PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [جامع] راهنمای جامع سرویس دهنده های اینترنت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

nanosearch
20-10-2010, 12:20
به نظر شما بهترین سرویس دهنده ADSL+ تو مرکز مخابراتی ولیعصر کدام است؟ برای سرعت 128 و 256

soheil.m
20-10-2010, 12:57
با سلام

من الان از صبا نت سرویس میگرم و میخواهم به خاطر سرعت پایین شبانش عوضش کنم.
میخواستم بدونم در مرکز نهری (شهرک غرب) سریعترین سرویس محدود 128 و 256 با شبانه خوب چیه؟ و چه قیمتی؟

در ضمن یکی از دوستان بتانت (مثل اینکه نمایندگیه فناواست) را پیشنهاد کرد. میخواستم بدونم سرعت روزانه و شبانش چه طوره؟ فرق این سرویسهای گروه a و b اش چیه؟
با تشکر

ba maram
21-10-2010, 12:20
سلام دوستای گلم
من اینترنت ای دی اس ال گرفتم از مخابرات(ازینایی که دولت ارایه میده)
یه مشکل بزرگ دارم.تقریبا هر نیم ساعت دی سی میشه(مجبورم مودمم رو ON و OFF کنم)(دی لینک)
راستی لپ تاپ هم دارم....
میشه کمکم کنید...اعصابم رو خورد کرده؟؟

sei_pm
21-10-2010, 13:13
سلام دوستای گلم
من اینترنت ای دی اس ال گرفتم از مخابرات(ازینایی که دولت ارایه میده)
یه مشکل بزرگ دارم.تقریبا هر نیم ساعت دی سی میشه(مجبورم مودمم رو ON و OFF کنم)(دی لینک)
راستی لپ تاپ هم دارم....
میشه کمکم کنید...اعصابم رو خورد کرده؟؟

با 1899 تماس بگیرید
دستور زیر رو داخل cmd بزنید ببینید بعد از نیم ساعت هم قطع میشه

ping 4.2.2.4 -t

ba maram
21-10-2010, 15:41
با 1899 تماس بگیرید
دستور زیر رو داخل cmd بزنید ببینید بعد از نیم ساعت هم قطع میشه

ping 4.2.2.4 -t

cmd چی هست؟؟تا بحال نشنیدم...
از کجا بیارمش؟؟؟
ممنون که جواب میدین:11:

Mr.Pooya
21-10-2010, 16:17
cmd چی هست؟؟تا بحال نشنیدم...
از کجا بیارمش؟؟؟
ممنون که جواب میدین:11:

cmd همون Command Prompt هست شما کلید پنجره یا WIN KEY (عکس پنجره داره ) را همراه با R فشار دهید یک پنجره با نام RUN باز میشه بعد توی اون CMD را تایپ و اینتر کنید سپس دستور العمل بالا را درون اون وارد کنید .

همچنین از منوس استارت نیز میتوانید RUN را باز کنید .

موفق باشید.

عليرضا خان
21-10-2010, 17:29
دوستان عزيز!

از هرجا مي خواهيد ADSL بگيريد بگيريد اما از صبانت نگيريد كه پدر ما را درآورده است.

خدا اين صبانت را نصيب هيچ بني بشري نكند چرا كه دمار از روزگار آن شخص در خواهد آورد.

دلمان به يك دانلود شبانه خوش بود كه از اول مهر برداشته آن را محدود كرده.

Mr.Pooya
21-10-2010, 17:50
دوستان عزيز!

از هرجا مي خواهيد ADSL بگيريد بگيريد اما از صبانت نگيريد كه پدر ما را درآورده است.

خدا اين صبانت را نصيب هيچ بني بشري نكند چرا كه دمار از روزگار آن شخص در خواهد آورد.

دلمان به يك دانلود شبانه خوش بود كه از اول مهر برداشته آن را محدود كرده.

سلام
البته اینطور نیست که صبانت همه جا بد باشه چون خیلی از عوامل هستند که در کیفیت اینترنت تاثیر دارند از جمله مرکز مخابراتی ، خط شما ، سیم کشی ساختمان شما و غیره .

ای کاش منطقه مخابراتی تان را هم می فرمودید تا در اون منطقه دوستان با احتیاط بیشتری سرویس بگیرند .

عليرضا خان
22-10-2010, 09:12
سلام
البته اینطور نیست که صبانت همه جا بد باشه.

اتفاقا دقيقا همينطوري است.

اگر حرف مرا باور نداريد كافيست يكبار به تاپيك صبانت سر بزنيد!

Mr.Pooya
22-10-2010, 12:02

سلام
من با تاپیک صبانت سر زدم ولی کل مشتری های صبانت که تو این انجمن نیستند :13:
بعضی جاها صبانت کیفیتش خیلی بده و بعضی جاها ممکنه عالی هم باشه . البته نمیگم برای همه ولی برای بعضی ها خوب باشه . به مرکز هم بستگی داره.

موفق باشید

ehsan_met2001
22-10-2010, 22:25
بچه ها برای پیش شماره 7752 کدومو پیشنهاد میکنید(صبا و پارس آنلاین پر ان)

jax2
22-10-2010, 23:37

من خودم 128 دارم از صبانت

عالیه و واقعا راضیم

عکس امضام هم واقعیه و از سیستم خودم هست

mahy007
23-10-2010, 00:35
الان تو تهران ، مرکز هجرت ، بهترین شرکت واسه دانلود شبانه چیه ؟
الان پارس انلاین دارم ، شبا افتضاحه !
نامه فسخ قرارداد هم واسشون فکس کردم
از چه شرکتی بگیرم ؟؟

SAMCRO
23-10-2010, 15:27
سلام !

اقا من میخوام بگیرم بین چند تا چیز موندم !
من می خوام بسیار دانلود داشته باشم ! :دي بعدش برای این صبانت مد نظرمه ! و از طرفی هم کیفیت رو می خوام ! که فک کنم شهراد و لایزر خوب باشت توی این قضیه ! حالا موندم چی کار کنم !
صبانت : 3 ماهه 30 گیگ 84 تومن
لایزر : 1 ماهه 8 گیگ 22 تومن
سپنتا هم سرویسی ازش ندیدم به چشمم بیاد !

اگه انتخاب دیگه ای هم هست متناسب با من بگین ! البته حجمی باشه ! ( چون اگه نباشه مجبورم24/7 پای کامپیوتر باشم !: دي )
راستی من پیش شمارم 4440 هست !

مرسی !

Mr.Pooya
23-10-2010, 18:17
سلام !

اقا من میخوام بگیرم بین چند تا چیز موندم !
من می خوام بسیار دانلود داشته باشم ! :دي بعدش برای این صبانت مد نظرمه ! و از طرفی هم کیفیت رو می خوام ! که فک کنم شهراد و لایزر خوب باشت توی این قضیه ! حالا موندم چی کار کنم !
صبانت : 3 ماهه 30 گیگ 84 تومن
لایزر : 1 ماهه 8 گیگ 22 تومن
سپنتا هم سرویسی ازش ندیدم به چشمم بیاد !

اگه انتخاب دیگه ای هم هست متناسب با من بگین ! البته حجمی باشه ! ( چون اگه نباشه مجبورم24/7 پای کامپیوتر باشم !: دي )
راستی من پیش شمارم 4440 هست !

مرسی !

سلام

شهراد برای منطقه شما سرویس میده من دارم راضیم بد نیست نوسان داره ولی خوب البته منطقه ما جز مناطق پر ترافیک سرعت دانلودش هم خیلی خوبه . ولی در کل نوسان زیاد داره ولی من راضیم .

SAMCRO
23-10-2010, 19:36
سلام

شهراد برای منطقه شما سرویس میده من دارم راضیم بد نیست نوسان داره ولی خوب البته منطقه ما جز مناطق پر ترافیک سرعت دانلودش هم خیلی خوبه . ولی در کل نوسان زیاد داره ولی من راضیم .
مرسی !

می دونم شهراد هم یه خوبی داره سریع نصب می کنن ! :دي
ولی ترافیکش پایینه و برای ترافیک بالا هزینه خیلی می شه ! شباش هم مجانی نیست :(
راستی یه سوال ! منطقه ی من هم جزو پر ترافیک محسوب می شه ؟ :)

Mr.Pooya
23-10-2010, 20:36
مرسی !

می دونم شهراد هم یه خوبی داره سریع نصب می کنن ! :دي
ولی ترافیکش پایینه و برای ترافیک بالا هزینه خیلی می شه ! شباش هم مجانی نیست :(
راستی یه سوال ! منطقه ی من هم جزو پر ترافیک محسوب می شه ؟ :)

سلام
راستش منطقه پیام نور را نمیدونم جز پر ترافیک حساب ها حساب میشه یا نه شما ببینید اگه اکثر شرکت ها پورتشون تو منطقه شما پر شده پر ترافیک حساب میشه . منطقه ما که پارس آنلاین ، شاتل ، صبانت ، لایزر ، لوتوس ، داتک ، آسیاتک ، و ... پر بودند فقط شهراد و امیدان بود که من شهراد را انتخاب کردم . جدیداً شهراد هم پورت هاش تو منطقه ما پر شده :18: :18: :18:

ba maram
23-10-2010, 22:23
cmd همون Command Prompt هست شما کلید پنجره یا WIN KEY (عکس پنجره داره ) را همراه با R فشار دهید یک پنجره با نام RUN باز میشه بعد توی اون CMD را تایپ و اینتر کنید سپس دستور العمل بالا را درون اون وارد کنید .

همچنین از منوس استارت نیز میتوانید RUN را باز کنید .

موفق باشید.

دمت گرم پویا جان...درست شد...خیلی آقایی

گوش شیطون کر و به حول و قوه ی الهی دیگه دی سی نمیشم...(شوخی کردم:31:)

abbasiuss
24-10-2010, 12:32
وابرلس سرعت تو‍پ برای منطقه ی مخابراتی شهید عاتف چی ‍پیشنهار میکنین

Mr.Pooya
24-10-2010, 14:45
وابرلس سرعت تو‍پ برای منطقه ی مخابراتی شهید عاتف چی ‍پیشنهار میکنین

سلام
وایرلس ربطی به منطقه مخابراتی نداره چون ربطی به تلفن نداره . برای وایرلس شما باید منطقه تان را بفرمایید چون شرکتی که میخواید وایرلس بگیرید باید تو منطقه شما سرویس بده .

abbasiuss
24-10-2010, 16:43
خب واسه منطقه ۸؟

Mr.Pooya
24-10-2010, 17:18
خب واسه منطقه ۸؟

سلام
منظورم از منطقه ، منطقه مسکونی بود یعنی شما بفرمایید که تقریباً کدوم قسمت تهران هستید چون برای ارتباط با اینترنت به صورت وایرلس تقریباً مثل وایمکس باید منطقه شما تحت پوشش اون شرکت باشه . شرکت های زیادی هم هستند که وایرلس ارائه میکنند ولی متاسفانه من شرکتی نمیشناسم .

SAMCRO
24-10-2010, 18:00
اقای Pooya Raki می تونی بگی Ping ت چه جوریاس ؟

Mr.Pooya
24-10-2010, 18:15
اقای Pooya Raki می تونی بگی Ping ت چه جوریاس ؟

سلام
پینگ بدک نیست . الان چند مدت هست که از سرور باکو پیمگ میگیرم پینگ 200 -250 این حدوداس البته تا 160-170 هم پایین میاد ولی پینگ 4.2.2.4 اون دفعه گرفتم 160 بود ولی پینگ 4.2.2.4 همین الان 241 است . البته اینم بگم تقریباً یک ماه پیش برای مدت چند روز بود که عصر ها تقریباً ساعت 6 -7 پینگ عالی میشد یعنی از باکو میشد 68 تا 75 اینم از تستش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته روز اول سرعت 512 بود ولی الان بالاتر رفته و سرعت دانلود هم بالاتر رفته . به سرعت دانلود تو تست نگاه نکن سرعت خیلی بالاتر از این حرف هاست . من سرویس حجمی شهراد را گرفتم .

ولی پینگ از سرور های داخلی خیلی خوبه مثلاً از یکی از سرور های کانتر حتی پینگ 20 هم گرفتم.

ولی شهراد نوسان پینگ داره چون سرویس هاش از 128 تا 1 مگ هستند که فکر کنم ماله همه همینطوری باشه .

abbasiuss
24-10-2010, 18:18
من بالاخره از کجا بگیرم؟..ما شرق تهرانیم
س‍پنتا...‍پارس آنلاین...شاتل...شهراد...لایزر

SAMCRO
24-10-2010, 18:22
شهراد فک نکنم شرق تهران سرویس بده !

Mr.Pooya
24-10-2010, 18:26

شما که میخوای وایرلس بگیری باید بگم شهراد سرویس وایرلس اش فکر نکنم به خونه بده نمیدونم ولی وایرلس شهراد هزینه هاش بالاست چون فکر کنم اختصاصی باشه البته فکر کنم .

---------- Post added at 06:26 PM ---------- Previous post was at 06:24 PM ----------

اگر هم ADSL میخوای بگیری پیش شمارت را بده چک کنم ببینم شهراد سرویس میده به شما یا نه .

abbasiuss
24-10-2010, 18:30
دوستان من چون بازی میکنم تو گیم رنجر میخوام سرعتم بالا باشه الان شاتل دارم اینم سرعت مزخرفشه که دیگه نمیتونم تحمل کنم مودم زایکسل هم دارم

Mr.Pooya
24-10-2010, 18:40
دوستان من چون بازی میکنم تو گیم رنجر میخوام سرعتم بالا باشه الان شاتل دارم اینم سرعت مزخرفشه که دیگه نمیتونم تحمل کنم مودم زایکسل هم دارم

دوست عزیز تو پست قبل هم جواب شما را داده بودم شما پیش شماره تان را بگید تا من و بقیه دوستان بیشتر بتونیم راهنمایی تون کنیم . در ضمن شهراد پینگش از سرور های داخلی خیلی خوبه .

abbasiuss
24-10-2010, 18:42
پیش شمارم ۷۷۸۶ هست

Mr.Pooya
24-10-2010, 18:48
پیش شمارم ۷۷۸۶ هست

من شهراد دیدم فکر نکنم به شما سرویس بده ولی باز هم خودتون شماره تون رو به صورت کامل تو این صفحه بزنید ببینید سرویس میده یا نه :

crm.shahrad.net

موفق باشید .

abbasiuss
24-10-2010, 18:50
حالا این شهراد خوب هست؟

Mr.Pooya
24-10-2010, 19:01
حالا این شهراد خوب هست؟

این پست را ببین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شهراد خیلی سریع وصل می کنند برای من فکر 3 روزه وصل شد . خوب بودن هم که نوسان داره که فکر کنم همه شرکت ها داشته باشند درسته ؟؟ شاتل هم نوسان داره ؟؟ در کل راضیم آره خوبه ولی من که گرفتم اول سرعت 512 بود ولی بعدش مثل اینکه سرعت ها رو ارتقا دادند .

SIMON137
24-10-2010, 19:56
درود

به نظرتون بهترین سرعت رو تو 512 ها و یا یک میگ ها کدوم شرکت میدم ؟ منظورم نا محدود هست.

مثلا این ماله رفیقمه ، شهراد 128 محدود :

این برای منه :
داتک 512 نامحدود

Mr.Pooya
24-10-2010, 20:17
درود

به نظرتون بهترین سرعت رو تو 512 ها و یا یک میگ ها کدوم شرکت میدم ؟ منظورم نا محدود هست.

مثلا این ماله رفیقمه ، شهراد 128 محدود :

این برای منه :
داتک 512 نامحدود

سلام
دوست عزیز شهراد سرویس 128 هاش نامحدود 128 محدود نداره . شاید شما سرویس 128 تا 1 مگ شهراد را میگید درسته ؟؟

mgha
25-10-2010, 17:24
سلام
آقا من پیش شمارم 7770 هستش (منطقه مخابراتی عاطف) به نظر شما کدوم شرکت بهتره برای پیش شماره من در ضمن خط نا محدود داشته باشه چون برای دانلود میخوام.
با تشکر

Mr.Pooya
25-10-2010, 17:29
سلام
آقا من پیش شمارم 7770 هستش (منطقه مخابراتی عاطف) به نظر شما کدوم شرکت بهتره برای پیش شماره من در ضمن خط نا محدود داشته باشه چون برای دانلود میخوام.
با تشکر

سلام
شما چه سرعتی مد نظرتون هست ؟؟

Mr.Pooya
25-10-2010, 17:51
سلام
با تشکر

سلام
من شهراد را چک کردم برای منطقه شما سرویس میده ولی نامحدوداش یکم گرونه 128 نامحدود داره 25 تومان ولی 512 نا محدود قیمت بالایی داره 225 هزار تومان .

من خودم شهراد دارم سرعتش خوبه بد نیست نوسان زیاد داره ولی به نظرم خیلی خوبه . شهراد سریع وصل میکنه من خودم از یک شرکتی که نماینده شهراد بود رفتم بگیرم اول 2 هفته ما رو طول داد بعد زنگ زدم مخابرات مخابرات گفت چیزی به دست ما نرسیده بعد زنگ زدم شهراد گفت مدارک تو شهراد برگشت خورده .

بعد پولم را از اونجا پس گرفتم رفتم از خود شهراد گرفتم در عرض 3 روز هم وصل شد . در کل خوبه ولی قیمت نا محدودش بالاست .

mgha
26-10-2010, 18:45
سلام
من شهراد را چک کردم برای منطقه شما سرویس میده ولی نامحدوداش یکم گرونه 128 نامحدود داره 25 تومان ولی 512 نا محدود قیمت بالایی داره 225 هزار تومان .

من خودم شهراد دارم سرعتش خوبه بد نیست نوسان زیاد داره ولی به نظرم خیلی خوبه . شهراد سریع وصل میکنه من خودم از یک شرکتی که نماینده شهراد بود رفتم بگیرم اول 2 هفته ما رو طول داد بعد زنگ زدم مخابرات مخابرات گفت چیزی به دست ما نرسیده بعد زنگ زدم شهراد گفت مدارک تو شهراد برگشت خورده .

بعد پولم را از اونجا پس گرفتم رفتم از خود شهراد گرفتم در عرض 3 روز هم وصل شد . در کل خوبه ولی قیمت نا محدودش بالاست .

مرسی از پاسختون.
میانگین سرعت دانلود شهراد چند هستش ؟؟؟؟
در ضمن من تا ماهی 40 تومن میتونم بدم.

nokia_6253
26-10-2010, 19:46
من نزدیکای میدان شاپور هستم یا پیش شماره 5538.میخوام برای بازی با پینگ خیلی خوب سرویس بگیرم.هرجا هم که زنگ میزنی بالای 128 نمیده و میگه باید دانشجو باشی و از مزخرفات.....
یه سرویسی معرفی کنید که خوراک بازی باشه(یعنی پینگش خوب باشه)
بعضیها میگن 128 شاتل جوابت رو میده.بعضیها میگن نه.تو رو خدا یکی از این سردرگمی درم بیاره.

mobin
26-10-2010, 19:46
نمیدونم این خبر تاسف بار رو خوندین یا نه؟

هفته ی گذشته گرافیک اطلاعاتی بسیار زیبا به نقل از Akamai منتشر شد که سرعت دانلود در مناطق مختلف دنیا را نشان می داد.

همانطور که مشاهده می کنید، پر سرعت ترین اینترنت به ترتیب از آن کاربران کشورهای کره جنوبی، هنگ کنگ و ژاپن است. در این تصویر، بر حسب حروف الفبا پرسرعت ترین های هر منطقه نیز لیست شده اند…

در قاره ی اروپا، بالاترین میانگین سرعت، با ۶۱۸۱ کیلوبیت بر ثانیه، متعلق به سوئد است. پس از سوئد، هلند با ۵۹۹۲ و جمهوری چک با ۵۴۸۲ کیلوبیت بر ثانیه دارای بالاترین میانگین سرعت هستند.

در آمریکای شمالی نیز کانادا با میانگین سرعت، ۴۷۹۶ کیلوبیت از آمریکا با ۴۶۸۴ کیلوبیت بر ثانیه برتری دارد.

در خاورمیانه نیز بهترین میانگین سرعت متعلق به سوریه با ۳۰۳۴ کیلوبیت و بدترین نیز متعلق به سودان با ۳۸۳ کیلوبیت بر ثانیه است.

در آمریکای لاتین، شیلی با ۲۲۰۲ کیلوبیت و ونزوئلا نیز با ۷۰۵ کیلوبیت بر ثانیه بهترین و بدترین میانگین های سرعت اینترنتی را دارند.

در آسیا - اقیانوسیه اما اوضاع اینترنت و کاربرانش رویایی سپری می شود. کره جنوبی با ۱۲۰۲۱، هنگ کنگ با ۹۰۱۰ و ژاپن نیز با ۷۸۶۳ کیلوبیت بر ثانیه بهترین میانگین های این منطقه و البته دنیا را دارند.

طبق آماری که Speedtest.net از میلیون ها تست ماهیانه کاربرانش جمع آوری می کند، ایران ۱۷۶ مین کشور از لحاظ سرعت بالای دانلود است. پایین تر از ایران تنها ۸ کشور دیگر دیده می شوند؛ جمهوری مالاوی، جزیره ی موریس، جمهوری وانواتو، کامرون، بولیوی، نپال، زیمباوه و زامبیا.

عصرایران

nokia_6253
27-10-2010, 11:19
من نزدیکای میدان شاپور هستم یا پیش شماره 5538.میخوام برای بازی با پینگ خیلی خوب سرویس بگیرم.هرجا هم که زنگ میزنی بالای 128 نمیده و میگه باید دانشجو باشی و از مزخرفات.....
بعضیها میگن 128 شاتل جوابت رو میده.بعضیها میگن نه.تو رو خدا یکی از این سردرگمی درم بیاره.
یکی جواب مارو بده.من یه اینترنت با پینگ200 میخوام:41:

Mr.Pooya
27-10-2010, 15:05
مرسی از پاسختون.
میانگین سرعت دانلود شهراد چند هستش ؟؟؟؟
در ضمن من تا ماهی 40 تومن میتونم بدم.

سلام
میانگین دانلود سرویس حجمی که من دارم بعد از 2 ماه (منظورم اینه که جدیداً سرعت بالا رفته) 150 هست حالا تا 200 یا 220 هم میره ولی 160-170 بیشتر . 128 نا محدود 25000 تومان بدون مالیات میده ولی سرعت دانلود 128 نمیدونم چنده ولی سرویس حجمی شهراد با 10 گیگ ماهانه 35000 تومان هست .

موفق باشید

سلام
شهراد پینگش از باکو چند مدته یکم رفته بالا ولی سرور های داخل کشور پینگشون خیلی خوبه یعنی عالی . سرور های کانتر که من پینگ میگیرم پینگش بین 20-50 هست ولی بیشتر مواقغ 30 هست . شهراد سرویس حجمیش 1 مگ سرعت داره و برای خونه هم میده .

بازم بپرسید شهراد تو منطقتون چطوره شاید تو منطقه ما انقدر خوب باشه .

ویرایش شد

crm.shahrad.net

من چک کردم سرویس نمیداد ولی شما هم حتماً چک کنید .
موفق باشید

you_love_sky1
27-10-2010, 18:47
سلام.می خواستم در مورد سرویس های art شاتل توضیحی بدین؟پیش شماره خط تلفنم 33 مرکز مخابزات اشرفی اصفهانی منطقه 14 پیروزی یا سرویس میده؟صبانت بهتره یا شاتل

Mr.Pooya
27-10-2010, 19:02
سلام.می خواستم در مورد سرویس های art شاتل توضیحی بدین؟پیش شماره خط تلفنم 33 مرکز مخابزات اشرفی اصفهانی منطقه 14 پیروزی یا سرویس میده؟صبانت بهتره یا شاتل

سلام
منظورتون از توضیح چیست ؟؟ سرویس های art شاتل نا محدود هستند .

این صفحه را ببینید :

نوشته که سرویس ART را به کدام مناطق میدن خودتون ببینید ولی من نگاه کردم به اشرفی اصفهانی سرویس ART میده اگه پورت خالی داشته باشه .

صبانت یا شاتل را هم باید بقیه دوستان جواب بدهند .

موفق باشید

amaranth_silent
29-10-2010, 18:55
سلام دوستان ..من سرویس adsl از پارس انلاین دارم با اینکه تست سرعتم خیلی خوبه سرعت لود صفحات وبم کمه علتش چی میتونه باشه؟؟ انتی ویروسن نود 32 اخرین اپدیت ؟؟ایا راهی هست برای بهبودش؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hamid Reza
29-10-2010, 20:19
سلام دوستان ..من سرویس adsl از پارس انلاین دارم با اینکه تست سرعتم خیلی خوبه سرعت لود صفحات وبم کمه علتش چی میتونه باشه؟؟ انتی ویروسن نود 32 اخرین اپدیت ؟؟ایا راهی هست برای بهبودش؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام

از چه مرورگري استفاده ميكنيد؟؟

مرورگرتون آپديت هست؟؟

افزونه زياد روش نصب نكرديد؟؟

حتما يه سر به تاپيك زي هم بزنيد
# بهترين DNS Server ممكن براي سرعت مرور صفحات وب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشكر:11:

maziarb
30-10-2010, 19:12
سلام منم امروز واسه ADSL شهراد ثبت نام کردم! و سرویس 7500،فقط واسه ماه اول ثبت نام قیمتش اینه؟ کاش 7500 واسه 12 ماه ثبت نام میکردم! الان از ماه آینده باید 1000 پیاده شم؟ کاش شاتل یا صبا یا پارس میگرفتم! هیچکدومشون توی مرکز پیام نور(پونک) پورت آزاد ندارن، حجم اضافه شهراد چنده؟ قیمت ۱گیگ ماهیانه شهراد چنده؟ آخر 7500 یا 1000‎?‎ اگه الان که ثبت نام کردم واسه 10 ماه ثبت نام میکردم 75000 میشد؟

mehryar1973
30-10-2010, 20:03
سلام

این صفحه را ببینید :

نوشته که سرویس ART را به کدام مناطق میدن خودتون ببینید ولی من نگاه کردم به اشرفی اصفهانی سرویس ART میده اگه پورت خالی داشته باشه .

موفق باشید

نامحدود که البته خودتون میدونید چه جور نامحدودی هستن
(تحت اون قاون مسخره همونی که ایرانسل هم وایمکسش داره)

mehdi_halla
30-10-2010, 20:30
سلام

این صفحه را ببینید :

موفق باشید

دوست عزیز.این محدودیت اینجوریه که شما تا 1.6 برابر حجم اکانتتون با سرعت عادی تون دانلود دارین بعد از اون سرعت میاد پایین(فکر کنم نصف میشه).

virus2009
30-10-2010, 21:49
سلام دوستان
من اینتزنت صبانت دارم
قبلا سرعت شبانه من بین 50-70 بود ولی الان شده بین 10-30 :41:
شماها هم این مشکل رو دارید.............؟؟؟؟؟؟؟

ba maram
30-10-2010, 21:56
سلام دوستان.من ال دی اس ال 128 دولتی گرفتم ولسه دوستم اما اونم مثل من مشکل قطعی بیش از حد قطع میشه...
مدل مدمش هم اینه

به نظرتون چی کار میشه کرد؟؟
مرسی

mehdi_halla
30-10-2010, 22:32
سلام دوستان
من اینتزنت صبانت دارم

بله دوست عزیز.چند وقتی میشه و احتمال برگشتن به حالت قبل نزدیک صفره!:5:

joe_satriani
31-10-2010, 09:33
سلام دوستان
من اینتزنت صبانت دارم

با سلام
بله این مشکل برای همه ی کاربران هست
میتونید به تاپیک خود صبانت هم مراجعه کنید

موفق باشید.

سلام دوستان.من ال دی اس ال 128 دولتی گرفتم ولسه دوستم اما اونم مثل من مشکل قطعی بیش از حد قطع میشه...
مدل مدمش هم اینه

به نظرتون چی کار میشه کرد؟؟
مرسی

با سلام
قطعی زیاد مرتبط به مودم نیست
و اینکه مدل مودمی که شما دارید واقعا عالی هست
مشکل از آی اس پی - مخابراتتون هست

موفق باشید.

mr-dion
31-10-2010, 11:32
من کرج هستم یک سرویس اینترنت بگید که پینگش خوب باشه واسه گیم

ba maram
31-10-2010, 15:09
با سلام
قطعی زیاد مرتبط به مودم نیست
و اینکه مدل مودمی که شما دارید واقعا عالی هست
مشکل از آی اس پی - مخابراتتون هست

موفق باشید.

من قبلا تو همین تاپیک پست گذاشتم...راجع به همین مساله (واسه سیستم خودم.این سیستم دوستم هست)و یکی از اعضا پیشنهاد داد تو cmd یه متنی رو تایپ کنم و ....
که من ازون موقع تاحال اصلا قطعی نداشتم...:18:(چند صفحه قبلتر سندش موجوده):5:
اون کارم به دوستم پیشنهاد دادم اما واسش عملی نشد...
یه راه کار میشه بدین...
مرسی

pooyahacker
31-10-2010, 16:06
سلام
من تهران هستم و میخوام از یه شرکتی اینترنت بگیرم
آپلود زیاد ندارم , دانلود در حد معمول , بازی آنلاین هم نمیکنم
لطفا چند تا شرکت پیشنهاد بدید , چون ممکنه بعضی ها پورت هاشون پر باشه ...
در ضمن سرویس محدود میخوام
ممنون

Greedy
31-10-2010, 20:58
جدول شرکتهای اینترنتی برتر مهر ماه

مرکز توسعه و مدیریت اینترنت کشور 10 شرکت برتر ارائه دهنده خدمات اینترنت را از لحاظ متوسط سرعت و کیفیت ارسال اینترنت به کاربران در مهر ماه معرفی کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، جدول ISP های برتر اعلام شده از سوی مرکز توسعه و مدیریت اینترنت کشور - متما - در مهر ماه با توجه به متوسط سرعت و کیفیت دریافت و متوسط سرعت و کیفیت ارسال و تعداد تستهای انجام شده نشان می دهد که شرکت های آریا سپهر، شبکه ارتباط شبدیز، شاتل، نداگستر صبا، افزوز، پارس آنلاین، ندا رایانه، توسعه رسان پاسارگاد، داتک و سرمایه گذاری اوراکل رتبه های اول تا دهم برترین شرکت های اینترنتی را از نظر میزان سرعت دسترسی مشترکان به خود اختصاص داده اند و به عبارتی در ارائه اینترنت به مشترکان خود کم فروشی نکرده اند.
این در حالی است که در لیست ISP های برتر شهریورماه شرکتهای ندا گسترصبا، شبکه ارتباط شبدیز، توسعه رسان پاسارگاد، پارس آنلاین، ندا رایانه، آریا سپهر، افروز، شاتل، افرانت و سرمایه گذاری اوراکل به ترتیب رتبه های اول تا دهم را به خود اختصاص داده بودند.

به گزارش مهر، کاربران اینترنت می توانند برای اطلاع یافتن از سرعت واقعی اینترنت خود از نرم افزار ایرانی سنجش سرعت اینترنت که در سایت اینترنتی متما به نشانی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قابل دانلود است استفاده کنند.

در این نوع آزمایش کاربر با استفاده از مرورگر خود به سرور سنجش متصل شده و دو طرف نرم افزار سنجش با تبادل بسته های مشخصی از اطلاعات و زمانبندی ارسال و دریافت بسته‌ها متوسط سرعت اتصال کاربر را محاسبه می‌کند.

سرعت محاسبه شده در این حالت میزان پهنای باند استفاده نشده (ظرفیت خالی خط) در طول زمان آزمایش است، در نتیجه در صورتی که بخشی از پهنای باند موجود توسط ارتباطات دیگری اشغال شده باشد میزان سرعت محاسبه شده کمتر از ظرفیت واقعی خط خواهد بود.

گفته می شود بیش از 25 میلیون نفر در کشور کاربر اینترنت هستند و طبق آخرین آمار ارائه شده ضریب نفوذ اینترنت در ایران 34 درصد است.

جزئیات ارائه سرویس از سوی 10 شرکت برتر اینترنتی مهرماه

این نتایج مربوط به تاریخ 01/07/1389 تا 30/07/1389 است

نتایج تست برای سرعت دریافت کمتر از 2Mbps می باشد

Hamid Reza
31-10-2010, 22:43
سلام
من تهران هستم و میخوام از یه شرکتی اینترنت بگیرم
آپلود زیاد ندارم , دانلود در حد معمول , بازی آنلاین هم نمیکنم
لطفا چند تا شرکت پیشنهاد بدید , چون ممکنه بعضی ها پورت هاشون پر باشه ...
در ضمن سرویس محدود میخوام
ممنون

سلام

پيش شمارتون؟؟

farshad.88
01-11-2010, 13:28
جدول شرکتهای اینترنتی برتر مهر ماه

مرکز توسعه و مدیریت اینترنت کشور 10 شرکت برتر ارائه دهنده خدمات اینترنت را از لحاظ متوسط سرعت و کیفیت ارسال اینترنت به کاربران در مهر ماه معرفی کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، جدول ISP های برتر اعلام شده از سوی مرکز توسعه و مدیریت اینترنت کشور - متما - در مهر ماه با توجه به متوسط سرعت و کیفیت دریافت و متوسط سرعت و کیفیت ارسال و تعداد تستهای انجام شده نشان می دهد که شرکت های آریا سپهر، شبکه ارتباط شبدیز، شاتل، نداگستر صبا، افزوز، پارس آنلاین، ندا رایانه، توسعه رسان پاسارگاد، داتک و سرمایه گذاری اوراکل رتبه های اول تا دهم برترین شرکت های اینترنتی را از نظر میزان سرعت دسترسی مشترکان به خود اختصاص داده اند و به عبارتی در ارائه اینترنت به مشترکان خود کم فروشی نکرده اند.
این در حالی است که در لیست ISP های برتر شهریورماه شرکتهای ندا گسترصبا، شبکه ارتباط شبدیز، توسعه رسان پاسارگاد، پارس آنلاین، ندا رایانه، آریا سپهر، افروز، شاتل، افرانت و سرمایه گذاری اوراکل به ترتیب رتبه های اول تا دهم را به خود اختصاص داده بودند.

به گزارش مهر، کاربران اینترنت می توانند برای اطلاع یافتن از سرعت واقعی اینترنت خود از نرم افزار ایرانی سنجش سرعت اینترنت که در سایت اینترنتی متما به نشانی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قابل دانلود است استفاده کنند.

در این نوع آزمایش کاربر با استفاده از مرورگر خود به سرور سنجش متصل شده و دو طرف نرم افزار سنجش با تبادل بسته های مشخصی از اطلاعات و زمانبندی ارسال و دریافت بسته‌ها متوسط سرعت اتصال کاربر را محاسبه می‌کند.

سرعت محاسبه شده در این حالت میزان پهنای باند استفاده نشده (ظرفیت خالی خط) در طول زمان آزمایش است، در نتیجه در صورتی که بخشی از پهنای باند موجود توسط ارتباطات دیگری اشغال شده باشد میزان سرعت محاسبه شده کمتر از ظرفیت واقعی خط خواهد بود.

گفته می شود بیش از 25 میلیون نفر در کشور کاربر اینترنت هستند و طبق آخرین آمار ارائه شده ضریب نفوذ اینترنت در ایران 34 درصد است.

جزئیات ارائه سرویس از سوی 10 شرکت برتر اینترنتی مهرماه

این نتایج مربوط به تاریخ 01/07/1389 تا 30/07/1389 است

نتایج تست برای سرعت دریافت کمتر از 2Mbps می باشد
جالبه شرکت پیشگامان کویر توش نیست. اما همه جا تبلیغ کرده . همون شرکتی که قرار بود مخابرات رو بخره اما بهش اجازه ندادن !!!

SNOW PATROL
01-11-2010, 13:28
دوستان من میخوام adsl بگیرم اما خط تلفونمون یه سیصد تومنی بدهکاره و رو همین حساب قطعه میخواستم بدونم برای گرفتن adsl مشکل داره ؟

amirpers
01-11-2010, 15:37
دوستان من مي خوام براي اولين بار سرويس ADSL بگيرم.
بازي آنلاين نمي كنم. زياد هم دانلود نمي كنم. 2 يا 3 گيگ برام در ماه كافيه. مي خوام سرعت دانلودم حداقل 20 كيلوبايت بر ثانيه باشه.
اگه ممكنه سرويس خوبي بهم معرفي كنيد.

mehryar1973
01-11-2010, 19:24
دوستان من میخوام adsl بگیرم اما خط تلفونمون یه سیصد تومنی بدهکاره و رو همین حساب قطعه میخواستم بدونم برای گرفتن adsl مشکل داره ؟

بله
اولا یکی از مدارکی که شرکت ها میخوان کپی پشت ورو از آخرین قبض پرداخت شده هستش(پشت ورو برای
اینکه مطمئن باشن پرداخت شده)
دوما در مورد قطعی خط اگه یکطرفه باشه سرویس ADSL هم داشته باشید مثلا از قبل ADSLتون قطع نیست
تا زمانی که خط تون قطع کامل بشه

joe_satriani
01-11-2010, 20:18
دوستان من مي خوام براي اولين بار سرويس ADSL بگيرم.
بازي آنلاين نمي كنم. زياد هم دانلود نمي كنم. 2 يا 3 گيگ برام در ماه كافيه. مي خوام سرعت دانلودم حداقل 20 كيلوبايت بر ثانيه باشه.
اگه ممكنه سرويس خوبي بهم معرفي كنيد.

با سلام
بله 2-3 گیگ برای هر ماه خوبه و اگه استفاده ی زیاد هم نکنید زیاد هم شاید بیاد
برای سرعت دانلود هم اگه از مخابرات بگیرید سرعتتون 14 الی 18 هست
اما اگه از شرکت ها بگیرید بیشتر هم هست
اگه خطتون کافوی نوری باشه باید از مخابرات بگیرید
اما اگه مسی باشه میتونید شرکتی بگیرید فقط
مثلا شاتل یا داتک و فن آوا رو پیشنهاد میکنم

موفق باشید.

amirpers
01-11-2010, 22:15
با سلام
بله 2-3 گیگ برای هر ماه خوبه و اگه استفاده ی زیاد هم نکنید زیاد هم شاید بیاد
برای سرعت دانلود هم اگه از مخابرات بگیرید سرعتتون 14 الی 18 هست
اما اگه از شرکت ها بگیرید بیشتر هم هست
اگه خطتون کافوی نوری باشه باید از مخابرات بگیرید
اما اگه مسی باشه میتونید شرکتی بگیرید فقط
مثلا شاتل یا داتک و فن آوا رو پیشنهاد میکنم

موفق باشید.
ممنون از شما
من از شرکت می خوام بگیرم که سرعت دانلودم 20 به بالا باشه.سرویس شب هم زیاد برام مهم نیست.
بهترین شرکت با این شرایط کدومه در تهران ؟

Mr.Pooya
01-11-2010, 22:58
ممنون از شما
من از شرکت می خوام بگیرم که سرعت دانلودم 20 به بالا باشه.سرویس شب هم زیاد برام مهم نیست.
بهترین شرکت با این شرایط کدومه در تهران ؟

پیش شماره خودتون هم بگید . برای سرعت 20 به بالا میتونید 128 از شرکت ها بگیرید که اکثراً 128 را بالاتر از 128 ست می کنند و باعث میشه سرعت دانلود هم بالا بره .

بهترین شرکت در تهران معنی نداره چون یه شرکت تو منطقه شما خوبه ولی تو یک منطقه دیگه بدرد نمیخوره ولی به جز مرکز مخابراتی عوامل زیادی هست که تو سرعت و کیفیت تاثیر داره .

amirpers
02-11-2010, 12:28
پیش شماره خودتون هم بگید . برای سرعت 20 به بالا میتونید 128 از شرکت ها بگیرید که اکثراً 128 را بالاتر از 128 ست می کنند و باعث میشه سرعت دانلود هم بالا بره .

بهترین شرکت در تهران معنی نداره چون یه شرکت تو منطقه شما خوبه ولی تو یک منطقه دیگه بدرد نمیخوره ولی به جز مرکز مخابراتی عوامل زیادی هست که تو سرعت و کیفیت تاثیر داره .

ممنون
ما تو مركز مهديه هستيم.پيش شماره 5539.
مي خوام سرعت باز شدن صفحات خوب باشه . قطعي كم داشته باشه و سرعت دانلود هم 20 به بالا باشه.حول و حوش 25 تا 30 خوبه.
ترافيك ماهانه هم 3 گيگ فكر كنم كافي باشه.

joe_satriani
02-11-2010, 19:12
ممنون
ما تو مركز مهديه هستيم.پيش شماره 5539.
مي خوام سرعت باز شدن صفحات خوب باشه . قطعي كم داشته باشه و سرعت دانلود هم 20 به بالا باشه.حول و حوش 25 تا 30 خوبه.
ترافيك ماهانه هم 3 گيگ فكر كنم كافي باشه.

با سلام
برای باز کردن صفحات که خوبه
شرکتهایی که منطقتون رو پشتیبانی میکنن رو ازشون سرویس بگیرید مشکلی ندارید در باز کردن صفحات

موفق باشید.

pooyahacker
02-11-2010, 19:34
سلام

پيش شمارتون؟؟

یعنی تو مراکز مختلف فرق داره ؟!
من واسه دو جا میخوام , یکی مرکز مخابراتی استقلال یکی هم مرکز فرد اسدی ...

ba maram
02-11-2010, 20:41
کسی جواب مارو نمیده؟؟؟؟:20::41:

fanii
02-11-2010, 23:31
درود به شما
خط تلفن من فیبر نوری است و رفتم پرسیدم گفتن چون فیبر نوری هست باید (وایرلس) بزنم.می خواستم بدونم شرکتی هست روی فیبر نوری (adsl) بزنه؟
(در ضمن من در اهواز هستم)
ممنون

SNOW PATROL
03-11-2010, 10:52
درود به شما
خط تلفن من فیبر نوری است و رفتم پرسیدم گفتن چون فیبر نوری هست باید (وایرلس) بزنم.می خواستم بدونم شرکتی هست روی فیبر نوری (adsl) بزنه؟
(در ضمن من در اهواز هستم)
ممنون

فکر کنم اسیاتک رو فیبر میده من خودم خطمون رو فیبره ولی الان از اسیاتک adsl دارم البته من شیراز هستم

---------- Post added at 10:52 AM ---------- Previous post was at 10:49 AM ----------

من قبلا تو همین تاپیک پست گذاشتم...راجع به همین مساله (واسه سیستم خودم.این سیستم دوستم هست)و یکی از اعضا پیشنهاد داد تو cmd یه متنی رو تایپ کنم و ....
که من ازون موقع تاحال اصلا قطعی نداشتم...:18:(چند صفحه قبلتر سندش موجوده):5:
اون کارم به دوستم پیشنهاد دادم اما واسش عملی نشد...
یه راه کار میشه بدین...
مرسی

دوست عزیز احتمالا از نویز زیاد روی خطتون هست شما از همون اول که کابل وارد ساختمون میشه یه سیم جدا بکش برای مودم ببین باز هم dc میشه

mr-dion
03-11-2010, 11:03
من کرج هستم یک سرویس اینترنت بگید که پینگش خوب باشه واسه گیم
کسی جواب منو نمیده؟

SNOW PATROL
03-11-2010, 11:15
کسی جواب منو نمیده؟

پینگت که تو عکس بد نیست در ضمن شما بهتره از کسانی که تو منطقتون adsl دارن بپرسید از چه شرکتی گرفتن راضی هستن یا نه و یه چیز تجربی خودم در مورد پینگ اینکه معمولا شرکت های بزرگ پینگشون بیشتر از شرکت های کوچک هست.حالا باز هم شما از کافی نت و گیم نت محلتون بپرس از چه شرکتی adsl گرفتند

mr-dion
03-11-2010, 11:37
پینگت که تو عکس بد نیست در ضمن شما بهتره از کسانی که تو منطقتون adsl دارن بپرسید از چه شرکتی گرفتن راضی هستن یا نه و یه چیز تجربی خودم در مورد پینگ اینکه معمولا شرکت های بزرگ پینگشون بیشتر از شرکت های کوچک هست.حالا باز هم شما از کافی نت و گیم نت محلتون بپرس از چه شرکتی adsl گرفتند
حالا به نظر شما ای دی اس ال پینگ بهتری داره یا وایرلس؟

SNOW PATROL
03-11-2010, 12:04
حالا به نظر شما ای دی اس ال پینگ بهتری داره یا وایرلس؟

صد در صد adsl پینگش بهتر از وایرلسه اصلا شما اگر میخوای انلاین بازی کنی دور اینترنت وایرلس رو خط بکش

mr-dion
03-11-2010, 12:27
صد در صد adsl پینگش بهتر از وایرلسه اصلا شما اگر میخوای انلاین بازی کنی دور اینترنت وایرلس رو خط بکش
چرا این حرفو میزنی
من رفیقم وایرلس داره خیلی پینگش علیه

SNOW PATROL
03-11-2010, 16:33
چرا این حرفو میزنی
من رفیقم وایرلس داره خیلی پینگش علیه

حالا چرا میزنی دوست عزیز شما اول مشخص کن منظورت از وایرلس چیه منظورت وایمکس یا adsl وایرلسه؟؟ در هر صورت درشرایط برابر پینگ وایرلس بیشتر ازکابل هست البته تا حدود زیادی بستگی به فاصله تا منبع فرستنده داره حالا اگر دوستان دیگه هم نظر بدن خوبه

mr-dion
03-11-2010, 16:48
حالا چرا میزنی دوست عزیز شما اول مشخص کن منظورت از وایرلس چیه منظورت وایمکس یا adsl وایرلسه؟؟ در هر صورت درشرایط برابر پینگ وایرلس بیشتر ازکابل هست البته تا حدود زیادی بستگی به فاصله تا منبع فرستنده داره حالا اگر دوستان دیگه هم نظر بدن خوبه
من کوچک شما هم هستم
منظورم adslوایرلسه
وایمکس منظورم نیست
همین وایرلس های معمولی که شرکت ها میدن

SNOW PATROL
03-11-2010, 16:59
من کوچک شما هم هستم
منظورم adslوایرلسه
وایمکس منظورم نیست
همین وایرلس های معمولی که شرکت ها میدن

چاکرم . ببین خوب وقتی که پینگ رفیقت خوبه که دیگه پرسیدن نداره تو هم بگیر ولی معمولا پینگ وایرلس بیشتر از adsl
ولی ممکنه اگر کیفیت خوب باشه وفاصله کم باشه پینگ کم باشه البته شما در هر صورت تو سرورهای ایران بخواید بازی کنید مشکلی از نظر پینگ نخواهید داشت و معمولا پینگ زیر 150 هست:3:

mr-dion
03-11-2010, 17:01
چاکرم . ببین خوب وقتی که پینگ رفیقت خوبه که دیگه پرسیدن نداره تو هم بگیر ولی معمولا پینگ وایرلس بیشتر از adsl
ولی ممکنه اگر کیفیت خوب باشه وفاصله کم باشه پینگ کم باشه البته شما در هر صورت تو سرورهای ایران بخواید بازی کنید مشکلی از نظر پینگ نخواهید داشت و معمولا پینگ زیر 150 هست:3:
اخه فاصله من و رفیقم 2کیلومتر هست
من تو سرور اروپا بلیزارد بازی میکنم

SNOW PATROL
03-11-2010, 17:10
من که همون اول بهتون گفتم شما بهتره برید از کافی نت وگیم نت محلتون سوال کنید چون adsl کیفیت مشخصی نداره مثلا خود من اسیاتک دارم پینگ منچستر میگیرم بین 200 تا 250 ولی کسی رو میشناسم اونم اسیاتک داره پینگ میگیره زیره 400 نمیاد در ضمن با این وضعیت adsl بازی کردن تو سرور های اروپا خیلی سخته و شما بهتره دنبال سرور ایرانی باشید

Hamid Reza
03-11-2010, 20:36
یعنی تو مراکز مختلف فرق داره ؟!
من واسه دو جا میخوام , یکی مرکز مخابراتی استقلال یکی هم مرکز فرد اسدی ...

سلام

بله فرق داره

همه شركتها توي همه مناطق اينترنت نميدن

پيش شماره (4 رقم اول) هر جفتش رو بديد تا واستون چك كنم

pooyahacker
04-11-2010, 19:12
سلام

بله فرق داره

همه شركتها توي همه مناطق اينترنت نميدن

پيش شماره (4 رقم اول) هر جفتش رو بديد تا واستون چك كنم

6603
2203

ممنون

SNOW PATROL
04-11-2010, 21:17
6603 : شاتل اسیاتک داتک لایزر پارس انلاین فن اوا صبانت نیونت قاصدک ندارایانه
2203: اسیاتک شاتل و داتک

Mr.Pooya
04-11-2010, 23:39
6603
2203

ممنون

سلام

برای 6603 شرکت شهراد سرویس میده ولی 2203 را نه نمیده . شما خودتون باز هم در صفخه :

crm.shahrad.net

برید و شماره کامل را وارد کنید ببینید سرویس میده یا نه .

موفق باشید.

amirpers
05-11-2010, 22:01
دوستان پسش شماره من 5539 هستش.
از بین شاتل و صبا نت کدوم بهتره ؟ آیا بالای 128 هم می دند ؟
من سرعت دانلود 20 به بالا می خوام.

---------- Post added at 10:01 PM ---------- Previous post was at 10:00 PM ----------

Mr.Pooya
05-11-2010, 22:21

---------- Post added at 10:01 PM ---------- Previous post was at 10:00 PM ----------

سلام
با نامه از یک شرکت یا دانشگاه سرعت بالای 128 هم می دهند .
این دو شرکت در اکثر مواقع سرعت های 128 را روی سرعت بالاتر تنظیم می کنند که سرعت دانلود شما هم میره بالا . دوست من از شاتل 128 نا محدود داره و سرعت دانلودش حدود 30 هست . ولی تضمینی نیست که سرعت دانلود 128 بالای 20 باشه شما بهتره سرعت های بالاتر بگیرید .

موفق باشید

mohsen_21p
06-11-2010, 11:51
سلام پیش شماره من 8847 منطقه عباس اباد اگه میشه لطف کنین بگین الان بی دردسرترین و بهترین شرکت واسه adsl چیه تو این منطقه و256 4g به صرفه تره یا512 2g هر دو شبانه رایگان؟ممنووووون

Mr.Pooya
06-11-2010, 14:27
سلام پیش شماره من 8847 منطقه عباس اباد اگه میشه لطف کنین بگین الان بی دردسرترین و بهترین شرکت واسه adsl چیه تو این منطقه و256 4g به صرفه تره یا512 2g هر دو شبانه رایگان؟ممنووووون

سلام
شهراد تو منطقه شما سرویس میده ولی کیفیتش در اون منطقه نمیدونم چطور باشه من خودم تو یک منطقه پر ترافیک دارم و راضیم هستم .سرعت سرویس های حجمی شهراد از 128 تا 1 مگ هستند . موفق باشید.

این سایت شهراد :

این هم امور مشترکین شهراد :

crm.shahrad.net

شما شماره تلفن تان را به صورت کامل در لینک دوم وارد کنید و مطمئن شوید که روی خط شما سرویس میده .

موفق باشید

mohsen255
08-11-2010, 13:57
دوستان من میخوام اسیا تک بگیرم به نظرتون چطوره ...کسی داشته تو تهران؟؟؟

Mr.Pooya
08-11-2010, 14:39
دوستان من میخوام اسیا تک بگیرم به نظرتون چطوره ...کسی داشته تو تهران؟؟؟

سلام
شما باید پیش شماره تان را بفرمایید تا تو منطقه شما کسانی که دارند نظر بدهند .

ولی برای اینکه سریعتر جواب بگیرید بهتر که در تاپیک آسیا تک سوال تان را مطرح کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید

aminmousavi86
11-11-2010, 01:51
با سلام خدمت دوستان

وقتی splitter استفاده میکنم دیگه Caller ID تلفنم کار نمیکنه (وقتی کسی زنگ میزنه شماره نمیفته) ، راهی نیست براش؟

sei_pm
11-11-2010, 05:42
با سلام خدمت دوستان

وقتی splitter استفاده میکنم دیگه Caller ID تلفنم کار نمیکنه (وقتی کسی زنگ میزنه شماره نمیفته) ، راهی نیست براش؟

Caller ID رو به خروجی Phone اسپلیتر میزنید؟

faeze.t
11-11-2010, 11:09
:20::20:سلام
من یه سرویس ADSL دارم که تا الان به pc وصل بوده حالا می خوام هم به لب تاب وصل باشه هم به pc به پشتیبانی که زنگ زدم گفت مودم رو ازطریق LAN به pc و از طریق USB به لب تاب وصل کن این کار رو کردم
بعد الان وقتی lan رو به لب تاب می زنم لب تاب اینترنت داره ولی pc دیگه نداره
به پشتیبانی هم زنگ می زنم می گه usb driver رو روی pc نصب کن که نصب کردم ولی توی قسمت connection هام نی یاد حالا چی کار کنم ؟
خیلی خیلی خیلی ممنون می شم راهنمایی کنید
پشتیبانی جواب درست و حسابی نمی ده

aminmousavi86
11-11-2010, 15:59
Caller ID رو به خروجی Phone اسپلیتر میزنید؟

من Caller ID جداگونه ندارم، منظورم صفحه نمایش Caller ID خود تلفنه، تلفن رو هم درست وصل کردم، به خروجی Phone اسپلیتر، زنگ که میخوره شماره رو رو صفحه نشون نمیده، چندتا گوشی تلفن داریم با همه شون امتحان کردم باز همین بود :41:

Mr.Pooya
11-11-2010, 16:39
:20::20:سلام
من یه سرویس ADSL دارم که تا الان به pc وصل بوده حالا می خوام هم به لب تاب وصل باشه هم به pc به پشتیبانی که زنگ زدم گفت مودم رو ازطریق LAN به pc و از طریق USB به لب تاب وصل کن این کار رو کردم
بعد الان وقتی lan رو به لب تاب می زنم لب تاب اینترنت داره ولی pc دیگه نداره
به پشتیبانی هم زنگ می زنم می گه usb driver رو روی pc نصب کن که نصب کردم ولی توی قسمت connection هام نی یاد حالا چی کار کنم ؟
خیلی خیلی خیلی ممنون می شم راهنمایی کنید
پشتیبانی جواب درست و حسابی نمی ده

شما USB درایور رو اگر میتونی از سایت سازنده نسخه جدیدش رو بگیر ببین درست میشه یا نه .

شما بهتر بود سوال تان را در تاپیک زیر مطرح می کردید :

ولی من میگم شما یکبار USB دایور را پاک کن و دوباره نصب کن .

ممکن هم هست که از پورت یو اس بی شما باشه یا درست نصب نشده یا مشکل داره با یک پورت یو اس بی دیگه هم امتحان کنید به احتمال زیاد مشکل حل میشه .

موفق باشید

aminmousavi86
11-11-2010, 17:46
شما USB درایور رو اگر میتونی از سایت سازنده نسخه جدیدش رو بگیر ببین درست میشه یا نه .

ممکن هم هست که از پورت یو اس بی شما باشه یا درست نصب نشده یا مشکل داره با یک پورت یو اس بی دیگه هم امتحان کنید به احتمال زیاد مشکل حل میشه .

موفق باشید

مرسی از جوابتون

ولی چه ربطی به USB داره؟ مشکل فقط بین اسپلیتر و تلفنه، حتی وقتی فقط تلفن رو به اسپلیتر میزنم (مودم رو وصل نکنم) باز همین مشکل هست، ربطی به کامپیوتر نداره

faeze.t
11-11-2010, 18:38

موفق باشید

پورت های دیگه رو امتحان کردم نشد
cd که همراه مودم بود اصلا توش برنامه ی usb driver رو نداره برنامه هم دانلود کردم

Mr.Pooya
11-11-2010, 19:49
مرسی از جوابتون

ولی چه ربطی به USB داره؟ مشکل فقط بین اسپلیتر و تلفنه، حتی وقتی فقط تلفن رو به اسپلیتر میزنم (مودم رو وصل نکنم) باز همین مشکل هست، ربطی به کامپیوتر نداره

سلام
من جواب یکی دیگه از کاربران را داده بودم پست شما رو هم نقل قول نکرده بودم .

سهیل ولف
12-11-2010, 07:37
همارا سیستم فقط تو تبریزه؟
من 128 دارم نامحدود با سرعت دانلود25
واسه تبریز بهترین شرکت کدوم یکیه؟

joe_satriani
12-11-2010, 10:56
همارا سیستم فقط تو تبریزه؟
من 128 دارم نامحدود با سرعت دانلود25
واسه تبریز بهترین شرکت کدوم یکیه؟

با سلام

دوست عزیزم توی تاپیک شهر تبریز میتونید با همشهریاتون مشورت کنید

Adsl / شهر تبريز

موفق باشید.

sajad-tnt
12-11-2010, 13:16
سلام دوستان.

من تازگيها ميخوام ADSL بگيرم:31:.(اطلاعات زيادي هم ازش ندارم - سطح متوسط هستم!)
(از دست اين ديال آپ دارم ديووونه ميشم:19::31:!!!!)

حالا ميخوام ازتون بپرسم من ميتونم هر نوع مودم ADSL رو خريداري كنم ؟؟؟
يا بايد به شركت مربوطه مراجعه كنم تا اونا بهم بگن چه نوع مودمي رو بخرم !!
(آخه پول زيادي ندارم و ميخوام دست دومش رو خريداري كنم:31:!).

ممنونم ميشم كه كمكم كنيد.:11:
هميشه موفق و پيروز باشيد.:40:

Mr.Pooya
12-11-2010, 13:38
سلام دوستان.

من تازگيها ميخوام ADSL بگيرم:31:.(اطلاعات زيادي هم ازش ندارم - سطح متوسط هستم!)
(از دست اين ديال آپ دارم ديووونه ميشم:19::31:!!!!)

حالا ميخوام ازتون بپرسم من ميتونم هر نوع مودم ADSL رو خريداري كنم ؟؟؟
يا بايد به شركت مربوطه مراجعه كنم تا اونا بهم بگن چه نوع مودمي رو بخرم !!
(آخه پول زيادي ندارم و ميخوام دست دومش رو خريداري كنم:31:!).

ممنونم ميشم كه كمكم كنيد.:11:

سلام

نه نیاز نیست به شرکت برید هر مودمی بخرید با همه ISP ها سازگار هستند فقط شنیدم LINKSYS با پارس آنلاین و شاتل مشکل داره ولی واقعیت این مسئله را نمیدونم .

موفق باشید

sajad-tnt
12-11-2010, 17:13
سلام

نه نیاز نیست به شرکت برید هر مودمی بخرید با همه ISP ها سازگار هستند فقط شنیدم LINKSYS با پارس آنلاین و شاتل مشکل داره ولی واقعیت این مسئله را نمیدونم .

موفق باشید
دوباره سلام.

ممنونم از جوابتون.

تصميم گرفتم اينو بگيرم:31: : (TP-LINK مدل TD-8811) .
حالا سوالم اينه كه كيفيت اين مودم چطوريه ، ارزش خريدش رو داره يا نه :46: ؟؟؟
راستي اگه مودم بهتري سراغ داريد بهم معرفي كنيد؟!!!! (البته با قيمت ارزان و كيفيت عالي:31::27:).

بازم ممنونم اگه جواب سوالهام رو بديد.:11:

sei_pm
12-11-2010, 17:39
دوباره سلام.

ممنونم از جوابتون.

تصميم گرفتم اينو بگيرم:31: : (TP-LINK مدل TD-8811) .
حالا سوالم اينه كه كيفيت اين مودم چطوريه ، ارزش خريدش رو داره يا نه :46: ؟؟؟
راستي اگه مودم بهتري سراغ داريد بهم معرفي كنيد؟!!!! (البته با قيمت ارزان و كيفيت عالي:31::27:).

بازم ممنونم اگه جواب سوالهام رو بديد.:11:

من 4 ماهی هست این مودم رو دارم و هیچ مشکلی نداشته تاکنون . گارانتی تعویض 1 ساله هم داره.

من Caller ID جداگونه ندارم، منظورم صفحه نمایش Caller ID خود تلفنه، تلفن رو هم درست وصل کردم، به خروجی Phone اسپلیتر، زنگ که میخوره شماره رو رو صفحه نشون نمیده، چندتا گوشی تلفن داریم با همه شون امتحان کردم باز همین بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احتمال داره اسپلیتر شما مشکل پیدا کرده باشه.

qasems2
13-11-2010, 12:09
bacheha man az pars online gereftam shatelam gerftam vali az hishkodoom razi naboodam alan baz poole range dadam ovordam rooye matris net kheily khoobo be sarfas
shomaham biain emtehan konin man ke kheily raziam MATRISS NET:-*

AMIIIIIIR
13-11-2010, 13:00
با سلام خدمت دوستان

من 9 ماهه که از مخابرات (مرکز فرد اسدی) اینترنت گرفتم سرعت دانلودش بین 13-14 هست و با IDM تو یک ساعت تقریبا 50MB دانلود میکردم ولی جدیدا سرعت تاحدی پایین اومده و به زور تو یک ساعت 45MB دانلود میکنه میخواستم سرعتو با اوردن نامه از دانشگاه به 256 برسونم که معاون مرکز مخابرات گفت فقط به دانشجوهای IT میدیم منم الکترونیک میخونم. میخواستم بدونم نظرتون چیه من یک بن 2 ماهه 25000 تومنی اینترنت رایگان از عصر تلکام گرفتم (چه طوره سرعته 128 با محدودیت 3G)، ارزش داره از یه جایه دیگه اینترنت بگیرم من بیشتر از 13 تومن هم نمیخوام هزینه کنم و ماهی 5GB دانلود میکنم نظرتون چیه؟

ببخشید که پرحرفی کردم
با تشکر

joe_satriani
13-11-2010, 20:34
با سلام خدمت دوستان

من 9 ماهه که از مخابرات (مرکز فرد اسدی) اینترنت گرفتم سرعت دانلودش بین 13-14 هست و با IDM تو یک ساعت تقریبا 50MB دانلود میکردم ولی جدیدا سرعت تاحدی پایین اومده و به زور تو یک ساعت 45MB دانلود میکنه میخواستم سرعتو با اوردن نامه از دانشگاه به 256 برسونم که معاون مرکز مخابرات گفت فقط به دانشجوهای IT میدیم منم الکترونیک میخونم. میخواستم بدونم نظرتون چیه من یک بن 2 ماهه 25000 تومنی اینترنت رایگان از عصر تلکام گرفتم (چه طوره سرعته 128 با محدودیت 3G)، ارزش داره از یه جایه دیگه اینترنت بگیرم من بیشتر از 13 تومن هم نمیخوام هزینه کنم و ماهی 5GB دانلود میکنم نظرتون چیه؟

ببخشید که پرحرفی کردم
با تشکر

با سلام
دوست عزیز مخابرات سرعتش در همون حد هست
اما از شرکت ها اگه بگیرید سرعتی بیشتر از اینی که دارید در اختیارتون میذارن

موفق باشید.

SADEGH 7
13-11-2010, 21:27
سلام
دوستان من حدود 4-5 ساله از صبا سرویس می گیرم.بازی نمی کنم پس پینگ برام مهم نیست.چیزی که برام مهمه دانلود رایگان شبانه هستش و ماهی 3گیگ ترافیک. سرعت روزانش هم خوب باشه و دیسکانکتی نداشته باشه.هزینش هم از ماهی 13-14 تومن بیشتر نباشه.
تهرانم مرکز مخابراتی مالک اشتر
شما پیشنهاد می کنید از کدوم شرکت سرویس بگیرم؟ قراردادم با صبا تا 30 آبان تموم می شه. می خواستم برم پارس آنلاین ولی تو تاپیکش دیدم که می گن داره می شه مثل صبا. سرعت ها رو 10 و 12 هستش.شاتل هم که همیشه تاپیکش بالاست و معمولا هم کابران ناراضی هستن.
ممنون می شم اگه یه شرکت خوب رو معرفی کنید که سرعت دانلود شبانش حداقل رو 60-70 باشه.
ممنون

rsx.muhammad
14-11-2010, 19:36
سلام
کسی میدونه که تو کرج سرویس یک مگابایت میدن یا نه؟( کاربر خانگی)

Mr.Pooya
14-11-2010, 21:39
سلام
کسی میدونه که تو کرج سرویس یک مگابایت میدن یا نه؟( کاربر خانگی)

سلام
بله با نامه هر سرعتی را از شرکت ها بخواهید میدهند . یک مگ و دو مگ هم با نامه می دهند البته هر سرعتی یعنی 2 مگ، نه بیشتر.

doncarllo1
14-11-2010, 23:40
فقط از شاتل نگیرد که من پشیمون شدم وقتی 2 مگ رو دانلود بده 60 تا وکمتردر کرج :8::11:

*PiNk PaNTHeR*
16-11-2010, 07:23
من امروز میرم رییس مخابرات منطقه رو میکشم. همه دارن از سرعت 2 مگ لذت میبرن من باید با 256 بسازم.

mohsen255
16-11-2010, 14:31
سلام به همه دوستان
من یه چند وقتیه میخوام adsl بگیرم ولی موندم از چه شرکتی بگیرم از دوستانی که در شرق تهران با پیش شماره 7790 سرویس خوب و با کیفیت و... دارن لطفا راهنمایی کنن...
ممنون

love4love
16-11-2010, 23:47
ممنون میشم برای پیش شماره 6624 شرکتی رو مشخص کنید .
با این پیش شماره همه شرکت ها هستن .
هدف هم ماهی 1 - 2 گیگ هست و سقف قیمت ماهی 10 -12 هزار تومان .
سرعت شبانه هم عالی نبود اشکال نداره متوسط به بالا باشه .

Lord-Voldemort
17-11-2010, 21:31
اردکان توی یزد فقط یه پیشگامان داره که خیلی گرونه 

حالا من موندم و هیچ چی 
شما چه راه حلی دارین ایا شرکت دیگه ای هم هست 

88x88
18-11-2010, 14:07
سلام دوستان.

اقا من یه مشکل خیلی رو اعصاب دارم.
از خود مخابرات اینترنت گرفتم، ( تهرانم، مرکز مخابراتیم شهید قدوسیه، هیچ شرکتی جز مخابرات بهم اینترنت با قیمت خوب نداد.) .لی مشکلم اینه که نمی تونم به اینترنت وصل شم.
اول از یه مودم که از خود مخابرات گرفته بودم استفاده می کردم. ( هاوایی بود گویا.) چراق ای دی اس الش فقط وقتی روشن می شد که خط تلفن اشغال بود! چه با اسپلیتر، چه بی اسپلیتر. البته بعد از یه مدت درست شد، چراغش روشن می موند و هر موقع که می خواستم می تونستم وصل شم. 
تا این که خونه مون رو عوض کردیم. باز هم تو همون منطقه ی مخابراتی. باز هم از همون جا اینترنت گرفتم. باز هم همون مشکل. فقط این بار مشکله حل نشد.
فکر کردم مشکل از مودممه. رفتم یه مودم دیگه خریدم ( خوب البته لازم داشتم یه مودمی داشته باشم که وای فای داشته باشه. ) این یکی هم همون مشکل رو داره. بد تر هم هست. چوون این یکی خط هم که اشغاله، فقط چراغ ای دی اس ال و اینترنتش روشن می شه، می شه وصل شد. ولی سر 1 دقیقه قطع می شه. ( بدون اسپلیتر.)  البته این جدیده رو مطمین نیستم که تنظیماتش درست باشه.
برای مخابرات،
vpi 0
vci 35
PPPoE
تنظیمات درستیه؟
لطفا راهنماییم کنید، این چه مشکلیه که من دارم؟
مشکل از مودمه؟ از اسپلیتریه که گاهی استفاده می کنم گاهی نه؟ از مخابرات؟ یا از خود کامپیوتر؟
خواهش می کنم راهنمایی کنید، اعصاب نمونده از دست این اینترنت.
( مدل مودمم WAG120N هست. لینک سیس، از سیسکو.)

fabio montari
18-11-2010, 18:13
سلام
من الان داتک دارم میخوام پارس انلاین بگیرم به نظرتون خوبه یا همین داتک بهتره

REZAt1980
18-11-2010, 21:05
سلام.

دوستان یه سوالی همیشه تو ذهنم هست.

چرا تو speedtest هیچ جایی داخل کشور نیست برای تست کردن؟

این مساله در مورد این سایته یا کلا ما در داخل کشور سرور مرکزی اینترنت نداریم؟؟؟

مثلا بعضی موقع ها صحبت از کابلهای اینترنت که از کویت میاد هست که گاها مشکل هم پیدا میکنه.

یعنی ما در داخل کشور سرور نداریم؟ اصلا این سرور ها چی هستند و به کجا وصلند؟

یه توضیحی بدید ممنون میشم.

sei_pm
18-11-2010, 23:14
سلام دوستان.

از خود مخابرات اینترنت گرفتم، ( تهرانم، مرکز مخابراتیم شهید قدوسیه، هیچ شرکتی جز مخابرات بهم اینترنت با قیمت خوب نداد.) .لی مشکلم اینه که نمی تونم به اینترنت وصل شم.
اول از یه مودم که از خود مخابرات گرفته بودم استفاده می کردم. ( هاوایی بود گویا.) چراق ای دی اس الش فقط وقتی روشن می شد که خط تلفن اشغال بود! چه با اسپلیتر، چه بی اسپلیتر. البته بعد از یه مدت درست شد، چراغش روشن می موند و هر موقع که می خواستم می تونستم وصل شم.
تا این که خونه مون رو عوض کردیم. باز هم تو همون منطقه ی مخابراتی. باز هم از همون جا اینترنت گرفتم. باز هم همون مشکل. فقط این بار مشکله حل نشد.
فکر کردم مشکل از مودممه. رفتم یه مودم دیگه خریدم ( خوب البته لازم داشتم یه مودمی داشته باشم که وای فای داشته باشه. ) این یکی هم همون مشکل رو داره. بد تر هم هست. چوون این یکی خط هم که اشغاله، فقط چراغ ای دی اس ال و اینترنتش روشن می شه، می شه وصل شد. ولی سر 1 دقیقه قطع می شه. ( بدون اسپلیتر.) البته این جدیده رو مطمین نیستم که تنظیماتش درست باشه.
برای مخابرات،
vpi 0
vci 35
PPPoE
تنظیمات درستیه؟
مشکل از مودمه؟ از اسپلیتریه که گاهی استفاده می کنم گاهی نه؟ از مخابرات؟ یا از خود کامپیوتر؟

مشکل از مخابراته با 1899 تماس بگیرید.

sei_pm
18-11-2010, 23:33
سلام.

دوستان یه سوالی همیشه تو ذهنم هست.

چرا تو speedtest هیچ جایی داخل کشور نیست برای تست کردن؟

این مساله در مورد این سایته یا کلا ما در داخل کشور سرور مرکزی اینترنت نداریم؟؟؟

مثلا بعضی موقع ها صحبت از کابلهای اینترنت که از کویت میاد هست که گاها مشکل هم پیدا میکنه.

یعنی ما در داخل کشور سرور نداریم؟ اصلا این سرور ها چی هستند و به کجا وصلند؟

یه توضیحی بدید ممنون میشم.

داخل ایران سرور داریم:

دو حالت داره یا speedtest اایران رو قبول نمیکنه که سرورهاش رو اضافه کنه یا شرکتهای ایرانی به علت تعداد زیاد کاربران speedtest پیشقدم نمیشوند.

REZAt1980
19-11-2010, 01:18
Sei_Pm

منظورم فقط قضیه ی تست سرعت نبود. کلا اینترنت بود.

یعنی همه ی کشورها مثل ما با کابل به اینترنت وصلند. الان بعضی اوقات با حادثه ی فنی برای کابلهای ما تو خلیج فارس که از کویت میاد، بخشی از اینترنت قطع میشه. منظورم این بود.

قضیه ی این چیه؟

metapex
20-11-2010, 00:19
بچه ها تو مرکز مخابراتی توحید (6694) ADSL خونگی 128 با ترافیک 3-2 گیگ در ماه و کیفیت خوب که راحت و سریع سرویس بده و قیمتشم مناسب باشه، کجا رو پیشنهاد میکنید؟

sei_pm
20-11-2010, 05:48
Sei_Pm

یعنی همه ی کشورها مثل ما با کابل به اینترنت وصلند. الان بعضی اوقات با حادثه ی فنی برای کابلهای ما تو خلیج فارس که از کویت میاد، بخشی از اینترنت قطع میشه. منظورم این بود.

قضیه ی این چیه؟

قضیه اون کابلها 80 درصد سیاسیه به مناسبتهای خاص به طور خبری مورد عنایت قرار میگیره.
بخشی از پهنای باند اینترنت در ایران از جنوب و از راه دریایی از طریق فیبرنوری تامین میشه که تا کنون چندین بار گزارش شده به دلایلی قطع شده و فعلا که مشکلی نداره تا بعد.

p3yman_xl
20-11-2010, 09:15
دوستان برای کسی که تازه به محل سکونت جدید منتقل شده و قصد دریافت اینترنت adsl داره، برای قبض تلفن چه کار باید کرد؟

moh72
20-11-2010, 14:57
می خواستم بدونم بعضی از پورتا (مثل 80) تو همه ی isp ها بسدست یا فقط مال شاتل انطوریه؟

دوستان برای کسی که تازه به محل سکونت جدید منتقل شده و قصد دریافت اینترنت adsl داره، برای قبض تلفن چه کار باید کرد؟
منظورتون دقیقا چیه خب میرین یه isp ای دی اس التون رو میگیرید

REZAt1980
20-11-2010, 23:36
قضیه اون کابلها 80 درصد سیاسیه به مناسبتهای خاص به طور خبری مورد عنایت قرار میگیره.
بخشی از پهنای باند اینترنت در ایران از جنوب و از راه دریایی از طریق فیبرنوری تامین میشه که تا کنون چندین بار گزارش شده به دلایلی قطع شده و فعلا که مشکلی نداره تا بعد.

من به قطعی اش کار ندارم.

میگم این پهنای باند برای همهکشورها از طریق کابلهای زمینی یا دریایی فراهم میشه یا فقط مال ما اینجوریه؟ یعنی سرور مانندی یا جایی هست که خودش مرکز باشه و نیازی به تامین پهنای باند از طریق کابل وارداتی نباشه؟؟؟؟

nimanimaoo
21-11-2010, 11:21
صبا نت بسه دیگه !!

صبا شهرتش مدیون سرعت شبانه اش هست !!!

باورکنید من صبورم ...الان دو تا از دوستام که قدیمتر ازمن هستن هم بودن ویکیشون هم معرفی کرد منو.. هم گذاشتن رفتن شاتل ...

اخه صبا چرا نمیفهمه سرعت شبانه دست کمی از روزانه نداره واز اون مهم تر هم هست ...
همه دارن میرن شرکت ها دیگه..اینطوربمونه منم میرم... به جون خودم راست میگم ...به هیچ وجه هم برنمیگردم
لامسب یکم اون ولوم لعنتی باز کنید هیچی نمیشه ...والا مشتریها گناه دارن

sei_pm
21-11-2010, 16:33
صبا نت بسه دیگه !!

صبا شهرتش مدیون سرعت شبانه اش هست !!!

باورکنید من صبورم ...الان دو تا از دوستام که قدیمتر ازمن هستن هم بودن ویکیشون هم معرفی کرد منو.. هم گذاشتن رفتن شاتل ...

اخه صبا چرا نمیفهمه سرعت شبانه دست کمی از روزانه نداره واز اون مهم تر هم هست ...
همه دارن میرن شرکت ها دیگه..اینطوربمونه منم میرم... به جون خودم راست میگم ...به هیچ وجه هم برنمیگردم
لامسب یکم اون ولوم لعنتی باز کنید هیچی نمیشه ...والا مشتریها گناه دارن

البته شاتل فقط سرعت روزانش خوبه و شبانش بعد از دانلود حجم مشخصی محدود میشه می تونید برای اطلاعات بیشتر پستهای آخر تاپیک شاتل رو بررسی کنید.

black_19_night
21-11-2010, 19:11
شاتل با طمعي كه واسه پر كردن جيبش كرده آبرو واسه خودشو اسمش باقي نگذاشته

G_M_Sarmad
21-11-2010, 20:33
دوستان سلام. من یه چندوقتیه که با این سرعت دایل آپ اعصابم به هم ریخته. اول تصمیم گرفتم ADSL بگیرم ولی متوجه شدم که روی خط تلفنم (مرکز مخابرات جماران-پیش شماره 2229)نمیشه. یعنی شاتل گفت از مخابرت استعلام کرده. البته من خودمم مراجعه کردم و مخابرات همینو گفت. حالا تصمیم گرفتم وایرلس بگیرم. لطفا دوستان راهنمایی کنن که از کجا بگیرم که از همه نظر خوب باشه. در ضمن دانشجو هم هستم. دلم میخواهد حداقل 512 بگیرم. البته قیمتش هم برم مهمه.

Mr.Pooya
21-11-2010, 21:47
اشتباه شد !!

black_19_night
21-11-2010, 21:52
دوستان سلام. من یه چندوقتیه که با این سرعت دایل آپ اعصابم به هم ریخته. اول تصمیم گرفتم ADSL بگیرم ولی متوجه شدم که روی خط تلفنم (مرکز مخابرات جماران-پیش شماره 2229)نمیشه. یعنی شاتل گفت از مخابرت استعلام کرده. البته من خودمم مراجعه کردم و مخابرات همینو گفت. حالا تصمیم گرفتم وایرلس بگیرم. لطفا دوستان راهنمایی کنن که از کجا بگیرم که از همه نظر خوب باشه. در ضمن دانشجو هم هستم. دلم میخواهد حداقل 512 بگیرم. البته قیمتش هم برم مهمه.

وايرلس كه نداريم
اوضاع ويمكس هم اصلا تعريفي نداره

---------- Post added at 09:52 PM ---------- Previous post was at 09:52 PM ----------

وايرلس كه نداريم
اوضاع وايمكس هم اصلا تعريفي نداره

nimanimaoo
21-11-2010, 22:41
البته شاتل فقط سرعت روزانش خوبه و شبانش بعد از دانلود حجم مشخصی محدود میشه می تونید برای اطلاعات بیشتر پستهای آخر تاپیک شاتل رو بررسی کنید.

اتفاقا عزیز دلم الان قدت شاتل در شبانه هست ... صبا واقعا فاجعه هست در شبانه ... نذارید یسری مسایل بگم ..
شاتل سابقش کمتره ولی بروز تره ...تکنسین های قوی تری داره ...صبا فقط نان سابقشو میخوره و ساختار بزرگترش ...
من تعصبی ندارم الان دوستایی که صبارو گذاشتن توی کاسه من خودشون دارن نهایت لذت از شاتل میبرن ...البت بگم خیلی سابقه دارن و بیخود صبارو ول نکردن ...

صبا دیگه به ماکزیمشش رسیده الان هر کی بخواد خطشو جمع کنه باید اژانس انرژی اتمی اروپا و سازمان ملل و از وزیر شرکت نفت و توابعش اجازه بگیره(شوخی نیست میخواد جمع کنه)
همه دارن در میرن !!! ولی من هستم هنوز امیدوارم مسولین صبا تا صدای رقبای توی ساختمان دفترشون نشنیدن که با صدای بلند درب خروج بهشون نشون میدن خودشون یفکری بکنن ...با ماستمالزیشن یه مدت میشه گولمالسیون کرد ملتو ولی بعدش جنبش های ازادی بخش زیادی بر میخیزید و با یک سونامی صبارو به سرنوشت شرکت ف .... دچار میکنه ...

من فقط میگم امیدوارم که نخندن صبایی ها ...اگه راست میگن چرایه بیچاره کهدو روز اکانت دیر شارژ میکرد خطش برمیداشتن ولی حالا بایدبره التماس کنه:
من نمیخوام بخاطر خدا قطعش کنید !
هان چرا ؟ یکی بگه دیگه ؟

غرور بیش از حد باعث سقوط هست !

surfer
21-11-2010, 23:37
از نفر قبلی در اون محل قبضی نمی‌توننین بگیرین؟ اگرنه باهاشون قضیه رو درمیون بذارین شاید بدون قبض قبول کنن..

sei_pm
22-11-2010, 07:28

از مرکز شاید بتونی قبض المثنی بگیری ولی جدیدا مثل اینکه دیگه نمیدن می خوان تو کاغذبازی صرفه جویی کنند.با این حال یک زنگ به امورمشتریکن مرکز مخابراتیتون بزن.

abnus8
22-11-2010, 17:25
سلام دوستان
من تو منطقه قلهک هستم و تحت پوشش مرکز مخابرات شهید باهنر با پیش شماره 2200
کسی هست که بتونه بگه تو این منطقه ADSL با سرعت خوب از کدوم سرویس میتونم استفاده کنم.
این رو هم بگم که من بیشتر صفحات معمولی و دانلودهای کم حجم دارم

moh72
22-11-2010, 18:31
اتفاقا عزیز دلم الان قدت شاتل در شبانه هست ... صبا واقعا فاجعه هست در شبانه ... نذارید یسری مسایل بگم ..
شاتل سابقش کمتره ولی بروز تره ...تکنسین های قوی تری داره ...صبا فقط نان سابقشو میخوره و ساختار بزرگترش ...
من تعصبی ندارم الان دوستایی که صبارو گذاشتن توی کاسه من خودشون دارن نهایت لذت از شاتل میبرن ...البت بگم خیلی سابقه دارن و بیخود صبارو ول نکردن ...

صبا دیگه به ماکزیمشش رسیده الان هر کی بخواد خطشو جمع کنه باید اژانس انرژی اتمی اروپا و سازمان ملل و از وزیر شرکت نفت و توابعش اجازه بگیره(شوخی نیست میخواد جمع کنه)
همه دارن در میرن !!! ولی من هستم هنوز امیدوارم مسولین صبا تا صدای رقبای توی ساختمان دفترشون نشنیدن که با صدای بلند درب خروج بهشون نشون میدن خودشون یفکری بکنن ...با ماستمالزیشن یه مدت میشه گولمالسیون کرد ملتو ولی بعدش جنبش های ازادی بخش زیادی بر میخیزید و با یک سونامی صبارو به سرنوشت شرکت ف .... دچار میکنه ...

من فقط میگم امیدوارم که نخندن صبایی ها ...اگه راست میگن چرایه بیچاره کهدو روز اکانت دیر شارژ میکرد خطش برمیداشتن ولی حالا بایدبره التماس کنه:
من نمیخوام بخاطر خدا قطعش کنید !
هان چرا ؟ یکی بگه دیگه ؟

غرور بیش از حد باعث سقوط هست !
خب کسی که میگه شاتل شبانش خوب نیس خب حتما داره استفاده میکنه میدونه دیگه من خودم با 2مگ شبا فقط 1.5 گیگ دانلود میکردم (باید حدود 5~4 گیگ دانلود کنه)تازه وضع من خوب بود

farhad_realmadrid
22-11-2010, 19:07
من یه سوال دارم:

دوستم adsl گرفته وقی میخواد با --- وصل شه 5 ثانیه بعد --- قطع میشه در واقع دیسی میشه. ولی با دایال آپ مشکلی نداره.

مشکل از isp هست یا باید تنظیمات خاصی انجام بده؟

floorfilla73
23-11-2010, 13:29
Sei_Pm

قضیه ی این چیه؟

اینترنت که جای مشخصی نداره یا چیز معینی نیست.مجموعه ای از کامپیوترها هست که بهم متصل هستن.همونطور که شهرها از طریق جاده ها بهم وصلند کامپیوترها هم از طریق کابلها و فیبرهای نوری و غیره بهم وصلند و مجموعه اینا میشه اینترنت.حالا اینکه چرا اینترنت ما یهو قطع میشه مثل اینه که ما مثلا به اروپا 1 جاده داریم و وقتی به دلیل برف مسدود بشه راه دیگه ای نیس ولی کشورهای دیکه 20 تا جاده ساختن این نشد از اون یکی میرن.این میشه زیرساختهای اینترنت و پهنای باند که اینجا کم داریم چون مخابرات عمدا نمیذاره پیشرفت کنه.یعنی به جای 10 اتوبان اومدن 1 جاده خاکی کشیدن ( شاید هم مال رو ) بعد مسدود بشه دیگه باید بشینیم تا بیان وازش کنن :5: تازه عوارض رفت و آمد از این جاده خاکی هم که همون پول اینترنت میشه رو زیاد میگیرن.مثلا 12 برابر ترکیه یا 1600 برابر کره جنوبی ! به این میگن دزدی سر گردنه :8:

floorfilla73
23-11-2010, 13:44
سلام دوستان.

فکر کردم مشکل از مودممه. رفتم یه مودم دیگه خریدم ( خوب البته لازم داشتم یه مودمی داشته باشم که وای فای داشته باشه. ) این یکی هم همون مشکل رو داره. بد تر هم هست. چوون این یکی خط هم که اشغاله، فقط چراغ ای دی اس ال و اینترنتش روشن می شه، می شه وصل شد. ولی سر 1 دقیقه قطع می شه. ( بدون اسپلیتر.) البته این جدیده رو مطمین نیستم که تنظیماتش درست باشه.
برای مخابرات،
vpi 0
vci 35
PPPoE
تنظیمات درستیه؟

ممکنه پریز تلفنت مجهز به برقگیر یا نویزگیر باشه.یعنی 2 شاخه ضد برق داشته باشه.

marahimi
23-11-2010, 14:47
دوستان باور می کنید شرکتی در ایران اجازه ادامه دانلود مستقیم را به کاربرانش نمی دهد. یعنی شما امکان دانلود از Microsoft، Download.com و هیچ جای دیگری را ندارید... شرکت داتک در یک هفته گذشته چنین کاری کرده است! حتی از خود سایت داتک هم نمی توانید دانلود خود را Pause و Resume کنید!

پی نوشت: و بعد از 4 روز ساعت 3 امروز فعلا درست شده است.

abnus8
23-11-2010, 16:37
سلام دوستان
من تو منطقه قلهک هستم و تحت پوشش مرکز مخابرات شهید باهنر با پیش شماره 2200
کسی هست که بتونه بگه تو این منطقه ADSL با سرعت خوب از کدوم سرویس میتونم استفاده کنم.
این رو هم بگم که من بیشتر صفحات معمولی و دانلودهای کم حجم دارم

کسی نیست جواب من تازه واردو بده!!!
ثواب داره ها!!!!!!!!!

sei_pm
23-11-2010, 18:18
کسی نیست جواب من تازه واردو بده!!!
ثواب داره ها!!!!!!!!!

واسه کار کم 128 مخابرات خوبه سرعتش 14 هست و هزینش ماهی 10 هزار تومان . ساعتی 50 مگ دانلود میشه.

farhad_realmadrid
23-11-2010, 18:55
من یه سوال دارم:

دوستم adsl گرفته وقی میخواد با --- وصل شه 5 ثانیه بعد --- قطع میشه در واقع دیسی میشه. ولی با دایال آپ مشکلی نداره.

کسی نیست جواب بده؟

koorosh2500
23-11-2010, 20:13
من یه سوال دارم:

در قسمت properties کانکشن وی پی n که ساخته اید ، در قسمت networking ، گزینه type of.... را روی اتوماتیک بگذارید.

nimanimaoo
23-11-2010, 22:49
خب کسی که میگه شاتل شبانش خوب نیس خب حتما داره استفاده میکنه میدونه دیگه من خودم با 2مگ شبا فقط 1.5 گیگ دانلود میکردم (باید حدود 5~4 گیگ دانلود کنه)تازه وضع من خوب بود

عزیزم من نگفتم شاتل بهترین در دنیاست گفتم الان داره مدیریت میکنه
اونم اشکال اره ...اما نمیدونیدصبا چه میکنه ...الان من توی سایتی خوندم که دریک شهر باعث اخراج چند نفر از افراد محقق و پزوهشگر شده...بخاطر سرعت وسرویس بد ... و حتی بیانیه صادر کردن و خیلی چیزا دیگه

صبا فقط الان نون سابقه رو میخوره ...افرادی استخدامیشوببینی خندت میگیره ازشون بپرسی سرعت چند دانلود میکنی نمیدونه ؟
باورتون میشه من خودم توی یکی از دفتراش دیدم ...

حالا شاتل هم ایراد داره ولی میدونه که کارش باید با سیستم باشه ... دوستای من بشدت تعریف میکنن و با سابقه بودن در صبا ...اما رفتن ...منو گول زدن حالا خودشونرفتن

صبا بدجورداره خراب کرده ...

دوست عزیز با سرعت کمتر 16از کیلو دانلود بکن با قطع و صل تا دریابی همون یک گیگ نیم چقدربا ارزشه تره یا 400 مگ اونم با هزار زو ر و زحمت !!!

الان دو روز دیگه هدفمندی شروع بشه منتظر اکران جدید باشید...

امیدوارم مسولین صبا زودتر از خواب غفلت بیدار شن

الهی امین1

mzm1367
25-11-2010, 02:25
دست شما درد نکنه
اطلاعات مفیدی بود.

Dr.B.M
26-11-2010, 13:12
با سلام به دوستان عزیز
داستان من از اونجایی شروع میشه که سال گذشته به محله ای در بلوار فردوس غرب نقل مکان کردیم و متوجه شدیم که امکان داشتن اینترنت adsl دراین محله وجود نداره به خاطر خطوط pcm تلفن مخابرات.القصه من نزدیک به یکسال بی اینترنت بودم تا ماه گذشته دل رو به دریا زدم و با مبلغ حدودا ۵۰۰ تومن از شرکت بی نام و نشانی به نام سون نت اینترنت وایرلس ۵۱۲ گرفتم.اینکه چه مشکلاتی در نصب انتن و مابقی قضایا داشتم بماند .تا به دیروز که برای چندمین بار با قطعی مواجه شدم طبق معمول تلفنشان جواب نمیداد با مصیبت یه شماره ی همراه از یکی از کارکنانشون پیدا کردم و بعد از تماس تلفنی اینطور دستگیرم شد که ما رو پیچونده اند و وایرلس تا مدت نامعلوم و احتمالا برای همیشه قطع شده !!!!ما هم دست از پا دراز تر با کلی هزینه دوباره بی اینترنت شدیم با یه انتن وایرلس بی مصرف در بالا پشت بوم!!!!میخواستم دوستان راهنمایی کنند که چه شرکتهای معتبری وجود دارند که دکل وایرلس در غرب تهران داشته باشند بلکه من بدون نیاز به تغییر جهت انتن بتونم اکانت دیگری ازشون تهیه کنم.خیلی داغونم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید 

shahramcat
26-11-2010, 13:27
با سلام به دوستان عزیز
داستان من از اونجایی شروع میشه که سال گذشته به محله ای در بلوار فردوس غرب نقل مکان کردیم و متوجه شدیم که امکان داشتن اینترنت adsl دراین محله وجود نداره به خاطر خطوط pcm تلفن مخابرات.القصه من نزدیک به یکسال بی اینترنت بودم تا ماه گذشته دل رو به دریا زدم و با مبلغ حدودا ۵۰۰ تومن از شرکت بی نام و نشانی به نام سون نت اینترنت وایرلس ۵۱۲ گرفتم.اینکه چه مشکلاتی در نصب انتن و مابقی قضایا داشتم بماند .تا به دیروز که برای چندمین بار با قطعی مواجه شدم طبق معمول تلفنشان جواب نمیداد با مصیبت یه شماره ی همراه از یکی از کارکنانشون پیدا کردم و بعد از تماس تلفنی اینطور دستگیرم شد که ما رو پیچونده اند و وایرلس تا مدت نامعلوم و احتمالا برای همیشه قطع شده !!!!ما هم دست از پا دراز تر با کلی هزینه دوباره بی اینترنت شدیم با یه انتن وایرلس بی مصرف در بالا پشت بوم!!!!میخواستم دوستان راهنمایی کنند که چه شرکتهای معتبری وجود دارند که دکل وایرلس در غرب تهران داشته باشند بلکه من بدون نیاز به تغییر جهت انتن بتونم اکانت دیگری ازشون تهیه کنم.خیلی داغونم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید 

سلام

آقا من بودم سر و تشون رو یکی میکردم ... اصلا گذشت نکن

شرکت معتبر شما اگر کیفیت میخای و البته قیمت بالا که خوب ارزش داره با داتک یک صحبتی بکن .
ترجیحا از شرکتهای Pap مطرح بگیر تا این شرکتهای 2 3 ماه تاسیس شده .

jedivssith
28-11-2010, 12:20
کدام سرور و خدمات اینترنت سرعت خوب روزانه و شبانه می دهد؟

درود

می خواستم بدانم کدام سرور علاوه بر اینترنت پر سرعت روزانه که ارائه می کند، سرویس شبانه رایگان هم را در با همان سرعت روزانه و بدون افت سرعت نیز به کاربرانش می دهد که واقعاً مثل سرویس روزانه است و اینطور نیست که اسمش سرویس رایگان شبانه باشد ولی سرعتش مثل دایال آپ یا پایین تر باشد.

با سپاس فراوان
بدرود

joe_satriani
28-11-2010, 19:58
کدام سرور و خدمات اینترنت سرعت خوب روزانه و شبانه می دهد؟

درود

می خواستم بدانم کدام سرور علاوه بر اینترنت پر سرعت روزانه که ارائه می کند، سرویس شبانه رایگان هم را در با همان سرعت روزانه و بدون افت سرعت نیز به کاربرانش می دهد که واقعاً مثل سرویس روزانه است و اینطور نیست که اسمش سرویس رایگان شبانه باشد ولی سرعتش مثل دایال آپ یا پایین تر باشد.

با سپاس فراوان
بدرود

با سلام
در چه شهری هستید شما؟
نمیشه با یه نگاه گفت که فلان سرویس خوبه و فلان سرویس بد هست
اما شاتل و فن آوا به نظرم خوب هستن
اما منتظر نظرات سایر دوستان هم باشید و در تاپیک های هر سرویس دهنده در شهر شما هم جستجو کنید و نظرات دوستان رو جویا باشید

موفق باشید.

REZAt1980
28-11-2010, 19:59
سلام.

آیا نورتون رو پینگ تاثیر داره؟ این نورتون من دائم خودش رو آپدیت میکنه و میگه مثلا دو دقیقه پیش آپدیت شده.

آیا این آپدیت ها دلیل افت پینگ منه؟؟؟ یا میشه آپدیت اتوماتیکش رو آف کرد؟

Mr.Pooya
28-11-2010, 20:31
سلام.

آیا نورتون رو پینگ تاثیر داره؟ این نورتون من دائم خودش رو آپدیت میکنه و میگه مثلا دو دقیقه پیش آپدیت شده.

آیا این آپدیت ها دلیل افت پینگ منه؟؟؟ یا میشه آپدیت اتوماتیکش رو آف کرد؟

سلام
آپدیت آنتی ویروس هیچ ربطی به پینگ ندارد و میتوانید آپدیت خودکار را خاموش کنید از توی تنظیمات بخش آپدیت .

اگر مجدداً سوالی داشتید در تاپیک زیر مطرح فرمایید :

موفق باشید:11:

mr-dion
29-11-2010, 12:03
فقط از شاتل نگیرد که من پشیمون شدم وقتی 2 مگ رو دانلود بده 60 تا وکمتردر کرج :8::11:
من هم 2مگ شاتل دارم کرج سرعت دانلودم به 20 هم نمیرسه

mehdi_np
30-11-2010, 00:58
دوستان اين مساله براي شما پيش اومده؟
براي بار دوم شاتل داره الكي كنتر ميندازه! به اين صورت:
lمن از ساعت 1.30 بعد از ظهر تا 20.30 شب حدود 97.250 مگابايت مصرف داشتم مودم رو خاموش كردم ساعت 11.30روشن كردم ميگه از ساعت 9.30 تا 11 شما 97.525 مگا مصرف كردين!!
حالا چه كنم؟

swamp
30-11-2010, 21:07

omid-p30
01-12-2010, 14:07
سلام

من چراغ کابل شبکه مودمم شدیدا چشمک میزنه. قطع و وصلی و به صفر رسیدن سرعت دانلود هم زیاد زیاد دارم.

اشکال میتونه از این باشه ؟ البته چراغ خود ای دی اس ال مودم هم با فواصل زمانی دیرتر چند لحظه روشن خاموش میشه. ولی چراغ شبکه مدام در حال چشمک زدن سریعه.

از مخابرات 128 دارم.

ممنون.

Mr.Pooya
01-12-2010, 14:44
سلام

من چراغ کابل شبکه مودمم شدیدا چشمک میزنه. قطع و وصلی و به صفر رسیدن سرعت دانلود هم زیاد زیاد دارم.

اشکال میتونه از این باشه ؟ البته چراغ خود ای دی اس ال مودم هم با فواصل زمانی دیرتر چند لحظه روشن خاموش میشه. ولی چراغ شبکه مدام در حال چشمک زدن سریعه.

از مخابرات 128 دارم.

ممنون.

سلام

سوال خود را در تاپیک زیر مطرح کنید :

:11:

ho3in0861
02-12-2010, 15:07
یه سوال دارم
توی این پنل هایی که میری اعتبار ADSL رو چک میکنی Send To User, Receive From User داره منظور همون دانلود و آپلود هستش؟

mohebbinodej
02-12-2010, 21:26
سلام بچه
الان حدوده 1 هفته هست که سرعت اینترنتم یک دهم شده یعنی قبلا 80 بود الان 10 :41:
با isp تماس گرفتم گفتن ما مشکلی نداریم :18: (چه حرفا)
میشه یه راهنمایی کنید شاید مشکل از خودم باشه
آیا ویروس امکان داره سرعت رو کم کنه؟
جونه من جواب بدید :41:

sei_pm
02-12-2010, 21:30
یه سوال دارم
توی این پنل هایی که میری اعتبار ADSL رو چک میکنی Send To User, Receive From User داره منظور همون دانلود و آپلود هستش؟

بله درست متوجه شدید

سلام بچه
الان حدوده 1 هفته هست که سرعت اینترنتم یک دهم شده یعنی قبلا 80 بود الان 10 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با isp تماس گرفتم گفتن ما مشکلی نداریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (چه حرفا)
میشه یه راهنمایی کنید شاید مشکل از خودم باشه
آیا ویروس امکان داره سرعت رو کم کنه؟
جونه من جواب بدید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویروس نمیتونه باشه چون حجمتون زود تموم میشد. از کدوم شرکت سرویس دارید و سرعتتون تو قرارداد چنده؟

B.J.U
02-12-2010, 22:55
دوستان من شنیدم جدیدا بعضی از ISP ها تا 512 هم معرفی نامه نمیخوان.
موضوع چیه؟

Mr.Pooya
02-12-2010, 23:05
دوستان من شنیدم جدیدا بعضی از ISP ها تا 512 هم معرفی نامه نمیخوان.
موضوع چیه؟

سلام
الان بعضی از ISP ها این قانون محدودیت رو رعایت نمی کنند اونهایی که رعایت می کنند برای بالای 128 نامه میخواهند. اینی هم که شما گفتید واقعیت نداره چون خیلی از ISP از قدیم هم برای بالای 512 هم نامه نمیخواستند.

mohebbinodej
03-12-2010, 00:00
ویروس نمیتونه باشه چون حجمتون زود تموم میشد. از کدوم شرکت سرویس دارید و سرعتتون تو قرارداد چنده؟

ADSL از مخابرات گرفتم تو قرار داد هم سرعتم 512 هستش

meto_895
03-12-2010, 00:10
من سرویس 128 شاتل دارم اما سرعتم پایینه بین 27 تا 35 است.

چه کار باید انجام بدم تا سرعتم بره بالا ممنون میشم کسی منو راهنمایی کنه

BMW.M3_E46
03-12-2010, 03:30
سلام
من ADSL صبانت دارم یه ایرادی داره محدودیت حجمشه
حالا شرکت دیگه ای سراغ ندارین که حجمش نامحدود باشه و از نظر سرعت و کیفیت خوب باشه؟؟(در مشهد)

sei_pm
03-12-2010, 07:22
ADSL از مخابرات گرفتم تو قرار داد هم سرعتم 512 هستش

512 نامحدود؟ کدوم شهر؟ شما 192.168.1.1 رو داخل مرورگرتون بزنید و یوزر و پسورد رو admin بزنید داخل منوها بگردید Down stream ببینید رو چند هست/

SAMCRO
03-12-2010, 10:57

چیز دیگه ای نمی خوای شما ؟ :31:
128 بیت باید سرعت دانلود 15 باشه حدودا ! :دي

maziarb
03-12-2010, 11:37
سلام من میخوام از شاتل یا پارس انلاین اشتراک بگیرم اما هیچکدومشون پورت ندارن الان از روی ناچاری از شهرادadsl گرفتم ، 2ماهی میشه دارم تماس میگیرم اما میگن پورت نداریم و فقط سرعت 512 به بالا یکساله 600000 تومن میدیم به نظرتون تا اخر سال پورت اضافه میشه ، شاتل که میگه eco توی مرکز مخابراتیتون نمیدیم! پارس انلاین هم پورت نداره

koorosh2500
03-12-2010, 12:22

چیز دیگه ای نمی خوای شما ؟ :31:

درسته که 128 کیلو بیت باید 16 کیلو بایت باشه ، ولی اکثرا از جمله خود بنده با سرویس 128 محدود سرعت داونلودمون تو روز بین 80 تا 100 کیلو بایته (یا شاید هم بیشتر)

meto_895
03-12-2010, 15:13
چیز دیگه ای نمی خوای شما ؟
اتفاقا من از خود شرکت شاتل پرسیدم گفت نه نباید تقسیم بر 8 بکنی.

درسته که 128 کیلو بیت باید 16 کیلو بایت باشه ، ولی اکثرا از جمله خود بنده با سرویس 128 محدود سرعت داونلودمون تو روز بین 80 تا 100 کیلو بایته (یا شاید هم بیشتر)
من تمام دوستانم که از 128 استفاده میکنند بالای 50 سرعت دارند.

jojo_2000
03-12-2010, 15:40
کسی ازین استقاده کرده؟ چه جوریاس؟

Ship Storm
03-12-2010, 16:22
سلام من میخوام از شاتل یا پارس انلاین اشتراک بگیرم اما هیچکدومشون پورت ندارن الان از روی ناچاری از شهرادadsl گرفتم ، 2ماهی میشه دارم تماس میگیرم اما میگن پورت نداریم و فقط سرعت 512 به بالا یکساله 600000 تومن میدیم به نظرتون تا اخر سال پورت اضافه میشه ، شاتل که میگه eco توی مرکز مخابراتیتون نمیدیم! پارس انلاین هم پورت نداره

پورت خالی میشه 100% ولی باید پیگیر باشی به محض خالی شدن پورت اقدام کنی که پورت رو به شما اختصاص بدن

ho3in0861
03-12-2010, 18:10
[QUOTE=sei_pm;5663842]بله درست متوجه شدید
آخه زمانی که من میرم چک کنم میزان ارسال خیلی زیاده من یک صدم این هم فایل آپلود نکردم:18:

Mr.Pooya
03-12-2010, 19:05
آخه زمانی که من میرم چک کنم میزان ارسال خیلی زیاده من یک صدم این هم فایل آپلود نکردم:18:

ارسال فقط ربط به آپدیت نداره شما صفحه هم که باز میکنید کمی ارسال دارید ولی اگر خیلی زیاد هست مشکوک است. مثلاً چقدر ارسال دارید ؟؟

ho3in0861
03-12-2010, 21:43
ارسال فقط ربط به آپدیت نداره شما صفحه هم که باز میکنید کمی ارسال دارید ولی اگر خیلی زیاد هست مشکوک است. مثلاً چقدر ارسال دارید ؟؟
اینقدر:

mmm25106
05-12-2010, 13:30
سلام
یه نفر منو راهنمایی کنه لطفا.نمیدونم از کدوم isp بگیرم.دنبال یه چیزی میگردم که دانلود شبانه رایگان 50-60 داشته باشه.سه ماهه حداکثر 50 تومن بگیره.پیش شمارم هم 8827 هستش.دمتون گرم یه شرکت خوب بهم معرفی کنید.

Mehran-King
05-12-2010, 22:15
بسم الله ، سلام دوستان الان بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت چیه ؟ پارس چطوره ؟

msalari
06-12-2010, 00:19
به نظر من شاتل شرکت خوبی هست. سرویس های آرت، اکو، اکو آفیس داره که متناسب با هزینتون می تونید انتخاب کنید.
سرویس آرت محدودیت حجمی نداره خب قیمتش هم بالاتر می ره
سرویس اکو سرویس اقتصادی است قیمتش مناسبه همون حدودیه که شما می خواین. مثلا 256 حدود 11 تومن هست اگه اشتباه نکنم. ترافیک شباش هم رایگانه یعنی حساب نمیشه. من خودم از این سرویس استفاده می کنم تو این چند ساله انصافا راضی بودم. نه قطعی داشته، معمولا به مناسبت های مختلف مقداری ترافیک رایگان میدن. من برای دو سه تا شرکت دیگه از شاتل گرفتم راضی بودم.
سرویس اکو-آفیس هم که تازه اضافه کرده دقیقا مثل اکو هست منتها یکم فکر کنم ارزونتره و ترافیکس بیشتره منتها ترافیک رایگان برای شبها نداره.
از لحاظ پیش شماره که خب سایت هر شرکتی برید می تونید تو سایتش چک کنید که آیا پوشش می ده یا نه.
این نظر من به عنوان یک کاربر معمولی بود.

B.J.U
06-12-2010, 16:56
آقا من نمی تونم ببینم چه قدر دیگه حجم برام مونده(مبین نت)
وقتی توی صفحه ی E care میرم و اطلاعات رو وارد میکنم و وی قسمت Summary میرم همیشه حجم ثابته.حی الان 10 مگ دانلود کردم و بازم ثابت بود
چیکار کنم؟

amir_91
07-12-2010, 13:18
استفاده 6 تا8 ساعت اینترنت (وبگردی-بازی erepublic) حدودا ماهانه چقدر مصرف داره؟ ویدیو نیگاه نمی کنم

Hamid Reza
07-12-2010, 13:21
استفاده 6 تا8 ساعت اینترنت (وبگردی-بازی erepublic) حدودا ماهانه چقدر مصرف داره؟ ویدیو نیگاه نمی کنم

سلام

بستگي به نوع سايتتون داره

سايت داراي عكسهاي زيادي هست؟
يا فقط متن هست؟

بازي erepublik كه زياد مصرف نميكنه چون زياد بازي گرافيكي نيست
بازيهاي گرافيكي زياد مصرف ميكنه

به نظرم ماهي 3 4 گيگ كافي باشه واستون

amir_91
07-12-2010, 13:36
سلام

بستگي به نوع سايتتون داره

سايت داراي عكسهاي زيادي هست؟
يا فقط متن هست؟

بازي erepublik كه زياد مصرف نميكنه چون زياد بازي گرافيكي نيست
بازيهاي گرافيكي زياد مصرف ميكنه

به نظرم ماهي 3 4 گيگ كافي باشه واستون

مرسی. یه شرکت خوب معرفی میکنید؟

Vivah
08-12-2010, 01:00
سلام دوستان
من برا ی اولین بار میخوام سرویس adsl بگیرم ، اما نمیدونم از کدوم شرکت سرویس بگیرم بهتره و ترافیک کمتری داره :
من تهران زندگی میکنم و پیش شماره من هم 7763 (منطقه مخابراتی ولیعصر )
میخوام 128 یا 256 باشه
من برای دانلود فیلم میخوام adsl استفاده کنم ، و وبگردی هم زیاد دازم ، میخوام سرویس شبانه هم داشته باشه
به نظرتون نامحدود به صرفه تره یا محدود ، اگه محدود با چه حجمی بگیرم بهتره ؟
من خییییییییییییییلی به راهنماییتون نیاز دارم لطف می کنید جوابم بدی ؟
ویه سوال دیگه اینکه راه اندازی adsl خیلی کارهای دفتری داره (منظورم گرفتن امضا و اینجور چیزاست )
منتظر جوابتون هستم

arazboy
08-12-2010, 18:31
با سلام
من در محدوده مخابراتی شهید بهشتی زندگی می کنم برای این محدوده چه شرکتی را پیشنهاد می کنیدبگیرم
خوب هست؟ قیمت 512 و 128 را ممنون میشم بهم بگید.
آیا سرویس مخابرات خوب هست یا نه ؟ از یکی شنیده ام که سرعت اش خوب نیست و تتند قطع میشه و یا سرعت اش کم میشه .

omid_egh
08-12-2010, 21:01
سلام دوستان
1-من برا ی اولین بار میخوام سرویس adsl بگیرم ، اما نمیدونم از کدوم شرکت سرویس بگیرم بهتره و ترافیک کمتری داره :
من تهران زندگی میکنم و پیش شماره من هم 7763 (منطقه مخابراتی ولیعصر )
میخوام 128 یا 256 باشه
من برای دانلود فیلم میخوام adsl استفاده کنم ، و وبگردی هم زیاد دازم ، میخوام سرویس شبانه هم داشته باشه
2 به نظرتون نامحدود به صرفه تره یا محدود ، اگه محدود با چه حجمی بگیرم بهتره ؟
من خییییییییییییییلی به راهنماییتون نیاز دارم لطف می کنید جوابم بدی ؟
3-ویه سوال دیگه اینکه راه اندازی adsl خیلی کارهای دفتری داره (منظورم گرفتن امضا و اینجور چیزاست )
منتظر جوابتون هستم

1- در مورد ترافیک یه قانون نانوشته میگه شرکتی که سرویسش گرونتره ترافیکش کمتره اما منطقه مخابراتیتونم مهمه

2- برای دانلود فیلم من اگه بودم نامحدود میگرفتم چون محدود بگیری باید هی حجم بگیری که اگه حساب کنی پول نامحدود شاید کمتر واست تموم بشه اگرم بخوای شبانه استفاده کنی که انقدر ترافیک بالاست که سرعت به شکل اعصاب خورد کنی میاد پایین :27:

3- اصلا کاری نداره فقط مدارکتو میدی و چند تا امضا میکنی و بقیه کارا رو خودشون میکنن:27:

shazdee
09-12-2010, 18:09
سلام بچه ها از کجا بفهمیم چقدر از ترافیکمون رو دانلود کردیم واسه ای دی اس ال مخابرات اگه سایتی چیزی داره ممنون میشم جواب بدید

lovely_fox
10-12-2010, 10:25
سلام من یک سالی میشد ای دی اس ال داشتم تا اینکه یک ماه پیش تلفنم به علت تعمیرات مخابرات قطع شد و بعد از این که وصل شد ADSL من وصل نمیشد و چراغ آلارم دایم روشن بود تا اینکه با مراجعه به ISP به من گفتند که تلفن شما تبدیل به فیبر نوری شده و روی فیبر نوری ADSL وصل نمیشه و فعلا شما نمیتونید از اینترنت استفاده کنید
من که نفهمیدم شما اگر اطلاع دارید یک توضیح به من بدهید آیا خط تلفن من دیگه نمیتواند به اینترنت ADSL وصل بشه؟

Alireza-Khan
10-12-2010, 14:28
سلام بچه ها از کجا بفهمیم چقدر از ترافیکمون رو دانلود کردیم واسه ای دی اس ال مخابرات اگه سایتی چیزی داره ممنون میشم جواب بدید

من هم همين سوال رو دارم !
ولي فكر كنم شركت هايي كه سرويس ADSL ميدن خودشون سايتي رو ميدن ! ولي مخابرات فكر نكنم بتونيم بدونيم ! :10:

sei_pm
10-12-2010, 16:31
سلام من یک سالی میشد ای دی اس ال داشتم تا اینکه یک ماه پیش تلفنم به علت تعمیرات مخابرات قطع شد و بعد از این که وصل شد ADSL من وصل نمیشد و چراغ آلارم دایم روشن بود تا اینکه با مراجعه به ISP به من گفتند که تلفن شما تبدیل به فیبر نوری شده و روی فیبر نوری ADSL وصل نمیشه و فعلا شما نمیتونید از اینترنت استفاده کنید
من که نفهمیدم شما اگر اطلاع دارید یک توضیح به من بدهید آیا خط تلفن من دیگه نمیتواند به اینترنت ADSL وصل بشه؟

من هم همين سوال رو دارم !
ولي فكر كنم شركت هايي كه سرويس ADSL ميدن خودشون سايتي رو ميدن ! ولي مخابرات فكر نكنم بتونيم بدونيم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو کدوم شهر؟

معمولا تو اکر شهرها شرکتها نمی تونند روی فیبر نوری سرویس بدهند رو بعضی از شهرها مثل مشهد و اصفهان هم فقط مخارات سرویس میده.

dvb_hamed
10-12-2010, 19:44
كمك فوري
دوستان بهترين adsl با پينگ پايين و سرعت نسبتا خوب و قيمت مناسب چي پيشنهاد ميكنيد؟
صبا،فناوا،عصرانتقال،سپنتا رو در طي 5 سال امتحان كردم و هميشه با پينگشون مشكل داشتم
داتك،پارس انلاين،اوراكل چطور هستن؟

vahid_civil
10-12-2010, 23:23
سلام به همه

کسی تجربه یا اطلاعاتی درباره شرکت صبا (با صبانت فرق داره ) داره ؟

sabaadsl.com

قیمتهاش خوبه و ادعا داره بالاترین سرعت رو داره ولی یه جوریه و قیمتهاش تفاوت زیادی داره نسبت به بقیه شرکتا !

P.30.MAN
12-12-2010, 12:43
سلام!
آیا میشه اکانت وی پی ان رو داخل مودم وارد کرد ؟؟؟

joe_satriani
12-12-2010, 19:09
سلام!
آیا میشه اکانت وی پی ان رو داخل مودم وارد کرد ؟؟؟

با سلام
نه دوست عزيز
نميشه

موفق باشيد.

sei_pm
12-12-2010, 19:29
سلام به همه

کسی تجربه یا اطلاعاتی درباره شرکت صبا (با صبانت فرق داره ) داره ؟

sabaadsl.com

قیمتهاش خوبه و ادعا داره بالاترین سرعت رو داره ولی یه جوریه و قیمتهاش تفاوت زیادی داره نسبت به بقیه شرکتا !

تعرفه هاش که با صبانت یکی هست احتمالا یکی از نمایندگان فروشش هست. همین رو بدون خیلی خالی بند هستن بالای سایت زده Uptime 100%

Greedy
12-12-2010, 20:16
سلام
میخواستم ببینم این سیستم مودمای لن چیه که وقتی طرف کامپیوترش هم خاموشه باز اینترنتش متصله
من میخوام یه اکانت adsl مشترک استفاده کنم وقتی تنظیمات مودم اون فرد دیگه رو اتصال اتوماتیک یا همون pppoe هست حتی وقتی کامپیوتر هم خاموش میکنه باز من نمیتونم کانکت شم حتما باید تنظیمات مودمش رو حالت غیراتوماتیک یا همون bridg بذاره تا بتونم کانکت شم مگر نه ارور میده راهی نیست تنظیمات مودم کاری کنی حداقل موقع خاموش شدن اتصال قطع شه ؟

amir solo
12-12-2010, 23:23
كمك فوري
دوستان بهترين adsl با پينگ پايين و سرعت نسبتا خوب و قيمت مناسب چي پيشنهاد ميكنيد؟
صبا،فناوا،عصرانتقال،سپنتا رو در طي 5 سال امتحان كردم و هميشه با پينگشون مشكل داشتم
داتك،پارس انلاين،اوراكل چطور هستن؟
سلام
ping time خوب همیشه به isp بستگی نداره دوست عزیز.حتما باید از اینکه همزمان download نداشته باشی یا کامپیوترت به طور اتوماتیکupdate نکنه(کلا برنامه های auto update بسته باشه)اطمینان حاصل کنی.
مورد بعد به ترافیک سرویس از سمت isp بر می گرده.
بعدش باید ping time سایت yahoo رو بگیری که معمولا بین 200 تا 300 هست.
اگر چند بار ping time گرفتی با این شرایط و ping time سرویست بالاتر از 400 بود با isp ایت تماس بگیر و اطلاع بده و print screen سرویستم براشون mail کن تا فکر نکنن از خودت حرف می زنی.
موفق باشی

P.30.MAN
13-12-2010, 11:08
با پینگ تست یاهو چجوری باید از پینگم تست بگیرم ؟؟؟:13:
اون روشی که میگن از طریق داس تست میگیرن اون چجوریه؟؟؟
وکلا کدوم از این روشها از همه نتیجه ی واقعی تری رو میده؟؟

REZAt1980
13-12-2010, 16:14
سلام.

فرق وایرلس و وایمکس چیه؟

الان کدوم از اینها ارائه میشه؟

من میخوام برای لپ تاپم بگیرم. تو تهران. هم غرب تهران هستم و هم در محدوده ی بازار تهران. باید کدوم رو بگیرم؟

joe_satriani
13-12-2010, 20:45
سلام.

فرق وایرلس و وایمکس چیه؟

الان کدوم از اینها ارائه میشه؟

من میخوام برای لپ تاپم بگیرم. تو تهران. هم غرب تهران هستم و هم در محدوده ی بازار تهران. باید کدوم رو بگیرم؟

با سلام
براي فرق وايمكس و وايرلس به تاپيك زير مراجعه كنيد

فرق وایمکس با وایرلس چیه؟

و اما براي ارائه شدني كه گفتيد هم بله هر دو تا ارائه ميشه
بستگي داره كه كدوم رو بخوايد و براي چه استفاده اي بخوايد و ....

موفق باشيد.

عليرضا خان
13-12-2010, 20:55
من از صبح تا همين الان اينترنتم قطع بود.

براي شماها هم همينطور بود؟

صبانت - مشهد

sei_pm
13-12-2010, 23:05
من از صبح تا همين الان اينترنتم قطع بود.

براي شماها هم همينطور بود؟

صبانت - مشهد

داخل تاپیک مشهد این رو بگید:

همچنین مرکز مخابراتی رو هم ذکر کنید شاید شرکتهای دیگه هم تو مرکز شما قطع بودند و مشکل از مرکز بوده

satartitaniom
14-12-2010, 01:39
سلام
در حال حاضر بهترین ارائه دهنده کرج کدوم شرکته؟شبانه رایگان
خود مخابرات سرویسش خوبه (کرج)؟
ممنون

mahdi 100
14-12-2010, 01:49
با سلام
نه دوست عزيز
نميشه

موفق باشيد.

سلام . من قراراه ADSL بگیرم، اکانت --- هم دارم. یعنی نمیشه با --- به اینترنت ADSL وصل شد همانطوری که با دایالاپ وصل میشیم؟

Cyber-PC
14-12-2010, 02:23
سلام
ممنون

بستگی به منطقه و ISP هایی که شما رو ساپورت کنند داره

من تعریف پردیس و شبدیز رو شنیدم (در مقابل عده ای هم شدیدا ازشون شاکی هستند !! :11: )
خودم هم با سرویس مخابرات کار کردم (128 نا محدود که واقعا تجربه جالبی بود و داشتم کلا از اینترنت :2: میشدم )

به wimax بیاندیش :46:

mahdi 100
15-12-2010, 17:15
اسیا تک قطعی هم داره؟ منطقه مخابراتی من شهید باهنر هست( پیش شماره 2264) قصد دارم سرویس 512، سه ماهه بگیرم. نظرتون چیه؟ سرعت و کیفیت دانلود شبانش چطوره
سرعت دانلود 1024/512 عملا فرقی با 512 (تو سرویس شبانه) میکنه ؟

mohsenmas
15-12-2010, 23:04
سلام
ممنون

کرج منطقه ای فرق میکنه.اینترنت پارسی،شاتل خوبه.
اینم سرعت 128 مخابرات کرج که برای وبگردی و به علت نا محدود بودن انتخاب بدی نیست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tehran_boy
16-12-2010, 00:52
سلام به همه دوستان چند صباحی هست که پینگ ندا گستر صبا افتضاح (بره یه لحظه ش هستش) شده لگ فراوان در بازی آنلاین اشک آدم رو در میاره ولی سرعت دانلودش همونه یا کمی فرق کرده رو به پایین خلاصه شده آشغال بره بازی آنلاین کسی ISP رو سراغ داره که از نظر پینگ بره بازی آنلاین خوب باشه ؟ سرعت بالا گرفتن تاثیر در پینگ اینترنت برای بازی در محیط آنلاین رو داره مثلا 1024 ؟
قدیم این شرکت عالی بود ولی میگن از هر چیزی تعریف کنی گندش در میاد قضیه اینه .

joe_satriani
16-12-2010, 13:21
سلام . من قراراه ADSL بگیرم، اکانت --- هم دارم. یعنی نمیشه با --- به اینترنت ADSL وصل شد همانطوری که با دایالاپ وصل میشیم؟

با سلام
دوست عزيزم ميشه ازش استفاده كرد
اما نه اينطور كه توي مودم انجام داد تنظيماتش رو
شما بايد يه اكانت جدا واسش ايجاد كنيد
و زماني كه به اينترنت وصل هستيد اكانت رو هم اجرا كنيد

موفق باشيد.

mehdi_08
16-12-2010, 20:04
اسیا تک قطعی هم داره؟ منطقه مخابراتی من شهید باهنر هست( پیش شماره 2264) قصد دارم سرویس 512، سه ماهه بگیرم. نظرتون چیه؟ سرعت و کیفیت دانلود شبانش چطوره
سرعت دانلود 1024/512 عملا فرقی با 512 (تو سرویس شبانه) میکنه ؟
البته من تو شهر دیگه هم هستم ولی یه ماهی که آسیا تک داشتم کیفیتش عالی بود قطعی نداشت شبی یه گیگ دان می شد
حالا اگه کیفیتش تو همه جا مثل هم باشه (حالا با استثنا) گزینه بی دردسریه

satartitaniom
17-12-2010, 11:23
بستگی به منطقه و ISP هایی که شما رو ساپورت کنند داره

من تعریف پردیس و شبدیز رو شنیدم (در مقابل عده ای هم شدیدا ازشون شاکی هستند !! :11: )
خودم هم با سرویس مخابرات کار کردم (128 نا محدود که واقعا تجربه جالبی بود و داشتم کلا از اینترنت :2: میشدم )

به wimax بیاندیش :46:
سلام دوست عزیز
مرکز نصر آبادی
همه ساپورت میکنن
خ طالقانی
میشه مشکلات مخابرات بگی؟

---------- Post added at 11:23 AM ---------- Previous post was at 11:20 AM ----------

کرج منطقه ای فرق میکنه.اینترنت پارسی،شاتل خوبه.
اینم سرعت 128 مخابرات کرج که برای وبگردی و به علت نا محدود بودن انتخاب بدی نیست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون از راهنماییت دوست من!
تو پست بالایی هم گفتم مرکز تلفن نصر آبادی
به نظرم این نامحدود بودن مخابرات خوب باشه
شما شاتل میگیری ماهی 2 گیگ 4 روز اول تموم میشه
خوب تو یک ماه راحت میشه 10 گیگ از مخابرات گرفت

mr-dion
17-12-2010, 14:49
پشتیبانی شاتل برگشته به من میگه شما سرویس با حجم 3 گیگ داری
بعد میخوای تو ماه0 7گیگ دانلود رایگان داشته باشی با اکو 2مگ
هیچ حرفی واسه گفتن ندارم جز تاسف

Greedy
19-12-2010, 19:10
سلام
میخواستم ببینم این سیستم مودمای لن چیه که وقتی طرف کامپیوترش هم خاموشه باز اینترنتش متصله
من میخوام یه اکانت adsl مشترک استفاده کنم وقتی تنظیمات مودم اون فرد دیگه رو اتصال اتوماتیک یا همون pppoe هست حتی وقتی کامپیوتر هم خاموش میکنه باز من نمیتونم کانکت شم حتما باید تنظیمات مودمش رو حالت غیراتوماتیک یا همون bridg بذاره تا بتونم کانکت شم مگر نه ارور میده راهی نیست تنظیمات مودم کاری کنی حداقل موقع خاموش شدن اتصال قطع شه ؟
کسی نبود جواب مارو بده :دی

maziarb
20-12-2010, 14:09
نميدونم منظورت چيه؟!:20: اما اگه ميخواي بعد از يه مدت خاص مثلا 5دقيقه استفاده نكردن ارتباط قطع بشه
بايد همونجايي كه user و pass رو ميزني گزينه Connect on Demand

Max Idle Time 5

بذازي

---------- Post added at 02:09 PM ---------- Previous post was at 02:07 PM ----------

سلام شهراد بهتره يا فن آوا يا صبانت

S E V E N
20-12-2010, 18:58
سلام دوستان

من برای غرب تهران ( مرکز تلفن شهاید زارعی ) میخوام بگیرم.

کدوم شرکت خوبه ؟

ممنون

ArsalanCapitan
21-12-2010, 02:11
سلام
من هم برای شمال تهران(شهید غریبی) میخوام
2269
مخابرات پورتش پره و داتک هم که زنگ زدم گفت تو اونجا نمیدیم:دی
پیشاپیش ممنون

hateftotti
22-12-2010, 15:07
سلام

پیش شماره 2271 منطقه مخابراتی دستغیب چه شرکتی سرویس میده؟
ممنون

manli7
22-12-2010, 20:58
سلام من مي خوام وارد كانفيگ مودم خودم بشم بايد چي كار كنم ؟

فك كنم يه Ip باشه ميشه راهنماييم كنيد

hellboy9009
22-12-2010, 22:27

actros 1843
22-12-2010, 23:19
سلام دوستان من سایت یه شرکت adsl رفتم نوشته بود اینترنت ملی داخل کشور (اینترانت)

میتونید در ورد این اینترانت توضیح بدبد به مودم adslنیاز داره یا نه دیال آپ مثل خونگی قطع وصلی داره

ممنون:11:

joe_satriani
23-12-2010, 16:09
سلام دوستان من سایت یه شرکت adsl رفتم نوشته بود اینترنت ملی داخل کشور (اینترانت)

میتونید در ورد این اینترانت توضیح بدبد به مودم adslنیاز داره یا نه دیال آپ مثل خونگی قطع وصلی داره

ممنون:11:

با سلام
اينترانت يعني وب هاي داخلي و محدودي كه تعيين شده رو ميتونيد باز كنيد
مثلا اينترانت موسسه تبيان ( فقط سايت اطلاع رساني تبيان و چند سايت ديگه ) رو شامل ميشه
اگه اين اينترنتي كه ميگيد adsl بخواد باشه خوب مسلما مودم adsl هم ميخواد
اما اگه به صورت دايل آپ باشه كه با همون مودم دايل آپ هم ميشه وصل بشيد

موفق باشيد.

سلام من مي خوام وارد كانفيگ مودم خودم بشم بايد چي كار كنم ؟

فك كنم يه Ip باشه ميشه راهنماييم كنيد

با سلام
شما 192.168.1.1 و 192.168.0.1 رو امتحان كنيد

موفق باشيد.

Mehran-King
23-12-2010, 20:57
سلام ، برنامه ای هست بتونم ورودی و خروجی اینترنتم رو چک کنم ؟ یعنی چه چیزی الان در حال دانلود هست که من خبر ندارم یا ویروسی وجود داره که از طریق اینترنت داره اطلاعات منو می دزده ؟! ممنون میشم نرم افزاری معرفی کنین :11:

sei_pm
24-12-2010, 00:08
سلام ، برنامه ای هست بتونم ورودی و خروجی اینترنتم رو چک کنم ؟ یعنی چه چیزی الان در حال دانلود هست که من خبر ندارم یا ویروسی وجود داره که از طریق اینترنت داره اطلاعات منو می دزده ؟! ممنون میشم نرم افزاری معرفی کنین :11:
بهتره شما Kis2011 رو نصب کنید که داخل network monitor همه این اطلاعات رو نشون میده هم اینکه اگر ویروس داشته باشید واستون پاکش میکنه.

maziarb
24-12-2010, 01:59
من مودم ندارم باید چکار کنم؟ لطفا راهنمایی کند

shitan
24-12-2010, 09:49

توی cmd تایپ کنید netstat -on
تمام ip فعال را نشون میده.

amaranth_silent
24-12-2010, 10:48
دوستان مودمم symphoni 5210 هست تو تنظیمات کانفینگ مودمم در حالت nat کانککت نمیشه ولی در حالت bridge جواب میده در حالی که چراغ اینترنتم قرمزه .من طبق دستور عملی که خود سایت پارس انلاین داده عمل میکنم مشکل از کجاست؟ ضمنا وقتی bridge میشم برنامه du meter نشون میده که دارم حجم مصرف میکنم مقدارش کمه ولی مطمئنم که هیچ جیزی رو تو حالت اپدیت نذاشتم علت چیه ؟؟

jomong666
24-12-2010, 13:01
من لایزر گرفتم .
خیلی خوبه 25 تومن 3 ماه 5 گیگ

فقط حجمش کمه .

0Behrooz
24-12-2010, 13:28
دوستان مودمم symphoni 5210 هست تو تنظیمات کانفینگ مودمم در حالت nat کانککت نمیشه ولی در حالت bridge جواب میده در حالی که چراغ اینترنتم قرمزه .من طبق دستور عملی که خود سایت پارس انلاین داده عمل میکنم مشکل از کجاست؟ ضمنا وقتی bridge میشم برنامه du meter نشون میده که دارم حجم مصرف میکنم مقدارش کمه ولی مطمئنم که هیچ جیزی رو تو حالت اپدیت نذاشتم علت چیه ؟؟
خود سیستم عامل و پروتوکل های ارتباطی برای تست وصل بودن ارتباط مقدار کمی از حجم شما رو مصرف میکنند.
روزی ۲ ۳ مگ بیشتر نمیشه.

DHAMID
25-12-2010, 19:06
الان کجا سرویس نامحدود با سرعت 128 یا بالاتر میده؟
من هر جا رفتم میکن فقط به دانشجو ها میدیم
این ADSL مخابراط خوبه؟
با نامحدودش میشه مای 40-50 گیگ دانلود کرد؟

jorj
26-12-2010, 13:23
سلام
من مدتی که مشکل آپلود دارم . 2 تا سیستم دارم . یکی 7 یکی xp.
xp مجدد نصب کردم و دوباره امتحان کردم باز مشکل داشت .
مودم عوض کردم . اپیلیتر عوض کردم . نشد.
شرکت شهراد هستش و نتونستن مشکل پیدا کنن. می گن که مشکل از سمت شماست .
انواع فایل امتحان کردم در یاهو میل ، photofuniaT ، سایت خودمون ، اسپیدی شیر . جواب نداد
با فایر فوکس و کروم و اینترنت اکسپلورر هم امتحان کردم .

به نظر دوستان از چی می تونه باشه .؟

joe_satriani
26-12-2010, 19:04
الان کجا سرویس نامحدود با سرعت 128 یا بالاتر میده؟
من هر جا رفتم میکن فقط به دانشجو ها میدیم
این ADSL مخابراط خوبه؟
با نامحدودش میشه مای 40-50 گیگ دانلود کرد؟

با سلام
سرعت دانلود واقعي داره
مثلا سرويس 128 سرعت دانلودش چيزي بين 12 الي 16 هست
اگه صبح تا شب در حالت دانلود باشه شايد بشه يه مقداري دانلود كرد

موفق باشيد.

سلام
من مدتی که مشکل آپلود دارم . 2 تا سیستم دارم . یکی 7 یکی xp.
xp مجدد نصب کردم و دوباره امتحان کردم باز مشکل داشت .
مودم عوض کردم . اپیلیتر عوض کردم . نشد.
شرکت شهراد هستش و نتونستن مشکل پیدا کنن. می گن که مشکل از سمت شماست .
انواع فایل امتحان کردم در یاهو میل ، photofuniaT ، سایت خودمون ، اسپیدی شیر . جواب نداد
با فایر فوکس و کروم و اینترنت اکسپلورر هم امتحان کردم .

به نظر دوستان از چی می تونه باشه .؟

با سلام
يعني شما به طور كلي هيچ آپلودي نميتوني انجام بدي؟
ارور خاصي ميده؟

موفق باشيد.

axtrom
26-12-2010, 19:21
رفقا سلام . می خواستم بدونم پیشگامان شرایطش چجوریه ؟ یعنی کیفیت خدماتش ، بچه هایی که استفاده می کنند راضی هستن ازش یا نه .
مرسی از همکاریتون

Mehran-King
26-12-2010, 19:23
سلام ، 1 سوال داشتم : آیا این نرم افزار هایی که میگن سرعت اینترنت رو بالا میبره واقعی هست ؟ آیا تاثیری داره ؟

jorj
26-12-2010, 19:55
با سلام

با سلام
يعني شما به طور كلي هيچ آپلودي نميتوني انجام بدي؟
ارور خاصي ميده؟

موفق باشيد.

به هیچ آپلودی نمی تونم انجام بده . فقط تنها حالتی که امکانش داد امروز یه فایل خالی ورد ، فشرده کردم جواب داد. باقی موارد اصلا کار نمی کنه
. نه اروری نمی ده . فقط موقع آپلود ، از حال میره.
تو سایت speed test.net رفتم و سرعت چک کردم .
دانلود 1.66 mb/s
اپلود 0.34 mb/s

Davood_titan
26-12-2010, 20:38
از کجا باید بفهمیم این ADSL خراب شده مخابرات چه قدر فضا داریم

illboy
26-12-2010, 20:47
سلام
یه اطلاعات کامل در مورد جستجو در اینترنت برای من بفرستید(در سطح مبتدی)

0Behrooz
27-12-2010, 09:02
سلام ، 1 سوال داشتم : آیا این نرم افزار هایی که میگن سرعت اینترنت رو بالا میبره واقعی هست ؟ آیا تاثیری داره ؟
نه.
تاثیری نداره.
سرعت کاربرا توی ایران توسط QoS تنظیم نمیشه و سرعت خط که از طرف سرویس دهنده محدود شده این کار رو انجام میده.
کاری که این برنامه های ناموفق انجام میدن اینه که سعی میکنن QoS رو گول بزنند.
الان در بین ISP ها فقط مخابرات از QoS استفاده میکنه و بقیه از DownStream ه خط استفاده میکنند.
مخابرات رو هم نمیشه گول زد.من آزمایش کردم نشد.

Download Master
27-12-2010, 10:35
سلام
کار من با اینترنت در حد سرچ و یا حد اکثر You,Tub و اینچیزاس و اصلا و ابدا دانلود خاصی ندارم (یعنی دارم تو دانشگاه با سرعت 6-7 MB دانلود میکنم به اسمم شک نکنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
کار اصلی من با اینترنت بازی آنلاین مخصوصا Garena و Dota است. این بازی ها هم حدود 5-15 KB/S بیشتر نمیخوان. مسئله مهم ping , dly , lag و DC هست که اگه اینا نباشه حله.

میخواستم چه نوع مودم و سرویس ADSL به نظرتون بهترین کارایی رو میده.از هر شرکتی بود مسئله ای نیست فقط بالای ماهی 30-40 تومن نباشه

منطقه مخابراتی هم فرد اسدی (نزدیک میدون آزادی تهران ) و نزدیک مخابرات هم هستیم . (حدود 400-500 متر فاصله )

اگه راه کار خاصی هم برای کم کردن ping , ... به نظرتون میرسه لطف کنید خیلی ممنون میشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر

starpars
27-12-2010, 12:34
دوستان وقتي محدوديت ترافيكمون تموم ميشه . چه اتفاقي توي نحوه CONNECT شدن به اينترنت ميوفته؟
منظورم اينه كه با يوزر پسوردي كه داريم كانكت ميشه ولي چيزي دريافت نميشه يا اصلا وصل نميشه؟

0Behrooz
27-12-2010, 16:09
دوستان وقتي محدوديت ترافيكمون تموم ميشه . چه اتفاقي توي نحوه CONNECT شدن به اينترنت ميوفته؟
منظورم اينه كه با يوزر پسوردي كه داريم كانكت ميشه ولي چيزي دريافت نميشه يا اصلا وصل نميشه؟
۲ سال پیش که من شاتل ۵ روزه گرفتم وقتی ترافیکتون تموم میشد سایت شاتل میومد.

joe_satriani
27-12-2010, 18:42
سلام
یه اطلاعات کامل در مورد جستجو در اینترنت برای من بفرستید(در سطح مبتدی)

با سلام
جستجو در چه موردي؟
به طور كلي جستجو در اينترنت با موتورها جستجو گر مثه گوگل و ياهو انجام ميشه
به سايتهاي زير ميتونيد مراجعه كنيد و كليد واژه هاي مد نظر رو سرچ كنيد

موفق باشيد.

amir_dre
27-12-2010, 22:36
واقعا دارم آتیش میگرم پارسال برا اولین بار ADSL گرفتم سرویس 128 نامحدود شهراد سرعت و پینگش خوب بود ولی گرون بود نمیصرفید .
آذر پارسال تو سایت شاتل ثبت نام کردم برا ECO (گفتن پورتمون پره) از اون موقع تا 2 ماه پیش چون تو شرکتمون 512 پارس آنلاین داشتیم برا خونه سرویس نگرفتم .
شهریور هم رفتم مخابرات ADSL ثبت نام کردم
2 ماه پیش زنگ زدم شاتل بازم گفتن پورتمون پره رفتم مخابرات گفتن حالا حالا ها تونوبتی
رفتم از یه شرکت مزخرف تو الکامپ (سیما و سون نت) سرویس گرفتم
حالا موندم چیکار کنم .

samuraii40
28-12-2010, 02:33
دوستان برای سرعت بالای 1mb کدوم شرکت را با پایین ترین هرینه پیشنهاد میدین.

0Behrooz
28-12-2010, 12:27
دوستان برای سرعت بالای 1mb کدوم شرکت را با پایین ترین هرینه پیشنهاد میدین.
این موضوع ۱۰۰ بار بحث شده.
بستگی داره بخوای چکار بکنی.

اگر بخوای آنلاین بازی کنی:

مخابرات:
سرعت پایدار
نامحدود
پینگ و لگ کم
ماهی ۴۰ هزار تومان
تنها مشکلش هم مجوزه.

ولی اگر بخوای ایمیلت رو سریع چک کنی میتونی به شاتل و صبانت و پارس آنلاین یه سری بزنی.
هر سه تاشون توی سایتشون نرخها رو زدن.

sei_pm
28-12-2010, 18:58
این موضوع ۱۰۰ بار بحث شده.
بستگی داره بخوای چکار بکنی.

اگر بخوای آنلاین بازی کنی:

مخابرات:
سرعت پایدار
نامحدود
پینگ و لگ کم
ماهی ۴۰ هزار تومان
تنها مشکلش هم مجوزه.

ولی اگر بخوای ایمیلت رو سریع چک کنی میتونی به شاتل و صبانت و پارس آنلاین یه سری بزنی.
هر سه تاشون توی سایتشون نرخها رو زدن.

مخابرات تهران به هیچ عنوان 256 به بالا نمیده حتی با مجوز.

axtrom
28-12-2010, 22:21
سلام . من دو تا سوال دارم که البته یکیش رو قبلاً پرسیدم و کسی جواب نداد :
1- کیفیت اینترنت پیشگامان چطوره ؟ منظور خدمات دهی و کیفیت سرعت و ...
2- نمی دونم جاش اینجا هست یا نه ولی ممنون میشم جوابم رو بدید که برای گرفتن نمایندگی adsl چیکار باید کرد ؟ مقدار هزینه سرمایه گذاری مخصوصاً چقدر باید باشه ؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

amir_dre
29-12-2010, 20:04
یه سرویس میخوام حداقل ماهی 5 گیگ دانلود شبانش هم مجانی باشه
سرعت هم 256 اما 128 بود اشکالی نداره
من الان 512 دارم با 5 گیگ 27 برام تموم میشه گه قیمتش بالاس

sayna22
31-12-2010, 11:46
سلام دوستای گلم یه راهنمایی میخواستم ازتون
1- تو تهران محدوده ی لویزان و نوبنیاد کدوم شرکت ها واسه adsl سرویس میدن؟؟
لطفا راهنماییم کنید.
2- تفاوت اینترنت adsl با اینترنت wireless در چیه؟؟ و این که یه شرکت میگه adsl نداره واسه این محدوده اما wireless داره منظور چیه؟/
3- یک مودم خوب که 2 تا wireless هم داشته باشه بهم معرفی کنید.
ممنون