PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [جامع] راهنمای جامع سرویس دهنده های اینترنت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Retired User
06-09-2010, 03:44
آقا کسیV.P.Nرایگان داره !؟ اگه دارید طرز استفاده رو هم بگید ممنون
فوری نیاز دارم
آموزش استفاده از آنتی قیلتر ها خلاف قوانین اینجاست
اما ...
به این وبلاگ سر بزن آموزش کامل رو پیدا میکنی
SOZHE2.MIHANBLOG.COM

boy iran
06-09-2010, 12:22
سلام دوست خوب

لطفا نه تبلیغ وبلاگ و تبلیغ آنتی فــیلتر ها رو انجام بدید

ممنون

joe_satriani
06-09-2010, 15:25
آقا کسیV.P.Nرایگان داره !؟ اگه دارید طرز استفاده رو هم بگید ممنون
فوری نیاز دارم

آموزش استفاده از آنتی قیلتر ها خلاف قوانین اینجاست
اما ...
به این وبلاگ سر بزن آموزش کامل رو پیدا میکنی
SOZHE2.MIHANBLOG.COM

16- تا اطلاع ثانوی بحث در مورد ف ی ل ت ر ی ن گ ، ف ی ل ت ر ش ک ن ـ پ ر و ک س ی در كليه انجمن ها ممنوع ميباشد

Mr.Pooya
06-09-2010, 18:02
امروز زنگ زدم بخش پشتیبانی گفتم سرعتم اومده پایین گفت سرعت که معمولیه ولی پینگ کلی که رفته بالا

پینگ شما ها هم رفته بالا ؟؟؟ یا فقط ماله من اینطوره ؟؟

Hamed 360
06-09-2010, 18:23
ماله منم پینگم رفته بالا طوری که نه بعضی از صفحه هارو میتونم باز کنم بعضی از برنامه های اینترنتی هم نمیتونم استفاده کنم !

joe_satriani
06-09-2010, 18:44
امروز زنگ زدم بخش پشتیبانی گفتم سرعتم اومده پایین گفت سرعت که معمولیه ولی پینگ کلی که رفته بالا

پینگ شما ها هم رفته بالا ؟؟؟ یا فقط ماله من اینطوره ؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amir_oscar
06-09-2010, 19:19
پینگ رفته بالا یعنی چی؟ سرعت دانلود من هم به شدت کم شده!

Mr.Pooya
06-09-2010, 20:00
پینگ رفته بالا یعنی چی؟ سرعت دانلود من هم به شدت کم شده!

پینگ . پینگ مدت زمانی که طول می کشد تا شما اطلاعات را برای سرور ارسال کنید و سرور پاسخ دهد.

من سرعت دانلودم خوبه ولی پینگ از سرور باکو همیشه 100 بود الان شده 400 !!!! گفتند کلیه مشکل پینگ

Mr.Pooya
06-09-2010, 20:05

منم حدود 350 است .

میگم این یکی گزینه JITTER چیه ؟؟

من چزا وقتی تست میگیرم سرعت دانلودم 27 ( بعضی موقع ها ) ولی خودم دارم با 50-60 دانلود میکنم ؟؟؟؟!!!!!!!!!

Mr.Pooya
06-09-2010, 23:52
آقاااااااااااااااااااااا این دیگه چه جورشه ؟؟ من پینگم از سرور باکو همیشه 100 و خورده ای بود الان شده 579 (همین الان تست گرفتم)

boy iran
07-09-2010, 09:29
سلام دوست خوب

بعضی وقتها پینگ به علت آپدیت سرورها زیاد بالا میره چند ساعت دیگه امتحان کنید درست میشه

موفق باشید

RED-LINE
07-09-2010, 10:56
یکی هست منو کمک کنه؟!
چند صفحه آخرو تاپیک رو خوندم بدتر گیج شدم..
مرکز مالک اشتر هستیم..
بهترین شرکتی که سرویس میده چیه تو مرکز ما...

Cleeev
07-09-2010, 11:21
من شاید مجبور بشم تهرانو ترک کنم... واقعاً سخته از تهران و صبانت دل کندن.....

کسی از قائم شهر (مازندران) اینجا هست...؟ چه شرکتایی اونجا سرویس میدن...؟

صبانت که کل یوم شمال نداره... شاتل داره با آسیاتک

پارس آنلاین و فن آوائم طبق سایتشون ساری و بابل رو ساپورت میکنن ولی وسطشون که اینه رو ساپورت نمیکنن...!!!

اینترنت مزخرف پیشگامانم هست که برو بابا...

ای بابام هی...... یکی یه چی بگه.... شمالی حرفه ای اینجا نداریم که از گوشه کنار مازندران خبر داشته باشه...؟

Mr.Pooya
07-09-2010, 14:22
سلام دوست خوب

بعضی وقتها پینگ به علت آپدیت سرورها زیاد بالا میره چند ساعت دیگه امتحان کنید درست میشه

موفق باشید

سلام

نه از شنبه اینطوری ولی الان باز بهتر شده من همیشه از باکو تست میگرفتم 100 و خورده ای بود ولی الان شده 200-300 نسبت به چند روز پیش بهتر شده . راستش نمیدونم چرا پنج شنبه و جمعه که سرعت ها اومده بود پایین سرعت من خوب بود ولی الان که سرعت ها درست شده ماله من خراب شده !!! :27: :31:

joe_satriani
07-09-2010, 16:57
من چزا وقتی تست میگیرم سرعت دانلودم 27 ( بعضی موقع ها ) ولی خودم دارم با 50-60 دانلود میکنم ؟؟؟؟!!!!!!!!!

با سلام
من همين و فهميدم كه نبايد به اين آمار و ارقام زياد تكيه كرد
بايد دانلود فقط كرد تا بدونيم سرعت چند داريم واقعا در حال حاضر
چون واقعا نتايج خيلي متغير هستن

موفق باشيد.

MCSE MAN
07-09-2010, 17:33
من 1-2 روز هست كه سرعت اينترنتم بدجور اومده پايين.ميخواستم ببينم براي شما هم همينطوره يا نه؟
بعضي سايت ها رو بازم نسبتا خوب بازي ميكنه ولي بعضي سايت ها رو دق ميده تا بتونه باز كنه

Mr.Pooya
07-09-2010, 17:38
من 1-2 روز هست كه سرعت اينترنتم بدجور اومده پايين.ميخواستم ببينم براي شما هم همينطوره يا نه؟
بعضي سايت ها رو بازم نسبتا خوب بازي ميكنه ولي بعضي سايت ها رو دق ميده تا بتونه باز كنه

من از اسپید تست تست میگیرم سرعت اومده پایین ولی خودم تست میکنم سرعت خیلی خوبه پایین نیمده . ولی پینگ فکر کنم یک کم خیلی کم تغییر کرده اسپید تست که اینطور میگه ولی دیگه نمیدونم .

MILAD99
07-09-2010, 19:17
من از اسپید تست تست میگیرم سرعت اومده پایین ولی خودم تست میکنم سرعت خیلی خوبه پایین نیمده . ولی پینگ فکر کنم یک کم خیلی کم تغییر کرده اسپید تست که اینطور میگه ولی دیگه نمیدونم .
اره چند روزی میشه اسپید تست دیگه درست نشون نمیده!

bijan2
08-09-2010, 03:48
سلام دوستان

راهنمایی میخواستم از دوستان عزیز من بین لایزر و شاتل 2 به شک هستم
راستش من به دانلود ماهانه حدودا20 گیگ احتیاج دارم بین این دو شرک موندم در حال حاظر هم از سبنتا استفاده میکنم که با 33 دانلود میکنه متاسفانه !(سرویس 384) مثلا ! ماهانه 69 هزار تومن !!!!
میخواستم از سرویس ART شاتل سرعت 320 که جدیدا نامحدود شده استفاده کنم آیا بیشنهاد میدید ؟ آیا بالای 40 دانلود میکنه ؟ سرعت شبانش در تهران خوبه ؟
در مورد لایزر هم ممنون میشم بفرمایید میخواست سرویس 512 با حجم 15 گیگ رو هم بگیرم که متاسفانه شک دارم که کدام رو سفارش بدم
در ضمن بنده تهران منطقه 4 هستم
با تشکر.

trusty
08-09-2010, 04:19
سلام دوستان

راستش من به دانلود ماهانه حدودا20 گیگ احتیاج دارم بین این دو شرک موندم در حال حاظر هم از سبنتا استفاده میکنم که با 33 دانلود میکنه متاسفانه !(سرویس 384) مثلا ! ماهانه 69 هزار تومن !!!!
میخواستم از سرویس ART شاتل سرعت 320 که جدیدا نامحدود شده استفاده کنم آیا بیشنهاد میدید ؟ آیا بالای 40 دانلود میکنه ؟ سرعت شبانش در تهران خوبه ؟
در مورد لایزر هم ممنون میشم بفرمایید میخواست سرویس 512 با حجم 15 گیگ رو هم بگیرم که متاسفانه شک دارم که کدام رو سفارش بدم
با تشکر.
دوست عزیز من art ۳ شاتل دارم، سرعت دانلود نهیاتا ۵۹kb/s
معمولاً stable می‌‌‌مونه رو این سرعت ولی‌ بعضی‌ وقتا تو ترافیک مجانیه شبش سرعت کم می‌شه
کلا راضیم:5:

wichidika
08-09-2010, 11:01
دوست عزیز من art ۳ شاتل دارم، سرعت دانلود نهیاتا ۵۹kb/s
معمولاً stable می‌‌‌مونه رو این سرعت ولی‌ بعضی‌ وقتا تو ترافیک مجانیه شبش سرعت کم می‌شه
کلا راضیم:5:

جناب trusty مگر سرویسهای ارت نامحدود نشدند دیگه ساعت رایگان وغیر رایگان معنی نداره .:20:

joe_satriani
08-09-2010, 12:42
سلام دوستان

با تشکر.

با سلام برای پرس و جوی بیشتر با مصرف کنندگان این سرویس ها میتونید به تاپیک های زیر سر بزنید:

Shatel ADSL / شركت شاتل

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Adsl/ شركت لايزر

موفق باشید.

reza-atom
08-09-2010, 12:42
دوستان من با یه برنامه ترافیک های ثبت شده رو نگاه میکنم زمانی که به اینترنت کانکت نیستمو مودم روشنه همینجوری ترافیک ثبت میشه و 10 کیلوبایت 10 کیلوبایت می ره جلو (قسمت DL) ولی وقتی که مودم رو خاموش میکنم دیگه اینجوری نیست ! بابا خسته شدم دیگه از اینترنت حجمی لعنتی !!! فایروال هم نصب میکنم به شدت سرعت سیستم میاد پایین و همه ی برنامه ها باید اجازه بگیرن ! به نظرتون باید چه خاکی بریزم ؟؟؟ ....

joe_satriani
08-09-2010, 13:08
دوستان من با یه برنامه ترافیک های ثبت شده رو نگاه میکنم زمانی که به اینترنت کانکت نیستمو مودم روشنه همینجوری ترافیک ثبت میشه و 10 کیلوبایت 10 کیلوبایت می ره جلو (قسمت DL) ولی وقتی که مودم رو خاموش میکنم دیگه اینجوری نیست ! بابا خسته شدم دیگه از اینترنت حجمی لعنتی !!! فایروال هم نصب میکنم به شدت سرعت سیستم میاد پایین و همه ی برنامه ها باید اجازه بگیرن ! به نظرتون باید چه خاکی بریزم ؟؟؟ ....

با سلام
اینترنتتون وایرلس هست یا نه؟
و اینکه آپدیت خیلی از برنامه ها هست که بدون اجازه گرفتن هم کار خودشون رو انجام میدن و از چشم شما میفتن که بخواید کنترل کنید
آپدیت ویندوز رو هم چک کردید؟؟

موفق باشید.

djmerikhi
08-09-2010, 13:19
ديروز كه به نظر كلا پينگ اكثر سرويسها بالا رفته بود چون بنده هم با مخابرات و هم صبا مشكل داشتم و سرعت هم در هر دو ناحيه افت كرده بود .

reza-atom
08-09-2010, 15:41
با سلام
اینترنتتون وایرلس هست یا نه؟
و اینکه آپدیت خیلی از برنامه ها هست که بدون اجازه گرفتن هم کار خودشون رو انجام میدن و از چشم شما میفتن که بخواید کنترل کنید
آپدیت ویندوز رو هم چک کردید؟؟

موفق باشید.

نه وایرلس نیست ! آپدیت ویندوز هم خاموشه . چه برنامه ای رو واسه کنترل این نوع آپدیت ها که دیده نمیشن ، پیشنهاد میدین ؟

joe_satriani
08-09-2010, 15:45
نه وایرلس نیست ! آپدیت ویندوز هم خاموشه . چه برنامه ای رو واسه کنترل این نوع آپدیت ها که دیده نمیشن ، پیشنهاد میدین ؟

با سلام
نرم افزارهاي DU meter يا net meter تمام استفاده هايي كه از اينترنت بشه رو نشون ميده
حتي ميتونيد زماني كه احساس ميكنيد داره از اينترنتتون استفاده ميشه task manager رو اجرا كنيد و از اونجا به برگه ي network برويد و اعمال رو ببينيد

موفق باشيد.

MILAD99
08-09-2010, 17:00
سلام دوستان

با تشکر.

شما میتونی اکو 2مگ شاتل بگیری که شبانه رایگان هست. من ماه پیش حدود 70گیگ دان کردم:46:
شبی 3- 4گیگ میتونی دان کنی

Mr.Pooya
08-09-2010, 17:26
شما میتونی اکو 2مگ شاتل بگیری که شبانه رایگان هست. من ماه پیش حدود 70گیگ دان کردم:46:
شبی 3- 4گیگ میتونی دان کنی

من رفتم سایت شاتل ولی سرویس 2 مگی ندیدم که شبانه رایگان داشته باشه 2 مگ نا محدود داشت و اکو آفیس که شبانه رایگان نداره !!!! ؟؟

Saeid Bagheri
08-09-2010, 17:46
من رفتم سایت شاتل ولی سرویس 2 مگی ندیدم که شبانه رایگان داشته باشه 2 مگ نا محدود داشت و اکو آفیس که شبانه رایگان نداره !!!! ؟؟

بايد حضوراً درخواست كني ، تو سايتش چيزي ننوشته
اين لينك سايت شاتل مشهده :

( در ضمن يه تجديد نظر داشته باشي بد نيست ، شاتل همچين آش دهن سوزي هم نيست )

Mr.Pooya
08-09-2010, 18:02
بايد حضوراً درخواست كني ، تو سايتش چيزي ننوشته
اين لينك سايت شاتل مشهده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید( در ضمن يه تجديد نظر داشته باشي بد نيست ، شاتل همچين آش دهن سوزي هم نيست )

نه من فعلاً ای دی اس ال دارم قصد ندارم از شاتل بگیرم فقط خواستم بدونم یک وقت مسیرمون افتاد .

shabeh
09-09-2010, 09:21
به من یه شرکت معرفی کنید که فقط به درد دانلود بخوره ( شبانه باشه بهتره ) که قعطی هم تداشته باشه الان آسیاتک 512 دارم قعطی داره موقع شبانش هم سرعتش خیلی نوسان داره :19:

joe_satriani
09-09-2010, 13:48
به من یه شرکت معرفی کنید که فقط به درد دانلود بخوره ( شبانه باشه بهتره ) که قعطی هم تداشته باشه الان آسیاتک 512 دارم قعطی داره موقع شبانش هم سرعتش خیلی نوسان داره :19:

با سلام
معمولا قطعي و نوسان رو كه همه دارن
صبانت و شاتل رو توصيه ميكنم
پارس انلاين هم فكر ميكنم روزانه ي خوبي داشته باشه

موفق باشيد.

bar333lona
09-09-2010, 21:18
اگه بخوام یه adsl از یه شرکت دیگه بگیرم باید مودمم رو عوض کنم ؟

joe_satriani
09-09-2010, 21:28
آقا میخواستم بدونم شاتل و صبانت تو گرگان هم نمایندگی داره

یعنی پشتیبانی میکنه ؟

با سلام
دوست عزيزم شاتل فكر ميكنم نمايندگي نداره اما صبــانت داره

موفق باشيد.

bar333lona
09-09-2010, 22:05

:20::20::20::20::20::20:

mehryar1973
10-09-2010, 09:00

هیچ احتیاجی نیست همه مودم ها با تمام ISP ها کار میکنن
اگه هم جایی به شما گفته که باید مودمت عوض بشه برای اینه که مال خودشو بفروشه

joe_satriani
10-09-2010, 11:56

با سلام
نه دوست عزيزم
احتياجي نيست
وقتي سرويست و عوض كردي ميري داخل تنظيمات مودم و سپس از اونجا يوزر و پسورد جديد رو بهش ميدي و كانكت ميشي

موفق باشيد.

Mr.Pooya
10-09-2010, 21:21

سلام
شرکت های زیادی شبانه دارند از جمله پارس آنلاین ، شاتل ، صبانت و غیره

شهراد هم سرویس های 10 گیگ به بالا را با شبانه 2 تا 8 صبح رایگان میده نوسان سرعت دانلود هم بین 30-60 اما تو منطقه ما که جز مناطق پر ترافیک هم هست و اکثر جاها پورت خالی نداشتند اکثر موقع ها سرعت 50 و خورده ای است البته به 20-30-40 یا 60-70 هم میرسه اما تا حالا دانلود کردم بیشتر 50 و خورده ای بوده .

DariushGreat
10-09-2010, 21:49

سلام
به تالارهای گفتگوی پی30ورلد خوش اومدی :11: انشالله شاهد مدیر شدنت باشیم :10:
طبق پیشنهادهای دوستان، صبانت و شاتل شرکت هایی هستن که خوب کار می کنن. صبانت که بخاطر خوب بودنش انقدر مشتری داره که توی اکثر مراکز مخابراتی، پورت خالی نداره و به ناچار می بایست توی صف انتظار بمونی ( بعضا تا 6 ما و بیشتر!!! :18: ) این قضیه تقریبا برای شاتل صدق می کنه؛ تفاوت این جاست که شاتل متاسفانه توی برخی از مناطق و شهرها مانند تخم مرغ شانسی عمل می کنه! یا خوب از آب درمیاد یا بد!!! :13: البته در بیشتر مناطق و شهرها خوب بوده

من خودم از شهراد بهره می گرفتم. اما خب چون دانلود رایگان شبانه نداشت و سرعت هاش هم خیلی نوسان داشت و از همه بدتر پینگش برخی موارد بسیار افتضاح می شد، سرویسم رو جمع کردم و به جاش رفتم با لایزر قرار داد بستم. می تونی توی امضام نوع سرویسم و میزان سرعتم رو ببینی...

ماهانه 22750 تومان - 3 گیگ حجم دانلود - دانلود شبانه هم رایگان

شرطش فقط یه کپی کارت دانشجویی یا جواز کسبه. همین!!!:31:

شاد باشین :31:

khoshgelafi
11-09-2010, 14:27
من ADSL میخوام، ولی منظقه ی ما رو هیچ کدوم ساپورت نمیکنن!
یه وایمکس داتک گرفتم که بعد دو ماه قطع شد و گفتن چون پارازیت زیاده وصل نمیشه!
حالا من چیکار کنم؟ :41: ونک میشینم.اگه کسی اینجاست و اینترنت خوب داره به منم بگه

navid_nasim
11-09-2010, 20:10
سلام دوستان

منم دارم از اینترنت فن آوا استفاده میکنم راضی هستم ولی دوستام میگفتن آسیا تک بهتره شما کدومو توصیه میکنید:20::31:

joe_satriani
12-09-2010, 17:10
سلام دوستان

منم دارم از اینترنت فن آوا استفاده میکنم راضی هستم ولی دوستام میگفتن آسیا تک بهتره شما کدومو توصیه میکنید:20::31:

با سلام
دوست عزيزم توي كدوم شهر هستي شما؟
به اين تاپيك برو و از ليست شركت ارائه دهنده يا شهرتون كه مد نظرت هست رو انتخاب كن و برو اونجا با دوستاني كه در اين مورد بحث ميكنن تبادل گفتگو كن

موفق باشيد.

---------- Post added at 06:10 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

من ADSL میخوام، ولی منظقه ی ما رو هیچ کدوم ساپورت نمیکنن!
یه وایمکس داتک گرفتم که بعد دو ماه قطع شد و گفتن چون پارازیت زیاده وصل نمیشه!
حالا من چیکار کنم؟ :41: ونک میشینم.اگه کسی اینجاست و اینترنت خوب داره به منم بگه

با سلام
دوست عزيزم از مخابرات بگيريد خوب
اونها هم بهتون ارائه نميدن؟

arashmailb
12-09-2010, 21:30
سلام دوستان

فن آوا بهتره

piremard
13-09-2010, 12:02
سلام دوستان
حدود چند سالی هست که از آسیاتک خدمات می گیرم . اما با توجه به محدودیت حجم برام مشکل ساز شده . می خوام بدونم این شرکت رو کسی می شناسه :

اگر پیشنهادی هم دارید لطفا دریغ نکنید
ممنون

reza_atom
13-09-2010, 15:45
چه جوری میشه کامپیوتر رو با اینتر نت گوشی gprs irancell به اینتر نت وصل کرد . اگه میشه به طور کامل راهنمایی کنید.

joe_satriani
13-09-2010, 17:12
چه جوری میشه کامپیوتر رو با اینتر نت گوشی gprs irancell به اینتر نت وصل کرد . اگه میشه به طور کامل راهنمایی کنید.

با سلام
دوست عزيزم سوالتون رو در تاپيك زير مطرح كنيد

بحث و بررسی سرویس EDGE شرکت ایرانسل

موفق باشيد.

Perpetual
13-09-2010, 17:33
سلام دوستان
من کاربر پارس انلاین بودم والآن اکانتم تموم شده حالا می خواستم شارژش کنم ولی می خواستم ببینم شاتل هم مثل پارس آنلاین سرویس burst داره یا نه ؟؟!!؟؟(همون سرویسی که مثلا اگر اکانت 128 بگیری اگر پهنای باند خلوت باشه سرعتت حتی تا 1 مگابیت هم میرسه)
لطفا هر چه سریعتر جوابم رو بدید چون دارم از بی اینترنتی می میرم و تو دو راهی گیر کردم.

ehsan_old
13-09-2010, 19:58
سلام دوستان
من کاربر پارس انلاین بودم والآن اکانتم تموم شده حالا می خواستم شارژش کنم ولی می خواستم ببینم شاتل هم مثل پارس آنلاین سرویس burst داره یا نه ؟؟!!؟؟(همون سرویسی که مثلا اگر اکانت 128 بگیری اگر پهنای باند خلوت باشه سرعتت حتی تا 1 مگابیت هم میرسه)
لطفا هر چه سریعتر جوابم رو بدید چون دارم از بی اینترنتی می میرم و تو دو راهی گیر کردم.

فعلاً سمت شاتل نیا که سرعتارو آورده هم اندازه سرویس واقعیمون

همون پارس بمون که سرعتاش بالاتره

akoroorian
13-09-2010, 20:15
اقا من 2 سال و نیم از صبانت adsl داشتم همین امروز رفتم دعوا کردم و گفتم قطعش کنن، از اسفند سال پیش چنان افتضاحی شده بود که نگو این 2 ماه اخر هم که اینترنت نبود ping با dns سرور که بیشتر از 50 نمیرفت زیر 700 نمیومد این بهترین حالتش بود برات خوشگل 2k رو پینگ میزد، اخرشم بگم که به هیچ وجه تو مرکز مخابراتی محلاتی از صبانت سرویس نگیرین چون من6 ماه دارم پیگیری میکنم و حالا حالا ها مشکل این شرکت تو این مرکز و خیلی از مراکز دیگه درست بشو نیست.
ما که با صبا خداحافظی کردیم میخواستم راهنماییم کنین که چی بگیرم اولین ملاکم پینگ خوبه و بعد هم سرعت دانلود که بین 50 تا 100 بزنه خوبه، من خودم نظرم پارس انلاین هستش(این شرکت در هر مرکزی تائید نمیشه)
ممنون میشم راهنمایی کنین

DariushGreat
14-09-2010, 00:32
اقا من 2 سال و نیم از صبانت adsl داشتم همین امروز رفتم دعوا کردم و گفتم قطعش کنن، از اسفند سال پیش چنان افتضاحی شده بود که نگو این 2 ماه اخر هم که اینترنت نبود ping با dns سرور که بیشتر از 50 نمیرفت زیر 700 نمیومد این بهترین حالتش بود برات خوشگل 2k رو پینگ میزد، اخرشم بگم که به هیچ وجه تو مرکز مخابراتی محلاتی از صبانت سرویس نگیرین چون من6 ماه دارم پیگیری میکنم و حالا حالا ها مشکل این شرکت تو این مرکز و خیلی از مراکز دیگه درست بشو نیست.
ما که با صبا خداحافظی کردیم میخواستم راهنماییم کنین که چی بگیرم اولین ملاکم پینگ خوبه و بعد هم سرعت دانلود که بین 50 تا 100 بزنه خوبه، من خودم نظرم پارس انلاین هستش(این شرکت در هر مرکزی تائید نمیشه)
ممنون میشم راهنمایی کنین

روی لایزر هم یه فکری بکن :5:
به امضای من یه نگاه بنداز... می تونی یه ماهه بگیری. هزینه راه اندازی و رانژه هم نداره. :31:

شاد باشین :27:

akoroorian
14-09-2010, 03:08
روی لایزر هم یه فکری بکن :5:
به امضای من یه نگاه بنداز... می تونی یه ماهه بگیری. هزینه راه اندازی و رانژه هم نداره. :31:

شاد باشین :27:

شما دقیقا کدوم سرویس رو گرفتی و اینکه میشه بگین چند وقته که از لایزر سرویس دارین؟
اگه میتونین از باکو هم یه تست بگیرین با speed test ممنون میشم:20:

your_star
14-09-2010, 12:23
سلام
من 5 سال هست از پارس تو رشت سرویس میگیرم.راضی هم هستم به طور کل.
الان میخوام یه سرویس تو تهران بگیرم.برای نو بنیاد.میخوام ببینم کیفیتش تو تهران چه وره؟
شما شرکت دیگه ای رو پیشنهاد میدین؟جریان این مناق ویژه چیه؟

Persiian Creed
14-09-2010, 13:49
من 4 ساله داتک دارم و واقعآ راضی هستم از همون اول هم کارشون عالی بود
فقط سرعت های محدود و نامحدودش انگار فرقی با هم نداره

MrGee
15-09-2010, 09:56
سلام دوستان چند تا سوال داشتم:

1- وقتی من IP مودم و شبکه وارد می کنم وارد صفحه تنظیمات نمی شه و می گه Could not connect to remote server
 البته وقتی ping می کنم درسته ولی وقتی IP رو مرورگر وارد می کنم انگار که اصلا همچین صفحه ای وجود نداره
2- اگه از یوزرنیم و پسورد کس دیگه ای برای وارد شدن استفاده کنم چه قدر احتمال داره که بفهمن من این کار رو کردم؟:31:
3- می شه از سرویس دهنده های شهر های دیگه خدمات گرفت؟

ممنون:11:

hamed_1989
15-09-2010, 17:46
دوستان من قصد دارم سرویسم رو با شاتل فسخ کنم چون واقعا دیگه خیلی آشغال شده!!!!!

بهترین سرویسی که با هزینه ماهیانه 80 تومن میتونم تهیه کنم به نظرتون چی هست؟
از چه شرکتی سرویس بگیرم؟ (سرعت هم چی بالاتر باشه بهتر)
نظر خود من فعلا سرویس1 مگ مبین نت هست.
پیش شماره هم 8801-8833
ممنون

wichidika
15-09-2010, 21:25
می بینم که شاتل با این کاری که کرد تیشه به ریشه خودش زد نه قیمتها را کم کرد نه سرعتها رو بالا برد
فکر کنم بااین کارا شاتل کم کم ورشکست بشه

noble savior
15-09-2010, 21:53
اشرفیه اصفهانی تهران سرویس کدوم شرکت بهتره؟!
با تشکر

DariushGreat
16-09-2010, 00:07
شما دقیقا کدوم سرویس رو گرفتی و اینکه میشه بگین چند وقته که از لایزر سرویس دارین؟
اگه میتونین از باکو هم یه تست بگیرین با speed test ممنون میشم:20:
عزیزم من سرویس شتاب لایزر رو گرفتم.
درباره درخواستت هم به چشم. یه چند وقتیه به خاطر ترکیدن فیبر نوری اینترنت هم ترکیده! :13: درست که شد تست می گیرم

شاد باشین :10:

MrGee
16-09-2010, 19:28
سلام دوستان چند تا سوال داشتم:

1- وقتی من IP مودم و شبکه وارد می کنم وارد صفحه تنظیمات نمی شه و می گه Could not connect to remote server
 البته وقتی ping می کنم درسته ولی وقتی IP رو مرورگر وارد می کنم انگار که اصلا همچین صفحه ای وجود نداره
2- اگه از یوزرنیم و پسورد کس دیگه ای برای وارد شدن استفاده کنم چه قدر احتمال داره که بفهمن من این کار رو کردم؟:31:
3- می شه از سرویس دهنده های شهر های دیگه خدمات گرفت؟

ممنون:11:
کسی نیست جواب بده؟؟:19:

Dark_hesam
16-09-2010, 21:56
کسی نیست جواب بده؟؟:19:

شما احتمالا تو بروزرت ------ ست نکردی؟

MrGee
17-09-2010, 00:19
نه هم با اپرا و هم با IE اون صفحه باز نمی شه

maziarzar
17-09-2010, 13:27
من شاتل رو جمع کردم حالا 128 از کدوم شرکت بگیرم

joe_satriani
17-09-2010, 13:45
من شاتل رو جمع کردم حالا 128 از کدوم شرکت بگیرم

با سلام
چرا جمع كني؟
راضي نبودي ازش؟
شاتل خدمات خوبي داره كه
البته من از شاتل استفاده نميكنم

djjin20
17-09-2010, 17:29
با سلام و احترام
میخواستم بپرسم اگر از شرکت شاتل سرویس ADSL بگیرم بهتره یا از مخابرات ؟ سوال دیگه ای هم که داشتم اینه که پرسرعت ترین شرکتی که خدمات ADSL ارائه میکنه چه شرکتی هست و آخرین سرعتی که میده چقدره ؟

A.M.D.D.E.V.I.L
17-09-2010, 17:32
سلام من چندین بار تاپیک باز کردم و سوال پرسیدم که جواب های نسبتا خوبی گرفتم ولی نه اونچه که میخواستم
- من از صبانت جمع آورکردم بالاخره- حالا از کی بگیرم و کدوم سرویسو بگیرم که سرعتش خوب باشه
دانلودم زیاده

joe_satriani
17-09-2010, 18:03
با سلام و احترام
میخواستم بپرسم اگر از شرکت شاتل سرویس ADSL بگیرم بهتره یا از مخابرات ؟ سوال دیگه ای هم که داشتم اینه که پرسرعت ترین شرکتی که خدمات ADSL ارائه میکنه چه شرکتی هست و آخرین سرعتی که میده چقدره ؟

با سلام
دوست عزيزم اگه فيبر نوري باشيد بايد از مخابرات بگيريد اما اگه سيم مسي باشيد از شركت ها
مخابرات يه سري مزاياي نسبت به خودش رو داره و شركت ها هم يه سري مزايا
مثلا اينترنت مخابرات نامحدود هست ترافيكش اما سرعت دانلود پاييني داره
باز شركتها برعكس: سرعت دانلود بالا اما ترافيك محدود دارن

---------
همه ي شركتها سرعتهاي خوبي ارائه ميدن كه به نسبت شهرتون بايد با دوستانتون در تاپيك مربوطش صحبت كنيد و ببينيد اونها كدوم رو بهتون پيشنهاد ميكنن
اما براي كلي شاتل، آسياتك، صبانت پيشنهاد ميشن

--------
آخرين سرعت هم براي كاربران خانگي فعلا 128 هست و براي شركت ها و موسسات و ..... ميتونن به بالا تا 1 مگ و 2 مگ استفاده كنن

موفق باشيد.

M0hsen3D
17-09-2010, 18:31
با سلام
دوست عزيزم اگه فيبر نوري باشيد بايد از مخابرات بگيريد اما اگه سيم مسي باشيد از شركت ها

---------
همه ي شركتها سرعتهاي خوبي ارائه ميدن كه به نسبت شهرتون بايد با دوستانتون در تاپيك مربوطش صحبت كنيد و ببينيد اونها كدوم رو بهتون پيشنهاد ميكنن

--------
آخرين سرعت هم براي كاربران خانگي فعلا 128 هست و براي شركت ها و موسسات و ..... ميتونن به بالا تا 1 مگ و 2 مگ استفاده كنن

موفق باشيد.
مخابرات سرعت واقعی رو به کاربران میده نه این که کم بده شرکت ها هستن که سرعت بیشتر از قرارداد رو به مشتریهاشون میدن.

djjin20
17-09-2010, 18:34
با سلام

---------

--------

موفق باشيد.

ممنونم از توضیحات وافی و کافی شما ؛ من میتونم بپرسم شما خودتون از چه سرویسی استفاده میکنین ؟ راستش من الان تقریباً 6 ماهه که از شبکه شاتل درخواست سرویس کردم ولی هنوز هیچ خبری نشده ؟ تصور میکنم بنظر شما در بین همه شرکتهای ارائه دهنده سرویس ADSL ،شاتل در اولویت هست درسته ؟

H.Operator
17-09-2010, 19:11
دوستان 256 نامحدود ماهیانه 30 تومن به نظرتون ارزش داره پول بدم براش.
شهرستانم و ISP هم آسیاتک هست.

joe_satriani
17-09-2010, 19:38
ممنونم از توضیحات وافی و کافی شما ؛ من میتونم بپرسم شما خودتون از چه سرویسی استفاده میکنین ؟ راستش من الان تقریباً 6 ماهه که از شبکه شاتل درخواست سرویس کردم ولی هنوز هیچ خبری نشده ؟ تصور میکنم بنظر شما در بین همه شرکتهای ارائه دهنده سرویس ADSL ،شاتل در اولویت هست درسته ؟

با سلام
من از صبانت استفاده ميكنم
شش ماه؟
چه همه - احتمالا پورت خالي هنوز نتونستن جور كنن واستون
خوب به شركتهاي ديگه ميگفتيد
ببينيد اونا چي ميگن - اگه صبانت ساپورت ميكنه از اونا بگيرين
خوبن
----
نميشه گفت كدوم شركت اوله كدوم دوم
چون رقابت خيليه و توي هر شهري يه سرويس بهتره و بازدهي داره

موفق باشيد.

rahimism
18-09-2010, 08:35
با پلن 256 پارس آنلاین با چه سرعتی میشه داونلود کرد؟ سه تا سرویس با سرعت 256 هست که ترافیکشون فرق میکنه. توی سرعت داونلود هم فرق دارن؟

با تشکر

caca_caca888
18-09-2010, 13:18
من الان شاتلم .
میخوام برم از یه جای دیگه خدمات بگیرم .
کجا خوبه؟
بعد الان که من دانشجوی کامپیوتر شدم میتونم سرعتای بالاتر هم بگیرم؟

esyo
18-09-2010, 14:34
سلام
دوستان من الان در منطقه 10 هستم.مالک اشتر
بهترین سرویس چی پیشنهاد می دهید؟
ثبات خط یزام مهم هست (یعنی پینگ پایین و بدون تایم اوت)
سرعت از این لحاظ برام مهم هست که برای ویدیو کنفرانس می خوام.
قیمت خوبی داشته باشه
(اگر شبانه رایگان داشت خیلی یهتر هست)
ممنون
______

joe_satriani
18-09-2010, 16:52
با پلن 256 پارس آنلاین با چه سرعتی میشه داونلود کرد؟ سه تا سرویس با سرعت 256 هست که ترافیکشون فرق میکنه. توی سرعت داونلود هم فرق دارن؟

با تشکر

با سلام
چيزي حدود 40 ميتونيد دانلود كنيد

من الان شاتلم .
کجا خوبه؟

با سلام
شما ميتونيد با يك نامه معرفي نامه از دانشگاهتون جهت استفاده از اينترنت پر سرعت كارتون رو انجام بديد

موفق باشيد.

Hamed 360
19-09-2010, 00:08
بروبچ اینو نگاه کنید قیمت اینترنت تو عربستان هست هر ریال عربستان(SR) هم 270 تومن هست
راستی پینگ عربستان هم خیلی خوبه چون خودم به چشم تو مکه تست کردم
تازه زده این اینترنت خونه هست
این هم اینترنت موبایل

milan-tifusi
19-09-2010, 02:20
سلام
من همين الان رفتم سايت شاتل و فرم درخواست ADSL+2 رو پر كردم. و نوع سرويس رو ART1 زدم.

ولي از طرف شاتل ايميلي برام اومد كه نوع سرويس رو ARTHOME نوشته بود. حالا نميدونم شايد من اشتباهي به جاي ART1 گزنيه ARTHOME رو زدم. شايد هم شاتل اشتباهي ثبت نام كرده.

ميخواستم بدونم هيچ جوري نميشه اين رو درست كرد ؟
براي خود شاتل ايميل زدم يعني درستش ميكنند ؟
اگه يك بار ديگه ثتب نام بكنم چه اتفاقي ميوفته ؟

لطفا هرچه سريع جواب بديد. ممنون

fujitsu.siemens
19-09-2010, 10:07
سلام
من همين الان رفتم سايت شاتل و فرم درخواست ADSL+2 رو پر كردم. و نوع سرويس رو ART1 زدم.

ولي از طرف شاتل ايميلي برام اومد كه نوع سرويس رو ARTHOME نوشته بود. حالا نميدونم شايد من اشتباهي به جاي ART1 گزنيه ARTHOME رو زدم. شايد هم شاتل اشتباهي ثبت نام كرده.

ميخواستم بدونم هيچ جوري نميشه اين رو درست كرد ؟
براي خود شاتل ايميل زدم يعني درستش ميكنند ؟
اگه يك بار ديگه ثتب نام بكنم چه اتفاقي ميوفته ؟

لطفا هرچه سريع جواب بديد. ممنون

نگران نباشید.
اگر تلفنی باهاتون تماس گرفتند بگید جریان رو تا براتون سرویس رو عوض کنند. هیچ مشکلی نیست.

MILAD99
19-09-2010, 10:14
من الان شاتلم .
کجا خوبه؟
آره من 3 ماهی میشه شاتل 2مگ گرفتم. البته جدیدا افت کرده.

abc2
19-09-2010, 15:25
دوستان کسی اینجا از تهران سپنتا داره بیاد بگه ببینیم چطوریه این صبانت مارو کچل کرد . دزدای ... .

مرکز مخابراتی سیدالشهدا کسی هست اگه هست بگه چه سرویسی داره اگه خوبه بگیریم شبانش چطوریه . ممنون

jabera
19-09-2010, 15:37
سلام
من سرویس 128 هستم
من میخوام از صبانت به شاتل کوچ کنم
1)نظر شما راجب این کارم چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2)سرعت دانلود روزانه من با صبانت 100 الی 110 هست-شما چی؟؟؟؟
3)شبها متغیره-اگه از مثلا میهن دانلود بذارم 400مگ هم نمیشه-ولی اگه آلبوم آهنگ بذارم(که هر کدوم 7-8مگ باشه)تا 1.7گیگ هم میره-شاتل چی؟؟؟
4)صبانت مک آدرس را قفل میکنه-شاتل چی؟؟
5)صبانت بدون رانژه 3ماهه 28تومان میشه-شاتل چی؟؟
6)رانژه چقدره؟؟؟؟
7)منطقه ما را شاتل گفته پورتها پره-یعنی کی خالی میشه؟؟؟(میانگین)

8)نظر کلیتون را با این شرایط برای من بگید

ممنون

fujitsu.siemens
19-09-2010, 15:41
سلام
من سرویس 128 هستم
3)شبها متغیره-اگه از مثلا میهن دانلود بذارم 400مگ هم نمیشه-ولی اگه آلبوم آهنگ بذارم(که هر کدوم 7-8مگ باشه)تا 1.7گیگ هم میره-شاتل چی؟؟؟
6)رانژه چقدره؟؟؟؟

ممنون

این شرکتها همه در کیفیت خدمات افت و خیز دارند. بیخود وقت و پول تون رو برای تغییر ISP هدر ندید. همین صبانت بمونید.

joe_satriani
19-09-2010, 17:18
سلام
من سرویس 128 هستم
6)رانژه چقدره؟؟؟؟

ممنون

با سلام
1) به نظرم همون صبانت بمونيد بهتره
2)شاتل كمتره
5) چه سرعتي 28 تومن ميشه؟ 128؟
6) رانژه كردن رو هم مخابرات ميگيره - معمولا 10 تومن هست

milan-tifusi
20-09-2010, 00:23
ممنون از دوست خوبم fujitsu.siemens ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ولي يكي از دوستانم به من گفته بود كه بايد زنگ بزنم شاتل تا برام درست كنن چون اول فاكتور رو برام ميفرستن بعد با من تماس ميگيرن. اين صحت داره ؟
چندتا سوال ديگه داشتم ممنون ميشم جواب بديد :

1- الان پينگ براي 128kb شاتل چقدره ؟
2- ميشه با سرعت 128 شاتل بازي آنلاين انجام داد ؟ مثل فيفا يا ...
3-سرعت دانلود 128 شاتل الان چقدره ؟
4-تو قسمت مناطق تحت پوشش شاتل نوشته كه منطقه مخابراتي ما در دست اقدام هست (به زودي) - اين به زودي كه نوشته مثلا چه مدته ؟‌يك ماه - دو ماه - سه ماه - چهار ماه - پنج ماه - شش ماه ؟ بالاخره چقدر طول ميكشه تا شاتل در منطقه ما مستقر بشه ؟

kazme_gheyz
20-09-2010, 13:02
سلام خدمت تمامی دوستا عزیز
امروز با یکی از دوستان در باره اینترنت صحبت میکردیم گفتم که من محدود دارم! و همیشه کم میارم!
ولی یه شرکت معرفی کرد به نامsadco این شرکت خدمات Adsl رو با ارزونترین قیمت ممکن ارایه میده
شاید باورتون نشه
256 نامحدود سرعتش زیر 40 هم نمیاد 3 ماه نامحدود 54 تومن!
این لیست قیمت هاش هست!
:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمیگم کسانی که از این شرکت adsl دارن واقعا ازش راضی هستن؟
دقیقا کدوم شهر ها ارئه میده!؟
قصد نداره به کل ایران سرویس adsl بده؟
اخه نامحدود 256 سه ماه 54 تومنه یعنی اینترنت مفتی !!

fujitsu.siemens
20-09-2010, 13:44
ممنون از دوست خوبم fujitsu.siemens ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ولي يكي از دوستانم به من گفته بود كه بايد زنگ بزنم شاتل تا برام درست كنن چون اول فاكتور رو برام ميفرستن بعد با من تماس ميگيرن. اين صحت داره ؟
چندتا سوال ديگه داشتم ممنون ميشم جواب بديد :

1- الان پينگ براي 128kb شاتل چقدره ؟
2- ميشه با سرعت 128 شاتل بازي آنلاين انجام داد ؟ مثل فيفا يا ...
3-سرعت دانلود 128 شاتل الان چقدره ؟
4-تو قسمت مناطق تحت پوشش شاتل نوشته كه منطقه مخابراتي ما در دست اقدام هست (به زودي) - اين به زودي كه نوشته مثلا چه مدته ؟‌يك ماه - دو ماه - سه ماه - چهار ماه - پنج ماه - شش ماه ؟ بالاخره چقدر طول ميكشه تا شاتل در منطقه ما مستقر بشه ؟

سلام
تا جایی که بنده اطلاع دارم پس از پر کردن فرم اینترنتی با شما تماس گرفته میشه و میپرسند که حضوری میرید فاکتور رو میگیرید یا براتون بفرستند. به هر حال تا قبل از پرداخت پول حرف حرف شماست :31: بگید سرویس رو عوض کنند.حتی اگر پول رو هم داده باشید اینقدر خشک نیستند که همین اول کار مشتری رو برای چنین مساله ای از دست بدهند.
موارد 1 و 2 و3 مرتباً در حال تغیره و نمیشه نظر کلی داد.در بعضی مناطق و برخی ساعات ممکنه شاتل بهتر از صبانت باشه که بعیده :5:
پینگ علاوه بر ISP به محل شما و کیفیت خط تون و عوامل بسیار دیگه ای بستگی داره.
بله صبانت و شاتل با بازی آنلاین مشکلی ندارند اما دوستانی که از مخابرات دارند گویا مشکل دارند.

صبانت در منطقه شما ساپورت نمیکنه؟ حتماً باید منتظر شاتل بشید؟

Mr.Pooya
20-09-2010, 14:41
اگه کیفیت خوب باشه عالیه

---------- Post added at 03:41 PM ---------- Previous post was at 03:39 PM ----------

سلام مجدد تو سایتش نوشته که سرویس های خونگی غیر اشتراکی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sanatoramir
20-09-2010, 14:44
این چون الان مشترک کم داره داره این کار می کنه فردا که زیاد شد اینترنت شر شده بهتون می ده

---------- Post added at 03:44 PM ---------- Previous post was at 03:42 PM ----------

Perpetual
20-09-2010, 14:48
با شما موافقم.
اینم از این شر کت هایی که میخواد کاربر جمع کنه.

alidata2010
20-09-2010, 14:50
خوب امتحانش برای یه دفعه ضرری نداره یه اکانت 1 ماهه بگیرین وبعد وجود خودتون روبه اثبات برسونین(فک کنم همه این کارو بلدن :31:) وبعد اگه سرعتا کم شد دیگه ازشون سرویس نگیرین

ifu
20-09-2010, 15:27
یکی ریسک کنه بگیره بعد نتیجه رو همین جا اعلام کنه و بگه سرعت و کیفیتش چطوریه

Mr.Pooya
20-09-2010, 15:29
خوبیش اینه که روی فیبر هم 10 تومان میگیره و سرویس میده

alireza20202003
20-09-2010, 16:30
مناطق تحت پوشش رو ديدين ؟ اين كه خيلي مناطق محدودی رو سرويس ميده :

كلا 3 تا شهرستان تو مازندران و 2 تا تو گلستان همين .

MRmilad021
20-09-2010, 17:17
دوستان کسی اینجا از تهران سپنتا داره بیاد بگه ببینیم چطوریه این صبانت مارو کچل کرد . دزدای ... .

مرکز مخابراتی سیدالشهدا کسی هست اگه هست بگه چه سرویسی داره اگه خوبه بگیریم شبانش چطوریه . ممنون

من سيدالشهدا هستم داداش
من اسيا تك دارم بد نيست ازش راضيم
256 دارم راحت بهت 40kb دانلود رو ميده تا 60 هم ميره
حالا نظر خودت هست خوب يا بد بودنش

lurenzo
20-09-2010, 18:49
خوب اینم که قانون Fair Use Policy داره!!!

*IN*
20-09-2010, 23:31
من از سپنتا سرویس میگیرم
ازش راضیم ولی 128 ماهی 30 تومن یکم زیاده،شرکتی هست همین سرویس نا محدود رو با قیمت کمتر بده؟؟؟

djmerikhi
21-09-2010, 08:29
من از سپنتا سرویس میگیرم
ازش راضیم ولی 128 ماهی 30 تومن یکم زیاده،شرکتی هست همین سرویس نا محدود رو با قیمت کمتر بده؟؟؟

اگر بتوني دانلود 12-16 رو تحمل كني توي اين رنج مخابرات داره 128 مي ده ماهي 9500 بدون محدوديت دانلود ...:13:
ولي توي سرعت 128 ولي با محدوديت دانلود بهترين گزينه به نظر بنده با سرعت بالاتر دانلود شهراد هست كه ميده ماهي 7500 ولي محدوديت 2 گيگ در ماه داره .:20:

Mehran Gamer
21-09-2010, 08:57
قیمت ها خیلی بالان :( یکم نمیشه بیارن پایین ) ؟!

*IN*
21-09-2010, 09:06
اگر بتوني دانلود 12-16 رو تحمل كني توي اين رنج مخابرات داره 128 مي ده ماهي 9500 بدون محدوديت دانلود ...:13:
ولي توي سرعت 128 ولي با محدوديت دانلود بهترين گزينه به نظر بنده با سرعت بالاتر دانلود شهراد هست كه ميده ماهي 7500 ولي محدوديت 2 گيگ در ماه داره .:20:

2 گیگ؟؟؟من روزی حداقل 1 گیگ دانلود دارم:31:
اینترنت مخابرات چه جوریاست؟؟؟

ifu
21-09-2010, 09:19
مناطق تحت پوشش رو ديدين ؟ اين كه خيلي مناطق محدودی رو سرويس ميده :

كلا 3 تا شهرستان تو مازندران و 2 تا تو گلستان همين .

حیف شد :13:

dav00d
22-09-2010, 02:52
سلام.شرمنده شايد ربطي به اين تاپيك نداشته باشه.ديروز يه فيلم اموزشي دانلود كردم.طرف تو اين فيلم بايد يه چيزي رو از اينترنت دانلود ميكرد.حجم فايل ٩٠ و خورده اي بود.تا زد دانلود سرعت از ٦٠٠kb شروع كرد رفتن به بالا(ديدين اول كه دانلود ميكني سرعت كمه،كم كم زياد ميشه،معلوم نبود سرعتش به كجا رسيد اخرش)طرف صفحه firefox رو داد پايين يه چيزي تو notepad نوشت كه ديدم اون زير اومد download complete.مطمئنم دانلودش زير دو دقيقه تموم شد.تازه طرف يه كاربر معمولي مثل من و شما بود.اينجاست كه ادم مفهوم عقب افتادگي رو ميفهمه.از ديروز كه اينه ديدم از خواب و خوراك افتادم..... 
اونوقت من بايد براي ٦٤ نامحدود با سرعت 5kb,ماهي ٢٧٥٠٠ تومن بدم.....

A r c h i
22-09-2010, 09:26
سلام
کسانی که مرکز مخابراتی شهید نهری هستند، میشه بپرسم از کدوم شرکت گرفتن و راضی هستن یا نه؟ شما تو این مرکز چه شرکتی را پیشنهاد می کنید؟
ممنون :11:

DariushGreat
22-09-2010, 11:30
دوستان این چندوقته اینترنت افت داشته و داره؟ :41:

milan-tifusi
22-09-2010, 11:46
سلام
تا جایی که بنده اطلاع دارم پس از پر کردن فرم اینترنتی با شما تماس گرفته میشه و میپرسند که حضوری میرید فاکتور رو میگیرید یا براتون بفرستند. به هر حال تا قبل از پرداخت پول حرف حرف شماست :31: بگید سرویس رو عوض کنند.حتی اگر پول رو هم داده باشید اینقدر خشک نیستند که همین اول کار مشتری رو برای چنین مساله ای از دست بدهند.
موارد 1 و 2 و3 مرتباً در حال تغیره و نمیشه نظر کلی داد.در بعضی مناطق و برخی ساعات ممکنه شاتل بهتر از صبانت باشه که بعیده :5:
پینگ علاوه بر ISP به محل شما و کیفیت خط تون و عوامل بسیار دیگه ای بستگی داره.
بله صبانت و شاتل با بازی آنلاین مشکلی ندارند اما دوستانی که از مخابرات دارند گویا مشکل دارند.

صبانت در منطقه شما ساپورت نمیکنه؟ حتماً باید منتظر شاتل بشید؟

سلام ممنون برای اینکه جواب سوال هامو میدی.

صبانت فعلا تو منطقه ما نیست. ولی شاتل به زودی میاد. میخوام 128 بگیرم امیدوارم بتونم باهاش بازی آنلاین مخصوصا فیفا بزنم.

armin39
22-09-2010, 16:15
دوستان به نظرتون ميتونم براي كافي نت اينترنت ماهواره اي راه بندازم؟مشكل ايجاد ميشه؟بعد جطوري فيلترينك راه بندازم روي اكانت؟خواهشا كمك كنيد

fujitsu.siemens
22-09-2010, 17:06
دوستان به نظرتون ميتونم براي كافي نت اينترنت ماهواره اي راه بندازم؟مشكل ايجاد ميشه؟بعد جطوري فيلترينك راه بندازم روي اكانت؟خواهشا كمك كنيد

اشتراک اینترنت ماهواره ای برای کافی نت؟ مجوز میدن مگه؟ :18: شاید فقط به صورت Receive Only بتونید بگیرید اما Send از طریق ماهواره مجوز میخواد که به شما قطعاً نمیدن.

armin39
22-09-2010, 17:13
اشتراک اینترنت ماهواره ای برای کافی نت؟ مجوز میدن مگه؟ :18: شاید فقط به صورت Receive Only بتونید بگیرید اما Send از طریق ماهواره مجوز میخواد که به شما قطعاً نمیدن.

بله؛فقط ميخوام رسيو از ماهواره داشته باشم؛به نظرتون اشكالي نداشته باشه؟بعد همه جيز اينترنت ماهواره اي رو بلد هستم؛ففط ميخوام فيلترينك هم راه بندازم براش؛ميشه فيلترينك؟

joe_satriani
22-09-2010, 19:27
دوستان این چندوقته اینترنت افت داشته و داره؟ :41:

با سلام
بله دوست عزيزم شديدا هم افت داشته و داره

موفق باشيد.

wichidika
22-09-2010, 20:09
قیمت ها خیلی بالان :( یکم نمیشه بیارن پایین ) ؟!

قراره بیست درصد قیمت اینترنت کاهش پیدا کنه شرکتها یک کم مقاومت می کنند ولی
بالاخره مجبورند قیمت را کم کنند:27:

joe_satriani
22-09-2010, 20:26
قراره بیست درصد قیمت اینترنت کاهش پیدا کنه شرکتها یک کم مقاومت می کنند ولی
بالاخره مجبورند قیمت را کم کنند:27:

با سلام
يعني اگه محدوديتهاي سرعت كاربران خانگي هم برداشته بشه چي؟؟
فكر ميكنم موازي ميخوان هم قيمت هارو كاهش بدن هم محدوديت سرعت رو بعد بازم سر به سر بشه

موفق باشيد.

bijan2
22-09-2010, 23:15
سلام بين ART 4 و Lazer 512 20 gig كدوم رو پيشهاد ميديد از هر لحاظ
ممنون

Fusi0n
22-09-2010, 23:30
با سلام
يعني اگه محدوديتهاي سرعت كاربران خانگي هم برداشته بشه چي؟؟
فكر ميكنم موازي ميخوان هم قيمت هارو كاهش بدن هم محدوديت سرعت رو بعد بازم سر به سر بشه

موفق باشيد.
خبراش همین امروز تو اکثر سایت ها دادن رفته مجلس و گفتن احتمال برداشتن این محدودیت زیاد 2 هفته دیگه همه چی معلوم ! :20:

sanatoramir
23-09-2010, 00:32
محدودی چی الان تو خونه 1 میگ دارم مشکلی هم ندارم فکر کنم بقیه شهر ها مشکلی نداشته باشن به نظر من باید لیست قیمت بره مجلس

milan-tifusi
25-09-2010, 01:41
سلام
ببخشيد يك سوال ديگه داشتم.

تو سايت شاتل قسمت مناطق تحت پوشش جلوي اسم شهر ما نوشته در دست اقدام (به زودي) ميخواستم بدونم ايني كه نوشتن يعني چقدر طول ميكشه تا شاتل به شهر ما هم بياد ؟

milan-tifusi
25-09-2010, 01:44
سلام

تو سايت شاتل قسمت مناطق تحت پوشش جلوي اسم شهر ما نوشته در دست اقدام (به زودي) ميخواستم بدونم ايني كه نوشتن يعني چقدر طول ميكشه تا شاتل به شهر ما هم بياد ؟

milan-tifusi
25-09-2010, 01:57
سلام

milan-tifusi
25-09-2010, 02:03
سلام

djmerikhi
25-09-2010, 08:58
سلام

براي اين سئوال به نظرم حتي خود شاتل هم نتونه جوابي بده چون عوامل دخيل در اجراي اين كار فقط درصدي به شركت بر مي گرده و خيلي از اونا مربوط به دولت و بقيه شركهاي واسطه اي هست شايد 2 ماه شايد هم 1 سل طول بكشه .....:41:

joe_satriani
25-09-2010, 12:57
سلام

با سلام
معمولا اين موارد بستگي به عوامل مختلفي داره
يكي اينكه توي اون منطقه نمايندگي بزنه
بعد با مخابرات براي پورت صحبت كنه
بعد اينكه بهشون پورت بده

موفق باشيد.

lordsoroosh
25-09-2010, 23:23
سلام دوستان من تازه رسیدم . میخواستم ببینم که توی اصفهان کدوم سرویس از همه بهتره در ضمن نمی خواهم هم زیاد گرون باشه .تازه توی سپاهان شهر هم بشه از اون استفاده کرد .
آیا کسی می تونه من را راهنمایی کنه؟:20:

wichidika
26-09-2010, 18:08
خبراش همین امروز تو اکثر سایت ها دادن رفته مجلس و گفتن احتمال برداشتن این محدودیت زیاد 2 هفته دیگه همه چی معلوم ! :20:

کلا ً اگر محدودیت سرعت را بردارند قیمتها کاهش پیدا خواهد کرد.:10:

Hamid Reza
26-09-2010, 22:18
سلام دوستان من تازه رسیدم . میخواستم ببینم که توی اصفهان کدوم سرویس از همه بهتره در ضمن نمی خواهم هم زیاد گرون باشه .تازه توی سپاهان شهر هم بشه از اون استفاده کرد .
آیا کسی می تونه من را راهنمایی کنه؟:20:

سلام

به نظرم اگه تو تاپيك شهر اصفهان بپرسيد به نتيجه خيلي بهتري برسيد

با تشكر:11:

foxyjanam
26-09-2010, 22:22
من دنبال پینگ خوبم (زیر 200 )
حالا موندم چیکار کنم
بهترین شرکت کدومه؟؟
مبین نت ؟؟؟!!!!!!

Fusi0n
26-09-2010, 23:30
کلا ً اگر محدودیت سرعت را بردارند قیمتها کاهش پیدا خواهد کرد.
درست بیشتر سرویس برای موسسات میدن با این قیمت ها ، مخابرات هم عالی مخصوص 1 مگابایتش
کلا تا چندسال دیگه همه چیز خدمات تحت وب یا Online Storage بشه برای ما فاجعه میشه الان cold computer یا cloud-based خیلی داره تو کشور ها دیگه گنده میشه و اگر همه خدمات به این سمت بره واقعا فاجعس :41:

FCBarcelona.ir
27-09-2010, 00:31
دوستان اینترنت پر سرعت مخابرات، بدون محدودیت حجمیه؟ یعنی واقعا میشه با حدود 40 تومن، اینترنت 1 مگ بدون محدودیت گرفت؟

Fusi0n
27-09-2010, 00:35
دوستان اینترنت پر سرعت مخابرات، بدون محدودیت حجمیه؟ یعنی واقعا میشه با حدود 40 تومن، اینترنت 1 مگ بدون محدودیت گرفت؟
اگر بشه به این راحتی الان گرفت حتی کافی نت داشته باشی نمیشه مگر اینکه یه نامه کلف داشته باشی کلا به موسسات و شرکت ها بزرگ میده :41::31:

your_star
27-09-2010, 01:19
سلام
برای جماران 2610 من داتک و اراکل رو دیدم سرویس میدن.
بدجور هم نیاز به اینترنت دارم.من 5 سال با ای دی اس ال کار کردم الان جونم داره بالا میاد.
3 تا سوال:
1.داتک بهتره یا اراکل؟اراکل رو تا حالا نشنیده بودم
2.داتک بالای 128 رو مثل پارس آنلاین بدون حرف و حدیث میده یا نامه و ازین بند و بساط ها میخواد؟من حال این مسخره بازیا رو ندارم.
3.تو جماران شرکت دیگه ساپورت نمیکنه؟

لطف کنید بی پاسخ نذارید بر و بچ!

FCBarcelona.ir
27-09-2010, 01:53
اگر بشه به این راحتی الان گرفت حتی کافی نت داشته باشی نمیشه مگر اینکه یه نامه کلف داشته باشی کلا به موسسات و شرکت ها بزرگ میده :41::31:
یعنی به کاربر خانگی بالاتر از 128 نمیدن؟ از نظر کیفیت چطوره؟

joe_satriani
27-09-2010, 10:57
سلام
برای جماران 2610 من داتک و اراکل رو دیدم سرویس میدن.
بدجور هم نیاز به اینترنت دارم.من 5 سال با ای دی اس ال کار کردم الان جونم داره بالا میاد.
3 تا سوال:
1.داتک بهتره یا اراکل؟اراکل رو تا حالا نشنیده بودم
2.داتک بالای 128 رو مثل پارس آنلاین بدون حرف و حدیث میده یا نامه و ازین بند و بساط ها میخواد؟من حال این مسخره بازیا رو ندارم.
3.تو جماران شرکت دیگه ساپورت نمیکنه؟

لطف کنید بی پاسخ نذارید بر و بچ!

با سلام
دوست عزيزم شما شهرتون رو از تاپيك زير انتخاب كنيد و اونجا بچه هاي همشهريتون ميتونن بيشتر كمكتون كنن

لیست تاپیک های جامع این بخش

موفق باشيد.

یعنی به کاربر خانگی بالاتر از 128 نمیدن؟ از نظر کیفیت چطوره؟

با سلام
در حال حاضر كه همينطوره - بيشتر از 128 نميدن
از نظر كيفيت هم راضي كننده زياد نيست نسبت به گراني اي كه داره
اما بازم همه ي اينها بر ميگرده كه از چه شركت و سرويسي استفاده كنيد و در چه منطقه اي باشيد.

موفق باشيد.

hosseinboss
27-09-2010, 14:00
سلام دوستان
می خواستم بدونم مودم td-8811 از برند tp-linke با شاتل مشکلی داره یا نه؟
چون امروز که رفتم گفت تضمین نمی کنییم

wichidika
27-09-2010, 20:07
سلام دوستان

خیالت تخت باشه این حرفها همش دروغ مشهور هست .

تمام مودمها از یک استاندارد استفاده می کنند.

aquaquest
29-09-2010, 17:46
سلام دوستان
نمی دونم جای سوالم درست یا نه ، ولی به نظرم اینجا مناسب بود .
من می خوام ADSL حجمی بگیرم ، 3 گیگ در ماه ، شبانه هم رایگان ، حالا دانلودها را که شبا انجام میدم که از ترافیکم کم نشه :31: ولی می خواستم ببینم آپلود هم از ترافیکم کم می کنه ؟ یعنی فایل آپلود کنم از 3
گیگم حجم کم میشه ؟
با تشکر :11:

joe_satriani
29-09-2010, 17:47
سلام دوستان
نمی دونم جای سوالم درست یا نه ، ولی به نظرم اینجا مناسب بود .
من می خوام ADSL حجمی بگیرم ، 3 گیگ در ماه ، شبانه هم رایگان ، حالا دانلودها را که شبا انجام میدم که از ترافیکم کم نشه :31: ولی می خواستم ببینم آپلود هم از ترافیکم کم می کنه ؟ یعنی فایل آپلود کنم از 3
گیگم حجم کم میشه ؟
با تشکر :11:

با سلام
بله دوست عزيزم كم ميشه
هر آپلودي اندازه دانلودي كه ميكنيد از ترافيكتون كم ميكنه

موفق باشيد.

fanii
29-09-2010, 19:05
درود
میشه دو مودم adsl و dial-up روی کامپیوتر نصب باشه و از دو تاش بشه استفاده کرد؟
و یک سوال دیگه که اگر بازی آنلاین بخوایم انجام بدیم از حجم دانلود کم می شه واساسا محدودیتی برای این کار هست؟
ممنون

joe_satriani
29-09-2010, 19:08
درود
میشه دو مودم adsl و dial-up روی کامپیوتر نصب باشه و از دو تاش بشه استفاده کرد؟
و یک سوال دیگه که اگر بازی آنلاین بخوایم انجام بدیم از حجم دانلود کم می شه واساسا محدودیتی برای این کار هست؟
ممنون

با سلام
بله دوست عزيز ميشه استفاده كرد اما به شرطي كه دو خط جداگانه داشته باشيد
يك خط اي دي اس ال باشه و يكي هم باهاش دايل آپ رو وصل كنيد
---
براي سوال بعديتون هم از حجم كم ميكنه
اساسا هر كاري كه توي اينترنت انجام بديد ؛ از باز كردن يه سايت كوچيك گرفته تا دانلود يه فيلم 4 گيگابايتي از حج هم كم ميكنه

موفق باشيد.

hosseinboss
29-09-2010, 21:22
دوستان اگه کسی نامه ای چیزی داره که ما هم بتونیم باهاش بالاتر از 128 بگیریم حتما pm بده(برای مخابرات می خواستم) با مهر رو امضا باشه لطفا

djmerikhi
30-09-2010, 12:13
دوستان اگه کسی نامه ای چیزی داره که ما هم بتونیم باهاش بالاتر از 128 بگیریم حتما pm بده(برای مخابرات می خواستم) با مهر رو امضا باشه لطفا

دوست عزيز تا جايي كه بنده اطلاع دارم مخابرات به نامه هاي معموي و حتي شركتها به اين راحتي سرعت بالاي 128 نمي ده و به قول خودشون بايد تقاضاي شما در شورايي كارشناسي بشه تا تاييد بشه كه ميشه گفت احتمالش خيلي پايينه كه بشه اين كار را كرد چون خود بنده هم ا دو تا نامه و كلي پارتي بازي نتونستم بگيرم و رفتم سراغ شركتهاي خصوصي كه به راحتي و بدون نامه اين كار رو انجام ميدن ..:11:

hosseinboss
30-09-2010, 13:40
بابا يه نامه از يه دانشكاه دربيت(مثلا دانشكاه علمي كاربردي تفرش) اسكن كنيد بعد تمام دست نوشته ها(بغير از امضا و مهر دانشكاه) رو با يه نرم افزار باك كنيد بعد يه جايي upload كنيد
توجه داشته باشيد كه دانشكاه از محل سكونت زياد دور نباشه كه تابلو باشه

black_19_night
30-09-2010, 16:07
سلام دوستان

من 2 سال هستش همين مدل را دارم و از شاتل سرويس مي گيرم
اصلا مشكلي ندادره خيالت راحت

mohammadgame
30-09-2010, 16:32
سلام
اگه تو اینترنت فیلم نگاه کنیم خیلی از اکانتمون کم میشه ؟
کسی می دونه هر یک دقیقه چقدر کم می شه ؟

joe_satriani
30-09-2010, 16:42
سلام
اگه تو اینترنت فیلم نگاه کنیم خیلی از اکانتمون کم میشه ؟
کسی می دونه هر یک دقیقه چقدر کم می شه ؟

با سلام
به اندازه حجم فايل از حساب كم ميشه
اندازش هم بستگي داره كه فايل مورد نظر چه فرمتي داشته باشه
مثلا اگه flv باشه و حجم كل فيلمش 30 دقيقه باشه و 50 مگابايت حجم كلش باشه ، يك دقيقش ميشه چيزي حدود 2 مگابايت

موفق باشيد.

mohammadgame
30-09-2010, 17:36
با سلام
به اندازه حجم فايل از حساب كم ميشه
اندازش هم بستگي داره كه فايل مورد نظر چه فرمتي داشته باشه
مثلا اگه flv باشه و حجم كل فيلمش 30 دقيقه باشه و 50 مگابايت حجم كلش باشه ، يك دقيقش ميشه چيزي حدود 2 مگابايت

موفق باشيد.

اگه این جوری باشه فیلم رو دانلود کنیم که بهتره ؟!!!

Hamid Reza
30-09-2010, 20:29

در واقع شما با اين كارتون هم داريد فيلم رو دانلود ميكنيد

يعني مرورگرتون اون فيلم رو دانلود ميكنه و بعد بهتون نشون ميده

وب گردي هم يك نوع دانلود هست

شما وارد هر سايتي ميشيد اول مرورگر اون سايتو دانلود ميكنه و بعد به شما نمايش ميده

joe_satriani
30-09-2010, 20:31

با سلام
در ادامه صبحت هاي دوستمون hamidreza ،
در مورد دانلود گفته بوديد؛
خوب بهتر كه بهتره - اما گاهي نميشه بعضي از ويدئوها رو دانلود كرد
مثلا مثه يوتيوب - به راحتي لينك دانلود نداره

Mr.Pooya
30-09-2010, 21:42
با سلام
در ادامه صبحت هاي دوستمون hamidreza ،
در مورد دانلود گفته بوديد؛
خوب بهتر كه بهتره - اما گاهي نميشه بعضي از ويدئوها رو دانلود كرد
مثلا مثه يوتيوب - به راحتي لينك دانلود نداره

سلام
ولی اگه تنظیمات پیش فرض IDM را دست کاری نکرده باشید و Toolbar مربوط به دانلود را برنداشته باشید به راحتی موقع پخش میتوانید دانلود کنید.

amaranth_silent
01-10-2010, 21:09
سلام دوستان برا من یه مشکل پیش اومده...اینترنت پر سرعت استفاده میکنم مودمم به اینترنت وصل میشه(عکس کره زمین روشن میشه) ولی نمیتونم برم اینترنت ولی با لبتاپ داداشم وصل میشه فک کنم مشکل از تنظیمات کامپیوترم باشه چیکار کنم؟؟؟؟

عليرضا خان
02-10-2010, 09:06
من صبانت داشتم حالا چون شبانه اش خراب شده مي خوام بيام از شاتل سرويس Eco بگيرم.

ولي قبلش يك سوال داشتم:

سرعت سرويس رايگان شبانه براي همه كاربران سرويس هاي مختلف Eco يكسانه؟ يعني اگر من چه Eco 128 بگيرم چه Eco 2 مگابيت آيا سرعت سرويس شبانه رايگان براي همه ي اِكويي ها به يك اندازه است؟

mohammadgame
02-10-2010, 12:02
سلام
اگر کسی یوزر نیم و پسورد من رو بدونه و از همون شرکتی که من Adsl گرفته باشم اونم گرفته باشه می تونه از اکانت من استفاده کنه ؟
و این که چت کردن تو سایتها مثل فارسی چت یا ... اکانت زیادی کم میکنه ؟

H-R-N
02-10-2010, 14:13
سلام
اگر کسی یوزر نیم و پسورد من رو بدونه و از همون شرکتی که من Adsl گرفته باشم اونم گرفته باشه می تونه از اکانت من استفاده کنه ؟

سلام دوست عزيز من از اين روش استفاده كردم مشكلي نداشت يعني با پسورد يه نفر ديگه از همون isp كانكت شدم البته من صبانت هستم مابقي رو نميدونم البته چند روز ديگه يه خط دادم رانژه براي پارس آنلاين اونم چك ميكنم ببينم چي ميشه

در مورد چت هم فكر نكنم چيز زيادي كم كنه

joe_satriani
02-10-2010, 16:57
سلام

با سلام
بله واسه شركت ها اين اتفاقات ميفته
واسه همين شركت ها يه سيستمي دارن كه مك آدرس مودم رو ذخيره ميكنه تا هيچ مودم ديگه اي با يوزر و پسورد شما نتونه به شبكه دسترسي پيدا كنه و از اكانتتون استفاده كنه

موفق باشيد.

saurron
02-10-2010, 17:16
سلام
حالا جالبه بدونید بعضی وقتا کارمندای شرکتا از توی خونشون میشینن پای اکانتتونو حالشوو میبرن:27:.
اینو از روی بد بینی نمیگم. دیدم که میگم:13:.

Dr Hannibal
03-10-2010, 00:36
دوستان سرویس مخابرات تهران دچار مشکل شده ؟ یا فقط مرکز مخابراتی ما اینطور شده.

نت هر چند مین برای چند ثانیه بدون دریافت میشه.

djmerikhi
03-10-2010, 10:39
تا جايي كه بنده اطلاعات گرفتم اكثر شركتهاي بزرگ از اين سيستم تخصيص مك آدرس و شماره آن براي شناسايي يوزر اصلي استفاده مي كنند جز شركت صبا كه حدود 2 ماه پيش انقدر بد گندش در اومد كه شركت تا پاي لغو مجوز به واسطه شكايات بسيار رفت بعد از اون شركت نرم افزارها و سيستم امنيتي خود را به قول خودشان با صرف هزينه بسيار ارتقاء داد تا مشكل فوق را حل كنه و فعلا موفق شده در غير اون صورت دقيفا شما فقط كافي از اون شركتي كه اكانت ورود داريد هر كجا با تنها خط مشترك نصب بشي و استفاده كنيد .

mohammadgame
03-10-2010, 13:00
یعنی از اکانت من پیچونده می شه !!!!
من یکی از آشناها رو آوردم که مودم رو برام ردیف کرد . همه چیز کامپیوترم رو می دونه یوزر پسورد اکانتم رو هم داره یعنی می تونه از خونه خودشون از اکانتم استفاده کنه ؟!!!
اتفاقاً برای منم صبا نت هستش !

joe_satriani
03-10-2010, 13:36
من یکی از آشناها رو آوردم که مودم رو برام ردیف کرد . همه چیز کامپیوترم رو می دونه یوزر پسورد اکانتم رو هم داره یعنی می تونه از خونه خودشون از اکانتم استفاده کنه ؟!!!

با سلام
اگه اون طرف هم صبانت باشه و مك آدرس مودم رو شركت تخصيص نداده باشه بله ميتونه به راحتي كانكت شه

موفق باشيد.

djmerikhi
03-10-2010, 15:22

صبا نت از اين مشكلات تا 2 ماه پيش همانطور كه گفتم بسيار داشت اما الان اعلام مي كنه ديگه نداره كه بنده هم شك دارم چون يكي از دوستان كه خود شاكي بود و شكايت كرده بودذ به نظرش هنوز اكانت دزدي داره :41: ولي شما ميتوني زنگ بزني نمايندگي خريدت و تقاضاي تغيير پسورد رو بديد اگر مشكل حل شد متاسفانه دوستان خيانت كرده ولي اگر تغيير حاصل نشد بعيده اتفاق خاصي افتاده باشه راستي يادم رفت بگم شما قبلش توي سايت صبا اطلاعات زمان هاي تماس و حجم دانلود را بگير شايد شك شما بي مورد باشه ....:11:

Hamed 360
03-10-2010, 18:25
چجوری باید اینترنت رو از سر خط بگیریم !!؟ یکی بم گفت این کارو بکن

zigma94
03-10-2010, 21:49
سلام
لطفا یه نفر آدرس یکی از این سایتهایی که 4 رقم اول شماره رو وارد میکنیم و آی اس پی های ارائه کننده سرویس توی منطقه رو میگن رو بده
باسپاس

joe_satriani
03-10-2010, 22:26

با سلام
یعنی اینکه به دم در خونتون که یه سیم تلفن اومده و از اون انشعاب به داخل خونه گرفتید استفاده کنید

موفق باشید.

zigma94
03-10-2010, 22:38
یه چیزی هست توی ساختمونتون به اسم "جعبه تقسیم" ، حالا یا توی پارکینگ یا هر جای دیگه
باید بری مودمتو با یه سوکت تلفن بهش وصل کنی

djmerikhi
04-10-2010, 08:30
سلام
لطفا یه نفر آدرس یکی از این سایتهایی که 4 رقم اول شماره رو وارد میکنیم و آی اس پی های ارائه کننده سرویس توی منطقه رو میگن رو بده
باسپاس

دوست عزيز شما مي تونيد از آدرسهايي كه در بالاي همين موضوع براي نظر سنجي اومده استفاده كنيد ملا از ادرس صبا يا پارس آنلاين و يا ....

aliram38
04-10-2010, 10:47
سلام
باسپاس

فکر کنم منظورت اینه:

Hamed 360
04-10-2010, 11:19
با سلام
یعنی اینکه به دم در خونتون که یه سیم تلفن اومده و از اون انشعاب به داخل خونه گرفتید استفاده کنید

موفق باشید.
خب چجوری باید ازش سیم بگیرم ؟

djmerikhi
04-10-2010, 14:17

اگر منظورتون اينه كه با اينكار مي خواهيد افزايش سرعت حدود 5-10 درصد را تجربه كنيد يا خودتون مي ريد به مقدار فاصله كافوي دم در تا دستگاه سيم جنس خوب مي گيري يا زنگ ميزني يه برقكار تا بياد برات سيم كشي كني ....

REZAt1980
04-10-2010, 15:45
سلام.

من سرویس 256 از ماهانت نت(پیشگامان کویر) دارم، که همیشه سرعت بالاتر میدن. و از لحاظ سرعت دانلود خوبه.

پینگم معمولا رو 120 بوده، تو سرورهای داخلی. اما دو روزه که 400، 500 هست. و بیچاره کرده ما رو.

الان زنگ زدم شرکتش میگه : ما تضمینی در مورد پینگ نداریم. هیچ کاری هم نمیکنم و درست نمیشه؟؟

واقعا اینطوریه؟ هیچ تضمینی ندارند؟

joe_satriani
04-10-2010, 16:18
سلام.

من سرویس 256 از ماهانت نت(پیشگامان کویر) دارم، که همیشه سرعت بالاتر میدن. و از لحاظ سرعت دانلود خوبه.

پینگم معمولا رو 120 بوده، تو سرورهای داخلی. اما دو روزه که 400، 500 هست. و بیچاره کرده ما رو.

الان زنگ زدم شرکتش میگه : ما تضمینی در مورد پینگ نداریم. هیچ کاری هم نمیکنم و درست نمیشه؟؟

واقعا اینطوریه؟ هیچ تضمینی ندارند؟

با سلام
بله همينطوريه - اما تازگيا پينگ همه شركتها رفته بالا - بايد كمي صبر كنيم - احتمالا مشكل موقتي هست و دليلش هم نامعلوم

موفق باشيد.

با سلام
معمولا اون پايين بايد يه پريز باشه كه از توش سيم رفته به داخل ساختمون
همون رو بايد ازش بگيريد و به مودم وصل كنيد
يعني در واقع بايد سيمي كه مستقيم از توي كوچه اومده رو بدون هيچ واسطي وصل كنيد

موفق باشيد.

Ali*Reza
04-10-2010, 18:10
سلام

لطف کنید یه توضیح در مورد پینگ بدید که کلا چی هست و تو چه رنجی باشه خوبه ؟
این تست منه :

fujitsu.siemens
04-10-2010, 18:36
سلام

این تست منه :

در تاپیک زیر یکی از دوستان کاملاً توضیح داده اند:

Hamid Reza
04-10-2010, 18:38
سلام
باسپاس

سلام

سلام

این تست منه :

سلام
اين پست رو بخونيد
همه چيز در مورد پينگ

Ali*Reza
04-10-2010, 20:31
من روزی 2 یا 3 ساعت از اینترنت استفاده میکنم ، می خواستم بدونم بعد از استفاده از اینترنت ، مودم رو خاموش کنم یا اینکه خاموش و روشن کردن زیاد مودم ضرر داره ؟

fujitsu.siemens
04-10-2010, 20:51
من روزی 2 یا 3 ساعت از اینترنت استفاده میکنم ، می خواستم بدونم بعد از استفاده از اینترنت ، مودم رو خاموش کنم یا اینکه خاموش و روشن کردن زیاد مودم ضرر داره ؟

ضرر نداره. اگه مصرفتون در حد همین 2 یا 3 ساعته خب خاموش کنید. برای من که 4 ساله روشنه.

zigma94
04-10-2010, 21:12
میشه یه نفر توضیح بده اعدادی که جلوی upstream و downstream توی صفحه کانفیگ مودم نوشته شده ، دقیقا نشون دهنده ی چیه ؟

joe_satriani
04-10-2010, 21:36
میشه یه نفر توضیح بده اعدادی که جلوی upstream و downstream توی صفحه کانفیگ مودم نوشته شده ، دقیقا نشون دهنده ی چیه ؟

با سلام
حداكثر ظرفيت سرعت خطتون براي دانلود و آپلود

موفق باشيد.

ساحل 1
05-10-2010, 16:38
سلام.من الان امکان ثبت نام در 3 شرکت پارس انلاین ،ماهان نت و مخابرات رو دارم؟اما نمیدونم کدوم رو اتخاب کنم!کدوم بهتره؟
از لحاظ قیمت هم اگر با هزینه نصب و مودم و شارز ماه اول حساب کنیم اول ماهان نت بیشتره بعد پارس انلاین و اخر مخابرات.اما هزینه ماهیانه اول پارس انلاین بعد ماهان

حالا کدوم بهتره؟

joe_satriani
05-10-2010, 16:59
سلام.من الان امکان ثبت نام در 3 شرکت پارس انلاین ،ماهان نت و مخابرات رو دارم؟اما نمیدونم کدوم رو اتخاب کنم!کدوم بهتره؟
از لحاظ قیمت هم اگر با هزینه نصب و مودم و شارز ماه اول حساب کنیم اول ماهان نت بیشتره بعد پارس انلاین و اخر مخابرات.اما هزینه ماهیانه اول پارس انلاین بعد ماهان

حالا کدوم بهتره؟

با سلام
اگه از مخابرات ميتونيد سرويس بگيريد پيشنهاد من هم همون مخابرات هست
حداقل ميدونيد كه پولتون رو داريد ميديد به خود مخابرات و اينكه سرويس هاي مخابرات هم ترافيك نامحدود هستن

موفق باشيد.

*PiNk PaNTHeR*
05-10-2010, 18:19
با سلام
حداقل ميدونيد كه پولتون رو داريد ميديد به خود مخابرات و اينكه سرويس هاي مخابرات هم ترافيك نامحدود هستن

موفق باشيد.

ولی مخابرات بهتون بیشتر از 128 نمیده.
در حالی که بقیه بهتون اسما 128 میدن ولی رسما 1 مگابیت میدن.

Hamid Reza
05-10-2010, 18:23

حالا کدوم بهتره؟

سلام

بستگي به استفادتون داره

اگه شما نياز به سرعت بالا دارين مسلما مخابرات گزينه خوبي نيست

چون اولا سرعتهاي مخابرات لبه گفته كاركنان خودش سرعت واقعي نيست و كمتر از اون چيزي هست كه ميگن و دوما نامحدود هست بنابراين نبايد انتظار سرعت بالاي رو داشته باشيد

سرويس هاي حجمي از نظر سرعت بهتر از نامحدودها هستن

اما اگه از اون دسته آدمهايي هستين كه به سرعت معمولي قانعين و ميتونيد با سرعت دانلود 14،15 سر كنين و حوصله مديريت حجم و دردسرهاش رو ندارين مخابرات بهترين گزينه هست

همه چيز بستگي به خودتون و نوع استفادتون داره

joe_satriani
05-10-2010, 19:25
ولی مخابرات بهتون بیشتر از 128 نمیده.
در حالی که بقیه بهتون اسما 128 میدن ولی رسما 1 مگابیت میدن.

با سلام
من طبق هزينه اي كه دوستمون گفتن واسشون مخابرات رو پيشنهاد دادم كه كم هزينه تر واسشون باشه
اگه نه بستگي به خيلي معيارها مثه استفادشون، سرعتشون، خدماتش و .... داره - اما توي پستشون هزينه رو ملاك قرار دادم و فكر ميكنم ايشون هم هزينه واسشون ملاك هست

موفق باشيد.

P.30.MAN
05-10-2010, 19:47
من امروز یه مشکل برام به وجود اومده اونم اینه که چراغ adsl ثابت هستش ولی به اینترنت کانکت نمیشه حالا چه کار کنم؟؟؟

Hamid Reza
05-10-2010, 22:00
من امروز یه مشکل برام به وجود اومده اونم اینه که چراغ adsl ثابت هستش ولی به اینترنت کانکت نمیشه حالا چه کار کنم؟؟؟

سلام

دلايل زيادي ميتونه داشته باشه

گاهي مشكل از ISP هست مثلا در ساعاتي از بعضي روزها اينطور ميشه

گاهي ميتونه مشكل از تنظيمات مودم باشه

و خيلي چيزاي ديگه

بايد بررسي بشه

ولي خب شما ميگين تازه اين مشكل بوجود اومده احتمال ميدم از ISP باشه

P.30.MAN
05-10-2010, 22:06
سلام

دلايل زيادي ميتونه داشته باشه

گاهي مشكل از ISP هست مثلا در ساعاتي از بعضي روزها اينطور ميشه

گاهي ميتونه مشكل از تنظيمات مودم باشه

و خيلي چيزاي ديگه

بايد بررسي بشه

ولي خب شما ميگين تازه اين مشكل بوجود اومده احتمال ميدم از ISP باشه

حالا باید چکار کنم اگه از isp باشه خودش درست میشه؟؟؟؟:20:
البته تازه که شاید نباشه بعد از تقریبا دو هفته که باهاش کار نکرده بودم حالا دیدم این مشکل براش به وجود اومده!!!

Hamid Reza
05-10-2010, 22:15
حالا باید چکار کنم اگه از isp باشه خودش درست میشه؟؟؟؟:20:
البته تازه که شاید نباشه بعد از تقریبا دو هفته که باهاش کار نکرده بودم حالا دیدم این مشکل براش به وجود اومده!!!

شارژتون تموم نشده احيانا؟:31:

اگه تا فردا درست نشد و مطمئن شديد كه مشكل از ISP هست يه تماس با پشتيبانيش بگيريش

Judas_Kiss
06-10-2010, 03:16
دوستان من از یه کانکشن استفاده میکنم...این ارور رو میده

جانه من کمک کنید

Error (Error Code 101):
The client clock and the server clock are not synchronized with each other. Check the time settings.

joe_satriani
06-10-2010, 14:18
دوستان من از یه کانکشن استفاده میکنم...این ارور رو میده

جانه من کمک کنید

Error (Error Code 101):
The client clock and the server clock are not synchronized with each other. Check the time settings.

با سلام
به نظر ميرسه ساعت ها مشكل دارن
زمان پي سي خودتون رو چك كنيد كه درست باشه

موفق باشيد.

ساحل 1
06-10-2010, 16:23
[QUOTE=joe_satriani;5487859]با سلام

موفق باشيد.[

مخابرات از نظر امنیت چطوره؟!!!!
ماهان نت وپارس انلاین چطورن؟ کلا از نظر کارایی به قیمت کدوم رو پیشنهاد میدید؟

hosseinboss
06-10-2010, 16:32

موفق باشيد.[

خوبه خودت می گی مخابرات
باید اینطور تصور کنی که یه چیزی حدود ده بیست نفر از حضرات دارن اون چیزی که شما تو اینترنت میبینی رو میبینن و میشنون:27: اما از نظر و کیفیت قیمت تقریبا مخابرات بهتره

fujitsu.siemens
06-10-2010, 17:59
باید اینطور تصور کنی که یه چیزی حدود ده بیست نفر از حضرات دارن اون چیزی که شما تو اینترنت میبینی رو میبینن و میشنون:27:

نگید آقا. ملت رو نترسونید. این حرفا نیست.

joe_satriani
06-10-2010, 19:16

موفق باشيد.[

با سلام
مخابرات از لحاظ امنيت خوبه - و اينكه كاربر تحت نظر خود مخابرات هست
اما سرعت واقعي رو براي پهناي باندتون ارائه ميكنن + هزينه ي واقعا پايين
اگه هزينه و سرعت پايينتر واستون خوبه كه به شدت مخابرات رو توصيه ميكنم - اگه ميتونيد ازش سرويس بگيريد حتما اين كار رو بكنيد
اما اگه سرعت بالاتر رو ميخوايد و همينطور هزينتون ميره بالاتر سمت شركتها بريد
از نظر كارايي همشون كار هم رو ميكنن اما يكي ارزونتر يكي گرونتر

موفق باشيد.

---------- Post added at 07:16 PM ---------- Previous post was at 07:12 PM ----------

[QUOTE=ساحل 1;5491000]
خوبه خودت می گی مخابرات
باید اینطور تصور کنی که یه چیزی حدود ده بیست نفر از حضرات دارن اون چیزی که شما تو اینترنت میبینی رو میبینن و میشنون:27: اما از نظر و کیفیت قیمت تقریبا مخابرات بهتره

با سلام
به قول دوستمون اينطوري نگيد - ميترسن مردم :27:
---
اينطوري هم كه ميگيد نيست :20:
در ثاني اگه هم بخوان ببينن مگه آدم داره چيكار ميكنه كه نبينن
مثلا الان يكي رو ببينن كه توي پي سي ورد هست و داره نظر ميزنه چه به دردشون ميخوره :31:

موفق باشيد.

omid-p30
06-10-2010, 19:39
دوستان من از یک خط جداگونه که هیچ تلفنی بهش وصل نیست از صبا نت سرویس دارم.

میخوام از خط اصلی خونه سرویس مخابرات رو بگیرم تا اگر ازش راضی نبودم پورت صبا رو از دست ندم.

فقط میخوام بدونم این که سرویس روی یک خط آزاد باشه یا روی خط تلفن مورد استفاده خونه ، تاثیری روی سرعت و کیفیت اینرتنت میذاره یا نه ؟

اگر آره بیخیال قضیه شم و همین خط صبانت رو بگم از رانژه در بیارند ؟

ممنون.

s_paliz
06-10-2010, 19:42
در ثاني اگه هم بخوان ببينن مگه آدم داره چيكار ميكنه كه نبينن هیچ کااری نمیکنن....! مثل رفیق ما میان میگیرنش! بعد با ۱۰۰ میلیون وثیقه ولش میکنن! البته این رفیق ما .. آره!!

شما اگر کاری داری چیز پی ان مطمئن گیر بیار...

joe_satriani
06-10-2010, 21:04
هیچ کااری نمیکنن....! مثل رفیق ما میان میگیرنش! بعد با ۱۰۰ میلیون وثیقه ولش میکنن! البته این رفیق ما .. آره!!

شما اگر کاری داری چیز پی ان مطمئن گیر بیار...

با سلام
خوب من عرض كردم كه كارهاي معمولي كه افراد با اينترنت انجام ميدن مد نظرم بود
نه اينكه هر كاري كه كردي و نكردي رو :31:
خوب هر كاري كه آدم بخواد انجام بده رو كه توي كره ماه هم انجام بديم و هر شركتي و چيزي بهمون بده بازم ميتونن ردمون رو بگيرن - و خداوند آي پي براي سيستم ها آفريد :31:

موفق باشيد.

دوستان من از یک خط جداگونه که هیچ تلفنی بهش وصل نیست از صبا نت سرویس دارم.

میخوام از خط اصلی خونه سرویس مخابرات رو بگیرم تا اگر ازش راضی نبودم پورت صبا رو از دست ندم.

فقط میخوام بدونم این که سرویس روی یک خط آزاد باشه یا روی خط تلفن مورد استفاده خونه ، تاثیری روی سرعت و کیفیت اینرتنت میذاره یا نه ؟

اگر آره بیخیال قضیه شم و همین خط صبانت رو بگم از رانژه در بیارند ؟

ممنون.

با سلام
نه فرقي نميكنه در مورد كيفيت و ....
اما مخابرات هم تا جايي كه ميدونم روي خط فيبر نوري اينترنت واگذار ميكنه
و شما كه از شركت داريد يعني خطتون مسي هست
يعني مخابرات الان گفته ميتونه بهتون اينترنت رو بده؟!

موفق باشيد.

omid-p30
06-10-2010, 21:08
با سلام
خوب من عرض كردم كه كارهاي معمولي كه افراد با اينترنت انجام ميدن مد نظرم بود
نه اينكه هر كاري كه كردي و نكردي رو :31:
خوب هر كاري كه آدم بخواد انجام بده رو كه توي كره ماه هم انجام بديم و هر شركتي و چيزي بهمون بده بازم ميتونن ردمون رو بگيرن - و خداوند آي پي براي سيستم ها آفريد :31:

موفق باشيد.

با سلام
نه فرقي نميكنه در مورد كيفيت و ....
اما مخابرات هم تا جايي كه ميدونم روي خط فيبر نوري اينترنت واگذار ميكنه
و شما كه از شركت داريد يعني خطتون مسي هست
يعني مخابرات الان گفته ميتونه بهتون اينترنت رو بده؟!

موفق باشيد.
آره خب. گفتند میدیم.

masoud93
06-10-2010, 23:24
من اراک زندگی میکنم.

می خواستم ببینم کدوم شرکت از همشون بهتره.

ممنون.

Fusi0n
07-10-2010, 12:32
دوستان به نظر داره یک خبرایی میشه بلاخره سقف سرعت تغییر میکنه :)

ببینم شنبه اخبار رسما اعلام میکنه تو مجلس یا نه :)

joe_satriani
07-10-2010, 14:40
دوستان به نظر داره یک خبرایی میشه بلاخره سقف سرعت تغییر میکنه :)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدببینم شنبه اخبار رسما اعلام میکنه تو مجلس یا نه :)

با سلام
اگه اين تغيير و برداشتن محدوديت با گرون كردن هميني كه هست همراه نشه خوبه
وگرنه فايده اي نداره

موفق باشيد.

من اراک زندگی میکنم.

می خواستم ببینم کدوم شرکت از همشون بهتره.

ممنون.

با سلام
دوست عزيزم شما در اين تاپيك ميتونيد مطرح و سرچ كنيد

Adsl/ شهر اراک

موفق باشيد.

آره خب. گفتند میدیم.

با سلام
خوب اگه ميدن كه هيچي
شما اينترنت رو روي هر كدوم از خطوط انداختيد مشكلي نداره و توي كيفيت تاثير چنداني نداره

موفق باشيد.

s_paliz
07-10-2010, 15:09
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران گفت: بر اساس دستور وزیر ارتباطات سرعت اینترنت در منازل افزایش می یابد.زرشک...............

وی با اشاره به واگذاری اینترنت از طریق شرکت‌ مخابرات گفت: مخابرات هنوز به طور کلی در بخش ADSLوارد نشده و فقط به میزان بسیار محدود برای سازمان‌ها و نهاد‌ها این ارتباطات را داریم.مدیر عاملی که نمیدونه هنوز به کجاها adsl میدن:2: درحالی که به منازل هم میدن:13:

*PiNk PaNTHeR*
07-10-2010, 16:12
دوستان اینقدر سر پهنای باند غرغر نکنید. با سیلی صورتشون رو سرخ نگه داشتن تا الان.

Mr.Pooya
07-10-2010, 18:28
سلام
پینگ 160 تا 170 از 4.2.2.4 چطوره ؟؟ خوبه یا بالا ؟؟

Mr.Pooya
07-10-2010, 22:30
سلام مجدد
من با IDM دانلود میکنم . اگه با چند تا کانکشن باشه سرعت بهتره ؟؟ من با 8 تا کانکشن دانلود میکنم 16 تا بهتر نیست کلاً چند کانکشن باشه بهتره ؟؟

Gamexland
07-10-2010, 22:45
سلام
پینگ 160 تا 170 از 4.2.2.4 چطوره ؟؟ خوبه یا بالا ؟؟

درود
عالیه:11:

---------- Post added at 10:45 PM ---------- Previous post was at 10:44 PM ----------

سلام مجدد
من با IDM دانلود میکنم . اگه با چند تا کانکشن باشه سرعت بهتره ؟؟ من با 8 تا کانکشن دانلود میکنم 16 تا بهتر نیست کلاً چند کانکشن باشه بهتره ؟؟

درود
اگر حین دانلد میخواید وبگردی هم بکنید روی 1 یا 2 بزارید اگر میخوای فول بگیرید 16 باید بزارید:11:

Hamid Reza
07-10-2010, 23:10
سلام مجدد

سلام

زياد فرقي نميكنه

مال من هميشه روي 8 هست

البته توي دانلود شبانه مثلا يه مقدار 16 تا كانكشن تاثير داره چون از پهناي باند نهايت استفاده رو ميكنه ولي خب اونقدر چشمگير نيست

بعدشم بعضي سايتها اصلا اجازه استفاده از 16 تا كانكشن رو نميدن

مثلا همين سايتهاي دانلودها يا ميهن دانلود و ... محدود شدن به يه تعداد خاصي كانكشن

fujitsu.siemens
09-10-2010, 16:15
سلام

بعد از اتمام حجم ترافیک پس از چه مدت زمانی پورت تخلیه میشه؟ تا پایان دوره قرارداد؟ پس از یک هفته؟ برای تخلیه سریعتر پورت باید درخواست داد؟

mghaffari49
09-10-2010, 16:59
من الان (یعنی تا آخر امروز) از سرویس A-SL8-128 شرکت لایزر استفاده میکنم که همونطور که از اسمش معلومه ترافیک دوره‌ش 8 گیگه. اینم حال و روزش:

حالا با توجه به اینکه منطقه مخابراتی من شهید رمضانیه (5567) و البته با توجه به اینکه ماهی 23 تومان می‌ریزم تو جیب لایزر، آیا شرکت دیگه‌ای هست که برای پرداخت این 23 تومان سزاوارتر باشه؟

joe_satriani
09-10-2010, 18:24
سلام

بعد از اتمام حجم ترافیک پس از چه مدت زمانی پورت تخلیه میشه؟ تا پایان دوره قرارداد؟ پس از یک هفته؟ برای تخلیه سریعتر پورت باید درخواست داد؟

با سلام
معمولا بعد از 4-5 روز خود به خود پورتتون خالي ميشه
اما اگه زودتر هم بخوايد بايد بله درخواست بديد كه 1-2 روز طول ميكشه

موفق باشيد.

Hamid Reza
09-10-2010, 19:35
سلام

سلام
بستگي به شركتش داره
اما اگه درخواست بدين احتمالا رسيدگي بشه
ولي اگه حجمتون تموم شده ولي مهلت قراردادتون مونده شركت معمولا بعد از اتمام قرارداد اقدام به تخليه پورت ميكنه

يعني شما اگه 20 روز ديگه مهلت قراردادتون باقيه مطمئن باشيد تا درخواست نديد پورتتون تخليه نميشه
من مثلا آسياتك داشتم قبلا بعد از يك ماه پورتو تخليه كردن
بيچارم كرده بودن
علت كارشون اينه كه نميخوان مشتري رو از دست بدن
ولي خب شركت با شركت فرق داره

من الان (یعنی تا آخر امروز) از سرویس A-SL8-128 شرکت لایزر استفاده میکنم که همونطور که از اسمش معلومه ترافیک دوره‌ش 8 گیگه. اینم حال و روزش:

حالا با توجه به اینکه منطقه مخابراتی من شهید رمضانیه (5567) و البته با توجه به اینکه ماهی 23 تومان می‌ریزم تو جیب لایزر، آیا شرکت دیگه‌ای هست که برای پرداخت این 23 تومان سزاوارتر باشه؟

سلام
لايزر شركت خيلي خوبيه
جاي تعجب داره كه وضعيت اينه
شما با پشتيباني تماس گرفتيد؟؟

منطقه شما اين شركتها هم سرويس ميدن
آسياتك
داتك
پارس آنلاين
صبانت
پيشگامان
سپنتا

كه همشون تو بعضي جاها داراي مشكلاتي هستن بنابراين نميتونم قطعي بگم كدوم شركت تو منطقه شما بهتره
به نظرم يه تحقيق بكنيد تا نتيجه خوبي بدست بيارين
ولي به نظر من سپنتا يه سر و گردن از بقيشون بالاتره
اين نظر منه
بازم تخقيق كنيد خيلي بهتره

artemis21
10-10-2010, 03:20
درود به همگی شما عزیزان
بجه ها من اکر بخوام دانلود 50kb داشته باشم.. باید چه سرعتی رو بگیرم؟۱۲۸ یا ۲۵۶(اگر هم دادن ۵۱۲(میگن نمیدیم.. اما مثل اینکه میدن)) کدوم شرکت بهترینش رو بدون محدودیت دانلود میده؟ البته من سرعت دانلودی میخوام بین 40 تا 60Kb. تو سایت این شرکت ها بس که گشتم گیج شدم. ما واسه ۵۰-۶۰ تا پهنای باند باید بکشیم خودمونو.. کلی پول بدیم.. آخرشم اون چیزی که گفتن نمیشه.. اونوقت یه جایی مثل ژاپن مردم یک هزارم درآمدشون رو هزینه اینترنت با سرعت دریافت و دانلود ۶۲mb میکنن!!!
من چندین سال بود که مشتری سپنتا بودم. سرعت ۱۲۸ دانلودش ۱۷ تا ۲۲ بود و ۲۵۶ هم ۲۴ تا ۳۲ اگر اشتباه نکنم. یک سالی میشه از ای دی اس ال دور بودم و درگیر کار. میخوام ببینم تغییری کرده این سرعت دریافت فایل(دانلود) یا نه؟ بهتر شده یا هنوز....

sei_pm
10-10-2010, 06:23
درود به همگی شما عزیزان
بجه ها من اکر بخوام دانلود 50kb داشته باشم.. باید چه سرعتی رو بگیرم؟۱۲۸ یا ۲۵۶(اگر هم دادن ۵۱۲(میگن نمیدیم.. اما مثل اینکه میدن)) کدوم شرکت بهترینش رو بدون محدودیت دانلود میده؟ البته من سرعت دانلودی میخوام بین 40 تا 60Kb. تو سایت این شرکت ها بس که گشتم گیج شدم. ما واسه ۵۰-۶۰ تا پهنای باند باید بکشیم خودمونو.. کلی پول بدیم.. آخرشم اون چیزی که گفتن نمیشه.. اونوقت یه جایی مثل ژاپن مردم یک هزارم درآمدشون رو هزینه اینترنت با سرعت دریافت و دانلود ۶۲mb میکنن!!!
من چندین سال بود که مشتری سپنتا بودم. سرعت ۱۲۸ دانلودش ۱۷ تا ۲۲ بود و ۲۵۶ هم ۲۴ تا ۳۲ اگر اشتباه نکنم. یک سالی میشه از ای دی اس ال دور بودم و درگیر کار. میخوام ببینم تغییری کرده این سرعت دریافت فایل(دانلود) یا نه؟ بهتر شده یا هنوز....

اگر اینترنت نامحدود با اون سرعت می خواهید باید از مبین نت یا ارانسل 512 نامحدود بگیرید ماهی 60 تومن که البته مبین نت فعلا 512 نا محدود میده. اگر هم با مدرک واسه 128 به بالا مشکل دارید می تونید از پارس آنلاین 128 حجمی بگیرید با 8 گیگ حجم حدود 25 تومن که روی 2 مگ بسته میشه.

sam.sum
10-10-2010, 12:04
سلام
من حدود 2 سال هستش از 256 نا محدود داتک با قیمت 26 هزار تومان استفاده می کنم چون مشترک قدیمی بودم قیمتش اضافه نشده ولی داریم خونمون رو عوض می کنیم که دیگه با این قیمت نمی تونم از داتک adsl بگیرم شما شرکتی سراغ ندارین که با30 -40 تومان توی تهران 256 نامحدود بده؟

Hamid Reza
10-10-2010, 20:05
سلام
من حدود 2 سال هستش از 256 نا محدود داتک با قیمت 26 هزار تومان استفاده می کنم چون مشترک قدیمی بودم قیمتش اضافه نشده ولی داریم خونمون رو عوض می کنیم که دیگه با این قیمت نمی تونم از داتک adsl بگیرم شما شرکتی سراغ ندارین که با30 -40 تومان توی تهران 256 نامحدود بده؟

سلام

الان شركتهاي زيادي نيستن كه نامحدود بدن
اكثرن سرويسهاشون رو محدود كردن

الان مثلا سپنتا هست ميده 49 تومن 256 رو و 192 رو ميده 39 تومن

يه شركت هم هست اسمش اوراكل هست سرويساي خوبي ميده با هزينه مناسب و راه اندازي رايگان
به نظرم واسه شما گزينه خوبيه
اينم ليست قيمتاش

hosseinboss
11-10-2010, 01:16
دوستان
مي خواستم بدونم توي نامه دانشكاه(براي سرعتهاي بالاتر از 128)همين كه قيد بشه دانشجو هستيم و نوشته باشه((از دانشكاه به فلان شركت يا مخابرات))كفايت مي كنه يا موارد ديكه اي هم هست؟

joe_satriani
11-10-2010, 17:16
دوستان
مي خواستم بدونم توي نامه دانشكاه(براي سرعتهاي بالاتر از 128)همين كه قيد بشه دانشجو هستيم و نوشته باشه((از دانشكاه به فلان شركت يا مخابرات))كفايت مي كنه يا موارد ديكه اي هم هست؟

با سلام
شاید با این متنی که گفتید بشه
اما یه اشاره ای هم بشه که برای استفاده از اینترنت میخواید درست میشه
چون اگه به این باشه شما با کارت هم میتونید اینترنت بگیرید

موفق باشید.

Mr.Pooya
11-10-2010, 17:40
با سلام
شاید با این متنی که گفتید بشه
اما یه اشاره ای هم بشه که برای استفاده از اینترنت میخواید درست میشه
چون اگه به این باشه شما با کارت هم میتونید اینترنت بگیرید

موفق باشید.

سلام

اتفاقاً گفتید با کارت بعضی جاها با کارت دانشگاه مجازی که همون پیام نور باشه هم سرعت بالای 128 میدند چند جا بود من پرسیدم میدادند .

joe_satriani
11-10-2010, 18:01
سلام

اتفاقاً گفتید با کارت بعضی جاها با کارت دانشگاه مجازی که همون پیام نور باشه هم سرعت بالای 128 میدند چند جا بود من پرسیدم میدادند .

با سلام
بله بعضی جاها
من خود دوستم از یه شرکت درپیتی در یه منطقه درپیت :31: با کارت گرفته تازه کارت هم قدیمی بوده :31: و دقت نکردن به تاریخش
اما عرف این هست که یه نامه هم باشه که متقاضی میخواد از اینترنت برای تحقیق و اینا استفاده کنه
البته اینم محدودیت داره
مثلا به نخبه ها و کسانی که در مقاطع بالا مثه دکترا و فوق لیسانس هستن سرعت های بالاتر از 1 مگ هم میدن

موفق باشید.

Mr.Pooya
11-10-2010, 18:16
با سلام
بله بعضی جاها
من خود دوستم از یه شرکت درپیتی در یه منطقه درپیت :31: با کارت گرفته تازه کارت هم قدیمی بوده :31: و دقت نکردن به تاریخش
اما عرف این هست که یه نامه هم باشه که متقاضی میخواد از اینترنت برای تحقیق و اینا استفاده کنه
البته اینم محدودیت داره
مثلا به نخبه ها و کسانی که در مقاطع بالا مثه دکترا و فوق لیسانس هستن سرعت های بالاتر از 1 مگ هم میدن

موفق باشید.

سلام

درپیت !!!!!!!!! نه من از یکی از نمایندگی های صبانت سوال کردم مثل اینکه اگه مرفتم شرکت بدون نامه هم میداد :31: گفت اگه کارت دانشجویی هم باشه قبول میکنیم بهش گفتم کارت دانشجویی ندارم گفت مدارک را بفرست تا ببینیم چی میشه :18: :27:

ولی یکی از شرکت های معروف هم بود فکر کنم که با کارت دانشگاه مجازی میداد .

اینا همه به کنار شهراد بدون نامه 1 مگ هم میده :8:

mahy007
12-10-2010, 21:04
کسی شرکتی سراغ داره که نت نامحدود حداقل 512 و ماهیانه حداکثر 20 تومن بده ؟؟!؟!!
سرعت دانلودش نمیخوام کمتر از 60 باشه !!

joe_satriani
12-10-2010, 21:13

با سلام
نه دوست عزیزم با این شرایطی که گفتید نیست

موفق باشید.

sei_pm
12-10-2010, 23:35

باید به امید مخابرات باشیذ البته اگر طرح افزایش سرعت خانگی تصویب و ابلاغ بشه.

Rayzan
13-10-2010, 05:55
مرکز مخابرات بنده شهید آیت ( شرق تهران ) و الان از سرویس های 128 صبانت استفده می کنم . چند وقتی است که سرعت میانگین دانلود شبانه صبانت از 35kb ( که سرعت پایینی بود ) به 25kb رسیده است و سرعت دانلود روزانه مانند قبل تقریبا 110kb است . کلا سرعت سرویس دهی صبانت خیلی نوسان دارد . از دوستان کسی برای مرکز مخابراتی بنده سرویس دهنده بهتری برای مخصوصا دانلود شبانه سراغ دارد . نظرتان راجب به سرویس های خود مخابرات چیست .

joe_satriani
13-10-2010, 09:54
مرکز مخابرات بنده شهید آیت ( شرق تهران ) و الان از سرویس های 128 صبانت استفده می کنم . چند وقتی است که سرعت میانگین دانلود شبانه صبانت از 35kb ( که سرعت پایینی بود ) به 25kb رسیده است و سرعت دانلود روزانه مانند قبل تقریبا 110kb است . کلا سرعت سرویس دهی صبانت خیلی نوسان دارد . از دوستان کسی برای مرکز مخابراتی بنده سرویس دهنده بهتری برای مخصوصا دانلود شبانه سراغ دارد . نظرتان راجب به سرویس های خود مخابرات چیست .

با سلام
دوست عزیزم البته برای سرعت های شبانه همینطوریه و نوسان زیاد هست و بعضا هم سرعت دانلود کم هست
اما در مورد مخابرات هم که گفتید سرعتش خیلی پایین تر از این حرفاس
چون در واقع اینترنت واقعی رو بهتون میده و به طور مثال سرعت روزانه دانلودتون 16 هست

موفق باشید.

abtin1
13-10-2010, 12:32
سرعت adsl من اینه خوبه یا نه؟
به من توضیح بدین . ممنون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

djmerikhi
13-10-2010, 13:48
به من توضیح بدین . ممنون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزيز ابتدا بگيد از چه سرعتي و از كدام شركت گرفتيد :11:
مثلا اگر 128 گرفتيد ميشه گفت خوبه و لي اگر بالاتر هست .....

Hamid Reza
13-10-2010, 17:50
به من توضیح بدین . ممنون

سلام

بله - اگه اينترنتتون 128 هست سرعت دانلودتون خوبه چون استاندارد دانلود 128 ازاين پايين تره

اولي سرعت دانلودتون و دومي سرعت آپلودتون

البته بهترين و مناسب ترين تست تجربه عملي سرعت دانلود هنگام دانلود يه فايل هست

اونجا هست كه سرعت حقيقيتون معلوم ميشه

اون پايين هم پينگتون هست

دوست عزيز ابتدا بگيد از چه سرعتي و از كدام شركت گرفتيد :11:
مثلا اگر 128 گرفتيد ميشه گفت خوبه و لي اگر بالاتر هست .....

دوست عزيز خودش isp رو نوشته كه
صبانت هست ديگه

mahy007
13-10-2010, 19:29
کسی از دوستان از ماکس نت سرویس میگیره ؟
سرعتش چجوریاس ؟

B.J.U
14-10-2010, 00:06
من میخوام یه adsl بگیرم که سرعتش 128 باشه و نا محدود هم باشه و در منطقه ی عباس آباد (8851) تهران خوب سرویس بده
چی پیشنهاد میدید؟
راسی بلیغ WIMAX ایرانسل رو دیدم که نوشته بود:
اینترنت نا محدود 6 ماهه میده 200 هزار که تمدید هم میشه کرد با سرعت 128
-مودم رایگان
-25% تخفیف
مودم WI-FI و مودم فضای باز
با توجه به اینکه شنیدم وایمکس سرویس دهی خوب نداره شما چی میگید؟
و چه مودمی پیشنهاد میکنید اگه موافقید؟
و اگه موافق نیستید به همون درخواست اول جواب بدید
نظر خودم روی
شاتل*
مخابرات*
وایمکس*
هست

Dr Hannibal
14-10-2010, 00:09
شاتل*
مخابرات*
وایمکس*
هست

سرعت دانلود مخابرات تقریبا 14 هست. بد نیست با توجه به قیمتش.

jax2
14-10-2010, 00:41
دوستان من 128 دارم از صبانت
سرعت دانلود من ثابت 120 هست و خیلی حال می کنم باهاش
بعضی وقتا هم مثل عکس تو امضام برای یه 5-6 مین میره بالای 300:18:
اخ چه حالی میده با این سرعت دانلود کردن
ولی شنیدم بعضیا از صبا نت ناراضین میگن سرعتش پایینه

Cpt.Soroush
14-10-2010, 03:48
دم صبا نت گرم، مال من که پارس انلاینه ۱۰۲۴ ، ارزو به دلم گذاشت یه روز یرعت دانلودم از ۱۸۰ بیشتر بشه.

artemis21
14-10-2010, 14:36
دوستان عزیز کسی میتونه یه ISP معرفی کنه که به منطقهء جردن (مرکز مخابرات کلانتری) adsl بده؟!!! ما که مردیم بس که گشتیم. لطفاً اگر کسی سراغ داره معرفی کنه و بنده رو نجات بده.

Hamid Reza
14-10-2010, 18:14
من میخوام یه adsl بگیرم که سرعتش 128 باشه و نا محدود هم باشه و در منطقه ی عباس آباد (8851) تهران خوب سرویس بده
چی پیشنهاد میدید؟
راسی بلیغ WIMAX ایرانسل رو دیدم که نوشته بود:
اینترنت نا محدود 6 ماهه میده 200 هزار که تمدید هم میشه کرد با سرعت 128
-مودم رایگان
-25% تخفیف
مودم WI-FI و مودم فضای باز
با توجه به اینکه شنیدم وایمکس سرویس دهی خوب نداره شما چی میگید؟
و چه مودمی پیشنهاد میکنید اگه موافقید؟
و اگه موافق نیستید به همون درخواست اول جواب بدید
نظر خودم روی
شاتل*
مخابرات*
وایمکس*
هست

سلام
اگه موردتون فقط وبگردي هست مخابرات گزينه ي مناسبي هست
ولي اگه دانلود زيادي داريد سرويس هاي نامحدود مثلا 128 نميتونه زياد راضي كننده باشه
تو منطقه شما هم
شاتل
نيونت
داتك
قاصدك
پارس آنلاين
فن آوا

سرويس ميدن
بين اينا فن آوا سرويس نامحدود ميده كه شركت خوبي هم هست
شاتل هم جديدا ART هاش رو نامحدود كرده اونم خوبه

حالا بازم بايد خودتون ببينيد استفادتون چيه و تصميم بگيريد
در ضمن قبل از گرفتن هر سرويسي به تاپيك مخصوصش در همين انجمن يه نگاه بندازين و ببينيد اوضاع شركت چطوره كه يه وقت خداي ناكرده اذيت نشد

دوستان من 128 دارم از صبانت
سرعت دانلود من ثابت 120 هست و خیلی حال می کنم باهاش
بعضی وقتا هم مثل عکس تو امضام برای یه 5-6 مین میره بالای 300:18:
اخ چه حالی میده با این سرعت دانلود کردن
ولی شنیدم بعضیا از صبا نت ناراضین میگن سرعتش پایینه

همه جا كه مثل هم نيست
منطقه به منطقه فرق ميكنه
و بستگي به خيلي چيزا داره
مثل پهناي باند اون منطقه
مخابرات اون منطقه
تعداد مشتركين تو اون منطقه
و ....

دوستان عزیز کسی میتونه یه ISP معرفی کنه که به منطقهء جردن (مرکز مخابرات کلانتری) adsl بده؟!!! ما که مردیم بس که گشتیم. لطفاً اگر کسی سراغ داره معرفی کنه و بنده رو نجات بده.

لطفا پيش شمارتون رو اعلام كنيد تا بتونم راهنماييتون كنم

Ali*Reza
14-10-2010, 21:12
سلام

می خواستم بدونم این تعداد کانکشن ها چیه و کلا یعنی چی ؟ توی چند تا پست دیدم مثلا یک سری با 8 و یک سری هم با 16 کانکشن دانلود میکنن.

Hamid Reza
14-10-2010, 22:16
سلام

می خواستم بدونم این تعداد کانکشن ها چیه و کلا یعنی چی ؟ توی چند تا پست دیدم مثلا یک سری با 8 و یک سری هم با 16 کانکشن دانلود میکنن.

سلام

يعني اينكه فايل رو با چندتا كانكشن دانلود كنه

به عبارت ديگه يعني اينكه فايل رو به چند قسمت تقسيم كنه و بعد دانلود كنه

يعني وقتي شما كانكشن رو ميزاري رو 8 IDM يا هر برنامه ديگه اول فايل رو 8 قسمت ميكنه و همزمان از 8 جا شروع به دانلودش ميكنه

16 هم همينه يعني 16 قسمت كنه

كانكشن ها تو بعضي موارد توي سرعت تاثير دارن به خصوص در دانلودهاي شبانه چون از حداكثر پهناي باند استفاده ميكنن

Ali*Reza
14-10-2010, 22:46
يعني وقتي شما كانكشن رو ميزاري رو 8 IDM يا هر برنامه ديگه اول فايل رو 8 قسمت ميكنه و همزمان از 8 جا شروع به دانلودش ميكنه

چه جوری میشه این کانکشن ها رو ساخت و تعدادش رو مشخص کنیم؟

Ship Storm
14-10-2010, 23:15
چه جوری میشه این کانکشن ها رو ساخت و تعدادش رو مشخص کنیم؟

IDM رو باز کن از منوی DOWNLOAD گزینه OPTION و بعد تب CONECTION رو انتخاب کن و تعداد کانکش ها رو اونجا میتونی تنظیم کنی

B.J.U
15-10-2010, 17:20
سلام
اگه موردتون فقط وبگردي هست مخابرات گزينه ي مناسبي هست
ولي اگه دانلود زيادي داريد سرويس هاي نامحدود مثلا 128 نميتونه زياد راضي كننده باشه
تو منطقه شما هم
شاتل
نيونت
داتك
قاصدك
پارس آنلاين
فن آوا

سرويس ميدن
بين اينا فن آوا سرويس نامحدود ميده كه شركت خوبي هم هست
شاتل هم جديدا ART هاش رو نامحدود كرده اونم خوبه

حالا بازم بايد خودتون ببينيد استفادتون چيه و تصميم بگيريد
در ضمن قبل از گرفتن هر سرويسي به تاپيك مخصوصش در همين انجمن يه نگاه بندازين و ببينيد اوضاع شركت چطوره كه يه وقت خداي ناكرده اذيت نشد

وایمکس ایرانسل بهتره بگیرم یا شاتل؟
هر دو رو روی 128 نا محدود قصد دارم

Hamid Reza
16-10-2010, 17:04

سلام

شما محلتون كسي هست شاتل داشته باشه؟؟

بپرسيد ببينيد كيفيتش چطوره

جون منطقه با منطقه فرق داره

ولي اگه كاربر خونگي هستيد به نظرم شاتل براي شما مناسب تره

وايمكس ايرانسل يه تاپيك تو همين انجمن داره
شما يه نگاه بكن ببينين اوضاع عموميش چطوره آيا كاربراش راضين يا ناراضي
به هر حال در هر دو مورد حتما تحقيق كنيد
ولي به نظرم من سرويس ART شاتل مناسب تره

Mr.Pooya
16-10-2010, 17:26
سلام
من LINKSYS WAG 120N دارم وقتی که از اینترنت هم استفاده نمیکنم چراغ INTERNET داره چشمک میزنه ؟؟ اصلاً استفاده نمیکنم یعنی به آپدیتی نه چیزی هیچی شارژ هم کن نمیکنه :18: این طبیعی هست ؟؟

شارژ هم شاید یک مگ کم کنه که اونم فکر کنم به خاطر آخرین صفحه هایی باشه که باز کردم . لطفاً یکی راهنمایی کنه که چطوریه که کار نمیکنم و شارژ هم کن نمیشه و چراغ هنوز چشمک میزنه ؟؟ فکر کنم از روز اول اینطوری بوده .

Greedy
16-10-2010, 18:36
اسیاتک با اینکه گرون کرده ولی به نظر من بازم بهتر از سایر شرکتهاست

joe_satriani
16-10-2010, 18:50
سلام
من LINKSYS WAG 120N دارم وقتی که از اینترنت هم استفاده نمیکنم چراغ INTERNET داره چشمک میزنه ؟؟ اصلاً استفاده نمیکنم یعنی به آپدیتی نه چیزی هیچی شارژ هم کن نمیکنه :18: این طبیعی هست ؟؟

شارژ هم شاید یک مگ کم کنه که اونم فکر کنم به خاطر آخرین صفحه هایی باشه که باز کردم . لطفاً یکی راهنمایی کنه که چطوریه که کار نمیکنم و شارژ هم کن نمیشه و چراغ هنوز چشمک میزنه ؟؟ فکر کنم از روز اول اینطوری بوده .

با سلام
اگه شارژ هیچی کم نمیشه پس مشکلی نیست
اون از خطتون - که مدام در حال تغییر وضعیت هست حتما

موفق باشید.

arvin_2000
16-10-2010, 22:01
دوستان ایپی شهر تهران چنده تو صابنت ؟

Hamid Reza
16-10-2010, 22:04
دوستان ایپی شهر تهران چنده تو صابنت ؟

سلام

منظورتون صبانت هست؟

اينجا بپرسيد

Adsl sabanet/ شرکت صبانت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

black_19_night
18-10-2010, 00:52

وايمكس نگير كه فقط كلي پول پياده ميشي
صبر كن اگه جا افتاد بگير

artemis21
18-10-2010, 04:08
لطفا پيش شمارتون رو اعلام كنيد تا بتونم راهنماييتون كنم
ممنون از توجهتون. پیش شماره : 8878
در برخی از سایت ها از جمله پارس آنلاین در بخش تست میگه که در حال حاضر آماده سرویس دهی هستیم.. اما وقتی تماس میگیرم.. میگن که همه پرت هاشون اشغال هست و باید ثبت نام کنم تا اگر خالی شد باهام تماس بگیرن..!!!!!!!!

hosseinboss
18-10-2010, 16:45
دوستان سایت speedtest برای من تست نمی گیره و تمام گزینه ها رو خالی میگذاره(خواهشا راهنماییم کنید)

Hamid Reza
18-10-2010, 19:15
در برخی از سایت ها از جمله پارس آنلاین در بخش تست میگه که در حال حاضر آماده سرویس دهی هستیم.. اما وقتی تماس میگیرم.. میگن که همه پرت هاشون اشغال هست و باید ثبت نام کنم تا اگر خالی شد باهام تماس بگیرن..!!!!!!!!

سلام

اين شركتها به شما سرويس ميدن
شاتل
داتك
پارس آنلاين
آزادنت

متاسفانه تو منطقه شما شركتهاي زيادي سرويس نميدن و طبيعي هست كه پورت شركتها پر باشه

پارس آنلاين كه گفتين پره پورتاش

پيشنهاد من به شما اول شاتل هست و بعد داتك

شما به مخابرات محل مراجعه كردين؟؟
ممكنه مخابرات هم به شما سرويس بده
سرويس هاي مخابرات هم خوبه واسه وبگردي
نامحدود هم هستن

در مورد آزادنت هم اطلاعي ندارم شما ميتونيد به سايتش مراجعه كنيد و اطلاعات بيشتري بدست بياريد

artemis21
19-10-2010, 14:04
سلام

اين شركتها به شما سرويس ميدن
شاتل
داتك
پارس آنلاين
آزادنت

متاسفانه تو منطقه شما شركتهاي زيادي سرويس نميدن و طبيعي هست كه پورت شركتها پر باشه

پارس آنلاين كه گفتين پره پورتاش

پيشنهاد من به شما اول شاتل هست و بعد داتك

شما به مخابرات محل مراجعه كردين؟؟
ممكنه مخابرات هم به شما سرويس بده
سرويس هاي مخابرات هم خوبه واسه وبگردي
نامحدود هم هستن

در مورد آزادنت هم اطلاعي ندارم شما ميتونيد به سايتش مراجعه كنيد و اطلاعات بيشتري بدست بياريد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا تشكر:11:
دوست عزیز با شاتل تماس گرفتم گفت فقط 256 نامحدود داره با سرعت دانلود 32 که با مدرک حقوقی میده!!! داتک هم گفت که باید مدرک حقوقی ارائه بدم. پارس آنلاین هم که گفت پرت-هاش اشغال هست. آزادنت هم همچنین گفت که اشغال هست. شاتل و داتک گفتن که کارت دانشجویی و یا نامه دانشجویی هم قبول نمیکنن.
سرعت 128 مخابرات سرعت دانلودش چنده؟ قیمتش فکر کنم ماهی 10 تومان هست.. درسته؟! اینجور باشه به نظرتون با توجه به قیمت 128 مخابرات بهتره یا شاتل و داتک و ...؟!!!! متاسفم که داشتن اینترنت تو ایران این همه دردسر داره..!!!

Hamid Reza
19-10-2010, 14:29
دوست عزیز با شاتل تماس گرفتم گفت فقط 256 نامحدود داره با سرعت دانلود 32 که با مدرک حقوقی میده!!! داتک هم گفت که باید مدرک حقوقی ارائه بدم. پارس آنلاین هم که گفت پرت-هاش اشغال هست. آزادنت هم همچنین گفت که اشغال هست. شاتل و داتک گفتن که کارت دانشجویی و یا نامه دانشجویی هم قبول نمیکنن.
سرعت 128 مخابرات سرعت دانلودش چنده؟ قیمتش فکر کنم ماهی 10 تومان هست.. درسته؟! اینجور باشه به نظرتون با توجه به قیمت 128 مخابرات بهتره یا شاتل و داتک و ...؟!!!! متاسفم که داشتن اینترنت تو ایران این همه دردسر داره..!!!

سلام

با اين شرايط فقط ميمونه ADSL مخابرات

وايمكس هم ميتونيد استفاده كنيد
مبين نت و و ايمكس ايرانسل هم چك كنيد
ببينيد بهتون سرويس ميدن يا نه

سرعت دانلود 128 مخابرات هم تا جايي كه من ميدونم بين 10 تا 14 هست

قيمتشم ماهي 9900 هست كه دو ماه يكبار مياد رو قبض تلفنتون

متاسفانه منطقه شما جمعيت بالايي داره و سرويس دهنده كم واسه همين اين مشكلات بوجود مياد

B.J.U
19-10-2010, 14:50
آقا توی منطقه ی آزادگان بهترین isp نا محدود چیه؟
به جز شاتل؟

Mr.Pooya
19-10-2010, 15:56

سلام
شما با شهراد هم تماس بگیرید من تو سایتش دیدم پیش شماره شما را ننوشته بود ولی شهراد خیلی از مناطق تهران را پشتیبانی میکنه شاید برای منطقه شما هم بده و تو سایتش چیزی ننوشته باشه .

سرویس دهنده لایزر هم هست :

ببینید تو منطقه شما سرویس میده یا نه . من هم مشکل شما را داشتم برای منطقه ما هم خیلی از شرکت ها پورت خالی نداشتند ولی شهراد داشت . راستی یک شرکت دیگه هم هست امیدان که این هم تو منطقه ما پورت خالی داشت شما هم تماس بگیرید ولی کیفیت را نمیدونم .

omidan.net

لوتوس هم هست ولی شنیدم که سرویس هاش اصلاً خوب نیست :27: حتی شرکت اش هم خوب نیست حالا ببینید پورت خالی داره یا نه :

اگه داشت و خواستید بگیرید تحقیق کنید چون یک نفر گفته تو همین نت گفته بود که گرفته و اذیت اش کردند ولی دیگه نمیدونم .

موفق باشید.

B.J.U
19-10-2010, 21:47
آقا توی منطقه ی آزادگان بهترین isp نا محدود چیه؟
به جز شاتل؟

کسی جواب نمیده؟

Mr.Pooya
19-10-2010, 22:06
کسی جواب نمیده؟

سلام
پست بالا که من نوشتم شاید بتونه کمکتون کنه من اونو برای تمامی افراد نوشتم . ولی نامحدود لوتوس که لینک سایتش هم بالا هست یک مدت 512 نامحدود 40 و خورده ای می داد ولی جدیداً تو سایتش 512 نامحدود نداشت امروز رفتم . ولی شنیدم لوتوس خوب نیست اصلاً . نامحدود چه سرعتی شما مدنظرتون هست ؟؟ مخابرات 128 میده خیلی هم قیمت خوبی داره . تازه احتمال این هست که مخابرات محدودیت را برداره و 512 هم بده که هم اکنون 512 مخابرات با اینکه نمیده ولی حدوداً ماهی 20 تومان هست . لایزر بعضی از سرویس هاش علاوه بر شبانه نامحدود جمعه ها هم رایگان هست ولی نامحدود هاش نمیدونم چطوریه این هم لینکش در بالا موجوده . شاتل هم 128 نامحدود میده حدوداً 25 تومان هست که یکی از دوستانم داره میگه 30-40 دانلود میکنه ولی هر مخابرات با مخابرات دیگه متفاوت هست .

موفق باشید.