PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید دستگاهای ضبط و پخش قابل حمل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16

peaceful1
06-11-2011, 22:12
خیلی جالبه اما من firmware 3.57 رو نصب کردم به خاطر دیکشنری که اینجا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گفته این نوع اتصال رو ساپورت نمیکنه؛ پس کاری نمیشه کرد، فعلا...:13:

بله خب این هم یکی از فرقهای اصلی فرم ویر کره ایی و جهانی هست البته دیکشنری فقط برای D2 قابل استفاده هست انگار مال بقیه خریدنی هست و من نتونستم جایی پیدا کنم.

Shahrzad368
07-11-2011, 01:27
بله خب این هم یکی از فرقهای اصلی فرم ویر کره ایی و جهانی هست البته دیکشنری فقط برای D2 قابل استفاده هست انگار مال بقیه خریدنی هست و من نتونستم جایی پیدا کنم.
بله همینطوره.
حدس میزنم پشیمون شدن از رایگان بودنش یا اینکه مثلا قصدشون جذب مخاطب بوده؛ فرضا یکی ببینه دوستش اینو داره، خوشش بیاد، بخره
ولی از اینا که بگذریم، دیکشنری اش حرف نداره، عالیه.

این تپیک میتونه کمک کنه:

بررسی ایپاد نانو نسل 6- نمایشگر مولتی تاچ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد از خوندن اینا نتیجه میگیرم: just my D2 ! :8:
تا اومدن یه پلیر بهتر و کوچولو هم کمتر ورزش میکنم :46::31:
راستی کاوون قصد نداره پلیر کوچولو(که ال سی دی داشته باشه، تاچ باشه و ...) بسازه؟

vahidreza2007
10-11-2011, 15:22
سلام

دوستان و اساتید عزیز من چند وقت هستش دنبال خرید پلیر Sansa Clip + 2GIG هستم ولی متاسفانه نتوستم پیداش کنم چون قبلا این مدل رو داشتم و ازش راضی بودم دوباره می خوام از همین مدل داشته باشم

حالا از دوستان عزیز اگر جایی در تهران که این مدل رو داره رو می شناسه لطفا با مشخصات کامل من رو در راه خرید این مدل راهنمایی کنید

ممنون میشم ادرس و شماره تلفن جایی رو که این مدل رو موجود داره رو بفرمایید تا مراجعه کنم برای خریدش .

peaceful1
10-11-2011, 15:35
بله همینطوره.
حدس میزنم پشیمون شدن از رایگان بودنش یا اینکه مثلا قصدشون جذب مخاطب بوده؛ فرضا یکی ببینه دوستش اینو داره، خوشش بیاد، بخره
ولی از اینا که بگذریم، دیکشنری اش حرف نداره، عالیه.

بعد از خوندن اینا نتیجه میگیرم: just my D2 ! :8:
تا اومدن یه پلیر بهتر و کوچولو هم کمتر ورزش میکنم :46::31:
راستی کاوون قصد نداره پلیر کوچولو(که ال سی دی داشته باشه، تاچ باشه و ...) بسازه؟

چرا کوون مدل کوچک داره E2

بله من هم قبول دارم D2 منحصر به فرد هست به خوبی دیگه هم داره تم و اپلیکیشن زیادی داره و در ضمن اگه مشکلی پیش بیاد خیلی اوقاط خود فرد با کمی سرچ میتونه براش راه حل پیدا کنه.

سلام

دوستان و اساتید عزیز من چند وقت هستش دنبال خرید پلیر Sansa Clip + 2GIG هستم ولی متاسفانه نتوستم پیداش کنم چون قبلا این مدل رو داشتم و ازش راضی بودم دوباره می خوام از همین مدل داشته باشم

حالا از دوستان عزیز اگر جایی در تهران که این مدل رو داره رو می شناسه لطفا با مشخصات کامل من رو در راه خرید این مدل راهنمایی کنید

ممنون میشم ادرس و شماره تلفن جایی رو که این مدل رو موجود داره رو بفرمایید تا مراجعه کنم برای خریدش .

بر اساس قوانین فروم نمیشه فروشگاه معرفی کرد.
شما به راحتی با سرچ تو نت میتونید پیدا کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یه فروشگاه هم تو پاساژ پایتخت داشت نمیدونم هنوز موجود داره یا نه.

vahidreza2007
10-11-2011, 15:42

بله من هم قبول دارم D2 منحصر به فرد هست به خوبی دیگه هم داره تم و اپلیکیشن زیادی داره و در ضمن اگه مشکلی پیش بیاد خیلی اوقاط خود فرد با کمی سرچ میتونه براش راه حل پیدا کنه.

بر اساس قوانین فروم نمیشه فروشگاه معرفی کرد.
شما به راحتی با سرچ تو نت میتونید پیدا کنید:

یه فروشگاه هم تو پاساژ پایتخت داشت نمیدونم هنوز موجود داره یا نه.

دوست من از نت نا امید شدم که اینجا خواستم از دوستان راهنمایی کنند تو نت هیچ کدوم از فروشگا ه ها موجود ندارن این مدل رو

تو پایتخت هم اون واحد مد نظر شما که قبلا داشت دیگه نداره

بازم ممنون میشم اگه جایی رو می شناسید حداقل اگه شده حدودی ادرس بدید تا من برم دنبالش .

ممنونم

Shahrzad368
10-11-2011, 17:57
اوقاط
اوقات درست تره
البته پیش میاد، خیلی مشکلی نیست :46:
حدس زدم ناراحت نمیشید از تذکر اینطور موارد...وگرنه نمیگفتم

منظورم مدلی کوچیک با ال سی دی بود؛ E2 ال سی دی نداره:13:

vahidreza2007
11-11-2011, 16:24
سلام

دوستان کسی نمی دونه تو تهران الان کجا این مدل رو موجود داره و میشه تهیه کرد ؟

ادرس دقیق هم اگه نشد حدودی هم بگید ممنون میشم

vahidreza2007
13-11-2011, 00:38
خوب مثل اینکه دیگه نمیشه پلیر سانسا کلیپ رو تو بازار پیدا کرد و خرید حداقل اینکه شواهد اینو نشون میده

اما بعد از کلی تحقیق بین پلیر ها تو رنج قیمتی 50 تا نهایت 70 تومن به این انتخاب رسیدم

پخش کننده موسیقی T9 - 2GB

قیمت: 65,000
تومان

Specifications
General:
Storage: 2GB
Colors: 2GB: Classy Black / Silky Silver
Dimensions: 82(L)x25.5(W)x12(T)mm
Weight: 30.2 g
Connection Type: USB 2.0
Equalizer: Normal / Pop / Jazz / Rock / Classic / Custom EQ / SRS WOW HD
Operating Temperature: -5°C - 40°C
Battery Life: AUDIO: 24 hrs (128 kbps, MP3, Vol 20, EQ Normal, LCD off)

Display:
Screen Type: 2.54 cm (1 inch) Mono OLED
Resolution: 128x64

Audio:
Frequency Range: 20 Hz ~20 KHz
Signal / Noise Ratio: 90 db
Channels: Stereo
Supported Format: MP3, WMA, WAV, APE, FLAC
Bit Rate: MP3, WMA: 8 kbps - 320 kbps, FLAC: 0 ~ 8
Headphone Output power: L: 12.5 mW + R: 12.5 mW (condition: 16ohm)

Recording:
Voice Recording: WAV
FM Radio: WAV

FM-Radio:
Frequency Range: 87.5 Mhz - 108 Mhz
Signal / Noise Ratio: 50 db
Antenna: Headphone / Earphone-Cord Antenna

Power:
Battery: Lithium Polymer Battery

In the Box: iriver T9, Earphone, Quick Start Guide

با این مشخصات رسیدم

به نظر خودم که مشخصاتش بد نیست و قابل قبوله

حالا از دوستان و اساتید بخش می خوام نظرشون رو در ایمورد این پلیر بگن و اینکه ارزش خرید داره یا نه ؟ یا میشه با همین پول انتخاب بهتر و با کیفیت تری کرد ؟

کیفیت این مدل از سانسا بهتره یا دریک رنج کیفیتی هستند ؟

از جناب peaceful1 مخصوصا منتظر راهنمایی هستم . با تشکر

peaceful1
13-11-2011, 08:25
این نیست که پلیر های سندیسک از همه جهات از همه بهترند. نه واقعیت این طور نیست.
مزیتهای +Sansa Clip:

به بهترین شکل هدفونهای امپدانس پایین رو درایو میکنه
حافظه جانبی میخوره
راک باکس قابل نصب هست
خوش فرم و و خوش ساخت هست و به راحتی میشه استفاده کرده.
Gapless playback داره
Hard reset داره.

مزیتهای T9:

USB سر خود هست.
بسیار خوش ساخت و خوش فرم هست
ریکورد به مراتب حساس تر و قویتری داره.
زمان پخش طولانی تری داره.
G-sensor داره-->(با تکان دادن پلیر اهنگ تغییر میکنه و گام شمار)
دو برابر میزان پخشش هست.
افکت SRS داره.

هر دوتاشون صداشون خیلی خوبه. ولی کمی مخاطبشون فرق میکنه.

vahidreza2007
13-11-2011, 12:17
این نیست که پلیر های سندیسک از همه جهات از همه بهترند. نه واقعیت این طور نیست.
مزیتهای +Sansa Clip:

به بهترین شکل هدفونهای امپدانس پایین رو درایو میکنه
حافظه جانبی میخوره
راک باکس قابل نصب هست
خوش فرم و و خوش ساخت هست و به راحتی میشه استفاده کرده.
Gapless playback داره
Hard reset داره.

مزیتهای T9:

USB سر خود هست.
بسیار خوش ساخت و خوش فرم هست
ریکورد به مراتب حساس تر و قویتری داره.
زمان پخش طولانی تری داره.
G-sensor داره-->(با تکان دادن پلیر اهنگ تغییر میکنه و گام شمار)
دو برابر میزان پخشش هست.
افکت SRS داره.

هر دوتاشون صداشون خیلی خوبه. ولی کمی مخاطبشون فرق میکنه.

ممنون هستم از مقایسه خوبتون

اما اگر بخواید در زمینه پخش صدا و کیفیت صدای خروجی این دو مقایسه ای انجام بدید کدوم یک از اینو دو بهتر هستش؟ یا حداقل چنددرصد در این زمینه با هم فرق دارن ؟

و اینکه جدا دیگه نمیشه سانسا رو پیدا کرد ؟ یعنی خودتون جدیدا جایی ندیدید که داشته باشه ؟

در مورد شارز کردن هم من سانسا ی قبلی خودم رو به یه دو شاخه ی یو اس بی دار که گرفته بودم و سانسا رو با کابل یو اس بی خودش به اون وصل می کردم و میزدم به برق و شارز می کردم حالا این ای ریور رو هم میشه وصل کرد

به همون دو شاخه و با برق شارزش کرد ؟

و اینکه اگه کمی بیشتر در مورد مشخصات فنی و توانایی ها و استحکام این مدل ای ریور تی 9 تضیح بدین ممنون میشم

ممنون میشم در مورد اون جمله اخرتون که گفتید کمی مخاطبشون فرق میکنه توضیح بدید ؟ چه نوع مخاطبی دنبال کدوم نوع از این دوتا میره ؟

peaceful1
13-11-2011, 21:25
ممنون هستم از مقایسه خوبتون

اما اگر بخواید در زمینه پخش صدا و کیفیت صدای خروجی این دو مقایسه ای انجام بدید کدوم یک از اینو دو بهتر هستش؟ یا حداقل چنددرصد در این زمینه با هم فرق دارن ؟

نوع صداشون فرق میکنه کلیپ صداش طوری هست که شاید برای بعضی سبکهایی که عرف هست مثل راک و متال بهترین نباشه ( نه به اندازه سونی بعضی برندهای کره ایی ) ولی صداش طوری هست که بدون مشکل عموم ژانرهای مختلف رو پخش میکنه. مخصوصا با تنظیمات بسیار زیاد راک باکس.
در کنار اون به شکل خارقالعاده ایی هدفونهای امپدانس پایین رو درایو میکنه و احتیاج به آمپ نداره.

البته این تفاوتها احساس نمیشه حتی شاید برعکس به نظر بیاد چون وقتی احساس خواهید کرد که چند هدفون با کیفیت داشته باشید. وگرنه این تفاوتهای جزئی اصلا مهم نیست.تفاوت داشتن هدفون خوب با یه پلیر متوسط به مراتب بیشتر از یک پایر عالی و هدفون ارزون و یا هدفون خود پلیر هست.

و اینکه جدا دیگه نمیشه سانسا رو پیدا کرد ؟ یعنی خودتون جدیدا جایی ندیدید که داشته باشه ؟

نه قربان شرمنده ندیدم. ولی اگه تو نت چند کلید واژه سرچ کنید شاید تو نت بتونید پیدا کنید.

در مورد شارز کردن هم من سانسا ی قبلی خودم رو به یه دو شاخه ی یو اس بی دار که گرفته بودم و سانسا رو با کابل یو اس بی خودش به اون وصل می کردم و میزدم به برق و شارز می کردم حالا این ای ریور رو هم میشه وصل کرد

به همون دو شاخه و با برق شارزش کرد ؟

بله این مدل هم همینطور هست

و اینکه اگه کمی بیشتر در مورد مشخصات فنی و توانایی ها و استحکام این مدل ای ریور تی 9 تضیح بدین ممنون میشم

ممنون میشم در مورد اون جمله اخرتون که گفتید کمی مخاطبشون فرق میکنه توضیح بدید ؟ چه نوع مخاطبی دنبال کدوم نوع از این دوتا میره ؟
کسی که سندسیک میخره دنبال پلیر با نوع صدای خاص و پشتیبانی از راک باکس و نشون دادن مشخصات کامل فایل آهنگ و replay gain و Gapless playback و ... هست ولی آیریور مخاطب خاص نداره مشخصات مدتهاست اصلا تغییر نمیکنه و فقط ظاهر مدلها تغییر میکنه. البته همینطوری پلیرهای آیریور همه فرمتها متعارف و بیشتر رو پشتیبانی میکنند کیفیت صدای مناسب و افکت و ... دارند ولی خب کسی که مدل به مدل دنبال میکنه این تغییرات ظاهر در رنگ و طرح ناراحت و ناامیدش میکنه.

vahidreza2007
13-11-2011, 21:39
نوع صداشون فرق میکنه کلیپ صداش طوری هست که شاید برای بعضی سبکهایی که عرف هست مثل راک و متال بهترین نباشه ( نه به اندازه سونی بعضی برندهای کره ایی ) ولی صداش طوری هست که بدون مشکل عموم ژانرهای مختلف رو پخش میکنه. مخصوصا با تنظیمات بسیار زیاد راک باکس.
در کنار اون به شکل خارقالعاده ایی هدفونهای امپدانس پایین رو درایو میکنه و احتیاج به آمپ نداره.

البته این تفاوتها احساس نمیشه حتی شاید برعکس به نظر بیاد چون وقتی احساس خواهید کرد که چند هدفون با کیفیت داشته باشید. وگرنه این تفاوتهای جزئی اصلا مهم نیست.تفاوت داشتن هدفون خوب با یه پلیر متوسط به مراتب بیشتر از یک پایر عالی و هدفون ارزون و یا هدفون خود پلیر هست.

نه قربان شرمنده ندیدم. ولی اگه تو نت چند کلید واژه سرچ کنید شاید تو نت بتونید پیدا کنید.

بله این مدل هم همینطور هست

کسی که سندسیک میخره دنبال پلیر با نوع صدای خاص و پشتیبانی از راک باکس و نشون دادن مشخصات کامل فایل آهنگ و replay gain و Gapless playback و ... هست ولی آیریور مخاطب خاص نداره مشخصات مدتهاست اصلا تغییر نمیکنه و فقط ظاهر مدلها تغییر میکنه. البته همینطوری پلیرهای آیریور همه فرمتها متعارف و بیشتر رو پشتیبانی میکنند کیفیت صدای مناسب و افکت و ... دارند ولی خب کسی که مدل به مدل دنبال میکنه این تغییرات ظاهر در رنگ و طرح ناراحت و ناامیدش میکنه.

جناب مدیر ممنونم به خاطر توضیحات عالی که دادین

در مورد صدای سانسا کیپ واقعا توضیحاتون عالی بود . اگه ممکنه همین نوع توضیح رو در مورد ویزگی صدای این مدل ایریور هم داشته باشید ممنون میشم .

برای من هدف از خرید ایرویور تی 9 فقط کیفیت صدای خوب در سبک موسیقی پاپ و سنتی و سبک عربی و ترکی هستش و برام کیفیت و شفافیت صدا و رسایی مهمه و بقیه موارد اصلا برام مهم نیست . البته شارز دهی هم برام مهم هستش که با 24 ساعت نیاز من برطرف میشه . ایا با این مدل این نیاز منبر طرف میشه ؟

قصد خرید یه هدفون کریتیو ep 630 رو هم دارم که به نظر با این ایریور بتونم کیفیت خوب و مناسبی رو دریافت کنم نظر شما چیه ؟

این بگم فکر کنم خوب باشه من تا به حال فقط همین مدل پلیر سانسا رو داشتم که البته هنوز دارمش ولی دادم به برادرم . پس به نظرتون این ایریور به عنوان دومین پلیر من می تونه استاندارد های قبلی رو برام داشته باشه ؟

meisam317
13-11-2011, 23:12
سلام بچه ها لطفا یک مدل MP3Player مغعمولی و ارزان که البته بلوتوث داشته باشه معرفی بکنید تا بتونم از هدست بی سیم استتفاده بکنم

peaceful1
15-11-2011, 09:02
جناب مدیر ممنونم به خاطر توضیحات عالی که دادین
قربان شما , شما یزرگواری

در مورد صدای سانسا کیپ واقعا توضیحاتون عالی بود . اگه ممکنه همین نوع توضیح رو در مورد ویزگی صدای این مدل ایریور هم داشته باشید ممنون میشم .
قربونت برم لطف داری شما ربزرگواری
برای من هدف از خرید ایرویور تی 9 فقط کیفیت صدای خوب در سبک موسیقی پاپ و سنتی و سبک عربی و ترکی هستش و برام کیفیت و شفافیت صدا و رسایی مهمه و بقیه موارد اصلا برام مهم نیست . البته شارز دهی هم برام مهم هستش که با 24 ساعت نیاز من برطرف میشه . ایا با این مدل این نیاز منبر طرف میشه ؟

من از T9 تو شرایط مختلف استفاده کردم ولی چون مال خودم نبوده کاملا به زمان شارژ میزان Playback دقت نکردم. ولی چیزی که مشخص هست میزان شارژش از Clip بیشتره.

قصد خرید یه هدفون کریتیو ep 630 رو هم دارم که به نظر با این ایریور بتونم کیفیت خوب و مناسبی رو دریافت کنم نظر شما چیه ؟
انتخاب خوبی هست. دیگه تو این قیمت من بهتر از این ندیدم.

این بگم فکر کنم خوب باشه من تا به حال فقط همین مدل پلیر سانسا رو داشتم که البته هنوز دارمش ولی دادم به برادرم . پس به نظرتون این ایریور به عنوان دومین پلیر من می تونه استاندارد های قبلی رو برام داشته باشه ؟
خوب همون طور که در پست قبلی گفته بودم صداشون کمی فرق میکنه ولی برای کسی که هزینه زیادی برای هدفون نمیده وخیلی با تنظیمات اکلایزر کاری نداره اتفاقا این پلیر یا مثلا سری B سونی میتونه انتخاب بهتری باشه

--------------------------

سلام بچه ها لطفا یک مدل MP3Player معمولی و ارزان که البته بلوتوث داشته باشه معرفی بکنید تا بتونم از هدست بی سیم استتفاده بکنم

ارزونترین مدلهایی که بلوتوث داره مدلهای سامسونگ میشه که متاسفانه دقیقا مدل پلیر رو به خاطر ندارم که حدود 100 تومن حداقل باید هزیه کنید.

joibari2
15-11-2011, 14:51
مثل اینکه دیکه کلیپ+ رو نمیشه پیدا کرد کل پایتخت گشتم نبود.دیجی کالا هم زده موجود نیست سایت دیگه ای نیست که بفروشه؟

amin148
15-11-2011, 20:09
مثل اینکه دیکه کلیپ+ رو نمیشه پیدا کرد کل پایتخت گشتم نبود.دیجی کالا هم زده موجود نیست سایت دیگه ای نیست که بفروشه؟

منم دنبالش بودم , یه کم صبر کن من یه شایعه شنیدم که میخوان clip zip وارد کنن.
البته نمیدونم در چه حد درست باشه ولی بعید نیست.

Terova
17-11-2011, 13:41
سلام

یک MP3 میخوام در حد 60 تومن

اول اینکه دوامش زیاد باشه و گارانتی هم داشته باشه
دوم عمر کارکرد باتریش هست

Arita
17-11-2011, 17:00
دوستان عزیز

من می خوام یک mp4 بخرم.
مهمترین ویژگی کیفیت صداست. و اینکه قیمتش پایین بین 100 تا 200 باشه.
خودم گزینه های زیر مد نظرمه، ممنون میشم کمکم کنید.
Iriver S 100
Iriver E 300
Ipod Nano
Cowon I9

osmaan
17-11-2011, 18:37
دوستان عزیز

من می خوام یک mp4 بخرم.
مهمترین ویژگی کیفیت صداست. و اینکه قیمتش پایین بین 100 تا 200 باشه.
خودم گزینه های زیر مد نظرمه، ممنون میشم کمکم کنید.
Iriver S 100
Iriver E 300
Ipod Nano
Cowon I9
خوب بین انتخاب هاتون کووان هست و از بین لیستتون همین گزینه بهترین هست

---------- Post added at 06:37 PM ---------- Previous post was at 06:36 PM ----------

سلام

یک MP3 میخوام در حد 60 تومن

اول اینکه دوامش زیاد باشه و گارانتی هم داشته باشه
دوم عمر کارکرد باتریش هست
سلام
میتونید کووان E2 رو یه نگاه بندازید

Shahrzad368
18-11-2011, 20:16

سلام

الان قیمت e2 چنده؟

peaceful1
18-11-2011, 20:50
الان قیمت e2 چنده؟

chris redfield
19-11-2011, 11:06
من سونی رو پیشنهاد میکنم که کیفیتش فوقالعاده است.وقتی گوش میدی احساس میکنی تو گوشت آمپلی و ساب کار گذاشتی.سونی سری nwz

vahidreza2007
19-11-2011, 13:11
بالاخره پلیر ای ریور تی 9 من امروز رسید . همون اول کار فریم ویرش رو اپدیت کردم . بعدش اهنگ هام رو با نرم افزار مخصوص خودش انتقال دادم به پلیر . اقا واقعا پلیر با کیفیتی هستش و من رو واقعا متعجب کرد واقعا می تونم بگم از پلیر قبلی خودم سانسا کلیپ کیفیتش کمی بهتر و بالاتر هستش . کیفیت گوشی خود پلیر هم در حد خوبی قرار داره اما می تونید با یه ایرفون سونی EX- 35 بهترین کیفیت رو با این پلیر بگیرید . تو تنظیمات اکولایزرش یه مود داره به اسم SRS WOW HD که من تنظیمات پخش رو گذاشتم روی اون که الان واقعا با یه کیفیت در حد تیم ملی داره اهنگ ها رو پخش میکنه . کار با منوی دستگاه هم خیلی راحت و به اصطلاح یوزر فرندلی هستش و منوهاش خوش دست هستش . خود پلیر هم خیلی جمع و جور و خوش دست و و خوشگل هستش .

در کل من که راضی هستم واقعا از خریدش . برای من به صورت خرید پستی در امد به قیمت 68 تومن .

دوستانی که می خواهند تا این رنج قیمتی خرید داشته باشسند به نظرم بهتیرین انتخاب می تونه باشه حتی تا حدود 10-20 درصد بهتر از سانسا دوست داشتنی قبلی خودم .

امیدوارم این ریویو بتونه به دوستان کمک کنه در خرید .

---------- Post added at 01:09 PM ---------- Previous post was at 01:07 PM ----------

همین جا از دوستان عزیز rezaomido و peaceful1 عزیز باید تشکر کنم که من رو در خرید پلیر راهنمایی کردند . با تشکر از هر دوی این عزیزان .

tayef
21-11-2011, 19:05
من امروز یه آیویر T9 گرفتم تو خود سایت زده محتویات بسته کابل usb برای شارژ وانتقال داده
اما این مدل که usb به حالت کشویی باز و بسته میشه
و داخلش که کابل نبود
یا داخل سایت اشتباه نوشته یا فروشنده ......
اینم آدرس سایتش که گارانتی کرده این محصولو

peaceful1
21-11-2011, 19:42
من امروز یه آیویر T9 گرفتم تو خود سایت زده محتویات بسته کابل usb برای شارژ وانتقال داده
اما این مدل که usb به حالت کشویی باز و بسته میشه
و داخلش که کابل نبود
یا داخل سایت اشتباه نوشته یا فروشنده ......
اینم آدرس سایتش که گارانتی کرده این محصولو

من استفاده کردم ولی چون مال خودم نبوده محتویات قوطی رو ندیدم هر چند متوجه نمیشم چرا وقتی USB سر خود هست باید توش کابل رابط بزارند.

tayef
21-11-2011, 21:12
من استفاده کردم ولی چون مال خودم نبوده محتویات قوطی رو ندیدم هر چند متوجه نمیشم چرا وقتی USB سر خود هست باید توش کابل رابط بزارند.
یه مشکل دیگه هم دارم باهاش
البته این شخصی هستش
من لپ تاپ ایسوس دارم مدل n53
و این مدل دیزاینش یه جوری که درگاه usb بالاش یه برامدگی داره که نمذاره این t9 من تا اون جایی که جا داره وارد USB لپتاپ بشه
در نتیجه فقط شارژ میشه اما نمیشه با لپ تاپ ایسوز توش آهنگ ریخت
نتیجه گیری
اونایی که لپ تاپ ایسوز سری N دارند این مدل MP3 پلیرو نگیرند

peaceful1
21-11-2011, 21:16
یه مشکل دیگه هم دارم باهاش
البته این شخصی هستش
من لپ تاپ ایسوس دارم مدل n53
و این مدل دیزاینش یه جوری که درگاه usb بالاش یه برامدگی داره که نمذاره این t9 من تا اون جایی که جا داره وارد USB لپتاپ بشه
در نتیجه فقط شارژ میشه اما نمیشه با لپ تاپ ایسوز توش آهنگ ریخت
نتیجه گیری
اونایی که لپ تاپ ایسوز سری N دارند این مدل MP3 پلیرو نگیرند

خوب شما میتونی یه کابل USB یه سر مادگی و یه سر نری بگیری تا مشکل حل بشه تو پاساز ولیعصر باید 3 مترش حدود 2 تومن این طورها باشه.

43211
26-11-2011, 11:14
سلام به همه ي اساتيدوكاربلدها،من هميشه خريدهام رومثل خيلي هاي ديگه ازسايت معروف و معتبردي جي كادلاميكنم،چندتاسؤال دارم،1مارك ايريورازلحاظ كيفيت ونوآوربهتري يافيليپس؟ارزش خريدش بافيليپس درچه حده،يعني كدوم باارزش تره؟به نظرشمااپل آيپادبگيرم ياايريورP816gigيافيليپسGogear Muse16gig؟لطف كنيدوبه بهترين شكل راهنمايي بفرماييدباتشكرازاساتيدراه نما.

Terova
26-11-2011, 18:06
خوب بین انتخاب هاتون کووان هست و از بین لیستتون همین گزینه بهترین هست

---------- Post added at 06:37 PM ---------- Previous post was at 06:36 PM ----------

سلام

نظرتون در مورد سونی چی هست آیا با این قیمت 60 - 70 تومن مدلهای سونی میتونن به E2 برسن..

your_star
26-11-2011, 21:34
سلام به همه ي اساتيدوكاربلدها،من هميشه خريدهام رومثل خيلي هاي ديگه ازسايت معروف و معتبردي جي كادلاميكنم،چندتاسؤال دارم،1مارك ايريورازلحاظ كيفيت ونوآوربهتري يافيليپس؟ارزش خريدش بافيليپس درچه حده،يعني كدوم باارزش تره؟به نظرشمااپل آيپادبگيرم ياايريورP816gigيافيليپسGogear Muse16gig؟لطف كنيدوبه بهترين شكل راهنمايي بفرماييدباتشكرازاساتيدراه نما.
اگه اصرار به خرید از دیجی کالا نداری بهتره cowon رو هم نگاهی بندازی.
من پیشنهادمیکنم cowon v5 رو هم نگاه کن و بین این 3 تا انتخاب کن.
کلا آیریور قدیمی کار هست و فلیپس تازه وارد فاز پلیر شده .اپل رو کلا من پیشنهاد نمیدم.
هر دو مدل مورد نظرت خوبن.اگه فیلم میبینی آیریور مناسب تره.پخش فول اچ دی داره.

Terova
27-11-2011, 16:34
این COWON E2 رو از کجا بخرم که مطمئن باشه؟

نظرتون در مورد SONY NWZ و CREATIVE - ZEN Style M100 هم بگید..

peaceful1
27-11-2011, 17:54

E2 رو هر جا داشته باشه مطمئن هست. مگر جایی قیمت بیشتر بده

Terova
27-11-2011, 21:05
E2 رو هر جا داشته باشه مطمئن هست. مگر جایی قیمت بیشتر بده

تو شهر ما که نداشت
شما اگر فروشگاه اینترنتی رو میشناسید که ارسال داشته باشه معرفی کنید..

your_star
28-11-2011, 06:18

کوون نمایشگر نداره.اما سونی و کریتیو هر دو نمایگر دارن.نمیدونم ملاک انتخابت چی هست ولی بعضی وقتها نبود نمایشگر میتونه شدیدا اذیت کننده بشه!
کیفیت صدای سونی و کریتیو جزو بهترینهای بازار هست.
کریتیو جدیدترین هست و زیباتر مسلما.

r0ss0neri
28-11-2011, 19:05
دوستان امکانش هست که بتونم لیریک رو روی موزیک ساینس کنم و با سانسا کلیپ وقتی گوش میدم لیریک رو هم ببینم ؟
بعد با چه نرم افزار و چطوری ؟

dwalker
29-11-2011, 20:36
سلام دوستان
تعداد صفحات انقد زیاده که واقعا نمی شه همشو خوند
راستش من یه recoreder خوب می خوام برای ضبط صدا سر کلاس البته هر چی ارزونتر بهتر
ممنون می شم راهنمایی کنید
مرسی

your_star
30-11-2011, 04:11
سلام دوستان
تعداد صفحات انقد زیاده که واقعا نمی شه همشو خوند
راستش من یه recoreder خوب می خوام برای ضبط صدا سر کلاس البته هر چی ارزونتر بهتر
ممنون می شم راهنمایی کنید
مرسی

Emad HD
30-11-2011, 16:05
سلام دوستان
من از خيلي از عزيزان مشاوره گرفتم ولي اخر به نتيجه نرسيدم
من يه mp3 player ميخوام فقط كيفيت صدا برام مهمه
mp4 يا تصويري نميخوام
لطفا راهنمايي كنيد
ممنون

ziguratt
02-12-2011, 18:03
من پنج-شش ماه قبل همین‌جا از دوستان مشاوره گرفتم، sansa clip plus رو خریدم، الانم به شدت راضی هستم، با این‌که خیلی وارد نیستم، اما به جایی رسیدم که حس می‌کنم هدفون کریتیوم که بیست تومن خریدم نمی‌تونه کیفیت صدای پلاس رو منتقل کنه، پیشنهاد بنده سان‌دیسک کلیپ‌پلاس هستش

پ.ن: با تشکر مجدد از جناب peaceful به‌خاطر راهنمایی خوب و کاملشون.

halloo20
02-12-2011, 22:43
سلام جایی رو تو تهران میشناسید که +clip بفروشه و لطفا چند مدل که از نظر کیفیت و اندازه مثل +clip هستن رو معرفی کنید .

ziguratt
03-12-2011, 14:01
اون‌وقت که من خریدم، از چارراه ولی‌عصر تا خود پایتخت رو گشتم
فقط پایتخت داشت، یادمه طبقه اول بود، وارد که می‌شدی دقیقن ضلع مقابل ورودی بود مغازش،
بعدشم به دیدن ویترین‌ها اکتفا نکن تک‌تک برو تو بپرس، اون‌جایی که من خریدم الکی رفتم توش، گفت داره داشتم بال در می‌آوردم، بعدشم من 4گیگ رو 70 گرفتم ، جای چونه هم داره بسته به مهارتت. ضمنن تو سایت دیجی‌کالا هم چند وقت قبل 2گیگش رو 45تومن دیدم.

claud
05-12-2011, 12:47
سلام دوستان عزیز این تاپیک هنوز فعاله ؟من تاز عضو شدم
میخواستم ببینم کسی اینجا با zune hd یا Sony NWZ-X1061 کار کرده و ایا کیفیت صداشون از cowon j3 بالاتر هست؟این سونی رو تو خود سایتشون خیلی تعریف کردن امپلی استریو شفاف سیستم حذف نویز...با تشکر

malekifreeair
05-12-2011, 15:47
یه سوال مبتدی مدل های ipod مثل نانو و کلاسیک همراهشون هدفون داره؟

your_star
05-12-2011, 23:10
سلام دوستان عزیز این تاپیک هنوز فعاله ؟من تاز عضو شدم
میخواستم ببینم کسی اینجا با zune hd یا Sony NWZ-X1061 کار کرده و ایا کیفیت صداشون از cowon j3 بالاتر هست؟این سونی رو تو خود سایتشون خیلی تعریف کردن امپلی استریو شفاف سیستم حذف نویز...با تشکر
مدل مورد نظر شما دیگه تولید نمیشه ولی j3 در خط تولید هست.
البته هنوز بگردی میتونی سونی رو پیدا کنی.در زمینه ی کیفیت صدا هر دو عالی ان.ولی عمر باتری کمتر سونی و قدیمی بودنش کوون رو انتخاب بهتری میکنه.
اگر میخوای یه مدل فوق العاده سونی بگیری باید منتظر این بمونی

یا اینو سفرش بدی برات بیارن(بعید میدونم ایران باشه مدتیه از بازار خبر ندارم)
Sony NWZA865

claud
06-12-2011, 03:23
ممنون your star عزیز!خیلی طول میکشه تو بازار ایران بیاد؟فکر کنم کم کم500تومن هم باشه!!
این مدل Sony NWZA865که فرمودید کیفیت صداش بالاتره؟
دوست عزیز شما نحوه کارfile manager از j3رو اطلاع دارید؟به فرض اگه سه تا البوم تو دستگاه ریخته بشه که هیچکدوم تگ نداشته باشه
همه اهنگای سه تا البوم رو میبره تو فولدر unknownپخش میکنه؟چون گوشی من اینجوری عمل میکنه تو قسمت music ولی تو file managerهمونطور که از کامپیوتر ریختم فولدر ها و البوم ها رو نشون میده منتها اونجا هر اهنگ که تموم میشه پلیر گوشی متوقف میشه و اهنگ بعدی رو خودم دستی باید دوباره پلی کنم که کار سختیه!!خواستم ببینم این جی3چطور عمل میکنه؟
در ضمن این پلیر از 4 گیگ داره تا 32همینطور رم جانبی هم میخوره؟
یعنی میتونم یه 4 گیگ بگیرم با یه رم جانبی 16 که مجموع 20 گیگ حافظه داشته باشم؟بازم ممنون

peaceful1
06-12-2011, 14:26
^^^^^^^^^
Sony NWZA865 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

your_star
06-12-2011, 15:07
ممنون your star عزیز!خیلی طول میکشه تو بازار ایران بیاد؟فکر کنم کم کم500تومن هم باشه!!
این مدل Sony NWZA865که فرمودید کیفیت صداش بالاتره؟
دوست عزیز شما نحوه کارfile manager از j3رو اطلاع دارید؟به فرض اگه سه تا البوم تو دستگاه ریخته بشه که هیچکدوم تگ نداشته باشه
همه اهنگای سه تا البوم رو میبره تو فولدر unknownپخش میکنه؟چون گوشی من اینجوری عمل میکنه تو قسمت music ولی تو file managerهمونطور که از کامپیوتر ریختم فولدر ها و البوم ها رو نشون میده منتها اونجا هر اهنگ که تموم میشه پلیر گوشی متوقف میشه و اهنگ بعدی رو خودم دستی باید دوباره پلی کنم که کار سختیه!!خواستم ببینم این جی3چطور عمل میکنه؟
در ضمن این پلیر از 4 گیگ داره تا 32همینطور رم جانبی هم میخوره؟
یعنی میتونم یه 4 گیگ بگیرم با یه رم جانبی 16 که مجموع 20 گیگ حافظه داشته باشم؟بازم ممنون
من هر پلیری که تا حالا داشتم همین کار رو میکرده مثل کوون i9 .البته میتونی به راحتی با فایلهات پلی لیست درست کنی یا به favorites اددشون کنی تا این مشکلت حل شه.
این که صدای کدوم بهتره رو من نمیتونم بگم.شاید بهترین چیز همون گراف لینک پست بالا باشه که مقایسه کرده و بعد هم گوش خودت.
در مورد حافظه:نه فکر نمیکنم هیچکدوم از مدلای سونی کارت حافظه بخورن.j3 کارت حافظه میخوره.اما یادت باشه که حافظه ی جانبی هیچوقت جای حافظه ی اصلی رو نمیگیره.سر این صرفه جویی نکن!
باز هم به نظرم باتری لایف عالیه j3 اونو یه انتخاب عالی میکنه(گرچه مدلای جدید تر کوون هم هستن ولی این قدر عمر باتری ندارن).متاسفانه برعکس پلیرهای ارزون تر سونی مثل سری e و s که عمر باتریهای تا 50 ساعت رو دارن سری a با صفحه بزرگترش به 25 ساعت فکر کنم محدود میشه.گرچه کم نیست ولی استثنایی نیست

claud
06-12-2011, 16:18
^^^^^^^^^
Sony NWZA865 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لطف کردید فکر کنم با این مقایسه نظر شما هم رو کووان باشه
دوست عزیز من میتونم نظر شما در مورد تفاوت کیفیت کووان و گوشی اکسپریا سونی اریکسون بدونم؟اگه اشتباه نکنم تو یه تاپیک تایید کرده بودید که زیاد فرق نمیکنه؟چون من خودم معتاد موسیقی هستم و دنبال کیفیت صدا ولی هر دفعه پولی که برای پلیر کنار گذاشته بودم خرج گوشی جدید شد به این منظور که کیفیت صداشون فرق چندانی نمیکنه!الان هم قصد خرید اکسپریا ری رو دارم نمیدونم در حد اندازه جی 3 هست یا خیلی تفاوت داره؟ممنون میشم راهنمایی کنید

ممنونyour star عزیز پس با حساب صحبت شما بهتره که 32 جی 3 رو بگیرم که قیمتش 320 تومن که فکرمو به کووان مدل x7منحرف کرد که 120 گیگش نزدیک 340 تومن با باطری 60 ساعت!!!پس با این حساب ایکس 7 خیلی با صرفه تر میشه درسته؟فقط من در مورد کیفیت صدا ایکس 7 اطلاعی ندارم !!ایا از جی 3 بهتره (کیفیت و شفافیت صدا اول از همه خیلی برام مهمه)؟لطف اگر اطلاع دارید یا دوستان دیگری که استفاده کردن راهنمایی کنن ممنون میشم

peaceful1
06-12-2011, 18:13
کیفیت صدای عالی میخوام چی کار کنم؟
جواب به صورت کاملا عامیانه:
48% هدفون
28% پلیر
18% درجه کیفیت و نوع فرمت فایل صوتی
6% تناسب و سازگار بودن هدفون و پلیر و در صورت لزوم استفاده از آمپ
پس برند مهم نیست مهم این هست که برایند این ها شما رو به حداقل درصد مورد نیازتون برسیونه.
موضوع کاملا خاکستر هست اصلا سیاه و سفید نیست.
من نگفتم که اون پلیر سونی بده یا خوبه به نقل قول از اولین کسی که چند روز بعد رونمایی پلیر نوشته بوده با یک سری از هدفونها کاملا سازگار نیست که اون سری هدفون ها رو حتی یک نفر ایرانی ندیدم داشته باشه(منظورم بیشتر به کاربر های این فروم هست.)

claud
06-12-2011, 18:36
بله ممنونم !فقط با یه هدفون مشخص in ear تفاوت صدای پخش گوشی ها (از نوع سونی اریکسون) با mp3player متفاوته؟در ضمن از بین جی 3 و x7کدوم کیفیت صداش بهتره؟ایا x7از جی 3 خیلی اقتصادی تر نیست با توجه به ذخیره حافظش ؟

your_star
06-12-2011, 19:47
لطف کردید فکر کنم با این مقایسه نظر شما هم رو کووان باشه
دوست عزیز من میتونم نظر شما در مورد تفاوت کیفیت کووان و گوشی اکسپریا سونی اریکسون بدونم؟اگه اشتباه نکنم تو یه تاپیک تایید کرده بودید که زیاد فرق نمیکنه؟چون من خودم معتاد موسیقی هستم و دنبال کیفیت صدا ولی هر دفعه پولی که برای پلیر کنار گذاشته بودم خرج گوشی جدید شد به این منظور که کیفیت صداشون فرق چندانی نمیکنه!الان هم قصد خرید اکسپریا ری رو دارم نمیدونم در حد اندازه جی 3 هست یا خیلی تفاوت داره؟ممنون میشم راهنمایی کنید

ممنونyour star عزیز پس با حساب صحبت شما بهتره که 32 جی 3 رو بگیرم که قیمتش 320 تومن که فکرمو به کووان مدل x7منحرف کرد که 120 گیگش نزدیک 340 تومن با باطری 60 ساعت!!!پس با این حساب ایکس 7 خیلی با صرفه تر میشه درسته؟فقط من در مورد کیفیت صدا ایکس 7 اطلاعی ندارم !!ایا از جی 3 بهتره (کیفیت و شفافیت صدا اول از همه خیلی برام مهمه)؟لطف اگر اطلاع دارید یا دوستان دیگری که استفاده کردن راهنمایی کنن ممنون میشم
x7 حدود 100 ساعت پخش موسیقی داره.
x7 هارد اینترنال داره پس یه کم حساس تره و سنگین تره(حدود 200 گرم هست البته خیلی سنگین تر نیست اما اگه مسافر باشی و کوله پشتی همراهته روی گرمها حساس میشی) و کیفیت صفحه ی نمایشش یه مقدار پایین تره.اگر جزو کسایی هستی که عادت داری مقدار زیادی آهنگ رو بدون انتخاب بریزی رو پلیر این گزینه عالیه
ببین در مورد کیفیت صدا اونقدر بین مدلهای کوون متفاوت نیست که عامل تغییر انتخابت بشه(ببین چی میخوای؟صدا؟صدا و تصویر؟سیستم عامل دار بودن؟صدا و عمر باتری؟میزان حافظه؟)
کیفیت صدا به نظرم 100تا 150 تومن هم برای یه هدفون کنار هدفون معمولی همراه دستگاه بذار تا به اون کیفیتی که میخوای برسی.اگه برات گرون میشه برو رو مدلهای ارزونتر و یا این که بعد از خرید پلیر چند وقت صبر کن و بعد هدفون رو بگیر.مدلهایی مثل سونی سری s و کوون c2 هم مدلای ارزونتری هستن.
هرگز موبایل نه میتونه جای دوربین عکاسی رو بگیره و نه پلیر رو.بحث کیفیت صدا فقط نیست(انواع و اقسام تنظیماتی که پلیر برای صدا داره).بحث اینه که شما که علاقه به موسیقی داری نمیتونی از یه دستگاه همه کاره برای اون کار استفاده کنی.دیگه خودت میدونی و نیاز به گفتن اشکالات استفاده از موبایل به عنوان پلیر نیست:شارژ موبایل-مبزان حافظه-اشکالات بهم ریختن پخش موقع تماس و ...

claud
06-12-2011, 20:00
اقایی توضیحاتتون خیلی کامل بود بنده هم بیشتر دنبال کیفیت صدا هستم تصویر برام مهم نیست بقیه موارد هم در حد متوسط! فقط این 100 تا 150 رو در مورد هدفون in ear فرمودید؟

claud
06-12-2011, 21:09
در ضمن بنده با گوش دادن به موسیقی با موبایل مشکلی ندارم چون اکثرا بیرون هستم و حمل دو تا برام سخته فقط یک جیب برای کیف پول !و موبایل هم دستم!!فقط file managerاذیت میکنه که اون هم فرمودید تو پلیر ها تفاوتی نمیکنه!! و با توجه به اینکه صفحات قبل رو میخوندم دوستمونpeaceful برند کووان جی3 رو برای کیفیت صدا نسبت به بقیه ارجح تر میدونستن اما الان فرمودند برند زیاد مهم نیست پس با تمام این تفاسیر تمام هزینه رو صرف هدفون و یک گوشی کنم معقول تر به نظر نمیاد!!از دوستان خیلی ممنونم که وقت میذارید بابت راهنمایی لطف میکنید

your_star
06-12-2011, 22:32
همراه داشتن پلیر اونقدر دست و پاگیر نیست(یا برای من بعد این همه سال این جور به نظر میاد)
من نظرم گرفتن کوون j3 به همراه یه هدفون خوب هست(in or on ear بستگی به شما داره) که برای گرفتن مشاوره در باره ی هدفون با دوستان تو بخش هدفون باید صحبت کنی تا بهترینها رو بهت پیشنها بدن.به نقل از همین دوستا پول برای هدفون تا هر چقدر که بخوای میتونی بدی تا کیفیت بهتری بگیری.
اگرهم حتما باید چیز سبک و کوچکتر بگیری مدل cowon i10 (که به زودی میاد) یا cowon i9 و sony nwz-e464 که تو بازار هستن و راحت حمل میشن رو هم مد نظر داشته باش.
اگر نه باز همون نظر خودت هم خوبه موبایل به همراه یه هدفون عالی
موفق باشی

claud
07-12-2011, 18:58
ممنونم your star عزیز بابت راهنمایی فقط این کووان جی 3 تقلبی هم داره؟بنده تهرانم جای خاصی رو پیشنهاد دارید برای خرید؟
راستی نحوه تشکر از پست ها به چه صورتیه ؟

Mahdi_Moosavi
07-12-2011, 19:02
سلام. نظر دوستان در مورد Creative ZEN X-FI Style ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fproducts%2Fproduct.asp%3Fcategory%3D948%26subcat egory%3D958%26product%3D19237%26nav%3D1) چیه ؟ ( مدل 8GB اینو 100 تومان قیمت دارم ) . تو رویوهای خارجی اکثرا نتایج ممتازی داشته ...

تو رنج قیمت نهایت تا 100 تومان ، 10 تومان بالا پایین پیشنهاد بهتری هست ؟

برای من فقط و فقط کیفیت و شفافیت صدا مهمه ... ضمنا یه هدفون Creative EP-830 هم دارم ...

سوال دیگه اینکه کسی مدل ARCHOS 14 Vision ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو تست کرده ؟ ( قیمت 4GB اش فقط و فقط 50 تومانه ! )

امکانات خوبی هم داره !

peaceful1
07-12-2011, 20:09
در ضمن بنده با گوش دادن به موسیقی با موبایل مشکلی ندارم چون اکثرا بیرون هستم و حمل دو تا برام سخته فقط یک جیب برای کیف پول !و موبایل هم دستم!!فقط file managerاذیت میکنه که اون هم فرمودید تو پلیر ها تفاوتی نمیکنه!! و با توجه به اینکه صفحات قبل رو میخوندم دوستمونpeaceful برند کووان جی3 رو برای کیفیت صدا نسبت به بقیه ارجح تر میدونستن اما الان فرمودند برند زیاد مهم نیست پس با تمام این تفاسیر تمام هزینه رو صرف هدفون و یک گوشی کنم معقول تر به نظر نمیاد!!از دوستان خیلی ممنونم که وقت میذارید بابت راهنمایی لطف میکنید

این جواب قبلیم رو ویرایش کنم.
کیفیت صدای عالی میخوام چی کار کنم؟
جواب به صورت کاملا عامیانه:
48% هدفون/ حداقل 20%
28% پلیر / حداقل20%
18% درجه کیفیت و نوع فرمت فایل صوتی/ حداقل6%
6% تناسب و سازگار بودن هدفون و پلیر و در صورت لزوم استفاده از آمپ/ حداقل4% حالا یا با انتخاب درست که مچ باشه یا با کمک وسایل جانبی
موضوع اینه که آیا اون موبایل اون حداقل شرط 20% رو تامین میکنه؟جواب تجربی هست.
مهم اینه که وسایلی که میخرید به هم بخوره یعنی اول بدونید که میخواهید 500 تومن خرج کنید پس باید به شکل منطقی بودجتون بین این موارد تقسیم کنید.
اگه میخواهید مثلا 100 تومن خرج کنید بهتره همش رو خرج هدفون کنید.(نه همیشه)
500 تومن پلیر و هدفون
و......

ممنونم your star عزیز بابت راهنمایی فقط این کووان جی 3 تقلبی هم داره؟بنده تهرانم جای خاصی رو پیشنهاد دارید برای خرید؟
راستی نحوه تشکر از پست ها به چه صورتیه ؟
نداره.
پاساژ پایتخت
پاساژ رضا
موجود دارند.

سلام. نظر دوستان در مورد Creative ZEN X-FI Style ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fproducts%2Fproduct.asp%3Fcategory%3D948%26subcat egory%3D958%26product%3D19237%26nav%3D1) چیه ؟ ( مدل 8GB اینو 100 تومان قیمت دارم ) . تو رویوهای خارجی اکثرا نتایج ممتازی داشته ...

تو رنج قیمت نهایت تا 100 تومان ، 10 تومان بالا پایین پیشنهاد بهتری هست ؟

برای من فقط و فقط کیفیت و شفافیت صدا مهمه ... ضمنا یه هدفون Creative EP-830 هم دارم ...

سوال دیگه اینکه کسی مدل ARCHOS 14 Vision ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو تست کرده ؟ ( قیمت 4GB اش فقط و فقط 50 تومانه ! )

امکانات خوبی هم داره !
سلام
من باشم با این بودجه
iriver S100 میگیرم
یا iRiver E300
مگر اندازه کوچک برام مهم باشه.
:11:

claud
07-12-2011, 22:33
پس عزیز اینا که جمعش شد50 درصد!!!ولی با این حال نقش 20 درصدی پلیر خیلی برام عجیبه فکر میکردم 70 80 درصد کار با خودشه که این همه سر انتخابش بحثه!!! تقریبا گوشی( اریکسون) از 20 چه درصدی میگیره تقریبا؟شما فکر کنم کووان داشته باشید پیشنهادی دارید برای هدفونش ؟خیلی ممنون

peaceful1
08-12-2011, 13:44
پس عزیز اینا که جمعش شد50 درصد!!!ولی با این حال نقش 20 درصدی پلیر خیلی برام عجیبه فکر میکردم 70 80 درصد کار با خودشه که این همه سر انتخابش بحثه!!! تقریبا گوشی( اریکسون) از 20 چه درصدی میگیره تقریبا؟شما فکر کنم کووان داشته باشید پیشنهادی دارید برای هدفونش ؟خیلی ممنون

نه اون سیز ها شرط لازم هست نه کافی!
منظورم این هست شما میتونید یه پلیر بخرید150 تومن و با یه هدفون 60 تومنی هم بخرید.ولی اگه بخواهید صدا خیلی خوب بگیرید هدفون 600-700 تومنی بخرید تاثیر این بیشتر تا پلیرتون رو تغییر بدید و مدل جدید همون برند رو بخرید یا همون دفعه اول پلیر 500 تومنی بخرید.
همون اول که میخواید بخرید باید به فکر هدفون هم باشید و در نظر بگیرید که جنس صدای اون هدفون با صدای اون پلیر میخوره مچ هستند و با سبکی که شما میخوای گوش بدی میخوره این خیلی مهمه(اون 4%) حالا شاید هدفون رو دو سال دیگه بخری ولی از همون اول باید پلیر درست انتخاب کنی تا دوباره کاری نشه.
خارجیه میره 250 دلار پول پلیر میده 450 دلار پول هدفون(گاهی 2000 دلار هم میشه خیلی اوقات و معمولا چند تا 300 -400 دلار هدفون برای انواع سبک ها میخره.) ولی اون پلیر با همون قیمت وارد بازار ایران میشه ولی هدفون2-3 برابر قیمت با اما و اگر وارد میشه.ولی باز نحوه انتخاب همین طوری هست.
درباره موبایل شما نمیدونم چون نداشتم و چیزی ازش نخوندم. ولی خیلی از موبایل های جدید سینگال با کیفیتی دارند و شرایط مناسبی برای هزینه اضافی دارند حالا چقدر هزینه اضافی؟ چه مدلی؟ مدل به مدل فرق میکنه که متاسفانه برای همشون تو نت نمیشه اطلاعات کافی پیدا کرد.

claud
08-12-2011, 14:59
اقا حالا که بحث به اینجا رسید بذارید اینطوری بپرسم بهترین پلیرهای موجود تو بازار از نظر کیفیت صدا الان کدوما هستن !بنده زیاد محدودیت بودجه ندارم البته برا وسیله ای که ارزش داشته باشه خرج میکنم !همینطور خارج از کشور اشنا دارم رم بالا و باطری زیاد مهم نیست اولویت اول کیفیت و شفافیت صدا !! گوشی رو هم حتما باید بگیرم چون قبلی شکست ! راستی این محدودیت عدم ارسال پیغام شخصی رو میشه رفع کنید پیشنهادی هم داشتم برا تالار که نمیدونستم کجا بگم اینکه چرا اینقدر تاپیک زیاد و تکراری وجود داره!ممنون از زحمات همگی شما دوستان

peaceful1
08-12-2011, 15:44
اقا حالا که بحث به اینجا رسید بذارید اینطوری بپرسم بهترین پلیرهای موجود تو بازار از نظر کیفیت صدا الان کدوما هستن !بنده زیاد محدودیت بودجه ندارم البته برا وسیله ای که ارزش داشته باشه خرج میکنم !همینطور خارج از کشور اشنا دارم رم بالا و باطری زیاد مهم نیست اولویت اول کیفیت و شفافیت صدا !! گوشی رو هم حتما باید بگیرم چون قبلی شکست ! راستی این محدودیت عدم ارسال پیغام شخصی رو میشه رفع کنید پیشنهادی هم داشتم برا تالار که نمیدونستم کجا بگم اینکه چرا اینقدر تاپیک زیاد و تکراری وجود داره!ممنون از زحمات همگی شما دوستان

ارایه پیشنهاد / انتقاد جدید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جواب قطعی نداره.
از نظر بعضی
Sony Z1000
Hifiman 602
Cowon D3
و ...
اینها رو هم نگاه کنید:

claud
08-12-2011, 21:28
ممنون اقا یی Cowon D3و x7 و j3 بلوتوث جهت تبادل اطلاعات دارند ؟و کیفیت صداشون فرق چندانی با یکدیگر داره؟در ضمن این پلیرها تقریبا چند درصد کارو شامل میشن؟با یه هدفونه ثابت و ...(عاشق درصد گفتنتون شدم)

peaceful1
08-12-2011, 23:03
کیفیتشون خیلی فرقی نمیکنم ولی چون D3 راک باکس قابل نصب هست و چند نرم افزار پیشرفته دیگه تنظیمت پیشرفته تری میده و در ضمینه BBE هم کار خودش رو خواهد کرد و به سختی میشه Flac های کیفیت بالا رو بهش اضافه کرد. این تفاوت های 20% لازم D3 رو به 24-25 میرسونه.
هدفون هم بستگی به سبکی که گوش میدین فرق میکنه ولی برای سبک هایی که یارانی ها گوش میدند مثل متال و ... ATH-M50 خوبه.
J3 کلی تم و ... داره و زمان پخشش و خیلی خوبه خیلی هم نازک و سبک هست تو حمل خیلی خوبه.صفحه زذ خش و ...
X7 هم آرشیو همراه هست و زمان پخش بی نظیری داره.
اگه از خرید پلیرتون اطمینان حاصل کردید برای مشاوره خرید هدفون به تاپیک مربوط مراجعه کنید
با تشکر

claud
08-12-2011, 23:25
بازم سپاس جایی رو سراغ دارید که قیمت روز کووان رو داشته باشه؟الان حدود جی 3 چنده؟
درسته که امرتات حدود 30 درصد بیشتر از قیمت واقعی عرضه میکنه؟

hadi-fe
09-12-2011, 21:39
با سلم این اولین پست من هست دوست عزیز cown j3 4 g به طور مثال تو لیست قیمت امرتات 222000تومان هست که با مالیات حدود 230000 تومن میشه وشاید توی بازار بشه 10 20 تومن ارزونتر پیدا کرد ولی 30 در صد کمتر همین مدل یعنی 161000تومن به نظر شما منطقی این قیمت.

claud
10-12-2011, 01:36
ممنون دوست عزیز چون منم شنیده ام مطمین نبودم ولی به نظر شما قیمت ارزون تو این سایت از کجا ناشی میشه؟

claud
10-12-2011, 02:23
دوستان بنده قصد خرید جی 3رو داشتم که اتفاقی امشب تو چند تا سایت خارجی در مقایسه با سونیnwz-a818کیفیت صداش رو پایین تر گفته بودن الان سردرگم شدم دوباره!:41: لطفا کسی که استفاده کرده یا اطلاع داره یه راهنمای کوچیک بده مممنون میشم!
کجایی عزیز peaceful1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

halloo20
10-12-2011, 12:00
سلام من چند روز پیش یک iriver t9 خریدم سمت چپ صفحه یک خط از بالا تا پایین روشن نمیشه میخواستم بدونم برای من مشکلد داره یا کلا اینجوری هست
ممنون

peaceful1
10-12-2011, 13:05
ممنون دوست عزیز چون منم شنیده ام مطمین نبودم ولی به نظر شما قیمت ارزون تو این سایت از کجا ناشی میشه؟

دوستان بنده قصد خرید جی 3رو داشتم که اتفاقی امشب تو چند تا سایت خارجی در مقایسه با سونیnwz-a818کیفیت صداش رو پایین تر گفته بودن الان سردرگم شدم دوباره!:41: لطفا کسی که استفاده کرده یا اطلاع داره یه راهنمای کوچیک بده مممنون میشم!
کجایی peaceful1 عزیز

اون لینک نمیدونم از کجا آوردی واحدش رو هم نمیدونم چی هست بلاخره این ایران هست و شرایط خودش.
همونطور که گفتم هر کسی یک نظری داره من هم میتونم چند تا فروم بگم که از صبح تا شب از J3 همش تعریف میکنند.
همونطور که گفتم موضوع سیاه وسفید نیست.
...................

با سلم این اولین پست من هست دوست عزیز cown j3 4 g به طور مثال تو لیست قیمت امرتات 222000تومان هست که با مالیات حدود 230000 تومن میشه وشاید توی بازار بشه 10 20 تومن ارزونتر پیدا کرد ولی 30 در صد کمتر همین مدل یعنی 161000تومن به نظر شما منطقی این قیمت.

منظورتون رو دقیق تر بگید اسم اون یکی مدل رو نگفتید.
بلاخره J3 کیفیت صفحه /اندازه صفحه /زمان پخش/.... بهتری نسبت به مدل های پایین تر خودش داره

MP3-MP4
10-12-2011, 15:22

اولین شرکت مهندسی تخصصی MP3 Player وMP۴

hadi-fe
10-12-2011, 20:46
به نظر من اگه قصد خرید محصولاتcownرو داری قیمت در حدود همون قیمت هایی هست که توی امرتاته و از این لینکا تا دلت بخواد تو اینترنت پیدا می شه واز طرفی دیگه کون محصول خاصی هست که فقط تو تهران پیدا میشه وگوشی موبایل نیست که 100 جور قیمت داشته باشه وقیمتش هم معلومه ودر مورد سونی هم تفاوت ها خیلی زیاده با cown

nilson
11-12-2011, 00:02
دوستان من به مدت 10 سال یه mp3 player داشتم و البته هنوزم دارم خدایی هنوز خوب کار میکنه :31:
الان میخوام یه mp4 بگیرم با حداقل قیمت 150.000 و میخوام هم حتما lcd داشته باشه ! و کیفیت صداش هم خیلی خوب باشه
نظرتون در مورد Archos چیه ؟ قیمتش به طور عجیبی پایینه و option های فوق العاده ای هم داره
قیمت samsung yp-p3 رو کسی میدونه ؟ من ایران نبودم و اشتباه کردم این رو نخریدم الان به شدت پشیمونم به پول ما میشد 150 تومن :41::13:
خلاصه که یه چیزی معرفی کنید که مثل این دستگاهم کیفیتش خوب باشه

تشکر میکنم از همکاریتون

hadi-fe
11-12-2011, 13:51
archos من شنیدم مارک فرانسوی هست وخودم تا حالا امتحان نکردم ولی در کل مارک متوسطی هست به نظر من بهترین انتخابت creative zen xfi 2 هست که با این قیمت حدود 8g گیر می یاد .بهترین چیز توی این قیمته .به نظر من این محصول نسبت به قیمتش فوقالعاده است

nilson
11-12-2011, 20:41
archos من شنیدم مارک فرانسوی هست وخودم تا حالا امتحان نکردم ولی در کل مارک متوسطی هست به نظر من بهترین انتخابت creative zen xfi 2 هست که با این قیمت حدود 8g گیر می یاد .بهترین چیز توی این قیمته .به نظر من این محصول نسبت به قیمتش فوقالعاده است

مرسی از راهنمایی
من دستگاه خودم هم creative هست مدل دیگه ای هست ارزون تر که خوب باشه ؟ یا این بهترین هست تو این رنج؟

hadi-fe
11-12-2011, 21:20
شما گفتی قصد خرید mp4 داری یعنی کیفیت lcd ,و بزرگی صفحش برات اهمیت داره تو این رنج قیمت cown i9 وsony nwzاز سری Eهم وجود داره ولی کریتیو از همه لحاظ برای شما مناسبتره شما می تونی از این لینک مشخصاتش رو ببینی

your_star
11-12-2011, 22:09
مرسی از راهنمایی
من دستگاه خودم هم creative هست مدل دیگه ای هست ارزون تر که خوب باشه ؟ یا این بهترین هست تو این رنج؟
Sony NWZ-E464 8GB
Samsung YP-Q3 8GB
Iriver E300 - 8GB
Creative Zen Style M300 16GB
Cowon i9 16GB
Archos 35 Vision 8GB
نظر خودم:1.آیریور2.سونی3.کوون

ess_1362
11-12-2011, 22:24
سلام
من دنبال خرید یک mp3 هستم
کاربرد من از این دستگاه فقط mp3 هست و بس
حافظه مورد نیاز من حدود 16 گیگ هست
از لحاظ قیمت هم مشکلی ندارم!!
مثلا چیزی بین 150-نهایت 300
البته اگر مثلا با کمتر از این هم کارم راه بیافته و باقی قیمت را به خرید یک هدست خوب اختصاص بدم بدم نمیاد

ممنون از راهنمایی شما

peaceful1
11-12-2011, 22:57
سلام
من دنبال خرید یک mp3 هستم
کاربرد من از این دستگاه فقط mp3 هست و بس
حافظه مورد نیاز من حدود 16 گیگ هست
از لحاظ قیمت هم مشکلی ندارم!!
مثلا چیزی بین 150-نهایت 300
البته اگر مثلا با کمتر از این هم کارم راه بیافته و باقی قیمت را به خرید یک هدست خوب اختصاص بدم بدم نمیاد

ممنون از راهنمایی شما

سلام بزرگوار

عرض به حضور شما که بین ملاک های زیر کدوم برای شما مهمتر هست؟ لطفا به ترتیب اهمیت بیان کنید.

کیفیت صدا

حجم ذخیره سازی

میزان شارژ

فرمت های صوتی

فرمت های تصویری

کیفیت قابل پشتیبانی از فرمتهای تصویری

وزن

app و نرم افزار

خوش دستی و راحتی در جیب

دو نمونه رو برای مثال همین میگم که منظورم رو بفهمید.

Cowon J3
میزان شارژ بالایی داره
تو جیب احساس نمیشه
و وزن کم
و طراحی خوب
صفحه زد خش
پشتیبانی از حافظه جانبی تا حجم حداقل 32 گیگابایت
پشتیبانی از دو حالت اتصال MTP و MSC
تم های زیاد

ولی:

محدودیت در فرمت تصویری و پشتیبانی نکردن از تصاویر کیفیت بالا

Cowon X7
(آرشیو همراه)

حجم نگه داری بالا (160 گیگ)
زمان پخش بی نظیر
ولی:
dpi پایین تصویر
وزن زیاد و ضخامت بالا

͏ Mehran ͏
12-12-2011, 03:31
سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز
بنده هم دنبال یه mp3 پلایر خوب هستم .
تبلت و .. زیاد دارم و علاقه ای به mp4 پلایر ندارم راستش . میخوام یه چیز جمع و جور خوش کیفیت باشه تا 4 گیگ هم موسیقی توش جا بگیره بد نیست . اگه مموی بخوره یا یه صفحه کوچیک داشته باشه که بشه فهمید چه آهنگی داره پلی میشه که دیگه عالیه . قیمتش مهم نیست شارژ نگه داشتن و ... هم همینطور . فقط جمع و جور باشه

ممنون از همتون

your_star
12-12-2011, 04:07
سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز
بنده هم دنبال یه mp3 پلایر خوب هستم .
تبلت و .. زیاد دارم و علاقه ای به mp4 پلایر ندارم راستش . میخوام یه چیز جمع و جور خوش کیفیت باشه تا 4 گیگ هم موسیقی توش جا بگیره بد نیست . اگه مموی بخوره یا یه صفحه کوچیک داشته باشه که بشه فهمید چه آهنگی داره پلی میشه که دیگه عالیه . قیمتش مهم نیست شارژ نگه داشتن و ... هم همینطور . فقط جمع و جور باشه

ممنون از همتون

sony nwz-b163
iriver t9
samsung yp-u6
creative zen style m100
sandisk sansa clip plus
Archos 1.4 vision
جمع و جورترین :کریتیو و آرکوس(سنسا دیگه گیر نمیاد گویا)
فقط سنسا و کریتیو حافظه میخورن

Creative zen style m300
Appple ipod nano
هم مدلهای گرونتری هستن .فرق کریتیو ام 300 با ام 100 در بلوتوثه.اصولا کیفیت صدای اپل یه ذره پایین تر از بقیه هست.
پیشنهاد من:کریتیو

ess_1362
12-12-2011, 12:03
سلام بزرگوار

عرض به حضور شما که بین ملاک های زیر کدوم برای شما مهمتر هست؟ لطفا به ترتیب اهمیت بیان کنید.
کیفیت صدا
حجم ذخیره سازی
میزان شارژ
فرمت های صوتی
فرمت های تصویری
کیفیت قابل پشتیبانی از فرمتهای تصویری
وزن
app و نرم افزار
خوش دستی و راحتی در جیب

بازم سلام
از بین مواردی که گفتی اونهایی که برای اولویت اصلی هستن را قرمز کردم:31:
کاربرد من فقط فایل های صوتی هست و mp3 بیشتر
اگر هم فایلی با فرمت غیر باشه تبدیلش می کنم به فایل تصویری هم کاری ندارم

عرض به خدمت شما که کیفیت صوتی هدست برای من خیلی مهم هست!!
مثلا من وقتی از هدست موبایل استفاده می کنم ابرش بعد از مدتی از بین میره و هدست دیگه هم کیفیت هدست اصلی را به من نمیده
حالا مسئله اینجاست که به فرض اگر من بخوام یک هدست با کیفیت تر مثلا مثل سنهایزر بگیرم کیفیت مناسب را به من ارایه میده؟

فعلا همین:20:

nilson
12-12-2011, 12:37
مرسی از راهنمایی

حق با شماست ولی پشیمون شدم :31: چون دیدم استفاده آنچنانی نخواهم کرد از video و خوب چون psp هم دارم اکثر اوقات تو سفر اون رو با خودم میبرم و میتونم توی اون فیلم ببینم

peaceful1
12-12-2011, 16:38
بازم سلام
از بین مواردی که گفتی اونهایی که برای اولویت اصلی هستن را قرمز کردم:31:
کاربرد من فقط فایل های صوتی هست و mp3 بیشتر
اگر هم فایلی با فرمت غیر باشه تبدیلش می کنم به فایل تصویری هم کاری ندارم

عرض به خدمت شما که کیفیت صوتی هدست برای من خیلی مهم هست!!
مثلا من وقتی از هدست موبایل استفاده می کنم ابرش بعد از مدتی از بین میره و هدست دیگه هم کیفیت هدست اصلی را به من نمیده
حالا مسئله اینجاست که به فرض اگر من بخوام یک هدست با کیفیت تر مثلا مثل سنهایزر بگیرم کیفیت مناسب را به من ارایه میده؟

فعلا همین:20:

Cowon J3 ولی توصیه میکنم حتما یه هدفون جدا تهیه کنید.
اگه پلیر رو خریدید فرو ویرش رو آپدیت کنید حتما تم های این مدا رو از فروم iaudiophile.net دانلود کنید. و استفاده کنید. کارکردن رو بهتر و راحت تر میکنه.
برای هدفون تو تاپیک مربوطه دوستان مطلع تر هستند از مدل های 1500 دلاری تا مدل های ارزون رو تجربه کردند بر اساس نوع سبکی که گوش میدید و محدوده قیمتی که کنار میزارید میتونند به خوبی راهنمایی کنند.
هدفون خیلی مهمه از دید خیلی ها که موضوع رو دنبال میکنند حتی درجه اهمیت از پخش کنند بیشتره در ضمن توصیه میکنم هدست نگیرید.

ess_1362
12-12-2011, 17:17
نظرت راجع به این مدل چی هست؟
creative x-fi 2 16 g

peaceful1
12-12-2011, 18:05
نظرت راجع به این مدل چی هست؟
creative x-fi 2 16 g

من باشم نمیخرم
مزیت هایJ3:
تنظیمت پیشرفته تر
وزن کمتر
صدای بهتر
کیفیت نمایش بهتر
نازک تر
طراحی بهتر
جنس بدنه با کیفیت تر
------------------------------------
چند سالی میشه که تو هیچ ساتی نمیبینم کسی محصولات کریتیو رو به برند های دیگه توصیه کنه و ترجیه بده البته کریتیو قیمت کمتری داره ولی به دید من تو همون قیمت میشه خرید های بهتری کرد مثلا S100 iRiver رو به این مدل کریتیو ترجیه میدم قیمت بهتر امکانات بیشتر.

hadi-fe
12-12-2011, 21:10
من باشم نمیخرم
مزیت هایJ3:
تنظیمت پیشرفته تر
وزن کمتر
صدای بهتر
کیفیت نمایش بهتر
نازک تر
طراحی بهتر
جنس بدنه با کیفیت تر
------------------------------------
چند سالی میشه که تو هیچ ساتی نمیبینم کسی محصولات کریتیو رو به برند های دیگه توصیه کنه و ترجیه بده البته کریتیو قیمت کمتری داره ولی به دید من تو همون قیمت میشه خرید های بهتری کرد مثلا S100 iRiver رو به این مدل کریتیو ترجیه میدم قیمت بهتر امکانات بیشتر.
اصلا مقایسه این دو تا کار درستی نیست شما داری cown j3 رو با xfi 2 مقایسه میکنی بدون شک به طور 100درصد j3 بهتره معملا چیزی رو با اون یکی مقایسه می کنن که توی یه رنج قیمت بشه نهj3 که 100 تومن از کریتیو قیمتش بیشتره ما میتونیم مثلا i9 رو باxfi2 مقایسه کنیم ودر مورد iriver همون طوری که خودتون هم گفتین دارای قیمت بهتر امکانات بیشتر و inter face خیلی بهتر ی داره و قیمتش هم پایین تر ولی کیفیت ساخت creative از iriver واقعا بهتره من خودم iriver داشتم creative sony samsungهم داشتم iriver دست من 1سال هم خوب کار نداد وای creative تا 10 سال هم کار میده واگه خدا بخواد میخام یهj3 هم بگیرم وامتحان کنم

beh,p
13-12-2011, 13:16
سلام یه پلیر میخواستم بخرم حول 60 تومن
کیفیت صداش خوب باشه بتونه ضبط هم بکنه
خودم قبلا سونی داشتم nz163 اسم مدلش تو این مایه ها بود
میخواستم ببینم پیشنهاد دیگه ای ندارین؟
اگه دارین قیمت روزش هم بگین لطفا

desimoos
13-12-2011, 16:12
سلام دوستان!
چند وقتیه که می خوام یه player درست و حسابی بگیرم. و بالاخره پولهام جمع شد :دی
طی جست وجوهایی که خودم کردم و کمک دوستان تو همین سایت به یه گزینه رسیدم. cowon d3

اول فاکتورهایی که برام مهمه رو می گم:
1-سیستم عامل داشته باشه. چون می خوام روش برنامه نصب کنم. مثلا دیکشنری
2-کیفیت پخش آهنگ بالا باشه
3-ظاهر قشنگ
4-آهنگ ریختن روش دردسر نداشته باشه. (مثلا ipod باید با itune آهنگ ریخت رو دستگاه)
5-داشتن دوربین با کیفیت خوب
6-داشتن وایرلس

cowon d3 از بین این خصوصیتها به جز دوربین بقیه رو داره. در ضمن قیمتش هم حوالی 350 تومن هست. حالا من با خودم فکر کردم من که می خوام 350 تومن خرج کنم، یه خورده بزارم روش برم ipod بگیرم. البته به شخصه از apple زیاد خوشم نمیاد ولی یه مزیتهایی داره که d3 اونا رو نداره. مثلا دوربین داره، تعداد برنامه های زیادی داره که می شه از اونا استفاده کرد، از لحاظ ظاهری فوق العاده خوشکله
ولی در عوض چند تا مشکل هم داره، مثلا من از کار کردن با itune اصلا خوشم نمیاد و مشکل از اون بزرگتر اینه که مارکش apple هست!!

خلاصه الان مثل اسب تو گِل گیر کردم. دوستان تو رو خدا راهنمییم کنید و گِره از کار یه جوون باز کنید...

beh,p
13-12-2011, 18:50
دوستان یه پلیر در حدود قیمت 60 تومن چی پیشنهاد میکنین؟
من قبلا سونی nw163b رو داشتم خیلی راضی بودم
جز این مدل دیگه چی پیشنهاد میکنین؟قیمت های روز رئ هم لطفا بگین

osmaan
13-12-2011, 19:11
سلام دوستان!
چند وقتیه که می خوام یه player درست و حسابی بگیرم. و بالاخره پولهام جمع شد :دی
طی جست وجوهایی که خودم کردم و کمک دوستان تو همین سایت به یه گزینه رسیدم. cowon d3

اول فاکتورهایی که برام مهمه رو می گم:
1-سیستم عامل داشته باشه. چون می خوام روش برنامه نصب کنم. مثلا دیکشنری
2-کیفیت پخش آهنگ بالا باشه
3-ظاهر قشنگ
4-آهنگ ریختن روش دردسر نداشته باشه. (مثلا ipod باید با itune آهنگ ریخت رو دستگاه)
5-داشتن دوربین با کیفیت خوب
6-داشتن وایرلس

cowon d3 از بین این خصوصیتها به جز دوربین بقیه رو داره. در ضمن قیمتش هم حوالی 350 تومن هست. حالا من با خودم فکر کردم من که می خوام 350 تومن خرج کنم، یه خورده بزارم روش برم ipod بگیرم. البته به شخصه از apple زیاد خوشم نمیاد ولی یه مزیتهایی داره که d3 اونا رو نداره. مثلا دوربین داره، تعداد برنامه های زیادی داره که می شه از اونا استفاده کرد، از لحاظ ظاهری فوق العاده خوشکله
ولی در عوض چند تا مشکل هم داره، مثلا من از کار کردن با itune اصلا خوشم نمیاد و مشکل از اون بزرگتر اینه که مارکش apple هست!!

خلاصه الان مثل اسب تو گِل گیر کردم. دوستان تو رو خدا راهنمییم کنید و گِره از کار یه جوون باز کنید...
در یک جمله اگر اپلیکیشن براتون مهمه حتما اپل بخرید

desimoos
13-12-2011, 20:08
در یک جمله اگر اپلیکیشن براتون مهمه حتما اپل بخرید
نمی شه سیستم عامل d3 رو آپدیت کرد؟ توی خود سایت cowon نوشته windows7 vista xp 2000 رو هم ساپورت می کنه
قضیش چیه؟؟
اپیلیکیشن خیلی برام مهم نیست. فقط در همین حد می خوام که بشه یه دیکشنری خوب روش نصب کرد، یا شاید چند تا برنامه کاربردی دیگه. روی d3 می شه دیگه؟
در کل از لحاظ پخش آهنگ،کیفیت،تفکیک صدا و از این چیزا کدوم بهتره؟
ببخشید اگه سوالام زیاد شد...

osmaan
13-12-2011, 22:07
نمی شه سیستم عامل d3 رو آپدیت کرد؟ توی خود سایت cowon نوشته windows7 vista xp 2000 رو هم ساپورت می کنه
قضیش چیه؟؟
اپیلیکیشن خیلی برام مهم نیست. فقط در همین حد می خوام که بشه یه دیکشنری خوب روش نصب کرد، یا شاید چند تا برنامه کاربردی دیگه. روی d3 می شه دیگه؟
در کل از لحاظ پخش آهنگ،کیفیت،تفکیک صدا و از این چیزا کدوم بهتره؟
ببخشید اگه سوالام زیاد شد...
منظور از ویندوز و... اینه که سیستم شما باید این مشخصات رو داشته باشه نه اینکه میتونه به این سیستم عامل ها اپدیت بشه
خوب مسلما از نظر صدا کووان بهتره ولی برای دیکشنری با D3 باید دیکشنری بخرید

desimoos
13-12-2011, 22:11
منظور از ویندوز و... اینه که سیستم شما باید این مشخصات رو داشته باشه نه اینکه میتونه به این سیستم عامل ها اپدیت بشه
خوب مسلما از نظر صدا کووان بهتره ولی برای دیکشنری با D3 باید دیکشنری بخرید
یعنی نمی شه برنامه هایی که روی آندروید نصب می شن رو روی d3 هم نصب کرد؟

beh,p
13-12-2011, 23:41
کسی نمیخواد جواب منو بده لطفا:19:

your_star
14-12-2011, 00:16
شما یعنی اصلا وقت نمیذاری یه صفحه از ای نوشته ها رو بخونی؟:)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نظرم به جز اینها iriver e30 برات انتخاب ارزون و قابل قبولیه با امکانات بیشتر نسبت به پلیر قبلیت.البته به زودی نواده اش iriver e40 به جاش میاد.

osmaan
14-12-2011, 00:33
یعنی نمی شه برنامه هایی که روی آندروید نصب می شن رو روی d3 هم نصب کرد؟
چرا میشه ولی مسلما تو پلیر ها در زمینه اپلیکیشن هیچ برندی به آپل نمیرسه چون هدف اول اپل اپلیکیشن هست

nilson
14-12-2011, 01:40

Iriver E30-2G قیمت 68000 تومن
امروز از پایتخت قیمت گرفتم

beh,p
14-12-2011, 10:21
شما یعنی اصلا وقت نمیذاری یه صفحه از ای نوشته ها رو بخونی؟:)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نظرم به جز اینها iriver e30 برات انتخاب ارزون و قابل قبولیه با امکانات بیشتر نسبت به پلیر قبلیت.البته به زودی نواده اش iriver e40 به جاش میاد.

مرسی از جوابهاتون
میگم ابعاد زیادی بزرگ نیست؟یه چیز جمع و جور میخواستم

!INFERNAL
14-12-2011, 12:13
سلام دوستان
به نظر شما از این دو MP3 PLAYER کدام بهتر از لحاظ کیفیت صدا و کارایی ؟
sony nwz-b163
Creative zen style m300
ممنون میشم راهنماییم کنید..

hadi-fe
14-12-2011, 14:18
سلام دوستان
sony nwz-b163
Creative zen style m300
sony b163 جون تازه وارد شده قیمتش خوب نسبت به یک mp3 player یه مقداری گرون هست از اون طرف zen stle m 300 به همراه xfi 2 از بهترین های کریتیو هستند .وتفاوت مدل هایی که گفتی خارج از بحث صدا توی یه lcd هست که کریتیو داره خیلی هم به علت ابعاد کوچیک به کار نمی یاد ولی نظر من sony هست

your_star
14-12-2011, 14:58
مرسی از جوابهاتون
میگم ابعاد زیادی بزرگ نیست؟یه چیز جمع و جور میخواستم
نمیخونی دیگه:)
اگه iriver e30 بزرگه برات لینک کوچکترینها رو هم گذاشتم!

---------- Post added at 02:58 PM ---------- Previous post was at 02:54 PM ----------

سلام دوستان
sony nwz-b163
Creative zen style m300
مزایای کریتیو:پخش تصویر-مانیتور با کیفیت بالاتر-بلوتوث برا ارتباط با هدفون بی سیم-کارت حافظه
مزایای سونی:سبک تر-ضبط از رادیو-شارژسریع-شارژمستقیم-

beh,p
14-12-2011, 15:18
[QUOTE=your_star;6701252]نمیخونی دیگه:)
دستت درد نکنه
باور بفرما اصلا وقت ندارم
بین iriver t9 و 162sony nbwکدومو پیشنهاد میکنین؟
کیفیت صداش خوب باشه
ضبطش هم همینطور
پیشاپیش مرسی از وقتی که میزارین:46:

your_star
14-12-2011, 15:45
[QUOTE=your_star;6701252]نمیخونی دیگه:)
دستت درد نکنه
باور بفرما اصلا وقت ندارم
بین iriver t9 و 162sony nbwکدومو پیشنهاد میکنین؟
کیفیت صداش خوب باشه
ضبطش هم همینطور
پیشاپیش مرسی از وقتی که میزارین:46:
گویا ضبط t9 بهتره.عمر باتریش هم کمی بیشتره
توصیه میکنم هردو رو تست کن و بعد انتخاب کن.
موفق باشی

rave-87
14-12-2011, 18:45
سلام آقای peaceful1

اگه ممکنه به این پست جواب بدین،ممنونم

منون از راهنماییتون میشه یه مدل خوب که این قابلیت رو داره (گرفتن line out) و برای کار مورد نظرم هم مناسب هست

( کیفیت و امکانات صوتی بالا برای تقویت بوسیله آمپلی فایر ) رو معرفی کنید؟

یعنی بشه به روشی که گفتین ازش line out گرفت و کیفیت پخش صوتی هم بالا باشه:11:

{واقعاً اینقدر سخته که اینجا پست بدید
خود برادر پیسفول هم که به طور واضح اشاره کردن به شما که توی تاپیک کوون جای این بحث ها نیست.}

شما کدوم روش گرفتن لاین اوت مد نظرتون هست؟ اونی که نیاز به باز کردن دستگاه داره و باید توسط کسی انجام بگیره که به سخت افزار پلیر مورد نظر آشنایی داشته باشه
یا اون روشی که دردسر نداره و فقط کافیه قطعۀ مورد نظر رو خرید و به پلیر وصل کرد و خروجی لاین اوت بدست آورد؟

hs67
14-12-2011, 20:15
ترجیحا روشی که نیاز به باز کردن پلیر نداشته باشه،متشکرم

nilson
14-12-2011, 22:24
من یه سوال دارم !
من کریتیو زن ام 300 رو خریدم ولی اصلا از ریختن آهنگش چیزی سر در نمیارم ! یعنی باید سینک شه بعد من اصلا نمیدونم چیکار کنم توی این دفترچه اش هم درست توضیح نداده! یعتی در واقع میخوام بفهمم چجوری Playlist باید درست کنم ، میخوام آلبوم بندی کنم خلاصه! میشه یه راهنمایی کنید

rave-87
14-12-2011, 23:00
ترجیحا روشی که نیاز به باز کردن پلیر نداشته باشه،متشکرم

با توجه به روش انتخابی باید بگم که باید از خارج کشور وسایل مورد نظر رو تهیه کنی
مسئلۀ دوم اینه که گفتی نیاز به صفحه نمایش داری در حدی که بتونی آلبوم ها رو عوض کنی؛ اگر دنبال کلیپ نگاه کردن یا رابط کاربری ( UI ) خوب میگردی، بگو

با توجه به توضیحات بالا، دو دستۀ کلی پلیر موجوده که حداقل نیازهات رو برآوده میکنه
1- اونایی که خودشون سوکت لاین اوت دارن (علاوه بر خروجی هدفون) و سیگنال تقویت نشده رو در اختیارت میزارن و می تونی اون سیگنال رو مستقیم به آمپ بدی برای تقویت
این عکس رو ببین

که یدونه از سوکت ها برای هدفون و اونیکی خروجی لاین اوت هستش
توی این دسته پلیرهایی مثل
hifiman hm601 , hifiman hm602 , hifiman hm801
Colorfly C4

hisoundaudio studio-v
قرار میگیرن
که اکثراً خیلی بزرگ و با رابط کاربری فوق العاده ضعیف و ...
2- دستۀ دوم اونایین که خودشون خروجی مستقیم لاین اوت ندارن ولی یکسری شرکت جانبی اومدن و یکسری کابل طراحی کردن که اگر به اون پلیر ها وصل کنی، میتونی خروجی لاین اوت بگیری از او پلیر
مثلاً عکس زیر رو ببین

اگر این کابل رو به آیفون (یا آیپاد یا هر وسیله ایی که توی سایت سازنده عنوان میکنه) بزنی از اونیکی سر این کابل خروجی لاین اوت خواهی داشت

حالا پلیر هایی رو نام میبرم که چنین کابلی براشون تا حالا ساخته شده
سونی سری x
سانسا فیوز
کلیۀ آیپاد ها و آیفون ها و آیپدها
نقطۀ قوت این دسته نسبت به دستۀ قبل پلیر هایی که نام بردم اینه که پلیر های توی دستۀ دوم صفحه نمایش و رابط کاربری خیلی بهتری دارن و حملشون خیلی ساده تره و کلاً خیلی کاربردی ترن ولی ضعفشون نسبت به بعضی از اونها اینه که کیفیت سیگنال پلیرهای دستۀ اول، اغلب به مراتب بالاتر از پلیرهای دستۀ دومن

حالا در کل ببین چه کاره ایی دیگه

hs67
14-12-2011, 23:36
از این پلیر های دسته اول چیزی تو بازار ایران هست؟کجا میتونم گیر بیارم؟:21:
در مورد دسته دوم هم این طور که متوجه شدم تو بازار داخلی کابل رابط مورد نظر موجود نیست،درسته؟:20:

rave-87
14-12-2011, 23:48
از این پلیر های دسته اول چیزی تو بازار ایران هست؟کجا میتونم گیر بیارم؟:21:
در مورد دسته دوم هم این طور که متوجه شدم تو بازار داخلی کابل رابط مورد نظر موجود نیست،درسته؟:20:

اولش که گفتم

با توجه به روش انتخابی باید بگم که باید از خارج کشور وسایل مورد نظر رو تهیه کنی

پس ایران رو بیخیال، حالا چه دستۀ اول رو انتخاب کنی چه دستۀ دوم
نیاز به خرید از خارج کشور داری
محدودیت قیمت نداری؟
آخه اون دسته اولیا گرونن
hm801 حدود 799$
602 حدود 400$
601 حدود 250$
Colorfly C4 حدود 800$
اگر توی فکر خرید از ایرانی، بهترین کاری که می تونی بکنی اینه که سانسا کلیپ پلاس بخری و بعد از خروجی هدفونش به آمپلی وصل کنی
خروجی هدفون این پلیر خیلی یکدسته و بهترینه برای مورد استفادۀ شما ( اگر نخوایی لاین اوت بگیری)

hs67
15-12-2011, 00:12
ممنونم پس اگه میشه بفرمائین این پلیرو از کجا میتونم تهییه کنم؟

rave-87
15-12-2011, 01:35
ممنونم پس اگه میشه بفرمائین این پلیرو از کجا میتونم تهییه کنم؟

"سانسا کلیپ پلاس" رو؟
امیدوارم هنوز بتونی پیداش کنی
یک مدتی پیدا میشد و یکسری از بچه های همین جا خریدن
شرمنده، من دقیقاً نمی دونم از کجا باید بخری، امیدوارم دوستانی که می دونن، بیان و راهنمایی کنن
قدیما بچه ها توی پایتخت دیده بودن.

هرکدوم از پلیرهای سانسا گیرت اومد بگیر
سانسا کلیپ پلاس، سانسا فیوز، سانسا فیوز پلاس

hs67
15-12-2011, 01:55
یه سوال دیگه (که شایدم بی ربط باشه) برای منظور مورد نظر خودم کاون i9 بنظرم رسیده بود،بین سانسا کلیپ پلاس و i9 کدوم رو پیشنهاد میدین؟:20:

minimax2
15-12-2011, 02:11
من صداي كليپ پلاس رو بيشتر از i9 مي پسندم شما اگر مي خواي كووان بگيري J3 بهترين انتخابه

Sent from my iPod touch using Tapatalk

rave-87
15-12-2011, 02:21
یه سوال دیگه (که شایدم بی ربط باشه) برای منظور مورد نظر خودم کاون i9 بنظرم رسیده بود،بین سانسا کلیپ پلاس و i9 کدوم رو پیشنهاد میدین؟:20:

من گفتم که، نظرم روی سانسا کلیپ پلاس هستش
هرچی تست دیدم، به نظرم برای کاربرد شما سانسا بهتره
اصلاً خودت بیا این لینک زیر رو نگاه کن

اینجا مجموعه ایی از مقایسه های پلیرهای مختلف هستش وقتی با هدفون های مختلف استفاده می شن
من هرچی نگاه می کنم سانسا از بقیه بهتره

nilson
15-12-2011, 10:50
من یه سوال دارم !
من کریتیو زن ام 300 رو خریدم ولی اصلا از ریختن آهنگش چیزی سر در نمیارم ! یعنی باید سینک شه بعد من اصلا نمیدونم چیکار کنم توی این دفترچه اش هم درست توضیح نداده! یعتی در واقع میخوام بفهمم چجوری Playlist باید درست کنم ، میخوام آلبوم بندی کنم خلاصه! میشه یه راهنمایی کنید
:41: یعنی کسی نیست منو راهنمایی کنه ؟

hs67
15-12-2011, 19:34
یه سوال دیگه از اساتید بزرگوار دارم،پلیری میشناسید که با باتری نیم قلمی(AAA)کار کنه و موجود باشه هنوز؟:20:

peaceful1
16-12-2011, 12:34
یه سوال دیگه از اساتید بزرگوار دارم،پلیری میشناسید که با باتری نیم قلمی(AAA)کار کنه و موجود باشه هنوز؟:20:

ریکردر ها این طور هستند.
از باطری قلمی در پلیر ها استفاده نمیشه به چند دلیل:
1) افزایش وزن پلیر
2)آسیپ پذیر شدن پلیر به مرور زمان
3)ولتاژ کمتر از باطری لیتیومی در نتیجه حجم صدای خروجی کمتر
4) زمان بیشتر برای شارژ
5)عدم شارژ از طریق خود پلیر و احتیاج به حمل شارژر به صورت جدا.
6) زمان پخش کمتر
------------------------------------------
ولی به دلایلی برای ریکردر ها باطری قلمی انتخاب بهتری هست.

night lord
17-12-2011, 19:10
سلام دوستان . من یه راهنمایی استادانه میخوام . یعنی اگه کسی واقعا تجربه کرده جواب منو بده ممنون

من یه لپتاپ با کارت صدای beat DR.Dre دارم که پخش صداش با هدفون در حد بمبه . تا جایی که با یه هدفون معمولی اصلا نمیشه
باهاش موزیک گوش داد و صدا، خش خش میکنه انگار هدفون داره پاره میشه حتی با والوم پایین و یه هدفون فیلیپس خریدم که در حد صدای خروجی اون قدرت داشته باشه و وقتی موزیک باهاش گوش میدم واقعا قدرت پخش و تفکیک و بیس رویایی داره:18:
حالا اینارو برا چی گفتم چون میخوام یه موزیک پلیر بخرم که قدرت پخشش در همین حد باشه ؟؟:46:

چه موزیک پلیری چنین قدرتی داره؟
زیادم نمیخوام گرون باشه 100 تومن یه مقدار بالا یا پایین هم مشکل نداره .

claud
20-12-2011, 20:26
دوستان عزیز قیمت به روز و معقول 4و8 و16گیگ جی 3 الان چنده؟
در ضمن از کجا میتونم تهیه کنم؟چون پاساژ ایران پیدا نکردم
موقع خرید نکته ای هست که باید در نظر بگیرم؟شارژ اولیه به چه صورتیه؟ممنون

peaceful1
20-12-2011, 20:50
بازار رضا طبقه همکف
بازار پایتخت طبقه همکف
بازار پایتخت طبقه اول
---------
نکته خاصی نداره شارژ اولیه تو باطری های لیتیومی اهمیتی نداره.
قیمت هم تو تاپیک پوست خورده قیمت هست.

r0ss0neri
21-12-2011, 00:37
سلام
من به صدای Iriver E150 گوش دادم ! کیفیت خوبی داره و بلندی صداشم (با هدفون خودش) خوبه اما فکر میکنم بیشتر روی موسیقی های ترنس و اینا بهتر باشه که بیس بیشتر مهمه !
دوستان از سانسا کلیپ پلاس خیلی تعریف میکردن منم تو سایتها مختلف نظرات عالی در موردش دیده بودم اما فعلا که محو شده و نیست ! دوستان اگه کسی میدونه جای خاصی مشه تهیه کرد ممنون میشم اینجا یا تو پیام خصوصی بهم بگه .
میمونه
sony nwz-b163
iriver t9
creative zen style m100
باید بگم من فقط کیفیت پلیر واسم مطرح هست تو پخش انواع آهنگ ها بخصوص راک و کمی متال !
هدفون هم در نظر دارم یک EP-630 بگیرم !

Mahdi_Moosavi
21-12-2011, 01:34
سلام
من به صدای Iriver E150 گوش دادم ! کیفیت خوبی داره و بلندی صداشم (با هدفون خودش) خوبه اما فکر میکنم بیشتر روی موسیقی های ترنس و اینا بهتر باشه که بیس بیشتر مهمه !
دوستان از سانسا کلیپ پلاس خیلی تعریف میکردن منم تو سایتها مختلف نظرات عالی در موردش دیده بودم اما فعلا که محو شده و نیست ! دوستان اگه کسی میدونه جای خاصی مشه تهیه کرد ممنون میشم اینجا یا تو پیام خصوصی بهم بگه .
میمونه
sony nwz-b163
iriver t9
creative zen style m100
باید بگم من فقط کیفیت پلیر واسم مطرح هست تو پخش انواع آهنگ ها بخصوص راک و کمی متال !

این مدل سونی رو چند روز پیش تست کردم .. در یک کلمه افتضاحه ! حیف 85 تومان ...

peaceful1
21-12-2011, 01:57
سلام
میمونه
sony nwz-b163
iriver t9
creative zen style m100

شما اگه از این نوع صدا خوشت نمیاد خوب یه چیزی غیر 630 بگیر.
کلا پلیرهای کره ایی همشون صدای این جنسی دارند. البته نوع صدا رو میشه با تعیین هدفون حتی با همچین پلیرهایی تعدیل کرد برای همین من توصصیه میکنم جنس صدا رو بیشتر با خرید هدفون مناسب بدست بیارید تا تعویض پلیر. چون حتی اگه پلیر رو هم تغییر بدید نهایتا هدفون رو هم مجور میشید عوض کنید.

r0ss0neri
21-12-2011, 13:32
شما اگه از این نوع صدا خوشت نمیاد خوب یه چیزی غیر 630 بگیر.
کلا پلیرهای کره ایی همشون صدای این جنسی دارند. البته نوع صدا رو میشه با تعیین هدفون حتی با همچین پلیرهایی تعدیل کرد برای همین من توصصیه میکنم جنس صدا رو بیشتر با خرید هدفون مناسب بدست بیارید تا تعویض پلیر. چون حتی اگه پلیر رو هم تغییر بدید نهایتا هدفون رو هم مجور میشید عوض کنید.
یعنی محدوده صدایی همشون همون طوره ؟!
بعد پیشنهادتون چیه کلا ؟
iriver t9 یا creative zen style m100 یا گزینه ای دیگه ای ؟
پیشنهاد خودتون در مورد هدفون مناسب واسه بریتیش راک و پاپ و متال اینا چقدره ؟ (حدود قیمتش مثل پلیر ها بالا باشه .)

peaceful1
21-12-2011, 16:29
درباره هدفون تو تاپیک مربوطه پرسش کنید مشکلتون رو مطرح کنید سپس نوع سبک و و نوع هدفونی که دوست دارید و میزانبودجتون رو بگید تا دوستان راهنمایی کنند.

r0ss0neri
21-12-2011, 16:41
نگفتین خود پلیر رو چی انتخاب کنم ؟ iriver t9 ؟ در حد e150 هست ؟!!

peaceful1
21-12-2011, 17:23
صداشون تقریبا مثل هم هست. فرق زیادی ندارند.

claud
23-12-2011, 00:55
دوستان بالاخره بنده جی 3رو خردیم و خواستم تشکر ویژه کنم از peaceful1/your star/osmanعزیزم بابت راهنمایی
یه سوال اینکه وقتی به پی سی وصل میشه میره تو حالت شارژ و نمیشه تو منو با اون کار کرد و برنامه ریخت راه حل چیه؟
چه برنامه هایی پیشنهاد میدید برای این پلیر؟
و مهم تر دوستانی که با این پلیر کار کردن میخواستم بدونم چه هدفون inearخوب پیشنهاد میدن؟باز هم تشکر

night lord
23-12-2011, 09:20
سلام دوستان . من یه راهنمایی استادانه میخوام . یعنی اگه کسی واقعا تجربه کرده جواب منو بده ممنون

من یه لپتاپ با کارت صدای beat DR.Dre دارم که پخش صداش با هدفون در حد بمبه . تا جایی که با یه هدفون معمولی اصلا نمیشه
باهاش موزیک گوش داد و صدا، خش خش میکنه انگار هدفون داره پاره میشه حتی با والوم پایین و یه هدفون فیلیپس خریدم که در حد صدای خروجی اون قدرت داشته باشه و وقتی موزیک باهاش گوش میدم واقعا قدرت پخش و تفکیک و بیس رویایی داره:18:
حالا اینارو برا چی گفتم چون میخوام یه موزیک پلیر بخرم که قدرت پخشش در همین حد باشه ؟؟:46:

چه موزیک پلیری چنین قدرتی داره؟
زیادم نمیخوام گرون باشه 100 تومن یه مقدار بالا یا پایین هم مشکل نداره .

دوستان کسی نیست جواب منو بده؟؟

osmaan
23-12-2011, 14:16
دوستان بالاخره بنده جی 3رو خردیم و خواستم تشکر ویژه کنم از peaceful1/your star/osmanعزیزم بابت راهنمایی
یه سوال اینکه وقتی به پی سی وصل میشه میره تو حالت شارژ و نمیشه تو منو با اون کار کرد و برنامه ریخت راه حل چیه؟
چه برنامه هایی پیشنهاد میدید برای این پلیر؟
و مهم تر دوستانی که با این پلیر کار کردن میخواستم بدونم چه هدفون inearخوب پیشنهاد میدن؟باز هم تشکر
خواهش میکنم
مشکلتون با وارد منو شدن با اون راهی که پشت تلفن گفتم حل شد؟
حتما یه سر به اینجا بزن
برای هدفون لطفا تو تاپیک هدفون بپرسید هم بیشتر کمکتون میکنن و هم زیدتر به جواب میرسید

claud
23-12-2011, 17:35
ممنون عثمان جان ولی اونجوری نشد ! وقتی به پی سی وصل میکنم میره تو حالت شارژ و هیچ کاری نمیشه کرد
در ضمن نحوه ساخت playlistچه جوریه چون هزار تا اهنگ ریختم از اولی به اخری بخوام برم پوستم کنده میشه !!
و اگه دستگاه هنگ کرد چیکارش باید کرد؟ممنون

MITAJOON
24-12-2011, 00:19
سلام دوستان
من میخوام برای پسرخالم که قصد داره برای ادامه تحصیل بره آمریکا یه mp3 player بگیرم که رکوردر خوبی هم باشه،بیشتر برای ضبط صدای استاد و دوباره گوش کردن میخواد و البته ظرفیت بالایی هم داشته باشه و تصویری هم نباشه قابلیت های اضافی دیگه مثل دوربین و بقیه چیزا رو هم نمیخواد فقط ضبط و پخش صدا با کیفیت خوب و ظرفیت بالا حدود بودجم رو یذارم 100 تومن ولی اگه پیشنهاد بالا یا پایین تر هم داشتین بفرمائید تا بررسیش کنم.ممنون میشم اسم برند و مدل رو کامل بگید تا تو گوگل سرچ کنم و عکساشو ببینم.از برند apple هم اگه بود پیشنهاد بدین که داره میره زادگاهش:31: و سایر برند ها.پیشاپیش تشکر میکنم:11:

sastwhc
24-12-2011, 00:48
دوستان کسی نیست جواب منو بده؟؟

ولتاژ peak to peak یه کارت صدا با خروجی یه پلیر بخاطر امپدانس خروجی خیلی فرق داره به همین خاطر استفاده از اون خروجی کارت صدا باعث distortion و بقول شما خش خش میکنه
خروجی پلیرها استانداردی دارند و اتفاقا مدتی است که حداکثر قدرت حتی روی امپدانس پایین برای پیشگیری از مشکلات شنوایی محدود شده
بیشتر پلیرهای مارک دار خروجی بسیار عالی دارند برای رسیدن به حجم مناسب جوری که شما هم از موزیک لذت ببرید یه پلیر خوب مثلا کووان یا کریتیو و یه گوشی باnoise cancel رو پیشنهاد مینک که ضمن خروجی بالا مانع تخریب صدا ناشی از محیط میشه
موفق باشید

MITAJOON
24-12-2011, 14:32
بچه ها من امروز ساعت 4 دارم میرم پاساژ علاالدین ممنون میشم اگه یکی دوتا دستگاه خوب معرفی کنید بهم.

jeremy28
24-12-2011, 15:46
سلام دوستان

من می خوام یه ipod بگیرم و راستش اصلاً وقت سرچ کردن در مورد مدل ها و ویژگی های اونها رو متاسفانه ندارم!

می خواستم ازتون خواهش کنم یه مدل mp4 بهم معرفی کنید که بهترین گزینه ممکن باشه.

ماکزیمم هزینه ای که می خوام بکنم، 200 هزار تومن هست.

به نظرتون با این پول چه مدلی رو انتخاب کنم که بیشترین کارایی ممکن رو داشته باشه و باهاش لذت داشتن یه محصول اپل رو تجربه کنم:20:
آخه تا حالا هیچ محصولی از این شرکت نداشتم!

در ضمن قابلیت ضبط صدای خوبی هم داشته باشه.

یه سوال دیگه:
من ساکن تهران هستم، به نظرتون از کجا خرید کنم که محصول اصل و مطمئن با قیمت مناسب بهم بدن؟

(آخه چون هیچی نمی دونم، می ترسم یه جا برم بهم بندازن!!)

پیشاپیش ممنون

matin724
26-12-2011, 08:57
سلام
یه mp3 پلیر در حد 50 _ 60 تومن
میخام ضبط صدا خیلی خوب داشته باشه
ممنون

my.lejend
26-12-2011, 15:18
سلام و خسته نباشید به همگی

بچه ها یه مدته اعتیاد پیدا کردم به موزیک گوش دادن و بعضی شب ها 3/4 ساعت مداوم با صدای بلند با گوشیم موزیک گوشی میدم. گوشیم اچ تی سی هست و کیفیت پخش بسیار عالی داره. ولی عادت کردم اکولایزر ور تا جایی که بشه بالا میبرم و بعد از اینکه موزیک گوش دادنم تموم شد احساس میکنم گوش هام سنگین شده و شنوائیش تا چند ساعتی کمتر میشه.
حالا تصمیم داارم شب ها برم ورزش و میخوام در حین ورزش هم موزیک گوش بدم.
برای همین دنبال یه موزیک پلیر با کیفیت بسیار فوق العاده و صدای بلند میگردم.
باز هم بگم کیفیت خیلی بالا برام بسیار مهمه و میخوام کمترین اسیب رو برسونه به گوش هام و کمترین عوارض رو داشته باشه.
امکانات جانبی برام مهم نیست و فقط دنبال صدای فوق العاده با کیفیت و بلند میگردم.
قیمت برام مهم نیست ولی خوب هزینه ی اضافی هم نشه دیگه. یعنی یه جورایی بوگاتی نمیخوام و همون فراری هم کارم رو راه میندازه.

لیست کامل انتظاراتم

کیفیت پخش بسیار بسیار عالی
.صدای بلند و ارضا کننده
.کیفیت ساخت بسیار عالی خود موزیک پلیر و کیفیت ساخت خوب هدفون.(بعد چند وقت هدفون خراب نشه یا سیم های هدفونش قطع نشه داستان درست کنه برام.2/3 بار هدفون گرفتم خیلی زود یا خراب شده یا سیم های هدفونش قطع شده.
مدت زمان طولانی پخش موزیک 5.زیاد بزرگ نباشه و جمع و جور و خوشگل باشه.
بچه ها از همتون ممنون

osmaan
26-12-2011, 16:39
سلام و خسته نباشید به همگی

بچه ها یه مدته اعتیاد پیدا کردم به موزیک گوش دادن و بعضی شب ها 3/4 ساعت مداوم با صدای بلند با گوشیم موزیک گوشی میدم. گوشیم اچ تی سی هست و کیفیت پخش بسیار عالی داره. ولی عادت کردم اکولایزر ور تا جایی که بشه بالا میبرم و بعد از اینکه موزیک گوش دادنم تموم شد احساس میکنم گوش هام سنگین شده و شنوائیش تا چند ساعتی کمتر میشه.
حالا تصمیم داارم شب ها برم ورزش و میخوام در حین ورزش هم موزیک گوش بدم.
برای همین دنبال یه موزیک پلیر با کیفیت بسیار فوق العاده و صدای بلند میگردم.
باز هم بگم کیفیت خیلی بالا برام بسیار مهمه و میخوام کمترین اسیب رو برسونه به گوش هام و کمترین عوارض رو داشته باشه.
امکانات جانبی برام مهم نیست و فقط دنبال صدای فوق العاده با کیفیت و بلند میگردم.
قیمت برام مهم نیست ولی خوب هزینه ی اضافی هم نشه دیگه. یعنی یه جورایی بوگاتی نمیخوام و همون فراری هم کارم رو راه میندازه.

لیست کامل انتظاراتم

کیفیت پخش بسیار بسیار عالی
.صدای بلند و ارضا کننده
.کیفیت ساخت بسیار عالی خود موزیک پلیر و کیفیت ساخت خوب هدفون.(بعد چند وقت هدفون خراب نشه یا سیم های هدفونش قطع نشه داستان درست کنه برام.2/3 بار هدفون گرفتم خیلی زود یا خراب شده یا سیم های هدفونش قطع شده.
مدت زمان طولانی پخش موزیک 5.زیاد بزرگ نباشه و جمع و جور و خوشگل باشه.
بچه ها از همتون ممنون
سلام
کیفیت پلیر ربطی به اسیب رسوندن به گوش نداره بلکه میزان بلندی هست که به گوش شما آسیبی میرسونه که قابل برگشت نیست( کاهش قدرت شنوایی تا مرز ناشنوا شدن) که همین طور که خودتون گفتید با صدای بلند گوش میدید بطوری که تا چند ساعت بعد گوشتون سنگین میشه که خوب همین کارتون داره به ضررتون تموم میشه پس لطفا از این به بعد با گوشتون با ملایمت رفتار کنید

حالا بریم سر اصل مطلب
بهترین کیفیت صدا و بلندی صدا رو محصولات کووان داره البته تا حدودی به سلیقه شما هم ربط پیدا میکنه کسانی هستن که دنبال صدای گرم میگردن و دیگران دنبال صدای سرد میرن که باعث میشه هرکدوم سمت برند دیگری برن ولی درکل محصولات کووان صدای گرمی داره که برای عموم کاربرا راضی کننده هست
درمورد هدفون هم همیشه پیشنهاد میشه در کنار خرید یه پلیر یه هدفون هم بخرید البته این به این معنی نیست که نشه با هدفون خوده پلیر گوش داد به خاطر اینه که هدفونی که کنار پلیر میدن کیفیت انچنانی نداره

درمورد مدلی که میخوام پیشنهاد بدم: شما ویدئو هم میخوای نگاه کنی یا نه فقط برای ورزش و موسیقی میخوای؟ تا چقدر میخوای هزینه بکنی؟

my.lejend
26-12-2011, 17:24
سلام
کیفیت پلیر ربطی به اسیب رسوندن به گوش نداره بلکه میزان بلندی هست که به گوش شما آسیبی میرسونه که قابل برگشت نیست( کاهش قدرت شنوایی تا مرز ناشنوا شدن) که همین طور که خودتون گفتید با صدای بلند گوش میدید بطوری که تا چند ساعت بعد گوشتون سنگین میشه که خوب همین کارتون داره به ضررتون تموم میشه پس لطفا از این به بعد با گوشتون با ملایمت رفتار کنید

حالا بریم سر اصل مطلب
بهترین کیفیت صدا و بلندی صدا رو محصولات کووان داره البته تا حدودی به سلیقه شما هم ربط پیدا میکنه کسانی هستن که دنبال صدای گرم میگردن و دیگران دنبال صدای سرد میرن که باعث میشه هرکدوم سمت برند دیگری برن ولی درکل محصولات کووان صدای گرمی داره که برای عموم کاربرا راضی کننده هست
درمورد هدفون هم همیشه پیشنهاد میشه در کنار خرید یه پلیر یه هدفون هم بخرید البته این به این معنی نیست که نشه با هدفون خوده پلیر گوش داد به خاطر اینه که هدفونی که کنار پلیر میدن کیفیت انچنانی نداره

درمورد مدلی که میخوام پیشنهاد بدم: شما ویدئو هم میخوای نگاه کنی یا نه فقط برای ورزش و موسیقی میخوای؟ تا چقدر میخوای هزینه بکنی؟

دوست عزیزم ممنون از اینکه وقت میزارید و راهنمایی میکنید
بالا هم عرض کردم مبلغش برام مهم نیست و فقط دنبال کیفیت هستم

دنبال امکانت جانبی مثل دوربین و پخش ویدو نیستم و فقط میخوام موسیقی گوش بدم .

این محصولات کواان رو که فرمودید ایا نمایندگی فروش خاصی داره؟ کجا باید دنبالشون بگردم؟

osmaan
26-12-2011, 20:05
دوست عزیزم ممنون از اینکه وقت میزارید و راهنمایی میکنید
بالا هم عرض کردم مبلغش برام مهم نیست و فقط دنبال کیفیت هستم

دنبال امکانت جانبی مثل دوربین و پخش ویدو نیستم و فقط میخوام موسیقی گوش بدم .

این محصولات کواان رو که فرمودید ایا نمایندگی فروش خاصی داره؟ کجا باید دنبالشون بگردم؟
بله شرکت امرتات نماینده محصولات cowon در ایران هست

از بین مدل های کووان

e2 با قیمت 56 تا 69 تومن و خروجی 24mw و شارژ 11:30 ساعت پخش و بسیار سبک 16 گرم

i9 با قیمت 124 تا 175 تومن و خروجی 60mw (مناسب جهت درایو کردن هدفون تا این حد) و شارژ 29 ساعت موزیک و 7 ساعت ویدئو با وزن 40 گرم

c2 با قیمت 177 تا 229 تومن و خروجی 58mw و شارژ تا 55 ساعت موزیک و 10 ساعت ویدئو و با وزن 84 گرم

my.lejend
26-12-2011, 21:29
رفیق این e2 صفحه ی نمایش نداره؟ چجوری البوم و اسم و شماره ی موزیک رو ببینیم؟
یعنی الان تو بازار بهترین مدل همین کووان هست؟ تنوع محصولاتش یه مقدار کمه به نظرم.

بچه ها دیگه نظری ندارن واقعا؟
بچه ها هرچی خروجی بره بالاتره صدا بیشتر میشه؟

hs67
26-12-2011, 23:19
آقای osman میشه واضح تر بگین منظور از صدای گرم و سرد چیه؟
مثلا چند تا پلیر که بقول خودتون صداشون سرد هست رو معرفی کنید؟و تعدادی هم از دسته ی دیگه..
سانسا کلیپ جزو کدوم دسته هست بنظر شما؟:20:

osmaan
27-12-2011, 00:14
یعنی الان تو بازار بهترین مدل همین کووان هست؟ تنوع محصولاتش یه مقدار کمه به نظرم.

نمیشه دید دیگه بیشتر به درد کسایی میخوره که برای ورزش نیاز دارن که وزن خیلی کمی داشته باشه
نه خرجی یا بهترم بگم حداکثر توان پخش پلیر ربطی به بلندی صدا نداره درواقع شما با خروجی بیشتر میتونی هدفون های بهتری رو هم انتخاب کنی و به مشکل درایو کردن هم نخوری

آقای osman میشه واضح تر بگین منظور از صدای گرم و سرد چیه؟
مثلا چند تا پلیر که بقول خودتون صداشون سرد هست رو معرفی کنید؟و تعدادی هم از دسته ی دیگه..
سانسا کلیپ جزو کدوم دسته هست بنظر شما؟:20:
صدای گرم مثل اکثر محصولات کووان و کریتیو و صدای سرد مثل همین سانسا کلیپ هست

your_star
27-12-2011, 02:42

بهترین همیشه میگن نسبیه!محصولات سونی و آیریور و کریتیو و سامسونگ رو حتما در نظر بگیر.
من واقعا برام سواله چرا زحمت نمیدید همین تاپیک رو چند صفحه اش رو بخونید.

---------- Post added at 02:38 AM ---------- Previous post was at 02:36 AM ----------

سلام دوستان

من می خوام یه ipod بگیرم و راستش اصلاً وقت سرچ کردن در مورد مدل ها و ویژگی های اونها رو متاسفانه ندارم!

می خواستم ازتون خواهش کنم یه مدل mp4 بهم معرفی کنید که بهترین گزینه ممکن باشه.

ماکزیمم هزینه ای که می خوام بکنم، 200 هزار تومن هست.

به نظرتون با این پول چه مدلی رو انتخاب کنم که بیشترین کارایی ممکن رو داشته باشه و باهاش لذت داشتن یه محصول اپل رو تجربه کنم:20:
آخه تا حالا هیچ محصولی از این شرکت نداشتم!

در ضمن قابلیت ضبط صدای خوبی هم داشته باشه.

یه سوال دیگه:
من ساکن تهران هستم، به نظرتون از کجا خرید کنم که محصول اصل و مطمئن با قیمت مناسب بهم بدن؟

(آخه چون هیچی نمی دونم، می ترسم یه جا برم بهم بندازن!!)

پیشاپیش ممنون
اپل محصولاتش مشخصه
با این بودجه شما شافل و تا حدودی نانو تو بودجه شماست.

---------- Post added at 02:42 AM ---------- Previous post was at 02:38 AM ----------

سلام
یه mp3 پلیر در حد 50 _ 60 تومن
میخام ضبط صدا خیلی خوب داشته باشه
ممنون
تا 70 80 تومن بودجه رو بالا ببر.
samsung yp-u6
sony nwz-b163
iriver t9
creative zen style m100
iriver e30

matin724
27-12-2011, 13:17
samsung yp-u6
sony nwz-b163
iriver t9
creative zen style m100
iriver e30

این مدلای بالا کدومش کیفیت ضبطش بهتره؟

peaceful1
27-12-2011, 13:41
samsung yp-u6
sony nwz-b163
iriver t9
creative zen style m100
iriver e30

این مدلای بالا کدومش کیفیت ضبطش بهتره؟

برو تو خط مدل های کره ایی
iriver t9
iriver e30
samsung yp-u6
این طور که من تجربه کردم ریکرد این ها بهتره ولی من ضبط E30 و U6 رو تجربه نکردم. ،T9 به مراتب از مدل های همتراز برندهایی مثل کریتیو و سونی بهتر ضبط میکنه.

hitboy7
31-12-2011, 21:03
سلام به همه دوستان

من یه پلیر کوچیک و سبک می خوام. کیفیت صدا خیلی برام مهم هستش. مهمترین الویت من فقط صدا هستش. خودم این دو مدل رو انتخاب کردم :

1-Creative Zen Style M300
2-Philips GoGear RaGa Sport

این هم لینک مقایسه این دو پلیر با هم :

دوستان اگه مدل بهتری البته به همین کوچیکی پیشنهاد بدین تا قیمت 150 مننون می شم

مرسی از دوستان

my.lejend
01-01-2012, 11:04
سلام به همگی
بچه ها کسی چیزی از این مدل سونی و قیمتش میدونه؟
ایا توی همین رنج قیمت مدل بهتری هم هست یا این بهترین گزینه هست؟
sony nwz-a818

my.lejend
01-01-2012, 20:13
سلام به همگی
بچه ها کسی چیزی از این مدل سونی و قیمتش میدونه؟
ایا توی همین رنج قیمت مدل بهتری هم هست یا این بهترین گزینه هست؟
sony nwz-a818

?????????????

your_star
01-01-2012, 22:11
سلام به همه دوستان

من یه پلیر کوچیک و سبک می خوام. کیفیت صدا خیلی برام مهم هستش. مهمترین الویت من فقط صدا هستش. خودم این دو مدل رو انتخاب کردم :

1-Creative Zen Style M300
2-Philips GoGear RaGa Sport

این هم لینک مقایسه این دو پلیر با هم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] cPlayer%26Compare%3DMusicPlayer-Creative-Zen-StyleM300-4GB%252cMusicPlayer-Philips-GoGear-RaGaSport-4GB)

دوستان اگه مدل بهتری البته به همین کوچیکی پیشنهاد بدین تا قیمت 150 مننون می شم

مرسی از دوستان
من خودم تا حالا فلیپس تست نکردم و هیچ اطلاعی ندارم اما طبق ریویو ها مدلهای به نسبت خوبی هستن کم کم دارن جاشون رو باز میکنن.
در حد 150 تومن:
samsung yp-q3 8 gig
sony nwz-e 464
creative zen style m300 8gig
iriver e300 8 gig
iriver s100 8gig
iriver t9 4gig
philips gogear vibe 8 gig

---------- Post added at 10:11 PM ---------- Previous post was at 10:10 PM ----------

?????????????
سالهاست تولید نمیشه!

kavehj4488
04-01-2012, 08:47
بهترین پلیری که صدای سرد داسته باشه چیه؟ (برای گوش دادن متال)

Milad4171
04-01-2012, 11:18
من چند روز پیش یه گوشی خریده بودم / از طرفی همیشه واسه موزیک از MP3 پلیرم استفاده میکنم.:5:
آقا ما پریروز هدفونمون رو زدیم به گوشیمون و واسه اولین باز تو زندگی با گوشی آهنگ گوش دیدم. :31:
نگو mp3 پلیره حسودیش شده چون همون روز واسه اولین باز تو زندگیم ( منی که هیچ وقت هیچ چیزی رو گم نکرده بودم ) از تو جیبم افتاد گم شد.:41:
3 سال واسم مثه مرد کار کرده بود. Zen Stone Plus:18:
حالا من میخوام ببینم کریتیو MP3 پلیر خوب چی داره تا 100 تومن!؟؟؟:8:

peaceful1
04-01-2012, 11:28
بهترین پلیری که صدای سرد داسته باشه چیه؟ (برای گوش دادن متال)
Cowon

من چند روز پیش یه گوشی خریده بودم / از طرفی همیشه واسه موزیک از MP3 پلیرم استفاده میکنم.:5:
آقا ما پریروز هدفونمون رو زدیم به گوشیمون و واسه اولین باز تو زندگی با گوشی آهنگ گوش دیدم. :31:
نگو mp3 پلیره حسودیش شده چون همون روز واسه اولین باز تو زندگیم ( منی که هیچ وقت هیچ چیزی رو گم نکرده بودم ) از تو جیبم افتاد گم شد.:41:

یه مدل کوچک بیشتر نداره دیگه پرسیدنی نمیمونه که؟

Milad4171
04-01-2012, 11:38
چطور پلیری هست؟ این ZEN Style M100؟
درسته من پلیری که داشتم ساده بود! ولی خوب جواب کارامو تا حدی میداد !
ولی خوب دلم میخواد یه چیز قوی تر و بهتر رو تجربه کنم. درست نیست آدم در جا بزنه! چطوری این مدل؟:46:
مموری کارت میخوره انگار . آره؟ اینش خوبه :8:

hadi-fe
05-01-2012, 14:56
چطور پلیری هست؟ این ZEN Style M100؟
درسته من پلیری که داشتم ساده بود! ولی خوب جواب کارامو تا حدی میداد !
ولی خوب دلم میخواد یه چیز قوی تر و بهتر رو تجربه کنم. درست نیست آدم در جا بزنه! چطوری این مدل؟:46:
مموری کارت میخوره انگار . آره؟ اینش خوبه :8:

creative توی تمام مدل هایی که تا حالا داده بیرون از لحاظ صدا بهترین هاشون xfi2و zone stone plus بوده m100 پلیر خوبی هست ولی اینو بدون از zone stone plus بهتر نیست از نظر من اگه می خای تا100 خرج کنی creative zen style 300 بخر و مار ک های دیگه میتونی
iriver t9
iriver e150
که من خود مe150 پیشنهاد میدم چون هم قیمتش خوبه وهم تجربه جدیدی توی صدا نسبت به creative هست وهم اینکهlcd 2.4 هم داره

mili_k
05-01-2012, 23:42
مدل گوشیت چی بود ؟ تفاوتی بین کیفیت و شفافیت و همچنین بلندی صدا بین گوشی و MP3 پلیرت حس کردی ؟

mili_k
05-01-2012, 23:54
ولی درکل محصولات کووان صدای گرمی داره که برای عموم کاربرا راضی کننده هست

فرق صدای گرم و سرد چیه ؟

Milad4171
06-01-2012, 19:43
مدل گوشیت چی بود ؟ تفاوتی بین کیفیت و شفافیت و همچنین بلندی صدا بین گوشی و MP3 پلیرت حس کردی ؟

گوشیم که دوتا داشتم یکی سامسونگ استار ( باسوکت تبدیل کننده به 3.5 و یکی هم نوکیا x1 )
البته اون روز وصل کرده بودم به نوکیا.
همون فصقلی با تمام کوچیکیش کیفت خیلی خوبی داشت و بی شک میتونم بگم تا بیش از 10 تا فولدر رو جواب میداد (چون شنیده بودم که پلیر ها فولدرهای زیادی رو نمیتونن شناسایی کنن )
ولی بی شک توی موزیک گوش دادن هیچ چیزی مثل پلیرها جواب گو نیست هم که قدرت و نویز استانداردی داره هم که از نظر شارژ و کیفیت صدا و حتی بلند صدا استاندارده ( که این استاندارد بسته به کیفیت سخت افزاری اون دستگاه بهتر هم میشه)

new_boys333
06-01-2012, 21:31
سلام
دوستان بین 80 تا 100 چه mp3 player پیشنهاد میدید که قابلیت ضبط صدای خوبی هم داشته باشه .
یک zen musaic EZ300 دارم همش هنگ میکنه و خیلی اذیتم کرده .
یک مدلی می خواد که برام خوب کار کنه و تعداد بالایی مصرف کننده داشته باشه .

ممنون

mili_k
06-01-2012, 21:57
گوشیم که دوتا داشتم یکی سامسونگ استار ( باسوکت تبدیل کننده به 3.5 و یکی هم نوکیا x1 )
البته اون روز وصل کرده بودم به نوکیا.
همون فصقلی با تمام کوچیکیش کیفت خیلی خوبی داشت و بی شک میتونم بگم تا بیش از 10 تا فولدر رو جواب میداد (چون شنیده بودم که پلیر ها فولدرهای زیادی رو نمیتونن شناسایی کنن )
ولی بی شک توی موزیک گوش دادن هیچ چیزی مثل پلیرها جواب گو نیست هم که قدرت و نویز استانداردی داره هم که از نظر شارژ و کیفیت صدا و حتی بلند صدا استاندارده ( که این استاندارد بسته به کیفیت سخت افزاری اون دستگاه بهتر هم میشه)

منم استار دارم یه بار سوکت تبدیل 3.5 وصل کردم و با هدفون فول سایز آهنگ گوش کردم دیدم صدا رو آخره ولی اندازه نصف صدایی که با کامپیوتر میتونم بشنوم هم بلندی نداره ! در واقع اصلاً نمیشد باهاش آهنگ گوش کرد اینقدر که صداش کم بود ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واسه U هم همینطوری بود ؟

Milad4171
06-01-2012, 22:19
آره ./ البته گوشی های مبایلی که حالت پلیر ندارن اصولا تقویت کننده هم ندارن. مثلا گوشی های سری w سونی اریکسون به مراتب صدای با کیفیت تری نسبت به سری های دیگه سونی اریکسون داره.
همینطور سری اکسپرس موزیک نوکیا.
ولی در کل من Mp3 پلیر رو قبول دارم. تفکیک صدایی که میشنوی توی نمونه های قوی تر پلیرها کاملا مشخصه!
من ترجیح میدم یه پلیر ضعیف داشته باشم تا یه گوشی پیلر دار!

new_boys333
08-01-2012, 00:08
سلام
دوستان بین 80 تا 100 چه mp3 player پیشنهاد میدید که قابلیت ضبط صدای خوبی هم داشته باشه .
یک zen musaic EZ300 دارم همش هنگ میکنه و خیلی اذیتم کرده .
یک مدلی می خواد که برام خوب کار کنه و تعداد بالایی مصرف کننده داشته باشه .

ممنون

peaceful1
08-01-2012, 01:01
T9انتخاب خوبیه

r0ss0neri
08-01-2012, 13:14
آره ./ البته گوشی های مبایلی که حالت پلیر ندارن اصولا تقویت کننده هم ندارن. مثلا گوشی های سری w سونی اریکسون به مراتب صدای با کیفیت تری نسبت به سری های دیگه سونی اریکسون داره.
همینطور سری اکسپرس موزیک نوکیا.
ولی در کل من Mp3 پلیر رو قبول دارم. تفکیک صدایی که میشنوی توی نمونه های قوی تر پلیرها کاملا مشخصه!
من ترجیح میدم یه پلیر ضعیف داشته باشم تا یه گوشی پیلر دار!
البته طی تجربه شخصی بهترین پلیر موبایل رو برای n81 نوکیا میدونم ! گیرتون اومد تست بزنید ! خیلی عالیه ! هرچند تفکیک صداش به پلیر های رنج 100تومنی نمریسه ولی در همون حده ! چیز عجیبیه ولی من که ازش خوشم میاد .

claud
08-01-2012, 15:15
بنده گوشی ال جی ویوتی اسمارت داشتم که صداش فرق چندانی با پلیر نداشت
البته اگه تنظیمات پلیر و امکاناتش رو بذاریم کنار

peaceful1
08-01-2012, 15:28
بنده گوشی ال جی ویوتی اسمارت داشتم که صداش فرق چندانی با پلیر نداشت
البته اگه تنظیمات پلیر و امکاناتش رو بذاریم کنار

محتمل دلیلیش اینه که داری با هدفون داخل پک قیاس میکنی.

Milad4171
08-01-2012, 15:55
محصولات کوون رو دیدم . خیلی جالب بود I9 / D3/
I9 باید چیز جالبی باشه! چون از نظر شکل و مدل کیفیت در حد خوبی هم هست!
پیشنهاد دیگه ای نیست؟ البته فکر کنم با این گرونی به 150 تومن هم برسه این مدل

claud
08-01-2012, 16:28
محتمل دلیلیش اینه که داری با هدفون داخل پک قیاس میکنی.
نه هدفونهa4tech هست!!
اون گوشی ال جی یه صدا نرما ل داشت که انصافا همه سبکی رو هم جواب میداد و بلندی صداشم عالی بود حالا زیاد از گوشیهای دیگه اطلاع ندارم ولی سری واکمن سونی اریکسون هم خوبه!! اما اگه کسی حوصله بازی با تنظیمات رو داره پلیر بهتره

پیغام داری peaceful1

peaceful1
08-01-2012, 16:38
نه هدفونهa4tech هست!!
اون گوشی ال جی یه صدا نرما ل داشت که انصافا همه سبکی رو هم جواب میداد و بلندی صداشم عالی بود حالا زیاد از گوشیهای دیگه اطلاع ندارم ولی سری واکمن سونی اریکسون هم خوبه!! اما اگه کسی حوصله بازی با تنظیمات رو داره پلیر بهتره

پیغام داری peaceful1

A4tech یه برند بازار مشترک هست

claud
08-01-2012, 16:45
A4tech یه برند بازار مشترک هست
راستش مدل تو گوشی هست و بیس تفکیک خوبی هم داره تقریبا!! ولی هدفون سنهایزر (اصل) و سونی فیلیپس ... تا 100 تومن هم
امتحان کردم ولی تفاو ت چندانی ایجاد نشد البته اینو بگم وقت نبود با هر هدفون تنظیمات صدا رو انجام بدم وهمه رو با پیش فرض normalتست کردم

peaceful1
08-01-2012, 18:54
راستش مدل تو گوشی هست و بیس تفکیک خوبی هم داره تقریبا!! ولی هدفون سنهایزر (اصل) و سونی فیلیپس ... تا 100 تومن هم
امتحان کردم ولی تفاو ت چندانی ایجاد نشد البته اینو بگم وقت نبود با هر هدفون تنظیمات صدا رو انجام بدم وهمه رو با پیش فرض normalتست کردم

صدای Cowon تو حالت فلت بده .

mili_k
08-01-2012, 20:34

مدل ـش چیه ؟

peaceful1
08-01-2012, 20:51
^^^^
J3 رو میگه

new_boys333
08-01-2012, 20:53
T9انتخاب خوبیه

T9 خوبه ؟ شما داریش ؟ ازش راضی هستی؟

peaceful1
08-01-2012, 20:58
T9 خوبه ؟ شما داریش ؟ ازش راضی هستی؟

ندارم ولی استفاده کردم ریکردرش خوبه شما با این بودجه میتونی E300 هم بخری لیست قیمت پلیر ها تو تاپیک قیمت هست.
کلا کیفیت ضبط پلیر های کره ایی خوب هست.

new_boys333
09-01-2012, 00:42
پخش t9 چطوره؟ آوسان رایان فروشگاهش کجاست ؟
آمار فروشش توی جهان طوره؟

نظرتون راجع به m 100 کرییتیو چطوره؟

L.A.M.P.A.R.D
09-01-2012, 11:57
سلام...بهترین پلیری که میشه تا 200 تومن خرید چیه !؟
میخوام اندازه ی بسیار کوچیکی داشته باشه !

your_star
10-01-2012, 09:20
سلام...بهترین پلیری که میشه تا 200 تومن خرید چیه !؟
میخوام اندازه ی بسیار کوچیکی داشته باشه !
به ترتیب قیمت
iriver e300 8gig
iriver s100 8gig
samsung yp-q3 8gig
sony nwz-e464
cowon i9 8gig
cowon c2 8gig
کوچیک:
creative m300 8gig

L.A.M.P.A.R.D
10-01-2012, 11:30
خوب...از سایزش گذشتم :دی
بین COWON j3 و sony walkman nwz - a865 کدوم بهتره ؟ بهتر از اینا هم هست ؟! (البته توی رنج قیمت خودشون ! ) تا طرفای 300 تومن

کسی جوابگوی ما نیست ؟

your_star
10-01-2012, 22:24
خوب...از سایزش گذشتم :دی
بین COWON j3 و sony walkman nwz - a865 کدوم بهتره ؟ بهتر از اینا هم هست ؟! (البته توی رنج قیمت خودشون ! ) تا طرفای 300 تومن

کسی جوابگوی ما نیست ؟
کوون تو ایران موجوده دومی رو باید سفارش بدی برات بیارن.
سونی خیلی جدید تره.بلوتوث داره.باتری لایف ضعیف تر و مموری نمیخوره
به نظرم اونقدر ارزشمند نیست که از کوون بگذری کلی هزینه بدب اونو برات بیارن.

SuperSt@r
11-01-2012, 19:03
سلام دوستان من یه رکوردر میخام که سر کلاس صحبتای استاد رو ظبط کنم شما چی پیشنهاد میکنید که برا این کار مفید باشه

Milad4171
11-01-2012, 19:30
الان D3 کوون چنده تو بازار؟ بعدش اینکه آیا سیستم عاملش قابل ارتقاء هست و کلا به نظر دوستان این پلیر چطوری هست؟ در چه حدی هست؟

new_boys333
11-01-2012, 20:29
پخش t9 چطوره؟ آوسان رایان فروشگاهش کجاست ؟
آمار فروشش توی جهان طوره؟

نظرتون راجع به m 100 کرییتیو چطوره؟

کلا creative بگیرم یا iriver ؟

msbmeysam
12-01-2012, 18:46
من سانسا کلیپ + می خوام . جایی میشناسید که بفروشه ؟

joibari2
13-01-2012, 18:46
من سانسا کلیپ + می خوام . جایی میشناسید که بفروشه ؟
کل تهرانو گشتم دریغ از یه سانسا!:41:

SuperSt@r
13-01-2012, 19:44
سلام دوستان من یه رکوردر میخام که سر کلاس صحبتای استاد رو ظبط کنم شما چی پیشنهاد میکنید که برا این کار مفید باشه

انگار اينجا كسي نيس جواب ما رو بده !؟!؟

your_star
13-01-2012, 22:28
انگار اينجا كسي نيس جواب ما رو بده !؟!؟

hike
17-01-2012, 14:46
امروز سونی nwz-b162f دو گیگ رو ۶۸ گرفتم. irveri t9 2 gig هم ۶۷ بود. کیفیت بسته بندی iriver که بهتر بود. این چرخک سونی یک جوریه . احساس میکنم هر آن ممکنه خراب بشه. گارانتی ۱۸ ماهه. صداش خوبه.

matr!x_2008
20-01-2012, 16:33
سلام

یه MP3 پلیر خوب با صدای با کیفیت میخوام.چی پیشنهاد میکنید؟ البته ارزون باشه. قیمت تا 30 تومان:31:

amir.7
20-01-2012, 19:16
سلام

دوستان من میخوام یه MP3 PLAYER بگیرم در حدود 100 تومن ضمنا میخوام که قابلیت پخش بدون هدفون رو هم داشته باشه اگه کمتر هم بود چه

بهتر ، لطفا بهترین توی این محدوده قیمت چیه ، با تشکر از دوستان

fereydoon1
26-01-2012, 09:22
برا ie8 کسی پیشنهاد پلایر نداره ؟ بهترین کیفیت رو ازش بگیرم

seyed_reza
26-01-2012, 12:21
سلام
من یه ریکوردر نیاز دارم که بتونم میکروفن بش وصل کنم
یعنی اگه لازم بشه بتونم به سیستم صوتی وصلش کنم و مراسم هامو باش ضبط کنم
یعنی سوکت ریکوردر داشته باشه
مثل لپ تاپ
دوستان عجله دارم
ممنون میشم برای جواب دادن به من شتاب کنید
ممنونم.....

r0ss0neri
29-01-2012, 23:00
من امروز به وضوح درک کردم خروجی یک پلیر علاوه بر پلیر به هدفون هم بستگی داره ! یعنی 50/50 هست یک جورایی !
اما چیزی که واسه من مهمه تو پلیر اینه که بتونه همه صداها رو بخوبی پخش کنه ! زیر و بم رو بخوبی ! خودش صدا رو بم نکنه یا ... تحویلت بده !
خوب نظرم همونطور که دوستان گفتن یکی روی iriver t9 هست واسه رنج 60ت !
حالا واسه رنج 100 و همینطور رنج 130-150 چی پیشنهاد میدین ؟
ممنون

Faraz_sm
31-01-2012, 14:23
سلام. یکی. از دوستانم یک آیپاد کلاسیک 60 گیگ که سال2006 خریده و ازش استفاده نکرده رو می خواد بفروشه. می خواهم بدونم آیا بعد این مدت باتری دستگاه می تونه سالم بمونه و این دستگاه چقدر ارزش خرید داره? با چه حدود قیمتی?

Sent from my Xoom using Tapatalk

Faraz_sm
01-02-2012, 13:34
سلام. یکی. از دوستانم یک آیپاد کلاسیک 60 گیگ که سال2006 خریده و ازش استفاده نکرده رو می خواد بفروشه. می خواهم بدونم آیا بعد این مدت باتری دستگاه می تونه سالم بمونه و این دستگاه چقدر ارزش خرید داره? با چه حدود قیمتی?

کاش اینجا هم به انداز بحث هدفون فعال بود...:41:

rave-87
01-02-2012, 15:39

تا اونجا که یادمه باطری آیپاد بنابر گفتۀ بعضی منابع 3 سال عمر مفیدشه؛ به هر حال احتمال خیلی زیاد یا الأن یا 6 ماه بعد نیاز به تعویض باطری داری.
من بجات بودم، نمی خریدم
هرچند وقتی میگی ارزش داره یا نه؛ باید قیمتش رو هم بگی و بدونی قیمت باطریش الأن تو بازار چنده و یا اصلاً گیر میاد.
ولی به هرحال، اگر جایی رو میشناسی که باطری آیپاد کلاسیک داشته باشه، بازم میشه بیشتر روش فکر کرد.

اصرار خاصی که نداری برای خریدش؟ (آخه بعضی ها می گن آیپاد کلاسیک های قدیمی بهترین کیفیت صدا رو دارن و از اینجور حرفها و بعضی های دیگه هم می گن که اونها درست نمی گن.)

beh,p
04-02-2012, 21:20
سلام من میخوااستم irriver t9 2g بخرم
رفتم پایتخت ولی نداشت!
از کجا میتونم بخرمش.قیمتش دقیقا چنده؟
آدرس رو بهم پیغام خصوصی بزنین بهتره

MatinSpider
04-02-2012, 21:24
سلام من میخوااستم irriver t9 2g بخرم
رفتم پایتخت ولی نداشت!
از کجا میتونم بخرمش.قیمتش دقیقا چنده؟
آدرس رو بهم پیغام خصوصی بزنین بهتره

قیمتش رو که میدونم 85000 تومانه.

zitiyash
06-02-2012, 21:32
برا ie8 کسی پیشنهاد پلایر نداره ؟ بهترین کیفیت رو ازش بگیرم
والا من از وقتی sensation xe رو گرفتم و با ie8 کانکتش کردم ipod و j3 رو گذاشتم کنار.

princeshahin
07-02-2012, 00:06
با سلام و عرض ادب به بچهای گل p30world....
چند وقت پیش داداشم cowon i9 گرفت البته به اصرار من ....
اما از بلندی صداش راضی نیست,راستم میگه چون خودم irivre30باipodshuffle که دارم صداشون از i9 خیلی بیشتر ....
البته کیفیت صدایi9 به نظرم زیاده(به خاطر تنظیمات زیاد)...
راه حلی داره که صداش زیاد بشه مثلا از طریق فایرم ور, چون از طریق تنظیماتش که نشد زیاد کاری کرد....
ممنون میشم اگه آبروم بخرین...

fereydoon1
07-02-2012, 09:01
اما از بلندی صداش راضی نیست,راستم میگه چون خودم irivre30با ipodshufel که دارم صداشون از i9 خیلی بیشتر ....
راه حلی داره که صداش زیاد بشه مثلا از طریق فایرم ور, چون از طریق تنظیماتش که نشد زیاد کاری کرد....

منم i9 رو دارم صدای زیادی نداره ولی افکت های خوبی رو صدا میتونی بیاری !فریم ویر آخرش هم 1.4 هست !شدیدا منتظرم براش راکباکس بیادشاید اونجوری بتونم صدای بهتری ازش بگیرم

کسی میتونه برام آماره سانسا رو در بیاره کجا میفروشن خیلی کم شده !

zitiyash
07-02-2012, 11:05
اما از بلندی صداش راضی نیست,راستم میگه چون خودم irivre30با ipodshufel که دارم صداشون از i9 خیلی بیشتر ....
من یه j3 دارم که اوایل که گرفتمش اکولایزر رو زیاد می کردم صدا خیلی بلند میشد ولی متاسفانه کیفیتش بهم میریخت و بلندی صدا رو ساپورت نمیکرد ولی بعد از گذشت حدودا 2 -3 ماه بعد انگار قدرتش زیاد شد حالا از چی بود نمیدونم فکر کنم اینا یه مدتی باید کار کنند تا آبندی بشن الان صداش با آیپادم برابری میکنه.البته آخرین فریمورهاش رو هم نصب میکردم.

princeshahin
07-02-2012, 11:05
ممنون از نظرت....با این حساب به غیر از تنظیمات افکت کار خاصی برای افزایش صداش نمیشه کرد.
با اجازتون همین سوالو تو بخش Cowon iAudio هم مطرح میکنم چون خودم قصد خرید j3 دارم میخواستم بدونم فرقی بین صدای j3 با i9 هست.
راستی تو این انجمن چطور میشه ازیه پست تشکر کرد,هرچی دنبالش گشتم پیدا نشد ناقلا...فکر کنم مشکل از browser چون نقل قولم غیر فعال....

zitiyash
07-02-2012, 11:15
ببین برای مقایسه ولوم اصلا چیزی رو با آیپاد مقایسه نکن ولی میدونی که تنظیمات صوتی نداره البته من رو تاچش چندتا نرم افزار تنظیم اکولایزر نصب کردم که البته خیلی هم تعریفی نداره ولی خوب بد نیست اگه واقا دنبال کیفیت وولوم زیاد هستی باید رو هدفون کار کنی در غیر اینصورت فقط آیپاد اونم تاچش تا اگه خواستی روش نرم افزار تنظیمات صوتی رو بتونی نصب کنی باید استفاده کنی من به شخصه پخش j3 رو نمیپسندم.

thelastblack
07-02-2012, 13:07
سلام دوستان
یه دوستی دارم که میخواید یه mp3 player بخره. واسش مهمه که شارژ خوب نگه داره چون مسافرت زیاد میکنه تو مسافرت آهنگ گوش میده.
فاکتورهای دیگه هم مثل کیفیت صدا،بلندی صدا، کیفیت ساخت دستگاه، مارک خوب و معتبر هم مهمه. فضای زیادی هم نیاز نداره در حد 2gb هم کارشو راه میندازه.
پیشنهادتون چیه؟

ویرایش: تو تهران نمیدونم کجا میشه این چیزا رو خرید. پایتخت شاید برم ولی اگه جایی میشناسین که کارش این باشه(mp3 player فروش!) بهم معرفی کنین ممنون میشم. اگه هم اینجا نمیتونین بگین پ.خ. بدین. مرسی

your_star
09-02-2012, 01:35
سلام دوستان
یه دوستی دارم که میخواید یه mp3 player بخره. واسش مهمه که شارژ خوب نگه داره چون مسافرت زیاد میکنه تو مسافرت آهنگ گوش میده.
فاکتورهای دیگه هم مثل کیفیت صدا،بلندی صدا، کیفیت ساخت دستگاه، مارک خوب و معتبر هم مهمه. فضای زیادی هم نیاز نداره در حد 2gb هم کارشو راه میندازه.
پیشنهادتون چیه؟

ویرایش: تو تهران نمیدونم کجا میشه این چیزا رو خرید. پایتخت شاید برم ولی اگه جایی میشناسین که کارش این باشه(mp3 player فروش!) بهم معرفی کنین ممنون میشم. اگه هم اینجا نمیتونین بگین پ.خ. بدین. مرسی

شما باید بودجه تو مشخص کنید
iriver e40 حدود 50 ساعت
sony nwz-e464 حدود 50 ساعت
samsung yp-q3 حدود 45 ساعت

thelastblack
11-02-2012, 18:41
شما باید بودجه تو مشخص کنید
iriver e40 حدود 50 ساعت
sony nwz-e464 حدود 50 ساعت
samsung yp-q3 حدود 45 ساعت

ممنون دوست عزیز بابت جواب
ولی اونقدرها هم زیاد شارژ نیاز نداره! در حد ۱۰- ۱۵ (در عمل) ساعت کافیه...
اگه قیمتش زیر ۱۰۰تومن باشه بهتره. هرچی کمتر بهتر! :D

your_star
11-02-2012, 20:13
ممنون دوست عزیز بابت جواب
ولی اونقدرها هم زیاد شارژ نیاز نداره! در حد ۱۰- ۱۵ (در عمل) ساعت کافیه...
اگه قیمتش زیر ۱۰۰تومن باشه بهتره. هرچی کمتر بهتر! :D
iriver e40 براتون مناسبه.حدود130 تومن 8 گیگش هست 4 گیگ باید 115 تومن باشه.اگر تاکید به ارزون تر بودن هست iriver t9 20 ساعت نگه میداره 4رگیگ 100 تومن.

Milad4171
11-02-2012, 22:15
دوستان نظرتون در مورد Cowon C2 چیه؟

lailon
13-02-2012, 03:27
یه Mp3 Player زیر 150 تومن بهم معرفی کنید.

قیافش مهم نیست/ صفحه نمایش مهم نیست داشته باشه یا نه/ حجمش مهم نیست/ ضبط کردنش مهم نیست/ و ... مهم نیست. اما هدفونش حتما In Ear باشه.

فقط صداش به اندازه ی Nokia E72 باشه. (از خصوصیات صدای این گوشی اینه که بیس قوی و شفاف و ترسناکی داره. Earphone خودش هم اینه Nokia WH-205 )

یه مدلیSony داره به اسم NWZ-A726 که In Ear داره. حالا این مدل مهم نیست. به نظر شما میشه In-Ear Headphones رو جدا بخرم مثلا 20 تومن و بعد 130 تومن رو بزارم روی خود دستگاه؟ جواب میده؟

Actros
14-02-2012, 13:12
آقا يه mp3 پلاير ساده ارزون تا 70 80 تومن Transcend MP330 8GB خوبه ؟
فرقی با mp300 چیه ؟
کلا کیفیت ساخت ترنسند چه طوره ؟ نمیخوام 2 روزه خراب شه
===============
اون به كنار
اين چه طوره ؟ کیفییت ساختش خوبه ؟

Shadow-Man
15-02-2012, 00:24
سلام به همه
من میخوام گوشیم رو بفروشم پلیر بخرم
فکر کنم از پول گوشی یه 140 تومنی برای پلیر بمونه
لطفا یه پلیر مناسب پیشنهاد بدید خدا خیرتون بده.
چند صفحه قبل رو خوندم که باعث شد یه نکاتی برام مبهم بشه:
1. میگن بعضی از پلیر ها تعداد محدودی فولدر رو شناسایی میکنه درسته؟
2. یکی میگفت هدفون فابریک پلیز ضعیفه. درسته؟ یعنی باید یه هدفون خوب جدا بخریم؟
3. پلیر تو حجم فایل ها محدودیت داره؟ یعنی اگه حجم یه فایل از یه حدی بیشتر باشه پخش نمیکنه؟ اخه من فایل های 10-15 مگی هم دارم.
4. این پلیر ها رم تا چه اندازه ای رو پشتیبانی میکنن؟ (البته تو محدوده زیر 140) برای من 8 گیگ هم کمه. من میخوام همه آهنگ هام تو جیبم باشه.
5. من تا حالا پلیر نداشتم چطوری شارژ میشه؟ شارژر داره یا با کامپیوتر شارژ میشه؟
اینایی که گفتم نکاتی بودن که برام مهم بودن.
انتظاراتم از پلیر:
6. می خوام بر اسا فولدر پخش کنه
7. صدای اصلی فایل رو عوض نکنه (البته مننظورم بدون اکولایزره) این خیلی برام مهمه
8. 4 گیگ که اصلا 8 حداقل حجمیه که میتونه کارم رو راه بندازه 8 گیگ هم ممکنه بعدا کم بیاد.
9. صدای خیلی بلند به کارم نمیاد ولی میخوام کیفیت خیلی خوبی داشته باشه و تا حد امکان تمام جزئیات آهنگ رو پخش کنه.
10. حدلامکان لازم نباشه هر روز شارژ کنم.
11. هنگ نکنه
12. رم خور هم باشه. من یه رم 16 گیگ میکرو اس دی دارم.
13. حدالامکان بلوتوث داشته باشه
14. حدالامکان رادیو هم داشته باشه

your_star
15-02-2012, 02:06
آقا يه mp3 پلاير ساده ارزون تا 70 80 تومن Transcend MP330 8GB خوبه ؟
فرقی با mp300 چیه ؟
کلا کیفیت ساخت ترنسند چه طوره ؟ نمیخوام 2 روزه خراب شه
===============
اون به كنار
اين چه طوره ؟ کیفییت ساختش خوبه ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] er-Archos-18b-Vision-8GB)
iriver t9
iriver e40
samsung yp-u6
sony nwz-b163
creative zen style m100
transcend رو پیشنهاد نمیدم archos بعد مدلهای بالا پلیر خوبیه

your_star
15-02-2012, 02:20
سلام به همه
من میخوام گوشیم رو بفروشم پلیر بخرم
فکر کنم از پول گوشی یه 140 تومنی برای پلیر بمونه
لطفا یه پلیر مناسب پیشنهاد بدید خدا خیرتون بده.
چند صفحه قبل رو خوندم که باعث شد یه نکاتی برام مبهم بشه:
1. میگن بعضی از پلیر ها تعداد محدودی فولدر رو شناسایی میکنه درسته؟
2. یکی میگفت هدفون فابریک پلیز ضعیفه. درسته؟ یعنی باید یه هدفون خوب جدا بخریم؟
3. پلیر تو حجم فایل ها محدودیت داره؟ یعنی اگه حجم یه فایل از یه حدی بیشتر باشه پخش نمیکنه؟ اخه من فایل های 10-15 مگی هم دارم.
4. این پلیر ها رم تا چه اندازه ای رو پشتیبانی میکنن؟ (البته تو محدوده زیر 140) برای من 8 گیگ هم کمه. من میخوام همه آهنگ هام تو جیبم باشه.
5. من تا حالا پلیر نداشتم چطوری شارژ میشه؟ شارژر داره یا با کامپیوتر شارژ میشه؟
اینایی که گفتم نکاتی بودن که برام مهم بودن.
انتظاراتم از پلیر:
6. می خوام بر اسا فولدر پخش کنه
7. صدای اصلی فایل رو عوض نکنه (البته مننظورم بدون اکولایزره) این خیلی برام مهمه
8. 4 گیگ که اصلا 8 حداقل حجمیه که میتونه کارم رو راه بندازه 8 گیگ هم ممکنه بعدا کم بیاد.
9. صدای خیلی بلند به کارم نمیاد ولی میخوام کیفیت خیلی خوبی داشته باشه و تا حد امکان تمام جزئیات آهنگ رو پخش کنه.
10. حدلامکان لازم نباشه هر روز شارژ کنم.
11. هنگ نکنه
12. رم خور هم باشه. من یه رم 16 گیگ میکرو اس دی دارم.
13. حدالامکان بلوتوث داشته باشه
14. حدالامکان رادیو هم داشته باشه
1.من نشنیدم در مورد برندهای معتبر
2.هدفون پلیرها عمدتا بهترین کیفیت قابل برداشت از پلیر رو ارائه نمیدن بنابر این بعضا ترجیح میدن خرج جداگانه ای برای هدفون داشته باشن
3.هیچ محدودیتی در مورد حجم فایل وجود نداره
4.بستگی به مدل داره گاهی تا 32 گیگ هم تو این رنج ساپورت میشه
5.هر دو حالت ممکنه.
زیر 200تومن که هم رم بخوره و هم بلوتوث داشته باشه فقط creative zen style m300 8 gig هست.
توصیه میکنم بلوتوث رو هم بیخیال شی(بلوتوث پلیر فقط برای ارتباط با هدفون بیسیم هست و نه انتقال داده.این طوری دستت برای انتخاب باز هست که بنظرم این مدل براتون مناسبه:
iriver e300

Shadow-Man
15-02-2012, 02:40
خیلی ممنون
این مدلی که گفتین بر اساس فولدر هم پخش میکنه یا فقط بر اساس البوم و خواننده و این چیزاست؟
اگه رم رو با اداپتور بهش وصل کنیم مشکلی که پیش نمیاد؟
این مدل شارژر داره یا یه کامپیوتر باید با خودم این ور اون ور ببرم؟
قیمتش چنده؟ دیجی کالا زده 139
اگه اینطوریه بلوتوصث نمی خوام
صدای اصلی آهنگ رو که عوض نمیکنه؟
این مدل چطوره؟
Archos 35 Vision 8GB

Actros
15-02-2012, 11:22
iriver t9
iriver e40
samsung yp-u6
sony nwz-b163
creative zen style m100
transcend رو پیشنهاد نمیدم archos بعد مدلهای بالا پلیر خوبیه

دمت گرم داداش . منظورت اينه كه archos مدلهاي بالاش خوبه ؟
8 گيگ اين قيمت چيزه خوب گير نمياد پس

your_star
15-02-2012, 12:40
دمت گرم داداش . منظورت اينه كه archos مدلهاي بالاش خوبه ؟
8 گيگ اين قيمت چيزه خوب گير نمياد پس
منظورم این بود که بعد از سونی و سامسونگ و کوون و اینها به archos هم فکر کن.مدل قابل قبولیه.
اگه حتما باید ارزون باشه archos 18b vision مدل جالبیه.

your_star
15-02-2012, 12:48
خیلی ممنون
این مدلی که گفتین بر اساس فولدر هم پخش میکنه یا فقط بر اساس البوم و خواننده و این چیزاست؟
اگه رم رو با اداپتور بهش وصل کنیم مشکلی که پیش نمیاد؟
این مدل شارژر داره یا یه کامپیوتر باید با خودم این ور اون ور ببرم؟
قیمتش چنده؟ دیجی کالا زده 139
اگه اینطوریه بلوتوصث نمی خوام
صدای اصلی آهنگ رو که عوض نمیکنه؟
این مدل چطوره؟
Archos 35 Vision 8GB
e300 رو ندیدم اما آیریور که کار کردم بر اساس فولدر هم داشت.خیلی عجیبه اگه پلیری این قابلیت رو نداشته باشه.باز شما موقع خرید بپرس.
عموما برای شارژ همراه دستگاه فقط سیم usb هست که به کامپیوتر وصل میشه.
اما مبدلهای اختصاصی هر برند برای شارژ مستقیم رو میتونید از نمایندگی تهیه کنید که با برق هم شارژ شه.ارزون هم هستند.
بسته به هدفون مورد استفاده و تنظیمات اکولایزر میتونید بالاترین کیفیت رو ازش بگیرید.
کلا آیریور برند قابل قبول تری هست برای من نسبت به archos .مدل مورد نظرتون مدل به نسبت خوبیه.

Actros
15-02-2012, 13:24
منظورم این بود که بعد از سونی و سامسونگ و کوون و اینها به archos هم فکر کن.مدل قابل قبولیه.
اگه حتما باید ارزون باشه archos 18b vision مدل جالبیه.

دمت گرم .
لامصب آركوس تو بازار نيست ازش . ولي ترنسند 330 ريخته . اگه ارزش داره كه آنلاين خريد كنم . چون تو شهر خودم پيدا نكردم. قيمت اون مدلاي iriver_sony_samsung هم نزديك به 100و 100 به بالا هست . بالاس يكم . ميمونه همين ترنسند و آركوس.
اينم مشخصات ترنسند

aking
15-02-2012, 15:45

قیافش مهم نیست/ صفحه نمایش مهم نیست داشته باشه یا نه/ حجمش مهم نیست/ ضبط کردنش مهم نیست/ و ... مهم نیست. اما هدفونش حتما In Ear باشه.

فقط صداش به اندازه ی Nokia E72 باشه. (از خصوصیات صدای این گوشی اینه که بیس قوی و شفاف و ترسناکی داره. Earphone خودش هم اینه Nokia WH-205 )

یه مدلیSony داره به اسم NWZ-A726 که In Ear داره. حالا این مدل مهم نیست. به نظر شما میشه In-Ear Headphones رو جدا بخرم مثلا 20 تومن و بعد 130 تومن رو بزارم روی خود دستگاه؟ جواب میده؟

به نظر من فاکتورات برای انتخاب پلیر اصلا خوب نیست
یه صفحه نمایش ساده کوچیک خیلی مهمه تو تنظیمات صدا ، انتخاب آهنگ از بین چند گیگ آهنگی که ریختی توش ، دسته بندی آهنگات و... بدون صفحه نمایش نمیشه
در مورد حجم هم تفاوت قیمتی بین مدل 2 گیگ با 4 گیگ معمولا خیلی نیست من باشم 4 گیگ میخرم
آره خیلی راحت میتونی پلیرت رو خوب انتخاب کنی یه هدفون in ear با کیفیت هم بخری
هدفون in ear هم بهت ep 630 کریتیو رو پیشنهاد میدم حدود 20 تومن هست بیس و کیفیت کم نظیری داره با هر مدل هدفون in ear تا قیمت 50 60 تومن رقابت میکنه
پلیر هم هر مدل از سانسا گیر اوردین شک نکن بخر (راکت باکس هم روش نصب میشه) برای منم یکی بگیر با هم حساب میکنیم :دی

دمت گرم .
لامصب آركوس تو بازار نيست ازش . ولي ترنسند 330 ريخته . اگه ارزش داره كه آنلاين خريد كنم . چون تو شهر خودم پيدا نكردم. قيمت اون مدلاي iriver_sony_samsung هم نزديك به 100و 100 به بالا هست . بالاس يكم . ميمونه همين ترنسند و آركوس.
اينم مشخصات ترنسند

اگه تو شهرتون نیست میتونی از دی جی کالا خرید کنی مطمئنه

lailon
16-02-2012, 03:41

آره خیلی راحت میتونی پلیرت رو خوب انتخاب کنی یه هدفون in ear با کیفیت هم بخری
هدفون in ear هم بهت ep 630 کریتیو رو پیشنهاد میدم حدود 20 تومن هست بیس و کیفیت کم نظیری داره با هر مدل هدفون in ear تا قیمت 50 60 تومن رقابت میکنه
پلیر هم هر مدل از سانسا گیر اوردین شک نکن بخر (راکت باکس هم روش نصب میشه)

این "راکت باکس" یی که گفتی یعنی چی؟
بعدش مثلا Sansa مدل SanDisk Sansa Clip 2GB با هدفون Creative In ear Ep 630 ، صداش میشه اندازه ی Nokia E72?
Sansa کدوم مدلش؟ مگه پیدا نمیشه دیگه؟ یعنی جمهوری ندارن؟

kavehj4488
16-02-2012, 07:58
این "راکت باکس" یی که گفتی یعنی چی؟
بعدش مثلا Sansa مدل SanDisk Sansa Clip 2GB با هدفون Creative In ear Ep 630 ، صداش میشه اندازه ی Nokia E72?
Sansa کدوم مدلش؟ مگه پیدا نمیشه دیگه؟ یعنی جمهوری ندارن؟
پلیرهای سانسا خیلی کم پیدا میشه... تقریبا" دیگه وجود نداره.
اما Rockbox یه فریم ور اپن سورس هست که با بیشتر پلیرها سازگاری داره. اطلاعات بیشتر:
موفق باشید.

mysepidar
16-02-2012, 10:52
دوستانی که با حجم صدای iAUDIO 9 مشکل داشتند ، روش زیر رو امتحان کنن شاید مشکل برطرف شد :

an advice for Europe owners (like me, Italy) of this amazing player. If you think the volume isn’t much loud, the player was probably setted to Europe Region (so volume limited). Sometimes, like my case, this setting is made from sellers and if you boot the player no selection screen appear but you’re imeediatley on the UI main screen. To set Non Europe is very simple, use the player as MSC, go in System folder and delete PARAM.CFG (you’ll lose all settings such as equalizer or brightness). Don’t be tricked by first selection, you can select any language in the second step select Non Europe and then select region of FM Tuner. That’s it, and believe me, volume limit really limits also sound quality because you aren’t able to find the right volume level to equalize and add effects.

مطلب از کامنت های سایت anythingbutipod.com هست و پوزش میخوام بدلیل اینکه ترجمه نشده .

این هم لینک مطلب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lailon
17-02-2012, 05:51
پلیرهای سانسا خیلی کم پیدا میشه... تقریبا" دیگه وجود نداره.

پس من چی بگیرم بنظر شما؟ البته با ملاکی ک بالا گفتم.

kavehj4488
17-02-2012, 08:54
پس من چی بگیرم بنظر شما؟ البته با ملاکی ک بالا گفتم.
ببینید در مورد صدای Nokia E72 نظری ندارم، ولی شما چون بیس قوی دوست داری بهتره با عوض کردن هدفون اون جنس صدای مورد نظرت رو پیدا کنی تا با تعویض پلیر. مثلا" از هدفونهای Creative یا Klipsch استفاده کنی که جنس صدای گرم دارند، ولی اگه حتما" قصد خرید پلیر داری...
پلیر های iriver جنس صدای گرم وکیفیت خوبی دارند و در بودجه شما مدلهای خوبی از قبیل E300 دارند...
اگه به راک باکس خیلی حساسید، در آدرس زیر پلیر هایی که راک باکس برایشان موجود است معرفی شده اند:

موفق باشید.

Gripen
17-02-2012, 23:22
دوستان قیمت ایپد نانو ویدیو 4 و 8 گیگ الان چنده؟
ممنون:46:

Milad4171
18-02-2012, 17:52
هیچ کس Cowon C2 رو تجربه نکرده؟
من بین این مدل و i9 موندم. دوستان با تجربه یه نظری بدن! دم عیده و هر روز گرونتر از دیرووز میشه!

rp_j
18-02-2012, 20:35
من بین این مدل و i9 موندم. دوستان با تجربه یه نظری بدن! دم عیده و هر روز گرونتر از دیرووز میشه!

دوست عزیز C2 بگیر .

peaceful1
18-02-2012, 20:36

اگه این دو تا گزینه ی آخر جزو گوشی هایی با صفجه لمسی خوب هستن باز هم بین این دو انتخاب میخوام ببینم کدوم میتونه بهتر باشه!؟؟؟

ممنون. من هم یه همین دلیل ضعیف بودن تاچ این جور پلیرها زیاد به لمسی بودنشون علاقه مند نیستم.
j3 و i9 هم جزو پلیرهای خیلی خوب هستن!
من فقط دوست ندارم تاچ ضعیف رو تجربه کنم چون خودم گوشی ملتی تاچ خازنی داشتم و ضعیف بودن عملکرد صفحه روانیم میکنه!

1)J3
2)C2
3)i9

چون تو تنظیمات میشه جوری تنظیم کرد که بدون نگاه کردن به صفحه همه کار ها رو انجام داد صفحه نمایش خیلی حساسیتش مهم نیس مخصوصا وقتی سیتم عامل نداره و چیز زیادی روش نصب نمیشه و فقط پخش میکنه و معمولا هدف از خرید فایل صوتی هست.
پلیر J3 یه خوصوصیت بارزش Form factorعالی اون هست. و pocket friendly هم هست. بخواطر نسبت طول و عرض و ضخامت و وزن کم.
i9 به دید من گزینه خیلی خوبی نیست باطریش از همه این ها کمتر نگه میداره ولی خوب به نیاز فرد هست شاید برای کسی این گزینه خوبی باشه.
C2 هم جانشین مدل موفق D2 هست با همون سخت افزار با تغییر خیلی نامحسوس

راسته یه گزینه کهWIFI هم ساپورت کنه و خوب باشه چه مدلی میتونین معرفی کنین؟

Cowon Z2 احتمالا آخر بهار میاد ایران.
سری Z سونی هیچ وقت نمیاد (احتمالا)

mahdigholami
18-02-2012, 21:10
1)J3
2)C2
3)i9

چون تو تنظیمات میشه جوری تنظیم کرد که بدون نگاه کردن به صفحه همه کار ها رو انجام داد صفحه نمایش خیلی حساسیتش مهم نیس مخصوصا وقتی سیتم عامل نداره و چیز زیادی روش نصب نمیشه و فقط پخش میکنه و معمولا هدف از خرید فایل صوتی هست.
پلیر J3 یه خوصوصیت بارزش Form factorعالی اون هست. و pocket friendly هم هست. بخواطر نسبت طول و عرض و ضخامت و وزن کم.
i9 به دید من گزینه خیلی خوبی نیست باطریش از همه این ها کمتر نگه میداره ولی خوب به نیاز فرد هست شاید برای کسی این گزینه خوبی باشه.
C2 هم جانشین مدل موفق D2 هست با همون سخت افزار با تغییر خیلی نامحسوس

Cowon Z2 احتمالا آخر بهار میاد ایران.
سری Z سونی هیچ وقت نمیاد (احتمالا)

چرا سری Z سونی نمیاد؟

pooladdel
18-02-2012, 21:17
با سلام

خدمت دوستان عزیز

من میخوام یه mp3 player بگیرم میون این چند تا مدل گیر کردم لطفا راهنمایی کنید

Creative Zen X-Fi Style 8GB

Iriver S100 - 4GB

Iriver E300 - 4GB

Iriver E40 - 8GB

pooladdel
19-02-2012, 20:37
از دوستان کسی نیست ما رو راهنمایی کنه

lailon
19-02-2012, 21:17
من امروز رفتم یه زیر خاکی خریدم. Creative Zen 2GB مموری میخوره ولی. 75 تومن.

صدای گوم گومش به اندازه ی Nokia E72 نیست. اما شفافه همه چی. من که خوشم نیومد. اصلا.

این راک باکس روش نصب میشه؟ شاید کمی بیشتر گوم گوم کنه.

your_star
20-02-2012, 01:40
با سلام

خدمت دوستان عزیز

من میخوام یه mp3 player بگیرم میون این چند تا مدل گیر کردم لطفا راهنمایی کنید

Creative Zen X-Fi Style 8GB

Iriver S100 - 4GB

Iriver E300 - 4GB

Iriver E40 - 8GB
قیمت مورد نظر؟
چی مد نظرته از پلیرت؟

your_star
20-02-2012, 02:01
چرا سری Z سونی نمیاد؟
سیاست سونی برای واردات پلیر تو منطقه ی خاور میانه محصولات ارزون قیمت هست.مدل مورد نظرت و سایر مدلهای های اند سونی توسط نمایندگی نمیاد اما به احتمال خیلی زیاد به صورت شخصی و قاچاق (مثل آیپاد) پیدا میشه تو بازار.

---------- Post added at 02:01 AM ---------- Previous post was at 01:56 AM ----------

من امروز رفتم یه زیر خاکی خریدم. Creative Zen 2GB مموری میخوره ولی. 75 تومن.

صدای گوم گومش به اندازه ی Nokia E72 نیست. اما شفافه همه چی. من که خوشم نیومد. اصلا.

این راک باکس روش نصب میشه؟ شاید کمی بیشتر گوم گوم کنه.

Faraz_sm
20-02-2012, 19:24
Motoactv Music player :

موتورولا از اولین پلیر خودش رو نمایی کرد این پلیر که رقیب Apple nano هستش مجهز به دستبد هم هست تا در هنگام ورزش به راحتی بشه از اون بهره برد.
قابلیتهایی همچون:

heart-rate monitor
calorie calculator
distance tracker
GPS

به شما کمک میکنه تا به راحتی بتونید از این پلیر به عنوان یک دستگاه کمک ورزشی مناسب استفاده کنید بعضی از این قابلیتها حتی در iPod nano هم موجود نیست.
این پلیر اطلاعات کسب شده کاربر رو به صورت ززنده به حساب کاربری کاربر به آدرس MotoActv.com منتقل خواهد کرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین پلیر در برابر باران مقاوم و زد خش و تعرق هست.صفحه لمسی این پلیر 1.6 اینچ هست و شیشه صفحه متعلق به شرکتGorilla Glass هست.

سیستم این پلیر نوعی توسعه از Android هست البته به نظر میرسه با سیستم عامل متعارف کمی متفاوت هست.
این پلیر November 18 در هنگام برگزاری ماراتون شهر نیویورک رونمایی خواهد شد فعلا در دو مدل 8 و 16 گیگ ارزه شده با قیمت 249 و299 دلار البته هدست بلوتوث با قابلیت سنجش ضربان قلب در دو مدل ارزه شده SF700 و SF500 با قیمت 149 و 99 دلار.

منبع:

در مورد کیفیت پخش موسیقی این دستگاه مطلبی دارید؟
اکثر ریویوو هایی که من خونم راجع به امکانات ورزشی موتواکتیو صحبت کردن. اگه از کیفیت پخش مناسب موزیک برخوردار باشه من به خریدنش فکر می کنم.

pooladdel
20-02-2012, 20:31
قیمت مورد نظر؟
چی مد نظرته از پلیرت؟

اول کیفیت صدا بعد باتری و آخر حافظه

your_star
20-02-2012, 22:07
اول کیفیت صدا بعد باتری و آخر حافظه
iriver s100 16 gig
نسبت به e300 قدیمی تره اما به نظرم کاملا برتر از اون هست.
البته از کوون و سونی و سامسونگ هم میتونی مدلهایی رو در نظر بگیری.

ziguratt
22-02-2012, 13:56
سلام دوستان. دوست بنده قصد خرید پلیر رو داره، واسه خرید هدفون و پلیر جمعن 200000تومن در نظر گرفته. همه‌جور موسیقی هم گوش می‌ده. من چون خودم + clipدارم توصیه‌ام بهش همین بود، ولی فکر نکنم دیگه پیدا شه و اگر بشه 4گیگش هم‌چنان 75تومن باشه..گفتم با شما عزیزان یه مشورتی بکنم.با این بودجه چه پلیری رو پیشنهاد می‌دید که رضایت این رفیق ما جلب شه، ضمنن به حجم صدا توجه زیادی داره. می‌خواد یه پلیر خوب بخره و هرچقد از پولش موند به هدفون اختصاص بده.

پیشاپیش سپاسگزارم.

armenak
22-02-2012, 21:28
سلام من گوشی گالکسی اس 2 دارم برای موسیقی ی هدفون حرفه ای خریدم میخوام بدونم براش چه پلیری بخرم که خروجیش بالاتر از گوشیم باشه
تا 100 تومن میخوام حجمش مهم نیست 2گیگم بود بود.کوچیکم باشه
نمیخوام برم پلیری بگیرم بعد ببینم ماله خودم بهتر بوده یا تفاوت زیادی نداشته میخوام چیزی بگیرم که اولا از قبل مطمئن باشم بعد اینکه تفاوت فاحشی باشه بین پلیر با اس 2

---------------------------------------------------------------------------------

اضافه کنم هدفونم SENNHEISER HD 280 PRO برای این هدفون میخوام پلیر بگیرم که از اس2 بهتر باشه

your_star
22-02-2012, 23:46
سلام دوستان. دوست بنده قصد خرید پلیر رو داره، واسه خرید هدفون و پلیر جمعن 200000تومن در نظر گرفته. همه‌جور موسیقی هم گوش می‌ده. من چون خودم + clipدارم توصیه‌ام بهش همین بود، ولی فکر نکنم دیگه پیدا شه و اگر بشه 4گیگش هم‌چنان 75تومن باشه..گفتم با شما عزیزان یه مشورتی بکنم.با این بودجه چه پلیری رو پیشنهاد می‌دید که رضایت این رفیق ما جلب شه، ضمنن به حجم صدا توجه زیادی داره. می‌خواد یه پلیر خوب بخره و هرچقد از پولش موند به هدفون اختصاص بده.

پیشاپیش سپاسگزارم.
3 پیشنهاد بسته به نظر شما برای خرج هدفون
creative zen style m100 4gig حدود 100 تومن با 100 تومن هزینه هدفون.(برای هدفون از بخش هدفون راهنمایی بگیر تا بهترین مدل رو بهت پیشنهاد بدن).
iriver e40 8gig حدود 130 تومن با 70 تومن هزینه برای هدفون
یا iriver e300 8gig حدود 150 تومن با 50 هزینه هدفون.
من بودم سومین گزینه رو انتخاب میکردم و یکی دو ماه پول جمع میکردم تا هدفون 100 یا 150 تومنی بگیرم.

mary83
23-02-2012, 12:26
سلام
من یه پلیر می خوام که هم قابلیت پخش صدا و تصویر خوب داشته باشی و هم ضبط صداش خوب باشه بودجه 250 ت تا 300 ت

فعلا همینا رو می دونم
S100
e300
D3
J3
I9
V5

اگه از کریتیو و اپل هم چیزی هست تو این قیمتا بگین .. راستی مدلشم قدیمی نباشه حافظه هم 8 باشه دیگه :دی

باطری هم مهمه که بتونه 4 5 ساعت پشت سرهم ضبط صدا داشته باشه
ممنون از راهنمایی شما

armenak
23-02-2012, 12:39
سلام من گوشی گالکسی اس 2 دارم برای موسیقی ی هدفون حرفه ای خریدم میخوام بدونم براش چه پلیری بخرم که خروجیش بالاتر از گوشیم باشه
تا 100 تومن میخوام حجمش مهم نیست 2گیگم بود بود.کوچیکم باشه
نمیخوام برم پلیری بگیرم بعد ببینم ماله خودم بهتر بوده یا تفاوت زیادی نداشته میخوام چیزی بگیرم که اولا از قبل مطمئن باشم بعد اینکه تفاوت فاحشی باشه بین پلیر با اس 2

---------------------------------------------------------------------------------

اضافه کنم هدفونم SENNHEISER HD 280 PRO برای این هدفون میخوام پلیر بگیرم که از اس2 بهتر باشه

با کلی تحقیق بین اینا :

بین sansa clip+ و cowon e2 و cowon i9 ؟

armenak
23-02-2012, 13:03
ممنون رضا جان حالا میشه بگی این آمپ رو چطوری باید بگیرم آشنایی ندارم اصلا

your_star
23-02-2012, 13:13
سلام
من یه پلیر می خوام که هم قابلیت پخش صدا و تصویر خوب داشته باشی و هم ضبط صداش خوب باشه بودجه 250 ت تا 300 ت

فعلا همینا رو می دونم
S100
e300
D3
J3
I9
V5

اگه از کریتیو و اپل هم چیزی هست تو این قیمتا بگین .. راستی مدلشم قدیمی نباشه حافظه هم 8 باشه دیگه :دی

باطری هم مهمه که بتونه 4 5 ساعت پشت سرهم ضبط صدا داشته باشه
ممنون از راهنمایی شما
cowon j3
iriver s100

---------- Post added at 01:13 PM ---------- Previous post was at 01:10 PM ----------

با کلی تحقیق بین اینا :

بین sansa clip+ و cowon e2 و cowon i9 ؟

clip plus نیست باید منتظر sansa zip باشی
بین e2 و i9 فرق خیلی خیلی زیاده.شما باید بدونی پلیر رو واسه چی میخوای
اگه i9 انتخابته پیشنهاد میدم cowon c2 رو بجاش بگیری

armenak
23-02-2012, 13:18
cowon j3
iriver s100

---------- Post added at 01:13 PM ---------- Previous post was at 01:10 PM ----------

clip plus نیست باید منتظر sansa zip باشی
بین e2 و i9 فرق خیلی خیلی زیاده.شما باید بدونی پلیر رو واسه چی میخوای
اگه i9 انتخابته پیشنهاد میدم cowon c2 رو بجاش بگیری

من صرف فقز برای موسیقی میخوام که به هدفونم مچ باشه همین

your_star
23-02-2012, 13:26
e2 مانیتور نداره و احتملا اذیتت میکنه باز نظر خودته
حدود 100 iriver e40 و iriver t9
حدود 200 cowon c2 iriver s100
حدود 300 cowon j3

armenak
23-02-2012, 13:32