PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اموزش ثبت نام در سایت چینی ساین کردن برنامه ها

nakhle007
22-07-2008, 19:09
دوستان فکر کردم جای این اموزش خالیه . گفتم بذارم تا هم بچه ها با نحوه عضویت اشنا بشن و هم یه خرده کمتر به اقا مجتبی برای رسیدگی به فایل cer و key فشار بیاد.
خب ابتدا به ادرس زیر میریم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد از اینکه به این سایت رفتیم با زبان چینی روبرو میشم و طبق مراحل زیر جلو میریم
بر روی دکمه ثبت نام کلیک میکنیم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس از انتخاب گزینه ثبت نام به صفحه زیر وارد می شوید در این جا مطابق عکس باید یک نام کاربری و پسورد دلخواه برای خود انتخاب کنید چون در مراحل بعدی برای ورود به این سایت به این نام کاربری و پسورد نیاز دارید . در قسمت سوم هم پسورد خود را دوباره تکرار می کنید و در قسمت چهارم ایمیل یاهو خود را وارد می کنید .

پس از پر کردن این قسمت ها بر روی قسمت سبز رنگ کلیک کنید . پس از کلیک کردن بر روی این قسمت در صورت نبودن مشکلی با پیغام زیر روبرو می شوید که این پیغام به این معنی است که ثبت نام شما با موفقیت به پایان رسید .
( این سایت به علت بازدید بالا در بعضی از ساعات روز سرویس خود را قطع می کند در صورتی که پیغام زیر را دریافت نکردید در ساعات دیگر از شبانه روز مخصوصا ساعت 7 یا 8 صبح مراجعه کنید )

خوب حالا بر روی ok کلیک کنید . در این زمان پنجره ای مطابق با شکل زیر باز می شود که شما باید در این جا آن شماره سریال 15 رقمی که در ابتدا با زدن #06#* بدست آوردید را در این قسمت وارد کنید .

پس از وارد کردن شماره سریال گوشی خود در قسمت مربوطه با پیغام زیر روبر می شوید که یه این معنا است که شماره سریال شما با موفقیت ثبت شد .

به علت اینکه شمار ثبت نام کنندگان در این سایت خیلی بالاست شما پس از ثبت نام باید 24 ساعت منتظر باشید تا اکانت شما توسط این سایت فعال شود و بتوانید نرم افزارهای خود را ساین کنید . بعد از گذشت 24 ساعت شما دوباره به این سایت مراجعه می کنید با این تفاوت که این بار بر روی گزینه ورود ( همان طور که در عکس نشان داده شده ) کلیک می کنید .

پس از انتخاب گزینه ورود باید نام کاربری و پسورد خود را مطابق زیر وارد کنید تا به اکانت خود وارد شوید

پس از ورود به اکانت خود با صفحه ای مطابق شکل زیر روبر می شوید سپس بر روی گزینه browse کلیک می کنید و از داخل هارد کامپیوتر خود نرم افزار ساین نشده خود ( با پسوند sis یا sisx ) را انتخاب می کنید . و سپس بر روی قسمت آبی رنگ می کنید

در این هنگام نرم افزار شما بر روی این سایت آپلود می شود . سپس این سایت لینکی همانند تصویر زیر به شما می دهد که این لینک همان لینک نرم افزار ساین شده شماست . خوب به شما تبریک می گوییم . پس از دانلود نرم افزار ساین شده خود از این لینک به راحتی می توانید آن را بر روی گوشی خود نصب کنید . توجه داشته باشید که این نرم افزار با شماره سریال گوشی شما ساین شده است یعنی این نرم افزار تنها بر روی گوشی شما نصب می شود .

منبع موبایلها دات کام

dimah2005
22-07-2008, 23:06
پس فایل cer و key
چي شد ؟

aa241355
24-07-2008, 23:52
پس فایل cer.key چی شدند!!!!!!!

Mojtaba N87
25-07-2008, 01:32
دوست عزیز میشه بیشتر راهنمایی کنید؟