PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Norton liveupdate for 100 years

borzou_one
10-12-2005, 22:01
سلام دوستان این برنامه همونطوری که از اسمش پیداست مشکل ابدیت نورتون را حل میکنه (تا صد سال )
من که امتحانش نکردم هرکسی از دوستان نورتون داره و اونا دانلود کرد کارشا به ما هم بگه

100 years, Now that is a long time. Instructions in the zip nfo.. Must reboot after install.

Download
Code: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید

Mani_Borna
11-12-2005, 03:38
برزو جان نورتون كه مشكل آپديت نداره.من هم اگر كه گفتم مشكل آپديت داره منظورم كركيه كه براش ساختم .وگرنه مشكل آپديت نداره.فقط ورژن 2006 مشكل ثبت نام كردن داره كه به اين راحتيها نيست.يعني علاوه بر قبول خود برنامه بايد براي آپديت هم صحتش بررسي بشه كه مشكل من در اين دوميشه .

H3SAM
18-12-2005, 20:58
آره برزو جان نورتون هیچ مشکلی واسه Up Date نداره اگه میشه یه فکری به حال Mc Afee بکنید

*Batman*
24-12-2005, 04:43
براي مك آفي بايد بريد تو سايتش و از اونجا بسته هاي آپديت رو دانلود كنيد.

براي نورتون 2006 به تاپيك اختصاصي اون بريد و نسخه كاملش رو با 2400 روز زمان استفاده دانلود كنيد.

حجمش 36 مگابايته و قابليت Phone Activation رو براي ما ايرانيها داره. آموزش كرك كردن هم داده شده.

خلاصه اونايي كه شما ميگيد نسخه فول نيست و بايد با اتصال به اينترنت اكتيو بشه كه براي ما ايرانيا نميشه.ولي اين نسخه فوله و بايد به صورت آف لاين اكتيوش كر د كه براي ما هم ميشه و من الان دارم ازش استفاده ميكنم.