PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Yahoo ! mail - Gmail - Hot mail / سرويس هاي ايميل

صفحه ها : 1 [2] 3

Ehsan PCbase
02-01-2009, 13:36
باید با نرم افزار این کار را انجام بدید
مثلا نرم افزار crm group mail
سلام
ممنون از راهنمایی
من این نرم افزار رو دانلود کردم و برای ارسال ایمیل گروهی فایل با پسوند csv میخواد . این فایل ها رو از کجا می تونم بگیرم که شامل تعداد زیادی ایمیل باشه و بدون وارد کردن تک تک ایمیل ها بتونم تعداد زیادی ارسال کنم ؟
سلام
اقا یه سوال دارم
چطوری می تونم یه ایدی یاهو رو با وارد کردن نام شهرش پیدا کنم
قبلاً یه ادرسی یادم بود که واسه یاهو بود و می رفتی توش و نام شهر و keyword و قسمتی از ایدی طرف رو وارد می کردی و یاهو ایدی های مورد نظر رو لیست می کرد ... الان پیداش نمی کنم . میشه راهنماییم کنید ؟

سلام
بسیار فراوانند
کافیه یه سرچ تو گوگل کنید تا خودتون ببینید
ممنون:11:
من که چیزی پیدا نکردم
میشه ادرس یکی از سایت هایی رو که میگید بدید ؟یکی جواب من رو هم بده :41:

ارمغان جنون
03-01-2009, 03:06
سلام,چطور می تونم سایت یاهو رو به شکل قدیمش ببینم؟ منظورم فقط صفحه ایمیل نیست کل سایت هست.

movaghat123
06-01-2009, 21:57
با سلام.
من وقتی که میخواهم آکونت Hotmail را بسازم وقتی که تمام فیلد ها را پر کردم و Accept زدم این ارور را نشان میدهد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و وقتی که از جای دیگر هم وارد میشوم این ارور را نشان میدهد:

این محدودیت روزانه چیه؟!
لطفا راهنمایی ام کنید!

sherlock_Holmes
07-01-2009, 00:30
سلام دوستان...

آقا من هر چی ایمیل جالب یا غیر جالب(!) و کلا هر ایمیلی که عکس داره توش برام میاد رو وقتی فوروارد میکنم به دوستانی که یاهو دارند عکسهاشو نمیتونند ببینند!!
برای ایمیل یاهو خودم هم که میفرستم به جای عکس یه مشت حروف هست!!

توی تنظیمات gmail‌ هم رفتم pop3‌ رو دیدم فعاله... نمیدونم ربطی داره یا نه.. کلا گفتم...!

چه کنم؟

movaghat123
07-01-2009, 17:48
با سلام.
من وقتی که میخواهم آکونت hotmail را بسازم وقتی که تمام فیلد ها را پر کردم و accept زدم این ارور را نشان میدهد:

و وقتی که از جای دیگر هم وارد میشوم این ارور را نشان میدهد:

این محدودیت روزانه چیه؟!
لطفا راهنمایی ام کنید!

یکی جواب بده لطفا. امروز هم تست کردم همین ارور رو میده

pashangparsi3
07-01-2009, 18:21
لطفا یکتارنما(سایت) ارائه دهنده ی سامانه ی smtp رایگان معرفی کنید

Vahid67
07-01-2009, 21:31
سلام
فوری فوری فوری فوری فوری

من یه اکانت توی یاهوگروپ ساختم بعدش واسش یه ایمیل به ادرس myname@yaoogroup.com ساخت حالا من میخوام این ایمیل رو پاک کنم چطوریه؟؟؟؟؟؟

MaFia_King
08-01-2009, 13:22
با سلام..

دوستان روشي هست كه مثلا به ايميل a،ايميل نياد و همون ايميل هايي كه به ايميل a ارسال مي شه به ايميل b ارسال بشه و ديگه به ايميل a ايميل نياد؟

ممنون

Grand
08-01-2009, 17:31
ما یک غلطی کردیم توی یک گروه یاهو عضو شدیم!

حالا چطوری از عضویتش خارج بشم؟

یعنی میخوام دیگه واسم میل نده!!!

MaFia_King
08-01-2009, 19:59
ما یک غلطی کردیم توی یک گروه یاهو عضو شدیم!

حالا چطوری از عضویتش خارج بشم؟

یعنی میخوام دیگه واسم میل نده!!!

با سلام..

دوست عزيز مي تونيد به تاپيك هاي زير كه در اين مورد بحث كردن مراجعه كنيد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشيد/.

reza3600
10-01-2009, 04:06
سلام
چیکار کنم تا جیمیل من همیشه در حالت basic html view باشه.
راستی من توی msn.com یه ادی live درست کردم که این اکانت ایمیل به من اجازه اپلود فایل میده چه جوری میتونم فایلهای اپلود شده رو لینک دانلودش رو به بقیه هم بدم خودم وقتی اپلود میکنم و لینک فایل اپلود شده رو به دانلود منیجر میدم یا تو مرورگر میزنم چیزی نمیاد. ظرفیتش چقدره و ایا جیمیل همچین امکانی داره تا بتونم فایلهای وبلاگم رو اینجا اپلود کنم
ممنون

Hamid Reza
10-01-2009, 17:39
سلام
راستی من توی msn.com یه ادی live درست کردم که این اکانت ایمیل به من اجازه اپلود فایل میده چه جوری میتونم فایلهای اپلود شده رو لینک دانلودش رو به بقیه هم بدم خودم وقتی اپلود میکنم و لینک فایل اپلود شده رو به دانلود منیجر میدم یا تو مرورگر میزنم چیزی نمیاد. ظرفیتش چقدره و ایا جیمیل همچین امکانی داره تا بتونم فایلهای وبلاگم رو اینجا اپلود کنم
ممنون

سلام
بله
جیمیل نیز این قابلیت رو داره
تو پست اول این تاپیک آموزش کامل و توضیحاتش هست

sherlock_Holmes
11-01-2009, 03:54
سلام دوستان...

آقا من هر چی ایمیل جالب یا غیر جالب(!) و کلا هر ایمیلی که عکس داره توش برام میاد رو وقتی فوروارد میکنم به دوستانی که یاهو دارند عکسهاشو نمیتونند ببینند!!
برای ایمیل یاهو خودم هم که میفرستم به جای عکس یه مشت حروف هست!!

توی تنظیمات gmail‌ هم رفتم pop3‌ رو دیدم فعاله... نمیدونم ربطی داره یا نه.. کلا گفتم...!

چه کنم؟
جواب ما رو که کسی نداد...
لا اقل یکی بگه واسه بقیه هم اینطوریه؟

Mohsen khan
12-01-2009, 07:55
اون عكس ها بصورت اتچ هم در نمي ياد؟

sherlock_Holmes
13-01-2009, 01:52
اون عكس ها بصورت اتچ هم در نمي ياد؟
آقا با اتچ هیچ مشکلی نیست...

این ایمیلها هست که عکس داره و متن... اونها نمیشه... مثلا یه خبرنامه از سخت افزار هست برام میاد... تافوروارد میکنم یکی دیگه هم بخونه اگه یاهو باشه عکسی نمیبینه! به جاش یه مشت نوشته میبینه..!
شما جی میل دارین خودتون؟

TATAR.BonFire
13-01-2009, 11:19
با سلام خدمت دوستان گرامی
من مدتی هست که می خواهم از windows live messenger استفاده کنم.وقتی یوزر و پسورد را بهش میدم وارد نمیشه و ارور میده و یوزر و پسوردم را قبول نمی کنه.(یوزر و پسوردم سالمه).حتی من روی سایت های ارائه چت هم امتحان کردم قبول نمی کنه.اگه میشه کمکم کنید ممنون میشم
یه چیز دیگه.این سرور چت یاهوو آنلاین هم وقتی یوزر و پسوردم را میدم(یوزر و پسورد اصلیم که ازش اصتفاده می کنم) وارد نمیشه ولی دیگر یوزر هام را قبول می کنه و وارد میشه..آیا مشکل از یوزر من هست یا کلا مشکل داره یا الکی گیر داده به یوزر من؟

TATAR.BonFire
14-01-2009, 12:48
ده ه ه ه. چرا کسی پاسخ نمیده.یعنی کسی تا حالا با live messenger چت نکرده؟!!!

emad64
14-01-2009, 13:15
سلام..
من امروز هر کاری میکنم Gmail باز نمیشه.. یعنی اصلاً اون صفحه ای که باید یوزر و پسوردم رو بدم تا وارد جیمیلم بشم نمیاد و این پیغام رو میده :

میخواستم بدونم بقیه ی دوستان هم همین مشکل رو دارن ؟ وارد ایمیل یاهوم تونستم بشم، ولی جیمیل نمیشه ! نمیدونم چرا. بقیه ی سایت ها رو هم راحت میتونم باز کنم..
اگه جواب سؤالم رو بدید ممنونتون میشم..

ir-dgm
14-01-2009, 13:51
میخواستم بدونم بقیه ی دوستان هم همین مشکل رو دارن ؟ وارد ایمیل یاهوم تونستم بشم، ولی جیمیل نمیشه ! نمیدونم چرا. بقیه ی سایت ها رو هم راحت میتونم باز کنم..
اگه جواب سؤالم رو بدید ممنونتون میشم..
شما به آدرس زیر برین اگه بازم نشد از یک مرورگر دیگه استقاده کنید اگر باز هم نشد مشکل از isp شما هست چون من الان دارم جیمیلو چک میکنم:

emad64
14-01-2009, 14:09
شما به آدرس زیر برین اگه بازم نشد از یک مرورگر دیگه استقاده کنید اگر باز هم نشد مشکل از isp شما هست چون من الان دارم جیمیلو چک میکنم:
ممنون. این آدرس رو هم امتحان کرده بودم. با یه مرورگر دیگه هم امتحان کردم ولی باز جواب نگرفتم..
خودمم حدس میزدم که از ISP باشه.. فعلاً که دارم مشکلم رو با outlook حل میکنم. باید با همین بسازیم..
ممنون از راهنماییتون.. :11:

pashangparsi3
18-01-2009, 03:52
با درود

دوستان نیاز به یک کمک فوری دارم.
متاسفانه بعد تغییر پسورد ایمیل یاهو هر چه ایمیل ارسالی و ذخیره شده در پوشه سند بود از بین رفتن و دیگه نیستنشون!!!!

چرا اینجوری شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چطور می شه چیزایی که پاک شده رو برگردوندددد

pashangparsi3
18-01-2009, 11:54
آیا راهی برای بازگرداندن ایمیل های پاک شده در پوشه سند وجود داره؟

reza3600
18-01-2009, 12:32
سلام
ممنون
واسه اون قرمزه چیکار کنم

ila
18-01-2009, 23:52
چه جوری میشه یاهو میل رو طوری تنظیم کرد که وقتی برات میل میاد ، همین میل رو برات به یک ادرس تو جی میل هم بفرسته؟

ila
18-01-2009, 23:54
با سلام
چند سوال درباره اوت لوک ویستا
اولا چه جوری میشه ادرسی که توی توی هات میل با دامنهid@live.com درست کردیم رو تنظیم کنیم...مثلا اون سرور و چیزهای دیگه
دوما وقتی از اوت لوک برای چند میل میخواهیم تنظیم کنیم چه جوری میشه قسمت سمت چپ که پوشه های اینباکسو سنتو درفتو ... رو به ازای هر چند آدرس میلی که داریم به همون تعداد هم از این پوشه هداشته باشیم
مثلا من الان با اوت لوک دو تا ایدی به این فرم اضافه کردم
Id@gmail.com
Id@live.com
از این دو تا میلم هر چی بیاد همش میره تو پوشه INBox
چیکار کنم که برای هر کدوم از اکانتم(ای میل هام) یه پوشه جداگانه Inbox وجود داشته باشه
بعد اینکه هر بار من سیستم میریزم تمام ایمل ها و کسایی که توی دفترچه ادرس اوت لوک اضافه کردم مسلما از بین میره..چیکار کنم که بعد نصب ویندوز جدید میل هایی که قبلا داشتم و ادرسهایی که اضافه کردم بمونه؟
خیلی خیلی ممنون و متشکر..فقط با حوصله و کامل جوابمو بدید
ممنون

reza3600
25-01-2009, 15:20
کسی نیست به فریاد من برسه؟!
علاوه بر اون پست بالایی که دادم. چه طور توی جیمیل مثل یاهو میشه فولدر درست کرد. طرز کار با لیبلها در گوگل چطوریه و اینکه چیکار کنم تا ایمیل ها با یه موضوع خاص چه توی یاهو و جیمیل توی یه فولدر برن
ممنون

sepid12ir
25-01-2009, 17:29
آیا راهی برای بازگرداندن ایمیل های پاک شده در پوشه سند وجود داره؟

من خودم چند وقت پیش این مشکل را داشتم، ولی نتیجه این بود که هیچ راهی برای برگرداندن این میلها نیست.
ولی منتظر نظر دوستان باش. من مطمئن نیستم.

چه جوری میشه یاهو میل رو طوری تنظیم کرد که وقتی برات میل میاد ، همین میل رو برات به یک ادرس تو جی میل هم بفرسته؟
تا اونجایی که من میدونم باید mail yahoo را upgrade کنی:

که برای اینکار باید هزینه کنی:

sepid12ir
25-01-2009, 17:33
چیکار کنم تا جیمیل من همیشه در حالت basic html view باشه.من زیاد وارد نیستم ولی یه نگاهی به این صفحه بنداز:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر منظورت این باشه که میری تو قسمت
setting --> General ---> Always use http
-----

علاوه بر اون پست بالایی که دادم. چه طور توی جیمیل مثل یاهو میشه فولدر درست کرد. طرز کار با لیبلها در گوگل چطوریه و اینکه چیکار کنم تا ایمیل ها با یه موضوع خاص چه توی یاهو و جیمیل توی یه فولدر برنبا توجه یه این دارم جوابت را میدم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتوی gmail تمامی مسیجها در خود inbox میاد و اگر علاقمند به دسته بندی میلهاتون هستید میتونید لیبل با موضوعات مختلف بسازید و از inbox به لیبل مورد نظرتون ببرید با دستور : Move
برای ساخت لیبل هم که کافیه روش کلیک کنی و بزنی new lable و اسم انتخاب کنی.
توی یاهو که بود ولی اصلا یادم نیست خودم چطو اینکارو کردم!!!:19:

javad2625
27-01-2009, 16:55
سلام
هر بار وارد صندوق Gmail خودم میشم، یک پیغام خطا میده که بعضی امکانات صندوق ایمیل شما درست کار نمی کند آیا می خواهید به حالت Older Version برگردید یا Basic HTML. علت این پیغام چیست؟

AdriftSlave
01-02-2009, 00:32
من خودم مدتی پایه اینکار شدم ! از طریق تنظمیات خود yahoo راه بجایی نبردم ! برای فعال شدن این قابلیت باید اکانت پلاس بگیری
(3 pop) ولی برای یوزرهای عادی بصورت ساده در دسترس نیست . شاید برنامه ای یا ... وجود داشته باشه که اینکارو بکنه (اگه فهمیدی بمنم بگو :-)

AdriftSlave
01-02-2009, 00:39
سلام رفقا
یه قابلیت جالب gmailاینه که اخرین باری که شما Sign in شدی رو در پایین صفحه بهت میگه ، yahoo همیچین قابلیتی داره ؟ من بشدت محتاج دونستن این نکته ام ، خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید .
مرسی
منتظر شما

sherlock_Holmes
01-02-2009, 02:05
آقا مسکل ما که حل نشد!! لا اقل یکی بگه مشکل مشابه من داره یا نه!
من از جیمیل که نامه فوروارد میکنم به یاهو عکسها نمایش داده نمیشه تو یاهو میل!!

