PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [جامع] راهنمای جامع سرویس دهنده های اینترنت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

mehrdad38
29-01-2010, 00:45
اقا کسی خبر نداره تو منطقه پاسداران چه شرکتی الان سرویس میده. همه چی شده پارتی بازی. شاتل میگه پورت ندارم ولی از یکی شنیدم که رزرو کرده واسه بعضیا!!!
این قضیه پورت هم شده دردسر!!!

كدوم مركز مخابراتي؟

mehrdad38
29-01-2010, 00:54
شما فكر كنم مركز مخابراتي پاسداران باشيد اين مركز جزء منطقه مخابراتي 2 هست و اين ناحيه اصلا امكان واگذاري ADSL نداره.

نگاه بنداز:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Milad4171
30-01-2010, 00:45
خوب اینکه خیلی مسخره هستش!!! مگه مشکل این منطقه چیه!؟ پایین شهر پوشش داره مشترک نداره بالا شهر پوشش نداره مشترکاشو دارن خودشونو میشکن که از یه جا Adsl بگیرن!!!!!! راستییکی از دوستام مال مخابرات رو گرفته خیلی راضیه. فکر کنم آخرین راه حل همینه!قیمتش هم خوبه!!! ولی خوب مطمعنا کم میاد!! یعنی مطمعنا!!!! اینطوری که بوش میاد هم دارن میرن سمتش!!!

mehrdad38
30-01-2010, 12:05
من يه احتمال ميدم همونطور كه توليست مراكز تحت پوشش ديدي اصلا منطقه يا ناحيه 2 مخابراتي توش نبود. اين احتمال وجود داره كه اون زمان كه شروع كردن به فيبر نوري كشيدن اومدن از شمال تهران شروع كردن و تو بعضي از مراكز مخابراتي. به اميد اينكه تجهيزات مورد نياز براي پياده سازي ADSL بر روي فيبرو مي تونن خريداري كنن.
زد و 1+5 در اين حين ايران رو تحريم كرد يكي از اين تحريم ها در مورد اين موضوع بود. و نتونستن كه ADSL روي فيبر پياده كنن. فقط تجهيزات خيلي محدودي با قيمت بالا از چين و چند كشور ديگه خريدن.

حالا جناب وزير ارتباطات فرمودن كه هر كس بخواد روي فيبر ADSL داشته باشه مانعي نداره منتها مستلزم هزينه هايي هست. كه منظور جيب مشتري هست كه بايد پرداخت كنه.

دوست عزيز چرا نمي ري سراغ وايمكس؟

ardi70
30-01-2010, 14:31
من 2 تا سوال دارم:

1- من از شرکت نوین پرداز اینترنت 512 گرفتم. البته میخواستم 1 مگابیت بگیرم ولی به من گفتن که مرکز مخابرات شما (نصراللهی) پورت بالاتر از 512 نداره. به نظر شما چنین چیزی درسته یا نه؟

2- شرکت نوین پرداز با کدام PAP میکنه؟

ممنون میشم جواب بدین.

siminrazaghi
30-01-2010, 16:03
سلام

درadsl با گیگابایت محدود، آیا سیوکردن یک تصویر با گزينه هایی چون

save imge as یا save piture as هم جزو محدودیتهای دانلوده؟ یعنی دانلود محسوب میشه؟
حالا چه در اکسپلورر یا اوپرا یا فایرفکس...!

siminrazaghi
30-01-2010, 16:09
سلام

save imge as یا save piture as هم جزو محدودیتهای دانلوده؟ یعنی دانلود محسوب میشه؟

meteora1
30-01-2010, 16:46
سلام

بله ولی مگه حجم عکس حداکثر چقدر میتونه باشه ؟!
مطمئنی سوال سر کاری نیست ؟

siminrazaghi
30-01-2010, 17:23
بله ولی مگه حجم عکس حداکثر چقدر میتونه باشه ؟!
مطمئنی سوال سر کاری نیست ؟

---------------------------------------------------

نه بابا ! چرا سرکاری باشه!!!!
حجم عکسا زیاد نیست(چیزی حدود 5 تا 10 مگ) ولی تعدادشون خیلی خیلی زیاده!

راهی وجود نداره بشه عکسارو بدون هدر دادن گیگابایت سیو کرد؟؟؟؟

mehrdad38
30-01-2010, 18:25
دو راه داره:

1- در زمان حجم رايگان شبانه عكس سيو كني.:31:
2- بياي از مخابرات سرويس بگيري نامحدود نا محدود. به تاپيك سرويس ADSL مخابرات تهران بزرگ مراجعه كن.:5:

Diego
30-01-2010, 18:53
---------------------------------------------------

نه بابا ! چرا سرکاری باشه!!!!
حجم عکسا زیاد نیست(چیزی حدود 5 تا 10 مگ) ولی تعدادشون خیلی خیلی زیاده!

راهی وجود نداره بشه عکسارو بدون هدر دادن گیگابایت سیو کرد؟؟؟؟

هر گونه دانلود و حتی بازدید از صفحات وب از حجم شما کم میکنه.

siminrazaghi
31-01-2010, 00:04

آخه چرااااااااا؟؟؟؟

کسی که بیشتر وبگردی می کنه و فقط عکس سیو میکنه با محدودیت دانلود فقط 2 گیگایت، آخر ماه هم جریمه میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :41::41:

وبگردی دیگه چرا و چقد از حجم گیگابایت من کم میکنه!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

دو راه داره:

2- بياي از مخابرات سرويس بگيري نامحدود نا محدود. به تاپيك سرويس ADSL مخابرات تهران بزرگ مراجعه كن.:5:

1- رایگان شبانش هم بین 2 تا 7 صبحه که متاسفانه نمیتونم!

2- تهران بزرگ میگه همچین سرویسی adsl-- به گوش ما نرسیده اگه به گوش شما رسید ما رو هم خبر کنید!!!
البته من به مرکز مخابراتی منطقه 8 تهران رفتم و اینو بهم گفتن!!!!!

siminrazaghi
31-01-2010, 00:05

آخه چرااااااااا؟؟؟؟

کسی که بیشتر وبگردی می کنه و فقط عکس سیو میکنه با محدودیت دانلود فقط 2 گیگایت، آخر

ماه هم جریمه میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :41::41:

دو راه داره:

2- تهران بزرگ میگه همچین سرویسی adsl-- به گوش ما نرسیده اگه به گوش شما رسید ما رو هم خبر کنید!!!

MAHDIAGENT47
31-01-2010, 15:49
آخه چرااااااااا؟؟؟؟

کسی که بیشتر وبگردی می کنه و فقط عکس سیو میکنه با محدودیت دانلود فقط 2 گیگایت، آخر

ماه هم جریمه میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

به قول شاعر kb kb جمع شود وانگهي يه گيگ شود

شما خودت حساب كن اگه هر عسي ميانگين 350 kb باشه كه بيشتره معمولا اگه شما صبح بشيني شب بلند شي آخرشم بگي فقط عكس سيو كردم كه نميشه همين عكسيم كه ميگي حجم داره كه نه فقط با سيو كردنش بلكه حتي با باز كردنش رو صفحه وب از حجمت كم ميشه همين 4 دونه فونتي كه رو صفحه وب هستش و باز ميشه از حجمتون كم ميكنه
البته چيز هاي ديگه هم ميتونه باشه مثلا كسي از يوز شما استفاده كنه كه اگه به شركت خودتون مراجعه كنيد ميشه پيگيري كرد و فهمي
راستي وقتي به اينترنت وصل ميشي برنامه هايي كه آپديت اتومات دارن رو حتما ببيند چون هم سرعتو كم ميكنن هم حجمو

mehrdad38
31-01-2010, 16:26
آخه چرااااااااا؟؟؟؟

ماه هم جریمه میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برنامه اي بنام DU Meter بهترين نرم افزار در اين مورد هست. به محض اينكه به اينترنت وصل مي شين ميزان دانلود و آپلود رو اندازه گيري مي كنه و در نتيجه ميزان حجم مصرفي ( ترافيك ) رو به صورت روزانه هفتگي و ماهانه به شما نشون مي ده. حتي اگر از Dial Up استفاده مي كنين علاوه بر اندازه گيري حجم مصرف شده مدت زماني كه تو اينترنت بودين رو نشون مي ده اون وقت مي تونين بعد از يه ماه ببينيد چقدر از اينترنت استفاده كردين:

siminrazaghi
31-01-2010, 19:50
مرسی از برنامه و توصیه هاتون
برنامه du رو نصب کردم فعلا که چیزی ازش نفهمیدم چون فقط رد و بدلهای همون لحظه رو نمشونم میده ولی کمی باهاش کار میکنم تا ببینم چی چیه این!
باید از خود شرکت ارائه دهنده سرویس هم بپرسم که حسابم تا حالا چقد شده! :31:
عجب دوره زمونه ای شده ها!
فردا پس فردا هوا و مولکولهای اکسیژن هوا هم جیره بنده میکنن و می فروشن!:31:

بنظر شما یک نفر یک ماه فقط وبگردی کنه تقریبا چقد گیگابایت مصرف میکنه؟
برنامه های آبدیت اتوماتیک(بجز آنتی ویروس) رو چجوری و از کجا پیدا کنم و ببینم؟
راههای دیگه در کاهش مصرف بایت چی ها هستن؟:31:

p30pro
01-02-2010, 19:42
50 كيلوبايت بر ثانيه واسه دانلود رايگان شبانه خوبه يا كمه ؟ (سرويسم 128 هست )

{sahand}
01-02-2010, 19:54
اساتید اگه می دونید و می تونید لطف کنید بگید سرعت داتلود شبانه با 128 و 256 داتک و شاتل چه قدره؟

Diego
01-02-2010, 20:09
50 كيلوبايت بر ثانيه واسه دانلود رايگان شبانه خوبه يا كمه ؟ (سرويسم 128 هست )

خوبه؟؟؟؟:18: عالیه...فوق العلاده است.:8:
خوش به حالت.یعنی سرعتت نزدیک 512 کیلوبیته.از کجا سرویس میگیری؟

*K!nG*
01-02-2010, 23:57
کسی مشکل قطی adsl داشت ؟

Diego
02-02-2010, 00:08
کسی مشکل قطی adsl داشت ؟

p30pro
02-02-2010, 17:16
خوبه؟؟؟؟:18: عالیه...فوق العلاده است.:8:
خوش به حالت.یعنی سرعتت نزدیک 512 کیلوبیته.از کجا سرویس میگیری؟

پارس انلاين
سرويس 128 هست

Soor_e_Sraphil
02-02-2010, 22:05
سلام دوستان...
می خواسم بدونم چطوری می شه از یه ISP به خاطر قیمتهاش شکایت کرد...
آخه من الان توی یه شهر درب و داغون دانشجوام...یه سرویس دهنده خم بیشتر نداره...
اونم فقط !!Wireless که 256 بدون محدودیت دانلود رو ماهی 350 هزار تومن میده... مخ آدم سوت می کشه...:37:

mehrdad38
02-02-2010, 22:14
سلام دوستان...
می خواسم بدونم چطوری می شه از یه ISP به خاطر قیمتهاش شکایت کرد...
آخه من الان توی یه شهر درب و داغون دانشجوام...یه سرویس دهنده خم بیشتر نداره...
اونم فقط !!Wireless که 256 بدون محدودیت دانلود رو ماهی 350 هزار تومن میده... مخ آدم سوت می کشه...:37:

واي كه من چقدر دوست دارم اين شركت هاي كلاه بردار رو به سزاي عملشون برسونم. براي شكايت شما بايد با سازمان تنظيمات مقررات و ارتباطات راديويي تماس بگيريد و شكايت خودتون رو مطرح كنيد:

hamidkashani
03-02-2010, 00:36
پارس انلاين
سرويس 128 هست
سرعت شبانتون ثابت 50 است و يا بعضي از شبا بالا ، پايين ميشه..
سرعتت از رپيد شير چنده؟
ماهانه چقدر ميدي و ترافيكت چقدره ؟
ممنون ميشم به سؤالام جواب بدي

payam11
03-02-2010, 12:15
بچه ها سرعت دان من از رپید خیلی افت کرده ولی از سرورهای دیگه که دان میکنم خوبه
شما هم با رپید مشکل دارین؟

mehrdad38
03-02-2010, 13:49
كابل جاسك - فجيره حدود ساعت 18، دوازدهم بهمن‌ماه قطع شد و طبق اعلام شركت زيرساخت، به اين ترتيب حدود 30 درصد ظرفيت اينترنت كشور كاهش يافت.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، روابط عمومي شركت ارتباطات زيرساخت اعلام كرد كه اين شركت، از همان ساعات اوليه بلافاصله از طريق مسيرهاي جايگزين ترافيك صدا - voice - را در بخش بين‌الملل تامين و اختلال در اين بخش را برطرف كرد.

بر اساس اين گزارش شركت ارتباطات زيرساخت اعلام كرد كه كارشناسان اين شركت درتلاشند تا ظرفيت قطع شده را از ديگر مسيرها تأمين كنند و در اين خصوص مذاكراتي با شركت‌هاي تامين‌كننده پهناي باند صورت گرفته است كه اميدواريم در كمترين زمان ممكن، تامين امكانات ياد شده فراهم شود.

به گزارش خبرنگار ايسنا اطلاع‌رساني شركت ارتباطات زيرساخت درباره قطعي كابل در حالي امروز انجام شد كه روز گذشته معاون دفتر روابط عمومي و امور بين‌الملل شركت ارتباطات زيرساخت - با تاييد بروز اختلال در ارتباطات اينترنتي اين موضوع را به توسعه فيبر نوري مربوط دانسته بود.

حسين شفيع در گفت‌و‌گو با ايسنا اظهار كرده بود: كار توسعه فيبر نوري در مسير تهران، مشهد اختلالاتي را موجب شده كه به احتمال زياد تا آخر شب روز دوشنبه به اتمام مي‌رسد.

