PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [جامع] راهنمای جامع سرویس دهنده های اینترنت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42]

solo8
02-06-2014, 15:06
سلام دوستان

یکی از دوستام واسه منطقه ی کامرانیه اینترنت میخواد بگیره،پیش شمارش 26ـه! بعد من خودم های وب دارم و راضیم بسیار،اما اونجا متاسفانه سرویس نمیده

واسه اون منطقه کدوم isp اینترنت بگیرم واسش؟ سرعتش خیلی مهمه واقعا...

من قبلا ز شاتل داشتم و خیلی راضی بودم،چه بسا همون موقع هم تو تاپیک ساتل دوستان خیلی ناراضی بودن مال من عالی بود،الانم های وب همینه خیلی ناراضی داره اما من مخابرات شهید نظریم از اونم خیلی راضی بودم!

این شد که گفتم بیام این جا بپرسم...سرعتش مهمترین چیزه واسم،یعنی مثلا من الام های وب 4-8 مگ دارم،سرعت دانلود مینیموم رو 600-700ـه، اون انقدر نمیخواد ولی دیگه سرویس های رنج 20 تومن 3 گیگ در ماهش همین سرعتا باشه...

راستی شبانه هم مهم نیس داشته باشه، و اینکه 512 شاتل سرعتدانلودش جقدره؟! من داشتم رو 250 بود اکثرا(2 سال پیش)

Meysam Raz
02-06-2014, 22:23
سلام دوستان

یکی از دوستام واسه منطقه ی کامرانیه اینترنت میخواد بگیره،پیش شمارش 26ـه! بعد من خودم های وب دارم و راضیم بسیار،اما اونجا متاسفانه سرویس نمیده

من قبلا ز شاتل داشتم و خیلی راضی بودم،چه بسا همون موقع هم تو تاپیک ساتل دوستان خیلی ناراضی بودن مال من عالی بود،الانم های وب همینه خیلی ناراضی داره اما من مخابرات شهید نظریم از اونم خیلی راضی بودم!

این شد که گفتم بیام این جا بپرسم...سرعتش مهمترین چیزه واسم،یعنی مثلا من الام های وب 4-8 مگ دارم،سرعت دانلود مینیموم رو 600-700ـه، اون انقدر نمیخواد ولی دیگه سرویس های رنج 20 تومن 3 گیگ در ماهش همین سرعتا باشه...

راستی شبانه هم مهم نیس داشته باشه، و اینکه 512 شاتل سرعتدانلودش جقدره؟! من داشتم رو 250 بود اکثرا(2 سال پیش)
شاتل و پارس آنلاین برای کسی کهفقط سرعت براش مهمه خیلی خوبه
تقریبا شبیه همین سرویس خودتون رو با همین هزینه مد نظرتون ارئه میدن
به خاطر محدودیت های مهلک و کشنده ی شاتل اولویت با پارس آنلاینه

senaps
02-06-2014, 23:20
سلام دوستان....
برای دانلود و بازی و وبگردی! :)....
یه اینترنت مناسب با قطع و وصل و مسخره بازی کم و قطعا دانلود شبانه مناسب، چی سراغ دارین؟ میدون قزوین یا طرافای مرکز به جنوب و این جور مناطق....
برای یکی از دوستان هستش...

دوستان اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید....
میدون قزوین تهران منظور هستش! :)

Meysam Raz
03-06-2014, 00:51
حتما باید یک نفر از همون منطقه و مرکز مخابراتی پیدا بشه و جواب بده
اما اگر همچین کسی نبود میتونه اول روی پارس آنلاین حساب باز کنه
با توجه به اینکه گفتید دانلود هم میخوان بکنن

Armin.Computer
03-06-2014, 01:50
سلام دوستان

به نظر من تو تاپیک اینترنت استان تهران پست بزنید یا تو تاپیک شرکت ها
شاید سریع تر پاسخ مربوط رو دریافت کنید

afshinhemmati
04-06-2014, 19:24
سلام
منزل عوض کردیم و الان در به در دنبال یه اینترنت خوب هستم
قبلا با شاتل کار کردم اصلا رضایت بخش نبود
با مخابرات کار کردم خوب بود ولی چیزی به اسم پشتیبانی وجود نداشت!
با آسیاتک کار کردم راضی بودم

باید همیشه به اینترنت متصل باشم برای خارج از منزل از رایتل استفاده کردم
عدم آنتن دهی نوسان سرعت و قطعی موجب شد تا از رایتل دیگه استفاده نکنم حتی زنگم نمیخورد بعد پیام میومد در تاریخ و ساعت ... شماره ... تماس گرفته کلا خیلی عجیب بود این رایتل در تماس های مکرر با پشتیبانی گفتن سیم کارت مشکل فیزیکی پیدا کرده چون پانچ شده گفتن سیم کارت باید عوض بشه برای گرفتن سیم کارت میکرو اقدام کردم ولی هی میگفتن موجود نیست معلوم نیست کی سیم کارت میکرو بدن بهشون !!!!!! و دوباره مجبور شدم از ایرانسل استفاده کنم

با هر شرکتی تماس میگیرم میگه جای خالی نداره و زمان انتظار به 4 ماه میرسه!
پارس آنلاین ، فن آوا ، صبانت ، های وب ، داتک ، آسیاتک

تصمیم گرفتم وایمکس بگیرم به همراه مودم همراه
مبین نت ، ایرانسل
در تحقیقاتی که تو نت داشتم گفتن کیفیت رضایت بخش نیست
آنتن دهی مبین نت کمه و حجم اضافه به صرفه نیست
ایرانسل نوسان سرعت داره و پینگ زیاده
نظرتون راجب وایمکس داتک چیه؟

میخوام قطعی نداشته باشه پینگ خوبی داشته باشه زیاد دانلود ندارم
برای دانلود تعدادی موزیک و ریموت به سرورم ازش استفاده خواهد شد

پیشنهاد شما چیه؟ دیگه موندم چیکار کنم!!!!!!!!

Armin.Computer
04-06-2014, 20:53
سلام
منزل عوض کردیم و الان در به در دنبال یه اینترنت خوب هستم
قبلا با شاتل کار کردم اصلا رضایت بخش نبود
با مخابرات کار کردم خوب بود ولی چیزی به اسم پشتیبانی وجود نداشت!
با آسیاتک کار کردم راضی بودم

باید همیشه به اینترنت متصل باشم برای خارج از منزل از رایتل استفاده کردم
عدم آنتن دهی نوسان سرعت و قطعی موجب شد تا از رایتل دیگه استفاده نکنم حتی زنگم نمیخورد بعد پیام میومد در تاریخ و ساعت ... شماره ... تماس گرفته کلا خیلی عجیب بود این رایتل در تماس های مکرر با پشتیبانی گفتن سیم کارت مشکل فیزیکی پیدا کرده چون پانچ شده گفتن سیم کارت باید عوض بشه برای گرفتن سیم کارت میکرو اقدام کردم ولی هی میگفتن موجود نیست معلوم نیست کی سیم کارت میکرو بدن بهشون !!!!!! و دوباره مجبور شدم از ایرانسل استفاده کنم

با هر شرکتی تماس میگیرم میگه جای خالی نداره و زمان انتظار به 4 ماه میرسه!
پارس آنلاین ، فن آوا ، صبانت ، های وب ، داتک ، آسیاتک

تصمیم گرفتم وایمکس بگیرم به همراه مودم همراه
مبین نت ، ایرانسل
در تحقیقاتی که تو نت داشتم گفتن کیفیت رضایت بخش نیست
آنتن دهی مبین نت کمه و حجم اضافه به صرفه نیست
ایرانسل نوسان سرعت داره و پینگ زیاده
نظرتون راجب وایمکس داتک چیه؟

میخوام قطعی نداشته باشه پینگ خوبی داشته باشه زیاد دانلود ندارم
برای دانلود تعدادی موزیک و ریموت به سرورم ازش استفاده خواهد شد

پیشنهاد شما چیه؟ دیگه موندم چیکار کنم!!!!!!!!

به نظر من به تاپیک های خودشون مراجعه کنید و از دوستان سوال کنید

afshinhemmati
04-06-2014, 23:22
به نظر من به تاپیک های خودشون مراجعه کنید و از دوستان سوال کنید

این کار کردم ولی متاسفانه کمکی نشده بهم
یا میگن پینگ زیاده یا قطعی داره ظاهرا این چند روزه اینترنت دچار مشکل شده
دیگه موندم چیکار کنم

Milad4171
04-06-2014, 23:50
دیگه موندم چیکار کنم
الان شما اگر تاپیک ها رو بررسی کنید هیچ کس از وضعیت سرویسش راضی نیست. این موضوع مربوط به کل ایرانه .
+
در مورد وایمکس همونطور که شاهد هستنید ( در تاپیک ها) وضعیت ایرانسل نسبتاً بهتره.
بازم برای از کاربران که مشترک هستند سوال کنید تا بهتر راهنمایی کنند.

Armin.Computer
05-06-2014, 13:27
دیگه موندم چیکار کنم

سلام
پست میلاد تایید میشه
+
شما کسی رو در منطقه خودتون نمی شناسید که از وایمکس استفاده کنه؟

Reza-sony
07-06-2014, 01:29
سلام دوستان . در حال حاضر کدوم شرکت adsl مثل آدم سرویس میده و مسخره بازی های محدود کردن سرویس در تایم شبانه یا نوسان سرعت رو نداره ؟ ما که شاتل دارم به جای اینکه بهمون سرویس بده ، سرویسمون کرد .:n05:

alisho
07-06-2014, 13:57
سلام اینترنت وایرلس دارم اکثر اوقات وقتی میخوام با IDM دانلود کنم همین که دانلود تموم میشه مصرف ترافیک ادامه پیدا میکنه
سرویس BITS رو هم غیر فعال کردم و بلاکش کردم و ویندوز آپدیت رو هم کلا غیر فعال کردم ولی مشکل حل نشد هم تو 7 اینجوریه هم توی 8 اینجوریه
توی جفت ویندوزا این مشکلو دارم.لطفا کمکم کنید..:n29:

Hemai
09-06-2014, 18:48
دوستان من یه مودم asus dsl n10 b1 دارم از کجا بفهمم خطم رو چند مگ بسته شده ؟

sam09ft
10-06-2014, 17:30
Downstream
Upstream

SNR Margin

:

13.3
25.9
db

Line Attenuation

:

41.0
24.2
db

Data Rate

:

9216
508
kbps

Max Rate

:

15120
1188
kbps

POWER

:

0.0
11.3
dbm

CRC

:

49
0

دوستان من مودمم تغریبا جلوی در ورودی هست از همون اول در یه سیم 2-3 متری کشیدم که از زیر کنتر برق هم رد میشه (البته فاصله داره)
برای این که سیم کشی داخلیمون قدیمی بود
حالا وضعیت خطم اینه
ایا راهی هست که وضعیت رو بهتر کنم مثل تعویض اسپیلیتر یا کار دیگه ای ؟

Moh3nsiz
13-06-2014, 11:06
جمیعا سلام

میخوام ای دی اس ال همارا سیستم کلاسیک بگیرم

سرعت دانلودش شبانه و روزانه چطوریاس؟

ممنون میشم جواب بدین
تبریز --> مخابرات آزادی

deniz2020
13-06-2014, 11:28
سلام به همه دوستان.دوستان عزیز.نمیدونم جاش اینجا هست یا نه؟!ما یک سوال امنیتی داشتیم.سوال این هست که آیا سایت هایی که ما باز میکنیم چه با چیزشکن چه بدون چیزشکن یا هر چی که دانلود میکنیم قابل پیگیری توسط مخابرات یا هر جای دیگه هست یا نه؟؟؟؟؟یعنی میتونن هر چیزی که ما مبینیم و دانلود میکنیم رو اونا هم ببینن؟؟؟؟چون یکی بود میگفت انتظامات اومده با یک سی دی گفته تا حالا هر چی دانلود کردی و خلاف کردی ما پیگیری میکردیم و چندصدهزار جریمه زده و از این حرفا؟!!!؟این درسته یا طرف ما رو ساده گرفته و پیچونده؟؟؟؟؟:n02::n13::n13:

sam09ft
13-06-2014, 19:24
دوستان به جز پارس انلاین چه شرکتی شبانه سرعت خوب میده ؟

XXS
13-06-2014, 21:11
سلام به همه دوستان.دوستان عزیز.نمیدونم جاش اینجا هست یا نه؟!ما یک سوال امنیتی داشتیم.سوال این هست که آیا سایت هایی که ما باز میکنیم چه با چیزشکن چه بدون چیزشکن یا هر چی که دانلود میکنیم قابل پیگیری توسط مخابرات یا هر جای دیگه هست یا نه؟؟؟؟؟یعنی میتونن هر چیزی که ما مبینیم و دانلود میکنیم رو اونا هم ببینن؟؟؟؟چون یکی بود میگفت انتظامات اومده با یک سی دی گفته تا حالا هر چی دانلود کردی و خلاف کردی ما پیگیری میکردیم و چندصدهزار جریمه زده و از این حرفا؟!!!؟این درسته یا طرف ما رو ساده گرفته و پیچونده؟؟؟؟؟:n02::n13::n13:

اگه خلافی انجام بشه چرا پیگیری نکنن؟پس پلیس فتا چیه؟دوغه؟یابوغه؟اون یاروهم خواسته شمارواسکول کنه.

sina :)
15-06-2014, 12:30
:n08::n08:شرکت ماکس نت
نامحدود،128kb ماهیانه 8500 تا 12500

academian
18-06-2014, 01:29
کیفیتش چطوره؟

david-ebi
21-06-2014, 20:32
دوستان به جز پارس انلاین چه شرکتی شبانه سرعت خوب میده ؟
من سرویس 10 مگ با 20 گیگ حجم دانلود در ماه از آسیاتک دارم سرعت ساعات رایگانم که از 1 تا 8 صبح هستش همیشه ثابت 256 کیلو بایته.البته بدی اش اینه که برای اینکه ساعات رایگان داشته باشی باید حداقل سرویس 20 گیگ در ماه رو انتخاب کنی که حدودا ماهی 73000 تومان باید بپردازی.کمتر از 20 گیگ در ماه شبانه رایگان نداره.اونم فقط یادت باشه پهنای باند 10 مگ بگیری.

reza 07
24-06-2014, 09:52
سلام بر همگی

انشالا حالتون خوب خوش سلامت باشه انشالا

artyst
24-06-2014, 13:35
درود
امیدوارم حالتون خوب باشه:n12:

میخواستم بدونم کدوم سرویس دهنده در ایران خوب هست؟ سرویس 512 میخوام بگیرم.
شبانه داشته باشه.
سرعتشم خوب باشه.
دوستان اگر ممکنه مدارک لازم رو برای گرفتن سرویس بگن.
چه نوع مودمی بگیرم؟ کدوم شرکت؟ از خود سرویس دهنده مودم رو بگیرم یا جدا؟
برای سرویس بالاتر از 128 مدارکی لازم هست؟
اگر ممکنه راهنمایی کنید.
با تشکر

david-ebi
24-06-2014, 14:01
درود
امیدوارم حالتون خوب باشه
:n12:

میخواستم بدونم کدوم سرویس دهنده در ایران خوب هست؟ سرویس 512 میخوام بگیرم.
شبانه داشته باشه.
سرعتشم خوب باشه.
دوستان اگر ممکنه مدارک لازم رو برای گرفتن سرویس بگن.
چه نوع مودمی بگیرم؟ کدوم شرکت؟ از خود سرویس دهنده مودم رو بگیرم یا جدا؟
برای سرویس بالاتر از 128 مدارکی لازم هست؟
اگر ممکنه راهنمایی کنید.
با تشکر

دوست عزیز شرکتهای مختلف زیاد باجی به هم نمیدن.(خودت برو تو وبسایتاشون هم قیمتاشون رو ببین وهم ببین شبانه دارن یا نه)بعدشم تو یک مرکز مخابراتی یک شرکت بهتره تو یکی دیگه یک شرکت دیگه بهتره.شما از هر جا گرفتی چند ماه اول را یک ماه به یک ماه بگیر تا اگر ازش راضی نبودی بری سراغ یک شرکت دیگه.واسه 128 بالاتر هم معمولا مدرک خاصی احتیاج نیست ولیکن بتونی یک برگ سربرگ دار مربوط به یک شرکت یا کارت دانشجویی یا امثال اینا تهیه کنی خوبه.بعضی از شرکتا اینا رو میخواهن و خودشونم بهت یاد میدن چجوری تهیه کنی.مودمم حتما خودت بگیر و مودم وایرلس هم بگیر که 100 درصد لازم میشه و مارک تی پی لینک و بعدشم د لینک از بقیه بهترن.اگه خونه نسبتا بزرگی داری وفاصله مودم تا سیستمت زیاده از نوع 2 آنتنه بگیر و گرنه یک آنتنه هم خوبه. :n16:

Setareh 2006
25-06-2014, 01:26
سلام . من برای اینترنت مخابرات تهران ثبت نام کرده بودم قبلا گفته بودن بدلیل مشکلات فنی برای خط شما فعلا نمیشه و از شرکت های دیگه هم نمی تونین بگیرین .
بعد از مدت زیادی که گذشت دوباره به مخابرات مراجعه کردم که ببینم بالاخره اینترنت میشه بگیرم یا نه ، اینبار گفتن بدلایل فنی هنوز امکان پذیر نیست . اما اینبار وقتی پرسیدم آیا میشه از شرکت دیگه بگیرم ، اینبار گفتن از شرکت ها بپرسین اگر امکان پذیر بود ازشون اینترنت بگیرین.
حالا من هیچ شناختی از شرکت ها ندارم . لطفا برای اینترنت نامحدود که شبانه اش رایگان باشه و سرعتش هم خوب باشه در ضمن از نظر اقتصادی هم مثل مخابرات گرون نباشه معرفی کنید به کدوم شرکت مراجعه کنم ؟

Mohsen_mzh
25-06-2014, 21:30
سلام . من برای اینترنت مخابرات تهران ثبت نام کرده بودم قبلا گفته بودن بدلیل مشکلات فنی برای خط شما فعلا نمیشه و از شرکت های دیگه هم نمی تونین بگیرین .
بعد از مدت زیادی که گذشت دوباره به مخابرات مراجعه کردم که ببینم بالاخره اینترنت میشه بگیرم یا نه ، اینبار گفتن بدلایل فنی هنوز امکان پذیر نیست . اما اینبار وقتی پرسیدم آیا میشه از شرکت دیگه بگیرم ، اینبار گفتن از شرکت ها بپرسین اگر امکان پذیر بود ازشون اینترنت بگیرین.
حالا من هیچ شناختی از شرکت ها ندارم . لطفا برای اینترنت نامحدود که شبانه اش رایگان باشه و سرعتش هم خوب باشه در ضمن از نظر اقتصادی هم مثل مخابرات گرون نباشه معرفی کنید به کدوم شرکت مراجعه کنم ؟
دلیل فنی رو نگفت ؟ اگر استفاده از PCM هست از شرکت دیگه هم نمیتونین بگیرید ، که معمولا راج ترین دلیل همینه. چون من تنها مشکل دیگه ای که به ذهنم میرسه استفاده از فیبر نوری هست که اتفاقا اگر هیچ شرکتی نتونه سرویس بده خود مخابرات میتونه.
فکر می کنم اگر دلیلش رو بدونید و بعد دنبال یه ISP مناسب بگردید بهتر باشه.

DJ_EBI
26-06-2014, 15:32
سلام
برای گرفتن adsl که خط به اسم یه نفر دیگست و به اون طرف دسترسی نیست و اسم صاحب خونه که تو اجاره نامست با اسم صاحب خط یکی نیست آیا راهی هست؟

حتما باید مالک تلفن اقدام کنه برای دریافت سرویس ؟

و یک سوال دیگه . من تو خونه قبلیمون خطش به اسم من بود خونرو فروختیم الان دارن از خط من استفاده می کنن و روشم adsl از پارس آنلاین گرفتن اگر بخوام خطو انتقال بدم به آدرس جدید که تو محدوده همون مرکز مخابراتی هستش چقدر طول میکشه ؟ خط همچنان رانژه میمونه یا من دوباره باید برم دفتر پارس آنلاین تقاضای رانژه بدم ؟

وین رونی
28-06-2014, 10:47
سلام
هزینه گیگ اضافه برای اینترنت ADSL چقدره؟شرکتی که به ساختمان ما اینترنت بی سیم میده 25 درصد گرون کرده و هرگیگ را 9660 میده

Pejii
28-06-2014, 12:39
سلام
برای گرفتن adsl که خط به اسم یه نفر دیگست و به اون طرف دسترسی نیست و اسم صاحب خونه که تو اجاره نامست با اسم صاحب خط یکی نیست آیا راهی هست؟

حتما باید مالک تلفن اقدام کنه برای دریافت سرویس ؟

و یک سوال دیگه . من تو خونه قبلیمون خطش به اسم من بود خونرو فروختیم الان دارن از خط من استفاده می کنن و روشم adsl از پارس آنلاین گرفتن اگر بخوام خطو انتقال بدم به آدرس جدید که تو محدوده همون مرکز مخابراتی هستش چقدر طول میکشه ؟ خط همچنان رانژه میمونه یا من دوباره باید برم دفتر پارس آنلاین تقاضای رانژه بدم ؟

اگه تو قرارداد اجاره ذکر نشده که وکالتی اون خط به شما اجاره داده شده، خیر. راهی نیست به جز دسترسی به صاحب خط.

برای انتقال خط قبلی هم که منزل سابق داشتید باید سرویسش رو تخلیه کنید اول بعد خط رو انتقال بدید (که اون هم بعد از امکان سنجی محل انجام میشه و اگه امکانش نباشه نمیشه) و در نهایت مجدداً باید سرویس بگیرید روش بعد از انتقال.

nader404
29-06-2014, 17:26
با سلام.
من اینترنت مخابرات 256 را دو ساله که داشتم.با دانلود 200 کیلو بایت .ولی یک چیزی رو نمیدونستم که د راصل باید 32 کیلو بایت باشه.یعنی برام عروسی بود که سرعت بالای دانلود دارم.تازه دلگیر هم بودم که چرا خود256 دانلود نمیشه.(تا اینجا یک اشتباه محاسبه توسط من)
حالا مخابرات سرویس جدید استاندارد میده با همون فرمول کیلو بیت تقسیم بر8 که میشه کیلو بایت.الان سوال من از شمای عزیز اینه که اگه این سرویس جدید درسته پس این دو سالی سرعت دانلودمون همون سرعت اینترنت بود چی بود؟خواهش دارم پاسخ دهید .یک تاپیک دیگه هم با همین سوال توی صفحه اصلی اینترنت داشتم بدون جواب ماند.
الان من باید از مخابرات دلگیر باشم یا نه؟ اینترنت من درسته؟!!ممنون از شما.

NOR-1
29-06-2014, 18:29
محدود بود یا نا محدود ؟

nader404
29-06-2014, 21:46
محدود بود یا نا محدود ؟

با تشکر از شما.محدود بود.5 گیگ سه ماهه میخریدم. الان هم همین طوره.

NOR-1
30-06-2014, 01:11
به خاطر این بود که پهنای باند باز میزاشتن
سرعت الان چقدره؟

shahram2pac
30-06-2014, 11:14
دوستان من میخوام 1ماه یه اینترنت مشتی بگیرم که باش نزدیک 500 گیگ تا 1 ترابایت رو دانلود کنم عقده هامو خالی کنم تا 100 هزارتومن میتونم هزینه کنم نظر شما اینه کدوم شرکت بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کدوم تعرفش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n16:آسیاتک که نامحدودشم محدوده :| مخابراتم تست زدم سرعتش افتضاهه :n03:

Amir Hossein
30-06-2014, 21:22
سلام...دوستان یه سوالی...
من از مخابرات استفاده میکنم که مدتیه سرعت دانلود شبانش پایین اومده...یعنی من که سرویس 2mb دارم سرعت دانلودم رو 30 هست
بعد این قضایا شکایت کردم که یه چنین جوابی دادن:
=========
با سلام نظر به ميزان بالاي تقاضاي دانلود درساعات شب به دليل رايگان بودن اين محدوده متغيير بصورت كندي احساس ميشود ولي در سيكلهاي عادي ارائه سرويس در وضعيت بالاتر از ضرايب اشتراك سازمان تنظيم(يك دهم) قرار دارد
========
این اسمس هم اومد:
شکایت شما مردود شده. ارسال درخاست تجدید نظر تا سه روز امکان پذیر میابشد
========
حالا چند تا سوال :31:
1: اینکه اونا زمان شبانه نمیتونن درست سرویس ارائه بدن تقصیر منه؟ من یه پولی دادم انتظار هم دارم همونطوری که گفتن سرویس دهی کنن..
2: و اینکه تو اس ام اس نوشته درخئاست تجدید نظر تا سه روز امکان داره یعنی چی؟ یعنی من میتونم درخواست بدم یه بار دیگه پیگیری بشه؟
3: به نظر شما دو باره شکایت کنم؟ چی بگم

ممنون

NOR-1
01-07-2014, 01:07
باید بپرسی پهنای باند شبانه رو چند می بندن اگه گفت 256 پس درسته و جای شکایت نداره

NOR-1
01-07-2014, 01:16
باید بپرسی پهنای باند شبانه رو چند می بندن اگه گفت 256 پس درسته و جای شکایت نداره

neda1474
05-07-2014, 11:16
سلام دوستان
دوستان کیانشهری منطقه 15 کمک کنن
من میخوام اینترنت 256 از مخابرات بگیرم. دانلود زیاد ندارم ولی مصرف نت گردیم بالاست.از اون طرف هم نمیخوام زیاد هزینه کنم.
امروز زنگ زدم شاتل گفت تو منطقه شما ظرفیت پره.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
یا بهم ایمیل بدید
شما تو کیانشهر از چه اینترنتی استفاده میکنید
hasht_sh782
05-07-2014, 17:07
سلام
سوالي كه داشتم اينه چطور مخابرات روي خط فيبر نوري مي تواند adsl بدهد ولي بقيه شركتهاي خصوصي adsl نمي توانند ؟ مگه سرويس جفتشان يكي نيست ؟ براي دوستم براي منطقه مخابراتي چمران خواستم براي adsl از شركت خصوصي اقدام كنم اين مشكل بوجود آمد
آيا به نظر شما دوستان چاره ديگري نيست ؟ خواستيم از يك مركز مخابراتي ديگر خط تلفن بخريم كه مسي باشد گفتند ما فقط تضمين بوق را مي دهيم ! تا وصل نشود معلوم نيست فيبرنوري است يامسي

Setareh 2006
06-07-2014, 02:23
دلیل فنی رو نگفت ؟ اگر استفاده از PCM هست از شرکت دیگه هم نمیتونین بگیرید ، که معمولا راج ترین دلیل همینه. چون من تنها مشکل دیگه ای که به ذهنم میرسه استفاده از فیبر نوری هست که اتفاقا اگر هیچ شرکتی نتونه سرویس بده خود مخابرات میتونه.
فکر می کنم اگر دلیلش رو بدونید و بعد دنبال یه ISP مناسب بگردید بهتر باشه.
ممنون از پاسختون
هیچ شناختی در مورد PCM ندارم . یک سرچ در گوگل کردم ظاهرا مربوط میشه به کابل مسی ولی هنوز نمی دونم دقیقا یعنی چی
منطقه رو که چند وقتی میشه بخاطر فیبر نوری شماره هاش رو عوض کردن
پیامی که بعد از درخواست ای دی اس ال از طرف مخابرات اس ام اس زدندن نوشته بود درخواست شما بدلیل عدم وجود امکانات فنی آرشیو شد .
دیگه توضیح بیشتر در مورد دلایل فنی ندادن

Iman995
06-07-2014, 20:50
سلام، سرويس نامحدود سرعت خوب كجا ميده؟

Moh3nsiz
10-07-2014, 10:48
سلام دوستان
دوستان کیانشهری منطقه 15 کمک کنن
من میخوام اینترنت 256 از مخابرات بگیرم. دانلود زیاد ندارم ولی مصرف نت گردیم بالاست.از اون طرف هم نمیخوام زیاد هزینه کنم.
امروز زنگ زدم شاتل گفت تو منطقه شما ظرفیت پره.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
یا بهم ایمیل بدید
شما تو کیانشهر از چه اینترنتی استفاده میکنید
به نظر من مخابرات واسه دانلود شبانه خوبه ولی چون کارت وب گردیه و با عنایت به این مهم که قیمت حجمها تو مخابرات گرون تر از جاهای دیگه است''''
اصلا مخابرات رو واسه شما مناسب نمی یابم:n09:

10-07-2014, 14:40
سلام.
اینتزنتم 64 از مخابرات.
چند روز پیش رفتم که بکنمش 512 که گفتن محدود شده و دیگه نامحدود نیست و باید همین 64 رو نگه دارم.
حالا 512 یا 256 نامحدود از کجا گیر بیارم؟
مسئله اصلی قیمتشه که بایدارزون باشه.
سایت اسیاتک تقریبا خوب بود ولی نمایندگی شهر ما نداشت یعنی دیگه نمیشه؟
شهر دهلران از استان ایلام

jabari-m
10-07-2014, 19:55
سلام دوستان
کسی از این جشنواره ی ماه رمضون استفاده کرده؟چجوریاس؟؟
من رفتم مخابرات شهرمون گفنتن همچین طرحی براشون نیومده :( گفت یک شنبه سر بزن شاید طرح جدید بیاد!
2020 هم که اصن خبر نداشت:n13:
اگه استان ما بیاد من یه خط دیگه میگیرم روش یه 5 مگ برای دانلود شبانه:n10:

جشنواره ماه مبارک رمضان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همزمان با حلول ماه مبارک رمضان، طرح فروش ویژه اینترنت پرسرعت آشنای اول با مزایای استثنایی آغاز شد؛ ارائه سرعت دوبرابر نسبت به تعرفه استاندارد برای همه سرویس های معرفی شده در جدول و اهدای مودم رایگان بی سیم و شرکت در قرعه کشی روزانه یک کمک هزینه 2،000،000 تومانی برای سفر به مکه مکرمه برای انتخاب سرویس های ویژه بخشی از مزایای شرکت در این جشنواره میباشد.
همچنین شرکت کنندگان در این جشنواره با انتخاب سرویس های ویژه از دانلود شبانه رایگان از ساعت 1 تا 7 بامداد بهره مند شده و در قرعه کشی هفتگی یک دستگاه لپ تاپ و قرعه کشی روزانه 10 عدد هارد اکسترنال شرکت داده میشوند.
همچنین مشترکین با انتخاب قرارداد یکساله، و با هر سرعتی را که انتخاب نمایند، سرعت دو برابر دریافت خواهند کرد.برای مثال زمانی که شما سرعت 256K با حجم 3G با قیمت 110،000 ریال را انتخاب می کنید، در این جشنواره از سرعت 512K با همین حجم و قیمت 110،000 ریال برخوردار خواهید شد.
مشترکین میتوانند یکی از دو روش پیش پرداخت و یا پس پرداخت را برای سرویس مورد نظر خود انتخاب نموده و یا در صورت تمایل کل مبلغ قرارداد خود را یکجا پرداخت نمایند.

مزایای جشنواره ماه مبارک رمضان شامل:

ارائه سرعت دو برابر به مشترکین
مودم بی سیم رایگان *
دانلود شبانه رایگان از ساعت 1 تا 7 بامداد *
قرعه کشی هفتگی برای یک دستگاه Iaptop *
قرعه کشی روزانه 10عدد Hard External *
قرعه کشی روزانه یک کمک هزینه 2،000،000 تومانی برای سفربه مکه مکرمه *

*فقط برای مشترکانی که سرویس های مشخص شده با ستاره در جدول تعرفه ها را با قرارداد یکساله انتخاب و خریداری مینمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید در سراسر کشور با شماره 2020 تماس حاصل فرمایید.

amir raya
13-07-2014, 21:45
دوستان از اصفهان سرویس نامحدود چی پیسنهاد میدید؟؟ های وب که سرعت پاییناش افتضاح بود. پیشگامان نسبتا خوش قیمته. پارس آنلاینم روی سرویساش جایزه خوبی گذاشته. آسیاتک هم سرویس 512 برنزی نامحدودش 29 تومنه خوبه. فقط سرعتشو نمیدونم. آسیاتک یه سرویس محدود 10 گیگ درماه 1 مگ داره با 1 تا 8 صبح رایگان . اینم خوبه بنظرم. فقط سرعت شبانش چطوره؟؟ کلا از لحاظ سرعت کدوم رو پیشنهاد میدید؟؟ (خودم های وب دارم راضی نیستم)
ضمنا با سرویس فعلیم از اول خرداد تا امروز 51 گیگ دانلود داشتم. (دیگه حالا نمیدونم زیاده یا کمه ولی یه سرویس میخوام اینقدرو کفافم بده)

mbadboy7
20-07-2014, 11:23
نامحدود 512 ، قیمت مناسب چی پیشنهاد میدین ؟

kamkar
20-07-2014, 20:08
سلام

من الان از مخابرات نامحدود 1 مگ دارم و از سرعت دانلودش هم راضی ام، میخوام رو یه خط تلفن دیگه اینترنت با سرعت بالا (محدود) بگیرم که برای بازی هم پینگ خوبی داشته باشه. کجا رو پیشنهاد میدید؟ طرح های های وب داره منو وسوسه میکنه.
تهران-مرکز مخابرات شهید زارعی

Hi5
22-07-2014, 18:18
سلام

آیا ترافیک ارسالی از کل ترافبک کم میشه؟

چون من شنیده بودم فقط ترافیک دریافتی کم میشه !

toolesag
22-07-2014, 18:26
سلام

آیا ترافیک ارسالی از کل ترافبک کم میشه؟

چون من شنیده بودم فقط ترافیک دریافتی کم میشه !

بله، كم ميشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

rangoabzar
23-07-2014, 13:42
سلام من میخام اینترنت مخابراته تهرانو بگیرم
آیا حتما باید مالک تلفن باشم که به نام خودم بزنم آخه تو سایت نوشته بود که باید به نام مالک باشه
مالک هم پدر بزرگمه باید به نام اون بگیرم ؟؟؟
بعد وقتی میخام ثبت نام کنم نوشته ( نحوه ارائه مدارک لازم ) یعنی باید پدر بزرگمو ببرم مخابرات ؟؟؟
حالا وقتی ثبت نام کردم کٍی وصل میشه ؟؟؟
من الان از یه اپراتور دیگه اینترنت دارم مشگل پیش نمیاد ؟؟؟/

Moh3nsiz
24-07-2014, 00:57
دوستان واسه من سرعت دانلود شبانه مخابرات که نزدیک ۴۳۰ بود یه هفته هست نزدیک ۱۳۰ شده واسه شما هم همین طور ه؟

ahriman323
24-07-2014, 01:23
آیا حتما باید مالک تلفن باشم که به نام خودم بزنم آخه تو سایت نوشته بود که باید به نام مالک باشه
بعد وقتی میخام ثبت نام کنم نوشته ( نحوه ارائه مدارک لازم ) یعنی باید پدر بزرگمو ببرم مخابرات ؟؟؟
اگر خط روی ISP دیگه ای رانژه هست باید به اون ISP درخواست جمع آوری بدید تا تجهیزاتشون را از روی خط شما جمع آوری کنند تا درخواست جدید شما برگشت نخوره

aliiran2008
24-07-2014, 16:32
بهترین و ارزان ترین سرویسی که در دانلود شبانه بیشترین حجم دانلودی را داشته باشه مال کدوم شرکته؟

neda1474
27-07-2014, 13:23
این طرح تابستانه من ثبتنام ر راه اندازی کردم
ولی دانلود شبانه اش دروغه اجرا نمیشه

jabari-m
30-07-2014, 01:43
این طرح تابستانه من ثبتنام ر راه اندازی کردم
ولی دانلود شبانه اش دروغه اجرا نمیشه

سلام من هم یه طرح تابستانه گرفتم دانلود شبانه هم داره اما الان دو شبه که دانلود شبانه رو از ساعت 2 حساب میکنه!!!
من نمیدونستم زده بودم دانلود کل ترافیکم رفت :((
توی اون یک ساعته 3 گیگ گرفته بود توی 5 ساعت بعد کلا 4 گیگ!!!
پشتیبانی هم که کلا تعطیله هزار ماشالا

amir3852
30-07-2014, 11:20
دوستداران اين بحث كلا كلا كلا
دور شاتل و پارس آنلاين و آسياتك رو خط بكشين
به هيچ وجهي ازشون سرويس نخرين من تبليغ هيچ شركتي رو هم نميكنم ولي از اين سه ISP چندين بار سرويسهاي مختلف و براي خطهاي مختلف گرفتم كه حتي نميتونن همون قرارداد بسته شده رو تأمين كنه
موفق باشين

DariushGreat
30-07-2014, 13:33
سلام

بله باید با پدربزرگتون برید مخابرات. در غیر اینصورت کاری براتون انجام نمیدن

بهترین و ارزان ترین سرویسی که در دانلود شبانه بیشترین حجم دانلودی را داشته باشه مال کدوم شرکته؟

512 با 5 گیگ حجم فن آوا - شبانه رایگان بدون محدودیت. در بهترین شرایط روز و شب سرعت معادل 4 مگ و در بدترین شرایط روز 4 مگ شب هم 1 مگ سرعت میده. قیمت 22500 بدون مالیات

binaafarin
30-07-2014, 14:02
سلام

512 با 5 گیگ حجم فن آوا - شبانه رایگان بدون محدودیت. در بهترین شرایط روز و شب سرعت معادل 4 مگ و در بدترین شرایط روز 4 مگ شب هم 1 مگ سرعت میده. قیمت 22500 بدون مالیات

1مگ سرعت یعنی سرعن دانلود 1مگ؟ یا 1/8 مگ؟

DariushGreat
30-07-2014, 21:54
1مگ سرعت یعنی سرعن دانلود 1مگ؟ یا 1/8 مگ؟

1 مگابیت سرعت ( 1024 کیلوبیت معادل 128 کیلوبایت بر ثانیه سرعت دانلودی)

mey3amm
26-08-2014, 01:04
سلام
من الان سرویس 4 مگ شاتل حجمی دارم به دلیل هزینه زیاد میخوام به مخابرات کوج کنم..
میخوام 1 مگ نا محدود بگیرم..
سول من اینکه: مخابرات قطعی چه قدر داره؟ سرعت وب و دانلودش چطوره؟
مرکز مخابراطی ما شهیدباهنر تهرانه آیا خوبه؟
Milad4171
26-08-2014, 09:19
سلام
من الان سرویس 4 مگ شاتل حجمی دارم به دلیل هزینه زیاد میخوام به مخابرات کوج کنم..
میخوام 1 مگ نا محدود بگیرم..
سول من اینکه: مخابرات قطعی چه قدر داره؟ سرعت وب و دانلودش چطوره؟
مرکز مخابراطی ما شهیدباهنر تهرانه آیا خوبه؟
مشترک شدن به اینترنت مخابرات صبوری میخواد. البته همیشه اینطوری نیست.
ممکنه در روز 2 ساعت قطعی داشته باشید ممکنه هم قطعی اصلا نباشه. ولی کلا مثل سرویس های دیگه بی اشکال نیست. البته به منطقه هم بستگی داره.
اما واسه کارهای روزانه با سرعت دانلود ثابت 128 تا 130 خوبه. سرعت تک کانکشن تقریباً افتضاحه. یعنی دور برنامه هایی مثل اسکایپ و وایبر و لاین و اینا رو باید خط بکشید. ( البته میشه استفاده کرد ولی به سختی ) (سرعت دانلودش، آخرین باری که تست کردم ، تک کانکشن 20 کیلوبایت بود)
اما به نظرم نسبت به قیمت هایی که الان وجود داره مخابرات کمی با انصاف تر هست و واسه خونه بد نیست.
البته بازم بستگی به منطقه داره و اینکه اصلا پورت خالی وجود داره یا نه !!!

mey3amm
26-08-2014, 12:26
مشترک شدن به اینترنت مخابرات صبوری میخواد. البته همیشه اینطوری نیست.
ممکنه در روز 2 ساعت قطعی داشته باشید ممکنه هم قطعی اصلا نباشه. ولی کلا مثل سرویس های دیگه بی اشکال نیست. البته به منطقه هم بستگی داره.
اما واسه کارهای روزانه با سرعت دانلود ثابت 128 تا 130 خوبه. سرعت تک کانکشن تقریباً افتضاحه. یعنی دور برنامه هایی مثل اسکایپ و وایبر و لاین و اینا رو باید خط بکشید. ( البته میشه استفاده کرد ولی به سختی ) (سرعت دانلودش، آخرین باری که تست کردم ، تک کانکشن 20 کیلوبایت بود)
اما به نظرم نسبت به قیمت هایی که الان وجود داره مخابرات کمی با انصاف تر هست و واسه خونه بد نیست.
البته بازم بستگی به منطقه داره و اینکه اصلا پورت خالی وجود داره یا نه !!!

ممنون.........
شما از 1 مگ نا محدود فن آوا خبر دارید چحوریه؟

toolesag
26-08-2014, 14:01
سرويس هاي نامحدود مخابرات به درد نميخوره. سرعت هاي ١ مگ و ٢ مگ و ٣ مگ هاشون از ٢٥٦ هم كمتره چون توربو نيست و ١/٨ هست. ولي در عوض سرويس هاي حجمي با دانلود شبانه رايگان خيلي عاليه، سرعت هميشه رو رنج ٢٥٠-٣٠٠ هست (٢ مگ)

mrmostafa
27-08-2014, 14:09
نامحدود آسياتك به صرفه تره يا فن آوا و از نظر سرعت كدوم بهتره ؟؟؟؟ تا حدود ماهي 40 تومان چه سرويس نامحدود ميشه گرفت البته يه برنز آسياتك هستش كه نميدونم سرعتش چقدره و اون اعداد زيرش چي هست نوشته؟؟؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Dr Nima
28-08-2014, 16:19
نامحدود آسياتك به صرفه تره يا فن آوا و از نظر سرعت كدوم بهتره ؟؟؟؟ تا حدود ماهي 40 تومان چه سرويس نامحدود ميشه گرفت البته يه برنز آسياتك هستش كه نميدونم سرعتش چقدره و اون اعداد زيرش چي هست نوشته؟؟؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد
نا محدود آسیا تک محدودیت دانلود داره
ولی فن آوا نه
برنزی یک مگ میتونی ۴۵ بگیری
پائینتر هم هس برو تو سایتش

Paimon
28-08-2014, 19:02
دوستان من برام استریم خیلی مهمه و شاید هفته‌ای یکی دو تا بازی فوتبال رو بخوام مستقیم ببینم.
و معمولا هم سرویسی با حدود 10 گیگ ترافیک میخرم و شاید تا 20 گیگ دیگه هم در ماه از طریق دانلود شبانه دانلود داشته باشم.

الان از پارس سرویس دارم از نظر استریم و... خیلی داغونه اصلا نمیشه ویدیو باهاش دید.سرعت شبانش داغونه.جدیدا پهنای باند کم آوردن رفتن از یه جایی به اسم شهرادنت پهنای باند خریدن و وقتی اون آی پی شهرادنت بهت بیافته دیگه پینگ 8.8.8.8. میره رو 500! ماهی حداقل 10-12 بار قطعی دارم از یه ربع ساعت گرفته تا چند ساعت.سرعت با کر.یو و سیسکو و....خیلی پایین میاد.خلاصه هیچ نکته مثبتی نداره.

حالا بین مخابرات، صبانت و های‌وب کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

hmd
30-08-2014, 20:48
با سلام خدمت همگی دوستان من در حال حاظر سرویس نامحدود 256 مخابرات دارم ولی چند وقتی قطعیاش رو مخه خیلی قطع میشه و دیگه بدرد دانلود درست حسابی نمیخوره در روزم نمیتونم زیاد بذارم برای دانلود چون از سیستم استفاده میشه.حال میخوام برای دانلود شرکت عوض کنم البته دانلودم اونقدرهام زیاد نیست . اول به های وب زنگ زدم گفتن پورت خالی نداریم میخواستم ببینم چقد طول میکشه ؟ و سرویساش چه جوری بدرد میخوره ؟ بعد میخواستم ببینم فناوا چه جوری 1024 3 گیگ شبانه رایگانش چند دانلود میده ؟

mehrabooni
30-08-2014, 21:01
میشه در نگارش و ویرایش و تکمیل کردن این شکایت راهنماییم کنین
با سلام . بنده سرويس 128 دارم که down stream روی 8 مگ گذاشته شده....جدیدا سرعتم به شدت پايين اومده....لطفا رسيدگي كنيد . بنده با پشتیبانی تماس گرفتم،پرسیدم خط من نویز داره؟ گفتن خیر .پرسیدم آیا پهنای باند مرکز مخابراتی پر شده؟ گفتن از NOC سوال کردم،پهنای باند پر نشده .پرسیدم اگه پهنای باند پر نشده پس چرا سرعتم کم شده!!!!!! اوپراتور HIWEB گفت سرعت شما کم نشده بلکه اوپراتور های قبلی به شما اشتباه توضیح دادن و در حال حاضر با توجه به ضریب اشتراک سرعت مناسبی رو دارین!!!!!!!!!! گفتم همکارتون به من گفتن که ضریب اشتراک فقط زمانی اعمال میشه که پهنای باند پر بشه.الان هم شما گفتین پهنای باند پر نشده پس چرا ضریب اشتراک برای من اعمال کردین.گفتن همکارم به شما اشتباه توضیح داده که در اولین فرصت بخاطر توضیحات اشتباه با ایشون برخورد میکنیم تا اگه اشتباه توضیح دادن توبیخ بشن!!!!! الان تكليف مايي که سرويس خريديم چيه ؟؟ باید سه چهار روز ضرر بدیم تا باز یکنفر بیاد به شکایتم رسیدگی کنه تا مشکل برطرف بشه ؟؟ اول از همه باید مشکل رو برطرف کنن . باید بخاطر روزهایی که سرعت پایین بوده به من خسارت بدن چون پولی که پرداخت کردم بخاطر سرعت بالا بوده!!!!!!!!!!! از شما کارمندان عزیز سازمان تنظیم مقررات خواهشمندم نزارين یک عده حق مردمو بخورن . تک تک مکالمه ها توی دیتا بیس شرکتشون هست و میتونین گوش کنین
درضمن از سرکار خانوم دشتی و سرکار خانم علیزاده بخاطر پیگیری هایی که داشتن تشکر میکنم و از اوپراتور های کم سوادی که با حرفهای تکراری اعصاب منو خورد کردن شکایت دارم

mehrabooni
30-08-2014, 21:07
دیروز سرویس 1 مگ داشتم که سرعت دانلودم همیشه روی 700 800 کیلوبایت بود . دیشب با اوپراتور صحبت کردم،گفتم اگه سرویس 128 بخرم بازم خطمو روی 8 مگ آپ میکنین ؟ گفتن بله مشکلی نیست چون نویز ندارین خط شما تاهشت آپ میکنیم برای رضایت بیشتر مشتری
امروز سرویس 128 خریدم،سرعت دانلود از تمامی سرور ها بیشتر از 200 نشد . به نظرتون اگه دوباره سرویس 1 مگ بخرم سرعتم میاد روی 700 800 کیلوبایت درثانیه ؟ راهنمایی کنین
:n12::n12::n16::n16::n16::n16::n12::n12::n16::n16: :n12::n12::n12::n12::n16::n16:

nero360
31-08-2014, 10:30
سلام بین مبین و ایرانسل تو تهران کدوم بهتره؟وایمکس از این دو تا بهتر هست؟؟

mehrabooni
01-09-2014, 01:58
نظرتون چیهبا سلام . بنده سرويس 128 دارم ولی down stream روی 8 مگ هست....قبلا سرویس 1 مگ داشتم که با کندی سرعت مواجه شدم ولی بعد از شکایت مشکلم برطرف شد! الان جدیدا به پیشنهاد اوپراتور های وب سرویس 128 خریدم که دوباره به مشکل کندی سرعت روبرو شدم! سرعتم به شدت پايين اومده....لطفا رسيدگي كنيد چون این سرویس رو بخاطر این انتخاب کردم که اوپراتور به بنده گفتن اگر پهنای باند پر نشده باشه سرعت دانلودتون مثل سرویس یک مگ خواهد بود و تغییری نمیکنه . بنده با پشتیبانی تماس گرفتم،پرسیدم خط من نویز داره؟ گفتن خیر .پرسیدم آیا پهنای باند مرکز مخابراتی پر شده؟ گفتن از NOC سوال کردیم،پهنای باند پر نشده .پرسیدم اگه پهنای باند پر نشده پس چرا سرعتم کم شده!!!!!! اوپراتور HIWEB گفت در حال حاضر با توجه به ضریب اشتراک سرعت مناسبی رو دارین!!!!!!!!!! بهش گفتم همکارتون قبلا توضیح دادن که خط من روی هشت مگ هست و ضریب اشتراک فقط زمانی که پهنای باند پر باشه اعمال میشه که سرعت رو کم میکنه.الان هم شما گفتین پهنای باند پر نشده پس چرا ضریب اشتراک برای من اعمال کردین.اوپراتور گففت همکارم اشتباه به شما توضیح داده که در اولین فرصت بخاطر توضیحات اشتباه با ایشون برخورد میکنیم تا در صورت لزوم توبیخ بشن!!!!! الان تكليف مايي که سرويس خريديم چيه ؟ چرا این اوپراتور ها دروغ میگن به مردم و هرکدومشون یه چیزی میگن؟ باید سه چهار روز ضرر بدیم تا باز یکنفر بیاد به شکایتم رسیدگی کنه تا مشکل برطرف بشه ؟ چرا دفعه ی قبلی که شکایت کردم سرعتم درست شد ، هربار باید بیام شکایت کنم چندروز وقتم تلف بشه تا مشکل رو حل کنن؟ اول باید مشکل سرعت من رو هرچه سریعتر برطرف کنن . باید بخاطر روزهایی که سرعت پایین بوده به من خسارت بدن ، پولی که پرداخت کردم بخاطر سرعت بالا بوده!!!!!!!!!!! از شما کارمندان عزیز سازمان تنظیم مقررات خواهشمندم نزارين حق مردمو بخورن . تک تک مکالمه ها توی دیتا بیس شرکت های وب هست که یک آقایی به بنده گفتن اگه سرویس 128 بگیرین چون خط شما روی 8 مگ بسته میشه سرعتتون در زمانهایی که پهنای باند پر نباشه به هیچ عنوان پایین نمیاد و مثل سرویس قبلی که یک مگ بود میتونین با حداکثر سرعت دانلود کنین . شما کارمندان شریف سازمان تنظیم مقررات میتونین به تک تک مکالمات گوش کنین و خودتون بشنوین که هر اوپراتور یه توضیح داده که کاملا متفاوته................درضمن از سرکار خانوم دشتی و سرکار خانم علیزاده بخاطر پیگیری هایی که برای شکایت قبلیم داشتن تشکر میکنم و خواهشمندم از این عزیزان بخاطر دانش بالایی که در ضمینه ی فناوری اطلاعات دارن تقدیر کنید چون این عزیزان بودن که باعث شدن در سرویس قبلی بتونم با حداکثر سرعت دانلودکنم................امیدوارم مشکل کندی سرعت دانلود مثل دفعه ی قبل با شکایت کردن درست بشه

4l1r3z4
01-09-2014, 02:21
نظرتون چیهبا سلام . بنده سرويس 128 دارم ولی down stream روی 8 مگ هست....قبلا سرویس 1 مگ داشتم که با کندی سرعت مواجه شدم ولی بعد از شکایت مشکلم برطرف شد! الان جدیدا به پیشنهاد اوپراتور های وب سرویس 128 خریدم که دوباره به مشکل کندی سرعت روبرو شدم! سرعتم به شدت پايين اومده....لطفا رسيدگي كنيد چون این سرویس رو بخاطر این انتخاب کردم که اوپراتور به بنده گفتن اگر پهنای باند پر نشده باشه سرعت دانلودتون مثل سرویس یک مگ خواهد بود و تغییری نمیکنه . بنده با پشتیبانی تماس گرفتم،پرسیدم خط من نویز داره؟ گفتن خیر .پرسیدم آیا پهنای باند مرکز مخابراتی پر شده؟ گفتن از NOC سوال کردیم،پهنای باند پر نشده .پرسیدم اگه پهنای باند پر نشده پس چرا سرعتم کم شده!!!!!! اوپراتور HIWEB گفت در حال حاضر با توجه به ضریب اشتراک سرعت مناسبی رو دارین!!!!!!!!!! بهش گفتم همکارتون قبلا توضیح دادن که خط من روی هشت مگ هست و ضریب اشتراک فقط زمانی که پهنای باند پر باشه اعمال میشه که سرعت رو کم میکنه.الان هم شما گفتین پهنای باند پر نشده پس چرا ضریب اشتراک برای من اعمال کردین.اوپراتور گففت همکارم اشتباه به شما توضیح داده که در اولین فرصت بخاطر توضیحات اشتباه با ایشون برخورد میکنیم تا در صورت لزوم توبیخ بشن!!!!! الان تكليف مايي که سرويس خريديم چيه ؟ چرا این اوپراتور ها دروغ میگن به مردم و هرکدومشون یه چیزی میگن؟ باید سه چهار روز ضرر بدیم تا باز یکنفر بیاد به شکایتم رسیدگی کنه تا مشکل برطرف بشه ؟ چرا دفعه ی قبلی که شکایت کردم سرعتم درست شد ، هربار باید بیام شکایت کنم چندروز وقتم تلف بشه تا مشکل رو حل کنن؟ اول باید مشکل سرعت من رو هرچه سریعتر برطرف کنن . باید بخاطر روزهایی که سرعت پایین بوده به من خسارت بدن ، پولی که پرداخت کردم بخاطر سرعت بالا بوده!!!!!!!!!!! از شما کارمندان عزیز سازمان تنظیم مقررات خواهشمندم نزارين حق مردمو بخورن . تک تک مکالمه ها توی دیتا بیس شرکت های وب هست که یک آقایی به بنده گفتن اگه سرویس 128 بگیرین چون خط شما روی 8 مگ بسته میشه سرعتتون در زمانهایی که پهنای باند پر نباشه به هیچ عنوان پایین نمیاد و مثل سرویس قبلی که یک مگ بود میتونین با حداکثر سرعت دانلود کنین . شما کارمندان شریف سازمان تنظیم مقررات میتونین به تک تک مکالمات گوش کنین و خودتون بشنوین که هر اوپراتور یه توضیح داده که کاملا متفاوته................درضمن از سرکار خانوم دشتی و سرکار خانم علیزاده بخاطر پیگیری هایی که برای شکایت قبلیم داشتن تشکر میکنم و خواهشمندم از این عزیزان بخاطر دانش بالایی که در ضمینه ی فناوری اطلاعات دارن تقدیر کنید چون این عزیزان بودن که باعث شدن در سرویس قبلی بتونم با حداکثر سرعت دانلودکنم................امیدوارم مشکل کندی سرعت دانلود مثل دفعه ی قبل با شکایت کردن درست بشه

آقا سرویس 128 تو باید 16 باشه،حالا اومدن سرعتتو گذاشتن200،ناراحتی؟!!!!!!!!!!!!!!!! به نظرم خوبم گذاشتن واست...
پول سرویس 128 دادی،توقع داری سرعتو 8مگو بهت بدن!!!!!!!!!!!!!!!
به نظر من اصلا به شکایتت رسیدگی نمیشه چون تازه سرعته بالاترم بهت دادن...

mehrabooni
01-09-2014, 17:51
آقا سرویس 128 تو باید 16 باشه،حالا اومدن سرعتتو گذاشتن200،ناراحتی؟!!!!!!!!!!!!!!!! به نظرم خوبم گذاشتن واست...
پول سرویس 128 دادی،توقع داری سرعتو 8مگو بهت بدن!!!!!!!!!!!!!!!
به نظر من اصلا به شکایتت رسیدگی نمیشه چون تازه سرعته بالاترم بهت دادن...
باسرویس یک مگ روزی 6 تا 8 گیگ دانلود داشتم که اختلاف قیمتش با سرویس 128 تنها 10 هزارتومنه

Sent from my iPhone 5S using tapatalk

4l1r3z4
01-09-2014, 18:14
باسرویس یک مگ روزی 6 تا 8 گیگ دانلود داشتم که اختلاف قیمتش با سرویس 128 تنها 10 هزارتومنه

درسته ولی ببین وزارت ارتباطات کاری نداره که تو قبلا چند گیگ دانلود می کردی و الان چقدر دانلود میکنی؛ اون میاد سرویس تو رو می بینه ( که الان 128 ) بعد با توجه به قانون سازمان تنظیم مقررات بهت میگه که شما اگه سرعتت از 2 کیلوبایت کمتر شد حق شکایت داری!!!!!!!!
این قانون مسخره ایه که سازمان مقررات تصویب کرده و تنها جایی تو دنیا که سرعته قانونی سرویس 2 مگ 32 کیلوبایته،همین ایرانه :angry::angry::angry:

mehrabooni
01-09-2014, 19:59
درسته ولی ببین وزارت ارتباطات کاری نداره که تو قبلا چند گیگ دانلود می کردی و الان چقدر دانلود میکنی؛ اون میاد سرویس تو رو می بینه ( که الان 128 ) بعد با توجه به قانون سازمان تنظیم مقررات بهت میگه که شما اگه سرعتت از 2 کیلوبایت کمتر شد حق شکایت داری!!!!!!!!
این قانون مسخره ایه که سازمان مقررات تصویب کرده و تنها جایی تو دنیا که سرعته قانونی سرویس 2 مگ 32 کیلوبایته،همین ایرانه :angry::angry::angry:
حالا شکایت رو نوشتم
خدا رو شکر دفعه ی قبل ننیجه گرفتم

palet
01-09-2014, 22:07
برای شبانه رایگان یه شرکتی رو توی اصفهان پیشنهاد میکنید

4l1r3z4
03-09-2014, 01:14
حالا شکایت رو نوشتم
خدا رو شکر دفعه ی قبل ننیجه گرفتم

خدا کنه حرفتو قبول کنن و حال کنی از اینترنتت...:n01::n06::n06:

mehrabooni
03-09-2014, 16:33
خدا کنه حرفتو قبول کنن و حال کنی از اینترنتت...:n01::n06::n06:
تغییر سرویس دادم به یک مگ
هشت هزارتومن گرون تره ولی الان شبی شیش گیگ دانلود میکنم

bahram31
05-09-2014, 10:54
سلام
اقا یکی میشه ی کمک کوچیک به ما بکنه من مودم جیبی میخوام بگیرم میخواستم بدونم اگه ترافیکه اینترنتمو استفاده نکنم تموم میشه؟یعنی مهلت داره یا نه؟چون تو خونه adsl دارم مودم جیبی برای کارای بیرون از خونه میخوام
ممنون

reza 07
05-09-2014, 15:00
سلام یک کسی بهم کمک کنه من میخوام سرویس نامحدود بگیرم از شرکتی که محدود حجمی نداشته باشه از کدوم شرکت خصوصی اینترنت بگیرم ؟:n13:

خودم از مخابرات سرویس دارم خیلی ازیت شدم :n28:

bahram31
06-09-2014, 12:37
سلام یک کسی بهم کمک کنه من میخوام سرویس نامحدود بگیرم از شرکتی که محدود حجمی نداشته باشه از کدوم شرکت خصوصی اینترنت بگیرم ؟:n13:

خودم از مخابرات سرویس دارم خیلی ازیت شدم :n28:

دوست عزیز من خودم مخابرات دارم خیلی راضیم 512 اگه میخوای خصوصی نامحدود بگیریشاتل خیلی خوبه دوستم داره راضیه

رضا جنگنده
06-09-2014, 13:06
سلام
می خوام یه شرکتی بگیرم که دانلود شبانه رایگان داشته باشه و محدودیت حجمی، دانلود شبانش نداشته باشه.
سرعت 1 مگ میگیرم، شبانه اگه تا 100 کیلو هم سرعت افت کنه برام قابل قبوله ولی زیر 100 نمی خوام...
بعد میخوام تا حد ممکن هم سر اون قضایای دانلود های اون چیزا و اینا و رفتن تو سایت های اون جوری هم گیر نده:n02:
صبانت کاری به کارم نداشت فقط شبانش افتضاح شد، مخابرات و اینا مثلا رو اون مسائل سخت گیرن؟

k1ozil
06-09-2014, 13:09
سلام
می خوام یه شرکتی بگیرم که دانلود شبانه رایگان داشته باشه و محدودیت حجمی، دانلود شبانش نداشته باشه.
سرعت 1 مگ میگیرم، شبانه اگه تا 100 کیلو هم سرعت افت کنه برام قابل قبوله ولی زیر 100 نمی خوام...
بعد میخوام تا حد ممکن هم سر اون قضایای دانلود های اون چیزا و اینا و رفتن تو سایت های اون جوری هم گیر نده:n02:
صبانت کاری به کارم نداشت فقط شبانش افتضاح شد، مخابرات و اینا مثلا رو اون مسائل سخت گیرن؟

نه رفیق شما 2 مگ مخابرات بگیر.رفتن تو سایتهای اونجوری هم گیر نمیده:n08:.البته شما هم تو سایتهای اونجوری نرو ترک گناه کن:n02:

omid-p30
06-09-2014, 13:36
سلام
اقا یکی میشه ی کمک کوچیک به ما بکنه من مودم جیبی میخوام بگیرم میخواستم بدونم اگه ترافیکه اینترنتمو استفاده نکنم تموم میشه؟یعنی مهلت داره یا نه؟چون تو خونه adsl دارم مودم جیبی برای کارای بیرون از خونه میخوام
ممنون

بله، اون ها هم محدودیت زمانی دارند.

نه رفیق شما 2 مگ مخابرات بگیر.رفتن تو سایتهای اونجوری هم گیر نمیده:n08:.البته شما هم تو سایتهای اونجوری نرو ترک گناه کن:n02:

مگه میشه گیر نده و فیلطر نباشند ؟؟ :n13:

k1ozil
06-09-2014, 13:39
بله، اون ها هم محدودیت زمانی دارند.

مگه میشه گیر نده و فیلطر نباشند ؟؟ :n13:

اره فیلترن.برای همه isp هم فیلتره.منظور رفیقمون اینه که پیگرد قانونی و جریمه(فک کنم)

Le0nard0
06-09-2014, 14:36
سلام
پارس آنلاین . نه با اونجوری کار داره نه با اینجوری . دانلود شبانه هم اگه حتی خیلی منطقتون شلوغ باشه دیگه زیر سرعت اسمی نمیاد اگر هم منطقتون مشکلی نداشته باشه که ماکزیمم سرعت روزانه رو بهت میده شبا

reza,n
09-09-2014, 22:34
با سلام:
ز دوستانی که از پارس آنلاین استفاده میکنند. چند تا سئوال داشتم اگه لطف کنید ممنون میشم:
1) با سرعت 2 مگ دانلود رایگان شبانه با چه سرعتی و چند گیگ دانلود میشه کرد؟ (همونطور که عرض کردم من فقط اینترنت رو برای دانلود شبانه نیاز دارم).
2) میخواستم بپرسم پارس آنلاین از این ادا و اطفارها نداره که مثلاً حجم دانلودتون زیاد شده و ... و سرعت رو کاهش بده؟ (مثل صبانت)
ممنون

farshad0123
09-09-2014, 22:48
با سلام:
ز دوستانی که از پارس آنلاین استفاده میکنند. چند تا سئوال داشتم اگه لطف کنید ممنون میشم:
1) با سرعت 2 مگ دانلود رایگان شبانه با چه سرعتی و چند گیگ دانلود میشه کرد؟ (همونطور که عرض کردم من فقط اینترنت رو برای دانلود شبانه نیاز دارم).
2) میخواستم بپرسم پارس آنلاین از این ادا و اطفارها نداره که مثلاً حجم دانلودتون زیاد شده و ... و سرعت رو کاهش بده؟ (مثل صبانت)
ممنون

تو ایران بهتر از فن آوا و مخابرات نمیتونی پیدا کنی خیالت راحت پارس گرونترین تجهیزات محدود سازی رو تو ایران داره

hmd
10-09-2014, 12:55
با سلام خدمت همگی دوستان من چند روز تو فکر اینم که سرویسم عضو کنم ولی نتیجه نمیگیرم چون نه همه راضین نه ناراضی . حال موندم بین این سه تا شرکت کدوم انتخاب کنم . من دانلود دارم ولی نه اینکه بخوام همه فیلم ها سریال ها رو بگیرم .
1- الان در حال حاظر خودم 256 نامحدود مخابرات دارم یه نظر دارم اینکه اینو به 512 نامحدود تبدیل کنم.
2- از های وب سرویس محدود بگیرم به خاطره فشفشه ها و شبانه رایگان
3-از پارس انلاین محدود بگیرم به خاطره سرویس شبانه .
یه جورایم میخوام به صرفه باشه .

k1ozil
10-09-2014, 13:00
با سلام خدمت همگی دوستان من چند روز تو فکر اینم که سرویسم عضو کنم ولی نتیجه نمیگیرم چون نه همه راضین نه ناراضی . حال موندم بین این سه تا شرکت کدوم انتخاب کنم . من دانلود دارم ولی نه اینکه بخوام همه فیلم ها سریال ها رو بگیرم .
1- الان در حال حاظر خودم 256 نامحدود مخابرات دارم یه نظر دارم اینکه اینو به 512 نامحدود تبدیل کنم.
2- از های وب سرویس محدود بگیرم به خاطره فشفشه ها و شبانه رایگان
3-از پارس انلاین محدود بگیرم به خاطره سرویس شبانه .
یه جورایم میخوام به صرفه باشه .
512 نا محدود از مخابرات بگیر

Dr Nima
13-09-2014, 16:20
اعتبار 10 ساله شرکت‌های اینترنتی مشمول پروانه PAP, PSTN, ISDP و ISP بزودی پایان می‌یابد و در این میان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، اصلاح ساختاری پروانه‌های حوزه ارتباطات ثابت در کشور را در دستور کار خود قرار داده است. با توجه به مفاد موجود در اصلاحیه جدید، علاوه بر آنکه قیمت اینترنت کاربران نهایی افزایش پیدا می‌کند، به اعتقاد برخی از فعالان بازار اینترنت با این طرح حیات بسیاری از شرکت‌های اینترنتی هم با خطر جدی روبه‌رو خواهد شد.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]صدور-پروانه-جدید-اینترنت-به-قیمت-افزایش-تعرفه)

palet
13-09-2014, 21:16
من صبنانتم . ولی دیگه شورشو در آورده . خیلی مزحرف شده

شرکتی میخوام که شبانه رایگان داشته باشه . و 2- 3 گیگ بشه ازش دانلود کرد

پیشناد شما چیه؟

مخابرات
آسیاتک

k1ozil
13-09-2014, 21:28
من صبنانتم . ولی دیگه شورشو در آورده . خیلی مزحرف شده

شرکتی میخوام که شبانه رایگان داشته باشه . و 2- 3 گیگ بشه ازش دانلود کرد

پیشناد شما چیه؟

مخابرات
آسیاتک

مخابرات. البته از سرور خارج حالی به حالیه

toolesag
13-09-2014, 21:41
من الآن ٢ مگ مخابرات دارم. سرعت دانلودم ٢٣٠-٢٦٠ هست. دانلود شبانه رايگان داره، اما دروغه محضه و شبا هم كنتور ميندازه و از حجم كم ميكنه. تا حالا ٢٠ بار هم زنگ زدم و پيگيري كردم، اما فايده نداشته و اصلاً رسيدگي نميكنن.

حالا ميخواستم برم از هاي وب بگيرم. هاي وب بالاترين سرعتي كه دانلود شبانه ميده كدومه؟؟ ٨ مگ با دانلود شبانه چطوره؟؟

palet
13-09-2014, 22:16
من الآن ٢ مگ مخابرات دارم. سرعت دانلودم ٢٣٠-٢٦٠ هست. دانلود شبانه رايگان داره، اما دروغه محضه و شبا هم كنتور ميندازه و از حجم كم ميكنه. تا حالا ٢٠ بار هم زنگ زدم و پيگيري كردم، اما فايده نداشته و اصلاً رسيدگي نميكنن.

حالا ميخواستم برم از هاي وب بگيرم. هاي وب بالاترين سرعتي كه دانلود شبانه ميده كدومه؟؟ ٨ مگ با دانلود شبانه چطوره؟؟

جدی؟ چقدر کم میکنه؟ ببینم روی قبض تلفن میاد؟
من میخوام اینترنت بگیرم. شبانه دار میخوام. شبانه شما سرعتش چنده؟ میشه یه راهنمایی کنی

boose_bar_khoda
17-09-2014, 19:01
سلام دوستان
من کرج هستم
تا حالا سه تا شرکت و تست کردم اولیش شب دیز بود سرعت و ایناش خوب بود ولی شبانش نیم بها بود
بعدی فناوا بود مزخرف هر روز چندین بار قطع و وصل میشد
الانم صبانت که شبانه رو برداشتن
حالا موندم از کجا بگیرم
نظرتون چیه/؟
مخابرات زنگ زدم میگه شبانه رایگان و فقط به مالکین میدیم نه به مستاجر

k1ozil
17-09-2014, 19:37
سلام دوستان
من کرج هستم
تا حالا سه تا شرکت و تست کردم اولیش شب دیز بود سرعت و ایناش خوب بود ولی شبانش نیم بها بود
حالا موندم از کجا بگیرم
نظرتون چیه/؟
نه اقا فک نکنم اینجوری باشه بنده کرمان خط به اسم برادرم بود ولی با کارت ملی و مشخصات خودم گرفتم.

arminkoo
18-09-2014, 00:57
سلام دوستان
من کرج هستم
حالا موندم از کجا بگیرم
نظرتون چیه/؟

تعریف شبدیز رو زیاد شنیدم
اختصاصی کرج هم هست

boose_bar_khoda
18-09-2014, 19:34
با تشکر از دوست کرمانیمون و آرمین
ولی مخابرات همین و گفت که شبانه اولا فقط تو جشنواره ارائه میشه ( قرارداد 1 ساله) و شبانه رایگان فقط به مالک داده میشه
شب دیزم شبانش رایگان نیست
من رایگان میخوام داشته باشه البته با سرعت خوب

mrs.melika
11-10-2014, 02:17
با سلام

من در مرکز مخابراتی توحید منطقه 6 مخابراتی تهران هستم.
یک سرویس اینترنت می خواهم که بالاترین سرعت رو در روز و شب داشته باشه.اصلا برای دانلود نمیخواهم چون دانلودم بسیار کمه و در ماه شاید تا 20-30 گیگ کلا مصرف وبگردی و دانلود بشه(نهایتا)

فیبر هم نیستیم و وایمکس هم نمیخواهم.بهترین سرویس adsl در این منطقه رو کدوم شرکت ارائه میده؟

reza 07
11-10-2014, 21:38
کدام شرکت دانلود شبانه رایگان خوبه ؟

hmd
16-10-2014, 20:47
دوستان کسی میدون تو مرکز مخابراتی شهید چمران چه شرکتهایی سرویس ارائه میکنن ؟

hmd
16-10-2014, 23:36
قضیه اینترانت در حال حاضر به چه صورتی ؟ تو یه سایتی دیدم راسخون پی سی دانلود و سافت گذرم میشه رفت .

I.LIKE.U
28-10-2014, 22:32
سلام
کدوم شرکتا رو خط فیبر نوری سرویس میدن؟

Sent from my LG-D855

prpgramerandcoder
29-10-2014, 15:13
سلام دوستان
من مشهد زندگی میکنم و آسیاتک رو در نمایشگاه کتاب سفارش دادم جعبشو همون روز بهم دادن ولی دیشب اومدن وصلش کردن و سرعتش هم تا یک مگ میره .
سرویس نمایشگاهی رو گرفتم
عکس:

توی قبض هم جلوی پهنای باند نوشته shahab_tech

ولی دو سوال دارم .
1 - دقیقا از چه ساعت تا چه ساعتی میتونم از ترافیک رایگانم ( 880 گیگ ) استفاده کنم و چه تضمینی وجود داره که کم نمیکنه ؟
2 - من دیروز چهار تا صفحه باز کردم دویست مگ رفت ؛ مگه اگه سیستم خاموش باشه ولی مودم روشن باشه هم مصرف میکنه ؟
3 - رمز رو فقط حرف و عدد گذاشتم مطمئنه ؟
4 - یه مرورگر برای پی سی معرفی کنید که کم مصرفترین باشه .

پیشاپیش از پاسختون متشکرم .

فرستاده شده از GT-S7582ِ من با Tapatalk

1376MAXIMUM
29-10-2014, 16:19
سلام دوستان
من مشهد زندگی میکنم و آسیاتک رو در نمایشگاه کتاب سفارش دادم جعبشو همون روز بهم دادن ولی دیشب اومدن وصلش کردن و سرعتش هم تا یک مگ میره .
سرویس نمایشگاهی رو گرفتم
عکس:

توی قبض هم جلوی پهنای باند نوشته shahab_tech

ولی دو سوال دارم .
1 - دقیقا از چه ساعت تا چه ساعتی میتونم از ترافیک رایگانم ( 880 گیگ ) استفاده کنم و چه تضمینی وجود داره که کم نمیکنه ؟
2 - من دیروز چهار تا صفحه باز کردم دویست مگ رفت ؛ مگه اگه سیستم خاموش باشه ولی مودم روشن باشه هم مصرف میکنه ؟
3 - رمز رو فقط حرف و عدد گذاشتم مطمئنه ؟
4 - یه مرورگر برای پی سی معرفی کنید که کم مصرفترین باشه .

پیشاپیش از پاسختون متشکرم .

ساعت رو از خودشون بپرسید چطوریه و تضمین هم حتما دارن دیگه البته ۸۸۰ مگ چیزی نیست
مودم اگر روشن باشه و دستگاهی بهش وصل نباشه مصرف نداره و صفر هست اگرم داشته باشه خیلی خیلی کمه شاید به کیلو بیت هم نرسه
رمز رو هم پیشنهاد میکنم که طولانی بزارید مثلا ۱۰-۱۵ رقم یا بیشتر که دیگه بیشترش زیاد میشه زدنش سخته و حتما مخلوط عدد و حرف باشه اگر شکل هم توش باشه بهتر نبود هم ضروری نیست و رمز هارو چیز هایی بزارید که قابل حدس زدن نباشه مثلا چیزایی مثل شماره تلفن و اسم و فامیل و تاریخ تولد ازدواج یا چیزای این شکلی نباشه چون حدس زده میشه و اسم وایفای رو هم مدل مودم و مارک و .... نباشه اسم مودم رو مثلا اسم خودتون رو بنویسید من همین کار رو کردم یا مثلا اسم یه کاراکتر فیلم با هرچی منظور از این کار اینه که مدل مودم میتونه حفره ها امنیتی مودم شما رو لو بده و پیشنهاد میکنم که از مک ادرس هم استفاده کنید تا فقط دستگاه هایی که مکشون هست بتونن به مودم وصل بشن

prpgramerandcoder
29-10-2014, 16:48
ساعت رو از خودشون بپرسید چطوریه و تضمین هم حتما دارن دیگه البته ۸۸۰ مگ چیزی نیست
مودم اگر روشن باشه و دستگاهی بهش وصل نباشه مصرف نداره و صفر هست اگرم داشته باشه خیلی خیلی کمه شاید به کیلو بیت هم نرسه
رمز رو هم پیشنهاد میکنم که طولانی بزارید مثلا ۱۰-۱۵ رقم یا بیشتر که دیگه بیشترش زیاد میشه زدنش سخته و حتما مخلوط عدد و حرف باشه اگر شکل هم توش باشه بهتر نبود هم ضروری نیست و رمز هارو چیز هایی بزارید که قابل حدس زدن نباشه مثلا چیزایی مثل شماره تلفن و اسم و فامیل و تاریخ تولد ازدواج یا چیزای این شکلی نباشه چون حدس زده میشه و اسم وایفای رو هم مدل مودم و مارک و .... نباشه اسم مودم رو مثلا اسم خودتون رو بنویسید من همین کار رو کردم یا مثلا اسم یه کاراکتر فیلم با هرچی منظور از این کار اینه که مدل مودم میتونه حفره ها امنیتی مودم شما رو لو بده و پیشنهاد میکنم که از مک ادرس هم استفاده کنید تا فقط دستگاه هایی که مکشون هست بتونن به مودم وصل بشن
880 مگ کجا بود ؟
عکس رو نگاه کنین نوشته 880 گیگ .
جدا عکسه دروغه ؟

1376MAXIMUM
29-10-2014, 20:07
880 مگ کجا بود ؟
عکس رو نگاه کنین نوشته 880 گیگ .
جدا عکسه دروغه ؟

من نگفتم دروغه خوب نمیدونم معمولا ۲-۷ هست ولی بعضی از شرکت ها فرق داره برای همین گفتم از خودشون بپرسید احتمالا هست واقعا چون من تا اخرای شهریور شبانه رایگان از صبانت داشتم تا اون موقع ۳۵۰ گیگ گرفته بودم قبلش هم یه یک ماهه داشتم که ۱۰۰ گیگ رایگان گرفته بودم ازشون
مرور گر هم کروم خوبه و فایرفاکس و اپرا و واترفاکس که ورژن ۶۴ بیتی فایرفاکس هست

prpgramerandcoder
29-10-2014, 21:00
به عکس پایین دقت کنید ( یه قسمت داخل پرانتز نوشته
880 GB +
4 تا 10 صبح )

1376MAXIMUM
29-10-2014, 21:40
به عکس پایین دقت کنید ( یه قسمت داخل پرانتز نوشته
880 GB +
4 تا 10 صبح )

احتمالا ۴ تا ۱۰ صبح رایگان هست و توی این تایم تا ۸۸۰ گیگ رایگان حساب میکنن تا زمانی داریدش که مصرفتون به ۸۸۰ برسه تو ساعت ریگان یعنی ۱۰-۴ صبح شما ۸۸۰ گیگ حجم دارید و تو ساعت های معمولی ۱۲ گیگ

ea.ali
04-11-2014, 20:56
سلام دوستان الان بهترین شرکتا برای دانلود شبانه که اذیت نکنن چه شرکتایی هستن؟

با تشکر

k1ozil
04-11-2014, 21:15
سلام دوستان الان بهترین شرکتا برای دانلود شبانه که اذیت نکنن چه شرکتایی هستن؟

با تشکر
مخابرات و فن اوا و های وب

saeidsmxo
05-11-2014, 12:51
با سلام
من برای محل کارم 128 نامحدود پارس داشتم و دارم که فعلا" راضیم. البته اون موقعی گرفتم که 20 گیگ هدیه داشت. که فوق العاده بود.

الان برای خونه محدود پارس دارم و میخوام تبدیل به نامحدود یا سرویس محدود خوبی که ترافیک بالایی داره بکنم. سرعتش کم هم باشه اشکالی نداره. حداقل دیگه دانلود 30 تا 40 باشه!

با توجه به اینکه پارس هدیه نامحدود رو کم کرده و به 8 گیگ کاهش داده الان میخواستیم راهنماییم کنین که از چه شرکتی بگیرم که به صرف تر باشه.

لازم به توضیح هست که هیچ استفاده و دانلودی تو شب هم ندارم. ترجیحا" سرویس نامحدود 128
با تشکر

mj94
05-11-2014, 13:42
سلام
adsl با چه سرعتی, از کدوم شرکت بگیرم؟
کلا زیاد استفاده نمیکنم, نه روزانه, نه شبانه.
با اینترنت موبایل که روزی حدود 100 مگ فقط وبگردی و دانلود میکردم ( که البته خودم یه مقدار رعایت میکردم که تا اخر ماه بیشتر از حجمم استفاده نشه).
حالا قراره adsl بگیرم که بقیه خانواده هم استفاده کنن. (با اینکه اینترنت موبایل گرونه, ولی جدیدا 3g همراه اول وصل شده, ادم از سرعت لذت میبره. این ماه انقدر استفاده کردم که الان یه هفته تا اخر مهلت بسته مونده تمومش کردم)
بگذریم, زیاد چرت و پرت گفتم.
من فقط میخوام راحت وبگردی کنم, راحت از youtube فیلم ببینم و ممکنه بعضی اوقات (مثلا ماهی یکبار, دو ماهی یکبار) یه برنامه ای در حد 2 گیگ دانلود کنم. شاید با شرایط جدید دانلود های موبایلم اضافه کنیم, ماهی 1 گیگ هم دانلود های موبایل بشه.
پیشنهاد شما چیه؟ چه سرعتی, چه حجمی, چه شرکتی؟

binaafarin
05-11-2014, 13:53
دانلود میخوای برو مخابرات

mj94
05-11-2014, 13:56
دانلود میخوای برو مخابرات
میگم که, دانلود ندارم تقریبا.

binaafarin
05-11-2014, 14:03
میگم که, دانلود ندارم تقریبا.
همین تماشای انلاینم دانلود حساب میشه دیگه
اگه با گرونی و هر روز یک بازی دراوردن وحذف تدریجی دانلود شبانه میتونی کنار بیای
صبانت وفن اوا و شاتل

mj94
05-11-2014, 14:29
همین تماشای انلاینم دانلود حساب میشه دیگه
اگه با گرونی و هر روز یک بازی دراوردن وحذف تدریجی دانلود شبانه میتونی کنار بیای
صبانت وفن اوا و شاتل
حالا به طور دقیقتر, کدوم یکی؟
چه سرعتی؟ چه حجمی؟

k1ozil
05-11-2014, 15:04
حالا به طور دقیقتر, کدوم یکی؟
چه سرعتی؟ چه حجمی؟
دو مگ اکو شاتل حجم هم با توجه به نیازت

mj94
05-11-2014, 15:48
دو مگ اکو شاتل حجم هم با توجه به نیازت

اینا رو یه مقایسه بکنید:

- 2مگ اکو شاتل, 3 ماه, 8 گیگ, 54 تومن, بدون شبانه
- 2مگ فن اوا, 3 ماه, 9 گیگ, 60 تومن, بدون شبانه
- 2مگ صبانت, 3 ماه, 12 گیگ, 60 تومن, (مثل اینکه بدون شبانه)

از لحاظ قطعی و اینا کدوم بهتره؟ اصلا من 2 مگ نیاز دارم یا نه؟ به نظرتون 3 ماهه بگیرم یا نه؟

ALI(007
05-11-2014, 16:22
آقا من یه اینترنت میخوام سرعت دانلود بین 400 تا 500 باشه شبانش هم با همین سرعت ( حالا شبانه یه مقدار کمتر هم شد ایراد نداره ) ... شبانش دانلود رایگان داشته باشه حتما من هر ماه حدود 10تا12 گیگ مصرف دارم (بدون شبانه )

حالا شما بگید چه شرکتی و چه سرویسی بگیرم مرسی

binaafarin
05-11-2014, 23:25
اینا رو یه مقایسه بکنید:

- 2مگ اکو شاتل, 3 ماه, 8 گیگ, 54 تومن, بدون شبانه
- 2مگ فن اوا, 3 ماه, 9 گیگ, 60 تومن, بدون شبانه
- 2مگ صبانت, 3 ماه, 12 گیگ, 60 تومن, (مثل اینکه بدون شبانه)

از لحاظ قطعی و اینا کدوم بهتره؟ اصلا من 2 مگ نیاز دارم یا نه؟ به نظرتون 3 ماهه بگیرم یا نه؟

عزیز کسی نمیتونه جواب قطعی بده
شما برو توی هر 3 بخشو ببین بچه ها درمورد کیفت ها سوال کن
من خودم پارس انلاین دارم و بشما پیشنهادم ندادم چون ناراضیم

MehranVB
07-11-2014, 11:46
این پست رو توی تاپیک داتک دادم، اینجا هم مینویسم تا دیگران استفاده کنن:

واقعاً حسرت داره که ما حتی نمیدونیم اینترنت یعنی چی. وقتی به کشورایی آسیای شرقی یا اروپا و امریکا برید میبینید با این پول میتونید اینترنت 100 مگ داشته باشید، جالبه بدونید واسه اونا محدودیت حجمی خنده داره! دقیقاً در همون حدی که واسه ما دایل آپ نسبت به adsl خنده داره! اینترنت رو 1000 تومن میخرن و به ما با کلی منت 10000 تومن میفروشن!

در هر صورت، من مدت زیادی هست مشترک داتک هستم و نظرم رو مینویسم برای اشخاصی که مردد هستن مشترک بشن یا نه.
تا الان سرویس‌هایی مثل شاتل، پارس آنلاین، صبانت، آسیاتک و مخابرات رو در سیستمای مختلفی امتحان کردم که متاسفانه همه اینها (به جز پارس آنلاین) مشکلاتی داشتن از جمله اختلال سرعت دانلود شبانه و حتی روزانه، قطعی، عوض شدن IP و ...
اما داتک خوشبختانه در زمینه سرعت اصلاً مشکلی نداره، به طوری من با سرعت 512 از اسفند پارسال که پهنای باند کشور افزایش پیدا کرد، تا الان مینیمم سرعتی که داشتم 400 یا 500 کیلوبایت بر ثانیه بوده و در خیلی اوقات به بالای 1 مگابایت هم رسیده. (رکوردی که دارم 1.2 مگ هست)
من دانلود شبانه زیاد دارم، هر شب بدون هیچ مشکلی مینیمم 7 گیگ دانلود میکنه و گاهی اوقات به بالای 10 گیگ هم میرسه. (رکوردی که دارم 14 گیگ هست)
امسال تا الان فقط دو بار قطع شده که اون هم به خاطر مخابرات بوده و adsl کل منطقه قطع شده. پارسال هم یک بار قطع شد که روز قبلش sms داد.
پشتیبانی داتک واقعاً عالیه، وقتی تماس بگیرید خانمای خوش اخلاقی هستن که کاملاً با حوصله وقت میذارن تا مشکلتون رو حل کنن. (نه مثل بعضی شرکتای دیگه مثل مبین نت و مخابرات و ... که بعد از 10 دقیقه پشت خط بودن آخرش میگن اختلال داریم و معلوم نیست کی حل شه!)
اگر داخل سایت برید و شکایتی داشته باشید، روز بعد با شما تماس میگیرن و در این مورد صحبت میکنن.
در کل در ایران چنین شرکتایی که واقعاً به مشتری بها بدن معدود هست.

تنها گله ای که دارم پولی کردن دانلود شبانه هست که واقعاً حال من یکی رو گرفت! با این حال مزایاش انقدر زیاد هستن که ترجیح میدم همین داتک رو داشته باشم تا اینکه بخوام برم سمت نامحدود که سرعت داغونی داره و فقط یه اسمه.
همینطور باید توجه کنیم که داتک 90% تخفیف میده، در حالی که بقیه شرکتا 50 تا 70% تخفیف میدن.
ضمناً اطلاعاتی که دادم مربوط به تهران میشه، ممکنه داتک داخل شهرستانا مشکل داشته باشه.

برای تکمیل اطلاعاتی که دادم:
پارس آنلاین هم مثل داتک هست، سرعت خوبی داره و دانلود شبانش هم خوبه، ولی علت اینکه من داتک رو انتخاب کردم، اولاً قیمت کمتری داره و ثانیاً پشتیبانی بهتری داره. توی اکثر شهرستانا هم پارس آنلاین جزء بهترین هاست.
مخابرات فقط به درد نامحدود میخوره و اون هم با قبول اینکه سرعتتون از 60 کیوبایت یا نهایتاً 100کیلوبایت بالاتر نمیره.
شاتل هر کی دیدم ازش ناراضی بوده، دو تا دوست اهوازی دارم که هر دو همیشه از قطع بودن و پایین بودن سرعتش شاکی هستن. و توی تهران هم خیلی بیشتر.
آسیاتک و صبانت به نظر من در صورتی که پارس و داتک در دسترس نباشه انتخابای بهتری میتونن باشن.

این هم تست با سرورهای مختلف:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amrihh49
07-11-2014, 11:52
درود به شما،ممنونم از زحمتی که کشیدید. میدونید در مشهد هم هست نمایندگیش ؟

mohammad.asghari
07-11-2014, 12:41
بهترین سرویس دهنده تو مشهد غیر از پارس آنلاین کدام شرکت هست؟داتک خوبه مشهد یا نه؟

MehranVB
07-11-2014, 14:02
درود به شما،ممنونم از زحمتی که کشیدید. میدونید در مشهد هم هست نمایندگیش ؟

بهترین سرویس دهنده تو مشهد غیر از پارس آنلاین کدام شرکت هست؟داتک خوبه مشهد یا نه؟

توی نمایندگی‌هاش اسمی از مشهد ندیدم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته سرعت اینترنت به منطقه ای که هستید و ظرفیت خطتون هم خیلی بستگی داره.
یکی از دوستام در شیراز داتک داره و سرعتش بالاست، اما توی این فوروم خوندم که یه نفر میگفت سرعت داتک توی شیراز خوب نیست.
بهتره با شرکتی که قصد اشتراک باهاش رو دارید تماس بگیرید و ازشون بپرسید ماکزیمم سرعتی که به خط شما میتونن اختصاص بدن چقدر هست، اونا هم شماره شما رو چک میکنن و بهتون میگن.
اگر مشکل هزینه ندارید به نظر من پارس آنلاین هم میتونه انتخاب خوبی باشه.
بازم دوستای دیگه شاید بهتر بتونن راهنمایی کنن.

mostafamz2010
08-11-2014, 00:36
آقا من یه اینترنت میخوام سرعت دانلود بین 400 تا 500 باشه شبانش هم با همین سرعت ( حالا شبانه یه مقدار کمتر هم شد ایراد نداره ) ... شبانش دانلود رایگان داشته باشه حتما من هر ماه حدود 10تا12 گیگ مصرف دارم (بدون شبانه )

حالا شما بگید چه شرکتی و چه سرویسی بگیرم مرسی
باید سرویس آسیاتک 2 مگ ماهی 10 گیگ رو بگیری
البته من بهت آسیاتک رو پیشنهاد نمیکنم اما اینجا مسئله ی انتخاب بین بد و بدتر هست :n23: بقیه شرکت ها هم دارن دانلود شبانه رو محدود میکنن یا کلا برداشتن
من سرویس 2مگ ماهی 10 گیگ دارم بد نیست ولی دانلود شبانه الان شده 2 تا 8 صبح
قیمتشم با مالیات و اینا میشه 44600 تومن
سرعتش توی روز 400 تا 500 هست و شبانه هم سرعت 120 هست
البته اولش که گرفتم سرعتش نوسان داشت و شبانه روی 50 هم میرفت ولی از بس پیگیری کردم و گفتم شما گفتین سرعت شبانه 256 کمتر نمیشه
خلاصه از تهران پیگیری کردم و الان سرعت شبانه ام همون 120 تا 130 ثابت هست

amrihh49
10-11-2014, 13:39
درود به همه،جان من یکی بنده رو راهنمایی کنه بخدا دارم دیوانه میشم. تمام نت رو گشتم به هیچ جایی نرسیدم. من میخوام در ساعات رایگان حداکثر 3 یا 4 گیگ دانلود کنم و روزانه فقط وب گردی میخوام.شرکتی هست که بتونم ازش نت تهیه کنم؟ بنده مشهد هستم

behnamcp
10-11-2014, 15:39
به نام خدا
با تقدیم سلام واحترام
چند پرسش در مورد کمپین مخابرات همدان داشتم لطفا به این لینک نگاه بندازید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] TZwlHVlJXd0NWdyR3c8B0N4EDQ6UGb0lGd
1.چرا در تعرفه های سیستم برای سرعت 5مگ و10 مگ نوشته up to 5 و up to10 ؟این up چه معنی میده؟؟؟
2.چرا تعرفه های up to 5 و up to 10 نوشته دارای "ip استاتیک" ?
پیشاپیش بابت پاسختون ممنونم

iman_sh
11-11-2014, 17:46
سلام دوستان
شرکتی سراغ ندارید که اینترنت نامحدود 2mg قیمت حدود 100 تومن داشته باشه ؟؟؟
یا اینکه شرکنی که سرعت شبانش درست باشه ( سرعت دانلودش مثل روز باشه ) ؟؟؟

Zachyrock
24-11-2014, 13:25
سلام من تهران هستم
قصد خرید از شاتل رو داشتم که میگن فعلا مرکز مخابراتیتون پره ( ایت ا لا کاشانی ) -و گفتن معلوم نیست کی بنظر شما اگه صبر کنیم وصل میشه 1 هفته ای ؟ یا الکی میگن چون گفت شاید 1 هفته بشه شاید 2 ماه !!!!:n27:

حال اگه بخوام بیخیال این شرکت بشم شما کجا پیشنهاد میکنید واسه من اینترنت نامحدود مهمه که حداقل سرعتش 100 به بالا باشه از دوستان با تجربه لطف کنید معرفی کنید

sleeplessness
24-11-2014, 14:25
سلام دوستان
شرکتی سراغ ندارید که اینترنت نامحدود 2mg قیمت حدود 100 تومن داشته باشه ؟؟؟
یا اینکه شرکنی که سرعت شبانش درست باشه ( سرعت دانلودش مثل روز باشه ) ؟؟؟

فن اوا
نامحدود برنزی 2 مگ 110 هزار تومن

Zachyrock
24-11-2014, 17:12
دوسنات کسی نمیدونه ؟ من عجله دارم :n16:

Milad4171
25-11-2014, 00:26
سلام من تهران هستم
قصد خرید از شاتل رو داشتم که میگن فعلا مرکز مخابراتیتون پره ( ایت ا لا کاشانی ) -و گفتن معلوم نیست کی بنظر شما اگه صبر کنیم وصل میشه 1 هفته ای ؟ یا الکی میگن چون گفت شاید 1 هفته بشه شاید 2 ماه !!!!:n27:

حال اگه بخوام بیخیال این شرکت بشم شما کجا پیشنهاد میکنید واسه من اینترنت نامحدود مهمه که حداقل سرعتش 100 به بالا باشه از دوستان با تجربه لطف کنید معرفی کنید

واسه شرکت هایی که پرت خالی ندارن. هیچی معلوم نیست .من شاتل میخواستم طرف گفت پرت خالی نداریم ولی گذاشتنم تو نوبت. بعد از دو سال زنگ زدن که پرت خالی داریم.:n29:
میگم خوش به حالتون. یعنی فکر کردین من 2 سال منتظر میشم شما واسه من پرت خالی کنید؟؟ :n24:

به نظر من شما مخابرات بگیر. البته سرویس 1 مگ نامحدود دیگه نمیده انگار.

Zachyrock
25-11-2014, 00:37
واسه شرکت هایی که پرت خالی ندارن. هیچی معلوم نیست .من شاتل میخواستم طرف گفت پرت خالی نداریم ولی گذاشتنم تو نوبت. بعد از دو سال زنگ زدن که پرت خالی داریم.:n29:
میگم خوش به حالتون. یعنی فکر کردین من 2 سال منتظر میشم شما واسه من پرت خالی کنید؟؟ :n24:

به نظر من شما مخابرات بگیر. البته سرویس 1 مگ نامحدود دیگه نمیده انگار.

واقعا 2 سال ؟؟؟؟ کدوم منطقه هستید مگه ؟
نه مخابرات خوب نیست پارس انلاین هم که جا نداشت شما کجا پیشنهاد میکنید ؟

Milad4171
25-11-2014, 00:40
واقعا 2 سال ؟؟؟؟ کدوم منطقه هستید مگه ؟
نه مخابرات خوب نیست پارس انلاین هم که جا نداشت شما کجا پیشنهاد میکنید ؟
آسیا تک خوبه. های وب هم بد نیست. بستگی به منطقه داره البته.
باید تجربه دوستان رو استفاده کنید.
فن آوا هم البته خوبه. ولی خوب باید اینا رو بررسی کنید.

یه پیشنهاد . قرار داد بلند مدت نبندید!

Zachyrock
25-11-2014, 00:53
آسیا تک خوبه. های وب هم بد نیست. بستگی به منطقه داره البته.
باید تجربه دوستان رو استفاده کنید.
فن آوا هم البته خوبه. ولی خوب باید اینا رو بررسی کنید.

یه پیشنهاد . قرار داد بلند مدت نبندید!

کدوم بیشتر خوبه ؟

ArazzarA
29-12-2014, 23:35
سلام دوستان من مشترك شاتل هستم به خاطر مشكل نويز شديد روي سرويسم-٤mb- كه بعد از هزار بار بررسي شاتل و خودم به نظر مياد از بستر مخابرات خارج از ساختمان باشه -مشكل به حديه كه گاها سرويسم چند روز قطع مي شه يعني چراغ لاين مودم حتي چشمك هم نمي زنه يه دفعه عرض يك روز هم اي نطور افت كرد كسي تا الان اين مشكل رو داشته ؟- مي خواستم ببينم كسي از شهرك اكباتان تهران هست از اين بيتانت سرويس گرفتن باشه ؟ عملكرد شؤون چطوره خواهشن اگه مي توانيد راهنمايي كنيد؟( بيتانت dslan رو تو تأسيسات بلوك ها كار گذاشته فاصله از مثلا ٤٣٠٠ متر صالح تبري شده ٥٠ متر با تاسيسات) پيشاپيش ممنون.

ArazzarA
30-12-2014, 19:17
سلام كسي نبود ؟ لطفا اگر اطلاع داريد كمك كنيد.

MAHDI_SOS
31-12-2014, 13:10
سلام
مي خواستم بدانم بين فن آوا يك مگ و مخابرات طرح حرفه اي كدام را انتخاب مبيكنيد
(ملاك سرعت دانلود شبانه رايگان و قيمت مناسب)

ArazzarA
01-01-2015, 11:41
سلام دوستان من مشترك شاتل هستم به خاطر مشكل نويز شديد روي سرويسم-٤mb- كه بعد از هزار بار بررسي شاتل و خودم به نظر مياد از بستر مخابرات خارج از ساختمان باشه -مشكل به حديه كه گاها سرويسم چند روز قطع مي شه يعني چراغ لاين مودم حتي چشمك هم نمي زنه يه دفعه عرض يك روز هم اي نطور افت كرد كسي تا الان اين مشكل رو داشته ؟- مي خواستم ببينم كسي از شهرك اكباتان تهران هست از اين بيتانت سرويس گرفتن باشه ؟ عملكرد شؤون چطوره خواهشن اگه مي توانيد راهنمايي كنيد؟( بيتانت dslan رو تو تأسيسات بلوك ها كار گذاشته فاصله از مثلا ٤٣٠٠ متر صالح تبري شده ٥٠ متر با تاسيسات) پيشاپيش ممنون.

ehsanyacoza0021
03-02-2015, 10:36
سلام
الان بهترین شرکت هایی که اینترنت نامحدود میدن چی هستند تو تهران؟
الان اسیا تک دارم قیمت نمحدوداشو خیلی زیاد کرده سرعتشونم آورده پایین ماهی باشد ۶۰ تومن داد با سرعت ۴۰ - ۵۰ دانلود کرد خیلی بد شده
منم دانلودم زیاده الان حجمی گرفتم ساف شدم انقدر حجم خریدم

desperad0
07-02-2015, 16:37
من از پیشگامان یه طرح 2 تا 4 مگ دارم شبانه 1 تا 8 صبح رایگانه. سرعت شبانه هم بین 200 تا 400 متغیره .نسبت به پولی که میدی 24 هزار تومن به نظرم عالیه:n01:

ehsanyacoza0021
12-02-2015, 12:30
من از پیشگامان یه طرح 2 تا 4 مگ دارم شبانه 1 تا 8 صبح رایگانه. سرعت شبانه هم بین 200 تا 400 متغیره .نسبت به پولی که میدی 24 هزار تومن به نظرم عالیه:n01:

سلام
پینگ شما تو بازی آنلاین چنده؟ با چه ترافیکی ۲۴ تومان هزینه میکنید در ماه؟

amrihh49
12-02-2015, 23:36
بنده حاضرم پولم رو توجوب بریزم اما به این آدمای حرام خور ندم تا با پول من و شما برن جزایر قناری حال کنن. بنده اکانتم رو غیرفعال
کردم و دیگر از اینترنت هم استفاده نمیکنم اگر هم کاری مقاله ای چیزی لازم داشتم به کافی نت مراجعه میکنم. والسلام نامه شد تمام. همین که یه مشتری مثل بنده رو از دست دادین ، برام بسیار خوشنود کننده ست. برین هر گ **ی میخواین بخورین بخورین. مملکتی که توش قانون نباشه هر سگ و خری آدم میشه

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

number-1
25-02-2015, 23:23
بین عصر تلکام و صبانت و فن اوا و پیشگامان کدوم بهتره دوستان؟ سرویس محدود میخوام شبانه هم اصلا مهم نیست
بهترینش کدومه؟
با تشکر

habstem
04-05-2015, 09:50
سلاااااااام دوستان
در منطقه ی مخابراتی ولیعصر تهران، پیشنهاد شما کدوم isp هست؟ (نامحدودهاش خوب باشه ترجیحا)

سپاس پیشاپیش:n16:

samannnn.hannibal
18-05-2015, 12:03
من بین سپنتا و های وب موندم / نمیدونم کدومشون سرعت دانلود تک لینک بهتری داره

payampop
18-05-2015, 14:04
سلام دوستان
بهترین شرکت اینترنت نامحدود با سرعت دو مگ چی هست ؟ مصرف منصفانه و از این جور مسائل هم نداشته باشه.
هزینه هم مابین 100 تا 120 هزار تومان ماهانه
ممنون از راهنمایی

habstem
08-07-2015, 10:39
سلاااااااام دوستان
در منطقه ی مخابراتی ولیعصر تهران، پیشنهاد شما کدوم isp هست؟ (نامحدودهاش خوب باشه ترجیحا)

سپاس پیشاپیش:n16:

کاشکی کسی جواب میداد
دوستان دیگه هم سوال پرسیدند، اونا هم بی جواب موندند
!

سیدکامبیز
22-12-2015, 08:45
ن از عصر انتقال داده ها دارم چند وقتیه از سرعتم خیلی کم شده وقتی تماس میگیریم میگن ایراد از خط خونتون و مخابرات و طول مسیر و ... است ولی جالب اینه که خودشونم میگن که چون مشترکینمون زیاد شدن سرعت بینشون تقسیم میشه.. ولی نمیگن چرا سرعت بالا با قیمت بیشتر میفروشن!! در کل این شرکت به ظاهر مجوز دار بدون هیچ نظارتی و مزاحمتی مشغول کلاهبرداریه

mtcom
24-12-2015, 15:02
سلام دوستان دیدم خیلی ها سوال میپرسن برم کجا نت بگیرم و اینها گفتم تجربمو بذارم شاید بدرد بخوره
اوایل دو سه سالی از گذرگاه و پارس آنلاین اینترنت داشتم دقیق یادم نمیاد اون چه جور بود ولی بدک نبود برا اون زمانو همه نفتی بود نتا من خوشحال بودم هر کوفتی که بود دی : بعدش بدلیل تغییر محل رفتم شاتل
من 8 سال شاتل داشتم ممتد وقتی میخواستم خط و خالی کنم از معاونتش بهم زنگ زدن گفتن چرا میخواید خط رو خالی کنید !!!! در این حد کاربر معروفی بودم 12 ماه art 8 داشتم فقط یه سال ده بار از نمایندگی اراک زنگ زدن گفتن نرو و این حرفا ال میکنیم بل میکنیم ولی دیگه شاتل همون سالا بود که شبانه رو حذف کرد و art ها دیگه فقط اسمشون نامحدوده و اینا که منم قید شاتلو زدم دی: دی:
تجربه : شاتل قطعا با کیفیت ترین اینترنتی هست که شما میتونید توی بازه زمانی طولانی بگیرید اینو مطمءن باشید بله شاید یه بازه ای
مثلا فن آوا یا های وب یا صبانت یا داتک خیلی عالی باشه ولی مطمءن باشید همه چی عوض میشه خیلی زود
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــ
بعدش حدود 1 سال رفتم فن آوا سرویس 1 مگ میگرفتم با 30 گیگ ترافیک و شبانه رایگان سرعت دانلودم 700 800 کیلوبایت بود تقریبا
و شب ها تو تایم رایگان هم 600 تا بود بدون کوچکترین کاهش پینگم عالی !
آقا ما شیفته شرکت فن آوا شدیم اونم شرکتی که وقتی زنگ میزدم نمایندگی صدای بچه و اینا میومد تابلو بود تو خونست دی:
آقا گذشت و گذشت یه 10 ماهی شرکت معروف شد و مشترکا افزایش پیدا کردو و دفتر زدنو منشی و اینا با اومدن همینا کیفیت هم از فن آوا رفت قطعی ها زیاد شد شبانه سرعت دود شد رفت هوا پینگش خیلی زاد شد و خلاصه دیگه غیر قابل تحمل بود اونم وقتی داری ماهی تقریبا 100 تومن پول میدی
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــ
یه روز یه بنده خدایی اومد فروشگاهمون سر تعریف باز شد و ما رو با این های وب آشنا کرد و گفت ترافیک میخرم مفت و فشفشه داره !!! و ازین حرفا آقا ما یه غلطی کردیم رفتیم تو سایت یه ایمیل دادیدم مگر دیگه ول کردن هی زنگ زدنو اینا منم که دیگه از فن آوا خسته شده بودم گفتم بزار بریم ببینیم چی میشه در کمال تعجب توی سه چهار روز کاری هم خط خالی شد هم خط جدید رانژه شد !!!!!!!!!!!!
آقا من تو ابرا بودم دی:دی:
سرعت دانلود 1.700 دوستانی که اراک زندگی میکنن میدونن من چی میگم این سرعت با پینگ خیلی عالی زیر ۱۰۰ اکثر اوقات واقعا رویایی بود حالا این مهم نیست سرعت 1.700 بود گیگ هم 600 تومن ( الانم میتونید با همین قیمت بخرید البته باید تو یه زمان مشخص مصرفش کنید) آقا میرفتم یوتوب فیلم رو دیگه دانلود نمیکردم با حتی 720 گاهی هم 1080 خیلی راحت نگاه میکردم البته این کار با شاتل و فن آوا هم امکان پذیره ولی نه به این خوبی
خلاصه گذشت و گذشت یه روز ما پا شدیم دیدیم زرشک سرعتم شده 950 کیلوبایت اینا پینگم خیلی زیاد شده زنگ زدیم گفتیم حتما بازم اختلال موقتی و اینا دیدم نخیر پیگیر شدم گفتن برو سر خط و مودمو عوض کنو از همین شر و ورا آخرش جواب این شد از مخابراته
حالا از من که بابا این خط همون خط هیچ کدوم از همسایه ها هم مشکل ندارن چرا فقط ماله من اینجوری شده ازینا که نخیر و هیچی خلاصه به 950 قانع شدیم به سختی دوباره چند روز بعد دیدم زرشک سرعت شده 480 تا

:n34:
آقا هر کاری کردم دیگه سرعت مثه قبل نشد و کاملا هم مشخص و تابلو هست که های وب بعد از گذشت این تقریبا یکسال مشتریهاش چند برابر شد و پهنای باند کم آورده ولی همچنانم مشغول جذب مشتری هست
اینم گذشته الان یکماهه که سرعت پینگم بیشتر وقت ها اینجوریه وقتی از 8.8.8.8 بگیری از 10 تا اکثر وقتا 5 تا timed out میده پینگ روی 500 400 300 ایناست که فاجعه است شاتل بد بدش میشد 200 دیگه هر وقت تست میکردم مگه دیگه مشکل سراسری چیزی بود
و چیز جالبی که من تو تمام این 12 سال تجربه کردم لطف شرکت های وب بود اونم 5 روز تمام اینترنت با سرعت 5 کیلوبایت و پینگ 10 تای با 8 تا timed out فکر کنم تو تمام دنیا هیچ کاربری بیخود و بی جهت 5 روز تمام محروم از نت نشه اونم در حالی که من تمام سرمایم تو بورسه و سرمایگذار جدی توی بورسم و این مساله ضرر بسیاری زیادی بهم زد یه چیزی هم داره به اسم پشتیبانی که به این صورت کار میکنن توهین به خانوما نباشه ولی خداییش هر زمان شدما صبح زنگ بزنید یه خانم خیلی مودب تلفن رو برمیداره و نهایت اطلاعات فنی که داره اینا سیم رو ببرید بزنید به یه پریز دیگه یا مثلا شما با وای فای وصلید یا سیم - یا مثلا فیلتر شکنتون روشن نیست جسارتا حواستون نباشه
یعنی کلا تابلو که یه نفر سطحی پیدا کردن یه چیزایی رو حفظ کرده میگه دی :
حالا عصرا زنگ بزنید معمولا آقایون بر میدارن اونا هم کلا چیزی بارشون نیست ولی خیلی بهتر از خانوما ان مثلا میگه یه پینگی بگیر حداقل نمیدونم dns ها رو چک میکنه یه زنگ میزنه مرکزو چک میکنه اونم در حالی که همه اینا الکیه و برای سرگرم کردن شماست خودشونم میدونن گندیه که خودشون زدن خداش شاهده تو این ۵ روز بی نتی از چند تا isp مختلف سوال کردم البته از کابرشون دی: هیچ کس قطعی یا افت سرعت نداشت فقط من بدبخت

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++
در نهایت دستم به هیچ جا بند نیست هیچ جوابی هم نمیدن تمام روز هم میره رو answering میگه شما تا ساعت فلان اختلالات زیرساخت دارید کوفت دارید دوباره زنگ میزنه ساعته دو ساعت میره جلو دوباره زنگ میزنی هی تمدید میشه پشت سرهم و کلا این داستان ادامه داره اگرم فکر میکنید اینجور نیست تاپیک یا کامنت های اینستاگرام های وبو بخونید میبینید خیلیهای دیگه هم مثه من گیر افتادن
به هیچ وجهم نه پولمو میدن نه تکلیفمو روشن میکنن نه هیچی فقط میگن از زیرساخته ۵ روز !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

رفتم 195 شکایت کردم حالا اونم معلوم نیست چی بشه نشه
میخوام با قاطعیت تمام برگردم شاتل انصافا فروشگاهمون شاتل هست ما صبح تا شب کارمون با نته خداشاهده تو سالش اگه مجموعا ۱ روز ما مشکل داشته باشیم اینجوری اونم معمولا اطلاع میدن با ایمیل حالا درسته خیلی بی رحمانه گرونه ولی حداقل آدم میدونه روزی که گرفتاری یه نت خوب همیشه داری

الان دلم میخواد کاربرا تمام شرکتا بیان بببینم کی ۵ روز تمام نتش اینجوری بوده خداییش بدترین شرکتا این بلا رو سر کسی نمیارن
اگر به خودتون و پولتون اعصابتون اهمیت میدیدن به هیچ وجه سمت این شرکت های وب نیاید
(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

ببخشید سرتونو درد آوردم دلم خیلی پر بود !

محمد7966
24-12-2015, 15:14
سلام دوستان دیدم خیلی ها سوال میپرسن برم کجا نت بگیرم و اینها گفتم تجربمو بذارم شاید بدرد بخوره
اوایل دو سه سالی از گذرگاه و پارس آنلاین اینترنت داشتم دقیق یادم نمیاد اون چه جور بود ولی بدک نبود برا اون زمانو همه نفتی بود نتا من خوشحال بودم هر کوفتی که بود دی : بعدش بدلیل تغییر محل رفتم شاتل
من 8 سال شاتل داشتم ممتد وقتی میخواستم خط و خالی کنم از معاونتش بهم زنگ زدن گفتن چرا میخواید خط رو خالی کنید !!!! در این حد کاربر معروفی بودم 12 ماه art 8 داشتم فقط یه سال ده بار از نمایندگی اراک زنگ زدن گفتن نرو و این حرفا ال میکنیم بل میکنیم ولی دیگه شاتل همون سالا بود که شبانه رو حذف کرد و art ها دیگه فقط اسمشون نامحدوده و اینا که منم قید شاتلو زدم دی: دی:
تجربه : شاتل قطعا با کیفیت ترین اینترنتی هست که شما میتونید توی بازه زمانی طولانی بگیرید اینو مطمءن باشید بله شاید یه بازه ای
مثلا فن آوا یا های وب یا صبانت یا داتک خیلی عالی باشه ولی مطمءن باشید همه چی عوض میشه خیلی زود
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــ
بعدش حدود 1 سال رفتم فن آوا سرویس 1 مگ میگرفتم با 30 گیگ ترافیک و شبانه رایگان سرعت دانلودم 700 800 کیلوبایت بود تقریبا
و شب ها تو تایم رایگان هم 600 تا بود بدون کوچکترین کاهش پینگم عالی !
آقا ما شیفته شرکت فن آوا شدیم اونم شرکتی که وقتی زنگ میزدم نمایندگی صدای بچه و اینا میومد تابلو بود تو خونست دی:
آقا گذشت و گذشت یه 10 ماهی شرکت معروف شد و مشترکا افزایش پیدا کردو و دفتر زدنو منشی و اینا با اومدن همینا کیفیت هم از فن آوا رفت قطعی ها زیاد شد شبانه سرعت دود شد رفت هوا پینگش خیلی زاد شد و خلاصه دیگه غیر قابل تحمل بود اونم وقتی داری ماهی تقریبا 100 تومن پول میدی
یه روز یه بنده خدایی اومد فروشگاهمون سر تعریف باز شد و ما رو با این های وب آشنا کرد و گفت ترافیک میخرم مفت و فشفشه داره !!! و ازین حرفا آقا ما یه غلطی کردیم رفتیم تو سایت یه ایمیل دادیدم مگر دیگه ول کردن هی زنگ زدنو اینا منم که دیگه از فن آوا خسته شده بودم گفتم بزار بریم ببینیم چی میشه در کمال تعجب توی سه چهار روز کاری هم خط خالی شد هم خط جدید رانژه شد !!!!!!!!!!!!
آقا من تو ابرا بودم دی:دی:
سرعت دانلود 1.700 دوستانی که اراک زندگی میکنن میدونن من چی میگم این سرعت با پینگ خیلی عالی زیر ۱۰۰ اکثر اوقات واقعا رویایی بود حالا این مهم نیست سرعت 1.700 بود گیگ هم 600 تومن ( الانم میتونید با همین قیمت بخرید البته باید تو یه زمان مشخص مصرفش کنید) آقا میرفتم یوتوب فیلم رو دیگه دانلود نمیکردم با حتی 720 گاهی هم 1080 خیلی راحت نگاه میکردم البته این کار با شاتل و فن آوا هم امکان پذیره ولی نه به این خوبی
خلاصه گذشت و گذشت یه روز ما پا شدیم دیدیم زرشک سرعتم شده 950 کیلوبایت اینا پینگم خیلی زیاد شده زنگ زدیم گفتیم حتما بازم اختلال موقتی و اینا دیدم نخیر پیگیر شدم گفتن برو سر خط و مودمو عوض کنو از همین شر و ورا آخرش جواب این شد از مخابراته
حالا از من که بابا این خط همون خط هیچ کدوم از همسایه ها هم مشکل ندارن چرا فقط ماله من اینجوری شده ازینا که نخیر و هیچی خلاصه به 950 قانع شدیم به سختی دوباره چند روز بعد دیدم زرشک سرعت شده 480 تا

:n34:
آقا هر کاری کردم دیگه سرعت مثه قبل نشد و کاملا هم مشخص و تابلو هست که های وب بعد از گذشت این تقریبا یکسال مشتریهاش چند برابر شد و پهنای باند کم آورده ولی همچنانم مشغول جذب مشتری هست
اینم گذشته الان یکماهه که سرعت پینگم بیشتر وقت ها اینجوریه وقتی از 8.8.8.8 بگیری از 10 تا اکثر وقتا 5 تا timed out میده پینگ روی 500 400 300 ایناست که فاجعه است شاتل بد بدش میشد 200 دیگه هر وقت تست میکردم مگه دیگه مشکل سراسری چیزی بود
و چیز جالبی که من تو تمام این 12 سال تجربه کردم لطف شرکت های وب بود اونم 5 روز تمام اینترنت با سرعت 5 کیلوبایت و پینگ 10 تای با 8 تا timed out فکر کنم تو تمام دنیا هیچ کاربری بیخود و بی جهت 5 روز تمام محروم از نت نشه اونم در حالی که من تمام سرمایم تو بورسه و سرمایگذار جدی توی بورسم و این مساله ضرر بسیاری زیادی بهم زد یه چیزی هم داره به اسم پشتیبانی که به این صورت کار میکنن توهین به خانوما نباشه ولی خداییش هر زمان شدما صبح زنگ بزنید یه خانم خیلی مودب تلفن رو برمیداره و نهایت اطلاعات فنی که داره اینا سیم رو ببرید بزنید به یه پریز دیگه یا مثلا شما با وای فای وصلید یا سیم - یا مثلا فیلتر شکنتون روشن نیست جسارتا حواستون نباشه
یعنی کلا تابلو که یه نفر سطحی پیدا کردن یه چیزایی رو حفظ کرده میگه دی :
حالا عصرا زنگ بزنید معمولا آقایون بر میدارن اونا هم کلا چیزی بارشون نیست ولی خیلی بهتر از خانوما ان مثلا میگه یه پینگی بگیر حداقل نمیدونم dns ها رو چک میکنه یه زنگ میزنه مرکزو چک میکنه اونم در حالی که همه اینا الکیه و برای سرگرم کردن شماست خودشونم میدونن گندیه که خودشون زدن خداش شاهده تو این ۵ روز بی نتی از چند تا isp مختلف سوال کردم البته از کابرشون دی: هیچ کس قطعی یا افت سرعت نداشت فقط من بدبخت

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++
در نهایت دستم به هیچ جا بند نیست هیچ جوابی هم نمیدن تمام روز هم میره رو answering میگه شما تا ساعت فلان اختلالات زیرساخت دارید کوفت دارید دوباره زنگ میزنه ساعته دو ساعت میره جلو دوباره زنگ میزنی هی تمدید میشه پشت سرهم و کلا این داستان ادامه داره اگرم فکر میکنید اینجور نیست تاپیک یا کامنت های اینستاگرام های وبو بخونید میبینید خیلیهای دیگه هم مثه من گیر افتادن
به هیچ وجهم نه پولمو میدن نه تکلیفمو روشن میکنن نه هیچی فقط میگن از زیرساخته ۵ روز !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

رفتم 195 شکایت کردم حالا اونم معلوم نیست چی بشه نشه
میخوام با قاطعیت تمام برگردم شاتل انصافا فروشگاهمون شاتل هست ما صبح تا شب کارمون با نته خداشاهده تو سالش اگه مجموعا ۱ روز ما مشکل داشته باشیم اینجوری اونم معمولا اطلاع میدن با ایمیل حالا درسته خیلی بی رحمانه گرونه ولی حداقل آدم میدونه روزی که گرفتاری یه نت خوب همیشه داری

الان دلم میخواد کاربرا تمام شرکتا بیان بببینم کی ۵ روز تمام نتش اینجوری بوده خداییش بدترین شرکتا این بلا رو سر کسی نمیارن
اگر به خودتون و پولتون اعصابتون اهمیت میدیدن به هیچ وجه سمت این شرکت های وب نیاید
(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

ببخشید سرتونو درد آوردم دلم خیلی پر بود !

سلام و ممنون
ولی برام سوال پیش اومده چرا شرکتها پهنای باند کم میارن وقتی کلی براشون مشتری پیدا میشه خب پهنای باندشون زیاد کنند
فکر می کنم دست خودشون نیست که پهنای باندشون زیاد کنند احتمالا مخابرات بهشون پهنا باند نمیده
اینطور نیست

محمد7966
29-12-2015, 19:42
سلام دوستان کسی میدونه این ضریب 1 به 8 و 1 به 6 دقیقا چیه؟دوستی اینطوری گفته بودند ببیند درست گفته؟

برای به دست آوردن سرعت مثلا شما سرویس 512 کیلوبیت نامحدود رو خریداری کردی. این رو تقسیم بر 8 میکنی میشه 64 کیلوبایت. این میشه حداکثر سرعتی که باید داشته باشی. حالا چون ضریب اشتراک 1 به 8 داریم طبق قانون پس یه بار دیگه تقسیم بر 8 میکنی که سرعت میشه 8 کیلوبایت. این حداقل سرعت شماست. اگه زیر 8 بیاد میتونی شکایت کنی.
من زنگ میزنم پارس خودشون میگن برا 512 حداقل باید 64 باشه اما آسیاتک که زنگ میزنم میگه باید 8 باشه و مشکلی نیست. این بیشتر به انصاف این شرکتای دزد ربط داره.

k1ozil
29-12-2015, 21:16
سلام دوستان کسی میدونه این ضریب 1 به 8 و 1 به 6 دقیقا چیه؟دوستی اینطوری گفته بودند ببیند درست گفته؟

برای به دست آوردن سرعت مثلا شما سرویس 512 کیلوبیت نامحدود رو خریداری کردی. این رو تقسیم بر 8 میکنی میشه 64 کیلوبایت. این میشه حداکثر سرعتی که باید داشته باشی. حالا چون ضریب اشتراک 1 به 8 داریم طبق قانون پس یه بار دیگه تقسیم بر 8 میکنی که سرعت میشه 8 کیلوبایت. این حداقل سرعت شماست. اگه زیر 8 بیاد میتونی شکایت کنی.
من زنگ میزنم پارس خودشون میگن برا 512 حداقل باید 64 باشه اما آسیاتک که زنگ میزنم میگه باید 8 باشه و مشکلی نیست. این بیشتر به انصاف این شرکتای دزد ربط داره.
دقیقا درست گفتی
اسیاتک بهتون درست گفتند

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

محمد7966
30-12-2015, 16:14
دوستان کسی میدونه آپلود تو تمام شرکتهای پولیه یا رایگان؟
چون من خوندم که طبق فوانین هزینه آپلود رایگانه و بابت آپلود از حجم کم نمی کنند؟
راست میگن یا نه
من پارس دارم ولی پشتیانش میگه 25 درصدش رایگانه یعنی 75 درصد از آپلود کم می کنه یعنی اگر روزی 100 مگ آپلود کنم 75 مگشو کم میکنن
ممنون

hmd
30-12-2015, 19:17
یعنی به اینکار شاتل آسیاتک میگن با پنبه سر بریدن از اینور اومدن سرویشاون محدود کردن به سرورهای ایران از انورم میان اکانتهای افزایش سرعت و سرورهای ایرانی میفروشن قشنگ پول اینترنت دو برابر کردن بدون اینکه کسی بفهمه . هیچکسیم حرفی نمیزنه .

farhad200
30-12-2015, 21:46
با سلام دوستان
من adsl های وب دارم روزی چند بار قطع و وصل میشه یعنی نشده یه روز قطع نشه نتم....تمام کارایی که پشتیبانی بهم گفته هم انجام دادم.... سیم هم از سر خط کشیدم...کلا تو adsl شانس ندارم....یه سرویس اینترنت میخوام که قطعی نداشته باشه...میخواستم راجب خرید اینترنت وایرلس راهنماییم کنید ..ممنون

محمد7966
30-12-2015, 22:04
با سلام دوستان
من adsl های وب دارم روزی چند بار قطع و وصل میشه یعنی نشده یه روز قطع نشه نتم....تمام کارایی که پشتیبانی بهم گفته هم انجام دادم.... سیم هم از سر خط کشیدم...کلا تو adsl شانس ندارم....یه سرویس اینترنت میخوام که قطعی نداشته باشه...میخواستم راجب خرید اینترنت وایرلس راهنماییم کنید ..ممنون

سلام شما تو تایپیک نویز بیا و اطلاعات مودمتو بزار ببینم مشکل چیه

momo1364
03-02-2017, 22:12
آقا پیشگامان کسی خبر داره؟ یه طرح ای دی اس ال داره 500 روز 500 گیگ فقط 50 هزار تومن... خوبه به نظرتون؟

leon scott kendy
04-02-2017, 00:59
سلام دوستان خوبید
دوستان من بین نامحدود سرعت 256 شرکت \ارس آنلاین و شاتل موندم می شه راهنماییم کنید که کدوم سروریس بهتر هست از کدوم شرکت
سرعت کدوم بالاتر هست
و ینکه وقتی سرعت محدود می شه چقدر کاهش سرعت داریم
ممنون می شمم راهنماییم کنن

Ashkan_vpm2
26-04-2018, 11:30
سلام دوستان
سرویس اینترنت برای فاز دو شهرک اکباتان تهران به غیر از Bitanet چیز دیگه ای هم هست؟
پیشنهاد بدین.
ممنونم