PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در مورد لب تاب dell 6400

bijan.sh.ka
24-07-2008, 22:54
لپ تاپم dell 6400 model MM061 inispiron است و قبلا بلوتوث آن درست كار مي كرد حالا هر كاري مي كنم و درايور آن رو نصب مي كنم بلوتوث آن غير فعال است حالا نمي دونم ايراد از كجا است و من حتي 2 بار ويندوز xp آن رو و 2 بار ويندوز ويستا 32 بيت آن رو عوض كردم ولي فايده اي نداشت درايور نصب مي شد ولي خبري از بلوتوث نبود ولي بلوتوث اون وقتي كه تازه روشنش مي كنم چراغ آبي رنگ آن روشن مي شه پس معلوم مي شه كه ايراد از بلوتوث دستگاه نيست ولي وقتي كه ويندوز بالا مي ياد ديگه نه چراغ روشن مي شه نه خبري از بلوتوث مي شه لطفا در اين مورد كمكم كنيد
و سوال ديگه ام اين است كه من وقتي كه ويندوز ويستا 32 بيت رو نصب مي كنه و برنامه آفيس 2007 رو روش نصب مي كنم فقط انگليسي تايپ مي كنه و هر كاري مي كنم فارسي تايپ نمي كنه حتي فونت هاي فارسي رو هم روش ريختم و زبان دستگاه رو هم عوض كردم ولي جواب نداد مي تونيد در اين مورد هم كمكم كنيد
با تشکر

REGISTERED USER
24-07-2008, 23:08
پست تکرار شده است ... من یکی رو قفل کردم که سر فرصت پاک بشه

REGISTERED USER
25-07-2008, 00:00
لپ تاپم dell 6400 model MM061 inispiron است و قبلا بلوتوث آن درست كار مي كرد حالا هر كاري مي كنم و درايور آن رو نصب مي كنم بلوتوث آن غير فعال است حالا نمي دونم ايراد از كجا است و من حتي 2 بار ويندوز xp آن رو و 2 بار ويندوز ويستا 32 بيت آن رو عوض كردم ولي فايده اي نداشت درايور نصب مي شد ولي خبري از بلوتوث نبود ولي بلوتوث اون وقتي كه تازه روشنش مي كنم چراغ آبي رنگ آن روشن مي شه پس معلوم مي شه كه ايراد از بلوتوث دستگاه نيست ولي وقتي كه ويندوز بالا مي ياد ديگه نه چراغ روشن مي شه نه خبري از بلوتوث مي شه لطفا در اين مورد كمكم كنيد

و سوال ديگه ام اين است كه من وقتي كه ويندوز ويستا 32 بيت رو نصب مي كنه و برنامه آفيس 2007 رو روش نصب مي كنم فقط انگليسي تايپ مي كنه و هر كاري مي كنم فارسي تايپ نمي كنه حتي فونت هاي فارسي رو هم روش ريختم و زبان دستگاه رو هم عوض كردم ولي جواب نداد مي تونيد در اين مورد هم كمكم كنيد
با تشکر

1- کی گفته وقتی چراغ روشن هست یعنی سالمه ؟ اگر آنتنش از کار بفیته یه LED به شما نشون میده ؟ هیچ نشانه ای نداره ... وقتی شما روشن میکنید اگر لوگو پایین کنار ساعت اومد یعنی سالمه و اگر نیمود یعنی مشکل داره ... بهتره با خود ابزار دل قطعات رو تست کنید (F12 هنگام بوت و انتخاب diagnostics )

ویا بهتره ببرین تعمیرگاه تستش کنند

2- کیبورد FA یا persian رو نصب کردی ؟ یعنی در تاسکبار آیکونش هست ؟ پس باید در بخش language & regional option در کنترل پانل اون رو اضافه کنی تا به زبان سیستم اضافه بشه

بعد با تعویض زیان حتما کار میده و اگر کار نداد راست نویس و چپ نویس آفیس رو دقت کن