PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : sality.nam

فاطـمه
22-07-2008, 17:31
بچه ها سیستم من دچار ویروس Sality.nam شده
آنتی ویروسم نود 32
آنتی ویروسم این رو می شناسه ولی ویروسایی رو که تو درایو D هست رو نمی تونه پاک کنه
اگر کسی بتونه کمک کنه ممنون می شم.

mahdi7610
22-07-2008, 18:07
بچه ها سیستم من دچار ویروس Sality.nam شده
آنتی ویروسم نود 32
آنتی ویروسم این رو می شناسه ولی ویروسایی رو که تو درایو D هست رو نمی تونه پاک کنه
اگر کسی بتونه کمک کنه ممنون می شم.
سلام فاطمه خانم

اين ويروس کارش خطرناکه و بايد سريع از روي سيستمت پاکش کني .

اسم اصلي اين ويروس Wins32/sality.NAM هستش که پس از ورود به سيستم شما و ايجاد چند خرابکاري کوچک، شروع به پاک کردن پوشه هاي اصلي درايو هاي شما (به خصوص درايو هاي قابل حمل مانند: فلاپي ها و مموري کارت ها و کارت هاي حافظه و...) مي کند و يک کپي از خود را به جاي آنها مي گذارد يعني اطلاعات شما به يک باره از بين مي رود .

اين ويروس را نسخه هاي پايين انتي ويروس نود 32 تشخيص مي دهند اما قادر به از بين بردن اون نيستند اما نسخه 3 نود 32 قادر به از بين بردن اين ويروس مي باشد . به شرطي که نسخه هاي جديد نود 32 را نصب و اپديت کنيد .

باید ورژن جدید نود 32 را نصب و اپدیت کنید . نسخه های قبلی فقط تشخیص می دن .

می تونید از انتی ویروس نود 32 انلاین هم استفاده کنید .

موفق باشيد .

فاطـمه
22-07-2008, 18:21
سلام فاطمه خانم

اين ويروس کارش خطرناکه و بايد سريع از روي سيستمت پاکش کني .

اسم اصلي اين ويروس Wins32/sality.NAM هستش که پس از ورود به سيستم شما و ايجاد چند خرابکاري کوچک، شروع به پاک کردن پوشه هاي اصلي درايو هاي شما (به خصوص درايو هاي قابل حمل مانند: فلاپي ها و مموري کارت ها و کارت هاي حافظه و...) مي کند و يک کپي از خود را به جاي آنها مي گذارد يعني اطلاعات شما به يک باره از بين مي رود .

اين ويروس را نسخه هاي پايين انتي ويروس نود 32 تشخيص مي دهند اما قادر به از بين بردن اون نيستند اما نسخه 3 نود 32 قادر به از بين بردن اين ويروس مي باشد . به شرطي که نسخه هاي جديد نود 32 را نصب و اپديت کنيد .

باید ورژن جدید نود 32 را نصب و اپدیت کنید . نسخه های قبلی فقط تشخیص می دن .

می تونید از انتی ویروس نود 32 انلاین هم استفاده کنید .

موفق باشيد .
از راهنماییتون ممنون
ولی مشکلی که هست اینه که آنتی ویروس من اون ویروسهایی رو که تو درایوهای مختلف هستند پاک می کنه ولی اونایی رو که توی درایو ویندوز هستند میگه نمی تونم پاک کنم
با عوض کردن آنتی ویروس مشکل من حل میشه؟
(نمی دونم گفتم یا نه نود 32 ورژن 3.0.621.0 آپدیت شدش رو دارم)

mahdi7610
22-07-2008, 18:43
اما گزارشی که خود نود 32 داده بود با اپدیت کردن قادر به از بین بردن این تروجان هستش .

خوب اگه درایو ویندوز را نمی تونه از بین ببره در حالت safe mode ویروس یابی کنید . چون ممکنه در حالت نرمال قادر به پاک کردنش نباشه .
حالت safe mode را هم امتحان کنید .

موفق باشید

فاطـمه
22-07-2008, 19:04
اما گزارشی که خود نود 32 داده بود با اپدیت کردن قادر به از بین بردن این تروجان هستش .

خوب اگه درایو ویندوز را نمی تونه از بین ببره در حالت safe mode ویروس یابی کنید . چون ممکنه در حالت نرمال قادر به پاک کردنش نباشه .
حالت safe mode را هم امتحان کنید .

موفق باشید
ممنون امتحان می کنیم

فاطـمه
03-08-2008, 10:33
دوستان سیستم من وارد safe mode نمیشه.
کسی پیشنهاد دیگه ای نداره؟

vtn54
03-08-2008, 13:06
سلام

تا آنجا که من می دانم کاسپرسکی به راحتی این ویروس را پاک می کند .نود32 را آنیستال کنید ( چون با وجود آن

کاسپرسکی نصب نمی شود ) و بعد آخرین نسخه کاسپرسکی را نصب و آپدیت کنید.System Restore را غیر فعال کنید و

سیستم را با آن اسکن کنید.

فاطـمه
16-08-2008, 19:56
سلام

تا آنجا که من می دانم کاسپرسکی به راحتی این ویروس را پاک می کند .نود32 را آنیستال کنید ( چون با وجود آن

کاسپرسکی نصب نمی شود ) و بعد آخرین نسخه کاسپرسکی را نصب و آپدیت کنید.System Restore را غیر فعال کنید و

سیستم را با آن اسکن کنید.
از توجه شما ممنون...
امتحان می کنم