PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [جامع] راهنمای جامع سرویس دهنده های اینترنت

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

ایدون
21-08-2008, 12:24
داتک و شاتل سرویس میدن به نظرم 128 داتک ارزششو داره بگیری ولی در کل باید پورت باشه که سرویس بدن
شاتل بفهمه با داتک مقایسه شده شرکت رو منحل میکنه

ایدون
21-08-2008, 12:25
دوستان من از 384 سرویس خودم رو به 512 ارتقا دادم
اما آپلود به خاطر مشکل داشتن خطم هنوز پایین هست

اما دانلود رو ببینید....:27:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو منطقه ما سپنتا نیست ولی بد نیست بدونیم چند گرفتی 512 رو و این که حجمیه یا نامحدود؟

elendil
21-08-2008, 12:34
نوشته شده توسط ایدون

شاتل بفهمه با داتک مقایسه شده شرکت رو منحل میکنه

شاتل فقط سرویس 64اش که نامحدود بود و سرعتش روی 13-14 بود خوب بود الان که اومده روی 10-9 خیلی جالب نیستش

siamak_mu
21-08-2008, 14:02
آقایون من یه سالی 128 پارس آنلاین داشتم. اما به علت مشکلات مالی در حال حاضر 64 شاتل رو گرفتم. اما سرعتش اذیتم می کنه. می خواستم ببینم اوضاع art1 چه جوریه. تا همین یه ماه پیش من سرعت دانلودم از راپیدشیر با اکانت 128 پارس آنلاین دور و بر 40 تا 50 کیلوبایت بر ثانیه بود. سرعت art1 در طول شب و روز چه جوریه؟؟
اگه ببینم صرف داره سرویسمو به ART1 ارتقاء می دم. ممنون می شم جوابمو بدین.

(ببخشيد يه كم دير)

من ART1 دارم احتمالاً فقط تا آخر تابستون راضيم چون پنجشنبه ها هم رايگانه! سرعت دانلود با IDM روي 21 ثابت هست. سرعت روز و شبش هم فرقي نداره. قطعي هم كه اصلاً نداره.

moridentist
21-08-2008, 14:04
شاتل فقط سرویس 64اش که نامحدود بود و سرعتش روی 13-14 بود خوب بود الان که اومده روی 10-9 خیلی جالب نیستش

لااقل شاتل سرویس 64 اش اومده رو 9-10 داتک که من سرویس 128 اش رو دارم دانلودش 8-9 شده
ابداً فکر خرید داتک رو نکنید و تازه رانژه خطم هم بیش از یکماه طول کشید

Benygh
21-08-2008, 14:15
این دیگه ربطی به مودم وخط نداره سرور کش میکنه که با همون حالتی که گفتید درست میشه.خوب من این کش رو نمیتونم به طور اتوماتیک خالی کنم ؟

elendil
21-08-2008, 14:32
لااقل شاتل سرویس 64 اش اومده رو 9-10 داتک که من سرویس 128 اش رو دارم دانلودش 8-9 شده
ابداً فکر خرید داتک رو نکنید و تازه رانژه خطم هم بیش از یکماه طول کشید

انگاری داتک فقط با ما خوبه ها همه با هش ددی کشتگی دارن :D:D:D:D:D:D

selin
21-08-2008, 15:04
کسی از لایزر استفاده کرده ؟ سرویس دهی اون چطوره؟

hoomany
21-08-2008, 15:28
دوست عزیز مهمترین موضوعی که شما بهش دقت نکردید و هیچ کدام از دوستان هم بهش اشاره نکردند اینه که شما اول باید پیش شماره ی تلفن مورد استفاده ی تان را بگید تا ببینیم که در منطقه ی شما کدام شرکتها سرویس اینترنت پر سرعت ای دی اس ال ارائه میکنند ، در ضمن باید ببینید که قیمتهای سرویسها به چه صورت هست و آیا پورت خالیی در مرکز مخابراتی محل شما دارد یا نه!؟

با وارد کردن پیش شماره ی تلفن در سایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

میتونید اطلاعات تقریبا کاملی به دست بیارید !

سلام
از وبسایتتون ممنون. اما درمنطقه نصراللهی اکثر شرکتها حضور دارند. شما لطف کن و به همون صورت سوال توجه کن. بقیه اش پای خودم. متشکرم

hoomany
21-08-2008, 15:33
سلام

اینجا کسی تجربه کار با Voip رو داشته؟ لطفا بفرمایید از کدوم شرکت و یک مقدار توضیحات کلی بدید. ضمنا هزینه این سرویس برای تماس هر کشور فرق میکنه؟ چطور میشه نرخها رو فهمید؟ سوال دوم هم دارم. مگه نه اینکه توی ایران ADSL و ADSL2 فرقی نمیکنه(به نظرم توی همین انجمن نوشته شده بود). پس چرا تعرفه شرکت لایزر برای ایندو متفاوته؟

ممنونم

mehdi_vsgh
21-08-2008, 15:54
پس چرا تعرفه شرکت لایزر برای ایندو متفاوته؟

ممنونم

دلیلش که واضحه برای گرفتن پول بیشتر.....

سلام
اینجا کسی تجربه کار با Voip رو داشته؟

چی هست اصلا؟؟؟؟

mehdi_vsgh
21-08-2008, 16:09
تو منطقه ما سپنتا نیست ولی بد نیست بدونیم چند گرفتی 512 رو و این که حجمیه یا نامحدود؟
من به جای دوستمون جواب میدم

قیمت یک ماهه 512 برابر 1199000 تومن (بدون مالیات و عوارض و آبونمان و غیره....) ینی این هزینه‌ها در دل خودشه

بعد هم نامحدود میباشد

_Barbod_
21-08-2008, 16:39

من به جای دوستمون جواب میدم

قیمت یک ماهه 512 برابر 1199000 تومن (بدون مالیات و عوارض و آبونمان و غیره....) ینی این هزینه‌ها در دل خودشه

بعد هم نامحدود میباشد
مهدی جان ممنون از اینکه زحمت کشیدی و جواب دوستمون رو دادی
تا جایی که یادم میاد شما هم کاربر سپنتا هستی
:21:
راستی دوست عزیز آیدون جان:
119900 تومان برای کسی هست که برای اولین بار بخواد از سپنتا سرویس بگیره
من کمتر میدم
سپنتا نسبت به سطح کاربری مشتریهاش تخفیف میده
سطح کاربری من تو سپنتا پلاتین هست که بالاترین تخفیف رو داره

soheilsmart
21-08-2008, 16:55
سطح كاربري پول پرداختي تخفيف كارمزد

عادي كمتر از 500،000 ريال 0٪ 5٪

برنزي كمتر از 1،000،000 ريال 3٪ 5٪

نقره اي كمتر از 2،000،000 ريال 6٪ 5٪

طلايي كمتر از 5،000،000 ريال 10٪ 7٪

پلاتين بيش از 5،000،000 ريال 15٪ 7٪

mehdi_vsgh
21-08-2008, 16:57
سلام دوستان. من اشتراک با سرعت بالا و حجم کم میخوام و الزاما شبانه رایگان داشته باشه، حداکثر 2 گیگابایت، و حداقل 128 کیلوبیت برثانیه، الان فن آوا 256 با 2 گیگ دارم ماهی 10 تومن ولی آپلودش خرابه! کند نیست! اصلا خرابه یک فایل 30 کیلوبایتی نمیشه آپلودکرد باهاش ولی سرعت دانلودش تا 27 بالا میره. باتوجه به اینکه از مشهد مزاحمتون میشم و این شرکتهای زیر اونجا نمایندگی دارن شما چی پیشنهاد میکنین؟

1 - نداگسترصبا ( صبانت )
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2 - پارس آنلاین
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3- لایزر
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید4 - فن آوا <--- سربه تنش نباشه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید5 - سروش رسانه ( صداسیما)
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید6 - شاتل
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبخصوص رو سروش رسانه خیلی کنجکاوم چون سیستم تعرفه بازش خیلی باحاله ولی اطلاعاتی ازش نیست.

ممنونم جلو جلو. :10:

فکر کنم شاتل خوب باشه....بازم سوال کنی بد نیست

مهدی جان ممنون از اینکه زحمت کشیدی و جواب دوستمون رو دادی
تا جایی که یادم میاد شما هم کاربر سپنتا هستی
:21:
راستی دوست عزیز آیدون جان:
119900 تومان برای کسی هست که برای اولین بار بخواد از سپنتا سرویس بگیره
من کمتر میدم
سپنتا نسبت به سطح کاربری مشتریهاش تخفیف میده
سطح کاربری من تو سپنتا پلاتین هست که بالاترین تخفیف رو داره

اره منم سپنتا هستم......

و همچنان مشکل قطعی دارم.........

mostafaeshghi
21-08-2008, 17:12
عزیز اکثرا با داتک مشکل دارن....یه ماه رانژه کردنو طول میکشه.....
شما خوش شانس بودین که زود رانژه شد ولی عمومیت نداره

به این میگین استدلال سوفسطایی !؟

خب خیلیها هم رانژه شون تو 1 هفته ردیف شد شاید شما بد شانس بودیدی پس بد شانسی برای همه عمومیت نداره !

آخه خواهشا یه کم منطقی تر !

قبول دارم جدیدا رانژه زیاد طول میکشه ولی دیگه دلیل کافی ای نیست که آدم قید این شرکت را بزنه !

mehdi_vsgh
21-08-2008, 18:18

خب خیلیها هم رانژه شون تو 1 هفته ردیف شد شاید شما بد شانس بودیدی پس بد شانسی برای همه عمومیت نداره !

قبول دارم جدیدا رانژه زیاد طول میکشه ولی دیگه دلیل کافی ای نیست که آدم قید این شرکت را بزنه !
آقا مصطفی گل...
برو تو تاپیک داتک ببین اکثرا ناراضین(نظرسنجی)

من از چند نفر پرسیدم اونا هم میگن داتک دیر رانژه میکنه....

شماها استثنا بودین که سریع رانژه شد....

وگرنه برای من چه فرقی میکنه من که سپنتا گرفتم اگه هم قرار باشه عوض کنم میرم سراغ شاتل(که بعیده تا یه سال عوضش کنم)

hoomany
21-08-2008, 21:47
دلیلش که واضحه برای گرفتن پول بیشتر.....

چی هست اصلا؟؟؟؟

Voip همون Voice over IP هست که برای تماس تلفنی خارج استفاده میشه. منم زیاد نمیدونم و دوست دارم اساتید برامون توضیح بدند و بیشتر آشنا بشم.

elendil
21-08-2008, 21:57

تایید میشه و صد البته هم رانژه شدن خط از منطقه به منطقه دیگه هم فرق داره

elendil
21-08-2008, 21:59
سلام دوستان. من اشتراک با سرعت بالا و حجم کم میخوام و الزاما شبانه رایگان داشته باشه، حداکثر 2 گیگابایت، و حداقل 128 کیلوبیت برثانیه، الان فن آوا 256 با 2 گیگ دارم ماهی 10 تومن ولی آپلودش خرابه! کند نیست! اصلا خرابه یک فایل 30 کیلوبایتی نمیشه آپلودکرد باهاش ولی سرعت دانلودش تا 27 بالا میره. باتوجه به اینکه از مشهد مزاحمتون میشم و این شرکتهای زیر اونجا نمایندگی دارن شما چی پیشنهاد میکنین؟

1 - نداگسترصبا ( صبانت )
2 - پارس آنلاین
3- لایزر
4 - فن آوا <--- سربه تنش نباشه
5 - سروش رسانه ( صداسیما)
6 - شاتل

بخصوص رو سروش رسانه خیلی کنجکاوم چون سیستم تعرفه بازش خیلی باحاله ولی اطلاعاتی ازش نیست.

چند نفر از دوستان توی p30 و چند تا از دوستام خارج از p30 آپلود پارس آنلاین رو تایید کردن و گفتن راضی هستن باز توی اون منطقه سوال بکنید اگه کسی رو میشناسید که اشتراک داره

mostafaeshghi
21-08-2008, 22:19
آقا مصطفی گل...
برو تو تاپیک داتک ببین اکثرا ناراضین(نظرسنجی)

من از چند نفر پرسیدم اونا هم میگن داتک دیر رانژه میکنه....

شماها استثنا بودین که سریع رانژه شد....

وگرنه برای من چه فرقی میکنه من که سپنتا گرفتم اگه هم قرار باشه عوض کنم میرم سراغ شاتل(که بعیده تا یه سال عوضش کنم)

من یه سوال دارم شما که اطلاعاتتان در مورد این شرکت دقیق نیست و از شرکت سپنتا سرویس میگیرید فکر نمیکنید نظر دادن در مورد شرکت داتک یه کار غیر منطقی باشه و کسی اینو بدونه به جوابهاتون اعتنایی نباید بکنه!

و حرف دوستمون کاملا تایید میشه رانژه شدن را نمیشه تعمیم داد و در هر منطقه ای شرایط خاص خود حامم است و تحت هیچ شرایطی نباید تعمیم داد !

siamak_mu
21-08-2008, 22:21

1 - نداگسترصبا ( صبانت )
2 - پارس آنلاین
3- لایزر
4 - فن آوا <--- سربه تنش نباشه
5 - سروش رسانه ( صداسیما)
6 - شاتل

بخصوص رو سروش رسانه خیلی کنجکاوم چون سیستم تعرفه بازش خیلی باحاله ولی اطلاعاتی ازش نیست.

دوست عزيز قيمت هاي سروش رسانه به تومان هست ها!!!!!!!!!!!! خيلي قيمت هاش وحشت ناكه كه! مثلاً 64 با محدوديت 5 گيگ بدون ماليات و عوارض ميشه 29120 تومان!!!!!! وحشتناكه. مثلاً همين شاتل خودمون 64 نامحدود رو ميده 15 تومن.

Nevissande
22-08-2008, 09:26
بالاترين سرعت دانلود در تهران به گزارش speedtest:

منبع:

mehdi_vsgh
22-08-2008, 11:12
این نتیجه تست منه

به نظر شما این واقعا خوبه؟؟

چرا من دیسکانکت میشم..(دیگه داره رو اعصابم راه میره)

mehdi_vsgh
22-08-2008, 11:18
راستی اون عددی که برای پینگ نوشته خوبه؟؟ اصلا این پینگ چی هست؟؟؟؟

ایدون
22-08-2008, 11:24
من 128 ندارم ینو باید اونایی که 128 دارن بگن ولی دیسکانکتیت رو باید دنبالش باشی و درستش کنی خیلی اثر داره توی کارکرد شایز با تعویض فیوض درست بشه باید بهشون بگی ول کنی کسی کاری نمیکنه

mehdi_vsgh
22-08-2008, 11:43
نمیدونم سرویس دهنده را عوض کنم درست میشه یا نه؟؟؟
تا حالا 1000 بار زنگ زدم پشتیبانی هر بار یه کاری میگن انجام بده....همه را هم انجام دادم ولی فایده نداره.....

=========

شایز با تعویض فیوض درست بشه

این فیوض چیه؟؟؟؟

راستی اون عددی که برای پینگ نوشته خوبه؟؟ اصلا این پینگ چی هست؟؟؟؟
اینم اگه کسی جواب بده ممنون میشم

ایدون
22-08-2008, 12:04
فیوض توی مخابراته

mehdi_vsgh
22-08-2008, 12:13
فیوض توی مخابراته
ینی برم مخابرات قسمت مسئول کابل بگم این فیوض مارو بررسی کنن؟؟ یا خود Isp زنگ بزنم برای بررسی؟؟؟

ایدون
22-08-2008, 12:18
ینی برم مخابرات قسمت مسئول کابل بگم این فیوض مارو بررسی کنن؟؟ یا خود Isp زنگ بزنم برای بررسی؟؟؟
نهاین کار سرویس دهنده هست من قبلا گفتم چون منطقه مخابراتی ما هم آشغاله هم فاصله خیلی هست 2 ماه تمام شاتلیها سر کار بودن یرای همین 15 تومن هزینه نصب که دادم و خیلی دلخور بودم ازش بعدا حاضر بودم 15 تومن دیگه بذارم روش بس که اینا رفتن و اومدن تا درست شد

mehdi_vsgh
22-08-2008, 12:39
نمیدونم یه بار دیگه باید زنگ بزنم ببینم اینبار چی میگن...
نهایتا اینکه سرویس دهنده را عوض میکنم.:((

یکی از دوستان تهرانی که 128/128 شاتل دارن میتونن یه تست از speedtest بگیرن برام؟؟
واینکه شبا چقدر دانلود میتونن بکنن

R@R#M@N
22-08-2008, 12:46
سرعت من !! :

اصلآ آريا سپهر هست تو ليستتون !!!

ایدون
22-08-2008, 12:57
سرعت من !! :

اصلآ آريا سپهر هست تو ليستتون !!!
اکانتت چیه؟ 512؟

R@R#M@N
22-08-2008, 13:06
والا من تو سمنان هستم !! اينجا ADSL فوقالعاده گرون هست
بطوري كه 512 با 15 گيگ در ماه حدود 200 به بالا درمياد !!
من يه سرويس از شركت درنا (كه فكر ميكنم از همين آريا گستر ميگيره) گرفتم !! 512 كيلوبيت گرفتم
ولي چون پينگم خيلي بالا بود (توي بازي) زنگ زدم و گفتم آقا سرعتم خيلي پايينه براي بازي (نميدونستم كه پينگ به سرعت ربطي نداره) اون يارو هم هي ميگفت پينگ به سرعت مربوط نيست ولي من هي سه پيچ بازي در آوردم !! اونم سرعت مارو كرد 1024 !!! (ولي پينگ بد تر هم شد :دي)
الانم دارم با بالاي 100 روي اكثر هاست هاي ايراني (و خارجي)‌ دانلود ميكنم
توجهتون رو به اين صفحه هم جلب ميكنم :

آريا سپهر سومي هست !!
اين نتيجه هم كه گرفتم با آتن (يونان)‌ بوده‌!! چون پينگم با اون از همه كمتر بود (البته يه بار تا 900 هم رفت)

azetrom
22-08-2008, 13:31
سلام ازتون راهنمایی می خواست در مورد یک شرکت مناسب و مواردی که برام اهمیت داره این ها هستم در غرب تهران هستم
1.اتصال همیشگی بنا به کارام همیشه باید به روز باشم(حتی یک وقتا به ثانیه)
2.هزینه زیر 15 تومان
2.شایدم یک وقتا وبگردی و تفریح تو نت هم بکنم
سرعت آنچنان اهمیت برام نداره
با تشکر

ایدون
22-08-2008, 13:34
عجیبه تا حالا اسم آریا سپهر نشنیده بودم

ایدون
22-08-2008, 13:36
سلام ازتون راهنمایی می خواست در مورد یک شرکت مناسب و مواردی که برام اهمیت داره این ها هستم در غرب تهران هستم
2.هزینه زیر 15 تومان
با تشکر
دوستان بعدا شما رو راهنمایی میکنند متاسفانه الان نیستند.

azetrom
22-08-2008, 13:40
دوستان بعدا شما رو راهنمایی میکنند متاسفانه الان نیستند.
انشاالله بعدا بقیه دوستان مرا راهنمایی می کنند اما نظر خود شما چیست؟
چون بنده کمی عجله دارم

ایدون
22-08-2008, 13:45
انشاالله بعدا بقیه دوستان مرا راهنمایی می کنند اما نظر خود شما چیست؟
چون بنده کمی عجله دارم
اول 4 شماره تلفنو باید بذاری تا معلوم بشه تو منطقه شما سرویس داده میشه یا نه

vahid_civil
22-08-2008, 14:07
2.هزینه زیر 15 تومان
با تشکر

اینجا تلفن خونتون رو بزن ببین چه شرکتایی بهتون میده.
سعی کن شرکتی رو انتخاب کنی که 64 نا محدود داشته باشه تا هم اتصالت همیشگی باشه و هم زیر 15 تومن.
چون گفتی سرعت واست مهم نیست.
سوالی بود در خدمتیم

zed2
22-08-2008, 14:09
والا من تو سمنان هستم !! اينجا ADSL فوقالعاده گرون هست
بطوري كه 512 با 15 گيگ در ماه حدود 200 به بالا درمياد !!
من يه سرويس از شركت درنا (كه فكر ميكنم از همين آريا گستر ميگيره) گرفتم !! 512 كيلوبيت گرفتم
ولي چون پينگم خيلي بالا بود (توي بازي) زنگ زدم و گفتم آقا سرعتم خيلي پايينه براي بازي (نميدونستم كه پينگ به سرعت ربطي نداره) اون يارو هم هي ميگفت پينگ به سرعت مربوط نيست ولي من هي سه پيچ بازي در آوردم !! اونم سرعت مارو كرد 1024 !!! (ولي پينگ بد تر هم شد :دي)
الانم دارم با بالاي 100 روي اكثر هاست هاي ايراني (و خارجي)‌ دانلود ميكنم
توجهتون رو به اين صفحه هم جلب ميكنم :

آريا سپهر سومي هست !!
اين نتيجه هم كه گرفتم با آتن (يونان)‌ بوده‌!! چون پينگم با اون از همه كمتر بود (البته يه بار تا 900 هم رفت)

این شرکت سایت نداره؟؟؟؟(چون سایتش رو پیدا نمی کنم)

shellman_te
22-08-2008, 14:16
دوستان عزیزم اینجا کسی آسیاتک داره؟؟؟
این آسیا تک خجالت نمیکشن !!! برداشتن کلی رو تعرفه ها کشیدن!!! 50% کشیدن رو تعرفه خیلی ظلمه همه جای دنیا اینترنت هزینش ارزونتر میشه سرعتش بالاتر تو ایران بر عکسه!هیچ کسی هم رو کارای اینا نظارت نمی کنه برای حقوق مشتری هیچ کس ککش نمی گزه موقع محدودیت و نابود کردن بنیان اینترنت که میشه هزار تا متولی داره!!! بابا به خدا افغانستان وضع اینترنتش از ما بهتره. حالا من دیگه نمیتونم سرویس دهندمو عوض کنم منطقه ما که شلوغه اگر هم نبود کلی طول میکشید سوییچ کنم شرکت دیگه.این آسیا تک پشتیبانیش افتضاحه نصفه شبم اشغاله فروششون هم دست کمی نداره پول واریز کردنم مکافات دیگه.در هفته به طور متوسط سه بار قطع میشد که این آخریها خوب شده بود که چشممون به قیمتای جدیدشون روشن شد! حیف به اینترنت نیاز دارم (کی نداره!!!) حالا زورکی باید پول بیشتری بدم وچاره ای هم نیست.رفتم اونجا اعتراض کردم میگن قیمتای شاتل و پارس آنلاین هم کم نیست!!!!! عجب!!! نمیدونم واسه این وقتا چرا گروناشو مثال میزنن!!! پارس آنلاین که هممون میدونیم دلیلش چیه.اون لابی قدرتمندی داره .یادمه اون زمانا که اینترنت هنوز ----- نبود پارس آنلاین سرخود واسه خودشیرینی کلی سایتا رو ----- کرده بود الانم کلی قراردادای کتو کلفت اینورو اونور داره خوب کسی که دلش به حال پول منو شما که نمیلرزه ....خودتون دوستای عزیز که میدونید قرارداد ها تو ایران چطور و با کیا بسته میشه .....
نظر شما در مورد این اقدام آسیا تک چیه؟؟؟:41::sad:

ایدون
22-08-2008, 14:17
آسیا تاپیک مخصوص داره اونجا بگو

azetrom
22-08-2008, 14:27

اینجا تلفن خونتون رو بزن ببین چه شرکتایی بهتون میده.
سعی کن شرکتی رو انتخاب کنی که 64 نا محدود داشته باشه تا هم اتصالت همیشگی باشه و هم زیر 15 تومن.
چون گفتی سرعت واست مهم نیست.
سوالی بود در خدمتیم
بله امکانشو دارم 4414 هستم و پارس آنلاین و سپنتا و صبا و شهرزاد و لایزر و گیتی و داتک و آسیا تک سرویس ارایه می کنند البته تو لیست شاتل نبود اما خود شاتل میگه که ارایه می کند
نظر شما در مورد این شرکت ها چیست؟کدام مناسب تر است؟

shellman_te
22-08-2008, 14:39
آسیا تاپیک مخصوص داره اونجا بگو

بله دوست عزیزم منم الان دید م داره ولی اینجا هم ناسلامتی قسمت مربوط به نظرات کاربران درباره بهترین سرویسه منم نظرم رو گفتم بد نیست بقیه قبل لنتخاب بدونن دارن چی میگیرن پس جای چندان بی ربطی مسئله رو نگفتم البته فکر میکنم

EHHASSATNI
22-08-2008, 15:04
اقا تو سایت speedtest چهجوری باید سرعتم رو پیدا کنم ؟؟

EHHASSATNI
22-08-2008, 15:11
اقا تو سایت speedtest چهجوری باید سرعتم رو پیدا کنم ؟؟

vahid_civil
22-08-2008, 16:04
بله امکانشو دارم 4414 هستم و پارس آنلاین و سپنتا و صبا و شهرزاد و لایزر و گیتی و داتک و آسیا تک سرویس ارایه می کنند البته تو لیست شاتل نبود اما خود شاتل میگه که ارایه می کند
نظر شما در مورد این شرکت ها چیست؟کدام مناسب تر است؟

اگه شاتل میده 64 نا محدود بگیر. 15800

زیر 15 تومن آسیاتک و صبا هم دارن ولی محدوده

EHHASSATNI
22-08-2008, 16:07
اقا ما که نفهمیدیم
من وقتی میرم تو این سایته
هیچی نمیزنم اینجوریه

mehdi_vsgh
22-08-2008, 16:23
من یکی دیگه داره اعصابم داغون میشیه...
این همه پول به سپنتای مفت خور دادیم دم دبه دقیقه دیسکانکت....

پشتیبانیشون که صفره اصلا هیچی بلد نیستن.....

میخوام عوضش کنم...

دوستانی که شاتل دارن و از سرویس art استفاده میکنن 128/128 میخوام یه عکس از speedtest بزارن.....و اینکه شبها چقدر دانلود دارن؟؟؟؟؟

shellman_te
22-08-2008, 16:29
والا دوست عزیز تا جاییکه من میبینم اسم این تاپیک بررسي سرويس دهنده هاي اينترنت پرسرعت ايران هستش و آسیاتک هم جزو اوناست و تو کلی از شهرستان ها نمایندگی داره پس این دوستمون پست بجایی گذاشتن من ازش بسیار بسیار ممنونم. :10:

اختیار دارین دوست عزیز من مخلص شما هم هستم.:10:من فقط میگم بقیه به مشکل من نخورن چون من شش ماه پیش بین داتک و آسیاتک دومی رو واسه ارزونتر بودنش انتخاب کردم اما حالا این بلا سرم اومده و کلی هزینه بیشتر باید بدم.نمیگم بقیه سرویس دهنده ها آش دهن سوزین خودتون که بهتر در جریان هستید ولی در حال حاضر دیگه آسیاتک هم به لحاظ سرعت و هم کیفیت انتخاب خوبی نیست و امیدوارم دوستان بعد از پرس و جوی کامل سرویس دهنده رو انتخاب کنن.خب تو ایران همیشه باید بین بد و بدتر انتخاب کرد دیگه:41::41::41:

mehdi_vsgh
22-08-2008, 16:34
اقا ما که نفهمیدیم
من وقتی میرم تو این سایته
هیچی نمیزنم اینجوریه
خوب روی یکی از هرمها(نارنجیه) کلیک کن دیگه ......

mehdi_vsgh
22-08-2008, 16:38

میخوام عوضش کنم...

دوستانی که شاتل دارن و از سرویس art استفاده میکنن 128/128 میخوام یه عکس از speedtest بزارن.....و اینکه شبها چقدر دانلود دارن؟؟؟؟؟
ایا میشه قبل از اینکه اعتبارم تموم بشه سرویسم را قطع کنم؟؟؟؟ بقیه پولمو پس میدن؟؟(زهی خیال باطل)

azetrom
22-08-2008, 16:44
اگه شاتل میده 64 نا محدود بگیر. 15800

زیر 15 تومن آسیاتک و صبا هم دارن ولی محدوده
خب خارج از محدودیت ها از نظر کیفی صبا بهتره یا شاتل؟
و در شاتل این ART ها با ECO چه فرقی دارند؟ خارج از محدودیت کدوم سرویس شاتل خوب هست؟

omdm
22-08-2008, 17:24
با سلام

مشكل اين نرم افزار بر طرف نشد ، آقا جلال وقتي مي گذاريد ، جواب هم بدهيد. (يا اينكه فقط كپي ، پيس ) .

موفق باشيد.

mehdi_vsgh
22-08-2008, 17:42
با سلام

مشكل اين نرم افزار بر طرف نشد ، آقا جلال وقتي مي گذاريد ، جواب هم بدهيد. (يا اينكه فقط كپي ، پيس ) .

موفق باشيد.
عزیز اشتباه اومدی انجمن نرم افزار همسایه بقلیه

elendil
22-08-2008, 18:10
عزیز اشتباه اومدی انجمن نرم افزار همسایه بقلیه

همسایه بقلی نه کوچه بقلی

و در شاتل این ART ها با ECO چه فرقی دارند؟ خارج از محدودیت کدوم سرویس شاتل خوب هست؟

هزینه ترافیک اضافی فرق داره قیمت راه اندازیش هم فک کنم فرق داره

FARID88
22-08-2008, 18:16

میخوام عوضش کنم...

سرویس art1

هر شب 360 مگابایت دانلود

R@R#M@N
22-08-2008, 18:44
سايت شركت آريا سپهر :

راستي كسي روشي براي كم كردن پينگ بلده ؟؟؟

siamak_mu
22-08-2008, 19:02

میخوام عوضش کنم...

شب ها هم حدود 430-450 مگ دانلود دارم. جمعه ها هم مجاني. 5 شنبه ها هم تا آخر تابستون مجاني.

darvish1900
22-08-2008, 19:26
سايت شركت آريا سپهر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستي كسي روشي براي كم كردن پينگ بلده ؟؟؟

این که قیمت خون باباش میده. فقط سلمان فعلا داره سرویس میده

darvish1900
22-08-2008, 19:30
یک رویا:

کاش می گذاشتند شرکتهای خارجی بیان تو ایران اینترنت راه اندازی کنند. تا این شرکتهای ایرانی جمع کنند و برن

siavashsiavash
22-08-2008, 20:26
سلام
من مي خوام adsl بگيرم قيمتها كه مقايسه كردم شركت داتك 128 نامحدودش از نظر محدوديت دانلود وقيمت بهتر از همه شركتها بوداما در نظر سنجي رتبه4داشت چرا؟؟؟
از بچه هايي از شركتهاي زيادي adsl گرفتن مي توانند مشورت كنند كه داتك بگيرم يابرم سراغ يك شركت ديگر؟؟
داتك از نظر پشتيباني وديسكانكتي چطوره؟؟؟
مي خواك بدونم اگر نامحدود بگيرم در ماه خودم را بكشم با 128چقدر مي توانم دانلود كنم؟؟اگر در ماه نمي شه بيشتر 108gدانلود كنم از محدوديت شركتهاي ديگر بگيرم؟؟؟
ممنون اگرراهنماي كامل كنيد

vahid_civil
22-08-2008, 20:29

سرویس art فقط 64 نامحدود داره.
سرویس art هزینه های شارژش بیشتره ولی هزینه های نصب و ... کمتره.
سرویس eco 64 نامحدود نداره. هزینه نصبش بیشتر و شارژش کمتره.
یه جورایی هزینه جفتش یکی میشه.
هم صبا خوبه هم شاتل. ولی اون موردی که شما میخاستی شاتل بهتره.
صبا سرعتش بالاتره فکر کنم.

vahid_civil
22-08-2008, 20:37
سلام
من مي خوام adsl بگيرم قيمتها كه مقايسه كردم شركت داتك 128 نامحدودش از نظر محدوديت دانلود وقيمت بهتر از همه شركتها بوداما در نظر سنجي رتبه4داشت چرا؟؟؟
از بچه هايي از شركتهاي زيادي adsl گرفتن مي توانند مشورت كنند كه داتك بگيرم يابرم سراغ يك شركت ديگر؟؟
مي خواك بدونم اگر نامحدود بگيرم در ماه خودم را بكشم با 128چقدر مي توانم دانلود كنم؟؟اگر در ماه نمي شه بيشتر 108gدانلود كنم از محدوديت شركتهاي ديگر بگيرم؟؟؟

ببین اگه بخای یه فیلم 700 مگی دانلود کنی 12 ساعت تقریبا با سرعت دانلود 16 طول میکشه. ( مال من 128 آسیاتک)
معمولا بیشتر از یه گیگ تو روز نمیتونی استفاده کنی که میشه در ماه 30 گیگ. گفتم نمیتونی استفاده کنی چون cpu ات میسوزه ! (شوخی)
حالا خودت ببین قیمتها چطوریه.
من داتک نداشتم نمیتونم نظر بدم ولی دوستان میگن دیر رانژه میکنه (به جز آقا مصطفی ! )

mehdi_vsgh
22-08-2008, 20:59
سلام
من شاتل رو پیشنهاد میکنم به سایتش سر بزن سرویسهای art رو بررسی کن شبها و جمعه‌ها رایگانه

ایدون
22-08-2008, 21:00
سلام
دوست عزیز داتک موردش خاصه گفتنی نیست باید خودت تجربه کنی.

siavashsiavash
22-08-2008, 21:02
دير رانژه مي كند بعني 1ماه طول مي كشه تا براي اولين بار اشتراك بگيري؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب از زمان رانژه بگذريم درباره چيزهايي كه سوال كردك جوابي ندادين؟؟؟

mehdi_vsgh
22-08-2008, 21:58
دوستان اون پینگ رو دست کم نگیرین چون طولانی بودنش درسته که سرعت دانلود رو چندان کم نمیکنه ولی تو مرور کردن صفحات وب وبه اصطلاح وبگردی باعث افت سرعت میشه! بخصوص کسایی که دنبال بازی آنلاین هستن این قضیه قاتله!.... پینگهای شاتل که گذاشتین خیلی فجیعه! 1000 میلی ثانیه؟!! 600 تاشم زیاده. بین 250 تا 350 برا ایران خوبه ضمنا تو تست speedtest فاصله سرور تو زمان پینگ اثرداره پس نزدیکترین سرور رو انتخاب کنین. :27:
اقا جانه من بهم بگین پینگ چیه؟؟؟؟ عددش بزرگ باشه بهتره یا کوچک؟؟

mahdy2021
22-08-2008, 22:11
اقا جانه من بهم بگین پینگ چیه؟؟؟؟ عددش بزرگ باشه بهتره یا کوچک؟؟

ping دستوری است که مشخص می‌کند که آيا يک کامپيوتر خاص که ما ip يا domain آن را می‌دانيم، روشن و فعال (Active) هست يا نه. و اينکه اگر فعال باشد مدت زمان رسيدن بسته‌های tcp/ip از آن کامپيوتر به کامپيوتر ما چقدر است.

هر چه کمتر باشد بهتر است. به عبارت دیگر از لحاظ فیزیک همان ری اکشن یا عکس العمل است!

mahdy2021
22-08-2008, 22:50
در صورت تحقق آرزوی من و استیضاح وزیر ارتباطات توسط مجلس ! بعضی شواهد نشون میده نور امیدی تابیده خواهد شد :31:
فعلا صبر می کنیم
خب مثل اینکه یکی از آرزوهای من داره تحقق می یابه :21:
forum.p30world.com/showpost.php?p=2823180&postcount=188

رييس كميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي از ارايه‌ي طرح استيضاح وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات به هيات رييسه در اولين روز كاري مجلس پس از تعطيلات خبر داد.

سليمان جعفرزاده در گفت‌وگو با ايسنا، در باره اين طرح اظهار كرد: درخواست استيضاح سليماني با امضاي بيش از 30 نماينده و در 13 محور در حالي مطرح است كه نمايندگان بحث تحقيق و تفحص از اين وزارتخانه و طرح سوال از وزير و مديران اين وزارتخانه را نيز به شكل جداگانه مورد پيگيري قرار داده‌اند.

نماينده مردم ماكو و چالدران در خاني ملت، با اشاره به مشكلات موجود در امور وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، گفت: ضعف مديريت، عدم كنترل وزارتخانه از نظر مالي، نبود پوشش‌هاي آنتن ماهواره‌اي، جوابگو نبودن شبكه‌ي اينترنتي و پايين بودن سرعت اينترنت، تحقق نيافتن برنامه‌هاي وزارت ارتباطات و برنامه‌هاي اعلامي وزير، نارضايتي كلي مردم از خدمات وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، دريافتي‌هاي غيرمجاز و افزايش تعرفه‌هاي غيرمنطقي، بيمه نكردن كاركنان وزارت ارتباطات كه قراردادي كار مي‌كردند و بحث‌هاي بررسي ترازهاي مالي از جمله موضوعات اصلي است كه در طرح استيضاح وزير مطرح است.

Benygh
23-08-2008, 00:27
سلام
مشکل من که لود نشدن صفحات بود و با Ctrl + F5 حل میشد و همچینین با خالی کردن کش مرورگر !
وقتی سیستم رو ریست میکنم هم سرعت دانلود عادی میشه و هم مرورگر !
اشکال از کجاست دوستان ؟

B3HZ@D
23-08-2008, 02:49
اینجا میتونم سوال در مورد wireless بپرسم؟؟؟؟؟

mehdi_vsgh
23-08-2008, 07:35
اینجا میتونم سوال در مورد wireless بپرسم؟؟؟؟؟
خیر!!!!!!:دی

رييس كميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي از ارايه‌ي طرح استيضاح وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات به هيات رييسه در اولين روز كاري مجلس پس از تعطيلات خبر داد.

خدا کنه!!

این مرتیکه همونیه که میگفت ایرانیا به اینترنت پرسرعت نیاز ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟

سونامی
23-08-2008, 07:49
در حال حاضر بهترین حالت برای گرفتن یک adsl با پول کمتر وجود دارد ؟<<<<طرف هم خر میخواد وهم خرم<<<<<<

akhoond
23-08-2008, 08:08

سليمان جعفرزاده در گفت‌وگو با ايسنا، در باره اين طرح اظهار كرد: درخواست استيضاح سليماني با امضاي بيش از 30 نماينده و در 13 محور در حالي مطرح است كه نمايندگان بحث تحقيق و تفحص از اين وزارتخانه و طرح سوال از وزير و مديران اين وزارتخانه را نيز به شكل جداگانه مورد پيگيري قرار داده‌اند.

نماينده مردم ماكو و چالدران در خاني ملت، با اشاره به مشكلات موجود در امور وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، گفت: ضعف مديريت، عدم كنترل وزارتخانه از نظر مالي، نبود پوشش‌هاي آنتن ماهواره‌اي، جوابگو نبودن شبكه‌ي اينترنتي و پايين بودن سرعت اينترنت، تحقق نيافتن برنامه‌هاي وزارت ارتباطات و برنامه‌هاي اعلامي وزير، نارضايتي كلي مردم از خدمات وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، دريافتي‌هاي غيرمجاز و افزايش تعرفه‌هاي غيرمنطقي، بيمه نكردن كاركنان وزارت ارتباطات كه قراردادي كار مي‌كردند و بحث‌هاي بررسي ترازهاي مالي از جمله موضوعات اصلي است كه در طرح استيضاح وزير مطرح است.

دوستان ، دلتون رو خوش نکنید ، این بازی ها ، قبل از این که به فکر یوزر باشه ، برای سرویس کردن ، دهن دولت محترمه است ،قضیه کردان ، اون حرف هایی مشایی ، اهمیت ندادن احمدی نژاد ، استیضاح آموزش و پرورش ، حالا هم ارتباطات !!! می خوان دولت رو با خاک یکسان کنن ...

ادامه نمی دم ، اما هر کی هم بیاد به دزدی هاشون ادامه خواهند داد :41: :13:

یا حق :11:

vahid_civil
23-08-2008, 09:46
دير رانژه مي كند بعني 1ماه طول مي كشه تا براي اولين بار اشتراك بگيري؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب از زمان رانژه بگذريم درباره چيزهايي كه سوال كردك جوابي ندادين؟؟؟

شرکتایی که نا محدود میدن سرعت دانلودشون نسبت به محدودیت دارا پایینتره. داتک و آسیاتک هم همینطور.
درباره دیسکانکتی و ... برو تو تاپیک داتک سوال کن.

بقیش هم که جواب دادم.

shellman_te
23-08-2008, 17:46

دوست عزیز: این نباشد دیگری چاقی نباشد لاغری! مشکل فقط مشکل این آقا وزیره نیست مشکل کل تفکر حاکم هست که حتی دولت هم عوض بشه تغییری شاید بده ولی نه اساسی.این مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی هست که اینترنت رو محدود به سرعت 128 کرده پس میبینید آقای وزیر هم اگه عوض بشن هیچ تغییری ایجاد نخواهد شد کلا در ایران اینترنت به دید یک خطر بلقوه دیده میشه در همه زمینه ها .........
بی خطرترینش همین کساد شدن منبع عظیم درآمد مخابرات از محل اینترنت و تلفن خارجی هست......

hoomany
23-08-2008, 19:45
سلام

میگم برای خودم جالب بود گفتم شاید شماهم خوشتون بیاد. آدرس و مشخصات شرکتهای دارای اینترنت پرسرعت:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] HQwAkOlBXeURnblRnbvNGfABDQ6UGc5RVZyVHdjVnc0NHfAJDN 5gDQ6UGb0lGd

موبایل مدیرعامل ها رو هم داره !!!!! :31:

hoomany
23-08-2008, 21:10
مرجع مقاله :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اینترنت-پرسرعت-از-برنامه-عقب-است.htm

اینترنت پرسرعت از برنامه عقب است
خبرگزاری مهر - گروه فناوریهای نوین: در حالی که حداقل سرعت اینترنت در بسیاری از کشورهای دنیا 51٢ کیلو بیت در ثانیه است و در ایران این سرعت به کمتر از 1٠٠ کیلو بیت در ثانیه می رسد وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به صراحت اعلام کرده است که این سرعت اینترنت در ایران کافی است!
به گزارش خبرنگار مهر، محمد سلیمانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هفته گذشته در اظهار نظری سرعت اینترنت در ایران را کافی دانست و کیفیت خدمات در این حوزه را بدون اشکال ارزیابی کرد.
وی اعلام کرده است که برای سرعت های بالاتر از 56 کیلوبیت، حتی مشتری و خریدار هم وجود ندارد و پهنای باند 128 کیلو بایت اکنون برای بسیاری از سازمان ها بدون مشتری است و این میزان را شرکت ها حتی نمی توانند به مشتریان عرضه کنند.
سلیمانی افزود: پهنای باند 56 کیلوبیت برای مصارف و کاربران اینترنتی خانگی و دانشگاه ها حتی برای دانلود کتاب های 500 صفحه ای مناسب است.
به عبارتی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات این سرعت پایین را حتی برای «دانشگاهها» نیز کافی دانسته ، این در حالی است که در حال حاضر ارائه سرعت چند صدمگابیت و حتی گیگابیت برای دانشگاهها و حتی عموم کاربران در کشورهای پیشرفته مطرح است.
به گزارش مهر، اینترنت پرسرعت در جهان از استانداردهای خاصی برخوردار است که در بسیاری از کشورهای دنیا سرعت 5/1 مگابیت بر ثانیه را سرعت معمول برای اینترنت پرسرعت می دانند. این در حالی است که در برخی کشورها از جمله ایران adsl (اینترنت پرسرعت) به عنوان یک وسیله ارتباط پرسرعت تلقی عنوان می شود که حداکثر سرعت آن فقط 1٢٨کیلو بیت بر ثانیه برای مردم است.
بنابراین می توان نتیجه گرفت که در حال حاضر در ایران اینترنت پرسرعت هنوز حتی برای کاربران حرفه ای به صورت ملموس و به معنای واقعی عرضه نشده است.
در کشورهای توسعه یافته ای مانند فرانسه اینترنت با سرعت 3٠ مگابیت بر ثانیه و در سوئد با سرعت 1٠٠ مگابیت بر ثانیه در اختیار کلیه کاربران خانگی قرار دارد. همچنین طبق برنامه ای که در سنگاپور تدوین شده قرار است تا سال ٢٠1٠ به هر کاربر خانگی یک گیگا بیت در ثانیه پهنای باند اختصاص یابد. (بدین شکل در واقع سرعت اینترنت برابر با یک گیگا بیت بر ثانیه خواهد بود).
براساس برنامه چهارم توسعه تا پایان سال ٨٨ (پایان این برنامه) تعداد پورت های فعال adsl باید به 5/1 میلیون پورت برسد به عبارتی باید تا پایان سال گذشته می بایست 9٠٠ هزار پورت فعال در کشور ایجاد می شد اما هم اکنون کمتر از 1٠٠هزار پورت فعال adsl در کشور وجود دارد.
در واقع نفوذ adsl در ایران یک نهم میزان پیش بینی شده در برنامه چهارم توسعه است و میزان نفوذ اینترنت پرسرعت در میان ایرانیان کمتر از ٠1/٠ درصد است.
مسئولان مشکلات موجود در حوزه اینترنت را کم کاری شرکتهای اینترنتی می دانند ولی برخی از کارشناسان معتقدند، شرکت مخابرات با فراهم نکردن تسهیلات لازم و محدود کردن سرعت اینترنت adsl باعث ورشکستگی شرکت های pap شده اند و اکنون برخلاف اصل 44 قانون اساسی در مورد لزوم توجه به امر خصوصی سازی، خود برای راه اندازی پورت های adsl وارد عمل شده است.
بر اساس این گزارش، یکی از دلایل عمده عقب ماندگی کشور در عرصه کاربردهای فناوری اطلاعات، نگرانی از ارائه خدمات adsl است چون مسئولان معتقدند با اینترنت پرسرعت امکان دانلود بعضی فیلمهای نامناسب وجود دارد؛ این در حالی است که افراد بسیار کمی به دنبال این مسائل هستند و از سوی دیگر این افراد از هر راهی که ممکن باشد، کار خود را انجام خواهند داد.
در حال حاضر سطح توسعه یافتگی کشورها براساس پهنای باند اینترنت و فراوانی اطلاعات یا داده های الکترونیکی بر روی شبکه های اینترنتی سنجیده می شود که متاسفانه در هر ٢ مورد ذکر شده ما دچار مشکل جدی هستیم.
در عین حال یکی دیگر از مشکلات موجود تعرفه خدمات اینترنت در کشور است. با وجودی که در سال گذشته تعرفه اینترنت 50 درصد کاهش یافت ولی با این سرعت و با این مشکلات بهای اینترنت در کشور برای کاربران گران تمام می شود.
در حال حاضر قیمت اینترنت پرسرعت در ترکیه 1٢ برابر ارزان تر از ایران است در حالی که ترکیه یکی از کشورهای رقیب ایران در دستیابی به اهداف ترسیم شده در سند چشم انداز توسعه ٢٠ ساله ایران است.
لازم به ذکر است در شهر سئول پایتخت کره جنوبی اینترنت به صورت رایگان عرضه می شود و در بسیاری از مکان های تجاری با استفاده از این اینترنت فرآیند دانلود با سرعت 1٦/٢ مگابیت بر ثانیه انجام می گیرد. در حالی که در حالت عادی در ایران اغلب سرعتی بیشتر از 5 کیلو بیت بر ثانیه برای دانلود در اختیار نداریم یعنی سرعت اینترنت رایگان کره جنوبی حدود 5٠٠ برابر اینترنت پولی در کشور ما است.
به عبارتی اگر قرار است ما در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات در جایگاه اول منطقه قرار بگیریم، باید تسهیلات بیشتری برای افزایش شاخص ضریب نفوذ اینترنت پرسرعت اختصاص دهیم.
واگذاری اینترنت پرسرعت رایگان در عربستان یکی دیگر از اقدامات کشورهای هم جوار ما در این زمینه است در حالیکه حتی دانشگاه های ما نیز از اینترنت پرسرعت بی بهره اند و باید هزینه های سنگین بابت پهنای باند بپردازند.
در کشور ما نیز وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات در دولت قبل، تلاش هایی را برای ورود فناوری های نوین ارتباطاتی در کشور انجام داد که نتیجه آن اعطای مجوزهایی تحت عنوان انتقال داده ها از طریق اینترنت پرسرعت به شرکت های خصوصی با عنوان pap بود. دارندگان این مجوزها باید اینترنت پرسرعت را در اختیار مشترکان قرار می دادند. هر یک از این 13 شرکت pap متعهد شدند که ٢٠ هزار پورت adsl را حداقل در ٢٠ استان کشور نصب و راه اندازی کنند ولی در حال حاضر که حدود 3 سال از اعطای این مجوز می گذرد بیش از ٢٠٠ هزار پورت نصب شده است اما تنها کمتر از 1٠٠ هزار پورت آن به فروش رسیده است.
به گزارش مهر، اگر قوانین، آیین نامه ها، بخشنامه ها، اسناد و حتی موضع گیری ها و اظهارنظرهای مسئولان مخابراتی کشور را در سال های اخیر بررسی کنیم، به این نتیجه می رسیم که ارتباطات باند وسیع جایگاه قابل قبولی در سیاست گذاری های کلان بخش مخابرات نداشته و متاسفانه حتی در بسیاری از اسناد و سیاست گذاری های پایین دستی نیز مورد بی مهری قرار گرفته است.
نمایندگان مجلس هفتم نیز بارها به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در زمینه اینترنت پر سرعت تذکر داده اند اما همچنان این حوزه مورد بی مهری قرار گرفته است. حال با این اظهار نظر وزیر ارتباطات و مقایسه کشورهای دیگر در این زمینه می توان گفت که این بی مهری جلوه بیشتری پیدا کرده است که امیدواریم به زودی مسئولین کشور متوجه این امر مهم و حیاتی در جهت توسعه کشور شوند.

vahid_civil
24-08-2008, 00:09
آریا رسانه و پیشگامان توسعه زیر مجموعه کسی هستن ؟

mstf666
24-08-2008, 00:34
آریا رسانه و پیشگامان توسعه زیر مجموعه کسی هستن ؟
آریا رسانه تدبیر (آرت) همون شاتل هستش.

mahdy2021
24-08-2008, 19:07
آیا ایران در قاره آسیا هست؟

این لینک خیلی معنی داره

@R3Z
24-08-2008, 20:40
آیا ایران در قاره آسیا هست؟
کد:

این لینک خیلی معنی داره
آره انقدر معنی داره که حتی اینترنت جالب من نمیتونه بازش کنه!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_vsgh
24-08-2008, 20:46
دوستان اگه چشم نزنم فکر کنم مشکل دیسکانکتهای من حل شده..دیگه دیسکانکت نمیشم:دی

جمعه یه ایمیل زدم به سپنتا و همینطور به پشتیبانی زنگ زدم و گفتم اگه قراره اینطور ادامه پیدا کنه قراردادمو فسخ میکنم اوناهم گفتن که اگه ممکنه یه چند روز صبر کن تا برات مشکلو پی گیری کنیم....

دیگه از اون لحظه من دیسکانکت نشدم:دی

اگه خواستین براتون متن ایمیلی که فرستادم و اونا جواب دادن هم میزارم:دی

alireza20202003
24-08-2008, 23:04
امروز رفتم آسیاتکم رو حضوری شارژ کنم دیدم ماشاا.. یه صف 30 نفری جلو من وایسادن! هر شرکتی گرون میکنه متقاضیانشم بیشتر میشن!!

SIAMAK88
24-08-2008, 23:34
امروز رفتم آسیاتکم رو حضوری شارژ کنم دیدم ماشاا.. یه صف 30 نفری جلو من وایسادن! هر شرکتی گرون میکنه متقاضیانشم بیشتر میشن!!
:31:
خب اگه چیزی ارزون باشه همه میگن حتما به درد نمیخوره که ارزون میده ...
اینم یه شیوه مشتری جمع کردنه دیگه :20:

elendil
25-08-2008, 08:03
دوستان اگه چشم نزنم فکر کنم مشکل دیسکانکتهای من حل شده..دیگه دیسکانکت نمیشم:دی

جمعه یه ایمیل زدم به سپنتا و همینطور به پشتیبانی زنگ زدم و گفتم اگه قراره اینطور ادامه پیدا کنه قراردادمو فسخ میکنم اوناهم گفتن که اگه ممکنه یه چند روز صبر کن تا برات مشکلو پی گیری کنیم....

دیگه از اون لحظه من دیسکانکت نشدم:دی

اگه خواستین براتون متن ایمیلی که فرستادم و اونا جواب دادن هم میزارم:دی

چه جدیتی

نه خداییش انگاری درست حسابی پیگیری میکننا :D:D:D

mehdi_vsgh
25-08-2008, 15:28
چه جدیتی

نه خداییش انگاری درست حسابی پیگیری میکننا :D:D:D

اره هیچیشون درست نباشه....اینش خوبه که به حرف مشترکین و اعتراضاشون اهمیت میدن....

elendil
25-08-2008, 16:00
اره هیچیشون درست نباشه....اینش خوبه که به حرف مشترکین و اعتراضاشون اهمیت میدن....

گویا بچه ها توی همین انجمن میگفتن که داتک هم خیلی سری پیگیری میکنه ولی از تلفنش نگو که وحشتناکه البته اون یه باری که زنگیدیم نزدیک به 5 دقیقه بیشتر طول نکشید :D:D:D

ایدون
25-08-2008, 16:09
گویا بچه ها توی همین انجمن میگفتن که داتک هم خیلی سری پیگیری میکنه ولی از تلفنش نگو که وحشتناکه البته اون یه باری که زنگیدیم نزدیک به 5 دقیقه بیشتر طول نکشید :D:D:D

عزیزم همانطور که خودت بارها اشاره کردی شما استثنا هستی

elendil
25-08-2008, 16:23
والا توی تهران استثنی اینطوری زیاد هست ولی توی این انجمن عضو نیستن xD در ضمن استثنی نه استثنا :D:D:D

ایدون
25-08-2008, 18:04
والا توی تهران استثنی اینطوری زیاد هست ولی توی این انجمن عضو نیستن xD در ضمن استثنی نه استثنا :D:D:D
سوادتم نم داره یه همزه کم داشت. اﺳﺗﺛﻧﺎ، بگو داتک بفرستت اکابر :31:

mahdy2021
25-08-2008, 19:26
فکر کنم شما زبون الفی رو با فارسی مخلوط کردی :31:

میتونی از گوگل کمک بگیری:

فکر کنم شما منظورت مستثنی بوده و گرنه استثنی اصلا نه در عربی و نه در فارسی وجود نداره(فقط در پشتون که افغانی هست این املا رایجه)

عجب پست مفیدی در مورد بررسي سرويس دهنده هاي اينترنت پرسرعت ايرانadsl بود :27:

elendil
25-08-2008, 19:34
سوادتم نم داره یه همزه کم داشت. اﺳﺗﺛﻧﺎ، بگو داتک بفرستت اکابر

آقا جان اثطسنی هستم که هستم چیکار کنم :D:D:D:D:D

این کلمه estesna رو کاربر بالایی کامل بخونه

راستی دوستان یه چیزی دقت کردید داتک نزدیکه 8 ماهه توی روزنامه عصر ارتباط میزنه 65%کل تهران رو پوشش میده :D:D:D:D

4mir
25-08-2008, 21:10
بره من پارس آنلاین 64 یه کم عجیب نیست؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SIAMAK88
25-08-2008, 21:28

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عزیزم تو ایران هر چیزی ممکنه :31:
ولی به نظر من این سایتها یه کم چرت میزنن سرعت رو !!
باید ببینی موقع دانلود سرعتت چنده :46:

vahid_civil
25-08-2008, 21:28
چرا عجیبه !! من با 128 آسیا اینجوری دان میکنم !

reb
25-08-2008, 22:40
پارس آنلاین که دیگه 64 نداره مگه دایال آپ باشه

r4pbr4p
25-08-2008, 23:06

حالا اینو بیخی

اسپید دانلودت چنده؟

Alijo0on
25-08-2008, 23:24
بچه ها من تو تهران با پیش شماره " 2294 " (مرکز لطیفی)

خیلی وقته منتظر راه افتادن ADSL هستم
حالام که بعد عهد بوقی راه دادن شاتل میده با ماهی 30000 تومن ( پهناباند 128 و 10گیگ دانلود )

در صورتی که امپراطور 512 میده 10000 تومن آدم 1کم زورش میاد

بچه isp دیگه یی رو میشناسین شماره مارو ساپورت کنه ؟

reb
25-08-2008, 23:27
بچه ها من تو تهران با پیش شماره " 2294 " (مرکز لطیفی)

خیلی وقته منتظر راه افتادن ADSL هستم
حالام که بعد عهد بوقی راه دادن شاتل میده با ماهی 30000 تومن ( پهناباند 128 و 10گیگ دانلود )

در صورتی که امپراطور 512 میده 10000 تومن آدم 1کم زورش میاد

بچه isp دیگه یی رو میشناسین شماره مارو ساپورت کنه ؟
:31::31:این امپراظور کجا هست؟ مواظب باش 512 که میگه 51 از آب در نیاد

Nevissande
25-08-2008, 23:58
تست سرعت من:

سرويس 128 كيلوبيت

صبانت

مشهد

mahdy2021
26-08-2008, 00:00
تست سرعت من:

سرويس 128 كيلوبيت

صبانت

مشهد
:41: منم می خوام :41: پینگت هم خیلی جالبه

mstf666
26-08-2008, 00:01
تست سرعت من:

سرويس 128 كيلوبيت

صبانت

مشهد

چــــــی مـــیـــگی ؟

vahid_civil
26-08-2008, 03:04
مشهد فکر میکنم کلا خیلی خوبه. همه چیشون فرق داره. قبضشون سرعت اینترنتشون.
احتمالا از افغانستان که سرعتش از ما بالاتره استفاده میکنن.
یه دوستی اومده بود اینجا که تاپیک زده بود خدمات اینترنت رایگان .
سرعت دانلودش 100 مگ بود.
خودمون رو که مقایسه میکنم خندم میگیره!

elendil
26-08-2008, 08:27
چــــــی مـــیـــگی ؟

درست میگه صبانت کلا به همه مشترکاش میگن اشتراک 512 میده یکی از دوستان هم که توی همین فروم بود و بنید ( مهدی آفتامات :D:D:D:D) هم وضعش همین بود ولی بدیه صبانت محدودیت پهنای باندش هست که خیلی اذیت میکنه

reb
26-08-2008, 09:31
درست میگه صبانت کلا به همه مشترکاش میگن اشتراک 512 میده یکی از دوستان هم که توی همین فروم بود و بنید ( مهدی آفتامات :D:D:D:D) هم وضعش همین بود ولی بدیه صبانت محدودیت پهنای باندش هست که خیلی اذیت میکنه

عوضش 3 ساعت شب که مجانیه برابر 1 هفته شبانه روزی داتک میتونن دانلود کنن:31::31:

elendil
26-08-2008, 09:37
عوضش 3 ساعت شب که مجانیه برابر 1 هفته شبانه روزی داتک میتونن دانلود کنن

آقا شما به شخصه مارو با داتک کشتین :D:D:D:D:D:D:D:D

اون سه ساعتش که رایگانه فوقش با 62 کیلو بشه 700 مگ دان کرد :D:D:D:D
( همچین هم سرعتش بد نیستا ) :D:D:D:D

mahdy2021
26-08-2008, 09:39

الندیل جان یه سوال تخصصی!

شما اون عکس از تست اسپید رو چند میبینی؟ :31: سرعت دانلود منظورمه

reb
26-08-2008, 09:47
آقا شما به شخصه مارو با داتک کشتین :D:D:D:D:D:D:D:D

اون سه ساعتش که رایگانه فوقش با 62 کیلو بشه 700 مگ دان کرد :D:D:D:D
( همچین هم سرعتش بد نیستا ) :D:D:D:D

برای من چیزی که جالبه اینه که توی این فروم وبین اینهمه isp فقط و فقط داتک طرفدارهای متعصب داره.
همین صبا نتی ها یروز که 2 کیلو بایت سرعتش بیاد پایین یا هر مشگل دیگه هزار تا لعن و نفرین میکنن ولی چند تا طرفدار داتک هر کی شکایت ازش بکنه بر خود فرض میکنن که جواب دندان شکن بدن که یوقت این شرکت معظم ضایع نشه.

elendil
26-08-2008, 09:50
الندیل جان یه سوال تخصصی!

شما اون عکس از تست اسپید رو چند میبینی؟ سرعت دانلود منظورمه

من با حالتی رو که اکثرا داشتن در نظر گرفتم اون طوری توی هر سه ساعت در شب 1.4 گیگ دانلود میشه که بــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــه بــــــــــــــــــــــــ ــــــــه

mahdy2021
26-08-2008, 09:53
خوشبختانه یا متاسفانه (برای من اولیش.چون دارم میرم صبا) صبانت پهنای باند خیلی از شهرها و مناطق رو زیاد کرده

اکثر ادارات و کافی نتها و ... هم که فقط ساعات روز هستن.پس بعضی از دوستان از 3 تا 7 صبح حدودا سرعتشون 1 مگ هست و دانلود نجومی انجام میدن
من که فکر می کنم لینک کم بیارم :d

mahdy2021
26-08-2008, 09:55
افاضات جدید وزیر فناوری تلفن ثابت

در حالي كه تنها كمتر از يكسال به پايان عمر 4 سال دولت نهم مانده است، برخي از نمايندگان طي هفته‌هاي گذشته سخن از استيضاح چندين وزير از جمله وزير ارتباطات گفته‌اند.واگذاري 41 ميليون سيم كارت،بروز رساني واگذاري تلفن ثابت و تثبيت نرخ تعرفه‌ها را مي‌توان از نقاط قوت وزارت ارتباطات دانست.

به گزارش خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس، در حالي كه برخي از نمايندگان از جمله رئيس كميسيون اجتماعي مجلس از استيضاح وزير ارتباطات در نخستين روز كاري مجلس خبر مي‌دهد،بايد ديد كه دلايل اين استيضاح چيست. برخي نمايندگان مجلس ضعف مديريت، نبود پوشش آنتن ماهواره‌اي، پايين بودن سرعت اينترنت و افزايش غير منطقي تعرفه‌هاي مخابراتي را از جمله دلايل استيضاح وزير Ict بيان كرده‌اند.
در اين گزارش نگاهي به تحولات وزارت ارتباطات طي 3 سال اخير و نقاط ضعف و قوت اين وزارتخانه مي‌پردازيم:

* افزايش ظرفيت اينترنت كشور

در سال 83 ظرفيت اينترنت كشور 1195 مگابيت بود كه اين امر در پايان سال 86 به 12 هزار و 114 مگابيت رسيده است.اين در حالي است كه از تاريخ يكم فروردين ماه تا سي و يكم خرداد ماه سال جاري 1890 مگابيت بر ظرفيت اينترنت كشور افزوده شد و به 13 هزار و 974 مگابيت رسيده است.
در 32 ماه از شروع دولت نهم پهناي باند بين الملل كشور شش برابر شده وكاربران اينترنت از 21 ميليون به 35 ميليون افزايش يافته است. در اين مدت 300 دانشگاه به شبكه ملي اينترنت متصل شده‌اند و 5813 مدرسه نيز از اين شبكه برخوردار گرديده اند.
در مجموع كشورمان دربين 211 كشور جهان در 3 سال گذشته به لحاظ ضريب نفوذ خطوط اصلي تلفن 20 رتبه ، ضريب نفوذ مشتركين تلفن همراه30 رتبه و ضريب نفوذ استفاده كننده اينترنت 40رتبه صعود داشته است.

* ضريب نفوذ كاربران اينترنت

شايد يكي از نقاط ضعف وزارت ارتاطات را قيمت نسبتا بالاي اينترنت در كشور دانست كه در حال حاضر وزارت ارتباطات، طرح مشتركي رابا شركتهاي ارائه دهنده اينترنت پيگيري مي‌كند تا قيمت اينترنت كاهش يابد.
در عين حال ضريب نفوذ اينترنت در سال 83حدود 10 درصد بود كه در پايان سال 86 به 50/27 درصد رسيده است.
هدف گذاري برنامه چهارم نيز در اين رابطه 30درصد البته در سه ماه اول امسال ضريب نفوذ به 50/27 درصد رسيده كه تا پايان برنامه چهارم به رقم 30 درصد خواهد رسيد.

* روستاهاي متصل به شبكه‌هاي اطلاع رساني

شايد يكي از نقاط قوت وزارت ارتباطات در دولت نهم كه كمتر به چشم آمده است ايجاد شبكه‌هاي اطلاع رساني در روستاهاي بالاي 100نفر جمعيت است.
در سال 83 هيچ روستاي بالاي 100 نفر داراي شبكه اطلاع‌رساني نبود ولي در پايان سال 86 اين رقم به 60/16 درصد رسيد و اكنون به 19 درصد رسيده است كه تا پايان برنامه چهارم به رقم بي سابقه 50 درصد خواهد رسيد.

* واگذاري 41 ميليون شماره تلفن همراه

تعداد سيم كارت واگذار شده از 7 ميليون در شهريور سال 84 به 41 ميليون در تيرماه سال 87 رسيده وضريب نفوذ تلفن همراه در اين دوره از 10% به 58% افزايش يافته است.
اين در حالي است كه در دولت قبل تنها 7 ميليون شماره تلفن همراه واگذار شده بود. اين امر توانست به كاهش قيمت در بازار و اشباع بازار كمك شاياني كند.
ضريب نفوذ تلفن همراه اپراتور اول نيز از 29/10 به 10/38 درصد رسيده و ضريب نفوذ كل كشور در اين بخش 58 درصد شده است.

* بروز رساني و كاهش قيمت تلفن ثابت

در طول عمر دولت نهم واگذاري تلفن ثابت در كشور به روز شده است و متقاضيان مي‌توانند حداكثر ظرف چند روز خط تلفن ثابت خود را دريافت كنند.نگاهي به تعداد تلفن‌هاي ثابت داير شده نشان مي‌دهد كه اين وسيله ارتباطي از 5/18 ميليون خط در سال 84 به 24 ميليون خط داير در سال 87 افزايش يافته و تعداد تلفن ثابت منصوبه در پايان تير ماه 87 به 29 ميليون شماره رسيده است.در عين حال ثبت نام و نصب خطوط ثابت در همه 30 استان كشور بروز شده در حالي كه در سال 84 در هيچ استاني اينگونه نبود.
بهاي دايري خط تلفن ثابت نيز با ابلاغ پروانه اپراتور اول از 100 و 80در تهران و شهرستانها به 50هزار تومان بدون احتساب ماليات كاهش يافت.

* ثابت ماندن تعرفه‌هاي مخابراتي

يكي از موارد قابل توجه در طول عمر دولت نهم و در بخش وزارت راتباطات، ثابت ماندن نرخ تعرفه‌هاي مخابراتي و پستي در طول سالهاي اخير است.اين ثابت ماندن به نوعي كاهش قيمت است زيرا هزينه‌ها افزايش يافته ولي رشدي در تعرفه‌ها رخ نداده است.

* تلفن همراه روستايي و توسعه آن

در حال حاضر بيش از 52 هزار روستاي در كل كشور داراي ارتباطات روستايي و مخابراتي هستند.تلفن همراه روستايي با استفاده از سيستم Gsm-wllاستفاده مي‌شود.
در همين رابطه به گفته وزير ارتباطات روستاهاي بالاي 50 خانوار اكنون تلفن به روز دريافت مي‌ كنند و در ضمن تعرفه و هزينه‌ نصب تلفن روستايي تغيير نخواهد كرد.

* ورورد مخابرات به بورس و اجراي اصل 44

عرضه 5 درصد سهام مخابرات ايران در بورس را مي‌توان آغاز بزرگترين عرضه سهام دولتي در بورس دانست.اگر سهام مخابرات به طور كامل در بروس عرضه شود 10 درصد كل بورس را تشكيل خواهد داد.
عرضه سهام مخابرات 18 ماه زمان برد و يكي از واگذاريها در قابل اجراي اصل 44 بوده است.
براساس اين گزاش يكي از مواردي كه برخي نمايندگان استيضاح كننده وزير ارتباطات مطرح كرده‌اند بحث نبود پوشش تلفن ماهواره‌اي است.
در اين رابطه اين مورد مورد توجه نبوده است كه تلفن ماهواره‌اي مقوله‌اي خارج از اختيارات وزرات ارتباطات است.اين خدمات توسط نمايندگي‌هاي شركتهاي ارائه دهنده تلفن ماهواره‌اي با شرايط ويژه در كشور عرضه مي‌شود.
مانند تلفن همراه ثريا كه شركتهايي به نمايندگي‌ اين اپراتور خدمات تلفن همراه ماهواره‌اي به متقاضيان ارائه مي‌كنند.
شايد يكي از نقاط ضعف وزارت ارتباطات را اختلالات شبكه تلفن همراه و بهاي اينترنت دانست. اما اختلال شبكه تلفن همراه داستان قديمي است كه در دولتهاي گذشته بوده و به دليل ساختار نامناسب ابتدايي شبكه همچنان ادامه دارد و وزارت ارتباطات سعي كرده با اجراي پروژه‌هايي در بزرگراهها و خيابان‌هاي اصلي اين مشكل را تا حدودي حل كند.
بهاي اينترنت نيز مقوله‌اي است كه وزارت ارتباطات بايد با كمك شركتهاي اينترنتي و ساير شركتهاي وابسته اين مشكل را براي كاربران حل كند.زيرا قشر عظميي از دانشجويان، دانش آموزان و ساير اقشار به اينترنت علاقه‌مند و حتي وابسته‌اند.
در اين رابطه نيز اگر طرح مشترك وزارت Ict‌و شركتهاي ندا و ساير شركتها در خصوص تامين پهناي باند ارزان محقق شود بهاي اينترنت كاهش مي يابد.

elendil
26-08-2008, 09:59
خوشبختانه یا متاسفانه (برای من اولیش.چون دارم میرم صبا) صبانت پهنای باند خیلی از شهرها و مناطق رو زیاد کرده

اکثر ادارات و کافی نتها و ... هم که فقط ساعات روز هستن.پس بعضی از دوستان از 3 تا 7 صبح حدودا سرعتشون 1 مگ هست و دانلود نجومی انجام میدن
من که فکر می کنم لینک کم بیارم :d

مهدی جان عزیزم دقت بکن دیگه شما یه مشکلی دارین با صبانت البته به غیر از 3 ساعت شبا صبانت به طور خفن محدودیت پهنای باند داره که برای خیلیا زجر آوره البته اگه با همون چند ساعتش توی شب راضی بشن خوبه :D:D:D

mahdy2021
26-08-2008, 10:07
من کلی محاسبات توی تاپیک آسیاتک کردم! و کسی نبود که بگه اشتباهه.منم خودم از کسانی هستم که روزی n ساعت پای نت هستم و همینطور کلی دانلود دارم ولی ...
مثلا برای دانلودهای حجیم شما 128 نامحدود رو با همین صبانت مقایسه کن! داتک در عرض 24 ساعت و صبانت در عرض 4 ساعت یه حجم رو دانلود میکنن(3 تا 7 صبح=4ساعت)
شما می دونستی پول برق قراره از یکی دوماه دیگه چند برابر بشه؟ 4 ساعت استفاده از برق یا 24 ساعت
در مورد کنتور دیجیتال هم احتمالا می دونی که 3 نرخه هست. شب تا صبح کمترین نرخ رو حساب میکنه
من توی روز همین وبگردیم رو می کنم و شب هم حداقل 1 فیلم یا یک نرم افزار حجیم دانلود میکنم یا اصلا چندین آلبوم موسیقی

هم برق کمتر مصرف کردم هم استهلاک کامپیوترم کمتره هم دانلود به اندازه کافی انجام دادم و هم یه نرخ متوسط برای نت پرداختم .

Nevissande
26-08-2008, 10:07
مشهد فکر میکنم کلا خیلی خوبه. همه چیشون فرق داره. قبضشون سرعت اینترنتشون.
احتمالا از افغانستان که سرعتش از ما بالاتره استفاده میکنن.
یه دوستی اومده بود اینجا که تاپیک زده بود خدمات اینترنت رایگان .
سرعت دانلودش 100 مگ بود.
خودمون رو که مقایسه میکنم خندم میگیره!
يك چيزي رو جا انداختي

در مشهد برق قطع نميشه:31:

farazp30
26-08-2008, 12:30
من به همه شاتل رو پيشنهاد میکنم چون عالیه فقط پول مودم وهزینه نصبش یه کم بالاس من سرویس Art 1 گرفتم که 128 هست اونا خودشون با همان هزینه به من 192 دادن دیسکانکت اصلن نمیشه و پهنای باندش هم هیچوقت پایین نمیاد تازه روزهای پنج شنبه و جمعه . ساعات 1-7 ترافیکش مجانیه با هزینه 24700 و ترافیک 10 گیگ

elendil
26-08-2008, 13:10
من به همه شاتل رو پيشنهاد میکنم چون عالیه فقط پول مودم وهزینه نصبش یه کم بالاس من سرویس Art 1 گرفتم که 128 هست اونا خودشون با همان هزینه به من 192 دادن دیسکانکت اصلن نمیشه و پهنای باندش هم هیچوقت پایین نمیاد تازه روزهای پنج شنبه و جمعه . ساعات 1-7 ترافیکش مجانیه با هزینه 24700 و ترافیک 10 گیگ

من با اینکه الان داتک هستم ولی هر جایی که باشم 10000 بار میگم هیچ کدومشون کیفیت شاتل رو ندارن شاتل یه چیز دیگس توی کیفیت قطعی خیلی خیلی محدود داره ولی سرعتش مثه صبا نجومی نمیشه

franch
26-08-2008, 13:23
سلام
+adsl2 يعني چي؟!

hamid3173
26-08-2008, 14:46
سلام. در مورد بهترین شرکت های ارايه دهنده Adsl در شیراز و آدرس وشماره تلفن های آن ها می خواستم بدونم.راستی اگر تلفن من شبکه فیبر نوری باشه کدام شرکت می تونه به من خدمات بده...
قیمت ماهیانه این چنده :
سرعت: 128Kbps حجم استفاده:2 گیگابایت

reb
26-08-2008, 14:49
سلام. در مورد بهترین شرکت های ارايه دهنده Adsl در شیراز و آدرس وشماره تلفن های آن ها می خواستم بدونم.راستی اگر تلفن من شبکه فیبر نوری باشه کدام شرکت می تونه به من خدمات بده...
قیمت ماهیانه این چنده :
سرعت: 128Kbps حجم استفاده:2 گیگابایت

vahid_civil
26-08-2008, 15:48
سلام
+adsl2 يعني چي؟!

الکیه. یعنی فاصله های دورتری هم تحت پوشش قرار میده و واسه سرعتای بالاتر از یک مگ کاربرد داره !
کلا تو ایران الکیه.

elendil
26-08-2008, 17:03
الکیه. یعنی فاصله های دورتری هم تحت پوشش قرار میده و واسه سرعتای بالاتر از یک مگ کاربرد داره !
کلا تو ایران الکیه.

یه جورایی دارن از اسمش سوء استفاده میکنن دیگه واقعا شرم آوره ولی باز میگم برای تایید اگه توی یه منطقه بین پارس - شاتل - داتک - صبا سرویس میدن شاتل رو انتخاب کنید کیفیتش فوق العادس همانندش پیدا نمیشه توی یک منطقه هم این طوری نبوده که بگین من استثناء بودم :D:D:D

Cleeev
26-08-2008, 20:44
اینم مقداری که طول کشید تا من از آسیاتک خارج بشم و وارد صبانت بشم:

خروج از آسیاتک : 9 روز

بعدشم 2-3 روز علاف شدم واسه اینکه قبض تلفن کل منطقه مون نیومد (قبض 1 مرداد 2 شهریور اومدش) و بعدش خودم پاشدم چهارشنبه هفته پیش پیاده رفتم مخابراتمون و المثنی گرفتم و پرداخت کردم و فرستادم واسه صبانت و فرداش که زنگ زدم گفتش که "من یادمه مدارک شما رو تو ایمیل فرستاده بودید ولی هر چی میگردم مدارکتون تو کامپیوترم نیست (خالی بندی) اگه میشه یه بار دیگه با فکس بفرستید تا شنبه بره مخابرات" که شنبه واقعا رفتش مخابرات و جالب اینکه مخابرات از همه بیشتر طول میده (در مورد آسیاتکم اون موقع که میخواستم برم توش همینجوری بود)...

ورود به صبانت : 5 روز (4 روز کاری)

و حالا هم توی صبانتم...................................... ................................010101010101010101 01010101

Alijo0on
26-08-2008, 23:33
درسته که بی معرفتین جواب سوال منو یعنی هیچ کی نمیدونست ؟! :(

این شرکت امپراطور چندتا از دوستان 3-4 ماهی میشه دارن ازش سرویس میگیرن 100% هم درسته
مثل اینکه تو قرارداد قید نمیکنه 512 میده چون غیرقانونیه به کاربر خونگی ! اما همه رنج تعرفه هاش با 512 هست

در ضمن انگار زیرمجموعه همین صبانت ! به حال من که فرقی نمیکنه :( اما شما ببینید اگه خوب بود حالشو ببرید ...

vahid_civil
27-08-2008, 00:21
درسته که بی معرفتین جواب سوال منو یعنی هیچ کی نمیدونست ؟! :(

این شرکت امپراطور چندتا از دوستان 3-4 ماهی میشه دارن ازش سرویس میگیرن 100% هم درسته
مثل اینکه تو قرارداد قید نمیکنه 512 میده چون غیرقانونیه به کاربر خونگی ! اما همه رنج تعرفه هاش با 512 هست

در ضمن انگار زیرمجموعه همین صبانت ! به حال من که فرقی نمیکنه :( اما شما ببینید اگه خوب بود حالشو ببرید ...

ببین دوست من .شما اگه چند صفحه قبل رو میخوندی دوستان جواب داده بودن.
شما باید ببینی سرعت دانلود دوستاتون چنده و چقدر محدودیت دارن.
چون اگه محدودیت اشون مثلا 1 گیگ باشه قیمتش زیاد هم پایین نیست.
چون شرکت معروفی نیست اول مطمئن شو .

mostafaeshghi
27-08-2008, 01:39
سلام
+adsl2 يعني چي؟!

یهفناوری ای هست که بعضی از عیوب اینترنت پر سرعت ای دی اس ال در آن رفع شده ! که مهمترینش ساپورت در فاصله های دورتر و کاهش نویز در ارائه ی اینترنت است که لازم به ذکره این فناوری به طور کامل در ایران وجو نداره و شرکت شاتل با ترفندی خاص اینو معرفی کرده !

elendil
27-08-2008, 07:55
یهفناوری ای هست که بعضی از عیوب اینترنت پر سرعت ای دی اس ال در آن رفع شده ! که مهمترینش ساپورت در فاصله های دورتر و کاهش نویز در ارائه ی اینترنت است که لازم به ذکره این فناوری به طور کامل در ایران وجو نداره و شرکت شاتل با ترفندی خاص اینو معرفی کرده !

ولی به هر حال کیفیتش یکه توی ایران

mehdi_vsgh
27-08-2008, 10:45
اقا دیگه تموم شد....امروز زنگ زدم سپنتا وگفتم که میخوام خارج بشم.....(البته از اکانتم 17 روز دیگه مونده و بالافاصله با پایان اکانتم خطمو از رانژره خارج خواهند کرد)

از طرفی هم به شاتل زنگ زدم و گفتن که مشکلی نیست و پورت خالی داریم.......فقط یه مشکله که مودم منو ساپورت نمیکنه باید از خودشون مودم بگیرم(اونم مشکلی نیست ):دی

فقط خدا کنه که از رانژه خارج کردن اذیت نکنن.....

دوستانی که شاتل دارن آیا از بخش پشتیبانیش راضی هستن؟؟؟؟ آدمای باسوادین یا نه؟؟؟؟؟

ایدون
27-08-2008, 10:52
اقا دیگه تموم شد....امروز زنگ زدم سپنتا وگفتم که میخوام خارج بشم.....(البته از اکانتم 17 روز دیگه مونده و بالافاصله با پایان اکانتم خطمو از رانژره خارج خواهند کرد)

از طرفی هم به شاتل زنگ زدم و گفتن که مشکلی نیست و پورت خالی داریم.......فقط یه مشکله که مودم منو ساپورت نمیکنه باید از خودشون مودم بگیرم(اونم مشکلی نیست ):دی

دوستانی که شاتل دارن آیا از بخش پشتیبانیش راضی هستن؟؟؟؟ آدمای باسوادین یا نه؟؟؟؟؟
مودم خاصی نمیخواد مثل بقیه کانکشن برد بند لازم داره ولی صبا که میگن سرعتش بیشتره؟
خودم شاتل دارم پشتیبانی حرف نداره وارد هم هستن

elendil
27-08-2008, 11:12

من یه سال و نیم شاتل داشتم ولی به خاطر اینکه منطقمونو عوض کردیم از شاتل اومدیم بیرون و داتک گرفتیم

شاتل توی اون یه سالو نیم زیر 5 بار خطش مشکل پیدا کرد هر وقتی هم اتفاقی میافتاد که سرعت بیاد پایین ( که خیلی کم اتفاق افتاد ) زنگ میزدی سه سوت پیگیری میکردن واقعا پشتیبانیه شاتل یکه

mehdi_vsgh
27-08-2008, 11:26
ولی صبا که میگن سرعتش بیشتره؟

درسته سرعتش بیشتره ولی قطعیهای زیادی هم داره اگه اینطوری بود که با همین سپنتا میساختم...
از طرفی صبانت در مرکز مخابراتی ما پورت خالی نداره

زنگ میزدی سه سوت پیگیری میکردن واقعا پشتیبانیه شاتل یکه

خدا از دهنت بشنوه....

چیزی که خییلی برای من مهمه همین قسمت پشتیبانیه...که ادمای باسوادی داشته باشه.....

elendil
27-08-2008, 11:54
خدا از دهنت بشنوه....

چیزی که خییلی برای من مهمه همین قسمت پشتیبانیه...که ادمای باسوادی داشته باشه.....

والا توی این یه سالو نیمه چندصد بار توی این تاپیک گفتم ولی شاتل سر وصل کردن مارو چند هفته الاف کردش

شاتل پشتیبان هاش با سوادن داتک هم همینطوره ولی خب دیگه همون استثناء و این حرفاس :D:D:D

ایدون
27-08-2008, 11:58
والا توی این یه سالو نیمه چندصد بار توی این تاپیک گفتم ولی شاتل سر وصل کردن مارو چند هفته الاف کردش

شاتل پشتیبان هاش با سوادن داتک هم همینطوره ولی خب دیگه همون استثناء و این حرفاس :D:D:D

:31::31:ایول

elendil
27-08-2008, 12:23
ایول

این پست شبیه به اسپم هستش لطفا منظورتو کامل بگو ایول که استثناء هستم ایول به شاتل ایول به داتک ؟؟؟ واقعا کدومش ؟؟
:D:D:D

xmasih
27-08-2008, 14:48
دوستان عزیز
من بین شاتل و آریا تک مردد موندم در کرج
شاتل هزینه مودم و وصل زیادی می خواهد
اما آریا تک مناسب تر اما کیفیت شاتل که اینجا زیاد دربارش حرف میزنند اما درباره آریا تک هیچ نظری نیست اگر امکان داره منو راهنمایی کنید

ایدون
27-08-2008, 14:50
آریا تک نماینده کیه؟

elendil
27-08-2008, 14:55
آریا تک نماینده کیه؟

فک کنم منظورشون آسیاتک هستش

دوستان عزیز
من بین شاتل و آریا تک مردد موندم در کرج
شاتل هزینه مودم و وصل زیادی می خواهد
اما آریا تک مناسب تر اما کیفیت شاتل که اینجا زیاد دربارش حرف میزنند اما درباره آریا تک هیچ نظری نیست اگر امکان داره منو راهنمایی کنید

شاتل فوق العادس از همه نظر فقط نمیدونم من میخواستم بگیرم رانژه شدن خطمون یه یه ماهی طول کشید برخلاف داتک :D:D:D

ایدون
27-08-2008, 14:57
با همکاری شرکت لایزر به عنوان دفتر فروش کرج سرویس های اینترنت پر سرعت Adsl را در شهر کرج در 5 مرکز مخابراتی ارائه نموده است.
مراکز تحت پوشش:مرکز نصر آبادی (کرج) با پیش شماره های 220 تا 225مرکز رجائی شهر (گوهردشت) با پیش شماره 44مرکز حصارک (شهید آثاری)مرکز شهید رشیدی (دولت آباد) با پیش شماره 27مرکز طالقانی (عظیمیه) با پیش شماره 25تعرفه قیمت ها:64 کیلوبیت ماهیانه 9200 تومان128 کیلوبیت ماهیانه 11300 تومان256 کیلوبیت ماهیانه 21000 تومان512 کیلوبیت ماهیانه 199000 تومان نامحدودهزینه مودم 30000 تومان و نصب و راه اندازی 10000 تومان

xmasih
27-08-2008, 15:17
مرسی از سرعت پاسخگویی
واقعا جای ثقدیر داره
متشکرم

mehdi_vsgh
27-08-2008, 16:06

شاتل فوق العادس از همه نظر فقط نمیدونم من میخواستم بگیرم رانژه شدن خطمون یه یه ماهی طول کشید برخلاف داتک :D:D:D

خوب شما پیگیری نمیکردی که چرا اینقد طولش داد؟؟؟

بقیه دوستان هم بگن که ایا شاتل طول میده واقعا رانژه کردنو؟؟؟

ایدون
27-08-2008, 16:09
خوب شما پیگیری نمیکردی که چرا اینقد طولش داد؟؟؟

بقیه دوستان هم بگن که ایا شاتل طول میده واقعا رانژه کردنو؟؟؟
منظورش اینه که داتک خیلی سریع رانژه میکنه . همینو میخواست بگه

D_z_z
28-08-2008, 01:29
سلام دوستان. توروخدا نمیتونین یه جایی رو پیدا کنین که تو بابلسر سرویس adsl بده!؟!! من تازه اومدم اینجا! مثلا سرویس دهنده های تهرانی که اینجا هم نمایندگی داشته باشن یا اصلا خود همینجا!!

elendil
28-08-2008, 08:38
منظورش اینه که داتک خیلی سریع رانژه میکنه . همینو میخواست بگه

نه میخواستم بگم شاتل دیروزود داره ولی سوخت و سوز نداره :D:D:D:D

hamid3173
28-08-2008, 09:40
بچه شرکتی رو می شناسین که به شبکه فیبر نوری Adsl ده؟

hamid3173
28-08-2008, 11:38
شرکت فن آوا چه طور؟ خوبه یا بده ؟ چون فقط اونه که می تونه به من خدمات بده؟

reb
28-08-2008, 12:36
این که دیگه پرسش نداره چون حق انتخابی نداری فقط اون سرویس میده :31:

akhoond
28-08-2008, 12:46

سلام .
دوست من ، من نتونستم که سایت فن آوا رو باز کنم ، اما تا جایی که یادمه ، قیمت هاش یه کم غیر منصفانه بود ، و در ضمن ، ( نه تو این فروم ، تو یه فورم دیگه ) من از فن آوا چیز های خوبی نشنیدم ، مشکل زیاد داشتن بچه ها ... :41:

در مودر فیبر هم تا جایی که من یادمه ، ندیدم ، اگه هم باشه به نظرم باید هزینه زیادی رو پرداخت کنی :13:

یا حق

BLACK-BLACK
28-08-2008, 12:49
قیمت هاش یه کم غیر منصفانه بود ،

خیلی خیلی غیر منصفانس.

r4pbr4p
28-08-2008, 14:17
وقتی فقط یهراه جلوت باشه قیمت دیگه منصفانه و غیر منصفانه نداره!

elendil
28-08-2008, 14:36
وقتی فقط یهراه جلوت باشه قیمت دیگه منصفانه و غیر منصفانه نداره!

البته اگه طرف فقط نیاز داشته باشه که کانکت باشه wireless هم خوبه ها :D:D:D قیمت های فن آوا چنده ؟ ترافیک چه طور ؟؟؟

akhoond
28-08-2008, 14:50
من الآن باز فن آوا رو دیدم

باز به نسبت ، قیمت هاش بد نیست ، فکر می کردم از این بد تر باشه ، البته این ها هم یه خرده زیادن خدایی ، اما اگه فقط یه گزینه باشه ، دیگه راه دیگه ای نیست ... :(
اما گفتم ، دوستانی رو دیدم تو فروم های دیگه ( پی تی منظورمه ، شرمنده که از یه فروم همکار اسم می برم ، اما دلم نمی اد این دوستمون گمراه بشن ، عفو کنید ) دیدم که با فن آوا خیلی مشکل داشتن ...
حتما از کیفیت سرویس شون اطمنیان حاصل بفرمایید

یاحق

BLACK-BLACK
28-08-2008, 18:56
باز به نسبت ، قیمت هاش بد نیست ، فکر می کردم از این بد تر باشه ، البته این ها هم یه خرده زیادن خدایی ، اما اگه فقط یه گزینه باشه ، دیگه راه دیگه ای نیست ... :(
اما گفتم ، دوستانی رو دیدم تو فروم های دیگه ( پی تی منظورمه ، شرمنده که از یه فروم همکار اسم می برم ، اما دلم نمی اد این دوستمون گمراه بشن ، عفو کنید ) دیدم که با فن آوا خیلی مشکل داشتن ...
حتما از کیفیت سرویس شون اطمنیان حاصل بفرمایید

یاحق
_________

اصلا به صرفه نیست . ادم اگه بره یه خط تلفن بگیره ویه Adsl2+خیلی به صرفه تره یا ادم بره اینترنت ماهوارهای بگیره که خیلی به صرفه تره

gone4ever
28-08-2008, 19:19
سلام،

من مطمئن نیستم اینجا باید بپرسم یا نه ولی تاپیکی راجع به بررسی مشکلات شاتل پیدا نکردم.

من از ADSL شرکت شاتل سرویس می گیرم الان 4 روزی میشه که نمی تونم Gmail لاگین کنم با YM هم مشکل داشتم که از دیروز درست شد.کسی این مشکلو داره؟ به پشتیبانی زنگ زدم میگه مشکل از مخابراته و یه اختلالی تو مخابرات باعث این مشکل شده! Gmail چه ربطی داره به مخابرات؟!:blink:

Mohsen khan
28-08-2008, 19:41
سلام،

من مطمئن نیستم اینجا باید بپرسم یا نه ولی تاپیکی راجع به بررسی مشکلات شاتل پیدا نکردم.

من از ADSL شرکت شاتل سرویس می گیرم الان 4 روزی میشه که نمی تونم Gmail لاگین کنم با YM هم مشکل داشتم که از دیروز درست شد.کسی این مشکلو داره؟ به پشتیبانی زنگ زدم میگه مشکل از مخابراته و یه اختلالی تو مخابرات باعث این مشکل شده! Gmail چه ربطی داره به مخابرات؟!:blink:
درسته
جي ميل را باز نمي كنه
با مسنجر و ياهو هم مشكل پيدا كرده

r4pbr4p
28-08-2008, 19:54
سلام،

عزیز مشکل از اونا نیست...

کلا مشکل داره یاهومسنجر

reb
28-08-2008, 19:59
یاهو آره ولی الان با پارس جی میل رو چک کردم مشگلی نداره

mahdy2021
28-08-2008, 22:33
اینم از اینترنت با سرعت مناسب طبق گفته های آقای وزیر !

چون دارم از رانژه خارج میشم وضعم اینه ....
--------
البته یه زمانی خدمت همینهایی بودیم که دایال آپ رو مناسب می دونستن!
اینو فهمیدیم که مرگ خوبه فقط برای همسایه :(

mehdi_08
28-08-2008, 22:57
دوستان یه سوال برام پیش اومده
من از نمایندگی داتک تو کرمانشاه سرویس گرفتم اینم لینک نمایندگیش تو سایت داتک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداما وقتی که با speedtest تست می گیرم اسم ispرو ICTمیزنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچرا اسم isp رو داتک نمیزنه مگه این شرکت نمایندگی داتک نیست

یه سوال دیگه تو قسمت my summeryسایت یه تست سرعت هست با سرعت خیلی بالا982Kb/s

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه تاریخش ماله 8روزه پیشه که تو این تاریخ من مسافرت بودم کسی با سیستمم به اینترنت وصل نشده قضیه چیه؟ نکنه مربوط اشتراک سرویس بین چند نفره ؟

r4pbr4p
29-08-2008, 16:07
فکر میکنم اسپید دات نت قاطی کرده

اگرم کسی پای سیسمت نشسته بازم فکر نمیکنم این سرعت رو داشته باشی

مگه پهنا باندت چنده؟

_Barbod_
29-08-2008, 16:34

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه تاریخش ماله 8روزه پیشه که تو این تاریخ من مسافرت بودم کسی با سیستمم به اینترنت وصل نشده قضیه چیه؟ نکنه مربوط اشتراک سرویس بین چند نفره ؟
دوست عزیز قسمت my summery بر اساس آیپی هست
آیپی شما Share هست

vitamin2002
29-08-2008, 16:41

مگه پهنا باندت چنده؟

این سرعت ها لحظه ای است و بعد 1 دقیقه سرعت پایین می آید بهترین راه تست سرعت همون استفاده از برنامه های دانلود است مثلا idm سرعت واقعی بعد 2 دقیقه واقعی تر است الان صبانت 30 ثانیه اول 110 - 120 سرعت می دهد سپس سرعت افت 8 برابری می کند می شود 15 الی 20 البته در اکانت روز
شبا که من حال می کنم:31::27::21:

mehdi_08
29-08-2008, 17:13

مگه پهنا باندت چنده؟
منم عین خودت 512دارم از حسابگر گرفتم برای خودم هم جالب بود

دوستان کسی جوابی برای سوال اولم نداشت

ایدون
29-08-2008, 18:55
دوستان یه سوال برام پیش اومده
من از نمایندگی داتک تو کرمانشاه سرویس گرفتم اینم لینک نمایندگیش تو سایت داتک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداما وقتی که با speedtest تست می گیرم اسم ispرو ICTمیزنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچرا اسم isp رو داتک نمیزنه مگه این شرکت نمایندگی داتک نیست

ICT خود مخابراته ربطی به داتک نداره اگه لیستی که بچه ها قبلا گذاشتن رو ببینی ICT و داتک اسمشون جداگانه هست.

farazp30
29-08-2008, 19:06

رانژه شدن من 5 روز طول کشید!!!!! :8::8::8::8::8:

mehdi_08
29-08-2008, 19:13
ICT خود مخابراته ربطی به داتک نداره اگه لیستی که بچه ها قبلا گذاشتن رو ببینی ICT و داتک اسمشون جداگانه هست.
خوب اینو می دونم ولی چرا موقع تست گرفتن اسم isp رو داتک نمیزنه

zed2
29-08-2008, 19:15
خوب mehdi_08 جان شما که از شرکت خدمات گرفتی یک سوال از پشتیبانی در این مورد بپرس و جواب را برای ما هم بگزار .

elendil
30-08-2008, 09:20
رانژه شدن من 5 روز طول کشید!!!!!

خیلی سریعه

منطقتون کجا هستش /؟؟؟؟؟؟؟

pouya_99999
30-08-2008, 12:07
سلام
یک سوال از اونایی که شاتل دارن داشتم
تو قسمت online.shatel.ir تو قسمت شناسه کاربری باید چی بزنیم و تو قسمت رمز عبور چی بزنیم
برای پیگیری سفارش سرویس ؟؟؟؟؟؟

r4pbr4p
30-08-2008, 12:30
سلام
تو قسمت online.shatel.ir تو قسمت شناسه کاربری باید چی بزنیم و تو قسمت رمز عبور چی بزنیم

شما باید به این قسمت مراجعه کنید

یا بهشون تل بزنین

اون قسمتی که شما رفتین واسه سرویس های حجمیه یا کسایی که کارت تلفن یا اینترنت دارن که چک کنن چقدر از موجودیشون باقی مونده

siamak_mu
30-08-2008, 12:52
سلام

توي قرار داد ذكر شده. اگه باز هم پيدا نكردي زنگ بزن به 23099 بعد داخلي 620 رو بگير شماره تلفني كه روش ADSL هست رو بگو بهت ميگن. (پسورد رو تغيير نداده باشي همون شماره تلفن هست)

ایدون
30-08-2008, 13:15
سلام
قرارداد رو نگاه کنی شناسه کاربری رو نوشته رمز عبور هم شماره تلفنه زنگ هم لازم نیست بزنی.

hoomany
30-08-2008, 13:54
سلام
به نظر شما قیمت سرویس یک شرکت با Reseller اون یکسانه یا بیشتره یا کمتره؟

تصور من اینه که باید یکسان باشه ولی ظاهرا اینجا اینطور نیست

ایدون
30-08-2008, 14:01
سلام
به نظر شما قیمت سرویس یک شرکت با Reseller اون یکسانه یا بیشتره یا کمتره؟

تصور من اینه که باید یکسان باشه ولی ظاهرا اینجا اینطور نیست

این فن آوا روی داتک هم سفید کرده:
هزينه رانژه مخابراتي 10000 نصب و راه اندازي سرويسهاي تك كاربره 10000
معمولا 1 ساله شامل تخفیف میشه

bozorgmehr
30-08-2008, 19:26
با سلام خدمت دوستان
چندی پیش مطلبی میخواندم که سئوالی را در برای من بوجود آورد در مورد+adsl2در آن مقاله ذکر شده بود تفاوت سرعت آپلود و دانلود در مورد adsl و+adsl2از سرعت 1.5MGبه بالا مفهوم پیدا میکند که در عبور از این حد به تفاوت این دو سیستم پی میبرید و البته در زمانی که شما بجای سیم مسی از فیبر نوری که پهنای باند بسیار بالاتری از سیم مسی را داراست استفاده کنید .سئوال من این است به چه صورت میتوان از +adsl2برروی سیم مسی استفاده کرد و اگر +adsl2از سرعت یاد شده در بالا مفهوم پیدا میکند چطور ispها اعلام میکنند +adsl2از سرعت 64و128و256و...با نازلترین قیمت؟؟؟؟؟؟؟

sanitarium
30-08-2008, 21:20
سلام دوستان من در منطقه مخابراتی جعفری هستم.........خط ما فیبر نوری هست کسی اطلاع در مورد راه اندازی adsl وی خطوط فیبر نوری داره؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون

farazp30
30-08-2008, 22:19
با سلام خدمت دوستان
چندی پیش مطلبی میخواندم که سئوالی را در برای من بوجود آورد در مورد+adsl2در آن مقاله ذکر شده بود تفاوت سرعت آپلود و دانلود در مورد adsl و+adsl2از سرعت 1.5MGبه بالا مفهوم پیدا میکند که در عبور از این حد به تفاوت این دو سیستم پی میبرید و البته در زمانی که شما بجای سیم مسی از فیبر نوری که پهنای باند بسیار بالاتری از سیم مسی را داراست استفاده کنید .سئوال من این است به چه صورت میتوان از +adsl2برروی سیم مسی استفاده کرد و اگر +adsl2از سرعت یاد شده در بالا مفهوم پیدا میکند چطور ispها اعلام میکنند +adsl2از سرعت 64و128و256و...با نازلترین قیمت؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز اگر پست های قبلی هم نگاه کنید میبیند که در ایران تکنولوژی adsl+2 اصلا وجود نداره و شرکتهایی مثل شاتل هم فقط برای تبلیقاط از این نام استفاده میکنند مثلا شرکت شاتل
اما من بازم میگم شاتل توی کیفیت تکه

farazp30
30-08-2008, 22:24
خیلی سریعه

منطقتون کجا هستش /؟؟؟؟؟؟؟

شهید بهشتی
خ اندیشه

ایدون
30-08-2008, 22:27
من نمیدونم شاتل خالی میبنده یا پر ولی فاصله خونه ما تا مخابرات خیلی زیاده حالا اگه شرکت دیگه بود میتونست یا نه اونم نمیدونم ولی شاتل کرد البته با مکافات.

mehdi_vsgh
31-08-2008, 00:04
سلام دوستان من در منطقه مخابراتی جعفری هستم.........خط ما فیبر نوری هست کسی اطلاع در مورد راه اندازی adsl وی خطوط فیبر نوری داره؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون
روی فیبر نوری امکان ارائه ADSL نمیباشد...
به فکر وایرلس باش که قیمتاش خیلی بشیتره

mostafaeshghi
31-08-2008, 00:13

آقا باز گیر الکی دادی به داتک !

اصلا دوست ندارم معایب شرکتهای دیگه را بگم ولی اگر بحث قیمت بالای هزینه ی نصب ولیه است ککه خب داتک 25 هزار تومان میگیره !؟

جان حاجی بیخیال این داتک .....!

mostafaeshghi
31-08-2008, 00:28
منم عین خودت 512دارم از حسابگر گرفتم برای خودم هم جالب بود

دوستان کسی جوابی برای سوال اولم نداشت

من اینو امروز از داتک پرسیدم !

تایید کردند که حسابگر نمایندگی داتک در کرمانشاه است و در مورد موضوع مطروحه پاسخ دادند که :

چیز مهمی نیست ! گفت سرورهای نمایندگیها و لینکهای مورد استفادشون با اینهاییکه تهران استفاده میشه فرق داره !

elendil
31-08-2008, 08:16
شهید بهشتی
خ اندیشه

W00000W
ماهم تا یه ماه پیش تکش بودیم ولی فعلا رفتیم غرب

شاتل خوبه سرویسش کیفیت بی نظیره پاسخ گویی فوق العادس ولی شانس بیاری سریع رانژه کنن :D:D:D

marsoul
31-08-2008, 16:52
اینم از شاتل که اینهمه ازش تعریف میکنید !!!!
بعد از 2 هفته به من میگن که مرکز مخابرات شهید لطیفی کند عمل میکنه و تا 2 هفته دیگه طول میکشه ! گفتن که ما فعلا داریم پورتهارو رزرو میکنیم برای کسایی که میخوان ! میگم چرا از اول نگفتین ؟ خلاصه بعد از کلی دعوا باهاشون عذر خواهی میکنن به من 1 ماه اشتراک دایالاپ میدن رایگان !!!!
100 هزارتومن پول گرفتن بعد از اینکه 1 ماه پول مشتریارو میخوابونن سودشو میگیرن سرویس میدن ! واقعا کار همه شده دزدی !!!

شیدا
31-08-2008, 17:32
دوست عزیز اگر پست های قبلی هم نگاه کنید میبیند که در ایران تکنولوژی adsl+2 اصلا وجود نداره و شرکتهایی مثل شاتل هم فقط برای تبلیقاط از این نام استفاده میکنند مثلا شرکت شاتل
اما من بازم میگم شاتل توی کیفیت تکه

در نمایشگاهی که در تهران برگزار شد، از خطوط ADSL2 شرکتهای زیادی اونجا بودن از جمله شاتل و لایزر که من خودم
از شرکت لایزر اشتراک گرفتم ، قبلا که ADSl1 داشتم سرعتش زیاد جالب نبود، اما یک ماهی است از سیستم ADSL2
استفاده میکنم واقعا عالیه ، فرق قیمتیش هم دو هزارتومنه، ولی مودم باید عوض بشه.

franch
31-08-2008, 21:45
چطور ميشه فرق قيمتش دوهزار تومان باشه:18:

hoomany
01-09-2008, 01:09

سلام

من هنوز چواب سوالمو نگرفتم. بیشتر توضیح میدین لطفا؟

دوستان دیگه نظری ندارن؟

ممنون

n0100003
01-09-2008, 11:04
من پیش شمارم 8802 هست و تو منطقه محروم یوسف اباد هستیم و بعد از کلی گشتن تو نت فهمیدم فقط میتونم از افروز نت بگیرم میگن تنها شرکتیه که تو ایران رو فیبر نوری سزویس میده حالا نمیدونم خط ما فیبر اصلا یا نه خلاصه قیمتاشم فضایی ولی من مجبوری دارم میگیرو چون از dial upدیگه حالم بهم میخوره
قیمتهای ماهیانهبدون محدودیت افروز:64:35000/128:70000/256:100000/512:250000
میگن سرویساشون dedicated هست ولی من که باور نمیکنم خلاصه الان 2 هفته گذشته میگن 1 هفته دیگه تازه خططو نگاه میکنیم ببنیم امادی یا نه .سرویسم کردن
اگه واقعا Dedicated باشه که فوق العادس ولی یکی بهم گفت Dedicateed تو ایران نیست
کسی اینجا هست که مجبور شده باشه از افروزنت بگیره بخاطر پیش شمارش؟؟مثل من
اصلا کسی این سرویسو داره اگه دارین خواهش میکنم بگین چجوریه ؟؟؟؟

darvish1900
01-09-2008, 11:17
در نمایشگاهی که در تهران برگزار شد، از خطوط ADSL2 شرکتهای زیادی اونجا بودن از جمله شاتل و لایزر که من خودم
از شرکت لایزر اشتراک گرفتم ، قبلا که ADSl1 داشتم سرعتش زیاد جالب نبود، اما یک ماهی است از سیستم ADSL2
استفاده میکنم واقعا عالیه ، فرق قیمتیش هم دو هزارتومنه، ولی مودم باید عوض بشه.

دوست عزیز یک میلیون بار تکرار کردم در ایران ADSL2 وجود خارجی نداره فقط یک حرف.
این فناوری برای سرعتهای1MB به بالا قابل استفاده است نه 128 و 256

zed2
01-09-2008, 11:43
دوست عزیز یک میلیون بار تکرار کردم در ایران ADSL2 وجود خارجی نداره فقط یک حرف.
این فناوری برای سرعتهای1MB به بالا قابل استفاده است نه 128 و 256
تصحیح می کنم .برای سرعت بالای 12 مگابیت این ورژن استفاده میشه که تا 24 مگابیت دریافت می تونید داشته باشید

bzt
01-09-2008, 17:20
آقا ما یک سال مشترک سرویس 64 نامحدود اسیاتک بودیم.......که چند روز پیش زدند و سرویس ما رو از 64 نامحدود به 128 حجمی تبدیل کردند چون که دیگه 64 نامحدود ارائه نمیدند.......تو این 5 روزه یک گیگ من تموم شد در صورتیکه دانلودی نیز نداشته ام....چون زیاد اهل دانلود نیستم.....با این حساب اصلآ سرویس حجمی به صرفه نیست........دوستان لطفا یک شرکت معرفی کنند که 64 نامحدود ارائه بده و از 15 تومنم بیشتر نشه تو تهران....ممنون

darvish1900
01-09-2008, 17:41
آقا ما یک سال مشترک سرویس 64 نامحدود اسیاتک بودیم.......که چند روز پیش زدند و سرویس ما رو از 64 نامحدود به 128 حجمی تبدیل کردند چون که دیگه 64 نامحدود ارائه نمیدند.......تو این 5 روزه یک گیگ من تموم شد در صورتیکه دانلودی نیز نداشته ام....چون زیاد اهل دانلود نیستم.....با این حساب اصلآ سرویس حجمی به صرفه نیست........دوستان لطفا یک شرکت معرفی کنند که 64 نامحدود ارائه بده و از 15 تومنم بیشتر نشه تو تهران....ممنون

دوست عزیز من هنوز تو حسابهای حجمی آسیاتک شک دارم میترسم که ....

اما با این پولی که شما میخوای بدی دیگه پیدا نمیشه.

یا باید 2گیگ صبانت بگیری
یا 2گیگ آسیاتک
یا 128 پارس آنلاین با 3گیگ حجم که 20میشه.

البته من رو تجربه صبانت دوستانی که روزی 4 5 ساعت وبگردی دارن 2گیگ براشون کافی بود.

5گیگ برای دانلود کم خوب

اما باز میگم هنوز به حساب و کتاب آسیاتک شک دارم.
البته برج دیگه خود من یا باید512 حجمی بگیریم یا 256 نامحدود زیاد برام تفاوت نمیکنه

darvish1900
01-09-2008, 18:09
لطفا دوستانی که سرویس 128یا 512 حجمی آسیاتک دارند تست گرفته و اینجا قرار دهند(speedtest)

تکرار میکنم سرویس حجمی

bozorgmehr
01-09-2008, 19:07

سلام به دوست جدید:
فکر کنم ارزانترین سرویس نا محدود 64متعلق به شرکت عصر تلکام باشه که 13000تومان ماهانه است البته سرویس حجمی 2Gهم داره512/256رومیده ماهانه9000تومان و256/128رو ماهانه7000تومان

reb
01-09-2008, 19:21
سلام به دوست جدید:
فکر کنم ارزانترین سرویس نا محدود 64متعلق به شرکت عصر تلکام باشه که 13000تومان ماهانه است البته سرویس حجمی 2Gهم داره512/256رومیده ماهانه9000تومان و256/128رو ماهانه7000تومان
شما گرفتی؟ کیفیت؟

bozorgmehr
01-09-2008, 19:29

شما گرفتی؟ کیفیت؟

نه دوست عزیز من نگرفتم جهت اطلاع شما عرض کردم.

reb
01-09-2008, 19:31
نه دوست عزیز من نگرفتم جهت اطلاع شما عرض کردم.
ممنون ولی داتک هم همین قیمتهاست و مفت نمی ارزه

mha2000m
01-09-2008, 19:41
یک شرکتی هست تو کرج به اسم پردیس که واقعا از لحاظ کیفیت خدمات و سرعت و پینگ منظم و بدون پکت لاست تک هست اما سرویسهاش گرونه اما بدون محدودیت و تا 4 مگابیت بر ثانیه هم سرویس میده ولی با یه قیمت فضایی

bozorgmehr
01-09-2008, 19:45
ممنون ولی داتک هم همین قیمتهاست و مفت نمی ارزه

شهراد 64رومیده16200.شاتل هم هست64رومیدهحدود 19000.

SIAMAK88
02-09-2008, 00:51
یک شرکتی هست تو کرج به اسم پردیس که واقعا از لحاظ کیفیت خدمات و سرعت و پینگ منظم و بدون پکت لاست تک هست اما سرویسهاش گرونه اما بدون محدودیت و تا 4 مگابیت بر ثانیه هم سرویس میده ولی با یه قیمت فضایی
mha2000m دوستی قدیمی خودم , قرار بود شما این سرویس رو بگیری , هنوز نگرفتی؟!!!:31:
شناختی؟ :20:
غیر ممکنه نشناخته باشی :27:

BLACK-BLACK
02-09-2008, 07:33
دوستان لطفا یک شرکت معرفی کنند که 64 نامحدود ارائه بده و از 15 تومنم بیشتر نشه تو تهران....ممنون

شرکت لایزر 64 رو نامحدود میده 17000
128 نامحدودهم میده 22000 تومان

به نظر من که قیمتاش خوبه.

elendil
02-09-2008, 08:48
شرکت لایزر 64 رو نامحدود میده 17000
128 نامحدودهم میده 22000 تومان

به نظر من که قیمتاش خوبه.

البته باید 3000 تومن آبونمان مخابرات رو بهش اضافه کنی تا قیمت نهایی در بیاد

tsjaleb
03-09-2008, 10:20
من الان دارم از 128k حجمی آسیاتک استفاده می کنم اصلا برام نمی صرفه .رفتم تو سایت سپنتا دیدم adsl ساعتی هم داره به این ترتیب که :128k ماهیانه تا 60 ساعت استفاده ساعتی 300 و از 60تا240 ساعت استفاده ساعتی 150 و از240 ساعت به بالا رایگان !!!

می خواستم بدنم کسی از این سرویس استفاده می کنه ؟؟؟ یعنی اگه ماهی بالای 240 ساعت مصرف کنی واقعا رایگانه ؟؟؟

tohid100
03-09-2008, 10:28
من الان دارم از 128k حجمی آسیاتک استفاده می کنم اصلا برام نمی صرفه .رفتم تو سایت سپنتا دیدم adsl ساعتی هم داره به این ترتیب که :128k ماهیانه تا 60 ساعت استفاده ساعتی 300 و از 60تا240 ساعت استفاده ساعتی 150 و از240 ساعت به بالا رایگان !!!

می خواستم بدنم کسی از این سرویس استفاده می کنه ؟؟؟ یعنی اگه ماهی بالای 240 ساعت مصرف کنی واقعا رایگانه ؟؟؟

اگر ماهی بالای 240 ساعت مصرف داری که نامحدودشو بگیری به صرفه تره.

bzt
03-09-2008, 11:11
من امروز سرویس اسیا تکم جمع آوری شد.......خداییش اصلآ 128 حجمی نمیرزه........وسشون فکس زده بودم که اگه امکان بازگرداندن سرویس من به همان سرویس قبلی یعنی 64 نامحدود میسر نیست سرویس مرا هر چه سریعتر قطع کنید که امروز قطع کردند.........حالا موندم برم از چه شرکتی بگیرم...ظاهرآ 64 نامحدود زیر 18 19 تومن نداریم...فقط یه شرکت هست عصر تلکام که 14 تومنه ولی اونم بدبختانه مخابرات مارو ساپورت نمیکنه.......حالا شما بودید کدوم شرکت انتخاب میکردید که سرویس 64 نامحدود ارائه بده قیمتش هم مناسب باشه؟؟

elendil
03-09-2008, 11:29
شاتل قیمتش شاید بالاتر باشه ولی 64اش خوبه داتک هم خوبه 64اش ولی از نظر کیفیت و پشتیبانی شاتل بهتره توی سرویس 64 البته این نظر منه نظر بقیه چند صد درجه فرق داره D:D:D:D

mehdi_vsgh
03-09-2008, 11:43

اونطوری نیست که اگه بالای 240 ساعت استفاده کنی هیچ پولی پرداخت نمیکنی....
بزار یه مثال بزنم
مثلا شما در یک ماه 300 ساعت مصرف داشتی...قبض آخرتون به این صورت حساب میشه

0-60 ساعت برابر ساعتی 300 (60*300=18000)
60-240ساعت برابر ساعتی 150 (240*150=36000)
240-300 رایگان

در نتیجه آخر ماه باید مبلغ 18000+36000=54000 تومان به علاوه هزینه ثابتو ....بپردازی

mha2000m
03-09-2008, 14:47
mha2000m دوستی قدیمی خودم , قرار بود شما این سرویس رو بگیری , هنوز نگرفتی؟!!!:31:
شناختی؟ :20:
غیر ممکنه نشناخته باشی :27:

مگه میشه نشناسم
نه هنوز نگرفتم ولی در اولین فرصتی که خطم رو عوض کنم میرم اون طرف

n0100003
03-09-2008, 14:50
من پیش شمارم 8802 هست و تو منطقه محروم یوسف اباد هستیم و بعد از کلی گشتن تو نت فهمیدم فقط میتونم از افروز نت بگیرم میگن تنها شرکتیه که تو ایران رو فیبر نوری سزویس میده حالا نمیدونم خط ما فیبر اصلا یا نه خلاصه قیمتاشم فضایی ولی من مجبوری دارم میگیرو چون از dial upدیگه حالم بهم میخوره
میگن سرویساشون dedicated هست ولی من که باور نمیکنم خلاصه الان 2 هفته گذشته میگن 1 هفته دیگه تازه خططو نگاه میکنیم ببنیم امادی یا نه .سرویسم کردن

هیچکی مارو ادم حساب نکرد یه کمکی به ما بکنه؟؟؟:41:

milky way
03-09-2008, 14:58
سرویس داتک در هر منطقه ای شرایط و موقعیت خاص خودشو داره! پس حرف کسی نباید منصرف کننده ی مشترک شدن در سرویسهای داتک بشه! بهتره خودتون یه تحقیقی بکنید و آمار بگیرید! اولین کاری که میکنید اینه که تماس بگیرید ببینید پورت خالی در مرکز مخابراتی شما دارند !؟

سرویس 256 داتک با عوارض و مالیات و ... کلا روی هم میشه 26820 تومان !

تقریبا 28 تومن میشه 256 داتک .

n0100003
03-09-2008, 14:59
این speedtest.net درست کار میکنه؟؟؟
من با dialupتست میگیرم میزنه 26kbدانلود 24kb هم اپلود ؟؟یعنی چی؟؟

mehdi_08
03-09-2008, 20:04
این speedtest.net درست کار میکنه؟؟؟
من با dialupتست میگیرم میزنه 26kbدانلود 24kb هم اپلود ؟؟یعنی چی؟؟
خوب یعنی با سرعت 26kbدانلود می کنی وبا سرعت 24kbهم آپلود می تونی بکنی
ولی این عدد هایی که این سایت ها نشون می ده همیشگی نیست

elendil
03-09-2008, 20:08
ولی ولی این عدد هایی که این سایت ها نشون می ده همیشگی نیست

فک کنم ایشون بیت و بایت رو اشتباه گرفتن که انقدر تعجب کردن در حقیقت شما با 3 کیلوبایت دی ال میکنید :D:D:D:D

n0100003
03-09-2008, 21:08
ولی ولی این عدد هایی که این سایت ها نشون می ده همیشگی نیست
:18:اخه عزیز من مگه میشه با DIAL UP با 26KBدانلود کرد؟؟اصلا امکان نداره دی اس ال نیستش که:13:

n0100003
03-09-2008, 21:09
فک کنم ایشون بیت و بایت رو اشتباه گرفتن که انقدر تعجب کردن در حقیقت شما با 3 کیلوبایت دی ال میکنید :D:D:D:D

نه اشتباه نگرفتم نوشته بود 26 کیلوبایت:31:

mehdi_08
03-09-2008, 21:47
:18:اخه عزیز من مگه میشه با DIAL UP با 26KBدانلود کرد؟؟اصلا امکان نداره دی اس ال نیستش که:13:
به نوشته من دقت کن Kb (بخون کیلو بیت )
من حرفی از KBکه نیاوردم

نه اشتباه نگرفتم نوشته بود 26 کیلوبایت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببینم اصلا می دونی که کیلو بایت و کیلو بیت رو چه جوری می نویسن

tsjaleb
03-09-2008, 22:55
اونطوری نیست که اگه بالای 240 ساعت استفاده کنی هیچ پولی پرداخت نمیکنی....
بزار یه مثال بزنم
مثلا شما در یک ماه 300 ساعت مصرف داشتی...قبض آخرتون به این صورت حساب میشه

0-60 ساعت برابر ساعتی 300 (60*300=18000)
60-240ساعت برابر ساعتی 150 (240*150=36000)
240-300 رایگان

در نتیجه آخر ماه باید مبلغ 18000+36000=54000 تومان به علاوه هزینه ثابتو ....بپردازی

درسته .... خودمم هرجور فکر کردم دیدم نمیشه که اصلا پول ندی.... ممنون. ولی همچنان دنبال یه سرویس نامحدود با ارزون ترین قیمت هستم.....

montazermandeh
04-09-2008, 05:36
فقط صبا از همه فعلاً ( تا کاربراش زیاد نشدن !) سرعتش بیش تره . قیمتشم فکر کنم خوب باشه . (نسبت به سرعتش

elendil
04-09-2008, 09:34

b بیت هستش و B بایت دیگه هر 8بیت هم میشه 1 بایت یعنی 8b=1B

حالا کیلوش هم همینه دیگه 128Kb = 16KB

mehdi_08
04-09-2008, 20:16
b بیت هستش و B بایت دیگه هر 8بیت هم میشه 1 بایت یعنی 8b=1B

حالا کیلوش هم همینه دیگه 128Kb = 16KB

من منظورم با اون دوستمون بود نه شما

mehdi_vsgh
04-09-2008, 21:53
درسته .... خودمم هرجور فکر کردم دیدم نمیشه که اصلا پول ندی.... ممنون. ولی همچنان دنبال یه سرویس نامحدود با ارزون ترین قیمت هستم.....
اخه دوست عزیز نمیشه که هم نون رو خواست هم خرما...

سرویسهای نامحدود گرونتر هستن

چرا شما از سرویسهای محدو استفاده نمیکنی (مثلا همین شاتل)
شما روزها وبگردیتون را انجام میدی....شبها هم دانلودتو انجام میدی که رایگانه
البته اگه 64 نامحدود بخوای هم شاتل داره هم سپنتا که فکر کنم شاتل ارزونتر باشه (قیمتشو نیمدونم)

tsjaleb
04-09-2008, 22:48
اخه دوست عزیز نمیشه که هم نون رو خواست هم خرما...

سرویسهای نامحدود گرونتر هستن

چرا شما از سرویسهای محدو استفاده نمیکنی (مثلا همین شاتل)
شما روزها وبگردیتون را انجام میدی....شبها هم دانلودتو انجام میدی که رایگانه
البته اگه 64 نامحدود بخوای هم شاتل داره هم سپنتا که فکر کنم شاتل ارزونتر باشه (قیمتشو نیمدونم)

کلا با سرویس حجمی حال نمی کنم .به نظرم 128k داتک نامحدود 22 تومن در حال حاضر بهترین گزینه باشه....

n0100003
04-09-2008, 23:10
به نوشته من دقت کن Kb (بخون کیلو بیت )
من حرفی از KBکه نیاوردم

نه فقط تو میدونی:19:اینکاره

n0100003
04-09-2008, 23:14

mehdi_vsgh
05-09-2008, 09:07
رو فیبر نوری سزویس میده حالا نمیدونم خط ما فیبر اصلا یا نه

وقتی نمیدونی که فیبر نوری هست یا نه؟!! پس چرا اصرار داری بری از افروز نت بگیری؟؟
اول برو در این مورد تحقیق کن. تا بعد....

r4pbr4p
05-09-2008, 11:03
دوستان چرا تهران با این همه عظمت هنوز تمام مراکز مخابراتیش راه نیفتاده؟

این سوال مثل مور تو مخمه

akhoond
05-09-2008, 11:27

این سوال مثل مور تو مخمه

سلام .
این مسخره بازی ها ، کار مراکز مخابراتی هست ، مثل با هنر ، بهانه این که مثلا جا نداریم و این حرف ها رو می آرن ، که واسه خودشون دردسر درست نکنن ، شما یه لحظه تصور کن یه مرکز DSl بده سرش بیشتر شلوغ میشه ، یا نه ؟
ضمنا ، این ها می خوان همون یه ضره جا رو به بهترین و بالاترین قیمت بدن به یه شرکت ، می شه انحصاری ، بلایی که سر خیلی از مراکز اومده ، یوزر بیچاره باید بابت یه 64 مسخره ، پول 256 رو بده :13:

مرسی
یا حق

r4pbr4p
05-09-2008, 11:32
اره فکر کنم مهمترین دلیلش همینه!

ولی هیچ ارگانی یا سازمانی نیست که مخابرات رو وادار به همکاری با آی اس پی ها کنه؟

عجیب عن غریبا...

mehdi_vsgh
05-09-2008, 11:48

ولی هیچ ارگانی یا سازمانی نیست که مخابرات رو وادار به همکاری با آی اس پی ها کنه؟

عجیب عن غریبا...
عزیز شوخیت گرفته؟؟؟ همکاری با آی اس پی های ارائه دهنده adsl???

مگه نمیدونی وزیر مخابرات گفته که ایرانیا نیازی به adsl ندارن همون دیال آپ هم از سرشون زیادیه.....

اونوقت انتظار چه همکاری را داری شما؟؟

sms11
05-09-2008, 13:43
دوستان یه سوالی دارم که شاید جاش اینجا نبایه اما اگه میشه کمک کنید.
یکی از دوستام جدیدا از سپنتا 128 گرفته .الانم باهاش راحت میره تو سایت ها اما وقتی میخواد چیزی رو دانلود کنه با اینترنت دانلود منیجر یا dap نمیتونه دانلود کنه و میگه کانکشنی نیست اما با خود دانلودر اینترنت اکسپلورر میتونه دانلود کنه.میخواستم ببینم باید چی کار کنه؟ممنون اگه جواب بدین(من خودم تاحالا به همچین مشکلی بر نخوردم نمیدونم)

sms11
05-09-2008, 13:45
دوستان یه سوالی دارم که شاید جاش اینجا نبایه اما اگه میشه کمک کنید.
یکی از دوستام جدیدا از سپنتا 128 گرفته .الانم باهاش راحت میره تو سایت ها اما وقتی میخواد چیزی رو دانلود کنه با اینترنت دانلود منیجر یا dap نمیتونه دانلود کنه و میگه کانکشنی نیست اما با خود دانلودر اینترنت اکسپلورر میتونه دانلود کنه.میخواستم ببینم باید چی کار کنه؟ممنون اگه جواب بدین(من خودم تاحالا به همچین مشکلی بر نخوردم نمیدونم)

zed2
05-09-2008, 13:58

این سوال مثل مور تو مخمه

سلام .
این مسخره بازی ها ، کار مراکز مخابراتی هست ، مثل با هنر ، بهانه این که مثلا جا نداریم و این حرف ها رو می آرن ، که واسه خودشون دردسر درست نکنن ، شما یه لحظه تصور کن یه مرکز DSl بده سرش بیشتر شلوغ میشه ، یا نه ؟
ضمنا ، این ها می خوان همون یه ضره جا رو به بهترین و بالاترین قیمت بدن به یه شرکت ، می شه انحصاری ، بلایی که سر خیلی از مراکز اومده ، یوزر بیچاره باید بابت یه 64 مسخره ، پول 256 رو بده :13:

مرسی
یا حق

عجیب عن غریبا...

عزیز شوخیت گرفته؟؟؟ همکاری با آی اس پی های ارائه دهنده adsl???

مگه نمیدونی وزیر مخابرات گفته که ایرانیا نیازی به adsl ندارن همون دیال آپ هم از سرشون زیادیه.....

اونوقت انتظار چه همکاری را داری شما؟؟

یک مورد دیگر اینکه در تمام مراکز مخابراتی که فیبر نوری استفاده کردن میشه adsl استفاده کرد ولی شرکت مخابرات تجهیزات مورد نیاز این کار را وصل نکرده و تا انجایی که تو خبر ها و حرف ها در امده زمانی این تجهیزاتو روی فیبر نوری نصب می کنند که خود شرکت های مخابراتی بیان adsl ارائه کنند که در ان صورت انحصار مخابراتی در ان مراکز رخ می ده و بقیه جاها هم ارائه کنند بقیه شرکت هارو دچار مشکلات زیادی می کنند

siamak_mu
05-09-2008, 17:18
کلا با سرویس حجمی حال نمی کنم .به نظرم 128k داتک نامحدود 22 تومن در حال حاضر بهترین گزینه باشه....

آخه مشكل اينجاست 128 داتك مثل 64 شركت هاي ديگه هست. شما 64 شاتل رو بگيري 19900 (با همه ي مخلفات) با سرعت 10 كيلوبايت كه به صرفه تره تا 22 تومن بدي براي 128 داتك... مگر اينكه 256 داتك بگيري باز يه حرفي.

n0100003
05-09-2008, 18:47
وقتی نمیدونی که فیبر نوری هست یا نه؟!! پس چرا اصرار داری بری از افروز نت بگیری؟؟
اول برو در این مورد تحقیق کن. تا بعد....
به به واقعا که چقد فکر کردی این جوابو به من بدی:18: واقها من داشتم ضرر میکردم اگه اطلاعا تتو در اختیار من نمیزاشتی:19:
عزیز من فکر کردی من دیوانم دارم ماهی 35 میدم واسه 64
من حرف خود افروزو زدم در مقابله سوال من
هیچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ isp به غیر از افروز به 8802 adsl نمیده حالا تازه تو میگی بورو تحقیق

مرکز قدس در انحصار افروز و اگه dsl بخوایم باید 35 تومن واسه 64 و 250 هزار تومن واسه 512 بدیم:41:

mehdi_vsgh
06-09-2008, 00:07
به به واقعا که چقد فکر کردی این جوابو به من بدی:18: واقها من داشتم ضرر میکردم اگه اطلاعا تتو در اختیار من نمیزاشتی:19:
عزیز من فکر کردی من دیوانم دارم ماهی 35 میدم واسه 64
من حرف خود افروزو زدم در مقابله سوال من
هیچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ isp به غیر از افروز به 8802 adsl نمیده حالا تازه تو میگی بورو تحقیق

مرکز قدس در انحصار افروز و اگه dsl بخوایم باید 35 تومن واسه 64 و 250 هزار تومن واسه 512 بدیم:41:
حالا چرا میزنی

خوب این دلیل نمیشه که خط شما فیبر نوری باشه...الان خیلی از پیش شماره‌ها هستن که فیبرنوری نیست ولی فقط یک یا دو ISP اونجا رو سرویس میده......

یه کم دقت کن

tsjaleb
06-09-2008, 00:36
آخه مشكل اينجاست 128 داتك مثل 64 شركت هاي ديگه هست. شما 64 شاتل رو بگيري 19900 (با همه ي مخلفات) با سرعت 10 كيلوبايت كه به صرفه تره تا 22 تومن بدي براي 128 داتك... مگر اينكه 256 داتك بگيري باز يه حرفي.

منطقه ما شهید محلاتیه.امکانداره سرعتش اینجا بیشتر باشه.چون همسایمون پارسال گرفته بود با 14 دانلود می کرد.

darvish1900
06-09-2008, 00:42
حالا چرا میزنی

خوب این دلیل نمیشه که خط شما فیبر نوری باشه...الان خیلی از پیش شماره‌ها هستن که فیبرنوری نیست ولی فقط یک یا دو ISP اونجا رو سرویس میده......

یه کم دقت کن

دوست عزیز این دوستمون درست میگه منطقه ایشون فقط یک شرکت پشتیبانی میکنه.

Sharim
06-09-2008, 02:23
سلام دوستان
دانشگاه سرویس lazer 256 با محدودیت 10 گیگ رو میده حدود 18 تومان به نظر شما چطوره ؟ الان صبانت دارم سرعت اون نسبت به صبا چطوره ؟ و دیگه این که قیمت های خود شرکت برای سرویس هاش چقدره ؟ میخوام ببینم دانشگاه چیزی هم تخفیف داده یا این که همین قیمت مال شرکتشه ؟

bleu2u4u
06-09-2008, 02:44
دوستان بنظزتون سرعت اينترنت من چيه (با اينكه سرعتش خيلي كمه ولي من راضيم)

mehdi_vsgh
06-09-2008, 04:06
دوست عزیز این دوستمون درست میگه منطقه ایشون فقط یک شرکت پشتیبانی میکنه.
بله میدونم اینو....ولی خوب ایشون می‌فرماین که خط ما فیبرنوریه من میگم از کجا معلوم؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی از مراکز مخابراتی(حتی در تهران) وجود داره که فقط یک isp سرویس میده...دلیل نمیشه که خط شخص فیبر نوری باشه...

راستی فکر کنم بهتره زیاد این بحثو کش ندیم و به مسئله اصلی تاپیک بپردازیم

mehdi_vsgh
06-09-2008, 04:11
دوستان بنظزتون سرعت اينترنت من چيه (با اينكه سرعتش خيلي كمه ولي من راضيم)الهی من بمیرم برات....سرعتش خییلی کمه:دی

مرد حسابی داری با سرعت 340kb/sec دانلود میکنی میگی کمه؟؟(تازه این همه فایلو باهم گذاشتی برای دانلود):دی
========

در ضمن فکر میکنم شما با آفلاین داری کار میکنی

surpriser
06-09-2008, 09:13
سلام بچه ها.تنها شرکتی که به محل ما ADSL2 میده شاتل هست.منم تصمیم گرفتم که بگیرم.فقط موندم که سرویس ECO128 از نظر سرعت چطور خواهد بود؟

mehdi_vsgh
06-09-2008, 11:29
سلام بچه ها.تنها شرکتی که به محل ما ADSL2 میده شاتل هست.منم تصمیم گرفتم که بگیرم.فقط موندم که سرویس ECO128 از نظر سرعت چطور خواهد بود؟

مسلما زیاد فرقی نخواهد کرد.....قیمت اشتراکش کمتره ولی قیمت فعال سازیش بالاس

البته یه چیزی هم هست در سرویسهای ECO دانلود شبانه رایگان نداره

و نکته‌ی پایانی اینکه در ایران چیزی به اسم++ ADSL2 وجود خارجی نداره

surpriser
06-09-2008, 11:44
مسلما زیاد فرقی نخواهد کرد.....قیمت اشتراکش کمتره ولی قیمت فعال سازیش بالاس

البته یه چیزی هم هست در سرویسهای ECO دانلود شبانه رایگان نداره

و نکته‌ی پایانی اینکه در ایران چیزی به اسم++ ADSL2 وجود خارجی نداره

سلام.ممنون از جوابتون.به نظر شما ارزش خرید داره؟چون دیگه از Dial UP متنفرم به چند دلیل.
1)دمب ساعت باید دیسکانکت بشم چون اهل خوانواده میخوان تلفن بزنند!
2)تمام درایورهام رو باید آپدیت کنم که با ویستا سازگارتر بشه و فقط آپدیت درایور گرافیکم 54 مگ هست که باید 2 هفته دانش کنم.
3)من از 10 ساعت کار با کامپیوتر 6 ساعتشو آنلاینم
4)واقا از سرعت دایال آپ خسته شدم!

1)به نظر شما بیام و سرویس ECO 128 رو سه ماهه بردارم؟
2)اگر کارت تخفیف گیر اوردم تفاوت هزینه چقدر خواهد بود.
3)قیمت مودم اگر چیز معمولی ولی خوب بخوام که الان میگن USB نخرید تقریبا چقدره؟

در مورد حرفتون که در ایران ADSL ++ وجود نداره به نظر من اصلا در ایران چیزی به نام اینترنت وجود نداره!

با تشکرات فراوان!

n0100003
06-09-2008, 14:20
اه لعنت به این افروز نت خاک بر سر من بدبخت کنن که 35000 تومن باید پول یه 64 مسخره بدم این همه هم باید صبر کنم تازه با قلدری هم جواب ادمو میدن چون خودشونم میدونن که ادمای بدبختی مثل من اگه dsl میخوان باید از خودشون بگیرن و چو با هیچ کس رقابت ندارن هیچ زحمتی به خودشون نمیدن و مشتری رو ادم حساب نمیکنن اخه چرا پیروزی نضام ابادو اونورا باید 10 تا شرکت بهشون سرویس بدن اونوقت حلبی ابادای می مثه یوسف ابادو امیر ابادو اینورا باید مجبوری از افروز نت دزد بگیرن
بچه ها بخدا الان17 روز از درخواسته من گذشته و وقتی زنگ میزنم با کمال ارامشو پرویی میگن تا اخره این هفته تازه خططو نگاه میکنیم اگرررررررررررررررررررر اماده بود تماس میگیریم دقیقا همین جمله خسته شدمممممممممم
من اصلا شانس ندارم چون قبلا خونمون جنت اباد بود و 4460 بودیم 4460 هم فیبر بود الانم که 8802 اینجوریه خندتون نمیگیره؟
کاشکی خونمون یجا دیگه بود

LORD GAMES
06-09-2008, 14:21
سلام من میخوام adsl بگیرم بنظرتون کدوم شرکت هم خدماتشون خوبه و هم قیمتشون ارزونه و میخواستم بدونم adsl+2 چه فرقی با adsl معمولی داره ممنون:31::11::12:

n0100003
06-09-2008, 14:27
راستی برو بچ یه مودم خریدم خدااااااااااااااااااااااا اااااااااا Linksys AM300واقعا اگه مودو خوب میخوتید اینو باید بخرید میدونید که linksys محصول کمپانی Ciscoهستش مودممو خریرم 60000تومن قیمت بالاست ولی جنسه دیگه امکاناتشمUSB,Ethernet,هم فوقالعاده شیک و با کلاسه هم کار کن ولا قیمتش دو برابر مودمای دیگست البته با این سرعتای مسخره ما همون Dlink dsl200که 30 تومنه جواب میده ولی خوب من کلا همیشه باید بهترین جنسو بگیرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

n0100003
06-09-2008, 14:33
سلام من میخوام adsl بگیرم بنظرتون کدوم شرکت هم خدماتشون خوبه و هم قیمتشون ارزونه و میخواستم بدونم adsl+2 چه فرقی با adsl معمولی داره ممنون:31::11::12:
اصلا ADSL2 و ADSL2+وجود خارجی نداره تو ایران شاتلم فقط چرتو پرت میگه:21:
اخه مثلا adsl2+واسه 128KB یا 256KB؟؟؟؟؟چه معنی داره اصلا ایران تو همین adsl معمولیش مونده چه برسه به بقیش اصلا adsl2یرای سرعتای بالای 1 مگو این چیزاس که تا 24 MBps میره ایرانو چه به این حرفا بابا ما هنوز خیلی هنر کنیک با 100 کیلوبایت دانلود کنیم:19:

n0100003
06-09-2008, 14:44
برو بچ افروز میگه سرویسای ما Dedicated هست راست مسگه یعنی؟؟؟اگه اینجوری باشه که عالیه اونموقع64KBمیرزه35000نمیدونم ولی خودشون با اطمینان میگن و میگن گرونیشم واسه همینه IP static و Dedicated
قیمتاش شوخی نیستا نباید علکیم باشه حالا مال من تو این هفته وصل میشه بهتون خبراشو میدم
لیست فیمتهای افروزنت:)تومان
64KB:35 000
128KB:55 000
256KB:105 000
384KB:190 000
512KB:250 000
قیمتای تو سایتش اشتباس من این قیمتارو از خودشون گرفتم و با این قیمتا بعید نیست Dedicated باشه انقدر راحتو بیخیالن سایتشونو ببنید حالتون بهم میخوره