PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید دستگاهای ضبط و پخش قابل حمل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16

Behi09
30-10-2010, 18:43
n15 آویز گردن هست وزن کمی داره عموم فرمت های صوتی رو پشتیبانی میکنه برای کسی که میخواهد هزینه کمی بکنه و فقط آهنگ گوش بده گزینه مناسبی هست در ضمن طراحی خوبی هم داره.من هر وقت به E30 میرسه میگم خوب حالا که تا این بوجه قرار هست هزینه کنید با این وزن خوب بهتره همون E150 رو بخرید تازه کلی امکانات هم اضافه میشه.

دوست عزیز میشه تفاوت قیمت ها رو بگید!!!!
آخه قیمته n15 دوروبره 85 تومن و e30 هم تقریبا 90 تومن هست(البته 4gb رو میگم.)
درحالی که e150 همون 4gb اش 100 تومن هست.
اگه اشتباه میکنم لطفا بگید.
e150 رو بخاطر ابعادش نمی خواستم هزینه کنم.حالا یعنی کیفیت صدای این سه محصول با هم فرقی نداره؟
همشون فرمت های یکسان رو پشتیبانی می کنن؟(منظورم فرمت های صوتی هست، نه تصویری)
با تشکر:11:

peaceful1
30-10-2010, 19:04
من هیچ کدوم این پلیر ها رو خودم گوش نکردم
N15:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فکر کنم SRS WOW نداره مطمئن نیستم
* 3 format MP3 (MPEG1/2/2.5Layer3), WMA, APE, FLAC, WAV
Bit rate MP3/WMA: 8kbps - 320kbps
E30:
Bit rate MP3/WMA: 8kbps - 320kbps, FLAC: 0 - 8
SRS WOW HD
هر دو پلیر هم هر کانال 17 mw خروجی دارند.

Behi09
30-10-2010, 19:14
من هیچ کدوم این پلیر ها رو خودم گوش نکردم
N15:
فکر کنم SRS WOW نداره مطمئن نیستم
Bit rate MP3/WMA: 8kbps - 320kbps
E30:
Bit rate MP3/WMA: 8kbps - 320kbps, FLAC: 0 - 8
SRS WOW HD
هر دو پلیر هم هر کانال 17 mw خروجی دارند.

peaceful جان از زحمتی که واسه من کشیدین و از وقتی که برای راهنماییه من صرف کردن نهایت تشکر و قدردانی رو میکنم.
در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشین.:40:
با تشکر:11:

peaceful1
30-10-2010, 19:16
خواهش میکنم.
امیدوارم به نتیجه مطلوب رسیده باشی
اگه سوالی بود حتما بپرس شاید با همفکری نتیجه بهتری برسی.

your_star
31-10-2010, 01:36
من فقط یه نکته ای اضاف کنم:باتری e30 خیلی قویتر از e150 هست.یعنی اصلا تو یه کلاس نیستند.

bahman26
31-10-2010, 12:04
دوستان
زیر100تومن چه مدلی بگیرم
کیفیت صداش عالی باشه خیلی مهمه
e150چطوره؟
بیشتر برای اهنگ های پاپ ایرانی میخام؟
فقط بگید از کجا میشه تهیه کرد چون الان شهرستانم وفقط 5شنبه دارم میام تهران یه روز وقت دارم
ممنون

peaceful1
31-10-2010, 13:04
E30 برای گوش دادن فقط آهنگ مناسب تره ولی خوب یک کم بیشتر هزینه کنی میزان فرمت پشتیبانی تو E150 خیلی بیشتر میشه.
طبقه همکف مجتمع پایتخت تقاطع میرداماد و ولیعصر شرمنده بر اساس قوانین فرروم اجازه ندارم فروشگاه معرفی کنم.

peaceful1
01-11-2010, 18:47
یعنی پیشنهاد دادی باقلوا :40:
دستت درد نکنه حسین عزیز
آقا اینجا superfi 4 هست قیمتشم خوبه
ببینم کدوم جور میشه یا همون که خودم گفتم اوکی دادی رو میگیرم یا همین رو
نکته خاصی برا superfi 4 هست بفرمایید
احتمالا پلیر رو همون clip+ بگیرم (مچه دیگه ؟) یا نه cowon میخواد ؟(ببخشید خارج از موضوع بود )
تشکر فراوان :11::40:
من خودم یه سن سا دارم یه کوون به نظرم صداشون مکمل هست بعضی چیز این یکی خوب پخش میکنه بعضی چیز ها رو کوون .
مثلا کسی که هدفون های معولی تر رو سن سا بهتر جواب میده هدفون هایی با شاخصه های حرفه ای تر با وصل کردن وسایل جانبی کوون.
سبک هایی مثل متال و راک و .... کوون
سبک هایی مثل new age / blue /country /.... سن دیسک

fa13
01-11-2010, 19:10
من خودم یه سن سا دارم یه کوون به نظرم صداشون مکمل هست بعضی چیز این یکی خوب پخش میکنه بعضی چیز ها رو کوون .
مثلا کسی که هدفون های معولی تر رو سن سا بهتر جواب میده هدفون هایی با شاخصه های حرفه ای تر با وصل کردن وسایل جانبی کوون.
سبک هایی مثل متال و راک و .... کوون
سبک هایی مثل new age / blue /country /.... سن دیسک
تشکر بابات اینهمه محبت و وقتی که میذاری
من بیشتر رو دومی هستم و یکم پاپ راک متال هم اصلا اهلش نیستم
والا الان یه چیز هایی میبینم تو این سایت ها آمپ و کلی دم و دستگاه برا یه هدفون اصلا اینا قابل حمل هست ؟ یا بیشتر تو خونه کاربرد داره ؟
با این حساب فکر کنم همون سن دیسک گزینه مناسبی باشه

peaceful1
01-11-2010, 19:20
این رو یه نگا بنداز:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
من خودم این عکس های زیر رو دارم:
اگه اجازه بدین کمی دستم آزاد شه آخر شب یا فردا صبح با حوصله تو لینک بالا جواب بدم.
شرمنده.:10::11:

fa13
01-11-2010, 19:40
این رو یه نگا بنداز:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن خودم این عکس های زیر رو دارم:
اگه اجازه بدین کمی دستم آزاد شه آخر شب یا فردا صبح با حوصله تو لینک بالا جواب بدم.
شرمنده.:10::11:
البته هنوز هم تصور اینکه چند وسیله رو با هم حمل کنم برام عجیبه و پر دردسر

www_parham
01-11-2010, 20:50
سلام دوستان

یه پلیر میخواستم با مشخصات:

1 - کیفیت عالی (بیشتر کلاسیک و آهنگهای بدون باس گوش میدم و گاهی متال!!)

2 - فقط پلیر باشه و دوربین و از این چیزا نداشته باشه

3- کلیداش مثل i9 cowon تاچ نباشه

4- کلید +_ play pause و ... داشته باشه با اندازه مناسب و خیلی راحت بشه بدون نگاه به پلیر ترک عوض کرد.

5- screen داشته باشه (مثله شافل نباشه)

6- قیمتش مهم نیست

راستی نظرتون در باره استفاده از گوشی به عنوان پلیر چیه . میگن htc desire کیفیتش از ipod بهتره ولی خوب به cowon نمیرسه. ولی خوبیش اینه که لازم نیست دو تا دستگاه حمل کنی و کنترل رو آهنگها خیلی راحتتره.

نظرتون در باره sansa clip plus چیه کیفیتش خوبه؟, میخام با سنهایزر باهاش گوش بدم , سنهایزرو میکشه؟

peaceful1
01-11-2010, 21:15
تا باشه چه مدلی از این همه مدل سنهایزر رو بگی!!
بعد یه سوال اسن هایی که شما پسندیدی ایران نیست از کجا میخوای تهیه کنی؟!

www_parham
01-11-2010, 22:03
مرسی اینقدر زود جواب دادی

میتونم بگم برام بیارن ولی اگه تو ایران موجود باشه بهتره .یعنی clip+ هم تو ایران نیست!!

یه cx500 خریدم fake بود پس دادم . سنهایزر های زیر 100 تومن ایران همه fake هستند,

هدفون حدود تومان50 in ear مثل cx300 چی پیشنهاد میکنین به غیر سنهایزر که همه تو ایران fake هستن

نطرتون درباره clip+ چیه یه جا نوشته بود کیفیتش مثله cowon i9

fa13
01-11-2010, 22:22
مرسی اینقدر زود جواب دادی

میتونم بگم برام بیارن ولی اگه تو ایران موجود باشه بهتره .یعنی clip+ هم تو ایران نیست!!

یه cx500 خریدم fake بود پس دادم . سنهایزر های زیر 100 تومن ایران همه fake هستند,

هدفون حدود تومان50 in ear مثل cx300 چی پیشنهاد میکنین به غیر سنهایزر که همه تو ایران fake هستن

نطرتون درباره clip+ چیه یه جا نوشته بود کیفیتش مثله cowon i9
با اجازه
clip+ اونقدر آس نیست که بخوای بگی برات بیارن همون clip هم کارت رو راه میندازه البته اگر فامیلی چیزی هست چرا ولی ایران پلیر خوب زیاد هست
این کلیپ که میبینی انقدر افتاده سر زبان ها بخاطر قیمت پایین و price/performance هستش وگرنه انتخاب های خیلی بهتری داری
یادمه ایران یه نمایندگی سن داشت فروشگاه .... (اسم فروشگاه گفتن نیارین) تو جمهوری بود جمع شده ؟ یدونم تو پایتخت بود که قیمت بالا میداد ولی بود (ببخشید اطلاعات یکم قدیمیه)

www_parham
01-11-2010, 22:43
خوبی clip+ کوچیکی و راحتی استفادشه , تو سایتهای معتبر هم کیفتشو تایید میکردن .میگفتن از ipod که بهتره.اگه واقعا در حد cowon i9 باشه که عالیه.مگه نه؟؟

but anyone who has encountered the background hiss of some iPod shuffles will appreciate the difference.

Read more: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Comparing the original Clip to some of Cowon’s players it tended to be more analytical, more precise, less on the warm side. Not one being better than the other, but being more of a preference. The Clip+ has moved to a bit warmer signature closer to what you might find on the Cowon S9 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

واقعا تو ایران نیست!!!!!!!!

شما چه پیشنهادی دارین؟

هزینش مهم نیست. فقط کیفیت و راحتی استفاده

mamad gonzo
02-11-2010, 11:31
خوبی clip+ کوچیکی و راحتی استفادشه , تو سایتهای معتبر هم کیفتشو تایید میکردن .میگفتن از ipod که بهتره.اگه واقعا در حد cowon i9 باشه که عالیه.مگه نه؟؟

but anyone who has encountered the background hiss of some iPod shuffles will appreciate the difference.

Read more: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Comparing the original Clip to some of Cowon’s players it tended to be more analytical, more precise, less on the warm side. Not one being better than the other, but being more of a preference. The Clip+ has moved to a bit warmer signature closer to what you might find on the Cowon S9 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

واقعا تو ایران نیست!!!!!!!!

شما چه پیشنهادی دارین؟

هزینش مهم نیست. فقط کیفیت و راحتی استفاده
اگه با دکمه های i9 بتونی کنار بیای گزینه خوبیه .. هم جمع جور و هم کیفیت بالا داره ....
ولی اگه نه گزینه سانسا فیوز میاد وسط که اونم کیفیت خوبی داره ....
اگه کیلیپ پلاس بتونی از اونور بیاری به نظرم واست بهترین گزینس .... کیفیت خوب و جمع و جور و همه چیزایی که شما میخوای رو داره

musketeer
02-11-2010, 12:32
سلام دوستان

بنده یک iTouch دارم. با توجه به اینکه تصمیم گرفتم یک مقداری کیفیت صدا رو بهینه کنم (!) قصد خرید یک پلیر دارم که خودم نمیدونم کدوم بهتر هست. گزینه هایی که به نظرم اومد مثلا Clip و Fuze و Cowon E2 هستن

پیشاپیش ممنون

mamad gonzo
02-11-2010, 12:49
سلام دوستان

بنده یک iTouch دارم. با توجه به اینکه تصمیم گرفتم یک مقداری کیفیت صدا رو بهینه کنم (!) قصد خرید یک پلیر دارم که خودم نمیدونم کدوم بهتر هست. گزینه هایی که به نظرم اومد مثلا Clip و Fuze و Cowon E2 هستن

پیشاپیش ممنون

اینجور که معلومه اگه اشتباه نکنم جمع و جور بودن واست مهممه ...
اگه اره که به نظرم اینا به گزینه های خوبی هستن واست
COWON I9
SANSA FUZE

E2 رو زیاد مناسب نمیدونم .. از لحاظ سایز خوبه ولی از لحاض کیفیت گزینه های بهتری هست
کلیپ هم پلاسش خوبه .. وگرنه بین کیلیپ و فیوز به نظرم فیوز بهتره

اگه مشخصه های بیشتری از پلیری که در نظر داری بگی بیشتر و بهتر میشه راهنمایی کرد

musketeer
02-11-2010, 13:04
اینجور که معلومه اگه اشتباه نکنم جمع و جور بودن واست مهممه ...
اگه اره که به نظرم اینا به گزینه های خوبی هستن واست
COWON I9
SANSA FUZE

E2 رو زیاد مناسب نمیدونم .. از لحاظ سایز خوبه ولی از لحاض کیفیت گزینه های بهتری هست
کلیپ هم پلاسش خوبه .. وگرنه بین کیلیپ و فیوز به نظرم فیوز بهتره

اگه مشخصه های بیشتری از پلیری که در نظر داری بگی بیشتر و بهتر میشه راهنمایی کرد
بله اتقافا درست فرمودید، جمع و جور بودنش خیلی برام مهم هست. و نکته ی دیگه ای که برام مهمه، ظرفیت بالاش هست. مثلا کلیپ microSD نمیخوره ولی فیوز میخوره!
ولی مهمترین فاکتور برای من، کیفیت خروجیش هست. که تفکیک صدا برام خیلی مهمه.
قیمتش هم همین حدودا باشه دیگه! اگه سایتی هست قیمت اینها که گفتید رو نوشته باشه خیلی ممنون میشم بدید منم ببینم!

بینهایت ممنون:11:

mamad gonzo
02-11-2010, 13:29
i9 مموری استیک نمیخوره ولی به نظرم یه رده بالاتر از کلیپه ....
بهترین انتخاب واست میتونه کلیپپ پلاس باشه البت اگه بتونی بگی کسی از اونور بیاره .. اگه نشد همین فیوز هم خیلی خوبه که با ای کا جی هم خوب مچ میشه

fa13
02-11-2010, 13:34
i9 مموری استیک نمیخوره ولی به نظرم یه رده بالاتر از کلیپه ....
بهترین انتخاب واست میتونه کلیپپ پلاس باشه البت اگه بتونی بگی کسی از اونور بیاره .. اگه نشد همین فیوز هم خیلی خوبه که با ای کا جی هم خوب مچ میشه
یه سوال برام پیش اومد محمد عزیز
اگر بخوای i9 و +clip رو مقایسه کنی به غیر از مموری استیک برتری با کدوم هست ؟
یا + نسبت به معمولی غیر از مموری برتری کیفیتی هم داره ؟

mamad gonzo
02-11-2010, 17:13
1. برتری بدون شک با i9
2. انچنان به هم تفاوت ندارند ...

musketeer
02-11-2010, 17:44
خب پس فکر کنم الآن بین i9 و Fuze مونده ام. که البته تفاوت قیمتشون نسبتا زیاد هست و منم هیچ سرنخی از اینکه کیفیت کدومشون به سبکی که مورد نظرم هست (چلو) میخوره ندارم! سر دوراهی میشینم... خوردم رو تنها میبینم :دی

راستی این هم اضافه کنم بد نیست، من قصدم از خرید این پلیر فقط گوش کردن آهنگ هست و لاغیر! هیچ امکانات دیگه ای برام مهم نیست.

www_parham
02-11-2010, 18:14
دوستان جایی نمیشناسین sansa داشته باشه

sansa fuze هم تو ایران نیست؟؟

البته کیفیت clip+ از fuze بالاتره
the Sansa Fuze doesn't offer the sparklingly stellar audio quality presented by the likes of the Sony NWZ-A810 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) or the
Samsung P2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). It also wasn't quite as encompassing as the sound coming from the Creative Zen V Plus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])--but it comes close

ولی اگه تو ایران نیست ,چاره ای نیست

راستی کار کردن با clip تو تعداد آهنگهای بالا سخت نیست؟؟

این کلیپ که میبینی انقدر افتاده سر زبان ها بخاطر قیمت پایین و price/performance هستش وگرنه انتخاب های خیلی بهتری داری
یادمه ایران یه نمایندگی سن داشت فروشگاه .... (اسم فروشگاه گفتن نیارین) تو جمهوری بود جمع شده ؟ یدونم تو پایتخت بود که قیمت بالا میداد ولی بود (ببخشید اطلاعات یکم قدیمیه)

میشه چند تا معرفی کنین؟؟

---------- Post added at 06:14 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

1. برتری بدون شک با i9
2. انچنان به هم تفاوت ندارند ...

به نظرتون کلیدهای i9 نسبت به clip+ اعصاب خورد کن نیست؟
کیفیتشون هم که فرق زیادی نداره تازه یه جا زده بود clip+ بهتره

تو review ها نوشته بود کیفیتش بهتر شده

fa13
02-11-2010, 19:04
میشه چند تا معرفی کنین؟؟

والا من خودم هم موقعیتم مثل شماست :31:
همین چند صفحه اخیر رو بخونی دستت میاد peaceful عزیز توضیحات رو دادن
من نمیدونم تو بازار ایران چی هست دوستان بهتر میتونن راهنماییت کنن
ولی یک کلام امکانات بیشتر باتری بیشتر و....میخوای cowon
بعد هم مساله بعدی آمپ و هدفون خوب هست که بتونی از حداکثر توان پلیرت استفاده کنی
اینام رو هم نگاه بنداز اگر بتونی ویدیو هاش رو ببینی خیلی بهتره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشی

www_parham
02-11-2010, 21:45

به نظر من دکمه های تاچ برای یک پلیر اصلا مناسب نیستند.

