PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز کردن چند برنامه با یک کلید..

shahbab
11-12-2005, 14:31
مواقعی مانند اتصال به اینتر نت من به اجرای چند برنامه مانند آنتی ویروس-فایر وال -آنتی اسپای و....احتیاج دارم ، اما مجبورم آنها را هر وقت کامپیو تر را رو شن می کنم با startup بالا بیاورم که مو جب کند شدن سیستم میشن...اگه بخوام موقع connectشدن همه این برنامه ها رو اجرا کنم خیلی طول می کشه که من حالشو ندارم...
یه برنامه ای یا راهی وجود نداره که همزمان با connect شدن بتونیم یه چند تا برنامه دیگه رو اجرا کنیم؟
منظورم اجرای همگی با یه کلیکه.
اگه تصورشو بکنین می بینین که جاهای دیگه ای هم هست که ما لازم داشته باشیم با یه کلیک چند تا برنامه رو همزمان باز کنیم.

farhad resalati
11-12-2005, 15:35
مواقعی مانند اتصال به اینتر نت من به اجرای چند برنامه مانند آنتی ویروس-فایر وال -آنتی اسپای و....احتیاج دارم ، اما مجبورم آنها را هر وقت کامپیو تر را رو شن می کنم با startup بالا بیاورم که مو جب کند شدن سیستم میشن...اگه بخوام موقع connectشدن همه این برنامه ها رو اجرا کنم خیلی طول می کشه که من حالشو ندارم...
یه برنامه ای یا راهی وجود نداره که همزمان با connect شدن بتونیم یه چند تا برنامه دیگه رو اجرا کنیم؟
منظورم اجرای همگی با یه کلیکه.
اگه تصورشو بکنین می بینین که جاهای دیگه ای هم هست که ما لازم داشته باشیم با یه کلیک چند تا برنامه رو همزمان باز کنیم.
---------------------------------
دوست عزيز من كه چنين برنامه اي نميشناسم اما در مورد مشكلت معمولا همه انتي هايي كه گفتي خودشون موقع بالا امدن ويندوز اجرا ميشن شما ميتوني بري تو runو بزنی msconfig و در تب اخری برنامه هایی رو که میخوای اجرا بشند یا نشند رو موقع بالا امدن ویندوز مشخص کنی

shahbab
11-12-2005, 17:36
فرهاد جان گفتم که ميتونم جلوي اجراي با startup اين برنامه ها رو بگيرم که در آن صورت مجبورم هنگام اتصال به اينتر نت اونا رو فعال کنم که کاري وقت بر هست...
من ميخوام که چند تا برنامه رو فقط با يه کليک يا يه shortcut اجرا کنم.

shahbab
14-12-2005, 12:50
هیچکی نبود مهدی -بست کجایی؟

farhad resalati
14-12-2005, 13:06
شهاب جان چيزي كه شما ميخواين رو بايد بگيم بسازند نيست :) ولی بی شوخی باید برنامه واسش نوشته بشه فکر نکنم باشه بعد این که به فرض با یک کلیک اجرا بشه خوب تو استارت اپ باید اجرا بشه دیگه و همون معطلی رو داره فقط با هم اجرا میشه نه؟

sa3er
15-12-2005, 00:40
برنامه های کمکی که می توانيد از آنها استفاده کنيد:

HiDialer 2000
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AfterConnect

SP Dialer

موفقيت؛