PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید دستگاهای ضبط و پخش قابل حمل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16

mahyar5
03-03-2011, 03:51
سلام دوستان . میخواستم ببینم mp3 cowon e2 پلی لیست داره ؟

خب متوجه شدم . نداره .

peaceful1
03-03-2011, 18:24
پیشنهاد شما چیه ؟!
کوون u5 ؟!
بازم میگم واسه من گرمی و واقعی بودن صدا خیلی مهمه ! من بیشتر سبک ها گوش میدم ولی اکثرا خارجی ان ! باید صدای گیتار الکتریک و ... خوب باشن و همینطور صدای خوانده و موزیک بهم بخوره ...
اگه با من بودید نظر من اینه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
U5 هم دیگه تولید نمیشه تو اون مایه ها میخوای i9 بگیر خیلی خیلی از U5 بهتره.

mahyar5
04-03-2011, 23:10
بچه ها امروز رفتم علائدین کل پاساژو گشتم هیچ جا Ipod Nano نسل پنج نداشت ! تو اون همه مغاز فقط یه جا نسل 6 داشت ! چی کار کنم ؟ از کجا بگیرم ؟

bizmaz
05-03-2011, 09:55
سلام دوستان
یک voice recorder می شه معرفی مکنید؟ می خوام فقط کارش ضبط کردن باشه احتیاج به mp3 پلیر و امکانات دیگه ندارم با کیفیت 64kbps . هر چی هم ارزون تر بهتر .
ممنون دوستان منتظرم.

your_star
05-03-2011, 13:48
سلام دوستان
یک voice recorder می شه معرفی مکنید؟ می خوام فقط کارش ضبط کردن باشه احتیاج به mp3 پلیر و امکانات دیگه ندارم با کیفیت 64kbps . هر چی هم ارزون تر بهتر .
ممنون دوستان منتظرم.

SONY icd-px720

Dr.pedram
05-03-2011, 20:56
سلام
من می خواهم یک پلیر بخرم
کدوم کیفیت صداش بهتره
sansa fuse
sansa clip +
ایا این سانسا ها می شه داخلش فولدر ساخت و اهنگ ها را مدیریت کرد
اینترنتی و یا حضوری از کجا می شه خرید

kahat
07-03-2011, 01:57
سلام؛
اساتید یه راهنمایی بدن درباره یه mp3 player(تصویر داشتن و نداشتنش مهم نیست) خوب(از لحاظ صدا)، اینکه گوش رو خسته نکنه، قیمتش هم کمتر از 120
مهم تر از همه اینکه از ایرفونش نوع inear (داخل گوشی) باشه
من x-fi و همچنین energy system(یه برند جدید گه فقط یه مغازه توی پایتخت داشت و تمام مشخصاتی که میگم رو داشت ولی چون برندش رو نشنیده بودم نخریدم-فروشنده میگفت اصل اسپانیاست-) رو کاندید کردم، چطورن؟ کدومشون بهتره؟
خواهشا سریع بگید چون میخوام کادو بدم:20:
پیشاپیش تشکر

peaceful1
07-03-2011, 07:17
سلام
من می خواهم یک پلیر بخرم
کدوم کیفیت صداش بهتره
sansa fuse
sansa clip +
ایا این سانسا ها می شه داخلش فولدر ساخت و اهنگ ها را مدیریت کرد
اینترنتی و یا حضوری از کجا می شه خرید
شاید دومی رو بشه به سختی تو پایتخت پیدا کرد.
اگه منظور شما اینه که بر اساس فولدری که ریختید نشون بده و پخش کنه بله ولی داخل خود پلیر فولدر درست کنید و جابجا کنید نه.

سلام؛
اساتید یه راهنمایی بدن درباره یه mp3 player(تصویر داشتن و نداشتنش مهم نیست) خوب(از لحاظ صدا)، اینکه گوش رو خسته نکنه، قیمتش هم کمتر از 120
مهم تر از همه اینکه از ایرفونش نوع inear (داخل گوشی) باشه
من x-fi و همچنین energy system(یه برند جدید گه فقط یه مغازه توی پایتخت داشت و تمام مشخصاتی که میگم رو داشت ولی چون برندش رو نشنیده بودم نخریدم-فروشنده میگفت اصل اسپانیاست-) رو کاندید کردم، چطورن؟ کدومشون بهتره؟
خواهشا سریع بگید چون میخوام کادو بدم:20:
پیشاپیش تشکر

این طرز خرید مثل این میمونه که شما بگید من یه رینگ لاستیک خوب دارم میخوام براش ماشین بخرم:31:
دومی که بازار مشترکه در حدی که حتی تو نت هم نمیشه پیدا کرد.
با این ملاکی که شما مد نظر داری میتونی ZEN X-FI style یا X-FI2 بگیری.

r0ss0neri
07-03-2011, 21:42
داش ! فک کنم سنسا به دردم نخوره چون من موزیک که گوش میدم واسم مهمه که بعضی هاشون رو با تکست گوش بدم بفهمم کامل چی میخونن ! پیشنهاد نهاییت i9 هست ؟! من چون موقع اسکیت بردینگ میخوام موزیک گوش بدم میخوام راحت باشم !

کلا یک توضیح کامل بدی که مثلا تو رنج 50-100 چه انتخابایی دارم ، 100-150 و 150-200 ! و i-river ها چطوره ؟!

پلیری چیزی نیست بشه کاری کرد موزیک و متنش باهم بیان ! ؟! منظورمو میفهمین ؟!

your_star
08-03-2011, 14:22
داش ! فک کنم سنسا به دردم نخوره چون من موزیک که گوش میدم واسم مهمه که بعضی هاشون رو با تکست گوش بدم بفهمم کامل چی میخونن ! پیشنهاد نهاییت i9 هست ؟! من چون موقع اسکیت بردینگ میخوام موزیک گوش بدم میخوام راحت باشم !

کلا یک توضیح کامل بدی که مثلا تو رنج 50-100 چه انتخابایی دارم ، 100-150 و 150-200 ! و i-river ها چطوره ؟!

اکثر پلیرهای کوون و سونی و آیریور طورین که راحت میتونی لیریک رو رو آهنگ سینک کنی.
بین مدلای سونی به اینا فک کن:
NWZ-S545 با قیمت 220 تومن که تازه ایران اومده و به نظرم بهترین انتخاب زیر 300 تومنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nwz-e445 رقیب i9 کوون با باتری لایف بالاتر

NWZ-W252 واسه ورزشکارا!

r0ss0neri
08-03-2011, 17:39
اکثر پلیرهای کوون و سونی و آیریور طورین که راحت میتونی لیریک رو رو آهنگ سینک کنی.چطوری ممکنه ؟! یک تکست با اسم اهنگ که توش لیریک باشه بسازیم و بزاریم بغل موزیک خودش پخش میکنه ؟!

NWZ-S545 با قیمت 220 تومن که تازه ایران اومده و به نظرم بهترین انتخاب زیر 300 تومنهچه تفاوتی با i9 و nwz-e445 سونی داره ؟! چون من اینجا ملاک فقط کیفیت و خوب بودن صداست ! صفحه نمایش بزرگتر و امکانات جانبی زیاد به کارم نمیاد !

من میخوام حداکثر روی 150 هزینه کنم ، فک کنم همون i9 رو بتونم بخرم ؟!
قیمتاشون چطوریه ؟!

یک سوال بی ربطم میپرسم ! خرید mp3 player واسه کسی که زیاد موزیک گوش میده رو پیشنهاد میکنید یا یک گوشی خوب با پلیر قوی ! شنیدم سامسونگ ویو از لحاظ صوتی گوشی قوی هست ...

سپاس فراوان

peaceful1
08-03-2011, 18:05
چطوری ممکنه ؟! یک تکست با اسم اهنگ که توش لیریک باشه بسازیم و بزاریم بغل موزیک خودش پخش میکنه ؟!

چه تفاوتی با i9 و nwz-e445 سونی داره ؟! چون من اینجا ملاک فقط کیفیت و خوب بودن صداست ! صفحه نمایش بزرگتر و امکانات جانبی زیاد به کارم نمیاد !

یک سوال بی ربطم میپرسم ! خرید mp3 player واسه کسی که زیاد موزیک گوش میده رو پیشنهاد میکنید یا یک گوشی خوب با پلیر قوی ! شنیدم سامسونگ ویو از لحاظ صوتی گوشی قوی هست ...

سپاس فراوان
بله همون i9 بهتره
هر برندی یه نرم افزار و یه شرایط خودش رو داره
مثلا کوون نرم افزار Lyrics Manager داره که این کار رو اتومات انجام میده راه های دیگه ایی هم هست.

irever تو سال های اولیه تولید میوزیک پلیرها, با کیفیت ترین برند دنیا بود هنوز پلیر های clix/clix2/ و مخصوصا پلیر های خیلی قدیمی H100 و H300 دست دومشون خرید و فروش میشه و طرفدار های خودش رو داره ولی چند سال اخیر کمی بیشتر به رنگ و رو و ملاک های تجاری تر میپردازه و پلیر هاش رو زود به زور آپدیت میکنه. و میشه گفت که ماهیت برند کامل پوست انداخته.
در نتیجه همون کوون برای منظور شما مناسب تره.

r0ss0neri
08-03-2011, 18:28
قیمت i9 چنده و از کجا بخرم ؟!
نظر شما در مورد این NWZ-S545 چیه ؟! قیمت ؟
کلا نظرات متفاوتی میدن ، یک جا به کوون 8/10 میده به سونی 9/10 ! یک جا یک نفر میاد ریویو مینویسه صدای سونی خیلی کمه !
یکی میگه کیفیت هدفون کوون آی 9 پایینه !
منم یک بی تجربه و آدم وسواسی ! دیگه بد تر !
تو گوشی هایی که من باشون موزیک گوش دادم بیشتر خودم با N81 حال کردم ! البته اونم برای بعضی موزیک ها مناسب نبود ! اما هدفونش صدا رو خیلی خوب پخش میکرد ...

Amin-Nasim
08-03-2011, 20:59
سلام :11:

یکی از دوستان می خواد یه دونه mp3 بخره
با امکانات :
اندازه کوچیک (مثل یه فلش مموری)
ظرفیت 2 یا 4 GB
مدت زمان نگه داشتن باتریش حداقل 24 ساعت
کیفیت صداش عالی باشه
مارکش مهم نیست
قیمت هم مهم نیست

اگه میشه راهنمایی کنید :11:

your_star
08-03-2011, 21:31
چطوری ممکنه ؟! یک تکست با اسم اهنگ که توش لیریک باشه بسازیم و بزاریم بغل موزیک خودش پخش میکنه ؟!

چه تفاوتی با i9 و nwz-e445 سونی داره ؟! چون من اینجا ملاک فقط کیفیت و خوب بودن صداست ! صفحه نمایش بزرگتر و امکانات جانبی زیاد به کارم نمیاد !

قیمتاشون چطوریه ؟!

سپاس فراوان

قیمت 16 گیگ سری E 160 تومن هست.
بلندی صداش رو با اکولایزرش میشه بیشتر کرد.
برای دیدن لیریک تو سونی دو راه هست یا فایل لیریک رو (lrc.***) با همون اسم ذخیره میکنی یا مثل کوون یه لیریک منیجر دانلود میکنی واسه سونی
کار اینا اینه که تو یه آهنگو واسه لیریک گذاری انتخاب میکنی این برنامه تو دیتا بیس اینترنتیش سرچ میکنه اگه لیریک بود(اکثرا نیست) که راحت سینک میشه وگرنه باید باید با استفاده از برنامه باید شعری رو که از نت گرفتی روش سینک کنی.

پلیرای کوون هم یه برنامه همین جوری دارن.
i9 هم عالیه اما عمر باتریش از سونی کمتره.
سری s سونی یه کلاس از این دو تا بالاتر و یه کلاس از سری x سونی و j3 کوون پایینتره

مقایسه کیفیت صدای پلیرهای مطرح با گوشیها مضحکه!

your_star
08-03-2011, 21:40

با امکانات :
ظرفیت 2 یا 4 GB
کیفیت صداش عالی باشه
مارکش مهم نیست
قیمت هم مهم نیست

SONY NWZ-B153F 4G با 17 ساعت پخش یک شارژ کامل
SAMSUNG YP-U5 با 20 ساعت
iRIVER T8 با 17 ساعت

peaceful1
08-03-2011, 21:44

با امکانات :
ظرفیت 2 یا 4 GB
کیفیت صداش عالی باشه
مارکش مهم نیست
قیمت هم مهم نیست

این مدل رو هم به لیست پلیر های پست قبل اضافه کن هر چند شاید نشه تو بازار پیدا کرد.

+ sansa clip

alil1369
09-03-2011, 01:36
سلام میخواستم نظرتون رو در مورد Cown J3 بدونم , کیفیت صداش چطوریه ؟؟
کسی هست که داشته باشه و ............
ممنون

peaceful1
09-03-2011, 10:26
سلام میخواستم نظرتون رو در مورد Cown J3 بدونم , کیفیت صداش چطوریه ؟؟
کسی هست که داشته باشه و ............
ممنون

بهترین پلیری که در حال حاضر وجود داره (از دید خیلی از سایت ها و یوزر ها)
64 ساعت پخش آهنگ
قابلیت نصب رم میکرو SD تا 32 گیگ (احتمال زیاد بیشتر هم پشتیبانی میکنه)
صفحه AMOLED تا حالا هر کی موبایل یا هر چی که صفحه اش از این نوع بوده گفته بوده مال J3 یه سرو گردن کیفیت تصویرش بهتره مثلا از گوشی N8 نوکیا.
صفحه خازنی زد خش
Multi touch و G sensor و اسپیکر داخلی
سیگنال بدون نویز و شفاف
دارا بودن تنظیمات JETEFFECT 3.0( بهترین تنظیمات صدایی که تا بحال تو یه پلیر استفاده شده)
هر چند اندازه اون بخواظر صفحه 3.3 اینچی کوچک نیست ولی بخواطر ضخامت کم و وزن 77 گرمی به راحتی تو حرکت میشه ازش استفاده کرد.
و...

Amin-Nasim
10-03-2011, 13:15
SONY NWZ-B153F 4G با 17 ساعت پخش یک شارژ کاملSAMSUNG YP-U5 با 20 ساعت
iRIVER T8 با 17 ساعت

این مدل رو هم به لیست پلیر های پست قبل اضافه کن هر چند شاید نشه تو بازار پیدا کرد.

+ sansa clip

قیمت این 4 تا مدلی که گفتید چنده

لطفا:11:

kavehmech
13-03-2011, 23:49
سلام
آقا پلیر سامسونگ helix تو ایران هست؟
قیمتش؟

mamad gonzo
14-03-2011, 12:30
سلام رفقا
حال برو بچ شطوره؟

اقا من یه چیزی میخووام بگیرم که موزیک پخش بکنه و در عین حال قویترین ظبط صدا رو توی پلیر های هم رده خودش داشته باشه هم داشته باشه و حجم زیاد پلیر هم واسه مهمه

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sastwhc
14-03-2011, 12:54
سلام رفقا
حال برو بچ شطوره؟

اقا من یه چیزی میخووام بگیرم که موزیک پخش بکنه و در عین حال قویترین ظبط صدا رو توی پلیر های هم رده خودش داشته باشه هم داشته باشه و حجم زیاد پلیر هم واسه مهمه

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

M10 خوبی؟ . . . . .'گرونتر بگم؟چشم!D50
راستش خردین یکی از دستگاه ها یه جور خرید عالی محسوب میشه

mamad gonzo
14-03-2011, 13:30
M10 خوبی؟ . . . . .'گرونتر بگم؟چشم!D50
راستش خردین یکی از دستگاه ها یه جور خرید عالی محسوب میشه

مخلص پیر فروم هم هستیم ...
اقا اینا چین مدل کامل بگو قیمت مهم نیس ...
حقیقاتا چیزی از جوابت سر در نیاوردم ... بابا مبتدیانه جواب بده تا ما هم بفهمیم

your_star
14-03-2011, 14:12
سلام رفقا
حال برو بچ شطوره؟

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Olympus LS-11
8گیگ با اسلات کارت حافظه.

sastwhc
14-03-2011, 14:49
Olympus LS-11
8گیگ با اسلات کارت حافظه.

اونم بد نیست

ddavod
14-03-2011, 14:49
اقا MP4 داریم که بلوتوث هم داشته باشه

sastwhc
14-03-2011, 14:50
مخلص پیر فروم هم هستیم ...
اقا اینا چین مدل کامل بگو قیمت مهم نیس ...
حقیقاتا چیزی از جوابت سر در نیاوردم ... بابا مبتدیانه جواب بده تا ما هم بفهمیم

اختیار داری!:11:

اگه مشکل قیمت نداری D50 انتخاب عالی محسوب میشه حتی برای موسیقی

mamad gonzo
15-03-2011, 12:44
اقا قیمت این سه تا رو میشه بدید؟
d50 / m10 / olympus
یعنی اگه بودجه رو در نظر نگیریم ی50 بهتر از همشونه ... درسته؟

یا مشهد ... اینا که خیلی گرونن ... کاش سقف بودجه اعلام میکردم ... اقا سقف بودجه 150

حالا چه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

your_star
15-03-2011, 12:52
اقا MP4 داریم که بلوتوث هم داشته باشه
بله
cowon j3 یا s9
sony nwz-x

---------- Post added at 01:52 PM ---------- Previous post was at 01:48 PM ----------

d50 / m10 / olympus
olympus فک میکنم ایران دور و بر 600 حداقل باشه(احیانا بیشتر چون پارسال با گارانتی 650 تومن بود)
مطمئنم از m10 بهتره اما با d50 خودت مقایسه کن که گویا 700 تومنه.

mamad gonzo
15-03-2011, 12:55
اقا یه چیز دیگه دادشم ساندسیک فیوز داره ... حالا من یه جا سراغ دارم کلیپ پلاس میفروشه (4گیگ 60 تومن) ... جایی رو کسی سراغ داره که فیوز بفروشن؟
فیوز موزیک 24 ساعت پخش میکنه...
پلاس چه قدر موزیک پخش میکنه؟

your_star
15-03-2011, 12:59
اقا یه چیز دیگه دادشم ساندسیک فیوز داره ... حالا من یه جا سراغ دارم کلیپ پلاس میفروشه (4گیگ 60 تومن) ... جایی رو کسی سراغ داره که فیوز بفروشن؟
فیوز موزیک 24 ساعت پخش میکنه...
پلاس چه قدر موزیک پخش میکنه؟
من یه بار همین جا پرسیدم از بچه ها کسی از فیوز نسل جدید تو ایران خبری داره یا نه کسی جوابی نداد.
پلاس ماکزیمم 15 ساعت.

your_star
15-03-2011, 13:10
d50 / m10 / olympus

یا مشهد ... اینا که خیلی گرونن ... کاش سقف بودجه اعلام میکردم ... اقا سقف بودجه 150

حالا چه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حجم بالا با قابلیت بالای پخش با این هزینه نمیخونه رفیق
آخرین پیشنهادم Olympus ws-560m هست 250 تومن با 4 گیگ که البته 1 گیگش ws-450 همون قیمت مورد نظر شماست.
از سونی هم sony icd-ux513 هم 4 گیگ 160 تومن.

mamad gonzo
15-03-2011, 13:15
اقا من میخواستم موزیک هم پخش بکنه ها !
اینا موزیک پخش میکنن ؟
حداقلشux ها فکر نکنم موزیک پخش بکننا ... میکنن؟

your_star
15-03-2011, 13:23
اقا من میخواستم موزیک هم پخش بکنه ها !
اینا موزیک پخش میکنن ؟
حداقلشux ها فکر نکنم موزیک پخش بکننا ... میکنن؟
آره مشکل پخش نداره.
Sony's ICD-UX513F voice recorder is perfect for recording lectures as well as listening to your favorite tunes in between classes or at the office. Equipped with FM radio recording, Digital VOR and scene select function allows you to select five modes of recording scenes.

fabio montari
18-03-2011, 03:19
امروز برای رفیقم رفتم یه کووان i9 گرفتم و خیلی زد تو ذوقم اصلا صداش اون چیزی که فکر میکردم نبود خیلی کم بود صداش و مدل e2 صداش به نظرم بهتر بود و از کووان ناامید شدم

peaceful1
18-03-2011, 09:12
امروز برای رفیقم رفتم یه کووان i9 گرفتم و خیلی زد تو ذوقم اصلا صداش اون چیزی که فکر میکردم نبود خیلی کم بود صداش و مدل e2 صداش به نظرم بهتر بود و از کووان ناامید شدم

پلیر های قدیمی تر صداشون خیلی زیاد بود ولی بر اساس قوانین وضع شده توسط موسسسه های بین المللی بهداشت قوانینی وضع شد تا محصولات جدید از استاندارد هایی تبعیت کنند یکیش محدود کردن حجم خروجی هست مخصوصا بعضی کشور های پیشرفته مثل انگلستان که از این موضوع بین جوون هاشون خیلی رنج میبردند...
برای همین هست که ورژن اروپایی فرم ویر ها حجم صداشون کمتر از بقیه هست و برای همین از earbud تو پک پلیر استفاده میکنند و برای همین وقتی پلیر رو روشن میکنی و resume میکنی صدا کم کم زیاد میشه تا به پرده گوش شک وارد نشه.
i7 که مدل قبل سری i هستش صداش محسوس از i9 بیشتره(هر چند اندازش کوچک تره) ملاکت حجم صدا هست دنبال X5 , D2,O2, ..... اینها باش.

roohi_rsh
18-03-2011, 18:53
سلام
من یه ام پی 3 پلیر میخوام که قیمتش زیر 30 تومن باشه 2 گیگ بیشتر هم نمیخوام باشه یعنی لازمم نمیشه
و شارژی هم باشه اگر صفحه دار باشه خیلی عالی میشه اگر هم نبود مهم نیست

ممنون میشم زودتر جواب بدید یه چیزی بگید که همه جا پیدا بشه مثلا تو اینترنت یا شهرهای دیگه مثل قم
بازم ممنون

fabio montari
18-03-2011, 19:35
پلیر های قدیمی تر صداشون خیلی زیاد بود ولی بر اساس قوانین وضع شده توسط موسسسه های بین المللی بهداشت قوانینی وضع شد تا محصولات جدید از استاندارد هایی تبعیت کنند یکیش محدود کردن حجم خروجی هست مخصوصا بعضی کشور های پیشرفته مثل انگلستان که از این موضوع بین جوون هاشون خیلی رنج میبردند...
برای همین هست که ورژن اروپایی فرم ویر ها حجم صداشون کمتر از بقیه هست و برای همین از earbud تو پک پلیر استفاده میکنند و برای همین وقتی پلیر رو روشن میکنی و resume میکنی صدا کم کم زیاد میشه تا به پرده گوش شک وارد نشه.
i7 که مدل قبل سری i هستش صداش محسوس از i9 بیشتره(هر چند اندازش کوچک تره) ملاکت حجم صدا هست دنبال X5 , D2,O2, ..... اینها باش.
اخه اینقدر صدا کمه ؟ از پلیر سونیه خودم خیلی صدا کمتر بود و کیفیتشم کمتر بود و اقعا خیلی با واکمنه خودم حال کردم :40: تازه فیوزم دسته رفیقمه وگرنه با اونم تست میکردم ولی همون فیوز صداش خیلی بهتر از i9 هست تازه میخواستم برای خودم j3 بگیرم خوب شد نگرفتم کلا تو پلیر هایی که تا الان تست کردم واکمن از همه بهتر بود بعد سانسا بعد کووان بعدش کریتیو و بعدشم iriver :46: البته یه بار سامسونگ هم تست کردن خیلی با حال بود yp2 بود فکر مدلش البته اونو تو هواپیما تست کردم و صداشو قشنگ انالیز نکردم :27:

saxp
18-03-2011, 21:10
اخه اینقدر صدا کمه ؟ از پلیر سونیه خودم خیلی صدا کمتر بود و کیفیتشم کمتر بود و اقعا خیلی با واکمنه خودم حال کردم :40: تازه فیوزم دسته رفیقمه وگرنه با اونم تست میکردم ولی همون فیوز صداش خیلی بهتر از i9 هست تازه میخواستم برای خودم j3 بگیرم خوب شد نگرفتم کلا تو پلیر هایی که تا الان تست کردم واکمن از همه بهتر بود بعد سانسا بعد کووان بعدش کریتیو و بعدشم iriver :46: البته یه بار سامسونگ هم تست کردن خیلی با حال بود yp2 بود فکر مدلش البته اونو تو هواپیما تست کردم و صداشو قشنگ انالیز نکردم :27:

منم از این واکمن تعریف زیاد شنیدم یدونه از این ایرفون ها رو هم بزار کنارش دیگه میشه آخرش

peaceful1
18-03-2011, 21:40

کسی COWON رو بخواطر i9 نمیشناسه بخواطر X5 و A2وD2 و S9 و J3 میشناسه
هیچ وقت یادم نمیره وقتی اول سال 2008 عکس و مشخصات S9 درز کرده بود گفتم این کوون خالی بسته غیر ممکنه همچین پلیری ساخته باشه اگه هم باشه احتمالا فقط جنبه تبلیغاتی داره و عرضه نمیشه تازه 1.5 سالی طول کشید تا فهمیدم تازه چی هست.
شاید J3 هم بگیری خوشت نیاد مهم اینه که چیزی داشته باشی که ازش راضی باشی که داری [خدا رو شکر]
مشخصا از یه پلیر که 450 دلار هست باید یه چیز هایی انتظار داشته باشیم دیگه... منظورم سونی سری X هست
لزومی نداره همه برند ها رو کنار هم ردیف کنی یه چیز خوب داری بسته دیگه بقیه دارایت رو بریز به حساب کمیته امداد یه ذره با بی نواها شب عیدی....:31:

fabio montari
19-03-2011, 16:58
کسی COWON رو بخواطر i9 نمیشناسه بخواطر X5 و A2وD2 و S9 و J3 میشناسه
هیچ وقت یادم نمیره وقتی اول سال 2008 عکس و مشخصات S9 درز کرده بود گفتم این کوون خالی بسته غیر ممکنه همچین پلیری ساخته باشه اگه هم باشه احتمالا فقط جنبه تبلیغاتی داره و عرضه نمیشه تازه 1.5 سالی طول کشید تا فهمیدم تازه چی هست.
شاید J3 هم بگیری خوشت نیاد مهم اینه که چیزی داشته باشی که ازش راضی باشی که داری [خدا رو شکر]
مشخصا از یه پلیر که 450 دلار هست باید یه چیز هایی انتظار داشته باشیم دیگه... منظورم سونی سری X هست
لزومی نداره همه برند ها رو کنار هم ردیف کنی یه چیز خوب داری بسته دیگه بقیه دارایت رو بریز به حساب کمیته امداد یه ذره با بی نواها شب عیدی....:31:
:31::31::31:
خه e2 صداش خیلی بلند تره خیلی عجیبه من میگم s9 صداش از j3 بلند تره براساس حرفه شما ! چون این جدیدا باید طبق استاندارد باشن و صداشون کمه دیگه
این سونیرو رفیقم 300 میخواست گفتم بدم بره j3 یا s9 بگیرم ولی ترسیدم بگیرم تو ذوقم بخوره پلیره خودمون از دستمون بپره و به نظرم هرکی سانسا گرفت بهترین کارو کرده ارزون ترین در عینه حال عالی ( اینم یه نظر دیگه )
پولم چرا بریزم کمیته مگه مفته :27:
و یه سوال s9 خیلی صداش فرق داره ؟ اخه s9 الان از j3 گرون تره ! و به تو اون فوروم anythingbutipod همه حرفه ای هاش s9 داشتن

---------- Post added at 04:58 PM ---------- Previous post was at 04:55 PM ----------

منم از این واکمن تعریف زیاد شنیدم یدونه از این ایرفون ها رو هم بزار کنارش دیگه میشه آخرش
ماله من تازه اینم نیست سری x هستش :31:
اون ایرفونه مه خیلی گرونه پاناسونیک بود فکر ولی خیلی شاخه :8:

peaceful1
19-03-2011, 17:03
نه S9 صداش مثل J3 هست من منظورم این نیست که هر چی مدل جدید میشه حجم صدا کمتر میشه میگم نسل قبلی و قبل تر صداشون بیشتر بود پلیر های جدید همشون صداشون بیشتره.
S9 هیچ مزیتی قابل توجه ایی به J3 نداره تم های بیشتر داره و قیمت کمتر[نه بیشتر] غیر از این ها هیچ مزیتی به J3 نداره .
هیچ جای دنیا J3 ارزون تر از S9 نیست.
خوب نگیر وقتی از پلیرت راضی هستی چرا هی پولت و هدر میدی
-----------------------------
این هدفون هم مال 2-3 سال پیشه درسته DFTK تازه پیداش کرده ازش خوشش اومده ولی اصلا مدل جدیدی نیست.

WILD GOAT
20-03-2011, 13:20
درود
1سوال داشتم :
این برند iriver هم برند خوبی هست؟
بین iriver و cowon کدوم بهتره؟

peaceful1
20-03-2011, 13:34
درود
1سوال داشتم :
این برند iriver هم برند خوبی هست؟
بین iriver و cowon کدوم بهتره؟

Amin-Nasim
21-03-2011, 18:52
سلام
عیدتون مبارک
قیمت این دو تا مدل رو می خواستم
لطفا

SONY NWZ-B153F 4G
SAMSUNG YP-U5

amir_91
23-03-2011, 00:25
سلام...
فرق این دو تا ریکوردر سونی چیه؟px820M و px820

mamad gonzo
23-03-2011, 10:44
اقا ما یه sandisk clip plus 4g گرفتم .. گزینه ای هستش که بس جای تامل بسیار داره ...
اگه کسی خواست پ خ بده تا فروشندشو بهش معرفی کنم ...
4 گیگ 60 تومن ..
فقطم 4 گیگ مونده واسش و فقط رنگ زرشکی که البته بسی خوشکله رنگش

your_star
23-03-2011, 16:29
سلام
عیدتون مبارک
قیمت این دو تا مدل رو می خواستم
لطفا

SONY NWZ-B153F 4G
SAMSUNG YP-U5

100 تومن(4گیگ)
75تومن(2گیگ)(4گیگش هم هست قیمت ندارم)

your_star
23-03-2011, 16:37
سلام...
فرق این دو تا ریکوردر سونی چیه؟px820M و px820
میکروفون استریو جانبی همراه جعبه

Vallio
25-03-2011, 02:49
سلام دوستان ، برادر من میخاد یه پلیر تصویری بگیره ، من خودم Creative Zen Mozaic دارم ، میخام اینو بهش بدم و یه پلیر فقط صوتی ( تصویری بکارم نمیاد ) سونی بگیرم ، به نطرتون این کار رو بکنم ؟

اون مدل های سونی هم اینان :

NWZ-B153F

NWZ-B143F
از قیافه ی این مدل بیشتر خوشم میاد !

کیفیت صدا و قدرت کدوم بهتره ؟ هدفونمم هم Ep-630 هستش !
تا حدود 80/000 تومن !

شـیـفــو
25-03-2011, 14:37
يه دستگاه در حد 2 يا 4 گيگ بدون صفحه
كيفيت جنسش خوب باشه
چي پيشنهاد ميكنيد حجمش زياد مهم نيست برام صفحه هم نداشت بهتر چون مهم نيست فقط براي گوش دادن فايل ام پي تري ميخوام هدفونش خوب باشه باتريم خوب نگه داره
چي پيشنهاد ميديد بچه ها ؟

peaceful1
25-03-2011, 15:23
پلیر بدون صفحه وبا اندازه کوچیک:
1)clip+
2)ipod shuffle
2)cowon E2
3)irever T8
من توصیه میکنم اولی رو بگیری

your_star
25-03-2011, 15:48
سلام دوستان ، برادر من میخاد یه پلیر تصویری بگیره ، من خودم Creative Zen Mozaic دارم ، میخام اینو بهش بدم و یه پلیر فقط صوتی ( تصویری بکارم نمیاد ) سونی بگیرم ، به نطرتون این کار رو بکنم ؟

اون مدل های سونی هم اینان :

NWZ-B153F

NWZ-B143F
از قیافه ی این مدل بیشتر خوشم میاد !

کیفیت صدا و قدرت کدوم بهتره ؟ هدفونمم هم Ep-630 هستش !
تا حدود 80/000 تومن !
153 فیس لیفت شده ی 143 هست با یه سری امکانات بیشتر.آنچنان فرقی بینشون نیشت فقط 153 جدید تره.

شـیـفــو
25-03-2011, 15:53
پلیر بدون صفحه وبا اندازه کوچیک:
1)clip+
2)ipod shuffle
2)cowon E2
3)irever T8
من توصیه میکنم اولی رو بگیری
اقا يك دنيا ممنونم رنج قيمت اينارو داريد ؟
نمايندگي خواستي دارن مخصوصا همون اوليه چون نشنيده بودم تا حالا
كيفيتشون خوبه ؟
اين iriver t8 2 gig حدود 55 تومن
نمايندگي خواستي در ايران داره ؟ من نزديك خ جمهوري تهران هستم اونجا نمايندگيش نميدونيد كجاست

peaceful1
25-03-2011, 16:05
اپل:

ایریور:

کوون:

clip+ هم 55-75 تومن فروش میره.

Gripen
26-03-2011, 02:24
سلام
من میخوام یه ام پی تری پلیر مدی سونی nzw153 بگیرم.
به نظرتون پلیر خوبیه؟ کسی از دوستان از اینا داشته ویا استفاده کرده؟
کیفیت صداش چطوره؟
مرسی

your_star
26-03-2011, 23:48
سلام
من میخوام یه ام پی تری پلیر مدی سونی nzw153 بگیرم.
به نظرتون پلیر خوبیه؟ کسی از دوستان از اینا داشته ویا استفاده کرده؟
کیفیت صداش چطوره؟
مرسی
زیر رنج قیمت 100 جزو مطرح ترین مدلهای بازار هست. انتخاب خوبیه.در موردش تو همین تاپیک تو پستهای قبل زیاد صحبت کردم(کردند)
انتخابهای دیگه تو چند پست بالایی هست.

ziguratt
27-03-2011, 14:17
من کلیپ پلاس خریدم بالاخره!!!!!!!!!!!
طبق تجربه یه روزه بنده.فقط تو اینترنت و مجتمع پایتخت {بیشتر همکف}،میشه سان دیسک پیدا کرد..70هزار تومان..قیمت منصفانه ای نیست ولی ارزشش رو داره..برای راحتی دوستان لیست قیمت هایی که گرفتم هم میذارم ،قیمتهای بازاره نه سایت!!ضمنا sandisk fuze هم گشتم ولی پیدا نکردم.

iriver

T8
2g..59000
4g..69000

n15
2g..69000
4g..79000

E30
2g..69000
4g..79000
8g..109000

E150
2g..82000
4g..109000
8g..119000

s1oo
4g..120000
8g..139000
16g..193000

phillips

raga
4g..77000

sony

nw2b152f
2g..62000
اینو اطمینان ندارم 4g..83000

شـیـفــو
27-03-2011, 23:18
من کلیپ پلاس خریدم بالاخره!!!!!!!!!!!
طبق تجربه یه روزه بنده.فقط تو اینترنت و مجتمع پایتخت {بیشتر همکف}،میشه سان دیسک پیدا کرد..70هزار تومان..قیمت منصفانه ای نیست ولی ارزشش رو داره..برای راحتی دوستان لیست قیمت هایی که گرفتم هم میذارم ،قیمتهای بازاره نه سایت!!ضمنا sandisk fuze هم گشتم ولی پیدا نکردم.

iriver

T8
2g..59000
4g..69000

n15
2g..69000
4g..79000

E30
2g..69000
4g..79000
8g..109000

E150
2g..82000
4g..109000
8g..119000

s1oo
4g..120000
8g..139000
16g..193000

phillips

raga
4g..77000

sony

nw2b152f
2g..62000
اینو اطمینان ندارم 4g..83000

اقا از كليپ لاس راضي هستي ؟
چند خريديد ؟
از كجا خريديد ؟
كيفيت جنس مخصوصا هدفونش چطوره ؟
كيفيت صداش چطوره ؟
كيفيت نفوذ صداي بيرون در هدفونش چطوره ؟

ziguratt
28-03-2011, 02:17
اقا از كليپ لاس راضي هستي ؟
چند خريديد ؟
از كجا خريديد ؟
كيفيت جنس مخصوصا هدفونش چطوره ؟
كيفيت صداش چطوره ؟
كيفيت نفوذ صداي بيرون در هدفونش چطوره ؟

والا من قبلا فقط creative stone plus داشتم{پس مث کسایی که چندتا رو (منظورم ام پی تری پلیره!!)تجربه کردن نظرم ملاک نیست}

فعلا که خیلی راضیم..اولا که خودش صدای خوبی داشت،بعدشم که با ریختن rockbox معرکه شد،انواع و اقسام تنظیمات صدا در دسترس قرار گرفت{مثل یه استودیو قابل حمل میمونه!!}..البت فقط بلندی ملاک نیست،اما الان صدا رو تا 75درصد هم بالا نمیبرم،چون کر میشم...

به نظرم نسبت به گزینه هایی مث سونی،آی ریور،فیلیپس،کرییتیو،البت تو همین قیمت،انتخاب بهتریه

محل خریدم پ خ کردم واستون

70هزار تومن از همکف پایتخت خریدم..فروشگاه اینترنتی هم داشت که باهاس تا13 صبر میکردم{نکردم }

هدفونشو حقیقتا بازشم نکردم{چون یه هدفون creative ep630 همراش خریدم}{اگه دوستان جواب دادن که هیج،وگرنه فردا صبح خدمتتون میگم} ..هدفونش in ear نیست ولی کوچیکه یه مقدار

در انتها کمال تشکر رو دارم از زحمات بی وقفه جناب peaceful1

mani6606
29-03-2011, 17:43
درود.
یک پلیری برای ضبط صدا و پخش فایل های صوتی نیاز دارم رنج قیمت تا ۱۲۰ تومان ، قابلیت فولدر بندی داشته باشه و سایز دستگاه هم کوچک باشه.من از سیستم عامل Mac OS استفاده میکنم بنابراین برای انتقال فایل به دستگاه نمیخوام به مشکل برخوردکنم. قبلا یک سامسونگ YP-P2 داشتم.
کیفیت Iriver N15 در چه حدیه؟ جستجوی فایل در صفحه نمایش آن سخت نیست؟
کیفیت پلیر های فیلیپس چجوریه؟ مثل Philips GoGear ViBe

peaceful1
29-03-2011, 18:52
شما چرا ریکردر نمیخری؟!
سری UX سونی به بودجه شما میخوره .
بگردی 4 گیگ 120 تومن میتونی بگیری.

mani6606
29-03-2011, 20:51
همیشه برای صبط صدا نیست. می خوام کیفیت پخش بالا باشه چون audiobook انگلیسی زیاد گوش میدم نظرتون برای سری E سونی چیه؟ کیفیت ضبط معمولی هم داشته باشه کافیه. یک نمونه دیجی کالا از سری E گذاشته"Sony NWZ-E444 8GB" که اسپیکر اکسترنال داره حالا نمیدونم که برای تبلیعه یا واقعا همراه محصول ارائه میشه؟

peaceful1
29-03-2011, 21:04
ببین اگه موسیقی گوش نمیدی کیفیت صدای ریکردر ها برای کار شما قابل قبول هست .
کیفیت صدای بالا و پشتیبانی از فرمت های زیاد صوتی مزیت هایی هستند که شاید خیلی به کار نیاد.
پلیر های کوون ریکرد خوبی دارند مثل cowon i9 به بودجه شما میخوره ولی من از پلیر های سونی استفاده نکردم .
محتمل بیشتر از 3-4 متر ریکرد نمیکنه.

tatu66
29-03-2011, 21:10
من الان 3 ساله یه مدل yp-u2 سامسونگ دارم خیلی هم ازش راضیم
حالت خاموشی خودکار دستگاه تنظیم داره که میشه قطع کرد این امکان رو
جلو و عقب کردن آهنگ تا 1 دقیقه هم تنظیم داره
تست گرفتم 11 ساعت یک سره پخش داشت
رادیو داره ولی رادیو رو ضبط نمیکنه
رکوردر قوی هم داره با کیفیت های 32 و 64 و 128 mp3

your_star
29-03-2011, 23:47
همیشه برای صبط صدا نیست. می خوام کیفیت پخش بالا باشه چون audiobook انگلیسی زیاد گوش میدم نظرتون برای سری E سونی چیه؟ کیفیت ضبط معمولی هم داشته باشه کافیه. یک نمونه دیجی کالا از سری E گذاشته"Sony NWZ-E444 8GB" که اسپیکر اکسترنال داره حالا نمیدونم که برای تبلیعه یا واقعا همراه محصول ارائه میشه؟

بله ارائه میشه اما به نظر من اگه از سری e میگیری به nwz-e453 یا nwz-e454 فکر کن که به نسبت محصولات جدید تر و بهتری هستن.کیفیت صدای فوق العاده خوبی داره سری e.
برای ریکرد کردن هم نمیدونم واقعا از کوون بدتره یا نه اما مطمئنا ریکرد یه پلیر با ریکردر قابل قیاس نیست.
در ضمن باید اختلاف پخش 30 ساعته ی پخش با یک شارژ کامل رو که برتری سونی به کوون i9 هست رو در نظر بگیری.

mani6606
30-03-2011, 08:58
ریختن فایل روی پلیرهای cowon با نرم افزار خاصی انجام میشه ؟ چون من در 3 پست قبل گفتم از سیستم عامل مک استفاده میکنم .
پلیر ARCHOS 3 Vision چه جوریه؟ از نطر قیمت که با i9 در یک رنجه.j3 بد جوریه ما رو هوایی کرده:18:

peaceful1
30-03-2011, 11:29
پلیر های کوون رو تحت نرمافزار میشه استفاده کرد و هم مثل فلش ممونری میشه استفاده کرد.
J3 تو همین عیدی یه فروشگاه همکف پایتخت برج B دو سه تا 16 گیگ پشت ویترین داشت.
آرکوس پلیر هاش معمولا از فرمت های زیادی پشتیبانی میکنند ومعمولا به نسبت خیلی از برند ها application های زیادی هم دارند بیشتر رو ولی کیفیت صداش مثل کوون نیست.

ma_softnet
30-03-2011, 12:39
من حدودا 1 سالی میشه دستگاه Iriver مدل vr1 را دارم و خیلی هم راضی هستم.
امکان ضبط با بهترین کیفیت
پخش فایلهای صوتی با بهترین کیفیت
امکان ضبط از رادیو

mani6606
30-03-2011, 13:49
من مشهد هستم و نمیدونم که اینجا j3 هست یا نه؟

peaceful1
30-03-2011, 14:12
من مشهد هستم و نمیدونم که اینجا j3 هست یا نه؟
شما از این آقا بپرس ایشون نماینده شرکت امرتات هستند:

اگه J3 گرفتی حتما پلیرت رو آپدیت کن.

R0Yal
31-03-2011, 09:47
سلام
من میخوام یه رکوردر عالی برای ضبط صدای استاد بخرم که از فاصله 4 یا 5 متری صدا رو با کیفیت ضبط کنه و یه پلیر خوب برای فایلای ضبط شده باشه،
تا سقف 100 تومان.
از تهران میخوام بخرم احتمالا پایتخت .
دنبال این نیستم که فرمتای زیادی رو پشتیبانی کنه فقط کیفیت صدا برام مهمه و این که تا حدودی جمع و جور باشه. خودم بعد کلی سرچ به مدل SONY ICD-PX820 رسیدم به نظرم خوب میاد ولی چون هنوز دودلم ازتون میخوام منو راهنمایی کنید این مدل واسه ضبط صدا و گوش دادن بهشون با همون دستگاه چطوره؟ کسی قبلا از این مدل استفاده کرده؟

peaceful1
31-03-2011, 10:05
100 تومن میخوای بدی این رو بخری؟!
100 تومن بده یه سونی سری UX با حجم 2 گیگ بخر بگردی با این قیمت میتونی پیدا کنی.

R0Yal
31-03-2011, 12:43
معلومه که نمیخوام 100 تومان بدم به این مدل قیمت این مدل رو تو فروشگاه های اینترنتی تو رنج 85 تا 90 تومان زده من گفتم سقف مدلی که پیشنهاد میکنید 100 تومان باشه. این مدلی که شما گفتید تنها برتری که داره رادیوشه که من نیازی به رادیو نمیبینم قیمتشم معمولا 50 نومان بیشتره، البته با توجه به مشخصاتی که تو اینترنت دیدم، اگه مزیت خاصی داشته باشه حتما میرم سراغ این یکی ، به نظر میاد کیفیت ضبط هر دو یکی باشه. میشه با توضیحات بیشتر بگید چرا سری یو را ترجیح میدید؟ مدل بهتر و به صرفه تر هم سراغ داری؟

alireza2121
31-03-2011, 12:53
سلام
من یک recrder گرفتم کیفیت ضبط و پخش خوبی هم داره خدا را شک راضی ام ؟
leono 2GB
v-8
digital voice recorder
operation manual
من گرفتم 64000 تومان

peaceful1
31-03-2011, 14:34
برتری اصلیش ضبط به صورت استریو هستش

R0Yal
01-04-2011, 10:44
دوست عزیز نمیخوام کاست بدم بیرون، فقط برای ضبط صدای استادام میخوام کیفیت ضبط خوب باشه، همین واسم کافیه...
من موندم چی انتخاب کنم زیبایی مدبای آی ریور و فیلیپس وسوسم میکنم در عین ظاهر زیبا و امکانات بالاتر قیمت پایین تری دارن به جز سونی مدل دیگه ای که کیفیت ضبط صداش خوب باشه سراغ ندارید ؟ زیر 100 تومان!

---------- Post added at 10:44 AM ---------- Previous post was at 10:41 AM ----------

درواقع میخوام بدونم کدومو پیشنهاد میکنی؟
یه دستگاه پخش با قابلیت ضبط صدا یا یه دستگاه ضبط با قابلیت پخش؟

peaceful1
01-04-2011, 10:52
نه همون ریکردر بگیر و همین 100 تومنی رو بگیر یه بار خرج کن به شکلی که دوباره به خرج نیفتی.
نه این ریکردر حرفه ایی نیست خوبش به راحتی 350-650 تومن میرسه وقتی استریو ضبط کنه با منبع صدا فاصله بالای 3-4 متری داشته باشی صدا واضح تر ضبط میشه و رغبت بیشتر پیدا میکنی تا از آرشیوت استفاده کنی حالا اصلا کاری ندارم که بردش بیشتر هست یا نه.
باید فرقش رو دیده باشی تا منظورم رو بفهمی.

R0Yal
01-04-2011, 11:05
اکی همین SONY ICD-UX200 رو میگیرم، فقط حجم پایین مموریش رو اعصابه و این که کارت حافضه نمیخوره :(
ممنونم از راهنماییت :40:

R0Yal
01-04-2011, 13:14
راستی نظرتون در مورد مدلای المپوس چیه ؟ یه مدل تو رنج همین قیمت سراغ ندارید؟
به نظر میاد کیفیت ضبطش بهتر از سونی باشه!

peaceful1
01-04-2011, 13:50
المپیوس تخصصی تر از سونی هست ولی متاسفانه تو ایران کمی مدل های هم تراز مدل های مشابه سونی گرونتر به فروش میره .

fumed
01-04-2011, 18:49
سلام
من از سالها قبل یه دونه پلیر Creative Muvo داشتم که عیدی تو مسافرت گم شد. حالا می خوام یه MP3 Player خوب بخرم تا حدود 100 تومن (نهایت نهایتش!). چون بیشتر توی کوهنوردی و ورزش ازش استفاده می کنم برای من عمر باطری، استحکام و کیفیت بالا و اندازه کوچک مهمه. MP4 هم به کارم نمیاد. خودم با سرچی که کردم Creative Zen Mozaic رو در نظر گرفتم تا حالا که گویا MP4 هم هست.
از پیشنهادات دوستان استقبال میشه.
ارادتمند.

peaceful1
01-04-2011, 18:55
درجه اول:
برای استحکام و کوهنوردی:

کیفیت بالای صدا و اندازه کوچک:
+ sansa clip
دیگه هر کدوم دوست داری.

fumed
01-04-2011, 19:13
درجه اول:
برای استحکام و کوهنوردی:

کیفیت بالای صدا و اندازه کوچک:
+ sansa clip
دیگه هر کدوم دوست داری.

ممنون
اما گویا سانسا کلیپ باتریش زیاد نیست. من مثلا بعضی موقع ها 6 روز جایی می رم که نمیشه شارژش کرد چون برق نیست! Iriver e30 چطوره؟ زمان باتریش بالاست.

peaceful1
01-04-2011, 19:35
دنبال باطری میگردی cowon X7 حدود103 ساعت شارژ نگه میداره
این مدلی که گفتی خوبه
اگه میتونی بودجت رو تا 130-140 تومن برسونی
یا iriver s100 یا سری E سونی بگیر.

R0Yal
01-04-2011, 21:50
المپیوس تخصصی تر از سونی هست ولی متاسفانه تو ایران کمی مدل های هم تراز مدل های مشابه سونی گرونتر به فروش میره .
منم چون دنبال دردسر نیستم همون سری یو سونی رو میخرم.
مرسی خیلی لطف کردی وقت گذاشتی و جواب سوالامو دادی.:11:

your_star
01-04-2011, 23:32
ممنون
اما گویا سانسا کلیپ باتریش زیاد نیست. من مثلا بعضی موقع ها 6 روز جایی می رم که نمیشه شارژش کرد چون برق نیست! Iriver e30 چطوره؟ زمان باتریش بالاست.
برای باتری بالا فقط این دو مدل زیر قیمت 200 بکارت میاد
ارزون آیریور e30
گرون سونی nwz-e454 یا 453

fumed
02-04-2011, 11:54
برای باتری بالا فقط این دو مدل زیر قیمت 200 بکارت میاد
ارزون آیریور e30
گرون سونی nwz-e454 یا 453

ممنون
کیفیت صدای iriver e30 چطوره؟ اگه باطری اینو کنار کیفیتش بگذاریم این بهتره یا Zen mozaic؟

your_star
02-04-2011, 18:42
ممنون
کیفیت صدای iriver e30 چطوره؟ اگه باطری اینو کنار کیفیتش بگذاریم این بهتره یا Zen mozaic؟
خیلی خوب اما اختلاف کیفیتش رو با سونی حس میکنی اما با کریتیو نمیدونم احتمال میدم یه مقدار کریتیو بهتره.
اگه کسی کریتیو کار کرده بهتر میتونه بگه.
ارزش آیریور بالاتره.

behrad66
02-04-2011, 19:10
سلام دوستان،

من میخوام یه پلیر با کیفیت صدای عالی و شارژ مناسب بخرم. تصویری هم نمیخوام باشه ولی اگه LCD داشته باشه بهتره.

بیشتر میخوام جوری باشه که بذارم جیبم و راحت بدون نگرانی از آسیب دیدنش به آهنگام گوش بدم.
ولی اگه LCD داشته باشه و راحت بتونم ترکم رو انتخاب کنم بهتره.

کار باهاش راحت باشه و برنامه واسه ریختن آهنگ و تغییر فرمت نداشته باشه. بین آهنگ ها هم راحت بشه جابجا شد و ترک رو عقب و جلو برد.

حافظه ـش هم زیاد باشه یا بشه کارت انداخت توش. در حد 16 یا 32 گیگ.

قیمتش هم حقیقتش چون اصلا قیمت ندارم نمیدونم چطوریه. همه جورش رو پیشنهاد بدین ممنون میشم (با حدود قیمت)

با تشکر :11:

Ehsan PCbase
03-04-2011, 18:52
سلام
من مي خوام يه ام پي 3 پلير خوب بخرم . ازتون راهنمايي مي خواستم ،‌ ام پي 3 پليري كه زير 100 تومن باشه و حجم ذخيره سازي بالايي داشته باشه ، حداقل 10 گيگ . چي بگيرم خوبه ؟ ممنون ميشم

fumed
03-04-2011, 19:20
من رفتم امروز یه iriver e30 چهار گیگابایت خریدم 74 تومن. اول می خواستم 8 گیگ بخرم اما 109 تومن بود که 4 گیگ بیشتر 35 تومن نمی ارزید. کیفیت صداش خوب به خیلی خوبه (واسه آهنگ راک) ( 7.5 از 10) که یرای من خوبه.
creative ZEN Style 300 هم بود که 8 گیگش رو 90 می داد. اما من واسه باطریش iriver گرفتم. البته خود فروشنده گفت که کیفیت صدای creative یه خورده بهتره که بعید هم نیست چون کار کریتیو صوته.
یه شارژر Creative هم گرفتم 14 تومن.
ممنون از راهنمایی دوستان.

noisymind
03-04-2011, 21:18
iPod Classic الان قیمتش چند هست دوستان؟ 160 گیگ

akharwarbaz
03-04-2011, 22:21
سلام دوستان اين clip + فقط اين يه مدل رو داره‌؟

ويرايش
خودم پيدا كردم.. :دي

AliSub
03-04-2011, 22:23
سلام

دنبال یه MP3 Player میگردم که کارم باهاش رادیو FM هست. و بتونه از رادیو خیلی خوب ضبط کنه.
اگر باتری نیم قلمی هم میخوره اصلا مهم نیست.
فقط یه چیز خر کار ! :دی
چنین چیزی زیر 40 -50 تومن تو بازار هست؟

akharwarbaz
04-04-2011, 10:35
بچه ها يه سوال من از كجا بگيرم clip + رو ؟ كسي جايي سراغ داره ؟وليعصر جايي ؟
بعدش همون هدفون خودش خوبه يا يه هدفونم بايد بگيرم ؟اگه اره يدونه خوبشو ميگيد ؟ من بيشتر trance گوش ميدم..

ممنون

surena_iran2564
04-04-2011, 11:09
سلام
مدل SONY ICD-PX820 با توجه به قیمتش که فکر میکنم حدود 100 تومن باشه ارزش خرید داره ؟
با سپاس

peaceful1
04-04-2011, 14:52
سلام
مدل SONY ICD-PX820 با توجه به قیمتش که فکر میکنم حدود 100 تومن باشه ارزش خرید داره ؟
با سپاس
سری UX به حجم 2 گیگ 100 تومن می ارزه

بچه ها يه سوال من از كجا بگيرم clip + رو ؟ كسي جايي سراغ داره ؟وليعصر جايي ؟
بعدش همون هدفون خودش خوبه يا يه هدفونم بايد بگيرم ؟اگه اره يدونه خوبشو ميگيد ؟ من بيشتر trance گوش ميدم..

ممنون

سلام دوستان اين clip + فقط اين يه مدل رو داره‌؟

ويرايش
خودم پيدا كردم.. :دي
PM کردم

سلام

دنبال یه MP3 Player میگردم که کارم باهاش رادیو FM هست. و بتونه از رادیو خیلی خوب ضبط کنه.
اگر باتری نیم قلمی هم میخوره اصلا مهم نیست.
فقط یه چیز خر کار ! :دی
چنین چیزی زیر 40 -50 تومن تو بازار هست؟
سلام خوبی یادش ما ها رو تبعید کردند دیگه شما بزرگوار ها رو نمیبینیم:31:
گفتند این بچه مچه ها رو از این بزرگتر ها جدا کنیم.:19:
گیرنده رادیو music player ها از موبایل ها محسوس ضعیف تر هست بی ربط ترین جواب ممکن رو میخوام بده اگه یک در هزار خواستی یه گوشی ارزون بخری من توصیه میکنم یه نوکیا 5030 Xpress radio بخری

behrad66
04-04-2011, 15:42
سلام دوستان،

من میخوام یه پلیر با کیفیت صدای عالی و شارژ مناسب بخرم. تصویری هم نمیخوام باشه ولی اگه LCD داشته باشه بهتره.

بیشتر میخوام جوری باشه که بذارم جیبم و راحت بدون نگرانی از آسیب دیدنش به آهنگام گوش بدم.
ولی اگه LCD داشته باشه و راحت بتونم ترکم رو انتخاب کنم بهتره.

کار باهاش راحت باشه و برنامه واسه ریختن آهنگ و تغییر فرمت نداشته باشه. بین آهنگ ها هم راحت بشه جابجا شد و ترک رو عقب و جلو برد.

حافظه ـش هم زیاد باشه یا بشه کارت انداخت توش. در حد 16 یا 32 گیگ.

قیمتش هم حقیقتش چون اصلا قیمت ندارم نمیدونم چطوریه. همه جورش رو پیشنهاد بدین ممنون میشم (با حدود قیمت)

با تشکر :11:
بی زحمت راهنمایی کنید فردا پس فردا برم بخرم.

peaceful1
04-04-2011, 15:54
به نظر من +clip بگیر.
قیمت ها جدید نیست ولی این ها یه سری مدل های موجود هست.

لیست قیمت شرکت های مختلف:

akharwarbaz
04-04-2011, 16:00

PM کردم

گیرنده رادیو music player ها از موبایل ها محسوس ضعیف تر هست بی ربط ترین جواب ممکن رو میخوام بده اگه یک در هزار خواستی یه گوشی ارزون بخری من توصیه میکنم یه نوکیا 5030 Xpress radio بخری

سلام ممنون براي ادرس

بعد اين هدفونشو نگفتي..برا خودش خوبه ؟تا 20-30 تومن ميتونم برا هدفونم بزارم

peaceful1
04-04-2011, 16:46
میخوای بگیر استفاده کن اگه حال نکردی یه هدفون هم بخر من خودم از هدفونش زیاد استفاده میکنم ولی خوب هدفون های 20-30 تومنی چند مدل هست.
EP630 محبوبترینشون هست. قیمت 18 تومن

AliSub
04-04-2011, 19:08

PM کردم

عه
آخه من قبلا یه mp3 پلیر داشتم سونی بود کیفیت رادیوش محشر بود. یعنی با مبایل فرقی نداشت. اگه اینجوریه که باید بی خیال بشم دیگه نه؟
راستی 100 متری خونمون یه آنتن رادیویی هست :21:

peaceful1
04-04-2011, 20:31
نه انقدر بد ولی من خودم چند مدل تجربه کردم به اندازه موبایل سیگنال نمیگرفت منظورم این هست که اگه فقط دنبال رادیو هستی چرا از همون موبایلت استفاده نمیکنی؟!
من متاسفانه مدلی که رادیو تحت هر شرایطی خوب بگیره شخصا نداشتم حتی پلیر های با قیمت بالا. شاید دوستان مدل خوبی مد نظر داشته باشند پیشنهاد بدهند.

surena_iran2564
04-04-2011, 20:51

مدل yp - vp1 سامسونگ چطور؟؟ 4گیگش. رنج قیمت 150 تومن ؟؟ مدل خوبی محسوب میشه؟

peaceful1
04-04-2011, 20:53
من سامسونگ ها رو استفاده کردم اصلا در حد مدل های سونی مشابه نیست همین سری که گفتم 4 گیگ 120 تومنش هست.

Ehsan PCbase
05-04-2011, 12:31
سلام
من مي خوام يه ام پي 3 پلير خوب بخرم . ازتون راهنمايي مي خواستم ،‌ ام پي 3 پليري كه زير 100 تومن باشه و حجم ذخيره سازي بالايي داشته باشه ، حداقل 10 گيگ . چي بگيرم خوبه ؟ ممنون ميشم
يكي هم يه mp3 به من معرفي كنه ! :19:

your_star
05-04-2011, 14:55
يكي هم يه mp3 به من معرفي كنه ! :19:
زیر 100 تومن پلیر خوب با حجم بالا نداریم.یا مبلغ رو بالا ببر یا اینها رو بگیر:
Sony nwz-b153f 4gig
iRIVER t8 4gig
iRIVER e30 8GIG
Creative zen mozaic ez300 8gig
sandisk clip plus 4gig

Heart Banger-97
05-04-2011, 18:01
سلام
یه سوال داشتم
sansa fuze حافظه میکرو sd کلاس 4 به حجم 32 gb رو به خوبی سابورت میکنه؟
یا برای اطمینان 16 gb کلاس 2 بگیرم
البته برای فایل flac حافظه ی 16 gb دیگه خیلی کمه , ولی میخوام مطمئن باشم که 32 کلاس4 رو خوب سابورت کنه

adrian_h_r
06-04-2011, 13:52
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز.
من یک MP3 Player میخواستم که ترجیحا تا قیمتش تا 50 تومن باشه و کیفیت صدای خوبی هم داشته باشه.
تو این رنج قیمت شما چی پیشنهاد می کنید ؟ حافظه اش هم حداقل 2 گیگ باشه.
ممنون.

peaceful1
06-04-2011, 16:23
سلام
یه سوال داشتم
sansa fuze حافظه میکرو sd کلاس 4 به حجم 32 gb رو به خوبی سابورت میکنه؟
یا برای اطمینان 16 gb کلاس 2 بگیرم
البته برای فایل flac حافظه ی 16 gb دیگه خیلی کمه , ولی میخوام مطمئن باشم که 32 کلاس4 رو خوب سابورت کنه

به حجم های بالا که میرسه یه مسائلی پیش میاد مثل حااکثر میزان فایل صوتی که یه پلیر میشناسه که D2 و fuze محدودیت دارند تو fuze این میزان 8000 تا فایل هست البته تو محیط اصلی پلیر تو محیط rockbox محدودیت فایل وجود نداره.
در جواب همچین سوال هایی مدل به مدل رم فرق میکنه تو تاپیک +D2 یه قسمتی هست که هر کی رم حجم بالا خرید بگه که رو پلیر جواب داد یا نه که اکثریت برای همه بدون مشکل کار میکنه.
ولی همچین چیزی برای fuze نیست.
میشه با پرسیدن تو فروم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید یا
anythingbutipod.com
فهمید.
یه سوال های مشابهی هم قبلا پرسیده شده مثل:

سعی کن یا مدلی که جواب داده بخری یا قبل خرید تو فرروم ها بپرسی کسی قبلا استفاده کرده یا نه.

Heart Banger-97
06-04-2011, 20:37
به حجم های بالا که میرسه یه مسائلی پیش میاد مثل حااکثر میزان فایل صوتی که یه پلیر میشناسه که D2 و fuze محدودیت دارند تو fuze این میزان 8000 تا فایل هست البته تو محیط اصلی پلیر تو محیط rockbox محدودیت فایل وجود نداره.
در جواب همچین سوال هایی مدل به مدل رم فرق میکنه تو تاپیک +D2 یه قسمتی هست که هر کی رم حجم بالا خرید بگه که رو پلیر واب داد یا نه که اکثریت برای همه بدون مشکل کار میکنه.
ولی همچین چیزی برای fuze نیست.
میشه با پرسیدن تو فروم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید یا anythingbutipod.com پرسید.
یه سوال های مشابهی هم قبلا پرسیده شده مثل:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[code][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سعی کن یا مدلی که جواب داده بخری یا قبل خرید تو فرروم ها بپرسی کسی قبلا استفاده کرده یا نه.

خوندم لینکها رو , یه جا هم بیدا کردم که دقیقا میگفت 32 رو سابورت میکنه

ولی یه چیز عجیب و نا امید کننده توی headfi و rockboxfrum دیدم که همشون میگفتن sansa fuze v2 که rockbox شده باشن قابلیت line out شون رو از دست میدن:41:
کسی چیز دیگه ای ندیده؟

Heart Banger-97
07-04-2011, 00:04
دوستان کسی بلیری میشناسه که line out داشته باشه و اندازش بزرگ نباشه؟

babaktheking
07-04-2011, 13:05
سلام
شما خرید ipod shuffle رو توصیه می کنید با قیمت 85000؟ برای من فقط کیفیت صدا مهمه و در ضمن یک هدفون akg k330 دارم. یا چیزی کمتر از 100 تومن که کیفیت صدای بهتری بده سراغ دارید؟
ممنون

peaceful1
07-04-2011, 20:57
سلام
شما خرید ipod shuffle رو توصیه می کنید با قیمت 85000؟ برای من فقط کیفیت صدا مهمه و در ضمن یک هدفون akg k330 دارم. یا چیزی کمتر از 100 تومن که کیفیت صدای بهتری بده سراغ دارید؟
ممنون
+ clip بگیر روش rockbox هم بریز

دوستان کسی بلیری میشناسه که line out داشته باشه و اندازش بزرگ نباشه؟

خوندم لینکها رو , یه جا هم بیدا کردم که دقیقا میگفت 32 رو سابورت میکنه

ولی یه چیز عجیب و نا امید کننده توی headfi و rockboxfrum دیدم که همشون میگفتن sansa fuze v2 که rockbox شده باشن قابلیت line out شون رو از دست میدن:41:
کسی چیز دیگه ای ندیده؟

همه پلیر های سنسا بدون محدودیت رم پشتیبانی میکنند البته اگه رم SDXC نباشه همه پلیر های کوون که سیستمشون فلش باشه هم همینطور هستند.
سری X سونی هم line out داره.
میخوای یه کاری کن تو لینک زیر یه تاپیک درست کن بپرس ارزشش این رو داره که بخواطر line out برای آمپ از فلان و فلان برند بگذرم؟!

rave-87
07-04-2011, 22:23
+ clip بگیر روش rockbox هم بریز

همه پلیر های سنسا بدون محدودیت رم پشتیبانی میکنند البته اگه رم SDXC نباشه همه پلیر های کوون که سیستمشون فلش باشه هم همینطور هستند.
سری X سونی هم line out داره.
میخوای یه کاری کن تو لینک زیر یه تاپیک درست کن بپرس ارزشش این رو داره که بخواطر line out برای آمپ از فلان و فلان برند بگذرم؟!

آره , ولی درست حسابی جواب نمیدن
من تو تابیک headstage یه سوال برسیدم یه نفر اومد فقط جواب داد اونم تازه سوال من رو جواب نداد یه نظر شخصی داد که به سوال من نبود اصلا
توی abi هم در مورد سانسا برسیدم که هیچی
کاربر شاخاشون فقط اولایی که یه تابیک درست میکنن میان سر میزنن
علت اینکه اینجا میبرسم , اینه که کاربرای اینجا که به مرور فروم های خارجی رو دنبال کردن بعضا یه جمع بندی تو ذهنشون دارن که تو بعضی مواقع خیلی مفید تر از جوابی که یه کاربر تو فروم های خارجی میده

MusicManiac
08-04-2011, 21:10
سلام.
من میخوام بگم برام از امریکا پلیر Sansa بیارن. ولی اصلاً با این پلیر آشنایی ندارم و نمیدونم کدوم مدلش از همه بهتره. ممنون میشم راهنماییم کنید. فقط مدلی باشه که بشه روی اون Rockbox نصب کرد.
یه سوال هم داشتم: از لحاظ کیفیت صدای خروجی پلیرهای سانسا بهترند یا Cowon i9
ممنون

akharwarbaz
08-04-2011, 22:38
اقا اين sansa + پيدااااا نميشهههه همه جارو زير رو كردم يكي 2 جا sansa clip داشت فقط + اصلا نبووووووووود... چي كار كنم اون سايت خريد اينترنتي هم اطمينان ندارم بهش ..كسي هست گرفته باشه تو تهران ؟؟؟؟؟

peaceful1
09-04-2011, 10:14
سلام.
من میخوام بگم برام از امریکا پلیر Sansa بیارن. ولی اصلاً با این پلیر آشنایی ندارم و نمیدونم کدوم مدلش از همه بهتره. ممنون میشم راهنماییم کنید. فقط مدلی باشه که بشه روی اون Rockbox نصب کرد.
یه سوال هم داشتم: از لحاظ کیفیت صدای خروجی پلیرهای سانسا بهترند یا Cowon i9
ممنون
نوع صدای این دو برند کمی متفاوت هست.بستگی داره چه نوع سبکی گوش بدی. من فکر کنم cowon C2 که دیروز معرفی شد انتخاب خیلی بهتری نسبت به i9 باشه باید منتظر بود و دید.
شما چقدر میخوای پول پلیر بدی؟!
هدفون هم میخوای بخری؟!
چه نوع موسیقی گوش میدی؟!

اقا اين sansa + پيدااااا نميشهههه همه جارو زير رو كردم يكي 2 جا sansa clip داشت فقط + اصلا نبووووووووود... چي كار كنم اون سايت خريد اينترنتي هم اطمينان ندارم بهش ..كسي هست گرفته باشه تو تهران ؟؟؟؟؟
من از اون سایت خیلی زیاد خرید کردم حدود یه سالی هست که مشتریشون هستم و حضوری هم عموما رفتم اگه انقدر سختت هست تماس بگیر آدرسشون رو بگیر حضوری تهیه کن.

آره , ولی درست حسابی جواب نمیدن
من تو تابیک headstage یه سوال برسیدم یه نفر اومد فقط جواب داد اونم تازه سوال من رو جواب نداد یه نظر شخصی داد که به سوال من نبود اصلا
توی abi هم در مورد سانسا برسیدم که هیچی
کاربر شاخاشون فقط اولایی که یه تابیک درست میکنن میان سر میزنن
علت اینکه اینجا میبرسم , اینه که کاربرای اینجا که به مرور فروم های خارجی رو دنبال کردن بعضا یه جمع بندی تو ذهنشون دارن که تو بعضی مواقع خیلی مفید تر از جوابی که یه کاربر تو فروم های خارجی میده
من هم اولین پستم که تو ABI بود سوالم خیلی بی ربط بود چه نحوه بیان چه متن سوال یکی یه جواب داد اون هم بی سر وته فوقش آدم میپرسه کسی جواب نمیده دیگه ضرر که نمیکنی.
معمولا تو head-fi جوابت رو میگیری اونجا یه سایت خیلی خیلی شلوغی هست با بقیه نمیشه مقایسه کرد.

Heart Banger-97
09-04-2011, 13:52
من هم اولین پستم که تو ABI بود سوالم خیلی بی ربط بود چه نحوه بیان چه متن سوال یکی یه جواب داد اون هم بی سر وته فوقش آدم میپرسه کسی جواب نمیده دیگه ضرر که نمیکنی.
معمولا تو head-fi جوابت رو میگیری اونجا یه سایت خیلی خیلی شلوغی هست با بقیه نمیشه مقایسه کرد.
با اون اینگلیسی دربه داغون خودم منظورم رو رسوندم بهشون
حالا این دفعه جواب دادن دستشون درد نکنه ( این بچه های abi دیوونه ی sansa هستنا :31: اصلا یه جورایی ... )
توی headfi هم جواب دادن بالاخره دستشون درد نکنه
مثل اینکه تابیک ایجاد کنه آدم اونا سریعتر جواب میدن

MusicManiac
09-04-2011, 20:15
نوع صدای این دو برند کمی متفاوت هست.بستگی داره چه نوع سبکی گوش بدی. من فکر کنم cowon C2 که دیروز معرفی شد انتخاب خیلی بهتری نسبت به i9 باشه باید منتظر بود و دید.
شما چقدر میخوای پول پلیر بدی؟!
هدفون هم میخوای بخری؟!
چه نوع موسیقی گوش میدی؟!

بیشتر Alternative Rock و Trance گوش میکنم. من مدتی i9 داشتم و راضی بودم. در حال حاضر پلیرم آیپاد تاچه که به هیچ وجه راضیم نمیکنه. راستش نمیخوام زیاد هزینه کنم نهایتاً 100 تومن. این C2 به نظر چیز جالبی میاد ولی اینجور که خوندم حداقل قیمتی که براش پیش بینی شده 150 دلاره.
به نظر شما از بین پلیر‌های سانسا کدوم بهتره. من خودم نظرم روی Sansa Fuze Plus بود که با خوندن Reviewها از گرفتننش پشیمون شدم. نظرتون در مورد Sansa Clip Plus چیه؟ آیا با نصب Rockbox میتونم امکانات و تنظیماتی در حد i9 داشته باشم؟ منظورتون از اینکه صدای این دو برند با هم متفاوته دقیقاً چیه؟
ببخشید که سوالاتم زیاد شد و ممنون از بابت راهنماییتون.

peaceful1
09-04-2011, 20:22
بیشتر Alternative Rock و Trance گوش میکنم. من مدتی i9 داشتم و راضی بودم. در حال حاضر پلیرم آیپاد تاچه که به هیچ وجه راضیم نمیکنه. راستش نمیخوام زیاد هزینه کنم نهایتاً 100 تومن. این C2 به نظر چیز جالبی میاد ولی اینجور که خوندم حداقل قیمتی که براش پیش بینی شده 150 دلاره.
به نظر شما از بین پلیر‌های سانسا کدوم بهتره. من خودم نظرم روی Sansa Fuze Plus بود که با خوندن Reviewها از گرفتننش پشیمون شدم. نظرتون در مورد Sansa Clip Plus چیه؟ آیا با نصب Rockbox میتونم امکانات و تنظیماتی در حد i9 داشته باشم؟ منظورتون از اینکه صدای این دو برند با هم متفاوته دقیقاً چیه؟
ببخشید که سوالاتم زیاد شد و ممنون از بابت راهنماییتون.
C2 اصلا قیمتش زیاد نیست:

تنظیماتش به مراتب از تنظیمات کوون بیشتر ولی تاثیر شون فرق میکنه مال کوون به جهاتی بهتره ولی خوب تنظیمتاتشون کمتره.
برای این نوع سبک ها کوون بهتره ولی سن دسیک بگیری پشیمون نمیشی.

dragon-fly
16-04-2011, 12:14
سلام
دوستان من الان یه zen xfi2 دارم که اصلا حتی یه ذره ازش راضی نیستم.
حالا شما یه پلیر خوب معرفی کنید که واقعا کیفیت داشته باشه و از اونجایی که من همه سبک اهنگ گوش میدم نیازی به تنظیم خاصی برای هر سبک نداشته باشه.

پ.ن:اگه کسی فکر میکنه با خرید هدفن این پلیر خودم قابل تحمل میشه لطفا بگه.
ممنون.

ok118
16-04-2011, 13:04
سلام به همه دوستان :40::40::40::40::40::40::40:

یه سوال دارم که می دونم برای خیلی ها مطرح است و شاید قبلا هم به این موضوع پرداخته شده باشد که در این صورت لطف کنید آدرسش رو بهم بدید :46::46:

و اما سوال من : مقایسه بین موبایل و موزیک پلیر :46::46:

آیا کسی هست که کیفیت صدای واکمن سونی اریکسون یا اکسپرس موزیک نوکیا رو با موزیک پلیر خودش مقایسه کرده باشه و یا سایتی وجود داره که این کار رو کرده باشه :13::13:
به نظر شما ( اگه من یه هدفون خوب مثل هدفون موزیک پلیر برای موبایل تهیه کنم ) موبایل می تونه جایگزین موزیک پلیر بشه ؟ :13::13:

با تشکر :11::11::11::11::11::11::11::11::11:

SaMsUnG
16-04-2011, 18:35
دوستان نهایتا با 50 تومن چه چیزی میتونم بخرم ؟
mp3 پخش کنه ، صدا را هم ضبط کنه
رادیو نداشته باشه هم مهم نیست
خواهشا راهنماییم کنید

peaceful1
17-04-2011, 09:43
سلام به همه دوستان :40::40::40::40::40::40::40:

یه سوال دارم که می دونم برای خیلی ها مطرح است و شاید قبلا هم به این موضوع پرداخته شده باشد که در این صورت لطف کنید آدرسش رو بهم بدید :46::46:

و اما سوال من : مقایسه بین موبایل و موزیک پلیر :46::46:

آیا کسی هست که کیفیت صدای واکمن سونی اریکسون یا اکسپرس موزیک نوکیا رو با موزیک پلیر خودش مقایسه کرده باشه و یا سایتی وجود داره که این کار رو کرده باشه :13::13:
به نظر شما ( اگه من یه هدفون خوب مثل هدفون موزیک پلیر برای موبایل تهیه کنم ) موبایل می تونه جایگزین موزیک پلیر بشه ؟ :13::13:

با تشکر :11::11::11::11::11::11::11::11::11:
این فرق ها همیشه برقرار نیست ولی خب شما جواب کلی میخوای دیگه؟!
مزیت های پلیر به موایل:
1)حجم صدای بیشتر
2) افت کیفیت کمتر تو کیفیت صدا تو وللوم های بالاتر نسبت به موبایل.
3)پشتیبانی از متن آهنگ و نمایش آواتار و مشخصات آهنگ به بهترین شکل ممکن.(گاهی اصلا موبایل توانایی نشون دادن نداره.)
4)پشتیبانی از رم تا حجم های بیسیار زیاد و بدون تفاوت در کارایی ...
5)هنگامی که آهنگ هی جدید داخل پلیر میریزید سرعت اسکن پلی لیست به مراتب بیشتر.
6) میزان پخش به مراتب بیشتر 40-60 ساعت معمولا پلیر ها اهنگ پخش میکنند عموم موبایل ها به سختی به 8-10 ساعت میرسند.
تنظیمات پیشرفته صدا
7)افکت های گوناگون صدا.
8)پشتیبانی از همه فرمت های صوتی تا بالاترین کیفیت ممکن(معمولا)
9)نحوه چینش پیشرفته آهنگ ها.
تکنلوژی های زیادی مثل هماهنگ سازی اتومات حجم صدای همه آهنگ ها و حذف فاصله مکث بین فایل های اهنگ و کلی چیز دیگه....
اصلا قابل مقایسه نیست.

