PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [جامع] راهنمای جامع سرویس دهنده های اینترنت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42

Incredibleboy
24-07-2012, 06:49
سلام دوستان :11:
سریع میرم سر اصل مطلب
من الآن ADSL تو پلاس شاتل دارم
همه چیزش خوبه ، سرعتش عالی، قطعی هم نداره
ولی ؛
یکم قیمتش بالاس
سوالم اینه که به نظر شما از کدوم شرکت سرویس بگیرم که ارزون تر باشه ؟
اینم بگم که سرعت دانلود برام خیلی مهمه
ـ محل سکونت من : قم ـ
خودم موندم بین این شرکت ها کدوم بهتره ؟
× پارس آنلاین
× پیشگامان
× صبا نت
و × اینترنت مخابرات
منتظر نظراتتون هستم

EHHASSATNI
24-07-2012, 13:31
سلام دوستان من یه مشکل در رابطه با اینترنت داشتم نمیدونم این جا تاپیک مناسبی برای پرسیدنش هست یا نه ؟ اگه کسی تاپیک مربوطه رو میدونه ممنون میشم راهنماییم کنه.
سوالم اینه:
من تو خونه اینترنت پرسرعت دارم که از شرکت پارس انلاین گرفتم و مدمش هم D-Link هست که نوعش Wired هست یعنه اگه بخوام با لپتاپ یا PC به اینترنت وصل شم باید کابل Lan رو از پشت مودم به لپتاپ یا Pc وصل کنم .
حالا مشکل من اینه که اگه من بخوام با موبایل به صورت Wireless به اینترنت وصل شم نمیشه چون مودم من Wireless نیس .
میخوام بدونم راهی بجز عوض کردن مودم و خریدن مودم Wireless هست که بتونم این کارو بکنم ؟
نمیدونم مثلا بتونم یه پخش کننده به PC وصل کنم و بتونم با اون اینترنت Wireless داشته باشم ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

vahid javani
25-07-2012, 09:54
سلام دوستان من یه مشکل در رابطه با اینترنت داشتم نمیدونم این جا تاپیک مناسبی برای پرسیدنش هست یا نه ؟ اگه کسی تاپیک مربوطه رو میدونه ممنون میشم راهنماییم کنه.
سوالم اینه:
من تو خونه اینترنت پرسرعت دارم که از شرکت پارس انلاین گرفتم و مدمش هم D-Link هست که نوعش Wired هست یعنه اگه بخوام با لپتاپ یا PC به اینترنت وصل شم باید کابل Lan رو از پشت مودم به لپتاپ یا Pc وصل کنم .
حالا مشکل من اینه که اگه من بخوام با موبایل به صورت Wireless به اینترنت وصل شم نمیشه چون مودم من Wireless نیس .
میخوام بدونم راهی بجز عوض کردن مودم و خریدن مودم Wireless هست که بتونم این کارو بکنم ؟
نمیدونم مثلا بتونم یه پخش کننده به PC وصل کنم و بتونم با اون اینترنت Wireless داشته باشم ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

خیلی راحت با برنامه Connectify و مودم وایرلس لپ تاپت (یا اگه یه مودم وایرلس برای pc بخری) می تونی این کار رو انجام بدی.

EHHASSATNI
25-07-2012, 16:04
خیلی راحت با برنامه Connectify و مودم وایرلس لپ تاپت (یا اگه یه مودم وایرلس برای pc بخری) می تونی این کار رو انجام بدی.

سلام دوست من
من گفتم راهى بجز خرىدن مودم. واىرلس اگه باشه

Sent from my XT910 using Tapatalk 2

arash-king
25-07-2012, 19:16
سلام.دوستان تورو خدا کمک کنید ....... من ساکن تهران هستم و میخوام که 18-17 همین ماه شرکت اینترنت را عوض کنم و الان در به در دنبال شرکت مناسب میگردم ...... توی تاپیک هر شرکتی که رفتم بعضی ها تعریف میکردن بعضی ها عیب و ایرادشو میگفتن ولی کسایی که تعریف میکردن خیلی کمتر از کسایی بودن که ایراد میگرفتن .... من 24 ساعته تو اینترنتم و زیاد هم آنلاین بازی میکنم مثلا cod:mw3 و الان یه اینترنتی میخوام که قطعی کم داشته باشه و از همه مهمتر شبانه رایگان باشه
چون من میخوام شب ها بیشتر mw3 آنلاین روی 2 دستگاه بازی میکنم . حالا از شما راهنمایی میخوام که یه شرکت خوب معرفی کنید
ممنون

vahid javani
25-07-2012, 23:52
سلام دوست من
من گفتم راهى بجز خرىدن مودم. واىرلس اگه باشه

منظور من مودم وایرلس اینترنال لپ تاپ بود!
می خوایید با باد هوا وصل بشید؟

heavenlyboy1992
26-07-2012, 12:21
سلام
اگه کسی اینجا از شرکت نوین نت اینترنت داره بگه که سرویس دهیش چطوره

CRIS Joon CR7
26-07-2012, 13:24
خسته نباشید...
ADSL ام از ساعت 1 قطع شده :13:
این وضعیت چراغ های مودمم:
Power : on
DSL : off
ACT : off
Lan: on
USB : off
...
من مودمم رو با کابل لن وصل میکنم و اصلا با USB در حالت عادی وصل نمیکنم
چیکار کنم؟
از شرکته؟

EHHASSATNI
26-07-2012, 21:15
منظور من مودم وایرلس اینترنال لپ تاپ بود!
می خوایید با باد هوا وصل بشید؟

اگه میشد که عالی بود
من لپتاپم وایرلس داره. مودمم وایرلس نیس. مشکلم اینه که میخوام بدون خریدن مودم دیگه ای تو خونه اینترنت وایرلس داشته باشم

mashgholom
27-07-2012, 08:58
سلام تو رو خد ا یکی به من کمک کنه میخوام سرعت adslam ثابت بشه.
بعضی وقتها ریت دانلودم تا 250 میرسه 5 /6 ساعت هم روی 250 میمونه اما یکدفعه شدیدا افت میکنه وبه 60 میرسه توروخدا یه نرم افزاری راه حلی چیزی بگید که وقتی ریت دانلودم به 250 میرسه بتونم روی همین سرعت ریت دانلود نگهش دارم.
دوستان عزیز من فقط مشکلم با نرم افزار یا یه راه حلی چیزی درست میشه مشکلم اصلا ربطی به اسپیلیتر یا کابل شبکه یا کابل تلفن نداره.
ممنون میشم یکی من راهنمایی کنه

arash-king
27-07-2012, 19:31
سلام.دوستان تورو خدا کمک کنید ....... من ساکن تهران هستم و میخوام که 18-17 همین ماه شرکت اینترنت را عوض کنم و الان در به در دنبال شرکت مناسب میگردم ...... توی تاپیک هر شرکتی که رفتم بعضی ها تعریف میکردن بعضی ها عیب و ایرادشو میگفتن ولی کسایی که تعریف میکردن خیلی کمتر از کسایی بودن که ایراد میگرفتن .... من 24 ساعته تو اینترنتم و زیاد هم آنلاین بازی میکنم مثلا cod:mw3 و الان یه اینترنتی میخوام که قطعی کم داشته باشه و از همه مهمتر شبانه رایگان باشه
چون من میخوام شب ها بیشتر mw3 آنلاین روی 2 دستگاه بازی میکنم . حالا از شما راهنمایی میخوام که یه شرکت خوب معرفی کنید
ممنون

کسی نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :44: دوستان لطفا سریع ج بدید داره دیر میشه :13:

mjzaret
27-07-2012, 22:34
سلام تو رو خد ا یکی به من کمک کنه میخوام سرعت adslam ثابت بشه.
بعضی وقتها ریت دانلودم تا 250 میرسه 5 /6 ساعت هم روی 250 میمونه اما یکدفعه شدیدا افت میکنه وبه 60 میرسه توروخدا یه نرم افزاری راه حلی چیزی بگید که وقتی ریت دانلودم به 250 میرسه بتونم روی همین سرعت ریت دانلود نگهش دارم.
دوستان عزیز من فقط مشکلم با نرم افزار یا یه راه حلی چیزی درست میشه مشکلم اصلا ربطی به اسپیلیتر یا کابل شبکه یا کابل تلفن نداره.
ممنون میشم یکی من راهنمایی کنه

در اين مورد هيچ كاري از دست شما برنمياد. اين موضوع به شركت ارائه دهنده سرويس بر ميگرده.

بسته به پهناي باندي كه داريد شركت براي شما تنظيمات رو تعريف ميكنه.

مثلاً شما اينترنت 512 داري و با اين اينترنت شما بايستي با سرعت 64 كيلوبايت برثانيه دانلود داشته باشيد.

اما سرويسهايي كه شركتها ارائه مي‌دهند حجمي هست و همين مسئله باعث ميشه شما در ساعتهاي اداري با سرعت بالا دانلود داشته باشي.

در ساعتهاي رايگان يا شبانه سرعتش شما به حالت عادي بر مي‌گرده.

كاري از دست شما بر نمياد. تنها راه حل اينه كه نوع سرويس رو عوض كنيد.

شاد باشيد:40:

mjzaret
27-07-2012, 22:37
کسی نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :44: دوستان لطفا سریع ج بدید داره دیر میشه :13:

نمي‌دونم آيا شركت داده گستر عصر نوين (نوين نت) در منطقه شما وجود داره يا نه.

اين شركت تازه راه‌اندازي شده و تازه داره كارهاش رو انجام ميده.

تعداد مشتركينش در حال حاضر كم هست. مطمئن باشيد سرويسهاش خوبه.

من الان دارم از اين شركت سرويس مي‌گيرم. خوبه مشكلي هم نداشتم.

البته به مرور زمان و با افزايش تعداد كاربران سرعت افت خواهد كرد. ولي اين مورد براي شهري مثل تهران شايد به 1 سال هم طول بكشه.

mjzaret
27-07-2012, 22:44
خسته نباشید...
ADSL ام از ساعت 1 قطع شده :13:
این وضعیت چراغ های مودمم:
Power : on
DSL : off
ACT : off
Lan: on
USB : off
...
من مودمم رو با کابل لن وصل میکنم و اصلا با USB در حالت عادی وصل نمیکنم
چیکار کنم؟
از شرکته؟

با توجه به مواردي كه شما بيان كرديد مشكل از خط رانژه شده شماست.

زماني كه چراغ DSL خاموشه به معني اينه كه ارتباط فيزيكي شما به مشكل برخورد كرده.

شما يه گوشي ساده رو به سيم تلفني كه پشت مودم وصله وصل كنيد. ببينيد آيا بوق وجود داره يا نه.

در صورت مثبت بودن موضوع از سالم بودن مودم مطمئن بشيد. (مودم رو جاي ديگه‌اي كه سرويس داره امتحان كنيد).

بعد از مطمئن شدن همه چيز گوشي تلفنهايي كه در مدار اين خط وجود دارند در بياوريد.

اگه مشكل حل نشد با شركت ارائه دهنده سرويس در ميان بگذاريد.

M A S T 3 R
28-07-2012, 16:34
سلام به همگی
برای ساخت کانکشن adsl در وندوز 7 باید چیکار کرد؟
من امروز اینترنتم وصل شد و با cd راهنمای مودم(tp-link td 8817) رو رو حالت PPPOE تنظیم کردم و حالا میخوام کانکشن بسازم تو xp کار راحت بود ولی تو ویندوز سون نیمدونم چیکار کنم تو گوگل سرچ کردم یه چندتا راهنما خوندم ولی اونجایی که باید یوزر و پسورد رو وارد کنی وقتی روی conect کلیک میکنم ارور 651 میده در ضمن الان هم بدون ساختن کانکشن(خودم نمیدونم چجوری) به اینترنت وصلم!؟ چجوری میتونم دیسکانکت بشم؟

arash_play021
28-07-2012, 17:14
سلام
کسی توی منطقه سعادتمند تهران (021442) شاتل art128 داره اگه داره لطفا بگه خوبه و سرعت دانلودش چقدره من پارس انلاین دارم ولی اصلا خوب نیست ، جدیدن خیلی سرعت دانلود پایین اومده تقریبا 10 کیلوبایت/ثانیه تا 1 ماه پیش 50 کیلوبایت/ثانیه بود

arash_play021
28-07-2012, 17:23
سلام
کسی توی منطقه سعادتمند تهران (021442) شاتل art128 داره اگه داره لطفا بگه خوبه و سرعت دانلودش چقدره من پارس انلاین دارم ولی اصلا خوب نیست ، جدیدن خیلی سرعت دانلود پایین اومده تقریبا 10 کیلوبایت/ثانیه تا 1 ماه پیش 50 کیلوبایت/ثانیه بود

arash-king
28-07-2012, 19:35
نمي‌دونم آيا شركت داده گستر عصر نوين (نوين نت) در منطقه شما وجود داره يا نه.

اين شركت تازه راه‌اندازي شده و تازه داره كارهاش رو انجام ميده.

تعداد مشتركينش در حال حاضر كم هست. مطمئن باشيد سرويسهاش خوبه.

من الان دارم از اين شركت سرويس مي‌گيرم. خوبه مشكلي هم نداشتم.

البته به مرور زمان و با افزايش تعداد كاربران سرعت افت خواهد كرد. ولي اين مورد براي شهري مثل تهران شايد به 1 سال هم طول بكشه.

ممنون دوست عزیز الان رفتم سایت نوین نت و تعرفه هاشو دیدم ... همش ضریب 1 به 10 بود :41:... دوست عزیز خود شما نوین نت داری ؟؟؟
نظرت راجع به تل کام ((telecom)) چیه ؟؟

mjzaret
29-07-2012, 09:23
ممنون دوست عزیز الان رفتم سایت نوین نت و تعرفه هاشو دیدم ... همش ضریب 1 به 10 بود :41:... دوست عزیز خود شما نوین نت داری ؟؟؟
نظرت راجع به تل کام ((telecom)) چیه ؟؟

در اين مورد اطلاع خاصي ندارم. از اونجايي كه خودم اين سرويس رو دارم تا حالا از لحاظ سرعت به مشكلي برخورد نكردم.

من شمال هستم. شركتهايي كه ارائه سرويس ميدن: مخابرات، شاتل، داد گستر (نوين نت)، دوران، آذرخش

شركتهاي دوران و آذرخش فقط سرويسها نامحدود 128 و 256 ارائه مي‌كنند.

خودم الان داده گستر دارم. ازش خيلي راضي هستم.

قيمت ارائه سرويسش هم خوبه نسبت به شركتهاي ديگه.

شرايط تهران رو نمي‌دونم. شايد در اونجا سرويس ارائه دادن كار سختي باشه.

mjzaret
29-07-2012, 09:25
سلام به همگی
برای ساخت کانکشن adsl در وندوز 7 باید چیکار کرد؟
من امروز اینترنتم وصل شد و با cd راهنمای مودم(tp-link td 8817) رو رو حالت PPPOE تنظیم کردم و حالا میخوام کانکشن بسازم تو xp کار راحت بود ولی تو ویندوز سون نیمدونم چیکار کنم تو گوگل سرچ کردم یه چندتا راهنما خوندم ولی اونجایی که باید یوزر و پسورد رو وارد کنی وقتی روی conect کلیک میکنم ارور 651 میده در ضمن الان هم بدون ساختن کانکشن(خودم نمیدونم چجوری) به اینترنت وصلم!؟ چجوری میتونم دیسکانکت بشم؟

مودمتون رو خاموش كنيد. :31:

mjzaret
29-07-2012, 09:26
سلام

وضعيت خطت به چه صورتي هست؟

از قسمت Status مودمتون يه اسكرين شات بزاريد.

arash-king
31-07-2012, 06:19
دوستان نظرتون راجع به تلکام (( TELECOM )) چیه ؟؟؟ سرعتش خوبه ؟؟؟ قطعی داره ؟؟؟ شبانه رایگانش چطوره ؟؟؟؟

skiboys
31-07-2012, 23:54
سلام خدمت دوستان گرامی من یک مودم planet مدل ADW4401/ADE 4400 دارم که وایرلس هستش و می خواهم برای وایرلسش رمز بگذارم و اینترنتم را هم از مخابرات گرفتم ،بعد از اینکه اومدن ومدم را نصب کردن یک رمزی برای ارتباط وایرلس دادن که گویا اشتباه هستش و من می خواهم عوضش کنم ،من مراحل زیر را رفتم دوستانی که می توانند راهنمایی کنند مشکل من حل شه ممنون می شم
1_ وارد شدن به Step اول با نوشتن 192.168.1.1 در نوار ادرس(تصویرش را گذاشتم)
2_وارد کردن کلمه admin به جای pass وزدن Next و وارد شدن به Step2 و زدن Next
3_با تغییر دادن گزینه ها با توجه به شکل و نوشتن user،pass (در این مرحله با وارد کردن user،pass نمی دونم بعضی موقع ها به مرحله بعد می رفت و بعضی مواقع به step2 برمی گشت چرا؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4_با زدن Enter در مرحله قبلبه صورت شانسی به این مرحله می رسیدم ونمی دونم جای user،pass چی باید بزنم که بروم به Step4
دوستان من عکس هر مرحله را می گذارم که بهتر راهنمایی کنید
پیشاپیش از کمک شما عزیزان سپاسگذارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mjzaret
01-08-2012, 07:59
سلام خدمت دوستان گرامی من یک مودم planet مدل ADW4401/ADE 4400 دارم که وایرلس هستش و می خواهم برای وایرلسش رمز بگذارم و اینترنتم را هم از مخابرات گرفتم ،بعد از اینکه اومدن ومدم را نصب کردن یک رمزی برای ارتباط وایرلس دادن که گویا اشتباه هستش و من می خواهم عوضش کنم ،من مراحل زیر را رفتم دوستانی که می توانند راهنمایی کنند مشکل من حل شه ممنون می شم
1_ وارد شدن به Step اول با نوشتن 192.168.1.1 در نوار ادرس(تصویرش را گذاشتم)
2_وارد کردن کلمه admin به جای pass وزدن Next و وارد شدن به Step2 و زدن Next
3_با تغییر دادن گزینه ها با توجه به شکل و نوشتن user،pass (در این مرحله با وارد کردن user،pass نمی دونم بعضی موقع ها به مرحله بعد می رفت و بعضی مواقع به step2 برمی گشت چرا؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4_با زدن Enter در مرحله قبلبه صورت شانسی به این مرحله می رسیدم ونمی دونم جای user،pass چی باید بزنم که بروم به Step4
دوستان من عکس هر مرحله را می گذارم که بهتر راهنمایی کنید
پیشاپیش از کمک شما عزیزان سپاسگذارم

اين مودم تنظيمات زياد چندان سختي نداره.

اگر مودمتون تنظيم شده باشه و دسترسي به اينترنت داشته باشه نيازي نيست از قسمت ويزارد براي تنظيم كردن استفاده كنيد.

به قسمت Network از منوي بالا بريد. در قسمت وايرلس مي‌تونيد رمز مربوط به شبكه وايرلس رو تغيير بديد.

در مورد مشكل شما براي ورود مجدد بايد رمزي رو كه در تصوير اول وارد كرديد رو در اونجا وارد كنيد.

اين نوع مودم‌ها ابتدا براي امنيت پيشنهاد مي‌كنند كه رمز مودم رو از حالت پيش فرض تغيير بديد.

skiboys
01-08-2012, 08:19
اين مودم تنظيمات زياد چندان سختي نداره.

اگر مودمتون تنظيم شده باشه و دسترسي به اينترنت داشته باشه نيازي نيست از قسمت ويزارد براي تنظيم كردن استفاده كنيد.

به قسمت Network از منوي بالا بريد. در قسمت وايرلس مي‌تونيد رمز مربوط به شبكه وايرلس رو تغيير بديد.

در مورد مشكل شما براي ورود مجدد بايد رمزي رو كه در تصوير اول وارد كرديد رو در اونجا وارد كنيد.

اين نوع مودم‌ها ابتدا براي امنيت پيشنهاد مي‌كنند كه رمز مودم رو از حالت پيش فرض تغيير بديد.

ممنون

یعنی من باید همون Admin را در صفحه اخری که میاد وارد کنم،من این کار را کردم دوباره برگشت صفحه قبلش،یک بار هم رمزی که از مخابرات گرفته بودم را وارد کردم فرقی نکرد

در تب Networkهم جایی را پیدا نکردم که بشود اسم و رمز وایرلس را تغییر داد می شود دقیق تر راهنمایی کنید :40:

mjzaret
01-08-2012, 17:57
ممنون

یعنی من باید همون Admin را در صفحه اخری که میاد وارد کنم،من این کار را کردم دوباره برگشت صفحه قبلش،یک بار هم رمزی که از مخابرات گرفته بودم را وارد کردم فرقی نکرد

در تب Networkهم جایی را پیدا نکردم که بشود اسم و رمز وایرلس را تغییر داد می شود دقیق تر راهنمایی کنید :40:

در انتها از شما نام كاربري و كلمه عبور مي‌خواد و اين همون چيزي هست كه در صفحه اول وارد كرده‌ايد.

من چنين مودمي ندارم ولي مي‌دونم از قسمت Network سربرگ Wireless سمت چپ گزينه Security وجود داره.

در اين قسمت مي‌تونيد تنظيمات مربوط به امنيت شبكه وايرلس رو ببينيد.

amin2000
01-08-2012, 18:49
سلام دوستان من ميخوام اشتراک adsl در بندرعباس بگيرم چند سوال داشتم.

1-بهترين isp براي adsl بندرعباس که قطع و وصل نداشته باشه و پشتيبانيش هم خوب باشه کدوم isp هست ؟

2-کلا چند isp در بندرعباس هست؟

3-کسي تا حالا با isp پيشگامان در بندرعباس adsl داشته از نظر قطع و وصل شدن و پشتيباني به چه صورت هست؟

Guts
03-08-2012, 09:49
سلام،
دوستانی که شمال تهران هستن من اینترنت بیسیم پتیاک رو پیشنهاد میکنم، بنده حدود 8-9 ساله که از شرکت های مختلف اینترنت پرسرعت میگیرم از اون اینترنت بیسیم مزخرف داتک گرفته (که البته الان جمعش کرده) تا ADSL داتک، شاتل، مخابرات به جرأت میتونم بگم بعد از این همه مدت برای اولین باره که به صورت نسبی از سرویسم راضی هستم (البته امیدوارم خراب نشه)، حلاصه اگه شمال تهران هستین پتیاک سرویس خوبی میده یه شرکت نسبتاً کوچیک محلی هست پشتیبانی بدی هم نداره.

ali2web
04-08-2012, 09:00
من فقط میخوام بهتون بگم هر کاری می کنید ایرانسل نگیرید گند ترین و بدترین سرویس مبین نتم همینجوریه در ضمن یه سئوال داشتم
بعضیا میگن عصر تلکام خوبه بعضیا میگن بد خواهشا به من بگید :31:

Homayun Khan
04-08-2012, 18:50
سلام
دوستان من از مخابرات سرعت 128 دارم پینگش بین 250 تا 300 متغیره میخواستم از جای دیگه بگیرم که پینگش حداکثر 100 باشه قیمتش هم بین ماهی 10 تا 15 تومان باشه آیا همچین جایی هست؟ (پینگ برام خیلی مهمه چون برای باز کردن کانالهای کارتی میخواستم)
با تشکر

vahid javani
06-08-2012, 14:15
:46:
:37:

Homayun Khan
06-08-2012, 15:03
:46:
:37:
سلام
شما از کجا اینترنت دارید؟:18:

davod_danger666
06-08-2012, 15:05
سلام دوستان
وضعیت پارس انلاین چه جوریه؟
سرعت روزانه و شبانه اش فرقی میکنه؟

ak313
06-08-2012, 16:35
سلام دوستان
وضعیت پارس انلاین چه جوریه؟
سرعت روزانه و شبانه اش فرقی میکنه؟

اکانت 128 روز 140 شب 15
اکانت 256 روز 190 شب 30

davod_danger666
06-08-2012, 18:55
اکانت 128 روز 140 شب 15
اکانت 256 روز 190 شب 30

خیلی ممنون.امار روزانه اشو دارین؟

در کل ازش راضی هستین؟

Retired User
06-08-2012, 18:59
سلام اینترنت نامحدود واقعا‍! میخوام از کجا بگیرم
الان آرت 2 شاتل دارم
سرعت خیلی اومده پائین بعد 40 گیگ دانلود

P4RS4
06-08-2012, 20:06
سلام دوستان

من مدت دو سال از شرکت فن آوا نمایندگیش در بابل ( پارسیان سیستم طبرستان ) استفاده میکنم قعطی زیاد داره اما در کل کیفیتش خوبه اما هزینش زیاده چون باید هر چند روز یک گیگ شارز کنم
چون سرویس حجمی استفاده میکنم و مصرفم زیاده برای هر گیگ 5140 تومان میدم جالب اینجاست که اگه بخوای چند گیگ بخری تخفیف نداره یعنی اگه 10 گیگ هم بگیرم باز هر گیگ 5140حساب میکنه !!!!!!!!!

چند وقت دیگه قراردادم تموم میشه میخوام از یک شرکت دیگه بگیرم چون احساس میکنم دارن ازم پول زور میگیرن چون اگه نا محدود هم بگیرم بازم برام قیمتش ماهی بیشتر از 50 تومن میوفته !!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا از شما دوستان خوب میخوام راهنماییم کنین از کدوم شرکت بگیرم که هم کیفیتش خوب باشه هم قیمت مناسب !!

راستی رفتم سایت نوین نت قیمتش مناسبه متوجه شدم با همین هزینه که دارم الان میدم میتونم سرعت 2 تا 4 M داشته باشم داخل بابل هم پوشش میده !!!

دوستان لطفا راهنمایی کنین منتظر جواباتون هستم

Fusi0n
06-08-2012, 23:08
دوستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتا ن کمک روانی شدم
یکجا بگین پینگش خوب باشه بریم من سپنتا ولی افتضاح شده میخواستم اول وایرلس بگیرم که نشد الان میخواستم برم نوین نت که پر .... کجا برم .... دیگه من معمولا لول بازی میکنم ؟!!1

A.N.A.P
07-08-2012, 00:55
دوستان من زنگ زدم 1899 ( سرویس پشتیبانی مخابرات استان گلستان ) گفتم چرا نمیتونم هیچ صفحه ای رو باز کنم ؟ گفت این همه مشکلات به خاطر اینه که دسترسی ما به اینترنت خارج از کشور کم کم داره قطع میشه !:2:

خوبه . با این وضع داریم برمیگردیم به دوران جاهلیت و انسان های اولیه !

black years
07-08-2012, 01:01
دوستان من زنگ زدم 1899 ( سرویس پشتیبانی مخابرات استان گلستان ) گفتم چرا نمیتونم هیچ صفحه ای رو باز کنم ؟ گفت این همه مشکلات به خاطر اینه که دسترسی ما به اینترنت خارج از کشور کم کم داره قطع میشه !:2:

:2: واقعا اگه اینکارو کنن هنوز معنی و مفهوم اینترنت رو نمیدونن چیه :2:

DariushGreat
07-08-2012, 13:37
دوستان سلام
در راستای عدم نظارت کامل و درست سازمان تنظیم مقررات رادیویی بر شرکت ها، مراتب شکایت رو به سایت خبری 20:30 اعلام کنید.
محض اطلاعتون باید بگم که پهنای باندی که سازمان تنظیم مقررات رادیویی در اختیار شرکت ها قرار داده به شکلیه که کل سرعت مورد تقاضای مشترک رو به شکل 1/1 و کاملا ثابت در روز و شب و با حجم دانلود نامحدود در اختیارش قرار بدن؛ این در حالیه که شرکت های به ظاهر معتبر نه سرعت واقعی رو بهمون می دن نه حجم درست و حسابی... بهانشون برای سرعت کمبود پهنای باند و اشتراک 1/4 و 1/10 هست و برای حجم هم که هر کدومشون یه حرف بی سر و ته می زنن!
من که خودم شکایت کردم و ازونجایی که از مبین نت سرویس دارم، مسائل مبین نت رو گفتم؛ اما در عین حال هم از شرکتای دیگه مثل دزدی شاتل و کم فروشی آسیاتک هم گفتم.
از شما دوستان تقاضا دارم که شما هم علاوه بر گفتن بدی ها و مسائل شرکتتون به طور کلی از همه شرکت ها به خاطر این کم فروشی و دزدی شکایت کنید.
اینترنت با سرعت طی شده در قرارداد به شکل ثابت و بدون محدودیت حق مسلم همه ماست

این هم لینک سایت خبری:
بخش تماس با ما - سایت وبگردی 20:30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم لینک سازمان تنظیم مقررات رادیویی:
سامانه اعلام و رسیدگی به شکایات مشترکین
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خلاصه این که دوستان در این یه مورد با هم متحد باشیم پشت این دله دزدا به خاک مالیده می شه

شاد باشید

P4RS4
07-08-2012, 14:25
واقعا که کسی نیست راهنمایی کنه !!!!!

esi222
07-08-2012, 14:32

درووووووووغه ، کذب محضه :18:

Dante May Cry M
07-08-2012, 19:48

A.N.A.P
07-08-2012, 20:20
درووووووووغه ، کذب محضه :18:

داداش چی دروغه کذب محضه ؟ خنده بازار زیاد میبینی ؟

مثل اینکه کلا از اینترنت کشور خبر نداری یا از یه کشور دیگه اینترنت میگیری !

esi222
08-08-2012, 11:43
داداش چی دروغه کذب محضه ؟ خنده بازار زیاد میبینی ؟

مثل اینکه کلا از اینترنت کشور خبر نداری یا از یه کشور دیگه اینترنت میگیری !
نخیر دوست عزیز
من نه از خنده بازار خوشم میاد،نه خارج از کشور زندگی میکنم
یعنی چی دسترسی به اینترنت خارج از کشور داره قطع میشه آخه!
این بحث واسه یکی دوماه پیش بود که شایعه شده بود و خود وزیر ارتباطات تکذیبش کرد
اصلا اینکه اینترنت خارج از کشور قطع بشه یه چیز کاملا غیر منطقیه

rangine.ir
12-08-2012, 11:15
به نظر من پارس آنلاین خوبه.
من یه سرویس 256 فعال کردم.
200k سرعته دانلودشه.

hoseynn
12-08-2012, 21:06
من یه مشکل دارم واینکه اینترنتم قطع میشه ولی چراغ adsl روشنه.
زنگ زدم مخابرات( از مخابرات گرفتم) میگه مشکل از سیستمته. پارازیت میندازه اینجا هم فک میکنن دارن از سرویست سواستفاده میکنن و قطع میکنن.
حالا من چیکار کنم؟

Margggggg
13-08-2012, 10:55
درود بر همه دوستان

من خیلی وقته دنبال یه نامحدود خوبم

شرکت های مثل : پارس آنلاین - عصر انتقال داده ها - مخابرات تهران

رو تست کردم ولی اصلا خوب نیست

الویت اول برای من

پینگ - بعدش یه سرعت خوب البته نه زیاد بالا

512 نامحدود خوب باشه .. ممنون میشم کمکم کنید

در فروم همسایه حنجرم پاره شد :| ! ... با تشکر پیشاپیش !

-----

پینگ ( با 4.2.2.4 ) زیر 200 باشه خوبه

سرعت دانلود هم دیگه بالا 70 - 60 باشه ...

FuII
13-08-2012, 15:33
سلام

شما ADSL مخابرات رو توصیه می کنید یا وایمکس رو که بتونم با لپ تاپ یا گوشی موبایلم سرتاسر شهر یزد یا ایران اینترنت داشته باشم ؟

اگر وایمکس سرعتش خوبه وایمکس مخابرات بهتره یا ایرانسل ؟

msadeghsh
14-08-2012, 17:02
سلام من یه سرویس اینتر نت پر سرعت میخوام که شبا بتونم تا 2 گیگ دانلود کنم .به نظر شما با 512 شاتل میشه شبا تا 2 گیگ دانلود کرد

alimalang
15-08-2012, 22:39
تورو خدا بجونه هرکسی که دوستت دارید از شاتل سرویس نگیرید خیلی وضعش خرابه به جونه مادرم پشیمونم که از شاتل گرفتم

alimalang
15-08-2012, 22:45
شاتل ========کلاهبرداری
شاتل=========گه فرض کردن کاربر
شاتل=========دروغ
شاتل=========هدر دادن پول
شاتل=========نامردی
شاتل=========محدودیت

شاتل=========شاهگوز (شاه گوز)

به قبر پدر مدیر عاملش گه مرتیکه ---- تو این شرکت کلاهبردارش

alimalang
15-08-2012, 22:51
ببخشید بخدا الان 2 هفته هست محدود شدم چرا برای اینکه دوشب پشته هم دوتا 1 گیگ دان کردم اخه این درسته دیگه خیلی بهم فشار اومده الان دوهفته هست سر ساعت 1 مودمو خامموش ممی کنم اما هنوز محدودم بازم می گم ببخشید نباید اون پست می نوشتم از بس کلافه شدم فردا ممی خوام 2 گیگ دارم دان کنم تموم بشه برم بگم جعمش کنن خیلی شرکت نامردیه توی شرکت شاتل دانلوود رایگان معننی نداره فقط باید پول بدی تازه همونم خیلیشو میدزدن کثافتای دزد

Amir 3d
18-08-2012, 00:50
سلام
دوستان ببخشید اینجا سوال می کنم
صبانت تاپیکشو بستیدن !
الان که پست میزنم زدم شبانه دیدم سرعت جالب انگیز (:دی)
بود شک کردم تیز قطع کردم (1-2 دقیقه بعد) 23 مگ دیدم گرفته بود کلا امشبو بی خیال دانلود (گرچه تو این ماه رمضون 1 گیگ هم به زور تو کل ماه گرفتم)
فکر کنم طرح شبانه صبانت تغییر کرده
نماینده ای که من گرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هست که متاسفانه اینقدر تنبل و *** **** که اصلا زحمت تغییر به سایت رو نمیدن یه نمایندگیه دیگه رو چک کردم دیدم نوشته به دلیل نارضایتی مشتریان ساعاتو کردن 2-7 حالا ننوشتن با یوزر خودمون بریم یا guest
حالا اگه دوستان اطلاع دارن بگن اینجا
این ماه رمضونی شده ماه عضابی ما به خدا از اینترنتم باید کنار گشنگیمون بگشیم چه وضعشه
قبلا الکی لینک میزدم از بی لینکی(به خدا) الان کلی برنامه و فیلمو بازی ریخته اما کو اینترنت :42:
کلی حسرت.......
به خدا به هم ریختم اعصابم کلی از این کشور اسلامی بهم ریخته ....

Iloveu-ALL
18-08-2012, 10:56
سلام من یه مشکلی دارم.من وایرلسمو فعال کردم. داییم تو اتاق دیگه وایرلسش میگیره ولی زمانی که من سیستممو روشن میکنم اینترنت چند ثانیه کار می کنه و بعد به کل قطع میشه میخواستم بدونم مشکل از کجاست!؟ راه حلش چیه!؟

من با مودم قبلیم هم چنین مشکلی رو داشتم!!

ali2web
18-08-2012, 11:28
يكي از دوستام ( نتي ) آسيا تك داره و 256 هم هست

منم اين سوال رو ازش كردم كه به كاربراي خونگي نميدن ، توضيحي نداشت !

ولي همه ي شركت ها ميدن ، مگه ميشه آسيا تك نده ؟‌

ببین یا باید یه گواهی شرکت الکی بگیری از یه شرکت یا کارت دانشجویی فامیلتو بده خلاصه بپیچون دیگه :21:

ali2web
18-08-2012, 11:30
سلام من یه مشکلی دارم.من وایرلسمو فعال کردم. داییم تو اتاق دیگه وایرلسش میگیره ولی زمانی که من سیستممو روشن میکنم اینترنت چند ثانیه کار می کنه و بعد به کل قطع میشه میخواستم بدونم مشکل از کجاست!؟ راه حلش چیه!؟

من با مودم قبلیم هم چنین مشکلی رو داشتم!!

