PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل وجود تایمر روی فیلم

amjad2
24-07-2008, 10:23
سلام:
من فیلم دانلود کردم که یه تایمر بزرگ روی فیلم وجود داره که از اول فیلم شروع میشه و تا اخر فیلم کار میکنه میخواستم ببینم میشه انو حذف کرد یا نه؟

اینم عکسش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SHABAHPASHA
26-07-2008, 08:45
سلام
خوب يا به قول معروف رو فيلم اين تايمر هارد شده(روي فيلم حک شده) که در اين حالت يا بايد تحمل کني يا کادر رو نمايش فيلم (اسکوپ ) رو کوچيکتر کني (crop)که چون قسمت عمده اي از بالاي فيلم رو گرفته اين کار هم قشنگ در نمياد....
اما حالت دوم اينه که همزمان با نمايش فيلم يک فايل فلش مانند لود ميشه(مثل spyware ها که دوتا فايل رو با هم جوين مي کنن که اولي رو اجرا کني دومي هم خود به خود اجرا ميشه(ماکرو) ....ببين کنار فيلمت فايلي با اين پسوردها وجود داره يا نه.sst,nfs,tmc,flv,svc,...... هر کدوم رو ديدي حذف کن (احتمال داره اين فايلها هايدن شده با شه که بايد از اين حالت خارجش کني) ....اين مورد هم ممکنه که در خود فيلم يه چيزي جاسازي شده باشه براي اين حالت هم vlc player رو اجرا کن و چند تا از اين گزينه ها رو امتحان کن ببين فرجي ميشه يا نه....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يا اينکه با يک spliter يه قسمت از فيلمو رو جدا کني با يک کانورتور مثل total video convertor يا xilisoft دوباره ريپ کني ببين از بين مي ره يانه .....
حالا خودمونيم اين عکس رو ديدي ديگه دانلود نکردي يا واقعا فيلم رو گرفتي :31:
چون يه ريپر واقعا بايد ديگه خيلي بي فکر باشه که تايمر رو از کار نندازه....

amjad2
26-07-2008, 21:34
ممنونم که راهنمایی کردی حالا روش کار میکنم ببینم چی میشه.
متاسفانه فیلم رو دانلود کرده بودم.

sd70
26-07-2008, 21:44
خب از يه جاي ديگه دانلود کنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Amin
04-08-2008, 17:37
سلام
فیلم شما نسخه DVDScr هستش
بعضی از نسخه های Screener تایمر دارن
و کاریشون نمیشه کرد