PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [جامع] راهنمای جامع سرویس دهنده های اینترنت

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

ELSIN
10-08-2008, 15:31
دوستان دارم از امپراطور اشتراک میگیرم
نظرتون چیه خوبه بده
کسی داره

bleu2u4u
10-08-2008, 19:39
دوستان دارم از امپراطور اشتراک میگیرم
نظرتون چیه خوبه بده
کسی داره

اگه از امپراطور خوشت اومه برو از صبا بگير كه يجورايي پدرخوانده ي امپراطور

rootnt
10-08-2008, 21:36
سلام دوستان
من از سپنتا سرویس می گیرم
پری روز اینترنتم برای ۱ روز قطع شد و بعد از وصل شدن سرعت دانلودم بین ۱۶-۱۷ می چرخه
خیلی حال کردم
ولی پینگ خیلی بالا رفته
یعنی جریان چیه؟

Cleeev
10-08-2008, 23:59
سلام دوستان
من از سپنتا سرویس می گیرم
پری روز اینترنتم برای ۱ روز قطع شد و بعد از وصل شدن سرعت دانلودم بین ۱۶-۱۷ می چرخه
خیلی حال کردم
ولی پینگ خیلی بالا رفته
یعنی جریان چیه؟

هیچ جریبانی در کار نیست... سیستمشون رو خراب کردن و تا به موقعیت اصلی برگرده وضعش متغییر خواهد بود...

:8:

farhad_s5
11-08-2008, 00:32
من از سپنتا اصلا راضي نيستم چون هنوز كار من رو راه ننداخته!! اصلا كسي رو دنبال كار من نمي فرسته!!!

mehdi_08
11-08-2008, 09:45
سلام به همه دوستان دیروز شارژم تموم شد. امروز که رفتم شارژ کنم لیست قیمتاشونم گرفتم که برای شما عزیزان بزارم ببینم نظر شما در مورد قیمتاش چیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

siavashjal
11-08-2008, 10:14
به نظر یه کمی قیمت هاش بالاست تو کرمانشاه شرکت های دیگه سرویس نمی دن؟

bleu2u4u
11-08-2008, 13:47
يه كم كه چه عرض كنم خيلي گرونه

يعني هيچ جا ارزونتر نيست

r4pbr4p
11-08-2008, 14:51
صبا هم سرویس میده ولی یه مدت کوتاهیه که کمی مشکل داره

نماینده پارس آنلاین هم ...

در موردش حرف نزنیم بهتره :دی!

mehdi_08
11-08-2008, 14:51
يه كم كه چه عرض كنم خيلي گرونه

يعني هيچ جا ارزونتر نيست
ارزون تر می خوای ببین این یکی به دلت می چسبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ماله نمایندگی پارس انلاینه:2:

r4pbr4p
11-08-2008, 14:57
چه تبلیغات زاخاری :دی:15:

reb
11-08-2008, 15:39
ارزون تر می خوای ببین این یکی به دلت می چسبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ماله نمایندگی پارس انلاینه:2:
از شما بعیده که اون شکلک کذایی رو به نشانه تنفر بکار ببرید.
شما اکانت 512 داری از داتک:

من 512 دارم سرعت دانلودش میانگین 58 آپلودش هم فکر کنم 30 باشه
بهترین تستی که گرفتید اینه:
جای دیگه هم گفتید:

این تست سرعت رو با دقت ببیند
و

هر دوشون تست سرعت سیستم خودمه
:31:با یک حساب سرانگشتی میشه فهمید که سرعت 512 شما میانگین 300 هست و کلاه سرتون رفته ولی شما خیلی راضی هستی گرچه من شک دارم که 300 باشه

Cleeev
11-08-2008, 17:35
بالاخره پس از 9 روز آسیاتک بساطشو از خط من جمع کرد...

موقع وصال 2-3 روزه وصل میکنن ولی موقع فراغ تا بتونن طول میدن... تازه اگه من سیریش نشده بودم بیشتر طول میدادن...

0037
11-08-2008, 21:10
سلام
من از یه شرکت ADSl گرفتم که سیستم توربو روش نصبه و در بعضی زمانهای نامشخص ( فکر کنم با توجه به ترافیک شبکه ) سرعتم دوبل میشه ولی یه چیزی که پیش میاد اینه که اگر سرعت دوبل باشه و چیز حجیمی رو برای دانلود بزاری اولش با سرعت خیلی خوبی جلو میره ولی بعداً سرعت افت میکنه و به مقدار واقعی ( مقداری که اشتراک شدم ) میرسه !
میخواستم ببینم آیا راهی هست که بشه سرعت رو بالا نگه داشت؟!!

کسی نمیدونه؟!

siavashjal
11-08-2008, 22:06
سیستم توربو دیگه چیه؟ حتما یه چیز مدل جدیده برای گرفتن پول بیشتر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bleu2u4u
12-08-2008, 02:29
اقايون ما يه خريتي كرديم ميگم تا درس عبرتي بشه براي هممون

والا ما 25 روز پيش به شركت نيمرخ(nimrokh.org) سفارش داديم

ولي الان بعد 25 روز تازه امديم تو 10 نفر اول كه بفرستن مخابرات

اين در صرتيه كه روز اول گفتن 5 روزه وصل ميكنيم

mehdi_08
12-08-2008, 04:55
از شما بعیده که اون شکلک کذایی رو به نشانه تنفر بکار ببرید.
شما اکانت 512 داری از داتک:

بهترین تستی که گرفتید اینه:
جای دیگه هم گفتید:

و

:31:با یک حساب سرانگشتی میشه فهمید که سرعت 512 شما میانگین 300 هست و کلاه سرتون رفته ولی شما خیلی راضی هستی گرچه من شک دارم که 300 باشه
اون شکلک به نشانه عدم رضایت ار قیمت شرکت دوم هستش دقت کن!:13: {مگه داشتن اکانت من از داتک به سرویس های شرکت دومی ربطی داره}
بعدشم به کاربر حرفه ای میدونه تست هایی که از سایت هایی مثل speedtest و...انجام میشه فقط مربوط به اون لحظه تسته و چند لحظه بعد اگه بازم تست بگیرن نتیجش فرق می کنه!
در ضمن کی می گه که سرمن کلا رفته ومیانگین سرعتم روی 300.خوبه خودت هم نقل قول کردی که سرعت دانلودنم میانگین 58 که این خیلی هم عالیه:8:
تو نوشتن مطالبت هم یه خورده دقت بد نیست!:11:

akhoond
12-08-2008, 09:21
دوستان ، یکی محبت کنه ، یه برنامه برای دیدن مقدار سنت و رسیو شده بذاره ، و اگه امکانش هست ، برنامه ای باشه که فقط خودم بهش دسترسی داشته باشم ، تا بسته نشه ، مثلا پسورد بخواد و از این حرف ها .

مرسی

aliani
12-08-2008, 11:52
دوستان ، یکی محبت کنه ، یه برنامه برای دیدن مقدار سنت و رسیو شده بذاره ، و اگه امکانش هست ، برنامه ای باشه که فقط خودم بهش دسترسی داشته باشم ، تا بسته نشه ، مثلا پسورد بخواد و از این حرف ها .

مرسی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

به اينجا مراجعه كن يه چيزايي هست من خودم نت ليميتر رو پيشنهاد ميكنم.

r4pbr4p
12-08-2008, 12:23

نصف قضیه هم تقصیر خودته

این همه شرکت معتبر وجود داره شما چطور نیمرخ رو انتخاب کردید؟

Cleeev
12-08-2008, 18:10

خوب هر چی که میگن که نباید باور کنید...

مثلا آسیاتک به من گفت 2-3 روزه بساطشون رو از خطم جمع آوری میکنن ولی 9-10 روز طول دادن و دو بار هم زنگ زدن و پرسیدن چرا میخوام فسخ کنم و کلا هی میخواستن وقت تلف کنن تا شاید پشیمون بشم و اگه من سیریش نمیشدم تا الانم قطع نمیکردن....

:19:

reb
12-08-2008, 22:34
اون شکلک به نشانه عدم رضایت ار قیمت شرکت دوم هستش دقت کن!:13: {مگه داشتن اکانت من از داتک به سرویس های شرکت دومی ربطی داره}
بعدشم به کاربر حرفه ای میدونه تست هایی که از سایت هایی مثل speedtest و...انجام میشه فقط مربوط به اون لحظه تسته و چند لحظه بعد اگه بازم تست بگیرن نتیجش فرق می کنه!
در ضمن کی می گه که سرمن کلا رفته ومیانگین سرعتم روی 300.خوبه خودت هم نقل قول کردی که سرعت دانلودنم میانگین 58 که این خیلی هم عالیه:8:
تو نوشتن مطالبت هم یه خورده دقت بد نیست!:11:
از قدیم گفتن هیچ ارزونی بی دلیل و هیچ گرونی بی حکمت نیست من بابت 256 معادل 512 شما شاید هم یخورده بیشتر پول میدم از خوش شانسی بقول شما لحظه ایی speedtest و بدشانسی همیشگی شما گذشته میزان مصرف یکروز که در یک نوبت 7.7 ساعت ودر نوبت دیگر 7.6 ساعت بکوب استفاده شده رو عکسشو تمام قد میذارم و تردید ندارم شما با 512 خودتون عمرا بتونیددر این مدت معین نصف این مقدار مصرف کنید:

mahdy2021
12-08-2008, 23:06
از قدیم گفتن هیچ ارزونی بی دلیل و هیچ گرونی بی حکمت نیست من بابت 256 معادل 512 شما شاید هم یخورده بیشتر پول میدم از خوش شانسی بقول شما لحظه ایی speedtest و بدشانسی همیشگی شما گذشته میزان مصرف یکروز که در یک نوبت 7.7 ساعت ودر نوبت دیگر 7.6 ساعت بکوب استفاده شده رو عکسشو تمام قد میذارم و تردید ندارم شما با 512 خودتون عمرا بتونیددر این مدت معین نصف این مقدار مصرف کنید:

میشه بگید شما از چه سرویس پارس استفاده می کنید؟ ماهی چقدر؟کدوم شهر؟

reb
12-08-2008, 23:07
تهران 256
اینهم برای این که دوست 512 اکانتی بیشتر حال کنه:

_Barbod_
12-08-2008, 23:38

ای بابا..!
دوست عزیز سرویسی که محدودیت حجمی داره رو با سرویس نامحدود مقایسه نکن.
شما از پارس سرویس نامحدود 256 بگیر بعدا" یه تست کن ببینم اصلا" روت میشه عکس تست رو اینجا بزاری

اما من برات تست سرویس 384 نا محدود رو میزارم ببین

البته آ÷لود ضعیف هست که اون هم به خاطر نویز مارژن بالای آپلودم هست

reb
12-08-2008, 23:43
ای بابا..!
دوست عزیز سرویسی که محدودیت حجمی داره رو با سرویس نامحدود مقایسه نکن.
شما از پارس سرویس نامحدود 256 بگیر بعدا" یه تست کن ببینم اصلا" روت میشه عکس تست رو اینجا بزاری:34:
خیلی زورداره وقتی کسی میاد الکی میگه سرعت من میانگین 58 کیلو بایته حالا کسی ندونه باور میکنه میگه چه بهتر هم سرعتش بالاست هم محدودیت حجمی نداره .
جالبه حتی یک نمونه نتونسته نشون بده ولی اصرار داره که 58 کمتر نیست .

_Barbod_
13-08-2008, 00:14
خیلی زورداره وقتی کسی میاد الکی میگه سرعت من میانگین 58 کیلو بایته حالا کسی ندونه باور میکنه میگه چه بهتر هم سرعتش بالاست هم محدودیت حجمی نداره .
عزیز من نیازی ندارم نشون بدم
در ضمن چطوری نشون بدم؟
مثل شما عکس جعلی قرار بدم برای دوستان؟

خوب عزیز من یک عکس از زمانی که در حال دانلود هستم میزارم
اما یک تفاوت با عکسی که شما توی اون تاپیک گذاشته بودی داره
این عکس واقعی است

پ.ن: ما اینجا جمع شدیم که کمکی بکنیم به دوستانی که تازه میخوان از ADSL استفاده کنند.
اینجا جمع نشدیم تا سرعتمون رو به رخ دیگران بکشیم و یا نسبت به شرکتی که ازش سرویس میگیریم تعصب نشون بدیم.
فراموش نکنید!!!!!!

reb
13-08-2008, 00:36
عزیز من نیازی ندارم نشون بدم
در ضمن چطوری نشون بدم؟
مثل شما عکس جعلی قرار بدم برای دوستان؟

خوب عزیز من یک عکس از زمانی که در حال دانلود هستم میزارم
اما یک تفاوت با عکسی که شما توی اون تاپیک گذاشته بودی داره
این عکس واقعی است

پ.ن: ما اینجا جمع شدیم که کمکی بکنیم به دوستانی که تازه میخوان از ADSL استفاده کنند.
اینجا جمع نشدیم تا سرعتمون رو به رخ دیگران بکشیم و یا نسبت به شرکتی که ازش سرویس میگیریم تعصب نشون بدیم.
فراموش نکنید!!!!!!
تو چرا بخودت گرفتی؟ عکسی که من گذاشتم مال speedtest هست:
نکنه تو هم برای داتک مال مردم خور دل میسوزنی؟
جالبه که اینجا وکیل وصی هم هست:31:

mehdi_08
13-08-2008, 01:47
جناب reb می شه بگی مشکلت چیه ؟ با سرعت دانلود من مشکل داری !آخه من کی گفتم محدودیت حجمی ندارم؟ تو از کجا فهمیدی که من دارم الکی می گم! :13:اخه هیچ دلیلی وجود نداره که من بخوام به بقیه مطالب الکی و دوروغین تحویل بدم.
فکر کنم این طور صحبت های تو ناشی از عدم اطلاعات کافی باشه .

از قدیم گفتن هیچ ارزونی بی دلیل و هیچ گرونی بی حکمت نیست من بابت 256 معادل 512 شما شاید هم یخورده بیشتر پول میدم از خوش شانسی بقول شما لحظه ایی speedtest و بدشانسی همیشگی شما گذشته میزان مصرف یکروز که در یک نوبت 7.7 ساعت ودر نوبت دیگر 7.6 ساعت بکوب استفاده شده رو عکسشو تمام قد میذارم و تردید ندارم شما با 512 خودتون عمرا بتونیددر این مدت معین نصف این مقدار مصرف کنیدتو داری سرویس حجمی و محدود رو با نامحدود مقایسه می کنی این کار ناشیانه ای یه!
بعدشم یه نکته تو این آدرس یه عکس از سرعت دانلودت گذاشتی مدعی شدی 128 داتک داری

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه بعد معلوم شد عکس جعلیه در مورد سرعت دانلودت دروغ گفتی اینم اثباتش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو آدرس زیر هم دوباره یه تست از داتک گذاشتی اونم با سرعت 1Mb/sکه با ادعای قبلیت در مورد نوع سرویت در تناقضه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخودت هم تواین ادرس مدعی شدی که به بقیه در مورد نوع سرویست مطالب کذایی تحویل دادی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآخرسرهم می گی 256 پارس آنلاین دارم
از کجا معلوم اینم دروغ نباشه؟:18:
حالا خودمونیم کدوم حرفتو باید باور کرد؟:23:
بهتر این بحث دیگه تموم بشه تا نظم انجمن بهم نخوره وحرف دوست عزیز Barboodرو فراموش نکنیم که میگه
ما اینجا جمع شدیم که کمکی بکنیم به دوستانی که تازه میخوان از ADSL استفاده کنند.
فراموش نکنید!!!!!! یاحق

_Barbod_
13-08-2008, 07:30
]
نکنه تو هم برای داتک مال مردم خور دل میسوزنی؟

اگر بخوام دل بسوزونم برای شرکتی که ازش سرویس میگیرم دل میسوزونم عزیز
من کاربر داتک نیستم که بخوام ازش طرفداری کنم.
بیمار هم نیستم بخوام با افکارم یک شرکتی رو بی دلیل تایید کنم.
من از سپنتا سرویس میگیرم
دیگه در این رابطه با شما بحثی نمیکنم

szr
13-08-2008, 08:59
با سلام
بین ParsOnline و NEDA کدام بهتر است؟
این پارس که گفته: محدودیت زمانی :نامحدود،یعنی تا زمانی می شه استفاده کرد که به محدودیت حجمی برسه؟درسته؟

خواهشمندم سریع جواب بدهید.

