PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال از ادیوس

reza soltanpour
22-07-2008, 09:54
سلام خوبین؟

ممنون از جواب سوالات
1. چطور میشه ترانزیشن ها رو به صورت اتوماتیک به عکسها اضافه کرد(هنگام قرار دادن عکسها در تایم لاین اونها هم اضافه بشن)؟

2. چطور میشه یه کلیپ رو چرخوند و یا کوچیکش کرد(برای نمایش فیلم در فیلم)؟

مرسی از کمکتون

omid.sarmad
22-07-2008, 10:17
سلام.
1- فکر می کنم این امکان تو edius نباشه.البته premiere این امکان رو داره.
2- باید از افکت 3D Picture In Picture در شاخه Keyer استفاده کنید.

Javad_Ed
22-07-2008, 13:54
سلام.
1- فکر می کنم این امکان تو edius نباشه.البته premiere این امکان رو داره.
2- باید از افکت 3D Picture In Picture در شاخه Keyer استفاده کنید.
سلام
1.آره نیستش
اصلا لزومی نداره باشه !
چون خودتون باید ترنزیشن هاتون رو انتخاب کنید که با آهنگتون هماهنگ باشه ...
وگرنه قشنگ نمیشه...

ممنون

mh2002ir
24-07-2008, 15:24
سلام
البته جواد عزیز ! نمیشه گفت که لزومی نداره باشه ...
چون من شخصا الان به خاطر همین قابلیتی که توی استوری برد پریمیر هست ، توی بعضی از فیلم هام مجبورم که از پریمیر استفاده کنم .
اگه شما هنگام کچپر گیری از قابلیت کات رکورد استفاده کنید ، به ازاء هر Rec o pause یک فایل مجزا براتون کپچر گرفته میشه و امکان داره بیش از 200 تا سر صحنه داشته باشی و بخوای این 200 کات رو خیلی سریع و تنها با یک پلاگین فرض ساده روی تایم لاین منتقل کنی و یک موزیک و آهنگ و .... براش بگذاری و خلاص !! که متاسفانه با ادیوس نمیتونم این کار رو انجام بدم و توی پریمیر یک استوری برد درست می کنم و فایل هام رو ایمپورت می کنم و یا پلاگین برای پریمیر پیش فرض می کنم و این استوری برد رو توی تایم لاین منتقل می کنم و خلاص ......

Javad_Ed
24-07-2008, 15:29
سلام
البته جواد عزیز ! نمیشه گفت که لزومی نداره باشه ...
چون من شخصا الان به خاطر همین قابلیتی که توی استوری برد پریمیر هست ، توی بعضی از فیلم هام مجبورم که از پریمیر استفاده کنم .
اگه شما هنگام کچپر گیری از قابلیت کات رکورد استفاده کنید ، به ازاء هر Rec o pause یک فایل مجزا براتون کپچر گرفته میشه و امکان داره بیش از 200 تا سر صحنه داشته باشی و بخوای این 200 کات رو خیلی سریع و تنها با یک پلاگین فرض ساده روی تایم لاین منتقل کنی و یک موزیک و آهنگ و .... براش بگذاری و خلاص !! که متاسفانه با ادیوس نمیتونم این کار رو انجام بدم و توی پریمیر یک استوری برد درست می کنم و فایل هام رو ایمپورت می کنم و یا پلاگین برای پریمیر پیش فرض می کنم و این استوری برد رو توی تایم لاین منتقل می کنم و خلاص ......
خب اینم
هست !
راحتی یکی از جنبه هاست که پریمیر این قابلیت رو در این قسمت داره...
مثال بجایی هم زدین که دیگه حرفی برای گفتن نیست
ممنون