PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [جامع] راهنمای جامع سرویس دهنده های اینترنت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42

sepid12ir
07-03-2012, 00:24
دوستان نظرتون در رابطه با مودم های جیبی مبین نت چیست ؟
آیا تجربه ی استفاده دارید ؟

و در مجموع، پیشنهادتون برای یک مسافر چیست. اگه قصد سفر داشته باشیم و بخوایم به اینترنت وصل باشیم،
پیشنهادتون مودم های جیبی ست یا همراه اول ؟!

louxman
14-03-2012, 23:04
ما توی مبین نت آشنا داریم اون میگه آنتن دهی مودم های جیبی به اندازه مودم های رو میزی قوی نیست وباید پاشی بری یه جایی که خیلی به دکل نزدیک باشی

oumadam
14-03-2012, 23:58
هنوزم adsl رو روی خط فیبر نوری نمیدن؟

فقط خود مخابرات اونم با شرایط خاص میده
ما رو فیبر نوری بود خطمون
من مجبور شدم یه خط دیگه بخرم که بازم اونم فیبر نوریه ولی روش ظارها یه سوئیچی گذاشتن که میشه ADSL داد
ولی وقتی میدادن گفتن فقط میتونم از مخابرات خدمات بگیرم
منم که از خدا خواسته
پول زیادی ندارم که بدم به این ISP های خدا بگم چکار کرده
ما مرکز 13 آبان هستیم

mrsh560
16-03-2012, 01:57
واسه adsl فرقی میکنه از چه مدل مودم استفاده کنیم؟
چون میخوام adsl بگیرم بعضی ها گفتن مودمت رو جدا بگیری هزینش کمتر واسم در میاد؟
بعد تنظیماتش رو میتونه خوده ادم انجام بده؟

oumadam
16-03-2012, 15:00

بستگی داره از کجا بخوای بگیری
بعضی ISP ها میگن فقط باید فلان مارک رو داشته باشی ولی بعضی دیگه نه
من فکر میکنم بهترین مارک بازار الان زاکسل باشه هر چند که دی لینک معروفتر شده
تنظیماتش هیچ کاری نداره
بیخودی گندش کردن تا پول بگیرن
زاکسل که اصلا خودش اتوماتیک تنظیم کرد و من فقفط چند تا دکمه زدم
موفق باشی

ak313
16-03-2012, 17:06
نه تفاوتی نمی کنه و همشون سازگارن هر چند تنظیماتشون بعضا سخت و آسونه می تونی tplink رو با خیال آسوده تهیه کنی اگر توی خونه دستگاه وای فای دار هم داری مثل لپ ناپ یا موبایل بیسیمشو تهیه کن

~~~
18-03-2012, 20:53
نه تفاوتی نمی کنه و همشون سازگارن هر چند تنظیماتشون بعضا سخت و آسونه می تونی tplink رو با خیال آسوده تهیه کنی اگر توی خونه دستگاه وای فای دار هم داری مثل لپ ناپ یا موبایل بیسیمشو تهیه کن

من هم موافقم

Farshid72
18-03-2012, 22:05
بستگی داره از کجا بخوای بگیری
بعضی ISP ها میگن فقط باید فلان مارک رو داشته باشی ولی بعضی دیگه نه
من فکر میکنم بهترین مارک بازار الان زاکسل باشه هر چند که دی لینک معروفتر شده
تنظیماتش هیچ کاری نداره
بیخودی گندش کردن تا پول بگیرن
زاکسل که اصلا خودش اتوماتیک تنظیم کرد و من فقفط چند تا دکمه زدم
موفق باشی
دوسته عزیز بنظر من TP-LINK برند بهتری هستش و رابط کاربری راحت تری داره نصب به سایر برند ها
در ضمن هیچ ربطی نداره که شما مودمت چی باشه
شما تنها نیاز به یه دستگاه دارید که اینترنت رو وارد سیستم شما کنه حالا این میتونه از هر برندی باشه

mInI_ClockEr
18-03-2012, 22:05
با سلام
ببخشید دوستان شرکت عصر انتقال داده ها یا همون عصر تلکام برای عید چه عیدی به مشترکانش داده؟؟؟؟

arash-king
19-03-2012, 01:34
دوستان سلام
تو رو خدا منو کمک کنید
من میخوام اینترنتمو عوض کنم
میخوام یه ADSL بگیرم که مشخصه اصلیش این باشه که شب ها رایگان باشه
من از بچه هایی که از صبانت استفاده میکنن پرسیدم
چندنفر بهم گفتن که راضی نیستن
شما اگه شرکتی میشناسید که امکاناتش خوب باشه معرفی کنید
:11:

Farshid72
20-03-2012, 03:35
بستگی داره تو چه شهری باشی شما
بنظر من آسیاتک خوبه...البته این نظر شخصی منه

oumadam
20-03-2012, 04:03
دوسته عزیز بنظر من TP-LINK برند بهتری هستش و رابط کاربری راحت تری داره نصب به سایر برند ها
در ضمن هیچ ربطی نداره که شما مودمت چی باشه
شما تنها نیاز به یه دستگاه دارید که اینترنت رو وارد سیستم شما کنه حالا این میتونه از هر برندی باشه

بهیچ وجه باهاتون موافق نیستم
امیدوارم کسی بواسطه حرف شما بطور سر خود نره مودم بخره خصوصا TP-LINK
بنظر منم ممکنه ربطی نداشته باشه ولی بفرض شما رفتی TP-link خریدی بعد شرکتی که ازش اینترنت گرفتی وقتی زنگ زدی به پشتیبانیش بهت گفت ما اعلام کردیم که مودم های بفرض دی لینک با تجهیزات ما سازگاره اونقت چی میگی؟
همه اینو میدونن که ISP ها منتظر یه بهونن که مشکلشون رو بندازن گردنش. چه بهنونه ای بهتر از عدم تطابق مارک مودم با خاسته ی اونا؟
ضمنا حتی خود مخابرات هم اعلام کرده که TP و D لینک با تجهیزات من کاملا سازگارند ولی بقیه برندها بعضی مارکاشون سازگار نیستن. پس خود مخابراتم اینو میگه
من خودم اینترنتم از مخابراته و مودمم زاکسل. هیچ مشکلی هم ندارم. اگر برید تحقیق برند ( نه مارک ها ) متوجه میشید بهترین برند زاکسله هرچند ممکنه بعضی مارک های برندهای دیگه از بعضی مارک های زاکسل بهتر باشه.دی لینک حداقل 20 درصد از زاکسل ارزونتره. Tp که دیگه به حد dlink هم نمیرسه

ضمنا این بحث ها بیشتر برای کسائیه یه از مودم هایی با امکانات خاص استفاده میکنن نه کاربرهای خونگی. مثلا خاصیت شبکه کردن خیلی مهمه که کاملا به مودم بستگی داره و ضمنا باید شرکت هم ساپورت کنه

نتیجه
بهترین برند: زاکسل
بهترین انتخاب برند: اونی که شرکتتتون میگه
بهترین مدل: اونیکه خودتون بخواید و پولتون برسه

Farshid72
20-03-2012, 10:18
بهیچ وجه باهاتون موافق نیستم
امیدوارم کسی بواسطه حرف شما بطور سر خود نره مودم بخره خصوصا TP-LINK
بنظر منم ممکنه ربطی نداشته باشه ولی بفرض شما رفتی TP-link خریدی بعد شرکتی که ازش اینترنت گرفتی وقتی زنگ زدی به پشتیبانیش بهت گفت ما اعلام کردیم که مودم های بفرض دی لینک با تجهیزات ما سازگاره اونقت چی میگی؟
همه اینو میدونن که ISP ها منتظر یه بهونن که مشکلشون رو بندازن گردنش. چه بهنونه ای بهتر از عدم تطابق مارک مودم با خاسته ی اونا؟
ضمنا حتی خود مخابرات هم اعلام کرده که TP و D لینک با تجهیزات من کاملا سازگارند ولی بقیه برندها بعضی مارکاشون سازگار نیستن. پس خود مخابراتم اینو میگه
من خودم اینترنتم از مخابراته و مودمم زاکسل. هیچ مشکلی هم ندارم. اگر برید تحقیق برند ( نه مارک ها ) متوجه میشید بهترین برند زاکسله هرچند ممکنه بعضی مارک های برندهای دیگه از بعضی مارک های زاکسل بهتر باشه.دی لینک حداقل 20 درصد از زاکسل ارزونتره. Tp که دیگه به حد dlink هم نمیرسه

ضمنا این بحث ها بیشتر برای کسائیه یه از مودم هایی با امکانات خاص استفاده میکنن نه کاربرهای خونگی. مثلا خاصیت شبکه کردن خیلی مهمه که کاملا به مودم بستگی داره و ضمنا باید شرکت هم ساپورت کنه

نتیجه
بهترین برند: زاکسل
بهترین انتخاب برند: اونی که شرکتتتون میگه
بهترین مدل: اونیکه خودتون بخواید و پولتون برسه
دوسته عزیز اگه ممکنه برای حرف های خودتون دلیل منطقی بیارید و یه رفرنس ارائه کنید
دوسته عزیز شما منطق و عقلتو در نظر بگیر دیگه چیکار داری به اون پیشتیبان مسخره ؟؟؟
شرکت شاتل داره زیاکسل میندازه به مردم و شرکت آسیاتک داره D-LINK قالب میکنه ولی در کل ربطی نداره و شرکت مورد نظر با اینا قرار داد میبنده که محصولاتشونو بفروشه وگرنه ربطی نداره که مودم با تجهیزات هم خوانی داشته باشه
بهترین برند در حال حاضر برند LNKSYS یا همن لینکسس هستش به دلیل رابط کاربری خیلی راحتی ک داره ولی پس از اون از نظر رابط کاربری و مودم TP-LINK قرار میگیره و مودم های بسیار خوب و مرغوب با رابط کاربری خیلی راحت در حد همون لینکسس و قیمت خیلی پایین
دوسته من.من خودم مودم TP-LINK دارم شرکت آسیاتک گف مودم داری ؟ گفتم بله! دیگه چیزی نگف و از این چرندیات که باید مودم های مارو بیری و فلان اینا در کار نبود
حتی به مشکل هم بر خوردم اونا خطمو چک کردنو کارای لازمو انجام دادن و حتی گفتن مودمتو بیار تستش کنیم با مجود اینکه ماله اونا نبود بردم و تست کردن و روشم کار کردن ولی بازم بهونه ای نیاوردن چون کسی که خودش سواد داره و طرف مقابلشم احمق فرض نمیکنه که نمیاد از این حرف ها بزنه
ناهم خوانی برند ها در این شرایط رخ نمیده و خیلی نادره و البته ناهم خوانی تاثیر در کار نکردن نداره بلک در افت قدرت و سرعت میتونه تاثیر گذار باشه

oumadam
20-03-2012, 14:02
دوسته عزیز اگه ممکنه برای حرف های خودتون دلیل منطقی بیارید و یه رفرنس ارائه کنید
دوسته عزیز شما منطق و عقلتو در نظر بگیر دیگه چیکار داری به اون پیشتیبان مسخره ؟؟؟
شرکت شاتل داره زیاکسل میندازه به مردم و شرکت آسیاتک داره D-LINK قالب میکنه ولی در کل ربطی نداره و شرکت مورد نظر با اینا قرار داد میبنده که محصولاتشونو بفروشه وگرنه ربطی نداره که مودم با تجهیزات هم خوانی داشته باشه
بهترین برند در حال حاضر برند LNKSYS یا همن لینکسس هستش به دلیل رابط کاربری خیلی راحتی ک داره ولی پس از اون از نظر رابط کاربری و مودم TP-LINK قرار میگیره و مودم های بسیار خوب و مرغوب با رابط کاربری خیلی راحت در حد همون لینکسس و قیمت خیلی پایین
دوسته من.من خودم مودم TP-LINK دارم شرکت آسیاتک گف مودم داری ؟ گفتم بله! دیگه چیزی نگف و از این چرندیات که باید مودم های مارو بیری و فلان اینا در کار نبود
حتی به مشکل هم بر خوردم اونا خطمو چک کردنو کارای لازمو انجام دادن و حتی گفتن مودمتو بیار تستش کنیم با مجود اینکه ماله اونا نبود بردم و تست کردن و روشم کار کردن ولی بازم بهونه ای نیاوردن چون کسی که خودش سواد داره و طرف مقابلشم احمق فرض نمیکنه که نمیاد از این حرف ها بزنه
ناهم خوانی برند ها در این شرایط رخ نمیده و خیلی نادره و البته ناهم خوانی تاثیر در کار نکردن نداره بلک در افت قدرت و سرعت میتونه تاثیر گذار باشه

این بحث واقعا برای من باعث خیر شد
یه سرچی کردم و دیدم بابا هر کی یه چیزی میگه
مثل سایر امور تو این مزینم هیچ وحدت نظری نیست. هرکی یه چیزی گفته. ولی من خب یه سری لینک برات گذاشتم که دوس داشتی میتونی ببینی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بهترین-مودم-ADSL-؟!?p=82101&viewfull=1#post82101 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بهترین-مودم-ADSL-؟!?p=82101&viewfull=1#post82101)

مجموعا اونچه که برداشت منه اینه که وحدت نظر وجود نداره و ضمنا tplink معروفتر از zyxel هست
البته بعضی صحبت از داغ کردن مودم کردن و یکی با افتخار گفته بود مودم من 10 ساعت تو روز کار میکنه!!!!
پسر خاله من dlink داره دو ساله شب و روز روشنه
من خودمم اصلا مودم رو خاموش نمیکنم و اصلا داغ کردن براش معنایی نداره
نمیدونم چرا بعضی برندها داغ میکنن!!!!
نتیجه ایکه من گرفتم اینه که دفاع از tplink معقولتر از زاکسله هرچند که ممکنه زاکسل بهتر باشه!

در زمینه همخوانی مودم و تجهیزات شرکت هام منم مثه شما فکر میکنم این یه دروغ بزرگه ولی خب بنظرمن اگر کسی مطمئنه که نمیخواد Isp عوض کنه بهتره که طبق نظر اون شرکت مودم تهیه کنه تا بعدا حرف و حدیثی نباشه

نتیجه نهایی: من بی سوادتر و بی تجربه تر از اونم که بخوام قضاوت کنم. فکر میکنم باید پست های قبلیم رو پاک کنم. البته نمیدونم قوانین اجازه بده یا نه.
مرسی بابت اینکه باعث شدید یه تحقیقی کنم

Farshid72
20-03-2012, 20:26
این بحث واقعا برای من باعث خیر شد
یه سرچی کردم و دیدم بابا هر کی یه چیزی میگه

مجموعا اونچه که برداشت منه اینه که وحدت نظر وجود نداره و ضمنا tplink معروفتر از zyxel هست
البته بعضی صحبت از داغ کردن مودم کردن و یکی با افتخار گفته بود مودم من 10 ساعت تو روز کار میکنه!!!!
پسر خاله من dlink داره دو ساله شب و روز روشنه
من خودمم اصلا مودم رو خاموش نمیکنم و اصلا داغ کردن براش معنایی نداره
نمیدونم چرا بعضی برندها داغ میکنن!!!!
نتیجه ایکه من گرفتم اینه که دفاع از tplink معقولتر از زاکسله هرچند که ممکنه زاکسل بهتر باشه!

در زمینه همخوانی مودم و تجهیزات شرکت هام منم مثه شما فکر میکنم این یه دروغ بزرگه ولی خب بنظرمن اگر کسی مطمئنه که نمیخواد Isp عوض کنه بهتره که طبق نظر اون شرکت مودم تهیه کنه تا بعدا حرف و حدیثی نباشه

.
.
ببین دوسته عزیز مودم من هم TP-LINK هستش بله یخورده داغ میکنه ولی بنظر من اصلا چیز مهمی نیست و کیت هر سیستمی میتونه بنا به ولتاژی که واردش میشه و مقاومت های بسته شده تو اون دستگاه داغ کنه یا اینکه سیستم دفع حراری داشته باشه بهر حال اینا برای یه مودم ملاک نیست چرا که همون tp-link هم 3 سال گارانتی ذاشته براش(((( البته تو ایران هر جنسی بیشتر گارانتی داشت یعنی بیشتر خراب میشه ولی ای اصلا در مورد tp-link میتونم بگم که صادق نیستش و گارانتی خوبی داره و من خودم یبار اشتباهی مودمم رو مودمم رو آپدیت کردم و مودم سوخت ولی خوشبختانه شرکت tp-link بخ خوبی مودم رو برای من عوض کردن...همینجا ازشون تشکر میکنم :دی ))))

نتیجه نهایی: من بی سوادتر و بی تجربه تر از اونم که بخوام قضاوت کنم. فکر میکنم باید پست های قبلیم رو پاک کنم. البته نمیدونم قوانین اجازه بده یا نه.
مرسی بابت اینکه باعث شدید یه تحقیقی کنم
رفیق اینجا اومدیم که یاد بگیریم! شاید من داشتم اشتباه میکردم خیلی خوشحالم که رفتید و تحقیق کردید

مثل سایر امور تو این مزینم هیچ وحدت نظری نیست. هرکی یه چیزی گفته. ولی من خب یه سری لینک برات گذاشتم که دوس داشتی میتونی ببینی:

حالا میخوام یه لنکشو برات بررسی کنم :

خود مخابرات، رسما مودم Huawei مدل MT800 و MT880 را معرفی کرده که بی نام و نشان و فاقد گارانتی است.
تمام تجهیزات و سیستم های مخابرات و همینطور اپراتور ها ساخت شرکت huawei هستش و شرکت خیلی خوبی هم هستش
و فک میکنم برای همین مخابرات همچین مودمی رو پیشنهاد داده چون متخصصاش دارن با همین مودم کار میکنن بنابراین وقتی شما باهاشون تماس بگیرید بهتر میتونن راه حل ها رو ارائه بدن تا اینکه بگن باید بری تو فلان قسمتش و فلان چیز رو فعال یا غیر فعال کنی و شما هم بری و سردر گم بشی...بهر حال اگه از این دید شما میگید بهتر هستش که مودم مورد نظر شرکت ارائه دهنده رو بخریم بله کاملا حق با شماست لی در حالت کلی درست نیست

Asus : برخی از مدل های این مارک در شبکه مخابرات کار می کند.

دوسته عزیز اینم مثل همون huawei هستش و مخابرات بسته به نوع کاربریش از این مودم ها داره استفاده میکنه ولی دلیل بر عالی بودنش نیست بهر حال شما باید نیازتونو در نظر بگیرید
با تشکر فراوان از شما دوسته عزیز

oumadam
21-03-2012, 01:22
.
.
ببین دوسته عزیز
.
.
.
.
با تشکر فراوان از شما دوسته عزیز

فکر میکنم دیگه حرفی نمونده و نتیجه ایکه من میگیریم اینه که:

1. کاربران خانگی ساده بدون هیچ مشکلی میتونن از هر برندی خاستن مودم انتخاب کنن و از نظر فنی بحث سازگاری یا عدم سازگاری با تجهیزات ISP ها یه حرف بی پایه و اساسه

2. واقعا بهترین معنایی نداره. بهترین وقتی معنا میشه که نوع استفاده شما و بودجتون مشخص باشه. هیچ برندی نیست که تو همه مارک ها و همه قابلیت ها حرف اول رو بزنه و رو دستش وجود نداشته باشه

امیدوارم این نتایجم غلط از کار در نیاد

mr.HeXa
22-03-2012, 02:40
Dostan MiKham Ye Tosiyeye Mohem Bokonam Ta jayi ke mishe ADSL Nagirid MIgid Chera Chon rahat Ghabele hacke -hala vase dostANI KE adsl Niyazeshone BAyad BEgam avalin kari ke bayad bokonid ine ke (PORT 23) KHodetono bebandid Va Dovomin kari ke bayad bokonid Ine ke password confing modemetono avaz konid age in kararo bokonid ehtemale ---- shodane user pass adsleton kheyli kam mishe :46:

Farshid72
22-03-2012, 02:53
Dostan MiKham Ye Tosiyeye Mohem Bokonam Ta jayi ke mishe ADSL Nagirid MIgid Chera Chon rahat Ghabele hacke -hala vase dostANI KE adsl Niyazeshone BAyad BEgam avalin kari ke bayad bokonid ine ke (PORT 23) KHodetono bebandid Va Dovomin kari ke bayad bokonid Ine ke password confing modemetono avaz konid age in kararo bokonid ehtemale ---- shodane user pass adsleton kheyli kam mishe [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عضو تازه وارد لطفا قوانین رو رعایت کنید و فارسی تایپ کنید
مگه عضو تازه وارد نیستید و باید مطالبتون بعد تایید نمایش داده بشه این چه تایید کردنیه ؟!!!

oumadam
22-03-2012, 03:16
Dostan MiKham Ye Tosiyeye Mohem Bokonam Ta jayi ke mishe ADSL Nagirid MIgid Chera Chon rahat Ghabele hacke -hala vase dostANI KE adsl Niyazeshone BAyad BEgam avalin kari ke bayad bokonid ine ke (PORT 23) KHodetono bebandid Va Dovomin kari ke bayad bokonid Ine ke password confing modemetono avaz konid age in kararo bokonid ehtemale ---- shodane user pass adsleton kheyli kam mishe :46:

سلام
اولا واقعا عجیبه که پشت شما تائید شده
دوما عجیبه که میگید سعی کنید adsl نگیرید!!!!!!!!!
از ترس -- شدن کلا بیخیال نت شیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا با سرعت 2 کیلو بابت بر ثانیه دایل آپ کار کنیم؟
ثالثا اینهمه یوزر adsl
کی میخواد کی رو -- کنه؟
اصولا هدف این -- چیه؟
یه حرفی بزن که حداقل احتمالش ضربدر خطرش از اسپیلون صفر بیشتر باشه

mr.HeXa
22-03-2012, 03:26
اولا ببخشید که اینگیلیش تایپ کردم -من شبا با یوزر یکی دیگه دانلود میکنم حالا فهمیدی هدف چیه؟ ..بیبن تو وقتی adsl میگیری از اون پورتی که تو گرفتی 200 نفر دیگه هم اشتراک دارن پس تو راحت میتونی با یه پورت اسکنر معمولی و چنتا چیز دیگه یوزر پسوور یارو رو -- کونی و با استفاده از شارژ مفت لذت کافی رو از net ببری

Farshid72
22-03-2012, 04:00
اولا ببخشید که اینگیلیش تایپ کردم -من شبا با یوزر یکی دیگه دانلود میکنم حالا فهمیدی هدف چیه؟ ..بیبن تو وقتی adsl میگیری از اون پورتی که تو گرفتی 200 نفر دیگه هم اشتراک دارن پس تو راحت میتونی با یه پورت اسکنر معمولی و چنتا چیز دیگه یوزر پسوور یارو رو -- کونی و با استفاده از شارژ مفت لذت کافی رو از net ببری دوسته عزیز بله کاری که میگی دوستای خودمم انجام میدادن ولی بهتر نیست شما جای اینکه بیای تو یه فروم تخصصی بگی که adsl نگیرید بیای قشنگ راهکار های مبارز با این کارو اعلام کنید ؟؟
در صورت اینکه شخص به شرکت مورد نظر اطلاع بده میشه آی پی شما رو رد گیری کرد و با استناد به قوانین جرایم اینترنتی شما یه خلافکار محسوب میشد
----------------------------------------------------
هیچوقت مردم رو احمق فرض نکن
هیچوقت مردم رو باهوش فرض نکن

mr.HeXa
22-03-2012, 04:13
من که راه مبارزه باهاش رو گفتم من نمی گم adsl نگیرید میگم اگه نیازی به سرعت بالا ندارید الکی نگیرید (الان با این سرعت dailupهمه مجبورن adsl بگیرن)یه بار دیگه هم میگم راه مبارزه باهاش رو :1-پورت 23 و 80 خودتونو ببندید (با استفاده از یه fairwall خوب میشه این کارو کرد ) 2- رمز confing مودم تون رو عوض کونید چون معمولا رمز مودم ها user:admin password:admin هست یه توصیه دیگه هم هست که میترسم بگم دوستان شاکی شن ولی میگوم مودم tp-link نخرید چون در قسمت config ضعف بزرگی داره پس بهترین کیس واسه ه ک هست

mr.HeXa
22-03-2012, 04:19
در این مورد که میگین ip منو ردگیری میکنن و پیدا میکنن باید بگم که با یه proxy ساده میشه حلش کرد اونوقت باید برن تو فرانسه دنبالم بگردن

oumadam
22-03-2012, 11:17
در این مورد که میگین ip منو ردگیری میکنن و پیدا میکنن باید بگم که با یه proxy ساده میشه حلش کرد اونوقت باید برن تو فرانسه دنبالم بگردن

اولا کار شما غیر اخلاقی و غیرمنصفانه است
ثانیا از نظر فنی نمیدونم راهکار شما چقد عملیه ولی بهر حال برای مشترکین نامحدود که 24 ساعته آنن ( مثه خودم ) این مساله نه مهممه نه ممکن
ثالثا فکر میکنم کسی که میتونه از یه مکان دیگه وارد تنظیمات مودم من بشه و پسوورد اکانت منو بدزده اینقد باهوش هست که بتونه زندگی کرامت مندانه تری داشته باشی و خودش یه adsl مناسب احتیاجاتش تهیه کنه تا لازم نباشه مال کسی رو استفاده کنه
رابعا مطمئنا کسی شما رو تعقیب قضایی نخواهد کرد و کسی اصولا به چنین جرایمی اهمیت نمیده. ولی بفرض اگر تو دستگاه امنیتی اراده کنن یک ساعته پیدات میکنن. دست بالا دست بسیاره دوست عزیز

mjzaret
22-03-2012, 11:36
اولا کار شما غیر اخلاقی و غیرمنصفانه است
ثانیا از نظر فنی نمیدونم راهکار شما چقد عملیه ولی بهر حال برای مشترکین نامحدود که 24 ساعته آنن ( مثه خودم ) این مساله نه مهممه نه ممکن
ثالثا فکر میکنم کسی که میتونه از یه مکان دیگه وارد تنظیمات مودم من بشه و پسوورد اکانت منو بدزده اینقد باهوش هست که بتونه زندگی کرامت مندانه تری داشته باشی و خودش یه adsl مناسب احتیاجاتش تهیه کنه تا لازم نباشه مال کسی رو استفاده کنه
رابعا مطمئنا کسی شما رو تعقیب قضایی نخواهد کرد و کسی اصولا به چنین جرایمی اهمیت نمیده. ولی بفرض اگر تو دستگاه امنیتی اراده کنن یک ساعته پیدات میکنن. دست بالا دست بسیاره دوست عزیز

در مورد اينكه چه كسي از اكانت اينترنتتون داره استفاده مي‌كنه شركت ارائه دهنده سرويس به راحتي ميتونه بفهمه.

در ضمن دوست عزيز:

بهتره امنيت سيستم خودتون رو خودتون تأمين كنيد و براي مودمتون رمز مخصوص به خودش رو بزاريد.

رمز پيشفرض بسياري از مودمها يكسان هست.

بهترين كار اينه كه رمز عبور مودمتون رو عوض كنيد.

شاد باشيد:40:

mjzaret
22-03-2012, 12:00

براب پيدا كردن شما نيازي به داشتن IP نيست. و اينكه شما IP خودتون رو با پ-ر-و-ك-س-ي يا چيز پي ان هم عوض كنيد فايده‌اي نداره.

پيدا كردن شما به اندازه يه آب خوردن ساده هست.

شما بهتره ابتدا در مورد گفته‌هاي خودتون اطمينان حاصل پيدا كنيد و بعدش در اينجا بيان كنيد.

Farshid72
22-03-2012, 13:41
من که راه مبارزه باهاش رو گفتم من نمی گم adsl نگیرید میگم اگه نیازی به سرعت بالا ندارید الکی نگیرید (الان با این سرعت dailupهمه مجبورن adsl بگیرن)یه بار دیگه هم میگم راه مبارزه باهاش رو :1-پورت 23 و 80 خودتونو ببندید (با استفاده از یه fairwall خوب میشه این کارو کرد ) 2- رمز confing مودم تون رو عوض کونید چون معمولا رمز مودم ها user:admin password:admin هست یه توصیه دیگه هم هست که میترسم بگم دوستان شاکی شن ولی میگوم مودم tp-link نخرید چون در قسمت config ضعف بزرگی داره پس بهترین کیس واسه ه ک هست

دوسته عزیز ضعف مودم tp-link اینه که پسور روش میمونه و شما میتونید با برنامه های خاص اون رمزو ببینید
در مورد proxy هم باید بگم که این سیستم ها یجورایی فیلتر شکن هستند و در واقع شما دارید طرف مقابل رو
گول میزنید یعنی اینکه اگه صاحب سایتی بخواد رد شمارو بگیره باید بره تو کشور های دیگه بگرده ولی شرکتی که شما دارید ازش اینترنت میگیرید در هر صورت رد شمارو پیدا میکنه به این صورت که :
شما وقتی به یه مودم وایرلس وصل میشید و ------ استفاده میکنید دلیل بر این نیست که سرور نمیتونه رد شما رو بگیره بلکه شما دارید تو فضای اینترنتی با یه مشخصه دیگه وارد میشید و گرنه dns شما همون dns سرور و ایران هستش
هیچوقت مردم رو احمق فرض نکن
اینو یادت باشه!!!
در هر صورت جدای از اخلاقی بودن یا نبودن این کار این کار یک نوع حماقت هستش و کافیه شما دست به استفاده از اینترنت یه شخص حرفه ای بزنید

mr.HeXa
22-03-2012, 16:09
حالا که منو نتونستن پیدا کنن کسی رو هم احمق فرض نکردم -ببین مهم ضعف net ایران هست حلا چه قابل رد گیری باشه چه نباشه

Farshid72
22-03-2012, 23:30
چه ربطی به نت داره
دوسته عزیز دارم میگم این چیزی که شما میگی چیز جدیدی نیست
در ضمن این مودم ها و تجهیزات که ساخت ایران نیستن رفیق

majidli
22-03-2012, 23:48

اگه اینجوری بود که الان همه رو باید تو کشورهای اروپایی دنبال کنن!!فکر کردی اگه از پ ر و ک س ی استفاده کنی دیگه هیچکاری نمیتونن بکنن؟حواست خیلی جمع باشه پلیس فتا خیلی خیلی قوی و هوشمنده/
اینکاره شما هم یه دزدی و حروم خوری هستش که از سرویس دیگران سوء استفاده میکنی

hosft
23-03-2012, 15:44
سلام دوستان من ميخوام تازه adsl بگيرم و در فاز 2 انديشه ميشينم .
داشتم سايت ها رو چك ميكردم كه ديدم فقط شركتهاي پارس انلاين و هور و تيانت به محل ما سرويس ميدن .(و چون كاربر خانگي هستم بيشتر 128 نميدن.)
حالا به نظر شما پارس كدوم خوبه ؟
پارس انلاين سرعت دانلود روزانه و شب ها رايگانش چقدره ؟ (البته در 128)

majidli
23-03-2012, 15:48
سلام دوستان من ميخوام تازه adsl بگيرم و در فاز 2 انديشه ميشينم .
داشتم سايت ها رو چك ميكردم كه ديدم فقط شركتهاي پارس انلاين و هور و تيانت به محل ما سرويس ميدن .(و چون كاربر خانگي هستم بيشتر 128 نميدن.)
حالا به نظر شما پارس كدوم خوبه ؟
پارس انلاين سرعت دانلود روزانه و شب ها رايگانش چقدره ؟ (البته در 128)

سلام/پارس انلاین تا 2 مگ هم میده/کاربر خانگی و تجاری نداره
من الان سرویس 256 دارم با سرعت دانلود 195 هم در روز و هم در شبانه/هرچند شبانه بستگی به منطقه مخابراتی و شلوغ و خلوت بودنش داره

hosft
23-03-2012, 16:02
حالا مثلا با 128 در 5 ساعت شبانه رايگان متوسط چقدر ميشه دانلود كرد؟

majidli
23-03-2012, 16:10
حالا مثلا با 128 در 5 ساعت شبانه رايگان متوسط چقدر ميشه دانلود كرد؟

نمیشه مشخص کرد/هستن دوستانی که سرویس 1 مگ دارن ولی سرعت شبانشون از 100 بیشتر نمیره وکسانی هستن که مثل بنده 256 دارن و سرعت شبانشون بالاست/بستگی به منطقه مخابراتی داره که شلوغ باشه یا خلوت
به نظرم شما 256 بگیرین بهتره

hosft
23-03-2012, 16:15
راستي چرا TRA كه تو سايتش زده اينقدر ارزونه ؟
و در كل 4 گيگ 128 بگيرم بهتره يا 2 گيگ 256 ؟

oumadam
23-03-2012, 16:40
حالا که منو نتونستن پیدا کنن کسی رو هم احمق فرض نکردم -ببین مهم ضعف net ایران هست حلا چه قابل رد گیری باشه چه نباشه

خداپی پست هاتم مثه آواتورت میمونه
شبیه گنگسترها حرف میزنی
اگر خیلی واردی بگی من چرا نسبت سنتم به ریسیوم 8 به 10 است
اینترنتم 128 مخابراته
ویروسی نیستم
مدل کانکشنم PPPoe است
مودمم زاکسله
سیستم امنیتیم کومودو + آنتی میلویر + چند تا چیز دیگس

majidli
23-03-2012, 18:25
راستي چرا TRA كه تو سايتش زده اينقدر ارزونه ؟
و در كل 4 گيگ 128 بگيرم بهتره يا 2 گيگ 256 ؟
به نظرم سرعت از اهمیت بیشتری بر خورداره

hosft
23-03-2012, 18:47
پست پاييني رو اگه جواب بديد ممنون ميشم

hosft
24-03-2012, 11:18
سلام دوستان من امروز رفتم مخابراتمون گفتم كه دانشجوام و 256 ميخوام اما اونا گفتن اول بايد 128 بگيري بعد از چند ماه كه 256 اينجا اماده شد مداركت دانشجوييت رو ميفرستيم مركز اگه قبول كردن بهت 256 ميديم .
يعني فعلا 128 ميدن. در ضمن گفتن تا حالا 15 نفر هم قبل من 128 نامحدود گرفتن.
حالا چند تا سوال دارم اگه جواب بديد ممنون ميشم:
1- به نظر شما حرف اونا منطقيه و من ميتونم چند ماه ديگه 256 بگيرم ؟
2- با توجه به 15 نفر ثبت نام قبل من سرعت دانلود 128 به نظرتون چقدر ميشه و مي ارزه بگيرم؟
3- اونا گفتن كه مودم و ( يه چيز ديگه كه اسمش يادم نيست) رو بايد خودم بگيرم و اونا فقط ميان وصل ميكنن حالا من بايد چه مدلي و چي بگيرم؟
ممنون

oumadam
24-03-2012, 13:32
سلام دوستان من امروز رفتم مخابراتمون ( شهر انديشه ) گفتم كه دانشجوام و 256 ميخوام اما اونا گفتن اول بايد 128 بگيري بعد از چند ماه كه 256 اينجا اماده شد مداركت دانشجوييت رو ميفرستيم مركز اگه قبول كردن بهت 256 ميديم .
2- با توجه به 15 نفر ثبت نام قبل من سرعت دانلود 128 به نظرتون چقدر ميشه و مي ارزه بگيرم؟
3- اونا گفتن كه مودم و ( يه چيز ديگه كه اسمش يادم نيست) رو بايد خودم بگيرم و اونا فقط ميان وصل ميكنن حالا من بايد چه مدلي و چي بگيرم؟
ممنون

سلام دوست عزیز
این سوال شما مربوط به اینترنت مخابراته پس جای پرسیدنش اینجا نیست
من جوابتون را اونجا دادم
برید و ببینید

hosft
24-03-2012, 18:06
كمك فوري

دوستان من الان مودمي رو كه خريدم به كامپيوتر وصل كردم و سي دي اش رو هم نصب كردم اما با اينكه اس ام اس فعال سازي برام اومده كار نميكنه يعني اصلا وصل نميشه ؟
فقط چراغ پاور دائم روشنه و چراغ lan و همين طور اگه با usb وصل كنم چراغ اون هم گاهي روشن ميمونن گاهي چشمك ميزنن .
چراغ adsl هم به كل خاموشه
حالا چه كنم؟

mr.HeXa
25-03-2012, 00:42
خداپی پست هاتم مثه آواتورت میمونه
شبیه گنگسترها حرف میزنی
اگر خیلی واردی بگی من چرا نسبت سنتم به ریسیوم 8 به 10 است
اینترنتم 128 مخابراته
ویروسی نیستم
مدل کانکشنم PPPoe است
مودمم زاکسله
سیستم امنیتیم کومودو + آنتی میلویر + چند تا چیز دیگس
اینجوری که شما فکر میکنید نیست من گنگستر نیستم -در مورد سنت رسیو باید بگم مثل سرعت دانلودو اپلود هست بیشتر اوقات این سرعت 1 به 10 هست کلا همه جای دنیا سرعت اپلود یا همون سنت کمتر از رسیو هستش

mr.HeXa
25-03-2012, 00:47
كمك فوري

دوستان من الان مودمي رو كه خريدم به كامپيوتر وصل كردم و سي دي اش رو هم نصب كردم اما با اينكه اس ام اس فعال سازي برام اومده كار نميكنه يعني اصلا وصل نميشه ؟
فقط چراغ پاور دائم روشنه و چراغ lan و همين طور اگه با usb وصل كنم چراغ اون هم گاهي روشن ميمونن گاهي چشمك ميزنن .
حالا چه كنم؟
اول مطمعن شو که سیم تلفنی که به مودم وصل کردی درست هست یا نه اگه باز هم چراغ adslخاموش بود 100%مشکل از isp هست که adsl رو ازش گرفتی زنگ بزن به پشتیبانی isp

mr.HeXa
25-03-2012, 01:18
یه اموزش هست در مورد اینترنت ماهواره ای نمیدونم جاش اینجا هست که بزارم یا نه اگه جاش اینجا نیست دوستان راهنمایی کنن که کجا بزارم

Farshid72
25-03-2012, 02:03
حالا چه كنم؟
دوسته عزیز شما باید چراغ adsl روی مودم روشن بشه و ثابت بمونه
بهتر پیگیری کنید

imanpod
25-03-2012, 02:53
یه اموزش هست در مورد اینترنت ماهواره ای نمیدونم جاش اینجا هست که بزارم یا نه اگه جاش اینجا نیست دوستان راهنمایی کنن که کجا بزارم
البته فک کنم (نمیدونم) توی این انجمن ممنوع باشه ولی به طور کلی جاش اینجاست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ak313
25-03-2012, 11:04
سلام دوستان من امروز رفتم مخابراتمون گفتم كه دانشجوام و 256 ميخوام اما اونا گفتن اول بايد 128 بگيري بعد از چند ماه كه 256 اينجا اماده شد مداركت دانشجوييت رو ميفرستيم مركز اگه قبول كردن بهت 256 ميديم .
ممنون
1- بله می تونه درست باشه و مشکلی نیست
2- تقریبا سرعت مخابرات برای همه ثابته
3- مودم و اسپلیتر رو هم خودتون می تونید از مارک tplink تهیه کنید داخل بسته مودم اسپلیتر هم هست و مدلشم حداقل مودم موجود کار شما رو راه می اندازه مگر اینکه بخواهی چندتا کامپیوتر رو به شکل باسیم و بی سیم وصل کنی که اونجا باید روی مدلها دقت کنی

hosft
25-03-2012, 20:04
1- بله می تونه درست باشه و مشکلی نیست
2- تقریبا سرعت مخابرات برای همه ثابته
3- مودم و اسپلیتر رو هم خودتون می تونید از مارک tplink تهیه کنید داخل بسته مودم اسپلیتر هم هست و مدلشم حداقل مودم موجود کار شما رو راه می اندازه مگر اینکه بخواهی چندتا کامپیوتر رو به شکل باسیم و بی سیم وصل کنی که اونجا باید روی مدلها دقت کنی
ممنون
ديروز ثبت نام كردم و از امروز هم فعال كردند.

mohsen_gh1991
28-03-2012, 15:50
سلام
دوستان منظور از تایم اوت چیه؟

SaЁeD
28-03-2012, 16:37
سلام محسن جون

Run ویندوز رو باز کنید (ترکیب دکمه ویندوز + R) و توش این دستور رو تایپ کنید:

ping 4.2.2.4 -t

و OK رو بزنید
با این دستور شما درخواست نمایش پینگ بین شما و سرور گوگل رو میدید
اون قسمت ها که مینویسه Reply from یعنی سرور به درخواست شما جواب داده و مقدار Time هم میشه پینگ شما
در این بین اگه به جای Reply from بنویسه Request time out یعنی اتصال بین شما و سرور برای لحظه ای برقرار نشد و این به این معنیه که در اون لحظه مقدار Send و Recive اینترنت شما نزدیک به صفر هست که فارسیش میشه تو اون لحظه اینترنت شما قطع شده که ISP هایی که کیفیت مناسبی ندارن Time out زیادی دارن. اگه تو بازی هم باشید این Time out باعث میشه اتصال بین شما و هاست برای لحظه ای قطع بشه و مشکلات همیشگی پیش بیاد و اگه چند تا Time out پشت سر هم بده که از بازی DC میشید

vahid javani
31-03-2012, 11:56
سلام دوستان
کسی از این شرکت سرویس گرفته؟
اطلاع دارید کیفیتش چطوریه؟

Nokia_My_Life
31-03-2012, 12:30
سلام دوستان
کسی از این شرکت سرویس گرفته؟
اطلاع دارید کیفیتش چطوریه؟

تو تاپیک شهر اصفهان بزنی زودتر به نتیجه میرسی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

a78037
31-03-2012, 17:34
سلام
از دوستان کسی اینترنت 1مگ محدود پیشگامان در مرکز مخابرات شهید بهشتی قم داره سرعت شبانه اش چطوره؟ خوبه بگیرم یا 512 اکو شاتل را بگیرم کدوم را پیشنهاد میدید

alimail3248
31-03-2012, 21:19
بچه ها من سرویس 1 مگ دارم از مخابرات که دانلود و اپلود روی 1024 بسته شده چند روزه که upstream توی پنل مودم شده 128 و بعضی وقت ها هم میشه 382 و پینگم هم با سرور داخلی از 26 رفته روی 58 .با پشتیبانی که تماس گرفتم میگه اشکال از سیم کشی هست که مشکل پیدا کرده و پروفایلت همونه . میخواستم نظر شما ها رو هم بدونم ؟ ایا خودشون دستکاری کردن ؟

Fusi0n
01-04-2012, 12:43
این کدوم ISP

Fusi0n
01-04-2012, 13:43
خودم فهمیدم کجاست

دوستان خواهشن یک شرکت معرفی کنید که سرویس مناسب با پینک درست درمون بده

سرویس بالا مال سپنتا 384 کیلوبایت دیگه به نظر من این شرکت به پایان خودش رسید واقعا کیفیت سرویس ریخته بهم

ak313
02-04-2012, 10:37
بچه ها من سرویس 1 مگ دارم از مخابرات که دانلود و اپلود روی 1024 بسته شده چند روزه که upstream توی پنل مودم شده 128 و بعضی وقت ها هم میشه 382 و پینگم هم با سرور داخلی از 26 رفته روی 58 .با پشتیبانی که تماس گرفتم میگه اشکال از سیم کشی هست که مشکل پیدا کرده و پروفایلت همونه . میخواستم نظر شما ها رو هم بدونم ؟ ایا خودشون دستکاری کردن ؟
شما مشخصات خطت رو کاملا اینجا بزار تا اس ان آر و تضعیف اون بررسی بشه ممکن مشکل از نویز خطتون باشه

فرخند
02-04-2012, 20:51
با سلام به تمام دوستان عزیز
بنده میخوام فردا برم از مخابرات اینترنت 1 مگ بگیرم بره خونه :D آشنا دارم بهم میده و تو کرجم
میخواستم بدونم پینگش بره بازی چطوره ؟ خوبه ؟ تایم اوت نداره ؟
و یک سوال دیگه سرویس های 1 به 10 پارس آنلاین سرعتش مثل اون محدود هاست ؟ یعنی 200 kb هست 512 ؟ چون یکی تو یکی از تایپکها زده بود سرعت دانلودم بالاست !!
ممنون راجب پینگ پارس آنلاین هم توضیح بدید ممنون میشم :D

ATA_bros
02-04-2012, 22:03
درود
آقایون، این شاتل دیــــــوونم کرد با این پینگش. قبلا رو 214 بود، حالا شده 250... !!! :19:
الان سرویس ECO2048 سه ماهه استفاده میکنم، البته با 10GB ترافیک و بدون اینترنت رایگان شبانه.
1-راهی واسه پایین آوردن پینگ هست؟
2-در حال حاضر، پیین ترین پینگ رو در منطقه چهار راه طالقانی کـــــــرج، کودوم ISP میده؟

ali_n2011
03-04-2012, 13:53
سلام من شهرستان مرند هستم قبلا از سرویس آرت 3 شاتل استفاده می کردم ولی به علت کیفیت پایین 3 ماهه از مخابرات سرویس 4 مگ با ترافیک 8 گیگ و دانلود رایگان 2 تا 8 گرفتم و کاملا راضیم و سرعت دانلودم اگه لینک مناسبی باشه هرگر کنتر از 450 پایینتر نمی آد بنا به دلایلی تا یک ماه آینده باید به کرج نقل مکان کنم از دوستان کسی شرکت یا سرویس مناسبی برای کرج سراغ داره که برای دان اذیت نکنه نصف سرعت بالا رو هم اگه بده راضیم. یه جا تو کرج دیدم سرویس های پر سرعت وایرلس تبلیغ می کنند کسی استفاده کرده؟ کیفیتشون چطوره. من دانلودم بیشتر آپدیت سریال ها و گاهی فیلم های خوب مستند هست

فرخند
03-04-2012, 15:54
پس جواب ما چی شد؟؟ پینگش خوبه مخابرات ؟
راستی با کارت دانشجویی 1 مگ میدن ؟

ak313
03-04-2012, 20:43
پس جواب ما چی شد؟؟ پینگش خوبه مخابرات ؟
راستی با کارت دانشجویی 1 مگ میدن ؟

شما سرور مورد نظرت رو بگو تا یه تست از اون بزاریم

این تست مخابرات تهران از سرور پاریس

به اینجا هم سر بزن شاید بهتر جوابتو بگیری

فرخند
03-04-2012, 22:30
من کرجم میخوام برم 1 مگ بگیرم به نظرتون با کارت دانشجویی میدن ؟؟

ak313
04-04-2012, 10:28
من کرجم میخوام برم 1 مگ بگیرم به نظرتون با کارت دانشجویی میدن ؟؟
یه مگ که قطعا نمی دن. 512 هم با دانشجویی کارشناسی خیلی بعیده مگه دانشجوی دکتری باشی کلا 512 مخابرات خیلی گیر داره و رئیس مرکزها هم متفاوتن

devasations3000
04-04-2012, 18:08
بچه ها کاهش سرعت میتونه از خود مودم باشه دیروز از بریز محکم درش اوردم در حالی که روشن بود از اون موقع سرعت نصف شده

ak313
04-04-2012, 19:14
بچه ها کاهش سرعت میتونه از خود مودم باشه دیروز از بریز محکم درش اوردم در حالی که روشن بود از اون موقع سرعت نصف شده
شما مشخصات خطت رو از توی مودم چک کن تا سرعتی رو که برات بستن و روی خطت قابل دریافته ببینی

devasations3000
04-04-2012, 19:37
شما مشخصات خطت رو از توی مودم چک کن تا سرعتی رو که برات بستن و روی خطت قابل دریافته ببینی
یکم توضیح بده دوست عزیز

zzr_r
05-04-2012, 14:49
سلام دوستای عزیز!
من وایمکس ایرانسل داشتم ازشم راضی بودم ولی به دلیل اینکه حجمش کم بود (4گیگ ) یه مبین نت گرفتم که سرعت دانلودش واقا عالیه (512 دانلودم 100 هستش ) ولی به دلیل اینکه باید نقل مکان کنیم و اونجا مبین نت آنتن نمیده میخوام adsl بگیرم یه شرکت بهم معرفی کنید که سرویساش خوب باشه ممنون! :11:

mjzaret
07-04-2012, 02:09
یکم توضیح بده دوست عزیز

وارد قسمت تنظيمات مودم شويد.

در قسمت Status (بسته به نوع و مدل مودم) مقدار DownStream را نگاه كنيد.

ببينيد اين مقدار چقدر هست. (واحد آن كيلوبيت برثانيه هست)

devasations3000
07-04-2012, 03:04
وارد قسمت تنظيمات مودم شويد.

در قسمت Status (بسته به نوع و مدل مودم) مقدار DownStream را نگاه كنيد.

ببينيد اين مقدار چقدر هست. (واحد آن كيلوبيت برثانيه هست)

Line Rate - Upstream (Kbps):255Line Rate - Downstream (Kbps):576
128 نامحدود دارم این چه معنی میده؟
راستی از سایته debian.org تست سرعت32 میده ولی چند روزه از 20 بالا نمیره حتی6 7 میده

mahdi2569
08-04-2012, 20:18
سلام
دوستان اين vci ، vpi مخابرات بابل چنده؟؟
مودمو خواستم خودم كانفيگ كنم كادنت مشخصات رو بهم نداد گفت برو از دوستات بگير ما بهت نمي ديم يعني گفتن حراست مخابرات اجازه نميده بهت بديم البته مشكلشون بيشتر پولش بود تا اجازش

reza_meybod
08-04-2012, 20:34
سلام
دوستان اين vci ، vpi مخابرات بابل چنده؟؟
مودمو خواستم خودم كانفيگ كنم كادنت مشخصات رو بهم نداد گفت برو از دوستات بگير ما بهت نمي ديم يعني گفتن حراست مخابرات اجازه نميده بهت بديم البته مشكلشون بيشتر پولش بود تا اجازش
این دو تا رو چک کنید
8
81
0
35

maskot
09-04-2012, 01:31
0 35 هست راستی کدوم مرکز مخابراتی هستین

Golbarg01
14-04-2012, 19:52
سلام دوستان
برای یکی از دوستان می خوایم adsl بگیریم حالا به نظرتون از کجا بگیریم بهتره؟
ساکن منطقه 14 تهران هم هستن فکر کنم میشن منطقه مخابراتی الغدیر

من خودم سپنتا دارم نامحدود راضی هم هستم.
ولی مخابرات هم میگن ارزون تر هست.
مثلا سپنتا 256 ماهی 40 تومن در میاد
256 نامحدود مخابرات چقدر میشه؟
سرعتش خوبه؟
نوسان نداره؟
پشتیبانیش چطور؟

Last Night
14-04-2012, 19:57
سلام..
بچه ها. من امروز رفتم ای دی اس ال فعال کردم.الان مودم وصل کردم.چراغ ای دی اس ال روشنه.فک کنم وصل شده.

خب الان باید چیکار کنم با ای دی اس ال وصل بشم؟.الان با دیال اپ اومدم.صفر کیلومترم.میشه راهنمایی کنید؟

sms11
14-04-2012, 20:02
یعنی چی باید چیکار کنی؟
اگه اینترنتت وصله خوب برو لذت ببر ازش
این قسمتش که خیلی راحته
سعی کن ازش اطلاعات بگیری و به علمت اضافه بشه

The Jok3r
14-04-2012, 20:05
سلام..
بچه ها. من امروز رفتم ای دی اس ال فعال کردم.الان مودم وصل کردم.چراغ ای دی اس ال روشنه.فک کنم وصل شده.

خب الان باید چیکار کنم با ای دی اس ال وصل بشم؟.الان با دیال اپ اومدم.صفر کیلومترم.میشه راهنمایی کنید؟
کابل lan رو یسرش رو بزن پشت مادربرد و اونسرش به مودم. :31:

یعنی چی باید چیکار کنی؟
این قسمتش که خیلی راحته
یه چندتا سایت خوب هم اگه میشه معرفی کنید واسه من و ایشون
ممنون

Last Night
14-04-2012, 20:09
یعنی چی باید چیکار کنی؟
این قسمتش که خیلی راحته
فک کنم منظورمو بد رسوندم...
من الان تنظیماتشو بلد نیستم انجام بدم هنوز نتوستم با ای دی اس ال کانککت بشم...

---------- Post added at 10:09 PM ---------- Previous post was at 10:07 PM ----------

کابل lan رو یسرش رو بزن پشت مادربرد و اونسرش به مودم. :31:

ممنون
اینقدم دیگه ... نیستم:دی
کابلا وصله...
منظورم اینه تو سیستم چه تنظیماتی باید انجام بدم...

|محمدی|
14-04-2012, 20:29
خب یوزر و پسورد رو از شرکت ارائه دهنده گرفتین ؟

majid322
14-04-2012, 20:32
از این طریق کانکشن مربوطه رو بساز و به قول دوستمون لذتشو ببر.. :31:

Last Night
14-04-2012, 21:04
خب یوزر و پسورد رو از شرکت ارائه دهنده گرفتین ؟
از مخابرات گرفتم...یوزر پس همون شماره تلفن با پیش شماره هست.بدون صفر اول

Last Night
14-04-2012, 21:19
از این طریق کانکشن مربوطه رو بساز و به قول دوستمون لذتشو ببر.. :31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] orum%2Fthread1088.html)

من دقیقا این کارارو انجام دادم.کانکشنم ساخته میشه ولی سایتا باز نمیشه.چراغact مودمم خاموشه وولی چراغ adsl روشنه!!

Pejii
14-04-2012, 21:20
اینجا هم روش های تنظیم PPPoE (برقراری ارتباط توسط مودم، شما نیازی نیست با رایانه DIAL کنید و همچنین رایانه های روی شبکه بدون نیاز به روشن بودن یک رایانه مادر میتونند مستقیم اینترنت رو از روی مودم استفاده کنند) و همچنین Bridge (ارتباط مستقیم اینترنت به یک دیالر/شماره گیر، در این نوع ارتباط تنها رایانه شماره گیر میتواند به سرویس متصل به مودم وصل شود، ولی همان رایانه با تنظیماتی میتواند این اینترنت را بر روی شبکه داخل به اشتراک گزارد، عیب این روش آن است که در صورت خاموش شدن رایانه مادر، بقیه رایانه ها تا زمان برپایی آن رایانه به اینترنت دسترسی نخواهند داشت، مگر آنکه اطلاعات مربوط به دیال کردن را داشته باشند و یکی از آنها مستقیماً دیال کند).

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Ffa%2Fservices%2Fadsl%2Fsupport)

تو لینک بالا با چند سیستم عامل و برای چند سرویس مختلف نحوه نصب توضیح داده شده، در ضمن شما هزینه دادی بابت سرویست، یکی از وظایف پشتیبانی اینه که شما رو در مراحل نصب و رفع مشکلات ابتدایی راهنمایی کنه.

نکات قابل توجه:
1- اکثر مودم ها به دلایل امنیتی، امکان تنظیمات اولیه رو با شبکه بی سیم به عنوان پیش فرض بلاک میکنند و شما حتماً باید با کابل سیمی به مودم وصل شید و تنظیمات اولیه رو انجام بدید.
2- اگه تا حالا مودم تنظیم نشده باشه و یا مشکلی تو تنظیمات DHCP داشته باشه، حتماً باید IP و Subnet Mask تنظیمات TCP/IP Configuration (نسخه IPv4 تو ویندوز 7) رو برای کارت شبکه ای که به مودم وصل هست تغییر بدید از حالت اتوماتیک و دستی ست کنید رو محدوده مجازی تا بتونه مودم رو ببینه و به تنظیماتش وارد بشه (اکثر مودم های جدید با برنامه نصب سریع و آسان فروخته میشند این روزها که خودشون همه کار رو براتون انجام میدند، با همون نرم افزار و تنظیماتی که ISP و یا پشتبیانی به شما داده راحت مودم رو راه بندازید)
3- حتماً و حتماً پس از انجام تنظیمات اولیه، نسبت به قرار دادن پسورد و ایمن کردن شبکه بی سیم و همچنین تغییر پسورد ورودی به تنظیمات مودمتون اقدام کنید تا با امنیت بیشتری به استفاده از اینترنت بپردازید.

و اما لینک های خوب:

بهترین موتور جستجو، دوسش دارم، دنبال هرچی میگردی توش برات حد اقل شونصد تا جواب میاره.

بهترین مرجع برای تحقیقات درسی، علمی و یا تفریحی، در هر موردی که بخوای توضیحات کامل توش پیدا میشه، البته همه مواردش هنوز ترجمه فارسی نداره.

یه سایت نسبتاً خوب برای آپلود کردن فایلهایی که میخوای از طریق لینک یا اینترنت به جای دیگه یا شخص دیگه ای منتقل کنی، به پای نمونه های خارجی اش نمیرسه، ولی خوبیش اینه که داخلیه و شیلتر نشده (حد اقل تا الان)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دو تا سایت خوب واسه آپلود کردن عکس هایی که میخوای تو پست ها و مباحث آنلاین بذاری و یا با دوستات به اشتراک بگذاری.

اینم داره سای میکنه جای y outu b e رو پر کنه، البته عمراً به پاش برسه، حاضرم دوبرابر پول اینترنتم بدم واسه سرویس وی P ان ولی تو آپارات دنبال کلیپ نگردم، ولی بازم سرویس بدی نیست اگه خواستی کلیپ آموزشی و یا کاملاً اخلاقی رو داخل فروم و مطالب سایت های ایرونی بگزاری، میتونی از اون سایت واسه آپلود کردن کلیپ و فیلم هات استفاده کنی.

چیز دیگه هم خواستی، تو گوگل جستجو کن یا ازمون همینجا سوال کن.

راستی، مبارک باشه. اگه هنوز مشکل داشتید و پشتیبانی هم پاسخگو نبود، مارک مودم رو بگید تا یکی از دوستانی که از اون مودم داره راهنمایی کنه.

Last Night
14-04-2012, 21:47
بزن دست قشنگرو:دی
بالاخره وصل شد لعنتی..با حالت Bridge
الان یه تست میگیرم میذارم.

Last Night
14-04-2012, 22:37
اینجا هم روش های تنظیم PPPoE (برقراری ارتباط توسط مودم، شما نیازی نیست با رایانه DIAL کنید و همچنین رایانه های روی شبکه بدون نیاز به روشن بودن یک رایانه مادر میتونند مستقیم اینترنت رو از روی مودم استفاده کنند) و همچنین Bridge (ارتباط مستقیم اینترنت به یک دیالر/شماره گیر، در این نوع ارتباط تنها رایانه شماره گیر میتواند به سرویس متصل به مودم وصل شود، ولی همان رایانه با تنظیماتی میتواند این اینترنت را بر روی شبکه داخل به اشتراک گزارد، عیب این روش آن است که در صورت خاموش شدن رایانه مادر، بقیه رایانه ها تا زمان برپایی آن رایانه به اینترنت دسترسی نخواهند داشت، مگر آنکه اطلاعات مربوط به دیال کردن را داشته باشند و یکی از آنها مستقیماً دیال کند).

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Ffa%2Fservices%2Fadsl%2Fsupport)

تو لینک بالا با چند سیستم عامل و برای چند سرویس مختلف نحوه نصب توضیح داده شده، در ضمن شما هزینه دادی بابت سرویست، یکی از وظایف پشتیبانی اینه که شما رو در مراحل نصب و رفع مشکلات ابتدایی راهنمایی کنه.

نکات قابل توجه:
1- اکثر مودم ها به دلایل امنیتی، امکان تنظیمات اولیه رو با شبکه بی سیم به عنوان پیش فرض بلاک میکنند و شما حتماً باید با کابل سیمی به مودم وصل شید و تنظیمات اولیه رو انجام بدید.
2- اگه تا حالا مودم تنظیم نشده باشه و یا مشکلی تو تنظیمات DHCP داشته باشه، حتماً باید IP و Subnet Mask تنظیمات TCP/IP Configuration (نسخه IPv4 تو ویندوز 7) رو برای کارت شبکه ای که به مودم وصل هست تغییر بدید از حالت اتوماتیک و دستی ست کنید رو محدوده مجازی تا بتونه مودم رو ببینه و به تنظیماتش وارد بشه (اکثر مودم های جدید با برنامه نصب سریع و آسان فروخته میشند این روزها که خودشون همه کار رو براتون انجام میدند، با همون نرم افزار و تنظیماتی که ISP و یا پشتبیانی به شما داده راحت مودم رو راه بندازید)
3- حتماً و حتماً پس از انجام تنظیمات اولیه، نسبت به قرار دادن پسورد و ایمن کردن شبکه بی سیم و همچنین تغییر پسورد ورودی به تنظیمات مودمتون اقدام کنید تا با امنیت بیشتری به استفاده از اینترنت بپردازید.

و اما لینک های خوب:

بهترین موتور جستجو، دوسش دارم، دنبال هرچی میگردی توش برات حد اقل شونصد تا جواب میاره.

بهترین مرجع برای تحقیقات درسی، علمی و یا تفریحی، در هر موردی که بخوای توضیحات کامل توش پیدا میشه، البته همه مواردش هنوز ترجمه فارسی نداره.

یه سایت نسبتاً خوب برای آپلود کردن فایلهایی که میخوای از طریق لینک یا اینترنت به جای دیگه یا شخص دیگه ای منتقل کنی، به پای نمونه های خارجی اش نمیرسه، ولی خوبیش اینه که داخلیه و شیلتر نشده (حد اقل تا الان)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دو تا سایت خوب واسه آپلود کردن عکس هایی که میخوای تو پست ها و مباحث آنلاین بذاری و یا با دوستات به اشتراک بگذاری.

اینم داره سای میکنه جای y outu b e رو پر کنه، البته عمراً به پاش برسه، حاضرم دوبرابر پول اینترنتم بدم واسه سرویس وی P ان ولی تو آپارات دنبال کلیپ نگردم، ولی بازم سرویس بدی نیست اگه خواستی کلیپ آموزشی و یا کاملاً اخلاقی رو داخل فروم و مطالب سایت های ایرونی بگزاری، میتونی از اون سایت واسه آپلود کردن کلیپ و فیلم هات استفاده کنی.

چیز دیگه هم خواستی، تو گوگل جستجو کن یا ازمون همینجا سوال کن.

راستی، مبارک باشه. اگه هنوز مشکل داشتید و پشتیبانی هم پاسخگو نبود، مارک مودم رو بگید تا یکی از دوستانی که از اون مودم داره راهنمایی کنه.
دست شما درد نکنه خیلی ممنون ااز شما و بقیه دوستان......
اگه بدونید برا این کوفتی چقداذیت شدم.
قبل عید رفتم درخواست دادم که متوجه شدم خطم پی سی امه(pcm یه حقه ایه که یه خطو میتونه بین 8 نفر تقسیم کنه).
خلاصه گفتن امکانات نداریم نمیشه..رفتم پیش مدیر مرکز مخابراتی ادم خوبی بود انصافا.کارمو راه انداخت.کارمندی مخابرات که میخواستن منو بخورن.حتما باید زور بالا سرشون باشه.
اینم ماجرای ما بود.
بازم ممنون از همگی.دم همتون گرم.
اینم تستم
مخابرات 128

sms11
14-04-2012, 22:52
ممنون

دوست من
یکی از دوستان یه سری سایت عمومی به شما معرفی کردن
اما شما دقیقا باید بگید سایت تو چه زمینه ایی نیاز دارید
شما تو هر زمینه ایی که بخواهید سایت هست.باید ببیند به چه علومی علاقه مندید به دوستان بگید راهنماییتون کنن
در کل حرفم این بود که اگه کل وقتتون به بطالت نگذره بهتره
ماها همینجوریشم از بقیه کشورا یه ۲۰۰-۳۰۰سالی عقب هستیم

p_p_k
15-04-2012, 23:12
سلام. بچه ها واسه نویز خط یه نویز گیر ساده بگیرم بزنم سره راه تلفن کافیه؟؟؟؟ اسپیلیترو نمیگما.... از این نویز گیر ساده ها که دو تا خروجی داره... یه خروجی میخوره پشت تلفن و یکی دیگه تو پریز......

مودمم تو اتاقه و تلفن تو سالن...... میخواستم ببینم میشه مودمو همینجوری بزنم تو پریز ولی سره راه تلفن یه نویز گیر ساده بزارم..؟؟؟؟ درست میشه نویز؟؟؟؟؟

amir-shakh
16-04-2012, 12:27
سلام دوستان من میخوام اینترنت پرسرعت بگیرم واسه خونم اما شرکتای زیادی نیستن که منطقه مارو پشتیبانی میکنند
من سعادت آباد - شهرک مخابراتم با پیش شماره 2211
شرکت های ک بم پیشنهاد شده لینک پردازان و شاتل بوده

من دانشجوی فوق لیسانسم و سرویسی میخوام که سرعتش بالا باشه پس محدودیت حجمی ماهانه باید داشته باشه و قیمتش هم متعادل باشه
الان تو شرکت صبانت مدل 3 ماه حجم 9 گیگ به قیمت 37 دارم خیلی ازش راضی ام
مچکرم راهنمایی کنید منو

ghadami2005
16-04-2012, 12:41
دوستان عزیز سلام.یک مشکل عجیب برام پیش اومده. از 13 فروردین اینترنت pc یه دفعه شدید کند شد .موقع لود وسط کار میمونه منتها فقط سایت گوگل رو درجا باز میکنه و سرچ گوگل هم عالیه ولی سایتهای دیگه رو موقع لود توش میمونه و وسط کار دیتا قطع میشه.اول فکر کردم از مرکز هست ولی امروز اتفاقی با یه مینی لب تاپ ایسوز که تو خوته داریم وصل شدم دیدم همه چی عادیه و صفحات عالی باز میشه خلاصه کنم تا الان 10 بار ویندوز عوض کردم ولی همونجوریه فقط گوگل رو خوب باز میکنه .چند بار dns عوض کردم تغییر نکرد.

دیرروز رفتم یه کارت شبکه خریدم منتها تغییری نکرد. عجیب اینه که سایت گوگل رو راحت باز میکنه و تو گوگل سرچ هم بکنم سرعتش عالیه ولی زمانی که روی لینکهای نتایج سرچ گوگل کلیک میکتم دیتام قطع میشه . ولی اگه همین کارو روی لب تاپ انجام بدم سایتها باز میشه.

m3rd4kh
16-04-2012, 13:31
با سلام
دنبال یه شرکت میگردم که سرعت شبونش بالا باشه
یعنی حدودا شبی 2 گیگ بشه باش دانلود کرد
اگه همچین شرکتی رو سراغ دارید لطفا به من معرفیش کنید
mohsen19x
16-04-2012, 13:45
منم هم تقریبا هم چین مشکلی دارم ......... همه چیز رو امتحان کردم به یک نتیجه رسیدم تقریبا ...........

کارت شبکه مادر بوردت خراب شده .... کارت شبکه ایی که هم گرفتی با مادر بوردت درست جواب نمیده ......... با یک کارت دیگه امتحان کن مثلا d link 520 با اکثر مادربورد ها سزگاری داره ............. ولی edimax داشتم همش قطع بود............ احتمالا مشکلت حل بشه ...........

Golbarg01
16-04-2012, 18:31
دوستان کسی نبود راهنمایی کنه؟

saman1010
19-04-2012, 19:15
سلام دوستان
برای یکی از دوستان می خوایم adsl بگیریم حالا به نظرتون از کجا بگیریم بهتره؟
ساکن منطقه 14 تهران هم هستن فکر کنم میشن منطقه مخابراتی الغدیر

من خودم سپنتا دارم نامحدود راضی هم هستم.
ولی مخابرات هم میگن ارزون تر هست.
مثلا سپنتا 256 ماهی 40 تومن در میاد
256 نامحدود مخابرات چقدر میشه؟
سرعتش خوبه؟
نوسان نداره؟
پشتیبانیش چطور؟

دوستان کسی نبود راهنمایی کنه؟
سلام
256 مخابرات 12560 تومن هست سرعت دانلودش اکثرا ثابت هست. کیفیتش یکمی نسبت به ispهای دیگه پایینتره ولی در کل همین نامحدودش خیلی بهتره. فقط اگر 512 نامحدود بگیری که خیلی عالی میشه قیمتش هم 20480 تومنه.
باز هم همه اینها به مرکز مخابراتیتون بستگی داره.

با سلام
دنبال یه شرکت میگردم که سرعت شبونش بالا باشه
یعنی حدودا شبی 2 گیگ بشه باش دانلود کرد
اگه همچین شرکتی رو سراغ دارید لطفا به من معرفیش کنید
من خودم با پارس آنلاین 1 مگ شبی 2 گیگ دانلود داشتم.

سلام دوستان من میخوام اینترنت پرسرعت بگیرم واسه خونم اما شرکتای زیادی نیستن که منطقه مارو پشتیبانی میکنند

من دانشجوی فوق لیسانسم و سرویسی میخوام که سرعتش بالا باشه پس محدودیت حجمی ماهانه باید داشته باشه و قیمتش هم متعادل باشه
مچکرم راهنمایی کنید منو

سلام
اول از همه به سایت های این شرکت ها سر بزنید و از طریق پیش شمارتون ببینید پشتیبانی میکننن یا خیر. و یا باهاشون تماس بگیرین و سوال کنید.
اگر دانلود شبانه دارین به هیچ وجه شاتل توصیه نمیشه که پشیمون خواهید شد.

Golbarg01
22-04-2012, 18:34
سرویس 128 نامحدود که ماهیانه تا حداکثر 17 - 18 تومن در بیاد کجا رو پیشنهاد می کنید؟
هست اصلا؟

ایرانسل هم adsl داره یا فقط سرویس وایمکس داره؟

peyman47
22-04-2012, 22:25

sorate downloade asretelecom

DariushGreat
23-04-2012, 01:01

داداش همیشه سرعتش همینه؟ مشخصات سرویست رو می گی؟! :18:

X.G.M
23-04-2012, 12:58
سلام
من در حال حاضر وایمکس مبین نت دارم خیلی راضی نیستم
میخواستم از وایمکس بیام بیرون و برم تو کار ADSL
من توی مرکز آزادگان یعنی پیش شماره 8851 هستم.
چه شرکتی رو شما پیشنهاد میدید؟
(اگه میشه از اون شرکتا پیشنهاد بدید که سرویس 128 رو روی 2 مگ میبیندن.کاری با حجمش ندارم چون حجم رو زیاد میخرم)

esi222
23-04-2012, 18:17

سلام
این چیه؟ :18::18:
مشخصات سرویستو بگو لطفا
:18:

boros
23-04-2012, 18:49
سلام
من تازه از مخابرات اینترنت گرفتم و یک مشکل جدی دارم .
با یک مودم میخوام دو تا کامپیوتر رو به اینترنت وصل کنم ولی کامپیوتری که با لن وصل هست مشکل داره . تنظیمات مودم صحیح هست و هردو کامپیوتر یک روز وصل بودند اما الان یکیشون وصل نمیشه .
لطفا بفرمائید تنظیمات کامپیوتر چطور باید باشه ؟ ویندوز هم سون هست .

sayanermia
23-04-2012, 19:16
اگر دو سیستم رو با لن میخواید به یک مودم وصل کنید اولا مودم روی PPPOE تنظیم بشهثانیا باید به شرکتی که ازش اینترنت گرفتید بگید مک آدرس شمارو کلا بردارند تا با اتصال دو سیستم به یک مودم و خط به مشکل برنخورید

porya69
24-04-2012, 16:42
سلام دوستان

من 3 روز است که از فن اوا نصب کردم اینجا که خیلی خوبه سرعت 418 برای دانلود روزها میره واقعا عالیه سرعت 4 مگ دادن بهم اصلا فن اوا زیر 3 مگ سرعت نداشت من که دیدم نداشت حتی الان برای کسانی که سرعت 2 مگ داده بودن یه چیزای نصب کردن که سرعتش بیشتر بشه راجب اینترنت رایگانشم بگم که 2 شب تا 7 صبح است من دیشب تو 22 دقیقه 142 مگابایت دانلود کردم خیلی خوب بود ولی همیشه شبانه اینجوری نیست شب قبل سرعت از 60 بیشتر نمی شد بستگی داره هه هه ولی من خیلی راضیم

boros
24-04-2012, 19:42
پشتیبانی مخابرات خیلی ضعیف هست . راه دیگه ای نداره ؟ آخه یکی دو روز هردو کامپیوتر باهم کار میکردند .
چطور مک آدرس هردو کامپیوتر رو یکی کنم ؟

Extreme-Forces
24-04-2012, 22:07
سلام دوست عزيز.
منم تجربه خودم رو ميگم.
الان 256 دارم 7 گيگ در ماه با شبانه رايگان.
سرعت روزانه خوبه ، معمولا زير 50 كيلو نميشه براي من. شبانه هم تقريبا با روزانه يجور بوده براي من. يعني سرعت يكساني داره. مثلا اگه تو روز سرعت دانلودم به 100 برسه شبش هم سرعتم همونه ( كه اكثرا هم سرعت شبانم خوبه) ماكزيمم دانلود رايگانم تو 1 شب از 2 تا 6 صبح بود 1.3 گيگ زدم. ولي هميشه خوب نيست. خيلي متغيره. اگه از يه سرور خوب دانلود كنم سرعت شبانم بين 70 تا 130 ميره. در كل من راضيم. البته الان چند هفته اي هست يكم افت داشتم. هم پينگ زياد شده هم سرعت كم.
قطعي هم شايد ماهي يكبار داشته باشم. ( تو شبانه اصلا قطعي نداشتم) . در كل بازم جستجو كن و بپرس ، شايد طرف شما شركت بهتري هم باشه.:11:

!Yahoo
24-04-2012, 22:52
من ٤روزه گرفتم
افتضاح''''همون ٢٥٦هم نيست

amir-shakh
25-04-2012, 15:43

مچکرم راهنمایی کنید منو

این پست 2
من از بین شرکت های معتبر فقط شاتل رو پیدا کردم ک تو سایتش زد خوشبختانه خط شما رو ساپورت میکنیم
زنگ زدم همه کارامو انجام دادم اما حالا میگن خط شما ریموته و امکان نصب ای دی اس ال نیست ؟!
حالا 3 تا سوال
1: امکان نصب هیج سرویسی نیست چون خطم ریموته و نوع کابلمون فرق میکنه ؟
2: میشه 5 6 تا شرکت معروف ک وایرلس میدن تو تهران و دوستان معرفی کنن که هم سرعتشون خوب باشه هم قیمتی معتدل باشن؟
3: من میخواستم بدونم میصرفه وایرلس بگیرم و 200 اینا خرج آنتن و .. بکنم ؟ راه دیگه ای وجود نداره؟

mostafait
25-04-2012, 17:32
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی!

از اینترنتم پینگ میگیرم! time= بالای 1200 یا 1000 هستش! هر از گاهی هم میشه 600 سرعت اینترنتم هم افتضاح شده!

می خواستم بدونم که مشکل از چی میتونه باشه؟!

با تشکر

mohsen19x
25-04-2012, 20:15
سلام عزیزان

من مدتی با کامپیوتر که وصل میشم به اینترنت یک موقع سرعتش خوبه یک موقع بده هم کارت شبکه دارم هم آنبورد ولی با لب تاپ که وصل میشم همیشه سرعتش عالی هست ...

کسی می دونه که باید چکار کنم. مشکل از چی هست ؟//؟؟؟؟؟؟؟؟

EXTREME
25-04-2012, 20:21
سلام عزیزان

من مدتی با کامپیوتر که وصل میشم به اینترنت یک موقع سرعتش خوبه یک موقع بده هم کارت شبکه دارم هم آنبورد ولی با لب تاپ که وصل میشم همیشه سرعتش عالی هست ...

کسی می دونه که باید چکار کنم. مشکل از چی هست ؟//؟؟؟؟؟؟؟؟
درایور شبکتون رو آپدیت کنید
درست نشد ویندوزتون رو عوض کنید و سیستم رو اسکن ویروس بکنید
و با یک مرور گر دیگه هم تست کنید
از اونحا که با لپ تاب سرعتتون در نت خوبه پس مودم سالمه و isp هم مشکلی نداره

sinaxex
25-04-2012, 23:22
دوست عزیز ربطی نداره وقتی شما اکانت PPPOE رو روی مودم بزنید و DHCP Server روی مودم فعال باشه به تعداد پورت لن ایی که مودم داره سیستم بهش وصل کنید باید ای پی بگیره وصل شه! فقط باید اکانت رو توی مودم بزنید نه توی سیستم ها

mohsen19x
26-04-2012, 08:53
ویندوز را عوض کردم کارت لن مادربوردم که مدت ها از کار افتاده بود . کاملا صحیح و با سرعت عالی کار می کرد . اما چند ساعت بعد دوباره افت سسرعت شدید داشت و هیچ سایتی را باز نمی کرد ...........

احتمالش هست که هم کارت لن مادربورد وهم d- link 520 هر دو خراب باشند .....؟؟؟ دیگه نمی دونم چکار کنم

mostafait
27-04-2012, 10:25
کسی در رابطه با پست بالا راهنمایی نمیکنه!؟

از شرکت شبدیز گرفتم!

mr-dion
27-04-2012, 10:45
کسی در رابطه با پست بالا راهنمایی نمیکنه!؟

از شرکت شبدیز گرفتم!

دوست عزیز شبدیز همیشه پینگش افتضاحه

mostafait
27-04-2012, 12:08
پس دوست عزیز من شرکتمو عوض کنم! اوکی؟!

دیگه حالم داره از این سرعت بهم میخوره!

خوب بود اما چهار روزه که افتضاح شده!

mr-dion
28-04-2012, 10:56
پس دوست عزیز من شرکتمو عوض کنم! اوکی؟!

دیگه حالم داره از این سرعت بهم میخوره!

خوب بود اما چهار روزه که افتضاح شده!

برادر خودم چند ماهی از شبدیز سرویس داشت
ولی هیچ وقت پینگش نرمال نبود

MahdiidhaM
30-04-2012, 14:14
سلام
امیدوارم سوالم رو در محلش پرسیده باشم.

در محل کارم کامپیوترها شبکه هستند و اطلاعاتمون رو به اشتراک میذاریم و برنامه هایی تحت شبکه هم داریم ، یه مودم با اتصال یو اس بی گذاشتم و از ADSL وایمکس استفاده میکنم ولی زمانی که به وایمکس کانکت هستم نمیتونم به شبکه متصل بشم ، نرم افزارهای شبکه هم اجرا نمیشن ! راهی هست که این اتصالات با هم مشکلی نداشته باشند؟

Memonex
02-05-2012, 16:41
با سلام خدمت دوستان عزیز،

من از مخابرات بروجرد (استان لرستان) اشتراک 512 نامحدود دارم همه چیزش از جمله سرعت دانلود بسیار خوبه و پینگ داخلیش هم در حد معقولیه اما مشکل اصلی وجود پکت لاست تو انتقال داده هست وقتی پینگ ممتد از سایت یا سروری میگیرم از هر 5 تا پینگ یکی به مقصد نمیرسه. این مورد خیلی برام مشکل و دردسر ایجاد کرده بخصوص تو بازی آنلاین MW2 باعث میشه نتونم جلوی دشمن سریع عکس العمل مناسب نشون بدم (برای مثال از هر ده تا تیر هشت تا به طرف نمیخوره!!) و در نهایت باعث لگ میشه علی رقم اینکه پینگ 90 میلی ثانیه هست. نمیدونم چکار کنم ایا راهی هست خودم بتونم این مشکل رو حل کنم؟ از یه ISP دیگه شهرمون مربوط به یکی از آشناها تست گرفتم حتی از هر 50تا پینگ از سرور 4.2.2.4 یکیش هم حتی تایم آوت نمیشه و بالطبع برای بازی هم عالی هست اما اون ترافیک حجمی داره و هزینش بالاست بنابراین برای من مناسب نیست اگه بحث نامحدود بودن و سرعت دانلود عالی مخابرات وسط نبود مستقیم میرفتم سراغ اون شرکت خصوصی به اسم "روشنگران ارتباطات رایانه"

البته این رو هم بگم پینگ چه از سرور داخلی شهرمون برای مثال دانشگاه آزاد و چه 4.2.2.4 باشه پکت لاست هست و هیچ راه حلی براش به ذهنم نمیرسه. آیا همه مخابراتی های ایران پکت لاست دارن؟؟؟؟ میتونم Default Gateway مودم رو تغییر بدم؟؟

اگه ممکنه یه راه حلی بزارید جلوم من چکار کنم. این مشکل رو به مخابرات هم نمیشه گفت چون یک اپراتور بلانسبت بسیار احمق داره چندبار موقع نصب وقتی مودم درست کانفیگ نشده بود میگفت باید ویندوزت رو عوض کنی!! تا این حد بیسواد هستند.

این هم تصویر پینگ از سرور 4.2.2.4 البته الان چندروزی هست 100 میلی ثانیه بیشتر شده قبلا رو 150 بود.

p_p_k
02-05-2012, 22:19
سلام. بچه ها میشه روی یه خط همزمان از دوتا شرکت مختلف سرویس گرفت؟؟؟ اگر میشه دوتا شرکت باید خط رو رانژه کنن یا یکیشون که رانژه کنه واسه اون یکی هم استفاده میشه؟؟؟؟

Memonex
03-05-2012, 19:04
دوستان خواهش میکنم لطفا ما رو رهنمایی کنید این مشکل پکت لاست کلا بازی آنلاین رو مختل میکنه با لگ اصلا نمیشه هیچ کاری کرد. به کجا باید اعتراض کنیم آخه ISPهای دیگه اینطور نیستند. من بدلیل دانلود نامحدود نمیتونم برم سراغ شرکت دیگه وگه نه حتما اینکار رو میکردم. با تریس کردن فهمیدم پکت های ارسالی هم روی مسیریاب یا روتری به شماره 85.185.209.45 گم میشند.

p_p_k
03-05-2012, 22:43
سلام. بچه ها میشه روی یه خط همزمان از دوتا شرکت مختلف سرویس گرفت؟؟؟ اگر میشه دوتا شرکت باید خط رو رانژه کنن یا یکیشون که رانژه کنه واسه اون یکی هم استفاده میشه؟؟؟؟

:19::19::19::19::19::19::19:

hpolo3
04-05-2012, 07:43

چنین چیزی نمیشه دوست عزیز

p_p_k
04-05-2012, 15:02
بچه ها میتونیم از یه شرکت دو تا سرویس جدا با یوزر وپسورد جدا از هم گرفت؟؟؟؟

20sasa
04-05-2012, 16:52
بچه ها میتونیم از یه شرکت دو تا سرویس جدا با یوزر وپسورد جدا از هم گرفت؟؟؟؟

شما به هر تعداد خط تلفن داشته باشی میتونی اینترنت بگیری حالا به اسم خودت یا کس دیگه
مهم خط تلفنه!!

rainy road
04-05-2012, 20:26
دوستان چطور من لیست شرکتایی رو که تو شهرمون سرویس میدن ، پیدا کنم ؟ ما که هر شرکت رفتیم سایشتون رو دیدیم ، واسه سنندج پوشش نداشتن . کلا شما جایی رو میشناسید جز مخابرات که سرویس بده اینجا ؟

و بعد اینکه اگه میشه رده بندی ISP های کشور تو این چند سال اخیر رو بنویسید . البته لیستی که اکثر دوستان باهاش موافقن ...

ممنون ...

p_p_k
05-05-2012, 12:29
شما به هر تعداد خط تلفن داشته باشی میتونی اینترنت بگیری حالا به اسم خودت یا کس دیگه
مهم خط تلفنه!!
عزیز منظور من روی یه خط تلفن هستا..... روی یه خط میشه دوتا گرفت؟؟؟:10:

MahdiidhaM
05-05-2012, 14:06
سلام
امیدوارم سوالم رو در محلش پرسیده باشم.

در محل کارم کامپیوترها شبکه هستند و اطلاعاتمون رو به اشتراک میذاریم و برنامه هایی تحت شبکه هم داریم ، یه مودم با اتصال یو اس بی گذاشتم و از ADSL وایمکس استفاده میکنم ولی زمانی که به وایمکس کانکت هستم نمیتونم به شبکه متصل بشم ، نرم افزارهای شبکه هم اجرا نمیشن ! راهی هست که این اتصالات با هم مشکلی نداشته باشند؟
سلام کسی نیست جواب بده ؟:33:

CECELIA
05-05-2012, 16:55
سلام
میخواستم بدونم قیمت شارژ 128 بدون محدودیت الان چنده؟
ممنون

Saeedifar
06-05-2012, 08:35
ما بالاخره نفهمیدیم اسم ISP مخابرات Iran TElecominiucation هست یا information technology؟؟؟؟

orgimagi
06-05-2012, 10:38
سلام خدمت تمامي دوستان اهل فن يه سوال داشتم خدمتتون من اينترنت و از شركت صبانت شيراز ميگيرم يه مشكلي كه خيلي ازارم ميده قعطي اينترنت هست به طور مثال هر از 15 دقيقه يه بار نتم قطع ميشه (( كلا استاتوس مودمم قطع ميشه )) زنگ زدم شركت ميگه ممكنه از تلفنتون باشه نويز ميندازه رو خطه تلفن حتي تمام تلفن ها رو هم قطع كردم اما بازم مشكل قطعي اينترنت پا برجاست و شركت ميگه از طرف ما مشكلي نيست به نظر شما مشكل از كجاست ؟ كسي تا حالا همچين مشكلي داشته ؟ :13:

amir-shakh
06-05-2012, 14:14
سلام خدمت تمامي دوستان اهل فن يه سوال داشتم خدمتتون من اينترنت و از شركت صبانت شيراز ميگيرم يه مشكلي كه خيلي ازارم ميده قعطي اينترنت هست به طور مثال هر از 15 دقيقه يه بار نتم قطع ميشه (( كلا استاتوس مودمم قطع ميشه )) زنگ زدم شركت ميگه ممكنه از تلفنتون باشه نويز ميندازه رو خطه تلفن حتي تمام تلفن ها رو هم قطع كردم اما بازم مشكل قطعي اينترنت پا برجاست و شركت ميگه از طرف ما مشكلي نيست به نظر شما مشكل از كجاست ؟ كسي تا حالا همچين مشكلي داشته ؟ :13:

اره من داشتم از پریز نلفنی که میگرفتم نویز داشت
بعد که از سرخط گرفتم اوکی شد

mjzaret
06-05-2012, 17:04

در مورد نويز بايستي از سيم با كيفيت خوب استفاده كنيد تا نويز كمتري داشته باشيد.

پيشنهادم اينه كه يه رشته سيم مستقيم از درب منزل تا مودتون بكشيد و تمامي تلفن‌هاي منزلتون رو به اسپليتر مجهز كنيد.

venlo
06-05-2012, 22:32
کسی می تونه منو راهنمایی کنه بگه الان تو تهران یه شرکت خوب که adsl خوب بده چیه ؟ سرعت برام خیلی مهمه به خاطر video call
mahmoodsoft
07-05-2012, 22:00
سلام
بچه ها ببینید وضعیت adsl من چه جوریه خوبه بده؟

این هم عکس

mahmoodsoft
08-05-2012, 04:35
کسی می تونه منو راهنمایی کنه بگه الان تو تهران یه شرکت خوب که adsl خوب بده چیه ؟ سرعت برام خیلی مهمه به خاطر video call
شاتل یا آسیاتک

devasations3000
11-05-2012, 19:26
بچه ها یه سوالی داشتم
با 128ذ نامحدود که سرعت دانلودم نوسانی بین 12تا 22 هست میتونم کانتر انلاین بزنم؟

mjzaret
12-05-2012, 09:18
سلام
بچه ها ببینید وضعیت adsl من چه جوریه خوبه بده؟

این هم عکس

وضعيت ADSL شما به بهترين وضعيت قرار دارد.

tafano9
13-05-2012, 14:45
دوستان این داتک تو کرج نمایندگی نداره؟

یه سایت خوب برای پیدا کردن و انتخاب بهترین ISP در شهر و منطقه خودتون. خوبیش اینه برای شهرستان ها هم داره . بالای سایت کد شهر و منطقه رو وارد کنید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 03:45 PM ---------- Previous post was at 03:43 PM ----------

یه سایت خوب برای پیدا کردن و انتخاب بهترین ISP در شهر و منطقه خودتون. خوبیش اینه برای شهرستان ها هم داره . بالای سایت کد شهر و منطقه رو وارد کنید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DariushGreat
13-05-2012, 15:19

شاتل یا آسیاتک

جفتشون فاجعه اند!
بی خیالشون بشید

mohclev
14-05-2012, 21:57
سلام بچه ها ، میخواستم یه شرکت خوب برا ارائه اینترنت پر سرعت تو تهران بهم معرفی کنین؟
قیمتش تو اولویت قرار داره
جدیدا شنیدم مخابرات سرویس هاش رو با 55% تخفیف میخواد ارائه کنه؟ سرعتاش خوبه؟ راضی ایید؟
با وحود این تخفیف ، برا 128 قیمتش میشه 99000 تومن در حالی که شاتل برا سرعت 512 از سرویس Eco میده 114000 تومن؟!!
معنیه این همه تفاوت چیه یا من درست متوجه نشدم....

(راستی اگه شما سرویس مناسبی میشناسید پیشنهاد بدید ، استقبال میکنم ، حتی شما دوست عزیز! ، به حای اینکه صرفا بگید سرعتاشون آشعالند)
:)

ممنون

tafano9
15-05-2012, 10:47
دوست عزیز ممنون از اطلاع رسانیتون!

ولی برام جالبه که تو سابتشون هیچ اطلاعاتی از سرویسهاشون نگذاشتند !

و البته یه کم هم تو قیمتها تفحص کنیم متوجه میشیم که قیمت ها تفاوت فاحشی با تهران نداره! و به نظرم مناسب هست !

MohammadT15
15-05-2012, 12:43
آقا یکی کمک میکنه چجوری روی وایرلس کد بذارم؟ :31:

mjzaret
15-05-2012, 23:51
آقا یکی کمک میکنه چجوری روی وایرلس کد بذارم؟ :31:

در قسمت Security اكسس پوينت يا مودم وايرلستون بايستي يكي از گزينه‌هاي امنيتي كه من پيشنهادم WPA2 هست، رو انتخاب كنيد.

در قسمت KEY رمز دلخواه خودتون رو قرار بديد.

حال براي دسترسي به اينترنت و شبكه وايرلس بايستي رمزي را كه وارد كرده بوديد وارد كنيد.

arashavak
16-05-2012, 06:51
سلام و خسته نباشید

دوستان من یه مشکل عجیب دارم .... بنده 2 تا وایرلس تو خونه دارم یکی Zoltirx و اون یکی D-link

با Zoltirx هیچ مشکلی ندارم در صورتی که اصلا DNS یا IP6 درست کار نمیکنه

ولی با D-link که از صیا هست مشکل اساسی دارم

کلیه command DNS رو هم تست کردم

مشکل اصلی اینه که اصلا تو Admintor tools یا خود آداپتور وایرلس DNS رو نمیشناسه

naim697
16-05-2012, 11:37
1 مگ نامحدود چقدر سرعتش باشه استاندارد ؟ 156 درسته ؟

ایا این قیمت ارزش داره بخرم ؟

اینترنت پرسرعت ADSL - 1024kbps با ترافیک نامحدود با اشتراک 1 به 10در 1 ماه 383200 ريال

ar2007
22-05-2012, 11:56
دوستان من یه مشکل دارم. اینترنتم شبا زیاد قطع و وصل میشه. تازگیا اینطوری شده با نویزگیر یا بدون اون هم فرق نمیکنه. به پشتیبانی زنگ زدم میگه احتمالا از اتصالات شماس!
مودممم corecess هست globespan virata ممنون میشم کمک کنید.

saeid011
23-05-2012, 21:57
سلام من تو پونک زندگی میکنم و مصرفمم زیاده 18gb در ماه حدودا
میخواستم ببسنم بهترین سرویس که سرعتش بالا باشه و حدود 45t در ماه باشه چیه؟

behnammoayed
24-05-2012, 09:16
سلام دوستان من 3 روزه پارس آنلاین گرفتم. 2 تا مشکل داشتم اگر لطف کنید پاسخ بدین ممنون میشم 1- من کل چیزهایی که دانلود کردم ریختم داخل یک فولدر و حجمش 205 مگابایت شده که از این 200 تا حدود 100 تاش یک شب به بعد بوده یعنی رایگان بوده. ولی وقتی حجم مصرفی را نگاه کردم زده 0.32 گیگابایت یعنی 320 مگابایت! بجز اون دانلودها چند ساعتم داخل سایت های مختلف شدم که کل حجم مصرفیش فکر نمیکنم به 30 مگابایت هم برسه (چون قبلا ایرانسل داشتم میزان مصرف حجمی برای وارد شدن به سایت ها تقریبا دستم هست) مشکل چیه دوستان؟یعنی واقعا پارس آنلاین داره دزدی میکنه اون هم بیشتر از دو برابر حجم مصرفی؟چه طوری باید پیگیری کنیم؟ 2- میزان مصرف را چرا همون موقع که مثلا یک چیز را دانلود میکنی نشون نمیده؟مصرف من را یک روز بعد نشون میده. آیا راهی هست که مصرف لحظه ای را متوجه بشیم؟ ممنون میشم اگر دوستی پاسخ بده

avator20002000
24-05-2012, 10:18
بهترین سرویس برای مرکز مخابرات شهید سعادتمند چیه تو تهران؟
من الان شهراد دارم قطعیش رو اعصابه!
سرویسی هست سرعتش خوب باشه و پینگ عالی بده؟ماهی 45 تومان می تونم بدم.

Hassan_Linder
25-05-2012, 20:07
سلام دوستان من تازه از صبانت دارم سرویس می گیرم 500 مگ فضای رایگان به اونایی که تازه ثبت نام کردن میده کسی میدونه چطوری باید در یافتش کنم
سرعت 2MB 3GB90 day

newman222
26-05-2012, 19:36
من چند شبه که دانلود شبانم داغون شده , صبانت دارم.
10 دقیقه دانلود میکنه 10 20ثانیه اینگاری دیسکانکته ولی دیسکانکت نمیشخ و دانلودم 0 بایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یه سوال دیگه هم دارم
اینکه من وقتی 192.168.0.1 رو پینگ میکنم بهم پینگ میده در صورتی که ای پی مودم من 192.168.1.1
تو تنضیمات مودمم هم نگاه کردم خبری از این ای پی اولی نبود
می تونه مشکل من از این باشه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] With Quote ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

reza_rahimi_arak
26-05-2012, 23:28
مثل اینکه همه جا شبانه ها داغونه! من از پیشگامان دارم اصلا سرعت شبانه افتضاح هست!

personal
27-05-2012, 14:36
با سلام من هم مثل همه سرعت دانلودم تو شب میاد پایین اما به طرزی عجیب... من یه دانلود میکنم نصف سرعت بهم میده جند دانلود میکنم نسبتا کامل میشه... کسی میدونه مشکل از کجاست؟ از سیستممه؟ آخه پهنای باندم رو بهش میرسه اما من میخوام تک فایل حجیم دانلود کنم... لطفا اگه کسی میدونه ینظری بده

MILAD99
27-05-2012, 15:04
1 مگ نامحدود چقدر سرعتش باشه استاندارد ؟ 156 درسته ؟

ایا این قیمت ارزش داره بخرم ؟

اینترنت پرسرعت ADSL - 1024kbps با ترافیک نامحدود با اشتراک 1 به 10در 1 ماه 383200 ريال

1Mbit محدود سرعتش معمولا حدود 150 هست اما نامحدود رو که دیگه اینقدر محدود میکنن که خود آدم پشیمون میشه.
یا باید از کسانی که این سرویس رو از ISP مورد نظر شما گرفتن سوال کنید یا اینکه از خود اون شرکت بخواین که صادقانه سرعت واقعی رو برای سرویس مورد نظر بهتون بگن...

Memonex
27-05-2012, 20:29
دوستان من از شرکت مخابرات لرستان دارم از روز اولی که ازش گرفتم تا الان پینگش با ایران نسبتا خوب بود و با 4.2.2.4 هم بین 150 - 200 متغیر میشد ولی مشکل پکت لاست شدید داشت . در واقع تو یکسال و خورده ای که داشتم همین وضعیت بود ااما الان چندروز هست که پکت لاستش از بین رفته و سرعت دانلودش هم یه مقدار رفته بالا ولی در عوض پینگ خیلی مزخرف هست. با 4.2.2.4 که الان چندروزه که از 250 تا 600 میره. بعد جالبه با سایت دانشگاه خودمون که سرورش تو شهرمون هست پینگ میگیرم قبنا ثابت رو 30 بود الان رفته رو 200 حتی با Default Gateway اینترنت هم قبلنا رو 30 بود اونم الان رفته رو 150. خیلی داره اذیتم میکنه نمیدونم به کجا هم گزارش بدم که بفهمه این موضوع رو. پینگ هم که تغییر میکنه خیلی سریع انجام میشه مثلا تو عرض 5 ثانیه پینگ از 250 تا 600 میره و دوباره برمیگرده سر جا اولش. با شهر خودمون هم همیطنور پینگ خیلی سریع از 50 تا 250 نوسان میکنه در واقع همش نوسان هست اینترنت. و پینگ رو یه عدد مضخص ثابت نیست. قبلا این چیزا رو نداشت فقط پکت لاست بود ولی الان اون حل شده بجاش مشکل رفته تو پینگ.

لطفا راهنمایی کنید چکار کنم در این حالت به خدا دیگه خسته شدم از دست این اینترنت اجازه نمیده حتی با داخل ایران بازی کنم پینگ میره 400 و از سروری که قبلا با پینگ 100 بازی میکردم Kick میشم. کسی از مخابرات اینجا هست که دقیقا این مشکل از سه چهار روز پیش براش بوجود اومده باشه؟

Devil_Hunter
29-05-2012, 10:52
من از تابستون میخوام بیام مشهد ومیخوام سرویس اینترنت پرسرعت بگیرم. شما چی پیشنهاد میکنین ؟ ADSL ؟ Wimax ؟ ....؟
پیشنهادتون چه شرکت و ISP هست ؟

ashkan8819
01-06-2012, 10:00
با سلام يه سوال داشتم پارس آنلاين تعرفه ١ ساله ١ مگ نداره من تو سايتشون نديدم چه شركتي واسه تعرفه ١ ساله گرفتن خوبه البته سرعت بالا بده بدون نياز به نامه و كارت دانشجويي ؟؟؟؟؟؟

shooter09
01-06-2012, 10:44
سلام
برای بازی کردن آنلاین با کنسول XBOX اینترنت کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنید؟به نظرتون 128 نامحدود شاتل ماهی 24 تومن سرعت و هزینه و از همه مهم تر پینگ کدام سرویس دهنده از همه پایین تر چون میخوام بدون لگ بازی کنم؟
اگر کسی سرویس art1 یا art2 شاتل رو داره بره سایت speedtest.net ببینه پینگش چقده؟ممنون

mahyar br
02-06-2012, 17:43
سلام.من يك اينترنت پر سرعت براي دانلود شبانهكه در شب سرعت دانلود حدود 150 باشه براي مركز تند گويان قبلا دات نت داشتم{عصر تلكام} 200 دان ميكردم ولي الن پورت ها پر شده من حدود 70و 80 تومان براي اينترنت تابستان پول گذاشتم اگر ممكنه كسايي كه تو منطقه ي ما(تندگويان) يه همچين سرويسي مي شناسن اعلام كنين ممنون ميشم.
خودم 1mb پارس مد نظرمه

mahyar br
02-06-2012, 17:46
بدون شك اوراكل براي بازي انلاين حرف ندار

mahyar br
02-06-2012, 17:47
سلام
برای بازی کردن آنلاین با کنسول XBOX اینترنت کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنید؟به نظرتون 128 نامحدود شاتل ماهی 24 تومن سرعت و هزینه و از همه مهم تر پینگ کدام سرویس دهنده از همه پایین تر چون میخوام بدون لگ بازی کنم؟
اگر کسی سرویس art1 یا art2 شاتل رو داره بره سایت speedtest.net ببینه پینگش چقده؟ممنون

بدون شك اوراكل براي بازي انلاين حرف ندار

ashkan8819
03-06-2012, 16:03
با سلام شركت خدمات اينترنتي هست كه به مشترك هاي خانگي تا ١ مگ بده نامه و كارت دانشجويي نخواد ؟؟؟

Sorena_777
04-06-2012, 19:09
دوستان بنده در اهواز و کوی پیورزی هستم
خط خونه رو مثل اینکه فیبذ نوری کردن که نمیتونم از مخابرات ADSL بگیرم
یه دکل وایمکس ایرانسل هم سر کوچه هستش
شما میگین چیکار بکنم وایمکس یا ADSL ؟ و اینکه اگر ADSL از چه شرکتی بگیرم؟میخوام حداکثر 17-18 نهایتا 20 تا بدم واسه هر ماه چه سرعتی بگیرم؟
خیلی خیلی ممنون میشیم از راهنمایی های شما دوستان

mhdgsi
05-06-2012, 19:12
سلام
من میخوام یه ای دی اس ال نامحدود بگیرم تا 20 تومان هم میتونم هزینه کنم.
کسی شرکت خوبی میشناسه که سرعت دانلود خوبی هم داشته باشه؟
خودم الان صبانت دارم با 60-70 دانلود دارم فقط حیف که صبانت فقط نامحدود 1 به 10 داره

mahyar br
06-06-2012, 19:43
سلام دوستان من براي سه ماه تبستون حدود 120 تومن ميخوام پول اينترنت بگيرم(ADSL) ودانلود زياد دارم (شبونه) وسرعت بالا ميخام تو منطقه ي تندگويان(2253)

sasansas
07-06-2012, 09:01
چگونه می توان متوجه شد کس دیگری به هر طریق وارد سیستم شما شده یا نه؟؟!!چه کار هایی کرده؟؟؟!!!یه جورایی در مورد -- شدن سیستم میگم...

آخه یکی از حجم adsl من استفاده کرده حدود 8.5 gig ...{کلا 9gig داشتم}

می خوام بدونم داخل سیستم هم کاری کرده؟؟!!!چه فایل هایی را گپی کرده برای خودش و ...

خواهش میکنم هر اطلاعاتی دارید حتی کم هم بیان کنید.

آیا در خود win7 جای دارد که ایگونه اطلاعات ثبت شود...
-------------------------------------------------------------------------------
از ساعت 1 بامداد تا 11 صبح بکوب مصرف کرده...پشتیبانی فقط میگه برو دادگاه شکایت کن..والا ما که از این 40 تومن گذشتیم،اما چون همزمان با انتخاب رشته بود به دلم بد افتاده نکنه علاوه بر adsl وارد سیستم من شده و اطلاعات را برداشته و حتی مشکلی در انتخاب رشته ایجاد کرده یاشه...استرس عجیبی دارم...کمک کنید.
صبانت
مودم را به صورت کابل وصل کردم.البته وایرلس مودم من روشن بوده.

sasansas
08-06-2012, 12:57
چگونه می توان متوجه شد کس دیگری به هر طریق وارد سیستم شما شده یا نه؟؟!!چه کار هایی کرده؟؟؟!!!یه جورایی در مورد -- شدن سیستم میگم...

آخه یکی از حجم adsl من استفاده کرده حدود 8.5 gig ...{کلا 9gig داشتم}

می خوام بدونم داخل سیستم هم کاری کرده؟؟!!!چه فایل هایی را گپی کرده برای خودش و ...

خواهش میکنم هر اطلاعاتی دارید حتی کم هم بیان کنید.

آیا در خود win7 جای دارد که ایگونه اطلاعات ثبت شود...
از ساعت 1 بامداد تا 11 صبح بکوب مصرف کرده...پشتیبانی فقط میگه برو دادگاه شکایت کن..والا ما که از این 40 تومن گذشتیم،اما چون همزمان با انتخاب رشته بود به دلم بد افتاده نکنه علاوه بر adsl وارد سیستم من شده و اطلاعات را برداشته و حتی مشکلی در انتخاب رشته ایجاد کرده یاشه...استرس عجیبی دارم...کمک کنید.
صبانت
مودم را به صورت کابل وصل کردم.البته وایرلس مودم من روشن بوده.

داداش کسی نیست جواب ما را بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MohammadT15
08-06-2012, 12:59
سلام

آقا من میخواستم بدونم مودم وایرلس یه تنظیمی نداره که بشه فقط یک وسیله همزمان بهش وصل بشه؟

یعنی وقتی مثلا لپ تاب من بهش وصله و دارم از نت استفاده میکنم دیگه هیچ وسیله ی دیگه ای بهش وصل نشه . منظورم کدگذاشتن نیستا !

ممنون میشم اگه کسی تنظیماتشو میدونه به ما هم بگه

mrabbani
08-06-2012, 13:53
sasan عزیز ... بعید می دونم وارد کامپیوترت شده باشه فقط وارد تنظیمات مودمت شده و یوزر و پسورد اینترنتت رو برداشته و با اون وصل شده و .... . وصل شدن به مودم adsl دیگران مثل اب خوردن می مونه . اولین کاری که باید بکنی عوض کردن پسورد مودم adsl هستش ... یه explorer باز کن توش بزن 192.168.1.1 ... بعد پسورد میخواد که میشه user =admin password = admin ... بعد برو تغییرش بده ... بعد چون اطلاعات اتصال به اینترنت شما رو داره بازم میتونه استفاده کنه از حجم شما .... باید زنگ بزنی به پشتیبانی و بگی تغییرش بدن اطلاعاتت رو... البته اون کسی که از اطلاعات شما استفاده کرده مشترک همین شرکت شما بوذه . فکر کنم بشه به راحتی پیداش کرد ...

sasansas
08-06-2012, 14:04
sasan عزیز ... بعید می دونم وارد کامپیوترت شده باشه فقط وارد تنظیمات مودمت شده و یوزر و پسورد اینترنتت رو برداشته و با اون وصل شده و .... . وصل شدن به مودم adsl دیگران مثل اب خوردن می مونه . اولین کاری که باید بکنی عوض کردن پسورد مودم adsl هستش ... یه explorer باز کن توش بزن 192.168.1.1 ... بعد پسورد میخواد که میشه user =admin password = admin ... بعد برو تغییرش بده ... بعد چون اطلاعات اتصال به اینترنت شما رو داره بازم میتونه استفاده کنه از حجم شما .... باید زنگ بزنی به پشتیبانی و بگی تغییرش بدن اطلاعاتت رو... البته اون کسی که از اطلاعات شما استفاده کرده مشترک همین شرکت شما بوذه . فکر کنم بشه به راحتی پیداش کرد ...

از اینکه وقت گذاشتید ممنونم.تشکر.

من هم رمز modem را عوض کردم ،هم رمز adsl .
wireles مودم را کلا خاموش کردم.{چراغ wlan مودم من خاموشه}....درست عمل کردم؟؟؟؟؟
**در ضمن نمایندگی زنگ زد به پشتیبانی گفت mac address من را فغال کنند.این کار بعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

******البته اون کسی که از اطلاعات شما استفاده کرده مشترک همین شرکت شما بوذه . فکر کنم بشه به راحتی پیداش کرد ...*****

چجوری میتونم پیداش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟{قطعا یکی از همسایه هاست،درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/}

sasansas
08-06-2012, 14:08
لوگ های سیستمی از زمان نصب سیستم عامل در بخش Event viewer نگه داری می شوند.این لوگ ها ، به شما اتفاقات امنیتی ، مربوط به برنامه ها ، آپدیت ها ، شبکه ، سرویسها و ... رو می دهند .
برای دسترسی به بخش Event viewer از منوی استارت داخل Search بنویس : Event و گزینه Event Viewer ظاهر می شود.

چطور میتونم با این برنامه متوجه بشم کسی وارد سیستم من شده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

armin_punisher6
08-06-2012, 16:57
سلام بچه ها.یکی از فامیلام تهران زندگی میکنه میخواد adsl بگیره ولی نمیدونه از چه شرکتی.الان 256 مخابرات داره.ولی سرعتش خیلی پایینه برای همین میخواد عوض کنه من بهش گفتم 128 شاتل بگیره ولی زنگ زد بهشون گفتن که فقط سرویس 1 ساله میدیم.چون مرکز مخابرت قدس هستن.ممنون میشم بگین بهترین isp که میتونه بگیره چیه که سرعت دانلودش بالا باشه؟

epona
08-06-2012, 21:56
سلام دوستان
به نظر شما از کدوم شرکت adsl بگیرم که دانلودش نا محدود باشه و قیمتشم معقول؟
الان خودم adsl از داتک دارم اما حجمش واسه من کفاف نمیده :44:
ممنون

MohammadT15
09-06-2012, 12:39
سلام

آقا من میخواستم بدونم مودم وایرلس یه تنظیمی نداره که بشه فقط یک وسیله همزمان بهش وصل بشه؟

یعنی وقتی مثلا لپ تاب من بهش وصله و دارم از نت استفاده میکنم دیگه هیچ وسیله ی دیگه ای بهش وصل نشه . منظورم کدگذاشتن نیستا !

ممنون میشم اگه کسی تنظیماتشو میدونه به ما هم بگه
نبود؟؟؟؟؟؟؟؟بچه های فعال اینجا نیستن چند وقته:31:

sasansas
10-06-2012, 08:54
کمک کنید لطفا

Ehsanpark
10-06-2012, 16:42
دوستان من الان اومدم نتمو شارژ کنم فقط زده 3 ماهه به بالا داره. 1 ماهه دیگه نمیدن. چرا اینطوری شده؟ زنگ زدم میگه دیگه 1 ماهه نمیدیم. خب 3 ماهه فشار میاد به بعضیا مثل من. حالا اون هیچی میگیم یجوری پولو جور می کنیم میدیم، ولی دارن پول 3 تا سرویسو یجا میگیرن که بشه 3 ماه بعد حجم 1 مهو میدن! یعنی شما پول 3 ماهو میدی ولی از یک سوم حجم استفاده می کنی. دوستان دزدی از این واضح تر هست؟
کسی میدونه چیکار کنم که بتونم 1 ماهه بگیرم؟

sasansas
11-06-2012, 09:35
از اینکه وقت گذاشتید ممنونم.تشکر.

من هم رمز modem را عوض کردم ،هم رمز adsl .
wireles مودم را کلا خاموش کردم.{چراغ wlan مودم من خاموشه}....درست عمل کردم؟؟؟؟؟
**در ضمن نمایندگی زنگ زد به پشتیبانی گفت mac address من را فغال کنند.این کار بعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

******البته اون کسی که از اطلاعات شما استفاده کرده مشترک همین شرکت شما بوذه . فکر کنم بشه به راحتی پیداش کرد ...*****

چجوری میتونم پیداش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟{قطعا یکی از همسایه هاست،درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/}

?????????????????

R O O T
12-06-2012, 21:10
سلــام دوستان . من از روش pppoe برای مودم استفاده میکنم میخوام ببینم راهــی هست بشه ای پی رو هر موقع خواستم عوض کنم منظورم اینه مثل اینکه دسکانکت میشیم ای پی عوض میشه ببینم روشی برای حالت pppoe هم هست به این صورت ؟
البته نمیخوام هر دفعه مودمو خاموش روشن کنم میخوام کاری کنم وقتی کانکشن رو قطعو وصل میکنم ای پی عوض شه . و اگه میشه حتما در حالت pppoe باشه چون 2 تا سیستم از اینترنت استفاده میکنند . ببخشید کمــی گنگ هست سوال .

ak313
12-06-2012, 22:08
سلــام دوستان . من از روش pppoe برای مودم استفاده میکنم میخوام ببینم راهــی هست بشه ای پی رو هر موقع خواستم عوض کنم منظورم اینه مثل اینکه دسکانکت میشیم ای پی عوض میشه ببینم روشی برای حالت pppoe هم هست به این صورت ؟
البته نمیخوام هر دفعه مودمو خاموش روشن کنم میخوام کاری کنم وقتی کانکشن رو قطعو وصل میکنم ای پی عوض شه . و اگه میشه حتما در حالت pppoe باشه چون 2 تا سیستم از اینترنت استفاده میکنند . ببخشید کمــی گنگ هست سوال .

بعضی از مودمها یه گزینه کانکت آن دیمند و کانکت منولی connect manually داره که در قسمت pppoe تنظیم میشه و کار شما رو راه میندازه

Connection

:

Always On
(Recommended)

Connect On-Demand (Close
if idle forminutes)

Connect Manually

mahde1818
14-06-2012, 21:48
سرعت دانلود و آپلود صبانت

Pouya-HP
17-06-2012, 10:11
agha yeki komak kone man vaghti telephone mizange cheraghe dslam ghat mishe 6 bar spiliter ham avaz kardam vali dorost nashod chika konam bazi ooghatam khodesh dorost mishe

وشاره
17-06-2012, 14:08
سلام خسته نباشید

من یه سرویس 2 مگ نامحدود گرفتم ولی سرعت دانلود که باید حداقل بالای 200 باشه حداکثر رو 100 هست هر چی به شرکت زنگ زدم مشکل من چیه خودشون هم نمیدونن چی به چی هست!!!

از دوستان یه خواهشی دارم لطفا اگه میتونید کمک کنید.

Downstream
Upstream

SNR Margin (dB):
19.1
21.0

Attenuation (dB):
40.5
21.7

Output Power (dBm):
0.7
0.6

Attainable Rate (Kbps):
13372
424

Rate (Kbps):
2045
383

مارک مودمم هم D-Link 2500 هست که با کابل شبکه وصله .

مشکل من با سرعت دانلود نیست(بیخیالش شدم که سرعت کمه) با سرعت اپلود هست که خیلی کمه دوستان اگه میشه بگید چطور میشه Upstream رو بالا ببرم آخه فکر میکنم مشکل آپستریمه که سرعت آپلودم پایینه

Vpi/Vci
8/35

مودم هم با این کانفیگ کردم که خوده شرکت گفته

XxlxX
18-06-2012, 14:12
من میخوام پهنای باند اختصاصی بگیرم 512 یا پایین تر
می خواستم بدونم الان بهترین پینگ ماله کدوم شرکته ( زیر 200 ) برای بازی آنلاین میخوام سرعت دانلودشم که همون 512 میشه ؟
هزینشم مهم نیست فقط خوب باشه :42:

Devil_Hunter
18-06-2012, 17:44
من مشهدم میخوام سرویس پرسرعت بگیرم.
الان اوضاع مخابرات مشهد چجوریه ؟ طرح بعثت خوبه الان ؟ کلا از مخابرات سرویس بگیرم یا شرکتای دیگه ؟
چند وقت پیش شنیده بودم که میگفتن شاتل مشهد خوبه انگار و مخابراتش افتضاحه ، الان فرقی کرده با اومدن این طرحای رنگی و بعثت و اینا ؟
کلا تو مشهد چه ISP پیشنهاد میکنید ؟

bohlooly
19-06-2012, 12:37
سلام من می خوام ریز کارکرد ای دی اس ال رو که از مخابرات گرفتم ببینم ولی نام کاربری و رمز می خواد می خواستم بدونم اینا چین (مثلا شماره تلفنه) چیه؟

8811
20-06-2012, 16:56
شرکت مخابرات خراسان شمالی از ارائه اینترنت نامحدود خودداری میکنه. مگه طبق قانونی که تصویب شد اینا نباید نامحدود بدن، مگه اینکه به خواست مشتری باشه که اون هم فکر نکنم هیچ دیوانه ای این کار رو بکنه؟ اگه شکایت کنم پیگیری میشه؟

وشاره
22-06-2012, 16:43
سلام خسته نباشید

من یه سرویس 2 مگ نامحدود گرفتم ولی سرعت دانلود که باید حداقل بالای 200 باشه حداکثر رو 100 هست هر چی به شرکت زنگ زدم مشکل من چیه خودشون هم نمیدونن چی به چی هست!!!

از دوستان یه خواهشی دارم لطفا اگه میتونید کمک کنید.

Downstream
Upstream

SNR Margin (dB):
19.1
21.0

Attenuation (dB):
40.5
21.7

Output Power (dBm):
0.7
0.6

Attainable Rate (Kbps):
13372
424

Rate (Kbps):
2045
383

مارک مودمم هم D-Link 2500 هست که با کابل شبکه وصله .

مشکل من با سرعت دانلود نیست(بیخیالش شدم که سرعت کمه) با سرعت اپلود هست که خیلی کمه دوستان اگه میشه بگید چطور میشه Upstream رو بالا ببرم آخه فکر میکنم مشکل آپستریمه که سرعت آپلودم پایینه

Vpi/Vci
8/35

مودم هم با این کانفیگ کردم که خوده شرکت گفته

حداقل یکی بگه مقدار معمولی SNR و Rate چند باشه؟؟؟؟

ak313
22-06-2012, 23:36
حداقل یکی بگه مقدار معمولی SNR و Rate چند باشه؟؟؟؟
اس ان ار شما خوبه و بالای 10 قابل قبوله و شما می تونید با خطتون تا 13 مگ دانلود داشته باشید البته برای خط شما 2 مگ دانلود و 383 کیلو بیت در ثانیه اپلود بسته شده. و شما به هیچ وجه نمی تونید تغییرش بدید باید خود شرکت ارائه کننده اینترنت عوضش کنه!!! و ریت شما رو اونها تعیین می کنن

Bobby Sands
23-06-2012, 13:40
دوستان میشه یه لطفی بکنن در یک کلمه بگن کدوم شرکت در حال حاصر کیفیت اینترنتش از بقیه بهتره؟! نمیگم خوبه چون دیدم همه کاربرا از همه شرکتها مینالن! میخوام بدونم کدوم شرکت درحال حاضر از بقیه کمتر بدتره؟!!!
من مبین نت دارم و در یک کلمه اشغال به تمام معناست . میخوام عوضش کنم . از کدوم شرکت بگیرم که از این کمتر بدتر باشه؟!!!

ak313
23-06-2012, 15:42
دوستان میشه یه لطفی بکنن در یک کلمه بگن کدوم شرکت در حال حاصر کیفیت اینترنتش از بقیه بهتره؟! نمیگم خوبه چون دیدم همه کاربرا از همه شرکتها مینالن! میخوام بدونم کدوم شرکت درحال حاضر از بقیه کمتر بدتره؟!!!
من مبین نت دارم و در یک کلمه اشغال به تمام معناست . میخوام عوضش کنم . از کدوم شرکت بگیرم که از این کمتر بدتر باشه؟!!!
من قبلا از مخابرات داشتم کوچ کردم به پارس انلاین روزاش واقعا عالیه اما شبشو نمی تونم قضاوت کنم. سرعت روزام روزها معمولا مثل تست زیره سرویس 256 محدود 2 گیگ

vista7
24-06-2012, 14:15
سلام
الان شاتل دارم (ART1). سرعت دانلودمو 1/4 کرده. شده حدود 4 kb/s.:13:
میخوام از یه جای دیگه ADSL بگیرم. سرعت دانلود رو پایین نیاره و ترافیک ماهیانش بالا باشه (یا نامحدود).
لطفا نظراتتون و تجربیاتتون رو بیان کنید ممنون.

Zeitgeist
24-06-2012, 16:44
گرفتن پاسپورت

دریافت ویزای کشور مقصد

خروج از این تعفن

vista7
24-06-2012, 16:57
گرفتن پاسپورت

دریافت ویزای کشور مقصد

خروج از این تعفن

خوب اون که نظر لطفتونه ، ایشالا :دی
(آپدیت: ماشاللا بچه های فروم هم پر کار ؛ تو فیسـبوک مینوشتی انقد لایک نمیخورد :دی)

یه راه عملی تر لطفا پیشنهاد کنید واقعا اعصابم از دست شاتل داغونه میخام هر چه زودتر از دست مسخره بازی های شاتل راحت بشم. یه سرویس دهنده ی بهتر اگه سرغ دارید لطفا بگید

8811
24-06-2012, 18:45
دوستان لطفا جواب ما رو هم بدین.می خوام فقط بدونم مشه به این دلیل که شرکت مخابرات اینترنت خراسان شمالیاینترنت نامحدود نمیده از دستشون شکایت کرد یا نه.

hellfire
24-06-2012, 22:20
من این امضاتو که گذاشتی کاملا تایید میکنم:12:. . . اگه چیز خوبی پیدا کردی ما رو هم خبر کن!:46:

electronic0nt
24-06-2012, 22:47
مخابرات

512 نا محدود رو گرفتم 21ت

vista7
25-06-2012, 01:06
مخابرات

512 نا محدود رو گرفتم 21ت

سلام
ممکنه بگید چند وقته دارید؟ میزان کاهش سرعتتون تو مدتی که داشتید چقدر بوده؟
واقعا دانلود نامحدود بدون کاهش سرعت داره یا نه؟

ali_disslove
25-06-2012, 18:52
این سواله منم هست

اگه یکی که در مورد سرویس های tra که نامحدوده بگه خوبه

vista7
25-06-2012, 19:47
با توجه به سوالاتی که تا حالا پرسیدم و در فروم های مختلف جستجو کردم اکثریت برای دانلود و عدم افت سرعت ADSL مخابرات رو پیشنهاد کردند با سرعت 512.
حالا باید ببینم اصلا خط خالی تو این منطقه بد خط (:دی) ما پیدا میشه یا نه. بعدشم یه مدرک دانشگاهی مغازه ای چیزی جور کنیم بریم ببینیم چی میشه. فقط دو تا نکته:
1- دوستانی که 512 مخابرات دارند لطفا بگن ترافیک ماهیانش محدوده یا نامحدود
2- اگر پیشنهادی بجز مخابرات دارید لطفا در ادامه تاپیک مطرح کنید.

dash_mehdi
25-06-2012, 20:52
سلام
الان شاتل دارم (ART1). سرعت دانلودمو 1/4 کرده. شده حدود 4 kb/s.:13:
میخوام از یه جای دیگه ADSL بگیرم. سرعت دانلود رو پایین نیاره و ترافیک ماهیانش بالا باشه (یا نامحدود).
لطفا نظراتتون و تجربیاتتون رو بیان کنید ممنون.

من از شركت گيتي نت(ماهان نت هم هست) و اي اس پي فعليم پارس انلاين داشتم و دارم.
به نظر من پارس انلاين همون طور كه در ديال اپ بهترينه :31: در ADSL هم خيلي خوبه
سرويس من 128 هست و اوايل كه گرفتم هميشه روي 2 مگ ميبست و سرعت دانلود روي 120 الي 140 كيلوبايت بود ولي ديدن نمي صرفه و دانلود من خيلي زياده روي 512 بستند.
يعني من الان پوله سرويس 128 رو ميدم ولي 512 share ميكنم. الانم سرعت دانلودم رو 55 تا 60 هست.
سرويس مربوطه POL-128 هست (البته سرعته ديگه به خودتون مربوطه ولي در كل خيلي سرويس خوبيه.

fishfish
25-06-2012, 22:34
دوستان لطفا جواب ما رو هم بدین.می خوام فقط بدونم مشه به این دلیل که شرکت مخابرات اینترنت خراسان شمالیاینترنت نامحدود نمیده از دستشون شکایت کرد یا نه.
سلام داداش من هم بجنوردی هستم و اینترنت کیمیا(پارس آنلاین دارم)مخابرات می خواستم ببینم پینگش چطوره برای بازی می خوام
اینترنت منم وضعیتش اینجوریه

vista7
26-06-2012, 08:52
متاسفانه یک نکته وجود داره اون هم این که در اینجا کیفیت حساب و کتاب نداره ، من خودم نمیتونم باور کنم که 128 بگیرم اما سرعت بیشتر از اون رو داشته باشم و دلیلش هم مرکز مخابراتی ما هست که متاسفانه فوق العاده شلوغه و بابت یک پورت خالی برای ژانره کردن خط یک ماه الافت میکنن. به موقع میبینی یه منطقه ای پورت خالی تا دلت بخاد داره و متقاضی زیادی هم نداره اونوقته که اگه ازش اینترنت بگیری نونت تو روغنه (:دی)

vista7
26-06-2012, 09:38
یه سری زدم به تعرفه های پارس آنلاین

قیمت سرویس TRA-512 که 512/256 هست و ترافیک تامحدود از POL-512-10G یعنی سرویس مشابه با همون سرعت و ترافیک ماهیانه 10 گیگ 25 تومن ارزون تره.
تنها فرق این دو تا سرویس ضریب اشتراکشونه :
tra : یک به ده
pol: در سایت ننوشته

ضریب اشتراک سرویس pol پارس آنلاین کسی میدونه چنده؟ یه خورده عجیب نیست این قیمت سرویس ها؟

h!tman
26-06-2012, 09:46
نه عجیب نیست چون سرعتتون به 5کیلوبایت کاهش پیدا میکنه

persiangulf7
26-06-2012, 09:48
سلام دوستان
من الان شاتل دارم میخوام عوضش کنم. مخابرات شهید رجائی (تهران) هستم می شه یکی یه Isp خوب برای این منطقه مخابراتی معرفی کنه؟
روزا زیاد تو سایتها می چرخم پس ترجیحا تو روز قطعی نداشته باشه. دانلودم زیاد می کنم چه شبانه چه روزانه (اگه نامحدود باشه :27:)
برای بالای 128 گرفتنم کارت نظام پزشکی دارم اگه بخوام از خود مخابرات بگیرم اونو قبول دارن؟

vista7
26-06-2012, 09:54
نه عجیب نیست چون سرعتتون به 5کیلوبایت کاهش پیدا میکنه

:دی - عطف به نظرات کاربران در مورد کاهش شدید کیفیت سرویس های پارس آنلاین در تاپیک مربوطه و عجیب بودن قیمت های سرویس های پارس آنلاین (احتمال زیاد کاهش شدید سرعت) و استناد به حرف آقا رضا هیتمن بی خیال پارس آنلاین میشیم

vista7
26-06-2012, 11:06
بخشکی شانس...
نه آسیا تک منطقه ما رو ساپورت میکنه نه سپنتا ...

بعلت قیمت های تند و سرویس های عجیب و غریب از خیر "فن آوا" هم میگذریم...

رایتل هم که افتضاحی بیش نیست ...

8811
26-06-2012, 15:24
سلام داداش من هم بجنوردی هستم و اینترنت کیمیا(پارس آنلاین دارم)مخابرات می خواستم ببینم پینگش چطوره برای بازی می خوام
اینترنت منم وضعیتش اینجوریه
از مخابرات اینترنت نگیر.کثافتا اصلا پشتیبانی ندارن.دانلود شبانه هم ندارن.سرویس نامحدود هم ندارن.شاید فقط مال خراسان شمالی اینجوری باشه.خودم به خاطر اینکه 128 سه ماهه رو برام به جای 12 گیگ 6گیگ شارژ کرده بودن از دستشون شکایت کردم.امروز صبح از سازمان تنظیم مقررات زنگ زدن به من.بلافاصله از مخابرات هم زنگ زدن.مثل سگ ترسیده بودن.کثافت میگفت اینترنت گرون شده.بعدش خواست که با 2 گیگ سر و ته قضیه رو هم بیاره که قبول نکردم.البته فکر نکنم اخرش به حقم برسم.چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب چون اینجا ایران است و برای گرفتن هر حقی باید از هفت خان رستم گذشت.والسلام.........

fishfish
26-06-2012, 20:34
از مخابرات اینترنت نگیر.کثافتا اصلا پشتیبانی ندارن.دانلود شبانه هم ندارن.سرویس نامحدود هم ندارن.شاید فقط مال خراسان شمالی اینجوری باشه.خودم به خاطر اینکه 128 سه ماهه رو برام به جای 12 گیگ 6گیگ شارژ کرده بودن از دستشون شکایت کردم.امروز صبح از سازمان تنظیم مقررات زنگ زدن به من.بلافاصله از مخابرات هم زنگ زدن.مثل سگ ترسیده بودن.کثافت میگفت اینترنت گرون شده.بعدش خواست که با 2 گیگ سر و ته قضیه رو هم بیاره که قبول نکردم.البته فکر نکنم اخرش به حقم برسم.چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب چون اینجا ایران است و برای گرفتن هر حقی باید از هفت خان رستم گذشت.والسلام.........
داداش پینگش چطوره؟اگه شبانه نداشته باشه که بدرد نمی خوره

8811
27-06-2012, 09:09

اینم پینگش .ای بابا این اینترنت مخابرات ارزش نداره اصلا روش بحث کنیم.اکانت 128 سه ماهه با12 گیگ دانلود با قیمت 34400 تومان.

fishfish
27-06-2012, 11:35

اینم پینگش .ای بابا این اینترنت مخابرات ارزش نداره اصلا روش بحث کنیم.اکانت 128 سه ماهه با12 گیگ دانلود با قیمت 34400 تومان.
نسبت به بقیه که قیمتش خوبه مال پارس آنلاین 3 ماهه 128 میشه 45تومن تازه بدون آبونمانو مالیات تازه پینگ من از مال تو بدتره!اگه تو بجنورد نامحدود داشته باشه می گیرم!پشتیبانی همه جاهمینطوریه اگه بات درستم صحبت کنن بازم هیچکاری نمی تونن بکونن

8811
27-06-2012, 14:20
ای بابا.
حرف من اینه که طبق مقررات و قوانینی که پارسال تصویب شد ونیز طبق بیانات گهربار دوستانی که در شهر های دیگه مثل سبزوار و شهرهای شمالی کشور دانشجو هستن همه جا دارن نامحدود میدن مگه این که مشتری بخواد حجمی باشه. درحالی که تو این خراسان شمالی خراب شده ما اصلا مخابرات سرویس نامحدود نمیده.خیلی جالبه یکی از دوستان من نامحدود گرفته بود که بعد از یک ماه قطعش کردن وقتی رفته بود مخابرات گفته بودن که ما دیگه نامحدود نمیدیم و اون بنده خدا رو هم 80 هزار تومن بخاطر دانلود اضافه بده کارش کردن که بعد از زنگ زدن به این ور و اون ور و دیدن رئسا و وزرا و سفرا ،آخرسر بخشیدن.الان هم به اجبار داره حجمی استفاده میکنه.اوه ه ه........ چقدر تایپ کردم.
تازه دوست عزیز ظاهرا میخوان حجم دانلود رو هم نصف کنن.یعنی همون مشکل من که در بالا توضیح دادم.12-----> 6 گیگ.
من فقط میخوام دلیل اجرا نشدن قانون نامحدود بودن رو بدونم ...........کسی نمی دونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Sorena_777
27-06-2012, 20:13
دوستان تو اهواز بهترین شرکت واسه ADSL چیه؟واسه دانلود شبانه میخوام سرعت 512 تا 1 مگ و حدودا میخوام ماهی 15 تا 20 مانی بدم
ممنون

fishfish
28-06-2012, 12:34
ای بابا.
حرف من اینه که طبق مقررات و قوانینی که پارسال تصویب شد ونیز طبق بیانات گهربار دوستانی که در شهر های دیگه مثل سبزوار و شهرهای شمالی کشور دانشجو هستن همه جا دارن نامحدود میدن مگه این که مشتری بخواد حجمی باشه. درحالی که تو این خراسان شمالی خراب شده ما اصلا مخابرات سرویس نامحدود نمیده.خیلی جالبه یکی از دوستان من نامحدود گرفته بود که بعد از یک ماه قطعش کردن وقتی رفته بود مخابرات گفته بودن که ما دیگه نامحدود نمیدیم و اون بنده خدا رو هم 80 هزار تومن بخاطر دانلود اضافه بده کارش کردن که بعد از زنگ زدن به این ور و اون ور و دیدن رئسا و وزرا و سفرا ،آخرسر بخشیدن.الان هم به اجبار داره حجمی استفاده میکنه.اوه ه ه........ چقدر تایپ کردم.
تازه دوست عزیز ظاهرا میخوان حجم دانلود رو هم نصف کنن.یعنی همون مشکل من که در بالا توضیح دادم.12-----> 6 گیگ.
من فقط میخوام دلیل اجرا نشدن قانون نامحدود بودن رو بدونم ...........کسی نمی دونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
داداش شما قبلا از کجا داشتی؟پارس آنلاین نامحدود TRA میده یکم از مخابرات گرون تره ولی پارس آنلاینه دیگه شاید از همین TRA بگیرم شما هم دیدی اذیت شدی بیا پارس آنلاین فعلا بین همه شرکتا تو بجنورد پارس آنلاینه دوستام از بقیه می نالن

fishfish
28-06-2012, 14:41
ای بابا.
داداش شما قبلا از کجا داشتی؟پارس آنلاین نامحدود TRA میده یکم از مخابرات گرون تره ولی پارس آنلاینه دیگه شاید از همین TRA بگیرم شما هم دیدی اذیت شدی بیا پارس آنلاین فعلا بین همه شرکتا تو بجنورد پارس آنلاینه دوستام از بقیه می نالن

m3hrd4d
28-06-2012, 17:07
من می خوام اینترنت پر سرعت بخرم می خوام ماهی 50 هزار تومن هزینه کنم . به نظر شما چی بخرم ؟
ممنون .

sopack
28-06-2012, 18:52
فقط شاتل نخر که قطعی زیاد داره. خودم مثل ... پشیمونم از خریدم

saeid72
29-06-2012, 01:13
سلام دوستان در حال حاظر من از مخابرات درام 128 نا محدود که میخواستم 512 بگیرم که اومدن سرعت اپلود کم کردن دو هفته هم هست که کلا ترکیده تصمیم گرفتم عوض کنم
من فقط سرعت اپلود برام مهمه در طول 24 ساعت ولی چون د روز اکثر ای اس پی ها هیچ مشکلی ندارن نه تو دانلود نه اپلود فقط این سوال دارم که در ساعات رایگان سرعت اپلودم کم میشه یا نه؟
اگر مشکلی نداره شاتل برای من بهترین گزینس چون ساعات رایگانش زیاده اونوقت پارس انلاین شبا چطوره؟
با تشکر

naim697
29-06-2012, 02:08
همون حجمی مخابرات بخر 512 6 گیگ مثلا بخر اپلودش 60 همین رنج هستش یا بالاتر تا 95 هم هستش

m3hrd4d
29-06-2012, 07:28
من تا حالا آسیا تک و مبین نت رو امتحان کردم اولاش asia tech خوب بود ولی حالا افتضاح شده مبین نت هم قبلا همون سرویس رو 60 تومن می خریدم الان شده 85 تومن .
تو رو خدا یکی جواب بده .:42:

ejbaree
29-06-2012, 09:21
بچه ها برای غرب تهران سمت شهرک راه آهن از کدوم شرکت سرویس بگیرم بهتره؟

sei_pm
29-06-2012, 10:24
سرعت آپلود 512 مخابرات روی 160 بسته میشه و سرعت 512 پارس آنلاین هم روی 512 بسته میشه و شبانه بین 40 تا 55 آپلود داره.

saeid72
29-06-2012, 10:43
همون حجمی مخابرات بخر 512 6 گیگ مثلا بخر اپلودش 60 همین رنج هستش یا بالاتر تا 95 هم هستش
اخه مخابرات تهران فقط نا محدود

سرعت آپلود 512 مخابرات روی 160 بسته میشه و سرعت 512 پارس آنلاین هم روی 512 بسته میشه و شبانه بین 40 تا 55 آپلود داره.
خیلی ممنون مخابرات گندشو دراورده 512 اوئنوقت 160:27:خیلی خوبه که شب سرعت اپلودشون کم نمیشه و روی 512 میمونه قیمتاشم از بیقه مناسبتره

Sorena_777
29-06-2012, 11:21
دوستان تو اهواز بهترین شرکت واسه ADSL چیه؟واسه دانلود شبانه میخوام سرعت 512 تا 1 مگ و حدودا میخوام ماهی 15 تا 20 مانی بدم
ممنون
........................
دوستان خط من فيبر نوري هستش شاتل و پارس انلاين گفتن ساپورت نميكنن
شما شركته ديگه اي رو ميشناسي؟
شماره تلفن يا ادرس رو بدين ممنون ميشم

roozbehk
29-06-2012, 19:37
نمیدونم اوراکل تو منطقه شما سرویس میده یا نه. بین اینترنت های نامحدود قیمت پایینتری داره سرویس بهتری هم میده.
من 512 1/4 دارم از اوراکل. سرعت دانلود بین 100 تا 120 ه. قیمت هم 58 تومن .
البته من مرکز نهری هستم. نمیدونم مرکزهای دیگه هم همین سرعت رو دارن یا نه

saeid72
30-06-2012, 11:13
دوستان پارس انلاین شاتل اسیاتک فن اوا نوین نت منظقه ما رو پورت خالی نداشتن
عصر تلکامم که شبانش کمه پیشگامانم خیلی اشغاله داتک هم دستش با سپاه تو یه کاسه هست سپنتا هم خیلی گرونه پس من چیکار کنم:45:

hamid_hitman47
30-06-2012, 11:22
با سلام.
چند وقتي ميشه، از حجم ترافيك اينترنتم خود به خود كم ميشه و اكانتم خالي ميشه. رفتم با مسئول isp صحبت كردم، تو شبكه موضوع رو بررسي كرد و گفت هر چي هست از رو سيستم خودت داره دانلود ميشه و ربطي به ما نداره.
اولشم خودم فكر مي كردم كه يكي داره از اكانتم استفاده ميكنه، اما با مسئول isp كه صحبت كردم بهم گفت كه داره از ip و mac address خودت دانلودها انجام ميشه.
آپديت خودكار ويندوز هم كنترل كردم، خاموشه.
برنامه ي تورنت هم رو سيتمم نصب نيست.
bitdefender هم دارم و ويروسي پيدا نكرده.
مودمم هم وايرلس نيست.
دوستان نرم افزاري چيزي وجود نداره كه بتونه بگه اين چه نرم افزار يا ويروسي هست كه خود به خود دانلود ميكنه و حجم اكاتم رو خالي مي كنه. يعني دنبال يك نرم افزارم كه يك جورايي دقيقا بهم بگه چه چيزايي رو سيستمم دانلود و يا آپلود ميشه.
تشكر.

fishfish
30-06-2012, 19:02
با سلام.
چند وقتي ميشه، از حجم ترافيك اينترنتم خود به خود كم ميشه و اكانتم خالي ميشه. رفتم با مسئول isp صحبت كردم، تو شبكه موضوع رو بررسي كرد و گفت هر چي هست از رو سيستم خودت داره دانلود ميشه و ربطي به ما نداره.
اولشم خودم فكر مي كردم كه يكي داره از اكانتم استفاده ميكنه، اما با مسئول isp كه صحبت كردم بهم گفت كه داره از ip و mac address خودت دانلودها انجام ميشه.
مودمم هم وايرلس نيست.
دوستان نرم افزاري چيزي وجود نداره كه بتونه بگه اين چه نرم افزار يا ويروسي هست كه خود به خود دانلود ميكنه و حجم اكاتم رو خالي مي كنه. يعني دنبال يك نرم افزارم كه يك جورايي دقيقا بهم بگه چه چيزايي رو سيستمم دانلود و يا آپلود ميشه.
تشكر.
احتمالا مرورگرت کرومه چون من قبلا که با فایرفاکس کار می کردم حجمم کافی بود ولی با کروم ماهی 2-3گیگ حجم می خرم

ak313
30-06-2012, 22:39
با سلام.
مودمم هم وايرلس نيست.
تشكر.
شما توی ویندوز RESMON.EXE رو اجرا کن و توی قسمت نت ورک نشون میده چه برنامه هایی دارن از اینترنت استفاده می کنن توی سرویسهای ویندوز هم background inteligenet transfer رو غیر فعال کن

Hesamso3000
01-07-2012, 09:58
سُلام دوستان خوب
خواستم ببينم الان تو اين آي اس ژي ها سمت ميني سيتي(مركز مخابراتي محلاتي) كدوم بهتره؟؟؟
شاتل داشتم راضي نبودم ،
نوين نت و ماان نت و گيتي نت و.. اينا چطورن؟؟
ممنون

wood56
01-07-2012, 18:42
با سلام
دوستان به یک مشکلی برخوردم که نتونستم علتش و بفهمم از هر کس هم پرسیدم نمیدونست دلیلش چیه؟
از یکهفته قبل بعضی از سایتهایی که میخوام باز کنم مثل سایت اداره دارایی یا سایت سنجش، مرتباً پیغام Server not found میده در صورتیکه سایر سایت ها باز میشن. عجیب تر اینکه همزمان از یکی از دوستانم خواستک که این دو سایت و از خونه اش سرچ کنه که ایشون تونست اونا رو باز کنه!!!!
علت این موضوع چیه؟ چطوری میشه این مشکل و حل کنم؟

sarzaminmoud
02-07-2012, 12:53
صادقانه بگید ...

1) نوین نت
2) شاتل
3) پارس آنلاین
4) آسیاتک

:10:

nikaien
03-07-2012, 08:09
دي ان اس رو عوض كن. درست ميشه

greenboys1990
05-07-2012, 01:39
سلام .نمی دونم ولی فک کنم نتم یه مشکلی داره...پینگم برا بازی بالا رفته سرعت دانلود پایین اومده..ممنون میشم کمک کنید:دی

greenboys1990
05-07-2012, 01:52
snr: down=7.8 up=23.5
att:down=41.5 up=18.6
output power = down18.6 up=12.4
att rate:down=7776 up=1030
rate: down=4095 up=509

ممنون میشم بگین مشکلم چیه

persiangulf7
06-07-2012, 10:47
سلام دوستان
من الان شاتل دارم میخوام عوضش کنم. مخابرات شهید رجائی (تهران) هستم می شه یکی یه Isp خوب برای این منطقه مخابراتی معرفی کنه؟
روزا زیاد تو سایتها می چرخم پس ترجیحا تو روز قطعی نداشته باشه. دانلودم زیاد می کنم چه شبانه چه روزانه (اگه نامحدود باشه :27:)
برای بالای 128 گرفتنم کارت نظام پزشکی دارم اگه بخوام از خود مخابرات بگیرم اونو قبول دارن؟

دوستان کسی نیست جواب بده؟

payman1991
08-07-2012, 13:09
سلام من از مخابرات اصفهان انترنت دارم و قبلا هم از شبکیه داشتم به یه مشکل فوق العاده عجیب برخوردم که هیچ کس نتونست راهنماییم کنه
همینجوری هی حجم دانلودم تموم میشد توی گزارشاتم برای مثال از اول این ماه تا الان 5.5 گیگ آپلود دارم و 1.5 گیگ دانلود این حجم آپلود وحشتناک مال چیه ؟ مخابرات میگه سیستمت ویروس داره آیا همچین چیزی ممکنه ؟ تو این 18 روز هم سیستم بیشتر خاموش بوده ، خیلی گیجم خواهش میکنم کمکم کنید سریع

vivabarca
08-07-2012, 16:16
دوستان کسی نوین نت داره؟ قیمت هاش نسبت به بقیه به نظر مناسب تره و محدوده ی رایگانش هم 2-8 هست . کسی می دونه سرعتش روز و شب چطوره؟

p990
08-07-2012, 20:50
سلام
این پست من فقط جهت اطلاع رسانی !!!
می خواستم از تمام کسانی که ساکن کرج هستم هیچ وقت شبدیز رو انتخاب نکنن!
من الان مثلا 1024Kbps/1024Kbps سرویس میگیرم .ولی بار کنید سرعت ام در حد دایل آپ هست!!!
الان تو speed test تست گرفتم پینگ ام 500 بود !!!و جالبه سرعت آپ لودم بیشتر از دانلود ؟!؟!
دانلود 0.11mbps و آپلود 0.12mbps!!!
می خواستم ببینم می تونم از شون شکایت کنم ؟!؟!اگه آره چی جوری؟؟؟؟
البته اون موقع که من این سرویس رو گرفتم مرکز مخابراتی ما فقط همین رو داشت و خدایش هم خوب بو د!!!512 بود و خوب هم بود یعنی سرعت دانلودش 150-140 بود ولی الان در حدد 10-20 هست تازه مثلا الان 1 مگا است!!!!
البته تصمیم دارم سروس ام رو عوض کنم برم شاتل بگیرم!!!
اما مشکل این که بیشتر از 128 نمیده !!!البته 128 اش شنیدم از وضع الان من بهتره!!!
می خواستم بببینم راهی هست 512 شاتل بگیرم؟؟؟؟؟

dimah2005
09-07-2012, 19:16
پاک شود
جای اشتباهی زده بودم

mhroozbeh
10-07-2012, 09:59
من میخوام یه سرویس یه مگ نا محدود بگیرم
الان پارس آنلاین 128 محدود دارم
حالا موندم که از همین پارس آنلاین و از سرویس ترا یه خط یکساله یه مگ نامحدود بگیرم یا برم سراغ مخابرات و خط یه مگ نامحدود اونا رو استفاده کنم؟ دوستانی که در این زمینه تجربه دارن بگن کدوم یک از این دو ISP خطای نامحدود یه مگشون بهتره؟ در اصل نمی دونم چقدر یه خط یه مگ نامحدود به من دانلود میده؟ 100 k تو ثانیه میده؟ ظاهرا باید بده ولی واقعا میده یا الکیه؟

mob110
10-07-2012, 15:14
من از چه شرکتی سرویس نامحدود بگیرم برای انبار می خوام تصاویر دوربین مدار بسته رو از خونه نگاه کنم برای اپلود شدن تصاویر دوربین باید پینک پایین باشه؟
چه شرکتی رو برای من پیشنهاد می کنید با چه سرعتی . من تهرانم نزدیک شوش

vahid javani
14-07-2012, 22:48
دوستان امکان داره لینک شکایت از isp ها رو برام از سایت cra.ir بذارید من که دو روزه هرچی میگردم پیداش نمی کنم!!!!
نمی دونم سایت تغییر کرده یا مشکل از منه!!!!

jahan_n_s
15-07-2012, 10:03
سلام من الان 256 نامحدود مخابرات دارم. تو روز و حالت معمولی بین 50 تا 75 سرعت دانلودش متغیره . قبلا هم ( یعنی 2 سال پیش و قبل از دوران شیرین و دوست داشتنی خدمت سربازی) پارس آنلاین داشتم. به نظر من کیفیت مخابرات از پارس آنلاین کمتره -
بد کانکت میشه و زیاد adsl link میره و میاد مخصوصا شبا - البته من قزوینم

light
17-07-2012, 01:43
من واسه گیم نت یه 512 مخابرات بین 6 تا سیستم شر کردم ، و مشکلی واسه بازی آنلاین ندارم
مبخواستم بدونم اگه 512 نامحدود ضریب 1به10 بگیرم واسه آنلاین بازی کردن مشکلی پیش میاد ؟

a.madani
17-07-2012, 08:42
بیخودی وقتت رو تلف نکن اصلا سازمان تنظیم مقررات رادیویی مشترکین رو آدم حساب نمیکنه بهترین راه تغییر isp

shinin98
17-07-2012, 12:40
بهترین شرکت سرویس دهنده ADSL به نظر شما کدومه؟

میخوام ADSL بگیرم

gadogar13
17-07-2012, 13:38
با سلام به دوستان
من ساکن سمنان هستم.کسی isp در اینجا میشناسه که پینگ اون حدود 200 باشه.برای بازی انلاین میخوام.خودم درنا دارم.تا 1 ماه پیش خوب بود و لی الان خیلی بد شده.
با تشکر

oghyanoos
20-07-2012, 10:22
سلام دوستان
من میخام روی مودمم پسورد بزارم
چکار کنم؟

p990
21-07-2012, 11:41
سلام
دوستان این که تو سایت پارس آنلاین نوشته بیشتر 128 نمیده صحت داره !!!
چون من خونمون کرج هست و می خوام سرویس ام رو عوض کنم!!یکی از بچه محل ها شاتل 512 گرفته چیزی هم ازاش نخواستن!!!
ولی من خودم می خوام یارس آنلاین بگیرم چون تازه اومده !!وشنیدم که هر چی خلوت تر باشه سرعت بهتره؟؟؟این درسته !!!آخه اول شبیدیز محل ما رو سرویس می داد ولی شاتل که اومد همه دارن شاتل میگیرن البته از کیفیت اش هم راضی هستن!!!
و هنوز پارس یه جورایی لو نرفته!!!
حالا چی کار کنم ؟اگه پارس سرعت بالا بده کدوم رو انتخاب کنم؟؟؟؟راستی مراکز منتخب پارس آنلاین رو کجا نوشته ؟؟؟

mohsen_21p
21-07-2012, 13:47
اقا تو تهران مرکزش چی رو پیشنهاد میکنین؟ یه چیزی بگین فقط از شر پیشگامان راحت بشیم اعصاب نذاشته برا ما

WOLF PACK
24-07-2012, 00:18
دوستا الان بهترین سرویس اینترنت چیه؟؟مرکز؟؟
واقعا دیگه این صبا شورشو دراورده!!!!