PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [جامع] راهنمای جامع سرویس دهنده های اینترنت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42

masoud khan
08-12-2011, 05:51
دوستان سلام
ببخشید کسی در مورد کیفیت و سرعت گیتی نت اطلاعاتی داره
به درد میخوره برای مشترک شدن

اقا کسی خبری نداشت من دانلودم رو تو اداره انجام میدم فقط برای دیدن سایتهای که از نظر اداری دارای مورد هستن سرویس adsl میخوام فکر کنم یه گیگ هم برای یکماهم بس باشه با این شرایط کسی موردی خوب سراغ داره ونظرتون در مورد همون گیتی نت با قیمت 8500 برای یه گیگ در ماه چیه

DrXoX
08-12-2011, 06:52
اقا کسی خبری نداشت من دانلودم رو تو اداره انجام میدم فقط برای دیدن سایتهای که از نظر اداری دارای مورد هستن سرویس adsl میخوام فکر کنم یه گیگ هم برای یکماهم بس باشه با این شرایط کسی موردی خوب سراغ داره ونظرتون در مورد همون گیتی نت با قیمت 8500 برای یه گیگ در ماه چیه

8500 برای 1 گیگ در ماه گرونه ، هیچ شرکتی همیشه خوب نیست ( تو ایران) همشون بعضی مواقع مشکلاتی دارن
مثلا
شرکت صبانت
سرعت 1MB حجم 5گیگ یکماه میشه تقریبا 18500

یعنی شرکتی که شما گفتی5 گیگ میشه حدودا 42500
علت این که گفتم گرونه به این خاطر بود

Black Mamba
08-12-2011, 18:20
دوستان سلام . ببخشید میخواستم بدونم چرا سویس های نامحدود پارس آن لاین اینقدر ارزونه ؟؟؟ مثلا 512 دانلود نامحدود ماهی 24 هزار تومنه

آیا کسانی که استفاده میکنن راضی هستن یا نه ؟؟؟

ممنون .

Black Mamba
08-12-2011, 18:23
دوستان ببخشید کسی از سرویسها ی نامحدود پارس آن لاین استفاده میکنه ؟؟؟ میخواستم ببینم خوبه یا نه ؟؟ آخه خیلی خیلی ارزونه .

DrXoX
09-12-2011, 05:34
دوستان سلام . ببخشید میخواستم بدونم چرا سویس های نامحدود پارس آن لاین اینقدر ارزونه ؟؟؟ مثلا 512 دانلود نامحدود ماهی 24 هزار تومنه

ممنون .

علتش اینه که سرعتشون به شدت مزخرف هست:46: اگه نامحدود با سرعت و قیمت واقعی میخوای یه سر به سایت شرکت سپنتا بزن

512 نامحدود یکماهه سپنتا قیمت 101 هزارتومن

masoud khan
09-12-2011, 05:55
8500 برای 1 گیگ در ماه گرونه ، هیچ شرکتی همیشه خوب نیست ( تو ایران) همشون بعضی مواقع مشکلاتی دارن
مثلا
شرکت صبانت
سرعت 1MB حجم 5گیگ یکماه میشه تقریبا 18500

یعنی شرکتی که شما گفتی5 گیگ میشه حدودا 42500
علت این که گفتم گرونه به این خاطر بود

حالا با این تعاریف دوست من چه شرکتی رو پیشنهاد میکنی برای سرویس حجمی یه گیگ در ماه حجم بیشتر به دردم نمیخوره چون گفتم دانلود ها رو تو اداره انجام میدم

DrXoX
09-12-2011, 07:42
حالا با این تعاریف دوست من چه شرکتی رو پیشنهاد میکنی برای سرویس حجمی یه گیگ در ماه حجم بیشتر به دردم نمیخوره چون گفتم دانلود ها رو تو اداره انجام میدم

اگه فقط برای وبگردی می خواین و دانلود ندارین فرق زیادی نمی کنه از چه شرکتی بگیرید
صبانت اگه تو منطقه تون ساپورت میشه گزینه بدی نیست (5 ساله صبانت دارم ، بیشتر نارضایتی کاربرا به خاطر سرعت دانلود تو سرویس رایگان شبانه هستش)

شرکتهایی که تو سایت مخابرات به عنوان شرکتهای دارای مجوز هستن :
شاتل ، آسیاتک ، صبانت ،پارس آنلاین ، پیشگامان توسعه ، داتک ، فن آوا ، لایزر ، داده گسترعصرنوین ،عصر انتقال داده ها

منبع

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

عصر انتقال داده ها رو اولین باره رفتم تو سایتش 128 یکماه با حجم 1 گیگ رو زده 3800 :31: واقعا جالب بود ، خدا به داد سرعت این سرویس برسه

arashsard
09-12-2011, 12:27
علتش اینه که سرعتشون به شدت مزخرف هست:46: اگه نامحدود با سرعت و قیمت واقعی میخوای یه سر به سایت شرکت سپنتا بزن

512 نامحدود یکماهه سپنتا قیمت 101 هزارتومن

دقیقا.هر چقد پول میدی آش میخوری.نا محدود زیر ماهی 100 تمن هیچ وقت نگیر.صبانت نامحدود آورده ماهی 14 تمن.ملت رفتن گرفتن با 2 بایت دانلود میکنن:31::31: نامحدودی که قیمتش اندازه محدود هست کسی بگیره فقط باید بگیم خدا بهش صبر بده:31::31:

pori.ya
09-12-2011, 14:41

ممنون .

دوست عزیز اگر نامحدود میخوای من پیشنهاد میکنم وایمکس ایرانسل بگیری من 6 ماهه 512 دارم استفادده میکنم واقعا راضی هستم همیشه سرعت پایدار هست و تعداد قطعی تو این 6 ماه داشته به تعداد انگشت های دست هست و ماهی حدود 60 تومن هست

mjzaret
09-12-2011, 15:49
من الان 256 نامحدود دارم با قيمت 18600 تومان.!!!!

قانون Fair To Policy هم نداريم. داريم به نوعي اجرا نميشه.

256 هم به صورت Share هست و هميشه نرخ دانلودم حدود 30 كيلوبايت برثانيه هست.

من كه راضي هستم.

شاد باشيد:40:

mamadak
09-12-2011, 22:57
سلام.
کسی از دوستان Asus N13U داره یا باهاش آشنایی داره؟
لطفا pm بدین ، به کمکتون نیازمندم.

من موقعی که میخاستم مودم بگیرم همین مدل رو میخاستم اما هر چقدر این خ ولی عصر وپاسازهاش رو زیر و رو کردم اما گیرم نیومد.مثل اینکه اوایل سال 90 یه تعدادی از طرف شرکت پخش شد و دیگه جلوی وارداتشو گرفتن دلیلشو نمیدونم برای چی. اما اگه میخای یه مودم تو همون کلاس تهیه کنی من linksys-wag160n رو پیشنهاد میکنم قیمتش تو تابستون حدود 125000ت بود اما فکر کنم الان اگه 140000ت گیرت بیاد مناسب باشه .

oghyanoos
10-12-2011, 00:10
مودم dlink 2730 دستمه.
نمیدونم تو صفحه کانفینگ کجا user و pass را وارد کنم!!؟؟
pppoe باشه.

DrXoX
10-12-2011, 07:26
مودم dlink 2730 دستمه.
نمیدونم تو صفحه کانفینگ کجا user و pass را وارد کنم!!؟؟
pppoe باشه.

آموزش کانفیگ کردن Dlink 2730

shahin_mp3
10-12-2011, 12:09
کسی 512 و 1 مگ نامحدود داره سرعتش چه جوریه از کجا می گیره و کجا هست ؟ یه تست هم بزاره :31:

pori.ya
10-12-2011, 13:13
کسی 512 و 1 مگ نامحدود داره سرعتش چه جوریه از کجا می گیره و کجا هست ؟ یه تست هم بزاره :31:

512 ایرانسل سرعت در بیشتر اوقات ثابت رو 67 کیلوبایت هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

atila720
11-12-2011, 21:25
چقدر ساده لوحانه تبلیغات طرح بعثت رو باور کردم!!! متاسفم برای خودم! فریب این به به، چه چه ها رو خوردم! صبانت رو تخلیه کردم رفتم بعثت گرفتم! سرعتش به لعنت خدا هم نمی ارزه! حالم از اینترنت پرسرعت مخابرات داره به هم می خوره! عجب اشتباهی کردم فریب این تبلیغات رو خوردم!!

kaktus10
13-12-2011, 14:53
دوستان اگه ممکنه کمک کنید.
الان اشتراک 128kbs (با سرعت دانلود 18kbs) مخابرات رو دارم
ولی کفاف نمیده.
اگه یه شرکت خوب میشناسید لطفا معرفی کنید. ممنون

kaktus10
13-12-2011, 14:54
راستی نظرتون راجع به وایمکس چیه

Highbury
13-12-2011, 15:22
آیا ADSl بدون استفاده از خط تلفن امکانپذیر است.
متاسفانه در خوابگاه زندگی میکنم و اینترنت اینجا به تف یزید نمی ارزه

DrXoX
13-12-2011, 16:39
آیا ADSl بدون استفاده از خط تلفن امکانپذیر است.
متاسفانه در خوابگاه زندگی میکنم و اینترنت اینجا به تف یزید نمی ارزه

بدون تلفن نمیشه
از اینترنت ایرانسل استفاده کن فکر کنم بهترین و کم هزینه ترین مورد برای شما همین باشه ، سرعتش هم قابل قبوله

DrXoX
13-12-2011, 16:53
دوستان اگه ممکنه کمک کنید.
الان اشتراک 128kbs (با سرعت دانلود 18kbs) مخابرات رو دارم
ولی کفاف نمیده.
اگه یه شرکت خوب میشناسید لطفا معرفی کنید. ممنون

شاتل ، آسیاتک ، صبانت ،پارس آنلاین ، پیشگامان توسعه ، داتک ، فن آوا ، لایزر ، داده گسترعصرنوین ،عصر انتقال داده ها ، سپنتا

هر کدوم یه سری مزیت دارن یه سری مشکلات
بستگی داره مخابرات منطقه ای که هستید کدوم شرکت ها رو ساپورت کنه

حتما یه سر به تاپیک هر کدوم از این شرکت ها تو انجمن بزنید اطلاعات خوبی بدست میارید

Highbury
13-12-2011, 19:33
بدون تلفن نمیشه
از اینترنت ایرانسل استفاده کن فکر کنم بهترین و کم هزینه ترین مورد برای شما همین باشه ، سرعتش هم قابل قبوله

متاسفانه وایمکس ایرانسل تو شهر گرگان ساپورت نمیشه
مبین هست اتفاقا میگن سرعتش بد نیست. 512 سرعت دانلودش 70 هست ! اما خب قیمت مودمش گرونه

kaktus10
13-12-2011, 23:41
شاتل ، آسیاتک ، صبانت ،پارس آنلاین ، پیشگامان توسعه ، داتک ، فن آوا ، لایزر ، داده گسترعصرنوین ،عصر انتقال داده ها ، سپنتا

هر کدوم یه سری مزیت دارن یه سری مشکلات
بستگی داره مخابرات منطقه ای که هستید کدوم شرکت ها رو ساپورت کنه

حتما یه سر به تاپیک هر کدوم از این شرکت ها تو انجمن بزنید اطلاعات خوبی بدست میارید

دستت درد نکته برادر من
اما کارو سخت کردی
چندتا از تاپیک هاتون رو خوندم
ولی بیشتر گیج شدم
شما یکم بیشتر راهنمایی کن

DrXoX
14-12-2011, 08:47
متاسفانه وایمکس ایرانسل تو شهر گرگان ساپورت نمیشه
مبین هست اتفاقا میگن سرعتش بد نیست. 512 سرعت دانلودش 70 هست ! اما خب قیمت مودمش گرونه

Edge ایرانسل منظورمه ، سرعتش هم خوبه
یه سیم کارت ایرانسل لازمه + یه گوشی یا مودم

دستت درد نکته برادر من
اما کارو سخت کردی
چندتا از تاپیک هاتون رو خوندم
ولی بیشتر گیج شدم
شما یکم بیشتر راهنمایی کن

صبانت ، سپنتا ، فن آوا، پارس آنلاین

سپنتا کیفیت خیلی خوبی داره ولی متاسفانه مخابرات منطقه ما ساپورت نمی کنه
سرویس های نامحدود سپنتا سرعتش خیلی خوبه ولی گرونه
صبانت خودم دارم ، سرعتش خوبه ولی خب محدودیت حجمی داره ، سرویس های نامحدودش اصلا خوب نیست
فن آوا هم سرعتش خوبه داره ولی سرویس های نامحدودش اصلا خوب نیست
پارس آنلاین هم سرعتش مناسبه

اون تاپیک ها هم هر کدوم سر بزنید بعضی ها راضین ولی بعضیا ناراضی که بستگی به منطقه و فاصله تا مرکز مخابراتی و ... داره

shahin_mp3
14-12-2011, 11:59

کسی دیگه نبود؟

kaktus10
15-12-2011, 00:33
Edge

صبانت ، سپنتا ، فن آوا، پارس آنلاین

سپنتا کیفیت خیلی خوبی داره ولی متاسفانه مخابرات منطقه ما ساپورت نمی کنه
سرویس های نامحدود سپنتا سرعتش خیلی خوبه ولی گرونه
صبانت خودم دارم ، سرعتش خوبه ولی خب محدودیت حجمی داره ، سرویس های نامحدودش اصلا خوب نیست
فن آوا هم سرعتش خوبه داره ولی سرویس های نامحدودش اصلا خوب نیست
پارس آنلاین هم سرعتش مناسبه

اون تاپیک ها هم هر کدوم سر بزنید بعضی ها راضین ولی بعضیا ناراضی که بستگی به منطقه و فاصله تا مرکز مخابراتی و ... داره

اگه بخوام چت تصویری با خارج از کشور کنم چه کنم بهتره؟!
منظورم اینه که چه سرعتی لازمه؟
بهتر یگم که: 128 کدوم شرکت سرعت بهتری داره؟
آخه با همینی دارم چت کردم اما فقط تصویر اولو دادو یکمی هم صدا بعدش هی قطع میشد!:21:
اینم وضعیت Adslما:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Alireza.M67
17-12-2011, 15:55
دوستان من 1 ماه تا آخر اشتراکم مونده ، می خوام شرکت رو عوض کنم برم از سپنتا بگیرم .
باید صبر کنم این تموم بشه بعد برم سفارش بدم ، یا اگه همین الآن سفارش بدم هم میشه و میان نصب میکنن ؟
کلا چیکار کنم ؟
(آخه حجمم تموم داره میشه ، دیگه این یه ماه تقریبا بدون استفاده میمونه)

street king
18-12-2011, 07:29
از آقایان کسی می دونه از کجا می تونم درایور مودم Cnet CAR2-601U را برای ویندوز سون دانلود کنم تو سایت خودش که فقط آپدیتش گذاشته؟متشکر

DrXoX
18-12-2011, 10:00
آخه با همینی دارم چت کردم اما فقط تصویر اولو دادو یکمی هم صدا بعدش هی قطع میشد!:21:
اینم وضعیت Adslما:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هر 4 تا شرکتی که گفتم برای چت تصویری خوبن فقط باید ببینی چقدر چت تصویری داری و ... بعد نسبت به اون مثلا 3 گیگ در ماه یا 5 گیگ یا ... بگیری

دوستان من 1 ماه تا آخر اشتراکم مونده ، می خوام شرکت رو عوض کنم برم از سپنتا بگیرم .
باید صبر کنم این تموم بشه بعد برم سفارش بدم ، یا اگه همین الآن سفارش بدم هم میشه و میان نصب میکنن ؟
کلا چیکار کنم ؟
(آخه حجمم تموم داره میشه ، دیگه این یه ماه تقریبا بدون استفاده میمونه)

باید تموم بشه ، اگه حجمیه هر وقت حجم تموم بشه میتونی به شرکت بگی که خطتت رو از رانژه در بیارن بعضی از شرکت ها هم چند روز بعد از این که شارژت تموم بشه اتوماتیک خطتت رو از رانژه در میارن ولی اکثرا باید درخواست بدی تا خطتت رو از رانژه اون شرکت در بیارن

تا وقتی خطتت رانژه یه شرکت باشه نمی تونی از شرکت دیگه ای ADSL بگیری

adsl_amir
18-12-2011, 11:06
من از سرويس adsl مخابرات شهيد رشيدي كرج استفاده مي كنم كه خيلي بده . اشتراك 256 رو گرفتم ولي از 128 سرعتش كمتره. تا اونجايي كه از رفقا شنيدم سرعت شاتل خوبه و همون سرعتي رو كه مشتركش ميشيد را واقعا ميده.

قيمت 128 مخابرات 10000 هزار تومانه
قيمت 256 مخابرات 12000 هزار تومانه
ولي پيشنهاد مي كنم كه از مخابرات سرويس نگيريد نه سرعتش خوبه نه پشتيباني درست هسابي داره اصلا به درد نمي خوره
هزينه نصب 15000 هزار تومان مي گيرند. من كه از مخابرات منطقمون سرويس شهيد رشيدي گرفتم نصبش اجباري بود و user , pass به من ندادند در هالي كه همه جا ميدن

adsl_amir
18-12-2011, 11:10
نتيجه تست شاتل
سرعت 256 برابر با 255
سرعت 128 برابر با 117

hpolo3
18-12-2011, 12:22
سلام
من 256 مخابرات دارم سرعت دانلودم 40 تا 50 سرویس نامحدود

nimakh
18-12-2011, 15:14
نتيجه تست شاتل
سرعت 256 برابر با 255
سرعت 128 برابر با 117

البته با حجم محدود
با حجم نامحدود اینجوریه
128------> 3KB
256------> 4KB
512------> 5KB

black years
18-12-2011, 16:07
اینم وضعیت Adslما:

سلام .
نحوه تست گرفتن به چه صورته ؟

DrXoX
18-12-2011, 18:21
سلام .
نحوه تست گرفتن به چه صورته ؟

برید داخل سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید یه مقدار صبر کنید تا صفحه کامل لود بشه ، بعد از چند ثانیه (بستگی به سرعت اینترنت شما داره ) روی Begin Test کلیک کنید و منتظر بمونید تا نتیجه سرعت دانلود و آپلود و پینگ رو بهتون بده

نتيجه تست شاتل
سرعت 256 برابر با 255
سرعت 128 برابر با 117

چه خبره 255!!! یه سر به تاپیک شاتل بزنید

ir_majhool
18-12-2011, 20:45
سلام
بابا این چه وضع شبکه اینترنت هست
یک هفته که با adsl مخابرات استان گلستان به زور میشه page باز کرد
معلوم نیست اینا دارن چی کار می کنند
بابا کی به داد ما میرسه
پیر شدیم پشت این سیستم ها

DrXoX
18-12-2011, 22:33
سلام
بابا کی به داد ما میرسه

سلام
cFosSpeed رو نصب کن شاید یه فرجی بشه

mjzaret
18-12-2011, 23:21
سلام
بابا کی به داد ما میرسه

ظاهراً اينترنت مخابرات استان گلستان با توجه به ارائه سرويسهاي نامحدود دچار مشكل شده.

كمي صبر نيازه كه اين مشكل حل بشه.

ما هم كه يه پهناي يه مگ اختصاصي داريم چنين مشكلي داريم.

شاد باشيد:40:

ali0i
20-12-2011, 12:54
الان چطوره؟

shina_20
21-12-2011, 18:29
سلام ..من از مخابرات adsl گرفتم...برای اینکه از مونده حسابم باخبر بشم باید به کدوم سایت برم؟توی سایت خود مخابرات خراسان رضوی رفتم ولی همچین قسمتی رو ندیدم.اصلا مخابرات واسه کاربران adslپرتال داره یا نه؟؟؟؟

ehsan30
22-12-2011, 00:35
سلام

از دوستان کسی در مورد شرکت داده گستر عصر نوین اطلاعاتی نداره؟از دیروز تا حالا
کلا سیستمش تغییر پیدا کرده،به نحوی که امروز رفتم نمایندگی در شهرمون تا این
ماه را شارژ کنم،گفتند که از طریق سایت اصلی و آنلاین باید این کار انجام بشه
بعدش چند تا سوال داشتم که زنگ زدم تهران،پرسیدم که ساعت دانلود رایگان
شبانه تون کیه؟که گفتند 2 تا 8 صبح،در صورتی که قبلا 12 تا 7 صبح بوده و نمایندگی
هم اینو تائید کردند،اما الان که ساعت 12:29 شب هستش،داره از شارژ کم می کنه
می خواستم بدونم کسی خبری چیزی داره یا نه؟!ممنون :)

بای

MILIN3M
24-12-2011, 20:25
سلام دوستان یه چنتا سوال داشتم....ما رفتیم تلویزیون سامسونگ خریدیم بهمراهش یه مودم وایمکس مبین نت ازون دور سبز ها دادن.. منطقه نیرو هوایی ..توی خونه مودمو هر جا میزارم یکی یا دوتا از 5تا خط سیگنال پر میشه و بزور صفحه رو باز میکنه
1: راهکارتون چیه؟ به نظرتون با خرید انتن اضافی میشه سرعتشو درست کرد؟
2: من یه خط ADSL هم دارم میشه ازین مودم استفاده کرد جای مودم ADSL و از امکانات وای فایش استفاده کرد؟

mostafa_maca
24-12-2011, 20:58
سلام دوستان
میشه یه نفر بطور خلاصه توضیح بده که تو سرویس های اکو اقتصادی شاتل! نحوه دانلودمون باید دارای چه الگویی باشه که دچار محدودیت تو دانلود نشیم؟
مثلا یک شب در میون دانلود کنیم یا...
ممنون:11:

joe_satriani
24-12-2011, 21:03
سلام دوستان یه چنتا سوال داشتم....ما رفتیم تلویزیون سامسونگ خریدیم بهمراهش یه مودم وایمکس مبین نت ازون دور سبز ها دادن.. منطقه نیرو هوایی ..توی خونه مودمو هر جا میزارم یکی یا دوتا از 5تا خط سیگنال پر میشه و بزور صفحه رو باز میکنه
2: من یه خط ADSL هم دارم میشه ازین مودم استفاده کرد جای مودم ADSL و از امکانات وای فایش استفاده کرد؟

با سلام
1: خوب آنتن دهی سرویس وایمکس مبین نت احتمالا در منطقه ای که شما زندگی میکنید خیلی ضعیف هست و واسه همینه که کاهش سرعت دارید.
2: خیر نمیتونید به جای مودم adsl استفاده کنید ازش.

موفق باشید.

File not found
24-12-2011, 21:37
درسته وایمکس با مودم داخلی واستون ضعیفه اما توجه داشته باشین با مودم خارجی(200تومانی) مشکلتون حل میشه..البته اگه علاقه به داشتن وایمکس داشته باشین.
همونطور که joe_satriani ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفتن مودم adsl نیست اما اینکه به عنوان روتر استفاده بشه و کاراکسس پوینت رو انجام بده شاید بشه؟! چون من مودم outdoor وایمکسم رو با مودم adslم که wifi هستش پخش میکنم.

ak313
25-12-2011, 16:30
طبق نقشه سایت مبین نت پوشش داخلی مبین نت توی نیروی هوایی از پیروزی به سمت دماوند وجود ندارد و نزدیکی خ دماوند پوشش داخلی داره حالا شما کدوم قسمت نیروی هوایی هستید؟

Saeedifar
25-12-2011, 19:02
آقا هر جای کشور که زندگی می کنید شاد و خرم باشید و قدر خودتون رو بدونید ...
این ADSL 512 در کرمان هستش
امیدوارم منوجه شده باشید شهر کرمان در بین تمام شهرها و حتی روستاهای کشور افتضاح ترین اینترنت رو داره ....

smallfrank
30-12-2011, 18:06
سلام

میشه بگین چجوری پسورد اکانت ADSL رو میشه عوض کرد ؟

Saeedifar
30-12-2011, 20:20
سلام

بستگی به سرویست داره عزیزم
بگو از کدوم شرکت سرویس میگیری تا راهنمایی کنیم ....

joe_satriani
30-12-2011, 20:47
سلام

با سلام
از چه سرویس اینترنتی استفاده میکنید؟
معمولا هم از طریق سایتشون و دسترسی به اکانتتون این کار رو میتونید انجام بدید هم اینکه به جایی که گرفتید بگید و واستون عوض کنه.

موفق باشید.

smallfrank
30-12-2011, 21:22
با سلام
از چه سرویس اینترنتی استفاده میکنید؟
معمولا هم از طریق سایتشون و دسترسی به اکانتتون این کار رو میتونید انجام بدید هم اینکه به جایی که گرفتید بگید و واستون عوض کنه.

موفق باشید.

از مخابرات شهرستان
خراسان رضوی....

black years
30-12-2011, 23:05
سلام خدمت همه دوستان .
من در حال حاضر از سرویس 128 نا محدود استفاده می کنم اما از این شرکتی که ADSL می گیرم قیمت هاشو برده بالا و سرعتشم زیاد جالب نیست .
اما این بار میخوام از یه شرکت دیگه بگیرم اما اینجا با محدودیت 6 گیگ هست اما شب ها 1 الی 9 رایگان داره . میخواستم بدونم من اگه فقط وبگردی کنم این 6 گیگ در یک ماه کاملا برام کافیه ؟

ak313
30-12-2011, 23:24
سلام خدمت همه دوستان .
من در حال حاضر از سرویس 128 نا محدود استفاده می کنم اما از این شرکتی که ADSL می گیرم قیمت هاشو برده بالا و سرعتشم زیاد جالب نیست .
اما این بار میخوام از یه شرکت دیگه بگیرم اما اینجا با محدودیت 6 گیگ هست اما شب ها 1 الی 9 رایگان داره . میخواستم بدونم من اگه فقط وبگردی کنم این 6 گیگ در یک ماه کاملا برام کافیه ؟

قطعا برای وبگردی و حتی آپدیت برنامه ها کافیه

tayef
01-01-2012, 19:24
سلام دوستان
من می خوام برای خودم یه سرویس پرسرعت اینترنت بگیرم
محله پاسداران
حالا موندم از کدوم شرکت خدمات بگیرم اینقدر که زیادند
دوستان با توجه به تجربه هاتون کدوم شر کتو پیشنهاد می کنی

mrmostafa
02-01-2012, 11:34
در منطقه ستارخان كدوم شركت خوب ارائه ميده ؟؟؟؟

adel_heydarnia
04-01-2012, 12:37
دوستان عزیز
باسلام
امروز میخوام درمورد شرکت اوراکل بگم به نظرم که کارش عالی هست ، دانلود نا محدود قیمت پایین سرعت دانلود حداقل 2 برابر استاندارد
کسی این شرکت رو میشناسه ؟

djalireza_mixer
05-01-2012, 16:13
سلام به هیپ وجه نمیشه با کامپیوتر به شبکه های وای فای یا همون وایرلس کانکت شد ؟اگه سخت افزار میخواد لطفا حدود قیمتشو بگید

esi222
05-01-2012, 20:22
دوستان عزیز
باسلام
امروز میخوام درمورد شرکت اوراکل بگم به نظرم که کارش عالی هست ، دانلود نا محدود قیمت پایین سرعت دانلود حداقل 2 برابر استاندارد
کسی این شرکت رو میشناسه ؟

سلام
خوب بگو دوست عزیز

saeed258s
06-01-2012, 10:54
سلام به هیپ وجه نمیشه با کامپیوتر به شبکه های وای فای یا همون وایرلس کانکت شد ؟اگه سخت افزار میخواد لطفا حدود قیمتشو بگید
با دروود برای استفاده از وا فای باید کارت شبکه بیسیم داشته باشد که مدل های معمولی آن بهایی در حدود 20 30 تومن دارند و امکان استفاده از مدل های USB نیز هست اما مدل های PCI از توانایی بیشتری برخوردارند.:11:

max_3d
06-01-2012, 11:10
درود
در کل دوستان تا حداکثر 2 ماه اینده وقتی اینترنت ملی راه افتاد با سرعت افت اجباری همه مواجه میشن
از سرور داخی سرعت خیلی خوبه و مشکلی نیست ولی دانلودهایی که از سرور خارجی هستن و همچنین سایتها.......وحشتناک پایین میارن

saeed258s
06-01-2012, 21:11
درود
در کل دوستان تا حداکثر 2 ماه اینده وقتی اینترنت ملی راه افتاد با سرعت افت اجباری همه مواجه میشن
از سرور داخی سرعت خیلی خوبه و مشکلی نیست ولی دانلودهایی که از سرور خارجی هستن و همچنین سایتها.......وحشتناک پایین میارن
با دروود
دوست گرامی تا کنون هیچ یک از مقام های رسمی ایران همچین گفته ای را تایید نکرده اند!!شاید شاید این گفته درست باشد اما هم اکنون تنها شایعه ای بیش نمی باشد
:11:

ak313
06-01-2012, 23:26
با دروود
دوست گرامی تا کنون هیچ یک از مقام های رسمی ایران همچین گفته ای را تایید نکرده اند!!شاید شاید این گفته درست باشد اما هم اکنون تنها شایعه ای بیش نمی باشد
راه اندازی اینترنت ملی 4500 میلیارد پول می خواد که گفتن تا آخر برنامه پنجم راه اندازی میشه و توی دهه فجر هم قراره یه فازهایی از اون اجرایی بشه که مطمئن باش نمیشه چون قرار بود شهریور این کارو کنن که نتونستن

Saeid_1987
07-01-2012, 00:10
آقايون محترم يه سوال
اداره ما سرعتش خيلي عاليه اما گمون مي كنم براي دانلود سرعت رو محدود كردن
نميتونم بفهمم از كجاست اما اونقدر كه آپ سرعتش زياد، داون نيست
با ------ مي تونستم تقريبا دو برابرش كنم ولي تازگيا اونم تقريبا از كار افتاده
كسي ميتونه كمكم كنه بفهمم چطور سرعت محدود شده و چطور ميشه دورش زد؟
آيا محدوديت آي پي ه؟
اين نتيجه تست سرعت

Memonex
08-01-2012, 19:32
دوستان بنده اینترنت نامحدود مخابرات از بروجرد دارم (512) . یه دو سه هفته ای میشه اصلا سرعت خوب نیست و در حد 25 - 30 هست. پشتیبانی هم که به هیچ وجه جوابگو نیست.

آیا سایر دوستان هم چنین مشکلی رو دارند؟ (از کی و چه سرویس دهنده ای ؟)

ak313
08-01-2012, 22:14
دوستان بنده اینترنت نامحدود مخابرات از بروجرد دارم (512) . یه دو سه هفته ای میشه اصلا سرعت خوب نیست و در حد 25 - 30 هست. پشتیبانی هم که به هیچ وجه جوابگو نیست.

آیا سایر دوستان هم چنین مشکلی رو دارند؟ (از کی و چه سرویس دهنده ای ؟)
شما از قسمت آمار مودم ای دی اس ال تون، مشخصات خطتون را بزارید تا بعد بهنر بشه نظر دارد

Memonex
08-01-2012, 23:21
شما از قسمت آمار مودم ای دی اس ال تون، مشخصات خطتون را بزارید تا بعد بهنر بشه نظر دارد

امروز برای هزارم زنگ زدم به پشتیبانی با خوش شانسی جواب دادند و گفتند مشکل سراسریه و مربوط به دیتاسنتر و ... در صورتی که کسی شک نداره عمدا افت سرعت ایجاد میکنند. بقیه دوستان تو این یک هفته اخیر کاهش سرعت داشته اینترنت؟

فکر نمیکنم (حتی نیم درصد) مشکل از مودم باشه با این حال تصویر بخش اتصال رو میزارم:

ak313
09-01-2012, 01:14
مشخصات خطت که بالاتر از 512 هستش. با اسپید تست سرعتت رو بسنج الان وضعیت اینترنت مشکلی نداره اگر باز هم سرعتت پایین بود حتما ضریب اشتراک رو خیلی بالا بستن

aminpirlo
09-01-2012, 17:35
سلام دوستان یک سوال خیلی مهم داشتم که چند روزه راجع بهش تحقیق کردم اما به واقع به جواب درستی نرسیدم هچنان !
البته نمیدونم جای درستی بود برای طرح سوال یا خیر
اما سوال بنده راجع به پینگ شرکتها هست ... میخواستم بدونم کدوم شرکت در حال حاضر بهترین پینگ رو در تهران میده .. من خودم در حال حاضر از سرویسهای شهراد استفاده میکنم که از لحاظ سرعت دانلود و غیره عالیه اما پینگش برای بازیه آنلاین زیاد جالب نیست ..لطف میکنه هرکی بنده رو راهنمایی کنه

Fusi0n
09-01-2012, 18:07
برای سرعت بالا کمی درباره مجوز میگین و چطوری بگیریم ؟!

peymananarchy
09-01-2012, 18:33
سلام دوستان من 4 سال است که adsl داتک 256 نامحدود 1به 4 دارم چند وقه از وقتی دیدم پارس انلاین تا 2 mb وا گزاشته رو سرویس های حجمی میخوام پارس بگیرم که الان 2 ماه برا پاسداران میگه پورت نداریم الان شرکت پیشگامان توسعه فناوری صدف پرداز پورت خالی داره کسی چیزی درباره این شرکت و سرعت سرویس هاش چیزی شنیده ؟؟ 512 با 12 gb میده 31 تومان ممنون میشم اگه کسی از این شرکت اینترنت داره بگه چطوریه کیفیتش

rubimori
10-01-2012, 13:23
سلام به همگی !!!
من میخوام نامحدود 512 بگیرم . بنظر شما از کدام شرکت بگیرم بهتره ؟
نظر شما درباره ی پارس آنلاین چی هست؟؟؟؟
مخابرات بهتره ؟؟؟یا پارس آنلاین؟؟؟:20:
نمیخوام قیمتش از 20 تومان بالاتر باشه .:27:
512 پارس آنلاین سرعت دانلودش چقدره؟؟؟

ak313
10-01-2012, 23:04
سلام به همگی !!!
من میخوام نامحدود 512 بگیرم . بنظر شما از کدام شرکت بگیرم بهتره ؟
نظر شما درباره ی پارس آنلاین چی هست؟؟؟؟
مخابرات بهتره ؟؟؟یا پارس آنلاین؟؟؟:20:
نمیخوام قیمتش از 20 تومان بالاتر باشه .:27:
512 پارس آنلاین سرعت دانلودش چقدره؟؟؟
توی نا محدودها قطعا قیمت و کیفیت مخابرات بهتره الان 512 مخابرات بیست تومن و دانلود حدود 55 الی 58 هستش

rubimori
11-01-2012, 03:57
توی نا محدودها قطعا قیمت و کیفیت مخابرات بهتره الان 512 مخابرات بیست تومن و دانلود حدود 55 الی 58 هستش
با کارت دانشجویی میتونم بگیرم؟؟؟
چه طوری باید اقدام کرد؟
راستی تشکر بابت پاسخ:46:

Masoud.Neshat
11-01-2012, 18:22
خراسان رضوی / مشهد / مرکز قدس / 21دیماه 90 / ساعت 18:11

هر کس دلش از کندی سرعت اینترنت شکست به اینجا بیاورید؛ اینجا بهشت شهر خدا شهر مشهد است!

yasaroj
12-01-2012, 11:43
به این میگن اینترنت پر سرعت: :27:

ما از تندی اینترنت شکایت داریم :21:

Saeeden
12-01-2012, 12:17
سلام
من دارم از شاتل توی اصفهان استفاده میکنم سرعتش خیلی خوبه سرعت دانلودش 248 kb/s
بعضی وقتا به 380 هم میرسه البته من اشتراکم 256 هستش

birang1357
12-01-2012, 19:49
سلام
بهترین آی اس پی تهران (از هر نظر) چه شرکتیه؟؟؟

rubimori
13-01-2012, 05:02
برای خرید از مخابرات چه مدارکی میخواد؟؟؟
و اینکه چطوری میتونم از مخابرات 512 بگیرم؟؟؟:41:

shahin_mp3
14-01-2012, 15:21
الان نامحدود کدوم ISP از همه بهتره

iOS
14-01-2012, 16:13

نامحدود CRA هیچ شرکتی به درد نمیخوره.
بین نامحدودای معمولی تا جایی که من میدونم داتک و آسیاتک خوبه.

iOS
14-01-2012, 16:19
برای خرید از مخابرات چه مدارکی میخواد؟؟؟
و اینکه چطوری میتونم از مخابرات 512 بگیرم؟؟؟:41:

512 به شرکتا میدن
صاحب خط با مدرک شناسایی میره مخابرات درخواست میده یا از طریق سایت مخابرات با داشتن یوز و پسورد سایت

babialex
14-01-2012, 16:35
حجمی های آسیاتک چطوره ؟ اوضاع خود شرکتش چطور ؟

shahin_mp3
14-01-2012, 23:00

دیگه نظری ندارین ؟

esi222
15-01-2012, 13:45

چطور ممکن است؟ :18::18::18:
اشتراکت چیه؟
کجاست؟
چنده؟
و...:18:

shahin_mp3
16-01-2012, 02:18

همه جا هم گذاشتی :31:

babelirani
17-01-2012, 01:50
سلام

ببخشید دوستان یه سوال دشاتم

چجوری میشه سرعت بالای 128 KB گرفت ؟ واسه کاربر خانگی ؟

بعدشم اینترنت مخابرات به درد میخوره ؟ سرعت دانلود چجوریه ؟

rubimori
17-01-2012, 05:50
سلام

ببخشید دوستان یه سوال دشاتم

چجوری میشه سرعت بالای 128 KB گرفت ؟ واسه کاربر خانگی ؟

بعدشم اینترنت مخابرات به درد میخوره ؟ سرعت دانلود چجوریه ؟
سلام . من زنگ زدم پرسیدم فقط با کارت دانشجویی 256 میدن و بالاتر فقط به شرکت ها
کارت دانشجویی باید مال خودت باشه.
من خودم بین پارس آنلاین و مخابرات موندم .پارس آنلاین 512 را میده 25 تومن:46:

babelirani
17-01-2012, 10:47
سلام . من زنگ زدم پرسیدم فقط با کارت دانشجویی 256 میدن و بالاتر فقط به شرکت ها
کارت دانشجویی باید مال خودت باشه.
من خودم بین پارس آنلاین و مخابرات موندم .پارس آنلاین 512 را میده 25 تومن:46:
سلام دوست عزیز

خوبه خدارو شکر این کارت دانشجویی بلخره واسه یه جا بدردمون خورد

والا توی تایپیک تست های سرعت و همچنین از بعضی مطالب که تو این سایت و سایت هایه دیگه خوندم خیلیا از مخابرات راضی نیستن در واقع خیلی داغونه ولی خوبیش اینه که نامحدوده

shahin_mp3
17-01-2012, 23:44
سلام دوست عزیز

والا توی تایپیک تست های سرعت و همچنین از بعضی مطالب که تو این سایت و سایت هایه دیگه خوندم خیلیا از مخابرات راضی نیستن در واقع خیلی داغونه ولی خوبیش اینه که نامحدوده

ای گفتی :31:

یه سری جاها می گن خوبه یه سری جاها بعد

samiazimi
18-01-2012, 00:12
دوستان گول این نامحدود رو نخورید من 1 ماه از شرکت مزخرف صبانت نامحدود 512k گرفتم به مبلغ 25 هزار تومان!!ولی سرعت دانلود از 10 بالاتر نمی ره !!و اگر دانلود زیاد ندارید اصلا طرفش نریید!!مال مخابرات دوستم داره 256 نامحدود!میگه زیر 30 تا دانلود نمی کنم!!و الان 2 ماهه داره!

avator20002000
18-01-2012, 00:21

مزایای اینترنت کم سرعت

اولا؛ سرعت زیاد موجب تصادف میشه و اونوقت که در تلفات اینترنتی هم مثل تلفات جاده ای تو دنیا اول بشیم

دوما؛ عجله کار شیطونه! حالا چه کاریه که سه سوته سایتها بیان بالا. چیزی که اینجا زیاده،وقته. سه ساعت تو صف بانک وایمیستین؛ از صبح تا ظهر به خاطر یه امضا یه اداره رو زیرو رو میکنین؛ چند ساعت هم تو وب معطل بشین! به جایی که بر نمی خوره؟!

سوما؛ اصلا مهم نیست که ما مثل لاک پشت تو وب حرکت میکنیم و به اطلاعاتی که بقیهء ملل الان بهش رسیدن ما پنج هزار سال دیگه بهش میرسیم؛ مهم اینه که به این اطلاعات می رسیم!

چهارما؛ هیچ میدونین از کنار این سرعت پایین چندین نفر نون میخورن؟!

_به خاطر هزینهء اتصال به وب؛ کارمندان مخابرات و خانواده شان

_به خاطر برق مصرفی کامپیوتر؛ کارمندان اداره برق و خانواده شان

_به سبب کمر درد ناشی از نشتن زیاد پشت میزpc؛ دکتر های ارتوپد و خانواده شان

_به خاطر اعصاب خراب؛ دکترهای مغز و اعصاب و خانواده شان

_به سبب هزینهء گچ گرفتنِ اکثر اعضای بدن به خاطر مشت و لگدهای پدر گرامی بعد از مشاهدهء قبض تلفن؛ کارکنان بیمارستان و دکتران فیزیوتراپ به همراه خانواده هایشان

پنجما؛ سرعت پایین ابنترنت باعث میشه کاربران ساعتها تو وب سرشون گرم باشه و به نوعی سر کار هستن(کارآفرینیِ خاموش).

ششما؛ اصلا کی گفته سرعت اینترنت پایینه؟! خیلی هم خوبه! خیلی از کشورها هستن که حسرت سرعتِ اینترنت مارو میخورن.

هفتما؛ من نمیدونم چرا جوونا اینقدر بی بصیرت شدن؟! آخه وب گردی هم شد کار؟! آخه اینترنت هم شد وسیلهء اساسی؟! برید دنبال کارهای مهمتر مثل. مثل.. مثل... نمیدونم مثل چی، ولی برید دنبال کارهای مهمتر.

هشتما:خجالت نمی کشی از این سرعتت؟!!ها؟ماله منو ببین(تو امضامه):31:
===================
یه سوال مهم داشتم بهترین شرکتی که الان تو تهران سرویس میده چیه؟(گرونیش مهم نیست.سرعت واقعی برام مهمه)

esi222
18-01-2012, 10:14
سلام دوست عزیز

من از مخابرات قزوین حدود 1 سال هست که 256 نامحدود دارم.سرعتش نسبت به نامحدود بونش خیلی خوبه.
بین 30 تا 45 دان میکنه.
پدر مخابراتو با این نامحدودش در آوردم :31:

Farhad 8904
18-01-2012, 11:01
چطوری میشه بفهمم سرعت load page در سرویسم چقدر هست؟؟

m@jid2011
18-01-2012, 15:55
سلام به همه ي بچه هاي بامعرفت چند تا سوال راجع به adsl دارم اگر ممكنه پاسخ بدهيد :
1. من الان ميخوام adsl بگيرم بعد چند ماه خونمون منتقل ميشه به دو طبقه پايين تر ميخواستم بدونم ميشه همون اشتراكيو كه الان ميگيرم روي خط تلفن جديد انتقال بدم
2. به نظرشما شركت دات نت سرويس دهنده ي خوبي است وسرعت دانلودش خوبه در ضمن من سرعت 512 كيلوبيت بر ثانيه ميخوام
اگر اين شركت به نظرشما مناسب نميباشد چند شركت رابه من معرفي كنيد كه به هركسي هر سرعتي بده
3. من ميخوام مودمي بگيرم كه واي فاي رو پشتيباني كنه وبشه به وسيله واي فايمثلا لپ تاپ كانكت شد در ضمن ميخوام كه كابل هم بشه بهش وصل كرد و از طريق كابل وصل شد به نظر شما چه مدل مودم بگيرم

ak313
18-01-2012, 17:33
سلام به همه ي بچه هاي بامعرفت چند تا سوال راجع به adsl دارم اگر ممكنه پاسخ بدهيد :
1. من الان ميخوام adsl بگيرم بعد چند ماه خونمون منتقل ميشه به دو طبقه پايين تر ميخواستم بدونم ميشه همون اشتراكيو كه الان ميگيرم روي خط تلفن جديد انتقال بدم
2. به نظرشما شركت دات نت سرويس دهنده ي خوبي است وسرعت دانلودش خوبه در ضمن من سرعت 512 كيلوبيت بر ثانيه ميخوام
اگر اين شركت به نظرشما مناسب نميباشد چند شركت رابه من معرفي كنيد كه به هركسي هر سرعتي بده
3. من ميخوام مودمي بگيرم كه واي فاي رو پشتيباني كنه وبشه به وسيله واي فايمثلا لپ تاپ كانكت شد در ضمن ميخوام كه كابل هم بشه بهش وصل كرد و از طريق كابل وصل شد به نظر شما چه مدل مودم بگيرم
1- نمیشه . شما فقط روی همون زوج سیم تلفن فقط اینترنت دارید و باید از ورودی همون سیم تلفن استفاده کنید.
2- نمی دونم
3- تی پلینک مدل 8901 و دی لینک مدل 2640 به صرفه است اگر پولش مهم نیست مارک سیسکو رو تهیه کنید
برای خرید هم توی پاساژ ایران توی تهران از واحد 533 می تونی با قیمتهای خوب تهیه کنی این شماره تلفنشه من چند روز ازش خرید داشتم بهترین قیمت رو برای 8101 تی پلینک داد یعنی 49000 تومن دیگه دلار رو همه چی تاثیر گذاشته
88935369

rubimori
19-01-2012, 01:34
من از مخابرات قزوین حدود 1 سال هست که 256 نامحدود دارم.سرعتش نسبت به نامحدود بونش خیلی خوبه.
بین 30 تا 45 دان میکنه.
پدر مخابراتو با این نامحدودش در آوردم :31:
پس از مخابرات بگیرم؟؟؟پارس آنلاین چی دوستان؟؟؟
من دانلودم روزی 500 mb میشه تقریبا :41:
با مخابرات میشه دانلود کرد؟
تشکر . راستی کسی از نامحدود 512 پارس آنلاین خبر نداره؟؟

korosh rad
20-01-2012, 18:06

اگه واسه وبگردی و ف.ی.س.بوک و... میخای اصلا مخابرات رو توصیه نمیکنم چون ping خیلی افتضاح هستش واسه همین با vpn کار نمیده حتی از دایال آپ هم بدتره
ولی سرعت دانلودش روز و شب ثابتـــــــــــ همون فرمول 1 به 8 هستش :5:

porya_spy
20-01-2012, 23:03
دوستان شرکت پیشگامان وضعیتش چطوره ؟! کسی هست از پیشگامان سرویس داشته باشه ؟! :11:

m3hrdad.x
21-01-2012, 02:33
سلام
بچه ها چقد طول کشید تا Adsl شما ها راه افتاد ؟
من بار اولمه
مخابراتمون غیاثی تو کرج
زنگ زدم پارس جا نداشت
رفتم آریا نت گرفتم مثلا
الان 25 روز گذشته و خبری نیست !!!!
بعد 20 روز اومد مودم کانفیگ کرد و الانم هی میگه مشکل از مخابرات مخابرات مخابرات
چراغ dsl مودمم روشن نمیشه.سیمش مشکلی نداره
آیا ممکنه خطمون هنوز رانژه نشده باشه ؟
یعنی چه اتفاقی افتاده آخه ؟ تقصیره کیه ؟!!!

anjel1985
21-01-2012, 03:47
دوستان شرکت پیشگامان وضعیتش چطوره ؟! کسی هست از پیشگامان سرویس داشته باشه ؟! :11:
من از صدف نت میگیرم که زیر مجموعه پیشگامان هست، تا یه ماه پیش سرعت شبانش افتضاح بود سرعت دانلود 1 مگ حدود 30 بود، اما الان دوباره برگشته به حالت سابق و دوباره سرعت شبانش خوب شده 1 مگ حدود 210 هست، سرعت روزانش خوبه و حجم دزدی هم نمیکنن:46:(البته من تهرانپارس هستم مرکز عاطف)

majidli
22-01-2012, 00:11
هر چقدر پول بدی همون قدر سرعتو محدودیت میگیری
شرکتی که قیمتاش پایینه یه مشکلی داره که پایینه/فقط بخاطر جذب مشتری قیمتو میارن پایین/خدماتشون صفره/یا شاتل یا پارس انلاین

esi222
22-01-2012, 13:20

نه نمیشه گفت که همه جا نامحدود مخبرات بهتره!
بستگی به محل سکونتت داره.
ولی به این نتیجه رسیدم که تو استان قزوین بهترین نامحدود،مخابراته.

500 که خیلی کمه:27:
من روزی 1گیگ شایدم بیشتر دان میکنم.

جااااان:18:
سیستمم صب تا شب تو دانلوده:21:

من خبر ندارم

فرخند
22-01-2012, 13:35
مخابرات به نظر بنده مضخرفترین سرویس دهنده هست به خدا ایرانسل بهتره
من دیروز غروب تونستم به اینترنت وصل شوم ولی امروز هرچی زدم ارور 718 میده یا اگه بخوام حقیقت رو بگم در ماه 8 روز قطعی داره!!
زنگ زدم 2828 بخش adsl دیدم میگه تمام پاسخگوها نیستن و هر بخش که زنگ میزنم اینو میگه به خرابیش زنگ میزنم و تا میگم adsl گوشی رو قطع میکنه کلا وضعیت اینترنت مخابرات افتضاحه ، انگار روز های تعطیل اینترنت مخابرات هم تعطیل میشه !!
به نظر بنده پارس آنلاین از همه بهتره راستی پینگم هم 300 تا 350 هست !! با دایل آپ که میفرتم 150 تا 200 بود !!
من تو کرج میشینم :ی

Homayun Khan
22-01-2012, 14:01
سلام
یه سوال دارم وصل شدن با کابل lan به مودم یا با کابل usb چه فرقی داره؟ (وقتی با lan وصل میشم همیشه کانکت نمیشه ارور 718 میده اما با usb این مشکل رو ندارم!)

esi222
22-01-2012, 14:55
من دیروز غروب تونستم به اینترنت وصل شوم ولی امروز هرچی زدم ارور 718 میده یا اگه بخوام حقیقت رو بگم در ماه 8 روز قطعی داره!!
زنگ زدم 2828 بخش adsl دیدم میگه تمام پاسخگوها نیستن و هر بخش که زنگ میزنم اینو میگه به خرابیش زنگ میزنم و تا میگم adsl گوشی رو قطع میکنه کلا وضعیت اینترنت مخابرات افتضاحه ، انگار روز های تعطیل اینترنت مخابرات هم تعطیل میشه !!
به نظر بنده پارس آنلاین از همه بهتره راستی پینگم هم 300 تا 350 هست !! با دایل آپ که میفرتم 150 تا 200 بود !!

ولی من اصلا همچین مشکلاتی رو با مخابرات قزوین ندارم.
خوب بستگی به مخابرات شهر یا اون منطقه داره.نباید اینجوری قضاوت کنی.
سرعت دانلودم بین 29 تا 45 هست که معمولا رو 35 هستش.
قطعی هم اصلا ندارم اگه پیش بیاد شاید هر دوهفته یک یا دو دقیقه قطع بشه.

ak313
22-01-2012, 15:18
بله اگر پارس آنلاین 256 رو با 5 گیگ ترافیک و سرویس burst ماهی 13 هزار می داد من یقینا 256 مخابرات رو ول می کردم اما شما ببین این سرویس پارس آنلاین چن در میاد اما من الان ماهی 12560 برای مخابرات می دم و اصلا دقدقه حجم ندارم موبایلمم وایرلسه میزارم دانلودها رو اون انجام بده با سرعت 28 کیلوبایت درثانیه. مشکل قطعی هم نداره هر چند قبول دارم متخصصین شبکه مخابرات کمی عقبن

mahdis23
22-01-2012, 18:49
سلام، وقت بخیر...
نمی دونم جای سوام اینجا هست یا نه،
دو سه هفته است که شارژم خودبخود کم می شه بطوری که مثلا در عرض دو هفته ۱۰ گیگا بایتش پریده ( شاید ۱ گیگ هم دانلود نکرده باشم) مودمم وایرلسه اما بردش خیلی کمه...
دیگه طوری شارژ کم می کنه که مجبورم هی مودمو خاموش و روشن کنم،
یکی لطف کنه راهنماییم کنه... خیلی هم از نرم افزارا و اصطلاحات و اینا سر در نمیارم یکی لطف کنه ساده توضیح بده باید چی کار کنم،
ممنونم...

tofandarya
22-01-2012, 21:54
سلام میخواستم بدونم مشه مودم رو به یه شهردیگه برد

---------- Post added at 09:50 PM ---------- Previous post was at 09:47 PM ----------

سلام میخواستم بدونم می:13:شه مودم رو به یه شهردیگه بردبا تشکر ازشما

---------- Post added at 09:54 PM ---------- Previous post was at 09:50 PM ----------

من چطور میتونم جواب سوالم رو بگیرم

esi222
22-01-2012, 22:00
سلام میخواستم بدونم مشه مودم رو به یه شهردیگه برد

با تشکر ازشما

من چطور میتونم جواب سوالم رو بگیرم

سلام
آره اگه با ماشین ببری میشه برد
(شوخی کردم):31:
خوب دوست عزیز چرا نشه.فرقی نمیکنه.هرجا بخوای میتونی استفاده کنی
راستی وردتو به انجمن تبریک میگم:10:

rubimori
23-01-2012, 04:57
مخابرات تهران چی؟؟؟
راستی سرعت 256 دانلودش روی چنده؟؟؟
پارس آنلاین 512 را نامحدود میده 25 تومن . 256 مخابرات بهتره؟؟؟
راستی باز کردن صفحاتتون خوبه؟؟
تشکر بابت پاسخ

---------- Post added at 04:57 AM ---------- Previous post was at 04:55 AM ----------

جمع آوری adsl از روی خط دوستان چند روز طول میکشه؟؟؟

Yip
24-01-2012, 04:01
واقعا 512 نا محدود رو پارس آنلاین ماهی 25 تومان میده؟
تو سایتش دو مدل 512 زده که 25 تومانیش 1 به 10 شِیر هست, دوستانی که این سرویس رو دارید لطفا نظرتون رو بگید, سرعت دانلود چطوره در روز و شب؟ سرعت پیج باز کردن چطوره؟ تورنت میشه دانلود کرد باهاش؟
مرسی

esi222
24-01-2012, 10:31
مخابرات تهران چی؟؟؟
از مخابرات تهران اطلاعی ندارم ولی ظاهرا زیاد جالب نیست.باز بستگی به منطقه محل سکونتت داره که باید اطلاعات بیشتر جمع کنی تا به نتیجه گیری بهتری برسی

راستی سرعت 256 دانلودش روی چنده؟؟؟
قبلا هم گفتم مال من بین 28 تا 45 که معمولا 35 هستش.

پارس آنلاین 512 را نامحدود میده 25 تومن . 256 مخابرات بهتره؟؟؟
اگه بین 10تا شیر باشه نه.چون مخابرات بین 8تاست...

راستی باز کردن صفحاتتون خوبه؟؟
خیلی خوبه عالیه

جمع آوری adsl از روی خط دوستان چند روز طول میکشه؟؟؟
از روی خط دوستان یعنی چی!؟
منظورتو نگرفتم

m3hrdad.x
24-01-2012, 10:53
دوستان یکی جواب منو میده ؟!
چقد طول کشید تا Adsl شما ها راه افتاد ؟
من بار اولمه
مخابراتمون غیاثی تو کرج
رفتم آریا نت گرفتم !!
الان 30 روز گذشته و خبری نیست !!!!

esi222
24-01-2012, 11:21
من بار اولمه
مخابراتمون غیاثی تو کرج
رفتم آریا نت گرفتم !!

جااااااااااااان 30 رووووووووزززز:18::18:
حتما برو پیگیری کن.
حداکثر 3 روز طول میکشه...

mahdis23
24-01-2012, 12:12
سلام، وقت بخیر...
نمی دونم جای سوام اینجا هست یا نه،
دو سه هفته است که شارژم خودبخود کم می شه بطوری که مثلا در عرض دو هفته ۱۰ گیگا بایتش پریده ( شاید ۱ گیگ هم دانلود نکرده باشم) مودمم وایرلسه اما بردش خیلی کمه...
دیگه طوری شارژ کم می کنه که مجبورم هی مودمو خاموش و روشن کنم،
یکی لطف کنه راهنماییم کنه... خیلی هم از نرم افزارا و اصطلاحات و اینا سر در نمیارم یکی لطف کنه ساده توضیح بده باید چی کار کنم،
ممنونم...

کسی نتونست کمکم کنه؟!!؟:41:

Farshid72
24-01-2012, 12:51
کسی نتونست کمکم کنه؟!!؟:41:
دوسته عزیز شما بهتره برد وایرلستو کم کنی یا اگه استفاه نمیکنی خاموش کن وایرلسشو
در ضمن پسورد ورود به
192.168.1.1
رو هم عوض کن
آپدیت های ویندوز رو غیر فعال کن
برنامه هایی هم که احتمال میدی از نت استفاده میکنن اونارو ببند
میتونی یه سری ابزار آلات مربوط به شبکه هست که اونارو از سایت هایی چون
MIHANDOWNLIAD
-----------
یا اصلا تو بخش نرم افزار سایت P30WORLD خودمون برو درخواست بده فوری برات میزارن دانلود کنیو متوجه بشی چه کسی یا چه برنامه ای داره از نت شما استفاده میکنه

mahdis23
24-01-2012, 13:31
دوسته عزیز شما بهتره برد وایرلستو کم کنی یا اگه استفاه نمیکنی خاموش کن وایرلسشو
در ضمن پسورد ورود به
192.168.1.1
رو هم عوض کن
آپدیت های ویندوز رو غیر فعال کن
برنامه هایی هم که احتمال میدی از نت استفاده میکنن اونارو ببند
میتونی یه سری ابزار آلات مربوط به شبکه هست که اونارو از سایت هایی چون
MIHANDOWNLIAD
-----------
یا اصلا تو بخش نرم افزار سایت P30WORLD خودمون برو درخواست بده فوری برات میزارن دانلود کنیو متوجه بشی چه کسی یا چه برنامه ای داره از نت شما استفاده میکنه

ممنون، اما من همه ی این کارا رو کردم قبلا، آپدیت ویندوز رو قطع کردم آنتی ویروسو چک کردم... حتی چند روز فقط با موبایل کانکت شدم و اصلا کامپیوتر رو روشن نکردم... اما باز هم وقتی تو قسمت گزارش مصرف چک می کنم روزانه ۴۰-۵۰ مگابایت حین وبگردی ( تازه اون هم در عرض ۱-۲ ساعت) کم می شه،
آخه موبایل که دیگه نرم افزاری نداره که به طور جانبی از اینترنت استفاده کنه؟!!!!؟؟
در هر صورت ممنون

Farshid72
24-01-2012, 17:18
ممنون، اما من همه ی این کارا رو کردم قبلا، آپدیت ویندوز رو قطع کردم آنتی ویروسو چک کردم... حتی چند روز فقط با موبایل کانکت شدم و اصلا کامپیوتر رو روشن نکردم... اما باز هم وقتی تو قسمت گزارش مصرف چک می کنم روزانه ۴۰-۵۰ مگابایت حین وبگردی ( تازه اون هم در عرض ۱-۲ ساعت) کم می شه،
آخه موبایل که دیگه نرم افزاری نداره که به طور جانبی از اینترنت استفاده کنه؟!!!!؟؟
در هر صورت ممنون
پسورد اکانت اینترنتتو عوض کن!!!!

fori1369
24-01-2012, 18:16
سلام به همگی امیدوارم حالتون خوب باشه.
دوستان میخواستم ازتون بپرسم به نظرتون سرویس 128 نامحدود به صرفه تره یا 512 نامحدود با ضریب اشتراک یک به 10؟
من با 128 نامحدود با سرعت 16 دانلود میکنم و میخواستم در دوره جدید 512 نامحدود البته با ضریب اشتراک یک به 10 بگیرم
به نظرتون کدوما بهتره؟

majidli
24-01-2012, 19:30
کسی میتونه اموزش را اندازی مودم d-link2730uرو بزاره/سرویسم برا پارس انلاینه/ممنون

majidli
24-01-2012, 21:04
نصب کرن کردن تنظیمات مودم با سیدی بهتره یا با ای پی؟اصلا فرقش چیه؟

Aminnet2008
24-01-2012, 23:24
درود.از دوستانی که سرویس parsonline دارن و در منطقه ی مخابرات استقلال اصفهان هستند ممنون میشم پینگ yahoo.com رو برام بگیرن اطلاع بدن . ممنون میشم.

dash_mehdi
25-01-2012, 01:00
با سلام به همگی
من در حال حاضر از اینترنت پرسرعت پارس انلاین استفاده میکنم با ترافیک حجمی که سریع هم تموم میشه و تقریبا ماهی 5 گیگابیت مصرف دارم که با تعرفه ی پارس انلاین در میاد حدود 25 هزار تومن در ماه.
امروز یه اگهی دیدم از شرکت اوراکل که ترافیک ماهیانه رو به صورت کاملا نامحدود ان هم با قیمت 15.700 ماهیانه ان هم برای 256 میداد:18:
که پیگیر شدم و درست هم بود حالا شما دوستان چی پیشنهاد میکنید.

سایت این شرکت برای اشنایی بیشتر دوستان

.mohsen
25-01-2012, 03:46
سلام دوستان

متاسفانه باید بگم که دیگه مطمئن شدم که صبانت در ساعات دانلود رایگان شبانه با وجود سرعت بالای دانلود ،، کلا تورنت رو از کار می اندازه یا سرعت اونو در حد 0 میکنه .

حدودا یکماهه که اینطوری شده ...
.................................................. .........

دوستان راه چاره چیه؟ باید چکار کرد که بازم بتونیم از تورنت با سرعت بالا استفاده کرد ؟

uuuyrt
25-01-2012, 04:06
سلام دوستان

متاسفانه باید بگم که دیگه مطمئن شدم که صبانت در ساعات دانلود رایگان شبانه با وجود سرعت بالای دانلود ،، کلا تورنت رو از کار می اندازه یا سرعت اونو در حد 0 میکنه .

حدودا یکماهه که اینطوری شده ...
.................................................. .........

دوستان راه چاره چیه؟ باید چکار کرد که بازم بتونیم از تورنت با سرعت بالا استفاده کرد ؟

Farshid72
25-01-2012, 14:33
نصب کرن کردن تنظیمات مودم با سیدی بهتره یا با ای پی؟اصلا فرقش چیه؟
دوسته عزیز شما با آی پی باید کانفیگ کنی در ضمن شما برو تو انجمن شبکه این سوالو مطرح کن دوستان اونجا تخصص بهتری دارن

fori1369
25-01-2012, 17:23
سلام به همگی امیدوارم حالتون خوب باشه.
دوستان میخواستم ازتون بپرسم به نظرتون سرویس 128 نامحدود به صرفه تره یا 512 نامحدود با ضریب اشتراک یک به 10؟
من با 128 نامحدود با سرعت 16 دانلود میکنم و میخواستم در دوره جدید 512 نامحدود البته با ضریب اشتراک یک به 10 بگیرم
به نظرتون کدوما بهتره؟

m3hrdad.x
25-01-2012, 19:35
من بار اولمه
مخابراتمون غیاثی تو کرج
رفتم آریا نت گرفتم !!

esi222
25-01-2012, 20:08
من بار اولمه
مخابراتمون غیاثی تو کرج
رفتم آریا نت گرفتم !!

تو این پست جوابتو دادما:

باید پیگیری کنی.همچین چیزی نوبره بخدا:18::18:

Memonex
25-01-2012, 20:38
دوستان بنده ADSL 512 از شرکت مخابرات بروجرد دارم، قبلا هم یکبار تو این تاپیک گفتم الان دو ماهه سرعت اصلا خوبی نداره برای دانلود روی 20 - 30 کیلوبایت در ثانیه متغیر هست و پینگ بالای 500 !! تا حالا چندین بار به پشتیبانی زنگ زدم میگه افت سرعت سراسریه و ما هم به بالا گزارش دادیم اما مثل شما بی‌خبر هستیم و معلوم نیست کی درست میشه !! این دلایل همش الکیه چون مسئولین افت سرعت همینا هستند. این درست نیست که سرعت زیر 50 باشه و به اسم 512 بدن دست مشتری ... تا چندماه پیش سرعت زیر 80 نمیومد یه مقدار ازش تعریف کردیم کلا 180 درجه وضعیتش عوض شد ...

حالا یکی بگه ما باید به کی اعتراض کنیم ؟؟ کجا رو بگیریم در این وضعیت ؟؟!! مناسبت سیاسی جدی هم که فعلا نداریم. دیگه واقعا خسته شدم در زمان دانلود هم که به هیچ عنوان حتی یک سایت هم باز نمیکنه. هیچ‌کس هم جوابگو نیست ..

ak313
25-01-2012, 22:35
دوستان بنده ADSL 512 از شرکت مخابرات بروجرد دارم، قبلا هم یکبار تو این تاپیک گفتم الان دو ماهه سرعت اصلا خوبی نداره برای دانلود روی 20 - 30 کیلوبایت در ثانیه متغیر هست و پینگ بالای 500 !! تا حالا چندین بار به پشتیبانی زنگ زدم میگه افت سرعت سراسریه و ما هم به بالا گزارش دادیم اما مثل شما بی‌خبر هستیم و معلوم نیست کی درست میشه !! این دلایل همش الکیه چون مسئولین افت سرعت همینا هستند. این درست نیست که سرعت زیر 50 باشه و به اسم 512 بدن دست مشتری ... تا چندماه پیش سرعت زیر 80 نمیومد یه مقدار ازش تعریف کردیم کلا 180 درجه وضعیتش عوض شد ...

حالا یکی بگه ما باید به کی اعتراض کنیم ؟؟ کجا رو بگیریم در این وضعیت ؟؟!! مناسبت سیاسی جدی هم که فعلا نداریم. دیگه واقعا خسته شدم در زمان دانلود هم که به هیچ عنوان حتی یک سایت هم باز نمیکنه. هیچ‌کس هم جوابگو نیست ..
دوست عزیز طبیعی وقتی داری دانلود می کنی سایتها رو به سختی باز کنه چون اینترنت دانلود منیجر کل پهنای باند شما رو می گیره مگر اینکه توی ورژنهای جدیدش اسپید لیمیت رو فعال و تعریف کنی. در ضمن پیشنهاد می کنم توی همین فروم بگردی و آدرس دی ان است رو عوض کنی.

rubimori
26-01-2012, 19:54
سلام دوباره
میخواستم بدونم مخابرات با کارت دانشجویی کارشناسی هم 256 میده؟؟؟؟
یا با کارت دانشجویی لیسانس نمیده؟؟؟:41::11:

smallfrank
26-01-2012, 21:07
سلام

یه نفر داره از ADSL من استفاده میکنه
رفتم تویه سامانه سرویس دهی به مشترکین ADSL خراسان رضوی رمز عبور اکانتو تغییر دادم
ولی بازم ارور 619 میده و میگه یکی دیگه باهاش وصله ...

به نظرتون با تغییر رمز عبور چیکار کنم که طرف دیسکانکت بشه ؟
فردام که مخابرات تعطیله
خیلی ضروری لازمش دارم....

ممنون....

mehran2190
27-01-2012, 00:25
من می خوام سرعت اینترنتم رو عوض کنم ولی موندم چرا اینطوریه:
1- 512/512 ضریب اشتراک 1 به 10 شش ماهه 122880 تومان
2- 896/1024 ضریب اشتراک 1 به 10 شش ماهه 229920 تومان
3- 256/256 ضریب اشتراک 1 به 5 شش ماهه 234000 تومان
2 تای اول منطقیه ولی سومی چرا اینقدر زیاده؟

samiazimi
28-01-2012, 01:45
دوستان من می خوام adsl بگیرم و انلاین هم بازی می کنم!این شرکت ایکام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و عصر تلکام قیمتشون خوبه می خواستم ببینم کسی با این 2 شرکت کار کرده و می دونه چجوری هستند؟و ایا 512 بدرد بازی می خورن؟
من سهروردی شمالی هستم و مرکز بهشتی اگر دوستان راعنمایی کنند از چه شرکتی بگیرم که خوب باشه و قیمتش مناسب باشه و البته شبانه هم سرعتش خوب باشه برای دانلود ممنون میشم راهنمایی کنید؟

namra33333
28-01-2012, 22:02
اول وارد start بشید.
بعد control panel را باز کنید.
سپس روی phone and modem options را باز نمایید.
بر روی شاخه modems بروید.
و در پایین گزینه properties را انتخواب نمایید.
و به سر شاخه advanced بروید.
در پایین Extra initialization commands این کلمه را تایپ کنید : AT&FX+MS=V34 و ok را بزنید .

حالا دوباره به start بروید و بر روی connest to کلیک کنید.
و بر روی کانکشنی که به اینترنت متصل می شوید راست کلیک کرده
و بر روی properties کلیک کنید.
حالا بر روی configure کلیک کنید.
و 921600 را برگزینید. و ok را بزنید.
حالا کامپیوتر خود را یک بار ری استارت نموده و بعد به اینترنت متصل شوید.
حالا سرعت اینترنت خود را می بینید که speed: 921.6 kbps است.

Arman
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :11:

namra33333
28-01-2012, 22:10
اول وارد start بشید.
در پایین Extra initialization commands این کلمه را تایپ کنید : AT&FX+MS=V34 و ok را بزنید .

Arman
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

airmaxwisp
29-01-2012, 00:57
اول وارد start بشید.

Arman
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز...ای کاش قبل از عضویت قوانین سایت رو ملاحظه میکردید... این آموزش شما بی فایده و فقط برای گول زدن خودمون هست... راه های بهتری هم برای تبلیغ سایت شما هست...

در پناه حق باشید.

hamesterlibera
29-01-2012, 01:15
سلام دوستان عزیز

یه راهنمایی ازتون می خوام و امیدوارم سئوالم تکراری نباشه. من امروز ویندوز هفت رو نصب کردم اما ای دی اس الم رو که td 8811 هست رو شناسایی نمی کنه. با مرورگر هم به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمیره. سی دی رو هم میذارم باز هم هیچ فایده ای نداره. مودم رو ریست کردم ولی هیچ اثری نداشت. ممنون میشم راهنماییم بفرمایین.

ahmadta
29-01-2012, 01:35
من حدود 6 ماهی می شد که صبانت 1 مگ داشتم، خیلی هم راضی بودم. تا اینکه از تهران اومدیم کرج... الان دانشگاه بهمون اینترنت داده(ای دی اس الی تو خط تلفن داخلی) لن بهمون ندادن، می دادن سرعتمون خیلی بالا می رفت، به قول خودشون ای دی اس ال 64 یا 128 دادن ولی امروز صبح زدم تو speedtest.net یک چیز جالب اومد. ببنید جالبه
اینم پرینت اسکرین که نگید از یه جا دیگه... (به نام کاربریم که تو اسپید وارد شدم با اینجا یکسانه توجه کنید)
یکی بتونه توجیح علمی بکنه خیلی خوب می شه.
در ضمن سرویس دهنده هاشون هم اینا:

Farshid72
29-01-2012, 10:47
من حدود 6 ماهی می شد که صبانت 1 مگ داشتم، خیلی هم راضی بودم. تا اینکه از تهران اومدیم کرج... الان دانشگاه بهمون اینترنت داده(ای دی اس الی تو خط تلفن داخلی) لن بهمون ندادن، می دادن سرعتمون خیلی بالا می رفت، به قول خودشون ای دی اس ال 64 یا 128 دادن ولی امروز صبح زدم تو speedtest.net یک چیز جالب اومد. ببنید جالبه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fresult%2F1735161483.png)
اینم پرینت اسکرین که نگید از یه جا دیگه... (به نام کاربریم که تو اسپید وارد شدم با اینجا یکسانه توجه کنید)
[/URL]
یکی بتونه توجیح علمی بکنه خیلی خوب می شه.
در ضمن سرویس دهنده هاشون هم اینا:
[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fviewer.php%3Ffile%3D36253338641588365451.jpg)
دوسته عزیز دانشگاه فک میکنم خودش سرور مخصوص داره و چون کسی زیاد ازش استفاده نمیکنه و برای مصارف داشنجویی هست سرعتش بالاست

smallfrank
29-01-2012, 14:38
سلام

یه نفر داره از ADSL من استفاده میکنه
رفتم تویه سامانه سرویس دهی به مشترکین ADSL خراسان رضوی رمز عبور اکانتو تغییر دادم
ولی بازم ارور 619 میده و میگه یکی دیگه باهاش وصله ...

به نظرتون با تغییر رمز عبور چیکار کنم که طرف دیسکانکت بشه ؟
فردام که مخابرات تعطیله
خیلی ضروری لازمش دارم....

ممنون....

میشه پاسخ بدین.....:11::11:

majidli
29-01-2012, 15:20
برو بچ هر کی مودم d-link2730u داره یه مار به ما بده/دمت جیز

Farshid72
30-01-2012, 11:53
میشه پاسخ بدین.....:11::11:
خب شما اگه رمزتونو تغییر دادین دیگه چجوری اون وصله ؟؟؟
شما مودمتو دوباره کانفیگ کن و براز روی PPPOE بعد ببین چه اتفاقی میفته و گزارش بده

majidli
30-01-2012, 17:33
سلام/یه مودم دب لینک2730 یو دارم/میخام سی دی شو نصب کنم پیغام کابلارو چک کن/کل کابلا سر جای خودش وصله!!چیکار باید کنم؟

smallfrank
30-01-2012, 22:54
خب شما اگه رمزتونو تغییر دادین دیگه چجوری اون وصله ؟؟؟
شما مودمتو دوباره کانفیگ کن و براز روی PPPOE بعد ببین چه اتفاقی میفته و گزارش بده

ممنون دوست عزیز

گزاشتمش ولی چراغ اینترنت روشن نمیشه و توی تنظیمات نوشته :
Status = Down

توی سامانه قسمت گزارش کارکرد وقتی امروزو میزنم مثلا اصلا هیچ نتیجه ای نشون نمیده
فک کنم ینی وصل نشده کسی
ولی باز هم من نمیتونم وصل بشم.

Farshid72
30-01-2012, 23:21
ممنون دوست عزیز

گزاشتمش ولی چراغ اینترنت روشن نمیشه و توی تنظیمات نوشته :
Status = Down

توی سامانه قسمت گزارش کارکرد وقتی امروزو میزنم مثلا اصلا هیچ نتیجه ای نشون نمیده
فک کنم ینی وصل نشده کسی
ولی باز هم من نمیتونم وصل بشم.
مودمت چیه دوسته عزیز ؟؟؟
PPPOE LLC باید میزاشتی...وقتی رو دستی میزاری وصل میشه ؟؟؟

smallfrank
30-01-2012, 23:41
مودمت چیه دوسته عزیز ؟؟؟
PPPOE LLC باید میزاشتی...وقتی رو دستی میزاری وصل میشه ؟؟؟

Dlink 2640 u
نه با بریدج هم وصل نمیشه.

شاید طرف با ppoe وصله ؟

statue of liberty
31-01-2012, 01:37
سلام
اینترنت من هر 70 دقه یه بار قطع میشه
به پشتیابنی گفتم میگه مشکل از سیستمت هست
کسی می دونی جریان چیه؟

Farshid72
31-01-2012, 11:15
Dlink 2640 u
نه با بریدج هم وصل نمیشه.

شاید طرف با ppoe وصله ؟
پسورد رو اگه عوض کرده باشی طرف پسور سیستم شما رو از کجا میاره که استفاده کنه ؟؟؟

شما پسورد ورود به مودمت رو عوض کن بعد دوباره برو پسور خودتو عوض کن تو ISP

saminem
31-01-2012, 11:49
من تازه ADSL گرفتم و کانکشن هم ساختم ولی وصل نمیشه و ارور 678 میده!!!!!!!!! با CD خود مودم هم که کار میکنم قسمت line میزنه pass ولی قسمت internet connection میزنه fail !! کسی میدونه مشکل از چیه ؟

Farshid72
31-01-2012, 13:03
سلام
اینترنت من هر 70 دقه یه بار قطع میشه
به پشتیابنی گفتم میگه مشکل از سیستمت هست
کسی می دونی جریان چیه؟
خب شما ویندوزتونو اگه فک میکنید میتونه مشکل ساز باشه عوض کنید
درایور Lan رو آپدیت کنید
Spliter رو چک کنید
اگه بازم قطعی بود ممکنه مشکل از خط تلفن باشه که باید چکش کنند

من تازه ADSL گرفتم و کانکشن هم ساختم ولی وصل نمیشه و ارور 678 میده!!!!!!!!! با CD خود مودم هم که کار میکنم قسمت line میزنه pass ولی قسمت internet connection میزنه fail !! کسی میدونه مشکل از چیه ؟

دوسته عزیز شما از ip برای کانفیگ کردن استفاده کنید به این ترتیب که تو مرور گر وارد کنید :
192.168.1.1
use name و pass رو admin وارد کنید
و از اونجا سعی کنید مودم رو کانفیگ کنید

saminem
31-01-2012, 16:37
دوسته عزیز شما از ip برای کانفیگ کردن استفاده کنید به این ترتیب که تو مرور گر وارد کنید :
192.168.1.1
use name و pass رو admin وارد کنید
و از اونجا سعی کنید مودم رو کانفیگ کنید

مودمم خودش CD راه انداز easy config داره. مودم رو هم که به کارت شبکه PC وصل کردم اتوماتیک شناخته میشه. ممکنه که هنوز محابرات خط من رو درست نکرده باشه ؟

navidr
01-02-2012, 10:04
دوستان یه سوال داشتم امیدوارم جاش اینجا باشه
من دارم در حال حاضر از داتک استفاده می کنم و سرویسم 128 و شرکتی نیست و داتک میگه به خانگی بالاتر از این نمیدم ایا امکانش هست سرویس های دیگه به شخص حقیقی تا 512 یا 256 بدن؟
ممنون

Farshid72
01-02-2012, 13:01
من دارم در حال حاضر از داتک استفاده می کنم و سرویسم 128 و شرکتی نیست و داتک میگه به خانگی بالاتر از این نمیدم ایا امکانش هست سرویس های دیگه به شخص حقیقی تا 512 یا 256 بدن؟
ممنون
یعنی چی ؟؟؟ آسیاتک به خونگی تا 2 مگ هم میده

[navid]
01-02-2012, 13:39
ممنون

خیلی از شرکتا میدن مثلا شهراد

[navid]
02-02-2012, 12:24
دوستان 1سوال داشتم هیچکس جواب نداد بازی انلاین چقدر از ترافیک اینترنت کم میکنه مثلا 1ساعت کانتر چقدر کم میشه؟؟

majidli
02-02-2012, 14:30
برای رفع ارور619 باید چیکار کرد؟

navidr
02-02-2012, 20:12
یعنی چی ؟؟؟ آسیاتک به خونگی تا 2 مگ هم میده

جدا!؟؟؟؟من شنیده بودم اخه داتک میگه به شخص حقیقی بالاتر از 128 نمیده ولی اگه این طور باشه خب خیلی خوبه
نکردم یه تحقیق بکنم از جاهای دیگه

The Jok3r
02-02-2012, 20:57
جدا!؟؟؟؟من شنیده بودم اخه داتک میگه به شخص حقیقی بالاتر از 128 نمیده ولی اگه این طور باشه خب خیلی خوبه
نکردم یه تحقیق بکنم از جاهای دیگه

از پارس آنلاین یا صبانت بگیر. سرویس 128حجمی تا 1مگ یابیشتر باز هست

fariborz_1
04-02-2012, 19:48
درود به همگی
ببخشید شاید سوالم مسخره باشه
اگه تنظیمات مودم رو عوض کنم و به جای سرعت 512 یرعت 2 مگ بنویسم سرعت دانلودم بیشتر میشه ؟
اصلا راهی وجود داره که از نهایت پهنای باند خودت استفاده کنی ؟

Hi5
05-02-2012, 12:47
سلام.

از مخابرات adsl گرفتم حالا چندتا سوال دارم:

1- چطور راهش بندازم؟(128-1ماهه 4g هستش)
2- ساعات دانلود رایگان چه وقت هست؟
3- سرعت 128 چطوره؟

باسپاس....

R O O T
06-02-2012, 16:33
حذف شود...

R O O T
06-02-2012, 16:34
سلـام دوستان
اینترنت ما تازه دیروز وصل شده ولی به یه مشکلی برخورد کردم . دیروز داشتم با وایرلس وبگردی میکردم اومدم اسم وایرلسو عوض کنم نت پریـد . نمیدونم شاید تنظیمات دیگه ای هم دستکاری شده باشه یادم نمیاد :( . الان وصل میشه ولی چراغ اینترنت بعد از چند تا چشمک خاموش میشه و اون پایین گوشه تسکبار ایکون زرده میاد . چند بار هم تنظیمات مودم رو ریست کردم و دوباره تنظیم کردم ولی درست نشد . خواهش میکنم کمک کنید .:41:

mpeg
06-02-2012, 18:13
دوستان تهران منطقه مخبراتی مدنی اگه اشتباه نکنم پیشمارمون 8895 هست برای سرعت 512 چه شرکتی پیشنهاد میدین

R O O T
06-02-2012, 20:11
سلـام دوستان
اینترنت ما تازه دیروز وصل شده ولی به یه مشکلی برخورد کردم . دیروز داشتم با وایرلس وبگردی میکردم اومدم اسم وایرلسو عوض کنم نت پریـد . نمیدونم شاید تنظیمات دیگه ای هم دستکاری شده باشه یادم نمیاد :( . الان وصل میشه ولی چراغ اینترنت بعد از چند تا چشمک خاموش میشه و اون پایین گوشه تسکبار ایکون زرده میاد . چند بار هم تنظیمات مودم رو ریست کردم و دوباره تنظیم کردم ولی درست نشد . خواهش میکنم کمک کنید .:41:

دوستان این مشکل حل شد خوشبختانـه ولی یه مشکل جدید پیش اومده . من الان وقتی با local area conncetion میخوام وصل شم همون مشکل بالاس ولی وقتی کانکشن ppoe رو اجرا میکنم وصل میشه علامت زرد رنگ پایین پاک میشه و درست کانکت میشه ! . الان وقتی بخوام رو کامپیوتر دیگه ای اینکارو انجام بدم ( حالت ppoe ) میگه بوزر پسورد در حال استفاده هست یعنی دارم رو لپتاپ ازش استفاده میکنم . حالا چیکار کنم بتونم رو هر دو سیستم به نت وصل شم ؟؟؟

SevenCity
08-02-2012, 11:38
بهترین isp که بشه باهاش بیشترین حجم شبانه رایگان دانلود کرد کدومه؟
پارس که نیست چون با 1 مگ نهایتا 3 گیگ میشه دانلود کرد

saminem
08-02-2012, 14:47
من وایرلس مودم رو فعال کردم و وقتی با گوشی سرچ میکنم پیداش میکنه و کانکت میشه ولی نمیدونم چرا صفحه باز نمیکنه !!!؟؟!؟

alex_pk
09-02-2012, 07:35
سلام
دوستان بهترین ارائه دهنده سرویس نامحدود کدوم شرکته که حداقل سرعت دانلودش روی 30 باشه.
برای یکی از آشناها میخوام بگیرم چون زیاد بلد نیست استفاده کنه نمیشه حجمی گرفت یدفعه میبینی یروزه همه حجم رو تموم کرد.

shaian2011
09-02-2012, 08:28
با سلام
دوستان عزیز خود قضاوت کنند ؛ در زیر لینک سازمان فناوری اطلاعات ایران را قرار دادم که نتیجه تست سرعت کاربران شرکت های مختلف اینترنتی هست که از سرعت 64 ک شروع میشه تا سرعت 512 ک

alex_pk
09-02-2012, 09:26

GHN007
11-02-2012, 11:43
سلام دوستان :
آیا راهی هست که سرعت دانلود رو افزایش داد :
من از اینترنت ای دی اس ال مخابرات آبادان استفاده میکنم و سرعت من هم 128 K/s هستش اگه میشه راهنمایی کنید دوستان !!

rahman4
11-02-2012, 12:36
بیشتر از 128 غیر ممکنه!!!!:13:

moz
11-02-2012, 12:48
شیرفلکه بسته هست ، چطور میخوای بازش کنی ؟

narahat
13-02-2012, 14:35
سلام دوستان خسته نباشيد بچه ها الان بهترين شركت براي گرفتن adsl چه شركتي هست؟من الان از لوتوس دارم كه الان اصلا بدرد نميخوره ميخوام شركتم رو عوض كنم و نامحدود ميخوام قيمت 50 تا70 تومان باشه ماهي. دانلود من ماهي حدودا 60 الي 70 گيگ هست چه سرويسي از چه شركتي پيشنهاد ميكنيد.

ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

majidli
13-02-2012, 14:44
سلام دوستان خسته نباشيد بچه ها الان بهترين شركت براي گرفتن adsl چه شركتي هست؟من الان از لوتوس دارم كه الان اصلا بدرد نميخوره ميخوام شركتم رو عوض كنم و نامحدود ميخوام قيمت 50 تا70 تومان باشه ماهي. دانلود من ماهي حدودا 60 الي 70 گيگ هست چه سرويسي از چه شركتي پيشنهاد ميكنيد.

ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
الان من پارس انلاین دارم خیلی خوبه یعنی همه اونایی که دارن تعریف میکنن/شاتلم میگن بد نیست/میتونی به سایت پارس انلاین.آی آر بری و تعرفه هاشو ببینی.یا علی

neoanderson
13-02-2012, 18:27
الان من پارس انلاین دارم خیلی خوبه یعنی همه اونایی که دارن تعریف میکنن/شاتلم میگن بد نیست/میتونی به سایت پارس انلاین.آی آر بری و تعرفه هاشو ببینی.یا علی

دوست عزیز چه سرعتی گرفتی با چه حجمی
چند ماهه؟
چقدر پات اب خورد؟

majidli
13-02-2012, 18:36
دوست عزیز چه سرعتی گرفتی با چه حجمی
چند ماهه؟
چقدر پات اب خورد؟
256 سه ماهه 2گیگ
اولش کلا میشه 45700
23500 هزینه حجمته
15000 هزینه نصب و راه اندازی
هزینه پیک 2500
آبونمان و مالیاتم بقیشه
مودمم که میتونی بگی اونا بیارن یا خودت بری بخری

neoanderson
13-02-2012, 19:11
256 سه ماهه 2گیگ
اولش کلا میشه 45700
23500 هزینه حجمته
15000 هزینه نصب و راه اندازی
هزینه پیک 2500
آبونمان و مالیاتم بقیشه
مودمم که میتونی بگی اونا بیارن یا خودت بری بخری

شما چه جوری ماهی 2 گیگ میگیری ولی هر ماه 60 تا 70 گیگ دانلود داری ؟
این را برا این میگم چون شما به نفر قبلی پیشنهاد داده بودی این سرویس را بگیره و ماهی 70 گیگ دانلود داره ؟

ممنون

majidli
13-02-2012, 20:24
شما چه جوری ماهی 2 گیگ میگیری ولی هر ماه 60 تا 70 گیگ دانلود داری ؟
این را برا این میگم چون شما به نفر قبلی پیشنهاد داده بودی این سرویس را بگیره و ماهی 70 گیگ دانلود داره ؟

ممنون
اگه اخر حرفمو نگاه کنی برای اون بنده خدا نوشتم میتونه به سایت پارس آنلاین بره و تعرفه هاشو ببینه.نگفتم که ماهی 70 گیگ دانلود دارم!!

The master
15-02-2012, 13:09
دوستان کسی از art2 شاتل استفاده می‌کنه؟
سرعت دانلودش چند هست؟

hamid_diablo
15-02-2012, 14:23
سلام دوستان

به نظرتون اینترنت پر سرعت مخابرات خوبه یا اینکه بخوام از شرکتها بگیرم؟

منظورم مخابرات تهران منطقه 17 هست

Memonex
15-02-2012, 19:09
دوستان بنده از مخابرات سرویس دارم ولی امروز فقط ده درصد از سایت ها با سرعتی وحشتناک پایین باز میشند. روز به روز داریم به سمت افتضاح تر شدن حرکت میکنیم. بقیه دوستان هم چنین مشکلی دارند آیا؟؟

majidli
15-02-2012, 23:40
سلام دوستان

به نظرتون اینترنت پر سرعت مخابرات خوبه یا اینکه بخوام از شرکتها بگیرم؟

منظورم مخابرات تهران منطقه 17 هست
معمولا شرکتهای دولتی بیشتر می دزدند/مثلا یکی از دزدیهای مخابرات اینه که کابل تلفنتو نوری میکنه که هیچ شرکتی نتونه بت سرویس بده مجبور بشی بری خود مخابرات/وقتی به مخابرات درخواست اینترنت دادی کابلتو دوباره بر میگردونن رو مسی!!!!!

babakgol70
16-02-2012, 00:29
سلام دوستان من از شركت عصر تلكام اينترنت 1 مگ گرفتم ولي يه مشكلي دارم. شبها كه از ساعت 3 تا 7 مجاني هست سرعت به شدت مياد پايين سرعت دانلودم مي شه 2 كيلو بعضي وقتا انقدر كمه كه كلا هيچ كاري نمي شه كرد.زنگ زدم به شركت اپراتوره گفت چون تو اين ساعت مجانيه اين طبيعيه كه سرعت بياد پايين...
از كسايي كه از اين شركت اينترنت گرفتن شما هم اين مشكل رو داريد؟؟؟
ايا اپراتوره راست گفت كه تو اين ساعت طبيعيه يا ضر زده؟؟؟ اگه زنگ بزنم فصش بدم مي تونم سرعتو ببرم بالا تر؟؟؟...

مرسي

Alli13
17-02-2012, 11:16
سلام
دوستان کسی از سپنتا چیزی میدونه؟ آخه اینجا تاپیکی براش ندیدم!! من بین پارس آنلاین و سپنتا موندم(256 محدود) کسی اینجا سپنتا داره یه تست سرعت بذاره؟
(زیاد اهل دانلود نیستم،فقط دنبال سرعت بالا هستم)

Memonex
18-02-2012, 12:24
دوستان خواهش میکنم اگه میشه سریع راهنمایی کنید من از سرویس 512 نامحدود مخابرات لرستان استفاده میکنم و از یکماه پیش تا دیروز سرعتم در حد دیال آپ هم نبود تا جایی که اینقدر کلافه شده بودم گفتم همین امروز برم و اشتراک رو فسخ کنم اما امروز در نهایت شگفتی سرعت به 230 کیلوبایت بر ثانیه در هنگام دانلود رسید. آیا این وضعیت طبیعیه یا اون وضعیت دیال آپ درست بود؟ نمیدونم چکار باید کرد تا حالا سرعت تا این حد بالا نرفته بود. میترسم الان برم از جای دیگه بگیرم و سرعت مخابرات برای همیشه بره بالا. البته قصدم حتمی بود برای تعویض اشتراک چون تو این یکماه سرعت از حد دیال آپ تا 30 کیلوبایت بر ثانیه متغیر بود. اگه شما جای من بودید چکار میکردید؟ پشتیبانی مخابرات هم معذرت میخوام اندازه بزی هم سواد ندارند.

اگه سرعت 512 نامحدود مخابرات با احتساب ضریب اشتراک یک به ده باید بین 51.2kbits/s تا 512kbits/s پس این سرعت 234 کیلوبایت بر ثانیه برای دانلود چی میگه؟؟!! اگه اینطوره یعنی قانون یک به ده رو لغو کردند... آدم سر از کار این بشر در نمیاره...

hossein e
18-02-2012, 14:26
سلام.دوست عزیز این سرعت پایدار بود یا لحظه ای؟اگه پایدار بوده که خیلی عالیه ولی من فکر میکنم حداکثر در حد چند روز دوباره به حالت قبل برمیگرده.احتمالا اشتباهی ،اتفاقی ،چیزی بوده.

Memonex
18-02-2012, 15:00
سلام.دوست عزیز این سرعت پایدار بود یا لحظه ای؟اگه پایدار بوده که خیلی عالیه ولی من فکر میکنم حداکثر در حد چند روز دوباره به حالت قبل برمیگرده.احتمالا اشتباهی ،اتفاقی ،چیزی بوده.

بله حدودا سه ساعت پیش سرعت پایدار و ثابت روی 230 کیلوبایت بر ثانیه قرار داشت اما من زیادی خوش بین شدم و همین مسئله باعث شد بهبودی خط دوام زیادی نداشته باشه و طبق تصویری که مجدد از تست اینترنت قرار میدم دوباره وضعیت خط به نابودی رسید و به یقین رسیدم این دفعه اول و آخرم هست که از مخابرات سرویس می گیرم مگه بعدا یک در هزار وضعیت درست بشه. با قانون اشتراک یک به ده به راحتی سرویس دیال آپ رو به اسم 512 می فروشند ضمن اینکه پینگ بسیار وحشتناک و پر نوسانی هم داره.

Alimohammadi71
18-02-2012, 15:11
سلام دوستان من از شركت عصر تلكام اينترنت 1 مگ گرفتم ولي يه مشكلي دارم. شبها كه از ساعت 3 تا 7 مجاني هست سرعت به شدت مياد پايين سرعت دانلودم مي شه 2 كيلو بعضي وقتا انقدر كمه كه كلا هيچ كاري نمي شه كرد.زنگ زدم به شركت اپراتوره گفت چون تو اين ساعت مجانيه اين طبيعيه كه سرعت بياد پايين...
از كسايي كه از اين شركت اينترنت گرفتن شما هم اين مشكل رو داريد؟؟؟
ايا اپراتوره راست گفت كه تو اين ساعت طبيعيه يا ضر زده؟؟؟ اگه زنگ بزنم فصش بدم مي تونم سرعتو ببرم بالا تر؟؟؟...

مرسي
دوست عزیز واسه من همین طوریه
نباید سرعت افت کنه دارن به ما ضرر میزنن و خودشون سود میکنن
خیلی شرکته دزدیه همین جوری حجم ازت کم میکنه

hamid_diablo
18-02-2012, 15:20
سلام دوستان

به نظرتون اینترنت پر سرعت از مخابرات بگیرم بهتره یا اینکه با ترافیک 3 GB شرکت ماهان نت یا پارس انلاین بگیرم ؟

در ضمن من روزی 2 ستعت تو اینترنت میچرخم و کمی هم دانلود میکنم به نظرتون اینترنت محدود 3GB برام بسه یا اینکه بیشتر لازم دارم؟

اگه از 3 گیگ بیشتر مصرف کنم چی میشه؟جایی هست که بفهمم چقدر از مصرف گذشته؟

majidli
18-02-2012, 15:56
سلام دوستان

به نظرتون اینترنت پر سرعت از مخابرات بگیرم بهتره یا اینکه با ترافیک 3 GB شرکت ماهان نت یا پارس انلاین بگیرم ؟

در ضمن من روزی 2 ستعت تو اینترنت میچرخم و کمی هم دانلود میکنم به نظرتون اینترنت محدود 3GB برام بسه یا اینکه بیشتر لازم دارم؟

اگه از 3 گیگ بیشتر مصرف کنم چی میشه؟جایی هست که بفهمم چقدر از مصرف گذشته؟
سلام/به نظرم از پارس بگیر من الان دارم و راضیم
شما میتونی پس از عضویت در پارس انلاین از میزان اعتبار و روزای باقیموندت باخبر بشی/یا علی

alone one
18-02-2012, 16:14
سلام دوستان
ببخشید،میدونم سوالم تکراریه اما تو سرچ که میزنم از اختلاف نظرات به جورایی قاطی میکنم
من خودم وایمکس دارم
یکی از آشناها میخواد یه ای دی اس ال بگیره،کچلمون کرده انقد گفته
در کل چیزی که مهمه سرعت 128 یا 256 که یا نامحدود باشه(منتها فقط اسمش نامحدود نباشه،سرعتشم خوب باشه) یا محدود باشه با دانلود شبانه رایگان که سرعتشم نبندن و به 512 و یا 1 مگم برسه بعضی موقعا
شرکتی میشناسن اساتید؟
خواهشا هرکسی اطلاعاتی داره لطف کنه مارو بهره مند کنه
با تشکر

satanic_soulful
19-02-2012, 03:53
سلام
دوستان کسی از سپنتا چیزی میدونه؟ آخه اینجا تاپیکی براش ندیدم!! من بین پارس آنلاین و سپنتا موندم(256 محدود) کسی اینجا سپنتا داره یه تست سرعت بذاره؟
(زیاد اهل دانلود نیستم،فقط دنبال سرعت بالا هستم)
من سپنتا دارم!
اولین چیزی که بهت بگم اینه adsl2+ نیستش چون من Adsl معمولی بودم و بعد دیدم تو سایت زده 2 زنگ زدم بعد کلی حرف اپراتور گفت آقا ما فقط تو سایت اونجوری زدیم و سرعت ها و نوع سرویسمان همونه!
بعدشم پشتبانیش ضعیف شده قبلا مدیریتش عالی بود ولی الان کمترین زمان پشت خط موندنش 5 دقیقه است
من25 دقیقه هم پشت خط بودم
من نامحدود ماهیانه دارم بهم میانگین 13 کیلوبایت دانلود میده

pinokiu
19-02-2012, 05:27
من سپنتا دارم!
اولین چیزی که بهت بگم اینه adsl2+ نیستش چون من Adsl معمولی بودم و بعد دیدم تو سایت زده 2 زنگ زدم بعد کلی حرف اپراتور گفت آقا ما فقط تو سایت اونجوری زدیم و سرعت ها و نوع سرویسمان همونه!
بعدشم پشتبانیش ضعیف شده قبلا مدیریتش عالی بود ولی الان کمترین زمان پشت خط موندنش 5 دقیقه است
من25 دقیقه هم پشت خط بودم
من نامحدود ماهیانه دارم بهم میانگین 13 کیلوبایت دانلود میده
به نظر من شاتل بهتر سرویس می ده

alone one
19-02-2012, 20:41
من الان مبین نت دارم،با 512 شبی 1 گیگو تا 1.200 دانلود دارم
دوستانی که adsl 128 و 256 دارن شبی چقد دانلود میکنن و چن ساعت رایگانه و کدوم isp ؟

sei_pm
19-02-2012, 20:51
من الان مبین نت دارم،با 512 شبی 1 گیگو تا 1.200 دانلود دارم
دوستانی که adsl 128 و 256 دارن شبی چقد دانلود میکنن و چن ساعت رایگانه و کدوم isp ؟

بستگی داره به شرکت و سرویس و شهر و مرکز مخابراتی و ...
ولی در شرایط معمول با سرویس 256 پارس آنلاین بین 1 تا 2 گیگ می تونید دانلود داشته باشید. ولی حجم روزانش کمه

mrmmnb
19-02-2012, 23:14
دوستان توی تهرانپارس حدود های فلکه اول از کجا اینترنت بگیرم بهتره؟ اینکه پورت خالی هست یا نه رو اصلا نمیدونم ولی کلا از نظر کیفیت و اینجور موارد میگم خودم بین مخابرات و شاتل موندم که کدوم رو بگیرم و اینکه کدوم بهتره ضمنا ایا شرکت دیگه ای هم هست و چطوره؟
راستی امروز یه ایمیل از شاتل برام اومده که اگه یکساله بخرم یکسال هم رایگان میده این جریانش چی هست؟

majidli
19-02-2012, 23:18
دوستان توی تهرانپارس حدود های فلکه اول از کجا اینترنت بگیرم بهتره؟ اینکه پورت خالی هست یا نه رو اصلا نمیدونم ولی کلا از نظر کیفیت و اینجور موارد میگم خودم بین مخابرات و شاتل موندم که کدوم رو بگیرم و اینکه کدوم بهتره ضمنا ایا شرکت دیگه ای هم هست و چطوره؟
راستی امروز یه ایمیل از شاتل برام اومده که اگه یکساله بخرم یکسال هم رایگان میده این جریانش چی هست؟
سلام من پارس انلاین دارمو ازش راضی هستم/اگه نمیخای از پارس بگیری برو سراغ شاتل ولی سمت مخابرات نرو
در مورد اشتراک یکساله یعنی که مبلغ یکساله رو یجا پرداخت میکنی و یکسال رایگان دریافت میکنی!

mrmmnb
19-02-2012, 23:58
سلام شما کجا هستی؟ همون اطرافی که گفتم هستید؟
در مورد مخابرات که من گیر کردم بعضی ها خیلی تعریفش رو میکنن بعضی ها میکوبونن
سرعت شما چطوری هست؟(رایگان داره؟ و اینکه سرعت رایگانش چطوری هست؟)
شاتل برا این نمیخوام برم سراغش چون شبانش رو گند زده وگرنه میرفتم الان به خاطر اون طرف میخوام ببینم چطوری هست اگه واقعی باشه شاید بگیرم توی ایمیلم نوشته اگه یکساله بخری یکسال هم رایگان میده یعنی دو ساله رو مبلغ یکسال میدی

majidli
20-02-2012, 00:20
سلام شما کجا هستی؟ همون اطرافی که گفتم هستید؟
در مورد مخابرات که من گیر کردم بعضی ها خیلی تعریفش رو میکنن بعضی ها میکوبونن
سرعت شما چطوری هست؟(رایگان داره؟ و اینکه سرعت رایگانش چطوری هست؟)
شاتل برا این نمیخوام برم سراغش چون شبانش رو گند زده وگرنه میرفتم الان به خاطر اون طرف میخوام ببینم چطوری هست اگه واقعی باشه شاید بگیرم توی ایمیلم نوشته اگه یکساله بخری یکسال هم رایگان میده یعنی دو ساله رو مبلغ یکسال میدی
من سرویس 256 گرفتم سرعت دانلودم رو 195 میره/شبا هم از 1 تا 6 رایگانه/تا میتونی سمت شرکتهای دولتی نرو

alone one
20-02-2012, 03:17
بستگی داره به شرکت و سرویس و شهر و مرکز مخابراتی و ...
ولی در شرایط معمول با سرویس 256 پارس آنلاین بین 1 تا 2 گیگ می تونید دانلود داشته باشید. ولی حجم روزانش کمه

جدا؟
یعنی یکی با نصف سرعتی! که به من ارائه میدن و البته نصف هزینه ای که من باید واسه این سرعت واسه وایمکس میکنم،اندازه من و حتی بیشتر دانلود شبانه داره؟!:18:
یکی از دوستان گفت فن آواهم اینترنت شبونش (سرعتش)خوبه،پارس آنلاینم که این دوستمون گفت،دیگه کسی نبود درمورد تکمیل و یا تایید این گفته ها؟:46:
خونه اون رفیقم که میخواد بگیره تهران-منطقه 10 هس

Bahman_titaniik
21-02-2012, 16:00
من با 256 مخابرات در یه بازه 24 ساعته 1 الی 1.4 gb دانلود دارم
از بازکردن صفحه بگیر تــــــــــــــــــا دانلود فیلم
میانگین سرعتم هم 26 Kb/s
من که راضیم با ماهی 15 تومن :31:

alone one
21-02-2012, 23:10
من با 256 مخابرات در یه بازه 24 ساعته 1 الی 1.4 gb دانلود دارم
از بازکردن صفحه بگیر تــــــــــــــــــا دانلود فیلم
میانگین سرعتم هم 26 Kb/s
من که راضیم با ماهی 15 تومن :31:
نه رفیق
تو 24 ساعت منظورم نیس
واسه اونایی که حجم محدود دارن و شبانشون رایگانه،چقد تو رایگانشون دانلود دارن؟

m3hrdad.x
22-02-2012, 15:51
جدا؟
یعنی یکی با نصف سرعتی! که به من ارائه میدن و البته نصف هزینه ای که من باید واسه این سرعت واسه وایمکس میکنم،اندازه من و حتی بیشتر دانلود شبانه داره؟!:18:
یکی از دوستان گفت فن آواهم اینترنت شبونش (سرعتش)خوبه،پارس آنلاینم که این دوستمون گفت،دیگه کسی نبود درمورد تکمیل و یا تایید این گفته ها؟:46:
خونه اون رفیقم که میخواد بگیره تهران-منطقه 10 هس

نه آقا من فن آوا دارم(کرج هستم)
شبانه افتضاحه
خیلی بتونم بگیرم نهایتا 350mb

vahid_d
22-02-2012, 17:02
شبانه افتضاحه

پينگتون چطوره؟ ساكن كرج هستين؟

ak313
22-02-2012, 19:20
شرق نوشت:

براساس آمارهاي سايت NetIndex از ميان 170كشور جهان، كشور ايران در رتبه 164 ميانگين سرعت اينترنت قرار گرفته است كه برخي از كشور‌هايي كه از ما جلوتر هستند شامل: افغانستان هشت رتبه بالاتر از ما، عراق 10 رتبه بالاتر از ما، مغولستان 120 رتبه بالاتر از ما و قرقيزستان 115 رتبه بالاتر از ايران هستند.

اين در حالي است كه قيمت اينترنت در ايران گران‌ترين قيمت ممكن در دنيا به نسبت سرعت و كيفيت و حجم دانلود است. براي مثال در كشور بلغارستان به ازاي هر 1Mbps قيمتي كه دريافت مي‌شود، 67/0 دلار در ماه است. قيمت معمول يك سرويس 40 مگابيتي با حجم نامحدود ماهيانه در دنيا حدود 30 دلار در ماه است.

از طرفي رفع محدوديت حجمي در استفاده از اينترنت پرسرعت كه اكنون سه سال از تصويب آن مي‌گذرد، هرگز اجرايي نشد و علت آن هم كاهش سرعت اعلام شد. زيرا هر كاربر در واقع از جرياني در اينترنت استفاده مي‌كند كه اشتراكي بين وي و حداقل 10 نفر ديگر است. همچنين قيمت اينترنت 256 كيلوبيت و 512 كيلوبيت به صورت اختصاصي و غيراشتراكي با حجم ماهيانه 80 و 160 گيگابايت برابر تقريبا260 و 520 هزار تومان است. با اين قيمت شما در استاندارد جهاني مي‌توانيد به مدت دو سال از اينترنت پرسرعت با سرعت بالاي 50 مگابيت و حجم نامحدود بهره‌مند شويد.

حال با تمامي موارد ياد شده، وضعيت اينترنت در ايران در حالي مطرح مي‌شود كه ارايه خدمات اينترنت در ايران با محدوديت سرعت دسترسي و پهناي باند براي كاربران خانگي همراه است و متاسفانه از زماني كه اين محدوديت‌ها اعمال شده است، مسوولان به‌صورت روشن و واضح دليل وضع اين محدوديت‌ها را بيان نكرده‌اند.

محمد سليماني، وزير سابق وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات در توضيح اين محدوديت، پهناي باند 56 كيلوبيت را براي كاربران خانگي، دانشگاه‌ها و حتي براي دانلود كتاب‌هاي 500 صفحه‌اي مناسب مي‌داند. اين فقط نظر وزير سابق نبوده و رضا تقي‌پور نيز چند هفته قبل سرعت 128 كيلوبيت را براي كاربران اينترنت كافي دانست.

عليرضا شيرازي، مدير بلاگفا در اين‌باره مي‌گويد: با توجه به اظهارنظرهاي اشاره شده به نظر مي‌رسد كه تنها دليلي كه براي وضع اين محدوديت وجود داشته كافي بودن اين پهناي باند براي كاربران خانگي از ديدگاه مسوولان است. به گفته او اگرچه مي‌توان گفت اين سرعت براي خواندن اي‌ميل‌ها يا صفحات وب كافي است، اما همه ما مي‌دانيم كه تنها كاربرد اينترنت خواندن اي‌ميل‌ها، اخبار متني سايت‌هاي خبري يا كتاب نيست.

به‌روز‌رساني سيستم عامل، نرم‌افزارهاي آنتي ويروس و دريافت نسخه جديد نرم‌افزارهاي پركاربرد به‌خصوص از آنجا كه به امنيت اطلاعات كاربران مرتبط بوده، نيازي مهم است كه با توجه به حجم چند ده مگابايتي بسته‌هاي به‌روزرساني و نسخه‌هاي جديد نرم‌افزارها با سرعت فعلي اينترنت كاربران خانگي اگرچه امكان‌پذير است اما مي‌تواند بسيار وقت‌گير باشد. در كنار اين مسايل بايد قطعي‌هاي مكرر را نيز قرار داد تا مساله حقوق كاربران اينترنت بيشتر مدنظر قرار گيرد.

احمد پورنگ‌نيا، معاون شركت ارتباطات زيرساخت در اين‌باره بيان مي‌كند، قطع لينك‌هاي ارتباطي به طور نرمال در بعضي مواقع اتفاق مي‌افتد كه به سرعت نيز مشكل آن حل مي‌شود اما اين به معناي مشكل در شبكه ارتباطات زيرساخت نيست.

به گفته او ممكن است لينك‌هاي ارتباطي در برخي نواحي دچار قطعي شوند اما اين درصدي نيست كه بتواند اينترنت مملكت را قطع كند و محسوس هم نخواهد بود. كارشناسان معتقدند قطع لينك‌هاي ارتباطي موضوع پيچيده و تازه‌اي نيست و تقريبا در اغلب كشورها به دلايل مختلفي ممكن است اتفاق بيفتد اما آنچه كه اينترنت كشور ما را از ديگر كشورها متمايز مي‌كند مربوط به عدم اطلاع‌رساني و ناديده گرفتن حقوق كاربران و نبود پيش فرضي به نام SLA در قرارداد مشتركان در صورت قطعي‌هاي مكرر يا مقطعي است.

گزارش‌هاي منتشر شده از وضعيت سرعت اينترنت در دنيا نشان مي‌دهد «ايران» در ميان كشورهايي با سرعت اينترنت كمتر از يك مگابيت بر ثانيه قرار دارد و اين در حالي است كه در تايوان سرعت متوسط اينترنت پنج مگابيت بر ثانيه، نيوزيلند 2/3 مگابيت بر ثانيه، آمريكا پنج مگابيت بر ثانيه و استراليا 9/2 مگابيت بر ثانيه است.

در همين حال در ايتاليا حداكثر سرعت اينترنت 13 مگابيت بر ثانيه و سرعت متوسط اينترنت 3/3 مگابيت بر ثانيه است. در اين كشور 5/7 درصد از اتصالات بيش از پنج مگابيت بر ثانيه و 82 درصد بيش از دو مگابيت بر ثانيه است و كمتر از 3/1 درصد از كاربران اين كشور از سرعت 256 كيلوبيت بر ثانيه استفاده مي‌كنند. سرعت متوسط اينترنت در اسپانيا نيز برابر با 8/2 مگابيت بر ثانيه و در پرتغال برابر با 2/3 مگابيت بر ثانيه است.

در آفريقاي جنوبي متوسط سرعت اتصال به اينترنت كمتر از دو مگابيت بر ثانيه است و اين كشور نيز مانند ايران در ميان 86 كشوري قرار دارد كه از سرعت متوسط كمتر از يك مگابيت بر ثانيه برخوردارند.

براساس اين گزارش دو كشور كوبا و مايوت با سرعت متوسط كمتر از صد كيلوبيت بر ثانيه در ميان كشورهاي داراي پايين‌ترين سرعت اينترنت قرار دارند.

alone one
22-02-2012, 19:40
شبانه افتضاحه
اکثر adsl دارا همینو میگن
بقیه دوستان که از شرکتای دیگه خدمات میگیرن،اینو تایید میکنن که شبا سرعتشون کم تر از حد معمولی هس؟

The master
22-02-2012, 22:07
گیتی نت کسی استفاده کرده؟

saminem
23-02-2012, 01:40
من 128 محدود دارم ماهی 13 تومن میدم و شب با سرعت 130 کیلوبایت دانلود مجانی دارم و 1/5 گیگ دانلود دارم

m3hrdad.x
23-02-2012, 12:02
پينگتون چطوره؟ ساكن كرج هستين؟

بله کرج هستم
مرکز تلفن ما غیاثی هست
پینگ تا قبل از ساعت 18 بین 40 تا 100 هست

Molibden
23-02-2012, 15:30
برای اینترنت 1 Mb/s با حجم 10 گیگ کدوم شرکت کیفیت و قیمت بهتری داره؟

netbazi
23-02-2012, 15:49
من ارت یک شاتل دارم
سرعت خیلی پایین رو 5 یا خیلی جون بکنه 9 میرسه

کسی میدونه سرعت ایکو 512 شاتل چطوری

tonypb
23-02-2012, 17:40
من ارت یک شاتل دارم
سرعت خیلی پایین رو 5 یا خیلی جون بکنه 9 میرسه

کسی میدونه سرعت ایکو 512 شاتل چطوری

روی 200 تا 250 متغیره.
eco 128 هم همینطور.

md92268
23-02-2012, 22:39
دوستای گل پینگ پایین نشان دهنده کیفیت و پایداری اینترنت هستش. اگه پینگ کم باشه وقتی دارید تو یوتوب ویدئو میبینید از نهایت سرعت دانلودتون بدون حتی یک افت کوچیک و با پایداری بالا استفاده میکنه تا ویدئو را لود کنه یا مثلا لود کردن سایت ها.اما پینگ بالا در دیدن فیلم تو یوتوب یک دفعه سرعت دانلودتون میره رو اوج یک دفعه در حد 0 افت میکنه و سرعت پایدار نیست.

موضوع دیگه سرعت های دانلود لحظه ای فوق العاده بالا با پینگ های افتضاحه سرویس های حجمی هستش.دوست عزیزی که سرویس 128 محدود داری تو Speed Test تست میگیری عکس سرعت 1500 کیلو بیتی دانلود و 7 کیلوبیتی آپلود! با پینگ افتضاح 150 سرور داخلی تهران میزاری اینجا کلی ذوق میکنی! اون ISP مورد نطر شما قبلش سوبل پول اون 2 گیگ در ماه پهنای باند رو ازت گرفته با این پینگ افتضاح حالا سرعت بالا بهت میده تا زودی 2 گیگ تموم شه تا دوباره 5 هزار تومان بدی 1 گیگ دیگه ازشون بخری تا جیبتو خالی کنه.حالا تو دانلودت 100000000 مگا بیت باشه وقتی 2 تا فیلم کیفیت 1080 دانلود میکنی اینترنتت تخته میشه پس دیگه چرا ذوق میکنی!!! قانونا سرویس شما باید مثلا 512 نامحدود با پینگ سرور خارج از کشور نهایتا 15 و پکت لاستت 0 باشه و سرعت دانلود پایدار و یک دست 64 کیلو بیت و آپلود متقارن 64 باشه و قیمت ماهانه 5 هزار تومان اونوقت ذوق داره :) تو کره جنوبی میتونی با 20 دلار سرویس 50 مگابیت نامحدود با پینگ 3 یا 5 یعنی نزدیک به پینگ یک VPS و مکالمه رایگان تلفن ثابت داخل کره و میل باکس اختصاصی بگیری.فقط با ماهی 20 دلار!!!!!!!!!!! این ذوق داره D:
موفق باشید

gavzan
25-02-2012, 09:40
دوستای گل پینگ پایین نشان دهنده کیفیت و پایداری اینترنت هستش. اگه پینگ کم باشه وقتی دارید تو یوتوب ویدئو میبینید از نهایت سرعت دانلودتون بدون حتی یک افت کوچیک و با پایداری بالا استفاده میکنه تا ویدئو را لود کنه یا مثلا لود کردن سایت ها.اما پینگ بالا در دیدن فیلم تو یوتوب یک دفعه سرعت دانلودتون میره رو اوج یک دفعه در حد 0 افت میکنه و سرعت پایدار نیست.

موضوع دیگه سرعت های دانلود لحظه ای فوق العاده بالا با پینگ های افتضاحه سرویس های حجمی هستش.دوست عزیزی که سرویس 128 محدود داری تو Speed Test تست میگیری عکس سرعت 1500 کیلو بیتی دانلود و 7 کیلوبیتی آپلود! با پینگ افتضاح 150 سرور داخلی تهران میزاری اینجا کلی ذوق میکنی! اون ISP مورد نطر شما قبلش سوبل پول اون 2 گیگ در ماه پهنای باند رو ازت گرفته با این پینگ افتضاح حالا سرعت بالا بهت میده تا زودی 2 گیگ تموم شه تا دوباره 5 هزار تومان بدی 1 گیگ دیگه ازشون بخری تا جیبتو خالی کنه.حالا تو دانلودت 100000000 مگا بیت باشه وقتی 2 تا فیلم کیفیت 1080 دانلود میکنی اینترنتت تخته میشه پس دیگه چرا ذوق میکنی!!! قانونا سرویس شما باید مثلا 512 نامحدود با پینگ سرور خارج از کشور نهایتا 15 و پکت لاستت 0 باشه و سرعت دانلود پایدار و یک دست 64 کیلو بیت و آپلود متقارن 64 باشه و قیمت ماهانه 5 هزار تومان اونوقت ذوق داره :) تو کره جنوبی میتونی با 20 دلار سرویس 50 مگابیت نامحدود با پینگ 3 یا 5 یعنی نزدیک به پینگ یک VPS و مکالمه رایگان تلفن ثابت داخل کره و میل باکس اختصاصی بگیری.فقط با ماهی 20 دلار!!!!!!!!!!! این ذوق داره D:
موفق باشید

پس برای داشتن پینگ کم باید سرویس نا محدود متقارن بگیریم؟
این سرویسهای ددیکت که میگن همینه؟ dedicate

hamid2134
26-02-2012, 01:19
با سلام به دوستان.من ساکن شیراز هستم.سرویس 2 مگ اقتصادی شاتل رو دارم ولی بعد از چند شب دانلود الان سرعت دانلودم اومده رو 10 کیلوبایت!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gifاوایل رو 240 بود بعد شد شبا از ساعت 3 ببعد رو 240 حالا هم که کلا شده 10 کیلوبایت.میخواستم ببینم دوستانی که از شرکتای دیگه هم adsl دارن برای اونا هم همینجوریه بعد از یه مدت دانلود شبانه((یکی دو هفته))سرعتشون میاد پایین؟اگه که واسه شما نمیاد پایین شرکتتون چی هست و نوع سرویستون و سرعت دانلودتون رو هم بگید مممنون میشم.فقط چیزی که برام مهمه شبانه هست.روزانه رو اصلاً کاری ندارم.شرکتی هست که بشه هر شب حداقل3 گیگ دانلود مجانی کرد.ممنون.

m3hrdad.x
26-02-2012, 12:27
با سلام به دوستان.من ساکن شیراز هستم.سرویس 2 مگ اقتصادی شاتل رو دارم ولی بعد از چند شب دانلود الان سرعت دانلودم اومده رو 10 کیلوبایت!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اوایل رو 240 بود بعد شد شبا از ساعت 3 ببعد رو 240 حالا هم که کلا شده 10 کیلوبایت.میخواستم ببینم دوستانی که از شرکتای دیگه هم adsl دارن برای اونا هم همینجوریه بعد از یه مدت دانلود شبانه((یکی دو هفته))سرعتشون میاد پایین؟اگه که واسه شما نمیاد پایین شرکتتون چی هست و نوع سرویستون و سرعت دانلودتون رو هم بگید مممنون میشم.فقط چیزی که برام مهمه شبانه هست.روزانه رو اصلاً کاری ندارم.شرکتی هست که بشه هر شب حداقل3 گیگ دانلود مجانی کرد.ممنون.
یه احتمال هست ک شما رو جریمه کرده باشن
تو قوانین شاتل هست ک اگه از نهایت سرعت مکرر استفاده داشته باشی جریمه میشی !!!!!!!!!!!!
البته شایدم مشکل دیگه ای باشه

hamid2134
26-02-2012, 16:52
با سلام به دوستان.من ساکن شیراز هستم.سرویس 2 مگ اقتصادی شاتل رو دارم ولی بعد از چند شب دانلود الان سرعت دانلودم اومده رو 10 کیلوبایت!!!!!!:دیاوایل رو 240 بود بعد شد شبا از ساعت 3 ببعد رو 240 حالا هم که کلا شده 10 کیلوبایت.میخواستم ببینم دوستانی که از شرکتای دیگه هم adsl دارن برای اونا هم همینجوریه بعد از یه مدت دانلود شبانه((یکی دو هفته))سرعتشون میاد پایین؟اگه که واسه شما نمیاد پایین شرکتتون چی هست و نوع سرویستون و سرعت دانلودتون رو هم بگید مممنون میشم.فقط چیزی که برام مهمه شبانه هست.روزانه رو اصلاً کاری ندارم.شرکتی هست که بشه هر شب حداقل3 گیگ دانلود مجانی کرد.ممنون.

کسی نیست یه جواب به ما بده؟؟؟

Pouya-HP
28-02-2012, 19:28
salam yeki mishe komak konid man 3 roooze bedun idm sorate dl am 10 k hast vali ba idm 250 nemidunam chi shode be sherkatam migam mige moshkeli nadarim man ba tablet bishtar dl mikonam ke ooonam idm nadare!!!

*mhm*
29-02-2012, 01:18
سلام دوستان

سرعت اینترنت شما تغییری نکرده این چند روزه؟!

rubimori
29-02-2012, 10:40
سلام دوستان

سرعت اینترنت شما تغییری نکرده این چند روزه؟!
سرعت ها چند روزه یعنی پنج -شش روزه خیلی خیلی پایین آمده . سرعت دانلود من 120 بود الان ولی 10 هم به زور میرسه:41:

مال بقیه دوستان هم همینطوره ؟؟؟ سرعت های شماها هم آمده پایین؟

[navid]
29-02-2012, 13:57
سرعت ها چند روزه یعنی پنج -شش روزه خیلی خیلی پایین آمده . سرعت دانلود من 120 بود الان ولی 10 هم به زور میرسه:41:

مال بقیه دوستان هم همینطوره ؟؟؟ سرعت های شماها هم آمده پایین؟

ماله من که سر جاشه 512 شهراد تا 450هم میره

rubimori
01-03-2012, 04:19
;6873209']ماله من که سر جاشه 512 شهراد تا 450هم میره
نامحدوده ؟؟؟ مال مخابرات ؟
بعد شما تهران هستید؟:11:

majidli
01-03-2012, 04:28
بروبچ از مخابرات سرویس نگیرین خیلی دزدن!!!!!!!!!!
چند وقتیه مخابرات کابلهای تلفن رو،رو حالت نوری میزاره که هیچ شرکتی جز خودش نتونه سرویس بده،بعد از اینکه شما به مخابرات درخواست شبکه دادین و پولو واریز کردین بعد نیم ساعت کابل شما از نوری به حالت مسی در میاد و بتون شبکه میدن!
اگه زرنگ باشین میتونین قرارداد رو فسخ کنید و تا وقتی که کابل تلفن شما مسی هستش از شرکت های خصوصی سرویس بگیرین!

Saeed System
01-03-2012, 07:04
سلام و خسته نباشید...

دوستان نمی خواستم تاپیک جدید ایجاد کنم اما چون سرشاخه مربوطی پیدا نکردم..مجبور شدم تاپیک جدید ایجاد کنم...

دوستان من 2 سال از پارس آنلاین اشتراک داشتم و همه چی عالی بود هیچ مشکلی نداشتم...

2 روزه از مخابرات اینترنت 256 گرفتم...از دیروز تا دیروز بعدظهر سالم بود و مشکلی نداشت ...

و دیروز بعدظهر که سیستم رو روشن کردم ارور یوزر و پس م یگیرم.. کانکشن روی حالت بریج تنظیمه..

زنگ زدم پشتیبانی مخابرات برگشت گفت مودمتون تنظیم نیست..بهش گفتم پس چرا صبح وصل بود تا بعدظهر

جوابی نداد......دوباره تنظیمات مودم رو پاک کردم و روی حالت بریج تنظیم کردم ..بازم اتصال برقرار نشد..

گفتم بزار حالت nat رو هم امتحان کنم اما اونم فایده ای نداشت و اتصال برقرار نتمیشه...

خواهشا کمک کنید....

انگار یوزر و پس من از مخابرات عوض شده.. بهشون هم میگم جواب میدن که مشکل از مودمته..

:11:الان با دیال آپ اومدم...تروخدا یکی کمک کنه خیلی حالگیریه هنوز 2 روز نشده سرویس گرفتم از مخابرات

Saeed System
01-03-2012, 07:20
دوستان به این عکس توجه کنید یه اروری توی اطلاعات کانکشن مودم هست....

عکس:

alex_pk
01-03-2012, 07:24
مودم رو ریست کردی تاحالا؟
روی PPPoA/PPPoE هم یبار تست کن(البته بعیده وقتی ارور یوزر و پس میده اینطوری کار کنه)
عکست رو هم نمیشه دید آدرسی که دادی تو p30 فیل*تره.

Saeed System
01-03-2012, 07:28
مرسی از شما..

بله مودم رو ریست کردم ...افاقه نکرد..pppoe امتحان کردم کانکت نمیشه...ولی pppoa رو امتحان نکردم ..تست می کنم

Saeed System
01-03-2012, 07:51
همین الان زنگ زدم مخابرات...گفتش برگردون روی بریج...منم مودم رو ریست کردم خودش اتومات بریج شد.....ولی بازم کانکت

نمیشه...بهشم گفتم دیروز درست بود یهویی بعدظهر اینجوری شد...میگه پیش میاد...کاری هم از دست من بر نمیاد...

احتمالا یکی اومده روی خط شما...بهش گفتم یعنی چی؟ گفت زنگ بزن پیغام خرابی بزار تا پیگیری کنن....

دیروز همین کارو کردم پیغام خرابی گذاشتم ...اونم نتونست کاری بکنه...:41:

2 سال مشترک پارس آنلاین بودم ...خدا خیرشون بده هیچ مشکلی نداشتم...الان 2 روز نشده از مخابرات گرفتم اونم دلیلش

اینه که خونمونو عوض کردیم به اجاره نامه دسترسی نداشتم و به صاحب خانه.....از طرح بدون نیاز به مدرک مخابرات معروف به

پیش پرداخت استفاده کردم...

rubimori
01-03-2012, 11:09
من از شرکت گرفتم ولی شرکت از مخابرات گرفته با توجه به قیمتش و ...
الان 5 روزه سرعتم پایین آمده .قبلا خیلی خوب بود:41:

Saeed System
01-03-2012, 11:34
همین الان 1 بار دیگه زنگ زدم...اپراتور گفت احتمالا مشکل از ماست شما 1-2 روز صبر کن مشل رو رفع کنیم...

گفتم باشه... خدا کنه درست بشه

m3hrdad.x
01-03-2012, 14:05
بچه ها من سرویس فن آوا رو چند روز پیش کنسل کردم گفتم ک انصراف میدم و میخوام از یه جا دیگه سرویس بگیرم
از کجا بفهمم که اون شرکت سرویشو جمع کرده از رو خطم ؟؟

rubimori
01-03-2012, 14:13
بچه ها من سرویس فن آوا رو چند روز پیش کنسل کردم گفتم ک انصراف میدم و میخوام از یه جا دیگه سرویس بگیرم
به مخابرات منطقه خودتون زنگ بزنید بهتون میگن :20:

ShahrdadT
01-03-2012, 14:57
سلام دوستان من ADSL 512 فن آوا دارم راضیم سرعت شبانه هم بد نیست اما عالی هم نیست اینم نتایج تست من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

majidli
01-03-2012, 15:26
سلام دوستان من ADSL 512 فن آوا دارم راضیم سرعت شبانه هم بد نیست اما عالی هم نیست اینم نتایج تست من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سرعتت خوبه که دیگه چی میخای/انتظار نداری که صبحا بره برات نون بگیره؟:31:

[navid]
01-03-2012, 18:23
نامحدوده ؟؟؟ مال مخابرات ؟
بعد شما تهران هستید؟:11:

نه محدوده 5گیگ
ماله مخابرات نیست شرکت شهراد بله تهرانم

Saeed System
01-03-2012, 21:59
آقا درست شد ایراد از خود مخابرات بود...الکی میگفتن ایراد از منه..این مودم بدبختم رو الکی 100 بار ریست کردم 100 بار

کانکشن ساختم ...100 بار بریج و نت کردم....آخرشم ایراد از طرف مخابرات بود.... شانس آوردم مودمم نسوخت اینقدر

انگولکش کردم...

farshad_4017
01-03-2012, 22:22
منم صبانت دارم!
خیر سرمون 1 مگ نامحدود ! داره 10 کیلوبایت سرعت میده !
دزدی در حد تیم ملی، کسی هم نیست جواب بده !

saman1010
02-03-2012, 16:33

مودم رو روشن کنید اگر چراغ ADSL ثابت نشد بدون که قطع شده و اگر ثابت شد بدون که هنوز قطع نکردن.

rubimori
02-03-2012, 19:21
منم صبانت دارم!
خیر سرمون 1 مگ نامحدود ! داره 10 کیلوبایت سرعت میده !
دزدی در حد تیم ملی، کسی هم نیست جواب بده !
پس مشکل من را شما هم دارید .یعنی من که 512 نامحدود گرفتم هم سرعت دانلود 9و10 هستش .
شما ماهیانه چقدر میدید ؟؟؟
چند روزه مال شما اینطوری شده؟؟؟:13:

dash_mehdi
02-03-2012, 23:36
سلام به کاربران عزیز
من در حال حاضر از شرکت پارس انلاین اینترنت دارم و با ترافیک حجمی که هزینه ی 25 هزار تومنی در ماه برای من داره و می خوام کاهشش بدم.

خواسته هام:

سرعت 256 می خوام و یا اگر شرکتی با سرعت 128 سرعت بالاتری میبنده رو خط

حداکثر هزینه ماهیانه 16 هزار تومن برای ترافیک ماهیانه

اصلی ترین خواستم ترافیک ماهیانه هست که حتما می خوام نامحدود باشه.

در صورت اجبار و نبود ISP با این خواسته ها و قیمت من, مخابرات میگیرم.

حالا با این تفاسیر شما دوستان چه شرکتی رو پیشنهاد میکنید.
ممنون

saman1010
03-03-2012, 02:12
سلام به کاربران عزیز
من در حال حاضر از شرکت پارس انلاین اینترنت دارم و با ترافیک حجمی که هزینه ی 25 هزار تومنی در ماه برای من داره و می خوام کاهشش بدم.

خواسته هام:

سرعت 256 می خوام و یا اگر شرکتی با سرعت 128 سرعت بالاتری میبنده رو خط

حداکثر هزینه ماهیانه 16 هزار تومن برای ترافیک ماهیانه

اصلی ترین خواستم ترافیک ماهیانه هست که حتما می خوام نامحدود باشه.

در صورت اجبار و نبود ISP با این خواسته ها و قیمت من, مخابرات میگیرم.

حالا با این تفاسیر شما دوستان چه شرکتی رو پیشنهاد میکنید.
ممنون

سلام
با این وضعیتی که شما گفتید بهتره از مخابرات بگیری

eefe
03-03-2012, 23:36
کسی نیست یه جواب به ما بده؟؟؟
برادر من شما تاپیک شاتل رو میخوندی دستت میومد
این شاتلی ها یه مشت دزدن
اگه ببینن زیاد دان میکنی رایگان محدودت میکنن
من هم شاتل بودم که اومدم آسیاتک
هیچ مشکلی هم با دانلود ندارم
با 1 مگ،شبی 2.5 تا 2.8 دان دارم

golabi_65
04-03-2012, 01:14
من تهران منطقه مخابراتی فرد اسدی هستم
میخواستم 256 بگیرم نامحدود از سپنتا
سرعت آپلود برام مهمه ، کم کم 30 کیلوبایت میخوام
اگه خوب نیست لطفا بگید از کجا بگیرم ، تا ماهی 50 تومن ( نامحدود میخوام یا حداقل 35گیگ تو ماه )
آسیاتک 256 نامحدودش خوبه ؟
چی کار کنم ، تو این هفته باید بگیرم

Fate2646
04-03-2012, 12:15
هنوزم adsl رو روی خط فیبر نوری نمیدن؟

majidli
04-03-2012, 13:50
هنوزم adsl رو روی خط فیبر نوری نمیدن؟

نه عزیز فعلا شرکتهای خصوصی نمیتونن بدن/فقط خود مخابرات

mobin
04-03-2012, 20:31
برای تنوع بد نیست این خبر رو بخونید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r%2Fdetail%2F202179%2Fict%2Finternet)

DOZD_DEL
05-03-2012, 11:41
سلام
کسی از مرکز مخابرات پیام نور هست با پیش شماره 4443 از کدوم شرکت اینترنت پرسرعت بگیرم واسه اونجا سرعتش خوبه.... قبلا" شاتل داشتم تو مرکز مخابرات زارعی عالی بود 4 سال داشتم ولی الان خونه رو عوض کردیم توی این مرکز هم سرویس اکو نداره شاتل و سرویس آرت هم خیلی گرونه
اگر کسی میتونه ممنون میشم کمک کنید

esi222
05-03-2012, 20:05
سلام
من از مخابرات قزوین 256k نامحدود دارم که اخیرا سرعتش دوبرابر شده.
سرعت دانلودم بین 45 تا 80 هستش که معمولا رو 60 هست
کاملا ازش راضیم واقعا خدماتشون عالیه
24 ساعته هم پاسخگو هستن
قطعی هم اصلا ندارم :8: