PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [جامع] راهنمای جامع سرویس دهنده های اینترنت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

hosein_133
18-08-2009, 14:46
ظاهرا تو منطقه ما فقط شاتل و داتک سرویس میدن که من داتک مد نظرم هست

panther99
18-08-2009, 15:55
لايزر هم زياد سخت نميگيره . سراغ اون هم برو .
يه نامه از شركتي فاميلي جور كني تمومه . تو نامه قيد بشه كه براي كار نياز به اينترنت پرسرعت داري و مهر و امضا هم حتما بشه .

hosein_133
18-08-2009, 20:20
دوستان یه سوال داشنم اما نمیدونم جاش اینجا هست یا نه
به هر حال میپرسم اما اگه جاش اینجا نبود به بزرگی خودتون ببخشید:20:
اگر مودم wireless بگیرم فقط میتونم از اینترنت بی سیم استفاده کنم یا نه از خود pc هم میتونم به نت وصل شم؟
یعنی هر 2 حالت ممکنه؟

DariushGreat
18-08-2009, 20:38
دوستان یه سوال داشنم اما نمیدونم جاش اینجا هست یا نه
به هر حال میپرسم اما اگه جاش اینجا نبود به بزرگی خودتون ببخشید:20:
اگر مودم wireless بگیرم فقط میتونم از اینترنت بی سیم استفاده کنم یا نه از خود pc هم میتونم به نت وصل شم؟
یعنی هر 2 حالت ممکنه؟

نخست این که ورودتون رو به این فروم تبریک می گم. امیدوارم که مدیر شدنتون رو ببینم :46:

دوم این که مودم وایرلس کارش اینه که اینترنت ADSL شما رو به شکل بی سیم دربیاره تا در کنار استفاده مستقیم کامپیوتر از اینترنت ( اتصال فیزیکی به مودم )، شما بتونید با Wi-Fi گوشی همراه یا لپتاپ به اینترنت خودتون دسترسی داشته باشین. همین :20:

hosein_133
18-08-2009, 23:03
از جوابت ممنون داریوش جان:46:
راستی اگه دقت کرده باشی تاریخ عضویتم برمیگرده به 2 سال پیش اما زیاد تو بحثا شرکت نمیکنم:20:

DariushGreat
18-08-2009, 23:06
از جوابت ممنون داریوش جان:46:
راستی اگه دقت کرده باشی تاریخ عضویتم برمیگرده به 2 سال پیش اما زیاد تو بحثا شرکت نمیکنم:20:
حیفه...!

بیا تو نترس... ده تا پست بدی، مثل من معتاد این جا و بر و بچ بهتر از گلش ( عمرشون مثل عمر گل نباشه :46: ) می شی...:10:

parsa_spy
19-08-2009, 00:07
یه سوال کوچیک داشتم !

می شه به من یه کم در مورد خرید وایرلس مشاوره بدین ! آخه منطقه ما فیبر نوری هست ، برای همین باید برم سراغ وایرلس !

می خواستم اگه می شه ، شرکت هایی رو که تو تهران وایرلس می دن رو معرفی کنید و بگید که کدوم بهتره !

toman4toman
19-08-2009, 03:38
:20: یعنی جواب یک نفر ناشی مثل من نمیدین؟

Sajad2006
19-08-2009, 07:04
یه سوال کوچیک داشتم !

می شه به من یه کم در مورد خرید وایرلس مشاوره بدین ! آخه منطقه ما فیبر نوری هست ، برای همین باید برم سراغ وایرلس !

می خواستم اگه می شه ، شرکت هایی رو که تو تهران وایرلس می دن رو معرفی کنید و بگید که کدوم بهتره !
الان لایزر و داتک و یه چنتا شرکت دیگه هستند که یادم نیست و از همه ارزونتر داتک هست!

parsa_spy
19-08-2009, 09:44
این دو تا isp خوب هستند ؟ آخه قیمتشون از همه جا ارزون تره !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alireza_asol
19-08-2009, 11:20
سلام.
خونه ما تو منطقه مخابرات عاطف (تهرانپارس) هست.
صبانت و شاتل که پورت خالی نداشتن پارس آنلاینم میگه باید از ما مودم بخری داتک هم که گوشیو برنمیدارن آسیاتک هم که قبلا داشتم راضی نیستم.
به نظرتون از کجا سرویس بگیرم؟

jamy_khoshtip
19-08-2009, 11:23
سلام.
خونه ما تو منطقه مخابرات عاطف (تهرانپارس) هست.
صبانت و شاتل که پورت خالی نداشتن پارس آنلاینم میگه باید از ما مودم بخری داتک هم که گوشیو برنمیدارن آسیاتک هم که قبلا داشتم راضی نیستم.
به نظرتون از کجا سرویس بگیرم؟

من هم در منطقه تهرانپارس هستم . فلکه دوم ( بستی منصور ) .

من الان آسیاتک دارم . به خدا خیلی راضی هستم . درسته قعطی داره ولی کیفیتش توپ هست .

شما کی گرفتی که راضی نیستی . :18:

اگر بخوای می تونی از سپنتا بگیری . :40:

من با لایزر کار نکردم . :21:

*IN*
19-08-2009, 12:54
آقا یکی منو راهنمایی کنه
art1 شاتل بگیرم یا 128 نامحدود سپنتا؟

jamy_khoshtip
19-08-2009, 13:14
128 نامحدود سپنتا

Sajad2006
19-08-2009, 13:22
آقا یکی منو راهنمایی کنه
art1 شاتل بگیرم یا 128 نامحدود سپنتا؟
معلومه 128 سپنتا که منم دارم و راضیم!

*IN*
19-08-2009, 13:24
معلومه 128 سپنتا که منم دارم و راضیم!
شما سرعت دانلودت چنده؟

Sajad2006
19-08-2009, 13:55
شما سرعت دانلودت چنده؟
14.8 تا 15

SA3EDLORD
19-08-2009, 14:12
اگه نامحدود باشه که خوبه به سرعت دانلود هم ربطی نداره چون دیگه از صبح تا شب میذاری خودش دانلود میکنه.

toman4toman
19-08-2009, 18:32
لطفا یکی به من بگه تو این سعادت آباد با این مخابرات داغونش ( سلمان فارسی ) پیش شماره 2211 من چی کار کنم ؟
از کجا می تونم ADSL بگیرم ( نامحدود ) .
من قبلا هم سوال کردم ولی انگار کسی تحویلم نمی گیره. :44:
لطفا کمکم کنید.
ممنون !

parsa_spy
19-08-2009, 19:01
شرکت " نوین پرداز " خوبه ؟؟؟

ehar
19-08-2009, 20:28
من یک سوال داشتم :

چطوری میتونم با << کارت شتاب>> 1 GB به اکانت ماهیانه ADSL که از پارس آنلان گرفتم اضافه کنم ؟؟!!
سایت جدید این امکان رو نداره ولی توی سایت قبلی میشد اینکار رو کرد .

!!!!!!! Please Help Me

jamy_khoshtip
20-08-2009, 10:52
لطفا یکی به من بگه تو این سعادت آباد با این مخابرات داغونش ( سلمان فارسی ) پیش شماره 2211 من چی کار کنم ؟
از کجا می تونم ADSL بگیرم ( نامحدود ) .
من قبلا هم سوال کردم ولی انگار کسی تحویلم نمی گیره. :44:
لطفا کمکم کنید.
ممنون !

شما می تونی از سپنت بگیری . نامحدود:8:

V E S T A
20-08-2009, 14:01
سلام

دوستاان من برای راه اندازی adsl باید چیکار کنم؟ متاسفانه هیچ اطلاعاتی ندارم...:43:

در ضمن از چه شرکتی بهتره بگیرم...لطفا کمک کنید:11:

ممنون میشم...:11:

Amirmisagh
20-08-2009, 14:12
سلام

دوستاان من برای راه اندازی adsl باید چیکار کنم؟ متاسفانه هیچ اطلاعاتی ندارم...:43:

عجب سوال کلی ای:20:
پیشنهاد میکنم چند تا از صفحات این تاپیک و تاپیک راه اندازی رو بخونی همشون به همین موضوع پرداختن.
برای راه اندازی adsl شما باید ...
اول بری مخابرات منطقتون اونجا بپرسی بگی خانم محترم من میخوام adsl بگیرم چه شرکتهای سرویس دهنده ای با این مرکز قرار داد دارند. یا از اینترنت سرچ کنی اسم مرکز مخابراتیتون رو. مثلاً من که اسم مرکز مخابراتیم توحیده سرچ میکنم adsl توحید بیشتر شرکتها رو پیدا میکنم.
بعد که شرکتهای مختلفی رو پیدا کردی ( بعضی مناطق یکی دو تا شرکت هستن بعضی ها بیشتر ) میری تو سایتشون لیست قیمتها رو میبینی رو یکیو بر اساس سرعتی که میخوای و میزان ترافیک ( دانلود ) انتخاب میکنی .
چند تا شرکتی که اسمشون اون بالا هست تقریباً مثل همن و با مخابرات بصورت مستقیم ارتباط دارن و زیر شاخه نیستن هر کدوم قیمت هاش و سرعتش برات بهتر بود و انتخاب کنی خوبه.
دیگه برای خرید مودم و تنظیمات نرم افزاری و .... باید کتاب بنویسم ولی شما میتونی به این تاپیک هم مراجعه کنی که توضیحات کامل داده:

SA3EDLORD
20-08-2009, 14:29
سلام

سلام دوست عزیز.شما نگفتی تو کدوم شهر هستی.بگو تا دوستان معرفی کنند.:27::10:

*mhm*
20-08-2009, 16:23
با سلام
من از سرویس eco 512 شاتل خیلی خوشم اومده با ماهی 9500.
اما یک مشکلی هست که به کاربرای خونگی بیشتر از 128 نمیدن.آیا راهی هست بتونم این ECO 512 رو بگیرم؟دانشجو هستم.
یک سوال از دوستان داشتم و اون اینه که 1گیگ برای وبگردی کافی هست یا نه؟اصلا می تونم چیزی دانلود کنم؟
آیا سرویس 128 با 512 شاتل در دانلود شبانه با هم فرقی دارند یا نه؟

سوالی هم در مورد سرویس طلایی 1 مگ صبانت با ماهی 15000 تومان و ترافیک 2 گیگ داشتم.این سرویس فقط اداری هست ؟راهی هست که یک کاربر خانگی بتونه از اون استفاده کنه؟
شنیدم شبانه رایگان هست.آیا با همون 1 مگ رایگان هست یا یک کاربر 128 با یک کاربر 1 مگ فرقی ندارند؟

در مورد هزینه راه اندازی بعضی از شرکت ها تا 30000 تومان هم می گیرند.می خواستم بپرسم برای راه اندازی چکار می کنند که اینقدر هزینه دریافت می کنند؟امکان راه اندازی شخصی هست؟
دوستان پیشنهاد بهتری ندارند؟

panteaaa55
20-08-2009, 19:20
یکی از دوستان سوال کرد که از چه شرکتی و یا چه شیوه ای برای استفاده از اینترنت در منطقه پاسداران می تونم کمک بگیرم .

قرار شد من اینجا مطرح کنم و جوابش را بهش بگم .

گویا پیش شمارشون 2258 و 2259 است

ممنون

Amirmisagh
20-08-2009, 20:51
با سلام
من از سرویس eco 512 شاتل خیلی خوشم اومده با ماهی 9500.
اما یک مشکلی هست که به کاربرای خونگی بیشتر از 128 نمیدن.آیا راهی هست بتونم این ECO 512 رو بگیرم؟دانشجو هستم.
یک سوال از دوستان داشتم و اون اینه که 1گیگ برای وبگردی کافی هست یا نه؟اصلا می تونم چیزی دانلود کنم؟

سوالی هم در مورد سرویس طلایی 1 مگ صبانت با ماهی 15000 تومان و ترافیک 2 گیگ داشتم.این سرویس فقط اداری هست ؟راهی هست که یک کاربر خانگی بتونه از اون استفاده کنه؟
شنیدم شبانه رایگان هست.آیا با همون 1 مگ رایگان هست یا یک کاربر 128 با یک کاربر 1 مگ فرقی ندارند؟

در مورد هزینه راه اندازی بعضی از شرکت ها تا 30000 تومان هم می گیرند.می خواستم بپرسم برای راه اندازی چکار می کنند که اینقدر هزینه دریافت می کنند؟امکان راه اندازی شخصی هست؟
دوستان پیشنهاد بهتری ندارند؟
اول باید از خودشون سوال کنید بپرسید چه مدارکی برای بالاتر از 128 میخوان. بعضی ها معرفی نامه ی دانشگاه قبول میکنن بعضی ها نه.
1 گیگ برای هیچی کافی نیست نه وبگردی نه دانلود. یک گیگ مساوی با 1024 مگابایت حالا اینو تقسیم بر سی کنید میشود 34 مگابایت. یعنی میانگیناً روزی 34 مگابایت باید مصرف کنید که با باز کردن 5-6 تا سایت تمومه.
وقتی مینویسن اینترنت 512 فقط 9 هزار تومن اینو برای کسایی مینویسن که اصلاً نمیدونن ترافیک چی هست و تا قبل از سر رسیدن ماه باید 6 بار دوباره تمدید کنن.

متوجه نمیشم . 128 با سرعت 128 دانلود شبانه داره 512 با سرعت 512

بله بعضی بچه ها اینجا دارن و استفاده میکنن. البته با جواز کسب به گفته ی یکی از دوستان.

نمیدونم! بهترین کار تماس با صبانت و سوال از خودشونه.

سی تومن تا حالا نشنیده بودم شاید منظورت نصب بر روی بیش از یک سیستمه.
کار خاصی نمیکنن تمام این پول برای اون فکسیه که به مخابرات میزنن یا پیکشون که میره مخابرات درخواستها رو میده.
اونطور که من شنیدم مخابرات برای رانژه هزینه ای دریافت نمیکنه و فقط آبونمانش رو میگیره.
هزینه ی نصب مودم با هزینه ی راه اندازی جداست هزینه ی راه اندازی پول پیکه! ولی هزینه ی نصب مودم پول اون آقاهه هست که میاد مودم نصب میکنه. نصب مودم بر روی یه سیستم کار 1 دقیقست و تو دفترچه راهنمای مودم خودش نوشته .
مثلاً شرکت لایزر نه هزینه ی نصب میگیره نه راه اندازی فقط هزینه ی ماهیانه میگیره. مودم هم گرو کشی نمیکنه هر مودمی که خواستی میتونی استفاده کنی.

msf66
21-08-2009, 04:26
سلام
توي منطقه ما فقط فن اوا را پشتيباني ميكند:41:
پيش شماره من 6650
ميخواستم ببينم فن اوا چطوريه و براي انلاين بازي كردن خوبه؟

Amirmisagh
21-08-2009, 09:58
یکی از دوستان سوال کرد که از چه شرکتی و یا چه شیوه ای برای استفاده از اینترنت در منطقه پاسداران می تونم کمک بگیرم .

قرار شد من اینجا مطرح کنم و جوابش را بهش بگم .

گویا پیش شمارشون 2258 و 2259 است

ممنون

به دوستتون بگید قبض تلفنش رو نگاه کنه نام مرکز مخابراتی رو نوشته.
بعد بره اینترنت سرچ کنه adsl سلمان فارسی (مثلاً) بیشتر شرکتهای ساپورت کننده رو گیر میاره.
یا بره مخابرات بگه من adsl میخوام بگیرم چه شرکتهایی با مرکز شما قرار داد دارن و لیستشو بگیره و باهاشون تماس بگیره.

Amirmisagh
21-08-2009, 10:11
سلام
توي منطقه ما فقط فن اوا را پشتيباني ميكند:41:
پيش شماره من 6650
ميخواستم ببينم فن اوا چطوريه و براي انلاين بازي كردن خوبه؟
از فن آوا استفاده نکردم و نمیدونم دوستان جواب خواهند داد.
ولی اگرم میخوای بگیری از خود فن آوا بگیری باز بهتره.
زیر مجموعه های فن آوا مثل هیاهو بیچارت میکنن اصلاً سراغشون نرو.

DariushGreat
21-08-2009, 11:27
دوستان صبانتی، می تونید بهم بگید برای گرفتن اینترنت +256 باس دقیق چی کار کنم؛ این ها می گن که جواز کسب باس مربوط به خط تلفن باشه :13:
لطفا توضیح کامل بدین برام...

OSEN
21-08-2009, 13:53
سلام دوستان .

اینطور که فهمیدم بالاخره یه شرکت درس حسابی منطقه ی مارو تحت یوشش قرار داد . منطقه ی ما شهید دیالمه با ییش شماره ی 3313 هست و تازه شاتل داره به منطقه ی ما سرویس میده . حالا یه سئوال خدمات شاتل چجوریاس ؟ اگه همین امروز ثبت نام کنم چنروز طول میکشه تا وصل بشه ؟ سرویس های art و eco ش چه فرقی باهم دارن ؟ شما کدوم رو ییشنهاد میکنین ؟
توی لیستش هزینه ی مودم رو زده 59,000 تومن . نمیشه خودمون مودم رو بخریم ؟ خودش مودمی که میده چیه ؟ به این قیمت می ارزه ؟

ممنون .

Amirmisagh
21-08-2009, 15:15
سلام دوستان .

اینطور که فهمیدم بالاخره یه شرکت درس حسابی منطقه ی مارو تحت یوشش قرار داد . منطقه ی ما شهید دیالمه با ییش شماره ی 3313 هست و تازه شاتل داره به منطقه ی ما سرویس میده . حالا یه سئوال خدمات شاتل چجوریاس ؟ اگه همین امروز ثبت نام کنم چنروز طول میکشه تا وصل بشه ؟ سرویس های art و eco ش چه فرقی باهم دارن ؟ شما کدوم رو ییشنهاد میکنین ؟
توی لیستش هزینه ی مودم رو زده 59,000 تومن . نمیشه خودمون مودم رو بخریم ؟ خودش مودمی که میده چیه ؟ به این قیمت می ارزه ؟

ممنون .
فقط یک سوال شما جواب داره اونم اینکه خدمات شاتل چطوریه؟ داتک سپنتا پارس آنلاین شاتل صبا آسیاتک اینا تقریباً مثل همن و شرکتهای زیر مجموعه نیستن و مستقیم با مخابرات ارتباط دارن . برای اطلاعات میتونید میتونید به تاپیک شاتل در همین بخش مراجعه کنید که همه اونجا شاتل دارن.
بهترین جواب رو برای بقیه ی سوالاتتون از بخش فروش خدمات شاتل خواهید گرفت.

smjhh
21-08-2009, 18:08
صبانت که الان تو مشهد ترکونده روزا با 1024 دانلود می کونیم چه 128 داشته باشیم یا 512 یا 1024

شبا هم تو برخی مراکز مخابراتی مثل روزهاست

تو بعضی ها هم افت سرعت داره

Hamid Reza
21-08-2009, 18:48
سلام دوستان .

ممنون .

سلام

شاتل یکی از بهترین سرویس دهندهاست

اکو سرویس اقتصادی هست یعنی قیمتاش ارزون تره و حجمشم کمتره مثلا 3 4 گیگ در ماه

شبانه رایگان هم داره

من اگه کارت خونگیه و مصرف زیادی نداری اکو رو پیشنهاد میدم

وب گردی صبحها و دانلود شبها

مودم رو آره میشه از بیرون خرید

من مودم Asus 602AM رو پیشنهاد میکنم

خیلی مودم خوبی هست

قیمتشم 40 45 تومن هست

واسه وصلشم بستگی به منطقه و مخابرات داره

فک کنم نهایت دیگه 10 روز تا دو هفته

P‌C
21-08-2009, 23:28
سلام دوستان .

ممنون .
سلام
اگر الان ثبت نام کنید بعید میدونم تا 1 الی 2 سال دیگه به شما پورت خالی برسه. در حال حاضر حدود 100 پورت خالی در مرحله اول واگذار میشه و خب خیلی از کسبه و ساکنین محله های تحت پوششش قصد دریافت adsl دارن.
مودم رو گرون میدن. شما باید خودت مودم تهیه کنی.

mrmostafa
22-08-2009, 07:08
بچه ها سرعت اینترنت من خیلی بالاست این الان برای فن آوا هستش البته نمایندگی بتانت پهنای باندش زیاده از دوستم میگیرم الان برای من سرویس 1 مگابایت 3 گیگ رد میکنه بعد 256 نامحدود میده سرعت دانلودم روی 40 هستش تازه تو شب که بیشتریا مجانی استفاده میکنن. چون ساعت 2 تا 7 صبح مجانی هستش.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من این سرویس رو گرفتم ماهی 40 هزار تومان

هرکی خواست بگه براش ردیف کنم. رفیقم به فن آوا کلک رشتی میزنه این سرویس ها رو میده اونا نمیدونن

ali sheytoon
22-08-2009, 13:20
اینترنت شاتل در مشهد 512 اکو باید بری از دانشگاه امضاء بگیری یا نه :11::11::11:

system1000
22-08-2009, 15:04
آقا من شنیدم داتک قیمتاش رو بالا برده.حقیقت داره؟

T I G E R
22-08-2009, 15:29
سلام دوستان
من 128 پارس آنلاین دارم
میخواستم بپرسم اگه محدودیت حجمم زودتر از مهلت تمدید قرارداد تموم بشه باید چیکار کرد
یعنی باید مجددا شارژ کنم یا میشه موقتا اندکی ترافیک گرفت
ممنون

Amirmisagh
22-08-2009, 16:08
سلام دوستان
من 128 پارس آنلاین دارم
میخواستم بپرسم اگه محدودیت حجمم زودتر از مهلت تمدید قرارداد تموم بشه باید چیکار کرد
یعنی باید مجددا شارژ کنم یا میشه موقتا اندکی ترافیک گرفت
ممنون
هر جفتش میشه.

T I G E R
22-08-2009, 17:00
هر جفتش میشه.
ممنون
پس اگه من بخوام ترافیک اضافه کنند ، تماس بگیرم؟ چقدر اضافه میکند ؟ هزینه اش چقدر میشه ؟

Amirmisagh
23-08-2009, 19:31
ممنون
پس اگه من بخوام ترافیک اضافه کنند ، تماس بگیرم؟ چقدر اضافه میکند ؟ هزینه اش چقدر میشه ؟
بله دیگه باهاشون تماس بگیرید راهنماییتون میکنن.
ترافیک اضافه هم پنج تومنه.

hosein_133
23-08-2009, 21:51
سلام
دوستان من برای اینکه سرویس بالاتر از 128 بگیرم به مشکل بر خوردم:41:
به یکی دوتا از اشناها که فکر میکردم میتونن برام از شرکتشون نامه بگیرن گفتم اما میگن شرکتمون خصوصیه و قبول نمیکنن:41::13:
لطف کنید یه راهی جلوی پای من بذارید که کارساز باشه و مو لا درزش نره
راستی من میخوام از داتک سرویس بگیرم ممنون

mehdi_vsgh
24-08-2009, 18:44
سلام
به یکی دوتا از اشناها که فکر میکردم میتونن برام از شرکتشون نامه بگیرن گفتم اما میگن شرکتمون خصوصیه و قبول نمیکنن:41::13:
گواهی اشتغال به تحصیل دانشگاه فکر کم اخرین راه باشه

اگه اونم نداری برو خود شرکت یه کم بهشون اصرار کن شاید بهت دادن(یادمه داتک از این کارا میکرد و یه کم پافشاری کنی میدن بهت)

smjhh
25-08-2009, 10:35
تو مشهد تو منطقه ما صبانت روزا و شبها این طوریه ، پینگ هم که حرف نداره ....

بروبکس امضا رو نیگاه کنبد

||
||
/\

من 128 کیلوبیت دارم ولی 1024 دی ال می کنم

farazp30
25-08-2009, 10:58
سلام

شرکت پارسه از شرکت های گردن کلفت پورت اجاره میکنه ! بعد با همون قیمت بهت میده !
بدون قرار داد و گیر دادن به شرکت و اینا با هر سرعتی که بخوای !

ماله من 512 بود با 5 گیگ محدودیت !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط یه چیزی اگر یک وقت از این خواستی بگیری سرویس PNK رو اصلا نگیر

سرویس های شاتل رو ازش بخواه !
صبانت هم بهت میده !

بدون هیچ قرار داد و کوفت ودرد و زهر ماری

برایراه اندازی هم خودش بهت VPI VCI رو میگه راه اندازی میکنی !

smjhh
25-08-2009, 16:39
بالاخره صبانت حق ما رو گرفت

SA3EDLORD
25-08-2009, 16:59
بالاخره صبانت حق ما رو گرفت

بابا اینو تو چند تا تاپیک میزنی؟؟؟؟
ولی جالب بود ممنون.

isbn
25-08-2009, 18:56
شرکت پارسه از شرکت های گردن کلفت پورت اجاره میکنه ! بعد با همون قیمت بهت میده !
بدون قرار داد و گیر دادن به شرکت و اینا با هر سرعتی که بخوای !

ماله من 512 بود با 5 گیگ محدودیت !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط یه چیزی اگر یک وقت از این خواستی بگیری سرویس PNK رو اصلا نگیر

سرویس های شاتل رو ازش بخواه !
صبانت هم بهت میده !

بدون هیچ قرار داد و کوفت ودرد و زهر ماری

برایراه اندازی هم خودش بهت VPI VCI رو میگه راه اندازی میکنی !
;h

کاملا با شما موافقم من خودم از این شرکت تونستم به راحتی 512 شاتل بگیرم بدون هیچ مدرکی :40:

ramtin_d
26-08-2009, 00:50
ببخشید من یه پست زدم ظاهرا نشون نمیده

اساتید اهل فن هرکی تونست این معما رو حل کنه یه شیرینی تپل مهمون منه !!!!!!!!
من توضیح دادم
میخوام از وایرلس مودمم برای سرچ شبکه های اینترنت وایرلسی که در اطرافم هست میخوام استفاده کنم
یعنی نه اینکه بخوام خودم شبکه خودمو شیر کنم نه اصلا چون هنوز خطم رانژه نشده که دی اس ال داشته باشم .
مخیوام مثله لپتاپها به اینترنتهای وایرلسی که نزدیکمون هست کانکت بشم اونم از طریق مودم وایرلسم ASus am 604 G
ولی یه مشکلی هست
مودم من درایور نداره برای وایرلسش
و در نتیجه باید از طریق همون 192.168.1.1 برم توی تنظیمات و در قسمت وایرلس اسکن بگیرم
ولی متاسفانه من اسکن میکنم و چندتا شبکه توپ هم میاد ولی من آی پی اونها رو ندارم که روی کامیوترم فعال کنم
دوما این که این نحوه اسکن گرفتن از شبکه ها با خود اون وایرلسهای که مثل فلش هستن یا روی لپ تاپها هستن فرق میکنه من از طریق مرور گر سرچ میکنم حال این که شما در خود کنترل پنل ویندوز برای وایرلس تعریف دیگه ای دارین و خیلی راحت اسکن میگیرین و کانکت میشین
حالا میخوام بدونم از طریق این قسمت تنظیمات وایرلس مودم در مرور گر که اسکن کردم و شبکه ها رو دیدم کنارشون یه مربع جای تیک هستش من اون جا رو تیک میزنم و گزینه save/reboot رو هم میزنم و وقتی توی مرورگر ادرس سایتی چیزی میزنم چیزی نمیاد
آیا تنظیمات دیگه ای هم میخواد که فکر مکینم باید ای پی اون شبکه رو گیر بیارم
ویا اگر که ممکنه کسی بطور جامع با این روش اشنایی داره بیاد توضیح بده
( صلوات )

اینم جدول نمونه اون عدد صفر نشون دهنده همون مربعه است مثلا نمیتونستم کپی بگیرم من کنار اون مربع رو تیک میزنم ولی اتفاق خاصی نمیفته اولیش که مشخصه یه مودم لینکسیسه که مال مردمه نمیخوام به اون وارد بشم ولی دومی اسم محلمونه میخوام بدونم این چیه و یا حداقل امکان وارد شدن بهش هست یا نه

lynksys 0
af- velenjak 0

smjhh
26-08-2009, 11:07
بجه ها صبانت محدودیت رو برده بالا من دیشب با سرعت 2048 دی ال کردم !!!!!

من دارم سکته می کنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

isbn
26-08-2009, 11:28

من دارم سکته می کنم

آقا شما کدوم شهرید؟

smjhh
26-08-2009, 11:44
al

آقا شما کدوم شهرید؟

مشهد (مرکز تیلفونی قدس)
در ضمن من 128 دارم

VahidDG2007
26-08-2009, 16:36

من دارم سکته می کنم

بابا تو چند تا تاپیک یه پست رو میزنی!!!!!

در ضمن من تو تاپیک مشهد توضیح دادم که تقریبا سرعت صبانت در 90% مناطق مشهد داغونه و خیلی ها مثل

من هستند که شبها 200 مگ هم دانلود ندارن:19::19:د حالا شما که این سرعت ها رو داری دیگه جزو عجایبی:18: :31:

در ضمن رو این سرعت ها زیاد نمیشه حساب کرد من بطور مثال این تست رو یه ماه پیش گرفتم که سرعت داغون

بود اول از 120 شروع میکرد بعد از 20 ثانیه میرسید به 10 12 که حتی یه بار در حد دایل آپ شد!!!:19:

این سرعت اول دانلود که بعد از 20 ثانیه داغون میشه البته صبانت روز ها رو خوب کرده اما شب ها هنوز داغونه و 10 12 میزنه

smjhh
26-08-2009, 16:58
بابا تو چند تا تاپیک یه پست رو میزنی!!!!!

در ضمن من تو تاپیک مشهد توضیح دادم که تقریبا سرعت صبانت در 90% مناطق مشهد داغونه و خیلی ها مثل

من هستند که شبها 200 مگ هم دانلود ندارن:19::19:د حالا شما که این سرعت ها رو داری دیگه جزو عجایبی:18: :31:

در ضمن رو این سرعت ها زیاد نمیشه حساب کرد من بطور مثال این تست رو یه ماه پیش گرفتم که سرعت داغون

بود اول از 120 شروع میکرد بعد از 20 ثانیه میرسید به 10 12 که حتی یه بار در حد دایل آپ شد!!!:19:

این سرعت اول دانلود که بعد از 20 ثانیه داغون میشه البته صبانت روز ها رو خوب کرده اما شب ها هنوز داغونه و 10 12 میزنه

خوب بریم تاپیک مشهد تا جوابتو بدم

ramtin_d
26-08-2009, 22:13
اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه النصر
---------------------------------------------
هموطنان دوستان
توجه فرمایید توجه فرمایید
به حول و قوه الهی و به دست توانمندان مهندسین در مخابرات و شرکت مهندسی فن آوا چراغ مودم سبز و خطم رانژه شد
..................send 2 alll

از امشب دهنمون رسما مسواک شد :)

tommy vercetti
26-08-2009, 22:48
نمی دونم سؤالم رو در تایپیک درست وارد می کنم ؟؟؟
سلام بچه ها، ببخشید من می خواستم یک ای دی اس ال بگیرم ... اما کلاً نمی دونم چی و چه جوری بگیرم بهتره ...:41:

اگه می شه من رو راهنمایی کنین ... :11:

smjhh
26-08-2009, 23:07
اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه النصر
---------------------------------------------
هموطنان دوستان
توجه فرمایید توجه فرمایید
به حول و قوه الهی و به دست توانمندان مهندسین در مخابرات و شرکت مهندسی فن آوا چراغ مودم سبز و خطم رانژه شد
..................send 2 alll

از امشب دهنمون رسما مسواک شد :)

مبارک باشه :10:

ramtin_d
27-08-2009, 01:19
من وقتی که دارم فایل مگیرم تست گرفتم این نحوه تست گرفتن درسته ؟؟؟
یکی کمک کنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

الان این یکی رو بدون دانلود فایل انجام دادم فقط مسنجرم روشن بود

smjhh
27-08-2009, 06:50
من وقتی که دارم فایل مگیرم تست گرفتم این نحوه تست گرفتن درسته ؟؟؟
یکی کمک کنه

الان این یکی رو بدون دانلود فایل انجام دادم فقط مسنجرم روشن بود

اگه سرویست 64 هست درسته ...

isbn
27-08-2009, 11:01
مشهد (مرکز تیلفونی قدس)
در ضمن من 128 دارم
k

نامردیه من تهران سرویس 1 مگ گرفتم سرعتم رو 116-120 هست بعد شما 128 داری 200 به بالا سرعت دان داری :19:

دایی محسن
27-08-2009, 11:06
سلام دوستان من از سرویس شهراد استفاده می کنم که الان تو این لیستتون نبود من خیلی خوب و عالیه البته فکر کنم فقط برای شمال غرب تهرانه

smjhh
27-08-2009, 12:22
k

نامردیه من تهران سرویس 1 مگ گرفتم سرعتم رو 116-120 هست بعد شما 128 داری 200 به بالا سرعت دان داری :19:

پس شما به این سر بزن

smjhh
27-08-2009, 12:28
سلام دوستان من از سرویس شهراد استفاده می کنم که الان تو این لیستتون نبود من خیلی خوب و عالیه البته فکر کنم فقط برای شمال غرب تهرانه

دوست عزیز بیشتر توضیح بده ...

سرعت دانلود روزات چنده ؟؟؟؟

محدودیت داری ؟؟؟؟ چقدر ؟؟؟؟

دانلود شبانه داره ؟؟؟؟ جند ساعت ؟؟؟؟ با جه سرعتی ؟؟؟؟؟

چقدر هزینه دادی ؟؟؟؟

isbn
27-08-2009, 12:54
پس شما به این سر بزن

شما مثل اینکه میخوای دل مارو آب کنی فقط:19:

panther99
27-08-2009, 13:07
نمی دونم سؤالم رو در تایپیک درست وارد می کنم ؟؟؟
سلام بچه ها، ببخشید من می خواستم یک ای دی اس ال بگیرم ... اما کلاً نمی دونم چی و چه جوری بگیرم بهتره ...:41:

اگه می شه من رو راهنمایی کنین ... :11:

شما اون ليست بالا رو ميبيني ؟؟؟؟
شماره تلفنهاي چند تاشو از 118 بگير ( مثل آسيا تك .صبانت .شاتل و لايزر ) اينها بهترن و بپرس كه تو منطقه مخابراتيتون سرويس ميدن الان يا نه ؟؟
از هر كدوم از اين 4 تا گرفتي خوبه ضرر نميكني .
مودم رو هم ميتوني خودت بخري و نصب كني ( اگه يه كم سررشته داشته باشي ) البته اون در مرحله بعده . شما اول به اين شركتها زنگ بزن بپرس و با توجه به نيازت ميتوني سرويست رو انتخاب كني .
اگه زياد دانلود نداري محدود بگير مثلا 5 گيگ 3 ماهه عاليه براي مصارف كم .
شما اولين قدم رو برو . ببينيم چه ميشه ؟؟؟؟

sadeghbb
27-08-2009, 14:35
دوستان خواهش میکنم به این پست یه سر بزنید و مشکلمو حل کنید!!!!!!!

خواهشششششششششششش

ramtin_d
27-08-2009, 15:05
بد رقم به مشکل برخوردیم
یکی بیاد کمک
آقا خوشبختانه ما رفتیم امروز پول رو ریختیم به حساب یوزرنیم و پسورد رو دادن
حالا مشکل دوتا شده :))

من یه لپتاپ دارم که به سختی به مودم نشونش دادم
و یه کامپیوتر که بیشترین بار ترافیکی روی اونه
میخوام یه کاری بکنم
اینترنتم از فن آواست وبرای شبانه اکانت جدا و کانکشن جداگونه ساختم ولی برای روزام هم جداست
درواقع دوتا کانکشن دارم
یکی به من بگه چطوری میتونم جفت سیستمها رو کانکت کنم ؟؟؟
ترجیحا از روش ppppoe هم نباشه من با بریج وصل کردم ولی همین که با کامپیوتر کانکت میشم لپتاپ دیگه نمیتونه وصل بشه و برعکس وقتی با لپتاپ وصل میشم کامپیوتر نمیتونه
حداقل یکی بیاد یه کاری بکنه
pppoe نصب کنیم ولی برای سیستم یه اکانت شبانه جدا هم باشه که فکر نکنم چون که توی حافظه مودم یوزرنیم و پسورد جداگونه بنده سیو میشه
بعد هم یه چیزی امنیت فن آوا فوق العاده پایینه یه جا نوشته بود یکی میتونه ای پی رو دربیاره و با استفاده از حالت مودم اتومات وارد بشه و از امکانات اکونت من استفاده کنه
پس در نتیجه یه روش معقولانه به من بگید
مرسی از راهنمایی

VahidDG2007
27-08-2009, 18:04
شما مثل اینکه میخوای دل مارو آب کنی فقط:19:

بابا این پسر از فضا اومده!!!

من سرعت شبام به 50 هم نمیرسید اما دلم به سرعت 100 روزانه خوش بود

که اونم قربونش برم امروز شد 20 :19::19::19:

panther99
27-08-2009, 18:28
دوستان خواهش میکنم به این پست یه سر بزنید و مشکلمو حل کنید!!!!!!!

خواهشششششششششششش

آقا من اون پستها رو خوندم . شما مطمئني ايراد از مودمت نيست ؟؟؟؟؟؟ تنظيماتش رو درست انجام دادي ؟؟؟؟؟؟؟
با شركتي كه اينترنت رو گرفتي تماس بگير از اونها حتما از اين درخواستها شده اگه شركت درست و حسابي باشه يه جوابي ميدن .
موقعي كه دايال آپ داشتي سرعتت چه جوري بود ؟؟؟؟ نوسان داشتي ؟؟؟؟ قطعي داشتي ؟؟؟؟؟؟
ممكن هم هست از مخابرات باشه .

isbn
27-08-2009, 23:21
بابا این پسر از فضا اومده!!!

من سرعت شبام به 50 هم نمیرسید اما دلم به سرعت 100 روزانه خوش بود

که اونم قربونش برم امروز شد 20 :19::19::19:

شاید از نمایندگیه:31::31::31::31::31::31:

smjhh
27-08-2009, 23:38
شاید از نمایندگیه:31::31::31::31::31::31:

نمیدونم چرا همه میگن این از نمایندگیه و داره تبلیغ میکنه

من فقط نیستم که اینجوریم

ما 4و5 نفر هستیم تو تاپیک مشهد کل سرعت گذاشتیم

فعلا رکورد 780 مگ در ساعت هست

امشب هم میخوام خودم بشکونمش

farazp30
28-08-2009, 02:06
اقا شما ها چرا انقدر سرعت هاتون زیاده؟
سرویستون حجمیه دیگه چه قدر
من که خواستم یک مک 10 گیگ رو بگیرم
گفت پورت نداریم

pejmangame
28-08-2009, 02:34
سلام
ما در منطقه ستارخان هستیم پیش شماره 6651 تنها شرکتی که با این شماره کار می کنه فن اوا هست
من تماس گرفتم گفتن پورت خالی نداریم گفتم کی خالی میشه گفت معلوم نیست شاید تا 6 ماه و تا یه سال دیگه!!!
من باید چی کار کنم؟؟؟؟

smjhh
28-08-2009, 03:46
اقا شما ها چرا انقدر سرعت هاتون زیاده؟
سرویستون حجمیه دیگه چه قدر
من که خواستم یک مک 10 گیگ رو بگیرم
گفت پورت نداریم

ما از دانلود رایگان شبا استفاده می کنیم در خصوص ترافیک هم عرض کنم 3 گیگ در ماه ولی ما 3 گیگ در هر شب هم دانلود می کنیم

smjhh
28-08-2009, 03:47
سلام
ما در منطقه ستارخان هستیم پیش شماره 6651 تنها شرکتی که با این شماره کار می کنه فن اوا هست
من تماس گرفتم گفتن پورت خالی نداریم گفتم کی خالی میشه گفت معلوم نیست شاید تا 6 ماه و تا یه سال دیگه!!!
من باید چی کار کنم؟؟؟؟

عزیز ببین اونجا اینترنت بیسیم (وایرلس) نمیدن

فکر کنم laser بده که قیمتاش کمی گرونه

ولی اگه تحقیق بیشتر بکنی مس تونی وایرلس ارزون گیر بیاری

ramtin_d
28-08-2009, 04:18
سلام
من باید چی کار کنم؟؟؟؟

با کمال تاسف هیچ کاری نمیتونی بکنی قصه پارسال منو داری ولی یه چیزی کل شرمتها رو بگیردی شاید بتونی پیدا کنی
شاتل باید اونجا رو داشته باشه شما بگرد پیدا میکنی من داغون شدم تا بالاخره فن آوا اومد سراغم اونم مثه الان یا قطعه یا وصله:8:

ramtin_d
28-08-2009, 04:19
دوستان دلیل این که هی قطع میشم وصل میشم چیه ؟؟ کسی میدونه دیشب که خیلی خوب بود خبری از قطعی نبود شباولم بود ولی امشب به طرز افتضاحی هی دیسی میشم وصل میشم
از فن آوا دارم
512 محدود

amir_dre
28-08-2009, 09:56
از دوستان کسی از سرویس شهراد استفاده کرده??? (مختص مناطق غرب تهران هست)
128 بدون محدودیت حجمی میده 20 تومن
shahrad.net

smjhh
28-08-2009, 11:10
دوستان دلیل این که هی قطع میشم وصل میشم چیه ؟؟ کسی میدونه دیشب که خیلی خوب بود خبری از قطعی نبود شباولم بود ولی امشب به طرز افتضاحی هی دیسی میشم وصل میشم
از فن آوا دارم
512 محدود

شاید مشکل از مودمت باشه یکباز از تو مرورگر reset کن

ویندوزت رو هم عوض کن به احتمال بالا درست میشه ...

Hamid Reza
28-08-2009, 11:23
سلام
من باید چی کار کنم؟؟؟؟

سلام

فقط فن آوا نیست

نیونت هم هست

میتونی از اینترنت بی سیم استفاده کنی

داتک و لایزر اونجا سرویس دارن

ami2new
28-08-2009, 17:44
از فن آوا دارم
512 محدود

سلام عزیز شما چند گرفتی سرویست رو حجم ترافیکت چنده؟

VahidDG2007
28-08-2009, 17:44
ویرایش :31:!!!

smjhh
28-08-2009, 19:10
:31::10:
اینم ویرایش شد

VahidDG2007
28-08-2009, 20:25
This post was Edited!!!!

farryad
28-08-2009, 20:48
به جان خودم که از نمایندگی هستی :دی

:27::27::27:

sheytanparast
29-08-2009, 03:46
سلام دوستان ببخشید من یک خط 256 دارم حالا میخام یه ماه دیگه اون رو شارژ کنم هزینش چقدره؟

ramtin_d
29-08-2009, 08:37
سلام عزیز شما چند گرفتی سرویست رو حجم ترافیکت چنده؟

واقعا دستشون درد نکنه من بازم میخوام همین سرویس رو بگیرم 512 رو گرفتم با آپلود 256 که قیمتش برای 3 ماهه میشه 54100 تومان 10.300 تومان هم برای رانژه گرفتن و در عرض یه هفته ای ما وصل شدیم رفتیم تو
یادتون باشه بهترینها فقط شاتل هستش بعدش فن آوا بعدش صبا من که از فن آوا راضی ام

سینا راستی مشکل از سیستم من بود بابا لپ تاپه پدر منو در آورده :19:

کسی می تونه این مشکل منو حل کنه به خدا گلو پاره شد اینقد جیغ زدم:19:
یه لپ تاپ پنتیوم دو داریم رویش ویندوز ایکس پی سالم نصبه
یه لن کارت دیلینک هم خریدم وایرلس یو اس بی هستش اونونصب کردم
سرچ میکنم مودم وایرلس منو میشناسه
کانکت هم میشه ولی باید برایش بصورت بریج کانکشن تعریف کنی همینجوری کانکت نمیشه
کسی نمیدونه چکار باید بکنیم ؟؟؟؟؟
در ضمن یه لن از پشت مودم به کارت شبکه سیستمم وصل کردم .
با کانکشن و کامپیوترم انلاین میشم ولی با لپتاپ نمیشه کاری کنم ...
یکی کمک کنه:19:

smjhh
29-08-2009, 09:15
واقعا دستشون درد نکنه من بازم میخوام همین سرویس رو بگیرم 512 رو گرفتم با آپلود 256 که قیمتش برای 3 ماهه میشه 54100 تومان 10.300 تومان هم برای رانژه گرفتن و در عرض یه هفته ای ما وصل شدیم رفتیم تو
یادتون باشه بهترینها فقط شاتل هستش بعدش فن آوا بعدش صبا من که از فن آوا راضی ام

سینا راستی مشکل از سیستم من بود بابا لپ تاپه پدر منو در آورده :19:

کسی می تونه این مشکل منو حل کنه به خدا گلو پاره شد اینقد جیغ زدم:19:
یه لپ تاپ پنتیوم دو داریم رویش ویندوز ایکس پی سالم نصبه
یه لن کارت دیلینک هم خریدم وایرلس یو اس بی هستش اونونصب کردم
سرچ میکنم مودم وایرلس منو میشناسه
کانکت هم میشه ولی باید برایش بصورت بریج کانکشن تعریف کنی همینجوری کانکت نمیشه
کسی نمیدونه چکار باید بکنیم ؟؟؟؟؟
در ضمن یه لن از پشت مودم به کارت شبکه سیستمم وصل کردم .
با کانکشن و کامپیوترم انلاین میشم ولی با لپتاپ نمیشه کاری کنم ...
یکی کمک کنه:19:
پینتیوم تو یعنی cpu کمتر از 0.6 با اینکه xp نمیریزن باید 98 بریزی

smjhh
29-08-2009, 09:17
سلام دوستان ببخشید من یک خط 256 دارم حالا میخام یه ماه دیگه اون رو شارژ کنم هزینش چقدره؟

چه سوال باحالی

حداقل بگو از کدوم شرکت گرفتی ؟؟؟

sheytanparast
29-08-2009, 09:21
شرمنده وقت نداشتم سریع نوشتم.
شرکتش دیده باننت هزینه ی خط هم 39 تومنه.

Hamed 360
29-08-2009, 23:25
سلام دوستان کسی اینجا آسیاتک یا داتک در منطقه توحید داره !؟ ممنون میشم بگه پینگش چطوریه !؟ خیلی نیاز دارم

btheme
31-08-2009, 00:27
منم تو همون توحید هستم خوبه ولی من عصر آنلاین رو معرفی میکنم اتفاقا تو چند کوچه پایین تر از میدون توحیده اسمش هم کوچه حاج رضایی هست

SAMCRO
31-08-2009, 14:41
سلام !

من می خواستم یه سوریسی بگیرم که :
1.سرعتش 256/X باشه ! ( فرقی نداره متقارن باشه یا نه ! )
2.قیمتش از 20 تومن بیشتر نباشه !
3.محدودیت حجمی هم از 3 گیگ کمتر نباشه !

البته خودم اینا رو مد نظرمه !
لایزر ! 256 برنزش !

شهراد ! سرویس 4 ساعت در روز 256 !

می شه راهنمایی کنید ؟؟ مرسی !

Sajad2006
31-08-2009, 14:45
سلام !

من می خواستم یه سوریسی بگیرم که :
1.سرعتش 256/X باشه ! ( فرقی نداره متقارن باشه یا نه ! )
2.قیمتش از 20 تومن بیشتر نباشه !
3.محدودیت حجمی هم از 3 گیگ کمتر نباشه !

البته خودم اینا رو مد نظرمه !
لایزر ! 256 برنزش !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشهراد ! سرویس 4 ساعت در روز 256 !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمی شه راهنمایی کنید ؟؟ مرسی !
شما به شاتل هم یه سر بزن!

SAMCRO
31-08-2009, 17:38
شما به شاتل هم یه سر بزن!

اکونومیکیش رو نمی تونم بگیرم ! سری Art ش هم 256 شش گرون در می اد !

sinaset
01-09-2009, 11:48
سلام دوستان
اول از همه من شهرستان هستم
و در شهر ما دوتا شرکت بیشتر نیست برای خدمات اینترنت ( که فکر کنم تویه لیست بالا نیست )
یکی از این شرکت ها 3 تا خط به خونه می ده
1- 128 با پهنایی باند 3 گیگ = ماهی 30 تومان ( 12 تا 8 صبح رایگان)
128-2 با پهنایی باند نامحدود = ماهی 10 تومان
3- ( که فکر کنم بدرد من نمی خوره)
دوستان راهنمایی کنند
که من ببین خط 1 و 2 کدوم رو بگیرم و چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟( و بگن چرا اون دو خط بالا چرا با هم این همه اختلاف دارن )
اگر توضیح کامل بدن ممنون میشم

HamiTHamiT
01-09-2009, 12:23
بهترین سرویس رو تو منطقه توحید شرکت لایزر میده من خودم هم از لایزر سرویس دارم خیلی راضی ام اصلا قطعی نداشته تو این مدت ...

sanatoramir
01-09-2009, 13:20
دوست عزیز من توضیح دادم اونی رو که می گه 30 تومن مال شرکت ارمانت هستش به تعداد کمتری دادن این رو به

توضیح بیشتر اگر یه خط 128 رو بین 15 نفر شرینگ کردن این رو بین 8 نفر شرینگ کردن با سرعتی خوب که 17 تا

دانلود بده و اون یکی با سرعتی 12 تا شیرنیگ که در موقع شلوغی به 5 تا هم می رسه

sinaset
01-09-2009, 17:28
دوست عزیز من توضیح دادم اونی رو که می گه 30 تومن مال شرکت ارمانت هستش به تعداد کمتری دادن این رو به

توضیح بیشتر اگر یه خط 128 رو بین 15 نفر شرینگ کردن این رو بین 8 نفر شرینگ کردن با سرعتی خوب که 17 تا

دانلود بده و اون یکی با سرعتی 12 تا شیرنیگ که در موقع شلوغی به 5 تا هم می رسه
سلام دوست من
شما مطمعان هستید که این خط رو ببین 15 نفر شرینگ می کنند
چون وزیر گفته بود که ببین 10 نفر تقسیم میشه
یعنی این داره خلاف قوانین این کار رو انجام می دن ؟

waterpolo
02-09-2009, 22:17
من اخر نفهمیدم بهترین شرکت برای adsl با سرعت 128 که نامحدود باشه چیه ؟
خوب راهنماییم کنید لطفا

Sajad2006
03-09-2009, 08:38
من اخر نفهمیدم بهترین شرکت برای adsl با سرعت 128 که نامحدود باشه چیه ؟
خوب راهنماییم کنید لطفا
سپنتا و داتک هستند!

ramtin_d
03-09-2009, 13:15
سلام
راستش یه مقدار سئوال میخوام بپرسم روم نمیشه :)
من تاحالا حجمی با داون شبانه رایگان داشتم
از فن آوا گرفتم
ولی جدی اینقده معتاد شدم که فکر کنم کم آوردم توی این یه هفته ای که وصل شدم دو گیگ ترکوندم
میخوام نامحدود بگیرم
حالا یه سئوال دارم از دوستانی که نامحدود دارن
من دیدم مصرفم بالاست گفتم برم سراغ این نوع سرویسها ولی یه چیزی
همیشه سرعتتون ثابته ؟؟ مثلا برای 256 حداقل و حداکثر سرعتتون چقدر بوده ؟؟؟
این که یه شرکتی این سرویس 256 رو میده 50 هزار تومن ماهی
و یه شرکت دیگه همین سرویس رو 25 تومن میده چه دلیلی داره ؟؟؟
یکی میتونه توضیج بده ؟؟؟
و در نهایت یه چیز دیگه !
شبانه این فن آوا به طرز خیلی بدی سرعتش پایینه به عکس روزها بهتره به نظرم نمیصرفه من الان سه ماهه گرفتم
میخوام برای سه ماهه دیگه برم ناحدود 256 بگیرم لطفا یکی نظر بده و راهنمایی کنه و دیگه این که توی لیست قیمتها 2 تا شرکت به نظرم خوب بودن و با بودجه من میخونن کیفیتشون چطوریه ؟؟؟
شرکتهای رایان سما - اوراکل

مرسی از همگی (( اینترنت عهد بوقی با سرعت چراغ قوه کوفتمون شد به خدا ................................... ))

Sajad2006
03-09-2009, 13:34
سلام
راستش یه مقدار سئوال میخوام بپرسم روم نمیشه :)
من تاحالا حجمی با داون شبانه رایگان داشتم
از فن آوا گرفتم
ولی جدی اینقده معتاد شدم که فکر کنم کم آوردم توی این یه هفته ای که وصل شدم دو گیگ ترکوندم
میخوام نامحدود بگیرم
حالا یه سئوال دارم از دوستانی که نامحدود دارن
من دیدم مصرفم بالاست گفتم برم سراغ این نوع سرویسها ولی یه چیزی
همیشه سرعتتون ثابته ؟؟ مثلا برای 256 حداقل و حداکثر سرعتتون چقدر بوده ؟؟؟
این که یه شرکتی این سرویس 256 رو میده 50 هزار تومن ماهی
و یه شرکت دیگه همین سرویس رو 25 تومن میده چه دلیلی داره ؟؟؟
یکی میتونه توضیج بده ؟؟؟
و در نهایت یه چیز دیگه !
شبانه این فن آوا به طرز خیلی بدی سرعتش پایینه به عکس روزها بهتره به نظرم نمیصرفه من الان سه ماهه گرفتم
میخوام برای سه ماهه دیگه برم ناحدود 256 بگیرم لطفا یکی نظر بده و راهنمایی کنه و دیگه این که توی لیست قیمتها 2 تا شرکت به نظرم خوب بودن و با بودجه من میخونن کیفیتشون چطوریه ؟؟؟
شرکتهای رایان سما - اوراکل

مرسی از همگی (( اینترنت عهد بوقی با سرعت چراغ قوه کوفتمون شد به خدا ................................... ))
سرعت دانلود 256 32 هست.
اگه شرکته معتبر باشه تقریبا روی 30 31 ثابت هست همیشه!
اون تفاوت قیمت مربوط به کیفیت سرویس هست به قول معروف هر چقدر پول بدی همون قدر آش میخوری!
طبق گفته ی بعضی از دوستان این اواکل تو خالی در اومده و خوب نیست!
از اون شرکت دیگه هم خبر ندارم!
پیشنهاد بنده سپنتا هست چون خودم دارم و راضیم!

ramtin_d
03-09-2009, 15:21
سرعت دانلود 256 32 هست.
اگه شرکته معتبر باشه تقریبا روی 30 31 ثابت هست همیشه!
اون تفاوت قیمت مربوط به کیفیت سرویس هست به قول معروف هر چقدر پول بدی همون قدر آش میخوری!
طبق گفته ی بعضی از دوستان این اواکل تو خالی در اومده و خوب نیست!
از اون شرکت دیگه هم خبر ندارم!
پیشنهاد بنده سپنتا هست چون خودم دارم و راضیم!

داش سجاد :20:
آقا خیلی مخلصیم :31:
داش من همه اینهایی رو که میگی بلدم
ولی مشکل خودمو نیمدونم چه جوری حل کنم راستش کیفیت بالا و قیمت مناسب رو همه یه جا میخوام :10::10:
من حساب کتاب کردم دیدم 256 میخوام که باهاش سیستم رو صبح تا شب و شب تا صبح بندازم رو دانلود
سنگ بترکه ماهی 30 تومن هم با ابونمان و چرت و پرتهاش بیشتر نمیتونم بدم
البته هرچقدر کمتر بهتر
رایان سما میگه 25 تومن !!!!
من کلا برای تورنت میخوام ....این دو سه روزی که مزه DSL اومده زیر زبونم اصلا با ساعتی و شبانه رایگان حال نکردم چون لینک مستقیمی به اون شکل ندارم همه کارام توی تورنت اتفاق میفته و یه سری وب گردی

یکی بیاد پیشنهاد بده یه جایی که برای 256 بیشتر از 30 تومن نگیرن (( البته نامحدود ))
پشتیبانی خوب و قطعی کم . و سرعت ثابت
مرسی متشکرم

:10:

farzad goli
03-09-2009, 22:38
من یه سوال داشتم چرا شرکت پیشگامان تو نظر سنجی نیست کسی ادم حسابش نمیکنه من بین شاتل و پیشگامان کدوما انتخاب کنم

smjhh
03-09-2009, 22:58
داش سجاد :20:
آقا خیلی مخلصیم :31:
داش من همه اینهایی رو که میگی بلدم
ولی مشکل خودمو نیمدونم چه جوری حل کنم راستش کیفیت بالا و قیمت مناسب رو همه یه جا میخوام :10::10:
من حساب کتاب کردم دیدم 256 میخوام که باهاش سیستم رو صبح تا شب و شب تا صبح بندازم رو دانلود
سنگ بترکه ماهی 30 تومن هم با ابونمان و چرت و پرتهاش بیشتر نمیتونم بدم
البته هرچقدر کمتر بهتر
رایان سما میگه 25 تومن !!!!
من کلا برای تورنت میخوام ....این دو سه روزی که مزه DSL اومده زیر زبونم اصلا با ساعتی و شبانه رایگان حال نکردم چون لینک مستقیمی به اون شکل ندارم همه کارام توی تورنت اتفاق میفته و یه سری وب گردی

یکی بیاد پیشنهاد بده یه جایی که برای 256 بیشتر از 30 تومن نگیرن (( البته نامحدود ))
پشتیبانی خوب و قطعی کم . و سرعت ثابت
مرسی متشکرم

:10:

من از صبانت 9 گیگ 128 استفاده میکنم

ولی هر شب 3 گیگ تورنت ئی ال میکنم :دی

smjhh
03-09-2009, 23:04
اوه تست سرعت رو نیگاه کنید (1720):دی

در ضمن 128 کیلوبیت دارم :دی

ramtin_d
04-09-2009, 02:10
سجاد جان من توی این چندشبی که توی تورنت وصل بودم متوجه شدم تعداد سیدرهای من سه چهارتا بیشتر نیست و سرعتم هم سنگ بترکه 12 کیلئه ناگفته نمونه فایلهایی که میگیرم فیلم روز نیست که صد نفر خواهان داشته باشه
یه سری فایلهای هست که هرکجا گشتم نبود تا اخرش توی این تورنت بدمصب پیدا کردم
ولی خوب سرعتم پنجتا بیشتر نمیشه اومدم حساب کردم دیدم من با کانکشن 512 که دارم و هر شب پنج ساعت انلاینم روزی صدمگ بیشتر نصیبم نمیشه اینه که گفتم یه دونه سرویس نامحدود بگیرم
به نظرت فکر درست رو کردم ( چون 24 ساعت میزارمش روشن با هر سرعتی تورنت بده حتی همون دایال آپ میشینه برای خودش میگیره دیگه اینجوری زحمت هم کمتر میشه
حالا توی انتخاب پروووایدر جدید موندم
آقا باتجربه ها بیان کمک
یه 256 کار منو راه میندازه یا بیشتر بگیرم برای نامحدود ؟؟؟
:) یکی یه حالی بده بگه نامحدود زیر سی تومن از کی بگیریم بهتره فردا دزد از اب در نیاد

خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااا

somebodycool
04-09-2009, 15:13
سلام
میخواستم بدونم بهترین شرکتی که تو منطقه ونک سرویس میده چیه؟
و اینکه چطوری میتونم adsl 512 یا 256 بگیرم؟چون من کاربر شخصی ام و بیشتر از 128 نمیدن

tommy vercetti
04-09-2009, 19:51
سلام ببخشید من پرسیدم گفت شاتل 160 کیلوبایت 19.900 ...
لایزر هم هست ... 4 گیگ 256 حدود 10000 تومن ... یعنی واقعیه ... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی ممنون

Ali_vdo
05-09-2009, 11:05
کسی از مخابرات تو تهران گرفته ؟
روی مسی ؟
اگه میشه یه تست بذاره
چون 128 نامحدود رو ماهی 15تومن میده
میخواستم بدونم برای بازی آنلاین و دانلود بدون وقفه :دی مشکلی داره ؟
خصوصا پینگ ؟

alisam44
05-09-2009, 13:43
با سلام
من تو منطقه مخابراتی آزادگان هستم و فقط از شرکتهای داتک-فن آوا-شاتل-پارس آن لاین و هفت نت می توانم سرویس ADSL بخرم!
شاتل و پارس آف لاین که گران هست و هفت نت هم متاسفانه پرتش پر شده!!
از بین این دو شرکت کدام بهتر است(از نظر سرعت دانلود-پشتیبانی-قطعی و ...):
1- داتک
2- فن آوا

باتشکر

isbn
05-09-2009, 13:43
کسی از مخابرات تو تهران گرفته ؟
روی مسی ؟
اگه میشه یه تست بذاره
چون 128 نامحدود رو ماهی 15تومن میده
میخواستم بدونم برای بازی آنلاین و دانلود بدون وقفه :دی مشکلی داره ؟
خصوصا پینگ ؟

از کجا شنیدید قرار بود که از اول مهر باشه!

Ali_vdo
05-09-2009, 13:51
از کجا شنیدید قرار بود که از تول مهر باشه!
قرار بود عرضه عمومی از اول مهر باشه
الان خیلی ها روی فیبر نوری از مخابرات میگیرن اما ناراضی هستن ( پینگ و سرعت داغون )
تو شهرستانهای کوچیک هم ماهی 15 تومن هست
شنیدن که هیچ ، دیدم !
یه نفر رو هم میشناسم

isbn
05-09-2009, 13:54
قرار بود عرضه عمومی از اول مهر باشه
الان خیلی ها روی فیبر نوری از مخابرات میگیرن اما ناراضی هستن ( پینگ و سرعت داغون )
تو شهرستانهای کوچیک هم ماهی 15 تومن هست
شنیدن که هیچ ، دیدم !
یه نفر رو هم میشناسم

خوب اگه میدونید کیفیت و پینگش افتضاحه دیگه چرا میپرسید:31:
خوب اونی که دیدی چی جوریاست کیفیتش خوبه؟

Ali_vdo
05-09-2009, 15:04
خوب اگه میدونید کیفیت و پینگش افتضاحه دیگه چرا میپرسید:31:
خوب اونی که دیدی چی جوریاست کیفیتش خوبه؟
والله این فیبر نوریه
گفتم شاید مسی بهتر باشه
چون من فقط این یه نفر در دسترسم هست
همه چی افتضاح بود در حد dial ver2 !!! :دی
البته ماهی 10 تومن میداد
پرسیدم که کس دیگه ای هم اینجوریه یا نه ؟
آخه مخابرات میخواد 800هزار تا پورت بده !
الان که خلوته اینجوری باشه که باید بریم بمیریم !!
کیفیت در حد صفر ...

mostafaeshghi
05-09-2009, 18:25
با سلام
من تو منطقه مخابراتی آزادگان هستم و فقط از شرکتهای داتک-فن آوا-شاتل-پارس آن لاین و هفت نت می توانم سرویس ADSL بخرم!
شاتل و پارس آف لاین که گران هست و هفت نت هم متاسفانه پرتش پر شده!!
از بین این دو شرکت کدام بهتر است(از نظر سرعت دانلود-پشتیبانی-قطعی و ...):
1- داتک
2- فن آوا

باتشکر

دوست عزیز

جفت شرکتها شرکتهای خوبی هستند ولی حتما به سایت هر دو مراجعه کرده و شرایط هر دو شکرت را بخونید.

سرویسهای این دو شرکت خیلی با هم تفاوت داره شما با توجه به مقدار هزینه ای که میخواید بکنید و سرویسی که نیازتون هست دست به بهترین انتخاب بزنید.

داتک شرکت خوبیه پشتیبانی عالی ای داره ولی سرویسهاشو گرون کرده و تا مجبور نباشی و نیارزه نیمشه سمتش اومد ...

فن آوا هم من اطلاعات ندارم ولی زیاد در موردش بحث شده

djamin_662
06-09-2009, 11:28
سلام .
من اگه بخوام wireless(اينترنت بی سيم) بگيرم از چه شرکتی ميتونم. حجمی ميخوام و 256 يا 512.
تو رو خدا جواب بديد.

Sajad2006
06-09-2009, 11:29
سلام .
من اگه بخوام wireless(اينترنت بی سيم) بگيرم از چه شرکتی ميتونم. حجمی ميخوام و 256 يا 512.
تو رو خدا جواب بديد.
لایزر و داتک خوب هستند!

djamin_662
06-09-2009, 11:42
wimax لايزر خلی گرونه.
من يه حجمی ميخوام. فقط حجمی.

Abas1100
06-09-2009, 15:42
آيا كسي از افزايش سرعت دانلود در سراسر كشور رو خبر داره ؟

ami2new
06-09-2009, 21:42
سلام عزیزان اینجا کسی هست که توی مرکز مخابراتی شهید کاظمیان صبا نت گرفته باشه؟
اگه هست وضعیت سرعت دانلوش چنده به خصوص شبانه

mmf1371
07-09-2009, 13:00
سلام کسی میدونه سرعت 128 پارس آنلاین چنده ؟لطفا سریعتر:)

isbn
07-09-2009, 13:20
سلام کسی میدونه سرعت 128 پارس آنلاین چنده ؟لطفا سریعتر:)

فک میکنم 25-30 باید باشه:46:

tommy vercetti
07-09-2009, 13:45
سلام ببخشید من پرسیدم گفت شاتل 160 کیلوبایت 19.900 ...
لایزر هم هست ... 4 گیگ 256 حدود 10000 تومن ... یعنی واقعیه ... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی ممنون

دوستان اگه ممکن هست جواب بنده رو بدهید ...
می خواستم تا آخر این هفته adsl بگیرم ... چی بگیرم بهتر ( سرعت واقعی)است ... برای بازی با دستگاه می خوام ...

خیلی ممنون...:11:

panther99
07-09-2009, 14:55
دوست عزيز من لايزر 256 دارم 3 ماهه با 5 گيگ ترافيك . سرعتم هم خوبه . راضيم . براي اين سرويس 30 هزار تومن دادم به پيكشون و 10 روز بعد هم سرويسم وصل شد . سرعت دانلودم 32 هست . البته تا 43 رو هم تجربه كردم اما نه به صورت پايدار . مشكل خاصي نديدم . اين عكس رو هم ببينيد :
به يه نتيجه اي رسيدم . تو اسپيد تست با ساير سرورها چك كنيد . مثل من كه الان با سرور استكهلم تست كردم . با سرور كويت پايين تره . ديشب هم با سرور لس انجلس تست كردم سرعت دانلود رو 28 نشون داد . !!!!!!

pejmangame
08-09-2009, 00:13
سلام
من مخابراتم چمرانه شهید چمران

پیش شماره 6651
الان دارم گریه میکنم این پستو مینویسم:دی

چجوری adsl بگیرم؟

ایا میتونم یه خط با پیش شماره 8827 که مخابرات نصر هست و یه کوچه با ما فرق داره بگیرم؟کوچه بالایییمون 8827 هست.
چه راهی برای من هست.

من واقعا مستحق adsl هستم:دی
روزی 12 ساعت دیال اپ استفاده دارم ماهی 60 تومن پول تلفن!

کمک کمک کمک!!

P‌C
08-09-2009, 00:33
سلام
من مخابراتم چمرانه شهید چمران

پیش شماره 6651
الان دارم گریه میکنم این پستو مینویسم:دی

چجوری adsl بگیرم؟

ایا میتونم یه خط با پیش شماره 8827 که مخابرات نصر هست و یه کوچه با ما فرق داره بگیرم؟کوچه بالایییمون 8827 هست.
چه راهی برای من هست.

من واقعا مستحق adsl هستم:دی
روزی 12 ساعت دیال اپ استفاده دارم ماهی 60 تومن پول تلفن!

کمک کمک کمک!!
شما اول با یکی از همسایهات که نزدیک خونتون باشه صحبت کن بعد اگر اجازه داد یه مودم وایرلس رو بعد از ست کردن AP ببر بالا پشت بومشون یا هر جایی که هیچ دیواری جلوش نباشه یا کمترین دیوار با زاویه عمود جلوش باشه(نیازی به وصل بودن به سیم تلفن نیست) اگر تونستی با حداقل سیگنال بگیری که کارت حل میشه.
اگرم کار نداد میتونی آنتن مخصوصش رو بگیری که قطعا بردش تا خونتون میرسه. بعد ازشون خواهش کن که برات درخواست بکنن.

new explorer
08-09-2009, 02:16
با سلام و خسته نباشید
من می خوام از خودشون مودم بخرم تا فردا اگه مشکلی پیش اومد ، دبه نکنن نگن از مودمه...
ولی ظاهرا چند تا مارک دارن ، کذومشون بهتره ؟ من میخوام برای دو تا سیستم ازش استفاده کنم
راستی به چیز اضافه ای هم احتیاج هست ؟ اگه بخوام رو ذو تا سیستم بذارمش ؟
من فردا میخوام برم نمایندگیش ( آمل) راهنماییم کنین ممنون میشم
با تشکر

Sajad2006
08-09-2009, 11:32
با سلام و خسته نباشید
من می خوام از خودشون مودم بخرم تا فردا اگه مشکلی پیش اومد ، دبه نکنن نگن از مودمه...
ولی ظاهرا چند تا مارک دارن ، کذومشون بهتره ؟ من میخوام برای دو تا سیستم ازش استفاده کنم
راستی به چیز اضافه ای هم احتیاج هست ؟ اگه بخوام رو ذو تا سیستم بذارمش ؟
من فردا میخوام برم نمایندگیش ( آمل) راهنماییم کنین ممنون میشم
با تشکر

دوست عزیز خودشون مودم رو گرون میدن!
شما یه Asus AM602 بگیر خیالت راحت!
اون دبه کردن به خاطر پوله!
همه ی مودما استاندارد جهانی دارن و با همه isp ها سازگارند!

s-b
08-09-2009, 13:58
دوستان یه سوال
من میخوام با مدرک شرکتمون برا خودم 1 مگ شاتل بگیرم حالا چند سوال
1.با مدرک شرکت یه 4 مگ از یه سرویس دهنده دیگه گرفتیم حالا مشکلی پیش نمیاد؟
2.خطوط تلفن محله ما در پیته (مال قرن 10 هجری :دی) حالا اگه نتونم از این پهنای باند استفاده کنم میتونم سرویس را تبدیل کنم (مثلا به 512 کیلو ) یا نه هرچی از اول بخواهی دیگه نمیشه تغییر داد؟؟
با تشکر

ramshad
08-09-2009, 14:02
آقا این صبا نت جدا افتضاح شده. دو سال پیش خیلی بهتر بود.کندی سرعتش در طول روز اشک آدمو در میاره. من که دیگه شارژمو تمدید نمی کنم. اصلا تصمیم دارم تا موقعی که سرعت اینترنت در کشور درست نشه دیگه ازش استفاده نکنم. این همه پول می دیم آخر سرشم دستمون به هیچ چی بند نیست. هر موقع هم زنگ می زنی بهشون شکایت کنی خط شون اشغاله و اگر هم بعد صد بار گرفتن آزاد شه میگن ما هیچ کاری نمی تونیم برای کندی اینترنت بکنیم و... خلاصه ما که بی خیال اینترنت شدیم.

pejmangame
08-09-2009, 14:12
شما اول با یکی از همسایهات که نزدیک خونتون باشه صحبت کن بعد اگر اجازه داد یه مودم وایرلس رو بعد از ست کردن AP ببر بالا پشت بومشون یا هر جایی که هیچ دیواری جلوش نباشه یا کمترین دیوار با زاویه عمود جلوش باشه(نیازی به وصل بودن به سیم تلفن نیست) اگر تونستی با حداقل سیگنال بگیری که کارت حل میشه.
اگرم کار نداد میتونی آنتن مخصوصش رو بگیری که قطعا بردش تا خونتون میرسه. بعد ازشون خواهش کن که برات درخواست بکنن.

سلام ممنون از راهنمایی این مودم وایر لس جفتمون باید بگیریم ؟ هزینش چقدر میشه فاصله رو تا چقدر جواب میده ؟

s-b
08-09-2009, 15:15
کسی نمیدونه مخابرات هم در اصفهان adsl میده یا نه؟

mostafaeshghi
08-09-2009, 17:37
دوستان یه سوال
من میخوام با مدرک شرکتمون برا خودم 1 مگ شاتل بگیرم حالا چند سوال
1.با مدرک شرکت یه 4 مگ از یه سرویس دهنده دیگه گرفتیم حالا مشکلی پیش نمیاد؟
2.خطوط تلفن محله ما در پیته (مال قرن 10 هجری :دی) حالا اگه نتونم از این پهنای باند استفاده کنم میتونم سرویس را تبدیل کنم (مثلا به 512 کیلو ) یا نه هرچی از اول بخواهی دیگه نمیشه تغییر داد؟؟
با تشکر

1- فکر نکنم. البته اگر مخابرات چک کنه مشکل که پیش میاد چون شما یه سابقه گرفتن سرویس بالای 128 برای شرکت داری. که این مسئله چند صورت داره :

الف: مخابرات شخصا سابقه را بررسی میکنه و اجازه ی سرویس دوم را نمیده.
ب: شرکت استعلام میگیره از مخابرات و سابقه را چک میکنه و سرویس نمیده
ج: نه شرکت و نه مخابرات پیگری نمیکنند و هر کدام جدا بررسی میکنند.

به نظر من که حالت سوم شکل میگیره به چند دلیل :

الف: شرکت استعلام نمیتونه بگیره چون اصلا نیازی به این کار نداره و اجباری براش نیست
ب: مخابرات ممکنه بازرس بفرسته به شرکتها و مدارک و مشخصات را چک کنه ولی مسئله تکراری بودن شخصیت حقوقی استفاده کننده به نظرم مد نظر نیست.
ج: چه بسا ممکنه یه شرکت 3 تا خط داشته باشه و نیاز داشته باشه که رو هر 3 خط ای دی اس ال فعال کنه و این حق طبیعی شرکت هست و کسی قاعدتا نباید بتونه جلوشو بگیره

نتیجه ی کلی : هیچ مشکلی نیست انشاءالله

2- بستگی به قراردادتان داره. قرارداد را 1 ماهه ببندید اگر خوب بود بعدا بیشترش کنید و اگر بد بود تغییرش بدید.

danny.m
08-09-2009, 22:53
سلام دوستان عزیز ، می خواستم adsl بگیرم چه شرکتی الان بهتر جواب میده مخصوصا در غرب تهران - اکباتان از نظر سرعت و این داستانا و اینکه مودم چی بهتره ، مرسی از راهنمایتون:20:

DariushGreat
11-09-2009, 13:22
دوستان سلام
الآن وضعیت صبانت چجوری هست؟ :31: می خوام این دفعه سه ماهه 128 بگیرم. شنیدم سرعتش با این که 128 هست، ولی سرعت دانلودش بیشتر بالای 70 کیلوبایت بر ثانیه می چرخه... راستی... کیفیت دانلود شبانش فرق نکرده؟ من می دونم که شب ها پینگش تا 3000 هم بالا میره ولی مهم نیست؛ من روز دانلودم رو تنظیم می کنم که شب دانلود کنه! :دی مهم سرعت هست که افت نداشته باشه...

و دیگه این که من الآن 20 روزی هست که از شهراد سرویس 10 گیگ 512 گرفتم، ولی الآن 8 گیگش مونده! :41: حالا موندم چجوری تمومش کنم... بیشتر به بهونه دانلود شبانه رایگان گرفتم، ولی هیچی هم دانلود نداشتم! :13:

خواهشمندم به این جانب کمک بفرماییییید!!! :27:

راستی، طاعات مقبول درگاه یگانگی؛ التماس دعا :11:

pejmangame
11-09-2009, 23:44
سلام

زمانی که میگن پرت خالی وجود نداره این مشکل از مخابرات سگ پدره (چمران) یا isp ؟

نمی دونم چه گهی باید بخورممممممممممممممممممممم مممممممم helP meeeeee

تماس میگیرم فن اوا میگه پرت خالی نداریم فکر خودکشی زده به سرمممم!!!!

DariushGreat
11-09-2009, 23:56
سلام

زمانی که میگن پرت خالی وجود نداره این مشکل از مخابرات سگ پدره (چمران) یا isp ؟

نمی دونم چه گهی باید بخورممممممممممممممممممممم مممممممم helP meeeeee

تماس میگیرم فن اوا میگه پرت خالی نداریم فکر خودکشی زده به سرمممم!!!!

به کار بردن واژگان نادرست خلاف قوانین هست. تخلف از قوانین موجب رد تخلف و جریمه هست :3:
خودتو کنترل کن

وقتی می گن پورت خالی ندارن، انتظار بیهوده هست... برو به یه شرکت دیگه سفارش بده

Sajad2006
12-09-2009, 00:12
به کار بردن واژگان نادرست خلاف قوانین هست. تخلف از قوانین موجب رد تخلف و جریمه هست :3:
خودتو کنترل کن

وقتی می گن پورت خالی ندارن، انتظار بیهوده هست... برو به یه شرکت دیگه سفارش بده
دوست عزیزمون در هر دو مورد راست میگن!
من یه شرکت رزرو کرده بودم اول تابستون دیروز زنگ زدن گفتن پورت خالی شد!

Newbie_Cracker
12-09-2009, 08:31
اين منطقه شهيد چمران افتضاحه.
مشكل هم از مخابراته. دو سه تا شركت سرويس ميدن كه فكر كنم تا ابد الدهر پورت خالي نداشته باشن

Sajad2006
12-09-2009, 10:11
سلام.
من میخوام isp اینترنتم رو عوض کنم!
باید وایسم شرگت اولی خط رو آزاد کنه و بعد برم به اون یکی شرکت درخواست بدم؟؟!!

DariushGreat
12-09-2009, 10:54
سلام.
من میخوام isp اینترنتم رو عوض کنم!
باید وایسم شرگت اولی خط رو آزاد کنه و بعد برم به اون یکی شرکت درخواست بدم؟؟!!

آره... :13:

دوستان سلام
الآن وضعیت صبانت چجوری هست؟ :31: می خوام این دفعه سه ماهه 128 بگیرم. شنیدم سرعتش با این که 128 هست، ولی سرعت دانلودش بیشتر بالای 70 کیلوبایت بر ثانیه می چرخه... راستی... کیفیت دانلود شبانش فرق نکرده؟ من می دونم که شب ها پینگش تا 3000 هم بالا میره ولی مهم نیست؛ من روز دانلودم رو تنظیم می کنم که شب دانلود کنه! :دی مهم سرعت هست که افت نداشته باشه...

و دیگه این که من الآن 20 روزی هست که از شهراد سرویس 10 گیگ 512 گرفتم، ولی الآن 8 گیگش مونده! :41: حالا موندم چجوری تمومش کنم... بیشتر به بهونه دانلود شبانه رایگان گرفتم، ولی هیچی هم دانلود نداشتم! :13:

خواهشمندم به این جانب کمک بفرماییییید!!! :27:

راستی، طاعات مقبول درگاه یگانگی؛ التماس دعا :11:

آقا یکی جوابمو بده... این صبا چجوریه اوضاعش؟؟؟ نرم بگیرم بدبختش بشم! سه ماهه، پولش کم نیست! :41:

P‌C
12-09-2009, 11:11
سلام ممنون از راهنمایی این مودم وایر لس جفتمون باید بگیریم ؟ هزینش چقدر میشه فاصله رو تا چقدر جواب میده ؟
نه . شما یه مودم وایرلس مثلا ایسوس 604 میگیری(75 تومان) میذاری توی خونه همسایه بعد یدونه آداپتور وایرلس که حدود20-25 تومانه رو برای دریافت امواج رو کامپیوترت نصب میکنی. برد مفیدش بدون دیوار 100 متره ولی اگر هم آنتن نداد و فاصله بیشتر بود میتونی از آنتن مخصوص استفاده کنی که قیمتش رو ندارم.

THE WORLD_IS MINE
12-09-2009, 12:51
دوستانه عزیز به من مراکز خیلی خوبه adsl تو منطقه پاسداران رو معرفی کنید (پر سرعت وپر حجم)
ممنون
AMIN_AMRICAI

Sajad2006
12-09-2009, 13:19
دوستانه عزیز به من مراکز خیلی خوبه adsl تو منطقه پاسداران رو معرفی کنید (پر سرعت وپر حجم)
ممنون
AMIN_AMRICAI
ورودت رو به پی سی تبریک میگم!
4رقم اول تلفونتونو بگی راحتتره!

orgimagi
12-09-2009, 13:28
128 صبانت

Dr.Hate
12-09-2009, 14:58
دوستان این قیمت لایزر هست
با این حساب میشه 4 گیگ 11 تومن؟
دنبال یه سرویس ارزون میگردم اصلا سرعت برام مهم نیست مثل 64 که آسیاتک یه زمانی میداد 10 تومن (نامحدود هم بود)
سراغ دارید؟

kamil_ps3
12-09-2009, 16:09
سلام دوستان.

سرویس من تا یکی دو روز دیگه قطع میشه. بی پولی( برای 128 باید 45 تومن ماهی بدم:13: در حالی که فقط شبا ازش استفاده میکنم)

میخواستم بدونم شرکت سرویس دهندم میتونه دسترسی منو به ساعاتی از شبانه روز مثلا 8 شب تا 8 صبح محدود کنه و پول کمتری بدم. مسخواستم قبل از این که از خودشون بپرسم بیام اینجا و ببینم همچین کاری شدنی هست .
با تشکر از دوستان.

DariushGreat
12-09-2009, 16:36
سلام دوستان.

سرویس من تا یکی دو روز دیگه قطع میشه. بی پولی( برای 128 باید 45 تومن ماهی بدم:13: در حالی که فقط شبا ازش استفاده میکنم)

میخواستم بدونم شرکت سرویس دهندم میتونه دسترسی منو به ساعاتی از شبانه روز مثلا 8 شب تا 8 صبح محدود کنه و پول کمتری بدم. مسخواستم قبل از این که از خودشون بپرسم بیام اینجا و ببینم همچین کاری شدنی هست .
با تشکر از دوستان.

فکر نکنم :13:
داریم شرکت هایی که از ساعت 2 شب ( یا 3 شب ) تا 8 صبح استفاده رایگان دارن، اما تا به اکنون ندیدم شرکتی استفاده شبانه بگذاره...

mahdi100
12-09-2009, 17:53
با سلام
من تازه واسه خونه adsl گرفتم و از شرکت صبانت . بد نبوده تا حالا که فقط چند باری قطع شده و سرویس نداده .ولی به طور کلی راضی ام .
میخواستم ببینم من می خوام کافی نت بزنم با توجه به اینکه در کافی نت حجم دریافت اطلاعات زیاده و سرعت هم باید بالا باشه و... که حرس استفاده کننده رو در نیاره از کدوم شرکت adsl بگیرم و با چه سرعتی و با چه حجمی .ممنون .فقط کمی سریعتر اگه میشه
=============
نظرتون واسم خیلی مهمه حتما کمکم کنین.

golnaz r
12-09-2009, 18:23
سلام ما خونمون سمت دولت هستش
برای adsl به شاتل و چند شرکت دیگه زنگ زدیم ولی گفتن تو این منطقه دیگهنمیدن چون تقاضا زیاده
الان فقط شرکت پتیاک به ما خدمات میده اونم wifi کسی این شرکتو میشناسه؟ اگه نه چه شرکتی تو این محدوده میشناسین؟
ممنون راهنماییم کنین

saeed.1388
12-09-2009, 22:18
دوستان کسی از وضعیت سرویس 256 پارس آنلاین خبر داره؟
اصلا صلاح هست از این شرکت Adsl در مقایسه با سپنتا یا فن آوا.

farhad_s5
12-09-2009, 23:35
دوستان کسی از وضعیت سرویس 256 پارس آنلاین خبر داره؟
اصلا صلاح هست از این شرکت Adsl در مقایسه با سپنتا یا فن آوا.

پارس آنلاین هم خدمات خوبی میده ولی یه مشکلی که هست اینه که فقط مودمی که خودشون میدن (سیمفونی) رو ساپورت می کنه:46:

سپنتا یه شرکتی هست با خدمات خیلی خوب. به نظر من اگه مشکل مالی وجود نداشته باشه بهترین گزینه خواهد بود

سلام ما خونمون سمت دولت هستش
برای adsl به شاتل و چند شرکت دیگه زنگ زدیم ولی گفتن تو این منطقه دیگهنمیدن چون تقاضا زیاده
الان فقط شرکت پتیاک به ما خدمات میده اونم wifi کسی این شرکتو میشناسه؟ اگه نه چه شرکتی تو این محدوده میشناسین؟
ممنون راهنماییم کنین

شما می تونید از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پیگیری کنید و ببینید که چه شرکتی به منطقه ی شما خدمات میده:10:

mashiat
13-09-2009, 16:12
دوستان این راسته که پارس آنلاین از حجم ترافیک و پهنای باند میدزده ؟؟و مثلا اگه 1 گیگ مصرف کرده باشی الکی میزنه 3 گیگ ؟ واقعا کسانیکه از پارس آنلاین adsl دارند بیان این مساله رو شفاف و دقیق بگویند که پارس آنلاین از حجم میدزده ؟ و باید چه کرد ؟

Dr.Hate
13-09-2009, 17:16
دوستان این قیمت لایزر هست
با این حساب میشه 4 گیگ 11 تومن؟ (اگر این قیمت باشه که ارزونه!!!)
دنبال یه سرویس ارزون میگردم اصلا سرعت برام مهم نیست مثل 64 که آسیاتک یه زمانی میداد 10 تومن (نامحدود هم بود)
مثلا ارزونترین 64 یی که نامحدود هم باشه کدوم isp هست؟

Hamed Shams
14-09-2009, 22:33
دوستان من الان دارم از سرويس 128پارس آنلاين استفاده ميكنم و سرعت دانلود رو 10 الي 15 هستش و شارژم تا آخر اين ماه هستش!
حالا ميخواستم ببينم اگه شاتل يا صبانت بهتر هستند از اونا سرويس بگيرم!
بنظر شما شاتل بهتره يا صبانت :20:

farhad_s5
15-09-2009, 00:21
شاتل به نظرم خیلی بهتره

DariushGreat
15-09-2009, 04:34
دوستان این راسته که پارس آنلاین از حجم ترافیک و پهنای باند میدزده ؟؟و مثلا اگه 1 گیگ مصرف کرده باشی الکی میزنه 3 گیگ ؟ واقعا کسانیکه از پارس آنلاین adsl دارند بیان این مساله رو شفاف و دقیق بگویند که پارس آنلاین از حجم میدزده ؟ و باید چه کرد ؟

والا از پارس آنلاین بعید نیست... چون از قدیم پشت سرش ناله و نفرین بوده و هست می گم! :دی

دوستان من الان دارم از سرويس 128پارس آنلاين استفاده ميكنم و سرعت دانلود رو 10 الي 15 هستش و شارژم تا آخر اين ماه هستش!
حالا ميخواستم ببينم اگه شاتل يا صبانت بهتر هستند از اونا سرويس بگيرم!
بنظر شما شاتل بهتره يا صبانت :20:
صبانت تنها مزیتی که داره اینه سرویس 128 ش در اصل 512 هست که به شکل قاچاقی به کاربران خانگی داده می شه! :46:

sina-2008
15-09-2009, 09:35
با سلام
دوستان من میخام یه اینترنت 512 نامحدود بگیرم
لطف کنن بچه ها بگن سرعتشون با 512 در شرکتای مختلف چطوره
آیا شرکتایی مثل سپنتا یا آسیاتک خوبن

*IN*
15-09-2009, 13:34
کدوم شرکت تو استان مازندران سرویس میده؟
دانشگاه اونجا قبول شدم

Sajad2006
15-09-2009, 14:42
با سلام
دوستان من میخام یه اینترنت 512 نامحدود بگیرم
لطف کنن بچه ها بگن سرعتشون با 512 در شرکتای مختلف چطوره
آیا شرکتایی مثل سپنتا یا آسیاتک خوبن
سپنتا خوبه!
من دارم راضیم!

sina-2008
15-09-2009, 15:39
میشه بگی سرعت دانلودت چجورییه و چه سرعتی داری
درسته میگن سپنتا تورنت رو به زور و با سرعت کم دانلود میکنه

hamedk56
15-09-2009, 17:01
من تازه میخام ADSL بگیرم. پیش شمارم 2237 هست توی مرکز سلمان فارسی (سعادت آباد).
اونطور که چک کردم، فعلا فقط آسیاتک و سپنتا پورت آزاد دارن. استفاده منم خونگی و معمولیه که با یه نوت بوک بصورت وایرلس میخام وصل بشم. فقط کیفیت سرویس واسم حیلی مهمه و اینکه قطعی نداشته باشم.
بنظر شما کدوم یکی بهتره؟

BiPooK
15-09-2009, 19:02
in chetore???? farsi nemitoonam type konam
[

farhad_s5
15-09-2009, 21:24
اونطور که چک کردم، فعلا فقط آسیاتک و سپنتا پورت آزاد دارن. استفاده منم خونگی و معمولیه که با یه نوت بوک بصورت وایرلس میخام وصل بشم. فقط کیفیت سرویس واسم حیلی مهمه و اینکه قطعی نداشته باشم.
بنظر شما کدوم یکی بهتره؟

من سپنتا رو ترجیح میدم

ahriman323
15-09-2009, 21:35
[

توپه به ویژه پینگش..:20:

Sajad2006
15-09-2009, 21:58
بنظر شما کدوم یکی بهتره؟
پیشنهاد منم سپنتاغ هست!
خودم دارم راضیم!

Sajad2006
15-09-2009, 22:01
[
خیلی توپه ترکونده عالیه!!!!!

mohamad_beauty
16-09-2009, 12:51
سلام بچه ها من پینگم 900 هست این خوبه یا بده؟ استانداردش چنده؟این پینگ مشکلی برام پیش میاره؟

farhad_s5
16-09-2009, 15:01
پینگ شما خیلی بالاست

مودم رو خاموش و روشن کن ببین مشکلت حل نمیشه

looloo2
16-09-2009, 19:13
نظرتون درباره شهراد چیه؟
کسی استفاده کرده؟ سرعتش خوبه؟ در کل چطوره؟ منطقه ما پونکه

DariushGreat
16-09-2009, 21:03
نظرتون درباره شهراد چیه؟

کسی استفاده کرده؟ سرعتش خوبه؟ در کل چطوره؟ منطقه ما پونکه

سلام
من الآن شهرادنت دارم. خودمون شهران می شینیم...

حجمی 512 که ای... بدک نیست. :13: پینگش همیشه میان 420 تا 523 هست. سرعت دانلودش هم متغیر میان 32 تا 53 هست که معمولا برای سرورهایی که لینک مستقیم می دن روی 45 و برای لینک غیر مستقیم ها ( مانند راپید شیر و هات فایل و غیر... ) سرعت مینیمم 5 و ماکزیمم 28 هست.

اگه پرسش دیگه داشتی بپرس که بگم :46:

شاد و پیروز باشی :11:

smjhh
16-09-2009, 22:17
من صبانت دارم 1024 تو این دوسال عالی بوده فقط

چند روزیه 15 دقیقه صبح ها و یه ربع بعد از ظهر ها قطع میشه (کارم جوریه که نباید قطعی داشته باشم)

میگن این مال کل اینترنت خراسان هست و به شرکت ربطی نداره

حالا شما هم قطعی دارید ؟؟

لطفا شهر و شرکتتون رو هم بگید

isbn
16-09-2009, 22:30

چند روزیه 15 دقیقه صبح ها و یه ربع بعد از ظهر ها قطع میشه (کارم جوریه که نباید قطعی داشته باشم)

منم دارم تهران برایه مثال دیروز یه وعده صبح 10-12 و یه وعده هم شب 23-9 صبح:41::13::19:

parsa205
18-09-2009, 16:31

میشه بگی سرعت دانلودت وقیمت این سرویست چنده....

saeed_lm
18-09-2009, 21:49
دوستان من میخواستم اینترنت از شرکت قاصدک بگیرم این شرکت سرعتش جه طوری خوبه یا نه ؟ و در کل جه جوری ؟

iran699
19-09-2009, 07:13
شرکت صبانت خیلی خوب بود تا همین یه ماه پیش، اما نمیدونم چی شد، یه دفعه بعضی از سایت هارو فیلتر میکنه ، آزاد میکنه، سرعتش کم و زیاد میشه!

ebinem173
19-09-2009, 09:41
از دیشب کلا پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از طرف مخابرات مسدود شده
نه میشه وارد صفحات ایمیل شد نه حسابهای بانکی و غیره البته من 2 تا بانک رو چک کردم پارسیان باز نمیشد اما ملی باز میشد
کسی میدونه دقیقا قضیه چیه و چجوری رفع میشه؟

mansor_1381
19-09-2009, 09:52
از دیشب کلا پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از طرف مخابرات مسدود شده
نه میشه وارد صفحات ایمیل شد نه حسابهای بانکی و غیره البته من 2 تا بانک رو چک کردم پارسیان باز نمیشد اما ملی باز میشد
کسی میدونه دقیقا قضیه چیه و چجوری رفع میشه؟

الان واسه من درست شد!

[ali]
19-09-2009, 13:53
سلام
از کجا باید بفهمم منطقه ی ما فیبرنوری شده یا خیر؟

*Necromancer
20-09-2009, 03:57
آقا به نظر شمایان، کدوم بهتره؟
شاتل:

پارس آنلاین:

برای بازی آنلاین می خوام
کدومشون ثبات سرعت دارن؟ آخه می خوام بتونم در هر ساعتی بدن مشکل دانلود کنم!
و در آخر اینکه وضعیت قیمت کدومشون به نظرتون مناسب تره؟
کمک کنید ممنون می شم

DariushGreat
20-09-2009, 10:58
آقا به نظر شمایان، کدوم بهتره؟
شاتل:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپارس آنلاین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای بازی آنلاین می خوام
کدومشون ثبات سرعت دارن؟ آخه می خوام بتونم در هر ساعتی بدن مشکل دانلود کنم!
و در آخر اینکه وضعیت قیمت کدومشون به نظرتون مناسب تره؟
کمک کنید ممنون می شم

عزیز؛ شاتل هر از چندگاهی دچار مشکل می شه. اما مشکل رو سریع برطرف می کنه و با عزت و احترام پوزش می خواد و اگر هم مشکل بیش از حد طول بکشه، به اکانتت اضافه می کنه. اما پارس آنلاین هردمبیله!!!!! :13: واقعا عنوان مزخرف ترین شرکت اینترنتی شایسته پارس آنلاینه...! :41:

Hamed_forum
20-09-2009, 16:52
سلام چرا
Skype با پارس اونلاين براي گرفتن اشخاص خارج گشور مشكل داره براي ايران مشكل نداره اما خارج كشور نميشه كسي ميدونه چطور رفع ميشه؟

behnaam
20-09-2009, 17:09
عزیز؛ شاتل هر از چندگاهی دچار مشکل می شه. اما مشکل رو سریع برطرف می کنه و با عزت و احترام پوزش می خواد و اگر هم مشکل بیش از حد طول بکشه، به اکانتت اضافه می کنه. اما پارس آنلاین هردمبیله!!!!! :13: واقعا عنوان مزخرف ترین شرکت اینترنتی شایسته پارس آنلاینه...! :41:

بعلاوه اینکه شاتل سرعت بیشتری هم تو اکانت های هم ارز با پارس آنلاین میده.
مثلا سرعت دانلود در پارس آنلاین128===> 30KB/s
شاتل 128 ====> 60KB/s
قینت همین سرویس واسه پارس ماهانه 19 چوخ واسه شاتل 14 چوخ!
اما! هزینه هر گیگ ترافیک اضافه ی شاتل گرونتره.

BiPooK
21-09-2009, 13:04

Dr.Hate
21-09-2009, 18:24
شاتل با تمام مالیات و غیره میده 13900 یا کلا میشه 16

pejmangame
22-09-2009, 02:17
سلام

امروز تو محلمون دیدم یه اگهی که زده adsl برای مخابرات چمران اسم شرکت " گسترش ارتباطات اریانیک" تماس گرفتم گفت پورت خالی داریم و فقط سرویس 3 ماهه در حال حاضر میدیم مثلا من گفتم 128 میخوام و 9 گیگ هم ترافیک حجمی داره! کمتر هم نداره گفت 39 هزار تومن ... من دقیقا نفهمیدم ماهی 39 هزار با 9 گیگ یا 3 ماهه!!..

کسی میتونه برام اطلاعات بگیره ممنون می شم.

یعنی امکان داره ماهی 39 تومن باشه و 9 گیگ خب من چجوری 9 گیگ رو استفاده کنم؟!!!!

شماره تلفنش 66555271_2

farhad_s5
22-09-2009, 14:39
سلام

امروز تو محلمون دیدم یه اگهی که زده adsl برای مخابرات چمران اسم شرکت " گسترش ارتباطات اریانیک" تماس گرفتم گفت پورت خالی داریم و فقط سرویس 3 ماهه در حال حاضر میدیم مثلا من گفتم 128 میخوام و 9 گیگ هم ترافیک حجمی داره! کمتر هم نداره گفت 39 هزار تومن ... من دقیقا نفهمیدم ماهی 39 هزار با 9 گیگ یا 3 ماهه!!..

کسی میتونه برام اطلاعات بگیره ممنون می شم.

یعنی امکان داره ماهی 39 تومن باشه و 9 گیگ خب من چجوری 9 گیگ رو استفاده کنم؟!!!!

شماره تلفنش 66555271_2
به نظرم ماهی 39 هزار تومان خیلی زیاد هست. احتمال زیاد همون 3 ماه 39 هزار تومان هست.

حالا بهتره تماس بگیرید باهاشون و هر سوالی دارید ازشون بپرسید

BIKHIAL_ALL_75
22-09-2009, 16:19
سلام دوستان خواهشا اگه امکانش هست در این ضمینه کمکم کنید چون اگه این مشکل از من نباشه میخوام سرویس دهندهم رو عوض کنم چون اعصاب داره خرد میشه!!

من اینترنت adsl 512 دارم//از صبح تا ساعت 6 یا بازی وقتها 8عصر که کار میکنم همه چیز خوبه ولی از این ساعتها به بعد تا صبح یه مشکل خیلی اعصاب خرد کن واسم پیش میاد//اونم اینه که مثلا شما یه بازه ی 10 دقیقه ای رو در نظر بگیرید تو این بازه ی زمانی یک الی دوبار به مدت 1دقیقه اینترنتم (قطع نمیشه ولی هیچ سایتی رو تو اون 1 دقیقه بالا نمیاره بعد 1 دقیقه هم درست میشه) بعد مثلا تو اون 1 دقیقه ping میکنم Request of time رو میده//ضمنا این مشکل مثلا 4 شب اینطوریه بعضی وقتا 1 شب خوبه!!
خواهش میکنم بگید این مشکل از من هستش یا از isp???????آیا حل شدنی هست؟؟

kamil_ps3
22-09-2009, 18:13
ببخشید دوستان این هزینهی نصب که نوشتن 10 تومن . در چه صورتی میتونند بگیرن؟ من که مودم اینا رو تو خونه خودم تنظیم کردم.

باید بهشون 10 تومن رو بدم؟

sina-2008
22-09-2009, 23:46
512 نا محدود کدوم شرکت خوبه بجز پارس
این rayansama چطوره
من باسه دانلود میخوام

ramtin_d
23-09-2009, 19:32
دوستان یه سئوال
والا خسته شدیم از حجمی میخوایم ناحمدود بگیریم برای تورنت و راپیدشیر
توصیه شما کدوم شرکت
256 میخوام نامحدود توصیه دوستان کدومه ؟؟؟
من ماهی سی تومن هم بیشتر نمیتونم بدم اکثرا هم قیمتشون همینه سی تومن
شدیدا میگم استفاده ام تورنته
از حجمی بیزارم اه تا دوتا فایل میگیری تموم میشه

ahriman323
23-09-2009, 19:55
شاتل با تمام مالیات و غیره میده 13900 یا کلا میشه 16
13900
ببخشید دوستان این هزینهی نصب که نوشتن 10 تومن . در چه صورتی میتونند بگیرن؟ من که مودم اینا رو تو خونه خودم تنظیم کردم.

باید بهشون 10 تومن رو بدم؟
بستگی به شرکتش داره! ممکنه اگه خودت نصب کنی پولت یا نصف پولت را بهت پس بدن از خودشان بپرس...

Sajad2006
23-09-2009, 20:03
512 نا محدود کدوم شرکت خوبه بجز پارس
این rayansama چطوره
من باسه دانلود میخوام
سپنتا عالیه!

Aerodynamic
23-09-2009, 22:48
سلام دوستان خواهشا اگه امکانش هست در این ضمینه کمکم کنید چون اگه این مشکل از من نباشه میخوام سرویس دهندهم رو عوض کنم چون اعصاب داره خرد میشه!!

من اینترنت adsl 512 دارم//از صبح تا ساعت 6 یا بازی وقتها 8عصر که کار میکنم همه چیز خوبه ولی از این ساعتها به بعد تا صبح یه مشکل خیلی اعصاب خرد کن واسم پیش میاد//اونم اینه که مثلا شما یه بازه ی 10 دقیقه ای رو در نظر بگیرید تو این بازه ی زمانی یک الی دوبار به مدت 1دقیقه اینترنتم (قطع نمیشه ولی هیچ سایتی رو تو اون 1 دقیقه بالا نمیاره بعد 1 دقیقه هم درست میشه) بعد مثلا تو اون 1 دقیقه ping میکنم Request of time رو میده//ضمنا این مشکل مثلا 4 شب اینطوریه بعضی وقتا 1 شب خوبه!!
خواهش میکنم بگید این مشکل از من هستش یا از isp???????آیا حل شدنی هست؟؟
سلام دوست عزیز.
من از داتک اینترنت 256 دارم. عین این مشکلی که شما می فرمایید برای من هم پیش اومد. متاسفانه خبرهای خوب و بدی براتون دارم ... اونهم اینکه منو بیچاره کردن از بس که screen shot از پینگم فرستادم براشونو با همه بخشها هماهنگ کردم ... نکته جالب این بود که برای من از ساعت 4 این اتفاق می افتاد و قبل از ساعت 4 مشکل خیلی کم بود اما بعد از ساعت 4 درست هر 10 دقیقه .. 2.5 تا 5 دقیقه Time Outمی داد و اصلا قابل استفاده نبود .. یکی از کارشناسایه دره پیتشون قبل از ساعت 4 اومد و کلی screen shot گرفت که من نه تنها هیچ مشکلی ندارم بلکه چون با سرعت 30
دانلود داشتم انگار مجرم محسوب میشدم و این سرعت از سرم زیاد بود از نظر اونها.

آخر سر یه نفر دیگه ساعت 7 اومد جالب اینه که جلوی اون مشکل شدت خیلی کمتری داشت (قضیه قانون مرفی یا همون اتوبوس جهانگردی!!) ولی طرف مشکل رو فهمید اما هیچ کاری نتونستن بکنن. بخش پشتیبانیشونم تائید کرده بودن که اینترنتم غیر قابل استفاده هست .. یکماه وقت منو تلف کردن و هی رفتن هی اومدن ... تنها شانسی که من آوردم این بود که به تازگی یک خط جدید گرفته بودیم و سیم کشی جدید ولی روکار داشت. از داتک پیشنهاد دادن که خطمو عوض کنم (و بازم جالب اینکه با اینکه خودشون منو مجبور کرده بودن خطمو عوض کنم اما هم هزینه رانژه مجدد و هم با اینکه حسابم تموم نشده بود آبونمان یک ماه هم ازم گرفتن ... انگار مشتریه جدیدم) اما قسمت خوبش این بود که نه تنها مشکل حل شد بلکه 8 ماهه که سرعت دانلودم از لینک مستقیم از 31.2 پایینتر نمیاد. حالا چشش نزنیم!

من بهشون گفتم فرض کنید من این خط جدیدو نداشتم ... میخواستید چیکار کنید ؟ گفتن حالا که داری ... کلا منطورشون این بود که نمیتونیم درستش کنیم ... خبر بد این بود که من مجبور شدم خطو عوض کنم و این هم یک شانس برای من محسوب میشد که شاید هر کسی یه خط دیگه نداشته باشه (البته خط دیگه شده 50 تومن) ... من فکر میکنم اگه مشکل شما ختم به خیر نشد و تعویض ISP هم نتیجه نداد ... شاید چارش فقط تعویض خط باشه ... اما خبر خوبش اینه که مشکل لا اقل اینجوری حل میشه ... راه حلی که برای من جواب داد .. نمیدونم از دوستان شخصه دیگری اینجا راه حلی بلده یا نه. من تاحالا اینجا پست نکرده بودم اما پست شما رو که خوندم یاد اون دورانه اعصاب خرد کنه خودم افتادم و گفتم با توجه به اینکه داتکم نتونست مشکل منو حل کنه من تجربه خودمو به شما منتقل کنم بلکه یه نقطه امیدی باز بشه مجبور نشید برید ISP دیگه!!

موفق باشید.

k1_23456
24-09-2009, 03:20
سلام اقایون من یه یک سال و نیمی هست adsl میگیرم. اول با اسیاتک شروع کردم که اسم سرویس 128 بود ولی سرعت دانلودم 50 kBps بود همیشه. من سه ماهه با 9gb ترافیک میگرفتم میشد 40000 یعنی ماهی 13000 که به نظرم خوب بود و در کل با شرکتش مشکلی نداشتم بخصوص برای خرید bulk(حجم دانلود) که گیگابایتی 3000 بود و مثلا 5gb میشد 13.500 که در مقایسه با شرکتای دیگه بنظر من خیییییلی منصفه.
حالا یه یک ماهی هست که از صبانت 1mb گرفتم و سرعتمم 100kbps هست و من سه ماهه با 30gb ترافیک رو خریدم 129000 اما چیزی که عجیبه اینه که من با اسیاتک توی سه ماه نهایتا 13- 14 گیگابایت استفاده میکردم اما الان هنوز یک ماه نشده 23gb مصرف کردم:18: و من موندم و 7gb و صبا نت حجم دانلود اضافه نمیفروشه اصلا .:41:
یعنی نزدیکه که 129000 تو یک ماه تموم شه.
به نظر من یخرده ناخونک دارن میزنن اینا به ترافیکه من اخه 22 گیگ تو یه ماه... اونم منی که نصف این حجمو تو سه ماه استفاده میکردم. میخوام بدونم کس دیگری نظر منو نداره ؟
حالا یه جیزه دیگه رفیق من تازگیا یه 128 پارس انلاین 8gb خریده و میگه سرعت دانلودش بین 30 تا 40 میچرخه در صورتی که یه سرویس 128 باید 13-15 دانلود داشته باشه. میخوام بدونم ایا پارس انلاین همه 128 هاش با این سرعت دانلود میکنه یا فقط سرویسایه محدودیت دارش.
منمونز

*IN*
24-09-2009, 12:16
من خودم مودممو نصب کردم
تنظیمات خواصی داره حتما باید درخواست کارشناس بدم؟

ApoCalYpt0
24-09-2009, 13:35
سلام
دوستان من از روز جمعه - روز قدس- با نرم افزار Tor مشکل دارم . کانکت نمیشه . شما هم مشکل دارید؟ چی کارش کنم؟؟

gholam66666
25-09-2009, 13:56
این شرکتا مهلت تست هم میدن؟

waterpolo
25-09-2009, 17:40
من از دست این adsl محدود خسته شدم چی بگیرم نامحدود تا ماهی 30 تومن
کدوم شرکت بهتره
ارزش داره وایسم تا اذر از مخابرات بگیرم
من تهرانم

ahriman323
25-09-2009, 18:03
من خودم مودممو نصب کردم
تنظیمات خواصی داره حتما باید درخواست کارشناس بدم؟
اگه مودم را کانفیگ کردی و مشکلی نداری لازم نیست که!
این شرکتا مهلت تست هم میدن؟
نه چون برای تست کردن باید خط شما رانژه بشه که وقتی خطی رانژه بشه دیگه...!:31::27:

*IN*
25-09-2009, 21:35
اگه مودم را کانفیگ کردی و مشکلی نداری لازم نیست که!

از کجا بدونم کانفیگ شده یانه؟
من فقط درایور مودمو نصب کردم
لطفا سریع جواب بدید میخوام فردا زنگ بزنم پیک بیاد فرمارو ببره

ahriman323
25-09-2009, 21:44
از کجا بدونم کانفیگ شده یانه؟
من فقط درایور مودمو نصب کردم
لطفا سریع جواب بدید میخوام فردا زنگ بزنم پیک بیاد فرمارو ببره
خوب اون که هیچ!
اگه مودمت پورت LAN داره از lan استفاده کن! راحت تره...
اگه هزینه نصب دادی بگذار بیان خودشان نصب کنن اگر هم نه خودت میتونی کانفیگ کنی...

راهنماي نصب مود‌مت را دانلود و مطابق مراحل مختلف آن پيش برو..
اگر هم برند مودمت جزء اون مودمها نیست مراحلش مثل همین هست البته با یکمی تغییرات ظاهری و....
vpi vci هم برای بعضی از شرکتها فرق داره باید زنگ بزنی بپرسی...

*IN*
25-09-2009, 21:50
خوب اون که هیچ!
اگه مودمت پورت LAN داره از lan استفاده کن! راحت تره...
اگه هزینه نصب دادی بگذار بیان خودشان نصب کنن اگر هم نه خودت میتونی کانفیگ کنی...

راهنماي نصب مود‌مت را دانلود و مطابق مراحل مختلف آن پيش برو..
اگر هم برند مودمت جزء اون مودمها نیست مراحلش مثل همین هست البته با یکمی تغییرات ظاهری و....
vpi vci هم برای بعضی از شرکتها فرق داره باید زنگ بزنی بپرسی...

ها
اها زنگ میزنم خودشون بیان نصب کنن

ahriman323
25-09-2009, 21:55
ها
اها زنگ میزنم خودشون بیان نصب کنن
یادم رفت اون لینکش را بگذارم...:31::27:

gholam66666
26-09-2009, 13:03
من قبلا adsl داشتم اما بعد چند ماه مشکلی پیش اومد و دیگه چراغ لینک ثابت نمیموند حالا میخوام بدونم اگه از یه شرکت دیگه بگیرم دوباره اون مشکل پیش نیاد

Nabakhshoode
26-09-2009, 19:51
پست تکراری حذف شد...

Nabakhshoode
26-09-2009, 19:52
سلام دوستان... میخواستم یه لاین ای دی اس ال بگیرم واسه منطقه مخابراتی توحید ! اولا اطلاع دارین کدوم ISP ها پورت خالی دارن تو این منطقه ؟ چون صبا نت که میگه پورت خالی نداره ! شاتل رو هم قبلا تماس داشتم باهاشون پرت خالی نداشتن...
به هر صورت ! من 3-4 گیگ ترنسفر ماهانه لازم دارم و ثبات نسبی در سرعت و مناسب بودن سرعت و خلاصه یه کیفیت نسبی ! غیر از هزینه های اولیه ( مودم و نصب و... ) هزینه ماهانش تا 20 تومن باشه...
ممنون از لطفتون...

Dr.Hate
27-09-2009, 17:30
دوستان میخواستم بدونم با مودم USB که آسیاتک میده میشه کوچ کرد شاتل؟ خودشون که میگن نمیدونند
من یه مادربورد دارم مثل اینکه لن روش وصله دقیقا نمیدونم مادربوردم INTEL DG33FB:

میخواستم بدونم اصلا مادربوردم لن داره یا نه؟ :D
به شاتل میخوره یا نه؟ :D

ahriman323
27-09-2009, 19:52
دوستان میخواستم بدونم با مودم USB که آسیاتک میده میشه کوچ کرد شاتل؟ خودشون که میگن نمیدونند

اره میشه!
LAN هم داره!
LAN Support : Gigabit (10/100/1000 Mbits/sec) LAN subsystem using the Intel® 82566DC Gigabit Ethernet Controller

mohsen_60006
27-09-2009, 22:50
سلام

صبانت دارم از دزدیده نشدن پسوردم تو خودمون مطمئنم در عرض 2 روز حجم 4 گیگ پریده مجبور شدم دوباره شارژکنم ایراد کجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممکن ویروس یا تروجان یا استفاده از فیلتر شکن حجم بپرونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا راهنمایی کنید

Nabakhshoode
27-09-2009, 23:26
دوستان اگه بخوام با مودم وایرلس به دوتا سیستم کانکت بشم همواره باید سیستمی که مودم بهش وصله روشن باشه تا سیستم دیگه بتونه از اینترنت استفاده کنه ؟ یا مودم روشن باشه کافیه ؟
راستی میخواستم از شهراد ای دی اس ال بگیرم نظرتون رو میخواستم بدونم !

sr.pooyan
28-09-2009, 03:50
من از دست این adsl محدود خسته شدم چی بگیرم نامحدود تا ماهی 30 تومن
کدوم شرکت بهتره
ارزش داره وایسم تا اذر از مخابرات بگیرم
من تهرانم

adsl نا محدود فقط از داتک بگیر ... سرعتش همیشه ثابته با هیچ کس شریک نمیشی ! هیچ وقت سرعت دانلودت نه کمتر میشه نه بیشتر ! همیشه یه جوره از همه جا هم مناسب تره! 128 ش رو میده 25 - 26 تومن!

ramin149
28-09-2009, 15:05
دوستان اگه بخوام با مودم وایرلس به دوتا سیستم کانکت بشم همواره باید سیستمی که مودم بهش وصله روشن باشه تا سیستم دیگه بتونه از اینترنت استفاده کنه ؟ یا مودم روشن باشه کافیه ؟
فقط مودم روشن باشه کافیه .

ramin149
28-09-2009, 15:07

فقط مودم روشن باشه کافیه .

ramin149
28-09-2009, 15:08
شما مال کدوم شهر هستید .

sr.pooyan
28-09-2009, 17:23

من که نمی دونم مودمتون چیه ولی یه پیشنهاد میدم ... ببین مدل و اسمی که رو مدمته چیه بعد برو تو سایت شاتل نگاه کن ببین تو لیست تنظیماشون هست یا نه !؟ یا تماس بگیر بخش فروششون بهشون مدل رو بگو اگه اوکی دادن حله دیگه ! اگه گفتن نمی دونیم بزنگ به پشتیبانیشون ولی یادت باش هر جا که میزنگی تا مدل و مارک و نگی هیچ کسی نمی تونه کمکت کنه! .....
در مورد لن بودن یا یو اس بی بودن فرقی نداره ! بازم می گم فقط ببین تنظیماتشو بلدن یا نه ؟! راستش اصلا مهم نیست مدل مودمت چی باشه مهم اینه که بشه تنظیمش کرد تنظیم کدنشونم رو آی اس پی ها یه جوره مگه اینکه آی اس پی خودش بدونه مثلا فایروال تو مسیر داره یا نه و .... که بگه ایونجاهاشم تنظیم کنی !

Nabakhshoode
28-09-2009, 18:23
شما مال کدوم شهر هستید .

ممنون از پاسخت...
تهران هستم...

neighber
29-09-2009, 19:26
سلام من با oracle دارم 4 5 روزه که سرعتم خیلی اومده پایین و تو داونلود هی وای میسه میاره
رو دو تا سیستمم چک کردم مشکل از سیستمم من نیست
به پشتیبانی که میگم میگن مشکل از طرف ما نیست
128 دارم و با 14 15 میاوردم الان زیره 10 حتی زیر 5 هم میره
چی کار کنم؟

MILIN3M
29-09-2009, 19:41
سلام دوستان میخواستم adsl2 بگیرم خودم تحقیق کردم دیدم سرعت 128 نامحدود ماهی 27 تومنه...گرونه برام... حالا اگه بخوام ترافیک دار بگیرم ماهی نهایت 15 تومن چه شرکتی بگیرم سرعت 256 یا 512 میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این پینگ چیه خریدنیه ؟؟ اطلاعاتی ندارم

pooyan_s
30-09-2009, 02:09
آقايون من توي مركز شهيد چمران هستم و سرويسم هم فناوا هستش اما خيلي گرونه ...آيا سرويس ديگه اي توي اين منطقه ارايه ميشه؟؟

mahdi_ctr
30-09-2009, 22:47
سلام به همه دوستان عزيز

من ميخوام يه ADSL بگيرم ولي نميدونم منطقه ما داره يا نه!!!
من ساكن سرآسياب هستم
جزو ملارد ميشه
ميخوام بدونم كه آيا شركتي هست كه اينورا سرويس بده يا نه؟
البته ميدونم كه ADSL اومده اما نميدونم كه چه شركت هايي اينجا سرويس ميدن
از دوستان خواهش ميكنم كه اگه اطلاعي دارن مارو راهنمايي كنن

راستي يه سوال ديگه هم دارم ميخوام بدونم كه خرج ADSL تغريبا چقدر ميشه (راه اندازي) و آيا وايرلس از ADSL بهتر و با كيفيت تر هيت يا نه؟(خرج وايرلس چقدر ميشه)؟(راه اندازي و شار‍ژ ماهيانه)
يه كافي نت سر كوچمون هست كه وايرلس داره و دكلش هم بالا سر كافي نت هست يه دكل خركي زدن!!!
ميخوام بدونم كه اين نزديكي به دكل وايرلس دليل بر اين نميشه كه توي محل ما وايرلس بهتر از ADSL جواب بده؟

با تشكر از راهنماييتون!!!!!!!!!!

mehdi_vsgh
01-10-2009, 08:39
سلام دوستان میخواستم adsl2 بگیرم خودم تحقیق کردم دیدم سرعت 128 نامحدود ماهی 27 تومنه...گرونه برام... حالا اگه بخوام ترافیک دار بگیرم ماهی نهایت 15 تومن چه شرکتی بگیرم سرعت 256 یا 512 میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این پینگ چیه خریدنیه ؟؟ اطلاعاتی ندارم

اصلاکدوم منطقه هستین؟ تو منطقه شما سرویس ارائه میشه؟؟
اگه میشه شرکتایی مثل شاتل، صبانت و... اکثرا قیت سرویسهای 128 اونا حدود 12-13 تومنه....

پینگ هم خریدنی نیست...توضیحاتش بارها داده شده
فقط در همین حد بدون که اگه پینگت خیلی بالا بره سرعت باز کردن صفحات کم میشه و همچنین اگه اهل بازیهای انلاین هستی با مشکل مواجه میشی
ولی تو سایرکارها مثل دانلود و.... مشکلی نداری

سلام به همه دوستان عزيز

من ميخوام يه ADSL بگيرم ولي نميدونم منطقه ما داره يا نه!!!
من ساكن سرآسياب هستم
جزو ملارد ميشه
ميخوام بدونم كه آيا شركتي هست كه اينورا سرويس بده يا نه؟
البته ميدونم كه ADSL اومده اما نميدونم كه چه شركت هايي اينجا سرويس ميدن
از دوستان خواهش ميكنم كه اگه اطلاعي دارن مارو راهنمايي كنن

راستي يه سوال ديگه هم دارم ميخوام بدونم كه خرج ADSL تغريبا چقدر ميشه (راه اندازي) و آيا وايرلس از ADSL بهتر و با كيفيت تر هيت يا نه؟(خرج وايرلس چقدر ميشه)؟(راه اندازي و شار‍ژ ماهيانه)
يه كافي نت سر كوچمون هست كه وايرلس داره و دكلش هم بالا سر كافي نت هست يه دكل خركي زدن!!!
ميخوام بدونم كه اين نزديكي به دكل وايرلس دليل بر اين نميشه كه توي محل ما وايرلس بهتر از ADSL جواب بده؟

با تشكر از راهنماييتون!!!!!!!!!!
برو این سایت
internetfinder.ir
4 شماره اول تلفنتون را وارد کن ببین کدوم شرکتا سرویس میدن

ولی زیاد اطمینان نکن به این سایت
بهتره بری سایت تک تک شرکتا اونجا شماره تلفنت رو وارد کن تا مشخص بشه که ایا سرویس داده میشه یا نه؟

hamid1002
01-10-2009, 08:59
دوستان لطفا بفرمایید که سرویس ADSL بهتره یا وایرلس واگه ممکنه نام چندتایی از دستگاههای برتر وایرلس رو بگید اگه همراه با قیمت باشه خیلی خوبهبا تشکر

tohidkh
01-10-2009, 09:34
دوستان لطفا بفرمایید که سرویس ADSL بهتره یا وایرلس واگه ممکنه نام چندتایی از دستگاههای برتر وایرلس رو بگید اگه همراه با قیمت باشه خیلی خوبهبا تشکر
سلام.
مگه الان در ایران سرویس وایرلس هم ارائه میشه؟!؟!؟!؟ :18:

وایرلس بهتره عزیزم... به شرطی که سرعت برابر و یا بالاتری از معمولی داشته باشه

به نظر من بهترین مودم وایرلس LINKSYS بوده و هست.... همه چیزش امریکا هست. (قطعات، ساخت، مونتاژ و....)

موفق باشید :11:

MILIN3M
01-10-2009, 10:31
دوستان پیش شماره ما 8857 هست..شاتل زنگیدم گفت 256 کع باید معرفی نامه و غیره داشته باشی...128 هم فقط نامحدود هست...الان به نظرتون میخوام 27-28 بدم نامحدود همین داتک خوبه؟؟؟؟ میگه 35 مودمه!!! از خودشون بخرم یا خودم بگیرم............حالا اینقدر دارم پول میدم داتک خوبه؟؟؟
این داتک توشته سرویس adsl..اما شاتل زده dasl2......فرق دارن؟ یا داتکم adsl2e؟؟؟
سرعت دانلودش رو چنده؟
این پینگ رو چطور اندازه گیری میشه کرد؟؟
یه توضیحی راجبه این تورنت میدین چیه؟؟
اسپلیتر چیه باید خرید این چه قیمته؟
برای adsl..به جز مودم چه چیز دیگه باید خرید؟؟
ببخشین سوالها زیاد شدن

دستوتن درد نکنه

mehdi_ok1
01-10-2009, 13:16
دوستان تو منطقه بعثت 5534

isp خدمت ميده ؟

mchteh
01-10-2009, 13:23
فن اوا 512 با یک گیگ دانلود رو با حساب عوارض و مالیات و ابونمان میده 11 تومن - شبانه هم رایگانه
من از همین سرویس استفاده میکنم - سرعت دانلودشم 50 تا 65 هست

mostafaeshghi
01-10-2009, 13:59
دوستان پیش شماره ما 8857 هست..شاتل زنگیدم گفت 256 کع باید معرفی نامه و غیره داشته باشی...128 هم فقط نامحدود هست...الان

1-به نظرتون میخوام 27-28 بدم نامحدود همین داتک خوبه؟؟؟؟

2- میگه 35 مودمه!!! از خودشون بخرم یا خودم بگیرم............حالا اینقدر دارم پول میدم داتک خوبه؟؟؟
3- این داتک توشته سرویس adsl..اما شاتل زده dasl2......فرق دارن؟ یا داتکم adsl2e؟؟؟

4- سرعت دانلودش رو چنده؟

5-این پینگ رو چطور اندازه گیری میشه کرد؟؟
6-اسپلیتر چیه باید خرید این چه قیمته؟

7-برای adsl..به جز مودم چه چیز دیگه باید خرید؟؟

ببخشین سوالها زیاد شدن

دستوتن درد نکنه

1- دوست عزیز بستگی به استفاده و پول تو جیبتون داره اگر مشکلی دارید سرویسهای داتک خوبه.

2- مودم را نه! خودتون از بازار مودم ایسوس ای ام 602 تهیه کنید بهترین و بهتر بگم با صرفه ترین مودم تو بازار با قیمت 42

3- نه فرقی نداره! اون فناوری یه جوری شعار و تبلیغات اون فناوری ای دی اس ال 2 در سرعتهای بالای 8 مگابیت تاثیر داره که ما برای استفاده ی عادی بالای 1مگابیت ندیدیم.

4- قاعدتا باید رو 16 باشه ولی این بسیار به منطقه مخابراتی نویز روی خطها و اسپلیتر و .... بستگی داره.

5- تو Run ویندوز که با فرمان Win key + R فعال میشه تایپ کنید :

یه صفحه باز میشه و مقدار پینگ را نمایش میده.

6- سیستمهای پیر تو پیر هستند برای دانلود که شیوه ی خاص خودشو داره ولی باید بگم که داتک همییشه سعیش بر اینه که تورنت را در ساعات اداری محدود کنه. (هر چند برای من که محدود نیست :دی)

7- نه ! داخل بسته ی مودم اسپلیتر هست که مارتان میاد.

خواهش میکنم.

mostafaeshghi
01-10-2009, 14:03
سلام.

وایرلس بهتره عزیزم... به شرطی که سرعت برابر و یا بالاتری از معمولی داشته باشه

به نظر من بهترین مودم وایرلس LINKSYS بوده و هست.... همه چیزش امریکا هست. (قطعات، ساخت، مونتاژ و....)

موفق باشید :11:

به شک انداختی منو ها ! :دی

یعنی ما وایرلس تو تهران نداریم !

پس این همه سال داتک داره کاهبردای میکنه :دی

جدیدا هم که وایمکس هم که راهاندازی و افتتاح شده ....

MILIN3M
01-10-2009, 14:37
1- دوست عزیز بستگی به استفاده و پول تو جیبتون داره اگر مشکلی دارید سرویسهای داتک خوبه.

2- مودم را نه! خودتون از بازار مودم ایسوس ای ام 602 تهیه کنید بهترین و بهتر بگم با صرفه ترین مودم تو بازار با قیمت 42

3- نه فرقی نداره! اون فناوری یه جوری شعار و تبلیغات اون فناوری ای دی اس ال 2 در سرعتهای بالای 8 مگابیت تاثیر داره که ما برای استفاده ی عادی بالای 1مگابیت ندیدیم.

4- قاعدتا باید رو 16 باشه ولی این بسیار به منطقه مخابراتی نویز روی خطها و اسپلیتر و .... بستگی داره.

5- تو Run ویندوز که با فرمان Win key + R فعال میشه تایپ کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه صفحه باز میشه و مقدار پینگ را نمایش میده.

6- سیستمهای پیر تو پیر هستند برای دانلود که شیوه ی خاص خودشو داره ولی باید بگم که داتک همییشه سعیش بر اینه که تورنت را در ساعات اداری محدود کنه. (هر چند برای من که محدود نیست :دی)

7- نه ! داخل بسته ی مودم اسپلیتر هست که مارتان میاد.

خواهش میکنم.
دستت برای توضیحات درد نکنه اما مورد شماره 6 رو که توضیح دادی نفهمیدم میشه واضح تر بگی...یاسته این تورنت یا برنامس؟؟
به نظرت حالا که من دارم 28 تومن ماهی میدم به جز داتک انتخاب دیگه ای میشه داشت که بهتر از داتک باشه بدتر نباشه/...
یه سوال مثلا یه بازی 5 گیگی رو توی طول روز بخوام دانلود کنم با سرعت 128 چقدر زمان میبره:10:

mahdi_ctr
01-10-2009, 14:56
سلام
من دوتا شركت پيدا كردم
پارس آنلاين و شبديز
ميخوام بدونم كدومش بهتره؟
از شبديز خيلي بد شنيدم
كسي اينجا از شبديز استفاده ميكنه؟
خوبه يا نه؟

mostafaeshghi
01-10-2009, 16:58
دستت برای توضیحات درد نکنه اما مورد شماره 6 رو که توضیح دادی نفهمیدم میشه واضح تر بگی...یاسته این تورنت یا برنامس؟؟
به نظرت حالا که من دارم 28 تومن ماهی میدم به جز داتک انتخاب دیگه ای میشه داشت که بهتر از داتک باشه بدتر نباشه/...
یه سوال مثلا یه بازی 5 گیگی رو توی طول روز بخوام دانلود کنم با سرعت 128 چقدر زمان میبره:10:

نه نمیشه واضح بگم !!! :دی

آخه توضیحش یه کم سخته و من هم خیلی وارد نیستم ولی اگر یه سرچ هم میزدی بسیار سریعتر از این پست زدنها به جوابت میرسیدی. به طور کاملا اختصاری : چندین نفر که یه فایل را دارند رو نت به اشتراک میگذارند و با آپلود آ« دیگران استفاده میکنند. که اینکار چون پهنای باند بالایی از نت را میگیره داتک محدود میکنه تا بعد از ساعات اداری. اینسیستم از پروتکل و سیستم متفاوتی غیر از HTTP استفاده میکنه که خب میشه تحت کنترل در آوردش. ببخشدی که خیلی غیر حرفه ای توضیح دادم :دی

خب برای استفاده از یه سرویس نامحدود تقریبا گزینه ها محدوده و داتک سویس دهنده ی بسیار خوبی هست. ولی اگر مثلا حجمی هم کارتون را جواب میده و معیارهای دیگه دارید باز باید بررسی کنید.

من ایده آل ترین وضعیت را توضیح میدم با مثال خودتون :

شما در هر ثانیه 16 کیلوبایت داده میگیری:

16 ضربدر 3600(مقدار ثانیه در 1 ساعت) = 57600 کیلوبایت در یک ساعت

57600 ضربدر 24 (ساعات شبانه روز) = 1382400 کیلوبایت در یک روز یعنی 1350 مگابایت در 1 روز !

1382400 ضربدر 30 (تعداد روزهای یک ماه) : 41472000 کیلوبایت یعنی تقریبا ماهی 40 گیگابایت !

پس حالا با مثال شما یعنی 5 گیگابایت مساوی است 5120 مگابایت با روزی 1350 میشه : تقریبا 4 روز !یا دقیقتر این که در 91 ساعت شما میتونی 5 گیگابایت دانلود کنی.

واضح و کافی بود؟! :دی

راستی یاد سوتیهات بخیر چقدر میخندیدیم:27:
من اینو سیو کردم به نام شماست :

ساعت 9 خواب بودم بعدش gf زنگ زد منم تا اسمشو دیدم رو گوشیم گفتم سلام عزیزم...... بعد قطع شد.... دوباره بعده چند ثانیه زنگ خورد بدونه نگاه به گوشی با فرض اینکه باز هم همونgf هست گفتم عزیزم قطع شد..بعد یهو یصدای بابام گفت عزیزم کیه کره خر!

:27: :31:

flasher_for_nokia
01-10-2009, 17:11
یه مودم خوب که وایرلس هم داشته باشه می خوام واسه شاتل مودم Asus AM604g چطوره؟
بهترین انتخاب رومعرفی کنین ممنون

mostafaeshghi
01-10-2009, 17:11
سلام
من دوتا شركت پيدا كردم
پارس آنلاين و شبديز
ميخوام بدونم كدومش بهتره؟
از شبديز خيلي بد شنيدم
كسي اينجا از شبديز استفاده ميكنه؟
خوبه يا نه؟

شبدیز که من هم نشنیدم ! ولی این پارس آنلاین را آدم فقط با یه حالت واردش بشه ! اون هم این که کاملا انحصاری باشه و کمی هم طرف خود آزار باشه !

آخه خیلی دیگه شورو در میارند از بس انحصاریند از بس قوانین چرت دارند.

خدا صبر عالی عنایت کنه.

mostafaeshghi
01-10-2009, 17:13
یه مودم خوب که وایرلس هم داشته باشه می خوام واسه شاتل مودم Asus AM604g چطوره؟
بهترین انتخاب رومعرفی کنین ممنون

دقیقا درست زدی تو خال :دی

انتخاب خیلی خوبی کردی. خود شاتل هم این مودم را پیشنهاد و پشتیبانی میکنه و هیچ مشکلی نیست.

MILIN3M
01-10-2009, 18:19
نه نمیشه واضح بگم !!! :دی

آخه توضیحش یه کم سخته و من هم خیلی وارد نیستم ولی اگر یه سرچ هم میزدی بسیار سریعتر از این پست زدنها به جوابت میرسیدی. به طور کاملا اختصاری : چندین نفر که یه فایل را دارند رو نت به اشتراک میگذارند و با آپلود آ« دیگران استفاده میکنند. که اینکار چون پهنای باند بالایی از نت را میگیره داتک محدود میکنه تا بعد از ساعات اداری. اینسیستم از پروتکل و سیستم متفاوتی غیر از HTTP استفاده میکنه که خب میشه تحت کنترل در آوردش. ببخشدی که خیلی غیر حرفه ای توضیح دادم :دی

خب برای استفاده از یه سرویس نامحدود تقریبا گزینه ها محدوده و داتک سویس دهنده ی بسیار خوبی هست. ولی اگر مثلا حجمی هم کارتون را جواب میده و معیارهای دیگه دارید باز باید بررسی کنید.

من ایده آل ترین وضعیت را توضیح میدم با مثال خودتون :

شما در هر ثانیه 16 کیلوبایت داده میگیری:

16 ضربدر 3600(مقدار ثانیه در 1 ساعت) = 57600 کیلوبایت در یک ساعت

57600 ضربدر 24 (ساعات شبانه روز) = 1382400 کیلوبایت در یک روز یعنی 1350 مگابایت در 1 روز !

1382400 ضربدر 30 (تعداد روزهای یک ماه) : 41472000 کیلوبایت یعنی تقریبا ماهی 40 گیگابایت !

پس حالا با مثال شما یعنی 5 گیگابایت مساوی است 5120 مگابایت با روزی 1350 میشه : تقریبا 4 روز !یا دقیقتر این که در 91 ساعت شما میتونی 5 گیگابایت دانلود کنی.

واضح و کافی بود؟! :دی

راستی یاد سوتیهات بخیر چقدر میخندیدیم:27:
من اینو سیو کردم به نام شماست :

:27: :31:

خوب یه فایلو رو نت میزارن باید با برنامه بسرچی تا فایل مورد نطرو پیدا کنی؟؟؟ یا تو یه سایت میزارن؟
چاکرتیم ....... راستی ادرس تاپیکشو داری؟؟؟
.
.
عجب مثالی بود دمت گرم
پس یعنی adsl برای دانلود فیلمو بازی نمیارزه؟!!!

mehdi_vsgh
01-10-2009, 19:46
دوستان پیش شماره ما 8857 هست..شاتل زنگیدم گفت 256 کع باید معرفی نامه و غیره داشته باشی...128 هم فقط نامحدود هست...الان به نظرتون میخوام 27-28 بدم نامحدود همین داتک خوبه؟؟؟؟ میگه 35 مودمه!!! از خودشون بخرم یا خودم بگیرم............حالا اینقدر دارم پول میدم داتک خوبه؟؟؟
این داتک توشته سرویس adsl..اما شاتل زده dasl2......فرق دارن؟ یا داتکم adsl2e؟؟؟
سرعت دانلودش رو چنده؟
این پینگ رو چطور اندازه گیری میشه کرد؟؟
اسپلیتر چیه باید خرید این چه قیمته؟
برای adsl..به جز مودم چه چیز دیگه باید خرید؟؟
ببخشین سوالها زیاد شدن

دستوتن درد نکنه
شما اول یه سر به این تاپیک بزن و پست ها رو مطالعه کنی جواب خیلی از سوالاتو میگ یری

ramtin_d
01-10-2009, 19:52
برای بار دوم میپرسم :)
یه سرویس 256 خوب کی سراغ داره نامحدود میخوام سرعت استاندارد باشه و قطعی هم نداشته باشه مرسی
حدود بودجه هم تا ماهی 33 میتونم بدم کمتر هم بود چه بهتر کسی سراغ نداره ؟؟
پیش شماره 2240 برای کارای تورنت میخوام حتما باید تورنتش باز باشه مرسی از بذل توجهتون :)

mostafaeshghi
01-10-2009, 20:37
خوب یه فایلو رو نت میزارن باید با برنامه بسرچی تا فایل مورد نطرو پیدا کنی؟؟؟ یا تو یه سایت میزارن؟
چاکرتیم ....... راستی ادرس تاپیکشو داری؟؟؟
.
.
عجب مثالی بود دمت گرم
پس یعنی adsl برای دانلود فیلمو بازی نمیارزه؟!!!

حالا شما اونها را یه جوری حل میکنی (هر چند که برای دانلود راحتتر باید اکانت رپید شیر هم بخری و دردسرهاش هم به جون ... :دی)

ولی دقیق بررسی کن اگر دانلود کردن زیاد به کارت نمیاد یه سرویس خوب حجمی بگیر و چیزهایی را که میخوای دانلود کنی از آرشیو دارها بخری به نظر من به صرفه تره.

نمیارزه که نمیشه گفت هر کسی یه استفاده ای داره یه معیارهایی داره برای استفاده از اینترنت پس نمیهش کلی گفت اینترنت به درد دانلود کردن نمیخوره (البته با فرض سرعت 256)

اوتن تاپیک که به ملکوت اعلی پیوست هیچ ، یه گروه هم زدند بچه ها ککه اونو هم دیگه پیداش نمیکنی ....

mostafaeshghi
01-10-2009, 20:42
برای بار دوم میپرسم :)
یه سرویس 256 خوب کی سراغ داره نامحدود میخوام سرعت استاندارد باشه و قطعی هم نداشته باشه مرسی
حدود بودجه هم تا ماهی 33 میتونم بدم کمتر هم بود چه بهتر کسی سراغ نداره ؟؟
پیش شماره 2240 برای کارای تورنت میخوام حتما باید تورنتش باز باشه مرسی از بذل توجهتون :)

والله تا اونجا که من میدونم شرکتی همچنین سرویس با همچنین قیمتی و همچنین به این شرطی که تورنت هم باز باشه و تازه قطعی و اینها نداشته باشه ... نه کسی همچنین شرکتی نمیشناسه.

شما یهو همه را با هم میخوای که خب این تقریبا محاله.

به نظرم بعیده پیدا کنید. ولی حالا مممکنه با افزایش بودجه تون به 2برابر شاید همچنینی شرکتی پیدا کنید ولی ....

mahdi_ctr
01-10-2009, 21:10
شبدیز که من هم نشنیدم ! ولی این پارس آنلاین را آدم فقط با یه حالت واردش بشه ! اون هم این که کاملا انحصاری باشه و کمی هم طرف خود آزار باشه !

آخه خیلی دیگه شورو در میارند از بس انحصاریند از بس قوانین چرت دارند.

خدا صبر عالی عنایت کنه.
منظورتون رو نفهميدم يعني اسم شبديز رو نشنيديد؟

adsl 128 رو ميدن ماهي 30000 تومن
اين 128 سرعت واقعي هست؟
64 رو ميدن 19000

البته محدوديت زماني و محدوديت ترافيك نداره
چطوره؟

konjkavkhan
01-10-2009, 21:11
سلام
از کاربرای اینجا کسی هست که توی شرکت پارس آلاین مشغول به کار باشه؟

ramtin_d
01-10-2009, 21:32
والا مصفی جون از بابت نیست بودنش که هست چون دوجا قیمت دارم ولی راستش میخوام بدونم اگه کسی یه سرویس مطمئن تری نسبت به اونی که سراغ دارم سراغ داره بهم معرفی کنه
الان این دوتا رو سراغ دارم شما یه نیگال بفرمایید نظر بدید :
256 نامحدود =
شرکت اوراکل ماهی 34 هزار تومان سه ماهه به اضافه یه ماه اضافه

شرکت رایان سما ماهی 24 هزارتومان که این یکی واقعا نوبره نمیدونم از کی داره سرویس میگیره کسی هم در موردش چیزی ننوشته
من تا همین رینج قیمت میتونم پرداخت کنم کسی پیشنهاد بهتری داره بهم معرفی کنه خدا خیز دنیا و آخرت رو بهش عنایت کنه خیلی خیلی ممنونم از همتون
راستی درباره اوراکل یه جا فقط گفتگو هست و ملت بحث کردن یه نفر هم داره بهشون میفرشوه لینکشو میزارم شما عنایت کنین یه نیگا بندازین ببینین داستان چیه ظاهرا همه راضی بودن الا یه نفر ببینین خوبه ؟؟ چون خودم نظرم بیشتر متوجه اوراکل هستش

من این مورد رو دیدم و پسندیدم زنگ هم زدم گفتن 34 تومن و این که گفتن تورنت هم باز هستش خوب منم که عشق تورنت دارم چون کلا حال میده
یه سئوال هم ازت دارم این اکانتهای راپیدشیر بدون پوینت خوبه یا بده میصرفه از این ها استفاده کنم یا اینکه برم یه اکانت پوینت دار بگیرم ؟؟ کارم اصلا آپلود نیست حتی یه مگ هم نیمخوام شیر کنم و فقط میخوام از راپیدشیر دانلود کنم میتونی راهنماییم کنی آخه یه بار گفتن این اکنتهای بدون پوینت رو رپیدشیر جمع میکنه دونه ای دو تومن هم بود یادش بخیر
.
مرسی

mostafaeshghi
01-10-2009, 23:03
والا مصفی جون از بابت نیست بودنش که هست چون دوجا قیمت دارم ولی راستش میخوام بدونم اگه کسی یه سرویس مطمئن تری نسبت به اونی که سراغ دارم سراغ داره بهم معرفی کنه
الان این دوتا رو سراغ دارم شما یه نیگال بفرمایید نظر بدید :
256 نامحدود =
شرکت اوراکل ماهی 34 هزار تومان سه ماهه به اضافه یه ماه اضافه

شرکت رایان سما ماهی 24 هزارتومان که این یکی واقعا نوبره نمیدونم از کی داره سرویس میگیره کسی هم در موردش چیزی ننوشته
من تا همین رینج قیمت میتونم پرداخت کنم کسی پیشنهاد بهتری داره بهم معرفی کنه خدا خیز دنیا و آخرت رو بهش عنایت کنه خیلی خیلی ممنونم از همتون
راستی درباره اوراکل یه جا فقط گفتگو هست و ملت بحث کردن یه نفر هم داره بهشون میفرشوه لینکشو میزارم شما عنایت کنین یه نیگا بندازین ببینین داستان چیه ظاهرا همه راضی بودن الا یه نفر ببینین خوبه ؟؟ چون خودم نظرم بیشتر متوجه اوراکل هستش

من این مورد رو دیدم و پسندیدم زنگ هم زدم گفتن 34 تومن و این که گفتن تورنت هم باز هستش خوب منم که عشق تورنت دارم چون کلا حال میده
یه سئوال هم ازت دارم این اکانتهای راپیدشیر بدون پوینت خوبه یا بده میصرفه از این ها استفاده کنم یا اینکه برم یه اکانت پوینت دار بگیرم ؟؟ کارم اصلا آپلود نیست حتی یه مگ هم نیمخوام شیر کنم و فقط میخوام از راپیدشیر دانلود کنم میتونی راهنماییم کنی آخه یه بار گفتن این اکنتهای بدون پوینت رو رپیدشیر جمع میکنه دونه ای دو تومن هم بود یادش بخیر
.
مرسی

در مورد ای دی اس ال من که چیزی نمیتونم بگم ولی این کمه مسلما این شرکتهایی که گفتی از سریوس دهنده های اصلی نیستند و خود زیر مجموعه ی شرکت دیگری هستند پس بسیار دقت کن و به هیچ ععنوان دفعه ی اول را قرارداد بالای 3ماه نبند هر چند ممکنه که اقتصادی به صرفه نباشه.

در مورد رپید شیر هم ما تاپیک مخصوص خودش را در تالار داریم ولی مختصرا بگم که بدون پوینت کار شما را جواب میده و بدون پوینت که غیر قانونی نیست که جمع بشه بلکه اون خرید با پیپال هک شده و وریافی نشده است که ممکنه مشکل ایجاد کنه.

hamid1002
02-10-2009, 07:44
[quote=tohidkh;4273014]سلام.

با تشکر ازشما دوست گرامی

والا من که برای گرفتن سرویس ای دی اس ال رفته بودم به من پیشنهاد وایرلس دادند خوب حتما داشتن که گفتن و دستگاههای اون شرکت نانو استیشن هست که حدود 130 قیمت داشت اگه به گفته شما سرویس وایرلس درایران ارایه نمیشود بنظر جنابعالی اون چه سرویسی میتونه باشه
موفق باشید