PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [جامع] راهنمای جامع سرویس دهنده های اینترنت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

ramtin_d
11-11-2009, 08:26
بيخود گفته به همه مردم بايد بدن ديگه هم كه خصوصي شده است.:13:
تایید میشه :2:

virus2009
11-11-2009, 09:58
سلام دوستان
تا حالا کسی اینجوری دانلود کرده ( شبانه رایگان )....؟؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ardavan_2008
11-11-2009, 10:59
یه سوال :

چرا واسه من بیشتر موقع ها سرعت دانلودم از 15-10بالاتر نمیره ( 128)؟نویزگیر هم گذاشتم باید چی کار کنم این سرعتش بالاتر بره؟

arashaga
11-11-2009, 13:56
دوستان چه طوريه كه تو شهرستان ها هر سرويسي كه ميخواهيد بهتون ميدن ولي تو تهران بالاتر از
128 رو ميگه نميدونم بايد پزشك باشيد يا هيئت علمي باشيد يا ...... ؟؟؟؟
خيلي مسخره است به هر كدوم از ISP ها زنگ ميزنم ميگن برا خونه فقط 128 !!! اونوقت دوستام تو
مشهد، شاهرود، اهواز، شيراز و ........ همشون دارند از سرويس 1 مگ استفاده ميكنن! بدون هيچ
مشكلي و مدركي !!!!
خيلي جالبه! نه؟؟

hamid1002
11-11-2009, 18:58
دوستان من به مشکلی برخوردم اگه در این مورد منو راهنمایی کنید بسیار ممنون میشوم
مدتیه که هر وقت میخوام کانکت شوم ارور 691 رو میده وپیغام میده که یوزر پسورد در حال کار هست اوایل اصلا کانکت نمیشدم ولی بعداز ریست مودم اول همین پیغام رو میده ولی بعداز حدود 10 تا 15 ثانیه کانکت میشه ویندوز رو هم عوض کردم ولی بیفایده بود در ضمن من شک کردم که شاید از یوزر پسورد من استفاده میشه که وثتی گزارش کارکرد ازسایت گرفتم این مورد هم منتفی بود لطفا بفرمایید که چطوری میشه این مشکل رو حل کرد در ضمن این پیغام رو هم در اکانتهای رایگان هم میده
متشکرم

samanrayaneh
11-11-2009, 22:57
هر کی سرعت بالاتر از 128 تو تهران می خواهد به سایت ما سری بزند

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

samanrayaneh
11-11-2009, 23:09
ADSL شرکت سامان رایانه
2شب تا 8 صبح رایگان

zigma94
12-11-2009, 06:58
سلام دوستان
نمیدونم چرا پارس آنلاین که توی لیست نظرسنجی هم رتبه سوم رو داره هیچ تاپیکی براش وجود نداره چون من صفحات 1 تا 6 قسمت اینترنت و شبکه رو چک کردم و هیچ چیزی پیدا نکردم .
در هر حال من قصد تغییر isp رو داشتم که ممنون میشم اگه به این چند تا سوال در مورد پارس جواب بدین :
1- سرعت واقعی که برای سرویس 128 میده چقدره و آیا افت سرعت هم داره یا نه ؟ ( این سوال رو برای این پرسیدم چون شنیدم بعضی isp ها مثل صبا و شاتل سرعت بالاتری نسبت به قرارداد میدن )
2- وضعیت DC به چو صورته ؟ یعنی اصلا داره یا نداره ؟
3- اولش میخواستم برم سراغ صبا ولی چون دیدم تو تاپیکش بچه ها از دزدی حجم نوشتن پشیمون شدم میخواستم بپرسم که وضعیت پارس به چه صورته؟
4- هزینه ی راه اندازیش هم فکر میکنم که 5 تومن باشه و ترافیک شبانه رایگان هم نداره. لطفا اگه اشتباه گفتم تصحیح کنید

bardia67m
12-11-2009, 18:04
سلام دوستان
نمیدونم چرا پارس آنلاین که توی لیست نظرسنجی هم رتبه سوم رو داره هیچ تاپیکی براش وجود نداره چون من صفحات 1 تا 6 قسمت اینترنت و شبکه رو چک کردم و هیچ چیزی پیدا نکردم .
در هر حال من قصد تغییر isp رو داشتم که ممنون میشم اگه به این چند تا سوال در مورد پارس جواب بدین :
1- سرعت واقعی که برای سرویس 128 میده چقدره و آیا افت سرعت هم داره یا نه ؟ ( این سوال رو برای این پرسیدم چون شنیدم بعضی isp ها مثل صبا و شاتل سرعت بالاتری نسبت به قرارداد میدن )
2- وضعیت DC به چو صورته ؟ یعنی اصلا داره یا نداره ؟
3- اولش میخواستم برم سراغ صبا ولی چون دیدم تو تاپیکش بچه ها از دزدی حجم نوشتن پشیمون شدم میخواستم بپرسم که وضعیت پارس به چه صورته؟
4- هزینه ی راه اندازیش هم فکر میکنم که 5 تومن باشه و ترافیک شبانه رایگان هم نداره. لطفا اگه اشتباه گفتم تصحیح کنید

1-فعلاً که وضعیت عالیه. 128 من 2 مگابیت هستش و در شلوغ ترین ساعت سرعت از 100 کمتر نمی شه. ولی اصلاً نمی شه روش حساب کرد. چون تازه یک ماهه که این جوری شده و تو همین یک ماه هم یک هفته دوباره به 128 واقعی رفت و الآن باز 2مگ شده. اون جوری باید بین 14-16 رو سرعتش حساب کنی.
2-تو این 2-3 ساله مجموعاً 3-4 روز بیشتر قطعی نداشته. اونم به خاطر توسعه و آپدیت بوده به جز یک بار.
3-من خودمم که محاسبه کردم دقیق دقیق بوده همیشه.
4-بستگی داره نصبت تلفنی باشه یا نه. - توی تهران شبانه رایگان نداره فقط شهرستان ها داره.
5-اولاً که قیمت هاش خیلی بالاست. بعدش همه این ها خیلی بستگی به مرکز مخابراتی و غیره داره. برای من که مرکز شهدای هفت تیر هستم این طوریه.

zigma94
12-11-2009, 22:08
1-فعلاً که وضعیت عالیه. 128 من 2 مگابیت هستش و در شلوغ ترین ساعت سرعت از 100 کمتر نمی شه.
از 100 کیلو بیت کمتر نمیشه یا 100 کیلو بایت ؟

تازه یک ماهه که این جوری شده و تو همین یک ماه هم یک هفته دوباره به 128 واقعی رفت و الآن باز 2مگ شده..

قبل از این یک ماهه وضعیت چه جوری بود ؟

1 اون جوری باید بین 14-16 رو سرعتش حساب کنی.

یعنی در حالت نرمال بین 14 تا 16 ؟ ( این که خیلی بده )

farshid0009
12-11-2009, 23:09

برید از اینجا بگیرید 128 ماهیانه 18 تومن!

bardia67m
13-11-2009, 09:16
100 کیلوبایت یعنی حدود ۱ مگابیت. الآن که جمعه هست با ۲۰۰ و خرده‌ای دارم می گیرم.
قبل از این یه ماهه یعنی نزدیک ۲ سال همون ۱۲۸ واقعی بود. همون حالت بده!
۱۲۸ کیلوبیت در اصل باید حداکثر ۱۶ کیلوبایت در ثانیه باشه ولی خوب جدیدن همه بالاتر می‌دن.
به خاطر این گفتم نباید روش حساب کنی که چون تازه این جوری شده و در ضمن من نمی‌دونم برای همه همین طور هست یا نه و در ضمن این که تا کی همین ۲ مگابیت بمونه.

ardavan_2008
13-11-2009, 11:27
زیاد همینوطوری نمی مونه حداقل استفاده رو کن که دیگه بر نمی گرده...:31:

samanrayaneh
13-11-2009, 14:52
شرکت سامان رایانه

128Kb - 2G - 13000 toman
512Kb - 2G - 15500 toman
file:///D:/DOCUME%7E1/MMOHAM%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.png

bardia67m
13-11-2009, 22:17
زیاد همینوطوری نمی مونه حداقل استفاده رو کن که دیگه بر نمی گرده...:31:
منظورت حداکثره دیگه؟
آخه با 3 گیگ محدودیت در ماه چه استفاده ای می شه کرد؟ این جوری که سرعت رفته بالا آدم نمی فهمه چه جوری تموم شد! همش باید هواسم باشه چقدرش مصرف شده. 7-8 ساعته می شه اینترنت یک ماه رو تموم کرد. کافیه حواس آدم نباشه یه برنامه ای یه آپدیت سنگینی بکنه تمومه.
این کارو روی سرویس های محدودیت حجمی می کنن که طرف زودی پهنای باندش رو تموم کنه بره حجم اضافه رو خدات تومن بخره دیگه!
با یک برابر و نیم این قیمت می شه توی ترکیه 8 مگابیت نامحدود داشت. حالا اینجا ...

Amir Yousof
14-11-2009, 00:34
سلام من تو مشهد الان Art 1 شاتل دارم ویک مشکلی که دارم اینه که قیمتش نسبت به سرعتش نمی ارزه - 29 هزار تومن - می خواستم بدونم که سرویس های( 128 و 512) 10GB صبا نت چه جوری هست ، سرعت هاش چیه ؟ مشکل خاصی داره یا نه و خلاصه به نظر شما ارزش داره که ISP رو عوض کنم و یک سرویس 512 10GB صبانت بگیرم و این که سرعت 128 با 512 چقدر فرق می کنه ؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید .

farhad_s5
15-11-2009, 00:25
شما مگه نمیتونی eco از شاتل بگیری دوست عزیز

میتونی دانلودهات رو هم بزاری واسه 1 به بعد

zigma94
15-11-2009, 03:11
منظورت حداکثره دیگه؟
آخه با 3 گیگ محدودیت در ماه چه استفاده ای می شه کرد؟ این جوری که سرعت رفته بالا آدم نمی فهمه چه جوری تموم شد! همش باید هواسم باشه چقدرش مصرف شده. 7-8 ساعته می شه اینترنت یک ماه رو تموم کرد. کافیه حواس آدم نباشه یه برنامه ای یه آپدیت سنگینی بکنه تمومه.
این کارو روی سرویس های محدودیت حجمی می کنن که طرف زودی پهنای باندش رو تموم کنه بره حجم اضافه رو خدات تومن بخره دیگه!
با یک برابر و نیم این قیمت می شه توی ترکیه 8 مگابیت نامحدود داشت. حالا اینجا ...

سلام
یه سوالی که دفعه قبل یادم رفت ازتون بپرسم درباره ی پشتیبانی پارس آنلاین بود . اگه ممکنه و تجربه ای دارید یه توضیحی بدین

ps2005
15-11-2009, 11:31
دوستان سلام
از بچه ها کسی هست مرکز قدس باشه؟
پیش شماره 8833 از چه شرکتی اینترنت گرفته راضی هست؟
ما رو هم راهنمایی کنه.
شاتل هست که از ارت 5 به بالا میده از پارس انلاین بگیرم خوبه تو منطقه ما؟
سپنتا هم هست که گرونه.
ممنون

hamid090
15-11-2009, 22:51
سلام

1. برای منطقه پاسداران چه شرکتیو پیشنهاد میکنید؟

2. چه مودمی رو برای استفاده با لپ تاپ بهتر میدونید؟

ضمناً اکثر تاپیکهای مربوطه رو گشتم اما مطلب کاملی دستگیرم نشد،رو همین حساب اینجا مطرح کردم.

meysad
16-11-2009, 00:48
سلام . من الان از 512 داتک استفاده میکنم . ولی داتک دانلود مجانی برای شب نداره . شارژ ماهیانه هم برای 3g در حال حاضر 21000 تومان میدم . چه شرکتی رو پیشنهاد میدید برای دانلود مجانی در شب با همین حدود تعرفه قیمت و همین سرعت دریافت .

ممنون

bardia67m
16-11-2009, 12:05
یه سوالی که دفعه قبل یادم رفت ازتون بپرسم درباره ی پشتیبانی پارس آنلاین بود . اگه ممکنه و تجربه ای دارید یه توضیحی بدین
امیدوارم که با هیچ شرکتی کارتون به پشتیبانی نیفته. یک بار حدود ۴۰ دقیقه پشت صف بودم تا نوبتم شه. میانگین ۵ دقیقه رو باید منتظر باشی. بعدم که طبق معمول می پیچونه و هر مشکلی رو می اندازه گردن نویز خط و ...
ولی خدا رو شکر تو این ۴-۵ ماهه اخیر مشکل پیدا نکردم که گرفتار پشتیبانی بشم.

2. چه مودمی رو برای استفاده با لپ تاپ بهتر میدونید؟
برای لپ‌تاپ وایرلس بگیری خیلی راحت‌تری. هر جای خونه ببری وصل می‌شی و دردسر سیم وصل کردن هم نداری. در ضمن اکثر اکسس‌پوینت ها تا ۴ تا سیمی هم بهشون وصل می‌شه که می‌تونی به pc و ... وصل کنی و همه با هم شبکه بشن و همزمان استفاده کنی. اگر هم سیمی بخری که لپ‌تاپ و غیر لپ‌تاپ فرقی نداره. به کارت شبکه وصل می‌شه. هر مودم خوبی مثل asus یا linksys یا ... فقط D-Link و اینا نباشه.

beenHere-doneThat
16-11-2009, 12:43
من اگه بخوام ISP رو عوض کنم از شبدیز به شاتل باید دوباره هزینه ی راه اندازی رو بدم یا اینکه نه، چون الان خط ADSL فعاله دیگه لازم نیست؟

سوال دیگه اینکه من که الان روتر دارم بازم مجبورم از شاتل روتر بگیرم؟

مرسی

barcelona120
16-11-2009, 13:44
سلام الان اگه یه سرویس 64 یا 128 ارزون خوب بخواهیم کجا رو پیشنهاد میدین؟
مودم و چیزهای دیگه امانیه یا نه؟

samanrayaneh
16-11-2009, 16:08
شرکت سامان رایانه

128Kb - 2G - 13000 toman
512Kb - 2G - 15500 toman

2 تا 8 صبح رایگان

mostafaeshghi
16-11-2009, 18:07
من اگه بخوام ISP رو عوض کنم از شبدیز به شاتل باید دوباره هزینه ی راه اندازی رو بدم یا اینکه نه، چون الان خط ADSL فعاله دیگه لازم نیست؟

سوال دیگه اینکه من که الان روتر دارم بازم مجبورم از شاتل روتر بگیرم؟

مرسی

دوست عزیز ISP برای سرویسها ی DIALUP هست و به شرکتهای ارائه دهنده ی اینترنت پر سرعت PAP میگویند.

شما اول باید تقاضای از رانژه درآوردن خطتون را از شرکت فعلی بکنید و سپس درخواست سرویس از شرکت شاتل کنیدو حدودا 2 هفته منتظر بمانید. بله هزینه ازتون دریافت میشه.

خیر با همون مودم خودتون میتونید استفاده کنید.

beenHere-doneThat
16-11-2009, 18:25
ممنون از پاسخت.

ولی ISP در کل به هر شرکتی گقته میشه که خدمات اینترنتی میده حالا چه دیال آپ چه DSL.اولین باره حرف شما رو میشنوم!

Amir Yousof
17-11-2009, 12:24
دوستان یک سوالی داشتم . می خواستم بدونم اگه که از دانشگاه گواهی داشته باشیم تا چه سرعتی می تونیم بگیریم ؟ منظورم اینه که سقفش 512 یا تا 1M هم میشه گرفت ؟

barcelona120
17-11-2009, 13:07
سلام دوستان کسی نیست راهنمایی کنه

سلام الان اگه یه سرویس 64 یا 128 ارزون خوب نامحدود بخواهیم کجا رو پیشنهاد میدین؟

mostafaeshghi
17-11-2009, 14:06
سلام الان اگه یه سرویس 64 یا 128 ارزون خوب بخواهیم کجا رو پیشنهاد میدین؟

دوست عزیز

شما باید سوال را کامل و دقیق بپرسید تا دوستان کمکتان کنند.

شما نگفتید کدام شهرید ؟ کدام منطقه ی مخابراتی هستید؟ و توقعاتتون چیه از اینترنت ؟!

barcelona120
17-11-2009, 14:57
درسته حق با شماست فراموش کردم
تهران -محلاتی پیش شماره 2244
وب گردی و دانلود نمی خوام محدود باشه ارزون هم باشه
یه سوالم راجب مودم دارم اونم این که ایم مودم از طرف شرکت داده میشه یا باید پول بی زبون حروم کنیم براش

mostafaeshghi
17-11-2009, 15:15
درسته حق با شماست فراموش کردم
تهران -محلاتی پیش شماره 2244
وب گردی و دانلود نمی خوام محدود باشه ارزون هم باشه
یه سوالم راجب مودم دارم اونم این که ایم مودم از طرف شرکت داده میشه یا باید پول بی زبون حروم کنیم براش

در مورد مودم باید که اگر میخواهید از اینترنت پر سرعت استفاده کنید به مودم ADSL نیاز پیدا میکنید که کمتر شرکتی امانی میدهد. مودم ایسوس ای ام 602 مودم خیلی عالی ای هست به قیمت 45 تومان !

اگر نامحدود میخواید که خیلی گرون میشه. شما میتونید سرویس های محدود بگیرید و در ساعتهای رایگان دانلود کنید.

اکثر شرکتها منطقه شما را ساپورت میکنند. باید تک به تک زنگ بزنید بپرسید که پورت خالی دارند یا نه !

barcelona120
17-11-2009, 17:01
اگر نامحدود میخواید که خیلی گرون میشه. شما میتونید سرویس های محدود بگیرید و در ساعتهای رایگان دانلود کنید.

حدودا چقدر میشه البته نامحدودش

barcelona120
17-11-2009, 17:53
تقریبا قیمت محدود و غیر محدودش رو اگه بدین ممنون میشم میدونم شرکت با شرکت فرق داره ولی یه چیز خوب و ارزون چقدر میشه؟
بابت معرفی مودم ممنون

EhsanEricsson
18-11-2009, 22:37
لطفا یه راهنمایی توپ کنید منو که دیگه تو نت اینقدر سرچ نکنم .

من یه ای دی اس ای با سرعت 256 و قیمت حدود 13000 (با عوارض موارضو همه چی رو هم) با پهنای باند 3گیگ در ماه تو منطقه ی مخابراتی شهید رشیدی کرج با پیش شماره 271 میخوام .
قطع نشدنش از سرعت دانلودش برام مهم تره . ولی خوب کند هم نباشه .
بین آسیا تک - کرج نت - پارس آنلاین - شاتل و پارسی نت موندم سراغ کدوم برم . من همیشه دنبال بهترین و بصرفه ترینم.
یه ای دی اس ال میخوام که زیاد ازیت نکنه - چون عصاب مصاب ندارم -کدومش بهتره ؟. ممنون میشم راهنمایی کنید . یه آب میوه هم لطفا..
:5:

mostafaeshghi
19-11-2009, 00:23
تقریبا قیمت محدود و غیر محدودش رو اگه بدین ممنون میشم میدونم شرکت با شرکت فرق داره ولی یه چیز خوب و ارزون چقدر میشه؟
بابت معرفی مودم ممنون

نامحدود شرکت معتبر و اصلی (یعنی زیر مجموعه و نمایندگی نباشه) 128 حدودا 30 تومان و 256 حدودا 55 تومان !

محدود بستگی به میزان حجم و مدت قرار داد و سرعت کاملا متفاوت است! برای تنوع کافی است با سرچ به سایت این شرکتها برید.

farhad_s5
19-11-2009, 00:50
لطفا یه راهنمایی توپ کنید منو که دیگه تو نت اینقدر سرچ نکنم .

من یه ای دی اس ای با سرعت 256 و قیمت حدود 13000 (با عوارض موارضو همه چی رو هم) با پهنای باند 3گیگ در ماه تو منطقه ی مخابراتی شهید رشیدی کرج با پیش شماره 271 میخوام .
قطع نشدنش از سرعت دانلودش برام مهم تره . ولی خوب کند هم نباشه .
بین آسیا تک - کرج نت - پارس آنلاین - شاتل و پارسی نت موندم سراغ کدوم برم . من همیشه دنبال بهترین و بصرفه ترینم.
یه ای دی اس ال میخوام که زیاد ازیت نکنه - چون عصاب مصاب ندارم -کدومش بهتره ؟. ممنون میشم راهنمایی کنید . یه آب میوه هم لطفا..
:5:

1-شاتل

2-آسیاتک

اگه مطمئنی که این دوتا به منطقه شما خدمات میدن برو ببین کدومشون برات بصرفه تر هست ولی من کلا شاتل رو بیشتر می پسندم

siamak_mu
19-11-2009, 14:42
سلام.

از دوستان كسي وايرلس با محدوديت حجمي سراغ نداره كه شبانه هم رايگان داشته باشه؟

Amir Yousof
19-11-2009, 17:12
سلام من می خوام یک سرویس 1M از صبانت بگیرم ولی میگن که نیاز به درخواست کتبی جهت تایید دانشجو بروی سربرگ دانشگاه هست میخواستم بدونم که این فرم چیه و توش چی نوشته شده و آیا اگه به اداره آموزش دانشگاه مراجعه کنم به من این تاییدیه رو میدن ؟ خیلی خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید .

sepadl71
21-11-2009, 19:05
چرا شرکت پردیس تو نظر سنجی نیست ؟؟؟

sepadl71
21-11-2009, 19:17
به نظر من پردیس تو کرج خیلی خوبه
البته الآن که دارم باهاتون صحبت میکنم با نداگسترم ، ولی پردیس شناخته نشده
بگم چرا ؟
1.محدودیت حجمی نداره
2.خطاش بین 4 تا 5 نفر اشتراک داره
3.هزینه رانژه 0 تومان
4.قیمت های منصفانه
5.سرعت هم زیر 50 نیست (یعنی 50 برای سرویس های خانگی 96 و 128 تضمین شده است) ، و بسته به اکانتی که میخرید ، سرعت رنج داره (مثلا 96 : از 50 تا 96 و 128 : از 50 تا 128)(تازه ، در روز و همچنین بدون محدودیت حجمی)

! هم اکنون میتوانید نقل مکان کنید !

:27:(الآن نداگستر اکانتم و میبنده و پردیس هم یه اکانت مجانی بهم میده):27:

خلاصه ، از ما گفتن بود ...
ماکه داریم میریم ...
(البته فقط نقل مکان درون شبکه ای):31:

sepadl71
21-11-2009, 19:20
اینم لینکی از پردیس :

ardavan_2008
22-11-2009, 13:15
این شرکت پیشگامان عصر ارتباطات چی هست سایتی چیزی ازش دارید؟

FCBarcelona.ir
22-11-2009, 13:33
دوستان اگه کسی در سایت شما ایجاد مزاحمت کنه از طریق تلاش برای نفوذهای مشکوک و امثالهم، آیا راهکاری برای شکایت به ISP مربوطه وجود داره؟

DANTEH2010
22-11-2009, 15:21
سلام دوستان من میخوام یه خط ADSL بگیرم میخواستم نظر شما رو بپرسم از کدام شرکت بگیرم ؟ چه اکانتی ؟ چه مدت ؟ پهنا چقدر باشه؟ و .... لطف کنید قیمتش هم بگید ممنون

EhsanEricsson
22-11-2009, 20:09
یه سوال از بچه های کرج داشتم اونم اینه که من اگر مثلا به جای گرفتن سرویس از دفتر مرکزی آسیاتک بجاش از آپادانا سرویس بگیرم که اونم نماینده ی آسیاتک هست اما به اسم آپاداناست فرقیم میکنه؟ از لحاظ تعرفه که مساوی هستن ، بقیه ی چیزا رو نمیدونم . لطفا راهنمایی کنید چون مهم هستش برام .

سوال بعدیمم اینه که یه خط تلفن به جز pcm نبودن چه خصوصیات دیگه ای باید داشته باشه که روش ای دی اس ال رو خوب جواب بده؟
مثلا میگن نباید فیبر نوری باشه - دیگه چیا نباید باشه؟

DANTEH2010
23-11-2009, 00:37
سلام دوستان من میخوام یه خط ADSL بگیرم میخواستم نظر شما رو بپرسم از کدام شرکت بگیرم ؟ چه اکانتی ؟ چه مدت ؟ پهنا چقدر باشه؟ و .... لطف کنید قیمتش هم بگید ممنون

یه بنده خدایی به ما کمک میکنه بریم راه بندازیم ADSL رو

ramtin_d
23-11-2009, 12:03
یه بنده خدایی به ما کمک میکنه بریم راه بندازیم ADSL رو
از این اینترنت برای چه کاربردی میخوای استفاده کنی؟
در ضمن خط خونتون هم PCM باشه یا نباشه یه جعبه است که در خونه ها میزارن و سیم تلفن از اون بیرون میاد اگه داشته باشی در خونتون که فاتحه اینترنت رو بیخیال بشو اگه نداری بگرد ببین فیبر نوری نیست اگه همه اینها لحاظ شد برو متن پایین رو بخون
اگه وبگردیه و عکس واینهاست که 64 و یا 128 کیلو جواب میده
چندتا سیستم رو میخوای ساپورت کنی یه دونه یا دوتا ( اینجا بحث سرخروجی مودمت هست اگه تک کاربره است یه مودم تک کاربره کارتو راه میندازه asus am 602 چیز خوبیه)

حالا اگه بخوای حرفه ای نگاه کنی
اگه کار دانلود و کار با نرم افزارهای تخصصی و سرچ و عکس و کلیپ و اینها رو داری باید 256 کیلو به بالا تهیه کنی
اگه تعداد سیستمهات زیاده و میخوای مودم با کاربری بیشتر بگیری ( ترجیحا asus am 604 g رو بخر که وایرلس هم داره بعدا به دردت میخوره و پشیمون نیمشی این مودم رو برای مورد اول هم میتونی بخری و بهترین گزینه هاست.

شرکتها هم بستگی داره به جیب مبارک !!!
هشت تا شرکت اصلی هستند که باید به اینها مراجعه کنی و بقیه دلال همون ها هستن که توصیه اینه که مستقیم بری پیش شرکتهای اصلی
هرچقدر بیشتر پول بدی بیشتر آش میخوری
سرویسها حجمی و نامحدوده
در سرویسهای حجمی محدودیت ترافیک داری یعنی مثلا میگن 2 گیگ برای یک ماه یعنی تا دو گیگ فقط ارسال و دریافت داری
که کلا سیستم مزخرفیه و آخر ماه حجم کم میاری
نامحدود بهترین گزینه است و راحت یه ذره گرونتره
در اکثر سرویسهای حجمی دانلود شبانه رایگان گذاشتن
برای فن آوا از 2 تا 7 صبحه
برای عصر انتاقل داده ها و نمایندگیهاش از 2 تا 8 صبحه
برای پارس آنلاین ( فقط شهرستانها ) داره که ساعتش رو نمیدونم چون شهرستان نیستم
صبانت هست که 3 تا 7 صبحه ولی با سرعت یک مگ برای همه سرویسها در ضمن یک ساعت یه بار قطعی داره
شاتل از 1 تا 7 صبحه
بهترین گزینه رو خودت انتخاب میکنی دیگه باید بری بگردی ببینی جیبت چقدر جواب میده ولی مواظب حجمی باش
چون همون حجمی برای صبانت هر گیگ اشافه دو هزارتومن آب میخوره برای شاتل 10000 هزارتومن
دیگه انتخاب با خودته میتونی بری و در فرومها جستجو کنی ببینی مرکز مخابراتیتون با کدوم شرکتها سازگاری بیشتری دارند
چون الان به عنوان مثال نصف بچه های داتک از داتک راضی هستند و نصف دیگه شون که از یه مرکز مخابراتی دیگه هستن مثل پاسداران ناراضی هستن
.موفق باشی

بچه ها ایشون رو راهنمایی کنید و توضیحات منو تکمیل تر کنید .:10:

DANTEH2010
23-11-2009, 14:05
دوست عزیز ممنون از راهنماییت من برا دانلود میخوام یه چیزی باشه که نه سیخ بسوزه نه کباب

EhsanEricsson
23-11-2009, 14:08
یه سوال از بچه های کرج داشتم اونم اینه که من اگر مثلا به جای گرفتن سرویس از دفتر مرکزی آسیاتک بجاش از آپادانا سرویس بگیرم که اونم نماینده ی آسیاتک هست اما به اسم آپاداناست فرقیم میکنه؟ از لحاظ تعرفه که مساوی هستن ، بقیه ی چیزا رو نمیدونم . لطفا راهنمایی کنید چون مهم هستش برام .

سوال بعدیمم اینه که یه خط تلفن به جز pcm نبودن چه خصوصیات دیگه ای باید داشته باشه که روش ای دی اس ال رو خوب جواب بده؟
مثلا میگن نباید فیبر نوری باشه - دیگه چیا نباید باشه؟

بچه ها منم راهنمایی کنید دیگه

vahid_y86
23-11-2009, 15:20
ْلام بچه ها

من شمال غرب تهران (پونک) هستم. شاتل، آسیاتک و صبانت پر هستن ظاهرا. گزینه ها اینه: داتک، پارس آنلاین و شهراد (اگه کسی گزینه بهتری داده ممنون میشم یگه). لطفا راهنمایی کنید کدومش بهتره:

پارس آنلاین: ADSL2سه ماهه 32400 تومان، 4.5 گیگ ، مودم: Symphony, Asus, Zyxel, Comtrend

داتک: ADSL سه ماهه 31827 تومان، 5 گیگ، مودم: Dlink

شهراد: حدود 37000 تومان، سرویس اول: 4 ساعت در روز، سرویس دوم: 6 گیگ در سه ماه، مودم: TPlink

DANTEH2010
23-11-2009, 17:22
به من فقط بگید چه سرویسی و از کدوم شرکت بگیرم ؟

ramtin_d
24-11-2009, 00:07
دوست عزیز ممنون از راهنماییت من برا دانلود میخوام یه چیزی باشه که نه سیخ بسوزه نه کباب
دانلود
دوتا گزینه داری
نامحدود 256 یه بالا
حجمی سرعت بالا شبانه ریاگان
یکی از اون گزینه هایی که زدم رو بردار ببر دیگه
توی نامحدودها ارجحیت با داتک هست یادت نره
ولی برای حجمی ها از هرکی گرفتی گرفتی زیاد توفیری نیمکنه
یکی سرعتش بالاست حجمش گرونه مثه شاتل
یکی سرعتش بالاست ساعتش کمتره مثه صبا
خر توخره
من که گفتم نامحدود ولی فکرر جیبت هم باش
بستگی به جیبت زیاد داره
چقدر بودجه در میاه میتونی بدی ؟

تو باید فاکتور بدی که چقدر داری که ما نسخه بپیچیم
وقتی میری دکتر ، دکتر که همه مریضی ها رو شرح نمیده ازت میپرسه دل در داری تهوع داری بعد هم نتیجه رو بهت میگه شما بگو چقدر داری و برای چه کاری که فگتی برای دانلود ..
هزینه رو هم بگو تا نسخه ات رو پبچیم :31: از مهندسی رفتیم خط پزشکی :13::31::31:

DANTEH2010
24-11-2009, 11:28
دانلود
دوتا گزینه داری
نامحدود 256 یه بالا
حجمی سرعت بالا شبانه ریاگان
یکی از اون گزینه هایی که زدم رو بردار ببر دیگه
ولی برای حجمی ها از هرکی گرفتی گرفتی زیاد توفیری نیمکنه
یکی سرعتش بالاست حجمش گرونه مثه شاتل
یکی سرعتش بالاست ساعتش کمتره مثه صبا
خر توخره
من که گفتم نامحدود ولی فکرر جیبت هم باش
بستگی به جیبت زیاد داره
چقدر بودجه در میاه میتونی بدی ؟

تو باید فاکتور بدی که چقدر داری که ما نسخه بپیچیم
وقتی میری دکتر ، دکتر که همه مریضی ها رو شرح نمیده ازت میپرسه دل در داری تهوع داری بعد هم نتیجه رو بهت میگه شما بگو چقدر داری و برای چه کاری که فگتی برای دانلود ..
هزینه رو هم بگو تا نسخه ات رو پبچیم :31: از مهندسی رفتیم خط پزشکی :13::31::31:

مناولا که دستت درد نکنه بابت راهنمایی دوما من نمیخوام یک ماه بگیرم میخوام اگه بشه سه ماه بگیرم هزینه اش رو هم نمیدونم چه طوری حساب میکنن چون تا حالا تجربه اش رو ندارم اگه لطف کنی هزینه هاش رو هم بگی ممنونت میشم

reb
24-11-2009, 19:03
اگه این حرف رو باور کنی تا آخر عمرت پشیمون میشی یادت نره.

DANTEH2010
24-11-2009, 20:16
چی شد پس؟ من بالا خره از کجا بگیرم؟

reb
24-11-2009, 21:46
چی شد پس؟ من بالا خره از کجا بگیرم؟
برادر عزیز الان قیمت داتک فرق کرده اونی هم که میگه نامحدوده 24 ساعته اگه سکته نکنه و درست کار کنه آبی ازش گرم نمیشه اگه دانلود زیاد داری از شاتل بگیر شبها از 1 تا 7 مجانیه علی الحساب هم بیشتر از یکساله که 5شنبه و جمعه از دم مجانیه سرعتش هم ثابته ولی اگر میبینی قیمت پارس و داتک تقریبا یکیه نه این که کیفیتش هم یکی باشه 128 پارس آنلاین با 139 کیلو بایت در ثانیه میتونی دانلود کنی یعنی ظرف چند ساعت 3 گیگ جیره مایانه رو میتونی دانلود کنی تایم مجانی هم برای تهران نداره ولی از خود داتکیها بپرس سرعتشون چقدره من نمیگم که سو,تفاهم نشه.

n0100003
25-11-2009, 01:21
ay baba in vaziate internet too iran dorost nashod???hanooz hame dargiran

ramtin_d
25-11-2009, 03:28
اگه این حرف رو باور کنی تا آخر عمرت پشیمون میشی یادت نره.

بیا میگن شاهد از غیب رسید !!! ایشون الان مخالف صحبتهای بنده هستن حق هم دارن !! چون داتک برای خیلیها بده (( داداش لطف کن پیش شماره مرکز نام مرکز مخابراتی رو هم بزن که بقیه هم بدونن و داتک رو برای اونجا نگیرن))
ولی دوست عزیز همین شرکت داتک برای خیلی جاها بهترین گزینه است !!
خیلی از قدیمیها همین فروم سه چهارساله از این شرکت مییگرن البته برای من نداشت چون میگفت که پورت خالی نداریم..از این مشکلات زیاد نیست

برادر عزیز الان قیمت داتک فرق کرده اونی هم که میگه نامحدوده 24 ساعته اگه سکته نکنه و درست کار کنه آبی ازش گرم نمیشه اگه دانلود زیاد داری از شاتل بگیر شبها از 1 تا 7 مجانیه علی الحساب هم بیشتر از یکساله که 5شنبه و جمعه از دم مجانیه سرعتش هم ثابته ولی اگر میبینی قیمت پارس و داتک تقریبا یکیه نه این که کیفیتش هم یکی باشه 128 پارس آنلاین با 139 کیلو بایت در ثانیه میتونی دانلود کنی یعنی ظرف چند ساعت 3 گیگ جیره مایانه رو میتونی دانلود کنی تایم مجانی هم برای تهران نداره ولی از خود داتکیها بپرس سرعتشون چقدره من نمیگم که سو,تفاهم نشه.

داداش شما درست میگی ولی وقتی کسی میخواد بره وبگردی حجم کم بیاره چیکار کنه ؟؟ درسته شبها شاتل بهترین گزینه است ولی قیمت حجم رو هم در نظر بگیر هر گیگ ده هزار تومن پول زوره ///نیست ؟

مناولا که دستت درد نکنه بابت راهنمایی دوما من نمیخوام یک ماه بگیرم میخوام اگه بشه سه ماه بگیرم هزینه اش رو هم نمیدونم چه طوری حساب میکنن چون تا حالا تجربه اش رو ندارم اگه لطف کنی هزینه هاش رو هم بگی ممنونت میشم
خوب هزینه با هزینه فرق میکنه شرکت با شرکت سرویس با سرویس
باید دید انتخابات چیه ؟
محل سکونتت رو نوشته همدان ، کیا توی همدان نمایندگی دارن ؟ پارس آنلاین رو میدونم هست و دانلود شبانه داره ولی بازم میگم نامحدود بگیری ضرر نمیکنی دوستانی که حجمی دارن (( مثه خود من که روز اول همه سهمیه رو خوردم )) از این وضع یا ناراحتن یا خوشحال ولی اکثریت ناراحت هستن اگه در طول روز بخوای چیزی دانلود کنی نمیتونی
شبها اگه دیسکانکتی مکرر داشته باشی باید تا صبح بیدار بمونی و رفع عیب کنی
خیلی از مشکلات هست که نمیشه همینجوری هم سیستم رو تا صبح به امون خدا رها کرد!!! من میگم آدم روزانه میگیره حالا یه خورده گرونتر ولی با خیال راحت به زندگیش میرسه

اگه 256 میخوای که یه چیز معمولی هست قیمتش رو باید از سایت شرکتها در آورد ببین چه شرکتهایی برای همدان

این بابا 256 رو توی شهر شما میده 34 تومن که همین سرویس توی تهران به ندرت گیر میاد
من فقط اوراکل رو دیدم ///خوب ؟
به نظرم باید ببینی چه سقف بودجه ای داری و انتخاب کنی
به نظر من سرویس 256 به بالا برای دانلود کارتو راه میندازه ارجحیت با نامحدوده چون صبح تاشب میندازی رو دانلود
شبها هم میری میخوابی راحت... طرف حجمی و دانلود شبانه:2: نری بهترین کار رو کردی از ما گفتن بود !!!!!

DANTEH2010
25-11-2009, 12:41
بیا میگن شاهد از غیب رسید !!! ایشون الان مخالف صحبتهای بنده هستن حق هم دارن !! چون داتک برای خیلیها بده (( داداش لطف کن پیش شماره مرکز نام مرکز مخابراتی رو هم بزن که بقیه هم بدونن و داتک رو برای اونجا نگیرن))
ولی دوست عزیز همین شرکت داتک برای خیلی جاها بهترین گزینه است !!
خیلی از قدیمیها همین فروم سه چهارساله از این شرکت مییگرن البته برای من نداشت چون میگفت که پورت خالی نداریم..از این مشکلات زیاد نیست

داداش شما درست میگی ولی وقتی کسی میخواد بره وبگردی حجم کم بیاره چیکار کنه ؟؟ درسته شبها شاتل بهترین گزینه است ولی قیمت حجم رو هم در نظر بگیر هر گیگ ده هزار تومن پول زوره ///نیست ؟

خوب هزینه با هزینه فرق میکنه شرکت با شرکت سرویس با سرویس
باید دید انتخابات چیه ؟
محل سکونتت رو نوشته همدان ، کیا توی همدان نمایندگی دارن ؟ پارس آنلاین رو میدونم هست و دانلود شبانه داره ولی بازم میگم نامحدود بگیری ضرر نمیکنی دوستانی که حجمی دارن (( مثه خود من که روز اول همه سهمیه رو خوردم )) از این وضع یا ناراحتن یا خوشحال ولی اکثریت ناراحت هستن اگه در طول روز بخوای چیزی دانلود کنی نمیتونی
شبها اگه دیسکانکتی مکرر داشته باشی باید تا صبح بیدار بمونی و رفع عیب کنی
خیلی از مشکلات هست که نمیشه همینجوری هم سیستم رو تا صبح به امون خدا رها کرد!!! من میگم آدم روزانه میگیره حالا یه خورده گرونتر ولی با خیال راحت به زندگیش میرسه

اگه 256 میخوای که یه چیز معمولی هست قیمتش رو باید از سایت شرکتها در آورد ببین چه شرکتهایی برای همدان

این بابا 256 رو توی شهر شما میده 34 تومن که همین سرویس توی تهران به ندرت گیر میاد
من فقط اوراکل رو دیدم ///خوب ؟
به نظرم باید ببینی چه سقف بودجه ای داری و انتخاب کنی
به نظر من سرویس 256 به بالا برای دانلود کارتو راه میندازه ارجحیت با نامحدوده چون صبح تاشب میندازی رو دانلود
شبها هم میری میخوابی راحت... طرف حجمی و دانلود شبانه:2: نری بهترین کار رو کردی از ما گفتن بود !!!!!

ممنون دوست عزیز باید یگم که شرکتهای لایزر ، صبانت و پارس انلاین تو همدان نمایندگی دارن پارس انلاین که قیمت خون باباشو میگه ولی من دو دلم که از کجا بگیرم . تشکر

ramtin_d
26-11-2009, 02:47
ممنون دوست عزیز باید یگم که شرکتهای لایزر ، صبانت و پارس انلاین تو همدان نمایندگی دارن پارس انلاین که قیمت خون باباشو میگه ولی من دو دلم که از کجا بگیرم . تشکر

صبانت رو ولش کن مفت گرونه باید شب نشینی کنی
ولی بهم بگو ببینم قیمتهای پارس آنلاین نامحدود و لایزر نامحدود برای سرعتهای زیر چنده
128-256
چون که میگی دانلود و متاسفانه دردسر میفتی
به نظرم لایزره بدک نیست چون یک شرکت فوق با کلاسه و کارش هم اصولا درسته هرچند که قیمت خون باباشو میگیره پارس آنلاین تقی به توقی میخوره اینترنت رو قطع میکنه کلا یه سیستم خاص داره که هرکسی دوست نداره ازش بگیره
شما سه تا گزینه داری

لایزر - پارس - مخابرات

یه سر بزن به مرکز مخابرات محلتون ببین اینترنت رو میدن یا نه چون توی بندرعباس DSL دولتی راه افتاده
توی همین فروم هم تاپیک خودشو داره
اگه بتونی از مخابرات بگیری که دیگه تمومه ولی در حالت کلی من لایزر رو به شما پیشنهاد میکنم
فقط قیمتهای لایزر و پارس رو بگیر و بیا تا بگم کدومش بهتره ! :31:

S@jj@d
26-11-2009, 07:29
سلام همگی !
دوستان من سرویس دهندم شاتل هستش ، ولی قیمت هاش خیلی بالاس ، بعد از این همه استفاده از سرویس ART این ماه مجبور شدم 3 ماه برم رو Echo ، اما خیلی پهنای باندش کمه و خیلی هم گرونه پهنای باند اضافش ، الان میخوام سرویس دهندم رو عوض کنم ، بخاطر همین مزاحم شما شدم.
یه چیزی معرفی کنید نه سیخ بسوزه نه کباب
3 ماهه میخوام دورو وره 50 تا 60 در بیاد.
برای دانلود و آپلود میخوام ، اگه نامحدود ارزون بود که چه عالی اگرم حجمیه ارزون بود ماهی 10 15 گیگ کمتر نباشه ولی با قیمت مناسب.
بعد یه چیز دیگه من الان 3، ماه رفتم رو اکو ، الان بخوام سرویسم رو تغییر بدم ، حالا برای مثال روی خود شاتل یکی از سرویس های دیگشوو انتخاب کنم ، تکلیف اون پول و 3 ماه ما چی میشه ؟

بعد یه چند تا سوال دیگه :
من اگه بخوام از 128 بالاتر بگیرم ، نامه از شرکت یا دانشگاه میخواد ؟ جفتش هم واسم مقدور نیست :31: کسی هست شرکت داشته کمک کنه ؟
داتک سرویس دهیش واسه دانلود چطوره ؟ سرعتش خوبه یا همینجوری فقط نامحدوده با سرویس دهی افتضاح ؟
صبا نت چطوره ؟ و اینکه میگن محدودیت زمانی داره قضیش چیه ؟
اطلاعات دیگه ای هم داشتید ممنون میشم ، لطف کنید :31:

با تشکر دوستان

under grund
26-11-2009, 11:15
آیا راحی برای افزایش سرعت اینترنت یا دانلود از طریق دستکاری ریجستری کامپوتر وجود داره؟
مرسی:11:

DANTEH2010
26-11-2009, 12:01
ولی بهم بگو ببینم قیمتهای پارس آنلاین نامحدود و لایزر نامحدود برای سرعتهای زیر چنده
128-256
به نظرم لایزره بدک نیست چون یک شرکت فوق با کلاسه و کارش هم اصولا درسته هرچند که قیمت خون باباشو میگیره پارس آنلاین تقی به توقی میخوره اینترنت رو قطع میکنه کلا یه سیستم خاص داره که هرکسی دوست نداره ازش بگیره
شما سه تا گزینه داری

لایزر - پارس - مخابرات

یه سر بزن به مرکز مخابرات محلتون ببین اینترنت رو میدن یا نه چون توی بندرعباس DSL دولتی راه افتاده
اگه بتونی از مخابرات بگیری که دیگه تمومه ولی در حالت کلی من لایزر رو به شما پیشنهاد میکنم

ممنون دوست عزیز :
256:32000 با حجم 3 گیگ
128:16500با حجم 2 گیگ راستش اینها همه 1 ماهه است

لایزر 256 رو تو روزنامه نوشته بود 256 رو میده 8400 ولی نمیدونم مدت چند وقته ؟ حجمش چقده؟
128 هم زده بود 6000 تومن مخابرات هم فکر نکنم بده !! ولی مطمئن نیستم باید برم بپرسم

biostar
26-11-2009, 12:57
128-256
شما سه تا گزینه داری

لایزر - پارس - مخابرات

به خاطر شبانش میگی مفتش گرونه؟
بهترین سرویس دهنده اینترنت در ایران فعلا همین هست و برای من نه قطعی داره و نه دردسر، سرعتش هم واقعی هست!
برای شبانه مگه شما شب بیدار میشی بزاری دانلود کنه؟:31:
سیستم رو بزار اتوماتیک روشن بشه و دانلود کنه و بعد خاموش بشه.
من شاتل هم داشتم.
و همچنین پیشگامان.
نداگستر از همشون سر تر بوده.
من الان 128 از ندا دارم و در همون 3 تا 7:45 که میزارم دانلود کنه خیلی بیشتر از وقتی که شاتل 512 داشتم و از 1 تا 7 استفاده میکردم دارم دانلود میکنم! تفاوت سرعت واضحه؟

S@jj@d
26-11-2009, 14:05
سلام همگی !
دوستان من سرویس دهندم شاتل هستش ، ولی قیمت هاش خیلی بالاس ، بعد از این همه استفاده از سرویس ART این ماه مجبور شدم 3 ماه برم رو Echo ، اما خیلی پهنای باندش کمه و خیلی هم گرونه پهنای باند اضافش ، الان میخوام سرویس دهندم رو عوض کنم ، بخاطر همین مزاحم شما شدم.
یه چیزی معرفی کنید نه سیخ بسوزه نه کباب
3 ماهه میخوام دورو وره 50 تا 60 در بیاد.
برای دانلود و آپلود میخوام ، اگه نامحدود ارزون بود که چه عالی اگرم حجمیه ارزون بود ماهی 10 15 گیگ کمتر نباشه ولی با قیمت مناسب.
بعد یه چیز دیگه من الان 3، ماه رفتم رو اکو ، الان بخوام سرویسم رو تغییر بدم ، حالا برای مثال روی خود شاتل یکی از سرویس های دیگشوو انتخاب کنم ، تکلیف اون پول و 3 ماه ما چی میشه ؟

بعد یه چند تا سوال دیگه :
من اگه بخوام از 128 بالاتر بگیرم ، نامه از شرکت یا دانشگاه میخواد ؟ جفتش هم واسم مقدور نیست :31: کسی هست شرکت داشته کمک کنه ؟
داتک سرویس دهیش واسه دانلود چطوره ؟ سرعتش خوبه یا همینجوری فقط نامحدوده با سرویس دهی افتضاح ؟
صبا نت چطوره ؟ و اینکه میگن محدودیت زمانی داره قضیش چیه ؟
اطلاعات دیگه ای هم داشتید ممنون میشم ، لطف کنید :31:

با تشکر دوستان

دیدم سوالم رفت صفحه قبل ، گفتم بزنم بیاد این تاپیک یه موقع خاک نخوره :31:

Luxe
26-11-2009, 14:08
قیمت adsl ارائه شده توسط مخابرات تو تهران چنده کسی اطلاعی داره؟

ramtin_d
26-11-2009, 15:25
به خاطر شبانش میگی مفتش گرونه؟
بهترین سرویس دهنده اینترنت در ایران فعلا همین هست و برای من نه قطعی داره و نه دردسر، سرعتش هم واقعی هست!
برای شبانه مگه شما شب بیدار میشی بزاری دانلود کنه؟:31:
سیستم رو بزار اتوماتیک روشن بشه و دانلود کنه و بعد خاموش بشه.
من شاتل هم داشتم.
و همچنین پیشگامان.
نداگستر از همشون سر تر بوده.
من الان 128 از ندا دارم و در همون 3 تا 7:45 که میزارم دانلود کنه خیلی بیشتر از وقتی که شاتل 512 داشتم و از 1 تا 7 استفاده میکردم دارم دانلود میکنم! تفاوت سرعت واضحه؟
:31: داداشی اصفهونی ؟
عزیز دل برادر فرض کن توی یه روز قراره برات یه ایمیل بیاد پر از فایلهای مورد نیاز و حجمش هم حدود 500 مگ میخوای بزاری شب داونلود کنی ؟
فرض کن یه فایلی رو گیر نیاوردی (( از لحاظ لینک مستقیم و غیرم ستقیم ) میخوای تورنت کنی و سیدرت کمه ..میخوای به زور لیچ کنی ؟؟
فرض کن میخوای یه چیزی رو آنی دانلود کنی میخوای بزاری نصف شب ؟؟ با عقل جور در میاد ؟ پس اینجوری کار و بار من بیچاره که باید مدام کانکت باشم کساد که هیچی تعطیله :31:
ولی از اون ور چی یه نامحدود داشته باش خداوکیلی ارزش داره همینجوری بزارش روی دانلود :31:
پس فردا هم که یارانه برق رو برداشتن میری یه کیس پنتیوم 2 میخری اون رو میزاری برای دانلود (( قدرت و کشش برق این کیسها خیلی کمه پاورشون 100 وات هست )) از اون طرف کلی منفعت داری . در ثانی من سیستم نامحدود رو برای کسی توصیه میکنم که میخواد شب تا صبح و صبح تا شب دانلود کنه
خدایی ارزش داره همون آقای شاتل یک گیگ کم بیاری باید بری ده تومن بریزی حسابش خوب مرد مومن برو همون ده تومن رو بردار ده تومن هم که میدی صبا بزار رو هم میشه بیست تومن یه دونه ده تومنی هم بزار روش ( لارژ باش )) میری سی هزارتومن میدی 256 حالشو میبری به خدا ارزش داره از اون طرف میتونی کانالهای اینترنتی رو باز کنی خیلی کارا رو میکنی کلا دستت باز میشه برای ده تومن خوب نیست آدم خودشو توی تنگنا بزاره

هموطن اصفهانی عزیز من :31::31:آدم باید لارژ باشه :31:

ramtin_d
26-11-2009, 15:42
ممنون دوست عزیز :
256:32000 با حجم 3 گیگ
128:16500با حجم 2 گیگ راستش اینها همه 1 ماهه است

لایزر 256 رو تو روزنامه نوشته بود 256 رو میده 8400 ولی نمیدونم مدت چند وقته ؟ حجمش چقده؟
128 هم زده بود 6000 تومن مخابرات هم فکر نکنم بده !! ولی مطمئن نیستم باید برم بپرسم

یعنی میگی نامحدود ندارین ؟ همچین چیزی غیرممکنه اصلا غیرممکنه یعنی همه باید حجمی استفاده کنن خیلی مسخره است
اگه دیدی نامحدودش خیلی خیلی گرونه که بیخیال شو و بچسب به مخابرات
مخابرات هم حتما پرس و جو کن چون که با این وضعیتی که داری میگی مخابرات از همشون سر تره اگه که بفروشه!!
ولی در حالت کلی اگه فقط حجمی ها رو داری به نظرم برو سراغ صبانت ولی صبانت یه دستور داره برای دانلودش که باید از بچه هایی که ازشون سرویس میگیرن بپرسی ( قطعی شبانه و آماده کردن سیستم و خیلی دردسرهای دیگه )
ولی در حالت کلی من جای تو باشم توقعمو از دانلود پایین میارم چون اصلا نمیصرفه
تو فکر کن هر روز بخوای بچرخی حتیوبگردی کنی روزی صدمگ میپرونی حالا تازه فکر کن فقطط بخوای متن نگاه کنی خیلی بده اصلا به درد وبگردی هم نمیخوره 2 گیگ چرته بابا تا آخر آذر وایسا ببین مخالبرات چه غلطی میکنه
بالاخره میفروشه اینترنت رو یا نه
قیمتهای مخابرات خیلی نازه
برای بندرعباس 1 مگ رو میده ماهی سی تومن - 512 رو میده ماهی 20 تومن - 256 رو میده ماهخی دوازده تومن - 128 رو میده ماهی 10 تومن
وایسا مخابرات بیاد
من دارم اون روزی رو میبینم که حجمت تموم شده نمیتونی از اینترنت اصتفاده کنی حتی شبانه ات هم قطع شده و داری میزنی توی کله ات:19: چرا نامحدود نخریده بودم :31::31:

darvish1900
26-11-2009, 16:28
آیا راحی برای افزایش سرعت اینترنت یا دانلود از طریق دستکاری ریجستری کامپوتر وجود داره؟
مرسی:11:

نه دوست عزيز وجود ندارد.
فقط ميتوني به كمك يكي سري برنامه سايتهايي رو كه قبلا ديدي كش كنه و زودتر باز كني.

pessotto
26-11-2009, 18:44
سلام
آقا خونه ی ما سمت تجریشه
به جز شاتل کدوم شرکت ها این سمت رو پوشش میدن؟

S@jj@d
26-11-2009, 23:11
آقا یه کمکی هم به ما میدادید ! :20:

ramtin_d
26-11-2009, 23:47
آقا یه کمکی هم به ما میدادید ! :20:
تا کمک چی باشه :21: ؟:31:

آقا سئوالات خیلی زیاده و بیشترش هم بیربط
برای نامه دانشگاه و اینها یه پیشنهاد بهت میدم یا از یکی بگیر یا اگه نشد برو از نمایندگیهای شرکتها بگیر که اکثرشون مثه پشم بهت کلکسیون سرویس ارائه میدن
برای سرویس هم تا وقتی که این مخابرات نیومده وسط همین آشه و همین کاسه
دوست من توی ایتالیا با سی و پنج تومن دار 12 مگ دانلود میکنه اونوقت ما برای 128 کیلو آویزون نامه نگاری هستیم تو رو خدا میبنی

آقا جون با این قیمتی که میگی حجمی گیرت میاد فایده نداره تو که سند ورسیو داری خیلی توی دردسر میفتی
یه 10 بیست تومن بزار روش شاید چیزی افاقه کرد

خدمت شما ارادت دارند یه نظر بفرمایید به ایشون جناب سجاد خان !!!

biostar
27-11-2009, 00:44
:31: داداشی اصفهونی ؟
عزیز دل برادر فرض کن توی یه روز قراره برات یه ایمیل بیاد پر از فایلهای مورد نیاز و حجمش هم حدود 500 مگ میخوای بزاری شب داونلود کنی ؟
فرض کن یه فایلی رو گیر نیاوردی (( از لحاظ لینک مستقیم و غیرم ستقیم ) میخوای تورنت کنی و سیدرت کمه ..میخوای به زور لیچ کنی ؟؟
فرض کن میخوای یه چیزی رو آنی دانلود کنی میخوای بزاری نصف شب ؟؟ با عقل جور در میاد ؟ پس اینجوری کار و بار من بیچاره که باید مدام کانکت باشم کساد که هیچی تعطیله :31:
ولی از اون ور چی یه نامحدود داشته باش خداوکیلی ارزش داره همینجوری بزارش روی دانلود :31:
پس فردا هم که یارانه برق رو برداشتن میری یه کیس پنتیوم 2 میخری اون رو میزاری برای دانلود (( قدرت و کشش برق این کیسها خیلی کمه پاورشون 100 وات هست )) از اون طرف کلی منفعت داری . در ثانی من سیستم نامحدود رو برای کسی توصیه میکنم که میخواد شب تا صبح و صبح تا شب دانلود کنه
خدایی ارزش داره همون آقای شاتل یک گیگ کم بیاری باید بری ده تومن بریزی حسابش خوب مرد مومن برو همون ده تومن رو بردار ده تومن هم که میدی صبا بزار رو هم میشه بیست تومن یه دونه ده تومنی هم بزار روش ( لارژ باش )) میری سی هزارتومن میدی 256 حالشو میبری به خدا ارزش داره از اون طرف میتونی کانالهای اینترنتی رو باز کنی خیلی کارا رو میکنی کلا دستت باز میشه برای ده تومن خوب نیست آدم خودشو توی تنگنا بزاره

بله لارژ بودتون از سایزش معلومه! من نیازی به دانلود زیاد ندارم و اگر فیلمی و آهنگی یا هرچی که میخوامم رو از بازار میخرم تا اینکه بیخود وقتما بزارم وسه دانلود.
چیز هایی هم که دانلود میکنم نرم افزار های کاری و مخصوصی هست که در بازار اصلا گیر نمیاد.
همون فیلمی که وقتت رو میخوای بزاری برای دانلود کردنش ، رو از بقالی سر کوچه بخر!
بعدش هم من روزی حدود 8 ساعت به اینترنت وصل هستم و مشکل حجمی اصلا ندارم و بنطرم همون 15 گیگ برام زیاد هم هست

در مورد صرفه جویی در مصرف و برق و اینجور چیر ها هم بهتره یه لپتاپ بخری و خاصی بیا تالار ما و اساسی در خدمتت خواهیم بود:4::3:

ramtin_d
27-11-2009, 12:46
بله لارژ بودتون از سایزش معلومه! من نیازی به دانلود زیاد ندارم و اگر فیلمی و آهنگی یا هرچی که میخوامم رو از بازار میخرم تا اینکه بیخود وقتما بزارم وسه دانلود.
چیز هایی هم که دانلود میکنم نرم افزار های کاری و مخصوصی هست که در بازار اصلا گیر نمیاد.
همون فیلمی که وقتت رو میخوای بزاری برای دانلود کردنش ، رو از بقالی سر کوچه بخر!
بعدش هم من روزی حدود 8 ساعت به اینترنت وصل هستم و مشکل حجمی اصلا ندارم و بنطرم همون 15 گیگ برام زیاد هم هست

در مورد صرفه جویی در مصرف و برق و اینجور چیر ها هم بهتره یه لپتاپ بخری و خاصی بیا تالار ما و اساسی در خدمتت خواهیم بود:4::3:
:31: داداش چیکار به سایزش داری به اندازه شما لارژه شما نگران نباش
مگه چی گفتم آتیش گرفتی:31:
شما 15 گیگ به اندازه مصرفت نیاز داری شبها هم میزاری روی دانلود به نظرت این برای کسی که صبح تا شب میخواد دانلود کنه کافیه ؟ این با عقل جور در میاد ؟
طرف میگه فقط میخوام دانلود کنم منم کمکش کردم در ضمن شما از فیلمهای من خبر داری ؟
میدونیم ن چه فیلمهایی دارم ؟ ما کوچه نداریم که بقالی داشته باشه family داریم زنگ میزنیم برامون میاره مگه اینجا دهاته :13: در مورد صرفه جویی در مصف برق ب لپ تاپ درسته ولی همین لپ تاپ من تا ده ساعت روشن بمونه دیگه میره تو کما فکر نکنم عاقلانه باشه برای چندتا دانلود پدر لپتاپ و هارد و ...در بیارم ؟؟ عاقلانه است ؟؟؟ یا این بهتره با 50 تومن یه کیس پنتیوم 3 دست دوم پیدا کنیم با همون وبگردی کنیم تا اگر هم خدای نکرده دچار ویروس شدیم سیستم درپیتی رو از دست داده باشیم .. اینو بعد از چهارسال درس خوندن بهت میگم برادر ..
واقعا موندم بعضیها جوابهاشونو از کجاشون در میارن میگن بریم یه جواب دندان شکن به این رامتینه بدیم که خیلی پر رویی میکنه اونوقت مثه چیز بلانسبت توی لجن می مونه ببخشید البته بلانسبت شما:31: یادش بخیر چه دخترایی داشت این نصف چهان:31:

Chalipa
27-11-2009, 23:54
سلام دوستان
اگه لطف کنید این دو قضیه زیر را بر من حل کنید:
این که میگید مثلاً برای 1 گیگ حجم اضافی شاتل باید 10000 تومن بدیم قضیش چیه؟مثلاً من ان شا الله برآنم که شاتل 128 سه ماه با حجم 5 گیگ بگیرم.اگه تو دو ماه تموم کنم خوب میرم برای یه ماه دیگه شارژ میکنم 14000 تومن 3 گیگ.پس این حجم اضافی چه معنا داره؟
بعدی قضیه مخابراته،تو این تاپیک یکی گفته بود قرار مخابرات adsl ارائه بده شاید تا آخر آذر.اگه واقعیت داره من تا آخر آذر صبر کنم من قم هستم.

Hamid Reza
28-11-2009, 09:52
سلام دوستان
اگه لطف کنید این دو قضیه زیر را بر من حل کنید:
این که میگید مثلاً برای 1 گیگ حجم اضافی شاتل باید 10000 تومن بدیم قضیش چیه؟مثلاً من ان شا الله برآنم که شاتل 128 سه ماه با حجم 5 گیگ بگیرم.اگه تو دو ماه تموم کنم خوب میرم برای یه ماه دیگه شارژ میکنم 14000 تومن 3 گیگ.پس این حجم اضافی چه معنا داره؟
بعدی قضیه مخابراته،تو این تاپیک یکی گفته بود قرار مخابرات adsl ارائه بده شاید تا آخر آذر.اگه واقعیت داره من تا آخر آذر صبر کنم من قم هستم.

سلام

امکان داره نشه

البته حجم اضافی شاتل خیلی گرونه

من از شرکت آسیاتک که میگیرم حجم اضافی 3 تومنه و این چیزیم که شما میگی امکان داره که تغییر سرویس بدی

اما شاتل شاید اجازه چنین کاری رو به شما نده

البته فقط سرویس های ECO شاتل هزینه حجمش بالاس سرویس های Art هر گیگ حجم اضافی 3 تومن هست

البته سرویس های آرت حجمش بالاس و کسی کم نمیاره :31:

در مورد سوال دوم تا جایی که من میدونم مخابرات فعلا فقط روی فیبر نوری میده

بازم خیلی خبرهای هست البته

هنوز نفهمیدیم چی میشه :31:

Chalipa
28-11-2009, 19:22
سلام
با اجازتون یه سوال دیگه فرقی بین هزینه نصب و هزینه راه اندازی هست.برای شاتل و صبانت و پارس انلاین و فن آوا هر کدام چقدر هست؟ کدوم ارزونتره یا نداره؟
شرمنده و ممنون

M_E_H_D_I
29-11-2009, 10:57
سلام

دوستان يه مشكلي برام پيش اومده...

خط تلفن من و كلا منطقه اي كه در آن هستيم تا قبل از چند روز پيش Adsl داشتم .. حالا مثل اينكه بعلت كارهايي كه مخابرات انجام دادند تو محله ما از فيبرنوري استفاده كردن كه حالا صبانت گفته ديگه نميتونه adsl بده . چون adsl‌ فقط روي سيمهاي مسي جواب ميده.. براي وايمكس هم كه هزينه خيلي بالايي ميخواد.. به نظر شما چكار بايد كرد...

رفتم مخابرات و درخواست خط جديد مسي دادم كه متاسفانه ميگن ديگه نميشه اينكار را كرد چون وارد اون محله كه ميشه از فيبر (pcm!) رد ميشه !!! و گفتن كه هيچ راهي نداري مگر اينكه كلا نقل مكان كني و از اينجا بري!!!!!!!!!!!!!!

جالب اينجاست كه اين فيبرنوري قراره بيشتر بشه و تو اكثر مناطق تهران داره اجرا ميشه ...

به نظر شما واقعا سيستم جديدي كه بياد بايد اينطوري بشه!؟؟؟
چكار بايد كنم؟!!!

maziarb
29-11-2009, 14:08
بسم........

pessotto
30-11-2009, 15:17
سلام
کسی میتونه اسم شرکت های ای دی اس ال جز اینا که تو سایت اومده رو بگه؟
ممنون میشم

nono-san2
30-11-2009, 21:08
سلام.راستش میخوام adsl بگیرم این مشخصاتشه ببینید ارزش داره یا....؟
128 kb/s دانلود 8 گیگ یک ماهه 30 هزار تومان .که با مودم و هزینه نصب میشه 85 هزار.10 هزار هزینه نصب و راه اندازیشه 45 هم مودم . گفتش که سرعتشم واقعیه . منصفانس یا نه؟ اسم شرکتشم برژوند رایانه (سنندج)

در ضمن اگه کسی در مورد شرکتهای سنندج که بهتر و شاید ارزونتر سرویس میدن اطلاعاتی بده ممنون میشم.

فقط 2تا شرکت سرویس adsl به خط تلفن ما میدن .یعنی خط 72 .که برژوند و زاگرس رایانه.کسی چیزی میدونه؟

mani6606
01-12-2009, 12:41
سلام
کسی میتونه اسم شرکت های ای دی اس ال جز اینا که تو سایت اومده رو بگه؟
ممنون میشم

دوست عزیز اینا شرکتهایی هستند که در بیشتر نقاط کشور نماینده دارند. حالا بین این لیست بیشترین کاربران یا از صبانت هستند یا شاتل. اگه دنبال شرکتی میگردین که هزینه کمتری بگیره تلاش بیهوده ای است.:41:

ardavan_2008
01-12-2009, 13:41
این شرکت پیشگامان عصر ارتباطات چه شرکتی هست اسم دیگه داره تو تهران؟

maziarb
01-12-2009, 14:57
سلام

سوال از دوستان تهرانی ساکن پونک تهران: کدام شرکت توی این مخابرات بهتر سرویس میده؟

فقط میدونم شاتل سرویس eco نداره و صبانت هم هیچوقت پورت نداره......

sasan816
01-12-2009, 16:56
دوستان نظرتون درباره ی شرکت صبانت تو منطقه ی تهرانپارس چیه و ایا این شرکت هزینه ی نصب میگیره

sasan816
01-12-2009, 17:17
کسی نبود جواب منو بده خیلی ضروریه

sasan816
01-12-2009, 18:24

maziarb
01-12-2009, 18:33
صبانت همه جای تهران سرویسش خوبه

همشون هزینه ی نصب میگیرند

helia_20032003
01-12-2009, 22:17
چرا به پیشگامان کسی توجه نمی کنه ؟؟؟؟

zed2
02-12-2009, 11:16
بهتره تو این تاپیک بپرسی که بچه های صبا ببینن و سریعتر به اطلاعاتی که می خوای می رسی

ab_sh
02-12-2009, 11:39
سلام دوستان یه سوال من تازه از تهران اومدم اصفهان میخوام اینترنت پر سرعت بگیرم به نظر شما کدوم شرکت از همه بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:20:

Amin.P30
02-12-2009, 12:37
تو گرگان که فقط فامنت.پارس...پیشرو...سپنتا...و یکی دیگه وجود داره....
پارس که تمام بازار را گرفته و قیکت هاش هم سر به فلکه و با مخابرات هم بزن و ببند داره(128---18.500)
من از فامنت گرفتم و راضی هم هستم ..ادماش هم خوش اخلاقن و باهات راه میان..قیمت هاش را یکم بالا کرده (128--14000)
ولی ما با یکم چونه گفتیم که مشتری قدیمی هستیم و همون قیمت قبلی را بهش میدیم(128---12000)

ahriman323
02-12-2009, 13:24
سلام دوستان یه سوال من تازه از تهران اومدم اصفهان میخوام اینترنت پر سرعت بگیرم به نظر شما کدوم شرکت از همه بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:20:
توی این تاپیک مرکز مخابراتت را بگو تا دوستان همشهریت نظر بدن!
Adsl/ شهر اصفهان

mehdi_np
02-12-2009, 17:42
تو ساری بهترین قیمت سرعت برای 128 کیلو کدوم شرکت میده؟ 1-3 گیگ

mehdi_np
02-12-2009, 19:17
بهترین مودم برای شاتل چیه

fmps
02-12-2009, 20:55
سلام دوستان
تو adsl به خط تلفن پول میاد؟

Mahdi/s
02-12-2009, 21:15
سلام دوستان
تو adsl به خط تلفن پول میاد؟ نه دوست عزیز ربطی به قبض نداره...هزینه ام نمیاد.....

ahriman323
02-12-2009, 21:29
بهترین مودم برای شاتل چیه

این مودم ها را شاتل میگه تایید میکنیم:

billion-level1-3com-asus-zyxel-paradyn-usrobotic

بهترینتش به نظر من ASUS و us.robotic

fereshteh64
03-12-2009, 11:14
توی این تاپیک مرکز مخابراتت را بگو تا دوستان همشهریت نظر بدن!
Adsl/ شهر اصفهان

من از پارس آنلاین سرویس گرفتم خیلی عالیه هم قیمتش هم کیفیتش هم پشتیبانی سرویسش فروشندهاشم خیلی خوش اخلاقن من که خیلی راضیم :31:

max_3d
03-12-2009, 15:40
این مودم ها را شاتل میگه تایید میکنیم:

billion-level1-3com-asus-zyxel-paradyn-usrobotic

بهترینتش به نظر من ASUS و us.robotic
درود
والا من یه DLINK322T دارم وبا شاتل هم کاملا مچ هست :8:

Aria2009
04-12-2009, 12:00
درود به همه دوستان
سرويس اينترنت وايرلس خوب در جاده مخصوص كرج كسي سراغ داره؟ در ضمن كيفيتش هم خوب باشه
با سپاس

fmps
04-12-2009, 13:09
سلام
دوستان سرعت اینترنت من کم شده به isp زنگ زدم گفتن مشکل از نا نیست سیستم خودت رو چک کن
از چی می تونه باشه
در ضمن هیچ برنامه دیگه از اینترنت استفاده نمی کنه

kinder
04-12-2009, 13:15
سلام
دوستان سرعت اینترنت من کم شده به isp زنگ زدم گفتن مشکل از نا نیست سیستم خودت رو چک کن
از چی می تونه باشه
در ضمن هیچ برنامه دیگه از اینترنت استفاده نمی کنه
از کجا سرویس میگیری؟ پهنای باندت چنده؟ از کی این جوری شده؟قبلا چند بود؟

fmps
04-12-2009, 13:41
من تو شهرسنان هستم
قبلا سرعت دانلود 11 بود الا شده 6

kinder
04-12-2009, 14:33
من تو شهرسنان هستم
قبلا سرعت دانلود 11 بود الا شده 6
1- کدوم isp ؟
2-پهنای باند؟مثلا 128 یا 512
3-از کی اینجوری شده؟
4-از وقتی که اینجوری شده کار خاصی انجام شده؟ مثلا مودمت رو عوض کردی یا سیم کشی خونه رو عوض کردن و ....
اینا رو نگفتی

fmps
04-12-2009, 16:31
1- کدوم isp ؟
2-پهنای باند؟مثلا 128 یا 512
3-از کی اینجوری شده؟
4-از وقتی که اینجوری شده کار خاصی انجام شده؟ مثلا مودمت رو عوض کردی یا سیم کشی خونه رو عوض کردن و ....
اینا رو نگفتی
تو شهرستان میاندوآب از وب گستر
پهنای باندم 90 هست
از دیروز اینجورس شده
خیر هیچ کاری نکردم

kinder
04-12-2009, 17:02
تو شهرستان میاندوآب از وب گستر
پهنای باندم 90 هست
از دیروز اینجورس شده
خیر هیچ کاری نکردم
ویندوزت رو عوض نکردی؟ آپدیت ویندوز غیر فعاله؟ windows firewall چی اونم غیرفعاله؟

fmps
04-12-2009, 21:49
ویندوزت رو عوض نکردی؟ آپدیت ویندوز غیر فعاله؟ windows firewall چی اونم غیرفعاله؟
آقا حل شد
این isp خودش کرده بود
رفتم پیششون گفتم درست کردن

vavolian
05-12-2009, 14:21
دوستان کسی ار عصر تلکام adsl گرفته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کیفیتش چطوره؟؟؟؟؟

vavolian
05-12-2009, 15:13
کسی نبود جواب مارو بده کسی از عصر انتقال داده یا شهرداد adsl گرفته اینجا کیفیتش چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

vavolian
05-12-2009, 17:44
دوستان تسلیت میگم یاهو باز اسیر س ..... شد میتونید برید به این سایت
کد:

و یه ip port v5 رو انتخاب کنید ترجیحا us باشه بعد تو قسمت proxy socets یاهو وارد کنین و دو سوته آن شین پوز بعضیا رو به خاک بمالین

قند شکن
کد:

تیک remove java scripo هم از بالا بردارین ضمنا با تست یه دونه ip port نامید نشی

v8u1er
06-12-2009, 10:23
عزیزان اطلاع دارین در منطقه زعفرانیه کدوم شرکتها ADSL ارائه می کنن؟
آیا راه حل دیگه ای هم هست که بشه از اینترنت پر سرعت در این منطقه استفاده کرد؟ ( Wi-Max و ....)

nono-san2
06-12-2009, 11:04
سلام .بچه ها اینو speedtest.net نشون داد .درسته؟ 256 دارم

سرور سرویس من پس عصر انتقال داده ها یا همون asre telecom هست .چه جور شرکتیه .خوبه بده؟

اینم رو یه سرور دیگه کلیک کردم اینو داد . سر در نمیارم .کدوم مربوط میشه به من؟

کسی راهنمایم میکنه؟

mostafaeshghi
06-12-2009, 14:01
آیا راه حل دیگه ای هم هست که بشه از اینترنت پر سرعت در این منطقه استفاده کرد؟ ( Wi-Max و ....)

سلام دوست عزیز

برای اطلاع از شرکتهای ساپورت کننده ی تلفنتان باید 4 شماره اولخطتان را بگید تا دوتان راهنمایی کنند. چه بسا ممکن است د یک خبان تلفنها 2 کوچه مربوط به دو مرکز مخابرات مجزا باشد.

اینترنت وایرلس (و نه وایمکس) که از قبل بوده در اختیارتون و وایمکس هم میشه استفاده کرد تمام این انتخاب بر میگرده به نیاز ، میزان توان پرداختی و امتیازات شرکتها.

اگر توضیح دهید استفاده نیاز و میزان هزینه ای که میتونید تقبل کنید چه میزان است دوستان بهتر راهنماییتون میکنند.

reb
06-12-2009, 14:29
پیش شماره چنده؟ مرکز : شهید جعفری ؟؟ اگه اینه که وضع خیطه چون 384 کمتر نمیدن هم شاتل هم پارس داتک هم که آدم نیست ولی وایمکس خیلی گرونه سرعتش هم پایین اگه احیانا خواستی 384 بگیری و میزان مصرفت 30 گیگ بیشتر نبود بهتره پارس بگیری که سرعتش 210 کیلو بایته مال شاتل 54کیلو بایته منتها تایم مجانی داره برای دانلود بیشتر

masooud_Ew
06-12-2009, 15:11
سلام
دوستان من ميخوام شرکتم رو عوض کنم.ميخواستم بدونم بايد دوباره همه
همه مدارکی که قبلا داده بودم مثل اجاره نامه رو دوباره به شرکته جديد هم بدم؟
چون الان ديگه اجاره نامه ندارم.گم شده.

reb
06-12-2009, 15:55
البته که مدارک رو دوباره باید بدی به isp جدید پس فکر کردی مخابرات الکی سنگ میذاره جلو پای ملت؟

kinder
06-12-2009, 15:57

سرور سرویس من پس عصر انتقال داده ها یا همون asre telecom هست .چه جور شرکتیه .خوبه بده؟

کسی راهنمایم میکنه؟
هر دوتاش مربوط به خودتونه منتهی از دو سرور مختلف که سرعت ها در سرور های مختلف فرق میکنه و فکر نمیکنم برای 256 چندان جالب باشه چون از سرعتی که باید باشه هم کمتره

vavolian
06-12-2009, 21:52

کسی راهنمایم میکنه؟
سرعت دانلودت چنده معمولا

nono-san2
07-12-2009, 12:51
سرعت دانلودت چنده معمولا
بین 18 تا 27 بالا پایین میکنه.

AOM
07-12-2009, 19:44
صبانت شبها کی دانلود رایگان داره؟فقط واسه دانلود یا کلا؟

kinder
07-12-2009, 20:25
از 3 تا 7 اکانت شبانه رایگان داره که با کلک میشه تا 7:45 کانکت موند و واسه همه چی وبگردی , دانلود,فیلم دیدن,......

maziarb
07-12-2009, 20:43

???!!!!!!!??? مگه ممکنه فقط بشه باهاش دانلود کرد؟

vavolian
08-12-2009, 00:38
تهرانم و از عصر انتقال داده ها گرفتم

چه سروسی گرفتی سرعت دانت چنده راضی هستی؟

ardavan_2008
08-12-2009, 01:55
بین 18 تا 27 بالا پایین میکنه.

سرعتت خیلی پایینه من 128دارم متوسط رو 25تا 30هستش...

amin n & i series
08-12-2009, 12:38
سلام دوستان
من یه چند تا سوال خدمتتون داشتم
چون من دانشگاهم شهرستان هست میخوام یه خط adsl برا خونه ای که توش هستم بگیرم
میخواستم بدون اگه خط adsl رو خط خونه ای که توشم فعال کنم بعدا که خواستم برم میتونم اونو از رو اون خط غیر فعال کنم و یا به محل جدید انتقال بدم ؟؟؟
میخوام مودم وایرلس بگیرم چه مارکی خوبه؟؟؟
تو شهرستانی که هستم سرعت بیشتر از ۲۵۶ نیست.سرعت ۲۵۶ برای دانلود معمولا چقدر هست؟؟؟
احتیاجی به سیم کشی خاص ویا کار خاصی که نیست که انجام بدم؟؟؟(چون خونه اجاره ای هست نمیتونم سیم کشی یا کار خاصی انجام بدم)
ممنون میشم منو راهنمایی کنید

Hamid Reza
08-12-2009, 15:58
سلام دوستان
من یه چند تا سوال خدمتتون داشتم
چون من دانشگاهم شهرستان هست میخوام یه خط adsl برا خونه ای که توش هستم بگیرم
میخواستم بدون اگه خط adsl رو خط خونه ای که توشم فعال کنم بعدا که خواستم برم میتونم اونو از رو اون خط غیر فعال کنم و یا به محل جدید انتقال بدم ؟؟؟
میخوام مودم وایرلس بگیرم چه مارکی خوبه؟؟؟
تو شهرستانی که هستم سرعت بیشتر از ۲۵۶ نیست.سرعت ۲۵۶ برای دانلود معمولا چقدر هست؟؟؟
احتیاجی به سیم کشی خاص ویا کار خاصی که نیست که انجام بدم؟؟؟(چون خونه اجاره ای هست نمیتونم سیم کشی یا کار خاصی انجام بدم)
ممنون میشم منو راهنمایی کنید

سلام

فک نمیکنم

برای هر خط جدا هزینه میگیرن تا رانژه کنن

256 سرعت دانلود استاندارد 32 هست چون باید تقسیم بر 8 بشه

حالا کم و زیاد داره

توی محدودهای حجمی معمولا سرعت دانلود بالاتر میدن تا حجم طرف زودتر تموم بشه :31:

amin n & i series
08-12-2009, 16:31
ممنون حمید رضا جان
پس یعنی نمیتدنم بعدا قطع هم کنم؟؟؟
میگم اگه یه مودم خوب وایرلس هم بگید ممنون میشم
راستی نگفتید احتیاج به کار خاص اضافه مثل اضافه کردن یه قطعه به سیم اصلی تلفن یا اضافه کردن انشعاب جدا گانه هست یا نه؟؟؟؟

teza
08-12-2009, 17:00
دوستان من به خاطر دانشگاه می خوام ADSL بگیرم می خواستم ببینم بهترین سرویس دهنده ADSL تو کرج با پیش شماره 6513 کدام شرکت است البته قیمت ارزون و شبانه رایگان هم مهمه ایا جایی را میشناسید

Hamid Reza
08-12-2009, 21:27
ممنون حمید رضا جان
پس یعنی نمیتدنم بعدا قطع هم کنم؟؟؟
میگم اگه یه مودم خوب وایرلس هم بگید ممنون میشم
راستی نگفتید احتیاج به کار خاص اضافه مثل اضافه کردن یه قطعه به سیم اصلی تلفن یا اضافه کردن انشعاب جدا گانه هست یا نه؟؟؟؟

سلام

چرا بابا قطع که میتونی بکنی

البته چند ماه پول نریزی خودشون قطع میکنن :31:

نه سیم نمیخواد

فقط یه سیم از پریز تلفن به مودم

همین

مودم وایرلس هم زیاد اطلاعات ندارم

ولی اگه خواستی مودم adsl خوب بخری Asus am602 حرف نداره

Hamid Reza
08-12-2009, 21:30
دوستان من به خاطر دانشگاه می خوام ADSL بگیرم می خواستم ببینم بهترین سرویس دهنده ADSL تو کرج با پیش شماره 6513 کدام شرکت است البته قیمت ارزون و شبانه رایگان هم مهمه ایا جایی را میشناسید

به نظر من شاتل سرویس های اقتصادیش عالیه

شبانه رایگان هم داره

خداییش بهترین سرویس دهنده هم هست

از این ارزون ترم هست مثل صبانت ولی کیفیت اینو نداره

ahkh2020
09-12-2009, 18:10
دوستان من ميخوام اينترنت wifi (وايرلس) آوا گستر بگيرم
كسي اينجا استفاده ميكنه ؟ راضي هستيد ؟

S A M S U N G
09-12-2009, 18:31
به نظر من شاتل سرویس های اقتصادیش عالیه

شبانه رایگان هم داره

خداییش بهترین سرویس دهنده هم هست

از این ارزون ترم هست مثل صبانت ولی کیفیت اینو نداره
شاتل سرویس 1 مگ هم به دانشجوها میده ؟ یعنی اصلا سرویس 1 مگ داره ؟

من دارم با صبانت سرویس 1 مگ قرارداد میبندم اگه شاتل داشته باشه میرم سراغ شاتل !

یه سوال دیگه ! توی تاپیک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نوشته شده :
مهر شركت كه مشخصه فقط كافيه موقع ثبت نام مهرو شماره ثبت شركت را همراه داشته باشيد .... خب من مهر شرکت رو دارم ولی نمیفهمن که این خط مربوط به شرکت نیست و واسه خونست ؟

راستی سرعت دانلود 1 مگ چقدر هستش ؟؟؟؟؟؟

مخلصیم .

sana_r
09-12-2009, 18:57
سلام دوست عزیز

برای اطلاع از شرکتهای ساپورت کننده ی تلفنتان باید 4 شماره اولخطتان را بگید تا دوتان راهنمایی کنند. چه بسا ممکن است د یک خبان تلفنها 2 کوچه مربوط به دو مرکز مخابرات مجزا باشد.

اینترنت وایرلس (و نه وایمکس) که از قبل بوده در اختیارتون و وایمکس هم میشه استفاده کرد تمام این انتخاب بر میگرده به نیاز ، میزان توان پرداختی و امتیازات شرکتها.

اگر توضیح دهید استفاده نیاز و میزان هزینه ای که میتونید تقبل کنید چه میزان است دوستان بهتر راهنماییتون میکنند.
4 شماره اول خط 2275
مرکز مخابرات دستغیب
توان پرداختی تا 20 تومان
ممنون میشم کمک کنید که از dial up راهت شم

mostafaeshghi
10-12-2009, 02:37
شاتل سرویس 1 مگ هم به دانشجوها میده ؟ یعنی اصلا سرویس 1 مگ داره ؟

من دارم با صبانت سرویس 1 مگ قرارداد میبندم اگه شاتل داشته باشه میرم سراغ شاتل !

یه سوال دیگه ! توی تاپیک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نوشته شده : .... خب من مهر شرکت رو دارم ولی نمیفهمن که این خط مربوط به شرکت نیست و واسه خونست ؟

راستی سرعت دانلود 1 مگ چقدر هستش ؟؟؟؟؟؟

مخلصیم .

دوست عزیز

شاتل سرویس 1 مگ داره و نامحدود هست ولی قیمتش فوق العاده بالاست ماهی 400 هزار تومان !!!! :18:

به فرض هم که به شما بدند واقعا یه دلیل و یه جیب بسیار قوی میخواد که هزینه اش را تقبل کنه !

1مگ یعنی 1024 کیلوبیت بر ثانیه که تقشیم بر 8 میکنیم میشه 128 کیلوبایت در ثانیه یعنی در حالت نرمال در هر 15 دقیقه 100 مگابایت میگیره !

تا آنجا که من میدونم مالکیت خط به نفع شرکت مورد نظر شرط نیست و با یه نامه ی رسمی که این خط را به عنوان خطی که به منظور ای دی اس ال درخواستی در نظر گرفته شده معرفی کند کافی است.

من شک دارم بهتره وستانی که تجربه و اطلاعاتشو دارند بگند ما هم روشن بشیم.

S A M S U N G
10-12-2009, 03:51
مرسی دوست عزیز .

صبانت 1 مگ 6 ماهه رو 106 هزار تومن میده ( 12 گیگ با شیانه رایگان ) .

صبانت چطوره ؟ من واسه دانلود میخوام . مثلا شبی حداقل 1 گیگ .

مخلصیم .

mostafaeshghi
10-12-2009, 09:53
مرسی دوست عزیز .

صبانت 1 مگ 6 ماهه رو 106 هزار تومن میده ( 12 گیگ با شیانه رایگان ) .

صبانت چطوره ؟ من واسه دانلود میخوام . مثلا شبی حداقل 1 گیگ .

مخلصیم .

به نظرم مناسب هست. چون شبها فکر کنم حدود 5-6 ساعت دانلود رایگان داره. ولی بدیش اینه که 1 ماهه نمیده که آدم تست کنه چطوریه نخواست از ماه بعد نگیره! من که نظرم اینه که شما 3 ماهه قرار داد ببندی و از 4-5 تومان تفیف بگذری که اگر بد بود بتونی یه کاریش بکنی.

marg11
10-12-2009, 19:37
من پارس آنلاين گرفتم 256/256 خيليم عالي سرعن دانلود 180 تا 250 ميره 6 گيگ هم گرفتم 3 ماه 34000 تومان

ba_maram
10-12-2009, 20:21
برای منطقه تهرانپارس خدمات و مچ بودن کدام شرکت بهتر است با پیش شماره7729 زیاد هم گران نباشد ثبات هم داشته باشد
البته من 10 تا 15 صفحه از این پست را خواندم ولی نتونستم نتیجه گیری کنم که کدوم شرکت خدمات و کیفیت و قیمت مطلوب تری ارایه می دهد من کارم هم وب گردی هم داون لود به خصوص آپدیت و نرم افزار
یکی میگه داتک یکی میگه صبا یکی میگه شاتل در مجموع کمک و راهنمایی کنید ممنون میشم البته من قبلا جایی سپنتا 128داشتم 3
ماهه نا محدود می گرفنم خوب بود ولی خیلی گران بود(79900)الان برای خانه می خوام 128 یا 256 ولی قیمت مناسبتر حجمی یا نامحدود ممنون
یا حق

ahkh2020
11-12-2009, 12:04
دوستان من ميخوام اينترنت wifi (وايرلس) آوا گستر بگيرم
كسي اينجا استفاده ميكنه ؟ راضي هستيد ؟

يعني هيچ كس اينجا نيست كه استفاده كرده باشه يا حتي اسمشو شنيده باشه :41:

Honradez
11-12-2009, 12:25
سلام.

دو تا سوال داشتم.

نخست اينکه من ميخوام از بين شاتل و صبانت يکي رو انتخاب کنم ولي هيچکدوم پورت آزاد ندارن. ميخواستم ببينم معمولا چقدر بايد منتظر موند تا يه پورت، آزاد بشه؟

و دوم هم اينکه از بين شاتل و صبانت، کدوم رو انتخاب کنم؟

با سپاس فراوان. :46:

Honradez
11-12-2009, 12:27
سلام.

دو تا سوال داشتم.

نخست اينکه من ميخوام از بين شاتل و صبانت يکي رو انتخاب کنم ولي هيچکدوم پورت آزاد ندارن. ميخواستم ببينم معمولا چقدر بايد منتظر موند تا يه پورت، آزاد بشه؟

KING_DESIGNER
11-12-2009, 21:44
سلام.

دو تا سوال داشتم.

عزیزم جواب سئوال اولت به نظر من فکر میکنم شاید همین امروز شاید هم فردا و شاید هم تا آخر ماه دیگه خبری نشه من سه ماه پیش برای شاتل بستم و عطایش را به لقایش بخشیدم چون هنوز زنگ نزدن و منم توی نوبت هستم :31:
بین صبا و شاتل هیچ کدوم تا وقتی که اینترنت از یه جا به دسترسی همگان میرسه از این سرویس گرفتن و یا اون معنی نخواهد داشت باید ببینید بودجه شما چقدره؟
من دیدم که بعضا میگن از صبانت یک مگ سه ماه خریدیم صبانت اصلا سرویس دیگه ای نداره همه سرویسهاش حجمیه و همه دوستان میگند که حتی سرویسهای 128 هم که بایتی قانونا با سرعت 16 کیلو دانلود کنن همگی بالای 200 کیلو میزنن (( ماشالله ):31:
از یه طرف هم یه سری طرفدار شاتل هستن که میگن افت سرعت نداره و خیلی راحته از اونطرف هم نگاه میکنی قیمت هر گیگ اضافی ده هزارتومن هست حالا اگه گیگت تموم شد واویلا باید بری ده تومن بریزی حساب که پول اساسی رو اونجا از چنگت در میارن
بهترین راه حل !!! سبک برو سبک بیا ،،،،، برو و یه سرویس کوچیک 128 نامحدود بگیر
ببین مخابرات میده یا نه
من بی دردسرترین راه رو بهتون گفتم امیدوارم با درایت بیشتر بتونید به هدفتون برسید :20:

Hossein 12
12-12-2009, 11:23
سلام.

دو تا سوال داشتم.

سلام،

راستش در مورده پورت آزاد نداشتن نميدونم. منم اول مي‌خواستم صبانت بگيرم نداشت.

و الان يک ساله که اکو 128 شاتل دارم. که الان چند ماهه تبديل شده به 512 يک ماهه با ترافيک 3 گيگ 13900 تومن.

فقط در مورد نظر دوستمون که گفتن 128 نا محدود بهتره، بستگي به مصرفتون داره، ولي اگه بخواين دانلود کنيد به نظر من برعکس 512 محدود خيلي بهتره. چرا؟

چون:

براي سرعت 128 و 24 ساعت شبانه روز:

128Kbps / 8 = 16KBps * 3600 (for 1 Hour) * 24 (1 Day) = 1,382,400 KB = 1,350 MB

128 تقسيم بر 8 ميشه 16 که تقريباً سرعت دانلوده. ضربدر 3600 ثانيه که بشه دانلود در يک ساعت و ضربدر 24 ساعت شبانه روز ميشه 1350 مگ که بايد 24 ساعته کامپيوتر روشن و در حال دانلود باشه. و از اينترنت استفاده‌ي ديگه‌اي نکنيد.

=========================
براي سرعت 512 و 6 ساعت شبانه رايگان شاتل:

512Kbps / 8 = 64KBps * 3600 (for 1 Hour) * 6(1 Night) = 1,382,400 KB = 1,350 MB

يعني همون اندازه دانلود ولي در 6 ساعت شبانه. (به شرط مشکل نداشتن لينک‌ها) و اون 3 گيگ محدوديت هم براي اينترنت گردي.

البته قبول دارم که اگه مصرف يه کم بره بالا حجم کم مياد ولي بايد خودتون مراقب باشين که مصرف هر روز از حدود 100 مگ به طور ميانگين بيشتر نشه.

يا فيلم ديدن و اينطور کارا رو بذارين تو ساعات شبانه.

يه موضوع ديگه اينکه سرعتا بستگي به ISP و ... داره و اون اعداد بالا تا حدودي تغيير ميکنه.

مثلاً سرعت دانلود آرت 128 شاتل حدود 20-22 هست و دوستم که سپنتا داره ميگه 128 اون با 12-13 دانلود ميکنه.

فقط در مورد 512 که نوشتم با تقريب 95% با وضعيت خودم (اکو 128 با سرعت 512) مطابقت ميکنه. اون 5% هم به خاطر قطعي مخابرات يا مشکلات ديگه...

به سؤال شما شايد خيلي ربط نداشته باشه، ولي براي انتخاب سرويس از هر ISP اي ممکنه به دردتون بخوره.

S A M S U N G
12-12-2009, 13:45
من نامه از دانشگاه + کارت دانشجوئی بردم واسه صبانت .... یه نگاه کرد گفت نه آقا نمیشه ... میگن باید دانشجوی مجازی باشی یعنی با اینترنت بری سر کلاس !!!!! :دی

نامه از دفتر با مهر + کپی روزنامه رسمی بردم میگه نه نمیشه باید حتما خط دفتر باشه :دی

به نظرتون چیکار کنم بتونم 1 مگ و از صبانت بگیرم ؟ مثلا که چی نمیدن ؟

KING_DESIGNER
12-12-2009, 18:52
سلام،

راستش در مورده پورت آزاد نداشتن نميدونم. منم اول مي‌خواستم صبانت بگيرم نداشت.

و الان يک ساله که اکو 128 شاتل دارم. که الان چند ماهه تبديل شده به 512 يک ماهه با ترافيک 3 گيگ 13900 تومن.

فقط در مورد نظر دوستمون که گفتن 128 نا محدود بهتره، بستگي به مصرفتون داره، ولي اگه بخواين دانلود کنيد به نظر من برعکس 512 محدود خيلي بهتره. چرا؟

چون:

براي سرعت 128 و 24 ساعت شبانه روز:

128Kbps / 8 = 16KBps * 3600 (for 1 Hour) * 24 (1 Day) = 1,382,400 KB = 1,350 MB

128 تقسيم بر 8 ميشه 16 که تقريباً سرعت دانلوده. ضربدر 3600 ثانيه که بشه دانلود در يک ساعت و ضربدر 24 ساعت شبانه روز ميشه 1350 مگ که بايد 24 ساعته کامپيوتر روشن و در حال دانلود باشه. و از اينترنت استفاده‌ي ديگه‌اي نکنيد.

براي سرعت 512 و 6 ساعت شبانه رايگان شاتل:

512Kbps / 8 = 64KBps * 3600 (for 1 Hour) * 6(1 Night) = 1,382,400 KB = 1,350 MB

يعني همون اندازه دانلود ولي در 6 ساعت شبانه. (به شرط مشکل نداشتن لينک‌ها) و اون 3 گيگ محدوديت هم براي اينترنت گردي.

البته قبول دارم که اگه مصرف يه کم بره بالا حجم کم مياد ولي بايد خودتون مراقب باشين که مصرف هر روز از حدود 100 مگ به طور ميانگين بيشتر نشه.

يا فيلم ديدن و اينطور کارا رو بذارين تو ساعات شبانه.

يه موضوع ديگه اينکه سرعتا بستگي به ISP و ... داره و اون اعداد بالا تا حدودي تغيير ميکنه.

مثلاً سرعت دانلود آرت 128 شاتل حدود 20-22 هست و دوستم که سپنتا داره ميگه 128 اون با 12-13 دانلود ميکنه.

فقط در مورد 512 که نوشتم با تقريب 95% با وضعيت خودم (اکو 128 با سرعت 512) مطابقت ميکنه. اون 5% هم به خاطر قطعي مخابرات يا مشکلات ديگه...

به سؤال شما شايد خيلي ربط نداشته باشه، ولي براي انتخاب سرويس از هر ISP اي ممکنه به دردتون بخوره.
سلام
:31: راستش حرفات درسته و متین ولی نه برای کاربرای ایرانی همه حجم کم میارن و هر روز استرس دارند که آخ تموم نشه آخ تموم نشه
لذت استاده از اینترنت پرسرعت رو برای خودشون حروم میکنن
میگه کم بخور همیشه بخور اگه استفاده طولانی و یا دانلود باشه که به نظرم بعله 128 کمه ولی اگه طرف میخواد وبگردی کنه و یه دانلودی هم داشته باشه به نظرم همون 128 عالیه وگرنه آدم پیر میشه تا شب بخواد یه دونه آلبوم موسیقی بگیره
اصلا حجمی به درد نمیخوره
اینو بعد از کنسل کردن قراردادم میگم من سه ماهه با عصر داده بستم 512 هم گرفتم ولی اصلا حال نکردم سر ماه گفتم دوماهی که جلوجلو پولشو دادم پیشکشت نمیخوام
تعطیل کردم از یه جا دیگه گرفتم چون واقعا شب بیدار شدن و سیستم تنظیم کردن مصیبته
فقط کافیه برق یه لحظه بره که تمام دانلودهات توی هوا بمونه
ولی وقتی نامحدود باشه بشین بزن تو رگ حالشو ببر
از ما گفتن بود
ایشالا هرکی هرچی میگیره راضی باشه :11:

S A M S U N G
12-12-2009, 21:50
من نامه از دانشگاه + کارت دانشجوئی بردم واسه صبانت .... یه نگاه کرد گفت نه آقا نمیشه ... میگن باید دانشجوی مجازی باشی یعنی با اینترنت بری سر کلاس !!!!! :دی

نامه از دفتر با مهر + کپی روزنامه رسمی بردم میگه نه نمیشه باید حتما خط دفتر باشه :دی

به نظرتون چیکار کنم بتونم 1 مگ و از صبانت بگیرم ؟ مثلا که چی نمیدن ؟
راه حل نبود ؟ !!!

بعد از ظهر با یه شرکت دیگه ( نمایندگی صبانت ) زنگ زدم گفت سرعت دانلود سرویس 128 ما به جای اینکه 16 کیلو باشه 180 کیلوبایته !!!!!!

مگه همچین چیزی میشه ؟

KING_DESIGNER
13-12-2009, 02:53
راه حل نبود ؟ !!!

بعد از ظهر با یه شرکت دیگه ( نمایندگی صبانت ) زنگ زدم گفت سرعت دانلود سرویس 128 ما به جای اینکه 16 کیلو باشه 180 کیلوبایته !!!!!!

مگه همچین چیزی میشه ؟

خرید حجمی سرعت بالا پول دور ریختنه
همه شرکتهایی که حجمی با دانلود شبانه میدن عمدا سرعتها رو دستکاری میکنن که طرف پاشو بزاره رو گاز هی دانلود کنه و سر هفته هم بره دو گیگ شارژ کنه قیمت هر گیگ هم برای شاتل دزده گیگی ده تومن در میادبرای صبانت دو تومن
پس میبینین که خرید حجمی با سرعت های بالا به صرفه نیست مخصوصا این که شبانه صبانت مفتی هم هست بچه ها شبی یک و نیم گیگ دانلود میکنن بزنم به تخته فعلا که اوضاع روی مفتیه
ولی برای نامحدود که پول خوبی میگیرن بی انصافها سرعت رو کم میکنن
مثلا
128=12~13 کیلو دانلود میکنه
256= 28
512=50
1مگ = 80
روش کارشون هم اینه که ماهیانه به مخابرات اجاره میدند ولی در عمل همون چیزی رو که خریدن بسته بندی میکنن و به نام ترافیک به خورد ملت میدند
هزار بار هم بچه های فروم اصرار کردند که بیایم اعتراض نامه بنویسیم به این وضع گرونی هیچ کی گوش نکرد همه هم رفتن پولشون رو ریختن توی جیب صبانت
درحالی که اگه اعتراض میکردن و قیمتهای اینترنت رو پایین میاوردن الان همین بچه هایی که واسه صبانت جون میدن رحت میتونستن از سرویسهای شبیه اروپا استفاده کنن هر ساعت یک گیگ بزنن
با این طرح هدفمندی هم که پول برق میره رو هوا پس نتیجه میگیرم اگه سرعت رو بیشتر کنن توی یه ساعت بیشتر سیستم رو روشن نمیزاریم
مصرف برق پایینتر میاد که برای محیط ریست و نفت که سرمایه ملی هستش خیلی مهمه
از اونور هم قطعات سیستم به خاطر روشن بودن زیاد و مداوم دچار استهلاک نمیشه
کارها سیعتر انجام یمشه ولی خوب متاسفانه نمیکنن و همه رو هم عذاب میدن واقعا متاسفم

ardavan_2008
13-12-2009, 10:37
البته نمیدونم تهران چطوریاست اما من که الان 128ماهی 30تومن(میگن بازم می یاد پایین)میدم نامحدود با سرعت 30-32دانلود میکنم هر 100مگ تو 1ساعت تموم میشه اما خوب کمی گرونه البته هر از گاهی یه جوری به 100هم میرسونم که خوب نادره وشاید 2روز اینطور بمونه......منظورم اینه که بستگی به ISPــش داره...

اینهمه اعتراض شده اثری نداره مثل یه کاغذِ که میره سطل اشغال...

KING_DESIGNER
13-12-2009, 16:39
البته نمیدونم تهران چطوریاست اما من که الان 128ماهی 30تومن(میگن بازم می یاد پایین)میدم نامحدود با سرعت 30-32دانلود میکنم هر 100مگ تو 1ساعت تموم میشه اما خوب کمی گرونه البته هر از گاهی یه جوری به 100هم میرسونم که خوب نادره وشاید 2روز اینطور بمونه......منظورم اینه که بستگی به ISPــش داره...

اینهمه اعتراض شده اثری نداره مثل یه کاغذِ که میره سطل اشغال...

آره منم شنیدم حتی یه اکانت تست هم هست که لازم نیست در موردش چیزی بگیم:41:

ba_maram
13-12-2009, 19:34
برای منطقه تهرانپارس خدمات و مچ بودن کدام شرکت بهتر است با پیش شماره7729 زیاد هم گران نباشد ثبات هم داشته باشد
البته من 10 تا 15 صفحه از این پست را خواندم ولی نتونستم نتیجه گیری کنم که کدوم شرکت خدمات و کیفیت و قیمت مطلوب تری ارایه می دهد من کارم هم وب گردی هم داون لود به خصوص آپدیت و نرم افزار
یکی میگه داتک یکی میگه صبا یکی میگه شاتل در مجموع کمک و راهنمایی کنید ممنون میشم البته من قبلا جایی سپنتا 128داشتم 3
ماهه نا محدود می گرفنم خوب بود ولی خیلی گران بود(79900)الان برای خانه می خوام 128 یا 256 ولی قیمت مناسبتر حجمی یا نامحدود ممنون
یا حق

کسی نیست جواب بده
یا حق

Hossein 12
13-12-2009, 19:40
سلام
:31: راستش حرفات درسته و متین ولی نه برای کاربرای ایرانی همه حجم کم میارن و هر روز استرس دارند که آخ تموم نشه آخ تموم نشه
لذت استاده از اینترنت پرسرعت رو برای خودشون حروم میکنن

حق با شماست، ولي به هر حال اگه نخوايم زياد هزينه کنيم بسته به مصرفمون يا بايد بيشتر به فکر وبگردي باشيم يا دانلود.
:11:

Hossein 12
13-12-2009, 19:47
کسی نیست جواب بده
یا حق

در مورد حجمي يا نامحدود، همين صفحه قبل رو بخوني، يه چيزايي دستگيرت ميشه.

من خودم شاتل دارم. منطقه حکمت شعار 7789 هستم.
درمورد گران نبودن، سرويساي اکوي شاتل خيلي مناسب هستن. ولي حجمش محدوده.
در مورد ثبات هم اکثراً با شاتل مشکلي ندارن و سرعت از حد مشخصي که بايد باشه پايين‌تر نمياد.

شما مي‌توني واسه مقايسه سرويسا به سايت هرکدوم از شرکتا بري. (البته اگه نرفته باشي)

samanajan
13-12-2009, 21:46
من قبلا از نداگستر استفاده می کردم خیلی قطعی داشت برای همین رفتم شاتل حالا شاتل سرویس ارت مثل سرعت دیال آپ است

دوستان عزیز من در مرکز مخابرات اصفهان

خاتم النبیا هستم 4424 هستم

الان وضعیتش چطوره دیگه قطعی ندارد

@R3Z
14-12-2009, 11:51
سلام بچه ها...صبا نت هزینه اولیه میگیره؟نصبش رو خودم انجام میدم فقط میخوام ببینم عین شاتل هزینه اولیه داره یا نه
مرسی

naakivar
14-12-2009, 11:55
کسی میدونه تو ارومیه کدوم یکی از این ISP ها وجود داره؟ من میخوام فقط دانلود کنم سرعتشم خوب باشه و اهل ارومیه هستم کدومو پیشنهاد میکنید؟

mary83
15-12-2009, 19:47
سلام
برای منطقه آزادی تو تهران - فرد اسدی 6608- چهISP خوبه ؟؟؟ راستی کسی این جا را می شناسه؟
راستی اکانت با محدودیت حجمی و شبانه هم داشته باشه. ( مثلا پارس آنلاین و نمی خواهم بگیرم)
ممنون می شم جواب بدین:20::11::11:

kinder
15-12-2009, 20:37
سلام بچه ها...صبا نت هزینه اولیه میگیره؟نصبش رو خودم انجام میدم فقط میخوام ببینم عین شاتل هزینه اولیه داره یا نه
مرسی
10000 تومن

saeedadash
15-12-2009, 22:21
ما که اخر هم نفهمیدیم از چه شرکتی سرویس بگیریم که اینهمه ازار و اذیت نشیم

rocket
15-12-2009, 23:53

loading
.
.
10%
.
.
20%
.
.
30%
.
.60%
.
.
95%
.
.Error!!!
شرکت مورد انتظار شما یافت نشد!

Golbarg01
16-12-2009, 05:59
یک isp ممکنه یک ip کاملا مشابه رو به دو یوزر بده؟منظورم در حالت ip متغیر هست.چه همزمان چه در زمان های مختلف

KING_DESIGNER
16-12-2009, 06:34
شاتل = تمامی سرویسها حجمی - هرگیگ اضافه 10000 هزارتومان - قطعی به ندرت - سرعت بالا - شبها داونلود رایگان از یک شب تا هشت صبح + جمعه ها رایگان + هزینه راه اندازی 25 تومن با کارت طلایی 15 تومن

صبانت = تمامی سرویسها حجمی- دزدی در حساب ترافیک ( هر کیولبایتی که میگی سه کیلو حساب میکنه تا زودی اکانتت تموم بشه ) - سرعشت بالاست فرقی بین 128 و 1 مگ نداره - شبها از ساعت 3 تا هفت صبح دانلود مجانی با سرعت یک مگ ولی هر یک ساعت دیسکانکت میکنه هر گیگ اضافه دو تومن هزینه راه اندازی ده تومن

فن آوا- خر تو خر - شبها دانلود رایگان از دو تا هفت صبح + جمعه ها رایگان ( در بعضی سرویسها ) سرویس نامحدود از 27 تومن 128 کیلو بایت + هزینه رانزه ده تومن + هر گیگ اضافه 5 تومن

سپنتا- همه گرفتن ماهی سی هزارتومن128 کیلو نامحدود دانلود شبانه نداره گرون در گرون
آسیاتک - نامحدود ماهی 30 تومن128 کیلو - سرویس حجمی هم داره پورتهای تورنت یه روز بازه یه روز بسته

عصر انتقال داده - سرویس حجمی با دانلود شبانه رایگان سرعتشو نمیدونم ولی قطعی مکرر زیاد داره بچه ها ناراضی اند - نامحدود هم داره

ندا رایانه - وجود خارجی نداره فقط سرویس ATM بانکها و از دست چیز میزها رو تهیه میکنه کسی رو ندیدیدم استفاده کنه

بقیه شرکتها ( اوراکل - قاصدک و...) از همین بالاییها سرویس مییگرند دلالی میکننند
باتوجه به ساعت دانلود شبانه میتونی بفهمی که سرویسهای این جور شرکتها از کدوم شرکتها گرفته میشه به عنوان مثلا شرکت هادی کام از ساعت 2 شب تا 7 صبح دانلود رایگان داره که دیگه همه میدونن از فن آوا گرفته
سئوال دیگه ؟؟:5:

ardavan_2008
16-12-2009, 11:20
کسی میدونه شرکت پیشگامان ارتباطات کجا هست؟اسم دیگه ای داره یا سایتی چیزی داره؟

maziarb
16-12-2009, 16:54
شاتل هر گیگ ترافیکش 10 تومن هست اما اون هم داره ارزون میشه مثلاً همین ماه به ازای خرید یک گیگ دو گیگ رایگان میده،که در واقع گیگی 3تومن میشه!!

samanrayaneh
16-12-2009, 18:19
تعرفه های ADSL را در سایت زیر ببینید :

Navid.H
17-12-2009, 01:42
شاتل هر گیگ ترافیکش 10 تومن هست اما اون هم داره ارزون میشه مثلاً همین ماه به ازای خرید یک گیگ دو گیگ رایگان میده،که در واقع گیگی 3تومن میشه!!
تو طهران یا همه جا؟

mary83
17-12-2009, 10:22
سلام
برای منطقه آزادی تو تهران - فرد اسدی 6608- چهISP خوبه ؟؟؟ راستی کسی این جا را می شناسه؟
راستی اکانت با محدودیت حجمی و شبانه هم داشته باشه. ( مثلا پارس آنلاین و نمی خواهم بگیرم)
جواب ما چی شد؟؟:41::41::10:

aminbritney
17-12-2009, 10:23
سلام به همه دوستان گل و با حال:40:

امیدوارم بتونید کمی سریع راهنماییم کنید چون الان سرویسم حجمیه و داره تموم میشه دوست ندارم زیاد بدونه نت بمونم:biggrin:

میخوام ای دی اس ال نا محدود128 بگیرم.الان صبا دارم128،پشتیبانی افتضاح...
ولی سرعت واقعی و خوب.سرعت دانلود 50-100بیشتر موقع ها بالای50
قیمت هم متوسط اما نامحدود نداره

شهراد م که داشتم در حد:2::37:

الان لایزر هم داریم اونم چنگی به دل نمیزنه و :puke::grrr:

دنبال یک شرکت ام که 3ماه نا محدودش بیوفته 70-85تومن ولی خوف باشه.

داتک یکی داشته میگفت پشتیبانیش خوبه ولی میانگین دانلود 15 هسش

سپنتا هم دمه خونه ما سرویس نمیده.فن آوا هست ولی نمیدونم چجوریه.

خلاصه دوستان عزیز اگه کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون میشم .یه ای دی اس ال128 با سرعت دانلود و پشتیبانی و قیمت خوب.پشتیبانیشم خوب نبود بخوره تو سره تک تکشون

سرعت دانلود از همه چی واسم مهم تره.

Golbarg01
17-12-2009, 11:14
یک isp ممکنه یک ip کاملا مشابه رو به دو یوزر بده؟منظورم در حالت ip متغیر هست.چه همزمان چه در زمان های مختلف

samanrayaneh
17-12-2009, 12:46
ما تو فرد اسدی پورت خالی داریم
خواستی تماس بگیر

aminbritney
17-12-2009, 14:33
سلام به همه دوستان گل و با حال:40:

امیدوارم بتونید کمی سریع راهنماییم کنید چون الان سرویسم حجمیه و داره تموم میشه دوست ندارم زیاد بدونه نت بمونم:31:

میخوام ای دی اس ال نا محدود128 بگیرم.الان صبا دارم128،پشتیبانی افتضاح...
ولی سرعت واقعی و خوب.سرعت دانلود 50-100بیشتر موقع ها بالای50
قیمت هم متوسط اما نامحدود نداره

شهراد م که داشتم در حد:puke::grrr::37:

الان لایزر هم داریم اونم چنگی به دل نمیزنه و :24::4:

دنبال یک شرکت ام که 3ماه نا محدودش بیوفته 70-85تومن ولی خوف باشه.

داتک یکی داشته میگفت پشتیبانیش خوبه ولی میانگین دانلود 15 هسش :41:

سپنتا هم دمه خونه ما سرویس نمیده.فن آوا هست ولی نمیدونم چجوریه.

خلاصه دوستان عزیز اگه کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون میشم .یه ای دی اس ال128 با سرعت دانلود و پشتیبانی و قیمت خوب.پشتیبانیشم خوب نبود بخوره تو سره تک تکشون

سرعت دانلود از همه چی واسم مهم تره.

aminbritney
17-12-2009, 16:21
خوب دوستان عزیز . میخوام در مورد شرکت هایی که من ازشون ای دی اس ال گرفتم بگه تا شاید کمکی به کسی باشه.

شرکت شهراد
اولین شرکتی که من ازش adslگرفتم شهراد بود که فامیلمون بهم گفت توپه ما هم اولین بارمون بود گفتیم ok.
با خودم گفتم این داره فقط منطقه 5 رو سرویس میده پس سرش خلوته و میتونه ارائه بهتری بده.

ولی اشتباه ،اشتباه و بازم اشتباه.آقا ما اول 64 گرفتیم خوبیش فقط 2تا چیز بود،اول اینکه adslهس (24ساعته،بدونه اشغالی...)و اینکه dialupنهایتا 5-30 بود سرعتش. ولی این از 30 پایین تر نه میومد نه بالاتر میرفت(واقعا عجب خوبیا یی:27:)
بعدا" هم 128گرفتیم.
تو روز که عمرا" نمیتونسی 12 ساعت هم کانکت باشی همش قطع ،وصل...

پشتیبانیش بهترین نمرش: ضعیف.

یه ماه هم512 گرفتیم در حد 128صبانت بود(آخه واسه مغازمون صبا گرفته بودیمو داریم)چند روزی بالا بود بعد..........افت.......:34:شد همون128قدیم

شباش مثلا" مجانی ،سرعت دانلود که اصلا حرفشو نزن:21: همش قطعو وصل. تازش ام باز راضی بودم با سرعت 5 دانلود کنه اما اصلا دانلود نمیکرد errorمیداد و نمیزاشت دانلود کنی:34:
در اخر اصلا" از شهراد نگیرید:28:(کسی که 6ماه الی 1سالی از این شرکت خدمات میگرفته)

شرکت صبا(همون صبانت)
با تعریفایی که ازش شنیده بودم دومین شرکتی بود که ازش تصمیم گرفتم سرویس(128) بگیرم
هر چی از پشتیبانیش بگم کم گفتم افتضاحححححح.....:47:

تو روز زیاد قعطی داره.(شاید از مودمم باشه d-link2520uهسش آیا از مودمه قعطی؟)

ولی سرعت عالی .میگی نه پس نگاه کن واسه همین پست اینو دانلود کردم
MP3 192
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شباش(دانلود مجانی) هم قعطی نداشته چند باری که استفاده کردم
اگه دنباله سرعت خوب هستید شرکت خوبیه.

شرکت لایزر
اول اینو بگم بخندید
میگن لایزر بعد بلد نیسن انگلیسی شو بنویسن:18:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
:laughing:اینکه لیزر هس نه لایزر.(فوقه فوقش فینگیلیشی ام باشه بازم خونده میشه لاسر یا شاییییید لازر)

میتونیم ورژن موفق شهراد اسمشو بزاریم ولی در کل تعریفی نداره.
شرکت واسه نصب کسی نمیفرسته(من که اولین بارمه چنین چیزیو میشنوم)
از این شرکتم128گرفتیم اون موقعه که گرفتیم 3ماه هر ماه2گیگ دانلود 19000تومنو خورده ایی پول دادیم که خیلی خوبه. ولی مثه این که گرون تر شده.
سرعتش پایین. سرعت دانلود15
2برابره شهراده سرعتش ،ولی فایده نداره.
پشتیبانیش متوسط.

فکر نمیکنم شرکتی باشه که قطعی نداشته باشه اگه هم شرکت قطع نکنه مخابرات که قطع میکنه:31:

ایشالا شرکتایه دیگه.

تا حالا هم نشوده سر ماه بتونم برسم با هر 3شرکت.یعنی حجمم تموم شده حجم دانلودیم هم خیلی بوده باشه300مگ.بقی اش وب گردی بوده.

hacker2007
17-12-2009, 17:23
سلام

من تو مشهد از این شرکت سرویس داشتم سرعت خوبی داشت
ولی من چیز .......
خر شدم یکی از دوستام بهم یاد داد که چطور سرعتمو بیشتر کنم
از طریق ip
و اونا بعد از 15 روز فهمیدن و نه پولمو دادن نه گذاشتن دوباره ثبت نام کنم

ولی خدایش شرکت خیلی علی بود

diligent68
17-12-2009, 18:15
بله متاسفانه یا خوشبختانه یا بدبختانه:41:

diligent68
17-12-2009, 18:17

به نظر من سرویس 128 ECO شاتل مناسبه ( عالیه):11:

Golbarg01
17-12-2009, 21:05
بله متاسفانه یا خوشبختانه یا بدبختانه:41:

یعنی مثلا ممکنه ip من که امروز مثلا 70.155.562.321 هست دقیقا همین همزمان یا مثلا فردا ip یه نفر دیگه هم باشه؟

diligent68
17-12-2009, 22:19
یعنی مثلا ممکنه ip من که امروز مثلا 70.155.562.321 هست دقیقا همین همزمان یا مثلا فردا ip یه نفر دیگه هم باشه؟
تو شرکت های معتبر همزمان نه ولی 1 ساعت بعد میشه :18:

ali_ranger22
18-12-2009, 15:37
دوستان کسی شرکت آریانیک رو می شناسه
تنها شرکتیه که تو منطقه ی ما خدمات می ده
برای 6650 می خوام

mary83
18-12-2009, 16:18
:8::8:
فناور ی اطلاعات آفتاب فردا: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و شبانه هم داشته باشه.سرعتش خوب باشه :8::8:
ممنون می شم جواب بدین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif:11::11::11::11::11:
ببخشید دوباره پست می دم.
راستی این سامان رایانه چطوره؟:23:
شاتل واسه ما پورت خالی نداره:13::37::42::45:
صبا نت واسه منطقه ما خوبه؟؟ اصلا نمی دونم پورت خالی داره یا نه
من شهرستان شاتل و صبا داشتم هردو با حال بودن صبا که الان اونجا واسه 128 سرعتش 100 هس:8::8::8: اینجا هم یک شرکت خوب با همون حدود قیمت و شرایط (دانلود شبانه و....) می خوام واسه منطقه ما کجا رو پیشنهاد می دین؟؟؟
ممنون از توجه شما دوستان عزیز:8::11::11::40::40::10::10::20:

Gamemaster
18-12-2009, 17:45
كدوم شهرين شما؟

mary83
18-12-2009, 19:05
كدوم شهرين شما؟
تهران منطقه ازادی فرداسدی 6608:11::11::11::11::11:

sana_r
18-12-2009, 21:06
سلام دوستان
اطلاع دارین در منطقه زعفرانیه برای داشتن adsl or wireless چه باید کرد؟من هیچ شرکتی را پیدا نکردم
راه حل دیگه ای هم هست...
2275 چهار شماره اول - مرکز : دستغیب -

matin_vv
18-12-2009, 23:58
دوستان لايزري، الآن اوضاع سرويس دهي اين شركت چطوره؟

vahid_civil
19-12-2009, 14:20
سلام

من درخواست adsl داده بودم . همه کاراش رو هم کردم . در مرحله انتظار رانژه بود که از مخابرات تماس گرفتن گفتن خط شما pcm هست روش adsl نمیدیم .

من باید چیکار کنم ؟

شنیدم خطهای جدید کلا این مشکل رو دارن . درسته ؟

یعنی راهی جز وایرلس نمیمونه ؟

Gamemaster
19-12-2009, 14:48
يعني چه اين؟

siavosh1
19-12-2009, 17:08
دوستان من از شرکت های مختلفی اکانت گرفتم که براتون توضیح میدنم .

شرکت داتک اولین شرکتی بود که باهاش قرارداد بستم که واقعاً دزدن !! به چند دلیل : اول اینکه نامحدود بودن اکانت عملاً یک ترفند ناجوانمردانه واسه جذب یوزر است . به دوستان پیشنهاد میکنم هیچ وقت سراغ سرویس نامحدود نرن ( گول نخورید ) چون شرکت های adsl با توجه به سخت افزارهاشون روی هر لاین میتونن یک تعداد یوزر مشخص داشته باشن . شرکت ها با ایجاد محدودیت حجمی در واقع تعداد یوزر رو محدود میکنن . حالا هر شرکتی که تعداد یوزرهاش رو روی هر لاین کمتر نگه داره ، به همون میزان کیفیت خدماتش بالاتر میره ( و طبیعیه که به همون میزان قیمتش هم میره بالا) . شرکت داتک واسش فرقی نمیکنه که روی هر لاینش چقدر یزر داره و همین باعث میشه اکانت 256 اون فقط 2k دانلود بده که نصف دیالآپ هست . شما اکانت داتک میخرید با اسم نامحدود ولی عملاً نمیتونید 2 گیگ دانلود در ماه داشته باشید . اگه بیشتر دانلود کردید بیاید من اسمم رو عوض میکنم :18:

دومین شرکتی که الان دارم ازش استفاده میکنم فن آوا هست . چند نکته درباره این شرکت باید بگم .
پشتیبانی افتضاح ( همیشه میخوان بگن که مشکل از طرف یوزره و دوست دارن که افرادشونو بفرستن تا مشکلتونو برطرف کنن البته با دریافت 35 تا 50 هزار تومن :27: )
سرویسش هم واقعاً آشغال هست:10: من الان از 512kb دارم استفاده میکنم با محدودیت 5 گیگ .
سیاست این شرکت واقعاً جالبه واسم --> اواخر و اوایل ماه که موقع تصفیه حساب هست ، سرویسشون واقعاً عالی و بدون قطعی و کاهش سرعت هست . به اواسط ماه که میرسیم یه سه چهار روزی کاهش شدید سرعت و قطعی کامل دارین و پشتیبانی هم که :27: اول فکر میکردم که این موضوع اتفاقی هست ولی چند ماهه که همین روند رو داشت تا که توی این ماه سرویس من 7 روز قطع بود :18: حالا هم میخوام شرکت رو عوض کنم

شرکت ندارایانه یکی از بهترین سرویس ها رو داره ولی مناطق کمی رو ساپورت میکنه

شرکت شاتل و صبا توی منطقه ما ( مرکز ولیعصر7760) پورت خالی ندارن . فکر کنم تنها انتخابم پارس آنلاین باشه

KING_DESIGNER
19-12-2009, 17:14
سلام دوستان
اطلاع دارین در منطقه زعفرانیه برای داشتن adsl or wireless چه باید کرد؟من هیچ شرکتی را پیدا نکردم
راه حل دیگه ای هم هست...
2275 چهار شماره اول - مرکز : دستغیب -
به به بچه محل :31:
من برای ولنجک و پیش شماره 2240 از مرکز جعفری گرفتم
داتک برای این مرکز خیلی خوبه چون همه پورتهاشو گرفتن و اصلا سرویس نمیدن :41:

شما تقریبا نزدیک به ما هستی توی این مرکز سرویسهای خوبی هست ببین میتونی یه خط از جعفری بگیری ؟؟ اینو به خاطر این میگم که فقط سه تا چهارتا خیابون بیشتر با این مرکز فاصله ندارین !
اگه نشد اونوقت برو سراغ وایرلس !! چون وایرلس دردسرش زیاده هر وقت هم که اوضاع جوی بهم بریزه با افت سرعت مواجه میشی ولی DSl سرعتش بیشتره پایداریش بهتره خیلی مزایایش نسبت به وایرلس بیشتره
البته وقتی وایرلس 128 میدن اسمش وایرلس نیست اگه ایرانسل با سرعتهای نجومی ( دومگ - سه مگ اومد ) اونوقت میتونی بگی وایرلس انتخاب خوبیه وگرنه در حال حاضر شک نکن ، دی اس ال بهترینه
بهترین راه حل همون دی اس اله که باید خط خونتون جواب بده ( pcm نباشه و ....)
سئوالی داشتی بپرس

Gamemaster
19-12-2009, 17:21
psm چيست؟..............

KING_DESIGNER
19-12-2009, 18:18
psm چيست؟..............
دوست عزیز
اشتباه تایپی بود PCM درسته که طبق تعریف akhond عزیز
عبارت است از یک جعبه تقسیم که وارد هر خونه ای شده adsl از اون یکی در بیرون رفته :31:
در مناطق مخابراتی که نمیتونن تلفن به ملت بدهند یه خط تلفن رو توی محل یا مجتمع میگیرن و به چندتا خط ضعیف شده تقسیم میکنن
ای نوع خطوط به پی سی ام مشهور هستند
adsl که هیچی حتی امکان برقراری فکس هم مقدوری نیست
برای شناساییش باید رد سیم خونه رو بگیری بری تا نزدیک ورودی اگه از توی این جعبه ها بیرون اومده باشه کار تمومه و دی اس ال نداری
اگه هم با دایال آپ اینترنت داشته باشی و کانکت بشی سرعتت کمتر از 32کیلو هست که نصف 56 میشه !!
اینم از راههای شناسایی
سئوال دیگه ؟
:20:

samanajan
19-12-2009, 18:54
با سلام من میخواهم از صبانت سرویس بگیریم

ایا قطعی زیاد دارد

من اصفهان هستم

مرکز مخابرات 4424 خاتم النبیا

با تشکر
اگر کمک کنید

siavosh1
19-12-2009, 19:29
متاسفانه پارس آنلاین هم مودم منو ساپورت نمیکنه ( یعنی میخواد یه مودم بهمون بندازه :21:) .
کسی از لایزر سرویس گرفته؟؟ چطوریه سرویساش؟؟

aminbritney
19-12-2009, 21:06
متاسفانه پارس آنلاین هم مودم منو ساپورت نمیکنه ( یعنی میخواد یه مودم بهمون بندازه :21:) .

اگه یه سری به صفحه ی قبل بزنی من در مورد لایزر نوشتم.

دوستان من هم میخوام 3ماه نا محدود از آسیا تک بگیرم امیدوارم خوب باشه.

Mohaddi
20-12-2009, 04:07
من اولش 128 ایکو شاتل داشتم. خداییش خیلی راضی بودم...خیلی خیلی راضی بودم.بعدش بهشون گفتم این سرعتش با سرعت دانلود سرویس های آرت یکیه گفتن که آره یکیه...ما هم رفتیم یه ماهه گرفتیم بعدش کلی خورد تو ذوقم دیدم سرعت دانلودش بیست .بعد از یه ماه رفتم از یه شرکت دیگه به اسم عصر آنلاین گرفتم.مثل اینکه مال فن آوا هستش...افتضاح...الان 3 روزه که سرعت دانلودم از 15 بیشتر نمیشه . خطم هم 512 هستش.دیروز زنگ زدم هیچکدومشون هیچ کاری نکردن...آخرش گفتن منطقه اتون مشکل داره.
اما خدا وکیلی شاتل خوب بود خدماتش اما نمیدونم چرا دروغ گفتن و من خطم از دستم پرید. میخواستم عوضش کنم اما می گفتن جای خالی برای منطقه شما دیگه نداریم...
الان هم دلم می خواد این که الان دارم رو عوض کنم اما بازم مثل اینکه همون آش با همون کاسه... اینا همشون مثل هم هستن

Mohaddi
20-12-2009, 04:55
پشتیبانی شاتل خیلی عالیه

KING_DESIGNER
20-12-2009, 07:41

اگه شهرستان هستی همون پارس بهتر از لایزر هست بچه ها میگن لایزربه درد نمیخوره شما یه کاری بکن
از پارس بگیر و با مودم خودت وصل بشو
وقتی گفت که مودم چی داری اسم همون مودم خوشدونو ببر بگو مثلا سیمفونی فکر کنم همین باشه (( مدل و مارکهای عجیب غریب تو بازار زیاده )) اونوقت که خطت رانژه شد مودم خودتو بزن بچه ها همه میگن محال ممکنه که مودم به خط نخوره به نظر منم راست میگند چون مودم برای کانفایگ شدن ساخته شده اگه قرار بود برای هر شرکتی یه نوع مودم بسازن که دیگه تمام دنیا باید میرفتن کارخونه مودم سازی میزدن نمیشه که برای هر اینترنتی یه مودم باشه
ممکن هست حالا ADSL2+ باشه که اون فرق میکنه و مودم 2 میخواد که پارس آنلاین کلاسش به این حرفها نمیخوره
و مودم من هم روی جعبه اش نوشته که 2 یعنی اینرتنت ی اس ال 2 رو هم ساپورت میکنه
شما یه کاری بکن برو و خط رو تقاضای رانژه بده وقتی هم که رانژه شد پول رو بریز حساب اول پول رو نریزی !!!!
اگه مودمش خورد که خورد اگه نخورد بیخیالش شو میتونی زا توی فروم پارس انلاین هم بپرسی که بچه ها با مودم دیگه ای تست کردن این سرویسهای پارس رو اگه دیدی گفتن آره دیگه لایزر نرو
همین پارس خوبه
چون برای شهرستانها شبها رایگان داره:20:

samanrayaneh
20-12-2009, 10:51
مناطق فرد اسدی . توحید . هفت تیر . نصر الهی . مطهری و .... پورت خالی موجود است :

66884102

soudehkhanoomi
20-12-2009, 19:31
ADSL برای پاسداران - جز داتک و پارس آنلاین و شاتل که پورت ندارن- سراغ دارید؟

skhammari
22-12-2009, 11:50
سلام
دوستانی که صبا دارن ، من کمی تحقیق کردم ، چون سرعت دانلود بالای 50 کیلو میخواستم ، با توجه به اینکه سرعت قانونیه 128 ، 16 کیلوبایته !خیلیا میگن با همون سرویس 128 هم میتونم با 50 کیلو دانلود کنم ! آیا این حقیقت داره ؟
دوم اینکه به من گفتن ( دوستام ) که سرعت دانلود شبانه رایگان 1مگ حساب میشه ، آیا اینم حقیقت داره یا اینکه هر کی هر سرویسی داشته باشه شبانه رایگان هم همون سرعتو میگیره ؟
ختم کلام اینکه اگه میتونم با سرویس 128 ، بالای 50 کیلو دانلود داشته باشم برم همون 128 رو قرار داد ببندم اینقدرم دردسر نامه ی دانشگاه رو نکشم ، هان ؟ نظر شما چیه ؟

mehrdad38
22-12-2009, 13:09
سلام
دوستانی که صبا دارن ، من کمی تحقیق کردم ، چون سرعت دانلود بالای 50 کیلو میخواستم ، با توجه به اینکه سرعت قانونیه 128 ، 16 کیلوبایته !خیلیا میگن با همون سرویس 128 هم میتونم با 50 کیلو دانلود کنم ! آیا این حقیقت داره ؟
دوم اینکه به من گفتن ( دوستام ) که سرعت دانلود شبانه رایگان 1مگ حساب میشه ، آیا اینم حقیقت داره یا اینکه هر کی هر سرویسی داشته باشه شبانه رایگان هم همون سرعتو میگیره ؟
ختم کلام اینکه اگه میتونم با سرویس 128 ، بالای 50 کیلو دانلود داشته باشم برم همون 128 رو قرار داد ببندم اینقدرم دردسر نامه ی دانشگاه رو نکشم ، هان ؟ نظر شما چیه ؟

من صبانت ندارم در مورد اون سوالها بايد دوستان صبانتي راهنمايي كنن. اما در مورد قسمت پاياني صحبتت بايد بگم كه گرفتن گواهي اشتغال به تحصيل از دانشگاه كاري نداره. برو قسمت صدور گواهي بگو براي شركت صبانت گواهي مي خوام. اونها وظيفه شونه بايد گواهي بدن. تازه با كارت دانشجويي ( كارت اصل نه اتوماسيون ) كه تاريخ روش داره هم مي توني درخواست بدي. من الان درخواست 1 مگابيت ارتباط گستر صبا دادم با همين گواهي و كارت دانشجويي.

DrXoX
22-12-2009, 13:54
سلام
سلام
جواب کل سوالات:صبا عشقی عمل می کنه بعضی مناطق خوب و بعضی مناطق بد هستش
پشتبانی=>صفر
جواب تمام سوالهایی که از پشتبانی بپرسی==>20 دقیقه کامیپوتر رو خاموش کن درست میشه
در کل بستگی داره عشقشون چه مدلی به شما برسه
سرعت 128 ==>5MB اول دانلود==> 120KB بعد میشه همون 16KB
اینترنت رایگان شبانه چند وقتیه سرعتش خوب نیست
در کل باز تحقیق کن ببین شرکت بهتری هم شاید پیدا کردی

skhammari
22-12-2009, 15:46
من صبانت ندارم در مورد اون سوالها بايد دوستان صبانتي راهنمايي كنن. اما در مورد قسمت پاياني صحبتت بايد بگم كه گرفتن گواهي اشتغال به تحصيل از دانشگاه كاري نداره. برو قسمت صدور گواهي بگو براي شركت صبانت گواهي مي خوام. اونها وظيفه شونه بايد گواهي بدن. تازه با كارت دانشجويي ( كارت اصل نه اتوماسيون ) كه تاريخ روش داره هم مي توني درخواست بدي. من الان درخواست 1 مگابيت ارتباط گستر صبا دادم با همين گواهي و كارت دانشجويي.

سلام
جواب کل سوالات:صبا عشقی عمل می کنه بعضی مناطق خوب و بعضی مناطق بد هستش
پشتبانی=>صفر
جواب تمام سوالهایی که از پشتبانی بپرسی==>20 دقیقه کامیپوتر رو خاموش کن درست میشه
در کل بستگی داره عشقشون چه مدلی به شما برسه
اینترنت رایگان شبانه چند وقتیه سرعتش خوب نیست
در کل باز تحقیق کن ببین شرکت بهتری هم شاید پیدا کردی

سلام ممنون از پاسختون
گواهی ok شد ، حالا برم ببینم دیگه چی میگن ! ایشالله که قبول میکنن
اگه گواهی رو قبول کردن 2 مگ میخوام راه بندازم . سرعت دانلود با 2 مگ چقدره ؟
و آیا برای هر سرعتی در طول روز سرعت حفظ میشه ؟ یعنی اگه مثلا 128 کسی وصل کنه در طول روز همون 16 حفظ میشه یا نه پایین تر هم میاد ؟ میترسم 2 مگ وصل کنم سرعت دانلودم از 50 بالاتر نیاد ! با فن آوا که یه مگ
داشتم که همینطوری بود ! فقط شبا سرعت به 100 میرسید ، روزا به زور به 50 میرسید ! صبا هم همینجوریه ؟

mehrdad38
22-12-2009, 16:24
سلام ممنون از پاسختون
گواهی ok شد ، حالا برم ببینم دیگه چی میگن ! ایشالله که قبول میکنن
اگه گواهی رو قبول کردن 2 مگ میخوام راه بندازم . سرعت دانلود با 2 مگ چقدره ؟
و آیا برای هر سرعتی در طول روز سرعت حفظ میشه ؟ یعنی اگه مثلا 128 کسی وصل کنه در طول روز همون 16 حفظ میشه یا نه پایین تر هم میاد ؟ میترسم 2 مگ وصل کنم سرعت دانلودم از 50 بالاتر نیاد ! با فن آوا که یه مگ
داشتم که همینطوری بود ! فقط شبا سرعت به 100 میرسید ، روزا به زور به 50 میرسید ! صبا هم همینجوریه ؟

اوه !!!!!!!!!:18:

بابا سرعت. با گواهي در دهنشون بسته مي شه. اگر 2 مگابيت بر ثانيه بگيري دانلودت ميشه 256 كيلوبايت بر ثانيه. خيلي خوبه باهاش مي توني بري فضا............................................ ..... ....... . ....:8:
بستگي داره از چه شركتي سرويس بگيري معمولا در طول روز نوساناتي در سرعت ديده ميشه. اگر فاصلت از مركز مخابراتي زياد نباشه و جايي باشي كه تجاري و شلوغ نباشه و شركت خوبي هم انتخاب كني و كابل خطوط تلفنت مشكلي نداشته باشه زياد نبايد نوسان كنه.
اگر پولت از پارو بالا مي ره برو سرويس اختصاصي بگير كه ضريب اشتراكش بالا نباشه كه سرعتت پايين بياد.
معمولا فاصله حداكثر 1.5 تا 2 كيلومتر از مركز مخابراتي باشه خوب و معقوله. مي توني با برنامه google earth فاصلتو تا مركز مخابراتي اندازه گيري كني.
راستي دوست عزيز صبانت 2 مگابيت نداره. ارتباط گستر صبا فكر كنم داشته باشه:

aminbritney
22-12-2009, 16:42
سلام

سلام.
در صفحه ی 569 پست زدم. بخونی جواب سوالاتو میتونی بگیری.

شباش هم سرعت بالا نمیره اصلا.و پایین تر هم میاد.

دوستمون هم که اینو گفته اینطور نیست.من3ماهی میشه صبا دارم.مغازمونم داره یک سال میشه،از نظر سرعت هیچ افتی نبوده و راضیییم.

در ضمن شاتل ضعف های پشتیبانی و قطعی ام نداره.ولی سرعت دانلودش پایین تره و 60-65هس و میشه گفت با مقایسه همه چیز، شاتل بهتر از صبا باشه. ولی شاید بشه اسمشو گذاشت شانس که به اون (و مخابرات و محل) هم بستگی داره سرویس چجوری بدن.

skhammari
22-12-2009, 17:38
اوه !!!!!!!!!:18:

بابا سرعت. با گواهي در دهنشون بسته مي شه. اگر 2 مگابيت بر ثانيه بگيري دانلودت ميشه 256 كيلوبايت بر ثانيه. خيلي خوبه باهاش مي توني بري فضا............................................ ..... ....... . ....:8:
بستگي داره از چه شركتي سرويس بگيري معمولا در طول روز نوساناتي در سرعت ديده ميشه. اگر فاصلت از مركز مخابراتي زياد نباشه و جايي باشي كه تجاري و شلوغ نباشه و شركت خوبي هم انتخاب كني و كابل خطوط تلفنت مشكلي نداشته باشه زياد نبايد نوسان كنه.
اگر پولت از پارو بالا مي ره برو سرويس اختصاصي بگير كه ضريب اشتراكش بالا نباشه كه سرعتت پايين بياد.
معمولا فاصله حداكثر 1.5 تا 2 كيلومتر از مركز مخابراتي باشه خوب و معقوله. مي توني با برنامه google earth فاصلتو تا مركز مخابراتي اندازه گيري كني.
راستي دوست عزيز صبانت 2 مگابيت نداره. ارتباط گستر صبا فكر كنم داشته باشه:

سلام
نه منطقه ما یه گوشه ی شهره ، مسکونیه ، فکر نکنم زیاد شلوغ باشه
صبا هم جدیدا 2 مگ سرویس میده اینم سایت نماینده ی مشهدش
فقط خدا کنه خطمون ok باشه ، آخه تو سایت صبانت سرچ که میکنم میگه قادر به سرویس دهی نیستیم ولی تو لیستشون پیش شماره و منطقه ما هم هست
مشهد ، منطقه پیروزی ، پیش شاره 871
حالا فردا میرم ببینم چی میشه ، راستی چه مدت طول میکشه تا رانژه کنن خطو ؟
پولو قبل از رانژه بدم یا بعدش ؟

farshid0009
22-12-2009, 18:13
بچه ها یک دانه سوال :

این مخابرات چی شد ؟

بلاخره راه انداخت سرویس دهیشو ؟

دفه اخری کخ رفتم گفتن نمیدیم به هیشکی اصلا !

الان چی میدن ؟

ahkh2020
22-12-2009, 18:26
دوستان كيفيت هياهو چطوره ؟

من ميخوام ازش وايرلس بگيرم
دكلشون هم نزديكه خونمونه ؟

لطفا اگه كسي داره در مورد معايب و مزاياش بگه

mehrdad38
22-12-2009, 18:29
سلام
نه منطقه ما یه گوشه ی شهره ، مسکونیه ، فکر نکنم زیاد شلوغ باشه
صبا هم جدیدا 2 مگ سرویس میده اینم سایت نماینده ی مشهدش
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط خدا کنه خطمون ok باشه ، آخه تو سایت صبانت سرچ که میکنم میگه قادر به سرویس دهی نیستیم ولی تو لیستشون پیش شماره و منطقه ما هم هست
مشهد ، منطقه پیروزی ، پیش شاره 871
حالا فردا میرم ببینم چی میشه ، راستی چه مدت طول میکشه تا رانژه کنن خطو ؟
پولو قبل از رانژه بدم یا بعدش ؟

آفرين صبانت نمي دوستم سرويس 2 مگابيتي داره:27::27:. تو تهران 2 مگابيت صبانت ارائه نمي ده:41::41::41:. خوبه كه محله شما تجاري نيست. اگر تو ليست پيش شماره شما هست پس بايد قابل ارائه باشه. فقط يه احتمال وجود داره مثل مركز مخابراتي من ( بهشتي ) كه تهران هست اشكال فني داشته باشن.

معمولا كليه هزينه ها اعم از رانژه و حق اشتراك رو در ابتداي قرار داد مي گيرن تا خيالشون راحت بشه كه مشتري فرار نمي كنه.:13::13:

اگر سرويس گرفتي جاي ما رو خالي كن الان من درخواست 1 مگابيت دادم 33 روزه هنوز مشكل به اصطلاح فني مركز مخابرات حل نشده.:41::41::41::41::19::19::19::19::19::19:

mostafaeshghi
22-12-2009, 20:53
دوستان كيفيت هياهو چطوره ؟

من ميخوام ازش وايرلس بگيرم
دكلشون هم نزديكه خونمونه ؟

لطفا اگه كسي داره در مورد معايب و مزاياش بگه

رفقام ADSL گرفتند ای بد نبوده یعنی چون مجبور بودند باهاش کنار اوممدند.و

توصیه ی من اینه که قرارداد اول را به هیچ وجه بالای 1 ماه نبندید که اگر بد بود 1ماه ضرر کنید و نه بیشتر

DrXoX
22-12-2009, 22:28
سلام.
در صفحه ی 569 پست زدم. بخونی جواب سوالاتو میتونی بگیری.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشباش هم سرعت بالا نمیره اصلا.و پایین تر هم میاد.

دوستمون هم که اینو گفته اینطور نیست.من3ماهی میشه صبا دارم.مغازمونم داره یک سال میشه،از نظر سرعت هیچ افتی نبوده و راضیییم.

در ضمن شاتل ضعف های پشتیبانی و قطعی ام نداره.ولی سرعت دانلودش پایین تره و 60-65هس و میشه گفت با مقایسه همه چیز، شاتل بهتر از صبا باشه. ولی شاید بشه اسمشو گذاشت شانس که به اون (و مخابرات و محل) هم بستگی داره سرویس چجوری بدن.

اینم شانس شماست ولی برای اکثر دوستان من که تو چند تا مرکز مخابراتی همین طوره ، یعنی 5 مگ اول رو با سرعت بالا 120KB می گیره ولی بعدش سرعت میاد پایین اکثر دوستان تو همین انجمن هم تست کردن به همین صورت بوده (البته تهران)
من حدود 2 سال و نیمه صبانت دارم حدود 6 ماهی میشه که نوسان سرعت داره
مضاف بر این که سرعت اینترنت باصطلاح رایگان شبانه هم پایین هستش ، زنگ هم میزنی میگن شبها ترافیک زیاده مگه اتوبانه که ترافیک زیاده:31: یکی نیست بگه تو که نمی تونی سرویس بدی مگه مجبوری اینقدر کاربرات رو زیاد کنی

mrmostafa
22-12-2009, 23:53
اقا مخابرات شروع کرده به دادن اینترنت پرسرعت. الان مخابرات بعضی مناطق سرعت 128 نامحدود رو ماهی 10 هزار تومان میده سرعتش رو 8 هستش. والا خیلی بهتر هست تا این شرکتهای در پیتی که این همه پول میدیم سرتش روی 15 هست
کسی اطلاعات داره در مورد تعرفه ها در سایت مخابرات جایی هست یا هنوز نذاشتن؟؟ من تو سایت مخابرات خوندم که مخابرات به دستور دولت داره 10000 پورت اضافه کرده میده

mehran_pqqp
23-12-2009, 09:10
اقا مخابرات شروع کرده به دادن اینترنت پرسرعت. الان مخابرات بعضی مناطق سرعت 128 نامحدود رو ماهی 10 هزار تومان میده سرعتش رو 8 هستش. والا خیلی بهتر هست تا این شرکتهای در پیتی که این همه پول میدیم سرتش روی 15 هست
کسی اطلاعات داره در مورد تعرفه ها در سایت مخابرات جایی هست یا هنوز نذاشتن؟؟ من تو سایت مخابرات خوندم که مخابرات به دستور دولت داره 10000 پورت اضافه کرده میده
مطمئنی 10 تومنه؟
تو سایت خود مخابرات یه سری ارقام بود که خیلی نجومی بود مثلا 64KB یه ماه نامحدود 110 هزار تومن!

KING_DESIGNER
23-12-2009, 09:31
دوست عزیز ماهی ده تومن برای سرویسهای اشتراکی هست که یه خط 128 کیلو رو بین 8 نفر تقسیم کردند و هر لحظه امکان پایین اومدن سرعت هست
اون خطی که 100 تومن هست هم به همین ترتیب هست ولی هیچ وقت سرعت شما از 16 کمتر نخواهد شد چون سرویس دهنده به شما ضمانت رو میده که هیچ وقت افت سرعت نمخواهید داشت به اصطلاح به این خطوط میگن خطوط اختصاصی که شرکتها هم ارائه میدن DEdicated service

به قول یکی ار بچه ها مورچه چی باشه که کله پاچه اش چی باشه ؟؟؟ آخه خط 128 هم میشه پرسرعت ؟؟:2:

mehran_pqqp
23-12-2009, 09:58
دوست عزیز ماهی ده تومن برای سرویسهای اشتراکی هست که یه خط 128 کیلو رو بین 8 نفر تقسیم کردند و هر لحظه امکان پایین اومدن سرعت هست
اون خطی که 100 تومن هست هم به همین ترتیب هست ولی هیچ وقت سرعت شما از 16 کمتر نخواهد شد چون سرویس دهنده به شما ضمانت رو میده که هیچ وقت افت سرعت نمخواهید داشت به اصطلاح به این خطوط میگن خطوط اختصاصی که شرکتها هم ارائه میدن DEdicated service

به قول یکی ار بچه ها مورچه چی باشه که کله پاچه اش چی باشه ؟؟؟ آخه خط 128 هم میشه پرسرعت ؟؟:2:
شما این قیمت ها رو از کجا می گید چون تو سایت خود مخابرات اینایی که میگید نبود که بخوان مثلا 128 نامحدود رو حالا چه اشتراکی چه غیر اشتراکی 10 تومن بدن

amirbarca
24-12-2009, 06:42
دوستان در سرویس شبانه رایگان پارس آنلاین برای اینکه از ترافیک خودمون کم نشه حتمن لازمه قبل ساعت یک مودم رو دیسکانکت کنیم یا نه؟؟

diktator
24-12-2009, 08:19
کککککممممممکککککککککک
من adsl میخوام با پیش شماره 2257

koorosh203
24-12-2009, 15:31
برای عوض کردن سرویس دهنده باز هم باید اون 9 تومن مخابرت رو داد؟

KING_DESIGNER
24-12-2009, 15:51
دوستان در سرویس شبانه رایگان پارس آنلاین برای اینکه از ترافیک خودمون کم نشه حتمن لازمه قبل ساعت یک مودم رو دیسکانکت کنیم یا نه؟؟

متاسفانه هرجا که بریم یه ردی از ایرانی دزد کلاهبردار پیدا میشه داداش !!!
:31: اصلا این نژاد ایرانی رو باید توی تاریخ ثبت کرد :31: نیست در جهارنیم به خدا !!!

عرض شود که تمامی !!! خوب دقت کن !!! تمامی سرویس دهنده های شبانه چه صبا چه شاتل چه بقیه
معمولا ده دقیقه اختلاف زمان دارند که البته طبیعیه چون اونها اون سر دنیا هستند ما اینور دنیا :31::27:

آره عزیز معمولا ده دقیقه قبل از ساعت اعلام شده اینترنت وصل میشه و تا ده دقیقه قبل از پایان رسمی که مثلا 6 صبح هست کار میکنه
مثلا برای کسی که ساعت یک شب اینترنت شبانه اش اغاز میشه باید ساعت 12:55 وصل بشه و زمان اتمامش هم که مثلا 6 صبخ هست 5:50 دقیقه تموم میشه و بعد از اون به بعد از شارژ اصلی میخوره که زودتر اکونت کاربر تموم بشه

اینم از جامعه فاخر ایرانی
بنازم به دزدیهای بی سر و صدا :31:

KING_DESIGNER
24-12-2009, 16:07
برای عوض کردن سرویس دهنده باز هم باید اون 9 تومن مخابرت رو داد؟

:27:OOH.....YES

pouyan_pro2008
24-12-2009, 16:25
سلام
من یه خط 1024 از فن اوا دارم
یه چند روزه نمیتونم ویدیو های انلاینو ببینم مثل یوتیوب و...
دوستان یه چنین مشکلی برخورد نکردن؟

mehrdad38
24-12-2009, 16:49
سلام
من یه خط 1024 از فن اوا دارم
یه چند روزه نمیتونم ویدیو های انلاینو ببینم مثل یوتیوب و...
دوستان یه چنین مشکلی برخورد نکردن؟

امان از اين اينترنت ايران كشورهاي اروپايي و آسياي شرقي اينترنت دارن ما هم اينترنت داريم. تو كشورهاي اروپايي و كره و حتي آفريقاي جنوبي سرويس مي گيرن سال تا سال اصلا صداي پشتيباني شو نمي شنوه چون نيازي نداره ولي اينجا مدام بايد با پشتيباني و مالي و ... كلكل كني. دلمون خوشه اينترنت داريم. اين تر تر تر تر نت داريم.

DrXoX
24-12-2009, 19:51
متاسفانه هرجا که بریم یه ردی از ایرانی دزد کلاهبردار پیدا میشه داداش !!!
:31: اصلا این نژاد ایرانی رو باید توی تاریخ ثبت کرد :31: نیست در جهارنیم به خدا !!!

عرض شود که تمامی !!! خوب دقت کن !!! تمامی سرویس دهنده های شبانه چه صبا چه شاتل چه بقیه
معمولا ده دقیقه اختلاف زمان دارند که البته طبیعیه چون اونها اون سر دنیا هستند ما اینور دنیا :31::27:

آره عزیز معمولا ده دقیقه قبل از ساعت اعلام شده اینترنت وصل میشه و تا ده دقیقه قبل از پایان رسمی که مثلا 6 صبح هست کار میکنه
مثلا برای کسی که ساعت یک شب اینترنت شبانه اش اغاز میشه باید ساعت 12:55 وصل بشه و زمان اتمامش هم که مثلا 6 صبخ هست 5:50 دقیقه تموم میشه و بعد از اون به بعد از شارژ اصلی میخوره که زودتر اکونت کاربر تموم بشه

اینم از جامعه فاخر ایرانی
بنازم به دزدیهای بی سر و صدا :31:
البته صبانت یوزر و پسورد اکانت شبانش با اکانت روزانه فرق می کنه و این مشکل پیش نمیاد

Shayan PmaX
24-12-2009, 21:46
سلام دوستان. من تصمیم دارم سرویس adsl بگیرم. حد اکثر سالی 250000 تومن پول دارم. سرعت و محدودیت حجم هم برام خیلی مهمه. تازه سر یه دوراهی توپ گیر کردم. یه سری میگن صبانت بخر و یه سری میگن شاتل یه سری هم میگن پارس آنلاین. چه کار کنم؟:13:

farshid0009
25-12-2009, 00:38

لول 128 سرعتش رو 8 ؟

64 چقد میشه پس؟

DrXoX
25-12-2009, 09:33
64 خوابیده بیدارش نکن یه وقت دیدی رفت روی یک !!!!
!!!!!!!!!!!!

لول 128 سرعتش رو 8 ؟

64 چقد میشه پس؟
128 اصولا باید 16 باشه
64 هم اصولا باید 8 باشه
ولی چون اینجا ایرانه ممکنه اصول تو این موارد رعایت نشه:46:

KING_DESIGNER
25-12-2009, 17:00
بچه ها منظورم از خواب کم سریع بودنش بود هاااااا :20: وقتی نمودار شبکه و میزان دریافت و ارسال رو که نگاه میکنین خط نمودار هر لحظه بالا و پایین میره ولی وقتی 64 داشته باشید دائما ....سینه خیز میره :31:
گفتم یه وقت برداشت بدی نکرده باشید :11:

alireza853
26-12-2009, 13:06
سلام !
یه سوال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif ؟؟؟
من یه مودم adsl دارم ولی سرویس adsl ندارم !!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
میشه با مودم adsl به ISP دایال آپ وصل بشم ؟!

KING_DESIGNER
26-12-2009, 13:34
بابا بیخیال !!!! دی اس ال یه چیز دیگه است !!!

mehrdad38
26-12-2009, 14:40
سلام !
یه سوال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟؟؟
من یه مودم adsl دارم ولی سرویس adsl ندارم !!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب رو سرويس ADSL بگير اگر مخابراتتون ارائه مي ده اينكه غصه نداره. اگر هم نمي ده مي توني اينترنت ماهواره اي داشته باشي. تاپيكش هست.

mehrdad38
26-12-2009, 14:41
سلام !
یه سوال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟؟؟
من یه مودم adsl دارم ولی سرویس adsl ندارم !!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب برو سرويس ADSL بگير اگر مخابراتتون ارائه مي ده اينكه غصه نداره. اگر هم نمي ده مي توني اينترنت ماهواره اي داشته باشي. تاپيكش هست.

...ALI...
27-12-2009, 20:36
سلام بر دوستان

یکی از دوستان من سرویسی adsl از parsonline داره. سرعت adsl اون 512 Kb/s هست.

همون جور که شما بهتر می دونین یعنی سرعتش معادله 64 KB/s باید باشه. ولی به من می گه سرعته دانلودش نزدیک به 150 KB هست که این شگفت انگیزه.

تازه می گه که سرعت دانلود 128 Kb/s هم به 200 KB/s می رسه. ولی 512 ماکزیموم سرعته و من نمی فهمم چه طوری این ممکنه.
وقتی ازش پرسیدم گفت که از زمانی شرکت parsonline کابل های منطقشو عوض کرده اینطوری شده.

چون که می خواستم adsl بگیرم مونده بودم چی کارکنم.
حالا نظر شما چی؟ اصلا امکانش هست؟

mrmostafa
28-12-2009, 12:13
اينترنت وايرلس از كدام شركت بگيريم خوبه ؟؟؟؟ الان سايت هاي شاتل و داتك رفتم اصلا قيمت ندارن هر چي گشتم پيدا نكردم؟؟؟
مودم براي وايرلس قيمتش چنده؟؟ مگه خود لپ تاپ كه وايرلس داره با همون نميشه كار كرد؟ ديگه مودم نميخواد؟؟

Apachi
28-12-2009, 12:37
دو نوع سرویس اینترنت بیسیم در تهران وجود داره که هیجکدوم با سیستم Wi-Fi سازگاری نداره و بیشتروشون BTS دارن و IPW هستن یا با سرویس وایمکس
اگه می خوایی پرتابل باشه باید از داتک IPW بگیری قیمتش هم 200 تومان برای مودم و 40 تومان 128KB قیمت 256KB هم هستش 56 تومان

DariushGreat
28-12-2009, 13:24
سلام دوستان. من تصمیم دارم سرویس adsl بگیرم. حد اکثر سالی 250000 تومن پول دارم. سرعت و محدودیت حجم هم برام خیلی مهمه. تازه سر یه دوراهی توپ گیر کردم. یه سری میگن صبانت بخر و یه سری میگن شاتل یه سری هم میگن پارس آنلاین. چه کار کنم؟:13:

سلام بر دوستان

همون جور که شما بهتر می دونین یعنی سرعتش معادله 64 KB/s باید باشه. ولی به من می گه سرعته دانلودش نزدیک به 150 KB هست که این شگفت انگیزه.

تازه می گه که سرعت دانلود 128 Kb/s هم به 200 KB/s می رسه. ولی 512 ماکزیموم سرعته و من نمی فهمم چه طوری این ممکنه.
وقتی ازش پرسیدم گفت که از زمانی شرکت parsonline کابل های منطقشو عوض کرده اینطوری شده.

سلام
ورود هر دو تون رو به این فاروم تبریک می گم و امیدوارم مدیر شدنتون رو ببینم :10::11: البته جایش هست که ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان رو به همگی تسلیت بگم.

در مورد شرکت صبانت بایستی بگم که من حدود 2 هفته پیش با یه نامه اشتغال به تحصیل از دانشگاهمون رفتم که ازش اینترنت 512 بگیرم، اما وقتی رفتم اونجا گفتن که پیش پای شما دو روز پیش دولت به مخابرات دستور داده که شرکت های اینترنتی دیگه سرعتی بالای 128 ندن؛ مگر این که از دانشگاه یا شرکتی که براش کار می کنین نامه ای مبنی بر این که " این فرد مورد نظر به خاطر فعالیت های پژوهشی به سرعت بالا نیاز دارد " بدن تا شرکت اینترنت رو ارایه بده. درضمن سرعت 128 صبا نت داره به تدریج به سرعت واقعی خود نزدیک می شه. پیش تر سرعت دانلود 128 صبانت برابر 75 ( یعنی بیش از یه اکانت 512 ) بود. اما اکنون 32 و در آینده 16 خواهد شد...

در مورد پارس آنلاین هم همین قضیه هست. البته یه چیز دیگه ای که می شه بهش اشاره کرد اینه که پارس آنلاین هم مانند فن آوا دولتی هست؛ امکان داره که محدودیت براش اعمال نشه. ... چون من دوباره از شهرادنت سرویس 256 گرفتم ( پرووایدر شهرادنت همون فن آواست ) و الان هم دارم کلی باهاش حال می کنم! :دی

شاد و پیروز باشین :10:

arashrasa
28-12-2009, 13:31
لايزر هم زياد سخت نميگيره . سراغ اون هم برو .
يه نامه از شركتي فاميلي جور كني تمومه . تو نامه قيد بشه كه براي كار نياز به اينترنت پرسرعت داري و مهر و امضا هم حتما بشه .

سلام اگه بحث خرید سرویس با سرعت بالا هستش تا 512 میتونم بهتون بدم

:11:

arashrasa
28-12-2009, 13:33
نظرتون در مورد سرویس gold چیه ؟

192 سرعت واسه هر ما 15 گیگ ترافیک

دانلود از 1 تا 7 رایگان . ایام آخر هفته 5شنبه جمعه هم سرتاسر رایگان

سرعت هم تا 90 میتونی بگیری

---------------.net

arashrasa
28-12-2009, 13:36

اگه 50/60 تا سرعت بده آره

...ALI...
28-12-2009, 13:49
سلام
ورود هر دو تون رو به این فاروم تبریک می گم و امیدوارم مدیر شدنتون رو ببینم :10::11: البته جایش هست که ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان رو به همگی تسلیت بگم.

در مورد شرکت صبانت بایستی بگم که من حدود 2 هفته پیش با یه نامه اشتغال به تحصیل از دانشگاهمون رفتم که ازش اینترنت 512 بگیرم، اما وقتی رفتم اونجا گفتن که پیش پای شما دو روز پیش دولت به مخابرات دستور داده که شرکت های اینترنتی دیگه سرعتی بالای 128 ندن؛ مگر این که از دانشگاه یا شرکتی که براش کار می کنین نامه ای مبنی بر این که " این فرد مورد نظر به خاطر فعالیت های پژوهشی به سرعت بالا نیاز دارد " بدن تا شرکت اینترنت رو ارایه بده. درضمن سرعت 128 صبا نت داره به تدریج به سرعت واقعی خود نزدیک می شه. پیش تر سرعت دانلود 128 صبانت برابر 75 ( یعنی بیش از یه اکانت 512 ) بود. اما اکنون 32 و در آینده 16 خواهد شد...

در مورد پارس آنلاین هم همین قضیه هست. البته یه چیز دیگه ای که می شه بهش اشاره کرد اینه که پارس آنلاین هم مانند فن آوا دولتی هست؛ امکان داره که محدودیت براش اعمال نشه. ... چون من دوباره از شهرادنت سرویس 256 گرفتم ( پرووایدر شهرادنت همون فن آواست ) و الان هم دارم کلی باهاش حال می کنم! :دی

شاد و پیروز باشین :10:

ممنون.
یه چیزی رو درست متوجه نشدم.
پس پارس آنلاین درسته که سرعت دانلودش به 150 KB/s می رسه؟ و اینکه تا چند مدت دیگه سرویساش به سرعت واقعیشون می رسن؟ شما از بین شاتل و پارس آنلاین کدوم و انتخاب می کنین؟

bardia67m
28-12-2009, 13:52
سلام بر دوستان

بله از چند وقت پیش همه رو 2 مگابیت کردن (یکی-دو ماهه) آپلود هم 512. به کابل هم ربطی نداره! این کارو برای این انجام می دن که حجم شما زودتر تموم شه و زودتر بری حجم اضافه بخری!!!:31: من خودم از وقتی 2 مگابیت شده اصلاً نمی فهمم چه جوری تموم می شه! قبلاً که کند بود آدم حساب کار دستش بود که چه قدر داره استفاده می کنه!!!
خیلی از شرکت های دیگه هم این کار رو انجام دادن! پارس آنلاین آخریشون بود. مثلاً اکو 128 شاتل=512 ولی artها همون سرعت واقعی! یا صبانت 1 مگابیت.
پارس آنلاین هم که 2 مگ و به 200 هم می رسه ولی 90% بین 140-160 هستش.
تازه جدیداً (چند روزه) شبانه اش هم رایگان شده!

arashrasa
28-12-2009, 14:11
دوستان من از شرکت های مختلفی اکانت گرفتم که براتون توضیح میدنم .

شرکت داتک اولین شرکتی بود که باهاش قرارداد بستم که واقعاً دزدن !! به چند دلیل : اول اینکه نامحدود بودن اکانت عملاً یک ترفند ناجوانمردانه واسه جذب یوزر است . به دوستان پیشنهاد میکنم هیچ وقت سراغ سرویس نامحدود نرن ( گول نخورید ) چون شرکت های adsl با توجه به سخت افزارهاشون روی هر لاین میتونن یک تعداد یوزر مشخص داشته باشن . شرکت ها با ایجاد محدودیت حجمی در واقع تعداد یوزر رو محدود میکنن . حالا هر شرکتی که تعداد یوزرهاش رو روی هر لاین کمتر نگه داره ، به همون میزان کیفیت خدماتش بالاتر میره ( و طبیعیه که به همون میزان قیمتش هم میره بالا) . شرکت داتک واسش فرقی نمیکنه که روی هر لاینش چقدر یزر داره و همین باعث میشه اکانت 256 اون فقط 2k دانلود بده که نصف دیالآپ هست . شما اکانت داتک میخرید با اسم نامحدود ولی عملاً نمیتونید 2 گیگ دانلود در ماه داشته باشید . اگه بیشتر دانلود کردید بیاید من اسمم رو عوض میکنم :18:

دومین شرکتی که الان دارم ازش استفاده میکنم فن آوا هست . چند نکته درباره این شرکت باید بگم .
پشتیبانی افتضاح ( همیشه میخوان بگن که مشکل از طرف یوزره و دوست دارن که افرادشونو بفرستن تا مشکلتونو برطرف کنن البته با دریافت 35 تا 50 هزار تومن :27: )
سرویسش هم واقعاً آشغال هست:10: من الان از 512kb دارم استفاده میکنم با محدودیت 5 گیگ .
سیاست این شرکت واقعاً جالبه واسم --> اواخر و اوایل ماه که موقع تصفیه حساب هست ، سرویسشون واقعاً عالی و بدون قطعی و کاهش سرعت هست . به اواسط ماه که میرسیم یه سه چهار روزی کاهش شدید سرعت و قطعی کامل دارین و پشتیبانی هم که :27: اول فکر میکردم که این موضوع اتفاقی هست ولی چند ماهه که همین روند رو داشت تا که توی این ماه سرویس من 7 روز قطع بود :18: حالا هم میخوام شرکت رو عوض کنم

شرکت ندارایانه یکی از بهترین سرویس ها رو داره ولی مناطق کمی رو ساپورت میکنه

شرکت شاتل و صبا توی منطقه ما ( مرکز ولیعصر7760) پورت خالی ندارن . فکر کنم تنها انتخابم پارس آنلاین باشه

به اینجا یه سر بزن بعد

---------------.net

Shayan PmaX
29-12-2009, 14:29
خودم هم بیشتر صبا نت را دوست دارم. ولی می ترسم خوشم نیاد. تازه شاتل توی اعیاد هم حجم می ده. حالا نمی دونم. همونطر هم که گفتم سر عت و محدودیت حجمی برام خیلی مهمه

aminbritney
29-12-2009, 16:23
سلام دوستان. من تصمیم دارم سرویس adsl بگیرم. حد اکثر سالی 250000 تومن پول دارم. سرعت و محدودیت حجم هم برام خیلی مهمه. تازه سر یه دوراهی توپ گیر کردم. یه سری میگن صبانت بخر و یه سری میگن شاتل یه سری هم میگن پارس آنلاین. چه کار کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خودم هم بیشتر صبا نت را دوست دارم. ولی می ترسم خوشم نیاد. تازه شاتل توی اعیاد هم حجم می ده. حالا نمی دونم. همونطر هم که گفتم سر عت و محدودیت حجمی برام خیلی مهمه

سلام .من 3ماه خونه صبا دارم و یک سالی ام مغازمون.

سرعتش خوبه ولی پشتیبانیش و قطعیش افتصاح و به نظر من شاتل بگیر دوستام داشتن راضی ان از همه چیش.

پارس آنلاین که به صبا و شاتل نمیرسه.

amirpers
30-12-2009, 03:45
دوستان من چون اینترنت ADSL ندارم ، اصلاعات چندانی هم ندارم.
می خوام بدونم آیا هنوز محدودیت 128 وجود داره و بیشتر از اون عرضه نمیشه ؟بعد اینکه سرعت دانلود 128 و 256 چقدره معمولا ؟
و در کل کدوم شرکت نسبت به بقیه بهتره ؟

amirpers
30-12-2009, 03:46
دوستان من چون اینترنت ADSL ندارم ، اصلاعات چندانی هم ندارم.
می خوام بدونم آیا هنوز محدودیت 128 وجود داره و بیشتر از اون عرضه نمیشه ؟بعد اینکه سرعت دانلود 128 و 256 چقدره معمولا ؟
و در کل کدوم شرکت نسبت به بقیه بهتره ؟

r4pbr4p
30-12-2009, 13:13
بعضی شرکتها دارن بعضی ها ندارن

بستگی به شهری داره که ازش میخوای سرویس بگیری

البته شما که در پناه خدا هستی اونجا فکر نکنم مشکلی داشته باشه ; -)

FGi
31-12-2009, 11:40
با سلام خدمت عزیزان عزیز

اگر کسی از دوستان سرویس طلایی ( 1 مگابایت ) صبانت sabanet.ir را دارد ؛ یک Speedtest بگیرد و عکسش را برایم قرار دهد؛ باتشکر فراوان.

بای بای

S A M S U N G
31-12-2009, 13:06
واسه من سرعت بین 100 تا 140 متغیر هستش .

بعضی روزها روی 200 هم ثابت میشه .

مخلصیم .

amirpers
31-12-2009, 14:49
دوستان نگفتند که سرعت دانلود کسی که اینترنت 128 یا 256 داره حدودا چقدره؟

Gamemaster
31-12-2009, 14:57
128 = 16
256= 32
اينا سرعت استاندارشه
ولي شركتا هموشون سرعتارو توربو كردن

DaRyUsH AkRaMi
31-12-2009, 14:58
من 128 دارم
60 تا 70 kb میگیرم..