PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گرافیک لپتاپ 1520به هم می ریزه!؟! نامرد درست هم نیمشه .

dkhx2000
21-07-2008, 20:26
سلام
سلام به بروبچ پی سی ورد
من هم با اجازه تون همین چند ماه پیش یه لپتاپ دل 1520 با مشخصات
cpu:2.2 ,4mb cash
MB:945
VGA:8600M gt
ram: 2gb
خب من با این مشخصات یه سیستم گرفتم (از دوبی) ولی متاسفانه از همون روز اول که اومد روشن کردم دیدم کلاً رنگ به هم ریخت یعنی کاملا تصویر از هم پاشید خب ما هم امکان اینکه اون رو پس بفرستیم نداشتیم خاموشش کردم و اومدم روز بعد ویندوز رو عوض کردم و درایور ایکس پی و ویستا رو هم دانلود کردم دیگه بایوس رو هم آپدیت کردم ولی متاسفانه درست نشد که نشد
سیستم من اینجوری بود که معمولا میومد بالا ولی وقتی که می خواستم یه بازی اجرا کنم قفل می کرد یا وقتی که می خواستم یه فیلم پخش کنم گرافیک به طور کامل به هم می ریخت مثل وقتی که توی ویندوز 98 حالت تصویر 16 رنگ بود خب اینم یه چند وقتی گذشت
دیدم که حالتش تغییر کرد
یعنی حالا دیکه وقتی سیستم بالا میاد به محض اینکه پنجره خوش آمد گویی ویندوز میاد تصویر به هم می ریزه به طور افتضاح که دیگه شما تصویر رو نمی بینید یعنی رنگه که قاطی پاتی میشه و حتما هم باید یه بار ریست کنم تا درست بشه ولی بعضی وقتا هم وقتی بعد از 4 تا 5 ساعت روشنش می کنم هیچ مشکلی نداره

از دیاگنوستیک هم استفاده کردم ولی مشکلی رو نشون نمی ده
مشکل از برق هم نیست چون فقط بار اولی که روشنش می کنم اینچوری میشه
چرا فقط باید بار اول اینجوری بشه؟
یا اینکه چرا قبلا ویندوز همیشه بالا میومد ولی وقتی میخواستم فرضا یه فیلم avi رو پخش کنم گرافیک به هم می ریخت و قفل می شد ولی حال دیگه فرق کرده و فقط وقتی که با اول بعد از چند ساعت ویندوز میاد بالا اینجوری میشه و دیگه بعدش درست میشه؟؟

سرتون رو درد نیارم

دو بار بردم تعمیر گاه 50 هزار تومان هم از ما بند کرد ولی درست نشد ولی من پول رو ازش پس گرفتم

ضمنا اون رم دومی هم که خودم گذاشتم روش برداشتم ولی بازم مشکل سر جاشه و نمی دونم دیگه چیکار کنم

REGISTERED USER
21-07-2008, 23:37
خب دیگه ... مشکل سخت افزاری هست و با 50 هزار تومن درست نمیشه که بگیم از کابله یا جامپر و ...

باید همون موقع که می خریدید تست می کردید