ببین شرکت اینترنتت چیه؟ اگه عصر تلکام باشه که بدبختی چون هی میپیچونتت ولی اگه شرکتای دیگه هستی یه زنگ بزن پشتیبانی و شروع کن به گیر دادن :31:

Iloveu-ALL
18-08-2012, 13:49
ببین شرکت اینترنتت چیه؟ اگه عصر تلکام باشه که بدبختی چون هی میپیچونتت ولی اگه شرکتای دیگه هستی یه زنگ بزن پشتیبانی و شروع کن به گیر دادن :31:

اندیشه سبز خزر . تو تاپیک استان گیلان 3 4 صفحه آخرش درباره پشتیبانیش گفته ... هی میپیچوننت آخرم میگن کارشناس بفرستیم 10تومان مفت میگیرن قبلا 20 بار زنگ زدم فقط آدم رو میپیچونن

tiger1980
18-08-2012, 15:31
اینترنت نامحدود وجود داره؟
وایمکس ایرانسل یا مبین نت ای دی اس ال پارس آنلاین یا شاتل کدوماشون بهترند؟

endoftime
19-08-2012, 21:44
من سرویس 1 مگ آسیاتک دارم چند ماهی هست که دارم استفاده میکنم
یه چیز عجیب که واسم اتفاق افتاده اینه که من با این حال که نه چیزی آپلود میکنم نه از تورنت استفاده میکنم و نه از وبکم استفاده میکنم
میبینم روزی فقط 100-200 مگ آپلود شده وقتی هم شبانه دانلود میکنم مثلا به ازای 3گیگ دانلود 200-300 مگ آپلود داره
نمایندگی شهرستان گفته طبیعیه ؟×!!!
اما امروز که به نمایندگی تهران زنگ زدم گفته سیستمت ویروسیه عجیییب!
راهی هست بتونم این مشکل رو برطرف کنم؟
امکان داره ویروسی باشه؟
چون من سیستمم خیلی روونه اصلا هنگ یا کند نمیشه

behnmah66
19-08-2012, 22:14
موقع دانلود باید اپلود هم داشته باشه ولی آپلود شما مقداری غیر طبیعی هست با آنتی ویروس بروز سیستمو در safemode اسکن کن

Iloveu-ALL
20-08-2012, 21:31
من سرویس 1 مگ آسیاتک دارم چند ماهی هست که دارم استفاده میکنم
یه چیز عجیب که واسم اتفاق افتاده اینه که من با این حال که نه چیزی آپلود میکنم نه از تورنت استفاده میکنم و نه از وبکم استفاده میکنم
میبینم روزی فقط 100-200 مگ آپلود شده وقتی هم شبانه دانلود میکنم مثلا به ازای 3گیگ دانلود 200-300 مگ آپلود داره
نمایندگی شهرستان گفته طبیعیه ؟×!!!
اما امروز که به نمایندگی تهران زنگ زدم گفته سیستمت ویروسیه عجیییب!
راهی هست بتونم این مشکل رو برطرف کنم؟
امکان داره ویروسی باشه؟
چون من سیستمم خیلی روونه اصلا هنگ یا کند نمیشه

دوست عزیز شما باید از برنامه uTorrent استفاده کرده باشید ... بعد هر دانلود برنامه رو به کل ببندید و زمانی که دوباره خواستید دانلود کنید بازش کنید!!! چون وقتی باز باشه (موقع دانلود نه) آپلود می کنه!!

دوستان چرا چراغ adsl من بیشتر مواقع خاموش میشه!؟

leon scott kendy
20-08-2012, 22:36
سلام دوستان من دانشجو تو شاهرود هستم
اونجا نمی دونم چه شرکت هایی هستن
می خواستم یک اینترنت خیلی ارزون بگیم که تو ماه 2 هفته اونجام حوصله ام سر نره حد امکان نامجدود می خوام بگیرم
به نظرتون خود مخابرات خوبه

ramin vao
21-08-2012, 16:18
من شاتل و مخابرات و پارس انلاین رو امتحان کردم در حال حاضر هم دزد انلاین دارم
مشکل اینه که اینترنت افتضاح شده 100 بار باید رفرش کنم یه سایت باز بشه
همه کارام با چیز پی ان شده.. کسی هست که این مشکل رو داشته باشه؟؟
یه ای اس پی رو تو تهران معرفی کنید که بدرد بازی های انلاین و وبگردی بخوره برام سرعت
دانلود زیاد مهم نیست.. لطفا یجارو معرفی کنید بشه درست بدون چیز شکن از اینترنت استفاده کرد...
مسخرس بخدا اینم مملکته.

ak313
21-08-2012, 18:04
من شاتل و مخابرات و پارس انلاین رو امتحان کردم در حال حاضر هم دزد انلاین دارم
مشکل اینه که اینترنت افتضاح شده 100 بار باید رفرش کنم یه سایت باز بشه
همه کارام با چیز پی ان شده.. کسی هست که این مشکل رو داشته باشه؟؟
یه ای اس پی رو تو تهران معرفی کنید که بدرد بازی های انلاین و وبگردی بخوره برام سرعت
دانلود زیاد مهم نیست.. لطفا یجارو معرفی کنید بشه درست بدون چیز شکن از اینترنت استفاده کرد...
مسخرس بخدا اینم مملکته.
منم پارس دارم اما این مشکل رو ندارم دی ان استون رو تغییر بدید و امتحان کنید مثلا می تونید این دی ان اس رو بزارید 188.34.0.4

ramin vao
21-08-2012, 20:29
منم پارس دارم اما این مشکل رو ندارم دی ان استون رو تغییر بدید و امتحان کنید مثلا می تونید این دی ان اس رو بزارید 188.34.0.4

صد بار دی ان اس عوض کردم ام تی یو رو دستکاری کردم 10 بار تاحالا با پشتیبانی حرف زدم
این اخرم گفت فعلا خیلیا این مشکل رو دارن والا نمیدونم چی رو باور کنم فعلا هم عوض میکنم دیگه جای موندن نیست..

ak313
22-08-2012, 01:15
صد بار دی ان اس عوض کردم ام تی یو رو دستکاری کردم 10 بار تاحالا با پشتیبانی حرف زدم
این اخرم گفت فعلا خیلیا این مشکل رو دارن والا نمیدونم چی رو باور کنم فعلا هم عوض میکنم دیگه جای موندن نیست..
آیا تا به حال با یه سیستم دیگه و یا موبایل همین مشکل رو تست کردی؟

farzadddd
22-08-2012, 14:35
دوستان تهرانی یه سروس adsl خوب نامحدود حجمی سراغ دارند ازشون اینترنت بگیرم سرعت خوب باشه مثلا بالای 20 دانلود. خیلی ممنون

amirfakhrian
22-08-2012, 16:07
الان چند وقتی است که وقتی در ساعت رایگان یک فایلی را دانلود می کنم سرعتش از 60 یا 150 بالاتر نمی ره ولی اگر چند تا فایل را همزمان دانلود کنم کل فایل ها با همون سرعت دانلود می شند. چرا اینطوریه. در صورتی که در ساعتهای غیر رایگان اینطوری نیست. الان این عکس رو نگاه کنید که حدود 25 فایل رو به صورت همزمان با سرعت 40 ، 50 دانلود می کنم. مشکل از کجاست. این مشکل تقریبا یک ماهی هست که ایجاد شده. قبلا سرعت شبم 300 بود ولی جدیدا اینطوری شده

The Stig
23-08-2012, 15:31
بچه ها پورت ساکس من امروز کار نمی کنه و بسته شده. .نمی تونم با.....فایر کار کنم. شاتل دارم. مال شما هم اینطوریه؟

amirharry
24-08-2012, 19:20
کسی از افرانت و آریا گستر اسپادانا چیزی می دونه؟
عجیبه سایت netindex افرانت رو اول معرفی کردم ولی هیچ کدوم از این ها این جا تاپیک ندارند.جریان چیه؟
برای من که اصفهانم کدوم بهتره؟(دارم از صبا میرم پس می خوام بهتر باشه)

noia
25-08-2012, 17:58
درود،
پیشگامان سرویس‌هاشو تغییر داده (اصفهان) به نطر میاد بدتر شده! سرویس‌های Home فقط دانلود شبانه دارن. و نوشته شده از ۱۲۸ تا ۲ مگ.
کسی از این سرویس‌ها استفاده کرده؟ سرعت شبانه چقدره؟
شبکیه چطوره؟ سرعت شبانه ۱ مگ چقدره؟ به دانشجو ۱ مگ می‌دن؟

mjzaret
25-08-2012, 22:22
الان چند وقتی است که وقتی در ساعت رایگان یک فایلی را دانلود می کنم سرعتش از 60 یا 150 بالاتر نمی ره ولی اگر چند تا فایل را همزمان دانلود کنم کل فایل ها با همون سرعت دانلود می شند. چرا اینطوریه. در صورتی که در ساعتهای غیر رایگان اینطوری نیست. الان این عکس رو نگاه کنید که حدود 25 فایل رو به صورت همزمان با سرعت 40 ، 50 دانلود می کنم. مشکل از کجاست. این مشکل تقریبا یک ماهی هست که ایجاد شده. قبلا سرعت شبم 300 بود ولی جدیدا اینطوری شده

با توجه به تصوير شما سرعت شما 10 مگابيت بر ثانيه هست. !!!!!!!!!!!!!

ehsan_h8793
27-08-2012, 18:48
سریع میرم سر اصل مطلب
ولی ؛
یکم قیمتش بالاس
× پارس آنلاین
× پیشگامان
× صبا نت
و × اینترنت مخابرات
منتظر نظراتتون هستم

شاتل گرونه ؟ کدوم سرویسش ؟
من خودم پارس انلاین و اسیاتک و شاتل داشتم و دارم
شاتل سرویس های اکوش برای کم مصرفا عالیه ولی حجم بالا بخوای گرون در میاد
اسیا تک برای من تو منطقه عباس اباد عالی بود سرویس ۵۱۲ و ۲۵۶ استفاده کردم سرعت دانلود ۳۰۰ تا ۴۰۰ KB/S
پارس انلاین هم الان دارم که میخوام بگم از رانژه در بیارن (البته من مشکلم استثنایی بوده . چون ۱۰ گیگ از حجمم پرید بی دلیل . )وگرنه سر همین مشکلم خیلی باهاشون دعوا کردم ولی همشون مودب بودن و جواب هم خوب میدادن . فقط تو سیستمشون یه مورد کوچولو هست که زیر بار نرفتن خودشون (نمیدونم چرا) ولی در کل من فکر میکنم پارس انلاین خوب باشه . چون شرکت بزرگتریه و مشترک بیشتری داره ( و پهنای باند بیشتر نسبت به سایر شرکت ها)با ۵۱۲ تا ۲۰۰ KB/S دانلود دارم
...

mrtrevenge
27-08-2012, 19:11
سریع میرم سر اصل مطلب
ولی ؛
یکم قیمتش بالاس
× پارس آنلاین
× پیشگامان
× صبا نت
و × اینترنت مخابرات
منتظر نظراتتون هستم
به طور خلاصه بگم من خودم 256 نامحدود مخابرات دارم تحقیق که کردم شرکت های خصوصی به ندرت نامحدود با این قیمت مخابرات میدن اما سرعت مخابرات نسبت به شرکت های خصوصی کمه من سرعت برام زیاد اهمیت نداره حجم کارهای که انجام میدم بیشتر اهمیت داره مخابرات مشکلی که داره نقاط شهر ممکن سرعت دانلودشون 10 تا 20 با هم متفاوت باشه!
اما در مورد شرکت های خصوصی پرس و جو کردم میگفتن صبا نت خیلی بهتره:31: مخابرات اگه یه روز اینترنت قطع بشه دوباره بهت اضافه می کنه و اگه به هر دلیلی نتونی شارژ کنی مثل این ماه دو روز رایگان میدم که خودم این ماه اینطوری شد گفتن پنلمون مشکل داره!!

hamed-akbarie
29-08-2012, 09:57
سلام

من میخواستم Adsl بگیرم میخواستم با توجه به شرایطم دوستان لطف کنن یه شرکت رو بهم معرفی کنن ؟

1- هزینه ماهیانه تا سقف 45 هزار تومان

2- سرعت بالا
3- اینترنت نامحدود

البته مخابراتم نباشه و ضریب اشتراک سرویساش پایین باشه ....با تشکر

+irtci+
29-08-2012, 14:01
[QUOTE=amirfakhrian;7174004]الان چند وقتی است که وقتی در ساعت رایگان یک فایلی را دانلود می کنم سرعتش از 60 یا 150 بالاتر نمی ره ولی اگر چند تا فایل را همزمان دانلود کنم کل فایل ها با همون سرعت دانلود می شند. چرا اینطوریه. در صورتی که در ساعتهای غیر رایگان اینطوری نیست. الان این عکس رو نگاه کنید که حدود 25 فایل رو به صورت همزمان با سرعت 40 ، 50 دانلود می کنم. مشکل از کجاست. این مشکل تقریبا یک ماهی هست که ایجاد شده. قبلا سرعت شبم 300 بود ولی جدیدا اینطوری شده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE
شما از کدوم شرکت اینترنت گرفتی؟کدوم شهر؟
این که مشکل نیست عزیزم،موهبته!!!! برو لذتشو ببر:31:

mmp30
29-08-2012, 18:55
کدوم اینتر نت از همه ارزونتر و کدام از همه بهتر است

Persian-Masoud
29-08-2012, 22:54
ارزانترین سرویس اینترنت در حال حاظر توست شرکت نوین نت (pap) ارائه میشه. :)

1. سرویس 512 کیلوبیت با 5 گیگ حجم قیمت 7500 تومان!!!!!

2. سرویس 2 مگ با 3 گیگ 7500 تومان!!!!!!

3. سرویس 4 مگ با 9 گیگ 21 هزار تومان!

4. سرویس 512 با 1 گیگ 5 هزار تومان!!!!

مجاز
01-09-2012, 16:06
کسی اینجا مثل من سپنتا داره؟
از دوستان سپنتایی تقاضا دارم بگن توی سرعت 1 مگابایت با چه نرخی دانلود میکنند.چند ماهی هست که از 128 به 1 مگ کوچ کردم اما سرعت دانلود فقط از نصف شب تا 7 صبح ایده آل(100 kb) ولی در طول روز حدود پنجاهه.پشتیبانی میگه از منطقه مخابراتیه(آیت) اما به نظر منطقی نیست چون شبها سرعت خوبه.:41:

msalari
02-09-2012, 12:50
کسی اینجا مثل من سپنتا داره؟
از دوستان سپنتایی تقاضا دارم بگن توی سرعت 1 مگابایت با چه نرخی دانلود میکنند.چند ماهی هست که از 128 به 1 مگ کوچ کردم اما سرعت دانلود فقط از نصف شب تا 7 صبح ایده آل(100 kb) ولی در طول روز حدود پنجاهه.پشتیبانی میگه از منطقه مخابراتیه(آیت) اما به نظر منطقی نیست چون شبها سرعت خوبه.:41:

حدود یک ماه و نیم هست که سپنتا دارم.
سرویس 256 نامحدود رو دارم. قبل از این، یک سالی اینترنت مخابرات رو داشتم. قبل اون هم چند سالی شاتل داشتم. منتها شاتلم نامحدود نبود.
از شاتل خداحافی کردم چون اولا نامحدود نبود ثانیا ترافیک شبونش رو بدون اطلاع به من این اواخر آورده بود رو سرعت خیلی خیلی پایین (نمیدونم حالا چون دانلود زیاد کرده بودم، البته من هرازچند گاهی دانلود دارم اونم معمولا نرم افزاره، اهل فیلم نیستم)، عملا دیگه ترافیک شبانه رایگانی درکار نبود. برای همین منم سرویسم رو باهاشون به هم زدم. اومدم مخابرات 256 گرفتم. سرعت بازکردن صفحات خیلی بالا نبود و سرعت دانلود هم رو همون 32 کیلوبایت بود. بیشتر نمیشد ولی خب نامحدود بود. بعضی وقتا سرعت میومد خیلی پایین چون به هر حال ضریب 1 به 10 بود. بعد همه اینا، شمارم رو عوض کردم اومدم سپنتا نامحدود 256 گرفتم.
سرعتم معمولا به 32 اصلا نمیرسه. در حدودای 27 و 28 هست. من توقع داشتم حداقل تو زمان های کم مصرف اجازه بدن با سرعت بیشتری دانلود کنم. من دارم ماهی حدودای 35 تا 40 تومان پول میدم ولی به نظرم فرق زیادی با اینترنت مخابرات نداره. من 3 ماهه قرارداد بستم ولی احتمال بسیار زیاد دیگه قراردادم رو تمدید نکنم برم همون مخابرات رو با یک سوم قیمت بگیرم.
ببخشید سرتون رو درد آوردم پرچونگی کردم
:13:

مجاز
03-09-2012, 00:03
سرویس 256 نامحدود رو دارم. قبل از این، یک سالی اینترنت مخابرات رو داشتم. قبل اون هم چند سالی شاتل داشتم. منتها شاتلم نامحدود نبود.
از شاتل خداحافی کردم چون اولا نامحدود نبود ثانیا ترافیک شبونش رو بدون اطلاع به من این اواخر آورده بود رو سرعت خیلی خیلی پایین (نمیدونم حالا چون دانلود زیاد کرده بودم، البته من هرازچند گاهی دانلود دارم اونم معمولا نرم افزاره، اهل فیلم نیستم)، عملا دیگه ترافیک شبانه رایگانی درکار نبود. برای همین منم سرویسم رو باهاشون به هم زدم. اومدم مخابرات 256 گرفتم. سرعت بازکردن صفحات خیلی بالا نبود و سرعت دانلود هم رو همون 32 کیلوبایت بود. بیشتر نمیشد ولی خب نامحدود بود. بعضی وقتا سرعت میومد خیلی پایین چون به هر حال ضریب 1 به 10 بود. بعد همه اینا، شمارم رو عوض کردم اومدم سپنتا نامحدود 256 گرفتم.
سرعتم معمولا به 32 اصلا نمیرسه. در حدودای 27 و 28 هست. من توقع داشتم حداقل تو زمان های کم مصرف اجازه بدن با سرعت بیشتری دانلود کنم. من دارم ماهی حدودای 35 تا 40 تومان پول میدم ولی به نظرم فرق زیادی با اینترنت مخابرات نداره. من 3 ماهه قرارداد بستم ولی احتمال بسیار زیاد دیگه قراردادم رو تمدید نکنم برم همون مخابرات رو با یک سوم قیمت بگیرم.
ممنونم سالاری جان!:20:
به نظرم یه مشورت از کافی نتهای محلتون بگیر.تا اونجایی که من فهمیدم در هر منطقه مخابراتی یه شرکتهایی بهتر از بقیه جواب میدن

M0H@M@D Z
03-09-2012, 11:26

اومدم خودم بگم بهترين سرويس نا محدود چيه حالا خودم جواب شما رو ميدم :31:

من از گيتي نت - مخابرات تهرانپارس (عاطف) و الانم از پارس انلاين دارم
من يه چيزي برام عجيبه. شما كه 40 تومن پوله نا محدود ميدي چرا نمياي از پارس انلاين بگيري؟
سرويس POL پارس انلاين من دارم و 128 اما تقريبا در 99.9% ساعات روز از 1024 استفاده ميكنم و تقريبا در تمام ساعات روز و شب بر روي 1024 و بعضي مواقع 2048 ميبندن.
سرعت دانلودم 145 كيلوبايت بر ثانيس و سرعت بارگزاري صفحات اينترنت هم خيلي عاليه. مثلا اگه سرور پي سي اكي باشه پي سي رو مثل باز كردن يك پوشه در كامپوتر باز ميكنه.
سرويس نامحدودش حولو حوشه 30 تومنه.
اما مخابرات همون چيزي كه ميگيري رو بهت ميده يعني من 256 گرفتم سرعتم هم در همون حد بود حالا كمي كمو بيش. گيتي نت هم روي سرعت بالاتر ميبنده اما نه 1024. مثلا 128 بگيري 256 ميبنده 256 بگيري 512 ميبنده. قيمتش از پارس انلاين كمي پايين تره و انصافا در مدت 6 ماهي كه داشتمش حتي 1 بار هم قطع نشد. البته مركز مخابراتي عاطف تهرانپارس انصافا بدون مشكله و اين جايي كه الان هستم (قدوسي پاسداران) واقعا افتضاحه.

