PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید دستگاهای ضبط و پخش قابل حمل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16

masouddaniali
09-05-2010, 19:56
با سلام دوستان با عرض شرمندگی یه سوال داشتم
راستیتش من بین این چندتا تا پلیر شک دارم لطفا اینا رو از لحاظ دوام: باطری وصدا بررسی کنید
iriver E30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])--sony NWZ-B142F/B --sansa clip+--Creative ZEN MOZAIC EZ300 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در ضمن صفحه نمایش برا دیدن فیلم برام مهم نیست - هرچی پلیر کوچکتر بهتر
peaceful1 عزیز نظر شما برام مهمه(اگه شما بودی کدوم رو انتخاب میکردی-اگه پیشنهاد دیگه هی داری بگو)

masouddaniali
09-05-2010, 20:03
اسم پلیر هارو از سایت دیگه کپی کردم خراب شد
sansa clip+-sony NWZ-B142F/B-iriver E30-Creative ZEN MOZAIC EZ300
شرمنده

seymour
09-05-2010, 21:30
با سلام دوستان با عرض شرمندگی یه سوال داشتم
راستیتش من بین این چندتا تا پلیر شک دارم لطفا اینا رو از لحاظ دوام: باطری وصدا بررسی کنید
iriver E30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])--sony NWZ-B142F/B --sansa clip+--Creative ZEN MOZAIC EZ300 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[/URL]

در ضمن صفحه نمایش برا دیدن فیلم برام مهم نیست - هرچی پلیر کوچکتر بهتر
peaceful1 عزیز نظر شما برام مهمه(اگه شما بودی کدوم رو انتخاب میکردی-اگه پیشنهاد دیگه هی داری بگو)

اسم پلیر هارو از سایت دیگه کپی کردم خراب شد
sansa clip+-sony NWZ-B142F/B-iriver E30-Creative ZEN MOZAIC EZ300
شرمنده

با اجازه من هم نظر میدم:

سانسا کلیپ ، بعدش سونی B140 و بعدش موزائیکEZ300

[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]seymour ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز مرسی بابت راهنماییتون
Transcend رو تو سایت RayanSaba سرچ کردم، از ظاهر Transcend - MP330 - 2GB و Transcend - MP320 - 2GB و Transcend - MP630 - 2GB و البته قیمتشون خوشم اومد (اگه قیمت پایین تر بود بهتر بود)
کیفیت صداشون چه جوریه؟ میخوام واسه زبان (listening) استفاده کنم بخاطر همین کیفیت صدا خیلی برام مهمه اینکه حرف ها کاملا مفهوم باشه، مورد بهتر دیگه ای تا این قیمت هست؟
یه مشکل دیگه ای دارم اینکه گزینه تشکر رو پیدا نمیکنم چرااا؟!
اگه شما بیشتر برای صحبت و کلام میخوای این پلیر شما رو راضی می کنه ... پلیرهای گرونتر و باکیفیت تر اغلب در زمینه موسیقی هست که تفاوتشون حس میشه.به نظر من از بین اون دوتا یکی رو بگیر.

پیدا نشدن دکمه تشکر و یه سری محدودیت های دیگه، احتمالاً بخاطر اینه که شما هنوز عضو جدید محسوب میشی و بعد از اینکه مدتی گذشت و پست هات بیشتر شد حل میشه.

mngivechi
12-05-2010, 01:22
سلام با عرض خسته نباشید به همه دوستان. مطالب دوستان راجع به هدفون ها خوندم خیلی استفاده کردیم دمه همه گرم. نتیجه اونم اینکه گفتم به یکی از فامیل برام یه Sennheiser IE 8 بیاره. همون اولا هم که zen m 60 اومده بود خریدم و دوسری هدفون EP 630 داشتم آخرین هدفونم EP 830 بوده. X-Fi Sound System Z600 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از همون اولاش که اومد داشتم. الانم می خوام همه اینهارو عوض کنم. چونکه وقت استفاده از سیتم صوتی ندارم و اونم بدون mp3 نمی تونم بفروش چون داکش هست. همه این حرفارو زدم که بپرسم نظر شما راجع به یه mp3 عالی با بالاترین کیفیت چیه ؟ خودم که نیگاه کردم دیدم COWON S9 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه mp3 حرفه ای به تمام معناست. اما تکنولوژی x-fi وسوسه کنندست و به راحتی هام نیمشه از کنارش گذشت من هم با این داکی که داشتم صدای x-fi رو تجربه کردم و واقعا عالیه. خلاصه اینکه لطف کنید راهنمایی بفرمایید خوشحال میشم. قبولم کنید که 150 صفحه نظر خوندم هم خیلی حوصله میخواد شرمنده اگر سوالم تکراریه. مرسی

peaceful1
12-05-2010, 11:00
سلام با عرض خسته نباشید به همه دوستان. مطالب دوستان راجع به هدفون ها خوندم خیلی استفاده کردیم دمه همه گرم. نتیجه اونم اینکه گفتم به یکی از فامیل برام یه Sennheiser IE 8 بیاره. همون اولا هم که zen m 60 اومده بود خریدم و دوسری هدفون EP 630 داشتم آخرین هدفونم EP 830 بوده. X-Fi Sound System Z600 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از همون اولاش که اومد داشتم. الانم می خوام همه اینهارو عوض کنم. چونکه وقت استفاده از سیتم صوتی ندارم و اونم بدون mp3 نمی تونم بفروش چون داکش هست. همه این حرفارو زدم که بپرسم نظر شما راجع به یه mp3 عالی با بالاترین کیفیت چیه ؟ خودم که نیگاه کردم دیدم COWON S9 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه mp3 حرفه ای به تمام معناست. اما تکنولوژی x-fi وسوسه کنندست و به راحتی هام نیمشه از کنارش گذشت من هم با این داکی که داشتم صدای x-fi رو تجربه کردم و واقعا عالیه. خلاصه اینکه لطف کنید راهنمایی بفرمایید خوشحال میشم. قبولم کنید که 150 صفحه نظر خوندم هم خیلی حوصله میخواد شرمنده اگر سوالم تکراریه. مرسی

اگه الان میخواهی S9 اگه عجله نداری یک 3 چند ماه صبر کن از همین ایران J3 بگیر

mngivechi
14-05-2010, 20:19
اگه الان میخواهی S9 اگه عجله نداری یک 3 چند ماه صبر کن از همین ایران J3 بگیر
سلام، از جواب سریعت خیلی ممنون. ُُS9 الان چنده ؟ آیا پایتخت داره یا جای خاصی پیشنهاد میدی ؟ درضمن تو سایتها J3 به عنوان PMP معرفی شده، چه تفاوتهایی با S9 داره ، به نظرت طراحی S9 برای MP3 حرفه ای تر نیست به خصوص کلید های بالا و پایینش ؟

sastwhc
14-05-2010, 22:27
سلام، از جواب سریعت خیلی ممنون. ُُS9 الان چنده ؟ آیا پایتخت داره یا جای خاصی پیشنهاد میدی ؟ درضمن تو سایتها J3 به عنوان PMP معرفی شده، چه تفاوتهایی با S9 داره ، به نظرت طراحی S9 برای MP3 حرفه ای تر نیست به خصوص کلید های بالا و پایینش ؟

در مورد J3 خیلی زوده که بشه نظر داد در مورد S9 بله چندتایی از مغازه های پایتخت دارند ولی قیمتشون را بخاطر نمیاورم

---------- Post added at 10:27 PM ---------- Previous post was at 10:26 PM ----------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سوزه
15-05-2010, 10:48
سلام دوستان من می خواستم پلیر cowon بخرم مدل e2 حدود قیمتش رو می خواستم و اینکه الان تولید می شه ؟و ایا ارزش خریدنش رو داره یا نه؟

Vallio
17-05-2010, 12:07
سلام دوستان ،
من 5 سال بود از یک پلیر کره ای ( که حتی سونی به گرد پای کیفیتش نمیرسید ) داشتم !
خیلی هم بهش علاقه داشتم ، الان چند روزه که پلیرم به همراه ایر فون فیلیبپسم خراب شده ، قاطی کرده تا نکوبمش به دیوار درست نمیشه :دی ، نمایندگیشم چند وقته که جمع شده و دیگه وارد بازار نمیشه .

اون موقع 125.000 خریدمش 1گیگشو ! اسمشو نپرسین .

من فقط به یه پلیر ، تصویری نباشه ، رادیوش مهم نیست ! میخام ،
و نمیخام هم بیشتر از 50.000 تومن هم خرج کنم ،
کیفیت و بلندی صدا هم خیلی خیلی خیلی برام مهمه و خصوصا" حافظش !

چند مدل هم دیدم مثل سن دیسک و فیلیپس ، اینا چطورن ؟
جنس های آشغال مثل مارشال ترنسند و ... نمیخام !
اگه ممکنه منو راهنمایی کنید ، ایشالا اومدید توی بخش موبایل بتونم جبران کنم ... :دی !

ممنون .

peaceful1
17-05-2010, 12:26
سلام دوستان ،
من 5 سال بود از یک پلیر کره ای ( که حتی سونی به گرد پای کیفیتش نمیرسید ) داشتم !
خیلی هم بهش علاقه داشتم ، الان چند روزه که پلیرم به همراه ایر فون فیلیبپسم خراب شده ، قاطی کرده تا نکوبمش به دیوار درست نمیشه :دی ، نمایندگیشم چند وقته که جمع شده و دیگه وارد بازار نمیشه .

اون موقع 125.000 خریدمش 1گیگشو ! اسمشو نپرسین .

من فقط به یه پلیر ، تصویری نباشه ، رادیوش مهم نیست ! میخام ،
و نمیخام هم بیشتر از 50.000 تومن هم خرج کنم ،
کیفیت و بلندی صدا هم خیلی خیلی خیلی برام مهمه و خصوصا" حافظش !

چند مدل هم دیدم مثل سن دیسک و فیلیپس ، اینا چطورن ؟
جنس های آشغال مثل مارشال ترنسند و ... نمیخام !
اگه ممکنه منو راهنمایی کنید ، ایشالا اومدید توی بخش موبایل بتونم جبران کنم ... :دی !

ممنون .
یک نگاه بنداز

Vallio
17-05-2010, 12:42
یک نگاه بنداز

ممنون ، سانسا خیلی بهتره !
مدل دیگه ای هم سراغ دارید ؟
قیمت این دو تا چنده ؟

peaceful1
17-05-2010, 13:00
ممنون ، سانسا خیلی بهتره !
مدل دیگه ای هم سراغ دارید ؟
قیمت این دو تا چنده ؟

باید حداقل تا60 بیای بالا
clip دو گیگابایت 55 هزار تومن هست
کریتیو موزاییک هم میتونی بگیری
E2cowon میکشه تا 75 هزار تومن......

Vallio
17-05-2010, 13:07
باید حداقل تا60 بیای بالا
clip دو گیگابایت 55 هزار تومن هست
کریتیو موزاییک هم میتونی بگیری
E2cowon میکشه تا 75 هزار تومن......

دوگیگش 39 نوشته !

+clip منظورته ؟
کوون هم نه ! زیاده !

موزاییک چنده ؟ تصویریه ؟ فیلیپس چی ؟

mngivechi
17-05-2010, 16:40
يه چنتا سوال راجع به S9 :
حافظه S9 داخلیه ( internal ) یا Flash memory ؟
با گارانتی امرتات بخرم یا گارانتی دیگه ای هست ؟
پس از مشورت با دوستان تصمیم دارم 32 شو بخرم کسی امری نداره ؟ :20:

peaceful1
17-05-2010, 17:15
دوگیگش 39 نوشته !

+clip منظورته ؟
کوون هم نه ! زیاده !

موزاییک چنده ؟ تصویریه ؟ فیلیپس چی ؟

این سایت مطمئن هست اگه هست خودم ازش بخرم
موزاییک تصویری ولی صفحه اش با کیفیت نیست
فیلیپس هم go gear mix/vibe/raga/spark ولی کیفیت صدای هیچ کدوم از این فیلیپس ها به خوبی این دو مارک نیست

Vallio
17-05-2010, 23:22
این سایت مطمئن هست اگه هست خودم ازش بخرم
موزاییک تصویری ولی صفحه اش با کیفیت نیست
فیلیپس هم go gear mix/vibe/raga/spark ولی کیفیت صدای هیچ کدوم از این فیلیپس ها به خوبی این دو مارک نیست

مشکل پولی حل شد : د ی
به نظرتون الان من ایرویر 150 بگیرم یا کوون u5 یا I9 ؟
کدومشون کیفیتش و صداش بیشتره ؟

یک سری توضیحات ؟
ایریور اسپیکر و پخش فیلم داره ولی کوون u5نه !

peaceful1
18-05-2010, 08:31
مشکل پولی حل شد : د ی
به نظرتون الان من ایرویر 150 بگیرم یا کوون u5 یا I9 ؟
کدومشون کیفیتش و صداش بیشتره ؟

یک سری توضیحات ؟
ایریور اسپیکر و پخش فیلم داره ولی کوون u5نه !
u5 خیلی قدیمی هست بی خیلش شو

اگه منظور شما iriever هست کدوم مدل مد نظرتون هست؟
i9 گزینه خوبی هست
خوش دست
وزن کم
رابط کابری قابل قبول
خروجی قوی
و آخرین ورژن jeteffect که ورژن 3 هستش

osmaan
18-05-2010, 09:37
يه چنتا سوال راجع به S9 :
حافظه S9 داخلیه ( internal ) یا Flash memory ؟
با گارانتی امرتات بخرم یا گارانتی دیگه ای هست ؟
پس از مشورت با دوستان تصمیم دارم 32 شو بخرم کسی امری نداره ؟ :20:
سلام
حافظه S9 از نوع فلش مموری هست
تنها با گارانتی امرتات موجود هست و اگر بدون گارانتی بود حتما از خریدش منصرف بشید

Vallio
18-05-2010, 12:06
u5 خیلی قدیمی هست بی خیلش شو

اگه منظور شما iriever هست کدوم مدل مد نظرتون هست؟
i9 گزینه خوبی هست
خوش دست
وزن کم
رابط کابری قابل قبول
خروجی قوی
و آخرین ورژن jeteffect که ورژن 3 هستش

Iriver E150 - 8GB
این قیمتش از آی نه پایین تره ؟ کدومشون بهتره و کیفیت و بلندی صداش بیشتره ؟
قیمت این چنده ؟
این i9 قیمتش چنده ؟ چطوری میتونم سفارشش بدم اینترنتی ؟
کلا" یکم توضیح در موردش بدید ...

راستی این مدل چی ؟

Trekstor i.Beat Move S 8GB

به تازگی توسط دیجی کالا معرفی شده ؟ قیمتشم مناسبه !
کیفیتش خوبه ؟

peaceful1
18-05-2010, 21:27
Iriver E150 - 8GB
قیمت این چنده ؟

راستی این مدل چی ؟

کیفیتش خوبه ؟

این چیزی که شما میخواهی فقط کوون داره اصلا بی خیال بقیه برند ها بشو
حجم صدای خروجی /کیفیت پخش/...

sastwhc
19-05-2010, 00:51
Iriver E150 - 8GB
قیمت این چنده ؟

راستی این مدل چی ؟

کیفیتش خوبه ؟

از نظر کیفیت احتمالا چیزی در حد i9 اصلا وجود نداشته باشه(البته با کمی تعصب)!!!:40:

:27::21:

peaceful1
19-05-2010, 10:20
Iriver E150 - 8GB
قیمت این چنده ؟

راستی این مدل چی ؟

کیفیتش خوبه ؟

از نظر کیفیت احتمالا چیزی در حد i9 اصلا وجود نداشته باشه(البته با کمی تعصب)!!!:40:

:27::21:

البته مدل های خوبه دیگه ای مثل zen x-fi/ zenx-fi2/S9 و... هم هستند ولی با بوجه ای که شما گفتید و یکی از چیزهایی که براتون مهم بود حجم صدای خروجی i9 اولین چیزی هست که به ذهن میرسه.

sheisi444
21-05-2010, 19:08
----------

peaceful1
21-05-2010, 20:27
سلام به همگی.من بودجم در حد 100 تومنه.یه mp3 recorder playerمیخوام که هم کیفیت ضبطش عالی باشه هم پخشش.لطفا سریعا کمکککک.voice recorderفقط ضبط میکنه یا پخش mp3 player هم داره؟ چی بگیرم؟

دوستان وارد هستند حتما راهنمایی میکنند تا اون موقع بد نیست یک نگاه به این چند لینک ها بندازی:

فکر نکنم المپیوس زیر 150/000 تومن داشته باشه ولی مارک هایی مثل سونی سامسونگ و چند مارک دیگه ریکوردر تو این رنج قیمت دارند.

icao
23-05-2010, 18:58
آخیش ایمیل تایید برام نمیومد نمیتونستم پست بزنم یه هفتس فقط داشتم میخوندم مطلباتونو
خیلی به دردم خورد ولی هنوز گیجم یه کمکی بکنید
من میخوام یه MP PLAYER بگیرم البته بیشتر میخوام آهنگ گوش کنم حدود 80 تومنم میتونم بدم
رفتم دی جی کالا و رایان صبا مدلارو دیدم بیشتر گیج شدم :45:
سونی ... ترنسند ... کریتیو .... سامسونگ... سان دیسک.... ترک استور... آیریور...ووو:22:
هرکدوم یه مدلایی داشتن که برا خودش یه مزیتی داشت:8:
سونی قربونش برم که ماشالله قیمتش خیلی بالا بود ولی این مدلش چشمو گرفت ولی به هرکی میگم میگه برا 2 گیگ گرونه (البته قیمت روزش 70000 تومنه)

سامسونگم مدلای قشنگی داشت :20:
سان دیسک هم مدل سانسا خیلی قشنگ بود :27:
مدلای کریتیو هم قیافشون به دل نمیشست ولی دوستام خیلی تعریف میکنن ازش:10:
ترنسد مدلاش خیلی ارزون بود ( بنجل نیست؟):2:

خب حالا با توجه به این که من حدود 80000 تومن پول دارم و بیشتر میخوام از صوتی استفاده کنم و کیفیت صداش برام مهمه و ترجیح میدم شارژشم خوب باشه شما چیو پیشنهاد میدید
>>>>>>اگه شما هم گیج نشدید کمکم کنید<<<<<<
:8:

keyvanmj
24-05-2010, 09:06
کسی هست به من کمک کنه ...................من بین کریتیو X-FI2 و COWN D2 موندم.

دریا_دل
24-05-2010, 10:30
سلام
واسه خرید mp3player راهنمایی میخاستم که چندتا مدل بهم معرفی کنید. ممنون میشم :11:

صفحه نمایش داشته باشه، قابلیت ضبط صدا داشته باشه، مهم نیست mp4 هم ساپورت کنه یا نه، حافظه اش از نوع فلشی باشه، بلوتوث هم داشته باشه، ظرفیتش از 4 گیگا به بالا باشه. کار باهاش ساده باشه یعنی به راحتی بشه تو فایلها گشت و گذار کرد. قیمتش تا 120 بیشتر نباشه. رادیو هم مهم نیست
==
خاهشا نیاد بگین یه کم دیگه موجودی بذار یه مدل بهتر بخر، موجودیم بیشتر از این نمیشه

sepid12ir
24-05-2010, 11:51
آخیش ایمیل تایید برام نمیومد نمیتونستم پست بزنم یه هفتس فقط داشتم میخوندم مطلباتونو
من میخوام یه MP PLAYER بگیرم البته بیشتر میخوام آهنگ گوش کنم حدود 80 تومنم میتونم بدم
سونی ... ترنسند ... کریتیو .... سامسونگ... سان دیسک.... ترک استور... آیریور...ووو:22:
سونی قربونش برم که ماشالله قیمتش خیلی بالا بود ولی این مدلش چشمو گرفت ولی به هرکی میگم میگه برا 2 گیگ گرونه (البته قیمت روزش 70000 تومنه)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسامسونگم مدلای قشنگی داشت :20:

خب حالا با توجه به این که من حدود 80000 تومن پول دارم و بیشتر میخوام از صوتی استفاده کنم و کیفیت صداش برام مهمه و ترجیح میدم شارژشم خوب باشه شما چیو پیشنهاد میدید

منم دقیقا همین سوال را دارم

تنها پلیری که خودم باهاش کار کردم Samsung بوده که جدا هم صداش برام عالی بود...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبجای نقطه چینdigikala . com بنویسید

ولی میخوام ببینم تا حدود 100 تومن کار بهتری هست که بگیرم ؟

برای من کیفیت صدا اهمیتش بیش از هر فاکتور دیگه ایست...

چون خیلی هم درگیر حجم نیستم ... حتی دو گیگ هم راضیم میکنه ...

یه پلیری میخوام که عمرش خوب باشه و کیفیت صداش هم خوب باشه ... !!

---------- Post added at 12:51 PM ---------- Previous post was at 12:47 PM ----------

ممنون میشم نظرتون را در مورد این ipod هم بدین:
Apple Ipod Nano Video 8GB

جای نقطه چین : digikala . com

a.z.p.z
24-05-2010, 11:59
تا حدود 100 تومن کمی کمتر و بیشتر که فقط برای موزیک بخوای و بتونی ازش حداکثر استفاده رو بکنی چه از نظر کیفیت و چه از نظر بلندی من بهتون cowon i7 رو پیشنهاد میکنم که پلیری بوده که امتحان خودش رو به خوبی پشت سر گذاشته و هم بررسی ها و هم نظرات کاربر ها و ... برای این پلیر + بوده (در ضمن خودم باهاش کار کردم و صداش رو شنیدم و بسیار قابل قبول هست)
البته نسل جدیدش هم اومده تحت عنوان i9 که البته از نظر قیمت کمی بالاتر هست ... حال انتخاب با خودتون هست ...(به شخصه با اینکه خودم ایپاد نانو دارم ولی باید i9 رو هم تجربه بکنم که به تو این سبک محصول فوق العاده ای به نظر میرسه!)

برای خرید و قیمت دقیق هم با عثمان جان هماهنگ کنید ...
............
i9

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

..................................
این هم مدل قبلی یعنی i7

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(برای ایپاد باید پول بیشتری خرج بکنی!)

icao
24-05-2010, 15:55
منم دقیقا همین سوال را دارم

تنها پلیری که خودم باهاش کار کردم Samsung بوده که جدا هم صداش برام عالی بود...
بجای نقطه چینdigikala . com بنویسید

ولی میخوام ببینم تا حدود 100 تومن کار بهتری هست که بگیرم ؟

برای من کیفیت صدا اهمیتش بیش از هر فاکتور دیگه ایست...

چون خیلی هم درگیر حجم نیستم ... حتی دو گیگ هم راضیم میکنه ...

یه پلیری میخوام که عمرش خوب باشه و کیفیت صداش هم خوب باشه ... !!

---------- Post added at 12:51 PM ---------- Previous post was at 12:47 PM ----------

ممنون میشم نظرتون را در مورد این ipod هم بدین:
Apple Ipod Nano Video 8GB

جای نقطه چین : digikala . com

Sony-NWZ-B142F-4gig این مدل در مقایسه با اون مدل سامسونگی که شما گفتید هم قیمتش کمتره هم شارژش بیشتره هم زودتر شارژ میشه هم رادیو داره هم میتونه از رادیو ضبط کنه هم صفحه نمایشش سه رنگه

icao
24-05-2010, 21:29
تا حدود 100 تومن کمی کمتر و بیشتر که فقط برای موزیک بخوای و بتونی ازش حداکثر استفاده رو بکنی چه از نظر کیفیت و چه از نظر بلندی من بهتون cowon i7 رو پیشنهاد میکنم که پلیری بوده که امتحان خودش رو به خوبی پشت سر گذاشته و هم بررسی ها و هم نظرات کاربر ها و ... برای این پلیر + بوده (در ضمن خودم باهاش کار کردم و صداش رو شنیدم و بسیار قابل قبول هست)
البته نسل جدیدش هم اومده تحت عنوان i9 که البته از نظر قیمت کمی بالاتر هست ... حال انتخاب با خودتون هست ...(به شخصه با اینکه خودم ایپاد نانو دارم ولی باید i9 رو هم تجربه بکنم که به تو این سبک محصول فوق العاده ای به نظر میرسه!)

برای خرید و قیمت دقیق هم با عثمان جان هماهنگ کنید ...
............
i9

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

..................................
این هم مدل قبلی یعنی i7

(برای ایپاد باید پول بیشتری خرج بکنی!)

این دو مدل قیمتشون چقده؟

ali_3d
26-05-2010, 12:06
مدل i9 ظرفیت های 4 و 8 و 16 به ترتیب 159 و 178 و 209 قیمت های امرتات بوده

icao
27-05-2010, 15:21

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسامسونگم مدلای قشنگی داشت :20:

ببخشید دوستان ولی من cowon نمیخوام ، گفتم که بودجم 80000 تومنه با این پول یعنی هیچی نمیشه خرید تو این تاپیک تا هر کی میگه mp player همه میان میگن cowon بخر قیمتش یکم بالاتره !
مگه شما نمایندگی cowon دارید
یه مدل دیگه معرفی کنید اگه میشه:46:

sastwhc
27-05-2010, 18:44
ببخشید دوستان ولی من cowon نمیخوام ، گفتم که بودجم 80000 تومنه با این پول یعنی هیچی نمیشه خرید تو این تاپیک تا هر کی میگه mp player همه میان میگن cowon بخر قیمتش یکم بالاتره !
مگه شما نمایندگی cowon دارید
یه مدل دیگه معرفی کنید اگه میشه:46:

اتفاقا تویه این رنج قیمتی که شما میخواهی کوان چیزه خاصی نداره من چند تا برند رو بهت پیشنهاد میدم یه سر به سایتشون بزن
بهترین انتخاب برای کریتیو است اگه خودت ردش میگنی به ضررت میشه
بعد iRiver البته انتخاب بعدیته
وبعد سامسونگ
مثلا:
ZEN Mosaic

iRiver T7 or T30 or T10

Sansa Clips هم تویه رنج قیمتیت انتخاب خوبیه

eb7626
27-05-2010, 20:33
با عرض سلام وادب
لطفا راهنمایی بفرمایید بهترین mp3 یا mp4 player بدون توجه به قیمت وبا توجه به کیفیت بالاترین در قسمت پخش صدا و گیرندگی رادیو fm چه میباشد؟
آیا apple nano بهترین است یا creative zen x-fi 2 ؟
با تشکر و امتنان

icao
27-05-2010, 21:56
با عرض سلام وادب
لطفا راهنمایی بفرمایید بهترین mp3 یا mp4 player بدون توجه به قیمت وبا توجه به کیفیت بالاترین در قسمت پخش صدا و گیرندگی رادیو fm چه میباشد؟
آیا apple nano بهترین است یا creative zen x-fi 2 ؟
با تشکر و امتنان

این که دیگه پرسیدن نداره الان یه لشگر میان میگم i9 بخر:10:

icao
27-05-2010, 22:04
اتفاقا تویه این رنج قیمتی که شما میخواهی کوان چیزه خاصی نداره من چند تا برند رو بهت پیشنهاد میدم یه سر به سایتشون بزن
بهترین انتخاب برای کریتیو است اگه خودت ردش میگنی به ضررت میشه
بعد iRiver البته انتخاب بعدیته
وبعد سامسونگ
مثلا:
ZEN Mosaic

iRiver T7 or T30 or T10

Sansa Clips هم تویه رنج قیمتیت انتخاب خوبیه

خدا خیریت بده
یه سوالی هم داشتم
یعنی شما ترنسند رو پیشنهاد نمیکنی امتحان نکردی کیفیتش چطوره آخه قیمتش خیلی وسوسه کنندس
و سونی چی یه مدلش 4 گیگ 80000 تومنه می ارزه؟
و ضمنا تو مدلای کریتیو مدل زن موزایک خوب بود ولی به نظر شما من که میخوام بیشتر ازش استفاده صوتی کنم بهتر نیست که یه mp3 خیلی خوب بخرم تا این که یه mp4 متوسط

alphacino
28-05-2010, 00:19
من 150 تا 180 بودجه دارم
يه mp3 player ميخواستم كيفيتش عالي باشه صداش بالا باشه طوري كه روحم پروازكنه:8:
هركي با اون موزيك گوش ميده كف كنه...
ضبط صدا و راديو در رده بعد اگه نداشته باشه ولي در عوض به كيفيتش افزون بشه هم خوبه.
با كلاس باشه...
من بين ipad nano , cowon i9 , creative نميدونم كدومو بخرم.
شما به هر كدوم از اين 3 تا از 100 چه نمره اي ميديد. اينا نظر من بود شما چه مدلي پيشنهاد ميكنيد كه پرواز كنم باش؟

alphacino
28-05-2010, 02:35
در ضمن اگه خودتون mp3 player اي رو تجربه كردين كه خوب بوده معرفي كنيد
دم همتون گرم

peaceful1
28-05-2010, 09:30
من 150 تا 180 بودجه دارم
ضبط صدا و راديو در رده بعد اگه نداشته باشه ولي در عوض به كيفيتش افزون بشه هم خوبه.
با كلاس باشه...
شما به هر كدوم از اين 3 تا از 100 چه نمره اي ميديد. اينا نظر من بود شما چه مدلي پيشنهاد ميكنيد كه پرواز كنم باش؟
nano:75
89:i9 cowon
کریتیو کدوم مدل؟

اذون صبحو گفتند اما خبري از شما نشد نكنه خوابيد؟ ( شوخي )
نماز صبحتون پس چي؟ ( جدي )
کسی سر اذون تو فروم نمیره بلند میشه نماز میخونه بعد دوباره میخوابه

در ضمن اگه خودتون mp3 player اي رو تجربه كردين كه خوب بوده معرفي كنيد
دم همتون گرم

cowon D2+

alphacino
29-05-2010, 06:18
خيلي ممنون كه جواب سوالامو دادي
creative zen
اينو ميگم به اين چه نمره اي ميديد؟

نگفتي خودت چي پيشنهاد ميكني؟

در ضمن به خدا اگه دوستان ديگه هم نظرشونو بنويسن ناراحت نميشيم...(جدي توام با شوخي )
بازم peaceful1 جان ممنون.

alphacino
29-05-2010, 06:37
در ضمن جديدترين مدل ماركايي رو كه گفتم رو ميشه بنويسيد؟

a.z.p.z
29-05-2010, 18:33
من 150 تا 180 بودجه دارم
با كلاس باشه...

ببین بذار برات واضح بگم ... اول به تفاوت نانو و ای 9 میپردازم ...
از نظر کیفیت صدا شک نکن که ای 9 برتر هست ... ولی از نظر امکانات جالبی و اینترفیس و زیبایی و ... نانو سرتر هست من چندباری میشه که تو تاپیک نظرمو درمورد نانو نوشتم میتونی لینک های زیر رو ببینی برای نانو :
+(با این بودجه شما میتونی 8 گیگیش رو بخری من خودم نانو دارم از نظر کیفت ساخت و اینترفیس و امکانات حرف نداره ولی تو کیفیت جلوی ای9 کممیاره البته کیفیتش به هیچ وجه بد نیست و قابل قبول و راضی کننده هست که باز نظر شخصی هست!)

peaceful1
29-05-2010, 22:25
کریتیو x-fi و x-fi2 رو هم به لیست اضافه کن.
نظر شخصی من i9 رو انتخاب میکنم.

alphacino
29-05-2010, 22:31
a.z.p.z ممنونم از توضيحاتت

ولي نميدونم چرا كسي اين creative zen رو ادم حساب نميكنه بابا يه نظرم درباره اين بديد

ميخواستم اينو با ipod , cowon i9 مقايسه كنيد.

و اينكه با اين پول با خصوصياتي كه تو پست اول گفتم شما جاي من بوديد چي ميخريديد؟

alphacino
29-05-2010, 22:45
کریتیو x-fi و x-fi2 رو هم به لیست اضافه کن.
نظر شخصی من i9 رو انتخاب میکنم.

i9 دكمه هاي touch ش دير عمل نميكنه؟
ايا creative zen xfi بهتر از creative zen هست؟
ولي من اينجا چيز ديگه اي ميبينم :

كيفيت صداشون قابل مقايسه نيست ابته zen-xfi2 رو نميدونم.

peaceful1
30-05-2010, 12:43
i9 دكمه هاي touch ش دير عمل نميكنه؟
ايا creative zen xfi بهتر از creative zen هست؟
ولي من اينجا چيز ديگه اي ميبينم :

كيفيت صداشون قابل مقايسه نيست ابته zen-xfi2 رو نميدونم.

a.z.p.z ممنونم از توضيحاتت

ولي نميدونم چرا كسي اين creative zen رو ادم حساب نميكنه بابا يه نظرم درباره اين بديد

ميخواستم اينو با ipod , cowon i9 مقايسه كنيد.

و اينكه با اين پول با خصوصياتي كه تو پست اول گفتم شما جاي من بوديد چي ميخريديد؟

ZEN بخواطر پشتیبانی از فرمت های زیاد مموری خور بودن قیمت کم صفحه نمایش مناسب و.. مشهوره(کلا امکانات جانبی خوب)
ZEN X-FI بخواطر پردازشگر X-FI مشهوره که صدای بهتری داره.
من I9 رو استفاده نکردم نمیدونم لمسیش چطوریه
X-FI هدفونش از X-FI 2 بهتره ,,ولی X-FI2 صفحه لمسی هست و UI بهتری داره
اگه I9 بقدری دکمه هاش بد باشه که با چکش کار کنه باز من به کرریتیو ترجیه میدم.

alphacino
30-05-2010, 14:35
EN بخواطر پشتیبانی از فرمت های زیاد مموری خور بودن قیمت کم صفحه نمایش مناسب و.. مشهوره(کلا امکانات جانبی خوب)
ZEN X-FI بخواطر پردازشگر X-FI مشهوره که صدای بهتری داره.
من I9 رو استفاده نکردم نمیدونم لمسیش چطوریه
X-FI هدفونش از X-FI 2 بهتره ,,ولی X-FI2 صفحه لمسی هست و UI بهتری داره
اگه I9 بقدری دکمه هاش بد باشه که با چکش کار کنه باز من به کرریتیو ترجیه میدم. __________________

پس با اين حساب zen x-fi2 صداي بهتري از zen داره...
يعني
نه اين :

و نه اين :

بلكه اين :

hamedtarghi
30-05-2010, 14:42
من ميگم ايپاد بگير كيفيت صداش از كريتيو هم بيشتره

به نظر من بهترين mp3 player جهانه

alphacino
30-05-2010, 14:54
x-fi2 رمش چند گيگه و قيمتش چنده؟

رو چه حسابي ميگي من فكر نميكنم اينطور باشه اگه اينطوره دوستان بگن...

alphacino
30-05-2010, 15:11
ببخشيد در دو پست قبل اشتباه چاپي شده بود.

بلكه اين :

---------- Post added at 05:11 PM ---------- Previous post was at 05:08 PM ----------

قيمت cowon i9 رو هم اگه ميشه با ظرفيت حافظه اش بنوسيد.

peaceful1
30-05-2010, 17:58
x-fi2 رمش چند گيگه و قيمتش چنده؟

رو چه حسابي ميگي من فكر نميكنم اينطور باشه اگه اينطوره دوستان بگن...

ببخشيد در دو پست قبل اشتباه چاپي شده بود.

بلكه اين :

---------- Post added at 05:11 PM ---------- Previous post was at 05:08 PM ----------

قيمت cowon i9 رو هم اگه ميشه با ظرفيت حافظه اش بنوسيد.

هر برندی یک مدل صدایی داره.
پس نمیشه گفت مطلق کدوم بهتره.
من شخصا از صدای کوون خوشم میاد.
اگه شما مقیم تهران هستی یک سری پایتخت برو اونجا از نزدیک ببین تو دستت بگیر صداش رو تست کن.
شاید یک چیز دیگه گرفتی.

t_tanhayam
30-05-2010, 20:04
zen x-fi و zen x-fi 2 صداهاي خوبي دارند من هر دوم دلش رو داشتم ولي
اگه يك كوچولو مقايسه كنيد با كاوون مطمئنا نظرتون كاوون رو خواهد گرفت

alphacino
31-05-2010, 02:39
اگه شما مقیم تهران هستی یک سری پایتخت برو اونجا از نزدیک ببین تو دستت بگیر صداش رو تست کن.

بله تهرانم ولي ايا ميذارن تست كني؟

zen x-fi و zen x-fi 2 صداهاي خوبي دارند من هر دوم دلش رو داشتم ولي
اگه يك كوچولو مقايسه كنيد با كاوون مطمئنا نظرتون كاوون رو خواهد گرفت

i9 بهترين مدل از cowon است يا بهتر از اينم داره؟
o2 نسبت به i9 چطوره؟

osmaan
31-05-2010, 06:55
بله تهرانم ولي ايا ميذارن تست كني؟

i9 بهترين مدل از cowon است يا بهتر از اينم داره؟
o2 نسبت به i9 چطوره؟
نه بهترین کوون نیست
o2 فعلا بهترین کوون تو ایران هست که تا چند وقته دیگه v5 وارد میشه که از o2 هم بهتره مثلا ویندوز داره

Amin-Nasim
31-05-2010, 17:05
سلام
من قصد خرید mp3 دارم
بودجه 40 تا50 تومن
یک mp3 شبیه فلش مموری
کیفیتش برام مهمه
ظرفیتش 2 یا 4 GB
مدت زمان پخش موسیقی هم زیاد باشه
کجای تهران می شه mp3 خرید
با تشکر :11:

boozzai
31-05-2010, 19:09
سلام
من قصد خرید mp3 دارم
بودجه 40 تا50 تومن
یک mp3 شبیه فلش مموری
کیفیتش برام مهمه
ظرفیتش 2 یا 4 GB
سلام!
b142 یا b143 از سونی!

b142 دو گیگ!60 تومان!
b143 چهار گیگ!80 تومان!(قیمتها حدودی-قیمت تهران رو ندارم!)

من خودم دارم کیفیتش برای من فوق العادس!!!
3 دقیقه شارژ ،90 دقیقه پخش(اینو سونی میگه)!!!!!با usb شارژ میشه!من تهران نیستم!ولی برو بازار کامپیوتر پایتخت:31:!

reza1ta2
01-06-2010, 11:47
u5 به چه فرمتی ضبط می کند؟
منوی مطالعه text فارسی را پخش می کند؟
در u3 آهنگهایی که tag فارسی دارند نمایش داده می شود؟

sastwhc
01-06-2010, 14:08

مطلقا تایید نمیشه!!!ایپاد در گروه درجه دوم محسوب میشه تا اونجا هم بعد از سونی قرار داره

هر برندی یک مدل صدایی داره.
پس نمیشه گفت مطلق کدوم بهتره.
من شخصا از صدای کوون خوشم میاد.
شاید یک چیز دیگه گرفتی.
تعارف میکنی اما نسبت نویز به خط بالانس چیزی نیست که سلیقه ای باشه.و.....

نه بهترین کوون نیست
o2 فعلا بهترین کوون تو ایران هست که تا چند وقته دیگه v5 وارد میشه که از o2 هم بهتره مثلا ویندوز داره
اتفاقا در بحث موسیقی احتمالا نه تنها در کوان بلکه در کل بهترین میتونه باشه اونای دیگه در ویدیو قوی ترند نه صدا

سلام
من قصد خرید mp3 دارم
بودجه 40 تا50 تومن
یک mp3 شبیه فلش مموری
کیفیتش برام مهمه
ظرفیتش 2 یا 4 GB

iRiver تویه همین قیمت داره
پایتخت
سه راه جمهوری

-----------------------------------------------
حالم از خودم بهم خورد اینقدر که گفتم این نیست .........تاید نمیشه.................باید ببخشید منظوری ندارم ...........نمیخوام بعدنا کسی با خوندن این صفحه دچار اشکال بشه

peaceful1
01-06-2010, 20:03
تعارف میکنی اما نسبت نویز به خط بالانس چیزی نیست که سلیقه ای باشه.و.....

شما استادین المان های فنی رو خیلی بهتر از من میدونین من که نه مثل شما رشتم برق و نه از این مسائل سر در میارم.
در باره اعوجاج و نسب نویز به سیگنال و ....حق با شماست .

ولی یک چیزی که دوستان تو جاهای مختلف نوشتند این هست که عموم برند های معتبر یک حالت صدا مشخص تو پلیر هاشون دنبال میکنند مثلا:کریتیو ,کوون, سن دیسک,iriever,... هیچ گاه مثلا کیرتیو پلیری نمیسازه که صداش مثل کوون باشه حتی اگه بهتر باشه.
و هر چقدر هم پخش کننده هاشون هم تغییر کنه باز اون حالت صدا تغییر نمیکنه مثلاx5 cowon صداش cold هست و صدای v5 وj3 j مو نمیزنه حتی اگه تنظیمات افکت ها رو یکی بگیریم(افکت های جدید رو خاموش کنیم) یا به قول گفتنی تفاوت صدا تو حالت فلت. تغریبا انگار داریم درباره یک پلیر حرف میزنیم.
کسی که از صدای کوون خوشش بیاد وقتی حالت صدا تغییر کنه چون کلی سال به پخش کننده قبلیش عادت کرده بوده شاید همچین تغییری براش خوشایند نباشه. و یا شاید از اون مدل صدا خوششش نیاد .همین یک دلیل میتونه باشه که کوون bug تو فرکانس low بر طرف نمیکنه و خیلی ها از audiophile ها از آداپتور امپدانس یا به قول دیگه buffer یا هدفون های امپدانس بالا و یا بعضی از آمپلی فایر ها که این مسئله رو مرتفع میکنه استفاده میکنند.

اصلا بزار یک جور دیگه بگم مثلا خیلی ها از صدای بم کوون بدشون میاد اگه بگی خوب طرف flat گوش بده خوب تو اون حالت خیلی پخش کننده ها از کوون تو حالت flatخوش صدا تر هستند .

sastwhc
01-06-2010, 23:07
شما استادین المان های فنی رو خیلی بهتر از من میدونین من که نه مثل شما رشتم برق و نه از این مسائل سر در میارم.
در باره اعوجاج و نسب نویز به سیگنال و ....حق با شماست .

ولی یک چیزی که دوستان تو جاهای مختلف نوشتند این هست که عموم برند های معتبر یک حالت صدا مشخص تو پلیر هاشون دنبال میکنند مثلا:کریتیو ,کوون, سن دیسک,iriever,... هیچ گاه مثلا کیرتیو پلیری نمیسازه که صداش مثل کوون باشه حتی اگه بهتر باشه.
و هر چقدر هم پخش کننده هاشون هم تغییر کنه باز اون حالت صدا تغییر نمیکنه مثلاx5 cowon صداش cold هست و صدای v5 وj3 j مو نمیزنه حتی اگه تنظیمات افکت ها رو یکی بگیریم(افکت های جدید رو خاموش کنیم) یا به قول گفتنی تفاوت صدا تو حالت فلت. تغریبا انگار داریم درباره یک پلیر حرف میزنیم.
کسی که از صدای کوون خوشش بیاد وقتی حالت صدا تغییر کنه چون کلی سال به پخش کننده قبلیش عادت کرده بوده شاید همچین تغییری براش خوشایند نباشه. و یا شاید از اون مدل صدا خوششش نیاد .همین یک دلیل میتونه باشه که کوون bug تو فرکانس low بر طرف نمیکنه و خیلی ها از audiophile ها از آداپتور امپدانس یا به قول دیگه buffer یا هدفون های امپدانس بالا و یا بعضی از آمپلی فایر ها که این مسئله رو مرتفع میکنه استفاده میکنند.

اصلا بزار یک جور دیگه بگم مثلا خیلی ها از صدای بم کوون بدشون میاد اگه بگی خوب طرف flat گوش بده خوب تو اون حالت خیلی پخش کننده ها از کوون تو حالت flatخوش صدا تر هستند .

۱-شما هر پلیری که دلت می خواد رو مدل قرار بده با کوان میشه به حالت فلت یا تغییر یافته اش رو ساخت. چون کوان مبتکر نوع خاصی از فیلتر و اکولایزرهای دیجیتاله که به نوعی منحصر بفرده.نشون به این نشون که در امپراطوری صدا (هالیوود) کوان حرف اول رو میزنه.همینطور نرم افزار این شرکت واقعا کم نظیره.
۲-خوش صداتر؟نه موافق نیستم.پردازنده صوتی سری کوان بی نظیره.دقت پردازش صدا در مبدل های دیجیتال به آنالوگ کوان مشابه نداره اما میشه کریتیو رو هم در رده بعدی در نظر گرفت.بقیه برندها فاصله تکنولوژیکی زیادی دارند.اما وقعیت اینه اگه گاهی من کاملا طرفه کریتیو هستم اینه که اصولا هر گوشی نمیتونه این تفاوت رو تشخیص بده در حالیکه قیمت کوان خیلی بالاتره.
۳-من از صدای بم پخش کننده ها بدم میاد(Player ) ولی صدا پلیره D2 متناسب با نیازم تنظیم شده.
۴-سانسا قدرتش در کیفیته صداش نیست(یا مثلا آرکوس یا iRiver) بلکه زوایای مثبته دیگشون باعث میشه در رقایت باقی بمونند.در ضمن در نظر داشته باشید سانسا و آی ریور یک کلاس از آرکوس و کوان و کریتیو پایین ترند و در حد سونی یا آی پاد قرار دارند(البته اگر تنها کیفیت صدا ملاک باشد آی پاد باز در این کلاس هم جای نمی گیرد)
۵-استفاده از هدفون های امپدانس بالا بیشتر مربوط با سلیقه خاص اون آدم داره و اتفاقا فکر کنم از لحاظ آماری صدابازهای (audiophile ) بیشتر روی آیپاد از امپدانس بالا استفاده میکنند.اصلا این د استان خیلی عمیق تر از این حرفاست و حتی زمان واکمن ها(دوره پلیرهای غیر دیجیتال) این گرایش حتی بصورت افراطی وجود داشت.
۶-وقتی من در مورد کوان اینجوری حرف میزنم اصلا به معنی پیشنهاد مطلق این برند نیست.اتفاقا با توجه به نیاز افراد ممکنه کوان اصلا جزء پیشنهادات نباشه.از طرف دیگه کیفیت نزدیک رقبا به شکلیه که مگر در موارد معدود اصلا لازم نیست حساسیت خاصی به خرج داده بشه.
۷-بذار یه اعترافی بکنم.اگر چیزی که گوش میدید کلاسیک یا سخنرانی باشه.گوش من اصلا نمیتونه تفاوتی بین یه چیزی در حد سونی و یه چیزی در حد آرکوس رو افتراق بده(البته با کمک اکولایزر و فیلتر) واگه اظهار نظری میکنم بر اساسه نمودارهاست.اما گاهی یه تفاوت هایی در مویسقی های خاص روی پلیرهای خاص شنیده میشه که خب همیشه به نفع برندهای معتبر است(با نمودارها کاملا مطابقت دار)

alphacino
02-06-2010, 05:59
يه سوال داشتم
ايا پليرهايي مثل o2 كه به غير از موزيك تصويري هم پخش ميكنند نسبت به پليرهايي كه به طو ر اختصاصي موزيك پخش مكنند مثل sony_walkman_NWZ-B142F صداي پايينتري و كيفييت پايينتري ندارند؟

واگه اظهار نظری میکنم بر اساسه نمودارهاست.اما گاهی یه تفاوت هایی در مویسقی های خاص روی پلیرهای خاص شنیده میشه که خب همیشه به نفع برندهای معتبر است(با نمودارها کاملا مطابقت دار)

كدوم نمودارها؟

peaceful1
02-06-2010, 10:43
۲-خوش صداتر؟نه موافق نیستم.پردازنده صوتی سری کوان بی نظیره.دقت پردازش صدا در مبدل های دیجیتال به آنالوگ کوان مشابه نداره اما میشه کریتیو رو هم در رده بعدی در نظر گرفت.بقیه برندها فاصله تکنولوژیکی زیادی دارند.اما وقعیت اینه اگه گاهی من کاملا طرفه کریتیو هستم اینه که اصولا هر گوشی نمیتونه این تفاوت رو تشخیص بده در حالیکه قیمت کوان خیلی بالاتره.
خیلی از پلیر ها از wolfson استفاده میکنند ولی نباید طراحی مدار رو فراموش کرد. اگه فقط به این بود پلیر های که سر خیلی ها رو کلا گذاشتند مثل:
sflo2 که دو چیپ wlfson داره یا hifi-man که خروجی 24/96 داره باید از عموم پلیر ها بهتر باشند.

۳-من از صدای بم پخش کننده ها بدم میاد(Player ) ولی صدا پلیره D2 متناسب با نیازم تنظیم شده.
۴-سانسا قدرتش در کیفیته صداش نیست(یا مثلا آرکوس یا iRiver) بلکه زوایای مثبته دیگشون باعث میشه در رقایت باقی بمونند.در ضمن در نظر داشته باشید سانسا و آی ریور یک کلاس از آرکوس و کوان و کریتیو پایین ترند و در حد سونی یا آی پاد قرار دارند(البته اگر تنها کیفیت صدا ملاک باشد آی پاد باز در این کلاس هم جای نمی گیرد)
کاملا قبول دارم مخصوصا تو مدیریت فایل که از همه بهتر هست.
شما درباره کیفیت خروجی سنسا مطمئن هستی؟

تا بحال به صدای clip و fuze گوش کردی؟

۵-استفاده از هدفون های امپدانس بالا بیشتر مربوط با سلیقه خاص اون آدم داره و اتفاقا فکر کنم از لحاظ آماری صدابازهای (audiophile ) بیشتر روی آیپاد از امپدانس بالا استفاده میکنند.اصلا این د استان خیلی عمیق تر از این حرفاست و حتی زمان واکمن ها(دوره پلیرهای غیر دیجیتال) این گرایش حتی بصورت افراطی وجود داشت.
درباره این موضوع بارها و بار ها تو سایت های مختلف بحث شده:

و اگه موضوع افراطی بود درباره همه پلیر ها زده میشد ولی من به یاد ندارم که این طور باشه
حد اقل من ندیدم
من از صحبت با شما بسیار خوشحال میشم کلی چیز از شما تو این مدت کمی که عضو این فرروم شدم یاد گرفتم.
متشکرم.

يه سوال داشتم
ايا پليرهايي مثل o2 كه به غير از موزيك تصويري هم پخش ميكنند نسبت به پليرهايي كه به طو ر اختصاصي موزيك پخش مكنند مثل sony_walkman_NWZ-B142F صداي پايينتري و كيفييت پايينتري ندارند؟
كدوم نمودارها؟
صدای o2 از بعضی پلیر ها بهتر و از بعضی بدتر ولی بیشتر برای پخش تصویری مشهوره
مثلا صدای s9 از o2 بهتره فکر نکنم این سونی از o2 بهتر باشه.
ببین دوست من بیشتر از این که بحث بهتر و بدتر باشه بحث لازم وملزوم هست.
شما بگو چه مشخصاتی برای شما مهم تر هست تا سریعتر به نتیجه دلخواهت برسی.

alphacino
02-06-2010, 11:13
كسي نبود جوابمو بده؟ از ديوار سوال نكردمو؟ (شوخي توام با مزاح ( املاي مزاح درسته؟ ( باز هميني كه نوشتم درسته؟ ( البته ببخشيدا ) ) ) )

يه سوال ديگه داشتم كسي قيمت mp3 player ها رو به صورت pdf داره ؟ اگه كسي داره لطف كنه بذاره انشا... كنكور قبول شي ( جدي ( ما در بيشتر موارد با كسي شوخي نداريم ) )

در ضمن اگه كسي مجله اي ميشناسه كه درباره mp3 player هست اسمشو بگه... شايد كه رستگار شويد

alphacino
02-06-2010, 11:20
شما بگو چه مشخصاتی برای شما مهم تر هست تا سریعتر به نتیجه دلخواهت برسی. شما دو تا پلير در نظر بگيريد :

پلير اول : كيفيت و بلندي صدا
پلير دوم : كيفيت صدا و تصوير و طراحي زيبا ( نازك)

در ضمن نگفتي پايتخت ميذارن صداي پليرها رو تست كني؟

peaceful1
03-06-2010, 09:22
كسي نبود جوابمو بده؟ از ديوار سوال نكردمو؟ (شوخي توام با مزاح ( املاي مزاح درسته؟ ( باز هميني كه نوشتم درسته؟ ( البته ببخشيدا ) ) ) )

يه سوال ديگه داشتم كسي قيمت mp3 player ها رو به صورت pdf داره ؟ اگه كسي داره لطف كنه بذاره انشا... كنكور قبول شي ( جدي ( ما در بيشتر موارد با كسي شوخي نداريم ) )

در ضمن اگه كسي مجله اي ميشناسه كه درباره mp3 player هست اسمشو بگه... شايد كه رستگار شويد
دوست من , من سال 82 بود که کنکور داده بودم.
البته اگه برای مقاطع بالاتر دعا میکنی که دستت درد نکنه.
نمیفهمم منظور شما از pdf داری چی هست؟

شما دو تا پلير در نظر بگيريد :

پلير اول : كيفيت و بلندي صدا
پلير دوم : كيفيت صدا و تصوير و طراحي زيبا ( نازك)

در ضمن نگفتي پايتخت ميذارن صداي پليرها رو تست كني؟

i9 کوون حالت اول و دوم

t_tanhayam
03-06-2010, 12:51
منظورتون اگه ليست قيمت هايي هست كه شركت ها دارند
ميتونيد بريد سايت امرتات وليست قيمتها رو دانلود كنيد
همينطور اواسان و همينطور اپل ايران

R.min
05-06-2010, 10:47
پلیرهای هاردیسکی چه معایبی نسبت به نوع فلشی دارن ؟؟
خریدشون توصیه میشه ؟؟
ظرفیت 64 گیگ یا بالاتر چه گزینه هایی پیشنهاد میشه؟؟
ممنون

sitra
05-06-2010, 14:17
سلام به دوستان
من سه چهار روز پیش (s9 16gig )خریدم .از فروشگاه نظریان جنب علاالدین.298 تومن و 10 تومن هم محافظ lcd و 15 تومن هم شارژر برق شهر رو گرفتم.
این دستگاه بسیار عالیه و خیلی چیزای جالب داره .تم هم می خوره تمهاش توی سایت

هست.
از نظر من یک پلیر فوق العاده است .کاربری بسار آسانی داره.نگاه کردن فیلم از طریق این دستگاه بسیار لذت بخشه.رنگها کاملا طبیعی هستش و ......
به همه دوستان پیشنهاد می کنم قبل از خرید هر نوع پلیری قبلش در مورد s9 تحقیق کنند .حتما نظرشون عوض می شه .

panther99
06-06-2010, 22:00
[B][B]آقا اگه ممکنه با دلیل و مدرک و بر حسب تجربه بگید کدوم یکی از این 2 تا Mp3 پلیرها رو بگیرم ؟
برام کیفیت و بلندی صدا ( زنده بودن صدا ) و همینطور هدفون خیلی مهمه . همینطور میزان شارژ و سایر امکاناتن دیگه که در رده دوم اهمیت هستن .
iriver E50 یا creative mozaic . هر 2 تا 4 گیگ هستن . از قیافه هر دو هم خوشم اومده اما مهم همون فاکتورهای بالاست که گفتم .
در ضمن این کوان که میگید مدلی داره که هم قیمت با این 2 تا MP3 پلیر باشه ؟؟؟؟
اگه نداره فقط نظرتون رو هر چه سریعتر راجع به این 2 تا mp3 پلیر بگید . ممنون .

iriver E50

CREATIVE MUZAIC

a.z.p.z
06-06-2010, 22:04
تو فقط تو همین دو میخوای دقت کنی ؟ ... من جای تو بودم تو این ضمینه به مدل های i9 از cowon هم نگاهی می نداختم !
قیمت دقیق رو میتونی از عثمان جان بپرسی که برای امرتات هست قیمت و خوب نمایندگی رسمی محصولات کمپانی هست
( به این مورد بیشتر توجه کن تو این محصولات ارزون تر هم میتونم i9 رو بهت پیشنهاد بکنم.)
در ضمن بودجه ات رو هم بگو ...
من خودم صدای muzaic رو شنیدم صداش قبل قبول هست و یه پلیر هست برای موسیقی( در رده خودش خوب هست) که از نظر کیفیت صدا و ... قابل قبول هست و از اونجایی که به مرور نظرات کاربران رو تو سایت هایی مثل abi خوندم به طور کل بیشتر از این مدل راضی بودن و
به طور کلی هم محصولات کریتیو تو این ضمینه از ایریور برتر هست ...

panther99
06-06-2010, 22:32
خب قیمت اون Cowon i9 چنده ؟؟؟ بین 75 تا 85 بودجه هست :46:
مشکل اینجاست که جایی رو سراغ دارم که این 2 تا رو با قیمتهای خوب میده !!!!! :31:
کلا نظرتون رو بگید . جای من بودید کدوم یکی از این 2 تا رو برمیداشتید ؟؟؟؟؟ چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

panther99
07-06-2010, 10:31
دوستان خبری نشد ؟؟؟؟؟؟ من یه مشاوره فوری میخواستما !!!!!!!!!!!!!!

a.z.p.z
07-06-2010, 15:33
با این بودجه بیخیال S9 باش ...
با بودجه بین 75-80 بهترین گزینه که هم پلیری هست با کیفیت و بلندی و دووم زیاد و اینکه امتحان خودش رو پس داده و هم کاربران ازش راضی بودن و خودم هم باهاش کار کردم کاون I7 هست که تو این رده 4 گیگش رو میتونی بخری ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدiaudio/7/

panther99
07-06-2010, 19:46
ممنون . الان این تو بازار موجوده ؟؟؟؟؟؟ یعنی بهتر از اون دو تای بالاییه ؟؟؟؟
قیمتش چنده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو تهران البته .

panther99
08-06-2010, 12:32
آقا مثل اینکه با بودجه ما همون 2 تا Mp3پلیر بهترین هستن .
کدوم یکی از اون 2 تا رو انتخاب کنم به نظر دوستان ؟؟؟
creative muzic یا iriver E50 ؟؟؟؟؟؟

a.z.p.z
08-06-2010, 13:02
من باز میگم همون i7 رو انتخاب بکن شما قیمت 4 گیگ رو گرفتی که دیدی با بودجت یکی نیست ؟ ...
اخرین قیمتی که از 4 گیگ داشتم حدود 85 بود! ...
اگه دوست بین اون دو بکی رو انتخاب بکنی با توجه به بررسی هایی که به مرور خوندم و خودم هم صدای کریتیو رو شنیدم نظر من باز رو موزائیک هست خودتم میتونی یه سرچی برای بررسی و ... دوتاش بکنی تا به نتیجه ی مطلوب برسی ! ...

panther99
08-06-2010, 16:07
دوست عزیز این i7 رو شما کی و کجا قیمت داری ؟؟؟؟؟
من از بچه های همینجا قیمت دارم بالاتر از این حرفاست !!!!!!!!
مطمئنی i7 هست اونهم 4 گیگش 85 تومن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

a.z.p.z
08-06-2010, 17:16
بله حدود 90 تومن میتونی شما i7 رو بگیری 4 گیگ ... من قیمت داشتم چند وقت پیش !
شمااز عثمان پرسیدی قیمت دقیق داد به شما ؟ ... ایشون تو امرتات هستن تمام قیمت هارو هم دقیق میدونن از اون بپرسید حتما بهتون میگه ! ... تا اونجایی که پرسیده بودم حدود 90 هست 4 گیگش ! ...
کی ماله چندماه پیش قیمت هم امرتات ! ...

panther99
08-06-2010, 18:20
والا ایشون به من 110 تومن قیمت دادن !!!!!!!!!!!!!!!!
احتمال 90% انتخابم creative muzaic باشه .

peaceful1
08-06-2010, 18:42
موزایک کمی قیمت معقول تری داره به نسبت رقیب ,و البته باید این رو بگم که موزاییک کمی جدید تر از E50 هست

icao
09-06-2010, 19:25
سلام من بالاخره یه mp4 گرفتم ولی الان فکر میکنم انتخابای بهتری هم بود :2:
البته یه مقدار اشتباهم این بود که فکر کردم قیمتای رایان صبا درسته ولی دیدم تو بازا 10 15 تومن اختلاف قیمت با لیست قیمت رایان صبا وجود داره:41:
من e150 دو گیگ گرفتم امکانات جانبیش خوبه ( line in , lcd 2 inch , بلندگو , radio & radio recorder , sd card )
قیمتشم حدود 67 تومن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من صدای کریتیو رو زیاد نشنیدم ولی دوستام میگفتن کیفیت صدای کریتیو و یه مدلای سامسونگ از این بهتره
البته با توجه به قیمتش و امکانات میشه متوجه شد که یه سری چیزای دیگه تو این مدل فدا شده
مثلا شارژ در حالت موسیقی 17 ساعته که نسبت به مدل E50 که mp3 کارکنی به نظر میرسه و 50 ساعت شارژ میمونه کمتره همچنین چیزی که خیلی تو ذوقم خورد این بود که وقتی E150 رو تو دست میگیرید احساس میکنید خیلی شکنندس
البته من تو خیابون جمهوری میچرخیدم دیدم مغازه ها تنوع خوبی ندارن کلا فقط تو نمایندگی های سامسونگ و سونی چند مدل محدود از تولیداتشون وجود داشت منم که خسته شده بودم آخر رسیدم به الادین تو یه مغاذه رفتم mozaiik داشت با e150 و یه سری مدل دیگه با این که میدونستم موزاییک بهتره ولی به خاطر طراحی مزخرفش نخریدم و همینو گرفتم (این مدل شارزر نداره ، کریتیو رو که نمیدونم ولی یه سری از سامسونگا شارژر هم دارن)
و یه گلایه هم دارم ازتون
نامردا من که گفتم با 80 90 تومن چی بخرم فقط یکی اومد گفت اول کرتیو بعد آیریور
حالا همه اومدن مدلای مختلف رو با قیمتای واقعیش میگن من اگه میدونستم cowon i7 نود تومنه که میرفتم اونو میگرفتم (هر چند تو کل جمهوری یه مغازه هم cowon نداشت)

a.z.p.z
10-06-2010, 05:49
نمایندگی رسمی محصولان cowon امرتات هست و این مدل هم موجود هست ! ...
من تا جایی که میدونم مدل 4 گیگ حدود 90-100 تومن هست و واقعا بهترین گزینه تو این بودجه هست ! ...

osmaan
10-06-2010, 07:27
بله حدود 90 تومن میتونی شما i7 رو بگیری 4 گیگ ... من قیمت داشتم چند وقت پیش !
شمااز عثمان پرسیدی قیمت دقیق داد به شما ؟ ... ایشون تو امرتات هستن تمام قیمت هارو هم دقیق میدونن از اون بپرسید حتما بهتون میگه ! ... تا اونجایی که پرسیده بودم حدود 90 هست 4 گیگش ! ...
کی ماله چندماه پیش قیمت هم امرتات ! ...

نمایندگی رسمی محصولان cowon امرتات هست و این مدل هم موجود هست ! ...
من تا جایی که میدونم مدل 4 گیگ حدود 90-100 تومن هست و واقعا بهترین گزینه تو این بودجه هست ! ...
سلام
درمورد قیمت ها باید بگم که azpz جان قیمت هایی که من به شما دادم مال زمانی بود که داستان شیرینه 3% مالیات ارزش افزوده(البته برای دولت) اعمال نشده بود ولی الان قیمت ها با احتساب این مالیات هست

a.z.p.z
10-06-2010, 08:55
مبارک باشه !:دی حالا قیمت چند شده؟!

osmaan
10-06-2010, 19:12
مبارک باشه !:دی حالا قیمت چند شده؟!
4 گیگش 119480 تومن
8 گیگ 147290 تومن
16 گیگ 177160 تومن
دقیقا با احتساب 3% مالیات هست

nemisis6
11-06-2010, 20:58
من به دلیل فروش گوشیم (k800) قصد خزید یک mp3 دارم روز پنج شنبه رفتم بازار خیابان سعدی
فروشگاه شهرزاد یک مدل Mp3 دیدم مارک Leono 110 با ظرفیت های
25تومان=:20:2GB
28 تومان =4GB یکسال گارانتی تعویض:18:
من قبلا از این مارک داشتم.راضی هم بودم.:40:
رای من ظرفیت 1Gb هم کافیه فقط می خوام کیفیت صدای خوبی داشته باشه رادیو و دفتر چه تلفن وغیره هم نمی خوام .تا 30 بیشتر هم نمی خوام هزینه کنم .

a.z.p.z
12-06-2010, 11:40
تا 30 تومن به طور از هیچ برند حرفه ای و معتبر و قابل قبولی نمیتونید چیزی بخرید ... شاید اگه 30-40 روش بذارید مدل خیلی بهتری رو بتونید بخرید ... با این بودجه میتونید از مدل های متفرقه بازار استفاده بکنید !

nemisis6
12-06-2010, 14:20
من مدل leono 110 4GB رو خریدم .حالا یک هد فون In Earمی خوام.ازمدلی که داخل گوش می ره تا 15 تومان پیشنهادهاتونو بفرمایید.باز هم ممنون .:11::11:

panther99
12-06-2010, 14:57
هدفون تو این رنج قیمت به نظر من بهترین انتخاب creative ep 635 هست . بین 15 تا 18 میتونی پیدا کنی . از همه لحاظ خوبه .

a.z.p.z
12-06-2010, 19:12
بله این مدل خوب هست ولی شما میتونی مدل EP-630 ش رو هم بخری از نظر کیفیت و.. .هیچ فرقی نداره تنها فرقش اینه که 635 بند داره ولی 630 اون رو نداره ... من 630 رو حدود 2 ماه پیش 18 تومن خریدم .!

