PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كاركردن با پروژه های آماده

mrashidinia
22-07-2008, 09:28
با سلام خدمت دوستان .من يك پروژه آماده رو از بازار خريدم ولي نميدونم چجوري از اون استفاده كنم .و همچنين ورژن پريمير من 7 است و لي نميدونم اين پروژه با چه ورژني كار ميكنه؟

omid.sarmad
22-07-2008, 10:12
برای چه شرکتیه؟از کدوم فروشگاه خریدی؟یه کم توضیح ... :31:

mrashidinia
22-07-2008, 15:31
ميكس 6 . مربوط به شركت نسل جوان

omid.sarmad
22-07-2008, 16:32
سلام.کارای این شرکت یه مقدار به هم ریخته و در برخی موارد دارای اشکاله.
روش استفاده به این صورته که شما پروژه رو روی سیستم خودتون کپی می کنید و بعد پروژه رو باز و فایلهایی که می خواد با توجه به فایلهای موجود و تصاویر خود به نرم افزار معرفی می کنید.
بد نیست سری به این سایت هم بزنی،روش استفاده از کلیپهاش خیلی سادس.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mrashidinia
23-07-2008, 12:39
آقا ممنون از مرحمت و لطفت:11:

mrashidinia
23-07-2008, 12:44
آقا ببخشيد يك سوال ديگه. اين پروژه هاي آماده با پريمير 7 هم كار مي كنند؟:46:

omid.sarmad
23-07-2008, 20:32
من با 6.5 كار مي كنم.مشكلي هم نداره.مي توني از پشتيبانيش سوال كني.

mh2002ir
24-07-2008, 15:15
سلام
بعید میدونم با 7 درست و حسابی کار کنه ...
قاعدتا این پروژه ها برای 6.5 ساخته شده و لازما باید چند تا پلاگین از جمله ادورج و بوریس و هالیوود هم روی سیستمت نصب باشه
ولی در کل پروژه های جالبی نیست و در کل پروژه های آماده شرکتی قاعدتا قدیمی هستند .
بهتره خودت بسازی !! هر چند ساده ولی حداقل با اهنگ های روز حرکت می کنی ...
متاسفانه هنوز هم بعضی از دوستان که کلیپ مجلسی می سازن ، پروژه رو توی پریمیر 4.2 درست می کنند و توی 6.5 ایمپورت می کنن و اولا از بعضی پلاگین هایی که فقط روی 4.2 بوده و روی 6.5 قابل نصب نیست استفاده می کنن ( و دیگه اون filters توی پروژه اعمال نمیشه ) و دوما با تغییر فرمت ها و ... لرزش و کرکره شدن و ... پیش میاد.
من پیشنهاد می کنم با ادیوس کلیپ سازی ساده رو شروع کنین و پیش برین.
آقا جواد هم کمک کنن و پروژه هایی که میشه به عنوان الگو استفاده کرد و از فقط ازfilters ادیوس استفاده شده و نیاز به avi - عکس و .... بیرونی نداره برای دوستان بگذارن و یک کارگاه عملی ادیوس توی این فروم ایجاد بشه ....