شركت مخابرات استان تهران 88/11/14

p30pro
03-02-2010, 15:11
سرعت شبانتون ثابت 50 است و يا بعضي از شبا بالا ، پايين ميشه..
سرعتت از رپيد شير چنده؟
ماهانه چقدر ميدي و ترافيكت چقدره ؟
ممنون ميشم به سؤالام جواب بدي

از رپيد 45-46 دانلود مي كنم
قرار داد سه ماهه دارم
براي سه ماه 3 گيگ 27 تومن

سرعتم 128 هست اما تو اين مدل از سرويسشون سرعت رو تا 512 باز گذاشتند اما تا حالا پايين 40 نيومده

Ship Storm
04-02-2010, 09:55
افت سرعت همه جا هست و مختص شرکت خاصی نیست , ماهم که بصورت مستقیم و با دکل های وارلس تو شرکت به اینترنت دسترسی داریم افت محسوسی داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mani6606
04-02-2010, 10:10
دوستان من هم از رپیدشر نمی تونم دانلود کنم اما از سایت های دیگر براحتی می تونم دانلود کنم علت چیه؟؟

Diego
04-02-2010, 10:52
دوستان من هم از رپیدشر نمی تونم دانلود کنم اما از سایت های دیگر براحتی می تونم دانلود کنم علت چیه؟؟

منظورتون رو متوجه نمیشم.بیشتر توضیح بدید.آیا سایتش باز نمیشه؟ ارور خاصی میده؟

lahij_web
04-02-2010, 11:16
نویز که عادیه رو خطتت (روی سیم تلفن) باید نیوز گیر یا اسپلیتر بذاری مورد دومت هم فکر کنم یا مال اسپلیتر ورودی مودمته یا اینکه اسپلیتر نذاشتی و از تلفن خروجی گرفتی نوع سیم کشیت را عوض کن

نويز گير رو نرفتم دنبالش .. چيه و كجا وصل ميشه ؟‌حدود قيمت و ... ( كلا اطلاعاتي ندارم راجع بهش )
اسپليتر هم بايد بگم دارم و از تلفن خروجي گرفتم به اسپليتر و بعد با USB‌به Main يا همون Net Card

Masoud.Neshat
04-02-2010, 12:51
اینم شبانه فن آوا ! ( night@fanava )
بیش از 20 بار قطعی در یک شب ! مدتهاست این وضع وجود داره :41:

mehrdad38
04-02-2010, 13:48
اینم شبانه فن آوا ! ( night@fanava )
بیش از 20 بار قطعی در یک شب ! مدتهاست این وضع وجود داره :41:

متاسفم...:13:اگر مي توني و شرايطتش رو داري بيا به مشتركان مخابرات ملحق شو.:10:

ardi70
04-02-2010, 14:39
اینم speedtest من که از speedtest.net گرفتم:

hamed malekpour
04-02-2010, 15:49
یک سوال بودجه ی دولت برای اینترنت در امسال چه قدره؟

Reza-sony
04-02-2010, 18:55
ای بابا قضیه چیه ؟
اینا هر چند وقت یه بار میگن کابل فجیره قطع شده . فکر کنم م ن ا ف ق ی ن یه نفر رو استخدام کردن که هر چند وقت یکبار این کابل رو قطع میکنه :31:
نمیدونم این چرت و پرتا چیه تحویل مردم بدبخت میدن ، کدوم کابل قطع شده ؟!!!!!
الکی سرعت ها رو آوردن پایین میگن کابل قطع شده . مگه کابلش زیر دست و پاست که هراز گاهی قطع میشه .

payam11
04-02-2010, 19:10
نکنه کابل سرورهای رپید هم قطع شده
پس کابل فلش سایتا با جی میل هم قطع شده
اینا هم فکر کردن مردم هم مثل خودشون ببو تشریف دارن

ali_disslove
04-02-2010, 22:19
من یه adsl میخوام که شبانش با راپید و مگا آپلود توپ باشه اگه روزانه هم نداشت هیچ اشکالی نداره--فقط یه شبانه رایگان با حداکثر ماهی 20 تومن ----اصفهان

Ship Storm
04-02-2010, 22:45
به به میبینم که با دوباره یاهو پکید : دی

mani6606
05-02-2010, 07:13
منظورتون رو متوجه نمیشم.بیشتر توضیح بدید.آیا سایتش باز نمیشه؟ ارور خاصی میده؟

اتفاقا گزینه دانلود رو هم میده اما سرعت دانلود صفره الان چند روزه که این جوری شده در ضمن من سرویس 512 صبانت رو دارم.

sia abedi
05-02-2010, 09:29
بچه ها جديدا سرعت اينترنت يك مقداري اومده پايين مي‌خواستم ببينم براي شما هم اينطور شده آخه آي اس پي من ميگه به خاطر اختلال در فيبر نوري در جنوب كشور هست

Diego
05-02-2010, 10:31
اتفاقا گزینه دانلود رو هم میده اما سرعت دانلود صفره الان چند روزه که این جوری شده در ضمن من سرویس 512 صبانت رو دارم.

واسه همه همینطوریه.سرعت الان پائینه.

hamidkashani
05-02-2010, 12:45
من یه adsl میخوام که شبانش با راپید و مگا آپلود توپ باشه اگه روزانه هم نداشت هیچ اشکالی نداره--فقط یه شبانه رایگان با حداکثر ماهی 20 تومن ----اصفهان
مگه شركتي هم داريم كه فقط شبانه ارائه بده؟
برا من اكو 128 شاتله . تا 1 ماه پيش خوب بود ... الان شبانش يه شب خيلي خوبه (سرعت دانلود:65):8: يه شب متوسطه (سرعت:30):5:يه شب عاديه (سرعت : 16) :13:و يه شب ضعيفه (سرعت :10) :41:و به همين ترتيب تكرار ميشه
برا من رپيد و غير رپيد نداره... سرعت هام هميشه يا با هم كمه:41: و يا با هم زياده:8:....البته غير از سايتاي موزيلا و اپرا كه هميشه سرعتاشون بالا هست:8:
شبانه از ساعت 1-7 صبحه ، قيمتش هم ماهي 13900 است

afshin50cent
05-02-2010, 13:28
بچه ها سلام! من میخوام برا یه دو ماهی ADSL بگیرم میخواستم منو راهنمایی کنید که با این شرایط از چه شرکتی خوبه بگیرم......ماهی نهایت 20 تومن با دانلود نامحدود(اگه هست) اگه هم نیست ماهی 15 گیگ شبانه هم داشته باشه و همینا دیگه بعد هزینه اولیش حدودا چه قدر میشه؟ میشه مدمو امانتی از خود شرکت بگیرم بعد دو ماه پس بدم چون نمیخوام مدمو بخرم( بعد بچه ها من اولین بارمه که دارم ADSL میگرم اگه راهنمایی یا چیز دیگه ایم به ذهنتون میرسه بهم بگید ممنون

ali_disslove
05-02-2010, 15:51
برا من اكو 128 شاتله . تا 1 ماه پيش خوب بود ... الان شبانش يه شب خيلي خوبه (سرعت دانلود:65):8: يه شب متوسطه (سرعت:30):5:يه شب عاديه (سرعت : 16) :13:و يه شب ضعيفه (سرعت :10) :41:و به همين ترتيب تكرار ميشه
برا من رپيد و غير رپيد نداره... سرعت هام هميشه يا با هم كمه:41: و يا با هم زياده:8:....البته غير از سايتاي موزيلا و اپرا كه هميشه سرعتاشون بالا هست:8:
شبانه از ساعت 1-7 صبحه ، قيمتش هم ماهي 13900 است

نه منظورم تاکید روی شبانه و بی اهمیت جلوه دادن روزانه بود آخه شاتلو هم میگند شبا آشغاله وضع شبانه شاتل بهتره یا صبا؟از لحاظ سرعت دانلود

maziarb
05-02-2010, 16:15
شاتل و صبا یکی اند،هر دوشون و همشون به مخابرات مربوط میشند،فقط تو قیمت ممکنه تفاوت داشته باشند و خدمات

Macushla
05-02-2010, 17:11

اره داريم ، من از نماينده داتك تو شهرستان گرفتم 128 شبانه و البته نامحدود !!! ( اصفهان رو نميدونم )
سرويس از 7 شب تا 7 صبح .
واسه من كه روزا دانشگاهم و ساعت 5-6 ميرسم خونه سرويس مناسبيه .

mani6606
05-02-2010, 19:26
بچه ها جديدا سرعت اينترنت يك مقداري اومده پايين مي‌خواستم ببينم براي شما هم اينطور شده آخه آي اس پي من ميگه به خاطر اختلال در فيبر نوري در جنوب كشور هست

دروغ میگن نامردا تا امروز فکر می کردم رپید شر ایراد داره اما اینا سرعت این قدر کم کردن که یک فایل 5M رو نمی تونی از روی سرور hotfile دانلود کنی.

Milad4171
06-02-2010, 01:09
به نظر من بذارین بعد از 23بهمن بگیرین که اینترنت سوخت نشه.
اینطوری که بوش میاد 22 بهمن کلا اینترنت به دلیل مسائل امنیتی قطع میشه. معلوم هم نیست کی درست بشه.
الکی پول تو جوب ریختین. یه 10 روز صبر کننین اگه میخواین بگیرین.
10 تومن هم 10 تومنه دیگه:31:

totayma
06-02-2010, 12:19
اینترنت من شب ها 2mb میشه و خوراک بازی انلاین با ping پایین!اینم تست سرعت تو speedtest با سرور باکو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Masoud.Neshat
06-02-2010, 12:22
اینترنت من شب ها 2mb میشه و خوراک بازی انلاین با ping پایین!اینم تست سرعت تو speedtest با سرور باکو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب عزیز اسم شرکتت روهم بگو، پارسان که نشنیدم والا!

payam11
06-02-2010, 12:46
کسانی که سرعت دانلودشون از رپید شیر کمه بخونن
من خودم این مشکل رو دارم اما متوجه شدم بعضی از سرورهای رپید با پورت متفاوتی متصل میشه و این مشکل رو حل میکنه و با تمام سرعت دان میشه کرد
پس اگه با یه لینک این مشکل رو داشتین فایل رو پاک کنید و دوباره روی لینک کلیک کنید تا از یه سور دیگه دان شه

totayma
06-02-2010, 12:50
اینم رکورد سرعت بنده امروز صبح ساعت 6 البته یه هفته ای هست که این طوریه:31:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoudwww
06-02-2010, 15:39
با سلام به دوستان من میخوام adsl بگیرم دو تا سوال داشتم اول اینکه کلآ کدوم شرکت بهترین سرویس adsl رو تو تهران میده و دوم با توجه به اینکه تو منطقه ما فقط پارس آنلاین و شاتل سرویس میدن از کدوم بگیرم کمتر گرفتار افت سرعت میشم.

mani6606
06-02-2010, 15:47
totayma لطفا ISP تون رو معرفی کنید.

MAHDIAGENT47
06-02-2010, 16:20
با سلام به دوستان من میخوام adsl بگیرم دو تا سوال داشتم اول اینکه کلآ کدوم شرکت بهترین سرویس adsl رو تو تهران میده و دوم با توجه به اینکه تو منطقه ما فقط پارس آنلاین و شاتل سرویس میدن از کدوم بگیرم کمتر گرفتار افت سرعت میشم.
پارس آنلاين پشتيبانيشش خوبه قيمتاش بالاس شاتل برعكس تو سرعتم شركتا تقريبا همشون مثل همن :46:

afshin50cent
06-02-2010, 16:28
بچه ها سلام! من میخوام برا یه دو ماهی ADSL بگیرم میخواستم منو راهنمایی کنید که با این شرایط از چه شرکتی خوبه بگیرم......ماهی نهایت 20 تومن با دانلود نامحدود(اگه هست) اگه هم نیست ماهی 15 گیگ شبانه هم داشته باشه و همینا دیگه بعد هزینه اولیش حدودا چه قدر میشه؟ میشه مدمو امانتی از خود شرکت بگیرم بعد دو ماه پس بدم چون نمیخوام مدمو بخرم( بعد بچه ها من اولین بارمه که دارم ADSL میگرم اگه راهنمایی یا چیز دیگه ایم به ذهنتون میرسه بهم بگید ممنون

اگه کسی هم به ما کمک کنه ممنونش میشیم!!!!!!!!!!:13: بعد بچه ها میخواستم ببینم داتک خوبه چون رفتم گشتم دیدم فقط داتک منطقه ما رو ساپورت میکنه

S A M S U N G
06-02-2010, 17:12
اگه کسی هم به ما کمک کنه ممنونش میشیم!!!!!!!!!!:13:
به نظر من صبانت بگیری بهتره .

ولی چون 15 گیگ میخوای گرون درمیاد . مثلا 15 گیگ واسه 3 ماه 85 هزار تومن ! 3 گیگ در ماه 13 هزار تومن .

شبانه هم داره که بعضی شبا خوبه بعضی شبا خوب نیست ( که این موردش بیشتره :دی )

شاتل نمیدونم وضعیتش چطوره الان .

مخلصیم .

MAHDIAGENT47
06-02-2010, 17:22
اگه کسی هم به ما کمک کنه ممنونش میشیم!!!!!!!!!!:13: بعد بچه ها میخواستم ببینم داتک خوبه چون رفتم گشتم دیدم فقط داتک منطقه ما رو ساپورت میکنه
به نظر من بهترين موردي كه ميتوني انتخاب كني همين داتك هست هم نامحدود سرويس ميده هم حجمي :13:

afshin50cent
06-02-2010, 17:42
اقا مهدی این داتک با شرایطی که گفتم چه سرویسی میده؟ اصلا مدمو امانی میدن یا نه؟ شما خودت داتک داری؟ راضی هستی ازش؟

hamidkashani
06-02-2010, 19:32
اره داريم ، من از نماينده داتك تو شهرستان گرفتم 128 شبانه و البته نامحدود !!! ( اصفهان رو نميدونم )
سرويس از 7 شب تا 7 صبح .
واسه من كه روزا دانشگاهم و ساعت 5-6 ميرسم خونه سرويس مناسبيه .

سرعتت چقدره؟
چقدر پول ميدي؟

MAHDIAGENT47
06-02-2010, 20:10
اقا مهدی این داتک با شرایطی که گفتم چه سرویسی میده؟ اصلا مدمو امانی میدن یا نه؟ شما خودت داتک داری؟ راضی هستی ازش؟

128 نامحدود ماهي 27 هزار تومن البته قيمتا قرار 20 درصد كمتر بشه
مودمم فك نكنم بايد بخري قيمتش زياد نيست معموليش از 50 تومن كمتره دقيق نميدونم
من كه خودم داتك ندارم ولي چند باري كه استفاده كردم بدك نبود فعلا الافه مخابراتم تو منطقمون سرويس بده
چرا يه سر به سايته خود داتك نميزني نسبت به شركتاي ديگه قيمتاش مناسب تره

Macushla
06-02-2010, 20:35
سرعتت چقدره؟
چقدر پول ميدي؟

10 تومن ، سرعت دانلود هم اكثرا رو 13 تا 15 ميچرخه . خيلي كم پيش مياد كه تا 20 هم برسه .

hamidkashani
07-02-2010, 00:29
10 تومن ، سرعت دانلود هم اكثرا رو 13 تا 15 ميچرخه . خيلي كم پيش مياد كه تا 20 هم برسه .
با اين پولي كه شما ميدي و با اين سرعتي كه داري بهتره كه از مخابرات بگيري كه حداقل شبانه روزيه با همين قيمت (البته اگه سمت شما اومده باشه)

sepid12ir
08-02-2010, 00:56
سلام....

چند وقتی است دنبال ای دی اس ال هستم.... برا منطقه زعفرانیه با پیش شماره 2217 ... به شاتل و سپنتا و داتک زنگ زدم ، هیچ کدام پرت خالی ندارن برا این پیش شماره .... اسیا تک هم اصلا جواب تلفن را نمیده !!!!!