دوستان نهایتا با 50 تومن چه چیزی میتونم بخرم ؟
mp3 پخش کنه ، صدا را هم ضبط کنه
رادیو نداشته باشه هم مهم نیست
خواهشا راهنماییم کنید
1)IREVER T8
2)COWON E2
3)+SANSA CLIP
و چند مدل دیگه بعید میدونم هیچ کدوم خوب ریکرد کنند.

ok118
17-04-2011, 12:05
[QUOTE=peaceful1;6023304]این فرق ها همیشه برقرار نیست ولی خب شما جواب کلی میخوای دیگه؟!
مزیت های پلیر به موایل:
1)حجم صدای بیشتر
2) افت کیفیت کمتر تو کیفیت صدا تو وللوم های بالاتر نسبت به موبایل.
3)پشتیبانی از متن آهنگ و نمایش آواتار و مشخصات آهنگ به بهترین شکل ممکن.(گاهی اصلا موبایل توانایی نشون دادن نداره.)
4)پشتیبانی از رم تا حجم های بیسیار زیاد و بدون تفاوت در کارایی ...
5)هنگامی که آهنگ هی جدید داخل پلیر میریزید سرعت اسکن پلی لیست به مراتب بیشتر.
6) میزان پخش به مراتب بیشتر 40-60 ساعت معمولا پلیر ها اهنگ پخش میکنند عموم موبایل ها به سختی به 8-10 ساعت میرسند.
تنظیمات پیشرفته صدا
7)افکت های گوناگون صدا.
8)پشتیبانی از همه فرمت های صوتی تا بالاترین کیفیت ممکن(معمولا)
9)نحوه چینش پیشرفته آهنگ ها.
تکنلوژی های زیادی مثل هماهنگ سازی اتومات حجم صدای همه آهنگ ها و حذف فاصله مکث بین فایل های اهنگ و کلی چیز دیگه....
اصلا قابل مقایسه نیست.

این مزایا در پلیر های ارزان قیمت زیر 100 تومان هم وجود دارد یا فقط مخصوص پلیر های حرفه ایست ؟؟؟
(مخصوصا موارد 1 و 2 و 6 و 7 ) :46::46:

در واقع سوال من اینه که مثلا واکمن سونی اریکسون می تونه جایگزین یک پلیر ارزان قیمت باشه و همان کیفیت صدا رو به ما بده ؟؟ :13::13:

با تشکر :40::40::40::40::40:

Arash0065
17-04-2011, 14:35
اگه ممکنه آدرس سایت اینترنتی برای خرید Sansa Clip plus رو برام pm کنید
با تشکر

peaceful1
17-04-2011, 16:16
در واقع سوال من اینه که مثلا واکمن سونی اریکسون می تونه جایگزین یک پلیر ارزان قیمت باشه و همان کیفیت صدا رو به ما بده ؟؟ :13::13:
با تشکر :40::40::40::40::40:
بستگی داره.
اصلا به قیمت نیست مدل به مدل فرق میکنه یکی پلیر 20 دلاری سن دیسک رو با هدفون 500 دلاری فلان برند گوش میده
تو صدا سازگاری اجزائ که انتخاب میکنی و کیفیت مهمه همیشه گرونترین و مخصوصا مخصوصا جدید ترین به معنی با کیفیت ترین نیست.
بزار بهتر توضیح بدم شما 3 المان برای رسیدن به کیفیت مطلوب احتیاج داری:
1)سورس پردازش فایل(کارت صدا ضبط صوت موبایل پلیرقابل حمل یا هر چیز دیگه)
2)هدفون
3)کیفیت فایل صوتی
شما اگه همه آهنگ هات MP3 128 هست خوب میتونی با یه موبایل با خورجی خوب و یه هدفون 20-30 تومنی سر کنی اگه نه فایل های با کیفیت و حجیم داریو برات کیفیت مهمه بهتر هم از هدفون با کیفیت هم با پلیر با کیفیت گوش بدی
از یه نگاه دیگه:
شما هر چقدر پول بدی آش میخوری شما بگو پول هدفون و پلیر و ... کلا رو هم بخوای بدی قدر میدی؟!
50 تومن 100 نومن 200 تومن؟!
سر جمع چقدر میدی؟!

ok118
17-04-2011, 20:02
بستگی داره.
بزار بهتر توضیح بدم شما 3 المان برای رسیدن به کیفیت مطلوب احتیاج داری:
1)سورس پردازش فایل(کارت صدا ضبط صوت موبایل پلیرقابل حمل یا هر چیز دیگه)
2)هدفون
3)کیفیت فایل صوتی
شما اگه همه آهنگ هات MP3 128 هست خوب میتونی با یه موبایل با خورجی خوب و یه هدفون 20-30 تومنی سر کنی اگه نه فایل های با کیفیت و حجیم داریو برات کیفیت مهمه بهتر هم از هدفون با کیفیت هم با پلیر با کیفیت گوش بدی
از یه نگاه دیگه:
شما هر چقدر پول بدی آش میخوری شما بگو پول هدفون و پلیر و ... کلا رو هم بخوای بدی قدر میدی؟!
50 تومن 100 نومن 200 تومن؟!
سر جمع چقدر میدی؟!

از آن سه المانی که ذکر کردید به این نتیجه رسیدم که

1) پردازنده صدا = موبایل هم ( به شرطی که خروجی صدای با کیفیتی داشته باشد ) میتواند مثل پلیر به عنوان وسیله پردازنده صدا بکار رود

2) هدفون = هدفون باید از نوع خوب و متناسب با گوشی باشد

3) کیفیت فایل صوتی = بیش از 80 درصد موسیقی های موجود به فرمت MP3 و WMV هستند و راستش من خودم تا حالا فایل صوتی با کیفیت ندیدم :31::31: بنابراین فکر می کنم همان موبایل و هدفون 30 تومانی کفایت می کنه

در مورد هزینه هم همان طور که ذکر شد برای پلیر حداکثر 100 تومان ( پلیر + هدفون ) می خواستم هزینه کنم که بعد به این فکر افتادم که پول پلیر را به پول موبایل اظافه کنم و یک وسیله تهیه کنم :46::46:

حالا نظر شما چیه ؟ کدام را بخرم ؟

( پلیر 100 تومانی + موبایل ) یا ( موبایل گران تر + هدفون 30 تومانی ) مساله این است :27::27::27:

البته دقت کنید که گوشی های واکمن در حال حاضر خیلی پیشرفت کرده اند و حتی از فرمت های با کیفیت مثل HD FLAC پشتیبانی میکنند حالا این که قدرت پردازش صدای گوشی و هدفون آن اصلا در حدی هست که بتوان این فایل ها را با کیفیت واقعیشان اجرا کند یا نه من نمی دانم چون نه گوشی واکمن داشته ام و نه با این فایل ها سروکار داشتم :11::11::11::11::11:

peaceful1
17-04-2011, 21:34
بعضی گوشی ها مثل N8 برسی فنی شدند میشه نخریده کیفیتشون رو با موبایل ها مقایسه کرد:

موضوع یه چیز دیگه هست معمولا وسیله ایی که چند کار انجام میده نویز صداش از یه کار میکنه بیشتره و این برای ملاک های دیگه هم برقراره.
من خودم 5800 دارم خیلی ها به عنوان یکی از خوش صدا ترین موبایل هایی که ساخته شده میشناسند ولی خودم اصلا باهاش آهنگ گوش نکردم.
پلیر 20 دلار clip رو هم ازش خوش صدا تر میدونم.
موضوع انقدر سیاه و سفید نیست من منظور شما رو میفهمم با این حال که جوابم اینه که با 80-90 تومن هدفون و پلیر هر دو رو میتونی بخری و صدای مطلوب بگیری ولی به نظرم شما همون رویه ایی که دوست دارید رو انجام بدید بهتره.

your_star
17-04-2011, 21:43
از آن سه المانی که ذکر کردید به این نتیجه رسیدم که

1) پردازنده صدا = موبایل هم ( به شرطی که خروجی صدای با کیفیتی داشته باشد ) میتواند مثل پلیر به عنوان وسیله پردازنده صدا بکار رود

2) هدفون = هدفون باید از نوع خوب و متناسب با گوشی باشد

3) کیفیت فایل صوتی = بیش از 80 درصد موسیقی های موجود به فرمت MP3 و WMV هستند و راستش من خودم تا حالا فایل صوتی با کیفیت ندیدم :31::31: بنابراین فکر می کنم همان موبایل و هدفون 30 تومانی کفایت می کنه

در مورد هزینه هم همان طور که ذکر شد برای پلیر حداکثر 100 تومان ( پلیر + هدفون ) می خواستم هزینه کنم که بعد به این فکر افتادم که پول پلیر را به پول موبایل اظافه کنم و یک وسیله تهیه کنم :46::46:

حالا نظر شما چیه ؟ کدام را بخرم ؟

( پلیر 100 تومانی + موبایل ) یا ( موبایل گران تر + هدفون 30 تومانی ) مساله این است :27::27::27:

البته دقت کنید که گوشی های واکمن در حال حاضر خیلی پیشرفت کرده اند و حتی از فرمت های با کیفیت مثل HD FLAC پشتیبانی میکنند حالا این که قدرت پردازش صدای گوشی و هدفون آن اصلا در حدی هست که بتوان این فایل ها را با کیفیت واقعیشان اجرا کند یا نه من نمی دانم چون نه گوشی واکمن داشته ام و نه با این فایل ها سروکار داشتم :11::11::11::11::11:

من فقط یه چیز بگم که زیاد هم فنی نیست.
ببین شما باید موسیقی برات مهم باشه و یه بخشی از زندگی روزمرت باشه که یه پلیر(یا مثل خیلی از ما 2 یا 3 تا پلیر) بگیری
همین کمپانی سونی با این تفکر شما نباید پلیر های سری بی رو تولید کنه!
شما با موبایل تفریحی گوش میدی اما پلیر این جور نیست.
مثل این میمونه که از کسی بپرسی شما که موبایل برای اینترنت و بازی و ... داری دیگه چرا نت بوک با خودت میگردونی!

ok118
17-04-2011, 22:29
من فقط یه چیز بگم که زیاد هم فنی نیست.
ببین شما باید موسیقی برات مهم باشه و یه بخشی از زندگی روزمرت باشه که یه پلیر(یا مثل خیلی از ما 2 یا 3 تا پلیر) بگیری
مثل این میمونه که از کسی بپرسی شما که موبایل برای اینترنت و بازی و ... داری دیگه چرا نت بوک با خودت میگردونی!

حرف حساب جواب نداره من تسلیمم :27::27::27::27::27::27::27:

ok118
17-04-2011, 22:43
بعضی گوشی ها مثل N8 برسی فنی شدند میشه نخریده کیفیتشون رو با موبایل ها مقایسه کرد:

من خودم 5800 دارم خیلی ها به عنوان یکی از خوش صدا ترین موبایل هایی که ساخته شده میشناسند ولی خودم اصلا باهاش آهنگ گوش نکردم.
پلیر 20 دلار clip رو هم ازش خوش صدا تر میدونم.
موضوع انقدر سیاه و سفید نیست من منظور شما رو میفهمم با این حال که جوابم اینه که با 80-90 تومن هدفون و پلیر هر دو رو میتونی بخری و صدای مطلوب بگیری ولی به نظرم شما همون رویه ایی که دوست دارید رو انجام بدید بهتره.

اختیار دارید قربان :46: من که مریض نیستم وقت شما رو بگیرم بعد هم برم کاری رو که خودم دوست دارم انجام بدم :11::11::11:

من به حرف شما گوش میدم و یک پلیر تهیه میکنم :8::8::8::8::8:

لطف کنید توی همان قیمت های 80-90 تومان یک یا چند مدل خوب معرفی کنید :40::40::40::40:

این حرف شما ( من خودم 5800 دارم اما پلیر 20 دلاری clip رو هم ازش خوش صدا تر میدونم ) واقعا منو متحول کرد دیگه عمرا دنبال پلیر گوشی نمیرم

peaceful1
18-04-2011, 09:37
اختیار دارید قربان :46: من که مریض نیستم وقت شما رو بگیرم بعد هم برم کاری رو که خودم دوست دارم انجام بدم :11::11::11:

من به حرف شما گوش میدم و یک پلیر تهیه میکنم :8::8::8::8::8:

لطف کنید توی همان قیمت های 80-90 تومان یک یا چند مدل خوب معرفی کنید :40::40::40::40:

این حرف شما ( من خودم 5800 دارم اما پلیر 20 دلاری clip رو هم ازش خوش صدا تر میدونم ) واقعا منو متحول کرد دیگه عمرا دنبال پلیر گوشی نمیرم
پلیر یه +sansa clip بگیر سایتش رو PM میکنم.
قیمت سایت 60 تومن 4 گیگ
اگر هم خواستی میتونی rockbox روش بریزی:

alishadabmehr
18-04-2011, 14:55
بچه ها حالا كه حرف از سانسا شد اين sansa clip plus ركوردرش چطوره؟ يعني واسه ضبط صداي استاد تو دانشگاه ميتونه خوب باشه؟ و يه جايي خوندم تا 32 گيگ رم هم ميتونيم افزايش بديم درسته يا نه؟ دمتون گرم

peaceful1
18-04-2011, 15:07
بچه ها حالا كه حرف از سانسا شد اين sansa clip plus ركوردرش چطوره؟ يعني واسه ضبط صداي استاد تو دانشگاه ميتونه خوب باشه؟ و يه جايي خوندم تا 32 گيگ رم هم ميتونيم افزايش بديم درسته يا نه؟ دمتون گرم

رو تا هر حجمی اگه از نوع SDHC باشه میخوره نباید از نوع SDXC باشه .
اگه راک باکس بریزی تنظیمات پیشرفته ریکرد داره ولی کیفیت ریکردش اصلا قابل قبول نیست.
صدا به سختی شنیده میشه.

ok118
18-04-2011, 17:26
پلیر یه +sansa clip بگیر سایتش رو PM میکنم.
قیمت سایت 60 تومن 4 گیگ
اگر هم خواستی میتونی rockbox روش بریزی:

راستش از اون سایتی که PM کردی هیچی سر در نیاوردم :13::13:

توی فروشگاه های اینترنتی ایران دنبال سانسا کلیپ پلاس گشتم ولی پیداش نکردم فقط دیجی کالا در گذشته این مدل رو داشته در حال حاضر هیچ مدلی از پلیر های سان دیسک رو نداره
ولی مشخصات خود پلیر و عکساشو توی نت دیدم مدل کوچک و جالبی است
شما برای خرید جایی رو سراغ دارید ؟ البته من شهرستانم ؟
اگه زحمتی نیست از برندهای دیگه هم یک مدل خوب پیشنهاد بدید :11::11::11::11:

dragon-fly
19-04-2011, 10:36
سلام
دوستان من الان یه zen xfi2 دارم که اصلا حتی یه ذره ازش راضی نیستم.
حالا شما یه پلیر خوب معرفی کنید که واقعا کیفیت داشته باشه و از اونجایی که من همه سبک اهنگ گوش میدم نیازی به تنظیم خاصی برای هر سبک نداشته باشه.

پ.ن:اگه کسی فکر میکنه با خرید هدفن این پلیر خودم قابل تحمل میشه لطفا بگه.
ممنون.
کسی جواب سوال منو نمیده ؟

your_star
19-04-2011, 12:01
کسی جواب سوال منو نمیده ؟
پلیرت از لحاط کیفیت صدا جزو خوبها هست و هدفونشم همینطور.
اگه صدای بهتر میخوای تو گرونها:Cowon j3,i9,x7 و , sony nwz-x,nwz-s545 و ارزون هم sansa clip plus
اگه هدفون گرونتر مبخوای Creative aurvana,aurvana 2 و یا sony mdr ex500sl

alil1369
19-04-2011, 23:44
سلام گیج شدم شدید !
بین J3 - X7 - V5 HD کیفیت صدای کدوم بهتره ؟؟
کدوم رو بگیرم ؟
J3 - خوبه ولی صفحه کوچیکه ولی Amoled هست و صداش کیفیت داره
X7 - رزولیشن پایین داره و تاچش خوب نیست ولی صداش توپه
V5 HD - کیفیت صداش نمیدونم در چه حدیه و UI خشکی داره

peaceful1
20-04-2011, 06:28
این جا هم یی همچین سوال مشابهی پرسیده شده بود:

alil1369
20-04-2011, 12:30
از دیشب تا الان هزار تا سایت رفتم و همه review ها رو خوندم و ویدیو هارو دیدم
هر سایتی هم یه چیزی میگه !
ولی در کل به نتیجه رسیدم که :
همه محصولات Cowon از نظر اکولایزر و کیفیت صدا در یه حد قرار دارن

-------
V5 :
قابلیت ارتقا از طریق مموری داره
صفحه 4.8 اینچی داره و رزولیشن بالا و خوب همه نوع فرمتی رو پشتیبانی میکنه و HD هست 720p
اندازش خوبه و کم و کسری نداره
فقط User interface هست که میشه ورزن v5s رو روش نصب کرد و تا حدی مشکل ظاهرش حل میشه فقط نمیدونم شکل و ظاهر بخش موزیکشم هم عوض میشه یا نه ؟ (صفحه ای که توش اهنگ پخش میشه) امکان اینکه یه عکس برام بزاری هست

-----
X7 :
جدید تر هست
حالا حالاها براش اپدیت میاد و پشتیبانی داره
120 گیگ هارد داره و دیگه مشکی از این نظر نداری
صفحه 4.3 اینچی داره و رزولیشن نسبتا پایینی داره و از 3 فرمت برای ویدیو استفاده میکنه
اینترفیس و ظاهر بهتری هم داره نسبت به v5
باطری تاپی هم داره

دیگه دو دل گیر کردم و موندم !
خواهشا اگه خودتون بودید کدوم رو میگرفتید ؟
ممنون

peaceful1
20-04-2011, 13:11
X7 اصلا فایل ویدیویی در حد انتظار نمیتونه پخش کنه یه آرشیو همراه هست.
وزنش هم 200 وخورده ایی گرم هست.
گفتم بدونی
انتخاب بین این دو بی معنیه چون کارکردشون کاملا متفاوته
سوال اینه الویتت تو دیدن فیلم و گوش دادن به موسیقی چقدر هست؟!
اگه مثلا بین J3 و X7 میگفتی قابل درک بود.
V5 و X7 هم دوره و هم نسل هستند خیلی تو خط آپدیت و این چیز ها نباش شرایطشون مشابه هست.
lاین همه میخوای هزینه کنی میتونی D3 رو هم به لیستت اضافه کنی.
------------------------------------
ببین اول سوال رو طرح کن بعد بهش جواب بده بشین فکرهات رو بکن نیازت چی هست صلاح ومصلحتت چطوریه
اونوقت جوابش خیلی مشخص خواهد بود.

alil1369
20-04-2011, 13:28
اولویت اصلیم موزیک هست و یه چیزی میخوام که اول از همه صدای خوبی داشته باشه و بتونم همه چی روش بریزم
ویدیو هم در الویت بعدیم هست ، جوری باشه که 2 ،3 تا فیلم بریزم روش و سرگرمم کنه کیفیت خوبی داشته باشه
ولی بودجم 300 بیشتر نیست که با این حساب اگه بخوام V5 بگیرم از نظر مموری کم میارم و ... دیگه زیاد ویدیو و فایل نمیتونم بریزم روش ؟
جایی تو پایتخت نیست که بشه از نزدیک باهاشون کار کرد ! تست منظورمه

peaceful1
20-04-2011, 13:32
طبقه همکف برج B پایتخت همشون رو تو ویترین گذاشته.
طبقه همکف پاساز رضا هم O2 باز داره برای تست اگه خودت هدفون داشته باشی میتونی تست کنی.

alil1369
20-04-2011, 13:37
طبقه همکف برج B پایتخت همشون رو تو ویترین گذاشته.
طبقه همکف پاساز رضا هم O2 باز داره برای تست اگه خودت هدفون داشته باشی میتونی تست کنی.
پلاکش رو نمیدونی یا اسم فروشگاه رو

peaceful1
20-04-2011, 13:40
پشت ویترین همشون همه محصولات کوون هست کامل مشخصه

alil1369
20-04-2011, 13:55
من میرم اماده شم برم پایتخت
فکر کنم همون X7 بگیرم اگه کیفیت صفحه بدی نداشته باشه
ببینم چی میشه اخر
بازم از این همه محبتت مرسی
خیلی لطف کردی

alil1369
20-04-2011, 16:49
بلاخره همون X7 رو با کیف فابریکش خریدم 309 تومن
من دیدم موزیک بیشتر استفاده میکنم تا ویدیو دیدن
مرسی بازم

Heart Banger-97
21-04-2011, 00:13
HiFi Man HM-801 از جمله پلیرهای حرفه ای و خوب هست که میتونه فرمت FLAC با رزولیشن بالا رو هم پخش کنه البته به قیمت یک کمی بالا.
چیپ مبدل آنالوگ به دیجیتال این پلیر یکی از بهترین چیپ های حال حاظر هست ولی این پلیر هر چند به اسم پرتابل در دسترس هست ولی اصلآ توی جیب به راحتی جا نمیشه و احتمالآ باید با کیف مخصوص که همراهش هست حمل بشه و اینکه همچنان بر خلاف اکثر تولید کنندگان وسایل الکترونیکی که برای شارژر از شارژر استاندارد و کوچک سویچینگ استفاده میکنن شارژر همراه این پلیر حدودآ 1.2 کیلو وزنشه و بدتر از همه اینکه شارژرش بر خلاف سایر پلیرهای دیگه از نوع کانکتور دوبل هست که به سختی گیر میاد هر چند خود شرکت 1 سال دستگاه رو گارانتی میکنه و وسایل همراهش تقریبآ کامله ولی از نظر طراحی صنعتی نمره چندان خوبی نخواهد گرفت و محل قرارگیری دگمه های دستگاه درست انتخاب نشده و برای کاربری که دائمآ در حال کار با دگمه ها هست چندان خوشایند نیست.

با تمام این شرایط بدی که داره اگه تا آخر امسال پلیر پرتابلی که کیفیت صدای بهتری از این مدل نداشته باشه به بازار نیاد همینو شفارش میدم فعلآ با Cowon J3 میشه سر کرد.
برادر ! خداییش به این یکی رحم کن:31:
این اصلا ارزش نداره کسایی که 601 و 801 داشتن گفتن خریدن 801 اصلا توجیه نداره
چونکه تا اونجا که یادمه در مورد 801 میگفتن که قصدشون ساختن بلیری با تفکیک صدای بالا و از اینجور چیزاست که با توجه به اینکه به هیچ وجه قابل حمل نیست میشه با خریدن مثلا یدونه meier audio corda stepdance به یه چیز بهتر رسید ( تا 800 دلار مدلای زیادی توی لیست انتخاب میتونن باشن )
ولی 601 سبک صداش خاصه و خلاصه کسایی که بلیرای مختلف داشته باشن هم با خریدن این مدل میتونن لذت ببرن از گرمی و آنالوگ بودن خاص صداش ( اونا میگفتن , من که نشنیدم) تازه قابل حمل هم هست.

oappleo
21-04-2011, 23:45
سلام
بزرگواران یه رکوردر صدا میخوام که mp3 بلیر هم باشه و صدا رو تا 7 متری باکیفیت عالی ضبط کنه

قیمتش زیر 80 تومن من دانشجو هستم

شـیـفــو
22-04-2011, 00:53
بچه ها يه سوال اين
iriver t8
باترييه يا قابل شارژه ؟ منظورم اينه باتري خوره يا نه باتري داخلي داره ؟ چون باتري خور باشه خيلي ضايع هست نميخوام دردسر داره اونطوري . بعد الان ديجي كالا ميده59 تومن قيمت شركتيشم همونه ديگه ؟ از همين ديجي كالا بگيرم يا تو بازار ارزونترم پيدا ميشه اگر بله بجز پايتخت كجا ميشه پيدا كرد ؟

peaceful1
22-04-2011, 06:30
بچه ها يه سوال اين
iriver t8
باترييه يا قابل شارژه ؟ منظورم اينه باتري خوره يا نه باتري داخلي داره ؟ چون باتري خور باشه خيلي ضايع هست نميخوام دردسر داره اونطوري . بعد الان ديجي كالا ميده59 تومن قيمت شركتيشم همونه ديگه ؟ از همين ديجي كالا بگيرم يا تو بازار ارزونترم پيدا ميشه اگر بله بجز پايتخت كجا ميشه پيدا كرد ؟
فکر کنم حضوری خرید کنی کمی ارزونتر بشه اخرین قیمت مصوب رو از سایت آواسان رایان بگیر.

شـیـفــو
22-04-2011, 15:22
iriver t8
باترييه يا قابل شارژه ؟

peaceful1
22-04-2011, 16:03
آه فراموش کردم بگم
شارژی هستش تقریبا دیگه باطری خور نداریم.

شـیـفــو
23-04-2011, 22:29
برو بچ كيفيت جنس iriver t8 حالا بهتره يا +clip ؟

minimax2
24-04-2011, 07:36

من از تجربه شخصیم می گم
بنده Cowon I9 و SANSA Clip + رو با هم گرفتم ولی می دونید حقیقت COWON داره تو کشوی میزم خاک می خوره چون کیفیت SANSA CLIP Plus یه چیز دیگه است واقغا عالیه . صدای صاف و تقکیک پذیر .:40::40::40:
نکته دیگه ای که شاید کمتر بهش اشاره می شه کارکردن با اون خیلی آسونه !!!!
من فعلا با گوشی HTC Desire آهنگامو گوش می دم :5:چون از هر دوی این پلیر ها بیشتر صدای مورد علاقه منو تولید می کنه به خصوص انواع و اقسام اکولایزر های دیفالت و قابل داونلود داره :8::8::8:

peaceful1
24-04-2011, 09:21

جنس صدای پلیر های کره ایی به هم خیلی نزدیکه مثلiriver و COWON و سامسونگ شاید چون قطعاتی که تو طراحیشون استفاده میکنند شبیه هستش
+clip به مراتب فراتر از قیمتش هست چه از لحاظ کیفیت صدا یا طراحی که کار کردن با اون رو بسیار راحت میکنه
تا هر حجمی رم microSD تا وقتی که SDHC باشه نه SDXC پشتیبانی میکنه مثلا 32 گیگ که فعلا بیشترین هست.
حجم خروجیش بسیار زادی داره اصلا به اندازه کوچیکش نمیخوره.
ولی خوب این دو پلیر تو بعضی چیزها شبیه هستند همه فرمت های متعارف صوتی رو پشتیبانی میکنند.
اندازه و وزن کمی دارند.
باطریشون شارژی هست و کلا تو یه کلاس از لحاظ کارکرد هستند.
+clip میتونی کنار سیستم اصلی خود شرکت این سیستم رو هم نصب کنی.

سلام
بزرگواران یه رکوردر صدا میخوام که mp3 بلیر هم باشه و صدا رو تا 7 متری باکیفیت عالی ضبط کنه

قیمتش زیر 80 تومن من دانشجو هستم
اگه بتونید حداقل 100 تومن هزینه کنید و UX200 سونی با حجم 2 گیگ تهیه کنید خیلی بهتره.

SALVATION1
25-04-2011, 19:50
سلام یک سوال داشتم...
من می خواستم یک دستگاه پخش کننده ی ویدیو بخرم...فقط مخصوص پخش ویدیو و فیلم آخه من خیلی فیلم می بینم...ولی نمی خوام تبلت باشه...می خوام سایزش 4 اینچ (بالا پایینش عیب نداره) باشه...برام مهم نیست صفحش در نور کیفیت داشته باشه یا نه! فقط کیفیت فیلم دیدن بالا باشه (و البته باز کردن صفحات اینترنتی)
حالا بین دو تا دستگاه موندم!!!
آیپاد تاچ 4
یا
Archos 43 Internet Tablet 16GB

به نظرتون این دومیه چطوره در فیلم دیدن به کیفیت آیپاد می رسه؟
دوم اینکه ایکه مولتی تاچ نداره خیلـــی بده یا نه قابل تحمل؟
اگر گوشی هم می شناسید معرفی کنید
ممنون

یک چیزه دیگه به نظرتون صفحه ی archos برای فیلم دیدن به desire hd می رسه؟

Vivah
25-04-2011, 22:51
سلام دوستان ...
من موفق نشدم همه صفحه ها بخونم
ولی چند صفحه ای هم که خوندم ... یه چیزهایی دستم اومد ، میخوام یه mp3 پلیر بگیرم
ولی نمیدونم الان تو بازار بین مارک های sony , creative , cowon کدومش با شرایطی که من میخوام بهتره
چون میخوام تا هفته دیگه بخرمش ، لطفا دوستانی که میدونن و اطلاع دارن حتما به من کمک کنند چون خیلی بهش احتیاج دارم
اگر هم تو صفحه های قبل گفته شده که من ندیدم یه لطفی کنید ، اسم مارک و مدلش دوباره بذارید تا من سریع تر تصمیم بگیرم و بخرم :11:

مشخصاتی که میخوام اینه :
مهمترینش اینه که یه رکوردر با کیفیت عالی داشته باشه
پخش صداش هم خیلی خوب باشه
از اونجایی که بنا به کارم زیاد باید جلو عقب کنم ، میخوام سرعت خوبی هم داشته باشه
اسپسکر هم داشته باشه بد نیست (اگه نبود هم مهم نیست)
و اینکه زیر 100 تو من هم قیمت داشته باشه

راستی این مدل سونی که به دوستمون پیشنهاد کردین خوبه یا بهتر از اون هم هست ؟؟

من منتظرم
کمک...................:41:

baqdadi63
27-04-2011, 15:43
سلام!!!
کسی سایت یا فروشگاهی که سانسا کلیپ داشته باشه رو سراغ داره؟؟
اگه میشه واسم پی ام کنه!!! مرسی!!!
:11::42::42::33::33:

fabio montari
27-04-2011, 16:04
سلام دوستان ...
من موفق نشدم همه صفحه ها بخونم
ولی چند صفحه ای هم که خوندم ... یه چیزهایی دستم اومد ، میخوام یه mp3 پلیر بگیرم
ولی نمیدونم الان تو بازار بین مارک های sony , creative , cowon کدومش با شرایطی که من میخوام بهتره
چون میخوام تا هفته دیگه بخرمش ، لطفا دوستانی که میدونن و اطلاع دارن حتما به من کمک کنند چون خیلی بهش احتیاج دارم
اگر هم تو صفحه های قبل گفته شده که من ندیدم یه لطفی کنید ، اسم مارک و مدلش دوباره بذارید تا من سریع تر تصمیم بگیرم و بخرم :11:

مشخصاتی که میخوام اینه :
مهمترینش اینه که یه رکوردر با کیفیت عالی داشته باشه
پخش صداش هم خیلی خوب باشه
از اونجایی که بنا به کارم زیاد باید جلو عقب کنم ، میخوام سرعت خوبی هم داشته باشه
اسپسکر هم داشته باشه بد نیست (اگه نبود هم مهم نیست)
و اینکه زیر 100 تو من هم قیمت داشته باشه

راستی این مدل سونی که به دوستمون پیشنهاد کردین خوبه یا بهتر از اون هم هست ؟؟

من منتظرم
کمک...................:41:
فکر کنم سونی خوب باشه

baqdadi63
27-04-2011, 22:35
خیلی ممنون که زود جواب دادی دوست عزیز!!!
یه سوال دیگه داشتم:
بین کلیپ و e2 و آیپاد شافل کدوم رو توصیه میکنید؟؟

pooria-ir
29-04-2011, 12:21
سلام
من خودم Cowon U5 دارم و خیلی خیلی ازش راضیم،حالا میخوام یه پلیر دیگه بگیرم با ابن مشخصات
-از نظر کیفیت و قدرت صدا حداقل در همین سطح باشه(این u5 واقعا عالیه) <<<<این مهمترین نکته هستش
-جمع و جور باشه
-سقف بودجه هم 150 تومن

ممنونم :11:

osmaan
29-04-2011, 14:47
سلام
من خودم Cowon U5 دارم و خیلی خیلی ازش راضیم،حالا میخوام یه پلیر دیگه بگیرم با ابن مشخصات
-از نظر کیفیت و قدرت صدا حداقل در همین سطح باشه(این u5 واقعا عالیه) <<<<این مهمترین نکته هستش
-جمع و جور باشه
-سقف بودجه هم 150 تومن

ممنونم :11:
سلام من مدل i9 رو پیشنهاد میدم البته شما چند گیگ میخواید؟

peaceful1
29-04-2011, 15:12
اگه میتونی یه کم بیشتر هزینه کنی یه J3 چهار گیگ بگیری از بعضی جهات بهتره

fabio montari
29-04-2011, 18:03
خیلی ممنون که زود جواب دادی دوست عزیز!!!
یه سوال دیگه داشتم:
بین کلیپ و e2 و آیپاد شافل کدوم رو توصیه میکنید؟؟
اگه ترنس گوش میدی با هوس کلیپ اگه هیپ هاپ یا کلا اهنگ هایی که گرم هستن کووان ولی e2 اصلا پیشنهاد نمیشه lcd نداره اعصابت خورد میشه

pooria-ir
29-04-2011, 23:01
سلام من مدل i9 رو پیشنهاد میدم البته شما چند گیگ میخواید؟

یه چیز جمع و جور تر نیست ؟

من حداقل 4 گیگ رو میخوام دیگه،ضمنا اینکه از نظر کیفیت صدا و باطری به U5 میرسه ؟

اگه میتونی یه کم بیشتر هزینه کنی یه J3 چهار گیگ بگیری از بعضی جهات بهتره

از چه نظر هایی بهتره ؟

peaceful1
30-04-2011, 09:20
یه چیز جمع و جور تر نیست ؟
من حداقل 4 گیگ رو میخوام دیگه،ضمنا اینکه از نظر کیفیت صدا و باطری به U5 میرسه ؟
از چه نظر هایی بهتره ؟
این طور که به نظر میاد عموم مشخصه های این دو پلیر شبیه هستش:

ولی خوب J3 شکاف رم داره تا هر حجمی رم microSDHC که باشه پشتیبانی میکنه.
خیلی بهتر توسط شرکت سازنده پشتیبانی میشه.
معمولا هر دو هفته یه بار آپدیت میشه ولی i9 مدتی میشه که دیگه آپدیت نمیشه.
گفته شده که J3 حدود64 ساعت موسیقی پخش میکنه که این میزان تو i9 حدود یک سوم این زمان هستش
حالا کاری با کیفیت تصویر و g sensor و multi touch بودنش و طراحی خوب و اندازه صفحه.... ندارم.

rezaomido
02-05-2011, 13:29
J3 محدودیت ساپورت حافظه میکرو داره.
64 گیگ تست کردم نخورد ولی 32 جواب داد.
اما موقع روشن کردن خیلی طول میکشه تا بالا بیاد. با آپدیتهای جدید هم این مشکل برطرف نشده.
و اینکه متاسفانه اکثر آپدیتهای این پلیر مربوط به رفع اشکال نمایش تگهای تراکها هستن.

و در آخر هیچ وقت ظرفیت پایین این پلیر رو نگیرید که پشیمون میشید. چون کپی کردن تراک توی حافظه خود دستگاه به کندی انجام میشه و پاک کردن هر تراک هم چندین ثانیه طول میکشه. اما این مشکل با حافظه میکرو نیست!. من که 32 گرفتم الان پشیمونم.

peaceful1
02-05-2011, 14:03
J3 محدودیت ساپورت حافظه میکرو داره.
64 گیگ تست کردم نخورد ولی 32 جواب داد.
اما موقع روشن کردن خیلی طول میکشه تا بالا بیاد. با آپدیتهای جدید هم این مشکل برطرف نشده.
و اینکه متاسفانه اکثر آپدیتهای این پلیر مربوط به رفع اشکال نمایش تگهای تراکها هستن.

و در آخر هیچ وقت ظرفیت پایین این پلیر رو نگیرید که پشیمون میشید. چون کپی کردن تراک توی حافظه خود دستگاه به کندی انجام میشه و پاک کردن هر تراک هم چندین ثانیه طول میکشه. اما این مشکل با حافظه میکرو نیست!. من که 32 گرفتم الان پشیمونم.
اینطوری نیست که یه حجمی بخوره , حجمی اصلا نخوره
مدل به مدل متفاوته
برای D2 یه تاپیک بود که کاربر ها رم های حجم بالایی که به خوبی پشتیبانی میکنه رو به اشتراک میزارند تا بقیه از تجربه اون ها استفاده کرده و همون ها رو تهیه کنند تا به همچین مشکلی نخورند.
برای جلوگیری از این موضوع دوستان باید مدل های احتمالی رو تو سایت های رفرنس پرسش کنید که پشیمونی بار نیاد....

mohammad786
03-05-2011, 19:26
دوستان سئوالي اگر در مورد cowon d3 اين اعجوبه صدا و تصوير داريد در خدمتم

mili_k
03-05-2011, 20:43
دوستان شما تا حالا از تبدیل جک 3.5 میلیمتری برای گوشی استفاده کردید؟ یا دیدید که استفاده کنند؟!

چون بخش "راهنمایی برای خرید یه هدفن خوب"، متروکه شده! مشکلم رو اینجا مطرح می کُنم ، شاید جوابی گرفتم...

من مدل گوشیم سامسونگ s5233t هستـــ ـش و برا ـش یه مبدل جک 3.5 میلیمتری خریدم تا باهاش بتونم هر هدفون و هدستـ ـی رو که میخوام، بهــ ـش وصل کُنم...

ولی وقتی هدست رو وصل می کُنم هیچ صدایی از هدست شنیده نمیشه و گوشی مثل وقتی که هندزفری بهــ ـش وصل نیست صدا از اسپیکر ـش پخش میشه.

شما میدونید مشکل از کجاست؟

rezaomido
04-05-2011, 12:15
اینطوری نیست که یه حجمی بخوره , حجمی اصلا نخوره
مدل به مدل متفاوته
برای D2 یه تاپیک بود که کاربر ها رم های حجم بالایی که به خوبی پشتیبانی میکنه رو به اشتراک میزارند تا بقیه از تجربه اون ها استفاده کرده و همون ها رو تهیه کنند تا به همچین مشکلی نخورند.
برای جلوگیری از این موضوع دوستان باید مدل های احتمالی رو تو سایت های رفرنس پرسش کنید که پشیمونی بار نیاد....

دوست عزیز این یکی محدودیت ساپورت حافظه داره. ظاهرآ بیشتر از 32 ساپورت نمیکنه. شما امتحان کن.
واصل قضیه اینه که این نوع مموری که با J3 سازگاره فقط تا حجم 32 گیگ داره.

شما هم موفق باشید.

rezaomido
04-05-2011, 12:22
دوستان شما تا حالا از تبدیل جک 3.5 میلیمتری برای گوشی استفاده کردید؟ یا دیدید که استفاده کنند؟!

چون بخش "راهنمایی برای خرید یه هدفن خوب"، متروکه شده! مشکلم رو اینجا مطرح می کُنم ، شاید جوابی گرفتم...

من مدل گوشیم سامسونگ s5233t هستـــ ـش و برا ـش یه مبدل جک 3.5 میلیمتری خریدم تا باهاش بتونم هر هدفون و هدستـ ـی رو که میخوام، بهــ ـش وصل کُنم...

ولی وقتی هدست رو وصل می کُنم هیچ صدایی از هدست شنیده نمیشه و گوشی مثل وقتی که هندزفری بهــ ـش وصل نیست صدا از اسپیکر ـش پخش میشه.

شما میدونید مشکل از کجاست؟

بله برای مبایل از تبدیل استفاده کردم و با مبایلهایی که جک هندزفری داشتن با تبدیل تونستم از هدفون صدا دریافت کنم.
اونجا متروکه نیست ولی اگه کسی جواب سوال شما رو مطمئن، بلد باشه حتمآ آنی پست میده. امتحان کن (یک سوال ساده بپرس).
توی منوی گوشی ببین تنظیم برای انتخاب هندزفری و اسپیکر روی حالت اتوماتیک باشه.

شما هم موفق باشید.

alishadabmehr
04-05-2011, 14:04
دوستان سئوالي اگر در مورد cowon d3 اين اعجوبه صدا و تصوير داريد در خدمتم

خوب بفرماييد كيفيت صداش با هدفون و بي هدفون چطوره و اندرويد باعث نميشه مقداري لگ بزنه؟
يعني اندازه ي كافي سريع هست ؟ تاچش هم توضيح بده چطوره برنامه و بازي چي ريختي ببيني خوب اجرا ميكنه يا نه؟ به ور‍ژنهاي بالاتر اندرويد قابل ارتقا هست؟ قيمت هم يادت نره بگي.راستي داشت يادم خيلي از گوشيهاي اندرويددار مشكل باتري دارن و گوشيشون زود شارژ خالي ميكنه و اين بخاطر سيستم عامل اندرويد هست آيا اين مشكل تو d3 هم هست و در كل چقدر شارژ نگه ميداره

sansa
04-05-2011, 18:24
یه پست ایجاد کردم نشد ویرایش کنم اینجا هم پست زدم

یه پلیر میخوام فقط برای mp3 و ضبط صدا داشته باشه

............
قیمت مهم نیست (البته هست زیر 150 تومن )

فقط برای mp3 گوش داشتن - بلندی صدا برام بسیار بسیار بسیار مهمه همچنین کیفیت عالی صدا نهایت بلندی صدا با کیفیت بسیار عالی + قابلیت ضبط صدا

توجه داشته باشین نمیخوام ودیو نگاه کنم فقط برای mp3 جمع و جور

Rhodes
05-05-2011, 10:36
دوستان من این رو از کجا تهیه کنم؟
سایتی میفروشه؟
SanDisk Sansa Clip +

peaceful1
05-05-2011, 19:02
سایتی میفروشه؟
SanDisk Sansa Clip +
طبقه همکف پایتخت ولی خب قیمتشون بالاتر از حد طبیعی هست حداقل باید 10-15 تومن ازشون تخفیف بگیری یه سایت اینترنتی بود که 55 تومن میداد الان کرده 60 تومن ولی متاسفانه به نظر میاد یه چند هفته ایی هست که موجودی نداره.

sansa
06-05-2011, 07:33

............

فقط برای mp3 گوش داشتن - بلندی صدا برام بسیار بسیار بسیار مهمه همچنین کیفیت عالی صدا نهایت بلندی صدا با کیفیت بسیار عالی + قابلیت ضبط صدا

کمک نمیکنه ؟

alishadabmehr
06-05-2011, 10:51
سایتی میفروشه؟
SanDisk Sansa Clip +

اگه تهراني برو جمهوري كنار علاالدين مجتمع بزرگمهر چند تا clip و فيوز ديدم .

peaceful1
06-05-2011, 11:54

............

کمک نمیکنه ؟
الویت شما قسمت قرمزه هست؟!
حتما باید بتونه خوب ضبط کنه؟!
تا چند متری مدنظرت هست؟!
چقدر میخوای هزینه کنی؟!
هدفون داری؟! یا میخوای بخری؟! یا همونی که با پلیر میاد رو میخوای استفاده کنی؟!

noisymind
06-05-2011, 12:06
غیر از آپاد تاچ ، دیگه کدوم MP3 Player هوشمند هست و سیستم عامل داره؟

peaceful1
06-05-2011, 12:56
غیر از آپاد تاچ ، دیگه کدوم MP3 Player هوشمند هست و سیستم عامل داره؟
چند تا از پلیرهای Archoe:

پلیر D3 شرکت Cowon

Samsung galaxy player

یه چند تایی هستند تا باشه شما دنبال چی باشید...
منظورم اینه که از سیستمشون چه انتظاری داشته باشید
درسته همه این ها اندروید دارند ولی تو هر کدومشون یه جور کار میکنه
بعضی هاشون یه سری محدودیتهایی دارند.

vesall
06-05-2011, 13:21
سلام.
من یه MP3 و Recorder میخوام رادیو هم داشته باشه قیمتشم خیلی کم باشه :دی ولی کیفیتش بد نباشه.
( چیزه تاپ نمیخوام . فقط میخوام یه آهنگ و یه رادیو گوش کنم. فقط کیفیت صداش بد نباشه! باطریشم خوب نگه داره )

کمک..../
( مدل رو با قیمت بگیدا )

noisymind
06-05-2011, 13:56
چند تا از پلیرهای Archoe:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپلیر D3 شرکت Cowon

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدSamsung galaxy player

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه چند تایی هستند تا باشه شما دنبال چی باشید...
منظورم اینه که از سیستمشون چه انتظاری داشته باشید
درسته همه این ها اندروید دارند ولی تو هر کدومشون یه جور کار میکنه
بعضی هاشون یه سری محدودیتهایی دارند.

راستش چیزی که در درجه اول برای من مهمه ظرفیت هست و برای همین اول آیپاد کلاسیک رو انتخاب کردم و چون اهل بازی نیستم و بقیه اپلیکیشنها رو در گوشیم نصب میکنم ، پس آیپاد تاچ با ظرفیت خیلی کم و عدم کارایی داشتن بقیه مواردش و همینطور قیمت بیشترش نسبت به کلاسیک برای من مناسب نیست. ولی با این حال اگه چیزی باشه که در عین داشتن حافظه بیشتر ، مثلا آندروید هم بود که چه بهتر.

:11:

pooria-ir
06-05-2011, 14:01
این طور که به نظر میاد عموم مشخصه های این دو پلیر شبیه هستش:

ولی خوب J3 شکاف رم داره تا هر حجمی رم microSDHC که باشه پشتیبانی میکنه.
خیلی بهتر توسط شرکت سازنده پشتیبانی میشه.
معمولا هر دو هفته یه بار آپدیت میشه ولی i9 مدتی میشه که دیگه آپدیت نمیشه.
گفته شده که J3 حدود64 ساعت موسیقی پخش میکنه که این میزان تو i9 حدود یک سوم این زمان هستش
حالا کاری با کیفیت تصویر و g sensor و multi touch بودنش و طراحی خوب و اندازه صفحه.... ندارم.

ببخشید دیر اومدم
ممنونم از پاسختون :10:

من ترجیحا MP3 میخوام نه MP4 !
یعنی یه چیز جمع و جور،نه کت و کلفت با صفحه ی بزرگ،چون واسه اونکارا موبایل هست با صفحه 3 اینچی

ممنون میشم اگه چند مدل دیگه بهم معرفی کنین و نظر نهایی رو خودتون بدین که بلاخره چی بگیرم با توجه به اولویت هام

یعنی :

1-صدای با کیفیت و پرقدرت
2- باطری خوب
3- اندازه مناسب
4-کیفیت ضبط صدا متوسط رو به بالا ( در حد همین u5 باشه)

سقف بودجه هم 150 تومن

peaceful1
06-05-2011, 14:21
سلام.
من یه MP3 و Recorder میخوام رادیو هم داشته باشه قیمتشم خیلی کم باشه :دی ولی کیفیتش بد نباشه.
( چیزه تاپ نمیخوام . فقط میخوام یه آهنگ و یه رادیو گوش کنم. فقط کیفیت صداش بد نباشه! باطریشم خوب نگه داره )
کمک..../
( مدل رو با قیمت بگیدا )
..............
آخر متوجه نشدم شما mp3player میخوای یا ریکردر

ببخشید دیر اومدم
ممنونم از پاسختون :10:
من ترجیحا MP3 میخوام نه MP4 !
یعنی یه چیز جمع و جور،نه کت و کلفت با صفحه ی بزرگ،چون واسه اونکارا موبایل هست با صفحه 3 اینچی
ممنون میشم اگه چند مدل دیگه بهم معرفی کنین و نظر نهایی رو خودتون بدین که بلاخره چی بگیرم با توجه به اولویت هام
یعنی :
1-صدای با کیفیت و پرقدرت
2- باطری خوب
3- اندازه مناسب
4-کیفیت ضبط صدا متوسط رو به بالا ( در حد همین u5 باشه)
سقف بودجه هم 150 تومن
1)cowon i9
2) Sansa Fuze
3)Sony E series

vesall
06-05-2011, 14:32
سلام.

کمک..../
( مدل رو با قیمت بگیدا )

اصلاح می کنم :31: من یه پلیر-ریکوردر میخوام.
1- MP3 پلیر
2- رادیو ( اگر بود )
3- ریکوردر ( اگر بود )
4- باطری
5- سقف بودجه خیلی خیلی کم :41:

کمک..../

your_star
06-05-2011, 14:54
اصلاح می کنم :31: من یه پلیر-ریکوردر میخوام.
1- MP3 پلیر
2- رادیو ( اگر بود )
3- ریکوردر ( اگر بود )
4- باطری
5- سقف بودجه خیلی خیلی کم :41:

کمک..../
sony nwz-b153
آیریور t8
آیریور e30
sansa clip plus
و سامسونگ yp-u5
به نظرم سانسا و آیریور e30 برات بهترن.

vesall
06-05-2011, 16:09
sony nwz-b153
آیریور t8
آیریور e30
sansa clip plus
و سامسونگ yp-u5
به نظرم سانسا و آیریور e30 برات بهترن.
سلام.
دستت درد نکنه فقط، میشه قیمتاشونم بگی ؟

ممنون

your_star
06-05-2011, 19:12
سونی 100 تومن 4gig
e30 قیمتش 100 تومن 8 گیگ و 80 تومن 4 گیگ
t8 هم 70 تومن 4 گیگ
سنسا هم 60 تا 70 4گیگ
سامسونگ 4 گیگ 90 تومن

kavehj4488
06-05-2011, 21:13
سلام . ببخشيد من يه ژلير خوب ميخوام كه باهش فيلم هم ببينم. كيفيت پخش صدا خيلي مهمه.
خودم به مدل iriver SPINN برخورد كردم. مدل ديگه اي با قيمت مناسب پيشنهاد ميديد؟

peaceful1
06-05-2011, 21:29
سلام . ببخشيد من يه ژلير خوب ميخوام كه باهش فيلم هم ببينم. كيفيت پخش صدا خيلي مهمه.
خودم به مدل iriver SPINN برخورد كردم. مدل ديگه اي با قيمت مناسب پيشنهاد ميديد؟
شما چقدر میخواهی هزینه کنی این پلیر همون موقعه ایی هم که بود بدرد نمیخورد چه برسه به الان

kavehj4488
07-05-2011, 10:01
تا 3500000

peaceful1
07-05-2011, 10:11
تا 3500000
Cowon J3 32 GB
تو کلاس اون پلیری هست که گفتی
فیلم میبینی بهتر یه نگا به Cowon V5 هم بندازی.

noisymind
07-05-2011, 11:21
ببخشید تو سایت anythingbutipod.com وقتی مینویسه مثلا آیپاد کلاسیک 6G و 7G یعنی چی؟ چون هیچ فرقی که با هم ندارن :13:

peaceful1
07-05-2011, 12:10
ببخشید تو سایت anythingbutipod.com وقتی مینویسه مثلا آیپاد کلاسیک 6G و 7G یعنی چی؟ چون هیچ فرقی که با هم ندارن :13:
متوجه نمیشم میشه لینک بدید
ipod تو سایت anythingbutipod؟!

noisymind
07-05-2011, 12:43
بله در قسمت سرچ برای مقایسه

و

peaceful1
07-05-2011, 13:14
بله در قسمت سرچ برای مقایسه

و

دلیلش اینه که تو امتداد مدلهای سنتی ipod با هاردسیک میگیرند که به عدد 6-7 رسیدند

mojtabat
08-05-2011, 09:16
سلام دوستان
چند صفحه ای که خوندم به این نتیجه رسیدم Sandisk بیشتر به درد من میخوره.Sansa Clip/Sansa Clip+/Fuze
همه چی گوش میدم. حرفه ای هم نیستم
حالا چند تا سوال
1-اینا مثه اینکه پیدا نمیشن.جایی سراغ دارید که داشته باشه تو تهران.حدود قیمت هم بدید ممنون میشم
2-Fuze فکر کنم چون فایل های تصویری پخش می کنه گرون تر باشه. خیلی واسم اولویت نداره ولی خوب بدمم نمیاد. می ارزه بیشتر پول بدم؟
3-تو محدوده قیمت 50-60 دیگه چی پیشنهاد می کنید؟

ممنون

alishadabmehr
08-05-2011, 10:33
سلام دوستان
چند صفحه ای که خوندم به این نتیجه رسیدم Sandisk بیشتر به درد من میخوره.Sansa Clip/Sansa Clip+/Fuze
همه چی گوش میدم. حرفه ای هم نیستم
حالا چند تا سوال
1-اینا مثه اینکه پیدا نمیشن.جایی سراغ دارید که داشته باشه تو تهران.حدود قیمت هم بدید ممنون میشم
2-Fuze فکر کنم چون فایل های تصویری پخش می کنه گرون تر باشه. خیلی واسم اولویت نداره ولی خوب بدمم نمیاد. می ارزه بیشتر پول بدم؟
3-تو محدوده قیمت 50-60 دیگه چی پیشنهاد می کنید؟

ممنون

تو جمهوري زياد سنديسك هست تو كنار علاالدين مجتمع بزرگمهر چندتا clip ديدم قيمت60 تومن فيوز هم 90 تومن.

peaceful1
08-05-2011, 11:59
یکی از بچه های یه لینک داده بود که چند تا Fuze به قیمت 75 تومن داشتند لینک رو میخواهید از خودشون بپرسید دم دستم ندارم:

اگه Clip به قیمت 60 تومن بدند به فکر کنم باید به صرفه تر باشه یه +Clip از پایتخت بگیری 75 تومن(با چونه)

mojtabat
08-05-2011, 12:15
من تو دیجی کالا از این نمودار تغییرات قیمت گرفتم clip دور و بر 30-40 بود و fuze 50-60 الان چرا این قیمتن؟
یه چیزی دانشجویی تر ندارین؟:31:
کیفیتش خوب باشه مموریشم بشه ارتقا داد:20:

siamak_mu
12-05-2011, 10:58
سلام.
یکی از دوستان تا نهایت 30 تومن یه mp3 player برای حدود 1000 آهنگ (همون 4 گیگ تقریباً) میخواد. چی پیشنهاد میدید که دوامش هم خوب باشه؟ میخوام فردا خراب نشه یقه ما رو بگیره :31:

peaceful1
12-05-2011, 11:28
با 30 تومن هیچی

siamak_mu
13-05-2011, 10:15
خب ارزون ترین 4 گیگ چی هست؟ 2 گیگ چی زیر 30 تومن هست؟

مرسی.

peaceful1
14-05-2011, 09:53
خب ارزون ترین 4 گیگ چی هست؟ 2 گیگ چی زیر 30 تومن هست؟

مرسی.

لیست قیمت امرتات:

آیرویور:

آرکوس:

کریتیو هم ارزونترینی که میشناسم mozaic style هست که نباید کمتر از 60-65 تومن باشه.
یکی از دوستان Apacer خرید 1 گیگ 30 تومن ولی خب توصیه میکنم اصلا از این مدل برند ها خرید نکنید.
سونی هم ارزونترین مدلش سری B هست و ارزونترین سامسونگ باید مدل U5 باشه که قیمت این دو تا آخری رو نمیدونم.

siamak_mu
14-05-2011, 16:58
ببخشید مجدد مزاحم شدم. Marshal و Leono خوب نیستن؟
4 گیگ حدود 42 تومن قیمت کردم.

peaceful1
14-05-2011, 17:02
ببخشید مجدد مزاحم شدم. Marshal و Leono خوب نیستن؟
4 گیگ حدود 42 تومن قیمت کردم.
میخوای بیشتر از چند روز کار کنه نخر
یه گشتی تو سایت بزن ببین تو چند سال اخیر چقدر خرابی داشتند و هیچ شرکتی پشتیبانی نکرده و ....

Immunology
17-05-2011, 14:11
دوستان یه پلیر عالی زیر 100 تومن چی هست؟؟فیلم نمیخوام پخش کنه.کوچیک باشه.کیفیت صداش عالی باشه.ممنون

osmaan
17-05-2011, 15:37
cowon E2/ sansa clip

akharwarbaz
18-05-2011, 22:49
من 4 گيگ سنسا كليپ پلاس رو 2 ماه پيش رفتم حضورا از سايت خريد اينترنتي گرفتم..به قيمت 60 تومن..دوستان تهراني ميتونن زنگ بزنن حضوري برن... البته اگه داشته باشه هنوز..خيلي هم ادم هاي خوبي بودند..خلاصه توصيه ميشه!

---------- Post added at 10:49 PM ---------- Previous post was at 10:47 PM ----------

الان رفتم تو سايتشون 4 گيگ رو تموم كردن ولي 2 گيگ رو ميدن 58 :18: همين الان تعريف كرديما :41:
البته شايد قيمت تغير كرده

Vah!d
20-05-2011, 21:24
دوستان پلیر واسه زمانی که میرم ورزش میخواستم . ترجیحا گیره دار باشه ، و اینکه اگه میشه صفحه نمایش هم داشته باشه . نوع بدون صفحه نمایش رو هم معرفی کنید ممنون میشم . رنج قیمت تا 60 تومن باشه

pedrammelle
25-05-2011, 12:24
clip+توتهران کحا دارند ادرس را لطف کنید

alishadabmehr
27-05-2011, 22:33
دوستان يه سوال اين پليرهاي برند Hifiman مثل HM-801 يا HM-601 يا مدلهاي ديگش تو تهران جايي گير مياد يا بايد از اونور آورد ؟ كيفيت صداشون مي خوره خيلي خفن باشه ولي بيشتر از قيافه و ديزاينشون خوشم اومده...

Gripen
28-05-2011, 12:21
من تازگیا یه nzw-153 گرفتم:8:. میشه گفت نسبت به قیمتش عالیه قیمتش هم 85 تومن:20:

Heart Banger-97
28-05-2011, 23:24
دوستان يه سوال اين پليرهاي برند Hifiman مثل HM-801 يا HM-601 يا مدلهاي ديگش تو تهران جايي گير مياد يا بايد از اونور آورد ؟

خب بسیار واضحه که , نه

كيفيت صداشون مي خوره خيلي خفن باشه
این سواله؟ :31:
اگه سواله که باید بگم خیلی سلیقه ایی هست
601 که میگن تازگیا چیبش عوض شده و بعضی از طرفدار قبلیهاش حتی دیگه خوششون نمیاد
همون 6 ماه بیشم البته خیلی منتقد در مورد صداش داشت , ولی یه چیز واضحه اینه که اگه کسی بخواد به عنوان تنها بلیرش ازش استفاده کنه , داره اشتباه میکنه به دلیل ... ( هیس زیادی داره و ... )
602 همون چیب قدیمی رو داره و برای خیلیا واقعا لذت بخشه ولی بازم نمیارزه به نظرم با توجه به قیمتش
801 محل اختلاف بزرگان هستش شدید
ولی به هر حال بازم به علت قیمت بالاش به هیچ وجه نمیتونه حرفی برای گفتن داشته باشه ( تا همین چند وقت بیشا همه با 1 مطلب کاملا موافق بودن که با بعضی IEM های حساس واقعا مشکل داره ولی ...)

ولي بيشتر از قيافه و ديزاينشون خوشم اومده...
:18:
چطور میشه؟

راستی یه نگاه گذرا به اینا بکنی شاید 1 کوچولو مفید بود

eybabaeybabaeybaba
29-05-2011, 00:22
دوستان مارک Archos توصیه نمی کنین؟
بین این چند مدل کدوم توصیه می کنین؟

کیفیت صدا و عمر باطری در درجه اول... خصوصا کیفیت صدا.

Archos 30C Vision 4GB
Sony NWZ-E453
Iriver S100 - 4GB
Samsung YP-Q2 4GB

eybabaeybabaeybaba
29-05-2011, 00:29
بین اینا هم یه نظر بدین...

لطفا دوتا دسته ای که واسه نظرسنجی گذاشتم قاطی نشه... جدا جدا انتخاب کنین. ممنون.

Archos 35 Vision 8GB
Philips GoGear Aria - 8GB
Iriver S100 - 8GB
Archos 4.3 Vision 8GB
Samsung YP-Q2 8GB
Creative Zen X-Fi2 8GB
Sony NWZ-E454 8GB

your_star
29-05-2011, 03:00

لطفا دوتا دسته ای که واسه نظرسنجی گذاشتم قاطی نشه... جدا جدا انتخاب کنین. ممنون.

Archos 35 Vision 8GB
Iriver S100 - 8GB
Archos 4.3 Vision 8GB
Samsung YP-Q2 8GB
Creative Zen X-Fi2 8GB
Sony NWZ-E454 8GB

در مورد سونی شک نکن 50 ساعت باتری لایف و کیفیت بسیار عالی صدا.شاید فقط کوون i9 از لحاظ کیفیت صدا ازش بهتره اما باتری لایفش نصفه اینه
بعدش سامسونگ که البته یه کلاس بالاتره و ماله گروه سونی سری s و کوون s9 هست و خیلی پلیر خوبیه.

ALt3rnA
29-05-2011, 12:31

Archos 35 Vision 8GB
Iriver S100 - 8GB
Archos 4.3 Vision 8GB
Samsung YP-Q2 8GB
Creative Zen X-Fi2 8GB
Sony NWZ-E454 8GB
طبق تجربه ی شخصی سامسونگ کیفیتش بین اینا بیشتره .

eybabaeybabaeybaba
30-05-2011, 00:24
من ماه پیش یه سامسونگ دیدم دوستم داشت خیییلی عالی بود...
2-3 سال پیش یه رفیق دیگم سونی داشت کیفیت صدای اونم خیلی عالی بود...

جدی گیر کردم کدوم...
سامسونگو دوس دارم... سونیم واکمنه ...
(درسته که سونی قابلیت کاراوکه داره؟)

کمک کنین کدومو وردارم...

(در ضمن اونای دیگه اصلا نه...؟ :دی)

sastwhc
31-05-2011, 13:42
من ماه پیش یه سامسونگ دیدم دوستم داشت خیییلی عالی بود...
2-3 سال پیش یه رفیق دیگم سونی داشت کیفیت صدای اونم خیلی عالی بود...

جدی گیر کردم کدوم...
سامسونگو دوس دارم... سونیم واکمنه ...
(درسته که سونی قابلیت کاراوکه داره؟)

کمک کنین کدومو وردارم...

(در ضمن اونای دیگه اصلا نه...؟ :دی)

دوست عزیز انتخاتب برند کار درستی نیست و از طرف دیگر احتیاجات شخص هم عامل مهمی محسوب می شود.در زمینه ی پلیرها هر دو کمپانی کارهای در خور توجه دارند.اما اگر موضوع انتخاب یک پلیر (و نه ریکورد ) باشد شاید انتخاب های بسیار بهتری (کوان / کریتیو) وجود دارد.
تعیین میزان بودجه و نیازهای مهم تر می تواند انتخاب را بسیار اسان نماید.

alishadabmehr
02-06-2011, 18:12
دوست عزیز انتخاتب برند کار درستی نیست و از طرف دیگر احتیاجات شخص هم عامل مهمی محسوب می شود.در زمینه ی پلیرها هر دو کمپانی کارهای در خور توجه دارند.اما اگر موضوع انتخاب یک پلیر (و نه ریکورد ) باشد شاید انتخاب های بسیار بهتری (کوان / کریتیو) وجود دارد.
تعیین میزان بودجه و نیازهای مهم تر می تواند انتخاب را بسیار اسان نماید.

شديدا تاييد ميشه ...

G-STAR
03-06-2011, 09:37
دوستان بین این دو تا هم نظر بدین :

Cowon i9 16gb
Samsung Yp-Q2 8gb

میخوام یکیشو بگیرم . هر جفتشون خوبن ولی نمیدونم کدوم رو بگیرم !!!!

peaceful1
03-06-2011, 10:37
دوستان بین این دو تا هم نظر بدین :

Cowon i9 16gb
Samsung Yp-Q2 8gb

میخوام یکیشو بگیرم . هر جفتشون خوبن ولی نمیدونم کدوم رو بگیرم !!!!

سامسونگ :
بلوتوث داره
افکت :
DNSe™ 3.0 داره
حجم بیشتر نسبت به کوون(حالا نمیدونم این دوتا که شما مقایسه کردی با این اختلاف حجم قیمتشون نزدیک هست یا نه)
50 ساعت پخش البته تو همون صفحه یه جا نوشته 30 ساعت که معلوم نمیکنه کدوم درسته
---------------------------------------------------------------------
کوون:
بلوتوٍث نداره
افکت: جت افکت داره
کوون برندی هست که به کیفیت صدای عالی و تنظیمات پیشرفته شناخته شده.
-------------------------------------------------
------------------------------------------------
نتیجتا این دو مدل از لحاظ فرمت پشتیبانی طراحی و عموم چیزها به هم خیلی نزدیک هستند تنها فرق عمده ایی که من میبینم تنظیمات پیشرفته کوون هست که به چشم میاد و جالبه که بدونید پلیرهای کرهایی حالت صداشون شبیه هست
من باشم i9 میگیرم.

G-STAR
03-06-2011, 12:07
سامسونگ :
بلوتوث داره
افکت :
DNSe™ 3.0 داره
حجم بیشتر نسبت به کوون(حالا نمیدونم این دوتا که شما مقایسه کردی با این اختلاف حجم قیمتشون نزدیک هست یا نه)
50 ساعت پخش البته تو همون صفحه یه جا نوشته 30 ساعت که معلوم نمیکنه کدوم درسته
---------------------------------------------------------------------
کوون:
بلوتوٍث نداره
افکت: جت افکت داره
کوون برندی هست که به کیفیت صدای عالی و تنظیمات پیشرفته شناخته شده.
-------------------------------------------------
------------------------------------------------
نتیجتا این دو مدل از لحاظ فرمت پشتیبانی طراحی و عموم چیزها به هم خیلی نزدیک هستند تنها فرق عمده ایی که من میبینم تنظیمات پیشرفته کوون هست که به چشم میاد و جالبه که بدونید پلیرهای کرهایی حالت صداشون شبیه هست
من باشم i9 میگیرم.

فکر نکنم سامسونگ بلوتوث داشته باشه ، من سایت سامسونگ رو نگاه کردم ولی برای این مدل بلوتوث نزده بود !
این مدل سامسونگ 50 ساعت پخش موزیک داره

در ضمن قیمت هم :
سامسونگ = 160
کوون 8 گیگ = 158

پس i9 رو بگیرم ؟؟

alishadabmehr
03-06-2011, 15:02
فکر نکنم سامسونگ بلوتوث داشته باشه ، من سایت سامسونگ رو نگاه کردم ولی برای این مدل بلوتوث نزده بود !

در ضمن قیمت هم :
سامسونگ = 160
کوون 8 گیگ = 158

پس i9 رو بگیرم ؟؟

بله بين اين دو كووان i9 بهتره ولي ميتونيد تا 1 ماه ديگه صبر كنيد و با همين قيمت 160 تومن كووان c2 رو بگيرين.
حالا خودداني

peaceful1
03-06-2011, 15:17

در ضمن قیمت هم :
سامسونگ = 160
کوون 8 گیگ = 158

پس i9 رو بگیرم ؟؟
من از رو این صفحه ای چیزها رو گفتم:

به نظر من I9 بهتره

G-STAR
03-06-2011, 15:24
بله بين اين دو كووان i9 بهتره ولي ميتونيد تا 1 ماه ديگه صبر كنيد و با همين قيمت 160 تومن كووان c2 رو بگيرين.
حالا خودداني

مشخصات c2 رو نگاه کردم . عالیه
به نظرم ارزش صبر کردن رو داره . فقط تا 1 ماه دیگه میاد ؟؟!!

peaceful1
03-06-2011, 16:06
مشخصات c2 رو نگاه کردم . عالیه
به نظرم ارزش صبر کردن رو داره . فقط تا 1 ماه دیگه میاد ؟؟!!
شما تاریخ دقیق عرضه پلیر رو میخواهید باید از نماینده شرکت وارد کننده بپرسید:

panther99
03-06-2011, 18:44
آقا mp3 پلیر کریتیو 8 گیگ با قیمت 100 تومن پیدا میشه تو تهران ؟؟؟؟؟؟؟ میشه مدلش و مشخصاتش رو بگید ؟؟؟ واینکه کیفیتش خوبه ؟؟؟؟

rshafiiy
03-06-2011, 22:01
من براي ضبط صداي استاد تو كلاس زبان نياز به دستگاهي دارم كه صدا رو ضبط كنه متاسفانه با موبايل اصلا كيفيتش بدرد بخور نيست . اگه ممكنه ارزون ترين دستگاهي كه مي تونم بخرم رو معرفي كنين فقط كيفيت ضبط برام مهمه . يه پلير طرح آيپاد گذاشته تو سايتا قيمتش 23 تومانه به نظرتون ارزش خريد داره ؟

peaceful1
03-06-2011, 22:07
آقا mp3 پلیر کریتیو 8 گیگ با قیمت 100 تومن پیدا میشه تو تهران ؟؟؟؟؟؟؟ میشه مدلش و مشخصاتش رو بگید ؟؟؟ واینکه کیفیتش خوبه ؟؟؟؟
iRiver E30

من براي ضبط صداي استاد تو كلاس زبان نياز به دستگاهي دارم كه صدا رو ضبط كنه متاسفانه با موبايل اصلا كيفيتش بدرد بخور نيست . اگه ممكنه ارزون ترين دستگاهي كه مي تونم بخرم رو معرفي كنين فقط كيفيت ضبط برام مهمه . يه پلير طرح آيپاد گذاشته تو سايتا قيمتش 23 تومانه به نظرتون ارزش خريد داره ؟
نه پولبرای همچین چیزی نده حتما پشیمون میشی!!
خواستی برو ریکردرهای سونی بخر

rshafiiy
03-06-2011, 22:17
iRiver E30

نه پولبرای همچین چیزی نده حتما پشیمون میشی!!
خواستی برو ریکردرهای سونی بخر

دوست عزيز من فقط واسه اين كلاس نياز به ضبط دارم قيمتاي سوني عجيب غريبه :31:

peaceful1
03-06-2011, 22:24
دوست عزيز من فقط واسه اين كلاس نياز به ضبط دارم قيمتاي سوني عجيب غريبه :31:
آخه باید حداقل کار کنه؟! نه؟!
بخر اگه پشیمون نشدی!!

rshafiiy
03-06-2011, 23:07
آخه باید حداقل کار کنه؟! نه؟!
بخر اگه پشیمون نشدی!!

حرف شما قبول من كيفيتي مي خوام كه فقط بشه صدا رو تشخيص داد و كلا 2 ماه لازم دارم يعني غير از مدل هاي گرون سوني هيچي ديگه پيدا نميشه ؟؟ :41:

alishadabmehr
04-06-2011, 12:43
حرف شما قبول من كيفيتي مي خوام كه فقط بشه صدا رو تشخيص داد و كلا 2 ماه لازم دارم يعني غير از مدل هاي گرون سوني هيچي ديگه پيدا نميشه ؟؟ :41:
عزيز من شما به ركوردر 70 تومني ميگي گرون؟بعدشم ديگه 20 تومن گمركيه ركوردره داداش يه نمونه بيا بالا ...

good god
05-06-2011, 13:59
سلام

دوستان من دنبال یک mp3 player میگردم که کیفیت صداش و ضبطش خوب باشه.البته کیفیت صدا خیلی واسم مهم تره.
قیمت هم ار 100 تا 200 خوبه....

اگه پایین تر از قیمتی هم که مدنظرمه هست و این خصوصیات رو داره مشکلی نیست...
.................................................. ..

جدای از mp3 یک mp4 خوب هم با مشخصات بالا(قیمت،کیفیت صدا و ضبط)و کیفیت تصویر مناسب هم به نظر شما رو چه برندی فکر کنم.

legolas 224
09-06-2011, 18:43
دوستان نظرتونو درباره ی این پلیر بگین :20:

(دیجی کالا)

peaceful1
09-06-2011, 19:44
دوستان نظرتونو درباره ی این پلیر بگین :20:

(دیجی کالا)
منظور شما این لینک هست درسته؟!

شما اگه قصد خرید دارید بهتره شرح سوال و نیاز بکنید
تشریح کنید که دنبال چی هستید
کیفیت صدا/تصویر/دوام زیاد باطری/نرم افزار بازی / نمیدونم هر چی تو ذهنتون هست چون نظر یه فردی درباره یه چیزی بدون توجه به نیاز و علایق شما کار عبثی هست.

سلام
دوستان من دنبال یک mp3 player میگردم که کیفیت صداش و ضبطش خوب باشه.البته کیفیت صدا خیلی واسم مهم تره.
قیمت هم ار 100 تا 200 خوبه....

اگه پایین تر از قیمتی هم که مدنظرمه هست و این خصوصیات رو داره مشکلی نیست...
.................................................. ..

جدای از mp3 یک mp4 خوب هم با مشخصات بالا(قیمت،کیفیت صدا و ضبط)و کیفیت تصویر مناسب هم به نظر شما رو چه برندی فکر کنم.

COWON J3 4GB
البته مقداری از بودجه شما بیشتره.

legolas 224
09-06-2011, 21:54

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشما اگه قصد خرید دارید بهتره شرح سوال و نیاز بکنید
کیفیت صدا/تصویر/دوام زیاد باطری/نرم افزار بازی / نمیدونم هر چی تو ذهنتون هست چون نظر یه فردی درباره یه چیزی بدون توجه به نیاز و علایق شما کار عبثی هست.

من یه چیزی میخوام به صرفه باشه :46: (بله همون لینک بود)
مثلا این خوبیش این بود که نوشته بود پشتیبانی از سیستم عامل ( البته نوشته سازگار)و فرمت های مختلف و رزولیشن تقریبا بالا :20:
که الان فک نکنم همچین چیزی تو بازار با این قیمت باشه نه؟

ma-bah
10-06-2011, 00:42
سلام به همگی . من پلیری می خوام بیشتر برای زبان اما آهنگم گوش می دم ممنون می شم چند مدل معرفی کنید هم زیر 30 تومن و هم زیر 50 تومن .
با تشکر

good god
11-06-2011, 11:47

شما اگه قصد خرید دارید بهتره شرح سوال و نیاز بکنید

COWON J3 4GB
البته مقداری از بودجه شما بیشتره.

با توجه به بررسی که تو تایپیک داشتم و بیشتر هم نظرات خودت بود از مدل x7 بیشتر خوشم اومده.اما یه سوال خدمتت داشتم و اون اینه که:تو این سری میشه روش برنامه هم نصب کرد یا نه؟مثلا دیکشنری که خیلی واسم مهمه که گفتی تو j3 این قابلیت موجوده

Saeidk2005
11-06-2011, 14:30
دوستان پلیر زیر 140 تومن چی پیشنهاد میدید ؟

(کیفیت صدای خوب - باتری لایف بالا - رکورد خوب )

خودم چند تارو پیدا کردم :

Iriver S100
Iriver E300
Creative Zen X-Fi Style

alishadabmehr
11-06-2011, 17:43
دوستان پلیر زیر 140 تومن چی پیشنهاد میدید ؟

(کیفیت صدای خوب - باتری لایف بالا - رکورد خوب )

خودم چند تارو پیدا کردم :

Iriver S100
Iriver E300
Creative Zen X-Fi Style
كووان i9 ينظر من از اينايي كه گفتي بهتره

peaceful1
11-06-2011, 18:40
من یه چیزی میخوام به صرفه باشه :46: (بله همون لینک بود)
مثلا این خوبیش این بود که نوشته بود پشتیبانی از سیستم عامل ( البته نوشته سازگار)و فرمت های مختلف و رزولیشن تقریبا بالا :20:
که الان فک نکنم همچین چیزی تو بازار با این قیمت باشه نه؟
من فقط یه ایراد بارز دیدم و اون زمان پخش صوت بود همین

سلام به همگی . من پلیری می خوام بیشتر برای زبان اما آهنگم گوش می دم ممنون می شم چند مدل معرفی کنید هم زیر 30 تومن و هم زیر 50 تومن .
با تشکر
Sandisk Sansa Clip+ 2GB از دیجی کالا بگیر قیمتش 49 تومن هست واقعا می ارزه

با توجه به بررسی که تو تایپیک داشتم و بیشتر هم نظرات خودت بود از مدل x7 بیشتر خوشم اومده.اما یه سوال خدمتت داشتم و اون اینه که:تو این سری میشه روش برنامه هم نصب کرد یا نه؟مثلا دیکشنری که خیلی واسم مهمه که گفتی تو j3 این قابلیت موجوده
نه آنچنان بر خلاف بعضی پلیرهای جدیدتر که همه تو این سال ارزه شدند سیستم مثل اندروید نداره.
انگلیسی به انگیلیسی داره ولیپولی هست: