PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [جامع] راهنمای جامع سرویس دهنده های اینترنت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

mohammad110
14-01-2009, 00:08
1- شاتل براي راه اندازي 15000 تومن ميگيره اين رو نميشه نداد ؟
2- من ميخوام ترافيك نامحدود بگيرم (64) اين سرعت واقعيش به چند ميرسه ؟
با تشكر

akharwarbaz
14-01-2009, 00:12
سلام

دوستان من از صبا نت اشتفاده میکنم

یکی دو روزه بدون اینکه صفحه ای باز کنم باز هم داره حجم میگره همین الانم دو تا مانیتور روشن و ابی رنگ هست در حالی که من الان فقط همین صفحه رو باز کردم
یادمه یه نرم افزار بود که میشد فهمید الان چه برنامه ای داره از اینترنت استفاده میکنه
اگه اونو بدید(لینک) ممنون میشم...در مورد این هم که سوالمو اینجا پرسیدم اینه که تاپیک صا نت رو پیدا نمیکنم
ممنون

StormWielder
14-01-2009, 01:27
با تشكر

1 - چه عرض کنم ! به نظر شما میشه ؟:31: تمام ISP برای راه اندازی یه مبلغی رو دریافت میکنن ، این فقط مختص شاتل نیست .

2 - با توجه به اطلاعاتی که من در مورد شاتل دارم ، باید رضایت بخش باشه . هر سوالی در مورد شاتل دارین ، در تاپیک خودش مطرح کنید زودتر به نتیجه میرسین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید .

سلام

دوستان من از صبا نت اشتفاده میکنم

یکی دو روزه بدون اینکه صفحه ای باز کنم باز هم داره حجم میگره همین الانم دو تا مانیتور روشن و ابی رنگ هست در حالی که من الان فقط همین صفحه رو باز کردم
یادمه یه نرم افزار بود که میشد فهمید الان چه برنامه ای داره از اینترنت استفاده میکنه
اگه اونو بدید(لینک) ممنون میشم...در مورد این هم که سوالمو اینجا پرسیدم اینه که تاپیک صا نت رو پیدا نمیکنم
ممنون

نرم افزاری که شما به دنبالش هستین فکر کنم این باشه :

و تاپیک صبانت :

موفق باشید .

Mikail
14-01-2009, 01:46
با تشكر
هزينه نصب و راه اندازى سرويس رو كه همه شركت ها دفعه اول ميگيرن :5: نميشه كاريش كرد:13:
اگه توى منطقتون به مشكل مخابراتى و قطعی نخورى ميتونى روى 8KB/s تا 9KB/s شاتل با ترافيك نامحدود حساب كنی البته اين سرويس ART Home معمولاً Pingش خوب نيست:41:(الان سرويس ART Home شاتل دارم!)

sam.sum
14-01-2009, 02:08
هر چی گرفتی از داتک نگیری، بردی.... مزخرف ترین اینترنت مال داتک... این شرکت هیچیش حساب کتاب نداره... در طول ماه از 4 هفته سه هفته مشکل داره...اما داتک یه چیزیش خیلی تکه،اون هم پیچوندن مشترکانشون هست... اینترنت من ADSL 512 هستش که الآن اندازه Dial - up هم جواب نمی ده.... زنگ زدم پشتیبانی می گه با 512 سه تا فایل رو از Download.com دانلود کن سرعت کف دانلودهات نباید از 30 KB بیشتر باشه ... حالا شما خودتون قضاوت کنید که حق با کیه...

zaza
14-01-2009, 03:11
من دنبال سرويس 128 نامحدود هستم و معمولا مي خواهم براي دانلود مخصوصا فيلم هاي divx استفاده كنم . قيمتش از 25 تومان بالاتر نشه طبق تحقيقاتي كه كردم داتك با اين قيمت داره كه خوب خيلي از دوستان ناراضي هستن پس منتفي مي شه شركت ديگر اسيا تك هست كه جديدا گرون كرده و 128 حدودا 28 تومان در مياد پس اونم منتفي ميمونه دو شركتكه يكيشون رايان سما هست كه من خودم مشكوكم و فكر كنم زيرشاخه داتك هست كه 128 را 19900 مي ده و ديگري لايزر كه 128 adsl+ را 22 مي ده

ايا از اين دوشركت بگيرم يا برم سراغ سرويسها 64 نا محدود شاتل يا 256 eco

zaza
14-01-2009, 03:17
من دنبال سرويس 128 نامحدود هستم و معمولا مي خواهم براي دانلود مخصوصا فيلم هاي divx استفاده كنم . قيمتش از 25 تومان بالاتر نشه طبق تحقيقاتي كه كردم داتك با اين قيمت داره كه خوب خيلي از دوستان ناراضي هستن پس منتفي مي شه شركت ديگر اسيا تك هست كه جديدا گرون كرده و 128 حدودا 28 تومان در مياد پس اونم منتفي ميمونه دو شركتكه يكيشون رايان سما هست كه من خودم مشكوكم و فكر كنم زيرشاخه داتك هست كه 128 را 19900 مي ده و ديگري لايزر كه 128 adsl+ را 22 مي ده

_Barbod_
14-01-2009, 08:04

عزیز با توجه به چیزهایی که دیدم و شنیدم لایزر رو پیشنهاد میکنم
یکی از دوستان نزدیکم داره و راضی هست

sms11
14-01-2009, 09:30
با تشكر

دوست عزیز منم میدونم که هزینه اولیه میگیره.برای سایر شرکتا هم زده بود که مقداری واسه نصب میگیریم.من هم از انجایی که پول الکی نمیدم خودم و داداشم مثل مرد یکی دو ساعت پای کامپیوتر نشستیم و خودمون نصبش کردم بدون حتی پرداخت یک ریال
توی دفترچه مدومی که میگیری کمکت کرده.اگه میتونی خودت نصب کن که مشکلی نداشته باشی.باور کن میتونی.اصلا سخت نیست
اما اگه مایه داری و این چیزا واست مهم نیست خوب بگو بیان واست نصب کنن
به نظر من ماهیگیری رو یاد بگیر به جای اینکه یه ماهی بهت بدن و دفعه بعد هم محتاج اونا باشی

sms11
14-01-2009, 09:41
هر چی گرفتی از داتک نگیری، بردی.... مزخرف ترین اینترنت مال داتک... این شرکت هیچیش حساب کتاب نداره... در طول ماه از 4 هفته سه هفته مشکل داره...اما داتک یه چیزیش خیلی تکه،اون هم پیچوندن مشترکانشون هست... اینترنت من adsl 512 هستش که الآن اندازه dial - up هم جواب نمی ده.... زنگ زدم پشتیبانی می گه با 512 سه تا فایل رو از download.com دانلود کن سرعت کف دانلودهات نباید از 30 kb بیشتر باشه ... حالا شما خودتون قضاوت کنید که حق با کیه...
جواب شما رو توی تاپیک خود داتک دادم

4MaRyAm
14-01-2009, 13:19
آقا شما هم مدام دارن username , password اتصالتون رو تغییر میدن؟ هی باید زنگ بزنم username جدید بگیرم.

4MaRyAm
14-01-2009, 13:22
دوست عزیز منم میدونم که هزینه اولیه میگیره.برای سایر شرکتا هم زده بود که مقداری واسه نصب میگیریم.من هم از انجایی که پول الکی نمیدم خودم و داداشم مثل مرد یکی دو ساعت پای کامپیوتر نشستیم و خودمون نصبش کردم بدون حتی پرداخت یک ریال
توی دفترچه مدومی که میگیری کمکت کرده.اگه میتونی خودت نصب کن که مشکلی نداشته باشی.باور کن میتونی.اصلا سخت نیست
اما اگه مایه داری و این چیزا واست مهم نیست خوب بگو بیان واست نصب کنن
به نظر من ماهیگیری رو یاد بگیر به جای اینکه یه ماهی بهت بدن و دفعه بعد هم محتاج اونا باشی
همین شاتل من تماس گرفتم و گفتم که خودم بلدم نصب کنمف اصلا مودم من احتیاج به تنظیمات خاصی نداره، ولی میگه ما باید بیایم یه سری تنظیمات مربوط به شاتل است رو روی مودم انجام بدیم، (چه حرف بی ربطی)

raya2
14-01-2009, 14:57
مرکز مخابراتی منطقه ی ما دانشگاه هستش. من امروز زنگ زدم به یه شرکت تا ازش -256 بگیرم.
طرف به من گفت امکان ارایه این سرعت در مرکز مخابراتی دانشگاه امکانپذیر نیست ولی در مراکز مخابراتی دیگه ممانعتی نیست.
می خواستم بدونم دلیلش چیه. کسی می دونه ؟

reb
14-01-2009, 15:02
آقا شما هم مدام دارن username , password اتصالتون رو تغییر میدن؟ هی باید زنگ بزنم username جدید بگیرم.
یعنی با این جمله ابتر انتظار دارید کسی جواب بده؟

sms11
14-01-2009, 17:21
همین شاتل من تماس گرفتم و گفتم که خودم بلدم نصب کنمف اصلا مودم من احتیاج به تنظیمات خاصی نداره، ولی میگه ما باید بیایم یه سری تنظیمات مربوط به شاتل است رو روی مودم انجام بدیم، (چه حرف بی ربطی)

فقط میخواسته 15 تومن شما رو پیاده کنه وگرنه چه تنظیماتی داره؟؟؟
من همون تنظیماتو از پشت تلفن انجام دادم .مودم هم که خودم نصب کردم.مثلا چه تنظیمات دیگه ایی داره؟؟؟
الان هم اینترنت شما وصله هم مال من.پس این حرفا همش چرته.
شما نباید زیر بار میرفتی.من که شاتل ندارم وگرنه عمرا نمیذاشتم 15000 تومن الکی پیادم کنه.پپس پشتیبانی به چه درد میخوره؟
پشتیبانی کارش یکیش اینکه بهشون زنگ بزنی و از پشت تلفن بهت بگه که چی کار کنی که اینترنت وصل بشه

reb
14-01-2009, 17:32
فقط میخواسته 15 تومن شما رو پیاده کنه وگرنه چه تنظیماتی داره؟؟؟
من همون تنظیماتو از پشت تلفن انجام دادم .مودم هم که خودم نصب کردم.مثلا چه تنظیمات دیگه ایی داره؟؟؟
الان هم اینترنت شما وصله هم مال من.پس این حرفا همش چرته.
شما نباید زیر بار میرفتی.من که شاتل ندارم وگرنه عمرا نمیذاشتم 15000 تومن الکی پیادم کنه.پپس پشتیبانی به چه درد میخوره؟
پشتیبانی کارش یکیش اینکه بهشون زنگ بزنی و از پشت تلفن بهت بگه که چی کار کنی که اینترنت وصل بشه
البته شما عمرا ده تومن ناقابل پياده شدي بدون اين كه كسي از داتك زحمتي بكشه و تشريف فرما بشه به منزلتون:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمش 5 تومن توفيرشه كه به جار و جنجالش نمي ارزه ضمن اين كه همين خانم ميتونن از بچه هاي شاتلي كارت طلايي بگيرن و 10 تومن ناقابل رو زير سيبيلي در كنند ولي شما چيكار ميتونستيد بكنيد؟
شاتل چيزي بعنوان هزينه راه اندازي نداره عزيزم :19:

mehdi_vsgh
14-01-2009, 17:33
اگه خودت نصب بکنی میتونی تو ماه بعد 7500 تومن تخفیف بگیری

والا نمیدونم چی بگم پول زور میگیرن همشون...دست ماهم به جایی نمیرسه

sms11
14-01-2009, 18:35
البته شما عمرا ده تومن ناقابل پياده شدي بدون اين كه كسي از داتك زحمتي بكشه و تشريف فرما بشه به منزلتون:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمش 5 تومن توفيرشه كه به جار و جنجالش نمي ارزه ضمن اين كه همين خانم ميتونن از بچه هاي شاتلي كارت طلايي بگيرن و 10 تومن ناقابل رو زير سيبيلي در كنند ولي شما چيكار ميتونستيد بكنيد؟
شاتل چيزي بعنوان هزينه راه اندازي نداره عزيزم :19:

هزینه راه اندازی اولیه که ماله همه هست جیگر
مال من که 10000 تومن باشه و مال شمام هم این 15000 تومن برای راه اندازی هست و 5000 تومن واسه نصب.
من حرفم چیز دیگه ایی بود.ایشون میگن بهشون گفتن که تنظیمات خاصی داره من گفتم تنظیمات خاصی نداره
یعنی اگه کسیی از طرف شاتل به خونتو بیاد یعنی خیلی شرکتش باکلاسه یا اینکه خیلی پشتیبانیه قوی داره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من نمیدونم شما چه اصراری دارید بگید شاتل بهترین ای اس پی هست
باشه اقا هرچی شما میگی درسته.خوبه؟
طرز برخودتونم درست کنید.شما طوری حرف میزنید انگار من دشمن شما هستم یا کار اشتباهی کردم که رفتم از داتک اینترنت گرفتم
من هم بلدم مثه خودتون برخورد کنم.مراقب حرف زدنتون باشید

4MaRyAm
14-01-2009, 18:56
یعنی با این جمله ابتر انتظار دارید کسی جواب بده؟

آره، خوب شما بگو چی باید مینوشتم؟

Genjo
14-01-2009, 19:09
آره، خوب شما بگو چی باید مینوشتم؟

بشتابید , بشتابید دی:
=-=-=
دوستان یک سوال :
چرا گاهی اوقات من رو شبکه میمونم و نمیتونم دوباره وصل بشم ؟
و اینکار حدودا 20 زمان میخواد تا دوباره بتونم وصل بشم.
من خیلی سعی کردم بفهمم از چی میشه ولی نکته ی مشترکی بینشون پیدا نکردم

amaranth_silent
14-01-2009, 19:28
سلام دوستان میشه بگید تو کرج بهترین و با صرفه ترین شرکت از نظر سرعت وخدما ت کدومه؟؟؟ممنون میشم

sms11
14-01-2009, 19:51
بشتابید , بشتابید دی:
=-=-=
دوستان یک سوال :
چرا گاهی اوقات من رو شبکه میمونم و نمیتونم دوباره وصل بشم ؟
و اینکار حدودا 20 زمان میخواد تا دوباره بتونم وصل بشم.
من خیلی سعی کردم بفهمم از چی میشه ولی نکته ی مشترکی بینشون پیدا نکردم

گاهی اوقات این مشکل پیش میاد و حل میشه سریع .چیزی نیست
فقط اگه اینطوری شد ابتدا دکمه کانکت رو بزنید و یک یا دو دقیقه و یا شایدم کمتر صبر کنید بعد دکمه کنسل رو بزنید و دوباره دکمه کانکت رو بزنید برای بار دوم وصل میشه

kharkhoon
14-01-2009, 20:43
دوستان توی مثلا داتک فرق سرویسهای تک کاربره و چند کاربره چیه؟
مثلا من اگه بخوام از pc و xbox و mobile و... استفاده کنم که عیبی نداره تک کاربره بگیرم یا مشکلی پیش میاد؟

amaranth_silent
14-01-2009, 21:31
سلام دوستان میشه بگید تو کرج بهترین و با صرفه ترین شرکت از نظر سرعت وخدما ت کدومه؟؟؟ممنون میشم

دوستان لطف کنن راهنماییم کنن:19:
سوال دیگه ایا با 128 میشه یه فیلم با کیفیت vcd دانلود کرد؟؟چقد طول میکشه؟؟

Genjo
14-01-2009, 21:53

سرعتش هم بستگی به ساعت و همینطور سایتی که ازش دانلود میکنید داره...
اما 128 که سرعت دانلودتون 15 تا 20 هستش حدودا یک فیلم 300 مگی سه ساعت طول میکشه
(البته اگه از رپیدشیر با اکانت دانلود کنید تو 1.5 هم تموم میکنه )

Genjo
14-01-2009, 21:56
گاهی اوقات این مشکل پیش میاد و حل میشه سریع .چیزی نیست
فقط اگه اینطوری شد ابتدا دکمه کانکت رو بزنید و یک یا دو دقیقه و یا شایدم کمتر صبر کنید بعد دکمه کنسل رو بزنید و دوباره دکمه کانکت رو بزنید برای بار دوم وصل میشهمن چرا این پست رو ندیدم !

اینکارو هم کردم ...تنها کاری که معمولا جواب میده اینکه برای 10 الا 15 دقیقه مودم رو خاموش کنم
اگه نه حتی -ی- زمانی که از فری گیت استفاده میکردم به گمونه اینکه شاید مشکل از این باشه اونو هم کلوز و یه بار پی سی رو رستارد میدادم ...اما جواب نداد (حتی پشتیبانی هم خودش همینکار رو پیشنهاد میکرد)

amaranth_silent
14-01-2009, 21:57
سرعتش هم بستگی به ساعت و همینطور سایتی که ازش دانلود میکنید داره...
اما 128 که سرعت دانلودتون 15 تا 20 هستش حدودا یک فیلم 300 مگی سه ساعت طول میکشه
(البته اگه از رپیدشیر با اکانت دانلود کنید تو 1.5 هم تموم میکنه )
ممنون ....من تو کرج زندگی میکنم ایا شاتل سرور خوبی هست؟؟

Genjo
14-01-2009, 22:10
ممنون ....من تو کرج زندگی میکنم ایا شاتل سرور خوبی هست؟؟ خواهش میکنم

بنده کرجی نیستم که بطور قطع بهتون بگم ولی اینو از خیلی ها شنیدم که کلا شاتل سرور خوبیه
مخصوصا اگه نامحدودش رو بگیرید.
متاسفانه اینجایی که من هستم رو شاتل پوشش نمیده و پارس آنلاین هم قیمتاش بالاست اگه نه قطعا سروری رو انتخاب میکردم که محدودیت دانلود نداشته باشه اما اگه دانلود با مگ های بالا ندارید و شاتل هم پوشش نمیده ...صبا نت رو انتخاب کنید (هر چند که کاربراش به طور سرسام آوری زیاد شدن )
نسبت به پولی که میدید نه سیخ میسوزه , نه کباب

mehdi_vsgh
14-01-2009, 22:21
دوستان لطف کنن راهنماییم کنن:19:
در مورد سوال اولت دوستان کرجی باید جواب بدن

اما با 128 شما یک فیلم رو که حدود 700 مگابایته در حدود 13-14 ساعتی دانلودش طول خواهد کشید(به طور متوسط هر ساعت حدود 60-65 مگابایت میتونی دانلود کنی)

sms11
14-01-2009, 22:42
من چرا این پست رو ندیدم !

اینکارو هم کردم ...تنها کاری که معمولا جواب میده اینکه برای 10 الا 15 دقیقه مودم رو خاموش کنم
اگه نه حتی -ی- زمانی که از فری گیت استفاده میکردم به گمونه اینکه شاید مشکل از این باشه اونو هم کلوز و یه بار پی سی رو رستارد میدادم ...اما جواب نداد (حتی پشتیبانی هم خودش همینکار رو پیشنهاد میکرد)

مدت زمان بیشتری این کارو بکن ببین بازم جواب نمیده.
ابتدا کانکت بزن و بعد وقتی گیر کرد بزار بیشتر بمونه بعد دوباره کنسل و دوباره دکمه کانکت رو بزن ببین حل نمیشه

Genjo
14-01-2009, 23:15
مدت زمان بیشتری این کارو بکن ببین بازم جواب نمیده.
ابتدا کانکت بزن و بعد وقتی گیر کرد بزار بیشتر بمونه بعد دوباره کنسل و دوباره دکمه کانکت رو بزن ببین حل نمیشه

خیر . هرکاری کردم به هیچ صراطی مستقیم نشد !
سعی میکنم اینبار راه حل های دیگه ای رو هم امتحان کنم ولی بعید میدونم چیزی بغیر از خاموش کردن مودم یا اگه مدت زمان روی شبکه بودن طولانی شد با زنگ زدن به پشتیبانی بشه حلش کرد...
به هر حال ممنون رفیق

franch
15-01-2009, 00:29
ایران اینترنت را در عراق، افغاستان و ارمنستان توسعه میدهد

در حالی که مشکلات اینترنت در ایران شامل عدم توسعه، قطع و وصلهای مداوم خطوط ،سرعت پایین و قیمت گران کاربران ایرانی را با مشکلات فراوان روبه رو کرده است مدیرعامل شرکت زیرساخت از فروش اینترنت ایران به ارمنستان و توسعه زیرساختی عراق و افغانستان خبر داده است.

محمد باقر ظهوری فر در گفت و گو با ایسنا گفته است : با توجه به موقعيت مناسب استراتژيك ايران در مسيرهاي ترانزيتي و امكان كسب درآمد در بازار كشورهاي مجاور، ضمن آمادگي براي اتصال كشورهاي همسايه به يكديگر، امكان اتصال آنان به شبكه‌هاي جهاني فراهم شده است.

به گفته ظهوری فر كشورهايي مثل پاكستان و افغانستان با عراق و كشورهاي غربي ارتباط شبكه فيبر نوري ندارند كه اين ارتباط را مي‌توانند از طريق كشور ما برقرار كنند.

ramtin_d
15-01-2009, 02:37
ایران اینترنت را در عراق، افغاستان و ارمنستان توسعه میدهد

در حالی که مشکلات اینترنت در ایران شامل عدم توسعه، قطع و وصلهای مداوم خطوط ،سرعت پایین و قیمت گران کاربران ایرانی را با مشکلات فراوان روبه رو کرده است مدیرعامل شرکت زیرساخت از فروش اینترنت ایران به ارمنستان و توسعه زیرساختی عراق و افغانستان خبر داده است.

محمد باقر ظهوری فر در گفت و گو با ایسنا گفته است : با توجه به موقعيت مناسب استراتژيك ايران در مسيرهاي ترانزيتي و امكان كسب درآمد در بازار كشورهاي مجاور، ضمن آمادگي براي اتصال كشورهاي همسايه به يكديگر، امكان اتصال آنان به شبكه‌هاي جهاني فراهم شده است.

به گفته ظهوری فر كشورهايي مثل پاكستان و افغانستان با عراق و كشورهاي غربي ارتباط شبكه فيبر نوري ندارند كه اين ارتباط را مي‌توانند از طريق كشور ما برقرار كنند.

الان نزدیک یک ماهه گذشته من درسهام داره تموم میشه ترم آخرم نمیتونم اینترنت پر سعت بگیرم از این ور pcm خونه پدرمو در آورده حتی دایال آپم هم لاکپشته اون بازرس مخابرات هم که امشب میره شب جمعه ...
ای خدا س ما تا کی باید زجر بکشیم
من کارم طراحی وبه باید 24 ساعت انلاین باشم و وبگردی کنم تا بتونم کارمو و استایلمو نگه دارم آخه با این دایال آپ چرت مگه میشه
کسی توی این فروم یه (( حتی آبدارچی )) توی این مخابرات جعفری گوربه گوری نداره بیان این pcm رو بردارن
من پدرم در اومد
حالا باز خدا رو شکر نصف دانلودامو میخرم سفارش میدم به بچه ها ولی هزینه آنلاین موندن خیلی بالاست یکی نمیتونه دست مارو بگیره
ای ایها الناس
کمک
حتی سرعت 64kb هم منو ساپورت میکنه فقط این pcm رو یکی جمع کنه :19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::1 9::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19: :19::19::19::19::19::19::19::19::19::19:

eamir90
15-01-2009, 10:03
نمی دونم این شاتل چرا ترکیده...! اینترنت ها به شدت افت داشته.

mehdi_vsgh
15-01-2009, 10:29
نمی دونم این شاتل چرا ترکیده...! اینترنت ها به شدت افت داشته.
من شاتل دارم
سرعت خیلی خوبه
با همون سرعت همیشگی صفحات باز میشه
با همون سرعت همیشگی هم دانلود میکنم هیچ مشکلی وجود نداره
شما بررسی کن ببین شاید مشکلت از جای دیگس

kharkhoon
15-01-2009, 14:27
مثلا من اگه بخوام از pc و xbox و mobile و... استفاده کنم که عیبی نداره تک کاربره بگیرم یا مشکلی پیش میاد؟
یعنی هیچکس جواب منو نمیده؟:41::41::41::41::41::41::41::41::41::4 1::41:

StormWielder
15-01-2009, 15:37

شما همون سرویس تک کاربره رو بگیر ، هیچ مشکلی هم پیش نمیاد . سرویس های چند کاربره به درد کار من و شما نمیخوره . همونطور که میبینی قیمت 256 تک کاربره از 128 چند کاربره کمتره !

Masоud
15-01-2009, 20:16
سلام دوستان
من یه سوال داشتم اونم اینکه : اینترنت ADSL 128kb 3G چه فرقی با 128kb 10G داره ؟( G: ترافیک مجاز ماهیانه)

Masоud
15-01-2009, 20:20
الان نزدیک یک ماهه گذشته من درسهام داره تموم میشه ترم آخرم نمیتونم اینترنت پر سعت بگیرم از این ور pcm خونه پدرمو در آورده حتی دایال آپم هم لاکپشته اون بازرس مخابرات هم که امشب میره شب جمعه ...
من کارم طراحی وبه باید 24 ساعت انلاین باشم و وبگردی کنم تا بتونم کارمو و استایلمو نگه دارم آخه با این دایال آپ چرت مگه میشه
کسی توی این فروم یه (( حتی آبدارچی )) توی این مخابرات جعفری گوربه گوری نداره بیان این pcm رو بردارن
من پدرم در اومد
حالا باز خدا رو شکر نصف دانلودامو میخرم سفارش میدم به بچه ها ولی هزینه آنلاین موندن خیلی بالاست یکی نمیتونه دست مارو بگیره
ای ایها الناس
کمک
حتی سرعت 64kb هم منو ساپورت میکنه فقط این pcm رو یکی جمع کنه :19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::1 9::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19: :19::19::19::19::19::19::19::19::19::19:
یکی نیست به این چطور فلانها یه چیزی بگه : آخه مرد حسابی وقتی ما تو قحطی سرعت بسر میبریم چرا اونا رو در رفاه سرعت بذارن .اینا دارن در حق ما ظلم می کنند و باید جوابگوی روز قیامت باشن.خودمون واجب تریم یا افغانستان یا عراق یا پاکستان که فکر نکنم یه کافینت تو سطح شهرشون باشه.آخه ما تا کی باید زجر بکشیم.
Ramtin جان من باهات احساس همدردی می کنم!
خدا داد مظلوم را از ظالم بگیرم ان شا الله.به همین زودی ها!!!

vahid_civil
15-01-2009, 21:05
سلام دوستان
من یه سوال داشتم اونم اینکه : اینترنت ADSL 128kb 3G چه فرقی با 128kb 10G داره ؟( G: ترافیک مجاز ماهیانه)

3gig یعنی تا 3 گیگ میتونید دانلود یا آپلود داشته باشد .
10 گیگ یعنی تا 10 گیگ دانلود و آپلود دارید.

Majidson
16-01-2009, 00:33
من پدرم در اومد
ای ایها الناس
کمک

دوست عزيز

شكايت كردي براي جمع آوري pcm تو سايت مخابرات...؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iman23
16-01-2009, 01:26
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
دوستن من میخوام سرویس 64 خانگی Art شاتل رو بگیرم.کسی از دوستان داره؟؟؟میخواستم ببینم سرعت دانلودش چنده معمولا؟؟؟؟؟

ahriman323
16-01-2009, 03:08
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
دوستن من میخوام سرویس 64 خانگی Art شاتل رو بگیرم.کسی از دوستان داره؟؟؟میخواستم ببینم سرعت دانلودش چنده معمولا؟؟؟؟؟

با سلام
من قبلا 64 را داشتم10-8 بود
البته یک مقدار هم بستگی به مرکز مخابرات هم داره که شلوغ باشه نباشه....

تاپیک شاتل

ramtin_d
16-01-2009, 03:55
دوست عزيز

شكايت كردي براي جمع آوري pcm تو سايت مخابرات...؟؟؟

:41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::4 1::41:
والا یکی از بچه ها زحمت کشیده بود این ادرس رو داده بد که یک ماه پیش براشون فرستاده بودم

والا من در آدرس بالا یه چیزایی نوشتم و و بعد در پیگیری شکایت دیدم واسم جواب زده که مشرتک گرامی رسیدگی میشود و جواب میدیم الان خیلی وقته که منتظریم ولی نشده دیشب رفتم یه چیزایی نوشتم که الان یه ماه ما منتظریم ولی نه تماسی گرفتین نه خط رو جمع کردین لطف کنین پیگیری کنین من یه دانشجو هستم و برای تحقیقاتم باید از اینترنت پر سرعت استفاده کنم ( آخه نمیدونم این چه رسمیه باید مثه گدای سامره ناله کنی نمیدونم خوشش میاد از این کارا ؟؟)) خلاصه اینو فرستادیم هنوز هم خبری نشده اون آدرسی هم که شما زحمت کشیدید و دادید متفاوته با اونی که داشتیم ولی توی اون یکی هم عضو شدیم و نوشتیم و فرستادیم تا ببینیم چی میشه

mehdi_vsgh
16-01-2009, 10:51
یه سری از دوستان با ارورهای 691 و 678 میپرسیدن این توضیحات از سایت شاتل هست

هنگام connect شدن به اينترنت از طريق کانکشن pppoe، خطاي Error678 گرفته مي‌شود. اين خطا به چه معناست؟
برخي از عواملي که ممکن است سبب بروز اين مشکل شود عبارت‌اند از:
- تنظيم هم‌زمان pppoeروي مودم و ويندوز. (هنگامي که pppoe روي مودم تنظيم شده باشد و كانکشن pppoe بخواهد برروي ويندوز نيز تنظيم شود)
- نصب نشدن صحيح درايور مودم در حالتي که مودم از طريق usb به کامپيوتر وصل شود.
- تنظيمات اشتباه مودم مانند VPI/VCI.
- وصل نبودن خط تلفن رانژه به پورتline مودم.
- بروز قطعي در ديتاي مرکز ارايه دهنده‌ي سرويس ADSL نيز مي‌تواند موجب بروز اين مشکل شود. در اين حالت مشترک نبايد به تنظيمات اينترنت دست بزند و تا رفع مشکل بايد منتظر بماند. درصورت رفع نشدن مشکل حتما با پشتيباني شاتل تماس بگيريد.

هنگام connect شدن به اينترنت از طريق کانکشن pppoe، خطايError691 گرفته مي‌شود. اين خطا به چه معناست؟
اين خطا هنگامي که username & password اشتباه درج شود، رخ مي‌دهد. در اين شرايط پيشنهاد مي‌شود که مشترک کانکشن pppoe روي ويندوز را دوباره بسازد وusername/password خود را مطابق آنچه در هنگام نصب تحويل داده شده، وارد کند. اگر به نتيجه دلخواه دست نيافتيد، با پشتيباني تماس بگيريد.

isbn
16-01-2009, 11:33
سلام به همه امروز با یه مطلب جالبی روبرو شدم شرکت امپراتور رو که میشناسید
رفتم تو سایتش زده بود اینترنت از طریق برق POWER LINE
سرعت تا 2MG به خونه هم میده ولی خرج راه اندازی ش زیاده اینو ببینید

StormWielder
16-01-2009, 12:55
سلام به همه امروز با یه مطلب جالبی روبرو شدم شرکت امپراتور رو که میشناسید
رفتم تو سایتش زده بود اینترنت از طریق برق power line
سرعت تا 2mg به خونه هم میده ولی خرج راه اندازی ش زیاده اینو ببینید

ممنون ، جالب بود ، به نظر من فعلا باید منتظر بود تا ببینیم که این قضیه به کجا میرسه . امیدوارم شروعی باشه برای ارائه سرویس های متنوع تر و با کیفیت بالاتر .

K A R I M I
16-01-2009, 13:37
از ساعت 3 تا 7 هم رایگان هست ، من رفتم تو نخش !!!

StormWielder
16-01-2009, 14:00
از ساعت 3 تا 7 هم رایگان هست ، من رفتم تو نخش !!!

هزینه راه اندازیش خیلی بالاست ، پیشنهاد میکنم مدتی صبر کنید تا خوب جا بیفته و اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بعد اقدام کنید . شاید هزینه ها هم کمتر بشه .

ramtin_d
16-01-2009, 16:58
هزینه راه اندازیش خیلی بالاست ، پیشنهاد میکنم مدتی صبر کنید تا خوب جا بیفته و اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بعد اقدام کنید . شاید هزینه ها هم کمتر بشه .

:8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8 ::8::8::8::8:
بوی اینترنت پر سرعت میاد اونم از طریق لامپ !!!! :21:
یعنی میشه دیگه سراغ مخابرات نرفت یعنی میشه ؟؟؟:27:
:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::3 1::31::31::31::31:
من میگم یه نامه ای چیزی بدیم و بهشون بگیم که یه خورده قیمتها رو پایین بیارن به نظر من که خیلی خوبه
ولی یه چیزی مگه این امپراتور زیر شاخه صبا نبود پس چرا این همه پیشرفت کرده ولی از خودش dsl نداره ؟؟؟؟ مشکوک نیست ؟؟؟ (( احتمالش هست این وسط هم داره دلالی یکی دیگه رو میکنه و این قیمتها رو با یه درصدی اینجا زده من میگم شاید قیمتها پایینتر از این چیزیه که زده چون این امپراتور همیشه مایه شک بوده و هست )):41:

isbn
16-01-2009, 17:12
:8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8 ::8::8::8::8:
بوی اینترنت پر سرعت میاد اونم از طریق لامپ !!!! :21:
یعنی میشه دیگه سراغ مخابرات نرفت یعنی میشه ؟؟؟:27:
:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::3 1::31::31::31::31:
من میگم یه نامه ای چیزی بدیم و بهشون بگیم که یه خورده قیمتها رو پایین بیارن به نظر من که خیلی خوبه
ولی یه چیزی مگه این امپراتور زیر شاخه صبا نبود پس چرا این همه پیشرفت کرده ولی از خودش dsl نداره ؟؟؟؟ مشکوک نیست ؟؟؟ (( احتمالش هست این وسط هم داره دلالی یکی دیگه رو میکنه و این قیمتها رو با یه درصدی اینجا زده من میگم شاید قیمتها پایینتر از این چیزیه که زده چون این امپراتور همیشه مایه شک بوده و هست )):41:

من باهاشون همین الان صحبت کردم گفتن که میتونید خودتون هم تنهایی تو ساختمون بگیرید ولی باید حدا قل 10 نفر باشین تا بصرفه این حرفه شو نفهمیدم یعنی چی ؟ برا چی 10 نفر به بالا میصرفه فقط

بعدم گفت مخابرات پخابراتم :27: هیچ کارس این وسط :21:

ولی یچیزه بد سرویسای مولتی شیر هستن بعدم متقارنن یعنی شبا سرعت ممکنه تغییر داشته باشه
بعدم UP TO 2MGb هست یعنی یوقت 2 مگ یوقتم ممکنه 256 Kb باشه اینارو پرسیدما چون یه سرعت 2 مگ رو شیر میکنن بین 10 نفر برا مثال
به نظر من اصلا نمیصرفه :2:

با این جمله آخرتم خییییییییییییلی موافقم شک بر انگیز اینکه از خودش ADSL نداره چجوری point 2 point را ه انداخته !

w700
16-01-2009, 21:17
سلام....
من می خوام ADSL2 512 kb بگیرم...
فقط می خوام نامحدود باشه ؟
هزینه ی ماهانه + راه اندازی و مودم حدودا چه قدر میشه ؟؟؟
من بیشتر کارم دانلوده و نامحدود می خوام

vahid_civil
16-01-2009, 21:28
سلام....
من می خوام adsl2 512 kb بگیرم...
فقط می خوام نامحدود باشه ؟
هزینه ی ماهانه + راه اندازی و مودم حدودا چه قدر میشه ؟؟؟
من بیشتر کارم دانلوده و نامحدود می خوام

حدودا هزینه ماهانه 45 تومن در نظر بگیر.
مودم 40 تومن اگه بگیری .
اولیه هم 15 تومن.
در میاد برات 100 تومن !
=====
از ماههای بعد دیگه پول اولیه و مودم رو نمیدی !

Maysam-BFU
16-01-2009, 21:28
پارس آنلاين هزينه نصب مودمش 15 هزار تومان ! و به صورت تلفني 5 هزار تومان !؟

آيا نصب مودمش سخته ؟! اصلا چيجوري انجام ميشه ! من تازه ثبت كردم، تا 2 هفته ديگه مياد !

-----
راستي مي گن سرعت هاي adsl خيلي بد. سرعت 128 حدود چند كيلوبايت در ثانيه است ؟! خودشون گفتن 40 كيلوبايت

يك چيز ديگه ! مودمي كه پارس آنلاين ميده 49 هزار تومانه ! تو بازار ارزون تر هم گير مياد ؟ با مارك خوب ؟

mehdi_vsgh
16-01-2009, 21:38
پارس آنلاين هزينه نصب مودمش 15 هزار تومان ! و به صورت تلفني 5 هزار تومان !؟

آيا نصب مودمش سخته ؟! اصلا چيجوري انجام ميشه ! من تازه ثبت كردم، تا 2 هفته ديگه مياد !

-----
راستي مي گن سرعت هاي adsl خيلي بد. سرعت 128 حدود چند كيلوبايت در ثانيه است ؟! خودشون گفتن 40 كيلوبايت

يك چيز ديگه ! مودمي كه پارس آنلاين ميده 49 هزار تومانه ! تو بازار ارزون تر هم گير مياد ؟ با مارك خوب ؟
نصبش سخت که نیست آسونه...
--------------
به طور معمول سرعت 128کیلوبیت..برای دانلود باید در حدود 14-16 کیلوبایت بر ثانیه باشه
اگه واقعا 40 باشه که خیلی عالیه...

----------------------
ارزونتر که گیر میاد شاید اصلا همین مارک رو بتونی تو بازار به قیمت کمتر بخری
--------------------
یا مودمهای بهتر البته یه کم گرونتر

siamak_mu
16-01-2009, 23:05
حدودا هزینه ماهانه 45 تومن در نظر بگیر.
مودم 40 تومن اگه بگیری .
اولیه هم 15 تومن.
در میاد برات 100 تومن !
=====
از ماههای بعد دیگه پول اولیه و مودم رو نمیدی !

نه وحيد جان ايشون نامحدود مي خوان ها! شركتي نديدم 512 تامحدود و غير شير رو اين قيمت بده. همشون حدود 200 هزار تومن ميدن! :10:

vahid_civil
16-01-2009, 23:14
نه وحيد جان ايشون نامحدود مي خوان ها! شركتي نديدم 512 تامحدود و غير شير رو اين قيمت بده. همشون حدود 200 هزار تومن ميدن! :10:

آسیاتک با سرعت دانلود 50 این قیمت میده. بقیه شرکتا رو نمیدونم با چه سرعتی میدن.

hadi_gamer
16-01-2009, 23:25
آسیاتک با سرعت دانلود 50 این قیمت میده. بقیه شرکتا رو نمیدونم با چه سرعتی میدن.
نه عزیزم آسیاتک 512 نامحدود رو ماهی 157000 تومان میده.
256 نامحدود هم 39000 تومن.

vahid_civil
17-01-2009, 00:28
نه عزیزم آسیاتک 512 نامحدود رو ماهی 157000 تومان میده.
256 نامحدود هم 39000 تومن.

درسته .ممنون . ندیده بودم تازگی!
قبلا میداد فکر کنم 35 تومن.بعد همه سرعتاش رو 10 تومنی زیاد کرد.
ولی نگو 512 رو کارش رو از زیاد کردن گذرونده !
پس فقط میمونه داتک:

deadman.m
17-01-2009, 00:36
از نظر قیمت فکر میکنم آسیا تک از همه ارزونتره تو کرمانشاه که تازه اومده ماه اولم که بگیری یه ماه مجانی میدن!!1

ramtin_d
17-01-2009, 06:21
وحید سلام
آقا میای از این اینترنت برقی ها بگیریم ؟؟
حال میده ها یه سیم میکشیم تا در خونتون با هم میگیریم سرعتش هم تا دو مگ میزنه ی یمخوای از این بهتر
از این شانس گه پول پیشش زیاده پونصد تومن میخوام چیکار :( بیا با هم بگیریم ارزونتر در بیاد میای وحید ؟؟؟

r4pbr4p
17-01-2009, 09:32
از نظر قیمت فکر میکنم آسیا تک از همه ارزونتره تو کرمانشاه که تازه اومده ماه اولم که بگیری یه ماه مجانی میدن!!1

اینا به خاطز بازار یابیه فقط!

باید دید اروزون (و بدون مشکل) میمونه یا نه

zol3x.m
17-01-2009, 09:42
میگن آسیا تک می خواد Game Server شو دوباره راه بندازه

vahid_civil
17-01-2009, 09:58
وحید سلام
آقا میای از این اینترنت برقی ها بگیریم ؟؟
حال میده ها یه سیم میکشیم تا در خونتون با هم میگیریم سرعتش هم تا دو مگ میزنه ی یمخوای از این بهتر
از این شانس گه پول پیشش زیاده پونصد تومن میخوام چیکار :( بیا با هم بگیریم ارزونتر در بیاد میای وحید ؟؟؟

سلام عزیز .
اینترنت برقی دیگه چیه؟ ما پوا برق نداریم بدیم !:31:
با این پول اینترنت مهواره ای میگیرم خب !

Genjo
17-01-2009, 11:54
اینترنت برقی دیگه چیه؟ ما پوا برق نداریم بدیم ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با این پول اینترنت مهواره ای میگیرم خب !

ما که پول نداریم نه برقی بخریم نه ماهواره ای چیکار کنیم ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sms11
17-01-2009, 13:09
ما که پول نداریم نه برقی بخریم نه ماهواره ای چیکار کنیم ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هیچی دوست من با همین سیستم میسوزیمو میسازیم

vahid_civil
17-01-2009, 14:15
میگن آسیا تک می خواد game server شو دوباره راه بندازه

چقدر پستای شما دیر نمایش داده میشه:31:

این که گفتید به چه درد میخوره؟یه توضیحی میدید؟

zol3x.m
17-01-2009, 15:17
چقدر پستای شما دیر نمایش داده میشه:31:

این که گفتید به چه درد میخوره؟یه توضیحی میدید؟

آره؟ میگم یه سروره که کسائی که از آسیاتک سرویس دارن می تونن با سرعت با Game های شبکه ای بازی کنن

Genjo
17-01-2009, 16:01
هیچی دوست من با همین سیستم میسوزیمو میسازیم

ممنون بابت همدردی دی:

نه جدی میگم ...
الان -ی- چند روزی که خیلی Dc میشم ...شاید هم بخاطر همین - ئه که زیاد رو خط میمونم و نمیتونم دوباره وصل شم !
قضیه ی این اینترنت ماهواره ای چیه ؟
یکم توضیحات بدید ما هم روشن شیم !

vahid_civil
17-01-2009, 17:36
ممنون بابت همدردی دی:

نه جدی میگم ...
الان -ی- چند روزی که خیلی Dc میشم ...شاید هم بخاطر همین - ئه که زیاد رو خط میمونم و نمیتونم دوباره وصل شم !
قضیه ی این اینترنت ماهواره ای چیه ؟
یکم توضیحات بدید ما هم روشن شیم !

اگه به صورت bridge وصل کنی مودم رو (یعنی کانکشن درست کنی) قطعیت خیلی کم میشه.
من 24 ساعت آنلاینم اصلا قطعی ندارم.البته از آسیاتک
====
اینترنت اونجوری ! هم خصوصی خدمتتون عرض میکنم.:46:

Genjo
17-01-2009, 18:06
اینترنت اونجوری ! هم خصوصی خدمتتون عرض میکنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اوکی ... در خدمتتون هستیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من 24 ساعت آنلاینم اصلا قطعی ندارم.البته از آسیاتک

منم اول شاتل و بعد آسیا تک رو مد نظر داشتم ... ولی از شانس خوبه ما هیچ کدوم اینجا ساپورت نمیشد

4MaRyAm
17-01-2009, 18:09
آقا من وقتی وصل میشم پیغامی با این موضوع IP Conflict میاد!!!! طبیعیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا نه؟ مشکل چیه؟ لطفا منو آگاه کنید :31:

zaza
17-01-2009, 19:51
سلام دوستان مي خواستم ببينم كسي درباره شركت زير اطلاعاتي داريه اين شركت تمام سرويس هاي اينترنت دانشگاه ازاد را تامكين مي كنه و بگفته خودش در سايتش شرکت عصر انتقال داده ها اولین دارنده مجوز سرویس ADSL در ايران هست

بيشترين چيزي كه توجه من را جلب كرده اينه كه به فارغ التحصيلان دانشگاه ازاد هر سرويس كه بخوان را با 50% تحفيف مي ده كه اين يعني مفت

ramtin_d
17-01-2009, 20:37
وحید جون چیکار کنم دادشا خوب میگی
من سه ماه پیش اومدم اینجا باهاتون دوست شدم با هزاران امید و یه بقل گل و عاطفه :) گفتیم میریم اینترنت پرسرعت مییگیریم از شانس گوه ...!!!! افتادیم تو هچل این pcm مخابرات هم که ناز میکنه مثه عروسهای سیزده ساله !!! این مرکز هم که همکاری نمیکنه بازرس مخابرات هم که شاه دزد همه شونه !!!! فقط مونده جمع خودمون تو اینجا در واقع دی اس ال بهانه ای شد که ما با هم باشیم من خیلی خوشحالم با وجودی که دی اس ال ندارم ولی با شماها دوست شدم و کمکم میکنین حالا شش ماه دیگه شاید از ولنجک بریم شاید هم موندیم (( ولی من خط خوبی میگیرم حالا میبینی )) به هرحال موندم با این سرعت لاکپشت تا ببینیم چی میشه حداقل تا شش ماه دیگه که خبری از دی اس ال نیست گفتیم از این برقی ها بگیریم دیدم این کیفیتی که داره زیاد هم مالی نیست و پول پیشش ده برابر سذعتشه 500 تومن داشتم میرفتم یه موتور میخریدم میرفتم مسافرکشی !!!
چه میدونم بابا کار و بار مملکت دیوونه بازیه
فعلا بای واسمون دعا کنین ببینیم این شاه دزده میاد پی سی ام رو برداره یا نه اینم دیگه تحفه جدیدمونه به خدا

zaza
18-01-2009, 11:24
سلام دوستان مي خواستم ببينم كسي درباره شركت زير اطلاعاتي داريه اين شركت تمام سرويس هاي اينترنت دانشگاه ازاد را تامكين مي كنه و بگفته خودش در سايتش شرکت عصر انتقال داده ها اولین دارنده مجوز سرویس adsl در ايران هست

بيشترين چيزي كه توجه من را جلب كرده اينه كه به فارغ التحصيلان دانشگاه ازاد هر سرويس كه بخوان را با 50% تحفيف مي ده كه اين يعني مفت

كسي نبود جواب بده

siamak_mu
18-01-2009, 11:54
كسي نبود جواب بده
چون معروف نيست و كمتر كسي باهاش كرده.

zaza
18-01-2009, 13:03
چون معروف نيست و كمتر كسي باهاش كرده.

براي من هم جاي سوالي چطور از دوستان كسي تا حالا از اين جا سرويس نگرفته . اين شركت هم اولين شركت كه پروانه adsl دريافت كرده و هم جزو 11 شركت هست كه مي تونه خدمات adsl ارايه بده

MCSE MAN
18-01-2009, 14:30
اتفاقا منم میخوام adsl بگیرم ولی نمیدونم از این شرکت(عصر تلکام) بگیرم یا نه؟؟ سرویس هاش خیلی ارزونه.

*Morteza*
18-01-2009, 21:19
سلام
من کرج هستم و می خوام adsl 128kb بگیرم. چندتا سوال در مورد قیمت برام پیش اومده:
این قیمت های تبلیغات و چیزی که توی سایت ها نوشته فرقش برای چیه؟ تبلیغات خیابونا نوشته 128kb ماهی هفت تومن یا نه تومن ولی توی سایت مثلا شاتل یا پارس آنلاین که رفتم حدودا 25 تومن میشه ؟ هزینه تمدیدش برای ماه بعد هم همون 25 تومنه؟
در مورد مودم : مودم اجاره ایه یا باید بخری یا اینکه شرکت ها خودشون قرضی میدن؟ اگه اجاره ایه، اجارش ماهی چنده؟
یه سوال کلی: در کل ماه اول چند در میاد؟ ماه های بعد برای تمدید هر ماه چقدر باید هزینه کرد؟
قیمت ها رو برای 64kb و 128kb (ترجیحا شاتل) بگید ممنون میشم
merC

mehdi_vsgh
18-01-2009, 21:30
حالا شد:دی

در مورد قیمت ها باید عرض کنم خدمتتون که وقتی شما به صورت ماهانه شارژ میکنید میبایستی هزینه بالاتری رو بپدرازین...
من شاتل را مثال میزنم براتون و سرویسیهای اکو این شرکت
اگر به صورت ماهانه شارژ کنید در ماه 2.5 گیگ ترافیک خواهید داشت و قیمت سرویس 128kb ان برابر 13600 تومن خواهد بود.
اما اگه به فرض شما 1 ساله شارژ کنید. ترافیک یک سالتون برابر 12 گیگ(ینی هر ماه 1 گیگ) خواهد بود و قیمت کلش برابر 87900 تومن میشه که اگه بر 12 تقسیم کنید میشه 7300 تومن(همون چیزی که تو تبلیغات میبینین)
بقیشه هم به همین صورته
------------------------
هزینه تمدید هم دقیقا به همین صورته اگه ماهانه شارژ کنید میشه مثلا 13600 و اگر مثلا 12 ماهه شارژ کنید میشه 87900 تومن

---------------------------

دو حالت داره برخی از شرکتا(الان فقط پارس آنلاین هستش) که مودم را کرایه میده ولی هزینه ماهانه نداره شما فقط یه پولی را به عنوان امانت در اختیارپارس انلاین قرار میدین حداکثر بعد از 6ماه اگر نخواستین تمدید کنید به شرط سالم بودن و.... مودم را پس گرفته و پولتون را برمیگردونن

ولی سایر شرکتها مودمشون را بهتون میفروشن (اجاره‌ای نیست)
------------------------------
در ماه اول شما چند هزینه‌را می بایست پرداخت کنید
1. هزینه اشتراک ماهانه(که بهتون توضیح دادم)
2. هزینه خرید مودم(میتونید مودم رو خودتون از بازار بخرید که بهتر است)
3.هزینه نصب و راه‌اندازی
-----------------------------

برای شاتل:
هزینه اینترنت پرسرعت adsl2+
64Kb ماهانه با ترافیک نامحدود(40 گیگ) برابر 15800
هزینه 128Kb سرویس آرت با ترافیک 10گیگ ماهانه برابر 28900 تومن
هزینه 128Kb سرویس اکو با ترافیک 2.5 گیگ ماهانه برابر 13600 تومن
-------------------------------

سوالی بود در خدمتتون هستیم

ahriman323
18-01-2009, 21:38
آقا من وقتی وصل میشم پیغامی با این موضوع IP Conflict میاد!!!! طبیعیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا نه؟ مشکل چیه؟ لطفا منو آگاه کنید :31:

این ارور برای اینه که ای پی شما با ای پی سیستم دیگه ای یکی شده!!
قدیما که صبا داشتم برای من هم اینجوری میشد!
شما باید تیک (internet protocol(tcp/ip را بردارید یادم نیست در Local Area Connection یا Connection البته فکر کنم در Connection بود

Majid_3at
19-01-2009, 11:10
از دوستان محترم کسی از خدمات شرکت رایان سما استفاده میکنه؟
اگر کسی استفاده میکنه نظرش درباره خدمات و پشتیبانیش چیه؟

iman23
19-01-2009, 12:59
سلام به دوستان عزیز
من میخوام یه adsl محدود 128 بگیرم قیمتش هم زیر 20 تومن باشه مرکز مخابراتی نهری شهرک غربیم.کدوم شرکت بهتره به نظر دوستان؟ صبانت راستی کلا این 128 تاش چطوره؟؟شباش از کی تا کی رایگانه؟ممنون عزیزان.

eiankei
19-01-2009, 13:15
دوستان کسی از adsl شرکت کاوش استفاده کرده؟! تنها شرکتیه که قیمت هاش مثل داتک انگار!!! ببینم جای دیگه رو می شناسید که 512 نا محدود بده با قیمت حدود 50 تومان؟!

vahid1
19-01-2009, 23:20
سلام من هر دو اشتراك شاتل و صبانت را دارم. صبانت سرعت دانلودش عاليه ولي پشتيبانيش سطح پائينه.
شاتل سرعتش خيلي كمه ولي تقريباً همشيه پشتيباني خوبي داره.

براي استفاده از ساعت‌هاي سرويس رايگان صبانت بايد با يك user و password غير از حساب خودت وصل بشي. پس بايد تا ساعت يك شب بيدار باشي تا بتوني از سرويس رايگان ضبانت استفاده كنيد. (البته در شرايط خاص مي‌تونيد اين كار را خودكار هم انجام بدين)
شاتل هميشه از 1 تا 7 صبح با حساب خودتون رايگانه.
در ضمن ميزان مصرف در صبانت به نظر من هم بيشتر از حد مصرف واقعي مي‌ياد!!!! چرا؟ نمي‌دونم.

bleu2u4u
20-01-2009, 09:46
توی سرویس های حجمی بعد از تمام شدن حجم چه اتفاقی میوفته؟

1-اصلا چراغ adsl مودم روشن نمیشه.
2-چراغ روشن میشه نمیتونی کانکت بشی.
3-وصل هم میشه ولی نمیتونی چیزی دانلود کنی.

iman23
20-01-2009, 11:44
سلام من هر دو اشتراك شاتل و صبانت را دارم. صبانت سرعت دانلودش عاليه ولي پشتيبانيش سطح پائينه.
شاتل سرعتش خيلي كمه ولي تقريباً همشيه پشتيباني خوبي داره.

براي استفاده از ساعت‌هاي سرويس رايگان صبانت بايد با يك user و password غير از حساب خودت وصل بشي. پس بايد تا ساعت يك شب بيدار باشي تا بتوني از سرويس رايگان ضبانت استفاده كنيد. (البته در شرايط خاص مي‌تونيد اين كار را خودكار هم انجام بدين)
شاتل هميشه از 1 تا 7 صبح با حساب خودتون رايگانه.
در ضمن ميزان مصرف در صبانت به نظر من هم بيشتر از حد مصرف واقعي مي‌ياد!!!! چرا؟ نمي‌دونم.
عزیز صبا که میگه رایگان شبها از 3 تا 7 صبح هستش شما که میگی1 به بعد بالاخره از چند تا چنده؟

mehdi_vsgh
20-01-2009, 13:08

1-اصلا چراغ asdl مودم روشن نمیشه.
گزینه شماره 2 صحیح است.

franch
20-01-2009, 13:16
مدير عامل شركت فناوري اطلاعات:
ظرفيت اينترنت كشور به 23 هزار مگابيت رسيد

خبرگزاري فارس: مدير عامل شركت فناوري اطلاعات گفت: با تلاش‌هاي صورت گرفته و بر اساس آخرين آمار موجود، ظرفيت اينترنت كشور به حدود 23 هزار مگابيت بر ثانيه رسيد.

به گزارش فارس به نقل از وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، سعيد مهديون ضمن بيان اين مطلب اظهار داشت: از ابتداي سال جاري تا كنون بيش از 10 هزار و 878 مگابيت بر ثانيه بر ظرفيت اينترنت كشور افزوده شده است .
وي با اين مطلب كه آمار گيري كاربران اينترنت به صورت ساليانه و در بهمن ماه انجام مي شود، افزود: بر اساس آخرين آمار رسمي موجود، ضريب نفوذ كاربران اينترنت 27/5 درصد است كه تا پايان برنامه چهارم بايد به 30 درصد برسد.
وي ادامه داد : هم‌اكنون متوسط زمان انتظار دريافت ارتباط پرسرعت داده به حدود دو هفته رسيده كه نسبت به سال گذشته دو هفته بهبود يافته است.
مدير عامل شركت فناوري اطلاعات تصريح كرد: در بخش توسعه پورت دسترسي ديتا نيز بيش از 696 هزار پورت توسط بخش خصوصي نصب شده كه از اين تعداد بيش از 300 هزار پورت داير شده است.
وي ادامه داد: 47 هزار پورت از مجموع 145 هزار پورت نصب شده توسط بخش دولتي نيز داير و مورد بهره‌برداري قرار گرفته است.
مهديون درباره وضعيت خانه‌هاي متصل به شبكه اطلاع‌رساني نيز گفت: با تلاش‌هاي صورت گرفته بيش از 31 درصد از خانه‌هاي شهري به شبكه اطلاع‌رساني متصل شده‌اند كه اين شاخص در طول دولت نهم بيش از 100 درصد رشد داشته است.
وي در خصوص پروژه ICT روستايي نيز اظهار داشت: تعداد هفت هزار و 750 روستا به اين امكانات تجهيز شده‌اند كه از اين تعداد هفت هزار و 337 مركز ICT روستايي در سراسر كشور به بهره‌برداري رسيده‌اند.
وي تاكيد كرد: با تحقق 274 درصدي برنامه ايجاد دفاتر خدمات ارتباط شهري، تعداد اين دفاتر به دو هزار و 930 دفتر رسيده است.

Hamid Reza
20-01-2009, 15:45

گزینه شماره 2 صحیح است.

سلام

ولی من فکر کنم گزینه 3 صحیح باشه
چون وقتی حجم من تموم میشه هم چراغ روشن میشه و هم میتونم کانکت شم ولی صفحات وب برام نمیاد و نمیشه کاری کرد

ممنون:11:

ahriman323
20-01-2009, 15:55
برای شاتل به این صورت هست:
ابتدا گزینه 3 که فقط میتونی سایت شاتل و ایرانسل و بعضی از این جور سایتها را باز کنی و بعد از استفاده از چند مگابایت گزینه 2 اجرا میشه:31:

عزیز صبا که میگه رایگان شبها از 3 تا 7 صبح هستش شما که میگی1 به بعد بالاخره از چند تا چنده؟
اشتباه تایپی بوده با شاتل
صبا از 3 تا 7 هست

YOUCOM
20-01-2009, 17:13
سلام. بچه اين شركت صبانت adsl با سرعت 512 و محدوديت 2g رو ميده ماهي 13600 تومن. (البته با سهم دزديه مخابرات) ولي يه شركتي مثل آسياتك سرعت 128 رو با ماهي 1ْ ميده 15000 تومن. فرقشون چيه؟ صبا اينترنتش در پيته تا آسياتك خيلي خوبه يا اينكه آسيتك خيلي گوش بره؟ والا يك ماهه دنبال يه سرويس با كيفيت خوب و قيمت مناسب ميگردم ولي همش به مورداي اينجوري ميخورم. يه راهنماييه تپل كنيد كه از اين سردرگمي دربيام. دمتون گرم.

akhoond
20-01-2009, 17:19
سلام

ولی من فکر کنم گزینه 3 صحیح باشه
چون وقتی حجم من تموم میشه هم چراغ روشن میشه و هم میتونم کانکت شم ولی صفحات وب برام نمیاد و نمیشه کاری کرد

آره ، اما اگه خلاف اش ثابت شد ، بدونید ایراد از سیستمه ، برای من همین طوری که حمید گفت باید می بود ، اما وقتی زنگ زدم پشتیمالی !! طرف مونده بود که من چرا نمی تونم کانکت شم ، هیچ کاری هم نتونست بکنه و با یه عذر خواهی خشک و خالی سر و ته قضیه رو هم آورد .... :13: :10:

حمید ، اسپم نکن :31: :10: :46: :11:

kharkhoon
20-01-2009, 18:50
دوستان سرویسهای تک کاربره با چندکاربره داتک چه فرقی داره؟
یعنی مثلا من اگه تک کاربره بگیرم نمیتونم هم با pc هم xbox هم mobile و... ازش استفاده کنم؟

ahriman323
20-01-2009, 19:38
یعنی مثلا من اگه تک کاربره بگیرم نمیتونم هم با pc هم xbox هم mobile و... ازش استفاده کنم؟

تا انجا که من میدونم تک کاربره یعنی یک خط را رانژه کنن و از یک خط استفاده کرد و چند کاربره هم بیشتر از یک جا رانژه بشه و استفاده کرد.
اره مشکلی نداره ...... 

mehdi-sh
20-01-2009, 23:04
دوستان نظرشون راجع به 512 پارس انلاین چیه ؟

mostafaeshghi
21-01-2009, 00:00

تا اونجایی که من میدونم ! تفاوت این دو سرویس در تعداد آی پی استاتیک است که به درد کارهای اداری میخوره! و اون هزینه ی اضافی برای یه کاربر خانگی هیچ نتیجه ی خاصی نداره و توصیه نمیشود مگر اینکه طرف امکانات این سرویس را بداند و نیاز داشته باشد !

EHHASSATNI
21-01-2009, 00:03
الان ارزونترین و بهترین سرویس ماله کجاس ؟
من با مودم symphony کار می کردم که ماله پارس ان لاین بود
اگه سروییس رو عوض کنم مودم هم باید عوض شه ؟

Gamemaster
21-01-2009, 02:04
يعني سزويس اختصاصي
چند كاربر يعني سرويس اشتراكي

Mohsen khan
21-01-2009, 07:37
الان ارزونترین و بهترین سرویس ماله کجاس ؟
من با مودم symphony کار می کردم که ماله پارس ان لاین بود
اگه سروییس رو عوض کنم مودم هم باید عوض شه ؟
نيازي به تعويض مودم نيست

kharkhoon
21-01-2009, 11:51
از همه دوستانی که کمکم کردن ممنونم!:11::40:

پس در نهایت من اگه تک کاربره بگیرم میتونم با xbox هم وصل شم!درست فهمیدم؟:31:

YOUCOM
21-01-2009, 13:27
سلام. بچه اين شركت صبانت adsl با سرعت 512 و محدوديت 2g رو ميده ماهي 13600 تومن. (البته با سهم دزديه مخابرات) ولي يه شركتي مثل آسياتك سرعت 128 رو با ماهي 1ْ ميده 15000 تومن. فرقشون چيه؟ صبا اينترنتش در پيته تا آسياتك خيلي خوبه يا اينكه آسياتك خيلي گوش بره؟ والا يك ماهه دنبال يه سرويس با كيفيت خوب و قيمت مناسب ميگردم ولي همش به مورداي اينجوري ميخورم. يه راهنماييه تپل كنيد كه از اين سردرگمي دربيام. دمتون گرم.

بازم سلام. يعني كسي نميتونه منو راهنمايي كنه...؟!

Gamemaster
21-01-2009, 16:14
از همه دوستانی که کمکم کردن ممنونم!:11::40:

پس در نهایت من اگه تک کاربره بگیرم میتونم با xbox هم وصل شم!درست فهمیدم؟:31:
بله ميتونيد

YOUCOM
21-01-2009, 17:55
سلام. بچه اين شركت صبانت adsl با سرعت 512 و محدوديت 2g رو ميده ماهي 13600 تومن. (البته با سهم دزديه مخابرات) ولي يه شركتي مثل آسياتك سرعت 128 رو با ماهي 1ْ ميده 15000 تومن. فرقشون چيه؟ صبا اينترنتش در پيته تا آسياتك خيلي خوبه يا اينكه آسيتك خيلي گوش بره؟ والا يك ماهه دنبال يه سرويس با كيفيت خوب و قيمت مناسب ميگردم ولي همش به مورداي اينجوري ميخورم. يه راهنماييه تپل كنيد كه از اين سردرگمي دربيام. دمتون گرم.

كسي كه راهنماييمون نكرد. امروز از طرف صبا برام پيك فرستادن و مدارك و هزينه هاشو گرفتن. ولي يه چيزي ذهنمو مشغول كرده. آدرس اين سايته، SabaAdsl.com بود و لي آدرس صبانت چيز ديگه ايه. دوباره بهش زنگ زدم و موضوع رو گفتم ، طرف گفت ما نمايندگي تهرانيم. بعدش رفتم تو سايت اصليش و ليست نمايندگيهاشو ديدم، بين اونا نبود. اين چه معني اي ميتونه داشته باشه؟

mehdi_vsgh
21-01-2009, 19:17
كسي كه راهنماييمون نكرد. امروز از طرف صبا برام پيك فرستادن و مدارك و هزينه هاشو گرفتن. ولي يه چيزي ذهنمو مشغول كرده. آدرس اين سايته، sabaadsl.com بود و لي آدرس صبانت چيز ديگه ايه. دوباره بهش زنگ زدم و موضوع رو گفتم ، طرف گفت ما نمايندگي تهرانيم. بعدش رفتم تو سايت اصليش و ليست نمايندگيهاشو ديدم، بين اونا نبود. اين چه معني اي ميتونه داشته باشه؟
زنگ بزن به خود صبانت سوال کن

دعا کن کلاه بردار نبوده باشن

arman665
22-01-2009, 11:14
کسی راجع به adsl شرکت قاصدک اطلاعی داره ؟ میخوام 256 چند کاربره (فکر کنم 4 کاربره باشه) بگیرم ماهی 45 تومان !

_Barbod_
22-01-2009, 12:24
کسی راجع به adsl شرکت قاصدک اطلاعی داره ؟ میخوام 256 چند کاربره (فکر کنم 4 کاربره باشه) بگیرم ماهی 45 تومان !
عزیز قاصدک نمایندگی چند شرکت از جمله صبانت و داتک و اوراکل و یکی دیگه هست

arman665
22-01-2009, 21:19
عزیز قاصدک نمایندگی چند شرکت از جمله صبانت و داتک و اوراکل و یکی دیگه هست

حالا این نمایندگی خوبه ؟
یه موضوعی که هست پیش شماره ما 8892 به همین علت کمتر شرکتهایی اینجا پورت میدن و فقط شاتل 128 میده با حجم 10 گیگ دانلود ماهی 30 تومان و قاصدک مدعی که 256 نامحدود میده 45 تومان.
شما اگه بودید کدوم میگرفتید؟ (با این فرض که من adsl میخوام بگیرم فقط برای دانلودش)

mehdi_vsgh
22-01-2009, 21:42
حالا این نمایندگی خوبه ؟
یه موضوعی که هست پیش شماره ما 8892 به همین علت کمتر شرکتهایی اینجا پورت میدن و فقط شاتل 128 میده با حجم 10 گیگ دانلود ماهی 30 تومان و قاصدک مدعی که 256 نامحدود میده 45 تومان.
شما اگه بودید کدوم میگرفتید؟ (با این فرض که من adsl میخوام بگیرم فقط برای دانلودش)

شما قاصدک بگیر با این اوصاف

dibagroup
23-01-2009, 01:36
كسي كه راهنماييمون نكرد. امروز از طرف صبا برام پيك فرستادن و مدارك و هزينه هاشو گرفتن. ولي يه چيزي ذهنمو مشغول كرده. آدرس اين سايته، sabaadsl.com بود و لي آدرس صبانت چيز ديگه ايه. دوباره بهش زنگ زدم و موضوع رو گفتم ، طرف گفت ما نمايندگي تهرانيم. بعدش رفتم تو سايت اصليش و ليست نمايندگيهاشو ديدم، بين اونا نبود. اين چه معني اي ميتونه داشته باشه؟

خودشون توي سايت چيزايي از شركت نوشتن مطالعه كني خوب هست

sepehr_x50
23-01-2009, 10:28
سلام.

کسی میدونه چرا adsl تو شهر ما چرا اینقد گرونه؟!

چالوس -

مثلا 256 نامحدود 80 هزار تومان!!!!!

شبکه هم از یزد هستش : PISHGAMAN KAVIR YAZD COOPERATIVE

mehdi_vsgh
23-01-2009, 11:35
سلام.

چالوس -

شبکه هم از یزد هستش : pishgaman kavir yazd cooperative
برای اینکه ظاهرا همین یه شرکته تو شهرتون. به همین دلیل جون بازار انحصاریه گرون قیمته

StormWielder
23-01-2009, 13:15
سلام.

چالوس -

برای اینکه ظاهرا همین یه شرکته تو شهرتون. به همین دلیل جون بازار انحصاریه گرون قیمته

واقعا تاسف آوره ، و البته شرم آور .

nader2
23-01-2009, 14:03
شنیدم خود مخابرات هم به بعضی مناطق تهران adsl میده.واقعیت داره؟

Maysam-BFU
23-01-2009, 14:57
نصبش سخت که نیست آسونه...
--------------
به طور معمول سرعت 128کیلوبیت..برای دانلود باید در حدود 14-16 کیلوبایت بر ثانیه باشه
اگه واقعا 40 باشه که خیلی عالیه...

----------------------
ارزونتر که گیر میاد شاید اصلا همین مارک رو بتونی تو بازار به قیمت کمتر بخری
--------------------
یا مودمهای بهتر البته یه کم گرونتر

سلام.

مودم رو تحویل گرفتم مارک مودمش Symphony مدل SY602 است. چطوره ؟!

نصبش که خیلی راحت بود ! خودم نصب کردم ، فقط یک سری تنظیمات IP داشت مثل شبکه بود !

فقط آیا من باید User و password از شرکت دریافت کنم !؟
البته میتونم از بخش فنی شرکت بپورستم ولی اینجا میگم چون بچه ها شاید سوال مشابه سوالی من داشته باشند !!!:20:

mehdi_vsgh
23-01-2009, 15:47
سلام.

مودم رو تحویل گرفتم مارک مودمش symphony مدل sy602 است. چطوره ؟!

نصبش که خیلی راحت بود ! خودم نصب کردم ، فقط یک سری تنظیمات ip داشت مثل شبکه بود !

فقط آیا من باید user و password از شرکت دریافت کنم !؟
البته میتونم از بخش فنی شرکت بپورستم ولی اینجا میگم چون بچه ها شاید سوال مشابه سوالی من داشته باشند !!!:20:
اره دیگه از شرکت بگیر

XirowN
23-01-2009, 16:45
سلام :دی
من وقتی وارد گیم سرور میشم اگه اونجا شلوغ باشه پینگ میره بالا ! خیلی بالا :دی
من از داتک سرویس دارم !

ShayaN3K
23-01-2009, 19:26
من نمی دونم به چه امیدی اسم این تاپیکو گزاشتن اینترنت پر سرعت.....
مثلا ما اینترنت پرسرعت داریم....
مثلا ما adsl داریم ....
فقط اسمش adsl
پس از Mohsen khan خواهش می کنم اسم این تاپیکو عوض کنه بزاره مثلا اینترنت پر سرعت

EHHASSATNI
23-01-2009, 22:55
سلام به همگی
من adsl دارم ولی چون ویندوزم رو از اول ریختم نمیدونم چه جوری باید connection براش درست کنم
منتظر راهنماییتون هستم

_Barbod_
24-01-2009, 00:43
سلام به همگی
من adsl دارم ولی چون ویندوزم رو از اول ریختم نمیدونم چه جوری باید connection براش درست کنم
منتظر راهنماییتون هستم
اینجا زودتر به جوابت میرسی دوست عزیز

akhoond
24-01-2009, 10:35
سلام دوستان
آقا این آسیا تک دیگه داره بد جوری رو اعصاب ما می دووه ، پریشب هم باز قطع شد ، فکر کنید کی ؟ 2 نصف شب ، خدایی خیلی سوزش داره شبی ، نمی شه هم به کسی و جایی زنگ بزنی ، داد بیداد هم نمی تونی بکینی ، خدایی خیلی ضد حاله ...

خلاصه ، می خوام برم از این آسیا جونمون یه شکایت درست و درمون بکنیم ( تو رو خدا زندگی ما تو این مملکت شده فقط شکایت کردن ، از مخابرات ، از پلیس ، از اینترنت ، خدا آخر ور عاقبت ما رو به خیر کنه ، این ره که می رویم ، به ترکستان است آخر ).

می خوام ببینم کسی تجربه ای نداره ؟ کجا باید شکایت کنم ؟ و این که همه مفاد قرار داد یه طرفه است ، اگه بخواد به قرار داد استناد کنم ، دخل خودم میاد ... نمی شه از این قرار داد هم شکایت کنم ؟
تنظیم مقررات کاری می کنه ؟
انتظار ندارم پروانه شو لغو کنن : دی ، اما همین که ببینن یکی از یوزر هاشون رفته شکایت کرده ، همین برام بسه ، حساب کار دستشون میاد ....

مرسی

S@jj@d
24-01-2009, 13:07
سلام.
دوستان صبانت به خونه هم 512 می ده؟
آخه 128 شاتل خیلی به کارم نمی یاد؟
مجوز بالای 128 هم ندارم؟ کسی می تونه کمکم کنه توی شاتل بالای 128 بگیرم؟

mehdi_vsgh
24-01-2009, 13:20
سلام.
دوستان صبانت به خونه هم 512 می ده؟
آخه 128 شاتل خیلی به کارم نمی یاد؟
مجوز بالای 128 هم ندارم؟ کسی می تونه کمکم کنه توی شاتل بالای 128 بگیرم؟
نامه از دانشگاه یاشرکت ببر بهت میدن

sepehr_x50
24-01-2009, 16:08
سلام.

چالوس -

نخیر!

3 - 4 تا شرکت هستند. :13:

واقعا تاسف آوره ، و البته شرم آور .

بله همینطوره! :41:

mehdi_vsgh
24-01-2009, 16:29
میشه اسم اون شرکتایی که سرویس میدن بهتون تو شهرتون را بگین؟

Reza-sony
25-01-2009, 04:24
سلام . دوستانی که ایتنرنت ندا دارن میشه یه تست سرعت بذارین ؟
از سایت speedtest.net یه باز از سرور لندن و یه باز از سرور نیویورک .
نوع سرویس خودتون رو هم اعلام کنید .

Great Kurosh
25-01-2009, 13:01
سلام دوستان
یه مشورن می خوام
بین دو تا سرویس زیر کدوم رو پیشنهاد میکنید
----------------
داتک :
سرعت : 128
حجم : نامحدود
قیمت : 23600
----------------
شاتل
حجم : 10
قیمت : 24000

ahriman323
25-01-2009, 13:14
سلام دوستان
یه مشورن می خوام
----------------
داتک :
----------------
شاتل

بستگی به استفاده خودت داره اگه میخوای برای دانلود داتک بگیر (البته من از کیفیت و سرعت و پشتیبانی داتک خبری ندارم)
اگر دانلود زیاد مهم نیست شاتل بگیر.من خودم شاتل دارم و شرکتی خوبی هست هم از نظر کیفیت و سرعت و پشتیبانی
البته سرویس art 1-8 شبانه 1 تا 7 و روز جمعه رایگان هست و فعلا پنجشنبه.. .. ..

البته باید دوستان بیان نظر بدند در مورد داتک:31:

StormWielder
25-01-2009, 13:49
سلام دوستان
یه مشورن می خوام
----------------
داتک :
----------------
شاتل

شما میتونی با جور کردن یه نامه از شاتل 512 eco بگیری قیمتش هم 18900 تومان زده ، 2.5 گیگ محدودیت در ماه داره و 1-7 صبح هم نامحدوده . این گزینه رو هم در نظر داشته باشی بد نیست .

StormWielder
25-01-2009, 13:54
البته باید دوستان بیان نظر بدند در مورد داتک:31:

لازم نکرده !

ما یه بار به یه بنده خدایی که 256 و 512 نامحدود رو میخواست بدونه کدوم شرکت بهتره ، داتک رو پیشنهاد کردیم ، دیدی که چه تهمت هایی بهمون زدن و چه چرت و پرت هایی بارمون کردن !

آخه اصولا هر کی از داتک اشتراک بگیره حتما باید کیفیت سرویسش افتضاح باشه ! در غیر اینصورت اگر بیاد و داتک رو به کسی پیشنهاد بده ، داره دروغ میگه و حقوق بگیر داتکه !

ALI V8
25-01-2009, 15:34
ميشه در مورد سرويس يك ساله نا محدود 128 سپنتا توضيحي بديد خوبه بگيرم يا نه؟
تعرفه اش 299.900 تومان هست؟ ميشه راهنمايي كنيد ممنون.:20:

mehdi_vsgh
25-01-2009, 16:35
ميشه در مورد سرويس يك ساله نا محدود 128 سپنتا توضيحي بديد خوبه بگيرم يا نه؟
تعرفه اش 299.900 تومان هست؟ ميشه راهنمايي كنيد ممنون.:20:

عزیز یه توصیه برات دارم هیچگاه برای اولین بار که میخوای از یک شرکت سرویس بگیری یکساله نگیر!!!
از هیچ شرکتی
چون اگه بد در اومد و مشکل خوردی باید تا 1 سال صبر کنی!!!!

ALI V8
25-01-2009, 18:45
البته يه تحقيقي كردم بعضيها كه گرفتند گفتن خوبه.

nav20
25-01-2009, 19:04
سلام
عصر آنلاین 256 با2g ماهی 10000 تومان میده به نظر شما کلاه برداری یا نه.

ahriman323
25-01-2009, 21:22
عزیز یه توصیه برات دارم هیچگاه برای اولین بار که میخوای از یک شرکت سرویس بگیری یکساله نگیر!!!
از هیچ شرکتی
چون اگه بد در اومد و مشکل خوردی باید تا 1 سال صبر کنی!!!!
اره کاملا تایید میشه

با این وجود ممکنه خط شما نویز یا مشکل دیگه پیش بیاد اول یک سرویس یکماهه بگیر ضرر نمی کنی:31:

سلام
عصر آنلاین 256 با2g ماهی 10000 تومان میده به نظر شما کلاه برداری یا نه.
عجب:13: اگه اینجور باشه قیمتش که خوبه
باید ببینی دوستان از این سرویس گرفتن یا نه...

mehdi_vsgh
25-01-2009, 23:33
دلیل نمیشه
مثلا خود من یه بار سپنتا گرفتم دیگه به قول معروف به غلط کردن افتادم...
اما یه نفر دیگه مثله باربد اگه سرش بره!! سپنتا رو ول نمیکنه...

---------
خود باربد مثال خوبی زدadsl مثله لپ لپ میمونه...
واسه یکی خوبه واسه یکی دیگه داغون!!!

پس بهتره فقط یک ماهه بگیری اگه راضی بودی بعدا تمدید کن

_Barbod_
25-01-2009, 23:55
دلیل نمیشه
مثلا خود من یه بار سپنتا گرفتم دیگه به قول معروف به غلط کردن افتادم...
اما یه نفر دیگه مثله باربد اگه سرش بره!! سپنتا رو ول نمیکنه...

---------
خود باربد مثال خوبی زدadsl مثله لپ لپ میمونه...
واسه یکی خوبه واسه یکی دیگه داغون!!!

پس بهتره فقط یک ماهه بگیری اگه راضی بودی بعدا تمدید کن
100000% تایید میشه
برای اولین بار فقط و فقط یک ماهه
:27:

HAMID.MCI
26-01-2009, 00:19
البته!یادتون باشه توی شهری مثل شهرکرد که فقط دو تا ارائه دهنده هستن و فقط یکیشون میتونه به خط ما سرویس بده(شاتل) چاره ای جز سوختن و ساختن نیس!

MarziehA
26-01-2009, 13:15
بچه ها اگر ممکنه منو راهنمایی کنید.
من می خوام سرویس adsl بگیرم اما نمی دونم از کدوم شرکت بگیرم بهتره.
راستش اول خواستم از داتک بگیرم اما چند روزه که هر چی زنگ می زنم به شماره شرکت اون خانومه که قصه می گه، می گه چند لحظه صبر کنید. منم چند صد لحظه صبر کردم اما کسی جوابگو نیست.
به همین خاطر ترسیدم سرویسشون هم مثل جوابگوییشون باشه.:13:
اگه می شه راهنمایی کنید که با ماهی 20 تومن از چه شرکتی سرویس بگیرم بهتره.
اگر هم داتک شرکت خوبی هست و کسانی که استفاده کردن راضین، بهم بگید.
یه سوال دیگه هم اینه که 64 نامحدود خوبه؟؟
آخه من برای دانلود و آپلود فایل می خوام adsl بگیرم و اگر محدود باشه به مشکل بر می خورم.
128 نامحدود قیمتش چنده؟
:11:ممنون می شه اگه رهنماییم کنید.

MarziehA
26-01-2009, 13:28
سلام به همگی
اعضای محترم من یه مشکلی داشتم
راستش می خوام سرویس adsl بگیرم اما موندم از چه شرکتی بگیرم.
اول خواستم از داتک بگیرم اما از چند روز پیش هرچی تماس می گیرم کسی جواب نمیده.
می خواستم بپرسم با ماهی 20 تومن از کدوم شرکت سرویس بگیرم بهتره.
یه سواله دیگه هم دارم اینه که 64 نامحدود چطوره؟
راستش من برای دانلود و آپلود می خوام و اگر محدود باشه به مشکل بر می خورم.
ممنون می شم اگه منو راهنمایی کنید.:11:

arman665
26-01-2009, 15:18
اول یه تشکر میکنم از دوستان که هر روز جوابگوی کاربران هستند.
بعدش دو سوال داشتم :
1 - نام منطقه مخابراتی ما شهید رجایی (پیش شماره 8890 به بالا) میخواستم ببینم آیا شرکتی سرویس برای این منطقه ارائه میده(ممنون میشم اگه کسایی که برای این منطقه هستند و از جایی سرویس گرفتند به من بگویند. در ضمن شرکتی که معرفی میکنید غیر از شاتل باشه چون محدودیت حجمی داره! )
2 - میشه یه سرویس adsl گرفت و با یکنفر دیگه که مثلا دو خیابان فاصله داره استفاده کرد؟
اگه میشه در این باره توضیح بدید.
ممنون.

akhoond
26-01-2009, 18:12
بچه ها اگر ممکنه منو راهنمایی کنید.
من می خوام سرویس adsl بگیرم اما نمی دونم از کدوم شرکت بگیرم بهتره.
راستش اول خواستم از داتک بگیرم اما چند روزه که هر چی زنگ می زنم به شماره شرکت اون خانومه که قصه می گه، می گه چند لحظه صبر کنید. منم چند صد لحظه صبر کردم اما کسی جوابگو نیست.
به همین خاطر ترسیدم سرویسشون هم مثل جوابگوییشون باشه.:13:
اگه می شه راهنمایی کنید که با ماهی 20 تومن از چه شرکتی سرویس بگیرم بهتره.
اگر هم داتک شرکت خوبی هست و کسانی که استفاده کردن راضین، بهم بگید.
یه سوال دیگه هم اینه که 64 نامحدود خوبه؟؟
آخه من برای دانلود و آپلود فایل می خوام adsl بگیرم و اگر محدود باشه به مشکل بر می خورم.
128 نامحدود قیمتش چنده؟
:11:ممنون می شه اگه رهنماییم کنید.
QUOTE]
حالا چرا 2 تا 2 تا پست سند می کنی ؟ :31:
راستش در مورد داتک ، روایت زیاده ، بین شیعه و سنی ، اختلاف هست در این مورد :31:
ناراضی زیاد داره ، راضی هم کم نداره ، خود من از سرویس هاش ( تا وقتی که من دفتر بودم ) راضی بودم ، بدک نبود ، اما به شخصه ، از داتک منتفرم ، کلاه ام هم بیافته نمی رم دیگه طرف اش ، اما گفتم ، سرویس هاش بدک نیست ...
اون موقعی که ما داشتیم ، بیشتر ما سرویس شون کردیم ، تا اون ها ما رو :31:
با 23 تومان می تونی از داتک 128 بگیری ، 64 رو هم بهت توصیه نمی کنم ، عین این می مونه که یه طناب بندازی دور گلوت ، هر روز یه سانت تنگ ترش کنی ، این جوری بعد یه هفته زجر کش شدن ، تازه جون می دی ، این یعنی 64 ( چه تعبیر خشنی :31: :21:) اما باز 128 به نظرم یه کم بیتره ...
برای این که ببینی از کی سرویس بگیری ، باید ببینی کیا بهت سرویس می دن :

ببین و بگو ، تا دوستان راهنمایی ات کنن

موفق باشید :10: :11:

اول یه تشکر میکنم از دوستان که هر روز جوابگوی کاربران هستند.
بعدش دو سوال داشتم :
1 - نام منطقه مخابراتی ما شهید رجایی (پیش شماره 8890 به بالا) میخواستم ببینم آیا شرکتی سرویس برای این منطقه ارائه میده(ممنون میشم اگه کسایی که برای این منطقه هستند و از جایی سرویس گرفتند به من بگویند. در ضمن شرکتی که معرفی میکنید غیر از شاتل باشه چون محدودیت حجمی داره! )
2 - میشه یه سرویس adsl گرفت و با یکنفر دیگه که مثلا دو خیابان فاصله داره استفاده کرد؟
اگه میشه در این باره توضیح بدید.
ممنون.
اول خواهش می شه ( حالا اصلا به من نبود ها ، من که هر روز دیگه این جا نیستم :31:)
اینترنت فایندر می گه که : شاتل ، آسیا ، نیونت ، پارس .
پارس که در رقابت به آسیا ، از دور می ره کنار ، نیونت هم گزینه آخر ، می مونه آسیا و شاتل .
اول بگو می خوای ماهی چقدر بدی + استفاده ات چیه ؟ با توجه به این که شاتل بهت اکو نمی ده و راهی جز آرت نداری ، اول این ها رو بگو ، تا ببینم کدوم بیتره ( البته دیگه بیتر و بد تر نداره ، باید ببینی بودجه و استفاده ات کدومه ، خواه ناخواه می ری سمت یه شرکت ، اسیا ارزون تر ، شاتل گرون تر و با دانلود .... :20:)

مرسی
یا حق :11: :10:

Ali_vdo
26-01-2009, 18:33
مثلا این لایزر میگه سه ماه 4گیگ محدودیت . منظورش کل سه ماهه ؟
کیفیت لایزر خوبه ؟
آخه زیر 3ماه نداره . منم مایه بیشتر ندارم بدم سه ماه 35 .
خوبه به نظرتون ؟
من تو 26روز 92 ساعت کانکت و 800مگ پهنا استفاده کردم ( du ) حالا کم نمیارم ؟

Mohsen khan
26-01-2009, 19:21
دوستان يك تاپيك جديد و راهنما ايجاد كردم
دوستان جديد اين تاپيك را حتما مطالعه كنند
دوستان قديمي تر هم ،‌ كاربراني را كه سوال دارند اول به اين تاپيك ارجاع دهيد
تا شايد جواب خيلي از سوال هاشون را بگيرند

نصب و راه اندازي اينترنت پرسرعت در سه سوت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehdi_vsgh
26-01-2009, 19:26
محسن خان خدا خیرت بده
با این تاپیکتون فکر کنم دیگه هی نیاز به تکرار نباشه که بعضی سوالات که جوابشون را 1000 بار نوشتیم رو دوباره از نو توضیح بدیم!!(بدترین شکنجه همینه که یه سوال رو 100 بار توضیح بدیم)

Mohsen khan
26-01-2009, 19:40
محسن خان خدا خیرت بده
با این تاپیکتون فکر کنم دیگه هی نیاز به تکرار نباشه که بعضی سوالات که جوابشون را 1000 بار نوشتیم رو دوباره از نو توضیح بدیم!!(بدترین شکنجه همینه که یه سوال رو 100 بار توضیح بدیم)
اتفاقا براي همين كار نوشتم كه سوالات اضافي تكرار نشن

HAMID.MCI
26-01-2009, 19:50
سلامی دوباره!!!!
میگما چرا اینقد دیسکانکت میشه؟
راستی به سوال!من میخوام تا سبیستم روشن شد به صورت اوتوماتیک به اینترنت وصل بشم.چیکار کنم؟
به هرکی میگم باور نمیکنه!من در حالت عادی سرعتم 12 13 کیلو هست.غیر عادیه؟!میخواید عکس بگیرم؟!من از شاتل گرفتم.64 کیلو24 ساعته نامحدود

mohammad110
26-01-2009, 20:13
سلامی دوباره!!!!
راستی به سوال!من میخوام تا سبیستم روشن شد به صورت اوتوماتیک به اینترنت وصل بشم.چیکار کنم؟
به هرکی میگم باور نمیکنه!من در حالت عادی سرعتم 12 13 کیلو هست.غیر عادیه؟!میخواید عکس بگیرم؟!من از شاتل گرفتم.64 کیلو24 ساعته نامحدود

سلام
منم دقيقا همين سرويس رو از شاتل گرفتم
جد ما رو در آورد اينقدر ديسكانكت ميشه!! بعدشم مگه 10 12 كيلو كمه براي 64 تا !!
آقا داستان اين ديسكانكت ها چيه ؟
در ضمن اين چراغ status من چشمك زن هست و هيچوقت ثابت نميشه !
ممنون ميشك راهنمايي كنيد.
شاتل هم كه ميگه چون مودمت ديلينك هست جوابت رو نميديم !!
من كه فكر كنم براي ماه بعد از شاتل نگيرم. خيلي ميخوان خودشون رو خوب معرفي كنن اما وقتي كه بايد ... زرشك

HAMID.MCI
27-01-2009, 00:11
نه دوست عزیز مشکل چراغ زدنتو پرسیدم.مال منم همینطوره مال رفیقمم همینطوره!گفت این سرویس همینجوریه و هیچ مشکلی تو سرعت پیش نمیاره دوستان دیگه هم که از این سرویس استفاده میکنن بگن چطوره مال اونا

mehdi_vsgh
27-01-2009, 00:30
سلامی دوباره!!!!
شما سرویس 64 دارین؟
اگه سرعت دانلودتون 8 باشه که هست ینی خییللیی خوبه!!!

اون قضیه مودم هم جواب همون نظریه خود منه!!!(دیگه دارم مطمئن میشم)

HAMID.MCI
27-01-2009, 01:29
دوست گلم ببینید شاید باور کردید اگر هم باز باور نکردید بگید تا فیلم بگیرم!!به خدا سرعت دانلود من از 10 پایینتر نمیاد.

mohammad110
27-01-2009, 01:42
دوست گلم ببینید شاید باور کردید اگر هم باز باور نکردید بگید تا فیلم بگیرم!!به خدا سرعت دانلود من از 10 پایینتر نمیاد.

براي من هم روي 9 و 10 بازي ميكنه
سرويسم عين تو هست
مودمم هم dlink و چقدر خوشحالم گوش به حرف شاتليها ندادم !!

HAMID.MCI
27-01-2009, 01:44
مگه شاتلیها چی میگن؟

HAMID.MCI
27-01-2009, 02:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم مال اسپید تست

HAMID.MCI
27-01-2009, 02:03
راستی کسی نمیدونست چجوری کاری کنم که تا سیستم بالا میاد اینترنت هم کانکت باشه؟

milky way
27-01-2009, 02:52
امشب مدیر دیتا مخابرات تو اخبار نشون میداد، میگفت میخوان تازه طرح سنجش کیفیت اینترنت برای شرکت ها بزارن بعد میگفت کاربرا میتونن برن از تو سایت این سازمان برنامه های سنجش سرعت رو دانلود کنند نکته جالب اینه که سایتی که معرفی کرد
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ترکیده و رو هواست سایت.

atlas_net
27-01-2009, 07:40
با سلام
من میخوام یه کافی نت راه اندازی کنم به نظرتو ن باید چه سرعتی استفاده کنم ( 8 کامپیوتر )

mehdi_vsgh
27-01-2009, 07:50
عزیز مگه شما سرویستون 64 نیست؟؟
خوب شما اگه 64 را بر 8 تقسیم کنید میشه 8 سرعت شما الان 10 هستش!! خیلی هم باید راضی باشید!!!

--------------
اگه سرویستون 128 ه خوب سرعت دانلود باید حدود 12- 16 باشه!!!

----------
اگه غیراینه زنگ باید بزنید پشتیبانی

seppeehr
27-01-2009, 09:10
راستی کسی نمیدونست چجوری کاری کنم که تا سیستم بالا میاد اینترنت هم کانکت باشه؟

شما كانكشنت رو drag & drop كن توي منوي ويندوز، قسمت startup. توي propetries مربوط به كانكشت هم، در تب Options، گزينه Prompt for name & password‌رو غير فعال كن.

akhoond
27-01-2009, 09:27
امشب مدیر دیتا مخابرات تو اخبار نشون میداد، میگفت میخوان تازه طرح سنجش کیفیت اینترنت برای شرکت ها بزارن بعد میگفت کاربرا میتونن برن از تو سایت این سازمان برنامه های سنجش سرعت رو دانلود کنند نکته جالب اینه که سایتی که معرفی کرد
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ترکیده و رو هواست سایت.

آره ، هواست
صبح هم اخبار گفت که دارن یه پروژه دیتا رو راه اندازی می کنن ، از خلیج فارس ، دست به نقد سرعت ملت باید 2 برابر بشه ( یعنی کل پهنای باند کشور ، منظورم این بود :31: ) اما چی اش به ما می رسه ، خدا داند و بس ، قیمت ها هم که قربونش برم ... :13: :41: :2:

:11:

arman665
27-01-2009, 09:28
آقا آسیاتک که اصلا منطقه مارو ساپورت نمیکنه. یعنی تنها انتخاب شاتل ؟

akhoond
27-01-2009, 09:38
آقا آسیاتک که اصلا منطقه مارو ساپورت نمیکنه. یعنی تنها انتخاب شاتل ؟

شما همونی نبودی که 2 صفحه پیش پست زده بودی :20:
آگه آره ، مگه می شه ، اینترنت فایندر آسیا رو بهم داده بود ؟ :18:
یا من سوتی دادم و چشمم 4 تا شده بوده ، یا اینترنت فایندر ، یا آسیاتک ... :18:
باز چک کن
نیونت رو دیدم ( درست یادمه ؟ نیونت بود دیگه ، شماره شما رو یادم نیست راستش )

قیمت هاش بدک نیست ، اما این شرکت ها خیلی یوزر ندارن ، یا به نیت تست برر جلو ، اگه می خوای از نیو نت بگیری ، یا نرو ، به نیت تست هم که می ری ، یه پول رانژه و ، یه ماه پول سرویس رو از کف رفته بدون ، یه ماه اعصاب خردی رو هم دست به نقد تو حسابت ببین ، ممکنه هم سرویس هاش عالی باشه ، اما چون نمی دونیم چطوریه ، این جوری بری جلو بهتره ...
اگه هم نمی خوای این جوری باشه ، شاتل :5:

arman665
27-01-2009, 16:06
اولن که دستت درد نکنه که جواب میدی . در ثانی پیش شماره 8892 بود و در آسیاتک زدم نوشت غیرفعال البته با عرض شرمندگی تو newnet هم نوشت مرکز فعال نیست.
فکر کنم از شاتل بگیرم بهتر باشه. البته میگه مودم combo 69 هزار تومان !!! از همون بگیرم ؟

javad2625
27-01-2009, 16:54
سلام
پیش شماره 2208 مخابرات سلمان فارسی هستیم. هرجا زنگ می زنم میگن ظرفیت نداریم. من هم شدیداً نیاز به adsl دارم. چکار کنم؟

arman665
27-01-2009, 17:01
سلام
پیش شماره 2208 مخابرات سلمان فارسی هستیم. هرجا زنگ می زنم میگن ظرفیت نداریم. من هم شدیداً نیاز به adsl دارم. چکار کنم؟

دوست عزیز شاتل منطقه شمارو سرویس میده :
مرکز : سلمان فارسی
( سعادت آباد )

وضعیت : قابل ارائه

برای ارسال سفارش اینجا را کلیک نمایید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mellllanic
27-01-2009, 17:14
سلام من امروز از شرکت pars on line اینترنت پر سرعت گرفتم ولی مشکلم اینه که نمیتونم از طریق rapid share و دیگر سایتهای اپلود ، فایل دانلود کنم حتی برای فایلهای با حجم بیشتر از 30 مگ هم دانلود نمیکنه مشکل از کجاست ؟؟
لطفا راهنمایی کنید ؟؟؟؟

403 ForbiddenForbidden

You dont have permission to access /download/a20d5788f262ccd04a41d3e811b323f1/hosted/Bonbonera.rar on this server.
Apache/2.2.9 (Fedora) Server at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Port 80

اینم ارروری که میده .
لطفا کمک کنید .

javad2625
27-01-2009, 17:19
سلام

Ali_vdo
27-01-2009, 18:16
مثلا این لایزر میگه سه ماه 4گیگ محدودیت . منظورش کل سه ماهه ؟
کیفیت لایزر خوبه ؟
آخه زیر 3ماه نداره . منم مایه بیشتر ندارم بدم سه ماه 35 .
خوبه به نظرتون ؟
من تو 26روز 92 ساعت کانکت و 800مگ پهنا استفاده کردم ( du ) حالا کم نمیارم ؟
فردامیخوام سفارش بدم . نظری نیست ؟ کسی تجربه نداره ؟

Hamid Reza
27-01-2009, 18:40
فردامیخوام سفارش بدم . نظری نیست ؟ کسی تجربه نداره ؟
سلام
میخوای لایزر سفارش بدی؟؟؟
به نظذ من شرکت عالی و خوبیه
من ناراضی ازش کم دیدم

robert24
27-01-2009, 19:37
در سرويس هايي که محدوديت حجمي دارند ما از کجا بفهميم چقدر دانلود کرديم و چقدر ديگه ميتونيم دانلود کنيم؟
تازه اگه محدوديتمون تموم بشه چي ميشه ديگه نميتونيم به اينترنت وصل بشيم مثلا فقط بريم سايت بخونيم؟

ahriman323
27-01-2009, 19:41
در سرويس هايي که محدوديت حجمي دارند ما از کجا بفهميم چقدر دانلود کرديم و چقدر ديگه ميتونيم دانلود کنيم؟
تازه اگه محدوديتمون تموم بشه چي ميشه ديگه نميتونيم به اينترنت وصل بشيم مثلا فقط بريم سايت بخونيم؟

از توی سایت شرکتی که ازش adsl گرفتی ...
نه نمیشه اگه بشه هم فقط سایت خود شرکت و چند تا از سایتهای دولتی مثل ایرانسل و....
باید حجم بخری....بیشتر بستگی به شرکتی که ازش adsl گرفتی داره

Great Kurosh
28-01-2009, 01:47
دوستانی که داتک 128 دارن ..... میشه دانلود و آپلود رو تو speedtest تست کنید و بنویسید ...
در ضمن آیا امکان داره کیفیت یه سرویس دهنده تو مراکز مخابراتی مختلف فرق کنه ؟؟؟؟؟

ahriman323
28-01-2009, 02:35
دوستانی که داتک 128 دارن ..... میشه دانلود و آپلود رو تو speedtest تست کنید و بنویسید ...
در ضمن آیا امکان داره کیفیت یه سرویس دهنده تو مراکز مخابراتی مختلف فرق کنه ؟؟؟؟؟
قبلا هم گفتم به این سایتهای تست سرعت اعتباری نیست حداقل توی ایران ملاک سرعت دانلود و پینگ هست....
اره بستگی به مرکزت داره که شلوغ باشه یا خلوت ( پهنای باند مرکز مخابرات)....
اینجا زودتر به نتیجه میرسی
Adsl و Ipw / شركت داتك

MarziehA
28-01-2009, 10:25
ممنون دوست عزیز
منطقۀ مخابراتی ما توحید هست و این سرویس دهنده ها این منطقه رو پشتیبانی می کنند:
آریا رسانه تدبیر (شاتل)
ندا رایانه
عصر انتقال داده ها
انتقال داده های آسیا تک
اطلاع رسان داتک
لایزر
طلیعه فنون گیتی - گیتی نت
نیونت (نوین شبکه کنش)
سپنتا
پارس آنلاین
فن آوا
صبا نت
حالا با این تفاسیر، کدوم یکی از این سرویس دهنده ها بهترن؟
فقط اینکه می خوام نا محدود باشه....:19:

mehdi_vsgh
28-01-2009, 10:38
ممنون دوست عزیز
منطقۀ مخابراتی ما توحید هست و این سرویس دهنده ها این منطقه رو پشتیبانی می کنند:
آریا رسانه تدبیر (شاتل)
ندا رایانه
عصر انتقال داده ها
انتقال داده های آسیا تک
اطلاع رسان داتک
لایزر
طلیعه فنون گیتی - گیتی نت
نیونت (نوین شبکه کنش)
سپنتا
پارس آنلاین
فن آوا
صبا نت
حالا با این تفاسیر، کدوم یکی از این سرویس دهنده ها بهترن؟
فقط اینکه می خوام نا محدود باشه....:19:
اگه میخوای دقیقا نامحدود باشه!!
سپنتا هست
داتک هم هست
آسیا تک هم فکر کنم سرویسهای نامحدود داره!!

سپنتا از لحاظ پشتیبانی تعطیله!!:دی
داتک بگیر نگیر زیاد داره!!
آسیا تک هم نمیدونم چی بگم یه سری میگن عالیه..یه سری میگن اشغاله...یه سری هم...:دی

robert24
28-01-2009, 12:29
آيا براي adsl بايد کابل کشي جديد کرد يا همون کابل تلفن استفاده ميشه؟ چون تو اينترنت شاتل نوشته بود که بايد کابل تلفن مسي باشه نه فيبر نوري. ازکجا بفهميم کابل تلفنمون فيبر نوري هست يا مسي؟

Sam23
28-01-2009, 13:15
اقا با سلام به همگی من یه adsl خوب تو منطقه مفتح(پیش شماره 2288)
می خوام کسی چیزی سراغ داره!
شاتل و داتک پورت خالی نداشتند!
ممنون از جواب دادنتون.

Hamid Reza
28-01-2009, 16:41
ممنون از جواب دادنتون.

سلام
تو منطقه ی شما 3 شرکت فقط سرویس میدن
2 تاشون که میگین پرن
پس میمونه یکی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید/

mohammad110
28-01-2009, 17:54
آيا براي adsl بايد کابل کشي جديد کرد يا همون کابل تلفن استفاده ميشه؟ چون تو اينترنت شاتل نوشته بود که بايد کابل تلفن مسي باشه نه فيبر نوري. ازکجا بفهميم کابل تلفنمون فيبر نوري هست يا مسي؟

محل زندگيتون كجاست ؟

mohammad110
28-01-2009, 17:57
ممنون از جواب دادنتون.

شاتل كه زده خالي هست (منطقه مفتح ... !!)
البته اگر بهت گفتن بيا مودم ما رو بخر 60 تومن ! بگو نه بابا ديگه چي ... :46::31:

robert24
28-01-2009, 19:34
محل زندگيتون كجاست ؟
تهران- منطقه 5

mohammad110
28-01-2009, 23:05
تهران- منطقه 5

دقيقا نميدونم منطقه 5 كجا ميشه ! اما منطقه يك رو فيبر نوري كردند...
بعدشم اين كه كاري نداره از 118 شماره مركز مخابراتي خودتون رو بگيريد و بپرسيد

پاورقي : مركز مخابراتي رو توي قبض تلفن مي نويسه ...

mehdi_vsgh
28-01-2009, 23:59
تهران- منطقه 5
اطراف فلکه صادقیه هستین؟ محمد علی جناح و...

به احتمال زیاد نباید فیبر باشه...
پیش شمارتون رو بگین.. یازنگ بزنین به یکی از شرکتهایی که سرویس میدن سوال کنید

jamy_khoshtip
29-01-2009, 00:33
سلام . آقا من 1 سرویس دهنده اینترنت می خواهم که فقط 24 به اینترنت وصل باشه . محدودیت دانلودم داشت داشت .

ارزون ترین چیه ؟

m1d1y
29-01-2009, 01:40
سلام . آقا من 1 سرویس دهنده اینترنت می خواهم که فقط 24 به اینترنت وصل باشه . محدودیت دانلودم داشت داشت .

ارزون ترین چیه ؟

eco 128 شاتل

mehdi_vsgh
29-01-2009, 08:36

ارزون ترین چیه ؟
خوب adsl اصلا برای این اومده که 24 ساعته وصل باشی...
اینطوری نیمشه گفت...
چقدر میخوای پول بدی
کدوم شهر هستی
پیش شمارتون چقدره؟!
محدودیت داشته باشه یا نداشته باشه؟!!

Sam23
29-01-2009, 10:18
شاتل كه زده خالي هست (منطقه مفتح ... !!)
البته اگر بهت گفتن بيا مودم ما رو بخر 60 تومن ! بگو نه بابا ديگه چي ... :46::31:
زده خالی ولی زنگ زدم گفت پره!!!:41:

robert24
29-01-2009, 10:49
من ميخوام از امپراطور اشتراک adsl بگيرم اما اول بايد 15000 تومن بابت رانژه کردن مخابرات به اضافه شارژ سه ماهانه که در حدود 40000 تومنه رو به حساب واريز کنم تا 15 روز بعد بيان وصل کنن.
ميخواستم يه مشورت بکنم ببينم ميشه بهش اعتماد کرد که پولم نسوزه؟ آيا جايي چيزي هست که بشه فهميد اين شرکت معتبر هست يا نه؟
تازه تماس گرفتم ادعا ميکنه سرويس 13600 تومنيش سرعتش 512 هست که اگه حقيقت داشته باشه به نسبت ديگران خيلي عاليه.

Majid_3at
29-01-2009, 20:48
سلام دوستان میخواستم بدونم مودم D-Link را چه شرکتهایی ساپورت میکنند؟

DariushGreat
29-01-2009, 21:09
اگر متن قرار داد شرکت های ارایه دهنده خدمات adsl رو خونده باشین، توش نوشته که اگر مشتری نخواست، تا 6 ماه پس از راه افتادن اینترنتش می تونه مودم رو به شرکت پس بده و پولش رو پس بگیره. مسلما هم مودم های پس گرفته شده رو دور نمی ندازه، بلکه اون رو به نفر دیگه ای قالب می کنه...:31:

حالا این پرسش برام پیش اومده...
من وقتی می خوام adsl بگیرم، باید پول یه مودم نو رو بدم و جاش یه مودم دست دوم بگیرم؟؟؟؟:13:

Mohsen khan
29-01-2009, 21:14
سلام دوستان میخواستم بدونم مودم D-Link را چه شرکتهایی ساپورت میکنند؟
شما اين تاپيك و بخش خريد مودم را بخوانيد

نصب و راه اندازي اينترنت پرسرعت در سه سوت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر متن قرار داد شرکت های ارایه دهنده خدمات adsl رو خونده باشین، توش نوشته که اگر مشتری نخواست، تا 6 ماه پس از راه افتادن اینترنتش می تونه مودم رو به شرکت پس بده و پولش رو پس بگیره. مسلما هم مودم های پس گرفته شده رو دور نمی ندازه، بلکه اون رو به نفر دیگه ای قالب می کنه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من وقتی می خوام adsl بگیرم، باید پول یه مودم نو رو بدم و جاش یه مودم دست دوم بگیرم؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

اون احتمالا براي مودم هاي اماني هست
نه مودم هاي فروشي

mehdi_vsgh
29-01-2009, 21:33
اون احتمالا براي مودم هاي اماني هست
نه مودم هاي فروشي
الان فکر کنم فقط پارس آنلاین هست که مودم را امانی ارائه میده

بقیه شرکتا میفروشن مودم رو

a.toraby
29-01-2009, 23:27
حضرات یه چندوقتیه سرعت اینترنت من افت کرده. یعنی دقیقاً بعد از اون زمانی که گفته شد فیبر نوری مشکل پیدا کرده سرعت من هم افت کردو هر چند بعداً باز هم سرعت بالا اومد. اما هیچ وقت دیگه مثل روز اولش نشد. قبلاً با سرعت 40 دانلود می کردم در حالی که خیلی راحت صفحه هم باز می کردم. اما الان سرعتم اومده دور و بره 30 و 20. وقتی هم دانلود میزارم دیگه به هیچ عنوان صفحه باز نمیشه. همه این سرعت ها که گفتم در مورد راپیدشیر و مگاآپلود هست. البته با اکانت. به نظر شما داستان چیه؟ ممکنه مشکل از مخابرات باشه؟ شما هم سرعتتون افت داشته؟ من پارس آنلاین استفاده می کنم. دوستان پارس آنلاینی که الان اکانت 128 با محدودیت 8 گیگ دارن سرعتشون رو می گن با هم مقایسه کنیم؟
ممنون

mehdi_vsgh
29-01-2009, 23:34
اون مشکل قطعی فیبر نوری که خیلی وقته حل شده!!
الان هم هیچ مشکل کلی وجود نداره..همه شبکه‌ها سالم هستن
اگه شما مشکل دارین زنگ بزنین به پشتیبانی بررسی کنید مشکلتون رو
البته اگه خطتون نویز نداره و خلاصه مطمئن هستین مشکل از شما نیست

روح سگ-ولگرد
30-01-2009, 04:02
آخه به کی بگم؟

خیر سرش ترافیک مجانی 3-7 گذاشته صبا نت

الان دارم دانلود می کنم. بین 0-5 کیلو!!!!!!!!!!!!

آخه این انصافه؟ پس لا اقل اسمش رو مجانی نذارید. تازه هر 1 ساعت هم قطع می شه ریکانکت می شه.

sms11
30-01-2009, 11:50
آخه به کی بگم؟

آخه این انصافه؟ پس لا اقل اسمش رو مجانی نذارید. تازه هر 1 ساعت هم قطع می شه ریکانکت می شه.
شاید مرکز مخابراتی شما خیلی خیلی شلوغه که اینطوری میشه
اگه امکان تعویض شرکت رو داری و میبینی که مشکل داری باهاش خوب عوض کن.البته برای اینکار عجله نکن
ببین شرکت های دیگه پورت خالی دارن یه نه.
اگه داشتن و شما هم تحقیق کردی و دیدی که تو منطقه شما اون شرکت خوبه خوب عوض کن اگه نه که باید با همین بسوزی و بسازی(متاسفانه)
یا اینکه شاید مشکل از جای دیگس که باید به پشتیبانی زنگ بزنی
خلاصه پشتیبانی شرکت نزار بیکار بمونه

satttanism
30-01-2009, 12:23
آخه به کی بگم؟

پشتیبانی از منطقه شما جدیده؟
تنها راهش اینه که پشتیبانی رو زنگ کش کنی

StormWielder
30-01-2009, 14:30
اگر متن قرار داد شرکت های ارایه دهنده خدمات adsl رو خونده باشین، توش نوشته که اگر مشتری نخواست، تا 6 ماه پس از راه افتادن اینترنتش می تونه مودم رو به شرکت پس بده و پولش رو پس بگیره. مسلما هم مودم های پس گرفته شده رو دور نمی ندازه، بلکه اون رو به نفر دیگه ای قالب می کنه...:31:

من وقتی می خوام adsl بگیرم، باید پول یه مودم نو رو بدم و جاش یه مودم دست دوم بگیرم؟؟؟؟:13:

به نظر من اصلا مودم رو هیچ وقت از شرکت نگیرید ، مودم هایی هست که خیلی از دوستان استفاده میکنند و راضی هستند ، در تاپیک های مختلف هم ذکر شده ، خودتون این مودم ها رو تهیه کنید .

reb
30-01-2009, 18:49
حضرات یه چندوقتیه سرعت اینترنت من افت کرده. یعنی دقیقاً بعد از اون زمانی که گفته شد فیبر نوری مشکل پیدا کرده سرعت من هم افت کردو هر چند بعداً باز هم سرعت بالا اومد. اما هیچ وقت دیگه مثل روز اولش نشد. قبلاً با سرعت 40 دانلود می کردم در حالی که خیلی راحت صفحه هم باز می کردم. اما الان سرعتم اومده دور و بره 30 و 20. وقتی هم دانلود میزارم دیگه به هیچ عنوان صفحه باز نمیشه. همه این سرعت ها که گفتم در مورد راپیدشیر و مگاآپلود هست. البته با اکانت. به نظر شما داستان چیه؟ ممکنه مشکل از مخابرات باشه؟ شما هم سرعتتون افت داشته؟ من پارس آنلاین استفاده می کنم. دوستان پارس آنلاینی که الان اکانت 128 با محدودیت 8 گیگ دارن سرعتشون رو می گن با هم مقایسه کنیم؟
ممنون
منطقه مخابراتی شما کدوم یکی از این مناطقه:
جماران - قدوسی و یا هفت تیر؟ اگر هیچکدوم مرکز رو بنویس.

Sam23
30-01-2009, 21:50
آقا این برای منطقه 2288 چطوره!

reb
30-01-2009, 22:49
آقا این برای منطقه 2288 چطوره!

این لینکی که گذاشتی خودش کاره ایی نیست دلال داتکه اگه میخوای مطمین بشی روی نقشه کلیک کن میبینی نوشته:

datakadslcoverage

از این دلالها داتک زیاد داره دلیلش هم اینه که دیگه لازم نیست به کسی حساب پس بده چون میگه از من که نگرفتی یه دلیل دیگه هم داره اونهم اینه که دیگه برای بالای 128 نامه نمیخواد و همین خیلی ها رو گول میزنه.
بقول شمس تبریزی: دیو خود چه باشد که خیال دیو
این خیال دیو هست :31:

Reza-sony
31-01-2009, 03:54
سلام . دوستان من الان آسیاتک دارم ، راحت بگم چند ماهیه گند زده !!!
یه ADSL واسه Gaming میخوام که کمترین ping رو با اروپا و امریکا داشته باشه .
کدوم ISP رو پیشنهاد میکنید ؟

_Barbod_
31-01-2009, 08:42
سلام . دوستان من الان آسیاتک دارم ، راحت بگم چند ماهیه گند زده !!!
یه ADSL واسه Gaming میخوام که کمترین ping رو با اروپا و امریکا داشته باشه .
کدوم ISP رو پیشنهاد میکنید ؟
سلام
یعنی فقط برای گیم؟
دانلود ندارید؟
یعنی فرق نمیکنه نامحدود باشه یا با محدودیت حجمی؟
ببین دوست عزیز من سپنتا دارم و این هم پینگ من

شاتل هم باید پینگ خوبی داشته باشه با توجه به دوستان که دارند
صبر کن مهدی بیاد برات یه پینگ بزاره خودت مقایسه کن

Reza-sony
31-01-2009, 09:42
سلام
یعنی فقط برای گیم؟
دانلود ندارید؟
یعنی فرق نمیکنه نامحدود باشه یا با محدودیت حجمی؟
ببین دوست عزیز من سپنتا دارم و این هم پینگ من

ممنون از شما .
دانلود هم دارم ، اگه نا محدود باشه بهتره ، ولی پینگش مهم تره .
میتونی یه تست از speedtest.net سرورهای لندن و نیویورک بذاری ؟

_Barbod_
31-01-2009, 10:06
ممنون از شما .
دانلود هم دارم ، اگه نا محدود باشه بهتره ، ولی پینگش مهم تره .
میتونی یه تست از speedtest.net سرورهای لندن و نیویورک بذاری ؟
عزیز اصلا" این سایت speedtest قابل اعتماد نیست
اما حالا که خودت میخوای بفرما

پینگ واقعی فقط با خود سیستم عامل:46:

Reza-sony
31-01-2009, 10:09
عزیز اصلا" این سایت speedtest قابل اعتماد نیست
اما حالا که خودت میخوای بفرما

پینگ واقعی فقط با خود سیستم عامل:46:
ممنون . منم میدونم ، ولی چون تا به حال تمام تمام مقایساتم رو با speedtest انجام دادم و تقریبا میدونم که این سایت چه جوری نتیجه رو اعلام میکنه ، به همین خاطر گفتم .

stariq
31-01-2009, 12:39
دوستان برای پونک (تهران) کدوم شزکت رو پیشنهاد میکنین؟
مودم رو هم از خودشون بگیرم؟

a.toraby
31-01-2009, 14:27
منطقه مخابراتی شما کدوم یکی از این مناطقه:
جماران - قدوسی و یا هفت تیر؟ اگر هیچکدوم مرکز رو بنویس.

ممنون که جواب دادی. مرکز مخابراتی شهید مفتح. اگه سرعت دانلودتو بگی خوشحال می شم

mehdi_vsgh
31-01-2009, 15:44
اینم وضعیت پینگ شاتل

רוח שג בלגרד
31-01-2009, 16:06

اینم 128 صبانت

چطوره؟ :-?

Reza-sony
31-01-2009, 19:24
اینم وضعیت پینگ شاتل

ممنون . میشه یه تست هم مثل اونی که باربد گذاشته ، بذارین ؟

mehdi_vsgh
31-01-2009, 20:10
ممنون . میشه یه تست هم مثل اونی که باربد گذاشته ، بذارین ؟
منظورت تست باربد چیه؟
از سایت اسپیدتست؟؟

surpriser
31-01-2009, 22:43
سلام بچه ها.پستم رو اشتباهی اینجا زدم دیگه نشد پاک کنم.اینو به حساب پاک شده بزارید.

Reza-sony
01-02-2009, 02:55
منظورت تست باربد چیه؟
از سایت اسپیدتست؟؟
منظورم از سایت اسپید تست یه بار از سرور لندن و یه بار از سرور نیویورک تست بگیر .

mehdi_vsgh
01-02-2009, 08:51
منظورم از سایت اسپید تست یه بار از سرور لندن و یه بار از سرور نیویورک تست بگیر .
بیا این از سرور لندن

ولی دیگه نشنیده بودم کسی تا حالا از نیویورک تست بگیره:o

a.toraby
01-02-2009, 10:20
اینم تست سرعت من.
چرا اینقدر افتضاح شده؟
اینجوری نبودا!! الان مدتیه این شکلی افت کرده؟ چی کار کنم؟

mehdi_vsgh
01-02-2009, 10:50
اینم تست سرعت من.
چرا اینقدر افتضاح شده؟
عزیز این تستها اصلا مهم نیست
شما باید وضعیت خودت را در هنگام دانلود چک کنی!!

_Barbod_
01-02-2009, 12:19
کاملا" تایید میشه
دوستان برای اندازه گیری سرعت بهتر هست زمان دانلود به سرعت خودتون توجه کنید و پهنای باند خودتون رو با برنامه هایی که برای اینکار هست در زمان دانلود اندازه گیری کنید

Reza-sony
01-02-2009, 13:23
بیا این از سرور لندن

ولی دیگه نشنیده بودم کسی تا حالا از نیویورک تست بگیره:o

ممنون . پینگش نسبت به isp های دیگه عالیه .
شما از کدوم سرویس استفاده میکنی ؟ هنگام دانلود بهت چه سرعتی میده ؟ آیا سرعتش هنگام دانلود نوسان زیاد داره ؟

StormWielder
01-02-2009, 13:26

کاملا" تایید میشه
دوستان برای اندازه گیری سرعت بهتر هست زمان دانلود به سرعت خودتون توجه کنید و پهنای باند خودتون رو با برنامه هایی که برای اینکار هست در زمان دانلود اندازه گیری کنید

پس اون چیه گذاشتی تو امضا ؟

_Barbod_
01-02-2009, 14:29
پس اون چیه گذاشتی تو امضا ؟
تا به حال چند بار اعلام کردم که به هیچ عنوان Speedtest رو قبول ندارم حتی عکس امضای خودم رو.

mehdi_vsgh
01-02-2009, 15:03
ممنون . پینگش نسبت به isp های دیگه عالیه .
شما از کدوم سرویس استفاده میکنی ؟ هنگام دانلود بهت چه سرعتی میده ؟ آیا سرعتش هنگام دانلود نوسان زیاد داره ؟
من اکو512 دارم
سرعت دانلودم بین 60-65 هستش!!!
نوسانش هم در همون حد میچرخه(60-65)

AdriftSlave
01-02-2009, 16:20
سلام رفقا
تو صفحه اول سایت یه اد گذاشته شده برای شرکت Ecom ! من که تا حالا اسمشم نشنیده بودم !
کسی اینو میشناسه ؟کیفیت و پشتیبانی ؟

starpars
01-02-2009, 18:25
يه سوال : تو بعضي شهر ها كه دارن سيم كشي فيبر نوري ميكنن تكليف adsl چي ميشه؟ آيا اصلا اين سرويس ميتونه با فيبر نوري كار كنه يا نه ؟ توي خارج چيكار ميكنن؟

zed2
01-02-2009, 18:47
يه سوال : تو بعضي شهر ها كه دارن سيم كشي فيبر نوري ميكنن تكليف adsl چي ميشه؟ آيا اصلا اين سرويس ميتونه با فيبر نوري كار كنه يا نه ؟ توي خارج چيكار ميكنن؟
با فیبر نوری هم dsl سرویس می تونه کار کنه ولی باید تجهیزاتش رو مخابرات نصب کنه که تا الان ما تلاش زیادی از مخابرات ندیدیم.( نبود رقیب همین است....)

nirvana.12345
01-02-2009, 23:04
مودم های صبا و شاتل به هم میخورند؟

ahriman323
01-02-2009, 23:11
مودم های صبا و شاتل به هم دیگه می خورند؟
مارک مودم چی هست؟!
اگه d link باشه شاتل ساپورت نمیکنه یعنی اگه مشکلی پیش بیاد میگه مودمت تحت ساپورت ما نیست ولی دوستان داران مشکلی ندارن...
Paradyne، Billion و 3com و asus هم ساپورت میکنه شاتل و ......

صبا هم که asus , d-link و .......

mehdi_vsgh
01-02-2009, 23:40
مودم های صبا و شاتل به هم میخورند؟
تا اونجایی که میدونم مودمهای مورد علاقه صبانت مودم huwai هستش و مودم مورد علاقه شاتل بیلیون(قبلا توضیح دادم به اعتقاد بنده!!! بهتره همون مودمی را بگیرین که شرکت ساپورت میکنه )

اما گه از asus استفاده کنی به هم دیگه میخورند....

mohsen_60006
02-02-2009, 02:01
سلام
آیا اینترنت adsl رایگان صبانت که از ساعت 3 شب به بعد میباشد باید یوزر و پسورد دیگه ای را بزنیم یا همان یوزر و پسورد خودمان که روزها استفاده میکنیم شبها رایگان میشود لطفا توضیح دهید

ahriman323
02-02-2009, 02:14
سلام
آیا اینترنت adsl رایگان صبانت که از ساعت 3 شب به بعد میباشد باید یوزر و پسورد دیگه ای را بزنیم یا همان یوزر و پسورد خودمان که روزها استفاده میکنیم شبها رایگان میشود لطفا توضیح دهید
نه یوزر و پسوردش برای همه یکی است
user:guest
pas:ngsnet
هر یک ساعت هم دیسکانکت میشه. 3تا7

raya2
02-02-2009, 04:46
یک شرکت در سنت لوییس شروع به ارایه ی سرویس اینترنتی با سرعت 7.5 مگابایت در ثانیه کرد. قیمت این سرویس تنها 140 دلار در ماه میباشد.
اگر حداکثر سرعت اینترنت در ایران را 64 کیلوبایت در ثانیه حساب کنیم سرعت 7.5 مگابایت تقریبا 117 برابر می باشد. حال با توجه به اینکه قیمت اینترنت 64 در ایران ماهی 160 هزار تومان می باشد (مثلا آسیاتک) با یک ضرب ساده نتیجه می گیریم که برای داشتن این سرعت (7.5 مگابایت در ثانیه) در ماه باید 18.720.000 تومان بپردازید.
اونا کجان ما کجا هستیم ؟

nirvana.12345
02-02-2009, 09:46
مارک مودم چی هست؟!
اگه d link باشه شاتل ساپورت نمیکنه یعنی اگه مشکلی پیش بیاد میگه مودمت تحت ساپورت ما نیست ولی دوستان داران مشکلی ندارن...
Paradyne، Billion و 3com و asus هم ساپورت میکنه شاتل و ......

صبا هم که asus , d-link و .......

تا اونجایی که میدونم مودمهای مورد علاقه صبانت مودم huwai هستش و مودم مورد علاقه شاتل بیلیون(قبلا توضیح دادم به اعتقاد بنده!!! بهتره همون مودمی را بگیرین که شرکت ساپورت میکنه )

اما گه از asus استفاده کنی به هم دیگه میخورند....

در واقع من می خواستم شاتل بگیرم چون پورت نداشتند گفتم صبا بگیرم تا وقتی شاتل می اد. پس با این حساب به صبایی ها باید بگم حتما asus بهم بدند.

ahriman323
02-02-2009, 10:02
در واقع من می خواستم شاتل بگیرم چون پورت نداشتند گفتم صبا بگیرم تا وقتی شاتل می اد. پس با این حساب به صبایی ها باید بگم حتما asus بهم بدند.

اگر هم نداشتند که فکر نکنم داشته باشن خودت از بیرون بگیر...
کلا از بیرون بگیری فکر قیمت کمتر گیرت بیاد...
اره asus چیز خوبی هست اگه گارانتی تهران فراژه هم بگیری بهتره...

mehraboun1985
02-02-2009, 10:44
یه سوال
من حدود 15 روز پیش از داتک سرویس گرفتم.یعنی درخواست دادم.بهم گفتن که ظرف 7-10 روز وصل میشه.
ولی هنووووووووووز که هنوزه مسئولش زنگ نزده بهم.
هرچقدر هم که بهشون زنگ میزنم پشتیبانیش که سیستم اتوماتیکه میگه " تا برقراری سرویس شما 10 روز مانده" مسئول فروششونم که بهم میگه اینها کارهارو کردن ولی مخابرات هنوز جواب نداده.
تازه با کلی افتخار میگفت 2 نفر دیگه قبل از من ثبت نام کردن ولی اونها هم هنوز سرویسشون وصل نشده.

به نظر شما چرا اینقدر طول میکشه؟ روتینش همینه؟ من چی کار باید بکنم؟

mehdi_vsgh
02-02-2009, 10:54
بله به نفعته که asus بگیری
چون علاوه بر اینکه مودم بسیار خوبیه با همه شرکتها سازگاری کامل داره

mehdi_vsgh
02-02-2009, 10:55
یه سوال
من حدود 15 روز پیش از داتک سرویس گرفتم.یعنی درخواست دادم.بهم گفتن که ظرف 7-10 روز وصل میشه.
هرچقدر هم که بهشون زنگ میزنم پشتیبانیش که سیستم اتوماتیکه میگه " تا برقراری سرویس شما 10 روز مانده" مسئول فروششونم که بهم میگه اینها کارهارو کردن ولی مخابرات هنوز جواب نداده.
تازه با کلی افتخار میگفت 2 نفر دیگه قبل از من ثبت نام کردن ولی اونها هم هنوز سرویسشون وصل نشده.

معمولا باید حداکثر تا 10 روزه نصب بشه(برای من 4 روز وصل شد)
ولی خو ب عوامل مختلفی هست که مهمترینش همون مخابراته که گاهی کارا رو دیر انجام میده و واقعا از دست شرکت کاری ساخته نیست!!
باید بسوزی و بسازی

ahriman323
02-02-2009, 11:00
یه سوال

رفتن به مرکز مخابرات هم شاید تاثیر داشته باشه البته اگه پارتی داشته باشی که یک روزه رانژه هست:27:
یکی از دوستانم 10 12 روز گذشته بود ولی هنوز رانژه نکرده بودن رفت مرکز مخابراتشان همون موقع براش رانزه کردند:13:

AdriftSlave
02-02-2009, 23:49
سلام رفقا
تو صفحه اول سایت یه اد گذاشته شده برای شرکت Ecom ! من که تا حالا اسمشم نشنیده بودم !
کسی اینو میشناسه ؟کیفیت و پشتیبانی ؟
Buzz !!
کسی جواب نمیده : <<

javad2625
03-02-2009, 00:20
سلام
دو سوال دارم:
1- برای پیش شماره 2208 هر جا زنگ یم زنم میگن ظرفیت ما برای مخابرات شما (سلمان فارسی) تکمیل هست. کسی جایی سراغ داره؟

2- توی اینترنت می بینم که بعضی ها اعلام آمادگی برای انجام دانلود کرده اند. مثلاً «انجام دانلودهای شما هر گیگ 900 تومان»!!!!!!! اینترنت با این سرعت و قیمت را از کجا می آورند؟!!!!!!

mehdi_vsgh
03-02-2009, 00:32
buzz !!
کسی جواب نمیده : <<
ینی کسی استفاده نمیکنه لابد که جواب نمیده

_Barbod_
03-02-2009, 00:53
سلام
دو سوال دارم:
1- برای پیش شماره 2208 هر جا زنگ یم زنم میگن ظرفیت ما برای مخابرات شما (سلمان فارسی) تکمیل هست. کسی جایی سراغ داره؟
تا جایی که میدونم چند تا شرکت بیشتر منطقه شما رو ساپورت نمیکنند
شما به چه شرکتهایی زنگ زدید؟
سپنتا هم میدونم اونجا سرویس میده
به سپنتا زنگ زدید؟

reb
03-02-2009, 11:27
اینم تست سرعت من.
چرا اینقدر افتضاح شده؟
من از مفتح خبر ندارم ولی سرعت دانلود برای 128 پارس آنلاین ثابت 30 کیلوبایت هست الان یعنی ساعتی 108 مگ اگه مال شما هم همین سرعته که دیگه جای بحث نداره چون 256 شاتل 32 هست ولی چند منطقه شلوغ هست که سرعت افتضاحه و از 15 بیشتر نمیشه منتها قبلا سرعت با نوسان حدود 40 بود که دیگه الان نیست بنظر من اگه دانلود زیاد میکنی برو از شاتل بگیر که تایم مجانی داره ولی من بعد از نزدیک 2 سال تازه فهمیدم که پارس آنلاین جون میده برا تورنت.

zaza
03-02-2009, 13:00
سلام دوستان

مي خواستم ببينم نظرتون درباره شركت عصر تالكام چيه . قيمت هاش كه خيلي مناسبه و خودشم از 11 شركت اصلي ارايه دهنده هست

javad2625
04-02-2009, 02:04
خطاب به دوستی که گفتند برای پیش شماره 2208 به کدام شرکت ها زنگ زدی:

به خیلی شرکت ها زنگ زدم. سپنتا، شاتل، سحرارتباط، افروز و.... حتی به خود مخابرات هم زنگ زدم و یکی دو تا شماره داد اما اونها هم گفتند که نداریم. فقط یکیشون می گفت که اینترنت بی سیم میدیم ماهی 100 تومن!!! که به دردم نمی خورد. لطفاً اگر جایی را سراغ داشتید که مطمئن بودید داره فوراً به من خبر بدید و مژدگانی بگیرید :)

حالا یک سوال دیگر: از آنجا که اینترنت Adsl به ما داده نمی شود اگر بخواهم اینترنت ماهـ وار ه ای بگیرم چه نوعی بگیرم ارزانتر است؟

متشکرم

BIKHIAL_ALL_75
04-02-2009, 02:05
آقا کسی در باره ارائه دهنده های ای دی اس ال ایلام اطلاعی نداره؟؟؟
اگه کسی داره کدومش بهتره؟؟؟

sms11
04-02-2009, 20:31
اقا کسی توی مرکز مخابراتی مالک اشتر با پیش شماره 6688 اینترنت داره؟
کدوم شرکت اینترنت دارید ازش؟
راضی هستید از شرکتتون؟

_Barbod_
04-02-2009, 20:35
خطاب به دوستی که گفتند برای پیش شماره 2208 به کدام شرکت ها زنگ زدی:

به خیلی شرکت ها زنگ زدم. سپنتا، شاتل، سحرارتباط، افروز و.... حتی به خود مخابرات هم زنگ زدم و یکی دو تا شماره داد اما اونها هم گفتند که نداریم. فقط یکیشون می گفت که اینترنت بی سیم میدیم ماهی 100 تومن!!! که به دردم نمی خورد. لطفاً اگر جایی را سراغ داشتید که مطمئن بودید داره فوراً به من خبر بدید و مژدگانی بگیرید :)

حالا یک سوال دیگر: از آنجا که اینترنت adsl به ما داده نمی شود اگر بخواهم اینترنت ماهـ وار ه ای بگیرم چه نوعی بگیرم ارزانتر است؟

متشکرم
عزیز منطقه شما از اون منطقه هایی هست که هر شرکتی ساپورت نمیکنه
همونطور که خودت اسم بردی همین چند شرکت هستند
اگر سپنتا رو نام بردم به خاطر این بود که تقریبا" چند ماه پیش تو منطقه شما شروع به سرویس دهی کرده گفتم شاید پورت خالی داشته باشه هنوز
در مورد اینترنت ماهواره ای هم یک کلام میگم بیخیالش باش:13:
اینترنت وایرلس یا وایمکس بگیری خیلی مقرون به صرفه هست تا اینترنت ماهواره ای:27:

dogtag
05-02-2009, 14:51
سلام بر شهرادی های عزیز.
میشه یکی تون که تا صبح بیداره، از ساعت 3 و خورده ای تا قبل از 7 صبح با این یوزر و پسورد سعی کنه کانکت بشه:
username: guest
password: ngsnet

این مال صبانت ه. می خوام ببینم که آیا این زیر مجموعه ی اون هست یا نه!

کسی جواب درست نمیده.
اگر بده که خوبه.
سرعتش رو هم بگید (اگر کانکت شد). باید 512 باشه.

zaza
06-02-2009, 01:06
سلام دوستان

مي خواستم ببينم نظرتون درباره شركت عصر تالكام چيه . قيمت هاش كه خيلي مناسبه و خودشم از 11 شركت اصلي ارايه دهنده هست

كسي نيست يك كمكي به من بكنه

mrmostafa
06-02-2009, 23:52
اقا کدوم شرکت از نظر -------- درست هستش؟؟؟؟ الان آسیاتک امروز این سایت رو که دامینش داخلی هستش رو ----- کرده در صورتی که از طرف مخابرات باز هستش. ماهی 30 هزار پول اینترنت میدم دو تا سایت موزیک هم میریم ----- میکنه