PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [جامع] راهنمای جامع سرویس دهنده های اینترنت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

_Barbod_
26-02-2009, 22:07
مهندس جان ، کیفیت به سرعت نیست. به نوع سرویس دهی و جلب رضایت مشتری یه. همین که این شرکت حتی شب های تعطیل به قول دوستمون قطعی سرویس نداره و در ساعت های رایگان سرویس عالی ارائه می کنه دلیل سرتر بودن از شرکت هایی ست که دانلود رایگانشان مثل دایال آپ شده !در ضمن من با داتک سرور رو پینگ می کردم زیر 400 نمی داد. پارس آنلاین که التماس می کردی 400 می داد و ..... . پس من هر شرکتی رو امتحان کردم و الان دارم آی پی خارج کشور رو 130 پینگ می کنم !در ضمن فکر نمی کنم برای دعوا اینجا جمع شده باشیم. اگه با نام "صبانت" مشکلی دارید ممنوعش کنید کاملا نه اینکه کیفیتش رو زیر سوال ببرید.
یه جوری صحبت میکنی که انگار داری با یه نفر که یک روز هست از ADSL استفاده میکنه صحبت میکنی
این رو متذکر بشم که من خودم قبلا" صبانت داشتم و چند ماهی ازشون سرویس گرفتم
قطعی نداره؟
سرعت رایگان شبانه ثابت هست؟
خوب اینها که همه مقطعی هست و همونطور که تا به حال خیلی ها امتحان کردند و میدونند این یکی از سیاستهای صبا نت هست.همین که میبینه کاربرها دارند شاکی میشند و مشتری ها رو داره از دست میده سرعت رو برمیگردونه.
یادت هست اینجا چه شلم شوربایی بود در مورد این شرکت که همین موارد باعث شد تاپیکش قفل بشه؟
ببینم به مشتریهاش احترام میزاره؟
چرا شارژ 1 ماهه رو برداشتند؟
الان بهت میگم
چون اینجوری وقتی کیفیت رو پایین بیارند همه نمیتونند به زودی کوچ کنند به یه شرکت دیگه و مجبورند بسوزند و بسازند.اما در صورتی که 1 ماهه باشه خیلی از مشتریهاش رو از دست میده به این صورت.
دکتر جان زیاد سنگش رو به سینه نزن تا زمانی که شما دوستان با این افکار باشید این شرکتها حکمفرمایی میکنند همونطور که الان دارند این کار رو میکنند.
و اما در آخر....بین شرکتهایی که سرویس با محدودیت حجمی میدن بهترین و اولین شرکت شاتل هست که حرف اول رو توی سرویسهای محدود میزنه.(فکر نکنی کاربر شاتل هستم چون من سرویس نامحدود از یه شرکت دیگه میگیرم)
راستی اگر پینگ ملاک هست با Cmd یه پینگ از 4.2.2.4 بگیر عکس بزار تا منم بگیرم برات بزارم:46:

در آخر هم بهت بر نخوره اگر لحنم تند بود دکتر جان:20:

پ.ن:فکر کنم 1 اخطار رو داشته باشم:5:

mrfatahi
26-02-2009, 22:52
یه جوری صحبت میکنی که انگار داری با یه نفر که یک روز هست از adsl استفاده میکنه صحبت میکنی
این رو متذکر بشم که من خودم قبلا" صبانت داشتم و چند ماهی ازشون سرویس گرفتم
قطعی نداره؟
سرعت رایگان شبانه ثابت هست؟
خوب اینها که همه مقطعی هست و همونطور که تا به حال خیلی ها امتحان کردند و میدونند این یکی از سیاستهای صبا نت هست.همین که میبینه کاربرها دارند شاکی میشند و مشتری ها رو داره از دست میده سرعت رو برمیگردونه.
یادت هست اینجا چه شلم شوربایی بود در مورد این شرکت که همین موارد باعث شد تاپیکش قفل بشه؟
ببینم به مشتریهاش احترام میزاره؟
چرا شارژ 1 ماهه رو برداشتند؟
الان بهت میگم
چون اینجوری وقتی کیفیت رو پایین بیارند همه نمیتونند به زودی کوچ کنند به یه شرکت دیگه و مجبورند بسوزند و بسازند.اما در صورتی که 1 ماهه باشه خیلی از مشتریهاش رو از دست میده به این صورت.
دکتر جان زیاد سنگش رو به سینه نزن تا زمانی که شما دوستان با این افکار باشید این شرکتها حکمفرمایی میکنند همونطور که الان دارند این کار رو میکنند.
و اما در آخر....بین شرکتهایی که سرویس با محدودیت حجمی میدن بهترین و اولین شرکت شاتل هست که حرف اول رو توی سرویسهای محدود میزنه.(فکر نکنی کاربر شاتل هستم چون من سرویس نامحدود از یه شرکت دیگه میگیرم)
راستی اگر پینگ ملاک هست با cmd یه پینگ از 4.2.2.4 بگیر عکس بزار تا منم بگیرم برات بزارم:46:

در آخر هم بهت بر نخوره اگر لحنم تند بود دکتر جان:20:

پ.ن:فکر کنم 1 اخطار رو داشته باشم:5:

مهدنس جان ، بعضی از حرفاتو قبول دارم، مثلا اینکه چرا سرویس یک ماهه رو برداشته . در مورد سرعت صحبت کردی ، من هیچ وقت سرعت نرمال 512 رو پایین تر ندشاتم حتی اگه اسم سرویس دایال آپ باشه ، 128 باشه یا 1 مگ باشه. همیشه بالای 55-60 بودم.شبها هم که محدودیت سرعت نداره و من خودم تجربه ی بالای 700 کیلو بایت بر ثانیه رو داشتم. ( فکر نمی کنید برای سرویس رایگان خیلی خیلی زیاده !! ؟ ) .در ضمن من محاسن صبانت رو گفتم که اگه کسی همین الان داره سرویس ضعیف از این شرکت دریافت می کنه به ما بگه تا بدونیم فقط منطقه ما سرویسش خوبه یا همه جا خوبه . در ضمن پینگ 4.2.2.4 من حدود 120 میلی ثانیه است. در مورد یک حرف شما هم قبول دارم که صبانت گاهی اوقات سرعت رو محدود به زیر 70 می کنه و گاهی اوقات مثل الان سرعت رو ول کرده تا از حداکثر پهنای باند بشه استفاده کرد. این هم یه جور سیاسته. اما مهم اینه که برای من سرویس رایگان کاملا راضی کننده است چراکه هیچ وقت حتی از سایت رپیدشیر هم سرعتم زیر 200 نیومده !تمام

Cleeev
27-02-2009, 04:20
انقدر دعوا نکنید بابا... نه چیزی از این شرکت میرسه به شما نه چیزی از اون یکی... هر کسی ملاکش واسه انتخاب شرکت adsl با اون یکی فرق میکنه... یکی پینگ واسش مهمه یکی سرعت و یکی چیز دیگه ای...

خود من صبانتم و برام فقط سرعت مهمه... ولی در ضمینه های دیگه من خودم به شخصه که چند تا isp دیگه هم امتحان کردم به نظرم صبانت یکمی در بسیاری از موارد از بقیه بهتره ولی بعضی وقتا بد میشه... مثلا ماهی یه بار قطعی یکی دو ساعت پیش میاد و در اون موقع پشتیبانیشم اشغاله و گوشی رو برنمیدارن... ولی ماهی یکی دو ساعت قطعی مهم نیست پس به نظر من سرویس دهنده خوبیه... حالا شاید به نظر شما بد باشه...

اصلا تمام این شرکتا دنبال اینن که بهترین راه رو برای خالی کردن جیب من و شما پیدا کنن... پس اینهمه آتیششون رو به سینه نزنید...

بعد اینهمه وقت اومدیم اینجا همه دارن با هم دعوا میکنن و گیس و گیس کشیه...

_Barbod_
27-02-2009, 10:02
مهدنس جان ، بعضی از حرفاتو قبول دارم، مثلا اینکه چرا سرویس یک ماهه رو برداشته . در مورد سرعت صحبت کردی ، من هیچ وقت سرعت نرمال 512 رو پایین تر ندشاتم حتی اگه اسم سرویس دایال آپ باشه ، 128 باشه یا 1 مگ باشه. همیشه بالای 55-60 بودم.شبها هم که محدودیت سرعت نداره و من خودم تجربه ی بالای 700 کیلو بایت بر ثانیه رو داشتم. ( فکر نمی کنید برای سرویس رایگان خیلی خیلی زیاده !! ؟ ) .در ضمن من محاسن صبانت رو گفتم که اگه کسی همین الان داره سرویس ضعیف از این شرکت دریافت می کنه به ما بگه تا بدونیم فقط منطقه ما سرویسش خوبه یا همه جا خوبه . در ضمن پینگ 4.2.2.4 من حدود 120 میلی ثانیه است. در مورد یک حرف شما هم قبول دارم که صبانت گاهی اوقات سرعت رو محدود به زیر 70 می کنه و گاهی اوقات مثل الان سرعت رو ول کرده تا از حداکثر پهنای باند بشه استفاده کرد. این هم یه جور سیاسته. اما مهم اینه که برای من سرویس رایگان کاملا راضی کننده است چراکه هیچ وقت حتی از سایت رپیدشیر هم سرعتم زیر 200 نیومده !تمام
دکتر جان شما درست میگی
بیخیال:46:

انقدر دعوا نکنید بابا... نه چیزی از این شرکت میرسه به شما نه چیزی از اون یکی... هر کسی ملاکش واسه انتخاب شرکت adsl با اون یکی فرق میکنه... یکی پینگ واسش مهمه یکی سرعت و یکی چیز دیگه ای...

خود من صبانتم و برام فقط سرعت مهمه... ولی در ضمینه های دیگه من خودم به شخصه که چند تا isp دیگه هم امتحان کردم به نظرم صبانت یکمی در بسیاری از موارد از بقیه بهتره ولی بعضی وقتا بد میشه... مثلا ماهی یه بار قطعی یکی دو ساعت پیش میاد و در اون موقع پشتیبانیشم اشغاله و گوشی رو برنمیدارن... ولی ماهی یکی دو ساعت قطعی مهم نیست پس به نظر من سرویس دهنده خوبیه... حالا شاید به نظر شما بد باشه...

اصلا تمام این شرکتا دنبال اینن که بهترین راه رو برای خالی کردن جیب من و شما پیدا کنن... پس اینهمه آتیششون رو به سینه نزنید...

من سنگ هیچ شرکتی رو به سینه نزدم
اصلا" در مورد شرکتی که خودم ازش سرویس میگیرم حرفی نزدم
دوستان هستند که دارند از شرکت طرف قرارداد خودشون حمایت بیجا میکنند:11:

nirvana.12345
27-02-2009, 10:05

نه دعوا نیستش،من می خواستم شاتل بگیرم، چون پورت نداشتند اینجا اومدم ببینم صبا بگیرم ضرر میکنم یا نه. اتفاقا برا امثال من که میخوام تصمیم بگیریم، خب همین اطلاعاتی که بچه ها می گند به درد مون می خوره تا تجربه رو تجربه نکنیم. البته حرف cleeve هم کاملا درسته، لحن صحبت ها ملایم تر شه بهتره. پس لطفا به اطلاع رسانی ادامه بدید.

ایدون
27-02-2009, 12:21
داستان 700 کیلو بایت خیلی معنا دار هست صبا نت سرعت تعریف شده اش (Downstream) حد اکثر 1 مگ هست که اونهم الان شده 512k ولی این آقا میگه با هفتصد و خورده ایی داره دانلود میکنه اگر فرض کنیم که راست میگه پس استتنتاج منطقیش اینه که طرف کارمند صبانته چون به کاربران عادی این سرعت امکان نداره داده بشه.

sms11
27-02-2009, 13:41
داستان 700 کیلو بایت خیلی معنا دار هست صبا نت سرعت تعریف شده اش (Downstream) حد اکثر 1 مگ هست که اونهم الان شده 512k ولی این آقا میگه با هفتصد و خورده ایی داره دانلود میکنه اگر فرض کنیم که راست میگه پس استتنتاج منطقیش اینه که طرف کارمند صبانته چون به کاربران عادی این سرعت امکان نداره داده بشه.

شمام که فقط بلدی بیایی بگی این کارمند فلان شرکت اون یکی کارمند اون یکی شرکته.
من نمیدونم مگه این شرکتا چندتا کارمند دارند که شما هی داری به اینو اون تهمت میزنی که همه کارمندای شرکتای مختلف هستند
قبلا که به یه عده میگفتی اینا کارمندای داتک هستند
الانم که به این اقا( من از این اقا طرفداری نمیکنم) میگی کارمند صبا هست
لابد barbod هم کارمند سپنتا هست دیگه
:13::13::13:
طبق برخورد شما با هر نفر، هرکسی که از شرکتی طرفداری ولو خیلی کم بکنه کارمند اون شرکته و جیره خور اون شرکت.نه؟

zed2
27-02-2009, 13:57
با سلام
بالاخره کسی راه حلی برای سرویس adsl توی مرکز پاسداران پیدا کرد یا نه؟ ما که مردیم از بی اینترنتی!

منم مردم!!!!!!!

دوستان عزیز اگر پورت تو مرکز مخابراتی خالی نباشه کاری نمی تونید بکنید جز صبر تا یکی از مشترکین درخواست اینترنتش رو لغو کنه تا به شما بدن( و البته شما هم باید در شکرت ها درخواست بدین که بزارن تو لیست انتظار)
راه دیگری که دارید اینکه از لایزر یا داتک بی سیم بگیرین که داتک رو من خبر دارم مودم نداره ولی لایزر رو باید نگاه کنین ببینین منطقه تون رو پشتیبانی می کنه یا نه

سرویس دهنده ی adsl برای اتوبان صدر-بهار جنوبی سراغ دارین؟من از شاتل و پارسان لاین پرسیدم گفتن اینجارو پوشش نمیدن!!

دوست عزیز منطقه طبیعی رو ما نمی خوایم منطقه مجازی رو می خوایم...
شما 4 شماره اول تلفنتون رو باید بزارید تا دوستان راهنمایی کنن.

درضمن دوستان یکم در لحن گفتارتون دقت کنید....( بحث صبانت رو هم در تاپیک ها انجام ندید لطفا)

mrfatahi
27-02-2009, 14:34

آره دوست عزیز ، من کارمند صبانت ام !!! من با مدرک این میزان سرعت رو ثابت کردم و لازم نمی بینم دیگه در این مورد حرفی بزنم . حر کسی خواست می تونه از یک صبانتی بپرسه با چه سرعتی تو ساعات رایگان و حتی طول روز دانلود می کنه. من شبی 5 گیگ دانلود می کنم به طور رایگان . اگه این به معنی کارمند صبانت بودنه آره من کارمند صبانت ام ! ما ایرانی ها عادت کردیم اگه خودمون چیزی رو باور نمی کنیم حتی با دیدن سند هم به طرف تهمت بزنیم.
به هر حال این آی دی منه ahmadfatahi_6260 اگه کسی خواست در مورد ADSL و صبانت راهنمایی ش کنم با من تماس بگیره ، اینجا شده جایی برای تهمت زدن و تیکه انداختن. متاسفم.

nirvana.12345
27-02-2009, 14:34
با وجود این که خود صبا نت خط و نشان کشید و گفت حرف نباشه

[quote=mrfatahi;3537242]
دوستان با عرض پوزش
بحث در مورد صبانت فعلا در تاپیک هاب انجمن مجاز نیست...لطفا رعایت کنید.
می بخشید من درست متوجه نمی شم، خود صبا نت گفته جایی درباره شرکتش بحث نشه؟ اگر نه یا اره، به هر حال دلیل این تصمیم چیه؟ محض اطلاع می پرسم نه اعتراض .

seyyedi
27-02-2009, 14:44
دوستان سلام
میدونم اینجا جای سوال من نیست ولی چون ای دی اس ال دارم و سوالم بی ربط هم نیست اینجا میپرسم
یه سری اطلاعات کلی در مورد v p n میخواستم
اگه ip یه v p n رو داشته باشم و وارد کنم به کامپیوتر
برای من که ای دی اس ال دارم مشکلی پیش نمیاد؟
isp من از این کار خبردار میشه؟
اگه بفهمن چیکار میکنن؟

boys_won
27-02-2009, 16:08
دوستان سلام
میدونم اینجا جای سوال من نیست ولی چون ای دی اس ال دارم و سوالم بی ربط هم نیست اینجا میپرسم
اگه بفهمن چیکار میکنن؟

شما نمیتونی آپی وارد کنی چون شرکتی که بهت سرویسه Adsl میده بهت یه ip static ( ثابت ) میده و امکان تغییرش وجود نداره

ashkan_mc
28-02-2009, 00:22
دوستان هر کی کارت طلایی برای شاتل می خواد من دارم ... بهم پ خ بده ...

asd
28-02-2009, 20:28
ميخواستم بدونم امكان استفاده از v---p---n تو سرويس adsl وجود داره؟

isbn
28-02-2009, 20:42
ميخواستم بدونم امكان استفاده از v---p---n تو سرويس adsl وجود داره؟

بله وجود داره چرا که نه!:46:

mehdi_vsgh
28-02-2009, 22:05
دوستان سلام
اگه بفهمن چیکار میکنن؟
این تاپیک که نه
ولی تو همین انجمن هم ممنوعه این سوال!!:دی

asd
01-03-2009, 11:20
من ميخوام از شاتل سرويس بگيرم كيفيتش چطوره ؟پشتيباني؟

sms11
01-03-2009, 14:01
من ميخوام از شاتل سرويس بگيرم كيفيتش چطوره ؟پشتيباني؟

دوست عزیز اگه توی تاپیک خود شاتل پست میدادید خیلی بهتر بود و زودتر به جوابتون میرسیدید

farazcivil
01-03-2009, 18:19
سلام دوستان گرامی ،
لطفا افرادی که در مرکز مخابراتی سلمان فارسی هستند( منطقه 2 مخابراتی با پیش شماره های 2206-2207-2208-2209-2234-2235- 2236-2237) petition زیر را امضا کنند تا مسئولین مخابرات به مشکلات این مرکز رسیدگی کنند .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از مدیر این بخش هم تقاضی دارم این موضوع را مهم کرده تا قدمی برای حل مشکل موجود در مرکز مخابراتی سلمان فارسی برداشته شود .

akhoond
02-03-2009, 08:52
سلام

حس ایجاد تاپیک ندارم ، اما فکر کنم یه تاپیک کلی من بعد لازم داشته باشه ، اون هم از نوع استیکی ....

دیروز اخبار گفت که مجوز اجرا کنندگان وایمکس تو کشور ، حاضر بوده و طی یه مراسمی مجوز ها رو دادن ( تو رو خدا ببین ، واسه دادن مجوز جشن می گیرن ... :31 :دی )

امیدوارم هر چه بیشتر این این سرویس گسترش پیدا کنه و از اون مهم تر ، هزینه اش کمتر بشه ، البته انحصار هنوز هم که هنوزه هستش ، فقط 4 تا شرکت برنده شدن ، که یکی شون مال شمال بود ، یکی شون 4 تا استان ، و فقط یکی شون کل کشور رو مجوز داشت ( اسم نبرد ، اما اگه فکر می کنم پیشگامان باید یکی شون باشه ، چند وقت پیش هم برنده voip شد )

مرسی
یا حق

sms11
02-03-2009, 10:34
سلام

حس ایجاد تاپیک ندارم ، اما فکر کنم یه تاپیک کلی من بعد لازم داشته باشه ، اون هم از نوع استیکی ....

دیروز اخبار گفت که مجوز اجرا کنندگان وایمکس تو کشور ، حاضر بوده و طی یه مراسمی مجوز ها رو دادن ( تو رو خدا ببین ، واسه دادن مجوز جشن می گیرن ... :31 :دی )

امیدوارم هر چه بیشتر این این سرویس گسترش پیدا کنه و از اون مهم تر ، هزینه اش کمتر بشه ، البته انحصار هنوز هم که هنوزه هستش ، فقط 4 تا شرکت برنده شدن ، که یکی شون مال شمال بود ، یکی شون 4 تا استان ، و فقط یکی شون کل کشور رو مجوز داشت ( اسم نبرد ، اما اگه فکر می کنم پیشگامان باید یکی شون باشه ، چند وقت پیش هم برنده voip شد )

مرسی
یا حق

اره منم دیدم مراسمشو
فکر برای مجوز دادن هم مراسم برگزار کنن
اولا که کلی میخوان طولش بدن.به گفته خودشون 9 ماهه اما توی این 9 ماهه تهران رو به تنهایی هم نمیتونن پوشش بدن چی برسه به کل ایرانو.تازه لابد پوشش دهیش هم مثه موبایل ها میخواد هی قطعو وصل بشه و روی اعصاب پیاده روی کنه
دوما اینکه خیلی هم گرونه.چون تازه اومده و تا قیمتاش پایین بیاد کلی طول میشهپخلاصه که به نظر من حالا حالاها استفاده از وایمکس برای ما رویا هست

a.toraby
02-03-2009, 12:13
اره منم دیدم مراسمشو
فکر برای مجوز دادن هم مراسم برگزار کنن
اولا که کلی میخوان طولش بدن.به گفته خودشون 9 ماهه اما توی این 9 ماهه تهران رو به تنهایی هم نمیتونن پوشش بدن چی برسه به کل ایرانو.تازه لابد پوشش دهیش هم مثه موبایل ها میخواد هی قطعو وصل بشه و روی اعصاب پیاده روی کنه
دوما اینکه خیلی هم گرونه.چون تازه اومده و تا قیمتاش پایین بیاد کلی طول میشهپخلاصه که به نظر من حالا حالاها استفاده از وایمکس برای ما رویا هست

حالا این سیستم که راه افتاده چی هست؟ از adsl بهتره؟

akhoond
02-03-2009, 13:10
حالا این سیستم که راه افتاده چی هست؟ از adsl بهتره؟
یس

سرعت بیشتر ، امکانات بیشتر ، وایرلس بودن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحتی خود من این رو نمی دونستم ، داشت می گفت این سرویس توانایی ارایه وویس ، تصویر ، دیتا رو داره ( وویس رو نمی دونستم ، فکر می کردم دیتا رو که داره ، دیگه واسه چی باید وویس رو هم پوشش بده ) داشت می گفت که این سرویس می تونه رقیبی برای تلفن ثابت باشه .. ( تبلیغ خودشونه ، حالا سرش که برسه ، هزار تا بامبول در میارن :13:
قشنگ اشاره کرده :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
راستی دوستان ، اگه تازه مجوز وایمکس دادن ، پس لایزر از کجاش در میاورد که تبلیغ می کرد ؟ ها ؟

پ ن : دوستان ، روزنامه همشهری امروز زو از دست ندید که از چنگتون رفته ، دعوای 2 وزارت خونه دولت قبلی و جدید ، اون هم چاپ توی روزنامه ، اون هم همشهری ، برام جالب بود ، اون هایی که کله شون رو عین کبک کردن زیر برف ، باید بخونن ، تا ...

بخونید :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتاسف آوره ، وزیر هم چشماشو بسته .... :13:

nirvana.12345
03-03-2009, 09:06
دوستان لطف می کنند بگند ping یعنی چه ؟

Hamid Reza
03-03-2009, 11:27
دوستان لطف می کنند بگند ping یعنی چه ؟

سلام

شاید ساده ترین و بهترین تعریفش این باشه

به مدت زماني گفته مي شود که يک Packet از ISP به مقصد يک Host قوي (مثلا" yahoo.com) در اينترنت ارسال شده و پس از دريافت پاسخ مناسب دوباره به ISP باز مي گردد. هرچه اين زمان کمتر باشد پهناي باند از کيفيت بهتري برخوردار است.

همچنین این مقاله در مورد پینگ

XirowN
03-03-2009, 15:56
سلام دوستان
آیا Packet Lost به سرعت اینترنت بستگی داره ؟

h.sun
03-03-2009, 17:18
یس

سرعت بیشتر ، امکانات بیشتر ، وایرلس بودن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحتی خود من این رو نمی دونستم ، داشت می گفت این سرویس توانایی ارایه وویس ، تصویر ، دیتا رو داره ( وویس رو نمی دونستم ، فکر می کردم دیتا رو که داره ، دیگه واسه چی باید وویس رو هم پوشش بده ) داشت می گفت که این سرویس می تونه رقیبی برای تلفن ثابت باشه .. ( تبلیغ خودشونه ، حالا سرش که برسه ، هزار تا بامبول در میارن :13:
قشنگ اشاره کرده :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستی دوستان ، اگه تازه مجوز وایمکس دادن ، پس لایزر از کجاش در میاورد که تبلیغ می کرد ؟ ها ؟

پ ن : دوستان ، روزنامه همشهری امروز زو از دست ندید که از چنگتون رفته ، دعوای 2 وزارت خونه دولت قبلی و جدید ، اون هم چاپ توی روزنامه ، اون هم همشهری ، برام جالب بود ، اون هایی که کله شون رو عین کبک کردن زیر برف ، باید بخونن ، تا ...

بخونید :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتاسف آوره ، وزیر هم چشماشو بسته .... :13:

دوست عزیز این همون وزیری که چند وقت پیش می گفت دیال آپ هم واسه ما زیادی مگه یه pdf صد کیلو بایتی بیشتر می خواهیم دانلود کنیم.
این از چشم بستن نیست .هر کسی باید جای خودش باشه.مگه میشه یه نفر که که توی عمرش کانکت نشده بخواد وزیر خوبی باشه.
بحر حال این حرفا توی این فرم جاش نبود که گفتم.اما من نمی دونم چرا از این وزیر انقدر بدم می آد

r4pbr4p
03-03-2009, 18:11
سلام دوستان
آیا packet lost به سرعت اینترنت بستگی داره ؟

نه دوست عزیز

XirowN
03-03-2009, 20:39
کسی از سرویس شهراد استفاده میکنه ؟
میخوام وضعیت Ping ش رو بدونم

moonomid
03-03-2009, 21:12
سلام
كسي از دوستان از شركت ماهان نت adsl گرفته؟ سرويسش خوبه؟

_Barbod_
03-03-2009, 23:50
سلام دوستان
آیا packet lost به سرعت اینترنت بستگی داره ؟
100% بستگی داره
پکت لاست قطعیهای موقتی و خیلی کوتاه در حد ثانیه هست که توی سرعت نوسان ایجاد میکنه

نه دوست عزیز
با چه علمی میگید تاثیر نداره؟

r4pbr4p
04-03-2009, 11:10
با چه علمی میگید تاثیر نداره؟

پکت لاست قطعیهای موقتی و خیلی کوتاه در حد ثانیه هست که توی سرعت نوسان ایجاد میکنه!

خب پس سرعت شما چه 64 باشه چه 512 شما Packet Lost داری

بیشتر به وضعیت خطوط تلفن و پهنای بند شرکت و تنظیمات سیستم رایانه هرکسی برکیگرده تا میزان پهنای باند شخصی

_Barbod_
04-03-2009, 14:07
پکت لاست قطعیهای موقتی و خیلی کوتاه در حد ثانیه هست که توی سرعت نوسان ایجاد میکنه!

خب پس سرعت شما چه 64 باشه چه 512 شما packet lost داری

بیشتر به وضعیت خطوط تلفن و پهنای بند شرکت و تنظیمات سیستم رایانه هرکسی برکیگرده تا میزان پهنای باند شخصی
ای بابا
ببین مثلا" یه سرویس که پکت لاست نداره یه فایل 50 مگ رو به فرض مثال 30 دقیقه میگیره
حالا اگر همون سرویس پکت لاست داشته باشه همون فایل 50 مگی رو باز هم تو 30 دقیقه میشه گرفت؟

r4pbr4p
04-03-2009, 16:45
من کاری با زمان دانلود ندارم

منظورم زمانیه که هیچ استفاده ایی از اینترنت استفاده نمیکنیم

حرفت دقیقآ درسته

اما اگه اینترنت باز باشی و همیشه موقع استفاده پینگت باز باشه میبینی که گاهی وقتها که هیچ استفاده ایی هم از نت نداری باز هم Packet Lost داری

قبولت داریم باربد جان

n0100003
05-03-2009, 00:52

bleu2u4u
05-03-2009, 01:08

بچه محل اینو از کجا گرفتی؟

vitamin2002
05-03-2009, 01:15
بچه محل اینو از کجا گرفتی؟

ایشون به تازگی رفتند usa البته برای زندگی یعنی کوچ کردند :31: ما هم اینجا موندیم ... :13: اینجاش را سانسور کردم اگه بگم پی سی ورلد را به باد می دم :31:

bleu2u4u
05-03-2009, 07:27
محل سكونت: تهران یوسف آباد
پس این چیه؟

m_h_hadavi
05-03-2009, 08:07
پس این چیه؟
به نام ISP دقت کنید: Delaware که نام یکی از ایالت های آمریکاست

r4pbr4p
05-03-2009, 10:48
شایدم وی پ-ی ان استفاده کرده!

amirardallan
05-03-2009, 10:54
سلام به همگی .
ممنون میشم که کسانی که اطلاعاتی از اینترنت اداری صبانت دارند ، من رو راهنمایی کنند.
خدمتتون عرض کنم که من اینترنت 128 صبا نت رو دارم و البته شرایطی برام فراهمه که میتونم سرویس 1mb صبانت رو بگیرم.

ایا کسی تست کرده تا حالا این سرویس رو یا نه ؟
اینترنت شبانه رایگان صبا نت برای این سرویس هم کار می کنه یا نه ؟

خلاصه میخوام بدونم که خیلی فرق میکنه با 128 یا نه بیشتر جنبه تبلیغی روش زیاده و سرعتش خیلی بالاتر نیست .
البته من خیلی دانلود ندارم و بیشتر کارم با وب است.

ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.
ارادتمند همگی

vitamin2002
05-03-2009, 11:01
من ایشون را می شناسم ایشون اهل تهران یوسف آبادن ولی به تازگی 10 الی 15 روز پیش رفتند آمریکا

ahriman323
05-03-2009, 11:02
پس این چیه؟
اون الکی هست:31:

به نام ISP دقت کنید: Delaware که نام یکی از ایالت های آمریکاست
تایید میشه!

شایدم وی پ-ی ان استفاده کرده!
شاید ! Connecting to Shatel

ghermezeteh
05-03-2009, 13:16
سلام دوستان این گزینه ها رو واسه من توضیح میدین که در وضعیت پورت هست ؟ممنون میشم
service type,
,top(dbm
وضعیت ارتباط,
تضعیف(db),
خطای خط(db),
سرعت اتصال یافته,
سرعت درخواستی
ارسال/دریافت
ارسال/دریافت
وضعیت خط
وضعیت عملیاتی

nikaan
05-03-2009, 14:47
سلام

بچه ها میدونید این شرکت با کدومیک از isp ها قرارداد داره؟ (لینک زیر)

کد:

mordad_80
05-03-2009, 15:59
سلام
ساکن شهرک اکباتانم خدمات چه شرکتی دراین منطقه خوبه؟

Networker2020
05-03-2009, 16:52
سلام
از دوستان کسی از هادی کام سرویس گرفته( نمایندگی فن آوا)؟ وضعیت سرویسش چطوریه ؟ مثلا 128/256
ممنون :20:

Mostafa_Kaveh
05-03-2009, 17:14
سلام من تو اردبیل زندگی میکنم که دوتا خدمات دهنده داره که یکی از یکی بدتر آخه ببینید این انصافه که ماهیانه 15 تومن بدم 2گیگ دامنه بگیرم تازه نمیدونم 2گیگ واقعی هست یا نه شب و روزش هم فرقی نداره تازه بعضی موقع سرعت دایل آپ از این زیاده:19::19::41:

REZAt1980
05-03-2009, 17:24
سلام.

دوستان من تازه کار بیدم. با دیال آپ هم اومدم. میخواهم که یه ای دی اس ال بگیرم. چندتا سوال داشتم.

در حال حاضر حداکثر سرعتی که به مصرف خانگی ارائه میدن، چقدره؟ و مثلا اگه بخوام باهاش یک dvd دانلود کنم چقدر طول میکشه؟
در ضمن کدوم شرکت بهتره؟ و طرفای صادقیه و پونک هستم.

اگر قیمت هم کسی داره بگه؟ بدون محدودیت با بالاترین سرعت.

از لطفتون ممنون

Networker2020
05-03-2009, 17:26
سلام

مرسی
یا حق

باسلام

4 شرکت برنده مزایده شدن ،
مبین نت ( تمام استان ها) ، ایرانسل ( 6 استان از جمله تهران ) ، اسپیدان ( اصفهان ) و یک شرکت هم در استان گلستان
شاتل هم قبلا مجوز رو به همراه PAP گرفته که اونم می تونه سرویس ارایه بده
این مجوری رو که دادند فقط برای Wimax ثابته نه سیار و سرعتش بستگی به نوع استاندارد داره و تو ایران احتمالا 4.4 یا 8.8 مگ باشه.
Wimax بخاطر تحرک پذیری و سهولت دسترسی سرویس خوبیه ولی پیاده سازی اون گرونه و علاوه بر اون باید
با سرویس هایی مثل ADSL و 3G رقابت کنه
احتمالآ اتصالات امارات که برنده مزایده 3G ایران شده سال دیگه بتونه سرویس بده . حداکثر سرعت 3G تو امریکا 20مگ که اتصالات ادعا کرده در صورتی که پهنای باند مناسب در اختیارش قرار بگیره 28 مگ رو می تونه ارایه کنه.
:20:

! Alex !
05-03-2009, 17:45
512 تو لاهیجان آخرش هستش قیمت این طرف با تهران خدا فرق داره تهران یکی از دوستام داره 512 بدون محدودیت 25 البته آشناست مالک Isp

Cleeev
05-03-2009, 20:01

بابا ایول پسرک... ما رو گذاشتی اینجا رفتی تو سرعت نور پیش از ما بهترون... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدوارم بهت زندگی خوش باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

REZAt1980
06-03-2009, 01:59
سلام.
دوستان اونطوری که من از این شرکت ها پرسیدم، برای کاربران خانگی بالای 128 نمیدن.

یعنی هیچ جوری نمیشه که بالاتر از 128 بگیرم.

Hamid Reza
06-03-2009, 10:46
سلام.
دوستان اونطوری که من از این شرکت ها پرسیدم، برای کاربران خانگی بالای 128 نمیدن.

یعنی هیچ جوری نمیشه که بالاتر از 128 بگیرم.

سلام
128 نامحدود بالاتر نمیدن
ولی واسه حجمی 512 هم میدن

برای نامحدود هم میشه بالای 128 گرفت
اگه شما دانشجو باشی میتونی با دادن کارت دانشجویی یا گرفتن یه نامه از دانشگاه 128 بالاتر هم بگیری

ممنون:11:

isbn
06-03-2009, 13:08
بچه ها آیا بنظرتون این راسته یا نه؟
اينترنت پر سرعت - 16 MB/s - پرسرعت ترين در ايران - براي اولين بار در ايران - باز شدن صفحات

Hamid Reza
06-03-2009, 13:36
بچه ها آیا بنظرتون این راسته یا نه؟
اينترنت پر سرعت - 16 mb/s - پرسرعت ترين در ايران - براي اولين بار در ايران - باز شدن صفحات

سلام

کاملا معلومه دروغه

شرکتهای خیلی بزرگ این ادعا را نکردن
شرکتهایی مثل شاتل و داتک و ...

اصلا یه چیزی
کسی که این ادعا رو میکنه یعنی یه سایت نداره ؟؟:13:
و اومده تو این سایتهای تبلیغات مجانی ثبت کرده

معلومه دروغه

Retired User
06-03-2009, 14:12
دوستان چرا امروز اين طوريه؟

با اين مقايسه كنيد:

ahriman323
06-03-2009, 14:26
با اين مقايسه كنيد:
زیاد جدی نگیر صبانت هست دیگه! یک روز خوبه! یک روز بده! یک روز افتضاحه!
تاریخ تست دومی برای 16 روز پیشه!

Retired User
06-03-2009, 14:31
زیاد جدی نگیر صبانت هست دیگه! یک روز خوبه! یک روز بده! یک روز افتضاحه!
تاریخ تست دومی برای 16 روز پیشه!
خب اون بيشترين سرعتم تا به حال بود و اين كمترين سرعتمه كه هيچ وقت نداشتم

kaveh.VB
06-03-2009, 16:14
صبا نت توی تهران یکی دو روز کانکت میشد اما اصلا تبادل اطلاعات نداشت اما الان دیدم سرعت رو دو برابر کردن یعنی ما تهرانیها همیشه بیشترین سرعت دانلودمون 60 کیلوبایت در ثانیه بود که میشه سرویس 512 خودمون الان دیدم سرعت دانلود شده 120 کیلوبایت که معادل سرعت 1 مگ هست
رفتم سایتشون دیدم بله هم محدودیت حجمی رو از 2 گیگ کردن 3 گیگ هم پهنای باند رو افزایش دادند خدا خیرشون بده توی منطقه ما که یکی از شلوغترین مناطق تهران هست من تا حالا مشکل جدی حس نکردم.

nikaan
06-03-2009, 20:30
سلام

کد:
کد:

sms11
06-03-2009, 21:06
سلام

کد:
کد:

والا قیمتاش که بدک نبود
قیمتاش شبیه قیمتای داتک بعد از عید میمونه:31::31::31:

amirardallan
06-03-2009, 21:40
سلام به همگی .
ممنون میشم که کسانی که اطلاعاتی از اینترنت اداری صبانت دارند ، من رو راهنمایی کنند.
خدمتتون عرض کنم که من اینترنت 128 صبا نت رو دارم و البته شرایطی برام فراهمه که میتونم سرویس 1mb صبانت رو بگیرم.

ایا کسی تست کرده تا حالا این سرویس رو یا نه ؟
اینترنت شبانه رایگان صبا نت برای این سرویس هم کار می کنه یا نه ؟

خلاصه میخوام بدونم که خیلی فرق میکنه با 128 یا نه بیشتر جنبه تبلیغی روش زیاده و سرعتش خیلی بالاتر نیست .
البته من خیلی دانلود ندارم و بیشتر کارم با وب است.

ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.
ارادتمند همگی

-----------
سلام
کسی نمیتونه به من کمک کنه ؟

REZAt1980
07-03-2009, 19:23
سلام.
من یک سوال داشتم.

دانلود یک dvd با 128 و 256 و 512 تقریبا چقدر طول میکشه؟

اگر جواب بدید ممنون میشم.

nikaan
07-03-2009, 19:31
والا قیمتاش که بدک نبود
قیمتاش شبیه قیمتای داتک بعد از عید میمونه:31::31::31:

حالا اینقدر بگید می خواد گرون کنه که اگرم یه وقت نمی خواست این کارو کنه بخاطر شما گرون میکنه!!!:31::46:

isbn
07-03-2009, 19:37

با اين مقايسه كنيد:

شما اهل کجایی و کدوم مرکز مخابرتی؟

isbn
07-03-2009, 19:39
صبا نت توی تهران یکی دو روز کانکت میشد اما اصلا تبادل اطلاعات نداشت اما الان دیدم سرعت رو دو برابر کردن یعنی ما تهرانیها همیشه بیشترین سرعت دانلودمون 60 کیلوبایت در ثانیه بود که میشه سرویس 512 خودمون الان دیدم سرعت دانلود شده 120 کیلوبایت که معادل سرعت 1 مگ هست
رفتم سایتشون دیدم بله هم محدودیت حجمی رو از 2 گیگ کردن 3 گیگ هم پهنای باند رو افزایش دادند خدا خیرشون بده توی منطقه ما که یکی از شلوغترین مناطق تهران هست من تا حالا مشکل جدی حس نکردم.

شما کدوم مرکز مخابراتی هستین؟

Retired User
07-03-2009, 20:26
شما اهل کجایی و کدوم مرکز مخابرتی؟
ديگه تموم شد
مشهد:استقلال

nafas
07-03-2009, 23:35
سلام من ای دی اس الم وصل شده میخوام دان کنم سرعته دان لودش خیلی کمه یعنی 5 فعلا ولی باید حداقل تا 10 بره بخاطری که تازه وصل شده اینطوریه ؟
آخه یه ساعتی میشه وصل شده
اگه تنظیمات هم میخواد بگوو

choory
07-03-2009, 23:46
سلام من ای دی اس الم وصل شده میخوام دان کنم سرعته دان لودش خیلی کمه یعنی 5 فعلا ولی باید حداقل تا 10 بره بخاطری که تازه وصل شده اینطوریه ؟
آخه یه ساعتی میشه وصل شده
اگه تنظیمات هم میخواد بگوو

شما سعی کن از یک برنامه مدیریت دانلود استفاده کنی.ترجیحا برنامه IDM
تعداد کانکشن های دانلود منیجر را روی 16 کانکشن تنظیم کن.
حتما باید از لینک های مستقیم استفاده کنی تا به حداکثر سرعت دست پیدا کنی.

مثلا یک مقدار از لینک زیر را دانلود کن ببین سرعت دانلود روی چند هست.

برای دانلود و کرک کردن برنامه IDM به تاپیک زیر سر بزنید

کرک Internet Download Manager *IDM ◄ کرک آخرین ورژن در پست اول

البته برنامه های خوب دیگه ای هم برای مدریت دانلود هست.اما من idm را پیشنهاد میکنم.

siamak_mu
07-03-2009, 23:57
سلام.
من یک سوال داشتم.

دانلود یک dvd با 128 و 256 و 512 تقریبا چقدر طول میکشه؟

اگر جواب بدید ممنون میشم.

128

275000/60/60=4400000/16

76 ساعت

256

137500/60/60=4400000/32

38 ساعت

512

68750/60/60=4400000/64

19 ساعت

nafas
08-03-2009, 00:04

بیشتر توضیح میدی ؟

nafas
08-03-2009, 00:12
اگه میشه لینک اخرین نسخشو بهم بده من نمدونم کدومشو بگیرم

choory
08-03-2009, 00:44
بیشتر توضیح میدی ؟

شما وقتی مثلا برنامه idm را نصب میکنی میری به قسمت تنظیمات و...

اگه میشه لینک اخرین نسخشو بهم بده من نمدونم کدومشو بگیرم

اخرین نسخه که داخل پست اول تاپیک زیر هست.

لینک دانلود

Cleeev
08-03-2009, 02:09
در راستای اینکه یکی از دوستان به این آگهی "اینترنت پرسرعت 16 MB/s [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پرسرعت ترین در ایران و از این چیزا" اشاره کرد من یه تفعلی به دکتر گوگل ردم دیدم این یارو هر سایتی پیدا کرده آگهی داده ولی خودش حتی یه سایتم نداره... نوشته فقط با یه تماس..... یکی از بروبچ زنگ بزنه به صورت سرکاری ازش بپرسه ببینیم یارو چه خالی ای داره میبنده... فکر کنم داره 512 میده ولی واسه افراد ناآگاه میگه سرعتش فلانه کلاه برداری کنه...

چه کرده این آقای "احمدی"... فکر کنم هیچ سایتی رو واسه تبلیغات از قلم ننداخته...

بلاخره پس از تلاش بسیار یه تبلیغ از این جناب پیدا کردم که توش یه سایتم زده... معلوم شد چیه..... ولی سرعتشو داره خالی میبنده......

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

netlcom
08-03-2009, 06:46
چرا شرکت ها adsl شونو گرون کردن؟

amirardallan
08-03-2009, 07:06
شما سعی کن از یک برنامه مدیریت دانلود استفاده کنی.ترجیحا برنامه IDM

مثلا یک مقدار از لینک زیر را دانلود کن ببین سرعت دانلود روی چند هست.

برای دانلود و کرک کردن برنامه IDM به تاپیک زیر سر بزنید

کرک Internet Download Manager *IDM ◄ کرک آخرین ورژن در پست اول

البته برنامه های خوب دیگه ای هم برای مدریت دانلود هست.اما من idm را پیشنهاد میکنم.

--------------------------------------
سلام رفیق .
برای Appel هم پیشنهادی داری ؟
تا حالا دانلود منیجر براش دیدی ؟

nafas
08-03-2009, 09:07

لینک دانلود

رفیق راپید شر نمیزاره ازش دان کنم:2:

sms11
08-03-2009, 09:08
در راستای اینکه یکی از دوستان به این آگهی "اینترنت پرسرعت 16 mb/s [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پرسرعت ترین در ایران و از این چیزا" اشاره کرد من یه تفعلی به دکتر گوگل ردم دیدم این یارو هر سایتی پیدا کرده آگهی داده ولی خودش حتی یه سایتم نداره... نوشته فقط با یه تماس..... یکی از بروبچ زنگ بزنه به صورت سرکاری ازش بپرسه ببینیم یارو چه خالی ای داره میبنده... فکر کنم داره 512 میده ولی واسه افراد ناآگاه میگه سرعتش فلانه کلاه برداری کنه...

بلاخره پس از تلاش بسیار یه تبلیغ از این جناب پیدا کردم که توش یه سایتم زده... معلوم شد چیه..... ولی سرعتشو داره خالی میبنده......

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط میتونم بگم که صد در صد خالی بندیه

sms11
08-03-2009, 09:09
رفیق راپید شر نمیزاره ازش دان کنم:2:

بیشتر توضیح بدید تا ببینیم مشکل از کجاست
البته اینجا نه توی تاپیک خود رپید شیر

nafas
08-03-2009, 09:35
راستی هر موقع وصل مشم چراغ لن ثابت نمیمونه همش چشمک میزنه

nikaan
08-03-2009, 10:53
در راستای اینکه یکی از دوستان به این آگهی "اینترنت پرسرعت 16 mb/s [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پرسرعت ترین در ایران و از این چیزا" اشاره کرد من یه تفعلی به دکتر گوگل ردم دیدم این یارو هر سایتی پیدا کرده آگهی داده ولی خودش حتی یه سایتم نداره... نوشته فقط با یه تماس..... یکی از بروبچ زنگ بزنه به صورت سرکاری ازش بپرسه ببینیم یارو چه خالی ای داره میبنده... فکر کنم داره 512 میده ولی واسه افراد ناآگاه میگه سرعتش فلانه کلاه برداری کنه...

من فکر کنم منظورش دانلود آنلاین ماهواره ای باشه یا یه چیزی تو این حدود

REZAt1980
08-03-2009, 15:08
128

275000/60/60=4400000/16

76 ساعت

256

137500/60/60=4400000/32

38 ساعت

512

68750/60/60=4400000/64

19 ساعت

بالاخره یکی جواب داد. دمت گرم سیامک

REZAt1980
08-03-2009, 15:49
سلام.
من یه سوال داشتم.

من سرویس نامحدود (حجمی) میخواهم. چه شرکت هایی نامحدودشون ارزونتره؟ بین 128 تا 512

akhoond
08-03-2009, 17:31

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک دانلود

چوری جان ، من هم گذاشتم روی 16 تا ، خیلی وقته ، اما هیچ موقع ، ندیدم تو دیتیل 16 تا کانکشن درست کنه ، همیشه خدا ، همون 8 تاست ، کشته منو :18: :31:

بچه ها ، اگه حرفای اون 16 مگی رو ببرید زیر زمین ، بهتره ، اونجا واسه همین حرفاست دیگه :46:

دوستان ، این هزارمین پست منه ، شیرینی اش طلب تون :5: :20: :8: :10: :27: :21:

مخلصیم :11:

ahriman323
08-03-2009, 18:29
چوری جان ، من هم گذاشتم روی 16 تا ، خیلی وقته ، اما هیچ موقع ، ندیدم تو دیتیل 16 تا کانکشن درست کنه ، همیشه خدا ، همون 8 تاست ، کشته منو :18: :31:

بچه ها ، اگه حرفای اون 16 مگی رو ببرید زیر زمین ، بهتره ، اونجا واسه همین حرفاست دیگه :46:

دوستان ، این هزارمین پست منه ، شیرینی اش طلب تون :5: :20: :8: :10: :27: :21:

مخلصیم :11:
برای من که 16 کانکشن را درست میکنه و ...
باید اون پایین دیتیل را بکشی تا بقیه کانکشن ها را ببینی!:46: از روی عکس هم مشخصه که چند تا کانکشن داره وقتی دانلود می کنه!

مبارکه!:40:

SIMON137
08-03-2009, 18:34
شرکتی هست که بدون مجوز ، 256 نامحدود با قیمت مناسب بده ؟ یا با مجوز کاری که آدرسش عوض شده ؟
از یک معرفی نامه دانشگاه چند نفر می تونن استفاده کنن ؟

Kaptian Black
08-03-2009, 19:33
سلام.
من یه سوال داشتم.

من سرویس نامحدود (حجمی) میخواهم. چه شرکت هایی نامحدودشون ارزونتره؟ بین 128 تا 512

عزیز حجمی میشه محدود . نا محدود هم که حجم نداره !

tttmttt
08-03-2009, 20:13
سلام
من میخوام از صبانت adsl بگیرم اگر امروز فردا سفارش بدم قبل از عید وصل میشه یا بزارم بعد از عید؟
مرکز مخابرات: کاشانی

SIMON137
08-03-2009, 20:19
شاید منظورش محدود از نظر زمانی بود ؟!

Senator_Offline
08-03-2009, 21:28
من adsl 256 محدود دارم ی هفتس گرفتم 3 روز اول سرعت دانلود 33 تا 36 بود با idm ولی الان 24 تا 27 هست کامپیوتر ویروس نداره وهیچ چیزی دیگه از پهنای باندم استفاده نمیکنه؟مشکل چیه از ویندوزه؟

m30h
08-03-2009, 21:29
سلام
من میخوام از صبانت adsl بگیرم اگر امروز فردا سفارش بدم قبل از عید وصل میشه یا بزارم بعد از عید؟

من از صبانت استفاده نمی کنم از شاتل استفاده می کنم برای من 6 روزه وصل شد در ضمن بستگی به مرکزت هم داره . از خودشون هم یه سوالی بکن

REZAt1980
08-03-2009, 22:48

شاید منظورش محدود از نظر زمانی بود ؟!

فکر کنم که منظورم رو متوجه نشدید.

منظورم این بود که از لحاظ حجمی نامحدود باشه.

حالا کدوم ارزونتره؟بین 128تا 512

SIMON137
08-03-2009, 23:13
حالا کدوم ارزونتره؟بین 128تا 512
ارزونترین نامحدود داتک هستش .

SIMON137
08-03-2009, 23:14
سلام
آره تا قبل از عید وصل میشه ، شنیدم مرکز کاشانی اختلالاتی داشته ولی مشکلی نداره
فقط سریع اقدام کن
بین 5 تا 7 روز کاری میگن ولی 10 روزه فکر کنم وصله...

zed2
08-03-2009, 23:40
--------------------------------------
سلام رفیق .
برای Appel هم پیشنهادی داری ؟
تا حالا دانلود منیجر براش دیدی ؟

منظورت مکینتاش هست دیگر؟
برای این مورد برو تو درخواست نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بپرس بچه ها بهت لیست دانلود منیجر هارو می دن:46:
ندادن هم به پ خ بزن بگو انجا تو تاپیکی که ساختی برات می زارم:46:

virus2009
09-03-2009, 04:48

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک دانلود

آقا دستت درد نکنه.
ای کاش زودتر میومدم اینجا.
این کاری رو که شما گفتید انجام دادم سرعت دانلودم دو برابر شد.:18:
من از ساعت 3 تا 7 صبح با سرعت 20 الی 30 دانلود میکردم ( شبانه رایگان ) ولی الان رسیده به 80 الی 90 .:18:

nafas
09-03-2009, 07:23
من adsl 256 محدود دارم ی هفتس گرفتم 3 روز اول سرعت دانلود 33 تا 36 بود با idm ولی الان 24 تا 27 هست کامپیوتر ویروس نداره وهیچ چیزی دیگه از پهنای باندم استفاده نمیکنه؟مشکل چیه از ویندوزه؟

2 حالت داره
ببین ، ای دی ام سرعتش از فایر فاکس و آی ای بیشتره ، و منطقی هم هست ...
اما این که سرعتت تغییر می کنه ، این بده ، ولی چند تا دلیل داره :
1 _ نویز : خط ات رو امن کن ، یعنی سعی کن از کنار سیم برق ، انتن ، دیش ، این ها نباشه تا نویز روش کمتر بشه

2 _ آی اس پی : اگه مشکل از تو اوکی باشه ، 100% مشکل از اوناست ، زنگ بزن ، بهشون بگو ، ببین چی می گن ، این موضوع بر می گرده به کیفیت سرویس

m92k110a121
09-03-2009, 10:59
سلام

اقایون اساتید توجه داشته باشن من از شرکت های آسیا تک و فن آوا اشتراک داشتم ...
زیاد راضی نبودم میخواستم ببینم کسی اینجا هست که از شرکت عصر انتقال داده adsl داشته یا نه
اگر نظرات رو بدونم ممنون میشم ضمن اینکه من دانشجوی دانشگاه آزاد هستم و این شرکت با دانشگاه آزاد قرارداد داره و برای ما در ماه اول 50و از ماه های بعد 40 درصد تخفیف داره.

با تشکر:11:

tttmttt
09-03-2009, 11:12
سلام
وقتی که فرم سفارش آنلاین صبانت رو پر میکنی باید حتما پول رو بریزی به حساب یا نه. مگه نباید اول قرارداد بیارن؟
ممنون

ghermezeteh
09-03-2009, 11:41
سلام دوستان این گزینه ها رو واسه من توضیح میدین که در وضعیت پورت هست ؟ممنون میشم
service type,
,top(dbm
وضعیت ارتباط,
تضعیف(db),
خطای خط(db),
سرعت اتصال یافته,
سرعت درخواستی
ارسال/دریافت
ارسال/دریافت
وضعیت خط
وضعیت عملیاتی

omid-p30
09-03-2009, 14:35
دوستان، سرعت مورد نظر اینترنت باید تقسیم بر 8 شود تا سرعت دانلود به دست آید، درسته؟

mehdi_vsgh
09-03-2009, 16:14
بلی دوست عزیز درسته

Hamed 360
09-03-2009, 20:11
من از یه شرکت ماه پیش adsl گرفتم 5 گیگ ماهی 19000 تومن سرعت دانلودم 80 بود حالا از همون شرکت نامحدود گرفتم ماهی 30000 تومن امروز وصل شده سرعت دانلودم متوسط 12 هست چرا اینجوریه !!!!؟!!!!!!!!!!

omid2020-com
09-03-2009, 20:20
من از یه شرکت ماه پیش adsl گرفتم 5 گیگ ماهی 19000 تومن سرعت دانلودم 80 بود حالا از همون شرکت نامحدود گرفتم ماهی 30000 تومن امروز وصل شده سرعت دانلودم متوسط 12 هست چرا اینجوریه !!!!؟!!!!!!!!!!
حجمش 5 گیگ بوده سرعتت چند؟
سرعت خط چند هستش؟

nikaan
09-03-2009, 21:40

سلام
ببین اولا همونجور که دوستمون گفت باید بگی که وقتی با محدودیت سرویس گرفتی چه سرویسی رو از لحاظ

سرعت گرفتی و همینجور وقتی نامحدود گرفتی

دوما در سرویس های محدود بخاطر اینکه کاربر ها از ترس تموم شدن محدودیتشون زیاد دانلود نمی کنند

پهنای باند شیر شده در منطقه آزاد میمونه وتو می تونی با سرعت بالاتری دانلود کنی

اما وقتی سرویس نامحدود میشه اینجا همه میخوان دانلود کنند به این وضعیت کم فروشی isp ونیز

حرف آخر اینکه اگر سرویس 128 گرفتی این پهنای باند خوه

محدودیت هایی که روی بعضی از فایل های دانلودی (مثل تورنت) می زارن اضافه کن

ولی اگر 256 گرفتی که خیلی بده

من خودم 256 داتک دارم و متوسط پهنای باندم با دانلود منیجر 27 تا 28 کیلوست وبا تورنت متوسطم 20 تا

25 کیلوست

nikaan
09-03-2009, 22:04

سلام

اولا همونجور که دوستمون گفت باید بگی که سرویسی که گرفتی از لحظ سرعت در دو حالت محدود و

نامحدود چی بوده مثلا د 128 یا 256 یا...

دوما در سرویس های محدود بخاطر اینکه کاربرها می ترسن محدودیت حجمیشون تموم بشه کمتر دانلود

میکنن در نتیجه پهنای باند شیر شده در منطقه آزاد می مونه و سرعت دانلود میره بالا

اما در سرویسهای نامحدود همه میخوان دانلود کنن ضمن اینکه به این وضعیت کم فروشی isp ها و نیز

محدودیتهایی که روی برخی از فایلها( مثل توذنت ) میزارن(برای کمتر مصرف شدن پهنای باند) اضافه کن

سوما اگر سرویست 128 است که پهنای باندی رو که گفتی تقریبا خوبه

اما اگر 256 گرفتی که خیلی بده

من خودم 256 داتک رو گرفتم که با دانلود منیجر متوسط بین 27 تا 28 کیلو سر عت دانلودمه و در فایل های

تورنت متوسط بین 20 تا 25 کیلو سرعتمه

nikaan
09-03-2009, 22:05

سلام

اولا همونجور که دوستمون گفت باید بگی که سرویسی که گرفتی از لحظ سرعت در دو حالت محدود و نامحدود چی بوده مثلا 128 یا 256 یا...

دوما در سرویس های محدود بخاطر اینکه کاربرها می ترسن محدودیت حجمیشون تموم بشه کمتر دانلود

اما در سرویسهای نامحدود همه میخوان دانلود کنن ضمن اینکه به این وضعیت کم فروشی isp ها و نیز

محدودیتهایی که روی برخی از فایلها( مثل توذنت ) میزارن(برای کمتر مصرف شدن پهنای باند) اضافه کن

من خودم 256 داتک رو گرفتم که با دانلود منیجر متوسط بین 27 تا 28 کیلو سر عت دانلودمه و در فایل های

تورنت متوسط بین 20 تا 25 کیلو سرعتمه

nikaan
09-03-2009, 22:07

سلام

اولا همونجور که دوستمون گفت باید بگی که سرویسی که گرفتی از لحظ سرعت در دو حالت محدود و نامحدود چی بوده مثلا 128 یا 256 یا...

من خودم 256 داتک رو گرفتم که با دانلود منیجر متوسط بین 27 تا 28 کیلو سر عت دانلودمه و در فایل های تورنت متوسط بین 20 تا 25 کیلو سرعتمه

Hamed 360
09-03-2009, 22:14
حجمش 5 گیگ بوده سرعتت چند؟
سرعت خط چند هستش؟
5 گیگ سرعت دانلود 80 سرعت خط خودشون میگفتن 256 !
الان نا محدود گرفتم ماهی 30 تومن ولی سرعت دانلود روی 14

virus2009
09-03-2009, 23:09
سلام
از شماها کسی 1 مگ تا حالا از صبانت گرفته....؟؟؟
می خواستم ببینم سرعتش خوبه بگیرم.
من با 512 سرعت دانلود 120 دارم.
به نظر شما 1 مگ چقدر سرعت دانلود داره.

Cleeev
10-03-2009, 00:02
سلام
از شماها کسی 1 مگ تا حالا از صبانت گرفته....؟؟؟
می خواستم ببینم سرعتش خوبه بگیرم.
من با 512 سرعت دانلود 120 دارم.
به نظر شما 1 مگ چقدر سرعت دانلود داره.

درواقع سرعت شما الان یه مگه... سرعت دانلود 512 شصت تاس...

هنوزم کسی از دوستان من نشنیدم یه مگ گرفته باشه... اصلا نیازی نیست چون اکثرا یه مگ هستن مثل شما... ولی من نیستم و 10 روز دیگه که میخوام شارژ کنم بازم همین 512 رو میگیرم (128 سه گیگ)...

------------------------------------------------------------

امروز بالاخره تو سرعت صبانت من یه تغیری ایجاد شد...
سرعت دانلودم که 512 بود ولی امروز سرعت آپلودمم شده 512... خیلی باحاله...... :8:

m92k110a121
10-03-2009, 10:26
سلام

اقایون اساتید توجه داشته باشن من از شرکت های آسیا تک و فن آوا اشتراک داشتم ...
زیاد راضی نبودم میخواستم ببینم کسی اینجا هست که از شرکت عصر انتقال داده adsl داشته یا نه
اگر نظرات رو بدونم ممنون میشم ضمن اینکه من دانشجوی دانشگاه آزاد هستم و این شرکت با دانشگاه آزاد قرارداد داره و برای ما در ماه اول 50و از ماه های بعد 40 درصد تخفیف داره.

با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

Sam23
10-03-2009, 11:51
با سلام به اقایان کسی شرکتی می شناسه که adsl بده تو منطقه مخابراتی مفتح(2288)!!!!
به غیره شاتل داتک و افروز!!!

SIMON137
10-03-2009, 14:54
ببینم این محدودیت 2 گیگ ، مثلا یک فیلم آنلاین ببینم یا بازی کنیم چقدر در هر ثانیه مصرف داره و ازش کم میشه ؟
برای استفاده های مختلف چجوریه؟

isbn
10-03-2009, 15:21
درواقع سرعت شما الان یه مگه... سرعت دانلود 512 شصت تاس...

هنوزم کسی از دوستان من نشنیدم یه مگ گرفته باشه... اصلا نیازی نیست چون اکثرا یه مگ هستن مثل شما... ولی من نیستم و 10 روز دیگه که میخوام شارژ کنم بازم همین 512 رو میگیرم (128 سه گیگ)...

------------------------------------------------------------

امروز بالاخره تو سرعت صبانت من یه تغیری ایجاد شد...
سرعت دانلودم که 512 بود ولی امروز سرعت آپلودمم شده 512... خیلی باحاله...... :8:

یعنی برایه شما هنوز 1 مگ نشده ؟
مگه میشه کجا هستید شما؟
ولی الان دوست من داره تا 7 مگ اول که دانلود میکنه 120 به بالا هست ولی بعد 7 مگ میاد پایین میشه 55-60:19::19:

Hamed 360
10-03-2009, 15:54
من زنگ زدم شرکت گفتم سرعت دانلودم روی 12-13 هست تعجب کرد گفت حداقل باید روی 40-50 باشه !
گفت خطا مشکلی نداره شما باید آنتی ویروست و Update های ویندوزت رو غیر فعال کنی و روی کامپیوترت هیچ تروجانی نباشه !
حالا من این کاراییی که گفته رو چجوری انجام بدم !؟
لطفا کمک کنید

isbn
10-03-2009, 15:58
من زنگ زدم شرکت گفتم سرعت دانلودم روی 12-13 هست تعجب کرد گفت حداقل باید روی 40-50 باشه !
گفت خطا مشکلی نداره شما باید آنتی ویروست و update های ویندوزت رو غیر فعال کنی و روی کامپیوترت هیچ تروجانی نباشه !
لطفا کمک کنید

از کدوم شرکت میگیری شما؟

omid-p30
10-03-2009, 17:51
دوستان adsl با dsl چه تفاوتی دارد؟

nafas
10-03-2009, 18:24
گفت خطا مشکلی نداره شما باید آنتی ویروست و update های ویندوزت رو غیر فعال کنی و روی کامپیوترت هیچ تروجانی نباشه !
لطفا کمک کنید
آنتی ویروس داری مگه رو ویندوزت ؟
ولی این حرفی که زدن تناقض داره وقتی آنتی ویروس نباشه و تروجان هم نباشه ؟
از اینترنت دانولد منجر استفاده میکنی ؟
اگه استفاده نمیکنی حتما استفاده کن
چون خیلی سرعت رو میبره بالا امتحان کن

Hamed 360
10-03-2009, 18:37
آنتی ویروس داری مگه رو ویندوزت ؟
ولی این حرفی که زدن تناقض داره وقتی آنتی ویروس نباشه و تروجان هم نباشه ؟
از اینترنت دانولد منجر استفاده میکنی ؟
اگه استفاده نمیکنی حتما استفاده کن
چون خیلی سرعت رو میبره بالا امتحان کن
آره Nod 32 دارم
از Flashget هم استفاده میکنم ولی سرعتم 12 هست !
چیکار کنم یکی بگه !

isbn
10-03-2009, 18:45
با سلام به همه
کسی هست اینجا که از این شرکت ماهان نت سرویس گرفته باشه آیا نمایندگی صبا نت هست؟

سرویسش خوب هست یا نه؟

vahoodonline
10-03-2009, 19:20
سلام دوستان پیش شماره من 6651 است و مرکزش شهید چمران میخواستم بدونم ما کی از خدمات adsl بهره مند خواهیم شد

mehdi_vsgh
10-03-2009, 19:30
سلام دوستان پیش شماره من 6651 است و مرکزش شهید چمران میخواستم بدونم ما کی از خدمات adsl بهره مند خواهیم شد
همین الان فن اوا داره اونجا رو سرویس میده....

(یادش بخیر تا چند ماه پیش که اون مرکز بودیم چقدر فحششون میدادم این مرکز مخابراتیو...)

nafas
10-03-2009, 19:38
آره nod 32 دارم
از flashget هم استفاده میکنم ولی سرعتم 12 هست !
چیکار کنم یکی بگه !

ببین از این انترنت دانلود منیجر استفاده کن میخوای تا لینک بدم بهت ؟

نود 32 هم پاک کن ببین تاثیر داره یا نه ؟

ولی اصلا این حرفشون مسخرس به نظرم

کنار انتنی ماهواره نیست ؟

Hamed 360
10-03-2009, 20:15
ببین از این انترنت دانلود منیجر استفاده کن میخوای تا لینک بدم بهت ؟

تازه با IDM سرعتم کمتر هست !
نود 32 هم پاک کن ببین تاثیر داره یا نه ؟

ولی اصلا این حرفشون مسخرس به نظرم

کنار انتنی ماهواره نیست ؟
نود 32 رو هم پاک کردم ولی تاثیری نداشت !
کنار آنتن ماهواره هم نیست
بعد من وقتی زنگ زدم به شرکت گفت این کارارو بکنی درست میشه !:41:
حالا من موندم این کارایی که اون گفت همشو انجام دادم یا نه !؟ شاید حق با اون بوده ! ؟
راستی Firewall چیه !؟ برای من Off هست

Alireza.M67
10-03-2009, 21:01
سلام .
میشه یا ماهی کمتر از 20 تومن adsl خرید ؟
اگه میشه با چه سرعتی ؟

mehdi_vsgh
10-03-2009, 21:35
سلام .
میشه یا ماهی کمتر از 20 تومن adsl خرید ؟
اگه میشه با چه سرعتی ؟
بله چرا نشه عزیز

الان من خودم با ماهانه 18900 سرویس 512 دارم
شما میتونید با حداقل 13600 تومان در ماه یک سرویس 128 بگیرین...

حالا چی بدردتون میخوره و بقیه موارد زمانی مشخص میشه که مصرف خودتون را بفرمایید(برای چی میخوای اینترنت رو؟؟ دانلود..وبگردی و...)

این تاپیک رو هم مطالعه کنید بد نیست

Cleeev
10-03-2009, 22:44
یعنی برایه شما هنوز 1 مگ نشده ؟
مگه میشه کجا هستید شما؟
ولی الان دوست من داره تا 7 مگ اول که دانلود میکنه 120 به بالا هست ولی بعد 7 مگ میاد پایین میشه 55-60:19::19:

نه بابا واسه ما هنوز موهبت 1 مگ اجرا نشده... من تهرانم... توی تهران خیلی جاهای کمی 1 مگ شدن چون تعداد کابرای تهران خیلی زیاده...........

من تهران مرکز تلفن شهید زارعی م... آهای صبانت... منم 1 مگ میخوام... :19:

Hamed 360
11-03-2009, 22:02
من برای این که این تروجان هایی که از پهنای باند استفاده میکنه رو پاک کنه باید Anti Spyware استفاده کنم یا Anti virus Internet Security !?

tttmttt
12-03-2009, 09:32
سلام
من تو سایت فن آوا ثبت نام کردم و درخواست سرویس S2 را دادم ولی تو سایت نوشته باید مبلغ Undefined را پرداخت کنید میخواستم بدونم این Undefined چقدر هست؟ در ضمن وضعیت سرعت دانلود سرویس 128 چه طوری هست؟
خیلی ممنون.

Alireza.M67
12-03-2009, 16:51
بله چرا نشه عزیز

الان من خودم با ماهانه 18900 سرویس 512 دارم
شما میتونید با حداقل 13600 تومان در ماه یک سرویس 128 بگیرین...

حالا چی بدردتون میخوره و بقیه موارد زمانی مشخص میشه که مصرف خودتون را بفرمایید(برای چی میخوای اینترنت رو؟؟ دانلود..وبگردی و...)

این تاپیک رو هم مطالعه کنید بد نیست

واسه 2 کار می خوام
1 - دانلود موسیقی و فیلم
2 - شبکه ی xbl

omid-p30
12-03-2009, 16:54
دوستان بعد از وصل شدن adsl ، در صورت قطعی های موقتی که در اکثر شرکت ها به وجود میاید میتوان موقتا از طریق دایل اپ به

اینترنت وصل شد؟

StormWielder
12-03-2009, 17:03
من برای این که این تروجان هایی که از پهنای باند استفاده میکنه رو پاک کنه باید Anti Spyware استفاده کنم یا Anti virus Internet Security !?

شما از یک Internet Security Suite استفاده کنید ، هم Antivirus داره و هم Antispyware و Firewall .

واسه 2 کار می خوام
1 - دانلود موسیقی و فیلم
2 - شبکه ی xbl

شما میتونی با هزینه کمتر سرویس های محدودی بگیری که شب ها محدودیت ندارن ، یا میتونید سرویسی بگیرین که به کل نامحدوده ، بعد از اینکه نوع سرویس رو انتخاب کردین ، ببینید بین شرکت هایی که اون سرویس رو ارائه میدن ، کدومشون در منطقه شما سرویس بهتری ارائه میده (از طریق اشخاصی که از اون شرکت سرویس گرفتن و کافی نت ها و ... )

XBL چیه منظورتون Xbox Live هست ؟ مگه با بازی های غیر اورجینال میشه از این سرویس استفاده کرد ؟

Hamed 360
12-03-2009, 18:55
بله با بازی های غیر اورجینال هم میشه از این شبکه استفاده کرد

Hamed 360
12-03-2009, 18:58
کسی نمیدونه ارور 908 باسه چیه !؟

Cleeev
13-03-2009, 02:33
بابا ایول به این صبانت........ منم اومدم تو جمع باقالیا...... چند روز پیش که سرعت آپلودم به 512 افزایش پیدا کرد امروز سرعت دانلودم رسیده به 832Kbps... بابا خیلی باحاله....... مثل اینکه اینجا داد زدم صدام به گوششون رسید سرعت منطقه ما رو هم زیاد کردن.......

اگه باور نمیکنید توی عکس زیر به Upstream و Downstream نگاه کنید... (عکس از صفحه وضعیت ADSL مودم)....... ایول

K A R I M I
13-03-2009, 09:58
Cleeev
صبا نت داره کولا ک میکنه !
من که هیچ موقع عوضش نمی کنم !!
می خواستم این رو بگم که الآن میان و پست هر دومون رو پاک می کنند :دی

omid-p30
13-03-2009, 10:17
cleeev
صبا نت داره کولا ک میکنه !
من که هیچ موقع عوضش نمی کنم !!
می خواستم این رو بگم که الآن میان و پست هر دومون رو پاک می کنند :دی
نه بابا یعنی چی. گفتند دعوا نکنید، همین.

ریز مصرف کارکرد رو چه طور میده صبا نت ؟ چند جور ؟ من هم تو لیست رزرو صبام هم رزرو شاتل. ولی دوست دارم به صبا زودتر پورت بدند. 128 3ماهش 9 گیگه برا شاتل 5 گیگ.

شما ها که قدیمی ترین نمیشه بگین تاپیک صبا رو دوباره راه بیندازند؟ حالا اومدند و یک خبطی کردند نباید تا قیامت بدون تاپیک بمونه. قوانینش رو هم سفت وسخت تو پست اول بنویسند. یک نگاه به اون نظرسنجی بندازیند، با این همه کاربر صبا که بدون تاپیک نمیشه آخه:41:

isbn
13-03-2009, 12:24
بابا ایول به این صبانت........ منم اومدم تو جمع باقالیا...... چند روز پیش که سرعت آپلودم به 512 افزایش پیدا کرد امروز سرعت دانلودم رسیده به 832kbps... بابا خیلی باحاله....... مثل اینکه اینجا داد زدم صدام به گوششون رسید سرعت منطقه ما رو هم زیاد کردن.......

اگه باور نمیکنید توی عکس زیر به upstream و downstream نگاه کنید... (عکس از صفحه وضعیت adsl مودم)....... ایول

سلام شما وقتی دانلود میکنید این مشکل روندارید که تا 6-8 مگ اول رو باسرعت 120 به بالا دانلود میکنه ولی بعد از اون یهو سرعت میاد رو 50-60:41:

isbn
13-03-2009, 12:25
نه بابا یعنی چی. گفتند دعوا نکنید، همین.

ریز مصرف کارکرد رو چه طور میده صبا نت ؟ چند جور ؟ من هم تو لیست رزرو صبام هم رزرو شاتل. ولی دوست دارم به صبا زودتر پورت بدند. 128 3ماهش 9 گیگه برا شاتل 5 گیگ.

شما ها که قدیمی ترین نمیشه بگین تاپیک صبا رو دوباره راه بیندازند؟ حالا اومدند و یک خبطی کردند نباید تا قیامت بدون تاپیک بمونه. قوانینش رو هم سفت وسخت تو پست اول بنویسند. یک نگاه به اون نظرسنجی بندازیند، با این همه کاربر صبا که بدون تاپیک نمیشه آخه:41:

شما کجا هستین که بهتون گفتن پرت نداریم؟

Hamed 360
13-03-2009, 19:48
میشه یکی بگه v.p.n چیه !؟>

omid-p30
13-03-2009, 19:59
شما کجا هستین که بهتون گفتن پرت نداریم؟

شهر خون و قیام :19:

amin_v3x
13-03-2009, 20:01
دوستان کسی اینجا سرویس 128 شاتل داره ؟
اگر جواب مثبته لطفا برام یک تست از سایت speedtest بگیره.
اگر اختلافش با سرویس 64 زیاد باشه شاید برای ماه دیگه Art1 رو بگیرم.

Kaptian Black
13-03-2009, 20:33
دوستان کسی اینجا سرویس 128 شاتل داره ؟
اگر جواب مثبته لطفا برام یک تست از سایت speedtest بگیره.
اگر اختلافش با سرویس 64 زیاد باشه شاید برای ماه دیگه Art1 رو بگیرم.
سرعت دانلود هم 18KB/s

vitamin2002
13-03-2009, 21:25
بحث در مورد صبانت خلاف قوانین می باشد لطفا بحث نگردد در ضمن فکر کنم به همتون پیغام فرستاده بودم مخصوصا Cleeev

omid-p30
13-03-2009, 21:39
ویرایش شد. ببخشید.

Cleeev
13-03-2009, 21:42
سلام شما وقتی دانلود میکنید این مشکل روندارید که تا 6-8 مگ اول رو باسرعت 120 به بالا دانلود میکنه ولی بعد از اون یهو سرعت میاد رو 50-60:41:

نه... هیچ وقت این اتفاق نیفتاده...

بحث در مورد صبانت خلاف قوانین می باشد لطفا بحث نگردد در ضمن فکر کنم به همتون پیغام فرستاده بودم مخصوصا Cleeev

بابا تعریف کردم ازش... هیجان زده بودم نمیدونستم چه غلطی میکنم... آی نزن... ببخشید

ghermezeteh
13-03-2009, 21:43
علت این ارور چیه وتی که می خوام کانکت بشم؟

vitamin2002
13-03-2009, 21:53
علت این ارور چیه وتی که می خوام کانکت بشم؟

این پیغام زمانیه که اینترنتتون قطعه البته وقتی اینترنت قطع باشه اول چند بار می گه پسورد و یوزرنیم در شبکه نیست بعد اگر دست بردار نبودین و پشت سر هم خواستین کانکت بشین عاقبت اون پیغام می آید یعنی مودم قاطی می کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

isbn
13-03-2009, 21:58
بحث در مورد صبانت خلاف قوانین می باشد لطفا بحث نگردد در ضمن فکر کنم به همتون پیغام فرستاده بودم مخصوصا cleeev

بابا حالا یه دو کلمه در موردش صحبت بشه که جایی نمیره انقدر سخت نگیرید مثلا اینجا تاپیک
سرویس دهنده های اینترنت پر سرعت هست تاپیک صبانت که بسته شد بلاخره کاربراش این حق رو دارن که یه دو کلمه در مورد سرویسشون به بقیه هم بگن :19: تو این تاپیک

nima912
13-03-2009, 22:10
با عرض معذرت از دوستان گرامی میتونم بپرسم مشکل صبانت چیه؟ من بعد از عید میخوام adsl بگیرم و خوب راجع به همه سرویس دهنده ها تو تهران و مخصوصا شرق تهران دارم بررسی میکنم.

mehdi_vsgh
13-03-2009, 23:26
با عرض معذرت از دوستان گرامی میتونم بپرسم مشکل صبانت چیه؟ من بعد از عید میخوام adsl بگیرم و خوب راجع به همه سرویس دهنده ها تو تهران و مخصوصا شرق تهران دارم بررسی میکنم.
خود صبا مشکلی نداره
بحث راجع به این سرویس دهنده ممنوعه...(دلایلش هم اینه که یه مدت این شرکت مشکل پیدا کرده بود اینجا داشتن خون و خونریزی و تشکیل نیروهای مسلحانه و ... راه مینداختن به همین دلیل بحث رو ممنوع کردن...)

شما میتونید برین به دوستمون جناب ویتامین پی ام بدین تا شما رو به گروه مربوط به صبانت دعوت کنند اونجا هرچی بخواین سوال و جواب کنید

a.toraby
14-03-2009, 14:37
دوستان adsl برای یک دانشجوی فقیر اما جویای علم در منطقه افسریه با پیش شماره 33 گیر میاد؟ دانلود نیاز ندارم. مثلاً ماهی 2 گیگ هم کافیه ولی سرعتش خوب باشه

Hamid Reza
14-03-2009, 15:15
دوستان adsl برای یک دانشجوی فقیر اما جویای علم در منطقه افسریه با پیش شماره 33 گیر میاد؟ دانلود نیاز ندارم. مثلاً ماهی 2 گیگ هم کافیه ولی سرعتش خوب باشه

سلام

پیش شماره 4 رقم اول میشه

لطفا اونو بگید

tttmttt
14-03-2009, 16:14
سلام
آیا این مودم که خود شرکت فن آوا میده خوبه یا چیز دیگه بگیرم؟

زیمنس C-110
تو سایت فن آوا قیمتش را 40 تومن زده.
َADSL2+ را هم ساپورت میکنه یا نه؟
خیلی ممنون.

Tra Rapid
14-03-2009, 16:24
سلام به همگی.
دوستان من کرج زندگی می کنم و می خوام adsl بگیرم.
از اینترنت خیلی دانلود می کنم.
شما چه شرکتی رو پیشنهاد می کنید که قیمتش مناسب باشه(نسبت به خدماتش)
در مورد صبانت هم من که نفهمیدم چرا نباید بحث کرد چون مدت زیادیه به این قسمت سر نزدم.

(در ضمن اینو بهم بگید که کدوم شرکتا شبا سرویس رایگان دارند.)

a.toraby
14-03-2009, 17:04
سلام

پیش شماره 4 رقم اول میشه

لطفا اونو بگید

3315
ممنون دوست خوب

isbn
14-03-2009, 18:56
3315
ممنون دوست خوب

بهترین گزینه برایه شما 512 اکو شاتل هست که میده ماهی 18900 تومن 2.5 گیگ در ماه
برایه کسب اطلا عات بیشتر
به لینک زیر مراجعه فرمایید

ahriman323
14-03-2009, 19:14
سلام
آیا این مودم که خود شرکت فن آوا میده خوبه یا چیز دیگه بگیرم؟

زیمنس C-110
تو سایت فن آوا قیمتش را 40 تومن زده.
َADSL2+ را هم ساپورت میکنه یا نه؟
خیلی ممنون.

شما باید توی تاپیک مودم مطرح می کردید!
به نظر من هر چی بگیری بهتر از زیمنس هست چون فکر نکنم شرکتهای زیادی ساپورتش کنن و این برند توی مودم معروف نیست! البته این نظر من بود!
ببین شرکت چه مودمهایی را ساپورت میکنه برو یک چیز دیگه بگیر مثلا asus که با اکثر سرویس دهنده ها سازگار یا برند های دیگه!
توی تاپیک مودم مطرح کن! تا دوستان هم نظر بدن!

Tra Rapid
14-03-2009, 19:57
سلام دوستان عزیز در ادامه پست قبلیم:

می خواستم بدونم اگر مودم رو خودم بگیرم هزینه پایینتر میاد؟ چون شرکتی مثل شاتل مودمهای Paradyne، Billion و 3com رو ارائه می ده و با قیمت 59 هزار (حالا دقیق نمی دونم کدومش)(در ضمن ما تو خونه دو تا سیستم داریم)
حالا لطف کنید بهم بگید اگه می شه ارزونتر تمومش کرد چه مودمی و با چه مدلی بگیرم؟؟
و یه سوال دیگه:اگه مودم رو خودم بگیرم شرکت برام نصبش می کنه؟

Hamid Reza
14-03-2009, 20:02
سلام دوستان عزیز می خوام adsl بگیرم و به احتمال زیاد از shatel (بخاطر قیمت های پایینش)

می خواستم بدونم اگر مودم رو خودم بگیرم هزینه پایینتر میاد؟ چون خود شاتل مودمهای Paradyne، Billion و 3com رو ارائه می ده و با قیمت 59 هزار (حالا دقیق نمی دونم کدومش)(در ضمن ما تو خونه دو تا سیستم داریم)
حالا لطف کنید بهم بگید اگه می شه ارزونتر تمومش کرد چه مودمی و با چه مارکی بگیرم؟؟

سلام

مسلما کمی ارزون تر تموم میشه
برای دو سیستم باید سرویس چند کاربره بگیرید و یه مودم که چندتا پورت داره
من به همه Asus 602 را پیشنهاد میدم ولی ماله شما رو بهتره دوستان بگن چون شما دو تا سیستم دارین
البته این مودم Asus میشه دو تا سیستم رو بهش وصل کرد چون یه پورت لن داره و یه پورت USB
بله مودم را از بیرون هم بگیرین میان نصب میکنن

nikaan
14-03-2009, 22:29

می خواستم بدونم اگر مودم رو خودم بگیرم هزینه پایینتر میاد؟ چون شرکتی مثل شاتل مودمهای Paradyne، Billion و 3com رو ارائه می ده و با قیمت 59 هزار (حالا دقیق نمی دونم کدومش)(در ضمن ما تو خونه دو تا سیستم داریم)
حالا لطف کنید بهم بگید اگه می شه ارزونتر تمومش کرد چه مودمی و با چه مدلی بگیرم؟؟

سلام

تو با این قیمت میتونی planet 4400 برداری که 4 تا پورت لن داره قیمتش هم حدود 45 تومنه

تازه نصب مودم که کاری نداره

راهنمای مودم رو بخونی خیلی ساده توضیح داده

Tra Rapid
15-03-2009, 16:54
سلام

تو با این قیمت میتونی planet 4400 برداری که 4 تا پورت لن داره قیمتش هم حدود 45 تومنه

تازه نصب مودم که کاری نداره

راهنمای مودم رو بخونی خیلی ساده توضیح داده

ضمن تشکر از شما و جناب hamidreza می خواستم بدونم این مودمی که گفتید با بقیه شرکتها هم سازگاره؟

و دوم اینکه یه همچین مودمی مارک asus ش چند در میاد؟

وسوم اینکه اصلا shatel میگذاره که مودم رو خودمون بگیریم؟

با تشکر.

amir_rahmani
15-03-2009, 17:07
ببخشید این سوال را اینجا می پرسم:
محدودیت دانلودی شامل چه مواردی می شود؟
منظورم اینه که اگه عکس را روی کامپیوترم سیو کنم هم محاسبه میشه؟عکس ها را با کلیک راست کردن و سیو ایمیج زدن سیو کنم چی؟
آیا آپلود هم شامل حمدودیت دانلودی میشه؟
با سپاس

Tra Rapid
15-03-2009, 17:12
ببخشید این سوال را اینجا می پرسم:
محدودیت دانلودی شامل چه مواردی می شود؟
منظورم اینه که اگه عکس را روی کامپیوترم سیو کنم هم محاسبه میشه؟عکس ها را با کلیک راست کردن و سیو ایمیج زدن سیو کنم چی؟
آیا آپلود هم شامل حمدودیت دانلودی میشه؟
با سپاس

من هنوز adsl نگرفتم ولی تا اونجایی که من می دونم هم آپلود و هم دانلود شامل محدودیت دانلودی میشه

در مورد عکس هم زمانی که عکس نمایش داده میشه مقدار حجم اون از ترافیک کم میشه و دیگه برای save کردن چیزی کم نمی کنه.

Pami
15-03-2009, 18:36

من برای خودم TP-Link خریدم مدل 8811 و برای 2 تا دستگاه کافی هست و قیمت الان هم 30 هزار تومنه و ADSL2+ هم ساپورت میکنه و دنگ و فنگ نصب و راه اندازی نداره و با اکثر ISP ها سازگار هست ...

Tra Rapid
15-03-2009, 18:59
من برای خودم TP-Link خریدم مدل 8811 و برای 2 تا دستگاه کافی هست و قیمت الان هم 30 هزار تومنه و ADSL2+ هم ساپورت میکنه و دنگ و فنگ نصب و راه اندازی نداره و با اکثر ISP ها سازگار هست ...

هر کسی یه پیشنهاد می ده.خوب من کدومشو بگیرم؟

TP-Link مدل 8811 . Asus 602 . planet 4400

amir_rahmani
15-03-2009, 19:23
اقا یکی جواب من را دقیق تر بده...

DARRE
15-03-2009, 21:54
دوستان کسی توی این آی اس پی ها پارتی داره. والله موهام پای مودم سفید شد. الان هم سه سرویس داتک، شاتل و پارس ثبت نام کردم میگن پورت نداریم و از این قبیل بهانه ها.

Senator_Offline
15-03-2009, 22:17

tp link 8811 من خودم 2 هفته میشه گرفتم خیلی راضیم هر کی گرفته راضی بهوده بگیر ضرر نمیکنی:10:

nikaan
15-03-2009, 22:48
ضمن تشکر از شما و جناب hamidreza می خواستم بدونم این مودمی که گفتید با بقیه شرکتها هم سازگاره؟

و دوم اینکه یه همچین مودمی مارک asus ش چند در میاد؟

وسوم اینکه اصلا shatel میگذاره که مودم رو خودمون بگیریم؟

با تشکر.

سلام

من می دونم با اکثرشون مشکل نداره (planet 4400)

اما بهترین راه برای اینکه بفهمی سازگاره اینه که از خود خدمات دهنده adsl مورد نظر بپرسی و شاتل رو هم بزنگی بهت میگن
ولی بعید می دونم با خرید مودم توسط خودتون مشکل داشته باشن

مودم asus 604 توی این مایه هاست (4 تا لن ) که اولا به سختی پیداش میکنی و دوما قیمتش هم اگر

اشتباه نکنم باید حدود 70 تا 80 تومن با شه

asus 602 یک لن ویک usb قیمتش حدود 45 تومنه

Pami
15-03-2009, 23:49
دوستان کسی توی این آی اس پی ها پارتی داره. والله موهام پای مودم سفید شد. الان هم سه سرویس داتک، شاتل و پارس ثبت نام کردم میگن پورت نداریم و از این قبیل بهانه ها.

به نظر من از فن آوا بگیرید ، برای من 4 روزه سرویسم وصل شد و شروع کردم به استفاده ، شبها هم رایگانه ... البته من از نمایندگی فناوا گرفتم و اون شرکته هم یه چیزی روش کشید ... 512 4 گیگ گرفتم 25 تومن شبها هم 1 تا 8 دانلود رایگان داره ...

Pami
15-03-2009, 23:51

شما مودم ADSL2+ دو پورت با قیمت 30 تومن بهتر از TP Link 8811 چی میخوای بگیری ؟؟ نه هنگ میکنه و اختلال داره ، به راحتی قابل نصبه ... چی میخوای دیگه ؟؟

Cleeev
15-03-2009, 23:54
عزیزان بالایی... به نظر من تا یکی از مدیران ندیده و گیر نداده بحث رو به تاپیک مودم های adsl منتقل کنید... چون اینجا واسه سرویس دهنده هاس نه مودما.......

از ما گفتن بود...

Tra Rapid
16-03-2009, 03:12
دوستان می خواستم بدونم شرکتی هست که خدماتش از shatel ارزونتر باشه؟؟

Networker2020
16-03-2009, 10:00
با سلام
اينم چند تا تست از سرورهاي مختلف
TEST_DATE,IP_ADDRESS,DOWNLOAD_SPEED,UPLOAD_SPEED,L ATENCY,SERVER_NAME,DISTANCE3/16/2009 5:49 AM GMT,"82.205.130.36","252 kb/s","206 kb/s","854 ms","Kuwait City","~ 350 mi"3/16/2009 5:52 AM GMT,"82.205.130.36","963 kb/s","106 kb/s","1105 ms","London","~ 2950 mi"3/16/2009 5:54 AM GMT,"82.205.130.36","789 kb/s","106 kb/s","1104 ms","London","~ 2950 mi"3/16/2009 5:59 AM GMT,"82.205.130.36","865 kb/s","323 kb/s","667 ms","New York, NY","~ 6400 mi"3/16/2009 6:04 AM GMT,"82.205.130.36","675 kb/s","273 kb/s","635 ms","Istanbul","~ 1450 mi"

sina1100
16-03-2009, 14:05
صبا سرعتش از همیشه مفتضح تر شده! گند بزنه این شرکت بی همه چیزو!

tttmttt
16-03-2009, 14:25
سلام
کسی اینجا هست که از سایت شرکت فن آوا درخواست adsl داده باشه؟ اگر هست چند روزه وصل می کنن؟ لطفا مراحل وصل شدن adsl خودش رو بگه.
من از سایت درخواست دادم و شنبه 24 اسفند 20 هزار تومن ریختم به حساب شرکت(اینترنتی). برای سرویس S2.
خیلی ممنون

ashkma
18-03-2009, 00:56
نه همچنین حقی را ندارند.

من هم حوصله ندارم ولی اگر یه موقع حال داشته باشم شرکت را به عزا تبدیل میکنم که الکی پول نچاپند آشغالها .
این نیمرخ ÷در منم را در اورده سرویس و÷شتیبانی بد وقطعی زیاد داره اگه میخواهید اعصابتون خورد بشه از نیمرخ بگیرید وخودتونو مصل من دیوونه کنید:41::4::angry::34::16::37::37::37::37::37: :37::37::41::41::41::41::41:

Pami
18-03-2009, 02:04
سلام
کسی اینجا هست که از سایت شرکت فن آوا درخواست adsl داده باشه؟ اگر هست چند روزه وصل می کنن؟ لطفا مراحل وصل شدن adsl خودش رو بگه.
من از سایت درخواست دادم و شنبه 24 اسفند 20 هزار تومن ریختم به حساب شرکت(اینترنتی). برای سرویس S2.
خیلی ممنون

مال من هم مرکز مخابرات کاشانی هست و خوشبختانه جای خوبی از تهران هستیم و پورت خالی هم داره و سریع وصل میشه ، من از یه شرکت که نمایندگی فن آوا بود سفارش دادم که 4 روزه وصل شد و این رو از رو چراغ ADSL مودم فهمیدم که زنگ زدم شرکت برای کارهای نصب و خرید اشتراک ...
معمولا بین 3 - 7 روز و نهایتا 10 روز وصل میشه ( در صورت وجود پورت آزاد در مرکز مخابراتی و گرفتن اشتراک هم از شرکت کارش 10 دقیقه هست که فعال کنن براتون از نوع PPPoE )

OSEN
18-03-2009, 12:43
سلام دوستان .

میخوام با ماهی 15 یا نهایتش دیگه 20 تومن adsl بگیرم . پیش شمارم هم 3313 هست و مرکز مخابراتیمون هم، شهید دیالمه هستش . مصرف اینترنتم هم بیشتر جستجو هست و دانلود نسبتا کمی دارم .

حالا با این شرایط اساتید کدوم شرکت رو پیشنهاد میدین که ازش adsl بگیرم ؟ و کدوم سرویسش رو ؟

ممنون .

mehdi_vsgh
18-03-2009, 12:58
ظاهرا منطقه شما اصلا تحت پوشش نیست....

tttmttt
18-03-2009, 13:37
مال من هم مرکز مخابرات کاشانی هست و خوشبختانه جای خوبی از تهران هستیم و پورت خالی هم داره و سریع وصل میشه ، من از یه شرکت که نمایندگی فن آوا بود سفارش دادم که 4 روزه وصل شد و این رو از رو چراغ adsl مودم فهمیدم که زنگ زدم شرکت برای کارهای نصب و خرید اشتراک ...
معمولا بین 3 - 7 روز و نهایتا 10 روز وصل میشه ( در صورت وجود پورت آزاد در مرکز مخابراتی و گرفتن اشتراک هم از شرکت کارش 10 دقیقه هست که فعال کنن براتون از نوع pppoe )ممنون دوشنبه از فن آوا زنگ زدن گفتن مخابرات از 19 اسفند دیگه مدارک جدید قبول نمی کنه تا بعد از تعطیلات
pami_wega عزیز مودم شما چیه از خود شرکت که نگرفتی؟

OSEN
18-03-2009, 13:45
ظاهرا منطقه شما اصلا تحت پوشش نیست....

:18: ببخشییید :18: یعنی ما رسما هویجیم دیگه :13: یعنی هیچ راهی نیس :41: به هرحال ممنون از راهنمایی رفیق .

:41:

mehdi_vsgh
18-03-2009, 15:21
:18: ببخشییید :18: یعنی ما رسما هویجیم دیگه :13: یعنی هیچ راهی نیس :41: به هرحال ممنون از راهنمایی رفیق .

:41:
2-3تا شرکت که قیمتاش به شما بخوره را چک کردم هیچکدوم منطقه شما را ساپورت نمیکرد

abbas13677_2005
18-03-2009, 18:28
میخواهم بدونم میشه به طور همزمان از دو آی اس پی مختلف به طور همزمان سرویس ای دی اس ال گرفت و با یک خط تلفن استفاده کرد ؟ مثلا ساعت پنج بعد از ظهر از سر کار میایی خونه و می بینی سرویسی که از حسن قلی گرفتی سرعتش کمه بعد سه سوت سیم مودم رو عوض میکنم وصل میشیم به قاسم قلی خان.
شدنی هست این کار؟ یعنی شرکت ارایه دهنده تو مخابرات چیز خاصی باید نصب کنه که نمیشه دو شرکت مختلف به طور همزمان به یک نفر سرویس بدن ؟

sms11
18-03-2009, 18:38
میخواهم بدونم میشه به طور همزمان از دو آی اس پی مختلف به طور همزمان سرویس ای دی اس ال گرفت و با یک خط تلفن استفاده کرد ؟ مثلا ساعت پنج بعد از ظهر از سر کار میایی خونه و می بینی سرویسی که از حسن قلی گرفتی سرعتش کمه بعد سه سوت سیم مودم رو عوض میکنم وصل میشیم به قاسم قلی خان.
شدنی هست این کار؟ یعنی شرکت ارایه دهنده تو مخابرات چیز خاصی باید نصب کنه که نمیشه دو شرکت مختلف به طور همزمان به یک نفر سرویس بدن ؟

نه نمیشه که همزمان به حسن قلی و قاسم قلی کار کنی؟
اگه یه شرکتی خططتو رانژه کنه باید صبر ان شرکت خط شما رو ازاد کنه بعد بتونی به یه شرکت دیگه تماس بگیری
اصلا اینکار شدنی نیست
مگر اینکه دو تا خط تلفن داشته باشی و دو تا مودم که بتونی از دو شرکت مختلف بگیری

abbas13677_2005
18-03-2009, 19:29
مگر اینکه دو تا خط تلفن داشته باشی و دو تا مودم که بتونی از دو شرکت مختلف بگیری
نه اون جوری نمیشه

خوب پس بهتره که اینترنت بی سیم بگیرم. کسی میدونه الان وایمکس تو تهران راه افتاده یا نه ؟

sms11
18-03-2009, 19:50
نه اون جوری نمیشه

خوب پس بهتره که اینترنت بی سیم بگیرم. کسی میدونه الان وایمکس تو تهران راه افتاده یا نه ؟

تو تهران ک هیچ هیچ جا راه نیفتاده
تازه یکی دو ماه پیش با شرکتا قرارداد بستن
تا بیاد اماده بشه فکر کنم حداقل یک سالو نیم طول بکشه
دلت رو به وایمکس خوش نکن

bleu2u4u
18-03-2009, 22:15
این نیمرخ ÷در منم را در اورده سرویس و÷شتیبانی بد وقطعی زیاد داره اگه میخواهید اعصابتون خورد بشه از نیمرخ بگیرید وخودتونو مصل من دیوونه کنید:41::4::angry::34::16::37::37::37::37::37: :37::37::41::41::41::41::41:

منم یه ماه خریت کردم و از این نیمرخ گرفتم
به عنوان 512 با سرعت 64 1
هفته قطع 1 روز وصل
پشتیبانی همیشه در صحنه
الانم که میخوام خطم ا رانژه در اد پدر ما رو در اورده شاید یه 2-3 ماه دیگه از رانژه در بیارش

abbas13677_2005
18-03-2009, 22:59
تو تهران ک هیچ هیچ جا راه نیفتاده
تازه یکی دو ماه پیش با شرکتا قرارداد بستن
تا بیاد اماده بشه فکر کنم حداقل یک سالو نیم طول بکشه
دلت رو به وایمکس خوش نکن
خوب وایمکس هیچی. راهی واسه اینترنت بی سیم معمولی هست ؟ من فقط از خونه میخواهم استفاده کنم ازش. نمیخواهم تو خیابون راه برم و آنلاین باشم. داتک میتونه کمکم کنه ؟

sms11
18-03-2009, 23:58
خوب وایمکس هیچی. راهی واسه اینترنت بی سیم معمولی هست ؟ من فقط از خونه میخواهم استفاده کنم ازش. نمیخواهم تو خیابون راه برم و آنلاین باشم. داتک میتونه کمکم کنه ؟

والا داتک اینترنت بیسیم داره به شرطی که مودماش تموم نشده باشه.اگه تموم شده باشه باید صبر کنید تا یکی پس بده و بعد اون مودمو بدن به شما
اگرم نباشه که هیچی
چرا از ای دی اس ال معمولی نمیگیرید؟طرف شمارو ساپورت نمیکنن؟
راستی اینم بگم که کسی هست که بخواد بعد عید اگه کارش درست شه مودم اینترنت وایرلسشو پس بده ها

abbas13677_2005
19-03-2009, 09:57
والا داتک اینترنت بیسیم داره به شرطی که مودماش تموم نشده باشه.اگه تموم شده باشه باید صبر کنید تا یکی پس بده و بعد اون مودمو بدن به شما
اگرم نباشه که هیچی
چرا از ای دی اس ال معمولی نمیگیرید؟طرف شمارو ساپورت نمیکنن؟
راستی اینم بگم که کسی هست که بخواد بعد عید اگه کارش درست شه مودم اینترنت وایرلسشو پس بده ها
دی اس ال خیلی دوست دارم ولی دوستان گفتن دو تا با هم نمیشه. من میخواهم همزمان از دو آی اس پی سرویس داشته باشم.
چه کنم ؟

گرفتن خط تلفن جدید سیم کشی مجدد و هزار دنگ و فنگ به همراه داره که به مصیبتش نمی ارزه

mrmostafa
19-03-2009, 11:51
کدوم از شرکت ها ف ی ل ت ر ی ن گش کمتر هستش؟؟ این آسیاتک که همه چی رو بسته سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برای همه ف ی ل ت ر هستش؟؟؟ وی پی ان هم که کمیاب شده

vitamin2002
20-03-2009, 08:00
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برای همه ف ی ل ت ر هستش؟؟؟ وی پی ان هم که کمیاب شده

فکر نکنم شرکتی پیدا کنی که قیلترینگشون کم باشه همون سایت برای منم قیلتر است ( صبانت ):13:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahriman323
20-03-2009, 08:15
اره
فرقی نداره
برای من هم فیلتره/شاتل زاده:31::27:
کجا کم یاب شده مگه بنزینه:31:

omid2020-com
20-03-2009, 08:41
برای من هم فیلتره / پارس آنلاین
ولی خیلی از دوستان میگن tinypic.com هم براشون فیلتره اما من بازش میکنم

ahriman323
20-03-2009, 08:53
اره tinypic.com هم برای من مشکلی نداره!

sms11
20-03-2009, 10:49
دی اس ال خیلی دوست دارم ولی دوستان گفتن دو تا با هم نمیشه. من میخواهم همزمان از دو آی اس پی سرویس داشته باشم.
چه کنم ؟

گرفتن خط تلفن جدید سیم کشی مجدد و هزار دنگ و فنگ به همراه داره که به مصیبتش نمی ارزه
بابا تو حالا یکیشو بگیر ان یکی هم باشه بعدا.خوب میتونی با سرعت بالا بگیری که کارتو راه بندازه.مگه میخوای چیکار کنی که سرعت بالا میخوای.تازه سرعت ای دی اس ال که خیلی بیشتر از وایرلس هستو دنگو فنگ وایرلس هم نداره.به نظرم ای دی اس ال بگیری خیلی بهتر از وایرلس هست

برای منم قیلتر هست
در مورد قیلتر شکن هم اگه خواستی بهم پ خ بده یکی رو معرفی که توی همین فروم هم هست

این سایت برای من قیلتر نیست

Sam23
20-03-2009, 21:22
با سلام به همگی کسی هست از هیاهو adsl گرفته باشه!چطوره؟

rz21
21-03-2009, 13:03
سلام.من یک سوال دارم؟!!!!من از شرکت پارس انلاین سرعت 256 با 10 گیگ برای 5 ماه گرفتم.حالا میخواهم این 10 گیگ را که حالا فکر کنم حدود 7 گیگ دیگه داره 2 گیگ را شارژ کنم؟؟میتونم؟قیمتش چنده؟

sms11
21-03-2009, 13:52
سلام.من یک سوال دارم؟!!!!من از شرکت پارس انلاین سرعت 256 با 10 گیگ برای 5 ماه گرفتم.حالا میخواهم این 10 گیگ را که حالا فکر کنم حدود 7 گیگ دیگه داره 2 گیگ را شارژ کنم؟؟میتونم؟قیمتش چنده؟

شدنش که میشه
فکر میکنم قیمت هر گیگ در حدود 4000-5000 تومن هست

rz21
21-03-2009, 13:58
شدنش که میشه
فکر میکنم قیمت هر گیگ در حدود 4000-5000 تومن هست
این که خیلی ارزونه.فکر نمیکنم.چون که من 10 گیگ را (البته 4 گیگ رایگان)یعنی 6 گیگ را 84 تومان خریدم.و ماهی 2 گیگ را 28 تومان.

sms11
21-03-2009, 15:27
این که خیلی ارزونه.فکر نمیکنم.چون که من 10 گیگ را (البته 4 گیگ رایگان)یعنی 6 گیگ را 84 تومان خریدم.و ماهی 2 گیگ را 28 تومان.

نقل قول از خود سایت پارس انلاین:
هزینه هر گیگا بایت ترافیک اضافی 50/000 ریال می باشد

این هم لینکش

rz21
21-03-2009, 16:02
نقل قول از خود سایت پارس انلاین:
هزینه هر گیگا بایت ترافیک اضافی 50/000 ریال می باشد

این هم لینکش

اون برای شهرستان ها نیست.من که در شیرازم چی؟

jingool
23-03-2009, 10:52
سلام...
من یه 3 ماهه دارم از صبانت که محدودیت 9 گیگ داره الان با این که روزانه دانلود و ... نمیکنم رسیده به 3 و خورده ای (راستی 19 اسفند گرفتم) همینجوری پیش بره تا 2 روز دیگه صفره که!!!
میخوام ببینم که وبگردی و 2 تا عکس دیدنو چند تا فایل یوتوب دین از شارز کم میکنه؟

sms11
23-03-2009, 11:04
اون برای شهرستان ها نیست.من که در شیرازم چی؟

برای اونجا چیزی ننوشته.
خوب چرا از چشتیبانی خود پارس انلاین نمیپرسی.
از خود پشتیبانی بپرسی خیلی بهتره

sms11
23-03-2009, 11:06
سلام...
من یه 3 ماهه دارم از صبانت که محدودیت 9 گیگ داره الان با این که روزانه دانلود و ... نمیکنم رسیده به 3 و خورده ای (راستی 19 اسفند گرفتم) همینجوری پیش بره تا 2 روز دیگه صفره که!!!
میخوام ببینم که وبگردی و 2 تا عکس دیدنو چند تا فایل یوتوب دین از شارز کم میکنه؟

در یک کلام بهت بگم توی اینترنت هرکاری که بکنی جزو ترافیکت محسوب میشه
حالا چی سایت باز کنی چه فیلم از یوتیوب ببینی چه غیره

Silver09
23-03-2009, 11:13
سلام یک سوال داشتم ایا با اینترنت صبانت در شب از رپیدشیر میشه فایلهای حجیم رو دانلود کرد چون شنیدم شبا هر یک ساعت یک بار قطع میشه؟

jingool
23-03-2009, 11:28
در یک کلام بهت بگم توی اینترنت هرکاری که بکنی جزو ترافیکت محسوب میشه
حالا چی سایت باز کنی چه فیلم از یوتیوب ببینی چه غیره
ممنون...
یه سوال دیگه من سرویس شبانم تا 7 صبحه شبا میزارم واسه دانلود صبح که بلند میشم هنوز کانکته چرا؟
(مثلا تا 10-11 دیگه بیشتر امتحان نکردم خودم دیسکانکتش کردم حالا این جز شبانه به حساب میاد یا روزانه البته اگه dc کنم دیگه کانکت نمیشه)

sms11
23-03-2009, 13:12
ممنون...
یه سوال دیگه من سرویس شبانم تا 7 صبحه شبا میزارم واسه دانلود صبح که بلند میشم هنوز کانکته چرا؟
(مثلا تا 10-11 دیگه بیشتر امتحان نکردم خودم دیسکانکتش کردم حالا این جز شبانه به حساب میاد یا روزانه البته اگه dc کنم دیگه کانکت نمیشه)

ای دی اس ال تا زمانی که خود شما قطعش نکنید وصل میمونه و 24 ساعته هست
بعدم ساعات دانلود شبانه اگه اشتباه نکنم از 1 و یا 2 شب تا 7 صبح هست
غیر از این ساعات جزو ترافیک روزانه محسوب میشه

rz21
23-03-2009, 19:13
متاسفانه شرکت پارس انلاین بسته است

dma
23-03-2009, 19:17
سلام من صبا نت دارم تو عيد اين چند روزه شب كه يوزر و پسورد شبانه رو وارد تنظيمات مودم ميكنم صبح ها هم ميتونم ازش استفاده كنم تا اون جايي هم كه چك كردم چيزي از اكانت روزانم كم نميشه در صورتيكه قبلا فقط بايد از اكانت روزانم استفاده ميكردم.ميخواستم ببينم صبانت خودش اين كارو كرده يا نه؟اگه كسي اطلاعاتي داره دريغ نكنه لطفا.

Cleeev
23-03-2009, 23:05
سلام من صبا نت دارم تو عيد اين چند روزه شب كه يوزر و پسورد شبانه رو وارد تنظيمات مودم ميكنم صبح ها هم ميتونم ازش استفاده كنم تا اون جايي هم كه چك كردم چيزي از اكانت روزانم كم نميشه در صورتيكه قبلا فقط بايد از اكانت روزانم استفاده ميكردم.ميخواستم ببينم صبانت خودش اين كارو كرده يا نه؟اگه كسي اطلاعاتي داره دريغ نكنه لطفا.

بله همینطوره... صبانت چند روزه (احتمالا به عنوان یه عیدی گنده) دیگه شبانه ش هر یک ساعت دیسکانکت نمیشه و دائم وصله و تا وقتی شما دستکاریش نکنید وصله... مثلا الان ساعت 23:55 سوم فروردین 1388 هستش و من هنوز با اکانت شبانه ای که بامداد امروز ساعت 3:10 بامداد وصل شدم دارم کار میکنم... ترکوندم از بس دانلود کردم... دیگه کم کم داره به 24 ساعت نزدیک میشه که بهش وصلم و قطع نشده... واسه همه همینطوره... دیروزم تا 11:30 وصل بود پریروزشم تا 1:30...

صبانت ترکونده... :8:

البته من فقط جواب این عزیز رو دادم نیاید گیر بدید بحث صبانت ممنوع...

JayR
24-03-2009, 14:05
من از لایزر سرویس میگیرم کلی هم راضیم از همه نظر! پشتیبانی و جوابگویی هاشون که دیگه حرف نداره البته تو یه سال من یه بار بیشتر با پشتیبانی تماس نداشتم
ولی از چن ماه پیش که دیگه بهم 256 ندادن (به خانگی ها) تو ضدحال و خماریم.. منم که نمی تونم از دانشگام یا جای دیگه ای براشون نامه بگیرم با 128 میسازم
حالا با oracle تماس داشتم گفتن گواهی اشتغال به تحصیل بفرستی 256 یا بالات رهم می دیم
به نظرتون اینکارو می کنن یا الکی گفته؟!

rz21
24-03-2009, 14:25
بابا یکی به ما بگه که قیمت هر یک گیگ شارژ برای پارس انلاین چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

elendil
24-03-2009, 15:02
بابا یکی به ما بگه که قیمت هر یک گیگ شارژ برای پارس انلاین چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

دوست عزیز توی خود سایتش نوشته :

هزینه هر گیگا بایت ترافیک اضافی 50/000 ریال می باشد.

sms11
24-03-2009, 15:04
من از لایزر سرویس میگیرم کلی هم راضیم از همه نظر! پشتیبانی و جوابگویی هاشون که دیگه حرف نداره البته تو یه سال من یه بار بیشتر با پشتیبانی تماس نداشتم
ولی از چن ماه پیش که دیگه بهم 256 ندادن (به خانگی ها) تو ضدحال و خماریم.. منم که نمی تونم از دانشگام یا جای دیگه ای براشون نامه بگیرم با 128 میسازم
حالا با oracle تماس داشتم گفتن گواهی اشتغال به تحصیل بفرستی 256 یا بالات رهم می دیم
به نظرتون اینکارو می کنن یا الکی گفته؟!

اینکار رو مثه بیشتر شرکتا براتون میکنن
فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه
فقط اگه از اوراکل گرفتی حتما و حتما با من در تماس باش کارت دارم اساسی

JayR
24-03-2009, 18:56
اینکار رو مثه بیشتر شرکتا براتون میکنن
فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه
فقط اگه از اوراکل گرفتی حتما و حتما با من در تماس باش کارت دارم اساسی

na aziz injooriam nis ke fek mikoni laser ke ba govahi eshteghal be tahsil 128 be bala nemide
datak ham hamintor..porsidam!

okay dartamasam

sms11
24-03-2009, 20:26
na aziz injooriam nis ke fek mikoni laser ke ba govahi eshteghal be tahsil 128 be bala nemide

Okay dartamasam

برادر گرامی من خودم از داتک 512 دارم
اون وقت میگی نمیشه؟
باید بری گیر سه پیچ بدی تا بهت بدن.جدیدا گیر زیاد بهت میدن اما بازم میدن

JayR
24-03-2009, 20:56
((: agha man ghasde tohin nadashtam
okay
bebinam chi mishe

SAM-SON 70
24-03-2009, 23:20
اقا میشه به این نظر سنجی اعتماد کرد ؟!!!
الان چجوری میشه فهمید که قیمت ها و سرویس بهتر کدومه و اینکه 512 هم برای مردم عادی میدن یا اینکه 256 قیمتش چنده و محدودیت باندش ؟.

elendil
25-03-2009, 00:00
اینکه 512 هم برای مردم عادی میدن یا اینکه 256 قیمتش چنده و محدودیت باندش ؟.

به مردم عادی میدن دوستم با نامه دانشگاه 256 گرفته و شده یکی دیگه از دوستام هم دوباره همین کارو با پارس آنلاین کرده و بهش 256 دادن پس کار نشد نداره میشه گرفت :d:d:d

ahriman323
25-03-2009, 01:23
اقا میشه به این نظر سنجی اعتماد کرد ؟!!!
الان چجوری میشه فهمید که قیمت ها و سرویس بهتر کدومه و اینکه 512 هم برای مردم عادی میدن یا اینکه 256 قیمتش چنده و محدودیت باندش ؟.

نه! نظر سنجی که برای اطمینان کردن نیست:31: ممکنه یک شرکت خوب باشه ولی توی مرکز مخابرات شما مشکل پهنای باند داشته باشه!و داغون باشه....
شما اگه یک شرکتی درنظر داری باید ببینی دوستانی که توی مرکز شما از اون شرکت سرویس دارن اوضاعشون چجوره!
قیمت ها زیاد تفاوت نداره و مهم اینه که سرویس خوب باشه!
اکثر شرکتها برای بیشتر از 128 باید نامه از شرکت یا دانشگاه ببری!

JayR
25-03-2009, 12:57
دوستان من از اوراکل می خوام سرویس بگیرم جای لایزر که الان دارم
البته فقط بخاطر گرفتن سرویس بیشتر از 128 بدون گذروندن دردسر کمتر
من شهرک غرب هستم شرکت اوراکل هم تو شهرکه
حالا کسی هست تو شهرک از اوراکل سرویس گرفته باشه؟ خوبه یا عالیه؟

zed2
25-03-2009, 16:28
doostan man az oracle mikham servis begiram jae laser ke alan daram
albate faghat bekhatere sorate bishtar gereftan oonam bedoone dardesare kamtari
man sharak gharb hastam va oracle ham 2 shahrak hastesh daftaresoon
hala kasi has 2 sharak az oracle servis gerefte bashe?
Khoob boode ya aali?
لطفا از نوشتن پینگلیشی خود داری کنید.
sms11
25-03-2009, 17:23
((: Agha man ghasde tohin nadashtam
okay
bebinam chi mishe

نه داداش من نگفتم توهین کردید
من فقط گفتم خودم الان 512 دارم:31::10:
فقط اگه از اوراکل گرفتم حتما از طریق پروفایلم یا پ خ(پیغام خصوصی) با من در تماس باش

Vahid_ath
25-03-2009, 18:57
سلام

من الان نزدیک 3 ساله مشترک پارس انلاین هستم

سرویس دهی و پشتیبانیش اولا خیلی افتضاح بود

ولی الان نزدیک به یک ساله معرکه کار میکنن

الان یک سال و نیمه دوبار هم قطعی نداشتم

سرعتم 64 هستش

دانلودمم خیلی کم پیش میاد از 10 پائین میاد

از پارس خیلی خیلی راضیم

تنها مشکلی که هست نزدیک یک ساله محدودیت حجمی گذاشتن 8 گیگ

تو سایتش قسمت تعرفه شهرستان نوشته شبها مجانیه ولی وقتی زنگ میزنی میپرسی تکذیب میکنن

من 95% روزها شبها دارم دانلود میکنم که اگر شبها مجانی باشه من دیگه مشکلی ندارم

واقعا 8 گیگ به هیچجا نمیرسه

برای کار من 64 کفایت میکنه

الان نگاه میکردم دیدم شاتل محدودیت حجمی نداره

دوستانی که شاتل دارن مشکلاتی باهاش ندارن ؟

من فردیس کرجم

amir200812
25-03-2009, 20:02

Okay dartamasam
سلام
من همین حالا از اینترنت لایزر استفاده میکنم! حدود 15 ماه هست!
که سرعت من 256 هست که 64 تا هم شرکت رایگان داده شده 320 و من برای این اینترنت هیچ گواهی یا چیز دیگهیی ندادم! فقط ماه به ماه پول میدم!تمام

sms11
25-03-2009, 21:54
سلام

سرعتم 64 هستش

از پارس خیلی خیلی راضیم

تو سایتش قسمت تعرفه شهرستان نوشته شبها مجانیه ولی وقتی زنگ میزنی میپرسی تکذیب میکنن

من فردیس کرجم

والا من خودم شاتل ندارم ولی شاتلیا رو دوست دارم....چیز..... ببخشید:31::31:
منظورم اینکه من خودم شاتل ندارم اما ندیدم کسی از شاتل گلایه کنه.به نظرم برای کسانی که با اینترنت حجمی حال میکنن واسشون خوبه و شرکت خوبیه

reb
25-03-2009, 22:36
سلام

من فردیس کرجم
آقا جون من پارس دارم دوستم هم شاتل داره پارس پول زور میگیره در این که شاتل بهتره شک نکن عوض کن اگه پشیمون شدی من خسارتشو میدم.
پارس بدرد تورنت و آپلود میخوره و گرنه من تمدید نمیکردم

JayR
25-03-2009, 22:36
سلام
من همین حالا از اینترنت لایزر استفاده میکنم! حدود 15 ماه هست!
که سرعت من 256 هست که 64 تا هم شرکت رایگان داده شده 320 و من برای این اینترنت هیچ گواهی یا چیز دیگهیی ندادم! فقط ماه به ماه پول میدم!تمام

ما جا به جایی داشتیم
حالا شاید جای قبلی می موندیم بازی در نمی اوردن یعنی مطمئنا بخاطر همین بوده ولی من گفتم مشرک قدیمی تون هستم...
ولی جریان 64 تای اضافی چیه؟ تبلیغاته کلک؟ (; منم دقیقا 14 13 ماه پیش مشترک لایزر شدم ولی ازینا خبری نشد؟ از چه ماهی بهت 64 تا اضافه دادن؟

JayR
25-03-2009, 22:58
من یه درصدم دوست ندارم سرویس لایزر و جمع کنم برم از یه شرکت دیگه بگیرم...چاره چیه؟
امیدوارم اسمش تا مدت زیادی مثل الان ناشناخته بمونه... که مشترکاش زیاد نشه!!! sorry laser :D

mehdi_vsgh
26-03-2009, 08:53
سلام

سرعتم 64 هستش

از پارس خیلی خیلی راضیم

من فردیس کرجم

کی گفته شاتل محدودیت حجمی نداره؟
سرویسهای اکو شاتل 2.5گیگ محدودیتشه..
البته شاتل شبها رایگانه از ساعت 1 تا 7

در مورد کیفیت شاتل در کل به نظرم بهترین سرویس دهندس ولی خوب شما باید بگردی تو منطقه خودتون ببینین کی از شاتل استفاده میکنه

Ali_vdo
26-03-2009, 11:31
من یه درصدم دوست ندارم سرویس لایزر و جمع کنم برم از یه شرکت دیگه بگیرم...چاره چیه؟
امیدوارم اسمش تا مدت زیادی مثل الان ناشناخته بمونه... که مشترکاش زیاد نشه!!! Sorry laser :d
لایزر هم اون 64 تای اضافه رو به همه داده ! کافیه به تاپیکش سر بزنید و تست هارو ببینید
و توی منوی مودم هم میتونید بفهمید

reb
26-03-2009, 14:32
کی گفته شاتل محدودیت حجمی نداره؟

من ميگم سرويس 64 محدوديت حجمي نداره:10:

abbasfarzam
26-03-2009, 17:16
با سلام
من می خوام 1 adsl بگیرم ولی نمی دونم از چه شرکتی و با چه شرایطی بگیرم
کار من بیشتر نگاه کردن به سایتها و کارهای معمولی دیگست
در ضمن تو تهران هستم
1 سرویس با شرایط خوب و ارزون می خوام
با تشکر

abbasfarzam
26-03-2009, 17:20
کسی نیست جواب مارو بده

مجید فینا
26-03-2009, 18:19
با سلام
من می خوام 1 adsl بگیرم ولی نمی دونم از چه شرکتی و با چه شرایطی بگیرم
کار من بیشتر نگاه کردن به سایتها و کارهای معمولی دیگست
در ضمن تو تهران هستم
1 سرویس با شرایط خوب و ارزون می خوام
با تشکر

اول باید ببینی خط شما میشه ای دی اس ال گرفت یعنی پی سی ام نیست

بعد ببینی کدوم شرکتا تو خط مخابراتی شما کار میکنن

شرکت رو انتخاب کردی ببینی جا داره بهت سرویس بده و ....

borland dariush
26-03-2009, 19:15
دوستان من تو منطقه مخابراتي سيزده آبان هستم و ميخوام adsl بگيرم ولي نميدونم از چه شركتي بگيرم بهتره. دوستان تو اين منطقه كسي شركت خاصي رو ميتونه معرفي كنه بهم. خودم نظرم رو داتك هست شما چي پيشنهاد مي كنيد.
فقط يه چيزي واسه من مهمه اونم نداشتن محدوديت دانلود هست كه داتك اينجوريه. نظر دوستان چيه؟

mobin
27-03-2009, 06:40
من چند روزی تهران نبودم الان ساعت 7:40 صبح دارم از سرویس شبانه صبا استفاده میکنم . دیگه مثل قبل هر یک ساعت قطع نمیشه . ایا این نوع سرویس تغییراتی کرده؟
ویرایش : ساعت 8:40 هنوز سرویس شبانه فعاله

SAM-SON 70
27-03-2009, 10:36
با سلام به همه
اقا من تو تبریز منطقه ایلگلی ( شاهگلی ) > کوی فردوس هستم ببینم برای 256 کدوم شرکت مناسب هستش و پهنای باندش خوبه ؟.
ممنون میشم اگه کسی میذونه کمکم کنه.

borland dariush
27-03-2009, 12:57
دوستان من تو منطقه مخابراتي سيزده آبان هستم و ميخوام adsl بگيرم ولي نميدونم از چه شركتي بگيرم بهتره. دوستان تو اين منطقه كسي شركت خاصي رو ميتونه معرفي كنه بهم. خودم نظرم رو داتك هست شما چي پيشنهاد مي كنيد.
فقط يه چيزي واسه من مهمه اونم نداشتن محدوديت دانلود هست كه داتك اينجوريه. نظر دوستان چيه؟

بابا يكي جواب مارو بده لطفا!!!!!!!!!!

StormWielder
27-03-2009, 17:10
من چند روزی تهران نبودم الان ساعت 7:40 صبح دارم از سرویس شبانه صبا استفاده میکنم . دیگه مثل قبل هر یک ساعت قطع نمیشه . ایا این نوع سرویس تغییراتی کرده؟
ویرایش : ساعت 8:40 هنوز سرویس شبانه فعاله

این پست و پست بعدش رو بخونید :

بابا يكي جواب مارو بده لطفا!!!!!!!!!!

شما بهترین کاری که میتونی انجام بدی اینه که در اون منطقه ، به خصوص از طریق کافی نت ها تحقیق کنی ببینی کیفیت سرویس شرکت هایی که اون منطقه رو Support میکنن در چه حد هست . اینکه یکی در منطقه مخابراتی دیگه از سرویس یک شرکت راضی باشه هیچ تضمینی بر این نیست که شما هم از سرویسی که از اون شرکت میگیرین راضی باشید .

SAM-SON 70
27-03-2009, 21:09
این پست و پست بعدش رو بخونید :

شما بهترین کاری که میتونی انجام بدی اینه که در اون منطقه ، به خصوص از طریق کافی نت ها تحقیق کنی ببینی کیفیت سرویس شرکت هایی که اون منطقه رو support میکنن در چه حد هست . اینکه یکی در منطقه مخابراتی دیگه از سرویس یک شرکت راضی باشه هیچ تضمینی بر این نیست که شما هم از سرویسی که از اون شرکت میگیرین راضی باشید .
================================================== ===========
اقا اگه بریم سرویس مخابراتی باید چی ازشون بپرسیم مثلا باید بگیم پهنای باند این منطقه برای کدوم شرکت بهتره ودیگه چی باید بپرسیم ؟!!:13:

StormWielder
27-03-2009, 23:37
================================================== ===========
اقا اگه بریم سرویس مخابراتی باید چی ازشون بپرسیم مثلا باید بگیم پهنای باند این منطقه برای کدوم شرکت بهتره ودیگه چی باید بپرسیم ؟!!:13:

سرویس مخابراتی ؟ منظورتون اداره مخابرات منطقه خودتون هست ؟ من کافی نت ها رو گفتم ، ببنید از چه شرکتی adsl گرفتن ، ممکنه به علت شکل کارشون چند شرکت رو امتحان کرده باشن ، همینطور میتونید خودتون پشت سیستم هاشون بنشینید و سرعت و کیفیت رو بررسی کنید .

اداره مخابرات بعید میدونم در زمینه بررسی کیفیت شرکت ها بتونه کمکی بهتون بکنه ، بیشتر در مسائل پیگیری مشکلات خط و ... باید بهش مراجعه کنید .

Reza_994
28-03-2009, 03:31
سلام بچه ها
كسي نيست adsl طرف منطقه 5 آيت الله كاشاني (بلوار اباذر) داشته باشه؟
ميخاستم ببينم كدوم شركت اين طرفا خوبه؟

James.Pacino
29-03-2009, 03:34
سلام
من میخوام از آسیا تک بگیرم
شرکتش خوبه؟ سرعتش چه جوریه؟ قطعی نداره؟

omid-p30
29-03-2009, 09:59
سلام
من میخوام از آسیا تک بگیرم
شرکتش خوبه؟ سرعتش چه جوریه؟ قطعی نداره؟

از تاپیک خودشون بپرسید.