منظورم عکسهای اتچ نیست، عکسهایی که در بطن نامه هست...

gmuosavi
02-02-2009, 19:57
با استفاده از این قابلیت می توانید حتی در صورت عدم ارتباط با اینترنت به Gmail خود دسترسی داشته و ایمیل های خود را چک کنید و حتی اگر قصد ارسال ایمیل را دارید ایمیل های ارسالی خود را آماده و ارسال کنید (در این حالت ایمیل های ارسالی شما به بخش outbox جیمیل انتقال یافته و پس از اتصال شما به اینترنت بلافاصله ارسال می گردند)

Gmail Goes Offline with Google Gears
این قابلیت خصوصاًً برای کاربران ایرانی که اکثرا از اینترنت های ساعتی و زمانی و با سرعتهای ذغالی استفاده می کنند به شدت مفید خواهد بود .

در ادامه راهنمای کامل فعال سازی این قابلیت را با هم مرور خواهیم کرد …

برای فعال کردن قابلیت Offline‌ در Gmail نیاز به نصب چرخ دنده های گوگل (Google Gears) دارید .

طبق معمول این نرم افزار نیز به دلیلی سیاستهای سیاسـی و تحریمات امریکا علیه ایرانیان ، با IP‌ ایرانی از سرور گوگل قابل دریافت نیست .

» لذا برای دریافت Google Gears می توانید از این لینک استفاده کنید . (حجم تنها ۵۰۰ کیلوبایت)

پس از نصب نرم افزار Google Gears وارد Gmail خود شده و به بخش Setting‌ مراجعه کرده و زبانه lab را برگزینید:

سپس بخشی با عنوان Offline را مشاهده خواهید کرد ؛ با کلیک بر روی Enable‌ آن را فعال کنید .

سپس با بازگشت به صفحه اصلی Gmail در بالای پنجره گزینه ای را با نام Offline مشاهده خواهید کرد :

بر روی Offline 0.1 کلیک کنید .

پنجره های بعدی را تایید کنید

در پایان می توانید آیکون Gmail‌ را بر روی سیستم عامل خود نیز داشته باشید .

بعد از ورود مجدد ، جیمیل فایلها و اطلاعات مورد نیاز را بر روی رایانه شما بارگذاری می کند .

Gmail تا ۱۰/۰۰۰ ایمیل آخر شما را Cash نموده و در رایانه شما نگه می دارد و لذا همیشه به حجم انبوهی از ایمیلهای خود دسترسی خواهید داشت.

زین پس به راحتی می توانید حتی در هنگامی که به اینترنت اتصال ندارید از Gmail استفاده کنید … ایمیل های خود را مشاهده کرده ، به آنها پاسخ دهید و حتی ایمیل جدید بفرستید .

به محض اتصالتان به اینترنت ، اطلاعات به سرعت ارسال شده و با اطلاعات جدید به روز می شود .

استفاده از این روش سرعت بارگذاری جیمیل را بهبود فراوانی می بخشد .

چرا که با استفاده از Google Gears در حقیقت Gmail به دو بخش تقسیم می شود .

۱- بخش فایلهای مورد نیاز (مثل تصاویر و قالب بندی و CSS و ایمیلهای موجود و … )

۲- دیتا و اطلاعات (شامل اطلاعات جدیدی که با استفاده از جیمیل ارسال و دریافت می کنید)

با استفاده از این قابلیت بخش اول همیشه از رایانه شما بارگذاری می شود و نه از سرور گوگل ! لذا می توانید جیمیل را سریعتر از گذشته (حتی در حالت آنلاین) مشاهده کنید .

چرا که Gmail‌ تنها برای دریافت اطلاعات جدید که بسیار کم حجم خواهد بود از اینترنت شما استفاده خواهد کرد .

منبع:

من نتونستم نرم افزار رو دانلود کنم
اگه کسی داره لطفا جای دیگه آپلود کنه تا کسای دیگه هم بتونند استفاده کنند

AdriftSlave
02-02-2009, 23:45
گویا به کشور ربط داره ! مثل سرویس sms که برای ما غیرفعاله !
من چند روز پیش تست کردم جواب نگرفتم ، دوستان اگه راه افتاد ندایی بدید ماهم حالی ببریم ...
-------یکی از بچه ها یه تاپیک در این مورد زده بود : )

javad2625
03-02-2009, 00:30
سلام
هر بار وارد صندوق gmail خودم میشم، یک پیغام خطا میده که بعضی امکانات صندوق ایمیل شما درست کار نمی کند آیا می خواهید به حالت older version برگردید یا basic html. علت این پیغام چیست؟
اگر کسی جواب رو نمیدونه لااقل بگید که آیا شما هم همین مشکل رو دارید یا نه؟

_Barbod_
03-02-2009, 00:55
اگر کسی جواب رو نمیدونه لااقل بگید که آیا شما هم همین مشکل رو دارید یا نه؟
عزیز من این مشکل رو ندارم

sherlock_Holmes
03-02-2009, 03:37
ای بابا!!
آقا شما از جی میل چجوری فوروارد میکنین؟
شاید من اشتباه میکنم...

هر بار وارد صندوق gmail خودم میشم، یک پیغام خطا میده که بعضی امکانات صندوق ایمیل شما درست کار نمی کند آیا می خواهید به حالت older version برگردید یا basic html. علت این پیغام چیست؟
آقا این مال سرعت پایین اتصال شماست...
اگر دایال آپید از همون basic HTML استفاده کنید که مال سرعت کمهاست...

AdriftSlave
03-02-2009, 13:22
سلام رفقا
یه قابلیت جالب gmailاینه که اخرین باری که شما Sign in شدی رو در پایین صفحه بهت میگه ، yahoo همیچین قابلیتی داره ؟ من بشدت محتاج دونستن این نکته ام ، خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید .
مرسی
منتظر شما
Buzz !!!
کسی جواب نمیده : <<

zed2
03-02-2009, 17:49
Buzz !!!
کسی جواب نمیده : <<
راستش من نگاه کردم تا الان که نگاه اولیه کردم چیزی در مورد نمایش اخرین بازدید ندیدم تو منو های تنظیمات.
ولی تو مای یاهو سمت راست بالا Last update: رو داره که فکر کنم منظور شماست

mslove
04-02-2009, 00:56
من خودم از gmail استفاده میکنم ، اما یکی از دوستانم که yahoo mail داره وقتی میخواد وارد میلش بشه این ارور را میده .

Authorization required

this server could not verify that you are authorized to access the document you
requested . either you supplied the wrong credentials (e.y,bad passworld) or your
browser doesnt understand how to supply the credentials required .

لطفا راهنمایی کنید

با تشکر :40: ms

AdriftSlave
04-02-2009, 02:11
اره ، همینه ! تستش کردم
خیلی خیلی ممنون !

mohammad_dj_kazin
06-02-2009, 00:48
سلام دوستان من از دیشب که میرم توی ایمیلم
ایمیلام باز نمیشه از جی میل استفاده میکنم
منتظر یه ایمیل مهم هستم
ایمیل به میل باکسم رسیده ولی هر چی روش کلیک میکنم واردش نمیشه
ممنون میشم کمکم کنید

ir-dgm
06-02-2009, 01:21
منتظر یه ایمیل مهم هستم
ممنون میشم کمکم کنید
از اینا امتحان کن:

Masоud
06-02-2009, 17:26
منتظر یه ایمیل مهم هستم
ممنون میشم کمکم کنید
مشکلت حل شد ؟

mslove
07-02-2009, 00:27
من خودم از gmail استفاده میکنم ، اما یکی از دوستانم که yahoo mail داره وقتی میخواد وارد میلش بشه این ارور را میده .

Authorization required

this server could not verify that you are authorized to access the document you
requested . Either you supplied the wrong credentials (e.y,bad passworld) or your
browser doesnt understand how to supply the credentials required .

لطفا راهنمایی کنید

با تشکر :40: Ms

یکی به داد من برسه :19:

mohammad_dj_kazin
07-02-2009, 00:59
سلام
این آدرس هایی که دادین ماله یاهو بود که
من جی میل دارم

sherlock_Holmes
07-02-2009, 02:36
خب مفتخرم به اطلاع برسونم که بنده امروز به کشف جدیدی نائل اومدم!!
اونم اینکه بنده نه تنها با فوروارد از جی میل به یاهو مشکل دارم بلکه کلا در فوروارد مشکل دارم!!

یه جیمیل دیگه ساختم و یه ایمیل از جیمیل خودم بهش فوروارد کردم بازم عکسهای در متن رو نشون نمیده وقتی میره..!

خداییش یکی کمک کنه...
شاید اشتباه فوروارد میکنم...!

zed2
07-02-2009, 12:03
یکی به داد من برسه :19:

اولیش که می گمه نمی تونه بو اطلاعات شما دسترسی داشته باشه
یا میگه که اعتبار نامه یا پسوردت ایراد داره یا مرورگرت نمی تونه به اعتبار نامه جواب درست بده...
من نفهمیدم منظورش چیه ولی فکر کنم یک مشکلی تو ارتباط باید باشه که اینهارو گفته

خب مفتخرم به اطلاع برسونم که بنده امروز به کشف جدیدی نائل اومدم!!
اونم اینکه بنده نه تنها با فوروارد از جی میل به یاهو مشکل دارم بلکه کلا در فوروارد مشکل دارم!!

یه جیمیل دیگه ساختم و یه ایمیل از جیمیل خودم بهش فوروارد کردم بازم عکسهای در متن رو نشون نمیده وقتی میره..!

خداییش یکی کمک کنه...
شاید اشتباه فوروارد میکنم...!

از روشی که فوروارد می کنی عکس بزار شاید بچه ها بفهمن اشتباهت کجاست.

M@M
07-02-2009, 20:32
چند وقته که یوز پس یاهو م رو میزنم ولی نمیتونم برم تو ایمیلم

رفتم تو قسمت بازیابی پسورد بعد اون سوال رو هم جواب دادم زیاد مطمین نبدم ولی قبول کرد ولی این پیغام رو میده

باید چی کار کنم؟

خیلی توش اطلاعات دارم

این پیغام چند روز پیش امود الانم که زدم بازم به جای اینکه یه پسورد جدید بده بازم همین پیغام رو داده

بعد از 24 ساعت که نوشته بازم هیچی نشده

اون 2 تا سایتی رو هم که بالا داده بودین رو هم امتحان کردم نشد

mslove
07-02-2009, 23:07
اولیش که می گمه نمی تونه بو اطلاعات شما دسترسی داشته باشه
یا میگه که اعتبار نامه یا پسوردت ایراد داره یا مرورگرت نمی تونه به اعتبار نامه جواب درست بده...
من نفهمیدم منظورش چیه ولی فکر کنم یک مشکلی تو ارتباط باید باشه که اینهارو گفته

حالا چطوری مشکلو حل کنم zed2 جان :41:

با تشکر :40:ms

mohammad_dj_kazin
08-02-2009, 00:20
سلام
این آدرس هایی که دادین ماله یاهو بود که
من جی میل دارم

کسی نبود جواب مارو بده

sherlock_Holmes
08-02-2009, 01:38
از روشی که فوروارد می کنی عکس بزار شاید بچه ها بفهمن اشتباهت کجاست.

والا روش خاصی نمیرم...
یعنی یه روش که بیشتر نیست فکر کنم.. من میل مورد نظر رو باز میکنم و بعد روی این گزینه کلیک میکنم:

بعد هم آدرس گیرنده رو در To مینویسم...

و بعد ارسال...

یه جی میل جدید ساختم که ببینم با تنظیمات پیش فرضش میشه اینکارو کرد (آخه من تنظیمات جی میل خودمو یه کم بهم ریختم قبلنا...) اما تو جی میل جدید اصلا گزینه forward نیست!!

سوال دوم اینکه آیا روشی هست که تنظیمات setting جیمیل رو به حالت پیش فرض برگردوند؟

zed2
09-02-2009, 11:03
حالا چطوری مشکلو حل کنم zed2 جان :41:

با تشکر :40:ms

فعلا تنها چیزی که بنظرم میرسه اینه که با یک اینترنت دیگر تست کنی ببینی وارد میشه یا نه وارد شد با سیستم خودت از طریق یک اینترنت دیگر وصل شو اگر راه نداد میشه حدس زد یا تنظیمات مرورگر مشکل پیدا کرده یا فایر وال اجازه نمی ده.اگر راه داد مشخص میشه که مشکل از اینترنتت است و باید با پشتیبانی بحث( بدان جر و بحث ) کنی...احتمال داره که بخاطر پینگ بالا این مشکل پیش بیاد( پینگ توضیحش تو تاپیک مقلات هست چیه.)

reza375
11-02-2009, 21:52
لطفاروش ساخت هات میل راارائه دهید

zed2
11-02-2009, 23:35
والا روش خاصی نمیرم...
یعنی یه روش که بیشتر نیست فکر کنم.. من میل مورد نظر رو باز میکنم و بعد روی این گزینه کلیک میکنم:

بعد هم آدرس گیرنده رو در to مینویسم...

و بعد ارسال...

یه جی میل جدید ساختم که ببینم با تنظیمات پیش فرضش میشه اینکارو کرد (آخه من تنظیمات جی میل خودمو یه کم بهم ریختم قبلنا...) اما تو جی میل جدید اصلا گزینه forward نیست!!

سوال دوم اینکه آیا روشی هست که تنظیمات setting جیمیل رو به حالت پیش فرض برگردوند؟

تصویرت تازه برای من نمایش داده شد( اینترنتم ایراد پیدا کرده نصف سایت ها باز نمیشده طی چند روز اخیر
من دقیقا طبق گفته تو رفتم و ارسال کردم و گرفتم
چند مورد رو چک کن و دوباره نتیجه را بگو
اول ادرس رو چک کن حتما درست نوشته باشی
دوم برای من یک پیغام برای فوروارد کردن داد که بخاطر جلوگیری از اسپم باید کد بدم برای تو میاد؟درست این مرحله رو رد کردی؟؟؟
متنش اینجوری است

send - verify

to finish sending this message and help us fight spam, please enter the character string as it is shown in the box below.

Trouble seeing this image?

Character string shown: Character string shown:
Why do i have to do this?

This step helps yahoo! Prevent spammers from using yahoo! Mail, and helps to ensure that your email will be delivered.
سوم تو جیمیل ادرس رو بلوک نکردی ؟؟؟چک کن.

sepid12ir
12-02-2009, 00:04
اما تو جی میل جدید اصلا گزینه forward نیست!! چرا هست، دقیقا انتهای ایمیلت وقتی که باز میکنی...دوتا گزینه است: Reply و Forward...به این شکل یه نگاه بنداز، همین الان با ایمیلهای خودم امتحان کردم:

شاید مشکلتون از این باشه:
توی جیمیل جدید، وقتی یک ایمیل که شامل عکس هست را بخواد باز کنه، همون بالای ایمیلتون(نامتون) از شما میپرسه که عکسها را باز کنم؟شما باید روی Display Images Below کلیک کنی تا تمامی عکسها را نشون بده...

در مورد یاهو، جدیدا مشکلی که خودم باهاش داشتم این بود که عکسهای اتچ شده را در فوروارد دوباره نمیفرستاد، ولی متوجه شدم که مشکل سرور بوده و بعد از چند دقیقه که امتحان کردم مشکل حل شد!

sepid12ir
12-02-2009, 00:26
لطفاروش ساخت هات میل راارائه دهید
به صفحه ی اول همین تاپیک برو:

SraRobin
13-02-2009, 09:49
با سلام به همه دوستان
دوستان واسه من يه مشكلي پيش آمده كه مي خواستم از شما درخواست كمك و راهنمايي داشته باشم.
من يه ايميل Gmail داشتم كه خيلي وقت پيش ثبت نام كرده بودم. مدتها هم يادم رفته بود كه ازش استفاده كنم. حالا كه مي خوام واردش بشم نمي شه. فكر كنم غير فعال شده. براي بازيابي هم جواب سوال امنيتي يادم رفته. حالا از شما مي خوام راهنمايي ام كنيد تا بتوانم آدرس ايميل خود را دوباره زنده كنم.
1- چطور مي توانم بدون دانستن جواب سوال امنيتي ايميل خود را بازيابي كنم.
2- چطور مي توانم اين آدرس ايميل خود را به كلي حذف كرده و دوباره آن آدرس را ثبت كنم.
ممنون مي شم كه راهنماييم كنيد.

Hamid Reza
13-02-2009, 10:09
با سلام به همه دوستان
دوستان واسه من يه مشكلي پيش آمده كه مي خواستم از شما درخواست كمك و راهنمايي داشته باشم.
من يه ايميل gmail داشتم كه خيلي وقت پيش ثبت نام كرده بودم. مدتها هم يادم رفته بود كه ازش استفاده كنم. حالا كه مي خوام واردش بشم نمي شه. فكر كنم غير فعال شده. براي بازيابي هم جواب سوال امنيتي يادم رفته. حالا از شما مي خوام راهنمايي ام كنيد تا بتوانم آدرس ايميل خود را دوباره زنده كنم.
1- چطور مي توانم بدون دانستن جواب سوال امنيتي ايميل خود را بازيابي كنم.
2- چطور مي توانم اين آدرس ايميل خود را به كلي حذف كرده و دوباره آن آدرس را ثبت كنم.
ممنون مي شم كه راهنماييم كنيد.

سلام

راهی نداره

باید حتما سوال امنیتی و جوابش رو بلد باشید

ar.behnam
13-02-2009, 23:52
یه mozilla tunderird و یه جیمیل دیگه غیر از چت از خدا چی میخواین؟:دی

Amir Hossein
20-02-2009, 16:06
سلام
اقا ما كلي اي ميل تو gmail داشتيم حالا از هيچ كدوم نميتونيم استفاده كنيم هي اين ارور رو ميده
Some Gmail features have failed to load due to an Internet connectivity problem. If this problem persists, try reloading the page, using the older version, or using basic HTML mode. Learn More
:41::41::41:

zed2
20-02-2009, 17:52
سلام
اقا ما كلي اي ميل تو gmail داشتيم حالا از هيچ كدوم نميتونيم استفاده كنيم هي اين ارور رو ميده
some gmail features have failed to load due to an internet connectivity problem. If this problem persists, try reloading the page, using the older version, or using basic html mode. Learn more
:41::41::41:
یا سرعت اینترنتت پایینه یا پینگت خیلی بالا است .یا تنظیمات امنیتی مرورگرت رو خیلی بالا بردی که این مشکل رخ داده.
از حالت قدیمی اش که لینکش رو می ده می تونی وارد صفحه ات بشی.

Ni_nigc
23-02-2009, 17:50
اساتید گرام کسی نیست که بتونه من رو از شر این ایمیل های تبلیغاتی خلاص کنه ؟
من از Hotmail استفاده می کنم .
ممنون

رضا
25-02-2009, 09:52
اساتید گرام کسی نیست که بتونه من رو از شر این ایمیل های تبلیغاتی خلاص کنه ؟
من از hotmail استفاده می کنم .
ممنون

من هم مشكل شما را دارم ولي همه ايميل هاي تبليغاتي من از يك گروه ياهو مياد كه عضوش نيستم و هربار هم با يك ايميل آي دي. انقدر اين آي دي ها رو بلاك كردم كه ديگه ظرفيتش داره پر ميشه.

دوستان لطفا" راهنمايي كنند چطور ميتونم اين گروه رو بلاك كنم؟ چون عضو اين گروه نيستم نميتونم وارد صفحه تنظيمات بشم.

zed2
25-02-2009, 10:51
من هم مشكل شما را دارم ولي همه ايميل هاي تبليغاتي من از يك گروه ياهو مياد كه عضوش نيستم و هربار هم با يك ايميل آي دي. انقدر اين آي دي ها رو بلاك كردم كه ديگه ظرفيتش داره پر ميشه.

دوستان لطفا" راهنمايي كنند چطور ميتونم اين گروه رو بلاك كنم؟ چون عضو اين گروه نيستم نميتونم وارد صفحه تنظيمات بشم.
اینو باید با پشتیبانی یاهو میل بزنی ....یادمه یک زمانی یک باگی تو یاهو گروپ ها بود که باعث می شد لیست کاربر ها بدون تایید بره تو گروپ.....اگر اسمت تو گروه رفته باشه باید به پشتیبانی یاهو میل بزنی که برای تو رو اصلاح کنن

jenayaat
25-02-2009, 13:47
سلام
من جیمیل دارم
google talk رو دانلود کردم
یوزر و پس رو میزنم ولی این ارور رو میده
You have logged in successfully but need to sign-up for Google Talk. Click here to enable your account for Google Talk. When you are finished, click Retry.
کمک کنید plz

Ghaioom
25-02-2009, 15:15
سلام
من جیمیل دارم
google talk رو دانلود کردم
یوزر و پس رو میزنم ولی این ارور رو میده
You have logged in successfully but need to sign-up for Google Talk. Click here to enable your account for Google Talk. When you are finished, click Retry.
کمک کنید plz
این میگه شما وارد شدی ولی برای google talk باید عضو بشی. :31::20:

jenayaat
25-02-2009, 16:03
چجوری
لینک + توضیح بزار

mohsentanha
26-02-2009, 13:46
سلام
نمیدونم جای سوالم اینجاست یا نه ولی من پسورد ای دی خودم رو فراموش کردم هرکاری هم کردم نتونستم به یادم بیارم

الان تو ایمیل هام هم میتونم برم چون از قبل تو ویندوزم بوده وچت هم می تونم بکنم راهی نیست که دوباره پسوردم رو پیدا کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از طریق رجیستری یا هرچیز دیگه ای

Amir Hossein
26-02-2009, 20:40
اين نرم افزاره براي اين كاره

sherlock_Holmes
26-02-2009, 21:41
بچه ها من بتازگی ایمیلهای spam برام زیاد شده یهو!!

جی میل هم دارم!
قبلا اصلا از این خبرا نبود...

میخوام ببینم کلا فرق دکمه Delete‌با Report spam چیه؟

مگه وقتی report spam رو بزنیم اونو بعنوان اسژم نمیشناسه که دیگه جلوشو بگیره؟ پس چرا باز میاد؟

zed2
27-02-2009, 13:10
بچه ها من بتازگی ایمیلهای spam برام زیاد شده یهو!!

جی میل هم دارم!
قبلا اصلا از این خبرا نبود...

میخوام ببینم کلا فرق دکمه delete‌با report spam چیه؟

مگه وقتی report spam رو بزنیم اونو بعنوان اسژم نمیشناسه که دیگه جلوشو بگیره؟ پس چرا باز میاد؟
اسپمر ها از یک ادر ایمیل استاندارد استفاده نمی کنن معمولا چند 10 ادرس دارن که از طریق انها اسپم می دن....سیستم های زد اسپم هم بیشتر از طریق ادرس برچسب می زنن. ( در مواردی هم که ببینن متن مشابه است بر اساس متن برچسب می زنن) بخاطر همین طول میکشه...
جز صبر و همینجور برچسب اسپم زدن کار دیگری نمی تونی بکنی تا به مرور از هجمش کاسته شه.

ghermezeteh
01-03-2009, 20:25
چه جوری میشه سایت یاهو رو به شکل قبلیش در آورد منظورم فقط صفحه ایمیل نیست همه صفحه ها مثل my profile,my account info و غیره.

nirvana.12345
07-03-2009, 23:41
چه جوری میشه سایت یاهو رو به شکل قبلیش در آورد منظورم فقط صفحه ایمیل نیست همه صفحه ها مثل my profile,my account info و غیره.

شکل قبلیش یعنی چیجوری؟ الان چه طوریه میگه؟

yaghob.boss
08-03-2009, 21:49
با سلام دوستان من می خواهم ایمیل های یاهو رو با microsoft out look 2003 دریافت کنم برنامه yahoopop هم نصب کردم تنظیمات رو هم بطور دقیق انجام میدم ولی بازم نمی تونم از localhost استفاده کردم و از 127.0.0.1 هم استفاده کردم ولی بز برطرف نشد . همچنین با muzila thunder bid استفاده کردم خمینطور بود

omid-p30
09-03-2009, 14:42
دوستان، آیا امکان داشتن بیش از دو ایمیل با اینباکس و رمز عبور یکسان در سرویس های یاهو وجود دارد؟

gmuosavi
09-03-2009, 18:37
سلام !

چرا جي ميل من اينجوري شده ؟!

avecina.ir
09-03-2009, 19:59
سلامم...

دوستان، آیا امکان داشتن بیش از دو ایمیل با اینباکس و رمز عبور یکسان در سرویس های یاهو وجود دارد؟
بله میشه اینجا ره ببین:
با يك صندوق پست ياهو ، دو يا چند اشتراك(آكونت)داشته باشيد

$*BEHNAM*$
10-03-2009, 20:12
با سلام

چه طوری میشه فهمیدم 1 ای-میل یاهو برای کیه ؟ یعنی اسم و فامیلش رو که موقع ثبت نام نوشته پیدا کرد ؟

$*BEHNAM*$
11-03-2009, 08:27
چه طوری میشه فهمیدم 1 ای-میل یاهو برای کیه ؟ یعنی اسم و فامیلش رو که موقع ثبت نام نوشته پیدا کرد ؟

کسی نبود جواب بده ؟ من خیلی عجله دارم . خیلی خیلی واجبه .

armin_software
16-03-2009, 14:35
سلام
postal code چیه؟
تو یاهو!

sepid12ir
16-03-2009, 14:48
کسی نبود جواب بده ؟ من خیلی عجله دارم . خیلی خیلی واجبه .
نمیشه فهمید...
مگر اینکه خود شخص بهت ایمیل بزنه ببینی اسم و فامیلیش را چی نوشته که اینم خودت میدونی صد در صد درست نمیتونه باشه.

سلام
postal code چیه؟
تو یاهو!
کد پستیه!
مهم نیست، هر چی دوست داری وارد کن... 1 تا 5 را وارد کن اگر اشتباه گرفت 1 تا 9 (یادم نمیاد چند رقمی میتونه باشه)

dividotaa
24-03-2009, 23:01
خیلی خوبه للللللللللللللللللللللللل للللللللللللللللللللللللل لللللللللل

saegheh67
27-03-2009, 15:58
بچه ها سلام همانطور که میدونید در طی 24 ساعت نمیتوان لا اکانت جی میل بیش از 100 ایمیل ارسال کر چگونه میشود این مشکل را رفع کرد یا چه ایمیل سروری قابلیت ارسال به بیش از 100 ایمیل در 24 ساعت را پشتیبانی میکند
با تشکر

saegheh67
27-03-2009, 15:59
بچه ها سلام همانطور که میدونید در طی 24 ساعت نمیتوان لا اکانت جی میل بیش از 100 ایمیل ارسال کر چگونه میشود این مشکل را رفع کرد یا چه ایمیل سروری قابلیت ارسال به بیش از 100 ایمیل در 24 ساعت را پشتیبانی میکند
با تشکر

titinooa
29-03-2009, 09:14
لطفا جواب بدين چون خيلي برام مهمه. من مدت يك سال نتونستم اي ميلم رو چك كنم . حالا بسته شده . از هلپ ياهو كمك گرفتم اسم اي دي و رمزعبور ميخاد و كد كشور رو . همه رو درست ميره ولي كلمه رمزي رو كه موقع ثبت نام پرسيده يادم نيست . اسم يك حيوون خانگي كه يادم نيست چي زدم واسه همين قفلش كرد. بعد 24 ساعت هم كه از قفل در اومد بازم من اين مشكلو دارم چطور دوباره به اي ميلم دسترسي پيدا كنم . نميخام اي ميل جديد بسازم. مسنجرم هم باز بود ولي وقتي اي دي ام قفل كرد به اونم نميتونم برم . راه حل چيه ؟

mojtaba_sa
05-04-2009, 13:02
سلام
تو اينباكس ياهو ميل من حدود هفت هزار ايميل هست كه ميخوام همشونو با هم پاك كنم . كسي ميدونه چطوري ؟
ممنونم
يا علي

shady_er
05-04-2009, 13:24
با سلام
آيا راهي هست كه فهميد ايميل فرستاده شده در ياهو ،خوانده شده است يا خير؟
ممنون

momkhbpsp
05-04-2009, 17:36
سلام
من میخوام با ایمیل سایت خودم عکس بفرستم
اما هر کاری میکنم عکس رو تو ایمیل مقصد نشون نمیده و لینک عکس دیده میشه
میخوام عکس رو وقتی پیغام باز میشه نشون بده
مرسییییییییییییی

Grand
05-04-2009, 23:42
آیا راحی برای فرستادن عکس از طریق ایمیل وجود داره به جز اتچ کردن؟

sepid12ir
06-04-2009, 00:03
آیا راحی برای فرستادن عکس از طریق ایمیل وجود داره به جز اتچ کردن؟

آپلود کردن عکس

mojtaba_sa
06-04-2009, 10:14
سلام
تو اينباكس ياهو ميل من حدود هفت هزار ايميل هست كه ميخوام همشونو با هم پاك كنم . كسي ميدونه چطوري ؟
ممنونم
يا علي
:41::19:???????????

momkhbpsp
06-04-2009, 10:15
آپلود کردن عکس

منم همین سوال رو دارم
من وقتی تو تینی پیک آپلود میکنم بعد لینک رو کپی میکنم میندازم تو ایمیل فقط لینک رو نشون میده
من میخوام عکس رو نشون بده اگه میشه راهنمایی کنید

Grand
06-04-2009, 14:22
منم همین سوال رو دارم
من وقتی تو تینی پیک آپلود میکنم بعد لینک رو کپی میکنم میندازم تو ایمیل فقط لینک رو نشون میده

منم دقیقاً هم مشکل رو دارم! کسی میتونه کمک کنه؟

akhoond
06-04-2009, 17:04
سلام دوستان
دوستان داشتن 2 تا میل باکس شده دردسر ...

می تونه بقیه میل ها رو فروارد کنم تو یکی ؟ میل های یاهو رو فوردوارد کنم رو میل اصلی یاهو میل ام ، و جی میل هام رو هم فووارد کنم رو یه جی میل اصلی ؟
اگه شدنی هست ، بگید از کجا ؟ ( البته نگشتم ، الآن خودم یه سر می زنم )
در باره آف ها هم بفرمایید ...
ادیت : الآن دیدم ، تو یاهو باید پلاس گرفت ، درسته ؟ این یاهو به روح اعتقاد داره ؟ امیدورام جی میل دیگه دندون گردی نکنه ....
ادیت 2 : جی میل رو اوکی کردم رفت ، یاهو راهی نداره برای پیچوندنش ؟
آف ها چطور اون وقت ؟

تنکس
مخلصیم
یا حق

hossein.dapper
07-04-2009, 00:00
mataleb bahalie.merc

Ghaioom
07-04-2009, 16:46
منم همین سوال رو دارم

منم دقیقاً هم مشکل رو دارم! کسی میتونه کمک کنه؟

:41::19:???????????
سلام به همتون
برای آپلود عکس اون سایتی که شما میگید فیلطره باید تو سایت های دیگه آپلود کنید. اگه تو. گوگل میسرچیدید پیدا میکردید.
اینم یه سایت آپلود عکس

برای پاک کردن همه ی ایمیل ها هم فکر کنم Clear All رو بزنی حله :46::27:

Grand
07-04-2009, 22:18
سلام به همتون
برای آپلود عکس اون سایتی که شما میگید فیلطره باید تو سایت های دیگه آپلود کنید. اگه تو. گوگل میسرچیدید پیدا میکردید.
اینم یه سایت آپلود عکس

مشکل همچنان باقی هست!

کسی می‎‌تونه کمک کنه؟

momkhbpsp
08-04-2009, 00:14
مشکل همچنان باقی هست!

کسی می‎‌تونه کمک کنه؟
درسته
واسه من هم هنوز نشون نمیده
مسئله ف ی ل ت ر نیست
نشون نمیده اصلا

darvish1900
08-04-2009, 08:47
دوستان انگار یاهو صفحات ایمیل رو بر روی ای پی های ایران بسته با دو اینترنت مختلف امتحات کردم ارورو میده اما با ای پی غیر ایران صفحات باز شد

کسی دیگه هم این مشکل داره؟

momkhbpsp
08-04-2009, 16:45
دوستان انگار یاهو صفحات ایمیل رو بر روی ای پی های ایران بسته با دو اینترنت مختلف امتحات کردم ارورو میده اما با ای پی غیر ایران صفحات باز شد

نه من الان چک کرد درست بود و مشکلی نداشت

zed2
08-04-2009, 18:03

نه من الان چک کرد درست بود و مشکلی نداشت

برای منم رفت البته با yahoo.com@ رو مجبور شدم تو یوزر نیم بزنم

موهبت-ع
09-04-2009, 18:26
با سلام

به دليل اينكه يكي از مباحثي كه خيلي در اينترنت و شبكه بررسي مي شه
سرويس هاي ايميل هست
و نياز هست كه برخي امكانات كه ضروري هم هست به دوستان آموزش داده بشه
تاپيك ياهو مسنجر و ايميل را جدا كردم
و تاپيك جديد كلا مربوط مي شه به سرويس هاي ايميل
كه پركاربردترينش جي ميل ،‌ياهو ميل و هات ميل هست

پس لطفا از اين پس ،‌ سوالات و آموزش هاي خود را درباره سرويس هاي ايميل در اين تاپيك مطرح كنيد

همچنين يك نظرسنجي براي اين سرويس ها در نظر گرفتم

موفق باشيد
محسن :10:

من مي خوام در email خود يك پوشه بسازم كه يك سري email خاص به صورت اتوماتيك وارد اين پوشه بشه اگه مي شه راهنماييم كنيد من از yahoo استفاده می کنم و می خوام این email رو در پوشه ای که ساختم بریزم iran-iran@yahoogroup.comممنون

موهبت-ع
09-04-2009, 22:01
با سلام

به دليل اينكه يكي از مباحثي كه خيلي در اينترنت و شبكه بررسي مي شه
سرويس هاي ايميل هست
و نياز هست كه برخي امكانات كه ضروري هم هست به دوستان آموزش داده بشه
تاپيك ياهو مسنجر و ايميل را جدا كردم
و تاپيك جديد كلا مربوط مي شه به سرويس هاي ايميل
كه پركاربردترينش جي ميل ،‌ياهو ميل و هات ميل هست

پس لطفا از اين پس ،‌ سوالات و آموزش هاي خود را درباره سرويس هاي ايميل در اين تاپيك مطرح كنيد

همچنين يك نظرسنجي براي اين سرويس ها در نظر گرفتم

موفق باشيد
محسن :10:

من مي خوام در email خود يك پوشه بسازم كه يك سري email خاص به صورت اتوماتيك وارد اين پوشه بشه اگه مي شه راهنماييم کنیدمن با yahoo ,email می زنم ومی خوام این email رو در پوشه ای که خودم ساختم بریزم iran-iran@yahoogroup.comممنون

acetaminophen
10-04-2009, 05:50
سلام
چه جوري مي تونم زبان ايميلم رو تغيير بدم. من از ياهو استفاده ميكنم اما چون زبانش اينگليش نيس نمي دونم كدوم گزينه واسه اين منظوره. راستي ايميلم هم قديمي هست آپش نكردم.(يعني اصلا آپ نمي شه قبلا هم چند بار هك شده)
لطفا با شكل جواب بديد.

acetaminophen
10-04-2009, 08:31
سلام
چه جوري مي تونم زبان ايميلم رو تغيير بدم. من از ياهو استفاده ميكنم اما چون زبانش اينگليش نيس نمي دونم كدوم گزينه واسه اين منظوره. راستي ايميلم هم قديمي هست آپش نكردم.(يعني اصلا آپ نمي شه قبلا هم چند بار هك شده)
لطفا با شكل جواب بديد.

درستش كردم... :27:

acetaminophen
10-04-2009, 09:22
سلام
من مي خوام بدون attach كردن عكس بفرستم. كسي ميدونه چجوري؟ (خيلي خيلي فورييييييييي) :19:

Mohsen khan
10-04-2009, 09:28
سلام
من مي خوام بدون attach كردن عكس بفرستم. كسي ميدونه چجوري؟ (خيلي خيلي فورييييييييي) :19:
عكست را در يك سرويس آپلود عكس ،‌ارسال كن
بعد هم اونجا كدي را كه بهت مي ده را وارد ايميل كن

acetaminophen
10-04-2009, 09:59
عكست را در يك سرويس آپلود عكس ،‌ارسال كن
بعد هم اونجا كدي را كه بهت مي ده را وارد ايميل كن

ممنون ولي من منظورم اين نبود... :11:

براي اين كه عكس توي متن ايميل به طور مستقيم نمايش داده بشه بدون هيچ لينك اضافه
يه سرچ كردم جوابشو يافتم
خوب چون سوال بقيه دوستان هم بود ميگم :10:
عكس رو copy مي كنيم بعد تو ميل paste
به همين سادگي :21:
البته عكس بايد تو اينترنت باشه

Mohsen khan
10-04-2009, 10:15
خوب به هر حال اولش بايد عكس را از روي كامپيوتر خودتون آپلود كنيد
سرويس دهنده هاي آپلود هم لينك مخصوص ايميل بهتون مي ده
هر دو روش يكي هست

cj-afshin
11-04-2009, 17:26
چجوری میشه gmail رو پاک کرد؟(تورو خدا بگید)
چرا من میرم یاهو برای sign up عکس کد امنیتی نمایش داده نمیشه؟چیکار کنم؟

Molibden
12-04-2009, 20:45
ip کسی که ایمیل زده رو در یاهو و جی میل آیا میشه چک کرد؟

Grand
12-04-2009, 23:32
حتما برایتان پیش آمده است که خواسته باشید، در متن ایمیل‌های ارسالی در جی‌میل، تصویر یا تصاویری را قرار بدهید. تا به حال فقط می‌شد عکس‌هایی به متن ایمیل پیوست کرد و گیرنده ایمیل می‌توانست، پیش‌نمایش عکس‌ها را در پیوست ایمیل ببیند و بعد آنها را دانلود کند.

اما گنجاندن عکس‌ در خود ایمیل، لطف خاص خود را دارد. به تازگی جی‌میل امکان چنین کاری را مهیا کرده است. برای فعال کردن این ویژگی‌باید به قسمت seting ایمیل خود بروید که گزینه آن را در قسمت بالا و راست ایمیل مشاهده می‌کنید، سپس، در قسمت Labs و در قسمت Inserting images، ویژگی را فعال کنید.

TE/\/TACULA
13-04-2009, 09:47
می شه بهم بگید چه طور می تونم توی gmail نامه هام رو ارشیو بندی کنم ؟

TE/\/TACULA
13-04-2009, 09:48
راستی اگه میشه برام با عکس تو ضیح بدید ممنون:11:

Hitman-Group
14-04-2009, 15:35
با سلام دوستان
من می خواهم یک ایمیل در یاهو و ام اس ان بسازم
هر کس میتونه کمکم کنه
من 6 تا داخل لایو ای دی دارم
2 تا هم داخل جی میل
ولی نمی دونم چرا دیگه نمیسازه

لطفا برام پیغام خصوصی بدید تا نامش را بهتان بگویم.
با تشکر

Molibden
14-04-2009, 21:49
ip کسی که ایمیل زده رو در یاهو و جی میل آیا میشه چک کرد؟
مددی به ما دهید ای دوســــــــــتان

sepid12ir
15-04-2009, 22:47
می شه بهم بگید چه طور می تونم توی gmail نامه هام رو ارشیو بندی کنم ؟
تا آنجا که من میدانم...شما باید بری قسمت Labels! قاعدتا باید سمت چپ پنجره ی میلتون باشه...
قسمت edit همین label را بزن تا وارد صفحه ی تنظیماتش بشی...
در گزینه ی creat a new label فولدرهای متفاوت میتونی درست کنی و بعد هم که ایمیل دریافت میکنی باید از طریق move to ایمیل مورد نظرت را وارد فولدر مخصوص بخودش بکنی...
اینطوری یک آرشیو منظم میتونی از ایمیلهات داشته باشی...
اینم عکسش:

-------
این هم اضافه کنم که از طریق شاخه ی setting میتونی به تنظیمات labels دست پیدا کنی...

arasharyani
24-04-2009, 11:41
سلام دوستان براي اينكه بخوام از يك آدرس ايميلي و از يك گروهي ايميلي بهم نرسه يعني اصلا بلوك بشه و دريافت نكنم توي پوشه اسپم هم نره چيكار بايد بكنم؟
مربوط به ياهو
خيلي ممنون از دوستان

FireShot
24-04-2009, 17:12
آیا هات میل pop را پشتیبانی میکنه برای اوتلوک میخوام

Ghaioom
24-04-2009, 18:00
سلام دوستان براي اينكه بخوام از يك آدرس ايميلي و از يك گروهي ايميلي بهم نرسه يعني اصلا بلوك بشه و دريافت نكنم توي پوشه اسپم هم نره چيكار بايد بكنم؟
مربوط به ياهو
خيلي ممنون از دوستان
سام
وقتی میری سایت یاهو سمت راستش یه قمستی هست که sign این کنی ، اونجا برو و sing n کن بعد دوباره صفحه ی یاهو میاد بالا در همون قسمت سمت راست الان به جلی sign in اسمت هست که باید رو اسم خودت کلیک کنی و بعد دوباره باید پسوردت را وارد کنی تا وارد صفحه ی تغییرات مشخصات و غیره بشه، اینجا پایین قسمت سمت راست برو تو groups و تمامی گروه هایی که ناخواسته توش عضو شدی لیستش میاد و شما میتونی تو قسمت edit بری و leave the group را بزنی تا کلا از شر همه ی گروه ها و ایمیلهاشون راحت بشی....!

Crow
26-04-2009, 14:42
سلام

دوستان میشه بگید بهترین و راحت ترین راه فرستادن ایمیل چیه؟؟

Hamid Reza
26-04-2009, 19:25
سلام

دوستان میشه بگید بهترین و راحت ترین راه فرستادن ایمیل چیه؟؟

سلام

ایمیل فرستادن کلا راحته که:31:

وارد سایت سرویس دهنده میشید و وارد اکانت خودتون میشید و ایمیلتون را می فرستید

البته برنامه هایی هم هست در این خصوص که کار رو راحت تر میکنه

مثل Outlook Express

Crow
26-04-2009, 22:14
Outlook Express تو ویستا هست؟؟؟

Mozilla Thunderbird چطوره؟؟

shahinfarasystem
27-04-2009, 10:36
سلام

من توی جی میلم دو تا مشکل دارم

1) برای نمایش عکی های توی جیمیلم که برام فرستاده میشه حتما باید display image below رو بزنم

2) اگه ایمیلم حاوی عکس باشه و اون رو برای کس دیگه ای فوروارد کنم عکس هام اصلا نشون داده نمیشه

راه حلی هست

ممنون

sepid12ir
27-04-2009, 21:53
1) برای نمایش عکی های توی جیمیلم که برام فرستاده میشه حتما باید display image below رو بزنم
فکر نمیکنم راهی باشه، شما فقط اگر به جای display image below ، آن یکی را انتخاب کنی: Always display image from (E-MIAL) را انتخاب کنی شاید تا حدی مشکلت رفع شه. اگر چه خیلی مشکل بزرگی نیست!
در قسمت Setting/ general هم شما باید برا آیتم: Contacts' pictures گزینه ی show all pictures را انتخاب کنی. البته مشکلی را حل نمیکنه! شایدم کرد...

2) اگه ایمیلم حاوی عکس باشه و اون رو برای کس دیگه ای فوروارد کنم عکس هام اصلا نشون داده نمیشه
نمیدونم!!

Gigawarn
01-05-2009, 18:01
یه راهنمایی می خوام

من حدودا 3 تا میل یاهو دارم و ایمیل سایت خودمم هست میخوام کاری کنم که به صورت اتوماتیک ایمیلها همشون بیان تو ایمیلهای سایتم(ایمیلهای سایتم رو با اوت لاک چک میکنم) حالا اگه اینجوری نمی شه یه کاری بشه کرد که همه اینها که حدودا5 و 6 تا میشه میهای یاهو وسایت همش یه جا بیان

FOURTH RETURN
01-05-2009, 22:16
جيميل بهتره سريعتره

DaRiOuShJh
04-05-2009, 17:06
بچه ها این gmail مگه contact list نداره؟

من از گجتش استفاده میکنم قبلنا یه چیزایی میاورد ولی الان اصلا نمیاره

khaiyam
05-05-2009, 13:12
من میخوام یک آدرس آیمیل خودم را تو یاهو پاک کنم چطور میشه این کار را کرد

H.Trst
08-05-2009, 11:48
درود
دوستان من از ایمیل Windows Live استفاده می کنم و می خوام که از Windows Mail ویستا استفاده کنم اما هر چه که گشتم نتونستم که imap& smtp ایمیلم رو پیدا کنم اگه دوستان لطف کنید و آدرس دقیق و شماره Port رو بگید ممنون می شم.
با تشکر

J U N I P E R
08-05-2009, 12:26
من میخوام یک آدرس آیمیل خودم را تو یاهو پاک کنم چطور میشه این کار را کرد

خب شما ميتوني اكانتت رو پاك كني كه ايميل و ... همه رو شامل ميشه.

به آدرس زير مراجعه كنيد:

بچه ها این gmail مگه contact list نداره؟

من از گجتش استفاده میکنم قبلنا یه چیزایی میاورد ولی الان اصلا نمیاره

بيشتر ميشه توضيح بديد؟

sepid12ir
09-05-2009, 11:31
یه راهنمایی می خوام

من حدودا 3 تا میل یاهو دارم و ایمیل سایت خودمم هست میخوام کاری کنم که به صورت اتوماتیک ایمیلها همشون بیان تو ایمیلهای سایتم(ایمیلهای سایتم رو با اوت لاک چک میکنم) حالا اگه اینجوری نمی شه یه کاری بشه کرد که همه اینها که حدودا5 و 6 تا میشه میهای یاهو وسایت همش یه جا بیان

برا اینکار باید بری قسمت Setting/ POP and Forwarding ....
ولی یه مشکلی هست، آنم اینکه برا این کار باید Yahoo Plus داشته باشی که آن هم هزینه میبره!

mohyad
10-05-2009, 19:41
سلام من 3 روزه كه ايميلم توي yahoo بيخود و بيجهت غير فعال شده و هر كار ميكنم نميتونم password رو ريست كنم موندم چه كنم به اين ID هم بدجور نياز دارم آخه همه كارام با اين ID انجام ميشه كسي ميدونه چه بايد بكنم؟؟؟؟!!!!

Ni_nigc
13-05-2009, 11:17
سلام دوستان .
من میخواستم برای 100 نفر از دوستانم که در Contact یا Friends من در سرویس ایمیل یاهو هست یک پیغامی رو بفرستم .
آیا میشه ؟
در کل یعنی برای 100 نفر از دوستانم یک Email رو بفرستم .
چطور می تونم این کار رو بکنم ؟

متشکر

H.Trst
14-05-2009, 08:34
درود
من با windows live messenger کار می کنم و به مشکل برخوردم. زمانی که توی مسنجر یک نفر رو Add می کنم اون شخص رو به صورت offline نشون می ده و اون شخص اگر pm بده من می تونم pm رو ببینم و من که pm می دم به اون شخص نمی رسه. دوستان لطف کنید بگید دلیلش چیه و چکار باید بکنم که این مشکل رو حل کنم.
با تشکر

elvin_1987
15-05-2009, 21:06
درود
من با windows live messenger کار می کنم و به مشکل برخوردم. زمانی که توی مسنجر یک نفر رو Add می کنم اون شخص رو به صورت offline نشون می ده و اون شخص اگر pm بده من می تونم pm رو ببینم و من که pm می دم به اون شخص نمی رسه. دوستان لطف کنید بگید دلیلش چیه و چکار باید بکنم که این مشکل رو حل کنم.
با تشکر
سلام دوست عزیز من هم خیلی دوست دارو با windows live messenger j کنم ولی نمیشه هی ارور بی خودی می ده ایا راه و روش خاصی می خواد لطفا کاملا توضیح دهید .
در ضمن من ای دی لیو رو دارم به اینصورت مثلا به علت منع قانونی گذاشتن ایمیل username.1388@live.com
ه جای یوزر نیم اسمم هست و یه نکته گذلشتم بعد چند تا عدد ایا درسته خواهشش میکنم به من هم یاد بده من خیلی دوست دارم با لیو بچتم.
:11:ممممممممممممممممممنوووو ووووووووووونننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننن:11:
:10:

jeremy28
18-05-2009, 11:15
سلام
توی ایمیل یاهو، وقتی به کسی ایمیل می زنیم، از کجا باید بفهمیم ایمیل deliverشده یا نه؟
وقتی ایمیل رو فرستادم پیغام Message sent می یاد ولی از کجا مطمئن بشم که حتما deliver شده؟
ممنون می شم زودتر کمک کنید، خیلی ضروریه

vendee
20-05-2009, 23:50
با سلام.

من یه مشکل تو یاهو پیدا کردم.یعنی ای دی من فک کنم قفل شده شده یا یه نفر هک کرده(قفل کرده) برای باز کردنش راهی هست.
کسی میدونه؟

zorzi
21-05-2009, 02:00
آقا ایمیل یاهوی من pop3 رو نداره (فعال نبست) و می گه که باید up grade کنم ! حالا چیکار کنم؟!!!
آخه می خوام از افزونه simple mail که معرفی کردین استفاده کنم.
لطفا راهنمایی کنین.

Mohsen khan
21-05-2009, 18:02
pop3 ياهو ميل پولي هست
ولي جي ميل داشته باشيد رايگان هست

sepid12ir
21-05-2009, 22:39
سلام
توی ایمیل یاهو، وقتی به کسی ایمیل می زنیم، از کجا باید بفهمیم ایمیل deliverشده یا نه؟
وقتی ایمیل رو فرستادم پیغام Message sent می یاد ولی از کجا مطمئن بشم که حتما deliver شده؟
ممنون می شم زودتر کمک کنید، خیلی ضروریه
در این هفت هشت سالی که با یاهو میل کار کردم همچین خصوصیتی را ندیدم...
مگر اینکه برنامه ی مخصوصی هست که متاسفانه اسمش یادم نمیاد و به این شکل که از مخاطب شما میخواد تا در صورت دریافت میل آن را تایید کنه تا شمل ممئن بشید که ایمیل را دریافت کرده ولی این کار صد در صد هم نیست چرا که مخاطب شما آزاده برای accept و یا deny کردن همچین گزارشی...

با سلام.

من یه مشکل تو یاهو پیدا کردم.یعنی ای دی من فک کنم قفل شده شده یا یه نفر هک کرده(قفل کرده) برای باز کردنش راهی هست.
کسی میدونه؟
مشکلتون دقیقا چی هست؟
منظورتون چیه که قفل شده؟ با چه پیغامی مواجه میشی؟

parsa205
23-05-2009, 09:55
سلام دوست عزیز من هم خیلی دوست دارو با windows live messenger j کنم ولی نمیشه هی ارور بی خودی می ده ایا راه و روش خاصی می خواد لطفا کاملا توضیح دهید .
در ضمن من ای دی لیو رو دارم به اینصورت مثلا به علت منع قانونی گذاشتن ایمیل username.1388@live.com
ه جای یوزر نیم اسمم هست و یه نکته گذلشتم بعد چند تا عدد ایا درسته خواهشش میکنم به من هم یاد بده من خیلی دوست دارم با لیو بچتم.
:11:ممممممممممممممممممنوووو ووووووووووونننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننن:11:
:10:
من هم همین مشکل رو دارم با آدر س ایمیل خودم تو windows live messenger وارد نمیشه...

parsa205
23-05-2009, 10:00
دوستان من تو هات میل یه صندوق پستی دارم از زمانی که اینترنت اکسپلورر 8 رو نصب کردم وقتی میخوام عکسی رو به ایمیل اتچ کنم پیغام میده اینترنت اکسپلورر باید بسته بشه میشه بگید مشکل از چیه؟

javadabedi
24-05-2009, 14:47
اصلا به جز Gmail بقیه رو باید فراموش کنید. به چند دلیل:

1- سریع اجرا میشه.
2- هیچ گونه تبلیغی نشان داده نمیشه (بر خلاف یاهو که نصف صفحه تبلیغ هست)
3- عملکرد خیلی ساده . شما با چند کلیک می تونید به راحتی پیام خودتون رو میل کنید.
4- 7 گیگا بایت فضای رایگان.
در gmail هم تبلیغات وجود داره قسمت بالای لیست نامه ها

mohammad_77
24-05-2009, 20:31
سلام .

یکی از دوستان هنگام فرستادن ایمیل یاهو ازش کد امنیتی میخواد کسی میدونه چطوری میشه غیر فعالش کرد ؟

ممنون .

omid-p30
26-05-2009, 22:26
در یاهو چه طور میشه کل ایمیل ها رو پاک کرد ؟

caca_caca888
27-05-2009, 00:20
اینم مشکل منه...
25 تا 25 تا که میشه...
انقدر ایمیل های چرت و پرت میومد که رفتم gmail درست کردم

parsa205
27-05-2009, 11:38
اینم مشکل منه...
25 تا 25 تا که میشه...
خب آدرس های چرت وپرت رو بلاک کن...

محمد88
27-05-2009, 12:11
سلام...من جدیدا با yahoo به یه مشکلی برخورد کردم...اینه که وقتی میخوام برم ایمیلم رو ببینم sign که میشم ، عوض اینکه بره تو inbox و اینها یه صفحه ی خالی ( blank page ) باز میشه که هیچی توش نیست ؛ هرچی هم refresh میکنم تاثیری نداره ؛ مشکل کجاست؟؟

omid-p30
27-05-2009, 12:14

اینم مشکل منه...
25 تا 25 تا که میشه...

یافتم. به سرویس جدید یاهو رفتم و 1009 پیغام رو یک جا دخلشو در اوردم.

محمد88
30-05-2009, 15:13
سلام...من جدیدا با yahoo به یه مشکلی برخورد کردم...اینه که وقتی میخوام برم ایمیلم رو ببینم sign که میشم ، عوض اینکه بره تو inbox و اینها یه صفحه ی خالی ( blank page ) باز میشه که هیچی توش نیست ؛ هرچی هم refresh میکنم تاثیری نداره ؛ مشکل کجاست؟؟
دوستان کسی راه حلی چیزی بلد نیست؟؟ نمیتونم ایمیلم رو چک کنم.

parsa205
30-05-2009, 15:50
دوستان کسی راه حلی چیزی بلد نیست؟؟ نمیتونم ایمیلم رو چک کنم.
Temporary Internrt Files رو یه بار خالی کن ببین چی میشه؟

محمد88
31-05-2009, 07:58
Temporary Internrt Files رو یه بار خالی کن ببین چی میشه؟
کردم...فایده نداشت...کلا یاهو جدیدا اذیتم میکنه...حالا هم که دیگه نمیشه میل رو چک کرد...

ghermezeteh
31-05-2009, 12:09
چرا یک ایمیل جدید که میاد بعضی وقتها میره تو صفحات چندم اینباکس یاهو,و برای پیدا کردنش باید یه کلمه رو سرچ کنم تا ایمیل پیدا بشه.

Senator_Offline
31-05-2009, 14:32
کردم...فایده نداشت...کلا یاهو جدیدا اذیتم میکنه...حالا هم که دیگه نمیشه میل رو چک کرد...

منم همین مشکلو دارم صفحه ایمیلم باز نمیشه ولی الان از ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن استفاده میکنم باز میشه.
کسی می دونه مشکل چیه از isp هست چون سایت گوگل هم برام باز نمیشه.

mahdi.a81
31-05-2009, 14:42
منم همین مشکلو دارم صفحه ایمیلم باز نمیشه ولی الان از ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن استفاده میکنم باز میشه.
کسی می دونه مشکل چیه از isp هست چون سایت گوگل هم برام باز نمیشه.

مشكل از همون ف.ي.ل.ت.ر.ش.ك.ن هست
تو تنظيمات كانكشنت ، برو و استفاده از ف.ي.ل.ت.ر.ش.ك.ن. رو غير فعال كن

Grand
31-05-2009, 14:50
چطور میتونم در جیمیل جلوی دریافت بعضی ایمیل‏ها رو بگیرم؟

Senator_Offline
01-06-2009, 09:50
مشكل از همون ف.ي.ل.ت.ر.ش.ك.ن هست
تو تنظيمات كانكشنت ، برو و استفاده از ف.ي.ل.ت.ر.ش.ك.ن. رو غير فعال كن

دوست عزیز وقتی ف.ی.ل.ت.ر ش.ک.ن غیر فعال هست صفحه ایملو باز نمیکنه:19: ولی وقتی فعال میکنم با تغییر ip صفحی باز میشه.:41:

iload
01-06-2009, 12:13
سلام

میخواستم بدونم چجوری میشه از گروه هایی که در یا هو عضو شدم بیام بیرو ؟ هر روز 100 میل میاد !

محمد88
01-06-2009, 13:20
دوست عزیز وقتی ف.ی.ل.ت.ر ش.ک.ن غیر فعال هست صفحه ایملو باز نمیکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif ولی وقتی فعال میکنم با تغییر ip صفحی باز میشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
حالا باز شما اونجوری باز میکنی من از اون هم استفاده کردم فایده نداشت...
الآن سه چهار روزه که میخوام برم inbox ام رو چک کنم ولی نمیتونم...

parsa205
01-06-2009, 23:22
چطور میتونم در جیمیل جلوی دریافت بعضی ایمیل‏ها رو بگیرم؟
ایمیل هایی که نمی خوای آدرسشون رو بلاک کن...

parsa205
01-06-2009, 23:24
تازگی ها هات میل قاط زده کسی این مشکل رو نداره؟؟؟

Senator_Offline
02-06-2009, 10:08
فکر میکنید این مشکلات مربوط به تحریمه؟

Grand
02-06-2009, 17:06
ایمیل هایی که نمی خوای آدرسشون رو بلاک کن...

دقیقاً چطوری؟

parsa205
02-06-2009, 19:29
البته من G-Mail ندارم ولی اگه تو قسمت Option بگردی یه قسمتی به نام Block Senders یا مشابه اینو باید داشته باشه آدرس هایی رو که نمی خوای تو اون قسمت وارد کن...

parsa205
02-06-2009, 19:33
تازگی ها هات میل قاط زده کسی این مشکل رو نداره؟؟؟
قابلیت جستجو با Bing رو به هات میل اضافه کردند...

farhad61
02-06-2009, 19:40
سلام
من یه مشکل با gmail دارم
یه غلطی کردم و توی سایت irexport عضو شدم حالا هفته ایی 10 تا ایمیل برام میاد صندوقم شده مثل سطل آشغال حی باید بشینم پاکشون کنم در ضمن یوزر و پسورد سایت irexport رو هم یادم رفته برم عضویتم رو لغو کنم ( یه جایی خوندم اگه یه نامه خالی برای سایت بفرستی دیگه بات نامه نمیاد این کار رو هم کردم نشد در انتهای نامه هم عنوانی مثل ""اگه این نامه اشتباه برای شما ارسال شده این قسمت رو کلیک کنید تا دیگه واستون ارسال نشه هم نداره )آیا راهی داره که اصلا از این سایت و سایتهایی که نمیخاییم اصلا نامه ایی دریافت نکنیم یا نه؟

ممنونم

88x88
02-06-2009, 19:53
اولا که معمولا سایت ها یه راهی دارن که پسورد از یاد رفته رو بر می گردونن. که اونم اینه که یه ایمیل به صاحب اکانت می زنن. ایمیل شما رو هم که مثل این که خوب می شناسن.
بعدش هم معمولا تمام سرویس های ایمیل راه برای بلاک کردن یه ای دی مشخص دارن.
من خودم راه اول رو پیشنهاد می کنم که دردسرش کم تره.

هات میل چه ایرادی پیدا کرده؟ من که دارم ازش استفاده می کنم سالمه.

farhad61
02-06-2009, 20:03
اولا که معمولا سایت ها یه راهی دارن که پسورد از یاد رفته رو بر می گردونن. که اونم اینه که یه ایمیل به صاحب اکانت می زنن.

آخه مشکل اینجاست که اینقدر وقت گذشته که حتی یوزر نیم رو هم فراموش کردم :31:
میشه بگید چطور با gmail میشه آدرس مورد نظر رو بلوکه کنه؟
ممنونم

sepid12ir
02-06-2009, 22:08
آخه مشکل اینجاست که اینقدر وقت گذشته که حتی یوزر نیم رو هم فراموش کردم :31:
میشه بگید چطور با gmail میشه آدرس مورد نظر رو بلوکه کنه؟
ممنونم
شما باید بری قسمت setting و بعد هم Filter ...
در قسمت Filter ایتم creat a new filter را انتخاب کن...پنجره ای باز میشه...جلو From باید آدرس ایمیلی که میخوای بلاک بشه را بنویسی و جلو to هم آدرس جیمیل خودت را بنویس...
بعد هم Next Step را برن...در این قمست گزینه ی Delet it را انتخاب کن...
امیدوارم مشکلتون حل بشه:11:

parsa205
03-06-2009, 12:35
سلام
من یه مشکل با gmail دارم
یه غلطی کردم و توی سایت irexport عضو شدم حالا هفته ایی 10 تا ایمیل برام میاد صندوقم شده مثل سطل آشغال حی باید بشینم پاکشون کنم در ضمن یوزر و پسورد سایت irexport رو هم یادم رفته برم عضویتم رو لغو کنم ( یه جایی خوندم اگه یه نامه خالی برای سایت بفرستی دیگه بات نامه نمیاد این کار رو هم کردم نشد در انتهای نامه هم عنوانی مثل ""اگه این نامه اشتباه برای شما ارسال شده این قسمت رو کلیک کنید تا دیگه واستون ارسال نشه هم نداره )آیا راهی داره که اصلا از این سایت و سایتهایی که نمیخاییم اصلا نامه ایی دریافت نکنیم یا نه؟

ممنونم
دوست عزیز فکر کنم پایین این طور نامه ها گزینه unsubscribe وجود داره اونو انتخاب کن یه پیغام جدید با متن خالی به سایت مورد نظر بفرست ببین نتیجه چی میشه...اگر هم دست بر نداشتند آدرس رو بلاک کن...

rouhallah
05-06-2009, 09:53
بنام خدا

سلام

مشكلي كه دارم اينه كه ميخوام نام و فاميلي كه در موقع ساختن ايميل ياهو وارد كردم رو عوض كنم
ولي از هر كي پرسيدم بلد نبود
آخرين راهي كه پيش پام گذاشتن حذف آدرس ايميل و ساختن دوباره اون بود كه متاسفانه اگر اين كار رو بكنم شايد ديگه اون آدرس ايميل رو اجازه ساختش رو نداشته باشم
اگه ممكنه كمك كنيد، راهي پيشنهاد بدين تا بدون حذف آدرس ايميل بتونم نام و فاميل رو عوض كنم

parsa205
05-06-2009, 11:27
بنام خدا

سلام

مشكلي كه دارم اينه كه ميخوام نام و فاميلي كه در موقع ساختن ايميل ياهو وارد كردم رو عوض كنم
آخرين راهي كه پيش پام گذاشتن حذف آدرس ايميل و ساختن دوباره اون بود كه متاسفانه اگر اين كار رو بكنم شايد ديگه اون آدرس ايميل رو اجازه ساختش رو نداشته باشم
اگه ممكنه كمك كنيد، راهي پيشنهاد بدين تا بدون حذف آدرس ايميل بتونم نام و فاميل رو عوض كنم
نام و فامیل اکانتت رو یا آدرس ایمیلتو؟

sepid12ir
05-06-2009, 15:35
بنام خدا

سلام

اگر شما قصدت اینه که نام و قامیلی را عوض کنی (در واقع Sender Name ) را نه خود آدرس ایمیلت را...کافیه بری

بعد از وارد کردن یوز و پستون...وارد صفحه ی ادیت(اصلاخ) اطلاعاتتون میشین...
د راین صفحه قسمتی هست به اسم: Adress and contact Information که مقابلش هم نوشته Edit
رو Edit کلیک کنید تا صفحه ی اصلاح باز بشه..در آنجا نام و نام خانوادگی را که در ابتدای ساخت میلیتون وارد کردید میتونید تغییر بدید:46:
امیدوارم مشکلتون حل بشه...اگر نیاز به توضیح بیشتر بود بپرسید:11:

DaRiOuShJh
05-06-2009, 15:40
بالاخره موفق شدم یه ایمیل بسازم تو یاهو
بابا پدرم در اومد

3 روزه هی مشخصات وارد میکنم هی قاط میزنه یه بار میگه جاوا نداری برو خونتون یه بار میگه کد پستی مشکل داره یه بار ...

iload
09-06-2009, 01:24
سلام

میخواستم بدونم چجوری میشه از گروه هایی که در یا هو عضو شدم بیام بیرو ؟ هر روز 100 میل میاد !

sepid12ir
09-06-2009, 14:51
سلام

شما بروبه این آدرس:

بعد، sign in کن، البته قبل از وارد شدن به این آدرس هم میتونی sign in کنی...
بعد در قسمت سمت چپ لیستی از تمامی گروههایی که درش عضو هستی میاد...به قسمت edit برو و کافیه رو Leave the group تیک بزنی و بعد save changes ...اینطوری از شر ایمیلهای گروها راحت میشی...
تو هیچ گروهی عضو نیستم وگرنه با عکس براتون توضیح میدادم:11:...
-----
+پیداش کردم، اینجا با عکس توضیح دادم:

rouhallah
10-06-2009, 21:28
اگر شما قصدت اینه که نام و قامیلی را عوض کنی (در واقع Sender Name ) را نه خود آدرس ایمیلت را...کافیه بری

بعد از وارد کردن یوز و پستون...وارد صفحه ی ادیت(اصلاخ) اطلاعاتتون میشین...
د راین صفحه قسمتی هست به اسم: Adress and contact Information که مقابلش هم نوشته Edit
رو Edit کلیک کنید تا صفحه ی اصلاح باز بشه..در آنجا نام و نام خانوادگی را که در ابتدای ساخت میلیتون وارد کردید میتونید تغییر بدید:46:
امیدوارم مشکلتون حل بشه...اگر نیاز به توضیح بیشتر بود بپرسید:11:

بنام خدا

سلام

واقعاً ممنون
من قبلاً تو اين صفحه رفته بودم ولي يادم نمياد همچين قسمتي رو توش ديده باشم
شايد دقت نكرده بودم
در هر حال ممنوم
ببخشين الان كه جواب دادم كاري كه پيشنهاد دادين رو انجام دادم چون امتحان داشتم وقت نداشتم به اين سايت سر بزنم.
بازم ممنونم:11:

shahinfarasystem
13-06-2009, 08:07
سلام

چطوري مي تونم تو ايميل ياهو كاري كنم كه ايميل هايي رو كه به جيميلم مياد توي ياهو ميلم هم بتونم ببينم
توي تنظيمات گشتم گزينه اي پيدا نكردم .

ممنون

sepid12ir
19-06-2009, 23:10
سلام

چطوري مي تونم تو ايميل ياهو كاري كنم كه ايميل هايي رو كه به جيميلم مياد توي ياهو ميلم هم بتونم ببينم
توي تنظيمات گشتم گزينه اي پيدا نكردم .

ممنون
شما وارد اکانت جی میل شو و این مراحل را برو:
Setting----> Forwarding an Pop
بعدش هم جلو Forwarding این گزینه را تیک بزن: Forward a copy of incoming mail to
و آدرس ایمیل یاهوت را زیرش بنویس

parsa205
20-06-2009, 16:41
من تازگی ها تو Hotmail وقتی وارد SkyDrive میشم در قسمتRecent Folder نمیتونم به فولدر هایی که ایجاد کردم دسترسی داشته باشم کسی از دوستان این مشکل رو نداشته؟؟؟

starn
21-06-2009, 00:57
یک سوال داشتم چطور می تونم محیط میل یاهو رو از کلسیک خارج کنم و (این جدید باشه ) که راحت تر و سریع تر؟

mohammad_87
21-06-2009, 01:23
یک سوال داشتم چطور می تونم محیط میل یاهو رو از کلسیک خارج کنم و (این جدید باشه ) که راحت تر و سریع تر؟
دوست خوبم كمي بگرديد گزينه اي مثل go to New Yahoo پيدا كنيد.زير logout اگه اشتباه نكنم.مي خواستم برم تو ميلم محل دقيقش رو نشون بدم به علل سياسي فعلا صفحه ياهوميل بالا نمي ياد! شرمنده اينطوري آدرس دادم تقصير من نيست...

starn
21-06-2009, 11:40
ببخشید اگه سوالم ربطی نداشت ولی گفتم اینجا بکس بیشتر با یاهو آشنای دارن
دوستان من توی هاهو پروفایل امروز یه چند نفر رو اد کردم ولی مثلا بهد از اد کردن 5 نفر هر کی رو می هوان انورت کنم این ارور رو می ده کسی می تونه کمک کنه از دوستان

------------------
راستی رفیق اونم خواستم جدید کنم قسمت مایل رو تون گذینرو پیدا نکردم اینم عکس رفیق ببین از رو این عکس می تونی بگی کجاست

parsa205
21-06-2009, 22:24
من تازگی ها تو Hotmail وقتی وارد SkyDrive میشم در قسمتRecent Folder نمیتونم به فولدر هایی که ایجاد کردم دسترسی داشته باشم کسی از دوستان این مشکل رو نداشته؟؟؟
مثل این که تو ایران فقط من از هات میل استفاده میکنم...

sepid12ir
22-06-2009, 22:26
[quote=arenghatel;3877442]ببخشید اگه سوالم ربطی نداشت ولی گفتم اینجا بکس بیشتر با یاهو آشنای دارن
دوستان من توی هاهو پروفایل امروز یه چند نفر رو اد کردم ولی مثلا بهد از اد کردن 5 نفر هر کی رو می هوان انورت کنم این ارور رو می ده کسی می تونه کمک کنه از دوستان

------------------
دقیق نمیدونم ولی فکر میکنم بخاطر مشکلاتی باشه که اینروزها یاهو پیدا کرده به دلایلی که خودتون بهتر میدونید...

راستی رفیق اونم خواستم جدید کنم قسمت مایل رو تون گذینرو پیدا نکردم اینم عکس رفیق ببین از رو این عکس می تونی بگی کجاست

شما کافیه وقتی تو میل هستی بری قسمت sent, spam و یا inbox اگر دقت کنی سمت راست بالای میل ها عبارت upgrade to the all new yahoo! Mail هست کلیک میکنی...همین
اینم عکسش:

danavan
25-06-2009, 20:10
لطفا این پست توسط مدیران محترم حذف شود

omid-p30
26-06-2009, 14:23
آقا تو یاهو کلاسیک این مسنجره چیه اخیرا اومده سمت چپ صفحه ؟ چه جوری میشه از شرش خلاص شد ؟

shahab_f
26-06-2009, 18:22
سلام دوستان ، تازگی ها با مسنجر که میلم رو باز می کنم (یـاهو) پیغام میده که شما توسط یک کامپیوتر دیگه ساین این کردید ، در حالی که مطمئنم کسی پسورد من رو نداره ، با این حال پسوردم رو عوض کردم ، اما بازم برای بار دوم این پیغام رو داد ، (هر دفعه نمیده این پیغام رو ، تاحالا دوبار بیش تر نداده) ممکنه به علیت همین قاطی های تخیلی اخیر مسنجر باشه یا اینکه مطمئنن پسوردم رو یکی داره ؟

sepid12ir
26-06-2009, 22:19
آقا تو یاهو کلاسیک این مسنجره چیه اخیرا اومده سمت چپ صفحه ؟ چه جوری میشه از شرش خلاص شد ؟
از شرش نمیتونی خلاص بشی...
فقط میتونی Sign Out بکنی

سلام دوستان ، تازگی ها با مسنجر که میلم رو باز می کنم (یـاهو) پیغام میده که شما توسط یک کامپیوتر دیگه ساین این کردید ، در حالی که مطمئنم کسی پسورد من رو نداره ، با این حال پسوردم رو عوض کردم ، اما بازم برای بار دوم این پیغام رو داد ، (هر دفعه نمیده این پیغام رو ، تاحالا دوبار بیش تر نداده) ممکنه به علیت همین قاطی های تخیلی اخیر مسنجر باشه یا اینکه مطمئنن پسوردم رو یکی داره ؟
؟!
وقتی مسنجرتو باز میکنی میلت هم بازه؟!
ممکنه بخاطر این باشه که مسنجر در یاهوکلاسیک و یاهوبتا راه افتاده(البته خیلی وقته ولی الان مث اینکه برا همه راه افتاده) و بلافاصله با وارد شدن به ایمیل ، قسمت چت هم در خود میل باز میشه...همین مساله ممکنه باعث همچین پیغامی شده باشه!!

sherlock_Holmes
27-06-2009, 00:21
دوستان من بالاخره خودم فهمیدم جواب مشکلم رو!
مشکل چی بود؟
مشکل این بود که توی gamil وقتی فوروارد میکردم اونجوری که اصل نامه بود ارسال نمیشد!!
مثلا اگر عکسی توش بود نمیرفت یا اگر فونتی رنگی و سایز بزرگ و bold بود هیچکدوم توی فورواردی که میرفت اعمال نمیشد!

دلیلش این بود که بعلت سرعت کم دایال آپ وقتی gmail پیشنهاد میداد که set to HTML من قبول میکردم! البته راهی جز قبولش نداشتم چون نمیتونست توی غالب جدید باز کنه میل رو...

حالا هر وقت میخوام میلی رو فوروارد کنم اول باید برم توی ورژن جدید (یعنی از basic HTML خارج بشم) بعد چون سرعت کمه و هی ارور میده تازه اونجا Use older version رو بزنم!!

حالا سوالم اینه:

چطور میشه دائم از older version استفاده کرد؟ یعنی پیش فرض وقتی یوزر و پسورد رو میزنیم خودش از older version استفاده کنه..

خیلی حیاتیه.. کمک کنید لطفا..

ممنون..

sepid12ir
27-06-2009, 10:10
چطور میشه دائم از older version استفاده کرد؟ یعنی پیش فرض وقتی یوزر و پسورد رو میزنیم خودش از older version استفاده کنه..
خیلی گشتم، چیزی پیدا نکردم...
مثل اینکه هربار که میای بالا باید older version کلیک کنی...!

shahab_f
27-06-2009, 12:31
؟!
وقتی مسنجرتو باز میکنی میلت هم بازه؟!
ممکنه بخاطر این باشه که مسنجر در یاهوکلاسیک و یاهوبتا راه افتاده(البته خیلی وقته ولی الان مث اینکه برا همه راه افتاده) و بلافاصله با وارد شدن به ایمیل ، قسمت چت هم در خود میل باز میشه...همین مساله ممکنه باعث همچین پیغامی شده باشه!!
اهان ، همینه مرسی .:11:
و سوال بدی اینکه تو یاهو کلاسیک که این مسنجره میاد این بغل ، ان شالله Invisible آدومو sign in میکنه دیگه ؟

sepid12ir
27-06-2009, 23:27
اهان ، همینه مرسی .:11:
و سوال بدی اینکه تو یاهو کلاسیک که این مسنجره میاد این بغل ، ان شالله Invisible آدومو sign in میکنه دیگه ؟
اولین بار که باز میکنه خیر...availible
ولی بعد خودت تغییر بدی، سری بعد تغییر را لحاظ میکنه و همون شکل میاد بالا:46:
چرا یاهو بتا استفاده نمیکنی...بهتره ها:27:

shahab_f
28-06-2009, 11:18
اولین بار که باز میکنه خیر...availible
ولی بعد خودت تغییر بدی، سری بعد تغییر را لحاظ میکنه و همون شکل میاد بالا:46:
چرا یاهو بتا استفاده نمیکنی...بهتره ها:27:
tab browsing نداره !

seyyedi
28-06-2009, 15:53
دوستان سلام
من یه مشکل تکراری دارم که واسه خیلیا پیش اومده ولی من بلد نیستم رفعش کنم
چه طوری میشه از دست این اسپم ها و ایمیل های جور واجور که از این و اون میاد خلاص شد؟
علی علی

shahab_f
28-06-2009, 20:05
دوستان سلام
چه طوری میشه از دست این اسپم ها و ایمیل های جور واجور که از این و اون میاد خلاص شد؟
علی علی
اگه به جای delete ، گزینه ی spam رو بزنی ، قاعدتا از همون آدرس دیگه برات میل نمیاد ، اگرم از این Yahoo Group ها برات میل میاد حتما باید unsubscribe کنی ، ( توی خود میل اون زیر داره) چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه.

sepid12ir
29-06-2009, 22:27
دوستان سلام
علی علی
شما ای کاش مشکلت را مشخص تر بیان میکردی...اینکه ادرس میلت یاهواست یا جیمیل و اینکه از گروه های یاهو میل میاد یا کلا ایمیلهای ناشناسه!
اگر از گروه یاهو میل داری و میخوای از شرشون خلاص بشی، اینجا را بخون:

محمد88
29-06-2009, 22:49
دوستان ببخشید...
میخوام یه ای-میل جدید تو یاهو بزنم...ولی postal code رو همش میگه غلطه !!
یادمه قبلنا هرچی میزدی قبول میکرد...

sherlock_Holmes
01-07-2009, 00:27
خیلی گشتم، چیزی پیدا نکردم...
مثل اینکه هربار که میای بالا باید older version کلیک کنی...!

ببینید من اینو پیدا کردم:

گفته بود با این لینک به gmail برید میره تو ورژن قبلی اما اینطور نشد!!

amirs2k
05-07-2009, 16:07
با سلام
ميخاستم بدونم ايا الان براي ايجاد يك اكانت ميل در گوگل نیاز به دعوت نامه است؟
و باید ان را از کجا پیدا کنم؟
ممنون

ارمغان جنون
06-07-2009, 00:23
ووارد ایمیل یاهو که میشم Chat & Mobile Text در سمت چپ صفحه روشن میشه,چیکار کنه که وقتی وارد ایمیلم میشم این روشن نشه؟

sepid12ir
07-07-2009, 00:19
با سلام
ميخاستم بدونم ايا الان براي ايجاد يك اكانت ميل در گوگل نیاز به دعوت نامه است؟
و باید ان را از کجا پیدا کنم؟
ممنون
خیر نیازی به دعوت نامه نداری
برو به سایت :

و در قسمت راست که یوزنیم و پسورد میخواد، زیرش نوشتهnew user که زیرش هم نوشته creat an account که روش کلیک میکنی
و فرم را پر کن و ایمیل را بساز

ووارد ایمیل یاهو که میشم Chat & Mobile Text در سمت چپ صفحه روشن میشه,چیکار کنه که وقتی وارد ایمیلم میشم این روشن نشه؟
!!
میشه یه عکس بگیری از این تکه ای که میگی، چون من نمیتونم برا خودم را روشن کنم و نمیتونم راهنمایی کنم...

day2day64
07-07-2009, 01:01
سلام
اگه موقع چت تو مسنجر حالت مخفي داشته باشيم ممكنه از هر طريقي ديده بشيم؟

jamy_khoshtip
07-07-2009, 01:21
سلام

ّله امکان داره !!! ب سایت ها و یک سری کد هم امکان پذیر است . :8:

aghaghi
07-07-2009, 08:06
سلام

این همه یک نمونه از اون وب سایت ها :21:

MOHAMMAD2010
07-07-2009, 10:49
دوستان این پیغام برای چیه ؟ ( وقتی وارد یاهو میل میشم )

Can't talk now. System's down.
Sorry for the holdup. Looks like a temporary glitch in our network has part of Yahoo! mail down, so you're briefly without service. Rest assured the alarms are blaring in the basement and our team is working frantically to get you up and running ASAP. Again, the snag is on our end — so there's no need for you to do a thing.
Back to it,
Yahoo! Mail Team

amirs2k
07-07-2009, 16:19
----------

sepid12ir
07-07-2009, 18:53
دوستان این پیغام برای چیه ؟ ( وقتی وارد یاهو میل میشم )

Can't talk now. System's down.
Sorry for the holdup. Looks like a temporary glitch in our network has part of Yahoo! mail down, so you're briefly without service. Rest assured the alarms are blaring in the basement and our team is working frantically to get you up and running ASAP. Again, the snag is on our end — so there's no need for you to do a thing.
Back to it,
Yahoo! Mail Team
مشکل از خود یاهو است،

so there's no need for you to do a thing.هیچ نیازی نیست که کاری بکنید...منتظر باشید خودشون درست میکنن! اینطور که نوشته!

our team is working frantically to get you up and running ASAP

sepid12ir
07-07-2009, 18:56
گفته بود با این لینک به gmail برید میره تو ورژن قبلی اما اینطور نشد!!
ولی وقتی من امتحان کردم با ورژن قبلی اومد بالا...

Muradin
07-07-2009, 19:04
مسنجر یاهو از همه رایج تره به هر کی بگی مسنجر میگه منظورت یاهو مسنجره

Muradin
07-07-2009, 19:05
در ضمن در Outlook هم بدون یاهو پاپس کار نمیکنه

ارمغان جنون
07-07-2009, 19:57

!!
میشه یه عکس بگیری از این تکه ای که میگی، چون من نمیتونم برا خودم را روشن کنم و نمیتونم راهنمایی کنم...

اینم عکس:

اون سمت چپ که نوشته available یعنی وقتی وارد ایمیلم میشم چراغم در یاهو مسنجر هم برای ادلیستم روشن میشه و اگر بهم پی ام بدن تو محیط ایمیل می بینم ولی نمی خوام اینطور باشه به طور پیش فرض,چکار کنم؟

sepid12ir
07-07-2009, 21:46
اینم عکس:

اون سمت چپ که نوشته available یعنی وقتی وارد ایمیلم میشم چراغم در یاهو مسنجر هم برای ادلیستم روشن میشه و اگر بهم پی ام بدن تو محیط ایمیل می بینم ولی نمی خوام اینطور باشه به طور پیش فرض,چکار کنم؟
آهان، شما میل کلاسیک کار میکنی...
خب، کافیه حالت sign off را برا خودت انتخاب کنی...اینم عکسش...

من که اینکار را کردم، بعد همیشه حالت خاموش میام بالا...

Kasra 91
08-07-2009, 00:11
یاهو واسه شماها دوباره از کار افتاده ؟

ارمغان جنون
08-07-2009, 00:25
یاهو واسه شماها دوباره از کار افتاده ؟

اره ولی برو این فایل رو دانلود کن و اجراش کن و لوگین شو:

nafas66
09-07-2009, 12:14
یه مقاله می خوام درباره سرویس سیستم میل (manage)

amir2011
12-07-2009, 02:14
چجوری میشه کل inbox رو تو Yahoomail یهو خالی کرد..؟

shahab_f
12-07-2009, 16:16
چجوری میشه کل inbox رو تو Yahoomail یهو خالی کرد..؟
اگه از یاهو میل جدید استفاده می کنین ( اونی که شکل inbox اش به صورت زیره : )

به مسیر زیر برین :
more action>Select all messages
حالا گزینه ی delete رو بزنین .

اگه از یاهو میل کلاسیک استفاده می کنین ( بالا سمت چپ نوشته YAHOO! MAIL و زیرش هم نوشته کلاسیک)
فقط ایمیل های موجود در یک صفحه رو میشه پاک کرد ،پس شما باید یا صفحه رو تبدیل کنین به یاهو میل جدید (برای اینکار بالا سمت راست all new yahoo mail یا یه همچین چیزایی بود ، اون رو انتخاب کنین ) یا اگه می خواین تو همین کلاسیک باشین برای اینکه به پاک کردنتون سرعت بدین میتونین تعداد ایمیل های نشان داده شده در هر صفحه از inbox رو به 200 عدد افزایش بدین ، به مسیر زیر برین :
بالا سمت راست :
Option > Mail option > General Preferences >Message Results per page
و عدد 200 را انتخاب کرده و save رو بزنین ، حالا می تونین در هر مرحله 200 میل پاک کنین.

shahab_f
12-07-2009, 16:17
یه مقاله می خوام درباره سرویس سیستم میل (manage)
سلام ، تشریف ببرین اینجا ::

ghermezeteh
13-07-2009, 18:56
امروز می خوام وارد میل یاهو بشم این صفحه میاد علتش چیه؟

sepid12ir
13-07-2009, 19:25
امروز می خوام وارد میل یاهو بشم این صفحه میاد علتش چیه؟
سلام...
پیغامش اینه که مشکلی هست از طرف خود یاهو و سریع حل میشه و نیازی هم نیست شما کاری بکنی:

without you doing a thing
خودم با این مشکل روبرو نشدم تاحالا ولی به نظر میرسه خود به خود مشکل حل خواهد شد...ازتون هم خواسته صفحه را یکی دو بار رفرش کنید شاید که حل بشه:46:

Sajad2006
15-07-2009, 11:01
سلام.
بالاخره Gmail از Beta بودن در اومد!

alireza20202003
20-07-2009, 12:55
خوب ظاهرا سيستم ثبت نام gmail عوض شده و از حالا به بعد نياز داريد تا يك تلفن همراه داشته باشيد تا بشه توش ثبت نام كرد.
و همچنين سيستم ارسال اس ام اس براي فعال كردن اكانت هم در ايران ساپورت نميشه!
اينم عكس صفحه اي كه بعد از صفحه ثبت نام معمولي مياد :

sepid12ir
24-07-2009, 12:03
خوب ظاهرا سيستم ثبت نام gmail عوض شده و از حالا به بعد نياز داريد تا يك تلفن همراه داشته باشيد تا بشه توش ثبت نام كرد.
و همچنين سيستم ارسال اس ام اس براي فعال كردن اكانت هم در ايران ساپورت نميشه!
اينم عكس صفحه اي كه بعد از صفحه ثبت نام معمولي مياد :

مطمئنید؟!... منظورتون برا gmail بتا هست؟!...
چون من همین یکی دو روز پیش یک ایمیل ساختم...مشکلی نداشتم...البته بتا نیست دیگه خدارشکر:31:

ghermezeteh
27-07-2009, 11:29
سلام,در مورد این صفحه و اون دو تا گزینه پایین صفحه یه توضیحی میدین و کدومو باید علامت بزنم؟چون وقتی وارد ایمیل بعضی ایدیهام که می خوام بشم اول این صفحه میاد و من گزینه دومی رو علات می زنم و وارد یه صفحه دیگه میشه که پسورد ایدیمو میگیره و وارد صفحه ایمیلم میشه.

Sajad2006
27-07-2009, 18:03
ghermezeteh عزیز:
فک کنم شما4 ماه بوده که ایمیلتو باز نکردی و برای محافظت ایمیلتو بستند!
اگه دومی رو بزنی دیگه هیچوقت بسته نمیشه ایمیلت ولی اگه اولی رو بزنی و 4 ماه ایمیلتو باز نکنی باز ایمیلت بسته میشه!

SPIRIT PALST III
27-07-2009, 19:34
سلام

برای تغییر دادن username در جیمیل باید چی کار کرد. مثلا آدرس x@gmail.com رو به y@gmail.com تغییر بدیم.

Sajad2006
27-07-2009, 20:26
سلام

برای تغییر دادن username در جیمیل باید چی کار کرد. مثلا آدرس x@gmail.com رو به y@gmail.com تغییر بدیم.
هیچ کار!
می تونی اون یوزرنیمی که میخوای درست کنی و سرویس جدید Import استفاده کنی!
منم با همین روش ایمیلمو عض کردم!

aliarnold
31-07-2009, 18:01
دوستان من نميتونم در gmail ميلهاي فارسيم رو بخونم
همشون علامت سوال هستن؟؟
چطوري ميشه درستش كرد؟؟؟

perimoos
31-07-2009, 18:26
دوستان من نميتونم در gmail ميلهاي فارسيم رو بخونم
همشون علامت سوال هستن؟؟
چطوري ميشه درستش كرد؟؟؟

تو browser در منو view > character encoding گزینه (unicode(utf8) رو انتخاب کنید

jeremy28
31-07-2009, 18:54
سلام
من وقتی وارد صفحه yahoomail.com می شم، هر لینکی رو که کلیک می کنم، نمی تونه بیاره و can't find می ده!
فقط هم سایت یاهو این مشکل رو داره و جاهای دیگه می تونم برم، به نظرتون مشکل از کجاست؟
آیا تنظیماتی توی اینترنت اکسپلورر تغییر کرده یا کوکی ها تغییر کردن که من متوجه نشدم؟
یا مشکل از خود یاهو هست؟
لطفا راهنمایی کنید!
با تشکر

sepid12ir
01-08-2009, 11:15
سلام
من وقتی وارد صفحه yahoomail.com می شم، هر لینکی رو که کلیک می کنم، نمی تونه بیاره و can't find می ده!
فقط هم سایت یاهو این مشکل رو داره و جاهای دیگه می تونم برم، به نظرتون مشکل از کجاست؟
آیا تنظیماتی توی اینترنت اکسپلورر تغییر کرده یا کوکی ها تغییر کردن که من متوجه نشدم؟
یا مشکل از خود یاهو هست؟
لطفا راهنمایی کنید!
با تشکر
یعنی وارد شدن به ایمیل از انتخابات به بعد سخت شده.. باز هم امتحان کنید... من خودم وقتی بدون انتی------- میرم تو یاهو خیلی سخت باز میشه، ولی با انتی ------ هیچ مشکلی ندارم...

alireza20202003
01-08-2009, 11:29
مطمئنید؟!... منظورتون برا gmail بتا هست؟!...
چون من همین یکی دو روز پیش یک ایمیل ساختم...مشکلی نداشتم...البته بتا نیست دیگه خدارشکر:31:

ظاهرا فقط 2 روز اين رويه رو پيش گرفته بودن. الان هيچ مشكلی براي ساخت جيميل وجود نداره.

البته همچنان در سايت گوگل مطلب به صورت تاييد شده وجود داره :

alenkita
01-08-2009, 12:02
مشکل در دریافت ایمیل از یک شخص خاص
باسلام
من چند روز پیش یه ایمیل از یکی از دوستان در یافت کردم و وقتی میخواستم ایمیل رو باز کنم اشتباهی روی گزینه spam یا نمیدونم یه چیز دیگه کلیک کردم که اون ایمیل ناپدید شد و در قسمت spam هم نبودش.
و از اون موقع تا حالا هر ایمیلی که از آن شخص میاد واسه من نشون نمیده . نه در inbox و نه در spam

DJ POLESTAR
01-08-2009, 12:34
به نظر شخص بنده Hotmail از همه بهتره!
25GB فضا میده, سرعتش زیاده,امنیتش در برابر سپم ها بیشتره و...

jeremy28
01-08-2009, 17:21
یعنی وارد شدن به ایمیل از انتخابات به بعد سخت شده.. باز هم امتحان کنید... من خودم وقتی بدون انتی------- میرم تو یاهو خیلی سخت باز میشه، ولی با انتی ------ هیچ مشکلی ندارم...
سلام
حالا این آنتی ------ رو از کجا باید فعال کرد؟

aliarnold
01-08-2009, 20:06
تو browser در منو view > character encoding گزینه (unicode(utf8) رو انتخاب کنید

درست نشد
تموم متن علامت سواله
چکارش کنم
کمکککککککککککک!!!!!!!!!!!!!!

sepid12ir
02-08-2009, 00:41
مشکل در دریافت ایمیل از یک شخص خاص
باسلام
من چند روز پیش یه ایمیل از یکی از دوستان در یافت کردم و وقتی میخواستم ایمیل رو باز کنم اشتباهی روی گزینه spam یا نمیدونم یه چیز دیگه کلیک کردم که اون ایمیل ناپدید شد و در قسمت spam هم نبودش.
و از اون موقع تا حالا هر ایمیلی که از آن شخص میاد واسه من نشون نمیده . نه در inbox و نه در spam
موفق نشدی ، احتمالا باید از خیر ایمیل بگزری:20:

سلام
حالا این آنتی ------ رو از کجا باید فعال کرد؟
دیگه از دوست آشنا بپرسید، همین fg - ultra و و و... هست و یا همین فیل شکنهای عادی

درست نشد
تموم متن علامت سواله
چکارش کنم
کمکککککککککککک!!!!!!!!!!!!!!
شما متنت را تو Microsoft word کپی پیست کن و با تمامی فونتها امتحان کن، ببین درست نمیشه...
این اتفاق زمانی میافته که شخص مقابل فونتی استفاده کرده که ایمیل شما آن فونت را نمیتونه بخونه، چون برا هارد شما و یا میل شما شناخته شده نیست... برا همین ممکنه با کپی پیست درست بشه...
یه پیشنهاد دیگه هم دارم، اگر میل یاهو استفاده میکنی، سعی کن هم تو یاهو بتا و هم با یاهو کلاسیک ایمیل را امتحان کنی... مثلا فونت symbol در یاهو کلاسیک علامت سوال نشان داده میشه در صورتی که در یاهو بتا مشکلی نداره...
یک راه حل دیگه هم هست.. آن میل را برا کس دیگه ای فوروارد کنی ببینی میتونه متن را فارسی دریافت کنه یا نه... اگه تونست میتونه راحت با فونت عادی دوباره برا شما فوروارد کنه

اگر هیچ راهی جواب نداد که هیچ:20:

alenkita
02-08-2009, 11:27
شما سرور میلت را اشاره نکردی؟!
من تو یاهو و جیمیل مطمئن هستم که اگر شما گزینه ی spam را انختاب کنی، ایمیلها مستقیما در Spam دریافت و ذخیره میشن...
یک احتمال میتونه وجود داشته باشه، ان هم اینکه شما در تنظیمات میلتون انتخاب کرده باشین که ایمیلهایی که به اسپم فرستاده میشن سریعا پاک بشن... در این صورت یک نگاهی به trash بکن، شاید باشه...
موفق نشدی ، احتمالا باید از خیر ایمیل بگزری:20:

از yahoo استفاده میکنم و در ضمن در قسمت trash هم چیزی نیست

Ni_nigc
02-08-2009, 12:43
سلام دوستان
سوالي دارم
اگه از طريق يكي از سرويس دهنده هاي Email مثل Gmail به كسي Email بدي ، اون شخص مي تونه Ip شما رو پيدا كنه ؟

ممنون ميشم اگه راهنمايي بفرمائيد

sepid12ir
02-08-2009, 22:06
از yahoo استفاده میکنم و در ضمن در قسمت trash هم چیزی نیست
مطمئنی اشتباها spam را زدید! راستش یکم گیج شدم... تا حالا با این مورد روبرو نشدم!!
فقط یه پیشنهاد دارم... برو به قسمت email option و تگ spam را انتخاب کن.. یه جا هست نوشته empty spam folder ... روبروش ببین گزینه ی immediately را ننوشته؟! اگه immediately نوشته ، مطمئنا دلیلش همینه که ایمیلها را دریافت نمیکنی... اگر اینطور، شما گزینه ی once a month را انتخاب کن تا spamها به مدت یک ماه در spam بمونه:46:...
باز هم اگه مشکلی بود... بپرس!

سلام دوستان
سوالي دارم
اگه از طريق يكي از سرويس دهنده هاي Email مثل Gmail به كسي Email بدي ، اون شخص مي تونه Ip شما رو پيدا كنه ؟

مث اینکه میتونه بله... ولی خیلی هم راحت نیست! البته من خودم نمیدونم ولی میدونم که هر کسی راحت نمیتونه IP شما را در بیاره

alireza20202003
02-08-2009, 23:31
سلام دوستان
سوالي دارم

بله امكان پذير هست.
به عنوان مثال در gmail كافيه كه ايميل مورد نظر رو باز كنی و روی اون فلشی كه بغل گزينه reply هستش كليك كنی و Show Original رو انتخاب كنی. حالا مشخصات كامل ارسال كننده از جمله IP رو ميتونی ببينی.
البته اگه اين ايميل توسط يك سرور فرستاده نشده باشه و به عنوان مثال توسط يك شخص ديگه كه از gmail استفاده می‌كنه ارسال شده در قسمت IP ارسال كننده IP سرور gmail رو ميبينی كه بايد به دنبال يك جمله مثل domain of yourname@gmail.com designates 11.11.11.11 as permitted sender باشی تا IP خود فرد رو پيداكنی.

farvehar_1989
03-08-2009, 05:06
سلام من یک مشکل خیلی بزرگ دارم.حدود 2 هفتست که وقتی گزینه ی sign in رو تو یاهو میزنم اصلا صفحه باز نمیکنه ..............چند تا ایمیل مهم برام اومده ولی نمیتونم برم تو میلم ......دارم دیووونه میشم............من باید چی کار کنم؟؟؟

zed2
03-08-2009, 11:51
سلام من یک مشکل خیلی بزرگ دارم.حدود 2 هفتست که وقتی گزینه ی sign in رو تو یاهو میزنم اصلا صفحه باز نمیکنه ..............چند تا ایمیل مهم برام اومده ولی نمیتونم برم تو میلم ......دارم دیووونه میشم............من باید چی کار کنم؟؟؟
کوکی ها و هیستوری مرورگرت رو پاک کن دوباره امتحان کن
اگر نشد با یک مرورگر دیگر امتحان کن باز هم اگر نشد
اینترنتت را عوض کن.

answer-3
03-08-2009, 12:01
خوب اینجوری که خیلی بده ... سریع آدم رو شناسایی می کنن ! خودم شخصا باید یه سفر برم گوگلند بهشون بگم ما تو ایران با این مساله مشکل داریم ... باید توی طرحشون لااقل نظر فرستنده رو بپرسن !

alenkita
04-08-2009, 19:20
مطمئنی اشتباها spam را زدید! راستش یکم گیج شدم... تا حالا با این مورد روبرو نشدم!!
فقط یه پیشنهاد دارم... برو به قسمت email option و تگ spam را انتخاب کن.. یه جا هست نوشته empty spam folder ... روبروش ببین گزینه ی immediately را ننوشته؟! اگه immediately نوشته ، مطمئنا دلیلش همینه که ایمیلها را دریافت نمیکنی... اگر اینطور، شما گزینه ی once a month را انتخاب کن تا spamها به مدت یک ماه در spam بمونه:46:...
باز هم اگه مشکلی بود... بپرس!

مث اینکه میتونه بله... ولی خیلی هم راحت نیست! البته من خودم نمیدونم ولی میدونم که هر کسی راحت نمیتونه IP شما را در بیاره

اونم تست کردم همون once a month بود. امروز تمام ایمیلهایی که قبلا از این شخص گرفته بودم رو تیک زدم و روی spam زدم اونا هم گم شدن و توی spam هم نبودن

sepid12ir
05-08-2009, 00:22
اونم تست کردم همون once a month بود. امروز تمام ایمیلهایی که قبلا از این شخص گرفته بودم رو تیک زدم و روی spam زدم اونا هم گم شدن و توی spam هم نبودن
من یکی کم آوردم...امیدوارم زودتر مشکل حل بشه!! خیلی نادره این اتفاق به نظر من البته:20:

Amir Hossein
14-08-2009, 17:32
اين پيغام تو جي ميل يعني چي