PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث در مورد میکسر برای استودیو

ghahar
22-07-2008, 13:23
با سلام خدمت همه دوستان عزیزم

من میخواستم یه استودیو بزنم میخواستم ببینم میکسر چه مارکی خوبه تو رنج قیمت 50-60 باشه خوبه مرسی فقط یه چیزی باشه که کارمو راه بندازه و یه خورده حرفه ای مرسی

ghahar
22-07-2008, 13:31
اگه میشه یکی به من جواب بده

vioman
22-07-2008, 16:11
اگه میشه یکی به من جواب بده

دوست عزیز اینکه میکسر هم حرفه ای باشه هم ارزون با هم جور نیست:46:
شما اول بفرمایید که دقیقا برای چه کاری میخواهید تا دوستان بتونند کمکتون کنند:20:

homayooon
03-04-2009, 14:35
سلام و تشکر از این همه تلاش برای راهنمایی دوستانعرض به حضورتون که من میخواستم یک میکسر حرفه ای در حدود 10 کانال خریداری کنم که اذیتم نکنه در ضمن من میخوام 3 میکروفن و چندین ساز بهش وصل کنم لطلفا راهنمایی کنید 1- چه مارکی قابل قبول هست و میشه سالها ازش استفاده کرد.2- قیمتش زیاد فضایی نباشه ولی ارزان و بی کاربرد هم نباشه3- در ضمن لطف کنید یک آمپیلی فایر و یک دک در حد همان میکسر برای خرید با رنج قیمتش به من معرفی کنید که سپاسگذار میشم.

vioman
05-04-2009, 01:21
سلام و تشکر از این همه تلاش برای راهنمایی دوستانعرض به حضورتون که من میخواستم یک میکسر حرفه ای در حدود 10 کانال خریداری کنم که اذیتم نکنه در ضمن من میخوام 3 میکروفن و چندین ساز بهش وصل کنم لطلفا راهنمایی کنید 1- چه مارکی قابل قبول هست و میشه سالها ازش استفاده کرد.2- قیمتش زیاد فضایی نباشه ولی ارزان و بی کاربرد هم نباشه3- در ضمن لطف کنید یک آمپیلی فایر و یک دک در حد همان میکسر برای خرید با رنج قیمتش به من معرفی کنید که سپاسگذار میشم.

دوست عزیز

میکسر های قابلیت های خیلی خیلی زیادی دارند و تنوع اونها باعث میشه که نشه روی اونها بحث های یونیت کرد.

شما ابتدا باید مشخص کنید که نوع دقیق ورودی هاتون چیه ، سپس نوع میکسری رو که احتیاج دارید رو بفرمایید (دیجیتال یا آنالوگ )
اگر با سخت افزار های یک براند خاص میکنید بهتره که از میکسر های همون براند استفاده کنید.

کلا باید اطلاعات کامل تری از نوع کارتون بفرمایید تا بهتر به نتیجه برسیم

در مورد آمپلی فایر هم بفرمایید که برای چه کاری به آمپلی نیاز دارید ؟

دک ها هم انواع مختلفی دارند ، شما چه دکی رو نیاز دارید؟

homayooon
05-04-2009, 22:09
سلام از جوابتون متشکرم من برای راه اندازی یک استودیوی کاملا حرفه ای احتیاج به یک میکسر فکر میکنم دیجیتال با تعداد خروجی بالا دارم .. حالا هر چی که شما صلاح میدونید برای یک استودیو حرفه ای مناسب هست دوم اینکه من یک نوازنده پیانو و ساکسیفون هستم من میخوام این میکسر قابلیت خیلی مناسبی برای رکورد کارم داشته باشه ... و سوم اینکه آمپیلی فایر حرفه ای برای بعضی کارهای خاص که به موقعش بهش احتیاج پیدا میکنم .... و چهارم اینکه دک رو برای جدا کردن موزیک احتیاج دارم در سطح حرفه ای در کل از این همه تلاش برای پاسخ گویی متشکرم.

vioman
08-04-2009, 02:23
سلام از جوابتون متشکرم من برای راه اندازی یک استودیوی کاملا حرفه ای احتیاج به یک میکسر فکر میکنم دیجیتال با تعداد خروجی بالا دارم .. حالا هر چی که شما صلاح میدونید برای یک استودیو حرفه ای مناسب هست دوم اینکه من یک نوازنده پیانو و ساکسیفون هستم من میخوام این میکسر قابلیت خیلی مناسبی برای رکورد کارم داشته باشه ... و سوم اینکه آمپیلی فایر حرفه ای برای بعضی کارهای خاص که به موقعش بهش احتیاج پیدا میکنم .... و چهارم اینکه دک رو برای جدا کردن موزیک احتیاج دارم در سطح حرفه ای در کل از این همه تلاش برای پاسخ گویی متشکرم.

دوست عزیز
من اول این رو بگم که اگر فکر میکنید سیستم های مورد نیازتون در حد یک استدیو کاملا حرفه ایه ، من نمیتونم راهنمای خوبی باشم چون با سخت افزار های رنج بالا آشنایی کاملی ندارم.:43::10:
شما باید ابتدا مشخص کنید که میکسر مورد نیازتون آنالوگه یا دیجیتال
بعد باید ببنید میکسری که انتخاب میکنید دارای تقویت کننده هست یا نه
چون میکسر های جدید نیاز شما رو به آمپلی فایر تا حدود زیادی برطرف میکنند.
سوم باید کارت صوتی که خروجی میکسر به اون وصل میشه رو انتخاب کنید (در صورت رکورد)

باز هم اگر فکر میکنید کمکی از دست من ساختست ، من در خدمتم:11: