PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید دستگاهای ضبط و پخش قابل حمل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16

s_red_boy1
12-06-2011, 13:01
سلام بچه ها
من میخوام یه پلیر خیلی قوی که اونم بتونه صدای بیس و زیر رو به بهترین شکل پخش کنه معرفی کنید بخرم اخه من با N82 گوش میدم که اصلا پلیرش 2ریال نمی ارزه
ممنونتونم دوستای گلم

good god
14-06-2011, 02:46
من فقط یه ایراد بارز دیدم و اون زمان پخش صوت بود همین

Sandisk Sansa Clip+ 2GB از دیجی کالا بگیر قیمتش 49 تومن هست واقعا می ارزه

نه آنچنان بر خلاف بعضی پلیرهای جدیدتر که همه تو این سال ارزه شدند سیستم مثل اندروید نداره.
انگلیسی به انگیلیسی داره ولیپولی هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با توجه به این که،چند مدت دیگه یکی از اقوام داره میره مکه ،حالا به نظر شما از بین همین x7 و پلیرهای جدید که فرمودید،با توجه به تمامی جوانب کدوم پلیر رو پیشنهاد میکنید.
بالاخره داشتن نرم افزار و کیفیت صدایی قابل قبولیک برند دیگه، میتونه با کیفیت صدای برندایی مثل كووان برابری کنه...

ممنون...:10:

peaceful1
14-06-2011, 08:51
با توجه به این که،چند مدت دیگه یکی از اقوام داره میره مکه ،حالا به نظر شما از بین همین x7 و پلیرهای جدید که فرمودید،با توجه به تمامی جوانب کدوم پلیر رو پیشنهاد میکنید.
بالاخره داشتن نرم افزار و کیفیت صدایی قابل قبولیک برند دیگه، میتونه با کیفیت صدای برندایی مثل كووان برابری کنه...

ممنون...:10:
معنیش این نیست هر جا اسمش خارجه از ایران بازار بهتری داره من اصلا فکر نکنم حتی کسی اونجا بدونه این برند چی میفروشه.
درسته کیفیت کوون خوبه ولی خیلی فراگیر نیست بجز سامسونگ بقیه برندهای کره ایی هدف گیریشون بازار داخلی خودشون هست و این طرفدارهای اون ها رو واقعا آزار میده انگار بقیه دنیا اصلا وجود ندارند.
شما به سایت اینگلیسی زبان این شرکت مراجه کنید میبینید تو ایران نماینده رسمی داره و شما هم محتمل تهران هستی برای همین هزینه خرید حضوری تو ایران از هزینه خرید اینترنتی با احتساب هزینه حمل کمتر میشه.(اگه بخوای از عربستان بخری با اون محدودیت زمانی)
با خودت هست ...
میدونی این به شما بستگی داره که کیفیت رو تا چه حد بهش اهمیت میدی برای کسی مثل من که صبح تا شب یه هدفون تو گوشش هست فقط و فقط کیفیت صدا مهمه نه هیچ چیز دیگه برای همین فقط دنبال همچین چیزهایی هستم.شم ا خودت باید به حد نیازت برسی که به چه نوع وسیله ایی قانع میشی ...

mohandes2
17-06-2011, 20:03
سلام اتفاقا منم یه mp3 player خوب میخوام که هم قیمتش مناسب باسه مثلا در حد 90000 تومن، هم اینکه ضبط وپخش صداش خیلی خوب باشه شارژشم برای مدت طولانی بمونه چون مهم ترین مورد استفادم ضبط صداس اگر بتونه رکوردارم رو صفحه نشون بده که چه بهترراستی خودش usb مستقیم داشته باشه تا راحت به کامپیوتر نصب شه

mehrdad_ati
17-06-2011, 22:06
سلام بچه ها
من میخوام یه پلیر خیلی قوی که اونم بتونه صدای بیس و زیر رو به بهترین شکل پخش کنه معرفی کنید بخرم اخه من با N82 گوش میدم که اصلا پلیرش 2ریال نمی ارزه
ممنونتونم دوستای گلم

اگه میخوای خرج کنی یه j3 بگیر . با یه iem خوب اگرم نه یه i9 بگیر . هیچ پلیری مثل cowon ها صدای زیر رو نمیتونه تولید کنه . بهترین cowon هم فعلا j3 هست .

راستی رنج قیمتت چقدره ؟

سلام اتفاقا منم یه mp3 player خوب میخوام که هم قیمتش مناسب باسه مثلا در حد 90000 تومن، هم اینکه ضبط وپخش صداش خیلی خوب باشه شارژشم برای مدت طولانی بمونه چون مهم ترین مورد استفادم ضبط صداس اگر بتونه رکوردارم رو صفحه نشون بده که چه بهترراستی خودش usb مستقیم داشته باشه تا راحت به کامپیوتر نصب شه

sandisk sansa clip plus بهترین صدای flat رو داره ولی ضبط صداش خیلی جالب نیست . 4 گیگش 60 تومنه ....

milad_takjoo
18-06-2011, 22:53
سلام دوستان.یه راهنمایی میخواستم....
من یه پلیر x-fi2 دارم کیفیت صداش هم به نظرم خیلی خوبه فقط یکم صداش شارپ هست....
حالا میخواستم بدونم پلیری هست که کیفیت صدای عالی داشته باشه ولی صفحه نمایش و پخش ویدیو اصلا اصلا برام مهم نیست..
اصلا ارزش داره بجاش بخرم؟
ممنون:11:

mehrdad_ati
19-06-2011, 07:47
شما به جای تعویض پلیر باید به فکر تعویض هدفونت باشی .

البته گلیر بهتر هم هست . این لیست بهترین پلیر های 2010 از دید abi . البته انتظار نداشته باش فرقشون از زمین تا آسمون باشه .

adrian_h_r
22-06-2011, 08:03
سلام دوستان عزیز.
من یک MP3 Player می خوام با قیمت حدود 50-55. که این امکانات را داشته باشه :
حداقل 2 GB حافظه
کیفیت پخش خوب .
قابلیت نگه داری شارژ بالا.
و اینکه آیا این MP3 Player فقط با کیس شارژ میشه یا به طور مستقیم هم میشه ؟
پیشنهاد شما چیه ؟
MP4 تو این رنج قیمت چی داریم ؟
ممنون.

mehrdad_ati
22-06-2011, 12:48
pmp خوب که نداریم . mp3 هم که clip هست که تمام نیازهای شما رو برطرف میکنه . عمر باطریش 15 ساعته .

alishadabmehr
22-06-2011, 15:37
اگه میخوای خرج کنی یه j3 بگیر . با یه iem خوب اگرم نه یه i9 بگیر . هیچ پلیری مثل cowon ها صدای زیر رو نمیتونه تولید کنه . بهترین cowon هم فعلا j3 هست .

راستی رنج قیمتت چقدره ؟

sandisk sansa clip plus بهترین صدای flat رو داره ولی ضبط صداش خیلی جالب نیست . 4 گیگش 60 تومنه ....

اتفاقا من كه سانسا plusدارم از فاصله ي 3-4 متري خيلي خوب ضبط ميكنه ولي بيشتر نه ولي فواصل نزديك كارامده .

mehrdad_ati
22-06-2011, 21:26
بد نیست ولی خوب تو ضبط صدا به cowon ها نمی رسه .

s_red_boy1
25-06-2011, 11:40
Mp3 player هستش که خودش باعث بیشتر شدن صدای Base بشه اگه هست معرفی کنید چندتا مدل ممنون میشم بچه ها

mehrdad_ati
25-06-2011, 12:14
بیشتار مدل های سونی به داشتم صدای اغراق آنیز با باس بالا معروف هستند . البته شما با هر پلیری با کمی ور رفتن با اکولایزر به صدای مورد علاقتون خواهید رسید . اگرم به باس علاقه دارید بهتره یه هدفون با باس قوی بخرید .

p.eon13
25-06-2011, 20:58
از دوستای عزیز کسی میدونه cowon c2 دقیقا کی وارد ایران میشه؟ و قیمتش حدودا چقدره؟

s_red_boy1
25-06-2011, 23:19
خب چنتا مثال از پخش کننده های زیر 100 تومن بزنید که تقویت صداشون بالاست و بیس رو مخصوصا تقویت میکنن

mehrdad_ati
26-06-2011, 05:59
مثلا .

sony nwz e443 . البته فکر کنم بالای 100 باشه کمی .

اما در بلند مدت و با خرید هدفونهای حرفه ای دیگه راضیت نمیکنند .

hadi_en
26-06-2011, 13:36
از این چنتا پلیر کدوماش صدای بخش و ظبط خوبی نسبت به بقیه داره بخصوص برای ظبط تو کلاس کدوم بهتره؟

Philips GoGear RaGa - 2GB
Iriver E30 - 2GB
Iriver T8 - 4GB
Transcend MP330 4GB
Sandisk Sansa Clip+ 2GB

ممنون

p.eon13
26-06-2011, 14:59
از دوستای عزیز کسی میدونه cowon c2 دقیقا کی وارد ایران میشه؟ و قیمتش حدودا چقدره؟

osmaan
27-06-2011, 08:12
تا 1 ماه دیگه وارد بازار میشه درمورد قیمت هم هنوز چیزی مشخص نیست

mehrdad_ati
27-06-2011, 10:38
از این چنتا پلیر کدوماش صدای بخش و ظبط خوبی نسبت به بقیه داره بخصوص برای ظبط تو کلاس کدوم بهتره؟

Iriver E30 - 2GB
Iriver T8 - 4GB
Transcend MP330 4GB
Sandisk Sansa Clip+ 2GB

ممنون

پخش sansa . ضبط مطمعن نیستنم اما احتمالا transcend

ali.cheguevara
27-06-2011, 12:36
درود بر دوستان.
لطف كنيد من رو در خريد باكيفيت ترين ام پي تري پلير بازار تهران راهنمايي كنيد.مشخصاتي كه واسم مهمه اينكه كوچيك باشه كه بندازم گردنم.و اينكه حافظش تا اونجايي كه ممكنه زياد باشه.16 به بالا.قيمتش اصلا مهم نيست ولي ميخوام بهترين كيفيت رو داشته باشه.MP4 و ظبط صدا يا راديو يا هيچ چيز ديگه اي واسم مهم نيست.فقط كيفيت پخش بالا. ايرفون من هم Klipsch Image S4 earphones هست.پيشاپيش از راهنمايي دوستان سپاسگزارم.

hadi_en
27-06-2011, 14:41
پخش sansa . ضبط مطمعن نیستنم اما احتمالا transcend

کلیپ رو یه بار واسه خواهرم گرفتم چیزه خوبی بود ضبطش هم خوب بود چونخواهرم سر کلاس می برد بعد گوش دادم قابل قبول بود بخصوص وقتی روی کامپیوتر با اسپیکر گوش میدادی صدای شفافی داشت clip+ هم شنیده ام چیزای خوبی هست ولی یه چیزی که هست سر باطریش هست که اگه خراب بشه شنیدم غیرقابل تعویض هست درسته؟

peaceful1
27-06-2011, 14:45
درود بر دوستان.
لطف كنيد من رو در خريد باكيفيت ترين ام پي تري پلير بازار تهران راهنمايي كنيد.مشخصاتي كه واسم مهمه اينكه كوچيك باشه كه بندازم گردنم.و اينكه حافظش تا اونجايي كه ممكنه زياد باشه.16 به بالا.قيمتش اصلا مهم نيست ولي ميخوام بهترين كيفيت رو داشته باشه.MP4 و ظبط صدا يا راديو يا هيچ چيز ديگه اي واسم مهم نيست.فقط كيفيت پخش بالا. ايرفون من هم Klipsch Image S4 earphones هست.پيشاپيش از راهنمايي دوستان سپاسگزارم.
شما میتونی یه clip+ 4GB بگیری یا 2GB بعد روش 16 رم بندازی.
یا یه کوون i9 بگیری 16 GB
فکر کنم دومی با درنظر گرفتن هدفون شما مناسب تر باشه.

farido
30-06-2011, 21:19
سلام

تقربا اکثر پستهای این تایپیک رو خوندم .من کلا صدا برام مهمه و شارژ باطری .از بین همه مدلها به این نتایج رسیدم ممنون میشم برای انتخاب نهایی کمکم کنید.

ZEN X-FI 2
COWON / iAudio i9
Sandisk Sansa Clip
Sandisk Sansa Fuze
Apple iPod Nano 6G

درسته قیمتها اختلاف دارن اما صدای خوب برام خیلی مهمه من همجور موسقی به فراخور گوش میدم .

psp2004
30-06-2011, 21:30
با نام خدا و سلام
دوستان زیر 100 تومن چه چیزی به من معرفی می کنید ... فقط هم صدا واسم مهمه و کوچیک بودنش
.........................
یه سوال داشتم که فک نکنم به این تاپیک مربوط باشه ولی اگه کسی جوابم رو بده عالیه؟؟ :)
این فرمت FLAC چیه ؟؟
یه آهنگ رو از همون ابتدا باید با این فرمت داشته باشیم یا میتونیم یه mp3 رو به FLAC تبدیل کنیم ؟؟؟

your_star
01-07-2011, 12:03
سلام

تقربا اکثر پستهای این تایپیک رو خوندم .من کلا صدا برام مهمه و شارژ باطری .از بین همه مدلها به این نتایج رسیدم ممنون میشم برای انتخاب نهایی کمکم کنید.

ZEN X-FI 2
COWON / iAudio i9
Sandisk Sansa Clip
Sandisk Sansa Fuze
Apple iPod Nano 6G

درسته قیمتها اختلاف دارن اما صدای خوب برام خیلی مهمه من همجور موسقی به فراخور گوش میدم .

یکی ا ز این دوتا:
Cowon i9
Sony nwz-e454

سانسا کلیپ پلاس هم گزینه ی خوبیه اما خوب از لحاطهایی جز کیفیت صدا از این دو تا عقب تره.

your_star
01-07-2011, 12:08
با نام خدا و سلام
دوستان زیر 100 تومن چه چیزی به من معرفی می کنید ... فقط هم صدا واسم مهمه و کوچیک بودنش
.........................
یه سوال داشتم که فک نکنم به این تاپیک مربوط باشه ولی اگه کسی جوابم رو بده عالیه؟؟ :)
این فرمت FLAC چیه ؟؟
یه آهنگ رو از همون ابتدا باید با این فرمت داشته باشیم یا میتونیم یه mp3 رو به FLAC تبدیل کنیم ؟؟؟

iRiver e30
sony nwz-b153
Sansa clip plus

فلک یکی از نزدیکترین فرمتها یه کیفیت اصلی سورس اصلی صدای مورد نظر هست با حجم تقریبا 2 برابر فایلهای 320kb
فایلی که تبدیل به mp3 بشه نمیشه دوباره به کیفیت فلک برسه.

baloteli
02-07-2011, 15:14
در حال حاضر بهترین مارک mp3 player در ایران از لحاظ کیفیت چیه . دوستان زیر 100 تومن چی پیشنهاد میکنید

mehrdad_ati
02-07-2011, 21:59
از یه سطحی بالاتر دیگه کیفیت صدا مطرح نیست بلکه sound signature مهمه . یعنی کیفیت همه عالیه بلکه دیگه مهم اونهه که سلیقه ی شما به صدای کودوم بخوره ! شما بیشتر چی گوش می دی ؟

baloteli
03-07-2011, 10:42
شما بیشتر چی گوش می دی
کیفیت بیس برای من خیلی مطرح هست و بیشتر پاپ گوش میکنم

peaceful1
03-07-2011, 12:28
از یه سطحی بالاتر دیگه کیفیت صدا مطرح نیست بلکه sound signature مهمه . یعنی کیفیت همه عالیه بلکه دیگه مهم اونهه که سلیقه ی شما به صدای کودوم بخوره ! شما بیشتر چی گوش می دی ؟

میدونم شما چی میگی واقعا همین طور هم هست که از یه جایی به بعد اون جنس و نوع کاربرد هم کمتر از کیفیت نیست و بسته به سبکی که فرد گوش میده خیلی مهمه و...

به نظرم میاد sound stage بیشتر برای واحد پخش بکار میره مثل هدفون و اسپیکر نه منبع پردازش صدا

نکته دوم این که این مشخصه خیلی به المانهای کیفی مثل شفافیت سیگنال جزئیات زیاد مربوط نیست ...

یه چیز دیگه بعضی ها این رو حتی برای هدفون استفاده نمیکنند چون تو هدفون ها به مراتب محدودتر از اسپیکر ها هست و اصلا اصل مطلب sound stage در درجه اول یه اسم مکان هست نه صفت کیفی

به چه معنی؟!

جایی هست که ارکست سمفونی ریکرد میکنه یا تصویر برداری فیلم و سریال میکنند( انگار قسمتی از استدیو هست) و بعدها ظرف با مظروف جا بجا میشه و خصوصیاتی که یه محیط آکوستیک ایجاد میکنه رو به اسم sound stage برای توصیف جنس صدا به عنوان یکی از صفتها استفاده کردند.
مثل آدم کوری که برای درک رنگ از دمای اجسام استفاده میکنه مثلا جسم سرد آبی هست و جسم گرم قرمز دلیلش این هست شما میخواهی یکی از حس های پنج گانه رو بدون استفاده از خود اون حس توصیف کنی برای همین مجبور میشی از توصیف کردن حالت های گوناگون استفاده کنی مثل عباراتی مثل:
تیز , زبر , سرد , گرم , ....
این نتیجه چیزهایی هست که از این صفت تو نت دیدم و خوندم.

کیفیت بیس برای من خیلی مطرح هست و بیشتر پاپ گوش میکنم

فکر کنم کوون برای شما مناسب باشه

baloteli
03-07-2011, 14:26
فکر کنم کوون برای شما مناسب باشه
اسمش رو تاحالا نشنیده بودم کیفیتش خوبه؟

peaceful1
03-07-2011, 15:15
اسمش رو تاحالا نشنیده بودم کیفیتش خوبه؟

یکی از خوش صدا ترین پلیرهای موجود هستش
به نظر خیلی ها بهترین هستش.
اگه مقیم تهران هستی میتونی بری مجتمع پاتخت مدلهای مختلفش رو تو دست بگیری و تست کنی تا بهتر باهاش آشنا بشی.
بلاخره دلیل نمیشه هر چی هر کی شنیده باشه خوب باشه یا نشنیده باشه بد باشه شما اسم بزرگترین بانک چین رو شنیدی؟! صرافی های میدون فردوسی هم نشنیدن پس یعنی بده؟!
نه همه اقتصاد چین حول اون بانک میچرخه پس ملاک اطلاعات شخصی افراد نیست

aliqq
05-07-2011, 17:56
دوستان نظرتون در مورد این چیه ؟!

-------------/?Products=MusicPlayer&Product=MusicPlayer-Philips-GoGear-RaGa-2GB
من بیشتر واسه رانینگ میخوام !:31:

با اون شدت دویدن بعید میدونم ذهن درگیر جزئیات صدا بشه فقط دوم دوم کنه که پالس مثبت بده بسه !!:8:

حالا در کل نظرتون در موردش چیه ؟!

اینو بگیرم یا clip+ !

peaceful1
05-07-2011, 18:23
دوستان نظرتون در مورد این چیه ؟!

-------------/?Products=MusicPlayer&Product=MusicPlayer-Philips-GoGear-RaGa-2GB
من بیشتر واسه رانینگ میخوام !:31:

با اون شدت دویدن بعید میدونم ذهن درگیر جزئیات صدا بشه فقط دوم دوم کنه که پالس مثبت بده بسه !!:8:

حالا در کل نظرتون در موردش چیه ؟!

اینو بگیرم یا clip+ !

لطفا از سایت خرید اینترنتی نزارید لینک فیلتر میشه قابل رویت نیست. فقط اسم مدل رو مطرح کنید.

aliqq
05-07-2011, 19:35
لطفا از سایت خرید اینترنتی نزارید لینک فیلتر میشه قابل روعیت نیست. فقط اسم مدل رو مطرح کنید.

بله ،ممنون از تذکرتون !

fabio montari
05-07-2011, 23:07
بچه ها من
sony x series دارم برای فروش هرکی خواست در خدمتم صداشم شاهکاره

MVP77
06-07-2011, 12:23
دوستان یک MP3 پلیر تا 80 معرفی کنید که مشخصات زیر رو داشته باشه :
1- کوچیک باشه
2- کیفیت ضبط صدای خوبی داشته باشه
3- کیفیت پخش هم خوب باشه
4- اگر تصویری نباشه مهم نیست
5- شارژ هم خوب نگه داره

ممنون

mehrdad_ati
07-07-2011, 00:38
sansa fuze اکه تصویری هم میخوای .

sansa clip اگه فقط صوتی .

دوستان الان برید چند صفحه ی قبل رو بخونید تقریبا تو هر رنج و برای هر نیازی پیشنهادهایی داده شده و نیاز به پرسیدن دوباره نیست .

alishadabmehr
07-07-2011, 11:09
بله ،ممنون از تذکرتون !

اصلا نگير اين مدل رو خودم تست كردم با هدفون هاي مختلف كيفيت صداش واقعا بده يعني خيلي صداش تيزه كلا در مقابل clip+ كه خودم دارم هيچه.

---------- Post added at 03:39 PM ---------- Previous post was at 03:38 PM ----------

بله ،ممنون از تذکرتون !

كيفيت صداش واقعا ضعيفه من خودم با هدفون هاي مختلف تست كردم صداش زيادي تيزهدر مقابل clip هيچه.

aliqq
09-07-2011, 14:23
دوستان عمر باطری clip+ چطوره ؟!

یعنی بعد از چند بار شارژ و دِ شارژ فاتحش خوندس ؟!

زاپاس هست واسش بگیریم !؟!؟

alishadabmehr
09-07-2011, 20:00
دوستان عمر باطری clip+ چطوره ؟!

یعنی بعد از چند بار شارژ و دِ شارژ فاتحش خوندس ؟!

زاپاس هست واسش بگیریم !؟!؟
باطريش خوبه اگه كامل شار‍ كني تا 10 ساعت مداوم هم دووم مياره من كه ازش راضيم.

hashemi_ali_reza
12-07-2011, 08:39
سلام دوستان ؛

بالاترين كيفيت صدا در بين mp3 پليرهاي موجود در بازار ايران متعلق به كدام برند و كدام مدل هست؟؟؟

با سپاس

peaceful1
12-07-2011, 09:28
سلام دوستان ؛

بالاترين كيفيت صدا در بين mp3 پليرهاي موجود در بازار ايران متعلق به كدام برند و كدام مدل هست؟؟؟

با سپاس

موضوع انقدر ساه و سفید و مطلق نیست شما اگه 600 تومن هزینه کنی از همون موبایلت میتونی کیفیت فوقالعاده ایی رو بگیری کافی هست یه PORTABLE Amplifier بهش وصل کرد با یه DIY LOD و یه هدفون حرفه ایی
مثل این عکس ها:

hashemi_ali_reza
12-07-2011, 10:21
با سپاس

به غير از اين روش ها آيا مدلي در بازار هست كه كيفيت صداش از آيفون 4 واقعا بهتر باشه؟؟؟

چه برند و چه مدلي؟؟؟؟

peaceful1
12-07-2011, 11:25
با سپاس

به غير از اين روش ها آيا مدلي در بازار هست كه كيفيت صداش از آيفون 4 واقعا بهتر باشه؟؟؟

چه برند و چه مدلي؟؟؟؟

J3 COWON
32GB فکر کنم 320-330 تومن باید باشه.

ALt3rnA
12-07-2011, 12:50
بچه ها یه چیزی تو مایه های I7 سراغ دارید ؟
LCD ازین تک رنگا ! کیفیت صدای عالی ! باطری خوب !
محدودیت قیمت هم ندارم ! من هم IPOD دارم هم X-Fi2 ولی کلا خوشم نمیاد پلیرم LCD داشته باشه به این عظمت !

peaceful1
12-07-2011, 15:10
بچه ها یه چیزی تو مایه های I7 سراغ دارید ؟
LCD ازین تک رنگا ! کیفیت صدای عالی ! باطری خوب !
محدودیت قیمت هم ندارم ! من هم IPOD دارم هم X-Fi2 ولی کلا خوشم نمیاد پلیرم LCD داشته باشه به این عظمت !

از خیر باطری بگذری:

1)

+ Sandisk sansa Clip

2)

مدل بعدی i7 :

تنظیمات به مراتب پیشرفته تر و ضخامت کم و صفحه نمایش کوچیک :

i9 16GB

3)

E2 4GB

بدون صفحه نمایش

4)

Sony B series

8613187
12-07-2011, 15:46
سلام

آقا یه دستگاه میخوام برای ظبط صدا
که مثلا امروز بزارم یه جایی فردا بیام ورش دارم

همچین چیزی هستش ؟؟؟

peaceful1
12-07-2011, 15:55
سلام

آقا یه دستگاه میخوام برای ظبط صدا
که مثلا امروز بزارم یه جایی فردا بیام ورش دارم

همچین چیزی هستش ؟؟؟

یه کاره بگو دستگاه شنود میخوای دیگه.

شما دنبال یه ریکردر با زمان ضبط و دوام باطری خیلی زیاد هست از تجربه من خارجه هست.
احتمالا سری UX سونی بگیری باطری خیلی با کیفیت بگیری توش بزاری مثل Duracell alkaline کار شما رو انجام خواهد داد.

8613187
12-07-2011, 16:27
یه کاره بگو دستگاه شنود میخوای دیگه.

شما دنبال یه ریکردر با زمان ضبط و دوام باطری خیلی زیاد هست از تجربه من خارجه هست.
احتمالا سری UX سونی بگیری باطری خیلی با کیفیت بگیری توش بزاری مثل Duracell alkaline کار شما رو انجام خواهد داد.

اره دیگه :دی

خب قیمتش هم برام خیلی مهمه ، هر چقد کمتر بهتر
تو تهران پیدا میشه دیگه ؟؟؟

مدل کامل رو ممنون میشم بدی

peaceful1
12-07-2011, 17:09
VOR رو فعال کن که فقط وقتی صحبت میشه ضبط کنه که فضا کم نیاره.
حجم هم 4 گیگ بگیر
فکر کنم 120-130 تومن باشه.

fa13
13-07-2011, 01:20
سلام دوستان
یه clip plus دارم میخوام بدم به کسی یه چیز دیگه بگیرم چیزی هست تو این مایه ها همین طوری جمع و جور باشه
فقطم موزیک
j3 رو دیدم خیلی بزرگه
nano هم مثکه صداش در نمیاد!!!! ولی قشنگ بود
دوباره بخوام همون کلیپ روبگیرم که...
چیز جدیدی هم اگر تو راه هست بفرمایید که صبر کنم
your_star
13-07-2011, 15:31
سلام دوستان
یه clip plus دارم میخوام بدم به کسی یه چیز دیگه بگیرم چیزی هست تو این مایه ها همین طوری جمع و جور باشه
فقطم موزیک
j3 رو دیدم خیلی بزرگه
nano هم مثکه صداش در نمیاد!!!! ولی قشنگ بود
دوباره بخوام همون کلیپ روبگیرم که...
چیز جدیدی هم اگر تو راه هست بفرمایید که صبر کنم
مدل T9 iRiver بنظرم الان جزو بهترین انتخابای مدلهای کوچیک هست
مدل YP-U5 سامسونگ هم مدل جالبیه
سونی هم که پر فروشترین پلیر کوچیک بازار رو داره:NWZ-B153F

fa13
13-07-2011, 18:53
مدل T9 iRiver بنظرم الان جزو بهترین انتخابای مدلهای کوچیک هست
مدل YP-U5 سامسونگ هم مدل جالبیه
سونی هم که پر فروشترین پلیر کوچیک بازار رو داره:NWZ-B153F
سونیه رو دستم بوده راستش صداش در نمیومد !!!!

your_star
14-07-2011, 03:16
این جور که شما میگی صداش در نمیاد من نگران گوشت میشم دوست من مگه رو چه ولومی گوش میدی؟
اگه بحث کیفیت صداست که خوب همه ی این مدلا که گفتم راضی کننده هستن و با یه هدفون خوب و احیانا در صورت نیاز یه آمپ کیفیت صدای بی نقصی ازشون میگیری.اما اگه بحث ماکزیمم بلندی حجم صداست مدتی هست که برای جلوگیری از آسیب به شنوایی تولید کننده ها مجبورن قانونهای این مورد رو رعایت کنن که سونی و کوون نداره و اجباریه.
توصیه میکنم بیشتر مراقب گوشت باشی.

fa13
14-07-2011, 10:17
این جور که شما میگی صداش در نمیاد من نگران گوشت میشم دوست من مگه رو چه ولومی گوش میدی؟
اگه بحث کیفیت صداست که خوب همه ی این مدلا که گفتم راضی کننده هستن و با یه هدفون خوب و احیانا در صورت نیاز یه آمپ کیفیت صدای بی نقصی ازشون میگیری.اما اگه بحث ماکزیمم بلندی حجم صداست مدتی هست که برای جلوگیری از آسیب به شنوایی تولید کننده ها مجبورن قانونهای این مورد رو رعایت کنن که سونی و کوون نداره و اجباریه.
توصیه میکنم بیشتر مراقب گوشت باشی.
کیفیت رو گفتم اتفاقا من بلندی صدا برام مهم نیست و تفکیک رو دوست دارم ولی سونی واقعا داغون بود (نظر شخصی)
امپ جدا هم درسر های خودش رو داره ولی مثلا clip + همون امپ خودش هم برام کافی بود و صدا رو نصفه بیشتر نمیکردم
گویا باید دوباره پلاس رو بگیرم :13:

peaceful1
14-07-2011, 13:23
کیفیت رو گفتم اتفاقا من بلندی صدا برام مهم نیست و تفکیک رو دوست دارم ولی سونی واقعا داغون بود (نظر شخصی)
امپ جدا هم درسر های خودش رو داره ولی مثلا clip + همون امپ خودش هم برام کافی بود و صدا رو نصفه بیشتر نمیکردم
گویا باید دوباره پلاس رو بگیرم :13:

شما از همون CX300ii میخوای استفاده کنی یا با پلیرت رد کردی رفت ؟!

میدونی این سونی خوب بد یه چیزی هست یه چیز دیگه هم هست , برای سبکی که شما گوش میدی مناسب نیست سونی سری B بیشتر بدرد ترنس و الکترونیک و... سبکهایی با ضرب آهنگ تند و کلا آهنگهایی با سازهایی مثل گیتار برقی و تبل و ....

کلیپ پلاس یه جوری هست که فکر نکنم که خود سنسا هم بتونه یه مدل بعدش بده همونطور که برای فیوز نتونست.
باطری fuze ver2 من ضعیف شده 24/7 ازش استفاده کردم میدونم اگه خراب شه کارم سخت میشه چون پلیر پیش فرضم هست و تولید نمیشه..... و واقعا باهاش خیلی راحتم و به هر پلیری که داشتم ترجیه میدم حیف حیف...

fa13
14-07-2011, 22:14
شما از همون CX300ii میخوای استفاده کنی یا با پلیرت رد کردی رفت ؟!

میدونی این سونی خوب بد یه چیزی هست یه چیز دیگه هم هست , برای سبکی که شما گوش میدی مناسب نیست سونی سری B بیشتر بدرد ترنس و الکترونیک و... سبکهایی با ضرب آهنگ تند و کلا آهنگهایی با سازهایی مثل گیتار برقی و تبل و ....

کلیپ پلاس یه جوری هست که فکر نکنم که خود سنسا هم بتونه یه مدل بعدش بده همونطور که برای فیوز نتونست.
باطری fuze ver2 من ضعیف شده 24/7 ازش استفاده کردم میدونم اگه خراب شه کارم سخت میشه چون پلیر پیش فرضم هست و تولید نمیشه..... و واقعا باهاش خیلی راحتم و به هر پلیری که داشتم ترجیه میدم حیف حیف...
عجب داستانی شده ها !!!!!
اره الان گیر دادم به راک اند رول
نه هدفون رو نگه میدارم خیلی بهم حال میده خوش قیمت و خوب
t9 اومده ؟
رفتم تو فکر ipod touch ولی خیلی بزرگه

your_star
14-07-2011, 23:06
عجب داستانی شده ها !!!!!
نه هدفون رو نگه میدارم خیلی بهم حال میده خوش قیمت و خوب
t9 اومده ؟
آره t9 رو جمهوری خیلی دیدم پایتختم که حتما داره.مدل خوبیه برو تست کن ببین بکارت میاد یا نه
اما بحث مدلای بزرگتر جداست.مدلای آیریور E300(جدیدترین) و سونی سری nwz-E454 و کوون I9 و سامسونگYO-R0 مدلای با قیمتای خوبن.گرونتر هم که کوون J3
به اپل فکر نکن.

peaceful1
15-07-2011, 08:32
عجب داستانی شده ها !!!!!

پس سونی سری B میتونه گزینه خوبی باشه

t9 اومده ؟

fa13
15-07-2011, 10:50
پس سونی سری B میتونه گزینه خوبی باشه

قربون دستت حسین جان
اون سری b که از اساس باهاش مشکل دارم در usb همش میوفته یا اونی که دست من بود این جوری بود
تاچ هم برا دویدن خیلی اذیت میکنه دیگه امپ و اینام ببندی که بدتر
همون کلیپ رو دوباره میگیرم اینبار 8 گیگ میگیرم چون مدل دیگه ای ندیدم که کلیپم داشته باشه و کیفیتشم خوب باشه این خوراکه ورزشه برا استفاده معمول هم عالیه یه موقع هم بخوای شیفت کنی رو یه سبک دیگه بازم خوب جواب میده
:11:

peaceful1
15-07-2011, 11:26
قربون دستت حسین جان
اون سری b که از اساس باهاش مشکل دارم در usb همش میوفته یا اونی که دست من بود این جوری بود
تاچ هم برا دویدن خیلی اذیت میکنه دیگه امپ و اینام ببندی که بدتر
همون کلیپ رو دوباره میگیرم اینبار 8 گیگ میگیرم چون مدل دیگه ای ندیدم که کلیپم داشته باشه و کیفیتشم خوب باشه این خوراکه ورزشه برا استفاده معمول هم عالیه یه موقع هم بخوای شیفت کنی رو یه سبک دیگه بازم خوب جواب میده

اگه +Clip گرفتی یادت نره روش RockBox بریزی که حیف میشه

aliqq
15-07-2011, 17:45
دوستان من قراره clip+ از دیجی کالا بگیرم اما 3 تا چون رفیقامم خواستن !

چیزی به نام رنگ بندی توی سبد خریدش ندیدم !

همشون از دم مشکین ؟!

peaceful1
15-07-2011, 21:25
من هم چیزی ندیدم
فکر کنم همون مشکیش رو دارند.
اگه خیلی مهمه میتونید زنگ بزنید و از خودشون بپرسید.

Notorious098
17-07-2011, 20:05
پلیر زیر 100 تومن چی خوبه یه چیز کوچیک و جمع و جور با کیفیت میخواستم
تونظرم shuffle هست اما اینکه که صفحه نمایش نداره مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
از اینا کدوما بهترن : Shuffle و Cowon E2 و Sony NWZ-B152F 2GB و Sansa
شارژ دهی کدماش بهتره ؟ الان چرا اپل اینقدر نسبت به بقیه گرونه ؟
اینقدر sansa میکنید منظورتون همون 40 نومنی است
در ضمن من بیشتر enrique و rihanna و ... گوش میدم و نمیخوام صداش نثل 5700 باشه مثه ipod و wildfire باشه بهتره
الان یه mp3 پلیر بگیری خیلی کیفیتش از صدای گوشی htc wildfire بهتره (منظورم کیفیت صداست مثلا دیگه 128 رو با کیفیت پخش میکنه)
ممنون

alishadabmehr
18-07-2011, 17:35
پلیر زیر 100 تومن چی خوبه یه چیز کوچیک و جمع و جور با کیفیت میخواستم
تونظرم shuffle هست اما اینکه که صفحه نمایش نداره مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
از اینا کدوما بهترن : Shuffle و Cowon E2 و Sony NWZ-B152F 2GB و Sansa
شارژ دهی کدماش بهتره ؟ الان چرا اپل اینقدر نسبت به بقیه گرونه ؟
اینقدر sansa میکنید منظورتون همون 40 نومنی است
در ضمن من بیشتر enrique و rihanna و ... گوش میدم و نمیخوام صداش نثل 5700 باشه مثه ipod و wildfire باشه بهتره
الان یه mp3 پلیر بگیری خیلی کیفیتش از صدای گوشی htc wildfire بهتره (منظورم کیفیت صداست مثلا دیگه 128 رو با کیفیت پخش میکنه)
ممنون

سانسا clip يا فيوز بگير كلا از همه نظر عاليه از شافل و ... هم بهتره فقط هدفون خوب فراموش نشه.

minimax2
24-07-2011, 17:41
لطفا در مورد Ipod Classic و کیفیت صدای اون نسبت به Cowon یه توضیح مختصر بدین ::.

Emad HD
25-07-2011, 14:40
سلام دوستان
به نظر شما کدام پخش کننده کیفیت صدای خوبی داره
یعنی قبل از این که از آهنگ خوشتون بیاد از کیفیت صدای پخشی که داره اجرا میشه لذت ببرید؟
شما چی پیشنهاد میکنید؟
قیمت تا 250 هزار تومان(کیفیت صدا)
مرسی

your_star
25-07-2011, 19:22
سلام دوستان
به نظر شما کدام پخش کننده کیفیت صدای خوبی داره
یعنی قبل از این که از آهنگ خوشتون بیاد از کیفیت صدای پخشی که داره اجرا میشه لذت ببرید؟
شما چی پیشنهاد میکنید؟
قیمت تا 250 هزار تومان(کیفیت صدا)
مرسی
Cowon J3
Sony nwz-s545
Samsung YP-p3
به هدقون خوبم نیاز داری

peaceful1
25-07-2011, 20:20
دوستانی که سونی باز هستند مدتی هست کمه دیگه سری X تولید نمیشه ولی در عوض سری A به جای اون عرضه شده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا باید منتظر بود و دید که ایران میاد یا نه

your_star
25-07-2011, 21:45
دوستانی که سونی باز هستند مدتی هست کمه دیگه سری X تولید نمیشه ولی در عوض سری A به جای اون عرضه شده:
حالا باید منتظر بود و دید که ایران میاد یا نه
سلام حسین جان تا جایی که اطلاع دارم این جایگزین اون نیست.خیلی وقته سری a تولید میشه.عموما پلیر های اندشون رو خیلی دیر به دیر تغیییر میدن یعنی فعلا از x جدید خبری نیست.
و خوب مثل سری s و x همیشه ایران میاد اما نه با گارانتی شرکتی.

peaceful1
25-07-2011, 22:03
ممنون از اطلاعاتی که دادی .
من خودم خیلی دنبال نکردم خبرش رو دیدم از یکی از کاربرهای ABI که همه این ها رو داشته پرسیدم این طور جوابم رو داد به استناد به حرفهای اون این طور گفتم.

شاید هم من منظورش رو درست متوجه نشدم.
بهر حال از تذکر بجا شما متشکرم.

hamid090
31-07-2011, 19:34
سلام
قیمت پلیر Sony NWD-B100 با ظرفیت 2GB چند هست؟؟؟

متشکرم

peaceful1
31-07-2011, 20:17
سلام
قیمت پلیر Sony NWD-B100 با ظرفیت 2GB چند هست؟؟؟

متشکرم

این مدل مال 4 سال پیشه
شما زنگ بزن به سونی سنتر ها یا اگه مقیم تهران هستی سر هر کوچه یکی هست حضوری آخرین مدل موجود سری B رو یه قیمت بگیر

جلال67
02-08-2011, 13:11
با سلام خدمت دوستان و peaceful1 عزیز
من یه mp3 player : Samsung YP-U5 دارم و یه سالی میشه ازش استفاده می کنم ولی دیگه ازش راضی نیستم می خوام یه mp3 playe جدید بگیرم طبق صفحاتی که 1 هفته اس دارم می خونم و در موردش تحقیق می کنم این مدلها رو پیدا کردم :
Sandisk Sansa Clip+
Sandisk Sansa Clip
Sansa-Fuze
cowon i7
peaceful1 عزیز شما کام یکی رو صلاح میدونین
دوستان هم با دلیل لطف کنن نظرشون رو بگن ممنون میشم

---------- Post added at 02:08 PM ---------- Previous post was at 02:07 PM ----------

معیار من یه پخش کننده ای عالی از نظر صداس
با کیفیت ترین باشه
کوچیک باشه

---------- Post added at 02:09 PM ---------- Previous post was at 02:08 PM ----------

و فقط mp3 واسم پخش کنه کافیه

---------- Post added at 02:09 PM ---------- Previous post was at 02:09 PM ----------

ضبط و چند گیگ باشه واسم اهمیت نداره

---------- Post added at 02:10 PM ---------- Previous post was at 02:09 PM ----------

Sandisk Sansa Clip+
Sandisk Sansa Clip
Sansa-Fuze
cowon i7

کدوم مدل رو پیشنهاد میدین؟

---------- Post added at 02:11 PM ---------- Previous post was at 02:10 PM ----------

حسین جان منتظر نظرت هستم peaceful1 عزیز

peaceful1
02-08-2011, 13:14
سلام خوبی
این سه مدل که نیست وخصوصا سومی که اصلا نیست (قدیمی هستند)
Sandisk Sansa Clip
Sansa-Fuze
cowon i7
اگه از جنس صدای سامسونگ راضی بودی کوون به اون نزدیکه میتونی i9 مدل بعدی i7 یا J3 بگیری. C2 هم باید بازار اومده باشه (نمیدونم مطمئن نیستم.)
اگه ترنس و الکترنیک و متال و این ها گوش میدی کوون به نظرم بهتره.
ولی اگه Folk و pop و country و classic و این ها گوش میدی
به نظرم سن دیسک بهتره.

جلال67
02-08-2011, 13:18
سن دسک کدوم مدلش بهتره
سن دیسک اونطوری که تحقیق کردم کیفیت صداش از سامسونگ خیلی بالاس همینطوره ؟

جلال67
02-08-2011, 13:27
i9 , j3 , c2 تصویری هم پخش میکنن که این باعث میشه اندازش بره بالا
تصویری برام مهم نیست اکه هم تصویری پخش نکنه برام چه بهتر

---------- Post added at 02:27 PM ---------- Previous post was at 02:25 PM ----------

کلا هر جور سبکی هم گوش میدم از rap , pop . rock , metal گرفته تا light بی کلام

your_star
02-08-2011, 17:07
i9 , j3 , c2 تصویری هم پخش میکنن که این باعث میشه اندازش بره بالا
تصویری برام مهم نیست اکه هم تصویری پخش نکنه برام چه بهتر

---------- Post added at 02:27 PM ---------- Previous post was at 02:25 PM ----------

کلا هر جور سبکی هم گوش میدم از rap , pop . rock , metal گرفته تا light بی کلام

چرا از پلیرت راضی نیستی؟

Amir_Niknam
04-08-2011, 00:38
من یک پلیر یا بهتر بگم یک رکوردر قوی برای ضبط صدا میخوام الان MP3 Player دارم و کیفیت صداش هم عالیه ولی متاسفانه اصلا خوب رکورد نمیکنه مخصوصا وقتی منبع صدا کمی دور میشه کیفیت صدا خیلی پائین میاد
قیمت زیر 100 تومن باشه و همونطور که گفتم در ضبط کردن عالی عمل کنه باتری با دوام با کلید های کنترلی راحت
ممنون

peaceful1
04-08-2011, 08:29
من یک پلیر یا بهتر بگم یک رکوردر قوی برای ضبط صدا میخوام الان MP3 Player دارم و کیفیت صداش هم عالیه ولی متاسفانه اصلا خوب رکورد نمیکنه مخصوصا وقتی منبع صدا کمی دور میشه کیفیت صدا خیلی پائین میاد
قیمت زیر 100 تومن باشه و همونطور که گفتم در ضبط کردن عالی عمل کنه باتری با دوام با کلید های کنترلی راحت
ممنون

mishen
06-08-2011, 14:32
سلام من میخوام آیپاد تاچ بگیرم . دستگاه فعلیم Cowon D2 هست که تاچش خراب شده ولی من خیلی به لحاظ صدا و مخصوصا ضبط صدا راضی بودم حالا سوالم این هست که اگر آیپاد تاچ بگیرم رکوردر قوی و خوبی داره ؟ ( در حد همین d2 هم باشه عالی واسه من چون این d2 از 7 متری هم قوی و عالی ضبط میکنه )

peaceful1
06-08-2011, 15:13
سلام من میخوام آیپاد تاچ بگیرم . دستگاه فعلیم Cowon D2 هست که تاچش خراب شده ولی من خیلی به لحاظ صدا و مخصوصا ضبط صدا راضی بودم حالا سوالم این هست که اگر آیپاد تاچ بگیرم رکوردر قوی و خوبی داره ؟ ( در حد همین d2 هم باشه عالی واسه من چون این d2 از 7 متری هم قوی و عالی ضبط میکنه )

چون پلیرهای اپل با ضبطشون کارهای زیادی انجام میدند حتما باید حساسیت زیادی داشته باشند من شخصا استفاده نکردم ولی D2 رو با بعضی ریکردر های 100 و خورده ایی مقایسه کردم با line out کیفیت بهتری داره یا گاهی مشابه فقط تو امکانات و تنظیمات تفاوت داشت.
من توصیه میکنم D2 رو بدید امرات (اگه تهران هستید) و قبل از تعمیر میزان هزینه رو به شما یاداوری خواهند کرد.
درسته این جا برای مشورت خرید هست ولی اگه درباره آیفون تو تاپیک مربوطه خودش بپرسید حتما سریعتر دوستان جوابگو خواهند بود.

musketeer
07-08-2011, 18:51
با سلام مجدد خدمت دوستان :دی

یک سوالی برام پیش اومد گفتم اینجا بپرسم اساتید لطف کنن جواب بدن

قبلا شنیده بودم کیفیت خروجی گوشیها هیچوقت طوری نیست که بشه استفاده درست حسابی کرد و به اصطلاح اهالی فن، هدفونهای حرفه ای رو درایو نمیکنه :دی
جدیدا میبینم در مورد آیپد2 و مثلا موتورولا آتریکس میگن کیفیت صداشون خوب هست انگار.
مثلا در مورد آتریکس:

و

سوالام این 2تا هست:

1. کیفیت صدای آیفون4 چطوره؟ (مثل آیپد2 خوب هست؟)
2. کیفیت صدای آتریکس چطوره؟

پیشاپیش خیلی ممنون:40:

peaceful1
07-08-2011, 19:35
با سلام مجدد خدمت دوستان :دی

یک سوالی برام پیش اومد گفتم اینجا بپرسم اساتید لطف کنن جواب بدن

قبلا شنیده بودم کیفیت خروجی گوشیها هیچوقت طوری نیست که بشه استفاده درست حسابی کرد و به اصطلاح اهالی فن، هدفونهای حرفه ای رو درایو نمیکنه :دی
جدیدا میبینم در مورد آیپد2 و مثلا موتورولا آتریکس میگن کیفیت صداشون خوب هست انگار.
مثلا در مورد آتریکس:

و

سوالام این 2تا هست:

1. کیفیت صدای آیفون4 چطوره؟ (مثل آیپد2 خوب هست؟)
2. کیفیت صدای آتریکس چطوره؟

پیشاپیش خیلی ممنون:40:

اگه پلیر و یا موبایل اپل بخری و یه هدفون مناسب بگیری با یه کابل لاین اوت و یه آمپ قابل حمل از دید خیلی ها و به نظر خودم یکی از بهترین مچ های ممکن رو جم کردی.(با احتساب قیمت تمام شده)
درباره این موبایل ها نمیدونم نداشتم ولی یه چند وقتی هست که موبایل ها کیفیت خوبی رو دارند ارائه میکنند و روز به روز جا رو برای پلیر ها دارند تنگ تر میکنند برای همین iREVER دو تا موبایل رده بیرون که هر دو نا موفق بود اولی رو با کمک سامسونگ دومی رو خودش زده که سیستمش اندروید هست ولی سخت افزار ضعیفی داره.
کوون هم دورخیز کرده برای تولید موبایل.
اگه کیفیت از موبایل میخوای به دید من الان بهترین حالت آیفون 4 هست با همون تغییراتی که گفتم.
متاسفانه این هایی که گفتی رو ندارم و چیزی دربارشون نمیدونم ولی دیدم تو هدفای افرادی با تجبره و آگاه این موضوع رو تایید کرده بودند.

musketeer
07-08-2011, 20:01
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه پلیر و یا موبایل اپل بخری و یه هدفون مناسب بگیری با یه کابل لاین اوت و یه آمپ قابل حمل از دید خیلی ها و به نظر خودم یکی از بهترین مچ های ممکن رو جم کردی.(با احتساب قیمت تمام شده)
درباره این موبایل ها نمیدونم نداشتم ولی یه چند وقتی هست که موبایل ها کیفیت خوبی رو دارند ارائه میکنند و روز به روز جا رو برای پلیر ها دارند تنگ تر میکنند برای همین iREVER دو تا موبایل رده بیرون که هر دو نا موفق بود اولی رو با کمک سامسونگ دومی رو خودش زده که سیستمش اندروید هست ولی سخت افزار ضعیفی داره.
کوون هم دورخیز کرده برای تولید موبایل.
اگه کیفیت از موبایل میخوای به دید من الان بهترین حالت آیفون 4 هست با همون تغییراتی که گفتم.
متاسفانه این هایی که گفتی رو ندارم و چیزی دربارشون نمیدونم ولی دیدم تو هدفای افرادی با تجبره و آگاه این موضوع رو تایید کرده بودند.
آقا خیلی ممنون بابت پاسخ :40:

اون کابل که گفتید میشه این دیگه؟:

خیلی جالبه... تو بازار هم پیدا میشه یا باید سفارشی و اینا عمل کرد؟
آمپ هم که فکر کنم واقعا نیست و باید سفارش داد...

حالا شما که بلد هستید یک لطفی بکنید اون لینک که دادم رو نگاه کنید از اون عدد و ارقامش ببینید چیزی دستگیرتون میشه؟

واقعا ممنون به هر حال :40: ببینیم ما آخرش به یک نتیجه میرسیم یا نه! :10:

peaceful1
07-08-2011, 20:25
تقریبا:
یکی از بچه های فرووم این راه رو رفته سوالی داری ازش بپرس:

Milad4171
08-08-2011, 09:21
من دنبال یه MP3 پلیر با کیفیت که روی خود هدفون هست! یعنی هدفونی که روی خودش دکمه های پلیر رو داره!!! اسمش رو نمیدونم!
کسی چیزی تو این مایه ها میشناسه؟

peaceful1
08-08-2011, 10:46
من دنبال یه MP3 پلیر با کیفیت که روی خود هدفون هست! یعنی هدفونی که روی خودش دکمه های پلیر رو داره!!! اسمش رو نمیدونم!
کسی چیزی تو این مایه ها میشناسه؟

شما منظورت از این ها هست؟!

hellmayor
08-08-2011, 22:37
دوستان بین خرید Iriver N15 و Cowon E2 شک دارم ! یعنی موندم کدومو بخرم ! اگه راهنمایی کنید ممنون میشم ( فقط بین این دو مدل ! یعنی هیچ چیز دیگه ای جز اینا نمیخوام) ! ؟
ممنون:40:

peaceful1
08-08-2011, 22:52
دوستان بین خرید Iriver N15 و Cowon E2 شک دارم ! یعنی موندم کدومو بخرم ! اگه راهنمایی کنید ممنون میشم ( فقط بین این دو مدل ! یعنی هیچ چیز دیگه ای جز اینا نمیخوام) ! ؟
ممنون:40:

خیلی سلیغه ایی هست یکی جا کلیدی هست و اون یکی گردن بند.
نمیدونم هر دو تنظیمات زیادی دارند.
فکر کنم این از اون چیز هایی هست که فقط خود شما میتونید بگید چون شما قراره استفاده کنید.
مگر سوال خاصی درباره هر کدوم این ها باشه.

hooooooman
13-08-2011, 19:48
سلام
اگه میشه یه Mp3player تا 60تومن به من معرفی کنید
می خوام هدفونش خوب باشه
برای دانشگاه می خوام ،برای ضبط حرفای استاد ،یه چیز باشه که تا 2 ،3 متری حرفا رو خوب ضبط کنه

با تشکر

Milad4171
14-08-2011, 08:08
شما منظورت از این ها هست؟!

دقیقا!!!!!:10:

peaceful1
14-08-2011, 08:37
دقیقا!!!!!:10:
خوب این رو سونی سنتر ها دارند ولی اگه خیلی عجله نداری میتونی صبر کنی مدل جدیدش که به تازگی رونمایی شده ایران برسه نمیدونم چقدر طول بکشه چون قدیمیهاش کمی بزرگ هست و تو حرکت مشخصا به راحتی این جدیدتر ها نیست.

سلام
اگه میشه یه Mp3player تا 60تومن به من معرفی کنید
می خوام هدفونش خوب باشه
برای دانشگاه می خوام ،برای ضبط حرفای استاد ،یه چیز باشه که تا 2 ،3 متری حرفا رو خوب ضبط کنه
با تشکر
iRiver T9
Sony B series
میتونه گزینه های خوبی باشه.

sarmaee
14-08-2011, 17:47
از دوستان شیرازی کسی اطلاع داره مدل های Sansa clip/clip plus/fuze رو کجا می شه گیر آورد؟ کل پاساژ ملاصدرا و پی سی سنتر رو امروز گشتم اسمش هم به گوششون نخورده بود! به جاش تا دلتون بخواد فیلیپس ریخته بود و بعدش هم سونی و سامسونگ.

peaceful1
14-08-2011, 18:04
از دوستان شیرازی کسی اطلاع داره مدل های Sansa clip/clip plus/fuze رو کجا می شه گیر آورد؟ کل پاساژ ملاصدرا و پی سی سنتر رو امروز گشتم اسمش هم به گوششون نخورده بود! به جاش تا دلتون بخواد فیلیپس ریخته بود و بعدش هم سونی و سامسونگ.

چرا از سایت های خرید اینترنتی نمیخری مگه ارسال به کل ایران ندارند؟!
تو تهرانش هم به سختی پیدا میشه چه برسه به شیراز!!

musketeer
14-08-2011, 18:26
عزیز اینجا رو ببین قیمتش مناسبه. جای دیگه خیلی بعیده حتی پیدا کنی :دی من قبل عید خودم رو از وسط نصف کردم پیدا نشد

---------- Post added at 07:26 PM ---------- Previous post was at 07:25 PM ----------

دیجی کالا هست بهرحال!

Dexter 2009
21-08-2011, 04:58
دوستان
mp3 پلیر خوب تا 30/000 تومن چی وجود داره؟

peaceful1
21-08-2011, 10:44
دوستان
mp3 پلیر خوب تا 30/000 تومن چی وجود داره؟

من دیگه پلیرز مارک دار زیر +Clip چهل و نه تومنی دیگه ندیدم.

Dexter 2009
22-08-2011, 06:30
من دیگه پلیرز مارک دار زیر +Clip چهل و نه تومنی دیگه ندیدم.
فک کنم اینو ان شاالله بخرم
اما یه سوالی
چرا این ام پی تری پلیر های سونی که می گن 22/000 تومن قیمتشونه (و با پست میارن دم خونه بعد پولشو بده :31:)رو معرفی نکردید ؟ چینی هستند ؟ ؟؟

peaceful1
22-08-2011, 09:00
من همچین چیزی ندیدم
اپل تقلبی 20 تومنی دیده بودم ولی سونی تقلبی ندیده بودم.
سونی اصل زیر 65_85 تومن نداریم.

Dexter 2009
23-08-2011, 05:09
آره راست می گفتی ...آی پاده....ایناهاش!!

Sir Masoud
24-08-2011, 22:39
استاد ببخشید میشه یه ریکوردر خوب معرفی کنید برای ضبط صدای استاد سر کلاس می‌خوام. خیلی گرون نباشه حدود 50
با تشکر

peaceful1
24-08-2011, 22:39
آره راست می گفتی ...آی پاده....ایناهاش!!

دوستان خواهش میکنم قبل از بیان یک سوال حداقل یکی دو پست قبل رو مطالعه کنید تا سوال های خیلی تکراری پرسیده نشه.
این عکس رو شما از یکی از سایتهای اسپم فارسی زبان به اشتراک گذاشتید مشخصا همچین محصولی رو بناید بهتر از همچین جایی دنباش جستجو کرد.
به هیچ وجه این پلیرها توصیه نمیشه و مشخصا سادهترین کارهایی که از یک پلیر انتظار میره هم از عهده این ها خارج هست.

استاد ببخشید میشه یه ریکوردر خوب معرفی کنید برای ضبط صدای استاد سر کلاس می‌خوام. خیلی گرون نباشه حدود 50
با تشکر
تاچایی که من اطلاع دارم برند معتبر کمتر از این نداریم.
البته احتمال داره مدل های قدیمی تر سونی و سامسونگ رو بشه 10-15 تومن کمتر (شاید) با کلی گشتن پیدا کرد.
Sony ICD-PX312
95 تومن

fa13
25-08-2011, 11:10
با تشکر
ریکوردر رو که حسین عزیز گفتن
ولی من با همین clip+ هم ضبط کردم اتفاقا کیفیتش خوب بود ولی امکانات یه ریکوردر رو نداره فکر کنم به پولت بخوره

Sir Masoud
26-08-2011, 05:04
ریکوردر رو که حسین عزیز گفتن
ولی من با همین clip+ هم ضبط کردم اتفاقا کیفیتش خوب بود ولی امکانات یه ریکوردر رو نداره فکر کنم به پولت بخوره

ببخشید اسم دقیق این clip+ را میشه بگین.
یه سوالم داشتم این پلیر که فرمودین صدا را از 4 5 متری واضح ضبط میکنه که بعداً ببینم استاد چی گفته؟

Dexter 2009
26-08-2011, 05:36
دوستان خواهش میکنم قبل از بیان یک سوال حداقل یکی دو پست قبل رو مطالعه کنید تا سوال های خیلی تکراری پرسیده نشه.
این عکس رو شما از یکی از سایتهای اسپم فارسی زبان به اشتراک گذاشتید مشخصا همچین محصولی رو بناید بهتر از همچین جایی دنباش جستجو کرد.
به هیچ وجه این پلیرها توصیه نمیشه و مشخصا سادهترین کارهایی که از یک پلیر انتظار میره هم از عهده این ها خارج هست.

ممنون استاد

fa13
26-08-2011, 11:19
یه سوالم داشتم این پلیر که فرمودین صدا را از 4 5 متری واضح ضبط میکنه که بعداً ببینم استاد چی گفته؟
sansa clip+
چند صفحه اخر همین تاپیک فکر کنم زیاد راجع بهش صحبت شده
من خودم میذارم جلو میز استاد برا من که کافیه کاملا واضح هست این رو تا حالا امتحان نکردم ولی فکر کنم شدنی باشه ولی نه مثل ریکوردر ها
اگر واقعا ریکوردر میخوای همون که peaceful عزیز گفت رو بگیر چون اینها یه امکاناتی داره که تو پلیر معمولی نیست من با توجه به بودجت گفتم پول بیشتر بدی امکاناتی مثل قطع ضبط وقتی صدایی نیست و حدف نویز داره بعد فرمت ضبط ریکوردر ها mp3 که کم حجمه و انتقالش راحت تر
موفق باشی

peaceful1
26-08-2011, 15:57

5-4 متر خیلی خوب بگیره همون ریکردر بهتره بگیری.
کم پلیرهایی هستند که به خودی خود خوب ضبط کنند. وقیمت مناسی هم داشته باشند.

narjes_f
28-08-2011, 16:09
من دنبال یه مدلی ام که ریکوردر بهتری باشه و mp3 player هم باشه ، منظورم اینه که ریکورد برام مهم تره. کسی میدونه سونی px 312 همچین خصوصیاتی داره یا نه؟

narjes_f
28-08-2011, 16:09
من دنبال یه مدلی ام که ریکوردر بهتری باشه و mp3 player هم باشه ، منظورم اینه که ریکورد برام مهم تره. کسی میدونه سونی px 312 همچین خصوصیاتی داره یا نه؟

ANDROYD3
29-08-2011, 13:16
سلام
من دنبال یه مدل هستم که رم بخوره یا حافظه زیادی داشته باشه
قیمتش هم به تنش بیارزه
مثلا آیپاد کلاسیک250 ولی خب من از اپل زیاد خوشم نمیاد و مدلش هم قدیمیه
چیز دیگه که بیارزه چی داریم؟

peaceful1
29-08-2011, 19:02
همه ریکردر های امروزی سوکت استاندارد هدفون دارندو اسپیکر برای پخش هم دارند مثل :

ولی خب تفاوتهای ظریف و کوچکی با Mp3player ها دارند مثل میزان فرمتهای پشتیبانی اندازه و کیفیت صفحه نمایش و...
من منظور شما رو از مثل اون مدل خاص که اشاره کردید رو متوجه نمیشم.

سلام
قیمتش هم به تنش بیارزه

Cowon X7 رو دیدی؟

ANDROYD3
29-08-2011, 23:10
Cowon X7 رو دیدی؟[/QUOTE]

نه ولی cowon معمولا خیلی گرونه

میشه یه توضیحی درموردش بدید؟
و قیمت روز:5::5::5:

ANDROYD3
29-08-2011, 23:25
راستی از آیپاد شافل قدیمی هم بخاطر قیمتش خیلی خوشم اومد

narjes_f
30-08-2011, 12:25
ولی خب تفاوتهای ظریف و کوچکی با Mp3player ها دارند مثل میزان فرمتهای پشتیبانی اندازه و کیفیت صفحه نمایش و...

سوالم اینه که sony icd-px 312 چیزی که من میخوام هست؟
من دنبال یه ریکوردریم که بتونم باهاش صدای استاد و تو کلاس ضبط کنم و گاهی هم باهاش آهنگ گوش کنم ، خیلی ام پی تری بودنش برام مطرح نیست.

peaceful1
30-08-2011, 13:48
سلام
قیمتش هم به تنش بیارزه

نه ولی cowon معمولا خیلی گرونه
میشه یه توضیحی درموردش بدید؟
و قیمت روز:5::5::5:

راستی از آیپاد شافل قدیمی هم بخاطر قیمتش خیلی خوشم اومد

من آخر سر متوجه نشدم شما دقیقا چی دوست داری و نه ولی خب اگه سوالی بپرسید بتونم کمک میکنم برای اطلاع از مشخصات این پلیر:

برای مشاهده آخرین لیست قیمت مصوب:

سوالم اینه که sony icd-px 312 چیزی که من میخوام هست؟
من دنبال یه ریکوردریم که بتونم باهاش صدای استاد و تو کلاس ضبط کنم و گاهی هم باهاش آهنگ گوش کنم ، خیلی ام پی تری بودنش برام مطرح نیست.

بله این مدل خاص فرمت MP3 رو پخش میکنه ولی توجه داشته باشید که فرمت دیگه ایی رو پخش نمیکنه حداقل فرمت های دیگه ایی تو جدول مشخصات ننوشته.
خواستی باهاش صدا ضبط کنی توصیه میکنم حتما intelligent noise cut رو فعال کنی.

ANDROYD3
30-08-2011, 14:44
من آخر سر متوجه نشدم شما دقیقا چی دوست داری و نه ولی خب اگه سوالی بپرسید بتونم کمک میکنم برای اطلاع از مشخصات این پلیر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای مشاهده آخرین لیست قیمت مصوب:

[code][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/code
.

من هم نمی دونم چی به دردم می خوره که سوال کردم
من برام صفحه لمسی مهم نیست ( اصلا صفحه برام مهم نیست )
فقط آهنگ گوش میدم
میزان نگه داری شارژ بالا می خوام و هارد بالا
از آیپاد شافل هم بخاطر قیمتش خوشم اومد

خودم یه mp4 سونی اصل دارم که باطریش ضعیف شد من هم دل و رودشو ریختم بیرون باطری رو کندم و سر همش کردم
الان فقط با شارژر نوکیا قدیمی کار می کنه ( سوزنی نه)
فکر نمی کنم دیگه باطریش گیر بیاد واسه همین می خوام بندازمش دور و یه mp3 خوب بگیرم:5::5::5::5:

peaceful1
30-08-2011, 14:50
من هم نمی دونم چی به دردم می خوره که سوال کردم
من برام صفحه لمسی مهم نیست ( اصلا صفحه برام مهم نیست )
فقط آهنگ گوش میدم
میزان نگه داری شارژ بالا می خوام و هارد بالا
از آیپاد شافل هم بخاطر قیمتش خوشم اومد

خودم یه mp4 سونی اصل دارم که باطریش ضعیف شد من هم دل و رودشو ریختم بیرون باطری رو کندم و سر همش کردم
الان فقط با شارژر نوکیا قدیمی کار می کنه ( سوزنی نه)
فکر نمی کنم دیگه باطریش گیر بیاد واسه همین می خوام بندازمش دور و یه mp3 خوب بگیرم:5::5::5::5:

X7 حدود 103 ساعت شارژ نگه میداره
حافظه هم 120 و 160 گیگابایت دیگه از یه پلیر چی میخوای ؟!

samaneh67
02-09-2011, 14:06
سلام
من قبلا یه Creative Zen StonePluse 2GB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) داشتم که متاسفانه گمش کردم ! خیلی ازش راضی بودم چون هم کوچیک بود هم کیفیت صدای خوبی داشت و هم اینکه هدفونش به نظرم خیلی خوب بود هم بلند بود که راحت داخل جیبم بذارم هم اینکه تا یه حدی که ولوم رو بالا میبردی اصلا کسی که بغل دستت نشسته بود نمیفهمید چی گوش میدی که واسه منی که تو مترو از Mp3 استفاده میکنم خیلی موضوع مهمیه .
ظرفیت 2GB اش هم واسه من کافیه .
حالا دوباره میخوام یه Mp3 بخرم تو همین رنج قیمت فوقش 70 -80 تومن چی بهم پیشنهاد میدین ؟
البته میدونم تو این رنج قیمت +sandisk sansa clip و IRiver T9 و IRiver E30 و Iriver T8 و philips GoGear Raga و IRiver E150 هستن ... میتونین با توجه به اون چیزیایی که واسه من مهمن برام رتبه بندی کنید ؟

peaceful1
02-09-2011, 19:25
+sandisk sansa clip
IRiver T9
iRiver N15
Cowon E2
SONY B SERIES
Apple shuffle
من خودم اولی رو استفاده میکنم و میپسندم
حالا دیگه شما کدوم رو میپسندی بسته به صلیغه شما هست به دید من اولی بهتره و دومی امکانات زیادی داره و به روز تر هست.
سومی ظاهر پسندیده ای هست.و...

gigi_alex
06-09-2011, 11:52
سلام دوستان يه ركوردر خوب مي خوام كه بتونه از فاصله 5 متري هم صداي استاد رو ضبط كنه. چه مدلهايي رو معرفي مي كنين؟ تا 150 ميتونم پول بدم. وحتي بتونه آهنگ هم پخش كنه.
ممنون ميشم راهنمايي كنين:20:

peaceful1
06-09-2011, 12:40
سلام دوستان يه ركوردر خوب مي خوام كه بتونه از فاصله 5 متري هم صداي استاد رو ضبط كنه. چه مدلهايي رو معرفي مي كنين؟ تا 150 ميتونم پول بدم. وحتي بتونه آهنگ هم پخش كنه.
ممنون ميشم راهنمايي كنين:20:

همه این ها تو هر محدوده ایی انتخاب کنی 5 متر رو به راحتی ضبط میکنه وعموم سونی های توی لیست فرمت MP3 رو پشتیبانی میکنند.

good god
06-09-2011, 15:58
با سلام

دوستان چه تفاوتایی مهمی بین برند cowon و ipod هست؟دنبال اندروید بودم که d3 کوون زیاد خوب جواب نداده با این سیستم..الان به جز کوون دئ 3 برند دیگه ای با سیستم عامل اندروید هست؟

ipod-2 چه سیستم عاملی داره؟و حدود قیمتاشو از کجا میتونم گیر بیارم؟

تا مرز 250 از این دو برند کدوم رو پیشنهاد میکنید.

peaceful1
06-09-2011, 17:27
با سلام

دوستان چه تفاوتایی مهمی بین برند cowon و ipod هست؟
میپرسیدن چه شباهتی هست جواب دادن راهت تر میشد.

دنبال اندروید بودم که d3 کوون زیاد خوب جواب نداده با این سیستم..

خوب بله باید قبول کرد که سخت افزار خیلی بی نظریری نداره حتی خیلی نرم افزار ها مثلا فایر فاکس های جدید با این ARM که قدیمی هست سازگاری نداره
رم پلیر به نسبت نسل سیستمش واقعا کمه و....

الان به جز کوون دئ 3 برند دیگه ای با سیستم عامل اندروید هست؟

آرکوس

ipod-2 چه سیستم عاملی داره؟و حدود قیمتاشو از کجا میتونم گیر بیارم؟

هر چی شما داری میگی اسمش اشتباهه یا داری iPod4 میگی یا iPad2 کدوم مشخص نیست؟!

تا مرز 250 از این دو برند کدوم رو پیشنهاد میکنید.

شما اصلا نیازتون رو مطرح نکردید که کسی به شما پیشنهادی بده.

good god
07-09-2011, 11:12
مممنون از جواب شما دوست من

میپرسیدن چه شباهتی هست جواب دادن راهت تر میشد.
در کنار گفتن شباهت های بین این دو برند، شاید از گفتن تفاوت ها مقصودم این بوده که چرا با این همه قابلیت های و مزیت های ایپود،حالا مثل سیستم عامل مناسب وکارا،وایرلس،دوربین،نمایش متن و .... cowon که شاید مقداری از این قابلیت ها رو با قیمتی به مراتب بالاتر داشته باشه،تو انجمن بیشتر پیشنهاد میشه؟

هر چی شما داری میگی اسمش اشتباهه یا داری iPod4 میگی یا iPad2 کدوم مشخص نیست؟!

اشتباه تو نوشتن بنده بودکه منظور سوال دوم هست!!!

خب در مورد نیاز هم باید بگم که اولویت ها به ترتیب بدین صورته که:
1-کیفیت صدای مناسب(مهم ترین)(در تمامی ژانر ها)
2-میزان نگه داری شارژ
3-پوشش نرم افزاری با سخت افزار مناسب و لازمه اون
4-نمایش متن در فرمت های رایج(pdf ,word، )
5-شارژ راحت و قابلیت ارتقا هارد
6-صفحه نمایش
7-دوربین (زیاد مهم نیست.)

BIG.DOG
07-09-2011, 12:11
سلام دوستان
من یک MP3 میخوام که موقع دویدن ازش استفاده کنم. . .
اصلا به هیج عنوان نیاز به Recorder یا radio یا Video player . . . ندارم
فقط میخوام آهنگ پخش کنه و کیفیت صداش خوب باشه.2 گیگ کافیمه.
چه پیشنهادی دارید ؟ ؟ ؟
خودم یک MP4 Zen دارم ولی نمیدونم چرا عشقی روشن میشه. . .یک وقتهایی میتونم روشنش کنم ولی یک وفتهایی خودم بکشم روشن نمیشه . . .

peaceful1
07-09-2011, 21:55
مممنون از جواب شما دوست من

در کنار گفتن شباهت های بین این دو برند، شاید از گفتن تفاوت ها مقصودم این بوده که چرا با این همه قابلیت های و مزیت های ایپود،حالا مثل سیستم عامل مناسب وکارا،وایرلس،دوربین،نمایش متن و .... cowon که شاید مقداری از این قابلیت ها رو با قیمتی به مراتب بالاتر داشته باشه،تو انجمن بیشتر پیشنهاد میشه؟

اشتباه تو نوشتن بنده بودکه منظور سوال دوم هست!!!

خب در مورد نیاز هم باید بگم که اولویت ها به ترتیب بدین صورته که:
1-کیفیت صدای مناسب(مهم ترین)(در تمامی ژانر ها)
2-میزان نگه داری شارژ
3-پوشش نرم افزاری با سخت افزار مناسب و لازمه اون
4-نمایش متن در فرمت های رایج(pdf ,word، )
5-شارژ راحت و قابلیت ارتقا هارد
6-صفحه نمایش
7-دوربین (زیاد مهم نیست.)

مخاطب این دو محصول یک صنف نیستند مثلا من خودم تحت هیچ شرایطی محصولات اپل رو نمیخرم هر چند تو نسل آخر کیفیت خروجیش به مراتب بهتر شده.
چون کسی که اپل میخره بخاطر اپل بودنش داره میخره
کسی که کوون میخره دنبال یک وسیله با کیفیت قابل حمل بوده که بتونه بدون هیچ وسیله اضافی هدفون 300 تا 1500 دلاریش رو تا هد مطلوبی پشتیبانی کنه بحث نیازه وقتی شما خروجی صدا میخوای فقط تنظیمات پیشرفته صوتی برات مهمه دبال بازی و... معمولا نیستی
اصلا دیدگاه مخاطب این دو محصول کاملا متفاوته یکی میگه کیفت صدا میخوام حالا کنارش چیز دیگه ای هم بود چه بهتر اون یکی میگه app میخوام صداش هم خوب بود چه بهتر.
-------------------------------------------
1و2 :
کوون
3و4
iPod 4
5:
اگه متخصص سخت افزار باشی و بخوای یه کار غیر اصولی انجام بدی با دست کاری و باز کردن پلیر این کار رو با
iPod classic و cowon X7 میتونی انجام بدی.
6:
کوون
7:
یک مدل آرکوس هست

سلام دوستان
من یک MP3 میخوام که موقع دویدن ازش استفاده کنم. . .
اصلا به هیج عنوان نیاز به Recorder یا radio یا Video player . . . ندارم
فقط میخوام آهنگ پخش کنه و کیفیت صداش خوب باشه.2 گیگ کافیمه.
چه پیشنهادی دارید ؟ ؟ ؟
خودم یک MP4 Zen دارم ولی نمیدونم چرا عشقی روشن میشه. . .یک وقتهایی میتونم روشنش کنم ولی یک وفتهایی خودم بکشم روشن نمیشه . . .
به الویت نیاز شما
سری W سونی
سری T ایریور
سری E کوون

Shahrzad368
11-09-2011, 13:50
سلام
من یه mp4 خوب میخوام
کیفیت ضبط اول از همه برام مهمه256kbps
و بعدشم کیفیت پخش
نمیخوام خیلی بزرگ باشه
"فقط" از بین پلیر های کاوون دنبال یه چیز خوب میگردم(فایلهای ویدئویی هم پخش کنه )

نکته: پلیر قبلیم کاوون D2 بود که متاسفانه :41: :41: :41: جا گذاشتمش سر کلاس(همین چند روز پیش ): ).عالی بود.واقعا دوسش داشتم.حالا هم وقتی دارم بعد 3 سال یکی دیگه میگیرم فکر کردم یکم بده همون پلیر قبلیمو دوباره بگیرم مضاف بر اینکه دیگه تولید نمیشه و قیافه ی D2+ هم خیلی دلچسب نیست؛ به D2 نمیرسه...
حالا خواستم از دوستانی که در این زمینه اطلاعات خوبی دارند کمک بگیرم و در واقع یه مقایسه ای بین C2 و D2 (و D2+) انجام بشه؛
یه سوال هم داشتم اینکه C2 مثل D2 دیکشنری داره؟راستش بد عادت شدم به دیکشنری D2 و اینکه خروجی صدای C2 مثل اینکه از D2 ضعیفتره؟!...

ببخشید طولانی شد
ممنون از همگی

peaceful1
11-09-2011, 14:48
سلام
من یه mp4 خوب میخوام
کیفیت ضبط اول از همه برام مهمه256kbps
و بعدشم کیفیت پخش
نمیخوام خیلی بزرگ باشه
"فقط" از بین پلیر های کاوون دنبال یه چیز خوب میگردم(فایلهای ویدئویی هم پخش کنه )

نکته: پلیر قبلیم کاوون D2 بود که متاسفانه :41: :41: :41: جا گذاشتمش سر کلاس(همین چند روز پیش ): ).عالی بود.واقعا دوسش داشتم.حالا هم وقتی دارم بعد 3 سال یکی دیگه میگیرم فکر کردم یکم بده همون پلیر قبلیمو دوباره بگیرم مضاف بر اینکه دیگه تولید نمیشه و قیافه ی D2+ هم خیلی دلچسب نیست؛ به D2 نمیرسه...
حالا خواستم از دوستانی که در این زمینه اطلاعات خوبی دارند کمک بگیرم و در واقع یه مقایسه ای بین C2 و D2 (و D2+) انجام بشه؛
یه سوال هم داشتم اینکه C2 مثل D2 دیکشنری داره؟راستش بد عادت شدم به دیکشنری D2 و اینکه خروجی صدای C2 مثل اینکه از D2 ضعیفتره؟!...

ببخشید طولانی شد
ممنون از همگی
شما خیلی به کیفیت فایلی که ضبط میکنند توجه ایی نکنید.
اگه با یک ریکردر با کیفیت پایین تری هم ضبط کنید باز از 256 پلیر ممکنه که بهتر باشه.
ضبط پلیرهای کوون بی نظیره به صورت خاص سخت افزار D2 و D2+ و C2 به هیچ عنوان تغییر نکرده.
فقط ورژن BBE و Jet effect تغییر کرده و کمی وزن و ضخامت و تم ظاهری پیش فرض پلیر و هم همچنین سوکت های تعبیه شده هم تغییر کردند.
کیفیت صدا همونه از تستها مشخص هست ولی خوب حجم صدای پلیرهای جدیدتر برندهای مختلف تقلیل پیدا کرده دیگه اون حجم صدای O2 و X5 و D2 رو پلیرهای جدید تر ندارند ولی خیلی کمتر نشده و با هدفونهایی که عموم استفاده میکنند اصلا قابل تشخیص نیست چون همشون امپدانس پایین هستند و مشخصاتشون طوری هست که برای وسایل دم دستی پورتابل ساخته شدند برای همین برای عموم اصلا احساس نخواهد شد.
دیکشنری هم فقط برای D2 رایگان بود بقیشون پولی هست مال C2 رو اصلا من ندیدم بیرون جایی باشه:

h_r_v
11-09-2011, 17:10
دوستان یک ام پی 3 پلیر خوب با این مشخصات معرفی میکنید؟!
1.حتما بلوتوث داشته باشه
2.اگر شد سیستم عاملش آندروید باشه
3.قیمتش زیر 250 باشه..
4.لمسی باشه

البته 2 و 4 اصلا مهم نیستند.. فقط 1 و 3 حیاتی هستند!! :دی

Shahrzad368
11-09-2011, 22:10
شما خیلی به کیفیت فایلی که ضبط میکنند توجه ایی نکنید.
اگه با یک ریکردر با کیفیت پایین تری هم ضبط کنید باز از 256 پلیر ممکنه که بهتر باشه.
ضبط پلیرهای کوون بی نظیره به صورت خاص سخت افزار D2 و D2+ و C2 به هیچ عنوان تغییر نکرده.
فقط ورژن BBE و Jet effect تغییر کرده و کمی وزن و ضخامت و تم ظاهری پیش فرض پلیر و هم همچنین سوکت های تعبیه شده هم تغییر کردند.
کیفیت صدا همونه از تستها مشخص هست ولی خوب حجم صدای پلیرهای جدیدتر برندهای مختلف تقلیل پیدا کرده دیگه اون حجم صدای O2 و X5 و D2 رو پلیرهای جدید تر ندارند ولی خیلی کمتر نشده و با هدفونهایی که عموم استفاده میکنند اصلا قابل تشخیص نیست چون همشون امپدانس پایین هستند و مشخصاتشون طوری هست که برای وسایل دم دستی پورتابل ساخته شدند برای همین برای عموم اصلا احساس نخواهد شد.
دیکشنری هم فقط برای D2 رایگان بود بقیشون پولی هست مال C2 رو اصلا من ندیدم بیرون جایی باشه:

من قبلنا حتی فرق بین کیفیت 64 و 128 رو احساس نمیکردم؛واقعا احساس نمیکردم اما بعد چند سال دوستی با" D2 مفقود شده ام "دیگه تقریبا هرجور افت کیفیتی رو کاملا حس میکنم...
بین پلیرهای کاوون با مشخصاتی که عرض کردم پیشنهادتون چیه؟(یکم از C2 خوشم اومده البته از نزدیک ندیدمش)
قیمتش چقدره؟میتونه جای D2 رو واسه آدم بگیره؟ایراداش چیه؟
بازم ممنون:11:

feredi power
12-09-2011, 10:18
سلام بر دوستان
کسی خبر داره از سه محصول جدید کریتیو
M100 - M300 - X_fi 3
هیچکدوم تو ایران اومده و چنده
چون هم بلوتوث هم مموری میخوره خیلی حال کردم

peaceful1
13-09-2011, 00:01
دوستان یک ام پی 3 پلیر خوب با این مشخصات معرفی میکنید؟!
1.حتما بلوتوث داشته باشه
2.اگر شد سیستم عاملش آندروید باشه
3.قیمتش زیر 250 باشه..
4.لمسی باشه

البته 2 و 4 اصلا مهم نیستند.. فقط 1 و 3 حیاتی هستند!! :دی
1) بلوتوث میخواین فایل منتقل کنه؟
2)و3)4)
پیشنهاد:
archos32
archos34
archos35

من قبلنا حتی فرق بین کیفیت 64 و 128 رو احساس نمیکردم؛واقعا احساس نمیکردم اما بعد چند سال دوستی با" D2 مفقود شده ام "دیگه تقریبا هرجور افت کیفیتی رو کاملا حس میکنم...
بین پلیرهای کاوون با مشخصاتی که عرض کردم پیشنهادتون چیه؟(یکم از C2 خوشم اومده البته از نزدیک ندیدمش)
قیمتش چقدره؟میتونه جای D2 رو واسه آدم بگیره؟ایراداش چیه؟
بازم ممنون:11:
ایراد:
همانطور که گفته بودم سخت افزار یکی هست همین یک ایراده چون D2 طراحی 5 سال پیش هست.
SD شده microSD
و سوکت روی دستگاه یک سوکت مخصوص کشور کره جنوبی هست که متاسفانه خیلی سوکت متعارفی نیست.
صفحه مقاومتی هست قلم هم نداره

سلام بر دوستان
کسی خبر داره از سه محصول جدید کریتیو
M100 - M300 - X_fi 3
هیچکدوم تو ایران اومده و چنده
چون هم بلوتوث هم مموری میخوره خیلی حال کردم

دو تا قدیمی تر چند روز پیش دیدم ولی سومی خیلی جدیده هنوز بیرون نیمده.

ali_koochooloo
13-09-2011, 23:21
با سلام

2- زیر 50 تومانmp3 player شارژی بگیرم بهتره یا باطری ای؟
یه مدل تو همین رنج قیمت بهم معرفی کنید.
با تشکر

peaceful1
13-09-2011, 23:47
باطریی دیگه منسوخ شده ایرادهایی بهش وارد بود.
+Clip تنها مدل 50 تومنی هست بقیه پلیرهای ارزون برندهای معتبر بین 60-75 تومن هستند. مثل:
Cowon E2
iRiver T9
Sony NWZ-B162
iPod shuffle

ali_koochooloo
14-09-2011, 13:42
جای مطمئن که قیمتش هم خوبه رو تهران اگه امکان داره بهم معرفی کنید
اینی که شما معرفی کردی recorder هم داره؟ اونوقت این شارژی ها بعد 4-5 سال که دیگه خیلی کم باطری نگه می داره!میشه تعویض باطری کرد؟
با تشکر

h_r_v
15-09-2011, 17:16
1) بلوتوث میخواین فایل منتقل کنه؟
2)و3)4)
پیشنهاد:
archos32
archos34
archos35

نه فقط میخوام به هدست بلوتوث وصل شه

قیمت ام پی 3 پلیر ها رو از کدوم سایت میشه در اورد

h_r_v
15-09-2011, 19:00
سلام اگر میشه یک ام پی 3 پلیر زیر 100 تومن + بلوتوث جهت اتصال به هدست بلوتوث نیز معرفی کنید.. ممنون
جمع و جور باشه

peaceful1
16-09-2011, 15:01
جای مطمئن که قیمتش هم خوبه رو تهران اگه امکان داره بهم معرفی کنید
اینی که شما معرفی کردی recorder هم داره؟ اونوقت این شارژی ها بعد 4-5 سال که دیگه خیلی کم باطری نگه می داره!میشه تعویض باطری کرد؟
با تشکر
در مورد اولی بله
دومی بسته به پشتیبانی محصول داره که تو ایران این محصول پشتیبانی نداره بعد پلیر 40-50 تومنی ارزش تعمیر نداره.

نه فقط میخوام به هدست بلوتوث وصل شه

قیمت ام پی 3 پلیر ها رو از کدوم سایت میشه در اورد

سلام اگر میشه یک ام پی 3 پلیر زیر 100 تومن + بلوتوث جهت اتصال به هدست بلوتوث نیز معرفی کنید.. ممنون
جمع و جور باشه
یه مدل کوچک سامسونگ داشت که بلوتوث داشت تو اندازه های shuffle اصلا اسمش یادم نیست از اون ارزونتر نمیتونی پیدا کنی.
جمهوری باید باشه یه دور بزنی حتما گیرت میاد

pkr_legend
16-09-2011, 22:40
درود. mp3player خوب که بشه گاهی جای ebook reader هم ازش استفاده کرد چی هست؟ خب مهمترین چیز هم کیفیت صدا هست. (خودم Cowon O2 دارم)
پ.ن: حجمش هم کمتر از 20gb نباشه

your_star
17-09-2011, 01:19
درود. mp3player خوب که بشه گاهی جای ebook reader هم ازش استفاده کرد چی هست؟ خب مهمترین چیز هم کیفیت صدا هست. (خودم Cowon O2 دارم)
پ.ن: حجمش هم کمتر از 20gb نباشه
cowon x7
.....

peaceful1
17-09-2011, 08:09
X7 نمی تونه PDF بخونه فکر کنم اگه کمی صبر کنی پلیر جدید سونی که بر مبنی اندروید هست بیرون بیاد و جزئیات بیشتری ازش منتشر بشه شاید بهتر بتونی تصمیم بگیری البته خیلی بعید میدونم ایران بیاد چقدر میخواهی هزینه بکنی؟

pkr_legend
17-09-2011, 11:59
X7 نمی تونه PDF بخونه فکر کنم اگه کمی صبر کنی پلیر جدید سونی که بر مبنی اندروید هست بیرون بیاد و جزئیات بیشتری ازش منتشر بشه شاید بهتر بتونی تصمیم بگیری البته خیلی بعید میدونم ایران بیاد چقدر میخواهی هزینه بکنی؟

تا 400 تومن ولی هرچی کمتر بهتر. عجله ای هم ندارم

peaceful1
17-09-2011, 12:21
خوب از من میشنوی صبر کن چون راه حل مشکل با مدلهای هست که سیستم عامل دارند و چون کیفیت صدا برات مهم هست مدلها خیلی خیلی محدود میشند.
D3 هم هر چیزی نمیشه روش نصب کرد هم این که باید Android Market رو هــک کنی که ریسک داره دستگاه آسیب ببینه و کلی مسئله دیگه.
درباره D3 تحقیق میکنم نتیجه داد بهت میگم.
البته شاید هم بتونی از V5 استفاده کنی این رو باید جناب t-tanhayam داشتند بدونند .

good boy 2010
17-09-2011, 23:22
دنبال یه پلیری می گردم که Line in داشته باشه که دوتا مدل C2 , +D2 رو پیداکردم
پلیر دیگه ای میشناسید که Line in داشته باشه؟

peaceful1
17-09-2011, 23:30
دنبال یه پلیری می گردم که Line in داشته باشه که دوتا مدل C2 , +D2 رو پیداکردم
پلیر دیگه ای میشناسید که Line in داشته باشه؟

شما از این سوکت چه استفاده ایی می خواهی بکنی؟

good boy 2010
18-09-2011, 00:16
شما از این سوکت چه استفاده ایی می خواهی بکنی؟
همونطوری که خودتون گفته بودید با استفاده از میکروفن خارجی تا 6 7 متر تونسته بودید صدارو ضبط کنید
به جز این موردایی که گفتم چیز دیگه ای سراغ دارید؟

vahydm
20-09-2011, 16:50
سلام دوستان
من خیلی فوری نیاز به یه ام پی تری پلیر دارم برای ضبط صدای استادم در کلاس با کیفیت خوب. وسع مالی من هم نهایتا 60-70 تومن
اگه اسپیکر و باتری لیتیمی و دکمه عقب و جلو (برای یه ترک خاص) روی دستگاه هم داشته باشه که چه بهتر
ممنون میشم کمکم کنید

peaceful1
20-09-2011, 18:43
همونطوری که خودتون گفته بودید با استفاده از میکروفن خارجی تا 6 7 متر تونسته بودید صدارو ضبط کنید
به جز این موردایی که گفتم چیز دیگه ای سراغ دارید؟

ریکردر به مراتب بهتره هست اون کار منطقی نیست دلیلی که من اون کار رو انجام دادم چون اول پلیر رو تهیه کردم بعد برای مواردی محدود احتیاج به ضبط کردن پیدا کردم که این کار رو کردم.
شما برای این کار باید از چند رابط و کابل استفاده کنید که اصلا نمای جالبی نخواهد داشت. و من اصلا توصیه نمیکنم.

سلام دوستان
من خیلی فوری نیاز به یه ام پی تری پلیر دارم برای ضبط صدای استادم در کلاس با کیفیت خوب. وسع مالی من هم نهایتا 60-70 تومن
اگه اسپیکر و باتری لیتیمی و دکمه عقب و جلو (برای یه ترک خاص) روی دستگاه هم داشته باشه که چه بهتر
ممنون میشم کمکم کنید

شما باید یه ریکردر بخری و ریکردر ها معمولا باطری خور هستند و اتفاقا بسته به نوع کارکردشون این حالت شرایط مناسبتری داره.

-------------------------------------
عموم ریکردرهای بازار:

بهترین مدل برای استفاده عموم از دید من
Sony ICD-AX412 هست.

vahydm
21-09-2011, 11:03
شما باید یه ریکردر بخری و ریکردر ها معمولا باطری خور هستند و اتفاقا بسته به نوع کارکردشون این حالت شرایط مناسبتری داره.

-------------------------------------
عموم ریکردرهای بازار:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبهترین مدل برای استفاده عموم از دید من
Sony ICD-AX412 هست.

ممنون برای جواب،
درست میگید ولی همونطور که گفتم بودجم محدوده، راستش دیروز یه مدلی رو دیدیم به اسم sony B150 2G که قیمتش الان 75 تومنه قابلیت ضبط هم داره اینم لینکش:

و این مدلهای IC حداقل 120 تومن هستن حالا به نظرتون این مدلی که معرفی کردم نمیتونه مدل خوبی باشه در حد رفع نیاز؟ کلا پیشنهادتون چیه در حالیکه حداقل 50 تومن تفاوت قیمت هست :13:

seyyedi
21-09-2011, 11:15
دوستان سلام

من یه رکوردر-پلیر خوب یا یه دونه رکوردر خوب لازم دارم برای ضبط مصاحبه
هیچ اطلاعی از برندها و کیفیت ها ندارم
می خوام بدونم با چه قیمتی و چی گیرم میاد؟
علی علی

reza_3722
21-09-2011, 17:18
دوستان واسه ضبط سر کلاس یه recorder میخوام
بین این دو مدل کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
Sony ICD-UX513F و Samsung YP-VP2
مزایا و معایبشون نسبت به هم چیه؟

vahydm
21-09-2011, 20:54
دوستان خواهشا کمک کنین سونی b152 رو بگیرم یا نه؟؟ تا فردا وقت دارم که بخرمش :13:

your_star
22-09-2011, 06:20
دوستان خواهشا کمک کنین سونی b152 رو بگیرم یا نه؟؟ تا فردا وقت دارم که بخرمش :13:
پاسخ دوستمون کاملا واضح بود.پلیر وظیفه ش پلی کردن با بالاترین استانداردهاشت که این مدل(یا b162f که جدید تره) با این که ارزون هست از پس این وظیفه به خوبی برمیاد.در کنار وظیفه ی اصلی ریکورد هم میکنه که برای مواقع ضروری و فوری و آماتور مناسبه.مثل همه ی موبایلها و پلیرهای دیگه هیچ تنظیمی برای ریکورد نداره.
اما ریکوردر حتی ارزونتریناش که دوستمون بهت معرفی کرد تنظیمات کاملی برای ریکورد دارن و عموما فقط طیف محدودی از اونها برای پلی کردن گزینه ی خوبین.
اینو خودت باید ببینی که چی میخوای.
مدلهای ارزون پلیر و ریکوردر سامسونگ رو مثله پلیر yp-u6 و ریکوردر yv-vp2 رو هم مد نظر بگیر.
اگه تاکید به پلیر داری من سامسونگ yp-u6 یا iRiver t9 رو در کنار این مدل سونی که گفتی پیشنهاد میدم.

your_star
22-09-2011, 06:28
دوستان واسه ضبط سر کلاس یه recorder میخوام
بین این دو مدل کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
Sony ICD-UX513F و Samsung YP-VP2
مزایا و معایبشون نسبت به هم چیه؟
آنچنان فرقی ندارن تو این رنج قیمت.سامسونگ باتری لیتیوم و سونی باتری قلمی هست.سامسونگ کارت حافظه میخوره اما سونی نه.سامسونگ رادیو و امکان ضبط از رادیو رو داره اما سونی نه.ریکوردرهای سامسونگ هم خیلی خوشنام هستند ولی نه به اندازه ی سونی.

your_star
22-09-2011, 15:17
آنچنان فرقی ندارن تو این رنج قیمت.سامسونگ باتری لیتیوم و سونی باتری قلمی هست.سامسونگ کارت حافظه میخوره اما سونی نه.سامسونگ رادیو و امکان ضبط از رادیو رو داره اما سونی نه.ریکوردرهای سامسونگ هم خیلی خوشنام هستند ولی نه به اندازه ی سونی.
اصلاح میکنم:
من فکر کردم Ax مدنظر بوده.سونی ux هم کارت حافظه میخوره و هم ضبط رادیو داره.

reza_3722
22-09-2011, 15:33
اصلاح میکنم:
من فکر کردم Ax مدنظر بوده.سونی ux هم کارت حافظه میخوره و هم ضبط رادیو داره.
کارت حافظه هر دو microSD هست؟
فکر میکنم اگه باتری جدا باشه عمر دستگاه بیشتر میشه، یه باتری AAA رو میشه راحت عوض کرد اما باتری لیتیوم رو ...
اما از نظر سایز انگار مدل samsung کوچیکتره
هنوز تصمیم نگرفتم

kavehj4488
22-09-2011, 19:33
سلام. من چند وقت پیش قصد خرید PMP داشتم که به همین تاپیک مراجعه کردم و دوستان به من Cowon J3 رو پیشنهاد دادند اما اون موقع نظرم عوض شد و تبلت خریدم. حالا میخوام یه PMP بخرم. مدلهایی که به من معرفی شد اینها بودند:
Philips SA3MUS16S ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Philips SA2MUS16S/97
به نظر شما این مدلها خوبن؟ اگه مدلی هم رده اینها می دونید بهم بگید.

peaceful1
24-09-2011, 18:26
سلام. من چند وقت پیش قصد خرید PMP داشتم که به همین تاپیک مراجعه کردم و دوستان به من Cowon J3 رو پیشنهاد دادند اما اون موقع نظرم عوض شد و تبلت خریدم. حالا میخوام یه PMP بخرم. مدلهایی که به من معرفی شد اینها بودند:SA3MUS16ُُS
به نظر شما این مدلها خوبن؟ اگه مدلی هم رده اینها می دونید بهم بگید.

پلیر شکیل و خوش ساخت با امکانات قابل قبولی هست .
شما چه ملاکی برای انتخاب یک پلیر دارید؟

minimax2
24-09-2011, 22:09
با سلام
بعد از مدتها باز برگشتم D:
بین این دو بدون در نظر گرفتن امکانات جانبی و فقط در بحث کیفیت و قدرت پخش صدا کدوم رو پیشنهاد می دین ؟
Cowon J3 or Cowon D3
من خودم iAudio9 دارم خیلی عالیه وضوح بالایی در صدا داره ولی صدا گرم و قوی نیست .
بازم ممنون .

راستی تو یکی از شماره های مجله T3 گفته بود که کیفیت و بلندی صدا در مدل S9 ار بقیه مدل های Cowon بالاتره ... آیا این مطلب رو تایید می کنید ؟

peaceful1
24-09-2011, 22:53
با سلام
بین این دو بدون در نظر گرفتن امکانات جانبی و فقط در بحث کیفیت و قدرت پخش صدا کدوم رو پیشنهاد می دین ؟
Cowon J3 or Cowon D3
من خودم iAudio9 دارم خیلی عالیه وضوح بالایی در صدا داره ولی صدا گرم و قوی نیست .
بازم ممنون .

راستی تو یکی از شماره های مجله T3 گفته بود که کیفیت و بلندی صدا در مدل S9 ار بقیه مدل های Cowon بالاتره ... آیا این مطلب رو تایید می کنید ؟

نه بلندی صدای این مدل از X5 و O2 و D2+ و D2 و حتی i7 هم کمتره.
به نظر میاد کمی صدای D3 گرم تر و متوازنتر از J3 هست توجه داشته باشید اگه این پلیر رو تهیه کردید حتما آپدیتش کنید! و به خاطر داشته باشید که فقط پلیر مهم نیست شما اگه همون پلیر قبلی خودتون رو نگه دارید و هزینه برای هدفون بکنید و کیفیت آرشیو آهنگهاتون رو افزایش بدید تغییری که حس خواهید کرد به مراتب بیشتر خواهد بود.

minimax2
25-09-2011, 18:31
نه بلندی صدای این مدل از X5 و O2 و D2+ و D2 و حتی i7 هم کمتره.
به نظر میاد کمی صدای D3 گرم تر و متوازنتر از J3 هست توجه داشته باشید اگه این پلیر رو تهیه کردید حتما آپدیتش کنید! و به خاطر داشته باشید که فقط پلیر مهم نیست شما اگه همون پلیر قبلی خودتون رو نگه دارید و هزینه برای هدفون بکنید و کیفیت آرشیو آهنگهاتون رو افزایش بدید تغییری که حس خواهید کرد به مراتب بیشتر خواهد بود.

من توی اینترنت خیلی سرچ کردم ... هیج یوزر حرفه ایی این تفاوت رو تایید نکرده .
این هم از نتیجه تست ادمین سایت iAudiophile.net

This tired old placebo topic seems to crop up with every new player being released, just the people claiming to hear "huge differences" are changing...

The J3 and D3 sound exactly the same - which also is exactly the same as any other modern Cowon (or any other non-broken player, for that matter). People claiming they hear a difference are talking complete nonsense. Or maybe they indeed have a broken player - or don't know how to volume-match two players for a honest AB comparison.

I did a lengthy volume-matched AB test between the D3 and J3 (both matched to within 0.5dB SPL), with both dynamic driver (Sennheiser IE8) and multi-armature (Earsonics SM3) IEMs, and there is not even the tiniest noticeable difference to be heard. Besides flat output I also tested various BBE settings on both players, and they also sound exactly the same.

I wish this spreading of lies and placebo preconceptions about differences in sound quality where there are none would stop. But some people like to believe in fairy tales, it seems.

MAFISCO
25-09-2011, 19:01
با سلام
Cowon J3 or Cowon D3
بازم ممنون .

J3
......
Cowon D3
کمپانی cowon یک سری تغییرات رو این مدل داده،که البته گمونم نرم افزاری باشه.باید ببینی چه کرده!!!
صداش گرم تر شده،اما به طور کلی زیاد تعریفی نیست.اگه تمام خصوصیات رو مد تطر بگیری.(البته اولویت ها واسه هر کسی فرق داره).

فقط پلیر مهم نیست شما اگه همون پلیر قبلی خودتون رو نگه دارید و هزینه برای هدفون بکنید و کیفیت آرشیو آهنگهاتون رو افزایش بدید تغییری که حس خواهید کرد به مراتب بیشتر خواهد بود.

peaceful1
25-09-2011, 19:52
من توی اینترنت خیلی سرچ کردم ... هیج یوزر حرفه ایی این تفاوت رو تایید نکرده .
این هم از نتیجه تست ادمین سایت iAudiophile.net

This tired old placebo topic seems to crop up with every new player being released, just the people claiming to hear "huge differences" are changing...

