PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Yahoo ! mail - Gmail - Hot mail / سرويس هاي ايميل

صفحه ها : [1] 2 3

Mohsen khan
23-07-2008, 09:13
با سلام

به دليل اينكه يكي از مباحثي كه خيلي در اينترنت و شبكه بررسي مي شه
سرويس هاي ايميل هست
و نياز هست كه برخي امكانات كه ضروري هم هست به دوستان آموزش داده بشه
تاپيك ياهو مسنجر و ايميل را جدا كردم
و تاپيك جديد كلا مربوط مي شه به سرويس هاي ايميل
كه پركاربردترينش جي ميل ،‌ياهو ميل و هات ميل هست

پس لطفا از اين پس ،‌ سوالات و آموزش هاي خود را درباره سرويس هاي ايميل در اين تاپيك مطرح كنيد

همچنين يك نظرسنجي براي اين سرويس ها در نظر گرفتم

موفق باشيد
محسن :10:

Hamid Reza
23-07-2008, 13:49
بخش اول آموزش ساخت اکانت در گوگل ( ساخت ایمیل—جیمیل )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1. وارد سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شوید
2. درقسمت پایین صحفه سمت راست رویه دکمه Sign up for Gmail کلیک کنید
3: در قسمت First name: نام
در قسمت Last name: : نام خانوادگی
در قسمت Desired Login Name
نام ایدی جیمیلی که میخواهید داشته باشید در سرویس جیمیل
شما نمیتونید مثل یاهو ـ اندرلاین داشته باشید بلکه میتونید خط تیره
-یا . نکته ویا سمبل های دیگه بزارید .
Choose a password قسمت پسورد که باید
داریه هم حروف و اعداد باشه چون اگه فقط اعداد یا
حروف باشه قبول نمیکنه
Re-enter password تکرار پسورد
در اینجا Security Question:
سوالی رو از کشو باز کنید مثالا شماره تلفن تونو
انتخاب کنید و در قسمت Answer
جواب رو بنویسید
در قسمت Secondary email:
اگه ایمیل دیگه در جیمیل یا یاهو دارید بنویسید تا
اگه پسورد تان یادتان رفت به این
ایمیل فرستاده شود
در قسمت Location:
ایران رو انتخاب کنید
در کاردر Word Verification:
هرچیزی که حالا حروف یا اعداد هست
در تصویر اونو در کادر بنویسید
در آخر I accept .create my account
رو بزنید تااگه ایمیل شما قبلا ثبت نشده باشه پایان بپزیره

Hamid Reza
23-07-2008, 13:50
بخش دوم : آموزش وارد شدن به اکانت ایمیلتان ( جیمیل ) برای ارسال و دریافت ایمیل و فایل

. وارد سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شوید
2. Username همون ای دی جیمیل هست بدون داشتن @gmail.com و نشتن پسورد ایدی در قسمت Password
3. دکمه sing in رو بزنید تا وارد شوید وتا لود صحفه منتظر باشید
خوب همین طوری که میبینید صحفه اصلی شما به همین صورت ظاهر میشه ایمیل های ارسال شده به من در وسط قرار داره وبا کلیک روی هرکدون اون میل باز میشه تمام ایمیل هایی که به شما ارسال میشه درقسمت inbox قرار داره که عدد بغلیش تعداد ایمیلهایی هست که شما تاحالا چک نکردید یا ایمیلهای دریافتی تازه هستش

4. قسمت chats همون قسمت ذخیره سازی چتها و افلاین هایی که دریافت کرده اید هست که در گوگل تالک هست

5. قسمت sent mail همون قسمت هست که ایمیلهایی که شما فرستادی به دوستانتان در این قسمت قرار میگیره
6 . قسمت all mail قسمتی هست که تمام ایمیلهایه شما چه فرستادی چه گرفتید رو نشون میده
7.. بخش sapam قسمتی هست که ایمیلهایی که مشکوک هست یا احتمالا باعث خرابی میشود در این قسمت قرار میگیره
8.. قسمت trash سطل آشغال ایمیلهاست و تمام ایمیلهایی که پاک کردید در این قسمت وجود داره وباید از این قسمت هم اگه ایمیلی رو که دیگه لازم ندارید رو پاک کنید و یا اگه ایمیلی رو که اشتباحی پاک کردید رو میتونید از این قسمت باز بگردانید

آموزش ارسال ایمیل

1.در بالای سمت چپ صحفه وزیر تصویر آرم جیمیل کلمه compose mail وجود داره روی اون کلیک کنید

Hamid Reza
23-07-2008, 13:51
آموزش چت جیمیل با نرم افزار گوگل تالک

1.ابتدا وارد سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شوید

2.. در قسمت
Google Talk Client

روی قسمت دانلود نرم افزار گوگل تالک که همون Download the Google Talk client

کلیک کنید تا دانلود شه حجمش حدوده 1 مگابایت هست که حدودا زیر 10 دقیقه طول میکشه

3..بعد از ذخیره کردن نرم افزار گوگل تالک و نصب اون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نرم افزار را اجرا کنید
در قسمت Username ای دی مسنجر گوگل رو بنویسید و در قسمت Password پسورد جمیلتونو

بنویسید و بعد sign in رو بزنید
برای add کردن یا همون اضافه کردن یک ایدی جیمیمیل در نرم افزار روی کلید پایین صحفه یعنی add کلیک کنید و در صحفه باز شده بجایه user ای دی دوست تان را بنویسید مثلا بنویسید gishairani که در واقع میشه gishairani@gmail.com بعد next روزده و در آخر finish روبزنید به این صورت ای دی جیمیل به اد ایست شما اضافه میشود

برای درج عکس کنار ای دی میلتون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روی عکس کناری کلیک کنید تا صحفه روبرو باز شه خوب در اینجا این آموزشم تمام شد در پایان به چند نکته توجه کنید
نکته 1. برای ورد به جیمیل و اکانتتان به آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه کنید

نکته 2.. برای اینکه اکانت شما به صورت فارسی باشه و بتونید به راحتی با با سرویسهای گوگل اشنا شید وارد
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید شوید و در قسمت بالا سمت چپ روی کلمه ورود که به صورت فارسی نوشته کلیک کنید تا صحفه اکانت شما فارسی شود

نکته3.. برای دانلود نرم افزار گوگل تالک برای چت کردن به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنید

پایان

Cleeev
23-07-2008, 16:06
چرا الکی به یاهو رای دادید...

مزخرف ترین و بدترین سرویس ایمیل در جهان امتیاز دادن داره...؟؟؟؟

اول Windows Live Hotmail
دوم هم GMail

بقیه برن بمیرن... به درد در کوزه میخورن...

ardalan_zapata
23-07-2008, 17:10
چرا الکی به یاهو رای دادید...

مزخرف ترین و بدترین سرویس ایمیل در جهان امتیاز دادن داره...؟؟؟؟

اول Windows Live Hotmail
دوم هم GMail

بقیه برن بمیرن... به درد در کوزه میخورن...

فک کنم بیشتر برای مسنجرش باشه که خیلی رایج تره
مثلا شاید کمتر از نیم درصد تو ایران از Msn messenger یا Live استفاده میکنن (خودم یکیشم :31: ) ولی بقیه همه الز یاهو مسنجر لعنتی استفاده میکنن
:11:

Hamid Reza
23-07-2008, 17:24
فک کنم بیشتر برای مسنجرش باشه که خیلی رایج تره
مثلا شاید کمتر از نیم درصد تو ایران از Msn messenger یا Live استفاده میکنن (خودم یکیشم :31: ) ولی بقیه همه الز یاهو مسنجر لعنتی استفاده میکنن

درسته
مسنجرش کاملا بین مردم دنیا جا افتاده

Cleeev
24-07-2008, 04:24
درسته
مسنجرش کاملا بین مردم دنیا جا افتاده

مردم دنیا...؟؟؟ یا مردم ایران...؟؟؟

اگه در سطح جهانی نگاه کنیم که بیشترین طرفدارا روWindows Live Messenger و ICQ و AIM و Skype دارن...

یاهو جزو کم طرفدارترینا هستش... اصلا آدم درست حسابی توی یاهو نمیاد... هر کسی کافیه فقط یه بار به یکی از چت روم های یاهو بره تا بفهمه چه آدمایی از یاهو استفاده میکنن... از سخنانی که رد و بدل میشه (به هر زبونی) کاملا مشخصه که اکثرا افراد منحرفی هستن... :19:

البته این قضییه در مورد ایرانیا حدود 10 درصد صدق میکنه... بقیه به ناچار و اینکه تا حالا توی عمرشون چیز دیگه ندیدن ازش استفاده میکنن... :13:

اصلا این قضییه چت روم چیز مزخرفیه که توی مسنجز یاهو چپونده شده... مسنجر یعنی پیام رسان... نه چت روم...

از لحاظ قدرت نرم افزاری و امنیت هم یاهو از بقیه پایین تره... :2:

این رتبه بندی منه و کاری به بقیه ندارم :

1- ICQ
2- Windows Live Messenger
3- Skype
4- AIM

از کانال های IRC هم گه گاه بهره میبرم... ولی کلا از چت روم خوشم نمیاد و به نظر من به جای اینکه توی چت روم بشینم وقتمو تلف کنم میتونم برم یه مقاله و مطلب کامپیوتری بخونم...

وقت ارزشش خیلی بیشتر از اینه که آدم توی چت روم ها تلفش کنه... کاری عبس تر و بیهوده تر از وقت گذرونی توی چت روم ها و یا الکی چت کردن، توی دنیا وجود نداره...

dr-hamiid
24-07-2008, 08:37
سلام ایمیلم خراب شده ، نه میتونم سند کنم .نه کسی میتونه برام سند کنه ؟ میلمم یاهوو

ali_gamer
24-07-2008, 09:45
سرويس gmail خرابه ؟من از ديشب مي خوام برو تو سايت ولي نمي ره؟

Hamid Reza
24-07-2008, 10:32
سرويس gmail خرابه ؟من از ديشب مي خوام برو تو سايت ولي نمي ره؟

هیچ مشکلی نداره
همین الان امتحان کردم
ممنون:11:

huti_421
25-07-2008, 18:03
بله مشکلی نداره که ...

شما 6 گیگابایت جی میل رو با یاهو مقایسه می کنید ؟

هرچند یاهو عمومیت بیشتره داره ( به خاطر مسنجرش ) ... به هر حال من از هر سه استفاده می کنم ( زیر امضامم نوشته )

siavashjal
25-07-2008, 18:18
اصلا به جز Gmail بقیه رو باید فراموش کنید. به چند دلیل:

1- سریع اجرا میشه.
2- هیچ گونه تبلیغی نشان داده نمیشه (بر خلاف یاهو که نصف صفحه تبلیغ هست)
3- عملکرد خیلی ساده . شما با چند کلیک می تونید به راحتی پیام خودتون رو میل کنید.
4- 7 گیگا بایت فضای رایگان.

Cleeev
25-07-2008, 19:22
با این که G-Mail خوبه... ولی فقط Windows Live Hotmail...

جیمیل خیلی توی سروراش مشکل پیش میاد... یاهو هم همینطور... ولی Windows Live Hotmail هیچ وقت مشکل نداشته و نداره...

Windows Live Hotmail از امنیت بسیار بالا و کیفیت و سرعت کار بالا و دسته بندی خودکار در فولدرهای مختلف و... برخورداره...

توی Windows Live Hotmail میلیون ها بار کمتر از جیمیل و یاهو SPAM و SCAM دریافت میکنید... چون سرور ویندوز لایو خودش تمامی ایمیلای اسپم رو از بین میبره... و اگه شما ایمیل اسپمی ببینید فقط کافیه از منوی بالای صفحه Report phishing scam رو بزنید تا پس از بررسی دیگه اون ایمیل نتونه برای شما و دیگر کاربران Windows Live Hotmail اسپم بفرسته... فکرشو بکنید یه کسی مثل من که ایمیلم در حداقل 1000 تا جای اینترنت ثبت شده هستش و چندین سال هستش که از Hotmail استفاده میکنم تا به حال فقط 5 بار اسپم داشتم و 2 سال و خورده ای هستش که توی قسمت Junk ایمیلم حتی یه ایمیل هم دیده نمیشه... چون از 9999 ده هزارم ایمیلایی که میان مطمئن هستم که از سد بزرگ Anti Spam مایکروسافت گذشتن و شاید از هر 10 هزار ایمیل اسپم یکیشون بتونن از چنگ این سیستم عبور کنن که اونم به خاطر اینه که از ایمیلای حقیقی و با سیستم های پیشرفته فرستاده میشن... که در اندک زمانی توسط Windows Live Hotmail کور میشن...

همیشه Hotmail بهترین ایمیل تحت وب بوده و هست و خواهد بود...

hesamjm
25-07-2008, 19:26
من با gmail حال میکنم چون یکی از مزیت هاش pop3 و imap که بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده

saman007spy
25-07-2008, 19:27
در مورد گوگل ، و جيميل :

شروع كار با Gmail

چنانچه براي اولين وارد ميل باكس خود در Gmail شويد اولين چيزي كه نظر شما جلب خواهد كرد Inbox آن خواهد بود. اگر شما از سرويس پست الكترونيكي ياهو و يا سرويس هاي مشابه استفاده كرده باشيد، در اولين نگاه به Inbox سرويس Gmail ، متوجه زيبايي، سادگي و برخي تغييرات ماهرانه آن نسبت به رقبايش، خواهيد شد. ( اكثر كاربران معتقدند كه شكل و شمايل Gmail بهتر، ساده تر و زيباتر از رقبايش مي باشد ). برتري هاي جيميل از همين ابتدا آغاز مي شود، جيميل تمام نامه هاي رد و بدل شده بين دو نفر كه عنوان مشتركي دارند، را به صورت يكجا و تحت يك Conversations و يا گفتگو ، نمايش مي دهد. يعني وقتي شما پاسخ يكي از نامه هايتان را دريافت مي كنيد، در Inbox علاوه بر نام فرستنده و عنوان نامه، بخش كمي از متن نامه نيز به نمايش در مي آيد تا شما ديد كلي نسبت به آن نامه پيدا كنيد، حالا اگر بر روي نامه كليك كنيد، آن نامه و نيز تمام نامه هاي رد و بدل شده بين شما و اين شخص تحت عنوان يك گفتگو ليست مي شود.

پس از اينكه مدتي با Gmail كار كرديد و نامه اي را دريافت يا ارسال كرديد، متوجه سرعت بي نظير Gmail مي شود. سرعت Gmail اصلا قابل مقايسه با رقيبانش يعني ياهو و هات ميل نيست! چون در Gmail صفحات به طور كامل ريفرش و باز خواني نمي شوند، بنابراين سرعت بسيار بالاست. كافي است شما پس از نوشتن نامه، كليك كوچكي بر روي دكمه ارسال بكنيد؛ منتظر اتفاق خاص و يا باز شدن صفحه اي جديد نباشيد، نامه شما ارسال شده است...!

امكانات

هنگامي كه وارد اكانت خود در Gmail مي شود؛ در بالاي صفحه يك Box جستجو خواهيد ديد. ساير قسمت هاي كه خواهيد ديد عبارتانداز: Compose Mail ( براي ارسال يك ايميل جديد ) ، Inbos ( پوشه حاوي نامه هاي جديد ) ، Starred ( پوشه حاوي نامه هاي ستاره دار و مهم شما ) ، Sent Mail ( پوشه حاوي نامه هاي ارسال شما ) ، All Mail ( پوشه حاوي آرشيو كليه ايميل هاي دريافتي و ارسالي شما ) ، Spam ( پوشه حاوي اسپم ها ) و Trash ( سطل زباله ).
همچنين شما يك قسمت جديد را با نام Labels مشاهده مي كنيد. اين بخش براي دسته بندي نامه هاي شما، كاربرد فراواني دارد و همانند پوشه هاي قابل تعريف توسط كاربر مي باشد (در سرويس هاي ايميل مشابه) كه البته مزيتي كه نسبت به آنها دارد اين است كه؛ شما مي توانيد يك نامه را توسط چندين برچسب، علامت گذاري كنيد ( به عنوان مثال يك نامه را هم در بخش Friendship علامت گذاري كنيد و هم در بخش Business ، در صورتي كه اگر از پوشه ها استفاده كنيد، نامه را فقط در يكي از آن ها مي توانيد قرار دهيد) فرض كنيد شما مسئول تبيلغات يك شركت هستيد و از طريق ايميل به دنبال يافتن سايتها و مجلاتي براي تبليغ شركت خود در آنها هستيد. قبل از هر چيز به بخش Labels رفته و يك برچسب جديد با نام Ads بسازيد. حال كافي است تمام نامه هاي ارسالي و يا دريافتي خود را پيرامون اين موضوع، با كليك بر روي منوي كشويي Apply Labes و سپس كليك روي Ads ، نشانه گذاري كنيد. حال هر زمان كه بخواهيد، مي توانيد با كليك بر روي برچسب Ads در بخش Labels ، ليست تمامي نامه هاي پيرامون اين موضوع را يك جا مشاهده كنيد.

به اين صورت امكان طبقه بندي نامه هاي شما به صورت كاملا تخصصي و كارآمد وجود دارد. همچنين شما ميتوانيد يك نامه را هر زماني كه بخواهيد به بخش آرشيو منتقل كنيد، براي اين كار كافي است نامه مورد نظر را انتخاب كرده و دكمه Archive را بزنيد. با آرشيو كردن نامه ها از شلوغ شدن Inbox جلوگيري مي شود و همچنين هر زماني كه بخواهيد ميتوانيد با موتور فوق العاده قوي جستجوي گوگل، در ميان ايميلهاي خود به جستجو بپردازيد و نامه اي خاص را بيابيد. تمام نامه هايي كه آرشيو كردهايد و همچنين تمام نامه هاي ارسال، در پوشه All Mail در سمت چپ ميل باكس قابل دسترسي مي باشند.

همان طور كه در بالا نيز اشاره شد، بخش Conversations يا همان گفتگو ها به شما اجازه مي دهد كه تمام نامه هاي رد و بدل شده و جديدترين نامه را به صورت كامل، در يك صفحه ببينيد. در صفحه باز شده يك گفتگو شما مي توانيد با كليك كردن بر روي عنوان هر كدام از نامه ها، متن كامل نامه را مشاهده كنيد. همچنين با كليك بر روي عبارت Expand All ، متن كامل تمام نامه هاي آن گفتگو قابل مشاهده مي باشد. با كليك بر روي Print conversation نيز مي توانيد از محتويات آن گفتگو به صورت خودكار، پرينت بگيريد.
همان طور كه پيشتر نيز گفتيم، يكي از پوشه هاي سمت چپ پوشه Starred مي باشد. اين بخش نيز يكي از ايده هاي جديد گوگل مي باشد كه تا كنون در سرويس هاي ايميل مشابه شاهد آن نبوده ايم. استفاده از اين بخش به اين صورت است كه؛ شما مي توانيد هر كدام از نامه هاي دريافتي را با كليك بر روي علامت ستاره كنار آن، نشانه دار و شاخص كنيد. حال، تمام نامه هايي كه به اين صورت نشانه دار شده اند در پوشه Starred قرار مي گيرند. بنابراين شما مي توانيد براحتي نامه هاي مهم و كاري خودتان را نشانه گذاري نماييد و سپس در كوتاه ترين فرصت به آنها دست پيدا كنيد.

يكي ديگر از قابليت هاي جالب Gmail ، پركردن خودكار آدرسهاي ايميل مي باشد. به اين صورت كه وقتي شما مي خواهيد يك نامه جديد ارسال كنيد، در هنگام وارد كردن آدرس ايميل طرف مقابل، كافي است چند حرف اول آدرس ايميل آن شخص را تايپ كنيد، Gmail به طور خودكار تمام آدرس هاي ايميلي كه قبلا با آنها ايميل رد و بدل كرده ايد و با آن حروف آغاز مي شوند را، برايتان ليست ميكند و شما به راحتي مي توانيد آدرس ايميل مورد نظر را انتخاب كنيد و نيازي به تايپ كامل آدرس ايميل نيست. ( همانطور كه اشاره شد يا بايد آدرس ايميل در Addresse Book ميل باكس شما موجود باشد و يا اينكه قبلا از اين آدرس نامه دريافت كرده باشيد و يا به آن نامه ارسال كرده باشيد )
در ارتباط با Attachment يا همان فايل هاي ضميمه نامه نيز بايد بگوييم كه Gmail هيچ محدوديتي نسبت به تعداد فايل هاي الصاقي به نامه ارسالي ندارد، به عنوان مثال ما براي تست، 14 فايل به يك نامه اضافه كرديم و Gmail بدون هيچ مشكلي آن را ارسال كرد. اما بايد توجه داشت كه حداكثر حجم فايل هاي الصاقي به يك نامه، 10 مگابايت مي باشد. ( كه در مقايسه با رقيبانش Yahoo Mail و Hotmail چندين برابر مي باشد )

همچنين Gmail به يك Spell Checker قوي نيز مجهز است كه مي تواند نامه هاي انگليسي شما را قبل از ارسال، از حيث صحيح بودن لغات بررسي نمايد. اين Spell Checker با دقت بسيار بالايي عمل مي كند و همچين اين قابليت را نيز دارا مي باشد كه شما بتوانيد لغات جديد را به ديكشنري آن اضافه كنيد.
Gmail يك قابليت بينظير ديگر نيز دارد و آن Keyboard Shortcuts مي باشد. بله، درست است كه شما مي توانيد از موس استفاده كنيد ولي Gmail به شما پيشنهاد مي كند از كليدهاي ميانبر استفاده كنيد. اگر شما در استفاده از اين كليدهاي ميانبر تبحر كافي را پيدا كنيد، آنگاه متوجه خواهيد شد كه Gmail چه نعمت بزرگي را در اختيار شما قرار داده است. شما مي توانيد با رفتن به بخش Settings و روشن كردن Keyboard Shortcuts ، از اين قابليت مفيد استفاده كنيد. از اين پس شما مي توانيد تنها با فشردن يك دكمه روي كيبرد، يك ايميل جديد براي ارسال باز كنيد ( با فشردن دكمه C )، يك نامه را به آرشيو منتقل كنيد ( با فشردن دكمه Y ) ،به نامه جاري پاسخ دهيد، اسپم گزارش كنيد، جستجو كنيد و ...

سيستم ----- كردن نامه هاي تبليغاتي و يا اسپم Gmail ( يا همان Spam Filter ) بسيار خوب و مطمئن عمل مي كند. به طوري كه مي توانيد اطمينان داشته باشيد تا حدي زيادي از شر اسپم ها در امان هستيد. شما به چند طريق مي توانيد يك نامه را به عنوان Spam گزارش كنيد؛ يا در Inbox نامه را انتخاب كرده و دكمه Report Spam را بزنيد و يا اينكه وقتي كه نامه را باز كرديد از منوي drop-down بالا ، Report as spam را انتخاب كنيد.
با كليك كردن بر روي Settings و رفتن به اين قسمت، شما مي توانيد تنظيمات Gmail را به سليقه خودتان تغيير دهيد. به عنوان مثال در اين قسمت مي توانيد تعداد Conversations هاي نمايش داده شده در هر صفحه را تنظيم كنيد، همچنين استفاده از كليد هاي ميانبر را روشن يا خاموش كنيد و همچين تنظيمات ديگري كه مي توانيد به دلخواه خود آنها را مرتب نماييد.

تبليغات در Gmail

تبليغات در Gmail به صورت دوست داشتني و تقريبا مفيدي مي باشد. اين تبليغات فايل هاي Flash ، فايل هاي متحرك و يا حتي عكس ثابت نيز نمي باشد. آنها متن هاي ثابت تبليغاتي مي باشند كه در سمت راست برخي از نامه هاي شما ظاهر مي شوند. اگر شما در نامه تان در مورد ويروس هاي كامپيوتري بحث و گفتگو كنيد، به طور مثال، شما تبليغات سايت ها و محصولات آنتي ويروس را در قسمت تبليغات Gmail خواهيد ديد. بنابراين اين تبليغات هميشه مضر و نفرت انگيز نيستند؛ بلكه ممكن است در برخي موارد، شما را در پيدا كردن محصول يا سايت مورد بحث كمك نمايد.

آن روي سكه

حالا كه تقريبا تمام ويژگي ها و امكانات مفيد Gmail را مرور كرديم، بگذاريد كمي هم آن روي سكه را ببينيم. Gmail با تمام مزيت هايي كه دارد، در برخي موارد كم و كاستي هايي نيز دارد، البته بايد توجه داشت كه Gmail در حال حاضر نسخه Beta مي باشد و به احتمال زياد در نسخه نهايي امكانات مورد نياز فعلي به آن اضافه خواهد شد. به عنوان مثال هم اكنون در Gmail راهي براي ذخيره كردن پيش نويس يك نامه وجود ندارد. ( البته به جز نوشتن نامه و ارسال آن براي خودتان ) يا به عبارت ديگر هم اكنون Gmail يك پوشه Draf كم دارد! همچنين قسمت مديريت ايميل آدرسها مقداري ساده و قديمي است. Gmail بايد راهي را براي وارد كردن (Import) ايميل آدرس ها از سرويس هايي مثل Yahoo ، Hotmail ، Microsoft Outlook فراهم كند. همچنين برخلاف Yahoo يا MSN Hotmail ، نسخه بتاي Gmail داراي Virus Scanner نمي باشد . البته انتظار مي رود كه گوگل پس از سپري شدن مدت نسخه بتاي Gmail ، يك آنتي ويروس بسيار قوي براي Gmail قرار دهد. همچنين ما انتظار داريم در نسخه نهايي، يك اديتور پيشرفته براي Gmail قرار داده شود و نيز قسمتي براي گذاشتن امضا در پاي نامههاي ارسالي، بوجود بيايد.
هم اكنون؛ و در مدتي كه Gmail در نسخه بتا مي باشد، تنها راه شما براي استفاده از اين سرويس ايميل، اين است كه يكي از دوستان شما كه در Gmail اكانت دارد، شما را به استفاده از اين سرويس دعوت كند. هر كاربر جديد Gmail ، مي تواند به رايگان دو نفر را به اين سرويس دعوت كند. مطمئنا شما نيز تمايل داريد كه از اين سرويس ايميل بي همتا با 1000 مگبايت فضا استفاده كنيد. پس منتظر دعوت يكي از دوستانتان باشيد. ما هم منتظر عرضه نسخه نهايي Gmail مي مانيم.

saman007spy
25-07-2008, 19:30
من با gmail حال میکنم چون یکی از مزیت هاش pop3 و imap که بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده

آفرين ، ويژگي بارزش هم همينه !

در مورد اين ويژگي ها

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

siavashjal
25-07-2008, 21:42
در مورد اون دوستمون که میگه تو سرورهای جیمیل مشکل پیش میاد من که اولین باره چنین چیزی میشنوم اتفاقا به نظر من یکی از مزایای جیمیل اینه که خیلی راحت و سریع میشه توش کار کرد حتی با این اینترنت ذغالی ایران

mostafaeshghi
25-07-2008, 22:00
با این که G-Mail خوبه... ولی فقط Windows Live Hotmail...

جیمیل خیلی توی سروراش مشکل پیش میاد... یاهو هم همینطور... ولی Windows Live Hotmail هیچ وقت مشکل نداشته و نداره...

Windows Live Hotmail از امنیت بسیار بالا و کیفیت و سرعت کار بالا و دسته بندی خودکار در فولدرهای مختلف و... برخورداره...

توی Windows Live Hotmail میلیون ها بار کمتر از جیمیل و یاهو SPAM و SCAM دریافت میکنید... چون سرور ویندوز لایو خودش تمامی ایمیلای اسپم رو از بین میبره... و اگه شما ایمیل اسپمی ببینید فقط کافیه از منوی بالای صفحه Report phishing scam رو بزنید تا پس از بررسی دیگه اون ایمیل نتونه برای شما و دیگر کاربران Windows Live Hotmail اسپم بفرسته... فکرشو بکنید یه کسی مثل من که ایمیلم در حداقل 1000 تا جای اینترنت ثبت شده هستش و چندین سال هستش که از Hotmail استفاده میکنم تا به حال فقط 5 بار اسپم داشتم و 2 سال و خورده ای هستش که توی قسمت Junk ایمیلم حتی یه ایمیل هم دیده نمیشه... چون از 9999 ده هزارم ایمیلایی که میان مطمئن هستم که از سد بزرگ Anti Spam مایکروسافت گذشتن و شاید از هر 10 هزار ایمیل اسپم یکیشون بتونن از چنگ این سیستم عبور کنن که اونم به خاطر اینه که از ایمیلای حقیقی و با سیستم های پیشرفته فرستاده میشن... که در اندک زمانی توسط Windows Live Hotmail کور میشن...

همیشه Hotmail بهترین ایمیل تحت وب بوده و هست و خواهد بود...

دوست عزیز با بسیاری از حرفهاتون موافق نیستم! نه اینکه بگم هات میل بده یا حرفهاتون اشتباهه! ولی شما این حرفها را در مقام مقایسه زدید و ناخودآگاه این موضوع را به ذهن خواننده القا میکنه که دیگر سرویسهای میل این امکاناتی را که گفیتد نداره !

من در مقام دفاع از جیمیل میگم !

دیگه خودتون هم میدونید که تبلیغات گوگل خیلی کوچکتر و کمتر از سرویس میل هاتمیل هست ! ولی خب هر دو در مقام آزار دهنده ی یاهو قرار ندارند !

در مورد سیستم -------- اسپم باید بگم که جیمیل هم دست کمی از هاتمیل نداره فقط با این تفاوت که گوگل به نظر و عقیده ی مشترکینش احترام میگذاره و جلوی اسپمها را نمیگیره و اونها را در پوشه ی اسپم جا میده که هر اسپمی که 30 روز از زمان آن میگذره به طور اتوماتیک از فولدر اسپم پاک میشه! به نظر من اینکار خیلی بهتره به هر حال آنچیز که مشخصه اینه که سیستمهای -------- همه کامپیوتری و ماشینی هستند و هیچ موقع نمیتوانند به طور 100% صحیح و بی نقص کار کنند !
مثلا من تا حالا 2 بار شده که دیدم گوگل دو تا میل را در اسپم گذاشته بود ! که خب اشتباه بود ! و موقعی هم که ایمیلی به پوشه ی اینباکس میاد با یک بار مارک کردن آن به عنوان اسپم دیگه به طور کامل از شر آن راخت میشید !

البته این حرفهای من به معنای این نیست کهدیگر سرویسها حتما این مزایا را ندارند ولی ممکنه که شکل ناقصتر آنرا داشته باشند !

من با تمامی سرویسهای ایمیل معرفی شده در نظر سنجی کار کردم ! ولی با هیچ کدام عین جیملی حال نمیکنم و مهمترین عاملی که من را به سمت جیمیل میکشاند محیط جذاب و کاربر پسند آن است یه به قول بعضیها
User Friendly هست !

به هر حال این نظرات من است که اعلام میدارم که این نظرات کاملا شخصی است و من به نظرات همه ی دوستان احترام میگذارم !

gmuosavi
26-07-2008, 19:05
من یه مشکلی دارم
من دوتا ایمیل دارم یکی تو یاهو که خیلی قدیمیه
یکی هم تو جی میل
جی میل رو که هر روز سر میزنم
ولی یاهو رو نه هر چند هفته یه بار
الان که اومدم بخونم می بینم این همه ایمیل برام اومده اگه بخوام تک تک بخونم حوصلشو رو ندارم

راهی برای اینکه وقتم کمتر گرفته بشه وجود داره ؟

-----------------------------------------

نکته :
نوشته شده توسط huti_421

آره فکر کنم با ctrl + A رو بگیر همه با هم انتخاب بشن بعد همه رو mark as read بزن کلا باید همه رو با select all انتخاب کنی و ادامه ...

نوشته شده توسط mostafaeshghi

بهترین راه که یه کمی اولش حوصله میخواد ولی بعدش راحتی اینه که !

اوتلوک را تنظیم کنی و تمام ایمیلهای جدید را دانلود کنی بعدا سر وقت بشینی همه اش را بخوانی! البته نیاز به اینترنت با کمی سرعت بالا هم داره !

نوشته شده توسط Mohsen khan

لطفا در تاپيك زير

تاپيك جامع بررسي سرويس هاي ايميل " جي ميل ،‌ ياهوميل ،‌هات ميل و .... "

خوب غیر از این راهها چه کار دیگه ای هست ؟

Cleeev
27-07-2008, 00:12
دوست عزیز با بسیاری از حرفهاتون موافق نیستم! نه اینکه بگم هات میل بده یا حرفهاتون اشتباهه! ولی شما این حرفها را در مقام مقایسه زدید و ناخودآگاه این موضوع را به ذهن خواننده القا میکنه که دیگر سرویسهای میل این امکاناتی را که گفیتد نداره !

من در مقام دفاع از جیمیل میگم !

دیگه خودتون هم میدونید که تبلیغات گوگل خیلی کوچکتر و کمتر از سرویس میل هاتمیل هست ! ولی خب هر دو در مقام آزار دهنده ی یاهو قرار ندارند !

در مورد سیستم -------- اسپم باید بگم که جیمیل هم دست کمی از هاتمیل نداره فقط با این تفاوت که گوگل به نظر و عقیده ی مشترکینش احترام میگذاره و جلوی اسپمها را نمیگیره و اونها را در پوشه ی اسپم جا میده که هر اسپمی که 30 روز از زمان آن میگذره به طور اتوماتیک از فولدر اسپم پاک میشه! به نظر من اینکار خیلی بهتره به هر حال آنچیز که مشخصه اینه که سیستمهای -------- همه کامپیوتری و ماشینی هستند و هیچ موقع نمیتوانند به طور 100% صحیح و بی نقص کار کنند !
مثلا من تا حالا 2 بار شده که دیدم گوگل دو تا میل را در اسپم گذاشته بود ! که خب اشتباه بود ! و موقعی هم که ایمیلی به پوشه ی اینباکس میاد با یک بار مارک کردن آن به عنوان اسپم دیگه به طور کامل از شر آن راخت میشید !

البته این حرفهای من به معنای این نیست کهدیگر سرویسها حتما این مزایا را ندارند ولی ممکنه که شکل ناقصتر آنرا داشته باشند !

من با تمامی سرویسهای ایمیل معرفی شده در نظر سنجی کار کردم ! ولی با هیچ کدام عین جیملی حال نمیکنم و مهمترین عاملی که من را به سمت جیمیل میکشاند محیط جذاب و کاربر پسند آن است یه به قول بعضیها
User Friendly هست !

به هر حال این نظرات من است که اعلام میدارم که این نظرات کاملا شخصی است و من به نظرات همه ی دوستان احترام میگذارم !

من که با جیمیل مشکلی ندارم... ایمیل اصلی من Windows Live Hotmail هستش و دومی GMail هستش و روزانه من حداقل 10 ایمیل توی جیمیل دارم و میخونم...

در ضمینه تبلیغات که گفتی، هاتمیل فقط برای کاربران آمریکایی تبلیغ نمایش میده... جیمیل هم دو طرفش تبلیغ هستش و گوگل متن ایمیل شما رو پردازش و کند و کاو میکنه و متناسب با اون به شما تبلیغات نشون میده...

منم اون چیزا در مورد اسپم رو میدونم ولی من که تا به حال بیش از 30000 تا ایمیل با هاتمیل دریافت کردم تا به حال نشده که یه ایمیل اشتباهی اسپم شناخته شده باشه... در ضمن هاتمیل هم پاک نمیکنه و این چیز گوگل دقیقا عین هاتمیل هستش... هاتمیل با استفاده از منابع بزرگ و قدرتمندی که در مورد سرورهایی که اسپم میدن داره فقط اونا رو حذف میکنه و اگه چیزی به نظرش مشکوک بیاد به Junk میفرستدش... البته با پیشرفت چشمگری که در هوش هاتمیل به وجود اومده هیچ اشتباهی به وجود نمیاد و کاربران بسیار بسیار کمی میبینن که Junk توش ایمیل هستش... چون هاتمیل الان خیلی قوی تشخیص میده که کدوم اسپمه و کدوم نیست و مورد مشکوکی باقی نمیمونه که به Junk بره... ولی جیمیل با اینکه بد کار نکرده ولی خیلی افتضاح بالا میاره... به طوری که از هر 100 تا ایمیل اسپم حداقل 5 تا 10 تاش میتونن وارد Inbox بشن... که این واقعا بده... مثلا من که در 30 روز گذشته نزدیک به 1600 اسپم دریافت کردم خیلی اعصاب خورد کنه...

در مورد کاربر پسند بودن محیط هم اگه شما با Windows Live Hotmail کار کرده باشید متوجه میشید که یه رابط کاربر پسند یعنی چی...

ولی در آخر بازم میگم که "GMail خوب و عالیه و Windows Live Hotmail سروره"... من با هیچ کدوم اینا مشکلی نارم و هر روز با هر دوشون کار میکنم... ولی در GMail ضعف های مختلف بسیاری هست که امیدوارم توی نسخه اصلیش بهتر بشن...

:40:

roonak2006
27-07-2008, 07:48
یک مشکل توی yahoo mail

--------------------------------------------------------------------------------

توی یاهو میل یک قسمتی داریم با عنوان filter که ایمیل های رسیده را می تونه به دلخواه ما دسته بندی کنه.
ولی این قسمت فقط با حروف انگلیسی سازگاره و به محض اینکه حروف فارسی میاد، مشکل پیدا می کنه. مثلا اگر من ایمیل ها را بر اساس subject و شامل "name1" تنظیم کنم، ایمیل های با موضوع name1 را می تونم به پوشه دلخواهم هدایت کنم ولی اگر به جای name1 به فارسی بنویسم مثلا "نام" ، ترتیب اثر نمیده و ایمیل ها را به inbox می فرسته با وجود اینکه عنوانشون را "نام" میاره. این موضوع خیلی برام ضروریه که حل بشه.

zed2
27-07-2008, 16:06
تا انجا که می دونم یاهو با حروف فارسی و عربی مشکل داره.
نمی تونی ایمیل هاتو بر اساس ادرس ایمیل که میاد درست کنی؟

roonak2006
28-07-2008, 07:36
خب من مجبور شدم از Gmail استفاده کنم که خیلی راحت این کار را انجام میده.
من به دلایلی می خوام از subject استفاده کنم.

roonak2006
28-07-2008, 07:52
می خوام بدونم امکان اینکه روی فولدرهام توی جی میل پسورد بذارم، امکان داره؟

mostafaeshghi
28-07-2008, 11:15

این موضوع موقعی برای افراد مهم میشه که ایمیل بین افرادی مشترک باشه ! که مطمئنا سرویس دهنده های ایمیل هیچ وقت رو این امکانات هیچ تفکری نمیکنند چون معتقدند هر ایمیل مربوط به یک شخص است پس پسورد گذاشتن رو فلدرها یه کار زیادی و اشتباه است !

البته من بعید میدان که هچی سرویس دهنده ای همچنین امکانی را برای مشترکینش فراهم کنه ! آخه یه چیز خیلی بعیدیه !

Cleeev
28-07-2008, 15:23

mostafaeshghi راست میگه... اصلا یه چنین سرویسی وجود نداره... چون ایمیل هم جزو چیزای شخصی حساب میشه و وقتی شما ایمیلت پسورد داره دیگه نیازی نیست که فولدرهای ایمیلت پسورد داشته باشن... در ضمن جیمیل فولدر نداره که... فقط دسته بندی میکنه...

184781
29-07-2008, 15:45
با سلام به دوستان و اساتید محترم
من یه آدرس ایمیل دارم که بعضی وقتها وقتی چکش میکنم میبینم یه ایمیلی برام اومده دقیقا با آدرس ایمیل من . میشه بپرسم جریان چیه ؟ بالاخره صاحب اون آدرس منم یا کسی دیگه هم میتونه ایمیلهام رو بخونه ؟

Hamid Reza
29-07-2008, 21:13
من یه آدرس ایمیل دارم که بعضی وقتها وقتی چکش میکنم میبینم یه ایمیلی برام اومده دقیقا با آدرس ایمیل من . میشه بپرسم جریان چیه ؟ بالاخره صاحب اون آدرس منم یا کسی دیگه هم میتونه ایمیلهام رو بخونه ؟

سلام
شاید یکی پسورد ایمیل شما را پیدا کرده و از همان ایمیل به خودتان ایمیل میفرسته
شما میتونید از ایمیل خودتان به همان ایمیل پیام بفرستید
شایدم فقط عنوانش به نام شماست و آدرسش فرق داره
این کار را بعضیها برای جلب توجه میکنند

mostafaeshghi
30-07-2008, 01:01

دوست عزیز شما دقیق دقت کن به آدرس ایمیل و نه عنوان ایمیل ! حالا منظورم چیه ! نگاه کنید مثلا من اگر به این شکل در جیمیل به شما میل بزنم دقیقا به شکل زیر نمایش داده میشه

Sender: AlirezaMohammadi <mostafaeshghi@gmail.com> d

حالا اگر من در قسمت فرستنده این اطلاعات را وارد کنم در قسمت فرستنده برای شما مینویسه علیرضا محمدی ولی اگر جزئیات بیشتری از میل را دنبال کنید به آدرس اصلی میرسید ! البته این یکی از فرضیاتی هست که من مطرح کردم و اینو مطرح کردم چون به احتمال قوی این اتفاق افتاده چون برای خودم بارها شده که اسپم اومده و اسپمر برای جلب توجه ی خواننده ی ایمیل از این حربه ها هم استفاده میکنه !

senator mj
01-08-2008, 00:54
اقا ما داشتیم ایمیل را چک میکردیم که روی هر فولدری کلیک میکنم باز همون این باکس را باز میکنه.
مثلا اسپم یا یکی از فولدر های که برای گروه اینترنتی مورده علاقم ساختم را کلیک میکنم بازم همون این باکس را نمایش میده.کمک کنیییید

mostafaeshghi
01-08-2008, 02:00
اقا ما داشتیم ایمیل را چک میکردیم که روی هر فولدری کلیک میکنم باز همون این باکس را باز میکنه.
مثلا اسپم یا یکی از فولدر های که برای گروه اینترنتی مورده علاقم ساختم را کلیک میکنم بازم همون این باکس را نمایش میده.کمک کنیییید

دوست عزیز شما بزرگترین اشتباهی که در مطرح کردن مشکلتون مرتکب شدید اینه که اصلا عنوان نکردید از چه شرکت و سایتی سرویس میل دارید؟!

البته این مشکلی شما گفتی چیز خیلی مهمی نیست! به نظرم یک بار صفحه راببنددی و از دوباره دیدن میل را دنبال کنید! احتمال فراوان نتیجه میگیرید !

senator mj
01-08-2008, 12:53
دوست عزیز شما بزرگترین اشتباهی که در مطرح کردن مشکلتون مرتکب شدید اینه که اصلا عنوان نکردید از چه شرکت و سایتی سرویس میل دارید؟!

البته این مشکلی شما گفتی چیز خیلی مهمی نیست! به نظرم یک بار صفحه راببنددی و از دوباره دیدن میل را دنبال کنید! احتمال فراوان نتیجه میگیرید !

yahoo!mile
خیلی امتحان کردم جواب نگرفتم.
من ایمیل را جوری تنظیم کرده بودم که تمام مشخصات ایمیل سندر را قبل از شروع ایمیل به من نمایش بده.مثل ip و ...
و لی الان چتد وقت هستش که اون صفحه ای که این اطلاعات را نمایش میداد خیلی کوچک شده مثلا از 30 خط به 3 خط کاهش پیدا کرده.
قبلا من پوشه ی bulk داشتم ولی الان نیست و به spam تغییر پیدا کرده .تمام اینها بدون در خواست من انجام شده.
به نظرتون ایمیل من هک شده؟و طرف میخواد ازیت کنه؟

Cleeev
01-08-2008, 15:35
آخه خداوکیلی یاهو چی داره که همه تون بهش رای دادید... بدترین سرویس ایمیل جهان رای دادن داره...؟؟؟

اونوقت برترین سرویس ایمیل جهان یعنی Windows Live Hotmail رو هیچ کدومتون بهش رای ندادید...

خودتون یه کمی فکر کنید و اگه با Window Live Hotmail و GMail کار کرده باشید میفهمید که یاهو 10 سال عقبه...

یه ایمیل کند و نا امن و عقب مونده ای مثل یاهو رای دادن داره...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟ نه واقعا می ارزه به رای شما...؟؟؟؟؟؟؟؟

reza-atom
01-08-2008, 21:49
آقا اين كد پستي رو تو ياهو براي ثبت نام بايد چي بديم؟؟؟كدوم كشورو انتخاب كنيم؟؟؟؟

senator mj
02-08-2008, 00:23
آقا اين كد پستي رو تو ياهو براي ثبت نام بايد چي بديم؟؟؟كدوم كشورو انتخاب كنيم؟؟؟؟

عزیز یه کشوری را انتخاب کن که کد نخواهد.مثلا عراق یا .....
تست کن ببین کدوم کشور نمی خواد

Hamid Reza
02-08-2008, 09:01

من فقط میدونم کشور بعد از united stase کدش 5 رقمیه
اشمش تو این مایه هاست unug...

ravani_13
02-08-2008, 12:33
سلام

1. ایا میشه بگین کدوم سرویس E-mail بیشترین امنیت رو داره ؟؟؟ ( Yahoo که توش دیگه الان بچه ها هم همدیگه رو هک می کنن و اصلا امنیت نداره در مقابل نرم افزارهای ساده ی هک )

2. ایا این نسخه ی G-mail که نیاز به معرف نداره همون نسخه ی بتا و بالاترین Version موجود برای G-mail هست ?

3. چرا G-mail ظاهر زیبایی مثل Yahoo Mail Beta نداره ؟

4. از گوگل تالک به عنوان مسنجر می شه استفاده کرد منظورم چت کردنه هاا ؟ ( کاری به چت روم ندارم )

5 . در گوگل تالک مثل YAHOO میشه OFF گذاشت ؟

6. امنیت Gmail مثل Yahoo افتضاحه ؟ و ایا مثل Yahoo دو سوته سوته میشه هک شد ؟

مرسی

Ship Storm
02-08-2008, 21:23
دوستان سلام
سایت یاهو پسورد ایمیلم رو میگه اشتباهه من چکار کنم؟ :18:
دیروز به راحتی وارد میشدم چرا امروز یهو اینطوری شده؟ :19:
کسی هم پسوردم رو نداره آی دی من هم اینه: alex_alen1988 ولی پسوردم رو میزنم میگه اشتباهه حالا باید چکار کنم خیلی هم آی دی من مهم بود چون اد لیست خیلی داشتم و کارم با همه اون ها بود . :41::41::41:
ممنون میشم در این زمینه راهنمایی کنید که باید چکار کنم. :20:
با تشکر :11::40:

mostafaeshghi
03-08-2008, 00:27
سلام

1. ایا میشه بگین کدوم سرویس E-mail بیشترین امنیت رو داره ؟؟؟ ( Yahoo که توش دیگه الان بچه ها هم همدیگه رو هک می کنن و اصلا امنیت نداره در مقابل نرم افزارهای ساده ی هک )

2. ایا این نسخه ی G-mail که نیاز به معرف نداره همون نسخه ی بتا و بالاترین Version موجود برای G-mail هست ?

3. چرا G-mail ظاهر زیبایی مثل Yahoo Mail Beta نداره ؟

4. از گوگل تالک به عنوان مسنجر می شه استفاده کرد منظورم چت کردنه هاا ؟ ( کاری به چت روم ندارم )

5 . در گوگل تالک مثل YAHOO میشه OFF گذاشت ؟

6. امنیت Gmail مثل Yahoo افتضاحه ؟ و ایا مثل Yahoo دو سوته سوته میشه هک شد ؟

مرسی

سلام !

1- میلهای جیمیل و هاتمیل در بالاترین سطح امنیت هستند والبته متذکر بشم که بزرگترین عامل امنیت و عدم نفوذ خودتان هستید که باید راهکارهای مناسبی را در استفاده از سرویس میل در پیش بگیرید !

2- نه بعید میدانم که پروژه ی میل گوگل به انتها رسیده باشه یعنی به نظرم هنوز کار داره و فکر کنم نسخه ی اصلی اعلام شده باشه و اگر دقت کنید هر روز به امکانات و اختیاراتش افزوده میشه !

3- به نظر من سادگی و سهولت کار با جیمیل میارزه به کل خدمات میل یاهو !

4- بله ! خوبیش در سادگیسشه و از نظر صدا هم من تست کردم چیزی از یاهو کم نداره (منظورم در انتقال صوت بود و نه امکانات جنبی)

5- گذاشتننش که میشه ولی به طور میل برای فرد فرستاده میشه! فرد مقابل با مراجعه به میلش میتونه پیغامهایی را که وقتی نبوده را ببینه !

6- جواب این سوال را به طور کامل در قسمت 1 پاسخ دادم !

قربانت: مصطفی عشقی

mostafaeshghi
03-08-2008, 00:30
دوستان سلام
سایت یاهو پسورد ایمیلم رو میگه اشتباهه من چکار کنم؟ :18:
دیروز به راحتی وارد میشدم چرا امروز یهو اینطوری شده؟ :19:
کسی هم پسوردم رو نداره آی دی من هم اینه: alex_alen1988 ولی پسوردم رو میزنم میگه اشتباهه حالا باید چکار کنم خیلی هم آی دی من مهم بود چون اد لیست خیلی داشتم و کارم با همه اون ها بود . :41::41::41:
ممنون میشم در این زمینه راهنمایی کنید که باید چکار کنم. :20:
با تشکر :11::40:

به جز قضایای مثل اشتباه وارد کردن پسورد (که از جمله موارد اینطور اشتباهها عوض کیبرد به فارسی هست و جا به جا زدن و...) و... خطاهای کاربری میشه این فرضیه را هم مطرح کرد که فردی که قصد نفوذ به آیدی شما را داشته و یا قصد اذیت کردن و یا هر چیز دیگری در سایت یاهو در هنگاک لاگین کردن آیدی شما را با 3 یا 5 بار وارد کردن پسورد اشتباه برای مدت موقتی مسدود کرده ! (که تا آنجا که من یادم میاد 24 ساعت بود)

mostafaeshghi
03-08-2008, 00:40
آخه خداوکیلی یاهو چی داره که همه تون بهش رای دادید... بدترین سرویس ایمیل جهان رای دادن داره...؟؟؟

اونوقت برترین سرویس ایمیل جهان یعنی Windows Live Hotmail رو هیچ کدومتون بهش رای ندادید...

خودتون یه کمی فکر کنید و اگه با Window Live Hotmail و GMail کار کرده باشید میفهمید که یاهو 10 سال عقبه...

یه ایمیل کند و نا امن و عقب مونده ای مثل یاهو رای دادن داره...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟ نه واقعا می ارزه به رای شما...؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام عزیز حان ! شما داری بیخودی خودت را ناراحت میکنی ! و این حرفم دلیل داره ! الآن برات توضیح میدم :

ببین همه دوست دارند به نوعی در این دینای مجازی با هم ارتباط داشته باشند که خب مسملما 95% آدمها نظر میدند که مسنجر یاهو بهترینه ! به تبع این که فرد میره مسنجر را میگیره از سرویس میلسش هم اشتفاده میکنه ! و چون خیلی الز کاربران با این مسائل جدی برخورد نمیکنند یعنی کاربر حرفه ای اینترنت نیستند این تعداد آمار چیز خیلی عجیبی نیست ! ولی من ابز این نظر سنجی را به نوعی پیشرفت در رفتار و عملکرد کاربران ابیرانی میدونم چونن هم اکنون جیمیل و یاه هر کدام 22 رای در یک سطح هستند! واین خود جای بسی خوشحالی است !

به بهترین مثل در این زمینه اشاره میکنم که دقیق متوجه ی حرفهام بشید !

قضیه ی استفاده کننندگان اینترنت از موروگر تحت وب هست! به تبع اینکه قشر عظیمی از افراد دنیا از سیستم عامل ویندوز استفاده میکنند ، به همان ترتیب از مرورگر اینترنت اکسلورر نیز استفاده میکنند! حالا شما بیا حالی کن که فایرفاکس و اپرا بهترند ! ولی یه جورایی هم بهشون حق میدم چون خیلی براشون اهمیت نداره و زیاد هم اهل ریسک و عمل نیستند وگرنه مطمئنا نتایج بهتری میگرفتند !

پس بنابراین گستردن نظرات افرادی مثل شما و من و خیلیهای دیگه که حرفه ای هستیم شاید بسیار صحیح و مقبول باشه ولی واقعا قبولاندن نظرات کاری بسی مشکل و به نظرم بیهوده است!

قربانتان: مصطفی عشقی

senator mj
03-08-2008, 01:33
مثلا اسپم یا یکی از فولدر های که برای گروه اینترنتی مورده علاقم ساختم را کلیک میکنم بازم همون این باکس را نمایش میده.کمک کنیییید.در ضمن توی نسخه بتا ایمیلم میتونم میل هارو چک کنم.
مشکل با میل کلاسیک دارم.
yahoo!mile

You've stumbled upon a temporary problem we're having with Yahoo! Mail. Usually this problem gets resolved quickly, without you doing a thing.

Try pressing the Reload or Refresh button on your browser, or signing out and back into Yahoo! Mail. Hopefully that will take care of things.
If that doesn't fix the problem, please try again shortly. The fact that you're reading this page means we've been automatically notified of the issue, and chances are we're working on it now.
If you think you've been more than patient and tried the tricks above, feel free to contact Customer Care about Error Code 14 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

Thanks,
The Yahoo! Mail Team

Ship Storm
03-08-2008, 08:59
به جز قضایای مثل اشتباه وارد کردن پسورد (که از جمله موارد اینطور اشتباهها عوض کیبرد به فارسی هست و جا به جا زدن و...) و... خطاهای کاربری میشه این فرضیه را هم مطرح کرد که فردی که قصد نفوذ به آیدی شما را داشته و یا قصد اذیت کردن و یا هر چیز دیگری در سایت یاهو در هنگاک لاگین کردن آیدی شما را با 3 یا 5 بار وارد کردن پسورد اشتباه برای مدت موقتی مسدود کرده ! (که تا آنجا که من یادم میاد 24 ساعت بود)

mostafaeshghi جان الآن 3 روز میگذره ولی همچنان مسدود شده من والا موندم چرا اینطوری شده آخه کسی پسورد ما رو نداشت که بخواد بره خیلی سخته من با آی دیم و اون همه اد لیست کلی کار میکردم خواهشا چاره ای ببگید که درست بشه :41:

ravani_13
03-08-2008, 09:59
سلام

mostafaeshghi اولا دستت درد نکنه

دوما گفتی :

1- میلهای جیمیل و هاتمیل در بالاترین سطح امنیت هستند والبته متذکر بشم که بزرگترین عامل امنیت و عدم نفوذ خودتان هستید که باید راهکارهای مناسبی را در استفاده از سرویس میل در پیش بگیرید !

اگه میشه در مورد این راهکارها کامل و دقیق بهم بگو و اگه برنامه های برای افزایش امنیت می دنی مفصل بگو .

خیلی ممنون

mostafaeshghi
03-08-2008, 11:54
mostafaeshghi جان الآن 3 روز میگذره ولی همچنان مسدود شده من والا موندم چرا اینطوری شده آخه کسی پسورد ما رو نداشت که بخواد بره خیلی سخته من با آی دیم و اون همه اد لیست کلی کار میکردم خواهشا چاره ای ببگید که درست بشه :41:

نگفتم کسی پسورد را داشته ، دقت کنی در یک قسمت گفتم شخصی قصد اذیتت را داشته و با دانستن آیدیت یهعه تعداد مشخصی پسورد را اشتباه وارد کرده و اکانتت را مسدود کرده!

دوستان اگر اطلاعات دارند بگند که اکانت یاهو که به این شکل مسدود میشه تا چند روز مسدود میماند؟!

ravani_13
03-08-2008, 12:28
سلام

دوما گفتی :

اگه میشه در مورد این راهکارها کامل و دقیق بهم بگو و اگه برنامه های برای افزایش امنیت می دنی مفصل بگو .

خیلی ممنون

mostafaeshghi
03-08-2008, 12:43
سلام

دوما گفتی :

خیلی ممنون

دوست عزیز! پستتان را خواندم ! ولی نیاز به یه کم زمان داره! که من مطلب را آماده کنم! انشاءالله تا فردا در اختایرتون میگذارم !

قربانت:» مصطفی عشقی

mm_yaghoob
03-08-2008, 22:32
جي ميل بهترينه ولي چند روزه داره منو اذيت مي كنه و نمي تونم وارد اون بشم

و هميشه ارورر زير ر ميده البته فقط با فاير فاكس

Secure Connection Failed

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید uses an invalid security certificate.

The certificate will not be valid until 2008/05/02 09:32 ب.ظ.

(Error code: sec_error_expired_certificate)

* This could be a problem with the server's configuration, or it could be someone trying to impersonate the server.

* If you have connected to this server successfully in the past, the error may be temporary, and you can try again later.

Or you can add an exception…
چي كار بايد كرد

Cleeev
04-08-2008, 02:28
uses an invalid security certificate

The certificate will not be valid until 2008/05/02 09:32

(Error code: sec_error_expired_certificate)…

اینی که شما میگید یعنی گواهی نامه امنیتی (مربوط به SSL و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در تاریخ 2 می 2008 باطل شده... این خیلی چیز عجیبیه... چون گوگل هیچ وقت یه چنین اتفاقی براش نمیفته... :18:

شما از آدرس زیر استفاده کنید و اگه درست نشد بازم بگید:

در ضمن شما باید اطمینان داشته باشید که آدرس رو درست میزنید چون سایتای بسیاری هستن که اسامی نزدیک به سایتای معروف و شما با اشتباه نوشتن اسم سایت های معروف ممکنه از سایتای خطرناکی سر در بیارید و حتی ممکنه یوزر و پسوردتون رو هم توی اون سایتا بزنید...........................

اگه بازم مشکل داشتی فایرفاکس رو پاک کن و دوباره نصب کن... اگه بازم مشکل داشتی بگو... ورژن فایرفاکست و همچنین اینکه چند وقته اینجوری میشه رو هم بگو...

:20:

Ship Storm
04-08-2008, 08:25
نوشته شده توسط Ship Storm
mostafaeshghi جان الآن 3 روز میگذره ولی همچنان مسدود شده من والا موندم چرا اینطوری شده آخه کسی پسورد ما رو نداشت که بخواد بره خیلی سخته من با آی دیم و اون همه اد لیست کلی کار میکردم خواهشا چاره ای ببگید که درست بشه

نگفتم کسی پسورد را داشته ، دقت کنی در یک قسمت گفتم شخصی قصد اذیتت را داشته و با دانستن آیدیت یهعه تعداد مشخصی پسورد را اشتباه وارد کرده و اکانتت را مسدود کرده!

دوستان اگر اطلاعات دارند بگند که اکانت یاهو که به این شکل مسدود میشه تا چند روز مسدود میماند؟!

دوستان کسی در این باره اطلاعی نداره خیلی برام مهمه چون واقعا اد لیستام رو احتیاج دارم

184781
04-08-2008, 09:15
سلام به دوستان

من همچنان همون مشکل رو دارم
یه ایملی در یاهو به من زده میشه که میره میشینه تو اسپم و دقیقا از آدرس ایمیل من استفاده میکنه . کسی دیگه هم پسورد منو نداره و ایمیل جدیده و هیچ جایی مطرح نشده و در نهایت اینکه اگه از همین آدرس برای خودم فرستادن پس باید در قسمت ایمیل های فرستاده شده بایگانی بشه دیگه و در حالیکه هیچ چیز ثبت نشده . به نظر شما مشکل از کجاست ؟
اینم تیتر آخرین میل :

From: "pma76@yahoo.com" <pma76@yahoo.com> To: pma76@yahoo.com
من که واقعا گیج شدم
نظرتو ن چیه که برم پسوردمو عوض کنم ؟ ببینم چی میشه ؟

184781
04-08-2008, 09:17
دوستان کسی در این باره اطلاعی نداره خیلی برام مهمه چون واقعا اد لیستام رو احتیاج دارم

من یه بار این مشکلو داشتم رفتم و مسنجر رو پاک کردم و یه بار دیگه نصب کردم . باید ببینی فقط از خونه شما اینطوریه یا مثلا بری خونه یه دوست یا کافی نت هم همینجوریه !!!

mostafaeshghi
04-08-2008, 11:12
سلام به دوستان

من همچنان همون مشکل رو دارم
یه ایملی در یاهو به من زده میشه که میره میشینه تو اسپم و دقیقا از آدرس ایمیل من استفاده میکنه . کسی دیگه هم پسورد منو نداره و ایمیل جدیده و هیچ جایی مطرح نشده و در نهایت اینکه اگه از همین آدرس برای خودم فرستادن پس باید در قسمت ایمیل های فرستاده شده بایگانی بشه دیگه و در حالیکه هیچ چیز ثبت نشده . به نظر شما مشکل از کجاست ؟
اینم تیتر آخرین میل :

From: "pma76@yahoo.com" <pma76@yahoo.com> To: pma76@yahoo.com
من که واقعا گیج شدم
نظرتو ن چیه که برم پسوردمو عوض کنم ؟ ببینم چی میشه ؟

آره فکر خوبیه! حتما پسوردت را عوض کن !

ولی به نظر من چیزه خیلی مهمی نیست این اسپمرهای دنیا روشهای زیادی برای این قضیه میشناسند ، اگر واقعا میخواید ریشه یابی کنید باید برید دقیق آمار بگیرید که از کدام سرور و با از کدام راه ایمیل زده ! مثلا ایمیل شما یاهو هست اگر بتونی اطلاعات دقیقتر و با جزئیات بیشتری گیر بیارید ببینید که واقعا از سرورر میل خودذتون این میل فرستاده شده یا نه !

mostafaeshghi
04-08-2008, 12:45
دوستان این هم مطلبی که خودم نوشتم برای دوست عزیزمان روانی! ولی خواندنش برای هر کسی خالی از لطف نیست !

راهکارهای مناسب برای امنیت بیشتر در استفاده ی از سایتهای سرویس دهنده ی اینترنت از جمله سایتهای ارائه دهنده ی ایمیل

این موضوع مهم را در 3 بخش توضیح میدم : 1- انتخاب پسورد 2- نگهداری از پسورد انتخاب شده 3- استفاده از پسورد

به صورت کلی در یه تقسیم بندی ساده میشه گفت که درصد از دست دادن پسورد در این مراحل به شرح زیر است
در قسمت اول (انتخاب پسورد) : 15 درصد
در قسمت دوم (نگهداری از پسورد) : 35 درصد
در قسمت سوم (استفاده از پسورد) : 50 درصد !

1- انتخاب پسورد : پسورد را خیلی با دقت انتخاب کنید ، به هر حال گذر واژه ی امنیت شما و ورود به دنیای خصوصی شماست و شما باید نهایت دقت را در انتخاب و نگه داری آن انجام دهید!

پسوردهای انتخاب شده ی تان هر چه بیشتر ویژگیهای زیر را داشته باشد قویتر و بهتر است:

الف- تعداد کاراکتر بالای 8 تا

ب- کاراکترها ترکیبی از حروف و عدد ( وبعضا بزرگی و کوچکی حروف) فقط طوری باشه که از ذهن خودتان فراموش نشه.

ج- عدم استفاده از تاریخ تولد و 123456 و هر گونه پسورد ساده ی از این دست ، چون در صورت استفاده به راحتی باید احتمال 70% بدید که اگر کسی در صدد به دست آوردن پسوردتان باشه میتونه به راحتی آنرا به دست بیاره!

د- پسورد طوری نباشه که نتونید حفظ کنید و یا با گذشت کمی زمان آنرا از خاطر ببرید ، هر لحظه در یاد داشته باشید که مراحل بازیابی پسورد اصلا آسان نیست.

ه- سعی کنید در تمامی سایتها از یک پسورد خاص استفاده نکنید ، و اگر استفاده میکنید در یک بازه ی زمانی مشخص به طور مرتب آن پسورد را عوض کنید!

2- نگهداری از پسورد : بعد از انتخاب پسورد باید به درستی از آن نگهداری کنید تا کسی به آن دست پیدا نکنه! این قسمت هم چندتا نکته داره که میگم

الف- به هیچ عنوان پسوردی را که نمیتوانید حفظ کنید را انتخاب نکنید که مجبور باشید آنرا در جایی بنویسید و یادداشت کنید ، چون به هر حال امکان دیده شدن آن کم نیست.

ب- تحت هیچ شرایطی حتی در بحرانیترین اوضاع پسورد را در اختیار فرد دیگری قرار ندید ، درسته ممکنه اون وضعیت بحرانی حل بشه ولی ممکنه یه اتفاق بحرانی تر بیافته که از کار خود پشیمون بشید ! و در صورت تعویض پسورد همانطور که در بالا گفتم بازیابی پسورد رویه ی آسانی ندارد !

ج- (این کمی نظر شخصیمه) از بحث در مورد پسورد با دوستانتان بپرهیزید چون به هر حال شما حواستون به پسورد خودتان هست و ممکنه در مورد توصیه ها و مطالب جالب در مورد پسورد ، پسورد خود را به صورت ضمنی و یا ناخودآگاه لو بدید و یا فرد را به حدس زدن در مورد پسورد خود بسیار نزدیک کنید ، یعنی در کل در این جور مباحث خیلی خیلی مواظب گفتار خود باشید که رگه هایی از اطلاعات خودتان توش نباشه.

د- در نظر داشته باشید که هکرها و نفوذگران با تحقیق گسترده در مورد شما حدسهای زیادی در مورد پسوردتان میزنند پس اول سعی کنید پسوردی را که انتخاب میکنید اصلا از اطلاعات زندگی عمومیتون نباشه و یا اگر از این دست اطلاعات برای انتخاب پسورد استفاده کردید با افراد غریبه در ایمیل و چت اصلا حول و محور اون اطلاعات مورد استفاده ی پسوردتان صحبت نکنید ! (این خیلی کم پیش میاد ولی به هر حال خطرش تهدید میکنه)

3- استفاده از پسورد : همانطور که در اول بحث عنوان کردم نصف اشتباهات افراد در از دست دادن پسورد در این قسمت شکل میگیره که به توضیحش میپردازم

الف- به آدرس سایت سرویس میلتان توجه زیادی کنید ، چون افراد سودجو با توجه به اشتباهات ممکنه در تایپ ، دامینخای شبیه به اون سایت را میخرند و طراحی صفحه را به شکل سرویس میل انجام میدند و افراد ساده و کم تجربه به این خیال که این همان صفحه ی سرویس میل مورد نظرشون هست اطلاعات مورد نیاز لاگین را وارد میکنند و متاسفانه پسورد و به طور کلی میل و اطلاعاتشان را از دست میدند. اگر کمی دقیق باشید متوجه ی تفاوتهای فاحش این جور سایتها با سایتهای اصلی میشوید! پس در وارد کردن آدرس سایت سرویس دهنده ی میل دقت بیشتری کنید.

ب- سایتهایی هستند که با درست کردن سرویسهای خاصی افراد دارای میل را به سمت خود میکشند و با صمیمت خاص و اعتمادی که ایجاد میکنند آیدی و پسورد فرد را میگیرند ، الآن کامل توضیح میدم با مثال که متوجه بشید. من سایتی دیدم که تاریخ تولد دوستانتان را با میل یادآوری میکرد وقتی ثبت نام میکردید از شما میخواست که یوزر و پسورد سرویس میلتان را در اختیارش بگذارید تا اطلاعات مربوط به تاریخ تولدها را از دفترچه مخاطب میلتان استخراج کند ! این چیزی بود که میگفت ولی در عمل : سایت درسته که اطلاعات را استخراج میکرد ولی در کنار آن یه میل به تمام آن افراد میزد که دوست شما (یعنی خود شما) از شما تقاضا داره(یا مثلا دعوتتان کرده) که از سرویس این سایت استفاده کنید ، و اون فرد هم از همه جا بیخبر این کار را انجام میده و تمام این اعمال در مورد اونهم اجرا میشه شما دقت کنید که زنجیره وار چقدر از افراد اطلاعات میلشان را در اختیار این سایتها میگذارند ، و این سایتها هم به اهداف خود رسیده که میتونند به هر شکل از این اطلاعات سوءاستفاده کنند. این یک مثال از این نوع سایتها بود وباید گفت که هزاران راه و شگرد مانند این در این دنیای مجازی وجود داره که با کمی تامل میشه ، مچ این سایتها را گرفت!

ج- تنظیمات مربوط به امنیت مرورگرتان را به بالاترین حد افزایش دهید (ممکنه کمی اذیتتان کند ولی به فایده اش میارزه) در این مورد پاک کردن کوکیها را به طور منظم روزانه هم پیشنهاد میکنم

د- از برنامه های در حال اجرای در پس زمینه ی ویندوز اطلاعات کامل کسب کنید (به خصوص در جایی که سیستم از خودتان نیست مانند کافی نت) و از اجرای برنامه های مشکوک جلوگیری کنید و برنامه های در حال اجرای مشکوک را نیز از فعالیت خارج کنید (این کار را با زدن کلیدهای کنترل+شیفت+دیلت و با رفتن به شاخه ی Processes میتاوان به راحتی انجام داد و برای جلوگیری از فعالیت برنامه ای بر روی آن کلید دیلت را بزنید) این برنامه های مخرب ممکنه از انواع برنامه های جاسوسی و افشاء اطلاعات خاص و یا ثبت کننده ی هرآن چه که بر صفحه کلید فشرده میشه باشند ! در اصطلاح کامپیوتری به برنامه های جاسوسی Spyware گفته میشه !

ه-در زمان وارد کردن اطلاعات از حضور اطرافیان در کنار خود مطلع شوید (مخصوصا در کافی نت که من خودم بارها این دقت اطرافیان را دیدم) و تا زمان مطمئن شدن اطلاعات را وارد نکنید.

و- اگر با لاگین کردن در سایت سرویس دهنده مشکل پیدا کردید اول از همه سعی کنید خود مشکل را حل کنید(در این زمینه اطلاعاتتان را بالا ببرید که بسیار مفید است) و از راهنمایی گرفتن از اطرافیان هر چند وارد بپرهیزید چون ممکنه این دوستتان ازتون پسورد را بخواهد که ....

ز- سعی کنید در مورد شگرد و راههای نفوذ سایتها و هکر ها و نفوذگران اطلاعات زیادی کسب کنید تا از این راههای مشخص و ابتدایی و مورد استفاده ی اکثر نفوذگران اطلاعاتتان را از دست ندید.

دقت کنید که قسمت آخر بسیار مهم است و تامل و دقت بیشتری را برای از دست ندادن اطلاعات میطلبد.

به عنوان توصیه ی نهایی در مورد هر کاری که میخواهید بکنید اول اطلاعات کسب کنید و همچنین در قسمت عمل با تامل و دقت

بیشتری کارتان را انجام دهید ، امید است با رعایت کردن موارد مندرج در این پست هیچ گاه اطلاعات مهم خود را از دست ندهید !

قربانتان: مصطفی عشقی

ravani_13
04-08-2008, 19:12
سلام

دستت درد نکنه عالی بود

راستی برنامه ای چیزی واسه ارتقا امنیت در net پیشنهاد نمی دی ؟

مرسی

senator mj
06-08-2008, 00:32
مثلا اسپم یا یکی از فولدر های که برای گروه اینترنتی مورده علاقم ساختم را کلیک میکنم بازم همون این باکس را نمایش میده.کمک کنیییید.در ضمن توی نسخه بتا ایمیلم میتونم میل هارو چک کنم.
مشکل با میل کلاسیک دارم.
yahoo!mile

You've stumbled upon a temporary problem we're having with Yahoo! Mail. Usually this problem gets resolved quickly, without you doing a thing.

Try pressing the Reload or Refresh button on your browser, or signing out and back into Yahoo! Mail. Hopefully that will take care of things.
If that doesn't fix the problem, please try again shortly. The fact that you're reading this page means we've been automatically notified of the issue, and chances are we're working on it now.
If you think you've been more than patient and tried the tricks above, feel free to contact Customer Care about Error Code 14 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

Thanks,
The Yahoo! Mail Team

کسی نمیخواد جواب بده؟

رايانه
08-08-2008, 04:25
سلام.چند روز هست كه نميتونم وارد صندوق پستي بشم و اين پيغام را ميده.مشكل از كجاست؟ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ghaioom
09-08-2008, 06:11
سلام.چند روز هست كه نميتونم وارد صندوق پستي بشم و اين پيغام را ميده.مشكل از كجاست؟ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
شاید مشکل از کوکی هاست تمام کوکی ها رو پاک کن شاید درست بشه. :10:

رايانه
09-08-2008, 08:53
سلام
شاید مشکل از کوکی هاست تمام کوکی ها رو پاک کن شاید درست بشه. :10:سلام.اين كار را هم كردم ولي نشد .ممنون

Ghaioom
11-08-2008, 14:40
سلام.اين كار را هم كردم ولي نشد .ممنون

از Internet Explorer استفاده کن.

hesamjm
11-08-2008, 20:10

مشکلی نیست پایین روی لینک آبی ( you can add an exeption) کلیک کن
صفحه جدیدی باز میشه که پایینش یه گزینه داره اونو بزن
...مشکلت حل میشه

ali_3001
14-08-2008, 20:02
با سلام
من از ایمیل یاهو استفاده میکنم
به دلیل داشتن تعداد زیاد پیغام می خوام از اوت لوک استفاده کنم
ولی نمی دونم بعد از اتصال به اینترنت چرا اوت لوک پیغام زیر رو میده با اینکه از سایت یاهو میتونم میل هامو چک کنم
There was a problem logging onto your mail server. Your Password was rejected. Account: 'pop.mail.yahoo.com', Server: 'pop.mail.yahoo.com', Protocol: POP3, Server Response: '-ERR [AUTH] invalid user/password', Port: 110, Secure(SSL): No, Server Error: 0x800CCC90, Error Number: 0x800CCC92

mehdi_08
16-08-2008, 18:18
خبر خبر
بچه ها یاهو اسم ایران رو به لیست کشورهاش یر گردونده

Cleeev
16-08-2008, 18:41
خبر خبر
بچه ها یاهو اسم ایران رو به لیست کشورهاش یر گردونده

چیییییییییییییییییییی میییییگیییییییییییییییی.... ..........!!!!!!!!!!!!!!! :18:

ناخدا
19-08-2008, 16:17
سلام دوستان

من وقتی وارد یاهو میشم یاهوی من رو اینطوری نشون میده نمی دونم چیکار کنم اینترنت اکسپلور رو چند بار عوض کردم حتی

ویندوز رو اما نشد خواهش می کنم اگر کسی میدونه کمک کنه .

مرثی

Arashdn
20-08-2008, 14:56
سلام

آقا چطور بفهمیم چقدر از حجممون ( از یک گیگمون) پر شده؟
قدیم اون بالا گوشه راست تو یه مستطیل نشون میداد اما حالا نه تو کلاسیک نه تو بتا نیست؟
کسی می دونه چطوری حجممونو ببینیم؟

ممنون

zed2
20-08-2008, 16:17
سلام

آقا چطور بفهمیم چقدر از حجممون ( از یک گیگمون) پر شده؟
قدیم اون بالا گوشه راست تو یه مستطیل نشون میداد اما حالا نه تو کلاسیک نه تو بتا نیست؟
کسی می دونه چطوری حجممونو ببینیم؟

ممنون

یاهو از 7 8 ماه پیش دیگر محدودیت حجمی نداره.(برای رقابت با گوگل)

Arashdn
20-08-2008, 17:14
یاهو از 7 8 ماه پیش دیگر محدودیت حجمی نداره.(برای رقابت با گوگل)
جون من؟

آخیش دیگه نگرانی ندارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeid_panah
21-08-2008, 09:21
سلام به همگی. من تو یاهو اکنت دارم و میخوام ایمیل هام رو با نرم افزار Mozilla Thunderbird چک کنم ولی بلد نیستم اکانتم رو به این برنامه بشناسونم. مثلا نمیدونم برای Incomming server از POP استفاده کنم یا IMAP .
اگه یه آموزش کامل بذارید ممنون میشم.

j a n
22-08-2008, 14:33
چطوری میل یاهوم رو به یک میل یاهو دیگه فوروارد کنم؟

mehdi_cd2005
26-08-2008, 04:39
سلام.می خواستم بدونم چه جوری به گروهی که تو یاهو تشکیل دادم ایمیل تبلیغاتی مثلا مثل گروه مارشال که بک گراند و عکس و.. داره بفرستم

Mohsen khan
26-08-2008, 16:40
سلام.می خواستم بدونم چه جوری به گروهی که تو یاهو تشکیل دادم ایمیل تبلیغاتی مثلا مثل گروه مارشال که بک گراند و عکس و.. داره بفرستم
اين گروهي طوري تنظيم شدند كه فقط مدير مي تونه ايميل بفرسته
براي ارسال ايميل بايد هرينه تبليغات را بهشون بديد
تا براتون ارسال كنند

mahdi bg
28-08-2008, 05:49
سلام
بعضی وقت ها موقع ورود به mail.yahoo.com این پیغام میاد

مشکل کجاست؟

Ghaioom
28-08-2008, 07:29
سلام
بعضی وقت ها موقع ورود به mail.yahoo.com این پیغام میاد

مشکل کجاست؟

سلام شما بنویس yahoomail.com

hassaniranian2010
31-08-2008, 20:56
به نظر من اگه به رتبه بندی باشه:اول سرویس های مایکروسافتدوم سرویس جی-میلسوم جی-ام-ایکس (gmx.net)البته کارشناسان امنیتی معتقد هستند gmx رتبه برتری رو دارد با اینکه ناشناخته هست... حتماً امتحان کنید، مطمئن باشید لذت خواهید برد.

Cleeev
01-09-2008, 02:16
به نظر من اگه به رتبه بندی باشه:اول سرویس های مایکروسافتدوم سرویس جی-میلسوم جی-ام-ایکس (gmx.net)البته کارشناسان امنیتی معتقد هستند gmx رتبه برتری رو دارد با اینکه ناشناخته هست... حتماً امتحان کنید، مطمئن باشید لذت خواهید برد.

در مورد سرویسای مایکروسافت کاملا موافقم... بهرتینا هستن...

این gmx چه جوریه...؟؟؟ صفحه اصلی سایتشو که بد درست نکرده... به نظر میاد شبیه یاهو باشه چون صفحه ااولش رو مثل یاهو درست کرده...

امتحان کنید به ما هم بگید...

:20:

montazermandeh
04-09-2008, 05:25
سرويس gmail خرابه ؟من از ديشب مي خوام برو تو سايت ولي نمي ره؟ مشکلی نیست جی میل معمولاً هر چند وقت یک بار این طوری می شه اینم از ایرادات سایته دیگه

zed2
04-09-2008, 12:59
مشکلی نیست جی میل معمولاً هر چند وقت یک بار این طوری می شه اینم از ایرادات سایته دیگه
ایراد از سایت نیست مشکل محدودیت سرعتی که ما داریم هست.
صفحه لاگین گوگل سطح رمز نگاری اش خیلی بالا است و اگر سرعت دریافت و ارسال کافی نداشته باشیم نمی زاره بریم تو چون ارتباط امنیتی قطع میشه( یکی از هزار مشکلات محدودیت سرعت.)

reza2pars
13-09-2008, 13:03
سلام
چه جوری میشه تمام ایمیل هام رو به صورت یک جا پاک کنم نزدیک 30 هزار ایمیل نخونده و بی مصرف دارم و صفحه صفحه پاک کردنش هم از حوصله خارجه ممنون میشم کمکم کنید..

mostafaeshghi
13-09-2008, 16:58
سلام
چه جوری میشه تمام ایمیل هام رو به صورت یک جا پاک کنم نزدیک 30 هزار ایمیل نخونده و بی مصرف دارم و صفحه صفحه پاک کردنش هم از حوصله خارجه ممنون میشم کمکم کنید..

دوست عزیز در هنگام طرح مشکل و مسئله لطفا کامل و جامع توضیح بدید تا ما هم به همانصورت کمکتان کنیم !

شما اصلا توضیح ندادیدد که از کدام سرویس میل استفاده میکنید !؟

ار از جیمیل هست که خیلی ساده میشه همه را پاک کرد !

ولی به نظر من اطمینان 90% دارم یاهومیل دارید و مانند من نتونستید این کار را بکنید !

Zoolbia
13-09-2008, 17:35
ایراد از سایت نیست مشکل محدودیت سرعتی که ما داریم هست.
صفحه لاگین گوگل سطح رمز نگاری اش خیلی بالا است و اگر سرعت دریافت و ارسال کافی نداشته باشیم نمی زاره بریم تو چون ارتباط امنیتی قطع میشه( یکی از هزار مشکلات محدودیت سرعت.)

مشکل محدودیت سرعت به جای خود ولی اختلال در سرویس جی میل امسال (2008) چندین بار دردسر ساز شده و چندین بار در آپریل و مارچ عملا سرویس جی میل برای ساعاتی دان شده بود
هنوز هم اگر در فرومهای خارجی گشتی بزنید بعضا پستهایی رو می خونید که برای لاگین شدن مشکلاتی داشتندیعنی به صورت پراکنده و مقطعی از زمان شروع مشکلات هنوز هم افرادی در لاگین شدن مشکلاتی رو تجربه می کنند که در گذشته براشون وجود نداشت
من در ظرف هفته گذشته با وجود استفاده از ADSL و داشتن سرعت دانلود نرمال و سرعت خوب در باز شدن صفحات چندین بار برای لاگین شدن در جی میل مشکل داشتم و پس از چند دقیقه مشکل برطرف شده
با اطمینان نمی تونم در مورد دلیل این مشکل اظهار نظر کنم شاید موارد دیگری هم دراین مورد دخیل باشند ولی این موارد هر چه که هستند موقع لاگین شدن در گوگل یقه من رو می گیرند:46:
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اختلالات بوجود امده در جی میل(مارچ و آپریل) می تونید یه نگاهی به لینکهای زیر بندازید

1240
13-09-2008, 18:01
با درود

دوستان وقتی با مسنجر ای دی رو می زنیم
ای دی میره تو پوشه پروفایل شاخه ای که مسنجر نصب شده

خوب اگر فقط mail.yahoo.com بریم چی؟
باز هم جایی ثبت میشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif

mostafaeshghi
14-09-2008, 00:47
با درود

دوستان وقتی با مسنجر ای دی رو می زنیم
ای دی میره تو پوشه پروفایل شاخه ای که مسنجر نصب شده

خوب اگر فقط mail.yahoo.com بریم چی؟
باز هم جایی ثبت میشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif

دوست عزیز ! لطفا به عناوین تاپیکها دقت کافی مبذول دارید ! اینجا تاپیک سرویسهای میل هست و نه مسنجرهای سرویسهای میل !

لطفا به تاپیک مشابه این تاپیک با هنوان مسنجر مراجعه کنید !

انشاءالله که مشکلتان حل بشه !

reza2pars
14-09-2008, 09:54
دوست عزیز در هنگام طرح مشکل و مسئله لطفا کامل و جامع توضیح بدید تا ما هم به همانصورت کمکتان کنیم !

شما اصلا توضیح ندادیدد که از کدام سرویس میل استفاده میکنید !؟

ار از جیمیل هست که خیلی ساده میشه همه را پاک کرد !

ولی به نظر من اطمینان 90% دارم یاهومیل دارید و مانند من نتونستید این کار را بکنید !

ایمیل من یاهو هستش. راهی وجود نداره؟

Ghaioom
14-09-2008, 10:01
سلام
فکر کنم نمیشه :27:

Arashdn
15-09-2008, 09:43
چطور میتونیم در جیمل - هات میل - یاهو میل پسوردمونو عوض کنیم؟

Arashdn
15-09-2008, 09:44
کسی می تنه نحوه راه اندازی جیمیل - یاهو میل - هات میل رو برای اوت لوک یا بده؟

ممنون

Ghaioom
18-09-2008, 09:06
چطور میتونیم در جیمل - هات میل - یاهو میل پسوردمونو عوض کنیم؟
من یاهو میل رو میگم.
تو ایمیل برو به options بعد account information بعد اونجا Change password هست با اون میتونی.
موفق باشی.

Arashdn
18-09-2008, 12:53
اگه یکی راه اندازه هر سه رو واسه اوت لوکم بگه عالی میشه
ممنون

gmuosavi
18-09-2008, 14:37
جیمیل رو چه جوری تنظیم کنم که با old Version باز بشه ؟

Mr.K2
18-09-2008, 14:55
جیمیل رو چه جوری تنظیم کنم که با old Version باز بشه ؟

وقتی داره لود میشه پایینش نوشته basic html mode ..
منظورت همونه از ورژن قدیمی ؟
این سبکتر هست ..

shahinfarasystem
18-09-2008, 17:52
سلام

توي جي ميل ميشه كاري كرد كه بتونم يكجا تمام ايميل هاي خونده نشده ام رو يك جا و پشت سر هم ببينم

gmuosavi
18-09-2008, 22:23
وقتی داره لود میشه پایینش نوشته basic html mode ..
منظورت همونه از ورژن قدیمی ؟
این سبکتر هست ..

نه ، وقتی به صورت معمولی بیاد بالا بالا سمت راست کنار ستینگ نوشته Old Version وقتی اون رو بزنیم برای من که دیال آپ دارم بهتره
چه طوری همیشه با این بیاد بالا؟
ممنون

Ship Storm
19-09-2008, 09:35
سلام دوستان
آی دی من نمیدونم چرا دیگه باز نمیشه از پسوردم ایراد میگیره جالب اینجاست که پروفایلم هم دیگه قابل دسترس نیست و نمیشه دیدش
آی دی من این بوده: alex_alen1988
حالا اگه ادش کنید خودتون بهتر متوجه میشید که پروفایلم چه جوری شده
نکته جالب تر اینه که نمیتونم پسوردم رو هم خودم Reset کنم و با پیغام Sorry مواجه میشم که میگه با yahoo Help Customer تماس بگیرم.
برای سایت یاهو و Customer Care آن چنین ایمیلی زدم :

hi dear administrator
i need to rest my password but i can not reset my password
in during of Progress to reset my password notification from yahoo at me that notification is
(Sorry, your password can't be reset online
You can review our Customer Care help documentation on how to reset your password)

please help me
thanks in advanced

نمیدونم چه بلایی سر آی دی من اومده ولی آخرین باری که با یاهو در ارتباط بودم یاهواین چنین گفت:

Hello Hamed,

Thank you for writing to Yahoo! Mail.

Your Yahoo! account was disabled pursuant to the Yahoo! Terms of Service
(TOS). You agreed to abide by the TOS when you created your account with
Yahoo!. The TOS can be found for your review at:

and provides in relevant part: "You agree that Yahoo! may, under certain
circumstances and without prior notice, immediately terminate your
Yahoo! account, any associated email address, and access to the Service.
Cause for such termination shall include, but not be limited to, (a)
breaches or violations of the TOS or other incorporated agreements or
guidelines, (b) requests by law enforcement or other government
agencies, (c) a request by you (self-initiated account deletions), (d)
discontinuance or material modification to the Service (or any part
thereof), (e) unexpected technical or security issues or problems, and
(f) extended periods of inactivity. Termination of your Yahoo! account
includes (a) removal of access to all offerings within the Service,
including but not limited to Yahoo! Mail, Groups, Messenger, Chat,
Domains, Personals, Auctions, Message Boards, Greetings, Alerts and
Games, (b) deletion of your password and all related information, files
and content associated with or inside your account (or any part
thereof), and (c) barring further use of the Service. Further, you agree
that all terminations for cause shall be made in Yahoo!'s sole
discretion and that Yahoo! shall not be liable to you or any third-party
for any termination of your account, any associated email address, or
access to the Service." We take the operation of Yahoo! and the TOS
very seriously. We continue to support Users who abide by the TOS.

If you would like to establish a new Yahoo! account and are concerned
that your intended use of our service may be a violation of the TOS, we
encourage you to review the TOS and to take care to proceed accordingly.

Once again, we encourage you to review our TOS:

Please let us know if you still need assistance so I may assist you
further.

Your patience during this process is greatly appreciated.

Thank you again for contacting Yahoo! Mail. Your case number for this
issue is 52675686. Please reference it in all future communication about
this particular issue.

Regards,

Amber

Yahoo! Mail Customer Care

Original Message Excluded:

================
دوستان من باید چکار کنم خواهشا راهنمایی کنید چون آی دی من خیلی برام مهم بود مهمتر از همه اد لیستام بودن که حدود 4 سال باهاشون بودم

ممنون و با تشکر :11:

mojtaba_sa
21-09-2008, 14:54
سلام يكي لطف كنه و بگه چطوري هات ميل درست كنم...؟؟؟
اين ايميلايي كه به شكل زير هستن رو چطور بايد درست كنم . ممنون يه كوچولو عجله دارم و ممنون ميشم سريعتر جواب بدين
irib@irib.ir مثلا:

Mr.K2
21-09-2008, 15:53
سلام يكي لطف كنه و بگه چطوري هات ميل درست كنم...؟؟؟
اين ايميلايي كه به شكل زير هستن رو چطور بايد درست كنم . ممنون يه كوچولو عجله دارم و ممنون ميشم سريعتر جواب بدين
irib@irib.ir مثلا:

این ها ایمیل های شخصی یا سازمانی هستند مثلا صدا و سیما با دامین irib سرویس ایمیل میده به زیر مجموعه هاش ..

شما مثلا یه هاست دارید که ایمیل هم داره به اسم mojtaba.com بعد ایمیلتون رو مینید بزارید info@mojtaba.com میتونید هم بدون گرفتن هاست و فقط به وسیله گرفتن یک سرویس ایمیل شخصی این کارو بکنید ..

معمولا شرکتهای اینترنتی و ISP ها این خدمات رو میدن ..

shady_er
21-09-2008, 21:26
سلام
ميخوستم بپرسم چه جوري ميشه بدون اتك كردن فايل يه عكس رو توي اي ميل گذاشت مثل كاري كه ما اينجا توي امضا هامون انجام ميديم تو ياهو؟؟

mojtaba_sa
23-09-2008, 00:08
این ها ایمیل های شخصی یا سازمانی هستند مثلا صدا و سیما با دامین irib سرویس ایمیل میده به زیر مجموعه هاش ..

شما مثلا یه هاست دارید که ایمیل هم داره به اسم mojtaba.com بعد ایمیلتون رو مینید بزارید info@mojtaba.com میتونید هم بدون گرفتن هاست و فقط به وسیله گرفتن یک سرویس ایمیل شخصی این کارو بکنید ..

معمولا شرکتهای اینترنتی و ISP ها این خدمات رو میدن ..

اگه طريقه ساخت هات ميل هم بگي خيلي خيلي ممنون ميشم. يا علي

mojtaba_sa
23-09-2008, 12:27
سلام
يه سوال ديگه . ديروز يه ايميل واسم از يه ارگان دولتي كه با هم در ارتباطيم اومد ولي به داخل باكس اسپم رفته !!چرا ؟ ميشه به داخل اينباكس بفرستمش ؟؟

Mr.K2
23-09-2008, 13:34
اگه طريقه ساخت هات ميل هم بگي خيلي خيلي ممنون ميشم. يا علي
مگه با ثبت نامش مشکل دارید .. من جدید به هات میل سر نزدم نمیدونم فرق کرده یا نه ...

سلام
يه سوال ديگه . ديروز يه ايميل واسم از يه ارگان دولتي كه با هم در ارتباطيم اومد ولي به داخل باكس اسپم رفته !!چرا ؟ ميشه به داخل اينباكس بفرستمش ؟؟

مشکلی نیست .. میشه راحت از توی اسپم move to folder و بندازیش توی اینباکس

mojtaba_sa
24-09-2008, 10:26
سلام
ببخشيد ، من حتي نميدونم سرويس هات ميل رو چه سايت يا شركتي ارائه ميده و اگه يه توضيح كوچولو بدين ممنون ميشم كه براي ساخت به چه سايتي بايد برم و براي ديدن صفحه اينباكسم چي .... ممنون( چيكار كنم سوال پرسيدن كه عيب نيست )
يا علي

Mr.K2
24-09-2008, 13:53
سلام
ببخشيد ، من حتي نميدونم سرويس هات ميل رو چه سايت يا شركتي ارائه ميده و اگه يه توضيح كوچولو بدين ممنون ميشم كه براي ساخت به چه سايتي بايد برم و براي ديدن صفحه اينباكسم چي .... ممنون( چيكار كنم سوال پرسيدن كه عيب نيست )
يا علي

بفرماییدد .. ... اینجا ثبت نام کنید ..

Hamid Reza
24-09-2008, 13:59
سلام
يا علي

سلام
سایتهای زیادی هستند که میشه توش ایمیل ساخت
من روش ساختش را تو چندتا سایت معروف میزارم

روش ساختن ایمیل در یاهو yahoo

روش ساخت ایمیل در گوگل gmail

روش ساخت hotmail

DaXteR
27-09-2008, 14:56
من با میلم یک مشکلی دارم میدونید چیه؟
خیلی مهم که این ایمیلم درست شه.
با تشکر از شما.:11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mojtaba_sa
28-09-2008, 13:07
سلام
از بابت كمكهايي كه در رابطه با هات ميل كرديد ممنونم. يه سوال .. موقع درست كردنش يه هات ميل داشت و يك ليو ..!!! اون يكي چيه و فرقي با هم دارن ؟؟
يه سوال ديگه بعد از مدتها به ايميل ياهوي خودم رفتم و ديدم بيشتر از 1700 ميل اومده كه همش تبليغاتي و الكي هستن . راهي داره كه همشو با هم پاك كنم.
خيلي خيلي ممنونم از راهنماييتون
يا علي

Mr.K2
28-09-2008, 21:42
سلام
از بابت كمكهايي كه در رابطه با هات ميل كرديد ممنونم. يه سوال .. موقع درست كردنش يه هات ميل داشت و يك ليو ..!!! اون يكي چيه و فرقي با هم دارن ؟؟
يه سوال ديگه بعد از مدتها به ايميل ياهوي خودم رفتم و ديدم بيشتر از 1700 ميل اومده كه همش تبليغاتي و الكي هستن . راهي داره كه همشو با هم پاك كنم.
يا علي

هات میل فقط امکان ایمل رو داره و لایو که نوشته من زیرش خوندم که یه سری امکانات دیگه هم داره به ورت مجانی اما فکر نمیکنم چیزای مهمی باشن !

Mr.K2
28-09-2008, 21:44
من با میلم یک مشکلی دارم میدونید چیه؟
خیلی مهم که این ایمیلم درست شه.
با تشکر از شما.:11:

اینطوری که نوشته مشکل از شما نیست ..

یه ریفرش کنید ..

کش و کوکی ها رو پاک کنید ..

احتمالا درست میشهخ ..

DaXteR
29-09-2008, 16:55
درست نمیشه.

mojtaba_sa
29-09-2008, 18:03
سلام
بعد از مدتها به ايميل ياهوي خودم رفتم و ديدم بيشتر از 1700 ميل اومده كه همش تبليغاتي و الكي هستن . راهي داره كه همشو با هم پاك كنم.
دوباره زدم واسه اينكه گفتم شايد قسمت دوم رو فراموش كرديد.يا علي

Mr.K2
29-09-2008, 22:35
سلام
بعد از مدتها به ايميل ياهوي خودم رفتم و ديدم بيشتر از 1700 ميل اومده كه همش تبليغاتي و الكي هستن . راهي داره كه همشو با هم پاك كنم.
دوباره زدم واسه اينكه گفتم شايد قسمت دوم رو فراموش كرديد.يا علي

شما میتونید از new yahoo mail استفاده کنید و همه رو تیک بزنید و همه رو ترش کنید

sascovach
30-09-2008, 01:20
تو یاهو راهی هست که بفهمیم ایمیلی رو که فرستادیم طرف خونده یا نه؟

mojtaba_sa
30-09-2008, 20:17
سلام .
منو ببخشيد كه اينهمه سوالهاي كوچيك كوچيك ميپرسم. ميخواستم بدونم براي چك كردن ايميل هات ميل بايد به چه سايتي برم . منظورم اينكه ديديد براي گوگل ميل بايد به سايت جي ميل بريم ، اينم بايد به همون ام اس ان بريم يا نه ؟؟
ممنون يا علي

Hamid Reza
30-09-2008, 20:25
سلام .
منو ببخشيد كه اينهمه سوالهاي كوچيك كوچيك ميپرسم. ميخواستم بدونم براي چك كردن ايميل هات ميل بايد به چه سايتي برم . منظورم اينكه ديديد براي گوگل ميل بايد به سايت جي ميل بريم ، اينم بايد به همون ام اس ان بريم يا نه ؟؟
ممنون يا علي

سلام
برای چک کردنش باید به سایت هر شرکتی که ازش ایمیل گرفتید برید
مثلا برای جی میل (گوگل)

برای یاهو

برای هاتمیل

hesam_g59
07-10-2008, 16:14
سلام.....
يه سوال ....
من تو ميل ياهو.....ايميل هاي فارسي قديميم رو نميتونم ببينم...يعني اينطوري نشون ميده(ÑæÈå Ñæã ÔÈ æÓیÇå).......
utf-8 هم كردم...اما جواب نداد....
چي كار كنم...خيلي مهمه برام

shady_er
08-10-2008, 17:43
سلام.....
يه سوال ....
من تو ميل ياهو.....ايميل هاي فارسي قديميم رو نميتونم ببينم...يعني اينطوري نشون ميده(ÑæÈå Ñæã ÔÈ æÓیÇå).......
utf-8 هم كردم...اما جواب نداد....
چي كار كنم...خيلي مهمه برام

ويرايش...... همون كاري رو ميخولاستم بگم كه خودت انجام داذدي
مديران اين پستو پاك كنن
با عرض معذرت

SADEGH 7
11-10-2008, 13:08
من می خواستم یه یاهو میل جدید بسازم ولی یه مشکل وجود داره که اونم اینه که تو قسمت postal code هیچ کد پستی رو قبول نمی کنه.خواستم بپرسم باید کد پستی چند رقم باشه که این درست بشه.چون من کد پستی 10 رقمی امتحان کردم نشد.راهنمایی کنید ممنون می شم.

Phoenix71
11-10-2008, 13:36
من می خواستم یه یاهو میل جدید بسازم ولی یه مشکل وجود داره که اونم اینه که تو قسمت postal code هیچ کد پستی رو قبول نمی کنه.خواستم بپرسم باید کد پستی چند رقم باشه که این درست بشه.چون من کد پستی 10 رقمی امتحان کردم نشد.راهنمایی کنید ممنون می شم.

فکر کنم 5 رقمه.امتحان کن.

mustafa_shaki
12-10-2008, 16:54
آقا من هفت هشت روز هست که نمی توانم با یاهو مسنجر ساین این بشم. پسورد من 6 رقمی هست و موقعی که من یاهو مسنجر رو اجرا می کنم پسورد 8 رقمی نوشته و علامتش هم ستاره ای هست نه مثل قبلاً که دایره شکل بودند. وقتی پسورد درست را هم وارد کنم نمی توانم وارد شود. فقط دیروز بود که بعد از عوض کردن ویندوز توانستم ساین این شوم و حالا دوباره همان مشکل به وجود آمده و من فکر می کنم به دلیل ویروس باشد. لطفا کمک کنید

Ghaioom
12-10-2008, 17:11
قبلاً برای ایران 4 رقمی میشد ولی حالا 5 رقمی شده. ندانیم :31:

آقا من هفت هشت روز هست که نمی توانم با یاهو مسنجر ساین این بشم. پسورد من 6 رقمی هست و موقعی که من یاهو مسنجر رو اجرا می کنم پسورد 8 رقمی نوشته و علامتش هم ستاره ای هست نه مثل قبلاً که دایره شکل بودند. وقتی پسورد درست را هم وارد کنم نمی توانم وارد شود. فقط دیروز بود که بعد از عوض کردن ویندوز توانستم ساین این شوم و حالا دوباره همان مشکل به وجود آمده و من فکر می کنم به دلیل ویروس باشد. لطفا کمک کنید
شما نسخه ی یاهو رو عوض کن.

coralisland_17
15-10-2008, 00:59
سلام دوستان
الان چندوقته كه همش ايميل هاي تبليغاتي ميگيرم....يعني اگر2 روز نرم ايميلمو چك كنم 100 تا يا بيشتر مياد...
اگر بخام همرو پاك كنم ايميل هاي مهمي كه بهم ميرسه كه با آنها قاطي ميشه هم پاك ميشه...
راهي هست كه ديگه ايميل هاي تبليغاتي برام نياد؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19::19::41:

Ali Pacino
15-10-2008, 13:10
من جی میل می خوام کسی لطف می کنه انوایتم کنه؟!
ali_pacino88@yahoo.com

amir2011
15-10-2008, 14:30
میشه یک سرویس ایمیل غیر از سرویسهای همگانی معرفی کنید...
آخه من میخوام یک فرم رو از طریق ایمیل بگیرم...
هم با Gmail و هم Yahoo این پیغام رو میده:
Insufficient system storage. The server response was: Message for would exceed mailbox quota
خود شرکتش میگه اشکال از سرویس میل شماست که میل ما رو قبول نمیکنه..!

Stream
15-10-2008, 14:48
میشه یک سرویس ایمیل غیر از سرویسهای همگانی معرفی کنید...
آخه من میخوام یک فرم رو از طریق ایمیل بگیرم...
هم با Gmail و هم Yahoo این پیغام رو میده:
Insufficient system storage. The server response was: Message for would exceed mailbox quota
خود شرکتش میگه اشکال از سرویس میل شماست که میل ما رو قبول نمیکنه..!
این دو سرویس دهنده رو چک کنید:

Ali Pacino
15-10-2008, 16:20
من جی میل می خوام کسی لطف می کنه انوایتم کنه؟!
ali_pacino88@yahoo.com
یکی ما رو تحویل بگیره
اگه محبت کردین اینوایتم کردین آمار بدین میلم رو چک کنم
با تشکر

amir2011
15-10-2008, 16:51
این دو سرویس دهنده رو چک کنید:

اولی که فکر کنم سرویس میلش مشکل داره چون نمیشه وارد صفحه ثبت نام شد..!
دومی هم زبونش فکر میکنم اسرائیلی باشه نمیشه خوب فهمید...
سرویس دیگه ای سراغ ندارید..؟

coralisland_17
15-10-2008, 23:34
سلام دوستان
الان چندوقته كه همش ايميل هاي تبليغاتي ميگيرم....يعني اگر2 روز نرم ايميلمو چك كنم 100 تا يا بيشتر مياد...
اگر بخام همرو پاك كنم ايميل هاي مهمي كه بهم ميرسه كه با آنها قاطي ميشه هم پاك ميشه...
راهي هست كه ديگه ايميل هاي تبليغاتي برام نياد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sohrablh
16-10-2008, 21:47
من چجوري ميتونم كل ايميل هاي دريافتي در هات ميلم را يك جا دليت كنم؟

zed2
17-10-2008, 15:44
یکی ما رو تحویل بگیره
اگه محبت کردین اینوایتم کردین آمار بدین میلم رو چک کنم
با تشکر
مگه دوباره دعوت نامه ای شده؟؟؟
تا انجایی که می دونم برای جیمیل دیگر برای عضویت احتیاج به دعوت نامه نیست

كسي نيست كمك كنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تمام تبلیغاتی هارو به عنوان اسپم علامت گزاری کن .به مرور حجمشون کم میشه.
منم یک زمانی کلی از اینها داشم که اسپم گزاری کردم.فقط حواست باشه ایمیل های عادی ات رو اسپم نزنی

من چجوري ميتونم كل ايميل هاي دريافتي در هات ميلم را يك جا دليت كنم؟

خوب کلش رو انتخاب کن و پاکش کن.

Aloneboy
18-10-2008, 19:05
سلام دوستان
من یه ایمیل برام تو جی میل اومده که به صورت سوال هستش و حتی با انتخاب یونیکد هم خونده نمیشه و یه سوال دیگه من میخوام با جی میل یه ایمیل فارسی بفرستم واسه کسی چطوری مطمئن بشم که برای طرف فارسی اومده و میشه خوندش و مثل اون ایمیلی که بالا گفتم به صورت سوال در نیومده باشه

sohrablh
18-10-2008, 23:51
خوب کلش رو انتخاب کن و پاکش کن.

دستت درد نكنه ولي مشكل من اينجاست كه نميتونم همشون رو يه جا انتخاب كنم يه گزينه هست كه زير from است ولي اونم فقط تمام ايميل هاي موجود در يك صفحه را تيك ميزنه من چطوري همشون رو يك جا انتخاب كنم:19:؟؟

taghi444
20-10-2008, 14:43
سلام خدمت دوستان
ايا ايميلاي ايران به خارج نميره؟ يعني تو ميل هم تحريميم؟
من يكي از فاميلام بلژيكه هر چي ميل ياهو يا جيميل ميفرستم نه نيره نه مياد!!!!!!!!!!!!
ايا شما با اين مشكل مواجه شدين؟

Hamid Reza
20-10-2008, 16:06
سلام خدمت دوستان
ايا ايميلاي ايران به خارج نميره؟ يعني تو ميل هم تحريميم؟
من يكي از فاميلام بلژيكه هر چي ميل ياهو يا جيميل ميفرستم نه نيره نه مياد!!!!!!!!!!!!
ايا شما با اين مشكل مواجه شدين؟

نه
فکر نکنم
فکر نکنم
کلی ایمیل از کشورهای دیگه واسم میاد تبلیغات و ....
و ایمیلهای منم میره

goblet of fire
20-10-2008, 22:37
سلام

من برنامه ای یا روشی می خواستم که با آن بشه پسورد آی دی کسی را که از کامپیوترم استفاده کرده بدست آورم.

طرف ای میلشو چک کرده ولی خارج نشده!:8::18:

هنوز کتمپیوترمو خاموش نکردم....:18:

تو رو خدا زود تر:42:

hamidrj
21-10-2008, 00:44
سلام دوستان
خسته نباشید
یکی پسوورد یاهو میل منو عوض کرده
آیا راهی هست که اونو برگردونم
تو رو خدا اگه هست راهنمایی کنید
ممنون میشم!

Mr.K2
21-10-2008, 01:47
سلام دوستان
خسته نباشید
یکی پسوورد یاهو میل منو عوض کرده
آیا راهی هست که اونو برگردونم
تو رو خدا اگه هست راهنمایی کنید
ممنون میشم!

از قسمت forgot your password استفاده کنید ..

taghi444
21-10-2008, 12:44
نه
فکر نکنم
فکر نکنم
کلی ایمیل از کشورهای دیگه واسم میاد تبلیغات و ....
و ایمیلهای منم میره
براي منم تبليغات مياد ولي باور كنيد نه جيميل نه ياهو ميلاش به خارج نميرههههههههههههههههههههه هههه

hamidrj
21-10-2008, 13:43
از قسمت forgot your password استفاده کنید ..

آخه تاریخ تولدی که دادم یادم نیست!!!!:41:

Mr.K2
21-10-2008, 14:50
براي منم تبليغات مياد ولي باور كنيد نه جيميل نه ياهو ميلاش به خارج نميرههههههههههههههههههههه هههه

چرا دوست عزیز ..
یکی از دوستام فرانسه هست .. براش ایمیل زیاد میزنم اونم زیاده ایمیل میده .. هیچ مشکلی هم ندارم ..
از یاهو هم استفاده میکنم ..

Kasra 91
22-10-2008, 11:33
این Msn چه مرگشه هروقت جدیدترین ورژن رو دانلود میکنم بعد از یک ماه یا باید بشه وگرنه نمیرو تو یا میگه برو بعدا بیا

خیلی اذیت میکنه

اخرین ورژن که دانلود کردم WLM 9 Beta با 135 Mb حجمش بود الان هرچی میخوام برم میگه بعدا بیا

جدیدتر از این ورژن نیومده؟

pashangparsi3
22-10-2008, 12:52
برای نرسیدن هیچ ایمیلی از گروه ها کدوم رو باید اتنخاب کنیم؟ چهار گزینه وجود داره که من سمت راست پایینی رو انتخاب کردم ولی همچنان دنبال شده ارسال ایمیل ها!

SAM-SON 70
22-10-2008, 14:35
با سلام به همه
اقا من در اکثریت مواقع که میخوام به mail خودم نیگاه کنم صفحه نمیاد خیلی بد شده فقط چنتا گزینه : page .yahoo و loge هستش که همیشه هنگامی که میرفتی تو yahoo بودش وجود داره دیگه چیز زیاد تری نمیاد .
ولی دیگه قسمت های yahoo رو با سرعت خوبی میتونم ببینم و حتی قسمت های دیگه از سایت های دیگه رو نمیدونم مشکل از چیه قبلا خیلی راحت میشد به mail خودم دسترسی داشته باشم ولی حالا اینطوری نمشه.!

taghi444
22-10-2008, 15:25
Mr K2 نميدونم واللا اما من كه 3 تا ياهو ساختم 3 تا هم جيميل با 1 هات ميل اما هيچكدوم ميلاشون نميره!!!!!!!!!!
حتي به هم هم نميرن!!!!!!!!

mojtaba_sa
23-10-2008, 15:31
سلام و خسته نباشيد
ايميلي كه برام مياد از كجا بايد ببينم چه ساعتي فرستاده شده در جي ميل
ممنون

shahinfarasystem
24-10-2008, 19:03
سلام و خسته نباشيد
ايميلي كه برام مياد از كجا بايد ببينم چه ساعتي فرستاده شده در جي ميل
ممنون
سلام

كنار قسمتي كه ايميل خودت و فرستنده هست سمت راستش ساعت و تاريخ رو زده.........

zamany
27-10-2008, 11:18
سلام و خسته نباشید من مدتی هست که امیلم پرشده از ایملیهای بیخود و تبلیغات شرکت خاص و غیر میخواهم جلوی فرستادن ایمیلها را بگیرام که دیگه برایم ایمیل نفرستند

Hamid Reza
27-10-2008, 15:55
سلام و خسته نباشید من مدتی هست که امیلم پرشده از ایملیهای بیخود و تبلیغات شرکت خاص و غیر میخواهم جلوی فرستادن ایمیلها را بگیرام که دیگه برایم ایمیل نفرستند

سلام
میتونید اون ایمیل رو اضافه کنید به لیست اسپم که دیگه ایمیلهاش ثبت نشه و داخل پوشه اسپم بره

humankhan
27-10-2008, 22:58
سلام دوستان من نمی تونم وارد یاهو شم مشکلی که من با ایمیل یاهو دارم کوکی یاهوه اگه ممکنه راهنماییم کنید اینم متن پیغامه که وقتی می خوام وارد شم میدهThe browser you're using refuses to sign in. (cookies rejected)

alizshah
28-10-2008, 03:48
4 ساعتی هست که نمیتونم برم mail.google.com
علت چیه ؟
ویرایش پس از یک دقیقه ...
همین الان رفتم شد :O

gog2000
28-10-2008, 18:16

كدش مال امريكا 5 رقميه ولي هر كدي را قبول نميكنه بهتر كشور را عوض كني و كشوري كه كد نميخاد مثل عراق افغانستان و يا ... كه با انتخاب اونا به طور خودكار كادر مخصوص كدپستي حذف ميشه

gog2000
28-10-2008, 18:30
سلام دوستان من نمی تونم وارد یاهو شم مشکلی که من با ایمیل یاهو دارم کوکی یاهوه اگه ممکنه راهنماییم کنید اینم متن پیغامه که وقتی می خوام وارد شم میدهThe browser you're using refuses to sign in. (cookies rejected)

براي ورود به قسمت اكانت خود در سايتها اكثرا از كوكي استفاده مي كنند كه اگر فعال نباشند امكان ورود وجود ندارد و يا باقي ماندن بعضي موارد در داخل كوكي ها مانع از ورود به سايت مي شود كه در اين موارد اكثرا

استفاده از كليد ctrl به همراه f5 مي تواند موثر باشد.

choory
29-10-2008, 22:26
دوستان پسورد gmail را چه شکلی میشه تغییر داد؟
هرچی میگردم پیدا نمیکنم.

Mr.K2
30-10-2008, 00:54

کد پستی امریکا همونطور که گفتند 5 رقمیه و من از توی سایت اداره پست امریکا یا همچین جایی ، کد پستی شهرها رو پیدا کردم .. مثلا کدهای کایفورنیا و LA با 92 شروع میشه .. شما بزن 92 و 3 رقم هر چی میخوای احتمالا میشه ..

gog2000
30-10-2008, 14:18
دوستان پسورد gmail را چه شکلی میشه تغییر داد؟
هرچی میگردم پیدا نمیکنم.

Settings بعد Accounts در پايين صفحه بر روي عبارت Google Account settings كليك كن بعد در سمت راست صفحه اي كه باز ميشه Change password را انتخاب كن

SAM-SON 70
31-10-2008, 19:37
با سلام به همه
اقا من در اکثریت مواقع که میخوام به mail خودم نیگاه کنم صفحه نمیاد خیلی بد شده فقط چنتا گزینه : page .yahoo و loge هستش که همیشه هنگامی که میرفتی تو yahoo بودش وجود داره دیگه چیز زیاد تری نمیاد .
ولی دیگه قسمت های yahoo رو با سرعت خوبی میتونم ببینم و حتی قسمت های دیگه از سایت های دیگه رو نمیدونم مشکل از چیه قبلا خیلی راحت میشد به mail خودم دسترسی داشته باشم ولی حالا اینطوری نمشه.!

armia
01-11-2008, 11:08
خواهش میکنم منو از دست این ایمیل های تبلیغاتی ای که یاهو میلم رو روزی 100بار پر میکنن نجات بدین . چجوری از دستشون خلاص شم؟

Hamid Reza
01-11-2008, 14:16
خواهش میکنم منو از دست این ایمیل های تبلیغاتی ای که یاهو میلم رو روزی 100بار پر میکنن نجات بدین . چجوری از دستشون خلاص شم؟

میتونید اضافشون کنید به spam
اینطوری دیگه راحت میشید

armia
01-11-2008, 18:54
میتونید اضافشون کنید به spam
اینطوری دیگه راحت میشید

آقا بخدا هر روز دارم همین کارو میکنم ولی ایمیل های جدید با اسم های جدید میاد و یاهو قادر به شناسائی اسپم نیست.
راه دیگه ای وجود نداره؟

gmuosavi
03-11-2008, 21:34
سلام !

من می خواستم جی میلم همیشه با Older version بیاد
چیکار کنم؟

ممنون

babak60
03-11-2008, 22:30
با همه این اوصاف، اگه کاربر کامپیوتر خودش رو تغییر بده، یعنی از مکانهای مختلف وارد ایمیلش بشه، آیا صرفا با دزدیدن بسته های اطلاعاتی می شه محتوای ایمیل اون رو خوند یا نه؟ یعنی بدون استفاده از Spyware هایی که روی یک پی سی مشخص نصب و جاسوسی می کنن؟
هم یاهو و هم جی میل یکی دو سال پیش حفره امنیتی داشتن که می گن حالا برطرف شده. آیا سرویسهائی مثل hashmail.com که خودشون متن ایمیل رو رمز می کنن (End-to-end encryption) امن تر از جی میل نیستن؟ دوستانی که معتقدند جی میل بهتره، این مقاله رو ببینید که می گه جی میل ضعیفتر از همه است:

بعضی از گروههای هکر هم در مقابل دریافت مقداری پول مثلا 200 دلار این میل ها رو هک می کنند، پس حتما یه راههائی هست:

اگه کسی اطلاعات جامع و مفیدی راجع به Snifferها داره لطفا دریغ نکنه، چون دقیقا به همین موضوع مربوطه

zed2
03-11-2008, 22:58
آقا بخدا هر روز دارم همین کارو میکنم ولی ایمیل های جدید با اسم های جدید میاد و یاهو قادر به شناسائی اسپم نیست.
راه دیگه ای وجود نداره؟

اول از همه نباید ان ایمیل هارو باز کنی مستقیم بفرست تو لیست سیاه.
بعدش معمولا حدودا 6 ماه طول میکشه تا از حجم اسپم ها کم شه( البته من سابقه بیشتر از 1 سال در یک مورد خاص رو داشتم که اسپمر ول کن نبود)بخاطر همین همینجور اسپم گذاری اش کن تا بالاخره کوتاه بیان .

shabnam64
04-11-2008, 08:58
delivery error 554
اين پيغام خطا بعد از فرستادن ايميل به يه آدرس در ياهو به دستم رسيد
كسي ميدونه چه جوري ميشه درستش كرد كه ايميل ها به اون آدرس برسه؟
و اينكه علتش چي بوده؟

mehdi_vsgh
04-11-2008, 09:49
یه سوال
ایمیلی که برامون میاد از کجا میشه آی پی طرف رو فهمید؟
چه در یاهو و چه در جیمیل؟

gog2000
04-11-2008, 23:09
delivery error 554
و اينكه علتش چي بوده؟

اين اخطار به خاطر اينكه ادرسي كه بهش ايميل زديد يا وجود نداره يا شما به اشتباه وارد كرديدبراي پيدا كردن يك ادرس ايميل ميتونيد تو خود ياهو سرچ كنيد يا به سايتهاي مخصوص اين كار مراجعه كنيد

gog2000
04-11-2008, 23:13
یه سوال
ایمیلی که برامون میاد از کجا میشه آی پی طرف رو فهمید؟
چه در یاهو و چه در جیمیل؟

دوست عزيز توضيحات كامل را در اين تايپيك دادم

mehdi_vsgh
05-11-2008, 00:07
دوست عزيز بري اينكه بفهميد ايميلي كه براي شما فرستاده مي شود از كجا امده بايد به ياهو ميل خود برويد و اين تنظيمات را انجام دهيدمشاهده IP افراد فرستنده ایمیلبدین وسیله شما میتوانید IP افرادی که برایتان ایمیل ارسال کرده اند را پس از باز کردن ایمیلشان مشاهده کنید. بدین منظور پس از مراجعه به Options ، به General Preferences بروید. در قسمت Headers گزینه دوم یعنی Show all headers o­n incoming messages را انتخاب کنید. در پایان روی دکمه Save کلیک کنید. اکنون هر ایمیلی را که در Inbox تان باز کنید در قسمت X-Originating-IP میتوانید IP ارسال کننده را مشاهده کنید.البته اين را من قبلا در ايميلهاي قديمي ياهو امتحان كرده بودم و جواب هم داده بود ولي در ايميلهاي جديد ياهو هر چه گشتم اين گزينه را پيدا نكردم گويا جاش عوض شده؟؟
خوب در جیمیل چطور؟

gog2000
05-11-2008, 12:48
خوب در جیمیل چطور؟

دوست عزيز توضيحات كامل را در اين تايپيك دادم

r4pbr4p
05-11-2008, 13:52
اين اخطار به خاطر اينكه ادرسي كه بهش ايميل زديد يا وجود نداره يا شما به اشتباه وارد كرديدبراي پيدا كردن يك ادرس ايميل ميتونيد تو خود ياهو سرچ كنيد يا به سايتهاي مخصوص اين كار مراجعه كنيد

متاسفانه این جواب اون سوال نیست دوست عزیز

کسه دیگه ایی نیست که بتونه کمک کنه؟

delivery error 554
و اينكه علتش چي بوده؟

ممنون پیشاپیش

ALIA2007
05-11-2008, 19:53
سلام
آیا در یاهو میشه ایمیلهای ورودی رو به یه آدرس دیگه فوروارد کرد؟ من پیدا نکردم
اگر شما بلدید راهنمایی کنید.
(البته تو جیمیل دیدم)

noisymind
05-11-2008, 20:03
سلام
آیا در یاهو میشه ایمیلهای ورودی رو به یه آدرس دیگه فوروارد کرد؟ من پیدا نکردم
اگر شما بلدید راهنمایی کنید.
(البته تو جیمیل دیدم)

نخیر با Free Acount نمیشه.

8075213
10-11-2008, 19:12
ایمیل من در یاهو در قسمت mailbox این پیغام را میدهد
Sorry for the inconvenience.
You've stumbled upon a temporary problem we're having with Yahoo! Mail. Usually this problem gets resolved quickly, without you doing a thing. In fact it may be taken care of now.

Try pressing the Reload or Refresh button on your browser, or logging out and then back into your Yahoo! account. Hopefully that will take care of things.
If that doesn't fix the problem, please be patient while we sort it out and try again shortly. The fact that you're reading this page means we've been automatically notified of the issue, and chances are we're working on it now.

If you think you've been more than patient and tried the tricks above, feel free to contact Customer Care about Error Code 1.
Thanks,

The Yahoo! Mail Team

هر کاری هم حدود یک ماه است که انجام میدهم باز نمیشود لطفا راهنمایی کنید

mohsentanha
18-11-2008, 18:23
سلام من می خوام ایمیل هام رو چک کنم تبدیل به کلاسیک شده هیچ راهی نداره دوباره حالت قبلش برگردونم؟؟؟

gmuosavi
20-11-2008, 18:46
سلام !

جریان این تم جدید جیمیل که از امروز فعال شده چیه؟
یه کم درموردش صحبت کنید

ممنون

Cleeev
21-11-2008, 07:13
سرگرمی جدیدی که گوگل واسمون درست کرده : THEME

یه سرگرمی جدید که شما میتونید با تغییر قیافه جیمیلتون و خوشگل کردنش (تا عقده های سال ها به یه شکل بودنش رو خالی کنید) وقتایی که جیمیل سرورش میپکه، سیستم شما میپکه، مرورگر میپکه، جیمیل ارور میده، etc بشینید و به زیبایی های تم جدید جیمیلتون نگاه کنید و لذت ببرید تا مشکل حل بشه... :دی

ولی در کل از شوخی گذشته خیلی کار خوشگلیه... مخصوصا اون تماش که عکس دارن (مثل planets)... یکی دیگه از تماشم به نام Zoozimps هم چیز باحال و بامزه ایه...

هیچ قضییه خاصی هم وجود نداره... خیلیا از جیمیل و قیافه تکراریش زده شدن (من نه) در حالی که توی یه سرویسی مثل Microsoft Windows Live Hotmail تم ها و رنگ های مختلفی برای ایمیل وجود داره... گوگل هم بعد از چند سال تازه به اهمیت قضییه "تغییرپذیری قیافه سرویس" پی برده و توی جیمیل چپوندتش... ولی باید اذعان کنم که تو این موردم مثل همیشه قشنگ کار کرده... البته به نظر میاد زیاد زحمت برای ساخت تم های جدید نکشیدن و اکثر تم ها همونایی هستن که توی personal page گوگل در اختیارتون هستن...

چی میشد یه روز گوگل و مایکروسافت با هم یکی میشدن... وسط این پیکار بزرگ میان این دو شرکت من سر دوراهی عشق موندم که از سرویسای این عشقم استفاده کنم یا از سرویسای اون یکی عشقم...؟؟؟ (!!!)...........

Cleeev
22-11-2008, 01:33
با GMail خوش باشید... اینم یه نمای بسته از تعدادی از theme های جدید GMail :

:8:

Farvadin
23-11-2008, 14:38
اين چه جور آماريه؟ جمع درصدها نزديك 200 هست!...

Cleeev
28-11-2008, 12:31
Windows Live Hotmail هم 2 روز پیش که نگاه کردم دیدم، تقریبا قیافه شو عوض کرده و سیستمشو شدیدا سریع تر کرده...

Windows Live Hotmail همیشه بهترینی..........

godsmak
29-11-2008, 18:42
مشکل عجیب با Gmail !!!
درود به همه دوستان.
حدود یک هفته است که با Gamil به یه مشکل اساسی خوردم،
و اونم اینه که هر میلی که برام میاد میره توی پوشه Trash و این در صورتیه که
من هیچکدوم از این ایمیل ها رو Filter نکردم تا Delete بشن؟؟؟!!!
در ضمن هر میلی هم که می فرستم به پوشه Trash منتقل میشه!
اگه ممکنه یکی منو راهنمایی کنه که بدجوری کلافه شدم.

soooot
29-11-2008, 18:45
سلام
من از جی میل استفاده میکنم
ولی سوالها و مشخصاتی رو که روز اول که اکانتم رو میساختم وارد کردم یادم رفته چون اصلا اون موقع نمیدونستم که این سوال و جوابها به چه درد میخوره!
حالا یوزر و پسورد ایمیلم رو دارم و راحت ازش استفاده میکنم
آیا امکان داره که بفهمم مشخصاتی و سوال و جوابهایی که روز اول وارد کردم چی بوده؟

Barbodben
30-11-2008, 00:47
سلام
وقتی وارد ایمیل یاهو میشیم سمت چپ صفحه زیر Inbox و Draft و اینا ... Search Shortcuts قرار داره، که یکی از گزینه هاش My Photos هستش، که حتی اگر ایمیل هامونو پاک کنیم بازم عکساش اونجا باقی میمونه،
حالا میخواستم بدونم که چجوری میتونم عکسارو پاک کنم تا My Photos خالی بشه که مثلا اگر خدایی نکرده ایمیلم هک شد کسی عکسامو نبینه ؟

zed2
30-11-2008, 10:28
سلام
من از جی میل استفاده میکنم
ولی سوالها و مشخصاتی رو که روز اول که اکانتم رو میساختم وارد کردم یادم رفته چون اصلا اون موقع نمیدونستم که این سوال و جوابها به چه درد میخوره!
حالا یوزر و پسورد ایمیلم رو دارم و راحت ازش استفاده میکنم
آیا امکان داره که بفهمم مشخصاتی و سوال و جوابهایی که روز اول وارد کردم چی بوده؟

تو بخش تنظمیات یوزر اکانت می تونی این موارد رو تنظمی کنی.

godsmak
30-11-2008, 20:23
مشکل عجیب با Gmail !!!
درود به همه دوستان.
حدود یک هفته است که با Gamil به یه مشکل اساسی خوردم،
و اونم اینه که هر میلی که برام میاد میره توی پوشه Trash و این در صورتیه که
من هیچکدوم از این ایمیل ها رو Filter نکردم تا Delete بشن؟؟؟!!!
در ضمن هر میلی هم که می فرستم به پوشه Trash منتقل میشه!
اگه ممکنه یکی منو راهنمایی کنه که بدجوری کلافه شدم.
یکی هم جواب منو بده!
بدجوری قاطی کردم دیگه، هر روز باید حدود 100 تا ایمیل Trash شده رو زیر و رو کنم تا میل های اصلی مو پیدا کنم!!!:41:

siavash2death
01-12-2008, 02:22
یکی هم جواب منو بده!
بدجوری قاطی کردم دیگه، هر روز باید حدود 100 تا ایمیل trash شده رو زیر و رو کنم تا میل های اصلی مو پیدا کنم!!!:41:

دقیقا نمی دونم!ولی فکر کنم قدرت ----- آنتی اسپم جیمیل زیاد شده.برای همین ایمیل ها در قسمت اسپم می روند!:41:

zed2
02-12-2008, 13:35
یکی هم جواب منو بده!
بدجوری قاطی کردم دیگه، هر روز باید حدود 100 تا ایمیل trash شده رو زیر و رو کنم تا میل های اصلی مو پیدا کنم!!!:41:
سعی کن یک نوع ----- گذاری جدید بزار که هر چی ایمیل از ادرس های خاص امد بره تو پوشه ایمیل( انهایی که اشتباهی رفتن رو این کار رو انجام بده)

Hamid Reza
02-12-2008, 16:41
10 کار جالب که احتمالأ با Gmail انجام نمی‌دادید!

به جرأت میتوان گفت پس از سرویس ایمیل یاهو ، اکنون Gmail پرطرفدارترین صندوق پستی الکترونیکی محبوب کاربران است. Gmail با داشتن ظرفیتی تقریبأ نامحدود و نوآوری های مختلف توانسته است امکانات سودمندی را برای استفاده کنندگان فراهم کند. اما Gmail هم بمانند تمامی نرم افزارها و سرویس های اینترنتی دیگر ، قابلیتهای تقریبأ مخفی ای دارد. در این ترفند قصد داریم به معرفی 10 کار جالب که احتمالأ تاکنون با Gmail خود انجام نمیداد بپردازیم!

1- سازمان‌دهی جلسات و قرارها در جی‌میل
البته این ویژگی به درد کسانی می‌خورد که خیلی از سیستم تقویم گوگل استفاده می‌کنند و کارهایشان را با استفاده از آن سازمان‌دهی می‌کنند.
وقتی یک میل برای شخصی می‌فرستید و قراری با او می‌گذارید ، می‌توانید در خود جی‌میل قرار را با کلیک بر روی Add event info سازمان‌دهی کنید ، به این ترتیب قرار به صورت خودکار وارد تقویم گوگل شما می‌شودو شخص دریافت‌کننده میل هم می‌تواند به سادگی قرار را وارد تقویم خود کند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1nZlJoa2w3Zy9SdUhQQmNycXhvSS9BQUFBQUFBQUFYZy84ZGRm YjkzNmxtSS9zMTYwMC9jcmVhdGVldmVudC5ibXA%3D
2- چت آفلاین
تقریبا مثل یاهو مسنجر می‌شود در جی‌میل هم برای یک شخص آفلاین گذاشت.

3- جستجوی پیشرفته
بسیاری از کاربران جی‌میل برای پیدا کردن یک میل خاص از قسمت جستجوی جی‌میل استفاده می‌کنند. اما کاربران بسیار کمتری از جستجوی پیشرفته جی‌میل استفاده می‌کنند. جستجوی پبیشرفته می‌تواند پیدا کردن میل‌ها را بسیار آسان کند ، چرا که می‌شود برای مثال جستجو را محدود به میل‌های ارسالی فقط یک نفر ، یک بازه زمانی مشخص یا میل‌های حاوی پیوست کرد.

4- تذکر به روز شدن گفتگو
فرض کنید میل‌های زیادی را با فردی رد و بدل کرده‌اید و مرتب میل نوشته‌اید و پاسخ گرفته‌اید ، جی‌میل در این طور مواقع میل‌ها را در قالب یک گفتگو یا Conversation مرتب می‌کند. گاهی وقتی دارید پاسخی برای یک گفتگو می‌نویسید ، مخاطب شما میل می‌فرستد. در این طور مواقع یک تذکر به روز شدن گفتگو Conversation update notification ظاهر می‌شود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ZSaGtsN2cvUnVIT2k4cnF4bUkvQUFBQUFBQUFBWFEvYVViZHJv TmpSbGsvczQwMC9uZXdfbWVzc2FnZXMuZ2lm

5- لینک‌های هوشمند سمت راست
جی‌میل به صورت خودکار متن میل‌ها را پردازش می‌کند ، اگر در متن میل به جای خاص و یا به قراری در وقت معینی اشاره شده باشد ، در سمت راست لینک‌هایی ظاهر می‌شود که کاربر را به سرویس گوگل مپ راهنمایی می‌کند تا مکان مورد نظر را ببنید و یا به کار پیشنهاد می‌شود که قرار مورد نظر را وارد سرویس تقویم گوگل کند تا فراموش نکند

6- از جی‌میل برای موبایل استفاده کنید
البته اگر موبایلتان امکان دسترسی به اینترنت را دارد.

7- چرا با چت جواب نمی‌دهید؟!
برای من بارها پیش آمده که میلی برای یکی از دوستان فرستاده‌ام و چون دوستم آنلاین بوده ، بلافاصله پاسخ میل را گرفته‌ام. این طور وقت‌ها آدم متوجه می‌شود که گیرنده میل ، در همان لحظه آنلاین است.
در این طور مواقع اگر مجددا با شخص مورد نظر مجددا کار داشتیم بهتر است به جای رد و بدل کردن میل به صورت عادی در قالب چت به گفتگو با وی بپردازیم : replying by chat

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ZSaGtsN2cvUnRpUjhjcnF4ZkkvQUFBQUFBQUFBV2MvOWN0SjlG LU1nRWsvczQwMC9yZXBseWJ5Y2hhdC5ibXA%3D

8- ابزار یا گجت جی‌میل را به صفحه شخصی گوگل اضافه کنید
صفحه شخصی گوگل ، صفحه‌ای است که شما می توانید با اضافه کردن آدرس خروجی فید سایت‌های مختلف ، تقویم و یک سری ابزار یا gadget به آن ، صفحه بسیار جالبی به میل خود درست کنید که که حاوی چکیده‌ای از اطلاعات و خبرهای روز باشد : از وضعیت آب و هوا گرفته تا آخرین اخبار روز و از عکس‌های زیبای نشنال جئوگرافیک گرفته تا مناسبت‌های تاریخی روز.
بهتر است به صفحه شخصی خودتان ، گجت جی‌میل را هم اضافه کنید.

9- اسناد ضمیمه میل را در Google Docs & Spreadsheets ببینید
فرض کنید میلی برای شما فرستاده شده که یک فایل word یا Excel دارد و شما برنامه word یا Excel را به هر علت در سیستمتان ندارید. چه می‌کنید؟
- شما می‌توانید با کلیک روی open as a Google Docs & Spreadsheets در پایین فایل‌های پیوست‌شده ، فایل‌ها را با استفاده از سرویس آنلاین گوگل ببیند و حتی انها را ویرایش کنید!
- شما می‌توانید فایل word را با فرمت HTML ببنید.
- شما می‌توانید فایل PowerPoint را به صورت یک اسلایدشوی فلش ببینید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1nZlJoa2w3Zy9SdGlSeDhycXhlSS9BQUFBQUFBQUFXVS91aUNR LXVMZndMMC9zMTYwMC9PcGVuX0RTLmpwZw%3D%3D
پس میِ‌بینید که در یک سیستم بدون برنامه ، تنها با یک مرورگر هیچ وقت در هنگام چک کردن میل‌هایی با این فایل‌ها دچار مشکل نخواهید شد.

10- اضافه کردن آدرس میل‌های دیگر در قسمت مبدأ میل : فرض کنید شما میل‌های دیگری مثلا در شرکتی که کار می‌کنید و یا دانشگاهی که تحصیل می‌کنید ، دارید و مسئولان شرکت و دانشگاه ، فقط با همان میل به شما جواب می‌دهند. در عین حال نمی‌خواهید برای فرستادن میل به صورت مرتب ، وارد دیگر حساب‌های میل خودتان بشوید.
جی‌میل چنین کاری را ممکن می‌کند:

- وارد حساب کاربری خود در جی‌میل شوید.
- روی settnig در گوشه شمال شرقی صفحه میل! کلیک کنید و بعد برگه Accounts را باز کنید.
- در قسمت Send mail as روی Add another email address کلیک کنید.
- نام و آدرس میل دیگرتان را بنویسید.
- روی Next Step کلیک کنید. جی‌میل برای اینکه تشخیص دهد آدرس میل دیگر واقعا متعلق به ماست یک ایمیل تأییدی می‌فرستد ، شما باید آن میل را باز کند و روی لینکش کلیک کنید تا این مرحله هم انجام شود.
- کار تمام است و از این به بعد می‌توانید وقتی در جی‌میل هستید ، ایمیل‌هایی با آدرس میل‌های دگرتان بفرستید. شخص دریافت‌کننده میل چنین چیزی را می‌بیند:

Benygh
02-12-2008, 19:45
8- ابزار یا گجت جی‌میل را به صفحه شخصی گوگل اضافه کنید
صفحه شخصی گوگل ، صفحه‌ای است که شما می توانید با اضافه کردن آدرس خروجی فید سایت‌های مختلف ، تقویم و یک سری ابزار یا gadget به آن ، صفحه بسیار جالبی به میل خود درست کنید که که حاوی چکیده‌ای از اطلاعات و خبرهای روز باشد : از وضعیت آب و هوا گرفته تا آخرین اخبار روز و از عکس‌های زیبای نشنال جئوگرافیک گرفته تا مناسبت‌های تاریخی روز.
بهتر است به صفحه شخصی خودتان ، گجت جی‌میل را هم اضافه کنید.
برای این میشه بیشتر توضیح بدید ؟

Hamid Reza
02-12-2008, 20:05
برای این میشه بیشتر توضیح بدید ؟

تو صفحه اول سایت google.com اون بالا سمت راست یه گزینه داره به نام igoogle که اگه روش کلیک کنید کلی گزینه میاد که هر کدوم یه چیزی روی صفحه اول google ایجاد میکنه
یکی از اون گزینه ها gmail هست که میشه بهش اضافه کرد
هر کدوم را انتخاب کردید باید بعدش save را بزنید تا تغییرات را مشاهده کنید

Barbodben
05-12-2008, 01:18
سلام

وقتی وارد ایمیل یاهو میشیم سمت چپ صفحه زیر inbox و draft و اینا ... Search shortcuts قرار داره، که یکی از گزینه هاش my photos هستش، که حتی اگر ایمیل هامونو پاک کنیم بازم عکساش اونجا باقی میمونه،

حالا میخواستم بدونم که چجوری میتونم عکسارو پاک کنم تا my photos خالی بشه که مثلا اگر خدایی نکرده ایمیلم هک شد کسی عکسامو نبینه ؟

خیییلی ممنونم که اینقدر فرندلی از سوال من گذشتین

Benygh
05-12-2008, 01:22
خیییلی ممنونم که اینقدر فرندلی از سوال من گذشتین
بهتره پسورد امن استفاده کنید به جای اینکه این ها رو بردارید !
ممکنه عکسی بذارید تا ببینم کجا رو میگید ؟

panteaaa55
05-12-2008, 22:59
سلام
من از یاهو IP مورد نظر را پیدا کردم .

حالا از کجا بفهمم از کجاست ؟

از این آدرس چه سوء استفاده های میشه ؟

آیا امکان داره بتونن email یا system را هک کنند .؟

چجوری میشه IP را تغییر داد تا هنگام email زدن IP واقعی نیفته ؟

البته من از U92 استفاده می کنم ولی سرعتش خیلی پائین هست و اکثرا انواع سایت ها رو باز نمی کنه /.

ممنون میشم جواب من را بدین

2 سوال دیگه هم دارم .

1 - میخوام بدونم آیا میشه فهمید که email ارسال شده خوانده شده یا نه ؟

2- آیا میشه فهمید کسی که email را خونده از چه IP بوده ؟

ممنون

panteaaa55
07-12-2008, 08:41
سلام
من از یاهو ip مورد نظر را پیدا کردم .

حالا از کجا بفهمم از کجاست ؟

از این آدرس چه سوء استفاده های میشه ؟

آیا امکان داره بتونن email یا system را هک کنند .؟

چجوری میشه ip را تغییر داد تا هنگام email زدن ip واقعی نیفته ؟

البته من از u92 استفاده می کنم ولی سرعتش خیلی پائین هست و اکثرا انواع سایت ها رو باز نمی کنه /.

ممنون میشم جواب من را بدین

2 سوال دیگه هم دارم .

1 - میخوام بدونم آیا میشه فهمید که email ارسال شده خوانده شده یا نه ؟

2- آیا میشه فهمید کسی که email را خونده از چه ip بوده ؟

ممنون

تورو خودا یکی ما رو تحوبل بگیره

:10::10::10::10::10::10::10::10::10:

aaaammmm87
07-12-2008, 20:17
سلام به دوستان پي سي ورلدي عزيز
خوب اصل مطلب : چند روز پيش رفتم توي ياهو يه ميل جديد بسازم اقا مثل .. گير كرده بودم توي كد پستي كه مي خواست شايد 10 دقيقه فقط بهش كد مي دادم بلاخره يه دفعه يه كدي دادم و رفت . حالا سوالم اينه كه بايد در قسمت كد پستي چي زد ؟ اگه ايران رو انتخاب كنيم چي ؟ (آيا كد هاي پستي براي كشورهاي مختلف فرق داره يا نه ؟)

Barbodben
07-12-2008, 20:54
بهتره پسورد امن استفاده کنید به جای اینکه این ها رو بردارید !
ممکنه عکسی بذارید تا ببینم کجا رو میگید ؟

چجوری میتونم اینجا عکس بزارم ؟

Hamid Reza
07-12-2008, 21:38
چجوری میتونم اینجا عکس بزارم ؟

به استفاده از عکس کوهه تو ارسال پاسخ

_STrOnG_
07-12-2008, 22:46
خوب اصل مطلب : چند روز پيش رفتم توي ياهو يه ميل جديد بسازم اقا مثل .. گير كرده بودم توي كد پستي كه مي خواست شايد 10 دقيقه فقط بهش كد مي دادم بلاخره يه دفعه يه كدي دادم و رفت . حالا سوالم اينه كه بايد در قسمت كد پستي چي زد ؟ اگه ايران رو انتخاب كنيم چي ؟ (آيا كد هاي پستي براي كشورهاي مختلف فرق داره يا نه ؟)
دوست عزيز شما 12345 رو وارد كنيد - كشور فرقي نداره!

Hamid Reza
08-12-2008, 11:49

همه کشورها رو 5 رقمی قبول میکنه
بعضی کشورهام اصلا نداره :31:

badterojan
08-12-2008, 22:26
سلام دو تا سوال:

1) چرا وقتي يه ايميل عكس دار رو از جي ميلم فوروارد مي كنم به هر ايميلي عكسش نشون داده نميشه؟؟؟

2) چطوري توي جيميل مي تونم ايميل هامو دسته بندي كنم مثل پوشه هايي كه توي ياهو ايميل هست؟؟

ممنون

hadi204
09-12-2008, 12:01
سلام
چرا اینقدر تو سرو کاه هم میزنید
هرکسی برای خودش دلیلی برای استفاده کردن از ایمیل متفاوت داره
بهتر نیست به جای این کارا کمک کنیم تا هرکس از ایمیلی که داره بهترین استفاده را بکنه؟!!!!؟
من هم یاهو دارم ، هم جی میل، هم هات میل
از هر کدوم هم استفاده های خاصی میکنم

hadi204
09-12-2008, 12:02
راستی میشه واسه چک کردن هر سه ایمیل بدون وارد شدن به اونها راهی رو بهم معرفی کنید
لطفا با توضیح!!!

shahinfarasystem
09-12-2008, 13:32
سلام دو تا سوال:

1) چرا وقتي يه ايميل عكس دار رو از جي ميلم فوروارد مي كنم به هر ايميلي عكسش نشون داده نميشه؟؟؟

2) چطوري توي جيميل مي تونم ايميل هامو دسته بندي كنم مثل پوشه هايي كه توي ياهو ايميل هست؟؟

ممنون

كسي جواب اينا رو نميدونه

mehr20
09-12-2008, 14:43
سلام
من از هات میل استفاده می کنم یه 4 یا 5 ماهی میشه که یه نفر ( یک ایمیل ایرانی) هر روز بیشتر از 50 تا ایمیل تبلیغاتی با اسم های مختلف برام میفرسته هر دفعه میرم چک کنم یه عالمه ایمیل تبلیغاتی هست خسته شدم از بس پاکشون کردم اگه بشه کسی بهم بگه چطور میشه جلوی یک ایمیل را بلوک کرد

با تشکر

saamz
10-12-2008, 10:54
سلام
من از هات میل استفاده می کنم یه 4 یا 5 ماهی میشه که یه نفر ( یک ایمیل ایرانی) هر روز بیشتر از 50 تا ایمیل تبلیغاتی با اسم های مختلف برام میفرسته هر دفعه میرم چک کنم یه عالمه ایمیل تبلیغاتی هست خسته شدم از بس پاکشون کردم اگه بشه کسی بهم بگه چطور میشه جلوی یک ایمیل را بلوک کرد

با تشکر

دوست من شما وقتي به inbox وارد ميشويد يكي از ايميلهاي كه مزاحم است را باز كنيد. بعد اون بالا كنار ابزارهاي ايميل روي Junk كليك كن و تمام...

rouhallah
10-12-2008, 12:57
بنام خدا
با سلام
من حدود یه سال میشه به یکی از آی دی هام تو یاهو سر نزدم
الان که میخوام برم توش میگه یا آی دی و یا پسوورد اشتباه هستش
من تمام پسوردهایی که ممکن بود گذاشته باشم رو امتحان کردم
اما نشد
گفتم شاید چون تو این مدت سر نزده باشم غیر فعال شده باشه
برای فعال کردنش چیکار کنم
میدونم حذف نشده چون اومدم بسازمش پیام داد که وجود داره
لطفاً کمک کنید
با تشکر

gog2000
11-12-2008, 16:24
بنام خدا
با سلام
من حدود یه سال میشه به یکی از آی دی هام تو یاهو سر نزدم
الان که میخوام برم توش میگه یا آی دی و یا پسوورد اشتباه هستش
من تمام پسوردهایی که ممکن بود گذاشته باشم رو امتحان کردم
اما نشد
گفتم شاید چون تو این مدت سر نزده باشم غیر فعال شده باشه
برای فعال کردنش چیکار کنم
میدونم حذف نشده چون اومدم بسازمش پیام داد که وجود داره
لطفاً کمک کنید
با تشکر

خير اگه چند سال هم سر نزي بسته نميشه
البته قبلا اينطوري نبود
خاب شما دكمه ياداوري پسورد رو بزن
forget password

sshr
11-12-2008, 22:52
درخواست روشی برای بازگرداندن ایمیل های یکی دو سال پیش در یاهو رو داشتم
من یک ایمیل مهم الان دارم که حدودا یکی دو سال پیش بوده و پاکش کردم از تو سطل آشغالشم پاک کردم
حالا میخواستم بدونم راهی هست که پیدا کنم ایمیله رو ؟
حالا متنش هم نبود عیب نداره و فقط نام ایمیل آدرس کسی که برام فرستاده مهمه
یا مثلا اول ایمیل یارو رو بزنم کاملش رو بده

یا اینکه یاهو قسمتی داره اول آی دی رو بدی بقیه رو پیدا کنه مثلا یه تعداد لیست کنه بده ؟
ممنون

rouhallah
12-12-2008, 14:58
خير اگه چند سال هم سر نزي بسته نميشه
البته قبلا اينطوري نبود
خاب شما دكمه ياداوري پسورد رو بزن
forget password
متاسفانه من ایمیلی که برای هنگام فراموش کردن پسوورد وارد کرده بودم نیز یادم نیست
و یه سوال ؟ آیا اگه یه ایمیل دیگه از یاهو داشته باشم که حتی قدیمیتر نیز باشه میتونم با ورود به اون یه جوری اون ایمیل دیگمو دوباره بدست بگیرم؟
چون مطمئنم که آدرس ایمیل جدیدم چی بوده و مطمئنم مال خودمه .
پس آیا نمیشه پسوورد اونو از تو ایمیل فعالی که ازش استفاده میکنم بدست بیارم؟
با تشکر

Gigawarn
13-12-2008, 00:11
gمی خوام در صفحه اصلی ایمیل چند تا عکس بذارم میشه بگین راه حلش چیه البته طریقه اتش کردن رو میدونم ولی میخوام وقتی طرف میل رو باز میکنه عکس کامل نمایش داده شه و معلوم باشه نمی دونم چه جوری این کارو کنم ادیتور یاهو و جیمیل همچین گزینه ای نداره البته برای وارد کرد ادرس سایت همچین گزینه ای هست ولی عکس نه منتظر توضیحاتتون هستم فکر کنم باید اچ تی ام ال درست کنم ولی کجا باید کدها رو بریزم

internet1361
13-12-2008, 00:28
با سلام .ميلي كه مي فرستم توي جعبه ارسالي هام نمي ره.

aaaammmm87
14-12-2008, 17:25
سلام
من توي hotmail ايميل دارم و در سايت مي تونم به راحتي ان بشم و ايميل ارسال كنم ولي نميتونم با Windows Live Messenger ويندوز آن بشم ؟ دليلش چيه بايد چكار كنم ؟

Hamid Reza
14-12-2008, 22:22
سلام
من توي hotmail ايميل دارم و در سايت مي تونم به راحتي ان بشم و ايميل ارسال كنم ولي نميتونم با windows live messenger ويندوز آن بشم ؟ دليلش چيه بايد چكار كنم ؟

خب چه پیامی میده؟؟
یه عکس میشه بذارید
در ضمن مثله یاهو نیست که فقط آیدی وارد کنید باید ایمیلتون را توش کامل وارد کنید

MaFia_King
16-12-2008, 10:12
با سلام..

دوستان چند روزي هست كه به ايميل ياهوي من ديگه ايميل نمي ياد.
و وقتي مي خوام جايي عضو بشم و از اين ايميل استفاده كنم اين پيغام رو نشون مي ده؟

مشكل از كجاست؟

+++++++++++++++++++++++++++++++++
يه سوال ديگه:

چطور مي تونم ايميل هايي كه توي ياهو دارم رو به Gmail ام انتقال بدم.

||ســـپــاس||[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aaaammmm87
16-12-2008, 15:45
خب چه پیامی میده؟؟
یه عکس میشه بذارید
در ضمن مثله یاهو نیست که فقط آیدی وارد کنید باید ایمیلتون را توش کامل وارد کنید

ايميل رو درست وارد ميكنم
idemail@hotmail.com
خوب پسورد رو هم درست ميدم ولي ديگه ان نميشه مشكل هم از سرعت نيست

اين هم عكس اولي
و اين هم بعد از trub...

Hazy
16-12-2008, 21:09
چطور مي تونم ايميل هايي كه توي ياهو دارم رو به Gmail ام انتقال بدم.
عزيز تو ايميل ميري به بخش mail option بعد بخش management از اونجا mail account رو ميزني تو صفحه اي كه باز ميشه edit رو ميزني تو مرحله بعدي تو بخش reply to ايميل مورد نظر رو كه مي خواي ايميل ها به اون ارسال شه رو مينويسي!

MaFia_King
16-12-2008, 21:24
عزيز تو ايميل ميري به بخش mail option بعد بخش management از اونجا mail account رو ميزني تو صفحه اي كه باز ميشه edit رو ميزني تو مرحله بعدي تو بخش reply to ايميل مورد نظر رو كه مي خواي ايميل ها به اون ارسال شه رو مينويسي!

سلام..

ممنون دوست عزيز ...

ولي يه سوال :
با اين روش تمامي ايميل هام به اونجا مي ره يا نه؟
من مي خوام فقط بعضي از ايميل هاي مهمم رو به Gmail ام بفرستم.

||ســــپـــاس||:11:

Hamid Reza
17-12-2008, 10:53
ايميل رو درست وارد ميكنم
idemail@hotmail.com

اين هم عكس اولي
و اين هم بعد از trub...

سلام
انگار یه چیزی از آن شدنش جلوگیری میکنه
شما فایروال و آنتی ویروستون را یه بار غیر فعال کنید و امتحان کنید
اگه نشد یه بار پاک کنیدش و دوباره نصب کنید live messenger را
اگه نشد ویندوزتون را عوض کنید :31:
اگه نشد دیگه نمیدونم :31::31::31:

ravi
18-12-2008, 02:55
در سرویس ایمیل یا هو میشه دو تا ID مثل هم داشت؟
چون ایمیلمو چک میکردم دیدم یه شرکت بازاریابی با id مشابه id خودم برام پیغام تبلیغاتی فرستاده جریان چیه?

Hamid Reza
18-12-2008, 08:27
در سرویس ایمیل یا هو میشه دو تا ID مثل هم داشت؟
چون ایمیلمو چک میکردم دیدم یه شرکت بازاریابی با id مشابه id خودم برام پیغام تبلیغاتی فرستاده جریان چیه?

خیر فکر نکنم
احتمالا از برنامه های ویژه و روش های خاصی استفاده میکنند که آیدی را یک چیز دیگه نمایش میده بدون نیاز به پسورد
مثلا این روش یک نمونش هست

MaFia_King
18-12-2008, 09:35
با سلام..

دوستان چند روزي هست كه به ايميل ياهوي من ديگه ايميل نمي ياد.
و وقتي مي خوام جايي عضو بشم و از اين ايميل استفاده كنم اين پيغام رو نشون مي ده؟

مشكل از كجاست؟

+++++++++++++++++++++++++++++++++
يه سوال ديگه:

چطور مي تونم ايميل هايي كه توي ياهو دارم رو به gmail ام انتقال بدم.

||ســـپــاس||[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان لطفا كمكم كنيد.

ممنون

Hamid Reza
18-12-2008, 09:42
دوستان لطفا كمكم كنيد.

ممنون

ایمیل نمیاد؟؟
خودتون میتونید وارد ایمیلتون بشید و ایمیل بزنید؟؟
شاید تکراریه
یعنی تو اون سایتی که میخواید عضو بشید قبلا یه کسی اینو وارد کرده

MaFia_King
18-12-2008, 09:56
ایمیل نمیاد؟؟
خودتون میتونید وارد ایمیلتون بشید و ایمیل بزنید؟؟
شاید تکراریه
یعنی تو اون سایتی که میخواید عضو بشید قبلا یه کسی اینو وارد کرده

سلام..

ممنون از پاسخ تون.
نه ايميل نمي ياد.
بله مي تونم.

نه قبلا ثبت نشده و اين پيغام رو مي ده و مي گه شما نمي تونيد با ايميل ثبت نام كنيد.

اينم عكس:

+++++++++++++

يه سوال ديگه به قسمت بالايي مربوط نمي شه:

من با ايميل ديگم اين مشكل رو دارم كه مي تونم وارد ايميلم بشم ولي نمي تونم ايميلي بفرستم.

||سپاس**

دخو
18-12-2008, 11:40
آیا میشه توی ایران حساب میل درaol داشت؟

Hamid Reza
18-12-2008, 13:41
آیا میشه توی ایران حساب میل درaol داشت؟

بله
تو اون تاپیک قبلیتون توضیح دادم
خودم دارم میل اونجا
میشه

sshr
18-12-2008, 15:03
همه سوالا جواب داره مثل اینکه الا سوال ما !!!

Cleeev
18-12-2008, 21:19
تیم Windows Live شرکت معظم Microsoft جدیدا ترکونده و شدیدا دارن روی بهبود عملکرد سرویس های Windows Live و مخصوصا Windows Live Hotmail کار میکنن که نتایجشم بسیار قابل لمسه که همه میتونید ببینید چقدر سرعت بالا اومدن Windows Live Hotmail زیاد شده و همچنین چقدر خوشگل تر شده و کار باهاش راحت تر...

واقعا همیشه Hotmail بهترین بوده و هست و خواهد بود... و همچنین تمامی محصولات و سرویس های Microsoft عزیز...

اینم پیغام امروز گروه Windows Live در موقع ورود به Hotmail :

You spoke, Hotmail listened :8:

Over the past year, many of you told us that you wanted a cleaner, faster Hotmail. We released the new Hotmail to meet those needs, and now we're adding more improvements based on your feedback.

In this version, we've changed the way that scrolling works for users who have the reading pane turned off. It'll look more like Classic Hotmail if your reading pane is off.

Even more improvements are coming soon—we'll be moving the advertisement from the top of page to the side, adding more themes, increasing the number of messages on each page, and adding the ability to send instant messages from your inbox.

We appreciate all your feedback and want to thank you for using Windows Live Hotmail.

:10:

PALHAM
20-12-2008, 17:37
ايميل رو درست وارد ميكنم
idemail@hotmail.com

اين هم عكس اولي
و اين هم بعد از trub...

من هم این مشکل رو داشتم . شما باید در پروفایلتان نام کشور را از ایران به کشور دیگری تغییر دهید!

SR72
21-12-2008, 11:14
سلام ..

چطوری میشه e-mail های فرستاده شده از یه گروه رو block کرد ؟
یا اینکه از اون گروه اومد بیرون ؟در یاهو میل

ممنون

sepid12ir
21-12-2008, 11:44
سلام ..

چطوری میشه e-mail های فرستاده شده از یه گروه رو block کرد ؟
یا اینکه از اون گروه اومد بیرون ؟در یاهو میل

ممنون
وقتی میری سایت یاهو سمت راستش یه قمستی هست که sign این کنی ، اونجا برو و sing n کن بعد دوباره صفحه ی یاهو میاد بالا در همون قسمت سمت راست الان به جلی sign in اسمت هست که باید رو اسم خودت کلیک کنی و بعد دوباره باید پسوردت را وارد کنی تا وارد صفحه ی تغییرات مشخصات و غیره بشه، اینجا پایین قسمت سمت راست برو تو groups و تمامی گروه هایی که ناخواسته توش عضو شدی لیستش میاد و شما میتونی تو قسمت edit بری و leave the group را بزنی تا کلا از شر همه ی گروه ها و ایمیلهاشون راحت بشی....!

Ehsan PCbase
21-12-2008, 12:14
سلام
اقا چطوری میشه ایمیل دسته جمعی برای تمام کاربران یاهو ارسال کرد ؟
من هم از کاربران یاهو هستم

Hamid Reza
21-12-2008, 13:13
سلام
اقا چطوری میشه ایمیل دسته جمعی برای تمام کاربران یاهو ارسال کرد ؟
من هم از کاربران یاهو هستم

باید با نرم افزار این کار را انجام بدید
مثلا نرم افزار CRM Group Mail

Ali.yp
21-12-2008, 21:30
سلام

دوستان من وقتی ایمیل می فرستم، ایمیلی رو که می فرستم به جای اینکه بره تو Inbox می ره تو Spam

طرف، به آیدی دیگه خودم هم ایمیل زدم باز می ره تو Spam آیا راهی وجود داره که نامه ها تو Spam نره لطفا

راهنمایی کنید

Ehsan PCbase
22-12-2008, 20:40
باید با نرم افزار این کار را انجام بدید
مثلا نرم افزار crm group mail
سلام
ممنون از راهنمایی
من این نرم افزار رو دانلود کردم و برای ارسال ایمیل گروهی فایل با پسوند csv میخواد . این فایل ها رو از کجا می تونم بگیرم که شامل تعداد زیادی ایمیل باشه و بدون وارد کردن تک تک ایمیل ها بتونم تعداد زیادی ارسال کنم ؟

Majid393
25-12-2008, 14:32
سلام ......

راهی هست که بشه yahoo mail رو بست که دیگه ایمیل برام نیاد ؟؟؟
آخه از دیشب تا حالا حدود 50 تا میل برام اومده که نمیدونم کی میفرستشون و اصلا" هم نمیشناسمش .........

ممنون ........

Hamid Reza
25-12-2008, 17:17
سلام
ممنون از راهنمایی
من این نرم افزار رو دانلود کردم و برای ارسال ایمیل گروهی فایل با پسوند csv میخواد . این فایل ها رو از کجا می تونم بگیرم که شامل تعداد زیادی ایمیل باشه و بدون وارد کردن تک تک ایمیل ها بتونم تعداد زیادی ارسال کنم ؟

سلام
بسیار فراوانند
کافیه یه سرچ تو گوگل کنید تا خودتون ببینید

Hamed Shams
25-12-2008, 21:05
خوب دوستان من امروز كل اين تايپيك رو خوندم!
جواب چند سوال شما:
اگر ايميلي با همان نام ايميل شما براتون مياد-تعجب نكنيد-من با برنامه اي به اسم ايميل بمبر ميتونم حتا با Yahoo@Yahoo.Com Ya Gmail@Gmail.Com Ya Live@Live.Com &...
براتون ايميل ارسال كنم!
هيچ وقت نگيد كدوم ايميل بهتره!
AOL - YAHOO - GOOGLE - HOTMAIL
وغيره همه از نظر امنيت يكي هستند و فقط ياهو بخاطر مسنجر پر طرفدارش بيشتر مورد حمله با برنامه هايي مثل:
DeacTiver - SpyYahoo - TrojanMakers - KeyLoger
و مانند اينا هست كه به راحتي با برنامه هايي مثل اينا اگه رعايت امنيت نكنيد ميشه حتا هر سروري و هر پسوردي به جز ياهو رو هم بدست آورد.
در ضمن ياهو مسنجر به جز ايران هم رتبه ي اول رو به خودش اختصاص داده - پس بخاطر همي مسنجر هم ميتونه حسن خوبي براي استفاده ايميل ياهو باشه:12:
امضا:حامد شمس
Yahoo iD:AGha.Shams
& Email : Agha.Shams@Yahoo.Com
MoVafagh baShid:11:

Ehsan PCbase
26-12-2008, 11:20
سلام
اقا یه سوال دارم
چطوری می تونم یه ایدی یاهو رو با وارد کردن نام شهرش پیدا کنم
قبلاً یه ادرسی یادم بود که واسه یاهو بود و می رفتی توش و نام شهر و keyword و قسمتی از ایدی طرف رو وارد می کردی و یاهو ایدی های مورد نظر رو لیست می کرد ... الان پیداش نمی کنم . میشه راهنماییم کنید ؟

Ehsan PCbase
26-12-2008, 15:54
سلام
بسیار فراوانند
کافیه یه سرچ تو گوگل کنید تا خودتون ببینید
من که چیزی پیدا نکردم
میشه ادرس یکی از سایت هایی رو که میگید بدید ؟

rezapassword
28-12-2008, 13:41
چه طور جلوی اومدن ایمیل رو تو gmail بگیرم ؟ ( ----- )

سلام دوستان
تو این چند روزه از طرف یک گروه یاهو 500 تایی ایمیل اومده برام
چه طور تو gmail old version جلوشو بگیرم
گزینه فیلترش کار نمیکنه و فقط تو نسخه جدیدش هست
و نسخه جدید هم که با سرعت ما کار نمیکنه
ممنون اگه کمکم کنید ؟

ir-dgm
29-12-2008, 16:57
قبلا که وبلاگ داشتم این پست را داده بودم ببین بدردت میخوره؟؟؟:
================================================== ==============
همانطور که می دانید یکی از معروفترین سایتهای ارائه دهنده ی خدمات رایگان ایمیل سایت Gmail می باشد که بدلیل فضای مناسب ، امکانات و سرعت بالا توانسته است با رشد فوق العاده ی خود کاربران بسیاری را جذب نماید. با وجود محیط ساده و جذاب Gmail اما برخی از امکانات مفید و مناسب آن از چشم ما دور مانده است ، یکی از این امکانات ، ----- برخی از ایمیلها می باشد.
حتماً بعد از ایجاد یک اکانت در جیمیل و در واقع استفاده از این ایمیل ، برایتان ایمیل های فراوانی آمده است که بسیار از این ایمیل ها جنبه ی تبلیغاتی داشته و فضایی از صفحه ی مانیتور شما را اشغال کرده اند ، یکی از راههای رهایی از اینگونه ایمیل ها استفاده از spam یا همان هرزنامه ی می باشد که آن ایمیلها را به عنوان spam به جیمیل معرفی کنیم تا از این به بعد به طور مستقیم وارد اینباکس (inbox) ما نشوند. اما شاید واقعاً انتخاب گزینه ی spam برای اینگونه ایمیها کمی سخت باشد ، راه بهتر و مفید تری نیز وجود دارد ، ایجاد یک ----- در جیمیل (Create a Filter)

البته استفاده از ----- در جیمیل ، کاربرد بسیار فراوان تری نسبت به آنچه بیان شد ، دارد . در حقیقت شما می توانید بوسلیه ی این امکان جیمیل ایمیلهای خود را دسته بندی نمایید و ایمیلهای مهم خود و یا ایمیلهای بی اهمیت خود را براحتی و بوسیله ی خود جیمیل دسته بندی نمایید.
در این آموزش به شما خواهیم آموخت که چگونه یک ----- را در Gmail بسازید و چگونه آن را تنظیم نمایید . امیدوارم که از این آموزش لذت برده و استفاده کنید.
دانلود فیلم آموزشی با حجم 1 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پسورد فایل : ir-dgm

Hamed Shams
30-12-2008, 03:43
دوستان من بتازگي وارد جيميل - ياهم ميل - هات ميل نشده بودم:
جيميل كه تغييري نكرده
ولي ياهو ميل 2تا سرور ديگه به نامهاي @Ymail و @Rocketmail اضافه كرده
ولي هات ميل هم @Live رو هم اضافه كرده و هم واقعا از قبل به نظر من بهتر شده و خودش و داره ار رقباي ديگش جلو ميكشه-مطمئنا اگه مسنجرش چت روم هم داشت از ياهو مسنجر پيشه ميگرفت!

sarveboland
30-12-2008, 16:45
gmail پیام هایی رو که من می خوام بفرستم و فقط شامل چند تا عکسه spam در نظر می گیره و نمی فرسته!
.
با اینکه gmail رو عوض کردم باز این ایراد رو میگیره!!

sarveboland
30-12-2008, 16:46
آیا شما هم همین مشکل که من و دوستان در دانشکده با YAHOOMAIL داریم را دارید?
.
وقتی که COMPOSE رو کلیک می کنیم نمی تونیم کتن رو در کادر وارد کنیم
.
...شبیه IMAGE میشه!!
.
به نظر من برای کاربران ایرانی دارند یه مشکلاتی ایجاد می کنند
.
...gmail هم این روزا مشکل داره ایمیل منو اسپام
.
میدونه و نمی فرسته!!!

vendee
30-12-2008, 21:02
اقا من تو گروه هايي كه عضو هستم ميخوام ميل هاشون نياد بايد چيكار كنم؟؟؟؟

ir-dgm
30-12-2008, 21:59
از عضویت گروه خارج شو....

ahriman323
30-12-2008, 22:05

منظور ایشون اینه که چطور باید از گروهشون خارج بشه!!:13:

vendee
30-12-2008, 22:18

يعني چي؟؟؟

چطوري؟؟؟

ahriman323
30-12-2008, 22:28
يعني چي؟؟؟

چطوري؟؟؟

این شاید کمکت بکنه

ila
31-12-2008, 00:26
من یه سوال داشتم
یه ایمیل درست کردم تو هات میل با دامنهlive.com
تو اوت لوک چه جوری تنظیمش کنم؟

Ghaioom
31-12-2008, 10:01
وقتی میری سایت یاهو سمت راستش یه قمستی هست که sign این کنی ، اونجا برو و sing n کن بعد دوباره صفحه ی یاهو میاد بالا در همون قسمت سمت راست الان به جلی sign in اسمت هست که باید رو اسم خودت کلیک کنی و بعد دوباره باید پسوردت را وارد کنی تا وارد صفحه ی تغییرات مشخصات و غیره بشه، اینجا پایین قسمت سمت راست برو تو groups و تمامی گروه هایی که ناخواسته توش عضو شدی لیستش میاد و شما میتونی تو قسمت edit بری و leave the group را بزنی تا کلا از شر همه ی گروه ها و ایمیلهاشون راحت بشی....!

Hamed Shams
31-12-2008, 14:38
دوستان چند روزه ايميل لايو من با Windows Live Messenger با نميا دليلش چيه؟:41:

Hamed Shams
31-12-2008, 22:33
مرسي دوستان خودم پيدا كردم - مشكل از كشور انتخابي بود!