PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [جامع] راهنمای جامع سرویس دهنده های اینترنت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

wolfman_741
14-07-2009, 09:19
من به ISP خودم زنگ میزنم و از پینگ بالا شکایت میکنم جواباشون هر دفه متغیره!
یکی میگه الان یه ماهه برای کل سرویس اینترنت گیلان مشکلی پیش اومده!
یکی میگه موریانه سیم رو جویده!
یکی هم میگه پینگ ما برای 128 همینه یعنی پینگت عالیه!
البته هیچ کدومشون سایت speedtest.net رو قبول نداره و سایت معتبری نمیدوننش !
با همین ترکیه بقل دستمون نمیتونم آنلاین بازی کنم!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamidras
14-07-2009, 12:29
کد پستی رو اشتباه نوشتن.عیبی که نداره؟:دی

Sajad2006
14-07-2009, 14:07
کد پستی رو اشتباه نوشتن.عیبی که نداره؟:دی
فکر نکنم !
فقط شماره تلفن مهمه!

Hamid Reza
14-07-2009, 14:12
سلام دوستان
من دو روزه كه از صبانت اينترنت 1 مگابيت با 15 گيگا بايت حجم دانلود گرفتم.مودم هم linksys wag200g گرفتم.روزها كه نيستم استفاده كنم ولي تو اين دو شب سرعت دانلود رو تو سايت speedtest ميزنه 90 كيلوبايت بر ثانيه.ولي وقتي دانلود مي كنم سرعتم از 40 بيشتر نميبشه.البته من از سايت microsoft و demonoid دانلود كردم.
مي خواستم ببينم مشكل ميتونه از كجا باشه؟آيا فقط شبها اينطوريه يا نه؟چون شنيده بودم كه شبها چون كاربراي بيشتري استفاده ميكنن معمولا سرعت مياد پائين.چون با اينترنتي كه من گرفتم بايد سرعت دانلود از 90 كيلوبايت هم بيشتر باشه!!!!!
در ضمن اين VC و LLC چيه كه توي تنظيمات مودم هست؟ايا ربطي به سرعت داره يا نه؟
اگه راهنمائي هم دارين كه بتونه روي افزايش سرعت تاثير بذاره ممنون ميشم راهنمائي كنيد.

در ضمن ميخواستم بدونم وقتي كه از اينترنت استفاده نميشه ايا خود مودم اطلاعات ارسال و دريافت ميكنه يا نه.چون من وقتي كه كاركرد رو توي سايت صبا نت ميبينم متوجه شدم كه توي ساعاتي هم كه استفاده نمي كنم ،وضعيت رو "كاربر در حال استفاده است" ميزنه و ميزان مصرف هم از 10 كيلوبايت هست تا 40 كيلو بايت كه بيشتر 10 كيلو بايت هست.ميشه در اين زمينه هم راهنمائي كنيد.
ممنون.

سلام

مسلما یکی از دلایلش حجم زیاد دانلود در شبه

چون شب رایگان هست همه میان واسه دانلود

این اواخرم بچه ها از سرعت دانلود صبا کلا شکایت دارن

در مورد اینکه میگید مودم روشن باشه

مودم وقتی روشنه ولی تو اینترنت نیستید مسئله ای نیست

ولی اگه تو اینترنت باشید و کاری هم نکنید بالاخره یه برنامه هایی هستن از اینترنت استفاده میکنن و حجم مصرف میکنن

adelkahani
14-07-2009, 14:45
سلام

ولی اگه تو اینترنت باشید و کاری هم نکنید بالاخره یه برنامه هایی هستن از اینترنت استفاده میکنن و حجم مصرف میکنن

همانطور كه گفتم دليله تعجب من اينه كه تو سايت speedtest ميزنه 90 كيلوبايت بر ثانيه.ولي وقتي دانلود مي كنم سرعتم از 40 بيشتر نميبشه.اگه سرعت كم باشه خوب speedtest هم بايد همون سرعت رو نشون بده ولي اين دوتا با هم فرق دارن.

adelkahani
14-07-2009, 14:52
سلام

همونطور كه گفتم تو سايت speedtest ميزنه 90 كيلوبايت بر ثانيه.ولي وقتي دانلود مي كنم سرعتم از 40كيلوبايت بيشتر نميشه.اين يكم عجيبه!!!!آخه اين دو تا نبايد اينقدر با هم اختلاف داشته باشن!!

shahin_sh
14-07-2009, 18:05
سلام
من تازه می خوام adsl بگیرم سرعت 40 50 میخوام از چه شرکتی بگیرم لطفا راهنمای کنید

shahin_sh
14-07-2009, 18:13
سلام
من میخوام adsl بگیرم از کدوم شرکت بگیرم ضمنا سرعتم 40 50 میخوام لطفا راهنمای کنید

jamy_khoshtip
14-07-2009, 19:53
سلام
من میخوام adsl بگیرم از کدوم شرکت بگیرم ضمنا سرعتم 40 50 میخوام لطفا راهنمای کنید

ُسلام . اگر شما می خواهید دارای سرع دانلود 40 و 50 باشید آسیاتک 512 حجمی محدود 2 گیگ را بگیرید که سرعت دانلودش بر روی 79 است .

DariushGreat
14-07-2009, 20:16
سلام
کشتم خودم رو تا بالاخره مادر گرامیم (قربونش برم) رو راضی کردم که بخشی از حقوق این ماهش رو برای گرفتن ADSL من اختصاص بده. اول می خواستم شهرادنت بگیرم، چون دیدم فقط برای منطقه 4 مخابراتی هست؛ گفتم شاید این خوب باشه که فقط به کاربرای منطقه 4 مخابراتی خدمات می ده. اما بعد فهمیدم که خیلی گرون تر از همه حساب می کنه و آبونمان ماهیانه مخابراتیش هم 3800 تومانه (شاید بخاطر همین آبونمان بالا هست که مخابرات 24 ساعت خط رو رانژه می کنه!!! :31:). تازه فکر کنم که سرعت هاش همونایی هست که می گه (بیشتر نیست)
جذب صبانت شدم، بخاطر این که می گن اینترنت هاش اسمیه؛ در عمل چیز دیگه هست. مثلا 128 صبا سرعتی معادل 256 داره. اما حالا هم که می بینم همه دارن از صبا می نالن!!! :13:
می خوام برم سمت شاتل اما می بینم که چند وقتی دچار مشکلات اساسی شده. البته الان مشکل نداره. ولی خوب آدم ترس برش می داره دیگه...

یکی به من بگه آیا شرکتی پیدا می شه که دردسر نداشته باشه؟! سرعتش هم مانند صبا اسمی باشه؟ من کاربر خونگی هستم و احتمالا نشه بیشتر از 128 بهم بدن. اما می خوام سرعتش در باطن مانند یه 256 یا بالاتر باشه.

ترکیدم... یکی کمک کنه :41:

panther99
14-07-2009, 20:51
آسيا تك كه خيلي خوبه . لايزر هم خوبه . خودم الان لايزر 256 با 5 گيگ ترافيك سه ماهه دارم 30 تومن پرداخت كردم . ( به جز پول مودم )
فعلا راضيم . تا بعد ببينيم چه ميشه !!

ksjvk
15-07-2009, 10:23
سلام
من از سپنتا گرفتم
4-5 روز پیش پیکشون اومد مدارکو برد
کسی میدونه پسوردمو چطوری باید بگیرم ازشون؟

mostafaeshghi
15-07-2009, 11:29
سلام
کشتم خودم رو تا بالاخره مادر گرامیم (قربونش برم) رو راضی کردم که بخشی از حقوق این ماهش رو برای گرفتن ADSL من اختصاص بده. اول می خواستم شهرادنت بگیرم، چون دیدم فقط برای منطقه 4 مخابراتی هست؛ گفتم شاید این خوب باشه که فقط به کاربرای منطقه 4 مخابراتی خدمات می ده. اما بعد فهمیدم که خیلی گرون تر از همه حساب می کنه و آبونمان ماهیانه مخابراتیش هم 3800 تومانه (شاید بخاطر همین آبونمان بالا هست که مخابرات 24 ساعت خط رو رانژه می کنه!!! :31:). تازه فکر کنم که سرعت هاش همونایی هست که می گه (بیشتر نیست)
جذب صبانت شدم، بخاطر این که می گن اینترنت هاش اسمیه؛ در عمل چیز دیگه هست. مثلا 128 صبا سرعتی معادل 256 داره. اما حالا هم که می بینم همه دارن از صبا می نالن!!! :13:
می خوام برم سمت شاتل اما می بینم که چند وقتی دچار مشکلات اساسی شده. البته الان مشکل نداره. ولی خوب آدم ترس برش می داره دیگه...

یکی به من بگه آیا شرکتی پیدا می شه که دردسر نداشته باشه؟! سرعتش هم مانند صبا اسمی باشه؟ من کاربر خونگی هستم و احتمالا نشه بیشتر از 128 بهم بدن. اما می خوام سرعتش در باطن مانند یه 256 یا بالاتر باشه.

ترکیدم... یکی کمک کنه :41:

دوست عزیز همه چیز را گفتی ولی نگفتی که شما چقدر میخوای هزینه کنی ؟!

مودم که خب مصلا من ایسوس ای ام 602 پیشنهاد میکنم که قیمتش حدودا 40-45 تومانه

در مورد سرویسی که میخواید بگیرید اگر سقفی تعیین کنید بهتر میشه راهنمایی کرد.

اگر دانشجو هستید میشه بالاتر از 128 هم میشه گرفت مشکلی نیست که خب به مخ زدن و گیر سه پیچ دادن و شرکت و طرف منشی که میخواد قرارداد بنویسه هم ربط داره :دی

panther99
15-07-2009, 12:32
سلام
من از سپنتا گرفتم

يعني وقتي پيك اومد چيزي بهت تحويل نداد ؟؟؟؟؟؟
بايد صورتحساب و فرم اشتراك رو بهتون بده كه تو همونا پسورد و يوزر هست .
من كه از لايزر گرفتم اينجوري بود . پول و مداركي كه ميخواستن رو تحويل دادم اون هم صورتحساب و فرم اشتراكم رو داد كه يوزر و پسورد توش بود . :20:

Sajad2006
15-07-2009, 12:49
سلام
من از سپنتا گرفتم
دوست عزیز شما تو سایت سپنتا اکانت داری؟
روال اینجوریه:
7 تا 10 روز بعد یه نفر از سپنتا زنگ میزنه بهت میگه بیام واست وصل کنم !
بعد اون موقع یوزر و پسوردتو میار که اینجوریه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسورد هم عکس شماره تلفن!
تازه مدارکتو بردن تا خطتو رانژه کنند و بعد که شماره پورتت معلوم شد یوزرنیمت رو بر اساس اون میسازند!
سوالی داشتی در خدمتم!خودم سپنتا دارم!
راستی مودمت چیه؟تا کمکت کنم خودت نصب کنی پول به یارو ندی!

vahid_civil
15-07-2009, 12:52
روی خطوط فیبر نوری ای دی اس ال میدن ؟
اگه آره چه نوعی و چه هزینه ای ؟

Sajad2006
15-07-2009, 13:15
فکر نکنم بدن!

VahidDG2007
15-07-2009, 15:20

تا اونجایی که من میدونم آره میدن به طور مثال یکی از نماینده های صبانت تو مشهد روی خطوط فیبر نوری

سرویس میداد باید تحقیق کنی به 2 تا شرکت زنگ بزن میفهمی

اما به نظر من ADSL نگیری بهتر از اینه که بخوای از صبانت بگیری:31::31:

DariushGreat
15-07-2009, 23:17
دوست عزیز همه چیز را گفتی ولی نگفتی که شما چقدر میخوای هزینه کنی ؟!

مودم که خب مصلا من ایسوس ای ام 602 پیشنهاد میکنم که قیمتش حدودا 40-45 تومانه

در مورد سرویسی که میخواید بگیرید اگر سقفی تعیین کنید بهتر میشه راهنمایی کرد.

اگر دانشجو هستید میشه بالاتر از 128 هم میشه گرفت مشکلی نیست که خب به مخ زدن و گیر سه پیچ دادن و شرکت و طرف منشی که میخواد قرارداد بنویسه هم ربط داره :دی

ببخشید شرمنده! :دی
ببین گلم، من زنگ زدم به دو شرکت صبا ADSL ( که زیرمجموعه آسیاتک هست ) و خود آسیاتک. اولا بماند که رفتار اون اپراتور بخش فروش آسیاتک چقدر افتضاح بود...! :13: برعکسش صبا خیلی خوب برخورد کرد. چیزی که جالب بود اینه که صبا می تونست شماره ما رو که برای واحد مخابراتی شهید کاظمیان هست پشتیبانی کنه، اما خود آسیاتک می گفت مرکز شما فعال نیست!!!! :18:

بدتر از همه این بود که توی اینترنت و در سایت اکثر شرکت های خدمات اینترنتی دیدم فروش یک ماهه رو حذف کردن و اکانت های سه ماه به بالا می فروشن. من هم که پول زیادی ندارم... :41:

به ناچار برگشتم سمت شهرادنت. اونا هنوز یک ماهه می فروشن و از همه جالبتر اینه که برای کاربرای خونگی محدودیت سرعت ندارن. یعنی من عملا می تونم یه 512 بگیرم!!! :27:

تازه بمونه که اپراتورهای بخش فروش و بخش پشتیبانیش اونقدر خوش اخلاق بودن که دل منو بردن... :40:
فقط تنها بدیش اینه که آبونمان مخابراتیش 4200 تومنه (دوباره گرون ترش کردن) که اونم گفتم بهتون چرا؛ باجیه که بایستی بابت رانژه سریع و راه اندازی 24 ساعته به مرکز مخابراتیمون پرداخت کنیم! :31:

قیمت هاش ایناس. خواهش می کنم نظر بدین:
1. سرعت = 128 / محدودیت = 3 گیگ / قیمت = 9000 تومن
2. سرعت = 256 / محدودیت = 5 گیگ / قیمت = 15000 تومن
3. سرعت = 256 / محدودیت = 10 گیگ / قیمت = 25000 تومن
4. سرعت = 512 / محدودیت = 15 گیگ / قیمت = 35000 تومن

که من می خوام نوع 2 رو بگیرم و فکر کنم برام کافی باشه.

راستی خودشون گفتن که مودم TP Link دارن و پیشنهادشون هم اینه؛ من گفتم همین ایسوز AM602 می خوام. گفتن ما پشتیبانی از این مودم به معنای گارانتی نداریم ولی در راه اندازیش و رفع اشکالاتش کمکتون می کنیم...

می خوام شنبه برم مودم و اینارو بخرم... اگه می شه زودتر راهنماییم کنین... :11:

Sajad2006
15-07-2009, 23:26
دوست عزیز این قضیه مودم همش سر پوله ولی به نظرمن ایسوس از تی پی لینک هست.

aghamajid1369
16-07-2009, 01:52
حذف شود لطفا. . .

ksjvk
16-07-2009, 09:07
دوست عزیز شما تو سایت سپنتا اکانت داری؟
روال اینجوریه:
7 تا 10 روز بعد یه نفر از سپنتا زنگ میزنه بهت میگه بیام واست وصل کنم !
بعد اون موقع یوزر و پسوردتو میار که اینجوریه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسورد هم عکس شماره تلفن!
تازه مدارکتو بردن تا خطتو رانژه کنند و بعد که شماره پورتت معلوم شد یوزرنیمت رو بر اساس اون میسازند!
سوالی داشتی در خدمتم!خودم سپنتا دارم!
راستی مودمت چیه؟تا کمکت کنم خودت نصب کنی پول به یارو ندی!

مودم asus گرفتم.یه سری مطلبم راجه به نصب خوندم.اگه کمک خواستم حتما مزاحم میشم.
مرسی گلم:11:

VahidDG2007
16-07-2009, 09:57
ببین گلم، من زنگ زدم به دو شرکت صبا ADSL ( که زیرمجموعه آسیاتک هست ) و خود آسیاتک. اولا بماند که رفتار اون اپراتور بخش فروش آسیاتک چقدر افتضاح بود...! :13: برعکسش صبا خیلی خوب برخورد کرد. چیزی که جالب بود اینه که صبا می تونست شماره ما رو که برای واحد مخابراتی شهید کاظمیان هست پشتیبانی کنه، اما خود آسیاتک می گفت مرکز شما فعال نیست!!!! :18:

بدتر از همه این بود که توی اینترنت و در سایت اکثر شرکت های خدمات اینترنتی دیدم فروش یک ماهه رو حذف کردن و اکانت های سه ماه به بالا می فروشن. من هم که پول زیادی ندارم... :41:

به ناچار برگشتم سمت شهرادنت. اونا هنوز یک ماهه می فروشن و از همه جالبتر اینه که برای کاربرای خونگی محدودیت سرعت ندارن. یعنی من عملا می تونم یه 512 بگیرم!!! :27:

تازه بمونه که اپراتورهای بخش فروش و بخش پشتیبانیش اونقدر خوش اخلاق بودن که دل منو بردن... :40:
فقط تنها بدیش اینه که آبونمان مخابراتیش 4200 تومنه (دوباره گرون ترش کردن) که اونم گفتم بهتون چرا؛ باجیه که بایستی بابت رانژه سریع و راه اندازی 24 ساعته به مرکز مخابراتیمون پرداخت کنیم! :31:

راستی خودشون گفتن که مودم TP Link دارن و پیشنهادشون هم اینه؛ من گفتم همین ایسوز AM602 می خوام. گفتن ما پشتیبانی از این مودم به معنای گارانتی نداریم ولی در راه اندازیش و رفع اشکالاتش کمکتون می کنیم...

مودم D-Link بگیری بهتره اما به هرحال انتخاب با خودت است اما یه نصیحت!

1.هیچ وفت از ISP مودم نخرید! خودت برو 4تا فروشگاه یه چیزه خوب بخر به هیچ عنوان از خودشون نخری!

2. 5گیگ واسه یه ماهت کم نیست؟! 4 تا page حجیم باز کنی یهو میبینی 1گیگت پرید:31:!!!!

mostafaeshghi
16-07-2009, 10:19

شرکت و گزینه ای که انتخاب کردید مناسب است و مشکلی نداره.

در مورد مودم بگید همون پشتیبانی فنی را انجام بدید ممنون میشم.

در مورد مسائل فنی مودم تو تاپیک مخصوص خودش جوابتان را دادم

sin2x=2sinxcosx
16-07-2009, 10:30
حالا چرا تو اين ليست ، هماراسيستم نيست ؟

hamidras
16-07-2009, 11:56
من مودم TP-Link TD-8811 خریدم.

خوبه؟

با لایزر که سازگاره!؟؟

DariushGreat
16-07-2009, 13:30
مودم D-Link بگیری بهتره اما به هرحال انتخاب با خودت است اما یه نصیحت!

1.هیچ وفت از ISP مودم نخرید! خودت برو 4تا فروشگاه یه چیزه خوب بخر به هیچ عنوان از خودشون نخری!

2. 5گیگ واسه یه ماهت کم نیست؟! 4 تا page حجیم باز کنی یهو میبینی 1گیگت پرید:31:!!!!

والا دی - لینک کلی تعریف داره، اما با اکثر پرووایدر ها سازگاری نداره. اکثرا می گن هر مودمی غیر از دی - لینک...!!!
می خوام اگه ازین پرووایدر ناراضی بودم، شرکتم رو عوض کنم... پس باس مودمی داشته باشم که اکثر شرکت ها پشتیبانیش کنن. با این حال از پیشنهادت بسیار سپاسگذارم :46::11::40:

1. حتما!!!!!!! قیمتش رو به اندازه خون باباشون محاسبه می کنن! :38:
2. والا برای من فکر کنم خوب باشه... آخه دانلود شبانه رایگان هم داره. نترس! اگه این منم تا آخرین بایتش رو استفاده می کنم !! :31: در این زمینه دست اسکروچ خسیس رو از پشت می بندم!!! :16:

usfelme
16-07-2009, 14:27
اینجا چرا انقدر از صبانت بد میگن
صبا نت رو خیلی راحت میشه ازش بهترین استفاده رو برد!!
من که شب و روز با سرعت عالی دانلود میکنم

saeedn70
16-07-2009, 14:29
سلام
من امروز adsl وصل شد 128 پارس آنلاين ماهي 8 گيگ ترافيك . به من گفتن سرعت دانلود 20 ولي سرعت دانلود از 30 كمتر نميشه
آيا براي شما هم اينطوريه؟

panther99
16-07-2009, 14:35
من مودم TP-Link TD-8811 خریدم.

خوبه؟

با لایزر که سازگاره!؟؟

من فكر نميكنم لايزر با مودمي مشكل داشته باشه .
البته بايد ميذاشتي خطط وصل ميشد بعد مودم رو ميخريدي كه اگه احيانا كانفيگ نشد شايد بشه همون روز ببري عوضش كني .
ولي به هر حال مشكلي نيست . مباركه . چند خريدي ؟؟؟؟؟

aghamajid1369
16-07-2009, 16:06
بچه ها من 128 پارس آنلاین دارم.
از اول تظاهرات سرعت شده در حد byte/sec و اصلا نابوده.
گوگل رو هم باز نمیکنه.
من 1 قرار داد 3 ماهه داشتم که الان تقریبا 2 ماه و 10 روزی مونده فکر کنم.
حالا نمیدونم چیکار کنم.
یعنی برم فسخ کنم و از 1 شرکت دیگه بگیرم یا میگین اگه صبر کنم بهتره؟؟؟؟
الان واقعا نمیدونم چیکار کنم.
کسی هست که این مشکلات رو با پارس آنلاین قبلا داشته باشه؟؟؟
اگه پیشنهاد بدید ممنون میشم.
توی تاپیک شیرازی ها هم گفتم ولی کسی چیزی نگفت.

majid_sd2009
16-07-2009, 22:49
معلوم نیست خوب شما زنگ بزن شاید مشکلی داشته باشه و برات رفعش کنن.
من که بعد از انتخابات ای دی اس الم وصل شد و الان هم راحت دارم استفاده میکنم.
دو روز پیش هم برام دوباره شارژش کردن اونم رایگان. کلی حال کردم.
از شاتل اشتراک گرفتم بعضی شبا هم یک فیلم حدودای 700 تا 900 مگ دانلود میکنم به راحتی.
سرعت دانلود هم بین50 تا 65 هست
ولی بیشتر مواقع روی 59 وایمسته.ولی وقتی چند تا لینک رو با هم دانلود میکنم سرعت بین اونا تقسیم میشه و یکم سرعت هم میاد پایین. از نرم افزار خاصی هم برای دانلود استفاده نمیکنموپ. فقط یک نرم افزار هست که لینکهای راپیدشر رو میدی و پشت سر هم خودش دانلود میکنه و میتونی راحت تا صبح بخوابی.:دی

DariushGreat
16-07-2009, 23:22
از شاتل اشتراک گرفتم بعضی شبا هم یک فیلم حدودای 700 تا 900 مگ دانلود میکنم به راحتی.
ولی بیشتر مواقع روی 59 وایمسته.ولی وقتی چند تا لینک رو با هم دانلود میکنم سرعت بین اونا تقسیم میشه و یکم سرعت هم میاد پایین. از نرم افزار خاصی هم برای دانلود استفاده نمیکنموپ. فقط یک نرم افزار هست که لینکهای راپیدشر رو میدی و پشت سر هم خودش دانلود میکنه و میتونی راحت تا صبح بخوابی.:دی
اگه همه شرکت های معروف مانند شاتل یا صبانت مسخره بازی در نمی آوردن و اکانت یک ماهه هم می فروختن، الان من هم یکیشون رو می گرفتم... :41::13: الان ناچارم از شهرادنت بگیرم... خیلی می ترسم. می ترسم خوب نباشه... بدبختی این جا کسی هم شهراد نداره که ازش بپرسم :13:

jamy_khoshtip
16-07-2009, 23:58
جرا من دوستم داره !!! تا الان که راضی بوده و چندسال هم است که داره

ماهانه 30 تومن با 10 گیگ هزینش است . نترس

aghamajid1369
17-07-2009, 00:00
والا زنگ هم زدم.
میگن مشکل از مخابراته.
قبلا هم که زنگ میزدم میگفتن به خاطر این تظاهرات و . . . هست.
بزرگترین اشتباه گرفتن چند ماهه هست.
هر کس میخواد بگیره باید 1 ماهه بگیره که این مشکلات رو نداشته باشه.

DariushGreat
17-07-2009, 00:11
جرا من دوستم داره !!! تا الان که راضی بوده و چندسال هم است که داره

ماهانه 30 تومن با 10 گیگ هزینش است . نترس

راست می گی؟؟؟ جون من؟؟؟ :46:
از شهراد نت راضیه؟ از دانلود شبانش چطور؟ :10:دستت درد نکنه رفیق! :11::40:

majid_sd2009
17-07-2009, 00:25
سلام

اگه همه شرکت های معروف مانند شاتل یا صبانت مسخره بازی در نمی آوردن و اکانت یک ماهه هم می فروختن، الان من هم یکیشون رو می گرفتم... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] الان ناچارم از شهرادنت بگیرم... خیلی می ترسم. می ترسم خوب نباشه... بدبختی این جا کسی هم شهراد نداره که ازش بپرسم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما من یک ماهه گرفتم از شاتل که. تازه سرویسی هم که گرفتم 128 ecoهست که ماهی 13تومن میشه با 3 گیگ محدودیت.
سرعت الانم هم تو عکس زیر هست. از راپیدشر دارم دان میکنم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بزرگترین اشتباه گرفتن چند ماهه هست.
هر کس میخواد بگیره باید 1 ماهه بگیره که این مشکلات رو نداشته باشه.
تایید میشه.

hamidras
17-07-2009, 01:22
من فكر نميكنم لايزر با مودمي مشكل داشته باشه .
البته بايد ميذاشتي خطط وصل ميشد بعد مودم رو ميخريدي كه اگه احيانا كانفيگ نشد شايد بشه همون روز ببري عوضش كني .
ولي به هر حال مشكلي نيست . مباركه . چند خريدي ؟؟؟؟؟

خود یارو پرسید ازم که ای اس پی ت چیه گفتم لایزره asus am602 و اینو معرفی کرد این ارزونتر بود خریدم:دی

29 تومن اینو میداد ایسوسو 42 گمونم.

hossein_3650
17-07-2009, 11:08
سلام دوستان تو رو خدا کمک کنین.مید.نم اینجا جاش نیست
نمیدونم این adsl من چه مرگشه که وقتی به نت وصل میشم بعضی موقع ها بعد از 1 دقیقه و بعضی موقع ها بعد از 10 دقیقه یه دفعه پایین کنار ساعت عکس اون 2تا کامپوتر که مال شبکه هست میاد که قرمز شده و زده
A NETWOK CABLE IS UNPLUGEED
بعد باید 3 دقیقه صیر کنم تا دوباره conect بشم.بعضی موقه ها هم هی این پیغم میاد و اصلا نمیشه وصل شد

اینترنتم اسیا تک و مودمم هم asus هست

تو رو خدا بگید چیکار کنم؟

hossein_3650
17-07-2009, 11:54
سلام دوستان تو رو خدا کمک کنین.مید.نم اینجا جاش نیست
نمیدونم این adsl من چه مرگشه که وقتی به نت وصل میشم بعضی موقع ها بعد از 1 دقیقه و بعضی موقع ها بعد از 10 دقیقه یه دفعه پایین کنار ساعت عکس اون 2تا کامپوتر که مال شبکه هست میاد که قرمز شده و زده
A NETWOK CABLE IS UNPLUGEED
بعد باید 3 دقیقه صیر کنم تا دوباره conect بشم.بعضی موقه ها هم هی این پیغم میاد و اصلا نمیشه وصل شد

اینترنتم اسیا تک و مودمم هم asus هست

تو رو خدا بگید چیکار کنم؟

majid_sd2009
17-07-2009, 12:15
خوب دقت کنی میفهمی چی گفته دیگه.
گفته مشکل از کابل شبکه هست.
شاید مشکل از مودمته یا مشکل نرم افزاری. شایدم کابلش خرابه یک چک بکن.
من دقیق نمیدونم دیدم دو تا پست دادی گفتم یک جوابی بدم دیگه: دی.

majid_sd2009
17-07-2009, 12:22
1. مودم رو خاموش کنید. کابل برقش رو هم جدا کنید. کابل شبکه رو هم از پورت مربوطه جدا کنید.

2. برید تو device manager/ network adapters و روی device مورد نظرتون ( کارت شبکتون)
right click/ properties/ advanced/ link speed/duplex mode رو طی کنید.

3. مقدار value را به 100Mbps/full duplex تغییر دهید.

4. سیستم رو خاموش کنید. کابل power سیستم رو جدا کنید.

5. بعد از چند دقیقه کابل power سیستم رو وصل کنید...سیستم رو روشن کنید. مودم رو هم وصل کنید. انشا ا.. مشکلتون حل شده باشه.

این همه کاری بود که برای من جواب داد. توجه کنید که من مطمئن بودم کابل و مودمم سالم هستند و رو سیستم دیگه جواب میدادن.

موفق باشید.
از اینجا پیداش کردم

vahid0801
17-07-2009, 15:16
سلام.

یه سری اطلاعات میخواستم در مورد همین adsl.مثل قیمتش و سرعت و نحوه ی استفاده.
یه جایی شنیدم که میگفتن مثلا چند مگا بایت میگیرن و بعضی ها هم ماهیانه پول میدن.ما هم تو حومه تهران زندگی میکنیم.میخواستم بدونم شرایطش چطوره.

بازم ممنون

Saman-tci
17-07-2009, 16:50
سلام دوستان ... خواهش میکنم در این زمینه کمک کنید ...
.
من تا چند روز دیگه نقل مکان میکنم به غرب تهران و چون کارم مرتبط با اینترنت هست باید زودتر شرکتی که در اون منطقه بهترین سرویس رو میده پیدا کنم و درخواست بدم .....
.
پیش شماره 4425 و مرکز سعادتمند هستم ... حالا از دوستانی که در غرب تهران زندگی میکنن و شرکتهای ADSL این منطقه رو میشناسن و ازشون اکانت گرفتن و راضی هستند رو معرفی کنن تا بعد از تحقیق بتون سفارش بدم ..
.
البته اون شارژ ماهیانه هم برای مهمه چون بعضی از شرکتها هستند کیفیت سرویسشون اصلاً به مبلغی که میگیرن نمیخوره ... برای همین میخوام قیمتش هم مناسب باشه ...
.
ممنون میشم زود راهنمائیم کنید ..

Sajad2006
17-07-2009, 18:32
سلام دوستان ... خواهش میکنم در این زمینه کمک کنید ...
.
من تا چند روز دیگه نقل مکان میکنم به غرب تهران و چون کارم مرتبط با اینترنت هست باید زودتر شرکتی که در اون منطقه بهترین سرویس رو میده پیدا کنم و درخواست بدم .....
.
پیش شماره 4425 و مرکز سعادتمند هستم ... حالا از دوستانی که در غرب تهران زندگی میکنن و شرکتهای ADSL این منطقه رو میشناسن و ازشون اکانت گرفتن و راضی هستند رو معرفی کنن تا بعد از تحقیق بتون سفارش بدم ..
.
البته اون شارژ ماهیانه هم برای مهمه چون بعضی از شرکتها هستند کیفیت سرویسشون اصلاً به مبلغی که میگیرن نمیخوره ... برای همین میخوام قیمتش هم مناسب باشه ...
.
ممنون میشم زود راهنمائیم کنید ..
سلام سامان جان!
محدود میخوای یا نا محدود؟
64 یا 128 یا بالاتر؟
شارژ ماهیانه 30 تومن خوبه یا کمتر؟
سپنتا واسه نامحدود و لایزر و در اکثر مناطث برای محدود خوب هستند!

Sajad2006
17-07-2009, 18:33
سلام.

یه سری اطلاعات میخواستم در مورد همین adsl.مثل قیمتش و سرعت و نحوه ی استفاده.
یه جایی شنیدم که میگفتن مثلا چند مگا بایت میگیرن و بعضی ها هم ماهیانه پول میدن.ما هم تو حومه تهران زندگی میکنیم.میخواستم بدونم شرایطش چطوره.

بازم ممنون
شما هم به سوالاتی که در پست بالا پرسیدم جواب بده تا راهنماییت کنم!

Hamid1000
17-07-2009, 19:00
می خوای تا بیاد من جواب بدم؟!
- 64 -128 (هنوز تصمیم نگرفتم!!!!!!) لطف کن برای هر دو نسخه بپیچ!
- شارژ ماهانه هم داشته باشه و دورو برِ 10-12 تومن باشه آخه من مثه شما ها دانلود باز نیستم!!!

Sajad2006
17-07-2009, 19:16
شما میتونی eco 128 شاتل بگیری اگه پول 3 ماه رو با هم پرداخت کنی میشه ماهی 9.900 با محدودیت 5 گیگ در سه ماه!

panther99
17-07-2009, 19:52
لايزر هم خوبه . كه براي 3 ماه 256 ميده با 5 گيگ ترافيك ( حجم ) كه ميشه 30 هزار تومن .
به غير از پول مودم هست كه بهتره خودت بخري . كلا آسياتك شاتل و لايزر خوبن . شاتل و لايزر فكر ميكنم به صرفه تر باشن .

Hamid1000
17-07-2009, 20:50
پس یه ماهه دیگه ارائه نمی دن... و همینطور 64 (از حرفاتون اینطوری دستگیرم شد)
چطور 3ماه شد 5گیگ؟! :) این قیمتا رو بدون آبونمان دارید می گید دیگه؟ یا بخاطر همون 3ماه 5گیگه؟!!
داستان این دود شدن ترافیک چیه که بچه ها می گن؟!
یکی گفته بود شب خوابیده و صبح پاشده دیده 300مگش نیست شده! از صبانت بود فکر کنم
ISPها دارن زرنگ بازی در میارن؟ فکر کنم خود بچه ها دیگه اونقدر سرشون می شه که بدونن چقدر ترافیک داشتن
راستی اینا اگه شارژشون عقب بی افته چه بلایی سر آدم میارن؟ باید دوباره مدارک رو براشون فرستاد؟ هنگام عقد قرارداد برای اولین بار باید هزینه ای بابت راه اندازی (رانژه) به مخابرات یا ISP پرداخت کنم؟ فقط هزینه تعرفه هستش؟ این 15-20 تومنی که می گن، برای اتصال مودم و این چرت و پرتاس دیگه؟ یا نه!!
سوالا آماتوریه دیگه... شرمنده!

Sajad2006
17-07-2009, 21:00
پس یه ماهه دیگه ارائه نمی دن... و همینطور 64 (از حرفاتون اینطوری دستگیرم شد)
چطور 3ماه شد 5گیگ؟! :) این قیمتا رو بدون آبونمان دارید می گید دیگه؟ یا بخاطر همون 3ماه 5گیگه؟!!
داستان این دود شدن ترافیک چیه که بچه ها می گن؟!
یکی گفته بود شب خوابیده و صبح پاشده دیده 300مگش نیست شده! از صبانت بود فکر کنم
ISPها دارن زرنگ بازی در میارن؟ فکر کنم خود بچه ها دیگه اونقدر سرشون می شه که بدونن چقدر ترافیک داشتن
راستی اینا اگه شارژشون عقب بی افته چه بلایی سر آدم میارن؟ باید دوباره مدارک رو براشون فرستاد؟ هنگام عقد قرارداد برای اولین بار باید هزینه ای بابت راه اندازی (رانژه) به مخابرات یا ISP پرداخت کنم؟ فقط هزینه تعرفه هستش؟ این 15-20 تومنی که می گن، برای اتصال مودم و این چرت و پرتاس دیگه؟ یا نه!!
سوالا آماتوریه دیگه... شرمنده!
میدن ولی میشه ماهی 13 و خرده ای!
64 محدود جایی ندیدم!
آره بدون آبونمان!
داستان بی کیفیت بودن سرویسه صبا نته!
نمیدونم!
آره 15 تومن + 41 تومن پول مودم ایسوس که خودت بخری بهتره!
هزینه نصب یادم نیست ولی خودتم میتونی راه بندازی!آسونه!
اصلا هم آماتوری نبود!

vahid0801
17-07-2009, 21:26
سلام سامان جان!
محدود میخوای یا نا محدود؟
64 یا 128 یا بالاتر؟
شارژ ماهیانه 30 تومن خوبه یا کمتر؟
سپنتا واسه نامحدود و لایزر و در اکثر مناطث برای محدود خوب هستند!

سلام.
نا محدود میخواستم.
زیر 128 یا 64 باشه هم مورد نداره.زیر 64 زیادی ستم نیست؟
ماهی 30 تومن یه خورده زیاده.

حومه تهران هم هستیما.

بازم ممنون

DariushGreat
17-07-2009, 21:28
سلام

اما من یک ماهه گرفتم از شاتل که. تازه سرویسی هم که گرفتم 128 ecoهست که ماهی 13تومن میشه با 3 گیگ محدودیت.
سرعت الانم هم تو عکس زیر هست. از راپیدشر دارم دان میکنم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتایید میشه.

احتمالا شما از قبل از تابستون سرویس ازش گرفته بودین که حالا می تونین یه ماه بگیرین. از 1 تیر به بعد هر کسی که برای این شرکت ها تازه وارد به حساب بیاد، می باس 3 ماه به بالا بگیره :13:

Sajad2006
17-07-2009, 21:31
سلام.
نا محدود میخواستم.
زیر 128 یا 64 باشه هم مورد نداره.زیر 64 زیادی ستم نیست؟
ماهی 30 تومن یه خورده زیاده.

حومه تهران هم هستیما.

بازم ممنون
64 ماهی 20 تومنه!
با 64 میتونی بین 500 تا 700 مگ دانلود کنی!
یعنی تلفنتون کد داره؟چنده؟

hossein_3650
17-07-2009, 22:02
1. مودم رو خاموش کنید. کابل برقش رو هم جدا کنید. کابل شبکه رو هم از پورت مربوطه جدا کنید.

2. برید تو device manager/ network adapters و روی device مورد نظرتون ( کارت شبکتون)
right click/ properties/ advanced/ link speed/duplex mode رو طی کنید.

3. مقدار value را به 100Mbps/full duplex تغییر دهید.

4. سیستم رو خاموش کنید. کابل power سیستم رو جدا کنید.

5. بعد از چند دقیقه کابل power سیستم رو وصل کنید...سیستم رو روشن کنید. مودم رو هم وصل کنید. انشا ا.. مشکلتون حل شده باشه.

این همه کاری بود که برای من جواب داد. توجه کنید که من مطمئن بودم کابل و مودمم سالم هستند و رو سیستم دیگه جواب میدادن.

موفق باشید.
از اینجا پیداش کردم

ممنون اینکارو کردم ولی مشکلم حل نشد.
رفتم یه کابل شبکه هم خریدم ولی بازم همینجوری میشه و این پیغام رو میده.
با یه کارت شبکه DLINK هم تست کردم ولی بازم درست نشد.
با USB هم امتحان کردم ولی بازم بعد از چند دقیقه میاد.

تورو خدا اگه میتونین کمک کنین.39 تومن پول 1 ماهه 256 اسیا تک دادم ولی الان به خاطر این مشکل نمیتونم دانلود کنم و پولم رو انگار ریختم تو جوب

ممنون میشم

vahid0801
17-07-2009, 22:46
64 ماهی 20 تومنه!
با 64 میتونی بین 500 تا 700 مگ دانلود کنی!
یعنی تلفنتون کد داره؟چنده؟

64 هم دیگه خیلی پاینه.128 چطور؟128 بهتره
یعنی بیشتر 700 مگ نمیشه چیزی دان کرد؟
اره.کدش 0229 هست.

اینی که گفتی نا محدوده دیگه.یه قیمت کلی میدی؟با مودم و ور وسایل.کلا چقدر تموم میشه

خیلی باحالی دمت گرم.جبران کنیم:10:
:11::11:

system1000
18-07-2009, 00:11
ممنون اینکارو کردم ولی مشکلم حل نشد.
رفتم یه کابل شبکه هم خریدم ولی بازم همینجوری میشه و این پیغام رو میده.
با یه کارت شبکه DLINK هم تست کردم ولی بازم درست نشد.
با USB هم امتحان کردم ولی بازم بعد از چند دقیقه میاد.

تورو خدا اگه میتونین کمک کنین.39 تومن پول 1 ماهه 256 اسیا تک دادم ولی الان به خاطر این مشکل نمیتونم دانلود کنم و پولم رو انگار ریختم تو جوب

ممنون میشم

منم همچین مشکلی رو قبلا داشتم و هر کاری کردم درست نشد.بالاخره مجبور شدم برم ویندوز رو عوض کنم.جالب اینه که تا ویندوز عوض شد مشکلمم رفع شد.شما هم برو ویندوزت رو عوض کن کلا کار 3 ساعت هم نمیشه.احتمالا تنظیمات شبکه توی ویندوزت یا عوض شده یا قاطی کرده.پیدا کردنش هم کار آسونی نیست و شارژ adsl تموم میشه الکی.
امتحانش ضرر نداره برو ویندوز عوض کن.

hossein_3650
18-07-2009, 06:17
ویندوز هم 3 بار عوض کردم ولی بازم همینه.یه سیستم دیگه خونه دارم رو اونم تست کردم بازم این پیغام لعنتی میاد

Sajad2006
18-07-2009, 08:18
اره.کدش 0229 هست.

اینی که گفتی نا محدوده دیگه.یه قیمت کلی میدی؟با مودم و ور وسایل.کلا چقدر تموم میشه

ببین 64 نا محدود با همه چی ماهی 20 تو دوره های 3 ماهه تخفیف هم داره!
128 نا محدود کلا ماهی 30 تومن.
+ 41 تومن پول مودم!
اگه بخوای خودشون وصل کنن 10 تا 15 می گیرن ولی آسونه خودت نصب کن!
مودم هم Asus Am602 بگیر 41 تومن.
همین!

system1000
18-07-2009, 09:37
ویندوز هم 3 بار عوض کردم ولی بازم همینه.یه سیستم دیگه خونه دارم رو اونم تست کردم بازم این پیغام لعنتی میاد
ببینم تو 2 تا کامپیوترهات رو شبکه کردی؟هر دو به اینترنت وصلن؟اگه این کارو کردی پس باید ویندوز هر 2 سیستم رو عوض کنی.اگه مشکلت حل نشد خب زنگ بزن پشتیبانی.اونا قدم به قدم تنظیمات رو برات ریست میکنن و یه بار دیگه تنظیمات جدید رو انجام میدن.تلفنی هم میتونی باهاشون این کارو انجام بدی.

shahshahani
18-07-2009, 09:37
سلام دوستان.
من قصد خريد اشتراك اي دي اس ال دارم. ميشه راهنمايي كنين كه چه شركتي خوب و ارزون هست.
ممنون.

jamy_khoshtip
18-07-2009, 09:41
سلام دوستان.
من قصد خريد اشتراك اي دي اس ال دارم. ميشه راهنمايي كنين كه چه شركتي خوب و ارزون هست.
ممنون.

محدود می خواهید یا نا محدود ؟!!؟!؟:10:

محدود آسیاک عالیه و نا محدود هم آسیاتک عالیه ----

128 محدود آسیاتک دارای سرعت دانلود 63 است و نا محدود 125 آسیاتک دارای سرعت دانلود 35 است .

به ترتیب دارای قیمت ماهانه 10 هزار ومان و 30 هزارتومان است .:8:

system1000
18-07-2009, 09:44
اره.کدش 0229 هست.

ببین اگه میخوای برای 64 نامحدود 20 تومن بدی به نظر من اگه سپنتا محدوده شما رو ساپورت کنه بهترین گزینه هست.هم پشتیبانی عالی داره هم قطعی نداره احتمالا اگر هم قطعی بوجود بیاد به حسابت اضافه میکنن.مثلا اگه 4 5 ساعت توی یک روز قطع بشه که اینم هر 4 5 ماه یکبار ممکنه پیش بیاد حداقل 1 روز بهت اضافه میکنن که ضرر نکرده باشی.
اما بهت توصیه میکنم اگه کارت با دانلود هست دنبال 64 نرو که ارزش نداره.چون با 10 تومن بیشتر در ماه میتونی 128 بگیری که سرعت دانلودش دو برابر 64 هست.یه مودم هم که 50 تومنه باید بگیری.
برای نصب کارشناس 10 میگیره که به نظر من اگه بیاد بهتره چون اصول کارو یاد میگیری و خودت همیشه میتونی تنظیمات رو برای خودت انجام بدی.

Sajad2006
18-07-2009, 10:15
منم با سپنتا موافقم و هر چی که دوستمون گفتن درسته!
اون 10 تومن هم نمیخواد بدی خیلی آسونه آموزشش با عکس هم هست خواستی بدم بهت!

aliram38
18-07-2009, 14:47
سلام
من adsl 128 از شرکت صبانت دارم و میخوام فن آوا 512 بگیرم. 3g , حدود 20 تومن. (2 تا 7 صبح رایگان)
خواستم نظر شما را بدونم.
فن آوا 512 برای مصرف خونگی میده , ولی صبانت نامه میخواد برای 512.

VahidDG2007
18-07-2009, 14:48
اینجا چرا انقدر از صبانت بد میگن
صبا نت رو خیلی راحت میشه ازش بهترین استفاده رو برد!!
من که شب و روز با سرعت عالی دانلود میکنم

میشه بگی چطوری میشه بهترین استفاده رو کرد!!!!!!!!!!!!

من الان خیلی وقته که شبا بیدار نمیشم چون سرعتش گنده گنده!!!!:13:

یه شب بیدار شدم که هرچی فحش بود به صبانت دادم!!!!! با این سرویسه آشغالشون!! اینو ببینی میفهمی که چه

حالی دارم!!!!

vahid0801
18-07-2009, 14:53
ممنون دوستان عزیز.پس شد:

ماهی 30 تومن شارژ.
128 مگ سرعت دانلود.
50 پول مودم.

این جای که ما میشینیم رو ساپورت میکنه دیگه.؟
مقدار دانلود ماهیانش محدوده؟یعنی فقط میشه 700 مگ دان کرد؟

ممنون

aliram38
18-07-2009, 14:55
سلام
من adsl 128 از شرکت صبانت دارم و میخوام فن آوا 512 بگیرم. 3g , حدود 20 تومن. (2 تا 7 صبح رایگان)
خواستم نظر شما را بدونم.
فن آوا 512 برای مصرف خونگی میده , ولی صبانت نامه میخواد برای 512.

مرسی

roham_06
18-07-2009, 15:15
سلام.... من adsl میخوام ...4 رقم اول هم تلفن ما هم هست 6659
به پارس ان لاین و صبا رنگ ردم گفت محل شما پورتا اشغاله...... شاتل میگه ماهی 13000 تومتی اش اشغاله!! ماهی 28 دارم بالا!!!!! حالا از کی یگیرم؟؟؟ مرسی!!!!:31::31::31:

majid_sd2009
18-07-2009, 15:35
احتمالا شما از قبل از تابستون سرویس ازش گرفته بودین که حالا می تونین یه ماه بگیرین. از 1 تیر به بعد هر کسی که برای این شرکت ها تازه وارد به حساب بیاد، می باس 3 ماه به بالا بگیره :13:
من 17 خرداد ثبت نام کردم. یک هفته بعدشم وصل شد.نیان بگن از ماه دیگه سه ماهه شارژ کنین؟کی میده این همه پولو.:41:

majid_sd2009
18-07-2009, 15:52
هزینه نصب یادم نیست ولی خودتم میتونی راه بندازی!آسونه!درسته نصبش کاری نداره ولی شما همه کاراها رو هم بکنی بازم باید اون هزینه نصب رو بدی.
من که خودم همه کارهاشو کرده بودم و فقط یک پسره اومد یوزر و پسورد رو نوشت و چند تا سایت رفت بعدشم رفت تو سایت شاتل و یک فرم بود و اسم و فامیل خودش رو زد و چندتا چیز دیگه رو هم زد و رفت. بعد که نگاه کردم دیدم تا قبل از اینکه پسره بره تو سایت شاتل و اون فرم رو پر کنه داشته رایگان استفاده میکرده!

منم همچین مشکلی رو قبلا داشتم و هر کاری کردم درست نشد.بالاخره مجبور شدم برم ویندوز رو عوض کنم.جالب اینه که تا ویندوز عوض شد مشکلمم رفع شد.شما هم برو ویندوزت رو عوض کن کلا کار 3 ساعت هم نمیشه.احتمالا تنظیمات شبکه توی ویندوزت یا عوض شده یا قاطی کرده.پیدا کردنش هم کار آسونی نیست و شارژ adsl تموم میشه الکی.
امتحانش ضرر نداره برو ویندوز عوض کن.
مگه شما چجوری ویندوز عوض میکنین که 3 ساعت طول میکشه؟
دیگه با نصب سی دی های جانبیش و آنتی ویروس و این چیزا فک نکنم از یک ساعت و نیم بیشتر بشه.

ویندوز هم 3 بار عوض کردم ولی بازم همینه.یه سیستم دیگه خونه دارم رو اونم تست کردم بازم این پیغام لعنتی میاد شاید از مودمته؟ یا اینکه مشکل از شما نیست. سیم کشی تلفن رو هم چک کن. من که یکی جدا برای مودم کشیدم و به صورت یک تکه از پریز دم در تا تو خونه آوردم.

اگه بخوای خودشون وصل کنن 10 تا 15 می گیرن ولی آسونه خودت نصب کن!
اون 10 تومن هم نمیخواد بدی خیلی آسونه آموزشش با عکس هم هست خواستی بدم بهت!دوباره میگم هیج جوره نمیتونین هزینه نصب رو بپیچونین. پس خودتونو خسته نکنین. بالا توضیح دادم. بعدشم اون پول بیشتر برای هزینه رانژه کردن خطه تا نصب مودم. تازه وقتی میری اشتراک میگیری یک کاغذ میدن بهت که توش نوشته باید مودم رو خودت نصب کنی وگرنه بیان ببینن نصب نیست میرن و باید چند روز صبر کنی تا دوباره بهت زنگ بزنن و بیان یوزر وپسورد رو بدن.اون فقط میاد و یک کانکشن میسازه و یوزر وپسورد رو مینویسه و امتحان میکنه همین.
برای نصب هم اول باید فایر وال و آپدیت ویندوز رو غیر فعال کینین.بعدش اگه شما میخواین با usb مودم رو وصل کنین که باید درایو مودم رو نصب کنین. اگه با شبکه میخواین وصل کنین احتیاجی به هیچ کار نیست و باید یک کانکشن بسازین، مثل ساخت کانکشن دایل آپه ولی تو قسمت آخری به جای اینکه کانکتینگ دایل اپ باید گذینه پایینی شو بزنی مثل شکل زیر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو این قسمت هم توضیحات خوبی برای رفع اشکالات مودم و قطعی ها و... داده.

Sajad2006
18-07-2009, 16:17
ممنون دوستان عزیز.پس شد:

ماهی 30 تومن شارژ.
128 مگ سرعت دانلود.
50 پول مودم.

این جای که ما میشینیم رو ساپورت میکنه دیگه.؟
مقدار دانلود ماهیانش محدوده؟یعنی فقط میشه 700 مگ دان کرد؟

ممنون
نه دوست عزیز اشتباه میکنی !
30 تومن شارژ ماهیانه درست!
128 سرعت اتصال.
بین 14 تا 16 سرعت دانلود.
محدودیتی از نظر حجم هم نداره!
گفتم می تونی در بهترین حالت روزی 500 تا 700 مگ با 64 دانلود کنی!(اگه وبگردی نکنی و با دانلود منیجر بزنی به زور به 700 میرسه!)
با 128 در بهترین حالت 1200 مگ در روز میتونی دانلود کنی!(با وبگردی روزی 1 گیگ رو شاخشه!)

DariushGreat
18-07-2009, 17:16
بلاخره امروز رفتم کارشو تموم کردم. از شهرادنت گرفتم. سفارش من 256 با 5 گیگ ترافیک بود؛ اما وقتی رفتم دیدم باس بیشتر بسرفم. پرسیدم چرا؟؟؟؟ گفتن که سرعت سرویس های حجمی همش شده 512!!!! :blink:

کلهم: یک سرویس 512 با 5 گیگ محدودیت >>> هزینه سرویس (18000 تومن) + هزینه آبونمان مخابرات (3200 تومن) + مالیات، عوارض، کوفت، زهر مار، درد، مرض و غیره (550 تومن) = شد 21750 تومن...

برام گرون تموم شد نه........؟ :13:

vahid0801
18-07-2009, 18:52
نه دوست عزیز اشتباه میکنی !
30 تومن شارژ ماهیانه درست!
128 سرعت اتصال.
بین 14 تا 16 سرعت دانلود.
محدودیتی از نظر حجم هم نداره!
گفتم می تونی در بهترین حالت روزی 500 تا 700 مگ با 64 دانلود کنی!(اگه وبگردی نکنی و با دانلود منیجر بزنی به زور به 700 میرسه!)
با 128 در بهترین حالت 1200 مگ در روز میتونی دانلود کنی!(با وبگردی روزی 1 گیگ رو شاخشه!)

عزیز دستت طلا.ایشاالا جبران کنیم.
بریم ببینیم قسمت میشه بگیریم.

بازم ممنون

Sajad2006
18-07-2009, 18:54
عزیز دستت طلا.ایشاالا جبران کنیم.
بریم ببینیم قسمت میشه بگیریم.

بازم ممنون
سپنتا میگیری دیگه؟؟

Sky1
18-07-2009, 19:33
بخوای هر روز روزی 6- 7 ساعت تو نت وبگردی کنی وروزی 10 - 20 تا آهنگ دانلود کنی و یکمم کلیپ و چتم بکنی ماهی چند گیگ لازمه ؟
ا

system1000
18-07-2009, 19:36
بخوای هر روز روزی 6- 7 ساعت تو نت وبگردی کنی وروزی 10 - 20 تا آهنگ دانلود کنی و یکمم کلیپ و چتم بکنی ماهی چند گیگ لازمه ؟
ا
فکر کنم 3 گیگ بستت باشه.ولی 20 آهنگ در روز خیلی زیاد نیست؟

Sky1
18-07-2009, 19:42
پس با این حساب 5گیگی که شاتل واسه سرویس 3ماهش میده کم میاد ؟
مثلا گفتم ولی 10 تا آهنگ رو شاخشه

system1000
18-07-2009, 19:53
مگه شما چجوری ویندوز عوض میکنین که 3 ساعت طول میکشه؟
دیگه با نصب سی دی های جانبیش و آنتی ویروس و این چیزا فک نکنم از یک ساعت و نیم بیشتر بشه

منظور من از نصب ویندوز نصب تمام و کمال هست.مثلا آپدیت آنتی ویروس حداقل 30 تا 45 دقیقه زمان میبره.آپدیت درایور کارت گرافیک رو اگه نداشته باشی اونم حداقل 30 دقیقه زمان میگیره ازت.
یعنی:
فرمت کردن ویندوز 15 دقیقه+نصب ویندوز 30 دقیقه+نصب آنتی ویروس و درایورهای ویندوز 30 دقیقه+تنظیمات مودم و اینترنت (adsl) حدود 15 دقیقه+آپدیت کردن آنتی ویروس با کارت گرافیک 60 دقیقه.(اگه آمادش رو نداشته باشی)
قبل از همه ی اینا اگه فایل های مهمی که توی ویندوز قبلی داشتی و قصد سیو کردنشون رو داری خودش حداقل 15 دقیقه زمان میبره. 15+30+30+15+60+15=165 دقیقه.
تازه این زمان برای کسایی هست که دیگه انقدر ویندوز عوض کردن بدون مشکل و سریع پیش میرن.

system1000
18-07-2009, 20:02
اگه دانلودات زیاد نباشه مصرفت هم آنچنان نیستش.باید خودت مدیریت کنی.این طور ذهنی نمیشه به طور دقیق گفت.
بعدش من شنیدم تازگیا چت مصرف اینترنتش دو برابر بالا رفته نمیدونم دلیلش چی هست.یا اصلا صحت داره یا نه.

farhad_s5
18-07-2009, 20:03
سلام دوستان عزیز

من درخواست eco 512 رو به شاتل دادم و اون ها نمونه ی نامه ای که باید بدم دانشگاه امضا کنن برا adsl برام فرستادن!
حالا مشکل این هست که این نامه رو کدوم قسمت دانشگاه باید ببرم تا امضا کنن؟! بردم معاونت امور دانشجویی امضا نکرد!!!!!! (می گفت توش نوشته پژوهش که به ما ربطی نداره!!!!!!!!!)

کسایی که adsl بیشتر از 128 گرفتن از کدوم بخش دانشکده امضا گرفتن؟!

اگه میشه یه نمونه امضا شده بزارید تا بیشتر متوجه بشم

ممنون

system1000
18-07-2009, 20:08
فکر کنم باید بری آموزش کل.باید مدرک طرح تحقیقاتی داشته باشی تا بهت سرعت بیشتر از 128 بدن.اما مطمئن نیستم.شاید بچه ها دقیق تر بدونن.

SIMON137
18-07-2009, 20:43
سرعت داتک در همین لحظاتی که دارم پست میدم به شدت رفته بالا ، یعنی فوق العاده شده ، دلیلش چی می تونه باشه ؟ دوستان داتکی و غیر داتکی ، سرعت شما چگونه است ؟

majid_sd2009
18-07-2009, 21:54
پس با این حساب 5گیگی که شاتل واسه سرویس 3ماهش میده کم میاد ؟
مثلا گفتم ولی 10 تا آهنگ رو شاخشه
در این که کم میاری شک نکن. من که اصلا در روز دانلود نمیکنم و فقط چند تا سایت میرم اونم حد اقل چهار ساعت میرم در روز کم میارم. یعنی من که سه گیگ در ماه دارم باید یک جوری برنامه ریزی کنم که در روز از صد مگ بیشتر مصرف نکنم. ولی همینجوری همیشه بالای 120 مگ مصرف میکنم! به پشتیبانی گفتم بهم خندید گفت صد مگ که چیزی نیست در روز: دی شما یا سرویس art home بگیر که به درد دانلود زیاد نمیخوره. یا art1که سرعتش 128 و سرعت دانلودشم رو 20 بیشتر.

منظور من از نصب ویندوز نصب تمام و کمال هست.مثلا آپدیت آنتی ویروس حداقل 30 تا 45 دقیقه زمان میبره.آپدیت درایور کارت گرافیک رو اگه نداشته باشی اونم حداقل 30 دقیقه زمان میگیره ازت.
یعنی:
فرمت کردن ویندوز 15 دقیقه+نصب ویندوز 30 دقیقه+نصب آنتی ویروس و درایورهای ویندوز 30 دقیقه+تنظیمات مودم و اینترنت (adsl) حدود 15 دقیقه+آپدیت کردن آنتی ویروس با کارت گرافیک 60 دقیقه.(اگه آمادش رو نداشته باشی)
قبل از همه ی اینا اگه فایل های مهمی که توی ویندوز قبلی داشتی و قصد سیو کردنشون رو داری خودش حداقل 15 دقیقه زمان میبره. 15+30+30+15+60+15=165 دقیقه.
تازه این زمان برای کسایی هست که دیگه انقدر ویندوز عوض کردن بدون مشکل و سریع پیش میرن.
شما مگه از چه انتی ویروسی استفاده میکنید. من از نود 32 استفاده میکنم و یک نرم افزار کوچیک و کم حجم باهاش داشت که وقتی آپدیت میکنی میتونی آپدیت ها تو بکشی بیرون و دوباره از همون استفاده کنی و احتیاج به آپدیت از اینترنت نباشه. آپدیت من هم مال ماه پیشه و تو حدود 8 دقیقه از اینترنت آپدیت شد. مودم هم که دیگه تنظیمی نداره من که فقط فایر وال و آپدیت ویندوز رو غیر فعال میکنم و یک کانکشن میسازم و بعدشم اینترنت که همش تو یکی دو دقیقه انجام میشه. حالا شاید مال من احتیاج به تنظیم نداره.کارت گرافیک رو هم مگه باید آپدیت کرد؟من بلد نیستم.:31:حالا حتما باید آپدیت کنم؟به کسی نگین بلد نیستم بهم میخندن.
خوب خونه پرش همون 3 ساعتی که شما میگی میشه دیگه.

vahid0801
18-07-2009, 22:06
سپنتا میگیری دیگه؟؟

این جور که شما گفتید اره دیگه.:10:

majid_sd2009
18-07-2009, 22:08
من چجوری میتونم از اسپید تست سرعت اینترنتمو تست کنم؟
اینم سرعت اینترنت من
اولیش از این سایت:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دومیش از این سایت:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به صورت معمولی هم که دانلود میکنم و بستگی به این داره که همزمان با دانلود از اینترنت استفاده میکنم یا نه. بین 49 تا 59 متغیره و وقتی اصلا کار نمیکنم با اینترنت و فقط دانلود میشه بیشتر همون 59 میمونه.
بعضی وقتها هم تا 65 میرسه.

panther99
18-07-2009, 22:20
تست سرعت واقعي دانلود زماني هست كه شما داري يه چيزي دانلود ميكني ( با يا بدون دانلود منجر ) و هنگامي كه سرعت به يه حد ثابت ميرسه . زياد به اسپيد تست تكيه نكنيد . به سايتي كه شما داري دانلود ميكني هم بستگي داره كه سرورش تو چه كشوري باشه و يا ترافيك روي اون چيزي كه دانلود ميكني زياد باشه يا كم .

majid_sd2009
18-07-2009, 23:14
از اسپید تست هم تست گرفتم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SIMON137
18-07-2009, 23:40
تست سرعت واقعي دانلود زماني هست كه شما داري يه چيزي دانلود ميكني ( با يا بدون دانلود منجر ) و هنگامي كه سرعت به يه حد ثابت ميرسه . زياد به اسپيد تست تكيه نكنيد . به سايتي كه شما داري دانلود ميكني هم بستگي داره كه سرورش تو چه كشوري باشه و يا ترافيك روي اون چيزي كه دانلود ميكني زياد باشه يا كم .
من تو همون موقع که پست دادم سرعت دانلودم با خود مرورگر فایر فاکس 1.2 میگ در ثانیه بود که کف کردم ، در اصل ماجرا از اینجا شروع شد که یک فایل یک میگی دانلود کردم دیدم سریع تموم شد بعد یک 100 میگی دانلود کردم ، دیدم وضع همونه
سرعتم 512 کیلوبایت هست ، واقعا کف کرده بودم....

roham_06
19-07-2009, 05:13
سلام.... من adsl میخوام ...4 رقم اول هم تلفن ما هم هست 6659
به پارس ان لاین و صبا رنگ ردم گفت محل شما پورتا اشغاله...... شاتل میگه ماهی 13000 تومتی اش اشغاله!! ماهی 28 دارم بالا!!!!! حالا از کی یگیرم؟؟؟ مرسی!!!!:31::31::31:
کسی نبود؟:46:

system1000
19-07-2009, 09:00
[/QUOTE]شما مگه از چه انتی ویروسی استفاده میکنید. من از نود 32 استفاده میکنم و یک نرم افزار کوچیک و کم حجم باهاش داشت که وقتی آپدیت میکنی میتونی آپدیت ها تو بکشی بیرون و دوباره از همون استفاده کنی و احتیاج به آپدیت از اینترنت نباشه. آپدیت من هم مال ماه پیشه و تو حدود 8 دقیقه از اینترنت آپدیت شد. مودم هم که دیگه تنظیمی نداره من که فقط فایر وال و آپدیت ویندوز رو غیر فعال میکنم و یک کانکشن میسازم و بعدشم اینترنت که همش تو یکی دو دقیقه انجام میشه. حالا شاید مال من احتیاج به تنظیم نداره.کارت گرافیک رو هم مگه باید آپدیت کرد؟من بلد نیستم.:31:حالا حتما باید آپدیت کنم؟به کسی نگین بلد نیستم بهم میخندن.
خوب خونه پرش همون 3 ساعتی که شما میگی میشه دیگه.[QUOTE]
منم از نود 32 استفاده میکنم.چون لحظه به لحظه آپدیت میشه برای همین اگه آپدیتای قبلش رو نداشته باشی و بخوای یه دفعه آپدیت بشه خیلی طول میکشه.من 4 روز یوزرم باطل شده بود و نمیتونستم آپدیت کنم بعد 4 روز که یوزر جدید زدم توش نزدیک به 17 مگابایت آپدیت براش اومده بود.
بله کارت گرافیک رو باید همیشه آپدیت کرد.برو به سایت تولید کننده کارت گرافیکت و برند خودت رو آپدیت کن.یه فایل هست که دانلود و نصب میکنی بعد سیستم رو ری استارت میکنی درایورت آپدیت میشه.

system1000
19-07-2009, 09:05
کسی نبود؟:46:

به نظر من سپنتا گزینه خوبیه.شماره ی شما رو تست کردم و دیدم سپنتا ساپورت میکنه.احتمالا توحید میشینید.
برید به این آدرس خودتون میتونید تست کنید:

پهنای باند سپنتا خیلی زیاده اگه به مرکزش نزدیک تر باشید سرعتتون بیشتر هم میشه.

hasibi01
19-07-2009, 11:18
آقا کسی یه سرویس دهنده با ماهی 10000 تومن نمیشناسه؟

چرا عزیز وجود داره ولی در استان کرمان شهرستان رفسنجان موسسه آوای جوان

Hamid1000
19-07-2009, 11:58
کیا لیزر داشتن؟ دقیقا آمار دارید که متوسط سرعت دانلود 128ش چنده؟ اصلا حداقل به چند می رسه؟ حداکثر باشه پیش کشش!
بخاطر این مسائل اخیر سرعت چقدر افت داشته ؟ کلا می پرسم. یه نماز جمعه هم که خورد تنگش... این داستان کماکان ادامه دارد

راستی این لیزر اهل دودره بازی و پیچوندن حجم نیستش که؟

**
من موندم چرا خودشون می گن "لایزر"!!! همون "لیزر" خونده می شه که!

panther99
19-07-2009, 12:28
من الان لايزر ( يا همون ليزر شما ) رو دارم .256 . سرعت دانلودم 32 هست كه يه وقتهايي 34 هم ميشه . رفيقم هم كه لايزر رو بهم معرفي كرده 128 لايزر رو داره كه ميگه سرعت دانلودش تقريبا هميشه ثابت و روي 15 يا 16 هست . يعني افت سرعت نداره هموني هست كه ميدن . تا حالا كه هيچ ربطي به مسائل اخير نداشته . حتي رفيقم هم كه از ارديبهشت داره راضيه .
در مورد دو دره بازي من هم تو تاپيك خود لايزر هم پرسيدم فعلا جواب ندادن . شما هم بپرس شايد فرجي شد .
حالا شما بنويس لايزر بخون ليزر :27:

hamidras
19-07-2009, 16:03
کیا لیزر داشتن؟ دقیقا آمار دارید که متوسط سرعت دانلود 128ش چنده؟ اصلا حداقل به چند می رسه؟ حداکثر باشه پیش کشش!
بخاطر این مسائل اخیر سرعت چقدر افت داشته ؟ کلا می پرسم. یه نماز جمعه هم که خورد تنگش... این داستان کماکان ادامه دارد

راستی این لیزر اهل دودره بازی و پیچوندن حجم نیستش که؟

**
من موندم چرا خودشون می گن "لایزر"!!! همون "لیزر" خونده می شه که!

سرعت من 18 است.

VahidDG2007
19-07-2009, 16:39
کسایی که شاتل دارن میشه یه آماره دیگه ای از سرعت شبانشون بدن صبانت که خیلی داغوونه

majid_sd2009
19-07-2009, 17:59
کسایی که شاتل دارن میشه یه آماره دیگه ای از سرعت شبانشون بدن صبانت که خیلی داغوونه
شبانه شاتل خیلی عالیه کلا من که خیلی خوشم اومده ازش.
سرعت روزانه با شبانه برای من فرق نداره(هر دو در یک حد هستن تقریبا). دیشب هم دو قسمت از فیلم قهرمانان رو دانلود کردم . هشتصد مگ شد فک کنم.سرعتم هم تو امضام هست.البیته شب یکم سرعت پایین تره صبح ها یک فایل میزنم دانلود بشه اونم لینک مستقیم سرعت دانلود روی 59 میمونه. ولی شب ها که از راپیدشر دان میکنم همون 49 و 50 هست.در کل شبانش با روزانش زیاد فرق نداره.:10:منم از مشهد و از خیابون سعدی اشتراک گرفتم. البته سرویس یک ماهه هم دارم که جدیدا به ecoفک کنم یک ماهه نمیدن.این ماه رو هم رایگان برام حساب کردن.

Sky1
19-07-2009, 19:15
آقا یه سوال
من کپی شناسنامه صاحب خط رو ندارم ! یعنی این خونه که خردیم خطش به نام صاحب اولیش بوده و تاحالا چند نفر خریدن نرفتن تلفن رو به نام بزننن. حالا اون صاحب اولی رو پیدا نمیکنیم . هیچجور نمیشه یه کاریش کرد ؟

راستی جدی شاتل دیگه eco یک ماهه نمیده ؟ شانس ماست. 3ماهشم که 5گیگه ارزش نداره !

majid_sd2009
19-07-2009, 19:35
شما چه سرویسی میخوای از شاتل بگیری؟
128 اکو هیچ مدرکی نمیخواد. من که رفتم گرفتم فقط گفت شماره شناسنامه صاحب خط رو بگو یادم نبود نگفتتم. چیزی نگفتن.

Sky1
19-07-2009, 19:41
آها ممنون . منم مشهدم میخوام از شاتل بگیرم 128 eco البته یک ماهه چون 3گیگه . هرماه شارژ کنم یه ماه یه ماه بهتره تا 3ماه 5گیگ. البته اینترنتی میخوام ثبت نام کنم

Sky1
19-07-2009, 19:56
راستی من الان فرم رو پر کنم مراحل بعدیش چه جوریه ؟ کی پول و میگیرن ؟ مدرک دیگه نمیخواد پر کنم ؟ چه جوریاس ؟

majid_sd2009
19-07-2009, 22:32
آها ممنون . منم مشهدم میخوام از شاتل بگیرم 128 eco البته یک ماهه چون 3گیگه . هرماه شارژ کنم یه ماه یه ماه بهتره تا 3ماه 5گیگ. البته اینترنتی میخوام ثبت نام کنم

راستی من الان فرم رو پر کنم مراحل بعدیش چه جوریه ؟ کی پول و میگیرن ؟ مدرک دیگه نمیخواد پر کنم ؟ چه جوریاس ؟
خوب این سرویسی که میخواین بگیرین هیچی نمیخواد. نه قبضی نه چیزی. فقط اسم دارنه تلفن و شماره تلفن و شماره شناسنامش که اونم ندادی، ندادی.: دی
اینترنتی من ثبت نام کردم ولی هرچی صبر کردم خبری نشد. خودم رفتم شرکتش ثبت نام کردم 10 دقیقه هم طول نکشید.یک برگه میدن پر کنی و یک برگه دیگه هم میدن که توش قوانین رو نوشته اونم باید بخونی و امضا کنی. بعد میگن مودم میخوای یا نه که شما بگو مودم دارم. چون مودم خودشون خیلی گرونه. بعد یک هفته فرصت داری مودم رو بخری و بیاری نصبش کنی. تا بهت زنگ بزنن و بگن که میخوایم بیایم برا نصب.
دفتر شرکتشم سعدی 20. پاساژ مهتاب که بلدی؟ همون کوچه کناریش یکم میری داخل سمت راست یک ساختمونه زنگ در رو میزنی و یکی همینجوری فرطی در رو باز میکنه بعد وارد یک جایی میشی که یک متر در یک متره: دی و بعد سوار اسانسور میشی فک کنم طبقه دوم بود. میری بالا و میری تو شرکتش. میری سمت چپ آخرین در سمت راست میری داخل و میگی فرم درخواست میخوام.:10::10:مثل من نری سمت راست دفتر پشتیبانی؟ بهت میخندن. میگن مگه تابلو ها رو نگاه نمیکنی بالای در زدن چشماتو باز کن:دی

Sky1
20-07-2009, 07:31
ممنون . اما پولشو کی باید بدی ؟ چون میخوام الان ثبت نام کنم ولی تا اول ماه یعنی همون 5- 6 روز دیگه پولم جور میشه

Sky1
20-07-2009, 12:35
نحوه ارسال فاکتور رو چی بزنم ؟
آدرس قرارداد چیه ؟

Mahyarrrrr
20-07-2009, 15:36
سلام دوستان
من میخوام اشتراک adsl بگیرم
1- منطقه مخابراتی پیام نور (پونک) کدوم شرکت خوبه؟ (شاتل رو زنگ زدم گفت که پورتاشون پره)
اینو بگم فکر کنم بد نباشه، من زیاد اهل دانلود نیستم، بیشتر برای وبگردی میخوام
شرکتی میخوام که پشتیبانی خوب و سرعت ثابت و قطعی کم داشته باشه
2- مودم Asus AM602 میخوام بگیرم، نظرتون چیه راجع بهش؟ با ویستا هم سازگاره؟ یعنی درایورش ویستا رو هم ساپورت میکنه؟
3- یه سری سوال بی ربط هم دارم، چطوری میشه با کامپیوتر خانگی یا لپ تاپ با مودم وایرلس کانکت شد؟ روندش چطوریه؟ مثلا لپ تاپی که Wifi نداره میتونه کانکت شه؟ اگه نه، راهی براش وجود نداره؟

Mahyarrrrr
20-07-2009, 15:42
یه سوال دیگه هم الان یادم اومد
میشه مثلا به پورت USB مودم وایرد یه USB Hub وصل کرد و مثلا بجای یه PC، دو یا چند تا PC از مودم بهره ببرند؟

DariushGreat
20-07-2009, 19:00
سلام دوستان
من میخوام اشتراک adsl بگیرم
1- منطقه مخابراتی پیام نور (پونک) کدوم شرکت خوبه؟ (شاتل رو زنگ زدم گفت که پورتاشون پره)
اینو بگم فکر کنم بد نباشه، من زیاد اهل دانلود نیستم، بیشتر برای وبگردی میخوام
شرکتی میخوام که پشتیبانی خوب و سرعت ثابت و قطعی کم داشته باشه
2- مودم Asus AM602 میخوام بگیرم، نظرتون چیه راجع بهش؟ با ویستا هم سازگاره؟ یعنی درایورش ویستا رو هم ساپورت میکنه؟
3- یه سری سوال بی ربط هم دارم، چطوری میشه با کامپیوتر خانگی یا لپ تاپ با مودم وایرلس کانکت شد؟ روندش چطوریه؟ مثلا لپ تاپی که Wifi نداره میتونه کانکت شه؟ اگه نه، راهی براش وجود نداره؟

سلام
من از منطقه شهران هستم. تقریبا همسایه ایم :31:
من به شرکت شهرادنت سفارش دادم که فقط برای منطقه 4 مخابراتی کار می کنه ( اون هایی که اول شماره تلفنشون از 4400 تا 4499 هست). وایسا 4 شنبه وصل می شه ببینم چجوریه. اگر خوب بود تو هم از همین بگیر. وگر نه برو یه شرکت دیگه

تنها دو مزیتی که این شرکت داره اینه که فقط برای منطقه 4 مخابراتی هست و این که سرویس های حجمی با سرعت 512 رو به خونه هم میده (شرکت های دیگه تا 128 می دن). همین! :46:

majid_sd2009
20-07-2009, 22:43
ممنون . اما پولشو کی باید بدی ؟ چون میخوام الان ثبت نام کنم ولی تا اول ماه یعنی همون 5- 6 روز دیگه پولم جور میشه
شما میتونی سفارش بدی ولی تا پولی بهوشن ندی هیچ کاری نمیکنن.

نحوه ارسال فاکتور رو چی بزنم ؟
آدرس قرارداد چیه ؟
میخوای اینترنتی سفارش بدی؟
ولی فک نکنم جوابتو بدن.
نحوه ارسال سفارش رو با هر کدوم که راحتتری بزن.ولی من که ثبت نام کردم تو برگش هیچی نزدم. تو خود سایت برات میاد همیشه
آدرس قرار داد هم جایی که میخوای قرارداد رو برات بفرستن رو بزن
ولی برای سرویس 128 که هیچ مدرکی نمیخواد ازت بگیرن فک نکنم جوابتو بدن. یعنی پیک موتوری فقط یک کاغذ بیاره که شما اسم و فامیلتو بنویسی و شماره تلفن و امضا کنی؟ خوب خودت برو که هزینه پیک نیفته برات دیگه.
بیا برو نمایندگیش سه سوته کارتو راه میندازن.:10:

Sky1
21-07-2009, 10:30
آخه راهم دوره . شریعتی کجا سعدی کجا . 5شنبه هم کنکور دارم. مگر بعد کنکور برم. چون میخواستم یکم از مراحلش زودتر بگزره اینترنتی ثبت نام کردم که اینم میگی فایده نداره... ممنون

راستی تو سعدی کجا مودم asus 602 میفروشن که اگه رفتم مودمم بگیرم . در حد 40 هزار پول دارم واس مودم

panther99
21-07-2009, 12:48
دوستان پيشنهاد من اينه كه تا جايي كه ممكنه با شركتها تماس بگيريد و درخواست بديد . با فرم پر كردن اينترنتي ره به جايي نميبريد .
در مورد اون دوستي كه اينترنت ميخواد بگيره بايد بگم به آسياتك داتك و لايزر هم زنگ بزنيد . اين 3 تا هم شركتهاي خوبي هستن و قيمتهاي خوبي دارن . مودم ايسوسي هم كه گفتيد من دارم . عاليه .

majid_sd2009
21-07-2009, 14:15
آخه راهم دوره . شریعتی کجا سعدی کجا . 5شنبه هم کنکور دارم. مگر بعد کنکور برم. چون میخواستم یکم از مراحلش زودتر بگزره اینترنتی ثبت نام کردم که اینم میگی فایده نداره... ممنون

راستی تو سعدی کجا مودم asus 602 میفروشن که اگه رفتم مودمم بگیرم . در حد 40 هزار پول دارم واس مودم
خوب نمایندگی های دیگه ای هم داره. ولی من همین یکیشو بلدم.
حالا شایدم فایده داشته باشه شما ثبت نام اینترنتی بکن شاید زنگ زدن.
مودم فک نکنم سعدی داشته باشه حالا شما بگرد شاید پیدا شد.
بیشتر اونایی که لوازم کامپیوتری میفروشن دارن.

Cleeev
21-07-2009, 18:59
من بیخیال شاتل ECO512 شدم... دردسرش زیاده و سرعتشم کمه... همین الان که صبانت 128 دارم سرعت آپلودم همیشه 512 هه ولی شاتل سرویس ECO512 هش سرعت آپلودش 256 ه... به جای اینکه برم شاتل ECO512/256 سه ماهه 41900 تومن، میرم صبانت 1024 سه ماهه 54315 تومن میخرم... تازه سرویس 1024 صبانت یه گیگم بیشتره...

نظر شما چیه؟؟؟ به نظرتون صبانت 1024 با 6 گیگ حجم سه ماهه بهتره یا شاتل 512 با 5 گیگ حجم سه ماهه...؟؟؟

اینم در نظر داشته باشید که الان صبانت 128/512 دارم... تازه اگه بخوام از این شرکت بیام بیرون یه هفته باید منتظر بمونم که صبانت بساطشو از روی خطم جمع کنه بعد یه ماه منتظر بمونم شاتل وصل کنه و تازه شاتل واسه سرویس 512 هش نامه های خفن میخواد...

برو بابا گور بابای 13000 تومن... همین صبانت میمونم ایندفعه به عنوان 1024 شارژش میکنم با یارو صحبت کردم گفت این افت سرعت توی 1024 دیگه نیست (سؤال نداره... معلومه اون سرعت اول دانلود توی 128 برای تبلیغ 1024 هه...)...

اصلا سرعت اون سرویس شاتلم کمه... یعنی چی سرعت آپلود 256... اصلا سرعت کمتر از 512 باشه اعصابمو خورد میکنه اصلا ارزششو تداره... اصلا افت داره سرعت کمتر از 512... صبانتم مشکلی نداره کیفیتشم خوبه تنها مشکلش همونه که سرعت 128 ش رو از 1024 و 512 گذشته کاهش داده به 150 و قیمتاشو جدا کرده که اینم با رفتن به سرویس 1024 حله...

عشق است و صفا........... :8:

Attachhhhjjjjjment

اینم یه عکس از سرویس 128 صبانت:

البته سرعت دانلودش فقط 30 ثانیه اول انقدره بعد از دانلود حدود 4 مگ سرعتش برمیگرده به 150Kbps که این اعصاب خورد کنه که با رفتن به سرویس 1024 دیگه این مشکلو نخواهم داشت... ولی سرعت آپلود سرویس 128 عالیه و از 512 و 400 یه ذره کمتر نمیشه (SpeedTest اشتباه میگه و به خاطر کم بودن حجم فایلش، در محاسبه سرعت واقعی آپلود دچار اشتباه میشه)... :8:

taghi_ramzi
21-07-2009, 19:10
در حال حاضر وضعیت مودم سرویس دهنده های تهران چطوره؟ امانی میدن یا فروش؟

DariushGreat
21-07-2009, 20:31
در حال حاضر وضعیت مودم سرویس دهنده های تهران چطوره؟ امانی میدن یا فروش؟

فقط فروشی هست. که اون هم ارزش خریدن نداره... چون بیشتر از قیمت واقعی می فروشنش... :13:

DariushGreat
21-07-2009, 20:34
من بیخیال شاتل ECO512 شدم... دردسرش زیاده و سرعتشم کمه... همین الان که صبانت 128 دارم سرعت آپلودم همیشه 512 هه ولی شاتل سرویس ECO512 هش سرعت آپلودش 256 ه... به جای اینکه برم شاتل ECO512/256 سه ماهه 41900 تومن، میرم صبانت 1024 سه ماهه 54315 تومن میخرم... تازه سرویس 1024 صبانت یه گیگم بیشتره...

نظر شما چیه؟؟؟ به نظرتون صبانت 1024 با 6 گیگ حجم سه ماهه بهتره یا شاتل 512 با 5 گیگ حجم سه ماهه...؟؟؟

اینم در نظر داشته باشید که الان صبانت 128/512 دارم... تازه اگه بخوام از این شرکت بیام بیرون یه هفته باید منتظر بمونم که صبانت بساطشو از روی خطم جمع کنه بعد یه ماه منتظر بمونم شاتل وصل کنه و تازه شاتل واسه سرویس 512 هش نامه های خفن میخواد...

برو بابا گور بابای 13000 تومن... همین صبانت میمونم ایندفعه به عنوان 1024 شارژش میکنم با یارو صحبت کردم گفت این افت سرعت توی 1024 دیگه نیست (سؤال نداره... معلومه اون سرعت اول دانلود توی 128 برای تبلیغ 1024 هه...)...

اصلا سرعت اون سرویس شاتلم کمه... یعنی چی سرعت آپلود 256... اصلا سرعت کمتر از 512 باشه اعصابمو خورد میکنه اصلا ارزششو تداره... اصلا افت داره سرعت کمتر از 512... صبانتم مشکلی نداره کیفیتشم خوبه تنها مشکلش همونه که سرعت 128 ش رو از 1024 و 512 گذشته کاهش داده به 150 و قیمتاشو جدا کرده که اینم با رفتن به سرویس 1024 حله...

عشق است و صفا........... :8:

Attachhhhjjjjjment

البته سرعت دانلودش فقط 2 دقیقه اول انقدره بعد از دانلود حدود 4 مگ سرعتش برمیگرده به 150Kbps که این اعصاب خورد کنه که با رفتن به سرویس 1024 دیگه این مشکلو نخواهم داشت... ولی سرعت آپلود سرویس 128 عالیه و از 512 و 400 یه ذره کمتر نمیشه (SpeedTest اشتباه میگه و به خاطر کم بودن حجم فایلش، در محاسبه سرعت واقعی آپلود دچار اشتباه میشه)... :8:

ببین فقط دقت کن. این روزها همه از صبانت می نالن...! مراقب باش گول چرب زبونی هاشون رو نخوری. چون داری سه ماهه هم می گیری. بلاخره 50 تومن هم پولی هست برا خودش! :13:

DJ POLESTAR
21-07-2009, 21:44
راسته که میگن صبانت شبها دانلودش نامحدوده؟

mehdi_vsgh
21-07-2009, 21:59
راسته که میگن صبانت شبها دانلودش نامحدوده؟
آری صحیح است:d

DJ POLESTAR
21-07-2009, 22:07
مثلا از ساعت چند تا چند و اینکه تو کل کشور همینطوره؟؟؟

hadi_gamer
21-07-2009, 22:19
آقا این شهراد نت قیمتاش خیلی خوبه.
128 نامحدودش 20 تومنه یعنی همینقدر که من الان برای 64 شاتل دارم میدم.یا 512 با 5 گیگ محدودیت 18000 تومنه.
اگه کیفیتش خوب باشه واقعا می ارزه.کسی امتحان کرده؟قطعی نداره؟پینگش چنده؟

Cleeev
21-07-2009, 22:59

عشق است و صفا........... :8:

Attachhhhjjjjjment

البته سرعت دانلودش فقط 30 ثانیه اول انقدره بعد از دانلود حدود 4 مگ سرعتش برمیگرده به 150Kbps که این اعصاب خورد کنه که با رفتن به سرویس 1024 دیگه این مشکلو نخواهم داشت... ولی سرعت آپلود سرویس 128 عالیه و از 512 و 400 یه ذره کمتر نمیشه (SpeedTest اشتباه میگه و به خاطر کم بودن حجم فایلش، در محاسبه سرعت واقعی آپلود دچار اشتباه میشه)... :8:

ببین فقط دقت کن. این روزها همه از صبانت می نالن...! مراقب باش گول چرب زبونی هاشون رو نخوری. چون داری سه ماهه هم می گیری. بلاخره 50 تومن هم پولی هست برا خودش! :13:

اونی که ناله میکرد خود من بودم... هنوزم ناراضیم... من الان حدود یه ساله کاربر صبانتم و خداوکیلی سرویسش خوبه ولی مشکل اینه که ما برای چی اومدیم صبانت...؟؟؟ چون صبانت تا 4 ماه پیش که لیست تعرفه هاش رو تغییر داد سرویساش اسمی بود... هنوزم هست... ولی تا 4 ماه پیش سرعت دانلود و آپلود همه سرویس هاش (چه روزانه و چه شبانه و چه 128 و چه 512) همه 512 بودن... چند هفته آخرشم سرعت دانلود همه سرویسا شد 1024 و سرعت آپلودم همون 512 موند... ولی از 4 ماه پیش که لیست تعرفه ها رو تغییر داد و سرویساش رو جدا کرد، سرعت سرویس 128 هنوزم 1024 هه ولی فقط 2 دقیقه اول دانلود و بعدش به 150 کاهش پیدا میکنه... البته اکانت شبانه (ساعت 3:00 تا 7:45 بامداد) سرعتش در تمام مدت 1024 ه (یادش بخیر ایام عید صبانت چه حالی بهمون داد... سرویس شبانه دیسکانکت نمیشد و هر 24 ساعت دیسکانکت میشد... چقدر دانلود کردیم...)... البته سرعت آپلود یه ذره از 512 و کم کمش 450 کیلوبیت بر ثانیه پایین تر نمیاد... کیفیتشم خوبه و کلا در یه سال گذشته تعداد قطعی هاش 5-6 بار بیشتر نبوده...

ولی الان به این نتیجه رسیدم که به جای اینکه اینهمه بیگاری بکشم تا برم توی شاتل، خوب چه کاریه، میام همین سرویس 1024 صبانت رو میگیرم خیلی راحت میدنش و اصلا دردسر خاصی نداره... دیگه هم به خاطر اون قضییه ای که توی سرویس 128 برقراره اعصابم خورد نخواهد شد...

بازم اگه کسی نظری داره گوش میدم...

:8:

Sajad2006
22-07-2009, 07:52
فک کنم 2 تا 7 , بله!

DJ POLESTAR
22-07-2009, 08:36
کسی سوال ما رو جواب نمیده؟
میگن صبانت از ساعت 3 تا 7 صبح سرویسش (دانلود) رایگانه اما باید یه اکانت دیگه بهش بدی, اینو چجوری بکنم؟

Cleeev
22-07-2009, 09:47
کسی سوال ما رو جواب نمیده؟
میگن صبانت از ساعت 3 تا 7 صبح سرویسش (دانلود) رایگانه اما باید یه اکانت دیگه بهش بدی, اینو چجوری بکنم؟

اولا اگه کانکشنتون توی مودمتونه و مودمتون اتوماتیک کانکت میشه به تنظیمات مودمتون برید (معمولا 192.168.2.1 یا 192.168.1.1 هستش) و بعد از وارد کردن یوزرنیم و پسورد و ورود بهش دنبال ATM/PVC بگرد و توی ATM فعال، برو و جلوی Connection Type از منو یا هر چیزی که هست Bridge 1394 رو بزن و ذخیره کن بیا بیرون...

بعدش توی ویندوزت عین ساخت کانکشن دایال آپ برو یه کانکشن بساز فقط توی مرحله ای که مینویسه Internet Connection و میپرسه How do you want to connect to the internet دومی که توش PPPOE داره رو تیک بزن و Next و اینا...

برای یوزرنیم پسورد اکانت روزانه ت که یوزر و پسوردی که صبانت داده رو بنویس...

برای اکانت شبانه هم یه کانکشن دیگه بساز و یوزر و پسوردش رو بنویس:

یوزرنیم: guest
پسورد: ngsnet

و کانکت رو بزن و تمومه... البته اکانت شبانه فقط در بین ساعات 3:00 تا 6:45 بامداد کانکت میشه و هر 1 ساعتم دیسکانکت میشه که با یه ذره جستجو توی همین بخش انجمن میتونی روش اینکه بعد از 6:45 کانکت بمونی تا 7:45 رو ببینی چجوریه... مثلا میتونی تنظیم کنی کامپیوترت 6:40 دیسکانکت بشه و دوباره کانکت بشه تا 7:40 کانکت خواهی موند چون اصل اکانت شبانه 3 تا 6:45 ه ولی با این روش میشه تا 7:45 هم کانکت موند...

روی کانکشنتم راست کلیک کن و Properties رو بزن در تب Options جلوی Redial attempts هم تا جایی که جا داره بنویس 999999999 و در فیلد بعدی هم که Time between redial attempts هستش از منوی کشویی 1second رو انتخاب کن و OK رو بزن... دیگه همه چی حله و فقط باید کامپیوترتو تنظیم کنی که شبا ساعت 3 کانکت بشه و دانلود رو شروع کنه...

سرعت اکانت شبانه صبانت هم برای دانلود 1024Kbps یعنی حدود 90KBps - 120KBps و سرعت آپلودش 512Kbps یعنی حدود 45KBps - 60KBps هستش...

ali_ranger22
22-07-2009, 14:01
من دیگه اعصابم داره خرد میشه !
به اون شرکتی که تو سایتش زده بود از 6650 پشتیانی می کنه زنگ زدم گفت نه پشتیبانی نمی کنیم !!!!
به ندا هم زنگ زدم گفتن پورت خالی نداریم
مسخره بازی شده به دفعه بگید اینترنتو تعطیل کنن خلاص دیگه !
کسی شرکتی نمی شناسه 6650 بده در جا ؟ هر شرکتی می خواد باشه !

Mahyarrrrr
22-07-2009, 15:56
من دیگه اعصابم داره خرد میشه !
به اون شرکتی که تو سایتش زده بود از 6650 پشتیانی می کنه زنگ زدم گفت نه پشتیبانی نمی کنیم !!!!
به ندا هم زنگ زدم گفتن پورت خالی نداریم
مسخره بازی شده به دفعه بگید اینترنتو تعطیل کنن خلاص دیگه !
کسی شرکتی نمی شناسه 6650 بده در جا ؟ هر شرکتی می خواد باشه !
یه زنگ بزن به گیتی نت ببین میکنن: 77198283

Mahyarrrrr
22-07-2009, 16:10

در واقع این روزا چرا نارضایتی ملت از صبانت زیاد شده؟؟
دوستانی که صبانت دارن از جمله جناب cleev -که البته تا حد زیادی نظر خودش رو قبلا گفت- میشه بیشتر راجع به فلسفه این نارضایتی توضیح بدن. 2 تا سوال موردی هم دارم، یکی اینکه پشتیبانی خوبی داره یا نه؟ و دو اینکه علت این قطعی های یک ساعت به یک ساعت شبانه از نظر شما چیه؟ اون دلیلی که توی سایتشون نوشته به نظر خیلی منطقی و قابل قبول نیست.
من خودم حدود 8 ماه تو لیست انتظار شاتل هستم، اما الان دیگه نیاز مبرم به اینترنت دارم و دیگه زمان برای انتظار ندارم، بر پایه تحقیقاتی که کردم به لحاظ مقرون به صرفه بودن بین گیتی نت و صبانت و یه شرکت دیگه که فقط ازش شماره دارم موندم و سایرین به نوعی با خواسته و توان مالی من انطباق نداشته اند. از دوستان مطلع میخوام اگه شناختی راجع به گیتی نت و صبانت دارن در اختیار من و چه بسا دوستانی نظیر من در برهه کنونی قرار بدن.
یه نکته جالب و عجیبه دیگه، توی منطقه مخابراتی ما یعنی پیام نور (پونک)، بجز صبا سایر شرکتها میگن که یا شبانه رایگان دارن ندارن یا اینکه شبانه نیم بها دارند، یعنی هرچی دانلود کنی، نصف حساب میشه. در این مورد کسی چیزی میدونه که چرا اینجا اینطوریه؟

Mahyarrrrr
22-07-2009, 17:19
سلام
من از منطقه شهران هستم. تقریبا همسایه ایم :31:
من به شرکت شهرادنت سفارش دادم که فقط برای منطقه 4 مخابراتی کار می کنه ( اون هایی که اول شماره تلفنشون از 4400 تا 4499 هست). وایسا 4 شنبه وصل می شه ببینم چجوریه. اگر خوب بود تو هم از همین بگیر. وگر نه برو یه شرکت دیگه

تنها دو مزیتی که این شرکت داره اینه که فقط برای منطقه 4 مخابراتی هست و این که سرویس های حجمی با سرعت 512 رو به خونه هم میده (شرکت های دیگه تا 128 می دن). همین! :46:
شماره تماسش چنده؟ قیمت و حجم و سرعتش چطوریه؟
یه کم توضیح میدی لطفا

Mahyarrrrr
22-07-2009, 17:22
دوستان -از جمله جناب Cleev- میشه لطف کنید در مورد صبانت و گیتی نت اگه اطلاعاتی دارید به اشتراک بگذارید
در مورد میزان قطعی و سرعت و مخصوصا پشتیبانی اونها
پیشاپیش مرسی

ali_ranger22
22-07-2009, 17:31
یه زنگ بزن به گیتی نت ببین میکنن: 77198283

نه اینم تو سایتش زده که پشتیانی نمی کنه !!!! دیوانه شدم سر این adsl :19:

Cleeev
22-07-2009, 18:13
دوستان -از جمله جناب Cleev- میشه لطف کنید در مورد صبانت و گیتی نت اگه اطلاعاتی دارید به اشتراک بگذارید
در مورد میزان قطعی و سرعت و مخصوصا پشتیبانی اونها
پیشاپیش مرسی

من در مورد گیتی نت اطلاعی ندارم ولی در مورد صبانت تا بخوای اطلاعات دارم... سرویس 128 صبانت در 30 ثانیه اول شروع دانلود، سرعتش 1Mbps یعنی حدود 120KBps هستش که بعد از اون 30 ثانیه (حدود 3 مگ دانلود) سرعتتون به 130Kbps - 150Kbps یعنی حدود 15KBps - 18KBps کاهش پیدا میکنه... ولی در سرویس های با سرعت های دیگه (اعم از 512 و 1024) دیگه چنین مشکلی وجود نداره و همچنین برای اون سرعت ها به نامه (به دلیل اون قانون مسخره دولتی) هم نیازمندید... سرعت آپلود سرویس 128 هم به طور مداوم حدود 400Kbps - 512Kbps یعنی حدود 45KBps - 60KBps هستش...

صبانت شب ها بدون محدودیته... از ساعت 3:00 تا 7:45 بامداد با استفاده از اکانت شبانه که بین همه سرویس ها مشترکه میتونید با سرعت مداوم حدود 1Mbps دانلود کنید... و سرعت آپلودشم عین همون اکانت روزانه س... ولی در اکانت شبانه به دلیل ترافیک بسیار زیاد شبکه، Ping بسیار بالا میره و به حدود 2000ms میرسه که با چنین پینگی با اینکه سرعت دانلودتون زیاده ولی سرعت اومدن سایتا به یک دهم حالت عادی میرسه... (فقط در ساعات 3:00 تا حدود 6:30 بامداد چنین اتفاقی میفته)... البته شرکتای دیگه از جمله شاتل و دوستان (یوگی و دوستان) هم شبانه نامحدودن ولی صبانت سرعتش از همه بیشتره...

پس بهتره مثل ما کامپیوتر رو کوک کنی تا خودش شروع کنه به دانلود و روزها وبگردی کنی...

پینگ سرویسای صبانت حدود 230 تا 300 ه و خوبه و پشتیبانیشم میشه بهش نمره 8 از 10 داد که همیشه (روزهای تعطیل و نصفه شب) یارو اونجا جواب میده... البته اکثر شرکتا همینطوری هستن... البته یه مواقعی پیش میاد (مثل یک ماه گذشته) که اختلالات دولتی به دلایل سیاسی توی شبکه اینترنت کشور به وجود اومد که در اون مواقع هیچ شرکتی چه صبانت و چه شاتل هر چی زنگ بزنی یه مگس پیدا نمیشه جوابتو بده...

در کل شکت خوبیه... ولی شاتل هم خوبه و من بهت توصیه میکنم شاتل بگیری بهتره... کیفیت شاتل از صبانت بیشتره البته نه اینکه صبانت کیفیتش داغونه بلکه کیفیت شاتل بهتره...

بازم با بچه ها مشورت کن یه شرکت خوب رو انتخاب کن...

mehdi_vsgh
22-07-2009, 19:35
والا من که صبانت ندارم ولی فکر میکنم
از ساعت 3 تا 7 باشه
بهتره بری توی سایتش(اون بالای صفحه تو قسمت نظر سنجی هست ادرسش) اونجا بری اطلاعات کاملتری پیدا میکنی

بله تو کل کشور رایگانه

ali_ranger22
22-07-2009, 19:41
دوستان بین این 3 تا کدوم بهتره ؟

من خودم نظرم روی سرویس L2-3 اولی هستش
کسی میشناسه این شرکتو ؟
امیدوارم حداقل یکی از این سه تا واقعا به خط ما پورت بدن !

isbn
22-07-2009, 19:56
این سرویسای هیا هو چرا انقدر ارزونه 512 نامحدود 50000 تومان
بعد یه چیزه با حال تر اینکه 512 محدود 15گیگ 54000 تومان

هر جور فکر میکنم جور در نمیاد عجیب ان غریبا!!!!!!!!!!!!!!!
تازه یه چیز جالب تر هم الان دیدم که سرویس آخرو اگه نگاه کنید زده 512 MB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

به نظر من که عجیبه برو یخورده تحقیق کن در بارش فکر کنم باید شرکت ریسیلر باشه!

ali_ranger22
22-07-2009, 20:37
خب من شاید اینو بگیرم سرویس A6
نظرتون چیه ؟
باید فردا زنگ بزنم ببینم چطوریه خدا کنه جور شه

DaRiOuShJh
22-07-2009, 22:54
بچه ها من همین الان مودم اینا رو وصل کردم
از داتک 256 گرفتم ولی تا به حال که چیزی جز اذیت و خرج نزاشته

مجبور شدم 39 تومن هم مودم خودشون رو بگیرم

الان هم 5 دقیقه میگیره بقیش رو دیگه نمیگیره

نمیدونم چه مرگشه

نظرتون چیه؟

Sajad2006
22-07-2009, 23:02

نمیدونم چه مرگشه

نظرتون چیه؟
دوست عزیز وقتی بری تو تاپیک داتک میری خودشون به داتک میگن دزد تک !
بعدم وقتی میگی از داتک راضی نیستن تعصبی برخورد می کنن و ناراحت میشن!
ولی یکی از دوستام میگه سرویس شیر (Share) همینه دیگه!

DariushGreat
22-07-2009, 23:26
فکر کنم شماها بخاطر این که با بیشتر سرویس ها کار کردین آب دیده شدین...! :31:
دیگه دستتون اومده چی خوبه و چی بده! دست ما کوچولوها رو هم بگیرین. خیلی نیازمند راهنمایی تون هستیم.:10::27:

یکی از دوستام می خواد از " صبا ای دی اس ال" سرویس بگیره. این شرکت زیرمجموعه آسیاتک هست و برای خونه سرعت به ظاهر 128 ولی در اصل 512 می ده. به گونه عجیبی هم اسرار داره مودم خودشون (پلنت) رو بگیره!!! :13: کسی از کیفیت و کارایی این شرکت می دونه؟!

aryakhan
23-07-2009, 00:06
چهار رقم اول 2281

شرکتهایی که طبق گفته مخابرات جماران مجاز به ارائه خدمات هستن
1-شاتل
2-داتک
3-پارس آنلاین

که هیچکدوم پورت خالی ندارن

کمک کنید دوتا مودم adsl رو دستم مونده

یا حق

خبری نشد؟؟

panther99
23-07-2009, 00:40
آقا به شاتل يه سر بزن خوبه . تماس بگير بپرس ازشون . لايزر هم خوبه . آسياتك رو هم كه تا حالا همه ( يعني بالاي 90%) تعريف كردن .
يه چيز ديگه تو ليست بالا كه براي نظر سنجي هست سعي كنيد اونهايي كه كمتر راي دادن رو بريد سراغشون چون تا يه حدودي مشتري كمتري دارن و در اين مملكت وقتي مشتريت بيشتر بشه اتوماتيك بخور بخورت هم بيشتر ميشه ديگه . :21: ( متاسفانه اينجا تو همه چيز اين اتفاق ميفته درست برعكس خارج از ايران !!!!!! ( ايراني دوستت دارم !! )
البته باز دوستان نگن حرف سياسي زدي ؟؟!! مزاح كردم كمي هم بخنديم ( آخه خيلي وقته خنده تو صورت كسي نميبينيم !!! )

mostafaeshghi
23-07-2009, 01:10

نمیدونم چه مرگشه

نظرتون چیه؟

دوست عزیز دقیقا درست میفرمایید مشکل فنی داشت امروز کلا انقدر هم زنگ خور داشت که کلا پشتیبانی به حالت اشغال (یعنی یه چیز محال) در اومد.

تاپیک مخصوص داتک هم داریم. بقیه بحث اونجا دنبال بشه بهتره

Cleeev
23-07-2009, 02:17
هیچکدومتون در این مورد نظری ندارید...؟؟؟

BMW.M3_E46
23-07-2009, 12:39
سلام

سرعت دانلود اینترنت صبانت الان چقدر شده؟

hamidras
23-07-2009, 13:50
بچه ها speedtest قاطی داره؟128 لایزر

4870x2
23-07-2009, 13:57
دوستان كسي اطلاعي درباره افشيد داره؟

VahidDG2007
23-07-2009, 14:01
سلام

سرعت دانلود اینترنت صبانت الان چقدر شده؟

بستگی به لینک هایی که میگیری داره اگه ترافیک رو اون لینکا زیاد باشه مثل سرورهای RapFa , sOngBsOng ,

RapidShare , 2Shared , ... با وجود اينكه لينك هاي 2 تاي اول مستقيم است اما سرعت كمتر از 12 است:13:

dampayi
23-07-2009, 18:34
دوستان من هنوز هم نفیهمیدم از کدوم شرکت adsl بگیرم
یه راهنمایی می کنید!!
تهرانیم!!
راستی قیمت هم تقریبا برام مهه!(ولی نه زیاد)

بعد راستی با یه مودم می شه به دوتا کامپیوتر اینترنت داد یا باید دو تا مودم بخرم؟

ممنون

Sajad2006
23-07-2009, 22:21
دوستان من هنوز هم نفیهمیدم از کدوم شرکت adsl بگیرم
یه راهنمایی می کنید!!
تهرانیم!!
راستی قیمت هم تقریبا برام مهه!(ولی نه زیاد)

بعد راستی با یه مودم می شه به دوتا کامپیوتر اینترنت داد یا باید دو تا مودم بخرم؟

ممنون
شما محدود میخوای یا نا محدود شارژ ماهانه از تقریبا 10 تومن هست تا چند صد هزار تومن؟
چه سر عتی میخوای؟
آره با اکثر مودما میشه!مثلا Asus Am 602 - 41T .
فقط پهنای باند نصف میشه!

dampayi
23-07-2009, 22:49
شما محدود میخوای یا نا محدود شارژ ماهانه از تقریبا 10 تومن هست تا چند صد هزار تومن؟
چه سر عتی میخوای؟
آره با اکثر مودما میشه!مثلا Asus Am 602 - 41T .
فقط پهنای باند نصف میشه!

محدود خوب !! یعنی واقعا نمی دونم مصرفم چقدره ولی معقول باشه دیگه!! یهو وسط ماه تموم نشه!!!
سرعتش هم معقول!!!:دی
من هیچ حسی ندارم!! آخه همش با دایل آپ بودم فکر می کنم با 128 هم کلی ذوق کنم!!!:دی

این که پهنای باند نصف می شه فقط ماله زمانیه که هم زمان استفاده کنیم دیگه!!؟

آخر نگفتید چه شرکتی بهتره؟

Mahyarrrrr
23-07-2009, 22:55
در کل شکت خوبیه... ولی شاتل هم خوبه و من بهت توصیه میکنم شاتل بگیری بهتره... کیفیت شاتل از صبانت بیشتره البته نه اینکه صبانت کیفیتش داغونه بلکه کیفیت شاتل بهتره...

من 8 ماهه که توی لیست انتظار شاتلم و دیگه چون زمانی برای منتظر بودن ندارم، مجبورم از بین سایر گزینه های موجود یکی رو انتخاب کنم.
منظور از کیفیت بهتر چیه؟ ثبات سرعت؟ یا ... ؟
در واقع این روزا چرا نارضایتی ملت از صبانت زیاد شده؟؟ دوستان مطلع میشه بیشتر راجع به فلسفه این نارضایتی توضیح بدن.
بعلاوه علت این قطعی های یک ساعت به یک ساعت شبانه از نظر شما چیه؟ اون دلیلی که توی سایتشون نوشته به نظر خیلی منطقی و قابل قبول نیست.
یه نکته جالب و عجیب، توی منطقه مخابراتی ما یعنی پیام نور (پونک)، بجز صبا سایر شرکتها میگن که یا شبانه رایگان ندارن، یا اینکه شبانه نیم بها دارن، یعنی هرچی دانلود کنی، نصف حساب میشه. در این مورد کسی چیزی میدونه که چرا اینجا اینطوریه؟

Mahyarrrrr
23-07-2009, 23:14
محدود خوب !! یعنی واقعا نمی دونم مصرفم چقدره ولی معقول باشه دیگه!! یهو وسط ماه تموم نشه!!!
سرعتش هم معقول!!!:دی
من هیچ حسی ندارم!! آخه همش با دایل آپ بودم فکر می کنم با 128 هم کلی ذوق کنم!!!:دی

این که پهنای باند نصف می شه فقط ماله زمانیه که هم زمان استفاده کنیم دیگه!!؟

آخر نگفتید چه شرکتی بهتره؟
اساتید جسارت بنده رو ببخشن
به نظر شخصی من در مجموع شاتل از همه بهتره
اما انتخاب بهترین گزینه به نوع استفاده شما از اینترنت مرتبطه، شما می خوای وبگردی کنی یا دانلود بالا یا بازی یا ...
بد نیست که بگی کدوم منطقه هستی، در اینصورت تجربه دوستان در اون منطقه میتونه به تصمیم گیریت کمک شایانی کنه.

Mahyarrrrr
23-07-2009, 23:16
دوستان اگه کسی اطلاعی راجع به گیتی نت از نظر پشتیبانی و سرعت داره لطفا من رو هم در جریان بگذاره.

alex_pk
24-07-2009, 01:57
سلام دوستان
من الان متوجه شدم شاتل بالاخره منطقه مارو پوشش میده
یعنی شاتل و فکر کنم صبا نت بود که فقط پوشش میدن.
حالا در مورد شاتل چنتا سوال داشتم
آیا این شرکت رو تایید میکنید؟
چجوری میتونم از سرعت بالاتر از 128 استفاده کنم؟(البته بجز راه داشنگاهی)
این قیمت ها چجوری محاسبه شد ....10 تا قیمت نوشته مثلا یه نمونه نوشته

نام سرویس: ARTLITE
سرعت ارسال: 128Kbps
سرعت دریافت: 128Kbps
محدودیت حجم: 2.5GB
قیمت حجم اضافه: هر گیگابایت 30,000 ریال
نوع IP: معتبر (Valid)
هزینه راه اندازی: 150,000 ریال
هزینه آبونمان: 98,000 ریال
هزینه مودم:
هزینه آبونمان مخابرات: 30,000 ریال
هزینه مالیات ماهیانه: %6
کاربری: خانگی
توضیحات: هزینه راه اندازی بر روی بیش از یک دستگاه و هزینه IP Static جداگانه محاسبه می گردد.
سرویس های ART6, ART7, ART8 هزینه تک IP رایگان می باشد.

حالا این یعنی ماهی چقدر و کلا هزینه اولیه چقدره
کلا یه راهنمایی کنید ببینم چجوری میتونم بهترین سرویس رو با قیمت مناسب بگیرم من تا ماهی 30_40 تومن هم میتونم بدم.
این تاپیک رو هم مطالعه کردم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد اینم شبانه رایگان داره؟
مرسی.

Cleeev
24-07-2009, 05:19
1- در واقع این روزا چرا نارضایتی ملت از صبانت زیاد شده؟؟ دوستان مطلع میشه بیشتر راجع به فلسفه این نارضایتی توضیح بدن.

2- بعلاوه علت این قطعی های یک ساعت به یک ساعت شبانه از نظر شما چیه؟ اون دلیلی که توی سایتشون نوشته به نظر خیلی منطقی و قابل قبول نیست.

1- یکی از مهم ترین افراد ناراضی خود من بودم و اگه به ده ها صفحه گذشته مراجعه کنی میبینی که چقدر بد و بیراه گفتم به صبانت... مشکل از اونجاس که افرادی مثل من که جزو کاربرانی هستن که قبل از 4-5 ماه پیش به صبانت پیوستن، اون موقع برای این اومدیم که صبانت همه سرویساش 512 بود... دانلود 512 و آپلود 128... برای تبریز و مشهدم دانلود 1024 و آپلود 512 بود... عشق و حال اساسی بود... اکانت شبانه هم با همین سرعتا بود...

اواخر بهمن 1387 سرعت دانلود همه شد 1024 و سرعت آپلودم 512... دیگه کیف و عشق و حال و عیش و نوشی شده بود که حد نداشت... این وضعیت یه ماه ادامه داشت تا اینکه اواخر اسفند 1387، صبانت تعرفه هاش رو تغییر داد و یکمی قیمت هاش رو پایین آورد ولی چیدمانشون رو عوض کرد و تبدیل شد به 128 و 512 و 1024... از وقتی این اتفاق افتاد (تقریبا همون موقعا) یکی یکی مردم میومدن میگفتن سرعت ما توی اکانت روزانه، اول شروع دانلود حدود 3-4 مگ اول سرعت 1024 هه و بعدش میشه 128... یکمی که گذشت مام که باورمون نمیشد که این موج به تهرانم رسید و برای ما تهرانی هام که تازه یه ماه بود خوش میگذروندیم این بلا آغاز شد...

از اون موقع تا حالا همینطوره و توی سرویس 128، 3-4 مگ اول دانلود (یعنی حدود 30 ثانیه اول دانلود) سرعت 1024 هه و بعدش میشه 128... مگر اینکه دانلود رو نگه داری و دو دقیقه صبر کنی دوباره شروع کنی بازم 30 ثانیه میشه 1024 باز میشه 128...

البته این قضییه فقط توی اکانت روزانه سرویس 128 وجود داره و در اکانت شبانه اینجور نیست و هر مقداری که توی تنظیمات مودمتون (192.168.2.1 یا یه چیزی شبیه این) برای DOWNSTREAM و UPSTREAM نشون بده همونقدر دانلود و آپلود میکنه به صورت نامحدود که برای اکثریت این مقدار برای DOWNSTREAM یا همون دانلود 1024 هستش و برای UPSTREAM یا همون آپلود 512... الان کیف اساسی اکانت شبانه س که از ساعت 3:00 تا 7:45 بامداد میتونید با سرعت 1024 دانلود کنید... البته بدترین چیزی که همینطورم بدتر میشه پینگ بسیار بالای سرویس شبانه صبانت به دلیل ترافیک بسیار زیاد در اون ساعاته به طوریکه پینگ به حدود 2000ms هم میرسه و با اینکه سرعت دانلود زیاده ولی سایتا به سختی باز میشن... بهتره کاربران صبانت در ساعات نامحدود شبانه فقط به فکر دانلود باشن نه وبگردی... البته این مشکل فقط بین ساعات 3:15 تا 6:30 پیش میاد و هر چقدر به آخرش نزدیک بشی پینگ میاد پایین تر که این به دلیل کاهش میزان دانلود در اون آخراس...

اساس تمام نارضایتی ها از سرویس های صبانت همین قضییه در اکانت روزانه سرویس 128 ه... و اگر شما سرویس هایی مثل 512 و 1024 بگیرید دیگه چنین مشکلی نخواهید داشت... البته سرعت آپلود سرویس 128 به صورت ثابت بین 450 تا 512 میچرخه و کم نمیشه...

البته سرعت سرویس 128 در هر منطقه ممکنه متفاوت باشه... بهترین کار اینه که یا از یکی که نزدیکیاتون و از مرکز مخابراتی مشابه صبانت گرفته بپرسید که سرعتش چقدره یا سرویس 1024 بخرید که قیمتشم مناسبه و البته نیاز به نامه هم داره (مثل تمام شرکتا)

کیفیت صبانتم تا جایی که دیدیم خوبه و بسیار بسیار کم پیش میاد که مشکل پیدا کنه...

2- این به خاطر اینه که ترافیک شبکه کاهش پیدا کنه و اتصالات پایدار (از قبیل اتصالات به شبکه های Torrent و یا سرور شدن و هر عملی که به اتصال پایدار نیاز داره) بسته بشن تا ترافیک شبکه خیلی نزنه بالا و نترکه... البته در مورد تورنت مشکلی نیست چون خود کانکشن که در عرض یک ثانیه ریکانکت میشه و کلاینت تورنت (مثل BitTorrent) در کمتر از یک دقیقه دوباره تمام اتصالات رو برمیگردونه... مشکل اصلی سرور شدنه... این کار در کل به خاطر اینه که اتصالات پایدار رو به اصطلاح terminate کنن تا ترافیک شبکه در حد عادی باقی بمونه و بعضی از یوزرها بخش زیادی از ترافیک رو اشغال نکنن...

در کل میتونی شاتل بخری که نگران چنین مشکلاتی نباشی...

هنوزم هیچکدومتون هیچ نظری در مورد اینایی که من پرسیدم ندارید...؟؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید :19:

n0100003
24-07-2009, 09:23
in internet moftie payine khoonamoon ye ketabkhoonast azoonja estefade mikonam chon inja mamoolan ketabkhooneha va Cafeha va... wireless daran vase moshtaria bedoone password

Hamid Reza
24-07-2009, 10:49
alex_pk جان
پستت طولانی بود نقل قول نردم

آره تایید میشه شدید

شاتل بهترین سرویسه

دو نوع سرویس داره آرت و اکو

هر دو نوع سرویس از ساعت 1 تا 7 صبح رایگان هست

البته تا پایان تابستون آرت پنج شنبه ها کلا رایگان هست

واسه آرت هر گیگ ترافیک اضافی 3000 تومن هست و فک نکنم نیاز باشه چون همش حجم بالاس +10 گیگ در ماه

ولی هزینه آرت بالاس

یه سروی داره اکو

اکو حجمش کمتره

همچنین هزینشم از آرت خیلی کمتره

اکو هم 1 تا 7 رایگانه

اما بدی اکو اینه که حجمش خیلی گرونه

یعنی اگه تو ماه کم بیاره برای یک گیگ باید 9200 بدی

اگه فکر میکنی ماهی سه گیگ برای وب گردیت خوبه و همچنین همه دانلودهات رو شب انجام میدی اکو بگیری خیلی به صرفه تره

به شرط اینکه از اون 3 گیگ توی ماه (روزها) بیشتر مصرف نکنی

یه 512 میگیری ماهی 19 تومن

شبها میتونی کلی دانلود کنی

هزینه ی فعال سازی و .. هم زیرش توضیح داده

واسه اکو تهران 25000 تومن هست

واسه آرت رو نمیدونم تو سایتش هست

برای بالاتر از 128 هم همون راه دانشگاهی هست فک کنم

اصلا کارت دانشجویی رو نشون بدی قبول میکنن (آسیاتک که اینطوریه)

یا یه نامه از دانشگاه بگیر

نامه الکی

فامیلتونم بگیره قبوله :D

اینم آدرس قسمت آرت برای شاتل

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم آدرس اکو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشی

dampayi
24-07-2009, 11:21
اساتید جسارت بنده رو ببخشن
به نظر شخصی من در مجموع شاتل از همه بهتره
اما انتخاب بهترین گزینه به نوع استفاده شما از اینترنت مرتبطه، شما می خوای وبگردی کنی یا دانلود بالا یا بازی یا ...
بد نیست که بگی کدوم منطقه هستی، در اینصورت تجربه دوستان در اون منطقه میتونه به تصمیم گیریت کمک شایانی کن

اینجور که دوستان می گند من باید مدت ها تو صف شاتل با شم ولی من adsl رو برا تابستون می خوام!!!!!!
تاحالاش که به خاطر اینکه نمی تونستم دانلود کنم (دایل آپ بود) هعمش وب گردی ود ولی مسلما اگه ای دی اس ال بگیرم جو می گیره و کلی می خوام دانلود کنم ولی بازم فکر نکنم زیاد دانلود کنم!!!

منطقه هم اگه منظورت این باشه من تجریشم!!!

دوستان راهنمایی کنید
ممنون

Mahyarrrrr
24-07-2009, 12:49
اساس تمام نارضایتی ها از سرویس های صبانت همین قضییه در اکانت روزانه سرویس 128 ه... و اگر شما سرویس هایی مثل 512 و 1024 بگیرید دیگه چنین مشکلی نخواهید داشت... البته سرعت آپلود سرویس 128 به صورت ثابت بین 450 تا 512 میچرخه و کم نمیشه...

البته سرعت سرویس 128 در هر منطقه ممکنه متفاوت باشه... بهترین کار اینه که یا از یکی که نزدیکیاتون و از مرکز مخابراتی مشابه صبانت گرفته بپرسید که سرعتش چقدره یا سرویس 1024 بخرید که قیمتشم مناسبه و البته نیاز به نامه هم داره (مثل تمام شرکتا)

کیفیت صبانتم تا جایی که دیدیم خوبه و بسیار بسیار کم پیش میاد که مشکل پیدا کنه...

در واقع مسئله اساسی ما همونطوری که قبلا هم گفتم در مورد شاتل، 8 ماهه توی لیست انتظارشونم، شایدم بیشتر، پورت های شاتل در منطقه مخابراتی ما رو هم محلی های عزیزم ترکوندن!
از بین سایر گزینه های موجود، تنها شرکتی که در حال حاضر توی پونک(منطقه مخابراتی پیام نور) شبانه رایگان میده، صبانته و سایرین به دو دسته تقسیم میشن: دسته ای میگن که شبانه و روزانه از نظر شرکت اونا فرقی نداره و دسته ای دیگه هم میگن که شبانه نیم بها محسوب میشه یعنی هرچقدر دانلود کنی نصف در نظر گرفته میشه. با این تفاسیر من به سمت صبانت هدایت شدم و تاکنون کسی رو که توی منطقه ما باشه و مشترک صبانت باشه پیدا نکردم.
پس در واقع علت نارضایتی ها اینه که مشترکین 128، قبلا سرعتی بالاتر داشتن و حالا که بهشون 128 داده شده، شاکی شدن؟ درست فهمیدم؟
این مسئله که گفتی شب ها به علت بالا بودن پینگ، سایت ها بالا نمیان، مختص صبانته یا برای سایر شرکتها هم به لحاظ منطقی چنین شرایطی پیش میاد؟
یه نکته دیگه اینکه، شبا سایت ها اصلا بالا نمیاد یا سخت بالا میاد؟ مثل دایل آپ یا بدتر؟
بنابر آلترناتیوهایی که به عنوان پیشنهاد مطرح کردی، میشه با اشتراک 512 هم از نارضایتی های احتمالی فرار کرد؟
یه سوال دیگه اینکه، من عمده هدفم از ADSL وبگردیه و قطعا دانلودهای احتمالی رو به شب موکول میکنم.
صبانت برای اشتراک 512 یا 1024 سه ماهه نهایتا 6G حجم ترنسفر در نظر گرفته، به نظرت این حجم کافیه؟
مشکل اینه که میگه ما حجم اضافه هم نداریم، اگه این تموم شد، باید صبر کنی تا دوره تموم شه. من تجربه داشتن اینترنت سرعت بالا رو نداشتم، و نمیدونم این حجم کافیه یا کمه، اما احساس می کنم که کم باشه، نظر شما در این مورد چیه؟

Mahyarrrrr
24-07-2009, 13:04
چجوری میتونم از سرعت بالاتر از 128 استفاده کنم؟(البته بجز راه داشنگاهی)
این قیمت ها چجوری محاسبه شد ....10 تا قیمت نوشته
...
یعنی ماهی چقدر و کلا هزینه اولیه چقدره

هزینه اولیه=هزینه نصب و راه اندازی+هزینه مودم و اسپلیتر+هزینه اشتراک(طبق قرارداد: یکماهه یا 3 ماهه یا ...)
هزینه ماهانه=هزینه آبونمان مخابرات+هزینه اشتراک در هر ماه+ 6% مالیات+عوارض
برای نامه هم این فایل رو دانلود کن، توضیح داده توش:

4870x2
24-07-2009, 13:07
كسي درباره آفشيد اطلاعي نداره!!!!!!؟؟؟؟؟؟/

Mahyarrrrr
24-07-2009, 13:16
اینجور که دوستان می گند من باید مدت ها تو صف شاتل با شم ولی من adsl رو برا تابستون می خوام!!!!!!
تاحالاش که به خاطر اینکه نمی تونستم دانلود کنم (دایل آپ بود) هعمش وب گردی ود ولی مسلما اگه ای دی اس ال بگیرم جو می گیره و کلی می خوام دانلود کنم ولی بازم فکر نکنم زیاد دانلود کنم!!!

منطقه هم اگه منظورت این باشه من تجریشم!!!

دوستان راهنمایی کنید
ممنون
در مورد شاتل زنگ بزن بپرس، منطقه به منطقه فرق میکنه. مثلا منطقه ما پورتش پره، اما منطقه شما شاید خالی داشته باشه و الاف نشی.
معمولا منظور از منطقه، منطقه مخابراتیه که با زدن 4 رقم اول شماره تلفنتون توی سایت یکی از این شرکت ها مشخص میشه. اما اگه از بچه ها کسی باشه که تجریش باشه، نیازی به دونستن اون نداره.
در مورد دانلود بازی به دنبال سرویسی باش که شبانه رایگان داشته باشه، تا اونجایی که من میدونم شاتل و صبانت اینطوری هستن. در مورد سایرین توی منطقه ما که هیچ کدوم رایگان ندارن، شاید توی منطقه شما داستان متفاوت باشه. سایتشون رو چک کن.

jamy_khoshtip
24-07-2009, 13:26
كسي درباره آفشيد اطلاعي نداره!!!!!!؟؟؟؟؟؟/

کمی قیمت هاش بالا است . شرکت نا آشنایی هم هست .

از شرکت آشنا بگیری بد نیست :10:

jamy_khoshtip
24-07-2009, 13:27
من می خواهم 64 نامحدود بگیرم !!

چه شرکی خوب هست !؟!؟؟!

DaRiOuShJh
24-07-2009, 13:28
بچه ها چند تا سوال کشکی و مبتدی داشتم
راهنمایی میکنید؟

1. من کامپیوتر رو میزارم برای دانلود میرم بیرون معمولا هر 24 ساعت یه استراحت 2 ساعته میدم، برنامه دارم خودش کامپیوتر رو سره ساعت خاموش میکنه... فقط از وقتی ADSL "رفتم نه اینکه مودمش external هست مودم خامومش نمیشه مشکلی نداره این موضوع؟ یعنی روشن بمونه مودم؟

2. از torrent که دانلود میکنم سرعتش رو میزنه حدودای 24 در حالی که 32 تا 32 تا داره میگیره! یعنی تورنت سرعت ور کم میکنه یا موضوعه دیگه ای هست؟

3. سرویسم 256 نامحدود داتک هست که گیر نمیدن اقا پدرمون رو در آوردی روزی 2 گیگ و خورده ای داری دانلود میکنی ها؟ هر چند 32 بالاتر نمیره که نمیره!

hadi_gamer
24-07-2009, 13:30
آقا اون دوستی که قرار بود از شهراد نت بگیرهو هفته پیش قرار بود براش وصل بشه چی شد؟
بیا بگو کیفیتش چطوره؟سرعت دانلود و پینگش چطوره؟قطعی داره یا نه؟

4870x2
24-07-2009, 13:32
کمی قیمت هاش بالا است . شرکت نا آشنایی هم هست .

از شرکت آشنا بگیری بد نیست
زرشك:دی
پيش ما يه پيشگامان هستش با يه افشيد
تازه قيمت اين تقريبا نصف پيشگامان هستش

hadi_gamer
24-07-2009, 13:33
بچه ها چند تا سوال کشکی و مبتدی داشتم
راهنمایی میکنید؟

1. من کامپیوتر رو میزارم برای دانلود میرم بیرون معمولا هر 24 ساعت یه استراحت 2 ساعته میدم، برنامه دارم خودش کامپیوتر رو سره ساعت خاموش میکنه... فقط از وقتی ADSL "رفتم نه اینکه مودمش external هست مودم خامومش نمیشه مشکلی نداره این موضوع؟ یعنی روشن بمونه مودم؟

2. از torrent که دانلود میکنم سرعتش رو میزنه حدودای 24 در حالی که 32 تا 32 تا داره میگیره! یعنی تورنت سرعت ور کم میکنه یا موضوعه دیگه ای هست؟

3. سرویسم 256 نامحدود داتک هست که گیر نمیدن اقا پدرمون رو در آوردی روزی 2 گیگ و خورده ای داری دانلود میکنی ها؟ هر چند 32 بالاتر نمیره که نمیره!
1 - نه مشکلی نداره
2 - توررنت بستگی به خیلی عوامل از جمله سیدر و لیچر و این حرفا داره.زیاد مهم نیست.مهم اینه که دانلود کنه.
3 - وقتی نامحدوده غلط میکنن گیر بدن

Pc.34
24-07-2009, 17:44
کسی از دوستان از شرکت عصر انتقال داده ها سرویس ADSL گرفته ؟!

مخصوصا" پلن و سرویس حجمی این شرکت منظورمه هست ، اگه کسی سرویس گرفته لطف کنه بگه

سرعتشون خوبه ؟! سرعت سرویسشون با محدودیت حجمی 128 اش چقدر میشه ؟!

روزه ها و شب ها منظورمه ....

Hamid Reza
24-07-2009, 19:07
من می خواهم 64 نامحدود بگیرم !!

چه شرکی خوب هست !؟!؟؟!

hghk avکتی به اون صورت دیگه 64 نامحدود نمیده

فقط شاتل هست که 64 نامحدود میده و شرکت خوبه

سرویس art home

Sajad2006
24-07-2009, 19:38
hghk avکتی به اون صورت دیگه 64 نامحدود نمیده

فقط شاتل هست که 64 نامحدود میده و شرکت خوبه

سرویس art home
سپنتا هم هست , من 128 سپنتا دارم راضیم!

Mahyarrrrr
25-07-2009, 00:08

در واقع مسئله اساسی من همونطوری که قبلا هم گفتم در مورد شاتل، 8 ماهه توی لیست انتظارشونم، شایدم بیشتر، پورت های شاتل در منطقه مخابراتی ما رو هم محلی های عزیزم ترکوندن!
از بین سایر گزینه های موجود، تنها شرکتی که در حال حاضر توی پونک(منطقه مخابراتی پیام نور) شبانه رایگان میده، صبانته و سایرین به دو دسته تقسیم میشن: دسته ای میگن که شبانه و روزانه از نظر شرکت اونا فرقی نداره و دسته ای دیگه هم میگن که شبانه نیم بها محسوب میشه یعنی هرچقدر دانلود کنی نصف در نظر گرفته میشه. با این تفاسیر من به سمت صبانت هدایت شدم و تاکنون کسی رو که توی منطقه ما باشه و مشترک صبانت باشه پیدا نکردم.
پس در واقع علت نارضایتی ها اینه که مشترکین 128، قبلا سرعتی بالاتر داشتن و حالا که بهشون 128 داده شده، شاکی شدن؟ درست فهمیدم؟
این مسئله که گفتی شب ها به علت بالا بودن پینگ، سایت ها بالا نمیان، مختص صبانته یا برای سایر شرکتها هم به لحاظ منطقی چنین شرایطی پیش میاد؟
یه نکته دیگه اینکه، شبا سایت ها اصلا بالا نمیاد یا سخت بالا میاد؟ مثل دایل آپ یا بدتر؟
بنابر آلترناتیوهایی که به عنوان پیشنهاد مطرح کردی، میشه با اشتراک 512 هم از نارضایتی های احتمالی فرار کرد؟
یه سوال دیگه اینکه، من عمده هدفم از ADSL وبگردیه و قطعا دانلودهای احتمالی رو به شب موکول میکنم.
صبانت برای اشتراک 512 یا 1024 سه ماهه نهایتا 6G حجم ترنسفر در نظر گرفته، به نظرت این حجم کافیه؟
مشکل اینه که میگه ما حجم اضافه هم نداریم، اگه این تموم شد، باید صبر کنی تا دوره تموم شه. من تجربه داشتن اینترنت سرعت بالا رو نداشتم، و نمیدونم این حجم کافیه یا کمه، اما احساس می کنم که کم باشه، نظر شما در این مورد چیه؟

Mahyarrrrr
25-07-2009, 00:23

در واقع مسئله اساسی من همونطوری که قبلا هم گفتم در مورد شاتل، 8 ماهه توی لیست انتظارشونم، شایدم بیشتر، پورت های شاتل در منطقه مخابراتی ما رو هم محلی های عزیزم ترکوندن!
1-پس در واقع علت نارضایتی ها اینه که مشترکین 128، قبلا سرعتی بالاتر داشتن و حالا که بهشون 128 داده شده، شاکی شدن؟ درست فهمیدم؟
2-این مسئله که گفتی شب ها به علت بالا بودن پینگ، سایت ها بالا نمیان، مختص صبانته یا برای سایر شرکتها هم به لحاظ منطقی چنین شرایطی پیش میاد؟
3-بنابر آلترناتیوهایی که به عنوان پیشنهاد مطرح کردی، میشه با اشتراک 512 هم از نارضایتی های احتمالی فرار کرد؟
4-یه سوال دیگه اینکه، من عمده هدفم از ADSL وبگردیه و قطعا دانلودهای احتمالی رو به شب موکول میکنم.

Cleeev
25-07-2009, 01:37
1- پس در واقع علت نارضایتی ها اینه که مشترکین 128، قبلا سرعتی بالاتر داشتن و حالا که بهشون 128 داده شده، شاکی شدن؟ درست فهمیدم؟
2- این مسئله که گفتی شب ها به علت بالا بودن پینگ، سایت ها بالا نمیان، مختص صبانته یا برای سایر شرکتها هم به لحاظ منطقی چنین شرایطی پیش میاد؟ 
3- بنابر آلترناتیوهایی که به عنوان پیشنهاد مطرح کردی، میشه با اشتراک 512 هم از نارضایتی های احتمالی فرار کرد؟
4- یه سوال دیگه اینکه، من عمده هدفم از ADSL وبگردیه و قطعا دانلودهای احتمالی رو به شب موکول میکنم.
5- مشکل اینه که میگه ما حجم اضافه هم نداریم، اگه این تموم شد، باید صبر کنی تا دوره تموم شه. من تجربه داشتن اینترنت سرعت بالا رو نداشتم، و نمیدونم این حجم کافیه یا کمه، اما احساس می کنم که کم باشه، نظر شما در این مورد چیه؟

1- بله درسته... یکی از مهم ترین علل این نارضایتی ها همینه...

2- این مسئله به شرکت و منطقه بسیار مربوطه... از اونجایی که تمام شرکت ها سرویس های ADSL شون اشتراکیه یعنی هر پورت رو مثلا به 4 تا کامپیوتر میدن (که بهش میگن "نسبت Share" که توی صبانت یک به چهاره یعنی هر 4 خط از یه پورت استفاده میکنن و در اکثر شرکتا همینقدره و بعضی شرکتا که کیفیت پایینی دارن حتی توی بعضی از سرویس های ارزونشون از نسبت های یک به هشتم استفاده میکنن)... در نتیجه اگه از یه طرف حساب کنیم نسبت به اشتراک گذاری صبانت خوبه که هر پورت رو بین 4 خط تلفن به اشتراک میزاره... ولی از یه طرف پهنای باند زیاد هر خط (دانلود: 1024Kbps و آپلود 512Kbps) باعث میشه که از ساعت 3:00 بامداد که اکثراً کامپیوترا اتوماتیک شروع به دانلود میکنن تا حدود ساعت 6:30 که دانلودا کمتر بشه، ترافیک شبکه به شدت زیاد بشه و سیستم های پخش کننده ترافیک دچار شلوغی بیش از حد بشن و پینگ به شدت بره بالا (تا حدود 2000ms) و با اینکه سرعت دانلود بیش از 800Kbps (یا همون 90KBps) هستش، سرعت اومدن سایتا به شدت افت کنه... البته این به این معنی نیست که شبکه بپکه و فقط دانلود کنه و هیچ سایتی نیاد بلکه بسته به حجم سایت مورد نظر سرعت بالا اومدن سایتا میشه یه چیزی حدود اینترنت 64Kbps... البته این قضییه به شدت به منطقه ت بستگی داره و اینکه آیا هم محلی هات عین خوره کامپیوتراشون شبا دانلود میکنه یا نه... مثلا یکی توی یه منطقه تهران مشکل خاصی نداره و شبانه ش فقط اندازه یک هزارم با روزانه ش متفاوته ولی یکی مثل من توی مرکز شهید زارعی یکی از شلوغ ترین مراکز مسکونی قرار داره و همه عین خوره دارن دانلود میکنن (با توجه به اینکه مرکز مخابراتی شهید زارعی واقعا یه چیزی اونور تر از داغونه...)... همه چی بستگی داره ولی چیزی که حتمیه اینه که سرعتت بالاس... بقیه شرکت ها هم تا جای که میدونم شاتل به طور معمول چنین مشکلی نداره چون کاربران شاتل اکثرا مردم خیلی عادی هستن و عمرا شبا کامپیوترشون رو روشن بزارن ولی بعضی از دوستان از شرکتای دیگه هم چنین مشکلاتی داشتن... بازم توی هر شرکتی باشه بیشتر به میزان کاربران توی منطقه تون بستگی داره...

3- آره... احتمالا توی سرویس 512 30 ثانیه اول دانلود سرعتت 1024 ه بعدش میشه 512... :27: بازم تماس بگیر بخش فروش صبانت و چیزی از این قضییه 128 نگو که معمولا اگه سیریش نشی تکذیب میکنن... بهش بگو من اگه 512 بگیرم، مثل 128 سرعتش کم و زیاد نمیشه و در تمام طول دانلود توی اکانت روزانه سرعت ثابت 512 هه...؟؟؟

4- نه مشکلی نیست ولی احتمالا کم میاری... البته از شاتل بهتره چون شاتل سه ماهه میده 5 گیگ تازه سرعت آپلودشم 256 ه ولی صبانت سرعت آپلودش 512 هه... البته یه چیزی رو باید بدونی... به نظر من 128 بگیر سه ماهه با 9 گیگ حجم فقط 39210 تومن... این واقعا عالیه... علاوه بر این، اون قضییه که 30 ثانیه اول دانلود توی سرویس 128 سرعتت 1024 ه بعدش میشه 128 هدف اصلیش رضایت شدید کاربران از سرعت بالا اومدن سایتاس... با سرعت 1024 سرویس 128، هیچ وقت اومدن سایتی برات بیش از 10 ثانیه طول نمیکشه (حتی با چیز شکن)... این قضییه سرعت که کم میشه در واقع برای اینه که سرعت بالا اومدن سایتا بالا باشه و صبانت روی اون شعارش که ما سرعتمون از همه بیشتره باقی بمونه و برای دانلود نیست... اصلا اکانت روزانه برای دانلود نیست... تنها جایی که این قضییه میتونه مشکل ساز و اعصاب خورد کن بشه موقعیه که مثلا میخوای از YouTube ویدئوی وحشی گری بعضی هموطنان رو ببینی یا حتی ویدئوهای جالب و خنده دار ببینی (البته فعلا که قیلتره)... وقتی میزنی ویدئو میاد، نصف ویدئو (اندازه همون 30 ثانیه دانلود با سرعت 1024 یعنی حدود 3.7MB) از ویدئو یهو دانلود میشه بعدش برای باقی ویدئو باید منتظر بمونی تا با سرعت 128 بیاد که این وجهش فقط اعصاب خورد کنه...

5- مثلا فکر کن تو یه صبانت 128 سه ماهه با 9 گیگ حجم میخری از اول فروردین تا اول تیر... بعدش اینو اول خرداد تموم میکنی (:8:)... خوب الان دو راه پیش روی تو هستش... 1- از اونجایی که دیگه اکانت روزانه ت کانکت نمیشه چون حجمت تموم شده، یه ماه باقی مونده رو فقط از اکانت شبانه استفاده کنی (شبا پای کامپیوتر بشینی این شکلی میشی: :18:) و 2- بری دوباره شارژ کنی و بیخیال یه ماه باقی مونده بشی و سرویس جدید از اول خرداد تا اول شهریور بگیری... اگر از فیش بانکی استفاده میکنی تنها در صورتی میتونی شارژ کنی که حجم تموم شده باشه و قبل از تموم شدن حجمت شارژ کنی حجم باقی مونده ت میپره... بهترین کار اینه که قبل از تموم شدن حجمت، از طریق شارژ اینترنتی شارژ کنی که در اینصورت به بخش کنترل حسابت توی سایت support.ngsnet.net یه جدول اضافه میشه به نام "شارژهای رزرو شما) که زیرش کد سرویس رزرو شده رو نوشته... به محض اینکه حجم سرویس فعلی تون تموم بشه دیسکانکت میشید تا حدود یه دقیقه نمیتونید کانکت بشید و بعد از یه دقیقه به طور اتوماتیک شارژ رزرو جایگزین قبلی میشه و دوباره میتونید کانکت بشید... البته محدودیت زمانی سرویستون (مثلا سه ماه) تموم بشه و شارژ نکنید همونطور که توی سایت گفته به خاطر حجم زیاد درخواست هااگه تا 3-4 روز اداری شارژ نکنید سرویستون میره توی لیست جمع شدن...

- در ضمن تصحیح میکنم که 30 ثانیه اول دانلود در اکانت روزانه سرعت 1024 هستش بعد میشه 128 یعنی حدود 3.7MB اول دانلود (البته در لینک مستقیم با سرعت دانلود 120KBps)... توی تمام پستای قبلیمم این قضییه رو تصحیح کردم که شبهه ای پیش نیاد... خوب شد اینهمه م نوشتم از این به بعد کسی سؤال کنه همین بحث رو میگم بخونه روشن شه...

Cleeev
25-07-2009, 02:03
in internet moftie payine khoonamoon ye ketabkhoonast azoonja estefade mikonam chon inja mamoolan ketabkhooneha va Cafeha va... wireless daran vase moshtaria bedoone password

بابا ایول... سرعتو عشقه پینگتو عشق است... چه حالی میکنی... خوش به حالت از این جهنم رفتی و هم این روزا رو ندیدی :24: و هم از شر این اینترنت ذغالی راحت شدی :8:... این روزا اینجا حتی توی بعضی روزها دولت اینترنتم قطع میکنه :4::42:... خوش به حالت نیستی این فلاکت رو ببینی... بمون همونجا و هیچ وقت برنگرد (البته تا وقتی که...)... 

و آهنگ روزای روشن خداحافظ *** سرزمین من خداحافظ رو زمزمه کن... :37::11:

SA3EDLORD
25-07-2009, 02:18
ببخشید من تو نیشابورم. مگه 1024 به خونه هم میدن. ماهانش چنده. قیمتش چنده.

jamy_khoshtip
25-07-2009, 12:24
یک شرکتی که ماهانه تا 13 تومن بگیره و بعد این که شبانش رایگان باشه !!! شبانش رایگان باشه !!!

کدوم شرکت سرویس خوبی رو میده !؟!؟؟!

DJ POLESTAR
25-07-2009, 12:53
یک شرکتی که ماهانه تا 13 تومن بگیره و بعد این که شبانش رایگان باشه !!! شبانش رایگان باشه !!!

کدوم شرکت سرویس خوبی رو میده !؟!؟؟!
صبانت واست پیشنهاد می کنم
128 رو سه ماهه میده تقریبا 40 تومان شبانش هم رایگانه!

sinaset
25-07-2009, 12:59
سلام دوستان
ببخشید دوستان
یه چند وقتی هست تویه شهرستان ما یک اینترنتی امد با سرعت 128 کیلوبایت با پهنایی باند بی نهایت ماهی 15 تومان
خواستم از شما دوستان بپرسم یک همچنین چیزی در شهر های شما هم هست ؟
غزییه اش چی هست دوستان می تونند توضیح بدند
با تشکر

DariushGreat
25-07-2009, 14:18
دوستان واقعا انتظار نداشتم.

من 512 گرفتم، حداقل می باس سرعت دانلودش 64 باشه؛ اما متغیر هست. بین 42 تا 52!!! :13:

اینم از شهرادنت

DaRiOuShJh
25-07-2009, 15:16
بچه ها الکی ریسک نکنید!
همینطوری میشه دیگه
از شرکت های تازه اومده میگیرید گارانتی مارنتی سرعت یختی
من داتک 256 گرفتم ولی باز دمش گرم همیشه همون رنج 32 هست

Cleeev
25-07-2009, 15:31
سلام دوستان
ببخشید دوستان
یه چند وقتی هست تویه شهرستان ما یک اینترنتی امد با سرعت 128 کیلوبایت با پهنایی باند بی نهایت ماهی 15 تومان
خواستم از شما دوستان بپرسم یک همچنین چیزی در شهر های شما هم هست ؟
غزییه اش چی هست دوستان می تونند توضیح بدند
با تشکر

بله این قضییه همه جای کشور هست و چیز عجیبی نیست... 11 شرکت دارای مجوز PAP داریم که میتونن اینترنت ADSL ارائه بدن که هر کدوم از این شرکتا ده ها نماینده دارن که احتمالا یکی از این شرکتا اومده توی شهرستان شما هم تجهیزاتشو توی مرکز مخابراتیتون نصب کرده و یکی از نمایندگانش یا خودش دارن میفروشن...

در ضمن 128 کیلوبایت نیست بلکه 128 کیلوبیت هستش... مثلا توی اینترنت Dial-up سرعت اتصال شما 40 کیلوبیت بر ثانیه س (که اون پایین ویندوزتون موقع کانکت شدن مینویسه) که یعنی در ثانیه حداکثر میتونید 40,000 بیت (یعنی حدود 4.88 کیلوبایت بر ثانیه) میتونید ارسال یا دریافت کنید که معمولا عمرا بتونید با دایال آپ به این سرعت برسید و کلی هم شبکه نویز و مشکلات داره کلا پدر آدمو درمیاره... ولی توی تکنولوژی ADSL دیگه چنین مشکلاتی وجود نداره... مودم شما 24 ساعت به اینترنت وصله و کافیه کامپیوتر رو روشن کنید تا از اینترنت استفاده کنید و اون شرکتی که اومده توی شهرستان شما داره 128 کیلوبیت بر ثانیه با حجم نامحدود میده یعنی شما اگه یه مودم ADSL حدود 50 هزار تومن بخرید و بعد توی اون شرکت ثبت نام کنید از این پس به جای 40 کیلوبیت برثانیه دایال آپ، سرعتتون میشه 128 کیلوبیت (یعنی حدود 15.62 کیلوبایت) بر ثانیه... در ضمن یه چیز بسیار مهم اینه که دیگه هیچ وقت پولی برای اینترنت روی قبض تلفنتون نمیاد چون تکنولوژی ADSL از فرکانس های دیگری در خط تلفن استفاده میکنه و اصلا تلفن رو اشغال نمیکنه...

علاوه بر مزیت مهم اینکه تلفن اشغال نمیشه و پولی روی قبض تلفن نمیاد، شما 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته به اینترنت وصلید و اینطور که میگید محدودیت حجمی هم نداره میتونید 24 ساعت دانلود کنید...

در ضمن مزیت دیگه ADSL به Dial-up علاوه بر سرعتش اینه که روی اتصالتون بیشتر و بهتر میتونید حساب باز کنید و بهش مطمئن باشید که سایت ها رو با سرعت مناسبی میاره و دیگه گیر کردن و اینا و دیسکانکتی هم توش نداره (شاید سالی چند ماهی یه بار اونم به خاطر تعمیرات شبکه)...

اگه این شرکت سایتی هم داره بگو تا دوستان بیشتر راهنمایی کنن...

DariushGreat
25-07-2009, 15:39
بچه ها الکی ریسک نکنید!
همینطوری میشه دیگه
از شرکت های تازه اومده میگیرید گارانتی مارنتی سرعت یختی
من داتک 256 گرفتم ولی باز دمش گرم همیشه همون رنج 32 هست

آخه می دونی درد من بدبخت چیه؟؟؟
این که شرکت هایی که نام از خودشون در دادن (!) دیگه کمتر 3 ماه اشتراک نمی دن :13: وگرنه من از آسیاتک یا صبانت می گرفتم.

VBYOFSKI
25-07-2009, 16:04
سلام.
آقا کسی در مورد فن آوا اطلاعاتی داره.
512 شو می خوام بگیرم چه جوریه؟
بعد یکی هم گفت واسه من 3ماه طول کشید وصل کردن.

ممنون.

panther99
25-07-2009, 17:15
آقا نرم افزاري هست كه سرعت اينترنت ( و نوع سرويسي كه گرفتيم مثلا 128 يا 256 ) و همچنين سرعت دانلود و آپلود رو دقيقا بهمون بگه . يه نرم افزاري كه حرفه اي باشه ؟؟
ممنون ميشم اگه برام بذاريد خدا خيرتون بده .
اينجا درخواست دادم چون تعداد بازديد كننده هاش نجومي هست و مربوط به اينترنت هم هست .

masooud_Ew
25-07-2009, 19:33
سلام
دوستان من وقتی من از YOUTUBE استفاده میکنم از محدودیت حجمم به اندازه حجم فیلم کم میشه؟

Sajad2006
25-07-2009, 19:36
آقا نرم افزاري هست كه سرعت اينترنت ( و نوع سرويسي كه گرفتيم مثلا 128 يا 256 ) و همچنين سرعت دانلود و آپلود رو دقيقا بهمون بگه . يه نرم افزاري كه حرفه اي باشه ؟؟
ممنون ميشم اگه برام بذاريد خدا خيرتون بده .
اينجا درخواست دادم چون تعداد بازديد كننده هاش نجومي هست و مربوط به اينترنت هم هست .
چرا از سایت ها استفاده نمی کنی؟
اگه ایسوس داشته باشی تو خود کنسول مودم نشون میده!

DaRiOuShJh
25-07-2009, 19:45

این سایته هست برار دیگه:

virus2009
25-07-2009, 20:25
سلام
دوستان من وقتی من از YOUTUBE استفاده میکنم از محدودیت حجمم به اندازه حجم فیلم کم میشه؟

اگه فیلم پخش بشه آره کم میشه.

virus2009
25-07-2009, 20:30
اساتید یک سوال داشتم.
این سرویس شبانه صبانت چرا هر 1 ساعت Disconnect میشه.......؟؟؟؟؟

DariushGreat
25-07-2009, 21:37
سلام

اومدم یه فیلم رقص خردادیان رو دانلود کنم. شروع که کردم دیدم 74 مگابایته!!! :18: کنسلش کردم و رفتم سایت چک کردم دیدم به اندازه 74 مگابایت از حجمم رو کم کرده. در حالی که فقط 20 مگابایت رو دانلود کرده بودم!!! :41:

babak-online
25-07-2009, 21:40
سلام

از دوستان کسی هست که از مرکز ملت سرویس بگیره؟

DJ POLESTAR
25-07-2009, 21:53
اساتید یک سوال داشتم.
بستگی به نمایندگی صبانت ای داره که ازش سرویس میگیری (آخه صبانت تو هر شهرستان چند تا نمایندگی داره)
من خودم از صبانت 128 گرفتم خدایش هم سرعت دانلودش خوبه هم سرویسش. قطع هم نمیشه!

Sajad2006
25-07-2009, 21:56
سلام

از دوستان کسی هست که از مرکز ملت سرویس بگیره؟
سپنتا سرویس میده!

virus2009
25-07-2009, 22:09
بستگی به نمایندگی صبانت ای داره که ازش سرویس میگیری (آخه صبانت تو هر شهرستان چند تا نمایندگی داره)
من خودم از صبانت 128 گرفتم خدایش هم سرعت دانلودش خوبه هم سرویسش. قطع هم نمیشه!

آقا این چه ربطی داشت.
تو سایت صبانت نگاه کردم اینو نوشته بود:

» در مصرف رایگان شبانه هر یک ساعت یک بار از اینترنت قطع می شوم آیا این مشکل دستگاه من است و یا تنظیمات Sabanet.ir به این گونه است؟

در تنظیمات نام کاربری رایگان شبانه Sabanet.ir ، به دلایل فنی و مدیریتی سیستم کاربران را هر یک ساعت یکبار قطع می نماید و قطع شدن ربطی به مشکلات دستگاه کاربران ندارد

Mahyarrrrr
25-07-2009, 23:55
دوستان 2 تا سوال:
1-اینکه از نمایندگی های یه شرکت اشتراک بگیریم یا از خود شرکت فرقی داره؟
2-فاصله مکان شرکت تا منزل(یعنی محلی که قراره اینترنت براش وصل شه) مهمه؟ در سرعت اثر میذاره؟

Mahyarrrrr
25-07-2009, 23:59
اساتید یک سوال داشتم.
با اجازه از جناب Cleeev، من قول ایشون رو که در آدرس زیر توضیح دادن نقل می کنم:
به خاطر اینه که ترافیک شبکه کاهش پیدا کنه و اتصالات پایدار (از قبیل اتصالات به شبکه های Torrent و یا سرور شدن و هر عملی که به اتصال پایدار نیاز داره) بسته بشن تا ترافیک شبکه خیلی نزنه بالا و نترکه... البته در مورد تورنت مشکلی نیست چون خود کانکشن که در عرض یک ثانیه ریکانکت میشه و کلاینت تورنت (مثل BitTorrent) در کمتر از یک دقیقه دوباره تمام اتصالات رو برمیگردونه... مشکل اصلی سرور شدنه... این کار در کل به خاطر اینه که اتصالات پایدار رو به اصطلاح terminate کنن تا ترافیک شبکه در حد عادی باقی بمونه و بعضی از یوزرها بخش زیادی از ترافیک رو اشغال نکنن...

root professional
26-07-2009, 00:12
برای گرفتن ADSL بیشتر از 128 نا مجدود برای خونه چه مدارکی به درد می خوره؟
دوستان می بخشید اگه تکراریه چون اینجا شلوغه نتونستم بگردم.

Mahyarrrrr
26-07-2009, 00:24
برای گرفتن ADSL بیشتر از 128 نا مجدود برای خونه چه مدارکی به درد می خوره؟
دوستان می بخشید اگه تکراریه چون اینجا شلوغه نتونستم بگردم.
برو به این آدرس:

یا هم این فایل رو دانلود کن:

Mahyarrrrr
26-07-2009, 00:27
اومدم یه فیلم رقص خردادیان رو دانلود کنم. شروع که کردم دیدم 74 مگابایته!!! :18: کنسلش کردم و رفتم سایت چک کردم دیدم به اندازه 74 مگابایت از حجمم رو کم کرده. در حالی که فقط 20 مگابایت رو دانلود کرده بودم!!! :41:
خیلی غیرمنطقی به نظر میرسه
به نظر من لزوما نباید همشو به حساب حجم فایل ویدئویی گذاشت، شاید مابقی حجم مصرفی رو لود شدن خود سایت یا چیز دیگه ای مصرف کرده باشه.
اساتید در این مورد چه نظری دارن؟

jamy_khoshtip
26-07-2009, 11:19
سلام .

آقا من یک adsl نامحدود می خواهم . 64 - آشغال ترین شرکتی هم بود بود ----- 64 نامحدود

یک راهنمایی بکنید . با تشکر

Sajad2006
26-07-2009, 11:35
سلام .

آقا من یک adsl نامحدود می خواهم . 64 - آشغال ترین شرکتی هم بود بود ----- 64 نامحدود

یک راهنمایی بکنید . با تشکر
سپنتا هست 20 تومن.
شاتل هم هست که فکر کنم رو و بر 22-23 میشه!
سپنتا بهتره!
من 128 سپنتا دارم کمک خواستی در خدمتم!

DariushGreat
26-07-2009, 11:40
خیلی غیرمنطقی به نظر میرسه
به نظر من لزوما نباید همشو به حساب حجم فایل ویدئویی گذاشت، شاید مابقی حجم مصرفی رو لود شدن خود سایت یا چیز دیگه ای مصرف کرده باشه.
اساتید در این مورد چه نظری دارن؟

با احتساب لود شدن 1 دقیقه از 5 دقیقه فیلم که میشه معادل 14.8 مگابایت و حالا بگیم به اندازه 20 مگا هم دانلود، باز روی هم می شه 34.8 مگابایت...! باز هم خیلی مسخره هست که 74 مگ روکم کرده! :13:
بعد یه چیزی. من لحظه به لجظه دست به هر دانلودی که می زنم، اون صفحه ای رو که ججمم رو نشون می ده REfresh می کنم تا ببینم چقدر کم کرده. برای همین یهو جا خوردم!!!

babak-online
26-07-2009, 12:28
سپنتا سرویس میده!

شما از شمارت مال مرکز ملت هست؟

Sajad2006
26-07-2009, 12:37
شما از شمارت مال مرکز ملت هست؟
شما مگه 4 رقم اول شمارتون یکی از اینا نیست:؟

babak-online
26-07-2009, 13:06
شما مگه 4 رقم اول شمارتون یکی از اینا نیست:؟

بابا می خوام بدونم کسی با این مرکز مشکل داره یا نه؟
چون دهن ما رو صاف کردن!

Sajad2006
26-07-2009, 13:23
بابا می خوام بدونم کسی با این مرکز مشکل داره یا نه؟
چون دهن ما رو صاف کردن!
آهان.
کدوم شرکت؟
مشکلت چیه؟

babak-online
26-07-2009, 14:21
آهان.
کدوم شرکت؟
مشکلت چیه؟[/B]

شرکت سپنتا
مشکل همه چی!! بعد از 13 روز هیچ خبری از ADSL نیست. X-(

Sajad2006
26-07-2009, 15:14
شرکت سپنتا
یعنی پولو دادی؟ یا پورت خالی ندارن؟
من با چنتا از دوستام سپنتا گرفتیم باهم هممون بین 6 تا 8 روز وصل شد!

Mahyarrrrr
26-07-2009, 15:30
با احتساب لود شدن 1 دقیقه از 5 دقیقه فیلم که میشه معادل 14.8 مگابایت و حالا بگیم به اندازه 20 مگا هم دانلود، باز روی هم می شه 34.8 مگابایت...! باز هم خیلی مسخره هست که 74 مگ روکم کرده! :13:
بعد یه چیزی. من لحظه به لجظه دست به هر دانلودی که می زنم، اون صفحه ای رو که ججمم رو نشون می ده REfresh می کنم تا ببینم چقدر کم کرده. برای همین یهو جا خوردم!!!

اگر به علتش پی بردی بگو، دونستنش به عنوان یه تجربه میتونه برای خیلی هامون مفید باشه.
یه سری سوال هم دارم، اگر امکانش برات هست جواب بده لطفا:
1) 512 شهراد با چه حجم ماهانه ای گرفتی؟
2) طی این چند روزی که داری ازش استفاده میکنی، پیش بینی میکنی تا آخر ماه چقدر حجم مصرف کنی؟
3) روزی چند ساعت پای اینترنت میشینی؟
4) نوع استفاده ای که میکنی به چه صورته؟ یعنی فقط ویگردی یا ...؟

Mahyarrrrr
26-07-2009, 15:32
اساتید در این زمینه ها اگه کسی میدونه لطفا من رو هم مطلع کنه:

jamy_khoshtip
26-07-2009, 15:46
سلام .

من قصد دارم از لایزر سرویس A60 برنز رو بگیرم . اگر ممکن است به سوالات من پاسخ دهید .

1. قعطی دارد ؟!؟!!؟ پشتیبانی چه طور ؟!!؟؟!

2. هزینه رانژه چه قدر است !؟!؟!؟

3. سرعت دانلودش چه مقدار است ؟!!؟؟!

4. شب ها برای دانلود فری که اذیت نمی کند !؟!!؟

5. سرویس 6 ماه خود را چه قدر می دهد !؟!؟؟!

6. قاچاقچی بازی که در نمی آورد !؟!؟!؟1

DariushGreat
26-07-2009, 16:18
اگر به علتش پی بردی بگو، دونستنش به عنوان یه تجربه میتونه برای خیلی هامون مفید باشه.
یه سری سوال هم دارم، اگر امکانش برات هست جواب بده لطفا:
1) 512 شهراد با چه حجم ماهانه ای گرفتی؟
2) طی این چند روزی که داری ازش استفاده میکنی، پیش بینی میکنی تا آخر ماه چقدر حجم مصرف کنی؟
3) روزی چند ساعت پای اینترنت میشینی؟
4) نوع استفاده ای که میکنی به چه صورته؟ یعنی فقط ویگردی یا ...؟

چشم! با کمال میل :46:

1. با حجم ماهانه 5 گیگ + دانلود شبانه نیم بها
2. احتمال میدم 5 گیگش رو مصرف می کنم. اما اگر چیزی باقی بمونه، تلاش می کنم که اون رو هم مصرف کنم :31:
3. 4 - 5 ساعت
4. وب گردی + چت + دانلود از یوتیوب + دانلود برنامه + دانلود آهنگ + زندگی در پی 30 ورلد :31: + ... کلا بیشتر موارد.

system1000
26-07-2009, 18:37
شرکت سپنتا
وقتی مدارک رو میفرستی حداکثر 10 روز طول میکشه تا وصل بشه.
البته سپنتا 4 روزه اینترنت من رو وصل کرد.

Mahyarrrrr
27-07-2009, 00:17
سلام .

من قصد دارم از لایزر سرویس A60 برنز رو بگیرم . اگر ممکن است به سوالات من پاسخ دهید .

1. قعطی دارد ؟!؟!!؟ پشتیبانی چه طور ؟!!؟؟!

2. هزینه رانژه چه قدر است !؟!؟!؟

3. سرعت دانلودش چه مقدار است ؟!!؟؟!

4. شب ها برای دانلود فری که اذیت نمی کند !؟!!؟

5. سرویس 6 ماه خود را چه قدر می دهد !؟!؟؟!

6. قاچاقچی بازی که در نمی آورد !؟!؟!؟1
1 و 3. در این موارد گمان می کنم توی مبحث مربوط به خود لایزر سریعتر به جواب برسی.
2.توی سایتش که ننوشته اما معمولا 10000 تومنه.
4.من 3-4 روز پیش زنگ زده بودم گفت شبانه رایگان نداریم. گفت از 1-8 نیم بها یعنی هرچی دانلود کنی نصف حساب میشه.
5. اینو زنگ بزن بپرس. من فقط 3 ماهه رو پرسیدم. :11:

panther99
27-07-2009, 00:35
این سایته هست برار دیگه:

اينو قبلا ديده بودم دوستان . من يه نرم افزار ميخوام .
من سرويسم 256 هست موقع دانلود هم ( بسته به سايت ) تغيير دارم 25 تا 32 ( معمولا همون 32 ) حالا نميدونم چرا اينجوريه تو اين عكس ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hady1364
27-07-2009, 10:16
من سرويسم 256 هست موقع دانلود هم ( بسته به سايت ) تغيير دارم 25 تا 32 ( معمولا همون 32 ) حالا نميدونم چرا اينجوريه تو اين عكس ؟؟
سرویس شما 256 کیلوبیت بر ثانیه هست در حالیکه سرعت دانلود شما بر حسب کیلوبایت بر ثانیه هست
هر بایت 8 بیته

VahidDG2007
27-07-2009, 16:09
اينو قبلا ديده بودم دوستان . من يه نرم افزار ميخوام .
من سرويسم 256 هست موقع دانلود هم ( بسته به سايت ) تغيير دارم 25 تا 32 ( معمولا همون 32 ) حالا نميدونم چرا اينجوريه تو اين عكس ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دزسته دیگه طبق عکس هم سرعتت 266.24Kb/s است که میشه 33.25KB/s چون سایت speedtest.net سرعت را

بر حسب Mbps نشون میده

در ضمن طبق سایت جهانی Speedtest.net ایران آخرین کشور جهان است از نظر سرعت Net :31::31::31:

panther99
27-07-2009, 16:23
يعني الان همون 32 هست سرعت دانلود؟؟؟؟؟ و اين دقيق نشون داده ؟؟؟؟؟؟

VahidDG2007
27-07-2009, 17:07

آره دیگه درست نشون داده

شما این سرعت رو ضربدر 1024 میکنی که برحسب کلیوبیت سرعتت بدست میاد بعد اونو تقصیم بر 8 میکنی

بعد سرعتت بر حسب کیلوبایت بدست میاد:31::31::46:

در کل سرعتت خوبه و طبق قراردادته:46::46::46:

DariushGreat
27-07-2009, 17:55

سلام
آره رفیق درسته

ببینم رفیق؛ از شاتل راضی هستی؟ و بعد این که توی نوبت بودی تا وصل کردن برات؟ و بعدش هم این که سرویس یک ماهه می ده یا نه باس 3 ماهه ثبت نام کنیم؟؟؟ :31:

مچکرم:11:

*IN*
27-07-2009, 18:21
سلام
بین این شرکتا کدوم از نظر قیمت،سرعت و پشتیبانی بهتره؟
سپنتا
لایزر
صبا نت

Sajad2006
27-07-2009, 18:47
سلام
بین این شرکتا کدوم از نظر قیمت،سرعت و پشتیبانی بهتره؟
سپنتا
لایزر
صبا نت
از نظر پشتیبانی معلومه سپنتا و لایزر.
محدود لایزر!
نا محدود سپنتا!
صبانت هم از نظر کیفیت شانسیه!هم خوبه و هم خیلی بد!

panther99
28-07-2009, 00:27
سلام
آره رفیق درسته

ببینم رفیق؛ از شاتل راضی هستی؟ و بعد این که توی نوبت بودی تا وصل کردن برات؟ و بعدش هم این که سرویس یک ماهه می ده یا نه باس 3 ماهه ثبت نام کنیم؟؟؟ :31:

مچکرم:11:

دوست عزيز من از لايزر گرفتم . بله خوبه راضيم . قطعي به جز يه مورد ( حدودا نيم ساعت ) نداشتم . در مورد انتظار عرفش كه يه هفته هست ولي شانس ما خورد به تعطيلات الودگي هوا و آخر هفته شد 12 روز !!!
ولي در كل مشكلي مثل من پيش نياد يه هفته اي وصل ميكنن . من سه ماهه دارم 256 با 5 گيگ ترافيك كه كلا 30 هزار تومن شد . براي 128 به بالا هم كپي كارت دانشجويي بدي حله . در ضمن اون برنامه اي كه تو صفحه پيش در خواست دادم رو كسي نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟:20:

samadsam
28-07-2009, 02:14
سلام
دوستان عزیز یه چند تا سوال داشتم خواهش می کنم بی پاسخ نذارین من توی یه شهرک تقریبا کوچیک زندگی می کنم و تو شهر ما هم سرویس دهنده (ISP) یکی بیشتر نیست (هست ولی دور از منطقه ی ما حدود 50 کیلو متر باید برای اتصال به سرور کد شهری بگیریم ) سرعت اینترنت ما هم حدود kbsp19 تا 26 ست تا حالا از این بالاتر هم نرفته انگاری تراکتور خدایی باید 5 دقیقه صبر کرد تا سایتی مانند یاهو باز بشه
سوال من : برای نصب ADSL مخابرات گیر نمیده یعنی شرایط خاصی نمی خواد (یعنی بگه واسه شهر های بزرگه یا اینکه باید سرویس دهنده این شرایط رو داشته باشه )
دوستان من الان نزدیک به دو سال با همین سرعت ( نهایتن 27 کیلو بایت ) وصل میشم و تغیری هم نمی کنه حالا یه مودمی می خوام که سرعتش حداقل از 35kbsp بالا باشه
ممنون

Taraneh935
28-07-2009, 06:59
سلام دوستان......
اگر لطف کنید و به بهترین وجه ممکن منو راهنمایی کنید ممنون میشم.
به نظر شما بهترین سرویس ADSL کدومه؟؟؟
مرکز تلفن توحید هستم.
حدود 2-3 گیگ هم در ماه میخوام دانلود کنم.
اگر قیمت معقول باشه ترجیح میدم سرعت 256 داشته باشم (اگر به کاربران خانگی تعلق بگیره)
راستش حوصله ی قطع شدن و دنگ و فنگ و هی زنگ زدن به پشتیبانی رو ندارم... میخوام یک سرویسی باشه که دغدغه قطع شدن نداشته باشه و زود هم وصلش کنن... قول الکی نده.... از این سرویس های رایگان نیم بها و شبانه هم داشته باشه که چه بهتر.... لطفا پارس آنلاین رو از لیست پیشنهاداتتون به من حذف کنید چون بیخودی گرونه.... سبانت هم خیلی ادا در میاره.... منتظر راهنمائیتون هستم... ممنون.

root professional
28-07-2009, 10:45
برو به این آدرس:

یا هم این فایل رو دانلود کن:

ممنون اما صبانت که نامحدود نداره.
همه شرکتا محدود رو به همه میدن.
من یه بار از داتک پرسیدم مدارک چی می خواد اما زنه تند تند گفت همش یادم رفت.
به دانشجوها میدن؟

DariushGreat
28-07-2009, 10:57
دوست عزيز من از لايزر گرفتم . بله خوبه راضيم . قطعي به جز يه مورد ( حدودا نيم ساعت ) نداشتم . در مورد انتظار عرفش كه يه هفته هست ولي شانس ما خورد به تعطيلات الودگي هوا و آخر هفته شد 12 روز !!!
ولي در كل مشكلي مثل من پيش نياد يه هفته اي وصل ميكنن . من سه ماهه دارم 256 با 5 گيگ ترافيك كه كلا 30 هزار تومن شد . براي 128 به بالا هم كپي كارت دانشجويي بدي حله . در ضمن اون برنامه اي كه تو صفحه پيش در خواست دادم رو كسي نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟:20:
ببخشید!!! :31:
حواسم نبود. فکر کردم شاتلی هستی :27: بازهم دستت درد نکنه. لایزر هم خوبه. ولی تنها بدیش اینه که فعلا زیر 3 ماهه کاربری رو ثبت نام نمی کنه (منظور برای بار اول هست)

درباره برنامه هم Bandwith Meter Pro هست که خودم هم دانلودش کردم؛ ولی بلد نیستم ازش استفاده کنم :31:

ببین اگه چیزی ازش فهمیدی بهم بگو. نیاز دارم :13:

Sky1
28-07-2009, 13:23
یه سوال فوری ؟؟؟؟؟؟؟؟
چقدر طول میکشه که انتقال خط داده بشه ؟
خونمونو عوض کردیم گفت باید انتقال خط بدین...
هزینه هم داره ؟

Saman-tci
28-07-2009, 14:04
اتفاقاً منم خونمو عوض کردم اومدم مرکز سعادتمند .... مگه انتقال خط هم میدن ..؟
.
من دارم در به در دنباله یه شرکت خوب میگردم ..
.
راستی تعرفه لایزر برای 512 چنده ...؟

Sky1
28-07-2009, 15:27
سرویستو انتقال میدن رو خط دیگه... اگر اونجارو ساپورت کننs

*IN*
28-07-2009, 15:46
از نظر پشتیبانی معلومه سپنتا و لایزر.
محدود لایزر!
نا محدود سپنتا!
صبانت هم از نظر کیفیت شانسیه!هم خوبه و هم خیلی بد!

کدوم بهتره؟

Saman-tci
28-07-2009, 16:44
مرکزسعادتمند رو که میدونم ساپورت میکنن ... یعنی دیگه هزینه رانژه نمیدیم ..؟

Hamid Reza
28-07-2009, 21:23
کدوم بهتره؟

100 درصد لایزر :31:

ولی خوب پولشم خوبه:31:

Mahyarrrrr
29-07-2009, 00:17
سلام دوستان......
اگر لطف کنید و به بهترین وجه ممکن منو راهنمایی کنید ممنون میشم.
به نظر شما بهترین سرویس ADSL کدومه؟؟؟
مرکز تلفن توحید هستم.
حدود 2-3 گیگ هم در ماه میخوام دانلود کنم.
اگر قیمت معقول باشه ترجیح میدم سرعت 256 داشته باشم (اگر به کاربران خانگی تعلق بگیره)
راستش حوصله ی قطع شدن و دنگ و فنگ و هی زنگ زدن به پشتیبانی رو ندارم... میخوام یک سرویسی باشه که دغدغه قطع شدن نداشته باشه و زود هم وصلش کنن... قول الکی نده.... از این سرویس های رایگان نیم بها و شبانه هم داشته باشه که چه بهتر.... لطفا پارس آنلاین رو از لیست پیشنهاداتتون به من حذف کنید چون بیخودی گرونه.... سبانت هم خیلی ادا در میاره.... منتظر راهنمائیتون هستم... ممنون.
من کلی جواب میدم یعنی نمیدونم مرکز توحید به طور خاص چه شرکتی خوبه. اما شاتل تا اونجایی که من میدونم همه جا بهترینه، بی دردسره و براساس آموخته های من از تجارب سایر دوستان همیشه رنج سرعتش ثابته و تغییرات سرعت نداره. شبانه هم رایگانه. فکر میکنم خیلی از دوستان دیگه هم، با این اظهارات اتفاق نظر داشته باشن.
همه سرعتی به کاربران خانگی تعلق میگیره که فقط یه نامه فرمالیته میخواد. عموما قوانین همه نوشته میشن ولی یا خوانده نمیشن یا هم خیلی الزامی نیست که عمل بشن و بیشتر جنبه زیبایی دارن.

Mahyarrrrr
29-07-2009, 00:21
ممنون اما صبانت که نامحدود نداره.
همه شرکتا محدود رو به همه میدن.
من یه بار از داتک پرسیدم مدارک چی می خواد اما زنه تند تند گفت همش یادم رفت.
به دانشجوها میدن؟
یعنی میگی مدارک متفاوتی لازمه؟ مثلا توی صبانت و شاتل که من بهت لینکاشو دادم عملا شبانه نامحدوده دیگه. نیمیدونم ولی به نظرم مدارک یکسانی لازم باشه،
در مورد دانشجو هم اگه بخوان گیر بدن، نهایتش میگن باید دانشجوی فوق لیسانس یا بالاتر باشی.

Mahyarrrrr
29-07-2009, 00:23
یه سوال فوری ؟؟؟؟؟؟؟؟
چقدر طول میکشه که انتقال خط داده بشه ؟
خونمونو عوض کردیم گفت باید انتقال خط بدین...
هزینه هم داره ؟

سرویستو انتقال میدن رو خط دیگه... اگر اونجارو ساپورت کننs
فکر کنم مضاف بر ساپورت کردن منطقه مقصد، وجود پورت خالی در اونجا هم بی اهمیت نباشه.

Taraneh935
29-07-2009, 09:45
من کلی جواب میدم یعنی نمیدونم مرکز توحید به طور خاص چه شرکتی خوبه. اما شاتل تا اونجایی که من میدونم همه جا بهترینه، بی دردسره و براساس آموخته های من از تجارب سایر دوستان همیشه رنج سرعتش ثابته و تغییرات سرعت نداره. شبانه هم رایگانه. فکر میکنم خیلی از دوستان دیگه هم، با این اظهارات اتفاق نظر داشته باشن.
همه سرعتی به کاربران خانگی تعلق میگیره که فقط یه نامه فرمالیته میخواد. عموما قوانین همه نوشته میشن ولی یا خوانده نمیشن یا هم خیلی الزامی نیست که عمل بشن و بیشتر جنبه زیبایی دارن.

لطفا نظر خودتون رو در مورد سرویس دهی شرکت لایزر بگین.... این طور که من توی سایتشون دیدم از نظر خدمات و قیمت خیلی به صرفه هست... ولی نمیدونم از نظر پشتیبانی و قطع و وصل شدن چطوریه؟؟؟
در مورد "شاتل" هم فقط باید بگم لطف کنید و به این لینک یک سری بزنید.

ممنون

Hamid Reza
29-07-2009, 12:27
لطفا نظر خودتون رو در مورد سرویس دهی شرکت لایزر بگین.... این طور که من توی سایتشون دیدم از نظر خدمات و قیمت خیلی به صرفه هست... ولی نمیدونم از نظر پشتیبانی و قطع و وصل شدن چطوریه؟؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون

سلام

لایزر خیلی خوبه

از همه نظر

سیاسته خوبی داره

مشتری کمتر خدمات بهتر :D

به نظر من بهترین سرویس هستش (البته اینو شاتل رو میشه هم سطح گرفت )

من تا حالا ازش ناراضی ندیدم

sinaset
29-07-2009, 14:08
بله این قضییه همه جای کشور هست و چیز عجیبی نیست... 11 شرکت دارای مجوز PAP داریم که میتونن اینترنت ADSL ارائه بدن که هر کدوم از این شرکتا ده ها نماینده دارن که احتمالا یکی از این شرکتا اومده توی شهرستان شما هم تجهیزاتشو توی مرکز مخابراتیتون نصب کرده و یکی از نمایندگانش یا خودش دارن میفروشن...

در ضمن 128 کیلوبایت نیست بلکه 128 کیلوبیت هستش... مثلا توی اینترنت Dial-up سرعت اتصال شما 40 کیلوبیت بر ثانیه س (که اون پایین ویندوزتون موقع کانکت شدن مینویسه) که یعنی در ثانیه حداکثر میتونید 40,000 بیت (یعنی حدود 4.88 کیلوبایت بر ثانیه) میتونید ارسال یا دریافت کنید که معمولا عمرا بتونید با دایال آپ به این سرعت برسید و کلی هم شبکه نویز و مشکلات داره کلا پدر آدمو درمیاره... ولی توی تکنولوژی ADSL دیگه چنین مشکلاتی وجود نداره... مودم شما 24 ساعت به اینترنت وصله و کافیه کامپیوتر رو روشن کنید تا از اینترنت استفاده کنید و اون شرکتی که اومده توی شهرستان شما داره 128 کیلوبیت بر ثانیه با حجم نامحدود میده یعنی شما اگه یه مودم ADSL حدود 50 هزار تومن بخرید و بعد توی اون شرکت ثبت نام کنید از این پس به جای 40 کیلوبیت برثانیه دایال آپ، سرعتتون میشه 128 کیلوبیت (یعنی حدود 15.62 کیلوبایت) بر ثانیه... در ضمن یه چیز بسیار مهم اینه که دیگه هیچ وقت پولی برای اینترنت روی قبض تلفنتون نمیاد چون تکنولوژی ADSL از فرکانس های دیگری در خط تلفن استفاده میکنه و اصلا تلفن رو اشغال نمیکنه...

علاوه بر مزیت مهم اینکه تلفن اشغال نمیشه و پولی روی قبض تلفن نمیاد، شما 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته به اینترنت وصلید و اینطور که میگید محدودیت حجمی هم نداره میتونید 24 ساعت دانلود کنید...

در ضمن مزیت دیگه ADSL به Dial-up علاوه بر سرعتش اینه که روی اتصالتون بیشتر و بهتر میتونید حساب باز کنید و بهش مطمئن باشید که سایت ها رو با سرعت مناسبی میاره و دیگه گیر کردن و اینا و دیسکانکتی هم توش نداره (شاید سالی چند ماهی یه بار اونم به خاطر تعمیرات شبکه)...

اگه این شرکت سایتی هم داره بگو تا دوستان بیشتر راهنمایی کنن...

سلام دوست من
اول از همه این رو بگم
چند وقت پیش یک اس ام اس برای روی موبایل ها کل شهرستان ما امد ( شهرستان گچساران استان ک.ب)
که اینترنت پر سرعت 128 با پهنای باند نامحدود هزینه 15 تومان ( هزینه راه اندازی با مخابرات)
دوست من چند روز پیش پی گیرش بود و دیروز مثل اینکه کارش راه افتاد
گفتش که سرعتش خیلی عالیه هست و تقریبان 11 تا 12 مگ رو تویه دو دقیقه دانلود می کنه
و همچنین گفته بود تویه یکی از این سایت ها تست سرعت سرعتش رو تست کرده بود حدود 311 بهش گفته .
خودش که خیلی تعریف داد
من فعلان که نمی تونم بخرم تا سر ماه احتمالان
می گن این شرکت ISP طرف شهرستان دیلم هست نمی دونم می دونی کجاست یا نه 1.30 دقیقه از شهرستان ما تا اونجا راه است
مثل اینکه تازه شروع به کار کرده و یک نمایندگی تویه شهرستان ما راه انداخته
و مثل اینکه از شرکت ارمان نت شهرستان ما ( یک سرویس دهند adsl تقریبان قدیمی ) شکایت کرده به خاطره قیمت بالا که داره و حالا شرکت ارمان شهرستان ما اینطور که دوستان گفت به خاطره رقابت قرار قیمت اش رو پایین بیاره:31:

این اینترنت نامحدودی که به شما گفتم اینترنت که دوست می گفت ماهی فقط 10 تومان پول شارژش هست :46:
امروز میرم پیش اون نمایندگی اگر سایت داشت می گیریم و به شما می دم
با تشکر

dampayi
29-07-2009, 15:13

دوستان این صفحه رو ببینید!!
من چرا هیچی نمی فهمم!!!
قیمتاش چی جوریه؟!!

الان برا برنز شو ببینید
128 با محدودیت 4 گیگ 8333 تومنه!!!!
بعد با محدودیت 5 گیگ 5300 تومنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی چی؟

DariushGreat
29-07-2009, 20:19

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون

تاریخ این نوشته رو دیدی؟؟؟ :13: 1385 !!!
الان مثل این که کیفیت شبکه شاتل رفته بالا؛ اما هنوز برخی از چیزهاش از جمله در درسترس نبودن کارکنان واحد فروش و همون مشکل 2 ساعت پشت خط بایستید وجود داره! :41:

root professional
30-07-2009, 10:44
یعنی میگی مدارک متفاوتی لازمه؟ مثلا توی صبانت و شاتل که من بهت لینکاشو دادم عملا شبانه نامحدوده دیگه. نیمیدونم ولی به نظرم مدارک یکسانی لازم باشه،
در مورد دانشجو هم اگه بخوان گیر بدن، نهایتش میگن باید دانشجوی فوق لیسانس یا بالاتر باشی.

نه مدارک متفاوت نیست، سرویسها متفاوته.
برای گرفتن نامحدود مدارکی لازمه که 90درصد مطمئنم دانشجو توش نیست. محدود هم اصلا از این چیزا نمی خواد.
به هر حال ممنون

یه سوال دیگه شبانه یعنی از ساعت چند تا چند؟

sinaset
30-07-2009, 11:10
سلام دوستان
دیروز به همین مرکز که اینترنت پرسرعت 128 نامحدود می داد رفتم
به من گفته اش که مرکز اصلی این اینترنت تهران است
و بهش گفتم اسم شرکتش چیه ایشون اسمش رو گفتم ولی مطمعان نیستم من درست به خاطره سپرده باشم
اسمش تویه این مایه ها بود "شرکت پیشگامانانه توسعه و ارتباطات "
اگر کسی امار دقیقه داره بگه ...

دوستان تویه اینترنت سرچ کردم دوتا سایت پیدا کردم که به احتمال زیاد سایت همین شرکت هست

با تشکر

sinaset
30-07-2009, 11:32
دوستان
یک نکته فقط اضافه کنم
من تویه سایت چیزی در مورد پهانی باند محدود ندیدم
با تشکر

Hamed 360
30-07-2009, 15:50
سرعت دانلود 256 پارس آنلاین چنده !؟

VahidDG2007
30-07-2009, 17:39
برای گرفتن نامحدود مدارکی لازمه که 90درصد مطمئنم دانشجو توش نیست. محدود هم اصلا از این چیزا نمی خواد.
به هر حال ممنون

شبانه ی صبانت از 3 تا 7 صبح و

شبانه ی شاتل از 1 تا 7 صبح

البته واسه ی صبانت شب ارزش نداره که بیدار بشی بزنی dl بشه چون این روزها واقعا داغونه:41::41:

Mahyarrrrr
31-07-2009, 01:17
دوستان این صفحه رو ببینید!!
من چرا هیچی نمی فهمم!!!
قیمتاش چی جوریه؟!!

الان برا برنز شو ببینید
128 با محدودیت 4 گیگ 8333 تومنه!!!!
بعد با محدودیت 5 گیگ 5300 تومنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی چی؟
من فکر کنم که جای قیمت های (A60 و A86) و (A63 و A87) رو جابجا نوشته.
من قبلا که زنگ زده بودم این قیمت ها رو بهم داد:
256-5G- سه ماهه= 30000
128-5G- سه ماهه= 25800
گفت که این هزینه ها با احتساب تخفیف و تمام هزینه هاست. (مالیات و عوارض و رانژه)
ولی یه نکته ای هست و اون اینکه گفت سرویس های برنز شبانه رایگان ندارن :41:
سرویس های سیلور شبانه رایگان دارن از 1 تا 7
و سرویس های گلد مضاف بر حالت سیلور از رایگان بودن روزهای 5 شنبه و جمعه هم برخوردارن

لطفا نظر خودتون رو در مورد سرویس دهی شرکت لایزر بگین.... این طور که من توی سایتشون دیدم از نظر خدمات و قیمت خیلی به صرفه هست...

الان مثل این که کیفیت شبکه شاتل رفته بالا.

مضاف بر اینکه بر درستی مدعای داریوش جان میشه صحه گذاری کرد، با نگاه از یه دیدگاه بدبینانه و با توجه به باسابقه بودن انتخاب های ناخواسته بین بد و بدتر در جامعه ما، از بین شرکت های موجود اگه بخوایم بدها رو از بدترها جدا کنیم، مبتنی بر نظرات دوستان و شواهد موجود به نظر میرسه که لایزر و شاتل از همه کمتر بد باشن.

در مورد قیمت های لایزر:
علاوه بر مواردی که در بالا اشاره کردم، همانطوری که توی خود سایت هم نوشته، اون قیمت ها بدون در نظر گرفتن مالیات و عوارضه. من شناخت خاصی از این شرکت ندارم اما با توجه به آنچه دوستان میگن اگه پشتیبانی خوبی داشته باشه، میتونه جدی تر مورد ملاحظه قرار بگیره.
قیمت های صبانت و گیتی نت از لایزر بهترن، اما ممکنه این مسئله جای تامل داشته باشه... :23:

Mahyarrrrr
31-07-2009, 01:20
به هر حال ممنون

با این حساب وقتی به مدارکش پی بردی لطفا ما رو هم سهیم کن.

Taraneh935
31-07-2009, 02:19
الان مثل این که کیفیت شبکه شاتل رفته بالا؛ اما هنوز برخی از چیزهاش از جمله در درسترس نبودن کارکنان واحد فروش و همون مشکل 2 ساعت پشت خط بایستید وجود داره! :41:

سلام...
بله میدونم تاریخش مال کی هست... نویسنده این مقاله مشکلشو در مورد پاسخگو نبودن مسئولین شاتل نوشته که به گفته خود شما هنوزم این مشکل هست... به نظر من یک سرویس خوب بدون یک پشتیبانی قوی هیچ فایده ای نداره... چون احتمال مشکل برای هر سرویسی هست و اگر مسئولین به خوبی نتونن پاسخگویی کنن.....
اگر کسی از لایزر استفاده میکنه و مشکلی باهاش داره بگه.... راستش من نمیتونن مرتب از این سرویس بپرم اون یکی سرویس... میخوام یک جایی رو انتخاب کنم که با خیال راحت ازش استفاده کنم.... پس اگر کسی نظر خاصی داره لطفا بگه. ممنون

samadsam
31-07-2009, 08:48
دوستان عزیز اینجایی که من هستم متاسفانه adsl پشتیبانی نمی کنه
سیم تلفن ما هم به صورت فیبر نوریه
ولی آموزش پرورش به فرهنگیان اینترنت 128 میده در روز 1 ساعت منم الان چند تا usernam , password به دست اوردم ولی هنوز الان isp مشکل داره وصل نیست می خوستم ببینم اگه بخوام از اینترنت اموزش پرورش توی خونه استفاده کنم باید برای سرعت 128 کابل فیبر نوری رو تغیر بدم تا سرعت بالا باشه با مخابرات هم نزدیک 2 کیلو متری فاصله دارم