PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Gmail Drive

pedramonline
11-12-2005, 02:06
سلام . دوستان .

میخواستم بدونم کسی میدونه کار اصلی این برنامه چیه ؟

Gmail Drive

من میتونم توسط این برنامه یه فضا برای سایتم درست کنم ( در جیمیلی که دارم مثلا p.online@gmail.com ) و آدرس عکسها و برنامه ها رو برای دانلود بدم ؟؟؟

sa3er
11-12-2005, 23:16
صندوق ايميل شما در جيميل رو تبديل به يك درايو مي كند... مي توانيد هر نوع اطلاعات خود را بر روي آن ذخيره كنيد

pedramonline
13-12-2005, 01:32
صندوق ايميل شما در جيميل رو تبديل به يك درايو مي كند... مي توانيد هر نوع اطلاعات خود را بر روي آن ذخيره كنيد

توضیح شما درست . آیا جواب سوال منم شامل میشه ؟

آیا با خطوط Dialup کار میکنه ؟

sa3er
13-12-2005, 22:32
پدرام عزيز
ارتباطي به نوع اتصال ندارد... بهرحال همان كندي سرعت خطوط دايال آپ بر عملكرد اين برنامه تاثير خواهد گذاشت
يعني سرعت ارتباط و نقل و انتقال اطلاعات با درايوري كه اين برنامه ايجاد نموده پايين خواهد بود.

pedramonline
14-12-2005, 14:53
پدرام عزيز
ارتباطي به نوع اتصال ندارد... بهرحال همان كندي سرعت خطوط دايال آپ بر عملكرد اين برنامه تاثير خواهد گذاشت
يعني سرعت ارتباط و نقل و انتقال اطلاعات با درايوري كه اين برنامه ايجاد نموده پايين خواهد بود.

سلام ساسر عزیز

من لذت میبرم از وجود مدیرانی مثل شما

پس با این حال اگر من با این برنامه و کانکشن دیال آپ کار کنم و مثلا چند تا فایل برای دانلود روی درایو جیمیل بسازم و همچنین آدرس یه سری عکس رو بدم و در وب سایت خودم اینا رو در تگ قرار بدم .

فقط در زمانی که خود من به اینترنت متصل هستم این فایل ها قابل داناود و عکس قابل رویت هست .

یا اصلا ربطی نداره و اینا رو از روی سرور جی میل میخونه ؟؟؟

ساسر جان میدونم داری میگی گیر عجب خنگی اقتادم . ببخشید ما گیراییمون ضعیفه [img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/sorry.gif

sa3er
14-12-2005, 22:58
سلام
پدرام جان خواهش ميكنم.. چه حرفيه ... شما لطف داريد

اصلا چنين امكاني نيست كه بتوانيد آدرس فايلها رو بدست بياريد و در فرومها و تگهاي [img] از اون استفاده كنيد.
ببينيد gmail drive مياد و يک پارتيشن مثل پارتيشنهای دیگه به سيستم شما اضافه مي كند. نوع استفاده عينا همانند دريوهاي ديگر مي باشد. هر چند بعضي محدويتهاي موجود هست مثلا تعداد حروف به كار رفته در يك فولدر يا فايل نمي تواند بيشتر از چهل حرف باشد و ....

مكانيسم جيميل به اين صورت هست كه هر وقت شما فايلي رو به درايو جيميل خودتون منتقل مي كنيد يك ايميل جديد به آدرس جيميل شما ارسال مي شود حاوي پيوست (attachment) فايلي كه شما به اين درايو متقل كرديد و باقي داستان كه مي تونيد در اينجا مطالعه كنيد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا بعد.
:)

pedramonline
17-12-2005, 01:05
مرسی ساسر جان . بالاخره فهمیدم