PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [جامع] راهنمای جامع سرویس دهنده های اینترنت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42

and-roid2
01-07-2013, 18:58
از مخابرات سرویس داشتم تا همین چندروز پیش که قرارداد رو فسخ کردم پینگش زیر 300نمیومد همش هم تایم اوت یا پکت لاس، هرروز بدتر از دیروز. فقط شبا بهتر میشد که به درد نميخوره تو روز من استفاده دارم نه 3 4صبح!!
واسه همین ممنون میشم اگه پیشنهاد دیگه ای بدید.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4 Beta

که اینطور......

پارس انلاین هم پینگش قابل قبوله.
چند نفر داشتن میگن بین 150 تا 260 هست.........
ولی منطقه به منطقه فرق میکنه!

mos2010
01-07-2013, 20:13
ممنون که جواب ندادین!!!

سلام دوستان

یه سرویس نامحدود میخوام با پینگ خوب! شاید زیر 300 حداقل

سرعت دانلود هم بالای 100 حداقل

و البته قیمت پایینتر از شاتل

چی بگیرم?

تهرانم و مرکز هجرت!

Armin.Computer
01-07-2013, 21:32
ممنون که جواب ندادین!!!

سلام دوستان

یه سرویس نامحدود میخوام با پینگ خوب! شاید زیر 300 حداقل

سرعت دانلود هم بالای 100 حداقل

و البته قیمت پایینتر از شاتل

چی بگیرم?

تهرانم و مرکز هجرت!

اینترنت به مرکز مخابراتی بستگی داره
به تاپیک زیر برید بهتر جواب میگیرید:
سرویس ADSL مخابرات تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

erfagh
01-07-2013, 22:56
که اینطور......

پارس انلاین هم پینگش قابل قبوله.
چند نفر داشتن میگن بین 150 تا 260 هست.........
ولی منطقه به منطقه فرق میکنه!

مرسی بابت جواب، پارس آنلاین تو لیست انتظارم پورت خالی نداره :( سرویس دیگه ای نیست به نطرتون دیگه؟ چون تا 1ماه دیگه خالی نمیشه هیچ پورتی از پارس آنلاین

and-roid2
02-07-2013, 08:34
مرسی بابت جواب، پارس آنلاین تو لیست انتظارم پورت خالی نداره :( سرویس دیگه ای نیست به نطرتون دیگه؟ چون تا 1ماه دیگه خالی نمیشه هیچ پورتی از پارس آنلاین

پشتیبانی فن اوا میگه پینشگون زیر 200 هست!!
اگر حقیقت داشته باشه خوبه

Amir-Persian
06-07-2013, 12:43
من 1 ساله شاتل 512 دارم اما سرعت نت در شب افتضاح پایینه! شرکت دیگه ای نیست که سرعت شب(رایگان :n02:) بهتری داشته باشه؟

.:Bardia:.
06-07-2013, 12:45
من 1 ساله شاتل 512 دارم اما سرعت نت در شب افتضاح پایینه! شرکت دیگه ای نیست که سرعت شب(رایگان :n02:) بهتری داشته باشه؟

بستگی به منطقه داره .
مخابرات به طور کلی خوبه .

Amir-Persian
06-07-2013, 14:03
سپاس
فکر کنم 256نامحدود بگیرم بهتر باشه اما مثل اینکه نامحدود شاتل بالای 25 گیگ محدود میشه! سرویس نامحدود چه شرکتی خوبه؟

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

hossein019940
06-07-2013, 14:09
قبلا آسیاتک بود بدون محدودیت که الان اوضاعش بهم ریخت مخابرات خوبه

Amir-Persian
06-07-2013, 14:45
قبلا آسیاتک بود بدون محدودیت که الان اوضاعش بهم ریخت مخابرات خوبه

مخابرات اصفهان نامحدود نداره! :n03:
کلا برای نامحدود چه شرکتی خوب هست؟ یه شرکتی که گیگ نامحدودش بیشتر از شاتل باشه!

hot-dsl67
06-07-2013, 16:56
سلام به همه
بنده ساکن کرج-مارلیک هستم با مرکز مخابراتی حسابی.
سرویس 1 مگ شبدیز گرفتم،به نظر شما شبدیز چطوره؟ خوبه؟ احتمال داره عوض کنم سرویس دهنده رو.
کدوم سرویس دهنده خوبه؟ با هزینه ماهی 30.000 تومن. محدود.

djnima
08-07-2013, 10:08
سلام.

من شهرستان نت مخابرات دارم دانلود شبانش از 2 تا 7 صبحه.
جدیدا 600 مگ بیشتر نمیتونم بگیرم هرشب.
سرعتم قبلا 70 بود شبانش ولی الان تا 30 هم نوسان داره .
:n03::n03::n03:
میخواستم بدونم ماله من اینطوره فقط یا همه اینطورین ؟؟:n28:

Facon_Archi
08-07-2013, 10:10
کسی اطلاعاتی از شرکت پیشگامان داره؟

Armin.Computer
08-07-2013, 10:11
سلام.

من شهرستان نت مخابرات دارم دانلود شبانش از 2 تا 7 صبحه.
جدیدا 600 مگ بیشتر نمیتونم بگیرم هرشب.
سرعتم قبلا 70 بود شبانش ولی الان تا 30 هم نوسان داره .
:n03::n03::n03:
میخواستم بدونم ماله من اینطوره فقط یا همه اینطورین ؟؟:n28:

در طول روز هم سرعت مثل شب هست؟

djnima
08-07-2013, 11:40
در طول روز هم سرعت مثل شب هست؟

نه روز سرعت مطلوب تره. شبانش خیلی افتضاح شده یعنی 600 مگ بیشتر نمیگیره:n21:

Amir-Persian
08-07-2013, 12:27
من می خوام از طریق نت فیلم ببینم برای همین می خوام اینترنت نامحدود بگیرم . می خواستم بدونم از کدوم شرکت بگیرم بهتره؟ (به غیر از مخابرات)
بیشتر شرکت ها برای سرویس هاس نامحدود محدوده دانلود تعریف کردند! حالا فیلم دیدن از این طریق ربطی به دانلود داره؟ و اینکه سرعت مثلا 256 نامحدود برای فیلم دیدن خوب هست؟ اذیت نمیکنه؟

Armin.Computer
08-07-2013, 13:53
نه روز سرعت مطلوب تره. شبانش خیلی افتضاح شده یعنی 600 مگ بیشتر نمیگیره:n21:

شاید تو شب پهنای باند کم می یاد

Ashkan_crash
08-07-2013, 20:41
سلام به همه
بنده ساکن کرج-مارلیک هستم با مرکز مخابراتی حسابی.
سرویس 1 مگ شبدیز گرفتم،به نظر شما شبدیز چطوره؟ خوبه؟ احتمال داره عوض کنم سرویس دهنده رو.
کدوم سرویس دهنده خوبه؟ با هزینه ماهی 30.000 تومن. محدود.

سلام دوست عزیزم
تبریک می گم شما موفق شدی گند ترین isp کل کرج رو انتخاب کنی
isp که اصلا مجانی نداره!
پینگش تو بهترین حالت 500 600 هستش!
ساپورتش بی شعوره و اصلا طرز برخورد حالیش نیست
حجم دزدی داره در سطح بندس لیگا!
اما نکته خوب اینه که جلوی ضرر رو هر وقت بگیری سود پس زودتر به فکر تعویض باش دوست من

reza 07
15-07-2013, 19:49
سلام بر همگی من تهران هستم دنبال adsl نامحدود هستم 1 مگ یا 2 مگ بهم بگید از کجا بگیرم که از لحاظ سرعت دانلود مشکلی نداشته باشم ؟

از لحاظ سرعت adsl مخابرات تهران در طول روز وشب چطور بوده ؟

Armin.Computer
15-07-2013, 22:25
سلام بر همگی من تهران هستم دنبال adsl نامحدود هستم 1 مگ یا 2 مگ بهم بگید از کجا بگیرم که از لحاظ سرعت دانلود مشکلی نداشته باشم ؟

از لحاظ سرعت adsl مخابرات تهران در طول روز وشب چطور بوده ؟

من پیشنهاد میدم به این تاپیک هم سر بزنید:
سرویس ADSL مخابرات تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hkhafan
16-07-2013, 14:14
سلام؛

از دوستان کسی میتونه بنده رو برای انتخاب یه سرویس دهنده ی مناسب راهنمایی کنه؟

تهران - مرکز شهید نظری

میخوام ببینم وضعیت نت خود مخابرات تو اون مرکز چطوره؟
غیر از خود مخابرات چی رو پیشنهاد می دید؟

ممنون

djnima
16-07-2013, 14:33
الان سرعت دانلود تو ساعات رایگان هم به همین اختلالات اخیر مربوط میشه ؟؟؟

من مخابرات دارم ( 512) روزانه مشکلی نداره ولی شبانه رایگانش افتضاح شده یعنی 2 تا 7 صبح 600 مگ یا 300 مگ بیشتر دانلود نمیشه.

nasle91
16-07-2013, 16:48
سلام . دوستان من نزدیک 2ماهی هست سرویسم سرعتش افتضاح شده
512 نامحدود از مخابرات دارم و ازچند نفر هم محلی پرسیدم مشکلی نداشتن .
میشه از مودم باشه ؟
dlink DSL-2640U

Armin.Computer
16-07-2013, 17:02
سلام؛

از دوستان کسی میتونه بنده رو برای انتخاب یه سرویس دهنده ی مناسب راهنمایی کنه؟

تهران - مرکز شهید نظری

میخوام ببینم وضعیت نت خود مخابرات تو اون مرکز چطوره؟
غیر از خود مخابرات چی رو پیشنهاد می دید؟

ممنون

اگر به تاپیک تهران برید بهتر جواب میگیرید
من پیشنهاد میدم به این تاپیک هم سر بزنید:

merdes
16-07-2013, 22:30
سلام بچه ها، من اینترنت 512 مخابرات گرفتم، سرعت دانلودش حدود 60 کیلوبایت هست که واسم کافیه ولی سرعت آپلودش 4 کیلوبایت هست که خیلی کمه. من به سرعت آپلود بالا واسه مصاحبه از طریق اسکایپ نیاز دارم. از طرفی خط تلفنم فیبر نوری هست نمیتونم از سرویس هایی به غیر از مخابرات استفاده کنم. زنگ زدم به مخابرات میگه سرعت کلی پایین هست و به ما ربطی نداره. به نظرتون چی کار کنم؟

Armin.Computer
16-07-2013, 22:36
سلام بچه ها، من اینترنت 512 مخابرات گرفتم، سرعت دانلودش حدود 60 کیلوبایت هست که واسم کافیه ولی سرعت آپلودش 4 کیلوبایت هست که خیلی کمه. من به سرعت آپلود بالا واسه مصاحبه از طریق اسکایپ نیاز دارم. از طرفی خط تلفنم فیبر نوری هست نمیتونم از سرویس هایی به غیر از مخابرات استفاده کنم. زنگ زدم به مخابرات میگه سرعت کلی پایین هست و به ما ربطی نداره. به نظرتون چی کار کنم؟

آپلود رو چند بستن؟
اگر آپلود از سمت Isp پایینه کار خاصیب نمیشه کرد ظاهرا!

SIMON137
17-07-2013, 09:50
در حال حاضر بهترین پینگ رو میشه از سرویس کدوم isp گرفت ؟

merdes
17-07-2013, 11:06
آپلود رو چند بستن؟
اگر آپلود از سمت Isp پایینه کار خاصیب نمیشه کرد ظاهرا!

زنگ زدم به مخابرات فکر کنم واسم درست کردن.

توی speedtest.net تست کردم که نتیجش به صورت زیره:
Downlaod Speed=0.44Mbps
Uploadspeed=0.18Mbps
Png=253ms
به نظرتون واسه اسکایپ تصویری خوبه؟
ممنون

Armin.Computer
17-07-2013, 11:11
در حال حاضر بهترین پینگ رو میشه از سرویس کدوم isp گرفت ؟

سوال شما خیلی کلی هست
بستگی به استان و شهر و مرکز مخابراتی داره

زنگ زدم به مخابرات فکر کنم واسم درست کردن.

توی speedtest.net تست کردم که نتیجش به صورت زیره:
Downlaod Speed=0.44Mbps
Uploadspeed=0.18Mbps
Png=253ms
به نظرتون واسه اسکایپ تصویری خوبه؟
ممنون

بستگی داره
شما با اسکایپ مشکل داری؟

SIMON137
17-07-2013, 12:05
سوال شما خیلی کلی هست
بستگی به استان و شهر و مرکز مخابراتی داره

تهران - مرکز مخابراتی دستغیب

عموما می خوام بدونم کدوم سرویس دهنده بهترین عملکردو تو تهران به خصوص تو این منطقه داشته

یه چیزایی در مورد شهراد شنیدم

photolife
17-07-2013, 16:17
سلام
سرویس مثلا پر سرعت اینترنت رو دو ساله دارم اما خداییش بعضی وقتا دلم برای دایال آپ تنگ میشه
بارها مودمو ریست کردم اتصالات رو بررسی کردم حتی ویندوز رو هم عوض کردم آنتی ویروس ارجینال نصب کردم اما نشد که نشد
جاهایی میرم میبیم با 128 سرعت خوبی دارن اما من با 256 هم سرعت لاک پشتی دارم
مشکل دیگه تو دانلوده هم IDM رو آزمایش کردم هم FLSH JET رو تا حدودای 80 درصد خوبه اما بعدش یهو سرعت صفر میشه و هر چی منتظر میشم دانلود نمیکنه تازه آخرش هم پیام میده "به علت محدودیت زمانی امکان دانلود وجود نداره "
خواهش میکنم یه راهنمایی درست حسابی بکنید از این همه فضار روانی نجاتم بدید
بسیار ممنون

wooooow
17-07-2013, 16:58
دوستان بی زحمت یه نرم افزار معرفی کنید که در طول روز مصرف همه نرم افزار های دیگه رو نشون بده

مثلا نشون بده idm در روز چقدر مصرف کرده
و تمامی نرم افزار هایی که در طول روز به اینترنت وصل میشن رو نشون بده و بگه چقدر مصرف کردن

واگه میشه یکی بگه vpi و vci مخابرات گلستان چنده

با تشکر

Armin.Computer
17-07-2013, 18:03
تهران - مرکز مخابراتی دستغیب

عموما می خوام بدونم کدوم سرویس دهنده بهترین عملکردو تو تهران به خصوص تو این منطقه داشته

یه چیزایی در مورد شهراد شنیدم

به این تاپیک برو بهتر نتیجه میگیری:

سلام
سرویس مثلا پر سرعت اینترنت رو دو ساله دارم اما خداییش بعضی وقتا دلم برای دایال آپ تنگ میشه
بارها مودمو ریست کردم اتصالات رو بررسی کردم حتی ویندوز رو هم عوض کردم آنتی ویروس ارجینال نصب کردم اما نشد که نشد
جاهایی میرم میبیم با 128 سرعت خوبی دارن اما من با 256 هم سرعت لاک پشتی دارم
مشکل دیگه تو دانلوده هم IDM رو آزمایش کردم هم FLSH JET رو تا حدودای 80 درصد خوبه اما بعدش یهو سرعت صفر میشه و هر چی منتظر میشم دانلود نمیکنه تازه آخرش هم پیام میده "به علت محدودیت زمانی امکان دانلود وجود نداره "
خواهش میکنم یه راهنمایی درست حسابی بکنید از این همه فضار روانی نجاتم بدید
بسیار ممنون

شرکت سرویس دهنده شما چیه؟
یعنی چی که آخرش پیام میده؟
پیام از سمت Isp می یاد؟

photolife
18-07-2013, 07:57
پیام از سمت Isp می یاد؟[/QUOTE]

دوست عزیز من استان کردستانم
عرض کردم زمانی که قراره فایلی دانلود شه 80- 90 درصد رو دانلود میکنه اما بعدش سرعت صفر میشه و بعده یه مدت این پیام رو میده "به علت محدودیت زمانی امکان ادامه دانلود وجود ندارد"
والا دقیق نمیدونم این پیام iاز isp هستش یا ...
گاهی وقتا برای لود یه صفحه مدتها باید صبر کنم آخرش "the connection hs time out"
خلاصه حسابی حالگیره
خواهشا راه حل این مشکلو بگید

DREAD KING
18-07-2013, 09:43
سلام به دوستان .
آقا ما دیشب رفتیم یک 8 مگ hi web ثبت کنیم پیام داد این سرویس برای شما موجود نیست ( یه چیزی توی این مایه ها )
امروز صبح هم یک نفر از های وب تماس گرفت تا ببینه جریان چیه . بعد در کمال تعجب گفت سرویس 8 مگ در مرکز مخابرات شما قابل ارائه نیست ! فکرشو بکن ، خیره سرمون تو دومین شهر پرجمعین ایران زندگی می کنیم :n20:. / بعد که ما ناامید شده بودیم طرف خواست سرویس های دیگشونو به ما بندازه . گفت البته سرویس های 1 مگ ما تا 6 مگ بسته شدن ! ( خیلی حرف بو داریه به نظرم ! ) / گفتم من برام فقط پینگ با خارج مهم هست چون روی خط دیگمون نامحدود می گیرم / گفت : پینگ اصولا به نوع طرح بستگی نداره و به شرکت ارائه دهنده بستگی داره ( درست گفته ؟ ) که البته همه جا پینگشون 100 تا 150 بسته شده ! :n09: منم گفتم آره تو راست میگی ! نمیدونم طرف با آسیاتک آشنایی داره یا نه :n02:

خلاصه اگر میشه راهنمایی کنید که طرح های دیگش هم پینگ زیر 200 میدن یا نه ؟

eng2006
18-07-2013, 12:08
بچه ها الان اوضاع شرکت های اینترنت چطوریه؟
من از پارس انلاین میخوام برم یه جا دیگه.بنظرتون از چه شرکتی بگیرم؟

Armin.Computer
18-07-2013, 12:16
پیام از سمت Isp می یاد؟

عرض کردم زمانی که قراره فایلی دانلود شه 80- 90 درصد رو دانلود میکنه اما بعدش سرعت صفر میشه و بعده یه مدت این پیام رو میده "به علت محدودیت زمانی امکان ادامه دانلود وجود ندارد"
خلاصه حسابی حالگیره
خواهشا راه حل این مشکلو بگید[/QUOTE]

یعنی یک پیام "به علت محدودیت زمانی امکان ادامه دانلود وجود ندارد" رو مرورگر می یاد؟

بچه ها الان اوضاع شرکت های اینترنت چطوریه؟
من از پارس انلاین میخوام برم یه جا دیگه.بنظرتون از چه شرکتی بگیرم؟

باید ببینید وضعیت کدوم شرکت تو مرکز شما خوبه!

Greedy
18-07-2013, 12:24
پیام از سمت Isp می یاد؟

خلاصه حسابی حالگیره
خواهشا راه حل این مشکلو بگید[/QUOTE]

مشکل از isp یت هست شک نکن من هم همین مشکل و داشتم و دارم و کلی هم پرس و جو کردم اخرم فهمیدم مشکل از isp هست شما اگر بتونی ادامشو با پر وکسی یا v pn یا یه شرکت دیگه اینترنتی دانلود کنی میبینی که مشکلی نداره
مثلا من اسیاتک دارم چندین بار تا 90 -99 همینطور شده ولی تو idm پر و کسی ست میکنم یا اینترنت مخابرات هم یه وایرلس بدون پسورد اطراف خونمون هست میزنم ادامه دانلود بدون مشکلی دانلود میکنه

photolife
18-07-2013, 14:49
مشکل از isp یت هست شک نکن من هم همین مشکل و داشتم و دارم و کلی هم پرس و جو کردم اخرم فهمیدم مشکل از isp هست شما اگر بتونی ادامشو با پر وکسی یا v pn یا یه شرکت دیگه اینترنتی دانلود کنی میبینی که مشکلی نداره
مثلا من اسیاتک دارم چندین بار تا 90 -99 همینطور شده ولی تو idm پر و کسی ست میکنم یا اینترنت مخابرات هم یه وایرلس بدون پسورد اطراف خونمون هست میزنم ادامه دانلود بدون مشکلی دانلود میکنه

غیر از شرکت سرویس دهنده چه مشکل دیگه ای میتونه باشه
آخه دیگران که از همین شرکت سرویس می گیرن از سرعتش تقریبا راضین حداقل سرعتشون در حد همین اینترنت معمولی داخل کشور میگن بدک نیس
اما اینترنت من جون کندنه به خدا

essi_1360
18-07-2013, 15:51
غیر از شرکت سرویس دهنده چه مشکل دیگه ای میتونه باشه
آخه دیگران که از همین شرکت سرویس می گیرن از سرعتش تقریبا راضین حداقل سرعتشون در حد همین اینترنت معمولی داخل کشور میگن بدک نیس
اما اینترنت من جون کندنه به خدا
احتمال میدم که موقع دانلود از فری گیت استفاده میکنی.از یه ف+ی+ل+ت+ر شکن دیگه استفاده کن درست میشه

Ali_vdo
19-07-2013, 17:26
سلام دوستان
با توجه به اینکه تاپیک داتک دفن شده. اینجا سوال میپرسم
آیا هنوز برای بالای 128 باید از جایی نامه بگیریم؟ برای داتک و جاهای دیگه؟
من دیگه واقعا خسته شدم از 128. نامردا یه بیت هم بیشتر نمیدن. ماهی هم پونزده تومن / سه گیگ.
الان خیلی هارو میبینم راحت تا یه مگابیت دارن دانلود میکنن، همه شون نامه تحویل دادن؟
:n27:

photolife
20-07-2013, 09:13
احتمال میدم که موقع دانلود از فری گیت استفاده میکنی.از یه ف+ی+ل+ت+ر شکن دیگه استفاده کن درست میشه
خوشبختانه یا متاسفانه از هیچ هیتلری استفاده نمی کنم
راستی یه سوال که البته خودم احتمالشو ضعیف میدونم
من از وایرلس استفاده می کنم یعنی هیچ سیم رابطی از سیستم به روتر وصل نشده بلکه فقط یه سیم از اسپلیتر به روتر وصل شده
این باعث کاهش سرعت نیست ؟
البته آنتن 100 هستش

homefront333
21-07-2013, 16:17
من 256 مخابرات دارم با رمز اول 3 ماه گرفتم سرعت دانلودم 250kb/s ماهی هم 16 تومن میدم .
یه فایل 1gb رو نیم ساعته دانلود می کنم .
وضعیته شما خیلی خرابه از dial up بد تره .

kasi58
21-07-2013, 17:04
من 256 مخابرات دارم با رمز اول 3 ماه گرفتم سرعت دانلودم 250kb/s ماهی هم 16 تومن میدم .
یه فایل 1gb رو نیم ساعته دانلود می کنم .
وضعیته شما خیلی خرابه از dial up بد تره .
یعنی چی با رمز ؟
در ضمن نهایتش بتونی در ساعت ۱۱۰ مگ دانلود کنی ..
چه جوری ۱ gb را تو نیم ساعت دانلود میکنی.؟

lordthunder
22-07-2013, 12:53
سلام
من مدت زیادی هست اینترنت مخابرات مشهد دارم ، با محدودیت 8 گیگ ، اما مشکلات پینگ و تایم اوت داره و بعضی اوقات جس می کنم الکی شارژم می پره ، و حدودا 4-5 گیگ مجبورم ماهیانه شارژ کنم
به همین خاطر می خوام مهاجرت کنم
یا به آسیاتک نامحدود ، یا پارس آنلاین نامحدود ، پارس آنلاین ماهی تا 20 گیگ جازه مصرف منصفانه داره.
مصرفم هم بیشتر برای بازی های آنلاین هست
به نظر شما از کدوم بگیرم؟
برام مهمه که تایم اوت کم داشته باشه ، توی ساعات خاصی از شبانه روز (مثلا شب) هم مشکل پینگ و تایم اوت نداشته باشه.

mjzaret
22-07-2013, 14:45
سلام
من مدت زیادی هست اینترنت مخابرات مشهد دارم ، با محدودیت 8 گیگ ، اما مشکلات پینگ و تایم اوت داره و بعضی اوقات جس می کنم الکی شارژم می پره ، و حدودا 4-5 گیگ مجبورم ماهیانه شارژ کنم
یا به آسیاتک نامحدود ، یا پارس آنلاین نامحدود ، پارس آنلاین ماهی تا 20 گیگ جازه مصرف منصفانه داره.
برام مهمه که تایم اوت کم داشته باشه ، توی ساعات خاصی از شبانه روز (مثلا شب) هم مشکل پینگ و تایم اوت نداشته باشه.

من ساكن مشهد نيستم و از كيفيت سرويسهاي اونجا خبري ندارم.

ولي تا جايي كه مي‌دونم سرويسهاي پارس آنلاين بايد بهتره باشه.

شاد باشيد:n12:

mjzaret
22-07-2013, 14:50
سلام دوستان
با توجه به اینکه تاپیک داتک دفن شده. اینجا سوال میپرسم
آیا هنوز برای بالای 128 باید از جایی نامه بگیریم؟ برای داتک و جاهای دیگه؟
من دیگه واقعا خسته شدم از 128. نامردا یه بیت هم بیشتر نمیدن. ماهی هم پونزده تومن / سه گیگ.
الان خیلی هارو میبینم راحت تا یه مگابیت دارن دانلود میکنن، همه شون نامه تحویل دادن؟
:n27:

اكثر شركت‌ها بدون نامه سرويس ارائه مي‌دن و هيچ مشكلي هم ندارند.

مراجعه كنيد و سرويس بگيريد.

Armin.Computer
22-07-2013, 16:45
سلام

اینم تاپیک خوبیه:
بحث و بررسی سرویس ADSL مخابرات مشهد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Enter
22-07-2013, 17:20
سلام
دوستان کسی از وضعیت اینترنت مخابرات استان خوزستان شهرستان خرمشهر خبر داره من الان پارس آنلاینم و حدود دو ماهی هست که وضعیت پینگش به هم ریخته و دانلودم هم که دو هفته ای هستش که به زیر خط فقر رسیده و کلا نمیتونم بازی آنلاین انجام بدم و تصمیم گرفتم که اگر اینترنت مخابرات بهتر باشه جمع کنم بیام مخابرات.

Arash4484
22-07-2013, 17:25
سلام
دوستان کسی از وضعیت اینترنت مخابرات استان خوزستان شهرستان خرمشهر خبر داره من الان پارس آنلاینم و حدود دو ماهی هست که وضعیت پینگش به هم ریخته و دانلودم هم که دو هفته ای هستش که به زیر خط فقر رسیده و کلا نمیتونم بازی آنلاین انجام بدم و تصمیم گرفتم که اگر اینترنت مخابرات بهتر باشه جمع کنم بیام مخابرات.

سلام ، اینجا adsl مخابرات خوزستان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و پارس آنلاین - Pars Online - ADSL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بهتر میتونید خبر بگیرید.

homefront333
22-07-2013, 21:33
یه مجوز می خواد برای رمز اول حدود 300 تومان هم باید پول بدی .
از طرف خود مخابرت میان یه کد هست می زنن کیلو بیت تبدیل به کیلو بات می شه یعنی سرعت واقعیی .
برای مجوز هم باید تادییه از ادره پست داشته باشید .
یه خورده دنگوفنگش زییاده .
راهنمایی بیشتر می خوایید بگید .
به امید اینکه سرعت اینترنت ایران زیاد شه . :n01:

tana_2007
23-07-2013, 00:48
سلام ، من چند تا سوال در مورد اینترنت مخابرات فارس دارم
دوستان سرعت دانلود شبانه رایگان مخابرات رو چند محدوده؟همون سرعت اسمی پهنای باند یا بیشتر یا کمتر؟
تا حالا کسی شبانه رایگان داشته؟
فرقی بین سرعت دانلود شبانه رایگان برای سرویس های مخابرات وجود داره مثلا بین 1 مگ با 512 فرقی هست یا همشون روی یه سرعت محدود شدن؟

Armin.Computer
23-07-2013, 01:03
سلام ، من چند تا سوال در مورد اینترنت مخابرات فارس دارم
دوستان سرعت دانلود شبانه رایگان مخابرات رو چند محدوده؟همون سرعت اسمی پهنای باند یا بیشتر یا کمتر؟
تا حالا کسی شبانه رایگان داشته؟
فرقی بین سرعت دانلود شبانه رایگان برای سرویس های مخابرات وجود داره مثلا بین 1 مگ با 512 فرقی هست یا همشون روی یه سرعت محدود شدن؟

اگر شیراز هستی برو اینجا بهتر کمکت می کنن:
Adsl/ شهر شيراز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

lordthunder
23-07-2013, 13:29
اینم تاپیک خوبیه:
بحث و بررسی سرویس ADSL مخابرات مشهد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
مخابرات داشتم ازش ناراضیم
بیشتر بحثم روی سرویس های نامحدود آسیاتک و پارس آنلاینه

mohammad_87
23-07-2013, 14:30
سلام
بجز خود مخابرات،شرکت دیگه ای روی فیبر نوری adsl میده؟
تهران

and-roid2
23-07-2013, 16:25
سلام
بجز خود مخابرات،شرکت دیگه ای روی فیبر نوری adsl میده؟
تهران

نه
خوزستان شنیدم پارس انلاین روی فیبر هم سرویس میده

HesaM Prince
23-07-2013, 20:39
سلام دوستان ، ما در کوی استادان ساکن هستیم. اینجا دارای خط تلفن 4 رقمی هستش ( یعنی اگه مثلا ما خواستیم با منازل یکی از افراد دیگه که در اینجا ساکن هست تماس بگیریم باید شماره تلفن 4 رقمی بگیریم.) اما اگه یه نفر بخواد از خارج این منطقه با یکی از منازل اینجا تماس بگیره باید یه پیش کد سه رقمی ثابت رو به شماره 4 رقمی اضافه کنه و بگیره . حالا سوال من این هستش که به چنین خطوطی شرکت ها adsl میدن یا نه ؟ ( یکم پیچیده شد ! )

mohammad_87
24-07-2013, 00:03
نه
خوزستان شنیدم پارس انلاین روی فیبر هم سرویس میده
تماس گرفتم گفتند نع!

سلام دوستان ، ما در کوی استادان ساکن هستیم. اینجا دارای خط تلفن 4 رقمی هستش ( یعنی اگه مثلا ما خواستیم با منازل یکی از افراد دیگه که در اینجا ساکن هست تماس بگیریم باید شماره تلفن 4 رقمی بگیریم.) اما اگه یه نفر بخواد از خارج این منطقه با یکی از منازل اینجا تماس بگیره باید یه پیش کد سه رقمی ثابت رو به شماره 4 رقمی اضافه کنه و بگیره . حالا سوال من این هستش که به چنین خطوطی شرکت ها adsl میدن یا نه ؟ ( یکم پیچیده شد ! )
adsl به تجهیزات مرکز مخابراتی و محله تون بستگی داره نه به شماره تلفن.شما با مخابرات منطقه تماس بگیر و شماره تلفنتون رو بگو ،همون موقع اگه مشکلی داشته باشه میگه.

vahid93
27-07-2013, 00:09
سلام دوستان.من تازه به جمعتون پيوستم.
ميخوام adsl ثبت نام كنم
براي شهر تهران كدوم شركت رو پيشنهاد ميكنين؟
مد نظر خودم شاتل و صبانت هست.ممنون

Armin.Computer
27-07-2013, 00:23
ميخوام adsl ثبت نام كنم

به انجمن های p30world خوش اومدی
این هم تاپیک خوبیه

djmoslemok
27-07-2013, 15:15
سلام
میگم مخابرات هم شبا سرویس رایگان داره؟
من قزوینم

Armin.Computer
27-07-2013, 15:45
سلام
من قزوینم

فکر کنم داشته باشه
یک کاربر هست که فعال هست
از ایشون بپرس:
abolfazlwest72 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alidadash75
29-07-2013, 10:48
از امیر کامپیوتر یه سوال دارم من الان 1 ماه بیشتره غضو پی سی وورد شدم الان هم که100تا پست دادم تو دوره آزمایشی هستم
فقط می خاستم بدونم که کی آزاد میشم ممنون میشم جواب بدید

Armin.Computer
29-07-2013, 19:23
از امیر کامپیوتر یه سوال دارم من الان 1 ماه بیشتره غضو پی سی وورد شدم الان هم که100تا پست دادم تو دوره آزمایشی هستم
فقط می خاستم بدونم که کی آزاد میشم ممنون میشم جواب بدید

آرمین هستم :دی

درباره ی این جور مسئله ها پیشنهاد میشه تو تاپیک های عمومی بحث نشه
این مسائل رو در تاپیک های مربوطه پیگیری کنید
با تشکر

amol75
30-07-2013, 19:48
ميخوام adsl ثبت نام كنم
به نظرم چون داری برای اولین بارadslثبت نام میکنی مطمعنن دانلود های زیادی داری
به نظرم برو مخابرات بهترین گزینه است

amol75
30-07-2013, 19:52
سلام
من قزوینم
آره داره فک کنم باید قرار داد 6 ماهه ببندی تا سرویسه شبانه داشته باشه

kasi58
30-07-2013, 20:15
Sent from my SGH-T98
سلام من مرکز غریبی قیطریه هستم،
اینترنت مخابرات دارم ولی زیاد راضی نیستم،کدوم isp را پیشنهاد میکنید،زیاد دانلود ندار9D using Tapatalk 2

Armin.Computer
31-07-2013, 00:34
به نظرم چون داری برای اولین بارadslثبت نام میکنی مطمعنن دانلود های زیادی داری
به نظرم برو مخابرات بهترین گزینه است
البته این نکته را باید یاداور شد که مخابرات به مرکز و استان هم بستگی داره

Sent from my SGH-T98
سلام من مرکز غریبی قیطریه هستم،
اینترنت مخابرات دارم ولی زیاد راضی نیستم،کدوم isp را پیشنهاد میکنید،زیاد دانلود ندار9D using Tapatalk 2

اگر تهران هستید:
اینترنت استان تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

reza 07
31-07-2013, 00:58
سلام من تهران هستم غیر از مخابرات

یک شرکت بهم بگید که سرعت روزانه پهنای دانلود از 100 mb بالاتر باشه و شبانه رایگان بشه دانلود کرد و ازیتم نکنه ؟

خواهش میکنم

Armin.Computer
31-07-2013, 00:59
سلام من تهران هستم غیر از مخابرات

یک شرکت بهم بگید که سرعت روزانه پهنای دانلود از 100 mb بالاتر باشه و شبانه رایگان بشه دانلود کرد و ازیتم نکنه ؟

خواهش میکنم
برای راهنمایی بهتر
اگر تهران هستید:
اینترنت استان تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amol75
31-07-2013, 15:55
البته این نکته را باید یاداور شد که مخابرات به مرکز و استان هم بستگی داره

اگر هم حتی به هر دو بستگی داشته باشه اونجایی هم که زندگی میکنه سرعته مخابرات افتضاح هم باشه باز ارزش داره چون تنها شرکتی هستش که دوام آورده
آسیا تک که خیلی کمتر از سرعته واقعی میده یعنی 1مگ با 512 فقط 5 کیلو بایت فاصله دارن
شاتل که سارقه به تمام معنا هستش ودیگر هیچ.
پس فقط مخابرات میمونه که همه اونو به نوسان میشناسن البته طرف ما. ولی سرعتو بعضی مواقع خیلی زیاد و بعضی هم خیلی کم
و...............

Armin.Computer
31-07-2013, 16:18
اگر هم حتی به هر دو بستگی داشته باشه اونجایی هم که زندگی میکنه سرعته مخابرات افتضاح هم باشه باز ارزش داره چون تنها شرکتی هستش که دوام آورده
آسیا تک که خیلی کمتر از سرعته واقعی میده یعنی 1مگ با 512 فقط 5 کیلو بایت فاصله دارن
پس فقط مخابرات میمونه که همه اونو به نوسان میشناسن البته طرف ما. ولی سرعتو بعضی مواقع خیلی زیاد و بعضی هم خیلی کم
و...............

بستگی به محدود و نامجدود هم داره

amol75
31-07-2013, 17:46
بستگی به محدود و نامجدود هم داره
طرفه ما که برعکسه نامحدود ها سرعتشون از محدود ها بیشتره:n09:

hossein 1994
31-07-2013, 19:42
و...............
مخابراتا بعضی استان ها مثل مشهد یا تهران قانونی روی خط مشترک پهنای باند میبندن
با این همه نوسان مخابرات نمیصرفه که بهترین گزینه باشه چون شما داری هزینه سرویس رو که تو تمام شرکت ها یکیه پرداخت میکنی ولی سرویس مطلوبی دریافت نمیکنی.مواقعی که کارت ضروری هست اینترنت خرابه و در مواقعی که استفاده نمیکنی سرعت عالی واین هم یکی از مشکلات مخابرات هست

amol75
31-07-2013, 20:10
مخابراتا بعضی استان ها مثل مشهد یا تهران قانونی روی خط مشترک پهنای باند میبندن
با این همه نوسان مخابرات نمیصرفه که بهترین گزینه باشه چون شما داری هزینه سرویس رو که تو تمام شرکت ها یکیه پرداخت میکنی ولی سرویس مطلوبی دریافت نمیکنی.مواقعی که کارت ضروری هست اینترنت خرابه و در مواقعی که استفاده نمیکنی سرعت عالی واین هم یکی از مشکلات مخابرات هست
همون موقعی که سرعت بالا هستش کاره خودتو میکنی
خودت صبح 3 گیگ گرفتی
من تا الان 3 گیگ نتونستم بگیرم

hossein 1994
31-07-2013, 20:15
وارد بحث غیر موضوع این تاپیک نمیریم
ولی بعضی کارهاشون بعداز ظهر یا غروب هست که به مشکل برمیخورن

sfim
02-08-2013, 12:41
سلام
دوستان خواهشا یه شرکتی معرفی کنن به من واسه دانلود شبانه

الان بهترین شرکت که تورنت محدود نکنه و شب تا صبح بشه دانلود کرد چهشرکتی هست؟

میگم پینگ و سرعت تو روز اصلا واسم مهم نیست فقط میخام دانلود شبانه اذیتم نکنن ممنون

Armin.Computer
03-08-2013, 00:52
سلام

میگم پینگ و سرعت تو روز اصلا واسم مهم نیست فقط میخام دانلود شبانه اذیتم نکنن ممنون

خیلی سوال رو به صورت کلی پرسیدی
اگر بری به تاپیک استان خودتون شاید بهتر جواب بگیری

mr_exir
03-08-2013, 15:23
سلام

همون طور که ارمین جان فرمودن همه تاپیک های شرکت های اینترنتی رو باید ببینین و تحقیق کنین

من از اونجایی که تجربه های وب 1 مگ رو داشتم از 4 تا 7 رایگان بود و سرعت 0 47 بدون افت بود ولی باز منطقه با منطقه تفاوت داره :n16:

sfim
03-08-2013, 20:37
خیلی سوال رو به صورت کلی پرسیدی
اگر بری به تاپیک استان خودتون شاید بهتر جواب بگیری

همون طور که ارمین جان فرمودن همه تاپیک های شرکت های اینترنتی رو باید ببینین و تحقیق کنین

من از اونجایی که تجربه های وب 1 مگ رو داشتم از 4 تا 7 رایگان بود و سرعت 0 47 بدون افت بود ولی باز منطقه با منطقه تفاوت داره :n16:

بله تو تاپیک تهران پرسیدم اکثرا مخابرات معرفی کردند ولی اونجا همه از روی حدس و گمان میگفتند
کسی از روی تجربه نظری ندادن

من کلا یه سرویس نامحدود میخام که حداقل در ماه 110-120 گیگی دانلود داشته باشم
یعنی هر چی واسه وبگردی داغونم باشه مهم نیس فقط دانلود واسم مهمه

خودم به سرویس 512 مخابرات رسیدم ولی یزره شک دارم با ماهی 20 تومن میتونم ماهی 110 گیگ حداقل دان کنم یانه

ممنون

Armin.Computer
03-08-2013, 20:49
بله تو تاپیک تهران پرسیدم اکثرا مخابرات معرفی کردند ولی اونجا همه از روی حدس و گمان میگفتند
کسی از روی تجربه نظری ندادن

من کلا یه سرویس نامحدود میخام که حداقل در ماه 110-120 گیگی دانلود داشته باشم
یعنی هر چی واسه وبگردی داغونم باشه مهم نیس فقط دانلود واسم مهمه

خودم به سرویس 512 مخابرات رسیدم ولی یزره شک دارم با ماهی 20 تومن میتونم ماهی 110 گیگ حداقل دان کنم یانه

ممنون

به نظر من ببین تو مرکز شما کدوم isp از همه بهتر سرویس میده

sfim
03-08-2013, 21:45
به نظر من ببین تو مرکز شما کدوم isp از همه بهتر سرویس میده

چون من رو خط دیگه سرویس دارم میتونم آزمون خطا کنم:n02:
مخابرات میگیرم خوبیش اینه هزینه نصب اولیه نداره یه ماه امتحان میکنم اگه خوب نبود میگم جمع کنن ضررر نداره که:46:
فقط واسه جمع کردن هزینه نداره؟

دوستان لطفا هر کی با دانلود شبانه پارس و اسیاتک و بقیه شرکتا تجربه دانلود خوب داره خبر بده

hossein 1994
03-08-2013, 23:20
چون من رو خط دیگه سرویس دارم میتونم آزمون خطا کنم:n02:
مخابرات میگیرم خوبیش اینه هزینه نصب اولیه نداره یه ماه امتحان میکنم اگه خوب نبود میگم جمع کنن ضررر نداره که:46:
فقط واسه جمع کردن هزینه نداره؟

دوستان لطفا هر کی با دانلود شبانه پارس و اسیاتک و بقیه شرکتا تجربه دانلود خوب داره خبر بده
نه برای جمع آوری فقط فرم رو پر میکنید بعد خودشون براتون جمع آوری میکنن.
آسیاتک قبلا سرعتای دانلود شبانش ثابت همون سرعت واقعی بود مثلا 512 روی 64 بود الان اومده روی 50
شاتل هم سرعت شبانه رو برای اولین بار بالا میبره و بعد از اینکه دوشب دانلود کردید محدودتون میکنه که سرعتتون به 10 میرسه و بعد از چند شب نباید دانلود کنید تا از لیست کاربران پر مصرف در بیاین
پارس آنلاین هم فعلا مثل بقیه شرکتها کمیه پهنای باند داره که سرعت شبانه رو باید واقعی بده و فکر کنم که مثل شاتل محدود کننده سرعت شبانه بیش از حد مجاز داره

L.O.N.E.L.Y
04-08-2013, 13:47
سلام دوستان
من امروز خطم رو از 256 به 1 مگ ارتقاء دادم
حالا میخواستم بدونم به نظرتون تغییرات برای خط من کی صورت میگیره
چون شنیدم که باید DNS ها تغییر کنه که تغییرات اصلی در سرعتم اعمال بشه
ISP مخابرات

Hatek
04-08-2013, 15:03
سلام
دوستان من الان 256 مخابرات دارم که دوستان در جریان هستند چطوره:n02:
سرعت وبگردی خیلی کم و سرعت دانلود هم ثابت روی 30 هست
میخواستم سرعت رو ارتقا بدم گفتم یه سری هم به شرکتی ها بزنم
همین سرویس که دارم یعنی 256 رو شرکت ها نامحدودشو میدن 40 تومن با ضریب 1 به 4 و 1 به 2 هم ماهی 80 تومن
سوال اول این که 256 شرکت چه فرقی داره با مخابرات که این ماهی 12 تومن اون ماهی 40 تومن ( به جز ضریب اشتراک توی سرعت منظورم هست)
پارس انلاین هست 512 نامحدود میده 90 تومن سرعت دانلود اون چند هست تقریبا؟
خلاصه بنظر شما کدوم بهتره؟
1 مگ مخابرات 40 تومن یا 256 شرکتی 45 تومن؟ هردو نامحدود یا که اصلا 512 حجمی؟
سرعت دانلود شرکتی ها متغیره؟ یا مثل مخابرات ثابت هست؟
در ضمن برای دانلود فیلم میخوام تقریبا ماهی 20 گیگ لازم دارم
چی پیشنهاد میکنید؟
ممنون

reza 07
06-08-2013, 00:37
سلام بهم یک شرکت معرفی کنید که بتونم از شبانه رایگان دانلود کنم

مد نظرم های وب یا پارس انلاین کدوم یک ؟

ان کسانی که از مخابرات سرویس 1 مگ دارن سرعت دانلود تقریبی 100 به بالا هست یا زیر 100 ؟

Armin.Computer
06-08-2013, 00:40

ان کسانی که از مخابرات سرویس 1 مگ دارن سرعت دانلود تقریبی 100 به بالا هست یا زیر 100 ؟

مخابرات بیشتر به مرکز یا استان یا شهر بستگی داره
ولی به استان بیشتر

hossein 1994
06-08-2013, 07:16

های بهتر یعنی فعلا مشکل پهنای نداره که سرعت شما رو کاهش بده ولی رایگانش حدود 3 ساعت هست در ضمن اگر طرح دینامیت بخرین که شبانتون حدود 300 میشه
پارس آنلاین دقیقا نمیدونم که چجوری بعنی سرعت مرکز به مرکز فرق داره.
در رابطه با مخابرات طبق گفته آرمین جان اگر مرکزتون مشکل پهنای باند نداشته باشه همون 100 اگه مشکل دارن که زیر 100 در نامحدود
به نظر من شما که میخوای 1مگ مخابرات بگیری با این هزینه میتونی 512 شرکت ها دیگه رو بخری با کیفیت بیشتر
تاپیک پارس آنلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تاپیک های وب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای این که دقیقا مطمئن بشی به این تاپیک ها سر بزن

سلام
دوستان من الان 256 مخابرات دارم که دوستان در جریان هستند چطوره:n02:
سرعت وبگردی خیلی کم و سرعت دانلود هم ثابت روی 30 هست
میخواستم سرعت رو ارتقا بدم گفتم یه سری هم به شرکتی ها بزنم
همین سرویس که دارم یعنی 256 رو شرکت ها نامحدودشو میدن 40 تومن با ضریب 1 به 4 و 1 به 2 هم ماهی 80 تومن
سوال اول این که 256 شرکت چه فرقی داره با مخابرات که این ماهی 12 تومن اون ماهی 40 تومن ( به جز ضریب اشتراک توی سرعت منظورم هست)
پارس انلاین هست 512 نامحدود میده 90 تومن سرعت دانلود اون چند هست تقریبا؟
خلاصه بنظر شما کدوم بهتره؟
1 مگ مخابرات 40 تومن یا 256 شرکتی 45 تومن؟ هردو نامحدود یا که اصلا 512 حجمی؟
سرعت دانلود شرکتی ها متغیره؟ یا مثل مخابرات ثابت هست؟
در ضمن برای دانلود فیلم میخوام تقریبا ماهی 20 گیگ لازم دارم
چی پیشنهاد میکنید؟
ممنون
جواب سوال اولتون
کیفیت سرویس های شرکت خصوصی بیشتره چون از پایداری و از نظر پشتیبانی بهترن.
همون سرعت اسمی رو میده ممکنه 40 گیگ اول رو با سرعت بالای 200 دانلود کنی بعد از اون بیاد روی 64
با 40 تومن یه سرویس 512 بخری شبانش رایگان هست مثلا 10 گیگ بگیری شبانت اگه سرعت بالا باشه از مرز 1 گیگ عبور میکنی
بعضی از مراکز ثابت هست بعضی از مراکز اوایل سرعتت رو بالا میبرن و بهتدریج پایین میارن
به نظر من اول تعرفه پارس آنلاین رو ببین با 20 گیگ سرویس 256 یا 512 چقدر هست اگر گرون بود ولش کن وبرو سراغ نامحدود و از کارشناساشون سوال کن که نامحدود ها او سق مجازی که کذاشتین مثلا برای سرویس 512 60 گیگ دانلود اون 60 گیگ سرعت بالا هست یا نه
ولی از نظر من برو های وب هم طرح دینامیت روزانه 900 کیلوبایته و هم شبانه 300 کیفیت هم عالی

mjzaret
06-08-2013, 13:27
در بين ارائه دهنده‌هاي سرويس اينترنت هاي وب فعلاً با كمبود پهناي باند مواجه نيست و مشكلي هم نداره.

طرح‌‌هاي جالبي هم ارائه ميده.

از اتاق فكر قوي برخوردار هست.

babriman
06-08-2013, 14:26
سلام
سرویس های شاتل چطوره؟ قطعی داره؟
مثلاً سرویس ECO8192 در بدترین و بهترین حالت چه سرعت دانلودی می ده؟
اگه بخوام هرشب پشت سرهم دانلود کنم، چه ضریب اشتراکی بهم می دن؟
اصلاً هرگونه اطلاعاتی را که در مورد اینترنت شاتل دارید، بگویید. چه جزء سؤالاتم باشه، چه نباشه.
در مورد آواگستر هم هرگونه اطلاعی دارید، بگویید.
با تشکر.

Armin.Computer
06-08-2013, 14:32
سلام
سرویس های شاتل چطوره؟ قطعی داره؟
مثلاً سرویس ECO8192 در بدترین و بهترین حالت چه سرعت دانلودی می ده؟
اگه بخوام هرشب پشت سرهم دانلود کنم، چه ضریب اشتراکی بهم می دن؟
اصلاً هرگونه اطلاعاتی را که در مورد اینترنت شاتل دارید، بگویید. چه جزء سؤالاتم باشه، چه نباشه.
در مورد آواگستر هم هرگونه اطلاعی دارید، بگویید.
با تشکر.

این تاپیک هست
شاید بهتر کمکت کنه:
ADSL Shatel / شرکت شاتل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

babriman
06-08-2013, 14:54
این تاپیک هست
شاید بهتر کمکت کنه:
ADSL Shatel / شرکت شاتل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای آواگستر چی کار کنم؟
خیلی ممنون.

hossein 1994
06-08-2013, 15:08
برای آواگستر چی کار کنم؟
خیلی ممنون.
آواگستر نماینده شاتل هست با هم یکی هستن

maskot
06-08-2013, 15:15
عصر تلکام که تاپیک درست درمون نداره کسی از وضعیت این شرکت خبر داره تو امار ها که رتبه خوبی داره سرویس دهیش چطوره مخصوصا تو ساعات رایگان؟

{sahand}
06-08-2013, 18:59
ولی از نظر من برو های وب هم طرح دینامیت روزانه 900 کیلوبایته و هم شبانه 300 کیفیت هم عالی

مگه طرح دینامیت هم شبانه داره؟ توی سایت که چیزی ذکر نشده.

hossein 1994
06-08-2013, 19:02
آره دوستان امتحان کردن وتست هاشم تو تاپیک گذاشتن

hossein 1994
06-08-2013, 19:07
آره دوستان امتحان کردن وتست هاشم تو تاپیک گذاشتن
شبانش هم فکر کنم 2یا 3 ساعت باشه

Armin.Computer
06-08-2013, 21:16

تاپیکش هست
از کاربراش بپرس
شرکت داده گستر عصر نوین / ADSL Novinnet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

emad91
07-08-2013, 23:34
دوستان adsl آسیاتک چطوره ؟ از نظر سرعت و کیفیت ؟

Armin.Computer
07-08-2013, 23:54
دوستان adsl آسیاتک چطوره ؟ از نظر سرعت و کیفیت ؟

تاپیکش هست
شاید اونجا زودتر جواب بگیری:
ADSL Asiatech / شركت آسياتك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amol75
08-08-2013, 00:18
تاپیکش هست
ADSL Asiatech / شركت آسياتك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تاپیکش هست

عزیزه من اینکه نشد حرف. پس اینجا جای چیه هر چی میگن میگی برو اونجا بیا اینجا
چرا این تایپک رو درست کردن؟

Armin.Computer
08-08-2013, 00:34
عزیزه من اینکه نشد حرف. پس اینجا جای چیه هر چی میگن میگی برو اونجا بیا اینجا
چرا این تایپک رو درست کردن؟

دوست عزیز به متن پیام من دقت کنید

من گفتم اگر اونجا بری بهتره
تاپیکش همه ی مشترکاش هستن!
موفق باشید

emad91
11-08-2013, 20:50
آقا من داتک دارم می خوام سرویسم عوض کنم 512 دارم
یه شرکت درست حسابی که کیفیتش خوب باشه و دزد نباشه سراغ دارین ؟ برا تهران
داتک دزد نیست و خدماتش خوبه اما سرعتش زیاد جالب نیست
ساعات رایگان که کلا تعطیل میشه
اینم سرعت من اخه خدایی این انصافه با سرعت 512 ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Armin.Computer
11-08-2013, 21:23
آقا من داتک دارم می خوام سرویسم عوض کنم 512 دارم
یه شرکت درست حسابی که کیفیتش خوب باشه و دزد نباشه سراغ دارین ؟ برا تهران
داتک دزد نیست و خدماتش خوبه اما سرعتش زیاد جالب نیست
ساعات رایگان که کلا تعطیل میشه
اینم سرعت من اخه خدایی این انصافه با سرعت 512 ؟

پینگت با اصفهان خیلی بالاست!
همیشه اینجوریه؟

emad91
11-08-2013, 22:11
اره این که تازه خوبه الان
چند وقت پیش دو سه برابر این بود
حالا یه دونه ساعتای رایگان میگیرم اون ببینین چی میگین ...

Armin.Computer
11-08-2013, 22:25
اره این که تازه خوبه الان
چند وقت پیش دو سه برابر این بود
حالا یه دونه ساعتای رایگان میگیرم اون ببینین چی میگین ...

شما برو تاپیک تست سرعت
کاربرا تست گذاشتن با تست خودت مقایسه کن تا اختلاف خیلی شدید رو بفهمی
لطفا با speedtest یه تست بگیرید و اینجا بگذارید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

emad91
12-08-2013, 01:21
اینم تست الان
من دیگه حرفی ندارم

Armin.Computer
12-08-2013, 11:26
اینم تست الان
من دیگه حرفی ندارم

پینگ :n04:
765 :n04:
با تهران؟ :n04:

واقعا پینگت اینقدره یا با اسپیدتست مشکل داره؟!
خیلی زیاده
پشتیبانی چی میگه؟

emad91
12-08-2013, 13:26
این تو ساعت رایگان هست که میگم کلا همه چی تعطیل میشه و در حد دایال آپ میاد پایین
پشتیبانی میگه ساعت رایگان همینه چون استفاده زیاد میشه البته کاملا مشخص کار خودشون سرعت می ترکونن که کسی دانلود نکنه زیاد چون قبلا یکی دو ساعت که از زمان رایگان می گذشت دوباره اکی میشد اما الان تا اخر ساعات رایگان همینه
بعد از ساعت 9 صبح تقریبا تا 6-7 شب خوب میشه دوباره داغون میشه
مثلا الان تست گرفتم این
نمی دونم صبانت بگیرم بنظرتون ؟؟

Armin.Computer
12-08-2013, 13:34
این تو ساعت رایگان هست که میگم کلا همه چی تعطیل میشه و در حد دایال آپ میاد پایین
پشتیبانی میگه ساعت رایگان همینه چون استفاده زیاد میشه البته کاملا مشخص کار خودشون سرعت می ترکونن که کسی دانلود نکنه زیاد چون قبلا یکی دو ساعت که از زمان رایگان می گذشت دوباره اکی میشد اما الان تا اخر ساعات رایگان همینه
بعد از ساعت 9 صبح تقریبا تا 6-7 شب خوب میشه دوباره داغون میشه
مثلا الان تست گرفتم این
نمی دونم صبانت بگیرم بنظرتون ؟؟

تحقیق کن ببین تو مرکز مخابراتی شما چه شرکتی خوب سرویس میده!

emad91
12-08-2013, 16:43
سمت بهارشیرازم
از کجا می تونم ببینم کدوم خط بهتره ؟

emad91
12-08-2013, 18:12
اقا یسوال
من رفتم صبانت ثبت نام کنم یه چیزی رو نمی فهمم:n13:

نوشته 2048kbps-1m-10g به غیر از وسطی بقیه رو میدونم یعنی چی
اون وسطی چه فرقی داره چون بعضی از سرویس هاش هم اولی و اخری همین هست و وسطیش مثلا 6m یا 12m یا 3m هست

Armin.Computer
12-08-2013, 23:58
اقا یسوال
من رفتم صبانت ثبت نام کنم یه چیزی رو نمی فهمم:n13:

نوشته 2048kbps-1m-10g به غیر از وسطی بقیه رو میدونم یعنی چی
اون وسطی چه فرقی داره چون بعضی از سرویس هاش هم اولی و اخری همین هست و وسطیش مثلا 6m یا 12m یا 3m هست

شاید تعداد ماهش باشه
3 ماه 6 ماه
باید همین باشه
برای اطمینان بیشتر می خوای تماس بگیر

emad91
13-08-2013, 00:21
درسته همونه
مرسی
همون صبا رو میگیرم ...

PSYCHO_MAN
13-08-2013, 12:19
صبانت اگه رفتی قید پشتیبانی رو بزن + زیر و روکشی تو حجم و .... . همیشه هم حق به جانب هستن
منم چند روزه به طرز عجیبی سرویسم رو جمع کردن و فعلا با موبایل سر میکنم

دوستان یه سرویس خوب تو منطقه مخابرات کاشانی تهران پیشنهاد بدن. پارس آنلاین وآسیاتک پورت خالی ندارن، پیشگامان و نوین نت هم قبلا بودم که حکایت بد و بدتر بودن
فن آوا چطوره کیفیتش؟؟

Arrowtic
13-08-2013, 17:11
دوستان تو کرج کجا رو پیشنهاد می کنید ؟(نامحدود داشته باشه)

emad91
13-08-2013, 18:56
صبانت اگه رفتی قید پشتیبانی رو بزن + زیر و روکشی تو حجم و .... . همیشه هم حق به جانب هستن
منم چند روزه به طرز عجیبی سرویسم رو جمع کردن و فعلا با موبایل سر میکنم

برعکس داتک پشتیبانی عالی داره
زیر و رو کشی تو حجم نمی کنه اصلا تازه ما براش زیر و رو می کشیم :n09:
برخوردشون فوق العاده محترمانه است زنگ بزن فش خواهر مادر بده انقدر محترم باهات برخورد می کنن و بهت حق میدن که ادم خجالت می کشه :n02:
ولی یکم سرعتش اینا داغونه دیگه
نمی دونم دودلم بمونم رو همین داتک و صبا رو کنسل کنم کلا :n13:

8-1kel
13-08-2013, 20:15
سلام،دوستانی که اینترنت مخابرات(خوزستان)دارن سرعت دانلودش چطوره؟شبا که رایگانه چطور؟هرچند میدونم خیلی پایینه
و آسیاتک شبانه چطوره؟مثه سابقه که سرعت رو میاره رو 10؟قبلنا که میدیدی یه هفته قطعی هم داشت!
متاسفانه همین دوتا فقط در دسترس ماست

Armin.Computer
13-08-2013, 20:35
سلام،دوستانی که اینترنت مخابرات(خوزستان)دارن سرعت دانلودش چطوره؟شبا که رایگانه چطور؟هرچند میدونم خیلی پایینه
و آسیاتک شبانه چطوره؟مثه سابقه که سرعت رو میاره رو 10؟قبلنا که میدیدی یه هفته قطعی هم داشت!
متاسفانه همین دوتا فقط در دسترس ماست

من 256 نامحدود دارم
سرعت اکثر مواقع و تا جایی که من میدونم تقریبا واقعی میده
یعنی 256 حدود 30-32
تاپیکش هست
ADSL / مخابرات استان خوزستان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینجا فکر کنم جواب رو هم سریع تر و هم جواب بهتری بگیری
موفق باشید

فرخند
13-08-2013, 21:16

دوستان جواب سوال این دوستمون جواب من هم هست :n02: فقط زیاد هزینش بالا نباشه تو مایه های مخابرات باشه.

adib_f
13-08-2013, 22:29
دوستان جواب سوال این دوستمون جواب من هم هست :n02: فقط زیاد هزینش بالا نباشه تو مایه های مخابرات باشه.
من هم کرج هستم مخابرات دارم افتضاحه حدود 1 ماهه
جواب من هم هست اگه کسی تو کرج نت داره که ازش راضی هست لطفا اعلام کنه

Mool Tee
13-08-2013, 22:43
سلام به همه دوستان من الان خودم وایمکس ایرانسل دارم یعنی بدترین اینترنت روی زمینه بعضی وقتا میخوام بزنم مودمو بشکنم به قران! بازی انلاین زیاد نجام میدم میخوام یه نتی که پینگ فوق العاده ای داشته باشه سرعتشم خوب باشه ! صبانت هم نباشه که شماره من رو ساپورت نمیده ! تهران هستم !

Armin.Computer
13-08-2013, 22:45

من هم کرج هستم مخابرات دارم افتضاحه حدود 1 ماهه
جواب من هم هست اگه کسی تو کرج نت داره که ازش راضی هست لطفا اعلام کنه

این تاپیک ها رو پیدا کردم:
بهترین سرویس دهنده adsl در کرج ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سرويس ADSL مخابرات استان البرز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اینترنت استان البرز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ببنید تو این تاپیک ها جواب میگیرید با نه
با تشکر

p30world99
14-08-2013, 20:50
منم شیرازم میخوام نت مخابراتی بگیرم هورااا:n08:

اره باو
15-08-2013, 01:44
پینگ فقط مربوط به بازی آنلاین و وبگردی میشه ایا؟

p30world99
15-08-2013, 13:43
پینگ فقط مربوط به بازی آنلاین و وبگردی میشه ایا؟

تا اونجایی ک من میدونم پینگ واسه بازی مهمه با باز شدن صفحات وب:n02: ولی پینگ وابسته به سرعت نیست البته من اینو شنیدم از صحتش اطلاعی ندارم:n20:

metaler-soad
16-08-2013, 10:32
سلام
دوستان اینترنت نامحدود 1 مگابیت تو تهران، ارزون ترین و بهترین ISP چیه؟

اینترنت 1 مگ مخابرات نامحدوده؟ سرعت دانلودش چقدره؟

Ashkan_crash
16-08-2013, 12:00
سلام

سلام دوست عزیزم
نگیر از مخابرات نگیر آقا
برو تاپیک مخابرات ببین فحش پشت فحش به مخابرات همش قطعی داره
کاهش سرعت داره
پشتیبانی بد داره
تو بهترین حالت 120 سرعت دانلود بهت می ده بهترین تازه ماهی 38 تومن هم باید بدی
همین پول رو شما برو برای 256 نامحدود پارس هزینه کن یه سرعت دانلود عالی هم حول و حوش 300 بهت می ده یا یه سرویس از های وب بگیر

Armin.Computer
16-08-2013, 14:29
سلام

سلام
دوست عزیز اگر به این تاپیک بری بهتر نتیجه میگیری

star190
20-08-2013, 13:37
کسی گرفتار این زرنگی شرکت آسیا تک شده
وقتی میخواستم تمدید کنم میگه چون 25 روز دیر تمدید کردی از روزت کم شده و الان شما هزینه یک ماه بده و 5 روز استفاده کن

saeediranzad
20-08-2013, 16:38
@Star190
من که نفهمیدم چی شد. ولی اگه چنین چیزی گفته اند شما پول نده تا 5 روز دیگه؛ برای ماه بعد تمدید کن.
اصلاْاین حرف بی معنیه. شما اگر طرح قبلیت تموم شده یکسال بعد تمدید کن. به کسی چه مربوطه؟

star190
20-08-2013, 19:40
@Star190
من که نفهمیدم چی شد. ولی اگه چنین چیزی گفته اند شما پول نده تا 5 روز دیگه؛ برای ماه بعد تمدید کن.
اصلاْاین حرف بی معنیه. شما اگر طرح قبلیت تموم شده یکسال بعد تمدید کن. به کسی چه مربوطه؟

چون آنلاین شارژ کردم از جیبم پرید به این میگند سوء استفاده
چون این مبالغ کم هست ما معمولا میگم ارزش نداره پیگری کنیم و این شرکتهای به کار خودشون ادامه میدند

senaps
23-08-2013, 21:11
salam dustan.....
bebakhshid fenglish neveshtam......
systemam kharab shod, windows 8 nasb kardam, hala mikham file rush nasb konam, har 30-40 sanye 1 bar dc mishe...... divane shodam.....
darzemn sorate downloadam az 90 reside be 5-6 kb....
hata nemitunam kerak windows ya file zaban download konam...... to ro khoda komakam konin daram divane misham
moshkel az chye? ru lap top ke aslan vasl nemishe....

----------------------------
دوستان ببخشید که بالا فینگلیش نوشته بودم....
دوستان من سیستمم خراب شد هاردش و هارد جدید رو روش ویندوز ۸ نصب کردم....
حالا داره هر چند لحظه یکبار اینترنت رو قطع میکنه که نمی‌تونم مثل ادم فایل دانلود کنم و مدام باید در حال کانکت شدن باشم....
سرعت دانلودم هم از 90 تا رسیده به 4-5 کیلوبایت که اصلا فایل‌ها دانلود نمیشن و اعصابم رو خورد کرده....
رو لپ‌تاپ هم تست کردم و دیدم که مشکل پابرجاست....!!

امروز تا الان، مودم خود‌به خود ریست میشد و چراغ دی‌اس‌الش روشن نمی‌شد و هرکاریش میکردم درست نمی‌شد.... منم جوش اوردم و مودم رو تا میتونستم با مشت کوبیدم!! حالا این مشکل رو پیدا کرده.... به نظرتون مشکلش چیه که اینجوری میکنه؟؟؟( چراغا قطع نمی‌شن و سیستمی اینترنت قطع میشه و چند ثانیه‌ی بعد که دوباره میزنم وصل میشه...)

راستی، احساس میکنم که اگر دانلود بکنم قطع میشه و اگر دانلود نکنم مشکلی نداره اینترنتش.... ؟

Emperror Deadking
23-08-2013, 21:21
اقا دوباره این صبانت چه مرگش شده؟؟؟

من تا دیروز سرعت دانلودم 150 کیلو در ثانیه بود اما امروز سرعت دانلودم 10 کیلو در ثانیه شده

دوباره چه خبر شده امروز سرعت دانلودم کم شده ... بابا دیوونه شدم دیگه از دست این صبانت ... یک مدت سرعت زیاده یک مدت افتضاح

Armin.Computer
23-08-2013, 21:35
salam dustan.....
bebakhshid fenglish neveshtam......
systemam kharab shod, windows 8 nasb kardam, hala mikham file rush nasb konam, har 30-40 sanye 1 bar dc mishe...... divane shodam.....
darzemn sorate downloadam az 90 reside be 5-6 kb....
hata nemitunam kerak windows ya file zaban download konam...... to ro khoda komakam konin daram divane misham
moshkel az chye? ru lap top ke aslan vasl nemishe....

----------------------------
دوستان ببخشید که بالا فینگلیش نوشته بودم....
دوستان من سیستمم خراب شد هاردش و هارد جدید رو روش ویندوز ۸ نصب کردم....
حالا داره هر چند لحظه یکبار اینترنت رو قطع میکنه که نمی‌تونم مثل ادم فایل دانلود کنم و مدام باید در حال کانکت شدن باشم....
سرعت دانلودم هم از 90 تا رسیده به 4-5 کیلوبایت که اصلا فایل‌ها دانلود نمیشن و اعصابم رو خورد کرده....
رو لپ‌تاپ هم تست کردم و دیدم که مشکل پابرجاست....!!

امروز تا الان، مودم خود‌به خود ریست میشد و چراغ دی‌اس‌الش روشن نمی‌شد و هرکاریش میکردم درست نمی‌شد.... منم جوش اوردم و مودم رو تا میتونستم با مشت کوبیدم!! حالا این مشکل رو پیدا کرده.... به نظرتون مشکلش چیه که اینجوری میکنه؟؟؟( چراغا قطع نمی‌شن و سیستمی اینترنت قطع میشه و چند ثانیه‌ی بعد که دوباره میزنم وصل میشه...)

راستی، احساس میکنم که اگر دانلود بکنم قطع میشه و اگر دانلود نکنم مشکلی نداره اینترنتش.... ؟

چراغ ADSL ثابت نمی مونه یا فقط خاموش و روشن میشه؟

اقا دوباره این صبانت چه مرگش شده؟؟؟

من تا دیروز سرعت دانلودم 150 کیلو در ثانیه بود اما امروز سرعت دانلودم 10 کیلو در ثانیه شده

دوباره چه خبر شده امروز سرعت دانلودم کم شده ... بابا دیوونه شدم دیگه از دست این صبانت ... یک مدت سرعت زیاده یک مدت افتضاح

مشکل نویز ندارید؟

senaps
23-08-2013, 21:43
چراغ ADSL ثابت نمی مونه یا فقط خاموش و روشن میشه؟

دوست عزیز تا جایی که یادمه برا من چراغ باید چشمک میزد! :).... به هر صورت، در حال حاضر ثابته.... و مشکلی نداره....

مشکل من الان:
مدام دیس‌کانکت شدن....
سرعت پایین
هستش.... واقعا دارم دیوونه میشم..... دارم عین روانی ها تو اتاق می‌چرخم و هر بار یه مشت میزنم تو سر مودم یا کیبورد یا کیس کامپیوتر..... نمی‌دونم چرا دیسکانکت میشه؟؟؟ (حالا سرعت پایین قابل تحمله کمی :( )....

راستی، تو بخش کانکت شدن، یه قسمتی نوشته unidentified network که وضعیتش limited هستش و زیرش کانکشن اینترنت و connetcted هستش....
اون لیمیتد مال خود وین ۸ه یا چی؟؟؟

Emperror Deadking
23-08-2013, 21:46
مشکل نویز ندارید؟

فکر نمیکنم

اما تا دیروز سرعت دانلودم 150 کیلو در ثانیه بود امروز 10 کیلو در ثانیه شده !!!

من نامحدود یک ماهه ی صبانت هستم ... نکنه چون زیاد دانلود کردم خودشون سرعت ام را کم کرده اند ؟؟؟

Armin.Computer
23-08-2013, 21:48
دوست عزیز تا جایی که یادمه برا من چراغ باید چشمک میزد! :).... به هر صورت، در حال حاضر ثابته.... و مشکلی نداره....

مشکل من الان:
مدام دیس‌کانکت شدن....
سرعت پایین
هستش.... واقعا دارم دیوونه میشم..... دارم عین روانی ها تو اتاق می‌چرخم و هر بار یه مشت میزنم تو سر مودم یا کیبورد یا کیس کامپیوتر..... نمی‌دونم چرا دیسکانکت میشه؟؟؟ (حالا سرعت پایین قابل تحمله کمی :( )....

راستی، تو بخش کانکت شدن، یه قسمتی نوشته unidentified network که وضعیتش limited هستش و زیرش کانکشن اینترنت و connetcted هستش....
اون لیمیتد مال خود وین ۸ه یا چی؟؟؟

راستش من با ویندوز 8 تا حالا کار نکردم
ولی برای ویندوز سون یک علامت زرد رنگ می یاد

راستی گفتی چراغ ADSL چشمک می زنه؟
مودم چیه؟
بقیه تو مرکز مخابراتی که همین شرکتی که تو داری رو دارن
مشکلی دارن؟
مقادیر مودم رو بگو

فکر نمیکنم

اما تا دیروز سرعت دانلودم 150 کیلو در ثانیه بود امروز 10 کیلو در ثانیه شده !!!

من نامحدود یک ماهه ی صبانت هستم ... نکنه چون زیاد دانلود کردم خودشون سرعت ام را کم کرده اند ؟؟؟

باید ببینی مشکل از isp هست یا نه!

Emperror Deadking
23-08-2013, 22:00
باید ببینی مشکل از isp هست یا نه!

من براشون تیکت فرستادم

هرچند که میدونم سرعت ام درست بشو نیست فکر کنم چون دانلود زیاد داشتم عمدا کم شده

Emperror Deadking
23-08-2013, 22:02
البته به سرعت پایین عادت کردم دیگه اونقدر سرعت ام کم شده

senaps
23-08-2013, 22:25
بالاخره قطع شدن اینترنت با ریست کردن سیستم و نصب کرک حل شدش امیدوارم که تکرار نشه....!!! ولی دلیل سرعت پایین چیه؟ راستی مودم قبلا هم عرض کردم تو این تاپیک که چند هفته ای هستش داره من رو اذیت میکنه و اجازه نمیده برم داخل بخش ستاپش :(

king_darkness
25-08-2013, 11:16
الان بهترین isp که شبانه رایگان درست حسابی داشته باشه چی ای؟
این آسیاتک لعنتی بعد از عید هر هفته یه بامبولی در میاره !!!!
قیمت ها رو دوبرابر کردن سرعت هارو نصف کردن الانم که مصرف منصفانه گذاشتن !!!

Ali.Larson
25-08-2013, 22:40
کسی هست که تهران و از مرکز مخابراتی شهید کاظمیان باشه ؟

msn1986
26-08-2013, 03:22
سلام دوستان
من میخوام یه سرویس adsl نامحدود بگیرم حوالی جنت آباد،مخابرات پیام نور،تا ماهی 30تومن تقریبا میخوام پول بدم حالا یذره بالا پایین
طبیعتا میخوام سرعتش خوب باشه مخصوصا سرعت روزش،شبا اکثرا سر کارم و استفاده ای ندارم
میخوام شرکتش بازی درنیاره چندوقت یبار،خرج الکی هم هی رو دستم نذاره
اینم بگم،به پارس آنلاین و شاتل تقریبا یک ماهه که زنگ زدم و ثبت نام کردم ولی هنوز خبری نشده،مخابراتم هفته پیش ثبت نام کردم،اونم خبری نشده،میگن پورت خالی نداریم
انقد عاصی شدم که بفکر وایمکس افتادم،اگه پیشنهادی دارید،حالا adsl یا وایمکس ممنون میشم راهنماییم کنید،راستی میخوام با فیلتر شکن و وی پی ان و تورنت هم مشکلی نداشته باشه
ممنون از همتون

Armin.Computer
26-08-2013, 11:11
الان بهترین isp که شبانه رایگان درست حسابی داشته باشه چی ای؟
این آسیاتک لعنتی بعد از عید هر هفته یه بامبولی در میاره !!!!
قیمت ها رو دوبرابر کردن سرعت هارو نصف کردن الانم که مصرف منصفانه گذاشتن !!!

انتخاب isp:
راستش همه چی بستگی به مرکز مخابراتی شما داره!

کسی هست که تهران و از مرکز مخابراتی شهید کاظمیان باشه ؟

تاپیکش هست
بپرس شاید زودتر جواب بگیری

Amir Hossein
26-08-2013, 11:12
سلام بچه ها
من نمیتونم تو بازی های آنلاین هاست بشم
میگن برای اینکه بتونی هاست بشی باید سند زیاد تر باشه
که انگار این کارو میشه با کانفیگ مودم انجام داد
حالا من چطوری سندمو میتونم بیشتر کنم؟
ممنون

Children_Of_Bodom
26-08-2013, 12:41
سلام.
بالاخره من هم ADSL از شرکت پیام آوران کویر(بیرجند)،سرویس 512 گرفتم که سرعت و پینگش فوق العادس.
سرعت دانلود الان که 1:40 ظهر هست 500 کیلوبایت در ثانیه و پینگش 60 هست و توی سایت Pingtest
Packet loss رو 0% و Jitter رو 1ms و درجه B رو نشون داد.
به طور کلی فوق العادس و من که کاملا راضیم. :n05:

king_darkness
26-08-2013, 15:34
انتخاب isp:
راستش همه چی بستگی به مرکز مخابراتی شما داره!

مرکز مخابرات هیچ مشکلی نداره راحت 4 مگ ساپورت میکنه
خلوت ترین مرکز تو کرجه:n02:

Armin.Computer
26-08-2013, 23:43
مرکز مخابرات هیچ مشکلی نداره راحت 4 مگ ساپورت میکنه
خلوت ترین مرکز تو کرجه:n02:

پس خوبه
چه شرکتی رو در نظر دارید؟
چه شرکتهایی تو مرکز شما سرویس میدن؟

footballist
26-08-2013, 23:49
سلام دوستان
تو حول و حوش نوشهر و چالوس تو مازندران،چه خدمات دهنده ای بهترین هست؟برای بازی و دانلود استفاده میکنیم.ممنون

king_darkness
27-08-2013, 11:33
پس خوبه
چه شرکتی رو در نظر دارید؟
چه شرکتهایی تو مرکز شما سرویس میدن؟

فک کنم بیشتر شرکت ها سرویس بدن
فقط هم برام دانلود رایگان شبانه مهمه
این طرح دینامیت های وب چطوره ؟
16 گیگ ماهی 45 تومن ؟ تو ساعت رایگان چقدر میشه دانلود کرد ؟

یه سوال
اول باید درخواست جمع آوری بدم بعد ثبت نام کنم یا همین الانم میشه ثبت نام کرد ؟

Armin.Computer
27-08-2013, 11:56
فک کنم بیشتر شرکت ها سرویس بدن
فقط هم برام دانلود رایگان شبانه مهمه
این طرح دینامیت های وب چطوره ؟
16 گیگ ماهی 45 تومن ؟ تو ساعت رایگان چقدر میشه دانلود کرد ؟

یه سوال
اول باید درخواست جمع آوری بدم بعد ثبت نام کنم یا همین الانم میشه ثبت نام کرد ؟

بنا به تجربه ی من:
ولی باید ببینی وضعیت اینترنت ها وب تو مرکز شما چه جوره
ولی تو تاپیکش اطلاعات بهتری به دست می یاری!
شرکت داده گستر عصر نوین / ADSL Novinnet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

najee
29-08-2013, 22:10
سلام .ما تو شرکتمون از دونوع سرویس اینترنت استفاده میکنیم 512وایرلس از یه شرکت خصوصی و1مگ مخابرات.چیز جالبی که باید بگم توی دانلود دقیقا یه مگ 130تا میکشه البته بعضی مواقع پایین تر هم میاد .512وایرلسمون هم 60تا70دانلود داره
ول جالبه توی لود صفحه ها وایر لس 512خیلی سریعتر از 1مگ چراباید اینطور باشه جای سئوال واسم؟؟؟؟؟

aminjpo
29-08-2013, 22:21
من که دانلودم تا 200 تا 230کیلوبایت هست
اما سرعت لود صفحه افتضاحه!برادرا صفحه رو قبل از ما می خونن بعد اوکی می زنن تا بیاد
اصفهان\اینترنت مخابرات

-----------------------
عدم اپدیت اندروید یا سیاسیت زشت؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wthread.php?t=256898&highlight=)
چرا گوشی عوض می کنیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
معرفی بهترین برنامه های اندروید مورد استفاده خود به دیگران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مقایسه عملی GPS چهار گوشی مختلف و نتیجه جالب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

msf66
29-08-2013, 23:36
راستی اینترنتم 512 هستش بنظرت سرعت دانلودم چقدر باید باشه؟؟؟
برا من سرعت دانلود 120تا 119 هستش چه شبانه رایگان باشه چه با زهر شکن باشه اصلا پایین بالا نمیره فقط بعضی وقتا 3 ثانیه میره تو 150 دوباره برمیگرده:n04:
نمیشه کاری کرد بالا بره یعنی برا من تو 120 فیکس کرده؟؟؟

Armin.Computer
30-08-2013, 00:15
راستی اینترنتم 512 هستش بنظرت سرعت دانلودم چقدر باید باشه؟؟؟
برا من سرعت دانلود 120تا 119 هستش چه شبانه رایگان باشه چه با زهر شکن باشه اصلا پایین بالا نمیره فقط بعضی وقتا 3 ثانیه میره تو 150 دوباره برمیگرده:n04:
نمیشه کاری کرد بالا بره یعنی برا من تو 120 فیکس کرده؟؟؟

راستش بستگی به isp داره
به احتمال زیاد شما 512 محدود دارید
چه شرکتی؟
دان استریم چه قدره؟

msf66
30-08-2013, 00:54
راستش بستگی به isp داره
به احتمال زیاد شما 512 محدود دارید
چه شرکتی؟
دان استریم چه قدره؟
اره محدوده اگه دقت کنی نوشتم شبانه رایگان:n02:
شرکت داتک
منظور دان استریم رو نفهمیدم:n13:

DREAD KING
30-08-2013, 14:43
دوستان اخیرا شرکتی به اسم " سیستک " داره سرویس های ویژه ی بازی آنلاین رو میفروشه که پینگو به شکل قابل توجهی کاهش میده ظاهرا . خود سایت ادعا کرده پینگ بین 2 تا 3 برابر کاهش پیدا می کنه کسی اطلاعاتی راجع به این سرویس نداره ؟

Armin.Computer
30-08-2013, 17:02
اره محدوده اگه دقت کنی نوشتم شبانه رایگان:n02:
شرکت داتک
منظور دان استریم رو نفهمیدم:n13:

دان استریم
مقدار پهنای باند شما هست که تعیین میشه
معمولا با وارد شدن به مودم می تونید ببینید پهنای باند شما چه قدره
البته این نکته رو بگم
ممکنه از سمت اکانتینگ محدود شده باشید
مثلا در یکی از همین موارد که برای من پیش اومد من به این نتیجه رسیدم:
مثلا من قبلا دان استریمم 2048 بود
سرویسم 256 نامحدود
ولی نتونستم سرعتم رو 2048 برسونم چون از سمت اکانتینگ محدود شده بودم!
ولی احتمال داره یک isp دیگه طور دیگری باشه!
بستگی به isp داره

shayanrko
30-08-2013, 17:18
:n28:اسیاتک که داغون ، مخابرات از اون بدتر ، پارس انلاین و شاتل هم که با دانلود محدود و ... کلا شرکتی مونده که بشه روی دانلود کردن حساب کرد ؟!

خسته شدم از دست اسیاتک عملا از بعد عید به اینور اصلا اینترنت ندارم

پ.ن:تهران،مرکز سعادتمند :n21:

najee
31-08-2013, 06:13
سلام .ما تو شرکتمون از دونوع سرویس اینترنت استفاده میکنیم 512وایرلس از یه شرکت خصوصی و1مگ مخابرات.چیز جالبی که باید بگم توی دانلود دقیقا یه مگ 130تا میکشه البته بعضی مواقع پایین تر هم میاد .512وایرلسمون هم 60تا70دانلود داره
ول جالبه توی لود صفحه ها وایر لس 512خیلی سریعتر از 1مگ چراباید اینطور باشه جای سئوال واسم؟؟؟؟؟

ولی نه جدی میگم علتش چی میتونه باشه کسی میدونه قضیه چیه؟؟

ahriman323
31-08-2013, 06:19
چون پینگ تایم سرویس وایرلستون پاینتر هست!
معمولا سرویس های وایرلس پینگ تایم بهتری نسبت به adsl دارند

parham76m
31-08-2013, 11:54
سلام دوستان من الان 512 مخابرات دارم که با برنامه speedtest روی 50 وا میسته و با internet download manager با سرعت تقریبیه 75 تا 80 دانلود میکنم میخواستم ببینم به صفه هستش که عوضش کنم و از اسیا تک و یا پارس انلاین سرویس 256 بگیرم میخواستم ببینم سرعتش بهتر هستش از پارس انلاین که سوال کردم گفتند 128 ما بهتر از 512 مخابراته و اسیتکم گفت 512 ما میشه با 300 دانلود کردش البته اینا واسه سرویس های نا محدودشونه حالا اون دوستانی که از این اپراتورها استفاده میکنند نظرشون رو بگن خیلی خیلی ممنون میشم... ایا واقعا به صرفه هستش که 512 مخابرات رو با 265 پارس انلاین یا اسیاتک عوض کرد سرعت دانلود اونا چجوریه؟ و یک سوال که این اسیتک که برنزی نامحدود و نقره ای و طلایی داره چه جوریاستش چه فرقایی داره؟ ممنون

Armin.Computer
31-08-2013, 13:57
سلام دوستان من الان 512 مخابرات دارم که با برنامه speedtest روی 50 وا میسته و با internet download manager با سرعت تقریبیه 75 تا 80 دانلود میکنم میخواستم ببینم به صفه هستش که عوضش کنم و از اسیا تک و یا پارس انلاین سرویس 256 بگیرم میخواستم ببینم سرعتش بهتر هستش از پارس انلاین که سوال کردم گفتند 128 ما بهتر از 512 مخابراته و اسیتکم گفت 512 ما میشه با 300 دانلود کردش البته اینا واسه سرویس های نا محدودشونه حالا اون دوستانی که از این اپراتورها استفاده میکنند نظرشون رو بگن خیلی خیلی ممنون میشم... ایا واقعا به صرفه هستش که 512 مخابرات رو با 265 پارس انلاین یا اسیاتک عوض کرد سرعت دانلود اونا چجوریه؟ و یک سوال که این اسیتک که برنزی نامحدود و نقره ای و طلایی داره چه جوریاستش چه فرقایی داره؟ ممنون

سلام
راستش در ابتدا باید بگم هر isp برای سرویس دهی یک سری تعرفه داره
شما با توجه به نیازتون یک تعرفه رو انتخاب می کنید
ممکنه یک isp در یک منطقه خوب سرویس بده و در یک منطقه نه!
شما برای اطلاع در تعرفه های هر شرکت می تونید به سایتشون برید
تاپیک های این شرکت در همین انجمن هم هستن که کاربرا بحث و گفتکو می کنند
می تونید از تاپیک ها هم استفاده کنید:
ADSL Asiatech / شركت آسياتك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگر تاپیک استان مورد نظر رو پیدا کردید هم می تونید سوال خودتون رو بپرسید
در کل یک نکته
اول تحقیق کنید ببینید کدوم شرکت بهترین سرویس رو تو مرکز شما ارائه میده
موفق باشید

parham76m
31-08-2013, 14:36
من از پارس انلاین پرسیدم گفتش ما 128 کاربرامون با سرعت 200 هم دانلود میکن و ... ولی همه دوستان میگن ما با 128 روی 15 دانلود میکنیم من میخوام ببینم کدوم رو باور کنم چون میخوام جایگزین مخابراتش کنم که با سرعت 80 دانلود میکنم

ahriman323
31-08-2013, 15:19
من از پارس انلاین پرسیدم گفتش ما 128 کاربرامون با سرعت 200 هم دانلود میکن و ... ولی همه دوستان میگن ما با 128 روی 15 دانلود میکنیم من میخوام ببینم کدوم رو باور کنم چون میخوام جایگزین مخابراتش کنم که با سرعت 80 دانلود میکنم
توی تاپیک پارس انلاین مطرح کنید زودتر به جواب می رسید

سرویس نامحدود؟ چند گیگ حجم اولیه سرعت بالا داره بعد از مصرف اون مقدار حجم سرعتتون به 16 قانونی میرسه

Capital
31-08-2013, 19:41
دوستان من یه سوالی دارم که شاید قبلا پرسیده شده باشه اما به دلیل یک مقدار کار نمیرسم که صفحات رو بخونم پس خیلی شرمنده.سوالم هم اینه که من الان مخابرات تهران دارم با سرعت 512 و سرعت دانلودم حدود 65 هست که اصلا ازش راضی نیستم و یکی ازدلایلی که رفتم تو سیستم مخابرات برای این بود که دانلود نا محدود داره.اما الان میخوام برم تو یه سرویس دیگه و الان میخوام از اساتید بپرسم که بهترین سرویس داخل تهران چیه.لطفا در صورت تجربه جواب بدین و از روی تعصب نگین.

ahriman323
31-08-2013, 21:19
دوستان من یه سوالی دارم که شاید قبلا پرسیده شده باشه اما به دلیل یک مقدار کار نمیرسم که صفحات رو بخونم پس خیلی شرمنده.سوالم هم اینه که من الان مخابرات تهران دارم با سرعت 512 و سرعت دانلودم حدود 65 هست که اصلا ازش راضی نیستم و یکی ازدلایلی که رفتم تو سیستم مخابرات برای این بود که دانلود نا محدود داره.اما الان میخوام برم تو یه سرویس دیگه و الان میخوام از اساتید بپرسم که بهترین سرویس داخل تهران چیه.لطفا در صورت تجربه جواب بدین و از روی تعصب نگین.
سلام دوست عزیز
خیلی سرعتتون خوب هست! سرویس 512 نامحدود اسیاتک سرعتش 40 45 هست!
بستگی به مرکز مخابراتتون داره/اسم و پیش شماره مرکز مخابراتتون را اعلام کنید تا کسانی که از مرکز شما هستند و تجربه دارن راهنماییتون کنند/توی تاپیک adsl تهران زودتر به نتیجه می رسید اگر اونجا مطرح کنید

javad.zidane
01-09-2013, 12:09
سلام دوست عزیز
خیلی سرعتتون خوب هست! سرویس 512 نامحدود اسیاتک سرعتش 40 45 هست!
بستگی به مرکز مخابراتتون داره/اسم و پیش شماره مرکز مخابراتتون را اعلام کنید تا کسانی که از مرکز شما هستند و تجربه دارن راهنماییتون کنند/توی تاپیک adsl تهران زودتر به نتیجه می رسید اگر اونجا مطرح کنید
45-50 بود :n08: شده 20-25:n03:

kazem3300
01-09-2013, 18:39
دوستان بین دو طرح art1 شاتل و نا محدود 128u+ پارس انلاین کدوم بهتر می باشد؟
وبا سرعت بالا اجازه دانلود بیشتر رو می دهد؟

ahriman323
01-09-2013, 18:47
دوستان بین دو طرح art1 شاتل و نا محدود 128u+ پارس انلاین کدوم بهتر می باشد؟
وبا سرعت بالا اجازه دانلود بیشتر رو می دهد؟
باید ببینی کدوم شرکت تو مرکز شما بهتره
در کل من پارس انلاین را ترجیح میدم
تو تاپیک هر دو سرویس دهنده و تاپیک شهرتون مرکز مخابرات و پیش شمارتون را مطرح کنید

sam09ft
02-09-2013, 07:28
دوستان بدون در نظر گرفتن فاصله از مرکز و ... به صورت کلی کدوم یک از شرکت های زیر پینگ بهتری میدن (فقط پینگ مهمه نه سرعت)
اسیاتک - پارس انلاین - مخابرات
یه سوال دیگه : نامحدود بودن سرعت (اشتراکی شدن) روی پینگ تاثیر داره ؟

A . M
02-09-2013, 12:09
مخابرات مشهد داره پدر کاربرا رو درمیاره....

ahriman323
02-09-2013, 12:42
دوستان بدون در نظر گرفتن فاصله از مرکز و ... به صورت کلی کدوم یک از شرکت های زیر پینگ بهتری میدن (فقط پینگ مهمه نه سرعت)
اسیاتک - پارس انلاین - مخابرات
یه سوال دیگه : نامحدود بودن سرعت (اشتراکی شدن) روی پینگ تاثیر داره ؟
آسیاتک که اصلا پینگش خوب نیست
پینگ بیشتر بستگی به شرکت داره

shayanrko
02-09-2013, 13:52
isp واسه دانلود میخواستم ... isp منو بهم بدین بــــِـــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ رَم

پ.ن:تهران،سعادتمند

Armin.Computer
02-09-2013, 14:11
isp واسه دانلود میخواستم ... isp منو بهم بدین بــــِـــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ رَم

پ.ن:تهران،سعادتمند

سلام

در زمان نوشتن مطالب از نوشتن با فونت درشت و رنگ های تند در مطالب خود داری کنید در صورت گذارش این پست ها پست ویرایش و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

در مورد سوالاتون باید بگم که اگر تو تاپیک تهران مطرح کنید شاید زودتر به جواب برسید
موفق باشید

sam09ft
02-09-2013, 14:35
آسیاتک که اصلا پینگش خوب نیست
پینگ بیشتر بستگی به شرکت داره
خیلی ممنون
دوستان نظرتون چیه بین سه شرکتی که گفتم به نظرتون کدوم بهترین پینگ رو میده ؟؟

keshti
03-09-2013, 07:19
512 نا محدود اسیاتک دارم سرعت دانلودش بعد یکماه از 65 رسید به 40 دوباره بعد از دو هفته رسید به 20 الانم دارم داغون میشم ، اولا که از آسیاتک نخرید که اگه بعدش زنگ بزنید به پشتیبانی یه جوابایی میدن که شاخ در میارید !!!
الانم لطفا راهنمایی بفرمایید که کدوم شرکت تو مشهد دانلود نامحدود با حداقل 65 میده ؟

ahriman323
03-09-2013, 07:24
خیلی ممنون
دوستان نظرتون چیه بین سه شرکتی که گفتم به نظرتون کدوم بهترین پینگ رو میده ؟؟
اسیاتک که حذف میشه
بین 2 شرکت!
توی تاپیک adsl شهر خودتون مطرح کنید و اسم مرکز مخابراتتون و پیش شمارتون را هم اونجا اعلام کنید

512 نا محدود اسیاتک دارم سرعت دانلودش بعد یکماه از 65 رسید به 40 دوباره بعد از دو هفته رسید به 20 الانم دارم داغون میشم ، اولا که از آسیاتک نخرید که اگه بعدش زنگ بزنید به پشتیبانی یه جوابایی میدن که شاخ در میارید !!!

100% تایید میشه حرفتون!

Children_Of_Bodom
03-09-2013, 11:34
یه سری نکاتی رو من بگم:
من از شرکت پیام آوران کویر سرویسی که گرفتم 6 گیگ سه ماهه هست و هر گیگ اضافه 4 هزار تومن و دانلود شبانه رایگان نداره،اما از 10 شب تا 8 صبح نصفه حساب میشه.همونطور که گفتم سرعت دانلود حدود 500 به بالا هست حالا تعجبه که دوستان سرویس 512 می گیرن با سرعت دانلود 50!البته شرکتش نماینده مخابرات هست فکر می کنم برای همین پینگ زیر 100 داره...

taha90
03-09-2013, 12:06
دوستان تو مرکز شهید غریبی قیطریه چه سرویس دهنده ای بهتره ؟

sht1987
04-09-2013, 01:17
من ساکن یزدم.می خواستم ADSL بگیرم بیشتر برای دانلود شبانه یعنی حدود 90%. کدام شرکت و طرح رو پیشنهاد میدین؟پیشگامان یا مخابرات یا فن آوا یا غیره؟

emad91
04-09-2013, 08:23
واقعا این شرکتا چرا انقدر بی شرفن؟
خونه ما دست مستاجر بوده یارو رفته از پیشگامان نت گرفته الان یک هفته است دنبال اینم رانژه کنه خطم همش داره امروز فردا می کنه
بعد دیروز میگم خانوم آخه چرا انقدر اذیت می کنین ؟
میگه سیاست شرکت این که مشتریا رو حفظ کنه:n13:
اخه ک..................................... مگه من مشتری ات بودم که می خوای حالا حفظم کنی
برم مخابرات مستقیم درخواست رانژه خط بدم چقدر طول می کشه جمع کنن ؟؟

04-09-2013, 11:38
من ساکن یزدم.می خواستم ADSL بگیرم بیشتر برای دانلود شبانه یعنی حدود 90%. کدام شرکت و طرح رو پیشنهاد میدین؟پیشگامان یا مخابرات یا فن آوا یا غیره؟

مخابرات و های وب .

vahidrojroj
04-09-2013, 12:41
یه سری نکاتی رو من بگم:
من از شرکت پیام آوران کویر سرویسی که گرفتم 6 گیگ سه ماهه هست و هر گیگ اضافه 4 هزار تومن و دانلود شبانه رایگان نداره،اما از 10 شب تا 8 صبح نصفه حساب میشه.همونطور که گفتم سرعت دانلود حدود 500 به بالا هست حالا تعجبه که دوستان سرویس 512 می گیرن با سرعت دانلود 50!البته شرکتش نماینده مخابرات هست فکر می کنم برای همین پینگ زیر 100 داره...

شما از کدوم شهر و استانی ؟
هزینه اینترنت شما چقدره ؟
آخه با این مشخصات خیلی خوبه

sht1987
04-09-2013, 13:22
مخابرات و های وب .
های وب شباش رایگانه ؟ برای یزد خوبه؟

Armin.Computer
04-09-2013, 13:30

تاپیک زیر هم مخصوص های وب هست
اگر خواستی اینجا هم یک سر بزن
ADSL Hiweb / شرکت های وب (داده گستر عصر نوین) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

04-09-2013, 15:51

آره رایگانه .
در کل خوبه .

Children_Of_Bodom
04-09-2013, 17:15
شما از کدوم شهر و استانی ؟
هزینه اینترنت شما چقدره ؟
آخه با این مشخصات خیلی خوبه
بیرجند - خراسان جنوبی.شرکتش توی اکثر شهر های استان نمایندگی داره.برای این سرویس 35 تومن دادم.هزینه رانژه و آبونمان و...هم نداشت.

Sajad perspolis
04-09-2013, 17:34
درود دوستان کسی از این ISP چیزی میدونه ؟؟؟
خیلی گنگ سرویساشو زده!!
از 1 مگ داره تا 50 مگ !!! :|

amir-shakh
04-09-2013, 23:53
سلام دوستان گلم
واسه منطقه سعادت آباد - چ سرور با پیش شماره 2235
اینترنت پرسرعت خوب چی قیمت مهم نیس کیفیت اول.
:n12::n12::n13::n13:

alireza20202003
05-09-2013, 00:55
درود دوستان کسی از این ISP چیزی میدونه ؟؟؟
خیلی گنگ سرویساشو زده!!
از 1 مگ داره تا 50 مگ !!! :|

بله پهنای باند ارائه می‌ده. این سرویس‌ها آپلود و دانلودشون به یك سرعته و از اونجا كه قالبا برای سرور استفاده می‌شن برخلاف سرویس‌های اینترنت پر سرعت آپلود سرعت بالایی باید داشته باشند. البته در مورد پهنای باند چون مدت زمان دسترسی خیلی مهم هست و حتی وقفه چند دقیقه ای هم قابل قبول نیست برای همین سرویس‌های وایرلس در این مورد ضریب اطمینان پایین تری دارند و قیمتشون هم از سرویس سیمی كمتره ! این هم قیمت سیمی :

jan sakht
05-09-2013, 06:33
سلام دوستان
من 512 اندیشه سبز خزر (رشت) رو دارم. توی speedtest سرعت دانلودم رو 1.63mbps زده ولی همیشه در بهترین حالت 200kbps هستش.
باید چیکار کنم؟

Children_Of_Bodom
05-09-2013, 08:56
عکس از سرعت دانلودم:

05-09-2013, 10:54
سلام دوستان
من 512 اندیشه سبز خزر (رشت) رو دارم. توی speedtest سرعت دانلودم رو 1.63mbps زده ولی همیشه در بهترین حالت 200kbps هستش.
باید چیکار کنم؟

درسته دیگه ...
200×8=1600

jan sakht
05-09-2013, 11:15
درسته دیگه ...
200×8=1600

یعنی همه چی درسته؟ چطوری آخه!
یکم بیشتر توضیح می دی؟!

mdaneshjoo
05-09-2013, 17:14
یعنی همه چی درسته؟ چطوری آخه!
یکم بیشتر توضیح می دی؟!

يعني اينكه شركت سرعت رو بر حسب بيت (b) مي نويسه ولي اوني كه توي دانلود منيجر ميبيني بر حسب بايته (B) و هر بايت 8 بيته:n05:
يچي شبيه ريال و تومان:n02:
هر سرعتي كه بود تقسيم بر 8 كن
تازه يه بحث شيرين هم داريم تحت عنوان نرخ اشتراك! خلاصش اينكه اگه نرخ اشتراكت 1 به 8 باشه اينجاست كه يه بار ديگه هم بايد تقسيم بر 8 انجام بدي! و اگر سرعتت از اين مقدار كمتر شد تازه ميتوني شكايت كني:n02:
اگر اشتباه گفتم اساتيد اصلاح كنن:n01:

mohssen_00
07-09-2013, 22:33
سلام دوستان
یکی از دوستام تو یزده می خواد اینترنت نا محدود بگیره تا 40 تومن چه شرکتی رو به پیشنهاد میدین؟؟؟؟
ممنون

amir9000amir
08-09-2013, 06:08
سلام به همه من مبین نت دارم جا به جا شدم انتن نمیده

adsl سمت شرق تهران ... شمس اباد
کسی میدونه چی خوبه ؟
که شبانه رایگان با سرعت مناسب باشه

ممنونم

08-09-2013, 08:24
سلام دوستان
یکی از دوستام تو یزده می خواد اینترنت نا محدود بگیره تا 40 تومن چه شرکتی رو به پیشنهاد میدین؟؟؟؟
ممنون

نامحدود ISP ای خوبی نیست ...
مخابرات محل رو بررسی کنید ببینید خوب هست .

08-09-2013, 08:24
سلام به همه من مبین نت دارم جا به جا شدم انتن نمیده

adsl سمت شرق تهران ... شمس اباد
کسی میدونه چی خوبه ؟
که شبانه رایگان با سرعت مناسب باشه

ممنونم

اگه دانلود ندارید شاتل خوبه .

Erfandotm
08-09-2013, 08:37
کسی اینجا 512 مخابرات داره؟ (تهران)
راضی هستین؟

MILIN3M
08-09-2013, 22:03
اینترنت مخابرات سرعت ۱مگ... اگه نامحدود بگیرم فک میکنید با چه سرعتی دانلود میکنه؟؟ برای استان شهرکرد

Facon_Archi
08-09-2013, 22:17
سلام دوستان
ممنون

Shatel
Art 3 گزینه ی خوبی هست
دانلود هم تا ۲۰ گیگ محدود نمیشید

amir9000amir
09-09-2013, 06:02
اگه دانلود ندارید شاتل خوبه .

دانلود شبانه دارم
میخوام ببینم سمت شرق چی خوبه ؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

mirzaei11
09-09-2013, 09:30
دوستان سلام
می خواستم بدونم کدوم سرویس دهنده adsl برای منطقه امام خمینی مشهد(پیش شماره 734) مناسبه؟
1-دانلود شبانه برام مهم نیست.
2-سرعت دانلود روزانه زیر 400 نباشه.
3-ماهی 3تا 4 گیگ بیشتر مصرف ندارم.

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

najee
09-09-2013, 21:04
دوستان من این سئوال و چندین بار پرسیدم ولی جوابی نگرفتم چرا سرعت لود کردن اینترنت 1مگ مخابرات از سرعت لود کردن صفحات512وایرلس کمتره .؟؟
راهی هست بشه سرعت دانلود 1مگ وکه باید مثلا 128کیلو باشه به نصف کاهش داد درعوض سرعت لود صفحه هارو دوبرابر افزایش آره میشه؟؟؟

hossein 1994
09-09-2013, 21:08
دی اس ان ها رو چک کن
این مشکل مخابرات برای تمام استان ها هست چون سرعتا رو محدود نمیکنه و موقع وبگردی سرعت پایین دارن و دانلود سرعتش بالا ترن مگر اینکه مثل استان ما محدودیت رو شروع کنن
برای من با سرعت 8 دارم هم دانلود میکنم و هم وبگردی 256 هم انلاین بدون توقف فیلم میبینم کیفیت خیلی بالا رفته

najee
10-09-2013, 06:21
دی اس ان ها رو چک کن
این مشکل مخابرات برای تمام استان ها هست چون سرعتا رو محدود نمیکنه و موقع وبگردی سرعت پایین دارن و دانلود سرعتش بالا ترن مگر اینکه مثل استان ما محدودیت رو شروع کنن
برای من با سرعت 8 دارم هم دانلود میکنم و هم وبگردی 256 هم انلاین بدون توقف فیلم میبینم کیفیت خیلی بالا رفته

ممنون که جواب دادی یعنی به غیرازتغییر dnsکاردیگه ای نمیشه کرد.اونم چندین باربا2020تماس گرفتم سه چهار تا دی ان اس گرفتم تغییر نمیکنه .یعنی حتی برم مخابرات بهشون بگم همچین کاری کنن
نمیشه ؟؟

amin_fixfox
11-09-2013, 19:50
سلام

تهران-> چه شرکتی سرویس خوب نامحدود داره؟

قبلا 512 وایمکس ایرانسل بود که تعطیلش کردیم؛ بد نبود. الآن هم 256~512 ... همین حدود میخوام
بیشتر دانلود دارم؛ ماهیانه ناقابل بالای 50-60 گیگ.:n02: کلا هر چقدر سرعت و زمان جواب بده دانلود میکنم!:n02: بیشتر هم بوسیله تورنت

همین دیگه... ممنون

toolesag
11-09-2013, 20:36
سلام دوستان.
من از مخابرات بوشهر اینترنت میگیرم، 512 میگیرم، سرعت دانلودش 100-120 kbps هست.
اما پینگ خیلی بالایی داره، و بیش از حد اذیت میکنه. پینگم با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]، 450-500 هست و با 4.2.2.4، 200-300 هستش که خیلی افتضاحه.
میخواستم ببینم چیکار باید بکنم تا پینگم کاهش پیدا کنه؟؟

11-09-2013, 20:38
سلام دوستان.
من از مخابرات بوشهر اینترنت میگیرم، 512 میگیرم، سرعت دانلودش 100-120 kbps هست.
اما پینگ خیلی بالایی داره، و بیش از حد اذیت میکنه. پینگم با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]، ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]،) 450-500 هست و با 4.2.2.4، 200-300 هستش که خیلی افتضاحه.
میخواستم ببینم چیکار باید بکنم تا پینگم کاهش پیدا کنه؟؟

به DNS گوگل تغییر بدید کمی بهتره میشه ؛
یه سری برنامه ها هم در نت هست اگه بچرخید ؛
ولی در کل مربوط به ISP میشه و چاره نداره .

toolesag
11-09-2013, 20:55
به DNS گوگل تغییر بدید کمی بهتره میشه ؛
یه سری برنامه ها هم در نت هست اگه بچرخید ؛
ولی در کل مربوط به ISP میشه و چاره نداره .

برنامه cFos speed 9 رو نصب کردم. چطوره به نظرتون؟؟
الآن با این برنامه لازمه به dns گوگل تغییر بدم؟؟
آدرس dns گوگل چنده؟؟

reza 07
12-09-2013, 00:10
سلام بر همگی تو رو خدا کمکم کنید من از صبا نت اینترنت دارم 2 به بعد سرعتم به قدر وجیهی میاد پایین تر 30 kbs بر ثانیه

کدام شرکت سرعت شبانه بالایی داشته ؟

از شرکت شاتل یا های وب سرویس بگیرم یا مخابرات ؟

12-09-2013, 09:28
برنامه cFos speed 9 رو نصب کردم. چطوره به نظرتون؟؟
الآن با این برنامه لازمه به dns گوگل تغییر بدم؟؟
آدرس dns گوگل چنده؟؟

8.8.8.8
8.8.4.8

سلام بر همگی تو رو خدا کمکم کنید من از صبا نت اینترنت دارم 2 به بعد سرعتم به قدر وجیهی میاد پایین تر 30 kbs بر ثانیه

کدام شرکت سرعت شبانه بالایی داشته ؟

از شرکت شاتل یا های وب سرویس بگیرم یا مخابرات ؟

های وب ...

toolesag
12-09-2013, 12:07
من dns رو به مال خود مخابرات که اعلام کرده بود 217.218.127.127 تغییر دادم. پینگ تغییری نکرد و فقط تایم اوت ها کمتر شد.
پینگ dns گوگل هم واسه من 450 هست، که به نظرم با این isp جواب نده.
نت من 512 هست. در حالت عادی باید سرعت 64 باشه، اما مخابرات بوشهر واسه اولین بار تو کشور 7/24 سرعتها رو توربو کرده، یعنی در کل شبانه روز سرعت من باید 120-130 باشه، اما هیچوقت بالاتر از 90 نمیره!
اشکال کار کجاست به نظرتون؟؟

12-09-2013, 12:55
من dns رو به مال خود مخابرات که اعلام کرده بود 217.218.127.127 تغییر دادم. پینگ تغییری نکرد و فقط تایم اوت ها کمتر شد.
نت من 512 هست. در حالت عادی باید سرعت 64 باشه، اما مخابرات بوشهر واسه اولین بار تو کشور 7/24 سرعتها رو توربو کرده، یعنی در کل شبانه روز سرعت من باید 120-130 باشه، اما هیچوقت بالاتر از 90 نمیره!

شاید نویز دارید .

Armin.Computer
12-09-2013, 13:45

دان استریم چه قدره؟

Fusi0n
13-09-2013, 19:06
یکی به داد من برسه معلوم نیست چه گندی زدن :n02:
من از دیشب کلا نمیدونم چی شده خط ترکیده مرکز مخابرت ترکید شاید بخشی از زیر ساخت ترکید شاید بخشی مسئولین ترکیدن :n09:
در هر هال هر چی شده از دیشب که کلا تلفن نه زنگ میشه زد نه میتون زنگ بزنن کلا خط حتی بوق نمیزنه
اینم وضعیت نت :weird:
سایت سرعت خوب فقط صبح خیلی اذیت میکرد و با زور واز میشد
snr رفته رو 25 رو 42 بود down
up رو 25 بود اومده رو 6 ! :eh::thumbsdow:hmm::whistle:

پشتیبانی که گرفتم فقط خوشش امده بود انواع ای پی میداد پینگ بگیرم ... :eh::goatee::mellow:
خرابی تلفن که اصلا انگار کسی نیست ...........

ahriman323
13-09-2013, 19:37
من از دیشب کلا نمیدونم چی شده خط ترکیده مرکز مخابرت ترکید شاید بخشی از زیر ساخت ترکید شاید بخشی مسئولین ترکیدن :n09:
در هر هال هر چی شده از دیشب که کلا تلفن نه زنگ میشه زد نه میتون زنگ بزنن کلا خط حتی بوق نمیزنه

پشتیبانی که گرفتم فقط خوشش امده بود انواع ای پی میداد پینگ بگیرم ... :eh::goatee::mellow:
علی الحساب بگو آپ استریمت را کم کنن
خرابی تلفن فردا صبح احتمالا بهتون زنگ میزنه اگه زنگ زده باشید بهشون

Fusi0n
13-09-2013, 19:42
والا من یک چیز عجیب بر خوردم رو ویندوز کامپیوتر تست میکنم پینگ همه بالا تا 900 و ...
ولی رو لب تاپ و گوشیم تست میکنم مرتب تا 140 میده
حتی من برای اینکه مطمن بشم گفتم شاید مشکل از کابل لن باشه
با وایرلس به سیستم خودم وصل شدم ولی بازم پینگ نجومی بود
واقعا چه خبر ؟
چرا پینگ لب تاپ و گوشیم مشکل نداره؟
با برنامه network رو سیستم نصب ولی هیچ اثری اینکه برنامه فعال باشه و از نت استفاده کنه نیست ؟!

Armin.Computer
13-09-2013, 20:38

لینک میره؟

Fusi0n
13-09-2013, 20:49
فهمیدم مثل اینکه مشکل از یه برنامه بود که پاک کردم
الان پینگ منظم شده ولی از طرف دیگه هنوز مشکل SNR هست و مشخص نویز رو خط ...
Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=241ms TTL=41
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=252ms TTL=41
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=250ms TTL=41
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=242ms TTL=41
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=246ms TTL=41
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=245ms TTL=41
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=247ms TTL=41
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=240ms TTL=41
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=239ms TTL=41
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=231ms TTL=41
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=232ms TTL=41

با فاصله چند دقیقه اینجوری پینگ میده
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=153ms TTL=41
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=151ms TTL=41
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=154ms TTL=41
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=152ms TTL=41

Armin.Computer
13-09-2013, 20:51
فهمیدم مثل اینکه مشکل از یه برنامه بود که پاک کردم
الان پینگ منظم شده ولی از طرف دیگه هنوز مشکل SNR هست و مشخص نویز رو خط ...
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=241ms TTL=41
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=252ms TTL=41
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=250ms TTL=41
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=242ms TTL=41
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=246ms TTL=41
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=245ms TTL=41
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=247ms TTL=41
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=240ms TTL=41
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=239ms TTL=41
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=231ms TTL=41
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=232ms TTL=41

نویزت چه مشکلی پیش میاره؟

lionf3
17-09-2013, 14:21
سلام دوستانِ عزیز
بهترین Isp (بطور کلی سرعت بالا و نویز کم) تو تهران ایستگاه مخابرات باهنر چی هستش؟؟
و ازدوستانی که از این ایستگاه ( باهنر) سرویس دارن درخواست میکنم که بیان و تجربه هاشون رو بیان کنن.
ممنون :n16:

ahriman323
18-09-2013, 03:41
دوستانی که از اسیاتک سرویس دارند و خطشون فیبر/کافو نوری هست و جای دیگه ساپورت نمیکنه که سرویس بگیرند به ایمیل زیر که مربوط به رئیس قسمت برنامه ریزی مخابرات استان فارس هست ایمیل بزنید و مشکلاتی که با اسیاتک دارید را مطرح کنید. تا قبل از ساعت 8 صبح چهارشنبه 27 شهریور تا در جلسه ای که رئیس برنامه ریزی مخابرات با اسیاتک داره مطرح بشه

ایمیل باید حاوی مشکلات اسیاتک که شامل:

1-پینگ تایم بالا :
شرکت اسیاتک پینگ تایم را تضمین نمی کنید و می گوید پینگ تایم 500میلی ثانیه مناسب است.

2-ارائه سرویس های محدود به اسم نامحدود:
حذف کردن سرویس های نامحدود به صورتی که قابل استفاده نیست(برای مثال سرویس 512 نامحدود برنزی را به نامحدود برنزي 512 با امکان تبادل حداقل 12 گيگ در ماه تغییر داده اند که ساعت 12 شب یک بار قطع می شود تا 170 مگابایت سرعت دانلود روی 64 کیلوبایت هست بعد دوباره قطع می شود و سرعت بین 10 تا 20 میاید. که 170 ضربدر 30 میشود ماهی تقریبا 5-6 گیگ حتی همون 12 گیگ که خودشون گفتن رو نمیدن.) در صورتی که بیست نت نا محدودش را با سرعت واقعی ارائه می دهد. میگن ناراضی هستی بیا حجمی بگیر!!!

سرویس های نا محدود دیگه ای دارند به این صورت: (512) - اينترنت پرسرعت چلچله نامحدود نقره اي ( با 4 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 20 گيگ) که این ها به جای دو بار 3 بار قطع میشند یک بار ساعت 12 برای شروع هدیه سرعت بالا یک بار برای شروع سرعت معمولی و یک بار برای اتمام سرعت معمولی

3-هزینه بالای سرویس های اسیاتک نسبت به 20نت:

قیمت ها ی آسیاتک رو با بیست نت مقایسه کنید. در آسیاتک برای استفاده از سرویس شبانه رایگان باید حتما سرویس 10 گیگ به بالا خریداری کرد:

تعرفه های آسیاتک: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تعرفه های بیست نت: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4-کاهش حجم در ترافیک شبانه در صورت عدم ریست مودم

اگر کسی تا ساعت 8 صبح که پایان ساعت رایگان هست از اینترنت استفاده کنه و بعدش دیگه استفاده نکنه اما مودمش رو خاموش نکنه بعدش بین 100 تا 200 مگابایت حجم کم می کنه یعنی توی ساعات غیر رایگان حساب می کنه!!!!
به گفته واحد شکایات تهران خانم عباسعلی:شما دو راه دارید
1-کانفیگ مودم خود را از حالت PPPOE به Bridge تغییر بدید(که این خودش باعث محرومیت استفاده از ویرالس می شود)
2-هر روز صبح خودتون مودم را ریستارت کنید تا حجم الکی ازتون کم نشه!

5-شبانه رایگان فقط برای سرویس های بالای 10 گیگ حجم در ماه

6-برخورد بد پشتیبانی
در جواب همینی که هست اگه نمیخوای برو خطتو جمع آوری کن
در صورتی که خط فیبر نوری هست و اسیاتک هر طور دلش بخواهد میتواند سرویس دهد و مصرف کنند هم چاره ای جز تمدید اشتراکش با اسیاتک نداره!

7-ندادن 25 درصد حجم اضافه طبق مصوبه 152 كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات.
برای مثال برای خرید 10 گیگ باید 12.5 گیگ بدهند که نمی دهند

طبق مصوبه ی 512 كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات
خرید حجم اضافی باید به صورت پلکانی انجام بشه :

سطح اول: 1 تا 5 گیگ هر گیگ 4500 تومان

سطح دوم: 10 ≥ حجم> 3500

و به این طورت ولی وقتی بخواین 10 گیگ حجم اضافه خریداری کنید قیمتش رو 445200 ريال میزنه

8-تغییر یک طرفه ی قرار داد ها
برای مثال تغییر سرویس های نا محدود به نا محدود با حداقل تبادل گیگ

مصوبه 152 كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات تبصره 5 :

ارایه کننده خدمات موظف به انجام تعهدات تا پایان قرارداد، بر اساس قراردادهای

موجود خود با مشترکين می باشد. تغيير قراردادهای موجود مشترکين بر اساس تعرفه های جدید اجباری نبوده و تنها در صورت تمایل مشترکين، ارایه کننده خدمات می تواند قراردادهای موجود خود را به روز رسانی کند.

بعضی ها قرار داد های 1 ساله یا 6 ماهه بستند که میگن هیچ پولی پس نمیدیم

مصوبه 512 تبصره 6:

ارایه کننده خدمات بايد در بسته هاي تعرفهاي خود نرخ بيت(سرعت) و مدت زمان ارایه خدمات را به صورت شفاف در قرارداد مشترکين لحاظ کند.که اين کار رو هم نمي کنند.

الان تنها خواسته ي من از شما اينه که اون قانون رو لغو کنيد تا بتونيم از بيست نت سرويس بگيريم چون وقتي فقط يه شرکت بتونه بعضي جاها سرويس بده همينجوري ميشه يا حداقل باهاشون صحبت کنيد که نامحدود هاشون رو به حالت قبل برگردونند آخه ماهي 10 گيگ به چه دردي ميخوره. بيست نت حداقل نا محدود هاش درسته.

(قسمت برنامه ریزی قانون جدیدی که گذاشته اینه که هر جا آسیاتک سرویس میده مخابرات دیگه نمیتونه سرویس ارائه کنه و بالعکس )

شماره خطی که روش adsl دارید از اسیاتک و شماره تماس حتما بنویسید
mina.safdar@shiraztel.co.ir

jr07
21-09-2013, 07:51
سلام دوستان
من یه مدت اینترنت 1mb مخابرات داشتم که سرعت دانلودش 130 بود که فکر کنم استاندارد باشه

حالا دیروز مهلت سرویس من تموم شد واین بار یه 128 گرفتم

حالا نکته اینجاست که سرعت دانلود و وبگردی 128 با 1 مگ هیچ فرقی نمیکنه
با 128 هم با سرعت 130 دارم دانلود می کنم

نکنه به خاطره محدودیت سرعت برای کاربرای خانگی هست؟(البته من از اینترنت سرویس رو تمدید می کنم ولی همیشه همه سرویس ها برای من باز بودن)

به نظر شما چرا برای من اینطوریه؟:n29:

21-09-2013, 07:55
سلام دوستان
من یه مدت اینترنت 1mb مخابرات داشتم که سرعت دانلودش 130 بود که فکر کنم استاندارد باشه

حالا دیروز مهلت سرویس من تموم شد واین بار یه 128 گرفتم

حالا نکته اینجاست که سرعت دانلود و وبگردی 128 با 1 مگ هیچ فرقی نمیکنه
با 128 هم با سرعت 130 دارم دانلود می کنم

نکنه به خاطره محدودیت سرعت برای کاربرای خانگی هست؟(البته من از اینترنت سرویس رو تمدید می کنم ولی همیشه همه سرویس ها برای من باز بودن)

به نظر شما چرا برای من اینطوریه؟:n29:

خیر به دلیل محدودیت نیست ...

بیشتر isp ها سرعت 128 رو بالا میبندن چون کاربرای زیادی از این سرعت استفاده میکنن و اینطوری ، حجم شون سریع تموم میشه .

jr07
21-09-2013, 08:42
خیر به دلیل محدودیت نیست ...

بیشتر isp ها سرعت 128 رو بالا میبندن چون کاربرای زیادی از این سرعت استفاده میکنن و اینطوری ، حجم شون سریع تموم میشه .

یعنی 128 اسمی هست و در واقع 1 مگ میدن؟

اگه اینطوری باشه از این به بعد از همین 128 استفادهمیکنم.
ممنون

21-09-2013, 11:10
یعنی 128 اسمی هست و در واقع 1 مگ میدن؟

اگه اینطوری باشه از این به بعد از همین 128 استفادهمیکنم.
ممنون

بله همینطور هست .
بعضی isp ها برای سرعت های بیشتر مثل یک مگ هم این افزایش رو اعمال میکنند و سرعت های 4/5 مگ میدند .

lionf3
21-09-2013, 19:51
سلام دوستان من از وایمکس میخوام کوچ کنم به Adsl و چند تا سوالِ مهم دارم و ممنون میشم اگه میتونید به همشون جواب بدید:
-اصلا میارزه از وایمکس به Adsl کوچ کنم؟
-نوسان Adsl در چه حدِ و اگر از یک Isp خوب مثلِ آسیاتک و های وب بگیرم حدودِ قعطیش چقدره(من الان با وایمکس تقریبا میشه گفت تا حالا قعطی نداشتم)؟؟
-برای گرفتن سرویس Adsl باید خط به نامِ خودمون باشه و حضورِ مالک خط برای گرفتن سرویسِ Adsl لازمِ؟
-در آخر هم بهترین مودم رو میخواستم معرفی کنید لطفا(نظر خودم رو مودمِ روبرو هستش:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MehranVB
21-09-2013, 23:02
سلام دوستان من از وایمکس میخوام کوچ کنم به Adsl و چند تا سوالِ مهم دارم و ممنون میشم اگه میتونید به همشون جواب بدید:
-اصلا میارزه از وایمکس به Adsl کوچ کنم؟
-نوسان Adsl در چه حدِ و اگر از یک Isp خوب مثلِ آسیاتک و های وب بگیرم حدودِ قعطیش چقدره(من الان با وایمکس تقریبا میشه گفت تا حالا قعطی نداشتم)؟؟
-برای گرفتن سرویس Adsl باید خط به نامِ خودمون باشه و حضورِ مالک خط برای گرفتن سرویسِ Adsl لازمِ؟
-در آخر هم بهترین مودم رو میخواستم معرفی کنید لطفا(نظر خودم رو مودمِ روبرو هستش:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من که از مبین نت کوچ کردم و الان تازه فهمیدم اینترنت یعنی چی!
با 512 هر شب 2 گیگ دانلود میکنم در حالی که با وایمکس به 1 نمیرسید.
مبین نت اون اواخر دیگه شورش رو درآورده بود و روزی 2 3 ساعت بیشتر وصل نبود و بقیش قطع. در حالی که با adsl تا الان حتی 1 دقیقه هم قطعی نداشتم.
حضور مالک نیاز نیست، فقط کپی قبض و کارت ملی مالک کافی هست.

claud
21-09-2013, 23:24
دوستان من یه صبانت نامحدود گرفتم که همش وسط دانلود گیر میکنه و فایلارو خراب میکنه
الان برا دانلود درست درمون چه شرکتیو پیشنهاد میکنید سرویس بگیرم؟

22-09-2013, 07:34
دوستان من یه صبانت نامحدود گرفتم که همش وسط دانلود گیر میکنه و فایلارو خراب میکنه
الان برا دانلود درست درمون چه شرکتیو پیشنهاد میکنید سرویس بگیرم؟

برای دانلود باید خرج کنید ... ( مثلاً نامحدود های وب )

البته مخابرات در بعضی مناطق سرویس خوب با قیمت متعادل عرضه میکنه .

اره باو
22-09-2013, 17:18
بچه ها خیلی جالبه
من با دایل آپ وصل شدم رفتم فیسبوق دیدم بازه و اصلا فیلطر نیست!!!
شما هم تست کنید

lionf3
22-09-2013, 18:25
دوستان
این بارِ ســـــــ۳وم هستش که دارم میپرسم.
اون دوستانی که تو تهران،مخابرات باهنر (دولت-شریعتی) سرویس Adsl دارن خواهشا بیان و بگن از کدوم شرکت/چه تعرفه‌ای گرفتن و اینکه راضی هستن یا نه؟؟؟
من برای آبان میخوام Adsl بگیرم اما هنوز ۲دِلم.
ممنون میشم کمک کنید:n16:

Armin.Computer
22-09-2013, 22:50
دوستان
این بارِ ســـــــ۳وم هستش که دارم میپرسم.
اون دوستانی که تو تهران،مخابرات باهنر (دولت-شریعتی) سرویس Adsl دارن خواهشا بیان و بگن از کدوم شرکت/چه تعرفه‌ای گرفتن و اینکه راضی هستن یا نه؟؟؟
من برای آبان میخوام Adsl بگیرم اما هنوز ۲دِلم.
ممنون میشم کمک کنید:n16:

سلام
دوست عزیز دیدم اینجا جواب نگرفتید
شاید کاربران به این تاپیک نگاه نکنن
به این تاپیک برو
می دونم مربوط به مخابراته
ولی برو ببین شاید کسی بود جواب بده
ADSL / مخابرات استان تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

lionf3
23-09-2013, 19:58
سلام
دوست عزیز دیدم اینجا جواب نگرفتید
شاید کاربران به این تاپیک نگاه نکنن
به این تاپیک برو
می دونم مربوط به مخابراته
ولی برو ببین شاید کسی بود جواب بده
ADSL / مخابرات استان تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون امین جان چون چندبار اونجا مطرح کردم اما جواب نگرفتم گفتم اینجا هم بگم.

sam09ft
24-09-2013, 15:05
دوستان میخوام یه adsl بگیرم فقط پینگ برام مهمه
بین پارس انلاین و مخابرات و اسیا تک کدوم رو بگیرم (بدون در نظر گرفتن فاصله و اینا فقط شرکت رو بگید)
نامحدود یا محدود بودن اینترنت روی پینگ هم تاثیر داره

ahriman323
24-09-2013, 15:10
دوستان میخوام یه adsl بگیرم فقط پینگ برام مهمه
بین پارس انلاین و مخابرات و اسیا تک کدوم رو بگیرم (بدون در نظر گرفتن فاصله و اینا فقط شرکت رو بگید)
نامحدود یا محدود بودن اینترنت روی پینگ هم تاثیر داره
اسیا تک پینگش بالاس توصیه نمیشه

Amin4All
24-09-2013, 15:36
سلام.
دوستان بهترین و کم هزینه ترین راه که اینترنت رو رو لب تاپ داشته باشم و همه جا بتونم ازش استفاده کنم به نظرتون چیه ؟

24-09-2013, 16:11
سلام.
دوستان بهترین و کم هزینه ترین راه که اینترنت رو رو لب تاپ داشته باشم و همه جا بتونم ازش استفاده کنم به نظرتون چیه ؟

فکر کنم سیم کارت رایتل ارزون در بیاد البته اگه زیاد استفاده نداشته باشید .

mk367
24-09-2013, 18:17
دوستانی که تو مازندران از پیشگامان اینترنت دارند آیا در طول این یکی دو هفته افت سرعت دانلود دارند یا فقط مختص به من بد شانسه؟

Armin.Computer
24-09-2013, 18:38
سلام.

اینترنت هایی که من می شناسم
وایمکس و رایتل و اپراتور های موبایل
بستگی به منطقه شما داره و مناطقی که در اون رفت و آمد دارید

Amin4All
24-09-2013, 20:18
فکر کنم سیم کارت رایتل ارزون در بیاد البته اگه زیاد استفاده نداشته باشید .

اینترنت هایی که من می شناسم
وایمکس و رایتل و اپراتور های موبایل
بستگی به منطقه شما داره و مناطقی که در اون رفت و آمد دارید

مد نظر من اینه که مثلا یه مودم داشته باشم و هر ماه عین ADSL پرداخت کنم .(همون حول حوش 15-20 ماهی )

تا بحال از هیچ کدوم استفاده نکردم .
وایمکس کسی میدونه مودمش چنده ؟ و ماهیانه باید اشتراک خرید دیگه نه ؟ تعرفه هاش چند هست؟

Armin.Computer
24-09-2013, 23:47
مد نظر من اینه که مثلا یه مودم داشته باشم و هر ماه عین ADSL پرداخت کنم .(همون حول حوش 15-20 ماهی )

وایمکس کسی میدونه مودمش چنده ؟ و ماهیانه باید اشتراک خرید دیگه نه ؟ تعرفه هاش چند هست؟

برای تعرفه و مودم وایمکس وارد سایت هر شرکت بشید
من شرکت های ایرانسل و مبین نت رو می شناسم و از شرکت هایی که در شهری خاص سرویس میدم اطلاع دقیقی ندارم
تعرفه ها هم بسته به نیازه
به سایت رایتل مراجعه کنید و تعرفه ها رو مشاهده کنید
موفق باشید

ahriman323
25-09-2013, 00:04

وایمکس ایرانسل با طرح ترافیک دو برابر پیشنهاد میکنیم بگیرید

amirmufc
25-09-2013, 13:21
دوستانی که تو تهران ADSL دارند، میتونن بگن از چه شرکتی و چه سرویس میگیرند!؟ دنبال انتخاب سرویس خوب هستم ..

سرویس های مخابرات تهران گویا فقط نامحدود هست ، که خب این سرویس های نامحدود یکم از نظر پینگ نسبت به سرویس های محدود ضعف داره، ولی عوضش واسه وبگردی و دانلود بد نیست ..

سرویس های شرکت های واسطه هم که اکثرا محدود هستن و واسه دانلودهای سنگین ما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]، باید از شبانه استفاده کرد که شبانه های اونها هم اکثرا افت سرعت شدید داره..

حالا اگه کسی کمکی در این مورد در انتخاب سرویس خوب واسه دانلود و معرفی شرکت داره .. معرفی کنه ، ممنون میشم.. مرسی

HO55EIN
25-09-2013, 17:28
دوستانی که تو تهران ADSL دارند، میتونن بگن از چه شرکتی و چه سرویس میگیرند!؟ دنبال انتخاب سرویس خوب هستم ..

سرویس های مخابرات تهران گویا فقط نامحدود هست ، که خب این سرویس های نامحدود یکم از نظر پینگ نسبت به سرویس های محدود ضعف داره، ولی عوضش واسه وبگردی و دانلود بد نیست ..

سرویس های شرکت های واسطه هم که اکثرا محدود هستن و واسه دانلودهای سنگین ما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]، باید از شبانه استفاده کرد که شبانه های اونها هم اکثرا افت سرعت شدید داره..

حالا اگه کسی کمکی در این مورد در انتخاب سرویس خوب واسه دانلود و معرفی شرکت داره .. معرفی کنه ، ممنون میشم.. مرسی
سلام

میتونی از اشتراک های محدود پارس انلاین استفاده کنی ! سه ماه 9 گیگ برای طرح یک مگ و دانلود شبانه هر روز بین 2.5 تا سه گیگ !

اگه دانلودت بیشتر از 3 گیگ هست طرح 2048 رو انتخاب کن با دانلود شبانه روزانه بین 4 تا 5 گیگ !

amirmufc
25-09-2013, 21:42
سلام

میتونی از اشتراک های محدود پارس انلاین استفاده کنی ! سه ماه 9 گیگ برای طرح یک مگ و دانلود شبانه هر روز بین 2.5 تا سه گیگ !

اگه دانلودت بیشتر از 3 گیگ هست طرح 2048 رو انتخاب کن با دانلود شبانه روزانه بین 4 تا 5 گیگ !

درسته ، اره اتفاقا جزء گزینه های پیشنهادی هم بوده ولی ترسم اینه که مثل بقیه شرکت ها مثلا من شبی 3 گیگ بگیرم بعد از 15 روز منو بذارن تو لیست سیاه و سرعتم به 2 تا 5 میرسه !! اتفاقی که در بسیاری از شرکتها میفته و برای دوستان خودم هم زیاد افتاده ..

دغدغه ام همین محدود کردن هست .. که میترسم اتفاق بیفته !