حالا خودم :31:
دوستان ذيگه صبرم به سر اومده :31:
بهترين سرويسي كه ضريب اشتراكش 1 به 10 نباشه و كمتر باشه و كلا خيلي خوب باشه و پر سرعت كه نا محدود باشه چيه؟
الان تقريبا هر 3-4 روز بايد 1 گيگ شارژ كنم كه اصلا نمي صرفه.
بيشتر از 25 در ماه هزينه نمي كنم :31:.
اگه ميشه تجربياتتون رو از سرويس هاي نامحدود بنويسيد. :20:

M0H@M@D Z
03-09-2012, 11:32
دوستان كسي از اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تجربه اي داره؟
قيمتش خيلي خوبه واقعا. كسي در موردش چيزي ميدونه بگه.

مجاز
03-09-2012, 14:13
اومدم خودم بگم بهترين سرويس نا محدود چيه حالا خودم جواب شما رو ميدم :31:

من از گيتي نت - مخابرات تهرانپارس (عاطف) و الانم از پارس انلاين دارم
من يه چيزي برام عجيبه. شما كه 40 تومن پوله نا محدود ميدي چرا نمياي از پارس انلاين بگيري؟
سرويس POL پارس انلاين من دارم و 128 اما تقريبا در 99.9% ساعات روز از 1024 استفاده ميكنم و تقريبا در تمام ساعات روز و شب بر روي 1024 و بعضي مواقع 2048 ميبندن.
سرعت دانلودم 145 كيلوبايت بر ثانيس و سرعت بارگزاري صفحات اينترنت هم خيلي عاليه. مثلا اگه سرور پي سي اكي باشه پي سي رو مثل باز كردن يك پوشه در كامپوتر باز ميكنه.
سرويس نامحدودش حولو حوشه 30 تومنه.
اما مخابرات همون چيزي كه ميگيري رو بهت ميده يعني من 256 گرفتم سرعتم هم در همون حد بود حالا كمي كمو بيش. گيتي نت هم روي سرعت بالاتر ميبنده اما نه 1024. مثلا 128 بگيري 256 ميبنده 256 بگيري 512 ميبنده. قيمتش از پارس انلاين كمي پايين تره و انصافا در مدت 6 ماهي كه داشتمش حتي 1 بار هم قطع نشد. البته مركز مخابراتي عاطف تهرانپارس انصافا بدون مشكله و اين جايي كه الان هستم (قدوسي پاسداران) واقعا افتضاحه.

حالا خودم :31:
دوستان ذيگه صبرم به سر اومده :31:
بهترين سرويسي كه ضريب اشتراكش 1 به 10 نباشه و كمتر باشه و كلا خيلي خوب باشه و پر سرعت كه نا محدود باشه چيه؟
الان تقريبا هر 3-4 روز بايد 1 گيگ شارژ كنم كه اصلا نمي صرفه.
بيشتر از 25 در ماه هزينه نمي كنم :31:.
اگه ميشه تجربياتتون رو از سرويس هاي نامحدود بنويسيد. :20:
عزیز جان من بالاخره متوجه نشدم شما پارس آنلاین داری و تو تهرانپارس راضی یودی و توی پاسداران ناراضی هستی یا الان توی پاسداران مخابرات داری و ناراضی هستی؟
شفاف سازی بفرمایید لطفاً:27:

saeid6441
03-09-2012, 15:53
دوست عزیز مشکل استان گلستان و گنبد مربوط به زیر ساخت هست و فیبر ترانزیت دیتا فعلا هچ دسترسی به اینترنت جهانی قطع نمی شه.

Fusi0n
03-09-2012, 20:25
سرویس مخابرات کجا میشه اینترنتی قیمت دیدو ثبت نام کرد
الان وضعیت 512 چطور میشه راحت گرفت ؟!!!

adslali
04-09-2012, 03:05
بچه ها من اينترنتم چند روزه قطع و وصل ميشه ... دليلش رو يه نفر بهم گفت بيشتر ممكنه به خاطر استفاده از وي پي ان تو اين چند روزه باشه ... چون خطم مشكلي نداشت ... ميگم ميشه منو را راهنمايي كنيد بايد چه كنم ....

User720
04-09-2012, 11:57
سلام
من الان از شاتل سرویس میگیرم ولی همونطور که میدونید اگه در ساعات شب رایگان دانلود کنی تا سقف نهایت 18 گیگ و بعدش سرعت میشه دایل آپ 8kb ،
میخوام از شاتل برم یه شرکت دیگه بگیرم ، دانلودم زیاده ماهی 30 ، 40 گیگ. لطفا یه شرکت به غیر از مخابرات معرفی کنید که سرعت و سرویس دهیش خوب باشه
ممنون.

مجاز
05-09-2012, 00:21
سلام
من الان از شاتل سرویس میگیرم ولی همونطور که میدونید اگه در ساعات شب رایگان دانلود کنی تا سقف نهایت 18 گیگ و بعدش سرعت میشه دایل آپ 8kb ،
میخوام از شاتل برم یه شرکت دیگه بگیرم ، دانلودم زیاده ماهی 30 ، 40 گیگ. لطفا یه شرکت به غیر از مخابرات معرفی کنید که سرعت و سرویس دهیش خوب باشه
ممنون.
سلام
منم دارم از سپنتا فرار میکنم.یک ماه از نوین نت تستی گرفتم.هم قیمتاش خوبه و هم ظاهرا سرویسش.وصل شد خبر میدم.:46:

Fusi0n
06-09-2012, 11:39
شاتل پارس انلاین سپنتا نرید ........................ سپنتا باز خوب ولی کیفت باند جالبی نداره مخصوا برای گیم انلاین و گران هست ....
کسی از دوستان نگفت مخابرات اینترنتی ثبت نام داره یا نه ؟!! ... ادرس بدید 512 راحت میدن چی میخواد ؟!!

Silent TR
06-09-2012, 13:56
دوستان من الان 128 صبانت دارم و سرعت دانلود روزانم حدودا 220 هستش و شبانه هم 50 تا 80
یعنی هر شب سرعت همین بوده و اصلا مثل شاتل یکدفعه سرعت رو کم نمیکنن

بیشتر از همه سرعت شبانه رایگان برام مهمه ! کسی سرویس بهتری از شرکت دیگه ایی که برای غرب تهران طرف های شهرک اکباتان خوب باشه سراغ داره ؟ یا کلا تهران

imanparsa
06-09-2012, 15:48
سلام مودم بدون طرح است و 110 خریدمش و نوش 110 تومان است.مال شرکت مبین نت است
مدل : bm632
به علت جابجایی خونه میخوام بفروشمش
به قیمت 75 تومان . 4ماه کار کرده در حد آکه همه چیش توپه.
اگر مایل بودید با مودم وایفای 130 ایرانسل(از این مودم بزرگ ها) که قیمتش 100 تومان است تعویض میکنم .
دوستان پیام خصوصی بدن

اینم عکسش :
از اهواز

Click here to view the original image of 946x274px.

msadeghsh
09-09-2012, 15:14
سلام یه سوال در مورد ترافیک مصرفی دارم ،می خواستم بدونم مبنای محاسبه ترافیک مصرفی آیا فقط میزان دانلود است یا مجموع دانلود وآپلود با هم.

afshin b
09-09-2012, 15:45
سلام یه سوال در مورد ترافیک مصرفی دارم ،می خواستم بدونم مبنای محاسبه ترافیک مصرفی آیا فقط میزان دانلود است یا مجموع دانلود وآپلود با هم.
سلام
مسلماً مجموع دانلود و آپلود.

rouzbeh20
09-09-2012, 16:31
سلام من پارس آنلاین دارم خیلی خوبه من سرویس 512 گرفتم خیلی هم سرعتش بالاست تو هم پارس آنلاین بگیر

Sn@pe
10-09-2012, 02:08
دوستان لطفا در مورد adsl مخابرات تو شرق تهران ( شهید تندگویان) نظر بدید برای بازی آنلاین چجوریاست ؟

italodance
10-09-2012, 07:45
دوستان لطفا در مورد adsl مخابرات تو شرق تهران ( شهید تندگویان) نظر بدید برای بازی آنلاین چجوریاست ؟

تا انجا که یادمه یکی از دوستان که مانند من مشکل داشت البته من از تندگویان نبودم ولی ان دوست بود با هم رفتیم از مخابرات بیرون

کلا روتر این مرکز تا دو ماه پیش مشکل داشت

mob110
10-09-2012, 13:30
بچه ها از ساعت 3 دیشب تا الان دیگه اینترنت من صفحه هم باز نمیکنه . زنگ زدم پشتیبانی میگه خطت نویزش بالاست باید سرویس پایین تری برداری :(
هیچ راهی بجز پایین اوردن سرویس برای رفع نویز خط نیست . حتی به سر خط هم وصل کردم بازم نویز داشت.
مگه میشه یه دفه خط نویز بگیره اخه الان یه هفته هست دارم سالم بود؟

مجاز
10-09-2012, 22:48
نوین نت من بعد 5 روز وصل شد.سرعتش از سپنتا بهتره یعنی حداقل اون سرعتی را که میخری بهت میده.بیشتر هم اکثرا میده.512 تا 2 مگ گرفتم.قیمتش هم خیلی خوبه.یک ماه تستی گرفتم.احتمالا یه سال تمدیدش میکنم.

A.Hunter
11-09-2012, 00:10
سرویس مخابرات کجا میشه اینترنتی قیمت دیدو ثبت نام کرد
الان وضعیت 512 چطور میشه راحت گرفت ؟!!!

می تونید از مرکز مخابرات محلتون بپرسید

معمولا 512 رو راحت نمیدن ! اما من گرفتم و الان دارم ، برخلاف انتظارم خیلی خوبه فقط پینگ تایمش روی 300 400 به بالاس ! (برای گیم آنلاین یه کم ستمه )

قیمتش هم 20 تومن هست که میاد رو قبض

ak313
11-09-2012, 12:37
نوین نت من بعد 5 روز وصل شد.سرعتش از سپنتا بهتره یعنی حداقل اون سرعتی را که میخری بهت میده.بیشتر هم اکثرا میده.512 تا 2 مگ گرفتم.قیمتش هم خیلی خوبه.یک ماه تستی گرفتم.احتمالا یه سال تمدیدش میکنم.

قیمتش چنده با چه ترافیکی. یه تست هم بزار

oO ali Oo
12-09-2012, 16:05
سلام، یک هفته ای هست مشکل اساسی پیدا کردم ( اینترنتم 256 مخابرات تهرات هست از وی پی ان و ساکس هم استفاده نمیکنم) ، بار اول که مودم رو روشن میکنم اصلا سایتی رو بالا نمیاره باید چند بار خاموش و روشن کنم بعد هم چند دقیقه منتظر باشم تا درست بشه تازه اونم بعد یک ساعت کار دوباره به حالت اول بر میگرده و روز از نو و روزی از نو. کسی میتونه کمک کنه؟

dadshad2
12-09-2012, 16:22
سلام، یک هفته ای هست مشکل اساسی پیدا کردم ( اینترنتم 256 مخابرات تهرات هست از وی پی ان و ساکس هم استفاده نمیکنم) ، بار اول که مودم رو روشن میکنم اصلا سایتی رو بالا نمیاره باید چند بار خاموش و روشن کنم بعد هم چند دقیقه منتظر باشم تا درست بشه تازه اونم بعد یک ساعت کار دوباره به حالت اول بر میگرده و روز از نو و روزی از نو. کسی میتونه کمک کنه؟

مودمتون اشکالی چیزی نداره ؟ وقتی سایتی رو بالا نمیاره چه چیزی مینویسه؟

bahmanhtm
12-09-2012, 21:19
سلام
دوستان مودم من یک بار ریست شد، حالا که دوباره تنظیمش کردم دیگه چراغ اینترنتش روشن نمیشه.باید با broadband connection وصل شم.نمیدونم مشکل از کجاس.روی
PPPoA/PPPoE هم گذاشتمش.کسی میتونه راهنمایی کنه ؟
مودمم tplink 8951
اینترنت مخابرات

mjzaret
12-09-2012, 21:41

لطفاً در جاي مناسب سوالتون رو بيان كنيد.

mjzaret
12-09-2012, 21:41
سلام
دوستان مودم من یک بار ریست شد، حالا که دوباره تنظیمش کردم دیگه چراغ اینترنتش روشن نمیشه.باید با broadband connection وصل شم.نمیدونم مشکل از کجاس.روی

PPPoA/PPPoE هم گذاشتمش.کسی میتونه راهنمایی کنه ؟
مودمم tplink 8951
اینترنت مخابرات

لطفاً در جاي مناسب سوالتون رو بيان كنيد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شاد باشيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mjzaret
12-09-2012, 21:45
قیمتش چنده با چه ترافیکی. یه تست هم بزار

براي دريافت قيمت و مشخصات سرويسها مي‌توني به سايتش مراجعه كني:

شاد باشيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WOLF PACK
13-09-2012, 12:15
دوستان یه سرویسی بهم معرفی کنید که تو شبانه رایگان سرعت خوبی داشته باشه...الان صبا دارم می خوام تغییر بدم!!

mjzaret
13-09-2012, 15:57
دوستان یه سرویسی بهم معرفی کنید که تو شبانه رایگان سرعت خوبی داشته باشه...الان صبا دارم می خوام تغییر بدم!!

سرويس شبانه اكثر سرويس‌دهنده‌ها به علت اينكه كاربران براي دانلود ميزارند خوب نيست.

فعلاً شركت نوين نت خوبه. آخه دليلش هم اينه كه تازه اومده و هنوز مشتركين زيادي نداره و ميشه گفت شبانه اون خوبه.

شاتل كه در منطقه ما افتضاح شده. مخابرات هم دائماً قعطي و وصلي داره.

اين نوين نت كه الان 2 ماهي هست اومده. شبانه اون سرعتش خوبه. بچه‌ها راضي هستند.

MehrZaad
13-09-2012, 17:35
دوستان عزیز تصمیم به کوچ از شرکت معظم و دزد شاتل دارم ،

بین 4 شرکت زیر دوستانی که تجربه دارن لطفا راهنمایی کنند

پاسارگاد که در ٔنت چیزی مبنی بر رضایت یا عدم رضایتمندی کاربراش نتونستم پیدا کنم

جالبیش هزینه اولیه ۷۵ هزار تومنی برای نصب که تو سایت قید شده!

توسعه رسان پاسارگاد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فن آوا که صحبت‌ها در موردش ضدو نقیض بوده...

گروه فن آوا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شهراد و اوراکل (اوراکل فقط نامحدود داره که زیاد مورد نظرم نیست)

:: Shahrad Network :: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اوراکل اینترنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون میشم از تجربیات دوستان استفاده کنم

WOLF PACK
13-09-2012, 17:48
سرويس شبانه اكثر سرويس‌دهنده‌ها به علت اينكه كاربران براي دانلود ميزارند خوب نيست.

فعلاً شركت نوين نت خوبه. آخه دليلش هم اينه كه تازه اومده و هنوز مشتركين زيادي نداره و ميشه گفت شبانه اون خوبه.

شاتل كه در منطقه ما افتضاح شده. مخابرات هم دائماً قعطي و وصلي داره.

اين نوين نت كه الان 2 ماهي هست اومده. شبانه اون سرعتش خوبه. بچه‌ها راضي هستند.

این سرویس نامحدود 512 مخابرات خوب نیست؟؟

ali.8
14-09-2012, 12:19
سلام دوستان
من اینترنت شاتل دارم 256
سرعت دانلود هم معمولا رو 150 هست
ازش راضی هستم اما مشکل بزرگم محدودیت کم هست
میخوام اینترنت نا محدود شاتل 128 رو بگیرم
از کارمنداش پرسیدم گفتن سرعت دانلودش خوب نیست و به درد نمیخوره
به نظرتون بهترین شرکت ارائه اینترنت نا محدود چی هست
شنیدم پار آنلاین خوبه
لطفا راهنمایی کنید
محل سکونتم مشهد هست
ممنون

mohammadbooter1
14-09-2012, 14:58
سلام دوستان
من اینترنت شاتل دارم 256
شنیدم پار آنلاین خوبه
لطفا راهنمایی کنید
محل سکونتم مشهد هست
ممنون

دوست عزيز كلا نامحدودا زياد جالب نيست چون سرعتش بسيار پايينه اونم به خاطر اينه كه اگه سرعت بالا باشه شما دانلودت بيشتر ميشه بنا بر اين شك نكن كه در نامحدود سرعتا همون تقسيم بر 8 ميشه. به نظر من الان بهترين سرويس دهنده كه فقط ميگم فقط قيمتاش و ترافيكش و سرعتش خوبه مخابرات البته نظر شخصيمه ولي خوب پشتيباني نداره ديگه. داره ولي كشكيه.

mjzaret
14-09-2012, 15:01
این سرویس نامحدود 512 مخابرات خوب نیست؟؟

بسته به قيمتش ممكنه خوب باشه و يا بد؟!

البته بايستي از كساني كه چنين سرويسهايي دارند سوال كنيد.

نكته مهم اينكه پشتيباني فني به چه صورت هست؟

در استان مازندران پشتيباني فني مخابرات صفر هست. قعطي اون هم زياده و در ساعات غير اداري كسي پاسخگو نيست.

بسته به همه اين مواردي كه عرض كردم بايستي تصميم بگيريد.

mjzaret
14-09-2012, 15:07
سلام دوستان
من اینترنت شاتل دارم 256
شنیدم پار آنلاین خوبه
لطفا راهنمایی کنید
محل سکونتم مشهد هست
ممنون

در مورد سرويسهاي نامحدود بايستي عرض كنم حرفهايي كه دوستمون زدند درسته و به نوعي سرعت خودش رو به شما ميده.

شركت مخابرات از نظر ارائه سرويس نامحدود خوبه ولي مهمترين چيز در خريد چيزي پشتيباني فني اون هست.

شركت پارس آنلاين هم شركت خوبي هست ولي فرقي با شاتل نداره. معمولاً سياستهايي كه براي ارائه سرويس ارائه ميشه براي تمامي شركتها يكسانه و فرق زياد چنداني با هم ندارند.

الان مخابرات استان گلستان سرويس 512 نامحدود ارائه ميده با قيمت 22 هزارتومن كه فكر نكنم كسي بتونه با اين قيمت جايي پيدا كنه.(!!!!)

هر سرويسي كه شما تهيه كنيد، داراي بعضي فاكتورها هست و بعضي فاكتورها رو نداره.

در مورد اينترنت در ايران بايستي اين نكته رو توجه داشته باشيد كه براي سرعت بيشتر و نامحدود بودن بايستي پول بيشتري خرج كنيد.

azzi-music
16-09-2012, 18:10
دوستان یکی کمک کنه ...
---
خواستم adsl بگریم گفتن خطت فلانه بیساره نمیشه :41:
خواستم وایمکس مبیننت بگیرم ... یه نفر آومد امروز ... هرجای خونه رو تست میکرد 1 چراق بیشتر روشن نمیشد :9:
---
اول از همه محدوده ی من : تهران / قیطریه
لطفا یه وایرلسی/ وایمکسی/ چیزی بهم معرفی کنید که :
512 نامحدود بده ... بیشتر از 80 تومنم نشه ...
یا یه 1 مگ 2 مگ محدود بده که تو زمانه مجانیش بتونم اندازه 512 نامحدود دانلود کنم ...
--
کلا چند شرکت خوب معرفی کنید ...
---
ممنون

hessam2006
17-09-2012, 13:04
سلام

دوستان یه شرکتی میخوام با سرعت2 مگ و بالاتر با قیمتی حدود 35 هزار تومن در ماه با شبانه رایگان عالی با دانلود شبی 5 الی 6 گیگ در هر شب و حجمی حدود 5 گیگ در ماه چی پیشنهاد میکنید

SomeOne.Like.You
20-09-2012, 21:11
سلام دوستان
من اینترنت شاتل دارم 256
شنیدم پار آنلاین خوبه
لطفا راهنمایی کنید
محل سکونتم مشهد هست
ممنون
سلام دوست گلم
منم شاتل نامحدود 128 دارم ازش کاملا راضیم
شانستو امتحان کن
در ضمن سرعت هم ربطی به محدود بودن با نبودن سرویست نداره :11:

goody_good
22-09-2012, 08:45
سلام دوستان
یه راهنمایی هم به من میدید؟ خیلی ممنون میشم....

من وایمکس ایرانسل دارم ولی محدوده و ترافیک رایگان شبانه نداره!! برای همین میخوام عوضش کنم و ADSL بگیرم

کسایی که شاتل دارن این سرویس
ECO512چطوره؟ سرعتش توی روز و توی زمان ترافیک رایگانش در چه حده؟

Memoli
22-09-2012, 12:12
صبا نت تعطیله اصلا نرید طرفش. پشتیبانی هم صفر ، ممکنه یه روز که مشکل دارید زنگ بزنید و وصله دروغگو بزنن.

LoveLIfe
22-09-2012, 13:37
شاتل برم به نظرتون ؟
آسیاتک خستم کرده

HO3IN-Life
22-09-2012, 15:06
دوستان از دست مخابرات کرمانشاه دیوووووووووووووونه شدم !
نگاه کنید :

خودمو بکشم بهتر از تحمل چنین نتیه !
به نظرتون ممکنه مشکل از مودمم باشه ؟! یا از مخابراته و دستور جمع نت رو بدم ؟!

shah994
22-09-2012, 23:48
لطف کنید یه شرکت معرفی کنید که adsl اون سرعت دانلودش از 100 کیلوبایت در ثانیه کمتر نباشه و همچنین نا محدود باشه (توقع ندارم نا محدود واقعی باشه ماهانه 20 الی 50 گیگ خوبه) لطف کنید ادرس سایتش را هم بدید و همچنین تو اصفهان هم فعالیت داشته باشه !

SomeOne.Like.You
23-09-2012, 08:17
شاتل برم به نظرتون ؟
آسیاتک خستم کرده

:11: سلام
بله من با شاتل موفقم خودم دارم تا 1 سال پیش خیلی ناراضی بودم اما الان خیلی خوب شده البته من 128 دارم ، سرعت چندانی نداره سرویسم، اما اکثر اوقات با 80 تا دانلود دارم .

SomeOne.Like.You
23-09-2012, 08:18
لطف کنید یه شرکت معرفی کنید که adsl اون سرعت دانلودش از 100 کیلوبایت در ثانیه کمتر نباشه و همچنین نا محدود باشه (توقع ندارم نا محدود واقعی باشه ماهانه 20 الی 50 گیگ خوبه) لطف کنید ادرس سایتش را هم بدید و همچنین تو اصفهان هم فعالیت داشته باشه !

سلام
بستگی داره چه سرویسی بخوهید تهیه کنید ، از لحاظ هزینه چطور براتون فرقی نداره ؟ :20:

SomeOne.Like.You
23-09-2012, 08:21
دوستان از دست مخابرات کرمانشاه دیوووووووووووووونه شدم !
نگاه کنید :

خودمو بکشم بهتر از تحمل چنین نتیه !
به نظرتون ممکنه مشکل از مودمم باشه ؟! یا از مخابراته و دستور جمع نت رو بدم ؟!

سلام :11:
اول یه بار ویندوزت رو عوض کن، بعدش بدون اینکه درایوی رو باز کنی آنتی ویروس نصب کن و بزار کل سیستمت رو اسکن کنه، اگه مشکلت ادامه پیدا کرد حتما عوضش کن :21:
من یه بار سیستمم ویروسی شده بود این مشکل برام پیش اومد البته من شاتل دارم
موفق باشی

shah994
23-09-2012, 12:44
سلام
بستگی داره چه سرویسی بخوهید تهیه کنید ، از لحاظ هزینه چطور براتون فرقی نداره ؟ :20:

ماهی حداکثر 50 هزار تومن دیگه نهایتا 60 هزار تومن ولی سرعت دانلودش از 100 کیلوبایت در ثانیه کمتر نشه و 20 گیگ در ماه پشتیبانی کنه

HO3IN-Life
23-09-2012, 19:21
سلام :11:
اول یه بار ویندوزت رو عوض کن، بعدش بدون اینکه درایوی رو باز کنی آنتی ویروس نصب کن و بزار کل سیستمت رو اسکن کنه، اگه مشکلت ادامه پیدا کرد حتما عوضش کن :21:
من یه بار سیستمم ویروسی شده بود این مشکل برام پیش اومد البته من شاتل دارم
موفق باشی

والا خونه ی من مثل مخابراته ! :31:

4 تا لب تاب و یه دستگاه بازی دیگه هست که اونا هم همین مشکل رو دارن .
البته همیشه اینطور فجیه نیست اما حد اقل تایم اوت رو داره !

SomeOne.Like.You
23-09-2012, 20:41
والا خونه ی من مثل مخابراته ! :31:

4 تا لب تاب و یه دستگاه بازی دیگه هست که اونا هم همین مشکل رو دارن .
البته همیشه اینطور فجیه نیست اما حد اقل تایم اوت رو داره !

پس سریع عوضش کن :31:

solo8
23-09-2012, 21:05
سلام خدمت دوستان....

من میخوام یه نت بگیرم واسه خونه که ترافیکش حدود 5 گیگ باشه...سرعت هم 1 مگ کافیه برام...

حالا تو این مایه ها (یه کم بالا ایین) کدوم شرکت بگیرم؟! خودم گرگان که بودم نوین نت داشتم ولی الان که اومدم تهران مث اینکه منطقه ما همه ورتاش ره میگه فعلا سرویس نمیده!

من اینترنت شبانه اینا خیلی نیاز ندارم(باشه بدم نمیاد) ولی میخوام همین نت روزانه اذیتم نکنه...

وایمکس چطوره؟

بنظرتون وایمکس بگیرم یا اینکه همین ADSL بهتره؟!

معلوم نیست تا کی نوین نت سرویسش تعطیله؟!

ممنون...

SomeOne.Like.You
23-09-2012, 21:28
ماهی حداکثر 50 هزار تومن دیگه نهایتا 60 هزار تومن ولی سرعت دانلودش از 100 کیلوبایت در ثانیه کمتر نشه و 20 گیگ در ماه پشتیبانی کنه
دوستم من شاتل رو میدونم چون خودم دارم اما از شرکتای دیگه با خبر نیستم زیاد اما میدونم تو شاتل مثلا اگه دانشجو باشی تا 2Mb میتونی بگیری :21:
اما اگه نه میتونی تا سرعت 512 بگیری

HO3IN-Life
23-09-2012, 22:00
پس سریع عوضش کن :31:

آخه من تعجبم از اینه که مخابراته شهر های دیگه یه تایم اوتم ندارن اما من ! :41: حتی بعضی از قسمت های دیگه شهر خودم هم وضعیتشون به این فجیهی نیست

M0RTEZA_R
24-09-2012, 22:04
مخابرات تعرفش چنده؟

zoru
25-09-2012, 12:50
سلام دوستان نرم افزاری هست که کمی سرعت اینترنت رو افزایش بده ؟

sei_pm
25-09-2012, 21:34
سلام دوستان نرم افزاری هست که کمی سرعت اینترنت رو افزایش بده ؟

خیر فقط اگر شرکت روی سرعت هر کانکشن محدودیت گذاشته باشه میشه با نرم افزارهای مدیریت دانلود مثل IDM با افزایش تعداد کانکشن همزمان از حداکثر سرعت خطتون استفاده کنید.

raha_kimya
25-09-2012, 23:23
سلام كسي اينجا هست ؟

ak313
26-09-2012, 21:01
عضو کارگروه تعیین مصادیق فیلترینگ دلیل مسدودشدن سرویس پست الکترونیک گوگل را مشکل فنی در تفکیک دو سرویس جی میل و یوتیوب عنوان کرد و گفت: جی میل ناخواسته مسدود شده است.
به گزارش مهر، پست الکترونیک گوگل در ایران از روز دوشنبه هفته جاری از دسترس کاربران ایرانی خارج شد که برخی مسئولان این قطعی را به دلیل محکوم کردن سوء استفاده از فضای مجازی برای توهین به مقدسات و نیز به دنبال تقاضای مردم عنوان کردند.

دکتر محمدرضا آقامیری - عضو کارگروه تعیین مصادیق فیلترینگ کشور در گفتگو با خبرنگار مهر، به تشریح دلایل عدم دسترسی کاربران ایرانی به سرویس های گوگل از جمله جی میل پرداخت و تاکید کرد که ارتباط چندانی میان محدودیت دسترسی به جی میل با اتفاقات اخیر در زمینه محکومیت فیلم موهن وجود ندارد.

وی نسبت دادن قطعی جی میل در ایران را به محکوم کردن حوادث اخیر در فضای مجازی فرافکنی عنوان کرد و گفت: قطع جی میل در ایران تنها به دلیل برخی مشکلات فنی رخ داده است و ما هیچ وقت نخواسته و نمی خواهیم که جی میل و سرویس های گوگل را فیلتر کنیم.

تفکیک جی میل از یوتیوب ممکن نیست

عضو کارگروه تعیین مصادیق فیلترینگ کشور گفت: اخیرا موتور جستجوی گوگل برای دور زدن سیستم فیلترینگ ایران از پروتکل جدید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کرده است که یوتیوب و جی میل از طریق این پروتکل قابل رویت هستند براین اساس سیستم فیلترینگ ما برای فیلتر شبکه یوتیوب به صورت تفکیک شده نمی تواند عمل کند.

وی با بیان اینکه تا پیش از این یوتیوب بر یک پروتکل مجزا از جی میل پیاده سازی شده بود و به همین دلیل امکان فیلتر آن به صورت مجزا از دیگر سرویسهای گوگل وجود داشت، خاطرنشان کرد: هم اکنون این سرویس از طریق گوگل قابل رویت است و برای آنکه بتوانیم آن را مسدود کنیم با مشکل فنی مواجه شده ایم؛ براین اساس ما مجبور شدیم برای جلوگیری از نشر ابتذال و نشر موارد مستهجن که فرزندان ما را در خطر می اندازد این دو سرویس را که بر یک پروتکل پیاده سازی شده اند، با هم مسدود کنیم.

وزارت ارتباطات درصدد یافتن راهی برای رفع مشکل

آقامیری با تاکید براینکه سرویس یوتیوب از ابتدا در ایران مسدود بوده است، به مهر گفت: کارگروه تعیین مصادیق فیلترینگ از وزارت ارتباطات خواسته است که راهکاری برای فیلتر کردن جداگانه یوتیوب ارائه دهد.

وی با بیان اینکه ما فقط خواسته ایم که یوتیوب باز نباشد و اسمی از گوگل و جی میل نبردیم، افزود: متاسفانه دانش فنی تفکیک این دو سرویس هنوز محقق نشده است؛ یعنی ما می خواستیم یوتیوب را مسدود کنیم جی میل هم قطع شد و این ناخواسته بوده و از طرفی چاره ای هم برای این موضوع وجود ندارد چرا که نمی خواهیم به هیچ وجه یوتیوب باز باشد.

عضو کارگروه تعیین مصادیق فیلترینگ کشور خاطرنشان کرد: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حال یافتن روشی برای حل این مشکل است تا بتواند در این پروتکل، یوتیوب را مسدود و سرویس جی میل را باز کند که این دانش فنی بزودی می آید.

نمی توان زمان قطعی برای رفع مسدودیت جی میل داد

آقامیری در پاسخ به اینکه این مشکل چه زمانی رفع خواهد شد، تصریح کرد: زمان قطعی نمی توان داد که مثلا این مشکل تا سه روز آینده حل شود اما جی میل باز می‌شود و مشکلی نخواهد داشت.

قطع جی میل به اینترنت ملی هم ارتباطی ندارد

عضو کارگروه تعیین مصادیق فیلترینگ کشور درباره وجود برخی شائبه ها از ارتباط راه اندازی اینترنت ملی در هفته اخیر و مسدودیت دسترسی به جی میل در کشور به مهر گفت: اینها هیچ ارتباطی به هم ندارند و ما حتی اگر شبکه ملی اطلاعات را راه اندازی کنیم و یا نکنیم، موتورجستجوی گوگل از جمله سایتهایی است که ما درصدد مسدود کردن آن و خدماتش نیستیم.

وی گفت: اگرچه گوگل واقعا برخوردی که در سایر کشورها با دولت و حاکمیت دارد را با ایران نداشته و خصمانه با ما برخورد می‌کند اما برنامه ای برای فیلترینگ این سایت در ایران وجود ندارد.

آقامیری با بیان اینکه گوگل سالانه چند میلیون دلار به حاکمیت برخی کشورها پول می دهد اما بر کشور ما می تازد، اضافه کرد: اگرچه قبول داریم که هیچ موتور جستجویی به جامعیت گوگل وجود ندارد و کاربران ایرانی خیلی به این سایت عادت کرده اند اما باید توجه داشت که بسیاری از تحقیرهایی که در مورد حاکمیت و منافع ملی ما صورت می گیرد، توسط گوگل انجام می‌شود؛ اما به هر ترتیب قرار نیست گوگل در ایران مسدود شود.

mehran_286
27-09-2012, 01:41
سلام دوستان

چند شرکت خوب و با سابقه برای ADSL در تهران رو بی زحمت معرفی کنید ؟؟؟

jr07
27-09-2012, 19:11
من اینترنتم 256 نامحدود مخابرات اردبیله
اما وفتی تو سایت شرکت وارد اکانتم می شم میزان شارژم رو می بینم که اولش 80گیگ بود و مانند اینترنت حجمی کم می شه.
می خواستم ببینم تو شهرستان های دیگه هم اینطوریه؟؟
اصلا اگه این 80 گیگ تموم بشه مثل اینترنت حجمی کلا دسترسی به نت قطع میشه یا حسابم دوباره شارژ می شه؟؟
تشکر می کنم اگه جوابمو بدین:11:

jr07
01-10-2012, 18:02
اقا 4 روزه پست دادم
کسی نیست؟؟

bbbobo2002
01-10-2012, 21:00
دوستان من محدوده ونک هستم، کسی میتونه راهنمایی کنه از کدوم ISP نت بگیرم بهتره و سرویس بهتری ارایه میده؟؟؟
مرسی از کمکتون

reza,n
05-10-2012, 13:15
با سلام:
دوستان عزیزم میخواستم راهنمایی کنید که شرق تهران (درمحدوده قنات کوثر - شهرک امید) کدوم ISP رو پیشنهاد میکنید. اینو بگم که عدم افت سرعت و دانلود رایگان شبانه برام اهمیت داره.
سپاسگذارم
رضا

alirezaa_naderii
07-10-2012, 00:07
دوستا من الان 128 طلایی پیشگامان رو دارم
caspian.pishgaman.com
سرعتش حدود 130-140 دانلود هست
اما من مصرفم بالاست
برای خونه جدیدمون میخام یه خط تلفن بگیرم به احتمال زیاد همه شرکت ها خط دارن
میخام یه نامحدود بگیریم
الان شاتل هم پارس انلاین و صبا نت و اسیاتک دارن 128 با صریب 1 به 8
و حتی پارس انلاین دو نوع داره 1 به 8 با مصرف عادلانه
و 1 به 10
مخابرات هم که هست

کدومشون سرعتش بهتره؟

aliexpress
13-10-2012, 23:21
با سلام
دوستان من 128 نامحدود با ضریب اشتراک 1 به 2 میگیرم از پیشگامان جنوب بوشهر
به نظرتون متوسط سرعت دانلودم باید چقدر باشه؟

Saeedifar
14-10-2012, 09:16
با سلام
دوستان من 128 نامحدود با ضریب اشتراک 1 به 2 میگیرم از پیشگامان جنوب بوشهر
به نظرتون متوسط سرعت دانلودم باید چقدر باشه؟
بین 17 تا 24 عزیزم

aliexpress
14-10-2012, 20:30
بین 17 تا 24 عزیزم

ممنون از جوابتون
البته من با دانلود منیجر که دان میکنم تا 30 هم میرسه
چند روز پیش یه ایمیل زدم به شرکتشون از اون روز به بعد سرعت دانلودم گاهی اوقات به 130-140 هم میرسید!!
اما از دیروز دوباره برگشته به حالت عادی :|
یعنی حالمونو گرفته اساسی ها

BATMAN-LOVE
14-10-2012, 21:21
تقریبا دو سال adsl داریم اما هیچوقت نشده بود تو قبض تلفن هوشمند شهری هم بیاد!اون هم مبلغ زیاد!
دلیلش چیه؟!

adel28
16-10-2012, 13:09
به به اینترنت بدون قعطی و بیشتر در روز نیاز دارم. (برای کافی نت)
بنظر دوستان بین سرویس دهنده های زیر کدوم رو انتخاب کنم؟
1- شاتل
2- اسیاتک
3- مخابرات

لطفا نظرهاتون رو با دلیل بیان کنید.

Bensonw3x
17-10-2012, 13:58
خوب منم رفتم مخابرات ثبت نام کردم فقط سوال دارم اینکه طرف گفت 20 روز دیگه میان واسه نصب !!! :|

واسه شما چند روز طول کشید ؟

اینکه چرا قیمت هاشون پایینه اگه 256 نامحدود 12 تومانه, بعد سرعتو پینگش خوبه , خوب چرا اکثریت نمیرن مخابراتی بگیرن و میرن سمت شرکتی و با اون قیمت های بالا !؟ یا اینکه تو تهران فقط مخابراتی میدن ؟

adel28
17-10-2012, 14:38
کسی قیمت های مخابرات رو داره؟
آیا همه استان ها قیمت یکسان هست؟

Bensonw3x
17-10-2012, 15:26
کسی قیمت های مخابرات رو داره؟
آیا همه استان ها قیمت یکسان هست؟

نمیدونم چرا کسی اصلا اهمیت نمیده برای جواب دادن تو این جا

این واسه تهرانه :

Iloveu-ALL
17-10-2012, 15:29
نمیدونم چرا کسی اصلا اهمیت نمیده برای جواب دادن تو این جا

این واسه تهرانه :

سرعت دانلودهاشون چنده!؟
1به10هه؟ نامحدوده!؟

Bensonw3x
17-10-2012, 20:16
سرعت دانلودهاشون چنده!؟
1به10هه؟ نامحدوده!؟

والا چند تا تست قبلا دیده بودم که صورت دانلودشون اکی بود یعنی اگه 256 بود فیکس رو 32 بود دانلودش , شیریش رو نمیدونم ولی خودمون داریم میگیم مخابرات منبع اینترنته دیگه :D نامحدود هم هستش

فقط یه خورده تو دادن سرعت بالا گیر میدن مثلا اگه بخوای 512 بگیری کارت دانشجویی هم قبول نیست باید بری از جایی شرکتی نامه بگیری 1000 تا دنگو فنگ داره :p

mohsen_gh1991
17-10-2012, 23:04
دوستان برای شکایت از یه ای اس پی یا مرکز مخابراتی باید به کجا مراجعه کرد؟

amirfakhrian
18-10-2012, 07:24
سرعت دانلودهاشون چنده!؟
1به10هه؟ نامحدوده!؟
بستگی به مرکز مخابراتی داره. من الان از مخابرات 2 مگ محدود دارم و اینجا فقط محدود می دند و سرعت شبانش خیلی کم نوسان داره و تقریبا 250 است. و سرعت روز رو خیلی بالاتر می بندند. شبا راحت 5 تا 6 گیگ دانلود می کنم.

kebrity
20-10-2012, 19:18
عزیزان راهی هست هم از وایرلس استفاده کنیم هم با کامپیوتر پی سی که میخواهیم استفاده کنیم خودبخود وصل نشه و یوزر پسورد بخواد؟

Lord Farshad
20-10-2012, 19:31
عزیزان راهی هست هم از وایرلس استفاده کنیم هم با کامپیوتر پی سی که میخواهیم استفاده کنیم خودبخود وصل نشه و یوزر پسورد بخواد؟

عزیز اون طرف داخل تاپیک اصفهان هم خدمتتون عرض کردم :

والا تا اونجایی که سواد من قد میده ؛ نه نمیشه ، چون هر کدوم یک نوع کانکشن خاص رو طلب میکنند.

حالا اگر راه دیگه ای داره یا ... ، باید دوستان دیگه بگند.

matr!x_2008
20-10-2012, 19:37
بستگی به مرکز مخابراتی داره. من الان از مخابرات 2 مگ محدود دارم و اینجا فقط محدود می دند و سرعت شبانش خیلی کم نوسان داره و تقریبا 250 است. و سرعت روز رو خیلی بالاتر می بندند. شبا راحت 5 تا 6 گیگ دانلود می کنم.

از مخابرات کدوم شهر میگیری؟ شمالی؟ + قیمت و حجم ترافیکت چنده؟

amirfakhrian
21-10-2012, 09:34
از مخابرات کدوم شهر میگیری؟ شمالی؟ + قیمت و حجم ترافیکت چنده؟
سمنان
4گیگ 26 تومن

sei_pm
26-10-2012, 13:55
دوستان برای شکایت از یه ای اس پی یا مرکز مخابراتی باید به کجا مراجعه کرد؟

باید به سازمان تنظیم مقررات شکایت کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohammad aminxx
27-10-2012, 13:14
اول سلام
دوم شرمندم که تاپیک جدید میزنم چون کارم فوریه به همین دلیل نتونستم بقیه ی تاپیک ها رو بخونم!
سوم بریم سراغ سوال!
من می خوام یه سرویس اینترنت پر سرعت بگیرم نمی دونم از کدوم شرکت بگیرم دوستان خواهشا راهنمایی کنید شرایط منم اینطوریه که:
ساکن تهرانم(نواب)-سرعت بالا احتیاج دارم واسه دانلود شبانه (که رایگان باشه)-حجم دانلودهام خیلی زیاده(هر شب دانلود می کنم)-سرعتش واسه دانلود حداقل 250 باشه
راستی وایمکس جواب گو نیست؟
ممنونم که منو راهنمایی می کنید

mohammad aminxx
28-10-2012, 08:57
کسی نیست جواب منو بده:sq_3:

arashsard
28-10-2012, 11:33
به نظر میرسه پارس آنلاین توو تهران از بقیه شرکتا وضعیت شبانش بهتره.... یه سر به تاپیک پارس آنلاین حتما یزن....

ملا نصرالدین
30-10-2012, 15:43
سلام
خواهش میکنم یکی یه راه حلی به من بده.من دیگه هنگ کردم
ما مستاجریم.خانه قبلی من از adsl پارس انلاین استفاده میکردم راضی هم بودم.
از انجا اسباب کشی کردیم توی این خانه من زنگ زدم به پارس انلاین گفت مرکز مخابراتیتون عوض شده و توی این مرکز پورت خالی ندارند.به شاتل هم زنگ زدم همین رو گفت.به داتک زنگ زدم انها پورت خالی داشتند و خلاصه گفتند 1 ماه دیگه اینترنت شما وصل میشه.
امروز بعد از 1 ماه از داتک تماس گرفتند و گفتند خط تلفن شما فیبرنوری هست و به همین دلیل نه ما و نه هیچ شرکت دیگه ای نمیتونه به شما adsl بده و فقط میتونید از مخابرات بگیرید وایمکس شرکت ما هم 50 -50 هست ممکنه خوب انتن نده
از طرفی من شنیدم وایمکس ایرانسل خوب نیست.منزل ما انتهای خ ایت الله کاشانی هست.که دیدم محدوده اش سبز هست
adsl مخابرات رو هم پدرم داره اصلا سرعت نداره
این dial up هم که کلا تعطیله

یکی به من بگه چکار کنم؟؟؟؟

alone one
31-10-2012, 23:43
دوستان منطقه مابراتی ما فرد اسدی هس
از کدوم isp تو این منطقه راضی هستین؟

behnamcp
02-11-2012, 20:30
سلام
ببخشيد اين سئوال رو اينجا مي پرسم
آيا استفاده از فيلترشكن وي پي ان ------ ساكس بر روي ترافيك مصرفي تاثير داره؟

sei_pm
03-11-2012, 01:09
سلام
خواهش میکنم یکی یه راه حلی به من بده.من دیگه هنگ کردم
ما مستاجریم.خانه قبلی من از adsl پارس انلاین استفاده میکردم راضی هم بودم.
از انجا اسباب کشی کردیم توی این خانه من زنگ زدم به پارس انلاین گفت مرکز مخابراتیتون عوض شده و توی این مرکز پورت خالی ندارند.به شاتل هم زنگ زدم همین رو گفت.به داتک زنگ زدم انها پورت خالی داشتند و خلاصه گفتند 1 ماه دیگه اینترنت شما وصل میشه.
امروز بعد از 1 ماه از داتک تماس گرفتند و گفتند خط تلفن شما فیبرنوری هست و به همین دلیل نه ما و نه هیچ شرکت دیگه ای نمیتونه به شما adsl بده و فقط میتونید از مخابرات بگیرید وایمکس شرکت ما هم 50 -50 هست ممکنه خوب انتن نده
از طرفی من شنیدم وایمکس ایرانسل خوب نیست.منزل ما انتهای خ ایت الله کاشانی هست.که دیدم محدوده اش سبز هست
adsl مخابرات رو هم پدرم داره اصلا سرعت نداره
این dial up هم که کلا تعطیله

یکی به من بگه چکار کنم؟؟؟؟

سرویس مخابرات زیاد مشکل نداره به خصوص اگر بتونید 512 رو بگیرد به شما 62 KB/s سرعت میده به هر حال در آخرین مرحله وایمکس بهتر از دایل آپ هست.

gmsat
07-11-2012, 11:40
سلام دوستان من سرخس رندگی میکنم میخوام اadsl با سرعت دانلود بالا بگیرم میتونید یک شرکت خوب معرفی کنید

sadeghjaberi
08-11-2012, 11:22
فقط پارس آنلاین ؛ شاتل هم بدک نیست ولی با پارس قابل مقایسه نیست
من الان 128 پارس دارم تا 400 کیلوبایت سرعت دانلود دارم
پشتیبانی مشهد هم که من هستم عالیه

babriman
09-11-2012, 09:23
سلام
دوستان راهنمایی در مورد اینترنت مبین نت می خواستم.
می خواستم در مورد سرعت دانلود، قطعی سرویس در شب(اگر قطعی دارد)، امنیت و ... سرویس های کم مصرف، یک ساله و نام B1105 و B1109 کامل کامل مرا راهنمایی کنید.
می خواستم این نکته را هم بدانم که 1 گیگابایت محدودیت ماهانه برای فقط وبگردی کافی است یا نه؟
مثلاٌ هر صفحه با باز شدن چقدر حجم مصرف می کند؟

esi222
12-11-2012, 23:25
سلام دوستان
من خطم DSLAM بودش سرعت دانلودم رو 90 تا 120 بود،چند وقت پیش مخابرات اومده کابل برگردان (فیبر نوری) کرده سرعت دانلودم اومده رو 50 :41:
میخواستم ببینم نیازی نبود که مودم رو دوباره کانفیگ کنم؟ چون به هر حال کانفیگش (VCI,VPI) کابل مسی بوده و الان فیبر نوریه

mohsen_gh1991
12-11-2012, 23:46
دوست عزیز شما vci و vpi رو چند گذاشتی الان؟
برای فیبر نوی vci/cpi رو 8/81 و یا 8/35قرار بده ببین فرقی میکنه؟

esi222
13-11-2012, 00:50
دوست عزیز شما vci و vpi رو چند گذاشتی الان؟
برای فیبر نوی vci/cpi رو 8/81 و یا 8/35قرار بده ببین فرقی میکنه؟
8/81 واسه DSLAM گزاشته بودم که تغییرش ندادم.الانم با فیبر نوری همین 8/81 هستش!
قبل از اینکه تست کنم میخواستم بدونم فرقی میکنه یا نه!؟

behnamcp
13-11-2012, 13:22
سلام
يك ساعت وبگردي بدون دانلود چه محدوده اي ترافيك مصرف ميكنه؟ به طور متوسط چقدر؟با سرعت 0.8 مگابيت .

esi222
13-11-2012, 13:41
سلام
يك ساعت وبگردي بدون دانلود چه محدوده اي ترافيك مصرف ميكنه؟ به طور متوسط چقدر؟با سرعت 0.8 مگابيت .
سلام
سوالت خیلی کلیه داداش
نمیشه گفت!
بستگی داره چه سایتایی رو باز کنی
فرضا سایتای دانلود موزیک و سایتایی که شلوغن طبیعتا حجم بیشتری نسبت به بقیه مصرف میکنن

mohsen_gh1991
13-11-2012, 20:34
8/81 واسه DSLAM گزاشته بودم که تغییرش ندادم.الانم با فیبر نوری همین 8/81 هستش!
قبل از اینکه تست کنم میخواستم بدونم فرقی میکنه یا نه!؟

منظورتونو تو این قسمت بولد شده نفهمیدم.
ولی خب میتونین vci/vpi رو با اون دوتا مقداری که بهتون دادم تنظیم کنین. 0/35 رو امتحان کنین.
اگه تغییری ندیدین میتونین از پشتیبانی ای دی اس التون پیگیری کنین.

esi222
13-11-2012, 20:45
منظورتونو تو این قسمت بولد شده نفهمیدم.
ولی خب میتونین vci/vpi رو با اون دوتا مقداری که بهتون دادم تنظیم کنین. 0/35 رو امتحان کنین.
اگه تغییری ندیدین میتونین از پشتیبانی ای دی اس التون پیگیری کنین.
منظورم اینه که خودم میخواستم VCI/VPI رو تغییر بدم،اما قبل از اینکه تغییرشون بدم از لحاظ علمی و منطقی میخواستم بدونم فرقی میکنه یا نه!؟

mohsen_gh1991
14-11-2012, 12:16
منظورم اینه که خودم میخواستم VCI/VPI رو تغییر بدم،اما قبل از اینکه تغییرشون بدم از لحاظ علمی و منطقی میخواستم بدونم فرقی میکنه یا نه!؟
دقیقا نمیدونم. ولی امتحانش که ضرری نداره.
چون من گشتم تو اینترنت و یه جا گفته بود که برای فیبر نوری vci cpi رو 8 و 81 اختصاص داده شده و برای کابل مسی هم همون 0 و 35 .

esi222
15-11-2012, 09:52
دقیقا نمیدونم. ولی امتحانش که ضرری نداره.
چون من گشتم تو اینترنت و یه جا گفته بود که برای فیبر نوری vci cpi رو 8 و 81 اختصاص داده شده و برای کابل مسی هم همون 0 و 35 .
درسته امتحانش ضرر نداره:20:
اما عددا رو جابجا گفتیا !
DSLAM : 8/81
Fiber Optic : 0/35

mohsen_gh1991
15-11-2012, 12:45
درسته امتحانش ضرر نداره:20:
اما عددا رو جابجا گفتیا !
DSLAM : 8/81
Fiber Optic : 0/35
خودم با خط مسی 0 و 35 گذاشتم. حالا بازم باید امتحان کنم ببینم با کدوم بهتر جواب میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

ali.8
15-11-2012, 13:03
سلام دوستان
برای خرید اینرنت نا محدود adsl کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنید؟

.:Bardia:.
15-11-2012, 15:56
سلام دوستان

محل سکونت ؟؟
ولی کلا مخابرات خوبه ....

ali.8
18-11-2012, 16:26
محل سکونت ؟؟
ولی کلا مخابرات خوبه ....