The J3 and D3 sound exactly the same - which also is exactly the same as any other modern Cowon (or any other non-broken player, for that matter). People claiming they hear a difference are talking complete nonsense. Or maybe they indeed have a broken player - or don't know how to volume-match two players for a honest AB comparison.

I did a lengthy volume-matched AB test between the D3 and J3 (both matched to within 0.5dB SPL), with both dynamic driver (Sennheiser IE8) and multi-armature (Earsonics SM3) IEMs, and there is not even the tiniest noticeable difference to be heard. Besides flat output I also tested various BBE settings on both players, and they also sound exactly the same.

I wish this spreading of lies and placebo preconceptions about differences in sound quality where there are none would stop. But some people like to believe in fairy tales, it seems.

دوست گلم من خودم یکی فعال ترین کاربرهای اون سایت هستم :

همینی که نقل قول شما رو خوندم متوجه شدم کجای فروم این تقل قول نوشته شده.
برداشت من از کیفیت و قدرت پخش صدا که شما گفتید رو حجم صدا بود و حواصم نبود که شما درباره کیفیت صدا هم پرسش کرده بودید. این چیزی که من درباره اینها گفتم فقط تفاوت تو حجم خروجی بود نه کیفیت و شفافیت سیگنال.
ولی باز نظرم رو همون توصیه ایی هست که قبلا گفتم. و حتی این نوشتم توصیه من روهم تایید میکه.

و به خاطر داشته باشید که فقط پلیر مهم نیست شما اگه همون پلیر قبلی خودتون رو نگه دارید و هزینه برای هدفون بکنید و کیفیت آرشیو آهنگهاتون رو افزایش بدید تغییری که حس خواهید کرد به مراتب بیشتر خواهد بود.

ولی بر اساس آمار از افرادی که درباره این پلیر صحبت کردند و اعتبار کاربرهایی که درباره این پلیر صحبت کردند نتیجه گیری شخصی من این هست که کمی صدای این پلیر گرم تر هست. و البته این مسئله درباره تفاوت کیفیت این پلیرها خیلی صحبت شده و تفاوت نازل بین اونها وجود داره یک نمونش:

بحرحال تا خود فرد در شرایط مشابه همه این ها رو تست نکنه نمیشه نظر قطعی داد. مگر اعتماد به حرف کابرهای اینترنتی بر اساس اعتار وتجربه آنها

minimax2
25-09-2011, 22:22
دوست گلم من خودم یکی فعال ترین کاربرهای اون سایت هستم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمینی که نقل قول شما رو خوندم متوجه شدم کجای فروم این تقل قول نوشته شده.
برداشت من از کیفیت و قدرت پخش صدا که شما گفتید رو حجم صدا بود و حواصم نبود که شما درباره کیفیت صدا هم پرسش کرده بودید. این چیزی که من درباره اینها گفتم فقط تفاوت تو حجم خروجی بود نه کیفیت و شفافیت سیگنال.
ولی باز نظرم رو همون توصیه ایی هست که قبلا گفتم. و حتی این نوشتم توصیه من روهم تایید میکه.

ولی بر اساس آمار از افرادی که درباره این پلیر صحبت کردند و اعتبار کاربرهایی که درباره این پلیر صحبت کردند نتیجه گیری شخصی من این هست که کمی صدای این پلیر گرم تر هست. و البته این مسئله درباره تفاوت کیفیت این پلیرها خیلی صحبت شده و تفاوت نازل بین اونها وجود داره یک نمونش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبحرحال تا خود فرد در شرایط مشابه همه این ها رو تست نکنه نمیشه نظر قطعی داد. مگر اعتماد به حرف کابرهای اینترنتی بر اساس اعتار وتجربه آنها

بنده قصد جسارت نداشتم من پلیر قبلیم رو هم با راهنمایی شما دوست و استاد عزیز تهیه کردم . ولی خوب چند روزی بود که ریویو های مختلف رو می خوندم ... حقیقت اکثرا این دو پلیر رو با هم و در کنار هم تست نکردن حالا یا قبلا یکی رو داشته الان یکی دیگه یا فقط یه مدل رو داشته و نظرشو می گه .
تنها ریویو که هر دو رو تست زده بود همین بود .
اون لینکی که گذاشتین در مورد صدای هیس کاملا باهاش موافقم در iAudio کم یا زیاد وجود داشت . حالب اینه که خیلی ها گفتن تین صدای هیس از J3به بعد دیگه وجود نداره .
متاسفانه iAudio که داشتم مدتیه مفقود شده و امیدوارم پیدا بشه .
در مورد هدفن من دسترسی آنچنانی به مارک ها و مدل های مختلف ندارم تنها Creative و مارک های مثل A4TTech & Sony & Philips هست یه بار به خودم حال دادم Aurvana 2 گرفتم 85 تومن که صداش واسه من جالب نبود .
شاید انتخابم J3 باشه چون اینترفیس بهتر و روونتری داره .
سوالی که همیشه تو ذهنم بوده اینه که چقدر کیفیت و وضوح صدا در آی پاد کمتر یا بیشتر از کووان هست ؟
تفاوت آیپادها با هم در چی هست البته به حز امکانات جانبی ؟

peaceful1
25-09-2011, 22:55
بنده قصد جسارت نداشتم من پلیر قبلیم رو هم با راهنمایی شما دوست و استاد عزیز تهیه کردم . ولی خوب چند روزی بود که ریویو های مختلف رو می خوندم ... حقیقت اکثرا این دو پلیر رو با هم و در کنار هم تست نکردن حالا یا قبلا یکی رو داشته الان یکی دیگه یا فقط یه مدل رو داشته و نظرشو می گه .
تنها ریویو که هر دو رو تست زده بود همین بود .
اون لینکی که گذاشتین در مورد صدای هیس کاملا باهاش موافقم در iAudio کم یا زیاد وجود داشت . حالب اینه که خیلی ها گفتن تین صدای هیس از J3به بعد دیگه وجود نداره .
متاسفانه iAudio که داشتم مدتیه مفقود شده و امیدوارم پیدا بشه .
در مورد هدفن من دسترسی آنچنانی به مارک ها و مدل های مختلف ندارم تنها Creative و مارک های مثل A4TTech & Sony & Philips هست یه بار به خودم حال دادم Aurvana 2 گرفتم 85 تومن که صداش واسه من جالب نبود .
شاید انتخابم J3 باشه چون اینترفیس بهتر و روونتری داره .
سوالی که همیشه تو ذهنم بوده اینه که چقدر کیفیت و وضوح صدا در آی پاد کمتر یا بیشتر از کووان هست ؟
تفاوت آیپادها با هم در چی هست البته به حز امکانات جانبی ؟

نه قربان این حرفها چیه من هم منظوری نداشتم منظورم رو بد رسوندم
اینها شاید بتونه کمک کنه.

هدفون جای بحث داره اگه حوصله داشته باشید تو تاپیک مربوطش جای بحث داره.

minimax2
26-09-2011, 23:10
نظرتون در مورد X7 چیه ؟ همون کیفیت پلیرهای کوچیک تر مثل J3 رو داره ؟ از نظر کیفیت صدا بهتر از Ipod classic هست ؟

peaceful1
26-09-2011, 23:22
نظرتون در مورد X7 چیه ؟ همون کیفیت پلیرهای کوچیک تر مثل J3 رو داره ؟ از نظر کیفیت صدا بهتر از Ipod classic هست ؟

معقولترین همون J3 هست سریع بالا میاد
کلی تم خوب kinzu براش ساخته
وزنش کمه
کیفیت صفحه نمایشش خوبه
من 32 گیگش رو خوب میبینم
باطریش 64 ساعت میشه با فایل 128 کیلوبایت بر ثانیه
و ......

X7 هم بسته به نیاز خیلی ها گزینه خوبی هست حجم خیلی زیاد
103 ساعت پخش همون تنظیمات
همون کیفیت صدا
صفحه بزرگ
و.....

X7 و J3 همونطور که شما میدونید فرقی نداره.

aliartshow
27-09-2011, 11:33
من قصد خرید یک رکوردر برای ضبط کلاسهای دانشگاهی و سمینار یا مصاحبه دارم. با توجه به بودجه 300 هزار تومان شما چه چیزی پیشنهاد می کنید؟ مدل مد نظرم هم مدل ICD-SX 813 هست؟ ایا مدل مناسبی از لحاظ قدرت رکورد هست؟

peaceful1
27-09-2011, 11:47
من قصد خرید یک رکوردر برای ضبط کلاسهای دانشگاهی و سمینار یا مصاحبه دارم. با توجه به بودجه 300 هزار تومان شما چه چیزی پیشنهاد می کنید؟ مدل مد نظرم هم مدل ICD-SX 813 هست؟ ایا مدل مناسبی از لحاظ قدرت رکورد هست؟

ترتیب برندها موجود در ایران با احتساب کیفیت:

Zoom
Tascom
Olympus
سونی
سامسونگ

البته سونی در این میان بصرفه ترین برند هست . متاسفانه به صورت خاص چیزی درباره این مدل نمیدونم ولی خب اگه شما قصد استفاده تو فاصله های زیر 7-8 متر دارید میتونید هزینه کمتری بکنید لزومی به خرید همچین مدلی نیست.

aliartshow
27-09-2011, 11:54
با این بودجه در برند الیمپوس چه مدلی می تونم تهیه کنم؟ تفاوت فرمت MP3 و PCM در ضبط صدا چیه؟

peaceful1
27-09-2011, 12:40
با این بودجه در برند الیمپوس چه مدلی می تونم تهیه کنم؟ تفاوت فرمت MP3 و PCM در ضبط صدا چیه؟

ریکردر های موجود در بازار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PMC ----------------------> en.wikipedia.org/wiki/PCM

Format--------> en.wikipedia.org/wiki/Audio_file_format

این فرمت برای استفاده خاص هست مثلا در استدیو استفاده میشه حساسیت ضبط و تنظیمات و فیلتر ها و ... خیلی خیلی بیشتر تاثیر در کییفت ضبط دارند تا این مسائل شما اگه 128 کیلو بایت بر ثانیه با فرمت MP3 ضبط کنی برای صدای Vocal که بین 300 تا 3000 کیلو هرتز کافی هست.

minimax2
27-09-2011, 21:10
با سلام و تشکر از راهنمایی شما ...
سوالی برام پیش آمده :
آیا اختلاف توان خروجی J3(29mW و X7(30mW باعث خروجی صدای قویتری از X7 نمی شه ؟
من تجربه ای رو می گم که ممکنه آماتور به نظر بیاد :
بنده پلییر iAudio9 خودم رو با اتصال AUX به پخش خودروم که Pioneer به همراه یک آمپلی فایر Kenwood 350W باشه وصل می کردم ولی صدایی که به من می داد خیلی از نظر قدرت ضعیف بود و مجبور بودم پلییر رو تا35-40 بلند کنم و به همون نسبت پخش خودرو رو همینطور ولی وقتی مثلا یک گوشی Nokia 5800 Xpress Music رو وصل می کنم قدرت صدا خیلی عالیه و لازم نیست پخش خودرو رو تا 40-50 که حداکثر صدا باشه بلند کنم .
آیا این آمپلی فایر با آمپلی های کوچکی که به پلییر ها وصل می شه فرق داره ؟ و چرا خروجی صدا ضعیفه ؟
ببخشید اگه سوالام آماتوری بودن .

peaceful1
28-09-2011, 11:46
با سلام و تشکر از راهنمایی شما ...
سوالی برام پیش آمده :
آیا اختلاف توان خروجی J3(29mW و X7(30mW باعث خروجی صدای قویتری از X7 نمی شه ؟
من تجربه ای رو می گم که ممکنه آماتور به نظر بیاد :
بنده پلییر iAudio9 خودم رو با اتصال AUX به پخش خودروم که Pioneer به همراه یک آمپلی فایر Kenwood 350W باشه وصل می کردم ولی صدایی که به من می داد خیلی از نظر قدرت ضعیف بود و مجبور بودم پلییر رو تا35-40 بلند کنم و به همون نسبت پخش خودرو رو همینطور ولی وقتی مثلا یک گوشی Nokia 5800 Xpress Music رو وصل می کنم قدرت صدا خیلی عالیه و لازم نیست پخش خودرو رو تا 40-50 که حداکثر صدا باشه بلند کنم .
آیا این آمپلی فایر با آمپلی های کوچکی که به پلییر ها وصل می شه فرق داره ؟ و چرا خروجی صدا ضعیفه ؟
ببخشید اگه سوالام آماتوری بودن .

اولا اون وات جنبه تبلیغاتی داره و بر اساس آزمایش هایی که شده چیزی که حاصل شده با چیزی که شرکتها اعلام میکنند واقعا فرق میکنه. پس با اون عدد ها قیاس نکن.

دوم مشخصه های زیادی هست که کمی تخصصی میشه و گاها گیج کننده و گمراه کننده که بهتره تا حد نیاز بهش پرداخته بشه وگرنه فقط وقت تلف کردن هست مگر کسی دانشگاه بره و تحصیل به صورت آکادمیک در رشته مثل برق بکنه تا بعضی از این مفاهیم رو بفهمه.
این پست یکی از مفاهیم دخیل رو توضیح میده: امپدانس هدفون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) من فکر نکنم حجم صدای خروجی 5800 از i9 بیشتر باشه حداقل از D2 که خودم دارم کمتره موبایلم هم 5800 هست. یه مسئله ایی که هست سازگار و مچ بودن مشخصه خروجی و ورودی دو دستگاه هست برای همین شاید گاهی وسیله ایی که بلندی صدای نزدیکی دارند و یا حتی شاید دستگاهی که حجم خروجی کمتری داره گاهی بر عکس رفتار کنه به نظرم یه دلیل باید بخواطر این باشه که امپدانس یه مشخصه Active هست باشه. اگه به صورت دقیق تر بخواهیید موضوع رو از آقا رضا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بپرسی

kntued
28-09-2011, 20:43
سلام
من آیپاد تاچمو چند ماه پیش گم کردم دیگه امید زیادی به پیدا کردنش ندارم. :41:
حالا با بودجه 100 تا 150 بهترین mp3 player که میتونم بخرم چیه؟ ممنون

minimax2
30-09-2011, 13:51
با سلام
خواستم تطلاعاتی در مورد جند برند بهم بدین
محصولات جدید Creative چطور هستن از نظر صدا هنوز از کووان ضعیفتر هستن ؟ آیا تجربه موفق Zen Vision در کارهای جدید تکرار نشده ؟
نظرتون در مورد پلیرهای Philips به خصوص GoGear Muse چیه ؟ جایی خوندم که تست های زیادی در استودیوهای صدا روی این پلییر انجام دادن ...

peaceful1
30-09-2011, 14:34
با سلام
خواستم تطلاعاتی در مورد جند برند بهم بدین
محصولات جدید Creative چطور هستن از نظر صدا هنوز از کووان ضعیفتر هستن ؟ آیا تجربه موفق Zen Vision در کارهای جدید تکرار نشده ؟
نظرتون در مورد پلیرهای Philips به خصوص GoGear Muse چیه ؟ جایی خوندم که تست های زیادی در استودیوهای صدا روی این پلییر انجام دادن ...

وضع برند های پلیر از سال 2009 به بعد خیلی بد شده.همه برندها تقریبا مدل قابل توجه بیرون ندادند. کریتیو روز به روز داره بدتر میشه فیلیپس همه خیلی حرقی برای گفتن نداره.

minimax2
30-09-2011, 15:30
وضع برند های پلیر از سال 2009 به بعد خیلی بد شده.همه برندها تقریبا مدل قابل توجه بیرون ندادند. کریتیو روز به روز داره بدتر میشه فیلیپس همه خیلی حرقی برای گفتن نداره.

شاید بشه دلیلش رو حضور هر چه بیشتر گوشی های همراه هوشمند Smart Phones و تبلت ها دونست که کار پلییر ها رو هم انجام میدن و کیفیت خوبی هم دارن .

alishadabmehr
30-09-2011, 16:44
شاید بشه دلیلش رو حضور هر چه بیشتر گوشی های همراه هوشمند Smart Phones و تبلت ها دونست که کار پلییر ها رو هم انجام میدن و کیفیت خوبی هم دارن .

نه دوست عزيز دليلش اينكه شركتا بيشتر دنبال سود بيشتر هستن ولي سالهاي قبل بيشتر رو كيفيت و نوآوري معطوف بودن... فيليپس كه هيچ شركتي مثل كووان يا آيريور هم محصولاتش فرقي نميكنن با محصولات مثلا 2008 اين شركتا كه واقعا تاسف برانگيزه

minimax2
30-09-2011, 21:12
سلام
آیا همچین محصولی واقعا وجود داره ؟

peaceful1
30-09-2011, 21:49
سلام
آیا همچین محصولی واقعا وجود داره ؟

بله همون لحظه های اولی که رو نمایی شد خبرش رو به اشتراک گذاشتم:

Cowon i10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rezamaldinii
03-10-2011, 13:30
سلام

یه voice recorder خوب می خواستم برایه ضبط صدای استاد در کلاس لطفا راهنماییم کنید بودجمم بین 100-200 تومنه ؟

شهروز 84
03-10-2011, 16:52
خب! من خیلی از صفحات این تاپیک رو خوندم و حالا می‌خوام از دوستان برای خرید پلیر مناسب با شرایط خودم، کمک بگیرم.
- من هیچ اهمیتی به پخش ویدئو و بزرگ بودن صفحه نمایش نمی‌دم.
- کیفیت صدا برای من مهم‌ترین فاکتوره و برای همین بخشی از بودجه‌م رو می‌خوام به خرید یه هدفون مناسب اختصاص بدم.

- حداقل حافظه 16 گیگ باشه و یا قابلیت ارتقا داشته باشه.

- حداکثر بودجه‌ای که می‌تونم برای خرید پلیر (بدون در نظر گرفتن هدفون) بذارم 150 هزار تومنه و با توجه به اینکه می‌دونم این بودجه زیاد نیست، انتظار چیز بسیار خارق العاده‌ای رو ندارم.

- سبک‌ موزیکی که گوش می‌دم خیلی متنوعه ولی در حال حاضر IDM، Ambient، جز و راک رو بیشتر گوش می‌دم و کیفیت و تفکیک صدا بخصوص در دو سبک اول برام خیلی مهمه.

- هیچ تعصبی به هیچ برند خاصی هم ندارم.

- بیشتر دوستای من فعلا دارن از ipod touch و ipod nano استفاده می‌کنن و من با این پلیرها خیلی موزیک گوش دادم و میشه گفت از کیفیتشون راضی بودم پس می‌تونم برای مقایسه کیفیت صدا از این دو پلیر به عنوان مقیاس استفاده کنم.

- گویا Cowon I9 گزینه مناسبی می‌تونه برای من باشه ولی مشکل اینه که توی این شهر (اصفهان) اصلا کسی نمی‌دونه برند COWON وجود داره (شاید هم من اشتباه می‌کنم و درست جستجو نکردم).

- در بین سایر موارد من Iriver-e200 و Iriver-e300 رو دیدم که از لحاظ قیمتی و حجم مناسب بود.

حالا چنتا سوال دارم که از دوستان می‌خوام بپرسم:
در کل من به دنبال پلیری هستم که با توجه به شرایط من بتونه کیفیت و تفکیک صدایی در حد ipod یا بالاتر از اون رو برام ایجاد کنه
اگه گزینه‌ای می تونه وجود داشته باشه که مناسب شرایط من باشه، من رو راهنمایی کنید.

آیا مدل‌های Iriver می‌تونه از لحاظ کیفیت و تفکیک صدا، راضی کننده باشه؟ یعنی کیفیت و تفکیک صدا توی این مدل‌ها از ipod بهتره یا نه؟

آیا دوستان همشهری فروشگاهی رو میشناسن که محصولات Cowon رو بفروشه؟

اگه پیشنهاد دیگه‌ای دارید یا نکته‌ای هست، لطف کنید و من رو راهنمایی کنید.
ممنون.

peaceful1
04-10-2011, 14:59
سلام

یه voice recorder خوب می خواستم برایه ضبط صدای استاد در کلاس لطفا راهنماییم کنید بودجمم بین 100-200 تومنه ؟
این پلیرهای موجود هست

به دید من برای نیاز شما Sony ICD-AX412 کافی هست.

خب! من خیلی از صفحات این تاپیک رو خوندم و حالا می‌خوام از دوستان برای خرید پلیر مناسب با شرایط خودم، کمک بگیرم.
- من هیچ اهمیتی به پخش ویدئو و بزرگ بودن صفحه نمایش نمی‌دم.
- کیفیت صدا برای من مهم‌ترین فاکتوره و برای همین بخشی از بودجه‌م رو می‌خوام به خرید یه هدفون مناسب اختصاص بدم.

- حداقل حافظه 16 گیگ باشه و یا قابلیت ارتقا داشته باشه.

- حداکثر بودجه‌ای که می‌تونم برای خرید پلیر (بدون در نظر گرفتن هدفون) بذارم 150 هزار تومنه و با توجه به اینکه می‌دونم این بودجه زیاد نیست، انتظار چیز بسیار خارق العاده‌ای رو ندارم.

- سبک‌ موزیکی که گوش می‌دم خیلی متنوعه ولی در حال حاضر IDM، Ambient، جز و راک رو بیشتر گوش می‌دم و کیفیت و تفکیک صدا بخصوص در دو سبک اول برام خیلی مهمه.

- هیچ تعصبی به هیچ برند خاصی هم ندارم.

- بیشتر دوستای من فعلا دارن از ipod touch و ipod nano استفاده می‌کنن و من با این پلیرها خیلی موزیک گوش دادم و میشه گفت از کیفیتشون راضی بودم پس می‌تونم برای مقایسه کیفیت صدا از این دو پلیر به عنوان مقیاس استفاده کنم.

- گویا Cowon I9 گزینه مناسبی می‌تونه برای من باشه ولی مشکل اینه که توی این شهر (اصفهان) اصلا کسی نمی‌دونه برند COWON وجود داره (شاید هم من اشتباه می‌کنم و درست جستجو نکردم).

- در بین سایر موارد من Iriver-e200 و Iriver-e300 رو دیدم که از لحاظ قیمتی و حجم مناسب بود.

حالا چنتا سوال دارم که از دوستان می‌خوام بپرسم:
در کل من به دنبال پلیری هستم که با توجه به شرایط من بتونه کیفیت و تفکیک صدایی در حد ipod یا بالاتر از اون رو برام ایجاد کنه
اگه گزینه‌ای می تونه وجود داشته باشه که مناسب شرایط من باشه، من رو راهنمایی کنید.

آیا مدل‌های Iriver می‌تونه از لحاظ کیفیت و تفکیک صدا، راضی کننده باشه؟ یعنی کیفیت و تفکیک صدا توی این مدل‌ها از ipod بهتره یا نه؟

آیا دوستان همشهری فروشگاهی رو میشناسن که محصولات Cowon رو بفروشه؟

اگه پیشنهاد دیگه‌ای دارید یا نکته‌ای هست، لطف کنید و من رو راهنمایی کنید.
ممنون.

شاید منتظ بشید و C2 رو تهیه کنید بسته به بودجتون مناسب باشه. برای تهیه کوون میتونید از کاربر osman ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سوال کنید ایشون حتما برای تهیه پلیر به شما کمک خواهند کرد.

شهروز 84
04-10-2011, 18:39
ممنونم از راهنماییتون، ولی در مورد Iriver هنوز برای من ابهام وجود داره و می‌خواستم بدونم کیفیت مدل‌هایی که مورد نظرمه نسبت به آیپاد چه وضعیتی داره.
و اینکه این مدل c2 که فرمودید تولید شده؟ در ایران موجوده؟

peaceful1
04-10-2011, 20:11
سلام
من آیپاد تاچمو چند ماه پیش گم کردم دیگه امید زیادی به پیدا کردنش ندارم. :41:
حالا با بودجه 100 تا 150 بهترین mp3 player که میتونم بخرم چیه؟ ممنون
iRiver S100 به قیمت می ارزه.

ممنونم از راهنماییتون، ولی در مورد Iriver هنوز برای من ابهام وجود داره و می‌خواستم بدونم کیفیت مدل‌هایی که مورد نظرمه نسبت به آیپاد چه وضعیتی داره.
و اینکه این مدل c2 که فرمودید تولید شده؟ در ایران موجوده؟

نمیدونم الان دقیقا باید چی بگم شما این دو لینکی که دو صفحه قبل گذاشتم رو یه نگاه بکن شاید کمک کنه:

شهروز 84
05-10-2011, 01:09
بازم ممنونم از راهنماییتون، حالا یه سوال دیگه دارم و اون اینه که آیا کیفیت صدا در بین مدل‌های مختلف یک برند (بیشتر منظورم مدل‌هایی که در یک زمان تولید می‌شن)، تفاوت زیادی داره، مثلا آیا بین مدل‌s100 و e300 برند Iriver تفاوتی از نظرکیفیت صدا وجود داره؟

peaceful1
05-10-2011, 11:49
بازم ممنونم از راهنماییتون، حالا یه سوال دیگه دارم و اون اینه که آیا کیفیت صدا در بین مدل‌های مختلف یک برند (بیشتر منظورم مدل‌هایی که در یک زمان تولید می‌شن)، تفاوت زیادی داره، مثلا آیا بین مدل‌s100 و e300 برند Iriver تفاوتی از نظرکیفیت صدا وجود داره؟

بسته به برند متفاوت هست ولی معمولا نه چندان زیاد. و تو بعضی برندها حتی میشه کیفیت پلیرهاشون رو تقریبا بدون تغییر فرض کرد. ایریور هم تغییر زیادی نمیکنه به قول یکی از دوستان فعلا سیاست این شرکت Color therapy هست سخت افزار ثابت ظاهر هر چند ماه یک بار متفاوت تا بتونه با کمترین هزینه بازار خودش رو حفظ کنه.

reza-atom
05-10-2011, 21:52
سلام دوستان ....

زیر 200 تومن بهترین MP3 پلیرها از چه برندهایی هستن ؟ اپل توی این زمینه خوبه ؟

کاربردم : شاید بشه گفت فقط موسیقی ارکسترال و کلاسیک که خب میدونین به تفکیک صدای خوبی نیاز داره ... لمسی بودن و امکانات جانبی زیاد مهم نیست . دو چیز برام اهمیت داره : 1- تفکیک صدای بالا 2- حافظه ی بالا (10 گیگ به بالا - قابلیت ارتقا هم داشته باشه که بهتر)

amir_91
06-10-2011, 14:36
یه پلیر خوب تا حدود 200 میخاستم.....بیشتر کیفیت صدای خوب مهمه..ممنون.

minimax2
07-10-2011, 20:09
سلام دوستان ....

زیر 200 تومن بهترین MP3 پلیرها از چه برندهایی هستن ؟ اپل توی این زمینه خوبه ؟

کاربردم : شاید بشه گفت فقط موسیقی ارکسترال و کلاسیک که خب میدونین به تفکیک صدای خوبی نیاز داره ... لمسی بودن و امکانات جانبی زیاد مهم نیست . دو چیز برام اهمیت داره : 1- تفکیک صدای بالا 2- حافظه ی بالا (10 گیگ به بالا - قابلیت ارتقا هم داشته باشه که بهتر)

بهترین انتخابتون می تونه Cowon iAudio9 باشه که حجم 16 گیگش 180 تومنه فکر کنم .::.

---------- Post added at 10:09 PM ---------- Previous post was at 10:07 PM ----------

با سلام خدمت دوستان محترم
مدتی هست که از سری X سونی خبری نیست ... آیا سری جدیدی جای اون اومده ؟

alishadabmehr
07-10-2011, 20:27
cowon j3 4 گيگش 205 تومن.

your_star
08-10-2011, 07:35
با سلام خدمت دوستان محترم
مدتی هست که از سری X سونی خبری نیست ... آیا سری جدیدی جای اون اومده ؟
نسل جدید سری x:

your_star
08-10-2011, 07:48
انتخاب زیاد داری بهتره امکاناتشون رو با هم مقایسه کنی:
cowon i9 16 gig
sony nwz s-545 16gig
samsung yp-q3 8gig
iriver s100 8 gig
iriver حافظه میخوره و cowon مدل جدیترش به زودی میاد.

p30worldtizhosh
08-10-2011, 09:32
درود

یه پلیر خوب با این مشخصات میخواستم:

1. فقط فایل های صوتی رو ساپورت کنه .
2.اندازش کوچیک باشه (میخوام سر کار قاچاقی گوش کنم!!)
3.قیمتش زیر 100 تومن باشه .

mojtaba770
08-10-2011, 11:44
سلام
میخواستم واسه هیئتمون یهvoice recorder بخرم ولی استفاده ما بیشتر از این وسیله جهت ضبط از طریق LINE IN ،قبلا از طریق فیش رابط از سیستم صوتی به لبتاپ و کامپیوتر کار ضبط مون رو انجام میدادیم و چون الان به کامپیوتر دست رسی نداریم و اوردن لبتاپ هم کمی مشکله دنبال وسیله ای بودم که راحت تر از لبتاپ حمل بشه و کیفیت خوبی هم تو ضبط داشته باشه
قابلیت های که از voice recorder انتظار دارم :
قابلیت ضبط MP3 اگر WAV هم داشته باشه که بهتر
ظرفیتش 2 گیگ به بالا باشه
کیفیت ضبطش از طریق کابل رابط خوب باشه

دوستان اگه راه دیگه ای هم برا ضبط از سیستم صوتی پیشنهاد دارن ممنون میشم کمکم کنید !
اگه بتونید یه مقایسه ای هم بین ضبط از طریق کامپیوتر با کارت صدایی متوسط و از طریق voice recorder بکنید بازم ممنون میشم

minimax2
08-10-2011, 12:03
نسل جدید سری x:

پس سری A جایگزین X نشده ؟
الان با کیفیت ترین محصول سونی از نظر صدا نه امکانات جانبی چی هست ؟

mojtaba770
09-10-2011, 00:52
سلام
میخواستم واسه هیئتمون یهvoice recorder بخرم ولی استفاده ما بیشتر از این وسیله جهت ضبط از طریق LINE IN ،قبلا از طریق فیش رابط از سیستم صوتی به لبتاپ و کامپیوتر کار ضبط مون رو انجام میدادیم و چون الان به کامپیوتر دست رسی نداریم و اوردن لبتاپ هم کمی مشکله دنبال وسیله ای بودم که راحت تر از لبتاپ حمل بشه و کیفیت خوبی هم تو ضبط داشته باشه
قابلیت های که از voice recorder انتظار دارم :
قابلیت ضبط MP3 اگر WAV هم داشته باشه که بهتر
ظرفیتش 2 گیگ به بالا باشه
کیفیت ضبطش از طریق کابل رابط خوب باشه

دوستان اگه راه دیگه ای هم برا ضبط از سیستم صوتی پیشنهاد دارن ممنون میشم کمکم کنید !
اگه بتونید یه مقایسه ای هم بین ضبط از طریق کامپیوتر با کارت صدایی متوسط و از طریق voice recorder تو کیفیت صدا بکنید بازم ممنون میشم

کسی نبود راهماییمون کنه

ثواب داره بخدا !

vahid.tipic
10-10-2011, 16:57
باسلام به دوستان من قصد خريد پلير دارم محدوديت بودجه ندارم ولي به شدت رو صدا حساس هستم و ميخوام صداي بسيار با كيفيت با وضوح و تفكيك بالا بشنوم.چون آرشيو موسيقيم هم همه Flac و Ape و mp3 320 KBps هست بنابر اين توقع خيلي بالا دارم كه زير و بم صدا رو داشته باشم.فقط يه سري نكات برام مهمه اونم اينكه كار با پلير لذت بخش باشه بشه album art و مشخصات اهنگ رو ديد.دوستان در بعضي صفحات به صداي گرم و سرد اشاره كردن كه من خيلي متوجه نشدم.همه سبك موسيقي هم گوش ميدم
ممنون ميشم راهنمايي كنيد و بفرمايين چي بخرم.خيلي هم عجله دارم راستش.

minimax2
11-10-2011, 01:21
با سلام
یک سوال ساده
آیا Sansa Clip+ و Sansa Fuze با هم تفاوت در کیفیت صدا دارند ؟

alishadabmehr
11-10-2011, 19:02
با سلام
یک سوال ساده
تفاوت كه دارن ولي نه به اون صورت بيشتر به فرمت آهنگ و هدفون برميگرده.

peaceful1
11-10-2011, 21:55
باسلام به دوستان من قصد خريد پلير دارم محدوديت بودجه ندارم ولي به شدت رو صدا حساس هستم و ميخوام صداي بسيار با كيفيت با وضوح و تفكيك بالا بشنوم.چون آرشيو موسيقيم هم همه Flac و Ape و mp3 320 KBps هست بنابر اين توقع خيلي بالا دارم كه زير و بم صدا رو داشته باشم.فقط يه سري نكات برام مهمه اونم اينكه كار با پلير لذت بخش باشه بشه album art و مشخصات اهنگ رو ديد.دوستان در بعضي صفحات به صداي گرم و سرد اشاره كردن كه من خيلي متوجه نشدم.همه سبك موسيقي هم گوش ميدم
ممنون ميشم راهنمايي كنيد و بفرمايين چي بخرم.خيلي هم عجله دارم راستش.

انگار وضعت خیلی خوبه پس یه 420 تومن بزار کنار Cowon D3 بگیر که برای پخش عموم مدلهای فلک مشکل نداشته باشی ولی حتما باید آپدیتش کنی و در ضمن اگه مشخصات آهنگ خیلی برات مهمه Rockbox هم روش بریزی همه مشخصات آهنگ رو به خوبی نشون میده(اگه خود پلیر نتونه نشون بده)

ولی مدل جدید sony Z1000 که هنوز ایران نیمده البته اگه فلکهای شما 16 بیت هست میتونید انتخاب منطقی تری اجام بدید و یک Cowon X7 یا Cowon J3 بخرید با بقیه پولتون حافظه جانبی تهیه کنید و مخصوصا مخصوصا هدفون با کیفیت که حداقل 200 تومن هزینه داره.

با سلام
یک سوال ساده
کمی حجم صدای خروجی کلیپ بیشتره ولی بقیه یکی هست من فیوز رو به مراتب ترجیه میدم خیلی دوست دارم و پلیر پیش فرضم هستش حیف که دیگه تولید نمیشه.

albous
12-10-2011, 02:22
یک ریکوردر خوب برای ضبظ صدای استاد می خواستم
فاصله بین 3 تا 7 متر متغیر هست می خواستم صدا را واضح و خوب ضبط کند اگر FM و قابلیت ضبط از رادیو هم داشته باشد بهتر است
چون مموری را دیر به دیر خالی می کنم اگر حافظه قابل ارتقا داشته باشد بهتر است
نظرتان در مورد مدل ux512 سونی چیست
کسی نمونه ی ظبط شده ی این ریکوردر را دارد

peaceful1
13-10-2011, 11:56
یک ریکوردر خوب برای ضبظ صدای استاد می خواستم
فاصله بین 3 تا 7 متر متغیر هست می خواستم صدا را واضح و خوب ضبط کند اگر FM و قابلیت ضبط از رادیو هم داشته باشد بهتر است
چون مموری را دیر به دیر خالی می کنم اگر حافظه قابل ارتقا داشته باشد بهتر است
نظرتان در مورد مدل ux512 سونی چیست
کسی نمونه ی ظبط شده ی این ریکوردر را دارد

عموم پلیرها کارهایی که شما انتظار دارید رو بدون هیچ مشکلی انجام میدند این هم همین طور هست.

ANDROYD3
13-10-2011, 13:59
سلام
الان تو رنج قیمت تا 40-50 تومن چه مدل ام پی تری هایی توی بازار هست؟

reza_3722
13-10-2011, 14:36
من بالاخره UX513F رو خریدم :20:
کیفیت ضبط فوق العاده یی داره با دو تا میکروفون بزرگ سمت چپ و راستش
حساسیت میکروفون ها روی 3 حالت قابل تنظیمه
من روی medium گذاشتم و از فاصله حدودا 6 متری صدای استاد رو به وضوح ضبط کرد
از دوستان اگه کسی سوالی درباره این مدل داره در خدمتیم

saeidshooji
13-10-2011, 17:56
دوستان من سلام

من یه mp4 میخواستم بخرم که دو نکته خیلی برام مهمه

1- حتمن یه کابل tv out داشته باشه که به تلویزیون وصل بشه

2-فایلای دایویکس رو ساپورت کنه

زیر 100 تومن میخوام هزینه کنم

BOROAMOO
14-10-2011, 16:57
من بالاخره UX513F رو خریدم :20:
کیفیت ضبط فوق العاده یی داره با دو تا میکروفون بزرگ سمت چپ و راستش
حساسیت میکروفون ها روی 3 حالت قابل تنظیمه
من روی medium گذاشتم و از فاصله حدودا 6 متری صدای استاد رو به وضوح ضبط کرد
از دوستان اگه کسی سوالی درباره این مدل داره در خدمتیم

از کجا خریدی؟ چند؟ 4 گیگه.
من حدود 140 تومن بوجه دارم.چی پیشنهاد می کنی؟
ممنون

ANDROYD3
14-10-2011, 17:26
سلام
الان تو رنج قیمت تا 40-50 تومن چه مدل ام پی تری هایی توی بازار هست؟

کسی نیست جواب بده؟

alishadabmehr
14-10-2011, 20:19
کسی نیست جواب بده؟
سانسا كليپ +

reza_3722
14-10-2011, 20:48
از کجا خریدی؟ چند؟ 4 گیگه.
من حدود 140 تومن بوجه دارم.چی پیشنهاد می کنی؟
ممنون
از دیجی کالا گرفتم. 168
بله 4 گیگه، MicroSD هم میخوره، یه 16 گیگ گذاشتم روش
اگه قصد ندارید به بودجه تون اضافه کنید من Samsung YP-VP2 رو پیشنهاد می کنم
(چون خودم بین این مدل و مدلی که خریدم مردد بودم)

پیشی پیشی ملوسم
15-10-2011, 20:16
سلام بچه ها من یه سوال داشتم
من دو هفته پیش یکام پی تری پلیر ویدیویی با مدل X GENXکه ساخت چین هست با قیمت 50 تومان خریدم فقط یک بار ازش استفاده کردم و چند تا اهنگ توش ریختم اما بعد از دو سه روز پاکش کردم بعد از یک هفته الان اومدم توش چند تا فایل صوتی بریزم بهم ریخته نه کلیداش اجرا میکنه نه فایلایی که میرزم توش اجرا میکنه هیچی فهرست اول صفحش هم با اون فهرستی که تو دفترچه راهنماش نوشته کلی فرق میکنه من موندم اصل هست یا تقلب و باید چکار کنم در ضمن گارانتی داره یک ساله
میشه منو راهنمایی کنید
متشکرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

osmaan
15-10-2011, 23:54
سلام بچه ها من یه سوال داشتم
من دو هفته پیش یکام پی تری پلیر ویدیویی با مدل X GENXکه ساخت چین هست با قیمت 50 تومان خریدم فقط یک بار ازش استفاده کردم و چند تا اهنگ توش ریختم اما بعد از دو سه روز پاکش کردم بعد از یک هفته الان اومدم توش چند تا فایل صوتی بریزم بهم ریخته نه کلیداش اجرا میکنه نه فایلایی که میرزم توش اجرا میکنه هیچی فهرست اول صفحش هم با اون فهرستی که تو دفترچه راهنماش نوشته کلی فرق میکنه من موندم اصل هست یا تقلب و باید چکار کنم در ضمن گارانتی داره یک ساله
میشه منو راهنمایی کنید
متشکرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام دوست عزیز خوبه خودت میگی که چنین مارکی رو خریدی اونم فقط 50 تومن خوب معلومه که چی از آب درمیاد تقلبی نیست کیفیت ساخت اونقدر پایین هست که باید انتظار اینو داشت اگه همون اول یه تحقیقی میکردی الان دیگه 50 تومن شما از دست نمیرفت گارانتی هم فوق فوقش بخواد براتون عوض کنه که خوب این پول نمیشه

joibari2
16-10-2011, 16:08
+Sansa Clip رو از کجا میتونم بخرم؟ قیمتش چنده؟ضمانت داره؟از این سایتا نمیخوام بخرم.

peaceful1
16-10-2011, 18:55
+Sansa Clip رو از کجا میتونم بخرم؟ قیمتش چنده؟ضمانت داره؟از این سایتا نمیخوام بخرم.

مجتمع پایتخت طبقه همکف هم دارند البته فروشگاه های اینترنتی به مراتب ارزون تر هستند.

joibari2
16-10-2011, 22:18
مجتمع پایتخت طبقه همکف هم دارند البته فروشگاه های اینترنتی به مراتب ارزون تر هستند.
تو علائدین نداره؟

zenit52
16-10-2011, 23:37
با سلام به دوستان

من یه پلیر و رکوردر مناسب و با قیمت مناسب میخوام بگیرم

تو فروم که مرور کردم همه از +Sansa Clip راضی بودن با توجه به قیمتش...
اما من رکورد با قابلیت قطع هنگام سکوت برام مهمه برای ضبط مکالمات تلفنی اما مثل اینکه +Sansa Clip این قابلیت رو نداره درسته ؟

در این صورت ارزونترین مدل رکوردر که این قابلیت در ضبط رو داشته باشه چی پیشنهاد میدید ؟

ممنون...

TIG3R
18-10-2011, 09:26
سلام
میخواستم تفاوت این دو تا رو با هم بدونم؟

Iriver E300
Iriver E150

این دوتا مورد برام مهمه
1-کیفیت پخش فیلمش
2- صدای اسپیکرش
(در ضمن چون نمیخوام بودجه زیادی براش بزارم Iriver E150 برام تو الویت هستش)
لطفا اگه تو این رنج قیمت برند های دیگه هست معرفی کنین

peaceful1
21-10-2011, 19:35
با سلام به دوستان

من یه پلیر و رکوردر مناسب و با قیمت مناسب میخوام بگیرم

تو فروم که مرور کردم همه از +Sansa Clip راضی بودن با توجه به قیمتش...
اما من رکورد با قابلیت قطع هنگام سکوت برام مهمه برای ضبط مکالمات تلفنی اما مثل اینکه +Sansa Clip این قابلیت رو نداره درسته ؟

در این صورت ارزونترین مدل رکوردر که این قابلیت در ضبط رو داشته باشه چی پیشنهاد میدید ؟

ممنون...

میتونی دو کار بکنی یه پلیر با قابلیت ریکرد مناسب مثل T9 بگیری بعد با کمک نرم افزاری مثل jetaudio سر فرصت همه مکس ها رو حذف کنی.

راه منطقی تر بری 100 تومن بدی یه ریکردر سونی بگیر و از این قابلت استفاده کنی.

سلام
میخواستم تفاوت این دو تا رو با هم بدونم؟

Iriver E300
Iriver E150

این دوتا مورد برام مهمه
1-کیفیت پخش فیلمش
2- صدای اسپیکرش
(در ضمن چون نمیخوام بودجه زیادی براش بزارم Iriver E150 برام تو الویت هستش)
لطفا اگه تو این رنج قیمت برند های دیگه هست معرفی کنین

معمولا بین پلیرهای جدید و قدیم آیریور فرق محسوسی نیست بیشتر تغییرها ظاهر هست اگه اختلاف قیمت زیاد باشه خرید مدل پایین تر قابل توجیه هست ( اللبته این موضوع تو پلیرهای یک سری مشخص صدق میکنه.)

Gregar
22-10-2011, 12:01
با سلام خدمت دوستان .

میخواستم یه mp3 player بخرم که mp3 رو با کیفیت بالا اجرا کنه . سایر امکانات اصلا مهم نیست . قیمتش هم هر چی پایین تر بهتر . کلا یه چیز کار راه انداز میخوام باشه واسه مواقع ضروری . اندازه اش هم مهم نیست .

peaceful1
22-10-2011, 14:46
با سلام خدمت دوستان .

میخواستم یه mp3 player بخرم که mp3 رو با کیفیت بالا اجرا کنه . سایر امکانات اصلا مهم نیست . قیمتش هم هر چی پایین تر بهتر . کلا یه چیز کار راه انداز میخوام باشه واسه مواقع ضروری . اندازه اش هم مهم نیست .

برای اجرا کردن فایلهای با کیفیت همه پلیرهای امروزی میتوانند گذینه مناسبی باشند فقط کافی هست برند معتبر باشد مثل :
sony
iRiver
creative
sandisk
Cowon
Apple
,....

khmusic
27-10-2011, 02:42
کسی تجربه ای از Creative Zen Style M300 داره ؟ میخوام بخرمش نظرتون چیه؟مدل بهتری اگه هست معرفی کنید حتما میخوام کوچیک باشه

peaceful1
27-10-2011, 17:47
چشم همین شنبه میرم سر میزنم... دست شما درد نکنه :40::40:
بعد میگم ipod 2G فکر نکنم بتونه درایو کندش؟ :دی آیفون 4اس چطور؟ :11:
به دید من یه iPhone 4 و iPhone 4S بگیری و از این چیزها بهش وصل کنی خوبه.

tbz.dariush
27-10-2011, 19:31
سلام دوستان...
راستش من یه رکوردر می خوام برا ضبط صدای استاد سر کلاس...
هیچی نمی دونم در بارشون...
فقط اینی که دستگیرم شد اینه که رکوردر بهتر از ام پی 4 یا ام پی 3 پلیر به کارم میاد...
بودجمم تا حدودای 100 تومن هستش...
ممنون میشم اگه کمکم کنید یه چند تا مدل با قیمتاشون رو بهم معرفی کنید...
منتظر جواب هاتون هستم...
شاد باشید

ANDROYD3
27-10-2011, 22:42
برای اجرا کردن فایلهای با کیفیت همه پلیرهای امروزی میتوانند گذینه مناسبی باشند فقط کافی هست برند معتبر باشد مثل :
sony
iRiver
creative
sandisk
Cowon
Apple
,....

سلام
گذینه غلطه دوست عزیز درستش گزینه هست

peaceful1
28-10-2011, 16:59
سلام دوستان...
راستش من یه رکوردر می خوام برا ضبط صدای استاد سر کلاس...
هیچی نمی دونم در بارشون...
فقط اینی که دستگیرم شد اینه که رکوردر بهتر از ام پی 4 یا ام پی 3 پلیر به کارم میاد...
بودجمم تا حدودای 100 تومن هستش...
ممنون میشم اگه کمکم کنید یه چند تا مدل با قیمتاشون رو بهم معرفی کنید...
منتظر جواب هاتون هستم...
شاد باشید

این لیست عموم ریکردر های موجود هست. همه ریکردرها برای این نیاز قابل استفاده هست. خودم مدل Sony ICD-AX412 رو توصیه میکنم.

سلام
گذینه غلطه دوست عزیز درستش گزینه هست

ممنون از توجه شما .
شما این ها رو به حساب کم توجهی و بی حوصلگی بزارید.بلاخره بعد 26 سال زندگی اگه قرار باشه بعد 12 سال تحصیل مدرسه و کلی سال دانشگاه این ها رو ندونم خیلی بد میشه. هر چند گاهی هم از ناآگاهی هست.
اگه دقت کنید تو پستهای دیگه هم همچین مسائلی هست همین امروز چند تاش رو به واسته پست شما درست کردم.
یکی از دوستان بود مدتی همراهی میکرد و مایه دلگرمی بود پست به پست مثل یک معلم خوب و آگاه تو تاپیکهای مختلف کنار ما بود انگار دیگه منصرف شد.

ANDROYD3
28-10-2011, 17:32
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین لیست عموم ریکردر های موجود هست. همه ریکردرها برای این نیاز قابل استفاده هست. خودم مدل Sony ICD-AX412 رو توصیه میکنم.

ممنون از توجه شما .
شما این ها رو به حساب کم توجهی و بی حوصلگی بزارید.بلاخره بعد 26 سال زندگی اگه قرار باشه بعد 12 سال تحصیل مدرسه و کلی سال دانشگاه این ها رو ندونم خیلی بد میشه. هر چند گاهی هم از ناآگاهی هست.
اگه دقت کنید تو پستهای دیگه هم همچین مسائلی هست همین امروز چند تاش رو به واسته پست شما درست کردم.
یکی از دوستان بود مدتی همراهی میکرد و مایه دلگرمی بود پست به پست مثل یک معلم خوب و آگاه تو تاپیکهای مختلف کنار ما بود انگار دیگه منصرف شد.

من هم همین مشکل رو دارم
غالب رو قالب می نویسم
خوش نویسی رو حوش نویسی می نویسم
قرار رو غرار می نویسم و صد ها مشکل دیگه
اون پیامم هم از روی هم دردی بود

Shahrzad368
29-10-2011, 02:26
سلام دوستان
یه چند وقتی یه دارم پلیرهای مختلفو بررسی میکنم
امشب بیشتر روی ipod nano 6th generation سرچ کردم و اینا؛ خیلی بانمک و کوچولوئه.ایران هست؟
قیمتش چنده؟لوازم جانبی چی واسش هست؟قاب ساعتش هست مثلا؟تاچش خازنی یه؟
اگر هم نیست، میاد ایران؟(شرمنده از بازار اطلاعی ندارم)
پلیر قبلیم cowon D2 بود.راضی بودم ازش، مخصوصا کیفیت صداش.:8: اما مدیریت فایلاش خیلی ایده آل! نبود.مثلا فقط یه پلی لیست داشت که اونم اگه کارت حافظه رو درمیاوردی میپرید.
کلا توصیه میکنید؟برای ورزش و اینطور کاربردها میخوام و اینکه کوچولو باشه حتما، اما خیلی عجله ای ندارم.
با این مشخصات چه گزینه های دیگه ای رو معرفی میکنید؟(ال سی دی داشته باشه، ممکنه لازم بشه!)

arefo
29-10-2011, 12:34
سلام بچه ها بهترین پلیر تا 180
تو محصولات کدوم برند پیدا میشه خودم مد نظرم cowon c2 هست فقط اگه میشه خیلی سریع بهم بگین تا عصر باید برم شهرستان دانشگاه

peaceful1
29-10-2011, 13:00
سلام بچه ها بهترین پلیر تا 180
تو محصولات کدوم برند پیدا میشه خودم مد نظرم cowon c2 هست فقط اگه میشه خیلی سریع بهم بگین تا عصر باید برم شهرستان دانشگاه

همین گزینه مناسبی هست میتونی یه هدفون ارزون مثل EP-630 هم بگیری تا هنگام حرکت خودرو/ اتوبوس / قطار به راحتی بتونی موسیقی گوش بدی.

haditotti
31-10-2011, 21:03
سلام بچه ها
بین دو تا گزینه موندم!
iRiver T9
SAMSUNG U5
کیفیت صدا واسم مهمه و کاری به رکورد ندارم
اگه دوستان پیشنهاد دیگه ای در همین محدوده قیمتی(تا 80 تومان) به نظرشون میرسه بگن

golabi2
02-11-2011, 22:30
سلام
بین این دو مدل کدوم کیفیت صدای بهتر و تفکیک بیشتری دارن:
هر دو سونی
NWZ-E463/N
NWZ-E453/B
فرقشون با این دو مدل فقط تو طراحیه؟
NWZ-E453
NWZ-E454
و در آخر این مدل چه طوره؟
NWZ-S545F
انتظارات من:کیفیت و تکفیک بالای صدا.همین عمر باتری هم مهمه برام
بودجه هم 150 حالا بیشتر هم بشه اشکال نداره.

golabi2
03-11-2011, 21:48
کسی نظری نداشت!؟

ELSIN
04-11-2011, 19:33
رفیقمون یه MP3 پلیر ساده با 2 گیگ حافظه اما باطری خوب میخاد
تا حدود 50 هم قصد داره خرج کنه ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

peaceful1
04-11-2011, 21:45
سلام دوستان
یه چند وقتی یه دارم پلیرهای مختلفو بررسی میکنم
امشب بیشتر روی ipod nano 6th generation سرچ کردم و اینا؛ خیلی بانمک و کوچولوئه.ایران هست؟
قیمتش چنده؟لوازم جانبی چی واسش هست؟قاب ساعتش هست مثلا؟تاچش خازنی یه؟
اگر هم نیست، میاد ایران؟(شرمنده از بازار اطلاعی ندارم)
پلیر قبلیم cowon D2 بود.راضی بودم ازش، مخصوصا کیفیت صداش.:8: اما مدیریت فایلاش خیلی ایده آل! نبود.مثلا فقط یه پلی لیست داشت که اونم اگه کارت حافظه رو درمیاوردی میپرید.
کلا توصیه میکنید؟برای ورزش و اینطور کاربردها میخوام و اینکه کوچولو باشه حتما، اما خیلی عجله ای ندارم.
با این مشخصات چه گزینه های دیگه ای رو معرفی میکنید؟(ال سی دی داشته باشه، ممکنه لازم بشه!)
این تپیک میتونه کمک کنه:

بررسی ایپاد نانو نسل 6- نمایشگر مولتی تاچ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خوب برای حل مشکل مدیریت فایل D2 رو با اتصال MTP وصل میکردید.

پلیرهای سامسونگ مدیریت فایل خوبی دارند.

سلام بچه ها
بین دو تا گزینه موندم!
iRiver T9
SAMSUNG U5
کیفیت صدا واسم مهمه و کاری به رکورد ندارم
اگه دوستان پیشنهاد دیگه ای در همین محدوده قیمتی(تا 80 تومان) به نظرشون میرسه بگن

T9 کمی بهتر هست.

سلام
بین این دو مدل کدوم کیفیت صدای بهتر و تفکیک بیشتری دارن:
هر دو سونی
NWZ-E463/N
NWZ-E453/B
فرقشون با این دو مدل فقط تو طراحیه؟
NWZ-E453
NWZ-E454
و در آخر این مدل چه طوره؟
NWZ-S545F
انتظارات من:کیفیت و تکفیک بالای صدا.همین عمر باتری هم مهمه برام
بودجه هم 150 حالا بیشتر هم بشه اشکال نداره.

مطمئن باشید پلیرهای یک سری بخصوص از لحاظ کیفیت صدا خیلی فرق زیادی با هم نمیکنند.

کسی نظری نداشت!؟

رفیقمون یه MP3 پلیر ساده با 2 گیگ حافظه اما باطری خوب میخاد
تا حدود 50 هم قصد داره خرج کنه ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
iRiver E30
iRiver E50

golabi2
04-11-2011, 23:22
مطمئن باشید پلیرهای یک سری بخصوص از لحاظ کیفیت صدا خیلی فرق زیادی با هم نمیکنند.

که اینطور!کلا تفکیک و کیفیت صدای این سری سونی چه جوریاس؟
راستی A829/B هنوز پیدا میشه؟!

peaceful1
04-11-2011, 23:25
که اینطور!کلا تفکیک و کیفیت صدای این سری سونی چه جوریاس؟
راستی A829/B هنوز پیدا میشه؟!

این آخرین نسل سونی هست:

ELSIN
05-11-2011, 00:16
iRiver E30
iRiver E50

ممنون جیگر اما digi kala مدل Iriver E30 - 2GB رو زده 69 تومن
ارزون ترشو نداشتی ؟؟؟

peaceful1
05-11-2011, 01:59
ممنون جیگر اما digi kala مدل Iriver E30 - 2GB رو زده 69 تومن
ارزون ترشو نداشتی ؟؟؟

آخه شما گفتید که باطریش خوب باشه من حدود 50 تومن فقط میتونم +Clip رو پیشنهاد بدم ولی متاسفانه باطریش خیلی شارژ نگه نمیداره.

golabi2
05-11-2011, 11:25
این آخرین نسل سونی هست:

شما خودت این پلیر رو داری؟قیمتش چنده؟!

peaceful1
05-11-2011, 11:33
شما خودت این پلیر رو داری؟قیمتش چنده؟!

نه ندارم متاسفانه ایران هم نیمده. فکر نکنم هم بیاد. ایران فعلا فقط سری E و B دیدم .(موجودی بازار )

golabi2
05-11-2011, 11:39
نه ندارم متاسفانه ایران هم نیمده. فکر نکنم هم بیاد. ایران فعلا فقط سری E و B دیدم .(موجودی بازار )
آخه این سری E کیفیت صداش خوبه؟! 5 سال پیش یه E002 گرفتم خوب بود الانم هستش ولی نمی دونم کیفیت این سری جدیدیش چه طوره!
کیفیت سری َ چه طوره؟!
ببخشی زیاد میپرسم.

peaceful1
05-11-2011, 11:59
آخه این سری E کیفیت صداش خوبه؟! 5 سال پیش یه E002 گرفتم خوب بود الانم هستش ولی نمی دونم کیفیت این سری جدیدیش چه طوره!
کیفیت سری َ چه طوره؟!
ببخشی زیاد میپرسم.

مطمئنا در همون سطح هست البته برای مقایسه دیقیق تر میتونید تو فروم زیر سوالتون رو از افرادی که هر دو رو تجربه کردند مطرح کنید:

ELSIN
05-11-2011, 12:37
آخه شما گفتید که باطریش خوب باشه من حدود 50 تومن فقط میتونم +Clip رو پیشنهاد بدم ولی متاسفانه باطریش خیلی شارژ نگه نمیداره.

خیلی توپ نمیخاد باشه همون در حد خوب کافیه و البته کیفیت هدفونش هم همین جور
یه سری مدل فیلیپس و مارشال تو بازار هست اونا بدرد نخورند ؟؟؟

peaceful1
05-11-2011, 12:49
خیلی توپ نمیخاد باشه همون در حد خوب کافیه و البته کیفیت هدفونش هم همین جور
یه سری مدل فیلیپس و مارشال تو بازار هست اونا بدرد نخورند ؟؟؟

مارشال یک برند بازار مشترک هست و میزان خرابیش بالا هست.
فیلیپس خیلی خوش ساخت هست. بالا امکانات مقبول

Shahrzad368
05-11-2011, 19:21
این تپیک میتونه کمک کنه:

بررسی ایپاد نانو نسل 6- نمایشگر مولتی تاچ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خوب برای حل مشکل مدیریت فایل D2 رو با اتصال MTP وصل میکردید.

پلیرهای سامسونگ مدیریت فایل خوبی دارند.

شاید منظورمو بد گفتم-منظورم مدیریت فایل از داخل خود mp4 بود.راستی این MTP چیه؟media transfer protocole? چطوری میشه با اتصال MTP وصل کرد؟

---------- Post added at 07:21 PM ---------- Previous post was at 07:17 PM ----------

جا گذاشتمش سر کلاس
راستی یادم رفت اطلاع رسانی کنم در این مورد! دوستم برام پیداش کرد.:8:

peaceful1
05-11-2011, 20:11
شاید منظورمو بد گفتم-منظورم مدیریت فایل از داخل خود mp4 بود.راستی این MTP چیه؟media transfer protocole? چطوری میشه با اتصال MTP وصل کرد؟

---------- Post added at 07:21 PM ---------- Previous post was at 07:17 PM ----------

راستی یادم رفت اطلاع رسانی کنم در این مورد! دوستم برام پیداش کرد.:8:

MTP یه نوع اتصال هست که شما پلیرتون به عنوان یک وسیله شناخته میشنه نه حافظه جانبی و از طریق این نوع اتصال میتونید توسط نرمافزارهایی مثل media monkey لیستهای منتخب مختلفی رو داخل نرمافزار چینش کنید واز طریق این پروتکل انتقال بدید. مزیتهای خاص خودش رو داره.

Shahrzad368
06-11-2011, 01:21
MTP یه نوع اتصال هست که شما پلیرتون به عنوان یک وسیله شناخته میشنه نه حافظه جانبی و از طریق این نوع اتصال میتونید توسط نرمافزارهایی مثل media monkey لیستهای منتخب مختلفی رو داخل نرمافزار چینش کنید واز طریق این پروتکل انتقال بدید. مزیتهای خاص خودش رو داره.

خیلی جالبه اما من firmware 3.57 رو نصب کردم به خاطر دیکشنری که اینجا
گفته این نوع اتصال رو ساپورت نمیکنه؛ پس کاری نمیشه کرد، فعلا...:13: