PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [جامع] راهنمای جامع سرویس دهنده های اینترنت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

joe_satriani
01-01-2011, 20:52
سلام دوستای گلم یه راهنمایی میخواستم ازتون
1- تو تهران محدوده ی لویزان و نوبنیاد کدوم شرکت ها واسه adsl سرویس میدن؟؟
لطفا راهنماییم کنید.
2- تفاوت اینترنت adsl با اینترنت wireless در چیه؟؟ و این که یه شرکت میگه adsl نداره واسه این محدوده اما wireless داره منظور چیه؟/
3- یک مودم خوب که 2 تا wireless هم داشته باشه بهم معرفی کنید.
ممنون
با سلام
2- adsl رو شما از طريق خط تلفن ميتونيد بگيريد اما wireless رو از طريق آنتن ميگيريد و سيم و .... نيست و به صورت بيسيم هست
گاهي در بعضي از مناطق هست كه اينترنت سيمي يا adsl پشتيباني نميشه به دلايلي در اينصورت براي اين مناطق بهترين انتخاب اينترنت بيسيم هست كه به دستتون برسه

موفق باشيد.

hesam68
02-01-2011, 23:16
سلام
من زاهدان هستم
فقط میدونم اینجا شاتل و پارس انلاین نمایندگی دارن
از کجا باید بفهمم بقیه سرویس دهندهها اینجا نمایندگی دارن؟
میشه لطف کنین لیست کل شرکتایی که اینترنت پر سرعت اراعه میدنو واسم بزارین و من یکییکی برم ببینم تو زاهدان نمایندگی دارن یا نه

vtabriz
02-01-2011, 23:28
:2: حالم از اينترنت بهم ميخوره شب و روزمو ازم گرفته .
:2:

oghyanoos
03-01-2011, 21:27
شهر ما خبری از این شرکت ها نیست و خود مخابرات سرویس2 adsl میده.
adsl با adsl 2 چه فرقی میکنه؟
آیا دانلود شبانش رایگانه؟
v--p--nاز کجا میشه خرید؟

shitan
03-01-2011, 21:51
v--p--nاز کجا میشه خرید؟

توی ایران هیچی ولی در اصل adsl 2+ میتونه سرعت بالاتری را پشتیبانی کنه.ولی تو ایران که هیشکی سرعت بالاتر از 2 مگ را ندیده:2:

joe_satriani
04-01-2011, 20:17
v--p--nاز کجا میشه خرید؟

با سلام
براي كسب اطلاعات بيشتر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشيد.

Gune Baxan
05-01-2011, 22:22
سلام،

آیا سرویس هایی که مخابرات میده در تمام شهرها مثل هم هست؟ چون وقتی وارد قسمت تعرفه در سایت مخابرات شدم فقط قیمت ها رو نوشته:

یکی هم اینکه آیا این سرویس های مخابرات نامحدود هستند؟

Hamid Reza
06-01-2011, 17:41
سلام،

آیا سرویس هایی که مخابرات میده در تمام شهرها مثل هم هست؟ چون وقتی وارد قسمت تعرفه در سایت مخابرات شدم فقط قیمت ها رو نوشته:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیکی هم اینکه آیا این سرویس های مخابرات نامحدود هستند؟

سلام

تا جايي كه من ميدونم مثل هم هستند

بله نامحدود هست

joe_satriani
06-01-2011, 17:47
اشتباه شد :31:

omid-p30
06-01-2011, 18:08
دوستان من ساکن شهرستان هستم که برای داشنگاه میام تهران و آخر هفته ها بر میگردم.
سرویسی هست که بتونم با لپتاپ هم تهران و هم در شهرستان باهاش وصل بشم ؟
این وایرلس ها یا وایمکس و امثالهم دقیقا نمیدونم چی هستند، همین کار رو انجام میدند ؟

power67
06-01-2011, 21:25
دوستان من ساکن شهرستان هستم که برای داشنگاه میام تهران و آخر هفته ها بر میگردم.
سرویسی هست که بتونم با لپتاپ هم تهران و هم در شهرستان باهاش وصل بشم ؟
این وایرلس ها یا وایمکس و امثالهم دقیقا نمیدونم چی هستند، همین کار رو انجام میدند ؟

وایرلس که طریقه اتصال مثل بلوتوس با وایمکس یا edge که هر کدوم نیاز به مودم خودشون دارن میتونی وصل بشی البته با موبایل هم میتونی بصورت edag یا gprs وصل بشی

mInI_ClockEr
07-01-2011, 04:00
آقایون این وایمکس ایرانسل بدرد بخور هست یا نه آخه هزینش خیلی بالاست
اگه عین GPRS ش هست که اصلاً آشغاله
نظر شما چیه میارزه اشتراک 6 ماهه رو بگیرم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من الان که با GPRS ایرانسل یا همراه اول کار میکنم یاد قرون قیل از دایال آپ میافتم اونموقع که 33 کا بود سرعت اصلاً هم درست نمیشه دانلود و آپلود که اصلاً وجود نداره صفحات هم به زور باز میشن تازه ویندوز هم عوض کردم مشکلی هم نداره تازه دقیقاً روبروی خونمون یه آنتن BTS هست دیگه دارم دیوونه میشم ADSL بهتره یا وایمکس؟؟؟؟؟؟؟؟

kkkaktoos
07-01-2011, 08:54
دوستان کی تو مرکز نهری با پیش شماره 8869 adsl داره ؟ از کدوم شرکت گرفتید ؟ راضی هستید ؟ سرعتش خوبه ؟

jomong666
07-01-2011, 10:28

من الان که با GPRS ایرانسل یا همراه اول کار میکنم یاد قرون قیل از دایال آپ میافتم اونموقع که 33 کا بود سرعت اصلاً هم درست نمیشه دانلود و آپلود که اصلاً وجود نداره صفحات هم به زور باز میشن تازه ویندوز هم عوض کردم مشکلی هم نداره تازه دقیقاً روبروی خونمون یه آنتن BTS هست دیگه دارم دیوونه میشم ADSL بهتره یا وایمکس؟؟؟؟؟؟؟؟

ای دی اس ال بهتره

هم ارزون تره ..هم در انحصار 2 تا شرکت نیست .....قدرت انتخابت تو ای دی اس ال بهتر هست

joe_satriani
07-01-2011, 13:39

با سلام
همینطور که دوستمون گفتن هست
ADSL خیلی بهتر هست
اما اگه منطقتون طوری نیست که ADSL بگیرید پس ناچارید از راههای دیگه استفاده کنید

موفق باشید.

oghyanoos
07-01-2011, 14:35
دوستان این adsl که مخابرات میده دانلود شبانش رایگانه؟
من 256 یک ماهه رو 13000 تومن ثبت نام کردم.
یه نمونه مودم یک پورت خود مخابرات میده 34 تومن، مناسب میده؟
میخام مودم wi-fi بخرم، چه مدلی بخرم؟ لطفا با قیمتش بهم بگین.

ali_agha1981
07-01-2011, 15:02
دوستان این adsl که مخابرات میده دانلود شبانش رایگانه؟
من 256 یک ماهه رو 13000 تومن ثبت نام کردم.
یه نمونه مودم یک پورت خود مخابرات میده 34 تومن، مناسب میده؟
میخام مودم wi-fi بخرم، چه مدلی بخرم؟ لطفا با قیمتش بهم بگین

شما تهرانی ؟
مخابرات تهران اصلا نامحدود هست وحجمی نیست
مودم خوب TP-LINK 8811 بگیر ..
خودم گرفتم حدود 20 تومن ار پاساژ ایران (تهران)

oghyanoos
07-01-2011, 15:10
شما تهرانی ؟
مخابرات تهران اصلا نامحدود هست وحجمی نیست
مودم خوب TP-LINK 8811 بگیر ..
خودم گرفتم حدود 20 تومن ار پاساژ ایران (تهران)

این TP-LINK 8811 مودم wi-fi هست؟ همین رو بگیرم چیز خوبی هست؟ db این چنده؟
من شهرستانم، حجم دانلود زده 8gb. شاید شبانش رایگانه!

مسیب
07-01-2011, 16:34
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بچه ها من برای اولین بار به یه مشکل عجیب برخوردم.

پریشب نزدیک 2 گیگ دانلود رایگان داشتم بعد امروز که رفتم ببینم چقدر از حجم ماهیانه ام باقی مونده با کمال تعجب دیدم اون 2 گیگ رو از حجم سرویسم کم کرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اولین باره اینجوری شده تو این یکی دو سال. من هر شب دانلود می کنم هیچوقت اینجوری نمیشد و همیشه تو قسمت ساعت رایگان میزد این دانلودهامو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] زنگ زدم پارس آنلاین همدان میگه ما فقط نمایندگی فروش هستیم این مسائل به تهران مربوطه :sad: حالا تکلیف این دو گیگی که به ناحق از من گرفتن چی میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کسی میتونه کمکم کنه؟

ali_agha1981
07-01-2011, 18:37
سلام
بچه ها من برای اولین بار به یه مشکل عجیب برخوردم.

پریشب نزدیک 2 گیگ دانلود رایگان داشتم بعد امروز که رفتم ببینم چقدر از حجم ماهیانه ام باقی مونده با کمال تعجب دیدم اون 2 گیگ رو از حجم سرویسم کم کرده اولین باره اینجوری شده تو این یکی دو سال. من هر شب دانلود می کنم هیچوقت اینجوری نمیشد و همیشه تو قسمت ساعت رایگان میزد این دانلودهامو زنگ زدم پارس آنلاین همدان میگه ما فقط نمایندگی فروش هستیم این مسائل به تهران مربوطه حالا تکلیف این دو گیگی که به ناحق از من گرفتن چی میشه کسی میتونه کمکم کنه؟
از کجا adsl گرفتی ؟
شما توی زیرمجموعه زیر تاپیک شرکتی که بهت adsl میده رو پیدا کن اونجا مطرح کن دوستان جواب میدن ..

S 7 N
08-01-2011, 00:41
سرعت دانلود صبانت خیلی بالاست.پارس انلاین هم خوبه.اینترنت پرسرعت مخابرات که اصلا تعریفی نداره

joe_satriani
08-01-2011, 20:45
سرعت دانلود صبانت خیلی بالاست.پارس انلاین هم خوبه.اینترنت پرسرعت مخابرات که اصلا تعریفی نداره

با سلام
خوب شرکت ها اینترنت با سرعت بالاتر میدن در عوض حجم محدود به شما میدن
اما مخابرات برعکس عمل میکنه

موفق باشید.

WorldOfWarcraft
08-01-2011, 20:50
سلام ، من همیشه از ساعت 13 به بعد لگ دارم یعنی سرعت اینترنتم میکاهه ممکنه از کجا باشه ؟! آیا ممکنه ویروسی تو کامپیوترم باشه که اطلاعتمو میدزده ؟

dvb_hamed
10-01-2011, 19:58
دوستان،من چند سالي هست كه كاربر adsl هستم و بيشتر از 5 تا شركت هم عوض كردم تا حالا ولي اين آخري همه چيش خوبه بجر يه نكته كه من رو ميترسونه
من اينترنت 1 مگ از شركت داتك دارم و مودم هم tp-link 8811 و از حالت Bridging استفاده ميكنم
زماني كه وصل نيستم به اينترنت و هيچ كانكشني وجود نداره،چراغ ACT (active به سرعت چشمك زن ميشه و همچنين چراغ lan.دقيقا مثل حالتي كه شما در حال دانلود كردن يه فايل از اينترنت هستيد
البته اين قضيه هميشگي نيست و وقتي مودم و كامپيوتر روشن هست و براي يه مدتي استفاده اي ازش نميشه چراغ چشمك زن ميشه
به نظرتون شركت داتك فوضولي نمي كنه در كامپيوتر من؟

joe_satriani
10-01-2011, 22:01
دوستان،من چند سالي هست كه كاربر adsl هستم و بيشتر از 5 تا شركت هم عوض كردم تا حالا ولي اين آخري همه چيش خوبه بجر يه نكته كه من رو ميترسونه
من اينترنت 1 مگ از شركت داتك دارم و مودم هم tp-link 8811 و از حالت Bridging استفاده ميكنم
زماني كه وصل نيستم به اينترنت و هيچ كانكشني وجود نداره،چراغ ACT (active به سرعت چشمك زن ميشه و همچنين چراغ lan.دقيقا مثل حالتي كه شما در حال دانلود كردن يه فايل از اينترنت هستيد
البته اين قضيه هميشگي نيست و وقتي مودم و كامپيوتر روشن هست و براي يه مدتي استفاده اي ازش نميشه چراغ چشمك زن ميشه
به نظرتون شركت داتك فوضولي نمي كنه در كامپيوتر من؟

با سلام
در کامپیوتر شما که خیر
شاید اون چشمک زدن ماله خطوط تلفنتون هست

موفق باشید.

Download Master
10-01-2011, 22:13
خدا رو شکر پس فردا قراردادم با شاتل تموم میشه :26:

اصلا و ابدا دنبال دانلود نیستم. واسه بازی آنلاین میخوام . سرعتش 512 یا بالاتر

چه شرکتی پیشنهاد میکنید ؟؟؟ (تهران - مخابرات فرد اسدی )

راستی یه مودم غیر وایرلس توپم پیشنهاد بدید بدون لگ . راستی اگه آموزششم بذارید خیلی ممنون میشم :11:

almas1355
11-01-2011, 00:59
اساتید عزیز میخوام ای دی اس ال بکیرم
میخوام ارزون باشه و شبانه هم داشته باشه
از مخابرات بگیرم یا از این شرکتها
با ماهی 10 هزار از کجا میتونم یه سرویس مناسب با شبانه رایگان بگیرم لطفا راهنمایی کنید
ضمنا تهران هستم شرق مرکز الغدیر

gog2000
11-01-2011, 18:11
سلام دوستان
کسی میدونه این اخطار برایه چیه؟
There is an IP address conflict with another system on the network

منم دقیقا با سیستم جدید adsl که گرفتم همین مشکل را دارم و این یعنی شرکت مورد نظر یک ای پی را به چندین نفر برای اتصال به اینترنت میده

ali_agha1981
11-01-2011, 19:41
سلام
من از مخابرات adsl گرفتم ..و مودم tp-link 8811 هم خودم خریدم
الان یه سیم LAN هست که یکیش وصل میشه به پشت مودم ولی پشت کیس من اصلا قسمتی واسه LAN نداره و فقط یه قسمت PHONE و LINE هست که یکیش واسه دایل آپ وصل کرده بودم حالا من چیکار کنم ؟؟؟ آیا تبدیلی برای LAN وجود داره ...کمک کنید
pedram370
11-01-2011, 21:34
سلام
دیروز اینترنتم یک مشکلی پیدا کرد
صبح که بیدار شدم دیدم اینترنت قطع شده هر کاری هم که کردم درست نشد no network occess
زنگ زدم به شرکت تلفن گویا میگفت اینترنت سراسری برای مدتی قطع میباشد لطفا 30 دقیقه دیگر تماس بگیرید (یعنی حتی منشی هم جواب نمیداد و تلفن قطع میشد) خلاصه بعد از چند ساعت تلفن رو جواب دادن و گفتن درست شده رفتم دیدم درست نشده اینترنتم دوباره زنگ زدم میگه از این طرف مشکلی نیست و اینترنت شما وصله ولی خرابه
بعد از کلی تلاش (من نا وارد :-)) ) فهمیدم که اینترنتنم از طریق broadband connecction (internet occess تونستم به اینترنت وصل بشم ولی از طریق local area نمیتونم وصل بشم
تو کنسول مودم هم نمیتونم برم نمیدونم چرا اینجوری شده
مودمم am604 هستش ادرس ip و ..... هم تا جایی که سر در میارم درسته (اونقدر سر در میارم که همه چیزو از اول خودم نصب کردم کلا اونقدر ها هم ناوارد نیستم)
نظرتون چیه؟ چیکار کنم؟
چون تلفن شرکتی که اینترنت گرفتم صبح میگفت اینترت سراسری قطع شده من مشکوک به اونا هستم و فکر نمیکنم مشکل از طرف من باشه با تعویض ویندوز هم درست نشد
نمیدونم چیکار کنم
کمک کنید

dvb_hamed
11-01-2011, 22:27
سلام
الان یه سیم LAN هست که یکیش وصل میشه به پشت مودم ولی پشت کیس من اصلا قسمتی واسه LAN نداره و فقط یه قسمت PHONE و LINE هست که یکیش واسه دایل آپ وصل کرده بودم حالا من چیکار کنم ؟؟؟ آیا تبدیلی برای LAN وجود داره ...کمک کنید
جسارتا كامپيوتر شما چقدر از عمر شريفش ميگذره؟
معمولا مادربورد هاي قديمي(پايين تر از پنتيوم 4)پورت lan نميزاشتن آخه مد نبوده اون موقعه ها
هالا شما اگه مطمئني كه مادربوردت پورت lan نداره،ميتوني يه آداپتور شبكه (همون كارت شبكه) بخري و روي يكي از slot هاي مادربرد وصل كني.قيمتش هم از 8 هزار تومان به بالا هستش

gog2000
12-01-2011, 09:07
سلام
دوست عزیز پورت lan روی مادربرد در کنار پورت های usb قرار داره اون که شما میگین پورت تلفن داره مودمه و هیچ ربطی به شبکه نداره

qosmio
12-01-2011, 09:58
سلام
دوستان برای تهران منطقه 3 , مرکز مخابرات استقلال کجا رو پیشنهاد میکنید ؟ برای من فقط پینگ مهمه
تا 200 تومن هم برای پینگ میدم
از شاتل (ADSL) و پتیاک (وایرلس) هر دو dedicated داشتم اما پینگم زیاد فرقی نداشت . شاتل زمانی با سرویس ART پینگ به خارج 120-130 میگرفتم الان به زور شاید چندتا جا 200 بگیرم
لطفا راهنمایی کنید . برای بازی انلاین میخواهم

ali_agha1981
12-01-2011, 11:39
در خصوص پورت LAN ...
توی تاپیک مخابرات نوشتم گفتن میتونی از USB به جای LAN استفاده کنی ؟
فرقش چیه ؟ آیا محدودیت یا چیزی ..USB نسبت به LAN داره ؟

dvb_hamed
12-01-2011, 14:31
در خصوص پورت LAN ...
توی تاپیک مخابرات نوشتم گفتن میتونی از USB به جای LAN استفاده کنی ؟
فرقش چیه ؟ آیا محدودیت یا چیزی ..USB نسبت به LAN داره ؟
نه،هيچ فرقي نميكنه.تفاوت usb با lan در سرعت انتقال داده هستش كه اين سرعت در lan بين 10Mb تا 1Gb هست و در usb حدود 12mb كه عملا در هر دو حالت سرعت انتقال داده از مودم به كامپيوتر چندين برابر سرعت اينترنتي هست كه از ISP ميگيريد.
شما اگه LAN نداري با USB وصل كن،هيچ فرقي هم احساس نميكني از لحاظ كيفيت و سرعت

shakerfar_yahoo
13-01-2011, 13:40
با سلام
دوستان عزیز تفاوت مگابایت و مگابیت در پهنای باند اینترنت چیست و اینکه اکثرا مگابیت را با مگابایت اشتباه میگیرند لطفا در این مورد توضیح بدبد تفاوت مگابایت و مگابیت

koorosh2500
13-01-2011, 15:57
با سلام
دوستان عزیز تفاوت مگابایت و مگابیت در پهنای باند اینترنت چیست و اینکه اکثرا مگابیت را با مگابایت اشتباه میگیرند لطفا در این مورد توضیح بدبد تفاوت مگابایت و مگابیت

1 بایت = 8 بیت

1 گیگا بایت = 1024 مگابایت
1 مگا بایت = 1024 کیلوبایت
1 کیلو بایت = 1024 بایت

1 مگا بیت = 1000 کیلوبیت
1 کیلو بیت= 1000 بیت

پهنای باندی که شرکتها می فروشند معمولا بر حسب کیلوبیت بر ثانیه است. مثلا 128 کیلوبیت بر ثانیه یا 1 مگابیت بر ثانیه. حجمی که شرکتها می فروشند بر حسب بایت ( گیگا بایت) است

عددی که داونلود منیجر معمولا نشان می دهد بر حسب کیلوبایت بر ثانیه است

Hamid Reza
13-01-2011, 17:12
سلام
دوستان برای تهران منطقه 3 , مرکز مخابرات استقلال کجا رو پیشنهاد میکنید ؟ برای من فقط پینگ مهمه
تا 200 تومن هم برای پینگ میدم
از شاتل (ADSL) و پتیاک (وایرلس) هر دو dedicated داشتم اما پینگم زیاد فرقی نداشت . شاتل زمانی با سرویس ART پینگ به خارج 120-130 میگرفتم الان به زور شاید چندتا جا 200 بگیرم
لطفا راهنمایی کنید . برای بازی انلاین میخواهم

سلام

يه مدت داتك پينگ پايين ميداد

يه سر به تاپيكش بزنيد ببنيد هنوز همون جوريه

موفق باشيد

qosmio
13-01-2011, 20:07
سلام

يه مدت داتك پينگ پايين ميداد

يه سر به تاپيكش بزنيد ببنيد هنوز همون جوريه

موفق باشيد

سلام
دوستم از اونجا داره ( تو همین مرکز مخابرات ) و از نظر پینگ راضی نیست
این شهراد چطوره ؟ یکبار تو تاپیک تست سرعت ها فکر کنم چند نفری با باکو 80-90 گرفته بودن ! درسته ؟

وین رونی
13-01-2011, 20:09
من برای اینترنت یکی از شهرستان های تهران اینترنت ADSL از پارس آنلاین گرفتم و با پهنای باند 512 و حجم نامحدود که شش ماهش تقریباً 900 هزار در اومده.از سرویسش بسیار ناراضی هستم.پینگ بالا و قطعی های زیاد(البته پارس میگه مشکل از مخابرات شهر هست)
الآن تو محل کارم تو تهران هم از پارس استفاده می کنم که بد نیست.
به نظر شما برای اون مورد اول سوئیچ کنیم رو شاتل؟پینگ و تایم اوت کم برای ما خیلی مهمه.مخصوصاً تایم اوت خیلی کم

این طور که من الآن خوندم مثل اینکه شاتل مصرف را واقعی نشون نمیده و یه جورایی مصرف را بیشتر نمایش میده؟درسته؟

ahriman323
13-01-2011, 20:47
پرس جو کن ببین کسانی که توی مرکز شما هستن و شاتل دارن وضعیتشون چجوری هست!

maziarb
13-01-2011, 21:59
مرگ بر شاتل هیچوقت پورت نداره خاک تو سر، رفتم شهراد خریدم، سرعتش 220 و پینگش هم 300 اما 2گیگ و 15تومن ماهی، تف به مرکز مخابراتی پیام نور خراب شده بی همه چیز یه قرون نیرز پرعوضی الکی! با شماره 4445 بدبختی داریم ها تو تهران adsl سخت گیر میاد همین با سیم های مبینسل بهتره، ویکسم یا وامیکس واکس فلان

dashabdol
13-01-2011, 23:42
حالا با این همه بحث شما برای کاربر خونگی کدوم پیشنها میکنید?

البته توی اصفهان

هیچ کدوم! به نظر من pars on line فعلا از همه بهتره.

MohammadKingstar
16-01-2011, 18:04
من برای اینترنت یکی از شهرستان های تهران اینترنت ADSL از پارس آنلاین گرفتم و با پهنای باند 512 و حجم نامحدود که شش ماهش تقریباً 900 هزار در اومده.از سرویسش بسیار ناراضی هستم.پینگ بالا و قطعی های زیاد(البته پارس میگه مشکل از مخابرات شهر هست)
الآن تو محل کارم تو تهران هم از پارس استفاده می کنم که بد نیست.
به نظر شما برای اون مورد اول سوئیچ کنیم رو شاتل؟پینگ و تایم اوت کم برای ما خیلی مهمه.مخصوصاً تایم اوت خیلی کم

این طور که من الآن خوندم مثل اینکه شاتل مصرف را واقعی نشون نمیده و یه جورایی مصرف را بیشتر نمایش میده؟درسته؟
به چه دردي ميخوه؟؟
براي چه كاري؟؟

elahe_n12345
16-01-2011, 20:17
سلام. خسته نباشید. اول از اینکه طولانی می نویسم عذر می خوام.
واحد روبروی آپارتمان ما شرکت کامپیوتری بود که اینترنت "Wireless" و "Wi-Fi" می فروخت. و از روی همسایگی به ما هم اینترنت رایگان! داده بودن، به این شکل که سیمی از دکل هایی که روی پشت بام کار گذاشته بودن به پشت "Case" من وصل کردن. این اینترنت هیچ محدودیتی نداشت، یعنی من تقریباً روزی 7، 8 ساعت کانکت بودم و هر چقدر که می خواستم با هر حجمی دانلود می کردم. سرعت دانلودم بین 50 تا 70 و گاهی تا 100 هم می رسید، ولی معمولش همون 60 تا 70 بود. و اون Speed که روی کانکشن می نویسه 100.0mbps بود (فکر کنم پهنای باند باشه اگر درست بگم). همونطور هم که گفتم این اینترنت رو به ما رایگان داده بودن و هیچ شارژ ماهانه و یا تموم شدن نداشتم. اینه که، حالا که اون شرکت از اینجا رفته و اون اینترنت رایگان بدون هیچ محدودیت زمانی و حجمی اینترنت هم باهاشون رفته:41: می خواستم چند سوال و چند راهنمایی ازتون داشته باشم.

1) اون اینترنتی که من داشتم، چند کیلو بایت، مگا بایت، و یا گیگا بایت بوده؟؟ چون به من هیچ توضیحی در این باره ندادن.

2) حالا من می خوام برای اولین بار اینترنت پر سرعت بخرم. شما چه پیشنهادی می کنید؟؟
که هم بتونم دانلود با حجم های مختلف بکنم و هم اینکه ساعت های طولانی کانکت باشم.
بعضی ها می گن "وایمکس ایرانسل" خوبه، بعضی ها می گن نه؛ قظع و وصلی زیاد داره.
بعضی ها هم می گم "مبینت" خوبه.
اگر می شه این موارد رو هم توضیح بدید:
فرق "ADSL" با "Wireless" & "Wi-Fi" & "وایمکس ایرانسل" چیه؟؟
کدوم یکی از اینها برای مصرف خونگی بهتره و همینطور قیمت حدودی هر کدوم رو هم بگید.
و در مورد کیلو، مگا و گیگا بایت هم اگر توضیح بدید ممنون می شم.
و در آخر اینکه اگر من اینترنت بگیرم، شارژش چه جوری حساب می شه؟؟ یعنی با دانلود کردن، فیسبوک رفتن و عکس یا فیلم توش گداشتن، تلویزیون های اینترنتی دیدن و...تموم می شه؟؟
امیدوارم منظورم رو درست رسونده باشم.
ازتون خواهش می کنم به من کاملاً توضیح بدید و کمکم کنید تا بتونم اون اینترنتی که داشتم رو بفهمم چی و چقدر (مگ یا گیگ منظورمه) بوده؛ و همینطور بتونم اینترنت خوب و بدون مشکلی رو بخرم. بازم معذرت می خوام که زیاد نوشتم. شدیداً منتظر جواب ها و راهنمایی هاتون هستم.

shitan
16-01-2011, 20:56
سلام. خسته نباشید. اول از اینکه طولانی می نویسم عذر می خوام.
واحد روبروی آپارتمان ما شرکت کامپیوتری بود که اینترنت "Wireless" و "Wi-Fi" می فروخت. و از روی همسایگی به ما هم اینترنت رایگان! داده بودن، به این شکل که سیمی از دکل هایی که روی پشت بام کار گذاشته بودن به پشت "Case" من وصل کردن. این اینترنت هیچ محدودیتی نداشت، یعنی من تقریباً روزی 7، 8 ساعت کانکت بودم و هر چقدر که می خواستم با هر حجمی دانلود می کردم. سرعت دانلودم بین 50 تا 70 و گاهی تا 100 هم می رسید، ولی معمولش همون 60 تا 70 بود. و اون Speed که روی کانکشن می نویسه 100.0mbps بود (فکر کنم پهنای باند باشه اگر درست بگم). همونطور هم که گفتم این اینترنت رو به ما رایگان داده بودن و هیچ شارژ ماهانه و یا تموم شدن نداشتم. اینه که، حالا که اون شرکت از اینجا رفته و اون اینترنت رایگان بدون هیچ محدودیت زمانی و حجمی اینترنت هم باهاشون رفته:41: می خواستم چند سوال و چند راهنمایی ازتون داشته باشم.

1) اون اینترنتی که من داشتم، چند کیلو بایت، مگا بایت، و یا گیگا بایت بوده؟؟ چون به من هیچ توضیحی در این باره ندادن.

2) حالا من می خوام برای اولین بار اینترنت پر سرعت بخرم. شما چه پیشنهادی می کنید؟؟
که هم بتونم دانلود با حجم های مختلف بکنم و هم اینکه ساعت های طولانی کانکت باشم.
بعضی ها می گن "وایمکس ایرانسل" خوبه، بعضی ها می گن نه؛ قظع و وصلی زیاد داره.
بعضی ها هم می گم "مبینت" خوبه.
اگر می شه این موارد رو هم توضیح بدید:
فرق "ADSL" با "Wireless" & "Wi-Fi" & "وایمکس ایرانسل" چیه؟؟
کدوم یکی از اینها برای مصرف خونگی بهتره و همینطور قیمت حدودی هر کدوم رو هم بگید.
و در مورد کیلو، مگا و گیگا بایت هم اگر توضیح بدید ممنون می شم.
و در آخر اینکه اگر من اینترنت بگیرم، شارژش چه جوری حساب می شه؟؟ یعنی با دانلود کردن، فیسبوک رفتن و عکس یا فیلم توش گداشتن، تلویزیون های اینترنتی دیدن و...تموم می شه؟؟
امیدوارم منظورم رو درست رسونده باشم.
ازتون خواهش می کنم به من کاملاً توضیح بدید و کمکم کنید تا بتونم اون اینترنتی که داشتم رو بفهمم چی و چقدر (مگ یا گیگ منظورمه) بوده؛ و همینطور بتونم اینترنت خوب و بدون مشکلی رو بخرم. بازم معذرت می خوام که زیاد نوشتم. شدیداً منتظر جواب ها و راهنمایی هاتون هستم.

با توجه به سرعت 512 kb
100 مگابیت پهنای باند کارت شبکس.
کلا هر فعالیتی که توی اینترنت انجام بدی چه دانلود وچه اپلود ازت حجم کم میشه.
dsl از همه به صرفه تره.من با ایرانسل کار نکردم ببینم چجوریه ولی اگه منطقت edge ساپورت میکنه که باقیمتی که داره ونامحدود بودنش به صرفه است.
اینترنت هم غیر از اینترنت زغالی هیچ کدوم محدودیتی برای زمان انلاین بودن ندارند.
پهنای باند هم به کیلو بیت یا حداکثر مگابیت برای مصارف خونگی محاسبه و فروخته میشه.
در صورتی که منابع ذخیره سازی واحدشون مگابایت یا بیشتره که اکثرا این را اشتباه میکنند.
برای تبیل کیلوبیت به کیلوبایت هم اونرا بر 8 تقسیم کنید

The_Last_Dragon
17-01-2011, 00:00
ببخشید دوستان من تو منطقه 4 هستم مرکز مخابرات حکمت شعار.
تا حالا هم از لایزر،آسیا تک و چند شرکت دیگه استفاده کردم ام از سرعت هیچ کدوم راضی نیستم.
من برای دانلود میخوام تا حال هم سرعت بیشتر از 20 کیلو بایت دانلود نداشتم.:31:
اما بعضی ها حرف از 2 مگاابایت در ثانیه میزنن؟:18:
من 512 هم داشتم اما با همون بیست تا دانلود میکردم.

حالا میخوام بدونم از کجا سرویس بگیرم؟

DaRyUsH AkRaMi
17-01-2011, 11:00
سلام دوستان
با سایت speed.io تست گرفتم..
نتیجش این شد:

این اینترنت ما پایش uplode دیگه؟

---------- Post added at 11:00 AM ---------- Previous post was at 10:58 AM ----------

سلام دوستان
با سایت speed.io تست گرفتم..
نتیجش این شد:

این اینترنت ما پایش uplode دیگه؟

yell
17-01-2011, 13:27
درود !
دوستان ADSL مناسب برای کرج ، چه شرکتی هست ؟
خیلی فوری نیاز دارم .
نظرتون در مورد آسیاتک چیه ؟!
ممنون میشم راهنمایی کنید .

naser_2006
17-01-2011, 13:49
سلام

یکی از مسئولین شرکت های ای اس دی ال می گفت ما برای نبستن پورت وقتی که مهلت سرویس مشترک پایان یافت هزینه میگیریم از دوستانی ک در این مورد اطلاعاتی دارن میشه در اختیار ما بذارند که این پورت چیه؟

مرسی

naser_2006
17-01-2011, 18:15
حداکثر برد +adsl2 چقدره؟

برای اینکه بشه فهمید کدوم مناطق تحت پوشش adsl هستند باید به کجا مراجعه کنیم؟وچیکار کنیم؟چرا بعضی از مناطق تحت پوشش یه شرکتی هست اما تحت پوشش شرکت دیگه نیست؟
وقتی منطقه ای تحت پوشش نیست برای تحت پوشش قرار دادن آن چیکارباید کرد؟هزینش چقدره؟

joe_satriani
17-01-2011, 18:54
حداکثر برد +adsl2 چقدره؟

برای اینکه بشه فهمید کدوم مناطق تحت پوشش adsl هستند باید به کجا مراجعه کنیم؟وچیکار کنیم؟چرا بعضی از مناطق تحت پوشش یه شرکتی هست اما تحت پوشش شرکت دیگه نیست؟
وقتی منطقه ای تحت پوشش نیست برای تحت پوشش قرار دادن آن چیکارباید کرد؟هزینش چقدره؟

با سلام
براي مناطقي كه ميخوايد بفهميد بايد به سايت مخابرات شهرتون بريد و شمارتون رو وارد كنيد اونجا
يا از شركتي كه ميخوايد بگيريد به سايتش بريد و شمارتون رو بديد و آنلاين استعلام كنيد

موفق باشيد.

naser_2006
17-01-2011, 19:11
با سلام
براي مناطقي كه ميخوايد بفهميد بايد به سايت مخابرات شهرتون بريد و شمارتون رو وارد كنيد اونجا
يا از شركتي كه ميخوايد بگيريد به سايتش بريد و شمارتون رو بديد و آنلاين استعلام كنيد

موفق باشيد.
راستش استان ما که یه سایت درست حابی برای adsl و این جور کارا نداره

آیا تحت پوشش قرار دادن یه منطقه با مخابرات هست یا شرکت ؟

من چه جوری می تونم یه منطقه ای که تحت پوشش شرکت ها قرار نداره رو به منزقه تحت پوشش شرکت اضافه کنم؟

قضیه فیبر نوری چیه؟

joe_satriani
17-01-2011, 19:28
راستش استان ما که یه سایت درست حابی برای adsl و این جور کارا نداره

آیا تحت پوشش قرار دادن یه منطقه با مخابرات هست یا شرکت ؟

من چه جوری می تونم یه منطقه ای که تحت پوشش شرکت ها قرار نداره رو به منزقه تحت پوشش شرکت اضافه کنم؟

قضیه فیبر نوری چیه؟

با سلام
پس به سايت يه شركت ارائه اينترنت مثه صبانت بريد
و بعد استان و شهر خودتون رو انتخاب كنيد و شماره رو وارد كنيد و ببينيد چي ميگه
تحت پوشش قرار دادن هم با جفتشونه به نظرم
هم اينكه شركتي بخواد پورت اونجا بذاره و مخابرات هم اجازه بهش بده
فيبر نوري اگه باشه شما بايد مستقيم از مخابرات اينترنت بگيري
شركت هاي واسطه بهتون نميدن

موفق باشيد.

naser_2006
17-01-2011, 20:36
با سلام
پس به سايت يه شركت ارائه اينترنت مثه صبانت بريد
و بعد استان و شهر خودتون رو انتخاب كنيد و شماره رو وارد كنيد و ببينيد چي ميگه
تحت پوشش قرار دادن هم با جفتشونه به نظرم
هم اينكه شركتي بخواد پورت اونجا بذاره و مخابرات هم اجازه بهش بده
فيبر نوري اگه باشه شما بايد مستقيم از مخابرات اينترنت بگيري
شركت هاي واسطه بهتون نميدن

موفق باشيد.
ممنون دوست عزیز
از شانس ما شهر ما تو لیست صبانت نیست!؟ارومیه
از کجا بدونیم ک منطقه ی ما فیبر نوریه؟به مخابرات مرکزی بریم؟

ایا امکان داره تو یه منطقه با یه مرکز مخابراتی تعدادی از شماره ها با پیش شماره مشابه قابل ساپورت adsl باشند و تعدای نه؟!(مثلا 3680000 ساپورت بشه 3680090 ساپورت نشه)

نگفتین حداکثر برد + adsl2 از مرکز مخابراتی چقدره؟
:40:

naser_2006
17-01-2011, 21:29

ایا امکان داره تو یه منطقه با یه مرکز مخابراتی تعدادی از شماره ها با پیش شماره مشابه قابل ساپورت adsl باشند و تعدای نه؟!(مثلا 3680000 ساپورت بشه 3680090 ساپورت نشه)

up!!!

spam

jomong666
18-01-2011, 00:43
سرویس های صبا نت شبانه اش رایگانه یا نه .

joe_satriani
18-01-2011, 19:44
سرویس های صبا نت شبانه اش رایگانه یا نه .

با سلام
بله رايگان هست

موفق باشيد.

---------- Post added at 07:44 PM ---------- Previous post was at 07:42 PM ----------

ممنون دوست عزیز
از شانس ما شهر ما تو لیست صبانت نیست!؟ارومیه

با سلام
براي اينكه بخوايد بدونيد فيبر هستيد يا خير يا بايد توي سايت مخابرات استانتون بريد و اگه هم سايت نداره بايد بپرسيد از مخابراتتون
---
فكر نكنم اونطوري كه گفتيد براي پيش شماره ها باشه
معمولا چون پيش شماره ها يه منطقه هستن همه ي منطقه رو ساپورت ميكنه
براي ADSL2 هم كه ميگيد بردش چقدره بيشتر توضيح بديد/؟

موفق باشيد.

elahe_n12345
18-01-2011, 20:44
سلام. من می خواستم بپرسم برای مصرف خونگی ADSL نا محدود برای دانلود با سرعت بالا (حدود 60) و کلاً زیاد توی نت بودن بهتره یا Wireless 128 گیگ 10؟؟
1 سوال دیگه هم داشتم، فرق ADSL با ADSL+2 چیه؟؟

reza fitness
18-01-2011, 21:07
سلام دوستان من سرویس ADSL2 باسرعت 512 دارم
مودمم هم(EXTERNAL COMBO ADSL2+ ROUTER(USB+ETHERNET هست.
اینم عکسش

میخواستم بدونم میتونم با استفاده از کارت شبکه بیسیم یا مودم یو اس بی وایرلس با گوشی یا لپ تاپ به صورت بیسیم به اینترنت وصل بشم؟

خواهشا راهنماییم کنید خیلی نیاز دارم.

gap
18-01-2011, 22:16
سلام.
من میخواستم بپرسم(سرعت دانلود و آپلود خیلی مهم نیست) بهترین پینگ رو در حال حاظر کدوم سرویس دهنده میده؟(برای بازی های آنلاین)یکی از دوستام قبلا پینگش 300-400 بود،میگه رفتم با شاتل دعوا کردم الان 180 کردن!آخه غیر ممکن هست!ولی الان واقعا پینگش از قرمز شده سبز! الان شاتل دارم.

naser_2006
18-01-2011, 22:17
با سلام
براي اينكه بخوايد بدونيد فيبر هستيد يا خير يا بايد توي سايت مخابرات استانتون بريد و اگه هم سايت نداره بايد بپرسيد از مخابراتتون
---
فكر نكنم اونطوري كه گفتيد براي پيش شماره ها باشه
معمولا چون پيش شماره ها يه منطقه هستن همه ي منطقه رو ساپورت ميكنه
براي ADSL2 هم كه ميگيد بردش چقدره بيشتر توضيح بديد/؟

موفق باشيد.
اولا ممنون
دوما سایت داریم فقط یکم کمتر بهش رسیدگی میشه
سوما تا اونجایی که من می دونم adsl تا 5 کیلومتر با مرکز مخابراتی میتونه سرویس ارائه بده و بعد از 5 کیلومتر افت سرعت و کاهش کیفیت سرویس دهی میشه
منظورم اینه که سرویس adsl2+ تا چند کیلومتر قابل سرویس دهی هست؟
چهارما این که آیا ممکنه شرکت نخواد منطقه ای رو تحت پوشش قرار بده برای اینکه ممکنه تو اون منطقه به اندازه ی کافی یوزر نداشته باشه؟

KAHAKDAM
19-01-2011, 13:48
با سلام
بچه ها ما تازه شنبه خوشبختانه ADSL به شهرمون اومد.رفتم برای ثبت نام.بهم گفتن چه سرویسی منم 128 میخوام.که ماهی 10 هزارتومن هست.حالا سوال من درمورد مودم هست.گفتن که اگر بخواهی مخابرات مودم بهت میده 40هزارتومن و اگرم بخواهی خودت برو از بازار بخر.من میخواستم بدونم چه مودمی رو برای 128 انتخاب کنم که اگر بهترین نباشه حداقل خوب باشه؟
لطفا یکم سریعتر جواب بدید ممنون!
راستی منم خیلی برام سرعت اپلود و دانلود مهم نیست فقط برای بازی انلاین میخوام.:21:

joe_satriani
19-01-2011, 20:09
اولا ممنون
دوما سایت داریم فقط یکم کمتر بهش رسیدگی میشه
سوما تا اونجایی که من می دونم adsl تا 5 کیلومتر با مرکز مخابراتی میتونه سرویس ارائه بده و بعد از 5 کیلومتر افت سرعت و کاهش کیفیت سرویس دهی میشه
منظورم اینه که سرویس adsl2+ تا چند کیلومتر قابل سرویس دهی هست؟
چهارما این که آیا ممکنه شرکت نخواد منطقه ای رو تحت پوشش قرار بده برای اینکه ممکنه تو اون منطقه به اندازه ی کافی یوزر نداشته باشه؟

با سلام

حدودا تا 7-8 كيلومتر هست

---
فكر نكنم به خاطر كم بودن يوزر تحت پوشش قرار ندن
بيشتر اونا به خاطر مسايلي كه بايد مخابرات منطقه بهشون سرويس بده اين كار رو ميكنن

موفق باشيد.

با سلام
بچه ها ما تازه شنبه خوشبختانه ADSL به شهرمون اومد.رفتم برای ثبت نام.بهم گفتن چه سرویسی منم 128 میخوام.که ماهی 10 هزارتومن هست.حالا سوال من درمورد مودم هست.گفتن که اگر بخواهی مخابرات مودم بهت میده 40هزارتومن و اگرم بخواهی خودت برو از بازار بخر.من میخواستم بدونم چه مودمی رو برای 128 انتخاب کنم که اگر بهترین نباشه حداقل خوب باشه؟
لطفا یکم سریعتر جواب بدید ممنون!
راستی منم خیلی برام سرعت اپلود و دانلود مهم نیست فقط برای بازی انلاین میخوام.:21:

با سلام
شما يه مودم alfex ميتونيد بگيريد با قيمت 27-28 تومن
مودم واقعا خوبي هم هست

موفق باشيد.

سلام دوستان من سرویس ADSL2 باسرعت 512 دارم
مودمم هم(EXTERNAL COMBO ADSL2+ ROUTER(USB+ETHERNET هست.
اینم عکسش

میخواستم بدونم میتونم با استفاده از کارت شبکه بیسیم یا مودم یو اس بی وایرلس با گوشی یا لپ تاپ به صورت بیسیم به اینترنت وصل بشم؟

خواهشا راهنماییم کنید خیلی نیاز دارم.

با سلام
بله دوست عزيز
يه كارت شبكه وايرلس كه بگيريد اينترنت رو از روي كامپيوتر ميتونيد share كنيد

موفق باشيد.

سلام. من می خواستم بپرسم برای مصرف خونگی ADSL نا محدود برای دانلود با سرعت بالا (حدود 60) و کلاً زیاد توی نت بودن بهتره یا Wireless 128 گیگ 10؟؟
1 سوال دیگه هم داشتم، فرق ADSL با ADSL+2 چیه؟؟

با سلام
نامحدود به نظرم خيلي زياد باشه مگه اينكه صبح تا شب توي اينترنت باشيد و ازش استفاده كنيد
--
براي فرق adsl2 و adsl

موفق باشيد.

KAHAKDAM
20-01-2011, 08:47
سلام
راستی ببخشید یه سوال دیگه برام پیش اومد.
اینکه ایا اینترنت شبانه مخابرات رایگان هست؟
یا اینکه میگن ADSL مخابرات از همه شرکتا اشغالتره درسته یا اینکه بستگی به مخابرات داره؟

Greedy
20-01-2011, 09:41
سلام
یا اینکه میگن ADSL مخابرات از همه شرکتا اشغالتره درسته یا اینکه بستگی به مخابرات داره؟
سلام
مخابرات شبانه رایگان نداره
در مورد اینکه اشغاله یا نه من که تا حالا امتحان نکردم ولی کلا با توجه به قیمتش زیادم بد نیست ...

The_Last_Dragon
20-01-2011, 10:07
تا حالا هم از لایزر،آسیا تک و چند شرکت دیگه استفاده کردم ام از سرعت هیچ کدوم راضی نیستم.
من برای دانلود میخوام تا حال هم سرعت بیشتر از 20 کیلو بایت دانلود نداشتم.
اما بعضی ها حرف از 2 مگاابایت در ثانیه میزنن؟

Greedy
20-01-2011, 10:35
من برای دانلود میخوام تا حال هم سرعت بیشتر از 20 کیلو بایت دانلود نداشتم.
اما بعضی ها حرف از 2 مگاابایت در ثانیه میزنن؟

من خودم تو مرکز مخابرات حکمت شعاره محدودم ولی منطقه 8 سه ساله اسیاتک دارم خیلی خوب بوده

jomong666
20-01-2011, 15:50
بیش ترین سرعت رو برای دانلود شبانه کدوم شرکت میده .

joe_satriani
20-01-2011, 17:25
بیش ترین سرعت رو برای دانلود شبانه کدوم شرکت میده .

با سلام
بستگي به شانستون داره و محله اي كه ازش استفاده ميكنيد
اگه نه معمولا همه ي شركت هايي كه شبانه رايگان دارن سرعتاشون رو ميارن پايين

موفق باشيد.

naser_2006
20-01-2011, 17:36
قضیه فیبر نوری چیه که شرکت ها نمیتونن تو اون خطوط سرویس بدن؟اصلا فیبر نوری مگه برای انتقال اطلاعات با سرعت بالا نیست !خب چرا بعضی از مناطق فیبر نوری اند بعضی مناطق هم نه؟

مگه فیبر نوری برای adsl بهتر از کابل های معمولی نیست!

با توجه به اینکه مخابرات برای عرضه سرویس adsl هنوز آنچنان تو این کار خوب عمل نمیکنه چرا به شرکت ها نمیده با اینکه شرکت ها خواستار سرویس دهی هستند ؟(پوشش کل مناطق یا بیشتر مناطق)

ممنون میشم جواب بدین

joe_satriani
20-01-2011, 17:47
سلام

با سلام
اينترنت مخابرات نامحدود هست در همه ساعات

موفق باشيد.

قضیه فیبر نوری چیه که شرکت ها نمیتونن تو اون خطوط سرویس بدن؟اصلا فیبر نوری مگه برای انتقال اطلاعات با سرعت بالا نیست !خب چرا بعضی از مناطق فیبر نوری اند بعضی مناطق هم نه؟

مگه فیبر نوری برای adsl بهتر از کابل های معمولی نیست!

با توجه به اینکه مخابرات برای عرضه سرویس adsl هنوز آنچنان تو این کار خوب عمل نمیکنه چرا به شرکت ها نمیده با اینکه شرکت ها خواستار سرویس دهی هستند ؟(پوشش کل مناطق یا بیشتر مناطق)

ممنون میشم جواب بدین

با سلام
بله سرعت فيبر نوري زياد هست واسه همينه كه شركت ها روي فيبر نميدن
بلكه خوده مخابرات ميده و سرعت رو هم كاملا كنترل ميكنه
و كيفيت فيبر هم عاليه

موفق باشيد.

nima1211
20-01-2011, 17:52
من سرعتم 14 هست به نظرو ارزش داره برم از شركت بگيرم الان از مخابرات دارم نامحدوده

naser_2006
20-01-2011, 18:08
با سلام
بله سرعت فيبر نوري زياد هست واسه همينه كه شركت ها روي فيبر نميدن
بلكه خوده مخابرات ميده و سرعت رو هم كاملا كنترل ميكنه
و كيفيت فيبر هم عاليه

موفق باشيد.
ممنون دوست عزیز
این طوری ک باشه مخابرات بازم سرعتش بسیار کمتر از سرویسی است که شرکتی با خطوط معمولی سرویس میده میده 256 مخابرات سرعت دانلودش 70-80 هست در حالی ک بعضی شرکتها تا-300-200 کیلو هم سرعتشون میرسه(256)

من موندم ک سیاست مخابرات از این کارا چیه؟

در ضمن اگر خط وط مافیبر نوری باشد و با پیش شماره مثلا 250 ; می تونم برم یه شماره جدید مال یه منطقه ی دیگه مثلا با پیش شماره مثلا 270 رو از مخابرات بگیرم (مرکز مخابراتی مشترک است)؟

من از یکی از نمایتدگی های adsl پرسیدم که چرا مثلا پیش شماره 245 رو تحت پوشش قرار نمیدین در حالی ک مخابرات اون منطقه رو ساپورت می کنه؟اول گفت مخابرات نمیده بعدش گفت :(این شماره تو pap نیست یا pap ساپورت نمیکنه یا...(خواب یادم نیست چی گفت یه چیزی تو این مایه ها گفت)!!!!!؟؟؟)خلاصه ما نفهمیدیم چی می گفت ؟!!!

در ضمن شرکت هایی مثل آسیا تک سرویس هاش رو از مخابرات میگیره؟

SevenCity
21-01-2011, 10:34
با آسیا شبا 60 دانلود میکردم الان نصف کردن سرعتارو شده 30 یعنی ربطی به منطقه و اینا نداره از نظر منطقه مطمئنم خلوتیم
ارزونترین آی اس پی که شبانش 60 به بالا باشه کدومه؟

joe_satriani
21-01-2011, 11:35
با آسیا شبا 60 دانلود میکردم الان نصف کردن سرعتارو شده 30 یعنی ربطی به منطقه و اینا نداره از نظر منطقه مطمئنم خلوتیم
ارزونترین آی اس پی که شبانش 60 به بالا باشه کدومه؟

با سلام
فكر نكنم همچين آي اس پي اي گير بياد

موفق باشيد.

من سرعتم 14 هست به نظرو ارزش داره برم از شركت بگيرم الان از مخابرات دارم نامحدوده

با سلام
تا اينكه مورد استفادتون و كاربريتون چي باشه

موفق باشيد.

ممنون دوست عزیز
این طوری ک باشه مخابرات بازم سرعتش بسیار کمتر از سرویسی است که شرکتی با خطوط معمولی سرویس میده میده 256 مخابرات سرعت دانلودش 70-80 هست در حالی ک بعضی شرکتها تا-300-200 کیلو هم سرعتشون میرسه(256)

من موندم ک سیاست مخابرات از این کارا چیه؟

در ضمن اگر خط وط مافیبر نوری باشد و با پیش شماره مثلا 250 ; می تونم برم یه شماره جدید مال یه منطقه ی دیگه مثلا با پیش شماره مثلا 270 رو از مخابرات بگیرم (مرکز مخابراتی مشترک است)؟

من از یکی از نمایتدگی های adsl پرسیدم که چرا مثلا پیش شماره 245 رو تحت پوشش قرار نمیدین در حالی ک مخابرات اون منطقه رو ساپورت می کنه؟اول گفت مخابرات نمیده بعدش گفت :(این شماره تو pap نیست یا pap ساپورت نمیکنه یا...(خواب یادم نیست چی گفت یه چیزی تو این مایه ها گفت)!!!!!؟؟؟)خلاصه ما نفهمیدیم چی می گفت ؟!!!

در ضمن شرکت هایی مثل آسیا تک سرویس هاش رو از مخابرات میگیره؟

با سلام
ببينيد دوست عزيزم؛‌مخابرات اينترنت با سرعت واقعي به حساب ميده
كه سرعت واقعيش هم بين 12 الي 18 هست
متغيره
اما شركت ها سياستي كه به خرج ميدن اينه كه سرعت بالاتر ميدن تا در عوض ترافيك محدود ميدن
تا يوزر سريع تموم كنه و دوباره شارژ كنه
اما مخابرات سرعت واقعي رو ميده و در عوض هم اينترنت نامحدود به شما ميده

موفق باشيد.

EHHASSATNI
21-01-2011, 12:07
در حال حاضر پارس ان لاین 256 ماهی 8 gig دارم دنبال اینترنت نامحدود 256 می گردم با بهترین قیمت
کدوم شرکت ؟؟؟

naser_2006
21-01-2011, 13:39
با سلام
ببينيد دوست عزيزم؛‌مخابرات اينترنت با سرعت واقعي به حساب ميده
كه سرعت واقعيش هم بين 12 الي 18 هست
متغيره
اما شركت ها سياستي كه به خرج ميدن اينه كه سرعت بالاتر ميدن تا در عوض ترافيك محدود ميدن
تا يوزر سريع تموم كنه و دوباره شارژ كنه
اما مخابرات سرعت واقعي رو ميده و در عوض هم اينترنت نامحدود به شما ميده

موفق باشيد.
من نمیدونم تو شهر شما مخابرات تعرفه هاش چه جوره اما تو شهر ما مخابرات محدود و نامحدود داره محدودش 3 گیگ برای 3 ماه هست یه ماهش 3گیگ - 6ماهش 6 گیگ .آخه اینم شد حجم:13:

manreza71
21-01-2011, 15:33
سلام خدمت دوستان
بنده adsl 512 گرفتم ... ورزا سرعتش خوب هست و حدود 70 سرعت دانلودش هست
اما شبا که رایگان هست تا 47 یا 50 پایین میاد.... دلیلش چیه ؟؟ آیا کم فروشی می کنند ؟؟

thisisatest
21-01-2011, 18:50
آقا کسی جایی نمی شناسه سرویس 512 share بده >؟
دانلود شبانش هم مجانی باشه ؟

sharif1749
22-01-2011, 16:19
سلام دوستای گلم یه راهنمایی میخواستم ازتون
1- تو تهران محدوده ی لویزان و نوبنیاد کدوم شرکت ها واسه adsl سرویس میدن؟؟
لطفا راهنماییم کنید.
2- تفاوت اینترنت adsl با اینترنت wireless در چیه؟؟ و این که یه شرکت میگه adsl نداره واسه این محدوده اما wireless داره منظور چیه؟/
3- یک مودم خوب که 2 تا wireless هم داشته باشه بهم معرفی کنید.
ممنون

منطقه لویزان مربوط به مرکز مخابراتی "لطیفی" است و علاوه بر خود مخابرات از پارس آنلاین،سپنتا وشاتل می تونید سرویس بگیرید.

Mehran-King
22-01-2011, 19:53
من از ساعت 12 به بعد مدام DC دارم یعنی مودم خوب به خود خارج میشه ، کسی میدونه چرا ؟

joe_satriani
22-01-2011, 19:59
من از ساعت 12 به بعد مدام DC دارم یعنی مودم خوب به خود خارج میشه ، کسی میدونه چرا ؟

با سلام
احتمالا مشكل از آي اس پي هست
حتما باهاشون در ميون بذاريد

موفق باشيد.

Mehran-King
22-01-2011, 20:09
با سلام
احتمالا مشكل از آي اس پي هست
حتما باهاشون در ميون بذاريد

موفق باشيد.

باهاشون صحبت کردم میگن از خط منه !!! میگم خطم هیچ ایراد نداره ، باز میگه مشکل از خود منه ، ممکنه از مودمم باشه ؟ ، وقتی اونطوری خارج میشه ، خیلی اعصابم داغون میشه !!!

qosmio
22-01-2011, 22:31
دوستان کدام شرکت برای وایرلس خوبه و نسبتا پینگ خوبی میده ؟ از کجا میتونم بفهمم تو محدوده ما چه شرکت هایی سرویس میدن ؟

The_Last_Dragon
23-01-2011, 00:07
من خودم تو مرکز مخابرات حکمت شعاره محدودم ولی منطقه 8 سه ساله اسیاتک دارم خیلی خوب بوده

ممنون از شما میشه بفرمائید چه سرویسی دارید و چقدر دانلود داره؟

nullnull
23-01-2011, 03:15
کلاهبرداری و دزدی به سبک صبا نت

درخواست اکید من این است که این متن را به هر نوعی که می توانید در اینترنت پخش کنید!

در حدود سه سال و اندی است که از شرکت صبانت خدمات ADSL می گیرم. اینترنتی که این شرکت ارائه می دهد محدودیت حجمی دارد و قیمت بر اساس سرعت و ایضا همین محدودیت نیز تعیین می شود. گذشته از اختلالات بسیار زیاد و پشتیبانی بسیار بسیار ضعیفی که داشتند همیشه نزدیکی های اتمام شارژ ماهانه و سه ماه و زمانی که در صفحه ریز کارکرد خود این شرکت حدود 400 الی 700 مگابایتی از پهنای باند شما باقی است چند دقیقه بعد به یکباره ارتباط شما قطع می شد. اغلب مشتریان بدون توجه به ریز کارکردی که دارند و بدون توجه به اینکه اصولا چقدر اینترنت اسفتاده کرده اند پس از قطع ارتباط اقدام به شارژ دوباره می کنند و زمانی که فردی مثل من نیز متوجه پریدن 400 الی 700 مگابایت از پهنای باند خریداری شده از این شرکت در انتهای ماه یا فصل می شوند نیز در تماس با پشتیبانی این شرکت با جواب هایی از این دست رو در رو می شدند و می شوند: اطلاعات درج شده در قسمت ریز کارکرد ما صحیح نیست و شما استفاده کرده اید! شما تمام اینترنت خریداری شده را استفاده کرده اید و حواستان به این امر نبوده است و ...!

دیرو دوباره و در شرایطی که من هنوز 700 مگابایت از اینترنت خریداری شده را در ریز کارکردی که خود این شرکت ارائه می کرد داشتم به یکباره اینترنت قطع شد و زمانی نیمه شب با پشتیبانی این شرکت تماس گرفته و وضعیت را جویا شدم گفتند که شارژ شما به اتمام رسیده است و باز پاسخ های همیشگی را تحویل من دادند. امروز صبح با اصرار و پس از بدترین لحنی که با این شرکت صحبت کردم مسئولین این شرکت به روشنی و به وضوح اقرار کردند که این مشکل در این شرکت هست و همیشه در انتهای ماه یا فصل و در زمانی که شارژ مشتریان رو به اتمام است شرکت چند صد مگابایت از پهنای باندی که به مشتریان فروخته است را به یکباره صفر کرده و به نفع خود ضبط می کند و البته دلیل این امر را نیز مشکل فنی اعلام کرده و به خیالب خود قول دادند که این مسئله به زودی حل خواهد شد.

پاسخ دادم اگر مشکلی فنی است پس چرا همیشه به ضرر مشتری و به نفع خود شرکت عمل می کند و چرا در طول تاریخ سابقه نداشته است که مثلا ماهانه و یا سر هر فصل چند صد مگابایت پهنای باند رایگان به حساب کاربران افزوده شود و پاسخی نداشتند که بدهند و تاکید کردند که از ابتدایی که من از این شرکت اینترنت خریده ام هر چه از حساب من کم شده است دوباره برای من منظور کرده و به حساب من بازگردانند!

نتیجه این می شود که اولا بر اساس تجربیاتی که من داشته ام و بر اساس آنچه که امروز مسئول این شرکت پشت تلفن اینگونه واضح و روشن اقرار کرد: صبانت همیشه و در زمانی که شارژ مشتریانش رو به اتمام است از حساب هر مشتری چند صد مگابایت پنهای باند دزدی می کند و این امر از قرار معلوم در این شرکت نهادینه شده است! به خود این شرکت هم گفتم با این دزدی های ریز و درشت و با این قبیل کلاهبرداری ها نه شما و نه هیچ کس دیگری تا به امروز به جایی نرسیده است و در آینده هم نخواهد رسید و مکافات عمل پاسخ این قبیل بی وجدانی ها را بسیار دلنشین تر از آنچه که بهشت و جهنم می نامید در همین دنیا داده است و می دهد.

این رفتار شرکت صبا نت نه تنها دزدی آشکار از مشتریان می باشد بلکه به نوعی توهین به شعور مشتریانی است که فلسفه وجودی خود این افراد و شرکت ها همین مشتریانی است که این چنین بی ارزش شمرده می شوند. در صورتی که شما مشتریان برای شعور خود ارزش قائل بوده و از شرکت هایی که این چنین به آشکارا دزدی و تضییع حقوق می کنند خرید نکنید کسانی که با این دزدی ها امرار معاش می کنند در آینده یا جایگاه خود و جایگاه مشتری را شناخته و ادب شده و یا زمین گیر خواهند شد. درخواست اکید من این است که این متن را به هر نوعی که می توانید در اینترنت پخش کنید!

NaserAbdi
23-01-2011, 12:46
این سایت هم فی شده:41:

joe_satriani
23-01-2011, 19:50
باهاشون صحبت کردم میگن از خط منه !!! میگم خطم هیچ ایراد نداره ، باز میگه مشکل از خود منه ، ممکنه از مودمم باشه ؟ ، وقتی اونطوری خارج میشه ، خیلی اعصابم داغون میشه !!!

با سلام
از مودم كه نميشه
مگه اينكه توش يه آلارمي تنظيم باشه كه از ساعت 12 به بعد كلا ديسكانكت شه
كه بعيد ميدونم اينطوري باشه
--
ويندوزتون رو هم يه اسكن كنيد و دوباره ويندوز عوض كنيد
شايد از ويندوز اصلا باشه
اما بعيد ميدونم از ويندوز هم باشه
مشكل يا از خطه يا از آي اس پي

موفق باشيد.

elahe_n12345
23-01-2011, 19:53
سلام. خسته نباشید. من بالاخره اینترنت پرسرعت گرفتم. "وایرلس 256 نا محدود". فقط مشکلی که دارم همون سرعت دانلودش هست که 32 هست (نسبت به سرعت دانلود قبلی که داشتم که 60 بود خوب خیلی کمه:41:)
می خواستم بپرسم می شه کاری کرد که این سرعت 32 رو بالاتر برد؟؟ حالا نه اون 60، ولی از 32 بیشتر باشه؟؟
ممنون می شم مثل همیشه راهنماییم کنید.

alone_son
23-01-2011, 20:07
سلام
ببخشید من توی یکی از شهرستان اصفهان زندگی می کنم ولی اینجا سرویس ADSL نداریم:45:
همچنین وایرلس هم نداریم :45:
حالا دو تا سوال دارم:
1 باید به کی شکایت کنیم که برامون ADSL یا وایرلس بیارند؟
2 به غیر از این دو راه راه دیگه ای هم وجود داره برای اتصال به اینترنت با سرعت بالا؟

black_19_night
24-01-2011, 09:51
سلام
ببخشید من توی یکی از شهرستان اصفهان زندگی می کنم ولی اینجا سرویس ADSL نداریم:45:
همچنین وایرلس هم نداریم :45:
حالا دو تا سوال دارم:
1 باید به کی شکایت کنیم که برامون ADSL یا وایرلس بیارند؟
2 به غیر از این دو راه راه دیگه ای هم وجود داره برای اتصال به اینترنت با سرعت بالا؟

از GPRS ايرانسل استفاده كن
شكايت نميشه كرد خودشون هرجا به صرفه باشه ADSL ميدن

Xx Hossein xX
24-01-2011, 10:18
سلام ...
دوستان یه چند وقتی هست من یه مشکل عجیب دارم که پشتیبانی شرکت هم نتونست کمکی کنه !
من وقتی مودم رو خاموش میکنم ADSL LINK میره و دیگه به راحتی برنمیگرده ! و باید بارها و بارها مودم رو خاموش و روشن کنم .
آیا ریست کردن مودم و یا اپدیت فریمور میتونه تاثیری روی این مشکل داره باشه ؟!

مدل مودم : Comtrend CT-5611
شرکت سرویس دهنده : شاتل

ممنون ... :11:

BIKHIAL_ALL_75
24-01-2011, 10:47
سلام دوستان/
من یکسالی میشه سرویس adsl 512 دارم /حالا isp مورد نظر(خصوصی) گفته برای سرعتهای بالای 128 مخابرات ازمون معرفی نامه برای کاربراتون خواسته//
حالا بهمون گفتن برید از شرکت یا دانشگاه معرفی نامه بیارید/
کسی جدیدا با این مورد مواجه شده که همچین چیزی ازشون بخوان؟؟البته بجز کاربران خود مخابرات!

darvish1900
24-01-2011, 14:31
سلام ...
دوستان یه چند وقتی هست من یه مشکل عجیب دارم که پشتیبانی شرکت هم نتونست کمکی کنه !
من وقتی مودم رو خاموش میکنم ADSL LINK میره و دیگه به راحتی برنمیگرده ! و باید بارها و بارها مودم رو خاموش و روشن کنم .
آیا ریست کردن مودم و یا اپدیت فریمور میتونه تاثیری روی این مشکل داره باشه ؟!

مدل مودم : Comtrend CT-5611
شرکت سرویس دهنده : شاتل

ممنون ... :11:

دوست عزیز اگر مشکل از isp نباشد دو امکان زیر ممکن است

1- اسپلیتر شما ایراد دارد (آن را عوض کنید)
2 گوشی تلفن شما مشکل دارد

در زمانی که چراغ ثابت نمیشود تمامی خطوط تلفن را آزاد کنید(اسپلیتر و گوشی وصل نباشد) و فقط مودم در خط باشد ببنید چراغ ثابت می شود یا خیر.

خود من بعضی مواقع که به این مشکل بر میخورم چند لحظه تلفن جدا کرده چراغ ثابت میشود

---------- Post added at 02:31 PM ---------- Previous post was at 02:29 PM ----------

سلام دوستان/
من یکسالی میشه سرویس adsl 512 دارم /حالا isp مورد نظر(خصوصی) گفته برای سرعتهای بالای 128 مخابرات ازمون معرفی نامه برای کاربراتون خواسته//
حالا بهمون گفتن برید از شرکت یا دانشگاه معرفی نامه بیارید/
کسی جدیدا با این مورد مواجه شده که همچین چیزی ازشون بخوان؟؟البته بجز کاربران خود مخابرات!

بله معرفی نامه احتیاج که در پرونده اتون قرار بدن شرکتهایی هم مثل صبانت سرعت بالاتر ارائه میدهند بدون این مشکلات.

qosmio
24-01-2011, 14:42
سلام. خسته نباشید. من بالاخره اینترنت پرسرعت گرفتم. "وایرلس 256 نا محدود". فقط مشکلی که دارم همون سرعت دانلودش هست که 32 هست (نسبت به سرعت دانلود قبلی که داشتم که 60 بود خوب خیلی کمه:41:)
می خواستم بپرسم می شه کاری کرد که این سرعت 32 رو بالاتر برد؟؟ حالا نه اون 60، ولی از 32 بیشتر باشه؟؟
از چه شرکتی دارید ؟

elahe_n12345
24-01-2011, 16:42
از چه شرکتی دارید؟

شرکت آوا گستر. کسی جواب منو نمی ده؟؟

من اینترنت پرسرعت گرفتم. "وایرلس 256 نا محدود". فقط مشکلی که دارم همون سرعت دانلودش هست که 32 هست (نسبت به سرعت دانلود قبلی که داشتم که 60 بود خوب خیلی کمه)
می شه راهنماییم کنید.

darvish1900
24-01-2011, 17:18

دوست عزیز اگر سرعت 256 گرفتید این سرعت دانلود صحیح می باشد
128 بین 12-14
256 بین 30-32
512 بین 52 تا 60
1 بین 110 تا 120

اونهایی که میبینی سرعت بالاتر سیاست شرکت جهت زود تموم شدن ترافیک شما می باشد

overlordJS
24-01-2011, 19:57
سلام دوستان گل گلاب .....
اگر ممکنه عزیزانی که از ADSL خود مخابرات استفاده می کنن یه آماری برای سرعت دانلودشون در شب و روز بدن؟! ....
و اینکه پهنای باند هم بی زحمت ذکر کنند! بازم متشکر>:

qosmio
24-01-2011, 22:10
شرکت آوا گستر. کسی جواب منو نمی ده؟؟

برای 256 توی وایرلس ها 30تا35 خوبه اما اگر سرعت بالاتر میخوای من شرکت پتیاک پیشنهاد میکنم که هر سرویسسی بگیرید , یک سرعت بالاتر میده . مثلا 512 بگیرید 1mb میده , 256 رو 512 میده و ...
این اوا گستر پینگش چطوره ؟ ثابت هست ؟ میتونی از سرور های المان هلند انگلیس و باکو برام تست بذاری ؟
ممنون

joe_satriani
25-01-2011, 10:59
سلام دوستان گل گلاب .....
اگر ممکنه عزیزانی که از ADSL خود مخابرات استفاده می کنن یه آماری برای سرعت دانلودشون در شب و روز بدن؟! ....
و اینکه پهنای باند هم بی زحمت ذکر کنند! بازم متشکر>:

با سلام
سرعت دانلود مخابرات هميشه چيزي بين 12 تا 17 هست

موفق باشيد.

mohammad717
25-01-2011, 17:53
سلام میخواستم بدونم در حال حاضر بهترین شرکت adsl کدوم شرکته؟(از نظر سرعت و قیمت)

fishdilo
26-01-2011, 01:48
خوب هر کی یه نظری داره
من پارس آنلاین رو بهتر می دونم

RedSpoT
26-01-2011, 13:30
سلام میخواستم بدونم در حال حاضر بهترین شرکت adsl کدوم شرکته؟(از نظر سرعت و قیمت)
از نظر من بدترین شاتل و بهترین داتک. مخصوصا اگه آنلاین بازی می کنی داتک بهترین گزینست. چرا که لااقل ثبات داره. .. نکنه اشتباه منو بکی از شاتل سرویس بگیری!!!!!!:41:

mohammad_twe
26-01-2011, 13:55
سلام
شرکتی رو نمیشناسین که تو مخابرات بعثت adsl بده ؟؟ با این سرعت مخابرات نمیشه هیچ کاری کرد ! 17 kb رو به کجام ببندم اخه ؟!

FGi
27-01-2011, 00:41
سلام خدمت دوستان عزیز

من از صبانت چندین سال می باشد که سرویس میگرم و به دلایلی قصد دارم از شرکت دیگری سرویس بگیرم

دوستان چه شرکتی را پیشنهاد میکنند

---

و همچنین من دانلود زیاد انجام میدهم---

دوستانی که شرکت خاصی را پیشنهاد میکنند لطفا" سرعت سرویس خودشان با توضیحات دیگر ( سرعت دانلود - قیمت - ترافیک ) را نیز بگویند.

باتشکر

oghyanoos
27-01-2011, 17:41
من مودم و اشتراک از مخابرات گرفتم. یکی من رو راهنمایی کنه چطوری وصل شم به اینترنت؟

joe_satriani
27-01-2011, 18:28
من مودم و اشتراک از مخابرات گرفتم. یکی من رو راهنمایی کنه چطوری وصل شم به اینترنت؟

با سلام
دوست عزيزم شما به اين تاپيك برو و پست اول رو مطالعه كن

راه اندازی ADSL - خريد، نصب و رفع عيب مودم

اگه نتونستيد انجام دهيد همونجا مطرح كنيد
و منتظر پاسخ باشيد.

موفق باشيد.

qosmio
28-01-2011, 16:24
دوستان کسی از فرهنگ ازما یا رسپینا سرویس داره ؟

mobin
29-01-2011, 11:00
بدون شرح:

oghyanoos
29-01-2011, 14:44
دوستان من adsl از مخابرات گرفتم. هر سایتی میزنم اول باز نمیشه، باید چند بار refresh کنم تا شاید باز شه!
مشکل از کجاست؟

در ضمن دوستان این adsl که از مخابرات هست حجم رو زده 8gb . حالا چطوری میشه مقدار اعتبارم رو بفهمم؟؟ فک میکنین دانلود شبانش رایگانه؟

mehryar1973
29-01-2011, 21:58
بدون شرح:

الحمدالله که خبری از داتک توش نیست:31:

jomong666
30-01-2011, 12:36
دوستان الان کی شبانه با سرعت خوب می ده . برای دانلود فیلم و سریال و آهنگ می خوام .

SevenCity
30-01-2011, 17:45
کجا شبانه رایگان دانلود 60 میده؟ از ساعت 1 به بعد

mehdisatss
30-01-2011, 23:12
تاپیک شاتل چرا قفل شد ؟:31:

omid-p30
30-01-2011, 23:22
تاپیک شاتل چرا قفل شد ؟:31:
خب پست های صفحه اخرش رو که بخونی معلومه.

فحش و اسپم و ...

H.Operator
31-01-2011, 09:52
بچه ها یه چند تا سایت برای تست سرعت اینترنت به جز speedtest.net معرفی می کنید می خوام ببینم یکوقت این آسیاتک سرمون کلاه گشادتر نزاره؟
با تشکر:11:

MCSE MAN
31-01-2011, 10:35
بچه ها یه چند تا سایت برای تست سرعت اینترنت به جز speedtest.net معرفی می کنید می خوام ببینم یکوقت این آسیاتک سرمون کلاه گشادتر نزاره؟
با تشکر:11:
اينم سايت تست سرعت ايراني:

internet
02-02-2011, 10:03
سلام
من بعد از سه سال از شاتل خداحافظي کردم سرعت افتضاح بارها نامه زدم ديشب هم بهشون اتمام حجت کردم
اصلا کسي شاتل نياد شب هاش سرعتش افتضاح هست
يه برنامه گذاشته شاتل که شب ها هر کي دانلود کنه به صورت اتوماتيک شما رو بلاک مي کنه در نتيجه سرعت شما شب هاي بعد و آينده به 5 الي 6 کيلوبايت کاهش پيدا مي کنه
512 شاتل شبانه بايد حداقل 64 باشه ولي ديشب 5 - 6 k بود
اصلا نريد سراغ شاتل هر کي هم داره پشت دستش رو داغ کنه و در اسرع وقت تغيير سرويس بده

shoojats
02-02-2011, 11:25
سلام
من بعد از سه سال از شاتل خداحافظي کردم سرعت افتضاح بارها نامه زدم ديشب هم بهشون اتمام حجت کردم
يه برنامه گذاشته شاتل که شب ها هر کي دانلود کنه به صورت اتوماتيک شما رو بلاک مي کنه در نتيجه سرعت شما شب هاي بعد و آينده به 5 الي 6 کيلوبايت کاهش پيدا مي کنه
اصلا نريد سراغ شاتل هر کي هم داره پشت دستش رو داغ کنه و در اسرع وقت تغيير سرويس بده

من 12 روز دیگه از شاتلم مونده 128گرفتم شبا هیچی دان نمیشه.سرعتش شده 0kb هرچه زودتر میخوام برم بگم پورتم خال کنن که دیگه سرویس نگیرم.از مخابرات خیلی به صرفه تره.با قیمت وسرعت بهتر

mehdisatss
02-02-2011, 11:27
سلام
وقتی به جز شاتل هیچ شرکت خصوصی پرت آزاد نداره و سرویس نمیده آخه چیکار میشه کرد. منم ناراضیم ولی راه دیگه ای ندارم.:41:

internet
02-02-2011, 11:33
وقتی به جز شاتل هیچ شرکت خصوصی پرت آزاد نداره و سرویس نمیده آخه چیکار میشه کرد. منم ناراضیم ولی راه دیگه ای ندارم.:41:

خوب ما ها هم که بريم از شاتل و خيلي هاي ديگه انشا الله همه پورت ها باز مي شه بعد شاتل مي مونه و يه مشت پشتيبان و حقوق معوقه و ...

actros 1843
02-02-2011, 12:35
کجا شبانه رایگان دانلود 60 میده؟ از ساعت 1 به بعد

آسیاتک 1تا 7صبح سرویس شبانه داره ولی من اینطوری که میشنوم خراب کرده شبانه همه ناراضی ان.:13:

neopersia
02-02-2011, 14:29
تاپیک شاتل بسته شد چون بعضی کاربران ظرفیت بحث در این مورد رو نداشتند و به فحاشی و به هم ریختن نظم تاپیک ختم شد
تذکر هم داده شده که تا باز شدن مجدد تاپیک در مورد شاتل بحث نشه

لطفاً بحث در مورد شاتل رو تموم کنید

FGi
03-02-2011, 10:23
سلام خدمت دوستان

شرکت آزادنت تایپیکی مخصوص به خودش دارد ؟

The Joker
04-02-2011, 01:36
اقا اشک مارو در اوردن !

من 128 شاتل دارم 6 روزه سرعت از 5 بالاتر نمیره !

می خوام ترک کنم اما 2 ماهه دیگه مونده

برم از کجا بگیرم ؟ مخابرات خوبه ؟

دانلود شبانه می خوام بتونم داشته باشم

mohamad021
04-02-2011, 11:36
دوستان سرعت adslمخابرات چنده؟؟؟؟میزان حجم دانلودش چقدره در ماه؟؟؟

نظرتون در مورد صبا نت چیه؟؟؟

ittools
04-02-2011, 11:42

adsl مخابرات قیمت خوبی داره فقط هر چند وقت چند ساعتی قطع میشه کلا برای هر مناسبتی چند ساعتی قطعه و بعضی اوقات به روز هم میکشه

joe_satriani
04-02-2011, 12:29

با سلام
سرعت دانلودش چيزي بين 12 و 16 هست
ميزان دانلودش هم رايگان هست و آزاد

صبانت سرويسش رو به صورت حجمي ميده
مثلا در ماه 3 گيگ ميتونيد دانلود كنيد
سرعت دانلود بالا ميده در عوض

موفق باشيد.

NiKtA20
04-02-2011, 20:23
سلام
یه سوال
من تو سایت داتک ثبت نام کردم، که بهم زنگ زدن و گفتن کل مبلغو ، حتی هزینه ای که به عنوان نصب میگیرن رو که میشه 122 تومن رو بدم به پیکی که میفرستن و یه مودم تحویل بگیرم، قرار داد ها رو امضا کنم، بعد یکی رو میفرستن که نصب کنه مودم رو و...
روالش همینه؟یعنی همه ی پول رو میدی به پیک و میگی بای بای؟
چقدر طول میکشه که بیان واسه نصب؟
یه سوال دیگه هم دارم، مودم وای فای خواستم، این وصل میشه به کیس دیگه؟ با چی؟ منظورم اینه که مودم حتما به کیسم میخوره؟ اینجوری نشه که بگن این مودم به این کیس نمیخوره و حالا کلی هم سره این الاف شم؟
مرسی:20:

majidazad
04-02-2011, 20:54
سلام به همه
آسیاتک چند روزیه سرعت شبانه شو نصف کرده. من بارها تا دم رانژه کردن سرویس آسیاتک رفتم. رضایت مشتری فقط شعارشونه.

king of the winds
04-02-2011, 22:25
سلام دوستان...
من کرج زندگی میکنم...الان هم صبا دارم و ناراضی...
دنبال یه isp میگردم پینگش خیلی خوب باشه....
خسته شدم بس از سرور بازی ها کیک میشم!

jomong666
04-02-2011, 23:58
شهراد سرویس های حجمی رو . رو 2 مگ بسته .

کسایی که شبانه دان میکنن سرعتشون چه قدره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو 6 ساعت شبانه چه قدر دان می کنن .

mehdisatss
05-02-2011, 11:46
سلام دوستان...
من کرج زندگی میکنم...الان هم صبا دارم و ناراضی...
دنبال یه isp میگردم پینگش خیلی خوب باشه....
خسته شدم بس از سرور بازی ها کیک میشم!

همشون از این نظر ضعیفه. باید خوش شانص باشی خط و منطقه و فاصله تون تا مرکز هم مهمه.

FGi
05-02-2011, 12:27
سلام خدمت دوستان

کسی از آزادنت استفاده کرده است ؟ و سرعت دانلود و دیگر چیزها رضایت دارد ؟

NiKtA20
05-02-2011, 20:15
سلام
یه سوال
من تو سایت داتک ثبت نام کردم، که بهم زنگ زدن و گفتن کل مبلغو ، حتی هزینه ای که به عنوان نصب میگیرن رو که میشه 122 تومن رو بدم به پیکی که میفرستن و یه مودم تحویل بگیرم، قرار داد ها رو امضا کنم، بعد یکی رو میفرستن که نصب کنه مودم رو و...
یه سوال دیگه هم دارم، مودم وای فای خواستم، این وصل میشه به کیس دیگه؟ با چی؟ منظورم اینه که مودم حتما به کیسم میخوره؟ اینجوری نشه که بگن این مودم به این کیس نمیخوره و حالا کلی هم سره این الاف شم؟

دوستان ممنون میشم یه آدم مطلع جواب سوالامو بده،
آخه فردا صبح قراره بیان، میخوام بدونم همینه روالش؟
مرسی

Hamid Reza
05-02-2011, 20:27
سلام
یه سوال

سلام

من قبلنا كه از آسياتك سرويس گرفتم روالش همين طوري بود

كل پول رو گرفتن و بعد از يه هفته اومدن واسه نصب

مدتش هم متغيره تو مناطق مخابراتي شلوغي شايد تا 3 هفته هم طول بكشه

در مورد مودم هم خيالتون راحت
با كابل وصل ميشه به كيس و هيچ مشكلي هم پيش نمياد

موفق باشيد:11:

NiKtA20
05-02-2011, 23:41
خیلی ممنون :11:
خدا کنه زودتر بیان...

mohammad369
07-02-2011, 13:15
سلام این سرویس هایی که مخابرات میده چه جوریه ؟
256 یا 512 هم برای خانگی میشه گرفت ؟

babak_gww
07-02-2011, 21:21
سلام

کسی از پیشگامان سرویس گرفته ؟ چجوریاس کیفیت خدماتش؟

babak_gww
08-02-2011, 17:00
سلام

کسی از پیشگامان سرویس گرفته ؟ چجوریاس کیفیت خدماتش؟

ای بابا ... یه آره ای ،نه ای، چیزی :31:

Mehran-King
08-02-2011, 18:10
ای بابا ... یه آره ای ،نه ای، چیزی :31:

نه ، من که از شرکت نوین گلستان استفاده میکنم ، بدک نیست ماهی واسه 128 بی نهایت ، 11000 تومن خوبه ؟:20:

mehryar1973
08-02-2011, 19:48
سلام این سرویس هایی که مخابرات میده چه جوریه ؟
256 یا 512 هم برای خانگی میشه گرفت ؟

سلام
همین صفحه قبلو یه سر نگاه کنی وصفش هست تاپیک هم داره
در کل برای استفاده معمولی خوبه 256 هم مثل اینکه بعضی از دوستان دانشجو دوره فوق لیسانس
موفق به گرفتنش شدن

Greedy
08-02-2011, 19:54
سلام به همه
آسیاتک چند روزیه سرعت شبانه شو نصف کرده. من بارها تا دم رانژه کردن سرویس آسیاتک رفتم. رضایت مشتری فقط شعارشونه.
اسیاتک خودش داره همه مشتریاشو میپرونه کم کم

babak_gww
08-02-2011, 21:11
نه ، من که از شرکت نوین گلستان استفاده میکنم ، بدک نیست ماهی واسه 128 بی نهایت ، 11000 تومن خوبه ؟:20:

خوبه؟؟؟ عالیه ... البته بستگی به سرعتت دانلودت داره ... اگه 16 باشی که میشی همون مخابرات :دی

اسیاتک خودش داره همه مشتریاشو میپرونه کم کم

اسیاتک نمایندگیهاش همشون یه سری ادمای نفهم و بی فرهنگن ... من چون پارس انلاین ظرفیت سرویس دهی بهمو نداره ... میخواستم برم اسیا تک ... ولی از بس نمایندش ادم عوضی ای بود پشیمون شدم

الان رفتم پیشگامان سفارش دادم ... 128 . 8گیگ ماهی 25:18: :31: گفتن سرعتش دوروبر 40 میپرخه

Greedy
08-02-2011, 21:24
اسیاتک نمایندگیهاش همشون یه سری ادمای نفهم و بی فرهنگن ... من چون پارس انلاین ظرفیت سرویس دهی بهمو نداره ... میخواستم برم اسیا تک ... ولی از بس نمایندش ادم عوضی ای بود پشیمون شدم

الان رفتم پیشگامان سفارش دادم ... 128 . 8گیگ ماهی 25 گفتن سرعتش دوروبر 40 میپرخه

اسیاتک اولاش خیلی خوب بود هم قیمتش هم کارکنانش خیلی با شخصیت بودن کم کم هم خودشون هم ادماشون گند شدند
من اگه دردسر نداشت این عوض کردن شرکت عوض میکردم یه ماه باید صبر کنیم خط از رانژه در بیارن بعد برم دنبال یه شرکت دیگه جمعا حداقلش یه ماه و نیم طول میکشه

babak_gww
08-02-2011, 23:05
اسیاتک اولاش خیلی خوب بود هم قیمتش هم کارکنانش خیلی با شخصیت بودن کم کم هم خودشون هم ادماشون گند شدند
من اگه دردسر نداشت این عوض کردن شرکت عوض میکردم یه ماه باید صبر کنیم خط از رانژه در بیارن بعد برم دنبال یه شرکت دیگه جمعا حداقلش یه ماه و نیم طول میکشه

بسته به مرکز مخابراتیت داره ... اگه مرکز شهر باشی و یه مرکز مخابراتی شلوغ ... و خودت بری بگی خطت رو از رانژه دربیارن 3 روز نکشیده خطت آزاد میشه /// :20:

shahen22
09-02-2011, 09:42
سلام به همه كسي ميتونه براي نصب و راه اندازي adsl شاتل راهنمايي وكمك كنه به من

babak_gww
09-02-2011, 14:24
سلام به همه كسي ميتونه براي نصب و راه اندازي adsl شاتل راهنمايي وكمك كنه به من

سلام به یورسلف :دی

اینجا همه استادن ... فعلا من شاگرد جواب میدم :20:

هیچ کاری نداره
شما بعد از اینکه درخواست رانژ کردن خط رو دادید و مودم رو تحویل گرفتین ... بیاد اینجا بگید، ... تا با سیل راهنمائیها مواجه بشید :دی

اگر هم که خط رانژه شده و مودم خریدین .. نوع و مدل مودم رو گید تا راهنماییتون کنیم

almas1355
09-02-2011, 16:35
كدوم اي اس پي سرعت شبانش خوبه واسه دان ميخوام
تهرانم
قيمت هم مهمه
روزها كلا نيستم

---------- Post added at 01:05 PM ---------- Previous post was at 01:03 PM ----------

كسي از اينترنت آسان سرويس گرفته؟
بدرد بخور هست مخصوصا سرويس شبانه اش

Phoenixrezareza 
09-02-2011, 17:05
با سلام خدمت اساتید محترم.
آقا چند تا سوال داشتم راجع به صبا نت.
من قبلا با شاتل اشتراک داشتم،2مگ آفیس (5 گیگ دانلود بدون شبانه) ولی این اواخر کفرمو در اورد از بس آشغال بود.پینگ گوگل در حدود 600ms ، خلاصه گفتم جمش کردن.حالا میخوام با صبا 1مگ بگیرم.برام ترافیک شبانه هم اصلا مهم نیست،فقط واسم مهمه که شبا مثلا ساعت 8 شب تا 2 شب سرعت stable باشه و قطعی نداشته باشم و پینگ گوگل هم در حد 250 تا 300ms دیگه بیشتر نشه و سرعتش نوسان نداشته باشه،مث بچه آدم باشه،اعصاب آدمو نریزه به هم.اینی که زیرش خط کشیدم واسم خیلی خیلی بیسیار مهم میباشه در حد مرگ و زندگی P:
حالا به نظر شما صبا نت سرویساش همچین کیفیتی داره؟ (دوستان اینو هم در نظر بگیرین که اخیرا کلا سرعت اینترنت ریخته به هم،احتمالا قضیه همون لنگ و کشتیو ... هست)

یه چیزی هم از یکی از دوستام شنیدم میگفت که IP ثابت گرفته کیفیت سرویسش کلی بهتر شده،پینگش از زمین تا آسمون فرق کرده و اومده پایین.کسی امتحان نکرده؟؟؟ به نظرتون صحت داره آیا؟

منتظر جوابتون هستم به شدت...پیشاپیش تشکر میکنم از کمکتون.

babak_gww
09-02-2011, 17:19
كدوم اي اس پي سرعت شبانش خوبه واسه دان ميخوام
تهرانم
قيمت هم مهمه
روزها كلا نيستم

ظاهرا در حال حاضر بهترین isp واسه دانلود شبانه پار آنلاینه ...

شما چون روزها نیستی ... ارزون ترین سرویسش واسه شما اینه POL_HU که طبق گفته همه ی دوستان با این سرعت میشه شبی تقریبا بین 700 تا 800 مگ دانلود رایگان کرد:

128kbps - 3GB - ماهیانه 14,950

Mehran-King
09-02-2011, 22:30
آیا میزن پهنای باند به پینگ بستگی داره ؟ ، به میزان دانلود ، ارسالی و دریافتی چی ؟

mehdisatss
09-02-2011, 23:01
من قبلا با شاتل اشتراک داشتم،2مگ آفیس (5 گیگ دانلود بدون شبانه) ولی این اواخر کفرمو در اورد از بس آشغال بود.پینگ گوگل در حدود 600ms ، خلاصه گفتم جمش کردن.حالا میخوام با صبا 1مگ بگیرم.برام ترافیک شبانه هم اصلا مهم نیست،فقط واسم مهمه که شبا مثلا ساعت 8 شب تا 2 شب سرعت stable باشه و قطعی نداشته باشم و پینگ گوگل هم در حد 250 تا 300ms دیگه بیشتر نشه و سرعتش نوسان نداشته باشه،مث بچه آدم باشه،اعصاب آدمو نریزه به هم.اینی که زیرش خط کشیدم واسم خیلی خیلی بیسیار مهم میباشه در حد مرگ و زندگی P:
حالا به نظر شما صبا نت سرویساش همچین کیفیتی داره؟ (دوستان اینو هم در نظر بگیرین که اخیرا کلا سرعت اینترنت ریخته به هم،احتمالا قضیه همون لنگ و کشتیو ... هست)

یه چیزی هم از یکی از دوستام شنیدم میگفت که IP ثابت گرفته کیفیت سرویسش کلی بهتر شده،پینگش از زمین تا آسمون فرق کرده و اومده پایین.کسی امتحان نکرده؟؟؟ به نظرتون صحت داره آیا؟

آیا میزن پهنای باند به پینگ بستگی داره ؟ ، به میزان دانلود ، ارسالی و دریافتی چی ؟

در مورد صبا نت اطلاع دقیقی ندارم ولی همینقدر میدونم که اونم الان زیاد کیفیت خوبی نداره قبلا خیلی خوب بود. ولی دو مورد پینگ باید خدمدتون عرض کنم که صد در صد اگه کسی ip اختصاصی داشته باشه رو پینگش واقعا اثر خوبی میزاره ولی قیمتش خیلی بالاست

در مورد میزان پهنای باند باید بگم اگر منظورتون اینه که پینگ به میزان پهنای باند بستگی داره بهتر بود که جواب میشه گفت ارتباط مستقیمی نداره یعنی لزوما کسی که چهنای بالایی داره نمیشه گفت که پینگ پایینی حتما باید داشته باشه چه بسیار دوستانی هستند که سرویس 128 دارن ولی پینگ های عالی 150- 250 ولی خیلی از کسانی که پهنای باند بیشتری دارند ولی پینگ های نجومی دارن که بخاطر شیر بودن سرویس و همینطور فاصله از مرکز مخابراتی مربوطه و کیفیت خطوط و دستگاههای بکار گرفته شده در مسیر و ... میباشد

Phoenixrezareza 
09-02-2011, 23:47
تشکر بسیار از آق مهدی.قیمت IP اختصاصی که زیاد نیست قیمتش.صبانت زده بود 3 ماهه 20000 تومن.میشه 7 تومن ماهی یعنی پول 2تا کارت اینترنت D:
پس تایید شد که IP اختصاصی بیگیرم.
آقا در مورد کیفیت سرویسا منتظر نظر بقیه هم هستم.(پست قبلی)

ممنون.

mehdisatss
10-02-2011, 00:48
تشکر بسیار از آق مهدی.قیمت IP اختصاصی که زیاد نیست قیمتش.صبانت زده بود 3 ماهه 20000 تومن.میشه 7 تومن ماهی یعنی پول 2تا کارت اینترنت D:

ممنون.
بعید میدونم این قیمت چیز خوبی بدن بهتون از چند جا دیگه هم بپرسید . به نظر میاد تبلیغاتی باشه من شخصا خودم بودم به عنوان سرویسی که میخوام شیر نباشه به این قیمت اعتماد نمیکنم چون از شاتل که دوستان پرسیده بودن قیمتا حدود 10 برابر یا بیشتر بوده . البته اونجا سرویس dedicate است که منظور من بیشتر همین بود تا IP اختصاصی و کاربرد لفظ ip اختصاصی بیشتر برای موارد هاستینگ و راه اندازی سرور ها و خرید های اینترنتی از سایت هایی مانند پی پال و vپن ها ی با IP اختصاصی بکار میره. اگه شما برای مثلا گیم پینگ مناسب میخواین نمیشه با اطمینان بهتون گفت که از همین صبا نت بگیرید چ.ن به چیزای دیگه ای هم که تو پست قبلی گفتم هم مربوط میشه. به نظر من تا مطمئن نشدین اقدام نکنین. منم بیشتر میگردم ببینم مطلب مفیدی پیدا میکنم اگه بود میام همینجا میگم
اینجا رو هم باراگراف آخر رو مطالعه کنید در مورد سرویس اختصاصی اینترنت قیمت جالبی نوشته!

babak_gww
10-02-2011, 00:57

ممنون.

من فکر میکنم پینگ اصلا ربطی به آی پی استاتیک و متغیر نداره و حتما هم هینطوره

چون شما وقتی کانکت میشی یه آی پی میگیری و تا وقتی که دیسکانکت نشدی اون آی پی مال شماست ... و اینطور نیست که بگیم مدام عوض بشه که پینگتو بالا ببره ...

ولی در ای پی استاتیک شما هربار که کانکت میشی همون آی پی به شما تعلق میگیره ...

میزان تایم پاسخدهی 2 آی پی مربوط به پهنای باند شبکه و سرعت اونه ...

پس نتیجه اینکه داشتن ip استاتیک ربطی به بهبود پینگ نداره

Phoenixrezareza 
10-02-2011, 00:57
اینو که میدونم داش مهدی.اون سرویس dedicate هست که قیمتش نجومیه.من دقیقا همون IP اختصاصی رو میگم که واسه موارد بانکی میگیرن که هی IP عوض نشه و بانکای خارجی گیر ندن.سرویس dedicate رو که من تا 7 پشت بعدمم نمیتونم پولشو بدم.
در اون مورد اطلاعات میخواستم (IP اختصاصی)

babak_gww
10-02-2011, 01:04
بعید میدونم این قیمت چیز خوبی بدن بهتون از چند جا دیگه هم بپرسید . به نظر میاد تبلیغاتی باشه من شخصا خودم بودم به عنوان سرویسی که میخوام شیر نباشه به این قیمت اعتماد نمیکنم چون از شاتل که دوستان پرسیده بودن قیمتا حدود 10 برابر یا بیشتر بوده . البته اونجا سرویس dedicate است که منظور من بیشتر همین بود تا IP اختصاصی و کاربرد لفظ ip اختصاصی بیشتر برای موارد هاستینگ و راه اندازی سرور ها و خرید های اینترنتی از سایت هایی مانند پی پال و vپن ها ی با IP اختصاصی بکار میره. اگه شما برای مثلا گیم پینگ مناسب میخواین نمیشه با اطمینان بهتون گفت که از همین صبا نت بگیرید چ.ن به چیزای دیگه ای هم که تو پست قبلی گفتم هم مربوط میشه. به نظر من تا مطمئن نشدین اقدام نکنین. منم بیشتر میگردم ببینم مطلب مفیدی پیدا میکنم اگه بود میام همینجا میگم
اینجا رو هم باراگراف آخر رو مطالعه کنید در مورد سرویس اختصاصی اینترنت قیمت جالبی نوشته!

در این مورد هم لازمه که توضیح بدم ... اون آی پی که شاتل یا پار آنلاین به شما میده ... آی پی استاتیک هست نه Ip اختصاصی

فرق این دوتا خیلی زیاده ... ip استاتیک یعنی اینکه شما هربار که کانکت میشی همون ip به شما تعلق میگیره و نه هر بار یه ip .... وصددرد هم بین تعداد زیادی یوزر شیر هست این آی پی ... و به همین دلیل قیمتش کمه ...

ip اختصاصی همونطور که شنیدید برای راه اندازی هاستینگ و ... کاربرد داره که قیمتش هم زیاده

Phoenixrezareza 
10-02-2011, 01:07
من فکر میکنم پینگ اصلا ربطی به آی پی استاتیک و متغیر نداره و حتما هم هینطوره

چون شما وقتی کانکت میشی یه آی پی میگیری و تا وقتی که دیسکانکت نشدی اون آی پی مال شماست ... و اینطور نیست که بگیم مدام عوض بشه که پینگتو بالا ببره ...

ولی در ای پی استاتیک شما هربار که کانکت میشی همون آی پی به شما تعلق میگیره ...

میزان تایم پاسخدهی 2 آی پی مربوط به پهنای باند شبکه و سرعت اونه ...

پس نتیجه اینکه داشتن ip استاتیک ربطی به بهبود پینگ نداره

ممنون آقا بابک.
حالا یه سوال.شاید در صورت داشتن IP اختصاصی،سروری که ISP واسه اتصال در اختیار ما قرار میده فرق کنه.یعنی از اون افراد دیگه مجزا باشبم.اگه اینطور باشه یعنی یه جورایی ترافیک کمتر! اون دوستم هم همینو میگفت،میگفت ظاهرا شرکتا مایل نیستن زیاد IP اختصاصی بدن واسه همین قضیه.اینو میشه از اینترنت بعضی شرکتای دولتی هم فهمید،بعضی جاها به شکل عجیبی پینگشون پایینه.یه رفیق دارم تازه یه جا استخدام شده میگه ping گوگلش همیشه در حد 100 تا 170ms !!!!!!

اگه اینطور باشه چی؟ به نظرتون سیستمش اینجوریه؟

Phoenixrezareza 
10-02-2011, 01:13
تکراری شد ببخشید.

Phoenixrezareza 
10-02-2011, 01:19
اینم تکراری شد ببخشید.فکر کنم اشکال از سایت بود،یه 1 ساعتی بالا نمیومد.

FGi
10-02-2011, 09:10

سلام خدمت شما دوست عزیز

بنده 5 سال می باشد که مشترک صبانت هستم.
سرعت روزانه صبانت خوب و قابل قبول است ولی شبانه آن اصلا" تعریفی ندارد و قطعی نیز دارد.

و من درحال حاضر در جست و جوی شرکت دیگری هستم.

------------------

از دوستان کسی اطلاعاتی از شرکت آزادنت دارد ؟ و از این شرکت سرویس گرفته است؟

benson
10-02-2011, 10:37
سلام

می خواستم یه راهنمایی در رابطه با وایرلس ازتون بکنم

از کجا می تونم یه سریس 1 مگ خوب بگیرم ؟ شما کدوم شرکت رو پیشنهاد می کنید ؟

قیمتش هم خوب باشه

Phoenixrezareza 
10-02-2011, 11:11
سلام خدمت شما دوست عزیز

بنده 5 سال می باشد که مشترک صبانت هستم.
سرعت روزانه صبانت خوب و قابل قبول است ولی شبانه آن اصلا" تعریفی ندارد و قطعی نیز دارد.

و من درحال حاضر در جست و جوی شرکت دیگری هستم.

------------------

از دوستان کسی اطلاعاتی از شرکت آزادنت دارد ؟ و از این شرکت سرویس گرفته است؟

آقا ممنون.فقط یه سوال.منظورتون از روزانه چه ساعتهایی هست؟منظورتون از شبانه همون 3 تا 7 صبح هست که دانلود رایگان داره؟

babak_gww
10-02-2011, 13:03
ممنون آقا بابک.
حالا یه سوال.شاید در صورت داشتن IP اختصاصی،سروری که ISP واسه اتصال در اختیار ما قرار میده فرق کنه.یعنی از اون افراد دیگه مجزا باشبم.اگه اینطور باشه یعنی یه جورایی ترافیک کمتر! اون دوستم هم همینو میگفت،میگفت ظاهرا شرکتا مایل نیستن زیاد IP اختصاصی بدن واسه همین قضیه.اینو میشه از اینترنت بعضی شرکتای دولتی هم فهمید،بعضی جاها به شکل عجیبی پینگشون پایینه.یه رفیق دارم تازه یه جا استخدام شده میگه ping گوگلش همیشه در حد 100 تا 170ms !!!!!!

خواهش میکنیم.
من که بعید میدونم، اما اگه فرضیه شما هم درست باشه ، پس یعنی isp ها میان یه امکانات خاصی رو برای مثلا سازمانها و یا شرکتها قائل میشن. درسته ؟

حالا اگه شما Ip استاتیک هم بگیری. این امکانات رو برای شما قائل نمیشن ( چون میدونن که با یه کاربر خانگی سروکار دارن) . و در نتیجه میشه همونی که بود ... :46:

من شخصا نظرم اینه که با ip استاتیک پینگتون بهبود پیدا نمیکنه ... اما با این حال اگه زیاد مطمئیند میتونید یک ماه استاتیک رو هم امتحان کنید و ببنید پینگتون بهتر میش یا نه ... شاید شد:46:

اما یه پیشنهاد : اگه به آشنائی چیزی که در مراکز دولتی کار میکنن و از isp شما سرویس گرفتن واسه شرکتشون ... میتونید بخواید که dns سروری رو که ازش استفاده میکنن به شما بده ... شاید اینطوری مشکل پینگ حل شد

Mehran-King
10-02-2011, 13:10
دوستان وایرلس چیه مودم adsl چیه ؟ با هم فرق دارن ؟

Phoenixrezareza 
10-02-2011, 13:38
خواهش میکنیم.
من که بعید میدونم، اما اگه فرضیه شما هم درست باشه ، پس یعنی isp ها میان یه امکانات خاصی رو برای مثلا سازمانها و یا شرکتها قائل میشن. درسته ؟

حالا اگه شما Ip استاتیک هم بگیری. این امکانات رو برای شما قائل نمیشن ( چون میدونن که با یه کاربر خانگی سروکار دارن) . و در نتیجه میشه همونی که بود ... :46:

من شخصا نظرم اینه که با ip استاتیک پینگتون بهبود پیدا نمیکنه ... اما با این حال اگه زیاد مطمئیند میتونید یک ماه استاتیک رو هم امتحان کنید و ببنید پینگتون بهتر میش یا نه ... شاید شد:46:

اما یه پیشنهاد : اگه به آشنائی چیزی که در مراکز دولتی کار میکنن و از isp شما سرویس گرفتن واسه شرکتشون ... میتونید بخواید که dns سروری رو که ازش استفاده میکنن به شما بده ... شاید اینطوری مشکل پینگ حل شد

اگه اینطوری باشه که یه امکانات خاصی برای مراکز دولتی بدن فکر نکنم براشون بصرفه که بیان یه کاربر خونگی رو مجزا کنن از اون شرکتا.واسشون نمیصرفه.

احتمال زیاد IP اختصاصیو میگیرم.فقط مشکل اینه که حداقل 3 ماهه هست،نمیشه 1ماهه آزمایشی گرفت.

در اون مورد یعنی بهشون DNS خاصی میدن؟

حالا آق بابک شما که فک کنم با صبا داری کیفیت سرویس چطوره؟تو اون محدوده ساعت 8 تا 2 نصفه شب قطعی نداری؟پینگت چنده؟کلا راضی هستی؟

(من اصلا دانلود شبانه واسم مهم نیست،من WoW بازی میکنم،آفیسر یکی از Guild های اول رلممون هستم، خیر سرم ملت کلی حساب میبرن ازم،واسم داشتن یه کانکشن درست حسابی واسه گیم خیلی مهمه،یه مدت آبروم داشت میرفت از بس DC داشتم،واسه همینه که شدید دنبال یه ISP درست حسابیم)

mehdisatss
10-02-2011, 14:05
در این مورد هم لازمه که توضیح بدم ... اون آی پی که شاتل یا پار آنلاین به شما میده ... آی پی استاتیک هست نه Ip اختصاصی

فرق این دوتا خیلی زیاده ... ip استاتیک یعنی اینکه شما هربار که کانکت میشی همون ip به شما تعلق میگیره و نه هر بار یه ip .... وصددرد هم بین تعداد زیادی یوزر شیر هست این آی پی ... و به همین دلیل قیمتش کمه ...

ip اختصاصی همونطور که شنیدید برای راه اندازی هاستینگ و ... کاربرد داره که قیمتش هم زیاده

ممنون آقا بابک.

بله من منظورم همون IP اختصاصی بود نه استاتیک و همانطور که بابک جان فرمودند IP استاتیک تاثیری رو پینگ نمیزاره. من فکر میکنم که اون سازمانها و مراکز خاص که گفتید پینگای عالی دارند علاوه بر نوع سرویسی که از شرکت های پاپ میگیرند تجهیزات و وسایل خاصی هم بکار میبرند تا بهترین کیفیت رو بگیرند نمیشه کاربرای خانگی رو با شرکت های خصوصی و سازمانها مقایسه کرد.

babak_gww
10-02-2011, 15:09
اگه اینطوری باشه که یه امکانات خاصی برای مراکز دولتی بدن فکر نکنم براشون بصرفه که بیان یه کاربر خونگی رو مجزا کنن از اون شرکتا.واسشون نمیصرفه.

احتمال زیاد IP اختصاصیو میگیرم.فقط مشکل اینه که حداقل 3 ماهه هست،نمیشه 1ماهه آزمایشی گرفت.

در اون مورد یعنی بهشون DNS خاصی میدن؟

حالا آق بابک شما که فک کنم با صبا داری کیفیت سرویس چطوره؟تو اون محدوده ساعت 8 تا 2 نصفه شب قطعی نداری؟پینگت چنده؟کلا راضی هستی؟

(من اصلا دانلود شبانه واسم مهم نیست،من WoW بازی میکنم،آفیسر یکی از Guild های اول رلممون هستم، خیر سرم ملت کلی حساب میبرن ازم،واسم داشتن یه کانکشن درست حسابی واسه گیم خیلی مهمه،یه مدت آبروم داشت میرفت از بس DC داشتم،واسه همینه که شدید دنبال یه ISP درست حسابیم)

صرفیدن نداره که ... نرم افزاره ... یه کلیک میکنن تموم :31: سیمکشی نمیکنن که :31:

در مورد DNS هم اختصاصی نه به اون معنی که یه DNS بدن به یه شرکت ... اما احتمالش هست که ازdns های کمتر عمومی بهشون ارائه بدن ... یعنی ترافیکش کمتر باشه و... البته احتمالن!

من نه صبا نیستم ...
من پارس بودم ... بعد از یه مدت که تمدید نکردم قطع شد ... و الان هم که پارس پورت نداشت بهم بده رفتم از پیشگامان گرفتم ... منتظرم خطم رانژه بشه

قبلن پارس حرف نداشت ... ولی الان رو نمیدونم ... بعضیا ازش ناراضین ... اما به نظر من هنوز هم بهترین isp هستش

در مورد بازی هم من پیشنهاد میکنم اگه از لحاظ مالی مشکلی نداری ... 2 خط تلفون رو رانژه کنی و از 2 isp مختلف اشتراک بگیری ... اینطوری هرکدوم که پینگش بد بشه از اون یکی میشه استفاده کرد

babak_gww
10-02-2011, 15:16

وایرلس یعنی تکنولوژی بی سیم ... هرچیزی که برای ارتباط از امواج استفاده کنه و سیم نداشته باشه بهش میکن وایرلس

مودم adsl هم وسیله ای هست که با اون میشه از اینترنت پرسرعت استفاده کرد ... مثل مودم دیال آپ

Phoenixrezareza 
10-02-2011, 20:04
آقا بابک نفس از جای گرم بلند میشه ها P: دو تا خط؟ دو تا سرویس؟ ای ووووووی !

من یه مشکل اساسی که با شاتل داشتم این بود که سر ساعت 1 شب که دانلود رایگان میشد دهن من سرویس بود.سرعت میشد افتضاححححح،علتشم این بود که همه شروع میکردن به دانلود و سیستمش هم اینجوری نبود که نیاز بشه با یه یوزر و پس دیگه کانکت بشی (یعنی مث صبا نیست) و مجزا نبود که کیفیت سرویست نیاد پایین.
حالا مثکه پارس آنلاین هم 1 تا 6 سرویس دانلود رایگانشه.مال پارس چطوره؟باید با یه اکانت دیگه کانکت شد؟ یا نیاز نیست؟سر ساعت 1شب کیفیت سرویس دانلود غیر مجانی میاد پایین؟

babak_gww
10-02-2011, 23:16
آقا بابک نفس از جای گرم بلند میشه ها P: دو تا خط؟ دو تا سرویس؟ ای ووووووی !

من یه مشکل اساسی که با شاتل داشتم این بود که سر ساعت 1 شب که دانلود رایگان میشد دهن من سرویس بود.سرعت میشد افتضاححححح،علتشم این بود که همه شروع میکردن به دانلود و سیستمش هم اینجوری نبود که نیاز بشه با یه یوزر و پس دیگه کانکت بشی (یعنی مث صبا نیست) و مجزا نبود که کیفیت سرویست نیاد پایین.
حالا مثکه پارس آنلاین هم 1 تا 6 سرویس دانلود رایگانشه.مال پارس چطوره؟باید با یه اکانت دیگه کانکت شد؟ یا نیاز نیست؟سر ساعت 1شب کیفیت سرویس دانلود غیر مجانی میاد پایین؟

گفتم که اگه مشل هزینه نداری :31: پس شماهم زیر خط فقری :10:

اره پارس هم همینطوره ... از 1 سرعتا میکشه پایین و... اما خیلی پایین نیست ... مثلا 256 ... روزا بین 120 تا 190 و تو ساعت رایگان شب میاد تا 60-90 و گاهن 50

میتونی یه کار دیگه هم بکنی ... نا محدود بگیری ... اینطوری روز و شب سرعتت یکیه و پایدار

Phoenixrezareza 
11-02-2011, 00:14
:31: نه بابا زیر خط فقر نیستیم.فقط بالای خط میلیاردر هم نیسیم :5: عامو کی زیر خط فقره؟ما که کسی ندیدم :27:

بازم ممنون از راهنماییات داش بابک :46:

msseng
11-02-2011, 09:10

مودم adsl یک مودم خاص هست برای استفاده از اینترنت پرسرعت که روی همین خطوط تلفن ثابت قرار میگیره.

حالا ارتباط مودم با کامپیوتر میتونه از طریق پورت LAN باشه یا پورت USB یا اینکه "وایرلس" باشه، که همه اینها به امکانات مودم بستگی داره.

FGi
11-02-2011, 09:54
آقا ممنون.فقط یه سوال.منظورتون از روزانه چه ساعتهایی هست؟منظورتون از شبانه همون 3 تا 7 صبح هست که دانلود رایگان داره؟

روزانه در مجموع سرعت خوبی داره ( از ساعت 4 بعدازظهر به بعد ) بهتر هم می شود.

و منظورم از شبانه همان 3 تا 7 صبح بود.

ser adam
11-02-2011, 19:08
سلام دوستان
من اینترنتم و میخوام به ADSL تغییر بدم میخواستم یه شرکت خوب بهم معرفی کنید .تنها چیز هایی که میدونم 512 بیشترین سرعت پس سرعتش 512 باشه.حجم دانلود رو نمیدونم چقدر باشه.مودمشم اگه وایرلس باشه بهتره.هزینه ایم که میتونم بکنم در حدود 200 تومنه.

msseng
11-02-2011, 21:20
سلام دوستان
من اینترنتم و میخوام به ADSL تغییر بدم میخواستم یه شرکت خوب بهم معرفی کنید .تنها چیز هایی که میدونم 512 بیشترین سرعت پس سرعتش 512 باشه.حجم دانلود رو نمیدونم چقدر باشه.مودمشم اگه وایرلس باشه بهتره.هزینه ایم که میتونم بکنم در حدود 200 تومنه.

من خودم 512 با محدودیت 2gb در ماه رو از آسیاتک گرفتم و راضیم.

البته نمیشه از هیچ ISP صد در صد راضی بود، بالاخره ایرانه دیگه! :27:

ولی به نسبت قیمتش که حدودا 15 تومن در ماه میشه، خوبه و کار من رو راه میندازه. شبانه (1-7 صبح) هم رایگان هست.

assz1366
12-02-2011, 07:14
بچه ها امشب من نتونستم ساعت 6:40 صبح به بعد با شبانه صبا وصل شم، برای شما هم همینطور بوده ؟
نکنه تازه فهمیده که اینجوری ملت بیشتر از 7 وصل می مونن بعد 6:40 یوزر شبانش رو غیر فعال کرده ؟
لطفا بگید تونستید بعد این ساعت تا حتی تا 7 وصل شید یا نه ؟
من با اکانت اصلیش وصل می شد اما با شبانش یوزر پس رو اشتباه می گفت و وصل نمی شد مثل بقیه وقتای روز !
قانونا تا 7 باید بدن خودشون اعلام کردن:angry::angry:

aliram38
12-02-2011, 11:07
بچه ها امشب من نتونستم ساعت 6:40 صبح به بعد با شبانه صبا وصل شم، برای شما هم همینطور بوده ؟
نکنه تازه فهمیده که اینجوری ملت بیشتر از 7 وصل می مونن بعد 6:40 یوزر شبانش رو غیر فعال کرده ؟
لطفا بگید تونستید بعد این ساعت تا حتی تا 7 وصل شید یا نه ؟
من با اکانت اصلیش وصل می شد اما با شبانش یوزر پس رو اشتباه می گفت و وصل نمی شد مثل بقیه وقتای روز !
قانونا تا 7 باید بدن خودشون اعلام کردن:angry::angry:
برای من مشکلی نداشت و وصل شد.
ساعت 6:45 دیسکانکت کردم و دوباره وصل کردم. تا ساعت 7:45 وصل بود.

ser adam
12-02-2011, 16:29

البته نمیشه از هیچ ISP صد در صد راضی بود، بالاخره ایرانه دیگه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی به نسبت قیمتش که حدودا 15 تومن در ماه میشه، خوبه و کار من رو راه میندازه. شبانه (1-7 صبح) هم رایگان هست. من سرعت 512 با حجم 1 گیگ رو 10 تومن تو نت دیدم.....یعنی این خوبه....شانس اسم شرکت و یاداشت نکردم:31:.....این قیمتی که شما دادید برای 512 حجم 2 گیگ....به نظر خودت خوبه یا ارزون تر از اینم هست؟دوستان اگه پیشنهاد دیگه ای هم هست بدن؟راستی من مودمم ندارم؟مودم چی پیشنهاد میکنین.وایرلس باشه بهتره.

zhashemi
12-02-2011, 22:58
با سلام

به تاپيك جديد بررسي ADSL ايران خوش امديد .

چون تاپيك قبلي خيلي شلوغ شده بود و تعداد پست ها زياد شده بود ، تاپيك قبلي قفل شد.
چند پست آخرش منتقل مي شه به اينجا و نظر سنجي جديد هم اضافه مي شه

و اينكه حتما در نظر سنجي جديد شركت كنيد

ممنون
محسن[/QUOTE]

سلام
این شاتل چطوره کسی اطلاعات داره؟

babak_gww
12-02-2011, 23:36
سلام
این شاتل چطوره کسی اطلاعات داره؟

میگن افتـــــــــضاح شده :19:

Phoenixrezareza 
13-02-2011, 03:48
شاتل = آشغال :puke: من باهاش 2 مگ آفیس داشتم دیوونه شدم.گفتم جمعش کنن.

babak_gww
13-02-2011, 13:14
تاپیک مخصوص شرکت پیشگامان هم راه افتاد

ser adam
13-02-2011, 14:05

البته نمیشه از هیچ ISP صد در صد راضی بود، بالاخره ایرانه دیگه! :27:

ولی به نسبت قیمتش که حدودا 15 تومن در ماه میشه، خوبه و کار من رو راه میندازه. شبانه (1-7 صبح) هم رایگان هست.
سرعت 512....1گیگ.....10 تومن......این گرونتره ....بعدم درباره مودم هم ترجیحا وایرلس یه پیشنهادی بدید.ممنون:10:

r4pbr4p
13-02-2011, 16:38
شاتل = آشغال :puke: من باهاش 2 مگ آفیس داشتم دیوونه شدم.گفتم جمعش کنن.

دوستان لطف کنن شهرشون هم که توش شاتل افتضاحه بگن، کر مانشاه که خوبه مشکل خاصی نداره

adcomputer
13-02-2011, 19:29
یک سایتی بود شماره تلفن رو بهش میدادی نشون میداد چه شرکت هایی در منطقه ما ADSL میدن. آدرس اون سایت رو دارید؟ گشتم پیداش نکردم.

amir_91
13-02-2011, 19:38
یک سایتی بود شماره تلفن رو بهش میدادی نشون میداد چه شرکت هایی در منطقه ما ADSL میدن. آدرس اون سایت رو دارید؟ گشتم پیداش نکردم.

internetfinder.ir

babak_gww
14-02-2011, 00:08
یک سایتی بود شماره تلفن رو بهش میدادی نشون میداد چه شرکت هایی در منطقه ما ADSL میدن

والا ما هر خراب شده ای رو که بهش دادیم گفت اطلاعات اونجا در دسترس نیست :2:

SHIRIN 1843
14-02-2011, 16:37
سلام دوستان میتونید یه شرکت خوب واسه اینترنت پر سرعت معرفی کنین.

msseng
14-02-2011, 23:16

من از آسیاتک استفاده میکنم و به نسبت پولی که دادم راضیم. :8:
512 حجمی، سه ماهه 6GB زیر 50 تومن

البته هیچ چی صد در صد کامل نیست، مخصوصا اینترنت تو ایران! هزارتا صاحب داره ولی هیچکی جوابگو نیست! :21:

babak_gww
14-02-2011, 23:29

بزرگترین شرکتها الان پارس آنلاین هستند و شاتل و داتک و آسیا تک و پیشگامان ...

من هم آسیا داشتم هم پارس و هم پیشگامان

به نظرم بهترینش پارس آنلاین هستش ... هم از نظر قیمت و هم سرعت

سرویسهای پارس آنلاین که اسمی 128 هستن ... در واقع روی 1 مگ بسته شدن ... یعنی پول 128 میدی ... ولی 1 مگ استفاده میکنی :10:

Hamid Reza
15-02-2011, 12:16

سلام

شما كدوم منطقه مخابراتي هستيد؟
كدوم شهر هستيد؟
همه اينا تو انتخاب يه شركت تاثير داره
هيچ شركتي همه جا خوب نيست
بايد توي تاپيك شهر مورد نظرتون تحقيق كنيد ببينيد بيشتر از كدوم شركت راضين
يا تو منطقه مخابراتي خودتون كسايي كه ADSL دارن پرس و جو كنيد

سرویسهای پارس آنلاین که اسمی 128 هستن ... در واقع روی 1 مگ بسته شدن ... یعنی پول 128 میدی ... ولی 1 مگ استفاده میکنی :10:

سلام
اينطوريام نيست

شركتهاي بزرگ ديگه اي هم داريم مثل صبانت و فن آوا و سپنتا و لايزر و...

معيارهاي زيادي تو اينكه يه سرويس خوب شناخته بشه نقش دارن
ترام جمعيت اون منطقه
مركز مخابراتي
فاصله تا مخابرات
اندازه كابل
و....

اينكه يه سرويس دهنده تو چندتا منطقه خوب سرويس ميده دليل بر اين نميشه كه همه جا اينطور باشه
الان سرويس هاي خيلي قوي موجود هستن با پشتيباني عالي
مثل لايزر يا سپنتا
من خودم خيلي كم از اين دو تا شركت بدي شنيدم

همچنين بايد بگم كه بيشتر ISP شير 8 هستن
يعني سرويس 1 مگ رو بين 8تا كاربر تقسيم ميكنن ميشه 128
حالا ممكنه تو يه منطقه از 8تا فقط 1نفر باشه كه اون موقع مسلما سرعت بالايي داره
ولي وقتي 8نفر تكميل شه كم كم سرعت هم نرمال ميشه
يا ممكنه بين اون 8نفر مثلا دو نفر زياد استفاده نكنن از اينترنت مسلمه كه سرعت بقيه هم بالا ميره

من الان خودم صبانت دارم و سرعت بالايي هم دارم چون مركز مخابراتي خلوتي داريم

babak_gww
15-02-2011, 13:54
سلام

سلام
اينطوريام نيست

شركتهاي بزرگ ديگه اي هم داريم مثل صبانت و فن آوا و سپنتا و لايزر و...

معيارهاي زيادي تو اينكه يه سرويس خوب شناخته بشه نقش دارن
ترام جمعيت اون منطقه
مركز مخابراتي
فاصله تا مخابرات
اندازه كابل
و....

اينكه يه سرويس دهنده تو چندتا منطقه خوب سرويس ميده دليل بر اين نميشه كه همه جا اينطور باشه
الان سرويس هاي خيلي قوي موجود هستن با پشتيباني عالي
مثل لايزر يا سپنتا
من خودم خيلي كم از اين دو تا شركت بدي شنيدم

همچنين بايد بگم كه بيشتر ISP شير 8 هستن
يعني سرويس 1 مگ رو بين 8تا كاربر تقسيم ميكنن ميشه 128
حالا ممكنه تو يه منطقه از 8تا فقط 1نفر باشه كه اون موقع مسلما سرعت بالايي داره
ولي وقتي 8نفر تكميل شه كم كم سرعت هم نرمال ميشه
يا ممكنه بين اون 8نفر مثلا دو نفر زياد استفاده نكنن از اينترنت مسلمه كه سرعت بقيه هم بالا ميره

من الان خودم صبانت دارم و سرعت بالايي هم دارم چون مركز مخابراتي خلوتي داريم

سلام آقا حمیدرضا جان :31: چه خبرا؟ :دی

راستش من شلوغترین مرکز مخابراتی هستم ... انقدد شلوغه که 8 ماهه تو نوبت پورت واسه پارس موندم اما بهم نرسید ...

قبلا که پارس داشتم ... پارسال ... با اینکع منطقه شلوغ بود اما سرعتا عالی بود ...
الان میگن نه مثل پارسال ... اما هنوزم خیلی خوب داره سرویس میده

شرکتهای دیگه مثل لایزر هم تو شهرستان سرویس نمیدن ... اینه که زیاد عمومی نیستن

tashakor
15-02-2011, 20:50
سرویس نامحدود چی پیشنهاد می دین؟ چرا؟

MohammadKingstar
15-02-2011, 21:03

قيمت 128 پارسان لاين چنده؟؟؟؟

actros 1843
15-02-2011, 21:51
قيمت 128 پارسان لاين چنده؟؟؟؟

با محدودیت؟
بدون محدودیت؟

ولی اینجا میتونید قیمت هارو ببینید اگه تهران یا کرج هستید::31:

Xx Hossein xX
16-02-2011, 13:45
سلام ...
شاید سوالم یکم بی ربط به تاپیک باشه .

مودم من 4 پورت خروجی داره که این 4 تا فقط روی کامپیوتر اول کار میکنند !
و مثلا همزمان پورت 3 رو به PC2 وصل میکنم کار نمیکنه و اررور 651 میده .

میخواستم ببینم برای اینکه از مودم بتونم روی کامپیوتر های دیگه استفده کنم باید تنظیمات خاصی انجام بدم !؟

مدل مودم : TP-Link | TD-8840T
ممنون ...:11:

babak_gww
16-02-2011, 20:27
سلام ...
شاید سوالم یکم بی ربط به تاپیک باشه .

مودم من 4 پورت خروجی داره که این 4 تا فقط روی کامپیوتر اول کار میکنند !
و مثلا همزمان پورت 3 رو به PC2 وصل میکنم کار نمیکنه و اررور 651 میده .

میخواستم ببینم برای اینکه از مودم بتونم روی کامپیوتر های دیگه استفده کنم باید تنظیمات خاصی انجام بدم !؟

مدل مودم : TP-Link | TD-8840T
ممنون ...:11:

سلام
باید کانکشنت رو به صورت pppoe تنظیم کنی ... در ای ن صورت با روشن کردن مودم کانکت میشی ... و همزمان چند کامپیوتر میتونن از اینترنت استفاده کنن

سوالی بود در خدمتم :11:

Xx Hossein xX
17-02-2011, 16:50
سلام
باید کانکشنت رو به صورت pppoe تنظیم کنی ... در ای ن صورت با روشن کردن مودم کانکت میشی ... و همزمان چند کامپیوتر میتونن از اینترنت استفاده کنن

سوالی بود در خدمتم :11:

ممنون ...

الان هم روی PPPOE تنظیم هستش .

ولی خوب کامپیوتر دوم کانکت نمیشه .

:11:

joe_satriani
17-02-2011, 18:37
ممنون ...

الان هم روی PPPOE تنظیم هستش .

ولی خوب کامپیوتر دوم کانکت نمیشه .

:11:

با سلام
دوست عزيزم در تاپيك زير ادامه بديد

راه اندازی ADSL - خريد، نصب و رفع عيب مودم

موفق باشيد.

wordship
17-02-2011, 20:35
دوستان کسی از شیراز هست که اینترنت نا محدود داشته باشه؟
تویه تاپیک خودش پرسیدم کسی نیست که جواب بده!
اگر کسی داره لطف کنه بگه از کجا گرفته؟ 3 ماهی چند؟

Mageed
18-02-2011, 00:14
سلام من ساکن کرجم راستش گیج شدم از چه شرکتی Adsl بگیرم میگن اینجا شاتل خوبه (بهترین چیزش اینه که محدودیت دانلود نداره)بقیه هم هستن پارس آنلاین،شبدیز،کیمیا و
شنیدم مستقیم از خود مخابرات هم میشه گرفت حالا اون چطوری کسی منو راهنمایی کنه خیلی ممنون میشم.

oghyanoos
18-02-2011, 11:29
سلام دوستان
یکی لطف کنه به من بگه چطوری id رو به شکل دستی وارد کنم؟؟؟
چون کامپیوترم وصل نمیشه!
d-link 2640

mani_nima
18-02-2011, 13:17
سلام.یه سوال داشتم؟
چند روز پیش خطوط تلفن در خونمونو پاره کردن(خدا هدایتشون کنه :) )
بعد فرداش دیدیم که یکی اومده بیشتر رشته سیم هارو به هم وصل کرده و بعضیا وصل نیست.
تلفن ها تقریبا هیچ مشکلی نداشت تا امروز صبح که فهمیدم خطی که باهاش به وسیله adsl متصلم خوب کار میکنه (چراغ dsl روشنه و تو اینترنتم) اما خط تلفونمون اصلا کار نمیکنه.یعنی بوق نمیخوره.
از دمه کنتور هم چک کردم.تلفن انگار وصل نیست.ولی میام تو نت.
یکی بگه قضیه چیه؟

MohammadKingstar
18-02-2011, 13:27
سلام من ساکن کرجم راستش گیج شدم از چه شرکتی Adsl بگیرم میگن اینجا شاتل خوبه (بهترین چیزش اینه که محدودیت دانلود نداره)بقیه هم هستن پارس آنلاین،شبدیز،کیمیا و
شنیدم مستقیم از خود مخابرات هم میشه گرفت حالا اون چطوری کسی منو راهنمایی کنه خیلی ممنون میشم.
شاتل بد نیست شب ها دانلود هم نا محدوده ولی به نظر من به سری به تایپک شاتل وپارسان لاین بزن سوال تو مطرح کن هر کسی که تو کرج adsl داره به تو جواب خوبی میده من تو تهرانم ولی نمی دونم تو کرج خط شرکت های وسرور شون چطوره

adcomputer
18-02-2011, 17:18
والا ما هر خراب شده ای رو که بهش دادیم گفت اطلاعات اونجا در دسترس نیست :2:

آره منم همینطور :2:

اما قبلاً کار میکرد. شاید این سایته نبود. یا اینکه ازکار افتاده.

P.30.MAN
18-02-2011, 19:39
سلام.(من این سوال رو تو بخش مودم پرسیدم ولی کسی جواب نداد اگه ممکنه یکی جواب بده:11:)
اول از همه یکی میتونه بگه NAT چیه؟؟؟
آخه من online بازی میکنم و موقعی که با xbox360 بازی میکنم nat open هست ولی امروز میخواستم با pc بازی کنم میزنه your nat is STRICT حالا چجوری باید بازش کنم؟؟؟
مگه این مربوط به مودم نمیشه پس چرا توی ایکس باکسم open هست و توی pc strict هستش؟؟؟

HotGoal
21-02-2011, 17:07
دوستان عزیز اگه ممکنه میشه یه ISP خوب از لحاظ پینگ در جزیره کیش معرفی کنید ؟ ممنون از همگی

actros 1843
21-02-2011, 18:01
سلام دوستان میشه یه شرکت معرفی کنید برای 128 حجم2گیگ میخوام سه ماهه بگیرم.

شبانه 1به بعد باشه.

قیمت اش هم متهی از 12 بیشتر نشه ممنون.

ممنون.:31:

mahsafar
21-02-2011, 20:48
فقط میشه حسرت خورد
قیمت اینترنت در انگلستان:

actros 1843
22-02-2011, 20:53
سلام دوستان میشه یه شرکت معرفی کنید برای 128 حجم2گیگ میخوام سه ماهه بگیرم.

شبانه 1به بعد باشه.

قیمت اش هم متهی از 12 بیشتر نشه ممنون.

ممنون.

کسی نیست جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟؟؟

DarknesSLand
23-02-2011, 17:39
دوستان الان بهترین شرکت واسه adsl تو تهران چه شرکتی هست؟ از نظر پینگ و سرعت دانلود

Johan lopez
23-02-2011, 20:05
با سلام به دوستان من adsl صبانت دارم اما می خوام عوضش کنم یه شرکت دیگه
خوب حالا پارس آنلاین بهتره یا آسیاتک یا شاتل
لطفا هر چی سزعت دانلود دارید بگید
در زمن من 1mb می خوام بگیرم

actros 1843
23-02-2011, 21:20
با سلام به دوستان من adsl صبانت دارم اما می خوام عوضش کنم یه شرکت دیگه
خوب حالا پارس آنلاین بهتره یا آسیاتک یا شاتل
لطفا هر چی سزعت دانلود دارید بگید
در زمن من 1mb می خوام بگیرم

اگه میخوای حجم کمتر از 20گیگ بگیری و از سرویس شبانه استفاده کنی دور آساتک رو یه خط قرمز بکش

چون شبانه با ترافیک کمتر از 20 گیگ نیم بها حساب میشه

ولی در کل شاتل بهتره.

mpeg
24-02-2011, 01:56
دوستان من اشتراک اسیاتک داشتم حالا دیگه کنسلش کردم
128 میخوام از شرکت دیگه بگیرم کجا رو پبشنهاد میکنید
منظقه مخابراتی توحید
راهنمایی کنید گیر adsl هستم

actros 1843
24-02-2011, 21:38
128 میخوام از شرکت دیگه بگیرم کجا رو پبشنهاد میکنید
منظقه مخابراتی توحید

الان اگه پورت خالی داشته باشه مخابرات شاتل عصر تلکام:31:

fanoostalaei
24-02-2011, 23:45
مال من 128از شاتله البته من تستو میزارم ولی چون شاتل تو تبریز سرعتهاش رو برده بالا یا مال شما خیلی فرق میکنه اینم تست من

mpeg
25-02-2011, 02:51

---------- Post added at 11:21 PM ---------- Previous post was at 11:21 PM ----------

الان اگه پورت خالی داشته باشه مخابرات شاتل عصر تلکام:31:

کسی دیگه نظر نداره
128 میخوام از شرکت دیگه بگیرم کجا رو پبشنهاد میکنید شبانه رایگان داشته باشه و سرعت خوب و قیمت مناسب
منظقه مخابراتی توحید

am2
25-02-2011, 11:40
سلام
یه سوال بی ربط...سرعت اینتنت رو این روزها کاهش دادن؟
من سرعتم رفته در حد دایال آپ :(((

تست سرعت رو داشته باشین...اپلودم و دانلودم چرا اینقدر تفاوت دارن؟

msseng
25-02-2011, 17:22
سلام
یه سوال بی ربط...سرعت اینتنت رو این روزها کاهش دادن؟
من سرعتم رفته در حد دایال آپ :(((

تست سرعت رو داشته باشین...اپلودم و دانلودم چرا اینقدر تفاوت دارن؟

dial up منطقه شما چقدر سرعتش بالاست!!! :31: :21:

به نظرم کلا سرعتها تو ایران بستگی به مناسبتها و ایام و آب و هوا و هزارتا چیر دیگه داره :21:

am2
25-02-2011, 17:28
dial up منطقه شما چقدر سرعتش بالاست!!!

به نظرم کلا سرعتها تو ایران بستگی به مناسبتها و ایام و آب و هوا و هزارتا چیر دیگه داره

ایران کلا سرعت دایال آپش بالاست :27:
یعنی مشکل از من نیست...چه مناسبتی نزدیکه؟اخه جالبش اینه که دانلود اینقدر خوبه ولی اپلودش سرویس میکنه ادم رو

mpeg
26-02-2011, 14:15
دوستان گیر Adsl یکی دوباره راهنمایی کنه منطقه مخابراتی توحید
1 جا میخوام ارزون باشه سرعت خوب باشه و شبانه رایگان
من معولا حجمی 3 ماه استفاده میکنم
شاتل و داتک و مخابرات و لایزر ,صبا نت و پارس انلاین و نیونت و پیشگامان توسعه ارتباطات
پورت خالی نداره تو منطقه ما
عصر تکام هم نمیخوام
آقا فن او میگه 256 رو 3 ماهه 9 گیگ میدم 45 تومن میارزه چون این سرویس رو داره فقط

yell
26-02-2011, 14:19
سلام .
من از آسیاتک سرویس گرفتم که با این سیاست های جدید شرکت ، باید بیام بیرون .
شما چه شرکتی رو پیشنهاد میکنید ؟
نظرتون در مورد مخابرات چیه ؟ بخث مانیتورینگ توی مخابرات جدیه یا نه ؟! قطعی زیاد داره ؟!
128 به بالا میدن ؟! ( من کاربر کرجم )

Johan lopez
26-02-2011, 17:47
سلام .
نظرتون در مورد مخابرات چیه ؟ بخث مانیتورینگ توی مخابرات جدیه یا نه ؟! قطعی زیاد داره ؟!
اگه سرعت برات مهمه برو پارس آنلاین چون سرعتش از خیلی از شرکتای دیگه بالاتره و تعرفه های خیلی بیشتری داره و انتخاب رو محدود نمی کنه

r4pbr4p
27-02-2011, 09:39
سلام .

دوست عزیز چیه این سیاس تهاش؟

amirfiri
27-02-2011, 10:18
درود
1.چجوری می شه روی یک خط دوتا مودم هم زمان فعال باشه؟
2.اگر خط تلفن رو از خونه ای به خونه ی دیگه انتقال بدیم ADSL هم منتقل می شه باهاش؟ کسی تا حالا این کارو کرده؟

سلام .

مگه مشکل اسیاتک چیه؟
شاید من برم سراغ اسیاتک!

karl Marx
27-02-2011, 18:10
با سلام خدمت دوستان

من از فن آوا سرویس دارم .کیفیت سرویس آنها بد نیست ولی امان از دست خدمات فروش و پسخگویی به مشتریان.
در شرکت داده پردازی فن آوا سگ صاحبش را نمی شناسد.دزدی در روز روشن از حجم مصرفی و بد رفتاری با مشتریان از رده پایین تا سطح مدیران.من شش ماهه اکانت 18 گیگ خریدم بعد متوجه شدم به من 15 گیگ داده اند با کلی دعوا و شکایت از طریق سازمان مقرارات و تنظیم رادیویی و شورای حل اختلاف بزور تازه به حقم رسیده وای به حال افراد ساده که چقدر این شرکت کلاهبردار و دزد تا حالا حقشون را خورده و متوجه نشدند . در یک کلام از نزدیک شدن به شرکت کلاهبردار فن آوا احتراز کنید!

Notorious098
27-02-2011, 23:09
بابا این مخابرات که خیلی اذیت میکنه
باسه دانلود wimax بهتره یا ADSL ?
نظرتون در مورد wimax چیه ؟
راستی بچه ها من قبلا یه تاپیک به عنوان wimax یا ADSL زدم نمیدونم کجاست میشه کمکم کنید نمیدونم کجا زدم ؟

xzero
28-02-2011, 00:14
یک سئوال از دوستانی که از سرویسهای پارس انلاین و شاتل استفاده میکنن:

میخواستم بپرسم مودم LINKSYS WAG 120N با سرویسهای این دو شرکت مشکلی نداره؟!!!

pesar_tanha
28-02-2011, 00:33
بابا این مخابرات که خیلی اذیت میکنه
باسه دانلود wimax بهتره یا ADSL ?
نظرتون در مورد wimax چیه ؟
راستی بچه ها من قبلا یه تاپیک به عنوان wimax یا ADSL زدم نمیدونم کجاست میشه کمکم کنید نمیدونم کجا زدم ؟

سلام
من تصمیم داشتم از مخابرات سرویس بگیرم

مگه مشکلی داره adsl مخابرات ؟؟؟
بعضی از دوستان میگن قطعی داره ولی گویا تو این تازکیا برطرف شده
پینگش چطوره ؟؟؟
در کل از 128 بالاتر به مسکونی میده ؟

Notorious098
28-02-2011, 17:09
سلام
من تصمیم داشتم از مخابرات سرویس بگیرم

مگه مشکلی داره adsl مخابرات ؟؟؟
بعضی از دوستان میگن قطعی داره ولی گویا تو این تازکیا برطرف شده
پینگش چطوره ؟؟؟
در کل از 128 بالاتر به مسکونی میده ؟

بابا رفتم گفت نمیدونم کابل تلفنتون 4 شاخه
حالا رفتم تو خط وایمکس و یا ADSL های شرکتی خصوصی موندم کدوماشو بگیرم راهنماییم کنید ممنون میشم

MoXa
28-02-2011, 17:15
فقط از فن آوا
خیلی عالیه هیچ مشکلی با کابل نوری و لیزری نداره

*LionHeart*
28-02-2011, 23:13
ا سلام خدمت تمامی بچه های گل فروم پی سی ورلد

قبل از هرچیزی این نکته رو بیان کنم که صحبت های من هیچ تبلیغ یا ضد تبلیغ نیست و همه اش بر اساس واقعیت است

من تا مدتی قبل از صبانت سرویس ADSL میگرفتم همان سرویس 128 ولی خوب به دلیل اینکه خونه رو عوض کردیم مجبور شدم از لایزر اینترنت بگیرم چون که صبانت گفت ما تو منطقه امامت پورت خالی نداریم ..
بعد از کلی بررسی گفتن که لایزر سرویس شتاب داره که سرعت اینترنتت در روز متغیره و مینیمم از 128 تا 1500 Kb سرعتت میره ( داخل سایت لایزر هم برید نوشته ) من این سرویس رو گرفتم ولی این سرویس به شدت سرعتش پایینه تا این که تو این فروم میخوام صفحه باز کنم تقریبا شب میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من این سرویس رو مدام با سرویس صبانت مقایسه میکنم و میبینم که واقعا صبانت سرعت فوق العاده ای داشت حداقلش این بود که در روزانه Rate دانلودمون تا 100 میرفت ولی در لایزر نهایت تا 25 میره که اگه بره

سوالی که از خدمت دوستان داشتم اینه که به نظر شما برای منطقه امامت(تهران) از کدام ISP سرویس بگیرم که
1. هم کیفیتش خوب باشه
2. و هم قیمتش مناسب باشه

اینم یه عکس از دانلود برنامه OoVoO که سرعت دانلود کاملا واضحه

poyaaaa
28-02-2011, 23:20
آقا کسی یه سرویس دهنده با ماهی 10000 تومن نمیشناسه؟

عزیزان یه سایت تو گوگل سرچ کردم یک ماه اینترنت واقعا مجانی میده!!!!
من مدارکمو فرستادم ....دو روزه ختم راه افتاد.
به شما پیشنهاد میکنم حتما ببینید..... اسمش تهران اینترنت هست
دمشووووووووووووووون گرم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
:10:
:31:

feriha
01-03-2011, 10:36
سلام به همگی ممنون از نظر سنجی هاتون من که برای رفتن به اینترنت از لبتاب و گوشیم البته با خط ایرانسل استفاده میکنم خیلی هم راضی هستم و سرعتشم بهتر از بقیه است اما به به adsl نمیرسه شما هم امتحان کنین شاید راضی شدین

omid-p30
01-03-2011, 15:31
دوستان فرق وایرلس که بعضی از شرکت ها میدند با وایمکس که ایرانسل و مبین نت میدند چیه ؟ وایرلس همون وایمکس هست ؟

MohammadKingstar
01-03-2011, 15:54
---------- Post added at 05:54 PM ---------- Previous post was at 05:54 PM ----------

دوستان فرق وایرلس که بعضی از شرکت ها میدند با وایمکس که ایرانسل و مبین نت میدند چیه ؟ وایرلس همون وایمکس هست ؟
سلام
فكر كنم وايرلس يه محدوده مشخصي هست ولي وايمكس به دليل اينكه از انتن ها ي ايرانسل استفاده مي كنه محدوه خيلي وسيعي داره

Master89
01-03-2011, 19:24
سلام
از شرکت شاتل بابل سرویس 64 دارم.
با توجه به تصاویر ، به نظر شما سرعتش طبیعی هست ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammadaliarmin
01-03-2011, 19:55
سلام دوستان من کرمانم و adsl دیده بان نت دارم ولی واقعا
مضخرفه به نظر شما بهترین سرویس ای دی اس ال تو
کرمان چیه ؟؟؟ که من همون رو استفاده کنم قیمتش هم
خوب باشه دیده بان نت 512 با ترافیک 4 ماهیانه 18900 تومن
بود تو همین رنج چی خوبه ( تو کرمان) ساتل چطوره ؟؟؟

maziarb
01-03-2011, 19:59
از دو نظر مقایسه میشه!! از نظر جهانی: pingی هستش که بذارنش تو موزه،
از نظر داخلی بد نیست!!
سرعت دانلود چطوره؟

Ocaryx
02-03-2011, 12:47
سلام دوستان من کرمانم و adsl دیده بان نت دارم ولی واقعا
مضخرفه به نظر شما بهترین سرویس ای دی اس ال تو
کرمان چیه ؟؟؟ که من همون رو استفاده کنم قیمتش هم
خوب باشه دیده بان نت 512 با ترافیک 4 ماهیانه 18900 تومن
بود تو همین رنج چی خوبه ( تو کرمان) ساتل چطوره ؟؟؟

شاتل از دیده بان نت افتضاح تره !

اگر کشتنت هم نیا رو شاتل ... تو کرمان تقریبا همه خراب کردن ، هیچی پهنا باند به کرمان نمیدن ...

من دارم تحقیق می کنم واسه اینکه ببینم پارس آنلاین کرمان چطوره ... یا مبین نت که شنیدم بچه ها راضی بودن .

شمام کلا فکر شاتل رو از سرت بیرون کن . از همه بدتر شاتل هست .

mohammadaliarmin
02-03-2011, 16:11
شاتل از دیده بان نت افتضاح تره !

اگر کشتنت هم نیا رو شاتل ... تو کرمان تقریبا همه خراب کردن ، هیچی پهنا باند به کرمان نمیدن ...

من دارم تحقیق می کنم واسه اینکه ببینم پارس آنلاین کرمان چطوره ... یا مبین نت که شنیدم بچه ها راضی بودن .

شمام کلا فکر شاتل رو از سرت بیرون کن . از همه بدتر شاتل هست .
ممنون
هر وقت خبری گرفتی یه pm بده :11::40:

western1
02-03-2011, 16:23
سلام دوستان. یک سوال دارم ممنون اگه جواب بدید.
من ای دی اس ال داتک دارم. حجمیه و یک ماه 3 گیگ 15000 تومن و 3 ماه 5 گیگ 31000 تومنه. سرعتشم 128 است. کسی میتونه راهنمایی کنه اینترنت خوبیه یا نه؟آخه حجمش خیلی کمه. اگه کسی قیمت و حجم بهتری سراغ داره راهنماییم میکنه؟:11:

fanoostalaei
02-03-2011, 18:44
نه بابا کجاش خوبه من به شاتل 128 ماهانه 13900 تومن میدم با 3 گیگ ترافیک و سه ماهه 30 تومن با 6 گیگ 30000تومن وسرعت دانلود من هم با داناود منیجر کمتر از 65 نمیاد.

mpeg
04-03-2011, 03:33
من میخواستم از عصر تلکام سرویس بگیرم 3 ماه 9 گیگ 37700 شبها 3 تا 7 صبح رایگان سرعت 128
دانلود هم تقریبا زیاد دارم

از اوراکل بگیرم یا عصرتلکام
تا 13000 تومن در ماه پول دارم

mostafait
04-03-2011, 10:55
دوست عزیز مودم ADSL مدل TP-LINK 8817 وقتی روشن می کنیم نویز افتضاحی بر روی خط تلفن میفته و نمیشه دیگه با گوشی صحبت کرد!

مشکل از کجاست!

دوتا از این مودم ها هستش که هر کدومش بر روی خط های جداگانه هستند که هر دوشون هم همین مشکل رو دارند!!!

adcomputer
04-03-2011, 10:56
سلام
از شرکت شاتل بابل سرویس 64 دارم.
با توجه به تصاویر ، به نظر شما سرعتش طبیعی هست ؟

در کل خوب نیست. برای ایران هم خیلی بد است.

fanoostalaei
04-03-2011, 11:36
دوست عزیز مودم ADSL مدل TP-LINK 8817 وقتی روشن می کنیم نویز افتضاحی بر روی خط تلفن میفته و نمیشه دیگه با گوشی صحبت کرد!

مشکل از کجاست!

خوب شما اصلا نویز گیر داری؟همون اسپلیتر
کافیه به هر تلفن یکی وصل کنی تا همه چی حل بشه.:10: