PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [جامع] راهنمای جامع سرویس دهنده های اینترنت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

smallfrank
04-03-2011, 13:05
سلام

ببخشید یه مشکل دارم

من ADSL دارم
وقتی تلفن زنگ میخوره اینترنت قطع و وصل میشه
اسپلیتر هم دارم
تمام سیمهاشم درست وصل کردم
نمیدونم چشه

میشه راهنمایی کنید.
ممنون.

fanoostalaei
04-03-2011, 13:17
اتفاقا منم همین مشکلو تا همین 3 روز پیش داشتم.
اول گوشی تلفن رو عوض کردم دیگه قطع نشد و بعد هم برای نویزش یه نویز گیر به تلفن وصل کردم همه چی ردیف شد.

البته اگه شما اسپلیتر رو درست وصل کنی نیازی به عوض کردن گوشی نست.

Johan lopez
04-03-2011, 14:48
سلام

ببخشید یه مشکل دارم

من ADSL دارم
اسپلیتر هم دارم
نمیدونم چشه

میشه راهنمایی کنید.
ممنون.
شاید هم اسپلیترت خراب باشه

raeesi
04-03-2011, 15:15
خود نویز خط تلفن رو هم باید بررسی کنید (SNR توی مودم که برای کیفیت قابل قبول باید بالای 11 باشه) و بهترینش بالای 20ـه

fanoostalaei
04-03-2011, 17:00
دوست عزیز این تنظیمات کجای مودمه من گشتم ولی پیدا نکردم .
میتونی بیشتر راهنمایی کنی.ممنون میشم.
مودم من SMC

raeesi
04-03-2011, 20:15
دوست عزیز این تنظیمات کجای مودمه من گشتم ولی پیدا نکردم .
میتونی بیشتر راهنمایی کنی.ممنون میشم.
مودم من SMC

اصولاً باید توی Status باشه ولی توی هر مودمی ممکنه جاش یجای دیگه باشه بعنوان مثال توی Linksys اصلاً نمیشه پیداش کرد و من همیشه با وارد کردن دستی مسیر بهش میرسم.

fanoostalaei
04-03-2011, 21:05
عزیز میتونی یه عکس از مال خودت بذاری؟

harrypotter
05-03-2011, 02:06
استفاده از V+P+N هنگام دانلود های شبانه باعث افزایش دانلود یا کاهش میشه یا اینکه فرقی نداره؟( سرویسم 256 پارس آنلاین هست)

hamed_totally
06-03-2011, 13:21
استفاده از V+P+N هنگام دانلود های شبانه باعث افزایش دانلود یا کاهش میشه یا اینکه فرقی نداره؟( سرویسم 256 پارس آنلاین هست)

بستگی به سرعت v +p + n داره
اگه از سرور بالا باشه سرعت اینترنت هم بالا میره اگه از سرور نامناسب باشه سرعت اینترنت رو پایین میاره

---------- Post added at 01:21 PM ---------- Previous post was at 01:18 PM ----------

سلام

ببخشید یه مشکل دارم

من ADSL دارم
اسپلیتر هم دارم
نمیدونم چشه

میشه راهنمایی کنید.
ممنون.

معمولا دلیلش اسپلیتره
البته گوشی های داخل شبکه رو هم چک کن

hamed_totally
06-03-2011, 13:27
دوستان فرق وایرلس که بعضی از شرکت ها میدند با وایمکس که ایرانسل و مبین نت میدند چیه ؟ وایرلس همون وایمکس هست ؟

وایمکس به طور سراسریه
یعنی در مناطقی که سرویسش فعاله ، هرجا که تلفن کار می کنه شما می تونید با استفاده از مودم وایمکس از اینترنت استفاده کنید
از طریق آنتن های موبایل دیتا رو ارسال می کنه

اما وایرلس شما باید یک access point داشته باشی که که بتونه امواج رو از آنتن شرکت ارسال کننده دیتا دریافت کنه و از طریق کابل یا وایرلسی که روی لب تاپ هست بهتون برسونه

raeesi
06-03-2011, 16:58
وایمکس به طور سراسریه
یعنی در مناطقی که سرویسش فعاله ، هرجا که تلفن کار می کنه شما می تونید با استفاده از مودم وایمکس از اینترنت استفاده کنید
از طریق آنتن های موبایل دیتا رو ارسال می کنه

اما وایرلس شما باید یک access point داشته باشی که که بتونه امواج رو از آنتن شرکت ارسال کننده دیتا دریافت کنه و از طریق کابل یا وایرلسی که روی لب تاپ هست بهتون برسونه

وایمکس بهیچ‌عنوان Edge یا GPRS نیست و تجهیزات خاص خودشو داره! هرجا که شرکت شما تجهیزات wimax رو نصب کنه شما میتونی از این سرویس استفاده کنی.

تفاوت وایمکس یا وای‌فای هم مجال توضیحش توی یک پست نیست ولی بطور کلی شامل این موارد میشه:

1- Wifi نیاز به دید مستقیم داره در صورتی که Wimax نه
2- Wimax سرعت تبادل و پهنای باند بیشتری نسبت به Wifi در اختیارتون میذاره (Wimax با 70 مگابیت برتریشو نسبت به حداکثر پهنای باند 54 مگابیتی وای‌فای نشون میده)
3- Wimax محدوده خیلی بزرگتری رو نسبت به wifi میتونه تحت پوشش قرار بده
4- امنیت Wimax بمراتب بالاتر از Wifi هست.

در نهایت قیمت تجهیزات وای‌فای خیلی ارزونتر از وایمکسه بصورتیکه امروزه توی خیلی از مودم‌های ADSL و لپ‌تاپ‌ها و دسک‌تاپ‌ها امکان استفاده از وای‌فای تعبیه شده در صورتیکه چنین چیزی برای Wimax در حال حاضر مقرون بصرفه نیست و صدالبته بزودی و با فراگیر شدن وایمکس قیمتها شکسته خواهد شد.

---------- Post added at 04:58 PM ---------- Previous post was at 04:55 PM ----------

بسته به کیفیت و سرعت اتصال سروری که ازش سرویس و پ ن گرفتین داره. اگه سرعتش خوب باشه باعث افت کیفیت نخواهد شد (لطفاً به 1 کیلوبایت گیر ندین) و حتی ممکنه از بعضی از سرورها که ترافیک رو بر اساس کشور تقسیم میکنن، شما بتونی پهنای باند بیشتری برای خودت اختصاص بدی و سرعت بهتری توی دانلود داشته باشی.

اما در مقابل چنانچه سرعت و کیفیت اتصال سرور پایین باشه سرعت دانلود شمارو ممکنه به صفر هم برسونه!

Notorious098
06-03-2011, 22:44
کسی از مودم های Edge استفاده میکنه ؟ چه جوریاست ؟

raeesi
06-03-2011, 22:48
دوست عزیز این تاپیک سرویسهای ADSL هست نه مودمهای Edge

در مورد مودم هم بد نیست یکی داشته باشی ولی برای استفاده مداوم توصیه نمیکنم.

hosseinboss
08-03-2011, 18:26
دوستان من می خوام برای بعد از عید سرویسم رو از مخابرت تغییر بدم اما نمی دونم کدوم isp رو انتخاب کنم چون توی تایپیک هر کدوم از اینها رفتم کاربراش به شدت ازش ناراضی بودن و گفتن همون دیال آپ به صرفه تر هست و پولشون رو هدر دادن
مخارات شهرمون هم(مثل همه طرح های این مملکت)معکوس کار میکنه یعنی اون اوایل تا 2 مگ رو با یه مدرک ساده میداد اما الان فقط 128 داره و بقیه سرویس هاش دیگه وجود نداره(چه با مدرک چه بی مدرک)
حالا بعد عید چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی 128 مخابرات هم 12 تا 16 هست سرعتش که فرق چندانی با دیال نداره

MeHrDaD-91
09-03-2011, 22:47
ببخشید نمی دونستم باید کجا سوالم را بپرسم.
می خواستم MTU را روی مودمم ست کنم ولی من هرچی گشتم توی تنظیمات مودمم این MTU (مدل مودم ZyXEL P-660RU) را پیدا نکردم.
فقط یک برنامه به نام drtcp دارم که این mtu را فقط برای pc تنظیم می کنه روی مودم تنظیم نمی شه. (برای رفتن به XBOX LIVE باید حتما روی مودم تنظیم بشه.)
حالا چه کار کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

raeesi
09-03-2011, 23:00
ببخشید نمی دونستم باید کجا سوالم را بپرسم.
می خواستم MTU را روی مودمم ست کنم ولی من هرچی گشتم توی تنظیمات مودمم این MTU (مدل مودم ZyXEL P-660RU) را پیدا نکردم.
فقط یک برنامه به نام drtcp دارم که این mtu را فقط برای pc تنظیم می کنه روی مودم تنظیم نمی شه. (برای رفتن به XBOX LIVE باید حتما روی مودم تنظیم بشه.)
حالا چه کار کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر میکنم این PDF چاره کار شما باشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MeHrDaD-91
09-03-2011, 23:22
آقا دست درد نکنه ولی اون چیزی که من می خواستم نبود :41:

raeesi
09-03-2011, 23:27
دوست عزیز این یک راهنمای کلیه که شمارو با شمای کلی اینترفیس مودم آشنا میکنه حالا توی قسمتی که تنظیمات کاتنکشنتون اعمال میشه باید QOS = Quality Of Service رو پیدا کنید و اونو روی UBR تنظیم کنید.

Davood_titan
09-03-2011, 23:29
دوستان چطوری میشه IP رو Valid کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟

raeesi
09-03-2011, 23:35
توصیه میکنم به صفحه 20 مراجعه کنین اونجا دکمه Advanced Setup رو خواهید دید که توی پنل مودم شما هم موجوده، حالا وارد این قسمت بشین احتمالا گزینه‌ای باسم BW MGMT که معادل Bandwidth Management هست اونجا خواهید دید. از طریق اون باید بتونین همچین کاری رو انجام بدین

---------- Post added at 11:35 PM ---------- Previous post was at 11:34 PM ----------

دوستان چطوری میشه IP رو Valid کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟

باید ISP بهتون IP ولید بده و این دست شما نیست که IPتون Valid باشه یا Invalid

MeHrDaD-91
10-03-2011, 00:13
توصیه میکنم به صفحه 20 مراجعه کنین اونجا دکمه Advanced Setup رو خواهید دید که توی پنل مودم شما هم موجوده، حالا وارد این قسمت بشین احتمالا گزینه‌ای باسم BW MGMT که معادل Bandwidth Management هست اونجا خواهید دید. از طریق اون باید بتونین همچین کاری رو انجام بدین

آقا چنین چیزی را را پیدا کردم این عکس را ببین.
من که چیزی نفهمیدم!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Davood_titan
10-03-2011, 00:56

---------- Post added at 11:35 PM ---------- Previous post was at 11:34 PM ----------

باید ISP بهتون IP ولید بده و این دست شما نیست که IPتون Valid باشه یا Invalid

الان ISP من مخابرات هستش باید برم دفتر خدماتی یا خود مخابرات

raeesi
10-03-2011, 01:55
آقا چنین چیزی را را پیدا کردم این عکس را ببین.
من که چیزی نفهمیدم!

دوست عزیز من دسترسی به مودم شما ندارم ولی بگردین توی گزینه‌های مختلف توی Advanced مطمئناً گیرتون میاد.

مخابرات که خودش IP های valid میده به یوزرهاش!

sei_pm
10-03-2011, 07:36

شما کدوم شهر هستید؟
هیچ کار نمی تونید بکنید. مگر اینکه یکبار قرارداد رو فسخ کنید و دوباره بگیرید.

دوست عزیز من دسترسی به مودم شما ندارم ولی بگردین توی گزینه‌های مختلف توی Advanced مطمئناً گیرتون میاد.
مخابرات که خودش IP های valid میده به یوزرهاش!

کاربرهای اولیه مخابرات معمولا ip هاشون اینولید هست و بعضی شهرها هم به اینصورته.

x935
10-03-2011, 12:25
من چندتا سوال داشتم
خاموش شدن چراغ لينك در اثر چي هست؟
مودم رو به خط تلفن بدون ----- وصل كنيم تو سرعت تاثيري داره؟
فرق بين آي پي valid با آي پي معمولي چيه؟

maziarb
10-03-2011, 12:37
من چندتا سوال داشتم
خاموش شدن چراغ لينك در اثر چي هست؟
مودم رو به خط تلفن بدون ----- وصل كنيم تو سرعت تاثيري داره؟
فرق بين آي پي valid با آي پي معمولي چيه؟
پریز تلفن وصل نیستش، یا ارتباط با مخابرات قطع شده و..

نه سرعت فرق نداره

p30world.com/showpost.php?p=65415&postcount=11
barnamenevis.org/showthread.php?126534

MeHrDaD-91
10-03-2011, 14:01
دوست عزیز این یک راهنمای کلیه که شمارو با شمای کلی اینترفیس مودم آشنا میکنه حالا توی قسمتی که تنظیمات کاتنکشنتون اعمال میشه باید QOS = Quality Of Service رو پیدا کنید و اونو روی UBR تنظیم کنید.

سلام.
ببخشید من QOS را پیدا کردم و اون را روی UBR تنظیم کردم.
این عکس را ببینید:

حالا باید اون 3 گزینه پایین را چه کار کنم؟

x935
10-03-2011, 14:38
سرويس دهنده من مودم من رو جوري طراحي كرده كه مودم رو روشن ميكنم خودش كانكت ميشه و نياز به ساخت كانكشن نيست اما هر چند ماه يه بار تنظيماتش بهم ميخوره و بايد مودم ببرم اونجا دوباره بهش كد بدن ميخواستم بدونم اين كد رو خودمم ميتونم بهش بدم؟

---------- Post added at 04:38 PM ---------- Previous post was at 04:36 PM ----------

p30world.com/showpost.php?p=65415&postcount=11
barnamenevis.org/showthread.php?126534

اين لينك باز نشد يه توضيح مختصر بدين كافيه

raeesi
10-03-2011, 16:11
سلام.
ببخشید من QOS را پیدا کردم و اون را روی UBR تنظیم کردم.
این عکس را ببینید:

حالا باید اون 3 گزینه پایین را چه کار کنم؟

دوتای اولی که بذارین سر جاش باشه و سومی رو بذارین: 1492

---------- Post added at 04:11 PM ---------- Previous post was at 04:06 PM ----------

سرويس دهنده من مودم من رو جوري طراحي كرده كه مودم رو روشن ميكنم خودش كانكت ميشه و نياز به ساخت كانكشن نيست اما هر چند ماه يه بار تنظيماتش بهم ميخوره و بايد مودم ببرم اونجا دوباره بهش كد بدن ميخواستم بدونم اين كد رو خودمم ميتونم بهش بدم؟

---------- Post added at 04:38 PM ---------- Previous post was at 04:36 PM ----------

اين لينك باز نشد يه توضيح مختصر بدين كافيه

بله دوست عزیز، کانکشن رو که بصورت PPPOE تنظیم کنین باید خودش وصل بشه.
توصیه میکنم یکبار وارد تنظیمات مودم بشین و ببینین به چه صورتی تنظیم شده و مقادیر مورد نیازتون چی هست، اونموقع هروقت تنظیمات مودمتون بهم خوردن میتونین براحتی مقادیر رو وارد کرده و از مودم استفاده کنین.

x935
10-03-2011, 22:11
بله دوست عزیز، کانکشن رو که بصورت PPPOE تنظیم کنین باید خودش وصل بشه.
توصیه میکنم یکبار وارد تنظیمات مودم بشین و ببینین به چه صورتی تنظیم شده و مقادیر مورد نیازتون چی هست، اونموقع هروقت تنظیمات مودمتون بهم خوردن میتونین براحتی مقادیر رو وارد کرده و از مودم استفاده کنین.

چطوري ميتونم به اين تنظيمات دست پيدا كنم؟در ضمن مودم من با كابل يو اس بي به سيستم وصله

Johan lopez
10-03-2011, 22:47
چطوري ميتونم به اين تنظيمات دست پيدا كنم؟در ضمن مودم من با كابل يو اس بي به سيستم وصله
مال من که tp-link هست و با کابل lan وصله با مرورگرم 192.168.1.1 تو قسمت وب وارد میکنم وبعد وارد تنظیمات میشه فکر کنم مال همه ی مودم ها این جوری باشه در ضمن قبل از این که وارد تنظیمات بشی یه رمز ازت می خواد که admin هست

x935
10-03-2011, 23:08
مال من که tp-link هست و با کابل lan وصله با مرورگرم 192.168.1.1 تو قسمت وب وارد میکنم وبعد وارد تنظیمات میشه فکر کنم مال همه ی مودم ها این جوری باشه در ضمن قبل از این که وارد تنظیمات بشی یه رمز ازت می خواد که admin هست

مودم من آلفكس هست چجوري بايد وارد تنظيماتش بشم؟

joe_satriani
11-03-2011, 13:24
مودم من آلفكس هست چجوري بايد وارد تنظيماتش بشم؟

مودم ها شبيه به هم هست تنظيماتش
شما با 192.168.1.1 وارد تنظيمات بشيد
و بعد در قسمت wlan تنظيمش كنيد به اون حالتي كه ميخوايد

موفق باشيد.

x935
11-03-2011, 15:23
مودم ها شبيه به هم هست تنظيماتش
شما با 192.168.1.1 وارد تنظيمات بشيد
و بعد در قسمت wlan تنظيمش كنيد به اون حالتي كه ميخوايد

تونستم با يوزر و پسورد ADMIN وارد تنظيمات بشم
در ضمن من فقط ميخوام تنظيمات اون شركت رو ببينم كه اگه تو ايام تعطيل تظيم مودمم بهم خورد خودم بتونم رديفش كنم

x935
12-03-2011, 10:59
تو اين 3 روز گذشته 2 باره كه شبا چراغ لينك مودمم خاموش ميشه و ديگه نميتونم به نت وصل شم بعد از اينكه به شرك مربوطه زنگ ميزنم بعد از 5 دقيقه درست ميشه مشكل از كجاست؟

raeesi
12-03-2011, 11:17
مشکل کلیه دوست عزیز خیلی از شرکتها به مشکل مواجه شدن. چهارشنبه سوری در پیشه. فکر کنم خودتون متوجه شده باشین دیگه.

x935
12-03-2011, 13:14
مشکل کلیه دوست عزیز خیلی از شرکتها به مشکل مواجه شدن. چهارشنبه سوری در پیشه. فکر کنم خودتون متوجه شده باشین دیگه.

واقعا عجيبه اخه بعد از 3 سال اولين باره با اين اشكال مواجه ميشم اخه چهارشنبه سوري چه ربطي به اينترنت داره؟آدم شاخ در مياره

raeesi
12-03-2011, 13:32
دوست عزیز توی ایران قطعی اینترنت فقط به تقویم ربط داره. فکر کنم خیلی واضح دارم بهتون میگم

new explorer
12-03-2011, 14:59
این اینترنت مخابرات، توی چه شهرستانهایی ارایه میشه!؟
من خیلی توی سایتهای مربوطه گشتم، بدبختانه به نتیجه نرسیدم که مثلا توی آمل اصلا ارایه میشه یا نه...
البته میتونم فردا برم مخابرات جواب بگیرم، ولی اگه کسی میدونه احیانا ممنون میشم بگه...

raeesi
12-03-2011, 16:19
وب‌سایت مخابرات استانتون هر وقت اگه روزی روزگاری در دسترس بود بهش مراجعه کنین:

new explorer
12-03-2011, 16:26
وب‌سایت مخابرات استانتون هر وقت اگه روزی روزگاری در دسترس بود بهش مراجعه کنین:

این کارو کردم گلم....فقط همین یه استان باز نمیشه انگار :20:

farid_1
13-03-2011, 20:26
سلام یکی از دوستان adsl می خواد برای ویدیو چت با اقوامش خارج از کشور
تو مرکز سعادتمند هست استفاده دیگری هم نداره
چی پیشنهاد می کنین؟

caca_caca888
13-03-2011, 21:27
سلام دوستان

شاتل یا پارس آنلاین یا مخابرات؟
در حد ماهی 25 تومن و کمتر.(اشتغال به تحصیلم اگر خواستن دارم...)

الان شاتلم.

دانلود شبانه میخوام...
شهرم قزوینه...
راجع به مخابرات اطلاعاتی ندارم...

raeesi
13-03-2011, 21:48
سلام دوستان

شاتل یا پارس آنلاین یا مخابرات؟
در حد ماهی 25 تومن و کمتر.(اشتغال به تحصیلم اگر خواستن دارم...)

الان شاتلم.

دانلود شبانه میخوام...
شهرم قزوینه...
راجع به مخابرات اطلاعاتی ندارم...
بدون شک پارس آنلاین

x935
14-03-2011, 11:48
يك هفتس كه هر 48 ساعت يكبار چراغ لينك خاموش ميشه و بايد تا فردا صبر كنم زنگ بزنم شركت مربوطه تا درست بشه اونا ميگن مشكل از اونا نيست چيكار كنم به نظرتون؟

caca_caca888
14-03-2011, 11:56
يك هفتس كه هر 48 ساعت يكبار چراغ لينك خاموش ميشه و بايد تا فردا صبر كنم زنگ بزنم شركت مربوطه تا درست بشه اونا ميگن مشكل از اونا نيست چيكار كنم به نظرتون؟

برای من زمان دقیقی نداره.اما وقتی خاموش میشه گوشی تلفن رو که برمیدارم درست میشه!زنگم که میزنم بگم چشه چرت و پرت میگن...

---------- Post added at 11:56 AM ---------- Previous post was at 11:55 AM ----------

بدون شک پارس آنلاین

الان بین پارس آنلاین و مخابرات موندم.
پارس گرون تره خوب.و محدودین دانلود داره!!!

x935
14-03-2011, 13:35
برای من زمان دقیقی نداره.اما وقتی خاموش میشه گوشی تلفن رو که برمیدارم درست میشه!زنگم که میزنم بگم چشه چرت و پرت میگن...

مال من هر 48 ساعت يه بار ساعت 9 اينجوري ميشه حتما بايد زنگ بزنم شركت ممكنه ويروس يا چيزي باشه؟يا مودمم مشكل پيدا كرده باشه

raeesi
14-03-2011, 15:01
مال من هر 48 ساعت يه بار ساعت 9 اينجوري ميشه حتما بايد زنگ بزنم شركت ممكنه ويروس يا چيزي باشه؟يا مودمم مشكل پيدا كرده باشه

خط تلفن رو بررسی کنید. همه اتصالات رو. توصیه میکنم از یه Splitter دیگه هم کمک بگیرین شاید با تعویضش مشکل برطرف شه.

---------- Post added at 11:56 AM ---------- Previous post was at 11:55 AM ----------

الان بین پارس آنلاین و مخابرات موندم.
پارس گرون تره خوب.و محدودین دانلود داره!!!

آیا هزینه برق و اصطحلاک قطعات کامپیوترتون کمتر از هزینه‌ایه که به پارس‌آنلاین پرداخت میکنین؟

دانلود یک فایل 60 مگابایتی با سرعت 60 کیلوبایت توسط پارس انلاین = 17.06 دقیقه
دانلود یک فایل 60 مگابایتی با سرعت 16 کیلوبایت توسط مخابرات = 64 دقیقه (اگه توی کل این زمان همون 16 کیلوبایت بمونه)

اختلاف 46.94 دقیقه‌ست که اگه در این مدت زمان شما کامپیوترتون روشنه چقدر برق مصرف میکنه و چقدر اصطحلاک برای قطعات کامپیوترتون ایجاد میکنه؟ آیا زمانی که صرف این دانلود میشه براتون کلافه کننده و اعصاب خورد کن نیست؟ اگه یک فایل رو فوری نیاز داشته باشین چکار میکنین؟

در نهایت هم دانلود شبانه برای شما که میخوای حجمت کم نشه!

leecher
14-03-2011, 17:12
سلام
دوستان راهی برای کاهش مصرف ترافیک هست؟
یعنی یه کاری کنیم صفحاتی که قبلا باز شده دیگه دوباره رسیو نشه؟!!!

x935
14-03-2011, 20:19

به نظرتون چيكار كنم؟واقعا ديگه خودم خسته شدم هر شب چراغ لينك راس ساعت 9 قطع ميشه و هر روز صبح بايد زنگ بزنم شركت تا درست بشه منشي شركتم يه دختره امروز همش ميخندديد فكر ميكرد من عمدا زنگ بهش ميزنم ترو خدا كمكم كنين

caca_caca888
14-03-2011, 20:30
به نظرتون چيكار كنم؟واقعا ديگه خودم خسته شدم هر شب چراغ لينك راس ساعت 9 قطع ميشه و هر روز صبح بايد زنگ بزنم شركت تا درست بشه منشي شركتم يه دختره امروز همش ميخندديد فكر ميكرد من عمدا زنگ بهش ميزنم ترو خدا كمكم كنين

آهان.9 خاموش میشه دیگه روشن نمیشه؟!خوب مگه شبانه روزی نیست؟من که شاتلم شبانه روزی پشتیبانی میکنن.پیگیر شو ببین شبانه روزی دارن اون موقع زنگ بزن...

آیا هزینه برق و اصطحلاک قطعات کامپیوترتون کمتر از هزینه‌ایه که به پارس‌آنلاین پرداخت میکنین؟

دانلود یک فایل 60 مگابایتی با سرعت 60 کیلوبایت توسط پارس انلاین = 17.06 دقیقه
دانلود یک فایل 60 مگابایتی با سرعت 16 کیلوبایت توسط مخابرات = 64 دقیقه (اگه توی کل این زمان همون 16 کیلوبایت بمونه)

اختلاف 46.94 دقیقه‌ست که اگه در این مدت زمان شما کامپیوترتون روشنه چقدر برق مصرف میکنه و چقدر اصطحلاک برای قطعات کامپیوترتون ایجاد میکنه؟ آیا زمانی که صرف این دانلود میشه براتون کلافه کننده و اعصاب خورد کن نیست؟ اگه یک فایل رو فوری نیاز داشته باشین چکار میکنین؟

در نهایت هم دانلود شبانه برای شما که میخوای حجمت کم نشه!
درسته.اما انقدر هم پول برق و اصطلاک(اصطحلاک یا اصطلاک؟) انقدرام نیستا...
الان من مگه همش چقدر برای کامپیوترم خرج کردم؟ 5 ساله دارم.تقریبا شبانه روزیم بیچاره روشنه! خیلی کم پیش میاد خاموش کنم .حتی مواقعی که بیکاره...
بحث زمان میمونه.که من اصلا حوصله ندارم تو یوتوب وقتمو تلف کنم تا فیلمه لود شه...فقط یه بدی ای که پارس آنلاین داره اینه که روزا حجم میندازه که منم دقیقا روزا از یوتوب استفاده میکنم....
اگه مخابرات بتونه کیفیت 360 یوتوب رو بدون این که فیلم هی وایسته پخش کنه من حرفی ندارم و ازش میگیرم...تا اونجا که خبر دارم پارس آنلاین این مشکلو نداره...

راستی من الان فردا برم پارس آنلاین چقدر طول مثیکشه برام وصل کنن؟ الان شاتلم . باز هم باید پول اضافه بدم که خطو وصل کنن؟
ای بابا الان که میخوام برم تو سایت شاتل لاگین نمیشه.فکر کنم اولای فروردین شاتلم تموم شه.راهی نداره بگم از اون روز برام شروع کنن؟(تو روز تعطیلی)(میتونم آنلاین پرداخت کنم)

x935
14-03-2011, 20:50
آهان.9 خاموش میشه دیگه روشن نمیشه؟!خوب مگه شبانه روزی نیست؟من که شاتلم شبانه روزی پشتیبانی میکنن.پیگیر شو ببین شبانه روزی دارن اون موقع زنگ بزن...

نه يه شركت خصوصيه كه شبا پشتيباني نداره فقط صبحها تا ساعت 2 ظهر هستن

raeesi
14-03-2011, 22:27

درسته.اما انقدر هم پول برق و اصطلاک(اصطحلاک یا اصطلاک؟) انقدرام نیستا...
الان من مگه همش چقدر برای کامپیوترم خرج کردم؟ 5 ساله دارم.تقریبا شبانه روزیم بیچاره روشنه! خیلی کم پیش میاد خاموش کنم .حتی مواقعی که بیکاره...
بحث زمان میمونه.که من اصلا حوصله ندارم تو یوتوب وقتمو تلف کنم تا فیلمه لود شه...فقط یه بدی ای که پارس آنلاین داره اینه که روزا حجم میندازه که منم دقیقا روزا از یوتوب استفاده میکنم....
اگه مخابرات بتونه کیفیت 360 یوتوب رو بدون این که فیلم هی وایسته پخش کنه من حرفی ندارم و ازش میگیرم...تا اونجا که خبر دارم پارس آنلاین این مشکلو نداره...

راستی من الان فردا برم پارس آنلاین چقدر طول مثیکشه برام وصل کنن؟ الان شاتلم . باز هم باید پول اضافه بدم که خطو وصل کنن؟
ای بابا الان که میخوام برم تو سایت شاتل لاگین نمیشه.فکر کنم اولای فروردین شاتلم تموم شه.راهی نداره بگم از اون روز برام شروع کنن؟(تو روز تعطیلی)(میتونم آنلاین پرداخت کنم)
ظاهراً تعرفه‌های جدید برقو نمیدونی دوست عزیز!
اصطحلاک قطعات هم اگه بتونی محاسبه کنی این حرفو نمیزنی!

farid_1
14-03-2011, 23:51
سلام یکی از دوستان adsl می خواد برای ویدیو چت با اقوامش خارج از کشور
تو مرکز سعادتمند هست استفاده دیگری هم نداره
چی پیشنهاد می کنین؟

کسی اطلاع نداره؟

caca_caca888
15-03-2011, 00:50
ظاهراً تعرفه‌های جدید برقو نمیدونی دوست عزیز!
اصطحلاک قطعات هم اگه بتونی محاسبه کنی این حرفو نمیزنی!
ببین عزیز
من کامپیوترم تقریبا 24 ساعته روشنه...پس نه برای برق فرقی داره نه برای اصطلاک! اگرم فرقی باشه خیلی نیست...

مسلمه که من به خاطر سرعت میپرسم...من نمیدونستم سرعت مخابرات چطوریه؟!هنوزم درست نمیدونم؟!
اگه سرعتش در روز بالا باشه و شب هم زیر 50 نباشه خیلی خوبه...مخابرات اینطوری نیست؟پارس آنلاین که کم و بیش اینطوریه...

farzad goli
15-03-2011, 12:24
با درود
خواهشن یکی من را راهنمایی کنه
من از شرکت پیشگامان اینترنت دارم و راضی نیستم و شاتل یکی از گزینه هام هست لطفا" کسانی که شاتل دارن کمکم کنند

شاتل یهتره یا اسیاتک یا فن اوا
سرعت دانلود شبهای شاتل چقدر ؟
برای 128

raeesi
15-03-2011, 13:52
اگه تهران هستین و میخواین 128 بگیرین که باید دور مخابرات رو خط بکشین چون ظاهراً تهران سرعت اینترنت مخابرات همون پهنای باندی که بهتون اعلام می‌کنند میدن یعنی 128 شما 16 کیلوبایت رسیو داره.

x935
15-03-2011, 14:04
دوستان باز ديشب چراغ لينكم رفت امروز زنگ زدم شركت ريست كرد درست شد اما هر 24 ساعت يه بار اينجوري ميشه براي درست كردنش بايد زنگ بزنم شركت چيكار كنم ممكنه اشكال از مودمم باشه؟مودمم آلفكس هست 3 سالي هست داره كار ميكنه

h_starboy
15-03-2011, 15:14
دوستان باز ديشب چراغ لينكم رفت امروز زنگ زدم شركت ريست كرد درست شد اما هر 24 ساعت يه بار اينجوري ميشه براي درست كردنش بايد زنگ بزنم شركت چيكار كنم ممكنه اشكال از مودمم باشه؟مودمم آلفكس هست 3 سالي هست داره كار ميكنه

همه ارتباط ها رو چک کن ببین مشکلی نیست ؟!!!
فکر نکنم از مودم باشه . ممکنه از مخابرات باشه . به شرکت بگو با مخابرات یه چک بکنه .

farzad goli
15-03-2011, 16:06
با درود
خواهشن یکی من را راهنمایی کنه
من از شرکت پیشگامان اینترنت دارم و راضی نیستم و شاتل یکی از گزینه هام هست لطفا" کسانی که شاتل دارن کمکم کنند

شاتل یهتره یا اسیاتک یا فن اوا
سرعت دانلود شبهای شاتل چقدر ؟
برای 128

کسی از شاتل اکانت نداره سوال ما را جواب بده !!!

caca_caca888
15-03-2011, 16:19
شاتل من دیشب که ئانلود میکردم 25 بود.
نزدیکای صبح(6) که پاشدم 50 بود.اما از مقداری که دانلود کرده بود معلوم بود که تازه اونطوری شده بود...

---------- Post added at 04:19 PM ---------- Previous post was at 04:19 PM ----------

شاتل من دیشب که ئانلود میکردم 25 بود.
نزدیکای صبح(6) که پاشدم 50 بود.اما از مقداری که دانلود کرده بود معلوم بود که تازه اونطوری شده بود...

x935
15-03-2011, 19:47
همه ارتباط ها رو چک کن ببین مشکلی نیست ؟!!!
فکر نکنم از مودم باشه . ممکنه از مخابرات باشه . به شرکت بگو با مخابرات یه چک بکنه .

كلا سيم رو از دم در عوض كردم ولي بازم اينجوري ميشه باور كنين تو اين يه هفته 5 باره دارم زنگ ميزنم شركت جالب اينه همون لحظه كه زنگ ميزنم شركت سريع درست ميشه اما خوب ايام عيد اگه اينجوري بشه شركت كه ديگه باز نيست بتونه درستش كنه

caca_caca888
15-03-2011, 20:11
كلا سيم رو از دم در عوض كردم ولي بازم اينجوري ميشه باور كنين تو اين يه هفته 5 باره دارم زنگ ميزنم شركت جالب اينه همون لحظه كه زنگ ميزنم شركت سريع درست ميشه اما خوب ايام عيد اگه اينجوري بشه شركت كه ديگه باز نيست بتونه درستش كنه
درست میشه یا درست میکنن؟
یه بار گفتم.وقتی اینطوری شد.گوشی تلفن رو بردارین تا بوق آزاد بزنه...ببینین شاید درست شد...

---------- Post added at 08:11 PM ---------- Previous post was at 08:10 PM ----------

گفتید همین که زنگ میزنید درست میشه .شک کردم که شاید دلیلش این باشه...این دفعه زنگ بزنید به یکی دیگه بااون حرف بزنید ببینید درست میشه یا نه؟!:18:

x935
15-03-2011, 20:31
درست میشه یا درست میکنن؟

نه زنگ ميزنم شركت ميگه مودم رو روشن كن تا ريست كنم وقتي ريست ميكنه درست ميشه

یه بار گفتم.وقتی اینطوری شد.گوشی تلفن رو بردارین تا بوق آزاد بزنه...ببینین شاید درست شد...

امتحان كردم درست نشد

این دفعه زنگ بزنید به یکی دیگه بااون حرف بزنید ببینید درست میشه یا نه؟!

ممكنه سيم كشي تلفن خونه اتصالي داشته باشه ؟

البته جديدا حس ميكنم مودمم يه خورده بيشتر داغ ميشه

h_starboy
16-03-2011, 08:22
نه زنگ ميزنم شركت ميگه مودم رو روشن كن تا ريست كنم وقتي ريست ميكنه درست ميشه

امتحان كردم درست نشد

ممكنه سيم كشي تلفن خونه اتصالي داشته باشه ؟

البته جديدا حس ميكنم مودمم يه خورده بيشتر داغ ميشه

خوب ایندفعه خودت مودمتو ریست کن درست میشه . اگه با ریست کردن مودم درست بشه که بعید نیست از مودم باشه .
از یکی از دوستان یا فامیل یه مودم بگیر یه چند روزی امتحان کن ببین اونجوری میشه یا نه .

x935
16-03-2011, 12:00
خوب ایندفعه خودت مودمتو ریست کن درست میشه

عزيزم چجوري اين كارو انجام بدم واقعا ديگه خجالت ميكشم زنگ بزنم شركت

از یکی از دوستان یا فامیل یه مودم بگیر یه چند روزی امتحان کن ببین اونجوری میشه یا نه

همين فكر به نظرم رسيد اما مشكلي هست كه اينه بايد اون مودم هم كد اون شركت بهش داده بشه تا كار كنه

raeesi
16-03-2011, 16:33
عزيزم چجوري اين كارو انجام بدم واقعا ديگه خجالت ميكشم زنگ بزنم شركت

همين فكر به نظرم رسيد اما مشكلي هست كه اينه بايد اون مودم هم كد اون شركت بهش داده بشه تا كار كنه
برای ریست کردن مودم خجالت میکشی؟! امشب که اینجوری شد سیم برق مودمو در بیار بذار 10 دقیقه بگذره دوباره وصل کن و ببین مشکلت رفع میشه یا نه؟
چراغ DSL شما هیچ ربطی به شرکت نداره و اگه پورت شما قطع بشه باید توی مرکز مخابراتی وصلش کنند پس مطمئن باش مشکل از ISP نیست.

x935
16-03-2011, 22:46
چراغ DSL شما هیچ ربطی به شرکت نداره و اگه پورت شما قطع بشه باید توی مرکز مخابراتی وصلش کنند پس مطمئن باش مشکل از ISP نیست.

پس اگه مشكل از اي اس پي نيست چرا تا بهشون زنگ ميزنم سريع درست ميشه؟

raeesi
16-03-2011, 23:04
پس اگه مشكل از اي اس پي نيست چرا تا بهشون زنگ ميزنم سريع درست ميشه؟
مگه شما خودت نگفتی که تا تماس میگیری منشی بهتون جواب میده و میگه مودمتو ریستارت کنی؟ خوب این کجاش به شرکت ربط داشت؟
مشکل شما با ریستارت مودمت حل میشه نه با تماس با ISP!

باز هم میگم که مشکل چراغ DSL شما هیچ ربطی به isp نداره چون حتی خود isp هم دسترسی به قطع یا وصل کردن پورت توی مخابرات نداره و باید مسئولین مخابرات این کارو انجام بدن.

x935
16-03-2011, 23:49
مگه شما خودت نگفتی که تا تماس میگیری منشی بهتون جواب میده و میگه مودمتو ریستارت کنی؟ خوب این کجاش به شرکت ربط داشت؟
مشکل شما با ریستارت مودمت حل میشه نه با تماس با ISP!

نه عزيزم وقتي زنگ ميزنم شركت منشي از اونجا مودم ريست ميكنه من كه اصلا بلد نيستم مودم رو ريست كنم

caca_caca888
17-03-2011, 00:08
نه عزيزم وقتي زنگ ميزنم شركت منشي از اونجا مودم ريست ميكنه من كه اصلا بلد نيستم مودم رو ريست كنم
مودمو که خاموش کنی میگن ریست کردی...حالا اون که از اونجا اینکارو میکنن فکر کنم یه چی دیگس...

---------- Post added at 12:08 AM ---------- Previous post was at 12:06 AM ----------

البته باید دوباره روشنشم بکنی:دی

x935
17-03-2011, 00:12
مودمو که خاموش کنی میگن ریست کردی...حالا اون که از اونجا اینکارو میکنن فکر کنم یه چی دیگس...

---------- Post added at 12:08 AM ---------- Previous post was at 12:06 AM ----------

البته باید دوباره روشنشم بکنی

چي بگم خودمم گيج شدم واقعا انقدر تو اين مدت اذيتم كرده كه ميخوام برم سمت وايمكس

raeesi
17-03-2011, 07:35
دوست عزیز بازم میگم که دست ISP نیست! مگه منشی شرکت توی مرکز مخابراتی نشسته که مودمو ریستارت میکنه؟
شما دیشب تست کردی؟ مودمتو خاموش و روشن کردی و مشکلت مرتفع نشد؟

mefmef
17-03-2011, 10:36
دوستان سلام
من adsl دارم با کابل شبکه از لپ تاپ وصل می شم به مودم و بدون هیچ تنظیماتی به اینترنت وصلم حالا می خوام با یه سوییچ و مودم ، اینترنت رو بین دوتا لپتاپ و یک پی سی اشتراکی کنم چه تنظیماتی لازم داره ؟

x935
17-03-2011, 11:43
دوست عزیز بازم میگم که دست ISP نیست! مگه منشی شرکت توی مرکز مخابراتی نشسته که مودمو ریستارت میکنه؟
شما دیشب تست کردی؟ مودمتو خاموش و روشن کردی و مشکلت مرتفع نشد؟

نه عزيزم تا زنگ ميزنم به منشي شركت بعد از 5دقيقه درست ميشه خودش ميگه برات ريستش كردم فعلا يه روزه كه خراب نشده البته خودم خاموش و روشنش ميكنم بازم درست نميشه منشي ميگفت ممكنه سيم تلفنتون اتصالي داشته باشه اما من چك كردم هيچ اتصالي نبود

---------- Post added at 01:43 PM ---------- Previous post was at 01:42 PM ----------

موقعي كه اين مشكلو پيدا ميكنه چراغ لينك مودم خاموش ميشه

parvizb
17-03-2011, 22:24
با سلام به همه دوستان .... من الان نزدیک به 5 ماهه از شرکت ماتریکس سرویس 1 مگ گرفتم ولی تا حالا خیلی باهاش مشکل داشتم و هر ساعت باید زنگ بزنم پشتیبانیش ... یک بار لینک میره یک بار چراغ اینترنت خاموش میشه و مودمم هم دی لینک 2740 u هست و خیلی هم عالیه از نظر مودم .... و الان نزدیک به 1 ماه هست که قربونش برم اصلا page باز نمیکنه و 1 ساعت اول سرعتش خوبه بعدش خیلی خیلی خیلی افتزا میشه ...من شیراز هستم .... شما هم همین مشکل دارین از 1 ماه جلوتر به اینور ؟؟؟؟

raeesi
18-03-2011, 07:34
با سلام به همه دوستان .... من الان نزدیک به 5 ماهه از شرکت ماتریکس سرویس 1 مگ گرفتم ولی تا حالا خیلی باهاش مشکل داشتم و هر ساعت باید زنگ بزنم پشتیبانیش ... یک بار لینک میره یک بار چراغ اینترنت خاموش میشه و مودمم هم دی لینک 2740 u هست و خیلی هم عالیه از نظر مودم .... و الان نزدیک به 1 ماه هست که قربونش برم اصلا page باز نمیکنه و 1 ساعت اول سرعتش خوبه بعدش خیلی خیلی خیلی افتزا میشه ...من شیراز هستم .... شما هم همین مشکل دارین از 1 ماه جلوتر به اینور ؟؟؟؟

توی تاپیک شیراز اگه بپرسی مطمئناً زودتر به جواب خواهی رسید.
شما الآن 1 ماهه نمیتونی پیج باز کنی اونوقت تازه بفکر افتادی که بپرسی آیا بقیه هم چنین مشکلی دارن؟ اگه من بودم تا الآن مودمو توی کله مسئول isp خورد کرده بودم.

دوستان سلام
من adsl دارم با کابل شبکه از لپ تاپ وصل می شم به مودم و بدون هیچ تنظیماتی به اینترنت وصلم حالا می خوام با یه سوییچ و مودم ، اینترنت رو بین دوتا لپتاپ و یک پی سی اشتراکی کنم چه تنظیماتی لازم داره ؟

هیچی، شما سویچ رو به خروجی LAN مودم وصل کن و کابلهاتو بکش.

mefmef
18-03-2011, 10:49
هیچی، شما سویچ رو به خروجی LAN مودم وصل کن و کابلهاتو بکش.

یعنی تو pc نمی خواد کانکشن بسازم ؟

x935
18-03-2011, 12:35
چطوري ميتونم پينگم رو بفهمم؟بعد پينگ بالا باشه بهتره يا پايين باشه؟

akam512
18-03-2011, 19:51
سلام. شاید زیاد ربط نداشته باشه ولی یه نگاه به زیر بندازید ببینید با عقل سلیم جور در میاد یا نه؟ اگه جور در اومد یکی بگه کی به کیه؟ من که نمی فهممش!

x935
18-03-2011, 23:22
من پينگم رو با داس گرفتم زد 200 به نظرتون خوبه؟

maziarb
18-03-2011, 23:48
چطوري ميتونم پينگم رو بفهمم؟بعد پينگ بالا باشه بهتره يا پايين باشه؟
پینگ یعنی مدت زمان شروع ارسال درخواست به سرور تا زمانی هستش که دریافت آغاز میشه! مثال بارز: وقتی توی download manager میخوای یه فایل رو دانلود کنی توی جزییات مینویسه Send get تا بعدش recieving آغاز میشه، وتوی firefox اول مینویسه looking up و بعد wating و نهایتاً transferring وreading و واحدش میلی ثانیه هستش، هرچه کمتر باشه بهتره

x935
18-03-2011, 23:55
هر چي پينگ پايين تر باشه براي دانلود بهتره يا وب گردي؟

caca_caca888
19-03-2011, 00:10
بله
هرچی پایین تر بهتر

x935
19-03-2011, 00:12
موقع خريدن سرويس اي دي اسال چه سوالاتي بايد از شركت بپرسيم؟

maziarb
19-03-2011, 00:43
هر چي پينگ پايين تر باشه براي دانلود بهتره يا وب گردي؟
90% واسه وبگردی:46:

x935
21-03-2011, 11:59
داغ شدن بيش از حد يكي از آي سي هاي مودم مال چي ميتونه باشه؟

joe_satriani
21-03-2011, 12:48
من پينگم رو با داس گرفتم زد 200 به نظرتون خوبه؟

با سلام
اين پينگ معمولي هست
هر چي پايينتر باشه بهتره

موفق باشيد.

داغ شدن بيش از حد يكي از آي سي هاي مودم مال چي ميتونه باشه؟

با سلام
يعني داخل مودم رو باز كرديد و يه آي سي از همه داغتر هست؟
اين داغي آي سي هاي مودم طبيعي هست
بلاخره يه وسيله الكترونيكي داره كار ميكنه

موفق باشيد.

x935
21-03-2011, 13:11
يعني داخل مودم رو باز كرديد و يه آي سي از همه داغتر هست؟
اين داغي آي سي هاي مودم طبيعي هست
بلاخره يه وسيله الكترونيكي داره كار ميكنه

قطع و وصل شدن مكرر چراغ لينك مال چي ميتونه باشه؟

joe_satriani
21-03-2011, 14:00
قطع و وصل شدن مكرر چراغ لينك مال چي ميتونه باشه؟

با سلام
اون ميتونه مشكل از آي اس پي باشه
روي خط ميتونه نويز زياد هم باشه و هي مدام قطع و وصل شه

موفق باشيد.

x935
21-03-2011, 14:53
روي خط ميتونه نويز زياد هم باشه و هي مدام قطع و وصل شه

البته بدون نويز گير مودم رو زدم قطعيش كمتر شده اما قطع نشده كامل

raeesi
22-03-2011, 06:01
داخل مودم snr رو بررسی کنید. زیر 11 باشه باید کل مسیر خط تلفنتون رو چک کنید و هرجا سولفاتگی و اتصال داشته باشه رفع کنین و حتی‌الامکان سعی کنین کابل مستقیم از پست تلفن که توی کوچه‌ست یکسره و همون یک تکه بیاد تا پشت مودم.

x935
22-03-2011, 12:05
داخل مودم snr رو بررسی کنید. زیر 11 باشه

گلم ميشه توضيح بدي اين كارو چجوري انجام بدم؟

smallfrank
22-03-2011, 20:28
سلام
ببخشید یه سوال داشتم

اگه یه مودم رو به دو تا سیستم وصل کنیم سرعتش تقسیم میشه درسته ؟

doctorcomedian
23-03-2011, 21:50
سلام
ببخشید یه سوال داشتم

اگه یه مودم رو به دو تا سیستم وصل کنیم سرعتش تقسیم میشه درسته ؟
تقریباً. هر سیستم بسته به قدرت نرم افزاری خودش از سرعت می کشه. البته اگه سرعت اینترنت خیلی خیلی بالا می بود به سخت افزار هم ربط داشت ولی با این سرعت مرغی ایران:2: فرقی نمی کنه.
در کل برای اکانت اینترنت شما یه سرعت خاص در نظر گرفتن که دریافتت از اون بالاتر نمی ره. حالا اگه 10 تا سیستم هم در آن واحد از خطت استفاده کنن باز هم مقدار دریافت ثابت هستش پس باید سرعت بین اون 10 تا تقسیم شه.

مهرسا1
28-03-2011, 22:48
فرق ADSL با وايرلس چيه؟

behrad66
28-03-2011, 23:01
فرق ADSL با وايرلس چيه؟
ADSL رو روی خط تلفن میدن ولی بعضی جاها که بخاطر یه سری مشکلات
مثل فیبر نوری نمیتونن ADSL بدن واست وایرلس میبندن.

از نظر قیمت هم فکر نکنم فرقی داشته باشه
فقط اولش یه چیزی حدود 150 تا 200 تومن واسه سخت افزاری که روی
پشت بوم نصب میکنن ازت میگیرن.

حالا اگه اشتباه میکنم دوستای دیگه درستش کنن. :46:

مهرسا1
28-03-2011, 23:23
از نظر قیمت هم فکر نکنم فرقی داشته باشه
فقط اولش یه چیزی حدود 150 تا 200 تومن واسه سخت افزاری که روی
پشت بوم نصب میکنن ازت میگیرن.

من از شركت سوال كردم گفتن مودمش 90 تومنه آيا فرقي داره؟

alivw71
29-03-2011, 14:16
دوستان اگه یه adsl خوب میخوان بگیرن برن از مخابرات بگیرن . وا قعا عالیه . چه از نظر سرعت و چه از نظر قیمت
من 512 دارم نامحدوده ماهی 20 هزار تومن .

مهرسا1
29-03-2011, 22:14
دوستان اگه یه adsl خوب میخوان بگیرن برن از مخابرات بگیرن . وا قعا عالیه . چه از نظر سرعت و چه از نظر قیمت

از كجا بفهميم شهرمون مخابراتش سرويس ميده؟

gurk
30-03-2011, 12:04
سلام
من از مودم ادسلD-LINK2520Uاستفاده ميكنم سرعتش پايينه چه كار كنم تا سرعتش خوب شه؟:8:

Zalamen
30-03-2011, 12:49

سرعت دانلودت چه قدره؟
لازم نیست فیبرنوری داشته باشیم؟

A.M.D.D.E.V.I.L
30-03-2011, 15:32
بابا بیخیال مخابرات که اصلا اینترنت نیست واقعا به شهرتون ربط داره ولی اگه اهل تبریزین مخابرات رو ببوسین بزارین کنار
سرعت دانلودش از دایل آپ کمتر پینگش از 10 برابر صبانت 80-90 تا بیشتر

joe_satriani
30-03-2011, 19:26
سرعت دانلودت چه قدره؟
لازم نیست فیبرنوری داشته باشیم؟

با سلام
معمولا بايد فيبر نوري باشيد تا اينترنت مخابرات بهتون بدن
اما اگه مسي هم باشيد در بعضي از شهرها مخابرات داره واگذار ميكنه
اما از دوستاني كه استفاده ميكنن شنيدم كه اصلا به درد نميخوره
فعلا از شركت بگيريد اگه مسي هستيد

موفق باشيد.

Zalamen
30-03-2011, 23:43
آجه من یکی از دوستام که فیبرنوری داره از مخابرات چند وقت پیش 512 گرفته بود با سرعت دانلود 60.الان نمیدونم کمتر شده یا نه.به منطقه ربط داره ولی سرعت 60 و نامحدود خیلی رویایی هست.:20:

مهرسا1
31-03-2011, 12:39
معمولا بايد فيبر نوري باشيد تا اينترنت مخابرات بهتون بدن
اما اگه مسي هم باشيد در بعضي از شهرها مخابرات داره واگذار ميكنه
اما از دوستاني كه استفاده ميكنن شنيدم كه اصلا به درد نميخوره
فعلا از شركت بگيريد اگه مسي هستيد

از كجا بفهميم خطمون فيبر نوريه يا مسي؟

joe_satriani
31-03-2011, 15:02
آجه من یکی از دوستام که فیبرنوری داره از مخابرات چند وقت پیش 512 گرفته بود با سرعت دانلود 60.الان نمیدونم کمتر شده یا نه.به منطقه ربط داره ولی سرعت 60 و نامحدود خیلی رویایی هست.:20:

با سلام
بله خوبه - اما سرعت 256 رو بايد نامه و ... ارائه كنيد تا بهتون بدن

موفق باشيد.

alivw71
31-03-2011, 15:15
بابا بیخیال مخابرات که اصلا اینترنت نیست واقعا به شهرتون ربط داره ولی اگه اهل تبریزین مخابرات رو ببوسین بزارین کنار
سرعت دانلودش از دایل آپ کمتر پینگش از 10 برابر صبانت 80-90 تا بیشتر
شما مگه سرویس مخابراتو امتحان کردی که این حرفو میزنی. کی میگه سرعت دانلود دیال اپ از 128 مخابرات بیشتره . من قبلا 128 داشتم با 15-14 دانلود میکردم . ماهیانه 10 هزار تومن
شرکت های خصوصی نگاه کن 128 نا محدود چند میفروشن . 45 هزار تومن با سرعت دانلود 15 کیلوبایت
مگه مغز خر خوردم که برم سراغ isp های خصوصی .
یه شرکت بگو که سرعت 1mb تامحدوده بده 38 هزار تومن . جز مخابرات isp ای نیست ای سرعتو بااین قیمت بفروشه.

arashlolos
31-03-2011, 23:04
سلام
یکی بگه مودم چی بگیرم
با توجه به بودجم tp-linke 8901g رو انتخاب کردم که 40000 تومنه.اگه خوب نیست تا 60000 تومنم میتونم بدم راهنماییم میکننین 2 روز دیگه بگیرم
خودم مینصبم میخوام راحت باشه نصبش اولین بارمه

sajad_n90
31-03-2011, 23:21
سلام
من سرعت 100 از شرکت خصوصی گرفتم تو شهرمون (نمایندگی پیشگامان کویر هستش) و سرعت 100 به قول خودشون gold هستش و رو شعر نیست .
حال یه سوال دارم
من du meter هم نصب کردم وقتی رو دانلود هستم یا دارم صفحه باز میکنم سرعت ریسیو تا 380 هم میره و دانلود با idm بین 24 تا 30 متغیر هستش حال به نظرتون کدوم یکی درسته اون 100 تا du meter
ممنون

---------- Post added at 12:21 AM ---------- Previous post was at 12:20 AM ----------

سلام
یکی بگه مودم چی بگیرم
با توجه به بودجم tp-linke 8901g رو انتخاب کردم که 40000 تومنه.اگه خوب نیست تا 60000 تومنم میتونم بدم راهنماییم میکننین 2 روز دیگه بگیرم
خودم مینصبم میخوام راحت باشه نصبش اولین بارمه

مودم فقط مارک سیسکو
یه کم گرون هست ولی خدایش جواب میده.

arashlolos
31-03-2011, 23:49
سلام
من سرعت 100 از شرکت خصوصی گرفتم تو شهرمون (نمایندگی پیشگامان کویر هستش) و سرعت 100 به قول خودشون gold هستش و رو شعر نیست .
حال یه سوال دارم
من du meter هم نصب کردم وقتی رو دانلود هستم یا دارم صفحه باز میکنم سرعت ریسیو تا 380 هم میره و دانلود با idm بین 24 تا 30 متغیر هستش حال به نظرتون کدوم یکی درسته اون 100 تا du meter
ممنون

---------- Post added at 12:21 AM ---------- Previous post was at 12:20 AM ----------

مودم فقط مارک سیسکو
یه کم گرون هست ولی خدایش جواب میده.
سیسکو رو دیگه نشنیده بودم جون تو
ولی بودجم کمه اگه زیاد بود که مودم های زیادی هستن

مهرسا1
01-04-2011, 12:46
نمایندگی پیشگامان کویر هستش

شركت خيلي خوبي هست من باهاش كار كردم
راستي ادرس سايتشو داري بهم بدي

msseng
01-04-2011, 19:37
سلام
من از مودم ادسلD-LINK2520Uاستفاده ميكنم سرعتش پايينه چه كار كنم تا سرعتش خوب شه؟:8:

مشکل سرعت معمولا از ISP هست نه از مودم.
من خودم این مودم رو دارم و تا 1.1Mb هم دانلود کردم. :20:

sajad_n90
01-04-2011, 19:42
شركت خيلي خوبي هست من باهاش كار كردم
راستي ادرس سايتشو داري بهم بدي

Khan gholi
02-04-2011, 04:50
از كجا بفهميم خطمون فيبر نوريه يا مسي؟

اگر خط تون نوری باشه از هیچ شرکتی جز مخابرات نمی تونید بگیرید بعلت اینکه تجهیزاتش گرونه هیچ شرکتی نداره

من شهر های دیگه رو نمیدونم برای 256 مخابرات مشهد خودم دوجا رفتم یکیشون الکی چون خودم یادش اوردم گفت کارت دانشجویی بده و یکی دیگه اصلا نپرسید فقط تو مشهد رو 512 حساس هستند که اگر اونم یک شرکت داشتی باشی مهم نیست حالا هر چی بهت میدن

mpeg
03-04-2011, 14:04
دوستان عید امسال رو بدون Adsl بعد از 7 سال تجربه کردم
یعنی عید رو تو ترک بودم و بعضی وقتها با دایل آپ یک سری به نت زدم
الان برای Adsl تهران منطقه توحید چی پیشنهاد میدین
128 میخوام ارزون و سرعت خوب و شبانه رایگان
به ترتیب بگین چون منطقه مخابراتی توحید خوبیش اینه که اکثرا پورت ها پورند

JOOYAND
03-04-2011, 15:32
سلاکم.کسی میتونه بگه برای مرکز غریبی چه شرکتی پیشنهاد میدهید؟

مهرسا1
03-04-2011, 19:54
من جديدا يه ماهه با سرويس دهندم مشكل دارم بعد از كلي زنگ زدن به شركت گفتن بايد پورتتون رو عوض كنيم ميشه توضيح بدين جريان چيه؟

arashlolos
04-04-2011, 11:23
شما مگه سرویس مخابراتو امتحان کردی که این حرفو میزنی. کی میگه سرعت دانلود دیال اپ از 128 مخابرات بیشتره . من قبلا 128 داشتم با 15-14 دانلود میکردم . ماهیانه 10 هزار تومن
شرکت های خصوصی نگاه کن 128 نا محدود چند میفروشن . 45 هزار تومن با سرعت دانلود 15 کیلوبایت
مگه مغز خر خوردم که برم سراغ isp های خصوصی

سلام
من رشت هستم اندیشه سبز خزر گرفتم
سرعت 128 نامحدودش دایما رو 30 کیلو هست نه 15 کیلو و هزینه ماهیانش 15500 هستش.
الانم که ثبت نام کردم هیچ پولی جز 15500 ندادم مودم خودم میگیرم نصبشم خودم!
کجا میدن 45000 با سرعت 15 کیلو؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alivw71
04-04-2011, 13:24
سلام
من رشت هستم اندیشه سبز خزر گرفتم
سرعت 128 نامحدودش دایما رو 30 کیلو هست نه 15 کیلو و هزینه ماهیانش 15500 هستش.
الانم که ثبت نام کردم هیچ پولی جز 15500 ندادم مودم خودم میگیرم نصبشم خودم!
کجا میدن 45000 با سرعت 15 کیلو؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شما دارید دروغ مگید که سرعتون 30 کیلوبایته. 128 باید تقسم بر حداکثر اشتراک 8 کنید تا سرعت دانلودتون در بیاد.
پس معلوم شده مخابرات از همه سرویس دهنده ها بهتره 1 مگابایت ماهی 38 هزار تومن . حالا isp شما داره همین سرویسو میده ماهی 325 هزار تومن . اختلاف قیمتو نگاه کن .:18:
تازه قراره مخابرات هزینه شرکت های خصوصی بالا ببره تا isp مجبور بشن هزینه هارو از شما بگیرن:27: kkkkk

arashlolos
04-04-2011, 23:26
شما دارید دروغ مگید که سرعتون 30 کیلوبایته. 128 باید تقسم بر حداکثر اشتراک 8 کنید تا سرعت دانلودتون در بیاد.
پس معلوم شده مخابرات از همه سرویس دهنده ها بهتره 1 مگابایت ماهی 38 هزار تومن . حالا isp شما داره همین سرویسو میده ماهی 325 هزار تومن . اختلاف قیمتو نگاه کن .:18:
تازه قراره مخابرات هزینه شرکت های خصوصی بالا ببره تا isp مجبور بشن هزینه هارو از شما بگیرن:27: kkkkk

قربون اون نظرت برم اولین باریه یکی تو اینجا بهم میگه دروغ میگی!!!!نمیدونم جدی میگین یا شوخیه؟!
بزار یه توضیح بدم شاید گرفتین مطلبو:
اینا مربوط به اندیشست ولی جاهای دیگه هم همینطوره
سرعت 128 کیلوبیت اگه محدودشو بگیری مثلا 3 یا 5 یا 8 گیگ سرعت روزا دورو بر 100 کیلوبایته و حتی بیشتر از کیلوبایت128 هم میرسه.خوب چرا 128 کیلوبیت رو با سرعت 128 کیلوبایت ارایه میدن در حالی که باید 16 کیلوبایت ارایه بدن؟ (128/8=16) چون اون سرعت اضافی تشویقی است دلشون خواست میتونن همون 16 کیلوبایت رو بدن.
اما اگه 128 کیلوبیت نامحدود بگیری دیگه تشویقی نمیدن اما طبق تجربه و مشاهده بچه هایی که دارن میگن 16 نمیده بلکه 30 کیلوبایت میده.درواقع میشه گفت 14 کیلو تشویقی میده!
اگه متوجه نشدین و هنوز معتقدین که دروغ گفتم بگین تا روشن ترتون کنم!
مخابرات سرعت 1 مگابایت بر ثانیه میده؟به کاربرای خونگی؟بعیده. بیشتر توضیح میدین؟

mpeg
06-04-2011, 12:27
دوستان بین این شرکتها از کدام به ترتیب بگیرم
تهران مرکز مخابرات توحید
در حال حاضر فقط این 3 شرکت پورت آزاد دارند تو منطقه توحید مال مخابراتم فکر کنم 3 سال یاسد تو نوبت بمونم
128 میخوام
شاتل - لایزر - عصر تلکام

Hossein813
06-04-2011, 14:36
من از هرجايي گرفتم بعد 1 2 ماه نابود شد.
حاضرم ماهي 100 تومن بدم ولي سرعت ثابت 150k رو داشته باشم نه كم شه نه زياد :13:

smallfrank
06-04-2011, 15:34
سلام
ببخشيد من جديدا يه بار مودمو ريست کردم
بعدش دوباره کانفيگش کردم
بعد از کانفيگ چراغ اينترنت سبز شد و با کانکشن نميتونستم وصل بشم .
بعد از يه چند روز دوباره قرمز شد و با کانکشن وصل ميشد
از پرتوکول PPPoE استفاده ميکنم. حالا باز سبز شده.ميشه کمکم کنيد دوباره قرمز بشه مودم D-link 2520u
از مخابراتم سرويس ميگيرم. ممنون

joe_satriani
06-04-2011, 17:44
سلام
ببخشيد من جديدا يه بار مودمو ريست کردم
بعدش دوباره کانفيگش کردم
بعد از کانفيگ چراغ اينترنت سبز شد و با کانکشن نميتونستم وصل بشم .
بعد از يه چند روز دوباره قرمز شد و با کانکشن وصل ميشد
از پرتوکول PPPoE استفاده ميکنم. حالا باز سبز شده.ميشه کمکم کنيد دوباره قرمز بشه مودم D-link 2520u
از مخابراتم سرويس ميگيرم. ممنون

با سلام
دوست عزيزم در تاپيك زير مطرح كنيد

راه اندازی ADSL - خريد، نصب و رفع عيب مودم

موفق باشيد.

tiger1980
06-04-2011, 20:18
سلام

اگر از ispها adsl بگیریم و از پ * ر * و * ک * س* ی استفاده کنیم صفحاتی را که باز میکنیم تحت نظر ispها و یا مخابرات هستند یا خیر؟

mpeg
07-04-2011, 01:18
تهران مرکز مخابرات توحید
در حال حاضر فقط این 3 شرکت پورت آزاد دارند تو منطقه توحید مال مخابراتم فکر کنم 3 سال یاسد تو نوبت بمونم
128 میخوام
شاتل - لایزر - عصر تلکام

دوستان یکی نظر بده
یا یا گیر Adsl هستم
1 ماه بدون adsl هستم

ario1347
07-04-2011, 13:05
دوستان عزیز من از شرکت عصر ارتباط سرویس 512گرفتم می خواهید باور کنید یانه اما سرعت دانلود آن البته با کمک idmورژن 5.19گاهی به 200kpsهم میرسد.

fanoostalaei
07-04-2011, 19:24
دوستان عزیز من از شرکت عصر ارتباط سرویس 512گرفتم می خواهید باور کنید یانه اما سرعت دانلود آن البته با کمک idmورژن 5.19گاهی به 200kpsهم میرسد.

این که چیزی نیس من با 128 صبا نت دانلودی با سرعت 240 دارم :31:

arashlolos
07-04-2011, 19:53
داداش خوش اومدی...اولین پستتونه!
خوب سرعت اصلا 300 هم باشه وقتی حجم محدوده دیگه میخوای چیکار
راستی شبا که رایگانه چنده؟؟؟این مهمه

---------- Post added at 08:53 PM ---------- Previous post was at 08:52 PM ----------

این که چیزی نیس من با 128 صبا نت دانلودی با سرعت 240 دارم :31:

داداش شما شبا که رایگانه سرعتتون چنده؟؟؟ کمش میکنن مگه نه

Hossein813
07-04-2011, 21:20
بازم ميگم جايي نيست ماهي 100 تومن بگيره يه نت بده كه نه سرعتش از 150 بالا تر بره نه كم تر . حتي شب ها !

fanoostalaei
07-04-2011, 21:48
داداش خوش اومدی...اولین پستتونه!
خوب سرعت اصلا 300 هم باشه وقتی حجم محدوده دیگه میخوای چیکار
راستی شبا که رایگانه چنده؟؟؟این مهمه

---------- Post added at 08:53 PM ---------- Previous post was at 08:52 PM ----------

داداش شما شبا که رایگانه سرعتتون چنده؟؟؟ کمش میکنن مگه نه

نمیدونم شاید از شانس منه که هم از شاتل و هم مکث نت و هم از صبانت گرفتم ولی تا حالا سرعت شبانه هیچ کدوم برام کم نشده
الانم با همین سرعتی که میبینید شبها حتی 2 ساعت اضافی تر از شبانه صبا نت در هر ساعت حدود 840 مگ دانلود میکنم:31::21:

arashlolos
07-04-2011, 22:08
نمیدونم شاید از شانس منه که هم از شاتل و هم مکث نت و هم از صبانت گرفتم ولی تا حالا سرعت شبانه هیچ کدوم برام کم نشده
الانم با همین سرعتی که میبینید شبها حتی 2 ساعت اضافی تر از شبانه صبا نت در هر ساعت حدود 840 مگ دانلود میکنم:31::21:

راست میگید
خوش به حالتون تموم ملتو میتونید دانلود کنید که
آخه من رشت هستم اینجا چنین چیزایی نیست روز سرعت 128کیلو هستش و شبا میشه 30 کیلو

farhad_realmadrid
08-04-2011, 09:18
قبلا يه سايت بود پيش شماره رو وارد ميكرديم و isp كه در اون منطقه ساپورت ميكردند نشون ميداد اسم اون سايت چي بود؟

ario1347
08-04-2011, 15:01
تشکر از خوشامد گوئی شما.هنوز سرویس شب را امتحان نکردم در اسرع وقت امتحان میکنم وخدمت دوستان عرض میکنم

mInI_ClockEr
08-04-2011, 16:37
آقایون با سلام
ببخشید میخوام ADSL بگیرم از شرکت پارسی رسانه سرعت 128 رو با 1 گیگ دانلود ماهیانه میده به قیمت 5 هزارتومن
فکر کنم بد نباشه در ضمن قصد من فقط داشتن اینترنتی بهتر از دایال آپ هست نه بیشتر البته میشه به این شرکت اطمیان کرد؟؟؟؟
به داتک زنگ زدم گفت تمام پورتها پر هست دوستان راستی بهترین شرکت بالاخره کدوم هست و همچنین ارزونترین سرویسها رو کدوم شرکت میده که قابل اطمینان باشه ؟؟؟؟؟

راستی داتک سرویسهای حجمی ش چجوری هست دوستان ؟؟؟؟؟ قابل قبول هست یا نه ؟؟؟؟ این سوال یکی از دوستانم هست لطفاً کمک کنید

Hossein813
08-04-2011, 16:41
آقایون با سلام
ببخشید میخوام ADSL بگیرم از شرکت پارسی رسانه سرعت 128 رو با 1 گیگ دانلود ماهیانه میده به قیمت 5 هزارتومن
فکر کنم بد نباشه در ضمن قصد من فقط داشتن اینترنتی بهتر از دایال آپ هست نه بیشتر البته میشه به این شرکت اطمیان کرد؟؟؟؟
به داتک زنگ زدم گفت تمام پورتها پر هست دوستان راستی بهترین شرکت بالاخره کدوم هست و همچنین ارزونترین سرویسها رو کدوم شرکت میده که قابل اطمینان باشه ؟؟؟؟؟

راستی داتک سرویسهای حجمی ش چجوری هست دوستان ؟؟؟؟؟ قابل قبول هست یا نه ؟؟؟؟ این سوال یکی از دوستانم هست لطفاً کمک کنید
1 gb خيلي كم هست عزيز. بهتره ماهي 3 بگيري

r1z2m3s4
08-04-2011, 18:22
کمک!اینترنت با حجم بالا با سلام خدمت دوستان عزیز
راستش من چندوقته دنباله یه اینترنت پرسرعت با محدودیت حجم بالا می خوام

الان امپراطور 1MB دارم ولی ماهی 5GB به هیچ جام نمیرسه!!!!!!!!!خیلی برام کمه!!!!!!!

به همین خاطر سراغ موارد نامحدود رفتم که وایمکس ایرانسل نامحدود میده 1MB ولی گفتم مبین نت رو ببینم و دیدم اون ماهی 40GB حجمی داره!!! خب ماهی 40 تا هم برام کافیه و حکمه نامحدود داره!!

ولی مشکل اصلی اینه که از وایمکس بد شنیدم ولی DSL هایی که من دیدن همشون با این سرعت یا حجم کم دارند و قیمت نسیتا خوب و یا نا محدودند و قیمت فضایی(ماهی 400000 تومان)

شما کدوم رو پیشنهاد می کنید؟(ایرانسل/ مبین)

یا که اصلا Dsl با این نیاز من سراغ دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر از افرادی که این 2 نوع وایمکس را داشته و تجربه اشان را در اختیارم می گدارند :D

fanoostalaei
08-04-2011, 19:31

الان امپراطور 1MB دارم ولی ماهی 5GB به هیچ جام نمیرسه!!!!!!!!!خیلی برام کمه!!!!!!!

به همین خاطر سراغ موارد نامحدود رفتم که وایمکس ایرانسل نامحدود میده 1MB ولی گفتم مبین نت رو ببینم و دیدم اون ماهی 40GB حجمی داره!!! خب ماهی 40 تا هم برام کافیه و حکمه نامحدود داره!!

ولی مشکل اصلی اینه که از وایمکس بد شنیدم ولی DSL هایی که من دیدن همشون با این سرعت یا حجم کم دارند و قیمت نسیتا خوب و یا نا محدودند و قیمت فضایی(ماهی 400000 تومان)

ممنون میشم راهنماییم کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر از افرادی که این 2 نوع وایمکس را داشته و تجربه اشان را در اختیارم می گدارند :D

اگه سرعت 240 که 1.5 مگا بیت هست کارت رو راه بندازه از صبا نت بگیر ولی چون ترافیکشون کمه باید ترافیک اضافی بخری مثلا من سه ماهه 5 گیگ گرفتم ولی چون کافی نبود 3 گیگ هم اضافی خریدم
در ضمن سرویس بالا 128 صبانت بود
اگر هم خواستی از مبین نت بگیر ولی من در مورد اونا هیچ تجربه ای ندارم:10:

arashlolos
08-04-2011, 19:31
آقایون با سلام

1 گیگ خیلی کمه اولا 3 گیگ بگیرین مگه چنده از 10000 که بیشتر نیست ولی اگه هیچ دانلود نمیکننین و شبانه روز کم استفاده میکننین همون 1 گیگو بگیرین
شما فقط میخواین از دیال آپ بیاین به adsl خوب فکر کنم همه شمارو راضی نگه میدارند یه 128 بگیر سرعتت از دیال آپ که 4 بود میرسه به حداقل 16 تا 30 (شبا) الی 130 کیلو!بسه دیگه
ولی منطقتو بگو شاید دوستان کمک کنن
من که رشت هستم:31:

arashlolos
08-04-2011, 19:37

آقا اگه وایمکس میخوای برید تاپیک وایمکس خودشون یه تاپیک زدن سرچ کنید پیدا میشه
اونجا بپرسین جوابتونو بگیرین
ولی کلا از وایمکس تعریف نمیکنن میگن واسه پولداراست!مخصوصا میگن ایرانسل دیگه افتضاست بازم مبین نت بهتره میگن
ولی اون همه حجم میخواین با سرعت زیاد خوب بودجتونم باید کافی باشه
به نظرم ای دی اس ال سرعت 2 مگ بگیرین محدود (حالا یا نامحدود) و شبا دانلود کنید که رایگانه

mInI_ClockEr
08-04-2011, 20:30
1 گیگ خیلی کمه اولا 3 گیگ بگیرین مگه چنده از 10000 که بیشتر نیست ولی اگه هیچ دانلود نمیکننین و شبانه روز کم استفاده میکننین همون 1 گیگو بگیرین
شما فقط میخواین از دیال آپ بیاین به adsl خوب فکر کنم همه شمارو راضی نگه میدارند یه 128 بگیر سرعتت از دیال آپ که 4 بود میرسه به حداقل 16 تا 30 (شبا) الی 130 کیلو!بسه دیگه
ولی منطقتو بگو شاید دوستان کمک کنن
من که رشت هستم:31:

آقایون با سلام

منطقمون تو تهران ولنجک هستم دوستان لطفاً کمک کنید

baloteli
08-04-2011, 20:40
ادرس سایتش رو میگذاری

r1z2m3s4
08-04-2011, 23:27
ببخشید قربان دقیقا نفهمیدم این صبانت که گفتید سرعتش چنده؟؟
240 دانلود می کنید با 128؟؟؟؟
من با 1 مگابایت سرعت 100 120 بیشتر دانلود نمیکنه اونم با IDM

اگه میشه آدرسه سایتشو بذارید
ممنون

Khan gholi
09-04-2011, 04:57
آقایون با سلام

اگر شما فقط مصرف کمی داری و زیاد اینترنت احتیاجی نداری و فقط برای وب گردی محدود میخوای فکر کنم همین خوبه هرچند شرکتش زیاد معروف نیست ممکن پولتو تو چاه انداخته باشی ولی به نظرم اگر 10 تومان بدی و از مخابرات 128 نامحدود بگیری بهتره چون سرعتش از 12 تا 20 هست و نامحدوده همچنین این شرکتی داره میدی فکر کنم هزینه راه اندازی پورت هم ازت بگیره

Khan gholi
09-04-2011, 05:02

ممنون

ایشون میگن شما با سرعت 128 میتونید تا 240 هم دانلود کنید ولی من که خودم سه سال از صبا داشتم شاید اغاز کار با 200 بود ولی بعدش میشد 110 تا 150.البته منطقه با منطقه فرق میکنه ولی یک سالی هست که صبا زیاد روزانش 240 نمیده .این سیاست صبانت هست که سرعت ازاد میزاره که هر چقد میخواید بتونید از روزانه مصرف کنید تا پول شارژ اضافه بدید.اینم ادررس سایت صبانت

alivw71
09-04-2011, 09:14

از مخابرات منطقه خودتون بگیر . 256 ازاد شده برای کاربران خونگی.

mpeg
09-04-2011, 12:52
تهران مرکز مخابرات توحید
128 میخوام
شاتل - لایزر - عصر تلکام
اقا یکی جواب ما رو بده

maziarb
09-04-2011, 14:39
اقا یکی جواب ما رو بده

شاتل خوبه اما روزانش بیشتر از 70 سرعت نمیره، لایزر رو بررسی کنید ؛ عصر تله کام رو نمیشناسم،

r1z2m3s4
09-04-2011, 14:56
من مشکلی با خانگی و غیره خانگی ندارم!

همانطور که گفتم الان 1MB دارم !!

فقط سرعت بالا(حداقل 100 برای دانلود)
و
حجم بالا(حداقل ماهی 10 gig )

:13:

دوستان پیشنهادی دارند بگند ممنون می شم

راستی خودم چشمم مبین نت رو گرفته

اگه ایراداتی ازش سراغ دارین یا که خودتان قبلا داشتین ممنون میشم راهنمایی کنید

ما در منطقه مخابراتی پیام نور در میدان پونک هستیم. یکی از دوستام که مبین نت دارم و خونشون به ما خیلی نزدیکه، خیلی ازش راضیه

حالا دیگه نمیدونم!!!:41::41::41:

ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنید

alivw71
09-04-2011, 16:25
کسانی که میخان 256 ازمخابرات بگیرن زود برن مرکز مخابراتیشون تا پرتا پر نشده.سرعت 256 ازاد شده.
مرکز ما که ازاد کرده برای شما رو نمیدونم

silsin
09-04-2011, 16:47
اقا یکی جواب ما رو بده

شاتل بدک نیست سرعتش واسه من خوبه اینم مدرک :31:

من 128 گرفتم . کلا 65 خرجش کردم .

baloteli
09-04-2011, 17:41
کسانی که میخان 256 ازمخابرات بگیرن زود برن مرکز مخابراتیشون تا پرتا پر نشده.سرعت 256 ازاد شده.
مرکز ما که ازاد کرده برای شما رو نمیدونم
a پس خبر نداشتی اینجا 1 مگ هم میدن

fanoostalaei
09-04-2011, 18:11

ممنون

دوست عزیز من چند ماهه که از صبانت اینترنت میگیرم و با سرویس 128 میتونم با سرعت ثابت 235- 240دانلود کنم

اینم سایتش :

alivw71
09-04-2011, 19:05
a پس خبر نداشتی اینجا 1 مگ هم میدن
اقا من مخابراتو میگم به شرکت های خصوصی کاری ندارم.
اگه تونستی یه 128 از مخابرت بگیری بعد بیا این حرفو بزن/ NOOB

arashlolos
09-04-2011, 19:25

و

ما در منطقه مخابراتی پیام نور در میدان پونک هستیم. یکی از دوستام که مبین نت دارم و خونشون به ما خیلی نزدیکه، خیلی ازش راضیه

دوست عزیز گفتم که برید تو تاپیک وایمکس و صبانت

amirrasa kateb
09-04-2011, 19:42
من الان ADSL 1 MG از صبانت دارم
سرعتش هم حدود 300 هست (به 400 هم رسیده با چیز پی ان و دانلود از you#*#tube)
تنها مشکل من محدود بودنه به علت اینکه 3 نفر و 5 تا کامپیوتر هستیم که استفاده می کنیم و ماهی حدود 70 تومن هزینه اینترنتمون میشه (50 تومن ترافیک مصرفی)
حالا من می خوام از مخابرات نامحدود 1 مگ بگیرم
سرعش رو هم شنیدم 160 هست
فقط لطفا اگه کسی از مخابرات اینترنت داره این سوال های منو جواب بده:
وضعیت قطعی و کیفیتش چطوره
دوست من که از مخابرات داره می گه باید برای استفاده از اینترنت از چیز پی انی که یوزر نیم پسوردشو خود مخابرات میده و دارای قیلترینگ هم هست استفاده کنه. حالا:
من وایرلس استفاده می کنم و غیر از کامپیوتر دیوایس های دیگه ای هم به وابرلسم وصلن
1.با این وجود (چیز پی ان) من می تونم با دیوایس های دیگه ای که از چیز پی ان ساپرت نمی کنن (مثل موبایل)از وایرلسم استفاده کنم؟
2.من می تونم از چیز پی انی که سرور خارج داره برای عبور از قیلترینگ استفاده کنم؟

ممنون می شم این سوالات منو جواب بدید

fanoostalaei
09-04-2011, 20:26

و

دوست عزیز تو این تاپیک یه نفر تست از مبین نت گذاشته میتونید ببینید و ازشون بپرسید

maziarb
09-04-2011, 20:56
آقا شما هم که پیام نور هستید بهتون میگن پورت نداریم؟!

alexander gb
10-04-2011, 07:19
سلام من اگه بخام چند تا کامپیوتر و بهم lan وصل کنم چی کار کنم:2:

Hossein813
10-04-2011, 13:49
سلام من اگه بخام چند تا کامپیوتر و بهم lan وصل کنم چی کار کنم:2:

اگه 2 تا کامپیوتر هست با یک کابل شبکه میشه. ولی اگه بیشتر هست بهتر این هست که یه Hub بگیری. و صل کنی.

fanoostalaei
10-04-2011, 22:48
اقا نمیدونم امروز چرا پینگم اینطوری شده ولی خیلی خوبه هر سایتی رو میزنم با کله میره تو سایت (قبلا 260 بود)
البته نمیدونم چرا دانلودمو از 1.74 اورده به این سرعت ولی دانلودم همون 240

fanoostalaei
11-04-2011, 09:20
ادا مه بهتر شدن پینگ::31:

caca_caca888
11-04-2011, 09:33
صبا پارس مخابرات شاتل؟

الان شاتلم .خیلی مزخرفه . میخوام عوض کنم .کودمشون خوبه؟اگه شاتل نسبت به اونا بهتره که عوض نکنم...

fanoostalaei
11-04-2011, 09:41
صبا پارس مخابرات شاتل؟

الان شاتلم .خیلی مزخرفه . میخوام عوض کنم .کودمشون خوبه؟اگه شاتل نسبت به اونا بهتره که عوض نکنم...
من که تو تبریز هستم و تا حالا سرویسی به باحالی صبانت استفاده نکردم 1.7 مگابیت سرعت داده تو سرویس 128
وپینگمم که تو عکس بالا میبینی
البته تو تبریز اینجوریه منطقه شما رو نمیدونم بازم بپرسین:10:

alivw71
11-04-2011, 09:54
صبا پارس مخابرات شاتل؟

اگه سرعت اپلود یاسند برای زیاد مهم نباشه از مخابرات 256 بگیر.

Milad4171
11-04-2011, 10:17
کسی از داتک تلکام استفاده کرده؟؟؟ سیستم 128 کیلوش چطوریه؟؟؟

16010
11-04-2011, 12:33
سلام دوستان کسی هست که جواب درست و حسابی بده
1- روش تعریفردن یوزر و پشورد adsl رو درون خودم مودم تعریف کنبم و نیاز به ساختن کژانکنشن نباشه
2 - روش کانفیگ کردن مودم رو هم توضیح بدین
3 - رنج نمودن این وسط چیه میشه کامل توضیح همراه با آموزش برام بزارین
مممنون

akhoond
11-04-2011, 15:44
سلام

امروز از مرکز زنگ زدند ، گفتن پورت Dsl دارن ، برم که بگیرم ، چندین ماه پیش فرم پر کرده بودم . مرکز باهنر هست ، جهت اطلاع دوستان ، اگه کسی می خواد بره ، بدود که زود پورت ها شوهر می رن .

ولی موندم 512 حجمی آسیاتک ، با ماهی 30 تومان ، که در ماه هم می تونم 10 گیگ روزانه ترنسفر کنم ، شب ها هم در ماه می تونم تا 40 گیگ دانلود کنم ( تازه این ماه که یه مگ داشتم و عروسیم بود :دی) یا برم 128 کیلو 10 تومانی بگیرم که به لعنت خدا هم نمی ارزه ، هم وبگردی به مشکل می خورم ( گاهی هر 3 تا پی سی با هم لودینگ دارن ، گاهی هم من با مویابل ام ) هم تو وویس چت و چت تصویری ، هم دانلود ، هم ..... ، تازه ، شیر فلکه این یکی که دست خودشونه ، فکر می کنم راحت تر می تونن ببندن .....
ادیت : یکی از دوستان می گفت که تازگی مرکز شون 256 ک هم اضافه کرده ، و راضی هم بود تقریبا از سرعت اش، می گفت حدود 30 می چرخه . البته می گفت قطعی های عمدی زیاده ، که مثلا فقط 3 _ 4 سایت لود می شه ، و بقیه رو می بندن ، گاهی .

بد جوری موندم ..... شما بودید کدوم رو انتخاب می کردین ؟

joe_satriani
11-04-2011, 17:59
سلام دوستان کسی هست که جواب درست و حسابی بده
1- روش تعریفردن یوزر و پشورد adsl رو درون خودم مودم تعریف کنبم و نیاز به ساختن کژانکنشن نباشه
2 - روش کانفیگ کردن مودم رو هم توضیح بدین
3 - رنج نمودن این وسط چیه میشه کامل توضیح همراه با آموزش برام بزارین
مممنون

با سلام
پست اول اين تاپيك رو مطالعه بفرماييد

راه اندازی ADSL - خريد، نصب و رفع عيب مودم

موفق باشيد.

mehrzad*
12-04-2011, 09:22
سلام ، من تو شركتي كار مي كنم كه از اينترنت پر سرعت به صورت تنها خوري استفاده مي كنند مدتي آي پي رو پيدا كرده و استفاده مي كردم ولي اخيراً با استفاده از مك آدرس دوباره تنها خوري مي كنند . يكي بگه چطوري ميشه تو اين شرايط به ادرسها دست يافت . متشكرم

Johan lopez
13-04-2011, 07:52
به نظرتون پر سرعت ترین ارئه دهندهی ADSL کدومه
من خودم صبانت دارم 1mb ولی سرعت دانلود خودش رو بکشه 400 هست

fanoostalaei
13-04-2011, 12:15
عزیز صبانت به نظر من از همه پرسرعت ترینه
بیخودی نگرد
منم صبا نت دارم از صبا پرسرعت تر ندیدم

Johan lopez
13-04-2011, 12:25
عزیز صبانت به نظر من از همه پرسرعت ترینه
بیخودی نگرد
منم صبا نت دارم از صبا پرسرعت تر ندیدم
پس چرا مال من اینجوریه

hamed_totally
13-04-2011, 14:48
پس چرا مال من اینجوریه

برو خدا رو شکر کن
این سرعت ها تو شهرستانها توهمه

---------- Post added at 02:48 PM ---------- Previous post was at 02:46 PM ----------

سلام ، من تو شركتي كار مي كنم كه از اينترنت پر سرعت به صورت تنها خوري استفاده مي كنند مدتي آي پي رو پيدا كرده و استفاده مي كردم ولي اخيراً با استفاده از مك آدرس دوباره تنها خوري مي كنند . يكي بگه چطوري ميشه تو اين شرايط به ادرسها دست يافت . متشكرم

خط رو رو مک آدرس ست کردن نمیتونی استفاده کنی دیگه

alivw71
13-04-2011, 19:33
ما که از مخابراتیم از سرعت سرعت های اپلود سرویس 128 = 2 کیلوبایت واقعا عجب اینترنت پر سرعتی. رفتم سراغ سرویس بالاتر
512 =8 کیلوبایت سرعت اپلود اونم به زور با هزار تا نرم افزار این شد نمیدونم مرکز ما فقط اینجوری یا کلا همه جا . ولی بعضی میگن سرعت اپلودشون رو بلا بستن (خر تو خره ) مگه نه:19:

alivw71
13-04-2011, 19:43
یه سوال می خوام بپرسم ا. اگه برم مخابرت بعد پیش مسئول اونجا برم و یه چک افسری بزنم زیر گوشش و با یه پورت تلفن یه طرفشو بکنم تو دهنش و یه طرف دیگشو وصل کنم تو سرور مخابرات واز مخابرات بزارم رو فیبر نوری ایا با این کار سرعت اپلودم درست
میشه اگه میشه راهنمایی کنید.

starpars
13-04-2011, 22:07
برو مك آدرس كارت شبكه اونا رو از رو سيستمش پيدا كن بزار جاي مك آدرس كارت خودت و مك اونا رو يه چيز ديگه بزار ولي طرف ديگه نميتونه به نت وصل بشه

یه سوال می خوام بپرسم ا. اگه برم مخابرت بعد پیش مسئول اونجا برم و یه چک افسری بزنم زیر گوشش و با یه پورت تلفن یه طرفشو بکنم تو دهنش و یه طرف دیگشو وصل کنم تو سرور مخابرات واز مخابرات بزارم رو فیبر نوری ایا با این کار سرعت اپلودم درست
dc هم داري؟
شما سيم كشي خونتونو يه چك كن شايد پوسيده باشه يا تيكه تيكه بهم وصل شده باشه

fanoostalaei
13-04-2011, 22:58
خوب شما ببین کدوم شرکت با 1 مگ سرعت دانلود 400 میده برو از همون بگیر
هیچ کدوم بیشتر از صبا نت نمیدن
به نظر من اول صبا نت
بعد مکث نت
بعد هم ... یواش یواش بدتر میشه وضعشون

fanoostalaei
13-04-2011, 23:18
صبا جون

arashlolos
14-04-2011, 01:12
سلام مودم tp-link td w 8950 nd رو امروز خریدم رفتم خونه به امید اینکه اینترنت پرسرعت 120 کیلوبایت دیگه در اختیارمه!
حالا چراغ adsl ش روشن نمیشه
فقط پاور و لن روشنه
زنگ زدم شرکت میگه یا خط شما نویز داره یه تلفنی چیزی بین راهشه یا مخابرات فعالش نکرده یعنی اشتباهی فعال نکرده البته جواب اومده بود که فعاله!
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
نظر شما چیه؟؟؟؟
به نظرتون راه نداره زود درستش کنم؟؟
آخه چرا مخابرات باید اینطوری کنه؟؟؟

alivw71
14-04-2011, 09:39
برو مك آدرس كارت شبكه اونا رو از رو سيستمش پيدا كن بزار جاي مك آدرس كارت خودت و مك اونا رو يه چيز ديگه بزار ولي طرف ديگه نميتونه به نت وصل بشه

dc هم داري؟
شما سيم كشي خونتونو يه چك كن شايد پوسيده باشه يا تيكه تيكه بهم وصل شده باشه
خوشبختانه این یه مورد رو نداشتم dc شدن.
ادرس شبکه از کجا گیر بیارم؟

arashlolos
14-04-2011, 09:48
سلام مودم tp-link td w 8950 nd رو امروز خریدم رفتم خونه به امید اینکه اینترنت پرسرعت 120 کیلوبایت دیگه در اختیارمه!
حالا چراغ adsl ش روشن نمیشه
فقط پاور و لن روشنه
زنگ زدم شرکت میگه یا خط شما نویز داره یه تلفنی چیزی بین راهشه یا مخابرات فعالش نکرده یعنی اشتباهی فعال نکرده البته جواب اومده بود که فعاله!
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
نظر شما چیه؟؟؟؟
به نظرتون راه نداره زود درستش کنم؟؟
آخه چرا مخابرات باید اینطوری کنه؟؟؟
عجبا هیشکی چنین موردی واسش پیش نیمده؟؟!!!
امروز(5شنبه) زنگ زدم گفتند کارشناسمون نیست شنبه زنگ بزن:19::19::19:
این درحالیه که سرعت ایرانسلم به شدت افت کرده و از 20 تا 30 اومده به 2 !!!!!:19:

fanoostalaei
14-04-2011, 10:43
عجبا هیشکی چنین موردی واسش پیش نیمده؟؟!!!
امروز(5شنبه) زنگ زدم گفتند کارشناسمون نیست شنبه زنگ بزن:19::19::19:
این درحالیه که سرعت ایرانسلم به شدت افت کرده و از 20 تا 30 اومده به 2 !!!!!:19:
اگه میخواید بدونید خط تلفنتون رانژه شده یا نه اگر خط به مودم وصل باشه ، باید مودمتون خط تلفن رو اپ کنه
اگر کرد که حله میتونید مودمتون رو تنظیم کنید و از اینترنت استفاده کنید
ولی اگر نه مودم خط تلفن رو اپ نکرد یعنی اینکه مخابرات هنوز خط تلفن شمارو رانژه نکرده
:11:

r4pbr4p
14-04-2011, 10:46

یکی از مشکلات اونترنت دولتی همینه دوسته عزیز، از نظر اونا اولآ کسی نیازی به اینترنت نداره، اگرم داشته باشه نیازی به آپلود نداره : دی

کلآ همه سرویس دهنده ها با آپلود مشکل دارن، به نظر میرسه مخابرات یه مقداری بیشتر محدود کرده آپلود رو

اگه مک رو محدود کرده باشن دیگه راهی نیست برا استفاده ازش!

ایشالا تو گلوشون گیر کنه تک خورا ;)

دوست عزیز 400 چی؟

happyfeat
14-04-2011, 11:11
خوب شما ببین کدوم شرکت با 1 مگ سرعت دانلود 400 میده برو از همون بگیر
هیچ کدوم بیشتر از صبا نت نمیدن
به نظر من اول صبا نت
بعد مکث نت
بعد هم ... یواش یواش بدتر میشه وضعشون

صبا جون
این صبا جونی که می فرمایید برای من هم که 5 سالل ازش سرویس می گرفتم 4 سالش خوب بود ولی 1 سال آخرش جبران اون 4 سال رو در اورد و بیچاره ام کردش که آخرش تخلیه کردم و خیلی هارو میشناسم که الان از صبا راضی نیستن و یا اینکه تخلیه کردن
هر شرکتی الان تو مراکز مخابراتی مختلف سرویساشون فرق مینه از نظر کیفیت

starpars
14-04-2011, 12:13
خوشبختانه این یه مورد رو نداشتم dc شدن.
ادرس شبکه از کجا گیر بیارم؟
آدرس چي؟ اگه مك آدرسو ميگي كه اونو در جواب دوست قبلي گفتم
دوست منم مشكل سرعت داشت البته dc هم داشت كه سيم كشي خونشونو دستكاري كرد درست شد سيمشون بالاي پشت بوم پوسيده بود

arashlolos
14-04-2011, 14:17
اگه میخواید بدونید خط تلفنتون رانژه شده یا نه اگر خط به مودم وصل باشه ، باید مودمتون خط تلفن رو اپ کنه
اگر کرد که حله میتونید مودمتون رو تنظیم کنید و از اینترنت استفاده کنید
ولی اگر نه مودم خط تلفن رو اپ نکرد یعنی اینکه مخابرات هنوز خط تلفن شمارو رانژه نکرده
:11:
مرسی ولی منظورتون از آپ اینه که چراغ adsl روی مودم روشن بشه؟؟!

caca_caca888
14-04-2011, 17:40
من شاتل داشتم رفتم گفتم پورتمو جمع کنید.

الان کجا برم؟ کجا خوبه؟

fanoostalaei
14-04-2011, 19:08
مرسی ولی منظورتون از آپ اینه که چراغ adsl روی مودم روشن بشه؟؟!
یعنی اینکه چراغ مربوط به ااون روی مودم روشن بشه
این عکسو ببینید بد نیس

fanoostalaei
16-04-2011, 11:57
بابا این صبا نت هم داره مثل اینکه روز به روز پیشرفت میکنه
امروز باز هم پینگم کمتر از همه شده

:10::5:

.::E Z ! O::.
16-04-2011, 15:09
وقتی میخوام کانکشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نصب کنم این پیغامو میده
مشکل از چیه؟!

joe_satriani
16-04-2011, 21:14
وقتی میخوام کانکشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نصب کنم این پیغامو میده
مشکل از چیه؟!

با سلام
كانكشن از چه نوعي ميخوايد بسازيد؟
اين مودم رو دقيقا كجا ميده؟
مدل مودمتون چيه؟

موفق باشيد.

.::E Z ! O::.
16-04-2011, 21:52
با سلام
كانكشن از چه نوعي ميخوايد بسازيد؟
اين مودم رو دقيقا كجا ميده؟
مدل مودمتون چيه؟

موفق باشيد.

منظورم کانکشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بود

دستی هم که میسازم ارور میده

Mara2na
16-04-2011, 23:11
چیز پی ان از کجا میشه گیر آورد و نحوه استفادش چجوریه؟؟

من یه مدته میخوام چنتا فایل از مدیا فایر و ... دانلود کنم ولی قیلتره>؟؟>

چیکار کنم کمکم کنید؟؟

fanoostalaei
17-04-2011, 14:41
افزایش سرعت دانلود شبانه از 240 به اینی که میبینید:

maziarb
17-04-2011, 14:47
محشره سرعتون

GHAGHALEELEE
17-04-2011, 15:14

از کجا اشتراک گرفتی؟پ.خ بده.
مرسی

arashlolos
17-04-2011, 17:52
از کجا اشتراک گرفتی؟پ.خ بده.
مرسی
داداش مگه رمز عملیاته؟؟؟!!
شرکته دیگه
از صبانت گرفتند دیگه

---------- Post added at 06:52 PM ---------- Previous post was at 06:48 PM ----------

حالا شما فقط هی غصه بدین بچه های ملت رو !!!
من یجا میرم سرعتم 500 کیلو هستش کاملا رایگان و یجا دیگه که فعلا دسترسی بهش ندارم سرعتش 1 مگ در ثانیست!!!!
دانلودامو میزارم واسه اونجا

arashlolos
17-04-2011, 17:57
آقا این شبانه که میگین رایگانه؟؟؟ ساعت چند تا چند رایگانه
بعد رایگان سرعتش اینقده؟؟؟
تموم ملتو دانلود میکنین که:18:
اگه اینطوریه ما هم انتقالی بگیریم بیایم تبریز دیگه:31:

fanoostalaei
17-04-2011, 18:06
آقا این شبانه که میگین رایگانه؟؟؟ ساعت چند تا چند رایگانه
بعد رایگان سرعتش اینقده؟؟؟
تموم ملتو دانلود میکنین که:18:
اگه اینطوریه ما هم انتقالی بگیریم بیایم تبریز دیگه:31:
شبانه من از ساعت 3 شروع میشه تا 7 صبح
البته این سرعت مزد تحمل کردن چند شب سرعت حدود 120 به جای 240 بود:10:

fanoostalaei
17-04-2011, 18:16
صبانت هم فعلا تو این شهرها ارائه میشه:

arashlolos
17-04-2011, 18:26
شبانه من از ساعت 3 شروع میشه تا 7 صبح
البته این سرعت مزد تحمل کردن چند شب سرعت حدود 120 به جای 240 بود:10:
رشت به این بزرگی مرکز استان گیلان از این سرعتا نداره!!!
شبا میگن 30 هستش سرعت یه شرکتی که نزدیکای صبح همون 120 میشه
چرا رشت نمیاد این صبانت؟؟!!
از شمال تا جنوب رفته ولی رشت نیمده که... عجبا

fanoostalaei
17-04-2011, 18:46
رشت به این بزرگی مرکز استان گیلان از این سرعتا نداره!!!
شبا میگن 30 هستش سرعت یه شرکتی که نزدیکای صبح همون 120 میشه
چرا رشت نمیاد این صبانت؟؟!!
از شمال تا جنوب رفته ولی رشت نیمده که... عجبا
ایشالا میاد و شمارو نجات میده:31:

arashlolos
17-04-2011, 18:56
ایشالا میاد و شمارو نجات میده:31:
الان تو سایت صبانت بودم شبانه رایگان از 3 تا 7 شده از 2 تا 7
(یه تشکر بزن خسیس:31::31::31::11:)

fanoostalaei
17-04-2011, 19:03
الان تو سایت صبانت بودم شبانه رایگان از 3 تا 7 شده از 2 تا 7
(یه تشکر بزن خسیس:31::31::31::11:)
کو کجا زده : چرا من ندیدم؟

Download Master
17-04-2011, 19:03
شرکته دیگه
از صبانت گرفتند دیگه

---------- Post added at 06:52 PM ---------- Previous post was at 06:48 PM ----------

حالا شما فقط هی غصه بدین بچه های ملت رو !!!
من یجا میرم سرعتم 500 کیلو هستش کاملا رایگان و یجا دیگه که فعلا دسترسی بهش ندارم سرعتش 1 مگ در ثانیست!!!!
دانلودامو میزارم واسه اونجا

منم یه جارو میشناسم همتونم میتونید برید اونجا یه پول واسه عضویت میدید سرعتشم حدود 4MB/S هفته پیش رفتم تو 2 ساعت 3 تا بازی دانلود کردم .
Company Of Heroes 6GB
BattleField BadCompany + Patch 8GB
Crysis 2 8GB
رو هم 12GB :18:

جاشم تو تهرانه .

arashlolos
17-04-2011, 19:11
منم یه جارو میشناسم همتونم میتونید برید اونجا یه پول واسه عضویت میدید سرعتشم حدود 4MB/S هفته پیش رفتم تو 2 ساعت 3 تا بازی دانلود کردم .
Company Of Heroes 6GB
BattleField BadCompany + Patch 8GB
Crysis 2 8GB
رو هم 12GB :18:

جاشم تو تهرانه .
داداش ما که رشت هستیم از این خبرا نیست
حالا کجای تهرانه یا حداقل بگین چه نوع جایی هستش؟؟؟
ما که نمیتونیم بیایم

fanoostalaei
17-04-2011, 19:16
یه پول واسه عضویت میدید

چقدر پول باید بدیم؟
یا بدهند:31:

GHAGHALEELEE
17-04-2011, 19:48
شرکته دیگه
از صبانت گرفتند دیگه

تبلیغ شرکتها خلاف قوانین هست!

senaps
17-04-2011, 23:01
اقا این اینترنت دی اس ال ما چرا با وجود اسپلیتر/اسپیلتر/اسپویلر/اسپلویر!! و اینجور چیزا،تا تلیفون زنگ میخوره،قطع میشه؟!

داستان این صبانت چیه؟ اجازه میده با سرعت بالاتر از حد معمولی دان کنی/ دیگه کی اینجوری میذاره؟!

fanoostalaei
17-04-2011, 23:05
اقا این اینترنت دی اس ال ما چرا با وجود اسپلیتر/اسپیلتر/اسپویلر/اسپلویر!! و اینجور چیزا،تا تلیفون زنگ میخوره،قطع میشه؟!

داستان این صبانت چیه؟ اجازه میده با سرعت بالاتر از حد معمولی دان کنی/ دیگه کی اینجوری میذاره؟!
نویز گیر رو درست وصل کردید؟
صبانت من هم هیچ داستانی نداره فقط من 128 گرفتم دارم با 240 دانلود معمولی انجام میدم ولی دیشب اقایی کردن و سرعت دانلود منو کردن 380
همین
البته اینم بگم که پینگش هم خیلی عالیه
در کل بهتر از این نمیشه:31:

Johan lopez
17-04-2011, 23:09
به احتمال زیاد سیم ها رو جا به جا بستی

---------- Post added at 12:09 AM ---------- Previous post was at 12:06 AM ----------

نویز گیر رو درست وصل کردید؟
صبانت من هم هیچ داستانی نداره فقط من 128 گرفتم دارم با 240 دانلود معمولی انجام میدم ولی دیشب اقایی کردن و سرعت دانلود منو کردن 380
همین
البته اینم بگم که پینگش هم خیلی عالیه
در کل بهتر از این نمیشه:31:
آقا چرا دروغ میگی من 128 داشتم به زور خودشو می کشت به 50 میرسید حالا شما با 240 دانلود میکنی
احیانتا اشتباهی 512 نگرفتی:31:

fanoostalaei
17-04-2011, 23:55

Download Master
18-04-2011, 05:50
وااسه عضویت یه بار پول میدید + عکس . مبلغشم فکر کنم 15000 تومنه که 5 تومنش واسه صدور کارته . دیگه راهنمایی از اینا تابلو تر (کجا کارت صادر میکنن و عضویت واسه همه امکان پذیره و یه بار پول میگیرن ؟:21: )

اینم تست سرعتی که گفتم (البته از این بالاترم بود )

arashlolos
18-04-2011, 09:02
آقا چرا دروغ میگی من 128 داشتم به زور خودشو می کشت به 50 میرسید حالا شما با 240 دانلود میکنی
احیانتا اشتباهی 512 نگرفتی:31:
کیفیت سرویس یه شرکت تو شهرهای مختلف فرق داره
شما تهرانی با اون همه کاربر و جمعیت ایشون تبریز تشریف دارن:20:

---------- Post added at 10:02 AM ---------- Previous post was at 09:59 AM ----------

:18::18:
وااسه عضویت یه بار پول میدید + عکس . مبلغشم فکر کنم 15000 تومنه که 5 تومنش واسه صدور کارته . دیگه راهنمایی از اینا تابلو تر (کجا کارت صادر میکنن و عضویت واسه همه امکان پذیره و یه بار پول میگیرن ؟:21: )

اینم تست سرعتی که گفتم (البته از این بالاترم بود )

چی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!همزمان؟؟؟!!! !!!!!!!!!!!!!
:18::18::18::18::18::18::18::18::18::19::19::19::1 8::18::18::18::18::18::37::37::37::37::37::24::24: :34::34::34:
بیخیال
:25::25:

senaps
18-04-2011, 17:28
به احتمال زیاد سیم ها رو جا به جا بستی

یه طرف دستگاهش نوشته شده هیچی نوشته نشده دروغ چرا؟!
کابل تلفن که از تو دیوار میاد رو به اینجا وصل کردم!!
اونورش نوشته باز هیچی ننوشته و فقط عکس یه کامپیوتر کشیده! کابل مودم رو به اینجا وصل کردم، تلفن هم که یه اتاق دیگه هستش و به این وصل نیست اصلا!

---------- Post added at 06:28 PM ---------- Previous post was at 06:25 PM ----------

اخه عزیز،داستان اینه که من با 512 60 تا دارم دانلود میکنم،قانونا هم 128 باید 1/8 سرعت داشته باشه که میشه 16 تا حداکثر!!!
حالا شما چرا داری میتونی!! با این سرعت دانلود کنی؟! خدا میدونه.....
کلا صبانت همه جا اینجوریه؟

fanoostalaei
18-04-2011, 19:09

ای کاش یه همچین جایی هم تو تبریز بود
اگه بود من از صبح تا شب میرفتم اونجا
به نظرم اونا اینترنت ماهواره ای ارائه میدن:31:

senaps
18-04-2011, 19:11
ای کاش یه همچین جایی هم تو تبریز بود
احتمالا پهنای باند هستش!!
یعنی یه شرکت ثبت کرده،پهنای بالای چند مگی گرفته و بعدشم ملت میرن اونجا،بدون هیچ مشکلی دانلود میکنن!!
تقریبا هر کسی میتونه راه بندازه،البته فقط تو شهر های بزرگی مثل تبریز و تهران و کرمانشاه و اینا!!

fanoostalaei
18-04-2011, 19:12
کلا صبانت همه جا اینجوریه؟

دوست عزیز این یکی از سیاست های صبانته که اینترنت ناحدود ارائه نمیده تا سرعتش کم نشه و به همین خاطر برای اکثر کاربراش سرعت بالایی ارائه میده:10::31:

Download Master
18-04-2011, 19:39
احتمالا پهنای باند هستش!!
یعنی یه شرکت ثبت کرده،پهنای بالای چند مگی گرفته و بعدشم ملت میرن اونجا،بدون هیچ مشکلی دانلود میکنن!!
تقریبا هر کسی میتونه راه بندازه،البته فقط تو شهر های بزرگی مثل تبریز و تهران و کرمانشاه و اینا!!

نه آقا شرکت چیه ؟ :31: . خوب چون هیچکس نتونست بگه کجاست یه راهنمایی دیگه : یه کتابخونست تو تهران که Wireless رایگان داره. موقعی که عکس گرفتم یکمی شلوغ بود . حیف حال ندارم صبح زود برم ولی یه موقعی تو تابستون نفر اول می رفتم اونجا طرف فکر میکرد عجب خرخونیه . :31: سرعت میرفت طرفای 8MB/S . میذاشتم دانلود کنه خودم رندم کتاب برمیداشتم میخوندم . واسه خودم کتابخونی شده بودم :5:

fanoostalaei
18-04-2011, 19:52
نه آقا شرکت چیه ؟ :31: . خوب چون هیچکس نتونست بگه کجاست یه راهنمایی دیگه : یه کتابخونست تو تهران که Wireless رایگان داره.
اگه اینجوری باشه که من خیلی جاها تو تبریز میشناسم که وایرلس رایگان داره میده ولی سرعتشو نمیدونم در حدود 8 هست یا نه
ولی من 3 جارو تو تبریز میشناسم که یکیش مال ایرانسله که حدود 1 مگ در ثانیه میده:31:
در ضمن رایگان نیست باید پول عضویتت رو بدی:31:

senaps
18-04-2011, 21:45
نه آقا شرکت چیه ؟ .
دیگه دیگه!!
من یه خورده اقتصادی تر فکر کردم!!
به هر صورت،اونا همه مجبورن پهنای باند بگیرن!! فقط نوعش رو اشتباه گفتم!!
حالا بذار تا سرعت دانشگاهمون رو برات بگم:
3کیلوبایت در ثانیه دانلود میکنه!!تازه اگر مسئول سایت بهت بده یوزر رو!!
ولی برا اساتید،هو!! لامصبا باهاش سیدی دانلود میکنن!

hesampersian
19-04-2011, 00:03
نه آقا شرکت چیه ؟ :31: . خوب چون هیچکس نتونست بگه کجاست یه راهنمایی دیگه : یه کتابخونست تو تهران که Wireless رایگان داره. موقعی که عکس گرفتم یکمی شلوغ بود . حیف حال ندارم صبح زود برم ولی یه موقعی تو تابستون نفر اول می رفتم اونجا طرف فکر میکرد عجب خرخونیه . :31: سرعت میرفت طرفای 8MB/S . میذاشتم دانلود کنه خودم رندم کتاب برمیداشتم میخوندم . واسه خودم کتابخونی شده بودم :5:

خوب بگو کجاست دیگه کشتی مارو:D
منم درس خونما :- " :D

fanoostalaei
19-04-2011, 01:06
جالبه اینو ببینید
اینو با وی پ ی ان گرفتم
ببینید نوشته یواشتر از 80 درصد مردم امریکا:41: در حالیکه تو پاینی سریعتر از 94 درصد ایرانیا ، تفاوت رو ببینید:41:
تست امروز صبح ساعت 9

اینم سرعت دانلود شبانه دیشب:

Hossein813
20-04-2011, 15:39
فكر نكنم ايران توي نت به جايي برسه =))

maghzae-motefaker
20-04-2011, 18:25
بچه ها سرعت دانلود 128 نامحدود شهراد چنده؟
کلا بیشترین سرعت دانلود رو کدوم شرکت میده؟

electronic0nt
20-04-2011, 20:02
از شاتل کوچ کردم به باور نت (نمایندگی داده گستر )

واسه سرویس 128 نا محدود 39.000 تومن دادم البته 3 ماهه

با سرعت 60-70 دانلود می کنم شب و روز

خیلی حال می ده

من اردبیل هستم

senaps
20-04-2011, 22:05
اقا کسی میدونه چه گلی من باید به سرم بگیرم؟!
هر کی زنگ میزنه،دی اس ال من قطع میشه!!
اسپیلتر وصل هستش،ولی تازه یکی دو هفته هستش که این مشکل رو پیدا کردم!!

alivw71
21-04-2011, 09:14
برای منم این طوری میشد ولی یه بار مودم و اسپیلیتر رو از جا درواردم و بعدن وصل کردم درست شد. اشکال از اسپیلیتر هست
یا عوض کن یا کاری که من کردمو انجام بده.

arashlolos
21-04-2011, 09:32

به نظر کاری که آقا alivw71 انجام دادن رو انجام دادین
ظاهرا باید اسپلیترت خراب شده باشه دیگه عوضش کن 2 یا 3 تومنه دیگه

senaps
21-04-2011, 11:55
ظاهرا باید اسپلیترت خراب شده باشه دیگه عوضش کن 2 یا 3 تومنه دیگه

اره یه بار باید بازش کنم بعدش میرم میخرم....
مشکل اینه که وقت ندارم برم یه شلوار بخرم از بازار! چه برسه به اینکه برم بگردم ببینم اسپیلتر کی داره! راستی از الکترونیکی ها باید بخرم دیگه نه؟

fanoostalaei
21-04-2011, 12:06
اینم مال من:(شبانه)

GOLI87
21-04-2011, 13:06
آقا یه سوال:
یه راهی یه چاهی وجود داره که adsl رو دستکاری کنیم که وقتی یه نفر غیر خودمون میشینه براش یه زمانبندی ایجاد کنیم که یا دسترسیش قطع شه یا خلاصه یه بلایی سرش بیاد که کمتر بتونه استفاده کنه؟البته طرف متوجه کلک نشه

sei_pm
21-04-2011, 13:17

عزیز جای بدی پست دادی باید داخل تاپیک زیر پست میدادید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرید داخل اون تاپیک طبق اون روش از ضفحه مربوط به snr خطتون عکس بگیرید یکبار هم تلفن رو بردارید و بعد از چند لحظه عکس بگیرید.

آقا یه سوال:
یه راهی یه چاهی وجود داره که adsl رو دستکاری کنیم که وقتی یه نفر غیر خودمون میشینه براش یه زمانبندی ایجاد کنیم که یا دسترسیش قطع شه یا خلاصه یه بلایی سرش بیاد که کمتر بتونه استفاده کنه؟البته طرف متوجه کلک نشه

بله راهش وجود داره ولی شما باید مدل مودم خودتون و سوالتون رو داخل تاپیک زیر بگید به جواب میرسید :

MohammadKingstar
21-04-2011, 17:21
اینم مال من:(شبانه)
چه شركتي هست ؟؟
پهنا؟؟
هزينه؟؟

fanoostalaei
21-04-2011, 19:04
چه شركتي هست ؟؟
پهنا؟؟
هزينه؟؟
صبا جون
128 سه ماهه 5 گیگ ترافیک (27 تومن)
2 مگا بیت

fanoostalaei
21-04-2011, 19:10

arashlolos
21-04-2011, 20:07
صبا جون
128 سه ماهه 5 گیگ ترافیک (27 تومن)
2 مگا بیت
داداش 128 چیه؟ 2 مگابیت چیه؟
سرعتت که 128 بود
2 مگابیت دیگه چیه؟؟؟

fanoostalaei
21-04-2011, 21:16
داداش 128 چیه؟ 2 مگابیت چیه؟
سرعتت که 128 بود
2 مگابیت دیگه چیه؟؟؟
یعنی اینکه سرویس 128 منو (2 مگابیت) بستن

pooya.t
22-04-2011, 09:00
با سلام. دوستان من می خوام adsl بگیرم و ترجیحا می خوام pingtime خوبی برای بازی آنلاین داشته باشه و ساعت 1 شب به بعد هم خراب نشه (به علت دانلود رایگان). من از تهران هستم و منطقه مخابراتی من هم جماران هست. بین شرکت داتک .پارس آنلاین . شاتل کدوم بهتر جواب میده؟ در ضمن آیا waimax هم میشه جزء انتخاب ها گذاشت؟

fanoostalaei
22-04-2011, 13:29
با سلام. دوستان من می خوام adsl بگیرم و ترجیحا می خوام pingtime خوبی برای بازی آنلاین داشته باشه و ساعت 1 شب به بعد هم خراب نشه (به علت دانلود رایگان). من از تهران هستم و منطقه مخابراتی من هم جماران هست. بین شرکت داتک .پارس آنلاین . شاتل کدوم بهتر جواب میده؟ در ضمن آیا waimax هم میشه جزء انتخاب ها گذاشت؟
به نظر من داتک خوبه
البته پارس انلاین هم به پارس افلاین مشهوره پس به درد نمیخوره
واگه یه سر هم به تاپیک شاتل بزنی میبینی که چقدر وضع شاتل ناجوره:13:

pooyahacker
22-04-2011, 15:15
سلام
میدونم که بهترین سرویس تو هر منطقه ای فرق داره , الانم که وضعیت نت کلا داغونه , ولی ازنظر عقلانی به نظرتون بهتره کدوم سرویس رو بکیرم !؟

آسیاتک / 10 گیگ محدودیت / 22900 تومن
پارس آنلاین / 14 گیگ محدودیت / 29950 تومن
شهراد / 10 گیگ محدودیت / 35000 تومن
(همه 128 kb/s )

با توجه به اینکه ملت شبها هجوم میارن واسه دانلود ! من ترجیح میدم میزان بیشتری محدودیت در ماه بگیرم ( یعنی در واقع میزان کمتری محدودیت واسه دانلود در روز داشته باشم !) و در ضمن چون شاکیان پارس آنلاین کمتر بودن ( فقط یه خورده !) در کل نظرم رو همین پارس آنلاینه ..
نظر شما هم همینه آیا ؟؟

sei_pm
23-04-2011, 22:50
به نظر من داتک خوبه
البته پارس انلاین هم به پارس افلاین مشهوره پس به درد نمیخوره
واگه یه سر هم به تاپیک شاتل بزنی میبینی که چقدر وضع شاتل ناجوره:13:
به داتک هم میگفتند دزدتک به شاتل هم می گفتند شاشتل همه اینها رو کنار بگذارید هموشون سر و ته یکی هستند چون مخابرات می خواد اینجوری باشند.

سلام
میدونم که بهترین سرویس تو هر منطقه ای فرق داره , الانم که وضعیت نت کلا داغونه , ولی ازنظر عقلانی به نظرتون بهتره کدوم سرویس رو بکیرم !؟

(همه 128 kb/s )

با توجه به اینکه ملت شبها هجوم میارن واسه دانلود ! من ترجیح میدم میزان بیشتری محدودیت در ماه بگیرم ( یعنی در واقع میزان کمتری محدودیت واسه دانلود در روز داشته باشم !) و در ضمن چون شاکیان پارس آنلاین کمتر بودن ( فقط یه خورده !) در کل نظرم رو همین پارس آنلاینه ..
نظر شما هم همینه آیا ؟؟

آسیاتک فکر نکنم 128 رو سرعت بیشتر ببنده ولی پارس آنلاین روی 2 مگ میبنده شما در روز می تونید تا 140 KB/s دانلود کنید شب هم بستگی داره.

fanoostalaei
23-04-2011, 23:39
آسیاتک فکر نکنم 128 رو سرعت بیشتر ببنده ولی پارس آنلاین روی 2 مگ میبنده شما در روز می تونید تا 140 KB/s دانلود کنید شب هم بستگی داره.
این کجاش 2 مگه که میتونه تا 140 دانلود کنه
مال من با اینکه گفتن روی 1 مگ میبندن1.71بسته شده و دانلودم روی 240 ثابته
نمیشه گفت که کدوم شرکت چجوریه الا اینکه یکی از همون سرویس استفاده کرده باشه و بدونه که چجوریاس:13:

happyfeat
24-04-2011, 09:42
تا اونجا که من می دونم داتک تو تهران سرعت حقیقی میده و بالاتر از قرار داد نمی بنده
بین این 3 تا پارس بهتره به نظر من

سلام

(همه 128 kb/s )

نظر شما هم همینه آیا ؟؟
آسیا تک قطعی زیادی داره و نهایت سرعت 128 هم تو بهترین وضع به 90 میرسه من آسیاتک داشتم تخلیه کردم
با اون قیمت های بالاش و سرویس های داغونش اصلا نمیارزه
شهراد رو اطلاعی ندارم
پارس باید بهتر از اینا باشه

این کجاش 2 مگه که میتونه تا 140 دانلود کنه
مال من با اینکه گفتن روی 1 مگ میبندن1.71بسته شده و دانلودم روی 240 ثابته
نمیشه گفت که کدوم شرکت چجوریه الا اینکه یکی از همون سرویس استفاده کرده باشه و بدونه که چجوریاس:13:
سرعت ها تو مراکز مهتف متفاوته
کسی بوده رو 2مگ بسته شده 200 دانلود میکنه
کسی دیگه رو 2 مگ 148 میگیره
یکی هم 30-40
خیلی متفاوته

jimboooo112
28-04-2011, 09:36
از شرکت ابل بگیرین-
قیمتاش هم خوبه-

پشتیبانیش هم خوبه

perspolis1984
28-04-2011, 11:08
اقا یه سوال. من میخوام از شرکت اوراکل سروویس 256 نامحدود با سرعت 256 نامحدود میشه انلاین ویدئو نگاه کرد بدونه اینکه فریز نشه یا نه؟

fanoostalaei
28-04-2011, 11:17
از شرکت ابل بگیرین-
قیمتاش هم خوبه-

پشتیبانیش هم خوبه

این شرکت همون نمایندگی پیشگامان هست

amirrasa kateb
28-04-2011, 14:24
من الان ADSL 1 MG از صبانت دارم
سرعتش هم حدود 300 هست (به 400 هم رسیده با چیز پی ان و دانلود از you#*#tube)
تنها مشکل من محدود بودنه به علت اینکه 3 نفر و 5 تا کامپیوتر هستیم که استفاده می کنیم و ماهی حدود 70 تومن هزینه اینترنتمون میشه (50 تومن ترافیک مصرفی)
حالا من می خوام از مخابرات نامحدود 1 مگ بگیرم
سرعش رو هم شنیدم 160 هست
فقط لطفا اگه کسی از مخابرات اینترنت داره این سوال های منو جواب بده:
وضعیت قطعی و کیفیتش چطوره
دوست من که از مخابرات داره می گه باید برای استفاده از اینترنت از چیز پی انی که یوزر نیم پسوردشو خود مخابرات میده و دارای قیلترینگ هم هست استفاده کنه. حالا:
من وایرلس استفاده می کنم و غیر از کامپیوتر دیوایس های دیگه ای هم به وابرلسم وصلن
1.با این وجود (چیز پی ان) من می تونم با دیوایس های دیگه ای که از چیز پی ان ساپرت نمی کنن (مثل موبایل)از وایرلسم استفاده کنم؟
2.من می تونم از چیز پی انی که سرور خارج داره برای عبور از قیلترینگ استفاده کنم؟

ممنون می شم این سوالات منو جواب بدید
کسی در مورد مخابرات اطلاعاتی نداره؟

---------- Post added at 03:24 PM ---------- Previous post was at 03:23 PM ----------

اقا یه سوال. من میخوام از شرکت اوراکل سروویس 256 نامحدود با سرعت 256 نامحدود میشه انلاین ویدئو نگاه کرد بدونه اینکه فریز نشه یا نه؟
اگه 256 واقعی باشه و مثل شرکت ها دیگه مثل صبانت سرعت رو بالا نبرده باشه، سرعت دانلودش باید حدود 30 باشه که برای فیلم نگاه کردن اصلا کافی نیست