PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : i8510 INNOV8 سامسونگ یک Super Camera Phone

S A M S U N G
24-07-2008, 16:31
سامسونگ پس از گذشت 1 ماه و معرفی SuperPhone خود با نام Omnia امروز نیز یکی از قدرتمندترین اسمارت فون خود رو به طور رسمی معرفی کرد .

Samsung i8510 INNOV8

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

i8510 یا Primera اولین اسمارت فون تولید شده با دوربین 8.0 مگاپیکسل و سیستم صدای 5.1 surround هستش .

امکانات این SuperCameraPhone :
1. سیستم عامل سیمبیان 9.3 سری 60 نسخه 3.2
2. صفحه نمایش 2.8 اینچ با وضوح QVGA و رزولوشن 320×240 پیکسل و قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ
3. دوربین دیجیتال 8 مگاپیکسل با قابلیت اتوفوکوس - تشخیص چهره - تشخیص لبخند - تشخیص بسته بودن چشم ها - فلاش LLED ( dual power LED )a - لرزشگیر دست - geotagging - اتوپانورما - قابلیت فیلمبرداری با وضوح VGA و 30 فریم در ثانیه و وضوح QVGA و 120 فریم در ثانیه .
4. حافظه داخلی در 2 نسخه 8 و 16 گیگابایت
5. سیستم صدای 5.1 surround برای اولین بار در عرصه تولید گوشی همراه
6. Wi-Fi همراه با DLNA
7. GPS receiver با ساپورت A-GPS
8. استفاده از RAM 128
9. استفاده از سیستم صدای DNSe 2.0 در انحصار سامسونگ
10. استفاده از چیپ ست 3D برای اجرای برنامه و بازی
11. قابلیت ارتقاء حافظه با کارتهای microSD تا 8 گیگابایت
12. ساپورت فایلهای DivX
13. هدفون 3.5 میلیمتری
14. استفاده از 2 اسپیکر استریو
15. 3G همراه با خطوط اینترنت پرسرعت HSDPA تا سرعت 7.2 مگابایت در ثانیه
16. استفاده از شتاب سنج برای Screen auto rotation
17. سنسور روشنائی خودکار صفحه نمایش
18. دوربین دوم برای مکالمه تصویری
19. بلوتوث و USB نسخه 2.0
20. ضخامت 16.9 میلیمتر
21. باتری با گنجایش 1200 میلی آمپر و تاک تایم 8 ساعت و 30 دقیقه .
22. موس اپتیکال
23 اجرای بازی فیفا 2008 به صورت فلش

__________________________________________________ ____

استفاده از اینترفیس جدید سامسونگ بر روی این گوشی :

S a f a 6 4
24-07-2008, 16:46
با گوشی های سیمبین داره سامسونگ خیلی حال میکنم

به نظهر من تنها مشکل سامسونگ سیستم عاملش بود که حلش کرده

. دوربین دیجیتال 8 مگاپیکسل با قابلیت اتوفوکوس - تشخیص چهره - تشخیص لبخند - تشخیص بسته بودن چشم ها - فلاش LLED ( dual power LED )a - لرزشگیر دست - geotagging - اتوپانورما - قابلیت فیلمبرداری با وضوح VGA و 30 فریم در ثانیه و وضوح QVGA و 120 فریم در ثانیه .

واقعا حرف نداره

. استفاده از چیپ ست 3D برای اجرای برنامه و بازی

چیپست جدا برای گرافیک !!!؟؟؟

چه جالب ,باید یه چیزی مثل کارت گرافیک باشه

موس اپتیکال

این چیه ؟

SAEED_BARCELONA
24-07-2008, 17:44
این چیه ؟
اگه اشتباه نکنم قسمت جهت نمای گوشی حرکت دستو تشخیص میده

corey
24-07-2008, 17:47
امکاناتش بی نظیره و همین طور قیمت 780 یورو این گوشی خدا کنه این گوشی هم مثل i900 موقع عرضه قیمتش کاهش پیدا کنه

S A M S U N G
24-07-2008, 17:47
موس اپتیکال همون جوی استیک هستش البته به صورت اپتیکال .

چندتا عکس دیگه از این گوشی :

^^ HAMID ^^
24-07-2008, 17:53
بابا دمش گرم ...نوشته چند هفته دیگه تو آگوست ریلیز میشه-- مثکه سامی واقعا میخواد جای نوکی رو بگیره --- ولی من لویال فن بوی سونی اریکسونم عمرا گوشی از برند دیگه بخرم :27: انصافا گوشی خوبیست.

Nabakhshoode
24-07-2008, 17:55
این گوشی فوق تصوره ! هیچی نمیشه گفت ...! موزیک فون و اسمارت فون و کمرا فون با هم تلفیق شدن ... !
سونی که اولین 8 مگا پیکسلیش جاواست و طبیعتا هم از نظر رنج قیمت هم امکانات با این تفاوت داره و نمیشه مقایسشون کرد ... ولی من فکر میکنم نوکیا حتی اگه اسمارت فون 8 مگا پیکسلیشو رو کنه رقابتش با این گوشیه کامل خیلی سخت خواهد بود به خصوص که این گوشی دیزاین چشم نوازی داره ...! و یه نکته ی خیلی مهم دیگه اینکه باطری این گوشی ( هم از نظر استند بای هم تاک تایم ) بر خلاف اکثر گوشی های سامسونگ فوق العادست...

SAEED_BARCELONA
24-07-2008, 18:07
این گوشی همه چیزش خوبه جز یه چیزش اونم این تبلیغاتی که پشت گوشی زدن. بالاخره هرکی این گوشیو داره میدونه چه امکاناتی داره. امیدوارم موقع ریلیز اینارو پاک کنن
آقا امیر جک 3.5mm داره یا نه؟

S A M S U N G
24-07-2008, 18:08
GSMArena لقب multimedia monster به این گوشی داده !

اولین ویدیو منتشر شده از این گوشی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

perjixen
24-07-2008, 18:40
گوشی فوق العاده هست...............!!! گوشی های سامسونگ کیفیت صدای خوبی دارن.......... ولی با وجود سیستم سراند و سیستم DNSe 2.0 دیگه فکر کنم ، کسی جلو دارش نباشه..................!!!
که نمونش همین پی 2...............!!!
دوربینش چقدر امکانات اضافه داره........... یادش بخیر اون موقعه که گوشی ها دوربینشون VGA بود و شد 1.3 و .......... کی فکر میکرد کار به اینجا برسه.............!!!!
ماشالا ، از نظر حافظه همه یه مشت گیگ ه.................!!! طراحی خوبی هم داره.............!! باید فیلمش رو دید.
مرسی امیر جان.

seyyedi
24-07-2008, 18:41
دوستان سلام
خوشکلم هست و طراحی کلاسیک داره
فقط کی پد جهتی رو کمی بهتر یعنی قشنگتر میساختن بهتر بود

actooor
24-07-2008, 18:47
فلاشش اخر ال ی دی شد؟؟؟
یعنی واسه 8 مگاپیکسل ال ی دی کافیه؟؟؟

perjixen
24-07-2008, 18:49
فلاشش اخر ال ی دی شد؟؟؟
یعنی واسه 8 مگاپیکسل ال ی دی کافیه؟؟؟
آره موافقم.............. البته 2 تا ال ئی دی هست........... ولی فرقی نمیکنه..............!!! کاش زنون بود.............!!!
ولی ، توی این برهوت این بهتره از هیچیه...................:31::31:.!

S A M S U N G
24-07-2008, 19:02
در عجبم چرا همه از فلاش ایراد میگیرن ! مگه ما فقط تو تاریکی زندکی میکنیم ؟ ... مطمئنا Lled کفایت میکنه .

corey
24-07-2008, 19:22
در عجبم چرا همه از فلاش ایراد میگیرن ! مگه ما فقط تو تاریکی زندکی میکنیم ؟ ... مطمئنا Lled کفایت میکنه .

نه امیر جون ولی برای این هیولا با این امکانات فوق العاده Lled راضی کننده نیست

perjixen
24-07-2008, 20:01
ضمن تایید پست علی جان............ (4کرم سعید جان..............:31:!).
هیچ آماری از سی پی یو این گوشی نیست.....................؟؟؟؟؟!؟!؟! و اینکه این چیپست گرافیکی مگه قرار چیکار کنه.......... که هست...........!؟!؟؟!!؟
یه خورده که نه زیاد حس کنجکاویم بلند شده...............!!!!

ali racer
24-07-2008, 20:43
ضمن تایید پست علی جان............ (4کرم سعید جان..............:31:!).
هیچ آماری از سی پی یو این گوشی نیست.....................؟؟؟؟؟!؟!؟! و اینکه این چیپست گرافیکی مگه قرار چیکار کنه.......... که هست...........!؟!؟؟!!؟
یه خورده که نه زیاد حس کنجکاویم بلند شده...............!!!!
خب اول تبریک میگم
به خودم :31: و دوستداران موبایل
چون جهش عظیمی هست با معرفی این گوشی سامسونگ ای ول !

اون چیپ گرافیکی که ان 82 و ان 95 8گیگ قبلا ازش استفاده میکردند
برای اجرای بهتر کلیپ های تصویری و مخصوصا بازی ها
مورد استفاده هستش !

فقط و فقط یه ایراد داره این گوشی اونم فلاش زنون هستش
ولی با این وجود بازم فوق العاده اس
کلا با سه مدل سامسونگ حال کردم
یو 900
ای 900
و این مدلش !
راستی یه خبر دیگه

سامسونگ بر طبق یک برنامه زمانی مشخص قرار است i8510 را تا اواخر ماه آینده (آگوست) و به قیمتی در حدود 750 یورو به بازار عرضه کند

s-a-l-i-m
24-07-2008, 22:30
دمه سامسونگ گرم من با i900 سامسونگ رو شناختم و الان دارم برنامه ریزی میکنم واسه خرید i900 ...........
از نظر من یه دوربین 8 مگا تو روز قدرتش رو به نمایش میزاره نه شب برای همین این فلاش خوبه..........
اگرم یه شرکت یه گوشی بدونه عیب بزنه بقیه محصولاتش فروش نمیرن..............

corey
24-07-2008, 22:49
البته اگه این گوشی فلش زنون داشت دیگه کی میرفت سراغ کمرافون 8مگا سامسونگ ضمنا تو کلوپ سامسونگ گفته شده بود که این گوشی اپتیکال زوم داره این خبر درسته یا نه؟؟؟

ali racer
24-07-2008, 22:53
البته اگه این گوشی فلش زنون داشت دیگه کی میرفت سراغ کمرافون 8مگا سامسونگ ضمنا تو کلوپ سامسونگ گفته شده بود که این گوشی اپتیکال زوم داره این خبر درسته یا نه؟؟؟

نه زوم اپتیکال نداره
فکر کنم کمرا فون 8 سامسونگ زوم اپتیکال داشته باشه

فقط یه سوال
تو جی اس آرنا نوشته

GamesFIFA 2008, Asphalt + downloadable

حالا این بازی ها جاوا هستند یا سیمبین ؟

S A M S U N G
24-07-2008, 22:54
درسته شتاب نوری که زنون داره نمیشه با LLED مقایسه کرد .

ولی فکر اینجارو هم باید کرد یه گوشی با دوربین 8 و ظبط VGA با 30 و QVGA با 120 وقتی فلاش زنون داشته باشه چطوری در شب یه فیلمبرداری خوب رو داشته باشه .

زنون در فیلبرداری غیر قابل استفاده هستش ولی LLED حداقلش این مزیت رو داره .

در مورد CPU چیزی ندیدم ولی فکر نمیکنم همچین گوشی با این همه امکانات سنگین CPU ضعیفی داشته باشه .

اینترفیسش خیلی جالبه .

راستی منظورتون از کمرافون 8 سامسونگ کدوم گوشیه ؟ !

استبداد
24-07-2008, 23:05
مگه همش چند تا گوشی 8 مگا پیکسلی داره؟

SAEED_BARCELONA
24-07-2008, 23:06
ولی فکر اینجارو هم باید کرد یه گوشی با دوربین 8 و ظبط VGA با 30 و QVGA با 120 وقتی فلاش زنون داشته باشه چطوری در شب یه فیلمبرداری خوب رو داشته باشه .
خوب یه فلش زنون میزاشتن با یه Led. مگه چی میشد؟

راستی منظورتون از کمرافون 8 سامسونگ کدوم گوشیه ؟ !
بچه ها سرکار رفتید. خبری از کمرافون نیست دیگه. وقتی امیر ازش خبر نداره یعنی نیست!!!!
راستی امیر آقا شما چرا اینقدر تشکر می کنید؟:دی

S A M S U N G
ویدیو جدبد این گوشی :

corey
سامی جون تو خود کلوپ سامسونگ گفته بودین که سامسونگ احتمالا کمرافون 8مگاپیکسلی تولید می کنه که بعید هم نیست چون این گوشی با c905 رقابت نمی کنه و سامسونگ برای رقابت با c905 احتمالا گوشی جدیدی وارد بازار می کنه

rainysky50
24-07-2008, 23:12
..........................

استبداد
24-07-2008, 23:29
خوب به اینمیگن رقابت در دنیای موبایل

باید به سامسونگ به خواطر ایده هاش تبریک گفت..

S A M S U N G
24-07-2008, 23:35
امین جان شما چرا ناراحتی عزیز ؟ خب معرفی کنه ! به جای اینکه خوشحال باشی ناراحتی !!! اینطوری بازار تلفن همراه داغ میشه ، دیگه همه دنیا فکر نمیکنن فقط نوکیا بلده گوشی بزنه .

به این حرفت اعتراض دارم شدید !!!

!!مسخره روزی 3 تا گوشی معرفی میکنه 1 سال دیگه میده بیرون
کدوم گوشی سامسونگ طول کشیده وارد بازار بشه ؟ ( Omnia یک هفته بعد از معرفی - i8510 هم یک هفته بعد از معرفی ) ... شما به یک هفته میگی 1 سال ؟
در ضمن نوکیا با اون همه کرکری خوندنش هنوز N96 رو ریلیز نکرده ! سامسونگ i8510 رو هم وارد بازار کرد !

شما نگران فروش سامسونگ نباش . اونها بهتر از من و شما سیاست کاری بلدن . مخلصیم .

rainysky50
24-07-2008, 23:42
راست میگی!گفتی ان96 یاد گندکاری نوکیا افتادم!!این همه ان78 ان78 کرد امروز رفتم نمایندگی نوکیا خودشون میگم الکی پول دادن بابتش!همش تقریبا توی هند 25 هزار تومان از ام82 ارزونتره!اونوقت موشن سنسور و شتابسنج و دوربین 5 نداره!یه ترانسمیتر و سیمبین جدیدتر فقط داره!سی پی یو رو هم خوب تو gsmarena زده 369 مگاهرتز arm11 !!یعنی همون سی پی یو 5700!!!تا ببینیم ان96 بعد از ربع قرن انتظار چی میشه!!چی جنگی بشه امسال بین شرکتها!

mahyarSAMSUNG
25-07-2008, 00:41
حالا نظر بروبچ سونی اریکسون رو درباره سامسونگ میخوام ؟ فقط بروبچ سونی اریکسون نظر بدن که سامسونگ یعنی چی ؟! از بعد دی 500 به بعد من گفتم سامسونگ یعنی زندگی کسی باور نمیکرد که . یه مشت لقب متعصب بودن فقط به من دادن . حالا تحویل بگیرید I8510 . ببینم سونی کی می خواد یه آی 8510 بزنه ؟!

rainysky50
25-07-2008, 01:01
تو ایکس پریا هنگ کرده!!!اچ تی سی روزی 3 تا گوشی مثل ایکس پریا میده برین!!!سامسونگ هم همینطور!!
امسال سال نوکیا و سونی اریک نیست!

S A M S U N G
25-07-2008, 01:08
مهیار من از P510 ( همون که درش موتور داشت ) گفتم SAMSUNG IT'S MY LIFE :دی

یه قابلیت جالب دوربین i8510 اینه که وقتی دوربین فعال میشه پوشش لنز به طور خودکار میره کنار و وقتی دوربین غیر فعال میشه پوشش لنز برمیگرده روی لنز . جالبه نه ؟

ali racer
25-07-2008, 01:18
مثل کا 850 در پوشش زیر لنزه ؟
که اصلا استفاده ایی نداره ؟
البته تو عکس های قبلی روش بود و لی عکس های جدید و رسمی چیزی رو نشون نداده !

S@nti@go_s&k
25-07-2008, 02:03
قابلیت جالبیه ............ در مورد k850 هم احتمالا پوشش لنزش مثل دوربین C905 کار خود سامسونگ بوده..دی

amir2011
25-07-2008, 02:08
گوشی فوق العاده ایه (البته بیشتر این قابلیتها رو تا به حال روی گوشیهای مختلف داشتیم ولی همه رو یک جا نداشتیم )...
اصولا زدن طرح های انتحاری کار سامسونگه...(یک موقعی همه تو کار 2 مگا پیکسلی بودند یهو اومد یک ده تایی ساخت که البته به تولید انبوه نرسید, یا مثلا تولید باریک ترین گوشی و...)
فقط کاش اون همه زحمتی که روی امکانات این گوشی کشیده میشد با یک طراحی زیبا همراه میشد...

saman65
25-07-2008, 03:08
ماشالا انقده کامله که ....
اگه فلش زنون داشت قید i900 رو میزدم(شوخیدم.اگه داشت بازم میگفتم only omnia)دیییی

یه سوال.1 تشکر از من شده.میشه بپرسم کی بوده و به خاطر کدوم پست:دی.

S A M S U N G
25-07-2008, 06:47
مثل کا 850 در پوشش زیر لنزه ؟
که اصلا استفاده ایی نداره ؟
البته تو عکس های قبلی روش بود و لی عکس های جدید و رسمی چیزی رو نشون نداده !
واسه چی قابل استفاده نیست علی جان ؟ !

من نمیدونم K850 چطوریه ولی i8510 وقتی از تو منو میری روی دوربین لنز دوربین به طور خودکار میره کنار و وقتی هم عکسبرداری تمام شده به طور خودکار میاد روی لنز .

عکسهای جدیدش هم داره که !

الان پوشش لنز روی لنز هستش :

الان دوربین فعاله :

کلا دوربینهای 5 به بالا سنسورهاش کار سامسونگ هستش ( نوکیا ، سونی اریکسون ، سامسونگ ) ، موتورولا کداک هستش .

SAEED_BARCELONA
25-07-2008, 09:38
من نمیدونم K850 چطوریه ولی i8510 وقتی از تو منو میری روی دوربین لنز دوربین به طور خودکار میره کنار و وقتی هم عکسبرداری تمام شده به طور خودکار میاد روی لنز .
k850 هم همینطوره دقیقا

کلا دوربینهای 5 به بالا سنسورهاش کار سامسونگ هستش ( نوکیا ، سونی اریکسون ، سامسونگ )
این دیگه از اون حرفا بودا.

amonesary
25-07-2008, 10:38
به نقل از Gsmarena درباره معرفی این گوشی

You don't really think this leak is accidental, do you? With all the iPhone fuss and excitement in the air, Samsung are obviously trying to cool things a bit by throwing those scrapes of information out in the open.

actooor
25-07-2008, 11:21
این گوشی مطمیینا همون گوشی بعدی هست که خدا بخاد اگه رو دستش نیاد بخرمش...
این گوشی همون گوشی هست که از ان96 انتظار داشتم...یعنی دوربین 8...
که متاسفانه نمیشه در مورد ان96 اصلا حرف زد با این گوشی های جدید...

alex_pk
25-07-2008, 12:33
اوپس!

ایول چیز توپیه!
ما که پولمون قد نمیده!

خیلی چیز کاملی زده....

ali racer
25-07-2008, 13:45
این گوشی مطمیینا همون گوشی بعدی هست که خدا بخاد اگه رو دستش نیاد بخرمش...
این گوشی همون گوشی هست که از ان96 انتظار داشتم...یعنی دوربین 8...
که متاسفانه نمیشه در مورد ان96 اصلا حرف زد با این گوشی های جدید...
رو دستش که حتما میاد :31:
این ماهیت تکنولوژی هست
ولی اگه فلاش زنون داشت 1 واقعا بی رقیب بود !!!
فکر نمی کنم ان 96 اصلا در یه کلاس باشن با این گوشی
نوکیا که فعلا هیچ کاری نکرده !!

به نقل از Gsmarena درباره معرفی این گوشی

You don't really think this leak is accidental, do you? With all the iPhone fuss and excitement in the air, Samsung are obviously trying to cool things a bit by throwing those scrapes of information out in the open.

اینی که گفتی یعنی چه ؟:31:
جی اس ام آرنا هم غیب گفته ها !!
سامسونگ از قدیم همه چیشو خودش تولید می کرد نه مثلنوکیا
هر تیکه ماله یه شرکت !!
البته سونی اریکسون هم جدیدا به این درد مبتلا شده !!:27:

واسه چی قابل استفاده نیست علی جان ؟ !

عکسهای جدیدش هم داره که !

الان پوشش لنز روی لنز هستش :

الان دوربین فعاله :

کلا دوربینهای 5 به بالا سنسورهاش کار سامسونگ هستش ( نوکیا ، سونی اریکسون ، سامسونگ ) ، موتورولا کداک هستش .

امیر جان استفاده نداشتنش تو کا 850
دلیلش اینه که زیر لنزه نه روی لنز !!!
و لنز کثیف میشه !!
ولی تو این گوشی این طوری نیست (البته با توجه به عکس هایی که زحمت کشیدی) !

R@R#M@N
25-07-2008, 13:49
به به !!!
من دیروز توی Gsmarena خوندم ولی متوجه تاپیکش نشدم
واقعآ گوشی کاملیه ولی بخدا نداشتن زنون کارشو خراب کرده
گوشی به این کاملی (اسمارت فون + موزیک فون + کمرا فون) نباید یه زنون داشته باشه !!!
من اگه پولشو دشاته باشم شاید بخرمش (شاید بخاطر نبود زنون هست) چون خیلی مهم هست
البته که نه مطمئنآ سونی اریکسون و مخصوصآ نوکیا بیکار نشستن !! باید منتظر بود
راستی کی این گوشی ریلیز میشه ؟؟؟

S A M S U N G
25-07-2008, 14:03
هفته آینده وارد بازار میشه بهراد جان .

یه نمونه عکس از این گوشی نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

چرا دگمه Thanks من نیست ؟ !

amonesary
25-07-2008, 15:52
دوستان راجب این 3D surround sound effect and DNSe 2.0 که ظاهرا تکنولوژی مخصوص سامی هست کسی توضیحی داره؟

ممنون

S A M S U N G
25-07-2008, 17:12
Samsung i8510: زنگ ها برای نوکیا به صدا درآمدند

گویا پایانی برای مسابقه تعبیه امکانات در یک دستگاه وجود ندارد چرا که وقتی که همگان تصور می کنند به آخرین پله در تکنولوژی و فناوری دست یافته ایم، محصول دیگری با امکانات فوق تصور ارائه می شود که i8510 از سامسونگ یکی از همین محصولات است. با هم نگاه مختصری به مشخصات این محصول استثنائی می اندازیم.

به نظر میرسد تاخیر چندین ماهه در ارائه N96 به بازار، کم کم به ضرر نوکیا در حال تمام شدن است. چرا که ستاره هایی که تعدادشان هر روز در حال افزایش است هر روز بیش از پیش از جذابیت اولیه ای که پیرامون نام N96 شکل گرفته بود می کاهند و این در صورت ادامه سیاست نوکیا می تواند تاثیر منفی شدیدی بروی فروش آن داشته باشد. داستانی که در مورد تک ستاره مدرن سونی اریکسون یعنی XPERIA X1 نیز کاملا مصداق دارد و ارائه آن به بازار در ابتدای سال 2009 (آنطور که سونی اریکسون می گوید)، فاقد هرگونه جذابیتی ست که ارائه آن در چند ماه پیش می توانست داشته باشد. در هر روی نگاهی به مشخصات یکی از این رقبای بزرگ یعنی Samsung i8510 می تواند مبنائی بر صحت و سقم ادعای فوق باشد.

سامسونگ طرح ساخت این گوشی را از مدتی پیش در دستور کار خود داشت و در ابتدا نام Primera را برای آن انتخاب کرده بود نامی که در نسخه نهائی به INNOV8 تغییر پیدا کرد که با تلفظ لاتین آن به کلمه آشنای Innovate خواهیم رسید که بر جنبه نوآوری آن تاکید می کند. بدون شک مهمترین بخش دستگاه که در نگاه اول، بیشترین توجه را به خود جلب می کند دوربین 8 مگاپیکسلی قوی آن است که پاسخ محکمی ست به رقبای جدید این رده مخصوصا محصول جذاب SE C905 . اما در حقیقت این تنها بخشی از امکاناتی ست که i8510 به همراه دارد. استفاده از نسخه 9.3 سیستم عامل Symbian S60 و همچنین استفاده از یک صفحه نمایش 2.8 اینچی با پشتیبانی از 16 میلیون رنگ و رزولوشن 320×240 پیکسل، آنچنان زنگ خطر بلندی را برای N96 به صدا در می آورد. اما این هشدارهای پی در پی همچنان ادامه دارد چرا که i8510 گذشته از تمامی موارد گفته شده از لحاظ ظاهر و ابعاد نیز نه تنها چیزی از رقیب نوکیائی خود کم ندارد بلکه حتی در برخی جنبه ها از آن نیز بهتر عمل کرده است ابعاد این گوشی عبارت است از 17.2×53.9×106.5 میلیمتر که گذشته از افزایش 3 میلیمتری در ارتفاع در بقیه موارد، کوچک سازی مناسبی را نشان می دهد.

حافظه داخلی به میزان 8 یا 16 گیگابایت و 128 مگابایت حافظه RAM تشابه دو رقیب را کامل می کند و علیرغم اینکه هنوز اطلاعات کاملی پیرامون سرعت پردازنده و حافظه NAND گوشی منتشر نشده است اما مطمئنا با توجه به سابقه سامسونگ در ارائه مشخصات بالا در این زمینه به نظر نمی رسد که در این زمینه نیز i8510 میدان را به نفع رقیب ترک کند.
GPS از اجزای استانداردی ست که این روزها در اکثر اسمارت فون ها و PDA های بازار مشاهده می شود و برای دستگاهی در کلاس i8510 وجود GPS با پشتیبانی از A-GPS و Geo-Tagging نکته چندان غریبی محسوب نمی گردد. از دیگر مشخصات برتری که بصورت پیش فرض در درون گوشی دیده می شود پشتیبانی مستقیم از فرمت محبوب DivX است.

رده ارتباطی دستگاه لیست نسبتا کاملی را نشان می دهد در اینجا همانند N96 از چهار فرکانس GSM به همراه 2 فرکانس اصلی HSDPA برای برقراری تماس استفاده می گردد، ارتباطات GPRS و EDGE به کلاس 10 تقلیل یافته است و از HSCSD نیز خبری نیست. اما یکی از برتری های i8510 در این قسمت پشتیبانی از تبادل 3G تا سقف 7.2Mbps می باشد که این رقم در N96 به 3.6Mbps محدود شده است (البته عملا دست یابی به درصد کوچکی از این عددها برای کاربر وطنی امری ست که احتمالا به عمر اپراتور دهم تلفن همراه نیز قد نخواهد داد!). Wi-Fi به همراه بلوتوث و USB نسخه 2.0 از دیگر امکانات استانداردی ست که در i8510 دیده می شود.
از دیگر امکانات پر شمار موجود در i8510 می توان به شتاب سنج داخلی با امکان چرخش خودکار تصویر به همراه پورت 3.5 میلیمتری اتصال هدست و بلندگوهای استریو، اشاره کرد.

اما همانطور که گفته شد دوربین 8 مگاپیکسلی گوشی به نوعی پر اهمیت ترین جزئی ست که در دستگاه وجود دارد این دوربین که از رزولوشن حداکثر 2448×3264 پیکسل پشتیبانی می کند از فناوری های جدیدی چون تشخیص چهره و لبخند و حتی چشمک (blink recognition) پشتیبانی کرده و علاوه بر این در ساختار آن مواردی همچون لرزش گیر دست و قابلیت تصویر برداری پانوراما به فرم اتوماتیک (Auto Panorama) نیز به چشم می خورد. از نقاط منفی در ساختار این بخش عدم استفاده از فلش زنون و اکتفا کردن به یک فلش LED در آن است که با اینکه نسبت به دیگر فلش های این کلاس کاملا بزرگتر و پر نور تر است اما در کل در قیاس با بزرگانی چون N82 و K850 حرق چندانی در عکاسی در شب نمی زند. در رابطه با کیفیت عکس های گرفته شده توسط این دوربین بعلت به بازار نیامدن نسخه نهائی اظهار نظر درستی نمی توان کرد. فیلمبرداری این دوربین نیز در سطح بزرگان است چرا که علاوه بر امکان فیلمبرداری در رزولوشن VGA با 30 فریم در ثانیه، این دوربین امکان فیلمبرداری در رزولوشن QVGA و با 120 فریم در ثانیه را نیز داراست.
ظرفیت باتری این گوشی نیز 1200mAh ساعت است که در قیاس با نمونه 950mAh موجود در N96 اعداد کاملا بالاتری را در تست کارخانه ای کسب کرده است: 310 ساعت در حالت Stand-by و 8 ساعت و 30 دقیقه در هنگام مکالمه.
سامسونگ بر طبق یک برنامه زمانی مشخص قرار است i8510 را تا اواخر ماه آینده (آگوست) و به قیمتی در حدود 750 یورو به بازار عرضه کند که همین موضوع می تواند با توجه به قیمت ابتدائی N96 (که رقمی زیر 600 یورو اعلام شده است)، در صورت ارائه آن قبل از یک ماه آینده به تجدید حیات نوکیا در این رده منجر شود.

S A M S U N G
25-07-2008, 18:03
دوستان راجب این 3D surround sound effect and DNSe 2.0 که ظاهرا تکنولوژی مخصوص سامی هست کسی توضیحی داره؟

ممنون
DNSe تقویت کننده صدای اسپیکر LCD TV های سامسونگ هستش که کاملا در انحصار سامسونگ هستش . حالا این قابلیت رو روی گوشی پیاده کردن .

3D surround از اسمش مشخصه که !

مخلصیم .

Mojtaba N87
25-07-2008, 18:12
کم کم داره نظرم رو سامسونگ عوض می شه :31:

mahyarSAMSUNG
25-07-2008, 18:36
عوض شدن نظرتون درباره سامسونگ الان دیگه خیلی دیره .

corey
25-07-2008, 18:44
سامی جون عکسی که توسط دوربین این گوشی انداخته شده باشه منتشر نشده ضمنا در رابطه با این blink recognition هم یک ذره توضیح بده و آیا i8510 اولین گوشی هست که از این فناوری استفاده میکنه؟؟؟؟؟؟؟

farhoode
25-07-2008, 19:01
سامسونگ تکنولوژی محصولاتش رو مدیون کمپانی های آمریکایی است

تکنولوژی سونی اریکسون بهتر از سامسونگ هست.

rainysky50
25-07-2008, 19:20
پست بالایی رو به عنوان جک سال انتخاب کردیم!!
در مورد حرف دوست عزیزمون در مورد ان96 و مقایسه ی اون با این گوشی باید بپرسم که ایا این گوشی سامسونگ --- h داره؟؟؟ایا این گوشی سامسونگ پلت فرمی به نام ان گیج داره؟؟؟؟باتری مورد استفاده در ان96 علی رغم سی پی یوی قوی نتایج خوبی رو در prereview نشون داده!همچنین قیمت پایین تره ان96 و دکمه های زیاد مولتی مدیای این گوشی و قابلیت navi wheel در ان96 هنوز نوکیا رو امیدوار نگه داشته!به جرئت میگم تنها برتری های این گوشی سامسونگ در چیپست صدا و دوربین هست و حتی فلش گوشی که در ان96 2 عدد ال ای دی هست در این گوشی یکی هست!همچنین چیپ مخصوصی که نوکیا برای پخش تصاویر با کیفیت ویدئویی در ان96 به کار برده شده رو در این گوشی سامسونگ نمیبینیم!:11::11::11::13:

S A M S U N G
25-07-2008, 19:36
سامی جون عکسی که توسط دوربین این گوشی انداخته شده باشه منتشر نشده ضمنا در رابطه با این blink recognition هم یک ذره توضیح بده و آیا i8510 اولین گوشی هست که از این فناوری استفاده میکنه؟؟؟؟؟؟؟
Blink یعنی چشمک . ولی در اصل معنیش اینه که وقتی این سیستم فعال میشه اگه شخص مورد نظر پلکهاش بسته شد ازش عکس نمیندازه و به محض اینکه باز شدن مچ طرف رو میگیره . ظاهرا واسه اولین بار هستش که استفاده میشه .

امین جان :

چیپ ست گرافیکی داره .

2 تا LED داره .

2 بازی آسفالت و فیفا 2008 فلش داره .

Optical Mouse داره .

farhoode
25-07-2008, 20:37
این گوشی چرا لمسی نیست

S A M S U N G
25-07-2008, 21:32
با وجود : زنده باد گوشی بسیار زیبا و باریک و خوش دست و پیشرفته W960 i سونی اریکسون

فکر نمیکنم جائی واسه Omnia و iPhone باشه ، به خاطر همین این گوشی رو لمسی نکردن . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

rainysky50
25-07-2008, 21:35
اگه گزینه special thanks وجود میداشت خیلی خوب میشد!پست بالایی تشکر ویژه میخواد!!

mani6606
25-07-2008, 21:37
سامسونگ در این چند ماه با ارائه گوشی های متفاوت بسوی اینده در حال فرار است. بنظر من سامسونگ به عنوان ایده دهنده (خط دهده) به دیگر سازندگان است.

amonesary
25-07-2008, 21:58
سامسونگ در این چند ماه با ارائه گوشی های متفاوت بسوی اینده در حال فرار است. بنظر من سامسونگ به عنوان ایده دهنده (خط دهده) به دیگر سازندگان است.

شما دو جمله فرمودین

جمله اول رو باهاتون موافقم :10:

اما جمله دوم رو با عرض معذرت خنده دار میدونم(قصد توهین ندارم،سوء تفاهم نشه) :11:

farhoode
25-07-2008, 22:15
شما دو جمله فرمودین

جمله اول رو باهاتون موافقم :10:

اما جمله دوم رو با عرض معذرت خنده دار میدونم(قصد توهین ندارم،سوء تفاهم نشه) :11:

تایید میشه

Nabakhshoode
25-07-2008, 22:19

من با عنوان ایده دهنده که به شدت مخالفم همه برندا به خصوص سونی و نوکیا و سامسونگ ابتکارات و پیشرفتا و ابداعات خیلی خوبی داشتن در زمینه ی موبایل... البته برند اپل هم با تک گوشیی که زده تونسته توانایی و ابتکار خودش رو به رخ بکشه...!
اما اعتقاد دارم تو یه سال اخیر سامسونگ با زدن گوشی های با امکانات و با تنوع زیادی که به گوشیاش داده و تعداد زیاد مدلهای مختلفی که میزنه عرصه رو داره تنگ میکنه به شرکتایه دیگه و اگه برندایه دیگه نجنبن قطعا سامسونگ میتونه بازارشون رو به خطر بندازه...
البته به نظر من کار سامسونگ تو این حدود یه سال به نفع مشتری نهایی تمام میشه و باعث میشه شرکتایه دیگه هم در زدن گوشی های مختلف با امکانات مولتی مدیای بالاتر و به خصوص با تنوع بیشتر اقدام کنن که این به نفع بازاره...

farhoode
25-07-2008, 22:24
با وجود : زنده باد گوشی بسیار زیبا و باریک و خوش دست و پیشرفته W960 i سونی اریکسون

فکر نمیکنم جائی واسه Omnia و iPhone باشه ، به خاطر همین این گوشی رو لمسی نکردن . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

لامصب به آدم انرژِی میدی بدجور

:8: :10::19:

SAEED_BARCELONA
25-07-2008, 22:36
در مورد حرف دوست عزیزمون در مورد ان96 و مقایسه ی اون با این گوشی باید بپرسم که ایا این گوشی سامسونگ --- h داره؟؟؟ایا این گوشی سامسونگ پلت فرمی به نام ان گیج داره؟؟؟؟باتری مورد استفاده در ان96 علی رغم سی پی یوی قوی نتایج خوبی رو در prereview نشون داده!همچنین قیمت پایین تره ان96 و دکمه های زیاد مولتی مدیای این گوشی و قابلیت navi wheel در ان96 هنوز نوکیا رو امیدوار نگه داشته!به جرئت میگم تنها برتری های این گوشی سامسونگ در چیپست صدا و دوربین هست و حتی فلش گوشی که در ان96 2 عدد ال ای دی هست در این گوشی یکی هست!همچنین چیپ مخصوصی که نوکیا برای پخش تصاویر با کیفیت ویدئویی در ان96 به کار برده شده رو در این گوشی سامسونگ نمیبینیم!
بابا تو دیگه کی هستی.
هنوز دنبال --- h و این 4تا دکمه مالتی مدیا هستی؟ بابا خیلی دمت گرم
من اصلا نمیدونم برا چی اینقدر نوکیا داره لفطش میده برا یه آپدیت کوچولو (n96= آپدیت N95 8gb)
فکر کنم نتونستن 16 گیگ حافظرو توش جا بدن
بابا SE اولین گوشیه با ویندوز موبایلشو داره زیاد لفطش میده برا عرضه چون هیچ تجربه ای تو این زمینه نداشته، روزی 1000بار دارن فحشش میدن. نمیدونم چرا کسی نوکیارو فحش نمیده

amonesary
25-07-2008, 23:02
بابا Se اولین گوشیه با ویندوز موبایلشو داره زیاد لفطش میده برا عرضه چون هیچ تجربه ای تو این زمینه نداشته، روزی 1000بار دارن فحشش میدن. نمیدونم چرا کسی نوکیارو فحش نمیده

ای بابا برادر سعید

شما داری X1 و چشم انتظارانش رو با N96 و چشم انتظاراش مقایسه میکنی؟

راستی از عنوان تاپیک دور نشیم بهتره

SAEED_BARCELONA
25-07-2008, 23:34
نه اینو به طور کل گفتم. آخه برادر امین داره N96 با این گوشی مقایسه میکنه که دیگه واقعا آدم باید حقوق بگیر یه برند باشه اینطوری بگه

amonesary
25-07-2008, 23:40
الان برادر امین میاد اینجا شاکی میشه

برای اینکه از عنوان تاپیک هم دور نشده باشیم این گوشی و همینطور Omnia اصلا قرار هس تو ایران عرضه بشه یا فقط تو اروپا و

آمریکاس ؟

ali racer
25-07-2008, 23:41
نه اینو به طور کل گفتم. آخه برادر امین داره N96 با این گوشی مقایسه میکنه که دیگه واقعا آدم باید حقوق بگیر یه برند باشه اینطوری بگه

اصلا تو یه کلاس نیستند که بخوان با هم مقایسه بشن
چه از لحاظ کارایی و چه قیمت
ولی تو موارد مساوی (مثل سیستم عامل و اجرای برنامه ها)
باید هر دو به بازار بیان تا بشه در اون مورد نظر داد

فقط از یه چیز سامسونگ خوشم میاد گوشی معرفی نمی کنه واسه سال آینده بیاد بازار !!:27:

rainysky50
25-07-2008, 23:48
همچین میگید اینو با ان96 مقایسه نکن انگار این گوشی از سیستم عامل ویستا التیمیت برای موبایل استفاده میکنه و ان96 سیستم عامل نداره!!!!خوب عزیز دل هر دوشون از سیستم عامل یکسان و برتریهای خاصی برخوردار هستند!!یکیشون چیپ ویدئو داره یکیشون چیپ صدا!یکیشون دوربین خوب یکیشون --- h!ممکنه تو ایران --- h مهم نباشه ولی توی برخی کشورها اینجور امکانات مهمتر از دوربین بالا و.... هست!!الان میگی dvbh اکسترنال رو میخریم و حال میکنیم !!پس اگه اینجوره اونی که ان 96 میخره یه دوربین 10 مگاپیکسل کانن میخره میزاره کنار ان96 که بیشتر حال بده!!

saman65
26-07-2008, 02:58
همچین میگید اینو با ان96 مقایسه نکن انگار این گوشی از سیستم عامل ویستا التیمیت برای موبایل استفاده میکنه و ان96 سیستم عامل نداره!!!!خوب عزیز دل هر دوشون از سیستم عامل یکسان و برتریهای خاصی برخوردار هستند!!یکیشون چیپ ویدئو داره یکیشون چیپ صدا!یکیشون دوربین خوب یکیشون --- h!ممکنه تو ایران --- h مهم نباشه ولی توی برخی کشورها اینجور امکانات مهمتر از دوربین بالا و.... هست!!الان میگی dvbh اکسترنال رو میخریم و حال میکنیم !!پس اگه اینجوره اونی که ان 96 میخره یه دوربین 10 مگاپیکسل کانن میخره میزاره کنار ان96 که بیشتر حال بده!!

انشالا یه کم خدا بهت تعصب بده(شدیدا کمبود تعصب داری:27:)

perjixen
26-07-2008, 07:45
بیا ؛ وقتی من میگم ، این دوتا با هم قیاس نشن.......................... پست ویرایش میخوره.........................!!!!!
ان 96 گوشی خوبی هست........ ولی یه سری آپشنش با این یکیه و یه چیزایی از این کمتر داره................. هر دوشون هم که در بازار نیستن...........!!!
پس ، صلوات.................... جان من بیخیال بشید........ خوبیت نداره.............!!
این گوشی میگن ، زوم اپتیکال داره...................؟؟؟؟؟!!! البته 1 ایکس (دی!) ، راسته..........؟؟؟؟؟

perjixen
26-07-2008, 07:47
اینم ، یه فیلم کارکد دیگه از گوشی..............................!!
میگم ، اینا گوشی رو از کجا گیر میارن باش کار میکنن ، ما هم بریم خودمون رو معرفی کنیم ، گوشی رو بمون بدن باش کار کنیم...............!!!

farhoode
26-07-2008, 08:51
سامسونگ هرچی باشه بهتر از نوکیاست

S A M S U N G
26-07-2008, 08:55
عجب سرعتي . چه منو خوشگلي . به به . يه زره لگ نميزنه .

مرسي رضا جان .

SAEED_BARCELONA
26-07-2008, 09:59
مقایسه این 2 به ضرر N96 تمام میشه. به نظر من نوکیا یا باید قیمت n96 خیلی کاهش بده یا اصلا کنسلش که و تغییرات اساسی توش ایجاد کنه. اینطوری اصلا فروش خوبی نخواهد داشت. من همین نظرو در رابطه با X1 هم دارم دیگه وقتی بیاد به بازار مثل زمانی که معرفی شد جذابیت نداره.

rainysky50
26-07-2008, 11:27
من هم همیشه گفتم!قیمت ان96 اگه میخواد رقابت کنه باید بیاد پایین!

farhoode
26-07-2008, 12:06
نمیدونم کی زیر آب من رو زد و مدیر امضای من رو که در اون تصویر زیبای :

گوشی بسیار زیبا و باریک و خوش دست و پیشرفته W960 i سونی اریکسون

بود رو پاک کرد

S A M S U N G
26-07-2008, 12:18
اينجا تاپيك شده اسپم فقط .

كوتاه بياين ديگه !

farhoode
26-07-2008, 12:29
بلاخره این مدل سامسونگ با قلم کار میکنه یانه؟
اصلا لمسی است؟

S A M S U N G
26-07-2008, 12:31
نه دوست عزيز Touch‌ نيست چون سيمبيان هستش و اولين سيمبيان Touch‌هم نوكيا ميخواد بزنه .

actooor
26-07-2008, 12:38
ما اینجا امدیم در مورد این مدل سامسونگ بحث کنیم...
نیومدیم تعصب الکی رو یک سری گوشی ها که اصلا در حال حاضر قابل مقایسه با این گوشی نیستن بحث کنیم که...
بهتره بحث رو به بیراه نکشونیم...
ان96 جای خود و سامسونگ هم جای خود...
از میدران عزیز هم تشکر میکنم که بعضی از امضا هایی که خلاف قوانین و باعث تعصب الکی میشه مثل همون دبیلیو960 پاک میکنن...
9کرممم...

farhoode
26-07-2008, 12:45
ما اینجا امدیم در مورد این مدل سامسونگ بحث کنیم...
نیومدیم تعصب الکی رو یک سری گوشی ها که اصلا در حال حاضر قابل مقایسه با این گوشی نیستن بحث کنیم که...
بهتره بحث رو به بیراه نکشونیم...
ان96 جای خود و سامسونگ هم جای خود...
از میدران عزیز هم تشکر میکنم که بعضی از امضا هایی که خلاف قوانین و باعث تعصب الکی میشه مثل همون دبیلیو960 پاک میکنن...
9کرممم...

به به
به به
گل بود به سبزه هم آراسته شد

amonesary
26-07-2008, 13:38
نه دوست عزيز Touch‌ نيست چون سيمبيان هستش و اولين سيمبيان Touch‌هم نوكيا ميخواد بزنه .

البته خوب گوشی بسیار زیبا و خوش دست W960 :31: و کلا سیمبینهای SE همگی تاچ هستن و اولین تاچ سیمبین نمیتونه مال نوکیا باشه :10:

S A M S U N G
26-07-2008, 14:42
و البته رابط کاربری Uiq نه سری 60 !

farhoode
26-07-2008, 15:44
پس چه فایده وقتیکه این مدل سامسونگ صفحه لمسی نداره
مفتش گرونه

B L A S T E R
26-07-2008, 16:04
گوشی به این وحشتناکی تاچ نیست..
حداقل WM میزد..
چیه این سیمبین؟؟اه اه

saman65
26-07-2008, 16:10
:2:
پس چه فایده وقتیکه این مدل سامسونگ صفحه لمسی نداره
مفتش گرونه

یه زمانی دیوونه گوشی w960 بودم.ولی حالا خدا رو شکر میکنم که نخریدمش:27: .چون با حرفهای شما از این گوشی متنفر شدم.:2:اگه خریده بودمش هم میفروختمش:31:

حداقل WM میزد..
چیه این سیمبین؟؟اه اه

در مورد سیمبیان که درست میگی.اه اه:2:

ولی اگه ویندوز موبایل و تاچ میزد دیگه کی به Omnia نگاه میکرد:27:

amonesary
26-07-2008, 16:38
بنده هم اعتراف میکنم تا دقایقی پیش تصور میکردم که این گوشی تاچ میباشد ولی ...........

actooor
26-07-2008, 16:47
خریده گوشی سلیقه ای هست...
به نظرم این گوشی اینقدر امکانات داره که تاچ بودن توش گمه...
اگه تاچ سامسونگ میخوای همون امینا هست دیگه...
اره منم همین نظر دارم...با تبلیق های این خانوم از دبیلیو 960 منم حالم از دبیلیو 960 به هم خورد...
این خانونم فقط بلده بحث رو به جنجال بکشه...یک نگاه به پستاش بکنید...

^^ HAMID ^^
26-07-2008, 17:16
ههههه ههههههههههههه -- فرهوده گند زدی به تاپبک :31: تا حالا اینهمه اسپم یه جا ندیده بودم--بس کن دیگه تا بن نشدی -- ولی جدا ال سی بدون تاچ 2.8 اینچ زیادشه .

Nabakhshoode
26-07-2008, 17:25
ههههه ههههههههههههه -- فرهوده گند زدی به تاپبک تا حالا اینهمه اسپم یه جا ندیده بودم--بس کن دیگه تا بن نشدی -- ولی جدا ال سی بدون تاچ 2.8 اینچ زیادشه .

من فکر میکنم ایشون قبلا هم با آی دی های دیگه یی مثل CD Player و ... میومد و حالا اون آیدی هاش بن شده یا تابلو شده که دیگه با اونا نمیاد خدا داند ( قطعا مدیران میتونن از طریق آی پی و ... پی ببرن به این مساله ) ... کلا خیلی علاقه داره جنجال راه بندازه یا اعصاب خورد کنه ! الانم نبینین عاشق W960 شده فردا میاد میگه فقط گوشی فوق العاده زیبا و خوشدست N96 !

farhoode
26-07-2008, 18:07
یعنی جماعت سامسونگ و نوکیا پرستان بعد از 8 صفحه متوجه نشدند که این گوشی لمسی نیست

Nabakhshoode
26-07-2008, 18:14
در مورد تاچ بودن گوشی هم خوب به هر حال سامسونگ میخواد یه توازن بین گوشی های سیمبین و ویندوز موبایل و جاوا به دست بیاره ! طبیعتا حالا که سیمبین سری 60 زده نمیتونسته تاچش کنه ! و خوب به نظر من این کار کاملا عاقلانه بوده ! چون همین گوشی اگه با ویندوز موبایل زده میشد هم نیاز به رم هم پردازنده قویتر هم ال سی دی تاچ و هم هزینه های جانبی دیگه یی که به طبع استفاده از ویندوز به گوشی اضافه میشه باعث میشد شاید تا 30-40 درصد قیمتش بالا بره ! و این برای یه گوشیی که همینجوری به دلیل امکانات بالا قیمت بالایی داره اصلا خوب نیست و میتونه رو فروشش تاثیر منفی بذاره !

actooor
26-07-2008, 18:36
یعنی جماعت سامسونگ و نوکیا پرستان بعد از 8 صفحه متوجه نشدند که این گوشی لمسی نیست
عزیزم خانوم خانوما...
ما همه متوجه شده بودیم...قبل از اینکه اصلا شما بدونی این گوشی چه رنگیه فهمیده بودیم...
این شما بودی که سوال کردی این گوشی تاچ هست یا نه...می خوای پستتو بهت نشون بدم؟؟؟
ماشالاه به تو...

corey
26-07-2008, 18:49
اصلا این گوشی احتیاجی به صفحه تاچ نداره و تاچ بودن دلیل بر فروش بالا نیست همین ان95 با اینکه تاچ نبود و تازه یک سری مشکلات مثل باطری داشت اما فروشش عالی بود و میشه گفت که فروش خوب و موفقیت ان95 برای این گوشی هم تکرار میشه

farhoode
26-07-2008, 18:54
عزیزم خانوم خانوما...
ما همه متوجه شده بودیم...قبل از اینکه اصلا شما بدونی این گوشی چه رنگیه فهمیده بودیم...
این شما بودی که سوال کردی این گوشی تاچ هست یا نه...می خوای پستتو بهت نشون بدم؟؟؟
ماشالاه به تو...

ممکنه شما بدونی ولی همه که نمیدونستند

perjixen
26-07-2008, 20:03
عجب سرعتي . چه منو خوشگلي . به به . يه زره لگ نميزنه .
مرسي رضا جان .
خواهش میکنم................. ولی امیر ، مشکوک تعریف میکنی.............. میخوای دلم نسوزه..........؟؟؟؟؟؟!!!:31:
:11:

اينجا تاپيك شده اسپم فقط .
كوتاه بياين ديگه !
امیر کیف میده................................. ؛ کاریش هم نمیشه کرد........... تقصیر من بود شرمنده...........!!!
امین به پست من جواب داد............:11::11::11:.

حداقل WM میزد..
چیه این سیمبین؟؟اه اه

ای قربونت................. کجا بودی تا حالا .......... چه تفاهمی...................!!!دی.

:
مورد سیمبیان که درست میگی.اه اه:2:
ولی اگه ویندوز موبایل و تاچ میزد دیگه کی به Omnia نگاه میکرد:27:
چشم و دلم روشن.................. منو که خبر نکردی....................!!!!!!!!!:5:

داستان زوم رو هم که همه تکذیب کردن...............؟؟؟؟!!!! سی پی یو این گوشی رو هم کسی آمار نداره...............؟؟؟؟؟!!! رم داینامیک رو هم که.................. (این آخری رو از علی جان یادیدم......:27:).!
و درباره تاچ بودن این گوشی................. همین طور که سعید گفت ، داستان ان 95 در مورد این گوشی به نظرم تکرار میشه...............!!!
ولی حالا ، یه داستان می مونه.......................
شاید سامسونگ زودتر از نوکیا سیمبین تاچ بزنه................!!!

ali racer
26-07-2008, 20:26
شاید سامسونگ زودتر از نوکیا سیمبین تاچ بزنه................!!!

فکر نمی کنم چون نوکیا سرمایه گذاری خیلی زیادی رو سری 60 تاچ کرده و امیلاتورش رو تو بارسلون
واسه دید عموم گذاشته بود
ولی اگه سامسونگ این کار رو بکنه نوکیا باید در کارخونه اش رو تخته کنه !!!
یه موضوع دیگه که شاید ربطی به تا پیک نداشته باشه
تا حالا 3 بار یادم میاد که نوکیا به شدت در وضعیت خراب از لحاظ معرفی گوشی قرار گرفت
آخرین بار هم هنگامی بود که سری اول ان رو که شامل ان 70 و ان 90 میشد به بازار
فرستاد و اکثرا میگفتند کار نوکیا تمومه !!
ولی با کمال تعجب نوکیا ارائه محصولاتی مثل ان 95 و 93 در دو مدل و ان 73
نه تنها خودش رو از این وضعیت نجات داد
بلکه فروش فوقالعاده ای برای این شرکت به همراه داشت !
برام دونستن این سوال جالبه
که پاسخ نوکیا به این گوشی سامسونگ چیه ؟؟!!

actooor
26-07-2008, 20:40
محصول بعدی نوکیا 100 درصد نوکیا ان98 تاچ هست...

SAEED_BARCELONA
26-07-2008, 20:51
تا حالا 3 بار یادم میاد که نوکیا به شدت در وضعیت خراب از لحاظ معرفی گوشی قرار گرفت
آخرین بار هم هنگامی بود که سری اول ان رو که شامل ان 70 و ان 90 میشد به بازار
فرستاد و اکثرا میگفتند کار نوکیا تمومه !!
ولی با کمال تعجب نوکیا ارائه محصولاتی مثل ان 95 و 93 در دو مدل و ان 73
نه تنها خودش رو از این وضعیت نجات داد
بلکه فروش فوقالعاده ای برای این شرکت به همراه داشت !
برام دونستن این سوال جالبه
که پاسخ نوکیا به این گوشی سامسونگ چیه ؟؟!!
منم این حرفو قبول دارم. بالاخره هر چی باشه نوکیا پیشکسوت گوشی بازیه:دی
به این راحتیا میدونو نمیده به بقیه برندا
چند وقتیم هست که پیداش نیست
یه دفه دیدی چنان گوشی زد که اشک از چشمانمون جاری شد!
من که نظرم اینه

perjixen
26-07-2008, 21:05
من بشخصه ، امید دارم............. اون روزی که سعید جان گفت رو نبینم.......دی.!
این گوشی معرفی شده......... و سامسونگ هم یه مدت هست به نظرم خیلی خوب داره کار میکنه........... بعد از کنفرانسی که یه گونی 5 مگی معرفی کرد..............!!!
این گوشی هم ، در راستای امید ، مقام اول فروش برای سامسونگ تولید شده....... که بنظرم با همه ی نقدهایی که بش میشه موفق بوده......... ولی ؛ کمه کم امید سونی رو که فکر میکرد با وجود 8مگی شاید بتونه جایگاه مناسبی داشته باشه رو به خطر انداخت.................... که البته ، در این باره نمیشه اظهار نظر 100 درصد کرد........!!!! پس هیچی...........
ولی مسئله دیگه....... که بنظرم رقابت رو به نفع سامسونگ تغییر میده.............. زمان کوتاه از ریلیز شدن گوشی تا ورود به بازارش هست......... که بوش میاد این گوشی تا یه ماه دیگه کمه کم در چند کشور مطرح بفروش برسه...... که اگر اینطور باشه (که گویا هست) نوکیا ، زمان زیادی نداره.......... باید زودتر تکون بخوره..............
نمی خوام ، زیاد بحث رو از تاپیک دور کنم (که به نظرم ، تا الان این کارو نکردم.) ؛ ولی شاید تنها راه جلوی نوکیا معرفی همین ان 98 که actooor عزیز بش اشاره کرد باشه......... ولی اگر تا اون موقع سامسونگ باز یه سورپرایز دیگه داد چی..........؟؟؟؟!!!
الان که بازار دیاموند و ایکس وان (البته اگه بیاد) رو با Samsung i740 کمی داره تحدید میکنه..............
دوست دارم ، بشینم رو بقیه داستان رو ببینم.........
می خوام رقیب INNOV8 رو ببینم......... بدونم چه گوشی باید بخرم............:27:
(از اینکه زیاد شد ، ببخشید........ و امیر جان اگه از موضوع دور شدم :11::11::11:)

R@R#M@N
26-07-2008, 21:21
من یه سوال دارم !!!
مگه قرار نشد سیمبین فقط در انحصار نوکیا بشه ؟؟ پس چی شد ؟؟؟ همش پشم ؟؟
بعدش خیلی زوده که بخوام بگم این گوشی آیندمه ! باید منتظر گوشیهای بعدی نوکیا و سونی بمونم !!
مطمئنآ سونی اگه بازم ول بخواد بچرخه و گوشی در این حد نزنه نوکیا میترکونه !!!
در انتظار .....

S A M S U N G
26-07-2008, 22:06
چرا فقط نوکیا رو تعریف میکنین ؟

Kc910 الجی یکی از برجسته ترین گوشیهای بازار خواهد بود ، صفحه نمایش تاچ با رزولوشن بالا- دوربین 8 با فلاش زنون و ...

من تو فکر اینم اگه Lg این گوشی رو زودتر از 8 نوکیا معرفی کنه دیگه نوکیا هیچ جوره نمیتونه بهتر از این تولید کنه . همه چیزش تکمیله و فقط سیستم عامل گوشی مشخص نیست .

مخلصیم .

ali racer
26-07-2008, 22:18
میشه بیشتر ازش اطلاعات بدی امیر جان ؟
به احتمال زیاد یا ویندوز موبایل هستش یا بدون سیستم عامل
الجی که گوشی سمبین نزده ...زده ؟ من که ندیدم و نشنیدم

farhoode
26-07-2008, 22:25
حیف که زیمنش در بخش موبایل متلاشی شد مدل sx1,sx2 مدل هایی از زیمنش بودن که سیستم عامل خیلی قوی و open source داشتند
اگر زیمنس در بخش موبایل تلاش خودشو ادامه میداد الان نوکیا و سامسونگ هیچ وقت نمیتونستندعشوه بیان

S A M S U N G
26-07-2008, 22:38
اطلاعات زیادی ازش نیست :

1. صفحه نمایش ( ؟ اینج ) با وضوح Wvga و رزولوشن 800×480 پیکسل و تاچ اسکرین
2. دوربین 8 با فلاش زنون و فیلمبرداری Vga با 30 فریم

همین !

ali racer
26-07-2008, 22:45
اطلاعات زیادی ازش نیست :

همین !

ممنون همین خوب بود

حیف که زیمنش در بخش موبایل متلاشی شد مدل sx1,sx2 مدل هایی از زیمنش بودن که سیستم عامل خیلی قوی و open source داشتند
اگر زیمنس در بخش موبایل تلاش خودشو ادامه میداد الان نوکیا و سامسونگ هیچ وقت نمیتونستندعشوه بیان
عزیزم اگه در موردی اطلاعات نداری لطفا پست نده!!
ذر ضمن این موضوع چه ربطی به این تاپیک داره ؟؟؟؟

اس ایکس وان زیمنس اپن سورس نیست
سیمبین هستش
ضمنا بیشتر قطعات سخت افزاری اس ایکس وان رو نوکیا به سفارش
زیمنس براش ساخته بود !!
همون موقع هم اس ایکس وان جلوی 6600 نوکیا کم آورد

perjixen
26-07-2008, 22:46
من یه سوال دارم !!!

موافقم............. یکی جواب بده................؟؟؟؟!!!

چرا فقط نوکیا رو تعریف میکنین ؟
Kc910 الجی یکی از برجسته ترین گوشیهای بازار خواهد بود ، صفحه نمایش تاچ با رزولوشن بالا- دوربین 8 با فلاش زنون و ...
من تو فکر اینم اگه Lg این گوشی رو زودتر از 8 نوکیا معرفی کنه دیگه نوکیا هیچ جوره نمیتونه بهتر از این تولید کنه . همه چیزش تکمیله و فقط سیستم عامل گوشی مشخص نیست .
مخلصیم .
من خودم رو میگم.............. با اینکه با گوشی های ال جی ، خیلی حال میکنم ، ولی اطلاعاتم درباره این برند کمه...........!!!! معمولا هم گوشی های خوب و قابل توجه ی میزنه......... ولی نمی دونم چرا از نظر اطلاعاتی برای من کمی پرته................!!
(الان ، امین میاد و داستان ادامه دارد......................).

و اما ، اولین 8 مگی کار کدوم برند بود...........؟؟؟!! ال جی یا سونی..........(البته ، یه حسی میگه....... ال جی....).
داستان ، سیستم عامل رو هم که R@R#M@N عزیز اشاره کرد ؛ لطفا توضیح بدید.

ali racer
26-07-2008, 22:54
من یه سوال دارم !!!
بعدش خیلی زوده که بخوام بگم این گوشی آیندمه ! باید منتظر گوشیهای بعدی نوکیا و سونی بمونم !!
مطمئنآ سونی اگه بازم ول بخواد بچرخه و گوشی در این حد نزنه نوکیا میترکونه !!!
در انتظار .....

چشم جناب پرجیکسن و بهراد جان من جواب میدم

اول قرار نبود که انحصاری بشه
فقط قرار بود نوکیا این شرکت رو بخره !
و با سرمایه گذاری شرکت های دیگه نسل جدید سمبین رو در 3 نسخه اصلی
برای رقابت با ویندوز موبایل و مک و... ارائه کنن
بنا براین انحصاری وجود نداره

B L A S T E R
26-07-2008, 22:58
اقا این گوشی چی نداره؟ :دی
کاش یه پنکه هم داشت..
:دی

S A M S U N G
26-07-2008, 22:59
و اما ، اولین 8 مگی کار کدوم برند بود...........؟؟؟!! ال جی یا سونی..........(البته ، یه حسی میگه....... ال جی....).
سامسونگ !

ولی توجه کردین سامسونگ عجب سرمایه و امکاناتی داره ! فقط یه هفته بعد از معرفی گوشیهاش تو بازار موجود میشن !

اولین 8 مگاپیکسلی GSM موجود در بازار میشه i8510 درحالی که اولین 8 مگاپیکسلی GSM معرفی شده C905 بود !

راستی تبریک بگین سهم سامسونگ تو بازار جهانی شد %18.4 . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gifسونی اریکسون %9

actooor
26-07-2008, 23:01
ولی واقعا من این دوربین و امکانات دوربینشو با هیچی عوض نمیکنم...
رقابت خیلی سخت میشه اگه نوکیا گوشیشو بده بیرون...من اصلا به نوکیا امید ندارم...همین ان98 هم زده فعلا دوربین 7...

B L A S T E R
26-07-2008, 23:12
9. استفاده از سیستم صدای DNSe 2.0 در انحصار سامسونگ
خداییش dnse خیلی توپه...
چون mp4 های سامسونگ توپن

s-a-l-i-m
27-07-2008, 00:16
سامسونگ !

ولی توجه کردین سامسونگ عجب سرمایه و امکاناتی داره ! فقط یه هفته بعد از معرفی گوشیهاش تو بازار موجود میشن !

اولین 8 مگاپیکسلی GSM موجود در بازار میشه i8510 درحالی که اولین 8 مگاپیکسلی GSM معرفی شده C905 بود !

راستی تبریک بگین سهم سامسونگ تو بازار جهانی شد %18.4 . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gifسونی اریکسون %9

چه میکنه این سامسونگ:19:
کی زد............................این کیه دیگه:31:

saman65
27-07-2008, 01:33
من فکر میکنم ایشون قبلا هم با آی دی های دیگه یی مثل CD Player و ... میومد و حالا اون آیدی هاش بن شده یا تابلو شده که دیگه با اونا نمیاد خدا داند ( قطعا مدیران میتونن از طریق آی پی و ... پی ببرن به این مساله ) ... کلا خیلی علاقه داره جنجال راه بندازه یا اعصاب خورد کنه ! الانم نبینین عاشق W960 شده فردا میاد میگه فقط گوشی فوق العاده زیبا و خوشدست N96 !

فکر نکنم این سی دی پلیر باشه.اون بازم برگشته.با همون نام کاربری:27:چند وقت پیش تو انجمن مشاوره خرید گوشی رویتش کردم(ولی دیگه از اون پست هاش:چند تا w960 دارم...) خبری نبود:27:)

چشم و دلم روشن.................. منو که خبر نکردی....................!!!!!!!!!:5:

من جای دو تامون حرف زدم:دی

اطلاعات زیادی ازش نیست :

همین !
اگه ویندوز موبایل باشه که Omnia رو 1 ساعته نه.تو یه دقیقه فراموش میکنم:27::31:

s-a-l-i-m
27-07-2008, 08:50
اگه ویندوز موبایل باشه که Omnia رو 1 ساعته نه.تو یه دقیقه فراموش میکنم:27::31:

سامسونگ فکرهمه جا رو کرده تا 1 گوشیش فنا نشه......

perjixen
27-07-2008, 10:45
سامسونگ !
چی میگی....:31:.......؟؟؟؟؟!!!
امیر جان ، عزیز دل منظورم ماژول دوربین نیست........... اولین گوشی که 8مگی بود رو گفتم..........!!!:11:

S A M S U N G
27-07-2008, 10:47
چی میگی....:31:.......؟؟؟؟؟!!!
امیر جان ، عزیز دل منظورم ماژول دوربین نیست........... اولین گوشی که 8مگی بود رو گفتم..........!!!:11:
سامسونگ !!!

perjixen
27-07-2008, 10:54
سامسونگ !!!
.............:31:...... فهمیدم..........:11:.!
امیر میشه ، لطف کنی بگی مدل 8مگی ال جی چیه..........؟؟؟!!!

S A M S U N G
27-07-2008, 10:57
Kc910 الجي . احتمالا يه اسم ديگه هم واسش ميزارن .

مخلصيم .

mahyarSAMSUNG
27-07-2008, 21:29
عجیبه که سامسونگ جی 810 با صفحه 262 هزار رنگ و 2.6 اینچی و اسپیکر داخلی و نداشتن شتاب سنج و سنسور نور و با باتری 1200 میلی آمپر 6.30 ساعت تاک تایم ولی این با همون 1200 میلی آمپر و این همه امکانات شده 8.30 ساعت تاک تایم !

farhoode
27-07-2008, 22:16
قطر این گوشی اندازه ان95 هست یا کمتره

ali racer
27-07-2008, 22:18
عجیبه که سامسونگ جی 810 با صفحه 262 هزار رنگ و 2.6 اینچی و اسپیکر داخلی و نداشتن شتاب سنج و سنسور نور و با باتری 1200 میلی آمپر 6.30 ساعت تاک تایم ولی این با همون 1200 میلی آمپر و این همه امکانات شده 8.30 ساعت تاک تایم !
یکی از مهمترین دلایلش
وجود سیمبین 9.3 هستش

دقیقامثالی که زدی برای ان 96 نوکیا و ان 95 8گیگ صدق میکنه
یعنی میزان خدمات دهی ان 96 با باتری کم ظرفیت تر بیشتر از ان 95 8گیگ
با ظرفیت بالاتره !

دلیل دومش استفاده از سخت افزار های کم مصرف تر هستش !

SAEED_BARCELONA
27-07-2008, 23:29
به به می بینم که 1 روز نیومدم همه دور برداشتن:دی
الجی هم میخواد شاخ بشه. می بینی دنیا چه خراب شده؟
در ضمن اینقد نگید اگه الجی این گوشیو زد نوکیا میخواد چی معرفی کنه.
بازم میگم از این اینکردیبل هاک (نوکیا) هیچی بعید نیست. یه دفه دیدی دوربینش شد9 با یه سیمبین که هممون دچار ریزش مو بشیم.
نوکیا هم خوراکش فیلمبرداریو صداست.

actooor
28-07-2008, 16:03
اگه این گوشی ----h و زوم اپتیکال داشت دیگه واقعا محشر بود...
در صمن الانش هم حرف نداره...
ادم تا میاد رو یک گوشی فکر کنه فردا یک گوشی دیگه معرفی میشه...

perjixen
28-07-2008, 19:30
اگه این گوشی ----h و زوم اپتیکال داشت دیگه واقعا محشر بود...
در صمن الانش هم حرف نداره...
ادم تا میاد رو یک گوشی فکر کنه فردا یک گوشی دیگه معرفی میشه...
من نظر خودم رو میگم........................
به نظرم سامسونگ همه پتانسیلش رو برای این گوشی نذاشته.......... نه فقط سامسونگ بقیه برندها هم هر گوشی میزن یه امکان خوب که بودنش بهتر از نبودنش هست رو توی گوشی نمیزارن.................!!! تا بتونن با یه مدل بالاتر همه اونایی که این ابزارات رو میخوان داشته باشن هم اونایی که نمیخوان................!!!
البته زوم اپتیکال ، بودنش خیلی تاثیر داره......... ولی ----h به نظرم هنوز جا داره................!!!

mahyarSAMSUNG
29-07-2008, 00:17
راست میگه . همین نداشتن زوم اپتیکال و فلاش زنون باعث میشه که فروش جی 810 پایین نیاد .

perjixen
29-07-2008, 08:49
درضمن ، جدا از دوربین و امکانات عکاسی ، سیستم عامل جدید هم به کمک 8510 میاد.................. و یه حقیقتی هست دیر اومدن 96 باعث شده دوستداران نوکیا کمی ازش به دل بگیرن.......... و ازش فاصله................!!!
و به نظرم سامسونگ از این موقیعت داره ، خب استفاده میکنه..... چون این گوشی ، گوشیه ایی هست که به درد نوکیا بازها میخوره ولی دیگه برندش نوکیا نیست..........!!
سامسونگ اینجوری هم ، خودش رو نشون داده........... هم میخواد دله طرفدارهای نوکیا رو به دست بیاره............!!!

ghy
29-07-2008, 08:59
سال دیگه بازهم گوشی های جدیدتر میاد
هی میاید و هی میاد
ولی چیزی که به سمت شرکت های موبایل سازی میره پول من و شماست
اونها روز به روز پولدار تر میشن
کشورهای جهان سومی مثل ایرانی روز به روز فقیر تر

همین آقای سامسونگ که از این مدل تعریف میکنه سال دیگه امضاشو عوض میکنه عکس یک موبایل دیگه رو میچسبونه

perjixen
29-07-2008, 09:07
هی میاید و هی میاد
همین آقای سامسونگ که از این مدل تعریف میکنه سال دیگه امضاشو عوض میکنه عکس یک موبایل دیگه رو میچسبونه
آهان............... بد اونقت که مردم آمریکا بابت گوشی پول میدن................ مردمشون چون جهان اولن (:2::2:) پول دار تر میشن و کمپانی ها بدبخت تر............ ولی چون اینجا ، جهان سومم (:40::40::40:) داستان فرق داره..........!!!

یک کلمه از مادر عروس..........

s-a-l-i-m
29-07-2008, 10:23
هی میاید و هی میاد

منظورت اینکه 1100 بگیریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
دنیا در حال پیشرفته اگه ما پیشرفت نکنیم همون جهان سوم می مونیم پس بخر تا عقب نیفتیم.....:21:

SAEED_BARCELONA
29-07-2008, 11:17
البته اینو راست گفت. یه آدم عادی تو ایران به نسبت یه آدم عادی تو آمریکا قدرت خرید کمتری داره. هم تورم داریم هم فروشنده با انصاف داریم هم حقوقای توپ داریم. تازه گوشی که میخریم از نصف امکاناتشم نمیتونیم استفاده کنیم.

perjixen
29-07-2008, 13:31
البته اینو راست گفت. یه آدم عادی تو ایران به نسبت یه آدم عادی تو آمریکا قدرت خرید کمتری داره. هم تورم داریم هم فروشنده با انصاف داریم هم حقوقای توپ داریم. تازه گوشی که میخریم از نصف امکاناتشم نمیتونیم استفاده کنیم.
سعید جان............ شما که پیشکسوتی...... دیگه چرا.............!!!
هر جایی با جایی دیگه فرق میکنه........... داستان ادامه پیدا کنه ، برای تاپیک خوب نیست............!!!

s-a-l-i-m
29-07-2008, 13:38

کاملا درسته ولی تو ایران الان خیلی از مردم برا کلاس گذاشتن می خرن و اون نصف کاری هم که میشه انجامش داد نمی تونند انجام بدن بجز زنگ زدن.....

ghy
29-07-2008, 14:05
شما با گوشیتون یا تلفن میزنید یا مسیج میزنید یا بازی میکنید یا عکس و فلیم میگیرید یا موزیک گوش میکنید
از اینها خارج نیست

Djhamid2007
29-07-2008, 17:09
نه فقط اینهایی که شما گفتی نیست،نصف اینهایی که شما گفتید 1100 هم انجام میده . ما ایرانی ها فکر می کنیم موبایل برای کلاس گذاشتن در صورتی که خیلی کارهای مفید میشه باهاش انجام داد که هنوز تو ایران جا نیفتاده یا ساپورت مناسب نداره

S A M S U N G
29-07-2008, 21:17
وزن گوشی 110 گرم اعلام شده .

به قیافش نمیخوره وزنش کم باشه !

perjixen
29-07-2008, 21:37
جدی 110 گرم................؟؟؟؟!!!!
پس چی میگن 8 گیگه...........؟؟؟؟!!! روشم که زده 16 گیگ...........!!!
ولی این وزن برای این گوشی نسبتا خوبه............!!!

mahyarSAMSUNG
30-07-2008, 00:38
دکمه های قطع و وصل تماس و منوها لمسیه مثل یو 600 ؟؟؟

saeidsmxo
30-07-2008, 02:39
عزیزم اگه در موردی اطلاعات نداری لطفا پست نده!!
ذر ضمن این موضوع چه ربطی به این تاپیک داره ؟؟؟؟

اس ایکس وان زیمنس اپن سورس نیست
سیمبین هستش
ضمنا بیشتر قطعات سخت افزاری اس ایکس وان رو نوکیا به سفارش
زیمنس براش ساخته بود !!
همون موقع هم اس ایکس وان جلوی 6600 نوکیا کم آورد
راست ميگه..! اپن سورسه.
حاضرم بهت ثابت کنم.:46:

B L A S T E R
30-07-2008, 09:57
سامسونگکی میخواد از اسلاید دست بر داره؟؟؟

S A M S U N G
30-07-2008, 10:35
یه سری عکس از این ابر گوشی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

perjixen
30-07-2008, 11:39
سامسونگکی میخواد از اسلاید دست بر داره؟؟؟
مگه ، مغز ---- خورده که دست برداره................؟؟؟!!!
گوشی های اسلاید این همه ، طرفدار سنتی داره............ حالا هم که گوشی های غول همه اسلایدن....... سامسونگ هم یکی از اساتید این نوع گوشی هست............!!!

ali racer
30-07-2008, 11:42
راست ميگه..! اپن سورسه.
حاضرم بهت ثابت کنم.:46:

منتظریم و از اثبات اون استفبال میکنیم !

B L A S T E R
30-07-2008, 14:00
من که با اسلاید در کل حال نمیکنم...ولی میدونم اسلایدهای سامسونگ خیلی عالین

amonesary
30-07-2008, 15:30

این یکی دیگه ایول داره :thumbsup:

mahyarSAMSUNG
31-07-2008, 16:24
عکسهایی از سی 905 و آی 8510

:11::11::11::11::11::11::11::11:

B L A S T E R
31-07-2008, 16:39
قیافه هیچ کدوم جالب نیست!

alex_pk
31-07-2008, 16:45
آقایونی که با پر*وکسی میان!
از کار بندازید عزیزان!

نباید به تک تکتون بگم که!

perjixen
31-07-2008, 16:59
گوشی سونی ، کمی طراحیش فانتزیه........... نمیدونم چرا نمیتونم باور کنم، این گوشی با این قیافه هست...............!!!
راستی سونی 8.1 ، سامسونگ 8 مگ.................!!! این 0.1 مشکل ایجاد نکنه.........؟؟؟!!دی.!

Ali Delkhosh
31-07-2008, 17:01
به به مي بينم كه با اين گوشي هوش از سر همتون پريده
چقدر زود جا مي زنيد ، بابا اينم مثل بقيه گوشي هاي سامسونگه ديگه
خداوكيلي اگه با همين محصولات سامسونگ ته جدول بود ( مثلاً دهم ) بازم مي گفتيد واي عجب گوشيه با حاليه

^^ HAMID ^^
31-07-2008, 17:45
قیافه هیچ کدوم جالب نیست!

ایندفعه رو نشنیده میگیرم :31:

آقایونی که با پر*وکسی میان!
از کار بندازید عزیزان!

نباید به تک تکتون بگم که!

با کی بودی دقیقا ؟:31: چون من با پر*وکسی زیاد میام چون سایتتون برا من فیلتره !... راستی الکس چرا اون یکی آیدی منو بن کردی ؟ خیلی دوست داشتم اونو !

perjixen
31-07-2008, 19:03
مگه قیافش چطوریه؟ چیش عجیبه؟

یه جوریه................. جدی شبیه کارتن میمونه........... البته نه فقط این گوشی سونی این اواخر طراحیشون یه جوری شده...............به دلم میشینه ولی زود بلند میشه.................!!!

نه بابا چه مشکلی ایجاد میکنه؟ حالا دیگه چیزی نبود که گیر بدید؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
گفتم ، بعدا ، فن بوی های سونی گیر ندن..................... این گوشی 8.1 و سامسونگ 8 پس سونیه بهتره............:31:.......!!!
راستی ، چرا روی دکمه های شورت کات این گوشی...... بین ردیف اول دکمه ها و دکمه های مکالمه........... هیچ المانی نیست........؟؟؟؟!!! معمولا ، روی این دکمه ها یه طرحی هست که نشون دهنده کارایی این دکمه هاست...........!!!
(این دیگه ، آخر گیره........!!!).

R@R#M@N
31-07-2008, 22:54
چه عجب موبایل ریوویوو یه بار سی 905 رو نشون داد !!! یعنی عکساشو گذاشت !!!
بد جور با سونی لج افتاده
بد بختا بعد از اینکه طرفدارهای آیفون سایتو هک کردن یه قسمت بغل اون انگلیش به نام اپل گذاشتن !!!!

amir.teta
02-08-2008, 00:57
Preview این گوشی :

mahyarSAMSUNG
02-08-2008, 01:38
حالا میشه میشه تاثیر مگاپیکسل رو فهمید

ali racer
02-08-2008, 01:50
2 نکته
ایزو اسپید این گوشی از 50 تا 800 هستش !
ماکزیمم رزولوشن
3264 x 2448 پیکسل
به همرا شاتر مکانیکی (این برام جالب بود چون ان 73 شاتر مکانیکی داره ولی ان82 نداره
فکر میکردم منقرض شده شاتر مکانیکی !!)

جی اس آرنا کلی از کیفیت این گوشی و سیمبین عالی اش تعریف کرده !

راستی نمی دونم سی 905 چطور می خواد تو بازار 8 مگا پیکسلی ها با ای8510 رقابت منه !!
بجز فاکتور قیمت هیچی واسه گفتن نداره !!!
جالبتر اونجاست که شایعاتی که در مورد فیلمبرداری 905 گفته میشد رد شد
و فیلمبرداری این کمرا فون سونی اریکسون qvga
30fps موند واقعا خنده داره !!!!!(و البته گریه دار برای کمپانی سونی اریکسون !!)

Sasan Info
02-08-2008, 02:06
پیشنهاد میکنم برای جلوگیری از اسپم تو گروه های اجتماعی به بحث های اسپم این گوشی بپردازید

اگه وضع این تاپیک اینجور پیش بره نتیجه بدی خواهد گرفت

ممنون

amonesary
02-08-2008, 09:44

این یکی دیگه ایول داره :thumbsup:

بهع............

امیر بهمون رودست زد

الان تو GSMArena خوندم وزن این گوشیه نه 110 گرم نه 120 گرم نه 130 گرم که 140 گرمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیرم که بن شده نمیشه یقشو گرفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B L A S T E R
02-08-2008, 10:26
140 گرم؟به به..
پس باید به فکر حملش هم باشید!!

amir.teta
02-08-2008, 10:43
وزن اين گوشي 125 گرم هستش (‌ Mobile-Review‌ )در ضمن C905 هم با وجود بدنه پلاستيكي 136 گرم وزن داره !!! ولي i8510‌ با بدنه فلزي و صفحه نمايش بزرگتر فقط 4 گرم از اين گوشي بيشتره (‌ البته اگه 140 گرم باشه ) پس بايد به فكر حمل C905 هم باشيد !!!!!!!

actooor
02-08-2008, 11:28
بدنه ی i8510 فلزی و استیل کامله؟؟؟

ali racer
02-08-2008, 14:07
وزن اين گوشي 125 گرم هستش (‌ Mobile-Review‌ )در ضمن C905 هم با وجود بدنه پلاستيكي 136 گرم وزن داره !!! ولي i8510‌ با بدنه فلزي و صفحه نمايش بزرگتر فقط 4 گرم از اين گوشي بيشتره (‌ البته اگه 140 گرم باشه ) پس بايد به فكر حمل C905 هم باشيد !!!!!!!
به نظر من جی اس آرنا منبع موثق تری هستش
و آمارش از موبایل رویو خیلی دقیق تره

B L A S T E R
02-08-2008, 15:24
حالا میشه میشه تاثیر مگاپیکسل رو فهمید

دوربین قویتر از ایفون نبود برای مقایسه؟:27::27:

perjixen
02-08-2008, 15:26
ایزو اسپید این گوشی از 50 تا 800 هستش !

اینکه خوبه............. همین Viewty که هی ازش میگن اولین 5مگی بود که ایزو 800 داشت...........!!!

140 گرم؟به به..
پس باید به فکر حملش هم باشید!!
سامسونگ اعلام کرده ، برای فروش گوشی و سهولت جابجای گوشی یه کارگر هم روی پک گوشی میده.......:27:...!!!

بدنه ی i8510 فلزی و استیل کامله؟؟؟
والا ، تمام استیل که نه.......... چون اونجوری وزنش زیاد میشه...... جنس بدنش بیشتر شبیه جی 810 هست.......!!!

به نظر من جی اس آرنا منبع موثق تری هستش
و آمارش از موبایل رویو خیلی دقیق تره
علی جان ، به نظر من موبایل ریویو از جی اس ام بهتره..............!! و اطلاعاتش دقیق تر و حرفه ای تره...........!!!

amir.teta

این اسم ، کاربری هم برام جالبه...............:31::31::31:...........!! !
امیر جان ، بابت اطلاعات مرسی........!!!:11:

Mohammad
02-08-2008, 19:21
سلام...
همونطور که دوستان عکس ها رو ذکر کردن ، جی اس ام آرنا یه پیش بررسی زده.
بدون تعصب عرض کنم که این گوشی سامسونگ واقعا عالیه. امکانت اسمی که مجذوب کنندست ، پیش بررسی رو هم که بخونید می تونید با عملکرد هم تا حدودی آشنا بشین.
مهمترین نکته در مورد این گوشی دوربین 8 مگاپیکسلی اونه . به شخصه تا حالا عکس هایی با این کیفیت در بین گوشی های موبایل ندیده بودم. این کیفیت در کنار امکانات وسیع ، مناسب و عالی دوربینش از هر نظر اون رو به یک گوشی عالی در زمینه عکس برداری تبدیل کرده.
حتی جدا از دوربین سایر امکانات این گوشی هم در نوع خودش عالیه.
تنها گوشی موجود برای رقابت C905 سونی خواهد بود که به نظر من در حد این گوشی نیست و i8510 سامسونگ برنده خواهد بود !

mahyarSAMSUNG
04-08-2008, 00:31
سی 905 سونی که سهل الان ان 96 هم یه کوچولو به خطر افتاده . برای این میگم کوچولو چون بعضیا بخاطر اسم نوکیا میرن ان 96 میخرن.

دوربین قویتر از ایفون نبود برای مقایسه؟

این مقایسه نیست . همون طور که گفتم نشون دادن تاثیر مگاپیکسل !!!!

وزن این گوشی که 110 گرم بود چرا میگید 140 ؟

Kolang
04-08-2008, 01:34
سی 905 سونی که سهل الان ان 96 هم یه کوچولو به خطر افتاده . برای این میگم کوچولو چون بعضیا بخاطر اسم نوکیا میرن ان 96 میخرن.

این مقایسه نیست . همون طور که گفتم نشون دادن تاثیر مگاپیکسل !!!!

وزن این گوشی که 110 گرم بود چرا میگید 140 ؟

مطمئن باش اگه تو یه رنج قیمت باشن کسی شک نمیکنه واسه خرید سامسونگ
n96 چیزی نداره که جلوی 8510 بهش بنازه

من شخصا یک ریال هم بیشتر از 700 نمیتونم واسه خرید گوشی مایه بزارم، واسه همین احتمالا آرزوی این گوشی رو به گور میبرم :31:

S A M S U N G
04-08-2008, 19:32
عکسهای گرفته شده با i8510 .

حالا قدرت ماکرو سری NV سامسونگ اومده توی گوشیهاش .

فقط کیفیت رو نگاه کنین . با اون عکسهای C905 که Smape گذاشته کیفیت رو مقایسه کنین .

عکسهای بیشتر + فول سایز :

Nabakhshoode
04-08-2008, 19:36
نمیدونم چرا بعضیا دلشون میخواد از نظر امکانات اینو با C905 مقایسه کنن ؟ بعدم بگن تنها برتری C905 قیمتشه ؟ خوب معلومه که همینطوره !!! چرا ؟ چون به هر حال I8510 یه اسمارت فونه و با امکانات سخت افزاری بیشتری وارد بازار شده و واقعا هم بی رقیبه ! ولی شما کی دیدین گوشی های جاوا از لحاظ سخت افزار بتونن به اسمارت فون ها برسن ؟ مسلما به دلیل محدودیتهای جاوا و مهمتر از اون اینکه یه گوشی جاوا اصولا قرار نیست قیمت خیلی بالایی داشته باشه همه ی برندها اوج امکاناتشون رو تو اسمارت فونشون میذارن و به طبعش گرونترین گوشیاشونم همین اسمارت فونهاشون هستن ! مثلا همین GPS و Wi-Fi رو چند تا از گوشی های جاوا دارن ( که این خودش یه امتیازه برای C905 که هر دو رو داره گذشته از اینکه GPS تو یه گوشی جاوا چه قدر به درد میخوره و آیا اصلا این امکان هست که واسش نقشه های کاملی زده شه یا که نه ! ) ولی به هر صورت من فکر میکنم مهمترین مقایسشون میتونه بین دوربیناشون باشه همین ! و قیمت گوشی سامسونگ شاید حدود 2 برابر سونی باشه ( یا دست کم اختلاف قابل توجهی دارن ) و هر کدومم خریدارا و متقاضی های خاص خودشونو دارن ! و نه از نظر کاربردا در یه سطح هستن و نه متقاضیا...!

^^ HAMID ^^
04-08-2008, 19:50
@ S A M S U N G

اون عکسی که گزاشتی تو GSMARENA فول سایز نیست سایز 2 مگا پیکسله --- فول سایزو من دیدم خوبه جزئیاتش منتهی انگار هنوز رو noise reduction کار نکردن -- آسمون نویز زیادی داره

@ Nabakhshoode

بحث منطقی میکنی .. Im with you

S A M S U N G
04-08-2008, 19:56
شما به اینها میگین 1200×1600 ؟

:46:

میشه گفت دست دوربین دییجیتال رو در نسخه اصلی از پشت میبنده .

^^ HAMID ^^
04-08-2008, 20:00
ای بابا اون عکسایی که تو پستت گزاشتی رو میگم ---چرا میپیچونی !!!!

actooor
04-08-2008, 20:17
با این عکس هایی که دیدم از دوربین دیجیتال هم بهتر گرفته شده...
واقعا بی رقیبه...
امیدوارم فیلم برداریش هم مثل عکسش عالی باشه.....................................

تبریک میگم به سامسونگ...

S A M S U N G
04-08-2008, 20:28
خوشبختانه 2 کمپانی کره ایی اولین گوشیهارو با بالاترین کیفیت در گوشیها قرار دادن ( Vga با 30 فریم و Qvga با 120 فریم ) .

mahyarSAMSUNG
05-08-2008, 00:25
بهترین جنسهای دنیا رو کره داره . حتی از ژاپن هم بیشتر قبول دارم این کره رو . !

The Samsung INNOV8 screen rotation is more attractive than the Nokia one. Much like on the Samsung Omnia, the screen of the INNOV8 first zooms out nicely then rotates to landscape and zooms back in. Some eye-candy can't hurt anybody, right?

این عکس هم دیدن دارها

mahyarSAMSUNG
05-08-2008, 00:35
این سایت رو تازه پیدا کردم برای دوربین سی 905 . نگاه کنید اصلا قابل مقایسه با 3 مگاپیکسلی نیست ! چه برسه 5 و 8 مگایی !!!

^^ HAMID ^^
05-08-2008, 03:28
چه منبع معتبری :27: اگه تو تازه پیدا کردی من 3 ساله میشناسمش -- آقا اصلا 905 دوربین در حد vga هم نیست -- برید خوش باشید --- تو نسخه فاینال میبینمتون :27:

B L A S T E R
05-08-2008, 09:03
این سایت رو تازه پیدا کردم برای دوربین سی 905 . نگاه کنید اصلا قابل مقایسه با 3 مگاپیکسلی نیست ! چه برسه 5 و 8 مگایی !!!

ای بابا...کششتین خودتونو ...چه ربطی اصلا به این تاپیک داره؟

S A M S U N G
05-08-2008, 09:28
ولي جدا عجب عكسهاي بدي گرفته !

actooor
05-08-2008, 10:09
خودتو ناراحت نکن امیر جان...

9کرممم...

ali racer
05-08-2008, 10:33
بهترین جنسهای دنیا رو کره داره . حتی از ژاپن هم بیشتر قبول دارم این کره رو . !

The Samsung INNOV8 screen rotation is more attractive than the Nokia one. Much like on the Samsung Omnia, the screen of the INNOV8 first zooms out nicely then rotates to landscape and zooms back in. Some eye-candy can't hurt anybody, right?

این عکس هم دیدن دارها

جزییاتی هنوز از سی پی یو و رمش اعلام نشده ؟
من که فکر میکنم سی پی یو اش همون330 ماهرتزی جی 810 باشه
رم دینامیکی اش هم 128 مگا بایت

S A M S U N G
05-08-2008, 10:51
Ram‌ كه 128 مگابايت هستش . ولي Cpu‌ رو معلوم نيست . از سامسونگ بعيد نيست شايد 624 مگاهرتز گذاشته باشه ( البته 2 تا :دي ) :دي

ali racer
05-08-2008, 11:21
Ram‌ كه 128 مگابايت هستش . ولي Cpu‌ رو معلوم نيست . از سامسونگ بعيد نيست شايد 624 مگاهرتز گذاشته باشه ( البته 2 تا :دي ) :دي
با توجه به تغییر ساختار سیمبین 9.3
به ورژن های قبلی واسه سیستم عاملش همون مگا هرتزی330 خوب جواب میده
فقط نمی دونم این مقدار برای فیلمبرداری 120 فریم
و پردازش عکس های گرفته شده کافیه یا نه

مسئله دیگه قیمت تمام شده اس اگه سامسونگ بخواد از برد دیگه ای (بجز برد جی 810)
استفاده کنه هزینه ساخت گوشی بالا و بالاتر میره

واسه همین فکر میکنم سی پی یو اش همون 330 دال جی 810 باشه

mostafa_khan001
05-08-2008, 13:51
تو این تاپیک میتونید عکسهای گرفته شده با ای850 رو ببینید:

actooor
07-08-2008, 11:48
ای کاش Fm Tarnsmitter و ----h هم داشت...
اگه داشت چی میشد...
البته زوم اپتیکال اگه داشت خوب بود...ولی فکر نمیکنم زوم زیاد به کار بیاد...

R@R#M@N
07-08-2008, 12:44
چیییییییییی !!
وای فای ندارهههههههههههههههه ؟؟؟

actooor
07-08-2008, 12:59
منظورم اینه=Fm Tarnsmitter

mahyarSAMSUNG
08-08-2008, 23:03
اف ام ترنسفر رو که میشه با یک دستگاه حل کرد . تازه جدیدا گوشیا و ضبطها از جک 3.5 میلیمتری استفاده میکنن و با کیفیت تر میشه گوشی رو وصل کرد به وسایل دیگه.

چیییییییییی !!
وای فای ندارهههههههههههههههه ؟؟؟

کی همچین حرفی زده ؟!!!

SAEED_BARCELONA
08-08-2008, 23:45
کی همچین حرفی زده ؟!!!
اولش اکتور اینو نوشت بعد ویرایشش کرد. اشتباه کرده بود بنده خدا.

R@R#M@N
09-08-2008, 00:23
اولش اکتور اینو نوشت بعد ویرایشش کرد. اشتباه کرده بود بنده خدا.
آره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SAEED_BARCELONA
16-08-2008, 23:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
-------------------------
مطمئنم که درصد نگاه کردن به 3 عکس آخر خیلی بیشتر از بقیست!
لینک صفحه برای دیدن عکسای فول سایز

^^ HAMID ^^
17-08-2008, 00:38
سعید باز که عکس لایو گذاشتی --الان مصطفی هیجان زده میشه :31:

saman65
17-08-2008, 02:35
مطمئنم که درصد نگاه کردن به 3 عکس آخر خیلی بیشتر از بقیست!
لینک صفحه برای دیدن عکسای فول سایز

آره سعید جان.ممنون:دی
منم رفتم تو سایت اصلیش که این 3 تا عکس آخری و چند تا دیگه رو با سایز اصلی دیدم. با این سایز و کیفیت تصویر و ... حال میداد واسه BackGround DesckTOP [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان اون اولی Background امه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخ که اگه یه فلش زنون هم داشت...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SAEED_BARCELONA
17-08-2008, 10:06
سعید باز که عکس لایو گذاشتی --الان مصطفی هیجان زده میشه
اتفاقا خواستم اینو بگم گفتم شاید مصطفی ناراحت بشه بگه چطه زود پسر خاله میشی!!!
---------
به نظرتون عکساش نویز نداره؟!

B L A S T E R
17-08-2008, 10:10
عجب کیفیتی داره هااا..مخصوصا اون سه تای اخری خیلی خوب افتاده:دی

perjixen
17-08-2008, 10:24
بعد بگید عکساش کیفیت نداره................. 3 تای آخری رو نگاه کنید............ هلو ، باقلوا ، موز.................!!!
با آدم حرف میزنه........ و ..................... (ایناش صحبتهای خصوصیه...:31:....!!!)
یه سوال، این گوشی که هنوز نیومده ، زارت و زورت دسته ملته..................... داستان چیه.........؟؟؟!!

عجب کیفیتی داره هااا..مخصوصا اون سه تای اخری خیلی خوب افتاده:دی
به به ، عجب پستی................. جون میده ......... نفس آدم رو تازه میکنه............:27::27::27:.........!!!

R@R#M@N
17-08-2008, 11:11
دمت گرم سعيد جون !!
حال دادي :دي

SAEED_BARCELONA
17-08-2008, 11:18
اتفاقا عکسا تو حالت فول سایز نویز زیاد دارن. فقط 3 عکس آخر به خاطر سوژه ای که دارن خوبن:دی
چاکریم داش بهراد

actooor
17-08-2008, 11:20
واقعا کیفیت عکس ها خیلی عالیه...
حالا کاری به اون3 تا اخری ندارم...
ولی اون عکس های اول خیلی عالی گرفته...برای یک موبایل همچین دوربینی فوقولادس...
================================================== ====
همین عکس های اخری عکس اول دختره در غروب گرفته شده بدونه تعصب میگم مثل دوربین دیجیتال گرفته....
اصلا نویز نداره...
================================================== ====

9کرممم...

corey
17-08-2008, 11:21
آره عکس ها نویز زیاد دارن مخصوصا عکس هایی که هوا تاریک تره ولی درز کل میشه گفت فوق العاده عکس میندازه
سعید جان خیلی ممنون

^^ HAMID ^^
17-08-2008, 11:46
نویز که همه دوربین دیجیتالها دارن ولی عکسهای این یه مقدار نویزش زیاده -- اون دو تا عکس آخری رو من فقط دیدم فول سایز فوکوس هم خوب نکرده --lady :31: بلور شده مات افتاده . ولی رنگاش خوبه .

Mohammad
17-08-2008, 12:28
سلام...
دوستان علاقمند می تونن به این تاپیک هم مراجعه کنند:

بررسی دوربین i8510 و مقایسه با Canon IXUS 70(ترجمه اختصاصی P30\/\/ORLD) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

B L A S T E R
17-08-2008, 13:01
اگه عکسارو یه درجه کوچیک کنید کیفیتش عالی میشه!!

KERMANSHA
25-02-2009, 14:46
واقعا عالیه

meghdaad
25-02-2009, 15:31
برسی باید واقعا تخصصی باشه نه سطحی تخصصی

alii8510
14-03-2009, 00:15
لطفا نحوه تنظيم gprs براي i8510 رو توضيح بديد. ممنون

fariborz_1
13-04-2009, 04:57

سلام من یه جا خوندم تا 16GB

Mohammad
13-04-2009, 08:14

سلام من یه جا خوندم تا 16GB

به نقل از Gsmarena :

Card slot microSD (TransFlash), up to 16GB (verified)

پس بنابراین مشکلی نخواهد داشت.

Bahador.p
13-04-2009, 17:05
نمیدونم توی یک سایت نوشته بود بعد از آپدیت 32 رو هم ساپورت میکنه راست و دروغش رو دیگه من نمیدونم

ar71
06-05-2009, 08:45
سلام

دوستان همه به من میگن این گوشی رو نخر ! و 95 رو بگیر ، آخه مگه این گوشی چه مشکلاتی داره ؟!

لطفاً کسانی که این گوشی رو داشتن نظر بدن

چون خودم توضیحات رو خوندم و از امکاناتش با خبر هستم ولی اونا همش حرفه !

ممنون

hasanmotori
06-05-2009, 09:36
سلام

دوستان همه به من میگن این گوشی رو نخر ! و 95 رو بگیر ، آخه مگه این گوشی چه مشکلاتی داره ؟!

لطفاً کسانی که این گوشی رو داشتن نظر بدن

چون خودم توضیحات رو خوندم و از امکاناتش با خبر هستم ولی اونا همش حرفه !

ممنون

این گوشی هیچ مشکلی نداره و هر کی میگه 95 بخر رو نوکیا تعصب داره همین

Mohammad
06-05-2009, 12:48
سلام
تایید میشه ، این گوشی هیچ مشکلی نداره .

ahora55
16-05-2009, 23:14
هیچ مشکلی نداره فقط وقتی زیاد باهاش کاز میکنی باتریش زود خالی میشه که اونم دو روز طول میکشه!!!!!!!!!

(مثلا وقتی که آهنگ گوش میدی همزمان بازی هم میکنی)

که این با یه باتری زاپاس که 30000 تومن خرجشه حل میشه.

ar71
25-05-2009, 10:10
ممنون از راهنماییتون

میخواستم بدونم دسته دوم این گوشی هم پیدا میشه ؟!

آخه تو دبی دسته دومش گیر نمیاد !

Mohammad
25-05-2009, 10:16
با توجه به اینکه مدت زیادی در بازار هست ، دست دومش هم گیر میاد .
خودم الان یکیش رو سراغ دارم(اگه تا الان نفروخته باشه)

babak_deghat
24-11-2009, 19:43
الان کسی خبر نداره قیمتش در ایران چنده؟
کیبورد فارسی هم داره؟
نحوه ی آپدیت کردنش چجوره؟آسونه؟

babak_deghat
25-11-2009, 12:13
کسی نمیدونه؟

hasanmotori
25-11-2009, 13:24
کسی نمیدونه؟

قیمتش زیر 400 تومنه
کیبرد فارسی داره
اپدیتشم خیلی راحته

babak_deghat
25-11-2009, 16:53
اپدیتشم خیلی راحته

چه جوریه خب؟:31:

S A M S U N G
25-11-2009, 23:17
تاپیک INNOV8 i8510 :

gomnam23
04-12-2009, 20:30
درود

من بین خرید این گوشی و "جت" موندم . راستش نمی دونم کدوم رو بخرم. شما ها هم خواهشا" به دور از تعصب بگید کدوم رو ترجیح می دید؟

Mohammad
04-12-2009, 22:06
با توجه به جدید تر بودن جت من جت رو پیشنهاد می دم ضمن اینکه با توجه به لمسی بودن جت تا حدودی هم به خودتون بستگی داره .