PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [جامع] راهنمای جامع سرویس دهنده های اینترنت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42

claud
26-09-2013, 18:53
اگه نا محدود میخوای صبا هم نگیر رفیق ! گرفتم پشیمون شدم
منم برا دانلود میخوام چیز درست حسابی پیدا کردی بی زحمت مارم تو جریان بذار

.:Bardia:.
26-09-2013, 20:02
اگه نا محدود میخوای صبا هم نگیر رفیق ! گرفتم پشیمون شدم
منم برا دانلود میخوام چیز درست حسابی پیدا کردی بی زحمت مارم تو جریان بذار

صانت نامحدود هم داره ؟ تو سایتش چیزی نیست .

HO55EIN
26-09-2013, 21:53
درسته ، اره اتفاقا جزء گزینه های پیشنهادی هم بوده ولی ترسم اینه که مثل بقیه شرکت ها مثلا من شبی 3 گیگ بگیرم بعد از 15 روز منو بذارن تو لیست سیاه و سرعتم به 2 تا 5 میرسه !! اتفاقی که در بسیاری از شرکتها میفته و برای دوستان خودم هم زیاد افتاده ..

دغدغه ام همین محدود کردن هست .. که میترسم اتفاق بیفته !
پارس انلاین سوسول بازی نداره دوست من !

مشکلی ایجاد نمیشه !

amirmufc
26-09-2013, 21:57
پارس انلاین سوسول بازی نداره دوست من !

مشکلی ایجاد نمیشه !

بسیار عالی .. ممنون از پاسخت..

فقط اوضاع پینگ روزانه سرویسهای محدود چطوریه !؟ مثلا پینگ یاهو و گوگل در طی روز چقدره حدودا !؟

lionf3
29-09-2013, 21:26
دوستان این های وب که کلا سرویس نمیده تو مخابرات باهنر(منظورم دینامیت هستش) پارس آنلاین محدود چجوریاس؟
حجمش که خیلی کم هستش مگر اینکه فقط تو ساعات رایگان دانلود کنم وگرنه الان با وایمکس ۳ روز ۸ گیگ دانلود کردم.
ممنون میشم جواب بدید تا ایشالا تو آبان دیگه کوچ کنیم.

Lord of english
02-10-2013, 07:29
آقا یه سوال داشتم برا یه مشکل به پشتیبانی زنگ زدم و ازم شماره تلفن خواست یعنی در واقع همون یوزرنیم اتصال به نت
از طرفی من دانلود شبانه ام خیلی خیلی زیاده چون سرعت خوبه
خواستم بدونم ممکنه حالا که شماره تلفنم رو پرسیده متوجه دانلود زیاد شده باشه و محدودم کنه از لحاظ سرعت دانلود شبانه؟!!!

Armin.Computer
02-10-2013, 12:09
آقا یه سوال داشتم برا یه مشکل به پشتیبانی زنگ زدم و ازم شماره تلفن خواست یعنی در واقع همون یوزرنیم اتصال به نت
از طرفی من دانلود شبانه ام خیلی خیلی زیاده چون سرعت خوبه
خواستم بدونم ممکنه حالا که شماره تلفنم رو پرسیده متوجه دانلود زیاد شده باشه و محدودم کنه از لحاظ سرعت دانلود شبانه؟!!!

از چه شرکتی سرویس داری؟

Lord of english
02-10-2013, 19:00
از چه شرکتی سرویس داری؟
مگه فرقی هم داره؟

lionf3
02-10-2013, 21:18
مگه فرقی هم داره؟

بله فرق داره تو پیام خصوصی هم براتون توضیح دادم.
(همون ماجرای مصرف منصفانه شاتل و.......)

PCisMyWorld
04-10-2013, 19:44
اااااااااا

academian
05-10-2013, 23:31
سلام میخواستم سرویس دهندمو عوض کنم گفتند باید خططون ۱بار قطع شه دوباره رانژر شه وبیست هزار تومن هزینشه......این واقعیت داره ممنون میشم ازراهنماییتون..........:n22::n22:

ahriman323
05-10-2013, 23:36
سلام میخواستم سرویس دهندمو عوض کنم گفتند باید خططون ۱بار قطع شه دوباره رانژر شه وبیست هزار تومن هزینشه......این واقعیت داره ممنون میشم ازراهنماییتون..........:n22::n22:
قطع رانژه هزینه نداره معمولا
رانژه هم حدود 10 15 دیدم هزینه بگیرن

crysta
06-10-2013, 11:08
از بین آسیاتک, پارس آنلاین و شاتل کدامیک ارائه دهنده سرعت دانلود بالاتری هستند

Masoud.Neshat
06-10-2013, 23:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ADSL مخابرات - طرح نقره ای
خراسان رضوی
مشهد
مرکز تلفن قدس
تست از سرور سلیمانیه عراق
23:20 یکشنبه 14 مهرماه 1392
سرعت به کیلوبایت بر ثانیه محاسبه شده

bargozideh
07-10-2013, 00:40
پارس آنلاین شاهرود-
سرعت 128 !!! 4 گیگ در ماه
سرور مبین نت

Armin.Computer
07-10-2013, 15:15
پارس آنلاین شاهرود-
سرعت 128 !!! 4 گیگ در ماه
سرور مبین نت

سلام
می تونید تست های خودتون رو اینجا هم قرار بدید:
لطفا با speedtest یه تست بگیرید و اینجا بگذارید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

LOVEFORLOVE
07-10-2013, 18:20
با سلام بهترین وایمکس برای استفاده از اینترنت همراه کدوم شرکته؟برای گوشی هوشمند میخام و لپتاب میخوام لطفا راهنمایی منید اینترنت gprs خیلی بصرفه نیست>:n27:

seyedreza021
07-10-2013, 21:37
سلام.بهترین طرحی که مخابرات داره چیه؟(دانلود شبانه داشته باشه)

Armin.Computer
07-10-2013, 22:58
سلام.بهترین طرحی که مخابرات داره چیه؟(دانلود شبانه داشته باشه)

مخابرات کجا؟
اگر در تاپیک مخابرات استان خودتون سوال کنید بهتر جواب میگرید

Ali Pacino
08-10-2013, 11:28
سلام به همگی
یه سوال دارم : من ADSL با سرعت 1024 از مخابرات گرفتم و با IDM سرعتش از 130 بالاتر نمی ره!!!:n04:
اصلا از سرعتش راضی نیستم می خوام ببینم سرعت همینه؟! می خوام برم 2 مگ بگیرم اون چقدر بهم می ده؟! تو دانشگامون با 400 تا سرعت دان می کردم وایرلس:n13:
می تونم با یه سری تنظیمات خاص تو IDM یا مودم یا هرجایی سرعتش رو افزایش بدم؟
دانلود از چند تا سرور مختلف رو امتحان کردم ولی سرعتش ثابت نیست و همانطور که گفتم از 130 هم بیشتر نمی ره!!!
خواهشا راهنمایی کنید

amir3852
10-10-2013, 19:01
با سلام
راستش خواستم يك سري مطلب رو هم عرض كنم و هم كمك بگيرم
بعد از 4 سال داشتن ADSL توي شهر كرج و اون هم پارس آنلاين تازه فهميدم پارس آنلاين با همه يك فرق بزرگ داره وقتي يك سرويس رو ميفروشه انگار كه داره به خانواده خودش سرويس ميده وقتي ميگه سرويس 2 مگ يعني ديگه دان شما زير 250 نمياد
بدبختانه 2 تا خط دارم يكيش روي 2 مگ پارس آنلاين و اون يكي رو چند بار عوض كردم اولش شاتل گرفتم 1 مگ نامحدود باورتون نميشه بيش از 100 بار زنگ زدم و هر بار الكي گفتن مشكل از مخابرات در حاليكه هر دو تا خطم مال يك مركز مخابرات و از يك تي فو و همه چيزش عين هم اوني كه پارس آنلاين سرعتش ثابت اوني كه شاتل بود همش زير 50 بود بعدش اومدم پارس آنلاين رو گرفتم ولي قيمتش بعد از 1 سال غلغلكم داد و الان بعد از 2 هفته فهميدم چه غلطي كردم همون پارس آنلاين ماه ماه بود خداييش سرعتش كم و زياد نميشد و راحت ميشد كار كرد
اومدم خريت كردم فن آوا گرفتم بخاطر قيمتش اول از همه بهم گفتن مركز مخابراتي شهيدان غياثي كرج توپ توپه و واقعا هم هستش هيچ مشكلي نداره اين مركز
سرويس 1 مگ نامحدود با قيمت 175 و با شير 1 به 6 يعني سرعت دانلود زير 170 نمياد خيلي باحاله - ما هم گول خورديم رفتيم خريديم الان مثل ... توي گل مونديم

فقط به همه بچه هاي باحال كرج عرض كنم توي كرج فقط و فقط پارس آنلاين
يعني خداييش توپ توپه
در ضمن كي ميتونه بگه و كمك كنه توي مودم چه تغييراتي باعث افزايش سرعت ميشه يا چه تغييراتي توي كارت شبكه يا برنامه يا چيزي كه بتونه سرعت رو بالا ببره حداقل براي يك ماه كه دوباره قطعش كنم برگردم روي همون پارس آنلاين

با تشكر

farhad_gym
23-10-2013, 04:39
سلام من برای ورود به اینترنت از تبلت استفاده میکنم چه نوع سرویس اینترنتی پیشنهاد میدید پولش مهم نیست سرعتش خوب باشه

Memonex
23-10-2013, 07:50
اقا من میخوام از مخابرات لرستان شکایت کنم، سرویس نامحدودو برداشتن سرعتا کم شده دیسی ها زیاد. دیگه خیلی پر رو شدن واقعا

کجا باید رجوع کنم الان؟؟؟

Armin.Computer
23-10-2013, 12:25
سلام من برای ورود به اینترنت از تبلت استفاده میکنم چه نوع سرویس اینترنتی پیشنهاد میدید پولش مهم نیست سرعتش خوب باشه

بستگی به منطقه و مرکز مخابراتی داره
سوال رو خیلی کلی پرسیدی
اگر منظورتون اپراتورهای موبایل هست
باید بگم که شرکت هایی مثل رایتل اینترنت پرسرعت ارائه میدن

Amir-Persian
23-10-2013, 21:35
سلام
من یک سال و اندی میشه شاتل دارم اما راضی نبودم. بین آریافون، پارس آنلاین و شرکت های دیگه کدوم بهتره؟

Abolfazl-Star
23-10-2013, 21:50
سلام
من یک سال و اندی میشه شاتل دارم اما راضی نبودم. بین آریافون، پارس آنلاین و شرکت های دیگه کدوم بهتره؟

​پارس آنلاین

Amir-Persian
23-10-2013, 21:53
​پارس آنلاین

شبانه رایگانه پارس آنلاین؟

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Abolfazl-Star
23-10-2013, 21:56
شبانه رایگانه پارس آنلاین؟

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

​از 100 تا 600 البته بسته به سرویسی که میخری داره

farhad_gym
24-10-2013, 00:27
سوال رو خیلی کلی پرسیدی
اگر منظورتون اپراتورهای موبایل هست
باید بگم که شرکت هایی مثل رایتل اینترنت پرسرعت ارائه میدن

ممنونم از پاسختون منظورم اپراتورهای موبایل نیست به پارس آنلاین زنگ زدم گفتند الان رو خط شما جوان نمیده شاید 1 ماه دیگه من سمت مرزداران هستم .....اطلس نت چطوره؟؟شما چی پیشنهاد میدید؟ممنون میشم راهنمایی کنید ؟؟به شرکتهای اینترنتی ایران زیاد اشنایی ندارم

Armin.Computer
24-10-2013, 01:45
ممنونم از پاسختون منظورم اپراتورهای موبایل نیست به پارس آنلاین زنگ زدم گفتند الان رو خط شما جوان نمیده شاید 1 ماه دیگه من سمت مرزداران هستم .....اطلس نت چطوره؟؟شما چی پیشنهاد میدید؟ممنون میشم راهنمایی کنید ؟؟به شرکتهای اینترنتی ایران زیاد اشنایی ندارم

راستش من از تهران خبر ندارم
باید از دوستانی که در تهران هستند سوال کنید
خط شما فیبر نوری هست؟

AlbisQT
24-10-2013, 16:53
سلام دوستان

من الان 512 مخابرات رو تهران رو دارم. می خوام یه سرویس ADSL یا Wireless با سرعت +2M حجمی بگیرم. با کیفیت ترین سرویس دهنده با قیمت مناسب کدومه؟ نظر شما در مورد های وب چیه؟

با تشکر.

ahriman323
24-10-2013, 19:32
همشهریان استان فارس کسی ADSL خواست ما نمایندگی اسیاتک (فعلا استان فارس) داریم با تخفیف برای بچه های پی سی ورد سرویس می دهیم!

alone one
26-10-2013, 00:50
رفقای تهرونی از کدوم سرویس دهنده راضین؟
منطقه فرد اسدی هم که باشه عالیه

TAHAGOODBOY
26-10-2013, 13:32
سلام دوستان

من الان 512 مخابرات رو تهران رو دارم. می خوام یه سرویس ADSL یا Wireless با سرعت +2M حجمی بگیرم. با کیفیت ترین سرویس دهنده با قیمت مناسب کدومه؟ نظر شما در مورد های وب چیه؟

با تشکر.
های وب از لحاظ سرعت خوبه تو یه روز ساعت رایگان زیاد جالب نیست در ضمن حجم میدزده حرفه ای مثلا یهو یک گیگ ازت کم میشه اگه تحمل دزدی داری بگیر اما اگه نا محدود میخوای پارس آنلاین پیشنهاد میشه من 128 داشتم خط رو 1 مگ بسته شده بود یعنی 130 kb البته بیشتر از 20 گیگ دانلود کنی محدودت میکنن اما الان من صبا نت بیستر استفاده میکنم درسته سرعتش نسبت به بقیه شرکت ها پایینه اما حداقل حجمت نمیدزده یه چیزی هم اضافه میکنه یا پارس بگیر یا صبا نت

farhad_gym
27-10-2013, 02:31
تو شرکت هایی که ADSL میدن دوستان پارس انلاین و صبا نت پیشنهاد کردند چون پارس رو خط ما جواب نمیده فقط مونده صبا نت.......دوستان بین صبا نت و Wireless مبین نت کدومو پیشنهاد میکنند؟؟؟از لحاظ سرعت و دانلود کدومشون بهتره؟؟؟؟ درضمن خطم کابل مسی هستش و فقط سرویس 2 مگ محدود میخام بگیرم اگه شرکت های بهتری مشناسید ممنون میشم راهنمایی کنید...... شرکتهایی که اینترنت ADSL میدن چه Wireless سرعتی که میگن 2 مگه ,,,,واقعا 2 مگه واقعیست؟؟؟

Ari@n
29-10-2013, 14:44
سلام
دوستان من یه سوال فنی دارم نمیدونستم کجا مطرح کنم .

سوال اینه که اگه اینترنت همه چیش نرمال و اوکی باشه سرعت و پینگ همه چی نرمال اما تو یک بازه زمانی نا مشخص مثل هر 5 دقیقه یک بار یا بیشتر یا کمتر پینگ یکهو به بالای هزار میره (سرعت هم اون لحظه به شدت افت شدیدی میکنه) و دوباره بعد چند ثانیه به حالت نرمال برمیگرده همه چیز و این روند همچنان ادامه داره .

میخواستم بدونم علت این مشکل چی میتونه باشه ؟ پهنای باند Isp یک لحظه پر میشه که این شکلی میشه یا مشکل چیز دیگه ایه ؟

پیشاپیش ممنون

Hossein_Bahal
29-10-2013, 14:45
الان شرکتی هست که تو سرویس‌های حجمی ، حجم آپلود رو رایگان حساب کنن ؟

Armin.Computer
29-10-2013, 22:11
سلام
دوستان من یه سوال فنی دارم نمیدونستم کجا مطرح کنم .

سوال اینه که اگه اینترنت همه چیش نرمال و اوکی باشه سرعت و پینگ همه چی نرمال اما تو یک بازه زمانی نا مشخص مثل هر 5 دقیقه یک بار یا بیشتر یا کمتر پینگ یکهو به بالای هزار میره (سرعت هم اون لحظه به شدت افت شدیدی میکنه) و دوباره بعد چند ثانیه به حالت نرمال برمیگرده همه چیز و این روند همچنان ادامه داره .

میخواستم بدونم علت این مشکل چی میتونه باشه ؟ پهنای باند Isp یک لحظه پر میشه که این شکلی میشه یا مشکل چیز دیگه ایه ؟

پیشاپیش ممنون

علت های مختلفی می تونه داشته باشه
از isp پرسیدی؟

Ari@n
29-10-2013, 22:57
علت های مختلفی می تونه داشته باشه
از isp پرسیدی؟

میشه لطف کنید علت هاش رو بگید ؟ من واقعا این مورد برام چیزی بوده که تا الان برخورد نکرده بودم و الان حسابی من رو مشغول کرده .

isp رو که ول کنیم بهتره چیزی نمیفهمن بی ربط میگن . میگه ویندوز 8 بریز خوب میشه : دی

من الان چیزی که برام مهم هست اینه که علت فنی این مورد رو بدونم تا راحت تر با isp برخورد کنم .

این هم عکس:

Armin.Computer
29-10-2013, 23:03
میشه لطف کنید علت هاش رو بگید ؟ من واقعا این مورد برام چیزی بوده که تا الان برخورد نکرده بودم و الان حسابی من رو مشغول کرده .

isp رو که ول کنیم بهتره چیزی نمیفهمن بی ربط میگن . میگه ویندوز 8 بریز خوب میشه : دی

من الان چیزی که برام مهم هست اینه که علت فنی این مورد رو بدونم تا راحت تر با isp برخورد کنم .

این هم عکس:

وایرلس هست یا ADSL ؟

Ari@n
29-10-2013, 23:06
وایرلس هست یا ADSL ؟

وایرلس , البته این رو هم اضافه کنم که از سمت من هر چیزی رو که چک کردم درست بوده از خود کامپیوتر گرفته تا موقعیت آنتن . همه چیز نرمال هست .

من تا 90% میدونم که از isp هست اما من دلیل این رو بیشتر میخوام بدونم , اینکه این شکلی پهنای باند پر بشه خالی شه طبیعیه ؟

Armin.Computer
29-10-2013, 23:16
وایرلس , البته این رو هم اضافه کنم که از سمت من هر چیزی رو که چک کردم درست بوده از خود کامپیوتر گرفته تا موقعیت آنتن . همه چیز نرمال هست .

من تا 90% میدونم که از isp هست اما من دلیل این رو بیشتر میخوام بدونم , اینکه این شکلی پهنای باند پر بشه خالی شه طبیعیه ؟

من درباره ی وایرلس زیاد تخصص ندارم
ولی تا جایی که می دونم
آنتن شما زیاد تکون نمی خوره؟

Ari@n
29-10-2013, 23:26
من درباره ی وایرلس زیاد تخصص ندارم
ولی تا جایی که می دونم
آنتن شما زیاد تکون نمی خوره؟

نه این رو خود isp هم تایید کرده که موقعیت مکانی آنتن کاملا درسته و مشکلی از این بابت نیست . نکته جالبش اینه که گاهی ممکنه تا 15 مین هم همه چی نرمال باشه و اتفاقی نیفته یا حتی بیشتر اما این مورد به هر حال به صورت مداوم تو بازه های زمانی نامشخص الان چند روزه که داره برام بوجود میاد .

البته این مورد ناگفته نمونه که نمیدونم اطلاع دارید یا نه چند روزی میشه انگار نت تهران مشکل از سمت زیر ساخت داشت که خیلی ها مشکل داشتن این مشکل من هم از همون روزه میشه گفت ولی تا جایی که میدونم این مشکل برطرف شده اما برای من هنوز این مشکل عجیب پا برجاست

Armin.Computer
30-10-2013, 00:41
نه این رو خود isp هم تایید کرده که موقعیت مکانی آنتن کاملا درسته و مشکلی از این بابت نیست . نکته جالبش اینه که گاهی ممکنه تا 15 مین هم همه چی نرمال باشه و اتفاقی نیفته یا حتی بیشتر اما این مورد به هر حال به صورت مداوم تو بازه های زمانی نامشخص الان چند روزه که داره برام بوجود میاد .

البته این مورد ناگفته نمونه که نمیدونم اطلاع دارید یا نه چند روزی میشه انگار نت تهران مشکل از سمت زیر ساخت داشت که خیلی ها مشکل داشتن این مشکل من هم از همون روزه میشه گفت ولی تا جایی که میدونم این مشکل برطرف شده اما برای من هنوز این مشکل عجیب پا برجاست

راستش همونطور که گفتم دلایل متعددی داره
ولی خود isp هم باید دلیلی برای این اختلال داشته باشه

Faridskystar
30-10-2013, 08:45
یه خبر .. همین الان تو شبکه خبر.. در تماس تلفنی با کارشناس مخابرات : اومده میگه آمریکا یه سیستمی داره که براحتی به اطلاعات میتونه نفوذ کنه و و شنود کنه مارو................ بعد آخرش نتیجه میدونی چی گرفت؟ اومده تو شبکه سراسری که میلیونها بیننده داره..میگه: حالا ما باید

اینترنتمون رو ملی کنیم و ا زدنیا جدا باشیم که نگران نفوذ آمریکا به اطلاعامون نباشین..تا خیالمون راحت باشه...یعنی این کارشناس بود که باهاش تماس گرفته بودند...من واسه هممون متاسفم که چنین کارشناسانی داریم...

مثل این میمونه بگیم بخاطر اینکه دزد نیاد خونمون دور تا دو رخونمون رو دیوا رکشی کنیم و ا زکوچه جدا بشیم ...خوب میتونیم ا زدزدگیر استفاده کنیم چرا اخه اینترنت رو ملی میکنید؟ مگه ما جوانان مملکت چه گناهی کردیم که به خاطر افکار عقب مونده شما باید سرمون بریده بشه؟

lithi
31-10-2013, 01:17
دوستان
تهران، مرکز استقلال. آسیاتک محدود یا پارس‌آنلاین محدود؟ یا شرکت بهتری معرفی می‌کنید؟
ممنون

feizafra
31-10-2013, 20:24
با سلام خدمت دوستان عزیز بنده یک عدد سوال داشتم
بنده از اینترنت سرویس یک مگ مخابرات ارومیه استفاده میکنم و طی اموزشی که تو یکی از تیپیکهای همین سایت خوندم وضعیت اینترنت بنده بسیار عالی هست.بطوریکه طبق اطلاعات بایستی سرهت دانلودبنده 250 کیلو باشه ولی حداکثر سرعتی که دارم 150 کیلو هست
حالا سوالی که دارم اینه آیا این فرض درسته که خود مخابرات این محدودیت رو گذاشته
ضمنا وقتی که با نرم افزار اینترنت دانلود منیجر از حداکثر سرعت استفاده میکنم(سایتهای پرسرعت) صفحات اینترنتی به راحتی باز میشه
در صورتی که قبلا وقتی از شرکت دیگه ای سرویس پرسرعت داشتم به هنگام دانلود صفحات اینترنتی به سختی فراوان دانلود میشد
و اینوهم خاستم بپرسم که میشه این محدودیت احتمالی را برداشت،ینی از تمام پهنای باند موجود واسه دانلود استفاده کنم
با تشکر فراوان

wooooow
01-11-2013, 15:38
دوستان یه سوال فوری

یه لپ تاپ موجود هست که وقتی از وایرلس به اینترنت وصل میشی قطع میشه

وقتی وصل میشی اول کار پینگ خوبه و مشکلی ندارید
وقتی وقتی پیج باز کرده میشه یهو پینگ میره روی 1000 و ارتباط قطع میشه

ولی وقتی لپ تاپ رو میبری کنار مودم مشکلی وجود نداره و قطع نمیشه و پینگ هم خوبه
ولی تایم اوت میده !!!!!!!

یعنی فاصله کم میشه قطع نمیشه ولی تایم اوت میده !!

مشکلش چیه ؟؟
ممنون

Dark Shine
01-11-2013, 22:17
میخوام از مخابرات بزنم بیرون ...
برای مشهد کدوم سرویس رو پیشنهاد میکنین ؟!
تنها چیزی که میخوام اینه که دانلود شبانه داشته باشه و سرعتش هم تا 80 کیلوبایت باشه مشکلی نیست . [ البتـه دزدی هم نکنن :دی ]

MR.CART
01-11-2013, 23:58
آقا امکانش هست سرعت 10 و 15 مگابایت وارد اینترنت ایران بشه ؟

wooooow
02-11-2013, 06:27
میخوام از مخابرات بزنم بیرون ...
برای مشهد کدوم سرویس رو پیشنهاد میکنین ؟!
تنها چیزی که میخوام اینه که دانلود شبانه داشته باشه و سرعتش هم تا 80 کیلوبایت باشه مشکلی نیست . [ البتـه دزدی هم نکنن :دی ]

من تعریف آسیاتک تو مشهد رو شنیدم
نمیدونم راست هست یا دروغ ولی مثل اینکه سرویس خوبی میده !

Ariaultra
04-11-2013, 13:01
بهارنت
2مگ-1گیگ
BAHARNET.IR
نمایندگی پورتی پیشگامان هست:n05:

Ariaultra
04-11-2013, 13:01
من تو مشهد داشتم بد نیست

Ariaultra
04-11-2013, 13:03
مخابرات انقدر بدهی داره به شرکت زیر ساخت سرویسش داغونه داغونه

Ariaultra
04-11-2013, 13:05

با شرکتت تماس بگیر بگو پروفایلت رو تغییر بده

Ariaultra
04-11-2013, 13:11
رفقای تهرونی از کدوم سرویس دهنده راضین؟
منطقه فرد اسدی هم که باشه عالیه

بنده هم کارشناس فروش این شرکت هستم
سرویس ما با تضمین سه ماه عودت وجه ارائه می شود.
با احترام
آریا جهانی راد

JU JU
05-11-2013, 11:12
سلام به همه

قصد خروج از مخابرات استان تهران رو دارم
و به دلایلی، مجبور به استفاده از مودم‌های داخلی مبین، ایرانسیل یا مشابه هستم

بین انتخاب مبین و ایرانسل، موندم، کدوم رو انتخاب کنم و به چه دلیلی؟
آیا شرکت‌هایی مشابه با این دو هستند که همچین اینترنتی رو ارایه بدن؟

ممنون میشم

farhad_gym
05-11-2013, 16:27
سلام به همه
اینترنت مبین نت داشتم اصلا راضی نبودم به توصیه دوستمadsl یک مگ گرفتم از شرکت صبا نت ...و چه اشتباهی کردم سرعت دانلود 100 و رایگان شبانه 8 :n28:. واقعا افتضاحه راهی هست برای بهتر شدنش.

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

13.7
29.1
db

Line Attenuation

:

32.9

22.5
db

Data Rate

:

1023
511
kbps

Max Rate

:

5368
2124
kbps

Mehrdad092000
10-11-2013, 03:10
سلام
دوستان من از مخابرات اینترنت 512 نامحدود دارم ماهی 24 تومن دانلودمم میانگین 55 کی هستش
حالا این چیه جدیداد گذاشتن طرح 10100؟
بدش این مودم راییگانو قرار داد 1ساله میگن پولشو کلا میگیرن؟؟

ahoora f
10-11-2013, 08:42
دوستان برای یزد چه شرکتی رو پیشنهاد میدن؟
مخابرات که دانلود شبانه نداره و کلا هم طرف مخابرات نمیرم
پشگامان هم هست که قیمتهاش در حد اورانیم غنی نشده است
یه تیامنت که همون اسیاتک هست که سرویس و قیمتهاش خیلی عالیه ولی نمیدونم کیفیت کارش چطوره

به نظرتون بهترین پیشنهاد چیه؟

Armin.Computer
10-11-2013, 18:58
ahoora f ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام
به نظر من به تاپیک استان خودتون یا شهر خودتون بشید مراجعه کنید تا جواب های صحیح تری بگیرید

ahoora f
10-11-2013, 19:29
ahoora f ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام
به نظر من به تاپیک استان خودتون یا شهر خودتون بشید مراجعه کنید تا جواب های صحیح تری بگیرید

مشکل اینه ین استا تاپیکی داره و چندا تاپیک قدیمی بیشر وجود ندار
اگر تاپیک فعالی وجود داره لطفا لینکش رو قرار بدید

ali_agha1981
11-11-2013, 00:13
سلام
من اصلا دانلود شبانه ندارم و روزی نهایتا 45 دقیقه اینترنت هستم....
میخوام سرعت روزانه عالی باشه و ترافیک دانلودم کم و قیمت مسلما پایین..(تهران هستم..)
میخوام محدود پارس آنلاین با ترافیک 2gb بگیرم که خیلی عالیه ولی میگم اگه نشد و پورت نداشت و... بجز اون کدوم سرویس رو پیشنهاد میدید...:n13:

Armin.Computer
11-11-2013, 00:55
مشکل اینه ین استا تاپیکی داره و چندا تاپیک قدیمی بیشر وجود ندار
اگر تاپیک فعالی وجود داره لطفا لینکش رو قرار بدید

مشکلی نیست
در تاپیک قدیمی پست بزنید
اگر کسی بود که جواب میده
اگر نبود
به تاپیک شرکت های اینترنتی مراجعه کنید و مطالعه کنید
و یک توصیه من به شما
اگر در شهر شما کسی از اینترنت ADSL استفاده می کنه می تونید از این راه یک بررسی انجام بدید

Mehrdad092000
11-11-2013, 02:40
پست منم جواب میدین؟

Homayun Khan
13-11-2013, 11:44
سلام
من میخوام از مخابرات (256) به شبدیز کوچ کنم و پینگ و نامحدود بودن دانلود و قیمت پایین برام مهمه
کسی از شرکت شبدیز در کرج اینترنت گرفته؟
می ارزه از شبدیز بگیرم یا همین مخابرات بهتره؟

Armin.Computer
13-11-2013, 15:33
سلام
من میخوام از مخابرات (256) به شبدیز کوچ کنم و پینگ و نامحدود بودن دانلود و قیمت پایین برام مهمه
کسی از شرکت شبدیز در کرج اینترنت گرفته؟
می ارزه از شبدیز بگیرم یا همین مخابرات بهتره؟

هم استان و هم شرکت تاپیک دارن
به نظرم اونجا هم سوال کن

ali_agha1981
13-11-2013, 19:03
سلام
میخوام ADSL بگیرم..
من اصلا دانلود شبانه ندارم و روزی نهایتا 45 دقیقه اینترنت هستم....
میخوام سرعت روزانه عالی باشه و ترافیک دانلودم کم و قیمت مسلما پایین..(تهران هستم..)
میخوام محدود پارس آنلاین با ترافیک 2gb بگیرم که خیلی عالیه ولی میگم اگه نشد و پورت نداشت و... بجز اون کدوم سرویس رو پیشنهاد میدید...:n13:

لطفا کسی میدونه راهنمایی کنه...:n06:

error403
14-11-2013, 09:58
سلام دوستان
میخواستم بدونم روی یک خط میشه دو تا اشتراک adsl داشت؟!
من چند روز پیش رفتم خونه دوستم که adsl از صبانت داشت و مودمش وایرلس بود و با حالت بریج وصل میشد. در حالی که اون با اشتراک خودش کانکت بود من هم با لپتابم به مودمش وصل شدم و با اشتراک خودم وصل شدم و هردو تونستیم دانلود کنیم!
توی ساختمان ما فقط خط منزل ما هست که pcm نیست و adsl پشتیبانی میکنه . اگر این کار شدنی باشه میتونم حداقل برای یه نفر دیگه هم تو ساختمان اشتراک بگیرم!

fozoli123
14-11-2013, 20:09
تو کرج کسی از مخابرات adsl نداره راهنمایی کنه؟
آخه من نامحدود میخوام و قیمتای مخابرات با خصوصیا قابل قیاس نیس اصلا !

roozbeh_pc
14-11-2013, 21:28
تو کرج کسی از مخابرات adsl نداره راهنمایی کنه؟
آخه من نامحدود میخوام و قیمتای مخابرات با خصوصیا قابل قیاس نیس اصلا !

کدوم مرکز مخابراتی هستید؟

fozoli123
14-11-2013, 23:05
کدوم مرکز مخابراتی هستید؟
فردیس 1 - شهید صدوقی
مگه مرکزای مختلف فرق دارن ؟

roozbeh_pc
14-11-2013, 23:14
بله هر مرکز واسه خودش......

من رشیدی هستم سرعت اکثر مواقع همونی هست که گرفتم 512=> 50-64 دانلود مواقع شلوغی هم 32-40 البته یم هفته هست اینجوری شده قبلش همش 64 بود...

قطعی داره مثلا توی یک هفته 2-5 ساعت قطعه

پشتیبانیش افتضاحه یعنی شما درنظر بگیر اصلا پشتیبانی نداره

واسه یوزرهای خونگی خوبه ولی اگه سرویسی میخاید که بی دلیل قطعی نداشته باشه اصلا مناسب نیست

fozoli123
15-11-2013, 00:56
بله هر مرکز واسه خودش......

من رشیدی هستم سرعت اکثر مواقع همونی هست که گرفتم 512=> 50-64 دانلود مواقع شلوغی هم 32-40 البته یم هفته هست اینجوری شده قبلش همش 64 بود...

قطعی داره مثلا توی یک هفته 2-5 ساعت قطعه

پشتیبانیش افتضاحه یعنی شما درنظر بگیر اصلا پشتیبانی نداره

واسه یوزرهای خونگی خوبه ولی اگه سرویسی میخاید که بی دلیل قطعی نداشته باشه اصلا مناسب نیست
دمت گرم واقعا اطلاعات خوبی در اختیارم گذاشتی ، با تمام این اوصاف فک کنم همون مخابرات واسم خوب باشه، نا محدود 512 ماهانه 24 تومن، واقعا قابل قیاس با بقیه نیس، جاهای دیگه نامحدود 512 حداقل 80-90 تومن میشه!

qosmio
15-11-2013, 23:48
دوستان کسی توی تهران منطقه 5 مرکز مخابراتی شهید زارعی adsl داره ؟ اگه داره کدوم شرکت و اگه میشه یک تست با سرور تهران بذارید .

saman9074
17-11-2013, 01:28
سلام دوستان به نظر شما کدام شرکت سرعت بالایی داره (مخصوصا شبا و دانلود رایگان هم باشه)؟ من الان آسیا تک دارم 512 تو روز خوبه 200 تا 400 اما شب 60 تا 70 دانلود دارم که اصلا حال نمیده تقریبا شبی 1.4 گیگ
قبلا تو مشهد وایمکس ایرانسل داشتم که شبا و روز 256 دانلود داشتم که تقریبا شبی 4.5 گیگ بود و راضی بودم اما چون نیشابور انتن نداره مجبور شدم ای دی اس ال بگیرم به نظر شما کدوم شرکت حداقل سرعت 256 رو تو شب بمن میده؟ هزینه هم نهایتا 30 تومن

Armin.Computer
18-11-2013, 00:08
سلام دوستان به نظر شما کدام شرکت سرعت بالایی داره (مخصوصا شبا و دانلود رایگان هم باشه)؟ من الان آسیا تک دارم 512 تو روز خوبه 200 تا 400 اما شب 60 تا 70 دانلود دارم که اصلا حال نمیده تقریبا شبی 1.4 گیگ
قبلا تو مشهد وایمکس ایرانسل داشتم که شبا و روز 256 دانلود داشتم که تقریبا شبی 4.5 گیگ بود و راضی بودم اما چون نیشابور انتن نداره مجبور شدم ای دی اس ال بگیرم به نظر شما کدوم شرکت حداقل سرعت 256 رو تو شب بمن میده؟ هزینه هم نهایتا 30 تومن

به نظر من بستگی به مرکز مخابراتی شما داره
از تاپیک های استان و شرکت ها در انجمن اینترنت پر سرعت استفاده کنید

ahriman323
18-11-2013, 00:50
سرویس512 کیلو بیت بهتون شبانه 60 70کیلوبایت سرعت میده که برابر با اشتراک اختصاصی هست!
256 کیلو بایت در ساعات رایگان شبانه با ماهی 30 تومن؟!:n13::n30:

saman9074
18-11-2013, 01:14
سرویس512 کیلو بیت بهتون شبانه 60 70کیلوبایت سرهت میده که برابر با اشتراک اختصاصی هست!
256 کیلو بایت در ساعات رایگان شبانه با ماهی 30 تومن؟!:n13::n30:
من با وایمکس ایرانسل تو مشهد با ماهی 27500 سرعت 2048 کیلوبیت شبا 256 دانلود می کردم (البته نه همیشه ولی شاید کم کم 10 تا 15 گیگ دان داشتم) دوست عزیز و مشکلی هم نداشتم که مجبور شدم برا دانشگاه بیام نیشابور که نیشابور ایرانسل انتن نداره متاسفانه
الان من آسیاتک دارم ماهی 34800 پول میده که شباش به درد نمی خوره در صورتی که ایرانسل خداییش خوب بود

reza 07
19-11-2013, 07:17
سلام

بهم بگید بهترین شرکت از لحاظ سرویس اینترنت حجمی با سرعت بالا و شبانه رایگان بالا کدام هست ؟

مد نظرم شاتل و پارس انلاین و های وب هست

شما بهم چه شرکتی را پیشنهاد میدید

hossein019940
19-11-2013, 07:54
برو پارس آنلاین فعال وضعیتش بهتر از شاتل و های وب هست.های وب یکم بهم ریخته یعنی بری اون سرعتی که شما میخواین بگیرین.شاتل هم قیمت رو گرون کرده

iran79
19-11-2013, 15:45
دوستان از چه سرویسی می تونم استفاده کنم که با لپ تاپ اگه جایی خواستم برم بتونم از اینترنت پرسرعت استفاده کنم(تماس تلفنی هم بشه با اسکایپ انجام داد)مثلا اگه من بخوام واسه یه ماه یه سرویس بگیرم

چه کارهایی باید انجام داد؟

sam09ft
19-11-2013, 16:37
دوستان عزیز میخوام adsl بگیرم دو تا سوال دارم
بهترین پینگ رو کدوم شرکت میده ؟؟ (بدون در نظر گرفتن فاصله و ... به صورت کلی)
اینترنت نامحدود و محدود یه شرکت پینگش هم تفاوت داره یا فقط سرعت ؟

hossein019940
19-11-2013, 16:47
دوستان عزیز میخوام adsl بگیرم دو تا سوال دارم
بهترین پینگ رو کدوم شرکت میده ؟؟ (بدون در نظر گرفتن فاصله و ... به صورت کلی)
اینترنت نامحدود و محدود یه شرکت پینگش هم تفاوت داره یا فقط سرعت ؟
پیگ که ربطی به فاصله نداره.بستگی به پهنای باندت مرکزت داره با خود شرکت.
اره دیگه وقتی محدود بگیری سرعتت بالا هست و پینگت هم به نسبت به نامحدود بهتر میشه.
مخابرات نیا.شاتل هم همینطور
بین آسیاتک و های وب ببین کدوم مرکزتون خوبه
برو نمایندگتون بگو بهشو که برات تست کنن پبینن پینگت چند در میاد

meysamzare
19-11-2013, 16:59
سلام اگه تهرانی صبانت بگیر حجمی پینگش خوبه هم سرعتش من 1میگ دارم 150 تا 200 دانلود میکنم شبانه اش هم عین روزانس من تو این 2سال و نیم مشکلی نداشتم.

sam09ft
19-11-2013, 17:06
پیگ که ربطی به فاصله نداره.بستگی به پهنای باندت مرکزت داره با خود شرکت.
اره دیگه وقتی محدود بگیری سرعتت بالا هست و پینگت هم به نسبت به نامحدود بهتر میشه.
مخابرات نیا.شاتل هم همینطور
بین آسیاتک و های وب ببین کدوم مرکزتون خوبه
برو نمایندگتون بگو بهشو که برات تست کنن پبینن پینگت چند در میاد
من از خیلی ها پرسیدم اکثرا میگن اسیا نت خیلی داغونه طرفش نرو
اون فاصله و ... رو گفتم که دوستانی که اطلاع دارن کلی بگن کدم شرکت بهتره
پارس انلاین چطوره ؟؟

hossein019940
19-11-2013, 17:45
پارس انلاین چطوره ؟؟
من با اسیاتک کار کردم .
اون پینگی مد نظر شماست فکر نمیکنم که تو ایران پیدا کنی چون هیچ شرکتی پینگ پایین نداره یا اگرم داشته باشن بعد یه مدت خراب میشن.پارس که رو پینگش نمیتونی حساب کنی چون بالاست.
داداش کلی بگم بهت.بستگی به مرکزت داره باید از اونایی که تومرکزتون سرویس دارن بپرسی چون مرکز به مرکز فرق داره

MAHY@R
19-11-2013, 20:59
پارس انلاین چطوره ؟؟
آسیاتک خوب بود یه زمانی ولی الان افتضاح 512 نامحدود سرعت دانلودش رو 20 هست گاهی هم پایینتره نوسان شدید داره بعضی ساعتها بزور یه صفحه باز میکنه پینگشم چندان خوب نیست کلا آسفالت کرده مارو.
البته سرویس حجمیشون شاید بهتر باشه ولی من استفاده نکردم.

Armin.Computer
20-11-2013, 00:18
دوستان از چه سرویسی می تونم استفاده کنم که با لپ تاپ اگه جایی خواستم برم بتونم از اینترنت پرسرعت استفاده کنم(تماس تلفنی هم بشه با اسکایپ انجام داد)مثلا اگه من بخوام واسه یه ماه یه سرویس بگیرم

چه کارهایی باید انجام داد؟

اگر به دنبال سرویس هایی هستید که همه جا دسترسی داشته باشید
من تا جایی که اطلاع دارم وایمکس و سیم کارت های 2G و 3G هست!
که شاید سیم کارت بیشتر استفاده بشه

reza 07
21-11-2013, 23:21
سلام مرسی به سوال من جواب دادید

فقط یک خواهش دارم ازتون اگر بخوام سرویس نامحدود بگیرم از کدام شرکت بگیرم ؟

Armin.Computer
21-11-2013, 23:22
سلام مرسی به سوال من جواب دادید

فقط یک خواهش دارم ازتون اگر بخوام سرویس نامحدود بگیرم از کدام شرکت بگیرم ؟

سلام
شما باید ببینید در شهر و مرکز مخابراتی شما کدوم شرکت خوب سرویس میده
پیشنهاد من مراجعه به تاپیک استان ها و شرکت های اینترنتی هست

Black&Wight
24-11-2013, 14:38
سلام
من دارم به وایمکس داتک بدرود می گم. یعنی مجبور شدم که بگم. ظاهرا" لایسنس وایمکس داتک دیگه تمدید نمی شه و توی همین آذر وایمکس داتک به کلی جمع آوری میشه. حالا ما موندیم و یه مودم وایمکس:n03:

GentlemanQ
24-11-2013, 15:52
کسی از دوستان توی مرکز مخابراتی نصرالهی تهران(گیشا، شهرارا) adsl شرکت خاصی رو پیشنهاد نمیکنه؟
اگه توی محدوده این مرکز هستین ازچه شرکتی سرویس میگیرین و آیا ازش راضی هستین؟

Armin.Computer
24-11-2013, 23:16
کسی از دوستان توی مرکز مخابراتی نصرالهی تهران(گیشا، شهرارا) adsl شرکت خاصی رو پیشنهاد نمیکنه؟
اگه توی محدوده این مرکز هستین ازچه شرکتی سرویس میگیرین و آیا ازش راضی هستین؟

اگر اینجا جواب نگرفتی
برو در تاپیک اینترنت استان تهران هم سوال بپرس

GentlemanQ
25-11-2013, 13:03
ضمن تشکر
تاپیک اینترنت تهران واقعا واجب بود،
ولی توی لیست تاپیکهای جامع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نیست. به لیست جامع اضافه بشه تاپیک داغ میشه

the-mrch
09-12-2013, 01:09
با سلام به دوستان عزیز
من از مشهد مزاحمتون میشم.
چندین ساله که با اینترنت صبانت با سرعت 128 زندگی میکنم و در وبگردی هام مشکلی نداشتم.
اما حالا به دلیل کار زیادی که در زمینه دانلود دارم ترافیک موجود جواب منو نمیده و مقرون به صرفه نیست.
می خواستم یه لطفی بکنید و به من یک شرکت سرویس دهنده معرفی کنید که :
1- محدودیت ترافیک روزانه نداشته باشه
2- سرعت دانلودش عالی باشه! (اعصاب ندارم!)
3- سرعت وبگردیش هم درحد همین 128 صبا باشه
4- قطعی نداشته باشه اصلاً
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
(اگه این سوال به این تاپیک مربوط نیست هم راهنمایی بفرمایید کجا باید مطرحش کنم)

immortal.
09-12-2013, 01:29
سلام دوستان
يه راهنمايي ميخواستم راجع به برنامه xulrunner.exe كه چطور غيرفعالش كنم
چون از اينترنت حجمي محدود استفاده ميكنم و ميزان ترافيك مصرفيم محدوده با استفاده از برنامه networx كه كارش مشخص كردن ميزان ترافيك مصرفي چك كردم ديدم موقع اتصال به نت اين برنامه مخفيانه حجم كثيري از سرويس محدودمو ميخوره
ممنون ميشم اگه اساتيدمحترم واسه غيرفعال كردن اين برنامه و ساير برنامه هايي كه هنگام اتصال به نت ترافيك مصرفيمونو به طرز چشم گيري كاهش ميدن راهنمايي كنن
با خود networx هم سعي كردم كه جلوي برنامه هايي كه حجم نت رو ميخورن بگيرم و غيرفعالشون كنم اما نشد
با تشكر

kamali60
09-12-2013, 12:03
سلام بچه ها

من یک مودم لینک سیس x2000 از آلمان گرفتم.
با مشخصات زیر:

از این لینک:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همونجور که در شکل ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) می بینید 1 پورت DSL داره و 3 پورت Lan.
وایرلس اون هم با 2 آنتن داخلی که داره خیلی خوبه.

حالا من یک مشکل دارم. اون اینه که این مودم برای User آلمان هستش.
پورت DSL اون هم کابل شبکه با سوکت Rj-45 می خوره و هم کابل تلفن معمولی با سوکت Rj-11 ولی چون در کشور ما کابل تلفن معمولی استفاده میشه هر چی امتحان کردم Adsl وصل نمیشه. در کارتن او یک کابل شبکه برای اتصال به DSL و پریز تلفن هست. و کابل تلفن معمولی دیگه نیست.

من تو اینترنت سرچ کردم به این نتیجه رسیدم که دو راه داره یا باید یک رابط باشه که سوکت تلفن معمولی رو به سوکت شبکه تبدیل کنه ( شاید یک نوع اسپلیتر)
یا فریمور اونو عوض کنم. فریمور اون هم از نوع Annex B هست. و میگن فریمور مودم هایی که تو ایران هست از نوع Annex A هست.
ضمنا روتر، شبکه، وایرلس و تمام مشخصاتش هم خوب و عالی کار می کنه.
نمی دونم جواب میده یا اصلا رو او نصب میشه یا باید نسخه -- شده رو پیدا کنم. مثل این پست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از دوستان اگه در این زمینه اطلاعات یا راهنمایی دارند. لطفا با پست یا ایمیل اینجانب جواب دهند ممنون میشم.
kamali622 @ yahoo.com

mrmostafa
09-12-2013, 21:14
این اینترنت های وب که تو سایتش سرعت زده ۸ مگا واقعا ۸ هست؟؟؟ و ۱ به ۱ هست؟؟؟؟ چون تا اونجا که اطلاع دارم تا ۴ مگ بیشتر روی خط تلفن های ایران نمیشه ارايه داد. قیمت هاشم خیلی کمتر از بقیه هست؟؟؟ از بس که گران فروشی کردن ارزان برامون سوال بر انگیزه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

zxzxcvcv
10-12-2013, 17:12
این اینترنت های وب که تو سایتش سرعت زده ۸ مگا واقعا ۸ هست؟؟؟ و ۱ به ۱ هست؟؟؟؟ چون تا اونجا که اطلاع دارم تا ۴ مگ بیشتر روی خط تلفن های ایران نمیشه ارايه داد. قیمت هاشم خیلی کمتر از بقیه هست؟؟؟ از بس که گران فروشی کردن ارزان برامون سوال بر انگیزه.
بستگی به مرکز مخابراتیتون داره. بعضی جاها 8 مگه بعضی جاها 4 مگ
1 به 1 که نیست بازم میکم بستگی به مرکز مخابراتیتون داره اینجا که وضعیت خوبه ولی بعضی جاها گوگل هم براشون لود نمیشه با هایوب!

the-mrch
11-12-2013, 00:06
با سلام به دوستان عزیز
من از مشهد مزاحمتون میشم.
چندین ساله که با اینترنت صبانت با سرعت 128 زندگی میکنم و در وبگردی هام مشکلی نداشتم.
اما حالا به دلیل کار زیادی که در زمینه دانلود دارم ترافیک موجود جواب منو نمیده و مقرون به صرفه نیست.
می خواستم یه لطفی بکنید و به من یک شرکت سرویس دهنده معرفی کنید که :
1- محدودیت ترافیک روزانه نداشته باشه
2- سرعت دانلودش عالی باشه! (اعصاب ندارم!)
3- سرعت وبگردیش هم درحد همین 128 صبا باشه
4- قطعی نداشته باشه اصلاً
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
(اگه این سوال به این تاپیک مربوط نیست هم راهنمایی بفرمایید کجا باید مطرحش کنم)

علت اینکه کسی جوابمو نمیده رو نمیدونم؟

polestar86
12-12-2013, 18:46
سلام دوستان، همون طور كه ميدونيد مخابرات داره همه جا رو فيبر نوري ميكنه و ما هم مجبوريم از خودشون اينترنت بگيريم تازگي ها يه شركت به نام كيان ايران اومده ميگه رو فيبر نوري هم اينترنت ميده كسي از مشهد از اين شركت اينترنت گرفته ببينيم چطور هست؟ اين ادرس سايتشه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تماس تلفني كه داشتم سرويس 1 مگ رو با ماهي 4 گيگ و 3 ماهه گفتن 40900 تومان دانلود شبانه رايگان هم داره
ميخوام بدونم كسي استفاده كرده از تجربياتش استفاده كنيم
خيلي خوب ميشه از مخابرات بيام بيرون:n20:

hossein019940
12-12-2013, 19:16
سلام دوستان، همون طور كه ميدونيد مخابرات داره همه جا رو فيبر نوري ميكنه و ما هم مجبوريم از خودشون اينترنت بگيريم تازگي ها يه شركت به نام كيان ايران اومده ميگه رو فيبر نوري هم اينترنت ميده كسي از مشهد از اين شركت اينترنت گرفته ببينيم چطور هست؟ اين ادرس سايتشه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تماس تلفني كه داشتم سرويس 1 مگ رو با ماهي 4 گيگ و 3 ماهه گفتن 40900 تومان دانلود شبانه رايگان هم داره
ميخوام بدونم كسي استفاده كرده از تجربياتش استفاده كنيم
خيلي خوب ميشه از مخابرات بيام بيرون:n20:
آسیاتک و شاتل هم رو فیبر ارائه میدن

mrmostafa
12-12-2013, 23:52
بستگی به مرکز مخابراتیتون داره. بعضی جاها 8 مگه بعضی جاها 4 مگ
1 به 1 که نیست بازم میکم بستگی به مرکز مخابراتیتون داره اینجا که وضعیت خوبه ولی بعضی جاها گوگل هم براشون لود نمیشه با هایوب!

شما کجا هستین؟؟؟؟ نمیدونین چه مرکزهایی خوب هست ؟؟؟

zxzxcvcv
13-12-2013, 10:08
شما کجا هستین؟؟؟؟ نمیدونین چه مرکزهایی خوب هست ؟؟؟
من اصفهانم اگر زنگ بزنید پشتیبانی بهتر راهنماییتون میکنند
2954 (021)

polestar86
13-12-2013, 12:53
آسیاتک و شاتل هم رو فیبر ارائه میدن

از چه موقعه اي؟
شاتل كه تماس گرفتم گفتن به فيبر نوري خدمات نميدن

ahriman323
13-12-2013, 17:42
از چه موقعه اي؟
شاتل كه تماس گرفتم گفتن به فيبر نوري خدمات نميدن
شاتل روی فیبر سرویس نمیده مگر از قبل باشه! یا مراکز محدودی!

DHAMID
13-12-2013, 18:01
رو یه خط میشه دو تا سرویس adsl گرفت؟
من الان از داتک دارم میخواستم یه نامحدود هم از مخابرات بگیرم میشه جفتشم رو یه خط گرفت؟

hossein019940
13-12-2013, 18:26
رو یه خط میشه دو تا سرویس adsl گرفت؟
من الان از داتک دارم میخواستم یه نامحدود هم از مخابرات بگیرم میشه جفتشم رو یه خط گرفت؟
نه نمیشه.هر خطی از یه شرکت میتونی سرویس بگیری.دوتا سرویس روی یه خط امکانپذیر نیست

DHAMID
13-12-2013, 20:48
پس چند روز طول میکشه خطو از رانژه در بیارن؟

hossein019940
13-12-2013, 20:56
پس چند روز طول میکشه خطو از رانژه در بیارن؟
بستگی به شرکت داره.ولی شرکت ها کمتر از 2 هفته تخلیه نمیکنن اگر پیگیر باشی و شکایت کنی نهایتا 2 روز میتونی

goodigood
14-12-2013, 00:50
دوستان سلام
من سرویس 512 داتک دارم که رو یک مگ بسته شده و راضیم ازش
اما دنبال یه سرویس با سرعت بالاتر هستم که متاسفانه داتک بیشتر از یک مگ نداره
شاتل تماس گرفتم گفت پورت خالی تو منطقه ما نداره اسمم رفت تو لیست تا کی جواب بدن
های وب قیمتاش خوبه اما تو تاپیکش نصفی خوب میگن ازش و نصفی بد میگن
قراردادم با داتک یه ساله بوده و بیست روز دیگه تموم میشه حجمم آخرشه
میخوام هر چه سریعتر تصمیم بگیرمو یه شرکت انتخاب کنم و در نهایت اگه به نتیجه نرسیدم همین سرویس خودمو واسه یه ساله دیگه تمدید کنم
میخوام یه سرویس دو مگ به بالا بگیرم که شبانه رایگان هم داشته باشه زیاد دانلود نمیکنم ولی داشته باشه بهتره
میشه راهنماییم کنید که از چه شرکتی بگیرم؟
ببخشید که طولانی شد
ممنون

MR.CART
19-12-2013, 00:17

ahriman323
19-12-2013, 07:21

10مگ را مخابرات و اسیاتک ارائه میده

M MAFIA
20-12-2013, 18:41
سلام و خسته نباشید
دوستان . من یه مودم asus dsl-g31 امروز نصب کردم و اینترنت pc اوکی هست.فقط ی مشکلی ک دارم برای وایرلسش هست!
با گوشیم کانکت هم میشم فقط انگار ک وصل نیستم ینی هیچ سایتی باز نمیکنه فقط کانکتم باهاش.
کلی کار کردم ولی موفق نشدم.
خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

hoseinsps
22-12-2013, 05:10
سلام
اساتید
میشه دو تا خط اینترنتو یکی کرد؟که سرعت بره بالا؟دستگاه خاصی میخواد؟
مثلا دو تا خط داشته باشیم
از یه شرکت و با یک سرعت.......

Armin.Computer
22-12-2013, 11:53
سلام
اساتید
میشه دو تا خط اینترنتو یکی کرد؟که سرعت بره بالا؟دستگاه خاصی میخواد؟
مثلا دو تا خط داشته باشیم
از یه شرکت و با یک سرعت.......

تا جایی که من می دونم میشه
ولی جزییاتش رو نمی دونم
ولی کاربرای همین انجمن چند نفری بودن که این کار رو می کردن
به بخش شبکه مراجعه کن ببین چیزی پیدا می کنی

Armani2
22-12-2013, 16:38
فقط اینترنت مخابرات خراسان رضوی :n21::n21::n21::n21::n21::n21:

roxh58
23-12-2013, 07:14
نظر دوستان رو راجع به طرح های گنجینه 8مگابایت های وب میخواستم؟
چقدر سرعت دانلود میده؟

طرح شبانه رایگان کدوم شرکت سرعت دانلود خوبی ارائه میده، پیشنهاد شما (برحسب تجربه )
ممنون

Rhodes
23-12-2013, 11:15
یه خط تلفن داشتم که pcm‏ بود.رفتم مخابرات و برای تبدیلش به خط فیزیکی و مسی درخواست دادم.
بعد از 3 روز تماس گرفتن که دیگه pcm‏ نیست و میتونید adsl‏ بگیرید.
رفتم برای adsl‏ ثبت نام کردم و . . . دیروز تماس گرفتم خط رانژه شده یا خیر که گفتن بله رانژه شده.ولی مشکل اینجاست که چراغ مودم خاموشه!ولی پشتیبانی میگه رانژه شده.
الان مشکل از کجا میتونه باشه ؟
برای تغیر از pcm‏ به مسی باید سیم ورودی به خونه رو هم عوض کنن؟

roozbeh_pc
23-12-2013, 11:27
vpi و vci رو چک کنید بپرسید چند باید باشه

Armin.Computer
23-12-2013, 14:35
چقدر سرعت دانلود میده؟

طرح شبانه رایگان کدوم شرکت سرعت دانلود خوبی ارائه میده، پیشنهاد شما (برحسب تجربه )
ممنون

پیشنهاد من:
برو به تاپیک خود های وب:
ADSL Hiweb / شرکت های وب (داده گستر عصر نوین) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pcworld1
25-12-2013, 19:13
با سلام میخوام یه اشتراک بگیرم که سرعت دانلودش 100kb و رایگان شبانه هم نداشته باشه یک ماه هم باشه محدود یا نامحدود فرقی نمیکنه فقط قیمتش مناسب باشه

mafr07
28-12-2013, 15:41
با سلام . دوستان اگه ممکنه منو راهنمایی کنن. چند وقت پیش رفتم adsl بگیرم . گفتن چون خط شما فیبر نوریه باید از مخابرات بگیرین . رفتم مخابرات بهم گفتن پورت های منطقه شما پر شده و خط شما فاقد پرت است . متاسفانه از وایمکس هم نمیتونم استفاده کنم. یک سوال داشتم . میخوام بدونم تو مشهد میشه از شرکتی به جز مخابرات adsl گرفت . چون برای مثال تو بیرجند یک شرکت هست که رو کافوهای نوری adsl میده . اگه اشتباه نکنم آدرسش birjand.net بود . ممنون میشم جوابمو بدین

hotshotbabol
28-12-2013, 18:01
چقدر سرعت دانلود میده؟

ممنون

یکی از دوستان داشت ؛ میگفت تا 800 ؛ 900 دانلود سرعت میگیره ! بستگی به کیفیت خطتون و مرکز مخابراتی داره ..

طرحای شبانه رایگان هم مخابرات بد نیست ( منطقه به منطقه داره ) ؛ شاتلم ک بدرد نمیخوره چون میزنه محدودت میکنه !

saeed-69
30-12-2013, 20:00
کسی میدونه سرعت 512 اسیاتک چقدر دانلود میده

amrihh49
30-12-2013, 23:31
چقدر سرعت دانلود میده؟

ممنون

سلام دوست عزیز . بنظر من از های وب نگیر که پشیمون میشی . چرا ؟ چون کلاه بردار هستش یه کمپانی بی درو پیکر هست و میبینی در عرض 20 مین که فقط یه گوگل باز میکنی 40 مگ از حجمت کم میکنه. سر من که کلاه رفت عجیــــــــب . الانم از صبانت که هزار برابر بهترهست و هم پشتیبانی خوبی داره

Armin.Computer
30-12-2013, 23:34

سلام
پیشنهاد میشه به تاپیکش مراجعه کنید:

ADSL Asiatech / شركت آسياتك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

eightfa
30-12-2013, 23:44
دوستان عزیز بهترین سرویس دهنده تو اراک چیه؟

damned one
01-01-2014, 11:29
سلام بهترین و به صرفه سرویس دهنده ی اینترنت پر سرعت که قیمتاش خوب باشه سرعتشم افت نداشته باشه شبانه هم داشته باشه و افت سرعت دانلود شبانه هم نداشته باشه کدوم isp هست؟

Armin.Computer
01-01-2014, 14:47
سلام بهترین و به صرفه سرویس دهنده ی اینترنت پر سرعت که قیمتاش خوب باشه سرعتشم افت نداشته باشه شبانه هم داشته باشه و افت سرعت دانلود شبانه هم نداشته باشه کدوم isp هست؟

به نظر من

hossein019940
01-01-2014, 15:01
اولا که به قول آرمین جا بستگی به مرکز مخابراتی داره.
هیچ شرکتی نیست که شبانه رو به طوری که تا آخر محدود نکه به مشترک نحویل بدن یا اوایل سرعت بالاست برای جمع کردن مشتری بعد سرعتا رو میارن یا اینکه همراه با محدودیت هستن.افت سرعت هم همه دارن ولی بعضی شرکتا مثلا تو یکسال کل ساعت هاش به 3 ساعت نمیکشه بعضی شرکتا هفته ای 3 ساعت قطعی دارن.
قیمت هم که هر شرکتی یه جور سیاستی داره.
اگه اهل نامحدود هستی با سرعت پایین برو مخابرات که ارزونه ولی با قطعی بستگی به شهر داره.
اگه دنبال شبانه هستی که شاتل ماهانه میده ولی 3تومن میگیره با محدودیت سایت های خارجی و ترافیک.
آسیاتک هم که شبانه برای سرویس های 10 گیگ هست که سرعت واقعی رو شاید بده.
های وب که جدیدا خراب شده.
پارس آنلاین فعال خوبه.
صبا نت هم خوبه.

k1ozil
03-01-2014, 11:55
کسی تو این چند روزه افت سرعت داشته.مثلا سرعت دانلودم که هر شب روی 500 بود دیشب از 200 به بالا نمی رفت.کسی مشکلی نداشته؟؟؟ سرویسم مخابرات کرمانه.

ahriman323
03-01-2014, 12:33

شبانه 60 65 در شرایط نرمال
روزانه هم حداقل روی 2مگ بسته میشه

danielo
03-01-2014, 19:54
ببینید.یک سوال داشتم.
من در حال حاضر دارم از اینترنت 1024 مبین نت استفاده میکنم
مصرف اینترنت چقدر بیشتر خواهد بود اگر از اینترنت 2048 استفاده کنم؟؟؟؟؟
ایا 1 ساعت وبگردی و باز کردن سایت ها و انجمن ها برای 2048 دوبرابر 1024 حجم مصرفی بیشتری داره ؟؟ یا خیلی کمتر خواهد بود؟؟

Armin.Computer
03-01-2014, 23:34
ببینید.یک سوال داشتم.
من در حال حاضر دارم از اینترنت 1024 مبین نت استفاده میکنم
مصرف اینترنت چقدر بیشتر خواهد بود اگر از اینترنت 2048 استفاده کنم؟؟؟؟؟
ایا 1 ساعت وبگردی و باز کردن سایت ها و انجمن ها برای 2048 دوبرابر 1024 حجم مصرفی بیشتری داره ؟؟ یا خیلی کمتر خواهد بود؟؟

اگر منظورتون سرعت مبین نت هست
پیشنهاد می کنم به تاپیک مبین نت مراجعه کنید

newmrd
04-01-2014, 22:31
سلام.

سرویس اینترنت کدوم شرکت بهتره برای سمت لویزان و شیان؟
من می خوام شبانه رایگان باشه و طول روز هم متوسط سرعت دانلود 100 تا 150 رو داشته باشم.

Armin.Computer
05-01-2014, 00:22
سلام.

سرویس اینترنت کدوم شرکت بهتره برای سمت لویزان و شیان؟
من می خوام شبانه رایگان باشه و طول روز هم متوسط سرعت دانلود 100 تا 150 رو داشته باشم.

سلام
به تاپیک استان مربوطه و یا شرکت مراجعه کنید تا سریع تر پاسخ مورد نظر رو دریافت کنید
با تشکر

mman1384
07-01-2014, 18:46
سلام دوستان من زمانی که اسپلیتر به مودم وصل میکنم اینترنتم سرعتش مثل دایل آپ میشه ولی زمانی که اسپلیتر رو بر میدارم درست میشه میشه من رو راهنمایی کنید در ضمن اسپلیتر رو روی یه مودم دیگه امتحان کردم درست بودش .ممکنه از تنظیمات مودم باشه؟؟؟؟

mman1384
07-01-2014, 18:53
سلام دوستان من زمانی که اسپلیتر به مودم وصل میکنم اینترنتم سرعتش مثل دایل آپ میشه ولی زمانی که اسپلیتر رو بر میدارم درست میشه میشه من رو راهنمایی کنید در ضمن اسپلیتر رو روی یه مودم دیگه امتحان کردم درست بودش .ممکنه از تنظیمات مودم باشه؟؟؟؟مودم 2730u dlink

A-H Entertainment
14-01-2014, 23:51
سلام دوستان
راستش میخواستم برای یکی از آشناهامون یک سرویس اینترنت بگیرم،خونشون خط تلفن نداره
لطفا دوستانی که از هرکدام از سرویس های ایرانسل، مبین نت و رایتل استفاده کردن تجربشون رو در اختیار ماهم بذارن :)

می خواستم ببینم از سرویس های زیر کدومشون سرعت و کیفیت بهتری دارن و از لحاط هزینه مناسب ترن ؟

وایمکس مبین نت
وایمکس ایرانسل
3G رایتل

راستی ساکن مشهد هستم

fanoostalaei
15-01-2014, 00:22
سلام دوستان
راستش میخواستم برای یکی از آشناهامون یک سرویس اینترنت بگیرم،خونشون خط تلفن نداره
لطفا دوستانی که از هرکدام از سرویس های ایرانسل، مبین نت و رایتل استفاده کردن تجربشون رو در اختیار ماهم بذارن :)

می خواستم ببینم از سرویس های زیر کدومشون سرعت و کیفیت بهتری دارن و از لحاط هزینه مناسب ترن ؟

وایمکس مبین نت
وایمکس ایرانسل
3G رایتل

راستی ساکن مشهد هستم
البته من مشهد نیستم ولی تجربم رو میگم !!!
من هم مبین نت داشتم و هم ایرانسل !!! کیفیت ایرانسل رو که به 100 تا مبین نت هم نمیدادم !!! ولی ایرانسل سرعت هارو واقعی میده و شبانه نداره در حالی که مبین نت سرعت رو بالاتر میده و شبانه هم داره !!!
ولی از این طرف رایتل هم پینگش بهتره و لی نه شبانه داره و نه سرعت زیاد بالایی در ضمن گرون هم هست

wrongring
15-01-2014, 19:13
سلام
شاتل تازگیا سرعت شبانه اینترنتمو بین 10 تا 15 کیلوبایت رسونده . حالا یه چند تا سوال دارم رفتم شرکت میگن میتونی اینترنت نامحدود art بگیری اما ماهی بیشتر از 100 گیگ نمیتونی دانلود کنی! آیا راست میگن؟
اگه بخوام از یه جای دیگه اینترنت بگیرم کدوم شرکت بهتره که سرعت شبانه رایگانش خوب باشه؟
تو شهر ما شاتل و مبین نت و جنوب و پارس آنلاین و مخابرات و یه دو سه تا شرکت دیگه که یادم نمیاد فعلا خدمات میدن.

ahriman323
15-01-2014, 20:08
سلام
شاتل تازگیا سرعت شبانه اینترنتمو بین 10 تا 15 کیلوبایت رسونده . حالا یه چند تا سوال دارم رفتم شرکت میگن میتونی اینترنت نامحدود art بگیری اما ماهی بیشتر از 100 گیگ نمیتونی دانلود کنی! آیا راست میگن؟
اگه بخوام از یه جای دیگه اینترنت بگیرم کدوم شرکت بهتره که سرعت شبانه رایگانش خوب باشه؟
تو شهر ما شاتل و مبین نت و جنوب و پارس آنلاین و مخابرات و یه دو سه تا شرکت دیگه که یادم نمیاد فعلا خدمات میدن.

درود
چه سرعت دانلودی در زمان رایگان مدنظرتون هست تا بهتون پیشنهاد سرویس بدم؟!

wrongring
15-01-2014, 20:39
از من شاتل
Eco512 هستش قبلا سرعت دانلود شبانه و روزانه یکسان بود بین 250 تا 290 بود. خوب هرچی بیشتر باشه بهتره. شما چی پیشنهاد میدین؟
راستی اینترنت نامحدود حداکثرش 100 گیگه؟ چون من یجا تو نت خوندم که نهایتش 40 گیگه و فقط واسه تبلیغات میگن 100گیگ

wrongring
17-01-2014, 10:55
کدوم شرکت سرعت شبانه رایگان بهتری داره. یعنی اگه 512 ازش بگیرم حداقل شبانش از 100 کیلوبایت بیشتر باشه

ahriman323
17-01-2014, 11:07
از من شاتل
Eco512
هستش قبلا سرعت دانلود شبانه و روزانه یکسان بود بین 250 تا 290 بود. خوب هرچی بیشتر باشه بهتره. شما چی پیشنهاد میدین؟
راستی اینترنت نامحدود حداکثرش 100 گیگه؟ چون من یجا تو نت خوندم که نهایتش 40 گیگه و فقط واسه تبلیغات میگن 100گیگ

کدوم شرکت سرعت شبانه رایگان بهتری داره. یعنی اگه 512 ازش بگیرم حداقل شبانش از 100 کیلوبایت بیشتر باشه

512 آسیاتک سرعت دانلود شبانش 60 65 هست

wrongring
17-01-2014, 15:46
50 تا 60 که کمه. ممکنه بین 40 و 30 هم برسه و بالاتر نره بهرحال ممنون

omidtb
17-01-2014, 20:52
کسی از مشهد از عصر انتقال داده سرویس داره اگر یک تست بذاره ممنون میشم

L E G E N D
18-01-2014, 13:19
های وب نگیرید که واقعا پشیمون میشید!
هفته اول بهتون 6 تا 8 مگ هم میده
هفته دوم میاد رو 4 تا 3 مگ
هفته سوم میاد رو 1 مگ
هفته چهارم میاد زیر 500 کیلو بایت!!!
الان من اگه تا 250 هم بگیرم کلی شادم!!!
تازه قطع شدنای مداومش که از همون اول هست که تماس هم بگیرید میگه اینجا مشکلی ندارین و از طرف خط طونه!!! دروغگوهای ...
تستایی که قبلا ازش گرفتم رو میذارم ببینید
مزخرفترین شرکته
گول نخورین نخرید ازش

pherdous
18-01-2014, 20:20
با درود
دوستان، بهترین شرکت خدمات‌دهنده برای جنوب تهران، نزدیکای شهرری کدومه؟ فقط میخام که شبا اینترنت رایگان داشته باشه و همچنین سرعت‌اش ثابت باشه، یعنی نمیخام یه بار سرعتش دوبرابر سرویس اصلی باشه و یه بار دیگه به یک کیلوبایت در ثانیه برسه. مرسی از راهنمائیتون!:n16:

ahriman323
19-01-2014, 01:14
فروش ویژه اینترنت پرسرعت فقط 5 هزار تومان به مناسبت میلاد حضرت رسول اکرم(ص) (ویژه 29 دی ماه)
==================================
اشتراک 128 کیلوبیت 3ماهه با 3گیگ حجم. فقط 5 هزار تومان(ویژه مشترکین جدید)
اشتراک 4096 کیلوبیت 2ماهه با 3گیگ حجم. فقط 5 هزار تومان(ویژه مشترکین جدید)

Zeitgeist
19-01-2014, 01:28
نحوه ی محاسبه ی ترافیک مصرفی سرویس های ADSL داخل ایران چطور شده؟

مثل اینکه دیگه ترافیک ارسالی (upload) محاسبه نمیشه و فقط ترافیک دریافتی رو محاسبه میکنن. درسته؟

دقیقاً شماره و لینک این مصوبه رو کسی داره؟

iran79
19-01-2014, 15:23
دوستان ADSL خوب با تعرفه پایین از کدوم سرویس دهنده پیشنهاد می کنید؟
من ساکن تهران هستم. خود تهران. منطقه منیریه
حداکثر ماهی بین 10 تا 13 تومن می تونم هزینه کنم پس نامحدود نمیخوام.
سرویس دهنده های زیادی هستن ولی نمیدونم کدومشون با این قیمت سرویس بهتری میدن
سرعت بین 256 و 512 برام کافیه. اگه بالاتر هم باشه که خوبه. منظورم اینه که 256 هم کارم رو راه میاندازه ولی خب بالاتر ولی تو این رنج قیمت خیلی بهتر هست.
میخوام چهارتا آهنگ دانلود کنم، ایمیل چک کنم و کلا کارهای روزانه اینترنتی

از کدوم سرویس دهنده ها پیشنهاد میدید؟
در ضمنف اگه سرویس دهنده ای باشه که اینترنت رو بتونم با موبایل هرجایی هستم داشته باشم خیلی خوبه. مثل همین مبین نت که یه دستگاه هایی داره واسه این کار. شرکت های دیگه ای هم از این خدمات دارن؟

سپاس

lionf3
19-01-2014, 15:47
دوستان ADSL خوب با تعرفه پایین از کدوم سرویس دهنده پیشنهاد می کنید؟
من ساکن تهران هستم. خود تهران. منطقه منیریه
حداکثر ماهی بین 10 تا 13 تومن می تونم هزینه کنم پس نامحدود نمیخوام.
سرویس دهنده های زیادی هستن ولی نمیدونم کدومشون با این قیمت سرویس بهتری میدن
سرعت بین 256 و 512 برام کافیه. اگه بالاتر هم باشه که خوبه. منظورم اینه که 256 هم کارم رو راه میاندازه ولی خب بالاتر ولی تو این رنج قیمت خیلی بهتر هست.
میخوام چهارتا آهنگ دانلود کنم، ایمیل چک کنم و کلا کارهای روزانه اینترنتی

از کدوم سرویس دهنده ها پیشنهاد میدید؟
در ضمنف اگه سرویس دهنده ای باشه که اینترنت رو بتونم با موبایل هرجایی هستم داشته باشم خیلی خوبه. مثل همین مبین نت که یه دستگاه هایی داره واسه این کار. شرکت های دیگه ای هم از این خدمات دارن؟

سپاس

من که پارس رو پیشنهاد میدم (البته هر چند تعرفه هاش شاید چندان مناسب نباشه)
برای کار شما ۲۵۶ پارس(که رو ۹ مگ بسته میشه) از نظر من عالیه اما باید حساب ترافیک و حجمت رو هم بکنی.
برای همراه بودن چاره‌ای جر گرفتن وایمکس یا رایتل ( با یه مودم 3G که به لپتاپتم وصل کنی) نیست چون خط تلفن رو که نمیتونی دنبال خودت ببری :n02:

rajabi53
21-01-2014, 09:11
سلام به همه میشه نقشه صفحه الومینیوم پشت انتن مودم و روش نصبش را برای افزایش قدرت وایرلس مودمم بدید

omidtb
22-01-2014, 20:50

کسی نبود ؟؟؟؟:n15:

polestar86
25-01-2014, 10:06
سلام دوستان من از شركت كيان ايران مي خوام سرويس بگيرم كه سرعت دانلود خوبي داشته باشه :n01: حالا من يه ليست تهيه كردم اولويت بندي بهترين رو اگر دوستان بگن ممنون ميشم.

AMIR REZAs
25-01-2014, 11:13
سلام
کسی میتونه با ماهی 20 هزار تومان و حجم 8 گیگ یا بیشتر سرویس معرفی کنه ؟

ahriman323
25-01-2014, 11:18
سلام
کسی میتونه با ماهی 20 هزار تومان و حجم 8 گیگ یا بیشتر سرویس معرفی کنه ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اينترنت پرسرعت حامي 06 گيگ در ماه (1 تا 8 صبح نيم بها) 200,340 ريال
اينترنت پرسرعت چالاک 06 گيگ در ماه (1 تا 8 صبح نيم بها) 221,540 ريال
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینترنت پرسرعت چلچله 06 گیگ در ماه (1 تا 5 صبح نیم بها و تا 8 رایگان ) 263,940 ريال
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اينترنت پرسرعت چالاک 10 گيگ در ماه (1 تا 8 صبح رايگان) 290,440 ريال

Abbas.V
25-01-2014, 14:35
درود
من الان سرویس 128 یکماه طرح برنز اقتصادی نامحدود حجمی 10گیگ صبانتو دارم . الان که میخوام شارژ کنم نیست تو گزینه ها . چه کنم؟

hossein019940
25-01-2014, 17:43
درود
من الان سرویس 128 یکماه طرح برنز اقتصادی نامحدود حجمی 10گیگ صبانتو دارم . الان که میخوام شارژ کنم نیست تو گزینه ها . چه کنم؟
اگه تو لیست نیست زنگ بزن شرکت ببین برای چی این موضوع پیش اومده.نهایتا برو نمایندگی اگر کلا حذف نشده باشه اونا میتونن شارژ کنن

sam09ft
26-01-2014, 12:42
دوستان من نامحدود مخابرات دارم افتضاح طبیعتا !!
میخوام محدود بگیرم پارس انلاین
یه برنامه خوب برای مدیریت حجم ریختم رو سیستم در عرض یه ساعت حدود 10 تا سایت که همیشه میرم (و خوب حجم کمتری استفاده میشه) و 10 دقیقه فی.سبوک حدود 40 مگ استفاده شد فکر کنم من روزی 300 مگ رو راحت استفاده گردشم فقط بشه
که ماهی حدود 10 گیگ میخوام
شما چه طوری با 4 گیگ و این حدود ها سر میکنید
اینایی که صبح تا شب تو فیس.ب.وک هستن با این همه عکس و اطلاعات چطوری استفاده میکنن ؟؟

reza 07
27-01-2014, 07:50
دوستان یک شرکت بهم معرفی کنید برای سرویس نامحدود 1 مگ و 2 مگ میخوام خریداری کنم

لطفا

Bento
28-01-2014, 15:10
آقا این منطقه ما فیبر هست و هیچ شرکتی ساپورت نمیکنه جز مخابرات فلان شده اصفهان که اون هم میگه ظرفیت نداریم و ثبت نام نمی کنه!!!

حالا موندم بین مبین نت و ایرانسل کدوم رو انتخاب کنم؟

اصلا راه دیگه ایی به جز این دو سرویس دهنده هست؟ مبین نت که پول خون میگیره برای مودم! 300 هزار تومن هزینه اولیه خرید و نصبش هست. ایرانسل هم نمی دونم. اونم بعض مبین نت نیست.

ahriman323
28-01-2014, 15:14
آقا این منطقه ما فیبر هست و هیچ شرکتی ساپورت نمیکنه جز مخابرات فلان شده اصفهان که اون هم میگه ظرفیت نداریم و ثبت نام نمی کنه!!!

حالا موندم بین مبین نت و ایرانسل کدوم رو انتخاب کنم؟

اصلا راه دیگه ایی به جز این دو سرویس دهنده هست؟ مبین نت که پول خون میگیره برای مودم! 300 هزار تومن هزینه اولیه خرید و نصبش هست. ایرانسل هم نمی دونم. اونم بعض مبین نت نیست.
آسیاتک هم ساپورت نمیکنه؟

ali 2990
29-01-2014, 14:27
سلام من الان از مخابرات اردبیل دارم.سرعت تمام سرویس هاشو امتحان کردم سرعتش ثابت هست (200 کیلو بایت) فرقی نمیکنه 128، 256، 512، 1024، 2048 .شبانه رایگان داره 3 گیگ دانلود میکنه ولی خوبیش اینه که شبانه رو اصلا محدود نمیکنه.ولی از اونجایی که دانلود هام زیاده 3 گیگ تو 1 روز نیازم رو برطرف نمیکنه شرکتی سراغ دارین که مثل مخابرات محدود نکنه ولی حداقل 5 گیگ شبانه دانلود کنه؟ممنون از کمکتون

k1ozil
31-01-2014, 13:50
سلام من الان از مخابرات اردبیل دارم.سرعت تمام سرویس هاشو امتحان کردم سرعتش ثابت هست (200 کیلو بایت) فرقی نمیکنه 128، 256، 512، 1024، 2048 .شبانه رایگان داره 3 گیگ دانلود میکنه ولی خوبیش اینه که شبانه رو اصلا محدود نمیکنه.ولی از اونجایی که دانلود هام زیاده 3 گیگ تو 1 روز نیازم رو برطرف نمیکنه شرکتی سراغ دارین که مثل مخابرات محدود نکنه ولی حداقل 5 گیگ شبانه دانلود کنه؟ممنون از کمکتون
سلام رفیق منم از مخابرات کرمون دارم 2 مگ سرعت روز و شب 450 تا 500 هر چی شرکت من امتحان کردم شب ها رو محدود میکنن بجز مخابرات (شاتل روزهای اول خوبه ولی اگه هر شب دانلود داشته باشی سرعتت رو محدود میکنن)

mahfooz599
31-01-2014, 16:17
سلام دوستان. من جدیداً به تهران اومدم و ساکن تهرانپارس شدم و پیش شمارۀ تلفنم هم 7706 مرگز شهدای گمنامه. قبلاً در اصفهان 4 سال مشترک صبا نت بودم و تقریباً میتونم بگم که بسیار خوب بود. من حجم دانلودم زیاده و معمولاً از شبانۀ رایگان استفاده میکنم. از دوستانی که اطلاعات دارند میخوام بپرسم که تو این مرکز مخابراتی کدوم ISP را پیشنهاد میدید که هم سرعت روز و شبش خوب باشه و هم تعرفه های مناسبی داشته باشه. اگر نامحدود با سرعت خوب و تعرفۀ مناسب هم آشنایی دارید ممنون میشم که به من اطلاع بدین.

pkr_legend
31-01-2014, 20:33
درود دوستان. برای منطقه ی پاسداران چه سرویس دهنده ای رو پیشنهاد می کنید؟ دانلود شبانه ی رایگان برام مهم نیست ولی مهمه که شب ها زیاد افت نکنه سرعت اینترنت. ترجیحا" چیزی باشه که سریع وصل شه پوسیدم با این پتیاک آشغال

Armin.Computer
31-01-2014, 22:46
سلام دوستان. من جدیداً به تهران اومدم و ساکن تهرانپارس شدم و پیش شمارۀ تلفنم هم 7706 مرگز شهدای گمنامه. قبلاً در اصفهان 4 سال مشترک صبا نت بودم و تقریباً میتونم بگم که بسیار خوب بود. من حجم دانلودم زیاده و معمولاً از شبانۀ رایگان استفاده میکنم. از دوستانی که اطلاعات دارند میخوام بپرسم که تو این مرکز مخابراتی کدوم ISP را پیشنهاد میدید که هم سرعت روز و شبش خوب باشه و هم تعرفه های مناسبی داشته باشه. اگر نامحدود با سرعت خوب و تعرفۀ مناسب هم آشنایی دارید ممنون میشم که به من اطلاع بدین.

درود دوستان. برای منطقه ی پاسداران چه سرویس دهنده ای رو پیشنهاد می کنید؟ دانلود شبانه ی رایگان برام مهم نیست ولی مهمه که شب ها زیاد افت نکنه سرعت اینترنت. ترجیحا" چیزی باشه که سریع وصل شه پوسیدم با این پتیاک آشغال

سلام
تاپیک زیر:
اینترنت استان تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

omidtb
01-02-2014, 21:36

کسی نبود ؟؟

lionf3
04-02-2014, 10:10
کسی نبود ؟؟

دوستِ من تو تایپک خودش اگه پست بزاری زودتر به جواب میرسی :n01:

arefnib
10-02-2014, 19:50
سلام دوستان
اگه من بخوام با قند شكن وصل بشم ويك لينك دانلود رو توي صف دالنود هاي idm(دانلود منيجر) قرار بدم بعد اين كه قند شكن رو غير فعال كردم چطور مي تونم به دانلود خودم ادامه بدم؟

fanoostalaei
10-02-2014, 23:00
سلام دوستان
اگه من بخوام با قند شكن وصل بشم ويك لينك دانلود رو توي صف دالنود هاي idm(دانلود منيجر) قرار بدم بعد اين كه قند شكن رو غير فعال كردم چطور مي تونم به دانلود خودم ادامه بدم؟
جای سوالتون این تاپیک نبود ولی چون دیگه پست رو دادید جوابتون رو میدم :
اگر اون لینکی که دارید ازش دانلود میکنید قیلتر هست دیگه نمیشه با بستن قیلتر شکن دانلود کرد
ولی اگر اون لینک قیلتر نباشه میشه با بستن قیلتر شکن دانلود کرد

hamed29
11-02-2014, 13:26
سلام؛ مودم وایرلس دارم. از طریق PC نمیتونم به اینترنت وصل بشم درحالیکه از طریق وایرلس (لپ تاپ) میشه وصل شد.
تمام چراغ ها روشن هستن.
این پیغام ها حاصل diagnose کانکشن هست:

مشکل چیه؟ چکار باید بکنم؟
ضمناً درایورها همه نصب هستم و هیچ مشکلی ندارن!

fanoostalaei
11-02-2014, 17:06
سلام؛ مودم وایرلس دارم. از طریق PC نمیتونم به اینترنت وصل بشم درحالیکه از طریق وایرلس (لپ تاپ) میشه وصل شد.
تمام چراغ ها روشن هستن.
این پیغام ها حاصل diagnose کانکشن هست:

مشکل چیه؟ چکار باید بکنم؟
ضمناً درایورها همه نصب هستم و هیچ مشکلی ندارن!
سوالتون رو تو این تاپیک مطرح کنید زودتر به جواب میرسید

sam09ft
12-02-2014, 12:22
دوستان با ماهی 50 تومن روی دو خط و با دو مودم (ولی اگه یه طرح روی یه خط بگید بهتره)
چه سرویس(ها)یی بگیرم که ماهی 10 گیگ مصرف روزانم باشه با یه سرعت متوسط و شب هم دانلود رایگان که محدود نشه (شاتل میگن زود محدود میکنه) با سرعت بالای 300 دیگه

مانی 22
13-02-2014, 11:48
سلام
دوستان من از شهراد استفاده می کردم ولی الان دیگه سرعت 256 رو حذف کرده منم میخوام عوض کنم.
چه سرویسی رو پیشنهاد می دید ؟ در روز حدود 300 400 مگ دانلود دارم.
سرعت دانلود 50 60 کیلوبایت هم برام کافیه. سرعت باز کردن صفحات بیشتر باشه بهتره.
منطقه هم غرب

Armin.Computer
14-02-2014, 00:08
سلام
دوستان من از شهراد استفاده می کردم ولی الان دیگه سرعت 256 رو حذف کرده منم میخوام عوض کنم.
چه سرویسی رو پیشنهاد می دید ؟ در روز حدود 300 400 مگ دانلود دارم.
سرعت دانلود 50 60 کیلوبایت هم برام کافیه. سرعت باز کردن صفحات بیشتر باشه بهتره.
منطقه هم غرب

سلام
تاپیک مربوطه:
- ADSL Shahrad / شرکت شهراد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hoseinsps
14-02-2014, 03:58
سلام خدمت همگی
یه سرویس نامحدود میخواستم که محدودیت حجمی نداشته باشه(البته اگه باشه !)
حداکثر قیمت هم ماهانه 75 تا 80 تومن
سرعت دانلود هم زیر 150 نباشه D:
در حال حاضر همچین سرویسی هست ؟ بنده اهواز زندگی میکنم / مرکز مخابراتی ولی عصر.

مرسی/.

Rhodes
14-02-2014, 11:27
دوستان یه 5-6 ساعته نتم به شدت قاط زده و نویز خط بالا رفته.2-3 دقیقه یه بار قطع میشه ...
چی کار کنم ؟

Armin.Computer
15-02-2014, 00:58
دوستان یه 5-6 ساعته نتم به شدت قاط زده و نویز خط بالا رفته.2-3 دقیقه یه بار قطع میشه ...
چی کار کنم ؟

سلام
بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

]) ! Д ł¥ł ]-[
15-02-2014, 02:16
دوستان سلام
من الان سرویس 256 نامحدود های وب دارم.الان 2هفتس پینگ میزنه بالا،همش تایم اوت میده،پیشتیبانیشم زنگ میزنم مرخص!
میخوام تخلیه کنم و 256 نامحدود پارس آنلاین بگیرم.
چقد طول میکشه پورتم تخلیه بشه و خط پارسم وصل بشه؟آخه معتاد اینترنتم:n09:

Armin.Computer
15-02-2014, 22:08
) ! Д ł¥ł ]-[;8110821']دوستان سلام
من الان سرویس 256 نامحدود های وب دارم.الان 2هفتس پینگ میزنه بالا،همش تایم اوت میده،پیشتیبانیشم زنگ میزنم مرخص!
میخوام تخلیه کنم و 256 نامحدود پارس آنلاین بگیرم.
چقد طول میکشه پورتم تخلیه بشه و خط پارسم وصل بشه؟آخه معتاد اینترنتم:n09:

سلام
ADSL Hiweb / شرکت های وب (داده گستر عصر نوین) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

changi22
18-02-2014, 11:18
سلام دوستات من یک سوال داشتم
ما تو مدرسه از طرف اموزش و پرورش اینترانت داریم یعنی ای پی بهمون دادن اونو میزنم به اینترانت متصل میشه خواستن بدونم چطوری اینترنتش کنم... یکی گفت باید بری مخابرات یوزر جدید بخرین نظر شما چیه؟

mahdi-mo
26-02-2014, 22:21
سلام دوستان قبلن طرح 1 مگ مخابرات رو گرفته بودم سرعت دانلودش نهایتا به 140 میرسید 2 روزه که رفتم طرح 2 مگ 1 ساله مخابرات رو گرفتم با کمال تعجب سرعتش باز هم 140 فوق فوقش 150 میشه
مشکل از مخابراته؟؟؟برم شاکی بشم؟؟؟
بعد یه چیز دیگه بیشتر من سایت باز میکنم و مطلب میخونم اما روزانه نزدیکه 1 تا 1.5 گیگ مصرف میشه!!نمیدونم برای چی این همه حجم مصرف میشه؟؟؟تازه امروز حدود 2 ساعت اینترنتم وصل نمیشد بعد که وصل شد رفتم تو ریزکارکرد دیدم تو همین دو ساعتی که اینترنت کار نمیکرد 1.5 گیگ مصرف شده!!!!نمیدونم چطوری؟مودمم وایرلس نیست که بگی از وایرلس دزدی کردن!!میخواستم ببینم امکان داره یکی یوزر و پسم رو بلد باشه و روی خط خودش داره استفاده میکنه؟؟
نظرتون چیه؟
بعد یه سوال دیگه هم دارم بهم یه مودم D-LINK 2730U هم دادن هنوز بازش نکردم گفتم برم اینو بفروشم مودم 2750U رو بگیرم نظرتون چیه؟اصلا ارزششو داره؟خونه هم 100 متری 1 طبقه هستش اگه مودم دیگه هم حول و حوش قیمت 2750u هم هست که به نظرتون خوبه بهم پیشنهاد کنید
ممنون

Armin.Computer
27-02-2014, 01:40
سلام دوستان قبلن طرح 1 مگ مخابرات رو گرفته بودم سرعت دانلودش نهایتا به 140 میرسید 2 روزه که رفتم طرح 2 مگ 1 ساله مخابرات رو گرفتم با کمال تعجب سرعتش باز هم 140 فوق فوقش 150 میشه
مشکل از مخابراته؟؟؟برم شاکی بشم؟؟؟
بعد یه چیز دیگه بیشتر من سایت باز میکنم و مطلب میخونم اما روزانه نزدیکه 1 تا 1.5 گیگ مصرف میشه!!نمیدونم برای چی این همه حجم مصرف میشه؟؟؟تازه امروز حدود 2 ساعت اینترنتم وصل نمیشد بعد که وصل شد رفتم تو ریزکارکرد دیدم تو همین دو ساعتی که اینترنت کار نمیکرد 1.5 گیگ مصرف شده!!!!نمیدونم چطوری؟مودمم وایرلس نیست که بگی از وایرلس دزدی کردن!!میخواستم ببینم امکان داره یکی یوزر و پسم رو بلد باشه و روی خط خودش داره استفاده میکنه؟؟
نظرتون چیه؟
بعد یه سوال دیگه هم دارم بهم یه مودم D-LINK 2730U هم دادن هنوز بازش نکردم گفتم برم اینو بفروشم مودم 2750U رو بگیرم نظرتون چیه؟اصلا ارزششو داره؟خونه هم 100 متری 1 طبقه هستش اگه مودم دیگه هم حول و حوش قیمت 2750u هم هست که به نظرتون خوبه بهم پیشنهاد کنید
ممنون

سلام
جهت مشاوره و رفع مشکل اینترنت مخابرات به تاپیک استان مورد نظر مراجعه کنید
+
جهت بحث در رابطه با هر نوع مودم ADSL به تاپیک زیر مراجعه کنید:
بحث و بررسی درباره ی مودم های ADSL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nasle91
05-03-2014, 21:04
2روزه با گوشی به مودم وصل میشم آنتن کامل اما به هیچ عنوان نت نمیره فقط گوگل باز میکنه چندتا گوشی wifi دار دیگه هم تست زدم اما وصل نمیشه .
به نظرتون از نت مخابراته یا مودمم؟

Armin.Computer
05-03-2014, 22:27
2روزه با گوشی به مودم وصل میشم آنتن کامل اما به هیچ عنوان نت نمیره فقط گوگل باز میکنه چندتا گوشی wifi دار دیگه هم تست زدم اما وصل نمیشه .
به نظرتون از نت مخابراته یا مودمم؟

سلام
بحث و بررسی درباره ی مودم های ADSL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mojtaba0007
09-03-2014, 13:13
سلام دوستان
با به فنا رفتن مبین نت دنبال یه جایگزین میگردم براش.
در حال حاضر کم هزینه ترین راه برای دانلود فایل (روزانه و شبانه فرقی نمیکنه) و بدون خط تلفن کدومه ؟ (ایرانسل،مبین نت، رایتل، gprs ، .....)\
با تشکر

qazy
19-03-2014, 18:16
سلام.من شهرستان هستم و قصد خرید سرویس 1 مگ از های وب رو دارم.مسئولش بهم گفت 1 مگ با ترافیک 3 گیگ سرعت دانلود بین 500 تا 700.میخواستم ببینم این قضیه صحت داره؟میخواستم دوستانی که تجربه کار با این شرکت رو دارن و شهرستانی هم هستن بگن که این قضیه صحت داره یا کذب و تبلیغ هست.کیفیت خدمات و پشتیانیش چطوری هست..اگر میگم شهرستانی ها چون شرکت های اینترنتی توی شهر های بزرگ بخاطر رقابت همه کار میکنن ولی تو شهرستان ها نه.
ممنون

amirbrad
19-03-2014, 18:32
سلام.من شهرستان هستم و قصد خرید سرویس 1 مگ از های وب رو دارم.مسئولش بهم گفت 1 مگ با ترافیک 3 گیگ سرعت دانلود بین 500 تا 700.میخواستم ببینم این قضیه صحت داره؟میخواستم دوستانی که تجربه کار با این شرکت رو دارن و شهرستانی هم هستن بگن که این قضیه صحت داره یا کذب و تبلیغ هست.کیفیت خدمات و پشتیانیش چطوری هست..اگر میگم شهرستانی ها چون شرکت های اینترنتی توی شهر های بزرگ بخاطر رقابت همه کار میکنن ولی تو شهرستان ها نه.
ممنون

سلام
من تهرانم . اما یکی دو‌نفر از دوستان که از شهرستان بودن راضی نبودن و تخلیه کردن
فعلا های وب وضع خوبی نداره پینگ بالاست و سرعت هم کم. سرعت تک کانکشن پایینه و پشتیبانی بیسواد که هر مشکلی باشه میگه از طرف خودتونه

Sent from my iPhone using Tapatalk

mahdi-xbox
22-03-2014, 13:02
سلام، به دوستان گلم،
آقا بهترین شرکت برای خط ADSL تو بندرعباس چیه؟ مخابرات، شاتل، های وب، آسیا تک؟کدومشون خدمات بهتر با قیمتی پایینتر میدن؟
ممنون

eblilis
23-03-2014, 00:48
سلام دوستان

کی میتونه کمک کنه و سوال منو جواب بده

برای بازی انلاین world of warcraft خود شرکت بلیزارد از چه شرکتی اینترنت بگیرم

مصرفم پایینه ولی واقعا واسم مهمه که شب ها سرعتم پایین نیاد و تایم اوت نداشته باشم از سرور های اروپا
الان از مخابرات استفاده میکنم راس ساعت یک شب 50% تایم اوت دارم و اصلا نمیشه بازی کرد :| ولی روز هاش خوبه

مشهد هستم :n12:

The Alien
23-03-2014, 11:08
دوستان گرامی من یک سوال داشتم خیلی ممنون میشم جواب بدین.

من برای شرکت در چند جشنواره فیلم مجبورم فایل هایی از 600 مگابایت تا 2 گیگ رو آپلود کنم. من فقط می تونم در سرور اون ها فایل خودم رو براوس کنم و آپلود رو بزنم. اما سرعت اینترنتم که مخابرات هست اصلا جواب نمیده. می خواستم بدونم کدوم سرویس اینترنتی در تهران برای آپلود این فایل ها جواب میده و مناسب هست؟

Poiuy021
27-03-2014, 14:00
سلام الان قبض خونه ما به اسم صاحب قبلی میاد و دسترسی هم به صاحب قبلی نداریم و درمدارک مورد نیاز adsl فرم دایری امضا شده توسط مالک خط تلفن رو می خواد حالا ما باید چکار کنیم

sajadbarzegar092
28-03-2014, 10:37
آقااا سلام علیک
واسه لپتاپم اینترنت میخوام بذارم. الان از مودم خونه اسفاده میکنم که هی کابلشو از pc میکشم و میزنم به لپتاپ . اینرتنت همراه میخوام راستش ، . بعضیا میگن از ایرانسل استفداه کن بعضی ها....
چکار کنم حالا؟؟؟ شما راهنمایی کنید

ahoora f
28-03-2014, 20:35
دوستان کسی نرمافزاری میشناسه سرعت و حجم دانلود در لحظه رو بصورت گراف ثبت کنه؟
یعنی مثلا 24ساعت رو کامل نشون بده هرلحظه چه چیزی دانلود و اپلود شده و با چه سرعتی؟
میخوام نوسان سرعت رو توی ساعات دانلود بفهمم چون خیلی نوسان داره

Amir Hossein
31-03-2014, 01:41
سلام
دوستان یه سوال داشتم
من دانلودم از سرور های داخلی هم توی روز هم تو شب خوبه...دانلود از سرور های خارجی هم تو روز خوبه...ولی دانلود از سرور های خارجی توی شب سرعتش خیلی کمه
میخواستم بدونم دلیلش چیه
راه حلی چیزی نیست؟
یا باید به خاطر این isp بسوزیمو بسازیم
ممنون

mrmostafa
31-03-2014, 17:39
من شهر جدید هشتگرد هستم اینجا فقط مبین نت آنتن داره برای همین مودم ایرانسل رو بردم به مبین نت تبدیل کردم. حالا بخوام مخابرات بگیرم فیش تلفن روش زده تعاونی حالا نمیدونم مخابارت اینترنت بده یا نه. تو تهران که گیر داده بودن باید بری مدارک هیات مدیره رو بیاری. مبین نت هم که هزینه هاش زیاده و مخابرات که نامحدود هست برام بهتره . الان 1 مگش رو پسرخاله ام گرفته سرعتش خیلی عالیه. تازه تو تهران. تو هشتگرد نمیدونم. کسی تو هشتگرد هست داشته باشه؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

S M Λ S Ħ
01-04-2014, 09:39
دوستان کسی نرمافزاری میشناسه سرعت و حجم دانلود در لحظه رو بصورت گراف ثبت کنه؟
یعنی مثلا 24ساعت رو کامل نشون بده هرلحظه چه چیزی دانلود و اپلود شده و با چه سرعتی؟
میخوام نوسان سرعت رو توی ساعات دانلود بفهمم چون خیلی نوسان داره

سلام،
از نرم افزار NetWorx استفاده کنین :)

01-04-2014, 10:04
من شهر جدید هشتگرد هستم اینجا فقط مبین نت آنتن داره برای همین مودم ایرانسل رو بردم به مبین نت تبدیل کردم. حالا بخوام مخابرات بگیرم فیش تلفن روش زده تعاونی حالا نمیدونم مخابارت اینترنت بده یا نه. تو تهران که گیر داده بودن باید بری مدارک هیات مدیره رو بیاری. مبین نت هم که هزینه هاش زیاده و مخابرات که نامحدود هست برام بهتره . الان 1 مگش رو پسرخاله ام گرفته سرعتش خیلی عالیه. تازه تو تهران. تو هشتگرد نمیدونم. کسی تو هشتگرد هست داشته باشه؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

از من به شما نصیحت ، هر چی شد بگیرید ، فقط مبین نت نه ...

mrmostafa
01-04-2014, 13:18
از من به شما نصیحت ، هر چی شد بگیرید ، فقط مبین نت نه ...

البته من مبین نت دارم اینجا چون شلوغ نیست سرعتم خیلی خوبه یعنی اینجا که من هستم سرچ میکنم هیچ وای فایی نیست سرعتم خیلی خوبه ولی به صرفه نیستش مخصوصا بخوام دانلود کنم.

تو منطقه شهید غریبی تهران چه شرکتی رو پیشنهاد میدین که سرعتش خوبه؟؟؟ خود مخابراتش نمیدونم خوبه یا نه.؟؟؟ اینترنت های وب خوبه ؟؟؟؟؟

01-04-2014, 20:45
البته من مبین نت دارم اینجا چون شلوغ نیست سرعتم خیلی خوبه یعنی اینجا که من هستم سرچ میکنم هیچ وای فایی نیست سرعتم خیلی خوبه ولی به صرفه نیستش مخصوصا بخوام دانلود کنم.

تو منطقه شهید غریبی تهران چه شرکتی رو پیشنهاد میدین که سرعتش خوبه؟؟؟ خود مخابراتش نمیدونم خوبه یا نه.؟؟؟ اینترنت های وب خوبه ؟؟؟؟؟

من تهران نیستم ولی از های وب تعریف زیاد شنیدم ؛ بهتره بهشون زنگ بزنید و بپرسید در منطقه شما تعداد کاربراشون در چه حد هست ؛ اگه کم بود حتماً سرویس خوبی ارائه میکنند .

Mohsen_mzh
03-04-2014, 15:24
سلام
از نظر پینگ با سرور های اروپا (برای گیم) کدوم ISP و سرویسی رو پیشنهاد می کنید تا قیمت 60-70 تومن ؟

03-04-2014, 16:06
سلام
از نظر پینگ با سرور های اروپا (برای گیم) کدوم ISP و سرویسی رو پیشنهاد می کنید تا قیمت 60-70 تومن ؟

پینگ خارجی توی هیچ کدوم از ISP ها ثبات نداره ؛ در بعضی مناطق پینگ بهتره و در بعضی مناطق پینگ همون ISP بیشتر ؛

من شاتل رو پیشنهاد میکنم .

پیمان.
04-04-2014, 00:20
در راستای نظر دوستان منم عرض میکنم،مبین نت دقیقا هم اندازه ی یه آدم خرج میگذاره رو دست صاحبش. انگار سرپرستی یه نفر رو به عهده گرفته باشی. واقعا خیلی زیاده هزینه هاش. من دقیقا فکر میکنم یه نفر به خانواده مون اضافه شده. میخوام از مخابرات بگیرم. البته هیچی از مخابرات نمیدونم. حتی نمیدونم کجا باید مراجعه کنم و شرایط و امکاناتش چیه. فقط به خاطر هزینه ی کمش باید برم سمت مخابرات. لعنت بر مبین نت. اولش همه چیزش عالی بود. دام پهن کرده بود. وقتی همه مردم افتادن به تله قیمتا رو زیاد کرد و کیفیت هارو کمتر. حالا عین زالو از خون مردم تغذیه میکنه.

04-04-2014, 09:20
در راستای نظر دوستان منم عرض میکنم،مبین نت دقیقا هم اندازه ی یه آدم خرج میگذاره رو دست صاحبش. انگار سرپرستی یه نفر رو به عهده گرفته باشی. واقعا خیلی زیاده هزینه هاش. من دقیقا فکر میکنم یه نفر به خانواده مون اضافه شده. میخوام از مخابرات بگیرم. البته هیچی از مخابرات نمیدونم. حتی نمیدونم کجا باید مراجعه کنم و شرایط و امکاناتش چیه. فقط به خاطر هزینه ی کمش باید برم سمت مخابرات. لعنت بر مبین نت. اولش همه چیزش عالی بود. دام پهن کرده بود. وقتی همه مردم افتادن به تله قیمتا رو زیاد کرد و کیفیت هارو کمتر. حالا عین زالو از خون مردم تغذیه میکنه.

سرویس های مخابرات از نظر کیفیت در استان های مختلف فرق زیادی میکنه ؛ اگه تهران هستید ISP های بهتری مثل پارس و های وب هستند .

iliafshar
06-04-2014, 17:47
سلام دوستان من تا حالا مبین نت داشتم که چند وقتیه هم به شدت کیفیتش افت کرده هم پول زیادی می گره و هم دزدی و کلاهبرداری میکنه برای همین من میخوام ADSL بگیرم.تو منطقه 2 مخابرتی تهران (شهید مفتح) هستم بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت تو این منطقه به نظر شما کدوم شرکته؟اگر از دوستان کسی تو این منطقه از ADSl استفاده کرده خوشحال میشم نظراتشون رو بنویسند ! نظر خودم روی پارس انلاینه. چون بیشترین استفاده رو از اینترنت در ساعت های رایگان دارم پس کیفیت و سرعت تو این ساعت ها برام مهمه پارس انلاین از این نظر مناسبه؟ و یک سواله دیگه اینکه چجوری میشه نویز خط و و کلا هر عامل دیگری که باعث افت کیفیت از طرف سیم های خونه میشه رو قبل از گرفتن ADSL فهمید؟

پیمان.
06-04-2014, 18:38
سرویس های مخابرات از نظر کیفیت در استان های مختلف فرق زیادی میکنه ؛ اگه تهران هستید ISP های بهتری مثل پارس و های وب هستند .

خیلی ممنون. روزی که وقت گذاشته بودم که adsl بگیرم و هر طور که هست این کارو تموم کنم، یکم تحقیق کردم و منم در نتیجه به های وب رسیدم. قبلا اطلاعی نداشتم و وقت هم نبود تحقیق کنم.
در سایت های وب ثبت نام کردم و هزینه اش رو هم پرداخت کردم. منتظرم وصل بشه. پشتیبانیش هم خیلی عالی بود. البته حقیقت اینه اکثر شرکتای خصوصی پشتیبانی خوبی دارند. بعضی از نیمه دولتی ها هم خوبن. این هم سریع و کامل و عالی بود. سرویس 2 مگ با ترافیک 8 گیگ یک ماهه با مودم و نصبش و چند تا چیز دیگه که یادم نیست گرفتم. امیدوارم نرخ تعرفه هاش در آینده به توان 100 نشه و در همین حدود باشه. خدا کنه انتخاب و کار خوبی کرده باشم و دردسر و پشیمونی به بار نیاد. بازم ممنونم.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

mrmostafa
06-04-2014, 22:05
خیلی ممنون. روزی که وقت گذاشته بودم که adsl بگیرم و هر طور که هست این کارو تموم کنم، یکم تحقیق کردم و منم در نتیجه به های وب رسیدم. قبلا اطلاعی نداشتم و وقت هم نبود تحقیق کنم.
در سایت های وب ثبت نام کردم و هزینه اش رو هم پرداخت کردم. منتظرم وصل بشه. پشتیبانیش هم خیلی عالی بود. البته حقیقت اینه اکثر شرکتای خصوصی پشتیبانی خوبی دارند. بعضی از نیمه دولتی ها هم خوبن. این هم سریع و کامل و عالی بود. سرویس 2 مگ با ترافیک 8 گیگ یک ماهه با مودم و نصبش و چند تا چیز دیگه که یادم نیست گرفتم. امیدوارم نرخ تعرفه هاش در آینده به توان 100 نشه و در همین حدود باشه. خدا کنه انتخاب و کار خوبی کرده باشم و دردسر و پشیمونی به بار نیاد. بازم ممنونم.

سرویس های تشویقیش که 8 مگ هست خیلی ارزان هستش. ولی سرویس های 512 و اینا قیمتش گرون تره؟؟؟ من که نفهمیدم؟؟؟ بعد وایمکس هم داره که زده؟؟؟؟ وایرلس بهتره یا adsl ؟؟؟؟
من پسرخاله ام مخابرات 1 مگ داره سرعتش عالیه تازه سیم مسی هستن فیبر نیستن طرف گفته بوذ که مسی بهتره فیبر قطع میشه. در کل همه چی شانسیه.

mrmostafa
06-04-2014, 22:06

پست تکراری شد ممنون میشم پاک کنید.

mjzaret
07-04-2014, 11:33
نکته مهم در انتخاب سرویس برای کسانی که از اینترنت زیاد استفاده نمی‌کنند اینه که های وب اگه مقداری از حجمتون باقی مونده باشه به صورت مبلغ در تغییر سرویس لحاظ میکنه و این از نظر اقتصادی به صرفه هست.

شاد باشید:n12:

achilay
07-04-2014, 18:54
دوستان تبریزی و شهرهای اطرافش: هماراسیستم چطوره؟ من پیشگامان دارم تازگی ها به درد نمیخوره.

Notorious098
07-04-2014, 22:55
آقایون سرعت اینترنت شاتل در منطقه شهرری چطوریه ؟
ممنون میشم کسی منو راهنمایی کنه ...:n12:

Armin.Computer
09-04-2014, 12:00

سلام
ADSL Shatel / شرکت شاتل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینترنت استان تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dj77
09-04-2014, 13:25

با شاتل دانلود سنگین انجام بدی بعد از یکی دو شب می پکه زیاد به منطقه بستگی نداره ولی ساعاتی که گیگ ازت کم می کنه سرعتش مناسبه

Pedram_IR
10-04-2014, 19:16
پسر عموی من می خواست اینترنت نامحدود مخابرات بگیره فهمید که مخابرات سرویس نامحدودش رو برداشته. کسی می دونه جریان چیه؟

پیمان.
10-04-2014, 20:52
پسر عموی من می خواست اینترنت نامحدود مخابرات بگیره فهمید که مخابرات سرویس نامحدودش رو برداشته. کسی می دونه جریان چیه؟

آره برداشته. دلیلش رو میخوایید بدونید؟ کاملش رو فقط کسی میدونه که اونجا بوده و دیده و شنیده. اما به طور کلی درباره ی مشکلات مالی و بودجه هستش دیگه. بودجه کم میشه و به مشکل میخورن. ساده ترین راه تامین بودجه هم اینه که نرخ تعرفه ی همه ی چیزا رو بالا ببرن. همین. چیز خاصی نیست. فعلا این طرح رو مناسب دیدن و انجام میدن و شاید بعدا طرح دیگه ای رو پیاده کنن.

dj77
12-04-2014, 21:35
نظر سنجی درباره بهترین شرکت ارایه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت در ایران:

dj77
12-04-2014, 21:37
آره برداشته. دلیلش رو میخوایید بدونید؟ کاملش رو فقط کسی میدونه که اونجا بوده و دیده و شنیده. اما به طور کلی درباره ی مشکلات مالی و بودجه هستش دیگه. بودجه کم میشه و به مشکل میخورن. ساده ترین راه تامین بودجه هم اینه که نرخ تعرفه ی همه ی چیزا رو بالا ببرن. همین. چیز خاصی نیست. فعلا این طرح رو مناسب دیدن و انجام میدن و شاید بعدا طرح دیگه ای رو پیاده کنن.

در استان تهران طرحهای نامحدود هست ها هنوز!

Pedram_IR
13-04-2014, 01:10

مخابرات رو دارم می گم ها...
اینم خبرش:
ارسال به دوستان
معاون مخابرات استان تهران در گفت‌وگو با فارس:
ADSL مخابرات از دهه فجر محدود می‌شود
معاون شرکت مخابرات استان تهران گفت: از دهه فجر، فروش ADSL مخابرات از نوع نامحدود به حجمی تغییر می‌کند.
خبرگزاری فارس: ADSL مخابرات از دهه فجر محدود می‌شود

محمدرضا بیدخام در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، از تغییر نوع فروش سرویس اینترنت پر سرعت (ADSL) مخابرات از نامحدود به حجمی از دهه فجر خبر داد.

وی تاکید کرد: سرویس مشترکان قدیمی که از نوع نامحدود است، تغییری نخواهند کرد.

معاون بازاریابی و فروش شرکت مخابرات استان تهران توضیح داد: هم اکنون سرویس ADSL مخابرات به صورت نامحدود واگذار می شود که در برنامه داریم، تا پایان سال تمام سرویس‌های جدید را به صورت حجمی واگذار کنیم.

وی ادامه داد: فروش حجمی ADSL هم اکنون تنها در استان البرز انجام می‌شود.

بیدخام یادآور شد: اجرای فروش حجمی ADSL طبق مصوبه 152 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات است که طبق آن همه سرویس دهنده‌ها ملزم به فروش حجمی سرویس شده‌اند.

Pedram_IR
13-04-2014, 01:11

اینم خبرش:

معاون شرکت مخابرات استان تهران گفت: از دهه فجر، فروش ADSL مخابرات از نوع نامحدود به حجمی تغییر می‌کند.

محمدرضا بیدخام در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، از تغییر نوع فروش سرویس اینترنت پر سرعت (ADSL) مخابرات از نامحدود به حجمی از دهه فجر خبر داد.

معاون بازاریابی و فروش شرکت مخابرات استان تهران توضیح داد: هم اکنون سرویس ADSL مخابرات به صورت نامحدود واگذار می شود که در برنامه داریم، تا پایان سال تمام سرویس‌های جدید را به صورت حجمی واگذار کنیم.

بیدخام یادآور شد: اجرای فروش حجمی ADSL طبق مصوبه 152 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات است که طبق آن همه سرویس دهنده‌ها ملزم به فروش حجمی سرویس شده‌اند.

dj77
13-04-2014, 01:18
اینم خبرش:
ارسال به دوستان

نه آقا شما بد متوجه شدی از دهه فجر طرحهای محدود هم اضافه شدن به نامحدودها و مشترک جدید هم در حال حاضر می تونه نامحدود هم بگیره و مشکلی نداره

AliROCK
13-04-2014, 01:44
نه آقا شما بد متوجه شدی از دهه فجر طرحهای محدود هم اضافه شدن به نامحدودها و مشترک جدید هم در حال حاضر می تونه نامحدود هم بگیره و مشکلی نداره
تایید میشه مرکز ما فقط نامحدود میداد از قبل عید تا حالا سرویس حجمی رو هم اضافه کرده برا کسانی که دانلود ندارن :n02:
در ضمن دوست عزیز منبع شما فارس نیوز هست دیگه من چی بگم:n09:
ما که خدا بخواد داریم میریم باسه 1 مگ منتظر فیشم بیاد:n02:

mrmostafa
13-04-2014, 09:21
دوستان خواهشا راهنمايي كنيد كه دوباره اشتباه نكنم. سرويس هاي اينترنتي نميدونم الان كدوم خوب و به صرفه هستن .
تو منطقه سیدالشهدا (شهر تهران) كدوم شركت بهتر سرويس ميده؟؟؟؟ خود مخابارت خوبه؟؟؟؟ پيش شماره 5575 هستش.
هاي وب تو منطقه مالك اشتر سرويس ميده ولي تو مركز سیدالشهدا (شهر تهران) سرويس نميده از نظر منطقه اي 2 تا كوچه فاصله دارن تو يه محله هستن.
ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

Pedram_IR
13-04-2014, 16:43

برای اهواز که برش داشته، قبلا نامحدود یه مگ داشت ماهی 40 تومن و دو مگ 73 تومن، الان که پسر عموم رفت بگیره نداشت...

اینم تعرفه هاش:

iran79
20-04-2014, 09:42
دوستان اینترنت حجمی با مودم وایرلس رایگان از کدوم سرویس دهنده بگیرم؟ (منطقه منیریه)
تا جایی که میدونم الان مخابرات و های وب بصورت یکساله و حجمی همراه با مودم رایگان سرویس میدن.
یه راهنمایی می کنید؟
بیشتر برای وب گردی و دانلود هم فقط چندتا آهنگ جدید. استفاده ام بیشتر شبا که بعد از کار میام خونه هستش و گاهی اوقات نیمه شبا.یعنی صبح تا شب نیستم.چی پیشنهاد میکنید؟

Milad4171
20-04-2014, 12:09
دوستان اینترنت حجمی با مودم وایرلس رایگان از کدوم سرویس دهنده بگیرم؟ (منطقه منیریه)
تا جایی که میدونم الان مخابرات و های وب بصورت یکساله و حجمی همراه با مودم رایگان سرویس میدن.
یه راهنمایی می کنید؟
بیشتر برای وب گردی و دانلود هم فقط چندتا آهنگ جدید. استفاده ام بیشتر شبا که بعد از کار میام خونه هستش و گاهی اوقات نیمه شبا.یعنی صبح تا شب نیستم.چی پیشنهاد میکنید؟

مخابرات معمولا از نظر قیمتی کمی بهتر هست بستگی داره محله شما پوشش داره یا اگه داره در چه وضعیتی هست
در مرحله اول مخابرات خوبه بعد سرویس های خصوصی دیگه . مخابرات مودم رایگان هم فکر کنم الان میده!

iran79
20-04-2014, 12:43
الان اینترنت حجمی و محدود بدون در نظر گرفتن مودم رایگان شرکت های خصوصی بهتره یا مخابرات؟
پارس انلاین 256 با حجم 2 گیگ رو 10 تومن میده ولی مخابرات 11 تومن (بدون در نظر گرفتن مالیات)
دوستان میگن پارس سرویس 128 رو روی 4 میبنده که خب 256 رو بالاتر هم شاید ببیندن. حداقل از 128 که پایین تر نمیبندن.
اینجوری پارس انلاین بهتر نیست؟ قعطیش چقد هست؟ نیازم رو هم بالا گفتم. واسه وب گردی و چندتا دانلود.

intellectual2009
20-04-2014, 19:33
با سلام. دوستان بنده از مخابرات سرویس میگیرم. در قسمت تنظیمات پرتال گزینه ای داره با این عنوان : محدود کردن حساب به پورت فیزیکی. میخواستم ببینم به چه معناست؟ با سپاس فراوان:n16:

david-ebi
04-05-2014, 01:00
دوستان کسی علت پایین اومدن سرعت اینترنت رو در روزهای اخیر در اکثر سرویس دهنده ها در کل کشور میدونه یا نه؟

Armin.Computer
05-05-2014, 23:50
دوستان کسی علت پایین اومدن سرعت اینترنت رو در روزهای اخیر در اکثر سرویس دهنده ها در کل کشور میدونه یا نه؟
سلام
به نظرم برو تو تاپیک شرکتی که ازش سرویس داری هم سوال کن
موفق باشید

1376MAXIMUM
14-05-2014, 23:34
سلام من یه سرویس نامحدود با سرعت دانلود بالای 128 میخواهم مظورمن اینه که دریافتم بالای 128 باشه نه سرویسم از کجا بگیرم و تعرفه ها چجوریه مخابرات هنوز میده یا نه الان از صبانت دارم که اصلا راضی نیستم هر روز یه قری میان سرمون اذیت میکنن

reza 07
16-05-2014, 21:02
سلام دوستان به من یک راهنمایی کنید من از لحاظ پورت و مخابرات مشکلی با دانلود کردن با سرعت بالا ندارم

بهم بگید کدام شرکت شبانه رایگان از لحاظ سرعت خوب جواب داده چون من میخوام تو ساعت رایگان فیلم خارجی دانلود کنم

Milad4171
16-05-2014, 21:16
سلام دوستان به من یک راهنمایی کنید من از لحاظ پورت و مخابرات مشکلی با دانلود کردن با سرعت بالا ندارم

بهم بگید کدام شرکت شبانه رایگان از لحاظ سرعت خوب جواب داده چون من میخوام تو ساعت رایگان فیلم خارجی دانلود کنم
سلام.
شما مشکل پرت دارید؟
مخابرات هم نمیتونین بگیرید؟
وایمکس ایرانسل خوبه. شبانه رایگان داره
مخابرات هم خوبه.
شرکت های دیگه ای مثل های وب هم هست که سرعتشون تقریباً خوبه.

lionf3
16-05-2014, 21:46

پارس نسبتا سرعت خوبی رو میده‌ (البته الآن چند وقته سرعت دانلود از سرور خارجی افت شدید کرده)
در حالت کلی از سرورهای خارج از ایران بخواین دانلود داشته باشین سرعت محدود میشه حالا از هر سرویس دهنده‌ای که باشه.

reza 07
20-05-2014, 00:40
سلام سرویس حجمی شرکتی که بتونم برای دانلود کردن استفاده کنم واز لحاظ قیمتی زیاد سنگین نباشه کدام شرکته ؟ بهم معرفی کنید

academian
20-05-2014, 00:56
سرویسای مخابرات نامحدوده درضمن از مخابرات سرویس نگیرید به خصوص در تهران اگر مشتاق بودید یه شرکت خوب بهتون معرفی میکنم....:n27:

reza 07
20-05-2014, 01:04
من مشتاقم بهم بگید به غیر از مخابرات چه شرکتی ؟

academian
20-05-2014, 01:14
سرویسای مخابرات نامحدوده درضمن از مخابرات سرویس نگیرید به خصوص در تهران اگر مشتاق بودید یه شرکت خوب بهتون معرفی میکنم....:n27:

academian
20-05-2014, 01:20
سرویسای مخابرات نامحدوده درضمن از مخابرات سرویس نگیرید به خصوص در تهران اگر مشتاق بودید یه شرکت خوب بهتون معرفی میکنم....

academian
20-05-2014, 01:28
پیشگامان توسعه ارتباطات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تعرفه هاشو نگاه کن واقا سرویس خوبی میده...

Pejii
24-05-2014, 13:16
پیشگامان تو مرکز ما (مخابرات قدوسی، مرکز 2 مخابرات تهران) که سرویس دهی اش افتضاحه، سرویس های نامحدودش بد جوری سرعتش پایینه و سرویس های حجمی اش هم Burst نداره، اگه 128 بگیری همون 16 تا رو بهت میده، یه بیت بیشتر نمیده خصیص. سرویس دهی اش هم روی NAT هست و کاربر نمیتونه با قطع و وصل سرویس IP اش رو عوض کنه که کلی دردسر ساز هست برای کاربرایی که master card و این چیزا ندارند تا مصارفِ آنلاینشون رو تو سایت ها و سرویس های مورد استفاده ثبت نام کنند و نیاز به تغییر IP دارند براس استفاده از سرویس های رایگان بعضی سایت ها.

تنها مزیتی که پیشگامان داره اینه که ترافیکش ارزونه، ولی چه فایده، بدون Burst نمیشه ترافیک رو مصرف کرد. من الان روی یکی از خط هام مخابرات 1 مگ دارم نا محدود، روی یکی دیگه پیشگامان 1 مگ دارم حجمی، با مخابرات فقط دانلود هام رو میکنم و با پیشگامان براوز هام رو، منتظر هستم قراردادم با پیشگامان تموم بشه و روی اون خط از این سرویس های جدید 5 مگی حجمی مخابرات بگیرم.

academian
24-05-2014, 18:42
برو توسایت پیشگامان ببین چقدر ازش تقدیر شده چند بار مقام دوم شرکت سرویس دهی اینترنتی رو به دست آورده مرکز 2 مخابرا تهران هم در جران نیستم ولی شما توسایت شرکت یه قسمتی داره که چهار رقم اول شماره تلفنتون را وارد میکنید اگه تو محدودش باشه میگه فلان مرکز تحت پوششه وخوبه بعدشم تو یه منطقه یه تعداد بیشتر سرویس نمیده درست مثل شاتل یعنی تومحدوده های شلوغ یعنی تو یه شعاع مشخصی تعداد مشخصی روسرویس میده....
درضمن مخابرات شرکتی بود که چند ماه پیش سازمان تنظیم مقررات وامواج رادیویی حذفش کرد واجازه سرویس دهی به کاربرانش نداشت الآن دوباره مجوز گرفته اومده روقبض خونه ها تبلیغات کرده سرویس فلان با مومدم رایگان با کلک های قبلی از شما که مخابرات داری یه تست بزار 1 مگ رو منم یه مگ دارم پیشگامان تاحالا قطعی نداشتم ولی مخابرات هفته ای 4 پنج بار قطعی داشت .
سرویسم حجمیه و شبا هم رایگانه 1تا7 وهرشب دارم سریال دانلود میکنم و تو ساعت های شلوغ هم افت سرعت ندارم وکیفیتن تقریبا نزدیک شاتله یه ستاره دیگه بگیره درحد شاتل میشه در صورتی که شاتل خیلی قیمتاش بالا تره....

Pejii
25-05-2014, 14:18
خوب سایتِ شرکت که نمیاد مشکلاتِ کاربرها رو به رخ بکشه، تبلیغ هست اونها دوست من. به جاش به تاپیک پیشگامان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سر بزنید. من که از خودم در نمیارم وقتی میگم سرویس دهی این شرکت مشکلاتی داره، اون مشکلات واقعاً وجود داره. درسته که ممکنه یه درصدی از کاربرها با یه سرویس دهی خاصی مشکل نداشته باشند ولی مورد مصرف کاربری تمام کاربر ها که یک جور نیست، یک دسته دیگه با همون سرویس مشکل خواهند داشت. من مشکلات سرویس دهی پیشگامان رو به نظر دوستمون رسوندم حالا اگه ایشون IP Valid نمیخواهند و نیاز به Burst بالا ندارند، برند پیشگامان بگیرند، در ضمن من از مزیت این شرکت هم صحبت کردم.

به هیچ وجه هم تبلیغ از سرویس مخابرات نکردم، مورد مصرف ام رو هم ذکر کردم، با مخابرات دانلود میکنم و با پیشگامان سرف میکنم که به زودی تغییرش میدم صرفاً برای تست سرویس جدید حجمی مخابرات که اگه خوب نبود به شرکت دیگری خواهم رفت (به هیچ وجه به پیشگامان بر نمیگردم چون مورد استفاده اینجانب در حال حاضر نیاز به تغییر IP در زمان نیاز و سریع را دارد که این شرکت ارائه نمیده).

در مورد تقدیرنامه و اهداء فلان رتبه و این چیز ها هم، من خودم تو چند تا از این گرد هم آیی ها مسئولیت هایی داشتم، فلان شرکت و فلان گرون میان یه گرد هم آیی تشکیل میدند، جناب رئیس شرکت میاد یه هزینه ای میکنه، نهار و چایی و شیرینی و خوراکی سر یک میز میگزاره و رئیس و معاون های خاصی رو دعوت میکنه، البته یه سری از کارهایی که شرکت کرده و نظرات مثبت بعضی کاربرها رو هم با یه سری نمودار من در آوردی رو میکنه و در نهایت هم یه هدیه ای مانند محصولات دیجیتالی و زرق و برق دار میده دست میهمان ها. چند روز بعد هم آقایان بعد از رفتن به چند میهمانی میاند برای تشکر از پیشوازشون یه رتبه/جایزه/تقدیر نامه ای بهشون میدند. هیچگونه کنترل و نظارت دقیقی روی سرویس دهی شرکت صورت نگرفته و هیچ مدرک علمی ای هم به عنوان دلیل اعطای این تقدیرنامه ها ارائه نمیشه.

reza 07
27-05-2014, 02:07
سلام برای دانلود کردن و رایگان شبانه سرویس حجمی به غیر از مخابرات و پیشگامان کدام شرکت خصوصی بهم پیشنهاد میدید که قیمت adsl زیاد بالا نباشه و سرعت دانلود بالا ؟

سرویس نامحدود art شاتل سرعت دانلود خوبه یا پارس انلاین ؟

Pejii
27-05-2014, 13:46
سلام برای دانلود کردن و رایگان شبانه سرویس حجمی به غیر از مخابرات و پیشگامان کدام شرکت خصوصی بهم پیشنهاد میدید که قیمت adsl زیاد بالا نباشه و سرعت دانلود بالا ؟

سرویس نامحدود art شاتل سرعت دانلود خوبه یا پارس انلاین ؟

شاتل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای دانلودر ها نیست، دانلود مداوم و سنگین داشته باشی سرعت شما میاد زیر دیال آپ و برای مدتی هم محدودیت شدید برات بوجود میاد، اطلاع رسانی دقیق هم نمیکنند چقدر دانلود کنی و به چه صورت محدود میشی. سرویس های art شاتل هم حجمی هست و فقط اسم نامحدود روشون قرار داره.

مخابرات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بگیر و نگیر داره، یکی میگیره مشکل داره، یکی میگیره هیچ مشکلی نداره. تا خودت نگیری معلوم نمیشه چطوره. تو تهران هنوز نامحدود واقعی میده.

پارس آنلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دقیقاً مشخص کرده که سرویس های نامحدودش به چه صورت و سرعتی بهتود داده میده، البته مثل تمام شرکت های دیگه، ممکنه تو مرکز شما به دلیل کاربر بالا یا پهنای باند کم باز هم سرویس دهی مناسبی نداشته باشه، سرویس های حجمی اش هم دانلود شبانه اشان بستگی به مرکز شما و پهنای باندتون داره، بعضی ها شبی سه چهار گیگ باهاش دانلود میکنند، بعضی ها به زور 500 مگ میگیرند.

داتک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) افتضاح هست فعلاً هم سرویس های حجمی و هم نامحدودش، 90 درصد کاربرهاش ناراضی اند.

سرویس های پیش گامان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شبانه اشان هر چند وقت یک بار بالکل تغییر میکنه، چند وقته بد جوری افت سرت دارند تو شب ها، یه موقع سرعت رو میبرند بالا، یه موقع میارند پایین. یه موقع BUrst میزاند برات، یه موقع میبندند. در حال حاضر که شبانه اش تعریفی نداره.

های وب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در حال حاضر میزان شاکی کمتری نسبت به بقیه شرکت ها داره، ولی باز هم تا خودت نگیری معلوم نمیکنه چه سرویسی بهت میده.

سیستک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم هست که کاربر کمی داره، پوشش اش هم زیاد نیست ولی اگه تو مرکز شما سرویس میده میتونی اول اون رو امتحان کنی، به دلیل تعداد کاربر کم پهنای باند بهتری داره.

در یک نگاه با در نظر گرفتن وضع شکایات کاربران از سرویس هاشون، در حال حاضر پارس آنلاین گزینه مناسب تری بین سرویس دهنده های دیگه برای شما که نیاز به دانلود شبانه مد نظرتون هست میباشد.

academian
27-05-2014, 22:36
شاتل چون کیفیتش عالیه وسرعت های واقعی رو به کاربران میده بدون افت سرعت سرویس های نامحدودش خیلی خوبه وخیلی گرون سرویس حجمی شاتل رو بگیر شبانشم رایگانه......
پارس آنلاینم هم مشکلات وقطعی زیاد داشت اما الآن خیلی بهتر شده بازم به نظرم شاتل بهتره......