میخام در حال راه رفتن یا تو اتوبوس بدون نگاه به پلیر کار کنم تازه clip+ کلیپ هم داره ودستو پا گیر نیست.
میگن کیفتش هم در حد i9 هست(صفحه قبل).

fuze هم که مثله اینکه کیفیتش تعریفی نداره.

تنها مشکله clip+ صفحه کوچیکشه که ممکنه که پیدا کردنه آهنگها رو سخت میکنه

همه اینها رو بر اساسه review ها میگم . اگه کسی خودش تجربشونو داره بهتر میتونه نظر بده.

fa13
02-11-2010, 22:04

میخام در حال راه رفتن یا تو اتوبوس بدون نگاه به پلیر کار کنم تازه clip+ کلیپ هم داره ودستو پا گیر نیست.

همه اینها رو بر اساسه review ها میگم . اگه کسی خودش تجربشونو داره بهتر میتونه نظر بده.
درسته ولی میگن تاچش خیلی خوبه منم کار نکردم تو ویدیو هم خیلی روون کار میکنه و خطاش کمه
راستی clip هم کلیپ داره نگران اونش نباش
اگر فولدر باشه پیدا کردن اهنگ هم فکر نمیکنم زیاد سخت باشه
peaceful عزیز بیاد بهتر میتونن راهنمایی کنن چون ایشون کلیپ دارن

musketeer
02-11-2010, 22:10

دوست عزیز مرسی بابت صحبتهاتون، به من هم خیلی کمک کرد برای جمع بندی:40:

به هر حال، طبق لینک زیر کیفیت Clip و Fuze یکسان هست

www_parham
02-11-2010, 22:42

خواهش میکنم

بله ولی کیفیته clip + از اونا یه خورده بالاتره.

to conclude:
1.the best clip plus: high quality sound , ease of use, a useful clip, better than older clip in sound and body quality

2. fuze: better than clip cause with the same quality you have a bigger screen to find your songs, better buttery .
cons: no clip, not as portable as clip

3. clip

من حاضرم صبر کنم تا واسم clip+ بیارن. اگه اینجا پیدا شه که عالیه

musketeer
03-11-2010, 07:56
بله کاملا درسته. هرچند با توجه به این لینک زیر، این برتری اونقدر ناچیز هست که حداقل ایشون که تست رو انجام داده تفاوتی احساس نمیکنه.

www_parham
03-11-2010, 10:03
حق با شماست

من که کاملا گیج شدم , اگه اینطوره کیفیت fuze , clip, clipplus یکسانه ولی تو ریویو ها چیزه دیگه نوشته بودن.

حالا مشکل بعدی اینه که از کجا باید بخریم. چند تا مغازه گفتن بعیده تو ایران پیدا کنی.

mamad gonzo
03-11-2010, 12:11

the Sansa Fuze doesn't offer the sparklingly stellar audio quality presented by the likes of the Sony NWZ-A810 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) or the
Samsung P2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). It also wasn't quite as encompassing as the sound coming from the Creative Zen V Plus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])--but it comes close

میشه چند تا معرفی کنین؟؟

---------- Post added at 06:14 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

نه ....
اعصاب خورد کن که نیست ...
ولی قطعا کار کردن با پلاس راحته ... من پلیر های سانسا رو به راحتی در کار کردن باشون و سایز کوچیکو .. کیفیت صدای خوب میشناسم
نه به نظرم من i9 کیفیت صداش کاملا یک پله بالاتر از پلاسه ... با توجه به جت افکت i9 اصلا هم سطح نیستن ...
درسته پلاس از راک باکس سود میبره ...
ولی یه قاعده کلی رو من اعتقاد دارم که کارای کووان کاملا سر تر از سانسا هستن ...

peaceful1
03-11-2010, 14:27
خب پس فکر کنم الآن بین i9 و Fuze مونده ام. که البته تفاوت قیمتشون نسبتا زیاد هست و منم هیچ سرنخی از اینکه کیفیت کدومشون به سبکی که مورد نظرم هست (چلو) میخوره ندارم! سر دوراهی میشینم... خوردم رو تنها میبینم :دی
راستی این هم اضافه کنم بد نیست، من قصدم از خرید این پلیر فقط گوش کردن آهنگ هست و لاغیر! هیچ امکانات دیگه ای برام مهم نیست.
حالت صدای کوون با سن سا متفاوته من این دو برند رو کنار هم قشنگ میبینم.

میشه چند تا معرفی کنین؟؟

تو پست بالا گفتم......

همه پلیر های کوون هست ولی سنسا به صورتی فصلی تو بازار میاد مثلا همکف پایتخت یه مغازه چند تا فیوز 2 ماه پیش موجود داشت 4 گیگ میداد 90 تومن

کار کردن با پلیر های سنسا خیلی راحت هست کیفیت صدای فیوز و کلیپ و کلیپ پلاس تقریبا فرق نمیکنه.
و همون طور که گفتم حالت صدای این دو برند متفاوت هست هر کدوم برای یه سری سبک مناسب هستند.

درسته ولی میگن تاچش خیلی خوبه منم کار نکردم تو ویدیو هم خیلی روون کار میکنه و خطاش کمه
راستی clip هم کلیپ داره نگران اونش نباش
اگر فولدر باشه پیدا کردن اهنگ هم فکر نمیکنم زیاد سخت باشه
peaceful عزیز بیاد بهتر میتونن راهنمایی کنن چون ایشون کلیپ دارن
فکر کنم این لینک بتونه کمک کنه.

خواهش میکنم

بله ولی کیفیته clip + از اونا یه خورده بالاتره.

to conclude:
1.the best clip plus: high quality sound , ease of use, a useful clip, better than older clip in sound and body quality

2. fuze: better than clip cause with the same quality you have a bigger screen to find your songs, better buttery .
cons: no clip, not as portable as clip

3. clip

من حاضرم صبر کنم تا واسم clip+ بیارن. اگه اینجا پیدا شه که عالیه

بله کاملا درسته. هرچند با توجه به این لینک زیر، این برتری اونقدر ناچیز هست که حداقل ایشون که تست رو انجام داده تفاوتی احساس نمیکنه.

حق با شماست
درسته اصلا به چشم نمیاد !اصلا!

من که کاملا گیج شدم , اگه اینطوره کیفیت fuze , clip, clipplus یکسانه ولی تو ریویو ها چیزه دیگه نوشته بودن.

حالا مشکل بعدی اینه که از کجا باید بخریم. چند تا مغازه گفتن بعیده تو ایران پیدا کنی.

خوب پلیر یک گوشه موضوع هست هدفون و کیفیت فایل و یک سری چیز های دیگه این اجازه رو به بعضی میده تا موشکافانه تر موضوع رو بیان کنند.

نه ....
اعصاب خورد کن که نیست ...
ولی قطعا کار کردن با پلاس راحته ... من پلیر های سانسا رو به راحتی در کار کردن باشون و سایز کوچیکو .. کیفیت صدای خوب میشناسم
نه به نظرم من i9 کیفیت صداش کاملا یک پله بالاتر از پلاسه ... با توجه به جت افکت i9 اصلا هم سطح نیستن ...
درسته پلاس از راک باکس سود میبره ...
ولی یه قاعده کلی رو من اعتقاد دارم که کارای کووان کاملا سر تر از سانسا هستن ...

من خودم هر دو رو کنار هم دوست دارم هر کدوم از این برند ها رو تو شراط مناسبش استفاده میکنم.

musketeer
03-11-2010, 19:48
peaceful جان خیلی ممنون.
حالا به نظرت اگر تفکیک پذیری صداها بیشتر مهم باشه، کدوم بهتر هست؟ یعنی برای سبک هایی که گفتم (چلو) کدوم مناسب تره؟

:11:

peaceful1
03-11-2010, 21:09
میشه یه بار دیگه بگی چی گوش میدی شرمنده اینجا پست خیلی زیاد هست.
اگه سبک های مثل متال و راک و ... (کوون بهتره)
اگه سبک هایی که ملایم تره مثل نمیدونم کلاسیک /سنتی/new age و Vocalو....
ولی حالا این طور نیست که اگه جا بجا گوش بدی بد میشه یا کسی ناراحت میشه من خودم pop/female models /pop rock/blues/dance/ alternative rock/ و دوست دارم با پلیر فیوز گوش بدم گاهی هم اون هایی که دیگه سر آدم رو میبره رو با D2+ گوش میدم.(فعلا این توری هست) قبلا همه رو با D2+ گوش میکردم.
پس خیلی نباید سختش کنیم.
بهترین پلیری که به نظر من تو پلیر های سنسا به تناسب قیمت و کارایی ارزش خرید داره فیوز هست (اگه به قیمت بخری!)
کلیپ صداش مثل همونه ولی خوب رم نمیخوره حجم 2 گیگ بیشتر نمیشه پیدا کرد و ....

fabio montari
03-11-2010, 21:51
میشه یه بار دیگه بگی چی گوش میدی شرمنده اینجا پست خیلی زیاد هست.
اگه سبک های مثل متال و راک و ... (کوون بهتره)
اگه سبک هایی که ملایم تره مثل نمیدونم کلاسیک /سنتی/new age و Vocalو....
ولی حالا این طور نیست که اگه جا بجا گوش بدی بد میشه یا کسی ناراحت میشه من خودم pop/female models /pop rock/blues/dance/ alternative rock/ و دوست دارم با پلیر فیوز گوش بدم گاهی هم اون هایی که دیگه سر آدم رو میبره رو با D2+ گوش میدم.(فعلا این توری هست) قبلا همه رو با D2+ گوش میکردم.
پس خیلی نباید سختش کنیم.
بهترین پلیری که به نظر من تو پلیر های سنسا به تناسب قیمت و کارایی ارزش خرید داره فیوز هست (اگه به قیمت بخری!)
کلیپ صداش مثل همونه ولی خوب رم نمیخوره حجم 2 گیگ بیشتر نمیشه پیدا کرد و ....
سلام
نتیجه اخلاقی اینه که جفتشو بخره دیگه :31:

musketeer
03-11-2010, 22:36
تاکید اصلیم روی Cello rock و Cello metal هست. همون Apocalyptica :دی

من الآن iTouch دارم و ex32 سونی، تقریبا هیچ مشکلی ندارم باهاشون و همه ی نیازهام رو برطرف میکنه. این پلیر و هدفون که میخوام بگیرم فقط محض همین آپوکالیپتیکا هست

چاکریم

www_parham
03-11-2010, 23:10
peacful جان مرسیییییی.

من بیشتر کلاسیک گوش میدم پس همون clip+ میگرم . جایی دیدین clip+ داشت لطفا خبر بدین.

آقای fabio montari ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این cx-300 II رو از کجا گرفتی راضی هستی؟من از باس زیاد بدم میاد باسش چطوره؟؟. تو پایتخت همه قلابی بود .جمهوری شنیدم نمایندگی داره؟

peaceful1
03-11-2010, 23:18
سلام
نتیجه اخلاقی اینه که جفتشو بخره دیگه :31:

ای شیطون...
شما نگران نباش دوتا هم بخره به پای شما که باید فروشگاه بزنی نمیرسه.

---------- Post added at 11:14 PM ---------- Previous post was at 11:12 PM ----------

peacful جان مرسیییییی.

من بیشتر کلاسیک گوش میدم پس همون clip+ میگرم . جایی دیدین clip+ داشت لطفا خبر بدین.

آقای fabio montari ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این cx-300 II رو از کجا گرفتی راضی هستی؟من از باس زیاد بدم میاد باسش چطوره؟؟. تو پایتخت همه قلابی بود .جمهوری شنیدم نمایندگی داره؟

تو ایران نیست اگه دسترسی نداری میتونی فیوز از ایران بگیری.

---------- Post added at 11:18 PM ---------- Previous post was at 11:14 PM ----------

تاکید اصلیم روی Cello rock و Cello metal هست. همون Apocalyptica :دی

من الآن iTouch دارم و ex32 سونی، تقریبا هیچ مشکلی ندارم باهاشون و همه ی نیازهام رو برطرف میکنه. این پلیر و هدفون که میخوام بگیرم فقط محض همین آپوکالیپتیکا هست

چاکریم

‏(یه چیزی گفتم خودم هم معنیش رو نمیدونم):31:
اگه از ایران میخوای بگیری تو مجتمع پایتخت بعضیها رو تست کنی!

musketeer
04-11-2010, 10:25
آقا دمتون گرم. من امروز برم پایتخت ببینم کسی میزاره ما یک تستی بکنیم اینا رو یا نه :دی

چاکریم

peaceful1
04-11-2010, 10:29
الان بری چند مدل سونی احتمالا یکی دو مدل کوون و چند مدل irever بتونی تست کنی. بعلاو کریتیو و اپل حتما دارند فقط باید بگی آقا برا تست هم هست شک دارم و این ها.....

musketeer
04-11-2010, 10:39
الان بری چند مدل سونی احتمالا یکی دو مدل کوون و چند مدل irever بتونی تست کنی. بعلاو کریتیو و اپل حتما دارند فقط باید بگی آقا برا تست هم هست شک دارم و این ها.....
یعنی سانسا کلا هیچی؟! خب پس من چجوری بفهمم کدوم بهتره؟ :دی

راستی E2 کیفیت خروجیش چطوره؟ چون از نظر قیافه خیلی باحاله :40:

peaceful1
04-11-2010, 11:28
قبلا یه فروشگاه تو پایتخت برا تست داشت ولی الان نه
میخوای حضوری برات fuze و clip بیارم تست کنی؟! :27: (جدی نگیری بد بخت بشم)
اصلا سنسا گیر بیار تست پلیر پیشکش!!
E2 فابیو مونتاری داره ازش میتونی بپرسی که خوب هست یا نه

musketeer
04-11-2010, 11:38
قبلا یه فروشگاه تو پایتخت برا تست داشت ولی الان نه
میخوای حضوری برات fuze و clip بیارم تست کنی؟! :27: (جدی نگیری بد بخت بشم)
اصلا سنسا گیر بیار تست پلیر پیشکش!!
E2 فابیو مونتاری داره ازش بپرس که به نظرش خوبه یا نه.
نه دیگه اونقدام پررو نیستم:31:
E2 هم انگار باید بیخیال بشم. تو ریویوها دیدم نوشته بودن از بقیه Cowon ها یکم پایینتره از نظر کیفیت. :13: چرا اینا همه چی رو با نقص میسازن؟ هرکدوم از اینا یا خوشگله یا باکیفیت! دوتاش کنار هم نمیگنجه! (اونی هم که میگنجه به جیب ما نمیخوره :دی)

الآن من دقیقا گیر کردم یه Cowon بگیرم یا سانسا! امروز برم اگر تست کردم و کاوون خوب بود همون رو میگیرم بره پی کارش! خسته شدم دیگه:19:

ولی دوستان، خداییش دستتون درد نکنه. خیلی کمک کردید. :40::40::40:

www_parham
04-11-2010, 14:05
آقا خریدی ما رو هم خبر کن. منم خیلی دوست دارم COWON بگیرم .گرمی صدا خیلی مهمه. ولی کوچیکی CLIP+ بیشتر به کارم میخوره .

اگه پایتخت جایی داشت لطفا بگید . اگه نبود مجبورم بگم واسم بیارن

musketeer
07-11-2010, 11:01
دوستان من هرکاری کردم نتونستم فیوز پیدا کنم :( کسی جایی سراغ نداره؟ :-<

fabio montari
07-11-2010, 15:13
دوست عزیز شما چرا گیر دادی به فیوز چرا خودته عزیت میکنی کوان بگیر بهتره چون الان سانسا اصلا گیر نمیاد اگه جایی بیاری چندتا دونه میاره زودم میفروشه
من میگم کوان بگیر راستی در مورده e2 هم بگم کیفیت صداش و بلندیش که عالیه ولی مشکلی داره اینکه را دست نیست و برای کسی که میخواد یه پلیر بگیره خوب نیست من خودم یه سونی دارم اینم کنارش گرفتم که اصلا چند وقته سمتشم نرفتم

musketeer
07-11-2010, 16:03
والا گیر که ندادم. اینطور که فهمیدم تفکیک پذیری صداش خیلی خوبه واسه همین خواستم بگیرم. امروز میرم جمهوری اگه پیدا نکردم میرم تو کار همون Cowon

چاکریم :11:

MusicManiac
07-11-2010, 21:19
سلام دوستان.
من دنبال یک موزیک پلیر عالی میگردم. در حال حاضر آیپاد تاچ 3 جی دارم که زیاد از کیفیت صداش راضی نیستم. بین دو مدل j3 و i9 مرددم. تنها چیزی که برام مهمه کیفیت صداست. اگه ممکنه راهنماییم کنید که کدامیک کیفیت صدای بهتری دارند و بطور کلی بهترین موزیک پلیر COWON کدومه. اگر برند بهتری هم سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید.

fa13
07-11-2010, 22:03
سلام دوستان.
من دنبال یک موزیک پلیر عالی میگردم. در حال حاضر آیپاد تاچ 3 جی دارم که زیاد از کیفیت صداش راضی نیستم. بین دو مدل j3 و i9 مرددم. تنها چیزی که برام مهمه کیفیت صداست. اگه ممکنه راهنماییم کنید که کدامیک کیفیت صدای بهتری دارند و بطور کلی بهترین موزیک پلیر COWON کدومه. اگر برند بهتری هم سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید.

j3 جدید تر امکانات بیشتر تو رویو ها هم دیدم ازش تعریف شده

peaceful1
07-11-2010, 22:05
سلام دوستان.

من هم نظر دوستمون رو قبول دارم;
J3 خیلی پلیر خوبی هست به نظر من معقول ترین انتخاب تو بین پلیر های کوون برای گوش دادن به آهنگ هست.

musketeer
07-11-2010, 22:09
عزیزان بنده هم فیوزدار (!) رفنم!:40: به شیوه ی بسیار جالبی البته! :31:

خودم که هرچی گشتم کمتر پیدا کردم! حالا یک دوستی این پستهای منو اینجا دیده، فهمیده دیگه درمونده شدم! رفته یک دونه برام گرفته! حالا اینش باحاله! زنگ زده میگه بیا برات فیوز گرفتم!! تصور کنید من چه شکلی شدم اون لحظه! :18: بعد ازش میپرسم چجوری پیدا کردی؟! میگه خیلی راحت! رفتم یک مغازه گفتم آقا من یک عدد سندیسک سانسا فیوز میخوام! فروشنده هم رفت بعد از 5 دقیقه با یک فیوز برگشت! تازه گفت ببخشید فقط 2 گیگشو پیدا کردم :18:
سطح زندگی رو میبینید؟! :19: خدا ما رو در جماعت نسوان هم قرار نداد حداقل پلیرمون رو بریم راحت بخریم :13:

peaceful1
07-11-2010, 22:11
مبارک باشه چند گرفتی؟

musketeer
07-11-2010, 22:13
چاکریم :دی نمیدونم چند گرفته اگه فهمیدم حتما اینجا هم میگم

peaceful1
07-11-2010, 22:17
آخه هر چیزی تو یه محدوده قیمتی به صرفه و خریدش منطقی هست به هر قیمتی نری بخری........؟!
ولی کلا پلیر خوبی هست خودم دارم استفاده میکنم حتما تاپیک زیر رو یه نگا بنداز خواستی بریزی به خودم بگو مرحله به مرحله کمکت کنم.

musketeer
07-11-2010, 22:27
آخه هر چیزی تو یه محدوده قیمتی به صرفه و خریدش منطقی هست به هر قیمتی نری بخری........؟!
ولی کلا پلیر خوبی هست خودم دارم استفاده میکنم حتما تاپیک زیر رو یه نگا بنداز خواستی بریزی به خودم بگو مرحله به مرحله کمکت کنم.

البته شما کاملا درست میگی.. ولی برا من که به عنوان هدیه حساب شده :31:

راجع به راکباکس هم که فکر کنم خواه ناخواه مزاحم شما بشم :40: مثلا همینکه الآن فیوز من V1 هست یا V2 از کجا بدونم :31:

:11:

ویرایش: اینو خودم فهمیدم ایشالا سوالای بعد lol :دی

MusicManiac
08-11-2010, 21:12
j3 جدید تر امکانات بیشتر تو رویو ها هم دیدم ازش تعریف شده

من هم نظر دوستمون رو قبول دارم;
J3 خیلی پلیر خوبی هست به نظر من معقول ترین انتخاب تو بین پلیر های کوون برای گوش دادن به آهنگ هست.

ممنون از جواب هر دو عزیز خصوصاً جناب peaceful1 که من اطلاعات بسیار خوبی از پستهای عالیشون در این بخش و بخش COWON بدست آوردم. سوال دیگه ای که داشتم اینه که با در نظر گرفتن قینت بسیار پایینتر i9 (حدود 120 تومان) j3 به جز اینکه حافظه جانبی میخوره و دوام باطریش بیشتره چه مزیت دیگری (فقط به عنوان یک پخش کننده موزیک) داره؟ چون ظاهراً مشخصات این دو مدل از لحاظ امکانات و کیفیت پخش موزیک کاملاً شبیه هم هست و حتی توان خروجی i9 یک میلی وات بالاتر از j3 هست.

peaceful1
08-11-2010, 22:34
ممنون از جواب هر دو عزیز خصوصاً جناب peaceful1 که من اطلاعات بسیار خوبی از پستهای عالیشون در این بخش و بخش COWON بدست آوردم. سوال دیگه ای که داشتم اینه که با در نظر گرفتن قینت بسیار پایینتر i9 (حدود 120 تومان) j3 به جز اینکه حافظه جانبی میخوره و دوام باطریش بیشتره چه مزیت دیگری (فقط به عنوان یک پخش کننده موزیک) داره؟ چون ظاهراً مشخصات این دو مدل از لحاظ امکانات و کیفیت پخش موزیک کاملاً شبیه هم هست و حتی توان خروجی i9 یک میلی وات بالاتر از j3 هست.

من تفاوت ها رو میگم قضاوت دیگه با خود شما راستی فکر نکنم امرتات J3 وV5 موجود داشته باشه

: J3
استفاده از افکت ها تو رادیو و و ویدیو
کیفیت تصویر بهتر
عمر باطری به مراتب بیشتر

قابلیت ارتقا از طریق حافظه جانبی
من عمر باطری و افزایش حافظه رو خیلی میپسندم.
و تفاوت های دیگه مثل UI
های گوناگون برای J3 و مواردی دیگر
ولی خب همونطور که شما گفتید برای گوش دادن به آهنگ خیلی فرق نمیکنند

Mr Unknown
10-11-2010, 02:08
سلام دوستان
یه پلیر می خوام که فقط باهاش موزیک گوش کنم
تنها قابلیتی که برام خیلی مهمه نشون دادن لایریک موزیکاست
بین آیپاد نانو نسل5 و COWON I9 موندم
کدوم رو پیشنهاد میکنین؟
حالا اگه تو این قیمت 160-170 چیز بهتری هم هست معرفی کنید
ممنون

privatedlove
10-11-2010, 10:51
سلام
دوستان يه پلير خيلي خوب ميخوام
كيفيت صدا خيلي واسم مهمه
هدفونش هم خيلي خوب باشه ترجيحا
اصلا mp4 بودنش واسم مهم نيست.ميخوام حجمش هم كوچك باشه.اسپيكرش داخلي هم اصلا مهم نيست واسم.
شارژ-كيفيت-هدفون هاش خيلي واسم مهمه
سقف هم تا 160

راستي قبلا creative zen neon 2 داشتم.بدك نبود البته با هدفون 570
يه iriver E100 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم داشتم كه صداش آشغال بود.هدفون ها رو هم عوض كردم يه نمه بهتر شد اما اصلا خوشم نيومد

mamad gonzo
10-11-2010, 11:10
تو برند کووان ببین ظاهر کدومو می پسندی تا درمورد امکاناتش بیشتر توضیح بدیم....
cowon

privatedlove
10-11-2010, 11:21
تو برند کووان ببین ظاهر کدومو می پسندی تا درمورد امکاناتش بیشتر توضیح بدیم....
cowon
ممنون دوست عزيز
من اطلاعات دقيقي در مورد cowon ندارم
آيا واقعا از creative و سوني كيفيت صداش و هدفون هاش بهتر هستند؟
از نظر ظاهر اين دو مدل رو پسنديدم
i audio U5
i audio I7 خيلي خوشم اومد
T2 هم بد نبود

F2 هم خيلي خوب بود.
همه اينها به كارم ميان

fa13
10-11-2010, 11:28
ممنون دوست عزيز
من اطلاعات دقيقي در مورد cowon ندارم
آيا واقعا از creative و سوني كيفيت صداش و هدفون هاش بهتر هستند؟
از نظر ظاهر اين دو مدل رو پسنديدم
i audio U5
i audio I7 خيلي خوشم اومد
T2 هم بد نبود

F2 هم خيلي خوب بود.
همه اينها به كارم ميان
هدفونی که روی تمام پلیر ها میدن کیفیت نداره باید سوا چیز خوب بخری

mamad gonzo
10-11-2010, 11:30
اره کیفیت خودش از اونا بهتره ولی کیفیت هدفوناش از اونا پایین تره ...
قاعده واسه خرید پلیر اینه که توصیه میشه در کنار پلیر یه هدفون خوب هم خریده بشه ...
اکثر پلیر ها هدفون خوبی روشون نیس ....
اون دو مدل اولی رو مطمئنم که دیگه تولید نمیشه و بعید میدونم گیر بیاری ...
i9 رو نپسندیدی؟

privatedlove
10-11-2010, 11:31
هدفونی که روی تمام پلیر ها میدن کیفیت نداره باید سوا چیز خوب بخری
پيشنهاد شما چيه؟
من اين مدل كرتيو رو خريده بودم.كيفيت و حجم صداشون به نسبت قيمتش كه 19 تومن بود عالي بود.اگه گزينه خاصي مد نظرتون هست لطف كنيد.شدت صداي اين هدفون 112 db هستش

i9 بد نبود اما من ميخوام حجمش كوچك باشه.i9 از اين 4 مدل بزرگتره
اما اگه چاره ايي نباشه....

mamad gonzo
10-11-2010, 11:53
i9
30 ساعت موزیک
10 ساعت فیلم
.........................
30 ساعت فکر کنم دیگه بس باشه ...
کیفیتشم که ددیگه هرچی باشه کووانه دیگه ... بعله

fa13
10-11-2010, 12:14
پيشنهاد شما چيه؟
من اين مدل كرتيو رو خريده بودم.كيفيت و حجم صداشون به نسبت قيمتش كه 19 تومن بود عالي بود.اگه گزينه خاصي مد نظرتون هست لطف كنيد.شدت صداي اين هدفون 112 db هستش

سوال هدفون رو تو قسمت خودش جواب دادم
ولی اگر همین 10 صفحه اخیر رو بخونی مطلب دستت میاد
کوچیک اگر میخوای clip
عمر باتری و کیفیت صدای بهتر cowon i9
اونهایی هم که انتخاب کردی منسوخ شدن :31:

mse1445
11-11-2010, 11:39
تو کوچیک ها philips gogear Raga هم تست کنید من گرفتم راضی هستم البته با هدفون senhisser MX360 کیفیت صدا خیلی خوبه

peaceful1
11-11-2010, 11:41
تو کوچیک ها philips gogear Raga هم تست کنید من گرفتم راضی هستم البته با هدفون senhisser MX360 کیفیت صدا خیلی خوبه
مبارک باشه ایشالا برات خوب کار کنه راستی هدفون رو چند گرفتی؟!

mse1445
11-11-2010, 12:05
مبارک باشه ایشالا برات خوب کار کنه راستی هدفون رو چند گرفتی؟!

ممنون عزیز 20 گرفتم از نمایندگیش البته 32 اهم هستش مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ کیفیت و تفکیک اش عالیه

peaceful1
11-11-2010, 12:38
بهترین امپدانس برای پلیر شما 16 و 32 هست نه چرا خیلی هم مناسبه.

amirfzr
11-11-2010, 13:52
پيشنهاد شما چيه؟

i9 با اینکه بزرگتره ولی چون نازکه هرجایی جا میشه و حسش نمی کنی ...
صفحه نمایش کوچیکی برای پخش ویدئو داره ولی همونم با کیفیته و خیلی جاها کار آدمو راه میندازه
jet effect3 داره و کیفیت صداشم که دیگه...
اگه قیمتش مهم نیس شک نکن منم اول یکم نگران ابعادش بودم ولی وقتی گرفتم متعجبم کرد!

privatedlove
12-11-2010, 15:54
خوب با اين تفاسير بايد cowon i9 بگيرم
ممنون از راهنماييتون
اما يه پلير ديگه هم ميخوام بگيرم اما واسه خودم نيست.
اين sandisk sansa fuze در چه حديه؟قابل قياس با i9 هست؟
ميخوام هدفون هم بگيرم.پيشنهاد شما چيه؟هدفوني ميخوام كه موقع دويدن ازش استفاده كن
مرسي

اديت:

يكي از دوستان يك D2 كاركرده واسه فروش دارن.بنظرتون گزينه مناسبي هستش؟
قيمت رو 105 اعلام كردن
با تشكر

mamad gonzo
13-11-2010, 10:27
ممنون از راهنماييتون
ميخوام هدفون هم بگيرم.پيشنهاد شما چيه؟هدفوني ميخوام كه موقع دويدن ازش استفاده كن
مرسي

اديت:

قيمت رو 105 اعلام كردن
با تشكر
تو سبک ها مورد علاقه من i9 یه پله بالاتر از سانسا قرار میگیره ... در کل من سانسا رو یه پله پایین تر از کووان میبینم .... البته فکر نکنی که خبریه ها ما داریم در مورد باکیفیت ترین برند پلیر (کووان) صحبت میکنیم .......... که یه پله پایین ترش بد تعبیر نشه خواهشا
************************************************** *
هدفون رو تو تاپیک مربوطه پی بگیرید
چند وقته کار کرده این پلیر d2؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

peaceful1
13-11-2010, 11:12
ممنون از راهنماييتون
مرسي

اديت:

قيمت رو 105 اعلام كردن
با تشكر

به نظر من اگه پلیر باطریش سالم باشه 105 تومن می ارزه اگه تا حالا هر پلیر دیگه ایی از کوون داشتم تا حالا J3 رو گرفته بودم تنها دلیل که این کار رو نکردم این هست که پلیرم D2 هستش.
D2 بسیا بسیار پلیر منعطفی برای گوش دادن به آهنگ هست و به سختی خراب میشه و برای بعضی از مشکلاتش هم راه حل هایی پیشنهاد شده که خود یوزر ها هم بتونند تعمیر کنند.
تا 32 گیگ رم SD میخوره(با عموم رم هایی که از طریق آداپتور SD قابلیت اتصال دارند.)
جالب این جاس تو بازار پلیر هم مقبولیت زیادی داره حتی ایران با این حال که دیگه تولید نمیشه ولی باز تقاضا برای این پلیر هست اگه ساکن تهران هستی طبقه اول پایتخت برو( متاسفانه اسم فروشگاه رو نمیتونم بگم)
خودم این کار رو کردم گفتند(مغازه دار) الان ازت 150 میخرم(باورم نشد.)
زمان خودش که خیلی خوب بود و هنوز خیلی ها با تردید بین این پلیر و مدل های جدید تر نگاه میکنند که آیا ارزش دردسرش رو داره که نو اون رو بگیری (به سختی پیدا میشه) و یا در کنارش مدل های جدیدتر تهیه کنیم.

m-mahdavi
13-11-2010, 15:44
با سلام خدمت دوستان محترم

یه سوال داشتم از دوستانی که رکوردر سونی مدل ux گرفتن مخصوصا جناب peaceful1 که پاسخهای جالبی میدن...

من مدل ux400 8GB رو گرفتم ولی هرجوری تنظیماتش رو انجام دادم باز موقع ظبط صدای هوا رو ظبط میکنه ...

sensitivity روی high میزارم صدای هوا و خش خش هست روی s-high میذارم بیشتر میشه فقط وقتی رو low ضبط میکنم یه کم بهتره ولی نسبت صدای هوا به محیط تغییری نمیکنه فقط میزان کلی صدا کم میشه بعد وقتی با کامپیوتر صدارو بلند گوش میدید بازم اون نویزها وجود داره

روی st یا (192) که نویز بیشتره روی stsp یا (128) نسبتا بهتره ولی بازم اونی نیست که باید باشه ... هر چی ازین noise cut و low cut و vor فعال کردم نتیجه بهتری نگرفتم

راستی شما effect رو رو چی تنظیم میکنید بعد sync record و select input کارشون چیه؟ تاثیری تو ظبط دارن؟

شما تنظیمات رو به چه صورتی انجام دادید؟
کسی با بلوتوس ظبط کرده آیا کیفیت ظبط رو ارتقا میده؟ لازمه بگیرم؟
من یه mp3 سونی قدیمی مدل ns-44 دارم اون با این همه افتادن زمین و رنگ و رو رفتگی باز موقع ظبط اینطور هوا رو ظبط نمیکنه

من از این مدلای جدید تعجب میکنم خوب شد اون pcm که 680 تومن بود رو نگرفتم...

نمی دونم شاید من تنظیمات رو درست انجام ندادم...

به هر صورت از همه دوستانی که جواب میدن تشکر میکنم...

peaceful1
13-11-2010, 16:34
شما از دوست محترم Hossein Adeli بپرس:

من مدتی هست که استفاده نکردم ایشون دقیقا همچین مشکلی داشتند و تونستند حلش کنند.

Hossein Adeli
13-11-2010, 23:24
سلام
اولین کاری رو که باید بکنی تشخیص بهترین حالت حساسیت میکروفون است اگه زیاد باشه میزان نویز هم بالا میره.
باید هرچه قدر میتونی خودت رو به منبع صوتی نزدیک کنی و اگه صدا هم بلند باشه میتونی رو حساسیت نرمال یا حتی پایین بزاری تا نویز کمتر باشه از حساسیت بالا فقط موقعی استفاده کن که صدای طرف خیلی کمه.
موقع گوش دادن هم باید نویز کات رو هم فعال کنی در این صورت ایکفت صوتی هم غیر فعال میشه و در نتیجه نویز کمتر و صدای بهتری رو میشنوی
کیفیت ضبط رو من در بهترین حالت میزارم.
از VOR , LCF هم استفاده نمیکنم کیفیت صدا هم عالیه با کمترین نویز.
شما دفترچه فارسی رو تو سی دی مطالعه کن
select input هم مال میکروفون خارجی است

iriaf
13-11-2010, 23:39
با سلام خدمت همه دوستان
من یک MP3 player خوب می خواهم تا قیمت حدود 100 هزار تومان، شما چه برند و مدلی را پیشنهاد می کنید؟
لطفا نمایندگی و قیمت آن مدل را هم ذکر کنید.

خیلی ممنون میشم زود جواب بدید چون خیلی عجله دارم.
یا علی

m-mahdavi
14-11-2010, 01:32
سلام
اولین کاری رو که باید بکنی تشخیص بهترین حالت حساسیت میکروفون است اگه زیاد باشه میزان نویز هم بالا میره.
باید هرچه قدر میتونی خودت رو به منبع صوتی نزدیک کنی و اگه صدا هم بلند باشه میتونی رو حساسیت نرمال یا حتی پایین بزاری تا نویز کمتر باشه از حساسیت بالا فقط موقعی استفاده کن که صدای طرف خیلی کمه.
موقع گوش دادن هم باید نویز کات رو هم فعال کنی در این صورت ایکفت صوتی هم غیر فعال میشه و در نتیجه نویز کمتر و صدای بهتری رو میشنوی
کیفیت ضبط رو من در بهترین حالت میزارم.
از VOR , LCF هم استفاده نمیکنم کیفیت صدا هم عالیه با کمترین نویز.
شما دفترچه فارسی رو تو سی دی مطالعه کن
select input هم مال میکروفون خارجی است
با تشکر از جناب peaceful1

من راهنمای فارسی شو تقریبا دو سه باری خوندم راهنمای انگلیسیشم یه نگاهی کردم
ولی اونطور شفاف درباره این نویز یا voise weather توضیح نداده
فکر میکنم تو این نوع محصول هنوز یه برنامه تفکیک صدای قدرتمند تعبیه نشده
من vor رو تو نمازخونه فعال کردم وقتی امام جماعت با صدای آهسته حمد و سوره نماز ظهر رو می خوند ظبط صدا رو
قطع میکرد .. یعنی نمی تونست فرکانس صدای انسان رو از کولر و اسپلیت تشخیص بده
اما جالبه که صدای باد و هوای محیط رو ظبط میکنه
....
واقعا باید گفت (فتبارک الله احسن الخالقین) گوشی که خداوند ساخته با چه کیفیت و دقتی نوع ، اندازه و جهت صدا رو تشخیص میده از هزار تا برنامه تفکیک صدا و صدای HD دقیقتر و شفاف تر و با احساس تر !!!

mamad gonzo
14-11-2010, 12:59
با سلام خدمت همه دوستان
من یک MP3 player خوب می خواهم تا قیمت حدود 100 هزار تومان، شما چه برند و مدلی را پیشنهاد می کنید؟
لطفا نمایندگی و قیمت آن مدل را هم ذکر کنید.

خیلی ممنون میشم زود جواب بدید چون خیلی عجله دارم.

یا علی
حالا نیازی نبود اینقد گنده بنویسی برادر!!!!!
شما بگو بیشتر چه سبکایی گوش میدی؟؟؟؟
انتظارت از پلیر دلخواهت چیه؟

Aqu-NELLY
17-11-2010, 11:22
سلام دوستان منم یه MP3 player خوب می خوام واسه گوش کردن زبان در زمان های بطالتم تو اتوبوس و..... و البته ضبط کردن سخنان استادم سر کلاس حالا قیمتش خیلی واسم مهم نیست مثلا حتی تا 100 تا 300 هم باششه عیبی نداره اما میخوام یه عمر کار کنه و سبک باشه و خلاصه کیفیتش بالا باشه و زود خراب نشه دیگه !
از راهنمایی دوستان پیشاپیش ممنونم

privatedlove
17-11-2010, 11:56
خلاصه بعد از راهنمايي هاي شما دوستان و محدوديت بودجم تصميم گرفتم سانسا بگيرم
اما بين اين مدل ها كدوم رو توصيه ميكنيد
clip و fuze?
راستي clip+ و Fuze + اومدن تو بازار؟
هر كدوم مناسب بود رو معرفي كنيد لطفا.
ممنونم

fabio montari
17-11-2010, 16:48
clip+ و Fuze + تو بازار نیستن

privatedlove
17-11-2010, 19:18
clip+ و Fuze + تو بازار نیستن
درسته بر خلاف قوانين فروم هستش
اما اگر دوستي آدرسي،سايت اينترنتي،شماره تماسي جايي كه سانسا واسه فروش داشته باشه رو بهم پي ام كنم ممنونش ميشم
:10:

SamGun
17-11-2010, 22:30
بچه ها من الان یه X-Fi 2 خریدم , یکم دل چرکین شدم همش فکر میکنم چیز خوبی نخریدم . البته من کیفیت صدا و تفکیک صداش برام بیشتر مهم هست تا قیافه و تاچ. الان کسانی که اینجا تو این کار سر رشته دارن میتونن به من بگن این Player نسبت به بقیه تو چه رده ای هست ؟

البته اینو هم بگم این دستگاه تنطیماتش خیلی عجیبه !! یعنی ON بودن X-Fi تو بعضی موزیک ها توپ جواب میده و تو بعضی نه.

من تا 230 تومن پول داشتم که اینو خریدم . حالا اگه چیزه خوبی نیست بگید سریع آبش کنم برم یه چیز دیگه بگیرم.

اولش چشم دنبال J3 بود که جایی پیداش نکردم(البته گرونم هست)

peaceful1
17-11-2010, 22:56
دوست من پلیر به تنهایی کیفیت رو تضمین نمیکنه وقتی به هدفون خوب دسترسی نداریم(خیلی کم موجود هست و مدل های مناسب و درخور نیاز تقریبا نیست)دیگه بحث کیفیت خوب و بد کمی غیر واقع بینانه میشه.
پس انقدر حرس و جوش نخور واز پلیرت نهایت بهره ولذت رو ببر ومطمئن باش نسبت به موجودی بازار ایران هیچین چیز از دست ندادی.

fa13
18-11-2010, 01:34
بچه ها من الان یه X-Fi 2 خریدم , یکم دل چرکین شدم همش فکر میکنم چیز خوبی نخریدم . البته من کیفیت صدا و تفکیک صداش برام بیشتر مهم هست تا قیافه و تاچ. الان کسانی که اینجا تو این کار سر رشته دارن میتونن به من بگن این Player نسبت به بقیه تو چه رده ای هست ؟

البته اینو هم بگم این دستگاه تنطیماتش خیلی عجیبه !! یعنی ON بودن X-Fi تو بعضی موزیک ها توپ جواب میده و تو بعضی نه.

من تا 230 تومن پول داشتم که اینو خریدم . حالا اگه چیزه خوبی نیست بگید سریع آبش کنم برم یه چیز دیگه بگیرم.

اولش چشم دنبال J3 بود که جایی پیداش نکردم(البته گرونم هست)
دوست من شما به نظر بقیه چیکار داری (با احترام به همه دوستان )اگر شما از خریدت راضی هست و حس خوبی داری دیگه نگران نباش از پلیرت لذت ببر
یه هدفون با قیمت معقول هم بزن تنگش حالش رو ببر گرچه هدفون خودش هم خوبه
موفق باشی

iriaf
18-11-2010, 15:45
سلام به همه دوستان

نظرتون درباره این MP4 Player ها چیه؟ کدامیک را پیشنهاد می کنید؟

MP4 Player کریتیو (CREATIVE) مدل : (ZEN X-Fi (8GB

واکمن MP4 Player سونی مدل :Sony NWZ-E443/P

اگر قیمت ها رو هم می دانید، بفرمایید ممنون می شوم.
یا علی

peaceful1
18-11-2010, 18:54
دوستان امروز یه فروشگاه تصادفی دیدم clip ver.1 چهار گیگ داشت کسی خواست بگه شماره تلفن فروشگاه رو pm کنم.

privatedlove
18-11-2010, 20:27
دوستان امروز یه فروشگاه تصادفی دیدم clip 4 گیگ داشت کسی خواست بگه شماره تلفن فروشگاه رو pm کنم.
:40::40::11::11:
با تماس با ايشون خريداري شد
مرسي

GAMELAIN
19-11-2010, 13:56
اپگرد سونیNWZ-B143F به چه صورت است

peaceful1
19-11-2010, 16:32
دست گذاشتی رو پلیری که عموم سونی سنتر ها بر تست در اختیار مشترهاشون گذاشند توصیه میکنم خودت با حوصله یه تست بزنی.

F_1984
20-11-2010, 15:53
دوستان امروز یه فروشگاه تصادفی دیدم clip 4 گیگ داشت کسی خواست بگه شماره تلفن فروشگاه رو pm کنم.

دمت گرم واسه من هم پخ کن :10: راستی چند

fabio montari
20-11-2010, 16:01
به نظرت fuze بهتره یا clip معمولی

peaceful1
20-11-2010, 16:46
خوب فیوز جای رم داره صفحه هر چند کوچک ولی رنگی بسیار مناسب برای نمایش album art و مشخصات آهنگ خروجی صدا به هم نزدیک هست و fuze بیشتر شارژ میمونه ولی خوب کلیب غیر قابل باور کوچیک هست و کنترل های بسیار راحتی داره وبرای استفاده تو حرکت خیلی راحت تره. هر چند وزن و اندازه فیوز هم خیلی کوچک و مناسب هست.

دمت گرم واسه من هم پخ کن راستی چند
خواهش میکنم ارسال شد.

F_1984
20-11-2010, 18:28
ویرایش:

خواهش میکنم ارسال شد.[/QUOTE]

از شانس من تموم شد :41:

peaceful1
20-11-2010, 18:49
دو تا داشت نا امید از پیدا نشدن وسیله کامپیوتری یه دفعه چشمم به ویترین این مغازه افتاد با کمال تعجب پلیر رو پشت ویترین مغازه زیر زمین یکی از پاساز ها خلوت مرکز شهر دیدم. گفتم شاید کسی به دنبال این برند باشه. اصلا چیزی که دنبالش بودم رو فراموش کردم.
حالا چرا فقط سن دیسک برند های دیگه مثل irever و کریتیو و کوون و ... هم خوب هستند.

fabio montari
20-11-2010, 20:41
منم یه فیوز تو پاساژه دمه خونمون دیدم اونم یه مغازه داغون تازه پشت ویرترینم نه یه جای دور افتاده تو مغازش میخوام بگیرمش همون یه دونه هم داشت

peaceful1
20-11-2010, 22:29
منم یه فیوز تو پاساژه دمه خونمون دیدم اونم یه مغازه داغون تازه پشت ویرترینم نه یه جای دور افتاده تو مغازش میخوام بگیرمش همون یه دونه هم داشت

چند میده؟!

fabio montari
21-11-2010, 16:56
60 jتومن گفت فکر کنم

peaceful1
21-11-2010, 20:59
چه حجمی؟!
...........

spnner
21-11-2010, 21:42
سلام
من یه mp3 player با 2G حافظه می خواستم میشه منو راهنمایی کنید
با تشکر:8:

fabio montari
22-11-2010, 00:13
چه حجمی؟!
...........
نمیدونم 4 گیگ بود یا 2 فردا میرم بگیرم اگه حال داشتم

peaceful1
22-11-2010, 13:21
سلام
من یه mp3 player با 2G حافظه می خواستم میشه منو راهنمایی کنید
با تشکر:8:

چقدر میخواهی هزینه کنی؟!

Mr Unknown
24-11-2010, 11:43
سلام دوستان
یه پلیر می خوام که فقط باهاش موزیک گوش کنم
تنها قابلیتی که برام خیلی مهمه نشون دادن لایریک موزیکاست
بین آیپاد نانو نسل5 و COWON I9 موندم
کدوم رو پیشنهاد میکنین؟
حالا اگه تو این قیمت 160-170 چیز بهتری هم هست معرفی کنید
ممنون
دوستان کسی نمیتونه راهنمائی کنه؟

peaceful1
24-11-2010, 11:57
COWON i9 رو ترجیح میدم دوست من به نظرم دوباره یه مرور بکن که چی گوش میدی چه هدفونی داری یا میخوای بگیری چون قیاسی که کردی کمی نامتجانس هست شاید کلا نظر نهایت به سمت چیز دیگه ایی بره.

ali_nnn13
25-11-2010, 15:52
سلام به همگی دوستان و اساتید...

ببخشید نمیدونم سوالم رو جای مناسبی میپرسم یا نه ! اگه جاش اینجا نیست ممنون میشم تاپیک مورد نظر رو معرفی کنید...

بین Apple iPod Touch New و Cowon S9 کدوم کیفیت بهتری توی پخش موزیک دارند ؟ و ارزش خرید کدوم بالاتره ؟

همگی موفق و شاد و سلامت باشین...:11:

fabio montari
25-11-2010, 16:45
خوب معلومه s9 بیتره !

Ehsan756
26-11-2010, 08:50
بچه هاسلام
من یکی دو روزه دارم توی نت دنبال یه پلیر خوب میگردم خصوصا توی این تاپیک ولی نه تنها چیزی پیدا نکردم تازه گیجم شدم چون هرکسی یه نظری داده و خب اینطوری سردر گمی ایجاد میشه
من در واقع دنبال یه ریکردر خوب هستم واسه دانشگاه
اول گفتم یه voice recorder میگیرم بعد دیدم بدمم نمیاد وقتایی که بیرون میرم بتونم یه آهنگی هم گوش بدم ولی خب واقعا بعد از خوندن این همه مطلب واقعا گیج شدم
اول یه سوال
این راک باکس روی voice recorder هم نصب میشه یا نه؟
بعد انتظارات من:
مهمترینش ریکورد در حد ایده آل (این خیلی واسم مهمه) که اگه وسطای کلاسم نشستم بایه کیفیت قابل قبول بتونه ضبط کنه
زمان شارژ بالا
همونطور که گفتم پلیر در حد معمولی (و نه عالی)
بودجمم تا 120-130 مشکلی نیست ولی هرچی کمتر بهتر(اصفهانیم دیگه :27:)
نه ظاهرش واسم مهمه ونه پخش ویدیو(در واقع دنبال mp4 نیستم)
راستی اینترنتی بخرم یا نه؟؟؟
اگه کسی جایی تو اصفهان سراغ داره که بنداز بنداز نباشه هم لطف کنه معرفی کنه
دوستان اگه لطف کنن (خصوصا peaceful1 عزیز والبته بقیه دوستای گلم :11:) یکم راهنماییم کنن ممنون میشم

fa13
26-11-2010, 11:44
بچه هاسلام
من یکی دو روزه دارم توی نت دنبال یه پلیر خوب میگردم خصوصا توی این تاپیک ولی نه تنها چیزی پیدا نکردم تازه گیجم شدم چون هرکسی یه نظری داده و خب اینطوری سردر گمی ایجاد میشه
من در واقع دنبال یه ریکردر خوب هستم واسه دانشگاه
اول گفتم یه voice recorder میگیرم بعد دیدم بدمم نمیاد وقتایی که بیرون میرم بتونم یه آهنگی هم گوش بدم ولی خب واقعا بعد از خوندن این همه مطلب واقعا گیج شدم
اول یه سوال
این راک باکس روی voice recorder هم نصب میشه یا نه؟
بعد انتظارات من:
مهمترینش ریکورد در حد ایده آل (این خیلی واسم مهمه) که اگه وسطای کلاسم نشستم بایه کیفیت قابل قبول بتونه ضبط کنه
زمان شارژ بالا
همونطور که گفتم پلیر در حد معمولی (و نه عالی)
بودجمم تا 120-130 مشکلی نیست ولی هرچی کمتر بهتر(اصفهانیم دیگه :27:)
نه ظاهرش واسم مهمه ونه پخش ویدیو(در واقع دنبال mp4 نیستم)
راستی اینترنتی بخرم یا نه؟؟؟
اگه کسی جایی تو اصفهان سراغ داره که بنداز بنداز نباشه هم لطف کنه معرفی کنه
دوستان اگه لطف کنن (خصوصا peaceful1 عزیز والبته بقیه دوستای گلم :11:) یکم راهنماییم کنن ممنون میشم
این دو مورد با هم جور نمیشه یعنی ریکوردر خوب و پلیر خوب
شما باید ریکوردر بگیری
از ریکوردر های سونی هر کدوم که به پولت میخوره بگیر کیفیتش خوبه البته پلیر هم هست ولی خوب چون اولویت شما با ریکوردر هست ترجیحا بهتره که بری سمت ریکوردر بهتر تا پلیر
موفق باشی

peaceful1
26-11-2010, 11:58
من کاملا با حرف های دوستمون موافقم و به شما UX-200 سونی رو پیشنهاد میدم.
البته دو مدل ساوسونگ هم هست که طراحی ظاهری بهتری دارند وکمی امکانات جانبی بیشتر ولی متاسفانه تجربه استفاده از اون ها رو نداشتم. وقیمتشون نزدیک به UX-200 هست .
میزان شارژ چون باطری خور هستند به ظرفیت باطری شارژی که داخلش قرار میدی بستگی داره.

Ehsan756
26-11-2010, 12:13
fa13 و peaceful1 عزیز
ممنون از جوابتون
فقط 3 تا مطلب
1-اون 2 مدل سامسونگ که گفتین چیان
2-نظرتون راجع به اینکه اینترنتی بخرم چیه؟
مثلا از orado یا digikala
ux-200 رو توی digikala زده بود 135000
3- این voice recorder ها راک باکس روش نصب میشه؟؟

peaceful1
26-11-2010, 19:14
fa13 و peaceful1 عزیز
ممنون از جوابتون
فقط 3 تا مطلب
1-اون 2 مدل سامسونگ که گفتین چیان
2-نظرتون راجع به اینکه اینترنتی بخرم چیه؟
مثلا از orado یا digikala
ux-200 رو توی digikala زده بود 135000
3- این voice recorder ها راک باکس روش نصب میشه؟؟

نه نمیشه ریخت
اگه سختت هست حضوری بخری خوب بحثش جداست من هیچ وقت اینترنتی خرید نکردم تو بدترین حالت یه بار حضوری از یه سایت اینترنتی خرید کردم اون هم مجبور شده بودم/
اگه مجبوری و محدودیت داری بخر

feredi power
27-11-2010, 11:51
دوستان عزیز
من دو تا سوال کاملا متفاوت داشتم
۱- من یک پلیر creative Zen داشتم که پس از دوسال و نیم استفاده بر اثر حادثه ای از داخل صدمه دید
بردم گارانتی (شاب) گفت چیپش از داخل له شده باید کل بوردش را عوض کنی. میتونم برات پیدا کنم ولی حدود ۶۰ تومان آب میخوره (بورد ۸ گیگ)
سوالم اینه که بقیه اش سالمه ارزش خرجش را داره یا نه ؟
۲- اگه بخواهم حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ چیزی بخرم که رم خور (حتما) باشه و حتی الامکان کلید هم داشته باشه و با اولویت پخش صدای خوب (تصویر مهم نیست) نظرتون چیه ؟
اگه قیمت J3 را هم بفرمایید که ممنون می شوم

:11: ***چاکر جمع ***

mamad gonzo
27-11-2010, 14:50
دوستان عزیز
من دو تا سوال کاملا متفاوت داشتم
۱- من یک پلیر creative Zen داشتم که پس از دوسال و نیم استفاده بر اثر حادثه ای از داخل صدمه دید
بردم گارانتی (شاب) گفت چیپش از داخل له شده باید کل بوردش را عوض کنی. میتونم برات پیدا کنم ولی حدود ۶۰ تومان آب میخوره (بورد ۸ گیگ)
سوالم اینه که بقیه اش سالمه ارزش خرجش را داره یا نه ؟
۲- اگه بخواهم حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ چیزی بخرم که رم خور (حتما) باشه و حتی الامکان کلید هم داشته باشه و با اولویت پخش صدای خوب (تصویر مهم نیست) نظرتون چیه ؟
اگه قیمت J3 را هم بفرمایید که ممنون می شوم

:11: ***چاکر جمع ***
دوست گلم ... اگه بخوای کلید داشته باشه یعنی اینکه تاچ نباشه؟؟؟
یا نه تاچ باشه و کلید next , back , کم زیاد صدا داشته باشه؟؟؟؟

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

feredi power
28-11-2010, 10:31
ببخشید که سوالم مبهم
بیشتر ترجیح می دهم که تاچ نباشه فقط بخاطر اینکه حس میکنم حساس تره و نگهداریش سخت تره
ولی خوب کیفیت صدای خوب و رم خور بودن در درجه اول اولویت است

mamad gonzo
28-11-2010, 23:39
خوب من یادم رفت شما سبک موسیقاییت هم بگو تا من بدونم سمت چه برندی برم ....
ولی اینطور که از پلیر قبلیت معلومه متمایل به دنس و پاپ و کلاسیک و اینجور سبکا باید باشی .. درسته؟

feredi power
29-11-2010, 11:38
ممد جان دستت درد نکنه خیلی خوب حدس زدی :20:
آهنگ های من به سه دسته کلاسیک کلاسیک ایرانی و ترنس تقسیم میشن
حالا با همه این تفاسیر نظرت رو بگو ؟
لطفا در مورد تعمیر همون قبلی هم نظر بده

SamGun
29-11-2010, 22:45
بچه ها این MP4 ها برای بخش یک فایل تصویری چه محدودیت هایی دارن ؟

مثلا همین X-Fi 2 خودم , 2 تا فایل متفاوت WMV دارم که یکیش اجرا میشه و دیگیر Codec Not Support میده .

من با Details که از اینا گرفتم متوجه شدم یکی دارای Bit Rate 500 هست ودیگری که اجرا نمیشه 1400 بود.

من با اینکه اومدم این rate رو Convert کردم به 600 باز هم اجرا نشد. حتی Resolution رو هم 320×240 کردم ولی باز هم اجرا نمیشه.

کسی اگه چیزی میدونه یه راهنمایی مارو بکنه بد جور گیج شدیم.

mamad gonzo
30-11-2010, 00:46
ممد جان دستت درد نکنه خیلی خوب حدس زدی :20:
آهنگ های من به سه دسته کلاسیک کلاسیک ایرانی و ترنس تقسیم میشن
حالا با همه این تفاسیر نظرت رو بگو ؟
لطفا در مورد تعمیر همون قبلی هم نظر بده
خوب من تنها و تنها یک گزینه رو باب تمایلاتت میدونم اونم پلیر خودمه zen x-fi2 واسه اطلاعات بیشتر تاپیک اختصاصیشو تو همینجا بخون

---------- Post added at 02:46 AM ---------- Previous post was at 02:42 AM ----------

مثلا همین X-Fi 2 خودم , 2 تا فایل متفاوت WMV دارم که یکیش اجرا میشه و دیگیر Codec Not Support میده .

من با Details که از اینا گرفتم متوجه شدم یکی دارای Bit Rate 500 هست ودیگری که اجرا نمیشه 1400 بود.

من با اینکه اومدم این rate رو Convert کردم به 600 باز هم اجرا نشد. حتی Resolution رو هم 320×240 کردم ولی باز هم اجرا نمیشه.

بهتر نیست این سوال رو تو بخش رفع ایرادات و اشکالات پلیر میپرسیدی؟

شما کانورتور x media recode رو دانلود کن تو بخش دیوایس هاش x-fi2 رو داره اگه اونو انتخاب کنی دیگه خودش همه چیو حل میکنه ... منم مشکل شما رو داشتم که با دانلود این برنامه که استاد سیمور معرفی کرد مشکلم حل شد.

SamGun
30-11-2010, 00:58
خوب من تنها و تنها یک گزینه رو باب تمایلاتت میدونم اونم پلیر خودمه zen x-fi2 واسه اطلاعات بیشتر تاپیک اختصاصیشو تو همینجا بخون

---------- Post added at 02:46 AM ---------- Previous post was at 02:42 AM ----------

شما کانورتور x media recode رو دانلود کن تو بخش دیوایس هاش x-fi2 رو داره اگه اونو انتخاب کنی دیگه خودش همه چیو حل میکنه ... منم مشکل شما رو داشتم که با دانلود این برنامه که استاد سیمور معرفی کرد مشکلم حل شد.

100% بهتره دوست عزیز , ما تو تاپیک خودمون هرکی که پست نابجا بده بیچارش میکنیم :31:

بابت کمکی که کردی ممنون.

peaceful1
30-11-2010, 10:37

عجب چیز جالبی نمیشد زورتر به هم یاد میدادی!!
خیلی به کار میاد!! دستت درد نکنه!!

sastwhc
30-11-2010, 10:41

امکانات پخش پلیر های این چنینی بخاطره محدودیت قدرت پردازنده شون محدوده و فقط میتونند فایل هایی با مشخصات خاص رو پخش منند و این فایل ها مخصوصا نباید از کدک های خاص استفاده کرده باشند و علاج هم در تبدیل به فرمت های قابل پخش است.این مبدل ها به کرات اینجا معرفی شده اما بازهم تکرار می کنم:

Xilisoft Video Converter

COWON Media Center jetAudio

Sonne Video Converter

ImTOO Video Converter Ultimate

mamad gonzo
30-11-2010, 10:56
عجب چیز جالبی نمیشد زورتر به هم یاد میدادی!!
خیلی به کار میاد!! دستت درد نکنه!!
گذاشته بودم اینجا یهو سوپروایزت کنم:31:

SamGun
02-12-2010, 00:01
امکانات پخش پلیر های این چنینی بخاطره محدودیت قدرت پردازنده شون محدوده و فقط میتونند فایل هایی با مشخصات خاص رو پخش منند و این فایل ها مخصوصا نباید از کدک های خاص استفاده کرده باشند و علاج هم در تبدیل به فرمت های قابل پخش است.این مبدل ها به کرات اینجا معرفی شده اما بازهم تکرار می کنم:

Xilisoft Video Converter

COWON Media Center jetAudio

Sonne Video Converter

ImTOO Video Converter Ultimate

خب عزیز الان کدوم یکیشون بهتره ؟ من X media Record رو ریختم وسط کار یهو Error میده.

artara74
02-12-2010, 07:41
سلام دوستان. من می خوام یک Mp3 یا Mp4 پلیر بگیرم.

- زیر 100 تومن.
- جمع و جور (از موبایل کوچک تر باشه که راحت بندازم تو جیب و درش بیارم و سبک باشه، مثل آیپاد نانو های سری قدیم و جدید)(گیره هم داشته باشه عالی میشه :31: کسی نانو 150 تومن سراغ داره؟).
- حافظه 8 گیگ یا بیشتر.
- دارای صفحه نمایش (رنگی باشه بهتره)
- دارای فولدر و Playlist و دسترسی راحت به آنها.
- کیفیت صدای خوب

چی پیشنهاد می دین؟

Sansa Clip+ رو بررسی کردم خیلی عالیه اما احساس می کنم کار کردن با منو هاش و اینا راحت نیست.

mba2431
02-12-2010, 09:35
سلام دوستان. شرمنده مطالب رو خوندم ولی یخورده گیج شدم.
من یه mp3 player با 2G حافظه می خواستم.. بیشتر واسه گوش کردن زبان هنگام راه رفتن، تو اتوبوس و ..... و البته تا حدی ضبط کردنش هم خوب باشه. سقف قیمتش هم 70 هزار تومان باشه. نوشته بودین که بهتره همراه با mp3 player یه هدفن هم خرید، لطفا تا سقف 15 هزار تومان پیشنهاد بدین..
پیشاپیش از شما بابت راهنمایی های خوبتون ممنون

SamGun
02-12-2010, 11:47

- زیر 100 تومن.
- جمع و جور (از موبایل کوچک تر باشه که راحت بندازم تو جیب و درش بیارم و سبک باشه، مثل آیپاد نانو های سری قدیم و جدید)(گیره هم داشته باشه عالی میشه :31: کسی نانو 150 تومن سراغ داره؟).
- حافظه 8 گیگ یا بیشتر.
- کیفیت صدای خوب

چی پیشنهاد می دین؟

Sansa Clip+ رو بررسی کردم خیلی عالیه اما احساس می کنم کار کردن با منو هاش و اینا راحت نیست.

والا این چیزی که شما قیمت دادی تو مایه های Iriver E150 باید باشه که قیمتش هم بین 100 تا 115 هست.

البته جسارت نشه ولی یکم توقعتون نسبت به پولتون بالاست , این چیزی که شما میخوای تو مایه های Creative ZEN X-Fi2 و یا Cowon i9

هست .

peaceful1
02-12-2010, 11:52

- زیر 100 تومن.
- حافظه 8 گیگ یا بیشتر.
- کیفیت صدای خوب

چی پیشنهاد می دین؟

اتفاقا کلیپ پلاس خیلی user friendly هست شما میخوای از ایران بگیری یا کالیفرنیا ؟!
کاری نداشته باش لینک رو از cnet دادم:31:
واقعا این دو جا حق گفته شما این دو فیلم رو نگاه کن

اگه خواستی میتونی توش rockbox هم بریزی.

سلام دوستان. شرمنده مطالب رو خوندم ولی یخورده گیج شدم.
من یه mp3 player با 2G حافظه می خواستم.. بیشتر واسه گوش کردن زبان هنگام راه رفتن، تو اتوبوس و ..... و البته تا حدی ضبط کردنش هم خوب باشه. سقف قیمتش هم 70 هزار تومان باشه. نوشته بودین که بهتره همراه با mp3 player یه هدفن هم خرید، لطفا تا سقف 15 هزار تومان پیشنهاد بدین..
پیشاپیش از شما بابت راهنمایی های خوبتون ممنون
همون E150 irever خوبه هدفون هم اگه خواستی EP-630

خب عزیز الان کدوم یکیشون بهتره ؟ من X media Record رو ریختم وسط کار یهو Error میده.
من با اون هایی که کار کردم به ترتیب راحتی به شما معرفی میکنم.

artara74
02-12-2010, 12:19
والا این چیزی که شما قیمت دادی تو مایه های Iriver E150 باید باشه که قیمتش هم بین 100 تا 115 هست.

البته جسارت نشه ولی یکم توقعتون نسبت به پولتون بالاست , این چیزی که شما میخوای تو مایه های Creative ZEN X-Fi2 و یا Cowon i9

هست .

والا همه این چیزایی که من گفتم توی Sansa Clip+ هست.

---
از ایران می خوام بگیرم. تهران :27: تو پایتخت پیدا میشه؟ مموری اضافی دارم می خوام بندازم روش. 2 گیگ یا 4 گیگش چنده؟

بله فیلم CNet رو دیدم فهمیدم خیلی User Friendly هست.

peaceful1
02-12-2010, 12:37
آخ نه شرمنده ایران تا بحال حتی یک دونه هم رصد نشده.
بهتر از E150 به ذهن من هم نمیرسه.
فرمت از عموم بیشتر پشتیبانی میکنه جای رم داره صفحه رنگی و....
قیمت هم از همه کمتر.

artara74
02-12-2010, 13:48
E150 هم گرونه و هم بزرگ

peaceful1
02-12-2010, 14:12
E50 و موزائیک چطور اونها هم برای مورد استفاده ات بزرگ هستند؟!

artara74
02-12-2010, 14:17
آیپاد های نانو 5G چطوره؟ زیر 200 میشه گیر آورد؟ یک چیز توی اون مایه ها می خوام.

artara74
02-12-2010, 14:27
E50 و موزائیک چطور اونها هم برای مورد استفاده ات بزرگ هستند؟!

E50 که دوست ندارم.

Zen هم نمی دونم چطوره.

من آیپاد نانو 6 می خواااااااااام :19: آخه من از کجا 210 تومن بیارم بدم به این جوجه 1.5 اینچی؟

peaceful1
02-12-2010, 14:37
یه سریB سونی میمونه و چند مدل فیلیپس و T8 و N15آیریور
فکر کنم N15 از همه مناسب تر باشه ولی تو این ابعاد و محدوده قیمت باید قید 8 گیگ رو بزنی!

artara74
02-12-2010, 14:52
یه سریB سونی میمونه و چند مدل فیلیپس و T8 و N15آیریور
فکر کنم N15 از همه مناسب تر باشه ولی تو این ابعاد و محدوده قیمت باید قید 8 گیگ رو بزنی!

هیچ کدوم از این ها رو دوست ندارم :31:

سونی سری B خیلی کوچیکه.

تنها چیزایی که تا الان پسندیدم:
Ipod Nano 6G & 5G
Cowon iAudio 9
Sony Walkman E Series
قیمت اینارو میشه بدین؟

peaceful1
02-12-2010, 15:09
به لینک اول تو امضام مراجعه کن.
چطوری با مشخصه هایی که شرح دادی به سونی سری Eرسیدی نفهمیدم
بعد قیمت همه این ها از بودجه شما بیشتر

mba2431
02-12-2010, 17:28
اتفاقا کلیپ پلاس خیلی user friendly هست شما میخوای از ایران بگیری یا کالیفرنیا ؟!
کاری نداشته باش لینک رو از cnet دادم:31:
واقعا این دو جا حق گفته شما این دو فیلم رو نگاه کن

اگه خواستی میتونی توش rockbox هم بریزی.

همون E150 irever خوبه هدفون هم اگه خواستی EP-630

من با اون هایی که کار کردم به ترتیب راحتی به شما معرفی میکنم.

ممنون از اینکه جواب دادین. با توجه به سوالی که پرسیده بودم بنظر شما E150 irever بهتره یا Sony NWZ-B152F ؟؟ از چه نظر؟
پیشاپیش ممنون

peaceful1
02-12-2010, 17:32
ممنون از اینکه جواب دادین. با توجه به سوالی که پرسیده بودم بنظر شما E150 irever بهتره یا Sony NWZ-B152F ؟؟ از چه نظر؟
پیشاپیش ممنون

شاید irever N15 بهتر باشه هم دور گردنی هست و کنترل های لمسی راحتی داره.
ولی خوب سونی یه خوبی که داره این هست که دستت بیاد بدون نگا کردن میتونی ترک رو جلو عقب کنی و فلدور رو تغییر بدی. با 3-4 دکمه بدونه نگاه کردن کلی کار انجام بدی.

mba2431
02-12-2010, 17:48
شاید irever N15 بهتر باشه هم دور گردنی هست و کنترل های لمسی راحتی داره.
ولی خوب سونی یه خوبی که داره این هست که دستت بیاد بدون نگا کردن میتونی ترک رو جلو عقب کنی و فلدور رو تغییر بدی. با 3-4 دکمه بدونه نگاه کردن کلی کار انجام بدی.

یعنی شما irever N15 رو پیشنهاد میدین؟ نظرتون در مورد Sandisk Sansa Fuze - 2GB چیه؟ تنها تفاوتشون همونایی بود که بالا گفتین؟ از نظر پخش و ضبط با همدیگه فرقی ندارن؟ هدفون کدوم یکی صدای بهتری داره؟ :8: از نظر شارژ باتری چطورن؟ ممنون

peaceful1
02-12-2010, 18:58
یعنی شما irever N15 رو پیشنهاد میدین؟ نظرتون در مورد Sandisk Sansa Fuze - 2GB چیه؟ تنها تفاوتشون همونایی بود که بالا گفتین؟ از نظر پخش و ضبط با همدیگه فرقی ندارن؟ هدفون کدوم یکی صدای بهتری داره؟ :8: از نظر شارژ باتری چطورن؟ ممنون

خب این ها سه پلیر هستند با سه دنیای متفاوت حالا که بیشتر فکر مبکنم به بیاز شما همون سونی بهتره شما که عوما فقط میخوای فایل آموزش زبان گوش بدی چون جنبه آموزش میخوای استفاده کنی همین که USB سر خود هست drag in drop هست خیلی راحت میشه فایل ها رو مدیریت کرد وزن کم. همین ملاک ها رو کافی میبینم.
فیوز رم میخوره صفحه نمایش کوچیکی داره
هدفون همشون در یک هد هستند مال اون مدل irever رو استفاده نکردم به نظرم باید کیفیت بهتری نسبت به این دو داشته باشه مشخصا فرمت هایی هم شما استفاده میکنید از محدوده MP3 و wma خارج نیستند.
irever n15 دوازده ساعت پخش میکنه.
سونی هم 18 ساعت
فیوز هم 24 ساعت(البته تو محیط فرم ویر اصلی راک باکس کمی متفاوت هست.)
فیوز همه رم های میکرو SD بازار رو ساپرت میکنه همه حجم های موجود.
نتیجه موضوع برای نیاز شما همون Sony NWZ-B152F با یه ep-630 مناسب میبینم.

mba2431
02-12-2010, 19:14
خب این ها سه پلیر هستند با سه دنیای متفاوت حالا که بیشتر فکر مبکنم به بیاز شما همون سونی بهتره شما که عوما فقط میخوای فایل آموزش زبان گوش بدی چون جنبه آموزش میخوای استفاده کنی همین که USB سر خود هست drag in drop هست خیلی راحت میشه فایل ها رو مدیریت کرد وزن کم. همین ملاک ها رو کافی میبینم.
فیوز رم میخوره صفحه نمایش کوچیکی داره
هدفون همشون در یک هد هستند مال اون مدل irever رو استفاده نکردم به نظرم باید کیفیت بهتری نسبت به این دو داشته باشه مشخصا فرمت هایی هم شما استفاده میکنید از محدوده MP3 و wma خارج نیستند.
irever n15 دوازده ساعت پخش میکنه.
سونی هم 18 ساعت
فیوز هم 24 ساعت(البته تو محیط فرم ویر اصلی راک باکس کمی متفاوت هست.)
فیوز همه رم های میکرو SD بازار رو ساپرت میکنه همه حجم های موجود.
نتیجه موضوع برای نیاز شما همون Sony NWZ-B152F با یه ep-630 مناسب میبینم.

peaceful1 عزیز بخاطر راهنمایی های خوبت ممنونم.

GODFATHER10
03-12-2010, 12:16
سلام دوستان
من می خوام یه mp3 player بخرم با این شرایط و انتظارات:
1-پخش خوب و ضبط قابل قبولی داشته باشه. من گاهی از محیط مثل سر کلاس و گاهی از بلندگو ضبط می کنم. البته اگر line in هم داشته باشه که چه بهتر. در ضمن همه چی باهاش گوش می دم یعنی سبک خاصی مدنظرم نیست.
2-صرفا" استفاده صوتی دارم و نمی خوام تصویری باشه.
3-رادیو داشته باشه و همچنین قابلیت ضبط از رادیو.
4-عمر باطریش زیاد باشه و اگر باطری خور باشه که چه بهتر.
5-میزان حافظش هم هرچی بیشتر باشه بهتره.
6-بودجه ام هم حدود 100هزار تومانه.
با توجه به اظهار نظرها و راهنماییهای مفیدتون در پست ها به این سه مورد رسیدم که مشخصات و عکساشونو تو اینترنت دیدم:
T200 creative
ZEN stone plus creative
T7 iriver
حالا سوالام اینه:
1-کیفیت ضبط کدومشون بهتره؟
2-موقع استفاده می شه روی یه ترک جلو و عقب کرد؟
3-هیچکدوم قابلیت افزایش حافظه رو دارن؟
4-با توجه به این که این مدلها دیگه تولید نمی شن و احتمالا" در بازار کمیابن از کجا میتونم پیدا کنم ؟
من اینا رو پسندیدم(البته از رو عکس) اگر شما با این شرایط موارد دیگه ای به نظرتون میرسه لطفا"پیشنهاد بدین.
راستی قبلا" muvo creative داشتم و ازش راضی بودم. با U4 samsung هم کارکردم و به نظرم کیفیت ضبط کردنش بهتر از muvo هست ولی اصلا" سامسونگ نمی خوام.
پیشاپیش از راهنماییهاتون متشکرم.

peaceful1
03-12-2010, 13:48
سلام دوستان
من می خوام یه mp3 player بخرم با این شرایط و انتظارات:
1-پخش خوب و ضبط قابل قبولی داشته باشه. من گاهی از محیط مثل سر کلاس و گاهی از بلندگو ضبط می کنم. البته اگر line in هم داشته باشه که چه بهتر. در ضمن همه چی باهاش گوش می دم یعنی سبک خاصی مدنظرم نیست.
2-صرفا" استفاده صوتی دارم و نمی خوام تصویری باشه.
3-رادیو داشته باشه و همچنین قابلیت ضبط از رادیو.
4-عمر باطریش زیاد باشه و اگر باطری خور باشه که چه بهتر.
5-میزان حافظش هم هرچی بیشتر باشه بهتره.
6-بودجه ام هم حدود 100هزار تومانه.
با توجه به اظهار نظرها و راهنماییهای مفیدتون در پست ها به این سه مورد رسیدم که مشخصات و عکساشونو تو اینترنت دیدم:
T200creative
ZEN stone pluscreative
T7 iriver
حالا سوالام اینه:
1-کیفیت ضبط کدومشون بهتره؟
2-موقع استفاده می شه روی یه ترک جلو و عقب کرد؟
3-هیچکدوم قابلیت افزایش حافظه رو دارن؟
4-با توجه به این که این مدلها دیگه تولید نمی شن و احتمالا" در بازار کمیابن از کجا میتونم پیدا کنم ؟
من اینا رو پسندیدم(البته از رو عکس) اگر شما با این شرایط موارد دیگه ای به نظرتون میرسه لطفا"پیشنهاد بدین.
راستی قبلا" muvo creative داشتم و ازش راضی بودم. با U4 samsung هم کارکردم و به نظرم کیفیت ضبط کردنش بهتر از muvo هست ولی اصلا" سامسونگ نمی خوام.
پیشاپیش از راهنماییهاتون متشکرم.

دوست گلم هیچ کدوم این هایی که گفتی تولید نمیشه شما یه نگاهی به لینک زیر بنداز تا کمی با موجودی بازار آشنا بشی بعد ببین کدوم به نظرت بهتر میاد.

Arash_tp68
03-12-2010, 15:01
سلام میخام با 50 تومن یه ام پی تری بخرم

mp3 player مدل marshal ME-637

یا مدل 639ش یا442 کسی راجب بهشون اطلاعات داره

بین مارشال با ترنسد کدومشون بهتره

تو اهواز سن دیسک گیر نمیاد

peaceful1
03-12-2010, 15:13
سلام میخام با 50 تومن یه ام پی تری بخرم
بین مارشال با ترنسد کدومشون بهتره

irever T8 بگیر

artara74
03-12-2010, 21:01
در آخر به Zen Mozaic رو آوردم. فرق Ez100 و Ez300 و مدل معمولیش چیه؟

این مدل ها اگه هدفون در بیاد از اسپیکر پخش می کنه؟

peaceful1
03-12-2010, 23:31
در آخر به Zen Mozaic رو آوردم. فرق Ez100 و Ez300 و مدل معمولیش چیه؟

این مدل ها اگه هدفون در بیاد از اسپیکر پخش می کنه؟

در یک حرکت ضربتی و مهم حرکت زیر رو انجام دادم( کاری که به نظر میاد تو این دنیا فقط من بلدم مخصوصا مخصوصا تو این فروم که توانحصار خودمه)

با کلی جستجو در لینک اول به نتیجه های مشکوکی میرسیم به شرح زیر:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1ca354c2bb4c796g.jpg

artara74
04-12-2010, 16:18
در یک حرکت ضربتی و مهم حرکت زیر رو انجام دادم( کاری که به نظر میاد تو این دنیا فقط من بلدم مخصوصا مخصوصا تو این فروم که توانحصار خودمه)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا کلی جستجو در لینک اول به نتیجه های مشکوکی میرسیم به شرح زیر:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1ca354c2bb4c796g.jpg

سلام. توی سرچ هام اینارو دیده بودم اما یک جا خوندم مدل حافظشون متفاوته.

چند تا سوالم بی پاسخ موند: قیمت Mozaic معمولی 8 گیگ (توی اون تاپیک نبود)
و همچنین اینکه اگه هدفون رو در بیاریم سریع می ره روی اسپیکر یا نه؟

---
خبر رسید یکی از دوستان داره می ره سنگاپور. به نظرتون بگم اگه زیر 150 آیپاد نانو بود بگیره؟ می ارزه؟

peaceful1
04-12-2010, 16:41
سلام. توی سرچ هام اینارو دیده بودم اما یک جا خوندم مدل حافظشون متفاوته.

---
خبر رسید یکی از دوستان داره می ره سنگاپور. به نظرتون بگم اگه زیر 150 آیپاد نانو بود بگیره؟ می ارزه؟

می ارزه یا نه یه بحثی هست این که دلت با اون یه چیز دیگس وسیله ایی هست که میخوای اگه میبینی هزینش رو میتونی بکنی و استفاده داری و برات قابل توجیح هست حتما بگیر .
از من میشنوی همون نانو نسل 6 رو بگیر.
راستی کرییتیو یه برند سنگاپوری هست.

artara74
04-12-2010, 17:26
یکم بالا پایین کردم دیدم پول ندارم .

حاللا میشه جواب اینارو بگی؟

peaceful1
04-12-2010, 19:57
یکم بالا پایین کردم دیدم پول ندارم .

حاللا میشه جواب اینارو بگی؟

قیمت الان رو ندارم ولی باید حدود 80-90 باشه.
یک چیزی هست از این پلیر که اصلا دوست ندارم و اون اینه که فقط تحت نرم افزار بسیار چرت کریتیو میشه توش آهنگ ریخت یه مدتی باهاش کار کردم واقعا اذیت میکنه .
من فقط با EZ100 کار کردم EZ300 نمیدونم اسپیکر داره چه جوریه و...

ExoMars
06-12-2010, 00:23
دوستان یه پلیر میخوام تا 150-160
پخش ویدئو برام مهم نیس
لایریک موزیکا رو نشون بده
ظاهرش هم مهم نیس
ممنون

your_star
06-12-2010, 03:22
دوستان یه پلیر میخوام تا 150-160
پخش ویدئو برام مهم نیس
لایریک موزیکا رو نشون بده
ظاهرش هم مهم نیس
ممنون
cowon i9
real battery lifetime up to 20 hours

privatedlove
07-12-2010, 15:53
بچه ها سلام
امروز داشتم از سايت دي - جي -بقيشون نميتونم بگم ديدن ميكردم ديدم كه سانسا فيوز 2 گيگ رو واسه فروش داره
اول واسه خودم يكي خريدم :31: بعدش اومدم اينجا اعلام كنم كه اگه ميخواين يه سر بزنين تا تمام نشده
قيمتش هم 59

F_1984
07-12-2010, 22:24
بچه ها سلام
امروز داشتم از سايت دي - جي -بقيشون نميتونم بگم ديدن ميكردم ديدم كه سانسا فيوز 2 گيگ رو واسه فروش داره
اول واسه خودم يكي خريدم :31: بعدش اومدم اينجا اعلام كنم كه اگه ميخواين يه سر بزنين تا تمام نشده
قيمتش هم 59

مبارکت باشه ولی گفتی کردی کبابم:37: من 2 هفته پیش 1 سانسا کلیپ + 8 گیگ با .... سفارش

دادم 100 تومن برام آب خورد تازه 2 هفته دیگم انگار به دستم می رسه مثلا عجله هم داشتم :41:

peaceful1
07-12-2010, 22:48
اگه خیلی حرصی شدی، دستت رسید بازش نکن برو ببین بالاتر از قیمت میتونی پایتخت آبش کنی (که احتمالا میتونی)بعد برو اینترنتی از داخل خریدت رو بکن.

privatedlove
07-12-2010, 22:54
مبارکت باشه ولی گفتی کردی کبابم:37: من 2 هفته پیش 1 سانسا کلیپ + 8 گیگ با .... سفارش

دادم 100 تومن برام آب خورد تازه 2 هفته دیگم انگار به دستم می رسه مثلا عجله هم داشتم :41:
منم دقيقا كار شما رو كرده بودم
يه سانسا كليپ قبل از اينكه حسين جان واسم پيدا كنه سفارش دادم خريدگر واسم از ايباي بگيره.پول رو هم به حساب خريدگر واريز كرده بودم كه اين يافت شد و من درخواست دادم پولم رو پس بدن كه سريعا دمشون گرم پس دادن.البته واسه شما يه نمه دير شد

F_1984
07-12-2010, 23:44
آره احتمالا همون کاره peaceful1 ( شرمنده اسمشونو نمی دونم ) می کنم ولی باید صبر کنم تا به دستم برسه

من از طریق شخصی اقدام کردم که این آقا همون روز خریده چک کردم ولی چون بسته کوچیکه احتمالا گذاشته

چند تا جم شه یه دفعه ای بفرسته

راستی دو تا سوال 1- شما چقدر داشتی پول می دادی ؟

2- چیزی که من سفارش دادم اینه
SanDisk Sansa Clip+ 8GB MP3 Player with Radio and Expandable MicroSD/SDHC Slot - Black

ولی دقیقا نمی دونم Radio and Expandable MicroSD/SDHC Slot چیه شما می دونی ؟

peaceful1
08-12-2010, 00:02
اسم من حسین هست،هیچ معنی خاصی نداره همه کلیپ پلاس ها رم خور هستند و همشون رادیو دارند.
تنها چیزی که به نظر من میاد رنگش هست که مشکی از همش شکیل تر هست و فکر کنم 8 گیگابایت همین تک رنگ هست.

privatedlove
08-12-2010, 00:07
آره احتمالا همون کاره peaceful1 ( شرمنده اسمشونو نمی دونم ) می کنم ولی باید صبر کنم تا به دستم برسه

من از طریق شخصی اقدام کردم که این آقا همون روز خریده چک کردم ولی چون بسته کوچیکه احتمالا گذاشته

چند تا جم شه یه دفعه ای بفرسته

راستی دو تا سوال 1- شما چقدر داشتی پول می دادی ؟

2- چیزی که من سفارش دادم اینه
SanDisk Sansa Clip+ 8GB MP3 Player with Radio and Expandable MicroSD/SDHC Slot - Black

ولی دقیقا نمی دونم Radio and Expandable MicroSD/SDHC Slot چیه شما می دونی ؟
2گيگ + رو حدود 55 تومن پام ميوفتاد.باقيش رو توضيح دادن

F_1984
08-12-2010, 14:33
اسم من حسین هست .

منم فرزاد هستم

پس باتوجه به این قیمت (55 تومن ) وقیمت یه کارت حافظه 8 گیگ یه کلاه حدودا 20-15 رفت سرم

عجب !!!!!!!!!!!!!!!

peaceful1
08-12-2010, 14:41
ببین فرزاد جان حرفت منطقی ولی همیشه سعی کن بیشتر حجم مورد نظرت رو از حافظه داخلی فراهم کنی مزیت های خودش رو داره تازه شما میتونید تا بالاترین ظرفیت ممکن به این پلیر رم اضافه کنید یعنی ۳۲ گیگابایت که 4گیگا بایت هم داخلش داره یعنی یه پلیر با یه اندازه ایی به این کوچکی به ظرفیت ۴۰ گیگابایت میرسه.
البته این مسائل برای فیوز هم برقراره.
ولی خوب تقریبا همه چیز اون پلیر رو بهت میده تو یه اندازه بسیار کوچکتر. و کمی راحتتر.

feredi power
11-12-2010, 18:40
دوستان عزیز اینقدر خودتون بو اذیت نکنید
همین امروز تو پایتخت کلیپ پلاس رو دیدم
4گیگ 75ت
2گ 60 ت
من که کلا به خرید نتی اعتمادی ندارم:41:

fabio montari
11-12-2010, 23:45
منم یه فیوز 2 گیگ گرفتم خیلی با حاله صداش خیلی شفافه و کلا خوبه با این قیمت

Arash_tp68
14-12-2010, 15:57

peaceful1
17-12-2010, 14:04

پلیر های خوبی با قیمت و کیفیت مناسب هست مثل creative و iriver و.....
میتونی به شرکت های وارد کننده اون ها تماس بگیری و شماره نمایندگی رو ازشون بپرسی اگر هم که خودت میدونی که هیچی
این ها فرق آنچنانی با هم ندارند.

b.crazy22
17-12-2010, 21:02
اقا تا 80 -90تومن چی پیشنهاد میدین؟ZEN MOZAIC EZ 300 8GB خوبه؟Iriver E30 - 8GB چی؟فقط کوچولو باشه که راحت جابه جاش کنم !!!

peaceful1
17-12-2010, 21:11
دومی
.
.
..

sastwhc
18-12-2010, 08:52
اقا تا 80 -90تومن چی پیشنهاد میدین؟ZEN MOZAIC EZ 300 8GB خوبه؟Iriver E30 - 8GB چی؟فقط کوچولو باشه که راحت جابه جاش کنم !!!

E30 صفحه نمایش بزرگتری داره ولی صدای کریتیو هم قابل توجه است

peaceful1
18-12-2010, 10:44
E30
فرمت Flac وAPE رو هم پشتیبانی میکنه
بر خلاف EZ300 که فقط به صورت MTP وصل میشه حالت MSC هم به کامپیوتر متصل میشه.
E30 پنجاه ساعت پخش میکنه (بیست ساعت بیشتر از EZ300)
E30 از SRS WOW HD برخورداره
EZ300 اسپیکر داره
به نظر میاد که EZ300 بر خلاف مدل قدیمی تر MSC شده
کلا پلیر خوش دستی هست , و استفاده ازش راحته
انتخاب با خودت هست ولی من خودم باشم E30 رو میگیرم.

feredi power
21-12-2010, 10:15
منم یه فیوز 2 گیگ گرفتم خیلی با حاله صداش خیلی شفافه و کلا خوبه با این قیمت

میشه لطفا بفرمایید فیوز را از کجا و چند خریدید؟
8 یا 16 گیگ نداشت؟

peaceful1
21-12-2010, 21:38
دوستان عزیز اینقدر خودتون بو اذیت نکنید
همین امروز تو پایتخت کلیپ پلاس رو دیدم
4گیگ 75ت
2گ 60 ت
من که کلا به خرید نتی اعتمادی ندارم:41:

مرسی از اطلاع رسانی دیروز از کنار پایتخت رد میشدم دیدم احتمالا یه 4 گیگ تا هفته دیگه میگیرم.
ولی 4 گیگ میگفت 85 تومن یه مغازه همکف بیشتر نداشت. شما همون همکف قیمت گرفتی؟!

fabio montari
22-12-2010, 00:20
میشه لطفا بفرمایید فیوز را از کجا و چند خریدید؟
8 یا 16 گیگ نداشت؟
سایت دیجی...کالا
نه فقط 2 داشت الانم تموم کرده

emud7
24-12-2010, 19:54
سلام دوستان

می خواستم mp3 player گیره دار یا یه چیزی که بدرد ورزش بخوره و کیفین صدای خوبی هم داشته باشه بگیرم بیشترم راک و متال گوش میدم
خودم از اینا خوشم اومده:

Cowon E2 4GB
SanDisk Sansa Clip PLUS 4GB / 8GB
SanDisk Sansa Clip 4GB / 8 GB

پیشنهادتون چیه ؟

اگرSandisk هنوز موجوده در بازار قیمت های تقریبیش هم بگین

peaceful1
24-12-2010, 23:03
قسمت اول سوال:
+ clip
قسمت دوم سوال :
sansa clip 2GB قیمت 38 تومن
4GB + clip قیمت بین 55-85 تومن
فیوز4 گیگ هم 75 تومن
فیوز 2 گیگ 55 تومن
همه این ها هم الان بگردی به وفور موجود هست.

fabio montari
24-12-2010, 23:08
میشه بگی کجا فیوز 2 گیگ میده 55 ادرسشو میدی برای یکی از بچه ها میخوام اون سایته هم تموم کرده

peaceful1
24-12-2010, 23:25
منظورم همون سایته بود حواسم نبود شرمنده.
اشکال نداره بگو بره 4 گیگ بخره 75 تومن
یا بقیه اون هایی که گفتم.

fabio montari
24-12-2010, 23:31
دشمنت شرمنده
اخه 4 گیگش نیست من میخوساتم بهش بفروشم دیدم حیفه ولی بنده خدا خیلی میگرده حتما fuze میخواد sansa clip + هم پیدا کرده بود
4 گیگشو حالا کجا داره ؟

peaceful1
24-12-2010, 23:43
PM شد.
راستی رو فیوزت راک باکس ریختی؟!

emud7
24-12-2010, 23:53
PM شد.

برای منم پی ام کنین لطفا :31:
خوشم اومده ازش فقط باید دنبال armband باشم براش
برای جواب سوالای اولم هم ممنون

feredi power
25-12-2010, 10:57
peaceful جان همون همکفیه رو گفتم
نمیدونم شایر به قیافه قیمت میدن شاید هم گرون شد؟؟؟؟؟:eh:

peaceful1
25-12-2010, 18:01
برای منم پی ام کنین لطفا :31:
خوشم اومده ازش فقط باید دنبال armband باشم براش
برای جواب سوالای اولم هم ممنون
PM شد.

peaceful جان همون همکفیه رو گفتم
نمیدونم شایر به قیافه قیمت میدن شاید هم گرون شد؟؟؟؟؟:eh:
دستت درد نکنه که ندا رو دادی آخر سر اینترنتی خریدم 35 تومن ارزون تر همون قیمت جهانی افتاد واقعا عالی هست.

fabio montari
25-12-2010, 19:14
PM شد.
نه بریزم ؟ اصلا چیه ؟ :31: سخت نیست ریختنش

peaceful1
25-12-2010, 19:19
نه چرا سخت باشه لینک زیر رو بخون مثل آب خوردن فقط ریختن فرمویرش کمی مشکل آفرین هست چون لینک مسدود شده:

fabio montari
25-12-2010, 19:29
چرا فریمو نمیشه ریخت با وی پی ن هم نمیشه ؟

peaceful1
25-12-2010, 22:35
چرا میشه خودم کردم

bahmanhtm
26-12-2010, 11:48
خیلی وقته این تاپیکو دنبال میکنم.
انقد از کلیپ تعریف شد وسوسه شدم یکی بگیرم.جناب peaceful ‎آدرس اگه زحمتی نیست واسه منم پی ام کنید.

peaceful1
27-12-2010, 16:42
آقا من حرفم رو پس میگیرم کلیپ پلاس نگیرین دو تا آکبند داشتم باز میکردم سر اولی داشتم انگشتم رو از دست میدادم سر دومی جونم رو یه جوری پرسش کردند که فقط میشه با گیوتین بازش کرد.

lurenzo
28-12-2010, 22:43
سلام.
یه MP3 پلیر میخوام که حجمش 8 گیگ باشه ، از مارک های معتبر باشه ، توی بازار براحتی گیر بیاد ، تا سقفه 100 تومن باشه! (16 گیگ هم بشه که چه بهتر!)
چه مدلی رو معرفی میکنید؟

sastwhc
29-12-2010, 09:23
سلام.
یه MP3 پلیر میخوام که حجمش 8 گیگ باشه ، از مارک های معتبر باشه ، توی بازار براحتی گیر بیاد ، تا سقفه 100 تومن باشه! (16 گیگ هم بشه که چه بهتر!)
چه مدلی رو معرفی میکنید؟
ZEN Mozaic EZ300
Creative Zen Style 300 8GB

solo8
29-12-2010, 17:35
سلام دوستان
یه رکوردر میخوام که شرایط زیر رو داشته باشه:
1-کیفیت ضبط صدا خوب باشه مثلا از فاصله ی 2-3 متری.
2-برای 10-15 ساعت ضبط مداوم باطریش تموم نشه!
3-حجمش به اندازه ای باشه که این 10-15 ساعت توش جاشه.
4-این خیلی مهمه.سایزش کوچک باشه.نهایتا به اندازه ی 2 برابر سانسا کلیپ.

peaceful1
29-12-2010, 22:44
خیلی ظریف و کوچیک هست ولی خوب تنظیمات پیشرفته سونی و المپیوس رو نداره و کیفیتش هم برای من راضی کننده نبود حداقل انتظار دارم از پلیرم بیشتر باشه که به نظرم این طور نرسید ولی خوب دوربین داره میتونی عکس گوینده رو بگیری و به عنوان آلبوم آرت به فایل آهنگ اضافه کنی خیلی کمک میکنه که بعدا بتونی فایل رو پیدا کنی
شرمنده لینک رو یادم رفت بزارم:

solo8
30-12-2010, 13:53
سلام دوستان
یه رکوردر میخوام که شرایط زیر رو داشته باشه:
1-کیفیت ضبط صدا خوب باشه مثلا از فاصله ی 2-3 متری.
2-برای 10-15 ساعت ضبط مداوم باطریش تموم نشه!
3-حجمش به اندازه ای باشه که این 10-15 ساعت توش جاشه.
4-این خیلی مهمه.سایزش کوچک باشه.نهایتا به اندازه ی 2 برابر سانسا کلیپ.

دوستان اگه میشه جواب منو زودتر بدین.من یه کم عجله دارم.
مرسی

peaceful1
30-12-2010, 15:08
پست قبلی به کار نیمد؟! استفاده کردم به راحتی تا 6-7 رو جواب داد
همه پلیر ها ی برند های مطرح 2-3 متر رو دیگه خوب ضبط میکنند هر چی بگیری این کار رو به خوبی انجام میده فقط چند فرق جزئی تو تنظیمات دارند .

solo8
31-12-2010, 01:11
پست قبلی به کار نیمد؟! استفاده کردم به راحتی تا 6-7 رو جواب داد
همه پلیر ها ی برند های مطرح 2-3 متر رو دیگه خوب ضبط میکنند هر چی بگیری این کار رو به خوبی انجام میده فقط چند فرق جزئی تو تنظیمات دارند .
اقا دستت درد نکنه جواب دادی.من فک کردم جواب یکی دیگه است.آخه خوندم چیزی در مورد رکوردر نداشت!
من یه رکوردر جم و جور میخوام اون خیلی بزرگه!
در ضمن اپشن هایی مثل دوربین و... اصلا به کارم نمیاد.یه چیزی باشه که فقط ضبط کنه با عمر باطری طولانی.
راستی اگه میتونی قیمت هم بذار.
مرسی...

! Alex !
31-12-2010, 01:44
سلام خسته نباشید همه برو بکس پی سی ورلد یه سوال داشتم از دوسته خوبمون peaceful1 اینجا مثله اینکه حرفه ای ترین کاربر ایشون هستند یه خورده مطلب رو باز کن بی زحمت
120 تا 160 3-4 تا پلیر خوشگل با کیفیت صدای خوب ضبط زیاد مهم نیست برام اصلا بیس نمیخوام از صداش 16 - 8 باشه ترجیحآ
اگه مارکش و خصوصیاتی که گفتم رعایت بشه 4 گیگ فوق العاده ای اگه وجود داره بگید ممنون میشم در آخر اگه قیمت دقیق روزشون رو هم بدین که یه دنیا ممنون میشم

پیشا پیش ممنون

peaceful1
01-01-2011, 11:41
دوستان طبقه همکف پاساژ پارسیان(تقاطع خیابان ولیعصر با طالقانی) یه مغازه zen stone منسوخ شده یکی براش مونده بود هفته پیش به چشمم خورد دیدم مشتاق زیاد داره گفتم اطلاع رسانی کنم.
چند DOCK و وسیله خیلی قدیمی تو این صنف هم داره چون روزگارشون تموم شده با قیمت های مناسبی میده.(البته فکر نکنم به کار کسی بیاد ولی خوب... گفتنش ضرر نداره)
--------------------------------

سلام خسته نباشید همه برو بکس پی سی ورلد یه سوال داشتم از دوسته خوبمون peaceful1 اینجا مثله اینکه حرفه ای ترین کاربر ایشون هستند یه خورده مطلب رو باز کن بی زحمت
120 تا 160 3-4 تا پلیر خوشگل با کیفیت صدای خوب ضبط زیاد مهم نیست برام اصلا بیس نمیخوام از صداش 16 - 8 باشه ترجیحآ
اگه مارکش و خصوصیاتی که گفتم رعایت بشه 4 گیگ فوق العاده ای اگه وجود داره بگید ممنون میشم در آخر اگه قیمت دقیق روزشون رو هم بدین که یه دنیا ممنون میشم

پیشا پیش ممنون

1)COWON i9
2) iREVER S100
3)ZEN X-Fi Style
بسته به پلیر های موجود در بازار این لیست انتخابی خودم هست همشون 8 گیگ هستند لست قیمت دو تاشون:
کوون

آیریور

مدل کریتیو رو قیمت دقیق ندارم ولی در همین حدود باشه مشخصاتشون هم تو سایتشون موجود هست مگر بعد خوندن سوالی باشه:

your_star
02-01-2011, 12:21
Fuze plus ایران نیومده؟
میاد؟
دوس دارم یکی داشته باشم.

feredi power
05-01-2011, 03:00
دوستان علاقه مند به برند کووان :8:
D3 رو دیدین؟؟؟؟؟!!!!:20:
البته فقط اسمش D است در واقع J3ای است که اندروید شده

ali_bah
05-01-2011, 19:26
سلام،
دوستان یه پلیر خوب و ارزون معرفی کنید به من :5:
کیفیت ضبطش خوب باشه ... کیفیت پخشش از Nokia N72 خودم بهتر باشه .... و در نهایت رادیو هم داشته باشه.

fabio montari
05-01-2011, 23:24
چه خشگوله ! این d3 ولی با اندروید حال نمیکنم اصلا پلیر نباید os داشته باشه به نظرم

amir_91
06-01-2011, 18:46
سلام
این Ipod shuffle بهش میکروفون وصل میشه؟کیفیت ضبطش برا سر کلاس خوبه؟

evix
08-01-2011, 19:27
چه خشگوله ! این d3 ولی با اندروید حال نمیکنم اصلا پلیر نباید os داشته باشه به نظرم

میتونم بپرسم چرا نباید os داشته باشه؟...

tired friend
08-01-2011, 19:54
سلام دوستان نظرتون چیه؟
می خوام جتمو 195 به مغازه دار بدمو یه 7تومنی بزارم و یه آیپاد بخرم
خوبه؟
ابلته آیپادشو می دونم سالمه
با چن گیگ برنامش.
بخرم به نظرتونننننننن؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با اینکه خودم ویو دارم
ته دلم میاد می گه نمی خواد نگیر همین ویو رو داشته باش پولتو حروم نکن
آخه خودم کلی برنامه رو ویو دارم
بخرم؟
حال می ده؟

lego
09-01-2011, 00:15
سلام جناب peaceful1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون ميشم واسه منم پ.خ کنید.این فروشگاه کدام محصولات sandisk را داره?

mohammad k750i
09-01-2011, 17:56
اگه واسه منم PM کنید! یه دنیا ممنون میشم!

nasrGod
11-01-2011, 00:54
سلام دوستان من يك ضبط كننده ميخوام كه با تكون خش خش نكنه صداي ضبط شدش يعني حرفه اي باشه اگه mp3 پليرم باشه كه بهتر ولي بيشتر قدرت ضبطش مهمه برام ممنون ميشم اگه پاسخ بديد

peaceful1
11-01-2011, 09:41
همه ریکردر ها با تکون خوردن خش خش به فایل در حال ضبط اضافه میشه مثل اینه که بگی یه ریکردر میخوام توش فوت میکنم صدایی که در میارم رو ضبط نکنه.
تا چقدر میخوای هزینه کنی؟! 125 تومن ؟!
sony ux200 بگیر.

nasrGod
11-01-2011, 18:44
همه ریکردر ها با تکون خوردن خش خش به فایل در حال ضبط اضافه میشه مثل اینه که بگی یه ریکردر میخوام توش فوت میکنم صدایی که در میارم رو ضبط نکنه.
تا چقدر میخوای هزینه کنی؟! 125 تومن ؟!
sony ux200 بگیر.

تا 200 هم بشه مسئله اي نداره در ضمن mp3 باشه كه بهتر

amin750
12-01-2011, 01:18
سلام دوستان
منم یه رکوردر- پلیر خوب میخوام تو رنج 50-60 تومن؟؟
لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

peaceful1
13-01-2011, 09:26
تا 200 هم بشه مسئله اي نداره در ضمن mp3 باشه كه بهتر
با 250-260 تومن میتونی MX-20 یا SX750 سونی بگیری که انتخاب خوبی هست و هر دو قابلیت استفاده به عنوان music player رو دارند.

سلام دوستان
منم یه رکوردر- پلیر خوب میخوام تو رنج 50-60 تومن؟؟
لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

عموما ارزونترین از 90 تومن شروع میشه که هم سامسونگ داره هم سونی

sastwhc
18-01-2011, 13:44
سلام دوستان من يك ضبط كننده ميخوام كه با تكون خش خش نكنه صداي ضبط شدش يعني حرفه اي باشه اگه mp3 پليرم باشه كه بهتر ولي بيشتر قدرت ضبطش مهمه برام ممنون ميشم اگه پاسخ بديد

میشه با یه میکروفن جدا external و یه سری امکانات دیگه این نویزها رو کاهش داد

nasrGod
20-01-2011, 14:43
سلام دوستان من MX-20 خريدم كه فقط فرمت LPEC رو پخش ميكنه نرم افزاريي هست كه mp3 رو به lpec تبديل كنه يا بلاعكس ممنون ميشم كمك كنيد

sastwhc
21-01-2011, 08:41
سلام دوستان من MX-20 خريدم كه فقط فرمت LPEC رو پخش ميكنه نرم افزاريي هست كه mp3 رو به lpec تبديل كنه يا بلاعكس ممنون ميشم كمك كنيد

نرم افزار سونی این کار رو انجام میدهد( در سی دی همراه ریکرودر )

amir_91
25-01-2011, 16:02
سلام
من میخاستمvoice recorder براب سر کلاس بگیرم.ولی لعدا فکر کردم یه mp3 player بگیرم که قابلیت نصب میکروفون خار جی داشته باشه.حالا کدوم مدلا این قابلیتو دارن؟shuffle بهش میکروفون وصل میشه؟در ضمن قیمتشم زیاد نباشه.
مرسی

peaceful1
25-01-2011, 18:04
darkzside@ این پلیر iriver واقعا به قیمتش می ارزه امیدوارم برات خوب کار کنه.

سلام
من میخاستمvoice recorder براب سر کلاس بگیرم.ولی لعدا فکر کردم یه mp3 player بگیرم که قابلیت نصب میکروفون خار جی داشته باشه.حالا کدوم مدلا این قابلیتو دارن؟shuffle بهش میکروفون وصل میشه؟در ضمن قیمتشم زیاد نباشه.
مرسی

برو همون ریکردر بخر که دوباره کاری نشه وپشیمونی به بار نیاد.

amir_91
25-01-2011, 18:13
[/QUOTE]برو همون ریکردر بخر که دوباره کاری نشه وپشیمونی به بار نیاد.[/QUOTE]

آخه اونوقت باید یه پلیر بازم بخرم.

amir_91
27-01-2011, 01:37
کسی راهی نداره؟:19:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehrdad_ati
27-01-2011, 11:44
سلام دوستان نظرتون چیه؟
می خوام جتمو 195 به مغازه دار بدمو یه 7تومنی بزارم و یه آیپاد بخرم
خوبه؟
ابلته آیپادشو می دونم سالمه
با چن گیگ برنامش.
بخرم به نظرتونننننننن؟
با اینکه خودم ویو دارم
ته دلم میاد می گه نمی خواد نگیر همین ویو رو داشته باش پولتو حروم نکن
آخه خودم کلی برنامه رو ویو دارم
بخرم؟
حال می ده؟

این همه خرج چرا ؟! cowon محصولاتش خیلی عالیه اما به شرطی که یه amp و یه هدست مرگی براش بخری که عمرا تو ایران نمیشه یه چیز درست حسابی پیدا کرد .

من خودم اولین پلیرم d2 بود از صداش راضی نبودم . البته هر بلایی دوست داشتم سرش در میاوردم و خیلی از لحاظ شخصی سازی صدا خوب بود اما صداش سرد بود یعنی بیشتر از اینکه روی صدای خواننده تاکید شده باشه روی موسیقی تاکید شده بود تو این پلیر .

بعد از اون یه i9 گرفتم . بهتر بود و من راضی شده بودم صداش از d2 خیلی گرم تر بود . یه مدت هم creative mozaic گرفتم که اصلا با اون دو تا قابل مقایسه نبود . البته اونقدرها هم بد نبود .

تا این که آخر سر یه sansa clip خریدم . همون چیزی بود که میخواستم . آخر صدا بود . صداش واقا گرم بود خیلی از cowon ها گرم تر و اینکه ارزون بود و خیلی سبک و جکع و جور . عاشقش شده بودم و کلا 7 ماهی می شد که ازش استفاده می کردم که افتاد زمین و منم پام رو گذاشتم روش و دکمه ی بلندی صداش خراب شد ! یعنی صداش کم میشه ولی زیاد نمیشه دیگه :دی

خلاصه همین قضیه بهونه ای شد که امروز برم و sansaclip plus رو سفارش بدم چون واقعا sansa یه چیز دیگست . مخصوصا برای این هدست های درپیتی که ما استفاده میکنیم ! (تهش مثلا ep830 هست دیگه :دی) واقعا صداش دلنشینه . البته هنوز برای کل انداختن از d2 استفاده میکنم چون هر نوع صدایی که بخوام رو میتونم توش ایجاد کنم . اما برای استفاده ی شخصی خودم فقط و فقط sansa

plus به دستم رسید حتما یه مقایسه با clip قدیمی و cowon ها براوتون انجام میدم

راستی یادم رفت بگم . آیپاد رو برا صدا نگیر که بد میخوره تو ذوقت مخصوصا touch !

rezanew
27-01-2011, 15:03
دوستان یه mp3 پلیر خوب تو رنج 60 ، 70 تومن چی سراغ دارین؛ مهم کیفیت پخشش هست برام ریکوردش زیاد باحال نبود مهم نیست زیاد به کارم نمیاد ریکوردش (فقط بعضی مواقع شاید جهت رفع نیاز ازش استفاده کنم) بیشتر میخوام تو موقع ورزش اینا ازش استفاده کنم (پس اگه ساختارش طوری باشه که مثل گیره به لباس بچسبه بهتره، مثل Santa sandisk ها که یه موقعی بودن و الان نیستن)

mehrdad_ati
27-01-2011, 18:05
sandisk sansa clip plus بهترین گزینه هست 4 گیگش 50 تومنه

Mr Unknown
27-01-2011, 22:46
sandisk sansa clip plus بهترین گزینه هست 4 گیگش 50 تومنه
دوست عزیز از کجا میتونم Clip+ رو تهیه کنم؟

mehrdad_ati
28-01-2011, 06:15
براتون پیام خصوصی کردم

feredi power
01-02-2011, 11:22
اگه ممکنه به ما هم بفرمائید +clip
را از کجا 50 گرفتید
من از پایتخت قیمت گرفتم
4گیگ را 75 گفت!!!؟؟؟؟

fabio montari
01-02-2011, 14:48
4 گیگ کجا میده 50 2 گیگ 50 تومنه فک کنم پایتخت طبقه اول اون موبایل فروشه دیروز قیمت کردم گفت 75 تومن گفت 2 روز دیگه هم فیوز میاریم اگه راست گفته باشه

minimax2
02-02-2011, 17:54
با سلام
می خواستم بین Cowon J3 & Cowon S9 & Creative xfi 2 یکی رو انتخاب کنم
واسم کیفیت و بلندی صدا و باز هم تاکید می کنم کیفیت صدا مهمه ... نه ویدیو نه عکس نه تاچ بودن واسم مهمه ! اگه پلیر دیگری با کیفیت و بلندی صدای عالی سراغ دارید ممنون می شم پیشنهاد بدید ...
با تشکر

peaceful1
02-02-2011, 19:26
بلندی صدا باید تو پلیر های قدیمی که چند سالی هست که دیگه تولید نمیشند بگردی پلیر هایی که هیچ وقت راهشون به ایران باز نشد ولی اگه دنبال کیفیت هستی پلیر های COWON رو بخر J3 بهترین انتخاب چه داخل بازار ایران چه خارج اون هست.

minimax2
03-02-2011, 08:08
بین COWON IAudio 9 و COWON J3 اختلاف کیفیت صدا زیاده ؟ اکولایزرهای صداشون چی تفاوت داره ؟

peaceful1
04-02-2011, 01:18
تنظیمات صداشون یکی هست
و صداشون تقریبا فرقی نداره.

minimax2
04-02-2011, 16:58
وااای بالاخره تموم شد همه 224 صفحه تاپیک رو خوندم ...
دوستان و اساتید اگه می شه یه بار دیگه یه زحمتی کشیده و جواب بنده رو بدید
من سبک آهنگی که گوش می دم ترنس و هاوس هست
می تونم هم مدلهای Cowon رو تهیه کنم
به نظر شما یه پلیر مناسب این سبک ها چیه .... من تمام مدتی که این صفحات رو می خوندم انتخابم رو J3 بود ولی این چند صفحه آخر همه تعریف +Clip رو کردن به خاطر همین دو دل شدم
نظرتون راجع به این سایت چیه ؟

peaceful1
04-02-2011, 23:57
بر اساس قوانین سایت بهتره اون لینک خرید آنلاین رو بر داری.(به من ربطی نداره بر نداشتی هم...گفتم مشکلی بعدا پیش نیاد.)
ببین یه چیزی که شخصا بهش اعتقاد دارم ولی تا بحال نگفتم (نظر شخصی شاید کسی دیگه به شکل دیگه ببینه)
هر برند هدفون و پلیری یه حالت صدایی رو تو محصولاتش دنبال میکنه و معمولا اون اصالت صداش رو تغییر نمیده.
برای همین اگه کسی به دنبال کیفیت صدا هست نه امکانات جانبی نباید چند تا از یک برند بخره(معولا نه الزاما همیشه.)
مشخصا کسی که موسیقی زیاد گوش میده همه جور ژانری گوش میده برای همین من توصیه میکنم پلیر هایی با sound signature مختلف بگیره به شکلی که مکمل باشند و 2-3 تا هدفون با استاندارد های مختلف مثلا من خریدن یه sansa fuze و یه cowon i9 رو با هم به خریدن یه J3 ترجیه میدم به نظرم اگه ملاک صرف فقط صدا هست (نه کیفیت تصویر نه میزان باطری و میزان فرمت تصویری و نه خروجی و line out و ...) و یکی دوتا هدفون مکمل به نظرم خیلی منطقی تره.
مثلا داشتن cowon S9 و cowon J3 با هم یا sansa fuze و + sansa fuze یا sony X1050 و sonyX1060 با هم برای کسی که دنبال صرف کیفیت صدا هست رو اصلا منطقی نمیبینم چون این مدل های نزدیک از یک برند تقریبا و گاهی دقیقا صدای مشابهی دارند .

minimax2
05-02-2011, 00:46
بر اساس قوانین سایت بهتره اون لینک خرید آنلاین رو بر داری.(به من ربطی نداره بر نداشتی هم...گفتم مشکلی بعدا پیش نیاد.)
ببین یه چیزی که شخصا بهش اعتقاد دارم ولی تا بحال نگفتم (نظر شخصی شاید کسی دیگه به شکل دیگه ببینه)
هر برند هدفون و پلیری یه حالت صدایی رو تو محصولاتش دنبال میکنه و معمولا اون اصالت صداش رو تغییر نمیده.
برای همین اگه کسی به دنبال کیفیت صدا هست نه امکانات جانبی نباید چند تا از یک برند بخره(معولا نه الزاما همیشه.)
مشخصا کسی که موسیقی زیاد گوش میده همه جور ژانری گوش میده برای همین من توصیه میکنم پلیر هایی با sound signature مختلف بگیره به شکلی که مکمل باشند و 2-3 تا هدفون با استاندارد های مختلف مثلا من خریدن یه sansa fuze و یه cowon i9 رو با هم به خریدن یه J3 ترجیه میدم به نظرم اگه ملاک صرف فقط صدا هست (نه کیفیت تصویر نه میزان باطری و میزان فرمت تصویری و نه خروجی و line out و ...) و یکی دوتا هدفون مکمل به نظرم خیلی منطقی تره.
مثلا داشتن cowon S9 و cowon J3 با هم یا sansa fuze و + sansa fuze یا sony X1050 و sonyX1060 با هم برای کسی که دنبال صرف کیفیت صدا هست رو اصلا منطقی نمیبینم چون این مدل های نزدیک از یک برند تقریبا و گاهی دقیقا صدای مشابهی دارند .

ممنون از راهنماییتون ...
فقط یک چیز
i9 & J3 از نظر حجم صدای خروجی و افکتها و اکولایزر ها یکی هستن ... این واسم خیلی مهمه که حجم صداشون زیاد باشه و با افزایش صدا کیفیت حفظ بشه
مثل اینکه J3 افکت بیشتری داره دقیق یادم نیست اسمش چی بود jeteffect 1 یا jet effect +1

Gladiator King
05-02-2011, 00:59
سلام دوستان
من میخام یه mp3 player برای ضبط صدای استاد توی کلاس بخرم
اصلا هم امکانات جانبیش و کیفیت پخش صداش برام مهم نیست چون نمیخام باش آهنگ گوش بدم. فقط میخام کیفیت ضبط خوبی داشته باشه + قیمت مناسب
شما چی پیشنهاد میدید؟
کلا کدوم برند کیفیت ضبط بهتری داره
ممنون

sastwhc
05-02-2011, 10:14
سلام دوستان
من میخام یه mp3 player برای ضبط صدای استاد توی کلاس بخرم
اصلا هم امکانات جانبیش و کیفیت پخش صداش برام مهم نیست چون نمیخام باش آهنگ گوش بدم. فقط میخام کیفیت ضبط خوبی داشته باشه + قیمت مناسب
شما چی پیشنهاد میدید؟
کلا کدوم برند کیفیت ضبط بهتری داره
ممنون

سونی در این زمینه خیلی خوب کار میکنه
اگر نمیخواین به کامپیوتر وصل شده از سری BX مثلا ICD-BX800 یاICD-BX700
اگر میخواین به کامپیوتر وصل شه از سری PX Seriesمثل ICD-PX820

peaceful1
06-02-2011, 13:32
ممنون از راهنماییتون ...
فقط یک چیز
i9 & J3 از نظر حجم صدای خروجی و افکتها و اکولایزر ها یکی هستن ... این واسم خیلی مهمه که حجم صداشون زیاد باشه و با افزایش صدا کیفیت حفظ بشه
مثل اینکه J3 افکت بیشتری داره دقیق یادم نیست اسمش چی بود jeteffect 1 یا jet effect +1

افکت ها و تنظیماتشون یکی هست حجم صدا هم تجربه نشون داده با مشخصات کارخانه ای نمیشه مقایسه کرد بهتر تو فرووم های زبون اصلی از افرادی که هر دو رو دارند بپرسی تا ببینی حجم صدای کدوم بیشتره تو این هایی که الان هست با اطمینان نمیتونم بگم ولی یه مدل که از نسل قبل مونده(O2) به نظر میاد حجم صداش از همه این هایی که الان هست بیشتره ولی خوب تنظیماتش کمتره
تنظیمات پلیر هم jeteffect وjeteffect 3 هست وBBE و+ BBE

Dexter 2009
07-02-2011, 09:32
دوستان از بین این ویس رکوردر ها می خوام یکی رو بخرم ولی مرددم...لطفا راهنمایی کنید کدوم بهتره و چرا؟

ICD-UX200F/B

ICD-UX512F/B

sastwhc
12-02-2011, 10:52
دوستان از بین این ویس رکوردر ها می خوام یکی رو بخرم ولی مرددم...لطفا راهنمایی کنید کدوم بهتره و چرا؟

ICD-UX200F/B

ICD-UX512F/B

CD-UX512F اصلی تفاوت در امکان استفاده از حافظه خارجی است

dooste.man83
23-02-2011, 21:18
دوستان واقعا J3 یک شاهکاره عمر باتری فوق العاده و کیفیت بی نظیر و کارکرد آسون و اینکه هم با دکمه های کنارش همه کاری میشه کرد هم با تاچ فوق العادش ... پلیر هایی که فقط تاچ باشن یا فقط با دکمه کار کنند مشکل زا میشن چون خیلش ها سرعت کارکردن با پلیر براشون مهمه ( تاچ سریعتره ) و بعشی ها هم اینکه بدون نگاه به صفحه یا خارج کردن پلیر از کیف یا جیب کنترلش کنن ( دکمه ای باید باشه ) و J3 همش رو داره راستی چندین بارم از دستم افتاده و سخت جونم هست... انتقال اطلاعات توش بسیار آسونه و سبک و کم حجمه البته نه خیلی کوچیک که گم بشه... حجم صداشم زیاده یعنی عمرا بتونید تا انتها ولوم بدید و تحمل کنید... فقط آندروئید نداره وگرنه بهترینه

omid2800
23-02-2011, 23:02
دوستان سلام نظرتون در مورد MP3 پلیر سونی حدود 70 هزار تومانی چی هست با این بوجه چی دیگه میشه خرید مصرف باتری کم مثلا حداقل 10 ساعت و صدای عالی داشته باشه

your_star
24-02-2011, 04:51
دوستان سلام نظرتون در مورد MP3 پلیر سونی حدود 70 هزار تومانی چی هست با این بوجه چی دیگه میشه خرید مصرف باتری کم مثلا حداقل 10 ساعت و صدای عالی داشته باشه
از سونی فقط NWZ-B153F
سانسا کلیپ + هم هست.
آیریور e30 و e150 هم هستن از 70 تا 100 تومن.
فلیپس هم یه سری مدل داده که قیمتهای خوبی دارن اما کیفیت صدای سونی و سانسا رو ندارن.مثل gogear spark

personal_68
27-02-2011, 23:20
دوستان در حد 80 تومان این رکوردر رو دیدم سونی ICD-PX720 و بیشتر از این پول ندارم دیگه :41:

اگر تو رنج 80 تومان مدل بهتری هست که بخرم معرفی کنید فردا می خوام برم جمهوری بخرم

خواهشاً دوستان سریع جواب بدن فردا بخرم عجله دارم باید پس فردا برم خوابگاهمون در استان دیگه تا استفاده کنم در دانشگاه

mehrdad_ati
27-02-2011, 23:54
salam, khaste nabashid doostane azizo mohtaram. man beine 2ta player moondam. vasam faghat keifiate seda moheme.
1- creative x-fi2
2- iriver n15
baz ham migam faghat keifiate seda moheme baram.
agar gheire in 2model chize dge bood k az nazare keifiate seda pishnahadetoon bashe mamnoon misham rahnamai konid.[COLOR="Silver"].
batashakor.

اگه فقط و فقط صدا برات مهمه چیزی بهتر از CLIP یا CLIP PLUS پیدا نمیکنی . تنها دیوایسی که از COWON ها بهتر صدا میده . البته آمپ COWON رو هیچ دستگاهی نداره اما آمپ CLIP هم خیلی عالیه باید حدود 20 میلی/ کانال باشه . صداش از COWON ها WARM تره همون چیزی که خیلی ها ضعف اصلیه COWON میدوند که صدا خیلی گرمی نداره . البته بعضی ها هم صدای COWON ها رو بهتر از CLIP میدونند ولی من که خودم D2 و I9 و CLIP و CLIP PLUS رو داشتم میگم تو صدا بهترین CLIP PLUS هست بعد هم CLIP (پلاس حتی از CLIP معمولی هم کمی صدا گرم تره) . تو COWON ها هم J3 و I9 صدای گرم تری نسبت به بقیه دارند اما باز به SANSA نمیرسند

البته از دید من مهم ترین عامل PLAYER نیست بلکه هدفونه . شما یه هدفون خوب بگیر برای هر کودوم از اینها مطمعن باش بهترین صدا رو تحویلت میدند

r0ss0neri
02-03-2011, 03:10
درود

یک MP3 Player توپ میخوام که کیفیت صدا از همه چیز رکن مهم تریه ! من همه جور موزیکی گوش میدم از کانتری و راک گرفته تا دوم متال و ... ! واسه همین کیفیت صوتی واسم خیلی مهمه ! بخصوص تو هدفون یا وصل کردن به اسپیکر !

با خوند چند صفحه قبل نظرم رفت روی سانسا کلیپ + ! نظرتون چیه ؟!
هدفون رو خودش خوبه ؟! نظرتون در مورد هدفون Creative EP630 چیه ؟!
به نظر خودم از لحاظ ظاهری حرف نداره ! شیک و کوچیکه ! اما از لحاظ صدا باید دوستان نظر بدن ...
و اما اینک قیمت 4گیگ و 8گیگ چنده ؟! از مجا قیمت مناسب بخرم ؟!

سپاس

peaceful1
02-03-2011, 20:10
درود

یک MP3 Player توپ میخوام که کیفیت صدا از همه چیز رکن مهم تریه ! من همه جور موزیکی گوش میدم از کانتری و راک گرفته تا دوم متال و ... ! واسه همین کیفیت صوتی واسم خیلی مهمه ! بخصوص تو هدفون یا وصل کردن به اسپیکر !

با خوند چند صفحه قبل نظرم رفت روی سانسا کلیپ + ! نظرتون چیه ؟!
هدفون رو خودش خوبه ؟! نظرتون در مورد هدفون Creative EP630 چیه ؟!
به نظر خودم از لحاظ ظاهری حرف نداره ! شیک و کوچیکه ! اما از لحاظ صدا باید دوستان نظر بدن ...
و اما اینک قیمت 4گیگ و 8گیگ چنده ؟! از مجا قیمت مناسب بخرم ؟!

سپاس

این نوع سبک هایی که شما گفتید بیشتر به کوون میخوره تا سنسا.
اون تیپ سبک ها هر چند با هم فرق میکنند ولی ریتم و ساز هایی که توشون هست به کوون بیشتر میخوره تا سنسا

r0ss0neri
03-03-2011, 01:29
پیشنهاد شما چیه ؟!
کوون u5 ؟!
بازم میگم واسه من گرمی و واقعی بودن صدا خیلی مهمه ! من بیشتر سبک ها گوش میدم ولی اکثرا خارجی ان ! باید صدای گیتار الکتریک و ... خوب باشن و همینطور صدای خوانده و موزیک بهم بخوره ...

mahyar5
03-03-2011, 03:33
سلام دوستان . میخواستم ببینم mp3 cowon e2 پلی لیست داره ؟