PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [جامع] راهنمای جامع سرویس دهنده های اینترنت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

mahdi_ctr
02-10-2009, 10:08
دوستان يكي هم به ما برسه!!!!

Pc.34
02-10-2009, 10:29
سلام

بچه ها کسی کارت تخفیف شاتل برای تهران رو داره ؟

من می خام از شاتل بگیرم ، میخام بدونم ایا برای تهران هزینه نصب رو تخفیف نمی دهند ؟!

من میخام سرویس eco بگیرم 128 البته ، می گند هزینه نصب 25 تومنه اگه کارت تخفیف داشته باشیم یا دانشجو باشیم

ایا تخفیف نمی دهند ؟!

ممنون

MILIN3M
02-10-2009, 11:32
اساتید اگه از دانشگاه نامه بیاریم که دانشجوییم بهمون 256 یا 512 میدن؟؟؟؟
اگه اره معرفی نامه دانشگاه بگیم برای کجا میخواییم بزنن؟؟

mostafaeshghi
02-10-2009, 13:28
اساتید اگه از دانشگاه نامه بیاریم که دانشجوییم بهمون 256 یا 512 میدن؟؟؟؟
اگه اره معرفی نامه دانشگاه بگیم برای کجا میخواییم بزنن؟؟

شما اول تکلیفت را روشن کن بعد به این مرحله هم میرسیم

اگر داتک میخوای بری که باید بگم متاسفم فقط یا باید شرکتی باشی و یا عضو هیئت علمی دانشگاه.

ولی شاتل با برگه اشتغال به تحصیل هم سرعت بالاتر میده. بستگی به شرکتش داره.

MILIN3M
02-10-2009, 21:45
شما اول تکلیفت را روشن کن بعد به این مرحله هم میرسیم

اگر داتک میخوای بری که باید بگم متاسفم فقط یا باید شرکتی باشی و یا عضو هیئت علمی دانشگاه.

ولی شاتل با برگه اشتغال به تحصیل هم سرعت بالاتر میده. بستگی به شرکتش داره.
خوب سرعت بالاتر حتی اگه حجمی باشه بهتره از 128 نامحدوده..
.

.
شاتل خوبه بعضی ها میگفتن کلا برداره؟؟

مصطفی جان یه سوال 512 3ماهه با 5 گیگ میشه فکر کنم ماهی 13 تومن همون شاتل اگه یادم باشه...
خوب فکر کنم وقتی 1تا 8 رایگانه میارزه که سرعتت بالاتر باشه نه؟
من کارم دانلوده بیشتر...

amineng
02-10-2009, 21:56
بچه ها 128 یک ماهه از 1 تا7 ص رایگان ترافیک 2.5 قیمت 12800 چطوره؟
128 سه ماهه از 1 تا7 ص رایگان ترافیک 5.5 قیمت 27000 چطور؟

mostafaeshghi
02-10-2009, 21:59
خوب سرعت بالاتر حتی اگه حجمی باشه بهتره از 128 نامحدوده..
.

.
شاتل خوبه بعضی ها میگفتن کلا برداره؟؟

مصطفی جان یه سوال 512 3ماهه با 5 گیگ میشه فکر کنم ماهی 13 تومن همون شاتل اگه یادم باشه...
خوب فکر کنم وقتی 1تا 8 رایگانه میارزه که سرعتت بالاتر باشه نه؟
من کارم دانلوده بیشتر...

نه شاتل شرکت خیلی خوبیه. ولی در مورد اینکه چه سریوسی به دردت میخوره قشنگ تحقیق کن روش محاسبه را هم که یاد گرفتی بشین حساب کن در ماه چقدر میشه و میارزه یا نه!؟

ولی من که تحقیق کردم میبینم دانلود اگربرای فیلم و کنسرت و مستند و موزیک باشه که اشتبباهه چون از این آرشیودارهای میشه خرید و اگر تفحصی تو قیمت این آرشیوها بکنی میبین از پول انترنت و برق و استهلاک سیستم بسیار کمتره و کم دردسرتر.

حالا ابز خودت میدونی. قشنگ فکر کن بعد تصمیم بگیر. ولی همیشه اولین دفعه ی قرارداد را یه ماهه ببند تا حساب کارر دستت بیاد.

MILIN3M
03-10-2009, 08:35
نه شاتل شرکت خیلی خوبیه. ولی در مورد اینکه چه سریوسی به دردت میخوره قشنگ تحقیق کن روش محاسبه را هم که یاد گرفتی بشین حساب کن در ماه چقدر میشه و میارزه یا نه!؟

ولی من که تحقیق کردم میبینم دانلود اگربرای فیلم و کنسرت و مستند و موزیک باشه که اشتبباهه چون از این آرشیودارهای میشه خرید و اگر تفحصی تو قیمت این آرشیوها بکنی میبین از پول انترنت و برق و استهلاک سیستم بسیار کمتره و کم دردسرتر.

حالا ابز خودت میدونی. قشنگ فکر کن بعد تصمیم بگیر. ولی همیشه اولین دفعه ی قرارداد را یه ماهه ببند تا حساب کارر دستت بیاد.
مصطفی جان گفتی 128 سرعتش 16 هه.. 512 یعنی میشه64..... ؟؟
من 128 نامحدود بگیرم..یه ماه استفاده میکنم اگه دیدم خوبه که هیچ اگه نه میرم 512 میکنم نطزت چیه؟

amineng
03-10-2009, 11:45
سلام
ممنون میشم منم راهنمایی کنید

mrfatahi
03-10-2009, 14:38
سلام دوستان
بنده در حال حاظر 128 شارژ کردم از صبانت
یک و نیم سال م هست از صبا استفاده می کنم . ( هم 128 استفاده کردم هم 512 و هم 1024 )
ببینید.تا 5 ماه پیش صبانت سرعت 512 می داد بدون اینکه کسی بدونه ! یعنی سرعت دانلود زیر 90 نبود . بعد سرعت ها رور محدود کرد به 128 و 512 و 1024
الان 128 باید حدود 16-17سرعت دانلود بده که تو بدترین حالت صبانت میده 20.
البته الان 1 هفته س( بعد از تغییر ساعت 31 شهریور ) که دوباره سرعت ها ول شده !! و داره به 128 ها هم حدود 100 میده ! ( خدا خیرش بده )
اما من چون تجربه زیادی دارم گفتم بد نباشه چند تا نکته بگم.
1- اگه با پینگ سرو کار دارید فقط صبانت چون از نظر پهنای باند مخابراتی تو اکثر ایران بهترینه و پینگ درون ایران اون عالیه.(قابل توجه اونایی که گیم آنلاین بازی می کنن)
2- اگه سرعت شبانه براتون مهمه و دانلود زیادی دارید می تونید از صبا از ساعت 3 تا 7 صبح مجانی استفاده کنید و اکانت شبانه هم سرعت 1024 هست و راحت سرعت 110 رو میده مگر اینکه منطقه ی مخابراتی تون واقعا شلوغ و افتضاح باشه.
3- از نظر قیمت زیاد جالب نیست و چون 1 ماهه نداره حدقل باید 3 ماهه شارژ کنی که این یه عیب بزرگه.
4- در حال حاضر بیشتر از یک ساله که قطعی بسیار کمی داشته و از این نظر واقعا خوب بوده.
5- شما اگه نیاز به سرعت بالا داری حتی وقتی 128 هم شارژ کرده باشی با یه کلک ساده می تونی سرعت 1024 ازش بگیری !! چه جوری ؟ به این صورت که چون تا 5 مگابایت اولیه ی دانلود سرعت شما 1024 هست و بعد تشخیص میده که مثلا شما 128 هستی سرعتت رو میکنه 20 کیلوبایت بر ثانیه ، اگه واقعا نیاز داشته باشی اون فایل رو سریعا دانلود کنی می تونی هی دیسکانکت کنی ( به شرط لینک مسقیم بودن ) و هر 5 مگابایت عمل دیسکانکت رو انجام بدی !!! این یه روش برای اونایی که عجله دارن !
6- من با شاتل کار نکردم ولی این رو می دونم که همه ی شرکت ا سرعت های تقریبا مساوی دارند و فقط تنها تفاوت در منطقه ی مخابرات شما و پورت های خالی + پهنای باند مربوطه هست تا بتونید از سرعت داده شده ی شرکت بهترین استفاده رو بکنید.

در آخر هم یک پیشنهاد+تست
دوستانی که می خوان بدونن پهنای باندشون در چه وضعیه این کار رو کنن :
وارد محیط DOS بشید. و بنویسید : ping 4.2.2.4
و عدد میانگین رو ببینید. اگه زیر 200 بود یعنی پینگ شما خوبه ( البته اگه آی پی های داخلی رو پینگ کنید باید زیر 80-85 بده ) و اگه بالای 250-300 بود باید یه کم به فکر اعتراض به مخابراتتون بیفتید. خوبی صبانت اینه که همه تقریبا از نظر پینگ راضی هستن به جز شب ها که میره بالای 2000 به دلیل ترافیک بالا و اشتراکی بودن پهنای باند !

همین وبس....

در ضمن این عکس تست که دوستان خواسته بودن . این سرویس 128 صبا هست که عرض کردم فعلا سرعتش نامحدود شده و تا 110 هم بالا میره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم عکس مربوط به پینگ 4.2.2.4

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برای کوچک کردن تصویر اینجا رو کلیک کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gholam66666
03-10-2009, 16:25
آقا من از کجا بدونم خطم نویز نداره؟

reb
03-10-2009, 19:53
آقا من از کجا بدونم خطم نویز نداره؟
وقتی با تلفن صحبت میکنی اگه خش خش کنه یا صدا صاف نباشه یعنی خطط نویز داره.

GAMELAIN
03-10-2009, 19:58
فقط
نداگستر

archi_R
04-10-2009, 00:15
سلام
كسي از كارا رسانهADSL گرفته؟مي خوام بدونم خوبه يا نه؟اينم سايتشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amineng
04-10-2009, 11:42
سلام
ممنون میشم منم راهنمایی کنید

دوستان کسی راهنمایی نمیکنه؟

وقتی با تلفن صحبت میکنی اگه خش خش کنه یا صدا صاف نباشه یعنی خطط نویز داره.

توی بسته مودم یه اسپیلتر وجود داره که این نویز رو برطرف میکنه
شما مطمئنید این مشکل محسوب میشه؟

mrfatahi
04-10-2009, 13:06
سلام
كسي از كارا رسانهADSL گرفته؟مي خوام بدونم خوبه يا نه؟اينم سايتشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام دوست غزیز
در سایت که اصلا خدماتش مشخص نیست.اما احتمال میدم نماینده ی فروش یک شرکت دیگه باشه
تا تعرفه هاشو نزده نمیشه قضاوت کرد

jigar-tala
04-10-2009, 15:26
نوشته شده توسط amineng [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]
من از خط اشتراکی اصلا خوشم نمیاد ادم 64 داشته باشه ولی خط اختصاصی باشه
من العان 128 4گیگ اختصاصی 30000هزار تومن نا قابل میدم

danielo
04-10-2009, 19:12
من دارم یک adsl 512 میگیرم.از شهر بابلسر.
ایا این شرکت خودش adsl را از شرکتی میگیره ؟
از دوستانی که درشمال هستند میخوام بپرسم.پینگ در شمال خوبه یا بده؟ چون من برای انلاین بازی کردن ps3 میخوامش.
مقدار پینگ بستگی به چه چیزی داره؟
یعنی امکانش هست که adsl 512 پینگ بالایی داشته باشه؟یعنی حتی بالاتر از 400 ؟
تو قراردادش نوشته بود حداکثر استفاده 2گیگ در ماه؟این چه معنی میده؟
ایا منظورش فقط دونلود هست یا اینکه شامل مثلا من وارد یک سایت بشم و یا اینکه ps3 انلاین بازی کنم هم میشه؟
اگه اینطوری مثلا من 1 ساعت انلاین بازی کنم چه قدر هدر میره؟

mrfatahi
04-10-2009, 19:27
من دارم یک adsl 512 میگیرم.از شهر بابلسر.
ایا این شرکت خودش adsl را از شرکتی میگیره ؟
از دوستانی که درشمال هستند میخوام بپرسم.پینگ در شمال خوبه یا بده؟ چون من برای انلاین بازی کردن ps3 میخوامش.
مقدار پینگ بستگی به چه چیزی داره؟
یعنی امکانش هست که adsl 512 پینگ بالایی داشته باشه؟یعنی حتی بالاتر از 400 ؟
تو قراردادش نوشته بود حداکثر استفاده 2گیگ در ماه؟این چه معنی میده؟
ایا منظورش فقط دونلود هست یا اینکه شامل مثلا من وارد یک سایت بشم و یا اینکه ps3 انلاین بازی کنم هم میشه؟
اگه اینطوری مثلا من 1 ساعت انلاین بازی کنم چه قدر هدر میره؟

دوست عزیز من چند سوال شما رو تا جایی که می تونم جواب میدم.
در مورد اینکه شرکت شما نمایندگی فروش هست باید از خودشون بپرسید.
در مورد پینگ هم دوستان شمالی باید نظر بدن اما خب شهر به شهر و منطقه به منطقه فرق می کنه.
اصطلاح پینگ یعنی مدت زمان لازم برای انتقال به محل مورد نر در اینترنت ( سایت ها )
مثلا میگن وقتی سایت یاهو رو پینگ می کنی عدد 210 میلی ثانیه رو بهت نشون میده یعنی این زمان طول کشید تا به این سایت منتقل بشی و طبیعتا هرچه مقدار این عدد کمتر باشه پهنای باند شما بیشتره.
در مورد بازی آنلاین چون من خودم فیفا رو آنلاین بازی میکنم حدود 5 مگابایت ( ارسال و دریافت ) برای هر بازی 90 دقیقه ای محاسبه میشه . از PS3 خبر ندارم اما اون هم زیاد فرقی با فیفا نداره.
حداکثر استفاده هم یعنی شما تو 1 ماه می تونی 2 گیگابایت ارسال و دریافت اطلاعات داشته باشی که البته این جور محدودیت ها فقط تو ایران وجود داره !!
شما هر اقدامی بکنی که دریاف و ارسال اطلاعات از اینترنت داشته باشی دانلود و آپلود محسوب میشه و از حجم شما کم میشه. ( باز کردن سایت - دانلود فایل - بازی آنلاین - آپدیت آنتی ویروس ... )

و نکته آخر : پینگ ارتباطی به سرعت شما نداره . ( 128 - 1024 و ... ) . پینگ مربوط به میزان اشتراکی استفاده شدن همزمان اینترنت در منطقه ی مخابرات شماست.
موفق باشی و امیدوارم به دردت بخوره این اطلاعات.

danielo
04-10-2009, 20:34
لطفا یکی جواب بده

hamid1002
04-10-2009, 20:49
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان

از کسانی که هم از ADSLو هم وایرلس استفاده کردند خواهش میکنم منو راهنمایی کنید به غیر از هزینه خدمات از نظر کیفیت کار کدوم یکی رو پیشنهاد میکنند و لطفا بفرمایید که در وایرلس چه مشکلات عمده ای ممکن است بوجود بیاد من شنیدم که وضع اب و هوا تاثیر مهمی در اختلال این سرویس داره که موقع بارندگی وبرف میشه سرویس اعصاب خوردی این مطلب صحت داره و مودمی هست که از اون بشه هم از سرویس وایرلس و هم ADSL (نه در یک زمان منظورم دستگاه دوکاره است)استفاده کرد که اگه یه وقتی نخواستیم از سرویس وایرلس استفاده کنیم اون تجهیزات روی دستمان بلااستفاده بمونه ودر صورتی که وجود داره لطفا اسم ومدل چندتایی شونو ذکر کنید اگه همراه با قیمت باشه خیلی بهتره

متشکرم

hamid1002
05-10-2009, 12:57
کسی نیست جواب بده

Dr.Hate
05-10-2009, 14:15
دوستان یه سرویس ارزون معرفی کنید

tttmttt
05-10-2009, 19:12
سرويس هاي اقتصاداي شاتل را بگير. مهمتر از ارزوني پشتياني قبل از اينكه درخواست هم بدي برو توي سايتش و در قسمت چت سوال هات را بپرس من خودم از فن آوا گرفتم ولي براي يكي از فاميلها ار شاتل گرفتم خداييش شاتل يك چيز ديگه اي هست حتي اگر گرونتر هم باشه شاتل ميرزه (اگر ميخواي راحت باشي از شاتل بگير)

tttmttt
05-10-2009, 19:13
سلام
من وقتي كه ميخوام كانكت بشم بعضي مواقع ارور 678 ميده و بعضي مواقع ارور 691 ميده و 24 ساعت بود كه وصل نميشد تا الان كه بعد از چند بار ارور 691 دادن بالاخره وصل شد. به نظرتون چه مشكلي هست؟ البته سرعتم يك مقدار خيلي كم بهتر شده كه تستش توي امضام هست. چراغ act مودمم هم از وقتي كه مودم را روشن ميكنم و چراغ استتوس ثابت ميشه حالت چشمك زن پيدا ميكنه در حالي كه من اصلاً به اينترنت وصل نيستم حتي وقتي كامپيوتر خاموشه. مودمم asus am 602 هست و سرويس s2 فناوا دارم.
ممنون

flasher_for_nokia
05-10-2009, 22:29
یه مشکل داشتم ممنون می شم راهنمایی کنین:
isp میگه خط تلفن pcm هست حالا چیکار باید انجام بدم چه راهکاری هست که مشکل خط رو حل کنم

mrfatahi
06-10-2009, 01:19
isp میگه خط تلفن pcm هست حالا چیکار باید انجام بدم چه راهکاری هست که مشکل خط رو حل کنم

سلام . تا جایی که من می دونم PCM قدیمی ترین سیستم تلفن های ثابت است.
فکر می کنم شما باید چند نفری برید مخابرات محلتون و درخواست بدید آپدیت کنن سیستمم رو که این مسئله به کابل برگردون و کندن زمین و اینا .... مربوط میشه... یه کم وقت می بره تازه اگه به درخواستتون رسیدگی کنن.

hamid1002
06-10-2009, 18:20
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان

از کسانی که هم از ADSLو هم وایرلس استفاده کردند خواهش میکنم منو راهنمایی کنید به غیر از هزینه خدمات از نظر کیفیت کار کدوم یکی رو پیشنهاد میکنند و لطفا بفرمایید که در وایرلس چه مشکلات عمده ای ممکن است بوجود بیاد من شنیدم که وضع اب و هوا تاثیر مهمی در اختلال این سرویس داره که موقع بارندگی وبرف میشه سرویس اعصاب خوردی این مطلب صحت داره و مودمی هست که از اون بشه هم از سرویس وایرلس و هم ADSL (نه در یک زمان منظورم دستگاه دوکاره است)استفاده کرد که اگه یه وقتی نخواستیم از سرویس وایرلس استفاده کنیم اون تجهیزات روی دستمان بلااستفاده بمونه ودر صورتی که وجود داره لطفا اسم ومدل چندتایی شونو ذکر کنید اگه همراه با قیمت باشه خیلی بهتره

متشکرم

ببخشید دوستان یعنی خدایی کسی نیست یه راهنمایی کوچولو کنه :41::41::41:

zed2
06-10-2009, 20:40
ببخشید دوستان یعنی خدایی کسی نیست یه راهنمایی کوچولو کنه :41::41::41:
راستش من ipw دارم و نه وایمکس ولی تجروبیاتم با این ipw نشون داده که هوای توفانی تو مسافت های تحت پوشش تاثیر خیلی کمی می زاره ( مگر اینکه خارج از محدوده پوشش باشی که در این صورت تاثیرش بیشتر می شه)
ولی مشکل بیشتر در دید است که در جاهایی که ساختمان های بلند در جهت دید انتن هست قدرت سیگنال رو کم می کنه
تا به حال من تو سایت شرکتی ندیدم که دستگاهی که دو نوع رو پشتیبانی که ارائه کرده باشه چون بی سیم ها معمولا بالای 100 هزار تومن قیمت داره و معمولا هم خود شرکت های ارائه کننده سرویس بی سیم این دستگاه هارو می دن .

ashkan_mc
06-10-2009, 22:01
درود به دوستان گرامی ...

من به خاطر شرایطی که دارم مجبورم از شرکت اوراکل سرویس بگیرم ... می خواستم ببینم کسی تجربه ای در مورد این شرکت داره یا نه ؟؟
ممنون

ebinem173
07-10-2009, 00:19

سلام . تا جایی که من می دونم PCM قدیمی ترین سیستم تلفن های ثابت است.
فکر می کنم شما باید چند نفری برید مخابرات محلتون و درخواست بدید آپدیت کنن سیستمم رو که این مسئله به کابل برگردون و کندن زمین و اینا .... مربوط میشه... یه کم وقت می بره تازه اگه به درخواستتون رسیدگی کنن.

به نظر من بهترین راه اینه که یه خط دیگه بخری که pcm نباشه

hamid1002
07-10-2009, 06:59
راستش من ipw دارم و نه وایمکس ولی تجروبیاتم با این ipw نشون داده که هوای توفانی تو مسافت های تحت پوشش تاثیر خیلی کمی می زاره ( مگر اینکه خارج از محدوده پوشش باشی که در این صورت تاثیرش بیشتر می شه)
ولی مشکل بیشتر در دید است که در جاهایی که ساختمان های بلند در جهت دید انتن هست قدرت سیگنال رو کم می کنه
.

با تشکر ازشما دوست گرامی
این سرویسی که شما از اون استفاده میکنید از نظر قدرت سیگنال چقدر با وایرلس تفاوت داره وکلا بنظر شما ای دی اس ال بهتره یا وایرلس
متشکرم

USB
07-10-2009, 09:18
دوستان سلام حدود 4-5 ماهی میشه صبانت به خودش و کاربرانش گند زده رفته . هر روز قطعی . من الان نزدیک به 50 باز زنگ زدم شرکتشون که آقا سرعت من 128 هست ولی دانلود به من 6 کیلوبایت میده میگن بررسی میکنیم ولی گور پدرشون هیچ غلطی نمیکنن.

کسی ازیدونه مخابرات حضرتی شیراز به جز صبانت چی ساپورت میکنه !
تعریف شاتل رو زیاد شنیدم

gh.moghimi
07-10-2009, 09:22
سلام دوستان،
چند وقتيه دنبال نسخه64 بيتي نرم افزارDigsailent ميگردم،ميتمنيد راهنماييم كنيد؟

ashkan_mc
07-10-2009, 13:36
درود به دوستان گرامی ...

من به خاطر شرایطی که دارم مجبورم از شرکت اوراکل سرویس بگیرم ... می خواستم ببینم کسی تجربه ای در مورد این شرکت داره یا نه ؟؟
ممنون

بچه ها کسی آمار اوراکل رو نداره ؟؟؟ :41:

ahriman323
07-10-2009, 14:10
دوستان سلام حدود 4-5 ماهی میشه صبانت به خودش و کاربرانش گند زده رفته . هر روز قطعی . من الان نزدیک به 50 باز زنگ زدم شرکتشون که آقا سرعت من 128 هست ولی دانلود به من 6 کیلوبایت میده میگن بررسی میکنیم ولی گور پدرشون هیچ غلطی نمیکنن.

کسی ازیدونه مخابرات حضرتی شیراز به جز صبانت چی ساپورت میکنه !
تعریف شاتل رو زیاد شنیدم
من که دو سال پیش از دست صبانت راحت شدم و امدم شاتل!:31::27:
شاتل - پارس انلاین- همیارنت

شاتل هم جدیدا مرکز حضرتی را ساپورت میکنه!
اگه خواستی شاتل بگیری بگو تا بهت کارت تخفیف هم بدم!

Dr.Hate
07-10-2009, 15:48
سرويس هاي اقتصاداي شاتل را بگير. مهمتر از ارزوني پشتياني قبل از اينكه درخواست هم بدي برو توي سايتش و در قسمت چت سوال هات را بپرس من خودم از فن آوا گرفتم ولي براي يكي از فاميلها ار شاتل گرفتم خداييش شاتل يك چيز ديگه اي هست حتي اگر گرونتر هم باشه شاتل ميرزه (اگر ميخواي راحت باشي از شاتل بگير)

اسیاتک رو میشه با 10 تومن شارژ کرد هر چند یک گیگ هست و شبانه هم نداره این کمترین قیمتش 13900 هست دیگه آره؟
یه چیز خیلی ارزونتر سراغ ندارید ؟ :D
مثلا 64 ده تومن نامحدود

ahriman323
07-10-2009, 17:09
اسیاتک رو میشه با 10 تومن شارژ کرد هر چند یک گیگ هست و شبانه هم نداره این کمترین قیمتش 13900 هست دیگه آره؟
مثلا 64 ده تومن نامحدود

میتونی اکو 128 3 ماهه بگیری با 5 گیگ حجم29900 که اگه حسابش کنی ماهی 9900 در میاد!
من هم اکو 128 3ماهه میگیرم ولی 512 بستن! بعدش هم ممکنه مثل خیلی ها 512 ببندن برات!

Glad Boy
07-10-2009, 21:12
سلام دوستان

من یه سوال برام پیش اومده که فکر می کنم باید اینجا بپرسم .

می خواستم بدونم سرویس دهنده های اینترنت پر سرعت می تونن متوجه بشن که یوزرشون مثلا توی چه سایت هایی رفته و یا مثلا از چه ای میل هایی استفاده کرده . بیشتر منظورم نمایندگی هاشون هستش . مثلا نمایندگی که من از اون یوزره یکی از شرکت های اینترنت پر سرعت شدم می تونه همچین کارایی بکنه !؟

ممنون میشم راهنمایی کنید . :10:

mrfatahi
07-10-2009, 21:23
سلام دوستان

می خواستم بدونم سرویس دهنده های اینترنت پر سرعت می تونن متوجه بشن که یوزرشون مثلا توی چه سایت هایی رفته و یا مثلا از چه ای میل هایی استفاده کرده . بیشتر منظورم نمایندگی هاشون هستش . مثلا نمایندگی که من از اون یوزره یکی از شرکت های اینترنت پر سرعت شدم می تونه همچین کارایی بکنه !؟

سلام.
والا نمایندگی اصلا اختیارات زیادی نداره. پول رو از شما می گیره و به شرکت میده. همین
مطمئنا اون نمی تونه کنترل کنه چون فقط یک رابط هست.

اما شرکت اصلی مطمدنا LOG هایی رو ذخیره می کنند که یه جورایی در صورت نیاز بهش دسترسی پیدا کنن.

Dr.Hate
08-10-2009, 10:09
میتونی اکو 128 3 ماهه بگیری با 5 گیگ حجم29900 که اگه حسابش کنی ماهی 9900 در میاد!
من هم اکو 128 3ماهه میگیرم ولی 512 بستن! بعدش هم ممکنه مثل خیلی ها 512 ببندن برات!

1-7 رایگانه؟
سرعت رایگان چقدره (دانلود)؟
5 گیگ تموم شه باید واسه هر گیگ 9 تومن بدیم؟

64 نامحدود 10 تومن سراغ نداری؟

ahriman323
08-10-2009, 10:39
1-7 رایگانه؟
سرعت رایگان چقدره (دانلود)؟
5 گیگ تموم شه باید واسه هر گیگ 9 تومن بدیم؟

64 نامحدود 10 تومن سراغ نداری؟
اره 1 تا7 رایگانه!
اگه 128 ببندن همون سرعت 128(16)اگر هم 512 ببندن 64حدودا
اره!
نه! 64 نامحدودart home شاتل هست 19 تومان!

wichidika
08-10-2009, 12:05
سلام دوستان

اگه بخواهند ميتونن بالاخره يكجا همه فعايتهاي كاربر ار ذخيره ميكنند كه اگر يه روز كاربر روداري كرد
گيرش بندازند عليه ش بتونند مدرك ارائه كنند.
اصلاً جزو قانون كه pap ها isp ها بايد فعاليت كاربر را ضبط كنند تا هروقت مقام قضايي خواست مثل آبخوردن
دودستي تقديمش كننند

Hamid Reza
08-10-2009, 23:20
مثلا 64 ده تومن نامحدود

نه دیگه اینجا ایرانه

از این خبرا نیست

البته یه زمانی میشد با 10 تومن گرفت

در ضمن شاتل 100 برابر آسیاتک میرزه چون شبانه داره :D

آسیاتک 10 تومن میدی واسه 1 گیگ

ولی شاتل کلی میشه دانلود کرد

سلام دوستان

کلیه کارای شما توی اینترنت ثبت میشه

البته فقط با دستور قضایی میشه بررسی کرد

خود شرکت حق نداره چک کنه مال کاربرا رو

تنها مورد خلاف هم فعالیتهای سیاسی و غیراخلاقی توی نت هست

البته بازدید از سایتهای سیاسی یا غیراخلاقی مشکلی ایجاد نمیکنه :31:

mostafa_360
09-10-2009, 11:07
شرمنده من تازه واردم.من ساکن تهران و منطقه ی مخابراتی الغدیر هستم.می خواستم adsl بگیرم به نظر شما برای منطقه ی مخابراتی من کدام سرویس دهنده بهتره؟می خواهم هم کیفیت خوبی داشته باشه و هم قیمت مناسبی داشته باشه.نظر خودم روی صبانت هستش نظر شما چیه؟
ممنون می شم راهنمایی کنید.

Hamid Reza
09-10-2009, 11:15
شرمنده من تازه واردم.من ساکن تهران و منطقه ی مخابراتی الغدیر هستم.می خواستم adsl بگیرم به نظر شما برای منطقه ی مخابراتی من کدام سرویس دهنده بهتره؟می خواهم هم کیفیت خوبی داشته باشه و هم قیمت مناسبی داشته باشه.نظر خودم روی صبانت هستش نظر شما چیه؟
ممنون می شم راهنمایی کنید.

لطفا پیش شمارتون رو اعلام کنید تا راهنمایی کنن دوستان :31:

ICEBOYS
09-10-2009, 12:04
ُسلام

ما تو سر کارمون اینترنت پرسرعت داریم

آیا برنامه ای یا سایتی هست که بشه باهاش سرعت واقعی اینرنت را فهمید

سرعت دانلود من گاهی تا 90 الی 100 هم میرسه

و اینکه میخوام بدونم این اینترنت که ما داریم برای کدوم شرکت هست ؟؟؟؟

meysam_r_ok
09-10-2009, 12:08
سلام
من انقلابم
پیش شمارمم 6659 هست
یه سرویس میخوام که سرعت دانلودش از 10 کمتر نباشه
قیمتش هم حدود 20 باشه (هرچی کمتر باشه بهتره)
لطفا یکی بگه کدوم سرویس برای من بهتره
ترجیحا نا محدود باشه و حجمی نباشه
ممنون میشم

FeelGood
09-10-2009, 12:17
ُسلام

ما تو سر کارمون اینترنت پرسرعت داریم

آیا برنامه ای یا سایتی هست که بشه باهاش سرعت واقعی اینرنت را فهمید

سرعت دانلود من گاهی تا 90 الی 100 هم میرسه

و اینکه میخوام بدونم این اینترنت که ما داریم برای کدوم شرکت هست ؟؟؟؟
میتونی از این سایت استفاده کنی.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Hamid Reza
09-10-2009, 12:47
سلام
من انقلابم
پیش شمارمم 6659 هست
یه سرویس میخوام که سرعت دانلودش از 10 کمتر نباشه
قیمتش هم حدود 20 باشه (هرچی کمتر باشه بهتره)
لطفا یکی بگه کدوم سرویس برای من بهتره
ترجیحا نا محدود باشه و حجمی نباشه
ممنون میشم

منطقه شما تمام سرویس دهنده ها تقریبا سرویس میدن

اما باید ببینین دوم پورت خالی داره

نامحدود تا 20 تومن 64 میشه :31:

128 نامحدود هم کمی گرون تر در میاد 25 26

ولی به نظرم بهتره حجمی بگیری و دانلود رو بزاری واسه شب

مثلا اگه حجمی شاتل بگیری

حدود 2 3 گیگ تو ماه واسه وب گردی داری

شبانه هم میتونی 5 ساعت فکر کنم دانلود کنی مجانی

2 تا 7

بازم اگه سوالی بود در خدمتم:31:

meysam_r_ok
09-10-2009, 18:36
بعد این حجمی که میگین شبا رایگانه سرعت دانلودش حد اقل و حد اکثر چقدره؟
سرعت دانلود 64 نامحدود حداقل و حد اکثر چقدره؟
و پر سرعت ترین 64 نامحدود رو باید از چه شرکتی بگیرم؟

ممنون میشم جواب بدین

mrfatahi
09-10-2009, 20:10

ممنون میشم جواب بدین

دوست عزیز
شبانه ها اصولا سرعت بالایی دارن ولی چون ترافیک میره بالا و پهنای باند اشتراکی هست یه کم سرعت کم میشه.
مثلا شرکت صبانت شبانش 1024 هست ولی اگه شلوغ شه سرعت به 80 -7- کیلوبایت می رسه . البته من شنیدم شبانه تو خیلی از مناطق تهران خوبه سرعتش و همین حدود هست ولی اگه چهنای باندت خیلی مشغول باشه به 15-20 هم میرسه. البته این در مورد صبانت صادقه بقیه شرکت ها رو نمی دونم.

درمورد سرعت 64 جدیدا شرکت ها اصلا ارائه نمی دن اما اگه هم باشه حدود سرعت 8 کیلوبای ت بر ثانیه هست دانلودش

دوستان می تونن بیشتر کمکت کنن

hadi_gamer
09-10-2009, 21:00

ممنون میشم جواب بدین
بهترین 64 برای شاتل که سرعت دانلودش روی 9 و 10 هست.پینگ خوبی هم داره.

meysam_r_ok
10-10-2009, 00:48
به نظر شما برای دانلود حجمای بالا مثل فیلم و سریال با تورنت کدوم سرویس بهتره؟
این جوری که معلومه فکر کنم حجمی بهتر باشه نه؟
بعد این سرویسای حجمی شباش که رایگانه همه سرویساش یه سرعت داره یا نه ؟یعنی اگه 512 بگیری و بخای شب دانلود کنی سرعتش بیشتر از 128؟یا اینکه نه شبا سرعت همشون مساوی میشه؟
بعد من یه بار شنیدم که به خونه بیشتر از 128 نمیدن ... یعنی 512 رو برای استفاده تو خونه نمیدن .درسته؟

mrfatahi
10-10-2009, 02:52
به نظر شما برای دانلود حجمای بالا مثل فیلم و سریال با تورنت کدوم سرویس بهتره؟
این جوری که معلومه فکر کنم حجمی بهتر باشه نه؟
بعد این سرویسای حجمی شباش که رایگانه همه سرویساش یه سرعت داره یا نه ؟یعنی اگه 512 بگیری و بخای شب دانلود کنی سرعتش بیشتر از 128؟یا اینکه نه شبا سرعت همشون مساوی میشه؟
بعد من یه بار شنیدم که به خونه بیشتر از 128 نمیدن ... یعنی 512 رو برای استفاده تو خونه نمیدن .درسته؟

در مورد اینکه 128 به بالا نمی دن که الان دیگه گیر نمیدن.کافیه جواز کسب یا یک کارت دانشجویی ببری ! ؟( در مورد صبانت عرض می کنم ) بقیه ی شرکت ها هم سخت گیری قبل رو ندارن.
الان 128 صبانت ماهی 13 هزار تومن سرعتش زیر 20 نمیاد و الان 1 ماهه 128 صبانت شده 1024 و سرعت دانلود 110 کلوبایت بر ثانیه میده.
اما نکته اینجاست که اونا کاری ندارن شما 129 گرفتی یا 1024 ، برای شبانه یک اکانت مشترک هست که 1024 هست حتی اگه اکانت شما 128 باشه !
من به شخصه شبی 1 و نیم گیگ دانلود می کنم به طور رایگان

mostafa_360
10-10-2009, 09:09
لطفا پیش شمارتون رو اعلام کنید تا راهنمایی کنن دوستان :31:

من پیش شمارم 3372 هستش.نظر خودم روی صبانت هستش به نظر شما بهترین ارائه دهنده ی خدمات adsl برای خط من چیه؟
هم کیفیت خوبی داشته باشه و هم قیمت مناسبی داشته باشه.
مرسی از راهنماییتون.

meysam_r_ok
10-10-2009, 12:14
در مورد اینکه 128 به بالا نمی دن که الان دیگه گیر نمیدن.کافیه جواز کسب یا یک کارت دانشجویی ببری ! ؟( در مورد صبانت عرض می کنم ) بقیه ی شرکت ها هم سخت گیری قبل رو ندارن.
الان 128 صبانت ماهی 13 هزار تومن سرعتش زیر 20 نمیاد و الان 1 ماهه 128 صبانت شده 1024 و سرعت دانلود 110 کلوبایت بر ثانیه میده.
اما نکته اینجاست که اونا کاری ندارن شما 129 گرفتی یا 1024 ، برای شبانه یک اکانت مشترک هست که 1024 هست حتی اگه اکانت شما 128 باشه !
من به شخصه شبی 1 و نیم گیگ دانلود می کنم به طور رایگان

آقا واقعا ممنون که جواب میدین
فقط یه سوال دیگه
این 3 گیگ وبگردی یعنی چی؟
من حدس میزنم که هر یه ساعتی که توی اینتر نت وبگردی کنی نهایتا 20 مگ رسیو میکنی
به عبارتی 3 گیگ میشه یه چیزی حدود 150 ساعت وبگردی ... یعنی در ماه میشه روزی 5 ساعت درسته؟
یعنی وقتی میگن 3 گیگ محدودیت حجمی یعنی در ماه روزی 4 یا 5 ساعت میشه وبگردی کرد .درسته؟
آقا این سوالو جواب بدین واقعا ممنون میشم

mrfatahi
10-10-2009, 12:31
آقا واقعا ممنون که جواب میدین
فقط یه سوال دیگه
این 3 گیگ وبگردی یعنی چی؟
من حدس میزنم که هر یه ساعتی که توی اینتر نت وبگردی کنی نهایتا 20 مگ رسیو میکنی
به عبارتی 3 گیگ میشه یه چیزی حدود 150 ساعت وبگردی ... یعنی در ماه میشه روزی 5 ساعت درسته؟
یعنی وقتی میگن 3 گیگ محدودیت حجمی یعنی در ماه روزی 4 یا 5 ساعت میشه وبگردی کرد .درسته؟
آقا این سوالو جواب بدین واقعا ممنون میشم

خواهش می کنم.
3 گیگ محدودیت دریافت و ارسال اطلاعات شما در یک ماه هست اعم از :
مشاهده ی سایت - دانلود - آپلود - آپدیت آنتی ویروس - آپدیت ویندوز - بازی آنلاین ......
یعنی جمع Sent و Recieve هربار اتصال.
والا من روزی 7 ساعت حدودا آنلاین هستم و حدود 100 مگ در روز استفاده می کنم.

بستگی به کار کردن داره اما روزی 100 مگ واقعا بیشترین مقدار وبگردی هست مگر اینکه دانلود زیادی توی روز داشته باشی که من پیشنهاد نمی کنم.

ضمنا محدودیت فقط حجمی هست نه زمانی . شما 24 ساعت آنلاین باش مهم نیست.

meysam_r_ok
10-10-2009, 14:44
خواهش می کنم.
3 گیگ محدودیت دریافت و ارسال اطلاعات شما در یک ماه هست اعم از :
مشاهده ی سایت - دانلود - آپلود - آپدیت آنتی ویروس - آپدیت ویندوز - بازی آنلاین ......
یعنی جمع Sent و Recieve هربار اتصال.
والا من روزی 7 ساعت حدودا آنلاین هستم و حدود 100 مگ در روز استفاده می کنم.

بستگی به کار کردن داره اما روزی 100 مگ واقعا بیشترین مقدار وبگردی هست مگر اینکه دانلود زیادی توی روز داشته باشی که من پیشنهاد نمی کنم.

ضمنا محدودیت فقط حجمی هست نه زمانی . شما 24 ساعت آنلاین باش مهم نیست.

شما همین 128 و 3 گیگ حجمی صبانتو گرفتین دیگه درسته؟ همین 13 تومنیه دیگه نه؟

meysam_r_ok
10-10-2009, 15:19
آقا این که پرتاش اینجا پر شده که ...زرششششششششششششک
حالا چیکار کنم؟
توی سایتش نوشته باید برم توی لیست انتظار...
یعنی کی نوبتم میشه؟

mrfatahi
10-10-2009, 16:02
آقا این که پرتاش اینجا پر شده که ...زرششششششششششششک
حالا چیکار کنم؟
توی سایتش نوشته باید برم توی لیست انتظار...
یعنی کی نوبتم میشه؟

آره . من 128 3 گیگ صبانت شارژ می کنم نزدیک 2 ساله ( البته 512 و 1024 هم بعضی ماه ها گرفتم )

منظورت صبانته که پورتاش پره ؟
اگه اینطوره زیاد به فکر نباش که نوبتت بشه .. برو سراغ شرکت های دیگه که من غیر از صبانت فقط بهت شاتل رو پیشنهاد می کنم. البته از قیمت هاش خبری ندارم.

mahdokht1364
10-10-2009, 21:33
سلام دوستان
من یه چیزی می خوام دور و بر 15-16 تومن در ماه،برای منطقه ی جنت آباد شمالی.این ور اون ور خوندم یا شنیدم که صبانت و داتک دزدی زیاد می کنند و پشتیبانی خیلی بدی دارند!آیا این درسته؟
ظاهرا شاتل از همه بهتره ولی دیگه اکانت اکونومیک نمی ده و ارزون تریت اکانت ویژش هم 19 تومن و 64 کیلو هست که خیلی کم سرعته.احتیاجی به نا محدود ندارم ولی اگه دانلود شبانه داشته باشه خوبه.
چی پیشنهاد می کنید؟

Armin.ASD97
11-10-2009, 19:21
سلام
می خواستم بدونم سرویس 512 کیلوبایت سرعت دانلودش چقدره؟(من تو یزدم)
چه سرعتی رو پیشنهاد می کنید؟
مقدار محدودیتش چقدر باشه؟(حجم استفاده)
من تا حد متوسط با دانلود سر وکار دارم می خواستم بدونم چی پیشنهاد می کنید.
اینجا فقط یه شرکت پیشگامان کویر هست که ای دی اس ال میده اونم هزینه هاش واقعا بالاست.(اصلا هیچ سرویسی که محدودیت استفاده نداشته باشه نداره.)
من اصلا وارد نیستم و ممنون میشم جوابمو بدین.

jamy_khoshtip
11-10-2009, 20:39
آقا لایزر دانلود شبانه رایگان داره !؟!؟!؟!

mrfatahi
11-10-2009, 22:59
سلام
می خواستم بدونم سرویس 512 کیلوبایت سرعت دانلودش چقدره؟(من تو یزدم)
چه سرعتی رو پیشنهاد می کنید؟
مقدار محدودیتش چقدر باشه؟(حجم استفاده)
من تا حد متوسط با دانلود سر وکار دارم می خواستم بدونم چی پیشنهاد می کنید.
اینجا فقط یه شرکت پیشگامان کویر هست که ای دی اس ال میده اونم هزینه هاش واقعا بالاست.(اصلا هیچ سرویسی که محدودیت استفاده نداشته باشه نداره.)
من اصلا وارد نیستم و ممنون میشم جوابمو بدین.

سلام. سرعت 512 یعنی حدود 60 الی 75 کیلوبایت بر ثانیه . حالا شرکت های ارائه دهنده ی ای دی اس ال چقدر به این سرعت نزدیک باشند نمی دونم ( بالاتر یا پایین تر ) اما صبانت رو که خودم استفاده می کنم رو عرض می کنم که سرویس 512 اون حدود 85 کیلوبایت بر ثانیه تا 100 سرعت داره.
محدودیت هم برای استفاده ی معمولی از اینترنت میتونه 2 تا 3 گیگ در ماه باشه.
در مورد شرکت مورد نر شما و شهر یزد هم دوستان دیگه می تونن نظر بدن چون آشنایی ندارم.

mostafa_360
12-10-2009, 06:19
من پیش شمارم 3372 هستش.نظر خودم روی صبانت هستش به نظر شما بهترین ارائه دهنده ی خدمات adsl برای خط من چیه؟
هم کیفیت خوبی داشته باشه و هم قیمت مناسبی داشته باشه.
مرسی از راهنماییتون.

کسی نبود جواب ما رو بده؟؟

mrfatahi
12-10-2009, 10:19
کسی نبود جواب ما رو بده؟؟

دوست عزیز شما مرکز تلفن الغذیر هستید ؟
اگه اینطور باشه باید بگم دوستان من در این مرکز هم شاتل دارند و هم صبانت و از هر دو کاملا راضی هستند.

meysam_r_ok
12-10-2009, 12:07
سلام
آقا اگه کسی از سرویسای اقتصادی شاتل خبر داره لطفا جواب بده
1- سرعت دانلود سرویس حجمی 128 در ساعت 1 تا 7 صبح که رایگان میشه چقدره؟
یعنی شبا که رایگان میشه با چه سرعتی دانلود میکنه و در طول یه شب تقریبا چقدر حجم میشه دانلود کرد؟

orgimagi
12-10-2009, 14:17
سلام خدمت تمامي دوستان مي خواستم يه سوال داشته باشم

اقا ما قبلا 128 صبانت استفاده ميكرديم line rate up strem 512 بود و downstrem 1024 بود
ولي الان كه 512 صبانت استفاده ميكنم هم همين اعداد هست ميخواستم ببينم كه مشكلي وجود داره ؟

mohsen121
12-10-2009, 23:53
دوستاني كه صبانت 128 دارن سرعت شبانه اش چند مي ده. برا من كه بالاتر از 80 نميره

mrfatahi
13-10-2009, 00:14
دوستاني كه صبانت 128 دارن سرعت شبانه اش چند مي ده. برا من كه بالاتر از 80 نميره

دوست عزیز سرعت شبانه هیچ ربطی به سرویس مورد نظر شما نداره. چه 128 چه 512 داشته باشی اکانت شبانه ی صبانت 1024 هست ( 1 مگ ) . و سرعت دانلود بستگی به میزان استفاده ی همزمان توی منطقه ی مخابراتی شما داره. یک جا خیلی شلوغ هست سرعت 40-50 هست یک جا خلوت تر و سقف سرعت که 120 هست رو میگیره. اما به طور میانیگن شما سرعت خوبی- 80 - رو دارید دریافت می کنید.

Delkook
13-10-2009, 11:10
آقا یکی میتونه ما رو راهنمایی کنه از چه شرکتی سرویس بگیریم؟ اینم از شانس ماست, از سپنتا اومدیم بیرون حالا هر شرکتی زنگ میزنم میگه ظرفیت تو مخابرات توحید پر شده! آسیاتک , شاتل , صبانت میگن پرشده.. سپنتا هم که دیگه نمیگیرم. دیگه چه شرکتی خوب هست؟! البته اگه جا باشه!:13:

good_messi
13-10-2009, 11:40
یه سوال
وقتی شما اینتزنت بدون محدودیت حجمی میگیری و هزینه سه ماه رو میدی تا پایان سه ماه میتونی 24 ساعته ازش استفاده و فایل دانلود کنی؟
شرمنده ما تاره کاریم باید یاد بگیریم دیگه

meysam_r_ok
13-10-2009, 14:45
یه سوال
وقتی شما اینتزنت بدون محدودیت حجمی میگیری و هزینه سه ماه رو میدی تا پایان سه ماه میتونی 24 ساعته ازش استفاده و فایل دانلود کنی؟
شرمنده ما تاره کاریم باید یاد بگیریم دیگه

بله دوست عزیز همینطوره.

آقا یه فکری به حال ما توحیدیای بدبخت بکنید. ما چه خاکی تو سرمون کنیم؟
بابا همه ی شرکتا اینجا پورتاشون پره.

vahid_civil
13-10-2009, 19:00
بله دوست عزیز همینطوره.

آقا یه فکری به حال ما توحیدیای بدبخت بکنید. ما چه خاکی تو سرمون کنیم؟
بابا همه ی شرکتا اینجا پورتاشون پره.

اتفاقا منم الان اومدم واسه دوستم دنبال یک شرکت خوب بگردم تو این منطقه !
خودم آسیاتک دارم خیلی هم راضی هستم . ولی این رفیقه ما بهش نمیدن میگن پر شده .
صبانت هم که قیمتاش نزدیک به آسیاتکه اونم پره مثل اون .
خودش الان داتک داره 512 حجمی . پول خونشون رو میگیرن ! هر گیگ 6 هزار تومن !!

شاتل 128 که گذاشته تو سرویس آرتش سرعت دانلودش 60 هست یا همون 16 ؟ (آرت1 )

من یک سرویس حجمی میخام برای 6643 که سرعتش بالا باشه مثلا 512 و هزینه گیگ هاش کم باشه .
یه چیزی مثل آسیاتک . سراغ دارین ؟

mah_di
14-10-2009, 01:06
سلام دوستان

من برای اولین بار است که می خواهم ADSL بگیرم. در منطقه ما این 4 شرکت سرویس ADSL می دهند:
فن آوا - شاتل - آسیا تک - داتک

شما کدام شرکت را پیشنهاد می کنید؟ کدام پشتیبانی بهتری دارد؟
یک ماهه بگیرم یا سه ماهه ؟

متشکرم :)

inter mirifica
14-10-2009, 09:44
من كه خودم از شركت آسيا تك گرفتم ولي در كل راضي نيستم... حجمو ميخوره!!

mostafaeshghi
14-10-2009, 11:37
سلام دوستان

من برای اولین بار است که می خواهم ADSL بگیرم. در منطقه ما این 4 شرکت سرویس ADSL می دهند:
فن آوا - شاتل - آسیا تک - داتک

شما کدام شرکت را پیشنهاد می کنید؟ کدام پشتیبانی بهتری دارد؟
یک ماهه بگیرم یا سه ماهه ؟

متشکرم :)

دوست عزیز شما اول سرویسهای این شرکتها را ببین . با توجه به نیازها مقدار هزینه ای که توانایی پرداختش را دارید و انتظاراتتون بگید که دوستان کمکتون کنند.

پشتیبانی داتک خوبه ولی خیلی با هم نوفیر ندارند. تا شما مشکلی نداشته باشید به پشتیبانی نیازی نیست. انتظراتتون واجبتره.

قرار داد اولیه شدیدا 1 ماهه توصیه میشه تا کیفیت و قلهای شرکت ارزیابی شود و اگر راضی بودید 2مرتبه تمدید کنید نه اینکه 3 ماهه ببندید و پشیمون بشید حدایی نکرده.

imansham
14-10-2009, 15:00
اين صبانت كه خيلي مزخرف شده !!!!!!!!!!!!

mrfatahi
14-10-2009, 17:20
اين صبانت كه خيلي مزخرف شده !!!!!!!!!!!!

:31: خیلی آتیشی هستی . صبانت سرعت دانلود رو کرده 1024 برای همه ! ( 1 ماهی هست ) حتی اگه 128 شارژ کرده باشی . حالا چی شده که انقدر قاطی هستی ؟:20:

mj_heydari
16-10-2009, 23:11
دوستان 256 پارس انلاین رو چند دانلود میده ؟
میخوام 256 بگیرم ..

الان با شاتل 192k دارم و رو 29k بهم دانلود میده !ماهی 37 تومن البته !شاتل قطعی اش خیلی خیلی کمه ولی خوب زیادی گرونه و 17 گیگ ترافیک هم اصلا به دردم نمیخوره ..همون 8گیگ پارس انلاین زیاد هم هست

ashkan_mc
17-10-2009, 14:49
دوستان تو رو خدا یکی کمک کنه ... من برای یه نفر میخوام از مرکز آزادگان سرویس ADSL بگیریم ... تا حالا 5 -6 تا شرکت زنگ زدم همه میگن پورت نداریم ...

راهش چیه ؟؟؟ چیکار کنم ؟؟ :(

fmps
17-10-2009, 16:04
سلام دوستان
من تو شهرستان هستم و الان هم ار dial up استفاده میکنم
و می خوام adsl 64 ببندم
نظرتون چیه؟
البته اینجا 64 ماهی 20 هزار تومنه
الان ارزش داره که ببندم ؟
فرق 64 یا dial up محسوسه یا خیلی فرق نداره؟

MILIN3M
17-10-2009, 21:54
من امروز 128 زو وصل کردن .چچقزه خوفه از دایال اپ

meysam_r_ok
18-10-2009, 11:31
سلام دوستان
من تو شهرستان هستم و الان هم ار dial up استفاده میکنم
و می خوام adsl 64 ببندم
نظرتون چیه؟
البته اینجا 64 ماهی 20 هزار تومنه
الان ارزش داره که ببندم ؟
فرق 64 یا dial up محسوسه یا خیلی فرق نداره؟

دوست عزیز بستگی داره
اگه منطقه ی مخابراتی شما خلوت باشه نهایتا سرعت دانلودتون به 20 میرسه
اما اگه شلوغ باشه کم کم به 4 یا 5 میرسه
به طور متوسط سرعت دانلود شما در و ضعیت عادی یه چیزی بین 7 تا 10 هست
به نظر من اگه سرویس حجمی بگیری بهتره . هم ارزون تر در میاد هم میتونی بیشتر دانلود کنی
ولی اگه دانلود نداری و قیمت دیال آپ ساعتی 200 تومن بیشتر نیست توی شهرستانتون همون دیال آپ خوبه
چون معمولان توی شهرستان ها قیمت دیال آپ زیاد هست ساعتی 300 تومنه حدودا
کلا 64 با دیال آپ فرق چندان زیادی نداره

meysam_r_ok
18-10-2009, 11:42
دوستان تو رو خدا یکی کمک کنه ... من برای یه نفر میخوام از مرکز آزادگان سرویس ADSL بگیریم ... تا حالا 5 -6 تا شرکت زنگ زدم همه میگن پورت نداریم ...

راهش چیه ؟؟؟ چیکار کنم ؟؟ :(

اگه شاتلو داتکو پارس آنلاین و صبانتو ... پره و نمیخای از شرکتای دیگه که عمدتا گلابی تشریف دارن سرویس بگیری
تنها راهت صبره
میری توی لیست به محظ خالی شدن پرت و رسیدن نوبتتون با شما تماس گرفته میشه
تازه دلتونم صابون نزنید که پرت اضافه میکننا نه
در واقع وقتی نوبت شما میشه که یه نفر یا از این سرویس خارج شه که پرت خالیشو میدن به شما یا نه یه نفر به موقع شارژ نکنه که خود شرکت کیکش میکنه و یه یوزر دیگه رو به جاش عضو میکنه
باید تماس بگیری ببینی شرکت چی میگه

meysam_r_ok
18-10-2009, 11:51
دوستان 256 پارس انلاین رو چند دانلود میده ؟
میخوام 256 بگیرم ..

الان با شاتل 192k دارم و رو 29k بهم دانلود میده !ماهی 37 تومن البته !شاتل قطعی اش خیلی خیلی کمه ولی خوب زیادی گرونه و 17 گیگ ترافیک هم اصلا به دردم نمیخوره ..همون 8گیگ پارس انلاین زیاد هم هست

آقا من از یه نفر شنیدم که از شاتل بخای بری یه شرکت دیگه باید یه مودم دیگه بگیری
نمیدونم مثل اینکه میگفت شاتل فقط با یه نوع مودم خاص کار میکنه
حالا شما خودت تحقیق کن ببین جریان چیه؟
سرعت 256 هم حدس میزنم یه چیزی حدود 40 تا 45 باشه
دوستانی که پارس آنلاین دارن باید نظر بدن
آخه نیست ایران همه چیش شهر هرته اینه که 256 شاتل با 256 پارس آنلاین با 256 صبانت زمین تا آسمون با هم فرق دارن
یارو میاد پول 256 میگیره سرعت دانلود سرویسش از 20 هم کمتره
اینه که باید حتما یه نفر که پارس آنلاین 256 داره نظر بده

tohidkh
18-10-2009, 11:52
سلام.

قابل توجه کسانی که از صبانت و پارس آنلاین استفاده میکنن....

سرعت کدوم شهرها رفته روی 2 مگ؟؟؟

در تبریز 2 مگ شده....

اگه در شهرهای دیگه هم بر همین رواله لطفا بگید

ممنون:11:

ashkan_mc
18-10-2009, 16:38
اگه شاتلو داتکو پارس آنلاین و صبانتو ... پره و نمیخای از شرکتای دیگه که عمدتا گلابی تشریف دارن سرویس بگیری
تنها راهت صبره
در واقع وقتی نوبت شما میشه که یه نفر یا از این سرویس خارج شه که پرت خالیشو میدن به شما یا نه یه نفر به موقع شارژ نکنه که خود شرکت کیکش میکنه و یه یوزر دیگه رو به جاش عضو میکنه

:41::19: جالبه شرکت های گلابی هم میگن پورت ندارند .... ای خدا عجب بساطی شده ... آره می دونم ولی فکر نکنم با این حساب فعلاً بشه ADSL گرفت ... کو تا اینا پورت بدن و کو تا یکی بخواد سرویسش رو قطع کنه ... لعنت به این شانس ...

تو خیلی از شرکت ها رفتم برای ذخیره ... ولی خبری نیست ...

a1000a
18-10-2009, 16:45
سلام.

در تبریز 2 مگ شده....

من مشهد هستم
و شاتل
برای مشهد و اصفهان 2 مگ رو آورده

ardavan_2008
18-10-2009, 17:56
بچه ها یه مشکل من الان فعلا رفتم به شرکت محلی و گفتند که مخابرات هر وقت زنگ زد که ژانره شده بگید یوزر و پسورد رو بدیم فعلا هم که زنگ نزدن چند روز طول میکشه؟ حالا از اون طرف هم شرکت پارس انلاین که 1ساله ثبت نام کردم دو هفته دیگه میگه پورتهامون اضافه میشه(تجهیزات اضافی نصب کردن)حالا اگه این شرکت ADSLرو بده تا 1ماه که نمی تونم عوض کنم به نظرتون پارس انلاین فوری پورتش پر میشه چون می خوام به پارس انلاین تغییر بدم؟

mrfatahi
18-10-2009, 19:37
تنها راهت صبره

تایید میشه ، فقط اگه چند تا خانواده با هم برید درخواست بدید شاید یه کارایی براتون کنن.

mrfatahi
18-10-2009, 19:38
سلام.

در تبریز 2 مگ شده....

سلام.
من صبا هستم و یک ماهه که سرعت دانلود ش توی تهران شده 120 کیلوبایت بر ثانیه.
به این باید گفت 1 مگ

a1000a
18-10-2009, 19:44
سلام.
من صبا هستم و یک ماهه که سرعت دانلود ش توی تهران شده 120 کیلوبایت بر ثانیه.
به این باید گفت 1 مگ

120 کیلوبایت رو باید گفت 1 مگ؟؟؟؟:27::31:
ول کن حاجی
راستی حتما اینجا برو
بعد عکسشو بزار

ehsan_old
18-10-2009, 19:57
ول کن حاجی
راستی حتما اینجا برو
بعد عکسشو بزار

خوب دقيقاً 120kB/s همون 1 مگ هستش ديگه

وقتي ميگن 1 مگ منظور 1Mb/s هست كه سرعت دانود حدود 120kB/s ميشه

a1000a
18-10-2009, 21:39

میدونم دوست عزیز
مثل 128 که 10 هستش یا 15
ولی از 120 بیشتره
حدوده 150 و 160 حداقل هستش

mostafaeshghi
18-10-2009, 21:46

میدونم دوست عزیز
مثل 128 که 10 هستش یا 15
ولی از 120 بیشتره
حدوده 150 و 160 حداقل هستش

دوستان عزیز

سرعت اینترنت بر اساس کیلوبیت عرضه وتقاضا میشه. هر 8بیت مساوی است با یه بایت. پس برای تبدیل سرعتهای اینترنتی لازم است که عدد سرعت سرویس موردنظرتان را بر عدد 8 تقسیم کنید تا متوجه شوید در 1 ثانیه چند کیلوبایت میتونید دریافت کنید.

البته این محاسبه حالت ایده آل است ولی مسلما از این بالاتر نمیشه (در حالت عادی یعنی ممکنه یه شرکتی برای 128 سرعت 1مگ بگذاره که بحثش جداست)

64 تقسیم بر 8 = 8 کیلوبایت در ثانیه

128 تقسیم بر 8 = 16 کیلوبایت در ثانیه

256 تقسیم بر 8 = 32 کیلوبایت در ثانیه

512 تقسیم بر 8 = 64 کیلوبایت در ثانیه

1مگابیت تقسیم بر 8 = 128 کیلوبایت در ثانیه

2مگابیت تقسیم بر 8 = 256 کیلوبایت در ثانیه

و ..... !

MILIN3M
18-10-2009, 22:20
مصطفی جون به دادم برس اقا دیروز 128 ما وصل شد و تو این ساعتها فایل از رپیدشیر میگرفتم سرعت 16-17 ختی رو 20 هم میرفت الان یعنی امروز اومدم سرعت همش 2-3-4 هه چی کار کنم؟؟؟

a1000a
18-10-2009, 22:25
مصطفی جون به دادم برس اقا دیروز 128 ما وصل شد و تو این ساعتها فایل از رپیدشیر میگرفتم سرعت 16-17 ختی رو 20 هم میرفت الان یعنی امروز اومدم سرعت همش 2-3-4 هه چی کار کنم؟؟؟

شاید مشکل یا از اسپلیتر باشه
یا از مودم
و سرویس دهنده
یه تماس با سرویس دهنده بگیر

mrfatahi
18-10-2009, 22:53
ول کن حاجی
راستی حتما اینجا برو
بعد عکسشو بزار

دوست عزیز. همونطور که بقیه عزیزان گفتن 1 مگ حدود 120 کیلوبایت بر ثانیه سرعت دانلود داره. البته من با صبانت در نوروز 700 کیلوبایت بر ثانیه که باور نکردنی هست هم دانلود کرده ام که عکسش رو توی امضام می بینید... یه مدت تو عید سرعت وحشتناک بالا بود ....

عکس از سایت مورد نظر خواستید :

tohidkh
18-10-2009, 23:04
ای بابا :دی
میگم خوب شد من سوال پرسیدماااااا :دی

دوستان خوبم؛ دقت کنید که در سرویس های محدود حجمی، سرعت مهم نیست. و من منظورم دقیقا سرویس های محدود حجمی بود.

شرکت ISP برای این نوع سرویس ها فقط حجم میده.

اگر هم سرعت رو بالا نمیبره، دلیلش اینه که پهنای باند کافی برای تامین سرعت تمام یوزر ها رو نداره.

وگرنه ISP از خداشه که شما سرعتت بالا باشه تا حجمت رو زود تموم کنی و بری دوباره حجم بگیری :31:

بله.... من میدونستم که صبانت مدتیه که 1 مگ میده (برای سرویس 128) در تبریز هم تا یه هفته پیش اینطور بود.... ولی الان همین سرعت صبانت برای سرویس 128 در تبریز شده 2 مگابیت بر ثانیه.....

سرعت دانلودش حدودا 200 الی 230 هست.....

همچنین پارس آنلاین هم سه روزی هست که این کار رو انجام داده.... سرعتش تا 210 میره بالا.... (معمولا روی 195 هست)

ظاهرا باید منتظر شوکوفایی در سرعت نت در ایران باشیم.

موفق باشید :11:

mostafaeshghi
18-10-2009, 23:27

به سلام

تو هنوز درگیری :دی

ببین با سرعت رپید شیر نسنج! کلا سرعت رو چنده ؟! برای دقیقتر شدن رو این مسئله پیشهاد میکنم برنامه ی DU Meter را دانلود و استفاده کنی.

در مورد مسائل و مشکلات پیش آمده هیچ کس به اندازه ی پشتیبان شرکت نمیتونه شما را کمک کنه. ارز اون بپرس بهت میگه مشکل از کجاست بعد بیا اینجا تا بچه ها در مورد راهکار و شیوه های اون راهنماییت کنند.

ولی اسپلیتر و سیم کشی و اتصالات و ارتباطات را دقیق چک کن الآن.

a1000a
18-10-2009, 23:30
برای تست اسپید بهترین سایت

هستش

*IN*
19-10-2009, 01:21
من از سپنتا 128 گرفتم یه مشکلی دارم
وقتی کانکتم خط اونقدر خش خش میکنه که نمیشه از تلفن خونه استفاده کرد
مال همه اینجوریه یا فقط مال من؟

vahid_civil
19-10-2009, 01:40
من از سپنتا 128 گرفتم یه مشکلی دارم
وقتی کانکتم خط اونقدر خش خش میکنه که نمیشه از تلفن خونه استفاده کرد
مال همه اینجوریه یا فقط مال من؟

طبیعیه . چون از اسپلیتر استفاده نکردین . یا تو جعبه مودمتون هست یا باید تهیه کنید . 3 تومنه .
3 تا ورودی داره .

*IN*
19-10-2009, 09:57
ممنون مشکلم حل شد

ardavan_2008
19-10-2009, 12:13
خیلی مممنون از جوابتون که ندادید:

بچه ها یه مشکل من الان فعلا رفتم به شرکت محلی و گفتند که مخابرات هر وقت زنگ زد که ژانره شده بگید یوزر و پسورد رو بدیم فعلا هم که زنگ نزدن چند روز طول میکشه؟ حالا از اون طرف هم شرکت پارس انلاین که 1ساله ثبت نام کردم دو هفته دیگه میگه پورتهامون اضافه میشه(تجهیزات اضافی نصب کردن)حالا اگه این شرکت ADSLرو بده تا 1ماه که نمی تونم عوض کنم به نظرتون پارس انلاین فوری پورتش پر میشه چون می خوام به پارس انلاین تغییر بدم؟

good_messi
19-10-2009, 12:15
من میخام از همارا و یا صبانت 128 بدون محدودیت بگیرم میخاستم بدونم تو یک ساعت چقدر میتونم دانلود کنم؟
(تو تبریز البته)

*IN*
19-10-2009, 13:18
خیلی مممنون از جوابتون که ندادید:

معمولا یک هفته تا ده روز

tohidkh
19-10-2009, 13:21
من میخام از همارا و یا صبانت 128 بدون محدودیت بگیرم میخاستم بدونم تو یک ساعت چقدر میتونم دانلود کنم؟
(تو تبریز البته)
سلام.

در تاپیک ADSL تبریز هم که پرسیدید؟!

اونجا جواب دادم...

موفق باشید :11:

kinder
19-10-2009, 21:05
سلام آسیاتک چه طوره(در مشهد)؟من پریروز در خواست رانژه کردم قبلا هم 128 صبانت داشتم ولی به خاطر محدودیت پس دادم
1-همین آسیاتک خوبه؟
2-اگه نه کجا خوبه (نامحدود)؟

a1000a
19-10-2009, 21:23
سلام آسیاتک چه طوره(در مشهد)؟من پریروز در خواست رانژه کردم قبلا هم 128 صبانت داشتم ولی به خاطر محدودیت پس دادم
1-همین آسیاتک خوبه؟
2-اگه نه کجا خوبه (نامحدود)؟

برای من شاتل خوبه
الیته محدودیت داره

n0100003
20-10-2009, 01:58
حسودیتون نشه یه وقت

pedram_sad
20-10-2009, 02:11
اگه قراره حسودیمونم بشه به محل زندگی این بابایی که این test ماله اونه حسودیمون میشه نه صرف bandwidth

r4pbr4p
20-10-2009, 11:53
اگه قراره حسودیمونم بشه به محل زندگی این بابایی که این test ماله اونه حسودیمون میشه نه صرف bandwidth

شایدم با V*pn باشه ولی خب امکانش کمه!

Hasan.M
20-10-2009, 12:16
دوست عزیز ممنون از اطلاع رسانیتون!

ولی برام جالبه که تو سابتشون هیچ اطلاعاتی از سرویسهاشون نگذاشتند !

و البته یه کم هم تو قیمتها تفحص کنیم متوجه میشیم که قیمت ها تفاوت فاحشی با تهران نداره! و به نظرم مناسب هست !
بیشتر توضیح بده

kinder
20-10-2009, 14:30
حسودیتون نشه یه وقت
خب بایدم سرعت انقدر بالا باشه فاصله تا سرور رو نگاه کنین

behnammazi
20-10-2009, 18:29
پارس آنلاین شبانش رایگانه یا نه؟

amir_del
20-10-2009, 20:25
سلام

میخواستم بپرسم كه ADSL پارس آنلاین از شاتل بهتره یا نه؟جواب بدید ممنون میشم یا به این آدرس MAIL بزنید

AMIR_SARASARI@YAHOO.COM

با تشکر

mohammadirani
21-10-2009, 13:00
سیاست کثیف پارس انلاین

درسته که پار انلاین به خاطر رقایبت با اندیشه تو رشت سرعت ها رو نجومی کرده به طوری که سرعت دانلود با ای دی اس ال 128 الان یه 2.3 هفته ای میشه بالای 200 کیلوبایت در ثانیه است ولی در عوض اومده دانلود شبانه رو برداشته
چه شکلی
الان دقیقا 3 شبه دقیقا ساعت 2 شب اینترنت قطع میشه و وقتی زنگ میزنم 82200 میگند که مشکل فنی هستش و صبح خوب میشه!!!!

حالا چرا دقیقا باید2 شب مشکل پیش بیاد و 6 صبح خوب شه؟
فکر کردند خریم
به هر حال دانلود رایگان الان 3 روزه تو پارس انلاین وجود نداره

ardavan_2008
21-10-2009, 16:44
بچه ها نظرتون در مورد این ISP بنده چیه ؟ 128(به نظر خودم که زیاد خوب نیست مخصوصا پینگش که افتضاحه)

pedram_sad
21-10-2009, 18:23
سیاست کثیف پارس انلاین

درسته که پار انلاین به خاطر رقایبت با اندیشه تو رشت سرعت ها رو نجومی کرده به طوری که سرعت دانلود با ای دی اس ال 128 الان یه 2.3 هفته ای میشه بالای 200 کیلوبایت در ثانیه است ولی در عوض اومده دانلود شبانه رو برداشته
چه شکلی
الان دقیقا 3 شبه دقیقا ساعت 2 شب اینترنت قطع میشه و وقتی زنگ میزنم 82200 میگند که مشکل فنی هستش و صبح خوب میشه!!!!

حالا چرا دقیقا باید2 شب مشکل پیش بیاد و 6 صبح خوب شه؟
فکر کردند خریم
به هر حال دانلود رایگان الان 3 روزه تو پارس انلاین وجود نداره
این مشکل 2 شب تا 6 صبح اکثرا اینجا ( شمال ) برای شاتل هم پیش میاد و گاهی تا 10 صبح هم ادامه پیدا میکنه

بازم خوبه از 2 این کار رو شروع میکنه و از 12 تا 2 رو کار میکنه :31:

ولی سرعت 200 فوق العادست با هزینه 128

Majid393
21-10-2009, 18:48
دوستان کسی اینجا از کرج هست ؟
چند سوال درباره شرکتهایی که تو کرج ADSL میدن، ازش دارم.

behnammazi
21-10-2009, 18:57
یعنی پارس آنلاین شبانش از 12 تا 2 در تهران هم مجانی هست؟ یا فقط در شمال کشور اینجوریه؟

vanish
21-10-2009, 19:26
دوستان من حسابم ته کشیده
حالا رفته تو منفی
این یونتیتهای منفی روی دوره بعد حساب میشه یا اصلا حساب نمیشه؟

amir_dre
21-10-2009, 19:46
بچه ها من یه 128 بدون محدودیت گرفتم
سرعت و پینگش خوبه؟(امضا)

kinder
21-10-2009, 19:48
بچه ها نظرتون در مورد این ISP بنده چیه ؟ 128(به نظر خودم که زیاد خوب نیست مخصوصا پینگش که افتضاحه)

از گلدنت سرویس داری؟منم از گلدنت دارم سرعتش افتضاحه

a1000a
21-10-2009, 19:56
بچه ها من یه 128 بدون محدودیت گرفتم
سرعت و پینگش خوبه؟(امضا)
خوبه
از کجا داری؟؟؟؟

mohammadirani
21-10-2009, 22:33
این مشکل 2 شب تا 6 صبح اکثرا اینجا ( شمال ) برای شاتل هم پیش میاد و گاهی تا 10 صبح هم ادامه پیدا میکنه

بازم خوبه از 2 این کار رو شروع میکنه و از 12 تا 2 رو کار میکنه :31:

ولی سرعت 200 فوق العادست با هزینه 128

12 تا 2 شب برای پارس انلاین که رایگان نیست و فرقی نداره
پس این سیاست کثیف رو همه دارند انجام میدند
با هم هماهنگ کردند ع.و.ضی ها

پارس انلاین.شاتل.اندیشه

بقیه بر و بچ هم بیان بگند که شرکت های دیگه هم همین کثیف بازی رو دارن در میارن یا نه

ardavan_2008
22-10-2009, 01:08
از گلدنت سرویس داری؟منم از گلدنت دارم سرعتش افتضاحه

نه اینجا محلیه خوبه سرعت من؟پینکش هم 250 هر از گاهی میشه و بین 16 تا 37 سرعت دانلودشه 128 خوبه؟

mohsen121
22-10-2009, 02:31
دوستاني كرجي كه صبانت دارن تو اين دو روز مشكلي نداشتند . چون براي من 2 شب قاط زده 1 دقيقه يه بار قطع مي شه.

amir_dre
22-10-2009, 09:50
خوبه
از کجا داری؟؟؟؟
شهراد (نماینده داده گستره)

a1000a
22-10-2009, 10:12
شهراد (نماینده داده گستره)

داده گستر پارس؟؟؟؟؟
یعنی همون شاتل دیگه؟؟

amir_dre
22-10-2009, 12:40
داده گستر پارس؟؟؟؟؟
یعنی همون شاتل دیگه؟؟
نوشته نماینده داده گستر عصر نوین

saeedn70
22-10-2009, 16:09
راست می گید ولی دم پارس آنلاین تهران هم گرم
128 دارم 3 ماهه اول رو 30 بو همیشه
الان 1 ماهی هست ثابت با 60 دانلود می کنم یا بیشتر 80 90 100
اینم یه سایتی که همیشه دانلودم تو این سایت 100 ثابت هستش

Hamed 360
22-10-2009, 16:17
اینو ببینید ولی زیاد غصه نخورید ایشالا برا شمام اینجوری بشه ولی نمیدونم چرا سرعتم رو کم نشون میده آخه سرعت دانلودم 450 هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم یکی دیگه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

behii
22-10-2009, 17:30
سلام

امروز برام یک ایمیل اومد در مورد 2 ماه اینترنت پرسرعت رایگان در تهران , من که تهران نیستم اما این آدرس شه :

کسی می دونه قضیه اش چیه و چرا داره همچین سرویسی میده ؟

AMIR TERROREST
22-10-2009, 17:47
اینو ببینید ولی زیاد غصه نخورید ایشالا برا شمام اینجوری بشه ولی نمیدونم چرا سرعتم رو کم نشون میده آخه سرعت دانلودم 450 هست

اینم یکی دیگه

آقا نگید تورو به خدا نگید ما تو کاشونیم و به ما ADSL با چه قیمتای گزافی میئن :41::41::41::41: فعلا مجبورم از دایل اپ استفاده کنم :41::41::41::41: اقا من که دیگه از این وضع خسته شدم تا کی با این سرعت بسازم هان :41::41::41::41:
راستی سرعت خودته مخصو صا اون اخره:18::18::18::18::18:

Hamed 360
22-10-2009, 19:53
آقا نگید تورو به خدا نگید ما تو کاشونیم و به ما ADSL با چه قیمتای گزافی میئن :41::41::41::41: فعلا مجبورم از دایل اپ استفاده کنم :41::41::41::41: اقا من که دیگه از این وضع خسته شدم تا کی با این سرعت بسازم هان :41::41::41::41:
راستی سرعت خودته مخصو صا اون اخره:18::18::18::18::18:
بله سرعت خودم تازه داره کم نشون میده چون سرعت دانلودم 420-430 هست یعنی باید 3.36 نشون بده

a1000a
22-10-2009, 19:56
بله سرعت خودم تازه داره کم نشون میده چون سرعت دانلودم 420-430 هست یعنی باید 3.36 نشون بده

از کدوم شرکت میگیری؟؟؟
چه سرعتی؟

a1000a
22-10-2009, 19:57
سلام

امروز برام یک ایمیل اومد در مورد 2 ماه اینترنت پرسرعت رایگان در تهران , من که تهران نیستم اما این آدرس شه :

کسی می دونه قضیه اش چیه و چرا داره همچین سرویسی میده ؟

این یه چیزه طبیعی هستش
بعضی شرکت ها ترافیک رایگان میدن
این اومده 2 ماه رایگان داده
مثلا شاتل به من 3 گیگ رایگان دادش

kinder
23-10-2009, 00:02
از کدوم شرکت میگیری؟؟؟
چه سرعتی؟
از عصر انتقال داده ها

چه سرویسی میگیری؟

saeedn70
23-10-2009, 09:05

:18::18::18::18::18::18::18:
hamed 360 کدوم شهری و از کدوم شرکت گرفتی با چه سرعتی؟؟؟؟؟؟؟؟

a1000a
23-10-2009, 10:57
از عصر انتقال داده ها

خوبه
جالب شدش

kinder
23-10-2009, 14:45
سلام دوستان این عادیه؟

ehsan_old
23-10-2009, 16:15
سلام دوستان این عادیه؟

سلام

معلومه كه عادي نيست.

سرعت آپلود چند برابر دانلود شده.

دوباره تست بگيريد.

a1000a
23-10-2009, 16:17
سلام دوستان این عادیه؟

فکر کنم کا اشتباه داده
چون آی اس پی و...
مشکوک میزنه

Mr.Vahid
23-10-2009, 18:59
منم پارس انلاینم 128

همین الان با سرعت 128 دانلود کردم البته فقط امروز نیست بلکه چندین روزه ولی شبا که رایگانه سرعت میشه دوباره 30

Mr.Vahid
23-10-2009, 19:06
دم پارس انلاین گرم!!!!!!!!!!!!:27:

Hamed 360
23-10-2009, 19:19
:18::18::18::18::18::18::18:
hamed 360 کدوم شهری و از کدوم شرکت گرفتی با چه سرعتی؟؟؟؟؟؟؟؟
512 10 گیگ گرفتم البته همیشه سرعتم اینجوری نیست از ساعت 6 شب تا 6-7 صبح 512 هست ولی از 7 صبح تا حدودای 6 شب با 450 کیلوبایت دانلود میکنم یعنی نصف روز به صورت عادی نصف رو خفن

kinder
23-10-2009, 19:23

از کدوم شهر؟چه سرویسی؟

512 10 گیگ گرفتم البته همیشه سرعتم اینجوری نیست از ساعت 6 شب تا 6-7 صبح 512 هست ولی از 7 صبح تا حدودای 6 شب با 450 کیلوبایت دانلود میکنم یعنی نصف روز به صورت عادی نصف رو خفن
از کدوم شهر؟

kinder
23-10-2009, 19:25
فکر کنم کا اشتباه داده
چون آی اس پی و...
مشکوک میزنه

سلام

معلومه كه عادي نيست.

سرعت آپلود چند برابر دانلود شده.

دوباره تست بگيريد.
مشکل برطرف شد

Mr.Vahid
23-10-2009, 19:49
از کدوم شهر؟چه سرویسی؟

از همدان سرویس هم پارس انلاین دیگه فدات!!!!!!!!!!!

afshin b
23-10-2009, 19:50

ميشه بگي كدوم شهري و از كدوم شركت گرفتي؟؟

kinder
23-10-2009, 20:40
از همدان سرویس هم پارس انلاین دیگه فدات!!!!!!!!!!!
منظورم سرعتت بود نه isp

Mr.Vahid
23-10-2009, 21:18
منظورم سرعتت بود نه isp

اخ وای عزیزم حواسم نبود ببخشید!!!!!!!!!

سرویسم 128 بید!

Hamed 360
24-10-2009, 10:20
ميشه بگي كدوم شهري و از كدوم شركت گرفتي؟؟
تهرانم و از عصر انتقال داده ها گرفتم

saeedn70
24-10-2009, 10:57
تهرانم و از عصر انتقال داده ها گرفتم

حامد پارس آنلاین به من بیشتر از 128 نمیده :41:
میشه بگی چه طور به شما 512 دادند :21:

Hamed 360
24-10-2009, 13:25
حامد پارس آنلاین به من بیشتر از 128 نمیده :41:
میشه بگی چه طور به شما 512 دادند :21:
کارت دانشجویی

amir_dre
24-10-2009, 19:56

سرعتش خوبه ولی پینگش بالاس

Mr.Vahid
24-10-2009, 23:51
سرعتش خوبه ولی پینگش بالاس

این که گفتی یعنی چی!!!!!!!!!!!!!!

tohidkh
24-10-2009, 23:57
این که گفتی یعنی چی!!!!!!!!!!!!!!
ping:

:11:

Hamed 360
25-10-2009, 11:22
این تست جدیدمه

afshin b
25-10-2009, 16:50
این تست جدیدمه

:18::18:
خوش به حالت عجب حالي ميكني:31:
سرعت همه اونايي كه از اين شركت ميگيرن همينطوريه؟

Mr.Vahid
25-10-2009, 20:27
این تست جدیدمه

مشکوک میزنه!

فکر نکنم چنین سرعتی تو ایران وجود داشته باشه اکه هم باشه خیلی گرونه!

a1000a
25-10-2009, 20:30
این تست جدیدمه

مگه ما تو roome هم سرور داریم
کاملا مشکوکه

kinder
25-10-2009, 23:02
مشکوک میزنه!

فکر نکنم چنین سرعتی تو ایران وجود داشته باشه اکه هم باشه خیلی گرونه!

مگه ما تو roome هم سرور داریم
کاملا مشکوکه
منم موافقم مشکوکه چون بالاتر از دو مگ کلا شرکتا سرویس نمیدن و بالاترین پهنای باند در حال حاضر دست وزارت اطلاعات هست با سرعت هشت مگ که ماهی 16 تا 20 میلیون تومن آب میخوره اون وقت بیان با اکانت 512 چنین سرعتی بدن؟؟؟؟

mohsen121
26-10-2009, 00:35
این تست جدیدمه

اين سرعت به هيچ عنوان امكان نداره چون روي زوج مسي بيشتر از 2 مگابايت برثانيه امكان پذير نيست

ehsan_old
26-10-2009, 01:30
سرعت هاي خيلي بالاتر از اين هم تو ايران هست.

سرعت 100 مگابيت هم تو ايران داريم.

خواستين ميتونم تست سرعتهاي بعضي از اون ها رو بهتون نشون بدم.

يكي از راهكارهاي ISP ها، پهناي باند هست كه به شركت ها و سازمان ها ميدن كه ميتونه خيلي بيشتر از دو مگا بيت باشه.

در ضمن جاهاييكه مستقيماً از ديش براي اينترنت استفاده ميكنند، داراي سرعت هاي بالايي هستند.

به عنوان مثال دانشگاهها يا كارخانه هاي بزرگ و معتبر

مخصوصاً زماني هايي كه كاربران كمي مشغول استفاده از اينترنت باشند، (اگر محدوديت سرعت نذاشته باشند) سرعت دانلود خيلي ميره بالا.

اگر تعطيلات عيد از اينترنت يكي از دانشگاه ها استفاده كنيد ميبينيد سرعت چقدر بالا هست.

من خودم تا سرعت 24 مگابيت رو در ايران به شخصه استفاده كردم.

mrfatahi
26-10-2009, 01:36
سرعت هاي خيلي بالاتر از اين هم تو ايران هست.

سرعت 100 مگابيت هم تو ايران داريم.

خواستين ميتونم تست سرعتهاي بعضي از اون ها رو بهتون نشون بدم.

يكي از راهكارهاي ISP ها، پهناي باند هست كه به شركت ها و سازمان ها ميدن كه ميتونه خيلي بيشتر از دو مگا بيت باشه.

در ضمن جاهاييكه مستقيماً از ديش براي اينترنت استفاده ميكنند، داراي سرعت هاي بالايي هستند.

به عنوان مثال دانشگاهها يا كارخانه هاي بزرگ و معتبر

مخصوصاً زماني هايي كه كاربران كمي مشغول استفاده از اينترنت باشند، (اگر محدوديت سرعت نذاشته باشند) سرعت دانلود خيلي ميره بالا.

اگر تعطيلات عيد از اينترنت يكي از دانشگاه ها استفاده كنيد ميبينيد سرعت چقدر بالا هست.

من خودم تا سرعت 24 مگابيت رو در ايران به شخصه استفاده كردم.

به شدت تایید میشه البته من توی خونه هم به این سرعت ها رسیدم !!
اگه توی امضای بنده ببینید با سرعت 512 که از صبانت داشتم 700 کیلوبایت بر ثانیه دانلود کردم و صبانت حدود 1 ماه سرعت من رو بالای 500 کیلوبایت بر ثانیه بسته بود :)) این یعنی سرعت چند مگ ؟

bardia67m
26-10-2009, 08:01
اين سرعت به هيچ عنوان امكان نداره چون روي زوج مسي بيشتر از 2 مگابايت برثانيه امكان پذير نيست چرا چیزی رو که در موردش اطّلاع ندارید اظهار نظر می‌کنید؟
کی همچین چیزی رو به شما گفته؟ همین ADSL2+ رو که بعضی از شرکت‌ها ارائه می‌کنند می‌تونه DownStream تا ۲۴ مگابیت در ثانیه داشته.
VDSL که تا ۳۲ مگابیت و غیره که هیچی!!!
حالا توی ایران به خونه‌ها نمی‌فروشن دلیل نمی‌شه که.

در ضمن واحد اون سایت مگابیت هستش نه مگابایت که شما می‌گی 2 مگابایت بالاتر نداریم. 2 مگابایت=16 مگابیت

سرعت 700 mrfathi یعنی 5.6 مگابیت بر ثانیه.

در ضمن پهنای باند بالاتر از 8مگابیت وزارت اطلاعات هم داریم.

دانشگاه‌های درست و حسابی اکثراً فیبر نوری‌های STM1 با 105 مگابیت در ثانیه در اختیار دارن.

mrmostafa
26-10-2009, 11:21
آقا من اشتراك از فن آوا هست در منطقه فرد اسدي البته منزل قبلي هم همين منظقه بود ولي آپارتمان بود و آسياتك داشتم با مودم ZTE كه 5 سالي دارم مشكل نداشتم الان منزل جديد مجتمع هست و با مخابرات 300 متر فاصله داره. خط جديد خريدم و بعد پول دادم به مخابراتي كه PCM نباشه الان 3 ماهي هست استفاده ميكنم مشكل نداشتم و سيم كشي جدا براي خط جديد انجام دادم. البته 25 متر سيم برد تا طبقه 8. الان بعضي وقتها چراغ DSL خاموش ميشه بعد هي ريست ميكنم خاموش روشن ميكنم خاموش هست بعد فردا كه مودم رو روشن ميكنم مشكلي نداره روشن هست تا 2روز مثلا بعد بعضي وقتها اينجوري ميشه خيلي وقت بود نشده بود. ميخوام بدونم مشكل از چيه؟؟؟؟ اسژيليتر هم دارم. خط تلفن وصل هست ولي مودم نه. يه سري هم خط تلفن قطع بود ولي اينترنت وصل بود دانلود ميكردم بعد 17 گفتم درست كرد DSL قطع بود دوباره درست شد فرداش.

Hamed 360
26-10-2009, 11:42
اگه باورتون نمیشه بگید من چجوری باید از صفحه کامپیوترم عکس بگیرم تا از سرعتم تو IDM یه عکس بگیرم بهتون نشون بدم

wichidika
26-10-2009, 12:29
آقا من اشتراك از فن آوا هست در منطقه فرد اسدي البته منزل قبلي هم همين منظقه بود ولي آپارتمان بود و آسياتك داشتم با مودم ZTE كه 5 سالي دارم مشكل نداشتم الان منزل جديد مجتمع هست و با مخابرات 300 متر فاصله داره. خط جديد خريدم و بعد پول دادم به مخابراتي كه PCM نباشه الان 3 ماهي هست استفاده ميكنم مشكل نداشتم و سيم كشي جدا براي خط جديد انجام دادم. البته 25 متر سيم برد تا طبقه 8. الان بعضي وقتها چراغ DSL خاموش ميشه بعد هي ريست ميكنم خاموش روشن ميكنم خاموش هست بعد فردا كه مودم رو روشن ميكنم مشكلي نداره روشن هست تا 2روز مثلا بعد بعضي وقتها اينجوري ميشه خيلي وقت بود نشده بود. ميخوام بدونم مشكل از چيه؟؟؟؟ اسژيليتر هم دارم. خط تلفن وصل هست ولي مودم نه. يه سري هم خط تلفن قطع بود ولي اينترنت وصل بود دانلود ميكردم بعد 17 گفتم درست كرد DSL قطع بود دوباره درست شد فرداش.

سيم تلفنتون از كنار تعداد سيمهاي برق رد ميشه؟
يه راه ديگه هم هست با يك مودم ديگه امتحان كن شايد مال مودم باشه.

Hamed 360
26-10-2009, 15:00
منم موافقم مشکوکه چون بالاتر از دو مگ کلا شرکتا سرویس نمیدن و بالاترین پهنای باند در حال حاضر دست وزارت اطلاعات هست با سرعت هشت مگ که ماهی 16 تا 20 میلیون تومن آب میخوره اون وقت بیان با اکانت 512 چنین سرعتی بدن؟؟؟؟
اگه باور نمیکنید ببینید

fmps
26-10-2009, 15:05
سلام دوستان
تو ای دی اس ای تو فیش تلفن کار کرد صفر می نویسه دیگه؟
(این خط رو فقط واسه adsl استفاده می کنم)

kinder
26-10-2009, 15:09
اگه باور نمیکنید ببینید

دوست عزیز ما نگفتیم شما دروغ میگی فقط گفتیم مشکوکه که واقعا هم مشکوکه

mrmostafa
26-10-2009, 15:33
سيم تلفنتون از كنار تعداد سيمهاي برق رد ميشه؟
يه راه ديگه هم هست با يك مودم ديگه امتحان كن شايد مال مودم باشه.

والا پريز بقلش برق هست ولي مشكلي در مكالمه اينا نداره. امكان اين هم هست كه شركت فن آوا با مودم مشكل داشته باشه؟؟ براي اينكه از برق باشه نميشه كاري كرد معلوم بشه؟؟؟ اسپيليتر قويتري چيزي هست؟؟؟ اسپيليترش براي خود مودم هست. يه اسپيليتر D-Link هم سر راه تلفن اتاق بغلي گذاشتم
دیروز قطع بود الان اومدم دیدم روشن هستش. بعد میبینی 2 ماه کار میکنه یهو اینجوری میشه یا شاید 2 روز پشت هم اینجوری بشه ؟

Navid.H
26-10-2009, 17:01

اگه میشه یه عکس از برنامه ای که باهاش دانلود میگیری بذار...

Hamed 360
26-10-2009, 21:46
اگه میشه یه عکس از برنامه ای که باهاش دانلود میگیری بذار...

Navid.H
26-10-2009, 22:31
اینو دیدیم یک دیگه بذار

Jackbil
27-10-2009, 02:24
با سلا م من الان حدود سه روز هستش که از صبانت اینترنت 128 کیلوبایت گرفتم ولی وقتی به نمایندگی گفتم یوزرنیم و پسوردش و بده گفت
یوزرنیم و پسورد د احتیاجی نیست و فقط یه سری شماره بم داد
الانم به اینترنت وصلم و مشکلی هم نبوده ولی من الان میخوام ریز کارکردم رو ببینم و دستم به هیچجا بند نیست لطفا من رو راهنمایی کنید.

Hamed 360
27-10-2009, 12:12
اینو دیدیم یک دیگه بذار
منظورت اینه با همین برنامه یه عکس دانلود دیگه بذارم !؟
اگه منظورتون این بفرمایید

danielo
27-10-2009, 12:18
من چطوری باید بفهمم که همون سرعتی که خواستم را به من داده.یعنی به جای 512 بهمن 256 نداده باشه؟
چه سرعت دونلود برای 512 طبیعی هست و نباید زیر این سرعت باشه؟
لطفا چیزی که باید در محیط داس وارد کنم تا از پینگ خود اطلاع داشته باشم را اینجا بنویسید.
برای بازی کردن انلاین با چه کشور هایی باید بازی کرد تا راحت تر و بدون لگ بازی کنی؟

Navid.H
27-10-2009, 14:45
من چطوری باید بفهمم که همون سرعتی که خواستم را به من داده.یعنی به جای 512 بهمن 256 نداده باشه؟
چه سرعت دونلود برای 512 طبیعی هست و نباید زیر این سرعت باشه؟
لطفا چیزی که باید در محیط داس وارد کنم تا از پینگ خود اطلاع داشته باشم را اینجا بنویسید.
برای بازی کردن انلاین با چه کشور هایی باید بازی کرد تا راحت تر و بدون لگ بازی کنی؟

از سرعت دانلودت یا اینکه از این سایت ها تست بگیر...

a1000a
27-10-2009, 14:46
این هم هستش
ولی مورد اطمینان (سرعتش) نیستش
چون ایرانیا ساختن

Hamed 360
27-10-2009, 16:35

nikaan
27-10-2009, 16:48
سلام

می خواستم بدونم کیفیت adsl امپراطور چطوره؟

در ضمن پشتیبانیش چطوره؟

گویا زیرمجموعه ی صبانت هستش ولی با این حال آیا سرعتی که ارائه میده واقعا همونیه که توی سایتش زده(128 تا 1 مگا بیت)؟

مرسی

nikaan
27-10-2009, 16:57

سلام

من داتک دارم و چند وقت پیش چراغ dsl قطع می شد و دوباره وصل میشد(در ضمن برای من هم بعضی مواقع اینجوری می شد)

که آخرین بار که دوباره اینجوری شد ،زنگ زدم داتک همین نزدیکی به سیم برق و ایراد سیم کشی و ... مطرح کردن ولی من

بهشون گفتم اینها نیست و اونها هم ارجاع دادن به مخابرات

از فردای همون روز خوب شد و دیگه مشکلی نداشت

حالا تا حدودی مشکل من وشما متفاوته ولی من پیشنهاد می کنم با قسمت پشتیبانی فن آوا تماس بگیرید،

شاید مشکل از مخابرات باشه!

shahramspeed
27-10-2009, 21:16
مودم سیسکو 54 با چه شرکتهایی جواب میدهد

mrfatahi
28-10-2009, 00:45
سلام

می خواستم بدونم کیفیت adsl امپراطور چطوره؟

در ضمن پشتیبانیش چطوره؟

گویا زیرمجموعه ی صبانت هستش ولی با این حال آیا سرعتی که ارائه میده واقعا همونیه که توی سایتش زده(128 تا 1 مگا بیت)؟

مرسی

سلام
امراطور فقط نمایندگی فروش صبانته
پس باید از سرویس دهی صبانت پرسید نه امپراطور/
بنده 2 ساله صبا دارم و سرعتی که داره همنیه که تعهد کرده.
اگه 128 شارژ کنی سرعت دانلودت رو 22 تقریبا هست .
در مورد پشتیبانی هم همون پشتیبانی صبانت هست که متاسفانه تعریف چندانی نداره و خیلی سخت میشه ارتباط با اونا برقرار کرد !! ( یا بر نمیدارن یا اشغال )

danielo
28-10-2009, 14:51
یک سوال هم در مورد adsl داشتم.ایا اشکال از مودم هست که وسط download کرد.یک دفعه چراغ dsl خاموش بشه.یا مشکل از بد بودن خط تلفن و کابلش هست؟ مثلا دیروز رفتم ps3 را اپدیت کنم.بعد از 6 ساعت در 40 درصد چراغ خاموش شد.یعنی تا حالا 3 بار تلاش کردم ولی باز چراغش خاموش میشه.بعضی موقع ها هم وقتی مودم را روشن میکنم.گیر داره و روشن نمیشه .یعنی همین الان که مودم را روشن کردم. 5 دقیقه باهاش ور رفتم تا روشن شد.البته مودم را اکبند گرفتم .از خود شرکت دیر.ز گرفتم. یک چیز دیگه. من 512 گرفتم. ولی وقتی دونلود کردم سرعت دونلود 15 بود. زنگ زدم به طرف گفت امکان نداره .این سرعت 128 هست.اتفاقا یکی از دوستام 128 داره و سرعت دونلودش همینه.شرکت هم گفت تست میکنم و پیگیری میکنم. ایا ممکن هست .این مشکل ربطی به خرابی مودم و یا خرابی کابل تلفن داشته باشه.یعنی دلیل اینکه سرعت من 15 هست.از مخابرات نباشه و مشکل از خود من باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ _________________

bachemahal
29-10-2009, 11:01
سلام دوستان
از بچه ها کی تو مرکز مخابراتی سلمان فارسی adsl گرفته
من پیش شمارم 2212 هستش و باید از کجا سرویس بگیرم؟

psp2004
29-10-2009, 12:03
دوستان اگر میشه برای پیش شمماره 8823 یه شرکت adsl به من معرفی کنید .. چون 5 تا شرکت معروف را چک کردم ولی هیچ کدومشون سرویس نمی دادند

nikaan
30-10-2009, 11:18
یک سوال هم در مورد adsl داشتم.ایا اشکال از مودم هست که وسط download کرد.یک دفعه چراغ dsl خاموش بشه.یا مشکل از بد بودن خط تلفن و کابلش هست؟ مثلا دیروز رفتم ps3 را اپدیت کنم.بعد از 6 ساعت در 40 درصد چراغ خاموش شد.یعنی تا حالا 3 بار تلاش کردم ولی باز چراغش خاموش میشه.بعضی موقع ها هم وقتی مودم را روشن میکنم.گیر داره و روشن نمیشه .یعنی همین الان که مودم را روشن کردم. 5 دقیقه باهاش ور رفتم تا روشن شد.البته مودم را اکبند گرفتم .از خود شرکت دیر.ز گرفتم. یک چیز دیگه. من 512 گرفتم. ولی وقتی دونلود کردم سرعت دونلود 15 بود. زنگ زدم به طرف گفت امکان نداره .این سرعت 128 هست.اتفاقا یکی از دوستام 128 داره و سرعت دونلودش همینه.شرکت هم گفت تست میکنم و پیگیری میکنم. ایا ممکن هست .این مشکل ربطی به خرابی مودم و یا خرابی کابل تلفن داشته باشه.یعنی دلیل اینکه سرعت من 15 هست.از مخابرات نباشه و مشکل از خود من باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ _________________

سلام

به نظر من وقتی که مودم رو روشن می کنید ، مشکل داره ، اول باید مودمتون رو چک کنید و از سالم بودن اون

مطمئن بشید

nikaan
30-10-2009, 11:21
دوستان اگر میشه برای پیش شمماره 8823 یه شرکت adsl به من معرفی کنید .. چون 5 تا شرکت معروف را چک کردم ولی هیچ کدومشون سرویس نمی دادند

سلام

این لینک مخابرات هست و مناطق مخابراتی 3 تا 8 (یعنی مثلا برای شما، شماره تلفنتون با شماره ی 8 شروع

میشه) هستش و می تونید ببینید چه شر کت هایی منطقه مخابراتیتون رو ساپورت می کنن:

huti_421
30-10-2009, 16:48
به خاطر کیفیت پایین سیم های مسی ، امکان ارائه ی پهناهای بالا به کاربر ها امکان پذیر نیست

این شات هایی که دوستان میذارن یا جنبه ی مزاح داره یا دلیل دیگه

در کشور های پیشرفته که میبینید Board Band دارن ، اون هارو روی کابل هایی با فیبر نوری داخل خونه میکشن و پورتی جدا گونه دارن

تو ایران در حال حاضر بیشترین پهنا رو میشه از خطوط ماهواره ای Online گرفت ، که دردسر زیادی داره ( امنیت پایین ، خطر پیگرد قانونی ، هزینه ی بالا برای گرفتن حق اشتراک و ... )

عملا تا 8 مگابیت ( هر بایت = 8 بیت ) بیشتر سرویس اراده نمیشه که اون هم به طیفی خاص (!) ارائه میشه

لازم به ذکره توضیحات من در رابطه با خطوط DSL بود و دال بر پایین بودن پهنای باند مجتمع مسکونی شما نیست :)

artara74
30-10-2009, 18:43
من از اینترنت 256 پارس آنلاین استفاده می کنم
یک ماهه سرعتش وحشتناک بالا رفته
تست پایین در زمان ها و سرور های مختلفه:

apoosh
30-10-2009, 20:31
یه نظر از دوستان گلم میخواستم
من الان سرویس art home شاتل دارم و ماهی 19 هم میدم. خونمون داره عوض میشه و میخوام سرویسم را عوض کنم. تو قیمتها و با تحقیقاتی که کردم دیدم آسیاتک سرویس 512 با حجم 9 گیگ و سه ماه را میده ماهی 13/400 و نسبت به بقیه بهتره
1- به نظرتون کار خوبیه که این تغییر را انجام بدم؟
2-دوستانی که آسیاتک دارن بگن کیفیتش چطوره؟ درحد شاتل هستش؟

FCBarcelona.ir
30-10-2009, 21:30
من از اینترنت 256 پارس آنلاین استفاده می کنم
یک ماهه سرعتش وحشتناک بالا رفته
تست پایین در زمان ها و سرور های مختلفه:

شوخی می کنی؟ متوسط 2 مگ بر ثانیه دانلود؟؟ تو یه دانلود دراز مدت مثلا چند گیگی متوسط سرعتت چند بوده؟

artara74
31-10-2009, 15:33
دقیق یادم نیست اما بین 70 مگابایت بر ثانیه تا 250 نوسان داره

aryan1423
31-10-2009, 23:43
سلام
آیا همه ی سرویس های ADSl پارس آنلاین، در شب محدودیت حجمی ندارن؟ اگه ندارن از چه ساعتی تا چه ساعتی؟
لطفا اگر مطمئن هستید پاسخ دهید! :46:

ps2005
31-10-2009, 23:49
دوستان سلام
لطفا من رو راهنمایی کنید از کدوم شرکت adsl بگیرم.پیش شماره ما 8833 مرکز مخابرات قدس است.شاتل زنگ زدم میگه تو منطقه شما از ارت 5 به بالا میدیم که برای من گرونه.میمونه پارس انلاین و سپنتا حالا سرویس 128 پارس انلاین رو بگیرم یا حجمی 256 سپنتا.اگه شرکت دیگه هم شما سراغ دارین لطفا راهنمایی کنید یا دوستانی که تو منطقه ما هستند بگن از چه شرکتی گرفتن که راضین.
ممون از همه

Navid.H
01-11-2009, 02:17
سلام
آیا همه ی سرویس های ADSl پارس آنلاین، در شب محدودیت حجمی ندارن؟ اگه ندارن از چه ساعتی تا چه ساعتی؟
مگه تو سایتش ننوشته؟؟؟
احتمال زیاد 2 تا 6

bardia67m
01-11-2009, 10:20
سلام
شما که تهران هستی شب و روز فرقی نداره. همیشه برایت ترافیک حساب می‌کنند. اون ترافیک رایگان شبانه فقط برای شهرستان‌ها هست.

bardia67m
01-11-2009, 10:31
به خاطر کیفیت پایین سیم های مسی ، امکان ارائه ی پهناهای بالا به کاربر ها امکان پذیر نیست

این شات هایی که دوستان میذارن یا جنبه ی مزاح داره یا دلیل دیگه

در کشور های پیشرفته که میبینید Board Band دارن ، اون هارو روی کابل هایی با فیبر نوری داخل خونه میکشن و پورتی جدا گونه دارن

عملا تا 8 مگابیت ( هر بایت = 8 بیت ) بیشتر سرویس اراده نمیشه که اون هم به طیفی خاص (!) ارائه میشه

نه این طور هم نیست. اون 8 مگابیت برای ADSL معمولی هستش. روی همین زوج سیم مسی توی ایران ADSL2+ ارائه می‌شه که تا 24 مگابیت در ثانیه می‌تونه دریافت داشته باشه. یعنی 3 مگابایت در ثانیه. در vdsl و غیره که ایران نیست که تا 30 مگابیت هم می‌رسه.

اون فیبر نوری کشورهای پیشرفته پهنای باند خیلی بالاتر از این حرف‌ها در اختیارشون می‌ذاره (از 100 مگابیت تا چند گیگابیت)
من الآن خودم 128 پارس‌آنلاین دارم که چند وقت پیش 2مگ شد بعد یک هفته دوباره 128 بعد الآن دوباره چند وقتیه 2مگ شده. البته با این محدودیت حجمی که اینترنت‌های ایران داره که هیچ کاری نمی‌شه کرد! حالا هر چقدر می‌خواد سرعت بالا باشه فقط آدم زودتر محدودیتش رو نموم می‌کنه! بازم به نفع اونا!

IRANBooterCom
01-11-2009, 19:00
سلام

اولش شاید از عنوان موضوع تعجب کنید اما حقیقت داره ...

3 مدل سرویس در پایین هست

که برای رسیدن به سرویس دوم باید سرویس اول را حتما داشته باشین ....

سرویس 1

اینترنت پرسرعت ADSL2+

سرعت 512 Kb که دانلودتون تو حالت متوسط بین 55 تا 65 کیلوبایت در ثانیه میشه....

از ساعت 2 تا 7 صبح هم رایگان ( یعنی شبی بین 1 تا 2 گیگ دانلود __ بسته به چیزی داره که دارین دانلود می کنین )

دانلود ماهانه 1 گیگ روزانه

امکان شارژ مجدد در زمان اتمام اکانت بصورت گیگ اضافه یا یک ماهه

قیمت : 7 هزار تومان فقط

هزینه رانژه : 10 هزار تومان

قیمت تمام شده با آبونمان و مالیات : 10500 تومان ماهیانه

( سرویس ها از شرکت فن آوا و عصر انتقال داده می باشد )
لطفا سوال نکنید چرا فن آوا 30 تومان میده شما 10 تومان .... ؟ چون پورت ها اجاره شده و قیمت ها دست خودمان است ولی با یوزر و پسورد فن آوا

ضمنا چون پورت ها اجاره ای هست ، اکثر نقاط تهران پورت خالی داریم
برای اطمینان از این موضوع پیش شماره خودتون را به ایمیل iranbooter@gmail.com ارسال کنید

مدت زمان وصل شدن 7 الی 10 روز کاری

نیاز به واریز پول در ابتدا نیست
کافیست مدارک خود را ارسال کنید و پس از وصل شدن ، پول را واریز نمایید .

سرویس ها دارای پشتیبانی 24 ساعته نیز می باشد :5:

************************************************** **
سرویس 2

خیلی از دوستان من بعد از خرید سرویس 1 ، از سرویس 2 هم استفاده می کنند :8:

شما با معرفی 15 نفر به ما ، صاحب اینترنت مادام العمر به رایگان خواهید شد.

و اکانت شما رایگان هر ماه شارژ می شود :18:

15 نفر با این قیمت فکر نمی کنم کار سختی باشه ....

سرویس 3

شما می توانید بدون خرید سرویس و تنها با معرفی 20 نفر

بصورت مستقیم اینترنت پرسرعت رایگان که در سرویس 2 اشاره شد را تهیه کنید ...

موفق و موید باشید ...

لطفا سوالات خودتون را فقط از طریق SmS یا ایمیل اعلام شده در بالا با ما در میان بگذارید و فقط یک پست ایمیل ارسال شد در اینجا بزنید .... :10:

Hamed 360
04-11-2009, 17:57
من یه مشکلی دارم که از بعضی از سایت ها نمیتونم دانلود کنم !؟ باید چیکار کنم!؟ منظورم از بعضی بیشتر سایت هاست

M_E_H_D_I
04-11-2009, 18:50
فکر فکنم که تمامی خطوط دچار مشکل شده

MeMri
04-11-2009, 19:15
دوستان عزیز من تا ماهی 30 تومان چه اینترنتی رو بگیرم؟!ترجیحا نا محدود!با تشکر !

ramtin_d
05-11-2009, 02:06
دوستان عزیز من تا ماهی 30 تومان چه اینترنتی رو بگیرم؟!ترجیحا نا محدود!با تشکر !

به نظرم اگه میخواین به بلای بچه های اینجا مبتلا نشید :31: صبر کنید و از مخابرات اینترنت رو تهیه کنید :5:
با سی هزارتومان میتونین از مخابرات یک مگابایت نامحدود بگیرید و یا اینکه بازم صبر کنید تا اینترنت مخابرات همه گیر بشه اونوقته که تمام شرکتها خودشون پیک میفرستن در خونتون و اینترنت رو تقدیم میکنن :8:

ardavan_2008
05-11-2009, 11:12
با سی هزارتومان میتونین از مخابرات یک مگابایت نامحدود بگیرید

ٌWOW!امگابایت من نامحدود 128میگیرم 35تومن..

راستی بچه ها این بساط وایرس با ADSLخیلی فرق داره یا همون کارارو میکنی فقط یه مودم فرق میکنه؟

ramtin_d
05-11-2009, 11:30
ٌWOW!امگابایت من نامحدود 128میگیرم 35تومن..

راستی بچه ها این بساط وایرس با ADSLخیلی فرق داره یا همون کارارو میکنی فقط یه مودم فرق میکنه؟

آره دادا باید بری مودمشو بخری
یه دوستی دارم انگلیس زیاد از کامپیوتر سر در نمیاره میگه یه قطعه ای هست میزنیم روی لپ تاپمون وایرلس اینترنت میده برای اینترنتمون هم ماهی سی هزار تومن به پول ما (( دقیق گفت چقدر ولی من شش ماه پیش ازش پرسیده بودم جمع و ضرب کردم شد سی تومن ) باید به شرکت پروووایدر بپردازی
احتمالا منظورش از قطعه همون مودمش بوده که احتمال هم میدم وایرلس باشه متاسفانه نمیدونه ترانسفریت رو چه جوری اندازه میگیرن وگرنه سرعتش رو هم برات میپرسیدم :11:

amir_dre
05-11-2009, 11:33
فکر فکنم که تمامی خطوط دچار مشکل شده
تایید میشه انگار یه سری پورت ها رو بستن

siamak_mu
05-11-2009, 11:41
به نظرم اگه میخواین به بلای بچه های اینجا مبتلا نشید :31: صبر کنید و از مخابرات اینترنت رو تهیه کنید :5:
با سی هزارتومان میتونین از مخابرات یک مگابایت نامحدود بگیرید و یا اینکه بازم صبر کنید تا اینترنت مخابرات همه گیر بشه اونوقته که تمام شرکتها خودشون پیک میفرستن در خونتون و اینترنت رو تقدیم میکنن :8:

مخابرات فقط روي فيبر نوري ميده؟ به همه مراكز مخابراتي ميدن؟ سايت براي تعرفه ها و مناطقي كه ميتونن برگيرن ميشه بدين؟

amir_dre
05-11-2009, 11:42
میشه یکم بیشتر توضیح بدین
الان تو چه مناطقی عرضه میشه؟
اینطوری شه که شاتل و رفقا برشکست میشن

rozbeh85
05-11-2009, 12:31
lما خانه مان فیبر بود، کلی حال کردیم، خودشان زنگ زدند گفتند شما 3 سال پیش درخواست دادید بودووو بیا تموم شود
ما دوییدیم، مرکز جعفری
رفتیم دیدم ای خبر ها نیست، اونهایی رو که رو فیبر بر میگردونند رو مس!
آخر تکنولوژی...

ramtin_d
05-11-2009, 14:02
والا توی تاپیک مخابرات بندرعباس اینو نوشته
128 کیلو نامحدود = 10000 تومان
256=12000
512=21هزار
1مگ = 30 هزار
2مگ = 76 هزار
اینها قیمتهای دی اس ال مخابراته
خود مخابرات که هم مثه همیشه در راستای سیاستهای دولت الکترونیکی سایتش خوابیده :))
اینها رو دوستان گفتن
قضیه فیبر نوری رو هم اطلاعی ندارم نمیدونم چی بگم
ولی کلا میدونم وقتی مخابرات بیاد وسط شرکتها میفتن به التماس
شما دوماه سه ماه باید نگه داری و از هیچ کدومشون نخری
حالا دو حالت پیش میاد یا توی این دوماه ملت از مخابرات راضی هستن که باید بری سراغ مخابرات
ولی اگه دیدی شرکتها قیمتهاشون زیر تعرفه دولتی هست و کلا در حال ، حال دادن هستن که باید مخابرات رو بپیچونی بیای سراغ شرکتها
حالا مخابرات پشتیبانیش ضعیفه اینجا یه مسئله است ( هنوز چاله هاشونو پر نکردن میخوان اینترنت پخش کنن ))
ولی شرکتها پشتیبانیشون بهتره یا اقلا جوابگویی دارن (( اینم یه مسئله است
مخابرات خطر امنیتی داره برای کسایی که به هرحال یه جوری میخوان از اینترنت استفاده کنن ( چون صاحبش عوض شده )
ولی شرکتها شنود ندارن
دیگه تصمیم گیری با خودتونه ولی قول میدم تا تابستون آینده همه شرکتها میان در خونه التماس میکنن :))

ardavan_2008
05-11-2009, 14:13
حالا نمیشه همین ADSLی که کابلیه رو با مو.دم وایرلس کار کنه؟یعنی حتما واسه مودم وایرلس خط مخصوص وایرلس می خواد؟

afshin b
05-11-2009, 15:54
سلام

اولش شاید از عنوان موضوع تعجب کنید اما حقیقت داره ...

3 مدل سرویس در پایین هست

که برای رسیدن به سرویس دوم باید سرویس اول را حتما داشته باشین ....

سرویس 1 ...

لطفا سوالات خودتون را فقط از طریق SmS یا ایمیل اعلام شده در بالا با ما در میان بگذارید و فقط یک پست ایمیل ارسال شد در اینجا بزنید .... :10:

سلام ايميل دادم

ramtin_d
05-11-2009, 16:59
حالا نمیشه همین ADSLی که کابلیه رو با مو.دم وایرلس کار کنه؟یعنی حتما واسه مودم وایرلس خط مخصوص وایرلس می خواد؟

من نگاه آواتورت که میکنم نوشته حرفه ای پرفشنال
آخه حرفه ای : خط وایرلس چیه ؟؟
اگه خط میخواست که اسمشو نمیزاشتن وایرلس :2:
wireless= بدون نیاز به سیم:20:
در نتیجه مودم خودشو میخواد
مودم ای دی اس ال برای ای دی اس اله
مودم وایرلس برای وایرلسه

AryanLand
06-11-2009, 00:44

سلام.

چرا آقا میتونید.شما میتونید یک ADSL بگیرید و بعد با مودم ADSL وایرلس مثلا" با گوشیتون یا یک لپتاپ که وایرلس داشته باشه به اینترنت وصل بشید.

AryanLand
06-11-2009, 00:46
اگه خط میخواست که اسمشو نمیزاشتن وایرلس :2:
wireless= بدون نیاز به سیم:20:
در نتیجه مودم خودشو میخواد
مودم وایرلس برای وایرلسه

سلام.

:25::25::25::25:

ardavan_2008
06-11-2009, 00:54
بالی اواتا رو نگاه میکنن نه خود اواتار رو...:31:

پرسیدن عیب نیست ندانستن عیب است...

جواب شما هم با ماله دوستان فرق داره ها:

مودم وایرلس برای وایرلسه

شما میتونید یک ADSL بگیرید و بعد با مودم ADSL وایرلس مثلا" با گوشیتون یا یک لپتاپ که وایرلس داشته باشه به اینترنت وصل بشید.

منظور من این بود که هزینه های وایرلس از نظر محدودیت و اینا با ADSLفرق داره یا نه؟!...

ehsan_old
06-11-2009, 11:04
ardavan_2008

سلام

در مورد اينترنت وايرلس شايد اين مطالب تكرار باشه ولي يادآوريش خالي از لطف نيست.

تو ايران چند راهكار براي اينترنت وايرلس وجود داره كه معمول ترين اونها WiMAX، IPW, Point to Point, ADSL هست.

IPW كه منحصر به سرويس داتك هست:

ویژگیهای فنی :
شبکه بی سیم مذکور با استفاده از طیف فرکانسی امواج رادیویی RF در محدوده 2.5 تا 23 گیگاهرتز عمل می کند. ویژگی دیگر این سرویس نیاز نداشتن به دید مستقیم به آنتن می باشد و بر اساس شبكه های مبتنی بر IP ، انواع برنامه های کاربردی پهن باند نظیر IP telephony و video streaming را که دارای قابلیت انتقال صوت و تصویر هستند، پشتیبانی می نماید.
این سیستمها از مودولاسیونهای تطبیقی 4 QAM16، QAM و 64 QAM استفاده کرده و تجهیزات برون اتاقی را نیز شامل می شوند. محدوده های تحت پوشش هر یک ازایستگاهها به عوارض و توپولوژی زمین بستگی خواهد داشت.
تجهیزات برون اتاقی سیستمهای NLOS داتک تنها 16 کیلوگرم وزن داشته و می توان آنها را به سادگی بالای برجها، روی پشت بامها یا داخل رکها نصب نمود. اتصال بین این تجهیزات تا مراکز اصلی از نوع Ethernet 10/100 Base T است .

منبع:

اينترنت WiMAX

آشنایی اولیه
تکنولوژی WiMAX و استانداردهای آن با هدف انتقال اطلاعات به‌صورت بی‌سیم و ارزان قیمت طراحی و به بازار معرفی شد. این تکنولوژی از لحاظ کاربری شباهت‌های زیادی به Wi-Fi دارد با این تفاوت که منطقه تحت پوشش و سرعت انتقال اطلاعات بیشتری را پشتیبانی می‌کند. توسعه و گسترش فناوری WiMAX توسط گروهی تحت عنوان WiMAX Forum صورت می‌گیرد. این گروه WiMAX را به‌عنوان یک فن‌آوری استاندارد که قابلیت نقل و انتقال اطلاعات و دسترسی به پهنای باند بی‌سیم در مقیاس وسیع دارد و می‌تواند جایگزین اتصال کابلی و DSL گردد، تعریف کرده است. به بیان دیگر WiMAX امکان ارتباط بی‌سیم را برای کاربران فراهم می‌کند.

از تکنولوژی WiMAX به عنوان وسیله‌ای برای افزایش سرعت ارتباطات مخابراتی و شبکه‌ای در مناطقی که از نظر اقتصادی با مشکل روبرو هستند استفاده می‌شود. در حال حاضر این فن‌آوری به‌عنوان گزینه ارزانتر نسبت به دیگر گزینه‌های موجود ارتباطی در کشورهای در حال توسعه، به منظور راه‌اندازی شبکه‌های اینترنت پرسرعت مطرح شده است. با آزمایش WiMAX و به دست آمدن نتایج موفق در کشورهای در حال توسعه، به تدریج کشورهای جهان اول نیز به استفاده از این فن‌آوری ارزان قیمت علاقمند شده‌اند، بطوریکه هم اکنون بسیاری از دولت‌ها و شرکت‌ها به دنبال توسعه WiMAX در کشور‌های خود هستند.

دامنه پوشش و سرعت ارتباط
برد و دامنه پوشش خدمات ارتباطی بی‌سیم معمولاً در دو حالت دید مستقیم و دید غیر مستقیم ارزیابی می‌شود. پوشش فن‌آوری WiMAX در حالت دید مستقیم در شهر تا شعاع ۱۰ کیلومتری آنتن مرکزی می‌تواند باشد. به بیان دیگر با دید مستقیم،‌ یک آنتن مرکزی ۳۶۰ درجه می‌تواند دایره‌ای به شعاع ۱۰ کیلومتر را پوشش ارتباطی بدهد. این نوع پوشش به خوبی می‌تواند پاسخگوی نیازهای ارتباطی در جامعه روستایی و ارتباطات بین شهری، کنار دریا و … باشد. در مقابل برای ارتباط درون شهری، بخصوص شهرهایی که در آن ساختمان‌های بلند وجود دارند می‌توان از ویژگی دید غیر مستقیم WiMAX برای پوشش ارتباطی استفاده کرد. در این حالت یک آنتن مرکزی ۳۶۰ درجه می‌تواند تا شعاع ۳ کیلومتر را پوشش دهد. حداکثر پهنای باند قابل استفاده در سرویس‌های WiMAX بستگی به کیفیت ارتباط مودم مشترک با آنتن مرکزی دارد. در بهترین شرایط دید مستقیم این سرعت می‌تواند تا 20Mbps باشد، اما در مناطق شهری باتوجه عدم امکان داشتن دید مستقیم در اغلب موارد و سازگاری با ارائه خدمات در حال حرکت، سرعت قابل اطمینان برای ارائه خدمات حداکثر تا 2Mbps انتخاب می‌شود. در حال حاضر اغلب مشتری‌های این خدمات در جهان حداکثر با سرعتی معادل 512Mbps تا 2Mbps را تجربه می‌کنند.

نمونه مودم‌های indoor و outdoor
انواع مودمهای ایستگاه کاربر
CPE یا مودم‌هایی که ایستگاه‌های کاری WiMAX می‌توانند از آنها برای ارتباط با شبکه استفاده کنند به دو دسته اصلی تقسیم می‌شود. اول مودم‌های Indoor که در درون منزل یا محل کار می‌توان از آنها استفاده کرد و دوم مودم‌های Outdoor که در بیرون از محیط منزل یا کار در یکی از مرتفع‌ترین محل‌های ساختمان، بر روی یک میله یا دکل نصب و مورد استفاده قرار می‌گیرند. تفاوت عمده این دو نوع مودم در قدرت فرستنده و گیرنده RF آنها است. مودم‌های Indoor معمولاً از توان کمتری نسبت به مودم‌هایOutdoor برخوردار هستند و به همین علت استفاده از آنها در داخل منزل بدون مشکل است. شکلهای بالا دو نمونه از CPE هایی را که توسط شرکت شبکه گستر داتک ارائه می‌شود را نمایش می‌دهد.

برخی ویژگیهای مهم WiMAX
طراحی و تعریف استانداردهای WiMAX به‌گونه‌ای صورت گرفته تا پوشش دهنده نیازهای ارتباط بی‌سیم شهری باشد. علاوه بر آن استفاده از این تکنولوژی برای پوشش ارتباطی شهرک‌های صنعتی، روستاها، مناطق استراتژیک و … متداول است. پشتیبانی از پهنای باند بالا به کاربران این خدمات اجازه می‌دهد تا بتوانند به‌سادگی سرویس‌های صوتی و تصویری را در این شبکه‌ها داشته و به هر مقدار که بخواهند ترافیک Upload و Download داشته باشند. عدم نیاز به دید مستقیم آنتن مرکزی، سهولت استفاده و کاربری ساده CPEها از دیگر مشخصاتی است که به فراگیر شدن استفاده از این تکنولوژی در میان کاربران کمک نموده است.

نمونه کاربردهای متداول شهری شبکه WiMAX ( دسترسی به اینترنت خانگی، اداری، صنعتی و ...، راه‌اندازی شبکه‌های اختصاصی و ...)

نحوه ارائه خدمات
سرویس‌های اینترنت بی‌سیم WiMAX از پهنای باند 256Kbps به بالا به‌صورت نامتقارن1 و با پهنای باند اختصاصی و یا اشتراکی (Shared) ارائه می‌شوند، بنابراین کاربران آن تنها شخصیت‌های حقوقی می‌توانند باشند. برای تهیه این سرویس‌ها لازم است تا میان شرکت و مشتری حقوقی قراردادی به امضاء برسد. تجهیزات مورد نیاز برای استفاده از خدمات WiMAX تنها یک مودم بی‌سیم است که یا از مدل Indoor است که در داخل منزل یا محیط کار شما قرار می‌گیرد و یا از مدل Outdoor که در بیرون منزل یا محل کار، در محیط باز نصب می‌شود. مودم بی‌سیم به‌صورت امانی در قبال اخذ ضمانت تحویل مشتری می‌گردد، ضمانت اخذ شده پس از پایان قرارداد با تحویل سالم مودم مسترد می‌گردد. راه اندازی سرویس‌های WiMAX پس از عقد قرارداد عموماً در کمتر از دو روز کاری صورت می‌پذیرد.

منبع:

متاسفانه الان فرصتم كافي نيست.

دو مورد ديگه رو تو اولين فرصت توضيح ميدم. :)

ramtin_d
06-11-2009, 12:13
بالی اواتا رو نگاه میکنن نه خود اواتار رو...:31:

پرسیدن عیب نیست ندانستن عیب است...

جواب شما هم با ماله دوستان فرق داره ها:

منظور من این بود که هزینه های وایرلس از نظر محدودیت و اینا با ADSLفرق داره یا نه؟!...

والا اگه خودت فهمیدی چی گفتی ما هم فهمیدیم:42:

جواب من اینه اینترنت وایرلس با adsl زمین تا اسمون فرق میکنه اون دوستمون هم که گفتن مودم adsl بگیر با وایرلسش به اینترنت وصل شو قضیه اش خیلی فرق میکنه اونه جا دیگه خودت داری از یه جیب میزاری یه جیب دیگه ولی در اینترنت وایرلس پرووایدر یک شرکته نه مودم جنابعالی
اینم عوض دستت درد نکنه است دیگه:5: بیا خوبی کن بعد از چهارسال دانشگاه رفتن و مهندسی شبکه :2:

ramtin_d
06-11-2009, 12:18
ardavan_2008

سلام

در مورد اينترنت وايرلس شايد اين مطالب تكرار باشه ولي يادآوريش خالي از لطف نيست.

تو ايران چند راهكار براي اينترنت وايرلس وجود داره كه معمول ترين اونها WiMAX، IPW, Point to Point, ADSL هست.

IPW كه منحصر به سرويس داتك هست:

ویژگیهای فنی :
شبکه بی سیم مذکور با استفاده از طیف فرکانسی امواج رادیویی RF در محدوده 2.5 تا 23 گیگاهرتز عمل می کند. ویژگی دیگر این سرویس نیاز نداشتن به دید مستقیم به آنتن می باشد و بر اساس شبكه های مبتنی بر IP ، انواع برنامه های کاربردی پهن باند نظیر IP telephony و video streaming را که دارای قابلیت انتقال صوت و تصویر هستند، پشتیبانی می نماید.
این سیستمها از مودولاسیونهای تطبیقی 4 QAM16، QAM و 64 QAM استفاده کرده و تجهیزات برون اتاقی را نیز شامل می شوند. محدوده های تحت پوشش هر یک ازایستگاهها به عوارض و توپولوژی زمین بستگی خواهد داشت.
تجهیزات برون اتاقی سیستمهای NLOS داتک تنها 16 کیلوگرم وزن داشته و می توان آنها را به سادگی بالای برجها، روی پشت بامها یا داخل رکها نصب نمود. اتصال بین این تجهیزات تا مراکز اصلی از نوع Ethernet 10/100 Base T است .

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداينترنت WiMAX
............................

دامنه پوشش و سرعت ارتباط
برد و دامنه پوشش خدمات ارتباطی بی‌سیم معمولاً در دو حالت دید مستقیم و دید غیر مستقیم ارزیابی می‌شود. پوشش فن‌آوری WiMAX در حالت دید مستقیم در شهر تا شعاع ۱۰ کیلومتری آنتن مرکزی می‌تواند باشد. به بیان دیگر با دید مستقیم،‌ یک آنتن مرکزی ۳۶۰ درجه می‌تواند دایره‌ای به شعاع ۱۰ کیلومتر را پوشش ارتباطی بدهد. این نوع پوشش به خوبی می‌تواند پاسخگوی نیازهای ارتباطی در جامعه روستایی و ارتباطات بین شهری، کنار دریا و … باشد. در مقابل برای ارتباط درون شهری، بخصوص شهرهایی که در آن ساختمان‌های بلند وجود دارند می‌توان از ویژگی دید غیر مستقیم WiMAX برای پوشش ارتباطی استفاده کرد. در این حالت یک آنتن مرکزی ۳۶۰ درجه می‌تواند تا شعاع ۳ کیلومتر را پوشش دهد. حداکثر پهنای باند قابل استفاده در سرویس‌های WiMAX بستگی به کیفیت ارتباط مودم مشترک با آنتن مرکزی دارد. در بهترین شرایط دید مستقیم این سرعت می‌تواند تا 20Mbps باشد، اما در مناطق شهری باتوجه عدم امکان داشتن دید مستقیم در اغلب موارد و سازگاری با ارائه خدمات در حال حرکت، سرعت قابل اطمینان برای ارائه خدمات حداکثر تا 2Mbps انتخاب می‌شود. در حال حاضر اغلب مشتری‌های این خدمات در جهان حداکثر با سرعتی معادل 512Mbps تا 2Mbps را تجربه می‌کنند.

نمونه کاربردهای متداول شهری شبکه WiMAX ( دسترسی به اینترنت خانگی، اداری، صنعتی و ...، راه‌اندازی شبکه‌های اختصاصی و ...)

منبع:

متاسفانه الان فرصتم كافي نيست.

دو مورد ديگه رو تو اولين فرصت توضيح ميدم. :)

داداش فقط 3 و ده کیلومتر نیست آنتن هرچقدر قویتر باشه به مراتب بردش هم بیشتر هستش تا جایی که من میدونم تا پنجاه کیلومتر رو هم بدون افت فرکانس میتونی داشته باشی
درحال حاضر پروژه ای در دست اجرا هست که از روی برج میلاد کل تهران رو تحت پوشش وایمکس قرار بدن و با خیال راحت تا کرج رو ساپورت میکنه بدون ذره ای افت کیفیت
موفق باشید

ardavan_2008
06-11-2009, 14:33
ما که به شما چیزی نگفتیم شما ببخش:11:

همین دیگه منم می خواستم اینو بدونم که کلهم فرق دارن این دوتا یا شباهتهایی دارند...مثلا ISPها این دو تا رو جدا از هم ارائه میدن؟!و وایرلس گرونتره یا ADSL?

hamid090
06-11-2009, 14:51
سلام
تاپیک در مورد اینترنت وایرلس ندیدم،ظاهراً اینجا باید مطرح کنم!
بنا به ترددی که در شهر دارم باید اینترنت وایرلس بگیرم تا بوسیله لپ تاپ آنلاین بشم.
بهترین شرکتی که خدمات میده کدومه؟
آیا به من که شخصیت حقوقی نیستم اکانت میدن؟
سرعتش نسبت به دایل آپ خیلی بهتره یا زیاد فرقی نداره؟
قیمت هاش چه جوریه؟
متشکرم

ramtin_d
07-11-2009, 01:13
ما که به شما چیزی نگفتیم شما ببخش:11:

همین دیگه منم می خواستم اینو بدونم که کلهم فرق دارن این دوتا یا شباهتهایی دارند...مثلا ISPها این دو تا رو جدا از هم ارائه میدن؟!و وایرلس گرونتره یا ADSL?

:31: خوشم اومد ازت
اون پست رو اتفاقی زدم کلا هویجوری :31: ازت خوشم اومد :31:
:10: به دل نگیر
آخه گفتی نوشته تو با اون یکی فرق داره یه جوری احساس کردم داره توهین میشه
باشه :11:
هوویجوری :31:

DariushGreat
07-11-2009, 20:39
دوستان سلام
من خیلی وقته از دست شهرادنت خلاص شدم و دارم به شیوه عصر حجری از دایل آپ استفاده می کنم؛ می خوام یه سرویس تازه بگیرم. امشب توی سایت شاتل ثبت نام کردم. پس از گذشت 15 دقیقه از واحد فروش باهام تماس گرفتن!!! :18:
گفتش که 20000 تومان هزینه راه اندازی هست! مخم سوت کشید...! واسه سرویس 13900 تومانی باس 20 هزار تومان دیگه هم بدم؟! :13:اگه این جور باشه خب می رم سه ماهه صبانت رو می گیرم 39000 تومان!
نظر شما دوستان چیه؟

ahriman323
07-11-2009, 20:48
دوستان سلام
من خیلی وقته از دست شهرادنت خلاص شدم و دارم به شیوه عصر حجری از دایل آپ استفاده می کنم؛ می خوام یه سرویس تازه بگیرم. امشب توی سایت شاتل ثبت نام کردم. پس از گذشت 15 دقیقه از واحد فروش باهام تماس گرفتن!!! :18:
گفتش که 20000 تومان هزینه راه اندازی هست! مخم سوت کشید...! واسه سرویس 13900 تومانی باس 20 هزار تومان دیگه هم بدم؟! :13:اگه این جور باشه خب می رم سه ماهه صبانت رو می گیرم 39000 تومان!
نظر شما دوستان چیه؟

میتونی از کاربران شاتل که توی شهر شما هستن کارت تخفیف بگیری و هنگام قرار داد تحویلشان بدی 10 تومان تخفیف میگیری!
اینترنتی هم ثبت نام کنی برای تهران 5 تومان تخفیف میدن!
البته 15 دقیقه زیاد شده ایندفعه!:31::27:

ramtin_d
07-11-2009, 22:41
بچه ها کی یاهومسنجرش وصله ؟؟؟؟
مال من هنوز قطعه کسی یه ادرس ف-ر-ا-س-ک-ی نداره بده ؟؟؟
با فیلتر شکن هم سرعت دانلودم افت میکنه
من هزارتا کار دارم با این یاهو
چیکار کنیم ؟؟

ramtin_d
07-11-2009, 22:44
سلام.

:25::25::25::25:

علیکم سلام :5:

samanrayaneh
08-11-2009, 23:06
ADSL سامان رایانه

ADSL شرکت مهندسی سامان رایانه
در اکثر مناطق دارای پورت خالی
128 ماهی 2 گیگ 13000 تومان
512 ماهی 2 گیگ 15500 تومان
کلیه سرویس های فوق از ساعت 2 الی 8 صبح رایگان است.
برای اطلاع از سایر تعرفه ها با ما تماس بگیرید .

farshid0009
09-11-2009, 01:50
دوستام میگم یه سر بزنید اینجا :

نیگا زده 128 نامحدود 13 تومن !!!
واقعا ارزون میده یا یه صفرش جا مونده ؟

بعد اینکه من هرچی گشتم نتونستم پیدا کنم مناطق تحت پوشش تو تهرانو !

زودی جواب بدید مرسی

masud_809_2
09-11-2009, 06:26
این شرکته مال شهرستانه انگار. نه؟ تو تهران با این قیمت پیدا می شه؟

ardavan_2008
09-11-2009, 09:53
یه سوال من الان شرکتی که ازشADSL گرفتم جایی واسه دیدن مقدار استفاده نداره از جای دیگه ای میشه فهمید که چقدر دانلود کردم؟

farshid0009
09-11-2009, 10:14
این شرکته مال شهرستانه انگار. نه؟ تو تهران با این قیمت پیدا می شه؟

اره به احتمال زیاد مال شهرستانه ...

یه سوال من الان شرکتی که ازشADSL گرفتم جایی واسه دیدن مقدار استفاده نداره از جای دیگه ای میشه فهمید که چقدر دانلود کردم؟

اااا مگه میشه؟
زنگ بزن شرکت

siamak_mu
09-11-2009, 11:21
دوستام میگم یه سر بزنید اینجا :

نیگا زده 128 نامحدود 13 تومن !!!
واقعا ارزون میده یا یه صفرش جا مونده ؟

بعد اینکه من هرچی گشتم نتونستم پیدا کنم مناطق تحت پوشش تو تهرانو !

زودی جواب بدید مرسی

جديداً 1300000 ريال ميشه 13 هزار تومن؟؟؟ عزيز 130 هزار تومن :11:

در ضمن با اين سايتي كه دارن خدا ميدونه گوگل في*ل.تر شده يا نه!!!

farshid0009
09-11-2009, 12:11
جديداً 1300000 ريال ميشه 13 هزار تومن؟؟؟ عزيز 130 هزار تومن :11:

در ضمن با اين سايتي كه دارن خدا ميدونه گوگل في*ل.تر شده يا نه!!!

اوه راست میگی الان رفتم دوباره دیدم 130 تومنه :18:

این دیگه صاحابش خیلی یوبسه :2:

farshid0009
09-11-2009, 12:17
ADSL سامان رایانه

ADSL شرکت مهندسی سامان رایانه
در اکثر مناطق دارای پورت خالی
128 ماهی 2 گیگ 13000 تومان
512 ماهی 2 گیگ 15500 تومان
کلیه سرویس های فوق از ساعت 2 الی 8 صبح رایگان است.
برای اطلاع از سایر تعرفه ها با ما تماس بگیرید .

میگم شمام وقت کردین یخرده گرون کنید تعرفه هارو! شرکت میخوابه ها!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

128 kb
128 kb
نامحدود و ip static
750000

مرد حسابی 75 تومن واسه 128 نامحدود میگیرن اخه؟ :18:

bachemahal
09-11-2009, 18:57
آقا ما بلاخره رفتیم مرکز مخابرات سلمان فارسی(سعادت آباد)برای adsl خود مخابرات
اول اینکه همه از ارائه اینترنت توسط مخابرات اظهار بی اطلاعی میکردن یا خودشونو اینجوری نشون میدادن(من تو یه مرکز دیگه دیده بودم که شرکتی که adsl میداد به کارمندهای مخابرات سکه هدیه میداد.....)
خلاصه با کلی سمج بازی رفتیم پیش مسئولش و اینطوری که بهم میگفت ارائه میشه ولی به از ما بهترون....
به خانواده های شهدا و جانبازان و ایثارگران و همچنین به افرادی که عضو هیئت علمی دانشگاه هستند
جالب اینجاست حتی اگه متقاضی سرویس 128 هم باشید باید تو یکی از دسته های بالا باشید

jamy_khoshtip
09-11-2009, 20:08
اصلا چرا پاشدی رفتی مخابرات .؟؟؟؟

بشین خونه از شرکت درخواست بده و بقیه کار رو بده به اون ها .

نیاز به این کارها نیست .

bachemahal
09-11-2009, 21:01
دوست عزیز چون من از خود مخابرات درخواست adsl داشتم رفتم

farshid0009
09-11-2009, 21:05
هیچی ادیت شد

ardavan_2008
09-11-2009, 21:14
یعنی راهی نیست که بتونم خودم بفهمم چقدر دانلود کردم؟

jamy_khoshtip
10-11-2009, 15:51
خوب شما از چه شرکتی گرفتی ؟!؟!؟

مثلا آسیاتک میری تو سایت 1844.ir و بعد با زدن یوزر و پس و .... می بینی .

می تونی زنگ هم بزنی و بپرسی

ardavan_2008
10-11-2009, 17:36
ایندفعه رفتم باید بپرسم ازشون...

wichidika
10-11-2009, 20:08
آقا ما بلاخره رفتیم مرکز مخابرات سلمان فارسی(سعادت آباد)برای adsl خود مخابرات
اول اینکه همه از ارائه اینترنت توسط مخابرات اظهار بی اطلاعی میکردن یا خودشونو اینجوری نشون میدادن(من تو یه مرکز دیگه دیده بودم که شرکتی که adsl میداد به کارمندهای مخابرات سکه هدیه میداد.....)
خلاصه با کلی سمج بازی رفتیم پیش مسئولش و اینطوری که بهم میگفت ارائه میشه ولی به از ما بهترون....
به خانواده های شهدا و جانبازان و ایثارگران و همچنین به افرادی که عضو هیئت علمی دانشگاه هستند
جالب اینجاست حتی اگه متقاضی سرویس 128 هم باشید باید تو یکی از دسته های بالا باشید

بيخود گفته به همه مردم بايد بدن ديگه هم كه خصوصي شده است.:13: