PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [جامع] راهنمای جامع سرویس دهنده های اینترنت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Pami
07-02-2009, 00:23
سلام به همه عزیزان ، میخواستم یه مطلبی رو در مورد ADSL خونگی براتون بنویسم ، من حدودا یک هفته پیش درخواست دادم به یکی از نمایندگی های فن آوا و وقتی به شرکت زنگ زدم و لیست قیمت پرسیدم دیدم یکمی زیادی داره گرون میگه ، من خودم مودم TP-Link مدل 8811 گرفتم و سرویس 512 ماهی 4 گیگ خریدم 26 هزار تومن ( با مالیات و آبونمان مخابرات ) و 15 هزار تومن هزینه رانژه و نصب . در کل چیزی حدود 75 هزار تومن برام آب خورد،وقتی به دوستام گفتم اینقدر هزینه کردم بهم خندیدن !! چون همشون از داتک 128 ماهی 10 تومن گرفته بودن و فکر میکردن رفته تو پاچم ، منم شک کردم تو ذوقم خورد و به خودم گفتم خونگی 128 بیشتر نمیدن ولی سرویس من 4 روزه وصل شد و من 3 روزه دارم استفاده میکنم ، فقط عکس زیر رو ببینین خودتون متوجه میشین ، من با IDM دانلود میکنم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط یه چیزی رو بهتون بگم ، هر چیز ارزونی بی دلیل نیست !!!
هرچی بیشتر پول بدین بیشتر آش میخورین !

Kaptian Black
07-02-2009, 00:53
سلام به همه عزیزان ، میخواستم یه مطلبی رو در مورد adsl خونگی براتون بنویسم ، من حدودا یک هفته پیش درخواست دادم به یکی از نمایندگی های فن آوا و وقتی به شرکت زنگ زدم و لیست قیمت پرسیدم دیدم یکمی زیادی داره گرون میگه ، من خودم مودم tp-link مدل 8811 گرفتم و سرویس 512 ماهی 4 گیگ خریدم 26 هزار تومن ( با مالیات و آبونمان مخابرات ) و 15 هزار تومن هزینه رانژه و نصب . در کل چیزی حدود 75 هزار تومن برام آب خورد،وقتی به دوستام گفتم اینقدر هزینه کردم بهم خندیدن !! چون همشون از داتک 128 ماهی 10 تومن گرفته بودن و فکر میکردن رفته تو پاچم ، منم شک کردم تو ذوقم خورد و به خودم گفتم خونگی 128 بیشتر نمیدن ولی سرویس من 4 روزه وصل شد و من 3 روزه دارم استفاده میکنم ، فقط عکس زیر رو ببینین خودتون متوجه میشین ، من با idm دانلود میکنم :

عزیز الان بعضی از isp ها 1مگ رو به اسم 128 میدن با همون 13 تومنه 128 !

StormWielder
07-02-2009, 01:41
سلام به همه عزیزان ، میخواستم یه مطلبی رو در مورد ADSL خونگی براتون بنویسم ، من حدودا یک هفته پیش درخواست دادم به یکی از نمایندگی های فن آوا و وقتی به شرکت زنگ زدم و لیست قیمت پرسیدم دیدم یکمی زیادی داره گرون میگه ، من خودم مودم TP-Link مدل 8811 گرفتم و سرویس 512 ماهی 4 گیگ خریدم 26 هزار تومن ( با مالیات و آبونمان مخابرات ) و 15 هزار تومن هزینه رانژه و نصب . در کل چیزی حدود 75 هزار تومن برام آب خورد،وقتی به دوستام گفتم اینقدر هزینه کردم بهم خندیدن !! چون همشون از داتک 128 ماهی 10 تومن گرفته بودن و فکر میکردن رفته تو پاچم ، منم شک کردم تو ذوقم خورد و به خودم گفتم خونگی 128 بیشتر نمیدن ولی سرویس من 4 روزه وصل شد و من 3 روزه دارم استفاده میکنم ، فقط عکس زیر رو ببینین خودتون متوجه میشین ، من با IDM دانلود میکنم :

من اگر به جای شما بودم و میخواستم 512 محدود بگیرم ، 512 ECO از شاتل میگرفتم ، البته شاید شاتل تو منطقه شما سرویس نمیده و به همین دلیل شما رفتی از اون شرکت گرفتی یا به هر دلیل شخصی دیگه ای ، ولی شما فرض کن اصلا تا 1 مگابیت سرعت دانلود داشته باشی ، چه فایده ای داره وقتی که محدودیت 4 گیگ داری ؟!!!

برای همین من برای 512 محدود شاتل رو پیشنهاد میکنم چون 1 تا 7 صبح محدودیت نداره . قیمتش هم 18900 تومان هست . خنده دوستانتون هم به نظر من بی دلیل بوده چون خیلی نمیشه سرویس نامحدود رو با سرویس محدود مقایسه کرد .

خودم هم به طور کلی از سرویس محدود متنفرم برای همین طرف شرکت هایی که محدودیت حجمی دارن نمیرم .

---

راستی چرا قیمت های فن آوا اینطوریه ؟!!! :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

512 عادی نامحدود رو 2,150,000 ریال به اضافه 1,990,000 ریال آبونمان !!!
یک مگ عادی نامحدود رو زده 4,300,000 ریال به اضافه 3,990,000 ریال آبونمان !!!

یا من چشمهام اشتباه میبینه ، یا این یکی دیگه ترکونده ! تازه سرعت ارسال اینها نصف سرعت دریافتشون هست یعنی به ترتیب 256 و 512 .

hoseiniehsan
07-02-2009, 01:57
به نام خدا
من دارم دنبال adsl ميگردم البته اصفهان اما ي مشكلي كه هست اينه كه خط تلفنمون dlc هستش يعني اينكه از كاف مخابرات تا مركز مخابراتمون با فيبر نوريه
حالا دنبال ي شركت با هزينه مناسب ميگردم كه خطمونا پشتيباني كنه؟از دوستان كسي سراغ داره توي اصفهان

ahriman323
07-02-2009, 02:10
به نام خدا
من دارم دنبال adsl ميگردم البته اصفهان اما ي مشكلي كه هست اينه كه خط تلفنمون dlc هستش يعني اينكه از كاف مخابرات تا مركز مخابراتمون با فيبر نوريه
حالا دنبال ي شركت با هزينه مناسب ميگردم كه خطمونا پشتيباني كنه؟از دوستان كسي سراغ داره توي اصفهان
توی تاپیک اصفهان خیلی زودتر به نتیجه می رسی:31:
Adsl/ شهر اصفهان

mehdi_vsgh
07-02-2009, 08:44
سلام به همه عزیزان ، میخواستم یه مطلبی رو در مورد adsl خونگی براتون بنویسم ، من حدودا یک هفته پیش درخواست دادم به یکی از نمایندگی های فن آوا و وقتی به شرکت زنگ زدم و لیست قیمت پرسیدم دیدم یکمی زیادی داره گرون میگه ، من خودم مودم tp-link مدل 8811 گرفتم و سرویس 512 ماهی 4 گیگ خریدم 26 هزار تومن ( با مالیات و آبونمان مخابرات ) و 15 هزار تومن هزینه رانژه و نصب . در کل چیزی حدود 75 هزار تومن برام آب خورد،وقتی به دوستام گفتم اینقدر هزینه کردم بهم خندیدن !! چون همشون از داتک 128 ماهی 10 تومن گرفته بودن و فکر میکردن رفته تو پاچم ، منم شک کردم تو ذوقم خورد و به خودم گفتم خونگی 128 بیشتر نمیدن ولی سرویس من 4 روزه وصل شد و من 3 روزه دارم استفاده میکنم ، فقط عکس زیر رو ببینین خودتون متوجه میشین ، من با idm دانلود میکنم :

عزیز سرت کلاه گذاشتن
این سرعت را دادن که بیشتر مصرف کنی و ترافیکت زودتر تموم بشه

dogtag
07-02-2009, 09:24
من برای 512 محدود شاتل رو پیشنهاد میکنم چون 1 تا 7 صبح محدودیت نداره . قیمتش هم 18900 تومان هست .
StormWielder جان، این یه هزینه نصب 25 تومنی هم داره که کمر رو می شکنه!

ahriman323
07-02-2009, 10:41
stormwielder جان، این یه هزینه نصب 25 تومنی هم داره که کمر رو می شکنه!

کمر شکن استفاده میکنی . دی:
با کارت تخفیف 10 تومان و سفارش انلاین 5 تومان تخفیف میگیری میشه 10 تومان

dogtag
07-02-2009, 11:05
خب من الان کارت تخفیف از کجا بیارم؟
اضافه نداری به ما هم بدی؟

ahriman323
07-02-2009, 11:12

چرا دارم ولی بدرد شما نمیخوره چون من شیرازم باید از همشهری هاتون بگیرید...
توی تاپیک شاتل پست بزن....

mehdi_vsgh
07-02-2009, 11:49
شما تهرانی؟
من میتونم بهت بدم :دی

Pami
07-02-2009, 15:34
خدمت همتون بگم فن آوا از ساعت 1 تا 8 صبح نا محدوده و من اونقدر احمق نیستم داداش بشینم تو روز دانلود کنم و واسه شما که نشستی اطلاعات غلط میدی به این و اون میگم ، بعدشم شما نهایتا چقدر میخوای دانلود کنی که داری حرص میخوری ؟؟ اگه احتیاجی باشه میتونین شب دانلود کنین و من هیج جایی ندیدم با سرعت بالای 70 کیلو بایت بشه دانلود کرد و تنها شرکتی که تو تبلیغش دروغ نمیگه همین فنا واست ... واسه من که خیلی ارزش داره و نمیدونم تورو

StormWielder
07-02-2009, 16:16
stormwielder جان، این یه هزینه نصب 25 تومنی هم داره که کمر رو می شکنه!

هزینه نصب رو یکبار پرداخت میکنید و تموم میشه میره . (البته اگر از سرویستون راضی باشید و بعدا شرکت رو عوض نکنید !) به هر حال ظاهرا همونطور که دوستان گفتن میشه تخفیف گرفت .

عزیز سرت کلاه گذاشتن
این سرعت را دادن که بیشتر مصرف کنی و ترافیکت زودتر تموم بشه

اگر همونطور که میگه ، 1 تا 8 صبح محدودیت نداشته باشه خوب قضیه فرق میکنه .

خدمت همتون بگم فن آوا از ساعت 1 تا 8 صبح نا محدوده و من اونقدر احمق نیستم داداش بشینم تو روز دانلود کنم و واسه شما که نشستی اطلاعات غلط میدی به این و اون میگم ، بعدشم شما نهایتا چقدر میخوای دانلود کنی که داری حرص میخوری ؟؟ اگه احتیاجی باشه میتونین شب دانلود کنین و من هیج جایی ندیدم با سرعت بالای 70 کیلو بایت بشه دانلود کرد و تنها شرکتی که تو تبلیغش دروغ نمیگه همین فنا واست ... واسه من که خیلی ارزش داره و نمیدونم تورو

میتونم بپرسم الان شما طرف صحبتتون کی بود ؟ سه نفر به پست شما جواب دادن . الان کدومشون باید جواب بده ؟!

rezahp2
07-02-2009, 21:02
دوستان فرق بین سرویس طلائی و نقره ای و برنز صبا واقعیه , سرعت روزانش هیچی شبانه هاش که رایگانه تفاوت سرعت داره یا الکیه فقط قیمتاش فرق می کنه .

Reza-sony
08-02-2009, 05:19
سلام . دوستان اینجا کسی از oracle سرویس داره ؟
اینم سایتش : oracle.ir

rezahp2
08-02-2009, 06:50
دوستان فرق بین سرویس طلائی و نقره ای و برنز صبا واقعیه , سرعت روزانش هیچی شبانه هاش که رایگانه تفاوت سرعت داره یا الکیه فقط قیمتاش فرق می کنه .

sms11
08-02-2009, 09:18
قیمتاش که خوبه
باید ببینیم خدمات دهیش چطوره.
در ضمن اصلا توی سایتش نیومده که کدام مراکز مخابراتی رو ساپورت میکنه

mehraboun1985
08-02-2009, 10:46
یه سوال دارم.میشه اگه حتی جاش اینجا نبود جواب بدید.

من adsl 256 دارم.میخوا بدونم سرعت دانلود و آپلودش چقدر باید باشه.
امروز صبح که چک کردم.دیدم داره با سرعت 29 دانلود میکنه و همزمان با سرعت 17 آپلود.همچین چیزی ممکنه؟

من فکر میکردم وقتی میگن 256 سرعتتونه.یعنی سرعت برای دریافت فایل(دانلود)32 هست.که این 32 تا شامل سرعت دانلود و آپلودتون روی همه.یعنی ممکنه 20 تا دانلود و 12 تا آپلودتون باشه.درسته؟

یا اینکه وقتی میگن 32 تا یعنی 32 تا دانلود و همزمان 32 آپلود؟ یعنی جمعا64 تا میشه.

کدومش درسته

Reza-sony
08-02-2009, 11:00
قیمتاش که خوبه
باید ببینیم خدمات دهیش چطوره.
در ضمن اصلا توی سایتش نیومده که کدام مراکز مخابراتی رو ساپورت میکنه
منم میخوام ببینم سرویساش خوبه یا نه .
من آسیاتک دارم ، وقتی شبا وصل میشم آی پی ام از حالت معمولی (79.124.000.000) به یه آی پی دیگه که با 94 شروع میشه تغییر میکنه ، بعد از جستجو یه چیزی پیدا کردم ، آسیاتک شبا از طریق یه شرکت دیگه به اینترنت وصل میشه که اون شرکت oracle میباشد ، این بدین معنی است که oracle به آسیاتک سرویس میده ، من فکر میکنم شرکت خوبی باشه .

tohid100
08-02-2009, 13:22
یه سوال دارم.میشه اگه حتی جاش اینجا نبود جواب بدید.

من adsl 256 دارم.میخوا بدونم سرعت دانلود و آپلودش چقدر باید باشه.
امروز صبح که چک کردم.دیدم داره با سرعت 29 دانلود میکنه و همزمان با سرعت 17 آپلود.همچین چیزی ممکنه؟

من فکر میکردم وقتی میگن 256 سرعتتونه.یعنی سرعت برای دریافت فایل(دانلود)32 هست.که این 32 تا شامل سرعت دانلود و آپلودتون روی همه.یعنی ممکنه 20 تا دانلود و 12 تا آپلودتون باشه.درسته؟

یا اینکه وقتی میگن 32 تا یعنی 32 تا دانلود و همزمان 32 آپلود؟ یعنی جمعا64 تا میشه.

کدومش درسته

وقتی سرعت شما 256/256 باشه یعنی 32 تا دانلود و همزمان 32 تا اپلود دارین یعنی جمعا 64 میشه.

MCSE MAN
08-02-2009, 15:18
سلام
من هم بالاخره به جمع adslداران پیوستم.:31:
البته من از شرکت عصر انتقال داده (عصر تلکام) سرویس گرفتم که اصلا تو این نظرسنجی نیست:5:
راستی شما چطوری تو سایت speedtest از سرعتتون تست میگیرید؟؟

sms11
08-02-2009, 17:35
وقتی سرعت شما 256/256 باشه یعنی 32 تا دانلود و همزمان 32 تا اپلود دارین یعنی جمعا 64 میشه.

نه دوست من
اشتباه میکنی
اون چیزی که شما میگی معنیش اینکه اگه بخوای یه فایل رو دانلود کنی با سرعت ماکسیمم 256 تا دانلود میکنه و اگه بخوای اپلود کنی هم همینطور
اما اگه همزمان دانلود و اپلود کنی این 256 بیبن دانلود و اپلود تقسیم میشه و لزومی هم نداره که حتما با هم برابر باشه
من خودم بار ها اینکارو کردم

amir_rahmani
08-02-2009, 18:49
ایا adsl های شرکت شبدیز نت کرج خوبه؟

adsl 512 + محدویت 1 G
= 6000 تومان ناقابل

Sam23
08-02-2009, 19:05
اقا کسی هست که سرویس adsl منطقه مفتح (2288)رو تازه گرفته باشه!!!!!
من به هر در و تخته ای می زنم میگن پورتمون پره!!!!!!

StormWielder
08-02-2009, 19:09

adsl 512 + محدویت 1 G
= 6000 تومان ناقابل

دوستان لطفا در صورت طرح این سوالات ، مطلب خودشون رو با جزئیات کامل بذارن ، سایت این شرکت :

تعرفه قیمت های ADSL :

---

در مورد سوالتون هم باید بگم اگر صرفا برای Browsing میخواین ، با توجه به اینکه کرج از لحاظ تنوع شرکت های سرویس دهنده نسبت به تهران محدودتره ، به نظر من ارزش امتحان کردن رو داره . ولی هیچ وقت برای بار اول بیشتر از یک ماه قرار داد نبندید .

ahriman323
08-02-2009, 19:20

adsl 512 + محدویت 1 g
= 6000 تومان ناقابل

توی یک فرومی یه تاپیک دیدم به نام ``اینترنت شبدیز کرج : سرویس ضعیف ، پشتیبانی ضعیف تر``اگه سرچ بزنی باید پیداش کنی اگر هم پیداش نکردی پ.خ بده تا ادرسش را برات ارسال کنم....

zaza
08-02-2009, 19:48
سلام
من هم بالاخره به جمع adslداران پیوستم.:31:
البته من از شرکت عصر انتقال داده (عصر تلکام) سرویس گرفتم که اصلا تو این نظرسنجی نیست:5:
راستی شما چطوری تو سایت speedtest از سرعتتون تست میگیرید؟؟

بالاخره یکی پیدا شد که از این شرکت سرویس بگیره:11:

منم می خوام بگیرم ولی تردید دارم . قیمتاش که خیلی خوبه شبانه رایگان هم داره در ضمن دومین شرکت ارایه دهنده اینترنت پرسرعت هست

سرعتت چند هست ؟ کدوم سرویس را گرفتی ؟ چند روزه وصل می شه ؟ مودمشون چیه ؟

MCSE MAN
08-02-2009, 21:43
بالاخره یکی پیدا شد که از این شرکت سرویس بگیره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم می خوام بگیرم ولی تردید دارم . قیمتاش که خیلی خوبه شبانه رایگان هم داره در ضمن دومین شرکت ارایه دهنده اینترنت پرسرعت هست

سرعتت چند هست ؟ کدوم سرویس را گرفتی ؟ چند روزه وصل می شه ؟ مودمشون چیه ؟ امروز 07:20

من سرویس h1 گرفتم که 64 نامحدوده و 11 روزه وصل شد.
مودمم asus am602 که البته خودم گرفتم و کانفیگ کردم ولی مودم اونا نمی دونم چیه.
سرعت دانلودم هم اغلب بین 8 و 9 هست.
شرمنده، نمیتونم جواب پیغام خصوصیتو بدم چون ارسالام به 10 نرسیده.:19:

zaza
09-02-2009, 12:36
من سرویس h1 گرفتم که 64 نامحدوده و 11 روزه وصل شد.
مودمم asus am602 که البته خودم گرفتم و کانفیگ کردم ولی مودم اونا نمی دونم چیه.
سرعت دانلودم هم اغلب بین 8 و 9 هست.
شرمنده، نمیتونم جواب پیغام خصوصیتو بدم چون ارسالام به 10 نرسیده.:19:

چند روز وصلش طول کشید ؟

برای دانلود چطوره ؟ کدوم منظقه مخابراتی هستید ؟

کل هزینه ماهیانه اش چقدر می شه ؟

MCSE MAN
09-02-2009, 14:35
چند روز وصلش طول کشید ؟
گفتم که، 11 روز.

برای دانلود چطوره ؟ کدوم منظقه مخابراتی هستید ؟
سرعت دانلودم از rapidshare و megaupload با برناوه دانلود IDM بین 8 و 9 هست و بدون برنامه دانلود بین 7 و 8 .
منطقه مخابراتی شهید بهشتی هستم.

کل هزینه ماهیانه اش چقدر می شه ؟
من چون خودم مودمو گرفتم و کانفیگ کردم فقط پول سرویسو دادم که شد 12875 تومان.

Sam23
09-02-2009, 20:56
اقا کسی هست که سرویس adsl منطقه مفتح (2288)رو تازه گرفته باشه!!!!!
من به هر در و تخته ای می زنم میگن پورتمون پره!!!!!!
کسی نبود!!!

zaza
10-02-2009, 11:28
دوستانی که از سرویس امپراطور استفاده می کنند راهنمایی کنند

1)کیفیت سرویس هاش چطوره؟

2)نماینده کدوم شرکت هست ؟

3)واقعا سرویس هاش 512/256 هست ؟ چون اصلا 128 یا سرعتهای دیگه نداره فقط 512/256

4)شبها از چه ساعتی رایگان می ده ؟

m30h
10-02-2009, 11:42
سلام
من می خوام با ماهی 20 تومن یه سرویس خوب بگیرم
از صبانت که بخوام 6 ماهه 512 کیلوبایت بگیرم با 24 گیگ حدود 93 تومن در می یاد یعنی ماهی همون 20 تومن
کسی سرویس بهتر سراغ نداره که تو اصفهان باشه ؟

ashkan_mc
10-02-2009, 15:48
دوستان با سلام ...
من همین الان دیدم که در مرکز قدس هم بالاخره سپنتا اومد .... می خواستم بدونم کیفیت سپنتا چطوره ؟؟ adsl 2 پلاس میده ؟؟
کیفیت سرویس 128 نا محدودش چطوره ؟؟ سرعت دانلود چقدره ؟؟ کمی بهم اطلاعات میدین ؟؟

_Barbod_
10-02-2009, 16:35
دوستان با سلام ...
من همین الان دیدم که در مرکز قدس هم بالاخره سپنتا اومد .... می خواستم بدونم کیفیت سپنتا چطوره ؟؟ adsl 2 پلاس میده ؟؟
کیفیت سرویس 128 نا محدودش چطوره ؟؟ سرعت دانلود چقدره ؟؟ کمی بهم اطلاعات میدین ؟؟
عزیز جوابت رو توی تاپیک سپنتا دادم:46:

Xx Hossein xX
10-02-2009, 18:10
سلام ...
این سرویس های eco128 شاتل از نظر سرعت چطوریه ؟!!
ممنون

ahriman323
10-02-2009, 18:14
سلام ...
این سرویس های eco128 شاتل از نظر سرعت چطوریه ؟!!
ممنون

فکر کنم با تاپیک شاتل اشتباه گرفتید:31:
eco 128 سرعت دانلودش حدود 16 هست نسبت به سرویس هایart یک مقدار نوسان داره
حدودش هم بستگی به ترافیک مرکزتون داره:5:

StormWielder
10-02-2009, 22:45
سلام
من می خوام با ماهی 20 تومن یه سرویس خوب بگیرم
از صبانت که بخوام 6 ماهه 512 کیلوبایت بگیرم با 24 گیگ حدود 93 تومن در می یاد یعنی ماهی همون 20 تومن
کسی سرویس بهتر سراغ نداره که تو اصفهان باشه ؟

یه لطفی در حق خودتون بکنید و اگر برای اولین بار دارین از یک isp اشتراک میگیرین ، حداقل مدتی رو که ارائه میده اشتراک بگیرید و اگر راضی بودین بعد نسبت به اشتراک با مدت طولانی تر اقدام کنید .

samintorrent
10-02-2009, 23:37
کسایی که داتک دارن سرعتشون چه طوره برا من 128 هست با دانلود منیجر ماکزیموم تا 9 سرعت داره! الان 2 روزه اینجوری شده

من از داتک 256 استفاده می کنم، سرعت fdm تا 70-80 هم می ره اما به نظر من بهتره از نرم افزار download them all که از addone های فایر فاکس هستش استفاده کنین. با اون دیگه دنیا بهشته و سرعت دانلود چیزی نزدیک به سرعت واقعی پورت شما می شه. مثلا سرعت واقعی که من با پرداخت هزیه 256 به داتک، ازشون دریافت می کنم حدود 140 هستش! توی این نرم افزار همین سرعتو داقعا دارین! موفق باشید![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahramkh59
11-02-2009, 11:24
این شرکت صبا نت چرا 10 هزار تومان هزینه نصب مودم می گیره

dehghani_a
11-02-2009, 11:34
من شاتل 256 استفاده ميكنم نهايتا 32 كيلو بايت دانلود ميكنه . بد نيست راضي هستم . قبلا 256 وايرلس داتك استفاده ميكردم افتضاح بود. نهايتا 20 كيلو دانلود . البته ظهر ها قطع ميشد. الان شاتل هم ظهر ها يه كم سرعتش مياد پايين

akhoond
11-02-2009, 13:08
سلام خدمت همه دوستان نت و شبکه :46:

باز هم خدمت رسیدم ، برای چند مورد ...
دفتر قبلی ما ، چند مدتی است که جاش عوض شده ، یکی از بچه ها می گفت که می خواستن سرویس بگیرن ، زنگ زدن داتک ، برای 256 ، اما داتک گفته تا اطلاع ثانوی ، هیچ خطی رانژه نمی شه ، می خوان سرویس هاشون رو تغییر بدن ، اون ها هم می خوان حجمی ارایه کنن من بعد :18:
البته من فقط دارم نقل قول می کنم ، خودم هنوز خبر نگرفتم از داتک
*** الآن یه پست هم تو داتک میزنم ، ببینم اون طرف بچه ها چیزی می دونن یا نه ...

می خواستم ببینم چجوریاست ، این سیاست کلی هست آیا ؟
دقت کنید ، می بینید که همه شرکت ها ، دیگه نا محدود نمی دن ، همه دارن حجمی می دن، اگه این خبر صحت داشته باشه ، تنها شرکتی که می مونه ، فعلا سپنتا هست ( اگه اشتباه نکنم ) تا جایی که یادمه ، دیگه هیچ شرکتی ، نا محدود نمی ده .... :19: :13:

من فکر می کنم این سیاست کلی ، هماهنگ با اون محدودیت 128 کیلویی هست ....
دیدن ملت دارن گر و گر می رن 256 و 512 می گیرن و حال می کنن ، این کار رو می کنن ، تا دیگه کسی دستش به دانلود نرسه :41: :13:

البته من فکر می کنم ، امیدوارم این گونه نباشه ، چون اون وقته که دیگه دخل همه ما اومده ...

*** حداقل با این کار تو باهنر همه شرکت ها حجمی هستن ، رقابت تو این زمینه بیشتر می شه ، اون وقته که خوش به حال من می شه :31: :دی

از شوخی گذشته ، امیدوارم من در اشتباه باشم .

مرسی :10: :46: :11:
یا حق

mostafaeshghi
11-02-2009, 14:00

دفتر قبلی ما ، چند مدتی است که جاش عوض شده ، یکی از بچه ها می گفت که می خواستن سرویس بگیرن ، زنگ زدن داتک ، برای 256 ، اما داتک گفته تا اطلاع ثانوی ، هیچ خطی رانژه نمی شه ، می خوان سرویس هاشون رو تغییر بدن ، اون ها هم می خوان حجمی ارایه کنن من بعد :18:

دقت کنید ، می بینید که همه شرکت ها ، دیگه نا محدود نمی دن ، همه دارن حجمی می دن، اگه این خبر صحت داشته باشه ، تنها شرکتی که می مونه ، فعلا سپنتا هست ( اگه اشتباه نکنم ) تا جایی که یادمه ، دیگه هیچ شرکتی ، نا محدود نمی ده .... :19: :13:

دیدن ملت دارن گر و گر می رن 256 و 512 می گیرن و حال می کنن ، این کار رو می کنن ، تا دیگه کسی دستش به دانلود نرسه :41: :13:

البته من فکر می کنم ، امیدوارم این گونه نباشه ، چون اون وقته که دیگه دخل همه ما اومده ...

*** حداقل با این کار تو باهنر همه شرکت ها حجمی هستن ، رقابت تو این زمینه بیشتر می شه ، اون وقته که خوش به حال من می شه :31: :دی

یا حق

سلام بر معین بزرگوار

آقا انشاءالله که اینطور نیست که اگر اینطور باشه .... :37::45::37:

من امروز یه زنگ میزنم داتک میپرسم خبرشو بهتون میدم! انشاءالله که کذب محض است :13:

ویرایش :

بله مثل اینکه یه خبرایی شده! :37:
ازشون پرسیدم! گفت یه اتفاقاتی قراره بیافته. گفتم مثلا چی ! گفت تعرفه های جدید به دستمون نرسیده هنوز. گفتم کلا ماهیت سرویسهای شرکت عوض میشه !؟ گفت چیزی اعلام نکردند هنوز ولی حجمی به سرویسها اضافه میشه. گفتم حجمی در کنار نامحدود یا نه، کلا همه ی سرویسها میشه حجمی !؟ گفت: نمیدونم به ما چیزی نگفتند. پرسیدم پس کی باخبر میشید؟ گفت: هفته ی آینده تکلیف همه چیز روشن میشه :41: :37:

خدا به ما معتادین دانلود نامحدود رحم کنه :42:

akhoond
11-02-2009, 16:03
سلام بر معین بزرگوار
من امروز یه زنگ میزنم داتک میپرسم خبرشو بهتون میدم! انشاءالله که کذب محض است :13:
ویرایش :
ازشون پرسیدم! گفت یه اتفاقاتی قراره بیافته. گفتم مثلا چی ! گفت تعرفه های جدید به دستمون نرسیده هنوز. گفتم کلا ماهیت سرویسهای شرکت عوض میشه !؟ گفت چیزی اعلام نکردند هنوز ولی حجمی به سرویسها اضافه میشه. گفتم حجمی در کنار نامحدود یا نه، کلا همه ی سرویسها میشه حجمی !؟ گفت: نمیدونم به ما چیزی نگفتند. پرسیدم پس کی باخبر میشید؟ گفت: هفته ی آینده تکلیف همه چیز روشن میشه :41: :37:
تسلیت بنده رو پذیرا باش .... :31:

این طوری ، عملا قیمت پهنای باند ، گرون تر می شه فقط ، و نیز این که در قسمت نامحدود ، رقابت کمتر می شه و اوضاع نامحدود رو خدا می دونه به کجا خواهد کشید .... :41:
تا الآن اگه کسی نا محدود می پرسید ، می گفتم داتک بدک نیست ، سرعت خوب ، قیمت خوب ، 256 ، اما الان ( تازه اگه داتک نا محدود هاش رو بذاره باشه ، که با این کار گرون تر خواهد کرد ، احتمالا ) باید بابت یه سرویس 128 ، ماهی 30 تومان پیاده شیم .... :13: :41: :19:
همه این ها در حالیه که همین یک دو هفته پیش بود ، که یه طرف فیبر نوری رو جنوب افتتاح کردن ، و پهنای باند مملکت مون ، عملا 2 یا 3 برابر شده بود ( علی الحصاب ، می گفتن اگه کامل بهره برداری بشه ، بیشتر هم میشه )
*** کاشکی یکی پیدا می شد و یه دستی به سر و روی این آشفته بازار می کشید

مرسی
یا حق

zed2
11-02-2009, 18:46

یا حق

سلام بر معین بزرگوار

ویرایش :

تسلیت بنده رو پذیرا باش .... :31:

این طوری ، عملا قیمت پهنای باند ، گرون تر می شه فقط ، و نیز این که در قسمت نامحدود ، رقابت کمتر می شه و اوضاع نامحدود رو خدا می دونه به کجا خواهد کشید .... :41:
تا الآن اگه کسی نا محدود می پرسید ، می گفتم داتک بدک نیست ، سرعت خوب ، قیمت خوب ، 256 ، اما الان ( تازه اگه داتک نا محدود هاش رو بذاره باشه ، که با این کار گرون تر خواهد کرد ، احتمالا ) باید بابت یه سرویس 128 ، ماهی 30 تومان پیاده شیم .... :13: :41: :19:
همه این ها در حالیه که همین یک دو هفته پیش بود ، که یه طرف فیبر نوری رو جنوب افتتاح کردن ، و پهنای باند مملکت مون ، عملا 2 یا 3 برابر شده بود ( علی الحصاب ، می گفتن اگه کامل بهره برداری بشه ، بیشتر هم میشه )

مرسی
یا حق
ای کاش دست بود ....بیشتر شبیه گیتوتین است :18:.....
حالم به کل بد شد اگر اینجوری بشه که رسما با امدن محدودیت حجمی یا تغییرات قیمت می رم شاتل چون همین الانش کلی به منipw دار داره فشار میاد ...حجمی هم بخوان بکنن که دیگر عمرا ارزش ادامه شارژ رو داشته باشه....

StormWielder
11-02-2009, 21:08

اگر قرار باشه داتک سرویس هاش رو به کلی محدود کنه ، من حاضرم پول بیشتر بدم برم از یه شرکت دیگه سرویسی بگیرم که نامحدود باشه . من از محدودیت حجمی متنفرم !

تایید میشه !

هر وقت یه دستی به سر و روی کل مملکت کشیده شد ، به سر و روی این آشفته بازار اینترنت ایران هم کشیده میشه !!!

sms11
11-02-2009, 21:27
الان به غیر از دو شرکت که جای دیگه ای که اینترنت نامحدود نمیده که

مجید فینا
11-02-2009, 21:41
با عرض پوزش از دوستان

ولی بنده اعتقاد دارم حجمی بشه سرویس و سرعت پیج و حتی سرعت دانلود بهتر میشه

خیر سرشون 256 دارم اونم چند کاربره
55 تومن ماهی میدم
سرعت دانلودم تو بهترین حالت 35 هست

StormWielder
11-02-2009, 21:44
الان به غیر از دو شرکت که جای دیگه ای که اینترنت نامحدود نمیده که

بابا حالا که هنوز هیچی معلوم نیست ! :31:

من این سه تا گزینه رو دیدم که نامحدود دارن :

Sepanta

Oracle

Asiatech

درباره Oracle دوستان اگر اطلاعاتی دارن ممنون میشم که به اشتراک بذارن ! :دی

mehdi_vsgh
11-02-2009, 22:00
درباره oracle دوستان اگر اطلاعاتی دارن ممنون میشم که به اشتراک بذارن ! :دی
به نظرم یه جورایی زیر دست داتک باشه(با توجه به اینکه قیمتاش مثله هم هستن)
اگه داتک سرویسشو تغییر بده اوناهم مجبورن تغییر بدن

zed2
11-02-2009, 23:06
با عرض پوزش از دوستان

ولی بنده اعتقاد دارم حجمی بشه سرویس و سرعت پیج و حتی سرعت دانلود بهتر میشه

خیر سرشون 256 دارم اونم چند کاربره
55 تومن ماهی میدم
سرعت دانلودم تو بهترین حالت 35 هست

فکر کنم شما نمی دونی که حداکثر سرعت 256 کیلوبیت 32 کیلوبایت است....شما که 35 کیلوبایت میگیری که بیشتر از استاندارد هم هست باید خوشحال هم باشی!!!!!!!!

eiankei
12-02-2009, 00:33
به شخصه اگه محدودیت واسه همه بزارن عمرا دیگه پول مفت تو جیبه اینا نمی ریزم! واقعا پیشرفتمون قابل تحسینه! اینترنت با محدودیت حجمی عین خوردن آب شوره دریاست! ******* !!!
وقتی الان شاتل سرویس های محدود 512 با قیمت زیر 10 تومن در ماه ارائه می ده، حذف سرویس های نا محدود داتک به حذف خودش منجر می شه!!! همه می دونن وضع پشتیبانی و نوسان سرعت داتک چجوریه! تحمل کردنش هم به خاطر اینه که نا محدوده وگرنه...!

StormWielder
12-02-2009, 01:01
به نظرم یه جورایی زیر دست داتک باشه(با توجه به اینکه قیمتاش مثله هم هستن)
اگه داتک سرویسشو تغییر بده اوناهم مجبورن تغییر بدن

این که نشد دلیل ! قیمت هاش که بیشتر از داتکه ، نوع سرویس هاش هم حداقل از لحاظ ظاهری با داتک کمی متفاوته . دست کم امیدوارم زیرمجموعه داتک نباشه ! چون اینطوری در صورت خرابکاری داتک ، گزینه هامون بیشتره ! :31:

به شخصه اگه محدودیت واسه همه بزارن عمرا دیگه پول مفت تو جیبه اینا نمی ریزم! واقعا پیشرفتمون قابل تحسینه! اینترنت با محدودیت حجمی عین خوردن آب شوره دریاست! ******* !!!
وقتی الان شاتل سرویس های محدود 512 با قیمت زیر 10 تومن در ماه ارائه می ده، حذف سرویس های نا محدود داتک به حذف خودش منجر می شه!!! همه می دونن وضع پشتیبانی و نوسان سرعت داتک چجوریه! تحمل کردنش هم به خاطر اینه که نا محدوده وگرنه...!

مجددا تایید میشه (با توجه به اون یکی پستی که تو تاپیک داتک زدی و تایید کردم ! : دی )
ولی فعلا که هنوز هیچی معلوم نیست .

خیلی قروقاطی شده ! : دی یه بحثی داره تو تاپیک داتک پیش میره ، یه بحث هم به طور موازی تو این تاپیک ، یه بحثی هم با دوستان در پروفایل !

اگر همه موافق هستن بحث رو به طور کامل در تاپیک داتک ادامه بدیم .

zamibaroot
12-02-2009, 09:38
سلام
كسي ميدونه راه اندازي سرويس adsl تو يه شهر كوچيك چقدر خرج داره
و همينتور سرويس isp

ali_ranger22
12-02-2009, 14:53
ای بابا من تو فکر بودم که adsl بگیرم حتی 128 نامحدود ولی اگه بخواد محدود بشه .....
راستی دوستان من الان رفتم این سایته

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد اینا خطمون رو ساپورت میکنن ولی مثلا آسیا تک که میرم زده غیر فعال ! چرا ؟ جریان چیه ؟

akhoond
12-02-2009, 15:43
یه شرکت دست به کار جالبی زده سرعتهاش بالا ست و قیمتش پایینه

ای بابا من تو فکر بودم که adsl بگیرم حتی 128 نامحدود ولی اگه بخواد محدود بشه .....
راستی دوستان من الان رفتم این سایته

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد اینا خطمون رو ساپورت میکنن ولی مثلا آسیا تک که میرم زده غیر فعال ! چرا ؟ جریان چیه ؟

این شرکت رو صفحه قبل هم با یه آی دی دیگه معرفی کرده بودند ، که چندان هم جالب نیست ...
بنده فکر می کنم چیزی جز تبلیغ نباشه ، به آیدی افرادی که این شرکت رو معرفی کردن دقت کنید ...
اولین پست ، هر دو این شرکت رو معرفی کردن ، یه کم دقت کنید قصدشون دستتون میاد ...
حالا اگه سرویس هاش خوب بود یه حرفی ، چنگی هم به دل نمی زنه آخه ، سرعت خوب ، " قیمت پایین " :13:

مرسی
یا حق

zed2
12-02-2009, 20:03
این شرکت رو صفحه قبل هم با یه آی دی دیگه معرفی کرده بودند ، که چندان هم جالب نیست ...
بنده فکر می کنم چیزی جز تبلیغ نباشه ، به آیدی افرادی که این شرکت رو معرفی کردن دقت کنید ...
اولین پست ، هر دو این شرکت رو معرفی کردن ، یه کم دقت کنید قصدشون دستتون میاد ...
حالا اگه سرویس هاش خوب بود یه حرفی ، چنگی هم به دل نمی زنه آخه ، سرعت خوب ، " قیمت پایین " :13:

مرسی
یا حق
می گم ظاهرا سرویس هاش به اکو شاتل نمی خوره؟؟؟؟

mehdi_vsgh
12-02-2009, 20:07
می گم ظاهرا سرویس هاش به اکو شاتل نمی خوره؟؟؟؟
هیچ شباهتی به تعرفه‌های شاتل نداره
از شاتل ارزونتر میده سرویساشو

akhoond
12-02-2009, 20:20
شاتل هر گیگ رو نمی ده 7 تومان ....
ضمنا ، شاتل تو با هنر هست ، اما این با هنر رو نمی ده .... ( البته منافاتی با اکو شاتل بودن نداره ، چون خود شاتل هم تو با هنر اکو نمی ده )

ardalan_zapata
12-02-2009, 21:22
خداوکیلی آدام نمیدونه چی بگه
من الان تو یک روستا هستم که اینقدر پرت هست که پمپ بنزین نداره
حتی ایرانسل هم آنتن نمیده ولی adsl گرفتم
64 نامحدود ماهی 4 هزار تومان :19:
128 نامحدود ماهی 8 هزار تومن :19:
256 نامحدود ماهی 16 هزار تومن :19:
512 نامدود ماهی 20 هزار تومن :19:

رانژه کردن خط نیم ساعته انجام میشه تازه هزینه مخابرات و... هم نداره :18:
بعد من تو مرکز استان فارس شهر شیراز مرکز شهر نمیتونم adsl داشته باشم:19::19::41:

mehdi_vsgh
12-02-2009, 21:27
خداوکیلی آدام نمیدونه چی بگه
من الان تو یک روستا هستم که اینقدر پرت هست که پمپ بنزین نداره
حتی ایرانسل هم آنتن نمیده ولی adsl گرفتم
64 نامحدود ماهی 4 هزار تومان :19:
128 نامحدود ماهی 8 هزار تومن :19:
256 نامحدود ماهی 16 هزار تومن :19:
512 نامدود ماهی 20 هزار تومن :19:

رانژه کردن خط نیم ساعته انجام میشه تازه هزینه مخابرات و... هم نداره :18:
بعد من تو مرکز استان فارس شهر شیراز مرکز شهر نمیتونم adsl داشته باشم:19::19::41:
شوخی میکنی؟؟
این قیمتا واقعیه؟؟
نامحدوده؟؟؟
مگه میشه؟؟:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ardalan_zapata
12-02-2009, 22:10
شوخی میکنی؟؟
این قیمتا واقعیه؟؟
نامحدوده؟؟؟
مگه میشه؟؟:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باور کن
درغم چیه
خودم الان 512 گرفتم
:11:

sms11
12-02-2009, 22:20
باور کن
درغم چیه
خودم الان 512 گرفتم
:11:

من حاضر بودم بیام توی روستای شما زندگی کنم
خدایی برو حالشو ببر
دیگه چی میخوای

ardalan_zapata
12-02-2009, 22:22
من حاضر بودم بیام توی روستای شما زندگی کنم
خدایی برو حالشو ببر
دیگه چی میخوای

روستای من نیست :31:
واسه یک کاری اومدم شانسی به این سرویس بر خوردم
فکر کنم دیگه موندگار شدم :31::31:

_Barbod_
12-02-2009, 22:31
روستای من نیست :31:
واسه یک کاری اومدم شانسی به این سرویس بر خوردم
فکر کنم دیگه موندگار شدم :31::31:
حالا این روستا که میگی کجا هست؟
اسم شرکت سرویس دهنده چیه؟

mehdi_vsgh
12-02-2009, 22:36
اونوقت بگین روستاها محرومن و....
ما داریم تو پایتخت کشور برای یه سرویس مثلا 128 نامحدود حدود 20-30 تومن هزینه میکنیم بعد تو یه روستای دور افتاده سرویس 512 نامحدود 20 توومنه!!!

آخه این انصافه؟؟؟

m30h
12-02-2009, 22:39
با سلام
من می خوام تو اصفهان صبانت بگیرم
سرعت 128 اون با 36 گیگ سالیانه 154 تومن و سرعت 512 با 24 گیگ سالانه 174 تومنه
یکی از افرادی که همون جا کار می کرد می گفت سرعتاشون هیچ فرقی نداره با هم
آیا واقا سرعتا هیچ فرقی نداره ؟ یعنی من همون 128 را بگیرم؟

_Barbod_
12-02-2009, 22:41
با سلام
عزیز فقط پیشنهاد میکنم برای اولین بار به هیچ هنوان چند ماهه نگیر
فقط و فقط برای اولین بار 1 ماهه پیشنهاد میشه
حالا هر سرعتی که باشه

ardalan_zapata
12-02-2009, 22:46
حالا این روستا که میگی کجا هست؟
اسم شرکت سرویس دهنده چیه؟

اسمش بخشداری امام حسن هست ( بین دیلم و گناوه در استان بوشهر )

اسم شرکت هم باور کن درست نمیدونم
اینجا یه مغازه کامپیوتری هست همه چیز میفروشه از cpu گرفته تا دمپایی :31:
روی مودمی که بهم دادن نوشته پیشگامان عصر ارتباطات

اونوقت بگین روستاها محرومن و....
ما داریم تو پایتخت کشور برای یه سرویس مثلا 128 نامحدود حدود 20-30 تومن هزینه میکنیم بعد تو یه روستای دور افتاده سرویس 512 نامحدود 20 توومنه!!!

آخه این انصافه؟؟؟

دقیقا :19:

ahriman323
13-02-2009, 02:59
با سلام
قبلا که اینطور بود صبا اگه اون میگه حتما همین طور هست

عزیز فقط پیشنهاد میکنم برای اولین بار به هیچ هنوان چند ماهه نگیر
فقط و فقط برای اولین بار 1 ماهه پیشنهاد میشه
حالا هر سرعتی که باشه
تایید میشه. اونم برای صبا که وضعیتش معلوم نیست.شما حداقل زمان سرویس را بگیر که فکر کنم برای صبا 3 ماهه هست..

mrmostafa
13-02-2009, 09:21
آقا من آسیاتک دارم این سایت 1 هفنه پیش ف ی ل ت ر شد سریع باز شدش. امروز دوباره ف ی ل ت ر شده ؟؟؟ خیلی مسخره هستش ؟؟ اون سایتهایی که ف ی ل ت ر شده باز شده این بسته شده انگار باز ف ی ل ت ر مخابرات قاطی کرده

m30h
13-02-2009, 09:39
آسیاتک که امروز باز می شه !

Hamid Reza
13-02-2009, 10:11
آقا من آسیاتک دارم این سایت 1 هفنه پیش ف ی ل ت ر شد سریع باز شدش. امروز دوباره ف ی ل ت ر شده ؟؟؟ خیلی مسخره هستش ؟؟ اون سایتهایی که ف ی ل ت ر شده باز شده این بسته شده انگار باز ف ی ل ت ر مخابرات قاطی کرده

آسیاتک که امروز باز می شه !

سلام

مشکلی نداره

واسه من اصلا پیش نیمده ببینم قیلتر یه وقت

من هر روز میرم سایتش واسه دیدن حجم و اینا

ولی بسته نبوده تا حالا

ممنون:11:

mrmostafa
13-02-2009, 10:51
اقا الان آسیاتک قاط زده اینجوری میشه الان سایت های ف ی ل ت ر برای باز شده اونی که ف ی ل ت ر نبوده بسته شده خیلی مسخره هستش سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بسته بود االن باز شده سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید باز بود بسته شده

StormWielder
13-02-2009, 13:20
من با پشتیبانی Oracle تماس گرفتم میگه ما زیرمجموعه هیچ شرکتی نیستیم .

ardalan_zapata
13-02-2009, 13:24
من با پشتیبانی Oracle تماس گرفتم میگه ما زیرمجموعه هیچ شرکتی نیستیم .

Oracle یک ISP مستقل و جدا هستش که سرویس های خیلی خوب و با قیمت نسبتا بالا داره
جز PAP های با کلاس هستش :31:

Networker2020
13-02-2009, 14:01
سلام
بالاخره یکی از دوستان نمی خواد یه جمع بندی از سرویس های موجود شرکت های مختلف (64،128،...) ، محدود یا نامحدود، قیمت و هرینه ها ، مناطق مختلف و کیفیت سرویس و ... ارایه کنه تا بقیه بتونند انتخاب بهتر و سریع تری داشته باشند.

Hamed Shams
13-02-2009, 14:42
شرمنده من نميدونستم جاش كجاست!
دوستاني كه isp سون با سايت TinyPic .Com مشكل داره از اينها استفاده كنند:

TinyPic . Ca
TinyPic . Info

موفق باشيد:11:

shadmehrbaz
13-02-2009, 21:16
سلام

میخواستم ببینم مودم tp-link چطوریه؟؟
من اول یه D LINK 2520 خریدم ولی شرکت بهم گفت بهتره عوض کنی tp-link بگیری منم رفتم دیلینکو پس دادم tp-link گرفتم ولی واسم عجیبه چرا tp-link با این که خصوصیاتش دقیقا مثل asusam602 و d-link2520 هست ولی ازونا ارزونتره :13:
گفتم شاید عمر مفیدش کمتره واسه همین خواستم ببینم اگه از دوستان کسی داشته راهنماییم کنه:11:

HoJJaT_007
14-02-2009, 00:02
من adsl نا محدود 256 میخوام از یه شرکت پدر مادر دار :d

قیمتشم بین 20-30 تومن باشه .

الان بهترینشون داتک . نظرتون چیه ؟

mostafaeshghi
14-02-2009, 00:39
من adsl نا محدود 256 میخوام از یه شرکت پدر مادر دار :d

قیمتشم بین 20-30 تومن باشه .

الان بهترینشون داتک . نظرتون چیه ؟

دوست عزیز ! انشاءالله تو این هفته تکلیف سرویسهای داتک مشخص میشه. چون میخواهند سرویسهای حجمی اضافه کنند ولی اینکه آیا نامحدود هم در کنارش هست یا نه در پرده ای از ابهامه.

برای اطلاعات بیشتر میتونی به تاپیک مخصوصش مراجعه کنی.

خب از لحاظ قیمتی و نامحدود بودن داتک یکی از بهترین گزینه هاست.

StormWielder
14-02-2009, 00:46
Oracle یک ISP مستقل و جدا هستش که سرویس های خیلی خوب و با قیمت نسبتا بالا داره
جز PAP های با کلاس هستش :31:

اگر سرویس هاش همونطور که شما میگی خیلی خوب باشه ، قیمت هاش نسبت به ISP های دیگه بالا نیست . به هر حال که فعلا منطقه مخابراتی ما رو Support نمیکنه ! بنابراین امیدوارم که داتک خرابکاری نکنه ! : دی

ali_ranger22
14-02-2009, 10:41
حالا اگه سرویس هاش خوب بود یه حرفی ، چنگی هم به دل نمی زنه آخه ، سرعت خوب ، " قیمت پایین " [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی
یا حق

نه اصلا کارم به اون نیست میدونم این یه تبلیغ مسخره است خدماتش هم مزخرفه !
ولی من خیلی وقته منتظرم تا خطمون dsl رو ساپورت کنه الان میگم چرا این یارو خط ما رو ساپورت میکنه ! ولی مثلا لایزر نه !
راستی لایزر 128 نامحدود میده 22 تومن ! خوبه ها !

HoJJaT_007
14-02-2009, 13:53
سایتتون ؟ .....

panteaaa55
14-02-2009, 14:05
سلام

یکی از دوستانه من در منطقه ی پاسداران دربدره گرفتن adsl است

خانگی لازم داره و فکر میکنم خانگی در ایران میشه 128

ولی میگه مخابرات گفته جا نمی ده . جا نداره . ظرفیتش پره . خط خالی نداریم

خلاصه یه کدوم از اینا ( من سر در نمیارم )

کسی می تونه کمکش کنه . یه شرکتی رو معرفی کنید که بتونه بهش سرویس بده .

کدوم سرویس دهنده بهتر است . همو رو معرفی کنید

پیش شماره ی خط خونش 2254

پیش شماره ی خط دفتره کارش 2258و 2259 است .

ممنون

sms11
14-02-2009, 17:59
سلا م به دوست خوبم می تونی یه سری به این سایت بزنی و ثبت نام کنی چون اینا تو دادن adsl حرفه ای هستن میتونن کمکت کنن

دوست من مگه جاهای دیگه یا تو یهمین فرروم کسی نمیتونه کمک کهنه که فقط اونا بتونن؟
جایی که پروتاش پر باشه خدتو بکشی هم فایده ایی نداره و باید صبر کنی تا پورتاش خالی بشه و یا اینکه از یه شرکت که پورت خالی داره بگیری
با مشورت هم هیچ اتفاقیی نمیافته

Toranj_mhg
15-02-2009, 01:12
منم با پیش شماره ی 2257 خیلی دنبال adsl گشتم ولی نیست و فقط شرکت های شاتل و داتک می دن که اونا هم پره ، می خواستم از دوستان بپرسم که :
1) تا کی این وضع ادامه داره ؟ یعنی تا کی پیش بینی می کنید شرکتای دیگه هم به این منطقه سرویس بدن و مخابرات هم به پورتاش اضافه کنه؟
2)این ضریب share یعنی چی؟ یعنی اگه دلت خواست مثلا به چهار نفر دیگه هم بدن، بعد قیمتش یک چهارم میشه؟؟

mehdi_vsgh
15-02-2009, 12:22
منم با پیش شماره ی 2257 خیلی دنبال adsl گشتم ولی نیست و فقط شرکت های شاتل و داتک می دن که اونا هم پره ، می خواستم از دوستان بپرسم که :
1) تا کی این وضع ادامه داره ؟ یعنی تا کی پیش بینی می کنید شرکتای دیگه هم به این منطقه سرویس بدن و مخابرات هم به پورتاش اضافه کنه؟
2)این ضریب share یعنی چی؟ یعنی اگه دلت خواست مثلا به چهار نفر دیگه هم بدن، بعد قیمتش یک چهارم میشه؟؟
من فقط جواب سوال اولت رو میدم

ببین پورت پر شده پس تا زمانی که خالی نشه کاریش نمیشه کرد فقط باید صبر کنی تا یک پورت خالی بشه
البته من از شاتل اطلاع دارم که قراره بعد عید تو بعضی از مناطق مخابراتی که پورت کم دارن پورت اضافه کننن
بهتره زنگ بزنی به بخش فروش و سوال کنی که آیا برنامه‌ای برای اضافه کردن پورت تو این منطقه مخابراتی دارن یا خیر؟!

بهرحال چاره‌ای جز صبر کردن ندارید

Hamid Reza
15-02-2009, 14:12
سلام

یکی از دوستانه من در منطقه ی پاسداران دربدره گرفتن adsl است

خانگی لازم داره و فکر میکنم خانگی در ایران میشه 128

ولی میگه مخابرات گفته جا نمی ده . جا نداره . ظرفیتش پره . خط خالی نداریم

خلاصه یه کدوم از اینا ( من سر در نمیارم )

کسی می تونه کمکش کنه . یه شرکتی رو معرفی کنید که بتونه بهش سرویس بده .

کدوم سرویس دهنده بهتر است . همو رو معرفی کنید

پیش شماره ی خط خونش 2254

پیش شماره ی خط دفتره کارش 2258و 2259 است .

ممنون

شاتل و داتک سرویس میدن

شرکت متفرقه هم هست

افروز

M@M
15-02-2009, 16:46
تنها شرکتی که الان پرت خالی داره شرکت پارس انلاین(همون افلاین خودمون) هست

a.toraby
15-02-2009, 17:02
شاتل و داتک سرویس میدن

شرکت متفرقه هم هست

افروز

از هرجا میگیره بگیره. فقط از افروز نگیره که بیچاره میشه. اگر تصمیم داره از افروز بگیره همون dial up سنگین تره

HoJJaT_007
15-02-2009, 21:26
آقا این داتک پورتاش پر شده . شرکت دیگه ای برای نا محدود 256 تا 35 تومن نیست ؟

آسیا تک بهتره یا سپنتا

akhoond
15-02-2009, 21:50
آقا این داتک پورتاش پر شده . شرکت دیگه ای برای نا محدود 256 تا 35 تومن نیست ؟

آسیا تک بهتره یا سپنتا

بستگی به استفاده داره ، آسیاتک خوبه ، سپنتا هم ... ( اگه اشتباه نکنم ، دوستان سپنتا رو بیشتر توصیه می کنم ، من به شخصه به یاد ندارم کسی مشکلی داشته باشه ) اما سپنتا گرونه دیگه ...
حجمی فکر نمی کنم به کارت بیاد ، اما اگه اومد ، آسیا ، برای نا محدود هم دیدم الآن ، سپنتا 256 رو می ده 50 ، آسیا می ده 40 ...

اگه از من می شنوی ، اختلاف 10 تومان تو 40 زیاده ، برای این که بری سپنتا ، آسیا هم بدک نیست سرویس هاش ، اما به نظر من یه کم از سپنتا پایین تره ... ( اما نه به قاعده 10 تومان در ماه :5:)

256 زیر 35 تومان رو باید تو خواب ببینی ، داتک داره کمک می کنه که سرویس های نام حدود با قیمت مناسب راحت تر به خابتون بیاد :31: :دی

یا حق

Javadgenral
15-02-2009, 21:59
کدام یک از سرویس دهنده ها بهتر و سریعتر میتونه یک فایل 100 مگابایتی را دانلود کنه ؟

mehdi_vsgh
15-02-2009, 23:30
( اگه اشتباه نکنم ، دوستان سپنتا رو بیشتر توصیه می کنم ، من به شخصه به یاد ندارم کسی مشکلی داشته باشه ) اما سپنتا گرونه دیگه ...

ولی من خوب یاد دارم

(دیگه خودمو که فراموش نمیکنم که؟:دی

_Barbod_
16-02-2009, 00:33
ولی من خوب یاد دارم

مهدی جون داداش 1 در هزار گم هست:19:
خودت هم توی این فروم داری میبینی اگر دوستی هم ناراضی باشه مقطعی هست:27:

Hamid Reza
16-02-2009, 08:50
کدام یک از سرویس دهنده ها بهتر و سریعتر میتونه یک فایل 100 مگابایتی را دانلود کنه ؟

سلام
ربطی به سرویس دهنده نداره:31:
ربط به سرعت داره
هر چی سرعت بالاتر سرعت دانلود هم بالاتر در نتیجه زودتر کارتون انجام میشه

ولی من خوب یاد دارم

مهدی جون داداش 1 در هزار گم هست:19:
خودت هم توی این فروم داری میبینی اگر دوستی هم ناراضی باشه مقطعی هست:27:

سلام
باربد خان طرفدار سپنتا هستنا:31::31:
البته اگه از حق نگذریم به نظرم سپنتا یکی از بهترین سرویس دهنده هاست
بیشتر من راضی دیدم

البته نباید همین جوری گفت این بده یا اون خوبه
به خیلی چیزا بستی داره
به محدوده ی مخابراتی به پورت های اون شرکت تو مخابرات و....

ولی به نظرم سپنتا شرکت خوبیه

در اصل همه ی شرکت ها هم راضی دارن و هم ناراضی
منم همین جوری اینو نمیگم دلیل دارم که میگم سپنتا یکی از بهترین هاست

brain
16-02-2009, 08:57
سلام
برای این پیش شماره 5542 تو تهران ، چه شرکتی رو پیشنهاد میکنید ؟ کسی هست که پیش شمارش همین باشه ؟ شرکته شاتل خوبه ؟ میشه راهنمایی کنید :31:

ممنون

Hamid Reza
16-02-2009, 09:02
سلام
برای این پیش شماره 5542 تو تهران ، چه شرکتی رو پیشنهاد میکنید ؟ کسی هست که پیش شمارش همین باشه ؟ شرکته شاتل خوبه ؟ میشه راهنمایی کنید :31:

ممنون

سلام

تو محدوده ی شما شاتل ، آسیاتک ، پارس آنلاین و صبانت سرویس میدهند

به نظرم اگه خواستید بگیرید شاتل تو اینا بهترین هست (بازم تاکید میکنم از نظر من )

اگه هم شاتل نخواستید میتونید برای گزینه های بعدی سراغ آسیاتک و پارس آنلاین برید

ولی گزینه اولتون شاتل باشه

_Barbod_
16-02-2009, 10:14
سلام
باربد خان طرفدار سپنتا هستنا:31::31:
البته اگه از حق نگذریم به نظرم سپنتا یکی از بهترین سرویس دهنده هاست
بیشتر من راضی دیدم

البته نباید همین جوری گفت این بده یا اون خوبه
به خیلی چیزا بستی داره
به محدوده ی مخابراتی به پورت های اون شرکت تو مخابرات و....

ولی به نظرم سپنتا شرکت خوبیه

در اصل همه ی شرکت ها هم راضی دارن و هم ناراضی
منم همین جوری اینو نمیگم دلیل دارم که میگم سپنتا یکی از بهترین هاست

حمید رضا جان به خدا طرفداری نیست
من طرفدار شرکتی هستم که سرویس با کیفیت بده
من تا به حال از سپنتا و صبانت استفاده کردم
به دوستان هیچ زمانی صبانت رو پیشنهاد نمیدم چون راضی نبودم
خیلی وقتها میشه حتی شاتل رو به دوستان پیشنهاد میدم درست هست که استفاده نکردم اما کمتر دیدم کسی ناراضی باشه
البته مهدی حق داره چون سپنتا اذیتش کرده و سرویس خوبی بهش نداده
اما جدا" اگر الان 1 نفر بیاد بگه شاتل بد هست نباید زود قضاوت کنیم
به هر حال این بحث نارضایتی مشتری توی همه شغلها وجود داره و همه دوستان هم حق دارند نسبت به شرکتی گله مند باشند:11:

Networker2020
16-02-2009, 10:46
سلام
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Services\AsiaTak.htm

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Services\Datak_Adsl.htm

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Services\Fanava.htm

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Services\Hadykam.htm

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Services\Parsonline.htm

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Services\Parsonline_Special.htm

Networker2020
16-02-2009, 11:05
سلام

دوستان در شرق تهران چه سرویس دهنده ای رو پیشنهاد می دن(مرکز حکمت شعار)؟ 64 ، 128 یا 256 . نامحدود باشه بهتره ، (یا حداقل شب ها رایگان باشه )
:20:ممنون

Javadgenral
16-02-2009, 12:45
سلام
ربطی به سرویس دهنده نداره:31:
ربط به سرعت داره
هر چی سرعت بالاتر سرعت دانلود هم بالاتر در نتیجه زودتر کارتون انجام میشه

خوب کدوم سرویس دهنده سرعتش بیشتره؟:11:

Hamid Reza
16-02-2009, 12:59
خوب کدوم سرویس دهنده سرعتش بیشتره؟:11:

خب همه شرکتها یه سری سرعتها رو رائه میدن
64
128
256
512
1mb
و بعضیام بیشتر

بستگی یه سرعتی داره که از شرکت میگیرین
هر کدوم قیمتی داره

ممنون

mahshid400
16-02-2009, 13:00
سلام دوستان
من آلان از داتک اینترنت دارم میخوام از یه شرکت دیگه بگیرم چون داتک خیلی گرونه منم ازاینترنت استفادم کم شده.از شاتل پرسیدم تو منطقه کاشانی نداشت از صبانت هم پرسیدم گفت نداریم تو سایت آسیا تک هم زدم نداشت .یه شرکت امپراطور گفت داریم.آلان نمیدونم چی کار کنم اگر رانماییم کنین ممنون میشم

منطقه: کاشانی:41:

Hamid Reza
16-02-2009, 13:17
سلام دوستان
من آلان از داتک اینترنت دارم میخوام از یه شرکت دیگه بگیرم چون داتک خیلی گرونه منم ازاینترنت استفادم کم شده.از شاتل پرسیدم تو منطقه کاشانی نداشت از صبانت هم پرسیدم گفت نداریم تو سایت آسیا تک هم زدم نداشت .یه شرکت امپراطور گفت داریم.آلان نمیدونم چی کار کنم اگر رانماییم کنین ممنون میشم

منطقه: کاشانی:41:

پیش شمارتون چنده؟؟؟

cyrus_achamenian
16-02-2009, 14:21
سلام

دوستان این شرکت" امپراتور " که اینترنت 512 میده و یه مدت هم تبلیغاتش تو p30world بود، چطوره سرویس اینترنتش؟؟؟؟

کلا...کسی می دونه تو منطقه نارمک (مرکز تلفنمون نبوت هستش)کدوم شرکت سرویس بهتری داره؟؟؟

mahshid400
16-02-2009, 14:42
[QUOTE=hamidreza72;3507972]پیش شمارتون چنده؟؟؟[/QUOT

منطقه کاشانی با پیش شماره 4404.:41:

m30h
16-02-2009, 16:51
با سلام
من می خوام صبانت بگیرم خود اون فردی که تو نمایندگیش کار می کرد می گفت که سرعت 128 با سرعت 512 هیچ فرقی نداره آیا واقعا همین طوره ؟ یعنی همون 128 را بگیرم ؟ لطفا راهنماییم کنید .
با تشکر
و یه سوال دیگه : می خواستم بدونم آنلاین بازی کردن خیلی حجم مصرف می کنه یا نه ؟ مثلا برای حدود 1 ساعت بازی چقدر مصرف می شه ؟

_Barbod_
16-02-2009, 17:57
[quote=hamidreza72;3507972]پیش شمارتون چنده؟؟؟[/QUOT

منطقه کاشانی با پیش شماره 4404.:41:
عزیز سپنتا و فن آوا و لایزر هم منطقه شما رو ساپورت میکنن
میتونی به اینها هم زنگ بزنی ببینی پورت خالی دارند یا خیر

mahshid400
16-02-2009, 19:55
[quote=mahshid400;3508351]
عزیز سپنتا و فن آوا و لایزر هم منطقه شما رو ساپورت میکنن
میتونی به اینها هم زنگ بزنی ببینی پورت خالی دارند یا خیر

کدوم بهتر هست ؟امپراطور چطور هست؟

mehdi_vsgh
16-02-2009, 20:13
حمید رضا جان به خدا طرفداری نیست
من طرفدار شرکتی هستم که سرویس با کیفیت بده
من تا به حال از سپنتا و صبانت استفاده کردم
به دوستان هیچ زمانی صبانت رو پیشنهاد نمیدم چون راضی نبودم
خیلی وقتها میشه حتی شاتل رو به دوستان پیشنهاد میدم درست هست که استفاده نکردم اما کمتر دیدم کسی ناراضی باشه
البته مهدی حق داره چون سپنتا اذیتش کرده و سرویس خوبی بهش نداده
اما جدا" اگر الان 1 نفر بیاد بگه شاتل بد هست نباید زود قضاوت کنیم
به هر حال این بحث نارضایتی مشتری توی همه شغلها وجود داره و همه دوستان هم حق دارند نسبت به شرکتی گله مند باشند:11:
نه میدونم اینو
من جواب آخوند رو دادم اخه گفته بود تا حالا ناراضی ندیدم!!
من گفتم چرا خودم هستم در خدمتتون:دی

و گرنه اینو خودمم تاکید میکنم که هر شرکتی راضی و ناراضی داره
حتی صبانت
حتی پارس آفلاین
و حتی و حتی شاتل!

Hamed 360
16-02-2009, 20:22
بچه لایزر بگیرم یا داتک !؟

Hamed 360
16-02-2009, 20:31
Oracle چجوریه !؟
کسایی که دارن راضی هستن !؟

m30h
16-02-2009, 21:48
من بین دو شرکت صبا نت و شاتل موندم .
می خوام 512 بگیرم .
لطفا بگین کدوم بهتره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
صبانت خوبه یانه ؟؟؟؟؟؟؟؟

_Barbod_
17-02-2009, 00:25
[quote=_Barbod_;3509013]

کدوم بهتر هست ؟امپراطور چطور هست؟
بستگی به نوع سرویسی که میخوای بگیری داره
نامحدود سپنتا و لایزر

بچه لایزر بگیرم یا داتک !؟
100% لایزر

Oracle چجوریه !؟
کسایی که دارن راضی هستن !؟
کمتر کسی رو دیدم که از این شرکت سرویس داشته باشه
اما فکر نکنم شرکت بدی باشه

می خوام 512 بگیرم .
صبانت خوبه یانه ؟؟؟؟؟؟؟؟
100% شاتل بهتر هست

NOKIACOM
17-02-2009, 13:52

وست خوبم اگه سرعت برات مهمه می تونی از اینا بگیری

NOKIACOM
17-02-2009, 14:40
سلام

ممنون

ببین میتونی یه مشاوره رایگان از اینا بگیری

SIMON137
17-02-2009, 16:03
ای خدا این دردمو به کی بگم . آخه این چه وضعیه ؟ خیر سرش adsl 512 k هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m30h
17-02-2009, 16:34
ای خدا این دردمو به کی بگم . آخه این چه وضعیه ؟ خیر سرش adsl 512 k هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه تازه گرفتی احتمال پایین بودن سرعت زیاده ولی بعد خوب می شه یکی از دوستای من ای دی اس ال 512 گرفته بود اولین روز هایی که راه اندازی شده بود سرعتش تو همین حدودا بود .

می تونی با پشتیبانی شرکت تماس بگیری

r4pbr4p
17-02-2009, 17:17

شما اسپید تست رو بیخیال شو!

سرعت دانلودت چنده؟ میانگین...

dma
17-02-2009, 20:30
می خوام 512 بگیرم .
صبانت خوبه یانه ؟؟؟؟؟؟؟؟

من صبا نت دارم شديدا راضي ام:31:!

يه چيز ديگه ميگم ميخواييد باور كنيد ميخواييد نكنيد!ولي بخدا راست ميگم :الان چند روزه من با 128kbs صبانت دارم 130 Kb/sec دانلود ميكنم :18:

بخدا خودم مثل بز تو فلسفه اين قضيه موندم:19:

SIMON137
17-02-2009, 21:00
اگه تازه گرفتی احتمال پایین بودن سرعت زیاده ولی بعد خوب می شه یکی از دوستای من ای دی اس ال 512 گرفته بود اولین روز هایی که راه اندازی شده بود سرعتش تو همین حدودا بود .

می تونی با پشتیبانی شرکت تماس بگیری
نه بابا یکسالی هست ، بعضی موقع ها وحشتناک اینطوری میشه...

شما اسپید تست رو بیخیال شو!

سرعت دانلودت چنده؟ میانگین...
من خودم 60 تا دانلود دارم ، البته بعضی شبا به سرش میزنه تا 90 و 100 هم میره که اون موقع ما جشنواره برگزار می کنیم

mehdi_vsgh
17-02-2009, 21:02
من صبا نت دارم شديدا راضي ام:31:!

يه چيز ديگه ميگم ميخواييد باور كنيد ميخواييد نكنيد!ولي بخدا راست ميگم :الان چند روزه من با 128kbs صبانت دارم 130 kb/sec دانلود ميكنم :18:

بخدا خودم مثل بز تو فلسفه اين قضيه موندم:19:
برای اینکه زودتر ترافیکتون تموم بشه و شمارا تشویق کنن بیشتر از اکانت روزانتوت استفاده کنید سرعت شمارو از 128کیلوبیت به 1024 کیلوبیت رسوندن

من خودم 60 تا دانلود دارم ، البته بعضی شبا به سرش میزنه تا 90 و 100 هم میره که اون موقع ما جشنواره برگزار می کنیم
اینکه خیلی خوبه با سرویس 512 سرعت دانلود شما باید حدود 60-64 بچرخه که همونطور که گفتی گاهی بیشتر هم میشه که عالیه

mostafaeshghi
17-02-2009, 21:49

دوست عزیز. چند چیز را دقت کنید اولا این که این یاستهای اسپید هیچ قت نمیتونند منبع معتبری برای استناد باشند که مثلا فلان شرکت سرعتش بده. و مهمتر از آن اینکه شما باید دقت داشته باشید که در هنگام گرفتن تست اسپید تمامی برنامه هایی که از پهنای بندتان استفاده میکنند را غیر فعال کنید.

mostafaeshghi
17-02-2009, 21:50
[quote=mahshid400;3509496]
بستگی به نوع سرویسی که میخوای بگیری داره
نامحدود سپنتا و لایزر

100% لایزر

کمتر کسی رو دیدم که از این شرکت سرویس داشته باشه
اما فکر نکنم شرکت بدی باشه

100% شاتل بهتر هست

آقا باربد یه سوال چرا 100% لایزر.!؟؟! آخه شما 1% هم به داتک رأی ندادی حتما باید دلیل خاصی وجود داشته باشه. آخه من هر چی مقایسه میکنم میبینم اینطور هم نیست که لایزر مطلقا برتر باشه.

Hamed 360
17-02-2009, 22:42
یکی بگه بالاخره لایزر بگیرم یا داتک !؟

_Barbod_
17-02-2009, 23:07
[quote=_Barbod_;3510451]

آقا باربد یه سوال چرا 100% لایزر.!؟؟! آخه شما 1% هم به داتک رأی ندادی حتما باید دلیل خاصی وجود داشته باشه. آخه من هر چی مقایسه میکنم میبینم اینطور هم نیست که لایزر مطلقا برتر باشه.
مصطفی جان من تا به حال نه از داتک سرویس گرفتم و نه از لایزر
اما تا اونجا که من دیدم لایزر خیلی کمتر ناراضی داره
با توجه به اینکه یکی از دوستان خیلی نزدیکم لایزر داره و بسیار بسیار راضی هست

marsha_mahdi
17-02-2009, 23:08

شما بگو كدوم مركز هستي من بگم كدوم شركتو بگير؟

_Barbod_
17-02-2009, 23:10
عزیز دل رو بزن به دریا و از یکی بگیر
اما توجه داشته باش برای اولین بار فقط و فقط یک ماهه بگیر که اگر راضی نبودی عوض کنی

cyrus_achamenian
17-02-2009, 23:29
با عرض معذرت...من یه بار دیگه این سوال رو می پرسم:

سلام

دوستان این شرکت" امپراتور " که اینترنت 512 میده و یه مدت هم تبلیغاتش تو p30world بود، چطوره سرویس اینترنتش؟؟؟؟

کلا...کسی می دونه تو منطقه نارمک (مرکز تلفنمون نبوت هستش)کدوم شرکت سرویس بهتری داره؟؟؟

...و بیشتر این رو می خوام بدونم که "امپراتور" چه جوریه؟؟؟

XirowN
17-02-2009, 23:29
سلام!
یه سوال داشتم!!!!
امروز داشتم از خیابان رد میشدم ... رو دیوار آگهی زده بودن adsl 512kb فقط 5.000 تومن !!!!!!!!!!!!!!
نه نام شرکتی نه چیزی
فقط شماره تلفن !
این چیه واقعا ؟!
محدودیتش 10 مگه شاید !

mostafaeshghi
18-02-2009, 00:24
[quote=mostafaeshghi;3513181]
مصطفی جان من تا به حال نه از داتک سرویس گرفتم و نه از لایزر
اما تا اونجا که من دیدم لایزر خیلی کمتر ناراضی داره
با توجه به اینکه یکی از دوستان خیلی نزدیکم لایزر داره و بسیار بسیار راضی هست

حالا این که کمتر ناراضی داره دلیل بر خوبی نمیشه چون ممکنه در مرکز مخابراتی ایشون داتک خیلی بهتر باشه. در ضمن باید هزینه ها را هم برآورد کرد و بعد دقیق تصمیم گیری کرد.

_Barbod_
18-02-2009, 00:33
[quote=_Barbod_;3513501]

حالا این که کمتر ناراضی داره دلیل بر خوبی نمیشه چون ممکنه در مرکز مخابراتی ایشون داتک خیلی بهتر باشه. در ضمن باید هزینه ها را هم برآورد کرد و بعد دقیق تصمیم گیری کرد.
مصطفی جان پس چی دلیل بر خوبی میشه؟
داتک توی همه منطقه ها ناراضی داره حالا شما یک نفر خیلی راضی هستی
من به جز شما یکی دو نفر دیدم که راضی هستند
اما لایزر خیلیها رو دیدم که راضی هستند
در ضمن داتک فعلا" هزینه هاش رو هواست معلوم نیست اصلا" دیگه نامحدود میده یا نه
در ضمن این دوستمون گفتند کدوم بهتر هست نگفتند کدوم ارزونتر هست
خواهش میکنم انقدر تعصبی نباشید و به نکات ریز هم توجه کنید
یادتون هم نره که من نه از داتک سرویس میگیرم نه از لایزر
و کاملا" بیطرف هستم:46:

پ.ن: این نقل قول هم قاطی کرده

mostafaeshghi
18-02-2009, 00:44
مصطفی جان پس چی دلیل بر خوبی میشه؟
داتک توی همه منطقه ها ناراضی داره حالا شما یک نفر خیلی راضی هستی
من به جز شما یکی دو نفر دیدم که راضی هستند
اما لایزر خیلیها رو دیدم که راضی هستند
در ضمن داتک فعلا" هزینه هاش رو هواست معلوم نیست اصلا" دیگه نامحدود میده یا نه
در ضمن این دوستمون گفتند کدوم بهتر هست نگفتند کدوم ارزونتر هست
خواهش میکنم انقدر تعصبی نباشید و به نکات ریز هم توجه کنید
یادتون هم نره که من نه از داتک سرویس میگیرم نه از لایزر
و کاملا" بیطرف هستم:46:

پ.ن: این نقل قول هم قاطی کرده

باربد جان دقت نکردی من چی میگم. یکی از دلایلی که به راحتی میتونه ثابت کنه یه شرکتی خوبه اینه که مصرف کننده اش زیاد باشه دیگه حالا کسی که هم از شرکت سرویس میگیره و هم ناراضیه خب اون مشکل روانی داره.

شما کافیه فقط به نظرسنجی صدر تاپیک توجهی داشته باشید میبینید که داتک سومین شرکت پرکاربر در همین اجتکاع کوپک پی30ورلد است.

حالا شما میگی متعصب نباشم چشم من اصلا حرف نمیزینم. چون از بحث رو داتک تجربه ی خوبی ندارم. و دوست ندارم دوباره تاکرار بشه و سر هیچی و پوچی اعصابم را خرد کنم.

ولی حداقل باید بگم که دوستان خودشون هم کمی تلاش کنند به سایتهای شرکتها مراجعه کنند به آمارها توجه کنند به هزینه ها و سرویها دقت داشته باشند تا بتونند یه تصمیم گیری خوب انجام بدند.

_Barbod_
18-02-2009, 00:50
باربد جان دقت نکردی من چی میگم. یکی از دلایلی که به راحتی میتونه ثابت کنه یه شرکتی خوبه اینه که مصرف کننده اش زیاد باشه دیگه حالا کسی که هم از شرکت سرویس میگیره و هم ناراضیه خب اون مشکل روانی داره.

شما کافیه فقط به نظرسنجی صدر تاپیک توجهی داشته باشید میبینید که داتک سومین شرکت پرکاربر در همین اجتکاع کوپک پی30ورلد است.

حالا شما میگی متعصب نباشم چشم من اصلا حرف نمیزینم. چون از بحث رو داتک تجربه ی خوبی ندارم. و دوست ندارم دوباره تاکرار بشه و سر هیچی و پوچی اعصابم را خرد کنم.

ولی حداقل باید بگم که دوستان خودشون هم کمی تلاش کنند به سایتهای شرکتها مراجعه کنند به آمارها توجه کنند به هزینه ها و سرویها دقت داشته باشند تا بتونند یه تصمیم گیری خوب انجام بدند.
آهان...
مصطفی جان من هم نظرم دقیقا" مثل شماست
دوستان متاسفانه خودشون یه دو 2 تا چهار تا نمیکنند
اینجا هر چی هم که بگیم باز فایده نداره
دوستان خودشون هم باید با مراجعه به سایت شرکتها حداقل قیمتها رو یه برانداز کنند
بعد اینکه تو دیگه چرا داداش..!؟
تو این نظر سنجی صبانت از همه بالاتر هست
یعنی از همه بهتر هست؟
این همه ناراضی داره که خودت هم تا حالا دیدی
حالا باید بگیم اونها مشکل روانی دارند؟
نه داداشم اونها مجبورند
چون هم ارزون هست و هم اینکه سرعت بالاتر از اسمی میده و هم بعضی ها تو منطقشون فقط از این شرکت میتونند پورت بگیرند:11:

qo0oick
18-02-2009, 04:41
سلام
قابل توجه دوستانی که صبانت دارند
چند شبه اکانت فری شبانه سرعتش خیلی خفن شده!
نگاه کنید:
واسه شما هم همینطوره؟

dma
18-02-2009, 05:17
سلام
قابل توجه دوستانی که صبانت دارند
چند شبه اکانت فری شبانه سرعتش خیلی خفن شده!
نگاه کنید:
واسه شما هم همینطوره؟

من الان اومدم سر سيستم گورخيييييييييدم!650 mg تو 2 ساعت!

mostafaeshghi
18-02-2009, 08:45
آهان...
مصطفی جان من هم نظرم دقیقا" مثل شماست
دوستان متاسفانه خودشون یه دو 2 تا چهار تا نمیکنند
اینجا هر چی هم که بگیم باز فایده نداره
دوستان خودشون هم باید با مراجعه به سایت شرکتها حداقل قیمتها رو یه برانداز کنند
بعد اینکه تو دیگه چرا داداش..!؟
تو این نظر سنجی صبانت از همه بالاتر هست
یعنی از همه بهتر هست؟
این همه ناراضی داره که خودت هم تا حالا دیدی
حالا باید بگیم اونها مشکل روانی دارند؟
نه داداشم اونها مجبورند
چون هم ارزون هست و هم اینکه سرعت بالاتر از اسمی میده و هم بعضی ها تو منطقشون فقط از این شرکت میتونند پورت بگیرند:11:

آره خب این حرف شما هم صدق میکنه ولی خب میشه تا حدود زیادی بهش اعتماد کرد و همانطور که اشاره شد بهتر است دوستان خودشون هم بیشتر تحقیق کنند تا تصمیم گیری دقیقتری انجام بدند.

shahramkh59
18-02-2009, 10:14
سلام دوستان من خواستم adsl تو منطقه امامت بگیرم صبا نت و داتک که پورتاش پره و سپنتا که به نظر من کارش عجیب غریبه و پارس انلاین خیلی نسبت به بقیه گرونه.فقط مونده یه اسیاتک.میشه نظرتون رو در مورد اسیا تک بپرسم.

_Barbod_
18-02-2009, 12:15
سلام دوستان من خواستم adsl تو منطقه امامت بگیرم صبا نت و داتک که پورتاش پره و سپنتا که به نظر من کارش عجیب غریبه و پارس انلاین خیلی نسبت به بقیه گرونه.فقط مونده یه اسیاتک.میشه نظرتون رو در مورد اسیا تک بپرسم.
سپنتا چیش عجیب غریب هست؟
بعد پارس هم بد نیست من اینجا (محل کار) از پارس سرویس دارم و تقریبا" بدک نیست
آسیا تک هم بعضی دوستان راضی هستند و بعضی ناراضی

Hamed 360
18-02-2009, 13:26
من مرکز مخابرات توحید هستم و تحقیق هم کردم ! ولی باز نفهمیدم از کدوم بگیرم !؟

Networker2020
18-02-2009, 13:36
دوستان در شرق تهران چه سرویس دهنده ای رو پیشنهاد می دن(مرکز حکمت شعار)؟ 64 ، 128 یا 256 . نامحدود باشه بهتره ، (یا حداقل شب ها رایگان باشه ) بابا یکی جواب بده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gifممنون

Hamid Reza
18-02-2009, 16:27
من مرکز مخابرات توحید هستم و تحقیق هم کردم ! ولی باز نفهمیدم از کدوم بگیرم !؟

دوستان در شرق تهران چه سرویس دهنده ای رو پیشنهاد می دن(مرکز حکمت شعار)؟ 64 ، 128 یا 256 . نامحدود باشه بهتره ، (یا حداقل شب ها رایگان باشه ) بابا یکی جواب بده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ممنون

سلام

لطفا پیش شمارهاتون را اعلام کنید

NOKIACOM
18-02-2009, 17:37
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ممنون

سلام دوسته خوبم بهتون پیشنهاد می کنم یه مشورتی با اینا کنی چون شبها از 2 تا 7 صبح رایگان دارن
:10:

Hamed 360
18-02-2009, 18:31
6690 هست برای من !

m30h
18-02-2009, 19:41
سلام
من شنیده بودم شاتل زیاد dc می شه ؟ آیا این مشکل برطرف شده ؟

mehdi_vsgh
18-02-2009, 19:48
سلام
من شنیده بودم شاتل زیاد dc می شه ؟ آیا این مشکل برطرف شده ؟
شایعات منافقین کوردله:دی
(شوخی کردم به کسی بر نخوره)

Hamid Reza
18-02-2009, 19:50
6690 هست برای من !