با تشکر فراوان

mehdi_08
13-08-2008, 09:59
با سلام
بین ParsOnline و NEDA کدام بهتر است؟
این پارس که گفته: محدودیت زمانی :نامحدود،یعنی تا زمانی می شه استفاده کرد که به محدودیت حجمی برسه؟درسته؟

خواهشمندم سریع جواب بدهید.

با تشکر فراوان
شرکت ندا سرعت همه سرویس هاش رو روی512 می بنده در صورتی که پارس آنلاین اینطوری نیست ندا شبانه رایگان داره ولی پارس اینطوری نیست در ضمن برو تو تاپیک زیرو در مورد کیفیت ندا تو تهران از بچه ها سوال کن.

szr
13-08-2008, 10:45
شرکت ندا سرعت همه سرویس هاش رو روی512 می بنده در صورتی که پارس آنلاین اینطوری نیست ندا شبانه رایگان داره ولی پارس اینطوری نیست در ضمن برو تو تاپیک زیرو در مورد کیفیت ندا تو تهران از بچه ها سوال کن.

با تشکر
من منظورم ندا رایانه بود

ندا گستر صبا 2250 را پشتیبانی نمی کنه... متاسفانه!

با تشکر

mehdi_08
13-08-2008, 11:01
دوست عزیز اسم شرکت رو کامل می نوشتی تا دچار اشتباه نشیم
خوب حالا باید ببینیم تو از اینترنت چه استفاده ای میکنی وبگردی میکنی یا دانلود یا هردو
بعدشم بودجت تو چه حدیه ؟
ماهیانه تو چه حد می تونی پول بدی؟

vahid_civil
13-08-2008, 11:06
سرویس آسیاتک نا محدود 28 تومنی گرفتم که سرعتش با قبل تفاوتی نکرده.
محض اطلاع دوستان گفتم.
البته میگن محدودیت حجمی هاشون سرعتش بیشتره

szr
13-08-2008, 11:21
دوست عزیز اسم شرکت رو کامل می نوشتی تا دچار اشتباه نشیم
خوب حالا باید ببینیم تو از اینترنت چه استفاده ای میکنی وبگردی میکنی یا دانلود یا هردو
بعدشم بودجت تو چه حدیه ؟
ماهیانه تو چه حد می تونی پول بدی؟

معذرت می خوام،نمی دونستم که صبا نت معروف به ندا است.
عرض کنم سرعت مورد نظرم 256 است و از نظر کاری می تونم بگم هر دو ولی وب گردی بیشتره.
از نظر بودجه با توجه به این که یک ماهه ندا 47 تومان است تا این میزان می شه هزینه کرد.
با تشکر

elendil
13-08-2008, 11:29
تا وقتی شاتل داشتم سرویس 64 معمولیش رو عالی بود سرعت همیشه با 13 میگرفت ولی بچه الان که داتک گرفتم میگن سرعتش اومده رو 10-9 شاتل خیلی کم پیش میومد قطعی داشته باشه کلا نایاب بود که اتفاقی بیفته اذیت کنه داتک هم خوبه

elendil
13-08-2008, 11:43
چرا اینقدر کار را سخت میکنید! به نظر من اگر محصل و یا دانشجو هستید که بهترین کار گرفتن یه نامه ی اشتغال به تحصیله و تحویل دادن به شرکت هست !

و اگر محصل و دانشجو نیستی به هر کسی که در خویشاوندی شماست و کسب و کاری داره (که اگر اداری و شرکتی باشه که چه بهتر) میتونه با یه نامه ی مهمور به کسب و کار خود و توضیح اینکه این واحد صنفی و تجاری نیاز به اینترنت پرسرعت داره! همین ....! سخت نگیریدش !

به نظر من 256 داتک ارزش داره که براش نامه بگیرم و سرویسش رو وصل کنن با توجه به قیمتش

zed2
13-08-2008, 17:47
معذرت می خوام،نمی دونستم که صبا نت معروف به ندا است.
عرض کنم سرعت مورد نظرم 256 است و از نظر کاری می تونم بگم هر دو ولی وب گردی بیشتره.
از نظر بودجه با توجه به این که یک ماهه ندا 47 تومان است تا این میزان می شه هزینه کرد.
با تشکر

اسم اصلی صبا نت نداگستر صبا و ندا ندارایانه است بهتر است از اسم های کاملش استفاده کنید که اشتباه نشه.
صبا نت هم معروف به ندا نیست. دوستمان اشتباه لپی کرد

farhad_s5
13-08-2008, 20:02
بعد از دو هفته كه منتظر بودم تا سپنتا بياد و مشكلم رو حل كنه امروز اومده و بعد از كلي چيك كردن اين ور و اونور گفته كه فاصلتون تا مخابرات از 5كيلومتر بيشتره برا همين نميشه كاريش كرد!!!!!!!!!!!!!!!!

منم مي خوام به پارس آنلاين سفارش بدم ببينم اونا چي ميگن!!!

_Barbod_
13-08-2008, 20:43
بعد از دو هفته كه منتظر بودم تا سپنتا بياد و مشكلم رو حل كنه امروز اومده و بعد از كلي چيك كردن اين ور و اونور گفته كه فاصلتون تا مخابرات از 5كيلومتر بيشتره برا همين نميشه كاريش كرد!!!!!!!!!!!!!!!!

منم مي خوام به پارس آنلاين سفارش بدم ببينم اونا چي ميگن!!!
عزیز مشکلت با سپنتا چی هست؟
بگو شاید بتونم کمکت کنم
من هم مشترک سپنتا هستم
شاید مشکل شما رو قبلا" من هم داشتم و در این مورد تجربه داشته باشم بتونم کمکی کنم

mahdy2021
13-08-2008, 21:15
بگو شاید بتونم کمکت کنم
من هم مشترک سپنتا هستم
شاید مشکل شما رو قبلا" من هم داشتم و در این مورد تجربه داشته باشم بتونم کمکی کنم
مشکلش رو که گفته!
فاصله ی بیش از 5 کیلومتر تا مرکز مخابراتی

باید به شرکتهایی در خواست بدی که بتونن ADSL2 بدن . اصلا اسم شرکت مهم نیست

farhad_s5
13-08-2008, 23:41
بگو شاید بتونم کمکت کنم
من هم مشترک سپنتا هستم

چراغ ADSL مودم من همش چشمك مي زنه ولي هي تند و كند ميشه اين چشمك هاش!!
سپنتا كه اومد از دم در خونه هم چك كرد و اونجا هم مودم آپ نشد و گفت كه ميرم مخابرات از اونجا چك مي كنم،وقتي رفت زنگ زد گفت اينجا خوب خوب مودم كار مي كنه و من مسير رو كه بررسي كردم و كيلومتر ماشين رو ديدم فاصلت از مخابرات زياده و بيشتر از 5كيلومتر هست و به خاطر همينه،گفت كه مخابرات چك كرده جايي از كابل شما هم مشكل نداره!!

ولي يه چيزي هست كه من بهش مشكوكم اينه كه سرعت اينترنت ديال آپ من از 21.6 تا 24 و كمتر هست و هيچ وقت از اين بيشتر نميشه!! ولي بقيه ي واحدهاي ساختمون سرعتشون بالاست!!!!!!!!!!!!:13:

حالا مي خوام پول رو از سپنتا بگيرم به يه شركت ديگه مثه پارس آنلاين يا داتك سفارش بدم ببينم اونا چيكارش مي كنن!!:19:

راستي يه مخابراتي هست كه 2 چهار راه از ما بالاتره ولي مركز مخابراتي ما يه مركزي كه خيلي دوره بيشتر از 5 كيلومتر!!!!!! آيا مي تونم خطم رو از اين مخابرات به اون يكي انتقال بدم يا حداقل با يه خطي عوضش كنم؟!!!

farhad_s5
13-08-2008, 23:43
مشکلش رو که گفته!
فاصله ی بیش از 5 کیلومتر تا مرکز مخابراتی

باید به شرکتهایی در خواست بدی که بتونن ADSL2 بدن . اصلا اسم شرکت مهم نیست

دوست عزيز من تا اونجايي كه ميدونم فقط شاتل ADSL2+ ميده كه اون هم به مركز مخابراتي ما خدمات نميده!!!!!:18::19:

elendil
13-08-2008, 23:56
دوست عزیز فرهاد احیانا منظورت 21 کیلو بایت هستش یا کیلو بیت ؟؟؟؟؟

mahdy2021
13-08-2008, 23:58
دوست عزيز من تا اونجايي كه ميدونم فقط شاتل ADSL2+ ميده كه اون هم به مركز مخابراتي ما خدمات نميده!!!!!:18::19:
آیا سرویس ADSL نوع + و +2 و ... هم ارائه می كنید ؟
تجهیزات شركت داتك قابلیت ارائه سرویسهای ADSL ، ADSL 2 را دارا است که در موارد مورد نیاز برای مشترک از این خدمات استفاده می شود.

البته ممکنه ادعای بی اساس کرده باشن و نتونن 2 رو بدن

ولی شما دنبال یک عامل پیچیده و ناشناخته نباش! اگر واقعا طول کابل شما ازمرکز مخابراتی بیش از 5 کیلومتر باشه شرکت ایکس و ایگرگ فرقی نداره
البته من بطور 100% نمی تونم بگم که ورژن 2 مشکل شمارو حل میکنه ولی به احتمال زیاد تنها راه حل سیم مسی همین باشه(در ایران)

----------------------
DSL فناوری است که تقریباً وابسته و حساس به مسافت است، به این معنی که هرچقدر طول اتصالات (فاصله میان مشترک تا فراهم کننده خدمات) بیشتر باشد، کیفیت سیگنال ها و سرعت ارتباط کاهش می یابد. بنابراین خدمات ADSL محدودیتی دارند که حداکثر مسافت میان مودم و ISP را تا تقریباً 5 کیلومتر محدود می نمایند، چنانچه با افزایش فاصله از میزان یاد شده، مشترکین نمی توانند از حداکثر سرعت ممکن بهره مند گردند.

persia007
14-08-2008, 00:00
چرا وقتي ما اشتراك اي.دي.اس گرفتيم فقط يه بار پول فعالسازي داديم ولي حاهاي ديگه ميبينم دو تا هزينه فعالسازي دارن
آي اس پي به ما درباره نويزگير و نصب و اينجور چيزا نگفت
مودم رو گرفتيم و با كابل شبكه وصلش كرديم به كامپيوتر و كانكت شديم .. ديگه نه خبري از نصب مودم بود نه تنظيماتي چيزي

mahdy2021
14-08-2008, 00:03
یک نمودار خیلی بی نظیر هم پیدا کردم مخصوص شما :

تاثیر سرعت بر adsl ها

farhad_s5
14-08-2008, 00:06
دوست عزیز فرهاد احیانا منظورت 21 کیلو بایت هستش یا کیلو بیت ؟؟؟؟؟

معمولا ديال آپ kbps هست ديگه منظور منم همين بود:31::10:

farhad_s5
14-08-2008, 00:12
آیا سرویس ADSL نوع + و +2 و ... هم ارائه می كنید ؟
تجهیزات شركت داتك قابلیت ارائه سرویسهای ADSL ، ADSL 2 را دارا است که در موارد مورد نیاز برای مشترک از این خدمات استفاده می شود.

البته ممکنه ادعای بی اساس کرده باشن و نتونن 2 رو بدن

ولی شما دنبال یک عامل پیچیده و ناشناخته نباش! اگر واقعا طول کابل شما ازمرکز مخابراتی بیش از 5 کیلومتر باشه شرکت ایکس و ایگرگ فرقی نداره
البته من بطور 100% نمی تونم بگم که ورژن 2 مشکل شمارو حل میکنه ولی به احتمال زیاد تنها راه حل سیم مسی همین باشه(در ایران)

----------------------
DSL فناوری است که تقریباً وابسته و حساس به مسافت است، به این معنی که هرچقدر طول اتصالات (فاصله میان مشترک تا فراهم کننده خدمات) بیشتر باشد، کیفیت سیگنال ها و سرعت ارتباط کاهش می یابد. بنابراین خدمات ADSL محدودیتی دارند که حداکثر مسافت میان مودم و ISP را تا تقریباً 5 کیلومتر محدود می نمایند، چنانچه با افزایش فاصله از میزان یاد شده، مشترکین نمی توانند از حداکثر سرعت ممکن بهره مند گردند.

بايد تماس بگيرم و قيمت بپرسم چون اگه قيمتش بخواد خيلي زياد باشه يه خط تلفن از مركز مخابراتي نزديك تر بگيرم بهتره:10:

مرسي

darvish1900
14-08-2008, 09:09
هزار بار تکرار کردم Adsl2 در ایران وجود خارجی نداره این فقط یک تبلیغ.فناوری Adsl2 برای سرعت های 1mb به بالا استفاده میشه نه تو ایران که 256 رو هم بهت زوری میدهند.

_Barbod_
14-08-2008, 09:26
چراغ ADSL مودم من همش چشمك مي زنه ولي هي تند و كند ميشه اين چشمك هاش!!
سپنتا كه اومد از دم در خونه هم چك كرد و اونجا هم مودم آپ نشد و گفت كه ميرم مخابرات از اونجا چك مي كنم،وقتي رفت زنگ زد گفت اينجا خوب خوب مودم كار مي كنه و من مسير رو كه بررسي كردم و كيلومتر ماشين رو ديدم فاصلت از مخابرات زياده و بيشتر از 5كيلومتر هست و به خاطر همينه،گفت كه مخابرات چك كرده جايي از كابل شما هم مشكل نداره!!
ببین 5 کیلومتر خیلی ها !!!

تازه کابلها که از خیابون رد نمیشه.کابلها زیر زمین هست و مسیری که ماشین طی میکنه تا مخابرات تا مسیری که کابل میره فرق داره.

ولي يه چيزي هست كه من بهش مشكوكم اينه كه سرعت اينترنت ديال آپ من از 21.6 تا 24 و كمتر هست و هيچ وقت از اين بيشتر نميشه!! ولي بقيه ي واحدهاي ساختمون سرعتشون بالاست!!!!!!!!!!!!شک نکن مشکل از خطت هست.

حالا مي خوام پول رو از سپنتا بگيرم به يه شركت ديگه مثه پارس آنلاين يا داتك سفارش بدم ببينم اونا چيكارش مي كنن!!امتحان کن ضرر نداره.
من با خط اولم با سپنتا مشکل داشتم (نوسان) خط رو عوض کردم درست شد حالا شما شرکت رو عوض کن ببین چی میشه

راستي يه مخابراتي هست كه 2 چهار راه از ما بالاتره ولي مركز مخابراتي ما يه مركزي كه خيلي دوره بيشتر از 5 كيلومتر!!!!!! آيا مي تونم خطم رو از اين مخابرات به اون يكي انتقال بدم يا حداقل با يه خطي عوضش كنم؟!!!
فکر نکنم ...

_Barbod_
14-08-2008, 09:30
هزار بار تکرار کردم Adsl2 در ایران وجود خارجی نداره این فقط یک تبلیغ.فناوری Adsl2 برای سرعت های 1mb به بالا استفاده میشه نه تو ایران که 256 رو هم بهت زوری میدهند.
کاملا" تایید میشه
درویش جان بازگشتت رو تبریک میگم:11:

djamin_662
14-08-2008, 10:21
من آخره سر نفهميدم که ميتونم adsl داشته باشم يا نه. اينم نصفه شمارم:
--884673

mehdi_vsgh
14-08-2008, 10:23
سلام دوستان من بالاخره ADSL را گرفتم
ینی نگرفتم ها 1شنبه مدارکو با پیک براشون فرستادم...
از سپنتا گرفتم
سرویس 128k نامحدود....
حالا میخواستم بدونم نظرتون را راجع به سپنتا؟؟؟

راستی مودم هم D-link مدل dsl200 گرفتم 30 تومن...
چطوره؟؟؟ خوبه یا نه؟؟

mehdi_vsgh
14-08-2008, 10:26
--884673

شماره تلفن شما آماده دریافت سرویس ADSL میباشد.

mehdi_vsgh
14-08-2008, 10:27
از سپنتا گرفتم
سرویس 128k نامحدود....

چطوره؟؟؟ خوبه یا نه؟؟
یه چیزه دیگه هم اضافه کنم اینکه موقع نصب درایور ازمون VPI وVCI میخواد...
اینا چین؟؟؟؟؟:دی اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم

Hamid Reza
14-08-2008, 10:36
--884673

بله
این شرکتها به شما سرویس میدن

داتک
گیتی نت
شاتل
پارس آنلاین
افروز نت

Hamid Reza
14-08-2008, 10:38
از سپنتا گرفتم
سرویس 128k نامحدود....

چطوره؟؟؟ خوبه یا نه؟؟

سلام
بله سپنتا که عالیه
مودم d-link هم مودم خیلی خوبیه

_Barbod_
14-08-2008, 11:19
از سپنتا گرفتم
سرویس 128k نامحدود....

چطوره؟؟؟ خوبه یا نه؟؟
اگر قبلا" از شرکتهای دیگه سرویس گرفته ای وقتی سرویس سپنتا رو استفاده کنی اونوقت متوجه میشی که اصلا" قابل مقایسه نیست.
سپنتا عالیه.
من الان 384 از سپنتا دارم.

یه چیزه دیگه هم اضافه کنم اینکه موقع نصب درایور ازمون VPI وVCI میخواد...
اینا چین؟؟؟؟؟:دی اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم
زنگ بزن پشتیبانی خودشون بهت میگن

ایدون
14-08-2008, 11:39
از سپنتا گرفتم
سرویس 128k نامحدود....

چطوره؟؟؟ خوبه یا نه؟؟
هر وقت گرفتی بیا اینجا بگو سرعتت چقدره البته یکساعت که گذاشتی برای دانلود بگو چون اینطوری مطمینتره تا عکسی که باربد گذاشته با 384 که بقول بغلدستیم تقلبیه اصله

mehdi_vsgh
14-08-2008, 12:02
ممنون از شما..
آقا یه چیزی همینطوری نشستم و مودم را وصل کردم (Dlink مدل dsl200)
خوب بعدش دیدم که چراغ مربوط به ADSL روشن و ثابته (ینی چشمک نمیزنه)

وقتی ماوس را میارم روی اون فلشهایی که بالا و پایینه مینویسه که سند و ریسیو برابر 128k هستش

زنگ زدم سپنتا گفتن خطتت رانژه شده ولی از مخابرات برامون خبرش نیومده:دی

بالاخره یوزرنیم و پسورد را گرفتم و خواستم کانکت بشم که کانکت نمیشه ارور 678 میده....

دلیلش چیه؟؟؟؟

mehdi_vsgh
14-08-2008, 12:03
هر وقت گرفتی بیا اینجا بگو سرعتت چقدره البته یکساعت که گذاشتی برای دانلود بگو چون اینطوری مطمینتره تا عکسی که باربد گذاشته با 384 که بقول بغلدستیم تقلبیه اصله
چشم اجازه بده وصل بشه حتما یه عکس در هنگام دانلود براتون میزارم حال کنید:دی

Hamid Reza
14-08-2008, 12:09
ممنون از شما..

وقتی ماوس را میارم روی اون فلشهایی که بالا و پایینه مینویسه که سند و ریسیو برابر 128k هستش

بالاخره یوزرنیم و پسورد را گرفتم و خواستم کانکت بشم که کانکت نمیشه ارور 678 میده....

دلیلش چیه؟؟؟؟

این مربوط به تنظیمات مودم هست
زنگ بزنید پشتیبانی بهتون تنظیمات درست را میدهند
ممنون:11:

mehdi_08
14-08-2008, 12:15
ممنون از شما..

دلیلش چیه؟؟؟؟
باید تنظیمات مودمت رو درست انجام بدی:20:

best64god
14-08-2008, 12:32
دوستان سر عت دانلود شما هم پايين اومده به خاطر خصوصي سازي مخابرات من از پارسي نت گرفتم اونا ميگن مابا فن آوا قرارداد داريم من 512 گرفتم ولي دانلودم از 5 تا9و 10 خودشوبكشه ديگه ميشه 15 براي شماهم اينجوري.

elendil
14-08-2008, 12:57
معمولا ديال آپ kbps هست ديگه منظور منم همين بود

زودتر میگفتی چون داشتم فک میکردم با دایال آپ داری 21 KByte میگیری خوشال شدم یه لحظه که ADSL رو بیخیال شم :D:D:D:D

mehdi_vsgh
14-08-2008, 13:16
هوراااااااااااااااااا
بالاخره وصل شد

r4pbr4p
14-08-2008, 13:24
هوراااااااااااااااااا
بالاخره وصل شد

یه تست هم بزن ببینیم در چه حاله سرعتت

elendil
14-08-2008, 14:22
چه سرعتی گرفتی مهدی؟؟؟؟؟

persia007
14-08-2008, 14:33
چرا اينجا اسمي از پيشگامان يزد نيومده؟؟

64كيلوبيت پيشگامان با 3گيگ ترافيك ماهيانه 15.500 تومانه
64 كيلوبيت صبانت با 2 گيگ ترافيك ماهيانه 10.500 تومانه
اونوقت تعرفه هر 500 مگ ترافيك اضافي صبانت 5000 تومانه

يعني اگه بخواي مال پيشگامان رو حساب كني ميشه 10.000 تومان بابت ترافيك اضافه + 10.500 تومان پول اشتراك ميشه 20.500 تومان صبانت

قيممتها مال شهرستانه نه تهران

mehdi_vsgh
14-08-2008, 15:04
یه تست هم بزن ببینیم در چه حاله سرعتت
سرعتش خوبه...سرعت دانلودش بین 12 تا 13 هستش(حالا اگه خواستی بگو یه عکس هم از لحظات دانلود هم برات میزارم)

چه سرعتی گرفتی مهدی؟؟؟؟؟
من:
128k
نامحدود یک ماهه از سپنتا گرفتم :11:

ایدون
14-08-2008, 15:27
سرعتش خوبه...سرعت دانلودش بین 12 تا 13 هستش(حالا اگه خواستی بگو یه عکس هم از لحظات دانلود هم برات میزارم)

من:
128k
خیلی ممنون نامحدود سرعتش همون تقسیم بر 8 هست که درسته و همونطوری که بغلدستیم گفت عکس باربد از اوناست پس سرعت 384 هم همون 40 میشه:31:

elendil
14-08-2008, 15:37

من:
128k

ماهی چند تومن ؟

تورنت و رپید که مشکلی نداری برای دانلود ؟؟

mehdi_vsgh
14-08-2008, 15:43
اینم یه عکس از لحظه دانلودم

best64god
14-08-2008, 16:05
سرعت adsl را باچه نرم افزاري ميشه فهميد

persia007
14-08-2008, 16:09
سرعت adsl را باچه نرم افزاري ميشه فهميد

سايت speedtest.net

ایدون
14-08-2008, 16:10
ماهی چند تومن ؟

تورنت و رپید که مشکلی نداری برای دانلود ؟؟

تورنت رو کار ندارم ولی رپید از اون حرفاست:31::31:اگه رپید نشه پس از کجا دانلود کنیم؟ تک و توک جای دیگه به پستمون بخوره.

best64god
14-08-2008, 16:44
سايت speedtest.net
دستت درد نكنه دارم تست ميكنم.

farhad_s5
14-08-2008, 18:39
ببین 5 کیلومتر خیلی ها !!!
شک نکن مشکل از خطت هست.

امتحان کن ضرر نداره.
من با خط اولم با سپنتا مشکل داشتم (نوسان) خط رو عوض کردم درست شد حالا شما شرکت رو عوض کن ببین چی میشه

فکر نکنم ...

دوست من

من امروز بررسي كردم به 5 كيلومتر نميرسه ولي فاصله خيلي زياده!!

حالا اشكال رو چجوري بايد بفهمم كجاست و چجوري باير رفعش كنم؟(چون سيم كشي خونه رو چك كردم درسته)

اون مركز مخابراتي هم گفتم 2خيابون بالاتره رو خودم با چشمام ديدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:19:

ایدون
14-08-2008, 18:45
اون مرکزی که میگی 2 خیابون بالاتره اگه پارتی گردن کلفت نداشته باشی خط بهت نمیده ولی مرکز مخابراتی خونه ما اگه 5 کیلومتر نباشه حتما 4 هست دو تا ماشین باید عوض کنی تا برسی به مخابرات منتها شاتل گرفتم غیر از نویز روی بوق مشگلی ندارم فکر میکنم شاتل جواب بده ولی داتک عمرا بتونه

farhad_s5
14-08-2008, 18:55
آخه شاتل خدمات نميده به مركز مخابراتي ما!!!!!!!!!!!!!!!!

برا من هم نويز افتاد رو تلفن ها كه با اسپليتر مشكل رو حل كردم ولي سپنتا گفت كه چون فاصلت زياده نميشه!!
فاصله ما هم تا مركز تقريبا همين حدود هاي فاصله ي شما تا مخابراتتون هست دوست عزيز!!

به نظرت راهه ديگه اي دارم؟(آخه اينقدر از سپنتا تعريف مي كنن،نتونه اين فاصله رو خدمات بده به درد چي مي خوره؟!!)

راستي ديال آپ من 21.6 و حداكثر 24 هست سرعتش،ولي بقيه واحدهاي ساختمون با 50 هم وصل ميشن!!! سيم كشي داخل هم چك كردم سالمه!!

ایدون
14-08-2008, 19:01
کسی تو ساختمون adsl نگرفته؟

_Barbod_
14-08-2008, 19:28
همونطوری که بغلدستیم گفت عکس باربد از اوناست پس سرعت 384 هم همون 40 میشه:31:
بغل دستیت اشتباه میکنه عزیز
خودت هم اشتباه میکنی
384 باید 48 باشه که برای من همیشه روی 43 تا 45 ثابت میمونه
یه وقتها هم حتی تا 60 بالامیره
اون عکس مال همون یه وقتهاست:39:

farhad_s5
14-08-2008, 20:21
کسی تو ساختمون adsl نگرفته؟

نه دوست عزيز:41:

hadi_gamer
14-08-2008, 20:43
آخه شاتل خدمات نميده به مركز مخابراتي ما!!!!!!!!!!!!!!!!

برا من هم نويز افتاد رو تلفن ها كه با اسپليتر مشكل رو حل كردم ولي سپنتا گفت كه چون فاصلت زياده نميشه!!
فاصله ما هم تا مركز تقريبا همين حدود هاي فاصله ي شما تا مخابراتتون هست دوست عزيز!!

به نظرت راهه ديگه اي دارم؟(آخه اينقدر از سپنتا تعريف مي كنن،نتونه اين فاصله رو خدمات بده به درد چي مي خوره؟!!)

راستي ديال آپ من 21.6 و حداكثر 24 هست سرعتش،ولي بقيه واحدهاي ساختمون با 50 هم وصل ميشن!!! سيم كشي داخل هم چك كردم سالمه!!
خط شما احتمالا pcm هست!!!

ایدون
14-08-2008, 20:55
بغل دستیت اشتباه میکنه عزیز
خودت هم اشتباه میکنی
384 باید 48 باشه که برای من همیشه روی 43 تا 45 ثابت میمونه
یه وقتها هم حتی تا 60 بالامیره
اون عکس مال همون یه وقتهاست:39:
40 که گفتم بخاطر این بود که آقا مهدی 128 داره و تقسیم بر 8 میشه 16 در حالی که خود آقا مهدی میگه:

پس 40 درسته

_Barbod_
14-08-2008, 21:28
40 که گفتم بخاطر این بود که آقا مهدی 128 داره و تقسیم بر 8 میشه 16 در حالی که خود آقا مهدی میگه:

پس 40 درسته
ببینم شما مگه 384 سپنتا داری؟
عزیز من 384 سپنتا دارم و سرعت ثابت 43 تا 45 هست از لینک غیر مستقیم
لینک مستقیم هم 43 تا 60 بالا پایین میشه.
حالا بازم بگو 40 .
عزیز یادت نره که منطقه مخابراتی و سیم کشی و حتی پورت داخل مخابرات همگی تاثیر داره.
راستی با چه معادله ای به 40 رسیدی؟
چون مهدی 128 داره و 12 تا 13 دانلود میکنه هر 128 تا 2/3 تا کم کردی که به 40 رسیدی؟
:5:

ایدون
14-08-2008, 22:00
من شاتل دارم و فقط شاتل اینجا هست ولی تحریک شده بودم که اگه سپنتا اینطرفا اومد بگیرم که با این حساب بیخیال شدم

farhad_s5
15-08-2008, 00:07
خط شما احتمالا pcm هست!!!

منم به سپنتا گفتم كه شايد pcm باشه،قويا رد كرد كه خط pcm باشه،چون كه گفت اگه pcm باشه مخابرات روز اول رد مي كنه درخواست رو ولي واحدهاي ديگر اين آپارتمان سرعتشون بالاست و 40 يا 50 ميرسه!!:5::19:

hadi_gamer
15-08-2008, 09:14
منم به سپنتا گفتم كه شايد pcm باشه،قويا رد كرد كه خط pcm باشه،چون كه گفت اگه pcm باشه مخابرات روز اول رد مي كنه درخواست رو ولي واحدهاي ديگر اين آپارتمان سرعتشون بالاست و 40 يا 50 ميرسه!!:5::19:
اینجوری فایده نداره.شما پاشو یه سر خودت برو مخابرات با رئیس مرکز یا معاون یا مسئولی صحبت کن ببین مشکل چیه.ازشون هم بپرس خط pcm هست یانه.حتما بهت میگن.مشکل رو هم بهشون بگو میان بررسی میکنن.

_Barbod_
15-08-2008, 10:43
ببین وقتی بقیه واحدها سرعتشون خوب هست و شما حتی با دیال آپ مشکل داری شک نکن که خط تلفن مورد داره حالا باید بگردی و مشکل خطت رو پیدا کنی.

