PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اگر ميخاي جن ببيني بيا تو

mohammad_1000
11-12-2005, 14:32
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ronaldiniho
11-12-2005, 14:41
يه توضيح بدم
جن را انسان هاي سالم نميتونن ببينن
و فقط بيمار ها ميتوانند جن را ببينند

Ronaldiniho
11-12-2005, 14:43
براي اطلاعات بيشتر ميتونيد به مجله
سپيدار خانواده
مراجعه كنيد
كه به گفته يكي از اساتيد دانشگاه 80 درصد مطالبش درسته من خودمم اونو خوندم
اكثر مطالبش با توجه به ايات قرانه
و ايني هم كه گفتم توسط كسي كه با جن ها در ارتباط بوده
گفته شده

Ronaldiniho
11-12-2005, 14:47
راستي اين مجله را همه كيوسك ها دارند

R e Z a
11-12-2005, 14:55
سلام
مي گم يه توضيح مي دادي بد نبودا .فيلمه ؟ عكسه ؟ چيه ؟
حالا
من دانلو كردم اين چه جور فايليه 3gp ?????????????

mohammad_1000
11-12-2005, 19:52
سلام
مي گم يه توضيح مي دادي بد نبودا .فيلمه ؟ عكسه ؟ چيه ؟
حالا
من دانلو كردم اين چه جور فايليه 3gp ?????????????

سلام
خوب دوست عزيز فيلم ديگه مگه دانلودش نكردي

mohammad_1000
11-12-2005, 19:54
يه توضيح بدم
جن را انسان هاي سالم نميتونن ببينن
و فقط بيمار ها ميتوانند جن را ببينند

سلام اين حرفي كه شما زدي خرافاتي بيش نيست معلوم نيست كه اگر جن بخاد خودشو نشون ميده اگر نخاد نشون نميده اينا داشتن از خودشون فيلم ميگرفتن كه ي هويي اينجوري شده خوب چه ميشه كرد تقديره ديگه

MaFia
12-12-2005, 01:52
Real player برنامه رو باز مي كنه

HR
12-12-2005, 02:42
کاملا مشخصه که ساختگیه .....
هرچند که من افرادی رو سراغ دارم که با جن ها رابطه دارن ... یعنی گفتگو میکنند ... پس از گفتگو چند روزی بی حال میشن .... انگار ماه ها بدون استراحت پیاده روی کردن ...!!!

mosalas
17-01-2006, 02:33
من بيسوادم چه جوري دانلود كنم؟

mohammad_1000
17-01-2006, 13:05
سلام دوست عزيز
اين حرفا چيه كه شما ميزنيد ببينيد اين لينكي رو كه نوشتم رو كپي ميكنيد بعد در آدرس بالاي صفحه پيست ميكنيد بعد گزينه ي گو رو ميزنيد همين
در ضمن ورودتو به سايت هم تبريك ميگم

NINTENDO_DS
17-01-2006, 17:53
خب اين تاپيك براي چي تو انجمن ملودي و موسيقيه؟

Nitroojen
18-01-2006, 10:51
به نظر من اصلا جن وجود نداره باور نمیکنی

Nitroojen
18-01-2006, 10:53
من بد تر از تو هستم تو به من بگو

sara_abs_58
18-01-2006, 11:44
به نظر منم این فیلمه ساختگیه.با این حال جن وجود داره و آدمایی که میتونن با جنها ارتباط
برقرار کنند هستند.
منم دوست دارم خودم با یه جن ملاقات داشته باشم D:

Gilopa
18-01-2006, 12:32
سارا خانم واسه خودت میگی.یه بار که جن ببینی دیگه از این حرفا نمیزنی

شوخی کردما.

IVAN
18-01-2006, 12:44
شما برو به اين آدرس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و رو اين قسمت كليك كن[ Download the file now ]
در ضمن برنامه يQuickTime هم اين فايل رو باز ميكنه

Marichka
24-01-2006, 00:42
سلام
من این فیلم رو دیدم. جالب بود :blink:
فقط یه چیزی که اون موقع شب که اون بنده های خدا داشتن تلویزیون میدیدن نفر سوم چرا داشت از اونا فیلم برداری می کرد که بعد یه هو جن ظاهر بشه :ohno:
(ولی نحوه ترسیدن اونا هم جالب بود :evil: :weird: :laughing: )

Master
24-01-2006, 21:25
سلام . من خودم یه بار جن دیدم ب :blink: به خدا راست می گم . اینجا تو شمال از این چی زا زیاده . مردم هم اعتقتد راسخی در این مورد دارن . یکی از دوستام هم توی رودبار بالای کوه نزدیک بو د کپ کنه چون ..... (من مازندرانیم ) یه تاپیک در مورد خاطرات جنی و اطلا عات در مورد اون بزنیم . بد نیست اگه نترسیم . یکم می خندیم
بابا ایول شجاعت . سارا خانوم شما اگه اینجا باشی واتفاقهای واقعی تکرارمیکنم واقعی رو که برای مردم رخ داده بشنوی . می فهمی وقتی داری تو جنگل راه می ری کسی هم همرات نیست جز یه دوستت یه دفعه بهش می گی هوی لگد نزن . اون می گه من نیستم . روتونو که بر می گردونین . 4 روز بعد بیهوش پیداتون می کنن . از شوکه وارده حتی بعضی ها برای همیشه لال شدن . برای اثبات درستی این مطلب یه زحمتی به خودتون بدید بیاید اینجا بابل . تا ببرمتئون جایی که . مرد از نامرد مشخص می شه . هر کس خواست لرام پیغام بزاره . ما که مردیم . تا اسم جن میاد 3 تا سکته ه رو زدیم . اینم بگم که بر خلاف اعتقاد عامه جن با بسم الله رحمان رحیم در نمی ره . اگه می خواین در امان باشین از دعای ناد علی کبیر استفاده کنید که تو مفاتیح الجنان هست

NINTENDO_DS
24-01-2006, 21:31
سارا خانم خب شما كه انقدر دوست دارين ميگفتين من يك وقت ويزيت از جن براتون بگيرم كه بريم باهاش يك گپي بزنيد چطوره؟ مستر جان جن ژيگول بود؟ چه شكلي بود؟

'POP'
24-01-2006, 22:21
جالبه كه دوربين توي اون تاريكي داشته چيكار ميكرده؟ نكنه منتظر آقا جنه بوده؟!
;)

Master
24-01-2006, 23:18
سارا خانم خب شما كه انقدر دوست دارين ميگفتين من يك وقت ويزيت از جن براتون بگيرم كه بريم باهاش يك گپي بزنيد چطوره؟ مستر جان جن ژيگول بود؟ چه شكلي بود؟

خشگل بود . چون شکل برادر سومیم که تازه اونموقع نه سالش بود . انصا فا خیلی ناز بود . البته این اتفاق تو اهواز برامون افتاد برای من و برادر کوچکترم (اخرین برادرم که دو سال از برادر سومم کوچیکتره . الان کلاس اول دبیرستانه) سال 74 یا 75 بود . قرار بود که با خانواده بریم پارک . ما تو خونه سازمانی زندگی می کردیم چون پدرم نظامی بود . خلاصه .من و برادر کوچیکترم زودتر اماده شدیم و رفتیم پیش ماشین تا پدر و مادرمون بیان که بریم . برادر بزرگترم قبلا رفته بود . خونه ها(سازمانی) هم که می دونید چطوریه برای اونایی که نمی دونم بگم که . اونجا خونه ها همه بهم وصل بودن . طوری که می تونستید از رویه پشت بوم خودتون رویه پشت بوم همسایه ها برین . معمولا یه طرف روی خونه بود و طرف دیگه پشت خونه که ستونهای ممتد سقفها و پشت بومها رو نگه می داشتند . در پشت همین پشت خونه ها بود که پله برای بالا رفتن به پشت بوم وجود داشت .این خونه ها بصورت ردیفی ساخته شده بودن (می دونید که چی می گم یعنی کو چه بود . تهرانیا و اهوازیا می دونن چی می گم ولی شمالیا براشون سخته چون اونجا خونه ها همه جدا از هم و دارای سقف شیر وانی هستند . بگذریم . ماشین ما پشت خونه بود تو کوچه . من رفتم . اونجا داداشمم اومد . یکدفعه دیدم یه نفر تو اون تاریکی شب پشت یکی از ستونها جا خورده(قایم شده) و داره ما رو می بینه . خوب که نگاه کردم دیدم محمده(داداش سومیم) گفتم تو کی حاظر شدی زود باش بیا اینجا ما تقریبا 5 یا 6 متر فاصله داشتیم . داداشم یه لباس یکدست داشت و یه کاپشن مخصوص که کس دیگه ای نداشت . بعد برادر اخریم ومهدی هم صداش کرد . ولی تکون نمی خورد و همینطور داشت ما رو نگاه می کرد . مهدی داشت می رفت پهلوش که یک دفعه دیدیم برادرم محمد سرش رو از پنجره ی اتاق اورد بیرون . گفت چیه . چرا انقدر صدام می کنین . ما که اینو دیدیم . سریع دوییدیم اومدیم خونه . دادزدیم جن دیدیم . ولی کسی حرفمون رو باور نکرد پس سریع بر گشتیم که ببینیم .... رفته بود ..... بعدا یعنی 2 یا 3 ساله پیشبل یکی از دوستانم که اتفاقا طلبه هم هستند در این مورد صحبت کردوم . ما چند دسته جن داریم . خوب و بد . ما با بدا کار داریم . نه اونا هی می خوان حال ما رو بگیرن . اینا به روش های مختلف کار خودشون رو می کنن. این نوعی که ما دیدیم اگه می رفتیم پلوش انقذر ما رو می زدن تا بمی ریم . که خدا رحم کرد . نوع دیگه صدا تون می کنن . طوری که شمتاا فکر کنید یه فرد اشنا مثل پدر یا برادرتونه و بعد..... :evil: :evil: :blink: :blink: :happy:

NINTENDO_DS
25-01-2006, 13:11
مستر جان دفعه بعد يك شات گان بخر لازمت ميشه دنيا رو چه ديدي شايد جن ها هم كشته شدند

j0l6
25-01-2006, 19:17
Master جان شما واقا خوب صحنه هارو شرح دادین فکر کنم نویسنده ی خوبی بشی

mohammad_1000
25-01-2006, 22:00
البته بايد گفت كه تخيلات قوي هم داره

'POP'
26-01-2006, 12:46
من چند بار كه با دور آهسته نگاه كردم متوجه شدم موقع ناپديد شدنش در صدا هم يك وقفه ي غير عادي ايجاد ميشه...چيزي كه موقع مونتاژ فيلم پيش مياد. فكر ميكنم يك تيكه ي كوچيك از فيلم بريده شده.
;)

Master
26-01-2006, 15:35
سلام . بچه ها . اره من تخیلات خیلی قوی دارم که بعضی مو قعها کار دست ادم می ده :blink: :blink: :blink: . به داستان نویسی هم علاقه ی زیادی دارم وشعر هم می گم ( سالها پیش وقتی جونتر بودم ) شات گان گزینه ی خوبیه . ولی اگه فایر بلست باشه حالش بیشتر میشه . ولی جدی میگم . مالی خولیا نبود چون اگه بود برادر کوچیکترم نمی بایستی می دیدش . اقا اصلا یاین یه تاپیک بزنیم . خاطرات جنی یا توهمات یا ... که یه خنده ای هم بکنیم . چون بعضی ها خیلی می ترسن(بیشتر بچه ها و خا نوما) با این کار باعث می شیم . ترس بی موردشون بریزه . هوهو هو .....من یه چن تا رفیق جنی دارم . می خواین ادرس بدم یه سر بهتون بزنن :evil: :evil: :evil: :evil: :blink: :laughing: :laughing:

j0l6
26-01-2006, 15:43
فکر کنم اواتورت هم عکس یکی از همون رفقات هستش :biggrin: :laughing: :laughing: :biggrin: اره؟؟

Roozedidar
26-01-2006, 16:02
من اين فيلم رو فريم به فريم تجزيه كردم و غير واقعي بود. يكي از دوستان اشاره خوبي كرده بود تو اون تاريكي شب دوربين دست نفر چهارم چه ميكرده. ميگم چهارم چون نفر سوم آقا جنه بود...

Master
26-01-2006, 16:17
من اين فيلم رو فريم به فريم تجزيه كردم و غير واقعي بود. يكي از دوستان اشاره خوبي كرده بود تو اون تاريكي شب دوربين دست نفر چهارم چه ميكرده. ميگم چهارم چون نفر سوم آقا جنه بود...
نه سینا جان سوء تفاهم نشه . رفقای جنی ما انقدر خشکل نیستن . این عکی جونیای ماست که یه سر رفته بودیم . جن محله با هم مذاکره کنیم . اره بابا این فیلم . من دراوردیه. الان این دوستای اجنه ی ما هم شاکین . میگن این چه وضعشه .هر کس بلند می شه ادعای دیدن ما رو می کنه بابا چشم بصیرت می خواد که هر کس نداره . دلتون بسوزه من دارم :blink: در ضمن ایم جنا که انقدر بد ترکیب نیستن خیلی هم خوشتیپ هستن . این خارجیا عادشونه همه چیزو با هم قاطی کنن . اومدن جنا رم با رو حا وصلت دادن . بابا این اجنه هم از روح می ترسه . به جان خودم که :ohno: :ohno: :blink: :blink: :laughing: :laughing: :laughing: :evil: :evil: :tongue:

j0l6
26-01-2006, 16:25
راستی اون اواتورت مال فیلمه یا گیم ؟؟ دورس حسابی که دیده نمیشه مثه همون اجنه ها . اگه فیلمه اسمش رو بگو ببینیم خیلی با فیلم حال میکنم

NINTENDO_DS
26-01-2006, 16:43
فكر كنم اواتار ايشون مال بازي پرينس او پرشيا باشه مگه نه مستر جان؟

Master
26-01-2006, 18:52
اره .خودشه . پرنس خودمونه . یادش بخیر . قدیما چه تیپی داشتی ما :blink: که الانه ازش یه بازی می سازن . البته الان خوشتیپ ترم . اون موقع کارمون با اجنه جماعت بود وقت نداشتیم به سرو وضعمون برسیم ولی حالا ... :cool: :cool: :evil:

WooKMaN
26-01-2006, 22:14
اين كه تابلو هستش كه fade شده !!!!

Soso
27-01-2006, 00:06
fade شده ؟!؟!

Fade یعنی پژمرده !!! فکر کنم منظورتون Fake بوده !

mehdi_mahan
28-01-2006, 07:31
كاملا ساختگيه! ولي خوب همينجوريم ديدنش خالي از لطف نيست! ممنون محمد جان!

abdolah koohpima
15-02-2006, 19:47
عجب يعني اين واقعا يك جن است يا كه همه ما سر كار هستيم

amin mozy
18-02-2006, 19:29
عجب جن با حالی بووووود
فکر کنم تو دقیقه 100 کیلومتر طی کنه

Captain Nemo
18-02-2006, 19:53
سلام
من میخوام یه داستان واقعی از جن دیدن خودم تعریف کنم.
یه بار با ماشین داشتم تو بزرگراه ایرانپارس رانندگی میکردم. ساعت تقریبا 11:30 ظهر بود. همینطور که رانندگی میکردم دیدم تعداد زیادی از ماشینها کنار خیابون صف کشیدن. کنجکاو شدم ببینم قضیه چیه. صف رو تعقیب کردم ، برام باور کردنی نبود. ولی ابتدای صف جن ها وایساده بودند. دقیقا نه تا جن بود. چه قدر هم منظم وایساده بودند. تو سه صف سه تایی پشت سر هم وایساده بودند. همشون هم یه دست داشتند که کرده بودن تو گوششون. بر خلاف تصورم ازشون اتیش بیرون نمیومد. ولی یه کی بهم گفت اگه اتیش رو بهشون نزدیک کنی شعله ور میشن. قدشون تقریبا یه متر بود. هیکلشون هم مستطیل شکل بود. برام جای سوال بود که چرا همشون دستشونو کردن تو گوشاشون . نزدیک تر رفتم تا از نزدیک وراندازشون کنم. یه هو دیدم یکی از اونهایی که تو صف ماشینها بود از ماشینش پیاده شد دست جن رو از تو گوشش در اوورد کرد تو باک ماشینش. ;) :biggrin:

Soso
18-02-2006, 20:47
دوست خودم جك ميگين ؟ آخه اونا ديگه توهم بودن ! ( ايكس زده بودي برادر ؟!؟! )
بابا هر نوعش رو باور ميكردم اما اينو ديگه نه ! ( البته ممكنه واقعي باشه اما من باور نميكنم )

Hamid110
19-02-2006, 00:16
سلام

فكر كنم تخييلي بود . . . !

ميلاد پوررجب
19-02-2006, 00:36
من که شخصا علاقه ای به این موضوعها ندارم به نظر من این چیزا و این طور فکرا قدیمیه

mohammad8
19-02-2006, 01:05
چيزي كه مشخصه وجود دارن و همه جا هم هستن . تعدادشونم از انسانهاي روي زمين بيشتره ...

Sina.G
19-02-2006, 01:07
وقتی آدم یه چیز به این سرعت و به این عجیبی رو میبینه ، به صورت ناگهانی ( نا خود آگاه ) در یک آن تنش تکون میخوره و شاید هم نا خود آگاه از اون دور بشه ، ولی این دو تا بعد از تقریبا 1 ثانیه ( زمان کمی نیست ) می ترسند که خییییییییییییییلی غیر طبیعیه ، تازه بعدش به جای اینکه از اون نقطه ی دیوار فاصله بگیرن میرن نزدیکش تا ببینند چیه!!!!!!!

Wisdom
06-03-2006, 02:47
QuickTime Player هم اجراش ميكنه

yahoda
11-03-2006, 17:26
جالبه اما ..................

MOHAMMAD_SAT
11-03-2006, 17:49
سلام
ولي خالي بندي

mohammad_1000
11-03-2006, 18:39
سلام دوست عزيز خالي بندي نيست اگر شما هفته پيش شبكه 4 سيما رو تماشا ميكردي ميديدي كه خالي بندي نيست و خيلي هم جدي و درسته

Mahdi Hero
06-04-2006, 16:01
Agh In Ke Khily Tekrarie 1000 Dafe Dide Bodam Ye Chize Jadid Be Zar

massoud206
07-04-2006, 04:28
سلام . من خودم یه بار جن دیدم ب :blink: به خدا راست می گم . اینجا تو شمال از این چی زا زیاده . مردم هم اعتقتد راسخی در این مورد دارن . یکی از دوستام هم توی رودبار بالای کوه نزدیک بو د کپ کنه چون ..... (من مازندرانیم ) یه تاپیک در مورد خاطرات جنی و اطلا عات در مورد اون بزنیم . بد نیست اگه نترسیم . یکم می خندیم
بابا ایول شجاعت . سارا خانوم شما اگه اینجا باشی واتفاقهای واقعی تکرارمیکنم واقعی رو که برای مردم رخ داده بشنوی . می فهمی وقتی داری تو جنگل راه می ری کسی هم همرات نیست جز یه دوستت یه دفعه بهش می گی هوی لگد نزن . اون می گه من نیستم . روتونو که بر می گردونین . 4 روز بعد بیهوش پیداتون می کنن . از شوکه وارده حتی بعضی ها برای همیشه لال شدن . برای اثبات درستی این مطلب یه زحمتی به خودتون بدید بیاید اینجا بابل . تا ببرمتئون جایی که . مرد از نامرد مشخص می شه . هر کس خواست لرام پیغام بزاره . ما که مردیم . تا اسم جن میاد 3 تا سکته ه رو زدیم . اینم بگم که بر خلاف اعتقاد عامه جن با بسم الله رحمان رحیم در نمی ره . اگه می خواین در امان باشین از دعای ناد علی کبیر استفاده کنید که تو مفاتیح الجنان هست

من كمتر از يه ساعته عضو سايت باحال شما شدم . . . به نظر من جن واقعيت داره و كساني رو ديدم و ميشناسم كه با اجنه ارتباط دارن اگه در مشهد زندگي ميكنيد و جيگر دارين يه پيغام برام بزنين تا يه ملاقات با كساني كه با ايشان ارتباط دارن واستون جور كنم خواهش ميكنم در مورد اجنه درست صحبت كنين چون من حقير طعم بد حرف زدنمو گرفتم و خوب ميفهمم . . .
موفق باشيد

e.iglesias
29-05-2006, 11:08
سلام به همگي حالا جريان اين كليپه بماند اما اگه وارد نيستيد دورو ور اين جور كارا نريد جدي ميگم !!!!!!
اين چيزا شوخي نيست كساني هم كه ميگن ما نميترسيم چرتو پرت گفتن (مگه خبره هاش)
ببخشيد اما ممكنه همين كسا شلوارشونو خيس كنن البته بازم ببخشيد

Masoud_r
29-05-2006, 11:50
اگه جن دیدین سعی کنین بجای اینکه اون شمارو بگیره , شما اون رو بگیرین , مثل سریش بهش بچسبین تا خودش به دست و پاتون بیوفته التماس کنه که ولش کنین .
دست راستم موقع نوشتن این پیغام خیلی درد گرفت .
پشت سرتون هم یه نگاهی بکنین . ضرر نداره .

e.iglesias
30-05-2006, 18:00
مسعود جان اگه تونستي اين كارو بكني ما هم ميكنيم ؟؟؟؟!!!!!!!
چه حرفايي كه نميزنياااااااااااااااا

hamed_48007
13-06-2006, 09:58
خوب من اين رو بگم واسه اونهايي كه اعتقادي ندارن . اينجا كه شما مي بينيد يه خونه هستش تو شهر سنندج كه اين جنه توشه در ضمن اين خونهه رو واسه فروش با كمترين قيمت گذاشتن كه كسي حتي جرات نداره نزديكش هم بشه .

kiarash3500
14-11-2006, 02:41
میشه دوباره آپلودش کنید؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

K A R I M I
14-11-2006, 05:10
یه سایت هست مخصوص این جور حرف ها :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]