حال انتخاب با خودت هست که 630 میخوای یا 635 ! (البته 630 ارزون تر هست)

nemisis6
12-06-2010, 19:24
دوستان گرامی میرم ببینم توی سعدی نمایندگی کریتیو هست یا نه به هر حال ممنون.:40::40:
اگه بود تا فردا صبر می کنم ببینم مدل دیگه ای رو پیشنهاد میدید یا نه.:31::31:
این هد فون خود Mp3 Player هم خوبه ولی طاقت فریادهای چستر (گروه لینکین پارک ) رونداره :31::31: خس خس میکنه .:41:
راستی این مدل creative 630 یا 635 گارانتی داره .

a.z.p.z
12-06-2010, 19:47
البته این هدفون دیگه چیز خاصی نداره که گارانتی داشته باشه به هر حال خود محصولات کریتیو نمایندگی دارن اگه بتونید از نمایندگی اصلی بگیرید شاید شاملش هم بشه و میتونید ازشون بپرسید!

panther99
12-06-2010, 21:06
دوستان گرامی میرم ببینم توی سعدی نمایندگی کریتیو هست یا نه به هر حال ممنون.:40::40:
اگه بود تا فردا صبر می کنم ببینم مدل دیگه ای رو پیشنهاد میدید یا نه.:31::31:
این هد فون خود Mp3 Player هم خوبه ولی طاقت فریادهای چستر (گروه لینکین پارک ) رونداره :31::31: خس خس میکنه .:41:
راستی این مدل creative 630 یا 635 گارانتی داره .

ببین دوست عزیز. این مدل کریتیو EP480 هست . که من 3 سال پیش خریدم و الان هم دارم . در حد خودش فوق العاده ست .
باور کن جرات نمیکنم هم رده این هدفون بگیرم . در مورد این هدفونهایی هم که گفتیم مطمئن باش و خیالت راحت . هرکدوم رو خریدی مبارکت .

nemisis6
13-06-2010, 11:34
مدل 630 رو از نمایندگی کریتیو 18 خریدم مدل 635 رو نداشتن.ولی از حق نگذریم عجب صدای تووووووپی داره.ممنون :40::40::18::27::27::40::40:امیدوارم که تصادف نکنم چون وقتی می زنی به گوشت صدای اطراف رو نمی شنوی.:8::8::8:
ازهمه دوستانی که به من کمک کردندسپاسگزارم.:11::11::11::11::11:: 11::11:

Essi69
13-06-2010, 16:48
سلام
خواستم بدونم كه با160تومن چه mp3 خوب ميشه گرفت
عمر باطري خيلي برام مهمه
چه مدلي از soney با اين بودجه (160)ميشه گرفت

a.z.p.z
13-06-2010, 16:59
معیار اصلیتون چیه ؟ ... شما با حدود 165 میتونی ایپاد نانو بگیری با حجم 8 گیگ ...
ایپاد بیشتر به کیفیت و اینترفیس امکانات کلی میپردازه و واقعا هم مدل موفقی بوده ایپاد نانو ...
و همچنین مدل i7 هم از cowon میتونی بگیری با حجم 8 گیگ ... این مدل از کیفیت صدای بالاتر از از ایپاد نانو برخوردار هست ...
...............
nemisis6 شما اگه واقعا کیفیت خیلی بالا میخواید ( حال نمیدونم هدفون رو برای خونه میخواید یا بیرون) ... برای بیرون میتونید از مدل های on the ear هم استفاده بکنید! ...
برای خونه هم از مدل های فول سایز برند های AKG سن هایزر و سونی میتونید استفاده بکنید ..

mamad gonzo
13-06-2010, 18:30
سلام
خواستم بدونم كه با160تومن چه mp3 خوب ميشه گرفت
عمر باطري خيلي برام مهمه
چه مدلي از soney با اين بودجه (160)ميشه گرفت
با توجه به اینکه عمر باطری مهمه واستون D2+ از COWON گزینه خوبی هست .. البته اگه هنوز گیر بیاد و همون I7 و یا I9 باز هم از کووان .....
شما باید بیشتر از خواسته هاتون بگید تا بتونیم معطوف تر بشیم

nemisis6
13-06-2010, 19:03
من برای گوشی و Mp3 Player قبلیم هدفون on the ear داشتم که واقعا اذیت می کرد مرتب بیرون می امد
ولی این مدل های in ear این مشکل روندارن .بودجهی 30 تومان هم برای این بود که هم می خوام مانیتور بگیرم وهم شارژاینترنتم رو سه شنبه پرداخت کنم که برای سرعت 160=1MB 60GB هزارتومان می شه واگرمی خواستم بیشتر هزینه کنم حتما گوشی می خریدم.باز هم ممنون .:40::40::40::40::40::40:

a.z.p.z
14-06-2010, 09:13
دوست من on the ear یا به عبارتی دیگه هدفون های supra روی گوش قرار میگیره فک میکنم اونی که شما گفتی earphone بوده باشه منظور من این هاست :

seymour
14-06-2010, 15:50
لطفاً بحث هدفون در چندین تاپیک مربوط به هدفون پیگیری بشه .. ممنونم.

t2download
14-06-2010, 23:24
مارک مارشال ME-08عالی هست با 1 سال گارانتی

mos2010
17-06-2010, 23:56
سلام
لطفا یه پلیرخوب تا قیمت حدود 150 معرفی کنید
انتظاراتم هم ایناس
عمر باتری بالا
کیفیت صدای بسیار خوب
سایز کوچک (ضخامت کم) بزرگ یاشه اما نازک خوبه
صفحه لمسی هم داشته باشه خوبه

+D2 و S544 و Xfi2 رو دیدم
که برای دو مورد اول افزایش بودجه لازمه و کریتیو باتریش ضعیفه
+D2 هم یکم ضخامتش زیاده و طراحیش قوی نیست
Samsung YP-R1 , YP-P3 هم خوبن اما قیمت ندارم

پیشاپیش ممنون

a.z.p.z
18-06-2010, 11:20
تو این محدوده coown i7 رو میتونی مدنظر داشته بشی با حجم های 4 و 8 گیگ ...
کمی هم بودجت رو بالا ببری میتونی مدل های ایپاد نانو 8 گیگ و cowon i9 رو بگیری که مدل اپدیت شده i7 هست و امکاناتش بیشتر شده ...
ایپاد از نظر کیفیت صدا در مقابل cowon کم میاره (البته جدا از این اول هدفونت مهم هست!) ... مورد بعدی اینه که ایپاد از نظر کیفیت و امکانات کلی و اینترفیس و ... از اون دوتا خیلی بهتر هست ...

mos2010
18-06-2010, 12:55
میشه بدونم این امکانات آیپاد که میگید بیشتره چیه؟
من چیز خاصی ندیدم
باتری نانو چندساعت موزیک داره؟

t_tanhayam
18-06-2010, 12:55
تو این محدوده coown i7 رو میتونی مدنظر داشته بشی با حجم های 4 و 8 گیگ ...
کمی هم بودجت رو بالا ببری میتونی مدل های ایپاد نانو 8 گیگ و cowon i9 رو بگیری که مدل اپدیت شده i7 هست و امکاناتش بیشتر شده ...
ایپاد از نظر کیفیت صدا در مقابل cowon کم میاره (البته جدا از این اول هدفونت مهم هست!) ... مورد بعدی اینه که ایپاد از نظر کیفیت و امکانات کلی و اینترفیس و ... از اون دوتا خیلی بهتر هست ...

همينطوره دوست عزيز ولي من برتري در كيفيت صفحه اتاچ نسبت به امولد s9 يا j3 نميبينم

a.z.p.z
18-06-2010, 17:04
همينطوره دوست عزيز ولي من برتري در كيفيت صفحه اتاچ نسبت به امولد s9 يا j3 نميبينم

دوست من بحث بین ایپاد نانو هست نسبت به دو مدل دیگه که معرفی کردم با توجه به بودجه دوستمون !!! ....
اما من برتری در کیفیت و حساسیت مولتی تاچ ایپاد تاچ رو نسبت به اون ها میبینم ! ...

در مورد نانو اینجا رو ببینید :

t_tanhayam
18-06-2010, 20:19
دوست عزيز همينطوره من هم منظورم در مقايسه صفحه ا تاچ و امولد s9 و j3 بود
در مورد حساسيت خوب به اقتضاي تاچ خازني بودن همينطوره برتري داره البته j3 هم تاچ خازني داره ولي احتمالا نه به حساسيت ا تاچ حرف شما رو تاييد ميكنم
در مورد كيفيت ساخت ورنگها وزاويه ديد باهاتون موافق نيستم صفحه s9 و j3 ضد خش هستند و در مورد كيفيت رنگها و زاويه ديد لازمه توي youtube يك سرچ بزنيد screan s9 vs i touch

mos2010
19-06-2010, 10:03
بازم سلام به همگی
نظرتون راجع به Iriver چیه؟
مدل SPINN
مشخصات بالایی داره
میخواستم راجع به کیفیتش بدونم
من یه T7 شو داشتم بعداز یه مدت حس میکنم صداش کم شد
میخوام تجربه دوستان رو بدونم از لحاظ کیفیت صدا و ساخت و ...

a.z.p.z
19-06-2010, 11:38
مدل SPINN رو باهاش کار کردم مدل بدی نیست ... ولی از نظر کیفیت صدا و ... خوب بازم از COWON کم میاره ..
ضمن اینکه این مدل مثلا داره رو امکانات مانور میده و ... چون یه سری تم و بازی های خاص هم براش هست اگه به دنبال این چیزا هستی با بودجه بالا میتونی ای تاچ رو بگیری ...
در ضمن حساسیت تاچش قوی نیست و به اون صورت کار کردن با صفحش راحت نیست و حتما باید با دو دست کار کنی باهاش !...
....................................
در مورد ضدخش بود ای تاچ که این دیگه یه مورد مشخص و معروف هست ... صفحه ای تاچ و ایفون به شدت ضدخش هستن و واقعا یکی از نکات + شون هست دوست من چندین بار با صفحه افتاده زمین هیچ خشی نیوفتاده این تجربه خودم و نظر دیگران رو هم میتونید بپرسید ...

t_tanhayam
19-06-2010, 12:54
مطلبي رو از دوستمون SEYMOUR نقل ميكنم پست 1061:

شیشه صفحه جلویی S9 رو یه کمپانی معروف به نام Corning ساخته که جزو پیشروهای صنعت شیشه و اپتیک محسوب میشه .. یعنی برای مصارف هسته ای و فضایی هم شیشه تولید می کنه (مثلاً پنجره های شاتل های فضایی!) ...

یکی از انواع شیشه هایی که برای تجهیزات الکترونیکی مصرفی می سازه اسمش Gorilla هستش.. مثلاً این یه صفحه از سایت خود اون کمپانی هست که در مورد s9 توضیح داده.

البته Corning برای رقبای cowon هم کار می کنه و میشه گفت مقاومت اکثر مدلهای این تیپی کم و بیش یکسانه (P3 سامسونگ یا Xfi کریتیو مثلاً) ... ضمن اینکه حتی با این حال باز هم خش روی صفحه از سوی بعضی کاربرها گزارش شده و بهرحال به نظر نمیاد استفاده از محافظ صفحه نمایش خیلی کار بیهوده ای باشه.

در مورد ضد خش بودن تا حدود زيادي موافقم باهاتون ولي در S9 و J3 هم همين مسائل رو داريم

a.z.p.z
19-06-2010, 16:15
دوست عزیزم من حرفی از کیفیت نزدم ! ...

peaceful1
19-06-2010, 17:48
مدل SPINN رو باهاش کار کردم مدل بدی نیست ... ولی از نظر کیفیت صدا و ... خوب بازم از COWON کم میاره ..
ضمن اینکه این مدل مثلا داره رو امکانات مانور میده و ... چون یه سری تم و بازی های خاص هم براش هست اگه به دنبال این چیزا هستی با بودجه بالا میتونی ای تاچ رو بگیری ...
در ضمن حساسیت تاچش قوی نیست و به اون صورت کار کردن با صفحش راحت نیست و حتما باید با دو دست کار کنی باهاش !...
....................................
در مورد ضدخش بود ای تاچ که این دیگه یه مورد مشخص و معروف هست ... صفحه ای تاچ و ایفون به شدت ضدخش هستن و واقعا یکی از نکات + شون هست دوست من چندین بار با صفحه افتاده زمین هیچ خشی نیوفتاده این تجربه خودم و نظر دیگران رو هم میتونید بپرسید ...

بازم سلام به همگی
نظرتون راجع به Iriver چیه؟
مدل SPINN
مشخصات بالایی داره
میخواستم راجع به کیفیتش بدونم
من یه T7 شو داشتم بعداز یه مدت حس میکنم صداش کم شد
میخوام تجربه دوستان رو بدونم از لحاظ کیفیت صدا و ساخت و ...

یک ایرادی که spinn بهش وارد هست و اون صفحه amoled اونه که واقعا amoled نیست. و با مقایسه با مدل های هم تراز برند های دیگه از لحاظ تصویر پایین تر هست.
اپل بخواتر فناوری خاصی که تو صفحه لمسی هاش استفاده میکنه دستگاه هاش با کوچکترین لمس عکس العمل نشون میدن و حساسیت بسیار بالایی دارند ولی از لحاظ کیفیت تصویر و مقاومت صفحه در برابر خش همانطور که دوست عزیزمون t_tanhayam گفت J3,S9 در شرایط بسیار بهتری هست البته حساسیت صفحه تو پلیر واقعا مهم نیست چون بجز ipod بقیه مارک ها بجز پخش تصویر و صوت کار دیگه ایی انجام نمیدن برای همین حساسیت لمسی خیلی به چشم نمیاد.
الان صفحه های amoled کمی متعارف شدن ولی S9 با این طراحی زیبا واستفاده از این صفحه عالی تو اون زمان با خروجی واقعا عالی... خلاصه من وقتی این پلیر درست شده بود واقعا فکر نمی کردم بشه روزی اون رو تو ایران دید.

Dexter 2009
19-06-2010, 17:52
سلام دوستان...می خواستم ازتون راهنمایی بگیرم چه mp3 پلیری بخرم...یکی می خوام که
قیمتش زیر 60 تومن باشه
قدترت ضبطش فوق العاده باشه
نویز نندازه
بتونه از راه دور (چند متر )هم خوب ضبط کنه
.
.
.
حالا چی خوبه؟ چه مدلی؟

mos2010
19-06-2010, 20:34
یک ایرادی که spinn بهش وارد هست و اون صفحه amoled اونه که واقعا amoled نیست. و با مقایسه با مدل های هم تراز برند های دیگه از لحاظ تصویر پایین تر هست.
اپل بخواتر فناوری خاصی که تو صفحه لمسی هاش استفاده میکنه دستگاه هاش با کوچکترین لمس عکس العمل نشون میدن و حساسیت بسیار بالایی دارند ولی از لحاظ کیفیت تصویر و مقاومت صفحه در برابر خش همانطور که دوست عزیزمون t_tanhayam گفت J3,S9 در شرایط بسیار بهتری هست البته حساسیت صفحه تو پلیر واقعا مهم نیست چون بجز ipod بقیه مارک ها بجز پخش تصویر و صوت کار دیگه ایی انجام نمیدن برای همین حساسیت لمسی خیلی به چشم نمیاد.
الان صفحه های amoled کمی متعارف شدن ولی S9 با این طراحی زیبا واستفاده از این صفحه عالی تو اون زمان با خروجی واقعا عالی... خلاصه من وقتی این پلیر درست شده بود واقعا فکر نمی کردم بشه روزی اون رو تو ایران دید.

خیلی ممنون از توضیحاتتون
یکم باید صبر کنم واسه افزایش بودجه
عجله کنم پشیمون میشم

t_tanhayam
19-06-2010, 21:04
خیلی ممنون از توضیحاتتون
عجله کنم پشیمون میشم

قطعا همينطوره اگه ميتونيد كمي صبر كنيد وبا بودجه بيشتر گزينه مناسب تري رو پيدا كنيد

a.z.p.z
19-06-2010, 21:38
خیلی ممنون از توضیحاتتون
عجله کنم پشیمون میشم

با این حال با بودجه حدود 160 هم میتونی ایپاد نانو 8 گیگ رو بخری ...
یا cowon i7 با حجم 4 گیگ که اونم 140 تومن هست ... البته باید ببینی دقیقا نیازت چیه که با توجه به نکته ای که در پست قبل گفتی هر کدوم از این دو میتونن مناسب باشن ...

Vallio
19-06-2010, 22:03
سلام بچه ها ، آیا فریمور فارسی واسه موزاییک وجود داره ؟

peaceful1
20-06-2010, 03:08
سلام بچه ها ، آیا فریمور فارسی واسه موزاییک وجود داره ؟

من تا بحال نشنیدم پلیری فارسی ساپرت کنه حتی عربی تنها یک نرم افزار هست که زبان عربی داره و من وقت زیادی گذاشتم تا زبان فارسی به دیتا بیسش اضافه کنم که به سه دلیل متوقف کردم مشغله درسی و دوم عدم استقبال حتی از طرف یک نفر برای بوجود اضافه شدن فارسی به این سیستم مورد بحث و دلیل آخر خراب شدن فایل نوت و قاطی شدن فونت فارسی و در نتیجه از بین رفتنانگیزه لازم برای دوباره نویسی ترجمه فارسی فرم ویر.
آدرس این سیستم rockbox.org هست و طیف وسیعی از پلیر ها از برند های مختلف رو ساپرت میکنه هر چند متاسفانه موزائیک رو ساپرت نمیکنه.

Dexter 2009
20-06-2010, 10:33
ممنون که اصلا به سوالم نگاه نکردید!!!:13:

peaceful1
20-06-2010, 11:33
سلام دوستان...می خواستم ازتون راهنمایی بگیرم چه mp3 پلیری بخرم...یکی می خوام که
قیمتش زیر 60 تومن باشه
قدترت ضبطش فوق العاده باشه
نویز نندازه
بتونه از راه دور (چند متر )هم خوب ضبط کنه
.
.
.
حالا چی خوبه؟ چه مدلی؟

ممنون که اصلا به سوالم نگاه نکردید!!!:13:

دوست من اگه شما ریکوردر میخواهی تو این قیمت سونی و سامسونگ ریکردر های قابل قبولی دارند.
در مورد mp3 player عموما همشون ریکوردر دارند حتی ارزون ترین مدل ها درباره این هم که کدوم یکی از این ها تو اون قیمت بهتر صدا ضبط میکنه قبلا توسط دوستان پاسخ داده شده بود ولی با عرض پوزش من جوابی که توست دوستانمون داده شده بود رو بخواتر ندارم. که بخواهم برای شما لینکش رو بزارم.
فکر کنم تو این قیمت پلیری با ریکورد خیلی قابل قبول بشه پیدا کرد فکر کنم همون ریکردر 50-60 تومنی بگیری بهتر باشه تا پول mp3 player بدی که نه پلیر خوبی هست و نه ریکوردر خوب.
بحر حال تو این قیمت موزائیک کریتیو و sansa clip پلیر های خوبی هستند . و فکر کنم موزائیک ریکوردر خوبی داشته باشه خوبی ریکوردر clip این هست که میشه ریکورد رو پاز کرد و دوباره در ادامه ضبط کرد که بعضی این قابلیت رو ندارند.
البته توانایی ضبط پلیر های ارزون سامسونگ و iriever هم قابل قبول هست.
مطمئن باش تو این محدوده قیمت خیلی فرق قابل توجهی بین ریکردر پلیر ها وجود نداره.

lurenzo
22-06-2010, 01:29
سلام.
دوستان از بین ipod shuffle 2 gig و cowon e2 4 gig کدوم رو با توجه به معیار های زیر انتخاب کنم؟ لطفا دلیلتون هم بگید.
1 - کیفیت صدا در هدفون (50 درصد قضیه)
2 - امکانات جانبی (40 درصد قضیه)
3 - کیفیت و ظرافت ساخت (10 درصد قضیه)
بودجه هم تا 120 تومن.

اگر هم پیشنهاد بهتری دارید ، لطفا با ذکر دلیل عنوان کنید!
ممنونم...

a.z.p.z
22-06-2010, 01:39
من در مورد شافل میگم ...
کیفیت صدای متوسط رو به بالا (ضمن اینکه اکولایزر ثابت داره)(صداش تقریبا عین بقیه ایپاد ها هست ولی چون اکولایزر نداره ممکنه تو بعضی سبک ها کم بیاره)
در حالت عادی فقط میتونی از هدفون خودش استفاده بکنی(برای استفاده از هدفون های مختلف باید یه هدفون اداپتر بخری)
امکانات جانبی چیزی نداره فقط موسیقی ...
کیفیت و ظرافت واقعا عالی هست جدا از کوچیک بودن و ورن 10 گرمیش واقعا زیبا هست شما کیلیپس اون به شدت خش میوفته و باید براش شیلد بگیری ... یا یه کیف چرمی کوچیک ...
و به طور کل چیز کوچیک و جمع و جور و زیبایی هست برا کسی که فقط موسیقی میخواد و به دوچرخه سواری و دویدن و ... بیشتر میخوره ..
از نظر طراحی و زیبایی و کوچک بودن و .. هم به نظرم شافل بهتر هست ! ..
و نقطه قوت voice کنترل هست که میتونه برات اسم اهنگ و artist و پلی لیستی رو که ساختی به هر زبانی که بخوای بخونه برات ! ...

برای اطلاعات بیشتر :::

lurenzo
22-06-2010, 02:35
من در مورد شافل میگم ...
کیفیت صدای متوسط رو به بالا (ضمن اینکه اکولایزر ثابت داره)(صداش تقریبا عین بقیه ایپاد ها هست ولی چون اکولایزر نداره ممکنه تو بعضی سبک ها کم بیاره)
در حالت عادی فقط میتونی از هدفون خودش استفاده بکنی(برای استفاده از هدفون های مختلف باید یه هدفون اداپتر بخری)
امکانات جانبی چیزی نداره فقط موسیقی ...
کیفیت و ظرافت واقعا عالی هست جدا از کوچیک بودن و ورن 10 گرمیش واقعا زیبا هست شما کیلیپس اون به شدت خش میوفته و باید براش شیلد بگیری ... یا یه کیف چرمی کوچیک ...
و به طور کل چیز کوچیک و جمع و جور و زیبایی هست برا کسی که فقط موسیقی میخواد و به دوچرخه سواری و دویدن و ... بیشتر میخوره ..
از نظر طراحی و زیبایی و کوچک بودن و .. هم به نظرم شافل بهتر هست ! ..
و نقطه قوت voice کنترل هست که میتونه برات اسم اهنگ و artist و پلی لیستی رو که ساختی به هر زبانی که بخوای بخونه برات ! ...

برای اطلاعات بیشتر :::

ممنون.
من خودم آیپاد تاچ 32 گیگ دارم و تا حدودی با طراحی اپل آشنا هستم.
منتها محصولات اپل گرونند و نسبت به پولی که میدید متاسفانه چیز زیادی کاسب نمیشید(البته این نظر منه)
حالا میخواستم بدونم توی محصولات Cowon آیا تا 120 تومن (حالا یخورده بیشتر هم شد اشکال نداره) چیز بهتری از لحاظ امکانات جانبی پیدا میشه؟ مثلا Cowon T2 قیمتش چنده؟

Mr Unknown
22-06-2010, 10:42
سلام
یه پلیر میخوام تا حدود200
فقط برا موزیک می خوام
همچنین لایریک رو هم نشون بده
جز آیپاد نانو تو این محدوده چی پیشنهاد میدین؟
i9 چطوره؟در مقایسه با آیپاد؟
ممنون

Mr Unknown
22-06-2010, 23:43
سلام
یه پلیر میخوام تا حدود200
فقط برا موزیک می خوام
همچنین لایریک رو هم نشون بده
جز آیپاد نانو تو این محدوده چی پیشنهاد میدین؟
i9 چطوره؟در مقایسه با آیپاد؟
ممنون
کسی نظری نداره؟:19:

a.z.p.z
23-06-2010, 00:10
i9 از نظر کیفیت صدا برتر هست و با اینکه امکانات خوبی هم داره ولی باز امکانات و اینترفیس و کیفیت صفحه ایپاد نانو بهتر هست ...
+ طراحی زیبا تر و بهتر ایپادنانو ...

Vallio
23-06-2010, 05:50
سلام دوستان ، گفته بودم یه ام پی فور میخام بخرم ، تصمیم داشتم اول آیتاچ بگیرم نگرفتم ، بعدش آی نه نگرفتم ، الان یه موزاییک چهار گیگ گرفتم ،
یه چیزی توش کشف کردم ولی نفهمیدم چیه ، اسمارت ولوم ! چیه این ؟ممنون میشم !

mos2010
23-06-2010, 20:12
سلام
دوستان پلیری به غیر از شافل میشناسید که کنترل موزیک رو سیم هدفون داشته باشه؟
یا مثلا رابط هدفون کنترل دارداشته باشه ؟

a.z.p.z
23-06-2010, 22:10
سلام
دوستان پلیری به غیر از شافل میشناسید که کنترل موزیک رو سیم هدفون داشته باشه؟
یا مثلا رابط هدفون کنترل دارداشته باشه ؟

رابط هدفون معمولا برای پلیر هایی که پورت استاندارد 3.5 میلیمتری داشته باشه موجود هست مهم اینه که شما واسه چه پلیری میخواید این کنترل رو بخرید ! ...

mos2010
24-06-2010, 02:22
هنوز پلیر نخریدم اما احتمالا یا نانو یا i9
قیمتاش چجوریاس این رابطها؟
چه امکاناتی دارن معمولا؟

a.z.p.z
24-06-2010, 12:28
هنوز پلیر نخریدم اما احتمالا یا نانو یا i9
قیمتاش چجوریاس این رابطها؟
چه امکاناتی دارن معمولا؟

قیمت دقیق ندارم ... ولی همون هدفون اداپتر های شافل رو نانو هم کار میکنه ... حدود 10-12 تومن باید باشه ...

Vallio
24-06-2010, 16:38
ما هم یه سوال پرسیدیما !

rgrgred
26-06-2010, 03:31
سلام

من می خوام mp3 پلیر بگیرم واسه بدنسازی و شنا

از iiPod Classic 160 GB خوشم اومده می خواسنم ببینم کیفیتش چطوره و 160 گیگ خیلی زیاده و گرون حافطه کمترم داره این مدل؟

و mp3 player ii هست که بشه بردش تو آّب ؟ ضد آب باشه ؟

a.z.p.z
26-06-2010, 12:20
سلام

من می خوام mp3 پلیر بگیرم واسه بدنسازی و شنا

از iiPod Classic 160 GB خوشم اومده می خواسنم ببینم کیفیتش چطوره و 160 گیگ خیلی زیاده و گرون حافطه کمترم داره این مدل؟

و mp3 player ii هست که بشه بردش تو آّب ؟ ضد آب باشه ؟

سلام ...
از چه نظر کیفیتش چطوره از نظر کیفیت صدا در سطح خوبی قرار داره و مثل بقیه ایپاد ها هست ...
120 گیگ هم داره .... اگه این حجم رو هم نمیخوای میتونی ایپاد نانو بگیری ...
مدل 80 گیگ هم داشت ولی نسل قدیمی هست ... فک نکنم گیر میاد و ارزش خرید هم نداره ...

rgrgred
27-06-2010, 01:11
سلام ...
از چه نظر کیفیتش چطوره از نظر کیفیت صدا در سطح خوبی قرار داره و مثل بقیه ایپاد ها هست ...
120 گیگ هم داره .... اگه این حجم رو هم نمیخوای میتونی ایپاد نانو بگیری ...
مدل 80 گیگ هم داشت ولی نسل قدیمی هست ... فک نکنم گیر میاد و ارزش خرید هم نداره ...

درسته کیفیت صدای ipod کلاسیک پایینه ؟ و هدفون بدی داره ؟

الان بهترین پلیر از نظر کیفیت صدا چیه ؟ هدفون کوچیک می خوام داشته باشه و با کیفیت خیلی بالا
:11:

a.z.p.z
27-06-2010, 11:16
خیر کیفیت صدای خوبی داره ... هدفونش هم اصلا بد نیست ... ولی اگه با هدفونش مشکل داشتی میتونی یه هدفون دیگه هم بگیری ...
محصولات cowon از نظر کیفیت صدا بالاتر از ایپاد هست ولی ایپاد مزایای دیگری داره که باعث شده پرفروش ترین پلیر جهان باشه !

rgrgred
27-06-2010, 11:36
خیر کیفیت صدای خوبی داره ... هدفونش هم اصلا بد نیست ... ولی اگه با هدفونش مشکل داشتی میتونی یه هدفون دیگه هم بگیری ...
محصولات cowon از نظر کیفیت صدا بالاتر از ایپاد هست ولی ایپاد مزایای دیگری داره که باعث شده پرفروش ترین پلیر جهان باشه !

خیلی خیلی تشکر :11:

mamad gonzo
27-06-2010, 18:29

قوربون تعصبت ...
با این اوصاف فکر میکنم تو صف خرید ایپد و ایفون4 پیشتاز بودی اره؟؟؟
دیگه هر کسی روی برندی تعصب داره دیگه ... ما هم تعصب خودمون ...:27:

a.z.p.z
27-06-2010, 19:38
ببخشید دروغ گفتم ؟ ... من اینجا از روی تعصب حرف نمیزنم چون میخوام کمک کنم به هرکس تا بتونه بهترین انتخابش رو بکنه و اینجا نباید از رو تعصب چیزی گفت ...
* در مورد پر فروش ترین پلیر جهان اگه شک داری میتونم با منبع بهت بگم ...
در ضمن در سپتامبر 2009 اپل رسما اعلام کرد حدود 71-73% بازار پلیر در دست ایپاد هست ...

rgrgred
27-06-2010, 22:51
خوب می شه بپرسم شما روی چه مارکی تعصب دارید ؟ و مثل اپل شاخ هست ؟

------------------

این عکس رو نگاه کردم دیدم ipod classic به نظر کوچیک بزرگ میاد !!!

من کوچیکه رو می خوام " اخه اندازه ای باشه که بازو بند استفاده کنم تو باشگاه مزاحم نباشه

این ipod کوچولو تره تو بازار هست ؟ چه مقدار حافظه و قیمت

مرســــــــــــــــی

a.z.p.z
27-06-2010, 23:10
خوب می شه بپرسم شما روی چه مارکی تعصب دارید ؟ و مثل اپل شاخ هست ؟

------------------

این عکس رو نگاه کردم دیدم ipod classic به نظر کوچیک بزرگ میاد !!!

من کوچیکه رو می خوام " اخه اندازه ای باشه که بازو بند استفاده کنم تو باشگاه مزاحم نباشه

این ipod کوچولو تره تو بازار هست ؟ چه مقدار حافظه و قیمت

مرســــــــــــــــی

من تعصب رو واسه خودم دارم اینجا که پست میدم از رو تعصب حرف نمیزنم ...

اون کوچیکتره ایپاد نانوی نسل 3 هست نه کلاسیک ... که سر همین طراحی ش هم کلی بحث و ... بود...
الان اون ایپاد نانو دیگه تولید نمیشه و گیر نمیاد نوش ... اگه ایپاد نانو میخوای ایپاد نانوی نسل 5 هست که خودمم دارم ... هرکدوم از این ایپاد ها مصارف خاص خودشون رو دارن شما نیازتون چیه برای انتخاب ایپاد؟!

rgrgred
28-06-2010, 01:49
من تعصب رو واسه خودم دارم اینجا که پست میدم از رو تعصب حرف نمیزنم ...

اون کوچیکتره ایپاد نانوی نسل 3 هست نه کلاسیک ... که سر همین طراحی ش هم کلی بحث و ... بود...
الان اون ایپاد نانو دیگه تولید نمیشه و گیر نمیاد نوش ... اگه ایپاد نانو میخوای ایپاد نانوی نسل 5 هست که خودمم دارم ... هرکدوم از این ایپاد ها مصارف خاص خودشون رو دارن شما نیازتون چیه برای انتخاب ایپاد؟!

ایپاد نانوی نسل 3 اصلا تو بازار نیست ؟ ایپاد نانو جدید به نظر بزرگ میاد " واسه ورزش خوب نیست دست پا گیره

mp3 player می خوام واسه ورزش که اهنگ راحت بتونم انتخواب کنم مثل کلاسیک مانیتور داشته باشه " دونه دونه اهنگ عوض نکنم لیست اهنگامو ببینم

اندازه ای باشه که بتونم از بازو بند استفاده کنم "

ممنون

mos2010
28-06-2010, 03:20
همون نانوی نسل 5 به دردت میخوره
اینم صفحش

اینم از توضیحات امکانات ورزشی و قدم شمارش که به دردت میخوره

البته خیلی سر در نیاوردم که حتما باید سنسور نایکی بخری یا نه
ونمیدونم توبازار هست این سنسوره یا نه اصلا

rgrgred
28-06-2010, 03:29
همون نانوی نسل 5 به دردت میخوره
اینم صفحش

اینم از توضیحات امکانات ورزشی و قدم شمارش که به دردت میخوره

ایپد نانو نسل 5 " کوچیک تره یا کلاسیک ؟

ممنون ن ن ن " اخه باید ندید بخرم از دبی بگم بگیرن :46:

mos2010
28-06-2010, 03:42
خواهش

نانو نسل 5

البته این نانو نسل 4 هستش اما سایزش با 5 یکیه

این دیگه کارتو راه میندازه

رنگم انتخاب کن که مجبور به تصمیم ناگهانی نشی

rgrgred
28-06-2010, 03:50
خواهش

نانو نسل 5

البته این نانو نسل 4 هستش اما سایزش با 5 یکیه

مرسی ی ی :11::40:

اینطور که تو عکس به نظر میاد classic خیلی برزگه نمی شه بازو بند استفاده کرد """ کلاسیک به نظرم خیلی خوشکل میاد """" یا شکل هم هستن ؟

mos2010
28-06-2010, 03:59
خوب هیچ چی نشدنی نیست
اما واسه بستن به بازو 100 در 100 نانو بهتره

اینم بازوبند 30 دلاری خودشه
دوست داشتی بخر

---------- Post added at 03:59 AM ---------- Previous post was at 03:55 AM ----------

""" کلاسیک به نظرم خیلی خوشکل میاد """"

به نظر من یکم زمخته کلاسیک

rgrgred
28-06-2010, 03:59
خوب هیچ چی نشدنی نیست
اما واسه بستن به بازو 100 در 100 نانو بهتره

اینم بازوبند 30 دلاری خودشه
دوست داشتی بخر

این بازوبند تو ایرانم گیر میاد ؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی ممنون نظرم نانو شد " واسه ورزش سایزش حرف نداره ه ه ه

mos2010
28-06-2010, 04:01
فکر کنم دبی راحت گیر بیاد اما تهرانو نمیدونم
شرمنده

rgrgred
28-06-2010, 04:04
فکر کنم دبی راحت گیر بیاد اما تهرانو نمیدونم
شرمنده

دشمنت شرمنده :11:

خیلی ی ی کمک کردی " مرســــــی:11:

a.z.p.z
28-06-2010, 13:53
مرسی ی ی :11::40:

اینطور که تو عکس به نظر میاد classic خیلی برزگه نمی شه بازو بند استفاده کرد """ کلاسیک به نظرم خیلی خوشکل میاد """" یا شکل هم هستن ؟

دوست من هرکدوم مزایای خاص خودشون رو دارن ...
نانو نسل 5 امکانات جانبی مثل رادیو دوربین و ضبط صدا و شتاب سنج و ... داره و خوب امکانات بیشتری داره
ولی خوب صفحه کوچیکتر و حجم کمتری داره ...
اما کلاسیک هارد دیسک داره اونم 120 و 160 گیگ ... بیشتر برای کسایی هست که واقعا همچین حجمی رو نیاز دارن و خوب طراحی هردوشون خوبه ولی خوب نانو خیلی زیبا تر و حرفه ای تر هست طراحیش ! ...
باید ببینی نیازت چیه ...

** وسایل جانبی ایپاد تا حد زیادی تو پاساژ پایتخت تهران گیر میاد ... میتونی بری اونجا بگردی ! ...
در ضمن شما به فکر نسل های اخر باش چون نسل های قبل دیگه نه تولید میشه نه نوش گیر میاد به اون صورت ! ...

rgrgred
28-06-2010, 14:35
دوست من هرکدوم مزایای خاص خودشون رو دارن ...
نانو نسل 5 امکانات جانبی مثل رادیو دوربین و ضبط صدا و شتاب سنج و ... داره و خوب امکانات بیشتری داره
ولی خوب صفحه کوچیکتر و حجم کمتری داره ...
اما کلاسیک هارد دیسک داره اونم 120 و 160 گیگ ... بیشتر برای کسایی هست که واقعا همچین حجمی رو نیاز دارن و خوب طراحی هردوشون خوبه ولی خوب نانو خیلی زیبا تر و حرفه ای تر هست طراحیش ! ...
باید ببینی نیازت چیه ...

** وسایل جانبی ایپاد تا حد زیادی تو پاساژ پایتخت تهران گیر میاد ... میتونی بری اونجا بگردی ! ...
در ضمن شما به فکر نسل های اخر باش چون نسل های قبل دیگه نه تولید میشه نه نوش گیر میاد به اون صورت ! ...

خیلی ممنون نانو می گیرم پس " هفته دیگه یکی میاد واسم پایتخت لپ تاپ اپل بگیره " وقت کرد می گم نانو هم بگیره

خوب باتری ایپاد نانو عوض می شه ؟ چند ساعت شارج نگه می داره ؟

:10::11:

ولی نانو اختلاف قیمت کمی با ایپاد تاچ داره !!!! ایپاد تاچ هم خیلی خوش قیافست " :46:

و اخرین سوال شما چه رنگی شو خریدید ؟ پر طرفدار ترین رنگ نانو کدوم رنگه ؟

a.z.p.z
28-06-2010, 15:39
خیلی ممنون نانو می گیرم پس " هفته دیگه یکی میاد واسم پایتخت لپ تاپ اپل بگیره " وقت کرد می گم نانو هم بگیره

خوب باتری ایپاد نانو عوض می شه ؟ چند ساعت شارج نگه می داره ؟

:10::11:

ولی نانو اختلاف قیمت کمی با ایپاد تاچ داره !!!! ایپاد تاچ هم خیلی خوش قیافست " :46:

و اخرین سوال شما چه رنگی شو خریدید ؟ پر طرفدار ترین رنگ نانو کدوم رنگه ؟

باتریش همینجوری عوض نمیشه و باید باز بشه و ...
من سیاهش رو گرفتم 8 گیگ 2ماه پیش 170 تومن ... الان 165 هم گیر میاد ...
رنگ دیگه سلیقه ای هست ...
من خودم از همه چیش راضی هستم فقط چون مصرفم خیلی بالاست باتریش برام کافی نیست ...
روزی 8 ساعت موزیک باهاش گوش میدم...
.............
خود سایت اپل :

mahdi9052
01-07-2010, 17:19
سلام به همه عزیزان من دنبال یه ام پی تری هستم که کوچیک باشه یعنی نمایشگرش شبیه zen stone plus باشه در ضمن با آداپتور مخصوص شارژبشه نه فقط با usb این خیلی برام مهمه چون قبلا یه zen stone داشتم به خاطر همین که پورت کامپیوتر من خراب بود سوخت بردم گارانتی عوض کرد حالا دیگه دشارژ میکنه میخوام حتما با آداپتور شارژ بشه شما یه دستگاه کوچیک و کارا با کیفیت صدای خوب میشناسید که با آداپتور شارژ بشه؟ممنون

sastwhc
02-07-2010, 10:52
سلام به همه عزیزان من دنبال یه ام پی تری هستم که کوچیک باشه یعنی نمایشگرش شبیه zen stone plus باشه در ضمن با آداپتور مخصوص شارژبشه نه فقط با usb این خیلی برام مهمه چون قبلا یه zen stone داشتم به خاطر همین که پورت کامپیوتر من خراب بود سوخت بردم گارانتی عوض کرد حالا دیگه دشارژ میکنه میخوام حتما با آداپتور شارژ بشه شما یه دستگاه کوچیک و کارا با کیفیت صدای خوب میشناسید که با آداپتور شارژ بشه؟ممنون

اداپثور ۵ ولت با پورت USB در بازار فراوان وجود دارد از ان ها استفاده کن.البته سعی کن از مدل های با کیفیت تر تهیه کنی.حیفه چیزی مثله ZEN STONE رو بذار کنار

Karmenwet
02-07-2010, 11:00
دوستان خواهشا براي مورد زير کمک کنيد .

من دو سال پيش يک دستگاه SONY - MP3 Recorder - ICD-UX70 خريدم که براي کارهاي ضبط صدا هستش

در ضبط صدا که واقعا عالي کار مي کنه و کيفيت بسيار بالا و خوبي رو داره .

مشکل من باتري هستش . چون که فقط باتري ميني قلمي بهش مي خورد و در کل باتري زياد مصرف مي کند .

و مصرف بنده نيز براي ضبط بالاتر هستش . و بايد پشت سر هم باتري بخرم .

باتري رو در عرض 1.5 ساعت ضبط کامل تمام مي کند . ايا راه حلي براي باتري داريد؟؟؟؟؟؟؟؟

يعني شارژ باتري منظورم هستش. ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نوع باتري که به دستگاه مي خورد :

BATT SUPPLY : 1.5Vx1 LR03 SIZE AAA باتري هاي ميني قلمي هستش .

sastwhc
03-07-2010, 09:55
دوستان خواهشا براي مورد زير کمک کنيد .

من دو سال پيش يک دستگاه SONY - MP3 Recorder - ICD-UX70 خريدم که براي کارهاي ضبط صدا هستش

در ضبط صدا که واقعا عالي کار مي کنه و کيفيت بسيار بالا و خوبي رو داره .

مشکل من باتري هستش . چون که فقط باتري ميني قلمي بهش مي خورد و در کل باتري زياد مصرف مي کند .

و مصرف بنده نيز براي ضبط بالاتر هستش . و بايد پشت سر هم باتري بخرم .

باتري رو در عرض 1.5 ساعت ضبط کامل تمام مي کند . ايا راه حلي براي باتري داريد؟؟؟؟؟؟؟؟

يعني شارژ باتري منظورم هستش. ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نوع باتري که به دستگاه مي خورد :

BATT SUPPLY : 1.5Vx1 LR03 SIZE AAA باتري هاي ميني قلمي هستش .
باتری های نیم قلمی AAA قابل شارژ یا ظرفیت حدود 2700 میلی آمپر قابل تهیه هستند من مدت هاست که از این نوع باتری استفاده میکنم و با 6 عدد از انها روزانه 12 ساعت ظبط میکنم میتوانید امتحان کنید(البته این ریکوردر من سونی نیست)

Vallio
03-07-2010, 10:07
بچه ها این اسمارت ولوم توی پلیر های کریتیو چیه ؟ من متوجهش نشدم !
این سومین باره که این سوالو پرسیدم .

rgrgred
03-07-2010, 14:28
من دیگه تصمیم گرفتم ipod nano می گیرم خیلی وزن مناسبی داره

این بازو بند گیر میاد تهرون ؟

peaceful1
03-07-2010, 15:38
بچه ها این اسمارت ولوم توی پلیر های کریتیو چیه ؟ من متوجهش نشدم !
این سومین باره که این سوالو پرسیدم .
دفعه اول که شما پرسیدی تو اینترنت سرچ کردم به چند جواب رسیدم چون منظور طرف رو درست متوجه نشدم چیزی ننوشتم.

شما هر آهنگی رو که گوش میدی تو استدیو با یک ولوم مشخص ضبط شده و برای همین با یک ولوم مشخص بلندی صدای مختلف تو آهنگ های گوناگون تجربه خواهید کرد این قابلیت اجازه میده که به هر آهنگ رسیدی دوباره به بالا پایین کردن ولوم مشغول نشید. چون همه رو تو یک سطح پخش میکنه(خودم نفهمیدم چی گفتم)

Naser_helboy
03-07-2010, 21:26
سلام
اگه ممکنه یه mp3 player تا 30 تومن بهم معرفی کنید که بشه به ضبط وصلش کرد (از طریق کابل فکر کنم بشه چون قبلا موبایلو وصل کرده بودم ) و کیفیت صدای خوبی داشته باشه

ممنون

peaceful1
04-07-2010, 01:24
سلام
اگه ممکنه یه mp3 player تا 30 تومن بهم معرفی کنید که بشه به ضبط وصلش کرد (از طریق کابل فکر کنم بشه چون قبلا موبایلو وصل کرده بودم ) و کیفیت صدای خوبی داشته باشه

ممنون

حد اقل باید 55-39 تومن بدی اون هم 39 تومن به شرطی که اینترنتی بخری:

Badform
10-07-2010, 17:14
با عرض سلام خدمت دوستان
من قصد خريد يك پلير را دارم با توجه به تعطيلي دو روزه بازار تصميم گرفتم كمي تحقيق كنم.

1_فقط براي شنيدن موسيقي ازش استفاده مي كنم ( به ضبط صدا يا راديو نيازي ندارم) و از روي جيب شلوار تعويض آهنگ ميسر باشد.
2_موقع راه رفتن و دويدن ازش مي كنم و اكثر موارد در جيب شلوار و تحت فشار و اصطحكاك است
3_ كيفيت صدا و عمر باتري برايم مهم است.چون به خاطر سر و صداي محيط مجبورم با صداي بلند آهنگ ها را گوش كنم.
4_قيمت در محدوده 50 هزار تومان.
5_ترجيحا با صفحه نمايشگر .
6_حجم 1 يا 2 گيگ برايم كافي است.

پلير قبلي من هم zen neon 2 بود كه متاسفانه در يك بي دقت در آب افتاد و از كار افتاد و گارانتي هم نتوانست درستش بكند.قصد خريد zen stone معمولي يا پلاس را داشتم كه با مراجعه به فروشگاه مركزي شاب در چيذر متوجه شدم ديگر توليد نمي شه و بهم سري موزاييك را پيشنهاد كردند كه نپسنديدم و نمي دانم كريتيو مدل هاي ديگري در اين رنج قيمت دارد يا نه؟

سپس قصد خريد ipod shuffel را كردم كه البته چون مي خواهم هدفون in ear استفاده كنم بايد براش رابط بخرم كه نمي دونم قيمت تبديل چقدره و همچنين امكانات كم شافل و مشكلات ريختن آهنگ در دستگاه و نياز به نرم افزار مخصوص اين گزينه را كم رنگ كرد.
همچنين cowon iaudio E2 هم نظرمو جلب كرد كه باز هم نم دانم در ايران پيدا مي شود يا نه؟

پلير بعدي SanDisk Sansa Clip است كه مشخصات خوبي دارد و جديدا Clip+ هم ارائه شده كه مشخصات خوبي دارد و نمي دانم مدل پلاس در ايران پيدا مي شه يا نه و اصلا نمايندگي سن ديسك كجاي تهران است؟

ممنون مي شوم دوستان در مورد بهترين پلير با اين مشخصات من را راهنمايي بفرمايند ( همچنين در مورد مكان خريد و اينكه در ايران يافت مي شود يا خير؟)

peaceful1
10-07-2010, 21:35
با عرض سلام خدمت دوستان
من قصد خريد يك پلير را دارم با توجه به تعطيلي دو روزه بازار تصميم گرفتم كمي تحقيق كنم.

1_فقط براي شنيدن موسيقي ازش استفاده مي كنم ( به ضبط صدا يا راديو نيازي ندارم) و از روي جيب شلوار تعويض آهنگ ميسر باشد.
2_موقع راه رفتن و دويدن ازش مي كنم و اكثر موارد در جيب شلوار و تحت فشار و اصطحكاك است
3_ كيفيت صدا و عمر باتري برايم مهم است.چون به خاطر سر و صداي محيط مجبورم با صداي بلند آهنگ ها را گوش كنم.

پلير قبلي من هم zen neon 2 بود كه متاسفانه در يك بي دقت در آب افتاد و از كار افتاد و گارانتي هم نتوانست درستش بكند.قصد خريد zen stone معمولي يا پلاس را داشتم كه با مراجعه به فروشگاه مركزي شاب در چيذر متوجه شدم ديگر توليد نمي شه و بهم سري موزاييك را پيشنهاد كردند كه نپسنديدم و نمي دانم كريتيو مدل هاي ديگري در اين رنج قيمت دارد يا نه؟

سپس قصد خريد ipod shuffel را كردم كه البته چون مي خواهم هدفون in ear استفاده كنم بايد براش رابط بخرم كه نمي دونم قيمت تبديل چقدره و همچنين امكانات كم شافل و مشكلات ريختن آهنگ در دستگاه و نياز به نرم افزار مخصوص اين گزينه را كم رنگ كرد.
همچنين cowon iaudio E2 هم نظرمو جلب كرد كه باز هم نم دانم در ايران پيدا مي شود يا نه؟

پلير بعدي SanDisk Sansa Clip است كه مشخصات خوبي دارد و جديدا Clip+ هم ارائه شده كه مشخصات خوبي دارد و نمي دانم مدل پلاس در ايران پيدا مي شه يا نه و اصلا نمايندگي سن ديسك كجاي تهران است؟

ممنون مي شوم دوستان در مورد بهترين پلير با اين مشخصات من را راهنمايي بفرمايند ( همچنين در مورد مكان خريد و اينكه در ايران يافت مي شود يا خير؟)
یه نگاه به لینک زیر بنداز

تو تحرک stone خوب جواب میده و به سختی میشه پیدا کرد حدود 65 تومن
کلیپ 2 گیگ هم 55 تومن
E2 هم تو ایران هست قیمتش رو یادم نیستم فکر کنم 4 گیگ 75 تومن از آقای عثمان بپرس ایشون از همه قیمت های کوون خبر داره.
لینک زیر پروفایل ایشون هست.

سن دیسک تو ایران نمایندگی نداره
همه این ها تو مجتمع پایتخت تقاطع میرداماد و ولی عصر پیدا میشه.
و به سختی تو خیابون جمهوری.

Badform
10-07-2010, 22:58
البته كليپ 2 گيگ 39 تومنه ( طبق اون لينك خريد اينترنتي كه چند ژست بالاتر هست)
كليپ پلاس تو ايران يافت مي شه ؟ ( ترجيحا در مجتمع پايتخت؟)
پلير بسيار خوبيست طبق ريويوها...

peaceful1
11-07-2010, 00:19
البته كليپ 2 گيگ 39 تومنه ( طبق اون لينك خريد اينترنتي كه چند ژست بالاتر هست)
كليپ پلاس تو ايران يافت مي شه ؟ ( ترجيحا در مجتمع پايتخت؟)
پلير بسيار خوبيست طبق ريويوها...

اون لینک رو خودم گذاشته بودم دوست من.
باید دقت بکنی که این پلیر رو اون سایت اشاره شده موجود نداره اگه داشت خودم یک دونه میگرفتم.
من clip+ ایران ندیدم و میدونم تا 2 هفته پیش هیچ جا نبوده و این طور که بر میاد قرار نیست فعلا جایی دیده بشه.
در باره کیفیت این پلیر هم من خیلی این ور اون ور اشاره کردم بله واقعا خروجی خوبی داره.
البته شما اگه اون هدفون 1400$ DFKT که اون مقاله رو نوشته به حر چی بزنی حال میکنی میخواد حالا کیفیتش خوب باشه یا نه

rgrgred
11-07-2010, 09:17
دوستان " تاحالا کسی صدای ایپاد شافل رو تست کرده ؟ اکولایزر نداره کم نمیاره ؟

نمی شه با برنامه itunes اکولایزر واسه اهنگ ا انتخاب کرد ( ایپاد شافل ) ؟

مرسی:5:

peaceful1
13-07-2010, 21:08
دوستان " تاحالا کسی صدای ایپاد شافل رو تست کرده ؟ اکولایزر نداره کم نمیاره ؟

نمی شه با برنامه itunes اکولایزر واسه اهنگ ا انتخاب کرد ( ایپاد شافل ) ؟

مرسی:5:

کسی که ipad touch میخره خیلی به فکر اکولایزر نیست چه برسه به شافل هیچ کدوم از محصولات اپل تنظیمات حرفه ای صدا ندارند.

Reza Razor
17-07-2010, 11:22
سلام
یه mp3 پلیر ارزون ولی خوب دوگیگی با قیمتش معرفی میکنین
کوچیک و قابل مخفی کردن باشه :27:
برای داداشم میخوام
سربازه :31:

peaceful1
17-07-2010, 12:26
سلام
یه mp3 پلیر ارزون ولی خوب دوگیگی با قیمتش معرفی میکنین
کوچیک و قابل مخفی کردن باشه :27:
برای داداشم میخوام
سربازه :31:

Lt.Ali
17-07-2010, 12:30
اگـر قیمت مهم نیست کوچیکی و MP3 Player فقط IPOD اونم بهتره با قیمت کم Shuffle بگیری :8:

Good Luck

peaceful1
17-07-2010, 15:44
اگـر قیمت مهم نیست کوچیکی و MP3 Player فقط IPOD اونم بهتره با قیمت کم Shuffle بگیری :8:

Good Luck

دوست من شافل فقط با هدفون خودش قابل استفاده است بقیه هدفون ها تبدیل میخواد کمی حاشیه داره.
تو سربازی وسیله پر دنگ و فنگ به کار نمیاد.

a.z.p.z
18-07-2010, 11:29
زیاد پر دنگ و فنگ نیست شما یه اداپتر خیلی کوچیک بخری به تهش وصل میکنی هیچ مشکلی هم نداره و از نظر طراحی و ... از خیلی پلیر های هم سطحش بهتر هست ! ...

Badform
20-07-2010, 13:22
با عرض سلام خدمت دوستان

اولا حیف از مدل کریتیو استون که دیگه تولید نمی شه...کلا کریتیو تنوع مدلشو کم کرده....
دوما نمی دانم من ندیدم یا کلا نایاب شده بود نه در پاساژ پایتخت نه در رضا....اثری از سنسا کلیپ( چه معمولی چه پلاس ) نیافتیم و حتی از جستجو در میدان توپخانه هم چیزی نیافتیم!
در همین جستجوها یک آیپاد یک گیگ شافل نسل دو یافتیم که سریعا با قیمت 45 تومان خریدمش و جرگه کاربران اپل پیوستیم....
ضمنا با این عکس ها فکر کنم لااقل از لحاظ زیبایی و اندازه کفه ترازو سمت آیپاد شافل باشه....

peaceful1
20-07-2010, 16:26
اولا حیف از مدل کریتیو استون که دیگه تولید نمی شه...کلا کریتیو تنوع مدلشو کم کرده....
دوما نمی دانم من ندیدم یا کلا نایاب شده بود نه در پاساژ پایتخت نه در رضا....اثری از سنسا کلیپ( چه معمولی چه پلاس ) نیافتیم و حتی از جستجو در میدان توپخانه هم چیزی نیافتیم!
در همین جستجوها یک آیپاد یک گیگ شافل نسل دو یافتیم که سریعا با قیمت 45 تومان خریدمش و جرگه کاربران اپل پیوستیم....
ضمنا با این عکس ها فکر کنم لااقل از لحاظ زیبایی و اندازه کفه ترازو سمت آیپاد شافل باشه....

اولا طراحی یک چیز سلیقه ای هست ولی من این ایپاد شافل قدیمی رو خیلی خوشگل نمیبینم. نسل آخر خیلی طراحیش بهتره و پلیر هایی مثل cowon E2 هم طراحی خوبی دارند.
هننوز کریتیو استون رو میشه پیدا کرد طبقه سوم پاساژ بهار تا همین اواخر یکی دوتا داشت.
سنسا کلیپ هم میشه اگه بیشتر میگشتی.

alfred88
22-07-2010, 14:28
با سلام .دوستان یه مدل از iriver یدم خوشم اومد قیمتشم مناسب بود مدله e30 .به نظرتون چطوره .واینکه نکته ی مثبته این پلیر باطری 52 ساعتیش بود .ایا ادعای کارخونه راجع باطریش درسته .

mos2010
25-07-2010, 12:47
سلام
پلیر زیر 100 هزار با باطری خوب و کیفیت پخش بالا چی توصیه میکنید؟
اگر چند مدل بگید ممنون میشم
البته صدای بلند و با کیفیت خوب میخوام

farhad_s5
25-07-2010, 13:07
سلام به همگی دوستان

من یه Mp3 player می خوام که record هم داشته باشه ولی ترجیحا کوچیک باشه! قیمتش هم حدودا بین 80 تا 120 باشه خیلی خوبه. ولی کیفیتش خیلی برام مهم هست.

خیلی ممنون

mos2010
26-07-2010, 20:30
کسی نیست؟
لطفاجواب بدید دوستان

osmaan
27-07-2010, 19:38
سلام
پلیر زیر 100 هزار با باطری خوب و کیفیت پخش بالا چی توصیه میکنید؟
اگر چند مدل بگید ممنون میشم
البته صدای بلند و با کیفیت خوب میخوام
از کوون مدل u5 و i7 هست که هم کیفیت عالی داره هم باطری خوب

farhad_s5
27-07-2010, 22:24
سلام به همگی دوستان

من یه Mp3 player می خوام که record هم داشته باشه ولی ترجیحا کوچیک باشه! قیمتش هم حدودا بین 80 تا 120 باشه خیلی خوبه. ولی کیفیتش خیلی برام مهم هست.

خیلی ممنون

peaceful1
29-07-2010, 21:14
دوستان یه 2-3 روزی تو بازار پلیر سر زدم به نظرم اومد یک کمی فرق کرده اگه کسی اطلاعات درستی داره بگه من هم آپدیت شم.
کوون: U5 /D2+/D2/i7
سن دیسک همه پلیر ها
کریتیو: استون/استون پلاس
یکی دو تا از پلیر های آی ریور
دیگه تو بازار نیست اگه هست تک وتوک. درسته؟!

rgrgred
29-07-2010, 21:34
معلوم نیست نسل جدید آیپاد ها چه موقع معرفی می شه ؟؟؟

sajjad1973
30-07-2010, 09:16
دوستان ببخشید میدونم جاش اینجا نیست ولی خب یه خورده ربط داره

من یه mp4 samsung 16g مدل yp-p2E دارم که تغریبا سال پیش خریدم کاملا نو فقط باهاش 4 یا 5 تا فیلم دیدم
وحالا میخوام بفروشمش اگه خریدارید برام ایمیل بزنید sj_razany@yahoo.com

a.z.p.z
30-07-2010, 11:46
معلوم نیست نسل جدید آیپاد ها چه موقع معرفی می شه ؟؟؟

100درصد در سپتامبر یعنی شهریور ... معمولا هم 9 سپتامبر ...

new_boys333
31-07-2010, 17:23
بنام خدا

سلام
دوستان نظرتون راجع به MP4 Creative Zen Mozaic چیه ؟( 4 گیگش)
خوبه یا نه ؟

wordist
03-08-2010, 09:42
سلام

من قصد خريد يه ركوردر خوب رو دارم

نوع كاري كه ميخوام باهاش انجام بدم ببشتر ضبط هست تا پخش ولي اگه قدرت پخش خوبي هم داشته باشه كه چه بهتر

در ضمن دوست دارم كه از باطريهاي قابل شارژ هم بشه درش استفاده كرد (كه فكر كنم اكثرا دارن اينو)

عاشق برند خاصي نيستم و بيشتر كيفيت برام مهمه

حداقل بتونه روزانه 6 ساعت برام ضبط انجام بده و از مقدار حافظه قابل قبولي هم برخوردار باشه

امكانات جانبي هم هرچه بيشتر بهتر

و اما قيمت : نمي تونم بيشتر از 150 هزينه كنم

ممنون بابت راهنمايي سريع

چون فوري فوتي بايد بخرمش

peaceful1
03-08-2010, 15:18
سلام

من قصد خريد يه ركوردر خوب رو دارم

نوع كاري كه ميخوام باهاش انجام بدم ببشتر ضبط هست تا پخش ولي اگه قدرت پخش خوبي هم داشته باشه كه چه بهتر

در ضمن دوست دارم كه از باطريهاي قابل شارژ هم بشه درش استفاده كرد (كه فكر كنم اكثرا دارن اينو)

عاشق برند خاصي نيستم و بيشتر كيفيت برام مهمه

حداقل بتونه روزانه 6 ساعت برام ضبط انجام بده و از مقدار حافظه قابل قبولي هم برخوردار باشه

امكانات جانبي هم هرچه بيشتر بهتر

و اما قيمت : نمي تونم بيشتر از 150 هزينه كنم

ممنون بابت راهنمايي سريع

چون فوري فوتي بايد بخرمش

یه زنگ بزن فروشگاه دیجیتال آمار ریکردر های المپیوس رو بگیر. عموما از همه پلیر ها بهتره اگه خواستی راحت باشی تو خرید ریکردر های سونی همه سونی سنتر ها دارند این کار هایی که عموم از یک ریکردر توقع دارند همه این ها انجام میده و خیلی بیشتر. میخواد حتی ارزون ترینشون باشه
تلفن:88781016-17

rasoul2005
03-08-2010, 16:01
درود

دوستان من یه پلیر خوب میخوام شما چی پیشنهاد میکنید

موفق باشید

peaceful1
03-08-2010, 16:12
دوستان شرکت ST پلیر sandisk sansa fuze 4 GB وارد کرده و با قیمت خیلی خلی مناسب عرضه کرده فقط و فقط 62/000 هزار تومن زیر قیمت جهانی میتونید از فروشگاه مرآت(اگه اسمش رو اشتباه نگفته باشم) طبقه همکف بازار رضا سمت راست بالای مغازه بزرگ نوشته transcend کاملا مشخصه پشت ویترین هم گذاشته من که تا دیدم یک دونه گرفتم.

درود

دوستان من یه پلیر خوب میخوام شما چی پیشنهاد میکنید

موفق باشید

شما چقدر میخواهی هزینه کنی؟
صفحش چند اینچی باشه؟
فیلم بیشتر میخواهی ببینی یا آهنگ گوش بدی؟
برای تو خیابون هننگام ورزش .. تو چه شرایطی میخواهی استفاده کنی؟
چه نوع آهنگی گوش میدی؟
..............................

rasoul2005
03-08-2010, 22:20
دوستان شرکت ST پلیر sandisk sansa fuze 4 GB وارد کرده و با قیمت خیلی خلی مناسب عرضه کرده فقط و فقط 62/000 هزار تومن زیر قیمت جهانی میتونید از فروشگاه مرآت(اگه اسمش رو اشتباه نگفته باشم) طبقه همکف بازار رضا سمت راست بالای مغازه بزرگ نوشته transcend کاملا مشخصه پشت ویترین هم گذاشته من که تا دیدم یک دونه گرفتم.

شما چقدر میخواهی هزینه کنی؟
صفحش چند اینچی باشه؟
فیلم بیشتر میخواهی ببینی یا آهنگ گوش بدی؟
برای تو خیابون هننگام ورزش .. تو چه شرایطی میخواهی استفاده کنی؟
چه نوع آهنگی گوش میدی؟
..............................
من بیشتر واسه اهنگ و اموزش زبانم میخوام
هزینه اش هم متوسط باشه خوبه واسم
ممنون میشم شما چند تا معرفی کنید که بشه باهاش فیلم هم دید

موفق باشید

alfred88
03-08-2010, 23:41
با سلام .دوستان پلیر i7 cowon همچنین e30 iriver قیمت لطفا و همینطور محل خرید چون من تو بازار جایی i7 ندیدم.

osmaan
04-08-2010, 09:05
با سلام .دوستان پلیر i7 cowon همچنین e30 iriver قیمت لطفا و همینطور محل خرید چون من تو بازار جایی i7 ندیدم.
سلام
به خاطر اینکه دیگه i7 تولید نمیشه همچنین U5 و +d2

رونالدینیو
04-08-2010, 11:19
فقط حواستون باشه سرتون کلاه نره یه چیز معتبر بخرید

peaceful1
04-08-2010, 13:59
من بیشتر واسه اهنگ و اموزش زبانم میخوام
هزینه اش هم متوسط باشه خوبه واسم
ممنون میشم شما چند تا معرفی کنید که بشه باهاش فیلم هم دید

موفق باشید

یک نگاهی به 4 گیگ cowon J3 بنداز ببین نظرت چیه.

wordist
04-08-2010, 14:15
یه زنگ بزن فروشگاه دیجیتال آمار ریکردر های المپیوس رو بگیر. عموما از همه پلیر ها بهتره اگه خواستی راحت باشی تو خرید ریکردر های سونی همه سونی سنتر ها دارند این کار هایی که عموم از یک ریکردر توقع دارند همه این ها انجام میده و خیلی بیشتر. میخواد حتی ارزون ترینشون باشه
تلفن:88781016-17
اين كه شد يه توضيح خيلي كلي ... !!!!!!

من اشاره اي به قيمت هم داشتم ولي شما اصلا به هيچ مدل خاصي از اين دو برند اشاره هم نكرديد

لااقل يه توضيحي از مشخصات، يه تفاوتهايي از مدلها توي اون رنج قيمت ، يه لينكي از چند مدل معروف و ....

ايني كه گفتي رو كه خودمم ميتونستم زنگ بزنم و بپرسم

پس ديگه چه نيازي هست از اشتراك اطلاعات دوستان توي فروم استفاده كنم !!!؟؟؟

rasoul2005
04-08-2010, 15:03
یک نگاهی به 4 گیگ cowon J3 بنداز ببین نظرت چیه.
ظاهر که خوب بود
1.صفحه نمایش چنده؟
2.قیمت چنده؟
3.میشد مموری رو ارتقا داد به 8 یا 16؟
4.کیفیت صدا و تصویر چطوره؟
5.در کل بنظرتون پلیر خوبی هست؟

peaceful1
04-08-2010, 15:07
اين كه شد يه توضيح خيلي كلي ... !!!!!!

من اشاره اي به قيمت هم داشتم ولي شما اصلا به هيچ مدل خاصي از اين دو برند اشاره هم نكرديد

لااقل يه توضيحي از مشخصات، يه تفاوتهايي از مدلها توي اون رنج قيمت ، يه لينكي از چند مدل معروف و ....

ايني كه گفتي رو كه خودمم ميتونستم زنگ بزنم و بپرسم

پس ديگه چه نيازي هست از اشتراك اطلاعات دوستان توي فروم استفاده كنم !!!؟؟؟

مدل: Vn-7800 قیمت:132/000
توضیح:

مدل: px820 قیمت: 100/000
توضیح:

مدل: ux200 s/p قیمت: 115/000
توضیح:

دوست عزیز توقع شما از یک ریکردر خیلی کمه الان خیلی آپشن های زیادی دارند بیشتر از حدی که شما اشاره کردید.
برای همین از عموم مدل های تو بازار میتونید استفاده کنید.

ظاهر که خوب بود
1.صفحه نمایش چنده؟
2.قیمت چنده؟
3.میشد مموری رو ارتقا داد به 8 یا 16؟
4.کیفیت صدا و تصویر چطوره؟
5.در کل بنظرتون پلیر خوبی هست؟

J3 قیمت:
گیگ:255440
8 گیگ:282220
16 گیگ:323420
32 گیگ:372860
توضیح:

تا 32 گیگ micro SD میخوره
صفحه 3.3 اینچ
جنس صفحه AMOLED
کیفیت: بهترین در جهان( این جواب سوال آخر و یکی مونده به آخر یک جا بود )

rasoul2005
04-08-2010, 23:09
توضیح:

مدل: px820 قیمت: 100/000
توضیح:

مدل: ux200 s/p قیمت: 115/000
توضیح:

دوست عزیز توقع شما از یک ریکردر خیلی کمه الان خیلی آپشن های زیادی دارند بیشتر از حدی که شما اشاره کردید.

J3 قیمت:
گیگ:255440
8 گیگ:282220
16 گیگ:323420
32 گیگ:372860
توضیح:

تا 32 گیگ micro SD میخوره
صفحه 3.3 اینچ
جنس صفحه AMOLED
کیفیت: بهترین در جهان( این جواب سوال آخر و یکی مونده به آخر یک جا بود )
خوب با توجه به این قیمتا کلا بیخیال پلیر فیلم شدم فقط واسه audio
1.باطری خوبی داشته باشه
2.مموری تا 8 یا 16 بخوره
3.رادیو داشته باشه
4.بلوتوث داشته باشه((نمیدونم سری هایی که فقط واسه audio هستند بلوتوث دارن یا نه))

موفق باشید

your_star
05-08-2010, 01:25
سلام رفقا
من حدود 4 سالی میشه که walkman nw-e005 دارم و فوقالعاده هم ازش راضیم.:8:
ولی دیگه بنده خدا کم آورده.خواهرزاده ام با هاش کار کرد کلا رفته رو hold و هر کاری هم با دگمه اش میکنم درست نمیشه.
پرت usb اش هم خراب شده و برای ریختن آهنگ باید یه کم به سمت بالا هلش داد.(که گویا این مورد اصلا قابل حل نیست)

حالا از دوستان دو نظر میخوام:
1-این پلیر قابل تعمیره؟چه جوری؟

2-میخوام یه پلیر جدید بخرم و اونهایی رو که مد نظر دارم میگم.به نظر تون کدوم بهتره؟
قابلیتهای مهم پلیر برای من:
اول:زمان stand by و play خیلی خیلی زیاد باشه(پیش میاد یه هفته پلیرم رو شارژ نکنم)
دوم:کیفیت صدای(وضوح و صافی) عالی:تجربه بهم میگه sony بالاترین کیفیت صدا رو داره تا نظر بچز چی باشه.
سوم:حتما تو جیب کوچیک شلوار جین جا بشه(جیب کوچیک بالای جیب بزرگ سمت راست شلوارتون!)معمولا حوصله وصل کردن بساط جای پلیر رو به خودم ندارم.مگر این که در حد همین فرو کردن در جیب راحت باشه و مشکل ساز نباشه.:46:
چهارم:کار باهاش راحت و مخصوصا سریع باشه هم وقت حمل(بدون دیدن بتونین باهاش کار کنید)هم موقع اتصال به pc
پخش فیلم و عکس برام ملاک نیست.داشتن بلندگو هم بهمین صورت

حداکثر هم تا صد و سی چل تومن میخوام خرج کنم واسش.
اینم مدلهای انتخابی:
دوستان انتخابشون رو با توجه به اون چیزای مد نظر لطف کنن برام بگن ممنون.تجربه ای هم دارن بی نصیب نذارین:27:

1-sony b143f
4 گیگ 89 تومن.این فک کنم پیشرفته ی پلیر قبلیم باشه.

2-sony nwz s745
8 گیگ قیمت نامعلوم

3-sony nwz-n444f
8 گیگ 150 تومن

4-samsung ip-t10c
8 گیگ 159 تومن گویا!

5-samsung yp-s3c
8گیگ 139 تومن

6-iriver e50
8گیگ 100 تومن(از قیافش خوشم میاد!)

7-iriver e30
8گیگ 100 تومن

8-creative zen-mx
8گیگ 115 تومن

9-creative zen x-fi
8گیگ 135 تومن

10-cowon e2
4گیگ 70 تومن

منتظر نظر دوستان هستم.
در ضمن من رشتم و تو رشت نمایندگی iriver , cowon یا حتی محل فروششون رو نمیدونم.همشهری کسی هست یاری برسونه.
ممنون!:31:

wordist
05-08-2010, 07:17
توضیح:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمدل: px820 قیمت: 100/000
توضیح:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمدل: ux200 s/p قیمت: 115/000
توضیح:

ممنون بابت پاسخ :20:

البته ايني كه شما تحت عنوان " توقع از يك ركوردر " بيان ميكنيد ميشه گفت بيشتر ناشي از اطلاعات ناقص در مورد توانايي هاي ركودرها هست

بد نبود شما بعنوان يه صاحب اطلاعات در اين زمينه، مواردي كه در انتخاب نوع يك ركوردر موثر هست رو بيان مي كرديد تا در تصميم گيري بهتر جهت خريد يه كيس مناسب بيشتر كمك كنه

اگه بتونيد آيتمهاي موثر در تصميم گيري براي خريد رو بيان كنيد ممنون ميشم

تا همين‌جاش رو هم از وقتي كه گذاشتيد ممنون

peaceful1
06-08-2010, 16:14
ممنون بابت پاسخ :20:

البته ايني كه شما تحت عنوان " توقع از يك ركوردر " بيان ميكنيد ميشه گفت بيشتر ناشي از اطلاعات ناقص در مورد توانايي هاي ركودرها هست

بد نبود شما بعنوان يه صاحب اطلاعات در اين زمينه، مواردي كه در انتخاب نوع يك ركوردر موثر هست رو بيان مي كرديد تا در تصميم گيري بهتر جهت خريد يه كيس مناسب بيشتر كمك كنه

اگه بتونيد آيتمهاي موثر در تصميم گيري براي خريد رو بيان كنيد ممنون ميشم

تا همين‌جاش رو هم از وقتي كه گذاشتيد ممنون
ببخشید یه دو روزی بود نمایشگاه بودم شب میرسیدم فقط فرروم رو یک نگاه مینداختم خیلی خسته بودم نمیتونستم ریپلای کنم.
ببین بعضی وسایل مثل پلیر موزیک یا تلویزیون خیلی حالت های مختلف داره ولی ریکردر تنوع خیلی نداره فقط بسته به سطح نیاز با کارایی های مختلف وجود داره برای همین گیج کننده نیست احتیاج به گشتن هم نداره همین که استریو ضبط کنه حد اقل 4 گیگ باشه که تو بیت ریت بالا بشه مدت زمان قابل قبولی ضبط کرد و یکی دو تا از المان های زیر بسته به سطح نیاز کافیه احتیاج به برسی خیلی زیادی نداره.
ظرفیت ریکردر
ضبط به صورت استریو
قابل ارتقا بودن توسط حافظه جانبی
ضبط تو فرمت های مختلف
ضبط در بیت و هرتز بالا
فن آوری قطع ضبط در هننگام سکوت
میزان ساعت ضبط در بالاترین تنظیمات به صورت پیوسته زمان قابل قبولی باشه
خروجی mic برای استفاده در فاصله های زیاد
تنظیم میزان حساسیت ضبط صدا و دارا بودن فیلتر فرکانس و نویز کنسلینگ
قابلیت اتصال به کامپوتر وشارژ توسط پرت usb
و کلی امکان دیگه که میتونند داشته باشند.

pooria-ir
07-08-2010, 10:44
سلام
خسته نباشین،
من یه MP3 پلیر میخواستم تا 100 تومن،ویژگی های مدنظرم:
*حتما باریک باشه
*طرفیت حداقل 4 گیگابایت
*ترجیحا مارک COWON باشه

ممنون از راهنمایی هاتون

sastwhc
08-08-2010, 11:21
i7انتخاب خوبیه اما قیمت 4 گیگش رو نمیدونم شاید یکم بیشتر باشه مثلا 110
سلام
خسته نباشین،
*حتما باریک باشه
*طرفیت حداقل 4 گیگابایت
*ترجیحا مارک COWON باشه

ممنون از راهنمایی هاتون

pooria-ir
08-08-2010, 13:53
i7انتخاب خوبیه اما قیمت 4 گیگش رو نمیدونم شاید یکم بیشتر باشه مثلا 110

دوست عزیز این خیلی کت و کلفته :13:

redevil6990
08-08-2010, 17:25
دوستان یه رکوردر خوب تا سقف 140-150 معرفی کنین. خودم تا حالا به sony ux200 و sony px820 رسیدم.از الیمپوس هم لطفا معرفی کنین وپیشنهاد خودتونم بگین.
ممنون

amir 777
09-08-2010, 16:55
سلام دوستان من یک mp3 player برای اتصال به ضبط ماشیم میخواهم تا حداکثر 30 تومان امکاناتی هم احتیاج ندارم به جز صدای خوب حالا شما چه پیشنهادی دارید در ضمن mp3 player هست که usb و یا sd بخوره

Moahammad_sdt
09-08-2010, 18:36
سلام
دوستان من یک MP3 Player می خواستم با 80 تومان ،کوچیک باشه بهتره ،کیفیت بالایی داشته باشه و مدت زمان پخش بالایی داشته باشه بقیه چیزها مهم نیست

pooria-ir
09-08-2010, 19:24
سلام
خسته نباشین،
*حتما باریک باشه
*طرفیت حداقل 4 گیگابایت
*ترجیحا مارک COWON باشه

ممنون از راهنمایی هاتون

اینجا چرا اینطوری شده ؟:13:
قبلنا نیم ساعت نگذشته جواب میدادن
در راه خدا جواب بدین

peaceful1
09-08-2010, 19:32
اینجا چرا اینطوری شده ؟:13:
قبلنا نیم ساعت نگذشته جواب میدادن
در راه خدا جواب بدین

ببین دوست من شما میگی (مثلا) ماشین میخوام بیشتر از 4 میلیون نباشه قطعات یدکیش همه جا باشه اسم برندش سایپا باشه و.... خوب یک پراید بیشتر نمیمونه که!!! بعد وقتی دوستان اشاره میکنند میگی این اونی نبود که میخواستم.
شما با این توصیف هایی که گفتی فقط یک i7 و یا E2 میتونی بگیری.

Moahammad_sdt
09-08-2010, 21:22
سلام
دوستان من یک MP3 Player می خواستم با 80 تومان ،کوچیک باشه بهتره ،کیفیت بالایی داشته باشه و مدت زمان پخش بالایی داشته باشه بقیه چیزها مهم نیست

دریغ از یکنفر کمک کنه

rasoul2005
10-08-2010, 00:13
خوب با توجه به این قیمتا کلا بیخیال پلیر فیلم شدم فقط واسه audio
1.باطری خوبی داشته باشه
2.مموری تا 8 یا 16 بخوره
3.رادیو داشته باشه
4.بلوتوث داشته باشه((نمیدونم سری هایی که فقط واسه audio هستند بلوتوث دارن یا نه))

موفق باشید

دوستان کسی نبود یه کمکی بکنه

موفق باشید

wordist
10-08-2010, 07:44
ببخشید یه دو روزی بود نمایشگاه بودم شب میرسیدم فقط فرروم رو یک نگاه مینداختم خیلی خسته بودم نمیتونستم ریپلای کنم.
ببین بعضی وسایل مثل پلیر موزیک یا تلویزیون خیلی حالت های مختلف داره ولی ریکردر تنوع خیلی نداره فقط بسته به سطح نیاز با کارایی های مختلف وجود داره برای همین گیج کننده نیست احتیاج به گشتن هم نداره همین که استریو ضبط کنه حد اقل 4 گیگ باشه که تو بیت ریت بالا بشه مدت زمان قابل قبولی ضبط کرد و یکی دو تا از المان های زیر بسته به سطح نیاز کافیه احتیاج به برسی خیلی زیادی نداره.
ظرفیت ریکردر
ضبط به صورت استریو
قابل ارتقا بودن توسط حافظه جانبی
ضبط تو فرمت های مختلف
ضبط در بیت و هرتز بالا
فن آوری قطع ضبط در هننگام سکوت
میزان ساعت ضبط در بالاترین تنظیمات به صورت پیوسته زمان قابل قبولی باشه
خروجی mic برای استفاده در فاصله های زیاد
تنظیم میزان حساسیت ضبط صدا و دارا بودن فیلتر فرکانس و نویز کنسلینگ
قابلیت اتصال به کامپوتر وشارژ توسط پرت usb
و کلی امکان دیگه که میتونند داشته باشند.

سلام
دشمنت شرمنده
ممنون بابت وقتي كه گذاشتيد

ظرفیت ریکردر : همون حداقل 4 گيگ رو داشته باشه
ضبط به صورت استریو: داشته باشه
قابل ارتقا بودن توسط حافظه جانبی: داشته باشه
ضبط تو فرمت های مختلف: اگه باشه بهتره
ضبط در بیت و هرتز بالا: باشه بهتره
فن آوری قطع ضبط در هننگام سکوت: مهم نيست
میزان ساعت ضبط در بالاترین تنظیمات به صورت پیوسته زمان قابل قبولی باشه: حداكثر براي 5 ساعت
خروجی mic برای استفاده در فاصله های زیاد: مهم نيست
تنظیم میزان حساسیت ضبط صدا و دارا بودن فیلتر فرکانس و نویز کنسلینگ: اگه باشه بهتره خب
قابلیت اتصال به کامپوتر وشارژ توسط پرت usb : داشته باشه

حالا با توجه به مطالبي كه شما ارائه كرديد و پاسخهاي من

توي رنج قيمت 150-200 چيزي پيدا ميشه !!!؟؟؟

مرسي

ab2reza1360
10-08-2010, 08:08
سلام دوستان
من يه MP3 Player ميخوام با مشخصات زير:
1- حداكثر تا 130 تومن
2- كيفيت صدا عالي باشه(واسه تمرين Listening مي خوام و گه گاه ورزش لب دريا)
3- كار كردن باهاش راحت باشه،راحت بشه هر آهنگو چند ثانيه جلو عقب كرد
4- ظرفيتش 4گيگ باشه
5- به راحتي به ُPC وصل شه و با USB بشه شارژ كرد
6-راديوي با كبيفيت داشته باشه
7- قابليت ضبط صداشم خوب باشه(به راحتي بشه صداي استادو سركلاس ضبط كرد)
8- مدت زمان پخش بالايي داشته باشه(شارژ زياد نيگه داره)
9- كوچيك باشه(اونقدرا مهم نيست)
10- پخش فايلهاي تصويري واسم مهم نيست،اما اگه بلوتوث داشته باشه خوبه
11- روي هم رفته يه پخش كننده فايلهاي صوتي عالي باشه
ممنون از همتون

alidanger_202
10-08-2010, 12:11
با سلام خدمت تمامی دوستان

برا خرید یک mp3 نیاز به راهنماییتون دارم
یک چیزی میخوام حداکثر تا 70 یا 80 تومان برای گوش کردن به درس و بحث ها (خلاصه واسه آهنگ خیلی نمی خوام )
با باتری خوب و امکانات مناسب برای نوت برداری مثل استوپ راحت یا جلو و عقب کردن ترک به راحتی و از این جور چیزا ، باتریش هم هر چی بیشتر بهتر ، حجمش هم تا 4 گیگ برام کافیه ، lcd هم خیلی کوچیک نباشه
لطف کنید چند تا مدل پیشنهاد بدین گارانتی های معتبر مدل ها رو هم بگید
اگه چیز مناسب تری باشه تا 100 تومان هم هزینه می کنم به شرطی که برا کار من بیارزه
ممنون از راهنایی هاتون , و وقتی که میزارین

pooria-ir
10-08-2010, 12:48
ببین دوست من شما میگی (مثلا) ماشین میخوام بیشتر از 4 میلیون نباشه قطعات یدکیش همه جا باشه اسم برندش سایپا باشه و.... خوب یک پراید بیشتر نمیمونه که!!! بعد وقتی دوستان اشاره میکنند میگی این اونی نبود که میخواستم.
شما با این توصیف هایی که گفتی فقط یک i7 و یا E2 میتونی بگیری.

مارک دیگه به جز کوون چی ؟

redevil6990
10-08-2010, 14:54
دوستان یه رکوردر خوب تا سقف 140-150 معرفی کنین. خودم تا حالا به sony ux200 و sony px820 رسیدم.از الیمپوس هم لطفا معرفی کنین وپیشنهاد خودتونم بگین.
ممنون

كسي نيست جواب ما رو بده؟

peaceful1
10-08-2010, 17:57
دریغ از یکنفر کمک کنه
1) sansa fuze 4gb شصت و دو تومن
2)ZEN MOZAIC EZ100:
4 گیگ 65/000
3)
ببین کدوم بیشتر دوست داری بیشتر توضیح بدم.

دوستان کسی نبود یه کمکی بکنه

موفق باشید

ZEN X-FI STYLE:
8 گیگ 125/000
16 گیگ 165/000
خوبه؟!

سلام
دشمنت شرمنده
ممنون بابت وقتي كه گذاشتيد

ظرفیت ریکردر : همون حداقل 4 گيگ رو داشته باشه
ضبط به صورت استریو: داشته باشه
قابل ارتقا بودن توسط حافظه جانبی: داشته باشه
ضبط تو فرمت های مختلف: اگه باشه بهتره
ضبط در بیت و هرتز بالا: باشه بهتره
فن آوری قطع ضبط در هننگام سکوت: مهم نيست
میزان ساعت ضبط در بالاترین تنظیمات به صورت پیوسته زمان قابل قبولی باشه: حداكثر براي 5 ساعت
خروجی mic برای استفاده در فاصله های زیاد: مهم نيست
تنظیم میزان حساسیت ضبط صدا و دارا بودن فیلتر فرکانس و نویز کنسلینگ: اگه باشه بهتره خب
قابلیت اتصال به کامپوتر وشارژ توسط پرت usb : داشته باشه

حالا با توجه به مطالبي كه شما ارائه كرديد و پاسخهاي من

توي رنج قيمت 150-200 چيزي پيدا ميشه !!!؟؟؟

مرسي
اگه میخواهی خیلی بی نظیر باشه M10 sony بگیر 370 تومن
من میگم ICD-SX750 خوبه همین رو بگیر 270 تومن
MX20 هم بد نیست 270 تومن
ws550 المپوس هم در همین سطحه 225 تومن
ux400/b هم 185 تومن ولی کمی کارایش کمتر
خیلی ریز بشی تو همه این خزئیات کمی گیج کننده میشه و نتیجه بخش هم نیست.
عموم این المان هایی که اشاره شد فقط گرونه داره ولی همه پلیر هایی که 2 گیگ هستند در بالاترین کیفیت بالای 60 ساعت ضبط میکنند.
و این سه مدل خیلی فرق ندارند اگه هزینش برات مهمه همون 180 رو بگیر خودت رو خلاص کن.

سلام دوستان
من يه MP3 Player ميخوام با مشخصات زير:
1- حداكثر تا 130 تومن
2- كيفيت صدا عالي باشه(واسه تمرين Listening مي خوام و گه گاه ورزش لب دريا)
3- كار كردن باهاش راحت باشه،راحت بشه هر آهنگو چند ثانيه جلو عقب كرد
4- ظرفيتش 4گيگ باشه
5- به راحتي به ُPC وصل شه و با USB بشه شارژ كرد
6-راديوي با كبيفيت داشته باشه
7- قابليت ضبط صداشم خوب باشه(به راحتي بشه صداي استادو سركلاس ضبط كرد)
8- مدت زمان پخش بالايي داشته باشه(شارژ زياد نيگه داره)
9- كوچيك باشه(اونقدرا مهم نيست)
10- پخش فايلهاي تصويري واسم مهم نيست،اما اگه بلوتوث داشته باشه خوبه
11- روي هم رفته يه پخش كننده فايلهاي صوتي عالي باشه
ممنون از همتون

یک نگاه بکن نظرت رو بعد از برسی بگو کدوم بیشتر خوشت اومده

یک چیزی میخوام حداکثر تا 70 یا 80 تومان برای گوش کردن به درس و بحث ها (خلاصه واسه آهنگ خیلی نمی خوام )
با باتری خوب و امکانات مناسب برای نوت برداری مثل استوپ راحت یا جلو و عقب کردن ترک به راحتی و از این جور چیزا ، باتریش هم هر چی بیشتر بهتر ، حجمش هم تا 4 گیگ برام کافیه ، lcd هم خیلی کوچیک نباشه
اگه چیز مناسب تری باشه تا 100 تومان هم هزینه می کنم به شرطی که برا کار من بیارزه

مارک دیگه به جز کوون چی ؟

این مارک ها خوبه کدوم بیشتر خوشت میاد

كسي نيست جواب ما رو بده؟
olympus recorder:
W550
225/000

ws560
295/000

v7800
135/000
این ها رو هم نگاه کردی؟

sastwhc
10-08-2010, 21:51
كسي نيست جواب ما رو بده؟

هر دو انتخا ب خوبی هستند شاید سمت الیمپوس نری بهتر باشه MX20 یکم از اینا بهتر و گرونتره

L.A.M.P.A.R.D
10-08-2010, 21:55

alidanger_202
11-08-2010, 10:34

با سلام خدمت دوستان
چند تا سوال در باره mp3 های معرفی شده توسط دوست عزیز peaceful برام پیش اومده اگه راهنماییم کنید ممنون میشم
1.فرق کریتیو ez 100 با ez300 چیه؟
2 فرق سری mosaic zen با zen style چیست ؟ هر دو تاشون امکان پخش فیلم دارن ؟
3 مارک iriver چجوریاست ؟ مخصوصا مدل e30
4. با این sandisk sansa fuze میشه فیلم دید ؟ گارانتیش چیه ؟
5 کلا نظرتون و ترتیب اولویت این مدلا رو اگه بگین ممنون میشم .
Sandisk sansa fuze
Creative zen mosaic
Iriver e30
همان طور که گفتم بیشتر امکانات پخش برام مهمتره تا کیفیت چون زیاد باهاش موزیک گوش نمیدم

peaceful1
11-08-2010, 17:40
با سلام خدمت دوستان
چند تا سوال در باره mp3 های معرفی شده توسط دوست عزیز peaceful برام پیش اومده اگه راهنماییم کنید ممنون میشم
1.فرق کریتیو ez 100 با ez300 چیه؟
2 فرق سری mosaic zen با zen style چیست ؟ هر دو تاشون امکان پخش فیلم دارن ؟
3 مارک iriver چجوریاست ؟ مخصوصا مدل e30
4. با این sandisk sansa fuze میشه فیلم دید ؟ گارانتیش چیه ؟
5 کلا نظرتون و ترتیب اولویت این مدلا رو اگه بگین ممنون میشم .
Sandisk sansa fuze
Creative zen mosaic
Iriver e30
همان طور که گفتم بیشتر امکانات پخش برام مهمتره تا کیفیت چون زیاد باهاش موزیک گوش نمیدم

1)----(گیر نده)
2) style نسل بعدی هست یه چند وقتیه بازار ایران اومده
3) یکی از با کیفیت ترین برند های دنیاست کره ایی هست اگه پخش فیلم برات مهم هست بیشتر رو e150 زوم کن.
4) اگه سیستم rockbox بریزی آره اگه نه فقط یک فرمت تصویری ساپرت میکنه ولی خب صفحه اش 1.9 اینچ بیشتر نیست مناسب دیدن فیلم نیست.
5) به همون ترتیبی که نوشتی من خودم انتخاب میکنم.

alidanger_202
11-08-2010, 19:55
1)----(گیر نده)
2) style نسل بعدی هست یه چند وقتیه بازار ایران اومده
3) یکی از با کیفیت ترین برند های دنیاست کره ایی هست اگه پخش فیلم برات مهم هست بیشتر رو e150 زوم کن.
4) اگه سیستم rockbox بریزی آره اگه نه فقط یک فرمت تصویری ساپرت میکنه ولی خب صفحه اش 1.9 اینچ بیشتر نیست مناسب دیدن فیلم نیست.
5) به همون ترتیبی که نوشتی من خودم انتخاب میکنم.

ممنون
راستی الان cowon u5 پیدا میشه ؟ رده ارزون cowon االان چیه ؟
نگفتید گارانتی معتبر کریتیو و sandisk چیه ؟
و آیا کریتیو مدل تقلبی هم داره ؟
آیا mp3 هم هست که سرعت پلی رو کم یا زیاد کنه ؟
و در آخر نظرتون در باره Transcend - MP860 چیه ؟ هم مارکش و هم این مدل (ظاهرا کارایی بالایی داره نسبت به قیمتش)

alidanger_202
14-08-2010, 21:38
ممنون
نگفتید گارانتی معتبر کریتیو و sandisk چیه ؟
و آیا کریتیو مدل تقلبی هم داره ؟
آیا mp3 هم هست که سرعت پلی رو کم یا زیاد کنه ؟
و در آخر نظرتون در باره Transcend - MP860 چیه ؟ هم مارکش و هم این مدل (ظاهرا کارایی بالایی داره نسبت به قیمتش)

سلام
دوستان کمک :19:
بین Transcend - MP860و e150 از IRIVER و Creative ZEN MX موندم میخوام برم واسه خرید لطفا راهنمایی آخر رو هم بگید بدجوری سردرگم شدم:13:
ترنسند مارکش رو نمیشناسم ... ای ریور باتریش کمه نسبت به اونای دیگه 17 ساعت..... کریتیو هم از فرمت های مختلف فیلم پشتیبانی نمیکنه .... اگه مدل بهتری سراغ دارین لطفا بگین
با تشکر

peaceful1
15-08-2010, 09:18
Transcend مارک شناخته شده ای تو پلیر نیست.
reative ZEN MX مدل خوبیه فرمت های زیادی هم نسبت به بقیه تو این محدوده قیمت پشتیبانی میکنه
عموم پلیر ها چون محدودیت پخش پیکسل دارند بلاخره مجبور میشی از نرم افزار های مبدل استفاده کنی. چه یک فرمت پشتیبانی کنه چه کلی فرمت.

XirowN
15-08-2010, 12:56
من دنبال یه Mp3 پلیر تا 200 تومن هستم !
ممنون میشم راهنماییم کنید

a.z.p.z
15-08-2010, 14:22
من دنبال یه Mp3 پلیر تا 200 تومن هستم !
ممنون میشم راهنماییم کنید

دادا اینجارو ببین :::

در ضمن اگه میشه اینجا نیاز هات رو بگو و چه مسایلی برات مهم تر هست تو انتخاب پلیر !
ممنون.

XirowN
15-08-2010, 14:26
دادا اینجارو ببین :::

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن اگه میشه اینجا نیاز هات رو بگو و چه مسایلی برات مهم تر هست تو انتخاب پلیر !
ممنون.
برای من کیفیت آهنگ و همچنین دسترسی راحت و راحت پیدا کردن آهنگ ها هستش !
مثلا بخوای یه آهنگ رو پیدا کنی 2 ساعت دنبالش نگردی !

a.z.p.z
15-08-2010, 15:30
برای من کیفیت آهنگ و همچنین دسترسی راحت و راحت پیدا کردن آهنگ ها هستش !
مثلا بخوای یه آهنگ رو پیدا کنی 2 ساعت دنبالش نگردی !

این مورد رو که اکثر پلیر ها دارن .. در ضمن کاری نداره شما برای مثال تو ایپاد میتونی اهنگ هات رو تو پلی لیست هایی که میسازی گوش بدی ...
در ضمن ایپاد و خیلی از پلیر های دیگه اهنگ هارو بر اساس البوم-خواننده و ... دسته بندی میکنن جدا از پلی لیست هایی که خودت میتونی بسازی در ضمن تو ایپاد میتونی اسم اهنگ رو هم سرچ بکنی و مشکلی از این نظر وجود نداره !...

تا 200 تومن میتونی مدل هایی از برند cowon و ایپاد و سری E و 8 گیگ سری s سونی رو انتخاب بکنی که تو این ها کلا محصولات cowon دارای کیفیت صدای بهتری نسبت به ایپاد ها هستن ...
ولی الان مدل i7 کریتیو 4 گیگش حدود 140-150 هست و تو میتونی با 160 یه ایپاد نانو 8 گیگ بگیری که از نظر امکانات جانبی و طراحی و اینترفیس و قابلیت های دیگه خیلی برتر هست از مدل های هم سطح خودش تو برند های سونی و cowon ...

حالا اگه میخوای میتونی خودت بری تو سایتشون ببینی !.... مثلا ایپاد نانو که 8 گیگش رو 160 میتونی گیر بیاری حدودا !
مثلا برای ایپاد نانو میتونی این 2 صفحه رو ببینی :

magicmagid
15-08-2010, 16:37
با سلام
من تازه وارد اين تاپيك شدم و تقريبا اكثر صفحات اين تاپيك را خواندم.
من 5-6 سال است كه iriver h320 دارم و از آن بسيار راضي هستم ولي دو سال پيش باطري آن دچار مشكل شد و كلي تو لاله زار گشتم تا باطري صفحه تخت Li-Polymer 3.7 v پيدا كردم و دادم يك تعويض كرد. ماه گذشته هم باطري اش خراب شد (تو مشهد در جايي كه برقش نوسان داشت چند بار آن را شارژ كردم) دوباره باطري آن را عوض كردم ولي نگذاشتم دفعه اول شارژش كامل خالي بشه. حالا باطري اش به نصفه ميرسه دستگاه خاموش ميشه.
دنبال جايگزيني براي آن ميباشم كه خصوصيات زير از آن را داشته باشه:
1- ضبط صدا از سه طريق ميكروفون داخلي و ميكروفون خارجي و Line-IN با كيفيت بالا با تنظيم جداگانه
2- ضبط صدا به فرمت Mp3 از 48kbps تا 320kbps
3- ظرفيت بالا
h320 داراي usb-host است اگر دستگاه جديد bluetooth داشته باشد بهتر است (براي انتقال فايل ضبط شده به ديگران بدون وجود كامپيوتر)
از دوستان خواهشمندم نظرات و پيشنهادات و تجربيات خود را بيان كنند.
با تشكر

peaceful1
15-08-2010, 19:53
تا 200 تومن کلی از پلیر های لیست زیر رو شامل میشه یه نگاه بندازین ضرر نداره:

your_star
16-08-2010, 04:43
کسی تجربه ی کار با sony nwz-n444f رو داره؟

E_Sadr
18-08-2010, 16:24
من هم مثل magicmagid این سوالات را تا حدودی دارم و البته در تاپیک دیگری قرار داده ام و از دوستان لطفا اگر کسی مطلع هست پاسخ بدن

و از دلایلی هم که معتقدم شارژی بودن دستگاه بهتر نیست همینه دوستان! در حال حاضر هیچ دستگاه خوبی که باتری بهش بخوره موجود نیست؟ البته iriver داره ولی به دلایلی مناسب نیست ( از لحاظ ظاهر و دسته ی موجود روی دستگاه t60)

pooria-ir
19-08-2010, 12:08
سلام تا 100 تومن کدوم یک از محصولان اپل رو میشه خرید که جمع و جور باشه و صفحه هم داشته باشه ؟

a.z.p.z
19-08-2010, 16:53
سلام تا 100 تومن کدوم یک از محصولان اپل رو میشه خرید که جمع و جور باشه و صفحه هم داشته باشه ؟

شرمنده عزیزم هیچ مدل!
بدون صفحه بخوای میتونی ایپاد شافلا 4 گیگ بگیری ..
ولی اگه یه چیز جمع و جور با کیفیت خوب و امکانات جانبی عالی با کیفیت صفحه بالا میخوای میتونی ایپادنانو بگیری که 165 حدودا میتونی 8 گیگش رو بگیری و خو دم روزی چندین ساعت ازش استفاده میکنم واقعا عالی هست...

pooria-ir
20-08-2010, 00:23
شرمنده عزیزم هیچ مدل!
بدون صفحه بخوای میتونی ایپاد شافلا 4 گیگ بگیری ..
ولی اگه یه چیز جمع و جور با کیفیت خوب و امکانات جانبی عالی با کیفیت صفحه بالا میخوای میتونی ایپادنانو بگیری که 165 حدودا میتونی 8 گیگش رو بگیری و خو دم روزی چندین ساعت ازش استفاده میکنم واقعا عالی هست...

از لحاظظ کیفیت صدا به پای کوون میرسه ؟

a.z.p.z
20-08-2010, 13:14
از لحاظظ کیفیت صدا به پای کوون میرسه ؟

خیر محصولات کوون از نظر کیفیت صدا و افکت های صدا از ایپادها برتر هست ولی از نظر امکانات جانبی و بقیه مسایل بدون شک ایپاها همه برتر هستن.. ایپاد ها صدای خوبی دارن ولی محصولات کوون کیفیت صدای بهتری دارن!

peaceful1
20-08-2010, 16:53
با سلام
من تازه وارد اين تاپيك شدم و تقريبا اكثر صفحات اين تاپيك را خواندم.
من 5-6 سال است كه iriver h320 دارم و از آن بسيار راضي هستم ولي دو سال پيش باطري آن دچار مشكل شد و كلي تو لاله زار گشتم تا باطري صفحه تخت Li-Polymer 3.7 v پيدا كردم و دادم يك تعويض كرد. ماه گذشته هم باطري اش خراب شد (تو مشهد در جايي كه برقش نوسان داشت چند بار آن را شارژ كردم) دوباره باطري آن را عوض كردم ولي نگذاشتم دفعه اول شارژش كامل خالي بشه. حالا باطري اش به نصفه ميرسه دستگاه خاموش ميشه.
دنبال جايگزيني براي آن ميباشم كه خصوصيات زير از آن را داشته باشه:
1- ضبط صدا از سه طريق ميكروفون داخلي و ميكروفون خارجي و Line-IN با كيفيت بالا با تنظيم جداگانه
2- ضبط صدا به فرمت Mp3 از 48kbps تا 320kbps
3- ظرفيت بالا
h320 داراي usb-host است اگر دستگاه جديد bluetooth داشته باشد بهتر است (براي انتقال فايل ضبط شده به ديگران بدون وجود كامپيوتر)
از دوستان خواهشمندم نظرات و پيشنهادات و تجربيات خود را بيان كنند.
با تشكر

من جات باشم پلیرم رو میبرم شرکت آواسان نمایندگی irever چون پلیر بسیار خوبی هست با توانایی های بسیار زیاد هر چند که قدیمیه اگه من پلیر رو داشتم به این زودی ازش نا امید نمیشدم.

pooria-ir
21-08-2010, 18:31
سلام
من امروز پاتخت بودم،اونجا رو زیرو رو کردم ،کلا دیگه COWON I7 وجود نداره :41::41::41::41:
دست از پا دراز تر برگشتم خونه،خیلی حالم گرفته شد میگفت مدل I9 جایگزینش شده که اونم 4 گیگش 140 تومن بود !
خلاصه دوستان بشتابید به کمکم که 2شنبه میخوام برم تا 100 تومن یه چیزی بخرم جایگزین این،چی بخرم ؟؟؟

peaceful1
21-08-2010, 19:15
سلام
من امروز پاتخت بودم،اونجا رو زیرو رو کردم ،کلا دیگه COWON I7 وجود نداره :41::41::41::41:
دست از پا دراز تر برگشتم خونه،خیلی حالم گرفته شد میگفت مدل I9 جایگزینش شده که اونم 4 گیگش 140 تومن بود !
خلاصه دوستان بشتابید به کمکم که 2شنبه میخوام برم تا 100 تومن یه چیزی بخرم جایگزین این،چی بخرم ؟؟؟

فروشگاه نظریان بیرون علائدین همه محصولات کوون رو داره اونجا یه نگا بنداز شاید بتونی پیدا کنی.
از آقای عثمان نماینده شرکت کوون هست از ایشون بپرس حتما راهنماییت میکنه.

fabio montari
21-08-2010, 20:02
قیمت j3 و s9 16 گیگ چنده

peaceful1
21-08-2010, 20:05
قیمت j3 و s9 16 گیگ چنده

fabio montari
22-08-2010, 00:23
کی حال داره pdf نصب کنه :31:

amirfzr
22-08-2010, 09:09
j3 16 gig 314000
s9 16gig 278000

pooria-ir
22-08-2010, 18:03
منفردا میرم mp3 بخرم
کوون که قسمتمون نشد،باید یه مارک دیگه بخرم
دوستان تا 100 تومن 4 گیگ چندتا مدل معرفی کنین،کیفیت صدا و جمع و جور بودن مهم ترین فاکتوره،اصلا هم مهم نیست که فیلم پخش کنه یانه
فقط خواهشا زود چون فردا صبح میخوام برم بخرم
ممنون

fabio montari
22-08-2010, 18:12
الان کودوم مدل سانسا تو ایران پیدا میشه که خوب باشه ردیف باشه در ضمن صداشم خوب باشه زیر 100 باشه

peaceful1
22-08-2010, 20:13
الان کودوم مدل سانسا تو ایران پیدا میشه که خوب باشه ردیف باشه در ضمن صداشم خوب باشه زیر 100 باشه
مگه سری X سونی نداری؟!
خوبه دیگه سن دیسک میخوای چیکار. فکر کنم برای دوستمون پرسیدی درسته
clip و fuze میشه گرفت

منفردا میرم mp3 بخرم
کوون که قسمتمون نشد،باید یه مارک دیگه بخرم
دوستان تا 100 تومن 4 گیگ چندتا مدل معرفی کنین،کیفیت صدا و جمع و جور بودن مهم ترین فاکتوره،اصلا هم مهم نیست که فیلم پخش کنه یانه
فقط خواهشا زود چون فردا صبح میخوام برم بخرم
ممنون

zen MX 8 GB
irever E150
fuze 4 GB
ZEN style 300 8GB
cowon E2
ZEN MOZAIC EZ300 8GB
8GB 2 Archos version

و خیلی پلیر دیگه اصلا عجله نکن یه نگا یه این ها بنداز هر کدوم که دوست داشتی بگیر.
اگه نتونستی نتیجه گیری کنی بگو کمکت کنم.

fabio montari
22-08-2010, 20:15
میخوام دیگه :d
صدای کدوم بهتره اصلا به نظرت این x رو بروشم بهتر نیست البته کسی نمیخره چون نوش 400 تومنه :31:

fabio montari
22-08-2010, 20:23
راستی e2 گیر میاد چنده
خوبه صداش
The player is controlled with 6 buttons, three located on each side of the player. On the right are the power and skip/scan buttons. On the other side is the volume control and BBE/Shuffle button (short press for BBE, long press to toggle shuffle all). There are 8 different BBE setting that are announced by a female voice each time you press the button. These setting in addition to normal (off) are: BBE, BBE ViVa, BBE ViVa 2, BBE Mach3Bass, BBE MP, BBE Headphone 1, BBE Headphone 2, and BBE Headphone 3. Similarly the female voice will say “shuffle on” or “shuffle off” for the long press shuffle toggle.
There is one missing, skip by folder. You can skip to the next track all you want but if you have a lot of tracks it might be rough to find what you want. If there was a way to navigate by folder it would make it much easier to find the music you want. It could be implemented one of two ways: a long press on the volume buttons or a combination of skip scan + the power button.
ن درباره ی کنترلشه چه جوریه
Being that the only indication the player is on is a tiny led light on the back you might fear accidentally leaving it on and killing the battery, but when you remove the headphones it will automatically shut off. I have already accidently left it on several times, but now when I’m done I made it a habit to remove the headphones. ای