اینجوری فایده نداره.شما پاشو یه سر خودت برو مخابرات با رئیس مرکز یا معاون یا مسئولی صحبت کن ببین مشکل چیه.ازشون هم بپرس خط pcm هست یانه.حتما بهت میگن.مشکل رو هم بهشون بگو میان بررسی میکنن.
نظر من هم همین هست + چک کردن خط از همه نظر

mehdi_vsgh
15-08-2008, 11:26
دوستان چرا این سپنتا وقتی تلفنمون زنگ میخوره تلفنمون بعضی وقتی اینترنت قطع میشه......چرا؟؟

mehdi_08
15-08-2008, 11:51
دوستان چرا این سپنتا وقتی تلفنمون زنگ میخوره تلفنمون بعضی وقتی اینترنت قطع میشه......چرا؟؟
ببینم از اسپیلاتور استفاده می کنی یا نه

mehdi_vsgh
15-08-2008, 12:17
اره استفاده میکنم...

میگم که همیشه اینطور نیست بعضی وقتا قعط میشه

mehdi_08
15-08-2008, 12:29
با پشتیبانی شرکت تماس بگیر ببین چی می گن

shayan_p30
15-08-2008, 12:30
آقا اين سرعتا واقعين؟
يعني مينويسن 64 واقعا 64 Kb/S هست؟:question:

siavashjal
15-08-2008, 12:57
برو به این سایت :

روی گزینه click here to test now کلیک کن و بعد از چند لحظه سرعت اینترنت رو ببین.

franch
15-08-2008, 13:08
آقا اين سرعتا واقعين؟
هم واقعيه هم غيرواقعيه!!!

shahab_f
15-08-2008, 13:13
آقا اين سرعتا واقعين؟
64 کیلو بیته که میشه 8 کیلوبایت , پس سرعت دریافت باید روی 8 باشه, در عمل یه خورده کمتر ( بعضی وقتی ها حتی بیشتر) میشه

ایدون
15-08-2008, 17:42
خیلی عجیبه این چندمین باره که من از سپنتا اینو میشنوم و غیر از سپنتا حرفی زده نشده راه حلشم خود سپنتا اینطوری عمل میکنه که از مقدار سرعت کم میکنن و درست میشه :41:

shayan_p30
15-08-2008, 18:46
برو به این سایت :

روی گزینه click here to test now کلیک کن و بعد از چند لحظه سرعت اینترنت رو ببین.

هم واقعيه هم غيرواقعيه!!!

64 کیلو بیته که میشه 8 کیلوبایت , پس سرعت دریافت باید روی 8 باشه, در عمل یه خورده کمتر ( بعضی وقتی ها حتی بیشتر) میشه
ممنون :46:

Benygh
15-08-2008, 22:30
سلام
دوستان من یک مشکل اساسی با اینترنت ام دارم و اون اینه که من توی دانلود سرعتم عالیه ولی تو لود صحفات خیلی کنده و حتی مجبور میشم صفحات رو دوباره باز کنم توی تب جدید یا باز و بسته کنم فایر فاکس رو که مرورگرمه !
البته بیشتر توی waiting for "server name" میمونه یا در حال transfer data ... نمیدونم مشکلش چیه انگار که سرعتی ندارم ولی بای دانلود سرعتم خوبه ..
میشه مشکلم رو حل کنید ؟
وقتی فایرفاکس رو میبندم و باز میکنم بهتر میشه ولی باز هم نیاز هست که کلی رفع بشه !

darvish1900
15-08-2008, 22:31

دوست عزیز احتمال 90 درصد اسپلیترت ایراد داره.

darvish1900
15-08-2008, 22:33
سلام
دوستان من یک مشکل اساسی با اینترنت ام دارم و اون اینه که من توی دانلود سرعتم عالیه ولی تو لود صحفات خیلی کنده و حتی مجبور میشم صفحات رو دوباره باز کنم توی تب جدید یا باز و بسته کنم فایر فاکس رو که مرورگرمه !
البته بیشتر توی waiting for "server name" میمونه یا در حال transfer data ... نمیدونم مشکلش چیه انگار که سرعتی ندارم ولی بای دانلود سرعتم خوبه ..
میشه مشکلم رو حل کنید ؟
وقتی فایرفاکس رو میبندم و باز میکنم بهتر میشه ولی باز هم نیاز هست که کلی رفع بشه !

دوست عزیز چند مرود میتونه باشه

1- پینگ اینترنتت بالا باشه
2- تولبار های اضافی بر روی مروگرت نصب باشه
3 سیستم ویروس داشته باشه

mahdy2021
15-08-2008, 22:35
سلام
میشه مشکلم رو حل کنید ؟
سلام

نمیشه با قاطعیت گفت دلیلش چیه! شما از کی اینترنت گرفتی؟
ممکنه مشکل از dns باشه
ممکنه برنامه یا اضافه شونده ای نصب کردی که باعثش شده
ممکنه پراکسی ادد کردی
و....
اصلا این مشکل فقط با فایرفاکس هست؟

Benygh
15-08-2008, 22:38
- تولبار های اضافی بر روی مروگرت نصب باشه

این ممکنه باشه !
فقط Grab برای عکس برداری از سایت ها و یکی دیگه Image Bot !
فقط همین ها !
پینگ رو چطور میشه کنترل کرد ؟
ویروس هم نه چون آنتی ویروس نورتون اپدیت شده دارم 2008 !

Benygh
15-08-2008, 22:41
ممکنه مشکل از dns باشه
ممکنه برنامه یا اضافه شونده ای نصب کردی که باعثش شده
ممکنه پراکسی ادد کردی
اولی رو نمیدونم چیه !
ولی اضافه شونده رو تو پچست قبل هم گفتم !
از شهرستانم شاید نشناسید ! پینار ! کارش خوبه !
مشکل dns هم نمیدونم چیه ..
بله با فایر فاکس زیاده !

Benygh
15-08-2008, 23:02
یک مورد !
من وقتی با idm شروع به دانلود میکنم سرعت لود صفحات هم میره بالا ! راحت میاد ! از چیه این ؟

Benygh
15-08-2008, 23:11
یک چیزه دیگه !
الان که من داشتم با تلفن صحبت میرکدم وقتی تلفن رو قطع کردم سرعت خیلی رفت بالا ! ممکنه از اسپلیتر باشه !
راستی اسپلیتر اگه سالم باشه تو سرعت تاثسر نمیذار که عین الان ؟
راستی وقتی idm هم شورع به دانلود میکنه لود هم تند تر میشه !

mehdi_08
15-08-2008, 23:17
خوب بیین یه بار مودمت رو مستقیم به خط تلفن وصل کن بدون اسپیلاتور ببین چه تاثیری داره

mehdi_vsgh
15-08-2008, 23:24
با پشتیبانی شرکت تماس بگیر ببین چی می گن
یعنی این قطعی و وصلیها غیر طبیعیه؟؟؟

نمیتونه به خاطر جدید بودنش باشه؟؟ اخه تو شرکت هم که اینترنت شاتل استفاده میکنیم اونجا هم یه هفته اولش خییلی قطعی داره

Benygh
15-08-2008, 23:28
سلام
یک سوال ایا اسپلیتر تاثیری توی سرعت داره ؟>
من االن بدون اسپلیتر مشلک کامل حل شده ! یعنی اسپلیتر خراب بوده ؟ یا کلا تمامی اسپلیتر ها این مشکل رو دارند ؟

mehdi_vsgh
15-08-2008, 23:33
سلام
من االن بدون اسپلیتر مشلک کامل حل شده ! یعنی اسپلیتر خراب بوده ؟ یا کلا تمامی اسپلیتر ها این مشکل رو دارند ؟
خوب اگه خط تلفنت با ای دی اس الت یکین...بدون اسپلیتر چطوری میتونی مکالمه کنی؟؟
اونقد نویز میندازه که اصلا امکان مکالمه نیست....

ایدون
15-08-2008, 23:36
یعنی این قطعی و وصلیها غیر طبیعیه؟؟؟

نمیتونه به خاطر جدید بودنش باشه؟؟ اخه تو شرکت هم که اینترنت شاتل استفاده میکنیم اونجا هم یه هفته اولش خییلی قطعی داره
یا اشکال داخلیه و یا از isp هست اول و آخر هم نداره

Benygh
15-08-2008, 23:59
خوب اگه خط تلفنت با ای دی اس الت یکین...بدون اسپلیتر چطوری میتونی مکالمه کنی؟؟
اونقد نویز میندازه که اصلا امکان مکالمه نیست....
الان فقط اینترنت هستم وتلفن رو برداتشم ... به احتمال زیاد اسپلیتر مشکل داشته فردا اگه تو اخبار شنیدید یک شرکت اینترنتی ویران شد کاره منه چون 1 ماهه دارم میگن میگن از سیستمه !

ایدون
16-08-2008, 00:11
الان فقط اینترنت هستم وتلفن رو برداتشم ... به احتمال زیاد اسپلیتر مشکل داشته فردا اگه تو اخبار شنیدید یک شرکت اینترنتی ویران شد کاره منه چون 1 ماهه دارم میگن میگن از سیستمه !
بابا خونسرد باش اینا فقط همینو بلدن:31:

SIMON137
16-08-2008, 00:21
آخه اينم سرعته شما دارين ، به اين ميگن سرعت :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
------------------------------------------------------------------------------------------
راستي من 512 داتك سفارش دادم ، پشيمون كه نميشم؟ مركز مخابراتي هم اون دست خيابون رو به رومونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایدون
16-08-2008, 00:24
آخه اينم سرعته شما دارين ، به اين ميگن سرعت :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
------------------------------------------------------------------------------------------
راستي من 512 داتك سفارش دادم ، پشيمون كه نميشم؟ مركز مخابراتي هم اون دست خيابون رو به رومونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ایول عجب سرعتی الحق نظیر نداره مال جه جور اکانتیه 64؟

mehdi_08
16-08-2008, 00:31
ای بابا چرا از کوره در رفتی حالا که فهمیدی مشکلت از کجاست بیخودی خون خودت رو کثیف نکن:5:

SIMON137
16-08-2008, 00:34
ایول عجب سرعتی الحق نظیر نداره مال جه جور اکانتیه 64؟
خيلي مخلصيم ،‌ دوستان همه تعريف مي كنن ... اينم تست دوم چند دقيقه بعدش هست
ديال آپ ذغاليه خودمونه !!!!!!

ایدون
16-08-2008, 00:38
پس خوب شد پرسیدم فکردم adsl هست :31: ولی خودمونیم با این که دایال آپه سرعت آپلودش خوبه

Hamid Reza
16-08-2008, 09:03
سلام

نه تاثیری نداره
فقط برای اینه که بتونید بدون خش خش با تلفن صحبت کنید

mahdy2021
16-08-2008, 11:39

مطمئنی این دایال هست؟؟؟ از لحاظ نظری و عملی مودم 56 نمی تونه 90 تا آپ کنه

Benygh
16-08-2008, 11:46
حالا مشکل من بدون اسپلیتر حل شده ! پس حتما از اونه دیگه !

r4pbr4p
16-08-2008, 12:50

اسپلیتر هیچ تاثیری رو سرعت نداره

حمیدرضاهم گفت که فقط نویز تلفن رو میگیره

mehdi_08
16-08-2008, 17:21
هنوز یه اسپلیتر نو براش نخریدی از تلفن می تونی استفاده کنی؟

mehdi_vsgh
16-08-2008, 18:23
یه سوال ایا از خروجی اسپلیتر حتما باید به مودم وصل کنیم؟؟؟

ینی میشه مودم را به یه پریز تلفن وصل کنیم و بعدش اسپلیتر را فقط به یه تلفن وصل کرد؟؟؟؟

akhoond
16-08-2008, 19:02

ینی میشه مودم را به یه پریز تلفن وصل کنیم و بعدش اسپلیتر را فقط به یه تلفن وصل کرد؟؟؟؟

تا اونجایی که من می دونم و اگه اشتباه نکنم ، خیر ، هم برای مودم ، هم برای فون باید از اسپیلتر استفاده بشه ، اگه اشتباه می کنم ، دوستان تصحیح بفرمایید .

مرسی
یا حق :11:

_Barbod_
16-08-2008, 20:09

ببین من توی اتاق خودم مستقیم مودم رو به پریز وصل کردم و اصلا" گوشی تلفن به خطی که ADSL روش هست توی اتاق وصل نکردم و از یه خط دیگه برای تماسها استفاده میکنم.
اما همین خطی که روش ADSL هست توی اون یکی اتاق یه گوشی بهش وصل هست و فقط یه اسپلیتر اونجا گذاشتم سر راهش.
یعنی اصلا" مودم رو از اسپلیتر نگرفتم

mehdi_vsgh
16-08-2008, 20:55
ببین من توی اتاق خودم مستقیم مودم رو به پریز وصل کردم و اصلا" گوشی تلفن به خطی که ADSL روش هست توی اتاق وصل نکردم و از یه خط دیگه برای تماسها استفاده میکنم.
اما همین خطی که روش ADSL هست توی اون یکی اتاق یه گوشی بهش وصل هست و فقط یه اسپلیتر اونجا گذاشتم سر راهش.
یعنی اصلا" مودم رو از اسپلیتر نگرفتم
اونوقت اصلا مشکل قطع و وصل شدن اینترنت هم نداری؟؟

البته من زنگ زدم سپنتا یارو گفتش که 2 دقیقه مودمتو خاموش کن من پورتتو ریست کنم...از اون وقت تا حالا حدود 3 ساعت گذشته و فعلا قطعی نداشتم...

البته معلوم نیست باید تا فردا بگذره اگه باز دیسکانکت میشد همون کاره شما را میکنم(مودمو مستقیم وصل میکنم به پریز) و تلفن را تو یه اتاق دیگه به اسپلیتر وصل میکنم

starn
16-08-2008, 21:14
آقا یکی بگه چی بگیرم من تو محدوده نبوتم
و آسیا تک زنگ می زنم 1 ماه بیشتره ولی لاین خالی نداره
حالا شما می گیرد کدام خدمات توپ سرعت عالی برای دانلود داره البته ارزون هم باشه!!!!؟؟؟؟
صبانت؟؟؟ شاتل؟؟؟
اگه می شه قیمت هاشو هم بنویسید
--------------
راستی ی سوال هم داشتم مثلا شما ی ماه از ی شرکتی می خری و 2 گیگت تموم می شه و بعد می ری چی چیز دانلود کنی چی می نویسه دانلود نمی کنه؟؟؟؟؟؟
وقتی تموم بشه چی کار می تونی بکنی فقط بری توی اینترنت بچرخی و چت کنی؟؟؟
می شه به صورت دقیق توضیح بدید ممنون می شم
یا این گه وقتی 2 گیگ تموم می شه دیگه نمی تونی کانکت بشی؟؟؟؟!!!
برا باز کردن سایت هم از 2 گیگت کم می شه؟

Nevissande
16-08-2008, 21:17
از دوستان كسي با سايت youtube مشكلي نداره؟

همه مي توانند اين سايت را باز كنند؟

Benygh
16-08-2008, 21:23
سلام
مشکل من با تعویض Splitter حل شد ولی حالا یک سوال من میتونم یک راهی پهنای باندم محدوده دانلود کنم و از نت استفاده کنم ؟

mehdi_vsgh
16-08-2008, 21:40
آقا یکی بگه چی بگیرم من تو محدوده نبوتم
و آسیا تک زنگ می زنم 1 ماه بیشتره ولی لاین خالی نداره
حالا شما می گیرد کدام خدمات توپ سرعت عالی برای دانلود داره البته ارزون هم باشه!!!!؟؟؟؟
صبانت؟؟؟ شاتل؟؟؟
اگه می شه قیمت هاشو هم بنویسید
--------------
راستی ی سوال هم داشتم مثلا شما ی ماه از ی شرکتی می خری و 2 گیگت تموم می شه و بعد می ری چی چیز دانلود کنی چی می نویسه دانلود نمی کنه؟؟؟؟؟؟
وقتی تموم بشه چی کار می تونی بکنی فقط بری توی اینترنت بچرخی و چت کنی؟؟؟
می شه به صورت دقیق توضیح بدید ممنون می شم
یا این گه وقتی 2 گیگ تموم می شه دیگه نمی تونی کانکت بشی؟؟؟؟!!!
برا باز کردن سایت هم از 2 گیگت کم می شه؟

صبانت تو بیشتر مراکز مخابراتی پورت خالی نداره باید زنگ بزنی سوال کنی

2- قیمتهاشم بهتره بری تو سایتشون(تو قسمت نظرسنجی بالای صفحه ادرس سایت هرکدومو میبینی)

3- مسلما وقتی محدودیتت تموم میشه اینترنتت هم قطع میشه
4- محدودیت شامل همه چیز میشه (دانلود و گشت و گذار و خلاصه هر کاری که تو نت انجام میدی)

mehdi_vsgh
16-08-2008, 22:17
از دوستان كسي با سايت youtube مشكلي نداره؟

همه مي توانند اين سايت را باز كنند؟
این سایت در حال حاضر
ف ی ل ت ره

siavashjal
16-08-2008, 22:30
----- هست ولی یا به وسیله ------ و یا به وسیله v p n به راحتی میشه بازش کرد.

Hamid Reza
16-08-2008, 22:40

بله میشه
یه سیم از دو شاخه به مودم
اسپیلترم بین دو شاخه تلفن و خود تلفن برای جلوگیری از خش خش قرار میگیره

steam
17-08-2008, 01:02
دوستانی که میخوان از صبا سرویس بگیرن بهتره یه مدت دست نگه دارن ، دوباره سرعتها رو محدود کرده

starn
17-08-2008, 07:04
نا محدود کدام شرکت می شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ زیاد گرون هم نباشه

mehdi_vsgh
17-08-2008, 07:33
سلام
مشکل من با تعویض Splitter حل شد ولی حالا یک سوال من میتونم یک راهی پهنای باندم محدوده دانلود کنم و از نت استفاده کنم ؟
دقیقا منظورتو متوجه نشدم...
اگه منظورت اینه که میخوای پهنای کمتری برای دانلود قرار بدی و بیشتر پهنای باندت را برای وبگردی بزاری آره میشه

اکثر دانلود منیجرها این قابلیت را دارن مثلا الان اگه از IDA استفاده میکنی این مسیر را برو
action>speed
و سپس یکی از حالتهارو انتخاب کن

mehdi_vsgh
17-08-2008, 07:46
نا محدود کدام شرکت می شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ زیاد گرون هم نباشه
نامحدود معمولا گرون در میاد ولی شما یه نیگا به اینجا بنداز

datak-telecom.com

siamak_mu
17-08-2008, 12:13
يه سؤال فني:

ساختمون ما رو مي خوان فيبر نوري كنن. Adsl نميشه ديگه استفاده كرد؟ شركتي هست واسه فيبر نوري هم اينترنت بده؟ اصلاً چه نوع اينترنتي ميشه گرفت؟ قيمتاش چطوره؟

r4pbr4p
17-08-2008, 12:32
يه سؤال فني:

ساختمون ما رو مي خوان فيبر نوري كنن. Adsl نميشه ديگه استفاده كرد؟ شركتي هست واسه فيبر نوري هم اينترنت بده؟ اصلاً چه نوع اينترنتي ميشه گرفت؟ قيمتاش چطوره؟

رو فیبر که نمیتونن

حالا شما بگو کردوم شهری؟

mahdy2021
17-08-2008, 14:47
يه سؤال فني:

سریعا برو شکایت کن به مخابرات!

وگرنه تا وقتی که توی اون ساختمون هستی از این پشیمون میشی که یه روزی می تونستی سعی کنی فیبر نکنن

هیچ شرکتی در ایران روی فیبر نوی ADSL نمیده و نمیتونه بده!
اگر خطتتون فیبر بشه دیگه هیچ کاری نمی تونی بکنی

_Barbod_
17-08-2008, 23:54
دوستانی که سپنتا دارند لطف کنند یه عکس از Speedtest بزارن ببینم چطوری هست.
نمیدونم چرا آپلود من جدیدا" اومده پایین.
میخوام بدونم مشکل از طرف من هست یا کلا" سپنتا سرعت آپلود رو کم کرده.
این تست من

mehdi_vsgh
18-08-2008, 06:57
اینم تست من با 128 سپنتا

Nevissande
18-08-2008, 11:29
سرعت قرارداد: 128 كيلوبيت
مكان:مشهد
زمان:دوشنبه 87/5/28

هشدار: دوستانيكه مي خواهند جديدا مشترك صبانت شوند، فعلا دست نگه دارند.

mehdi_vsgh
18-08-2008, 11:45
سرعت قرارداد: 128 كيلوبيت
مكان:مشهد
زمان:دوشنبه 87/5/28

هشدار: دوستانيكه مي خواهند جديدا مشترك صبانت شوند، فعلا دست نگه دارند.
این صبانت هم که شورشو در اورده...هر روز مسخره بازی داره!!!!

خوب شد من صبانت نگرفتم وگرنه میدونستم باهاشون چه کنم......

moridentist
18-08-2008, 12:02
آقا مهدی من داتک دارم و ناراضی ام میخوام سپنتا 128 بگیرم اولاً سرعتش چطوره؟ من فاصله ام از مخابرات خیلی کمه . ثانیاً از یوتیوب خیلی استفاده میکنم یوتیوب تو سپنتا ف ی ل ت ر که نیست؟

moridentist
18-08-2008, 14:02
آقا ممنون
من که تقریباً مطمئن شدم باید سرویس دهنده ام رو عوض کنم
خدا کنه سپنتا پورت خالی داشته باشه اینجا و برای خروج از رانژه داتک خیلی معطلم نکنه برای رانژه که یکماه علافم کردن
جالبه به پشتیبانی داتک که زنگ میزنم میگن سرعت دانلود 8 یا 9 برای اشتراک 128 مناسبه ! اگه زیر 7 بود مشکل داشت . واقعاً خنده داره شایدم گریه داره
این هم تست سرعتم

hoomany
18-08-2008, 17:29
آقا ممنون
خدا کنه سپنتا پورت خالی داشته باشه اینجا و برای خروج از رانژه داتک خیلی معطلم نکنه برای رانژه که یکماه علافم کردن
جالبه به پشتیبانی داتک که زنگ میزنم میگن سرعت دانلود 8 یا 9 برای اشتراک 128 مناسبه ! اگه زیر 7 بود مشکل داشت . واقعاً خنده داره شایدم گریه داره
این هم تست سرعتم

سلام
چه خوبه هرکدوم از بچه ها یه امار از Speedtest خودشون بدن و به علاوه اینکه اسم ISP و مخابرات محلشون و
نوع سرویسی که گرفتن (سرعتش و حجمش) و اسم مخابرات محلشون. اینطوری یه آمار خوبی میشه به دست اورد از وضعیت شرکتهای مختلف. خوبه؟ ممنون :31:

farhad_s5
18-08-2008, 17:42
سلام بر بروبچ خودمون:46:

من همونيم كه از سپنتا مي خواستم Adsl بگيرم و سپنتا گفته بود كه فاصلم از مخابرات زياده!!!(حدود 3 تا 4 كيلومتر هست ولي سپنتا گفت بيشتر از 5 كيلومتر) در پمن سرعت اينترنت ديال آپ من 21.6 هست!

وقتي امروز رفتم يه مخابراتي كه نزديك تر از مخابرات خودمون هست براي خط گرفتن،بهم ندادن و گفتن تو محدوده ي ما نيست و هيچ راهي هم نداره!!

امروز رفتم مخابرات خودمون:10: پيش مديرش،وقتي جريان رو گفتم بهم گفت كه اولين بار هست كه اين رو شنيدم و امكانش كمه كه فاصله اينجوري تاثير داشته باشه! خطم رو چك كرد و گفت كه فيبر نوري نيست و خط معموليه و من سعي مي كنم مشكلت رو پيدا كنم تا شنبه كه چرا سرعت اينترنت 21.6 هست و درستش مي كنم اگه تا شنبه درست نشد دوباره بيا پيش خودم تا ببينيم مشكلت چيه و مشكلت رو حل كنيم(راستش خودم تعجب كردم كه خوب برخورد كرد چون هميشه بد برخورد مي كردن ، حتما فيلمشونه)

حالا قراره وقتي سرعت اينترنتن رو زياد كرد دوباره سفارش Adsl بدم تا ببينيم چي ميشه!!!:19:

ایدون
18-08-2008, 17:50

:19:
منظورت معاون مرکزه؟ خیلی حال داده البته بعضی از مناطق اینطورین فیلم هم بازی نمیکنن

vahid_civil
18-08-2008, 18:21
من آسیاتک 128 دارم سرعت دانلودم از 3 ماه پیش که ای دی اس ال گرفتم 15 تا 17 هست.
مطمئنید سپنتا 11 تا 14 هست ؟

mahdy2021
18-08-2008, 18:23

من همونيم كه از سپنتا مي خواستم Adsl بگيرم و سپنتا گفته بود كه فاصلم از مخابرات زياده!!!(حدود 3 تا 4 كيلومتر هست ولي سپنتا گفت بيشتر از 5 كيلومتر) در پمن سرعت اينترنت ديال آپ من 21.6 هست!

وقتي امروز رفتم يه مخابراتي كه نزديك تر از مخابرات خودمون هست براي خط گرفتن،بهم ندادن و گفتن تو محدوده ي ما نيست و هيچ راهي هم نداره!!

امروز رفتم مخابرات خودمون:10: پيش مديرش،وقتي جريان رو گفتم بهم گفت كه اولين بار هست كه اين رو شنيدم و امكانش كمه كه فاصله اينجوري تاثير داشته باشه! خطم رو چك كرد و گفت كه فيبر نوري نيست و خط معموليه و من سعي مي كنم مشكلت رو پيدا كنم تا شنبه كه چرا سرعت اينترنت 21.6 هست و درستش مي كنم اگه تا شنبه درست نشد دوباره بيا پيش خودم تا ببينيم مشكلت چيه و مشكلت رو حل كنيم(راستش خودم تعجب كردم كه خوب برخورد كرد چون هميشه بد برخورد مي كردن ، حتما فيلمشونه)

حالا قراره وقتي سرعت اينترنتن رو زياد كرد دوباره سفارش Adsl بدم تا ببينيم چي ميشه!!!:19:
اصلا عجیب نیست!
خصوصی شدن آیندشون رو مبهم کرده... تاوقتی که دولتی بودن می دونستن حالا حالاها کارشون اوکی هست

ایدون
18-08-2008, 18:32
من آسیاتک 128 دارم سرعت دانلودم از 3 ماه پیش که ای دی اس ال گرفتم 15 تا 17 هست.
مطمئنید سپنتا 11 تا 14 هست ؟
اکانتش نامحدوده یعنی محدودیت حجمی نداره

vahid_civil
18-08-2008, 18:59
اکانتش نامحدوده یعنی محدودیت حجمی نداره

خب مال من هم نامحدوده.

ایدون
18-08-2008, 19:01
پس همینی که داری رو بچسب که از این بهتر نمیشه االبته همانطور که میگی 15 کمتر نمیشه

siamak_mu
18-08-2008, 19:28
آقا ممنون
این هم تست سرعتم

دوست عزيز به شما درست گفته. سرعت 8 يا 9 براي 128 share مناسبه. اون 128 كه بايد سرعتش 16 باشه 128 معمولي هست كه داتك هم 128 معمولي داره كه 26 تومن ميده. مفت با كيفيت كه پيدا نميشه! :11:

شما كه داتك داري ميشه بگي وضعيت قطعي داتك چطوره؟ در ماه زياد قطع ميشه؟

:40:

ایدون
18-08-2008, 19:33
خب مال من هم نامحدوده.
چند گرفتی؟

vahid_civil
18-08-2008, 20:15
آسیاتک کرده 28 تومن. قبلا 20 تومن بود!

mehdi_vsgh
18-08-2008, 20:53
دوست عزيز به شما درست گفته. سرعت 8 يا 9 براي 128 share مناسبه. اون 128 كه بايد سرعتش 16 باشه 128 معمولي هست كه داتك هم 128 معمولي داره كه 26 تومن ميده. مفت با كيفيت كه پيدا نميشه! :11:

داتک بدرد نمیخوره چون برای رانژه کردن اشکتو در میاره...(شنیدم گاهی تا یک ماه طول میده رانژه کردنو)

==========
دوستان من هنوز مشکل دیسکانکت شدن دارم......نمیدونم چه مرگشه؟؟؟ پشتیبانی هم زنگ میزنم میگه مودمتو باید از اول نصب کنی ....نمیدونم فلان کارو بکن این کارو نکن....

فایده نداره.....

کسی تا حالا از این مشکلا داشته؟؟؟

vahid_civil
18-08-2008, 21:19
داتک بدرد نمیخوره چون برای رانژه کردن اشکتو در میاره...(شنیدم گاهی تا یک ماه طول میده رانژه کردنو)

==========
دوستان من هنوز مشکل دیسکانکت شدن دارم......نمیدونم چه مرگشه؟؟؟ پشتیبانی هم زنگ میزنم میگه مودمتو باید از اول نصب کنی ....نمیدونم فلان کارو بکن این کارو نکن....

فایده نداره.....

از کجا میگیری؟
مودمت رو دستی تنظیم کن. معمولا اینجوری خیلی کمتر دیسی میشه

a.toraby
18-08-2008, 23:32
آقایون من یه سالی 128 پارس آنلاین داشتم. اما به علت مشکلات مالی در حال حاضر 64 شاتل رو گرفتم. اما سرعتش اذیتم می کنه. می خواستم ببینم اوضاع art1 چه جوریه. تا همین یه ماه پیش من سرعت دانلودم از راپیدشیر با اکانت 128 پارس آنلاین دور و بر 40 تا 50 کیلوبایت بر ثانیه بود. سرعت art1 در طول شب و روز چه جوریه؟؟
اگه ببینم صرف داره سرویسمو به ART1 ارتقاء می دم. ممنون می شم جوابمو بدین.

a.toraby
18-08-2008, 23:33
آقایون من یه سالی 128 پارس آنلاین داشتم. اما به علت مشکلات مالی در حال حاضر 64 شاتل رو گرفتم. اما سرعتش اذیتم می کنه. می خواستم ببینم اوضاع art1 چه جوریه. تا همین یه ماه پیش من سرعت دانلودم از راپیدشیر با اکانت 128 پارس آنلاین دور و بر 40 تا 50 کیلوبایت بر ثانیه بود. سرعت art1 در طول شب و روز چه جوریه؟؟

moridentist
19-08-2008, 00:02

دوست عزیز من نمیدونم شما چجوری نتیجه گرفتی من این اینترنت کوفتیم رو مفت گرفتم
بابت همین دارم ماهی 25 تومن به داتک پول میدم
قطعی چندان نداره یا لااقل تا الان نداشته

reb
19-08-2008, 00:10
اینا اومدن برای خودشون تعریف کردن که مثلا 128a و 128b سیامک هم منظورش همینه منتهی به تجربه ثابت شده یا باید دنبال کمیت باشید و یا کیفیت پارس آنلاین هیچ تایم مجانی نداره و نه اکانت نامحدود ولی شاتل از 1 شب تا 7 صبح باضافه جمعه ها مجانیه سرویسش هم من دیدم ثبات بیشتری نسبت به پارس داره و پشتیبانش هم خیلی خوبه البته سرعتشو خبر ندارم ولی مطمینم برای 128 کمتر از 20 نیست حالا سرعتش هر چی باشه ثابته یعنی مثل پارس نیست که یوقت 50 باشه یوقت 20

mehdi_vsgh
19-08-2008, 09:17
خیییلی باحاله...تازه همین چند دقیقه پیش از سپنتا بهم زنگ زدن گفتن که خطت رانژه شده:دی میتونی از الان از Adslت استفاده کنی.....

در حالی که من خودم 5شنبه اینو کشف کردم و همون روز زنگ زدم به مسئولش و خلاصه یوز و پسوردمو گرفتم و الان 5-6 روزه که دارم استفاده میکنم :دی

..hamed..
19-08-2008, 09:39
اقا تو ارومیه چند تا شرکت هستند که اینترنت پرسرعت:2:در اختیار کاربران میزاارن حالا من به چه چیز این شرکت ها باید توجه کنم که از بین اونا بهترینشو انتخاب کنم

mehdi_vsgh
19-08-2008, 10:59
اقا تو ارومیه چند تا شرکت هستند که اینترنت پرسرعت:2:در اختیار کاربران میزاارن حالا من به چه چیز این شرکت ها باید توجه کنم که از بین اونا بهترینشو انتخاب کنم
خییلی چیزا هست

1- مهمتر اینکه ایا اصلا پیش شماره تلفنتون قابلیت ارائه این خدمات را داره؟؟؟ژ
2- قیمت ارائه سرویسها
3- اینکه واقعا پهنایی که اعلام میکنه میده یا نه؟؟؟(خیلی از ispها به جای 128 به مشترکین پهنای64 میده.....)
4- و اینکه با محدودیت دانلود میخوای یا بدون محدودیت و خیلی چیزهای دیگه:دی

mehdi_vsgh
19-08-2008, 13:34
دوستان یه سوال

چقدر احتمال وجود داره که دیسکانکتهای من مشکل از ویندوز باشه؟؟

چون خود سپنتا تا بحال نشنیدم کسی باهاش مشکل داشته باشه....
مخابرات هم بعید میدونم

حدسم اینه که نرم افزاری خاص نصب کردم یا اینکه اصلا خود ویندوزم مشکل داره و یا شایدم ویروس؟؟(البته اینترنت سکیوریتی کاسپرسکی نصبه ها ولی خییلی وقته فول اسکن را نزدم «7-8 ماهی فکر کنم فول اسکن نکردم»)

حالا ایا احتمالش هست که اشکال از خود ویندوزم باشه؟؟؟

ویا حتی مودمم خراب باشه؟؟؟

مودم من d-link dsl200 هستش

r4pbr4p
19-08-2008, 14:25
دیتا از دست میدی یا چراغ ای دی اس الت خاموش میشه مهدی؟

marsoul
19-08-2008, 14:37
من میخوام از شاتل سرویس بگیرم، ولی می خوام نامحدود باشه، 64 سرعت دانلودش چقدره ؟
شما 128 رو پیشنهاد میکنید یا 64 رو ؟
ممنون

farhad_s5
19-08-2008, 15:00
منظورت معاون مرکزه؟ خیلی حال داده البته بعضی از مناطق اینطورین فیلم هم بازی نمیکنن

نه! منظورم مدير مخابرات اونجا بود!!!!:46::5: شوخي

امروز هم اومدن براي چك كردن خط و مشكل پايين بودن سرعت كه وقتي با دو سه تا دستگاه چك كردنش گفتن مشكل از سيم كشي داخليه و براي اين كه خيالت راحت بشه يه سيم از جعبه ي پايين بكش به كامپيوترت و اين طوري هم امتحانش كن ببين ميشه يا نه!!!:46:

يكي از دوستان گفته بود كه فاصلش از مخابرات خيلي زياده ولي ADSL داره اگه ميشه دوباره خودش رو معرفي كنه تا شايد بتونم ازش كمك بگيرم!!:10:

FARID88
19-08-2008, 15:21

من از این سرویس استفاده میکنم سرعتش در طول روز و شب فرقی نداره و حدود 18 الی 20 دانلود میشه کرد و اگر اکانت رپید داشته باشید ماهی میشه 25 گیگ دانلود کرد ( با احتساب دانلود رایگان شبانه ) البته اگر در یک ماه اگر سیستم همیشه روشن باشه حتی یکبار هم DC نمیشه و واقعا پشتیبانی قابل تحسینی داره.

as2007
19-08-2008, 15:25
سلام
من یه سرویس s5 از فن آوا گرفتم ولی از روز اول یه مشکل عمده دارم و اونم اینه که :
وقتی سرویس رو گرفتم یه user بهم دادن و گفتن از 2 تا 7 صبح رایگان است ولی از روز اول که خواستم وصل بشم کانکت میشه یعنی یوزر و پسورد رو قبول می کنه ولی اصلا ریسیوی نداره یعنی سرعتش صفر است البته در همین ساعت با user اصلی خودم هم همین مشکل را دارم تا حالا صد دفعه با نماینده اون ها ( چون شهرستان هستم )هم تماس گرفتم ولی هیچ جواب درستی ندادن هر دفعه یه چیزی می گن تا اینکه امروز صبح خودم زنگ زدم به دفتر تهران و موضوع رو گفتم حالا ببینید چی بهم جواب دادن :
اول پرسید که چه موقع این مشکل پیش میاد؟ گفتم بین ساعات 2 تا 7 صبح
بعدش گفت که وقتی این مشکل رو داری بهمون زنگ بزن تا پورت رو چک کنیم چون که باید همون موقع کانکت باشی
گفتم باشه پس من امشب ساعت 2 و 3 زنگ می زنم
وای چشمتون روز بد نبینه همین که اینو گفتم یهو با لحنی تند گفت که یعنی چی ساعت 2 و 3 زنگ می زنی ما از ساعت 8 صبح تا 8 شب هستیم اون موقع هر مشکلی داری زنگ بزن
منم گفتم آخه من ساعت 2 تا 7 این مشکل رو دارم اونم گفت این مشکل شماست به ما ربطی نداره ما که نمیاییم سیستم رو جوری تنظیم کنیم که تو این ساعت برای شما قطع بشه اصلا سیستم شما مشکل داره ممکنه ویروسی باشه شما اگه این مشکل رو دارید شب ها وصل نشید اصلا فکر کنید اینترنت رایگان نداشتید تو این مورد هیچ کاری از ما ساخته نیست و ...
خلاصه توی یک کلام منظورش این بود که مشکل از اونا نیست
تا حالا کسی با این سرویس به این مشکل برخورد کرده یا نه اگه کسی چیزی میدونه لطفا به من کمک کنه چون که فن آوا مشکل رو قبول نمیکنه ؟
به نظر شما من چیکار باید بکنم؟ هیچ آدم عاقلی حاظر میشه ماهی حدود 40000 تومان بده واسه یک گیگ دانلود؟
ضمنا من با 4 تا سیستم دیگه و چند تا مودم دیگه هم تست کزدم بازم همین مشکل رو دارم چند بار هم به مخابرات رفتم گفتن مشکل از ما نیست
پس مشکل کجاست؟
ببخشید اگر زیاد نوشتم.

mehdi_vsgh
19-08-2008, 15:28
دیتا از دست میدی یا چراغ ای دی اس الت خاموش میشه مهدی؟
چراغش شروع میکنه چشمک زدن.... و دوباره وصل میشه (چراغ لینکش!!!!)

بعد میتونم دوباره کانکت بشم....

==============
الان گذاشتم انتی ویروس فول اسکن کنه تا الان هم 3 درصد پیش رفته و 7 ویروس و 1 تروجان پیدا کرده به علاوه یک network attack پیدا شده

و سطح crticality رو هم زده very dangerous یکی هم زده highly dangerous

نظر شماها چیه؟؟؟؟

mehdi_vsgh
19-08-2008, 15:33
به نظر شما من چیکار باید بکنم؟ هیچ آدم عاقلی حاظر میشه ماهی حدود 40000 تومان بده واسه یک گیگ دانلود؟

چه خبره؟؟؟؟ یک گیگ 40 هزار تومن؟؟؟؟

به جز فن اوا تو شهرستان شما هیچ سرویس دهنده‌ی دیگه‌ای وجود نداره؟؟

..hamed..
19-08-2008, 16:35
خییلی چیزا هست

1- مهمتر اینکه ایا اصلا پیش شماره تلفنتون قابلیت ارائه این خدمات را داره؟؟؟ژ
2- قیمت ارائه سرویسها
3- اینکه واقعا پهنایی که اعلام میکنه میده یا نه؟؟؟(خیلی از ispها به جای 128 به مشترکین پهنای64 میده.....)
4- و اینکه با محدودیت دانلود میخوای یا بدون محدودیت و خیلی چیزهای دیگه:دی

خوب حالا من چه جوری باید از اینهایی که گفتید مطلع بشم چون خودشون که به جز تعریف کردن از خودشون و کوبیدن شرکتهای دیگه کاری نمی کنند

mehdi_vsgh
19-08-2008, 16:39
خوب حالا من چه جوری باید از اینهایی که گفتید مطلع بشم چون خودشون که به جز تعریف کردن از خودشون و کوبیدن شرکتهای دیگه کاری نمی کنند
شما میری توی سایتشون و پیش شمارهتون را وارد میکنین میفهمین که ایا اصلا منطقه شما تحته پوششه یا خیر؟؟؟

اون بقیه موارد هم باید از کسانی که تو شهرتون هستن بپرسین

as2007
19-08-2008, 16:52
باور نداری برو تو سایتشون ببین
25000 ماهیانه
7500 واسه یک گیگ
3000 آبون ماه تلفن
بقیه اش هم 6% مالیات و از این حرفها

mehdi_vsgh
19-08-2008, 17:01
باور نداری برو تو سایتشون ببین
25000 ماهیانه
7500 واسه یک گیگ
3000 آبون ماه تلفن
بقیه اش هم 6% مالیات و از این حرفها
شما کدوم شهرین؟؟؟

==============
الان گذاشتم انتی ویروس فول اسکن کنه تا الان هم 3 درصد پیش رفته و 7 ویروس و 1 تروجان پیدا کرده به علاوه یک network attack پیدا شده

نظر شماها چیه؟؟؟؟

کسی هم جواب مارو نداد.....

elendil
19-08-2008, 17:33

==========

فایده نداره.....

رانژه کردن خط ما که 6 روز بیشتر کارنداشت شما گویا با داتک یه نمه پدر کشتگی داریا :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D]

ایدون
19-08-2008, 17:46
شما کدوم شهرین؟؟؟

کسی هم جواب مارو نداد.....
چراغ لینک باید همیشه روشن باشه یعنی وقتی مودم رو روشن میکنی اولش چشمک میزنه بعد که ثابت میشه نباید خاموش و یا چشمک زن بشه حالا اگر چراغ ثابته برادبندت قطع میشه یاچی؟

mehdi_vsgh
19-08-2008, 18:10
چراغ لینک باید همیشه روشن باشه یعنی وقتی مودم رو روشن میکنی اولش چشمک میزنه بعد که ثابت میشه نباید خاموش و یا چشمک زن بشه حالا اگر چراغ ثابته برادبندت قطع میشه یاچی؟
ببین این فلشهایی هستن که تو تسکبار بالا و پایینن...

اونا اتصلاشون قطع میشه.......

یه لحظه میزنه tryning و چند بار چشمک میزنه تا وصل بشه...

(فکر کنم مشکل ویروسه....حالا شماهم نظرتون را بدین که ویروس میتونه اینکارو کنه یا نه؟؟؟)

mahdy2021
19-08-2008, 18:12
البته ممکنه بعضی مودمها فرق داشته باشه ولی اکثرت اینه

چراغ لینک قبل از رانژه : چشمک می زند و خاموش می شود

چراغ لینک بعد از رانژه : چشمک می زند و بعد ثابت روشن می ماند

وقتی ثابته شما به صورت معمولی باید کانکت شید برای دسترسی به اینترنت( مگر اینکه تنظیمات دیگری انجام داده باشید)

mehdi_vsgh
19-08-2008, 18:54
البته ممکنه بعضی مودمها فرق داشته باشه ولی اکثرت اینه

چراغ لینک قبل از رانژه : چشمک می زند و خاموش می شود

چراغ لینک بعد از رانژه : چشمک می زند و بعد ثابت روشن می ماند

وقتی ثابته شما به صورت معمولی باید کانکت شید برای دسترسی به اینترنت( مگر اینکه تنظیمات دیگری انجام داده باشید)
میگم که ثابته ولی وقتی تو نت هستم یه دفعه دیسکانکت میشه و اون چراغه شروع میکنه به چشمک زدن و پس از چند ثانیه ثابت میشه......

میخوام بدونم دلیل این قطع شدن چراغ لینک چیه؟؟؟؟ ویروسه؟؟ یا چیزه دیگه؟

البته از صبح تا الان دیگه دیسکانکت نداشتم (از وقتی اون 7 ویروس و تروجان را حذف کردم)

vahid_civil
19-08-2008, 19:04
میگم که ثابته ولی وقتی تو نت هستم یه دفعه دیسکانکت میشه و اون چراغه شروع میکنه به چشمک زدن و پس از چند ثانیه ثابت میشه......

البته از صبح تا الان دیگه دیسکانکت نداشتم (از وقتی اون 7 ویروس و تروجان را حذف کردم)

مال من هم یه مدت همین طوری بود. گاهی تا چند بار که مودم رو از اول نصب میکردم اینطوری میشد.
تنظیمات روو دستی کردم دیگه قطعی ندارم.
اگه هم نمیخای دستی کنی یه چند لحظه مودم رو خاموش کن یا به حال خودش بزار درست میشه

mahdy2021
19-08-2008, 19:23

نمیتونم با اطمینان بگم ولی این بیشتر به سخت افزار بر میگرده ... شک دارم ربطی به ویروس داشته باشه

mehdi_vsgh
19-08-2008, 19:42
مال من هم یه مدت همین طوری بود. گاهی تا چند بار که مودم رو از اول نصب میکردم اینطوری میشد.
تنظیمات روو دستی کردم دیگه قطعی ندارم.
اگه هم نمیخای دستی کنی یه چند لحظه مودم رو خاموش کن یا به حال خودش بزار درست میشه

بار اول که زنگ زدم پشتیبانی گفتش که مودمو خاموش کن یه چند دقیقه...کردم نشد....

اما در مورد تنظیمات دستی...اوکی اونم تست میکنم (فعلا که بعد از حذف ویروسها قطعی نداشتم اگه بازم قطع شد این کارم تست میکنم)

نمیتونم با اطمینان بگم ولی این بیشتر به سخت افزار بر میگرده ... شک دارم ربطی به ویروس داشته باشه

منظورت مشکل از مودمه ینی؟؟؟؟؟:19:

as2007
19-08-2008, 19:43
شهرستان يزد

The Black Dahlia
19-08-2008, 19:49
ببخشید می خواستم بدونم ارزون ترین adsl با سرعت 512 ره اندازی وهزینه ی ماهیانش چنده؟

ایدون
19-08-2008, 19:50
بار اول که زنگ زدم پشتیبانی گفتش که مودمو خاموش کن یه چند دقیقه...کردم نشد....

اما در مورد تنظیمات دستی...اوکی اونم تست میکنم (فعلا که بعد از حذف ویروسها قطعی نداشتم اگه بازم قطع شد این کارم تست میکنم)

منظورت مشکل از مودمه ینی؟؟؟؟؟:19:
یخورده ناجور شد چون من نزدیک به 2 ماه همین مشگلو داشتم البته منطقه مخابراتی ما آشغالترین منطقه هست سربسته بهت بگم در سلامت مودم تردید نکن ولی برای اطمینان باید سر خط رو چک کنی که مشگل داخلی نباشه پریزهای تلفن رو هم نیگاه کن چیزی غیر از اینی که به مودم زدی نباشه اگه تلفنت وصله باید سر خط به مودم و از اسپیلیتر به تلفن رفته باشه ولی برای محکم کاری یمدت تلفن رو از دور خارج کن و مودم رو مستقیم و بدون اسپیلتر وصل کن ببین چی میشه.
ولی تجربه خودم 5% احتمال داره ایراد داخلی باشه

Hamid Reza
19-08-2008, 20:09
ببخشید می خواستم بدونم ارزون ترین adsl با سرعت 512 ره اندازی وهزینه ی ماهیانش چنده؟

سلام
کد شهرستان به علاوه پیش شمارتون را اعلام کنید تا راهنماییتون کنم

mehdi_vsgh
19-08-2008, 20:30
شهرستان يزد
خوب مگه مجبور بودی که فن اوا بگیری؟؟؟؟

میتونی کد یزد + پیش شماره تلفنتو بدی ببینیم جای دیگه هم هست که سرویس بهتر بده یا خیر؟

میدونی که تو ایران به کاربر خونگی 512 نمیدن ولی اگه شرکت هستی ارزون هم میخوای فکر کنم قیمتای داتک یا صبانت خوب باشه..... حالا شهرتون را بگین راحتتر میشه راهنمایی کرد

یخورده ناجور شد چون من نزدیک به 2 ماه همین مشگلو داشتم البته منطقه مخابراتی ما آشغالترین منطقه هست سربسته بهت بگم در سلامت مودم تردید نکن ولی برای اطمینان باید سر خط رو چک کنی که مشگل داخلی نباشه پریزهای تلفن رو هم نیگاه کن چیزی غیر از اینی که به مودم زدی نباشه اگه تلفنت وصله باید سر خط به مودم و از اسپیلیتر به تلفن رفته باشه ولی برای محکم کاری یمدت تلفن رو از دور خارج کن و مودم رو مستقیم و بدون اسپیلتر وصل کن ببین چی میشه.
ولی تجربه خودم 5% احتمال داره ایراد داخلی باشه

نمیدونم والا....فعلا که خدارا شکر دیسکانکت نشدم بعد از حذف ویروسها...حالا بقیه چیزا رو هم چک میکنم
ولی من از پریز فقط مودمو گرفتم و تلفن را به همرا ه اسپلیتر تو یه پریز دیگه (ولی با همین خط) نصب کردم....

تلفن هم از این دو گوشیها هستش که قسمت سیمیش:دی تو یه اتاق دیگس ولی اون بی سیمه هردفه یه جاس:دی

as2007
19-08-2008, 20:47
کد شهر 0351
پیش شماره 525

mehdi_vsgh
19-08-2008, 21:05
کد شهر 0351
پیش شماره 525
منطقه Yazd - Shahid Motahari تحت پوشش خدمات ADSL شركت پارس‌آنلاين است.

چرا از پارس انلاین نگرفتی؟؟؟

حداقلش اینه که از فن اوا معتبرتره و قطعا خدمات پشتیبانی قویتری دارن

moridentist
20-08-2008, 00:15
رانژه کردن خط ما که 6 روز بیشتر کارنداشت شما گویا با داتک یه نمه پدر کشتگی داریا :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D]

والا انگار دانک با خیلیا پدر کشتگی داره رانژه خط کوفتی من که بیش از یکماه طول کشید

darvish1900
20-08-2008, 00:21
متاسفانه داتک بیش از یک ماه رانژه خطش طول میکشه/. این دوستمون که 6 روز بود شانس داشته.

cinablue
20-08-2008, 01:41
دقیقا برای من 1 ماه و دو سه روز طول کشید تا داتک رانژه کنه

elendil
20-08-2008, 10:26
اینجا ماشالله همه این همه طول کشیده وصل شدن خطشون ما استثنا دراومدیم

چی بگم والا :d

a.toraby
20-08-2008, 10:59
من از این سرویس استفاده میکنم سرعتش در طول روز و شب فرقی نداره و حدود 18 الی 20 دانلود میشه کرد و اگر اکانت رپید داشته باشید ماهی میشه 25 گیگ دانلود کرد ( با احتساب دانلود رایگان شبانه ) البته اگر در یک ماه اگر سیستم همیشه روشن باشه حتی یکبار هم DC نمیشه و واقعا پشتیبانی قابل تحسینی داره.

خیلی ممنون که جواب دادی. راستش من تا حالاش خیلی از شاتل راضی نبودم. تقریباً میشه گفت کیفیت پارس آنلاین با شاتل غیر قابل مقایسه است. البته من 128 پارس آنلاین داشتم و الان 64 شاتل دارم. این اکانت 64 همین الانش که می خواستم اینجا پست بزنم و جواب بدم کلی اذیتم کرد. چند دفعه ارور connection reset داد تا بالاخره صفحه باز شد. نمی دونم اشکال از سایته یا از اینترنت من.( 3 روز بیشتر نیست که شاتل استفاده می کنم)

خلاصه سرعت لود شدن صفحات توی 64 شاتل اعصاب خورد کنه ( برای یکی مثل من که تا حالا 128 پارس آنلاین داشته) میشه لطف کنید و بگید تفاوت قابل ملاحظه ای بین سرعت لود شدن صفحات در art home و Art1 شاتل هست یا نه؟ اگه سرعت لود شدن ART1 بهتر و بیشتر از ART home باشه( در حد پارس آنلاین باشه )حتماً سرویسمو ارتقاء می دم.

elendil
20-08-2008, 11:04
سرعت دان شاتل تا 2 ماه پیش که خودم داشتم روی 13-14 بود ولی دوستان میگن که الانه اومده روی 9-10 مثل یه سال نیم پیشش

a.toraby
20-08-2008, 11:05
اینا اومدن برای خودشون تعریف کردن که مثلا 128a و 128b سیامک هم منظورش همینه منتهی به تجربه ثابت شده یا باید دنبال کمیت باشید و یا کیفیت پارس آنلاین هیچ تایم مجانی نداره و نه اکانت نامحدود ولی شاتل از 1 شب تا 7 صبح باضافه جمعه ها مجانیه سرویسش هم من دیدم ثبات بیشتری نسبت به پارس داره و پشتیبانش هم خیلی خوبه البته سرعتشو خبر ندارم ولی مطمینم برای 128 کمتر از 20 نیست حالا سرعتش هر چی باشه ثابته یعنی مثل پارس نیست که یوقت 50 باشه یوقت 20

خوب به نظر من این که یه وقت 50 باشه یه وقت 20 بهتره که همیشه 20 باشه. این که عیب پارس آنلاین نیست، مزیته. در ضمن معمولاً سرعت دانلود پارس آنلاین بیشتر از 40 هست. من خیلی وقتا 60 تا 70 دانلود داشتم. پارس آنلاین خوبیش به همینه که اگه پهنای باندش اجازه بده شما می تونید با سرعت های بالاتر دانلود کنید. اما شاتل یا جاهای دیگه مخصوصاً محدودیت اعمال می کنند. از طرفی اون ها محدودیت حجم ندارند.
به نظرم باید ببینی که سرعت و کیفیت برات بیشتر اهمیت داره، یا حجم بالای دانلود. اون وقت یکشو انتخاب کنی. درست می گم؟
با همه این تفاسیر اگه سرعت لود شدن صفحات رو در ART1 با پارس آنلاین مقایسه کنید من ممکنه ART1 بگیرم. من چون زیاد سرچ می کنم سرعت لود شدن صفحات خیلی برام مهمه. سرعت دانلود خیلی اهمیت نداره. کسی می تونه کمکم کنه؟

reb
20-08-2008, 11:09
سرعت دان شاتل تا 2 ماه پیش که خودم داشتم روی 13-14 بود ولی دوستان میگن که الانه اومده روی 9-10 مثل یه سال نیم پیشش
حالا شما که از شاتل رفتی چیتک راضی هستی؟

reb
20-08-2008, 11:15
خوب به نظر من این که یه وقت 50 باشه یه وقت 20 بهتره که همیشه 20 باشه. این که عیب پارس آنلاین نیست، مزیته.
حالا عیب یا مزیت کاری نداریم ولی پارس 2 تا حسن داره اول این که کلاسشون بالاست و به مشتری احترام میذارن وبرای همین اگه مشگلی هم پیش بیاد آدم احساس ناراحتی نمیکنه و دوم سرعت بالای آپلود.
برای همین من اصلا از جام تکون نمیخورم.

elendil
20-08-2008, 11:16
چـــــــــــــــی میگی ؟

ما خونه عوض کردیم و از داتک گرفتیم فعلا هم راضی هستیم :D:D:D:D

حالا چطور مگه ؟

reb
20-08-2008, 11:19
همینطوری پرسیدم برای این که ببینم از کاخ به کوخ نقل مکان کردی چه احساسی داری

elendil
20-08-2008, 12:06
کاخ به کوخ چه ربطی داره ؟؟؟؟؟ :DD:D:D:D:D:D:DD

r4pbr4p
20-08-2008, 12:59

==============

نظر شماها چیه؟؟؟؟

وقتی چراغ لینکت خاموش بشه یعنی ارتباط مودم با شرکت قطع شده که چند حالت داره

1- نویز رو خطت باشه ( به خاطر انشعابهای داخل خونه یا رد شدن کابل تلفن از نزدیکی کابل برق)

2- مشکل روتر های ISP از داخل مخابرات ( به رفیقات که تو همون محدوده شما هستن بگو ببین اونا هم اینطور مشکلی دارن)

3- استفاده از پریز برق گیر

4- مشکل از مودم

هیچ ربطی به سیستمت نداره چشمک زدن لینک!

SIMON137
20-08-2008, 13:32
دوستان به نظر شما اين چه سرعتي هست ؟ 64 ، 128 ، 256 ، 512 ؟

reb
20-08-2008, 13:34
اگه بگی 512 هست من باور میکنم

SIMON137
20-08-2008, 13:36
اگه بگی 512 هست من باور میکنم

يعني چي ؟ سرعت خوبه يا بده ؟

reb
20-08-2008, 13:39
چون آپلود رو نوشته 203 پس قاعدتا باید حد اقل 256 باشه ولی دانلودش میخوره به 64

mahdy2021
20-08-2008, 13:41
دوستان به نظر شما اين چه سرعتي هست ؟ 64 ، 128 ، 256 ، 512 ؟
ظاهرش که 128 می خوره
البته سپنتا 96 هم میده .این داتک هست

ولی اگر بخوایم سرعت آپلود رو ملاک قرار بدیم این باید 256 باشه

mehdi_vsgh
20-08-2008, 13:46
منم فکر کنم 256 باشه....

SIMON137
20-08-2008, 13:49
512 داتك هست ...:27:

mahdy2021
20-08-2008, 13:51
پس خیلی خوش میگذره :31:

reb
20-08-2008, 13:58
ایول به داتک حرف نداره:31:

marsoul
20-08-2008, 15:32
من چند تا سوال داشتم اگه جواب بدین ممنون میشم :

1) من از شاتل سرویس Art1 رو گرفتم، فکر می کنید 10 گیگ محدودیت مناسبه یا نه ؟ من هم دانلود دارم هم وبگردی ...
2) من تو قرارداد 15000 تومن بابت نصب دادم، راستش حواسم نبود که میتونم خودم هم اینکارو بکنم، امکانش هست هزینه نصب رو کنسل کنم ؟ یا تو ماه بعد از شارژ کم بشه ؟ و اینکه نصب مودم شاتل سخته یا راحت ؟
3) من تاحالا سرویس محدودیت حجمی نداشتم، به نظر شما مناسبه یا نه ؟
4) منطقه ما تازه تحت پوشش قرار گرفته (مخابرات شهید لطیفی)، امروز پیک شاتل اومد و مدارک رو تحویل گرفت، چقدر طول میکشه نصب بشه ؟

ممنون

reb
20-08-2008, 15:41
من چند تا سوال داشتم اگه جواب بدین ممنون میشم :

1) من از شاتل سرویس Art1 رو گرفتم، فکر می کنید 10 گیگ محدودیت مناسبه یا نه ؟ من هم دانلود دارم هم وبگردی ...
2) من تو قرارداد 15000 تومن بابت نصب دادم، راستش حواسم نبود که میتونم خودم هم اینکارو بکنم، امکانش هست هزینه نصب رو کنسل کنم ؟ یا تو ماه بعد از شارژ کم بشه ؟ و اینکه نصب مودم شاتل سخته یا راحت ؟
3) من تاحالا سرویس محدودیت حجمی نداشتم، به نظر شما مناسبه یا نه ؟
4) منطقه ما تازه تحت پوشش قرار گرفته (مخابرات شهید لطیفی)، امروز پیک شاتل اومد و مدارک رو تحویل گرفت، چقدر طول میکشه نصب بشه ؟

ممنون
دانلودهاتو بذار برای 1 تا 7 صبح و جمعه هاکه مجانیه -نصبش هم مثل بقیه جاهاست مودمو گهگاه روشن کن ببین چراغ لینک و یا استتوس روشن میشه یا نه وقتی روشن شد یک کانکشن بردبند بساز با یوزر و پسوردی که داری: شناسه کاربری = یوزر شماره تلفن (خط adsl- = پسورد یادت باشه سیم تلفن اول باید به مودم وارد بشه وقتی راه افتاد زنگ بزن به شاتل بگو من دارم استفاده میکنم کسی لازم نیست بیاد البته تو زودتر از اونا میفهمی خط رانژه شده
مودمت چیه؟

marsoul
20-08-2008, 16:05
دانلودهاتو بذار برای 1 تا 7 صبح و جمعه هاکه مجانیه -نصبش هم مثل بقیه جاهاست مودمو گهگاه روشن کن ببین چراغ لینک و یا استتوس روشن میشه یا نه وقتی روشن شد یک کانکشن بردبند بساز با یوزر و پسوردی که داری: شناسه کاربری = یوزر شماره تلفن (خط adsl- = پسورد یادت باشه سیم تلفن اول باید به مودم وارد بشه وقتی راه افتاد زنگ بزن به شاتل بگو من دارم استفاده میکنم کسی لازم نیست بیاد البته تو زودتر از اونا میفهمی خط رانژه شده
مودمت چیه؟

مودم خود شاتل هستش، Billion
رو جعبه مودم یه برچسب زدن و روش نوشتن اگه باز بشه تعهد شرکت برای نصب از بین میره.
معمولا چقدر طول میکشه که وصل بشه ؟
شما میگی خط تلفن مستقیم بیاد به مودم ، پس این Splitter چی میشه ؟

hadi_gamer
20-08-2008, 16:11
خیلی ممنون که جواب دادی. راستش من تا حالاش خیلی از شاتل راضی نبودم. تقریباً میشه گفت کیفیت پارس آنلاین با شاتل غیر قابل مقایسه است. البته من 128 پارس آنلاین داشتم و الان 64 شاتل دارم. این اکانت 64 همین الانش که می خواستم اینجا پست بزنم و جواب بدم کلی اذیتم کرد. چند دفعه ارور connection reset داد تا بالاخره صفحه باز شد. نمی دونم اشکال از سایته یا از اینترنت من.( 3 روز بیشتر نیست که شاتل استفاده می کنم)

خلاصه سرعت لود شدن صفحات توی 64 شاتل اعصاب خورد کنه ( برای یکی مثل من که تا حالا 128 پارس آنلاین داشته) میشه لطف کنید و بگید تفاوت قابل ملاحظه ای بین سرعت لود شدن صفحات در art home و Art1 شاتل هست یا نه؟ اگه سرعت لود شدن ART1 بهتر و بیشتر از ART home باشه( در حد پارس آنلاین باشه )حتماً سرویسمو ارتقاء می دم.
من 64 شاتل دارم.سرعت لود شدن صفحات عالیه.پینگ هم همیشه بین 230 تا 250 یا نهایتا 300 هستش.
سرعت دانلودش هم قبلا 14-13 بود الان معمولا روی 10 هست.نمیدونم چرا محدود کردن.
برای من تا حالا قطعی نداشته فقط یکی دو بار که اون هم نیم ساعت بیشتر طول نکشید.
ولی تو لود صفحات یا بازیهای آنلاین مشکلی نداشتم.

reb
20-08-2008, 16:11
مودم خود شاتل هستش، Billion
رو جعبه مودم یه برچسب زدن و روش نوشتن اگه باز بشه تعهد شرکت برای نصب از بین میره.
معمولا چقدر طول میکشه که وصل بشه ؟
شما میگی خط تلفن مستقیم بیاد به مودم ، پس این Splitter چی میشه ؟
منظورش این نیست که در جعبه باز بشه منظور حود مودم اگه باز بشه تو که قرار نیست مودمو باز کنی:31:
وقتش هم معلوم نیست از یکروز تا حد اکثر 2 هفته ولی معمولا خود سرویس دهنده دیر متوجه میشه

mehdi_vsgh
20-08-2008, 16:15
دوستان ایا نرم افزاری هست که به محظ دیسکانکت شدن خود به خود مجدد کانکت کنه و idm را مجبور کنه که فایلهای ناقص را ادامه بده.....

؟؟؟؟

Benygh
20-08-2008, 16:36
سلام
مشکل من که یادتون اپلیتر گرفتم مشکلم ححل شد ولی بعضی وقتا اون مشکل دوباره میاد که با باز و بسته کردن فایر فاکس 3.1 و یا CTRL+F5 و یا Clear Private Data درست میشه !
میشه نظری بدید ؟

a.toraby
20-08-2008, 17:28
من 64 شاتل دارم.سرعت لود شدن صفحات عالیه.پینگ هم همیشه بین 230 تا 250 یا نهایتا 300 هستش.
سرعت دانلودش هم قبلا 14-13 بود الان معمولا روی 10 هست.نمیدونم چرا محدود کردن.
برای من تا حالا قطعی نداشته فقط یکی دو بار که اون هم نیم ساعت بیشتر طول نکشید.
ولی تو لود صفحات یا بازیهای آنلاین مشکلی نداشتم.

من خودم هم الان 64 دارم. اما از سرعت لود شدن صفحاتش راضی نیستم. مخصوصاً وقتی دانلود میزارم کلاً باید تعطیلش کنم وبگردیو. تا دانلود تموم بشه. چون عملاً هیچ صفحه ای لود نمیشه. قبلاً با پارس آنلاین این مشکلو نداشتم. :41:
نمی دونم شاید توقع شما خیلی پایینه که با این شرایط داری حال می کنی :31:

reb
20-08-2008, 17:34
من خودم هم الان 64 دارم. اما از سرعت لود شدن صفحاتش راضی نیستم. مخصوصاً وقتی دانلود میزارم کلاً باید تعطیلش کنم وبگردیو. تا دانلود تموم بشه. چون عملاً هیچ صفحه ای لود نمیشه. قبلاً با پارس آنلاین این مشکلو نداشتم. :41:
نمی دونم شاید توقع شما خیلی پایینه که با این شرایط داری حال می کنی :31:
با شاتل وقتی آپلود هم میکنی همین داستان هست هر صفحه کلی وقت میبره که باز بشه البته آنتی ویروسی مثل کسپر هم دخیله ولی پارس استثناست من در آن واحد هم دانلود میکنم هم آپلود هم صفحه باز میکنم گرچه 64 خیلی سرعتش باید پایین باشه :31:

e.khafan!
20-08-2008, 17:50
سلام ، من میخوام یه adsl ه 128 بگیرم اگرم شد 256 ( شاید باهاشون صحبت کنم بشه ) هم میتونم آسیا بگیرم هم شاتل کدومو بگیرم ؟ ببینین من از مرکز خدمات خیلی دورم ، اگر یه خیابون برین اونور مرکز خدماتشون عوض میشه ، فر کنم حدود 2 - 3 کیلومتری دورم ، چی کار کنم ؟

reb
20-08-2008, 18:00
سلام ، من میخوام یه adsl ه 128 بگیرم اگرم شد 256 ( شاید باهاشون صحبت کنم بشه ) هم میتونم آسیا بگیرم هم شاتل کدومو بگیرم ؟ ببینین من از مرکز خدمات خیلی دورم ، اگر یه خیابون برین اونور مرکز خدماتشون عوض میشه ، فر کنم حدود 2 - 3 کیلومتری دورم ، چی کار کنم ؟
اگه به مخابرات خیلی دوری حتما شاتل بگیر

hoomany
20-08-2008, 19:09
سلام دوستان
چندتا سوال دارم که اگه لطف کنید و جواب بدید ممنون میشم:
1- من میخوام یک سرویس با سرعت 256 یا 512 برای منزل بگیرم. البته نامه از شرکت میتونم بگیرم. ترجیح میدم با حجم محدود باشه اما کیفیتش خوب باشه. ضمنا دوره زمانی چندماهه داشته باشه (مثل شاتل که 3 و 6 و 12 ماهه میده)
کدوم شرکتا رو توصیه میکنید؟

یک نکته اینکه بعضی شرکتها هزینه راه اندازی رو زیاد میگیرن. واقعا لازمه؟ مودم رو میشه خودمون نصب کنیم؟ رانژه کردن هم هزینه داره؟

مطلبی هم راجع به کیفیت. اول اینکه ظاهرا سرویس بد یک شرکت در یک منطقه لزوما به معنی بد بودن در سایر مناطق نیست. اینجا کسی منطقه نصراللهی رو تجربه کرده؟ آیا شرکت مخابرات محل میتونه اطلاعاتی از بابت کیفیت سرویس دراختیارمون بگزاره؟

ممنونم

mahdy2021
20-08-2008, 19:16
دوستان ایا نرم افزاری هست که به محظ دیسکانکت شدن خود به خود مجدد کانکت کنه و idm را مجبور کنه که فایلهای ناقص را ادامه بده.....

؟؟؟؟
دقیقا IDM هم همینکاری رو میکنه که شما می خوای!!!
هم قسمت ریکانکت داره هم قسمت صف (queue)

SIMON137
20-08-2008, 19:28
hoomany عزيز ، سلام

سلام دوستان
1- من میخوام یک سرویس با سرعت 256 یا 512 برای منزل بگیرم. البته نامه از شرکت میتونم بگیرم. ترجیح میدم با حجم محدود باشه اما کیفیتش خوب باشه. ضمنا دوره زمانی چندماهه داشته باشه (مثل شاتل که 3 و 6 و 12 ماهه میده)

من خودم 512 داتك دارم ، نامحدود هست ، خيلي راضيم ، شركت هاي آسياتك و صبانت هم خوب هستند.

یک نکته اینکه بعضی شرکتها هزینه راه اندازی رو زیاد میگیرن. واقعا لازمه؟ مودم رو میشه خودمون نصب کنیم؟ رانژه کردن هم هزینه داره؟

يك هزينه هست براي راه اندازي در خود مخابرات كه اون رو ميگرن ولي نصبش كاري نداره كه بيان منزل و هزينه بگيرن .

درمورد سوال آخر هم اطلاعاتي ندارم ولي هرچه نزديكتر باشيد به مركز مخابراتي قطعا بهتره ، من دانلودم با 512 روي 92 هم رفته .

hoomany
20-08-2008, 20:08
hoomany عزيز ، سلام

من خودم 512 داتك دارم ، نامحدود هست ، خيلي راضيم ، شركت هاي آسياتك و صبانت هم خوب هستند.

يك هزينه هست براي راه اندازي در خود مخابرات كه اون رو ميگرن ولي نصبش كاري نداره كه بيان منزل و هزينه بگيرن .

درمورد سوال آخر هم اطلاعاتي ندارم ولي هرچه نزديكتر باشيد به مركز مخابراتي قطعا بهتره ، من دانلودم با 512 روي 92 هم رفته .

سلام دوست عزیز
خیلی ممنونم که جواب فرستادی. خوب یک نکته هست، اونم این که من همونطور که گفتم سرویس با محدودیت حجمی میخوام (فقط برای باز کردن صفحات- بدون نیاز به داونلود زیاد) و تا اونجا که من خبر دارم فقط شاتل و اسیاتک هستند که دوره زمانی بالاتر از یک ماه دارند (3و6و12 ماه). لطفا راهنمایی کن که بهترین سرویس از این نوع رو کجا میتونم گیر بیارم. بازم ممنونم. :11:

mehdi_vsgh
20-08-2008, 20:25
دقیقا IDM هم همینکاری رو میکنه که شما می خوای!!!
هم قسمت ریکانکت داره هم قسمت صف (queue)
دمت گرم میتونی دقیقا تنظیماتشو بگی؟؟

میخوام اگه اینترنتم خود به خود دیسکانکت شد(مشکلی که من دارم)
خودش بلافاصله(یا باچند دقیقه بعد) کانکت بشه و ادامه دانلود را انجام بده!!!

ممنون

reb
20-08-2008, 20:27
hoomany عزيز ، سلام

.
البته اینو داتک از خودش درمیاره من هم برای خودم هم برای اونهایی که از پارس گرفتم هزینه نصب ندادیم و خود من نصب کردم حتی وایرلس دار رو ولی اگر قرار به نصب باشه کسی از سرویس دهنده میره محل مشتری و نصب میکنه هیچ هزینه دیگه ایی نداره منتها داتک حقه میزنه میگه هزینه راه اندازی که معنایی جز باج نداره بدون زحمت و بدون این که کسی رو بفرسته این پول رو میگیره بدون استثنا

akhoond
20-08-2008, 20:27
دوست عزیز ، شما بفرمایید که چقدر استفاده در روز دارید به صورت اوریچ ؟ و فقط و فقط وب پیچ می خونید ؟

reb
20-08-2008, 20:30

ممنون
خودت باید زمانشو تعیین کنی:

mahdy2021
20-08-2008, 20:35

ممنون

این 2 پست یه چیزهایی توضیح داده

سوالی بود بپرس

vahid_civil
20-08-2008, 21:07

این 2 پست یه چیزهایی توضیح داده

سوالی بود بپرس

این دو پست مربوط به صبانت یا کلا شرکتای با محدودیته.
من که نا محدود دارم برای تماس مجدد و دانلود مجدد باید چیکار کنم ؟
ممنون

Benygh
20-08-2008, 22:17
سلام
مشکل من که یادتون اسپلیتر گرفتم مشکلم حل شد ولی بعضی وقتا اون مشکل که لود نشدن صحفات هست و یا نیمه لود شدنشون هست دوباره میاد که با باز و بسته کردن فایر فاکس 3.1 و یا CTRL+F5 و یا Clear Private Data درست میشه !
میشه نظری بدید ؟

reb
20-08-2008, 22:45
سلام
مشکل من که یادتون اسپلیتر گرفتم مشکلم حل شد ولی بعضی وقتا اون مشکل که لود نشدن صحفات هست و یا نیمه لود شدنشون هست دوباره میاد که با باز و بسته کردن فایر فاکس 3.1 و یا CTRL+F5 و یا Clear Private Data درست میشه !
میشه نظری بدید ؟
این دیگه ربطی به مودم وخط نداره سرور کش میکنه که با همون حالتی که گفتید درست میشه.

mahdy2021
20-08-2008, 22:51
این دو پست مربوط به صبانت یا کلا شرکتای با محدودیته.
من که نا محدود دارم برای تماس مجدد و دانلود مجدد باید چیکار کنم ؟
ممنون

دوست عزیز فرقی نداره که ...

اتفاقا خوبیش اینه که همه ی قسمتهارو توضیح داده

مختصر اینکه:

دوستمون زحمت کشیدن و این عکس رو گذاشتن :
یوزرنیم و پسورد رو دستی وارد کن و اپلی کن

ریدایال رو بزار مثلا 1000
تایم رو هم بزار 0

یک queue بساز . همه ی فایلهاتو توی کیو بزار و بعد استارت کیو

حالا در صورتیکه اینترنت قطع بشه .خودم نرم افزار هم کانکت میشه بعد از 0 ثانیه و هم شروع میکنه به دانلود

تا وقتی که فایلی برای دانلود هست این پروسه ادامه داره

_Barbod_
21-08-2008, 00:18
دوستان من از 384 سرویس خودم رو به 512 ارتقا دادم
اما آپلود به خاطر مشکل داشتن خطم هنوز پایین هست

اما دانلود رو ببینید....:27:

mostafaeshghi
21-08-2008, 01:01
سلام دوستان

مطلبی هم راجع به کیفیت. اول اینکه ظاهرا سرویس بد یک شرکت در یک منطقه لزوما به معنی بد بودن در سایر مناطق نیست. اینجا کسی منطقه نصراللهی رو تجربه کرده؟ آیا شرکت مخابرات محل میتونه اطلاعاتی از بابت کیفیت سرویس دراختیارمون بگزاره؟

ممنونم

دوست عزیز مهمترین موضوعی که شما بهش دقت نکردید و هیچ کدام از دوستان هم بهش اشاره نکردند اینه که شما اول باید پیش شماره ی تلفن مورد استفاده ی تان را بگید تا ببینیم که در منطقه ی شما کدام شرکتها سرویس اینترنت پر سرعت ای دی اس ال ارائه میکنند ، در ضمن باید ببینید که قیمتهای سرویسها به چه صورت هست و آیا پورت خالیی در مرکز مخابراتی محل شما دارد یا نه!؟

با وارد کردن پیش شماره ی تلفن در سایت

میتونید اطلاعات تقریبا کاملی به دست بیارید !

mostafaeshghi
21-08-2008, 01:03
البته اینو داتک از خودش درمیاره من هم برای خودم هم برای اونهایی که از پارس گرفتم هزینه نصب ندادیم و خود من نصب کردم حتی وایرلس دار رو ولی اگر قرار به نصب باشه کسی از سرویس دهنده میره محل مشتری و نصب میکنه هیچ هزینه دیگه ایی نداره منتها داتک حقه میزنه میگه هزینه راه اندازی که معنایی جز باج نداره بدون زحمت

و بدون این که کسی رو بفرسته این پول رو میگیره بدون استثنا
دوست عزیز نظرات شما کاملا محترم که بیشترشان شخصی بود و قابل احترام ولی یه جا اطلاعات کاملا غلط دارید میدید فقط میخوام بدونم در مورد جمله ی آخرتان واقعا مطمئنید !؟؟!؟! حالا درست که پول نصب را میگیره ولی این که نمیشه که فردی از خودشان را برایتان نفرسته مگر اینکه خودتان نخواهید !

selin
21-08-2008, 09:22
سلام به دوستان
کسی میدونه کدوم سرویس برای پیش شماره 6683 بهتره؟

elendil
21-08-2008, 10:23
سلام به دوستان
کسی میدونه کدوم سرویس برای پیش شماره 6683 بهتره؟

داتک و شاتل سرویس میدن به نظرم 128 داتک ارزششو داره بگیری ولی در کل باید پورت باشه که سرویس بدن

mehdi_vsgh
21-08-2008, 12:21
عزیز اکثرا با داتک مشکل دارن....یه ماه رانژه کردنو طول میکشه.....
شما خوش شانس بودین که زود رانژه شد ولی عمومیت نداره