چی سرویس دیگه ای را پیشنهاد میکنین ؟! پارس انلاین را اصلا تماس نگرفتم به دلیل اینکه اصلا ازش تعریف نشنیدم...

از طرفی، سرویس وایرلس هم اگه پیشنهادی دارین که در محدوده ی زعفرانیه جوابگو باشه ممنون میشم راهنمایی کنید...ه

mehrdad38
08-02-2010, 09:04
سلام....

چند وقتی است دنبال ای دی اس ال هستم.... برا منطقه زعفرانیه با پیش شماره 2217 ... به شاتل و سپنتا و داتک زنگ زدم ، هیچ کدام پرت خالی ندارن برا این پیش شماره .... اسیا تک هم اصلا جواب تلفن را نمیده !!!!!

چی سرویس دیگه ای را پیشنهاد میکنین ؟! پارس انلاین را اصلا تماس نگرفتم به دلیل اینکه اصلا ازش تعریف نشنیدم...

از طرفی، سرویس وایرلس هم اگه پیشنهادی دارین که در محدوده ی زعفرانیه جوابگو باشه ممنون میشم راهنمایی کنید...ه

خوب چرا از خود مخابرات نمي گيري الان مخابرات داره سرويس ارائه مي ده اگر خواستي بيا تو تاپيك سرويس ADSL مخابرات تهران بزرگ.:46:

hamed malekpour
08-02-2010, 12:21
یک سوال چگونه بیت را به مگابایت تبدیل کنم آن دوتا کامپیوتر که در پایین روشن وخاموش می شوند را می گویم؟

Dj Sasan
08-02-2010, 12:38
یک سوال چگونه بیت را به مگابایت تبدیل کنم آن دوتا کامپیوتر که در پایین روشن وخاموش می شوند را می گویم؟

سلام گارداش
اگه از Dial-up استفاده می کنی در قسمت Status مقدار Sent و Received بر حسب بایت نمایش داده می شوند. هر 1 کیلو بایت معادل 1024 بایت هستش و هر 1 مگابایت معادل 1024 کیلو بایت هستش و بدین ترتیب هر 1 مگابایت معادل 1048576 (1024*1024) بایت است. شما اگه مقداری را که مثلا در Received نشون میده به 1048576 تقسیم کنی، مقدار اطلاعات دریافتی رو بر حسب مگابایت بدست میاری!

یاشاسین آذربایجان ایغیتلری..

porya_spy
08-02-2010, 18:07
دوستان ببخشید که این پست میدم .
من الان 2 هفته ای میشه که تاپیک ها رو دنبال میکنم . من الان اسم شرکت هارو میگم شما بگید کدوم رو دیگه دنبالش نرم و پیگیرش نباشم.
صبانت-شاتل-پارس آنلاین-اسیاتک-مخابرات-وایمکس ایرانسل
ممنون.

Macushla
08-02-2010, 20:35
با اين پولي كه شما ميدي و با اين سرعتي كه داري بهتره كه از مخابرات بگيري كه حداقل شبانه روزيه با همين قيمت (البته اگه سمت شما اومده باشه)

چند روزه كه سرعتم يه كم بيشتر شده ، تقريبا رو 20 ثابته .
شما از قيمت هاي شهرستان خبر نداري داداش ، اين سرويسي كه من گرفتم با اين قيمت يعني خدا.

واسه نمونه 64 نامحدود = 26 تومن در ماه
128 نامحدود = 50 تومن !!!! :41:
128 با يك گيگ ترافيك:31: = 149000 فكر كنم واسه يك روز هم جواب نده

تازه اينا واسه شركت هاي نسبتا با انصافه

متاسفانه مخابرات هم كه اينجا سرويس نميده .

meysamsh
08-02-2010, 21:01
من 64 نامحدود 28 تومن در 3ماه پول میدم

porya_spy
09-02-2010, 00:14
از دوستان کسی پیشنهاد میکنه از صبانت سرویس بگیرم ؟ اگه میشه یه توضیح کامل در مورد سرویس های صبانت بدید.

ALI SAGHI
09-02-2010, 00:20
سلام....

خوب عزيزم ميتوني همين الان تعريف پارس آنلاين رو از من بشنوي كه 128 با 3گيگ ترافيك دارم:
بدون شرح::8:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تازه الان به خاطر همين چيزايي كه دوستان ميگن سرعت ها كم شده تا يك ماه پيش سرعت دانلودم 160 بود الان رسيده به 120.
البته من فقط از 7 شب تا 6 صبح آن هستم روز ها و ساعت اداري سرعت بين 20 تا 40 هستش.:46:

MAHDIAGENT47
09-02-2010, 01:15
از دوستان کسی پیشنهاد میکنه از صبانت سرویس بگیرم ؟ اگه میشه یه توضیح کامل در مورد سرویس های صبانت بدید.
صبانت خوبه قيمتاشم مناسبه ولي از پشتيباني نپرس كه دله مشترياش خونه :27:

evil2012
09-02-2010, 13:12
اگر اختلافش با سرویس 64 زیاد باشه:5:

*K!nG*
09-02-2010, 22:27
این تست سرعت سرویس 128 من . واقعا تعجب برانگیز نیست

Inter
09-02-2010, 23:00

What the ... OH

ها اینی که الان نشون ودادی یعنی چه؟

فکر کنم بقیه قطع شدن و شما سرعتت رفته بالا یا تو تنظیمات پرت Downstream رو اشتباه زدن اگه شبانه اینجوری باشه دیگه ...

تا باشه از این اشتباهات:8:

MAHDIAGENT47
09-02-2010, 23:57

تا درستش نكردند سه چهارتا دانلود سنگين كن بعد از اينكه قطع شد دلت نسوزه :27:

Cleeev
10-02-2010, 09:18
یکی دو ماه بود کیفیت شبانه صبانت بهتر شده بود... از حدوداً دو هفته پیش که یه شب قطعی سراسری داشتم، به نظر میاد به طور کامل مشکل شبانه برطرف شده... الان دیگه در ساعات شبانه، ping عین روزانه ش شده (حالا بعضی وقتا شاید 100ms بیشتر) و سایتا عین ساعات روزانه سریع و بدون مشکل باز میشن و سرعت دانلود هم کاملاً ثابت (از تورنت و لینک مستقیم) ــه... البته من DNS ها رو هم روی Google Public DNS تنظیم کردم ولی این کار نهایتش پینگ رو تا 1500ms قبلاً پایین میاورد که اینطور که به نظر میاد مشکلات شبکه شون رو که به نظر میومد شبا نمیکشه و کم میاره رو برطرف کردن... الان 2 هفتنه س همه چیز عالیه... کلاً صبانت جدیداً خوب داره پیشرفت میکنه پشتیبانیشم بهتر شده... (تهران)

اینم عکساش که اولی مال شنبه هفته پیش (10 بهمن - 30 ژانویه) و دومی برای چهارشنبه هفته پیش (14 بهمن - 3 فوریه) هست که همونطور که میبینید به کلی مشکلات برطرف شده (و هنوزم ادامه داره)... :

:8:

lahij_web
10-02-2010, 10:45
من همچنان مشكلم پابرجاست !
نويز در صحبت با تلفن در حين كار با ADSL‌ و متوقف شدن كلي SENT‌و Recive بعد از برداشتن تلفن و مجبور به Reconnect‌شدن .
اسپليتر هست و مستقيم از تلفن خونه نگرفتم . تلفنم هم روي يه سوكت ديگه وصله . دور از هم .
:((

MAHDIAGENT47
10-02-2010, 12:59
من همچنان مشكلم پابرجاست !
نويز در صحبت با تلفن در حين كار با ADSL‌ و متوقف شدن كلي SENT‌و Recive بعد از برداشتن تلفن و مجبور به Reconnect‌شدن .
اسپليتر هست و مستقيم از تلفن خونه نگرفتم . تلفنم هم روي يه سوكت ديگه وصله . دور از هم .
:((
اسپليتر شما سالمه ؟ فك ميكم مشكل از اسپليتر باشه :13:

hamed malekpour
10-02-2010, 13:26
یک سوال قبل از خرید سرعت دانلود در شهرستان ها برای همارا سیستم چنده نوشته128-256یعنی سرعتش چنده؟

S A M S U N G
10-02-2010, 21:09
یکی دو ماه بود کیفیت شبانه صبانت بهتر شده بود... از حدوداً دو هفته پیش که یه شب قطعی سراسری داشتم، به نظر میاد به طور کامل مشکل شبانه برطرف شده... الان دیگه در ساعات شبانه، ping عین روزانه ش شده (حالا بعضی وقتا شاید 100ms بیشتر) و سایتا عین ساعات روزانه سریع و بدون مشکل باز میشن و سرعت دانلود هم کاملاً ثابت (از تورنت و لینک مستقیم) ــه... البته من DNS ها رو هم روی Google Public DNS تنظیم کردم ولی این کار نهایتش پینگ رو تا 1500ms قبلاً پایین میاورد که اینطور که به نظر میاد مشکلات شبکه شون رو که به نظر میومد شبا نمیکشه و کم میاره رو برطرف کردن... الان 2 هفتنه س همه چیز عالیه... کلاً صبانت جدیداً خوب داره پیشرفت میکنه پشتیبانیشم بهتر شده... (تهران)

اینم عکساش که اولی مال شنبه هفته پیش (10 بهمن - 30 ژانویه) و دومی برای چهارشنبه هفته پیش (14 بهمن - 3 فوریه) هست که همونطور که میبینید به کلی مشکلات برطرف شده (و هنوزم ادامه داره)... :

سلام .

درسته مشکل شبانه حل شده ولی عوضش مشکل روزانه شده . ( شبی 2 گیگ ! )

من سرعت دانلودم بیشتر از 20 نمیشه ! ( سرویس 1 مگ )

منتظرم ببینم بعد از حماسه 22 بهمن :دی حل میشه یا نه .

مخلصیم .

Shayan PmaX
10-02-2010, 23:22
سلام .

درسته مشکل شبانه حل شده ولی عوضش مشکل روزانه شده . ( شبی 2 گیگ ! )

من سرعت دانلودم بیشتر از 20 نمیشه ! ( سرویس 1 مگ )

منتظرم ببینم بعد از حماسه 22 بهمن :دی حل میشه یا نه .

مخلصیم .
سلام من تازه adsl از صبا گرفتم. راضیم. سرویسم 128 هست ولی گاهی تا 250 میره. شبانه اصلا نمی رم. ولی الآن مشکل دارم که سرعت دانلودم خیلی پایینه(حدود 40) و یاهومسنجر هم قطع و وصل می شه. کسی دیگه هم این مشکل را داره؟

Shayan PmaX
10-02-2010, 23:30
یک سوال قبل از خرید سرعت دانلود در شهرستان ها برای همارا سیستم چنده نوشته128-256یعنی سرعتش چنده؟
ببینید. 128 منظور سرعت آپلود هست و 256 دانلود. خوب من با همارا کار نکردم و نمی دونم. ولی به طور معمول و شرکت های این تیپی معمولا بین 16-32 هست. که البته آپلود پایین تره. من به شما در درجه اول صبانت و در درجه دوم شاتل را پبشنهاد میدم. 128-128 صبانت دانلود حدود 30-250. من خیلی راضیم. من هم در adsl تازه کارم. تازه 1 هفته هست که خریدم. حالا من چند تا ویژگی صبانت و شاتل را برای شما مینویسم:
صبانت128: سرعت دانلود بسیار بالا. حتی بالاتر از سرعت اسمی سرویس. 3 تا 7 شب رایگان
شاتل128: سرعت به مراتب پایین تر از صبا. 1 تا 7 شب رایگان. حجم 1GB یا 2GB هدیه برای ایام تعطیل
انتخاب با خودته

ALI SAGHI
11-02-2010, 00:26
سلام من تازه adsl از صبا گرفتم. راضیم. سرویسم 128 هست ولی گاهی تا 250 میره. شبانه اصلا نمی رم. ولی الآن مشکل دارم که سرعت دانلودم خیلی پایینه(حدود 40) و یاهومسنجر هم قطع و وصل می شه. کسی دیگه هم این مشکل را داره؟

آره عزيز ما هم همين مشكل رو داريم هم سرعت ها خيلي خراب شده و هم فلش پلير رو مخابرات از كار انداخته تا كاربران نتونند فيلم آنلاين ببينند. من روزها سرعتم خيلي پايين مياد ولي شب بهتره.
اگه شبانه رايگان داري تقريبا بزرگ ترين اشتباه زندگيت رو ميكني كه دانلود نميكني برنامه Download Manager نصب كن زمان بندي داره كه از ساعت 1 شروع كنه و ساعت 6 سيستم خاموش كنه متوسط شبي 1.5 گيگ من فيلم سينمايي دانلود ميكنم كه خيلي حال ميده.:27:

Exir
11-02-2010, 00:48
سلام....

سلام من خودن شاتل دارم ولی پارس آنلاینو تایید می کنم. تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه نگاه بندازید هر شرکتی تو منطقتون سرویس بده زده اگه سوالی داشتید کمکتون می کنم.

The Alien
12-02-2010, 20:26
سلام دوستان

من دنبال یه اینترنت نامحدود Adsl‌ هستم که سرعت دانلودش زیر 15 نیاد و قیمتش هم زیر 30 تومن باشه... کسی می‌تونه راهنمایی کنه؟

mostafaeshghi
13-02-2010, 12:25
سلام دوستان

من دنبال یه اینترنت نامحدود Adsl‌ هستم که سرعت دانلودش زیر 15 نیاد و قیمتش هم زیر 30 تومن باشه... کسی می‌تونه راهنمایی کنه؟

دوست عزیز اینطوری نباید دنبال سرویس مناسب گشت. مراحلش اینه :

1- پیش شمارهتون چنده و تحت پوشش کدام مرکز مخابراتی هستید؟
2- چه شرکتهایی اون مطقه را ساپورت میکنند؟
3- کدام یک از اون شرکتها پورت خالی دارند؟
4- چه سریوسی میخواهید ، محدود یا نا محدود؟
5- چقدر میخواید هزینه کنید؟

شما فقط 2 مرحله آخر را عنوان کردید.

isbn
13-02-2010, 13:41
سلام
از صبح سرعت دیگه خیلی امده پایین قبلا که 120 به بالا بودیم عاشورا شد 50-60 الان که روز غم هست دوباره امده 30-40 ای بابا مثلا 1 مگ داریم
من صبانتم کس دیگه ای هم مشکل منو داره؟

The Alien
13-02-2010, 21:34

سلام دوست گرامی

من در منطقه آریاشهرم و دیدم اغلب شرکتها این منطقه رو پوشش می‌دن. در مورد پورت خالی شرکت‌ها هنوز تحقیق نکردم. صرف نظر از این مسئله کدوم شرکت ها برای سرویس نامحدود که بتونم سرعت دانلود بالای 15 داشته باشن، مناسبن؟
از لطف شما ممنونم

The Alien
14-02-2010, 09:26

سلام، متشکرم

من از منطقه آریاشهرم و تا اونجایی که دیدم اغلب شرکت ها اون منطقه رو ساپورت می‌کنند... پیش شماره 442... هنوز در مورد پورت خالی شرکت‌ها تحقیق نکردم. می‌خوام ببینم کدوم شرکت‌ها خوبن بعد تحقیق کنم. اینکه سرعت دانلودم در 90٪ موارد زیر 15 نیاد برام مهمه و نامحدود بودنش

مرسی از شما

totayma
14-02-2010, 13:44
صبا نوبرشو اورده فقط ISP خودم:31:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mostafaeshghi
14-02-2010, 14:40
سلام، متشکرم

من از منطقه آریاشهرم و تا اونجایی که دیدم اغلب شرکت ها اون منطقه رو ساپورت می‌کنند... پیش شماره 442... هنوز در مورد پورت خالی شرکت‌ها تحقیق نکردم. می‌خوام ببینم کدوم شرکت‌ها خوبن بعد تحقیق کنم. اینکه سرعت دانلودم در 90٪ موارد زیر 15 نیاد برام مهمه و نامحدود بودنش

مرسی از شما

خب باید بپرسید که شرکت پورت الی داره یا نه وگرنه یه سرویس خوب میبینید حسابی ذوق میکنید بعد میبیندی پورت خالی نداره که خیلی بده :دی

ولی به طوره کلی داتک نامحدود داره که سرویسهاش خوبه و در حد عالی من خودمم دارم و قیمت 128 نامحودش که 16 کیلوبایت در ثانیه قاعدتا باید سرویس بده حالا با افت و نوسان بشه 15 در میاد ۲۷۸,۱۰۰

leon scott kendy
14-02-2010, 16:27
سلام بچه ها می شه بگید کدوم شرکت 128 نامحدود با قیمت خوب می ده
قیمتش هم بگید ممنون

KING_DESIGNER
14-02-2010, 18:59
لئون جان
128 با قیمت خوب فقط مخابرات سرعت 15 ~14 کیلوبایت من دارم به درد وبگردی میخوره شبها هم میزارم روی دانلود بگی نگی یه چیزی میگیره حدود 400 مگ
برای کسی که دانلود سنگین نداره خوبه

leon scott kendy
14-02-2010, 20:57
لئون جان
128 با قیمت خوب فقط مخابرات سرعت 15 ~14 کیلوبایت من دارم به درد وبگردی میخوره شبها هم میزارم روی دانلود بگی نگی یه چیزی میگیره حدود 400 مگ
برای کسی که دانلود سنگین نداره خوبه

خوب آره سرعت خوبش اونقدره ولی من نامحدود می خواهم کل روز الان 256 دو گیگ دارم نمی توانم دانلود کنم
فقط دنبال یک قیمت خوبم می گم حدود قیمتش چقدره

KING_DESIGNER
14-02-2010, 21:32
سلام ۀقای لئون
قیمت این سرویسی که من گرفتم 10 تومان ناقابل در ماه هست که روی قبض تلفن میاد
هزینه رانژه هم خدا روشکر نداره
من که راضی ام برای دوستان که دانلود سبک دارند و به یه فیلم در دو روز یه بار قناعت دارند به نظرم کافیه
حالا اگه کسی خواست بیشتر بگیره پارتی دم کلفت رو فراموش نکنه چون سرویس 256 که قیمتش فوق اعالده است نسبتا حدود 12 تومن رو به هرکسی نمیدند ولی اگه پارتی داشته باشی میشه کما این که یکی از دوستان دو تا خط یک مگ رو گرفته و دومگ توی خونه داره کار میکنه ولی با پارتی بازی !

leon scott kendy
14-02-2010, 21:51
سلام ۀقای لئون
قیمت این سرویسی که من گرفتم 10 تومان ناقابل در ماه هست که روی قبض تلفن میاد
هزینه رانژه هم خدا روشکر نداره
من که راضی ام برای دوستان که دانلود سبک دارند و به یه فیلم در دو روز یه بار قناعت دارند به نظرم کافیه
حالا اگه کسی خواست بیشتر بگیره پارتی دم کلفت رو فراموش نکنه چون سرویس 256 که قیمتش فوق اعالده است نسبتا حدود 12 تومن رو به هرکسی نمیدند ولی اگه پارتی داشته باشی میشه کما این که یکی از دوستان دو تا خط یک مگ رو گرفته و دومگ توی خونه داره کار میکنه ولی با پارتی بازی !

خوب سلام
ببخشید از کجا 10 تومان گرفتید
بگشید ببینیم به ما می دن 256

Golbarg01
15-02-2010, 00:30
یه نرم افزار معرفی می کنید برای نشون دادن و محاسبه حجم کل سند و رسیو اینترنتیم و کلا کل حجم ترافیک؟
که به صورت متناوب و زنده نشون بده

JayR
15-02-2010, 00:35
سلام دوستان عزیز من شهرک غرب، ایران زمین هستم. میخواستم ببینم آسیاتک یا سپنتا؟ کدومش تو این منطقه مناسب تره. ممنون میشم راهنمایی کنین.

MAHDIAGENT47
15-02-2010, 00:43
سلام دوستان عزیز من شهرک غرب، ایران زمین هستم. میخواستم ببینم آسیاتک یا سپنتا؟ کدومش تو این منطقه مناسب تره. ممنون میشم راهنمایی کنین.

به نظر من آسياتك بهتره قيمتاشم كه نسبتا خوبه پشتيبانيشم بد نيست
(اين نظر شخصيه منه اگه دوستان نظره ديگه اي دارند بگن )

JayR
15-02-2010, 00:52
خیلی ممنون. بله قیمتاش نسبتا بهتره ولی هر دو سرویس 128 رو تقریبا با یه قیمت میدن اختلاف 1000 تومن.
کسی از دوستان نمیدونه سرویس 256 رو کدوم با کارت دانشجویی میدن؟

John Haughm
15-02-2010, 00:52
دوستان سلام،
من یه دو ماهی میشه یه 128 نامحدود گرفتم واسه دانلود و مودم وایرلس TP-Link گرفتم تا توی خونه بی سیم وصل شم. اما این مودم ما نمی دونم چی میشه توی ساعتهای نامعلومی قطع میشه، یعنی منظم نیست ساعات قطع شدنش... منظورم از قطع شدن اینه که اینترنت به حالت Local در میاد (توی ویندوز ویستا وقتی وصلی یه دایره ی کوچیک روی دوتا مانیتور گوشه ی راست صفحه میاد ولی وقتی Local میشه یعنی مشکلی که من دارم اون دایره ی روش میره و به اینترنت وصلی ولی بی خاصیته و هیچ کار نمیکنه.) به پشتیبانی شرکتم گفتم گفت یه ربع از برق بکش موم رو و دوباره بزن... من از اون به بعد شبا مودم رو از برق می کشم و تعداد قطعی ها به دو یا سه تا در روز رسیده، موقعی هم که قطع میشه روی دوتا مانیتور کلیک راست می کنم و Diagnose and Repair رو میزنم و خود ویندوز میگه مشکلی پیدا نکرده و ریست کردن Connection adaptor میتونه بعضی موقع ها کار رو درست کنه و من روی همین گزینه ی ریست آداپتور میزنم و دوباره کامل قطع میکنه و وصل میشه. (وقتهایی که قطعی از شرکته ویندوز میگه نمیتونه مشکل رو حل کنه برای همین به نظر مشکل من از شرکت نیست و از مودمه احتمالا. می خوام ببینم مشکل از کجاست؟!
ببخشید سرتون رو درد آوردم...
سپاس:11:

mostafaeshghi
15-02-2010, 00:53
یه نرم افزار معرفی می کنید برای نشون دادن و محاسبه حجم کل سند و رسیو اینترنتیم و کلا کل حجم ترافیک؟

بهترین برنامه در این زمینه DU Meter هست که یه سرچ بزنید پیدا میکنید.

KING_DESIGNER
15-02-2010, 01:31
خوب سلام
ببخشید از کجا 10 تومان گرفتید
بگشید ببینیم به ما می دن 256
گفتم که مرکز مخابراتی تون باید برید
256 با مکافات میشه برای من نشد
چون نه جزو خونواده شهدا بودم نه پارتی داشتم:41:

maj87
15-02-2010, 11:06
سلام
كسي از شركت پيشگامان كوير يزد سرويس ميگيره -سرعتش چطوره -شبها قعطي نداره؟؟؟

mostafaeshghi
15-02-2010, 11:59
سلام
كسي از شركت پيشگامان كوير يزد سرويس ميگيره -سرعتش چطوره -شبها قعطي نداره؟؟؟

این شرکت شرکت مادر هست که مجوز PAP داره و در شهرهای مختلف با شرکتهای کوچک همکاری میکنه و اجازه ی استافده از مجوزش را میده. مثلا تو تهران را میدانم که شرکت سپنتا است که با این شرکت مادر همکاری میکنه.

کافی است که در مورد سپنتا تو تاپیکها جستجویی بکنید تا به نتیجه برسید.

isbn
15-02-2010, 12:44
ای بابا این چه وضعیه مثل اینکه کلا داره اینترنت ملی میشه با IP خودم ایران از رپیدشر سرعت دانلود 1-5 kb/s اما با v p n 70-100
من صبانتم شنیدم شاتلم اینطوری شده این نشون میده کار خود کثیفشون هست:41:

Electronic-Arts
15-02-2010, 12:51
ای بابا این چه وضعیه مثل اینکه کلا داره اینترنت ملی میشه با IP خودم ایران از رپیدشر سرعت دانلود 1-5 kb/s اما با v p n 70-100
من صبانتم شنیدم شاتلم اینطوری شده این نشون میده کار خود کثیفشون هست:41:
بله منم با صبانت از رپید نهایت 26 دانلود میکنم اونم تو 1 ثانیه بعد میاد رو 7 تا 17

mohsen_rkh
15-02-2010, 13:55
سلام. من تو کرج از شبکه شبدیز سرویس می گیرم. شارژ کردن سرویسهاش طوریه که مثل کارت شارژ حسابت رو شارژ می کنی و بعد از شارژ کردن به ازای حجمی که استفاده می کنی، از حسابت کم میشه . یکی از دوستام که تو تهران هستش می خواد همچین سرویسی بگیره؛از دوستان تهرانی کسی شرکتی میشناسه که این طوری سرویس بده؟
ممنونم.

reb
15-02-2010, 15:21
نخیر نه کار صبانته نه شاتل نه پارس مخابرات دستور فرموده.

KING_DESIGNER
15-02-2010, 15:31
نخیر نه کار صبانته نه شاتل نه پارس مخابرات دستور فرموده.
تایید میشه reb جان پیشناد میکنم یه بار تاپیک اینترنت دوربرد سر بزنی

mohsen_rkh
15-02-2010, 15:49
سلام. من تو کرج از شبکه شبدیز سرویس می گیرم. شارژ کردن سرویسهاش طوریه که مثل کارت شارژ حسابت رو شارژ می کنی و بعد از شارژ کردن به ازای حجمی که استفاده می کنی، از حسابت کم میشه . یکی از دوستام که تو تهران هستش می خواد همچین سرویسی بگیره؛از دوستان تهرانی کسی شرکتی میشناسه که این طوری سرویس بده؟
ممنونم.

KING_DESIGNER
15-02-2010, 16:05
سلام
بعله به گمانم شرکت فن اوا همچین سرویسی داره
که به نسبت هر گیگ حجمی که مصرف کنید پرداخت میکنید
.قیمتش هم بدک نیست

Golbarg01
15-02-2010, 16:14
بهترین برنامه در این زمینه DU Meter هست که یه سرچ بزنید پیدا میکنید.

سرعت واقعی اینترنت رو هم نشون میده؟

mehrdad38
15-02-2010, 16:39
سرعت واقعی اینترنت رو هم نشون میده؟

آره خيلي خوبه تو اين سايت مي توني پيداش كني:

leon scott kendy
15-02-2010, 20:04

خوب رفیق این برنامه مشکلت رو رفع می کنه
من ازش استفاده می کردم ولی چون ورژن جدیدش رو پیدا نکردم نتوانستم ازش دیگه استفاد کنم خواسته ات رو بر طرف م کنه اما با برنامه های سیکیریتی یک مشکلی داره

cFosSpeed

amirpers
15-02-2010, 23:42
دوستان ، میشه بگید کدوم یکی از شرکتها به کاربرای خانگی سرعت بالای 128 هم می دن ؟
مثلا صبا نت میده ؟
ممنون

zia_yosufi
16-02-2010, 20:08
سلام بچه ها برای اینکه بهترین سرعت رو داشته باشیم باید چیکار کنیم ؟

S A M S U N G
16-02-2010, 20:45
سلام .

بچه ها کسی صبانت سرویس 1 مگ داره ؟

من الان حدود 10 روز هستش که سرعت دانلود و کلا باز کردن سایتها شده 19 حداکثر 20 ! ولی شبانه خوبه و حدود 1.7 گیگ دانلود میکنم .

میخواستم ببینم کسی مشکل نداره روزانه ؟ پینگ هم خوبه .

مخلصیم .

MooJGaaN
17-02-2010, 16:10
شهراد سرویس 2 گیگ با رنج سرعت 128 تا 512 داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حتماً قسمت ADSL رو بخونید

*K!nG*
17-02-2010, 22:27
سلام دوستان
نرم افزاری هست که مصرف اینترنتو توسط نرم افزار های کامپیوتر رو نشون بده

KING_DESIGNER
17-02-2010, 22:32
سلام دوستان
نرم افزاری هست که مصرف اینترنتو توسط نرم افزار های کامپیوتر رو نشون بده
du meter
سرچش کن دانلودش کن ترجیحا هم راه با کر/ک !

isbn
17-02-2010, 23:50
بچه ها کسی اینجا هست که تو مرکز شهید عاطف باشه و نتش قاط زده باشه؟

farsweb
18-02-2010, 07:55
سلام
این مشکل جدید چیه در مورد یوتیوب پیش اومده . سایت رو باز می کنه اما برای همه ویدیو ها می نویسه :
An error occurred please try later

khoshgelafi
18-02-2010, 11:35
کسی اینجا پیش شمارش 8888 هست؟؟
من هر جا زنگ میزنم اینجارو ساپورت نمیکنه:41:

mehrdad38
18-02-2010, 13:48

مركز مخابراتي تون زنگ زدين؟ الان مخابرات داره مستقيما سرويس مي ده.:20:

mostafaeshghi
18-02-2010, 16:28

لطفا این لینک را ببینید

در ضمن شرکت آزاد نت برای شما سرویسهای ویژه ای تدارک دیده است.