سلام
تو منطقه شما همه isp ها سرویس میدن
آسیاتک
داتک
نیونت
شاتل
صبانت
پارس آنلاین
لایزر
سپنتا
فن آوا
عصر انتقال داده ها
و....

به نظر من توی اینا لایزر ،شاتل و سپنتا خوب هستند
در رده های بعدی میشه از آسیاتک و داتک و پارس آنلاین و فن آوا هم استفاده کرد

البته بهتر اینه که از چند نفر تو محدوده ی خودتون سوال کنید ببینید از شرکتی که دارن زاضین یا نه

اینا نظرات شخصیم بود نسبت به isp ها و به رای سایر دوستان احترام میزارم

cyrus_achamenian
18-02-2009, 20:15
با عرض معذرت...من یه بار دیگه این سوال رو می پرسم:

سلام

...و بیشتر این رو می خوام بدونم که "امپراتور" چه جوریه؟؟؟

می شه یک نفر من رو راهنمایی کنه...نمی دونم چرا پست های من دیده نمی شه!!!

ممنون

shahramkh59
18-02-2009, 20:38
سپنتا چیش عجیب غریب هست؟
بعد پارس هم بد نیست من اینجا (محل کار) از پارس سرویس دارم و تقریبا" بدک نیست
آسیا تک هم بعضی دوستان راضی هستند و بعضی ناراضی

دوست گل من سپنتا 30 هزار تومان وثيقه ميگيره كه من نديدم هيچ شركتي اين كارو بكنه و پارس انلاين هم قيمتاش نسبت به بقيه بالاتره.

siamak_mu
18-02-2009, 20:51
می شه یک نفر من رو راهنمایی کنه...نمی دونم چرا پست های من دیده نمی شه!!!

ممنون

امپراتور نمايندگي صبانت هست. از خود صبا بگيري بهتره.

cyrus_achamenian
18-02-2009, 21:03
امپراتور نمايندگي صبانت هست. از خود صبا بگيري بهتره.

چجوری ممکنه؟؟؟؟

امپراتور می گه 512 kbps ماهی 10000 تومن!!!!

اما صبانت همچین چیزی نداره!!!!!!!!!!!؟؟

m30h
18-02-2009, 21:30
با سلام
می خواستم بدونم با روزی 3 یا 4 ساعت وبگردی چقدر حجم مصرف می کنم؟
با تشکر

siamak_mu
18-02-2009, 21:41
چجوری ممکنه؟؟؟؟

امپراتور می گه 512 kbps ماهی 10000 تومن!!!!

اما صبانت همچین چیزی نداره!!!!!!!!!!!؟؟

قبلاً كه تعرفه هاشون يكي بود و نمايندگي صبا بود. شايد الآن مستقل شده :31:

زنگ بزنين بهشون ببينين بپرسين شما نمايندگي كدوم شركت هستين... من به هركدوم از اين منايندگي ها زنگ زدم راستش رو گقتن.

Networker2020
18-02-2009, 21:51
سلام
و 7745 برای من

ممنون

Hamid Reza
18-02-2009, 21:54
با سلام
می خواستم بدونم با روزی 3 یا 4 ساعت وبگردی چقدر حجم مصرف می کنم؟
با تشکر

سلام

2 گیگ

اگه 3 گیگ بگیری دیگه کامل تضمینی:31:

mellllanic
19-02-2009, 13:32
من با شرکت oracle تماس گرفتم میگه 7gb ماهیانه 15.000 یه جورایی شک کردم ، خواستم ببینم کسی از oracle استفاده کرده ؟؟ کیفیتش چطوریه ؟؟ من الان پارس آنلاین دارم 3 gb ماهی 18.500 میدم البته 128 ، سرعت دانلودشم 30 کیلو بایته .
پیش شماره 8809

NOKIACOM
19-02-2009, 13:44

مرسی
یا حق

سلام دوست خوبم شما سرعتهای این شرکتو امتحان کردین که چنگی به دلتون نزده:11:

bleu2u4u
19-02-2009, 13:53
من الان زنگ زدم به شرکت مضخرفی که ازش اینترنت میگرفتم(نیمرخ)
بگم خطم رو از رانژه در بیارن یارو برگشت بهم گفت باید 5 تومن بریزی به حساب
من اونموقع که میخواستم از اسیاتک(رییس دزدا) بیام بیرون هیچ پولی برای جمع کردن رانژه ندادم
شرکتهای دیگه چجورین انا هم پول میگرن یا نه؟

sms11
19-02-2009, 14:24
من اونموقع که میخواستم از اسیاتک(رییس دزدا) بیام بیرون هیچ پولی برای جمع کردن رانژه ندادم

والا تا اونجایی که میدونم نباید پولی بگیرن
خوب به نظرم اگه شرکت بدیه و میبینی مزخرفه خوب 5000 تومن رو بده و از شرش راحت شو
من که بودم اینکارو میکردم

mostafaeshghi
19-02-2009, 15:38

نه همچنین حقی را ندارند.

من هم حوصله ندارم ولی اگر یه موقع حال داشته باشم شرکت را به عزا تبدیل میکنم که الکی پول نچاپند آشغالها .

akhoond
19-02-2009, 15:52
یه پیشنهاد ...
یه کاری بکن ، مثلا نامه ای ، تلفنی ( ضبط مکالمه فراموش نشه ) یا هر کاری ، بکن و مدرک اش دست ات باشه ، که بهشون می گی که می خوای از رانژه در بیاری ، بعد هم هر چی گفت ، جوابش رو بده که طبق قانون و قرارداد این هزینه اضافیه و اینا ...
بعد که تو کله اش نرفت ، بی خیال شو ، شارژ نکن ، مجبود می شه از رانژه در بیاره ، اگر هم حرف تو کله اش نرفت ، یه سر به مرکز بزنی ، بدک نیست ، درگیری داره ، ولی خب ، حال می ده ، سرویس کردن شرکت ها و آدم های پر رو ...

*** زورم تا حالا به پلیس نرسیده خدایی ، هر کاری دلشون می خواد می کنن .... :13:

bleu2u4u
19-02-2009, 16:09
والا تا اونجایی که میدونم نباید پولی بگیرن
خوب به نظرم اگه شرکت بدیه و میبینی مزخرفه خوب 5000 تومن رو بده و از شرش راحت شو
من که بودم اینکارو میکردم

اخه خیلی سوختن داره این شرکت حتی 10 روز هم به من اینترنت درست حسابسی نداد همش قطع بود تازه یارو گفت این ده تومن رو که ریختی 15 روز طول میکشه تا ها برای این 10 روز اینترنت(باسرعت تقریبا 400 و محدودیت2 گیگ شبانه رایگان) بیشتر از 50 تومن خرج رو دستم گذاشتن(تازه برای رانژه شدن هم 3-4 ماه طول کشید)
من یک مدتی اسیاتک داشتم خودشون واقعا دزد بودن ولی سرویسی که میداد واقعا فوق العاده بود سرعتش دقیقا همونی بود که میگفت ولی بعد از تغییر تعرفه ها منم اومدم بیرون 1 روزه هم خطم رو جمع کردن

ali_ranger22
19-02-2009, 17:30
دوستان چرا شرکت های معتبر به پیش شماره ی 6650 خدمات نمی دن ولی مثلا این میده ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید128 نامحدود میده 23500 !
کسی این یارو شرکت رو می شناسه ؟

راستی کسی امپراتور رو میشناسه ؟ خوبه ؟ شب ها نوشته مجانی یعنی ترافیک واسه دانلود نداره شبا ؟

choory
19-02-2009, 19:37
دوستان چرا شرکت های معتبر به پیش شماره ی 6650 خدمات نمی دن ولی مثلا این میده ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید128 نامحدود میده 23500 !
کسی این یارو شرکت رو می شناسه ؟

راستی کسی امپراتور رو میشناسه ؟ خوبه ؟ شب ها نوشته مجانی یعنی ترافیک واسه دانلود نداره شبا ؟

علی آقا شما که اینقدر صبر کردی یکم دیگه صبر کن از یک شرکت معتبر سرویس بگیر.

شاتل وضعیت شماره شما را به شکل زیر زده.به وزدی باید روی این پیش شماره هم سرویس بده.

شاتل به نظر من بهتر از بقیه شرکت ها هست.حداقل توی اصفهان که اینجوریه شاید وضعیت تهران متفاوت باشه.

شرکت هایی که نوشته شبانه رایگان بستگی به شرکت ساعاتی ازشب را به صورت مجانی میتونید استفاده کنید.مثلا این ساعات برای شاتل 1 تا 7 صبح هست.

mellllanic
19-02-2009, 19:49
من با شرکت oracle تماس گرفتم میگه 7gb ماهیانه 15.000 یه جورایی شک کردم ، خواستم ببینم کسی از oracle استفاده کرده ؟؟ کیفیتش چطوریه ؟؟ من الان پارس آنلاین دارم 3 gb ماهی 18.500 میدم البته 128 ، سرعت دانلودشم 30 کیلو بایته .
پیش شماره 8809

ali_ranger22
20-02-2009, 16:11
علی آقا شما که اینقدر صبر کردی یکم دیگه صبر کن از یک شرکت معتبر سرویس بگیر.

شاتل وضعیت شماره شما را به شکل زیر زده.به وزدی باید روی این پیش شماره هم سرویس بده.

شاتل به نظر من بهتر از بقیه شرکت ها هست.حداقل توی اصفهان که اینجوریه شاید وضعیت تهران متفاوت باشه.

شرکت هایی که نوشته شبانه رایگان بستگی به شرکت ساعاتی ازشب را به صورت مجانی میتونید استفاده کنید.مثلا این ساعات برای شاتل 1 تا 7 صبح هست.

آخه من یه 4 سالی هست صبر کردم !:دي
همون موقع ها هم اینا می نوشتن در دست برنامه ریزی و این حرفا
نمی دونم والله خوشم نمیاد هی قطع بشه به خاطر همین مجبورم صبر کنم
شاتل من زیاد دیدم قطع بشه
ولی فک کنم لایزر خیلی خوب باشه

Hoom@n
20-02-2009, 19:36
سلام.
اینجا کسی سرویس 1Mbps صبانت(نداگستر صبا) رو داره؟
معمولا سرعت دانلودش چند کیلوبایت بر ثانیه هست؟
معمولا چقدر قطعی داره؟
و اگه نکته ی دیگه ای هم راجع به اون هست لطفا بگید.
با تشکر!

Hamed 360
20-02-2009, 19:38
من ندارم ولی میگن همون 128 هست فقط رو خطت توربو میزارند !

m30h
20-02-2009, 19:41
سلام.
اینجا کسی سرویس 1mbps صبانت(نداگستر صبا) رو داره؟
معمولا سرعت دانلودش چند کیلوبایت بر ثانیه هست؟
معمولا چقدر قطعی داره؟
و اگه نکته ی دیگه ای هم راجع به اون هست لطفا بگید.
با تشکر!

توجه : من اینو از خیلی ها شندیم که سرعتای صبانت هیچ فرقی نداره حتی مدیر نمایندگی هم همینو می گفت .
از نظر من برو شاتل بگیر اگه صبانت هم خواستی بگیری همون 128 بگیر ولی پیشنهاد من شاتله !:2:

Hoom@n
20-02-2009, 20:19
من ندارم ولی میگن همون 128 هست فقط رو خطت توربو میزارند !
چی؟! چطوری؟! یعنی چی؟! اگه ممکنه توضیح بدید.

توجه : من اینو از خیلی ها شندیم که سرعتای صبانت هیچ فرقی نداره حتی مدیر نمایندگی هم همینو می گفت .
از نظر من برو شاتل بگیر اگه صبانت هم خواستی بگیری همون 128 بگیر ولی پیشنهاد من شاتله !:2:
لااقل upstream باید فرق کنه، وگرنه چه فیلمی هست که چند سرویس بدن؟! البته ممکنه به خاطر ترافیک هیچ وقت کسی به upstreamش نرسه و سرعت همه یکی باشه. به نظر شما همینه که گفتم یا حتی upstream هم یکسان هست؟ | +من الان چند جا خوندم که ملت با 128 صبانت 112kbps دانلود کردن! خیلی عجیبه! یعنی برعکسش هم ممکنه! / 1mbps صبا فقط 15000تومن هست، اما شاتل چی؟ قیمت 1mbps اون چقدره؟
---
به هر حال ممنون. بازم نظر بدید و کمک کنید!

mellllanic
20-02-2009, 20:24
پیش شماره 8809

هیچ کس جوابمو نمیده ؟؟
آخر oracle خوبه یا نه ؟؟؟؟

ardalan_zapata
20-02-2009, 22:00
هیچ کس جوابمو نمیده ؟؟
آخر oracle خوبه یا نه ؟؟؟؟

دوست عزیز شک نکن Oracle خیلی خوبه
شاید میتونم بگم بهترینه ولی خوب روی تبلیغات زیاد کار نمیکنه
بگیر ضرر نمیکنی

anf-b
20-02-2009, 22:14
دوستانی که از فن آوا adsl گرفتند لطفا اعلام کنند که آیا میتونند به این پیج برند یا نه؟
لطفا بقیه دوستان هم اعلام کنند
ممنون

ahriman323
20-02-2009, 23:00
دوستانی که از فن آوا adsl گرفتند لطفا اعلام کنند که آیا میتونند به این پیج برند یا نه؟
ممنون

اینجا مطرح کنید زودتر به نتیجه می رسید
Adsl/ شركت فن آوا

من شاتل دارم و مشکلی نیست/

bleu2u4u
21-02-2009, 00:43
این oracle سایتش چیه؟

Hamed 360
21-02-2009, 00:44
سرعت دانلود 128 اوراکل و لایزر چند هست ؟
ممنون

Hamed 360
21-02-2009, 00:45
این oracle سایتش چیه؟

Cleeev
21-02-2009, 01:45
من یه مدتی نه اینجا بودم نه سایت صبانت رفتم... کسی اگه میدونه یه توضیحیم به ما بده در مورد تعرفه های جدید صبانت... من یه ماه دیگه باید شارژ کنم اگه کسی با این لیست جدید شارژ کرده بگه که 128 هنوزم 512 هستش یا سرعتا واقعیه...؟؟؟ الان قیمت 512 و 128 و 1 مگ رو جدا کرده یعنی 128 قراره از این به بعد واقعا 128 باشه و باید بریم 512 یا یه مگ بگیریم........؟؟؟؟؟؟؟

کسی اگه میدونه بگه....!!!!

هوم...

درضمن جدیدا چه این سرویس ما باحال شده... پینگم رو توهمه...!!! مدتیه پینگم اومده 250... سرعتشم رو توهمه... اصلا همش روی توهمه نمیدونم... پریروز سرعتم رسیده بود به 120KBps ولی الان بازم شده همون 70KBps احتمالا داشتن سرویس یه مگشون رو امتحان میکردن :?

Saman-tci
21-02-2009, 02:21
ممنون

دوست من , من از فن آوا 512 گرفتم .....
این آدرسی هم که شما دادین باز نمیکنه .... ارور میده ..... با Opera خواستم باز کنم نشد ....
.
حالا قضیش چیه ....؟ چیزه خاصی هست ؟

ahriman323
21-02-2009, 02:43
دوست من , من از فن آوا 512 گرفتم .....
این آدرسی هم که شما دادین باز نمیکنه .... ارور میده ..... با Opera خواستم باز کنم نشد ....
.
حالا قضیش چیه ....؟ چیزه خاصی هست ؟

از چیز خواص هم واجب تره! این پیچ لوگین راپیدشیر!

احتمالا همه فن اوا ای ها مشکل دارن با[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا فقط این صفحه!
با چیزشکن باید بازش کنی!
زنگ بزن پشتیبانی!

Saman-tci
21-02-2009, 04:12
دوست من لطف میکنی زیر لیسانس حرف بزنی .....
متوجه نمیشم ..... به چه دردی میخوره ....؟؟

ahriman323
21-02-2009, 04:26
دوست من لطف میکنی زیر لیسانس حرف بزنی .....
متوجه نمیشم ..... به چه دردی میخوره ....؟؟

زیر لیسانس بود دیگه!

اون صفحه login سایت راپیدشیر هست!
سایت راپیدشیر هم که دیگه اشنا هستید که سایتی معروف برای اپلود و دانلود هست!

singleguy
21-02-2009, 20:07
سلام. من از اصفهانم و تازه امروز اشتراک adsl نداگستر را گرفتم. سرعتش (اسمش) 128 هست ولی نمیدونم چرا سرعت دانلود با اپرا نهایتا 7 kb/sهست. یعنی از dial up سرعتش واقعا" فقط 3kb/sبیشتره؟؟؟
البته اگه با لینک مستقیم و با دانلود منیجر دانلود کنم سرعت به طور میانگین 12kb/s میشه
ممنون میشم اگه یه نفر راهنمایی کنه و بگه اشکال این سرعت کم از چی هست. اخه من شنیدم سرعت دانلود باید به طور متوسط 16-17kb/sرا باشه!!!

ahriman323
21-02-2009, 20:19
سلام. من از اصفهانم و تازه امروز اشتراک adsl نداگستر را گرفتم. سرعتش (اسمش) 128 هست ولی نمیدونم چرا سرعت دانلود با اپرا نهایتا 7 kb/sهست. یعنی از dial up سرعتش واقعا" فقط 3kb/sبیشتره؟؟؟
البته اگه با لینک مستقیم و با دانلود منیجر دانلود کنم سرعت به طور میانگین 12kb/s میشه
ممنون میشم اگه یه نفر راهنمایی کنه و بگه اشکال این سرعت کم از چی هست. اخه من شنیدم سرعت دانلود باید به طور متوسط 16-17kb/sرا باشه!!!
لینک غیر مسقیم عادی هست سرعتش کم باشه!
دانلود منیجر چون فایل ها را چند قسمت میکنه و دانلود میکنه و... سرعتش بیشتر میشه!ترجیحا از idm استفاده کنید و تعداد حداکثر ارتباطات را با سرور را روی حداکثر که حالت معمولی 8 قسمت هست برای idm را تبدیل به 16 کنید!
اره در شرایط عادی 128 سر عت دانلوش 16 باید باشه! اگه 128 بسته شده باشه!
شاید امروز شبکه مشکل داشته باشه! فردا تست کنید اگه حل نشد با پشتیبانی! تماس بگیرید...

m30h
21-02-2009, 20:35
یه سوال؟
این adsl با adsl2+ واقعا فرق داره ؟
فرقشون تو چیه ؟؟؟؟؟؟؟

mehdi_vsgh
21-02-2009, 20:41
یه سوال؟
فرقشون تو چیه ؟؟؟؟؟؟؟
تو ایران تفاوت زیادی نداره
فقط تفاوتش تو ایران اینه که adsl2+ قابلیت ارائه به کسانی که از مرکز مخابراتی دورتر هستن رو داره همین

ahriman323
21-02-2009, 21:06
یه سوال؟
فرقشون تو چیه ؟؟؟؟؟؟؟
تایید میشه توی ایران زیاد تفاوتی نداره!
تفاوتی که من دیدم این هست: سرعت کانکت در 3 ثانیه! ولی برای adsl در 10 ثانیه!
تفاوت های دیگه هم:
سرویس بهتر در محدوده 5 کیلومتر برای adsl و 7 کیلومتر برایadsl 2+
میگن نویز هم کمتر روش تاثیر میگذاره!
توی خارج سرعت download داده‌ها و اطلاعات در روش ADSL حداكثر 8MBps و در روش +ADSL2 حداكثر 25MBps يعني بيش از 3 برابر است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در خارج(ایران را خبر ندارم):
adsl2+
نکته‌ي ديگر آن كه در فناوري DSL دسترسي به خدمات با فاصله‌ي مشتري از مركز مخابراتي ارتباط مستقيم دارد. براي ارايه‌ي خدمات به مشتركاني كه در فاصله‌اي بيش از 8 كيلومتر از مراكز مخابراتي قرار گرفته‌اند و امكان ارايه‌ي خدمات به آنها وجود ندارد، از فناوري Reach DSL كه از فناوري‌هاي روز جهان و راهكاري موثر براي ارايه‌ي خدمات اينترنت پرسرعت است، استفاده مي‌كند.

ahriman323
21-02-2009, 22:01
این مطلب هم توی سایت یکی از شرکت هایی که سرویس adsl2+ میده دیدم!

چند تفاوت بین سرویس ADSL و +ADSL2

1-ADSL تکنولوژی سال 1987 هست ولی ADSL2 تکنولوژی سال 2003 هست.
2-ADSL تا 5 کیلومتر برد داره ولی ADSL2 تا 7 کیلومتر.
3-ماکزیمم سرعت ADSL2 از ADSL بیشتره
4-در مودم های ADSL با افتادن نویز (NOISE) مودم DC میشه ولی در ADSL2 نه.
5-مودم های ADSL وقتی بیکار هستن هم برق مصرف می کنن
ولی مودم های ADSL2 به حالت Standby میرن و برق کمتری مصرف می کنن.
6-مودم های ADSL در موقع بیکاری الکی Send و Recieve می کنن ولی مودم های ADSL2 نه

125
21-02-2009, 23:43
سلام دوستان،

کسی هست اینجا برای منطقه ی طرشت ( میدان تیموری ) یه شرکت وایرلس خوب و با قیمت مناسب معرفی کنه، آخه اینجا میگن مخابراتش پورت خالی نداره و نمیتونم از هیچ شرکتی adsl بگیرم، اگه اطلاعی دارین ممنون میشک کمکم کنین، خیلی کارم لنگ شده .

mehdi_vsgh
21-02-2009, 23:54
سلام دوستان،

کسی هست اینجا برای منطقه ی طرشت ( میدان تیموری ) یه شرکت وایرلس خوب و با قیمت مناسب معرفی کنه، آخه اینجا میگن مخابراتش پورت خالی نداره و نمیتونم از هیچ شرکتی adsl بگیرم، اگه اطلاعی دارین ممنون میشک کمکم کنین، خیلی کارم لنگ شده .
ببینم مگه طرشت مرکز مخابراتیش همون فرداسدی نیست؟!
اونجا که خالی هستش که...
شاتل
سپنتا
و...
همه خالی هستن

XirowN
22-02-2009, 00:49
سلام خواهشا جواب بدید !
من وفتی از گوگل پینگ میگیرم Lostam 6% هست ... در صورتی که باید 0 باشه ...
من داتک دارم
چیکار کنم ؟

Cleeev
22-02-2009, 01:48
بابا یکی جواب ما رو بده دیگه...!!! اینهمه ما اینجا جواب دادیم یه بارم شما جواب ما رو بدید... :37:

در رابطه با این پست:

:42:

Sean_paul85
22-02-2009, 02:39
سلام.
ميشه به من بگين از كجا ميتونم بفهمم adsl اي كه دارم adsl e يا adsl2+؟
اصلا ميشه فهميد يا بايد به حرف شركت اعتماد كرد؟

ahriman323
22-02-2009, 03:12
سلام.
ميشه به من بگين از كجا ميتونم بفهمم adsl اي كه دارم adsl e يا adsl2+؟
اصلا ميشه فهميد يا بايد به حرف شركت اعتماد كرد؟
از شرکتی که سرویس گرفتی؟!
کدام شرکت هستی؟
از فهمیدن اره باید نفوذ پیدا کنی توی مخابرات و نگاه کنی ببینی تجهیزاتشون برای adsl هست یا adsl2+ !!

یه راه ساده: وقت کانکت میشی اگه زیر 3ثانتیه باشه adsl2+ هست! اگه حدود10 ثانیه adsl2+ ;i h'i قبلا adsl داشته باشی کاملا محسوس هست!
برای تا بزنم کانکت3 ثانیه کانکت میشه!

m_h_hadavi
22-02-2009, 09:44
من صبا دارم و چند روزه برام یه مشکلی به وجود اومده:
چند روزه از هر سروری دانلود می کنم از جمله رپید (با اکانت) و fdcuploud و... سرعت خیلی نوسان داره.

ولی هنگامی که از این سرور دانلود می کنم (که حاویه فیلم های آموزشی دلفی هست):

مثل این لینک:

تمام پهنای باند اشغال میشه:

مشکل از کجاست؟ در ضمن این مشکل فقط بین ساعت 3 تا 7 هست و بعد از اون برطرف میشه.

m_h_hadavi
22-02-2009, 11:04
بابا یکی جواب ما رو بده دیگه...!!! اینهمه ما اینجا جواب دادیم یه بارم شما جواب ما رو بدید... :37:

در رابطه با این پست:

:42:

من براساس تعرفه های جدید 128 گرفتم اوایل همون 128 بود الان چند وقته 1 مگ شده من همون 128 رو بهت پیشنهاد می کنم.

Sean_paul85
22-02-2009, 12:38
از عصر انتقال گرفتم.يعني ي نمايندگي عصر انتقال.
ممنون كه كمك كردين.

Hesam08
22-02-2009, 14:14
بچه می خواستم ببینم صبانت برای همه سرعت 1 مگ شده!!! الان سرعت دانلود من 115 تا 120 میره !!

؟؟

isbn
22-02-2009, 16:51
بچه می خواستم ببینم صبانت برای همه سرعت 1 مگ شده!!! الان سرعت دانلود من 115 تا 120 میره !!

؟؟

بله برا همه اینطور شده من الان رفیقم داره همیجور شده داره حال دنیا رو میبره:27:

m_h_hadavi
22-02-2009, 16:53
این مشکلی که من گفتم چی برای کسی این طوری نشده؟

rootnt
22-02-2009, 17:59
سلام
خب خیلی عالیه که صبا همچین سرعتی داره می ده
این مشکلی که قبلا می گفتن صبا قطع و وصلی زیاد داره و سرعتش میاد پایین هنوز هست؟

125
22-02-2009, 18:19
ببینم مگه طرشت مرکز مخابراتیش همون فرداسدی نیست؟!
اونجا که خالی هستش که...
شاتل
سپنتا
و...
همه خالی هستن

نه:41:
شانس گند من اونور خیابون میخوره به فرداسدی:19: ولی اینور میخوره به چمران خراب شده:2:

Hesam08
22-02-2009, 18:20
سلام

نه دوست عزیز الان چند ماهی میشه اصلا قطعی نداره :20: یک مدتی واقعا کلافه شده بودیم چون زیاد قطع بود ولی الان عالیه :8:

qo0oick
22-02-2009, 18:26
سلام
سلام
صبا الان عالی شده
دقیقاً سرعتش 2برابر شده....
از 60Kb رسیده به 120Kb ...
شبا هم سرعت دانلود از 120Kb کمتر نمیشه...
:8:

salmangordan
22-02-2009, 18:36
بچه ها درسته که میگن سرویسهای 128 صبانت سرعت 1مگ میده یا شایعه است؟

125
22-02-2009, 21:33
سلام،
آقا کسی شرکتی به نام zentex میشناسه که وایرلس میده؟
اگه آره، چه جوریه؟ معتبره؟

XirowN
23-02-2009, 00:43
سلام خواهشا جواب بدید !
من وفتی از گوگل پینگ میگیرم lostam 6% هست ... در صورتی که باید 0 باشه ...
من داتک دارم
چیکار کنم ؟
هیچکی جواب مارو نمیده ؟

_Barbod_
23-02-2009, 01:01
هیچکی جواب مارو نمیده ؟
عزیز بهترین کار تماس با پشتیبانی هست

mehdi_vsgh
23-02-2009, 09:36
نه:41:
شانس گند من اونور خیابون میخوره به فرداسدی:19: ولی اینور میخوره به چمران خراب شده:2:
ببین این چمران (خود ماهم 10 سال اون مخابرات بودیمو محروم)
الان فکر کنم فقط و فقط شرکت فن آوا اونجارو سرویس میده و لاغیر...

شانس بیار که پورت خالی داشته باشن

sheeablo
23-02-2009, 14:54
جمیعا سلام
دوستان ای دی اس ال میخوام فقط برای کارای معمولی که ارزون باشه.
سرعت دانلود اصلا مهم نیست! فقط میخوام سایتهای معمولی رو باهاش ببینم...
این جوری بگم بهتره! از صبح تا بعد از ظهر دسترسی به اینترنت با سرعت فوق العاده دارم و فقط خونه میخوام که آنلاین باشم،همین!
چی پیشنهاد میدین؟

atre_hayer60
23-02-2009, 18:01
با عرض سلام و وقت بخیر

من یه خط adsl دارم. اکنون با usb به کامپیوترم وصله! اما شنیدم با lan سرعت دانلود و... افزایش پیدا می کنه؛

حال می خواستم بدونم lan بهتره یا usb؟

بی نهایت ممنونم

rezahp2
23-02-2009, 18:36
با عرض سلام و وقت بخیر

من یه خط adsl دارم. اکنون با usb به کامپیوترم وصله! اما شنیدم با lan سرعت دانلود و... افزایش پیدا می کنه؛

بی نهایت ممنونم

فرقی نداره

m30h
23-02-2009, 19:03
جمیعا سلام
دوستان ای دی اس ال میخوام فقط برای کارای معمولی که ارزون باشه.
سرعت دانلود اصلا مهم نیست! فقط میخوام سایتهای معمولی رو باهاش ببینم...
این جوری بگم بهتره! از صبح تا بعد از ظهر دسترسی به اینترنت با سرعت فوق العاده دارم و فقط خونه میخوام که آنلاین باشم،همین!
چی پیشنهاد میدین؟

فقط شاتل .سرعت 512 با یه گیگ ماهیانه 10 تومن برای شما که واسه سایتای معمولی می خوای یه گیگ کافیه در ضمن شبانه نیز رایگانه از 1 تا 7 + پشتیبانی بسیار خوب سرعت خوب و کیفیت خوب

mrfatahi
23-02-2009, 19:08
دوستان سلاممن هم صبانت هستم و به دلیل 5 برابر شدن پهنای باند مخابرات منطقه مون الان از 1 مگ هم کاملا بالاتر هستم.البته اینترنتم اسما" 512 هستش اما اسم مهم نیست بلکه پهنای باند مخابرات منطقه مهمه.من سقف سرعت دانلودم تا الان 780 نیلو بایت بر ثانیه بوده که از سایت اوراکل ، یک فایل 600 مگی رو گرفتم.سرعتم روزها میانگین بالای 200 هست از لینک مستقیم.شبها هم که رایگان هست میره بالای 400 به طور میانگین.همونطور که عرض کردم به دلیل آزاد بودن پهنای باند به این سرعتها دسترسی دارم.امیدوارم اطلاعات مفیدی داده باشم.چند عکس هم آپبود کردم در این زمینه :

Saman-tci
23-02-2009, 22:29
فقط شاتل .سرعت 512 با یه گیگ ماهیانه 10 تومن برای شما که واسه سایتای معمولی می خوای یه گیگ کافیه در ضمن شبانه نیز رایگانه از 1 تا 7 + پشتیبانی بسیار خوب سرعت خوب و کیفیت خوب

آقا شاتل 512 رو ماهی 10 تومن میده ....؟؟؟؟؟؟ من الان از فن آوا 512 با ماهی 2 گیگ رو 15 میدم ......
.
سرعت دانلودم هم نوسان داره ولی میانگین 50 هست .....
.
سرعت دانلود شما چقدره ..؟

mostafaeshghi
23-02-2009, 23:17
با عرض سلام و وقت بخیر

بی نهایت ممنونم

دوست عزیز تو سرعت اینترنت تأثیر نداره. ولی اگر یه سرچی بزندی میتونید مطالبی را که دوستان در مورد تفاوت این دو کابل نوشتند را پیدا کنید که مفید واقع میشود حتما.

m30h
23-02-2009, 23:23
آقا شاتل 512 رو ماهی 10 تومن میده ....؟؟؟؟؟؟ من الان از فن آوا 512 با ماهی 2 گیگ رو 15 میدم ......
.
سرعت دانلودم هم نوسان داره ولی میانگین 50 هست .....
.
سرعت دانلود شما چقدره ..؟

سرعت دانلود هم حدود 60 هست ولی نوسان هم داره
فن آوا شبانه رایگان داره ؟

M@M
24-02-2009, 00:46
دوست عزیز این کاری که صبا نت داره انجام میده 100 درصد یه کار تبلیغاتی هست برای انکه بتونه پرتهای خالی شدش توی مرکزهای مخابراتی رو که روز به روداره بیشتر میشه رو پر کنه

این یه مانور تبلیغاتیه

mrfatahi
24-02-2009, 01:07
دوستان عزیزدر مورد صبانتبه زودی تمامی سرعت ها از 128 تا 1024 از هم تفکیک می شوند.برای همین هست که سرعت صبانت بسیار بالاست در این روزها و احتمالا تعرفه ها هم تغییر خواهد کرد.چیزی که مشخص است من با تست کردن چند شرکت به این نتیجه رسیدم مهمتر از نام شرکت ، میزان پهنای باند خالی در مخابرات منطقه است. هرچند که از نظر کیفیت سرویس ، صبانت رو به همه ترجیح می دهم.( البته من از امپراتور گرفتم - نماینده ی فروش صبانت - )از نظر پشتیبانی هم راضی هستم و میزان قطعی سرویس برای من به طور میانگین هر هفته 1 بار به مدت نهایتا" 15 دقیقه بوده است...با تشکر

Saman-tci
24-02-2009, 01:54
سرعت دانلود هم حدود 60 هست ولی نوسان هم داره
فن آوا شبانه رایگان داره ؟

بله از ساعت 1:45 تا ساعت 6:45 شبانه رایگانه ....
.
من الان با شبانش اومدم ....

یعنی اگه من الان بخوام اشتراکمو از اینجا قطع کنم و بیام از شاتل بگیرم 512 رو 10 تومن میدن ....؟؟؟؟؟

راستی شما از اصفهان هستی ...؟؟؟ شاید اونجا ارزونتره

ahriman323
24-02-2009, 02:22
بله از ساعت 1:45 تا ساعت 6:45 شبانه رایگانه ....
.
من الان با شبانش اومدم ....

یعنی اگه من الان بخوام اشتراکمو از اینجا قطع کنم و بیام از شاتل بگیرم 512 رو 10 تومن میدن ....؟؟؟؟؟

راستی شما از اصفهان هستی ...؟؟؟ شاید اونجا ارزونتره

شاتل یکساله ماهی 9500 هست! ولی یک ماهه 18900 برای 512 اکو!
یکساله 12 گیگ یک ماهه 2.5 گیگ برای سرویس های اکو با دانلود 1 تا7 رایگان!

ایدون
24-02-2009, 02:23
[quote=mrfatahi;3534711]دوستان سلاممن هم صبانت هستم و به دلیل 5 برابر شدن پهنای باند مخابرات منطقه مون الان از 1 مگ هم کاملا بالاتر هستم.البته اینترنتم اسما" 512 هستش اما اسم مهم نیست بلکه پهنای باند مخابرات منطقه مهمه.من سقف سرعت دانلودم تا الان 780 نیلو بایت بر ثانیه بوده که از سایت اوراکل ، یک فایل 600 مگی رو گرفتم.سرعتم روزها میانگین بالای 200 هست از لینک مستقیم.شبها هم که رایگان هست میره بالای 400 به طور میانگین.همونطور که عرض کردم به دلیل آزاد بودن پهنای باند به این سرعتها دسترسی دارم.امیدوارم اطلاعات مفیدی داده باشم.چند عکس هم آپبود کردم در این زمینه :

من 3 جا تست گرفتم بنظر شما کدوم درسته؟
شما که با 780کیلو بایت دارید دانلود میکنید Downstream روتر حد اقل باید 7مگ باشه درسته؟
بنظرم یخورده تابلو باشه این ادعا :31:

ahriman323
24-02-2009, 03:27
شما که با 780کیلو بایت دارید دانلود میکنید downstream روتر حد اقل باید 7مگ باشه درسته؟
به نظر من هیچکدام!
شما به این سایتهای تست اعتماد نکن حداقل برای اینترنت ایران که....
تایید میشه!:31:

Persiana
24-02-2009, 13:22
سلام

آيا اينجا کسى در مرکز شيخ فضل الله نورى هست که از داتک سرويس داشته باشه و لينکش امروز قطع شده باشه؟

لينک من امروز از ساعت 12:15 ظهر قطع شده و تماس که گرفتم ميگن شيخ فضل الله تا آخر اين تعطيلات کذايى کابل برگردونه و اگه تا شنبه درست نشد زنگ بزنيد! بهشون ميگم پس چرا تلفن وصله، ميگن اونشو نميدونيم ولى بهمون اينجورى گفتند.

آخه روز تعطيل وقت کابل برگردونه؟!

لطفا اگر هم مرکز شيخ فضل الله هستيد ولى‌از جاى ديگرى اينترنت داريد هم بفرماييد که لينکتون قطعه يا خير چون قاعدتا اين کابل برگردون بايد همه رو تحت تأثير قرار داده باشه.

مرسى.

اديت:
ساعت 2:55 بعد از ظهر وصل شد. اميدوارم ديگه قطع نشه.
‌‌
‌‌

mrfatahi
24-02-2009, 16:34
[quote=mrfatahi;3534711]دوستان سلاممن هم صبانت هستم و به دلیل 5 برابر شدن پهنای باند مخابرات منطقه مون الان از 1 مگ هم کاملا بالاتر هستم.البته اینترنتم اسما" 512 هستش اما اسم مهم نیست بلکه پهنای باند مخابرات منطقه مهمه.من سقف سرعت دانلودم تا الان 780 نیلو بایت بر ثانیه بوده که از سایت اوراکل ، یک فایل 600 مگی رو گرفتم.سرعتم روزها میانگین بالای 200 هست از لینک مستقیم.شبها هم که رایگان هست میره بالای 400 به طور میانگین.همونطور که عرض کردم به دلیل آزاد بودن پهنای باند به این سرعتها دسترسی دارم.امیدوارم اطلاعات مفیدی داده باشم.چند عکس هم آپبود کردم در این زمینه :

شما که با 780کیلو بایت دارید دانلود میکنید Downstream روتر حد اقل باید 7مگ باشه درسته؟

دوست عزی به نظر میاد شما میخوای جنگ کنی:Dاین لینک من انگار به نمایش در نیومد.

zed2
24-02-2009, 16:42
[quote=ایدون;3535775]

دوست عزی به نظر میاد شما میخوای جنگ کنی:Dاین لینک من انگار به نمایش در نیومد.
دوستان با عرض پوزش
بحث در مورد صبانت فعلا در تاپیک هاب انجمن مجاز نیست...لطفا رعایت کنید.
akhoond
25-02-2009, 16:01
سلام

دوستان ، نظرتون در مورد این شرکته ، چیه ؟ قیمت هاش هم بدک نیست ، اگه داتک بهتون خیانت کرد ، می تونید به این یکی حمله ور شید ... :

از همه مهم تر ، با هنر رو هم ساپورت می کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته امیدوارم خالی بندی نباشه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی سابقه ای از این شرکت می دونه ؟

مرسی

zed2
25-02-2009, 16:49
سلام

دوستان ، نظرتون در مورد این شرکته ، چیه ؟ قیمت هاش هم بدک نیست ، اگه داتک بهتون خیانت کرد ، می تونید به این یکی حمله ور شید ... :

از همه مهم تر ، با هنر رو هم ساپورت می کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته امیدوارم خالی بندی نباشه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی
.....

این لیست فیمت هاش انگار کپی شده از داتکه....ولی صفحه ریز مصرفش میره یک جای دیگر......نمی دونم.

sms11
25-02-2009, 18:28
سلام

مرسی

معین تو چرا میوای ما داتکیارو اذیت کنی؟
ایشالا که برای ما هیچ اتفاقی نمی افته .البته اگه دوستان بزارن:10:
منم دیدم سایتشو
قیمتاش که کپ ماله ما هست
طرف مارو هم که طبق معمول همه شرکتا ساپورت میکنه.اگه کسی خبردار شد به ما هم بگه

♥ Pegah ♥
25-02-2009, 20:25
شرکت های تازه کار رو بدون اینکه کسی قبلا تجربشو داشته باشه به هیچ وجه انتخاب نکنید

ارزش نداره به خاطر قیمت یه مقدار پایینتر اعصاب خودتون رو به هم بریزید

Sam23
25-02-2009, 20:35
اقا سلام به همگی
بعد از کلی پا پی شدن به شرکت های شاتل و داتک اخرش هم adsl قسمت ما نشد(به قول خودشون پورت خالی ندارن!!!!)
به ناچار می خوام wireless بگیرم !!
می خوام یه وایرلس بگیرم برای چهار واحد که با هم استفاده کنیم شما چه سرعتی پیشنهاد می کنید!!!؟؟؟؟(منطقه مخابراتی مفتح)
در ضمن قیمت هر چی کمتر بهتر.
مرسی از جواب دادن دوستان عزیز.

akhoond
25-02-2009, 21:02
.....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین لیست فیمت هاش انگار کپی شده از داتکه....ولی صفحه ریز مصرفش میره یک جای دیگر......نمی دونم.
مگه داتک ریز مصرف داره ؟ :18: جل الخالق ....

معین تو چرا میوای ما داتکیارو اذیت کنی؟
ایشالا که برای ما هیچ اتفاقی نمی افته .البته اگه دوستان بزارن:10:
منم دیدم سایتشو
قیمتاش که کپ ماله ما هست
طرف مارو هم که طبق معمول همه شرکتا ساپورت میکنه.اگه کسی خبردار شد به ما هم بگه
آره می خوره به قیمت هاش که نماینده داتک باشه ، باهنر رو هم که می ده ، مزید بر علت ...
اون یه ماه تخفیف برای دانشجو ها رو هم داره
چرا به ذهن خودم نرسید که نماینده داتکه ؟ :13:

من چی کار به شما ها دارم ، من دارم کار خودم رو می کنم ، شما هم کار خودتونو ، حالا من می تونم اذیت ات کنم ، دیگه این بحث اش جداست :31: :10: :11:

شرکت های تازه کار رو بدون اینکه کسی قبلا تجربشو داشته باشه به هیچ وجه انتخاب نکنید

ارزش نداره به خاطر قیمت یه مقدار پایینتر اعصاب خودتون رو به هم بریزید
بحث مرکز با هنر فرق فوکوله آخه :31:

اقا سلام به همگی
بعد از کلی پا پی شدن به شرکت های شاتل و داتک اخرش هم adsl قسمت ما نشد(به قول خودشون پورت خالی ندارن!!!!)
به ناچار می خوام wireless بگیرم !!
می خوام یه وایرلس بگیرم برای چهار واحد که با هم استفاده کنیم شما چه سرعتی پیشنهاد می کنید!!!؟؟؟؟(منطقه مخابراتی مفتح)
در ضمن قیمت هر چی کمتر بهتر.
مرسی از جواب دادن دوستان عزیز.
ببین ، اگه به من باشه ، این قدر صبر می کنم تا پورت خالی ازشون گیر بیارم .
وایرلس به خودی خود گرون که هست ، می خوای با 3 تای دیگه هم شیر بکنی ، باید پول خون بابات رو بدی ، تا یه چیز درست درمون بگیری ، اما اگه دی اس ال بگیری ، می تونی با تقسیم با 3 واحد دیگه ، یه چیز خوب بگیری ، اما با وایرلس .... :13:

حساب موقعی رو بکن که باید پول یه 512 ( یا لا اقل 256 ) رو بدی برای 128 وایرلس ، که اگه 2 تا یوزر با هم استفاده کنن ، چی می مونه ته اش خدا می مونه ...

یا حق :11:

metal gear
25-02-2009, 21:30
سلام

بچه ها من میخوام adsl بگیرم ولی فقط 2 تا شرکت منطقه ی منو پورت دارن اونم همش پره!!! سمته چهار راه پارک وی هستم یعنی هیچ کس اینجا استفاده نمیکه ؟

میشه چند تا شرکت پیشنهاد بدین که پیش شماره ی منو پورت آزاد بده؟1
2203

فقط shatel و asianetwork میده که پورت آزاد ندارن ....

Hamid Reza
25-02-2009, 22:34
سلام

بچه ها من میخوام adsl بگیرم ولی فقط 2 تا شرکت منطقه ی منو پورت دارن اونم همش پره!!! سمته چهار راه پارک وی هستم یعنی هیچ کس اینجا استفاده نمیکه ؟

میشه چند تا شرکت پیشنهاد بدین که پیش شماره ی منو پورت آزاد بده؟1
2203

فقط shatel و asianetwork میده که پورت آزاد ندارن ....

آسیاتک

افرا

K A R I M I
25-02-2009, 22:56
سلام
دوستان نظرتون راجع به این شرکت چیه ؟

Saman-tci
26-02-2009, 01:06
به نظر من قیمتهاش خوبه فقط ...
فقط چرا اولاً قسمت پشتیبانی نداره .....؟؟؟
وقتی روی لینک Company میریم که توضیحاتی درباره شرکت داده باشه هیچی نیست ....؟؟؟؟
.
یه مقدار مشکوک میزنه

mrfatahi
26-02-2009, 01:21
دوست عزیزمن در هیچ پستی ندیدم که نوشته شده باشه بحث در مورد صبانت مجار نیست !ما هم اصراری برای بحث نداریم . خواستیم تجربیاتمون رو بگیم !

reb
26-02-2009, 02:18
دوست عزیزمن در هیچ پستی ندیدم که نوشته شده باشه بحث در مورد صبانت مجار نیست !ما هم اصراری برای بحث نداریم . خواستیم تجربیاتمون رو بگیم !

با وجود این که خود صبا نت خط و نشان کشید و گفت حرف نباشه ولی حالا میبینم که ابواب جمعیشو با تستها و سرعتهای معلوم الحال فرستاده که مشتری جمع کنن :31: نه داداش کاربرای اینجا خیلی واردتر از اونن که فکرشو میکنید.
خداوند منان روزیتان را جای دیگر حواله کنه :19:

mrfatahi
26-02-2009, 05:11
دوست عزیز ، شما چه بخوای چه نخوای الان صبانت بهترین سرویس رو تو ایران میده. تو همه نظرسنجی ها هم که این مساله مشخصه پس لازم نیست من و کسای دیگه بیایم براش تبلیغ کنیم !! در ضمن من کسی هستم که اکثر شرکت های مورد علاقه شما رو تست کردم چون چند ساله ای دی اس ال دارم پس تجربه م از خیلی ها بیشتره. این مساله ی تجربه باعث شد چند تا نکته و جمله در مورد اینترنت ایران بگم.ناراحتید دیگه نمیگم !

K A R I M I
26-02-2009, 06:38
با اینکه بحث در مورد صبا ممنوع است ولی نیازی به تبلیغ نیست !
من خودم دارم از صبا استفاده می کنم و در حال حاضر با اینکه شب تعطیلی است سرعت دانلود شبانه من زیر 55/60 نیست !!
آخه وقتی که کیفیت به این خوبی ( تو منطقه ما ) هست چه لزومی داره برم از یه سروسی دهنده دیگه ای استفاده کنم ؟
آقا مستر فتاحی شما هم خودت رو ناراحت نکن چون الآن به نظر من هر کی از صبا استفاده نکنه ضرر کرده !!

_Barbod_
26-02-2009, 08:27
دوست عزیز ، شما چه بخوای چه نخوای الان صبانت بهترین سرویس رو تو ایران میده. تو همه نظرسنجی ها هم که این مساله مشخصه پس لازم نیست من و کسای دیگه بیایم براش تبلیغ کنیم !! در ضمن من کسی هستم که اکثر شرکت های مورد علاقه شما رو تست کردم چون چند ساله ای دی اس ال دارم پس تجربه م از خیلی ها بیشتره. این مساله ی تجربه باعث شد چند تا نکته و جمله در مورد اینترنت ایران بگم.ناراحتید دیگه نمیگم !
بهترین سرویس رو میده یا بالاترین سرعت؟:18:
از کی تا حالا فقط سرعت ملاک بهترین سرویس شده؟
اون روزهایی رو که گریه میکردید و با 4 دانلود میکردید یادتون بیارید:5:

KENEDY
26-02-2009, 10:09
من چجوری میتونم ار صبانت adslیک مگ بگیرم؟؟؟
من الان 256 دارم
ولی 1مگ فقط برای شرکتا هست

sms11
26-02-2009, 10:49
سلام
دوستان نظرتون راجع به این شرکت چیه ؟

به نظرم من که کلاهبرداریه

به نظر من قیمتهاش خوبه فقط ...
فقط چرا اولاً قسمت پشتیبانی نداره .....؟؟؟
وقتی روی لینک company میریم که توضیحاتی درباره شرکت داده باشه هیچی نیست ....؟؟؟؟
.
یه مقدار مشکوک میزنه

یه خورده که نه .خیلی مشکوک میزنه.از سایتی که داره معلومهه که چیکارس

mrfatahi
26-02-2009, 13:26
بهترین سرویس رو میده یا بالاترین سرعت؟:18:
از کی تا حالا فقط سرعت ملاک بهترین سرویس شده؟
اون روزهایی رو که گریه میکردید و با 4 دانلود میکردید یادتون بیارید:5:

مهندس جان ، کیفیت به سرعت نیست. به نوع سرویس دهی و جلب رضایت مشتری یه. همین که این شرکت حتی شب های تعطیل به قول دوستمون قطعی سرویس نداره و در ساعت های رایگان سرویس عالی ارائه می کنه دلیل سرتر بودن از شرکت هایی ست که دانلود رایگانشان مثل دایال آپ شده !در ضمن من با داتک سرور رو پینگ می کردم زیر 400 نمی داد. پارس آنلاین که التماس می کردی 400 می داد و ..... . پس من هر شرکتی رو امتحان کردم و الان دارم آی پی خارج کشور رو 130 پینگ می کنم !در ضمن فکر نمی کنم برای دعوا اینجا جمع شده باشیم. اگه با نام "صبانت" مشکلی دارید ممنوعش کنید کاملا نه اینکه کیفیتش رو زیر سوال ببرید.

mohamnag
26-02-2009, 15:26
با سلام
بالاخره کسی راه حلی برای سرویس adsl توی مرکز پاسداران پیدا کرد یا نه؟ ما که مردیم از بی اینترنتی!

mohamnag
26-02-2009, 15:27
با سلام
بالاخره کسی راه حلی برای سرویس adsl توی مرکز پاسداران پیدا کرد یا نه؟ ما که مردیم از بی اینترنتی!

Sam23
26-02-2009, 19:49
منم مردم!!!!!!!

BHЯ
26-02-2009, 20:26
سرویس دهنده ی adsl برای اتوبان صدر-بهار جنوبی سراغ دارین؟من از شاتل و پارسان لاین پرسیدم گفتن اینجارو پوشش نمیدن!!