مشهد
چه سرعتی از مخابرات خوبه؟
شنیدم سرعت دانلودش خیلی پایینه

Hamed 360
18-11-2012, 18:56
یه سوال داشتم.
میگم دستگاهی نیست که مخصوص دانلود باشه ؟ یعنی دیگه PC رو شب ها برای دانلود روشن نزاریم و با اون دستگاه دانلود کنیم. !؟

Abolfazl-Star
18-11-2012, 19:00
سلام دوستان
سلام

اگه زیاد مثل من اهل دانلود نیستی برو سراغ شاتل که سرعت خوبی هم داره

من خودم 128 اکو دارم سرعت دانلود 260 رو تا امروز تجربه کردم:sq_25:

Abolfazl-Star
18-11-2012, 19:01
یه سوال داشتم.
میگم دستگاهی نیست که مخصوص دانلود باشه ؟ یعنی دیگه PC رو شب ها برای دانلود روشن نزاریم و با اون دستگاه دانلود کنیم. !؟

فک نمیکنم یه همچی چیزی باشه

خب چرا از مدیریت دانلود ( مثل IDM ) استفاده نمیکنید؟

ak313
18-11-2012, 19:03
فک نمیکنم یه همچی چیزی باشه

خب چرا از مدیریت دانلود ( مثل IDM ) استفاده نمیکنید؟

به نظرم بهترین گزینه موبایل وای فای داره بعدشم تبلت

Abolfazl-Star
18-11-2012, 19:22
به نظرم بهترین گزینه موبایل وای فای داره بعدشم تبلت

به نظرتون میتونه یه فایل 4 گیگی رو بگیره کشش داره؟ :sq_24:

mohsen_gh1991
18-11-2012, 19:25
بهترین راه استفاده از کامپیوتره با یه هارد با حافظه بالا. و یه دانلود منیجر قوی .

Hamed 360
18-11-2012, 20:26
آخه اینطوری کامپیوتر فرسوده میشه و هم این که برق زیادتر استفاده میکنه و این که صدای کامپیوتر هم شب ها آزار دهنده میشه !
شنیدم یه دستگاهی هست که خودش هم حافظه داره و دانلود رو سر ساعتی که بهش میدی انجام میده و ذخیره میکنه و بعدا میتونی فایل های دانلود شده رو از حافظش انتقال بدی به کامپیوتر ! اندازه مودم هستش و کلا کار موده رو انجام میده دیگه .
کابل اینترنت میخوره و ... !
کسی دیده همچین جیزی که جایی بفروشه ؟

mohsen_gh1991
18-11-2012, 20:30
آخه اینطوری کامپیوتر فرسوده میشه و هم این که برق زیادتر استفاده میکنه و این که صدای کامپیوتر هم شب ها آزار دهنده میشه !
شنیدم یه دستگاهی هست که خودش هم حافظه داره و دانلود رو سر ساعتی که بهش میدی انجام میده و ذخیره میکنه و بعدا میتونی فایل های دانلود شده رو از حافظش انتقال بدی به کامپیوتر ! اندازه مودم هستش و کلا کار موده رو انجام میده دیگه .
کابل اینترنت میخوره و ... !
کسی دیده همچین جیزی که جایی بفروشه ؟من همچین چیزی که شما میگی رو تاحالا ندیدم.
ولی خب تجهیزات پپلینک شبیه به گفته های شماس. میتونین تو اینترنت در مورد سرچ کنین و همینطور تجهیزات میکروتیک.
من خودم تو بازار ندیدم ولی خب قیمت زیادی هم داره و اگه فرضا کار دانلود رو هم انجام بده بیشتر به درد افراد حرفه ای میخوره که به حجمهای خیلی بالا دانلود انجام میدن.

senaps
23-11-2012, 22:42

سلام....عزیزم بنده یه 3 سالی میشه که دی‌اس‌ال دارم و 2 سالش مال مخابرات بوده.... سیستم تقریبا 24 ساعته روشنه و فقط قطع شدن برق خاموشش میکنه!!! و مشکلی از این لحاظ ندارم و از اون موقع تا حالا، فقط دو تا فن سی‌پی‌یو سوزوندم که اونم دلیلیش یه چی دیگس!

--------------
رفقا ماجرای این واگذاری اینترنت های پرسرعت مخابرات چیه؟!! میتونیم بریم سریع سرعت 128مون رو ارتقا بدیم به 1 یا 2 مگ؟!!
من قبلا 512 داشتم الان که ندارمش می‌فهمم که تقریبا چیزی هم ارزش ماشینم رو از دست دادم!! و دنبال اینم که تو اولین فرصت، یه نمونه‌ی خوبش رو از مخابرات بگیرم..... 512 یا 1 یا 2 مگ...
به نظرتون میدن؟ یا این فقط برای افرادی هست که مشترک نیستن و میخوان مشترک بشن؟!

hoseynn
27-11-2012, 23:02
رفقا ماجرای این واگذاری اینترنت های پرسرعت مخابرات چیه؟!! میتونیم بریم سریع سرعت 128مون رو ارتقا بدیم به 1 یا 2 مگ؟!!
من قبلا 512 داشتم الان که ندارمش می‌فهمم که تقریبا چیزی هم ارزش ماشینم رو از دست دادم!! و دنبال اینم که تو اولین فرصت، یه نمونه‌ی خوبش رو از مخابرات بگیرم..... 512 یا 1 یا 2 مگ...
به نظرتون میدن؟ یا این فقط برای افرادی هست که مشترک نیستن و میخوان مشترک بشن؟!
این واگذاری آسان اینترنت مخابرات هم واسه ما دردسر شد. داشتیم استفاده می کردیم با سرعت دانلود 400. ولی الان من 512 دارم ولی 64 بیشتر دانلود نمیکنه.
تو بخش خرید که بری تمام سرعتاشو زده. هر کدوم بخوای میتونی انتخاب کنی.
فقط یه سوال دارم. به غیر از مازندران که من ساکنش هستم. مخابرات استانهای دیگه هم سرعت دانلودشون کم شده؟

kant1388
03-12-2012, 23:06
سلام دوستان یه سوال فنی:
کسانی که شرکت ارائه دهنده ی ADSL دارند، تا چه حد می توانند به فعالیت های کاربران (مشترکین) نظارت داشته باشند؟
لطفا صریح پاسخ دهید.

CafeNet999
04-12-2012, 02:05
این سرویس های جدید مخابرات،شبانه رایگان هم داره؟؟
بعضی دوستان میگن که طرح های 1مگ و 2مگ داره.درسته؟؟؟
من توی سایت مخابرات چیزی در مورد شبانه ندیدم.کسی هست کامل راهنمایی کنه؟
ممنون

mohsen_gh1991
04-12-2012, 12:18
ممنون
تو شهرای دیگه رو نمیدونم ولی تو مشهد طرحهای حجمی داره که یکی از همین طرح ها(طرح بعثت) از ساعت 12 تا 7 صبح رایگانه. البته سرعتش یک مگ نیست .
ولی طرح حجمی دیگه داره به نام طرح صبا که اون فک کنم یک مگ باشه. سرعت دانلودش برای من تا 350 میرسید. البته شبانه رایگان نداشت.

saeediranzad
05-12-2012, 02:37
ممنون
در اهواز از 2 تا 6 صبح رایگانه. البته سرعتش نصف میشه. ولی شرکتهای دیگه متفاوت هستند از 1یا2تا7یا8. نیم بها یا رایگان.

CafeNet999
05-12-2012, 03:07
تو شهرای دیگه رو نمیدونم ولی تو مشهد طرحهای حجمی داره که یکی از همین طرح ها(طرح بعثت) از ساعت 12 تا 7 صبح رایگانه. البته سرعتش یک مگ نیست .
ولی طرح حجمی دیگه داره به نام طرح صبا که اون فک کنم یک مگ باشه. سرعت دانلودش برای من تا 350 میرسید. البته شبانه رایگان نداشت.

در اهواز از 2 تا 6 صبح رایگانه. البته سرعتش نصف میشه. ولی شرکتهای دیگه متفاوت هستند از 1یا2تا7یا8. نیم بها یا رایگان.

از هر دو عزیز ممنونم
اگه یکی بتونه وضعیت استان اصفهان رو هم بگه عالی میشه.
پیشاپیش ممنون

amir_enrique1
06-12-2012, 15:04
سلام دوستان بنده از سرویس صبانت استفاده میکنم و میخواست راهنماییم کنید که شرکت های دیگه سرعت خوبی داره مثلا خوده مخابرات یا نوین نت .شرکت نوین نت بسیار قیمت های خوبی داره و میخواستم ببینم اگر این شرکت قطعی نداره و سرعت خوبی هم داره از این شرکت اکانت بگیرم . بیشتر برای دانلود فیلم و استفاده برای سی سی کم احتیاج دارم

MILIN3M
06-12-2012, 19:41
بچه ها برای شهرکرد چه شرکتی و پیشنهاد میکننید که سرعت بالا بشه گرفت ازش

freemagic1
07-12-2012, 01:33
درود بر همه ي دوستان

اگه ميشه يه چندتا شركت خوب داخل كرج كه اينترنت نامحدود با قيمت كم ارائه ميدن و سرعت دانلودشونم بيشتر از مخابرات معرفي كنيد. ممنون

K!ng of th3 K!ngs
07-12-2012, 01:38
سلام میدونم همه ی ISP ها بدن (!) ولی من دنبال یه آی اس پی میگردم توی مرکز کاظمیان تهران که:
سرویس نا محدودش ارزون باشه و سرعتش هم خوب باشه یعنی بشه در طول شب 2-3 یا حد اکثر 1 گیگ دانلود کرد.و اگر زیاد دانلود کنم محدود نشم
و یه ISP که سرویس حجمی بده 5 تا 10 گیگ در ماه سرعت کمش تو روز سرعتش 300-400 باشه توی شبهم دیگه 60-70 رو داشه باشه.با قیمت کم
و اینکه خرید حجمم،تغییر سرویس،سفارش سرویس و ... اینترنتی باشه
ممنون

forbes
07-12-2012, 10:10
سلام
دوستان گرامی کسی هست از این سرعت 2 میگ استفاده کرده باشه؟
مثلا توی ساعات رایگان مخابرات 2 تا 7 سرعت 256 کیلو بایت قانونی خودش رو ساپورت می کنه یا نه؟
ارادتمندم راهنمایی کنندگان

PSYCHO_MAN
10-12-2012, 17:14
دوستان لطفاً یه ISP خوب به جز پارس آنلاین، نوین نت ، پیشگامان و شاتل تو منطقه مخابراتی آیت ا... کاشانی معرفی کنن.
متشکر

LOVEFORLOVE
11-12-2012, 18:30
درود بر همه ي دوستان

اگه ميشه يه چندتا شركت خوب داخل كرج كه اينترنت نامحدود با قيمت كم ارائه ميدن و سرعت دانلودشونم بيشتر از مخابرات معرفي كنيد. ممنون
دوسته من من اسیاتک سرویس 256 نامحدود دانلود 30 ماهی 15 تومن اگه 3 ماهه بخاهی بگیری 38500 میشه
سرویس 512 که سرعتش 60 70 هست ماهیی 22 تومنه اگه برات خوبه بگیر بنظرم کیفیت نامحدودش از مخابرات بهتره

Agame.Arash
11-12-2012, 18:53
دوسته من من اسیاتک سرویس 256 نامحدود دانلود 30 ماهی 15 تومن اگه 3 ماهه بخاهی بگیری 38500 میشه
سرویس 512 که سرعتش 60 70 هست ماهیی 22 تومنه اگه برات خوبه بگیر بنظرم کیفیت نامحدودش از مخابرات بهتره

من 512 برنزی دارم ... شبا میره رو 20 ! البته پسر عمم مخابرات 1 مگ داره شبا میره رو 10 ! ... بیشتر بستگی به منطقه مخابراتی داره ...

abtinahmadi
12-12-2012, 10:03
سلام به دوستان
می خواستم بپرسم آیا امکان دارد با یک خط تلفن و مودم ، همزمان از دو شرکت اشتراک adsl گرفت؟مثلا همزمان هم از شاتل و پارس انلاین خدمات بگیری یا حتما باید از یک شرکت فرم انقضا پر کرد بعد با یک شرکت دیگه قرارداد بست؟

Agame.Arash
12-12-2012, 11:06
سلام به دوستان
می خواستم بپرسم آیا امکان دارد با یک خط تلفن و مودم ، همزمان از دو شرکت اشتراک adsl گرفت؟مثلا همزمان هم از شاتل و پارس انلاین خدمات بگیری یا حتما باید از یک شرکت فرم انقضا پر کرد بعد با یک شرکت دیگه قرارداد بست؟

نه داداش نمیشه!... همون یدونشم کلی قعطی داره!:D

Sent from my Xperia S using Tapatalk 2

mjzaret
13-12-2012, 01:01
سلام به دوستان

به ازاي يك خط يك سرويس ADSL مي‌تونيد درخواست بديد.

براي گرفتن سرويس از دو شركت شما بايستي دو خط مجزا داشته باشيد.

شاد باشيد:n12:

pooria-ir
13-12-2012, 01:36
سلام
خواهشا جواب من رو بدین،ثواب داره

دوستان برا تهران با هزینه نهایت 25 تومن،توصیه میکنین برم چه شرکتی ؟
از سال 88 فن آوا بودم تا الان،تا 3 ماه قبل فوق العاده بودش،ماهی 19300 حجم 5 گیگ،سرعت روزانه 450 کیلوبایت دانلود و در شب هم بین 110 تا 240،تقریبا شبی 3 گیگ رو میزدم !

اما الان گند........روزانه همون سرعت،هزینه سرویس 25 !!! شبانه بین 30 تا 60 !

نظرتون چیه ؟؟

چه شرکتی بهتره ؟
تهران هستم،نمیدونم اوضاع مخابرات چطوره؟
ضمنا اینکه حداقل همین ماهی 5 گیگ رو نیاز دارم

Agame.Arash
13-12-2012, 14:02
سلام
خواهشا جواب من رو بدین،ثواب داره

دوستان برا تهران با هزینه نهایت 25 تومن،توصیه میکنین برم چه شرکتی ؟
از سال 88 فن آوا بودم تا الان،تا 3 ماه قبل فوق العاده بودش،ماهی 19300 حجم 5 گیگ،سرعت روزانه 450 کیلوبایت دانلود و در شب هم بین 110 تا 240،تقریبا شبی 3 گیگ رو میزدم !

اما الان گند........روزانه همون سرعت،هزینه سرویس 25 !!! شبانه بین 30 تا 60 !

نظرتون چیه ؟؟

چه شرکتی بهتره ؟
تهران هستم،نمیدونم اوضاع مخابرات چطوره؟
ضمنا اینکه حداقل همین ماهی 5 گیگ رو نیاز دارم

والا این شرکتای درپیت بیشتر بسته به منطقه مخابراتیه که سرویس میدن ... به نظرم تو تاپیک همه شرکتا همین جا برو اسم منطقه تون رو بده ببین دوستانی که هم منطقشون هستی چه سرعتی دارن: تهران اینا بد نیستن : پارس،شاتل،مخابرات....

PSYCHO_MAN
13-12-2012, 15:51
دوستان لطفاً یه ISP خوب به جز پارس آنلاین، نوین نت ، پیشگامان و شاتل تو منطقه مخابراتی آیت ا... کاشانی معرفی کنن.
متشکر

مخابرات کاشانی کسی از دوستان نیست اینجا؟

samadsam
19-12-2012, 17:17
سلام عزیزان من زمان کافی برای بررسی سرویس ها ندارم دانشجو هستم و میخوام از یکی از سرویس های اینترنت پر سرعت استفاده کنم به نظر شما برای من برنامه نویسی کدوم بهینه تر و بهتره ؟

وایرلس / مبین نت ؟ استان بوشهر هستم.

میخوام هزینه اشتراک ها پایین باشه نظر خودم رو مبین نت هستش آیا کسی از این سرویس نارضایتی هایی داشته؟

بهتره چه چیز هایی رو بررسی کنم؟

saeediranzad
20-12-2012, 06:08
سلام عزیزان من زمان کافی برای بررسی سرویس ها ندارم دانشجو هستم و میخوام از یکی از سرویس های اینترنت پر سرعت استفاده کنم به نظر شما برای من برنامه نویسی کدوم بهینه تر و بهتره ؟
میخوام هزینه اشتراک ها پایین باشه نظر خودم رو مبین نت هستش آیا کسی از این سرویس نارضایتی هایی داشته؟
سلام
اگه میتونی adsl بگیری، هرگز سراغ وایمکس نرو.
بیشتر شرکتها اینجا تاپیک دارند. برو کامنت مشترکین را بخون و خودت انتخاب کن.

mohamax7
20-12-2012, 18:54
سلام دوستان بنده از سرویس صبانت استفاده میکنم و میخواست راهنماییم کنید که شرکت های دیگه سرعت خوبی داره مثلا خوده مخابرات یا نوین نت .شرکت نوین نت بسیار قیمت های خوبی داره و میخواستم ببینم اگر این شرکت قطعی نداره و سرعت خوبی هم داره از این شرکت اکانت بگیرم . بیشتر برای دانلود فیلم و استفاده برای سی سی کم احتیاج دارم

سی سی کم که با adsl 128kb معمولی (یا 64KB) هم براحتی باز میشه و هیچ مشکلی نداره، من خودم ( البته خیلی خیلی کم پای سی سی کم و کلا ماه.واره میشنیم) اکثر پیکجهای هاتبرد به غیر از sky ها (بدلیل فریز شدید) را براحتی با سی سی کم باز میکنم ... پس در کل میخوام بگم سرعت بالا ربطی به سی سیکم نداره (البته خودت استادی)
اما در مورد نوین نت باید عرض کنم اونطوری که دوستای من توی استان من داشتن همگی ناراضی بودن و پس از چند ماه خطشونو جمع آوری کردن ( میگفتن پیگنش بالاست و ساعات رایگان سرعتش نهایت 40 یا 50 است) ولی در کل بخاطر رانژه مجانی میتونی تستش کنی چون منطقه با منطقه فرق دارد.
اما بین مخابرات و نوین نت من مخابرات را پیشنهاد میکنم که بهترین پینگ رو توی همه isp ها به مشتری میده پس اینجوری سرعت کانکت برای سی سی کم هم بالا میره

mohamax7
20-12-2012, 19:02

اگر نامحدود میخواهی دو حالت داریم:
اگر دانلودت نسبتا بالا است : آسیاتک
اگر دانلودت نرمال است: پارس آنلاین سرویس 128 کیلوبایت در ثانیه

اگر محدود میخواهی باز هم دو حالت داریم:
اگر دانلودت بالا است : مخابرات
اگر دانلودت مناسب و کم است : تمام isp ها مناسب هستند چون اکثر سرعت بالای 200 به مشتری میدن

vahid_civil
21-12-2012, 13:02
سلام
میدونم که در پستهای قبل گفتید اگر بشه adsl گرفت نباید سراغ وایمکس و مبین نت رفت . ولی برای یکی از دوستانم میخواستم سوال کنم که در شیراز زندگی میکنن و برای شرکتشون میخان بین مبین نت و وایمکس یکی رو انتخاب کنن . کسی میتونه بگه که کدامش بهتر است ؟ وایمکس یا مبین نت ؟

پیشاپیش ممنون

saeediranzad
21-12-2012, 13:30
سلام
میدونم که در پستهای قبل گفتید اگر بشه adsl گرفت نباید سراغ وایمکس و مبین نت رفت . ولی برای یکی از دوستانم میخواستم سوال کنم که در شیراز زندگی میکنن و برای شرکتشون میخان بین مبین نت و وایمکس یکی رو انتخاب کنن . کسی میتونه بگه که کدامش بهتر است ؟ وایمکس یا مبین نت ؟
پیشاپیش ممنون
سلام
وایمکس یک روش انتقال دیتا و دسترسی به اینترنت هست؛ مثل adsl که از خط تلفن استفاده میکنه، ولی وایمکس از امواج رادیویی استفاده میکنه.
چند شرکت در سطح کشور سرویس وایمکس را ارائه میدهند که گسترده ترین شبکه را مبین نت داره و رقیب اصلیش ایرانسل هست.
پس شما یا وایمکس میخواهید یا adsl (ویا وایرلس نقطه به نقطه point to point).
برای اینکه میان وایمکس مبین و ایرانسل یکی را انتخاب کنید، بهتره به تاپیک هردو سری بزنید و میزان رضایتمندی مشترکین را بررسی کنید.
من خودم مبین دارم. دانلود شبانه (رایگان) بسیار بد و سرعت روزانه نوسان داره. گاهی خوبه و گاهی بد.

samadsam
21-12-2012, 14:30
سلام
وایمکس یک روش انتقال دیتا و دسترسی به اینترنت هست؛ مثل adsl که از خط تلفن استفاده میکنه، ولی وایمکس از امواج رادیویی استفاده میکنه.
چند شرکت در سطح کشور سرویس وایمکس را ارائه میدهند که گسترده ترین شبکه را مبین نت داره و رقیب اصلیش ایرانسل هست.
پس شما یا وایمکس میخواهید یا adsl (ویا وایرلس نقطه به نقطه point to point).
برای اینکه میان وایمکس مبین و ایرانسل یکی را انتخاب کنید، بهتره به تاپیک هردو سری بزنید و میزان رضایتمندی مشترکین را بررسی کنید.
من خودم مبین دارم. دانلود شبانه (رایگان) بسیار بد و سرعت روزانه نوسان داره. گاهی خوبه و گاهی بد.

دوست عزیزم ممنونم از توضیحات کاملتون متاسفانه من توی استان بوشهرم و دانشجو هستم و به دیلیل سیار بودن نمیتونم از سرویس ADSL استفاده کنم (نیاز به خط تلفن و...).

وایمکس ایرانسل استان بوشهر رو تحت پوشش نداره و مجبورم از مبین نت استفاده کنم لطفا اگه روشی به نظرتون میرسه راهنماییم کنید...

لطفا تاپیک بحث های مبین نت رو هم قرار بدید.

Alex merccer
21-12-2012, 21:39
سلام دوستان
من نتم شاتله دو هفته ای می شه پینگم با همه جا 100 تا رفته بالا ( البته به غیر از سایت خود شاتل:n02:) مشهد هم هستم نتم رو هم از مرکز استقلال شاتل می گیرم . پینگ هم هر 1 ساعت یکبار می ره رو 600 بعد دوباره میاد پایین رو 400 زیر 350 هم که تبدیل به رویا شده واسم . دوستانی که مشهد هستین به همچین مشکلی برنخوردین؟
الان ISP هست که پینگش با اروپا 200 باشه ( مال من که 400 ـه) سرعت دانلودش زیر 100 نباشه و packet loss نداشته باشه و شبانه هم رایگان بده و وضعیتش هم ثابت باشه ( یعنی هی پینگ بد نشه و packet loss بره بالا و ..) اگه هست فقط کسایی که مشهد هستن لطف کنن معرفی کنن (چقدر من پر توقعم :n02:)

saeediranzad
22-12-2012, 03:40
دوست عزیزم ممنونم از توضیحات کاملتون متاسفانه من توی استان بوشهرم و دانشجو هستم و به دیلیل سیار بودن نمیتونم از سرویس ADSL استفاده کنم (نیاز به خط تلفن و...).
وایمکس ایرانسل استان بوشهر رو تحت پوشش نداره و مجبورم از مبین نت استفاده کنم لطفا اگه روشی به نظرتون میرسه راهنماییم کنید...
لطفا تاپیک بحث های مبین نت رو هم قرار بدید.
خوب، شما انگار چاره ای ندارید. مبین نت خوبه.
هروقت هم خواستید بروید شهر دیگه، مودم را ورمیدارید و میروید.
این هم تاپیک مبین نت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeediranzad
22-12-2012, 03:43
سلام دوستان
من نتم شاتله دو هفته ای می شه پینگم با همه جا 100 تا رفته بالا ( البته به غیر از سایت خود شاتل:n02:) مشهد هم هستم نتم رو هم از مرکز استقلال شاتل می گیرم . پینگ هم هر 1 ساعت یکبار می ره رو 600 بعد دوباره میاد پایین رو 400 زیر 350 هم که تبدیل به رویا شده واسم . دوستانی که مشهد هستین به همچین مشکلی برنخوردین؟
الان ISP هست که پینگش با اروپا 200 باشه ( مال من که 400 ـه) سرعت دانلودش زیر 100 نباشه و packet loss نداشته باشه و شبانه هم رایگان بده و وضعیتش هم ثابت باشه ( یعنی هی پینگ بد نشه و packet loss بره بالا و ..) اگه هست فقط کسایی که مشهد هستن لطف کنن معرفی کنن (چقدر من پر توقعم :n02:)
سلام
نه تنها پینگ، بلکه حتا سرعت دانلود هم برای بعضی سرورها محدود شده.
شما میتونید یک تست با لندن، فرانکفورت، و تهران بگذارید تا ببینید همه اروپا هم مثل هم نیست.

athena2
22-12-2012, 14:37
سلام دوستان
من تاجایی که تونستم نظرات رو خوندم و فهمیدم اسیا تک نت خوبی نیست و از خریدش منصرف شدم
من خودم192 سپنتا رو دارم که سرعت دانلوش رو 20 کیلو بایته
ولی چون دانلودم بالاست این سرعت جوابگوی من نیست
میشه یه سایت خوب که قیمتایش خوب و سرعت دانلودش نزدیک به 50 با 60 و همینطور نامحدود هم باشه بهم معرفی کنید

mjzaret
22-12-2012, 15:54
سلام دوستان
من تاجایی که تونستم نظرات رو خوندم و فهمیدم اسیا تک نت خوبی نیست و از خریدش منصرف شدم
میشه یه سایت خوب که قیمتایش خوب و سرعت دانلودش نزدیک به 50 با 60 و همینطور نامحدود هم باشه بهم معرفی کنید

پيشنهاد مي‌كنم از سرويس شركت نوين نت استفاده كنيد.

آدرس شركت:

خم قيمتش مناسب هست و هم اينكه پشتيباني خوبي دارند.

شاد باشيد :40:

mjzaret
22-12-2012, 15:59
سلام دوستان

شما جاي ديگه اين موضوع رو بررسي كرديد؟

يعني روي سرويس شاتل در جاي ديگه؟

اگه در جاي ديگه همين مشكل وجود داشت به احتمال زياد ديتاي شاتل دچار مشكل شده و اين هم از مشكلات زيرساخت كشور هست.

شركتهاي شاتل و داده گستر و آسيا تك و ... همه اينها ديتاشون رو از مخابرات و شركت زيرساخت تهيه مي‌كنند و همشون در مورد IP هاي رنج 5 مشكل دارند و حتي شده سايتهايي كه روي هاستهايي كه با اين رنج شروع ميشه با سرويس اين شركتها بالا نياد.

شما در هر صورت مشكلتون رو دقيقاً بررسي كنيد و با بخش پشتيباني هم در ميان بزاريد و مطمئن باشيد به جواب مي‌رسيد.

شاد باشيد :40:

athena2
22-12-2012, 18:50
نوین نت برای منطقه ما پورت خالی نداشت جای دیگه ای رو نمیشناسید؟

mjzaret
22-12-2012, 19:56
نوین نت برای منطقه ما پورت خالی نداشت جای دیگه ای رو نمیشناسید؟

من اهل تهران نيستم.

يه پرس و جو از مركز مخابراتي خودتون داشته باشيد و ببينيد چه شركتهايي در اين مركز ارائه سرويس مي‌دند.

rh.mohammad
23-12-2012, 13:12
دوستان پر سرعت ترین سرویس مال کدوم شرکته؟یه جایی باشه که شبا بشه مجانی دانلود کرد و بشه اینترنت حجمی خرید .
من از شرکت شهراد سرویس گرفتم . سرعت دانلودش حدود 400 کیلوبایته و 2 تا 8 مجانیه . ولی من حجم دانلودام خیلی زیاده و جواب نمیده .
دوستان جای بهتری رو میشناسن ؟
سپاس

italodance
23-12-2012, 14:44
سلام دوستان

سپنتا مزخرفه خوب کاری میکنی میزنی بیرون

MeMz
23-12-2012, 15:22
دوستان من گیمرم بیشتر از ایترنت به منظور بازی های آنلاین استفاده میکنم. یعنی بیشترین چیزی که برام مهمه پینگ هستش که هر چقدر پینگ پایین تر باشه بازی های آنلاین رو راحتر میشه بازی کرد

تو شهرستان کرج بهترین سرویس دهنده اینترنت از این لحاظی که خدمتتون عرض کردم چه شرکتیه؟

behnamcp
24-12-2012, 19:22
سلام
پارس آنلاین دونوع سرویس نا محدود ارائه می ده مانند TRA-128 و POL-128-U
میخواستم ببینم فرقشون چیه؟؟

Hemai
24-12-2012, 23:04
دوستان امروز یکی میگفت با هماراسیستم شبانه 5 مگ دانلود میکنه :n29:
صحت داره ؟

hadifar1
26-12-2012, 09:59
تو سايت راهنماي خريد اينترنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مي تونيد قيمتها رو ببنيد و شركتها رو با هم مقايسه كنيد

fokonishi
26-12-2012, 20:57
مخابرات خوزستان ر ــــــده دیگه
تایم اوت بیداد میکنه
مخابرات جاهای دیگه هم اینجوریه ؟

me.amin
26-12-2012, 21:30
سلام
من مبین نت دارم،سرعتش داغونه!
تو بهترین حالت 100 کیلوبایت میده!! :n23:
میخوام adsl بگیرم،منطقه ما (جماران 2281) فقط، پارس/داتک/شاتل/سپنتا/نوین نت خدمات میدن
من دانلود زیاد دارم تا 40 هزار تومان هم میدم:
1)یا محدود با دانلود شب بالا میخوام.
2)یا نا محدود با دانلود 40 50
کدوم شرکت بهتره؟
ممنون.

saeed2143
27-12-2012, 01:30
سلام به همگي
اين تست اسپيد براي سرويس 512 10گيگ ماتريكس هس البته فقط در شيراز.

me.amin
27-12-2012, 20:55
دوستان پر سرعت ترین سرویس مال کدوم شرکته؟یه جایی باشه که شبا بشه مجانی دانلود کرد و بشه اینترنت حجمی خرید .
من از شرکت شهراد سرویس گرفتم . سرعت دانلودش حدود 400 کیلوبایته و 2 تا 8 مجانیه . ولی من حجم دانلودام خیلی زیاده و جواب نمیده .
دوستان جای بهتری رو میشناسن ؟
سپاس

سلام
داداش 400 kb/s که عالیه؟
چه طرحی رو خریدی؟
تو کدوم شهری؟
چقدر پول میدی؟

hadifar1
31-12-2012, 09:20
يه مقاله جالب در مورد مقايسه ADSL و رايتل در سايت تلنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hatek
31-12-2012, 12:25
سلام دوستان
من چند تا سوال داشتم
من الان از مخابرات کرج 256 دارم اما اصلا راضی نیستم سرعت لود کردن صفحاتش افتضاحه سرعت دانلودش معمولا 20 که کمه
دو سه بارم خواستم انلاین بازی کنم پینگمو میزد 999 از خیرش گذشتم
اشتراک یک ساله گرفتم میخوام بدونم میشه برم انصراف بدم و قطعش کنم برم سراغ یه شرکت دیگه؟؟
دوما اینکه من دانلودم خیلی زیاده بنابراین حجم محدود اصلا برام نمیصرفه و حتما حتما نا محدود میخوام شما کدوم شرکتو بیشتر پیشنهاد میدید که هم دانلودش خوب باشه هم لود کردن صفحات وقیمتش هم بگید لطفا
ممنون

mjzaret
31-12-2012, 15:28
سلام دوستان
من چند تا سوال داشتم
من الان از مخابرات کرج 256 دارم اما اصلا راضی نیستم سرعت لود کردن صفحاتش افتضاحه سرعت دانلودش معمولا 20 که کمه
دو سه بارم خواستم انلاین بازی کنم پینگمو میزد 999 از خیرش گذشتم
اشتراک یک ساله گرفتم میخوام بدونم میشه برم انصراف بدم و قطعش کنم برم سراغ یه شرکت دیگه؟؟
دوما اینکه من دانلودم خیلی زیاده بنابراین حجم محدود اصلا برام نمیصرفه و حتما حتما نا محدود میخوام شما کدوم شرکتو بیشتر پیشنهاد میدید که هم دانلودش خوب باشه هم لود کردن صفحات وقیمتش هم بگید لطفا
ممنون

پيشنهادم استفاده از سرويسهاي شركت نوين نت هست.

هم از لحاظ قيمت و هم از لحاظ سرعت خوبند.

براي ثبت نام هم مي‌تونيد به سايت شركت مراجعه كنيد.

Abolfazl-Star
31-12-2012, 15:45
پيشنهادم استفاده از سرويسهاي شركت نوين نت هست.

هم از لحاظ قيمت و هم از لحاظ سرعت خوبند.

براي ثبت نام هم مي‌تونيد به سايت شركت مراجعه كنيد.

داش الان سرعت 512/1MB شبا 50 تا 60 سرعت میده؟ چقدر کم ؟ روزا چقدر سرعت میده؟:n27:

mjzaret
31-12-2012, 17:03
داش الان سرعت 512/1MB شبا 50 تا 60 سرعت میده؟ چقدر کم ؟ روزا چقدر سرعت میده؟:n27:

من امتحان كردم روزا تا 250 هم دانلود ميده و مشكلي هم نداشت.

شبها هم به خاطر استفاده كاربران و نوع سرويسهاي موجود (8 شب تا 1 شب نيم بها) سرعتها كمي افت مي‌كنند.

من در شب هم امتحان كردم و كاهش سرعت رو نداشتم.

البته با توجه به مركزتون ممكنه سرعتتون خوب يا بد باشه.

ولي در كل سرعتش نسبت به قيمتش خوبه.

mohammad.asghari
31-12-2012, 19:13
من یک ایتنرنت خوب میخوام برای مشهد قیمت ماهیانه هم دیگه20تا25 ماهی میدم شما چی پیشنهاد میکنید؟دانلود شب رایگانم میخوام بین 1تا3 گیگ

PSYCHO_MAN
31-12-2012, 20:33
کسی از دوستان اینجا تو منطقه مخابراتی کاشانی از شهراد سرویس داشته؟ خوبه کیفیتش؟

Abolfazl-Star
31-12-2012, 20:41
من امتحان كردم روزا تا 250 هم دانلود ميده و مشكلي هم نداشت.

شبها هم به خاطر استفاده كاربران و نوع سرويسهاي موجود (8 شب تا 1 شب نيم بها) سرعتها كمي افت مي‌كنند.

من در شب هم امتحان كردم و كاهش سرعت رو نداشتم.

البته با توجه به مركزتون ممكنه سرعتتون خوب يا بد باشه.

ولي در كل سرعتش نسبت به قيمتش خوبه.

نه عزیز سرویس فعلیم شاتل هست :n02:

یکی از بچه های همین تاپیک گفت شبا 50 تا 60 میده در ضمن من نیم بها نمیگیرم یا از 1 تا 6 یا اون

اون یکی سرویس 6 تا 11 صبح اگه سرعت تا 150 هم شبانش باشه میرم میگیرم

نظرتون چیه؟:n01:

mohammad.asghari
31-12-2012, 23:01
من یک ایتنرنت خوب میخوام برای مشهد قیمت ماهیانه هم دیگه20تا25 ماهی میدم شما چی پیشنهاد میکنید؟دانلود شب رایگانم میخوام بین 1تا3 گیگ
کمک کنید.......

PSYCHO_MAN
31-12-2012, 23:30
نه عزیز سرویس فعلیم شاتل هست :n02:

یکی از بچه های همین تاپیک گفت شبا 50 تا 60 میده در ضمن من نیم بها نمیگیرم یا از 1 تا 6 یا اون

اون یکی سرویس 6 تا 11 صبح اگه سرعت تا 150 هم شبانش باشه میرم میگیرم

نظرتون چیه؟:n01:

والا من خودم از همین نوین نت سرویس میگیرم مثه سگ پشیمونم. علافی رانژه و وصل شدن سرویس جدید نبود عمرا تمدید میکردم .
حالا شما خودت بهتر صلاح میدونی

Abolfazl-Star
31-12-2012, 23:39
والا من خودم از همین نوین نت سرویس میگیرم مثه سگ پشیمونم. علافی رانژه و وصل شدن سرویس جدید نبود عمرا تمدید میکردم .
حالا شما خودت بهتر صلاح میدونی

​چرا مگه سرعتت پایینه؟