سایتهاشون را برید ببینید وشرایط را بسنجید و سپس برای دریفات خدمات و ارائه ی سرویس با شرکت تماس بگیرید:)

porya_spy
18-02-2010, 18:30
دوستان این نظر سنجی رو هم ببینید بد نیست !!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Masoud.Neshat
19-02-2010, 08:46
صبح جمعه * ساعت 8:30 * 30 بهمن 88 * 19 فوریه 2010 * فن آوا گستر توس * مشهد * مرکز تلفن قدس * اشتراک 512/512

sub-zero
19-02-2010, 08:58
سلام.
من دو ساله دارم از صبا نت اشتراک میگیرم... اشتراک یک ساله میگیرم...
چند دفعه بهش شک کردم که داره الکی از ترافیکم کم میشه... یا میدزده...!
تا این آخریها که دیگه بد جوری شک کردم با چند نفر هم صحبت کردم اونها هم با من هم عقیده بودند...

میخواستم بدونم دوستان با این مشکل مواجه نشدن ؟ یا من اشتباه میکنم ؟ :20:

Ship Storm
19-02-2010, 10:10
سلام.
تا این آخریها که دیگه بد جوری شک کردم با چند نفر هم صحبت کردم اونها هم با من هم عقیده بودند...

من چند ماهی صبانت داشتم و مشکلی هم نداشتم
این نکته رو باید دقت کنی که اگه کسی یوزر و پسورد شما رو داشته باشه و سرویس صبانت هم داشته باشه میتونه از سرویس شما استفاده کنه پس باید تو حفظ یوزر و پسورد دقت کنی مخصوصا پسورد که بهتره به صورت دوره ای عوضش کنی اگه خیلی مشکوک شدی

mehrdad38
19-02-2010, 10:50
سلام.

براي اينكه مطمئن بشي من يه راهكار برات دارم:

از نرم افزار DU Meter استفاده كن. وقتي دفعه بعد كه قرار دادت رو تمديد كردي از همون روز اول وقتي وارد اينترنت مي شي اين نرم افرار هم روي سيستمت نصب باشه. ترافيك مصرفي اعم از دانلود و آپلود رو برات مثل هلو محاسبه مي كنه ( به صورت روزانه هفتگي و ماهيانه ) اون وقت وقتي قرار دادت تموم شد ببين اندازه همون ترافيكي كه شركت بهت داده مصرف كردي؟ يا نه ترافيكي مصرفي كه نرم افزار نشون مي ده كمتر از اون مقداره موفق باشي:46:

farsweb
19-02-2010, 10:51
سلام.

شما ترافیکت رو میدزدن . این ... زاده ها ، سرعت منم دستکاری می کنن . تازه با این سرعت کلی اختلال هم داره . گاهی خوبه گاهی هی قطع و وصل میشه . خلاصه این از افتخارات ج ا ایرانه که بعد از این همه سال از همگانی شدن اینترنت پرسرعت تو دنیا هنوز ما کاربرها درگیر ترافیکو و پهنای باندو و دله دزدی و این چیزا هستیم .

Tenhi
19-02-2010, 10:58
از مخابرات استقلال كدوم سرويس ميتونم بگيرم؟
همه جا پره

Exir
19-02-2010, 13:28

تو هم مثل من تو مرکز کلانتری هستی... اینجا پارس آنلاین تا خرخره پره داتکم گرونترین سرویسای دنیاشو میده... من از شاتل دارم فقطم ارت میده. کلا اینجا مافیا بازیه مرکزش ..

sub-zero
19-02-2010, 14:43
من چند ماهی صبانت داشتم و مشکلی هم نداشتم
این نکته رو باید دقت کنی که اگه کسی یوزر و پسورد شما رو داشته باشه و سرویس صبانت هم داشته باشه میتونه از سرویس شما استفاده کنه پس باید تو حفظ یوزر و پسورد دقت کنی مخصوصا پسورد که بهتره به صورت دوره ای عوضش کنی اگه خیلی مشکوک شدی
راستش از همون دوسال پیش یهشون مشکوک شدم !
چون هر کی میاد ثبت نام پسوردش رو خیلی قشنگ تو برگه ثبت نام مینیویسه و میده دست آقایون...!
ولی پسورد رو هیچوقت عوض نمیکردم...اما عوضش میکنم دیگه... ممنون.

براي اينكه مطمئن بشي من يه راهكار برات دارم:
از نرم افزار DU Meter استفاده كن. وقتي دفعه بعد كه قرار دادت رو تمديد كردي از همون روز اول وقتي وارد اينترنت مي شي اين نرم افرار هم روي سيستمت نصب باشه. ترافيك مصرفي اعم از دانلود و آپلود رو برات مثل هلو محاسبه مي كنه ( به صورت روزانه هفتگي و ماهيانه ) اون وقت وقتي قرار دادت تموم شد ببين اندازه همون ترافيكي كه شركت بهت داده مصرف كردي؟ يا نه ترافيكي مصرفي كه نرم افزار نشون مي ده كمتر از اون مقداره موفق باشي:46:

درسته حالا که دیگه آخراشه... دفعه بعد از هر شرکتی اشتراک بگیرم حتما این کار رو میکنم... مرسی.

شما ترافیکت رو میدزدن . این ... زاده ها ، سرعت منم دستکاری می کنن . تازه با این سرعت کلی اختلال هم داره . گاهی خوبه گاهی هی قطع و وصل میشه . خلاصه این از افتخارات ج ا ایرانه که بعد از این همه سال از همگانی شدن اینترنت پرسرعت تو دنیا هنوز ما کاربرها درگیر ترافیکو و پهنای باندو و دله دزدی و این چیزا هستیم .
منم فکر میکنم بخشی از ترافیکم هپلی هپو شده...
داستان کامل رو میتونید اینجا بخونید...که چی شد که مشکوک شدم...!

بازم از همه ممنونم.

S A M S U N G
19-02-2010, 15:22
سلام .

شما کانکشن PPPOE داری ؟ اگه داری به Bridge تغییرش بده . اینطوری امکان -- شدن هم نداری .

مخلصیم .

mostafaeshghi
19-02-2010, 19:17
تو هم مثل من تو مرکز کلانتری هستی... اینجا پارس آنلاین تا خرخره پره داتکم گرونترین سرویسای دنیاشو میده... من از شاتل دارم فقطم ارت میده. کلا اینجا مافیا بازیه مرکزش ..

داتک گرونه !؟؟!؟!؟! آلان که سویهاش شبانه هم داره به نظرمن قیمتش با دیگر شرکتها تفاوت آنچنانی نداره !

آزاد نت را هم حتما چک کنید. مطمدنا دست خالی برنمیگردید بالاخره از این سایتها !

n0100003
20-02-2010, 02:09

shahramkh59
20-02-2010, 07:35
سلام دوستان ایا برداشت من درسته از اینکه صبانت 128kb یک ماه با ترافیک 3 گیگ رو به قیمت 13 هزار تومان ارائه میکنه در صورتی که اسیاتک همین سرویس رو تنها با 1 گیگ ترافیک به قیمت 10500 تومان ارائه میکنه و به ازای هر گیگ اضافی 3 هزار تومان هزینه اضافی میگیره.
من با صبا نت تماس گرفتم پورت آزاد نداره. میشه راهنماییم کنین از کجا خدمات بگیرم

saba_879
20-02-2010, 12:00
سلام به همه
من ADSL 256 میخوام بگیرم کدوم شرکت رو معرفی میکنید,که هم پشتیبانیش خوب باشه هم قیمت.

leon scott kendy
20-02-2010, 15:29
سلام بچه ها می شه یک شرکت برای محدوده مالک اشتر معرفی کنید که نامحدودش قیمت خوب باشه
یا شرکتی که شبانه داشته باشه و بشه استفاده کرد قیمتش هم خوب باشه
ممنون می شوم
اگه می شه زود بهم جواب بدید

cell_phone
21-02-2010, 01:03
سلام به همه
من ADSL 256 میخوام بگیرم کدوم شرکت رو معرفی میکنید,که هم پشتیبانیش خوب باشه هم قیمت.

پشتیبانی خوب اگه تو مملکت ما دیدی خبرم کن . چه برسه به این دزد ها :27:

farsweb
21-02-2010, 08:26
پشتیبانی تا زمانی که این شرکت ها واسطه هستن کاملا بی معنیه . تماس میگیری میگه پهنای باندو مخابرات به ما میده ! اشکال از اونهاست . مخابراتم که به صاحبش پاسخگو نیست !! چه برسه به ما .
مشکل تنها واسطه گریه . همین

saba_879
22-02-2010, 00:45

این و خوب اومدی
سوالم اشتباه بود
اصلاح میکنم
من ADSL 256 میخوام بگیرم کدوم شرکت رو معرفی میکنید,که در حد خوب راضی باشید و قیمت مناسبی داشته باشه.

mehrdad38
22-02-2010, 11:10
سلام دوستان ایا برداشت من درسته از اینکه صبانت 128kb یک ماه با ترافیک 3 گیگ رو به قیمت 13 هزار تومان ارائه میکنه در صورتی که اسیاتک همین سرویس رو تنها با 1 گیگ ترافیک به قیمت 10500 تومان ارائه میکنه و به ازای هر گیگ اضافی 3 هزار تومان هزینه اضافی میگیره.
من با صبا نت تماس گرفتم پورت آزاد نداره. میشه راهنماییم کنین از کجا خدمات بگیرم

اگر شما قصد گرفتن سرويس 128 دارين خوب اين چه كاريه ؟ مگه پول علف خرسه بدي به اين شركت ها؟:31: الان مخابرات خودش مستقيما سرويس مي ده تمام نامحدود هست. 128 نامحدود ماهي 9900 تومن بده بگو بده :31:

Mahdi.p30
22-02-2010, 19:02
اگر شما قصد گرفتن سرويس 128 دارين خوب اين چه كاريه ؟ مگه پول علف خرسه بدي به اين شركت ها؟:31: الان مخابرات خودش مستقيما سرويس مي ده تمام نامحدود هست. 128 نامحدود ماهي 9900 تومن بده بگو بده :31:

از کجا معلوم مخابرات توی شهر ایشون سرویس بده؟؟
شما که همین تایپیک بغلی از مخابرات و کارمنداش بد گفتی!! (البته خودمم تجربه صحبت با کارمندای بی سواد مخابراتو دارم ، مثلا اگه ازشون بپرسی خط رانژه شده ، نمی فهمن و قفل میکنند ، ولی اگه بهشون بگی ADSL ما وصل شده یا نه ، سریع جواب میدن! البته همینم پیشرفت خوبیه که واژه ADSL رو میشناسن!!)
ضمنا اکثر شرکت ها ، 128 حجمی رو 1 مگ یا 512 و حتی 2 مگ میبندن ، آدم وقتشو که از سر راه نیاورده که با مخابرات با سرعت 15 داون کنه!
هر چند ، قیمتش عالیه!
به شخصه حاضرم بیشتر پول بدم و حجم بخرم ، ولی با مخابرات وقتمو تلف نکنم!
صبانت به نظر من خوبه ، ولی معمولا پورت آزاد نداره!!

mehrdad38
22-02-2010, 19:34
از کجا معلوم مخابرات توی شهر ایشون سرویس بده؟؟
شما که همین تایپیک بغلی از مخابرات و کارمنداش بد گفتی!! (البته خودمم تجربه صحبت با کارمندای بی سواد مخابراتو دارم ، مثلا اگه ازشون بپرسی خط رانژه شده ، نمی فهمن و قفل میکنند ، ولی اگه بهشون بگی ADSL ما وصل شده یا نه ، سریع جواب میدن! البته همینم پیشرفت خوبیه که واژه ADSL رو میشناسن!!)
ضمنا اکثر شرکت ها ، 128 حجمی رو 1 مگ یا 512 و حتی 2 مگ میبندن ، آدم وقتشو که از سر راه نیاورده که با مخابرات با سرعت 15 داون کنه!
هر چند ، قیمتش عالیه!
به شخصه حاضرم بیشتر پول بدم و حجم بخرم ، ولی با مخابرات وقتمو تلف نکنم!
صبانت به نظر من خوبه ، ولی معمولا پورت آزاد نداره!!

دوست من :10:

من فرض رو بر اين گرفتم كه ايشون تهران باشن و بتونن از مركز مخابراتيشون سرويس بگيرن.:20:

بله الان هم ميگم من از كارمندهاي مخابرات دل خوشي ندارم:13: و بخصوص از نحوه برخوردشون با مشتري:2: ولي من به اونها كاري ندارم الان بحث سر سرويس هاي مخابرات هست.:5:

درسته بعضي از شركت ها رو 128 برات 512 الي 2 مگ مي بندن:8: ولي محدوديت هم بايد در نظر گرفت :41: هدف اين شركت ها استفاده هر چه سريعتر از حجم مصرفي هست تا زودتر ترافيكت تموم بشه و بهشون پول بدي.:4:

ولي سرويس هاي مخابرات درسته فعلا 128 هست ( كه البته از ارديبهشت مي خوان محدوديت 128 رو بردارن ) اما نامحدود هست آدم يه فايل حجيم مثلا يه فيلم 1 گيگ رو به جاي يكي دو شب با سرويس هاي شركت ها دانلود كنه يه خورده بيشتر با سرويس هاي مخابرات دانلود مي كنه اما هميشه ترسه تموم شدن حجمت رو نداري.:31:

بعدشم ديدم اين دوست عزيز داره حساب كتاب مي كنه گفتم براش پول اشتراك اينترنت مهمه و ارزونتر رو ترجيح مي ده گفتم چه سرويسي ارزون تر از مخابرات.:5:

khoshgelafi
23-02-2010, 21:43
من همه ی مواردی که تو نظرسنجی بود رو زنگ زدم،هیچ کدوم سرویس نمیدن به ما(ADSL)

khoshgelafi
23-02-2010, 21:54

ارت چیه؟:20:

لطفا این لینک را ببینید

در ضمن شرکت آزاد نت برای شما سرویسهای ویژه ای تدارک دیده است.

سایتهاشون را برید ببینید وشرایط را بسنجید و سپس برای دریفات خدمات و ارائه ی سرویس با شرکت تماس بگیرید:)

مرسی،، فردا زنگ میزنم آزاد نت ببینم چی میگن..

abbasdt
23-02-2010, 22:31
سلام
من تو مرکز تلفن امامتم شاتل و آسیاتک پورت خالی ندارند از کجا adsl حجمی 128 بگیرم به نظرتون؟

looloo2
24-02-2010, 11:23
من می خواستم بگم یعنی باید برن در صبانت گل بگیرن.
دیروز برام اینترنتم وصل شده سرعتم هم 1 mb با حجم 5 gb هست. سرعت دانلودم بین 40 تا 50 ثابته. امروز زنگ زدم میگم سرعتم پایینه روی 512 بسته شده جواب میده همه سرعت های 1 mb همینجوریه. شما باید اول می پرسیدی. رسما دارن به شعور مشتریاشون توهین می کنن.
خاک بر سر من که مجبورم برم از اینجور شرکت ها ADSL بگیریم.
فقط می خواستم بگم کس دیگه ای از این صبا نت سرویس نگیره که مثل من به مشکل بر نخوره.

عليرضا خان
24-02-2010, 12:56
سرويس شبانه صبانت شما هم خراب شده؟

looloo2
24-02-2010, 14:03
سرويس شبانه صبانت شما هم خراب شده؟
بله. سرعت روی 15 بود.

leon scott kendy
24-02-2010, 14:28
سلام بچه ها می گم یک شرکت معرفی کنید که شبانه رایگان داشته باشه 256 دو گیگش هم طرف 13 تومان باشه ممنون من الان از شرکت نیو نت دارم می گیرم ولی شبانه اش رو داره نیم بها می کنه

goodigood
24-02-2010, 14:53
دوستان کسی تو منطقه مخابرتی ولیعصر(7750)شرکتی که 128نامحدود بده میشناسه؟
من خیلی جاها زنگ زدم که بیشترشون پورت آزاد نداشتن فقط یکی داشت که اونم خیلی گرون میگفت(38000):41::13:

enriquefk2
25-02-2010, 06:35
شعر گفته یارو من که 512 دارم سرعت همیشه بین 100 تا 120 ثابته

enriquefk2
25-02-2010, 06:35
شعر گفته یارو من که 512 دارم سرعت همیشه بین 100 تا 120 ثابته

superior
25-02-2010, 12:02
توی این سایت نوشته سرعت دانلود من نزدیک 700 کیلو هست در حالی که من در بعترین حالت به 250 میرسم!

سرویس من 128 کیلو هست!

قضیه چیه؟

mehrdad38
25-02-2010, 14:09
توی این سایت نوشته سرعت دانلود من نزدیک 700 کیلو هست در حالی که من در بعترین حالت به 250 میرسم!

سرویس من 128 کیلو هست!

قضیه چیه؟

دوست من

لازمه يه توضيح كوچيك بدم:

واحد سنجش پهناي باند بر اساس بيت بر ثانيه هست كه با حرف بي كوچيك b نوشته ميشه حالا ميتونه كيلوبيت بر ثانيه باشه Kb/s يا مگابيت بر ثانيه Mb/s .

واحد سنجش سرعت دانلود بر اساس بايت بر ثانيه هست كه با حرف بي بزرگ B نوشته ميشه كه كيلوبايت بر ثانيه KB/s هست.

خوب اگر دقت كرده باشي تو تستي كه بالا گذاشتي نوشته 0.78 مگابيت بر ثانيه كه نشون دهنده پهناي باند هست.

يعني پهناي باند اختصاص يافته به شما 780 كيلوبيت بر ثانيه هست. براي محاسبه ميزان سرعت بايد ميزان پيهناي باند به كيلوبيت بر ثانيه رو تقسيم بر عدد 8 كني تا معادل مگابيت بر ثانيه سرعت دانلود محاسبه بشه ( چون 1 بايت معادل 8 بيت هست )

پس سرعت دانلود شما : 780 تقسيم بر 8 ميشه 97.5 كيلوبايت بر ثانيه.

zigma94
25-02-2010, 16:19
سلام . یک مشکلی برای من پیش اومده به این صورت که اعتبار کارت دانشجوییم تموم شده (البته دانشگام هم تموم شده ) حالا آی.اس.پی من برای این دوره که می خواستم سرویس رو تمدید کنم ازم ایراد گرفت ویک کارت با تاریخ معتبر ازم خواست و گفت اگه مال شخص دیگه ای هم باشه مشکلی نداره. حالا میخواستم بپرسم کسی میتونه در راه رضای خلق خدا یه اسکن از کارتش برای من میل کنه ؟ . ( لطفا توی همین تاپیک یا از طریق پی.ام پاسخ بدید) . تشکر

mary83
25-02-2010, 19:58
کسی هست prefered dsn server وalternate dsn server رو بده

leon scott kendy
25-02-2010, 21:00
سلام بچه ها می گم یک شرکت معرفی کنید که شبانه رایگان داشته باشه 256 دو گیگش هم طرف 13 تومان باشه ممنون من الان از شرکت نیو نت دارم می گیرم ولی شبانه اش رو داره نیم بها می کنه

کسی نمی دونه

superior
25-02-2010, 23:28
دوست من

لازمه يه توضيح كوچيك بدم:

واحد سنجش پهناي باند بر اساس بيت بر ثانيه هست كه با حرف بي كوچيك b نوشته ميشه حالا ميتونه كيلوبيت بر ثانيه باشه Kb/s يا مگابيت بر ثانيه Mb/s .

واحد سنجش سرعت دانلود بر اساس بايت بر ثانيه هست كه با حرف بي بزرگ B نوشته ميشه كه كيلوبايت بر ثانيه KB/s هست.

خوب اگر دقت كرده باشي تو تستي كه بالا گذاشتي نوشته 0.78 مگابيت بر ثانيه كه نشون دهنده پهناي باند هست.

يعني پهناي باند اختصاص يافته به شما 780 كيلوبيت بر ثانيه هست. براي محاسبه ميزان سرعت بايد ميزان پيهناي باند به كيلوبيت بر ثانيه رو تقسيم بر عدد 8 كني تا معادل مگابيت بر ثانيه سرعت دانلود محاسبه بشه ( چون 1 بايت معادل 8 بيت هست )

پس سرعت دانلود شما : 780 تقسيم بر 8 ميشه 97.5 كيلوبايت بر ثانيه.

خیلی ممنون! واقعا جالب بود

ولی یه سوال عجیب تر دارم!

الان من اینجا سرویس 128پیشگامان رو میگیرم و سرعت دانلودش در حالت خفن 16 کیلو هست! و همین سرویس 128 رو از صبا میگیرم و سرعت خفنش 250 هست!

خوب این یعنی چی؟

این 128 اصلا چی هست؟ و چه ربطی به پهنای باند داره؟

این 128 کیلو بیت هست یا بایت؟

چرا این دوتا اینفدر با هم فرق دارن؟

چرا من از بعضی سایت ها با سرعت 100 دانلود میکم ولی از سرور های وطنی با 250 ؟

با تشکر

KING_DESIGNER
25-02-2010, 23:53
دوست عزیز اون حقه شرکتهاست برای این که زودتر حجم شما تموم بشه وبرید ترافیک بخرید هر گیگ هم دو تومن حساب میشه
خوب به نفع شرکته که به شما یه سرعت بالاتر از قرارداد بده !!!
در ضمن برای اثبات حرف من میتونید به تاپیک بقیه شرکتهایی برید که اینترنت نامحدود دارند وببینید که سرعتها همون 16 هستش اقای مهرداد درست گفنتند .سرعت واقعی برای 128 16 هستش
برای 256هم 32
برای 512 هم 64
برای یک مگ هم 128
برای دومگ هم 256 !!!!!

superior
26-02-2010, 00:20
دوست عزیز اون حقه شرکتهاست برای این که زودتر حجم شما تموم بشه وبرید ترافیک بخرید هر گیگ هم دو تومن حساب میشه
خوب به نفع شرکته که به شما یه سرعت بالاتر از قرارداد بده !!!
در ضمن برای اثبات حرف من میتونید به تاپیک بقیه شرکتهایی برید که اینترنت نامحدود دارند وببینید که سرعتها همون 16 هستش اقای مهرداد درست گفنتند .سرعت واقعی برای 128 16 هستش
برای 256هم 32
برای 512 هم 64
برای یک مگ هم 128
برای دومگ هم 256 !!!!!

ممنون.

ولی من اخر جوابمو نگرفتم! یعنی صبا بجاب سرعت 16 بما 250 میده! فکر نکنم.

در ضمن اگه اینطوری هم باشه که خیلی خوبه! ما اینترنت 128 میخریم ولی به سرعت بالاتر درسترسی پیدا میکنیم!

ولی حتما یه دلیل دیگه وجود داره!

Mahdi.p30
26-02-2010, 00:22

این درست ، ولی یه خوبی هم داره اینه که در وقت صرفه جویی میشه
اون چیزی که قراره توی 2 ساعت دانلود بشه ، توی نیم ساعت داون میشه
اگه هم مدیریت داشته باشی که فرقی نمی کنه سرعت چقدر باشه

KING_DESIGNER
26-02-2010, 01:08
دلیل رو که گفتم !
برای این که زودتر حجمتون تموم بشه و برید حجم بخرید که برای صبا 2 تومن هستش برای شاتل هر یگ 10 تومن برای فن اوا ه ر گیگ 5 تومن !

Mahdi.p30
26-02-2010, 01:30
ممنون.

ولی من اخر جوابمو نگرفتم! یعنی صبا بجاب سرعت 16 بما 250 میده! فکر نکنم.

در ضمن اگه اینطوری هم باشه که خیلی خوبه! ما اینترنت 128 میخریم ولی به سرعت بالاتر درسترسی پیدا میکنیم!

ولی حتما یه دلیل دیگه وجود داره!

دليلشو دوستمون گفت
براي شركت كه فرقي نميكنه ،مهم اينه كه شما 3 گيگ بيشتر ترافيك نداري و اگه حجمتو مديريت نكني ،با سرعت بالا زود تموم ميشه و مجبوري ترافيك بخري يا تا آخر دوره ،بي ترافيك بموني
اين دقيقا مثل مسئله سرابه ،شما سرعت 250 رو ميبيني ،ولي ترافيكي وجود نداره كه بخواي استفاده كني

Advanced Ali-001
26-02-2010, 10:04
باسلام دوستان یه سوال دارم:
از این شرکتهایی که واسه ADSL تو نظر سنجی بالا اومده غیر از صبا وشاتل کدومش بهتره چون میخوام ISP بگیرم ممنون:11::40:

looloo2
26-02-2010, 11:43
سلام. من از صبا سرویس 1Mb دارم. میرم تو سایت speedtest.net سرعتم رو 4.63Mb هست ولی سرعت دانلودم رو 50KB هست. علت؟

Electronic-Arts
26-02-2010, 12:17
باسلام دوستان یه سوال دارم:
از این شرکتهایی که واسه ADSL تو نظر سنجی بالا اومده غیر از صبا وشاتل کدومش بهتره چون میخوام ISP بگیرم ممنون:11::40:
1-پارس آنلاین
2-آسیاتک
3-فن آوا

سلام. من از صبا سرویس 1Mb دارم. میرم تو سایت speedtest.net سرعتم رو 4.63Mb هست ولی سرعت دانلودم رو 50KB هست. علت؟
اسپید تست که چرت و پرت زیاد مینویسه ولی اگر سرعتت رو 50 هست میتونی ازشون شکایت کنی سرعتت باید 120 باشه

roteal2007
26-02-2010, 17:08
1-پارس آنلاین
2-آسیاتک
3-فن آوا

اسپید تست که چرت و پرت زیاد مینویسه ولی اگر سرعتت رو 50 هست میتونی ازشون شکایت کنی سرعتت باید 120 باشه

جناب ea میشه متوسط سرعت دانلود برای سرعت های متفاوت رو ذکر کنین؟
من میخوام یه سرویس 1mb/s بگیرم که ماهیانه میشه 21000 تومن isp هم چون شاهین شهرم پژواک داره اما نمیدونم چطوریه سرعتش.

Electronic-Arts
26-02-2010, 17:53
جناب ea میشه متوسط سرعت دانلود برای سرعت های متفاوت رو ذکر کنین؟
من میخوام یه سرویس 1mb/s بگیرم که ماهیانه میشه 21000 تومن isp هم چون شاهین شهرم پژواک داره اما نمیدونم چطوریه سرعتش.
128=13
256=26
512=60
1024=80~120
2048=200~220
اینا برای نامحدود هست ولی برای محدود سرعت ها خیلی بالاتر از ایناس مثلا من 128 دارم و با 233 دانلود میکنم

mehrdad38
26-02-2010, 18:09
128=13
256=26
512=60
1024=80~120
2048=200~220
اینا برای نامحدود هست ولی برای محدود سرعت ها خیلی بالاتر از ایناس مثلا من 128 دارم و با 233 دانلود میکنم

خيلي ببخشيد وسط بحثتون

پهناي باند 1024 نمي شه، 1000 كيلوبيت هست. اون واحد بايت هست كه 1024 كيلوبايت ميشه.
2048 همينطور.

roteal2007
26-02-2010, 18:44
128=13
256=26
512=60
1024=80~120
2048=200~220

اوه چه زیاد !
فکر نکنم اینجاها سرعتش بالای 50 بشه بقیه دوستان هم سرعت دانلود+سرویسشون رو بذارن لطفا

Electronic-Arts
26-02-2010, 20:24
خيلي ببخشيد وسط بحثتون

پهناي باند 1024 نمي شه، 1000 كيلوبيت هست. اون واحد بايت هست كه 1024 كيلوبايت ميشه.
2048 همينطور.

کی گفته 1024 نمیشه!!!!!!!!!! الان پهنای باند من تا 2048 کیلوبیت بازه

mehrdad38
26-02-2010, 20:35
کی گفته 1024 نمیشه!!!!!!!!!! الان پهنای باند من تا 2048 کیلوبیت بازه

نه بابا منظورم اين نبود:16::28:

منظور من اينكه پهناي باند 1 مگابيت بر ثانيه معادل 1000 كيلوبيت بر ثانيه هست نه 1024 كيلوبيت بر ثانيه. تو واحد بايت اين طوره. يعني 1 مگابايت معادل 1024 كيلوبايته. OK؟:33:

Mahdi.p30
26-02-2010, 20:48

منظور من اينكه پهناي باند 1 مگابيت بر ثانيه معادل 1000 كيلوبيت بر ثانيه هست نه 1024 كيلوبيت بر ثانيه. تو واحد بايت اين طوره. يعني 1 مگابايت معادل 1024 كيلوبايته. OK؟:33:
درسته ، اما چنین پهنای باندی در کشور ما برای خانگی که هیچ برای شرکتها نیز نجومی به حساب میاد
هر بایت معادل هشت بیت!
نه هر بیت معادل هشت بایت!:31:
ضمنا 1000 کیلوبیت بر ثانیه هم وجود نداره ، چون هر عدد برحسب مگابایت که بر 8 تقسیم میشه ، خارج قسمتش هم بر 8 بخش پذیره!:31:

Cleeev
26-02-2010, 21:06

در فروش پهنای باند اینترنت هم از ضریب دو دویی استفاده میشه... دلیلشم فکر میکنم به خاطر سایزبندی بسته های انتقال اطلاعاته...

کلاً اینا قضایای عشقی پیچیده ایه... کلش همینه... شبکه و اینترنت بر اساس بیت... و حجم اطلاعات بر اساس بایت (8 بیت) و 1024 تاییه... حالا این وسط شبکه 1000 تا 1000 تا حساب میشه ولی اینترنت استثنا هستش که بیته ولی دودویی حساب میشه...!

Electronic-Arts
26-02-2010, 23:56

نه OK
روشن شد؟

Advanced Ali-001
27-02-2010, 01:12
دوستان یه شرکت پیدا نمیشه این میدون توحید ساپورت کنه ممنون:41:

goodigood
27-02-2010, 10:57
دوستان شرکت عصر انتقال داده ها خوبه؟
کسی اینجا ازش سرویس گرفته؟
تنها شرکتی که فعلا تو منطقه ی ما سرویس میده قیمتاشم نسبت به بقیه شرکتا کمی گرونتره.:5:

Advanced Ali-001
27-02-2010, 12:16
تنها شرکتی که فعلا تو منطقه ی ما سرویس میده قیمتاشم نسبت به بقیه شرکتا کمی گرونتره.:5:

دوست عزیز واسه میدون توحیدو ساپورت میکنه؟ سایتشم داری بنویس ممنونتم:11:

superior
27-02-2010, 12:35
اوه چه زیاد !
فکر نکنم اینجاها سرعتش بالای 50 بشه بقیه دوستان هم سرعت دانلود+سرویسشون رو بذارن لطفا

سرویس صبانت 128 :

تو مشهد سرعتش از 150 تا 250 متغیره( البته سرویس محدود 3 گیگ در ماه!)

goodigood
27-02-2010, 13:17
دوست عزیز واسه میدون توحیدو ساپورت میکنه؟ سایتشم داری بنویس ممنونتم:11:
نمی دونم این سایتش:

Electronic-Arts
27-02-2010, 15:34
سرویس صبانت 128 :

تو مشهد سرعتش از 150 تا 250 متغیره( البته سرویس محدود 3 گیگ در ماه!)
فقط برای 9 گیگ نیست من سرویس 60 گیگ دارم و 233 هست

یه نفر از همین عصر انتقال داده ها 512 داشت 2 مگ به بالا دانلود میکرد و راضی بود

goodigood
27-02-2010, 17:40
فقط برای 9 گیگ نیست من سرویس 60 گیگ دارم و 233 هست

یه نفر از همین عصر انتقال داده ها 512 داشت 2 مگ به بالا دانلود میکرد و راضی بود

ممنون من میخوام 128 نامحدودشو بگیرم قیمتش از بیشتر شرکتهای دیگه بیشتره:13:(37080)به خاطر همین میخواستم ببینم ارزش داره یا نه؟
بازم ممنون:11:

Electronic-Arts
27-02-2010, 21:11
ممنون من میخوام 128 نامحدودشو بگیرم قیمتش از بیشتر شرکتهای دیگه بیشتره:13:(37080)به خاطر همین میخواستم ببینم ارزش داره یا نه؟
بازم ممنون:11:
سرویس های نامحدود معمولا سرعتشون بالا نیست ولی احتمال داره که در حد 22 23 کیلو بایت دانلود باشه مطمئن نیستم شاید بالاتر هم باشه

Advanced Ali-001
28-02-2010, 08:15
سرویس های نامحدود معمولا سرعتشون بالا نیست ولی احتمال داره که در حد 22 23 کیلو بایت دانلود باشه مطمئن نیستم شاید بالاتر هم باشه

پس یعنی نباید کلا نامحدود بگیرم چشم ممنون پس یعنی سرعت محدود بیشتره؟

goodigood
28-02-2010, 10:19

معمولا بیشتر شرکتا وقتی محدود بگیری سرعت بیشتری میدن تا حجم ترافیکتو زودتر مصرف کنی!:21:
که اونم اگه بخوای معمولا شبانه ی رایگان دارن بیشتر شرکتا.:27:
اما خوبی نامحدود اینه که همیشه میتونی دانلود داشته باشی بودنه در نظر گرفتن حجم و ترافیک.
توی نامحدود معملا بین 15تا20 سرعت دانلود داری.

KING_DESIGNER
28-02-2010, 13:00
احتمالش در حد 15 هستش
نمن از مخابرات نامحدود 128 دارمو سرعت دانلودش 15 هستش کلا خوبه
گه دانلود سنگین ند اشته باشی عالیه وگرنه اگه دانلود سنگین داری برو 256 نامحدود به بالا بگیر و یا حجمی شبانه دار که توصیه میکنم طرف این یه فلم نری
جچمت تموم بشه باید بری حجم بخری که خودش یه اعصاب خورد کنی کامله

Electronic-Arts
28-02-2010, 13:19
نه اگه که دانلود سنگین داری باید نامحدود 256 به بالا بگیری که اونم واسه 128 به بالا اذیت میکنن واسه همین بهترین گزینه محدود با شبانه خوب هست که پارس آنلاین جدیدا خوب شده شبانه

Advanced Ali-001
28-02-2010, 14:06
نه اگه که دانلود سنگین داری باید نامحدود 256 به بالا بگیری که اونم واسه 128 به بالا اذیت میکنن واسه همین بهترین گزینه محدود با شبانه خوب هست که پارس آنلاین جدیدا خوب شده شبانه

نه دانلود نمیخوام بیشتر واسه آپلود دارم که دانلودم ماکزیممتا50مگ باشه ولی آپلودم تا حد1گیگ!
القصه واسه آپلود بیشتر میخوام از لایزر وصبا خیلی تعریف شنیدم ولی صبا نداره همون لایزر خوبه برم بگیرم؟:41:

s_paliz
01-03-2010, 18:30
سلام!
سرعت دانلود ۱۲۸ از پارس آنلاین مگر ۵۰ نیست؟ چرا تاریخ رو تحریف میکنید؟

s_paliz
01-03-2010, 18:46
میگن به غیر از پارس آنلاین بقیه شبها قطعی دارند . راسته؟ در ضمن کدوم سرویس دهنده بهتره؟

تهران

kkkaktoos
01-03-2010, 21:31
دوستان من 128 پارس انلاین دارم . توی یوزرم که می رم برای اینکه 256 بگیرم میگه
با توجه به محدودیت استفاده از سرعتهای بیش از 128kbps کاربر متعهد به ارایه نامه مربوط به استفاده اداری از سرویسهای ذیل می باشد.
حالا باید واقعا نامه ببرم تا بتونم 256 بگیرم یا اینکه سوری یه چیزی نوشته ؟ کسی تا حالا این کارو کرده؟ بی زحمت یکی راهنماییم کنه ؟

Mahdi.p30
01-03-2010, 22:12
با توجه به محدودیت استفاده از سرعتهای بیش از 128kbps کاربر متعهد به ارایه نامه مربوط به استفاده اداری از سرویسهای ذیل می باشد.
حالا باید واقعا نامه ببرم تا بتونم 256 بگیرم یا اینکه سوری یه چیزی نوشته ؟ کسی تا حالا این کارو کرده؟ بی زحمت یکی راهنماییم کنه ؟
نامه ، میتونه مجوز شرکت باشه ، میتونه کپی کارت دانشجویی باشه ، میتونه معرفی نامه از دانشگاه یا حتی گواهی اشتغال به تحصیل باشه!
هر شرکتی یه چیزو میگه ، شما باید از خود شرکت بپرسی
به هر حال باید یه بهانه ای باشه تا به شما بالای 128 بدن!
احتمالا یه معرفی نامه از دانشگاه کفایت میکنه

goodigood
02-03-2010, 00:32
نامه ، میتونه مجوز شرکت باشه ، میتونه کپی کارت دانشجویی باشه ، میتونه معرفی نامه از دانشگاه یا حتی گواهی اشتغال به تحصیل باشه!
هر شرکتی یه چیزو میگه ، شما باید از خود شرکت بپرسی
به هر حال باید یه بهانه ای باشه تا به شما بالای 128 بدن!
احتمالا یه معرفی نامه از دانشگاه کفایت میکنه

دوستان معرفی نامه حتما باید از شرکت دولتی باشه؟

If I Die 2Night
03-03-2010, 00:57
کلا بیخیال پینگ خوب و ثابت تو ایران بشید .
داتک - شاتل - پارس انلایت - صبانت و دوتا شرکت متفرقه رو داشتم تا حالا وقی یک شب راحت نتوستم wow بازی کنم. اونم من که به علت زمان سرور فقط شبا بازی میکنم. روز که دیگه هیچ چی

If I Die 2Night
03-03-2010, 00:58
البته اینم بگم فعلا از شاتل دارم . کلا بیخیال این اسم بشید

superior
03-03-2010, 09:20
سلام

من میخوام برای سرویسم که از صبا نت هست اینترنتی شارژ رزور کنم ولی توی سایتش مسنویسه سرویس غیر فعال هست!

چطوری انجام بدم؟

توی فیلد تلفن اتصال به شبکه چی بزنم؟

راستی هر گیگ شارژ چقدری هست؟

REZAt1980
03-03-2010, 15:44
سلام.

دوستان من اینترنتم قطع شده اگه میشه کمک کنید.

سرویسم از ماهان نت هست.

دیروز وقتی browser ام رو باز کردم هر آدرسی میزدم، صفحه ی ارور میومد. و تا الان هم قطع هست.

همه ی جوره کابل ها رو چک کردم ، مشکلی نداشت ، در ضمن همه ی چراغ ها ی مودم هم روشنه و مثل همیشه هست.

مودمم: tp link 8817

اولش اون عکس دوتامانیتور روش ضربدر بود ، بعد باش ور رفتم، ضربدر رفت و اون عکس زمین هم اومد اما باز هم، کار نکرد.

الان هم بعضی مواقع میاد و میره اما باز هم کار نمیکنه.

در ضمن فکر هم نمیکنم برای تموم شدن حجم یا زمان باشه. چون دفعه ی پیش که تموم شد، هر صفحه ای رو میزدم میرفت به صفحه ی تمدید قرار داد. اما الان فقط صفحه ی ارور میاد.

الان هم هر چی زنگ میزنم به پشتیبانی و دفترشون، کسی جواب نمیده.

به نظرتون مشکل از کجاست؟
لطفا زودتر راهنمایی کنید، برای دانشگاه باید ثبت نام کنم، با این دیال آپ سخته.
با تشکر

roteal2007
03-03-2010, 16:52
دوستان من از شاهین شهر اصفهان هستم پارس آنلاین توی سایتش پیش شماره 520 فعال اعلام کرده اما وقتی رفتم نمایندگیش میگه واسه پیش شمارتون فعال نیست.
امروز حتی یه ایمیل به پارس آنلاین هم دادم واسه درخواست ADSL برای این پیش شماره.
کسی نمیدونه کی فعال میشه؟!

R O O T
03-03-2010, 17:43
سلام من میخام برای اولین بار adsl بگیرم میخاستم بپرسم که اگه مودم اینترنت پر سرعت نگیریم پول تلفن میاد یا نه ؟ خیلی ممنون
بعدش این ترافیک 1 گیگ و 2 گیگ یعنی چی؟؟

Electronic-Arts
03-03-2010, 18:09
سلام.

دوستان من اینترنتم قطع شده اگه میشه کمک کنید.

سرویسم از ماهان نت هست.

دیروز وقتی browser ام رو باز کردم هر آدرسی میزدم، صفحه ی ارور میومد. و تا الان هم قطع هست.

همه ی جوره کابل ها رو چک کردم ، مشکلی نداشت ، در ضمن همه ی چراغ ها ی مودم هم روشنه و مثل همیشه هست.

مودمم: tp link 8817

اولش اون عکس دوتامانیتور روش ضربدر بود ، بعد باش ور رفتم، ضربدر رفت و اون عکس زمین هم اومد اما باز هم، کار نکرد.

الان هم بعضی مواقع میاد و میره اما باز هم کار نمیکنه.

در ضمن فکر هم نمیکنم برای تموم شدن حجم یا زمان باشه. چون دفعه ی پیش که تموم شد، هر صفحه ای رو میزدم میرفت به صفحه ی تمدید قرار داد. اما الان فقط صفحه ی ارور میاد.

الان هم هر چی زنگ میزنم به پشتیبانی و دفترشون، کسی جواب نمیده.

به نظرتون مشکل از کجاست؟
لطفا زودتر راهنمایی کنید، برای دانشگاه باید ثبت نام کنم، با این دیال آپ سخته.
با تشکر
احتمال بسیار زیاد مشکل از خود ISP هست

Macushla
03-03-2010, 19:34
سلام من میخام برای اولین بار adsl بگیرم میخاستم بپرسم که اگه مودم اینترنت پر سرعت نگیریم پول تلفن میاد یا نه ؟ خیلی ممنون
بعدش این ترافیک 1 گیگ و 2 گیگ یعنی چی؟؟

اگر مودم adsl نگيري كه اصلا نميتوني وصل بشي ، كه بخواد پول تل بياد يا نه .
ترافيك يعني شما تو دوره اشتراكت ميتوني يه حجم خاصي رو دانلود و اپلود كني .

مثلا اگر ترافيك 1 گيگ براي يك ماه داشته باشي ، در صورتي كه حجم اپ شده + حجم دانلود شده زودتر از يك ماه به 1 گيگ برسه ، شما بايد دوباره هزينه پرداخت كنيد ، حجم خريداري كنيد تا اينترنت قطع نشه .

REZAt1980
03-03-2010, 20:00
احتمال بسیار زیاد مشکل از خود ISP هست

منم همین فکر رو میکنم.

الان که فکر کردم تازه فهمیدم که چقدر اینها کلاهبردارن!!

جریان از این قراره، که تا 15 ام این ماه ، قرارداد دارم و بعدش باید تمدید کنم. خوب تو این سه روز هم که تعطیله و پشتیبانی و زنگ زدنی در کار نیست.
و روز شنبه هم که بخوام زنگ بزنم، میگن که بله، شما زمانتون تموم شده.

به همین راحتی 4 روز از قرار داد دزدیده شد. و رفت پی کارش. حالا اینها چه سودی میبرن خدا میدونه.؟!!

خدا لعنتشون کنه. دقیقا همون زمانی که نیاز دارم، قطعش کردند.

حالا باید دهنم سرویس بشه ، برای ثبت نام.

S A M S U N G
03-03-2010, 21:34
سلام

من میخوام برای سرویسم که از صبا نت هست اینترنتی شارژ رزور کنم ولی توی سایتش مسنویسه سرویس غیر فعال هست!

چطوری انجام بدم؟

توی فیلد تلفن اتصال به شبکه چی بزنم؟

راستی هر گیگ شارژ چقدری هست؟
سلام .

چه سرویسی دارین ؟ شارژ الکترونیکی فقط مختص سرویس 128 هستش .

شماره تلفن رو برن ، مثلا : 2166932693

در ضمن صبانت حجم نمیفروشه ! یعنی شما اگه دیروز سرویس رو راه اندازی کرده باشی و امروز حجمت تمام بشه باید دوباره کل پول رو واریز کنی و البته تاریخ مصرفت هم از امروز شروع میشه .

مخلصیم .

Electronic-Arts
03-03-2010, 22:49
منم همین فکر رو میکنم.

الان که فکر کردم تازه فهمیدم که چقدر اینها کلاهبردارن!!

جریان از این قراره، که تا 15 ام این ماه ، قرارداد دارم و بعدش باید تمدید کنم. خوب تو این سه روز هم که تعطیله و پشتیبانی و زنگ زدنی در کار نیست.
و روز شنبه هم که بخوام زنگ بزنم، میگن که بله، شما زمانتون تموم شده.

به همین راحتی 4 روز از قرار داد دزدیده شد. و رفت پی کارش. حالا اینها چه سودی میبرن خدا میدونه.؟!!

خدا لعنتشون کنه. دقیقا همون زمانی که نیاز دارم، قطعش کردند.

حالا باید دهنم سرویس بشه ، برای ثبت نام.
مگه پشتیبانی 24 ساعته نیست؟ مال همه الان 24 ساعته هست

sei_pm
04-03-2010, 01:52
مگه پشتیبانی 24 ساعته نیست؟ مال همه الان 24 ساعته هست

حالا مثلا شاتل پشتیبانی 24 ساعته داره چی شده . پشتیبانی تو ایران یعنی قصه طف فقط بلده بگه تحمل کنید درست میشه.

ALI SAGHI
04-03-2010, 02:10
دوست عزيز تو پارس آنلاين اصلا نيازي نيست بالاي 128 بگيري چون پهناي باندش با 512 فرقي نداره همه سرعت دانلودها يكيه.
مثلا خود من با 128 روي پهناي باند 2048 هستم با سرعت دانلود 160 ولي معمولا به كاربر هاي عادي پهناي 512 ميدن البته براي سرويس هاي حجمي.

superior
04-03-2010, 09:18
سلام .

چه سرویسی دارین ؟ شارژ الکترونیکی فقط مختص سرویس 128 هستش .

شماره تلفن رو برن ، مثلا : 2166932693

در ضمن صبانت حجم نمیفروشه ! یعنی شما اگه دیروز سرویس رو راه اندازی کرده باشی و امروز حجمت تمام بشه باید دوباره کل پول رو واریز کنی و البته تاریخ مصرفت هم از امروز شروع میشه .

مخلصیم .

حالا میفهمم چرا با سرویس 128 من سرعت 250 کیلو رو داشتم! همش تله بود!!! یعنی الان باید برم و برای سه ماه دوباره از اول بخرم!

راست گفتن سلام گرگ بی طمع نیست! سرعت بالا هم بی غرض نیست!

afshin b
04-03-2010, 22:05
دوست عزيز تو پارس آنلاين اصلا نيازي نيست بالاي 128 بگيري چون پهناي باندش با 512 فرقي نداره همه سرعت دانلودها يكيه.
مثلا خود من با 128 روي پهناي باند 2048 هستم با سرعت دانلود 160 ولي معمولا به كاربر هاي عادي پهناي 512 ميدن البته براي سرويس هاي حجمي.

سلام همشهري.
از كجا گرفتي؟ چند ميدي ماهي؟ حجميه؟ اگه آره گيگي چند؟ راضي هستي؟
ببخشيد سوالام زياده.:31:

R.P.G
05-03-2010, 00:40
بچه ها من از فن آوا دارم و چند وقتیه سرعت زیاد خوب نیست؛ صفحات رو دیر باز میکنه تقریبا و همچنین سرعت دانلود هم تا حدودی پایین اومده.
256 دارم ، سرعت دانلود هم بین 20-30 هست.

Leon-117
05-03-2010, 15:02
سلام.لطفا اسم يه شركت رو بگين كه مطقه بعثت با پيش شماره 5506 رو پشتيباني كنه.

panther99
05-03-2010, 15:45
آقا الان کسی میتونه از 4shared چیزی دانلود کنه ؟؟؟؟؟؟
برای من که ف ی ل ت ر شد !!!!!! :41:
از لایزر دارم !!
لایزر تو سرویس دهی فوق العادهست !! 7 ماهه دارم بدون قطعی بدون کاهش سرعت و بدون کم فروشی !!

Mahdi.p30
05-03-2010, 16:03
آقا الان کسی میتونه از 4shared چیزی دانلود کنه ؟؟؟؟؟؟
برای من که ف ی ل ت ر شد !!!!!! :41:
از لایزر دارم !!
لایزر تو سرویس دهی فوق العادهست !! 7 ماهه دارم بدون قطعی بدون کاهش سرعت و بدون کم فروشی !!
4share که 3 4 روزه که پیلتره:19:

panther99
05-03-2010, 17:10
4share که 3 4 روزه که پیلتره
تازه امروز برای من باز شد!:19:

حالا باز میشه یا نه ؟؟؟؟
زندگیه آدمو دارن ف ی ل ت ر میکنن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mahdi.p30
05-03-2010, 17:17
حالا باز میشه یا نه ؟؟؟؟
زندگیه آدمو دارن ف ی ل ت ر میکنن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
باز که میشه ، به روشهای مختلف:
1-

2- آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو بجای
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید در اول هر آدرسی که ازش داری ، بذاری

3- از ssl سایتش مستفیذ بشی:

احتمالا بعدا باز خواهد شد!

hosseincode2008
05-03-2010, 19:26
سلام
من تقريبا 12 روزه پارس آنلاين سرويس FP1-3X گرفتم ولي احساس ميكنم ترافيكم بيش از اندازه كم ميشه ! ترافيك رو چك ميكنم مينويسه 2.56 مونده بعد چند تا سايت ساده باز ميكنم و دوباره چك ميكنم ميبينم سه چهار تا كم شده و مثلا اومده تا 2.53 . هر روز فقط با وبگردي 10 الي 15 تا كم ميشه از اعتبارم يعني فقط وبگردي 100 مگابايت الي 150 مگابايت ترافيك مصرف ميكنه ؟ سايت هاي خاصي هم نيست و فقط محدود ميشه به همين فروم و چند تا سايت بازي و فيلم ! اصلا هم دانلود نميكنم ...

همه چيز درسته يا مشكلي هست ؟

n0100003
06-03-2010, 01:23

mehrdad38
06-03-2010, 05:32
سلام
من تقريبا 12 روزه پارس آنلاين سرويس FP1-3X گرفتم ولي احساس ميكنم ترافيكم بيش از اندازه كم ميشه ! ترافيك رو چك ميكنم مينويسه 2.56 مونده بعد چند تا سايت ساده باز ميكنم و دوباره چك ميكنم ميبينم سه چهار تا كم شده و مثلا اومده تا 2.53 . هر روز فقط با وبگردي 10 الي 15 تا كم ميشه از اعتبارم يعني فقط وبگردي 100 مگابايت الي 150 مگابايت ترافيك مصرف ميكنه ؟ سايت هاي خاصي هم نيست و فقط محدود ميشه به همين فروم و چند تا سايت بازي و فيلم ! اصلا هم دانلود نميكنم ...

چاره ي كار شما نرم افزار DU Meter هست ميزان مصرف واقعي پهناي باند اعم از دانلود و آپلود رو نشون ميده:31:

Electronic-Arts
06-03-2010, 13:35

hosseincode2008
06-03-2010, 14:12
سلام

كس ديگه اي نظري نداره ؟ مشكل از مودم و ... نباشه ؟

R.P.G
06-03-2010, 14:24
بچه ها من از فن آوا دارم و چند وقتیه سرعت زیاد خوب نیست؛ صفحات رو دیر باز میکنه تقریبا و همچنین سرعت دانلود هم تا حدودی پایین اومده.
256 دارم ، سرعت دانلود هم بین 20-30 هست.

کسی من هست ؟

R O O T
06-03-2010, 14:38
سلام دوستان لطفا جواب بدید برای adsl حتما باید مودم مخصوص گرفت یا بدون مودم adsl هم میشه میشه رفت ؟

isbn
06-03-2010, 14:51
با سلام من یه مشکلی همین الان برام پیش امد هیچی نمیتونم دانلود کنم الان فقط وبگردی میتونم کنم دیگه دانلود هیچی
آهنگ میزارم دانلود شه idm میاد بالا ولی هیچ حرکتی نداره و دانلودی صورت نمیگیره تا الان کلی لینک امتحان کردم ولی نمیشه رو 0% میمونه بدون حرکت مودم هم چراغش حرکتی نشون نمیده
سرویس دهنده صبا نت

isbn
06-03-2010, 14:59
سلام دوستان لطفا جواب بدید برای adsl حتما باید مودم مخصوص گرفت یا بدون مودم adsl هم میشه میشه رفت ؟

نه فقط باید با مودم مخصوص adsl وصل شید.

Electronic-Arts
06-03-2010, 15:03
با سلام من یه مشکلی همین الان برام پیش امد هیچی نمیتونم دانلود کنم الان فقط وبگردی میتونم کنم دیگه دانلود هیچی
آهنگ میزارم دانلود شه idm میاد بالا ولی هیچ حرکتی نداره و دانلودی صورت نمیگیره تا الان کلی لینک امتحان کردم ولی نمیشه رو 0% میمونه بدون حرکت مودم هم چراغش حرکتی نشون نمیده
سرویس دهنده صبا نت
مودم رو خاموش روشن کن ببین درست میشه یا نه

isbn
06-03-2010, 15:32
مودم رو خاموش روشن کن ببین درست میشه یا نه

مشکل از idm بود ریست کردم حل شد :46:

ALI SAGHI
07-03-2010, 02:00
كس ديگه اي نظري نداره ؟ مشكل از مودم و ... نباشه ؟
دوست عزيز پارس آنلاين زياد از حد كم نميكنه من كه 5 ماهه دارم استفاده ميكنم هيچ موقع نديدم محاسبه پارس آنلاين با برنامه DU Meter كه دوستمون گفت فرقي داشته باشه. مشكل شما مثل بيشتر دوستان اينه كه مصرف اكانت وبگردي رو كم در نظر گرفتي. مثلا براي خود من متوسط هر يك ساعت وبگردي بين 10 تا 20 مگابايت كم ميكنه عوضش با شبي 1گيگ دانلود رايگان تلافي شو سر پارس آنلاين در ميارم.
اين رو هم يادت باشه:
اكانت محدود كم مصرف كردن نيست -
درست مصرف كردن است.
موفق باشي

poshkin
08-03-2010, 12:22
سلام

منم این سرویسو گرفتم . سرعتم خوبه ولی مشکل حجم دارم.
شما چند ماهه گرفتی؟قیمت و حجم چقد گرفتی؟

poshkin
08-03-2010, 12:27
منم سرویس fp1-3x با حجم 3 گیگ و سرعت 256 گرفتم.سرعت دانلود و آپلود خوبه ولی شبا که رایگانه خیلی کم میشه.

hosseincode2008 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان برا شما چطوره؟حجم-سرعت-قیمت و...؟

poshkin
08-03-2010, 12:30
منم سرویس fp1-3x با حجم 3 گیگ و سرعت 256 گرفتم.سرعت دانلود و آپلود خوبه ولی شبا که رایگانه خیلی کم میشه.

hosseincode2008 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان برا شما چطوره؟حجم-سرعت-قیمت و...؟

sayyaharchi
09-03-2010, 13:42
سلام
چرا شرکت پیشگامان توی نظر سنجی نیست
من 8 ماهه از پیشگامان سرویس میگیرم و به نظرم خیلی خوبه
سرعت 256 که سرعت دانلودم بین 50 تا 70 متغیره (بستگی به ساعت استفاده داره)
2 گیگ حجم ماهانه
13000 تومان هم هزینه شارژ ماهانه
از نظر پشتیبانی هم عالی
من که خیلی راضیم :46:

ali_hasani_0098
09-03-2010, 14:54
ADSLدر استان هرمزگان ميناب هم هست

hosseincode2008
09-03-2010, 16:03
مشكل شما مثل بيشتر دوستان اينه كه مصرف اكانت وبگردي رو كم در نظر گرفتي

دقيقا مشكلم همين بود ! من فكر ميكردم كه وبگردي بايد خيلي كم مصرف كنه اما الان ميفهمم اينطور فكر كردن غلطه . ممنون :46:

من سرعتم هم شب و هم روز ثابت و خيلي عاليه . ديشب تو چهار ساعت شبانه حدود 1.5 گيگ دانلود كرده بود ! سرويسم رو هم گفتم fp1-3x هست .

poshkin
11-03-2010, 01:11
دقيقا مشكلم همين بود ! من فكر ميكردم كه وبگردي بايد خيلي كم مصرف كنه اما الان ميفهمم اينطور فكر كردن غلطه . ممنون :46:

من سرعتم هم شب و هم روز ثابت و خيلي عاليه . ديشب تو چهار ساعت شبانه حدود 1.5 گيگ دانلود كرده بود ! سرويسم رو هم گفتم fp1-3x هست .

من منظورم سرعتی که خریدین و قیمت و حجمی درخواس دادینه!واینکه چند ماهه گرفتی!

looloo2
11-03-2010, 01:25
سلام.
من سرویس 1Mb سه ماهه صبا دارم. ولی سرعتم روی 50 هست. ولی بیشتر نظراتی که دوستان گذاشتن سرعتشون با 512Kb حداقل 100 و حداکثر 250 است. چرا من با اینکه 1مگ دارم سرعتم رو 50 هست؟
زنگ هم زدم کاری نکردن. خظم هم نویز نداره.

If I Die 2Night
11-03-2010, 01:56
سرعت واقعا پایین شاتل در طول روز .

If I Die 2Night
11-03-2010, 01:57
جایی نمونده که تست نکرده باشم . واقعا چیکار میشه کرد ؟! !

superior
11-03-2010, 10:19
سلام
چرا شرکت پیشگامان توی نظر سنجی نیست
من 8 ماهه از پیشگامان سرویس میگیرم و به نظرم خیلی خوبه
سرعت 256 که سرعت دانلودم بین 50 تا 70 متغیره (بستگی به ساعت استفاده داره)
2 گیگ حجم ماهانه
13000 تومان هم هزینه شارژ ماهانه
از نظر پشتیبانی هم عالی
من که خیلی راضیم :46:

من پیشگامان داشتم ولی دقیقا عکس شما برای من افتضاح بود

vanish
13-03-2010, 04:48
دوستان کسی میتونه در مورده این ارور توضیح بده؟

Error 734: The PPP link control protocol was terminated
ISP دزدی که من استفاده میکنم ساعت 2.5-3 شب نت رو قطع میکنه و دیگه کانکت نمیشه و این ارور رو میده

Diego
14-03-2010, 09:55
از دیشب ،دقیقا ساعت 12 (بامداد 23 اشقند) سرعت من به صورت ناگهانی نصف شد.کسی مشکل مشابه نداره؟ آیا دارن سرعت رو دوباره کم میکنن؟

man7tomani
14-03-2010, 09:58
سلام
من پارس انلاین دارم اما نمیتونم تو سایتش لوگ خودمو ببینیم ! برای تنظیمات مودم هست؟ یوزر پس رو از کانفیگ مودم ادیت کردم و لی دوباره رفتم میگه عدم شناسایی !
چیکار کنم؟

saba_879
15-03-2010, 13:22
سلام بر همه دوستان
سرعت دانلود حدودا از adsl128 چقدره؟
لطفا یه نرم افزاری که مقدار استفاده از خط و نشان بده,معرفی کنید ؟