هاي ديگه كارم و پيگيري كنم كه خيلي براشون بد تموم ميشه!:27::27:

SIMON137
04-10-2008, 23:43
سلام
ماجرای این شاتل 7300 تومنی چیه ؟
راستی سرعت داتک تغییر نکرده؟

mehdi_vsgh
04-10-2008, 23:48
ای اس پی ربطی نداره

بیشتر مخابرات موثره

Nevissande
04-10-2008, 23:49
با سلام خدمت همتون:19:

من مرداد ماه امسال به سپنتا درخواست Adsl دادم ولي وقتي گفتن خط رانژه شده،چراغ مودم تند تند چشمك مي زد ولي هيچ وقت ثابت نميشد!:41: وقتي از طرف سپنتا براي چك كردن خط اومدن گفتن كه از مخابرات سالمه، ولي دمه خونه هم چراغ مودم ثابت نميشد(2تا ديگه از دوستام كه در شهرك ما بودن هم مثه من براشون پيش اومده ولي با شركت هاي صبانت و آسياتك)! طرفي كه اومده بود گفت كه فاصلت تا مخابرات زياده و دليلش همينه!:18:
منم تو اين ماه يعني مهر به لايزر سفارش Adsl2+ رو دادم و پرسيدم كه فاصله ي زياد رو تا حدود 7 كيلومتر ميگيره؟! چون من با سپنتا به اون صورت مشكل داشتم! مسئول فروش هم گفت : آره،تا 6 الي 7 كيلومتر رو راحت اين نوع Adsl ميگيره!!!
حالا وقتي از لايزر زنگ زدن و گفتن خط رانژه شده،دوباره همون مشكلي رو كه با سپنتا داشتم با اونا هم دارم!:2:
من ديروز فاصله تا مخابرات رو با ماشين رفتم و 2 كيلومتر شد،اصلا بگير 4 كيلومتر!
امروز زنگ زدم لايزر و كامل جريان رو تعريف كردم،مهندس لايزر مي گفت كه فاصلت تا مخابرات زياد نيست و Adsl معمولي بايد بگيره تازه ما به شما Adsl2 داديم نه Adsl2+!!!!!! گفت Adsl2 همون Adsl معموليه فقط محدوديت حجمي نداره!!!!!!!!!:41: (يعني موقع گرفتن پول كاملا به من دروغ گفتن)! براي توجيحش هم گفت : ما به مركز مخابراتي شما Adsl2+ نميديم ولي به جاهاي ديگه ميديم!!!!!!!!:2:
خلاصه اين يكي مي گفت كه اگه فاصلت هم زياد باشه بايد چراغت ثابت بشه و وصل بشي و فقط امكان داره كه صفحه اي باز نشه يا نتوني دانلود كني!!!!! و گفت كه من مثه شما فقط يه نفر ديدم كه اونم به دليل وجود دكل برق در كنار خونشون بوده!:5: حالا قراره دوباره بره از مخابرات چك كنه ، اگه سالم بود بياد از خونه هم چك كنه! ولي واقعا موقع پول گرفتن خيلي دروغ ميگن!!:2:
حالا من كه مطمئن شدم فاصلم در اون حد نيست كه نتونن Adsl بدن مي خوام برم مخابرات پيش مديرش و بهش بگم كه درستش كنن در غير اين صورت مجبورم از راه هاي ديگه كارم و پيگيري كنم كه خيلي براشون بد تموم ميشه!:27::27:
من هم اين مشكل شما رو داشتم.

با اينكه خطم رانژه بود ولي چراغ link مودم، ثابت نمي شد!

نصاب پارس آنلاين وقتي اومد، تو كيفش يك دونه از اين مودم هاي سيمفوني عهد بوق هم داشت كه ديگه الان توليد نميشه.

مودم مدل سال 2008 من رو برداشت به جاش اون قديميه رو وصل كرد به سيم تلفن ... و در كمال ناباوري، چراغ ثابت شد!

هنوز هم دارم با همون مودم قديميه كار مي كنم و كاملا ازش راضيم.

boros
05-10-2008, 00:05
من دوساله سپنتا دارم .
اما گرونه .میخوام از یک شرکت دیگه سرویس بگیرم . سرعت 128 یا 256 و 5 گیگ هم مصرف دارم ماهیانه . قیمت هم نمیخوام بیش تر از 20 تومن باشه . خدمات هم خوب باشه یعنی قطعی و اینا کم داشته باشه . چه شرکتهایی رو پیشنهاد میکنید .

کسی نظری نداره .

کیفیت ندا رایانه چطوره ؟

reb
05-10-2008, 00:24

نصاب پارس آنلاين وقتي اومد، تو كيفش يك دونه از اين مودم هاي سيمفوني عهد بوق هم داشت كه ديگه الان توليد نميشه.

مودم مدل سال 2008 من رو برداشت به جاش اون قديميه رو وصل كرد به سيم تلفن ... و در كمال ناباوري، چراغ ثابت شد!

:31::31: از عجایبه

سلام
ماجرای این شاتل 7300 تومنی چیه ؟
راستی سرعت داتک تغییر نکرده؟
ظاهرا سرعتش چند مگ شده و برای تشویقش دوباره سایت باز کردند مشتریها.
جزییاتش توی تاپیک داتک هست.

_Barbod_
05-10-2008, 00:24
کسی نظری نداره .

کیفیت ندا رایانه چطوره ؟
ببین عزیز شما که 2 سال هست از سپنتا سرویس میگیری فکر نمیکنم شرکتی پیدا بشه که شما رو بتونه راضی نگه داره
خودت میدونی سپنتا از نظر کیفیت در کنار چند شرکت دیگه حرف اول رو میزنه.
حالا شما اگر سرویس حجمی میخوای که برات ارزونتر در بیاد شاید...باز هم میگم شاید شاتل بتونه گزینه خوبی باشه

hoomany
05-10-2008, 01:25
ممنون
تماس گرفتم صبانت ، گفتن تمام پورت هاشون تو منطقه ما پر هستش! پورت خالی ندارن! یعنی چی !!!!!؟

شاتل هم ارزون ترینش، سرویس art64 نامحدود هستش.... که 15800 هستش بقیه بالای 20 تومن!
عصر تلکوم یکی از دوستام 128 گرفت... منم می خواستم بگیرم... ولی اون راضی نبود... سرعتش معمولا روی 10 تا 12 هستش در حالی که باید گویا حدود 16 باشه....

فناوا چطوره؟

اگه صبا پورت خالی نداره که فعلا میتونی توی لیست انتظار بمونی و کاریش نمیشه کرد.

فناوا به بعضیا خوب ساخته و به بعضیا نه. میتونی توی تاپیکش بیشتر جویا بشی.

شاتل رو هم رفتی توی قیمتهای سرویسهای آرت رو دیدی که صدالبته گرونه.
به جاش سرویسهای اکو رو ببین.

عصرتلکوم توی خرید سالیانش با سرعت 512 رو میده ماهی
9 تومن (با آبونمان مخابرات و 6% همش رویهم) اگه درعمل سه چهارم
سرعتش هم سرویس بده به عقیده من باتوجه به قیمتش خیلی خوبه!

sonicsaber
05-10-2008, 10:45
اگه با یه شرکت دیگه قرارداد داشتی و میخای شرکت عوض کنی آره . باید هزینش رو بدی.
شاتل جزو شرکتای معروفتره نسبت به عصر تلکام و ...

اگه اولین بار باشه که قراره نصب بشه چطور؟
من خودم می خوام مودمم رو نصب کنم.
من us robotics 9112 دارم. با شاتل که مشکل نداره؟

farhad_s5
05-10-2008, 11:05

یعنی شما از چند تا شرکت هم گرفته بودی و هیچ کدوم نتونسته بودن بهت خدمات بدن؟!!یعنی با هیچ کدوو چراغت ثابت نمیشد؟

mostafaeshghi
05-10-2008, 11:57
دوستان گرامی
من در منطقه پیروزی - شکوفه ساکن هستم کدام شرکت adsl به منطقه ما سرویس میده خوبه .
ممنون

شما باید 4 شماره اول شماره ی تلفنتون را در سایت

وارد کنید ! و این سایت به شما میگه کدام شرکتها .اجد شرایط برای خدمات دهی به شماره تلفن شما در مرکز مخابراتی تون هستند ! والبته در مواردی که سایت کامل نباشه دوستان هم میتونند کمکتان کنند !

ARASH66
05-10-2008, 15:26
با سلام
در مورد شرکت شهراد، دوستانی که از این شرکت سرویس گرفتن می خواستم ببینم نظرشون چیه.

Love it
05-10-2008, 15:45
سلام
چند تا سوال داشتم، ممنون می شم اگه جواب بدید.
1 - مجوز PAP چیه؟
2- ممکنه یه شرکتی در یک مرکز مخابراتی، کیفیت سرویس هاش مطلوب باشه اما در یک منطقه مخابراتی دیگر نباشد ؟
3 - مگه سرعت بالای 128 برای اشخاص حقیقی ممنوع نیست ؟ پس چرا سپنتا سرعت 256 رو بدون محدودیت حجمی به همه می ده؟

4 - تا آنجایی که من می دونم از طرفی اگر مشترکین یک شرکت زیاد باشه شاهد افت سرعت یا شاید هم اختلالات ارتباطی هستیم و از طرفی هم اگر مشترکین یک شرکت کم باشه، شاید شرکته بد بوده که کاربر زیاد نداره ؟ تکلیف چیه ؟ کدام درسته؟ کدام غلط؟
5 - آیا اگه به خود مرکز مخابرات مراجعه کنیم، اونها می توانند کمکی در پیدا کردن شرکت مطلوب بکنند یا نه ؟
6 - من فکر می کنم تقریبا ترافیک ماهی 5 GB رو لازم داشته و برام مهمه که یه ساعت هایی هم مصرف رایگان باشه، دنبال کیفیت خوب هم هستم از طرفی نمی خوام بیشتر از ماهی 20 هزار تومان شارژ بدم چه سرویسی برام خوبه؟ حجمی یا ساعتی و چرا و از کدام شرکت؟ (در ضمن من در محدوده ی مرکز توحید هستم که بیشتر ISP ها رو پشتیبانی می کنه)
7 - سپنتا چطوره ؟ من یکی از آشنایانم سپنتا حجمی گرفته و راضی هم هست.

mehdi_vsgh
05-10-2008, 17:35
سلام
1 - مجوز PAP چیه؟
2- ممکنه یه شرکتی در یک مرکز مخابراتی، کیفیت سرویس هاش مطلوب باشه اما در یک منطقه مخابراتی دیگر نباشد ؟
3 - مگه سرعت بالای 128 برای اشخاص حقیقی ممنوع نیست ؟ پس چرا سپنتا سرعت 256 رو بدون محدودیت حجمی به همه می ده؟

4 - تا آنجایی که من می دونم از طرفی اگر مشترکین یک شرکت زیاد باشه شاهد افت سرعت یا شاید هم اختلالات ارتباطی هستیم و از طرفی هم اگر مشترکین یک شرکت کم باشه، شاید شرکته بد بوده که کاربر زیاد نداره ؟ تکلیف چیه ؟ کدام درسته؟ کدام غلط؟
5 - آیا اگه به خود مرکز مخابرات مراجعه کنیم، اونها می توانند کمکی در پیدا کردن شرکت مطلوب بکنند یا نه ؟
6 - من فکر می کنم تقریبا ترافیک ماهی 5 GB رو لازم داشته و برام مهمه که یه ساعت هایی هم مصرف رایگان باشه، دنبال کیفیت خوب هم هستم از طرفی نمی خوام بیشتر از ماهی 20 هزار تومان شارژ بدم چه سرویسی برام خوبه؟ حجمی یا ساعتی و چرا و از کدام شرکت؟ (در ضمن من در محدوده ی مرکز توحید هستم که بیشتر ISP ها رو پشتیبانی می کنه)
1. نمیدونم
2. بله چرا که نه؟؟؟؟ دلایل زیادی میتونه داشته باشه.
3. اون که یه چیز چرتو پرتیه....همه شرکتا سرعت بالاتر میدن (سرسخترینشون شاتله که پدر ادمو در میاره تا یه سرعت بالاتر بده ولی بقیه بیری صحبت هم کنی حتی مدرکی هم ندی راحت بهت میدن)
4. هردوش درست میدونه باشه:دی
5.خیر(ینی فکر نمیکنم)
6.فکر میکنم صبانت خوب باشه. سرعتش به خصوص شبانه بالاس
7.سپنتا اکثرا ازش راضین ولی خوب قیمتش بالاس.... من که زمانی که داشتم اصلا ازش خیری ندیدم.....

mostafaeshghi
05-10-2008, 18:08
سلام
1 - مجوز PAP چیه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید4 - تا آنجایی که من می دونم از طرفی اگر مشترکین یک شرکت زیاد باشه شاهد افت سرعت یا شاید هم اختلالات ارتباطی هستیم و از طرفی هم اگر مشترکین یک شرکت کم باشه، شاید شرکته بد بوده که کاربر زیاد نداره ؟ تکلیف چیه ؟ کدام درسته؟ کدام غلط؟

1- مجوزی است که سازمان تنظیم مقررات ارتباطات و رادیویی (یه چیزی تو هیمن مایه ها ) به شرکتهای واجد شرایط برای ارائه ی خدمات ADSL میده تا به درخواست کنندگان سرویس دهند !

2- بله 100% ! و این بستگی به فاصله ی مرکز مخابراتی تا خانه ی فرد مصرف کننده و لوازم و تجهیزات مصرفی مورد استفاده ی شرکت داره!
3
-این موضوع درسته یه قانونه و باید عمل بشه ولی راه فرار از این قانون خیلی ساده است !

4-هیچ معادله ی خاصی نمیشه حساب کرد و فرمولی کارا تهیه کرد ! زیرا ممکنه شرکتی تعداد کاربرانش زیاد باشه ولی به همون اندازه امکانات و تجهیزات سرویس دهیش هم بالا باشه (مثل شرکت پارس آنلاین که خب قاعدتا هزینه ی سرویسهاش از دیگر شرکتها کمی بالاتره) و این موضوع موقعی اتفاق میافته که تجهیزات و امکانات کم و یا ضعیف باشند ! 5- خیر ! این شما هستی که با توجه به سرویس مورد نظر و هزینه ای که میخواهید بکنید شرکت مورد نظرتون را پیدا میکنید ولی از مهمترین شرایطش حداقل اینه که شرکت در مرکز کخابراتی شما سرویس دهی کند !

6-این سوالتون خیلی جواب مفصلی را میطلبه ولی به عنوان یه نمونه ی عامیانه پسند و شرکتی که همه گیر شده و با شرایط شما هم همخوانی داره میتونم شرکت صبا نت (یا ندا گستر صبا) را بهتون توصیه کنم ! باز از کسانی که در این منطقه هستند و سرویس از شرکتها گرفتند سوال کنید !

7- یه مقداری از جواب سوالتون در سوال جواب شماره ی 2 موجود هست ! درر مورد اطلاعات تجربی و خوب بودن دوستان سپنتایی نظرشون را بگند (چه بهتر که در منطقه ی مخابراتی توحید هم باشند)

قربانت: مصطفی عشقی

Hossein Adeli
05-10-2008, 18:51
سلام من یه سوال فوری دارم
این خدمات ارزش افزوده که روی قبض تلفن زدن دیگه چه کوفتیه!
این مال حروم خورا که پول مالیات و هزینه ماهانه 3000 تومن برای مخابرات رو که گرفتن.
از وقتی که قبض رو دیدم قاطی کردم لطفا یکی جواب بده...

125
05-10-2008, 19:08
آقا تو منطقه ی فرد اسدی الان چه شرکتی از همه بهتره وضعیتش؟ پیش شماره 6602:19:
الان سپنتا دارم ولی یک ماهه حسابی گند زده رفته:41:

akhoond
05-10-2008, 19:41

ما هم شرکتمون همون جاست ، داتک داریم ، تا چند وقت پیش که من بودم ، مشکلی نبود ( البته لینک مستقیم رو می گم ، نه بقیه لینک ها )
اما حتما باز هم جویا بشید ، ببینید بقیه یوزر های فرد اسدی مشکل سرعت دارن یا نه .... :10: :11:

یا حق

zabihi
05-10-2008, 20:01
شما باید 4 شماره اول شماره ی تلفنتون را در سایت

وارد کنید ! و این سایت به شما میگه کدام شرکتها .اجد شرایط برای خدمات دهی به شماره تلفن شما در مرکز مخابراتی تون هستند ! والبته در مواردی که سایت کامل نباشه دوستان هم میتونند کمکتان کنند !

دوست گر امی
ممنون از راهنمایت
یا علی

majid20
05-10-2008, 20:37
دوستان پارس آنلاین برای شهرستانها از ساعت 2 تا 6 صیح رایگان به حساب میاد

برای تهران هم اینگونه است یا نه ؟

چون در سایتش برای تهران به چنین مسئله ای اشاره نداشت !!!

Ali-ss
05-10-2008, 20:57
آقا این نرم افزار analog netstat x که حجم دانلود رو نشون می ده درست عمل می کنه؟ من 7-8 تا سایت باز کردم دو تا فایل 2 مگ هم دانلود کردم زده 70 مگ تا حالا دانلود کردی ؟ چه خبره اینجوری که من 2 گیگ دارم که 10 روزه تموم می شه!
درضمن نرم افزاری هم برای فهمیدن سرعت اینترنت من هست؟

mehdi_vsgh
05-10-2008, 21:06
ما خونمون اونجاست:دی

پیش شماره 6603

الان شاتل دارم که خیلی خوبه:دی

قبلش سپنتا داشتم که اواضعش وخیم بود

125
05-10-2008, 21:26
ما هم شرکتمون همون جاست ، داتک داریم ، تا چند وقت پیش که من بودم ، مشکلی نبود ( البته لینک مستقیم رو می گم ، نه بقیه لینک ها )
اما حتما باز هم جویا بشید ، ببینید بقیه یوزر های فرد اسدی مشکل سرعت دارن یا نه .... :10: :11:

یا حق

ما خونمون اونجاست

پیش شماره 6603

الان شاتل دارم که خیلی خوبه

قبلش سپنتا داشتم که اواضعش وخیم بود

ممنون دوستان،
آخوند جان - آقا مهدی میشه بپرسم تو کدوم خیابونید؟ اینور تو منطقه 9 یا اونور تو منطقه 5؟
ما خودمون تو خیابون دستغیب هستیم.

mehdi_vsgh
05-10-2008, 21:50
آخوند جان - آقا مهدی میشه بپرسم تو کدوم خیابونید؟ اینور تو منطقه 9 یا اونور تو منطقه 5؟
ما خودمون تو خیابون دستغیب هستیم.
من حبیب اله هستم...
ینی منطقه 2:دی

mostafaeshghi
05-10-2008, 23:19
آقا این نرم افزار analog netstat x که حجم دانلود رو نشون می ده درست عمل می کنه؟ من 7-8 تا سایت باز کردم دو تا فایل 2 مگ هم دانلود کردم زده 70 مگ تا حالا دانلود کردی ؟ چه خبره اینجوری که من 2 گیگ دارم که 10 روزه تموم می شه!
درضمن نرم افزاری هم برای فهمیدن سرعت اینترنت من هست؟

دوست عزیز ماش از برنامه ی DU Meter استفاده کنید مطمئنا صحیحترین اطلاعات را در اختیارتون میگذاره ! یه سرچی بزنید هم برنامه و هم کرک و سریالش در انجمن موجوده !

Mahyarrrrr
05-10-2008, 23:30
تو منطقه پونک (مخابرات پیام نور) با پیش شماره 4445 کدوم شرکت از همه بهتره؟
کسی امپراطور رو تست کرده؟

reb
05-10-2008, 23:33
dumeter خیلی خوبه فقط که نمیدونم چرا توی ویستا مقدار آپلود رو 3 برابر نشون میده دانلود درسته ولی آپلود 3 برابر اوایل که ویستا نصب کرده بودم وقتی سرعت آپلود رو تو dumeter دیدم خیلی خوشحال شدم ولی بعد که فهمیدم زیاد نشون میده کف کردم:31:

Mahyarrrrr
05-10-2008, 23:40
من با امپراطور که صحبت کردم گفت ما با صبانت شریکیم و گفت که نمایندگی نیستیم
توی سایتشونم که ببینی سرعت هایی که نوشته بالاتر از صبانت هست ولی قیمتشون پایین تره
مضاف بر اینکه بالاتر از 128 رو به خانگی هم میده، گرچه من در این مورد از استراتژی صبانت خبر ندارم اما از سایتشون اینطور برداشت میشه کرد که بالاترین سرعت برای کاربران خانگی 128 هست
نظر شما چیه؟:11:

sina1415
05-10-2008, 23:58
سلام معذرت اگه جای این پست اینجا نیست
ولی اگه میشه بهم جواب بدین

من تو سایت خودم که می خوام برم از کامپیوتر خونه خودم نمی تونم وارد بشم این ارور ها میاد

( البته با کامپیوتر های جاهای دیگه باز می شه ) اینو بگم من از adsl استفاده می کنم و اینو هم بگم که با کامپیوتر هایی که همون ADSL که من استفاده می کنم - اونها هم استفاده می کنن باز می شه

با IE

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بعض وقت ها این :

و بعضی وقت ها این یکی:

با فایر فاکس

بعضی وقت ها این :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 706x142.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و بعضی وقت ها این :

میشه یکی کمک کنه . بدجوری اعصابمو خرد کرده ؟؟؟؟؟ فقط با کامپیوتر خودم اینجوری هست .....با سرورم هم تماس گرفتم

گفتن که باز می شه ولی با کامپیوتر خودم نمی تونم . یکی می گفت مشکل از شبکه ات است ( البته بعد از 3-4 روز یه دفعه درست میشه برای 1 ساعت ولی باز اون ارور ها میاد .......) با کامپیوتر خودم اینجوری هست ها.

reb
06-10-2008, 00:18
تا حالا کش سرور رو خالی کردی؟ اگه نکردی دگمه ctrl+f5 رو فشار بده

n0100003
06-10-2008, 04:36
تو منطقه پونک (مخابرات پیام نور) با پیش شماره 4445 کدوم شرکت از همه بهتره؟
کسی امپراطور رو تست کرده؟
4445 اصلا ADSL نمیتونه بگیره فیبره نوریه:41:نه نه ببخشید میتونه بگیره اون که نمیتونست بگیره 4460 بود که فیبر نوریه

darvish1900
06-10-2008, 06:36
من با امپراطور که صحبت کردم گفت ما با صبانت شریکیم و گفت که نمایندگی نیستیم
توی سایتشونم که ببینی سرعت هایی که نوشته بالاتر از صبانت هست ولی قیمتشون پایین تره
مضاف بر اینکه بالاتر از 128 رو به خانگی هم میده، گرچه من در این مورد از استراتژی صبانت خبر ندارم اما از سایتشون اینطور برداشت میشه کرد که بالاترین سرعت برای کاربران خانگی 128 هست
نظر شما چیه؟:11:

حرف الکی زده. نمایندگی صبانت. میخواسته کلاسش پایین نیاد

Majidson
06-10-2008, 09:01
سلام

من مي خوام از شاتل 256 بگيريم ، ولي خيلي گير داد بهم.

1. من درسم تموم شده و دانشجو نيستم.
2. شاتل گفتش روزنامه رسمي شركت بيار...!!!! ( خوب من كه شركت ندارم)
3. اداره اي كه كار مي كنم هيچ نامه اي بهم نميده.

حالا شما بگيد من چي كار كنم؟؟؟

mehdi_vsgh
06-10-2008, 09:29
4445 اصلا ADSL نمیتونه بگیره فیبره نوریه:41:نه نه ببخشید میتونه بگیره اون که نمیتونست بگیره 4460 بود که فیبر نوریه
نمیدونم چرا فکر میکنی هر جایی که اینترنت نداشته باشه حتما فیبره نوریه؟؟؟

عزیز ممکنه اون مرکز مخابراتی اونقدر بی عرضه باشه که هنوز نتونسته تجهیزات لازمه را فراهم کنه.....(مثل مرکز مخابراتی شهید چمران)

ربطی به فیبر نوری بودن نداره

mehdi_vsgh
06-10-2008, 09:31
سلام

من مي خوام از شاتل 256 بگيريم ، ولي خيلي گير داد بهم.

1. من درسم تموم شده و دانشجو نيستم.
2. شاتل گفتش روزنامه رسمي شركت بيار...!!!! ( خوب من كه شركت ندارم)
3. اداره اي كه كار مي كنم هيچ نامه اي بهم نميده.

حالا شما بگيد من چي كار كنم؟؟؟
ببین یه کار میشه کرد!!!
از یکی از دوستات نامه بگیر(نامه دانشگاه)

اونم نشد زنگ بزن بگو من فرم دانشگاه رو به ادرس adsl@shatel.ir ایمیل کردم....

اگه بگن نرسیده!! بگو خوب من چکار کنم؟؟؟ تقصیر شماست که گمش کردین:دی

خلاصه ببین جواب میده این کار یا نه؟؟(فوقش میگن دوباره ارسال کن تو هم بگو چشم شما فعلا برام 256 رو رزو کنید من برم خونه (الکی) براتون ایمیل میکنم .....بعدشم اصلا نمیخواد ایمیل کنی) :دی

farhad_s5
06-10-2008, 11:23
سلام بچه هامن امروز رفتم مخابرات تا ببینم چرا چراغ مودمم همیشه چشمک میزنه و به Adsl وصل نمیشه،رئیس مخابرات بهم گفت که خط شما دو سال هست که فیبر نوریه!!!در صورتی که من شهریور ماه که رفته بودم پیشش گفته بود که خطم فیبر نوری نیست و کابل مسی هست!!!اینا دیگه عجب آدمایی هستنا!!راستی اگه خط فیبر نوری باشه مخابرات درخواست Adsl رو نباید برگشت بزنه؟!آیا شرکتی هست که بتونه رو فیبرنوری خدمات بده؟!من شنیده بودم که با دیال آپ هم نمیشه به Adsl وصل شد ولی من خیلی خوب با دیال آپ به اینترنت وصل میشم؟!!!

mehdi_vsgh
06-10-2008, 12:08
!من شنیده بودم که با دیال آپ هم نمیشه به Adsl وصل شد

میتونم بپرسم معنی این جمله ای که گفتی ینی چی؟؟ :دی

Nevissande
06-10-2008, 12:32
امروز ADSL ام رو شارژ كردم.

سرعت 1024 كيلوبيت گرفتم. (صبانت)

اين هم سرعتم:

2 گيگ محدوديت ترافيك داره.

با ماليات شد 16 هزار تومان.

reb
06-10-2008, 12:49

اين هم سرعتم:

خیلی عالیه ولی ببین حین دانلود میتونی آپلود هم بکنی؟ یعنی همزمان الان من هم دارم دانلود میکنم هم آپلود با 256 پارس. البته قیمتش 40 و خورده ایی هست در ماه

Nevissande
06-10-2008, 12:53
علت كندي اينترنت از شب گذشته مشخص شد:

فيبر نوري مسير تركيه قطع شده است.

يکي از مسيرهاي فيبر نوري در خاک ترکيه از شب گذشته قطع شد و به واسطه‌ي آن بخشي از ارتباطات بين‌الملل کشور دچار اختلال شده است.
به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، مهندس محمدباقر ظهوري‌فر - مدير عامل شرکت ارتباطات زيرساخت - با بيان اين مطلب اظهار كرد: بر اساس اطلاعات موجود، در حال حاضر و به واسطه اين قطعي، حدود 25 درصد از ظرفيت اينترنت بين‌الملل کشور از شبکه خارج شده است.
وي ادامه داد: از همان ساعات اوليه بروز اين حادثه، تماس‌ها و رايزني‌ها با مسوولان ذي‌ربط در کشور ترکيه از سوي کارشناسان شرکت زيرساخت آغاز شده است.
ظهوري‌فر تصريح کرد: با پيگيري‌هاي به عمل آمده، محل قطعي فيبر نوري مشخص شده و با تلاش کارشناسان و مسوولان کشور ترکيه ارتباطات فوق در ساعت 9 و 45 دقيقه امروز به وضعيت عادي بازگشت.
مدير عامل شرکت ارتباطات زيرساخت در خصوص آخرين وضعيت ظرفيت اينترنت بين‌الملل نيز گفت: در حال حاضر حدود 49 لينک STM1 در شبکه راه‌اندازي شده است.
وي خاطر نشان کرد: از سوي ديگر و با تلاش‌هاي صورت گرفته ارتباط فيبر نوري با تمامي کشورهاي همسايه برقرار شده و آماده ارايه خدمات به تمامي شرکت‌هاي متقاضي هستيم.

منبع: ايسنا

mehdi_vsgh
06-10-2008, 13:25

دیروز پس مشکل فقط منو یکی دونفر نبود.....کلا شبکه ها مشکل داشتن...

آمار دانلود دیشبم هم اصلا جالب نبود... حدود 320 مگ :-&

_Barbod_
06-10-2008, 13:49

دیروز پس مشکل فقط منو یکی دونفر نبود.....کلا شبکه ها مشکل داشتن...

آمار دانلود دیشبم هم اصلا جالب نبود... حدود 320 مگ :-&

من که اصلا" مشکلی نداشتم
همچنان با سرعت بالا و عادی دانلود میکنم

reb
06-10-2008, 13:52
سر جمع نیمساعت هم نشد تازه امروز که سرعت بهتر هم شده

Majidson
06-10-2008, 14:27
ببین یه کار میشه کرد!!!

خلاصه ببین جواب میده این کار یا نه؟؟(فوقش میگن دوباره ارسال کن تو هم بگو چشم شما فعلا برام 256 رو رزو کنید من برم خونه (الکی) براتون ایمیل میکنم .....بعدشم اصلا نمیخواد ایمیل کنی) :دی

زنگ زدم گفتم ايميل كردم. گفت واسه چي ايميل كردي ما اصلاً كاري با اين ايميل ندارين . گفت شما مشترك حقيقي هستي بهت بيشتر از 128 نميديم.
گفتم من كارم IT هستش بازم رفت سر حرف اولش .
يكي بگه من چه جوري 256 بگيرم.... ؟؟؟

farhad_s5
06-10-2008, 15:01
سلام بچه هامن امروز رفتم مخابرات تا ببینم چرا چراغ مودمم همیشه چشمک میزنه و به Adsl وصل نمیشه،رئیس مخابرات بهم گفت که خط شما دو سال هست که فیبر نوریه!!!در صورتی که من شهریور ماه که رفته بودم پیشش گفته بود که خطم فیبر نوری نیست و کابل مسی هست!!!اینا دیگه عجب آدمایی هستنا!!راستی اگه خط فیبر نوری باشه مخابرات درخواست Adsl رو نباید برگشت بزنه؟!آیا شرکتی هست که بتونه رو فیبرنوری خدمات بده؟!من شنیده بودم که با دیال آپ هم نمیشه به Adsl وصل شد ولی من خیلی خوب با دیال آپ به اینترنت وصل میشم؟!!!

reb
06-10-2008, 15:52
اینجا ینفر هست که با فیبر نوری تونسته البته گرون adsl بگیره باهاش تماس بگیر تا راهنماییت کنه:

Mahyarrrrr
06-10-2008, 17:21
سلام
دوستان چند تا سوال داشتم، ممنون میشم اگه راهنماییم کنید:
1) کسی توی منطقه پونک ( مرکز پیام نور) اشتراک صبانت یا امپراطور داره؟ ازشون راضیه؟
2) من در طول ماه شاید 15 روز بتونم با اینترنت کانکت شم، حدس میزنم که ترافیک 5gb ماهانه برام کافی باشه، با این اوصاف سرویس حجمی برام بهتره یا ساعتی؟ (نمی خوام ماهی بیش از 20 هزار تومان هم هزینه کنم)
3) مودم بی سیم یعنی با کارت شبکه بهش کانکت میشی؟
4) فاصله با مودم چقدر میتونه باشه؟ مثلا با لپ تاپ بخوام كانكت شم تا چه فاصله اي رو ساپورت ميكنه؟ وجود مانع و ديوار باعث كاهش سرعت ارتباط با اينترنت ميشه؟
5) من قصد دارم به صورت همزمان 2 تا لپ تاپ و یک pc به مودم وصل شه و از اینترنت استفاده کنن، بهتره مودم چه مارک و مدلی بخرم؟ بی سیم یا با سیم؟
6) وقتی همزمان با 3 تا دستگاه با یک مودم از ADSL استفاده کنم، سرعتم کم میشه و بین 3 دستگاه تقسیم میشه یا اینکه همون سرعت اولیه (مثلا 256) به هر سه تا دستگاه میرسه؟
دوستان لطفا راهنمایی کنید

125
06-10-2008, 18:16

اين هم سرعتم:

:18:
1024 یعنی 1 مگ ؟؟
16 تومن؟
این صبانت لینکش چیه؟
اگه اینه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید که من تو فرمش همچین قیمتی ندیدم:13: چه جوریاس؟

n0100003
06-10-2008, 18:36
نمیدونم چرا فکر میکنی هر جایی که اینترنت نداشته باشه حتما فیبره نوریه؟؟؟

عزیز ممکنه اون مرکز مخابراتی اونقدر بی عرضه باشه که هنوز نتونسته تجهیزات لازمه را فراهم کنه.....(مثل مرکز مخابراتی شهید چمران)

ربطی به فیبر نوری بودن نداره
شما چرا فکر کردی که من این فکرو کردم؟؟:13:
بله منم میدونم که بعضی جاها که adsl نمیتونن بگیرن یکی ممکنه همین بی ارزگی مخابرات باشه که شما میگی یکی اینکه pcm باشه یکی اینکه فیبر باشه
حالا من دارم میگم 4460 فیبره و هیچوقت adsl نمیتونه بگیره حتی اگه یه خط دیگه هم بگیره بازم فیبره
به اطلاع شما برسونم که من خودم یه زمانی 4460 بودم و دقیقا خبر دارم
در ضمن منم نگفتم که هر جا که اینترنت نداره فیبره نوریه :18:لطفا حرف تو دهنه بنده نزارید:5:

ببین یه کار میشه کرد!!!

این پیچوندنا جواب داده؟؟یعنی شاتل که انقدر سخت گیره میشه با این حرفا پیچوندش؟؟انقد یول ممده؟:19:
ما که پیرمون در اومد میخواستم واسه داداشم بگیرم فکرم به اینجور راه حلا نرسیده بود

اره بابا کی گفته اگه فیبر باشه نمیشه با dial up وصل شد در ضمن فکر کنم جملتو اشتباه نوشتی گفتی:(من شنیده بودم که با دیال آپ هم نمیشه به Adsl وصل شد )باید میگفتی با دایل اپ هم نمیشه به اینترنت وصل شد اشتباه چاپی بود.
اره عزیز منم فیبرم با دایل اپ مثل ADSL دوستم که 64 صفحه باز میکنم:31:
بعدشم که ADSL گرفتم از افروز(فیبر هم هستم8802)افروز رو فیبر میده
منم دارم 128 گرفتم نامحدود ip static ماهی 55 تومن خداییشم سرویسش خوبه تاحالا قطع نشدم و مشکل نداشتم
خلاصه این سایتشه:afrooz.com ولی به سایتش زیاد اعتنا نکن چون اپدیتش ماله عهد سوته:19:
این شمارشه زنگ بزن ببین بهت میدن ببین چه جوریاس 22354100_22354200_22364400_22374400_22354300:11:

میتونم بپرسم معنی این جمله ای که گفتی ینی چی؟؟ :دی
منظورشون این بود که :(شنیده بودن با دایل اپ هم نمیشه به اینترنت وصل شد)اشتباهی بجای اینترنت گفتن ADSL
فکر کنم همین باشه چون اگه نباشه اون موقع منم سوال شمارو باید تکرار کنم:31:

1024 یعنی 1 مگ ؟؟
16 تومن؟
این صبانت لینکش چیه؟
اگه اینه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید که من تو فرمش همچین قیمتی ندیدم:13: چه جوریاس؟
اینجوری که من میدونم این سرویس 128 هست که شبا میشه 1MB
وگرنه 24 ساعته 1MB مگه میشه 16 تومن...
کاش ما هم خطمون مسی بود ازین سرویسای سرعت بالا با چندر غاز پول میگرفتیم:41:

mehdi_vsgh
06-10-2008, 19:27
زنگ زدم گفتم ايميل كردم. گفت واسه چي ايميل كردي ما اصلاً كاري با اين ايميل ندارين . گفت شما مشترك حقيقي هستي بهت بيشتر از 128 نميديم.
گفتم من كارم IT هستش بازم رفت سر حرف اولش .
يكي بگه من چه جوري 256 بگيرم.... ؟؟؟
نه بابا چرت گفته....

بگو خود شاتل روز اول که گرفتم بهم گفتن که اگه نامه درخواستی دانشگاه را به تایید دانشگاه برسونی هر سرعتی بخوای بهت میدیم....

یه کم پافشاری کن حل میشه

tohidkh
06-10-2008, 19:30
1024 یعنی 1 مگ ؟؟
16 تومن؟
این صبانت لینکش چیه؟
اگه اینه

اینجوری که من میدونم این سرویس 128 هست که شبا میشه 1MB
وگرنه 24 ساعته 1MB مگه میشه 16 تومن...
کاش ما هم خطمون مسی بود ازین سرویسای سرعت بالا با چندر غاز پول میگرفتیم:41:

دوستان در جواب هر دو تا تون هم باید بگم که این مخصوص رمضان بود ولی الان دارند ادامه میدند.
اینهم تعرفه ش هست:

125
06-10-2008, 19:44
دوستان در جواب هر دو تا تون هم باید بگم که این مخصوص رمضان بود ولی الان دارند ادامه میدند.
اینهم تعرفه ش هست:

این که آدرس عکسش زده
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید :18:

اینم صبانت هست؟

اصلا این سایت با اونی که دادم ( ندا گستر ) یکیه؟ یا فقط اسماشون صبانت هست؟

Nevissande
06-10-2008, 19:44
اینهم تعرفه ش هست:

نه... مخصوص رمضان نيست.

حالا حالا ادامه خواهد داشت.

ضمنا اين تعرفه ها بدون احتساب ماليت درج شده.

مثلا من 1024 2 گيگ رو 16 هزار تومان گرفتم. 1000 تومنش ماليات بود.

Nevissande
06-10-2008, 19:46
این که آدرس عکسش زده
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید :18:

اینم صبانت هست؟

اصلا این سایت با اونی که دادم ( ندا گستر ) یکیه؟ یا فقط اسماشون صبانت هست؟
اين شركت، يكي از نماينده هاي صبانت در مشهد است.

تعرفه هاي جديد صبانت رو نمي توني در خود سايت صبانت پيدا كني:41: