PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : --►مــاهــنــامــه ی ادبــــی P30World ◄--

magmagf
22-07-2008, 06:03
ماهنامه ادبی p30world

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نام خدا

زندگي زيباست اي زيباپسند
زنده انديشان به زيبايي رسند
آنقدر زيباست اين بي بازگشت
كز برايش مي توان از جان گذشت

ادبیات و علوم انسانی یک از شاخه های بسیار گسترده و متنوعی است که به علت تنوع و جذابیت گرایش های مختلف ان ، دوستداران زیادی دارد . بر آن شدیم تا به کمک دوستان عزیز و هنرمندمان ماهنامه ای الکترونیکی با نام ماهنامه ادبیات و علوم انسانی پی سی ورلد را راه اندازی نماییم . امیدواریم که این مجموعه مورد توجه شما قرار گیرد .

با تشکر فراوان از تیم فعالیتی انجمن موضوعات علمی و دوستان با ذوقی که در تهیه و نوشتن مطالب و جمع آوری انها کمک نمودند : دیانلای عزیز به خاطر ویراستاری ماهنامه، علی عزیز ، مهدی عزیز، محدثه هنرمند، آرام و آقای جاوید شاعر عزیز انجمن، پدرام با قلم طنز و زیبای خود، dr.zuwiegen و آمنه عزیز نویسندگان خوب انجمن، مهرداد عزیز، winter+girl و .... همه کسانیکه در این زمینه با پیشنهادات خود به بهتر شدن کار کمک نمودند .
امید که با ارائه ی این کار جمعی توانسته باشیم قدمی به سوی فعالیت هر چه بهتر و جلب نظر کاربران گرامی برداشته باشیم.

با تشکر
magmagf
به نمایندگی از طرف
تیم فعالیتی انجمن موضوعات علمی

دانــلـــود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

magmagf
06-08-2008, 22:45
سلام دوستان

در ابتدا لازم مي دونم از همه دوستاي خوبي كه زحمت زيادي براي بهتر و پربار تر شدن انجمن ادبيات مي كشند تشكر بكنم .
تصميم گرفته شده كه ماهنامه اي در راستاي انجمن ادبيات تهيه بشود . مطالب اين ماهنامه شامل موارد مختلفي مي شه كه در گروه مربوطه به تفصيل در موردش توضيح داده مي شه .
مطالب موجود در ماهنامه ادبيات از بين مطالب قرار داده شده در انجمن ادبيات با ذكر منبع يا از مطالب تهيه شده توسط خود دوستان تشكيل مي شود .

هيئت تحريريه اي براي اين ماهنامه در نظر گرفته مي شه كه آدرسش بدين ترتيب است :

هیئت تحریریه ی ماهنامه ی ادبیات و علوم انسانی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

كسانيكه كه عضويتشون در اين گروه تاييد بشه زحمت انتخاب مطالب را بر عهده دارند . اين افراد مطالب مختلف را با توجه به تيترهاي ذكر شده در ماهنامه مي توانند پيش نهاد بدهند تا در ماهنامه قرار داده بشه . فقط دوستان بايد لطف كنند و توجه داشته باشند كه منبع مطلب را ذكر كنند و اگه شعر يا مقاله يا داستان يا ترجمه اي بوده كه كار خودشون بوده بگن تا اسم خودشون به جاي منبع نوشته بشه .

دوستاني كه عضو هيئت تحريريه هستند مطالب پيش نهادي خودشون را در همين گروه ارسال مي كنند و همونجا هم دوستان عزيز مي توانند به بحث بپردازند و انتقادات و پيشنهادات خودشون را مطرح كنند .

من براي اعلام سر فصل ها در پست بعدي باز هم صبر مي كنم تا اگه دوستان نظري دارند در گروه مربوطه اعلام كنند .

با تشكر

talot
11-08-2008, 10:41
من نمیتونم مجله رو دانلود کنم؟؟

cityslicker
12-08-2008, 09:38
خسته نباشید

به امید روزی که این ماهنامه شماره ی 1111111111 رو به خودش ببینه..

من نمیتونم مجله رو دانلود کنم؟؟

مشکلت تو دانلود چیه؟

فاطـمه
12-08-2008, 10:00
منم نمی تونم دانلود کنم .
خطا میده.

Ahmad
12-08-2008, 10:10
مشكلي نداره. شما رو دانلود كليك راست كنيد و بعد

Save link as
در
FF

يا

Save target as
در
IE
و
Opera

رو انتخاب كنين

شايد اون موقع Parsaspace قاطي كرده بوده.

rezaete
12-08-2008, 10:46
من دانلود کردم ، مشکلی نداره .
اما بهتر بود مطالب رو تراز چین یا full justify میکردید تا زیباتر بشه . فونت و شماره فونت عالی انتخاب شده مطالب هم جالب هستند اما میشد بعضی مطالب کوچک مثلا شعر های نو رو کنار هم قرار بدید یعنی یک صفحه رو دو ستونه کنید ( البته مطمئن نیستم که امکانش باشه ! )
در کل از کسانی که برای انتشار این ماهنامه تلاش کردن و می کنند تشکر میکنم .

فاطـمه
13-08-2008, 06:47
به من این رو می گه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1.1404 not found

Mehran
02-09-2008, 08:41
سلام.

بعضی وقت ها سرور فروم پی سی دچار مشکل میشه بعلت حجم بالای اطلاعات یا دلایل دیگه چند دیگه ای مشکلاتی بوجود میاد ازاون جایی که فایل های ضمیمه روی سرور قرار میگیرن بعضی وقتا اونا از کار میوفتن ولی خب این مشکل بعد از چند دقیقه حل میشه حالا با اجازه magmagf عزیز من این ماهنامه رو روی یه سرور دیگه آپلود میکنم تا دوستان مشکلی برای دانلود نداشته باشن :)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با تشکر مهران ...

Mehran
02-09-2008, 20:17
راستی !
دوستان نظرتون راجع به انتخاب یک اسم برای ماهنامه چیه ؟
من فکر میکنم با انتخاب یه اسم مناسب هم اعتبار ماهنامه بیشتر میشه و هم حالت رسمی تری به خودش میگیره .

با تشکر مهران ...

Wisdom
03-09-2008, 08:16
برای شماره اول فوق العاده بود
چند مورد اشتباه تایپی و ویراستکاری داشت که اون در مقابل طرح و محتوای مطالب به چشم نمیاید
خسته نباشید و تشکر به همه دوستان عزیزم که زحمت این ماهنامه رو کشیدند

دوستان نظرتون راجع به انتخاب یک اسم برای ماهنامه چیه ؟

میشه روش فکر کرد

magmagf
05-11-2008, 16:10

به نام خدا

خيلي ها معناي اميد را

از زمين هاي خاكي ناكجاآباد آموختند.

چشم به آسمان ندوز

قرار نيست اتفاق هاي بزرگ...

هميشه از آنجا شروع شود!!!!

دومین شماره مجله ادبی نیز با کمک و یاری دوستان خوب و با ذوق انجمن تهیه شد . مجله ادبی که زمانی تهیه ان گام بلند و دوری به نظر می امد اکنون به کمک قلم های زیبا و همت دوستان عزیزمان در اختیار ما قرار گرفته است . به امید روزی که شاهد نوشته های زیبا و پر مهر دوستانمان در مهم ترین و بزرگ ترین مجلات ادبی دنیا باشیم .

با تشکر فراوان از تیم فعالیتی انجمن موضوعات علمی و دوستان با ذوقی که در تهیه و نوشتن مطالب و جمع آوری انها کمک نمودند : obituary ، omid.k ، karin ، ar@m، western ، Payan ، malakeyetanhaye ، dr.zuwiegen ، M A R S H A L L ، winter+girl ، cityslicker ، Enter_The_Love و آقای جاوید و همه کسانیکه در این زمینه با پیشنهادات خود به بهتر شدن کار کمک نمودند .تشکر مخصوصی هم از دیانلای عزیز که کار گرافیک و .... مجله را با سلیقه هر چه تمام تر به انجام رساندند .

امید که با ارائه ی این کار جمعی و دخیل نمودن نظرات دوستان توانسته باشیم قدمی به سوی فعالیت هر چه بهتر و جلب نظر کاربران گرامی برداشته باشیم.

با تشکر
magmagf
به نمایندگی از طرف
تیم فعالیتی انجمن موضوعات علمی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

blackfox
22-11-2008, 15:49
یه نظر ! اسم ماهنامه رو بکنید گاهنامه ، بهتر نیست ؟
در ضمن یه نسخه آنلاین ازش بذارید ، اگه خواستید می تونم تو فلش کردن گاهنامه کمکتون کنم ( به پیشنهاد بچه های انجمن نجوم یه طرح واسه ماهنامه نجوم ساختم که متاسفانه روند تهیه مطالب ماهنامه متوقف شد و طرح آزمایشی بلا استفاده موند ، اگه بخواید میتونم با یه سری تغییرات واسه این گاهنامه آمادش کنم )

طرح آزمایشی ماهنامه نجوم :

Payan
23-11-2008, 22:20
یه نظر ! اسم ماهنامه رو بکنید گاهنامه ، بهتر نیست ؟
در ضمن یه نسخه آنلاین ازش بذارید ، اگه خواستید می تونم تو فلش کردن گاهنامه کمکتون کنم ( به پیشنهاد بچه های انجمن نجوم یه طرح واسه ماهنامه نجوم ساختم که متاسفانه روند تهیه مطالب ماهنامه متوقف شد و طرح آزمایشی بلا استفاده موند ، اگه بخواید میتونم با یه سری تغییرات واسه این گاهنامه آمادش کنم )

طرح آزمایشی ماهنامه نجوم :

خب بسیار پیشنهاد خوبی هست بلک فاکس عزیز
منم چندتا پیشنهاد داشتم:
-چون هر چند ماه یکبار منتشر می شه این باعث میشه خیلی کم خواننده داشته پیشنهاد می کنم فاصله زمانی انتشار کم بشه مثلا هر هفته یا حداکثر هر دو هفته این مزیتی که داره اینه که طبیعتا با کم شدن حجم و حفظ تنوع و توالی انتشار خوانندگان بیشتری جذب میکنه
-فرم نظر سنجی هم قرار داده بشه و خب جایزه ای هم در نظر گرفته بشه
-اسم هم برای نشریه انتخاب نشده هنوز
-تمام مطالب از خود دوستان باشه و سعی بشه مطالب کپی کاهش پیدا کنه

منتظر نظر سایر دوستان هم هستیم (هستم : دی)
ممنون:11:
پایان

magmagf
13-12-2008, 08:30
خب بسیار پیشنهاد خوبی هست بلک فاکس عزیز
منم چندتا پیشنهاد داشتم:
-چون هر چند ماه یکبار منتشر می شه این باعث میشه خیلی کم خواننده داشته پیشنهاد می کنم فاصله زمانی انتشار کم بشه مثلا هر هفته یا حداکثر هر دو هفته این مزیتی که داره اینه که طبیعتا با کم شدن حجم و حفظ تنوع و توالی انتشار خوانندگان بیشتری جذب میکنه
-فرم نظر سنجی هم قرار داده بشه و خب جایزه ای هم در نظر گرفته بشه
-اسم هم برای نشریه انتخاب نشده هنوز
-تمام مطالب از خود دوستان باشه و سعی بشه مطالب کپی کاهش پیدا کنه

منتظر نظر سایر دوستان هم هستیم (هستم : دی)
ممنون:11:
پایان

- راستش منظم بودنش بهتره اما خوب چون مطالب را بچه ها اماده مي كنن ممكنه خيلي براشون وقت گير باشه . فكرش را بكنيد اگه هفته نامه باشه بچه ها مجبورن هر روز مطلب بنويسن . شايد 2 ماه نامه يا فصل نامه بهرت باشه . تا باز نظر دوستان چي باشه ؟

- فرم نظر سنجي هم خيلي پيش نهاد خوبيه

- اسمش پي سي ورد هست ديگه :دي . اگه دوستان با اسم خاص موافق ترن اعلام كنند تا اسم ديگه انتخاب كنيم

- الان هم همين طوره 90درصد از خود دوستان هست تقريبا

مرسي از نظراتتون

lordsuperboys
18-12-2008, 16:45
سلام ماهنامه تو خيلي عالي بود نميدونم بازم ادامه ميدين يا نه ولي اگه همكار خواستين ميتونم كمك كنم اگه خواستين پيام خصوصي بدين شعر داستان مقاله مناسبتها و ... من خودم يه زماني واسه مدارس ناحيه ماهنامه ي ادبي ميدادم بيرون منظورم اينه كه تجربه دارم
موفق باشيد

Alireza_SA
28-01-2009, 23:38
قشنگ بود!
همین!

mehrdad21
10-04-2009, 08:56
از شماره جدید خبری نیست؟

magmagf
10-04-2009, 10:54
از شماره جدید خبری نیست؟

سلام

چرا اتفاقا همین چند روز پیش با کارین داشتم صحبتشو می کردیم که شماره جدید را شروع کنیم . به زودی دوستای خوبمون دست به کار می شن

Maysam-BFU
10-04-2009, 13:59
اگه كمكي از دست ما هم برمياد ، بفرمائيد.

خيلي خوب بود.

موفق باشيد.

magmagf
12-04-2009, 07:59
اگه كمكي از دست ما هم برمياد ، بفرمائيد.

خيلي خوب بود.

موفق باشيد.

سلام

مرسي لطف داريد . زحمت دوستان بوده

حتما خوشحال مي شيم از كمكتون بهره مند بشيم

minizoro
12-12-2009, 02:50
من میتونم تو کار صفحه آرایی ، ادیت ، تنظیم فونتا و... کمکتون کنم.
اگر خواستید بگید
من یه زمانی تو مدرسه مون کلی نشریه مشریه منتشر میکردم ...

بهتره فک کنم که مطالب ماهنامه پی سی گلچینی از بهترین مطالب پی سی و سایر سایتا باشه یا اینکه بخشی هم به این نام داشته باشه

NaKhoda BiBaK
15-12-2009, 17:49
سلام خسته نباشید.
من ناخــدا هستم که با همین اسم مستعار توی مجلات مختلفی ( و کثرا در ستون های طنز ) البته مطالب زیادی رو هم در نثر و شعر دارم !!!
واسم جالب بود شما به اینگونه فعالیت میکنید به همین خاطر علاقه پیدا کردم که در صورت تمایل شما ، بتونم همکاری داشته باشم !!!
ممنون میشم اگر در صورت موافقت من رو در جریان قرار بدید ...

با تشکر

vahid_fisher
16-03-2010, 18:59
لینک دانلود مشکل داره

Payan
04-05-2010, 22:12
سلام

هر دو لینک اصلاح شد ...

موفق باشید

هر دو لینک خرابه البته لینک اول کار میکنه اما نکته حالبش اینه که ماهنامه زیستشناسی رو بجای ماهنامه ادبی لینکشو
گذاشتین
مرسی

Gam3r
21-09-2010, 07:37
چرا ديگه همچين فعاليت هايي در اين انجمن برگزار نميشه ؟

nafas
24-09-2010, 22:50
چرا ديگه همچين فعاليت هايي در اين انجمن برگزار نميشه ؟

خب خیلی دلیل داره محمد جان !

دیگه مثله سابق کسی فعالیت نمیکنه !

دردسرش زیاده ؟!

نیاز به همکاری حداقل 10 نفر باهم داره

چند مدتیه اوضاع انجمن زیاد خوب نیست ایشالله درست میشه باز

:11: