PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كارت كپچر pro vision

sajadblog.blogfa
24-07-2008, 08:59
سلام
من يه چند وقتي است يه كارت كپچر پرو ويژن خريدم
ولي وقتي مي خواهم چيزي كپچر كنم يا از TV ضبط كنم صداش يه نويز بسيار قوي داره كه با هر برنامه اي كه بگي نمي شه گرفتش
تقاضام از دوستان و اساتيد اينكه اگر مي دو نند مشكل از كجاست بگن.
ضمنا من هم با برنامه WINDVR3 امتحان كردم و هم با Ulead .
با تشكر

vioman
24-07-2008, 19:41
سلام
ولي وقتي مي خواهم چيزي كپچر كنم يا از TV ضبط كنم صداش يه نويز بسيار قوي داره كه با هر برنامه اي كه بگي نمي شه گرفتش
با تشكر

دوست عزیز اگر ممکنه لطف کنید مدل کارتتون رو بگید تا دوستان بهتر بتونند کمکتون کنند:46:

sajadblog.blogfa
30-07-2008, 22:36
دوست عزیز اگر ممکنه لطف کنید مدل کارتتون رو بگید تا دوستان بهتر بتونند کمکتون کنند:46:
دوست عزيز از توجهت متشكرم.
مدلش xtreme
من خودم پرسيدم مي گن مشكل از سيستم.
حالا نظر شما چيست؟

vioman
31-07-2008, 11:11
:11:
دوست عزيز از توجهت متشكرم.
مدلش xtreme
من خودم پرسيدم مي گن مشكل از سيستم.
حالا نظر شما چيست؟

دوست عزیز اکثر کارتهای تی وی خروجی صداشون به ورودی Line in مین بورد وصل میشه.
اگر کارت شما هم از همین نوع ارتباط استفاده میکنه ، باید از سالم بودن Line in مادربوردتون مطمئن بشید.
به نظر من شما اول Line in مادربورد رو با یک دستگاه دیگه امتحان کنید و ازش رکورد بگیرید
اگر نویزی نداشت پس مشکل از کارت TV هستش در غیر این صورت میتونه مشکل از ورودی مادربورد باشه.:10:

موفق باشید
یا علی

sajadblog.blogfa
01-08-2008, 14:45
متشكرم
من خودم چند روز پيش بردم گارانتي گفت يا از سيستم يا از كارت كارت رو امتحان كرد گفت درسته خودم هم روي يه سيستم ديگه امتحان كردم عالي بود ورودي صدا هم عالي ضبط مي كنه .
ولي نمي دونم چرا كپچر اينجوريه.
شما چي فكر مي كنيد؟

vioman
02-08-2008, 14:29
متشكرم
من خودم چند روز پيش بردم گارانتي گفت يا از سيستم يا از كارت كارت رو امتحان كرد گفت درسته خودم هم روي يه سيستم ديگه امتحان كردم عالي بود ورودي صدا هم عالي ضبط مي كنه .
ولي نمي دونم چرا كپچر اينجوريه.
شما چي فكر مي كنيد؟

دوست عزیز همونطور که گفتم مشکل شما ناشی از ایرادات ورودی مادربودتون هستش که باید درست بشه
به نظر من 2 تا کار میتونید انجام بدین
یا اینکه از ورودی میکروفون استفاده کنید یا از یک کارت صوت ساده ارزون قیمت استفاده کنید
البته شاید راه های دیگه هم داشته باشه که من ندونم:46:

موفق باشید
یا علی:11:

sajadblog.blogfa
05-08-2008, 18:10
پس نظر شا اينه .
من خودم مي خواستم يه كارت صذا بگيرم حالا كه واجب شد .
از كمكتون كمال تشكر رو دارم

farshad9
23-08-2008, 16:01
سلام
با تشكر
شما اول مطمئن بشید که خروجی صدای کارت Line in هست و یا CD
اگه از WINDVR3 استفاده می کنی برو به تنظیمات برنامه سپس تب DEVICE و در قسمت Audio Input در کادری که بالای اون کلمه Source نوشته شده ورودی صدا رو مشخص کن

sajadblog.blogfa
24-08-2008, 13:27
شما اول مطمئن بشید که خروجی صدای کارت Line in هست و یا CD
اگه از WINDVR3 استفاده می کنی برو به تنظیمات برنامه سپس تب DEVICE و در قسمت Audio Input در کادری که بالای اون کلمه Source نوشته شده ورودی صدا رو مشخص کن
دوست عزيز از راهنمايي ات متشكرم ولي من تو پست هاي قبلي هم گفتم روي يه سيستم ديگه امتحان كردم و بي مشكل كار كرد حالا نمي دونم چرا باسيستم من نمي سازه.
ورودي line in هم بطور كامل درسته