PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید دستگاهای ضبط و پخش قابل حمل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16]

t-jays
30-12-2012, 00:42
دوستان MP3 player زیر 100 تومان . آیا در بازار هست که قابلیت نمایش متن ترانه رو داشته باشه یا همون Lyrics viewer .
قبلتر میخواستم یکی از مدلهای سونی NWZ رو بخرم . دوستان هم به لحاظ کاریی تایید کردن ،ولی با توجه به نیازم بنا به نمایش متن ترانه ،فکر نکنم اون مدل این قابلیت و داشته باشه.

دوستان چه مدلی و پیشنهاد میکنن که:
زیر 100 تومان
قابلیت ضبط به صورت MP3
نمایش گر مناسب جهت نمایش متن ترانه
حمل آسان و عمر باطری خوب ( نزدیک به 10 ساعت ) / اگه گیره داشته باشه که بهتر..

..........
ممنون میشم زودتر معرفی کنین ، بد جور گیرکردم :n01:

دوست عزیز برای این قابلیت باید بیشتر mp4player باشید تا mp3player
الان پیدا کردن mp3player هم زیر 100 تومن از مارک های خوب بازار غیر ممکنه.
اگر اون قابلیت رو بی خیال بشید :
شاید بتون از برندهای مثل مارشال و زیگما خرید کنید.
اگر هم صدای خوب میخواین باید حداقل 150 هزینه کنید.
موفق باشید.

مهرسا1
30-12-2012, 00:44
دوستان من قبلا هم این سوال رو پرسیدم من یه دوربین کوچیک میخوام که بتونه تصاویر و صدا رو خوب ظبط کنه قیمتس مهم نیست هر چی کوچیکتر باشه بهرته

t-jays
30-12-2012, 00:57
دوستان من قبلا هم این سوال رو پرسیدم من یه دوربین کوچیک میخوام که بتونه تصاویر و صدا رو خوب ظبط کنه قیمتس مهم نیست هر چی کوچیکتر باشه بهرته
دوست عزیز این سوال ربطی به این تاپیک نداره.
لطفا اینجا مطرح کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BIONIC
30-12-2012, 12:15
دوستان این مدل ، قابلیت نمایش متن ترانه رو داره ؟
ARCHOS VISION 14
.................................................. ..........
به نظر دوستان در کل این مدل بهتره یا سونی NWZ

SAH-IE
31-12-2012, 03:01
سلام دوستان
میخواستم بدونم توی رنج 160 تومن چه پلیری میتونم بخریم.
تا جایی که من پرس و جو کردم فهمیدم این چند مدل رو میتونم بخرم
Samsung YP-U6
iriver T9
Samsung F3
از بین اینها کدوم رو پیشنهاد میدین؟بجز اینا چی رو پیشنهاد میدین؟
ممنونم

t-jays
31-12-2012, 13:05
دوستان این مدل ، قابلیت نمایش متن ترانه رو داره ؟
ARCHOS VISION 14
.................................................. ..........
به نظر دوستان در کل این مدل بهتره یا سونی NWZ
این مدل فکر میکنم یه 10 الی 20 تومن از بودجه ی شما می زنه بالا
بله قابلیت نمایش متن رو داره
کیفیت متوسطی داره
از لهاذ کیفیت صدا sony کیفیت صدا بهتری داره ولی سونی هم قیمت قدیمیش حدود 100 بود الان باید حدود 170 رو شده باشه:n13:

lamorovat
01-01-2013, 14:56
سلام به دوستان عزیز...

یک دستگاه mp3 player میخوام با مشخصات زیر:
1- قابلیت پخش با کیفیت (mp3 و...)، نویزش کم باشه چون میخواهم ویس و زبان گوش کنم

2- در حد امکان کوچیک باشه
3- باطری قوی

4-جوندار باشه، زود خراب نشه

5- رادیو هم داشته باشه
از همه مهمتر قیمتش زیر 90 تومن باشه

t-jays
03-01-2013, 02:17
سلام دوستان
میخواستم بدونم توی رنج 160 تومن چه پلیری میتونم بخریم.
تا جایی که من پرس و جو کردم فهمیدم این چند مدل رو میتونم بخرم
Samsung YP-U6
iriver T9
Samsung F3
از بین اینها کدوم رو پیشنهاد میدین؟بجز اینا چی رو پیشنهاد میدین؟
ممنونم
سلام دوست عزیز
همه ی مدل ها مدلهای خوبی هستند
اگر از لهاذ صدا بخوایم بررسی کنیم:
پیشنهاد من اینه که اگر ظبط صدا احتیاجی ندارید مدل f3 رو تهیه کنید
اگر احتیاج دارید u6 گزینه ی بهتری میتونه باشه

t-jays
03-01-2013, 02:36
سلام به دوستان عزیز...

یک دستگاه mp3 player میخوام با مشخصات زیر:
1- قابلیت پخش با کیفیت (mp3 و...)، نویزش کم باشه چون میخواهم ویس و زبان گوش کنم

2- در حد امکان کوچیک باشه
3- باطری قوی

4-جوندار باشه، زود خراب نشه

5- رادیو هم داشته باشه
از همه مهمتر قیمتش زیر 90 تومن باشه
مدل archos key همه ی موارد جز باتری قوی رو داره
باتریش حدود 10 ساعت جواب میده.
که نسبت به بقیه ی دستگاه ها کمتره ولی ممکنه برای کاربری شما کافی باشه.
موفق باشید.

Master Game
03-01-2013, 18:49
سلام دوستان

دنبال یه mp3 player خوب میگردم ...

خیلی وقته دنبالش میگردم ولی چیزه درست و حسابی پیدا نکردم

میخواستم فقط وایرلس باشه و کوچک باشه

یه چند تا مدل تو این سایت پایینی پیدا کردم . فقط یه سوال اینا که تو این صفحه هست هدفونش وایرلس هست یا سوا باید براش یه هدفون وایرلس بخرم ؟؟؟

Mr.Mazmamfi
05-01-2013, 12:42
سلام دوستان

خوب هستین ؟

از اونجایی که تو اینترنت سرچ کردم و دیدم قوی تر از فروم p30 جایی برای مشاوره ندارم ، ترجیح دادم یه تاپیک تو همین فروم بزنم . ( گرچه تاپیک های خوده p30 هم بیشترشون قدیمی هست )

بیخیال . . . .

آقایی که شما باشید ما میخواییم در مجالس سخنرانی ازش استفاده کنیم و انتظاراتی هم که داریم اینهاست :

1 ) صدارو با کیفیت خوبی ضبط کنه ، و نویز نداشته باشه .

2 ) کارت حافظه ی مجزا بهش بخوره .

3 ) تا محدوده ی 10 متری ( حداکثر ) رو خوب ساپورت کنه .

4) فرمت خروجیش Mp3 باشه ( حالا نبودم ایرادی نداره )

5 ) قیمتش با امکانات و کیفیتی که داره همخونی داشته باشه .

6 ) باتری خوبی هم داشته باشه . ( به نظرم باتریش AAA داشته باشه بهتره )

7 ) هر چی به نظرتون مهمه و باید در نظر گرفته بشه ؟

ممنونم .

Mr.Mazmamfi
05-01-2013, 12:51
خب یه سری لینک براتون میذارم که راحت تر بررسیش کنیم .

MP3 :

Voice Recorder :

تو سونی ها هم انگار این مدل ها هست :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*shop/voice%20recorder%20icd-.htm ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تو دیجی کالا هم این رو پیدا کردم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*kala/?Products=MusicPlayer&Product=MusicPlayer-Samsung-YV-VP2-2GB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ستاره ای که وسط آدرس ها گذاشتم رو بردارید .

خب در مورد بودجه هم میخوام طوری خرج کنم که بعدا حسرت نخورم که ای کاش با 30 تومن افزایش بودجه ، فلان مدل که کارایی خیلی بهتری داشت رو میخریدم . و در عین حال نمیخوام خیلی فراتر از نیازم خریداری کنم .

یه 300 تومنی دارم ، حالا با 50 تومن بالا پایین .

راستی نظرتون در مورد این چیه ؟

موفق باشید .

Переклад не
05-01-2013, 17:00
سلام دوستان

خوب هستین ؟

از اونجایی که تو اینترنت سرچ کردم و دیدم قوی تر از فروم p30 جایی برای مشاوره ندارم ، ترجیح دادم یه تاپیک تو همین فروم بزنم . ( گرچه تاپیک های خوده p30 هم بیشترشون قدیمی هست )

بیخیال . . . .

آقایی که شما باشید ما میخواییم در مجالس سخنرانی ازش استفاده کنیم و انتظاراتی هم که داریم اینهاست :

1 ) صدارو با کیفیت خوبی ضبط کنه ، و نویز نداشته باشه .

2 ) کارت حافظه ی مجزا بهش بخوره .

3 ) تا محدوده ی 10 متری ( حداکثر ) رو خوب ساپورت کنه .

4) فرمت خروجیش Mp3 باشه ( حالا نبودم ایرادی نداره )

5 ) قیمتش با امکانات و کیفیتی که داره همخونی داشته باشه .

6 ) باتری خوبی هم داشته باشه . ( به نظرم باتریش AAA داشته باشه بهتره )

7 ) هر چی به نظرتون مهمه و باید در نظر گرفته بشه ؟

ممنونم .

یه ریکوردر فوق حرفه ای هست به اسم Zoom H4n که برای ضبط صدای طبیعت و ... ازش استفاده میکنن و یعنی دیگه آخرشه.اما احتمالا گرون باید باشه

peaceful1
05-01-2013, 17:15
Zoom به یدید من بهترین برند ریکردر هست حتی مدل H2n من به خیلی از ریکردر های رده بالاتر از برند های دیگ هرو بهش ترجیه میدم چه برسه به H4n که خیلی خاص ومتمایز با عموم ریکردر های موجود در دنیا هستش.

اوایل گرونی قیمتش حدود 550 تومن رسیده بود الان دیگه خدا میدونه...

Mr.Mazmamfi
05-01-2013, 17:18
یه ریکوردر فوق حرفه ای هست به اسم Zoom H4n که برای ضبط صدای طبیعت و ... ازش استفاده میکنن و یعنی دیگه آخرشه.اما احتمالا گرون باید باشه

داداش این مدل اونجوری که من سرچ کردم 300 دلاره ، و خیلی خیلی از نیاز های من فراتر تره :n02:

ممنون بابت راهنمایی .

خوشحال میشم نظر دوستان دیگه رو هم بدونم .

Mr.Mazmamfi
05-01-2013, 17:29
Zoom به یدید من بهترین برند ریکردر هست حتی مدل H2n من به خیلی از ریکردر های رده بالاتر از برند های دیگ هرو بهش ترجیه میدم چه برسه به H4n که خیلی خاص ومتمایز با عموم ریکردر های موجود در دنیا هستش.

اوایل گرونی قیمتش حدود 550 تومن رسیده بود الان دیگه خدا میدونه...

آقا یه مقداری بررسی کردم ، دیدم این مدل فوق العاده هیولاس ، ولی هر چی میگردم قیمتش رو پیدا نمیکنم ، البته فکر کنم یک میلیون باشه :n30:

از برند های دیگه چیزی پیشنهاد ندارید ؟

Переклад не
05-01-2013, 17:30
داداش این مدل اونجوری که من سرچ کردم 300 دلاره ، و خیلی خیلی از نیاز های من فراتر تره :n02:

ممنون بابت راهنمایی .

خوشحال میشم نظر دوستان دیگه رو هم بدونم .

بودجه تو پست دوم بود.ببخشید متوجه نشدم
خب من ICD-AX412 روتقریبا سال قبل همین مواقع خریدم که تازه گرون شده بود بهم با یه مموری 4 گیگ دادن 150 تمن الان نمیدونم دیگه شاید 220 تمن یا 300 تمن یا اصلا کمتر باشه که کیفیت خیلی خوبی داره و البته در صورتی که انتظاراتتون در حد zoom نباشه. تو دیجی کالا یه نمونه ی جدید اومده اما دیگه تو جیب بذارید صدا خوب ضبط نمیشه چون میکروفن هاش در کناره ها قرار دارن . من خودم وقتی رفتم فروشگاه میخواستم از اون صفحه رنگی ها بخرم که خوده فروشنده ICD-AX412 رو پیشنهاد داد چون در هر موقعیت ضبط کردن خوب هستش.ببین لازم نیست زیاد خرج کنی اگه پیدا کردی همین مدل عالیه.تنها عیب ICD-AX412 نبود چراغ نمایشگرشه که آدم شبا نمیبیبنه صفحشو.با اینکه ساخت چین هستن اما یک ساله مثله ساعت کار میکنه و کار دانشجو رو خیلی عالی پیش میبره

Mr.Mazmamfi
05-01-2013, 17:36
بودجه تو پست دوم بود.ببخشید متوجه نشدم
خب من ICD-AX412 روتقریبا سال قبل همین مواقع خریدم که تازه گرون شده بود بهم با یه مموری 4 گیگ دادن 150 تمن الان نمیدونم دیگه شاید 220 تمن یا 300 تمن یا اصلا کمتر باشه که کیفیت خیلی خوبی داره و البته در صورتی که انتظاراتتون در حد zoom نباشه. تو دیجی کالا یه نمونه ی جدید اومده اما دیگه تو جیب بذارید صدا خوب ضبط نمیشه چون میکروفن هاش در کناره ها قرار دارن . من خودم وقتی رفتم فروشگاه میخواستم از اون صفحه رنگی ها بخرم که خوده فروشنده ICD-AX412 رو پیشنهاد داد چون در هر موقعیت ضبط کردن خوب هستش.ببین لازم نیست زیاد خرج کنی اگه پیدا کردی همین مدل عالیه.تنها عیب ICD-AX412 نبود چراغ نمایشگرشه که آدم شبا نمیبیبنه صفحشو.با اینکه ساخت چین هستن اما یک ساله مثله ساعت کار میکنه و کار دانشجو رو خیلی عالی پیش میبره

والا فکر میکنم مدل شما یه مقداری قدیمی شده ( گرچه صداهایی که باهاش ضبط کرده بودید رو گرفتم و واقعا خوب بود و من هم در همین حد میخوام )
تو دیجی کالا مدل شما رو زده توقف تولید ، مدل جدید اسمش چیه ؟

در مورد مدل سامسونگی که دیجی 345 تومن گذاشته نظرتون چیه ؟ ( YV-VP2 )

اوه ، قیمت ها بیشتر از اونچیزی که فکر میکردم رفته بالا .

الان مدل شما اینه :

یه مدل پایین تر رو سونی شاپ برای فروش گذاشته 265 تومن .

تازه " مونو " هست .

peaceful1
05-01-2013, 18:02
Sony ICDAX412 یه موقعه ایی حدود 95 تا 135 بود اگه اشتباه نکنم.

همین زمان خودش به صرفه ترین مدل موجود بود با زیر و رو شدن بازار دیگه من کلا نظری ندارم.

لابد الان هم باید جزء مدل های خوب و به صرفه باشه .

Переклад не
05-01-2013, 22:08
والا فکر میکنم مدل شما یه مقداری قدیمی شده ( گرچه صداهایی که باهاش ضبط کرده بودید رو گرفتم و واقعا خوب بود و من هم در همین حد میخوام )
تو دیجی کالا مدل شما رو زده توقف تولید ، مدل جدید اسمش چیه ؟

در مورد مدل سامسونگی که دیجی 345 تومن گذاشته نظرتون چیه ؟ ( YV-VP2 )

اوه ، قیمت ها بیشتر از اونچیزی که فکر میکردم رفته بالا .

الان مدل شما اینه :

یه مدل پایین تر رو سونی شاپ برای فروش گذاشته 265 تومن .

تازه " مونو " هست .

اطلاع دقیقی از انواع ریکوردر و کاراییشون ندارم ولی سامسونگ همیشه به تزئینات و فانتزی گری فکر میکنه.مثلا دوربینهاشو ببین علی رخم خوب عمل کردن کلی امکانات وای فای و آندرویدی و گجتهای گوناگون رو داره. از مانیتور دوم گرفته تا الی آخر تو همه ی محصولاتش اینشکلیه.
مدلهایی هم مثله Sony ICD-SX813 هستن
ویا Sony ICD-UX523F هم انتخاب خوبیه
اما از قیمتشاشون اطلاع ندارم

به نظر میاد فقط با در نظر گرفتن بودجه ، ICD-UX91F/B مناسبتر باشه

Mr.Mazmamfi
05-01-2013, 23:35
Sony ICDAX412 یه موقعه ایی حدود 95 تا 135 بود اگه اشتباه نکنم.

همین زمان خودش به صرفه ترین مدل موجود بود با زیر و رو شدن بازار دیگه من کلا نظری ندارم.

لابد الان هم باید جزء مدل های خوب و به صرفه باشه .

داداش ما خودمون هم تو لپ تاپ به همچین مشکلی برخوردیم ، کلا بازار زیرو رو شد و به نوعی ترکید .

ولی در بعضی شرایط انسان مجبوره که خریداری کنه .

یه زمانی بود میگفتیم وایستید ، ارزون میشه ، الان دیگه چنین توصیه ای نمیکنیم ، میگیم بخرید ، چون گرون خواهد شد .

شما که دستت تو کاره ، لطف کن یه راهنمایی و مقایسه ای بین این دو برای من انجام بده ، و بیزحمت بگو اگه خودت باشی کدوم مدل رو انتخاب میکنی ؟

( لازم به ذکره که من سرچ کردم و به این 2 مدل رسیدم ، و اینکه Zoom به دردم نمیخوره و قیمتش فوق العاده بالاس )

مدل سامسونگ :

دیجی کالا بود .

اینم مدلی که دستمون خریداری کردن :

و در آخر اینو ببینید فکتون بیفته ::n19:

رقیب H4n هست .

ممنونم .

Mr.Mazmamfi
05-01-2013, 23:41
اطلاع دقیقی از انواع ریکوردر و کاراییشون ندارم ولی سامسونگ همیشه به تزئینات و فانتزی گری فکر میکنه.مثلا دوربینهاشو ببین علی رخم خوب عمل کردن کلی امکانات وای فای و آندرویدی و گجتهای گوناگون رو داره. از مانیتور دوم گرفته تا الی آخر تو همه ی محصولاتش اینشکلیه.
مدلهایی هم مثله Sony ICD-SX813 هستن
ویا Sony ICD-UX523F هم انتخاب خوبیه
اما از قیمتشاشون اطلاع ندارم

به نظر میاد فقط با در نظر گرفتن بودجه ، ICD-UX91F/B مناسبتر باشه

SX813 حدود 600 تومنه ، تقریبا دو برابر بودجه ی من .

مدل های دیگه رو هم قیمتشون رو به دست نیاوردم ، و انگار قدیمی شده .

حالا فردا یا پس فردا یه سر میرم جمهوری ببینم فروشنده ها چه مدل هایی رو پیشنهاد میکنن .

دمت گرم که برامون وقت گذاشتی . :n16:

t-jays
06-01-2013, 01:29
داداش ما خودمون هم تو لپ تاپ به همچین مشکلی برخوردیم ، کلا بازار زیرو رو شد و به نوعی ترکید .

ولی در بعضی شرایط انسان مجبوره که خریداری کنه .

یه زمانی بود میگفتیم وایستید ، ارزون میشه ، الان دیگه چنین توصیه ای نمیکنیم ، میگیم بخرید ، چون گرون خواهد شد .

شما که دستت تو کاره ، لطف کن یه راهنمایی و مقایسه ای بین این دو برای من انجام بده ، و بیزحمت بگو اگه خودت باشی کدوم مدل رو انتخاب میکنی ؟

( لازم به ذکره که من سرچ کردم و به این 2 مدل رسیدم ، و اینکه Zoom به دردم نمیخوره و قیمتش فوق العاده بالاس )

مدل سامسونگ :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دیجی کالا بود .

اینم مدلی که دستمون خریداری کردن :

و در آخر اینو ببینید فکتون بیفته ::n19:

رقیب H4n هست .

ممنونم .
همین دو مدلی که انتخاب کردید مدل های خوبی هستند و هر دو برای کاربری که میخواین کافی و مناسب هستند.
مدل سامسونگ امکانات بیشتری داره و جدیدتره
ولی سامسونگ هنوز تو این رده تازه کاره
به نظر من سونی انتخاب مناسب تریه
موفق باشید.

peaceful1
06-01-2013, 07:44
کلا زیکردر های سامسمونگ غلط انداز هستند چیزهایی دارند که خیلی ها ندارند ولی کیفیت ریکردشون خیلی بده این مدل رو امتحان نکردم ولی اون چند مدل سامسونگی که استفاده کردم اصلا مطلوب نبود کیفیتشون.

Mr.Mazmamfi
06-01-2013, 14:01
همین دو مدلی که انتخاب کردید مدل های خوبی هستند و هر دو برای کاربری که میخواین کافی و مناسب هستند.
مدل سامسونگ امکانات بیشتری داره و جدیدتره
ولی سامسونگ هنوز تو این رده تازه کاره
به نظر من سونی انتخاب مناسب تریه
موفق باشید.

کلا زیکردر های سامسمونگ غلط انداز هستند چیزهایی دارند که خیلی ها ندارند ولی کیفیت ریکردشون خیلی بده این مدل رو امتحان نکردم ولی اون چند مدل سامسونگی که استفاده کردم اصلا مطلوب نبود کیفیتشون.

از دوستان گلم تشکر میکنم که من رو راهنمایی کردن .

عرضم به خدمتتون امروز رفتم جمهوری و یه چند تا مغازه رو دور زدیم .

گفتم تا 250 تومن چه مدل هایی رو پیشنهاد میدید ؟

خیلی هاشون JDX مدل های D63 و D65 رو پیشنهاد میدادن ، که کمترین جا 150 و 170 تومن پیدا کردم .

خیلی هم تعجب کردم که چرا انقدر ارزون هستن ، واقعا کیفیت خوبی دارن ؟ 2 تا میکروفون هم داشتن ، و طرف میگفت برای کاره من فوق العاده خوبه .

یه مدل دیگه 8 گیگ Kingston معرفی کردن ، 250 تومن ، طرف میگفت صداش با px-312 یکیه !!! :n04:( مدل کینگستون 2 تا میکروفون داشت و استریو بود و Bit Rate ش 192 بود )

یه مدل دیگه هم Leono بود فکر کنم معرفی کردن ، تا دستم گرفتم ، گفتم چقدر آشغاله این ولی طرف میگفت کیفیت صداش خوبه .

مدل های سونی px- 312 رو 320 الی 330 تومن قیمت میدادن ، و Ax-412 رو 420 الی 430 تومن ، و هم چنین Samsoung VP2 رو قیمت های کذایی 380 و 400 تومن قیمت دادن !!! ( در صورتی که دیجی کالا داره 345 تومن میده )

آقایی که شما باشید گورگیجه گرفته بودم :wac:گفتم من باید به یه مدل خوب برسم و کیفیت خوبی داشته باشه ، این مدل هایی که این ها میگن هیچ کدوم شناخته شده نیست ، گرچه پرفروش هست و قیمت خوبی دارن .

خلاصه اومدم چند تا از مغازه هایی که نمایندگی سونی رو داشتن ، و مدل های PX - 312 و AX - 412 رو قیمت گرفتم و فقط تونستم 312 رو تست کنم و واقعا خوب بود .

انقدر گشتم ارزونترین جا PX- 312 رو 260 تومن ، و AX-412 رو 350 تومن پیدا کردم .

خیلی هاشون میگفتن PX-312 راحت جوابتو میده و فرق خاصی با 412 نداره ، و اونجوری که من فهمیدم :

میشه با 312 در عین حال که داری ضبط میکنی ، با هدست گوش هم بدی !!! ( همون صوتی که داره ضبط میکنه ها )

جفتشون LED BackLight نداشتن .

جفتشون باتری نیم قلمی میخورن و عمر کارکردشون هم تقریبا یکیه ( طرف میگفت پشتش 55 ساعت زده )

و یه تفاوت عمده ی دیگه ای که داره اینهکه تو 412 میتونید باتری رو از طریق خود Recorder شارژ کنیم ولی تو 312 نمیشه .

آهان یه چیز دیگه ، طرف میگفت 312 یه قابلیتی داره که میتونی تو Voice نشانه گذاری کنی و بعدا اگه خواستی فقط همون قسمت هارو گوش بدی ، و دیگه کل Voice رو گوش ندی .

و ......

خلاصه تصمیم نهایی خرید یکی از دو مدل 312 یا 412 هست .
مدل سامسونگ هم که کیفیتش به 312 نمیرسه چه برسه به 412 ، تازه قیمتش گرونتر از 412 هم هست ، پس قید اون مدل رو هم زدم .

و در آخر هر جای حرفم ایراد داره ، دوستان با تجربه تصحیح کنند . ممنون

امیدوارم اطلاعاتی که دادم به درد بچه ها بخوره .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید.

peaceful1
06-01-2013, 15:03
وای!! چقدر سخت میگیری...

برو یه AX - 412 بگیر مطمئن باش بهتر از این گیرت نمیاد اگه خیلی برات مهمه برو اون دست پل حافظ که تجهیزات حرفه ایی صوتی میفروشند و برند های حرف هایی تر رو یه جستجو بکن

این لینک ها رو هم میخوای یه نگا بکن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mr.Mazmamfi
06-01-2013, 15:41
وای!! چقدر سخت میگیری...

برو یه AX - 412 بگیر مطمئن باش بهتر از این گیرت نمیاد اگه خیلی برات مهمه برو اون دست پل حافظ که تجهیزات حرفه ایی صوتی میفروشند و برند های حرف هایی تر رو یه جستجو بکن

این لینک ها رو هم میخوای یه نگا بکن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نه دیگه حاجی حل شد :n02:

چه قیمت های خنده داری داشت لینک اولی که دادی .

PX 312 زده بودی 95 تومن :n08:الان 260 تومنه :n30:

تصمیم نهایی برای خرید ، همون AX - 412 هست .

موفق باشید.

Переклад не
06-01-2013, 15:50
از دوستان گلم تشکر میکنم که من رو راهنمایی کردن .

عرضم به خدمتتون امروز رفتم جمهوری و یه چند تا مغازه رو دور زدیم .

گفتم تا 250 تومن چه مدل هایی رو پیشنهاد میدید ؟

خیلی هاشون JDX مدل های D63 و D65 رو پیشنهاد میدادن ، که کمترین جا 150 و 170 تومن پیدا کردم .

خیلی هم تعجب کردم که چرا انقدر ارزون هستن ، واقعا کیفیت خوبی دارن ؟ 2 تا میکروفون هم داشتن ، و طرف میگفت برای کاره من فوق العاده خوبه .

یه مدل دیگه 8 گیگ Kingston معرفی کردن ، 250 تومن ، طرف میگفت صداش با px-312 یکیه !!! :n04:( مدل کینگستون 2 تا میکروفون داشت و استریو بود و Bit Rate ش 192 بود )

یه مدل دیگه هم Leono بود فکر کنم معرفی کردن ، تا دستم گرفتم ، گفتم چقدر آشغاله این ولی طرف میگفت کیفیت صداش خوبه .

مدل های سونی px- 312 رو 320 الی 330 تومن قیمت میدادن ، و Ax-412 رو 420 الی 430 تومن ، و هم چنین Samsoung VP2 رو قیمت های کذایی 380 و 400 تومن قیمت دادن !!! ( در صورتی که دیجی کالا داره 345 تومن میده )

آقایی که شما باشید گورگیجه گرفته بودم :wac:گفتم من باید به یه مدل خوب برسم و کیفیت خوبی داشته باشه ، این مدل هایی که این ها میگن هیچ کدوم شناخته شده نیست ، گرچه پرفروش هست و قیمت خوبی دارن .

خلاصه اومدم چند تا از مغازه هایی که نمایندگی سونی رو داشتن ، و مدل های PX - 312 و AX - 412 رو قیمت گرفتم و فقط تونستم 312 رو تست کنم و واقعا خوب بود .

انقدر گشتم ارزونترین جا PX- 312 رو 260 تومن ، و AX-412 رو 350 تومن پیدا کردم .

خیلی هاشون میگفتن PX-312 راحت جوابتو میده و فرق خاصی با 412 نداره ، و اونجوری که من فهمیدم :

میشه با 312 در عین حال که داری ضبط میکنی ، با هدست گوش هم بدی !!! ( همون صوتی که داره ضبط میکنه ها )

جفتشون LED BackLight نداشتن .

جفتشون باتری نیم قلمی میخورن و عمر کارکردشون هم تقریبا یکیه ( طرف میگفت پشتش 55 ساعت زده )

و یه تفاوت عمده ی دیگه ای که داره اینهکه تو 412 میتونید باتری رو از طریق خود Recorder شارژ کنیم ولی تو 312 نمیشه .

آهان یه چیز دیگه ، طرف میگفت 312 یه قابلیتی داره که میتونی تو Voice نشانه گذاری کنی و بعدا اگه خواستی فقط همون قسمت هارو گوش بدی ، و دیگه کل Voice رو گوش ندی .

و ......

خلاصه تصمیم نهایی خرید یکی از دو مدل 312 یا 412 هست .
مدل سامسونگ هم که کیفیتش به 312 نمیرسه چه برسه به 412 ، تازه قیمتش گرونتر از 412 هم هست ، پس قید اون مدل رو هم زدم .

و در آخر هر جای حرفم ایراد داره ، دوستان با تجربه تصحیح کنند . ممنون

امیدوارم اطلاعاتی که دادم به درد بچه ها بخوره .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید.

میگم چه تاپیک جالبی :دی فقط کاربر فعالا و ناظر اینا هستن:دی
ICD-AX412 انتخاب بهترینه اما کاش پارسال میخریدی. ترک مارک و گوش دادن زنده و ... هست توش اما من شارژ باتری داخل خودش رو ندیدم و پیگیرشم نبودم. راستی یه میکروفن خارجی هم باید داشته باشه + به مبدل واسه اتصال به آمپلی فایر و این چیزام باید تو جعبش باشه .البته میتونی محتویاتشو تو یوتوب چک کنی. ICD-AX412 unboxing
خلاصه مبارکت باشه بعده خرید هر سوالی راجبش داشتی من در خدمتم .البته جسارت نشه گفتم یعنی هستیم دیگه کلا:دی

lamorovat
06-01-2013, 16:19
مدل archos key همه ی موارد جز باتری قوی رو داره باتریش حدود 10 ساعت جواب میده. که نسبت به بقیه ی دستگاه ها کمتره ولی ممکنه برای کاربری شما کافی باشه. موفق باشید.
سلام مرسی از راهنمایتون
میتونید نقاط ضعف و قوتش را بگید؟

peaceful1
06-01-2013, 16:53
سلام مرسی از راهنمایتون
میتونید نقاط ضعف و قوتش را بگید؟

این پلیر خوبی هست با قیمت مناسب اینترنتی هم میشه خرید کرد:

دستگاه پخش موسیقی 18D Vision 4GB‎

Mr.Mazmamfi
07-01-2013, 00:47
سلام دوستان

آقا ما تاب نیاوردیم و همین امشب رفیتم AX -412 رو خریداری کردیم . :n02:

ضبطش خیلی خوبه ، و PDF شو که نگاه میکنم ، خودش یه پا کامپیوتره لامصب .

یه مقداری که PDF رو خوندم دیدم یه سری از فروشنده ها اطلاعات غلط بهم داده بودن ، خواستم تصحیحشون کنم .

تو 412 هم میشه .

اینم فروشنده چرته محض گفته ، چون 412 هم قابلیت T_MARK رو داره و میشه نشونه گذاری کرد .

خلاصه به قیمت 340 تومن ، با گارانتی ایران رهجو ، 18 ماهه خریداری شد .

ودر آخر تجربه ای که من تو خرید Recorder به دست آوردم :

اگر میخوایید رکوردری خریداری کنید ، بهترین مرجع ، فایل راهنمای شرکت سازنده ( PDF ) هست که نکات خیلی دقیقی ازش بیان کرده . ( حالا به هر زبانی )
+ اینکه فیلم هاشو تو یو*تیوب ببینید و راحت میتونید بهترین انتخاب رو انجام بدید .

من فایل راهنمای AX-412 رو براتون آپلود کردم ، فارسی هم هست ، امیدوارم به دردتون بخوره .

موفق باشید.

{sahand}
10-01-2013, 14:06
OMG! تو راه خونه داشتم فک می کردم که منو بگو! چه خوش خیالیم! مگه می شه به این راحتی از خارج از کشور، اونم انگلیس چیزی خرید! عمرا کارتنش هم به دستم نرسه! حالا بعد امتحانا پاشم برم پست دنبالش شاید یه فرجی شد!
اومدم خونه و بنگ!! مادرم گفت یه بسته برات رسیده!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بسته کاملا سالم و پلمب بود، کاملا هلو!!
چند روز بعد از اینکه من سفارش دادم موجودیشون تموم شد ولی حالا دوباره مشکیشو آوردن:

بریم تو کار راکباکس ببینیم دنیا دست کیه!!

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مهرسا1
10-01-2013, 14:23
دوستان یه ویس رکوردر قوی و خوب معرفی کنین قیمت هم مهم نیست

Переклад не
10-01-2013, 14:40

zoom h4n
انتهای صنعت ریکوردر
قیمت 1 تمن بالاپایین

Переклад не
10-01-2013, 14:43
راستی دوشب پیش تو اخبار شبکه یک یکی از مقامات داش با خبرنگارا سرپایی مصاحبه میشد یکی از این خبرنگارا به سختی zoom h4n رو جلوی اون مقام گرفته بود طوری که از همه میکروفن ها گنده تر بود و من هنوزم هنوزه راز این کارشو نفهمیدم که چرا با این ریکوردر صدای اونو داش ضبط میکرد

مهرسا1
10-01-2013, 14:51
zoom h4n
انتهای صنعت ریکوردر
قیمت 1 تمن بالاپایین

یکم از قابلیتاش بیشتر میگین
بعد اینه دیگه درسته؟

peaceful1
10-01-2013, 16:25
دوستمون دارن مزاه میکنند:n02: شما همون AX -412 بگیرید کافیه چند پست اخر رو مطالعه کنید به طور کامل موضوع رو میرسونه.

مهرسا1
10-01-2013, 17:59
دوستمون دارن مزاه میکنند:n02: شما همون AX -412 بگیرید کافیه چند پست اخر رو مطالعه کنید به طور کامل موضوع رو میرسونه.

این برند قیمتش چنده؟
همینه دیگه این ax412 درسته؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

peaceful1
10-01-2013, 18:08
دو سه صفحه آخر رو بخونید همچی توضیح داده شده.

Mr.Mazmamfi
10-01-2013, 23:00

سلام

برای چه کاری میخوایید ؟

من خودم چند روز پیش Ax412 رو خریدم ، خیلی ریکوردش خوبه ، اگه برای کارهای دانشجویی و سخنرانی میخوایید ، فوق العادس و بیشتر از این هزینه کردن ، جایز نیست .

پست های من رو بخونید اگه سوالی داشتید از کاربر Переклад не ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بپرسید :n02:

پست اول همین صفحه هم قیمت و PDF شو گذاشتم دانلودش کنید ، قابلیت هاشو واضح بیان کرده .

موفق باشید.

مهرسا1
10-01-2013, 23:24
سلام

برای چه کاری میخوایید ؟

من خودم چند روز پیش Ax412 رو خریدم ، خیلی ریکوردش خوبه ، اگه برای کارهای دانشجویی و سخنرانی میخوایید ، فوق العادس و بیشتر از این هزینه کردن ، جایز نیست .

پست های من رو بخونید اگه سوالی داشتید از کاربر Переклад не ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بپرسید :n02:

پست اول همین صفحه هم قیمت و PDF شو گذاشتم دانلودش کنید ، قابلیت هاشو واضح بیان کرده .

موفق باشید.

من میخوام واسه ظبط کردن صدا تو یه جمع استفاده کنم

Переклад не
11-01-2013, 00:27
عزیزم من مزاح نمیکنم .ایشون گفتن دوستان یه ویس رکوردر قوی و خوب معرفی کنین قیمت هم مهم نیست منم زوم رو پیشنهاد دادم؟ کار غلطی بوده؟

من میخوام واسه ظبط کردن صدا تو یه جمع استفاده کنم
همین ریکوردر که میرمزمانفی جان فرمودند مناسب ترینه
و اگه سوالی داشتید از جناب Mr.Mazmamfi بپرسید که خیلی کارشون درسته
بنده هم در خدمتتون هستم
البته وسیله ی خاصی هم نیست که چنتا راهنما و مشاور اینا داشته باشه.همه چی روتینه

peaceful1
11-01-2013, 10:24
دوست گلم داشتم شوخی میکردم. فکرکردم متوجه شدید.

با اشنایی نسبت به نیازهای که مهرسا1 قبلا داشته مطمئنم بیشتر از این لازم نمیشه.

مهرسا1
11-01-2013, 12:36
عزیزم من مزاح نمیکنم .ایشون گفتن دوستان یه ویس رکوردر قوی و خوب معرفی کنین قیمت هم مهم نیست منم زوم رو پیشنهاد دادم؟ کار غلطی بوده؟

همین ریکوردر که میرمزمانفی جان فرمودند مناسب ترینه
و اگه سوالی داشتید از جناب Mr.Mazmamfi بپرسید که خیلی کارشون درسته
بنده هم در خدمتتون هستم
البته وسیله ی خاصی هم نیست که چنتا راهنما و مشاور اینا داشته باشه.همه چی روتینه
اون خوبه ولی من یه چیزی مثل میکروفن مخفی میخوام که طرف نفهمه دارم صداشو ظبط میکنم

fa13
11-01-2013, 15:26
دوستان الان پلیر چی میتونم پیدا کنم حدود 150-60 ؟
clip plus ایران هست ؟
من اصلا از بازار ایران خبر ندارم میتونم از خارج برا کسی بفرستم یا اینکه هیچ وقت به دستش نمیرسه ؟
peaceful1
11-01-2013, 16:11
به به این طرف ها بعد این همه مدت:n02:

میتوین بفرستی چرا که نه!

با DHL بفرست سریع به دستش میرسه ولی فکر کنم هزینش از خود وسیله بیشتر بشه.

با توجه به این که جایی هستی که ایرانی زیاده توصیه میکنم بدی مسافر بیاره.

fa13
11-01-2013, 17:45
به به این طرف ها بعد این همه مدت:n02:

میتوین بفرستی چرا که نه!

با DHL بفرست سریع به دستش میرسه ولی فکر کنم هزینش از خود وسیله بیشتر بشه.

با توجه به این که جایی هستی که ایرانی زیاده توصیه میکنم بدی مسافر بیاره.

اقا ما ارادتمندیم اگر هیشکی به داد ما نرسه این حسین عزیز همیشه در صحنه است
DHL که همون جور که گفتی از خودش بیشتر میشه !!
با پست معمولی میشه فرستاد ؟ الان قیمت ها رو نگاه میکردم قیمت ایران و خارج یکی شده تقریبا قبلا حداقل اگر جنس موجود بود 30-40 درصدی به صرفه تر بود که از ایران بخری !!!
مسافر تو دست و بالم نیست فعلا :n02:
قربانت

Mr.Mazmamfi
11-01-2013, 19:09
اون خوبه ولی من یه چیزی مثل میکروفن مخفی میخوام که طرف نفهمه دارم صداشو ظبط میکنم

:blink:

اگر تو کاره مخفی پخفی نباشید ، بهترین مدل همینیه که گفتیم . ( البته بچه ها تو جیبشون امتحان کردن ، و صدا رو خیلی خوب ضبط کرده )

باز اگر تخصصی تر بخوایین ، دوستان دیگه باید راهنمایتون کنن .

شرمنده . :n16:

موفق باشید.

Переклад не
11-01-2013, 19:49
برای خرید تجهیزات مخفی باید بچه های بالا رو ببینید
سعی کنید از تکنولوژی درست استفاده کنید. یعنی چی که ریکوردر واسه جاسوسی.مگر اینکه مسائل امنیتی و حیاتی خانوادگی یا کشوری در میون باشه در این صورت بازم بچه های بالا
آخه بچه های بالا دیگه کین این سریالا چه حرفایی که تولید نمیکنن

{sahand}
11-01-2013, 22:38
اقا ما ارادتمندیم اگر هیشکی به داد ما نرسه این حسین عزیز همیشه در صحنه است
DHL که همون جور که گفتی از خودش بیشتر میشه !!
با پست معمولی میشه فرستاد ؟ الان قیمت ها رو نگاه میکردم قیمت ایران و خارج یکی شده تقریبا قبلا حداقل اگر جنس موجود بود 30-40 درصدی به صرفه تر بود که از ایران بخری !!!
مسافر تو دست و بالم نیست فعلا :n02:
قربانت

همین چندتا پست بالاتر گفتم که Sansa Clip Zip رو از یه سایت انگلیسی سفارش دادم اونام با پست معمولی فرستادن و رسید. البته 15 روز طول کشید.

Faraz_sm
12-01-2013, 02:09
سلام.
یه سوال عجیب... به نظر سما یک آیپاد کلاسیک 30 گیگ نسل اول مدل 2005 که تقریبا نو هست و برچسبش باز نشده چند می ارزه؟!:n13:

{sahand}
12-01-2013, 13:27
سلام.
یه سوال عجیب... به نظر سما یک آیپاد کلاسیک 30 گیگ نسل اول مدل 2005 که تقریبا نو هست و برچسبش باز نشده چند می ارزه؟!:n13:

زیاد!:

faded
12-01-2013, 13:56
من دنبال یک چیزی میگردم که هم mp3 پخش کنه هم بتونم باهاش صدا رو خوب ضبط کنم زیاد هم وارد نیستم لطفا راهنمایی کنید

Переклад не
12-01-2013, 15:11
من دنبال یک چیزی میگردم که هم mp3 پخش کنه هم بتونم باهاش صدا رو خوب ضبط کنم زیاد هم وارد نیستم لطفا راهنمایی کنید

ریکوردر سونی icd-ax412f

Faraz_sm
12-01-2013, 22:11
زیاد!:
اوووووف
ولی این باز شده و کمی کار کرده و هدفون خودش روش نیست ولی کیف مخاقظ و بقیه چیز هاش هست(نوی نو).... رو جعبه هم عکس بونو از گروه یو2 هست:n02:
در ضمن باتری دستگاه هم خیلی ضعیف شده و بیشتر از 3-4 ساغت پخش نمی کنه....
با این خساب روش چه قیمتی به تومن می شه گذاشت؟!؟!

{sahand}
12-01-2013, 23:59
اوووووف
ولی این باز شده و کمی کار کرده و هدفون خودش روش نیست ولی کیف مخاقظ و بقیه چیز هاش هست(نوی نو).... رو جعبه هم عکس بونو از گروه یو2 هست:n02:
در ضمن باتری دستگاه هم خیلی ضعیف شده و بیشتر از 3-4 ساغت پخش نمی کنه....
با این خساب روش چه قیمتی به تومن می شه گذاشت؟!؟!

والا نسل ششم 160 گیگ سالمش چند وقت پیش تو فروم همسایه حدود 400 فروخته شد فک کنم. همین نسل پنج 30 گیگ سالمش هم الان یه سرچی زدم زمانی که دلار 2500-2600 بوده حدوای 150 فروش رفته.
ولی اول مطمئن شین که باطریشو می تونین تعویض کنین بعد بخرین. (اگر هم خریدین راکباکس فراموش نشه!)
کلا به نظر من اگه کلاسیکو دوست دارین بگردین دنبال نسل شش 160 گیگ، هم حجم خوب هم باطری خوب. (نسل 6 40 ساعت موزیک پخش می کنه اینی که شما می گی 14-15)

Mehrdad092000
13-01-2013, 14:05
نظرتون درباره این برند چیه؟

Mr.Mazmamfi
13-01-2013, 14:36

سلام

بستگی به بودجتون داره ، ولی اگر بیشتر گوش میدید ، و در عین حال میخوایید ضبط خوبی داشته باشه ، MP3 Iriver T9 رو من پیشنهاد میدم . قیمتش 170 تومنه فکر کنم .

AX412 ریکوردره و مسلما کیفیت ضبطش خیلی بهتر از T9 هست ولی قیمتش حدود 350 تومنه .

موفق باشید.

wildfire.m
14-01-2013, 19:22
جایی رو برای عنوان کردن سوالم پیدا نکردم!
ی برنامه میخوام که بتونم فایل های صوتی رو فرمتش رو عوش کنم
درضمن چطور باید فهمید چه فرمتی برای پلیر و هدفونِ من مناسب هست؟

h.khafan
14-01-2013, 21:31
جایی رو برای عنوان کردن سوالم پیدا نکردم!
ی برنامه میخوام که بتونم فایل های صوتی رو فرمتش رو عوش کنم
درضمن چطور باید فهمید چه فرمتی برای پلیر و هدفونِ من مناسب هست؟

خوب معمولا یا از mp3 استفاده میکنن یا فلک ...اگر پلیرت قابلیت پخش فلک داشته باشه این فرمت توصیه میشه به شرطی ک هدفونتم در حدی باشه که بتونه تفاوت بین یه تراک فلک رو از mp3 نشون بده (برای من ک اینطور نیست چون هدوفن عالی ای ندارم) و در غیر اینصورت اهنگهای mp3 بهترین گزینه هستن...با بیت ریت بین 160 تا 320...تا 256 هم کافیه البته معمولا ...

من برای کانورت تراکهای فلک به ام پی تری از "Free Mp3 Wma Converter" استفاده میکنم..رایگانم هست.(هدفون اخر چی گرفتی؟)

mili_k
14-01-2013, 21:43
دوستان کسی هست بتونه برام از خارج یه سانسا کلیپ + تهیه کنه ؟ دوستمون علی پیداش نشد !

wildfire.m
14-01-2013, 22:11
سنهایزر cx 175:n02:

خیلی خوبه:n02:

اقا یعنی با این برنامه میتونم هر اهنگی رو به 320 تبدیل کنم؟یعنی فرقی نمیکنه مثلا کیفیت اولیه اهنگم چی باشه؟

درضمن ی mp3 خیلی قدیمی دارم که فکر نمیکنم پلیرش از گوشیم بالاتر باشه:n02:
میخوام با htc wildfire پلی کنم

mili_k
14-01-2013, 22:19

اقا یعنی با این برنامه میتونم هر اهنگی رو به 320 تبدیل کنم؟یعنی فرقی نمیکنه مثلا کیفیت اولیه اهنگم چی باشه؟

کیفیت اولیه خیلی مهمه . کیفیتی که از بین رفته باشه به کیفیت بیشتر نمیرسه . مثلا تبدیل بیت ریت 128 به 320 غیر ممکنه ، هرچند به صورت ظاهری قابل افزایشه اما هیچ تأثیری تو کیفیت نداره .

مارک پلیرتون چیه ؟

{sahand}
14-01-2013, 22:49
دوستان کسی هست بتونه برام از خارج یه سانسا کلیپ + تهیه کنه ؟ دوستمون علی پیداش نشد !
صفحه قبل گفته بودم که! البته اگه زیپ یا + براتون فرقی نمی کنه.

!INFERNAL
14-01-2013, 22:52
سلام
دوستان من میخوام یک پلیر بخرم لطفا از پلیر های زیر از لحاظ کیفیت و کارایی مناسب بنده را راهنمایی کنید.اگر پلیری بهتری در همچین سبک هایی هست و بنده اطلاعات ندارم لطفا بیان کنید.
Energy Sistem 5208 Touch - 8GB
Archos 3Cam Vision 8GB
Archos 24c Vision 8GB
با تشکر

wildfire.m
14-01-2013, 23:01
خیلی mp3 که دارم قدیمیِ(marshal ME-634)!!!!فکر میکنم گوشم کیفیت بهتری بهم بده(HTC wildfire)میخوام ی برنامه داشته باشم که نشون بده اهنگی دارم چه کیفیتی داره و بتونم به راحتی 320 کنم که فکر کنم مناسب منه!

h.khafan
14-01-2013, 23:59

ایول مبارکه :n02: تو تاپیک هدفونا بیا یه ری ویو بده بیرون ببینیم چه جوریاس...

همونطور ک دوستمون گفت هر تبدیلی ممکن هست اما به معنیه بهتر شدن کیفیت نیست...128 رو میتونی 64 کنی اما نمیتونی 320 کنی! فایده نداره!

برای دیدن کیفیت اهنگ هم برنامه لازم نیست ..فایل MP3 رو انتخاب کنی برو تو پروپرتیز و برو تو DETAIL ...اونجا همه چیرو نوشته...

اگر هم راه اسونتر میخوای کافیه فایل مورد نظر رو انتخاب کنی...توی پنجره ی مای کامپیوتر پایین پنجره اطلاعات داخل دیتیل رو نمایش میده کافیه فضای نمایشش رو بیشتر کنی تا اطلاعات بیشتری در اختیارت بزاره :n09:

مارشال تا اونجا ک من میدونم فلک پخش نمیکنه (HTC شاید با نصب برنامه پخش کنه نمیدونم) پس بهترین گزینه همون MP3 ایه ...میتونی برای اطمینان از کیفیت موزیک فایل فلک دانلود کنی بعد خودت تبدیلش کنی به MP3 با کیفیت مورد نظرت...

البته این قضیه خیلی زود هاردت روو میترکونه! میتونی هم از اول MP3 320 یا 256 دانلود کین... بعضی از موزیکها هم ک دیگه مجبوری به 128 و حتی 64 تن بدی راه دیگه ای نیست :n02:

mili_k
15-01-2013, 00:06
صفحه قبل گفته بودم که! البته اگه زیپ یا + براتون فرقی نمی کنه.

ببخشید متوجه منظورتون نشدم اصلا ! منظورتون اینه که میتونید سفارش بدید ؟ مگه به ایران ارسال دارن ؟ شما چطور سفارش دادید ؟

mili_k
15-01-2013, 00:08
خیلی mp3 که دارم قدیمیِ(marshal ME-634)!!!!فکر میکنم گوشم کیفیت بهتری بهم بده(HTC wildfire)میخوام ی برنامه داشته باشم که نشون بده اهنگی دارم چه کیفیتی داره و بتونم به راحتی 320 کنم که فکر کنم مناسب منه!

دوست عزیز بهتون گفتم نمیتونید کیفیت آهنگ رو بالا ببرید باز دنبال برنامه ای ؟ میخوای به شکل صوری 320 باشه فقط ؟!!!!!!!!!!

mili_k
15-01-2013, 00:09
سلام
دوستان من میخوام یک پلیر بخرم لطفا از پلیر های زیر از لحاظ کیفیت و کارایی مناسب بنده را راهنمایی کنید.اگر پلیری بهتری در همچین سبک هایی هست و بنده اطلاعات ندارم لطفا بیان کنید.
Energy Sistem 5208 Touch - 8GB
Archos 3Cam Vision 8GB
Archos 24c Vision 8GB
با تشکر

شما iriver بگیری از همه اینا بهتره . iriver T9

{sahand}
15-01-2013, 01:19
ببخشید متوجه منظورتون نشدم اصلا ! منظورتون اینه که میتونید سفارش بدید ؟ مگه به ایران ارسال دارن ؟ شما چطور سفارش دادید ؟

آره دیگه! خیلی تمیز و زیبا با ویزا کارت یکی از دوستان سفارش دادیم و 15 روز بعدش رسید در خونه. البته وسطش کریسمس بود و احتمالا زودتر باید می رسید.
27 پوند که خودشه که با هزینه ی ارسال و پورسانت بانک شد 30 پوند. 2500 تومنم مامور پست گرفت.
منم اول دیدم تو لیست کشورهایی که بهشون ارسال می کنن ایران هم هست تعجب کردم، بهشون ایمیل زدم و گفتن که می فرستن.

Faraz_sm
15-01-2013, 02:23
والا نسل ششم 160 گیگ سالمش چند وقت پیش تو فروم همسایه حدود 400 فروخته شد فک کنم. همین نسل پنج 30 گیگ سالمش هم الان یه سرچی زدم زمانی که دلار 2500-2600 بوده حدوای 150 فروش رفته.
ولی اول مطمئن شین که باطریشو می تونین تعویض کنین بعد بخرین. (اگر هم خریدین راکباکس فراموش نشه!)
کلا به نظر من اگه کلاسیکو دوست دارین بگردین دنبال نسل شش 160 گیگ، هم حجم خوب هم باطری خوب. (نسل 6 40 ساعت موزیک پخش می کنه اینی که شما می گی 14-15)

دستگاه چند روزه دستمه ولی هنوز نخریدمش... با راک باکس می شه flac پخش کنش رو راه انداخت؟ باز باید با این آیتونز ابله سر و کله بزنم؟!
از صداش خوشم اومده... نانو حتی با HTX7 کم میورد و کلیپینگ داشت... این یکی حتی M50 رو تکون می ده... ولی باز بهتر از اینم می تونست باشه...
این آیپاد ماله داییمه که از امریکا اورده و همینجوری مونده گوشه اتاق... داد ببینم می تونم براش بفروشم ولی با این باتریش کسی نمی خردش... واسه همین دارم خودم بهش فکر می کنم...

Faraz_sm
15-01-2013, 02:24
آره دیگه! خیلی تمیز و زیبا با ویزا کارت یکی از دوستان سفارش دادیم و 15 روز بعدش رسید در خونه. البته وسطش کریسمس بود و احتمالا زودتر باید می رسید.
27 پوند که خودشه که با هزینه ی ارسال و پورسانت بانک شد 30 پوند. 2500 تومنم مامور پست گرفت.
منم اول دیدم تو لیست کشورهایی که بهشون ارسال می کنن ایران هم هست تعجب کردم، بهشون ایمیل زدم و گفتن که می فرستن.

مبارک باشه... من تابستون تو چین خیلی گشتم ولی سانسا پیدا نکردم..:(

Mehrdad092000
15-01-2013, 13:14
کسی نیست جواب بده

peaceful1
15-01-2013, 16:40
نظرتون درباره این برند چیه؟

کسی نیست جواب بده

نه دوست من اصلا ارزشش رو نداره.

wildfire.m
15-01-2013, 20:22
پس چرا تو Detail که گفته شد کیفیت اهنگم رو نمیزنه!
خیلی از اهنگ هامو امتحان کردم ولی چیزی ندیدم!!
اون یکی روش هم که اصلا تو پروپرتیس Detail نداره!!

اگه میشه ی روش بگید که بشه فهمید کیفیت اهنگ چیه درضمن میخواستم بدونم چطور میشه فهمید مثلا گوشی که من دارم(htc wildfire)قابلیت پخش تا چه کیفیتی رو رو هدفون داره؟

Faraz_sm
16-01-2013, 00:12
پس چرا تو Detail که گفته شد کیفیت اهنگم رو نمیزنه!
خیلی از اهنگ هامو امتحان کردم ولی چیزی ندیدم!!
اون یکی روش هم که اصلا تو پروپرتیس Detail نداره!!

اگه میشه ی روش بگید که بشه فهمید کیفیت اهنگ چیه درضمن میخواستم بدونم چطور میشه فهمید مثلا گوشی که من دارم(htc wildfire)قابلیت پخش تا چه کیفیتی رو رو هدفون داره؟

یک راه آسون اینکه فایلتون رو با برنامه winamp روی کذمپیوتر پخش کنید. خودش کیفیت آهنگ رو می نویسه یه گوشه ای...
در ضمن گوشی اندرویدی شما ام پی 3 با هر بیت ریتی رو پخش می کنه. برای فایل های فلک هم اپ proamp رو نصب کنید...

Sent from my Xoom using Tapatalk 2

Mehrdad092000
16-01-2013, 20:37
نه دوست من اصلا ارزشش رو نداره.
ممنون
کیفیت دستگاه پایینه ؟
الان ipod4 32gb دارم اما میخوام بفروشمش
به نظرت یه پلیر بگیرم با یه nintendo ds بهتره؟ یا یه مدل ازینارو بگیرم؟
اخه امکاناته باحالی داره همین امولاتور های بازی های قدیمی باحاله :D

mInI_ClockEr
17-01-2013, 00:46
با سلام
دوستان تا 150 تومن چی پیشنهاد میدید
لطفاً قیمتش بیشتر نباشه و کیفیت خوبی داشته باشه
صفحه نمایش حتماً داشته باشه
برند آرکاس چجوری هست؟؟؟

mInI_ClockEr
17-01-2013, 00:49
شما iriver بگیری از همه اینا بهتره . iriver T9

من خودم نظرم روی همین مدل هست
ولی برای خودم نمیخوام و اون کسی هم که میخواد خرید کنه میگه حتماً صفحه ال سی دی داشته باشه

دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

{sahand}
17-01-2013, 02:22
دستگاه چند روزه دستمه ولی هنوز نخریدمش... با راک باکس می شه flac پخش کنش رو راه انداخت؟ باز باید با این آیتونز ابله سر و کله بزنم؟!

بله می شه، حتی آیپاد کلاسیک نسل ششم که راکباکسش دوال بوت نیست باز هم به نظر من می ارزه.

Faraz_sm
17-01-2013, 14:22
بله می شه، حتی آیپاد کلاسیک نسل ششم که راکباکسش دوال بوت نیست باز هم به نظر من می ارزه.

نگفتید که آیا از شر iTunes هم خلاص می شم یا خیر؟
برای راکباکس از همین سایت کمک بگیرم یا برم سراغ خارجی ها؟!

Mehrdad092000
17-01-2013, 15:52
دوست عزیز ایتونز چه مشکلی داره ؟:D
برنامه های دیگه هم هست برای سینک

{sahand}
17-01-2013, 20:08
اون بله برای همون بود دیگه!
کمک خاصی نمیخاد فقط Rockbox Utility رو دانلود و اجرا می کنید، خودش بلده چی کار کنه.

Faraz_sm
18-01-2013, 01:31
دوست عزیز ایتونز چه مشکلی داره ؟:D
برنامه های دیگه هم هست برای سینک

ایتونز هیچ دوشواری نداره... یکه...
شهرداری جنابعالیید؟!:n10:

Mehrdad092000
18-01-2013, 16:43
ایتونز هیچ دوشواری نداره... یکه...
شهرداری جنابعالیید؟!:n10:

:D
گفتم حتما موشکیل داری

rshafiiy
20-01-2013, 13:18
یه Mp3 player فقط واسه موزیک گوش دادن میخوانم خیلی کوچیک و ساده . فقط باتریش خوب باشه . هرچی هم ارزون تر بهتر :n02:

t-jays
20-01-2013, 13:40
یه Mp3 player فقط واسه موزیک گوش دادن میخوانم خیلی کوچیک و ساده . فقط باتریش خوب باشه . هرچی هم ارزون تر بهتر :n02:
سلام
اگر احتیاجی به ضبط صدا ندارید
مدل samsung yp-f3 رو تهیه کنید.
ساده و یکی از مناسبترین قیمت های حال حاظر بازار ایران.
موفق باشید.

mrheidari
20-01-2013, 18:10
با سلام خدمت دوستان. آقا من یه sansa clip+ داشتم که خیلی خوب بود روش راک بالس نصب کرده بودم و خیلی ازش راضی بودم ام اما چند روز پیش دادم به یکی از دوستام اونم این شارژش تموم شده زده به یه شارژر USB چینی و سوخته حالا هم بعد از کلی اشک ریختن میخوام یه MP3 بگیرم تازه فهمیدم سانسا دیگه تو ایران گیر نمیاد. حالا از اساتید میخوام با این شرایط یه MP3 نه MP4 به من معرفی کنند.۱- حافظه جانبی بخوره مثلا micro sd۲- کیفیتش خیلی خوب باشه حالا هدفونش خوب نباشه اشکالی نداره یه هدفون خوب براش میگیرم.۳- ریکوردش متوسط هم باشه اشکالی نداره. ۴- یه نمایشگر چند خط ساده برا نشون دادن فایلا داشته باشه. نمیخواد مثل zen ها لمسی و از این قرتی بازیا داشته باشه!!۵-قیمتش تا ۱۵۰ باشه که با هدفون از ۲۰۰ بیشتر نشه.۶- و مهم تر از همه اگه rockbox روش نصب بشه که دیگه محشره.دوستان راهنمایای خوبتون رو از ما دریغ نکنید.

t-jays
22-01-2013, 14:25
با سلام خدمت دوستان. آقا من یه sansa clip+ داشتم که خیلی خوب بود روش راک بالس نصب کرده بودم و خیلی ازش راضی بودم ام اما چند روز پیش دادم به یکی از دوستام اونم این شارژش تموم شده زده به یه شارژر USB چینی و سوخته حالا هم بعد از کلی اشک ریختن میخوام یه MP3 بگیرم تازه فهمیدم سانسا دیگه تو ایران گیر نمیاد. حالا از اساتید میخوام با این شرایط یه MP3 نه MP4 به من معرفی کنند.۱- حافظه جانبی بخوره مثلا micro sd۲- کیفیتش خیلی خوب باشه حالا هدفونش خوب نباشه اشکالی نداره یه هدفون خوب براش میگیرم.۳- ریکوردش متوسط هم باشه اشکالی نداره. ۴- یه نمایشگر چند خط ساده برا نشون دادن فایلا داشته باشه. نمیخواد مثل zen ها لمسی و از این قرتی بازیا داشته باشه!!۵-قیمتش تا ۱۵۰ باشه که با هدفون از ۲۰۰ بیشتر نشه.۶- و مهم تر از همه اگه rockbox روش نصب بشه که دیگه محشره.دوستان راهنمایای خوبتون رو از ما دریغ نکنید.
سلام دوست عزیز
میتونید از دو مدل samsung u6 و iriver t9 استفاده کنید.
غیر از قابلیت micro sd و راک باکس بقیه ی قابلیت ها رو دارا هستند.
مدل archos key هست که رم میخوره ولی خوب کیفیتش از دو مدل دیگه پایینتره.
از مدلهاییی که قبلا تو یران موجود بودند مدل r0 از سامسونگ قابلیت راک باکس داشت اما مطمئن نیستم الان دیگه پیدا بشه.
موفق باشید.

Fataneh_gh
22-01-2013, 17:27
سلام
دوستان من یه پلیر لازم دارم . ولی اطلاعاتی ندارم
اولین اولویتام کیفیت پخش خوب و ضبط صدای خوبه
و به ترتیب اسپیکر داخلی
و حافظه 8 یا 4 با قابلیت ارتقا و اتصال حافظه
رادیو
فرمت های صوتی و تصویری متداول رو ساپورت بکنه
و عمر شارژ هر چی بیشتر
نمایش متنم که دیگه خیلی خوبه
بلوتوث خیلی مهم نیس
ترجیحا لمسی نباشه
و در آخر بین 100-200 تا میتونم هزینه کنم

بهترین گزینه هام چیه ؟ ممنونم از راهنمایی ها پیشاپیش

aliano
23-01-2013, 11:10
ipod nano 7 قابلیت نمایش متن آهنگ رو داره؟
الان بهترین دستگاه هایی که قابلیت نمایش متن رو دارن و اندازه شون هم کوچیک باشه نه مثل آی پاد تاچ چی هست تو بازار؟کیفیتشون هم خوب باشه در درجه ای اول تا بعد قیمتشون رو بررسی کنیم.ترجیحاً از سامسونگ یا سونی باشه بهتره.معمولاً هم راک و هرزگاهی پاپ گوش می دم.

t-jays
23-01-2013, 18:40
سلام
دوستان من یه پلیر لازم دارم . ولی اطلاعاتی ندارم
اولین اولویتام کیفیت پخش خوب و ضبط صدای خوبه
و به ترتیب اسپیکر داخلی
و حافظه 8 یا 4 با قابلیت ارتقا و اتصال حافظه
رادیو
فرمت های صوتی و تصویری متداول رو ساپورت بکنه
و عمر شارژ هر چی بیشتر
نمایش متنم که دیگه خیلی خوبه
بلوتوث خیلی مهم نیس
ترجیحا لمسی نباشه
و در آخر بین 100-200 تا میتونم هزینه کنم

بهترین گزینه هام چیه ؟ ممنونم از راهنمایی ها پیشاپیش
مدل m100 از کریتیو تقریبا اکثر این ویژگیها رو به غیر از اسپیکر داخلی و نمایش متن و لمسی نبودن رو داراست
معمولا دستگاهای mp4 یا اسپیکر ندارند یا اگر دارند بسیار ضعیفه
اگر هم بخواین لمسی نباشه و کارت حافظه هم نخوره
میتونید از مدل های
samsung u6
و
iriver t9
هم استفاده کنید.
موفق باشید.

Fataneh_gh
23-01-2013, 19:07
مدل m100 از کریتیو تقریبا اکثر این ویژگیها رو به غیر از اسپیکر داخلی و نمایش متن و لمسی نبودن رو داراست
معمولا دستگاهای mp4 یا اسپیکر ندارند یا اگر دارند بسیار ضعیفه
اگر هم بخواین لمسی نباشه و کارت حافظه هم نخوره
میتونید از مدل های
samsung u6
و
iriver t9
هم استفاده کنید.
موفق باشید.

من ویژگیهای
Creative ZEN X-Fi
و iriver s 100
رو دیدم توی سایت ها ، تقریبا با چیزی که می خوام مطابقت می کنن،
ولی نمیدونم قدیمین اینا ؟ کاراییشون چطوره ؟

t-jays
24-01-2013, 00:50
من ویژگیهای
Creative ZEN X-Fi
و iriver s 100
رو دیدم توی سایت ها ، تقریبا با چیزی که می خوام مطابقت می کنن،
ولی نمیدونم قدیمین اینا ؟ کاراییشون چطوره ؟
مدل کریتیو مدل قدیمی هست و بعیده دیگه توی بازار پیدا کنید.
مدل s100 هم قیمتی حدود 200 تومن داشت
الان بعید میدونم زیر 300 تومن باشه
موفق باشید.

Fataneh_gh
24-01-2013, 01:11
مدل کریتیو مدل قدیمی هست و بعیده دیگه توی بازار پیدا کنید.
مدل s100 هم قیمتی حدود 200 تومن داشت
الان بعید میدونم زیر 300 تومن باشه
موفق باشید.

خیلی ممنون
پس با این حساب باین مبلغ باید از قید تصویر بگذرم و Mp3 بگیرم
چون کیفیت صدا و ضبط صدا برام مهمتره ، تصویر اولویت نداره
برای Mp3 پیشنهاد شما همون دو مورده ؟
من لاجرم اصلاح می کنم ! :
کیفیت ، ترجیحا اسپیکر، رادیو ، کارت حافظه هم بخوره + حفظ شارژ و فرمت های صوتی بیشتر

t-jays
24-01-2013, 22:43
خیلی ممنون
پس با این حساب باین مبلغ باید از قید تصویر بگذرم و Mp3 بگیرم
چون کیفیت صدا و ضبط صدا برام مهمتره ، تصویر اولویت نداره
برای Mp3 پیشنهاد شما همون دو مورده ؟
من لاجرم اصلاح می کنم ! :
کیفیت ، ترجیحا اسپیکر، رادیو ، کارت حافظه هم بخوره + حفظ شارژ و فرمت های صوتی بیشتر
همون m100 پیشنهاد خوبیه چون از کارت حافظه هم که شما میخواین پشتیبانی میکنه
موفق باشید.

Sasan Info
04-02-2013, 04:16
سلام دوستان حالتون خوبه؟
میخواستم یه سری اطلاعات در مورد گلسی پلیر های سامسونگ مدل های g1 g70 4.2 و 70plus بهم بدید
در مورد قیمت گارانتی و...
مرسی:n12:

Nocturne
06-02-2013, 15:19
سلام. یه mp3 player میخوام که خوب ظبط کنه (برای ظبط کردن توی کلاس میخوام)
گویا بهترینش مال سونیه . چقدر باید خرج کنم؟ از مدلهای دیگه چی هست و چقدر قیمت داره؟

Nocturne
06-02-2013, 17:40
سلام. یه mp3 player میخوام که خوب ظبط کنه (برای ظبط کردن توی کلاس میخوام)
گویا بهترینش مال سونیه . چقدر باید خرج کنم؟ از مدلهای دیگه چی هست و چقدر قیمت داره؟

اگه میشه زودتر پاسخ بدید

+
این مدلها آیا در "قدرت ظبط صدا" تفاوت دارند؟ لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (بجای نقطه چین دیجی کالا . کام)
دوتا مغازه دیدم یه مدل لاندر (؟) داشت 260 یه مدلم JXD داشت 150. اینا به خریدش می ارزه؟؟

شـیـفــو
08-02-2013, 21:49
سلام دوستان
یه mp3 Player می خواستم بگیرم با بودجه 240 تا 300 ، مهمترین مزیت کیفیت بالای پخش هست و دومین هدفون خوب فابریکش هست .
بقیه چیزا مثل قیافه و اندازه و مموری و ...... مهم نیستند .
میزان شارژ هم حداقل 10 ساعت نگهداره .
ممنون .

t-jays
09-02-2013, 19:22
سلام دوستان
یه mp3 Player می خواستم بگیرم با بودجه 240 تا 300 ، مهمترین مزیت کیفیت بالای پخش هست و دومین هدفون خوب فابریکش هست .
بقیه چیزا مثل قیافه و اندازه و مموری و ...... مهم نیستند .
میزان شارژ هم حداقل 10 ساعت نگهداره .
ممنون .
سلام دوست عزیز
معمولا هدفونهای خوب با پلیر ها عرضه نمیشه
با 160 تومن میتونید یه mp3 player خوب تهیه کنید
ولی هدفون رو جدا باید تهیه کنید.
مدلهای پیشنهادی من به ترتیب کیفیت:
NWZ-B172 sony
u6 samsung
t9 iriver
موفق باشید.

شـیـفــو
10-02-2013, 19:51
دستت درد نکنه پس یه هدفون خوب و عالی که با این دیگه بترکونه هم معرفی کن کلا بدوجه 320 هست .
اون t9 شده 170 u6 شده 210 فروشنده k-11 کینکستون رو هم پیشنهاد داد ، اون چطوره ؟

WILD GOAT
10-02-2013, 20:00
درود
تا 150 تومن mp3 چی پیشنهاد میکنید؟
اصلا چیزی پیدا میشه؟
این مدلای energy sistem خوبن؟

بین t9 و
NWZ-B172 sony کدوم کیفیتش بهتره؟

t-jays
11-02-2013, 00:55
دستت درد نکنه پس یه هدفون خوب و عالی که با این دیگه بترکونه هم معرفی کن کلا بدوجه 320 هست .
اون t9 شده 170 u6 شده 210 فروشنده k-11 کینکستون رو هم پیشنهاد داد ، اون چطوره ؟
پس همون t9 رو تهیه کنید
از مارک های معروف بازار نیست و تا حالا تست نکردم.
من اطلاعاتم در مورد هدفون محدوده میتونید در بخش مربوطه سوال فرمایید
موفق باشید

peaceful1
11-02-2013, 05:29
تغفیف 50% سونی تا روز 18 فبریه رای مدل 16 گیگ:

t-jays
11-02-2013, 15:47
درود
تا 150 تومن mp3 چی پیشنهاد میکنید؟
اصلا چیزی پیدا میشه؟
این مدلای energy sistem خوبن؟

بین t9 و
NWZ-B172 sony کدوم کیفیتش بهتره؟

با این بودجه همون مدل t9 انتخاب معقولی به نظر میرسه
من از این برند هدفونهاشو تست کردم کیفیت نسبتا پایینی داره
کیفیت مدل سونی بالاتره و قیمت بیشتری هم داره
البته شاید بتونید یه فروشنده ی خوش انصاف که از قبل خرید کرذه رو پیدا کنید.
موفق باشید.

Nocturne
11-02-2013, 21:42
با این بودجه همون مدل t9 انتخاب معقولی به نظر میرسه
من از این برند هدفونهاشو تست کردم کیفیت نسبتا پایینی داره
کیفیت مدل سونی بالاتره و قیمت بیشتری هم داره
البته شاید بتونید یه فروشنده ی خوش انصاف که از قبل خرید کرذه رو پیدا کنید.
موفق باشید.
ببخشید t7 با t9 فکر میکنید از نظر کیفیت موسیقی یکیه؟

Ali_softcenter
12-02-2013, 14:45
حذف شود
در بخش مربوطه سوال شد

rezarrrr
12-02-2013, 15:06
سلام
من دنبال یه هندزفری و پلیر زد اب هستم یه مدل با قیمت مناسب که زیاد هم گرون نباشه چی پیشنهاد میکنید؟

arashbi2
12-02-2013, 15:13
یک سوال داشتم از دوستان گل :n16:
میخواستم بدونم من که الان گوشی اسمارت فون ((سامسونگ گلکسی اس 2 )) دارم میخواستم بدونم یه mp3 پلیر جدا چقدر ممکنه تو کیفیت بخش اهنگ ها تاثیر داشته باشه؟؟ (( ایا اصلا تاثیر داره))؟
هدفون منم in ear ibeats هستش.
و اگه لطفا بین این 3 مدل
NWZ-B172 sony
appel shuffel
NWZ-W263BLK
کدومشون میتونه بهتر باشه؟؟ از نظر کیفیت و مقاومت و کارایی؟

rave-87
13-02-2013, 02:07
یک سوال داشتم از دوستان گل :n16:
میخواستم بدونم من که الان گوشی اسمارت فون ((سامسونگ گلکسی اس 2 )) دارم میخواستم بدونم یه mp3 پلیر جدا چقدر ممکنه تو کیفیت بخش اهنگ ها تاثیر داشته باشه؟؟ (( ایا اصلا تاثیر داره))؟
هدفون منم in ear ibeats هستش.
و اگه لطفا بین این 3 مدل
NWZ-B172 sony
appel shuffel
NWZ-W263BLK
کدومشون میتونه بهتر باشه؟؟ از نظر کیفیت و مقاومت و کارایی؟

براساس اطلاعات بنده و چیزی که اینجا از اطلاعات صدای گلکسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دیدم؛ تأثیرش کمه
شما هدفون رو عوض کنین خیر بیشتری میبینین
ولی با توجه به این وضع مملکت هیچ کاری نکنین بهتره

iran79
13-02-2013, 15:32
درود

دوستان تا قیمت 200 تومن (10-20 تومن بالا پایین) چه نوع Mp4 میتونم تهیه کنم؟
یدونه که دیدم و قیمت گرفتم Samsung Q2 بود. ظرفیت 8 گیگ رو تو همین رنج قیمت می داد.
لطفا راهنمایی می کنید که مارک های دیگه کدوما خوبن؟ ظرفیت هم مثل مدل بالایی.

arashbi2
13-02-2013, 17:06
براساس اطلاعات بنده و چیزی که اینجا از اطلاعات صدای گلکسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دیدم؛ تأثیرش کمه
شما هدفون رو عوض کنین خیر بیشتری میبینین
ولی با توجه به این وضع مملکت هیچ کاری نکنین بهتره

اخه دیگه کلی پول دادم بیت گرفتم زورم میاد یکسال نشده یه هدفون جدید بگیرم.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

mehran_286
16-02-2013, 01:16
سلام دوستان

یه تعداد نوار کاست دارم میخوام تبدیلشون کنم ولی کیفیتشون پایینه چون قدیمی هستن

حالا به نظر شما فرقی می کنه که با یک واکمن کاست خور تبدیل به MP3 بشن یا یه ضبط حرفه ای ؟؟؟

آیا در ضبط های کاست خور کیفیت فرق می کنه ؟؟ امکان داره کیفیت یک کاست خور بالاتر از دیگری باشه ؟؟

آیا واکمن سونی پیشنهاد میشه ؟؟ مثلا این مدل wm-fx193 سونی

این کاست ها خیلی مهم هستند حالا موندم چیکارشون کنم

بی زحمت اگر اطلاعاتی دارید در اختیارم بگزارید

با تشکر :n16:

t-jays
17-02-2013, 01:34
درود

دوستان تا قیمت 200 تومن (10-20 تومن بالا پایین) چه نوع Mp4 میتونم تهیه کنم؟
یدونه که دیدم و قیمت گرفتم Samsung Q2 بود. ظرفیت 8 گیگ رو تو همین رنج قیمت می داد.
لطفا راهنمایی می کنید که مارک های دیگه کدوما خوبن؟ ظرفیت هم مثل مدل بالایی.
سلام
قیمتش خیلی خیلی خوبه
اگر mp4 میخواین تو این قیمت خیلی چیزی پیدا نمیشه
اگر مطمئن شدید که اصله همین رو تهیه کنید خیلی هم خوبه
موفق باشید.

behdana
17-02-2013, 23:11
سلام
الان Galaxy Player 4.0 توی بازار میشه پیدا کرد؟ اگه آره حدود قیمت رو بفرمایید.
ممنون

e.s.e.t
18-02-2013, 10:52
سلام
دوستان یه ایپاد نانو نسل پنج 8 گیگ تروتمیز البته بدون کارتن موجود هست که صاحبش 170 قیمت گذاشته میخواستم ببینم این قیمت ارزش داره و اینکه کیفیت این دستگاه خوب هست یه خیر
با تشکر

faded
23-02-2013, 18:56
Olympus LS-5
برای ضبط صدا خوبه بگیرم؟

kindlinessangel
25-02-2013, 16:01
سلام به همه دوستان گل
خیلی وقت بود این طرف ها نیومده بودم
دلم واسه همتون تنگ شده بود :n12:
میگم تو این اوضاع زیبای دور و بر اگه کسی تو تهران جایی داره که پلیر کوون داشته باشه یه پخ به من بده

xman681
26-02-2013, 14:22
سلام

منم میخوام امروز یه MP3 Player بگیرم

قیمت حدود 100 تا 150

به نفر این را پیشنهاد کرده آی ریور و کاوون

نظر شما چیه ؟؟؟

t-jays
27-02-2013, 00:02
سلام

منم میخوام امروز یه MP3 Player بگیرم

قیمت حدود 100 تا 150

به نفر این را پیشنهاد کرده آی ریور و کاوون

نظر شما چیه ؟؟؟
سلام دوست عزیز
کووان تو این رده ی قیمت چیزی نداره
میتونید iriver t9 رو از پاساژ طالقانی با قیمت 160 تهیه کنید.
موفق باشید.

Mostafa_Kaveh
01-03-2013, 07:24
سلام دوستان
میخواستم یه رکوردر بخرم که میبینم هزینش زیاده :دی
یه پلیر که رکورد عالی داشته باشه برا استفاده در کلاس میخواستم طوری که صدای استاد واضح دربیاد
مورد مناسبی سراغ دارید؟
قیمتش هم تا 400 میشه هزینه کرد
ممنون میشم راهنمایی کنید

t-jays
01-03-2013, 22:21
سلام دوستان
میخواستم یه رکوردر بخرم که میبینم هزینش زیاده :دی
یه پلیر که رکورد عالی داشته باشه برا استفاده در کلاس میخواستم طوری که صدای استاد واضح دربیاد
مورد مناسبی سراغ دارید؟
قیمتش هم تا 400 میشه هزینه کرد
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام دوست عزیز
اتفاقا با 400 تومن میتونید رکوردرهای نسبتا خوبی تهیه کنید
که برای استفاده در کلاس کامل جواب خواهد داد.
سونی مدل ux523f مدل خوبیه و خرید اینترنتی هم میتونید انجام بدید
با قیمت 430 تومن
موفق باشید.

Mostafa_Kaveh
02-03-2013, 06:32
سلام دوست عزیز
اتفاقا با 400 تومن میتونید رکوردرهای نسبتا خوبی تهیه کنید
که برای استفاده در کلاس کامل جواب خواهد داد.
سونی مدل ux523f مدل خوبیه و خرید اینترنتی هم میتونید انجام بدید
با قیمت 430 تومن
موفق باشید.

دوست عزیز ممنون از پیشنهادتون
رکوردر خوبه ولی فقط به درد رکورد میخوره و مدتی که ازش استفاده میکنم محدوده نمیخوام رو دستمون بمونه :دی
حالا پلیر با رکورد خوب سراغ ندارید؟
ممنون

hrh_fourtyseven
03-03-2013, 09:15
سلام.
یه mp3 player تا سقف 220-230 تومن می خواستم.ترجیحا خر کار باشه،چون من زیاد با وسایلم خوب تا نمی کنم! :)
ممنون می شم اگه دو سه مدل پیشنهاد کنین که دستم باز باشه.

t-jays
03-03-2013, 13:12
دوست عزیز ممنون از پیشنهادتون
رکوردر خوبه ولی فقط به درد رکورد میخوره و مدتی که ازش استفاده میکنم محدوده نمیخوام رو دستمون بمونه :دی
حالا پلیر با رکورد خوب سراغ ندارید؟
ممنون
سلام
من خودم سامسونگ u6 رو تست کردم تا فاصله ی 5 متر رو خوب ضبط میکنه
قیمت هم حدود 220
موفق باشید

amir1055
04-03-2013, 11:59
سلام دوستان
من مدتی هست که دنبال یه همچین چیزی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هستم. میخوام اکثر فرمت های صوتی خصوصا flac رو ساپورت کنه. یه mp3 پلیر که فقط هدفون بخوره نمیخوام. میخوام بلندگو داشته باشه. برا اتاق خواب میخوامش.
میشه راهنماییم کنید که حدودا چقدر باید هزینه کنم کدوم مارک یا مدل بهتره و اصلا کجا باید دنبالش بگردم؟

mili_k
04-03-2013, 12:37
سلام دوستان
من مدتی هست که دنبال یه همچین چیزی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هستم. میخوام اکثر فرمت های صوتی خصوصا flac رو ساپورت کنه. یه mp3 پلیر که فقط هدفون بخوره نمیخوام. میخوام بلندگو داشته باشه. برا اتاق خواب میخوامش.
میشه راهنماییم کنید که حدودا چقدر باید هزینه کنم کدوم مارک یا مدل بهتره و اصلا کجا باید دنبالش بگردم؟

گوشی سونی اریکسون Yendo بهترین گزینه ـس . اسپیکر بسیار با کیفیت + قابلیت واکمن که صداش برای اینکه به گوش آسیب نزنه طبق قوانین اروپا پایین نگه داشته شده ! تو هدفون چندان نمی تونه راضی تون کُنه . ولی باز تست کنید خودتون ببینید چطوره .

amir1055
04-03-2013, 15:01
گوشی که خودم دارم اکثر فرمت ها رو هم پخش می کنه کیفیتش هم بد نیست. ولی اسپیکر یه گوشی به اون کوچولویی که جای باند ضبط رو نمی گیره در ضمن من دستگاهی می خوام که دی وی دی یا usb بخوره.
بهرحال از توجهتون ممنونم. :-)

punishment
04-03-2013, 21:44
سلام
mp3 پلير ميخوام براي ضبط صداي استاد در كلاس با كيفيت خوب تا 200 تومن.(بورس mp3 player در تهران كجاست؟)
ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

my.lejend
07-03-2013, 00:03
سلام
بچه ها من حدود 130 تا 160 هزار تومن پول دارم
دنبال یه mp3 پلیر خیلی خوب میکردم که صداش محشر باشه
یه سری mp4 هست که صداشون خیلی خوبه ولی به خاطر mp4 بودنشون خیلی گرونه برا یهمین من میخوام mp3 بخرم که ارزون تر در بیاد و فقط صدا برام مهم هست
تعریف مدلهای کووان رو خیلی خیلی شنیدم و شنیدم که بهترین و بلند ترین و با کیفیت ترین صداهارو داره دستگاهاش
1...حالا اول از همه میخواستم ببینم ایا این تعریف ها درسته ؟

2...سوال بعدیم هم اینه که ایا من میتونم با این بودجه حالا باز 30/20 تومن بالا و پایین یه mp3 کووان بخرم؟حتی اگر بدونم واقعا ارزشش رو داره تا 200 هم شاید بتونم جور کنم

3...و یه سوال دیگه هم دارم...من گوشی اچ تس سی توپاز دارم و میخواستم ببینم ایا اصلا ارزش داره mp3 بخرم؟ یعنی تفاوتشون خیلی هست یا زیاد فرقی نمیکنه؟

4...و در هم میخواستم ازتون خواهش کنم راهنماییم کنید اگر نمیتونم با این بودجه کووان بخرم چه برند و مدل های دیگه ای هست که واقعا در حد همین کووان هست و من میتونم با این بودجه تهیشون کنم؟

این رو هم بگم که اولین الویت من که خیلی برام مهم هست کیفیت فوق العاده بالای صدا هست...میخوام صدا در کنار بلند بودن بسیار با کیفیت و گرم هم باشه...یه جورایی ترجیح میدم هدفون ها گوپ گوپ با کیفیت داشته باشن تا دیس دیس
الویت بعدیم هم کیفیت ساخت mp3 هست که دوست دارم خیلی با کیفیت باشه و زود از ریخت و قیافه نیفته
زیبا هم باشه خوبه
میزان شارژ دهیش هم خوب باشه

ممنون از همگی

my.lejend
07-03-2013, 11:30
بچه ها کسی نیست به من کمک بکنه؟ احتمال زیاد فردا میخوامبرم واسه خرید
خواهشا دوستانی که وارد هستن یه کم مشاوره بدن به من

PersiAndroid
07-03-2013, 12:12
دوستان یه COWON V5 HD 32gig تمیز چند میارزه و نوش چنده و ارزش خرید داره؟
معایب و مزایا... ممنون میشم

t-jays
08-03-2013, 00:34
سلام
mp3 پلير ميخوام براي ضبط صداي استاد در كلاس با كيفيت خوب تا 200 تومن.(بورس mp3 player در تهران كجاست؟)
ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
سلام دوست عزیز
پلیرهای معمولی تا حدود 5 متر رو بدون مشکل ضبط خواهند کرد
میتونید مدل سامسونگ u6 رو با حدود قیمت 210 تهیه کنید
موفق باشید.

t-jays
08-03-2013, 00:39
سلام
بچه ها من حدود 130 تا 160 هزار تومن پول دارم
دنبال یه mp3 پلیر خیلی خوب میکردم که صداش محشر باشه
یه سری mp4 هست که صداشون خیلی خوبه ولی به خاطر mp4 بودنشون خیلی گرونه برا یهمین من میخوام mp3 بخرم که ارزون تر در بیاد و فقط صدا برام مهم هست
تعریف مدلهای کووان رو خیلی خیلی شنیدم و شنیدم که بهترین و بلند ترین و با کیفیت ترین صداهارو داره دستگاهاش
1...حالا اول از همه میخواستم ببینم ایا این تعریف ها درسته ؟

2...سوال بعدیم هم اینه که ایا من میتونم با این بودجه حالا باز 30/20 تومن بالا و پایین یه mp3 کووان بخرم؟حتی اگر بدونم واقعا ارزشش رو داره تا 200 هم شاید بتونم جور کنم

3...و یه سوال دیگه هم دارم...من گوشی اچ تس سی توپاز دارم و میخواستم ببینم ایا اصلا ارزش داره mp3 بخرم؟ یعنی تفاوتشون خیلی هست یا زیاد فرقی نمیکنه؟

4...و در هم میخواستم ازتون خواهش کنم راهنماییم کنید اگر نمیتونم با این بودجه کووان بخرم چه برند و مدل های دیگه ای هست که واقعا در حد همین کووان هست و من میتونم با این بودجه تهیشون کنم؟

این رو هم بگم که اولین الویت من که خیلی برام مهم هست کیفیت فوق العاده بالای صدا هست...میخوام صدا در کنار بلند بودن بسیار با کیفیت و گرم هم باشه...یه جورایی ترجیح میدم هدفون ها گوپ گوپ با کیفیت داشته باشن تا دیس دیس
الویت بعدیم هم کیفیت ساخت mp3 هست که دوست دارم خیلی با کیفیت باشه و زود از ریخت و قیافه نیفته
زیبا هم باشه خوبه
میزان شارژ دهیش هم خوب باشه

ممنون از همگی
سلام دوست عزیز
برند کووان برند خوبیه و صدای خوبی داره ولی به خاطر مسائلی دیگه وارد نمیشه
و پیدا کردنش تو بازار خیلی مشکله و تعداد معدودی در شهرستانها موجود دارند
لطف کنید بگین با چه هدفونی میخواین گوش بدین؟
موفق باشید

my.lejend
08-03-2013, 01:12
سلام دوست عزیز
برند کووان برند خوبیه و صدای خوبی داره ولی به خاطر مسائلی دیگه وارد نمیشه
و پیدا کردنش تو بازار خیلی مشکله و تعداد معدودی در شهرستانها موجود دارند
لطف کنید بگین با چه هدفونی میخواین گوش بدین؟
موفق باشید

سلام دوست خوب من
ممنون از اینکه وقت گذاشتید خدا خیرتون بده
دیگه داشتم نا امید میشدم

حقیقتش فعلا وضع مالی زیاد خوب نیست و از هدفون فابریکی خود پلیر استفاده میکنم
ولی به محض اینکه پول دستم بیاد یه هدفون خوب که با پلیر مچ بشه میخرم

برای همین ترجیح میدم هدفون خود پلیر قابل قبول باشه و از این مدل هایی باشه که گوشیش دایره ای هست و میره توی گوش چون فکر کنم اونها بهتر باشن

فقط میخوام یه چیزی بخرم که خوب باشه و تا چند سال کار من رو راه بندازه . بعدا یه هدفون خوب هم براش تهیه میکنم
مبلغ هم تا 160 میتونم هزینه کنم ولی اگر مدلی باشه که تفاوت صداش خیلی خیلی محسوس باشه تا چند روز اینده میتونم تا 200 جور کنم
چند مدل انرژِی تو دیجی کالا دیدم ولی نمیدونم انرژی برند خوبی هست یا نه و صداش چجوریه
قیمت هاشون هم بین 20 تا 40 هزار تومن با هم فرق میکنه

میخوام ببینم اگر انرژی برند خوبی هست از همین برند یکی از مدل هاشو بخرم
اگر این برند رو توصیه میکنید توی این مبلغ ، ممنون میشم از بین این 4 مدل یا مدل های دیگه بهترینش رو بهم پیشنهاد بدید

الان دیگه ظاهر زیاد برام مهم نیست و اگر همشون از نظر هدفون و خروجی و کیفیت صدا مثل هم هستن من ارزون ترینش رو شنبه از دیجی کالا بخرم
اگر هم برند و مدل های بهتر از برند انژی سراغ دارید ممنون میشم بهم معرفی کنید

ممنون از کمکت دوست خوب من

توی جاهای خالی بنویسید digikala

t-jays
08-03-2013, 13:31
سلام دوست خوب من
ممنون از اینکه وقت گذاشتید خدا خیرتون بده
دیگه داشتم نا امید میشدم

حقیقتش فعلا وضع مالی زیاد خوب نیست و از هدفون فابریکی خود پلیر استفاده میکنم
ولی به محض اینکه پول دستم بیاد یه هدفون خوب که با پلیر مچ بشه میخرم

برای همین ترجیح میدم هدفون خود پلیر قابل قبول باشه و از این مدل هایی باشه که گوشیش دایره ای هست و میره توی گوش چون فکر کنم اونها بهتر باشن

فقط میخوام یه چیزی بخرم که خوب باشه و تا چند سال کار من رو راه بندازه . بعدا یه هدفون خوب هم براش تهیه میکنم
مبلغ هم تا 160 میتونم هزینه کنم ولی اگر مدلی باشه که تفاوت صداش خیلی خیلی محسوس باشه تا چند روز اینده میتونم تا 200 جور کنم
چند مدل انرژِی تو دیجی کالا دیدم ولی نمیدونم انرژی برند خوبی هست یا نه و صداش چجوریه
قیمت هاشون هم بین 20 تا 40 هزار تومن با هم فرق میکنه

میخوام ببینم اگر انرژی برند خوبی هست از همین برند یکی از مدل هاشو بخرم
اگر این برند رو توصیه میکنید توی این مبلغ ، ممنون میشم از بین این 4 مدل یا مدل های دیگه بهترینش رو بهم پیشنهاد بدید

الان دیگه ظاهر زیاد برام مهم نیست و اگر همشون از نظر هدفون و خروجی و کیفیت صدا مثل هم هستن من ارزون ترینش رو شنبه از دیجی کالا بخرم
اگر هم برند و مدل های بهتر از برند انژی سراغ دارید ممنون میشم بهم معرفی کنید

ممنون از کمکت دوست خوب من

توی جاهای خالی بنویسید digikala
سلام دوست عزیز
سلامت باشین
یه لینک از گوشیتون لطف کنید بدید
انرژی سیستم برند خیلی جالبی نیست
ولی خوب با 160 میتونید یه mp3player خوب تهیه کنید
ولی فکر می کنم با این قیمت ارزش خرید هدفون برای شما بیشتر باشه
و صدایی نهایی که بگیرین خیلی بهتر خواهد بود
ضمن اینکه الان بازار هدفون خیلی خرابه و بعضی مدلها هستند که دیگه نخواهند بود
ولی mp3player همیشه خواهد بود.
پس بهتره الان هدفون بخرین در اینده اگر خواستید mp3player بخرید.
موفق باشید.

my.lejend
08-03-2013, 15:40
دوست عزیز ممنون از کمکت
حقیقتش گوشی من سوکت استاندارد 3/5 میلیمتری نداره و سوکت هدفونش از این مینی یو اس بی ها هست
برای همین نمیتونم هدفون جدا تهیه کنم برای گوشیم و در حقیقت هدفون رو ازتقاع بدم
قابلیت پخش موزیک گوشیم هم خوبه ولی من رو راضی نمیکنه و من یه چیزی فراتر از اون میخوام

انرژی سیستم که میفرمایید برند جالبی نیست
الان من با این مبلغ چه برند و چه مدلی رو میتونم تهیه کنم کنم که واقعا عالی باشه و ارزش داشته باشه که بعدا یه هدفون خوب براش تهیه کنم؟
به نظر شما بهترین انتخاب تو این مبلغ چی میتونه باشه؟ تا چند روز اینده تا 200 هم میتونم تهیه کنم اگر واقعا ارزش داشته باشه
تو فکرم هست که یه mp3 پلیر خیلی خوب تهیه کنم و مدتی با هدفون خودش موزیک گوش کنم و بعدا که پول دستم اومد براش یه هدفون خیلی خوب تهیه کنم. خیالم که از خود پلیر راحت باشه ، هدفونش رو بعدا تهیه میکنم
یعنی جوری باشه که کیفیت پخش پلیر بهترین باشه در نوع خودش که من وقتی خریدمش خیالم راحت باشه که بهترین پلیر رو در سطح خودش خریدم و ارزشش رو داشته باشه بعدا یه هدفون شاخ هم براش بخرم

بفرمائید اینم یه لینک از گوشیم از همون دیجی کالا

arasteh777
08-03-2013, 18:01
سلام
من میخواستم cowon i10 بخرم ولی Philips GoGear Ariaz که دیدم شک کردم
چون قیمت دو تا شون یکه ولی i10 حجم کمتری داره(i10 هشت گیگ و Philips GoGear Ariaz شانزده گیگه)
حالا میخواستم ببینم کیفیت Philips GoGear Ariaz چطوره؟ به پای i10 میرسه؟
t-jay جان اون شماره ای که بهم دادی i10 داره لطفا یه مقایسه بین این ها برام میکنی از همه لحاظ صدا و ...؟
مرسی

t-jays
08-03-2013, 20:12
دوست عزیز ممنون از کمکت
حقیقتش گوشی من سوکت استاندارد 3/5 میلیمتری نداره و سوکت هدفونش از این مینی یو اس بی ها هست
برای همین نمیتونم هدفون جدا تهیه کنم برای گوشیم و در حقیقت هدفون رو ازتقاع بدم
قابلیت پخش موزیک گوشیم هم خوبه ولی من رو راضی نمیکنه و من یه چیزی فراتر از اون میخوام

انرژی سیستم که میفرمایید برند جالبی نیست
الان من با این مبلغ چه برند و چه مدلی رو میتونم تهیه کنم کنم که واقعا عالی باشه و ارزش داشته باشه که بعدا یه هدفون خوب براش تهیه کنم؟
به نظر شما بهترین انتخاب تو این مبلغ چی میتونه باشه؟ تا چند روز اینده تا 200 هم میتونم تهیه کنم اگر واقعا ارزش داشته باشه
تو فکرم هست که یه mp3 پلیر خیلی خوب تهیه کنم و مدتی با هدفون خودش موزیک گوش کنم و بعدا که پول دستم اومد براش یه هدفون خیلی خوب تهیه کنم. خیالم که از خود پلیر راحت باشه ، هدفونش رو بعدا تهیه میکنم
یعنی جوری باشه که کیفیت پخش پلیر بهترین باشه در نوع خودش که من وقتی خریدمش خیالم راحت باشه که بهترین پلیر رو در سطح خودش خریدم و ارزشش رو داشته باشه بعدا یه هدفون شاخ هم براش بخرم

بفرمائید اینم یه لینک از گوشیم از همون دیجی کالا
من دو مدل پلیر توصیه میکنم یکی iriver t9 و samsung u6
الویت هم با سامسونگ هستش
حالا شما قیمت هر کدوم رو بگیرین اگر اختلاف در حد 30 الی 40 تومن بود سامسونگ رو بگیرین.
موفق باشید.

my.lejend
08-03-2013, 20:26
خیلی ممنون ازت رفیق ...فردا میرم بازار خداکنه این دو مدل رو پیدا کنم... بازم ممنون از کمکت دوست عزیزم

my.lejend
09-03-2013, 14:39
سلام
بچه ها امروز رفتم بازار کلی گشتم
سامسودگ یو 6 که هیجا نبود
یه جا ایریور تی 9 چهار گیگ داشت میگفت 188 که من پولم کم بود

2/3 جا هم گینگستون بهم پیشنهاد دادن با قیمت حدود 140 تومن
میخواستم کینگستون بخرم ولی گفتم قبلش بیام اینجا یه مشاوره هم از شما بگیرم
به نظرتون کینگستون چجوریه؟
همون کینگستون بگیرم یا پول جمع کنم برای ایریور؟؟؟

t-jays
10-03-2013, 12:58
سلام
بچه ها امروز رفتم بازار کلی گشتم
سامسودگ یو 6 که هیجا نبود
یه جا ایریور تی 9 چهار گیگ داشت میگفت 188 که من پولم کم بود

2/3 جا هم گینگستون بهم پیشنهاد دادن با قیمت حدود 140 تومن
میخواستم کینگستون بخرم ولی گفتم قبلش بیام اینجا یه مشاوره هم از شما بگیرم
به نظرتون کینگستون چجوریه؟
همون کینگستون بگیرم یا پول جمع کنم برای ایریور؟؟؟
سلام
پول جمع کنید برای iriver
وقتی از یک برند معتبر خرید می کنید
به غیر از مسائلی چون کیفیت ساخت و غیره
راحتر میتونید از پشتیبانیش هم استفاده کنید
موفق باشید.

amir1055
11-03-2013, 14:16
دوستان کسی به سوال من جواب نمیده؟:n03:

t-jays
11-03-2013, 19:45
دوستان کسی به سوال من جواب نمیده؟:n03:
سلام دوست عزیز
شما باید یه ضبط صوت تهیه کنید
باید توی قسمت سینمای خانگی سوال کنید
موفق باشید

hossein09
13-03-2013, 01:52
با سلام خدمت دوستان,من قصد خرید یک پلیر دارم حداکثر300تومان میتونم واسه خرید خود پلیر(جدا از هدفون) هزینه کنم ولی هیچ اطلاعاتی در مورد مارکها و کیفیتشون ندارم ضمنا فقط کیفیت پخش موزیک برام خیلی مهمه لطفا منو راهنمایی کنید که چه پلیری بگیرم

t-jays
21-03-2013, 13:43
با سلام خدمت دوستان,من قصد خرید یک پلیر دارم حداکثر300تومان میتونم واسه خرید خود پلیر(جدا از هدفون) هزینه کنم ولی هیچ اطلاعاتی در مورد مارکها و کیفیتشون ندارم ضمنا فقط کیفیت پخش موزیک برام خیلی مهمه لطفا منو راهنمایی کنید که چه پلیری بگیرم
سلام دوست عزیز
با توجه به حذف شدن برند COWON از صحنه ی روزگار :n02:
بهترین انتخاب با توجه به بودجه ی شما میتونه برند سونی باشه
NWZ-B172
البته بیشتر باید ببینین چی تو بازار هست
میتونید یه سر به بازار بزنید و مدلهای موجود رو ذکر کنید تا به بهترین انتخاب از بین اونها برسید
موفق باشید.

Faraz_sm
22-03-2013, 19:18
امش از سایت امازون یه سانسا کلیپ زیپ و یه کلیپش S4 سفارش دادم... امیدوارم زود به دستم برسه و شما رو هم تو خوشحالیم سهیم کنم...

ahmadsamer
23-03-2013, 14:42
سلام
ببخشید هنوز آیپاد نانو سری 6 تو بازار هست؟16 گیگش چنده؟
یه پلیر میخوام که اهنگ پیدا کردن داخلش راحت باشه؟و بیس صداش خیلی خوب باشه قیمتم حدود 600 تومن
خودم نظرم رو نانو هست
ایپاد تاچ داشتم راضی بودم خیلی(خراب شد)

مديريت
24-03-2013, 19:31
با سلام دوستان
من ميخام مدل i
iriver E150 بگيرم نظرتون چيه ؟
نوش چنده ؟ چون من ميخام دست دوم يك ماه كاركرده بخرم 80 تومن

t-jays
24-03-2013, 20:18
امش از سایت امازون یه سانسا کلیپ زیپ و یه کلیپش S4 سفارش دادم... امیدوارم زود به دستم برسه و شما رو هم تو خوشحالیم سهیم کنم...
سلام
با کمترین بودجه بهترین انتخاب ها رو انجام دادین
پیشاپیش مبارک باشه

سلام
ببخشید هنوز آیپاد نانو سری 6 تو بازار هست؟16 گیگش چنده؟
یه پلیر میخوام که اهنگ پیدا کردن داخلش راحت باشه؟و بیس صداش خیلی خوب باشه قیمتم حدود 600 تومن
خودم نظرم رو نانو هست
ایپاد تاچ داشتم راضی بودم خیلی(خراب شد)
سلام دوست عزیز
با چه هدفونی به اهنگ گوش میدین؟
و میخواین پلیر جدیدتون فقط همین قابلیت ها رو داشته باشه؟

با سلام دوستان
من ميخام مدل i
iriver E150 بگيرم نظرتون چيه ؟
نوش چنده ؟ چون من ميخام دست دوم يك ماه كاركرده بخرم 80 تومن

قیمتش که خیلی خوبه
نوش اگر باشه باید حدودای 300 باشه (4 gb)
ولی خوب خرید دستگاهای دیجیتال دست دوم همیشه ریسک خودش رو داره
موفق باشید.

alirezaplus
31-03-2013, 00:09
سلام
لطف میکنید یه mp3 or mp4 پلیر تا حدود 100 تون معرفی کنید ؟ اصلا هست ؟!!! :n02:
برام خیلی مهم هست که فایل flac رو پشتیبانی کنه و در این قیمت صدا قابل قبولی هم داشته باشه .
لطف کنید عکس یا لینک هم بزارید . ممنون :n16:

t-jays
31-03-2013, 13:40
سلام
لطف میکنید یه mp3 or mp4 پلیر تا حدود 100 تون معرفی کنید ؟ اصلا هست ؟!!! :n02:
برام خیلی مهم هست که فایل flac رو پشتیبانی کنه و در این قیمت صدا قابل قبولی هم داشته باشه .
لطف کنید عکس یا لینک هم بزارید . ممنون :n16:
سلام
میتونید از برند archos تهیه کنید
15B Vision18D Vision14Vision
از فایلهای flac پشتیبانی میکنن ولی دیگه نباید انتظار زیادی داشته باشی
یه mp3player معمولی از samsung یا sony حدود 180 قیمتشه
موفق باشید.

mili_k
31-03-2013, 18:29
آرکاس کیفیت و خاص بودن صداش خیلی خوبه . پیشنهاد می کنم بخرید . البته انتظار شفافیت صدای سونی رو نداشته باشید . ولی مطمئنن از صداش لذت می برید .

desimoos
01-04-2013, 11:17
سلام دوستان
میخواستم ببینم امکانش هست جایی کوون آی 10 داشته باشه الان
حالا خودم هم میگردم
اگر کوون پیدا نشد یه چیزی تو همون مایه ها میشه معرفی کنید
هزینه هم فعلاً حدود 300 تومن دارم ولی اگر لازم باشه بیشتر هم میتونم بدم
ممنون میشم راهنماییم کنید

atlas-m
01-04-2013, 11:28
سلام.
من میخواستم یک وسیله ارزون قیمت برای ضبط صدا بگیرم که کیفیتش در حد متوسط، روبه بالا باشه و قیمتش هم خیلی بالا نباشه.
بودجه من محدوده و فقط دنبال وسیله ای هستم که بتونم صدای کلاسهایی که میرم را ضبط کنم طوری که تا حدودی صدای بچه هایی که سوال میپرسن هم ضبط بشه!
سقف بودجه را نمیگم. ارزون ترین وسیله ای که نیاز منو برطرف کنه برای من خوبه.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

t-jays
01-04-2013, 16:13
سلام دوستان
میخواستم ببینم امکانش هست جایی کوون آی 10 داشته باشه الان
حالا خودم هم میگردم
اگر کوون پیدا نشد یه چیزی تو همون مایه ها میشه معرفی کنید
هزینه هم فعلاً حدود 300 تومن دارم ولی اگر لازم باشه بیشتر هم میتونم بدم
ممنون میشم راهنماییم کنید
توی اصفهان چندتا مغازه مجود داشتند ولی الان رو نمیدونم
تهران دوستان زیادی گشتند و پیدا نکردند.
فکر میکنم نزیدیک ترین صدا رو به کووان در ایران برند سونی داشته باشه.
باکمی افزاش بودجه میتونید مدل nwz-e463 رو تهیه کنید.
موفق باشید.

سلام.
من میخواستم یک وسیله ارزون قیمت برای ضبط صدا بگیرم که کیفیتش در حد متوسط، روبه بالا باشه و قیمتش هم خیلی بالا نباشه.
بودجه من محدوده و فقط دنبال وسیله ای هستم که بتونم صدای کلاسهایی که میرم را ضبط کنم طوری که تا حدودی صدای بچه هایی که سوال میپرسن هم ضبط بشه!
سقف بودجه را نمیگم. ارزون ترین وسیله ای که نیاز منو برطرف کنه برای من خوبه.
ممنون میشم راهنماییم کنید.
سلام دوست عزیز
یه سر به بازار بزنید
به صرفه ترین مدلی که ما به اکثر دوستان توصیه میکنیم sony ax412 هستش
مهمترین چیز اینه که از مدلهای متفرقه ای که تمام مغازه دارها به علت سود بیشتری که داره توصیه میکنن خرید نکنید.
بهترین برند برای خرید شما همین سونی هستش
هر کدوم از رکوردرهاش رو هم بخرین جوابگوتون خواهد بود.
بودجه ای که باید در نظر بگیرین حدود 300 تومنه
موفق باشید.

bistartist
02-04-2013, 18:34
سلام به همه
من ميخوام براي يه نفر هديه يه ام پي تري بخرم.اطلاعات زيادي هم تو اين زمينه ندارم(چرا دروغ بگم اصلا اطلاعاتي ندارم!)
بودجه ام هم محدوده (حدود 160 ،170 تومن). كيفيت ضبط صداش خيلي مهمه و امكانات play اون هم همينطور. چي رو توصيه ميكنيد؟

خودم البته يكي پيدا كردم : Energy Sistem Energy MP4 Urban 8GB 2508 Dark Iron ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نظرتون چيه؟ هم از لحاظ قيمت ، ظرفيت ، و امكانات خوب بود فقط برندشو نميشناسم اگه ممكنه كمك كنيد.
اينم لينكش تو ديجيكالا:

MusicManiac
03-04-2013, 23:30
سلام دوستان.
لطفاً بهترین موزیک پلیر در بازار ایران با مشخصات زیر را معرفی کنید:
باس ، حجم و شفافیت صدای عالی (من بیشتر سبک آلت راک و ووکال ترنس گوش میکنم)
ساپورت لاست اف ام (یعنی بتونه آهنگ هایی که گوش میکنم رو اسکروبل کنه و در پروفایل لاست اف ام نشون بده)
دارای تنظیمات دستی اکولایزر برای دستیابی به صدای دلخواه
از لحاظ قیمت محدودیتی ندارم.
سوال دیگه ای که داشتم در مورد آیپادتاچ نسل پنج هست. کیفیت پخش موزیک این گجت چطوره؟ من چند سال پیش آیپادتاچ نسل سه داشتم که در مقایسه با پلیرهای همدوره خودش خروجی صدای جالبی نداشت و به همین علت با کمک دوستان در اینجا یه کوون i9 گرفتم که تجربه خیلی خوبی بود. حالا توی سایت های مختلف از کیفیت صدای نسل آخر آیپاد زیاد تعریف شنیدم و اینکه میشه با انصب کولیزر اپلیکیشن های مختلفی که وجود داره صدا رو به شکل دلخواهت تنظیم کنی. میخواستم ببینم این موضوع واقعیت داره؟!
پیشاپیش ممنون از کمکتون.

minimax2
04-04-2013, 00:17
سلام دوستان.
لطفاً بهترین موزیک پلیر در بازار ایران با مشخصات زیر را معرفی کنید:
باس ، حجم و شفافیت صدای عالی (من بیشتر سبک آلت راک و ووکال ترنس گوش میکنم)
ساپورت لاست اف ام (یعنی بتونه آهنگ هایی که گوش میکنم رو اسکروبل کنه و در پروفایل لاست اف ام نشون بده)
دارای تنظیمات دستی اکولایزر برای دستیابی به صدای دلخواه
از لحاظ قیمت محدودیتی ندارم.
سوال دیگه ای که داشتم در مورد آیپادتاچ نسل پنج هست. کیفیت پخش موزیک این گجت چطوره؟ من چند سال پیش آیپادتاچ نسل سه داشتم که در مقایسه با پلیرهای همدوره خودش خروجی صدای جالبی نداشت و به همین علت با کمک دوستان در اینجا یه کوون i9 گرفتم که تجربه خیلی خوبی بود. حالا توی سایت های مختلف از کیفیت صدای نسل آخر آیپاد زیاد تعریف شنیدم و اینکه میشه با انصب کولیزر اپلیکیشن های مختلفی که وجود داره صدا رو به شکل دلخواهت تنظیم کنی. میخواستم ببینم این موضوع واقعیت داره؟!
پیشاپیش ممنون از کمکتون.

در مورد سوالت
من خودم الان ابن دستگاه رو در کنار یک کووان جی 3 دارم
یک سال قبل هم نسل چهارم آیپاد رو داشتم که متاسفانه به سرقت رفت
نسبت به نسل چهارم کیفیت صدا تغییر چشم گیری نکرده اما من متوجه شدم که خروجی صدا کمی قویتر و البته صدا گرمتر و دلنشین تر شده و احساس می کنم نسل قبلی صدای سرد تر و فلت تری داشت
البته این به هدفونت هم بستگی داره اما من با هدفون آدیو تکنیکا مدل استریت دی جی هم متوجه این تغییر شدم
نسبت به کوون هم صدای کوون شفاف تر و تفکیک بهتری داره اما خوب کمی سردتر ، فلت تر و استاندارد تره
اکولایزر هایی که هست هم نرم افزاری هستن و اگه تغییرات رو بیش از اندازه انجام بدین روی صدا نویز میوفته که تجربه خوبی نیست بنده حتی نرم افزار Equ به قیمت 6$ اگه اشتباه نکنم خریداری کردم که نرم افزار حرفه ای بود و با نرم افزار های دیگه ای که هست متفاوت و بهتر بود اما باز نشد که کیفیت کوون رو داشته باشم میدونی اخرش حس می کنی صدا کمی خفه است و clear نیست .
از نظر امکانات آنلاین مثل last fm یا spotify هم فکر نکنم دستگاهی بتونه امکانات آیپاد رو به عنوان یه پخش کننده داشته باشه
من که تز خرید و داشتن ipod 5th gen خیلی راضیم و به نظرم کیفیت قابل قبول و امکانت غیر قابل رقابتی داره...
و البته واسه سبک های که گوش می دی مثل ووکال ترنس انتخاب خوبیه ...

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

*hamedkhatar*
04-04-2013, 01:07
سلام
یه Mp3 Palyer میخوام بگیرم با بهترین کیفیت موجود در بازار قیمت مهم نیست
بهترین خروجی صدا رو داشته باشه
نظر خودم روی iPod Nano سری 7 هستش
میخواستم ببینم این بهترین گذینست یه چیز بهتر هم میشه خرید؟
میخوام اسپورت باشه و هم تو باشگاه و هم جاهای دیگه کاربردی باشه
ممنون

sherlock_Holmes
04-04-2013, 02:59
سلام دوستان..
من بازم یک راهنمایی میخوام برای خرید mp3 player!
تا حالا با کمک بچه های این بخش ۳ تا mp۳ player خریدم که یکیش دزدیده شد یکیش سوخت و یکی گم شد! همشون هم تا حالا عالی بودن..

اینبار میخوام برای هدیه یک mp3 player بگیرم..
میخوام مدت شارژ باطریش زیاد باشه. خوش دست و قشنگ باشه چون یک خانم میخواد استفاده کنه..
استفاده ازش آسون باشه.. کیفیت و دوام خوبی هم داشته باشه دیگه.. !
هدفونش تا جاییکه میشه سری ریز و بیضی داشته باشه(مثل هدفونای گوشی سونی اریکسون) چون با هدفونای درشت و گرد مشکل استفاده دارن..
برای آهنگ ریختن نیاز به cd و نرم افزار نداشته باشه..

نمیدونم چه موردی رو باید بگم.. بودجم حدود 100 تا 150 هست نهایتا.. چیز تکی باشه دیگه.. برند خوب و معتبر باشه..:n02:
متاسفانه در آخرین لحظات فهمیدم که mp3 player هدیه مناسب هست! یعنی اینکه تا یکشنبه وقت دارم! اگر تا اونموقع به دادم نرسید باید برم از فروشنده ها کمک بخوام تو اصفهان که اونام هیچی نمیدونا عموما..
خلاصه ممنون میشم اگر زودتر یه راهنمایی بکنید.. اگر فروشگاه اصفهان میشناسید معرفی کنید سپاسگزار میشم..

minimax2
04-04-2013, 10:34
سلام دوستان..
من بازم یک راهنمایی میخوام برای خرید mp3 player!
تا حالا با کمک بچه های این بخش ۳ تا mp۳ player خریدم که یکیش دزدیده شد یکیش سوخت و یکی گم شد! همشون هم تا حالا عالی بودن..

اینبار میخوام برای هدیه یک mp3 player بگیرم..
میخوام مدت شارژ باطریش زیاد باشه. خوش دست و قشنگ باشه چون یک خانم میخواد استفاده کنه..
استفاده ازش آسون باشه.. کیفیت و دوام خوبی هم داشته باشه دیگه.. !
هدفونش تا جاییکه میشه سری ریز و بیضی داشته باشه(مثل هدفونای گوشی سونی اریکسون) چون با هدفونای درشت و گرد مشکل استفاده دارن..
برای آهنگ ریختن نیاز به cd و نرم افزار نداشته باشه..

نمیدونم چه موردی رو باید بگم.. بودجم حدود 100 تا 150 هست نهایتا.. چیز تکی باشه دیگه.. برند خوب و معتبر باشه..:n02:
متاسفانه در آخرین لحظات فهمیدم که mp3 player هدیه مناسب هست! یعنی اینکه تا یکشنبه وقت دارم! اگر تا اونموقع به دادم نرسید باید برم از فروشنده ها کمک بخوام تو اصفهان که اونام هیچی نمیدونا عموما..
خلاصه ممنون میشم اگر زودتر یه راهنمایی بکنید.. اگر فروشگاه اصفهان میشناسید معرفی کنید سپاسگزار میشم..

سلام
من تو این رنج قیمت creative zen style mx 300 رو پیشنهاد میدهم که بخش زیادی از خواسته های شما رو پوشش میده علاوه بر اینکه از درگاه حافظه اس دی و هدفون بلوتوث هم پشتیبانی میکنه

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

sherlock_Holmes
04-04-2013, 14:15
آقا همچین مدلی تو سرچ نداریم!
mx300 هست یا m300؟
با بلوتوثش میشه آهنگ و فایل ریخت؟ اکولایزرهای خوبی داره؟ مموری میخوره یا نه؟ کیفیت دکمه هاش چجوریه؟ فشاریه یا تاچه؟ صداش ضعیفه قویه؟
تو این رنج قیمت mp3 player‌داریم که به نت وصل بشه؟ مثلا وای فای داشته باشه؟ اصلا همچین player ی داریم؟
ممنون

t-jays
04-04-2013, 14:20
سلام
یه Mp3 Palyer میخوام بگیرم با بهترین کیفیت موجود در بازار قیمت مهم نیست
بهترین خروجی صدا رو داشته باشه
نظر خودم روی iPod Nano سری 7 هستش
میخواستم ببینم این بهترین گذینست یه چیز بهتر هم میشه خرید؟
میخوام اسپورت باشه و هم تو باشگاه و هم جاهای دیگه کاربردی باشه
ممنون
سلام دوست عزیز
قبلا با چه دستگاهی اهنگ گوش میدادین
و اینکه به چه سبک موسیقی گوش میدین
و هدفونتون چیه؟
موفق باشید.

t-jays
04-04-2013, 14:25
سلام به همه
من ميخوام براي يه نفر هديه يه ام پي تري بخرم.اطلاعات زيادي هم تو اين زمينه ندارم(چرا دروغ بگم اصلا اطلاعاتي ندارم!)
بودجه ام هم محدوده (حدود 160 ،170 تومن). كيفيت ضبط صداش خيلي مهمه و امكانات play اون هم همينطور. چي رو توصيه ميكنيد؟

خودم البته يكي پيدا كردم : Energy Sistem Energy MP4 Urban 8GB 2508 Dark Iron ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نظرتون چيه؟ هم از لحاظ قيمت ، ظرفيت ، و امكانات خوب بود فقط برندشو نميشناسم اگه ممكنه كمك كنيد.
اينم لينكش تو ديجيكالا:

با این بودجه به دنبال samsung u6 و iriver t9 باشید.
از برندهای رده ی پایین مثل انرزی سیستم تهیه نکنید بهتره
موفق باشید.

t-jays
04-04-2013, 15:16
آقا همچین مدلی تو سرچ نداریم!
mx300 هست یا m300؟
با بلوتوثش میشه آهنگ و فایل ریخت؟ اکولایزرهای خوبی داره؟ مموری میخوره یا نه؟ کیفیت دکمه هاش چجوریه؟ فشاریه یا تاچه؟ صداش ضعیفه قویه؟
تو این رنج قیمت mp3 player‌داریم که به نت وصل بشه؟ مثلا وای فای داشته باشه؟ اصلا همچین player ی داریم؟
ممنون
m300 هستش
اگر اصفهانید از پاساژ پگاه میتونید تهیه کنید.
بلوتوث ماله هدفونه
مموری میخوره
دکمه هاش تاچه
کیفیت ساختش خوبه
صدای خوبی هم داره
تو این رنج نداریم
بله ipod هست galexy player هست
اگر دیدید این پلیر تو رنج قیمتیتون نیست
میتونید iriver t9 رو هم تو فکرش باشید
موفق باشید.

ELSIN
04-04-2013, 23:28
سلام
یه پلیر معمولی حدود 150 چیز خاصی مد نظر نیست ، کلا خوب باشه :n02:

ممنون

peaceful1
05-04-2013, 00:04
سلام
یه پلیر معمولی حدود 150 چیز خاصی مد نظر نیست ، کلا خوب باشه :n02:

ممنون

به ترتیب الویت:

sherlock_Holmes
05-04-2013, 00:45
m300 هستش
اگر اصفهانید از پاساژ پگاه میتونید تهیه کنید.
بلوتوث ماله هدفونه
مموری میخوره
دکمه هاش تاچه
کیفیت ساختش خوبه
صدای خوبی هم داره
تو این رنج نداریم
بله ipod هست galexy player هست
اگر دیدید این پلیر تو رنج قیمتیتون نیست
میتونید iriver t9 رو هم تو فکرش باشید
موفق باشید.

آقا من رفتم پگاه اون مغازه اولی توی ورودی m100 داشت گفت فرقش فقط توی نداشتن بلوتوثه زده بود 210 تومن اما یادم نیست 2 گیگ بود یا 4 !! گفت m300 هم شنبه میارم 4 گیگش 245 تومن!
توی سایت mihanmarket که نمیدونم چقدر قیمتاش درسته m300 اونم 8 گیگ رو زده 225 تومن..!
خیلی قیمتا فرق داره!
قیمت که از بودجه من بالاتره اما ظاهر خیلی قشنگی داشت..اگه به نظرتون ارزشش رو داره پول جور کنم اگه هم نه برم دنبال همون iriver.. راستی فروشنده di مدل دیگه هم داشت.. یکی coby بود که خیلی تعریفش رو کرد. 8 گیگ 170 تومن! نمیدونم مدلش mp-827 بود یا mp-828 .. نمیدونم این برند معتبره یا نه اما خیلی تعریف کرد.
یکی هم خودم دیدم iPod-shuffle اینا چجورن چون من فقط ظاهرشون رو خوشم اومد..
بازم ممنون..

Mr.Mazmamfi
05-04-2013, 11:00
سلام دوستان

نظرتون در مورد این رکوردر چیه ؟ کسی ازش استفاده کرده ، ضبط صداش چجوریه ؟

دیجی کالا .

ممنونم.

peaceful1
05-04-2013, 11:35
سلام دوستان

نظرتون در مورد این رکوردر چیه ؟ کسی ازش استفاده کرده ، ضبط صداش چجوریه ؟

دیجی کالا .

ممنونم.

بجای این که داره پول طراهیش رو میگره برو یه چیزی بگیر که تناسب کیفیت و قیکتش به هم بخوره مگر این که خیلی آدم با کلاسی باشی.

مثل ICD-AX412 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Vallio
05-04-2013, 11:53
آقا من رفتم پگاه اون مغازه اولی توی ورودی m100 داشت گفت فرقش فقط توی نداشتن بلوتوثه زده بود 210 تومن اما یادم نیست 2 گیگ بود یا 4 !! گفت m300 هم شنبه میارم 4 گیگش 245 تومن!
توی سایت mihanmarket که نمیدونم چقدر قیمتاش درسته m300 اونم 8 گیگ رو زده 225 تومن..!
خیلی قیمتا فرق داره!
قیمت که از بودجه من بالاتره اما ظاهر خیلی قشنگی داشت..اگه به نظرتون ارزشش رو داره پول جور کنم اگه هم نه برم دنبال همون iriver.. راستی فروشنده di مدل دیگه هم داشت.. یکی coby بود که خیلی تعریفش رو کرد. 8 گیگ 170 تومن! نمیدونم مدلش mp-827 بود یا mp-828 .. نمیدونم این برند معتبره یا نه اما خیلی تعریف کرد.
یکی هم خودم دیدم iPod-shuffle اینا چجورن چون من فقط ظاهرشون رو خوشم اومد..
بازم ممنون..

اون مغازه قبلاً قیمتاش خوب بود خیلی ، اما یکهو حریص شدن 2 تا فروشندش وقتی که دلار رفت بالا ، قیمتاش از مجتمع پارک 20 تومن زیاد تره بازم ، کلاً قیمت محصولاتشو به قیمت فردا پس فردا میده نامردا ، دفعه آخرم که رفتم مغازشون بهشون گفتم دیگه نرفتم ، از اون به بعد هم جنس جدیدی نیوورده ، کلاً از بس حروم خورند هر روز بدبخت تر از دیروز میشن و تعداد محصولات جدیدشون کم میشه !
کلاً خرید نکنید از آرامیش (درست گفتم ؟) !!!
خرید نکن ازش !

sherlock_Holmes
05-04-2013, 17:42
اون مغازه قبلاً قیمتاش خوب بود خیلی ، اما یکهو حریص شدن 2 تا فروشندش وقتی که دلار رفت بالا ، قیمتاش از مجتمع پارک 20 تومن زیاد تره بازم ، کلاً قیمت محصولاتشو به قیمت فردا پس فردا میده نامردا ، دفعه آخرم که رفتم مغازشون بهشون گفتم دیگه نرفتم ، از اون به بعد هم جنس جدیدی نیوورده ، کلاً از بس حروم خورند هر روز بدبخت تر از دیروز میشن و تعداد محصولات جدیدشون کم میشه !کلاً خرید نکنید از آرامیش (درست گفتم ؟) !!!خرید نکن ازش !

جای دیگه نمیشناسید؟

بعد یک سوال دیگه:
اگر مموری میخوره لازم نیست الزاما 4 یا 8 گیگ بخرم هان؟ 2 گیگ میخرم و مموری که خودم دارم و 8 گیگه روش میندازم.. میشه؟
دیگه اینکه هدفون بلوتوث خودش جداگانه چنده؟ چون روش که نیست قاعدتا!

ticktack1
06-04-2013, 12:07
سلام. من دنبال یه وسیله ای می گردم که zabt va pakhsh صداش عالی باشه. چون کار موسیقی می کنم. و نمی خوام با هدفون گوش بدم. ممنون می شم راهنماییم کنید. تا 500 یا 600 هم بودجه دارم.

peaceful1
06-04-2013, 19:14
سلام. من دنبال یه وسیله ای می گردم که zabt va pakhsh صداش عالی باشه. چون کار موسیقی می کنم. و نمی خوام با هدفون گوش بدم. ممنون می شم راهنماییم کنید. تا 500 یا 600 هم بودجه دارم.

ضبط خوب میخوای ZOOM H2n بگیر پخش خوب میخوای برو MP3player بگیر

*hamedkhatar*
07-04-2013, 10:12
سلام دوست عزیز
قبلا با چه دستگاهی اهنگ گوش میدادین
و اینکه به چه سبک موسیقی گوش میدین
و هدفونتون چیه؟
موفق باشید.

سلام مجدد
رفتم یه Ipod Nano گرفتم حالا میخوام یه هدفون هم بگیرم از این تو گوشیها
میخوام مناسب ورزش کردن باشه و کیفیت فوقالعاده ای داشته باشه
آهنگ هم بیشتر Electronic و House و Rock و R&B
قیمت مهم نیست
ممنون

NONE
07-04-2013, 10:39
سلام ..

عید همگی با تاخیر مبارک ..

MP3 Player میخوام ..

ضبط صدا برام مهم نیست ..

قیمت تا 150 160

حالا یکم بالاترم شد شد ..

ممنون:n16:

peaceful1
07-04-2013, 11:13
سلام ..

عید همگی با تاخیر مبارک ..

MP3 Player میخوام ..

ضبط صدا برام مهم نیست ..

قیمت تا 150 160

حالا یکم بالاترم شد شد ..

ممنون:n16:

t-jays
07-04-2013, 19:51
سلام مجدد
رفتم یه Ipod Nano گرفتم حالا میخوام یه هدفون هم بگیرم از این تو گوشیها
میخوام مناسب ورزش کردن باشه و کیفیت فوقالعاده ای داشته باشه
آهنگ هم بیشتر Electronic و House و Rock و R&B
قیمت مهم نیست
ممنون
سلام
تو بخش خودش باید بپرسین

NONE
08-04-2013, 14:17
دوستان میشه بگید تهران کجا میتونم Creative Zen X-Fi Style

یا مدلای دیگه ی کریتیو گیر بیارم ..

ولیعصر گشتم پیدا نکردم ..

peaceful1
09-04-2013, 21:17
دوستان میشه بگید تهران کجا میتونم Creative Zen X-Fi Style

یا مدلای دیگه ی کریتیو گیر بیارم ..

ولیعصر گشتم پیدا نکردم ..

تو سایت میهن مارکت و دیجی مارکت یه نگاه بکن

نمایندگی شاب تو

پاساژ زند هفت تیر

پاساژ بهار تقاطع خیابان بهار و انقلاب

مجتمع پایتخت دو نمایندگی

بازار ایران دو نمایندگی

بازار رضا یک نمایندگی

peaceful1
09-04-2013, 21:22
برای طرح پرسش و دنبال کردن مطالب جدید به تاپیک

راهنمایی برای خرید دستگاهای ضبط و پخش قابل حمل (فصل دوّم) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مراجعه کنید.